Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Radiocentras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Radiocentras

Atsiliepimai apie Radiocentras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Radiocentras, UAB

Kiek jūs galit groti tą patį per tapatį? Pati nuobodžiausia stotis kokia tik gali būti. Vedėjos iš nieko juokiasi.. radijas groja biure, pati negaliu pakeisti stoties, bet kartais prie klientų net gėda, bliauna kaip kokios ovys etery iš nežinia ko.. lenkų kalba šneka? Ka jūs sau galvojat su ta lenkų kalba? Gal anglų geriau pamokinkit, vyresniems žmonems bent naudinga bus. Jau net pagal valandas žinai kokią dainą gros.. Tą ką jūs grojat nei viena stotis jau nebegroja, nes naujas dainas bent išgirsti galima. Susimastykit, seniau daug smagiau buvo klausytis
Nesuprantu, kaip gali pas Jus dirbti tokie žmonės kaip Paulius Bukauskas? Pvz. iš mūsų šis pilietis išsinuomojo projektorių kelioms dienoms. Atrodo menkniekis, tačiau susigrąžinti savo turtą turėjome susisiekę su jo draugais, grąsindami policija. Po kažkur mėnesio, kas sukėlė tiek nepagumų mūsų pačių renginiams. Jeigu Jūs jam skambinate ir Jis Jums nekelia ragelio - tai yra normalu. Skolininkų ir apgautų žmonių tiek daug, kad ragelio jis tikrai kelti nenori.

Meluoti šiam piliečiui nei kiek negėda. Išsinuomojo jis projektorių mėluodamas, jog atliko apmokėjimą. Nuolatos, jau kokius tris mėnesius žada apmokėti skolą, kuri yra daugiau nei simbolinė, bet principinė. Meluoja, jog Radio centras nemoka atlyginimų, vėluoja. Kalba apie mistinius klientus, kurie jam turi sumokėti, bet nesumoka.

Blogų klientų pasitaiko, tačiau šis pilietis taip elgiasi nuolatos. Nuomojosi ir kitą kompiuterinę įrangą, kurią savininkai lygiai taip pat atrado po teisininkų konsultacijų.

Vienims pasakoja, koks jis vargšas prasilošėlis, kitiems apie mistinius projektus, kuriuose dalyvauja ir jau tuoj tuoj skolos dings.

Noriu pasakyti, jog laikykitės nuo šio žmogaus atokiai ir nei kiek nepasitikėkite. Tai rašau kokių 6 žmonių vardu.
Sveiki, noreciau parasyti nusiskundima del radijo centro.Visu prima kodel jus leidziate tas pacias dainas?As buvau didelis radijo cento gerbejas.Supraskit atsibosta klausytis tu paciu dainu, per visa diena.Prasyciau atsizvelgti i mano prasyma.Dekoju kad leidote pasakyti savo nuomone.

KLI LT
INTERNETAS IR TELEVIZIJA

Adresas: Birutės g. 10, LT-89215 Mažeikiai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Interneto, televizijos ir VOIP telefonijos paslaugas teikianti įmonė. Veikianti jau nuo 2000 metų. Šiuo metu veikia šiuose miestuose: • Mažeikiai • Telšiai • Plungė • Naujoji Akmenė • Akmenė • Venta • Kuršėnai • Viekšniai • Seda • Kėdainiai • Jurbarkas • Tauragė KLI LT, UAB savo paslaugas siūlo ne tik privatiems...
UAB "Init"
Televizija | Internetas | Telefono ryšys

Adresas: Laisvės al. 30A, LT-04450 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; televizija ir radijas.
Šviesolaidinio interneto, skaiteninės televizijos bei fiksuotojo telefono ryšio paslaugos. INIT - lietuviško kapitalo telekomunikacijų bendrovė, savo veiklą pradėjusi nuo 1990 m. šiandien yra trečia pagal dydį telekomunikacijų paslaugų teikėja Lietuvoje. Šiuo metu paslaugas teikiame: Vilniuje, Kaune, Mažeikiuose...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...

Kauno oro uostui – pastiprinimas
Kauno oro uostui – pastiprinimas 06-28 11:12
Rekonstrukcijai uždaromo Vilniaus oro uosto krūvį perimsiantis Kauno oro uostas sulauks pastiprinimo – kelių šimtų darbuotojų desanto iš sostinės, prireikus ir iš pajūrio.
VMI jau paskelbė turto deklaracijas
VMI jau paskelbė turto deklaracijas 06-28 10:51
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog interneto svetainėje www.vmi.lt jau paskelbė Metinių gyventojų (šeimos) turto deklaracijų išrašų duomenis.
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių 06-28 10:23
Šis šeštadienis, liepos 1-oji, yra svarbi diena absoliučiai daugumai Lietuvos gyventojų, nes įsigalioja daug svarbių teisinių naujovių – ne tik naujas Darbo kodeksas (DK), bet ir dar bent pora...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master