VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė PGM technika

PGM technika, UAB

Sunkiosios technikos padangos

Padangos, kuriomis kombainai, traktoriai ir priekabos važiuos, Jūsų žemės ūkis Jums atsidėkos!
Gazele 2014
Įmonės kodas 300558104
PVM mokėtojo kodas LT100002311210
Vadovas Aidas Ladyga
Adresas Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Telefonas Pgm Technika Telefonas
Mobilus telefonas Pgm Technika Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Pgm Technika Vadovo telefonas
Buhalterijos telefonas Pgm Technika Buhalterijos telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.pgmtechnika.lt
Bankas AB bankas SWEDBANK
Atsiskaitomoji sąskaita LT937300010094474539
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 6 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 964189
Vidutinis atlyginimas 1166.92 € (2017 m. liepa)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 2404.81 € (2017 m. liepa)
Apyvarta (be PVM) 2016: 2 000 001 - 3 000 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2017-08: 6 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
Aplinkos apsaugos agentūra Skaityti visus »
Įvertinimas
6.1 / 10 (įvertino 25)
Įmonės aprašymas:

„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams, krautuvams, priekaboms, miško technikai bei originalios PERKINS variklių dalys.

PADANGOS

Padangos žemės ūkio ir kitai sunkiajai industrinei technikai. Tai Suomijos kompanijos „Nokian Heavy Tyres“ ir "Nordman" padangos, tokių žinomų prekių ženklų kaip „Firestone“, „Bridgestone“, "Trelleborg", „Good Year“, "Bandenmarkt" padangos, įvairios garsaus koncerno „Michelin“ padangos – "Michelin", „Kleber“, „Kormoran“, „Taurus“.

NOKIAN PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO, MIŠKO, KOMUNALINĖS, KALNAKASYBOS, UOSTO KROVOS, INDUSTRINEI TECHNIKAI.


Esame vieninteliai išskirtiniai Nokian Heavy Tyres importuotojai Lietuvoje.
Nokian Heavy Tyres ( Suomija ) - premium padangos, sukūrtos darbui sunkiomis sąlygomis miško, žemės ūkio, uosto krovos, kalnakasybos, komunalinėms, industrinėms mašinoms:

 • Nokian Heavy Tyres padangos žemės ūkio technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos miško technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos industrinėms ir kelių priežiūros mašinoms
 • Nokian Heavy Tyres padangos uosto krovos technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos priekaboms
 • Nokian Heavy Tyres padangos kalnakasybos mašinoms
 • TRI2 Nokian Heavy Tyres vasarinės padangos
 • TRI2 Nokian Heavy Tyres žieminės padangos


NORDMAN PADANGOS MIŠKO, INDUSTRINEI, UOSTO KROVOSTECHNIKAI

 • Nordman - tai Nokian Heavy Tyres padangų prekinis ženklas. Tai klasika tapusios populiarios padangos miško, industrinei, uosto krovos technikai


FIRESTONE PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI


Firestone žemės ūkio padangos jau daugiau kaip 80 metų sėkmingai tiekiamos, naudojamos ir tobulinamos. Šiuo metu Firestone padangų prekinis ženklas priklauso Bridgestone (Japonija) korporacijai. Padangos atitinka griežtus padangų kokybės standartus ir yra pageidaujamos pirmos gamyklinės (OEM) komplektacijos padangos savaeigei technikai ir prikabinamiems padargams.
Firestone žemės ūkio padangos jau daugiau kaip 80 metų sėkmingai tiekiamos, naudojamos ir tobulinamos. Šiuo metu Firestone padangų prekinis ženklas priklauso Bridgestone (Japonija) korporacijai. Padangos atitinka griežtus padangų kokybės standartus ir yra pageidaujamos pirmos gamyklinės (OEM) komplektacijos padangos savaeigei technikai ir prikabinamiems padargams.

TRELLEBORG ŽEMĖS ŪKIO, INDUSTRINEI, MIŠKO TECHNIKAI


Trelleborg grupė buvo įkurta 1905 metais Švedijoje, šiandien užima antąją vietą pasaulyje.
Vienas iš penkių Trelleborg padalinių - Trelleborg Wheel Systems - pirmaujanti pasaulyje padangų, skirtų žemės ūkio transporto priemonėm, miško technikai, krautuvams, gamintoja. Tai premium kokybės žemės ūkio padangos, kurias kuriant atsižvelgiama į naujausius rinkos poreikius.
Trelleborg Twin Forestry - galingos bei rankų darbo miškininkystės padangos sukurtos ir išbandytos sudėtingais reljefais bei miškų įvairove garsėjančioje Švedijoje. Šios padangos ypač švelnios, kad nedarytų žalos dirvožemio struktūrai, augalų šaknims bei daigams.
Trelleborg Twin Forestry padangos suteikia dar daugiau traukos jėgos be nereikalingo buksavimo, o Twin technologija leidžia geriau išnaudoti transporto priemonės variklio galią.
2002 metais Trelleborg Wheel Systems susijungė su Pirelli žemės ūkio padangų padaliniu, o tai dar labiau sustiprino kompanijos poziciją rinkoje. Trelleborg kompanijoje dirba maždaug 20000 žmonių 40 skirtingoje šalių, o metiniai pardavimai siekia net 2,5 milijardus eurų.

MICHELIN PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI


Nuo pat bendrovės įkūrimo pradžios „Michelin" misija buvo ne tik prisidėti prie prekių ir žmonių mobilumo didinimo, bet ir visuomenės raidos. Mūsų platesnis tikslas – patenkinti esminius žmogaus bendravimo, keitimosi ir atradimo poreikius. „Michelin" įsipareigojusi kiekvieną verslo operaciją vykdyti visiškai atsakingai, todėl stengiamės, kad kiekvienas mūsų sprendimas būtų kuo efektyvesnis ir atitiktų klientų bei akcininkų lūkesčius ir siekius. Taigi turime gerbti natūralią aplinką ir kartu vykdyti ekonomiškai naudingą veiklą.
„Michelin" užima lyderės pozicijas kiekvienoje padangų rinkoje* ir su kelionėmis susijusių paslaugų srityje. Suderindama technologinę pažangą, inovacijų kūrimo ir pritaikymo gebėjimus, kokybiškus produktus ir paslaugas bei stiprius prekių ženklus „Michelin" laikosi pasaulinės plėtros strategijos ir didina kiekvieno savo verslo aspekto efektyvumą.
Siekiant kuo geriau suprasti rinką ir patenkinti klientų poreikius, „Michelin" grupė suskirstyta į produktų linijas, kurių kiekviena apima tam tikrą veiklos sritį, turinčią savo nuosavus rinkodaros, plėtros ir gamybos išteklius.

 • KLEBER, TAURUS PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI
 • MAXIMO - TRELLEBORG GRUPĖS PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI
 • GOOD YEAR ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS PADANGOS


SPEC. PASKIRTIES PADANGOS (AVIACINĖS)


Aviacinės (lėktuvinės, orlaivių) padangos žemės ūkio ir industrinėms mašinoms. Orlaivių padangos, atmestos aviacijos sektoriaus, gali būti puikiai naudojamos antžeminiame transporte (priekaboms, pašarų dalytuvams) dėl savo aukštos kokybės ir didelės keliamosios galios.

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ, VISURIAIGIŲ, MIKROAUTOBUSŲ PADANGOS

Brigestone, Michelin, Firestone, Dayton, BF Goodrich, Kleber, Kormoran lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų žieminės ir vasarinės padangos.

PADANGŲ KAMEROS

Padangų kameros miško, žemės ūkio ir kitos technikos padangoms.

PADANGŲ MONTAVIMAS

Įmonė montuoja padangas ant visų tipų ratlankių, taip pat atliekami įvairūs specialūs darbai, ratlankiai ir ratų diskai perdaromi taip, kad atitiktų konkrečius klientų poreikius.

RATŲ SUDVIGUBINIMO SISTEMOS

 • Ratų sudvigubinimas yra labai patogus žemdirbiams būdas padidinti transporto pravažumą, tokį svarbų dirbant klampiose dirvose. Mat padvigubėjus ratų plotui, atitinkamai sumažėja mašinos slėgis į dirvą. Todėl reikalui esant į šlapias dirvas galima įvažiuoti anksčiau.
 • Kitas ratų sudvigubinimo pliusas – tai, kad sunkios žemės ūkio mašinos tada mažiau ardo žemės paviršiaus struktūrą ir žemė ilgiau išlieka derlinga. Niekam ne naujiena, kad suardžius dirvos struktūrą reikalingas visas kompleksas priemonių jai atstatyti.
 • Trečias pliusas – sutaupoma degalų, kurių šiaip daug iššvaistoma buksuojant klampioje žemėje.


AP+ (DATHO) ratų dvigubinimo sistemos su užlaužiamais užraktais, kurie gana universalūs. Juos galima pritaikyti daugelio modelių traktoriams, kombainams, priekaboms, purkštuvams, krautuvams. Dvigubų ratų sistema su TUV Nord sertifikuotais užraktais leidžia sumontuoti ratus per 10 minučių, o išmontuoti – dar greičiau.

Ratų dvigubinimo sistemos TUV sertifikuotos AP wheels ratų sudvigubinimo sistemos AP+
Universalios, pritaikomos visų gamintojų traktoriams: Case, Claas, Fendt, John Deere, Lindner, New Holland, Valtra, Massey Ferguson ir kt.

SIAURI TRAKTORIŲ RATAI

Siauri ratai traktoriams – tarpueilių dirbimui ir purškimui, purkštuvams, kitoms reikmėms.

RATLANKIAI

Bendrovė taip pat atstovauja ratlankių gamintojams ir tiekia įvairius ratlankius technikos gamintojų atstovams ir technikos naudotojams – pagal jų poreikius:

 • Ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams, krautuvams, priekaboms, miško technikai
 • Standartiniai pilnaviduriai ratlankiai nekeičiamo tarpuvėžio pločio
 • Platūs ratlankiai
 • Sustiprinti ratlankiai miško technikai, sunkiems darbams
 • Standartiniai ratlankiai su keičiamu tarpuvėžio pločiu
 • Siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui reguliuojamo tarpuvėžio pločio
 • Siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui fiksuoto tarpuvėžio pločio
 • Ratlankiai priekaboms
 • Ratlankių dalys


ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS ATASARGINĖS DALYS
Naujos atsarginės dalys Didžiosios Britanijos kompanijos "Perkins" varikliams, skirtiems žemės ūkio technikai.

 • PERKINS originalios variklių dalys kombainams, miško technikai, krautuvams, industrinei technikai, kelių priežiūros technikai, kelių tiesimo technikai, jachtoms, laivams.
 • PERKINS stūmokliai, variklių remontiniai komponentai, indėklai, švaistikliai
 • PERKINS atsarginės dalys, atsarginės detalės, dubliai, ratų dubliavimas. Sudvigubinimo sistemos, dvigubinimas, sudvigubinti ratai, užraktai dubliams, tarpiniai žiedai dubliavimui.
 • RATLANKIAI žemės ūkio technikai, traktoriams, kombainams, priekaboms, padargams, miško technikai, platūs, siauri ratlankiai, siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui, ratlankių dalys, diskai.
 • RATAI - siauri ratai tarpueilių dirbimui, traktorių ratai purškimui, žemės ūkio technikos, miško technikos, statybinės technikos, žemės ūkio technikos ratai.
 • PADANGOS - miško technikos, statybinės technikos, industrinės technikos, traktorių, kombainų, krautuvu, žoliapjovių, šienavimo technikos, grėblių, vartytuvų, šianapjovių, sėjamųjų, priekabų, kelių priežiūros technikos, golfo laukų priežoūros mašinų, uosto krovos technikos, BELARUS ir MTZ traktorių, padangos.
 • KAMEROS PADANGOMS
 • RESTAURUOTOS AVIACINĖS PADANGOS PRIEKABOMS
 • PREKINIAI ŽENKLAI - NOKIAN HEAVY TYRES (nokian hevi tajes), BRIDGESTONE (bridžestoun). FIRESTONE (fajestoun), MICHELIN (mišelin), KLEBER, TAURUS, KORMORAN, BF GOODRICH (gudrič), GOOD YEAR (gud jier), GKN, TITAN, SUPREME (suprim), BANDEMARKT, BKT.


LED SLĖGIO DAVIKLIAI


Kaip naudotis

 • Pirmiausia sureguliuokite padangos slėgį iki rekomenduojamo
 • Prisukite padangos slėgio LED indikatorių, naudodami specialių įrankį
 • Padangos slėgio LED indikatorius jau dabar yra sukalibruotas slėgiui, kuris yra padangoje


Ką daryti, jei LED indikatorius pradeda šviesti

 • Atsukti padangos LED slėgio indikatorių specialiu įrankiu
 • Sureguliuoti padangos slėgį iki rekomenduojamo
 • Prisukti atgal padangos slėgio LED indikatorių


Nauda

 • Pastovus slėgio monitoringas
 • Nebereikia padangos slėgio tikrinti su standartiniu manometru
 • LED šviesa praneša apie slėgio padangoje sureguliavimo poreikį
 • Pailgina padangos ir kameros eksploatavimo laiką del palaikomo teisingo slėgio
 • Išvengsite prastovų dėl sugadintų padangų


Techninės savybės

 • LED šviesa aktyvuojama, kai slėgis nuo sukalibruoto krenta daugiau kaip 0.6 bar (miško padangoms)
 • Baterijos energija naudojama tik tada, kai LED Šviesa aktyvuojama (kai sumažėja slėgis)


MŪSŲ KONTAKTAI

Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno raj.

Aidas
Tel. +370 683 24140
e-mail info@pgmtechnika.lt

Darius
Tel. +370 656 82777
e-mail darius@pgmtechnika.lt

Karolis
Tel. +370 646 36969
e-mail karolis@pgmtechnika.lt

Įmonės nuotraukos:
PGM technikaPGM technika nuotraukaFoto PGM technika (300558104)Įmonės PGM technika nuotraukos„PGM technika“ –PGM technika, UAB nuotraukaFoto PGM technika, UAB (300558104)Įmonės PGM technika, UAB nuotraukospadangos žemės ūkioPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technika
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: padangos žemės ūkio technikai, padangos frontaliniams krautuvams, padangos kombainams, padangos komunalinei technikai, padangos krautuvams, padangos ekskovatoriams, padangos miško technikai, padangos priekaboms, padangos padargams, padangos tarpueiliams, spec. padangos, aviacinės padangos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 300558104
Papildykite įmonės PGM technika, UAB (įmonės kodas 300558104) informaciją, patikslinkite rekvizitus, įkelkite logotipą ir nuotraukas, įveskite Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Marijampolės mere išrinkta Irena Lunskienė
Marijampolės mere išrinkta Irena Lunskienė 09-24 21:14
Socialdemokratė Irena Lunskienė išrinkta Marijampolės mere. Sekmadienį vykusiame antrajame šios savivaldybės mero rinkimų ture ji surinko apie 65% balsų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)...
Dulkėtos rožės, dėmėti mundurai
Dulkėtos rožės, dėmėti mundurai 09-24 20:51
Lažybas, kiek laiko ištvers koalicija – ar iki pirmųjų šviežių bulvių, ar iki vėlyvojo bulviakasio, laimėjo už "rudens darbus" statę lažybininkai. Tačiau net ir ne tokie įžvalgūs orakulai...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar turite skolų?

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

AutoZone 574,03 +3,71%
Texas Instruments 88,27 +2,58%
Cisco 33,37 +2,05%
Macy's 21,53 +1,75%
Apple 151,89 -0,98%
Amazon.com 955,10 -0,99%
Kraft Heinz Co 77,52 -1,89%
Yahoo! 50,40 -4,15%

Žaliavų kainos pasaulyje

Bananai 1098,07 +1,39%
Ryžiai 444,68 +10,37%
Auksas 1260,26 +1,14%
Anglis 85,67 +6,93%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Dujos (JAV) 2,94 -5,77%
Jautiena 206,16 +2,87%
Kava 144,10 -4,68%