Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Auto LT

Atsiliepimai apie Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Nesuprantu kaip tokios š*******o kontoros nebankrutuoja. Atėjus, praktiškai tiesiai šviesiai pasiunčia jus. Norėjom užsisakyti keletą didelių picų gimtadieniui. Atėjus į piceriją sakau, noriu užsakyti bet ne dabar o su atvežimu už valandos. Ištikro net ne su atvežimu o su atnešimu, nes šventėme tame pačiame pastate kaip ir picerija. Pats nenorėjau vaikščioti, nes norėjau švęsti, ir norėjau sumokėti, kad atneštų. Tai merginos sako - ne mes negalim užsakyti ir negalim atvežti, sako skambink centriniu telefonu ir užsakinėk. Aš sakau, kad nepasiėmiau telefono, neturiu su kuo skambinti, gal jūs galite paskambinti už mane? - tos dvi choru net rėkt pradėjo - ne negalim, ne mūsų darbas, tau reikia tu ir skambink. Dar bandžiau kaip nors įkalbėti, bet nu niekaip. Žodžiu personalas čia totaliai padėjęs ant klientų. Gerai, kad yra ir be jūsų dar picerijų, kur nedaro tokiu marazmų iš nieko.
Audrius 2017-04-22 21:13:15
Vilniuje pilaiteja blogiausi darbininkai visose picerijose.pastoviai paskambinu is anksto bet niekada laiku nepadaro.galima sakyt kad dar ir tyciojasi.pasako kad bus uz 20 min, po 15 ateinu o jie visi sedi ir nieko nedaro.galvoju jau kepa.ne velnio, lieka 2 min tada iseina dviese ir daryt tik pradeda.ir taip jau daug kartu.
buvo ir man kad paskambinau uzsisakem pica pasiimt vietoje (pilaitej) pasake uz 20min, atejome i vieta po 15min, susimokejome nes galvojome kad jau turbut kepa, nuo susimokejimo pralaukeme dar 40min, zmones ateja veliau i picerija gavo picas greiciau uz mus!!!
Skambinau 846444333, 18.39 valanda siandien. Atsiliepusi operatore buvo labai nemandagi, pradejo sarkastiskai aiskinti, kad nemokame skaityti meniu. Zadejome uzsisakyti 5 picas vakareliui, taciau po tokio bendravimo beliko pasakyti viso gero. Nezinau is kur jus gaunate tokius darbuotojus, taciau is cia picos daugiau tikrai neuzsisakysime ir nerekomenduosime.
Sveiki. Rasau noredama pasipiktinti telefonu kalbeki sia jusu operatore. Kalbant ji buvo labai grubi ir akiplesiska, kita karta nenoreciau uzsisakyti picos viena tam kad netektu bendrauti su tokiais zmonemis skambinsiu 16:05 numeriu 852724444
Nežinau kokius jus darbuotojus čia samdot, bet baisu tikrai. Prie akropolio (klaipeda) 07-02 picu kepeja tikriausiai pats nemaloniausias ir pikčiausias žmogus, kasinininkė isterikė, neišgirdau jos klausimo, pradėjo rėkti ant manes. Visu pirma idarbinkit maloniai bendraujančius žmones, kad nebūtu baisu ateiti ir užsisakyti. Nes daugiau į tokia "malonia" aplinka nesinori grįžti. Picos skanios tikrai, bet del darbuotoju reiketu labiau pasistengti :)
Paskambinus į Klaipėdą operatoriai kalba su žmonėmis labai nemandagiai (pvz: nu, mhm, ko nori). Vingio pasaže esantys darbuotojai taip pat nemandagūs ir trūksta bendravimo etiketo. Po tokių įvykių visiškai nesinori naudotis tokios įmonės paslaugomis.
Nusivyliau naujininku express pica, kiekviena karta vis blogeja nuomone kai nusiperku pica. Cesnakinis padazas skystas! Nesijaučia net skonio, jauciasi kad skiestas lyg vandeniu! Fui.
Česnakinis padažas toks skystas... kaip vanduo... slykstu valgyt. Vilnius Naujininkai.
Baisi kokybe picos ir jau nepirma karta kaune topoliu picirijoje, po pasivaisinimo prasmirdusiais kelmuciais viska isvemiau, visada pries mokedami atsidarykite dezute ir paziurekit ka perkat
Gerbiami Express picos gerbėjai. Trečiadienį vakare Klaipėdoje šalia Akropolio užsisakiau pica "Havajų", atvažiavau, pasiėmiau ir grįžes namo atsidaręs pamačiau, kad pica padaryta visiškai ant d******s, kokybės 0. Vištiena pjaustyta, kaip dešra "šlapiankė", keli vargani ananasų gabaliukai, sūrio gal keli gramai. Ir jokio skonio, nors buvau labai alkanas. Tikrai nusivyliau šia picerija ir nerekomenduočiau kitiems. P.S. bent pasižiūrėkite kas slepiasi po dėžute, prieš mokėdami.
Norėčiau parašyti apie Vilniuje Savanorių prospekte 12 esančią piceriją. Tikrai picos visada labai skanios, jokių priekaištų nėra. Tačiau aptarnavimas vienos pardavėjos/padavėjos (apie 20-ties metų) yra labai prastas. Jau praeitą kartą užsisakius picą buvo pasakyta, kad bus pica po 15-20min. Atėjom žymiai anksčiau, o pica jau buvo padaryta ir žymiai pravėsusi. Šiandien skambinom telefonu norėdami užsisakyti, tačiau nieks nepakėlė. Tuomet atvažiavome. Klientų nebuvo praktiškai, bet užsisakius picą išsinešimui buvo pasakyta, kad bus padaryta po 15-20min. Grįžo draugas žinodamas, jog padaro anksčiau po 10minučių, paprašė picos, bet jam jaunos padavėjos buvo piktu tonu buvo pasakyta, kad dar nėra ir lauktų. Tačiau kita padavėja atsiminė ir pasakė, kad padaryta ta pica ir jau įdėta į spintelę. Jaunoji mano minėta padavėja tiesiogine ta žodžio prasme "šveitė" tą picą ant stalo, padažai turėjo būti skirtingi, tačiau įdėjo vienodus. Taip pat kol primygtinai nepaprašėme net į maišelį nesudėjo visko. Bendravimas yra labai nemalonus net nesinori daugiau grįžti su tokiu padavėjos aptarnavimu, nes mano nuomone dirbant padavėja tavo darbas maloniai aptarnauti klientus, o ne dirbti priverstinai ir savo pyktį rodyti kitiems.
75 proc. visų „Pizza Express“ pizzų (nes mes juk anglai) yra iš SŪRIO PRODUKTO!! Mano nuomone tai yra žema ir yra DUGNAS. Net labdaros, varguolių valgyklose tokių prastesnės kokybės produktų nenaudoja! GĖDA. Pradėkit dar šaldytom pizzom prekiauti, tada išvis bus LYGIS. Jau geriau nedėk padažo indelio nemokamo, bet tikrą SŪRĮ dėk ant PICOS, žmogau! Gerbk save! p.s. darbuotojai Kaune atrodo kaip iškastruoti - lyg žemę pardavę ar kas būtų numiręs...
Visu pirma Jusu picos tikrai skanios. Taciau siandien noreciau pasidalinti labai nemalonia patirtimi. Buvo užsakytos 9 picos (santariškių g 2.; 5 auskta). Atvykus vairuotojui jis pasakė pasiimti picas pirmame aukste. Aš paklausiau ir paprašiau ar negaletumete užkilti liftu iki 5 aukšto. Vairuotojas PAVELAS pasake "O kas jeigu neuzkilsiu. Čia vairuotojas nusprendžia". Aš esu sokiruota tokiu elgesiu ir abejingumu. As esu salia artimo zmogaus reanimacijos skyriuje ir tomis picomis tenorejau atsidekoti nuostabiems zmoniems, kurie priziuri mano artima. Aš turėjau visą savo istoriją papasakoti, kad vairuotojas PAVELAS su manimi užkiltu i 5 aukšta. Labai nemalonus ir prastas aptarnavimas. Baisu.
Ir toks retorinis klausimas/pasvarstymas...jei fabijoniskese gyvendamas 12 aukšte užsisakai pica ar net visas 9...turesi pats leistis į kiemą jų pasiimti.
Tai pasvarstykite prieš užsisakydami.
Katik nupirkau kebabus, kaune ringauduose, kopustu 90%, kuriu nemegstu ir mesos trys gabaliukai, mesoje radau daug mazu kauliuku, vos danties neisilauziau, vyras vos atsikandes pakrapste kebaba, vaizdas nekoks agurkai suvyte, kopustu visas pagrindas, nei vieno pomidoro nieko mesos tustuma, ismetem i siuksliadeze, ar jus taipor toliau gaminsite "maista"? Ar jusu darbuotos nekvalifikuotos??visa uzdusus iteike kebabus, bile tik pinigus pajimti, o kebabas kaip is sieno!!!!! Daugiau nebesilankysime pas jus !!!
Esu nusivylus Nidos g. 1 Pizza Express. Picos ne tik kad pabrango, bet ir jau ne tokios skanios kaip buvo kažkada. Už tokią kainą pica neverta tiek pinigų. Būtų gerai kad nors senas kainas gražintumėt. Dar ir darbuotojai labai nemandagūs ir be nuotaikos, ypač mergina su rudais plaukais stovinti prie kasos. Nesugeba mandagiai aptarnauti! Visada piktai atsako!
Ne tokia pica atveze, paprasius, kad uz savo klaidas padarytu nuolaidele - nesutiko. Zmones visi mes skubame, turejome laukti, kol iskeps nauja, o netikusia - grazint. Klaipeda.
Taikos pr.101 niekada nekelia ragelio. Paskambinus pagrindiniu tel.nr ir užsisakius pasako už 15min.bus o jie nekelia nes daug darbo turi. Nuvažiavom, nei vienas nedirbo visi rūkė lauke. Pralaukus 30min.niekas net neskubėjo pradet daryt picos nes reikės pirmiausia pasikalbėt kaip tavo brolis ir sesuo gyvena.
Trumpai: AR NEGEDA TOKIAS PICAS PRISTATYT KLIENTUI? :)
Jau daugiau nei 5 metus užsisakinėjame picas iš Express Pica, dažniausiai kviesdavome į Karoliniškes - buvome labai patenkinti, picos būdavo šviežios, daug produktų. Šiandien užsisakėm picos į centrą, tai ne gana to, kad neatvežė užsakytos Coca-Colos, bet pica buvo akivaizdžiai "nurašyta" - mažų mažiausiai VAKARYKŠTĖ, apibarstyta suvytusia, SUPUVUSIA gražgarste!!! Kreipsiuosi į kokybės inspekciją!!!
Tomas 2017-01-19 11:29:21
Buvau jūsų ilgalaikis nuolatinis klientas, tačiau kai jūs pakėlėte kainas VISU euru, tuoj pat nustojau pas jus lankytis. Paaiškinkite, prašau, kokią aš, kaip pirkėjas, gaunu pridėtinę naudą už tą papildomai sumokamą eurą? Ogi jokios! Negana to, didžioji dalis nusiskundimų mini jūsų suprastėjusią kokybę, vadinas kainas pakėlėte, o kokybę pabloginote! Dėl jūsų pačių kaltės dabar normaliose picerijose-restoranuose su pilnu aptarnavimu tapo pigiau ir maloniau lanktytis, nei jūsų junk foodo lariokuose. Jūs manote, kad žmonės ėmė šikti eurais ir pas visus algos pakilo taip pat sparčiai? Nieko panašaus. Jūs tiesiog esate godūs lupikautojai! Linkime greito bankroto, nes jūs neturite jokios teisės nuodyti ir lupikauti iš lietuvių tautos.
Absoliučiai pritariu. Kažką panašaus norėjau parašyti. Jūs ne vieninteliai klientai, kurie po picų kainos pakėlimo visu euru, nustojo ten lankytis. Juolab, kad yra kur ir pigiau ir skaniau :)
siandiena uzsukome i picerija vingio gatvej klaipedoje. blogiausio aptarnavino dar reikia paieskoti. iejom i tuscia picerijam kasininke ir kepeja stovejo rukydavo salia iejimo ir net nesugebejo greiciau ateiti. kai atejo nebuvo pasakyta nei laba diena, nei nieko, kai pasake suma davem pinigus ir sakau tuoj centus duosiu ir padejau centus, tai kasininke net nepakele galva naglai dave graza prie tu centu net neimdama juos ir nieko nesakydama, kad nereikia. pica irgi buvo nekokia. ant galo taip pat jokio viso gero irgi mes neisgirdom. i klientus taip abi dvi jos ziurejo, kai i suda. zodziu fu tokiomis buti, daugiau i sita picerija tikrai nebeisim. kepeja buvo blondine kazkokia, o kasininke su juodais plaukais, abi dvi ziurkes
s*****i, raso kad "Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone pristatymo sąlygos Pristatymo kaina - 1, 50 € (mažiausia užsakymo suma - 7, 00 €) Pristatymas nuo 17, 00 € nemokamas." paskambinus paaiskeja kad reikia maziausiai 5 picas uzsakineti ir dar vistiek pristatymas kainuotu dar 2€ grazu...
Klaipedos miski kvartale prie estradis
2016-11-24 13:32:03 IP 78.57.248.38
Pasiemem pica isinesimui nepaziureje. Atsidarem namuose, vaizdas ne koks. Paragavom - salta. Nuo picerijos su masina vaziavom 2 min. Pasirodo pica buvo pasildyta o ne kepta. Turbut kazkieno palikta ir pastovejusia mums ikiso.
Paskutinis kartas kada i sitos istaigos pirkom. Anksciau irgi visokiu nuotykiu budavo.
Kodel penktadienio vakara yra nekeliamas telefonas expres picerijoje ? pilaiteje, zmoniu tik keli, 0 administratore ilindusi i savo asmenini telefona. prisedu foto, laikas 21:10 val
Aš irgi esu nusivylus Nidos g. 1 Pizza Express picerija. Picos labai suprastėjo, dedama mažai visko, dažnai apdegusios ir sudžiuvusios būna. Už tokią kainą pica neverta tiek pinigų. Darbuotojai labai nemandagūs, visada be nuotaikos, užėjus į vidų nemalonu užsisakyti.
Sveiki, tikrai atsibodo jūsų "gražuolė" Taikos pr. 101, Klaipėda. Jau ketvirta kart kart jinai nekelia ragelio, tiesiog sėdi kampe ir žaidzia telefonu. Norisi užsisakyti pica išanksto, kad nereiktu laukti kol pagamins, bet kai ji dirba tai neimanoma.... (paskutini kart nemalonumas pasikartojo 2016-10-14 20:30).
Vilniuje, Nidos g 1 picerijoje - visu garsu rusiškos "čiastushkes" kada neuzeisi. Niekada nepasisveikina, neatsisveikina, bendrauja nemaloniai, picų kepejai vyrai stovi šalia durų, rūko. Vien del šių priežasčių nebeuzeinu čia, kaip ir mano draugai, kaimynai..
Sveiki, jau ne pirmą kartą tenka stipriai nusivilti picerijos Šiaurės g. 37, Vilnius darbo laiku, nes atvažiavus 22:40 val. - šviesa išjungta, durys uždarytos, nors darbo laikas skelbiamas 11 -23 val. I- VII.
Panašu, kad Jūsų darbuotojai nusistato darbo laiką patys sau, o klientai, nuvažiavę (pirmyn ir atgal) kelias dešimtis kilometrų - lieka nieko nepešę, sudegintas kuras, sugaištas laikas ir sugadinta nuotaika...
Esu jau ne aš vienas nepatenkintas tokiu picerijos darbuotoju elgesiu, kas išties tapo jau tos picerijos norma...belieka tik skųsti tokį įžūlų elgesį
Nepatiko tai, kad uzsisakant pica palangoje, esant 1km nuo picerijos, pristatymo laikas beveik 2 val, nesuprantu kaip taip imanoma? Beto paskutini kart skambinant buvo tiesiog 'padetas ragelis'. Anksciau tokiu nesusipratimu nera buve.
Modestas 2016-05-11 22:05:45
Prastas aptarnavimas, sėdi pasislėpusi kampe ir telefoną maigo. Nei labas nei viso gero, grįžta atgal ir kampą ir toliau sulindus. Apgailėtina.
Laisvės pr. Express.
Tas pats š.... Va, vėl ta pati situacija.
Lygiai prieš savaitę užsisakiau į justiniškes iš express į namus firminę su vištiena pica ir kokybe likau labai nepatenkinta.. atidarius dėžute radau visa apdegusia..iš visos picos buvo tik du normalus gabaliukai kuriuos buvo įmanoma valgyti..nelabai suprantu už ką sumokėjau.. ir iš vis kaip galima tokias picas vežti klientams.. reikia ko gero būt aklam, kad tokia pica atiduot vežėjui..
po tokios malonios vakaro staigmenos iš kart parašiau privačia žinutę į express picos paskira facebooke. Nusiunčiau akivaizdžius įrodymus t. y. nuotraukas kokia gavau pica, o jie tik sugebėjo atrašyti, kad reikėjo skambinti atgal ir pranešti, kad nepageidauju tokios picos.. Šiuo atveju pikčiausia ne tik dėl to, kad gavau prasta pica, o ir todėl, kad nepripažįstama klaida ir nėra žodžio atsiprašome, tai nepasikartos...
Vakar (2016.06.07) vakare su vyru užsukome į Jūsų piceriją esančią Lazdynų mikrorajone. Norėjome užsakyti picas. Įeinant į piceriją mačiau, jog šunų vestis negalima, tačiau rankose turėjau kilogramą sveriantį šuniuką, kurio niekaip negalėčiau palikti lauke vieno. Užėjusi atsistojau šialia durų (neėjau gylyn) norėdama tik parodyti vyrui kokias picas paimti. Iš karto gavau pastabą iš Jūsų darbuotojos, kad turiu išeiti, tačiau paaiškinau, kad tik parodau ir išeinu. Triukšmas iš jos nesibaigė, ji nuolatos pertraukinėjo mane rodant vyrui kokias picas užsakyti. Parodžiusi vyrui ką užsakyti iškarto išėjau iš picerijos. Po 30 sek. iš picerijos išėjo vyras sakydamas, kad Jūsų darbuotoja atsisakė mus aptarnauti.
Atstovauju didžiausią Lietuvoje restoranų tinklą ir tokio elgesio dar nemačiau. Noriu palinkėti Jums mažiau tokių darbuotojų, kadangi jų dėka prarandate daug svečių. Nors, mums tai į naudą - nekartosime Jūsų klaidos. Nors ji yra absurdiška. Juk ne pitbulį atsivedžiau ir ne į virtuvę.
Gero darbo.
Laba diena, noriu pasidalinti savo nuomone apie Pavilnioniu gatveje esancia picerija.Gyvenu virs jos, tad keleta kartu per savaite uzsisakinejame ten picas.Jau kelinta kart pastebiu nemaloniu pokyciu.Visuomet uzsakineju Provincijos pica, jau praeita savaite pastebejau, jog pasikeite sonine (aisku ne i gera), o siandien pastebejau, jog vietoj surio nadojama kazkokia pliurza, matyt surio pakaitalas.Ka cia ir bepridursi, atsitiktinis klientas gal ir nieko nepajus, bet pastovus greit atsisijos.Del pelno aukojama kokybe ? Gaila.Geros dienos.
Sveiki. Pirkom dvi dideles picas Zuikinej nu ziauru neimanoma valgyt padas sausas net burnoj veliasi. Apie kepejas ir nekokia nuomone. Taip dziaugemes kad picerija atidaro, bet su tokiom kepejom ir picom ilgai neissilaikysit.Darykit isvadas
Laisvės pr. Express.
JAu 3 karta perku pica pas jus su skoniu viskas okay llyg ir, BET KODEL KAI PAPRAšAU PADARYTI BE SVOGUNU IR VASAD IDEDA JU IR DAR DAUG ? GAL tiesiog darbuotojiems reiktu ausis prasiplaut ka uzsakyneja pirkejas ?
Aptarnavimas LABAI LABAI blogas. Atejau uzsakyti pica 22:43 man atsisake daryti, kadangi kaip pasake darbuotuojai kad jie dirba iki 23h ir jiems dar reikia apsitvarkyti. Kaip pasake mergina kuri stovi prie kasos, apsitvarkymas ieina i darbo laika pagal darbo kodeksa. Piktai kalbejo, ir piktai pasake man pasiskaityti darbo kodeksa. Bendravo LABAI LABAI ne maloniai, istikruju pirma karta su tokiu bendravimu susiduriau. Labai apmaudu, visada pirkadavau sioi picerijoje picas savaitgaliais, bet dabar is principo nepirksiu. Lauksiu imones komentaro.
Tikiuos dirbantys ta diena zmones, bus nubausti.
Atejau i picerija prie BravoAlco, Fabijoniskiose. 2016-03-19 22:43.
Vakar Pašilaičių picerijoje pirkome jų parduodamo gruziniško limonado, už kurį dar paėmė 10 centų užstatą už butelį. Pardavėja pasakė, kad jį galima priduoti taros priėmimo punkte. Paklausus ar tikrai, nes ant butelio nebuvo stilizuotos D raidės ir jokio kito simbolio, pardavėja patvirtino, kad tikrai priima. Deja, šiandien taip ir atsitiko, joks terminalas butelio nepriėmė. Turėkit savo 10 centų, bet tai buvo paskutinis kartas kai pas jus, melagius, kažką pirkau!
Express pizza prisireklamavę, kad veža į namus, bet paskambinus jau nebeveža (o tvarkytis klaidingą reklamą irgi nežada), kaip ir dar keletas picerijų, vieninteliai kas sutiko atvežti (www.vaisinta.lt) šaunuoliai, malonus bendravimas ir kainos nesikandžioja!
Užsakinėjome picą Justiniškese, tai gavome sudegta. Buvo nepasakysiu, kad nesjanu tačiau viską sugadino neestetiškas vaizda, kuri pamateme atidarius dežę.
Picos gamino nekokias, jokio skonio, paplotis kaip kartonas. Tuo labiau ingredientu kiekis picoje kart nuo karto zymiai skiriasi. Bent Klaipedoje yra taip.
Bet ko tiketis is seiminynes uz 6eur, kai seimynines visur kitur kainuoja mazdaug po 9-10eur.
Daugiau nebepirksiu.
supykau 2015-08-20 18:09:09
Atsibodo kad kaune jie nesupranta kad produktai turi nesurugti. Pvz peperoni ir jalapenas yra rugštūs. Jie turi būti aštrūs o pas jumis rūgštus beje sumažinti produktu kiekiai. Uzmeta kelias desrytes (jau netikusio kvapo) surugusius pipiriukus (paperoni ir rugščius o ne aštrius) kuriu buna NET 2-3 ir smulkintu pievagrybiu (karta padarė su baisiausia ju kruva matyt atliko) ir gaunasi blynas, o ne pica. Jau trūko kantrybe, metu jūsu picerija ir viskas valgysiu kitur.

P.s. ir dar megsta sudeginti apacioje juoduoja ir be sazines grauzaties sudeda.
Neimanoma prisiskambint nei i viena Kaune, savanoriu pr. esancia picerija, ignoruoja tiesiog skambucius. Ir taip ne pirmas kartas, pastoviai. Beje, mazdaug pries pastaruosius pora menesiu pastebeta, kad pradejo stipriai mazinti produktu kieki, taip pat niekuo neuzpildytas picos pagrindas is sonu padidejo. O apie bent "labas" pasakyma klientams, tai nera net kalbos, nera jokio pasisveikinimo. Manau, kad Najuju
Užsisakinėjome pica i namus Kaune. Konsultantė dirba visiškai neprofesionaliai, pasakė, kad negali atvežti į namus, nes per toli, nors vežė jau ne viena karta pe problemu. Kai pasakiau ka norime uzsisakyti ji manes nepklause daugiau nieko tik "gerai viskas atvaziuokit" tada as paprasiau papildomai uzdedi ant vienos picos agurkeliu ji vel piktai man reze "gerai viso gero atvaziuokit". Esu labai nusivylusi konsultantės darbu, abejoju ar kada vel noresiu gadinti savo nuotaika užsisakinėjant iš šios picerijos.
Pries tai is sios picerijos valgiau gal tik koki viena karta. Siandien nusipirkome Perkunkiemyje esanciame picerijos padalinyje. Viskas buvo lyg ir neblogai, nepaisant to, kad buvo prisvilusi siek tiek. Beda tame, kad iskarto po keliu valandu tiek as, tiek draugas pradejome labai blogai jaustis. Nepaisant viduriavimo, atsirado siaubingi pilvo skausmai! Isvada padareme viena, kad abiem vienu metu nuo nieko kito negalejo pasidaryti taip bloga. Taigi, galima isivaizduoti kokia yra produktu is kuriu gaminamos picos kokybe, arba kitas variantas, nesilaikoma sanitariniu higienos normu ir kazkokia bakterija galejo sukelti tokia musu organizmu reakcija. Uz isleistus pinigus gavome ne skania vakariene, bet sugadinta apsinuodijimu vakara..
Užsakinėjome picą telefonu, padalinyje Žirmunų g. 48 A. Prisiskambinti pavyko iš 9 karto, nežinau kodėl nekelia darbuotojai ragelio, pakėlus ragelį net labas vakaras nesugeba pasakyti. Aptarnavimas siaubingas, manau paskutinį kartą užsakinėjame picą čia. Geriau mokėsiu daugiau, bet bendraus bent kaip su žmogum.
Atvežė ne tą picą Vilniuje.
zinot viskas skanu, bet beda, kad bainioja padazus, man pries nosi istrauke kita, dar paklausiau ar tai cesnakinis pasake kad taip, paragavus-astrus
Nuolatinis klientas
2015-10-01 22:50:33 IP 78.63.231.58
Gerb. Savininkai. Perzvelkite kauno sukileliu prospekto personala. Aptarnavimo nera, atejus nebendrauja ir net nesako atsiprasome palaukite, iejus paciam pasisveikinus net neisgirsi labas vakaras. O iejus pardaveja pikta ziuri i pc ir nebendrauja, palaukus pora minuciu isejome nes nepanasu, kad butu kas aptarnave, nes picu kepanciu nemateme, kepejos taipat, klientu taipat..ir beje pries atvykstant skambinome 15min niekas neatsake.
Paprasciausiai gaila imones reputacijos.. Delto ir parasiau..

Laikas 2015 10 01 ~ 20:00

Dorena
RIO MARE tunas, TEEKANNE arbata

Adresas: Kirtimų g. 47B, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; kava, arbata; maisto produktai; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB Dorena - yra žymiausių premium maisto prekių ženklų vystytoja Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, kuriose įmonė yra sukaupusi virš 20 metų sėkmingą patirtį įvedant, įtvirtinant ir užauginant prekių ženklus iki rinkos lyderių. Kiekvieną dieną savo klientams padedame efektyviai išnaudoti mūsų atstovaujamų...
Tandemus
Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 12 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...

Šešėlis – posovietinis sindromas užsitęsė
Šešėlis – posovietinis sindromas užsitęsė 08-16 21:45
Jei naujajai Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovei Editai Janušienei pasiseks įgyvendinti didžiąją dalį užmojų, yra vilčių turėti modernią, skaidrią, efektyviai dirbančią instituciją...
"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW
"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW 08-16 20:29
Automobilių gamintojos BMW, ir technologijų bendrovių "Intel" bei "Mobileye" partnerystė sužavėjo dar vieną rinkos žaidėją. "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) paskelbė prisijungianti prie šios...
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune 08-16 19:39
"YIT Corporation" per Helsinkio vertybinių popierių biržą paskelbė, kad Kaune statys 35.000 kv. m gamybos ir logistikos patalpas.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

American Express 86,79 +1,54%