Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Atejes i iki parduotuvę Jonavoje (Basanavičiaus gtv) paprašiau Labas papildymo 3€, pardavėja man padave pildyk papildymą. Grižęs ir paprašęs pakeisti Kristina A. Man pasakė kad aš meluoju ir negražins man papildymo. Apsauga sakė jus patys aiškinkitės. Esu pasipiktinęs visu šitu aptarnavimu ir Kristinos A šmeižtu. Ačiū už prarastus 3€.
Labas vakaras, katik grizau is "iki"parduotuves. Kedainiai, geguciu gatve. Apsipirkau o grizus namo ir pradarius pakuotes padvelke kvapas, ogi pasvinke, zinau kad kartais buna visko, bet pinigu i bala nesinoretu metyti, kaip maista iskart i siuksliu deze..bukit malonus ir bukit atidesni ;-) sekmes..
sveiki iki, kaip ir visuose prekybos centruose yra visko, neklysta tie kas nedyrba, bet tik vienas pastebejimas, kad ten dyrbanciu zmoniu kasininku pavardes spausdinate ant cekio, manau tai nera butinybe, o ir daugeliui tai tikrai nepriimtina.
Esu nemažai dirbantis žmogus tai nelabai turiu laiko gamintis maistą, todėl dažnai perku Jūsų įmonėje jau pagamintus maisto produktus.Apsipirkinėju IKI prekybos centre prie namų ir nebuvo jokių nesklandumų, tačiau šiandien teko apsipirkti IKI prekybos centre prie Kauno pilies ir gryžus namo manes laukė nemaloni staigmena, kadangi keptą vištienos ketvirtį teko pabaiginet gaminti, o finale puse išmesti nes prie kaulo ji vistiek liko žalia. Labai tikiuosi kad tokių problemų ateityje nepasitaikys, nes aš (kaip manau ir daugelis žmonių) nelabai turiu laiko ir noro sirgti salmonelioze.
V. Krėvės pr. KAUNE Saulėtekio IKI prekybos centre VISUOMET TRAGIŠKAI DIDELĖS EILĖS. Aš dirbu viešbučio administratore ir darbas trunka PAROMIS. Po darbo visad einu į artimiausia parduotuvę, minėtąją IKI, kaskart eilės kosminės, o kasos dirba ne visos. Visad 2-3 kasos nedirba, o žmonių eilė begalinė driekiasi. Pabandykit įsivaizduot kaip jaučiasi žmogus kai stovi eilėje ir vos ne alpsti... Prastovėti eilėje 20min aš neturiu nei laiko nei sveikatos. Paskutinį kartą šiandieną kėliau koją į Jūsų nesveikos tvarkos prekybos centrą! Palikau pipną krepšį ant grindų ir tiesiog išėjau ir pas Jus kategoriškai nebežadu apsipirkinėti. Geriau važiuosiu iš darbo kitu reisu ir apsipirkinėsiu Maximoje. Nors labai daug metų apsipirkinėjau IKI, tačiau Jūs akivaizdžiai negerbiate savo klientų.
Kovo-11-osios iki (Girstupis) buvau nemaloniai nustebinta, kadangi apie 21:30 val teko apsipirkti ir gana ilgai užtrukti eilėje prie kasos kadangi tokiam prekybos centre dirbo dvi kasos padariau išvadas kad apsipirkinėsiu kitam prekybos centre
Sveiki, aš dažnai apsiperku parduotuvėje IKI, Žemynos g.2, Vilnius.Norečiau pagirti ir padėkoti parduotuvės dirbančiai kasininkei Ninai.
Visuomet su šypsena ir maloniai aptarnauja., neužmiršta palinkėti geros dienos.Noriu palinkėti Ninai gerų švenčių ir sekmės darbe.
Pirkėjas Žemynos gatvės gyventojas
2015-04-11 00:08:04 IP 78.56.75.34
Pirkėjas 2015-03-30 16:05:33
Laba diena. Apsipirkinėju Jūsų parduotuvėje, Žemynos g. 2, Vilnius. Šioje parduotuvėje dirba labai nemandagi, grubi, dažnai klystanti atiduodant grąžą ir niekados neatsiprašanti pardavėja Nina. Prašau atkreipti dėmesį į šią kasininkę, nes gali tekti pasirinkti kitą apsipirkimo vietą. Tikiuosi atitinkamos reakcijos. Iš anksto dėkoju.
Nesutinku!
Visada pirkau pas kasininkę Niną, todėl kad ji supranta pagyvenusių žmonių problemas, sugeba paaiškinti ir mandagiai aptarnauti, skiria visą dėmesį tam žmogui kurį aptarnauja. Norėčiau kad tokiu kasininkių būtu daugiau.
Labas vakaras.Norėjau tik pastebėti ir pasakyti, kad nusivyliau UAB Palink parduotuvės, esančios Kovo 11 g, buvęs Girstupis darbu.Pačios merginos dirba ir stengiasi, priekaištų neturiu, bet taros supirkimo organizavimas yra nulinio lygio:du kartus nešiau priduoti alaus butelius ir abu kartus nesugebėjau.Pirmą kartą atėjau apie 20 val.Sutinku, gal per vėlai.Antrą kartą atėjau jau pusę aštuonių-vėlgi man pasakė, kad terminalas nedirba ir butelių supirkti negali.Iš pamainos viršininkės sužinojau, kad neturi mergaičių dirbti vakare. Problemos sprendimui pasiūlė pirmiausiai ateiti pasiklausti, prieš atnešant tarą... Atsiprašau, bet kitose parduotuvėse to dar neteko girdėti.Tai tiek, dar pasisekė, kad Maxima netoliese, ten problemų nekilo.Gal neprekiaukit alumi stiklinėje taroje ir nebus problemų.Su pagarba Rolandas
Sveiki, šiandien UAB PALINK V.Krėvės g.13, Kaune pirkau dvi pakuotes lateksinių pirštinių. Užrašas rodė, kad dėžutėje yra 10vnt., bet, parsinešus namo, abiejose pakuotėse radau tik po 9vnt.....

Na ir ką? Ar parduotuvėje prie kasos reikia praplėšt pakuotę ir pasitikrint???
Diana 2015-01-19 12:46:37
Nusipirkau iki parduotuveje prie exit'o 2 "buk" lakus kurie turi keisti spalva prie temperaturos. Bet pasirodo jie nekeicia, bet ant buteliuko pavaizduota i kuria spalva turetu keistis.
Tai tu rasyk buk atstovams, o tiksliau gamintojams skundus, o ne parduotuvei.... juk pardavejos laku nepilsto...
As.. 2015-02-13 23:37:21
Ar tikrai visus darbuotojus reikia pakeisti, ir ar visi sukciauja?nepamirskit jog pamainos keiciasi ir nekiekviena diena tiepatys dirba.manau nesmeiskit kitu saziningu zmoniu kurie dirba, nes jeigu kas iseitu is darbo tektu eilese stoveti daug ilgiau ir dar rasyti skundus nes ir taip niekas nenori eitI dirbi I prekybos centrus uz tokia alga...aciuu...
O tai jums atrodo, kad į kasą įmuštus pinigus kasininkė gali taip lengvai pasiimti, "kaip gerais rusu laikais" (deja klystate), juk viskas yra kompiuterizuota, kiekvienas centas atsirades kasoje priklauso parduotuvei. Tokie kainu neatitikimai būna tik klaidos atveju. Tai vadinama žmoniškuoju faktoriumi, arba dar kitaip, kas nedirba tas neklysta. Norėčiau pamatyti visus skundininkus dirbančius kasoje ir viską teisingai be klaidų darančius. Dirbu prekyboje jau 6 metai, bet nesuprantu aš žmonių rusiško mastymo "pardavėjos s*****i" taip kaltinti nepdirbus tokio darbo yra mažų mažiausiai nesąžininga iš jūsų pusės. Šia tema galėčiau ir daugiau papasakoti. Bet deja laiko gaila visiems įrodinėti kur kas ir kaip. Šiaip manau protingi žmonės esat ir patys kada nors susivoksit klydę. Sėmes visoms kasininkėms ir ne tik IKI parduotuvių, o apskritai visoms ir kantrybės su mūsų nesusivokusiais klientais. Duok dievas jiems lengvą žemelę. :)
Labas.Kodel Draugistes 13 Parduotuvei IKI dirba mazai kasu piko metu galetu daugiau dirbti.
Sveiki. Noriu išreikšti nusivylima naujaja IKI prie Gerosios Vilties žiedo Vilniuje. Šiaip visus IKI labai mėgstu, ten jaukiau ir skaniau nei kitur. O čia - nekas. Pardavėjos arba pasimetusios arba atžagarios. Viena močiūtė stovėjo prie informacijos, pasakojo kasininkei, kad paliko kortelę kasoj, kad ja nukreipė į informacija, bet ten nieko nėra. O kasininkė prie informacijos jai atšovė, kad pas ja ji kortelės nepaliko. Tai ta senučiukė ir liko stovėti, kol atėjo kasininkė iš tolimesnės kasos ir bandė jai padėti. Apšvietimas kažkoks priblėsęs. Eilė pakliuvo ilga, po to atbėgo dar viena kasininkė. Keista: plotas lyg ir didelis, bet prekių pasirinkimas nelabai koks. Prekių mažai, jos senos. Kažkaip slogu ten.
Sveiki, tai normalu parduotuvese ta ir pastrevbejau maziau perku parduotuvese kasdieninias prekes tik maista ir tai tik be akcijjos.O gyvenime susiduriau pirma karta su saziningu apgaviku, parduotuve tai parduotuve bet zmogus saziningas apgavikas geriau nereik.Linkiu visiems jo nesutikti.
Daznai apsipirkineju iki esancioja Marijampoleje Jukneviciaus gatveje. Taciau turbut daugiau to nebedarysiu. Tarp kasu praejimas toks siauras kad su kudikiu vezimelyje neimanoma pravaziuoti, nenumecius krepseliu ar dar kokiu sukrautu dezuciu ir kitokiu smulkmenu. Tai pradeda erzinti. o jai zmogus su invalido vezimeliu isvis jokiu sansu pravaziuoti. Gaila kad parduotuves administracija negalvoja apie savo klientus.
Sveiki UAb "Palink",
Si ryt apsiprikau IKI, esancia Laisves al prie fontano, Kaune. Labai patrauke kai kuriuos nuolaidos, norejau vaikus pradziuginti, vyra palepinti ir pasidaviau akcijai. Deja prie kasos man ismuse tuos pirkinius be nuoldaidos, argumentuodami kad ta nuolaida buvo iki kovo 8d. Bet idomiai, nuolaidos dar vis puikiojasi parduotuveje. Pasiule grazinti ta permoketa pinigu suma!!! Bet deja ne ant to kliento papuole. As tikejausi saziningos vadybos, nors ir patyriau 1 euro nuostoli bet atsiimti nebenorejau, nes pasidare be galo slykstu pateiktais atsakymais : mes per nakti nedirbam, kad visas nuolaidas nuimtume, nepasitikejimas ir reikejo net paciai pirstu parodyti kad jus teikiat nuolaidas ir beabejo vadybininkes nekomunikabilumas (sprendziu is arogancijos ir nurodymus ka daryti kasininkei), kuri salia stovejo ir irgi tik sake: atiduokite jai ta permoketa skirtuma....vargse kasninke turejo daryti viska!!!
Esu nusivylus, ir labai nebenoriu grizti i ta parduotuve ir atsargiai ziuresiu i teikiamas nuolaidas.
Pirkėja 2015-03-07 18:30:30
Nors yra toks dalykas kaip IKI ETIKOS KODEKSAS, tik kažkodėl jis yra pamirštas darbuotojų, o gal tiesiog vadovams jį reikėtu pakeisti,
Etikos kodeksas
Kiekvienas mūsų darbuotojas yra susipažinęs su UAB „Palink“ darbuotojų etikos kodeksu, kuriame yra apibrėžti esminiai elgesio reikalavimai darbuotojams, bendraujant tarpusavyje, su pirkėjais, partneriais ir visuomenės grupėmis. Dešimt auksinių elgesio taisyklių:
PAGARBA KOLEGOMS: mes elgiamės pagarbiai. Pasitikime vienas kitu, bendradarbiaujame, palaikome ir padedame. Mes neapkalbinėjame už akių, visas problemas sprendžiame profesionaliai ir atvirai.

SĄŽININGA PARTNERYSTĖ: mes esame sąžiningi ir profesionalūs. Bendraudami su partneriais neapgaudinėjame, nemeluojame ir visuomet siekiame rasti visiems tinkamą sprendimą.

MEILĖ PIRKĖJAMS: mes mylime kiekvieną pirkėją. Nesvarbu, kuriame kompanijos padalinyje dirbame - kiekvienas mūsų veiksmas yra skirtas tam, kad pirkėjai norėtų pas mus sugrįžti kasdien.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ: mes kuriame geresnę rytdieną. Padedame vargstantiems, tausojame aplinką, rūpinamės savo darbuotojais ir pirkėjais.

SĄŽININGAS ELGESYS: mes nesiekiame sau naudos neteisėtais būdais. Partnerius atsirenkame pagal objektyvius kriterijus, dovanas atiduodame paramai ir netoleruojame jokio nesąžiningo elgesio.

SKAIDRI VEIKLA: mes neapgaudinėjame. Mūsų nuolaidos yra tikros, kainos sąžiningos ir pagrįstos, partneriai patikimi, o prekių kokybė nuodugniai patikrinta. Pripažįstame savo klaidas ir nedelsiant jas ištaisome.

ĮSTATYMŲ LAIKYMASIS: mes veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus ir teisės aktus. Sąžiningai mokame mokesčius valstybei, sąžiningai atsiskaitome su darbuotojais ir partneriais.

ATSIRIBOJIMAS NUO POLITIKOS: mes nesiveliame į politines intrigas. Neremiame jokių politinių partijų ar politikų, viešai komentuojame tik tiesiogiai mūsų veiklą liečiančius klausimus.

PASLAPČIŲ SAUGOJIMAS: mes esame atsakingi ir patikimi. Saugome mums patikėtas kompanijos ir mūsų partnerių paslaptis, tiek dirbdami kompanijoje, tiek iš jos išėję.

POZITYVUS POŽIŪRIS: mes mėgstame savo darbą. Visas blogas emocijas paliekame už durų, todėl darbe esame optimistiški, gerai nusiteikę, maloniai bendraujantys ir draugiški.
Darbuotojai zino etikos kodeksa (bent jau as), bet ar kaikurie pirkejai zino ;) ?
As.. 2015-02-13 23:37:21
Etikos kodeksas

Aldona 2015-02-14 18:32:03
laba diena. Pries kelias minutes apsipirkau jusu parduotuveje, kuri yra Didzioji g 98, Vaisvydava. Mane aptarnavo kasininke Vainauskaite. Kazkodel neramino sumoketa pinigu suma. Aisku, tai mano klaida, kad prie kasos nepasitikrinau pirkiniu cekio. Grizus namo, perziurejau pirkiniu sarasa ir nustebau, kad vietoj pirkto vieno pokelio sviesto, kasininke priskaiciavo 2 pokelius. Tai sudaro 1, 15eur. Mano manymu, tai labai nesazininga. Prasau atkreipti demesi i sios kasini nkes darba.
pirmiausia, pinigus, čekį reikia tikrinti neatsitraukus nuo kasos.jei klaidą pastebėjote namie, tai kaip sako, šaukštai po pietų.kasininkai, taip pat žmonės, jie taip pat klysta.o, kad parėję namie pamatėt klaidą, tai jau jūsų bėda, ir nėra čia ko rašynėti, kad pardavėja šiokia ar tokia.jei pardavėja per mažai atiduoda gražos, tai ji jau s*****s, o jei atiduoda per daug, tai žiopla.o kur jūsų, kaip pirkėjų sažiningumas.
pirkėjai yra klaidinami, nes PALINK yra didelė rotacija darbuotojų, priimami nauji neapmokami,
todėl kainos skirtumai, pasibaigusių produktų galiojimų terminai - visų šių atvejų padaugėja.
šiandien apsipirkau IKI parduotuvėje Klaipėdoje, Priestočio gatvė 24. Tualetinis popierius Gritė sudėtas akcijų lentynoje- kaina aiškiai parašyta- 2, 39 LT (šalia jokios kitos prekės nebuvo), tas pats tualetinis popierius tik kitoje vietoje- kaina 3, 00 LT, paklausiau šalia buvusios pardavėjos kuri teisinga kaina, negalėjo atsakyti. Kasoje paskaičiavo po 3, 0 lt. paprašiau kasininkės kad paaiškintų kodėl skaičiuoja brangiau, juk ėmiau iš tos lentynos kur kaina buvo pigesnė, atnešė iš kitos vietos, kur nėra pažymėtos akcijos kitokį tualetinį popierių (" grite vivo deco", lentynoje kaina buvo parašyta 4, 01 lt.) 2, 39lt tokios kainos net šalia nebuvo. Norėčiau kad paaiškintumėte kodėl ir kokiais sumetimais yra klaidinami pirkėjai
rita 2015-02-11 17:05:34
tenka lankytis Garliavos, Lozoraičio gt 2 Iki parduotuvėje.
Ten seniai laikas pakeisti visus darbuotojus, nes dabar dirbantys begėdiškai sukčiauja.
Sukurta tiesiog sistema akcijų metu neatminusuoti kainos.
Taip vien man jau buvo 4 kartus, ana savaite sukciavo su kriausemis, kartodami maldele, kad kasoj sumaise kodus, pvz šiandien 02 11 mandarinai buvo akcija 0, 99 cnt/kg, bet čekyje nebuvo atskaičiuota, todėl pakėlėme triukšmą net dviese su kita pirkėja, jai grąžino 2 eurus, man - 90 eurocentų...o kiek tokių bus per dieną? Vyrai pvz nesismulkina, čekių nenagrinėja, pensininkai dar neperprato euro.
Kodėl Iki neįvedama praktika už klaidą atsilyginti pvz 2 eurais, kaip kad yra Maximoje?
Tai numuštų kasininkių apetitus daryti klaidas į savo pusę.
labas. kodel pastovei VIVULSKIO IKIKUKE NERA AKCIJINIU PREKIU ????????? ir kodel skiriasi kainos viename ikikiuke viena kaina, oVIVULSKIO BRANGIAU ??????
Sveiki, mes dažnai apsiperkame parduotuvėje IKI Piniavos skg.10 Panevėžys ir esame patenkinti pardavėja Rasa dirbančia pirmojoje kasoje.Visada pasitinka su šypsena ir palinki geros dienos.
UAB danesa: man nepatiko valanda laiko laukti direktoriaus imone negerbia zmoniu
tenka lankytis Garliavos, Lozoraičio gt 2 Iki parduotuvėje.
Sukurta tiesiog sistema akcijų metu neatminusuoti kainos.
Tai numuštų kasininkių apetitus daryti klaidas į savo pusę.
Fabijoniskiu 2 Iki vilniuje pirkau arbata, po sunkios darbo dienos, padaviau 50 Euru, atidavė gražą iš 10 eurų. Nuėjo peržiūrėti video juostos, grįžus po 10 minučių net neatsiprašė. Pasakiau kad jus atsakinga už savo darbą, turit atidžiau žiūrėti kokia kupiūrą imat, gavau atsakymą "sunki diena", eikit.O kur atsiprašymas.? Jeigu toks sunkus darbas, tegu dirba lengvesnį, kur mandagumo nereikia.Kasininkė aptarnavo- Klimaitė.
laura 2014-10-15 15:21:04
Ingrida pornoviene
apsauke mano senele nes ji negalejo perskaityti kainos ir paliko mus soko busenoje.
klaipeda iki parduotuve.
mes ne vietiniai todel nezinau kur parduotuve tikslai randasi paklausem tik vardo tos darbuotojos jei tai galim pavadinti darbuotoja..
Laba diena, norėčiau gauti patarimą, kokiu būdu rezervuoti stovėjimo vietą prie IKI parduotuvės (Tvirtovės al. 12, Kaune) norint joje apsiprekinti. Bėda ta, kad prie minėtos parduotuvės nėra daug stovėjimo vietų (gal 8 ar 10) ir nuo pat ankstyvo ryto jos užimamos vis tų pačių automobilių, ir taip dieną iš dienos visą savaitę iki savaitgalio. Protu nesuvokiama, kaip vienintelė neįgaliajam skirta vieta tenka automobiliui GBU 913, o juk netoliese Kauno klinikos, kur atvažiuoja kelios dešimtys pacientų iš rajonų, tame tarpe ir neįgalieji. Taigi, norėdamas patekti į parduotuvę, turi susimokėti papildomą mokestį už automobilio stovėjimą (nes stovėjimas prie Klinikų yra visur apmokestintas, o IKI parduotuvė patenka į tą zoną) ir tik tuomet žingsniuoti apsipirkti. Turint omenyje, kad šiame rajone yra tik dvi mažytės parduotuvės (antroji Fresh Market), administracijai vertėtų atkreipti dėmesį į šį besikartojantį reiškinį, nebent jie nesuinteresuoti pirkėjų gausa, kurie neradę vietos, pravažiuoja prošal.
Įkirėjo nuolat siuntinėjamos reklamos sms žinutėmis, nors nesu jų tinklo pirkėja ir nesu pateikusi jokių duomenų apie save.
Laba diena. Buvau apsipirkti ZIEMYNOS 2 iki parduotuveje. kasoje sedinti Janina mane pasitiko su sypsena ir maloniu aptarnavimu. Isejau su dera nuotaika, labai malonu, kad dar liko paprastu, gerasirdziu, saziningu pardaveju.
Pirkau torta Nopaleonas, Raudondvari, negana to, kad jo galiojimas puse metu parasytas nu, bet cia aisku padarytas is nieko, bet pagaminimo datos neraso, tik ipakavimo, nes siaip turbut galioja kaip minimum metus, grynas sudas!
Rimas 2015-01-26 15:37:52
Kodėl IKIUKE, Kauno Laisvės al. 90, užkeltos kainos. Pateikiu kol kas tik du faktus: degtinė "Originali lietuviška" 0, 35 l - kaina 4, 20 euro; Vytauto mineralinis vanduo 1, 5 l - kaina 0, 61 euro, kai tuo tarpu "Žaliakalnio" IKI kainos atitinkamai 3, 99 ir 0, 58 euro (panašios kainos ir MAXIMA). Tikiusi sulaukti atsakymo. Rimas
o ko jus tikites is parduotuviu esanciu miesto centre kur kas diena didziulis srautas pirkeju kuriu tarpe daug uzsienieciu? :) sioje parduotuveje kainos 2-4 euro ct didesnes nei kitose iki parduotuvese :)
Laba diena, noreciau pakomentuoti pirkejos nuomone kuri bande apsipirkti virsuliskiu iki madoje, tokie klientai kaip si pirkeja tiesiog turi daug problemu galvoje ir issivaizduoja atejusi i prekybos centra jauciasi uz visus protingesne!Ji viska zino prekyboje, viska nusimano, jei nera lygiu, manau tokioms pirkejoms turetu buti uzdrausta lankystis prekybos centruose, nes jos isivaizduoja kad cia dirba robotai, jei ji tokia protinga tai manau, kad turejo nepasitenkinima suvaldyti savyje, nes darbuotojai norejo jai padeti, bet kaip sakoma duok durniui kelia ir jis vistiek jo neras.Yra vidine prekybos centru taisykle, , klientas visada teisus"bet cia manau nera ka ir pridurti...P.S mokant banko kortele skirtumo negalima grazinti grynaisiais?cia tai naujiena :))
2015-01-29 bandžiau apsipirkti IKI Viršuliškėse (prie MADOS).
Prie kasos paaiškėjo, kad skelbtų akcijų kukurūziniams višiukams kasininkės kompiuteris neduoda. Man patarė užsimokėti už likusias prekes, o šių nepirkti. Kadangi be triušio ir viščiuko man nereiktų ir kitų produktų, nenusileidžiu: prašau, pakviesti atsakingą už kainas. Kas tai, kasininkė nežino.Ilgai svarsto- gal kviesti mėsininką, bet... delsia. Prašau pakviesti dir. pavaduotoją arba ir patį direktorių (jei nežino, ką).Ateina moteris mėlynu megztiniu. Klausiu. kas ji. Gal nelegalė kieno sesuo? Be darbo pažymėjimo, neva, tuo metu ji nedirba. Neaišku, ko tada atėjo. Savo pavardės, aišku, nežino.Lemena, kad gal pamainos viršininkė? Nesupranta, kodėl man nepatinka gaišti laiką. Vėl siūlo susimokėti už visas prekes pilna kainą, o paskui, neva, grąžins. Kadangi moku kortele, tai gal pervestų į sąskaitą??? Palieku prekes ir..sudie.
Prieš pora savaičių nepavyko apsipirkti ir Iki Karoliniškėse, nes dirbo viena kas, o eilė buvo iki durų. Kasininkas teigė, kad daugiau laisvų nėra.
Šiandien buvau parduotuveje Vilniaus raj.Skaidiškese IKI cento.Labai pašiurpau nuo vėdejos Olgos elgesio su klientais.Jokios tvarkos, eiles nežmoniskos o dirba viena kasa iš triju.nes mat visos pardavejos delioja pieno produktus iš vieno vežemelio.Vienas pirkejas papraše pakvest kasininke kad atydaritu dar viena kasa.Tuo metu neišejo o išbego vedeja Olga ir pradejo rekt ne savo balsu.Kad jeigu kaškas nepatinka galit eit iš čia.Čia jau nepirmas kartas kaiptaip elgemasi su klientais.Labai prašau atkreipti demesi i ta padalyni, nes tikrai nemalonu ten lankytys kai dirba toks neišaukletas personalas.Dar prašau atkreipti demesy kad toj parduotuvei nera nukainuotu prekiu.Ar gali but tokioj parduotuvei viskas išperkama kad nėra ka nukainuot???Norečiau gaut atsakymo.Jeigu jums svarbi musu nuomonė prašau taip nepalikt.Ačiu.