VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Prof. A. Šurnos odontologijos klinika

Prof. A. Šurnos odontologijos klinika, UAB

Visos odontologijos paslaugos

Jūsų graži, sveika šypsena ir puikus kramtymas yra mūsų siekiamybė!
Įmonės kodas 303379900
Vadovas Algimantas Antanas Šurna, direktorius
Adresas A. Baranausko g. 3, LT-50526 Kaunas
Telefonas Prof A Surnos Odontologijos Klinika Telefonas
Mobilus telefonas Prof A Surnos Odontologijos Klinika Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.asdental.lt
Darbo laikas I-V 8.00 - 20.00 val.
Darbuotojai 15 darbuotojų (apdraustųjų)
SD draudėjo kodas 2293699
Vidutinis atlyginimas 345.60 € (2017 m. rugpjūtis)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 2008.95 € (2017 m. rugpjūtis)
Apyvarta (be PVM) 2016: 30 001 - 50 000 € Apyvartos istorija »
Pranešimai
Radiacinės saugos centras, VASPVT Skaityti visus »
Įvertinimas
6.5 / 10 (įvertino 62)
Įmonės aprašymas:

APIE „PROF. A. ŠURNOS ODONTOLOGIJOS KLINIKĄ“

Jūsų burnos sveikata – nepaprastai svarbi nes turi didelę įtaką visai sveikatai, gyvenimo kokybei. Visgi, neįvertindami galimų neigiamų pokyčių, neretai atidedate savo apsilankymą pas odontologus. Patikėkite savo dantų sveikatą profesionaliems „Prof. A. Šurnos odontologijos klinikos“ odontologams ir gaukite visą paslaugų kompleksą vienoje klinikoje. Laiku suteikta paslauga padės išsaugoti jūsų burnos sveikatą ir išvengti galimai didelių išlaidų. Jūsų graži, sveika šypsena ir puikus kramtymas yra mūsų siekiamybė.

Teikiame visas įmanomas su Jūsų burnos sveikata susijusias paslaugas:

VISOS DANTŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Teikiame visas odontologijos paslaugas suaugusiems ir vaikams. Pradedant profesionalia burnos higiena, dantenų ligų gydymu, dantų balinimu, estetiniu plombavimu, dantų paviršių atstatymu mikroprotezais, neteisingai išdygusių dantų eilių, sukandimo korekcija, žandikaulio sąnario sutrikimų profilaktika, gydymu, protezų gamyba modernia kompiuterine technologija ir visa tai pritaikant kiekvieno asmens individualiems bruožams bei kramtymo charakteriui. Ir visas aukščiausio lygio kokybės paslaugas už prieinamą kainą.

 • Profesionali burnos higiena
 • Dantenų ligų gydymas
 • Dantų balinimas
 • Estetinis plombavimas
 • Dantų paviršių atstatymas mikroprotezais
 • Neteisingai išdygusių dantų eilių korekcija
 • Sukandimo korekcija
 • Žandikaulio sąnario sutrikimų profilaktika, gydymas
 • Implantavimas ir dantų protezavimas
 • Protezų gamyba modernia kompiuterine technologija

KRAMTYMO FUNKCIJOS SUTRIKIMŲ IR ŽANDIKAULIO SĄNARIO GYDYMAS

Ar žinote, kad net 20% suaugusių žmonių kenčia nuo apatinio žandikaulių sąnario sutrikimų? Pajutus nemalonius pojūčius sąnarių srityje , skausmus, traškėjimus, įstrigimus ar judesių pokyčius, rekomenduojame nedelsiant pasitikrinti. Nesunkiai išgydomi pirmieji požymiai ilgainiui pereina į lėtinius negrįžtamus sąnarius žalojančius pokyčius.

Kompleksiškai sprendžiami kramtymo funkcijos sutrikimų profilaktikos ir gydymo klausimai:

 • dantų griežimas
 • padidintas dantų nusidėvėjimas
 • nemalonūs pojūčiai ir traškesiai sąnaryje

Tam tikslui šiuolaikine neinvazine technologija ištiriame:

 • apatinio žandikaulio sąnario struktūrą
 • įvertiname kramtymo funkciją, jos sutrikimus
 • skiriame profilaktines priemones ir atitinkamą gydymą

Kramtymo funkcijos sutrikimų profilaktikai ir gydymui taikome kineziterapijos, osteopatjos metodus.

ODONTOLOGINĖ RENTGENODIAGNOSTIKA

Be to teikiame visas odontologinės rentgenodiagnostikos paslaugas naudodami naujausią įrangą, užtikrinančią minimaliausią tiriamojo apšvytį. Visais sudėtingais atvejais, remiantis tikslių kompiuterinės rentgenodiagnostinių tyrimų rezultatais, planuojame gydymo metodus, koreguojame jo eigą. Šiuolaikinės rentgenodiagnostikos tyrimų duomenis taikome ir dantų protezų gamybai kompiuterine technologija.

ATSTATOMOJI ODONTOLOGIJA

Atstatomoji odontologija yra ne tik burnos ligų profilaktika bet ir jau pažeistų dantų reabilitacija. Atstatyti dantys suteiks Jums galimybę kramtyti tai, kas anksčiau buvo sunkiai sukramtoma, bei pagaliau dailiai šypsotis, raiškiai kalbėti.

Trūkstamų dantų problemų sprendimas

Vieno ar kelių dantų netektis sukelia visą grandinę nemalonių tiek fizinių, tiek kosmetinių problemų – nuo neestetiškų tarpų Jūsų šypsenoje iki kramtymo sutrikimų ar galimai besivystančių deformacijų. Šiuolaikiniai modernūs gydymo metodai leidžia atstatyti vieną dantį, kelis ar net visą dantų lanką. Implantai tausoja greta esančius dantis nuo perkrovos, o tai padeda išvengti ar sumažinti kaulo atrofijos riziką. Implantas gali būti įsodinamas beveik kiekvieno prarasto danties vietoje, jei yra pakankamai kaulo. Jeigu kaulo atrofija per didelė, šiuolaikinėmis technologijomis galima jį atkurti. Pagal jūsų amžių ir sveikatos būklę parinkti implantai ir jų įsodinimo metodai bei profesionali priežiūra užtikrina neribotą jų funkcionavimą.

Pasirūpiname visomis problemomis:

 • dantų formos bei spalvos korekcija
 • nežymių ertmių ar nuskilusių dantų korekcija
 • ženkliai pažeistų dantų tęstinis gydymas
 • dantenų gydymas
 • pašalintų dantų atstatymas implantais, tilteliais
 • bedančių protezavimas visomis galimomis konstrukcijomis

Dantų tiesinimas

Neteisingai išdygusius ar gyvenimo eigoje iškrypusius dantis yra kur kas sunkiau valyti, todėl šia problema besiskundžiantys pacientai dažnai susiduria su dantų ar dantenų pažeidimais, ankstyvu jų netekimu. Kreivi dantys neigiamai įtakoja kramtymą, kalbėjimą. Kreivi dantys dėl estetinių pokyčių taip pat turi įtakos jūsų savijautai, pasitikėjimui savimi. Net jei turite tik šiek tiek pakrypusius ar netiesiai suaugusius dantis, verta pasitarti su mūsų ortodontu. Patikrinsime Jūsų dantis ir įvertinsime, kokios gydymo procedūros yra reikalingos.

OSTEOPATIJOS IR KINEZITERAPIJOS PASLAUGOS

Osteopatija tai organizmo būklės diagnostika ir gydymas manipuliacija rankomis. Žmogaus kūnas yra vieninga struktūra, kurią sudaro įvairios, bet tarpusavyje susijusios sistemos. Jeigu kažkurios kūno dalies veikla sutrinka, rezultate sulaukiame ligos. Kraniosakralinės osteopatijos metodai padeda rasti disfunkcijų priežastis ir bandyti jas subalansuoti. Osteopatijos seansai yra puiki profilaktika, kuri gerina organizmo gynybą prieš ligas, palaiko jo tonusą, gerina psichoemocinį foną ir normalizuoja nervų sistemos darbą. Kraniosakralinė osteopatija yra efektyvi esant kaklo, nugaros skausmams, migrenoms, kramtymo parafunkcijoms, žandikaulio sąnario skausmams. Struktūrinė osteopatijos terapija yra efektyvi gydant stuburo susirgimus (skoliozė, artrozė, artritas) ir laikysenos sutrikimus. Osteopatijos manualiniai metodai išsiskiria savo švelnumu, saugumu ir lankstumu kiekvieno paciento būklės atžvilgiu – būtent todėl osteopatinės procedūros tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo jo sveikatos būklės. Osteopatija negali išgydyti degeneracinių, genetinių ar infekcinių ligų, kurioms reikalingas medikamentinis ar intervencinis gydymas. Tačiau osteopatas gali padėti sutrikusių funkcijų turintiems pacientams prisitaikyti ir jaustis geriau.

Žmogaus kramtymo sistemą sudaro kaulinės struktūros , raumenų grupės keliančios ar nuleidžiančios apatinį žandikaulį ir visa tai valdanti centrinė nervų sistema. Apatinio žandikaulio sąnariui, jo judesiams įtaką turi pečių ir kaklinės stuburo dalies raumenys, stuburo būklė. Yra tamprus ryšys tarp kramtymo ir kūno laikysenos. Ilgalaikis darbas palenkus galvą, neteisinga jos padėtis miegant įtakoja kaklo pečių srities raumenų tonusą, jų atsipalaidavimą. Tai riboja laisvus apatinio žandikaulio judesius kramtant ar kalbant ir gali tapti viena iš sąnario susirgimų priežastimi. Kineziterapijos (gydymo judesiu) esmė pagrįsta tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, sąnarių, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Todėl kineziterapija turėtų apimti ne tik kramtymo sistemą bet ir kaklo, pečių sritis.

Osteopatjos ir kineziterapijos paslaugos mūsų klinikoje Kaune, tiek profilaktiniais, tiek disfunkcijų gydymo ir reabilitacijos tikslais patyrę specialistai, įvertinę būklę, suteiks aukštos kvalifikacijos paslaugas ne tik pacientams, bet ir kolegoms.

Patogumai Jums

Didžiuojamės kompleksine paslaugų teikimo sistema – taupome pacientų laiką. Pacientų problemas sprendžiamos vienoje klinikoje, kolegiškai jas aptariant keliems specialistams ir ieškant optimalaus jų sprendimo.

Įmonės nuotraukos:
Prof. A. Šurnos odontologijos klinikaProf. A. Šurnos odontologijos klinika nuotraukaFoto Prof. A. Šurnos odontologijos klinika (303379900)Įmonės Prof. A. Šurnos odontologijos klinika nuotraukosAPIE „PROF. A. ŠURNOSProf. A. Šurnos odontologijos klinika, UAB nuotraukaFoto Prof. A. Šurnos odontologijos klinika, UAB (303379900)Įmonės Prof. A. Šurnos odontologijos klinika, UAB nuotraukos
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Žandikaulio sąnario gydymas, žandikaulio sąnario traškėjimas, žandikaulio sąnario disfunkcija, žandikaulio sąnario artritas, dantų griežimo gydymas, kieto sukandimo gydymas, dantų nusidėvėjimo gydymas, sužemėjas sukandimas, sužemėjas sąkandis, Costeno sindromas, kramtymo disfunkcija, nepatogus kramtymas, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 303379900
Papildykite įmonės Prof. A. Šurnos odontologijos klinika, UAB (įmonės kodas 303379900) informaciją, patikslinkite rekvizitus, įkelkite logotipą ir nuotraukas, įveskite Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
Kelių transporto inspekcija keičia veiklos apimtis ir pavadinimą
Kelių transporto inspekcija keičia veiklos apimtis ir pavadinimą 10-19 14:55
Po reorganizacijos Valstybinės kelių transporto inspekcijos (VKTI) reorganizacijos veiklą pradės Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA).
Ir gaminant taburetę prireikia inovatyvaus požiūrio
Ir gaminant taburetę prireikia inovatyvaus požiūrio 10-19 13:21
Daliai verslo tokie terminai kaip "Blockchain", kompiuterinis matymas, dirbtinis intelektas ar didieji duomenys prilygsta keiksmažodžiams. Tačiau bent paprastas naujas technologijas turės...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kaip dažnai keičiate telefoną

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

IBM 159,53 +8,86%
Goldman Sachs 242,03 +2,52%
Adobe Systems 153,00 +1,74%
Citigroup 73,12 +1,29%
Twitter 18,02 -1,42%
AT&T 35,71 -1,44%
Chevron 118,15 -1,72%
Yahoo! 50,40 -4,15%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 1,45 -5,84%
Anglis 85,67 +6,93%
Bananai 1098,07 +1,39%
Dujos (Rusijos) 4,98 -1,78%
Cukrus 27,83 -2,11%
Nafta 51,88 +0,02%
Jautiena 206,16 +2,87%
Sidabras 1693,10 +1,11%