Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prienų r. policijos komisariatas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prienų r. policijos komisariatas

Atsiliepimai apie Prienų r. policijos komisariatas

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Prienų r. policijos komisariatas

Noreciau pasakyti kad uz padilusi padangos vienos krasta man prienu policija vieno pavarde zinau tai Barkauskas. At man jie galejo atimti texnikini uz tai kad buvo padilusi padanga bet padangos leistina dar riba protektoriaus tik kad vienos galines padangos krasto padiles protektorius ar jie gali man anulioti texnikini ar ne?
ypac pasizymi isdidumu, arogancija, izulumu 106 kabineto savininkas[net nesugeba prisistatyti]tarnybiniam kabinete jauciasi tarsi namie.

Mainai, kilnojami mokesčiai ir "pažanga" ant popieriaus
Mainai, kilnojami mokesčiai ir "pažanga" ant popieriaus 10-17 00:16
Atsimenate garsią frazę apie susitarimus, kurie verti mažiau nei popierius, ant kurių jie surašyti? Politikai kartu su keliomis darbdavių bei profsąjungų organizacijomis vėl suraitė parašus prie...
"Mercedes-Benz" aplenkė BMW ir "Audi" gamintojus
"Mercedes-Benz" aplenkė BMW ir "Audi" gamintojus 10-16 21:39
"Mercedes-Benz" E klasės sedano, taip pat atnaujintų SUV modelių populiarumas leido šiam gamintojui aplenkti BMW ir "Audi" bei tapti prabangių automobilių segmento lyderiu.
Žiniasklaida: Rusija planuoja išleisti kriptorublį
Žiniasklaida: Rusija planuoja išleisti kriptorublį 10-16 18:40
Rusija gali tapti pirmąją pasaulio šalimi, kuri išleis savo kriptovaliutą.

Ar Jūs rūkote?

UAB Baltic master