Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Auto LT

Atsiliepimai apie Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Nusivyliau naujininku express pica, kiekviena karta vis blogeja nuomone kai nusiperku pica. Cesnakinis padazas skystas! Nesijaučia net skonio, jauciasi kad skiestas lyg vandeniu! Fui.
Česnakinis padažas toks skystas... kaip vanduo... slykstu valgyt. Vilnius Naujininkai.
Baisi kokybe picos ir jau nepirma karta kaune topoliu picirijoje, po pasivaisinimo prasmirdusiais kelmuciais viska isvemiau, visada pries mokedami atsidarykite dezute ir paziurekit ka perkat
Gerbiami Express picos gerbėjai. Trečiadienį vakare Klaipėdoje šalia Akropolio užsisakiau pica "Havajų", atvažiavau, pasiėmiau ir grįžes namo atsidaręs pamačiau, kad pica padaryta visiškai ant d******s, kokybės 0. Vištiena pjaustyta, kaip dešra "šlapiankė", keli vargani ananasų gabaliukai, sūrio gal keli gramai. Ir jokio skonio, nors buvau labai alkanas. Tikrai nusivyliau šia picerija ir nerekomenduočiau kitiems. P.S. bent pasižiūrėkite kas slepiasi po dėžute, prieš mokėdami.
Norėčiau parašyti apie Vilniuje Savanorių prospekte 12 esančią piceriją. Tikrai picos visada labai skanios, jokių priekaištų nėra. Tačiau aptarnavimas vienos pardavėjos/padavėjos (apie 20-ties metų) yra labai prastas. Jau praeitą kartą užsisakius picą buvo pasakyta, kad bus pica po 15-20min. Atėjom žymiai anksčiau, o pica jau buvo padaryta ir žymiai pravėsusi. Šiandien skambinom telefonu norėdami užsisakyti, tačiau nieks nepakėlė. Tuomet atvažiavome. Klientų nebuvo praktiškai, bet užsisakius picą išsinešimui buvo pasakyta, kad bus padaryta po 15-20min. Grįžo draugas žinodamas, jog padaro anksčiau po 10minučių, paprašė picos, bet jam jaunos padavėjos buvo piktu tonu buvo pasakyta, kad dar nėra ir lauktų. Tačiau kita padavėja atsiminė ir pasakė, kad padaryta ta pica ir jau įdėta į spintelę. Jaunoji mano minėta padavėja tiesiogine ta žodžio prasme "šveitė" tą picą ant stalo, padažai turėjo būti skirtingi, tačiau įdėjo vienodus. Taip pat kol primygtinai nepaprašėme net į maišelį nesudėjo visko. Bendravimas yra labai nemalonus net nesinori daugiau grįžti su tokiu padavėjos aptarnavimu, nes mano nuomone dirbant padavėja tavo darbas maloniai aptarnauti klientus, o ne dirbti priverstinai ir savo pyktį rodyti kitiems.
75 proc. visų „Pizza Express“ pizzų (nes mes juk anglai) yra iš SŪRIO PRODUKTO!! Mano nuomone tai yra žema ir yra DUGNAS. Net labdaros, varguolių valgyklose tokių prastesnės kokybės produktų nenaudoja! GĖDA. Pradėkit dar šaldytom pizzom prekiauti, tada išvis bus LYGIS. Jau geriau nedėk padažo indelio nemokamo, bet tikrą SŪRĮ dėk ant PICOS, žmogau! Gerbk save! p.s. darbuotojai Kaune atrodo kaip iškastruoti - lyg žemę pardavę ar kas būtų numiręs...
Visu pirma Jusu picos tikrai skanios. Taciau siandien noreciau pasidalinti labai nemalonia patirtimi. Buvo užsakytos 9 picos (santariškių g 2.; 5 auskta). Atvykus vairuotojui jis pasakė pasiimti picas pirmame aukste. Aš paklausiau ir paprašiau ar negaletumete užkilti liftu iki 5 aukšto. Vairuotojas PAVELAS pasake "O kas jeigu neuzkilsiu. Čia vairuotojas nusprendžia". Aš esu sokiruota tokiu elgesiu ir abejingumu. As esu salia artimo zmogaus reanimacijos skyriuje ir tomis picomis tenorejau atsidekoti nuostabiems zmoniems, kurie priziuri mano artima. Aš turėjau visą savo istoriją papasakoti, kad vairuotojas PAVELAS su manimi užkiltu i 5 aukšta. Labai nemalonus ir prastas aptarnavimas. Baisu.
Ir toks retorinis klausimas/pasvarstymas...jei fabijoniskese gyvendamas 12 aukšte užsisakai pica ar net visas 9...turesi pats leistis į kiemą jų pasiimti.
Tai pasvarstykite prieš užsisakydami.
Katik nupirkau kebabus, kaune ringauduose, kopustu 90%, kuriu nemegstu ir mesos trys gabaliukai, mesoje radau daug mazu kauliuku, vos danties neisilauziau, vyras vos atsikandes pakrapste kebaba, vaizdas nekoks agurkai suvyte, kopustu visas pagrindas, nei vieno pomidoro nieko mesos tustuma, ismetem i siuksliadeze, ar jus taipor toliau gaminsite "maista"? Ar jusu darbuotos nekvalifikuotos??visa uzdusus iteike kebabus, bile tik pinigus pajimti, o kebabas kaip is sieno!!!!! Daugiau nebesilankysime pas jus !!!
Esu nusivylus Nidos g. 1 Pizza Express. Picos ne tik kad pabrango, bet ir jau ne tokios skanios kaip buvo kažkada. Už tokią kainą pica neverta tiek pinigų. Būtų gerai kad nors senas kainas gražintumėt. Dar ir darbuotojai labai nemandagūs ir be nuotaikos, ypač mergina su rudais plaukais stovinti prie kasos. Nesugeba mandagiai aptarnauti! Visada piktai atsako!
Vilniuje pilaiteja blogiausi darbininkai visose picerijose.pastoviai paskambinu is anksto bet niekada laiku nepadaro.galima sakyt kad dar ir tyciojasi.pasako kad bus uz 20 min, po 15 ateinu o jie visi sedi ir nieko nedaro.galvoju jau kepa.ne velnio, lieka 2 min tada iseina dviese ir daryt tik pradeda.ir taip jau daug kartu.
Ne tokia pica atveze, paprasius, kad uz savo klaidas padarytu nuolaidele - nesutiko. Zmones visi mes skubame, turejome laukti, kol iskeps nauja, o netikusia - grazint. Klaipeda.
Taikos pr.101 niekada nekelia ragelio. Paskambinus pagrindiniu tel.nr ir užsisakius pasako už 15min.bus o jie nekelia nes daug darbo turi. Nuvažiavom, nei vienas nedirbo visi rūkė lauke. Pralaukus 30min.niekas net neskubėjo pradet daryt picos nes reikės pirmiausia pasikalbėt kaip tavo brolis ir sesuo gyvena.
Trumpai: AR NEGEDA TOKIAS PICAS PRISTATYT KLIENTUI? :)
Jau daugiau nei 5 metus užsisakinėjame picas iš Express Pica, dažniausiai kviesdavome į Karoliniškes - buvome labai patenkinti, picos būdavo šviežios, daug produktų. Šiandien užsisakėm picos į centrą, tai ne gana to, kad neatvežė užsakytos Coca-Colos, bet pica buvo akivaizdžiai "nurašyta" - mažų mažiausiai VAKARYKŠTĖ, apibarstyta suvytusia, SUPUVUSIA gražgarste!!! Kreipsiuosi į kokybės inspekciją!!!
Tomas 2017-01-19 11:29:21
Buvau jūsų ilgalaikis nuolatinis klientas, tačiau kai jūs pakėlėte kainas VISU euru, tuoj pat nustojau pas jus lankytis. Paaiškinkite, prašau, kokią aš, kaip pirkėjas, gaunu pridėtinę naudą už tą papildomai sumokamą eurą? Ogi jokios! Negana to, didžioji dalis nusiskundimų mini jūsų suprastėjusią kokybę, vadinas kainas pakėlėte, o kokybę pabloginote! Dėl jūsų pačių kaltės dabar normaliose picerijose-restoranuose su pilnu aptarnavimu tapo pigiau ir maloniau lanktytis, nei jūsų junk foodo lariokuose. Jūs manote, kad žmonės ėmė šikti eurais ir pas visus algos pakilo taip pat sparčiai? Nieko panašaus. Jūs tiesiog esate godūs lupikautojai! Linkime greito bankroto, nes jūs neturite jokios teisės nuodyti ir lupikauti iš lietuvių tautos.
Absoliučiai pritariu. Kažką panašaus norėjau parašyti. Jūs ne vieninteliai klientai, kurie po picų kainos pakėlimo visu euru, nustojo ten lankytis. Juolab, kad yra kur ir pigiau ir skaniau :)
siandiena uzsukome i picerija vingio gatvej klaipedoje. blogiausio aptarnavino dar reikia paieskoti. iejom i tuscia picerijam kasininke ir kepeja stovejo rukydavo salia iejimo ir net nesugebejo greiciau ateiti. kai atejo nebuvo pasakyta nei laba diena, nei nieko, kai pasake suma davem pinigus ir sakau tuoj centus duosiu ir padejau centus, tai kasininke net nepakele galva naglai dave graza prie tu centu net neimdama juos ir nieko nesakydama, kad nereikia. pica irgi buvo nekokia. ant galo taip pat jokio viso gero irgi mes neisgirdom. i klientus taip abi dvi jos ziurejo, kai i suda. zodziu fu tokiomis buti, daugiau i sita picerija tikrai nebeisim. kepeja buvo blondine kazkokia, o kasininke su juodais plaukais, abi dvi ziurkes
s*****i, raso kad "Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone pristatymo sąlygos Pristatymo kaina - 1, 50 € (mažiausia užsakymo suma - 7, 00 €) Pristatymas nuo 17, 00 € nemokamas." paskambinus paaiskeja kad reikia maziausiai 5 picas uzsakineti ir dar vistiek pristatymas kainuotu dar 2€ grazu...
Klaipedos miski kvartale prie estradis
2016-11-24 13:32:03 IP 78.57.248.38
Pasiemem pica isinesimui nepaziureje. Atsidarem namuose, vaizdas ne koks. Paragavom - salta. Nuo picerijos su masina vaziavom 2 min. Pasirodo pica buvo pasildyta o ne kepta. Turbut kazkieno palikta ir pastovejusia mums ikiso.
Paskutinis kartas kada i sitos istaigos pirkom. Anksciau irgi visokiu nuotykiu budavo.
Kodel penktadienio vakara yra nekeliamas telefonas expres picerijoje ? pilaiteje, zmoniu tik keli, 0 administratore ilindusi i savo asmenini telefona. prisedu foto, laikas 21:10 val
Aš irgi esu nusivylus Nidos g. 1 Pizza Express picerija. Picos labai suprastėjo, dedama mažai visko, dažnai apdegusios ir sudžiuvusios būna. Už tokią kainą pica neverta tiek pinigų. Darbuotojai labai nemandagūs, visada be nuotaikos, užėjus į vidų nemalonu užsisakyti.
Sveiki, tikrai atsibodo jūsų "gražuolė" Taikos pr. 101, Klaipėda. Jau ketvirta kart kart jinai nekelia ragelio, tiesiog sėdi kampe ir žaidzia telefonu. Norisi užsisakyti pica išanksto, kad nereiktu laukti kol pagamins, bet kai ji dirba tai neimanoma.... (paskutini kart nemalonumas pasikartojo 2016-10-14 20:30).
Vilniuje, Nidos g 1 picerijoje - visu garsu rusiškos "čiastushkes" kada neuzeisi. Niekada nepasisveikina, neatsisveikina, bendrauja nemaloniai, picų kepejai vyrai stovi šalia durų, rūko. Vien del šių priežasčių nebeuzeinu čia, kaip ir mano draugai, kaimynai..
Sveiki, jau ne pirmą kartą tenka stipriai nusivilti picerijos Šiaurės g. 37, Vilnius darbo laiku, nes atvažiavus 22:40 val. - šviesa išjungta, durys uždarytos, nors darbo laikas skelbiamas 11 -23 val. I- VII.
Panašu, kad Jūsų darbuotojai nusistato darbo laiką patys sau, o klientai, nuvažiavę (pirmyn ir atgal) kelias dešimtis kilometrų - lieka nieko nepešę, sudegintas kuras, sugaištas laikas ir sugadinta nuotaika...
Esu jau ne aš vienas nepatenkintas tokiu picerijos darbuotoju elgesiu, kas išties tapo jau tos picerijos norma...belieka tik skųsti tokį įžūlų elgesį
Nepatiko tai, kad uzsisakant pica palangoje, esant 1km nuo picerijos, pristatymo laikas beveik 2 val, nesuprantu kaip taip imanoma? Beto paskutini kart skambinant buvo tiesiog 'padetas ragelis'. Anksciau tokiu nesusipratimu nera buve.
Modestas 2016-05-11 22:05:45
Prastas aptarnavimas, sėdi pasislėpusi kampe ir telefoną maigo. Nei labas nei viso gero, grįžta atgal ir kampą ir toliau sulindus. Apgailėtina.
Laisvės pr. Express.
Tas pats š.... Va, vėl ta pati situacija.
Lygiai prieš savaitę užsisakiau į justiniškes iš express į namus firminę su vištiena pica ir kokybe likau labai nepatenkinta.. atidarius dėžute radau visa apdegusia..iš visos picos buvo tik du normalus gabaliukai kuriuos buvo įmanoma valgyti..nelabai suprantu už ką sumokėjau.. ir iš vis kaip galima tokias picas vežti klientams.. reikia ko gero būt aklam, kad tokia pica atiduot vežėjui..
po tokios malonios vakaro staigmenos iš kart parašiau privačia žinutę į express picos paskira facebooke. Nusiunčiau akivaizdžius įrodymus t. y. nuotraukas kokia gavau pica, o jie tik sugebėjo atrašyti, kad reikėjo skambinti atgal ir pranešti, kad nepageidauju tokios picos.. Šiuo atveju pikčiausia ne tik dėl to, kad gavau prasta pica, o ir todėl, kad nepripažįstama klaida ir nėra žodžio atsiprašome, tai nepasikartos...
Vakar (2016.06.07) vakare su vyru užsukome į Jūsų piceriją esančią Lazdynų mikrorajone. Norėjome užsakyti picas. Įeinant į piceriją mačiau, jog šunų vestis negalima, tačiau rankose turėjau kilogramą sveriantį šuniuką, kurio niekaip negalėčiau palikti lauke vieno. Užėjusi atsistojau šialia durų (neėjau gylyn) norėdama tik parodyti vyrui kokias picas paimti. Iš karto gavau pastabą iš Jūsų darbuotojos, kad turiu išeiti, tačiau paaiškinau, kad tik parodau ir išeinu. Triukšmas iš jos nesibaigė, ji nuolatos pertraukinėjo mane rodant vyrui kokias picas užsakyti. Parodžiusi vyrui ką užsakyti iškarto išėjau iš picerijos. Po 30 sek. iš picerijos išėjo vyras sakydamas, kad Jūsų darbuotoja atsisakė mus aptarnauti.
Atstovauju didžiausią Lietuvoje restoranų tinklą ir tokio elgesio dar nemačiau. Noriu palinkėti Jums mažiau tokių darbuotojų, kadangi jų dėka prarandate daug svečių. Nors, mums tai į naudą - nekartosime Jūsų klaidos. Nors ji yra absurdiška. Juk ne pitbulį atsivedžiau ir ne į virtuvę.
Gero darbo.
Laba diena, noriu pasidalinti savo nuomone apie Pavilnioniu gatveje esancia picerija.Gyvenu virs jos, tad keleta kartu per savaite uzsisakinejame ten picas.Jau kelinta kart pastebiu nemaloniu pokyciu.Visuomet uzsakineju Provincijos pica, jau praeita savaite pastebejau, jog pasikeite sonine (aisku ne i gera), o siandien pastebejau, jog vietoj surio nadojama kazkokia pliurza, matyt surio pakaitalas.Ka cia ir bepridursi, atsitiktinis klientas gal ir nieko nepajus, bet pastovus greit atsisijos.Del pelno aukojama kokybe ? Gaila.Geros dienos.
Sveiki. Pirkom dvi dideles picas Zuikinej nu ziauru neimanoma valgyt padas sausas net burnoj veliasi. Apie kepejas ir nekokia nuomone. Taip dziaugemes kad picerija atidaro, bet su tokiom kepejom ir picom ilgai neissilaikysit.Darykit isvadas
Laisvės pr. Express.
JAu 3 karta perku pica pas jus su skoniu viskas okay llyg ir, BET KODEL KAI PAPRAšAU PADARYTI BE SVOGUNU IR VASAD IDEDA JU IR DAR DAUG ? GAL tiesiog darbuotojiems reiktu ausis prasiplaut ka uzsakyneja pirkejas ?
Aptarnavimas LABAI LABAI blogas. Atejau uzsakyti pica 22:43 man atsisake daryti, kadangi kaip pasake darbuotuojai kad jie dirba iki 23h ir jiems dar reikia apsitvarkyti. Kaip pasake mergina kuri stovi prie kasos, apsitvarkymas ieina i darbo laika pagal darbo kodeksa. Piktai kalbejo, ir piktai pasake man pasiskaityti darbo kodeksa. Bendravo LABAI LABAI ne maloniai, istikruju pirma karta su tokiu bendravimu susiduriau. Labai apmaudu, visada pirkadavau sioi picerijoje picas savaitgaliais, bet dabar is principo nepirksiu. Lauksiu imones komentaro.
Tikiuos dirbantys ta diena zmones, bus nubausti.
Atejau i picerija prie BravoAlco, Fabijoniskiose. 2016-03-19 22:43.
Vakar Pašilaičių picerijoje pirkome jų parduodamo gruziniško limonado, už kurį dar paėmė 10 centų užstatą už butelį. Pardavėja pasakė, kad jį galima priduoti taros priėmimo punkte. Paklausus ar tikrai, nes ant butelio nebuvo stilizuotos D raidės ir jokio kito simbolio, pardavėja patvirtino, kad tikrai priima. Deja, šiandien taip ir atsitiko, joks terminalas butelio nepriėmė. Turėkit savo 10 centų, bet tai buvo paskutinis kartas kai pas jus, melagius, kažką pirkau!
Express pizza prisireklamavę, kad veža į namus, bet paskambinus jau nebeveža (o tvarkytis klaidingą reklamą irgi nežada), kaip ir dar keletas picerijų, vieninteliai kas sutiko atvežti (www.vaisinta.lt) šaunuoliai, malonus bendravimas ir kainos nesikandžioja!
Užsakinėjome picą Justiniškese, tai gavome sudegta. Buvo nepasakysiu, kad nesjanu tačiau viską sugadino neestetiškas vaizda, kuri pamateme atidarius dežę.
Picos gamino nekokias, jokio skonio, paplotis kaip kartonas. Tuo labiau ingredientu kiekis picoje kart nuo karto zymiai skiriasi. Bent Klaipedoje yra taip.
Bet ko tiketis is seiminynes uz 6eur, kai seimynines visur kitur kainuoja mazdaug po 9-10eur.
Daugiau nebepirksiu.
supykau 2015-08-20 18:09:09
Atsibodo kad kaune jie nesupranta kad produktai turi nesurugti. Pvz peperoni ir jalapenas yra rugštūs. Jie turi būti aštrūs o pas jumis rūgštus beje sumažinti produktu kiekiai. Uzmeta kelias desrytes (jau netikusio kvapo) surugusius pipiriukus (paperoni ir rugščius o ne aštrius) kuriu buna NET 2-3 ir smulkintu pievagrybiu (karta padarė su baisiausia ju kruva matyt atliko) ir gaunasi blynas, o ne pica. Jau trūko kantrybe, metu jūsu picerija ir viskas valgysiu kitur.

P.s. ir dar megsta sudeginti apacioje juoduoja ir be sazines grauzaties sudeda.
Neimanoma prisiskambint nei i viena Kaune, savanoriu pr. esancia picerija, ignoruoja tiesiog skambucius. Ir taip ne pirmas kartas, pastoviai. Beje, mazdaug pries pastaruosius pora menesiu pastebeta, kad pradejo stipriai mazinti produktu kieki, taip pat niekuo neuzpildytas picos pagrindas is sonu padidejo. O apie bent "labas" pasakyma klientams, tai nera net kalbos, nera jokio pasisveikinimo. Manau, kad Najuju
Užsisakinėjome pica i namus Kaune. Konsultantė dirba visiškai neprofesionaliai, pasakė, kad negali atvežti į namus, nes per toli, nors vežė jau ne viena karta pe problemu. Kai pasakiau ka norime uzsisakyti ji manes nepklause daugiau nieko tik "gerai viskas atvaziuokit" tada as paprasiau papildomai uzdedi ant vienos picos agurkeliu ji vel piktai man reze "gerai viso gero atvaziuokit". Esu labai nusivylusi konsultantės darbu, abejoju ar kada vel noresiu gadinti savo nuotaika užsisakinėjant iš šios picerijos.
Pries tai is sios picerijos valgiau gal tik koki viena karta. Siandien nusipirkome Perkunkiemyje esanciame picerijos padalinyje. Viskas buvo lyg ir neblogai, nepaisant to, kad buvo prisvilusi siek tiek. Beda tame, kad iskarto po keliu valandu tiek as, tiek draugas pradejome labai blogai jaustis. Nepaisant viduriavimo, atsirado siaubingi pilvo skausmai! Isvada padareme viena, kad abiem vienu metu nuo nieko kito negalejo pasidaryti taip bloga. Taigi, galima isivaizduoti kokia yra produktu is kuriu gaminamos picos kokybe, arba kitas variantas, nesilaikoma sanitariniu higienos normu ir kazkokia bakterija galejo sukelti tokia musu organizmu reakcija. Uz isleistus pinigus gavome ne skania vakariene, bet sugadinta apsinuodijimu vakara..
Užsakinėjome picą telefonu, padalinyje Žirmunų g. 48 A. Prisiskambinti pavyko iš 9 karto, nežinau kodėl nekelia darbuotojai ragelio, pakėlus ragelį net labas vakaras nesugeba pasakyti. Aptarnavimas siaubingas, manau paskutinį kartą užsakinėjame picą čia. Geriau mokėsiu daugiau, bet bendraus bent kaip su žmogum.
Atvežė ne tą picą Vilniuje.
zinot viskas skanu, bet beda, kad bainioja padazus, man pries nosi istrauke kita, dar paklausiau ar tai cesnakinis pasake kad taip, paragavus-astrus
Nuolatinis klientas
2015-10-01 22:50:33 IP 78.63.231.58
Gerb. Savininkai. Perzvelkite kauno sukileliu prospekto personala. Aptarnavimo nera, atejus nebendrauja ir net nesako atsiprasome palaukite, iejus paciam pasisveikinus net neisgirsi labas vakaras. O iejus pardaveja pikta ziuri i pc ir nebendrauja, palaukus pora minuciu isejome nes nepanasu, kad butu kas aptarnave, nes picu kepanciu nemateme, kepejos taipat, klientu taipat..ir beje pries atvykstant skambinome 15min niekas neatsake.
Paprasciausiai gaila imones reputacijos.. Delto ir parasiau..

Laikas 2015 10 01 ~ 20:00

P.s. ir dar megsta sudeginti apacioje juoduoja ir be sazines grauzaties sudeda.
Klaipėdoje vienas darbuotojas Express picos kepa ypatingai skanias picas.
Detaliau apie įspūdį jo picų: paplotėlis VISADA būna plonas ir tinkamai iškepęs, puikiai įtaiko normas ingridientų, niekada nebūna jausmo, kad valgai vien paplotį ir dar: jis visada pakelia nuotaiką: mandagus, su šypsena. Vardo deja nežinau, bet dirba jis šiandien 2015 08 16 Klaipėdoje Liepojos g.
Jei žinočiau jo grafiką, tai tik tom dienom ir užsakinėčiau...) ir visiems kitiems rekomenduočiau...
Viskas, persipilde kantrybes taure. Daugiau sios picerijos nesirinksiu niekad.
Picos visada veluoja maziausiai pusantros valandos. Vis ka nors ne taip padaro, tai ne tokia atveza, tai iskepa ne pagal recepta (megeju picoje buvo grybu, o as jiems siaubingai elergiskas).
Uzsakineju dabar cili, atveza 3-5 minuciu tikslumu, visada zinai, kad atves, tai ka uzsakei. Ten brangiau, bet bent jau zinau uz ka moku.
Viso gero express pica. Visam!!
Picos skanios, pristatymas eilini karta zemo lygio.
2015.06.21 vakare uzsakem pica i Vilniaus raj., atvaziavo aukstas su akiniais kaimietisku manieru vaikinukas, nesugebantis elementaraus "laba diena" pasakyti klientams. Neislipes is masinos sumurmejo kaina (didesne, negu buvo uzsakyme :)))), visu garsu uzleides "russkoe radio", picas islipes padejo ant masinos stogo, dar karta sumurmejo, kad "imkite savo picas" ir pasislepe atgal i savo auto...taip pat uzsakant picas i darba, visuomet tenka nusileist i kiema, nes pristatytojai tyngi islipt is savo bolidu.
sveiki.taip dirba Expres pizza Klaipedoje Vingio g. 6. nunesiau atgal paprasiusi parodyti nagus picu kepejos ir pardavejos nei viena su nagais peiaugintais nebuvo vadinasi kazkuriai is virtuves reikia sakyti aciu uz tai kad mano vyras apsiveme.pardaveja pasiule tik grazinti pinigus ir viskas nei atsiprasome nei ka.paprasiau kad pakviestu kazka is vadovu arba duotu numeri ji tiesiog atsisake.kaip jums dabar atrodo kur as tureciau del to kreiptis?
Didlaukio gatveje, Vilniuje, labai mažai kultūros pas darbuotojus, ypač pas picų kepėją (vyrą).

Dorena
RIO MARE, TEEKANNE

Adresas: Kirtimų g. 47B, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; kava, arbata; maisto gamyba; maisto produktai; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB Dorena - yra žymiausių premium maisto prekių ženklų vystytoja Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, kuriose įmonė yra sukaupusi virš 20 metų sėkmingą patirtį įvedant, įtvirtinant ir užauginant prekių ženklus iki rinkos lyderių. Kiekvieną dieną savo klientams padedame efektyviai išnaudoti mūsų atstovaujamų...
Tandemus
Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
UAB "Sūkuriškės"
Kaimo turizmo sodyba "Karpynė"

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Judex
Adresas: Europos pr. 96C, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB „JUDEX”- VIENA DIDŽIAUSIŲ MODERNIŲ ŠALDYTŲ MAISTO PRODUKTŲ GAMYBOS ĮMONIŲ LIETUVOJE.Veiklą pradėjusi 1995-aisiais metais, įmonė sėkmingai dirba Lietuvos ir užsienio rinkose.Bendrovė atitinka Europos Sąjungos standartus, joje vykdoma griežta gamybos proceso bei kokybės kontrolė. Čia dirba 100 darbuotojų...

Teofilius Matulionis paskelbtas palaimintuoju
Teofilius Matulionis paskelbtas palaimintuoju 06-25 14:20
Sekmadienį Vilniuje arkivyskupas, vyskupas Teofilius Matulionis buvo paskelbtas palaimintuoju.
10 ženklų, kad niekada nebūsite turtingas
10 ženklų, kad niekada nebūsite turtingas 06-25 10:54
"Kiekvienas žmogus turi vienodas galimybes tapti turtingu", – tikina Steve Sieboldas, milijonierius, motyvacinis pranešėjas, atlikęs šimtus interviu su daugiausiai uždirbančiais pasaulio žmonėmis...
Brangiausių ir pigiausių užsieniečiams miestų TOP dešimtukai
Brangiausių ir pigiausių užsieniečiams miestų TOP dešimtukai 06-25 10:51
Kasmet atliekamas tyrimas, kur pasaulyje brangiausia gyventi išvykusiems dirbti užsieniečiams, rodo, kad labiausiai kišenę pakratyti tenka Afrikoje – Angolos sostinėje. Tuo tarpu pigiausia...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master