Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Qbis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Qbis

Atsiliepimai apie Qbis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Qbis, UAB

Sveiki gal kas isvykstate per qbi penktadieny is alytaus
Tomas nusvilom 2017-06-19 23:38:24
Su drauge norėjome padirbėti užsidirbti, sako iš qbis paskambines kad yra geras varijantas. Reikes gyventi 5-6 asmenim vasarnamio tipo name. Nuvykome savo automobiliu. Visą diena tampėmės po įstaigas pildėm dokumentus. Pagaliau davė adresą kur vykti į gyvenamą vietą. Nuvykome likom šokiruoti... Kambaryje dvokas lyg butų kas nors numires. Tame name yra apie 50+ kambarių. Virtuvė tragiška likome be zodziu. Skambinejome musu agentei ji vaidino kad nezinojo situacijos, pradejau reikalauti kad vygdytu isipareigojimus pagal sutarti. Pradejo grasinti kad as niekada daugiau nedirbsiu su ju kompanija (niekinanciu balsu) lyk buciau ne zmogus. Paziurejau i savo drauge, ji verke po 1, 5 tukstanciu km keliones negalejo normaliai atsigulti pasiilseti. Jauciausi susiktai. Sakau tai kad atvesiu batus ir rubus grazint ir isvykstu jai nesielgia kaip su zmonemis. Pasake kad vykciau i savo susikta sali ir mete rageli. Uzsibookinau viesbutyje kambari. Po 5. Minuciu skambina jau normaliu balsu sako turiu jum normalu kambari tuoj susisieks. Daugiau nepaskambino man ji. Moralas toks tegu ciulba agentai ka nori, bet savo tautiecius kaip vergus duot kitai saliai. Zemas reikalas. Laime kad taupeme truputi isvykimuj pries kelione, bei vykome savo automobiliu. Ir nepaklauseme qbis patarimo kad pasiimti kokia 50€ ir uzteks. Butumem tureja art ir gyvent kaip gyvuliai... Saugokites (gal kam ir pasiseke)
Mes su draugu taip pat labai nusivylėme tiek su gyvenamuooju bustu, tiek su darbu (sake jog darbas nesunkus ir po 8h dirbsime). Vergovė neišpasakytą, įmonė net neinformuoja, kad pasiimti savo safety shoes, nes agentūrai kuriai priklausai, bando tik iš tavęs sukaupti kaip įmanoma daugiau sau pinigų, jei batai kainuoja 12 euru; sumoki agentūrai 25 eurus, o kojos ne tik kad prakaituoja bet po tiek valandu darbo tiesiog tu jau ne tik kad nebejauti kojų bet ir savo nugaros. Realiai poros apgyvendinamos atskirai, o ne kaip visi galvoja, jei vienam darbe dirbsi, tai vienoje vietoje ir gyvensi... O iki darbo kaip pasiskeks, gali tave apgyvendinti stoviklavietės vietoje, kur kambariai nerakinami, duoda raktą tik nuo pagrindinių durų, tai realiai kas nori tas gali ateiti ir daryti kol tu dirbi. Nėra saugu... Arba nebent su draugu priėjome išvados, kad važiuoti su savo mašina ir vsio... Tiesa jei tu ir papuoli ale i vasarnamio tipa, tu negali rinktis su kuo gyvensi, nes žmonės skirstomi kaip papuola, gali gauti vienvietį kambarį ir gyventi dviesi, gali gauti kambari tarp tuoleto su dusu bei living room tarp tavo kambario, užmigti yra 2% tokiose sąlygose, nekalbant jau apie savo daiktų padėjimą ir jų užrakinimą. Iš tikrųjų jei patekai į stoviklavietės vietą tai nenustebkite, čiūžiniai minkšti, kad tu net negali išsimiegoti, kambariai visai nevalyti, pilna tiek šiukšlių tiek atsidaryti lango normaliai negali, nes dėl ale jų saugumo tu gali tik viena mažiuka atsidariti, o tai kur pasidžiauti po dušo rankšluosti irgi bėda. tiesiog gyveni kaip kiaulydėje, o iš tavęs kievieno nori beveik po 100euru per savaite imti, kur tai matyta... Tavo kordinatore priskirta nereaguoja į jokias žinutes, jog negali išsimiegoti ir nori ramesnio busto ar nori tiesiog pakeisti darbą... Nes matot jiems tas paranku, jus durneliai arkite kaip arkliai, o mes jums gal po 2savaičių ką nors sumokėsime. Kodėl negalima leisti pasirinkti kuriai kompanijai olandijos priklausysi, nes yra žmonių kurie už tą pačią kaina gyvena 4žvaigždučių višbutyje, negi manote stovyklavėte ir viešbuis gali imti tas pačias kainas!!!!! Vagyste vidury dienos, daug kas nėra pasakoma, o jau kelionė su mikroautobusais tai patyliu, jei kam teks geriau žiūrėkites gal privačiais... Gyvenamas plotas 2, 5 x 2, 5 ant dviejų žmonių, negi jus manote tai normalu iš kiekvieno imti po beveik 100 i savaite - 200 euru už du žmones gaunasi, ar tai normalios sąlygos... Visa laimė nepaklausėme ir turime daugiau pinigu. O parduotuvių šalimais nėra, vietinė ale užeiga kur pardavinėja maistą, kainos 3 kartus brangesnės negu kitur...Jei tu per klaida nenuėja į darbą, siunčia žmogų žiūrėti kas nutiko, po to kompanija skambina tau i tavo nr kuris pagal viską yra ant romingo ir jiems nerūpi kiek pinigų tau priskaičiuos; o paskui pareiškė jei jums su draugu nepatinka sąlygos tai galite varyti atgal į savo sušikta šalį, ar tai yra normalus bendravimas su būsimais darbyuotojais, kurie reikalauja kas pagal viską jiems turėtų būti priklausoma ??? Jei kiekvienas taip ims durinti, tai tuoj dauguma įmonių neturės ką siųsti, o tuo labiau nebus vergu, kurie bent kažkiek gerbia save ir myli save, nes jau sąlygos tai....
Košmaras ir tuom viskas pasakytą. Tikrai Tomai mes suprantame jus, būtų džiugu susisiekti su jumis, plačiau pabendrauti kas kur buvo ir panašiai... Parašykite savo kontaktinius duomenys (el pašta) jog kaip nors susisiektumėme ar kaip nors užšifruota žinute.
Paskaitykite sita straipsni apie Qbio agentura zmones pasakoja savo sekmes istorijas http://m.delfi.lt/auto/laisva-pavara/article.php?id=74111880 kaip supratau darbo duoda bet kas nori tas dirba ir uzsidirba kas nenori suda volioja ir nedirba. Jei tai butu a*******i apie juos dwlfije ir ziniasklaidoje nerasytu teigiamai pres pora metu kiek girdejau apie qbi kad patikima agentura pati zadu per ja vazuoti rudeni
Saunuoliai! Gavau viska kas buvo zadeta, net geriau nei tikejausi.
skaitau atsiliepimus ir klausiu ir gi dirbu dabar jau per 2 agentura o kuri rimta agentura lt -nematau ne vienos todel juokinga kaip klausia kas gero ar nu nieko per lt agenturas jos tiekia pigia darbo jega uzsienio agenturoms nebent paciam tiesiogiai kur iseitu isidarbint, , ,
Qbis, gal ir nieko įmonė, nes kiek anksčiau girdėjau, tai būta žmonių kurie neturėjo babkių tai išlėkė dėka jų sutartinės pagalbos, o dabar babkių jokių nereikalauja kaip kitos kur visokie reikalingi administraciniai mokesčiai ir panašiai. Kalbant apie jų partnerius kuriems rekomenduoja, tai kiek susidarė nuomonė kad globose ne labai nori atsiskaityti, o progresas moka tokias algas, kokias galima pasidaryti Lietuvoje kontoroje progreso lenkų priveista ir jie pagrindę kiša lenkus o lietuvius į supystus darbelius. Jeigu kas pateksite per Qbį į progresą tai neikite pas vadybinikę gosia nes kiek girdėjau tai dauguma verkia jos atliekamų darbų, meluoja ir kyša į supystus darbus kur blogas atlyginimas ir panašiai. Šiaip, gal ir nieko bet per tokius vadybinkus kiti bėga nes galvoja kad durnių laivas.
D.M. 2016-11-09 08:51:09
Sveiki noreciau isvykti dirbti per sia firma Qbis y olandija kokie butu patarimai atsiliepimai kaip ten gyvenimo salygos ar labai sunku? Is anksto ačiū uz informacija
Ar pavyko isvaziuoti? O gal susiradote kita agentura? Planuoju isvykti i uzsieni, bet neapsizprendziau per kokia butent agentura geriau butu. Gal bus dar norinciu kazka suzinoti ar kartu aptarti? Susisiekite su manimi fb: Erika Si ARBA elinapeach@gmail.com. P.S. русских людей ждем также!! :)
Kokie nevykėliai ir a*******i dirba ten. Išvažiavau, permetė per begalę darbų, galų gale dingo darbas ir nebemoka pinigų. Nei vienas nenori kalbėtis, email nereaguoja nieko neišsiaiškinsi. Į skyrių nuvarai ir sako pasiskambint.. Niekas ragelio nekelia ir nesikalba. Sėdi Lietuvoj toks Mantas ofise... Bėkit kaip nuo velnio.. apipis kiekvieną. Sako, kad jo čia galima uždirbt didelius pinigus, o kai nuvarai tai dar ir skoloj lieki (iš praktikos). O labiausiai man patiko tas kai po savaitės be darbo sėdėjimo iš pačio hobij kontoros viršūniu tipo.. gauni tokį laiškelį:
for next week i dont need You anymore so You can leave camping this weekend.
Py*****tai, ne žmonės.
Atsiprašau ir nesigailiu.
Dirbi kelias savaites jie nieko nemoka nedarykit klaidu nevaziuokit per sia firma patariau koks siaubas laiko kaip siuniuka kada reikia tada dirbi bet uz tai nieko negauni b2works tokia ziauri kompanija jie tik lupa pinigus cia tik n********i gali dirbt nes jiems px is kar sakau turesit reikalu su policija norint atgaut savo pinigus siaubas!!!
Ziauru kokie a*******i yra patyriau savo kailiu zmones rimtai nevaziuokit per sia firma nieko nepesit apgaus ir grysit atgal be savo uzdirbtu pinigu...
Sveiki visi,

keista, kad žmonės, regis, visai neskaito komentarų ir brenda į tą pačią pelkę: Qbis yra visiškai neįgali įmonė, kuri gauna iš HOBIJ pvz. atlyginimą už kiekvieną naują žmogų, tad nenustebkit, jei jus išsiųs dirbti į Olandiją labai greitai, o jei kas nepatiks-ignoruos jūsų prašymą rasti kitą darbą ar spręsti problemas. Dirbau Hobij agentūrai Warder kaime. Moki 91 eu. per savaitę už dvivietį pokario metų apskretusį viešbučio kambarį, internetas neveikia dažniausiai. Vieną dieną dirbi, kitą-gali nedirbti. Niekada neturėsit laisvų savaitgalių, nebent sekmadienį. O šeštadienis pagal juos-eilinė darbo diena, tad didesnio tarifo nesitikėkit. Taip pat būsit priversti dirbti naktinėje pamainoje ir/ar viršvalandžius. Nieko negali planuoti, asmeninio gyvenimo neturi. Buvo man, kad ir 9 dienas iš eilės nedirbau. Mokesčiai Olandijoje dideli, maistas TIKRAI brangesnis nei Lietuvoje. Reziume, susitaupyti vargiai ar daug pavyks.
Sveiki. Apie gruodzio 15 vaziuoju i olandus su savo auto. Vaziuoju i veghel - hobij. Skype ScrewYou3
sveiki,
mastau vykti i olandus arba UK, norvegus sausio-vasario menesi 2017m. vienam kaskaip nedrasu ieskau kas drauge kaska mastot?
lauksiu info
echo19830314@gmail.com
NevaIuokit Qbis nedarykit klaidos si firma isisius jus darbins b2woks firma as savaite jau be darbo o uz nuoma reikia moket b2works maza slyksti ydarbinimo firma kuri nuskaiciuoja MILZINISKUS MOKESCIUS o jumis nesarupina visiskai.... 100%nevaziuokit nes atvazeve stovesit kieme sekmadieny niekas jusu neskubes pasitikt nebent vakare visa diena busit nezinioj ir lauksit....apgyvendins su narkomanais....gausit y mebesy 400 500€ atsaiciavus mokescius baisu nevaziuokit per Qbis y pac y B2WORKS!!!!!
Niekada nevvaziuokit per Qbis niekada....issius jus ir jie uz nieka daugiau neatsako atvaziuosit tie kordinatoriai nesirupina sekmadieny atveza niekas nepasitinka lauki kieme dokumentu jie neskuba sutvarkyti nu baisu koks cia bardakas......n********i gyvena aplink baisu...
Sveiki, labai jau 'profesionalus'' darbuotojai dirba šioje įmoneje. Paskambino šiandien, (net neprisistate visų pirma) nes siuntem su vyru CV (darbas, kur anglų kalbos žinios nebūtinos), paklause ar norime kartu vaziuoti į užsieni, pasakiau taip. Tai tada sako, kas mums darbo neturi, nes mano vyras buvo pries 8 metus ir jis jiems nepatiko....netiko, dėl to, kad anglų kalba buvo vidutiniškai. Nu tai iš kur tu žinai ponia ar tai panele, (kuri visą laiką mikčiojo), dirbanti šioje įmonėje, kad mano vyras per šiuos metus nesugebėjo išmokti kalbos ar jis tau tiesiog pagal nuotrauką iš cv netiko (Jei kažką ne taip supratau, PONIA, mūsų pokalbio metu, tai išmokite suprantamai tada reikšti savo mintis o ne mikčioti)? Tai tokios ir išvados..kad labai jau netaktiški darbuotojai pas Jus dirba..nieko gero....Jei jau iš pradžių tokia nepagarba žmogui, tai kas vėliau bus...
Nevazuokit per ta agentura!!!! Negausit normalaus darbo, tai dirbsit tai nedirbsit, metys is vieno darbo y kita darba, pastovaus darbo NEBUS!!!!.
Buvau pats, kalbejau su dauguma darbuotoju visiems taspats, pastovaus darbo niekas neturejo, padirbi vienoi vietoj 2d.poto 3d.nedirbi, poto vel padirbi 2-3d. ir vel nedirbi, o nuoma pilna katiuške moki, ir ka uzdirbi????ogi NIEKO!!!!
Žodziu neman vienam taip buvo (ir yra taspats ir dabar) o 99%visiems isvaziavusiems.
Ta "AGENTURA" tai durniu laivas!!!!! NEVAZUOKIT!!!!!!! O kas netiki ka sakau tai isvaziave papatys patys, ir pamines mano žodi!!!!
Nū afigenai su narkomanais droomgarde pasaka, 92e camperiam sudinam, tai dirbi tai nedirbi, atsiskaitymai tragiški, dirbau tokiam t&s tai apsove Įžūliai, qbis yra nepavedes viena kart bet šį kart baisiai pavedė "gyvenom koledže" likau be namų be pinigų kiek rašiau ryckai į Skype kad reik darbo jokio atsako 6 ar daugiau savaičių esu dabar išvis kaip sakant kosmose nieko uro##i jib##i atsiskaitys man už viską rasių advokatą Olandijoje kuris tuo apsiims, yra ir gerų darbo vietų bet jeigu lenkam subi ##s nebuciuosit išmes galiausiai. Mano nuomone geriau anglija nei ta šūdų šalis, "sėkmės Jums"
Sveiki, buvau prieš 4 metus išvykęs per šią įmonę ir ka galiu pasakyti, jog ji tikrai nepradžiugino, sandeliavimo darbai (aišku kažko geriau ir nesitikėjau), apgyvendino kažkokiam mažam namelyje, užmiestyje (beja miestas buvo Uden), o atlyginimas tragiškas, atskaičiavus visus mokesčius ir nuomą likdavo TIK 100-110e per savaitę. Kadangi maistas taipogi ne centus kainuodavo, tai maždaug galite įsivaizduoti kiek likdavo santaupų. Aišku laikai keičiasi ir dabar gal situacija yra pagerėjusi, tad gerokai apsvarstykite prieš darydami rimtus sprendimus.
sveiki koki atsiliepimai apie sita firna gal kas buvo isvyke?
Aš žadu važiuoti per šią agentūra kitą mėn.:)jei kas žada važiuoti parašykit harteriukas22@gmail.com :)
Rika 2016-07-18 01:34:49
Sveiki, planuojam su vaikinu isvykti dirbti i uzsieni per sia agentura (pasiskaicius atsiliepimus apie agenturas, sita pasirode pati normaliausia), gal kas noretu kartu vykti, vis kazkiek butu smagiau ir beabejo drąsiau. Del kokio butent darbo dar neapsisprendem, kadangi tik planuojam viska. Tai nedrąsius ir norincius vaziuoti i uzsieni uzdarbiauti per sitą agenturą, maloniai laukiam zinutes su prisistatymu į: sokolovaerika67@gmail.com, jeigu nesulauksit ats ilgiau nei 2d., kreipkites į fb. Erika Si. P.S. kadangi domintu ir kiti variantai, gal ir jus turesite kitu pasiūlymu, tai maloniai laukiam zinių !! Sekmėės ! :)
Labas, aš taipogi planuoju vykti. Susisiekim?
Sveiki, noras yra vykti į užsienį padirbėti, bet viena neštis į nežinomybę, baisoka. Gal kas kartu nori? Man 22 m. Palieku savo Facebook anketos duomenys - Tavo kompanionė, el.paštas mirtieszenklas@inbox.lt
Sveiki, mastau važiuoti per šią agentūrą į užsieni uždarbiauti gal kas noretu kartu su manimi? Būtu ramiau šiek tiek, bei smagiau nei vienam :) parašykit jeigu kas nori:rokas.sidabrass@gmail.com
Kas nori kartu keliauti i uzsieni uzsidirbti pinigu, parasot man i pasta, vienam irgi nesinori varyti. laurynasur@gmail.com
Sveiki, gal kas noretu kartu isvaziuoti per sia agentura padirbeti? Nes vienam kazkaip nesinori vaziuoti... email : erikutjiz@gmail.com
ar verta vykti per ta agentura ? parasykit kaip kas jau vaziavot per ja sokolada123@gmail.com
Sveiki rasau apie qbi tikrai ne is gerosios puses. Nesuteikia realios informacijos apie darba snekejo viena gavosi kas kita, suprantama kad tik isiusti zmogu. Alga sake viena nuvaziavus nukrito 2 eurais uz valanda maziau. Apie agentura b2works gyvenimo salygos palei nuomos kaina baisios moki 75 eu i savaite kur dusas neveikia wc taip pat saldytuvas 6 zmonem vienas mazas kambarys dviem zmonem 250x200 nera kur daiktu pasideti na tiksliau stumdomoj spintoj norejo apgyvendinti
sveiki, žiūriu visi su patirtimi, ir puikiai išmanot agentūras kas ir kaip. Tai jūs man pasakykite per ką dabar geriau išvykti i užseni? ką patarsite? deimantinis93@gmail.com
SVEIKI NORIU PAKLAUSTI GAL KAS SI MEN VYKS PER ŠIĄ FIRMĄ? MES SU DRAUGU TAIP PAT NORIME, BET BAISOKA, KAD NEBŪTUMĖME ANT LEDO PLIKTI.
Parašykite atsiliepimus ir platesne info bučiau laabai dėkinga
kristinasilerytee@gmail.com
Sveiki, gal kas si menesi galvoja per sia agentura vaziuoti buti malonu kad kas prisistatytu mano e-mail drk19890730@gmail.com
Dovilė 2015-09-26 03:44:41
Atlyginimus tai išpūčiat. Aš pvz dirbu su fiksuotu valandiniu tarifu 11 eur/val. ir į savaitę gaunu 320. O jei žmonės turi 23 metus net iki 10 eurų/val. nedaeina taip kad 250 yra maximum su viršvalandžiais. Dirbo pažįstamas Sligro 22 metų ir 180 į savaitę. Taip kad 320 yra beveik neįmanoma užsidirbt kur atlygis nuo amžiaus priklauso.
Dovile, Gal Jums atsiųsti mano "payslip'a"? :) Kur aš gaunu apie 400Eur kas savaite? :) Dirbdamas nuo amžiaus priklausanti darbą? :) Kad Jūsų draugas tiek gauna, tai čia jo problema. Ne mano. Aš gaunu kas savaite atskaičius beveik 100Eur už nuomą po 390Eur. kažkur. Plius dar atgaunu kas du mėnesius draudimo pinigus. :)
Eugis 2015-05-22 14:57:59

Taigi, tam, kad žmonės realiai nebijotų visų tų komentarų, parašysiu savo įspūdžius pradirbus, štai, 2 pirmas savaites. Nemeluosiu, perskaitęs komentarus, pradžioje labai susirūpinau ir net buvau pradėjęs galvoti apie tai, kaip atsisakyti darbo. Visgi, Lietuvoje esanti situacija nedavė baisiai iš ko rinktis, tai nusprendžiau bus kaip bus... Pati įmonė "Qbis" atlieka savo darbą gan gerai ir greitai. Tą turėjo pastebėti visi. Taip, jie ne visada žino apie realias sąlygas ir darbo pobūdį, kadangi jau Olandijoje (Nyderlanduose) esančios įmonės galūtinai sprendžia kas kur kaip dirbs. Kaip ten bebūtų, nuvykau per jų siūlomą vežimų įmonę (Kaina 100 Eur. taigi patys spreskit... Realiai lėktuvu tikrai pigiau nuskristi eina, bet nepamirškit, kad papildomi mokesčiai yra taikomi už bagažą ir t.t.). Išvykome apie 12 val. Lietuvos laiku iš Kauno. Būtumėm anksčiau, bet atsirado tokių "PERSONŲ", kurios nesiteikė atvykti nurodytu laiku (realiai išvykimas apie 10 val. ryto iš Kauno). Dėl stabtelėjimų ir t.t. nesiskundžiu, kelionė buvo gan patogi. Atvykome į nurodytą miestą apie 9 - 10 val. ryto Olandijos laiku. Pernakvojome viename iš įmonės namų (mus įdarbino Hobij agentūra). Pirmadienį atvyko vairuotojas, vykome pasidaryt Sofi numerių (čia kaip mūsų Sodra) ir tada į ofisą. Ten be cirkų, aišku, neapsiejo. Nuo 12val. prabuvome iki maždaug 19val..... Apgyvendinti buvome apie 20val. O man pasakė, kad pirmadienį (esamą dieną), nuo 9 vakaro einu dirbti į naktinę pamainą "Sligro" sandėliuose. Dirbu "sortinge". Dėlioju dėžutes į vietas :) Darbas nesunkus. Pavargstu tik dėl to, kad neįpratęs prie režimo dar. Naktinė pamaina - 160% atlyginimo nominalaus. Kadangi man jau 23 yra, tai gaunu apie 11 Eur/h. Plius dauginama iš koeficiento 1, 6. Šventinėm dienom darbo tarifas 200%. Sekmadieniais 300%. Moka kas savaitę. (Pirmą savaitę algos nebus, nes moka už prieš tai buvusia. Tai po antros savaitės pradėsite gauti algą už praeitą savaitę). Dabar jau trečia savaitė bus kaip dirbsiu naktinėje pamainoje, taigi vis dar gaunu daugiau. Pati agentūra, realiai, nelabai rūpinasi darbuotojų gerove, bet realiai pilnai galima apseiti ir be jos pagalbos gavus kad jau ir pirmą algą. Maistui per savaitę reik apie 50 Eur (Čia jau sau negailint praktiškai nieko) :) Kitaip tariant, viskas priklauso nuo sėkmės, anglų kalbos mokėjimo ir t.t. Jeigu nemokat anglų, neturit darbinės patirties ir praktiškai esat niekas, tai nesitikėkit gerų darbų. Per kitas Olandijos įmones žmones būdavo įdarbindavo ir sumuštinius pakuot ir ofisuose šiūkšles rinkt. Tai ir alga atitinkama. "Sligro", žmonės neturintys 23 metų, dirbantys sortinge po maždaug 35 - 36 val per savaitę, gauna po 320 Eur. į savaitę, atskaičius jau nuomą ir mokesčius. Kitaip tariant, per savaitę 320 Eur į Jūsų kišenę. Tai sorry, jei 4 savaites taip dirbsit, gaunasi 1280 Eur. Grynai Jūsų pačių išlaidoms ar dar velniai žino kam. Tikrai nemanau, kad Lietuvoje rasit daug tokių darbų. Aš LTU dirbdamas ofisinį rimtą darbą gaudavau 450 - 500 Eur. per MĖNESĮ. O čia, jeigu pasiseks, galima ir per savaitę tiek gauti. Vienas kolega štai paprašė daugiau valndų - gavo. Per savaitę atidirbo apie 60 val. (dirbo 6d. po 10 val.) Gavo į rankas 650 Eur. Tokiu tempu, jeigu ištemptumėte, Jūsų alga išvis būtų apie 2600 Eur. per mėnesį. Na, o jeigu Jūs tikitės, kad atvažiavus jums bus duota 2000 Eur į rankas įškart, tada per savaitę gavinėsite po 1000 Eur., tai tikrai geriau nevažiuokit į Olandiją. Sėkmės ateities darbuose ir stenkitės atsifiltruoti kas kaip.

P.S. Qbis padeda pakeisti agentūra ir būnant Olandijoje jeigu akivaizdžiai neatitinka sąlygos. Ir taipogi, SKAITYKITE kontraktus. Jeigu Jūs esate FlexWorker, tai Jus ir gali mėtyti betkur... Kas savaite kitam darbe, be normalios algos.
Aleksas 2015-08-18 19:59:17
Gal galima būtų gauti jūsų kokį nors kontaktą? Apart telefoninio numerio, norėčiau plačiau su jumis pasikalbėti.
Galite susisiekti per Skype: immaxas
El.pasta: Sapunovas.e@gmail.com
Arba snukiaknyge (facebook): Eugenijus Sapunovas Su profilio normalia nuotrauka parases zinute.
Eugis 2015-05-22 14:57:59

Su netinkamom kompanijom bendradarbiauja. O kai zmogui nutinka kas negerai. Jie atsisako atsakomibes. Nes tipo je idarbino bet ne jie darbdavei. O jie tik tarpininkai! Man iki dbr siuncia mokesciu kad skolingas belaszingui vos ne 800euru nors pats is nekir neko neemiau. O dirbau hobei per qubi!

na jus cia ir varot ant to qbio prie ko cia jis juk jis gauna uzsakymus is partneriu olandijos agenturu tai reiskia kad mes pereinam per kelia rankas kol patenkam y darba beto olandu ydarbinimo agentura neprivalo teikti tikslios info kokio darbuotojo jiems reikia cia jau yra olandu reikalas o beto olandai nera suinteresuoti teikti emigrantui rikiamas paslaugas taigi mano atvejis buvo kiek kitoks isvazevau per qbis jie man darba surado per kelis menesius nes kaip jie sake reikia gerai kalbancio angliskai darbuotojo taigi per visa vasara man ieskojo darbo o rugsejo gale man paskambino qbio darbuotojas tai buvo penktadienis buvau kaime ir pasake ka ant rytojaus turiu isvaziuoti y olandija nes rado man darba taigi sutikau bet bijojau kaip velnias taigi isvazevau sestadieny atvazevome sekmadieny per 16 qbio rekomenduota pervezimo ymone buvo labai smagu vaziuoti kas kelias valadas sustodavome pailseti tikrai rekomenduoju ta pervezimu ymone taigi ryte anksti jau buvome olandijoj pristate y vieta palinkejo sekmes darbuos vairuotjas taigi po pietu atvazevo aolandu agenturos darbuotojas pasisnekejom beja lietuvis pasake kas kur vaziuos kur dirbs taigi mane ydarbino y mesos pakavimo kompanija lb gera kompanija didele darba nesunkus gerai valandu duodavo netoli darbas nuo namu deja savaite pasidziaugiau darbu nes mane pakeite y kita darba prie karviu skuru nu ten tai darbas ne tai kad sunkus ne bet jau kvapas tai mirtinas bet paskui pripratau menesy padirbau ir mane atleido tipo per letas nubegau y olandu agentura gavo nuo manes visa agentura zodziu ir jie tipo pazadejo rasti darba gerai as susinervaves gryztu namo ir dar man nespejus yeiti pro vartus tipo privazevo pats agenturos savininkas lb malonus zmogus ir pasake kad man rado darba pasirodo tas darbas buvo tam paciam pastate kur ir yra agentura taigi pradejau dirbti pirmadieny prie medienos darbas kaip ir kiti nesunkus kaip dabar matau tai pats geriausias darbas kuriuo as didziuojuosi bosas pats geriausias darbuotojai irgi neblogi atmosfera darbe irgi puiki ko daugiau reikia dabar siam darbe dirbu jau puse metu ir dziaugiuosi bet ne viskuo kadangi as visdar nuomouosi plota is agenturos taigi as ir moku didelius pinigu bene 500 euru y menesy vien tik uz lova bet planuoju nuomotis savo buta bet cia nijmegene lb sunku surasti buta o ypac kai esi ne olandas taigi ka as noriu pasakyti qbis sitoj visoj mesmalej yra tik varztelis mazytis jie nieko nesprendzia jie jokios atsakomybes neprisiima juk taip yra parasyta ir ju kontrakte jums tie kas galvoja isvaziuoti reikia suvokti kad qbis jokios atsakomybes neprisiima jei jau syky isvazevai tai jau esi nebe qbio o olandu agenturos darbininkas kurie tave nuomoja kompanijoms arba mazoms ymonems cia olandijoj privalu rupintis darbuotojais bet ne visos kompanijos tai daro mano atveju as dirbu dideliam tarptautiniam holdinge taigi cia tik jusu reikalas ar rinktis qbis ar ne nes olandijoj gali visa laika bet kam pasiskusti ir jokiu problemu gali pereiti y kita agentura gali bet kada iseiti is jos nors ten ir galioja 3 menesiu tarpagenturinis susitarimas aisku gal cia tik man pasiseke sy karta nes esu mates daugybe zmoniu kuriuos mano agentura apgavo ismete ar dar ka padare dekui uz demesy tikiuosi padejau apsispresti
Dirbau per sita kompanija olandijoje. Daugiau nebevaziuociau. Visu pirma Qbis budami tarpininkai net nesuteikia konkrecios informacijos kokiom salygomis dirbsi, kokia bus sutartis, kokiomis salygomis gyvensi. Tik isvaziavusi pamaciau, kad Qbis suteikta informacija nuo realybes kardinaliai skiriasi. Atsiliepimus savo svetaineje taip pat filruoja. Ne viskas idedama. Ypac cenzuruojama informacija apie idarbinimo agenturas i kurias papuoli jau atvykes i Olandija. Olandijoje dirbau per Hobij agentura, kuri sukciavo, algalapius siusdavo su klaidomis, nesumokejo uz viena 10 darbo valandu diena (90 eur), nesugrazino ne vieno sumoketo depozito. Dviracius kuriuos isnuomavo mums uz 75 eur depozita vogdavo is musu, darbuotoju, kad nereiketu grazinti darbuotojams imoketos sumos. Gyvenome kemingo nameliuose, kur apgyvendinimo mokesti permokedavome gal net 40 proc. O ir pats darbas nors buvo nesunkus, bet labai jauciasi darbdaviu isnaudojimas, nesiskaitymas su darbuotojais. Nors Qbis atsiustame siuntinuke, buvo teigiama, kad darbdaviai gerbia darbuotojus, kuria teigiama aplinka. Zodziu buvo tiek minusu, kad neimanoma visko cia isvardinti. Taigi, darykite isvadas.
Adolfas 2015-01-15 17:57:38
Ka galiu pasakyti apie Qbis tai kad nerimta firma bei per ja imanoma uzdirbti tik kapeikas o paskutiniu metu kiek nesusisiekdavome tai tiesiog viskas gaudavosi i vata susukta, jie tipo sutaria su darbdaviu viska ir arba dingsta tiesiog kad net negali prisiskambinti arba suka si visa reikala kol jau nesusikrauni daiktus ir jie paskambina bei pasako kad darbdavis kazkodel neatsako ar panasiai. Zodziu jeigu uz mazus pinigus tai jie randa iskart, sudiniausia darba ir labai mazai apmokama, bet jeigu pasakai savo kaina ir normalia pagal specialybe tai jie niekada iki galo nesuderina, tai yra vel gi suka tuos bybius i marskinius ir nieko, arba jie dingsta arba dar kazkas.
Tai kone blogiausia agentura per kuria teko kazka ieskoti. Meslu meslas!!!
Bet ir susireiksmines tu bicas esi! Matai tu pasakai savo kaina pagal specialybe o cia svolociai tau darbo nesuranda. Niekam tu neidomus ir niekam neidomi tavo kaina ir specialybe - niekas neprivalo pagal tavo pageidavimus tau darbu ieskoti! Atsipeikek ir nusikrapstyk savo rozinius akinius- UK ir NL laukia tik juodadarbiu kvailiu, kurie nudirbtu darbus, kokiu vietiniai vengia kaip velnias kryziaus. Tiek tu toje salyje busi reikalingas. Esi labai naivus manydamas, kad tavo kaina ar specialybe kazkam ten padarys ispudi - patikek, savu specialistu jie turi salies viduje SOCIAI. Naivuolis tu ir tiek, sekmes ieskant darbu!:)))
Tai kone blogiausia agentura per kuria teko kazka ieskoti. Meslu meslas!!!
Sveiki, si agentura dirba savo darba ne blogai, tik tame esme, kad ji zmones siuncia Perekupam.Tai viskas priklauso nuo to, pas ka pakliusi.Tiesiogiai isidarbinti uzsienyje per sia Agentura nera jokiu sansu.Isvaziave i uzsieni patenkante i rankas Agenturos, kaip sakoma Perekupam.Tada ta uzsienine agentura idarbina.Tai taip gaunasi, kad is jusu darbo pelnosi dvi agenturos-Obis ir uzsienio, jus uzdirbate pinigus joms, is to ir gyvena Agenturos.Obio negalima kaltinti niekuom, visus rikalus turi spresti su Perekupais.Uzdirbti daug neduoda, darbas
sunkus.Uzsienyje daug visokiu emigrantu privaziave, visems reikia darbo, bet i toki darba, koki man teko dirbti jie neina.Galiu drasiai pasakyti, kad mane isnaudojo Perekupai kaip galejo, kol as kantrybes turejau.
xxx 2015-01-06 17:50:36
sveiki kas planuoja si menesi per sia firma vaziuoti?
labas, planuoju išvykti šį mėnesį. Parašyk man į paštą edvardassmuksta@gmail.com
sveiki kas planuoja si menesi per sia firma vaziuoti?
Lina 2014-12-30 15:38:53
Visiškai sutinku, kad per qbis neperta vykti. mano brolis vyko per ją ir po kelių savaičių grįžo, nes po kelių darbo dienų darbo sumažėjo, o už buto nuomą nuskaitinėdavo. visiška nesamonė. dabar jis pradėjo dirbti per headex įmonę, dirba jau virš dviejų mėnesių ir labai petenkintas,
sveiki visi ar tikrai sita firma yra nepatikima, man siulo vaziuoti gal norinciu yra kartu?butu drasiau.
Kamile 2014-10-25 14:28:06
Zmones nevaziuokit per QBIS patariu nuosirdziai. QBIS neatsako uz idarbinimo paslaugu kokybe - firma yra viso labo tarpininkas tarp uzsienio idarbinimo kompaniju, o ne tarp jusu ir darbdavio tiesiogiai. Vadinasi, jei busit apgauti - QBIS jusu neapgins. Sutartis, kuria duoda QBIS yra tik del vaizdo. Labai nerimta firma. Per sia firma busite, taip sakant, imesti i mesmale ir po to jau patys turesite kapstytis.
dirbau olandijoje nijmegene pries 2 men karviu skuryne pradirbau visa men 158val gavau 545eurus ar cia normal??? a*******i ir tiek o del ismokejimo teko eiti net I policija. nevaziuokite niekas per qbi a*******i

Personalo konsultacijų grupė
Adresas: Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 614 86159 arba info@personalokonsultacijos.lt.
Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
UAB Expertus LT – įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, tai - kvalifikuoto personalo atranka, personalo nuoma bei konsultacijos. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Mes žinome kandidatų lūkesčius ir sugebėjimus, todėl žmones atrenkame pagal kiekvienos kompanijos vidinę...
Ekloga
Competent - personalo atranka, mokymai

Adresas: Verkių g. 30B, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
EKLOGA/COMPETENT - personalo paieška, atranka, konsultacijos, įdarbinimo paslaugos Mūsų pagrindinės veiklos sritys: Profesionali vadovų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų, specialistų IT specialistų paieška, atranka, vertinimas; Verslo konsultavimas personalo vadybos klausimais, tyrimai organizacijose,adaptacijos...
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 3, (2 aukštas), LT-09312 Vilnius.
Manpower Group yra pasaulinis lyderis personalo valdymo paslaugų versle, kuriantis ir teikiantis modernias ir išskirtinai kiekvienam poreikiui pritaikytas paslaugas. Manpower savo veiklos srityje žengia pirmas, nes suteikia galimybę savo Klientams konkuruoti ir laimėti greitai besikeičiančiame darbo pasaulyje. Savo...

Kauno oro uostui – pastiprinimas
Kauno oro uostui – pastiprinimas 06-28 11:12
Rekonstrukcijai uždaromo Vilniaus oro uosto krūvį perimsiantis Kauno oro uostas sulauks pastiprinimo – kelių šimtų darbuotojų desanto iš sostinės, prireikus ir iš pajūrio.
VMI jau paskelbė turto deklaracijas
VMI jau paskelbė turto deklaracijas 06-28 10:51
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog interneto svetainėje www.vmi.lt jau paskelbė Metinių gyventojų (šeimos) turto deklaracijų išrašų duomenis.
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių 06-28 10:23
Šis šeštadienis, liepos 1-oji, yra svarbi diena absoliučiai daugumai Lietuvos gyventojų, nes įsigalioja daug svarbių teisinių naujovių – ne tik naujas Darbo kodeksas (DK), bet ir dar bent pora...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master