Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Perlojos Poilsiavietė, UAB KERUŽĖ kaimo sodyba

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Perlojos Poilsiavietė, UAB KERUŽĖ kaimo sodyba

Atsiliepimai apie Perlojos Poilsiavietė, UAB KERUŽĖ kaimo sodyba

Parašyk savo nuomonę apie Perlojos Poilsiavietė, UAB KERUŽĖ kaimo sodyba

Netyciom pamaciau atsiliepimus apie Keruze, kaip sakoma - kai gerai, tai zmones tyli.... nesu atsiliepimu rasinetoja, bet
poilsiavieteje lankomes nuo jos atkurimo dienos, jau ir musu vaikuciai uzaugo prie Lavyso ezero :)
Piktoki cia rasinetojai, viena nori maudytis 10 zmoniu po vienu dusu ar seimininkai patys uzkisineja kriaukles :) kita randa gedingas vietas gamtoje.....
Kvieciu apsilankyti sodyboje ir patiems ivertinti, as sakyciau, dar mazai vertinamu 2 gandru, tiek nakvynes, tiek paslaugu atzvilgiu.
Blogesnio scenarijaus turbūt ir negalėjo būti. Užsisakėme stovyklavietę (stovyklavimui su palapinėmis) visam ilgajam savaitgaliui Keružėje. Buvome informuoti, kuri stovyklavietė mums priklauso, patikslinome atvykimo laiką. Atvykus į stovyklavietę mūsų vieta buvo atiduota kietiems žmonėms, kurie jau baigė įsikurdinti. Keružės savininkas net nepripažino savo kaltės, laukėme ir ieškojome jo apie dvi valandas. Kadangi buvo ilgasis savaitgalis, ir oras puikus poilsiavimui, laisvų vietų nebuvo (normaliose stovyklavietėse). Mums buvo pasiūlytos gėdingo lygio vietos, kur galime įsikurdinti savaitgaliui. Savininkas už tokį apsirikimą (švelniai tariant) net neatsiprašė. Negaliu patikėt, kad gali būti tokio siaubingo lygio aptarnavimas ir toks neorganizuotumas, nesuinteresuotumas savo teikiamų paslaugų kokybe ir klientų gerove.
Mes su mažamečiais vaikais "ilsėjomės" Keružėje 2015 m. biželio mėn. Šalia namelis buvo išnuomotas renginiui. Naktis buvo bemiegė, nes grojo gyva muzija ir buvo pajungtos stipraus garso kolonėlės. Paskambinus administratorei ji pareiškė kad nieko negalinti padaryti. Bet mes apie tokį triukšmingą renginį nebuvome informuoti. Rytas vėl prasidėjo su trankia garsia muzika. Tai jei norite ramių atostogų, o ne labai garsios muzikos ir girtos triukšmingos kompanijos, tai pagalvokite.
Norime padėkoti mieliems Dzūkijos gyventojams už didžiulę pagalbą ištikus bėdai - Perlojos ir Keružės poilsiaviečių savininkui Algimantui Bražioniui ir Perlojos- Varėnos gyventojui Romui
Kuodžiui.
Šie žmonės, negailėdami nei savo laisvalaikio, nei technikos, surado mus, jau 6 valandas įklimpusius smėlyje ir pasiklydusius miško gilumoje (per tą laiką nepraėjo ir nepravažiavo nei vienas žmogus).
Tik šių vyrų sumanumo dėka mūsų automobilis buvo surastas, ištrauktas iš smėlio,
nutemptas ant tvirto miško kelio.
Tariame nuoširdų AČIŪ, džiaugiamės, kad yra tokių puikių žmonių, linkime šiems nuoširdiems žmonėms sėkmės gyvenime.
Tikimės, kad dar ne kartą apsilankysime „Keružėje“ arba Perojos poilsiavietėje.

Irena ir Edvardas
Kaunas
2014-08-30
Siaubas, kitokio žodžio šitos sodybos (UAB Keružė), o būtent namelio Nr. 3, įvertinimui negaliu parinkti, kaip sodybą įrengė prieš 12 metų, tokia įranga ir liko, padėtis apgailėtina. Nėra kur normaliai praustis, net dantų pastos nėra kur pasidėti ar rankšluosčio pasikabinti, nes jokių lentynėlių ar pakabų paprasčiausiai nėra, nebent ant klozeto dangčio, o čia jau prasilenktume su sanitarija. Dušo kabinos apatinė detalė krenta, baisu į tokią ir lipti, kad neiškristum. Namelis yra 10 vietų, bet elektrinis vandens boileris yra tik 50 litrų. Kaip galvoja sodybos šeimininkai, ar yra įmanoma nusimaudyti 10 žmonių su tokiu kiekiu karšto vandens?
Nėra kur valgio gaminti, puodai čiuožia nuo elektrinės viryklės į šonus. Indus reikėjo plauti, tualeto kriauklytėje, nes "virtuvinė" kriauklė 3 kartus buvo užsikišusi, aš jau nekalbu apie indų spinteles, kurių paprasčiausiai nėra, indai apgailėtini, nešvarūs, virdulys prikalkėjęs.
Patalynė nuplaustyta ir neatnaujinta nuo atidarymo laikų, rūbų spintų visiškai nėra. Tragedija. Aš pasibaisėjau šitos sodybos teikiamomis paslaugomis. Jūs paprasčiausiai negerbiat savo klientų, teikdami "tokias apgailėtinas" paslaugas. Mes likome nepatenkinti ir kitiems patartume tokioje sodyboje nepasilikti.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 12 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
American English School, Všį
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos akademijoje. Kodėl verta rinktis AMES...
Mūšio frontas
Adresas: Sukilėlių pr. 88-70, LT-49335 Kaunas.
Veiklos sritys: ginklai, savisaugos priemonės; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Atvirų šratasvydžio (airsoft) žaidimų organizavimas įmonėms ir draugams. Privačių žaidimų organizavimas ir ginklų nuoma bernvakariams, mažoms draugų kompanijoms.
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Pagrindinė UAB Guliverio kelionės veikla - kelionių organizavimas lėktuvu, autobusu, kruizai, poilsinės kelionės, tolimi kraštai. Gidų paslaugos Ekskursijos po Lietuvą įvairiomis kalbomis; vietinių gidų paslaugos anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis daugelyje pasaulio šalių; lietuviškai kalbančių...

Apie 700 Vokietijos bendrovių atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše"
Apie 700 Vokietijos bendrovių atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše" 07-21 23:51
Apie 700 Vokietijos bendrovių ir asmenų atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše", į kurį įtraukti terorizmo rėmimu įtariami subjektai, o tiksliau – JAV gyvenančio dvasininko Fethullah Gueleno simpatikai.
Kino legenda Charlotte Rampling: padaryčiau viską, kad išvengčiau tikrovės
Kino legenda Charlotte Rampling: padaryčiau viską, kad išvengčiau tikrovės 07-21 23:49
Septintą valandą vakaro atvykstu į "La Mediterranee" – tradicinį žuvų patiekalų restoraną Paryžiuje, kairiojo Senos kranto literatų kvartale, tačiau jo mėlynas duris randu tvirtai užsklęstas...
Biržoje pritrauktą kapitalą EWA investuoja Lietuvoje
Biržoje pritrauktą kapitalą EWA investuoja Lietuvoje 07-21 18:24
Žemės ūkio technikos prekybos bendrovė "East West Agro" (EWA) Šiaulių rajone, Kairiuose, atidarė techninės priežiūros ir prekybos atstovybę, į kurią investavo daugiau kaip 0,5 mln. Eur. Lėšų...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Moody's 132,57 +4,25%