Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prienų r. policijos komisariatas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prienų r. policijos komisariatas

Atsiliepimai apie Prienų r. policijos komisariatas

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Prienų r. policijos komisariatas

Noreciau pasakyti kad uz padilusi padangos vienos krasta man prienu policija vieno pavarde zinau tai Barkauskas. At man jie galejo atimti texnikini uz tai kad buvo padilusi padanga bet padangos leistina dar riba protektoriaus tik kad vienos galines padangos krasto padiles protektorius ar jie gali man anulioti texnikini ar ne?
ypac pasizymi isdidumu, arogancija, izulumu 106 kabineto savininkas[net nesugeba prisistatyti]tarnybiniam kabinete jauciasi tarsi namie.

Pingantis kosmosas vis patrauklesnis Lietuvos verslui
Pingantis kosmosas vis patrauklesnis Lietuvos verslui 05-27 23:55
Nanopalydovus kurianti įmonė UAB "Nanoavionika" iš įvairių fondų gavo 3,2 mln. lėšų raketiniam varikliui plėtoti. Pasaulyje tokio tipo variklio dar niekas nėra panaudojęs – lietuviai taps...
Ginčytinoje teritorijoje Indija atidarė ilgiausią šalies tiltą
Ginčytinoje teritorijoje Indija atidarė ilgiausią šalies tiltą 05-27 16:08
Indijoje penktadienį buvo atidarytas ilgiausias šalies tiltas per Lohito upę, kuris reikšmingai pagerins strategiškai reikšmingą susisiekimą su Arunačal Pradešo regionu.
Turistiniai objektai Telšiuose ir apylinkėse: ką verta aplankyti
Turistiniai objektai Telšiuose ir apylinkėse: ką verta aplankyti 05-27 16:05
Šį vasaros sezoną turistų susidomėjimą telšiškiai bandys naujais turizmo produktais – tarp jų ir mažiesiems skirtomis edukacinėmis programomis.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Symantec 29,61 -1,14%