Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Panevėžio ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Panevėžio ligoninė, VšĮ

2017.10.03 apie puse aštuonių pamaina kuri dirbo terapiautes mesčiau lauk, gyvunėlių jom negalima būtų gydyti, nekalbant apie žmones, elgiasi kaip su šiukšlėmis
Registraturoje dirbancios moterys labai nemandagios... Prie langelio atsistojus pralauki keliolika minuciu pasakai kas yra, o ji atsauna, kad be seimos daktaro siuntimo nepriims, labai skauda koja be priezasties istinus baisiausia, paeiti sunku. Isdesciau situacija, kad seimos daktare pati israsius vaistu sake jei pabloges skubiai vaziuoti i priemima, ji sako eik kalbek su traumatologu nuejau iki traumatologo kabineto prie duru stovejau atejo sesele sako ko cia laukiat jai viska pasakiau ji pasake, kad reikia su daktaru kalbet, nuejo ir atsisedo nepasakius kur man to daktaro laukti... tai gi nieko nepesusi nuslubavau salin... kas cia per tvarka??
Tamara(Toma) Muziene
2017-08-28 22:38:53 IP 80.243.21.197
Gerb.Administracija, Noreciau padekoti Gydytojai Rimai Pilkauskienei ir Jos visai brigadai, kuri atvyko i iskvietima Molainiu gat.16...2017.08.26. Nuosirdus ACIU uz suteikta pagalba ir nuosirduma...Atsiprasau, kitos Gydytojos nezinau pavardes, bet manau administracija tikrai zinos:)DAR KARTA, ACIU...SEKMES JUMS DARBUOSE.DIDZIAUSIA PAGARBA JUMS...Tamara Muziene.

--------------------------------------------------
labai esame dėkingi daktarei ginekologei Aušrai Filimanavičienei, kad tėveliai turi puikų sūnų, seneliai nuostabų anūką, dėka daktarės profesionalių įžvalgų buvo įvertinta gimdyvės rizika ir laiku labai profesionaliai atlikta "cezario"operacija.Po operacijos pati daktarė susisiekė, domėjosi gimdyvės ir kūdikio sveikata.Tai labai šiltas žmogus, lengvai bendraujanti, nuoširdi, dėmesinga ir gerai išmananti savo darbą daktarė.
Sveiki, noriu pasidalinti savo patirtimi priimamajame. Atvykome ten, nes policija nustatė vairuotojui girtumo lygi 0, 08, nors jis paskutinį kartą gėrė prieš dvi savaites, jos mus išjuokė, visaip komentavo, bumbėjo.. Na vis dar elgėmės gražiai, bendravome mandagiai.. Po kraujo tyrimo ir alkotesterio girtumo lygio nustatymo (girtumo nebuvo, 0.00) daktarė sakė nueiti paprašyti numerio, kad praneštų, kada kraujo tyrimų atsakymai bus. Laukėme apie 15min, kol kažkas ateis prie langelio, na sulaukėme aišku, pradėjo rėkti, sakyti, kad jokio numerio nėra, pasakėme, kad daktarė sakė, kad ateiti pas jas, jos pradėjo bumbėti, vartyti akis, dar labiau rėkti. Tada mes nebeiškentėme ir pasakėm, kad gal galėtų su žmonėmis mandagiau bendrauti ir neberėkti čia.. Nu, o tada ir prasidėjo dar didesnis rėkimas, išvadino "pienburnėm", sakė "ė girdi", "valink iš čia" ir panašius dalykus.. Ant galo ir apsauga grasino, kad iškvies.. Na man iš tikro juokas ima, bet kaip galima taip elgtis su žmonėmis? Kokia teisę jos turi nesiskaityti, komentuoti ir bumbėti? Išvis neturiu žodžių, bet ar kas nuo to pasikeis, kad žmonės čia rašys tuos komentarus? Manau, niekas. Tiesiog norėjau, kad nusiteiktumėte, jei jau teks ten apsilankyti..
Margarita Dzingienė
2017-07-23 19:02:00 IP 78.63.84.151
Sveiki, esu nuoširdžiai dėkinga Neurologijos skyriaus gydytojui Jurgiui Kyguoliui, palatos slaugytojai Margaritai Strelkovienei ir visam aptarnaujančiam personalui. Būkite sveiki ir laimingi.
Prieš tris dienas Respublikinės Panevėžio ligoninės Dienos chirurginiame syriuje man buvo atlikta veido odos operacija. Esu
labai dėkingas šio skyriaus darbuotojams už dėmėsį, rūpestingumą. Ypač dėkingas atlikusiam operaciją chirurgui Arvydui Burneikiui, anesteziologei Ugnei Sirevičienei bei slaugytojoms - Astai Žostautienei ir Violetai Uzdrienei. Ačiū Jums...Sėkmės vykdant Hipokrato priesaiką, sveikatos- taip pat...
Kartu, man, kaip Lietuvos žmonių gyvybės gelbėjimo asociacijos prezidentui, kelia nerimą abejingumo pacientų atžvilgiu
faktai, nurodyti ankstesniuose žmonių komentaruose. Ir jie kartojasi metai iš metų. Kodėl? Maža to, internetiniame puslapyje nieko nerašoma ir apie priimtas priemones minimoms negerovėms šalinti. Abejoju ar šiuos komentarus skaitė ligoninės atitinkami vadovaujantys darbuotojai. Tikėkimės, kad pagaliau apie negeroves ligoninėje bus išgirsta ir imtasi priemonių kai kurių darbuotojų aplaidumui ir piktnaudžiavimams šalinti.
Esu labai nusivylusi priimamojo darbuotojomis, labai nemandagios moterys. Atvaziavus su greitaja pagulde i palata ir burba, kad daug vaiku paguldyta ir reikia guleti koridoriuje, o ne palatoje, nes daug vaiku yra, nors lauke tik viena mergaite su mama. Priimamojo darbuotojos mokykites kulturos, jei jau dirbate darba, kuriame bendraujate su zmonemis.
Norėčiau pasakyti "Laba diena", bet šį kartą nesakysiu.Nežinau kur jūs žiūrite ir ką veikia vadovas, jei nesuvaldo savo darbuotojų.Trečiadienio vakarą iškviečiau mamytei greitąją.Ji nesikėlė iš lovos, nes be galo skaudėjo galva, pykino ir turėjo didelį spaudimą.Registratūros darbuotoja buvo labai nemaloni (kas per aš).Liepė nueiti į priėmimo palatą.Ten sėdėjo visos slaugytojos.Aš jų gražiai paklausiau ar galiu pabūti prie mamos.Tai viena iš jų, su arogancija, pasakė kad turiu palikti ligonį ir laukti priėmime.Aš sakau" ar jūs visada taip kalbat su pacientais ir jų artimaisiais?", o ji man atšovė "o jūs visada taip..."Po to sėdėdama laukiamajame pati mačiau, kaip kiti žmonės buvo prie savo artimųjų ir niekas jų nevarė.Ta pati slaugytoja vaikščiojo su jogurto indeliu registratūroje ir prie visų "šlamštė".Kitos dvi darbuotojos kalbėjosi vartodamos necenzūrinius žodžius gan garsiai, kas vakar nutiko namuose.Paklausiau registratūroje ar galiu mamai nunešti vandens, nes kiti žmonės tai vaikšto.Sako aš nieko nežinau, ne aš jos slaugytoja.Tai kas sakau mamos slaugytoja?Nežinau sako, net nepakėlus akių.Padarė tik kardiogramą ir pamatavo spaudimą, ką visą tai atliko felčerė namuose.Prabuvau su broliu laukdami mamos tris valandas ir ten tiek prisiklausiau ir prisižiūrėjau, kad ausys linko ir akys raibo.Slaugytojos ryškiai ne savo darbą dirbą...joms prie skerdienos dirbti tiktų.Pilnas pasityčiojimas iš pacientų ir jų artimųjų.Visi, kurie išeidinėjo iš priėmimo palatų, sukiojo pirštą ties smilkinių.Tuo viskas ir pasakyta."Ačiū" už priėmimą ir užuojautą.
Teko susidurti su situacija, kuri tiesiogine žodžio prasme pribloškė - kaip šitaip gali elgtis ir dirbti Sokrato priesaiką davę žmonės, susidurusi su tokia situacije jau nebe pirmą kartą, nusprendžiau kreiptis į jus, susiduriau su Panevėžio miesto poliklinika, ir kaip kiekviena karta likau nusivilusi, kaip tokioje istaigoje gali dirbti tokie neišsilavine žmonės, jie mus turetu maloniai priimti, o buva visai priešingai, šiandien apsilankiau panevėžio poliklinikoje nuėjusi prie registraturos sakau" skauda koja negaliu net paeiti ar būtų galima gauti papildoma taloneli pas savo šeimos daktare", o ji man sako yra svarbesnių pacijantų su temperaturomis, o jus čia koja skundžiates reikejo registruotis, ir kartu su kolege juokėsi, kad dėl tokio dalyko atėjau, as jai ir sakau kai kentėti nebegalejau tai ir atėjau, išvadino mazu vaiku ir išdave taloneli, tada nuėjusi prie kabineto buvau pirma, kitu laukiančių nebuvo, pasibeldus į kabineta susėdusios ir plepa, paklausus ar galima, atsakė palaukyte pakviesime, praėjus keliolikai minučių seselė išėjo atsinešti kortelių, tuo tarpu atejo dar 4 lankytojai, sugrižus seseliai pirmiausiai priėmė visus kitu o mane pačia paskutine nors atėjau pirma ir taip valanda prasedėjau prie kabineto, ar čia normalu? Ar tokie žmonės turi dirbti tokiose istaigose kur atėjus su skausmu juokėsi iš taves ir dar mažu vaiku išvadina? Ar neturėtu jie mūsų maloniai pasitikti ir suteikti pagalba?Už ka mes tada mokam, jei net nesulaukiame tinkamos pagalbos? Panevėzyje kas antras žmogus yra susidures su poliklinikos nemaloniu aptarnavimu, yra buve ir is jos išmesti, praneškyte visai lietuvai, tegu sužino ir valdžia mūsų, kokio aptarnavimo mes sulaukiame, tai kaip dar gali gyventi tokioje salyje, kur tavimi net nepasirūpina tinkamai.
Nežinau kam rašau tiksliai, tačiau tikiuosi, jog Panevėžio ligoninės direktoriui, ar bent jau pavaduotojui, bet esmė tame, kad su manimi, nesielgė, kaip reikėjo, atėjau su užgulusia ausimi, be jokio siuntimo, tačiau pasakiau, kad už pinigus, bet kiek sumokėsiu, kad tik išvalytų ausį, niekas nepasivargino, ir nenorėjo apsiimti, juolab, baisiai elgėsi registratūroj...
DIDELIS ACIU Gydytojams Petrauskui ir Filimavicienei! Aukstas profesionalumo lygis!
Gydytojas Vaitkus.neikit niekada pas pona Vaitku nes jis nepagrystai pasako diagnoze...pvz skauda alkune, buvo bursitas (uzdegimas) tinimas baigesi, nueinu sako parodyk alkune..parodziau tynimonnera sako sveikas eik dirbt...sakau skauda...sako nusipirk itvara ir bus gerai..nedare neinturymu nei istraukta skysti alkunes nese i laborotoija...Gysiuos privaciai kadangi siam daktarui nereikia nei tyrimu nieko jis lyg ekstrasensas pasako sveikas eik dirbt nors man skauda.
Labai nusivyliau Panvezio ginekologais.. buvo paskirta cezaris man buvo sutarta data kada jie ji darys, atvykau.. tariausi su gyd Janusausku ir prieme jis aisku nieks nieko net nedare.. sakau gal tyrimus kokius labai darys nieko.. pragulejau 3 d su saremiais kaklelis atcidarinejo bet aisku nieko.. nuejus pasakiau kad skauda pilva tada biskeli judet pradejo po 4 d padare cp.. o ten pasirodo vandenys pazaliave, virkstele susirisus paskui kitas daktaras pasake kad gerai, kad vaikiukas jos neuzverze.. vaikiukui ant rankyciu 6 pirsto uzuomazgos kaip karpytes aciu Dievui mazos graziai pasalins.. bet nesake nieko nors mate echoskp. Vandenu per daug na zodziu tiek negero patyriau.. superines buvo tik kelios sesutes ir anesteziologas kuris pasake gerai kad tave sendien isoperavo.. pagimdzius perkele i 3 auk ten tik 2 sesutes geros viena tai buvo siaubinga neidomu nieks ko paklausi ar paprasai.. nu zodziu lauke visi pinigu.. per juos tiek asaru isliejau. Nebegimdyciau ir nerekomenduociau niekam ten vaziuot.
Gerb.gydytoja Virginija Vitkevičiene,
Pasaulis remiasi į tokius gerus žmones kaip jūs, atidžius, geranoriškus, padedančius ligos ištiktiems žmonėms. Jūsų profesionalumas ir gera širdis padėjo man, užklupus ligai. Tegu padeda jums Dievas visuose jūsų darbuose.

Nuoširdžiai dėkinga Paulina E. Dilienė
MAISTAS ir dar kartą MAISTAS, gyvūnai ir tai geriau yra maitinami, parsivežiau namo savo panelę nusilpusią, negi jūs galvojate kad pacientai bus gyvi vien tik vaistais?
Nuoširdžiai dėkoju endokrinologijos skyriaus vedėjai Giedrei Vasylienei, visam skyriaus personalui už rūpestį, priežiūrą, atsidavimą gydant mano mamą Birutę Pauliną Binkauską.Jūs esat nuostabūs! Linkiu jums sveikatos, kantrybės Jūsų nelengvame darbe. Ačiū jums labai!
Gražvydė Atajevienė
2016-06-28 13:00:50 IP 213.197.131.117
2016 metų gegužės 23 diena mūsų šeimai buvo išbandymų diena...Šiandien žemai lenkiam savo galvas prieš Jus už suteiktą skubią pagalbą mūsų Mamytei...Bobutei...Probabutei -Stanislavai Grybienei...
Milijoną AČIŪ tariam visiems Panevėžio Ligoninės Priėmimo skyriaus Darbuotojams...Gyd. Vytautui Abraičiui...Reanimacijos Kardiologijos palatos Medikams...1 Kardiologinio skyriaus Gyd. Vidai Šilkienei ir slaugytojoms.Tai Jūsų visų dėka mūsų mylimas žmogus yra dabar šalia mūsų.Žemai lenkiamės Jums gerb. Panevėžio Respublikinės Ligoninės Medikai ir dar kartą AČIŪ ir nuo visos šeimos ir nuo Stanislavos Grybienės...Stiprybės ir geležinės Sveikatos Jums visiems.

Gražvydė Atajevienė
Kas cia per ligonine ? Žmonės sėdi visa para su sunkiomis ligomis kuriuos reikia kuo skubiausiai priimti daktarai uzsiema visai kitais zmonemis kurie duoda daugiau pinigų. Ar taip elgtis galima? Daug žmonių gali prarasti artimuosius o jiem svarbūs tik pinigai. Isivaizduoju kaip turi jaustis žmonės kurių sunkiai sergantys artimieji ten prasėdi 10 valandų ir tai jų nepriima. Ar taip gali būti? Taip gali, nes daktarams tereikia tik pinigų. Jei jų neturi ir neduodi kyšio su tavimi elgiasi kaip su varguoliu tiesiog lieki sėdėti ir galvoti ar tavo artimasis nemirs arba tu pats nemirsi. Gėda
Atveze zmogu kritines bukles su itarimu insultas arbas tronboze ir per 5 valandas negali patikrint tai per ta laika gali zmogu isgelbet arba numarint tai kokia cia ligonine jei negali priimti su rimtu itarimu paciento ?
Panevezio priimamasis baisiau negali buti daktaras mandras kaip gandras nori jog prieitu duok euru kitai lauksi 7val as nesuvokiu kaip gali dirbti tokie zmones graudu
Noretume nuoširdžiai padekoti Reginai Milasauskienei uz jos profesionaluma ir greitą medicininį, mano mamos Slenienes Valerijos būklės įvertinimą 2016 m.kovo 18 diena, kai ji po insulto is Kupiskio buvo atvezta i Panevezio ligonines reanimacijos skyriu.Taip pat noretume jai padekoti uz tolesni mamos gydyma, bei malonų žmogišką bendravimą su mumis. Tai suteikė didelį saugumo jausmą mums esant nežinomybėje dėl mamos sveikatos. Labai Ačiū.
labai noriu pasidziaugti ir padekoti vaiku chirurgui GYCIUI PRIESKIENIUI.su juo teko susidurti ne karta.tokio atsakingo, rupestingo gydytojo dar nesu sutikusi.kadangi turiu vaika invalida po traumos ir mama po stipraus insulto, per kelis metus teko susidurti su desimtimis gydytoju, bet didziausia ACIU sakome butent siam gydytojui.Renata.
Aciu respublikiniai Panevezio ligoninej uz paslaugu aptarnavima kuris man net nepriklause tai dienai.tikrai likau nustebes aptarnavimu ir supratimu ligos atveju.Kurie Rokiskio gydytojai to nesuteikia.Pagarbiai Giedrius
viršūnė, nežinojau, kad akis nėra priskiriama prie skubios pagalbos. vyrui į akį įlėkę žiežirbą, nuvažiavus iškvietė okulistą iš namų, o ši pareiškė, kad reikia susimokėti, nes tai neskubu. Ji teigia, kad buvo galima palaukti kitos dienos. Tai gerai, kad nieko blogo nebuvo, o jei būtų buvę ir po to ateitum ir sakytų tai kur buvote anksčiau. Žiauriai nemaloniai bendravo ir matėsi, jog nepatinka, kad buvo iškviesta. Kaina neprilygsta aptarnavimo, o ir padavus pinigus registratūroje (ten imami pinigai ir išrašomi kvitai) pareiškia, kad reikia turėti lygiai, nes čia ne kasa. Jei imat mokestį, tai turėkit ir grąžos ir būkit be pretenzijų. Bet dėl akies tai tikrai viršūnė....
Giriasi, gera aparatura turi, o zmogui viena akmeni is inkstu iseme, o kito nemate, isleido namo. Zmogus nuvaziavo Vilniun ir susitvarke.
Siandien, 2015m. liepos 13 d. mano mama istiko sirdies priepuolis, is Kupiskio ligonines reanimacijos skyriaus ji skubiai buvo pervezta i Panevezio respublikines ligonines reanimacijos skyriu, kur jai buvo skubiai ir profesionaliai suteikta butina medicinene pagalba bei atlikti, visi, butini, medicininiai tyrimai. Reanimacijos skyriuje dirbe medikai nepriekaistingai ir profesionaliai atliko savo pareigas. Ypatingai noreciau padekoti gydytojai Ivanauskienei ir kartu su ja dirbusiomis slaugemis.Si gydytoja ir su ja dirbusios slauges issikyre savo nuosirdumu, kruopstumu, saziningumu bei didziausiu noru kuo skubiau padeti i ligos pinkles pakliuvusiems pacientams.Noretusi, kad musu ligoninese dirbtu kuo daugiau tokiu nuostabiu specialistu.Taip pat noreciau padekoti Kupiskio rajonines ligonines medikam Ramanauskienei bei Kapociui uz skubiai suteikta pagalba, bei savalaiki ir skubu mano mamos pervezima I Panevezio respublikine ligonine. Didelis Jiems Aciu. Su pagarba V.SLENYS
2015 03 19 netiketai su vaiku 1 metukai 3 menesiai buvau isvaryta is ligonines, nes buvo pasakyta kad mano vaikas triuksmauja.mes buvome koridoriuje, sedejome ant minktasuoliu ir lankeme ligoni. Taciau iskyla klausimas...liginine yra remontuojama, yra greziama, kalama, taigi iskyla klausimas ar sie dalykai netrukdo pacientu ramybes, o mazo vaiko istarti keli zodeliai sutrikde ramybe???
Sveiki turbūt ne čia rašau bet nežinau ką man daryti, ar mane kas priimtu nuėjus į primamajį Panevėžyje, jau gal antra savaitė skauda kojos pėdą, sunkiai galiu priminti, buvau poliklynikoje, daug gydytojų atostogauja arba didelės eilės ir niekas manęs nepriema.
sveiki as jau rasiau kovo 19d, kad mus su mama tikraja to zodzio prasme isgrudo is priimamajo, neva mamai nieko nera, o dabar pasidarius visus tyrimus paaiskejo kad jai yra zaizda skrandyje, todel taip ir jautesi. niekaip nesuprantu kodel apziurejusi gyd, nesuprato kas jai yra ir netyre, juk ligonine turi aparata skrandziui tirti, tikriausiai patingejo tai padaryti.o dabar jau visai kitoks gydymas, juk praejo 2 menesiai, ir gydytojai klausia kur anksciau buvo. tad tokia istorija, o dar dejuoja kad atlyginimai mazi.turetu is vis gauti pagal, darba
2013 m.Lapkričio 4 d. mano tėtis nuvyko į Biržų priimamąjį, kadangi buvo negerai su širdimi, jam diagnozavo mikro infarktą. Daktarai tarėsi ar vežti į Panevėžį, ar palikti Biržuose. Tėčio situacija buvo labai prasta, nežinau, kodėl iš karto neišvežė į Panevėžį, jie nusprendė paguldyti Biržų reanimacijoje. Manau, kad taip nuspręsdami jie padarė didelę klaidą. Kiekvieną valandą jam darėsi vis blogiau, jis pradėjo dusti, sukilo temperatūra, prasidėjo plaučių uždegimas, plaučiai buvo pilni vandens. Brolis matydamas tą situaciją, kad tėtis miršta, o daktarai nieko nedaro, išsireikalavo, kad jį išvežtu į Panevėžį. Lapkričio 7 d. vakare, buvo iškviesta Panevėžio reanimacija ir tėtis pergabentas į Panevėžį. Manau, kad jei nebūtu brolis to išsireikalavęs, tai tėtis ir būtų miręs. Nuvežus į Panevėžį, tėtis vis duso. Sakau didelį AČIŪ tą vakarą dirbusiam gydytojui, kuris kartu ir važiavo greitosios pagalbos automobilyje. Jis sukėlė tėčiui dirbtinę komą, kurios metu ventiliavo plaučius. Panevėžyje gydytojai darė viską, kad tik išgelbėtų mūsų tėtį. Lapkričio 9 dieną, tėtį pabudino iš komos ir jam po truputi išgydė plaučius. Reikėjo juos pirma išgydyti, kad toliau būtų galima operuoti širdį. Pasveikus plaučiams, Panevėžio greitoji nugabeno tėtį į Kauną, kur jam buvo padaryta šuntavimo operacija. Ačiū Panevėžio ir Kauno gydytojams, kurie padarė viską, ką turi padaryti gydytojas, jie stengėsi. O ką galiu pasakyti Biržų gydytojms............ Manau, kad jie tūrėjo matydami, kad tėčiui blogiau, prieiti prie sprendimo vežti į Panevėžį, nes matosi, kad patirties tokiose situacijose jie neturi. Jei ne brolis, nežinau ar tėtis dar būtu su mumis.
deja siandien, ir man teko susidurti su sia istaiga, baisu kas darosi.issikvietem greitaja, atveze i priemimo skyriu, cia ir prasidejo vargai mat 5val.ryto jiem dar naktis.mamai kazkas su zarnynu, skauda, prastai atrodo.o kai susidurem su gyd.Alge Leveckyte, tai kazkas siaubinga, tikriausiai prikelem is miego.daugiau nenoreciau gyvenime susidurti su sia gydytoja.vaistu liepe paprasyti vaistininko, ir dar pasake kad turetume susimoketi uz trukdyma, mat greitaja kviestis reikia kai zmogus buni jau beveik mirties naguose.ne tik kad normaliai neapziurejo, bet tiesiogine to zodzio prasme isvare lauk.tada nuvykom i poliklinika, ten itaria dvilikapirstei zaizda, parase kazkokiu vaistu, net ne receptiniu ir belieka laukti,....arba pageres, arba jau bus per velu.....tad tokia istorija, liudna kad dirbantis, ir mokantis mokescius zmogus, islaikantis ir gydymo istaigas sitaip stumdomas....beja mama is rajono, dar teko kelis kartus ir pirmyn atgal sulakstyti, mat be siuntimu ir poliklinikoj nepriima....
vevaiksto ziojom vaika tris kartus su puline angina niekas neskire vaistu.pijokais rupinasi labiau nei serganciais vvaikais.jei i kisene nieko neidedi tai nieko ir negauni.jiems atliginimus reiketu nuo darbo rezultatu..
Rasa vardas pakeistas
2014-01-18 13:40:17 IP 188.69.210.28
Kiek teko susidurti su ligoninem, Panevezyja daro is zmoniu eksperimentus, zodziu net truksta, paciente isleido is ligonines, po operacijos, nepasake, kada siulus issiimti, kateteri isimdami uznese infekcija, mama negali rankos pajudinti, auga pulinys, kazkas tai baisaus.
Laba diena.
Tikiuosi, šis laiškas pasieks kompetetingus, atsakingus už profesionaliai suteiktas pagalbas-paslaugas, Jūsų ligoninės atstovus.
Pirmąkart teko susidurti su situacija, kuri tiesiogine žodžio prasme pribloškė - kaip šitaip gali elgtis ir dirbti Sokrato priesaką davę žmonės. Ir dar su kuo- su nėščiosiomis.
Būkime vargšai, bet teisingi : metai eina, kartu su jais keičiasi įstatymai, reikalavimai ir nuostatos. kasmet nesilaukiu, kad žinočiau viską, kas susiję su nėštumu. Tam, manau, yra specialistai, kurie TURBŪT nuolat tobulėja ir yra kompetetingi suteikti reikiamą informaciją pacientams. Vietoj to, Panevėžio konsultacinėj poliklinikoje už nežinojimą tam tikrų dalykų pas gyd. L. Senkienę buvau išvadinta apsileidusia būsima mama ir "nuskalpuota" lyg nepatyrusi mokinukė tarybinių laikų sukirpimo mokytojos. Buvo labai skaudu ir graudu, nes su pirmuoju nėštumu lankantis pas provincijos gydytoją būdavau visada maloniai, su šypsena sutikta, padėdavo tiek atsigulti, tiek nulipti nuo med. kėdės, visada žmogiškai paaiškindavo ir suteikdavo informaciją. Gal čia - Panevėžyje - gydytojai didesnės asmenybės, kad leidžia sau moralizuoti pacientes ir komentuoti bei laidyti replikas, kad kai kurios jų kolegės neprofesionalios ir blogai dirba savo darbą?.. Ar nudžius liežuvis, jei gydytoja gražiai paaiškintų ir patartų tai, ką galbūt pamiršo seselė ar akušerė?.. Pasak gyd. L. Senkienės - tai ne gydytojų darbas...Čia net leidžiama med. slaugytojai - seselei dirbti be darbo aprangos- chalato ir pareigas bet pavardę nurodančios kortelės (šiuo atveju kalbu apie gyd. L. Senkienės padėjėją). Juk dirbama su žmonėmis - nuotaikas ir nepasitenkinimus reiktų palikti už namų darų, o nesinešti kartu į darbą ir rodyti tai savo pacientams...
Tikiu, ligoninės administracija išspręs šią problemą ir kitą kartą nereiks su baime stovėti už šios gydytojos durų arba tiesiog paviešinti šį laišką Panevėžio regiono spaudoje...
Sėkmingų rezultatų vykdant Sokrato priesaiką :) !
Vakar 2013-06-01 nuvažiavau į Panevėžio ligoninės priėmimą. Labai kosėju su dusuliu ir sunku kvepuoti, plaučiai švilpia, kosulys užeina lyg priepuolis 10 min be sustojimo. Nuvykęs į ligoninę pasakė čia nelyga ir mes tokių pacientų nepriemame. Moku mokesčius ligoninių kasoms, o pagalbos sulaukti nelabai įmanoma.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai...

"Mercedes-Benz" aplenkė BMW ir "Audi" gamintojus
"Mercedes-Benz" aplenkė BMW ir "Audi" gamintojus 10-16 21:39
"Mercedes-Benz" E klasės sedano, taip pat atnaujintų SUV modelių populiarumas leido šiam gamintojui aplenkti BMW ir "Audi" bei tapti prabangių automobilių segmento lyderiu.
Žiniasklaida: Rusija planuoja išleisti kriptorublį
Žiniasklaida: Rusija planuoja išleisti kriptorublį 10-16 18:40
Rusija gali tapti pirmąją pasaulio šalimi, kuri išleis savo kriptovaliutą.
Buvęs VAE vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba
Buvęs VAE vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba 10-16 18:34
Rimantas Vaitkus, buvęs Visagino atominę jėgainę turėjusios statyti "VAE SPB" vadovas, kaltinamas padaręs bendrovei 0,9 mln. Eur žalos.

Ar Jūs rūkote?

UAB Baltic master