Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Panevėžio autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Panevėžio autobusų parkas

Atsiliepimai apie Panevėžio autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Panevėžio autobusų parkas, UAB

Labas vakaras, ne pirma kart vaziuoju autobusu, tai vairuotojai visiskai nemandagus.Vaziuoju siuo metu su 3 autobusu 19.39 nuo Ryo.Reikejo paskambinti ir kalbejau, liepe nesneketi telefonu, kad jam neidomu mano pokalbiai ir dar liepe eit i gala ir tada kalbeti.Kulturos isvis jie neturi.Apie kitus atvejus nesneku, kai negali parduoti talonelio, nes grazos neturi is 20 e, kur gyvenu nera galimybes nusipirkti spausdos kioske, o kitam kad jei duodi lygiai ir is ju buna 10 ar 15 centu po 2 ar 5 ar po 1 pasirodo kad cia ne pinigai ir nenori priimti.Tai tvarkos visiskai nera.
Š.m.birzelio 17 d centre ilipau į 7-tą sutobusą (PN 2167 1706171409) važiujantį į Beržų gatvę. Norėjau išlipti Beržų g stotelėje prie autobuso parko, bet vairuotojas joje net nesustojo ir važiavo toliau nekreipdamas dėmesio ką sakau. Keleivius jis išlaipino nedavažiavus sekančio sustojimo, sankryžoje degant raudonam šviesoforo signalui. Aš tada nelipau nes buvo nasaugu. Išlipau tik Beržų g stotelėje prie autoservizo. Išlipus iš autobuso fotografavau autobuso nr.DOM 144, tai vairuotojas pašaipiai man rodė didžiojo piršto gestus (fakas). Su šiuo vairjotoju buvau susidurusi ir gegužės mėn. kai važiavau nuo RIO prekybos centro, tada jis mane išplūdo necenzūriniais žodžiais kai paklsusiau garsiai ar neketinate sustoti stotelėje (b**t gi k***a sugalvojo išlilti...) tik tą kartą jis vairavo 1-mo maršruto sutobusą. Lauksiu Jūsų įmonės atsakymo.
Esu labai nusivylusi įmonės ”Panevežio autobusų parkas” darbu, mat tai sukėlė ne tik finansinių nuostolių, bet ir sveikatos sutriminų (staigiai pakilęs spaudimas, stresas, įtampa).
Trumpai papasakosiu apie situaciją. Š.m. gegužės 26 dieną planavau vykti iš Šiaulių į Tytuvėnus fotografuoti vestuvių. Kadangi man tinkančiu laiku autobuso iš Šiaulių nebuvo, nusprendžiau važiuoti su persėdimu, t.y. pirmiau nuvykti į Radviliškį, o iš ten kitu autobusu važiuoti į Tytuvėnus. Nuvykus į Radviliškį, numatytu laiku 10:10 autobusas į Tytuvėnus nepasirodė. Radviliškio autobusų stoties darbuotoja pranešė, kad autobusas sugedo, o įmonė kito neatsiųs. Tai sukėlė didelę sumaištį, daug streso, pakilo spaudimas, mat kitas autobusas į Tytuvėnus turėjo atvažiuoti tik po kelių valandų. Drebanti, sumišus ir besidaužančia širdim šiaip netaip radau vairuotoją iš Šiaulių, kuris sutiko atvykti į Radvikiškį ir nuvežti mane į vestuves Tytuvėnuose, bet tai sukėlė daug papildomos įtampos, streso bei išlaidų. Liūdna, kad tokia sėkminga įmonė elgiasi taip neatsakingai. Jei būtų atsiųstas kitas autobusas, viskas būtų buvę gerai, bet tai, kas įvyko dabar, mano nuomone, yra mažų mažiausiai neprofesionalu.
2017.04.22 apie11'30 teko vaziuoti 15 marsruto Neoplan autobusu, valst.nrFBS 301. Dziaugiausi kad islipau is autobuso nesusizalojusi. Kadangi esu pati vairuojanti, tai, stebedama vairuotojo veismus, bandziau suprasti -gal jis specialiai bande suzaloti zmones. Nejau keleiviai nera apsaugoti nuo tokiu vairuotoju?
Mieli Panevėžio autobusu parko atstovai ! esu pasipiktinęs jūsu maršrutinio autobuso (Dariaus ir Girėno g.- PINIAVA) vairuotojo elgesiu. Jis manes neileido i autobusa, nes aš rankone laikiau puodelį kavos. Įlipau stoteleje prie parduotuvės Iris. laikas 14:59
Turėjau šalti lauke laukdamas kito autobuso, bei praleidau svarbu posedį. Maloniai prašau išsiaiškinti su vairuotoju dėl šio insidento. Su pagarba Bronislavas
Galinis sustojimas Ąguonų gatvėje, matomumas puikiausias. 2017-01-12, 11.08 val. einu į autobusą nr.1. Priešais mane skuba moteris. Prieinu prie užpakalinių durų, o autobusas ramiai sau nuvažiuoja... Įdomiausia, kad moteris, kuri ėjo pirma manęs stovi prie priekinių durų, kur parašyta "įlipti" ir beldžia vairuotojui į duris, kad įleistų. Reikia būti aklam, kad nematyti žmonių ir kurčiam, kad negirdėti, kai jie baladoja į autobuso duris. Kokia laimė - autobusas COU 933 pavažiavęs sustoja...Juokinga, jeigu nebūtų graudu...
Važiavau autobusu ryte 2016-11-30, 07:10, maršrutu Uliūnai - Panevėžys. Pirkadamas bilietą vairuotojui sumokėjau 1, 10 EUR, tačiau įvykus nesusipratimui bilieto iškarto negavau ir vairuotojas man liepė palaukti, o pinigus pasiliko. Palaukiau kol privažiavome kitą stotelę Uliūnų kaime. Įlipus visiems keleiviams dar kartą priėjau prie vairuotojo ir paprašiau biliieto. Vairuotojas išspausdino bilietą su 50% nuolaida. Pasakiau kad man šio bilieto nereikia nes aš neturiu pažymėjimo leidžiandžio važiuoti su šia nuolaida. Vairuotojas man sakė, kad aš pats to bilieto prašiau ir jis man kito bilieto nespausdinsiąs. Tuomet aš paprašiau bent atiduoti grąžą. Vairuotojas tvirtino, kad ją jau gražino ir išvadino mane melagiu. Tuomet aš atsisėdau į savo vietą prie draugų. Atvykus į autobusų stotį ir išlipus visiems keleiviams, aš dar kartą mandagiai paklausiau ar vairuotojas teiksis man atiduoti grąžą. Vairuotojas toliau tvirtino grąžą atidavęs ir liepė man eiti lauk, išvadino mane, septyniolikmetį gimnazistą, necenzūriniais žodžiais ir siuntė ant trijų raidžių, pradėjo keiktis ir agresyviai elgtis. Nenorėdamas toliau veltis į konfliktą išėjau.
Konduktorius buvo Ričardas Kaminskas.
Siandien 13:09 val ilipau i autobusa kurio numeriai BFN122 su vezimeliu, kuris labai neatsakingai vairavo ir paskutineje stoteleje prie babilono sustojo ne ten kur jam priklauso prie bortelio o kitoje puse, tai kaip vaika su vezimeliu issikelti is autobuso, vairuotojas net nekreipe demesio.Ir tai nepirmas vairuotojas kuris taip sustoja paskutineje stoteleje prie babilono...
Maršrutiniai miesto autobusai kaip susitarę visi važiuoja iki 30km/h greičiu ir amžinai stabdo eismą. Kantrybės pas mane yra, bet yra tokių, kurie neapsikentę lenkia juos pavojingai, kirsdami ištisines juostas.
Ilipau į autobusą padaviau pinigus jis liepė paskaičiuoti kiek reikia gražos pasakiau neteisinga sumą, ji buvo mažesnė ir vairuotojas padavė kiek pasakiau o ne tiek kiek turėjo atiduoti.
Gaila, kad kai kurie vairuotojai neturi jokio žmogiškumo ir drįsta uždaryti duris tiesiai prieš atbėgusio vaiko nosį ir ramiausiai nuvažiuoti. Gėda!!!
2015 07 13 mama vaziavo jusu parko autobusu marsruto nr055601 panevezys-klaipeda vairuotojas zemaitis saulius ji vaziavo is telsiu iki plunges.Jai yra 86 metai kai pirko bilieta vairuotojui parode pensininko pazymejima jis pasake kad duok pasa o senas zmogus nesinesioja paso tai pasake mokek pilna bilieta arba lipk lauk o jai priklauso moketi tik 20 procentu, sake visi pensininkai gali prisidirbti pensininku pazymejimu ir vazinetis veltui.Nejaugi nemato kad zmogus vos paeina ir dar juokiasi.Pasa as galiu rodyti tik policijos pareigunui.Prasau priimti priemones vairuotojo neteisingo pasielgimo atzvilgiu.tel 860437879
2015.06.06. 8.09 val. autobusas Nr.10 Elektronikos gatve pralėkė visu greičiu net nepristabdęs nors aš stovėjau stotelėje. Aš visą parą atidirbus bei išvargus turėjau laukti sekančio autobuso pusę val. Prašau šį vairuotoją griežtai nubausti !!!!
Pastoviai rytais 7 marsrutu vairuotojai vaziuoja, vezlio greiciu.Apie30km/h.Nedidele atkarpa pavaziuoja, isjungia mygtuka.Ir laisva pavara rieda vos kol nesustoja.Suprantu taupo "parko" naudai kura.
Sveiki. Jau pora metu vazineju i darba su 4 autobusu, ir nesuprantu kas darosi, visas autobusas smirda CO2 net nosi riecia, pykinti pradeda kol pasiekiu savo stotele islipimo, ir ne vienas toks autobusas yra, gi nuodijat zmones. Pinigu manau turetu pakakti pakeisti ar bent patvarkyti tuos autobusus, moki zmogau pinigus uz kelione o vaziuoji su kazkokia kiaura gelda ir dar sveikata savo zaloji... Turetumete zinoti, jog CO2 kietosios daleles pateke i plaucius is ju praktiskai niekur nebedingsta, o zmogaus sveikatai tai labai kenkia, po 20min beveik kasdien kvepuoti tokiu oru baisu, o smarve dar baisesne.
Jūsų vairuotojai apgaudinėja keleivius, o nepavykus tai padaryti-valstybę.Rugsėjo mėn.10 d. įlipusi į 3 maršruto autobusą, vairuotojui padaviau 2, 20 Lt., ir gavusi bilietą iš vairuotojo jį tuoj pat pažymėjusi įsidėjau į kišenę. Staiga girdžiu, kad keleivė, įlipusi po manęs, sako vairuotojui: aš jums daviau 2, 20 Lt., o jūs man duodate taloną už 1, 10 Lt.Tada man parūpo, o kokį bilietą man vairuotojas padavė-ogi taip pat už 1, 10 Lt.Priėjusi pasakiau vairuotojui, kad jis ir mane apgavo, tuomet jis man padavė antrą bilietą už 1, 10 Lt., kurį pažymėjau. Tačiau juk tai neleistina, nes pardavus du bilietus su nuolaidą, jūsų įmonė neteisėtai susigrąžins iš valstybės 2, 20 Lt.
Šiandien aš pakaraupau 16 nr vairuotoju. Važiavau nuo centrinės Maximos į Molainių g. Važiavau su metukų laiko vaikeliu. Vairuotojas ant posukių taip lekia nejausdamas nieko, kad sedėdamas vaikas vežimėly apsivertė su visu vežimėliu ant žemės. Tokiam ne vairuotojui, o (idiotui) kuris nejaučia ka veža bulves ar žmones iš vis nereikia duoti teisės vairuoti autobuso kuriuo važiuoja tiek senyvo amžiaus žmonės, bet tiek mamytės su mažais vaikučiais.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

Socialdemokratų skyriai pradeda apsispręsti dėl koalicijos
Socialdemokratų skyriai pradeda apsispręsti dėl koalicijos 07-24 22:45
4 iš 60 Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) skyrių apsisprendė dėl koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Skyrių nuomonės buvo paprašęs partijos Prezidiumas.
Kolektyvinėje sutartyje įtvirtino minimalias komandiruojamų darbuotojų pajamas
Kolektyvinėje sutartyje įtvirtino minimalias komandiruojamų darbuotojų pajamas 07-24 19:36
Krovininio autotransporto profesinės sąjungos "Solidarumas" pirmininkas Gintaras Kondrackis ir UAB "Ogun" direktorius Andrejus Perje skelbia pasirašę pirmąją Lietuvoje kolektyvinę sutartį, kurioje...
Emigracija: vieniems verslininkams – baubas, kitiems – galimybė
Emigracija: vieniems verslininkams – baubas, kitiems – galimybė 07-24 18:27
Apklausa rodo, kad verslo atstovai emigraciją įvardija kaip didžiausią netolimos ateities iššūkį ir net kas antras jų bijo pasekmių. Tačiau kai kurių įmonių vadovai mano, kad šios baimės yra...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Moody's 132,57 +4,25%