Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Refix, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Refix

Atsiliepimai apie Refix, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Refix, UAB

Kainos pas juos tokios uzkeltos, kad niekur nemaciau dar tokiu. Daugiau tikrai nevarysiu savo bmw cia, nepatariu ir jum
Vienu žodžiu pats sukčiausias servisas, girdėjau jog ne per seniausiai keitėsi savininkai ir po to krito serviso vardas, tai vat užsikišo man pdf filtras (dingo trauka ir pnš.), atvykau į šį servisą, padarė diagnostikas ten ir t.t. ir pasakė jog filtras tikrai užsikišęs ir reikia ji plati. Paprašė už visą ta darbą 200eu. Palikau bmw pas juos, tačiau jie pasakė jog reikės palaukt kelias dienas nes įmonė kurį juos plauna dabar atostogauja ir už 3 dienu ji išplaus. Tai vat pasikonsultavęs su draugais nutariau nebeplaut jo ir ryte paskambinęs jiem pasakiau jog ateinu pasiimt bmw, jie pasakė gerai. Įsėdu važiuoju opa trauka yra važiuoja lyg važiavęs ir ką va po kiek laiko sugalvojau patiktint, ogi matau jog jau pdf pas mane nebėra... tokia ir istorija apie juos. a*******i ir melagiai niekam nepatariu palikt auto pas juos :)
Aneta Kavaliauskaite
2016-08-17 08:06:57 IP 78.56.46.82
Patenkinta serviso paslaugomis, neapgadineja moteru, viska kantriai paaiskina. Rekomenduoju!
Į Refix servisą dėl BMW X5 e70 kreipiausi ne vieną kartą ir visada likdavau patenkintas.Malonus bendravimas su klientu, mechanikai visada viską paaiškina, kokie yra trukūmai ir kaip ka darys, viską padaro iki galo, leidžia stebėti savo darbą, kaip ne kokioje krastoje kur stebėti nieko negalima jokiais būdais ir po apsilankymo ten visą mašiną reikia tvarkyti iš naujo.Po apsilankymo refix daugiau į jokius kitus servisus važiuoti nebereikėjo, rekomenduoju šį servisą visiems kas nori atiduoti savo BMW į patikimas rankas.
Dar karta dėkui refix komandai.
Apie kestauto tai teisus, nahališkai su klientais elgesi, savininkas kazkoks keistas, kiek pas juos dariau tai net neleidzia su savo masina pas juos i garaza ivaziuot, visad padidina darbu apimti, tipo visa masina ciut neisrinkt reikia, nuvaziavau namie pats padariau. Dar toks pastebejimas, kad kol pas juos remontuoja tai ant sedyniu uzvalkalu nededa, tepaluoti landzioja po salona, o kai klientas pasiima tai del vaizdo uždeda.. Ir dar megsta ka nors pakeist neklausdami, uz ka reiks susimoket ir dar tau nezinant kieme per duobes laksto tranko masina, tai man tas nepatinka. Ir mandagiai kalba tik su beveik nauju masinu savininkais. O Refix lyg nieko, neišsidirbineja. Mandagus, jauni bahuriukai.
Refix autoservise tvarkeme savo 730 BMW, tikrai tikrai šaunūs vyrukai. Gavome ir visapusišką konsultaciją, ir tikrai gerai atliko variklio tvarkymo darbus, nekalbant apie priimtinas kainas. Mašiniukas važinėja be priekaištų jau metus. Esame labai patenkinti ir sugrįšime vėl prireikus pagalbos. AČIŪ Refix
Refix servisas ko gero geriausia vieta Vilniuje remontuoti BMW, pagal kainos kokybes santyki. Teko remontuotis kestauto su kosminem kainom - trigubai didesnem uz Krastos, keicia viska is eiles ko reik ir ko ne, autvaditoj irgi kainos kosmosas, poziuris i klienta nulinis. Šaunoliai refixo vyrukai, sekmes Jums!
Remontuoju savo, bei zmonos BMW automobilius sitam servise, per pusantru metu nei vieno priekaisto - svarbiausia kad neapgaudineja ir tikrai zino ka daro, kainos vidutines - nera pacios pigiausios, bet ir tikrai ne brangininkai, bet cia savaime suprantama, kadangi cia ne garazas kokiam kaime.... tai rekomenduoju
Geras servisas, sutvarkė mašina kai jau buvau apvažiaves 4 servisus ir niekas negalėjo surasti problemos.

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą 09-21 21:42
Telekomunikacijų bendrovė "Telia Company" pasiekė tarptautinį susitarimą su teisėsauga ir sutiko sumokėti 965 mln. USD dydžio baudą dėl kaltinimų kyšininkavimu Uzbekistane.
Trumpas paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai
Trumpas paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai 09-21 20:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį paskelbė naujas ekonomines sankcijas, nukreiptas prieš Šiaurės Korėją ir valstybes bei asmenis, kurie turi ekonominių ryšių su agresore.

Ar turite skolų?

UAB Baltic master