Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Svajune 2016-05-31 15:10:15
siandien varniu iki parduotuveje kaune dirbo 3 kasos prie kiekvienos stovejo po 20 zmoniu eile. stovint viduryje eiles su mazameciu vaiku kasininke nusprende uzsidaryti savo kasa neva reikia jai iseiti tad visi buvo isprasyti eiti i kita kasa ir vel stoveti per naujo eile. zmones buvo pasipiktine. kur ziuri parduotuves vadovybe nejau tokiu atveju kai stovi zmones eilese negali vyr. kasininkes isleisti pardaveju pailseti?:
Sveiki, siandien 2016.6.09 10.47 apsipirkinejau Garliavos iki Vytauto 67 mane apsuko pirkau pusilgius lenkiskus agurkus kurie kainavo 0.49 pirkau 1.220 kg o i kasa imuse kaip lietuviskus ilgavaisius uz kg 2.25 euro...sumokejau 1.82.Apsuko 1.23 euro grazu !!!!!!!!!!!!!!!!!! tikrai negrysiu man su vaiku mazu ir skaudama koja eiti su perkem? nu atsiprasau kaip prekiu nemoka atskirti?? geda!!!!
laima 2016-01-29 15:31:55
28 sausio pirkau prekes Ramučiuose, Kauno rajone, Po makaronais, parašyta, kad akcija su lojalumo kortele, tačiau akcija pasibaigus jau keletą dienų.Kodėl klaidinami žmonės? Ir taip pastoviai, akcija pasibaigus, bet lapeliai su akcijinėmis kainomis yra.Kame reikalas? garbės jūsų centrams nedaro, daugiau nebeisiu.
tai ir neik :)
Sveiki...ilgai gailejausi, kad nenufilmavau tai ka maciau, nes galvoju kam rasyti jei nera irodymu...bet nesenai sutikau viena pazistama, kuri dirba Iki srityje, tai patare man parasyti skunda i interneta, nes sake labai reaguojama i tai....viskas vyko Klaipedos Tauralaukio IKI - Liepojos gatveje...tai buvo rytas, kai prekes is sandelio veza prekybos sale...is sandelio isvaziuoja vezimelis pilnas svieziai keptu bandeliu, jos sumestos visos be jokiu ipakavimu i ta metalini vezima...privezusi tas bandeles iki lentyneliu kur jos turi buti, pardaveja plikomis rankomis pradejo tiesiogine ta zodzio prasme tas bulkutes metyti i lentynas....priejusi daviau pastaba, tada nuejo uzsideti vienkartine pirstine, kuri manau cia jau nebepadejo...pardaveja trumpais tamsiais plaukais dirbanti konditerijos skyriuje...kad taip elgtusi su maistu, dar nebuvau maciusi...
Pentadienį, 2016.06.03 apsipirkinėjau IKI Express žaliojo tilto, Kalvarijųg. 3,
Eileje buvo apie 20 žmonių, ir aptarnavo vienas kasininkas stovėjau didėjančioje eilėje, kurioje maždaug
susirinko apie 15 žmonių.aptarnauja vienas kasininkas
į klausimą ar gali pakviest dar vieną kasininką atsakė kreipkitės į administratorę
vėliau.vienas pirkėjas stovėdamas arčiau kasų prieina prie salėje dirbančios merginos
jeigu neklystu Alina vardu ir klausia:
ar galit ateit į kasą ir aptarnaut bet gavo atsakymą kad ji ne kasininkė apsisuka ir išeina
klientas nueina į salę padeda prekes ir išeina.
klausimas ar parduotuvėje nėra vyr kasininko, ar pamainos viršininko kuris gali aptarnaut, ir išspręsti konfliktišką situaciją
ar taip gerbia klientus kad nervingai atsako į klausimus?
Šiandien pirkau i parduotuvėje Šeškinės 32 prekių už 6065 eur, o man į kvitą įrašė kekinius pomidorus už 0, 32 eur, kurių mano pirkinių krepšelyje nebuvo.Kvitas Nr.62/147236 kasininkė Lesnickaja.Tai ne pirmas kartas.Visada tikrinu čekį vietoje, bet šiandien pasitikėjau ir štai tau apsuko pensininkę.Labai karšta grįžti į parduotuvę neturiu svaikatos, kas man grąžins 32 eurocentus.Gėda, gėda prekybininkams apvaginėti pagyvenusius žmones.
Vakar apsipirkiniejau Galgiu Iki apie 15.30. uzeinu i iki tinktlo parduotuves del greito aptarnavimo. Dirbo viena kasa, milziniska eile. Saleje nesimate ne vienos pardavejos
sveiki,

Pirmieji metai siame tinkle buvo nuostabus maciau tik pliusus ir visiems gyriausi, kad turiu nuostabiausia darba pasaulyje... Dabar sunku matyti darbuotoju trukuma ir visiska sumaisty beveik kiekvienoje parduotuveje. Savo jegu, noro, laiko cia atidaviau tiek daug, kad nebepajegiu suskaiciuoti. Gaila kad si vieta kuri buvo itin svarbi man tampa vieta i kuria grizti nebenoriu. Pradedu galvoti, kad perdaug atidaviau saves kazkam, kam visiskai neidomu paprasto darbuotojo nuomone ir savijauta. Visada atsiminsiu kaip eidavau i darba kaip i svente. IR TAI TIKRAI BUDAVO, bet dabar svarstau kiek dar pajegsiu cia dirbt...Kazin ar as ir ar dauguma darbuotoju sulauks tu geresniu laiku.... Ateina laikas kai kantrybes taure issitustina ir ateis laikas pasakyt sudie. Tikiuosi, kad su laiku viskas pasitaisys ir rasite budu kaip pritraukti atsakingu ir gerai dirbanciu zmoniu.
būtų įdomu sužinoti apie kokius kitus tinklus kalbate? dirbu maximoje (kiek žinau akcijos instrukcija bendra visom pardėm, nes ją nustatė akcijos organizatorius). visų pirma, salėje esantys buteliukai yra parduotuvės prekės. jei kasininkė keis į tokį, pardėje bus trūkumas. tie buteliukai tiesiog paduodami niekas į kasą nenušama. tuo tarpu informacijoje esantys buteliukai yra pristatyti organizatoriaus ir parduotuvės sąskaitose bei buchalterijoje nefiguruoja. tiesiog kartą į savaites atvažiuoja agentas surenka kamšelius, sutikrina tiektą kiekį su esamu (ar kasininkės sau nepasiema tų buteliukų). jei jums kažkur keitė į salės prekę, veikiausiai kasininkė nebuvo tinkamai supažindinta su tvarka... galbūt būtų užtekę paklaust pardavėjos kodėl taip negalima keist ir ji būtų paaiškinus. tokiu būdu būtų išvengta nesusipratimų ir jums niekas nuotaikos nebūtų sugadinę :)))
2016-05-31 ~17 val.uzejau Kaisiadoryse i parduotuve IKI.GEDIMINO G.116, SIAUBAS-EILESE PO 10 ZMONIU.O KASININKE PARDAVEJA VIOLETA BE EILES NUPIRKO TRIS PORCIJAS LEDU IR NUEJO I ANTRA AUKSTA TARNYBINES PARALPAS PASKUI KOLEGE SU JUODAIS PLAUKAIS.KURI TAIP PAT BE EILES PIRKO LEDU !!!???
SIAUBASSSSS

vakar Iki tinklo parduotuvėje, adresu Birutės g. 49, Šiauliai, su vaiku nunešėme laimingą Coca-cola kamštelį, kuriame buvo pažymėtas buteliukas. Kaip įprasta kituose prekybos tinkluose iš lentynos pasiėmėme kita coca-colos buteliuką su pažymėtu akcijos kamšteliu ir prie kasų iš mūsų tą buteliuką kasininkė atėmė ie atnešė kitą buteliuką jau be akcijos kamštelio paaiškindama, kad nėra kitokio keitimo. Vaikas nuliūdo ir man buvo netikėta ar taip galima elgtis, jei yra akcija ir keičiam į tokius pat buteliukus, o ne į kažkokius kitus, kurių gal būt dabar niekas neperka ir norima juos bet kokia forma iškišti? Suprasčiau, kad nebebūtų akcijos dangteliu pažymėtų buteliukų, tačiau jų pilna. Būtų malonu sulaukti paaiškinimo ar teisingai buvo pasielgta minėtoje parduotuvėje? Be to, nepirmas kartas, kai įvyksta įvairiausių nesusipratimų minėtoje parduotuvėje.
Ramune 2016-05-29 23:29:42
Labas vakaras, Klaipėdoje prie IKI parduotuves Debreceno g. automobiliu aikšteleje neįmanoma rasti vietos automobiliui pastatyti, nes iš aplinkiniu kiemu prisistato netgi po kelis automobilius ir laiko po kelias paras nors ženklas pastatytas, kad galima stoveti tik 2 valandas. Įdomu ar jis išvis ženklas galioja? Ko gero UAB Palink vadovybei visiškai nerūpi tokie dalykai tik kainas spèja kelti parduotuvėse.
reikia mokamos aiksteles vadinas

esu Jūsų prekybos tinklo nuolatinis lankytojas. Visada buvau sužavėtas kasininkių mandagumu, bet šiandien nuomonę pakeičiau. Visai netyčia tapau nemalonaus konflikto tarp pirkėjos ir kasininkės liudininku.

Moteris kasininkei pareiškė pastabą kad neatitinka kaina nurodyta lentynoje ir čekyje. Kasininkė pakeltu balsu pradėjo aiškinti kad tai ne jos darbas stebėti kainas lentynoje. Moteris paprašė nekelti balso ir pakviesti atsakingą asmenį. Kasininkė atsakė: - "eik laiptais į viršų ir susirask vadovę...". Aš isikišau į pokalbį ir pasakiau, kad tokiu tonu su klientais kalbėti nedera... Tuomet kasininkė man pareiškė, kad tai ne mano reikalas ir kad aš čia aplamai nesikiščiau...

Konfliktas įvyko gegužės 30 dieną Kaišiadorių PC apie 17:30-18:00 valandą.

Toks kasininkės elgesys yra netoleruotinas, ir Jūsų prekybos tinklui garbės tikrai nedaro.
Pasiskelbe visur, kad visa savaitgali geguz.27-29dienomis 20 proc.bus taikoma nuolaida kudikiu prekems: pieno misiniams, servetelems, sauskelnems...su iki mylimiausia kortele.Salia siu prekiu dar kabo lentele apie nuolaidas siai prekiu grupei.Pasiemusi Aptamil pieno misinuka priejau prie kasos, nuolaidos nepritaike, kasininke nieko apie tai negali paaiskinti.Gal baikit pagaliau apgaudinet zmones!!!!
Senasis Ukmergės kelias 8, Užubalių km. Avižienių sen.
Apsipirkinejau pastoviai šitoje parduotuveje ir ne pirmą kartą priskaičiuojama prekių, kurių nepajamiau.Gal šitoje parduotuveje buvo liepiama pardavejams priskaičiuoti prekęs ir apgaudineti pirkėjus? Paskutinį kartą nupirkau 2016-05-27 17:54:11 Kvito numeris 340/603744 0003
Kasininkas CESIUN 15 paėmiau Varškės sūrelius ''Rytas'' 4 vienetus, o išmušė 8.
Prieš mėnesį ėmiau vandens Neptuno vieną bloką, ir išmušė du blokus ir konservuotus agurkus vieną bonkutę, o išmušė du, kodėl taip daroma ?
Nuvažiamus parodžius kvitą, kad išmušė du blokus ir du agurkus tai buvau dar apibartas, kad iškarto nepastebėjau.
klausimas gal čia toks administracijos įsakymas ? pastoviai apgaudyneti pirkėjus.
Nustebino kasininkės elgesys Žirmūnų Iki. Prieš mane pirko vyras alkoholį, jį aptarnavo normaliai, paslaugiai, bendraudama. O atėjus mano eilei susimokėti už pora maisto prekių: NEPASISVEIKINO, NEPASAKĖ SUMOS, NEPADAVĖ ČEKIO, teko pačiai net atsiplėšti. Visiškas nemandagumas ir tinginystė, tuo labiau, kad apsipirkau IŠ PAT ANKSTAUS RYTO, kai darbuotoja net neturėjo kada pavargti praverti burną ar ištiest ranką į čekį greičiau, nei pirkėja neapsikentusi pati atsiplėšia.
laba diena, mane labai suglumino Marijampolės "iki" parduotuvės kasininkės elgesys. įkeliu kvitą, kad būtų aiškiau. apsipirkome už daugiau nei 12eur, ir mums priklausė štampukas, kuriuos dalina perkant už tam tikrą sumą. tačiau mes 0, 40ct atsiskaitėme kvitu už depozitą. tai iš viso mokėjom 11, 65eur. kvit rašo, kad priklauso, bet kasininkė nedavė jo ir paaiškino, kad nepirkom už 12eur. kokia iš tiesų yra tiesa ir kur daugiau kreiptis dėl tokio pardavėjų elgesio?. kvite aiškiai matyti kasininkės pavardė. ačiū už atsakymą.
Prisegtas dokumentas:
Gintarė 2016-05-25 21:11:03
Šiandien švenčiu savo gimtadienį. Kadangi dažnai apsipеrku IKI prekybos centre, galvoju kodėl ir man nepasinaudojus plačiai siūloma gimtadienio akcija. Prieš gimtadienį, apsipirkdama parduotuvėje pardavėjos kasoje paklausiau kaip galėčiau gauti nuolaidos čekį. Ji man paaiškino, kad būtinai privalau apsipirkti gimtadienio dieną, tuomet gausiu nuolaidos kvitą. Gavusi informaciją sulaukiau gimtadienio dienos ir nuėjau į IKI parduotuvę. Tačiau po apsipirkimo čekio deja, bet negavau. Pardavėjos paklausus kodėl, ji į mano klausimą atsakyti negalėjo, teigė, kad galbūt aš jau pasiėmiau gimtadienio nuolaidą. Kuomet aš dar kartą paklausiau ką man daryti ir į ką galėčiau kreiptis - atsakymo taip ir negavau.
Iš parduotuvės išėjau susinervinusi... Ne dėl to, kad labai jau didelį nuostolį patirsiu apsipirkdama kitą kartą, tiesiog buvo apmaudu, kad tapau reklamos auka ir patikėjau, kad tikrai galiu būti pamaloninta "dovanėle".
Tiek to... Juk šiandien mano gimtadienis!
Laba diena, atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. pašu info@iki.lt. Ačiū.
Tiek to... Juk šiandien mano gimtadienis!
Nuėjau į pylimo g. iki parduotuvę šiandien 20:40, norėjau nusipirkti padažą, kainos išmėtytos, peržiūrėjus visas neradau norimo produkto kainos. Priėjus prie konsultantės, kuri jau matosi greitai išeis i pensija paklausiau ar vienoje vietoje ši prekė ir kokia kaina. Atsakė: eikite prie kasos ir pasakys, nesvarbu, kad prie kasos laukia eilė žmonių. Tai kam pas jus salės darbuotojai. Aptarnavimo lygis šioje parduotuvėje senai jau žiaurus, susiimkite jei nenorite prarasti klientų ir susitvarkykite su nekompetetingais darbuotojais.
Ikiuke Raugklys gatveje SUPER NEMALONIOS darbuotojos. Pirma kart rasau yoki atsiliepima, nes suprantu, darbas ne is lengvuju, bet bijot eit apsipirkt, nes tave gali aprekt bet kada... nepritrauksit taip pirkeju... pas jus is vis kazkaip pasizymi kolektyvas, visos nervuotos kaxkokios... ziauru.
Sveiki... Kaip butu nemalonu bet tenka rasyti jau antra karta... Siandien 2016.05.22 diena atejome i Bendoreliu iki, senasis ukmerges kelias, vilniuje.. Pasieme visas prekes kuriu mums reikejo ir nuejome link kasu..ir... Dirva dvi kasos is 5, Eiles buvo nezmoniskos, as mandagiai priejau prie kasininkes ir paprasiau kad paskambintu i skambuti kad ateitu dar pardaveja, atidaryti kasa kad butu greiciau.. Bet pardavejos atsakymas mane pribloske.. "Truksta darbuotoju". Mes apsisukome ir isejome.. Jus gal isspreskit sita problema, nes jau per savaite dvi kasininkes apie tai kalba pirkejams... Mano manymu reikia kitaip spresti sita problema o ne zmonem sakyti kad Pas mus truksta darbuotuoju, niekas nenori dirbti.
Iki parduotuvei staneviciaus gatvei prie darzelio dirba nemalonios kasininkes, sestadieni geguzes 2 diena 13.30 3 kasoi kasininke buvo be vardo ir ji labai nemaloni, ir kada skanuoja prekes ji juos meta, tikrai nemalonu uzeit poto i parduotuve su tokiom kasininkiem, cia labai malonus buna toks vaikinukas tik nezinau kuo jis vardu
Sveiki. Siandien 2016.05.20 diena 21.15 Atejome i bendoreliu Iki, Uzubaliu kaimas, Vilnius. Atneseme 2 didelius maisus, pilnus buteliu i taromata. Kaip ir tikejausi VEL taromatas nedirba buvo uzpildytas, turejo nueiti ji isvalyti. buvo 21.20 kai darbo laikas nuo 8-22val. Nuejome pas apsauga - Pasake kad nebe dirbs. Nuejome pas pardaveja- nusiunte mus pas Vyr. pardaveja ir... Vyr kasininke buvo apkabinusi kita kasininke ir sako Mums: - Aparatas jau neveikia, as neturiu laiko, nera darbuotuoju. As pasakiau kad jau ne pirmas kartas toks, O jinai pasake kad vakar dirbo ir viskas buvo gerai. Jos pareiga buvo nueiti ir isvalyti ji. Mes tiesiog apstulbe likome, nuejome atgal su maisais. Dar vienas pastebejimas - Akcija vyksta ant Pepsi 0, 45ct su akcija, atejome i kasa - Ismuse 0, 55 ct Pasake kad depozitas. Bet depozitas turi buti parasytas jau su Akcija kad 0, 55ct o ne 0, 45ct. Labai esu pasipyktinusi Vyr. kasininke Ilona kuri dirbo sia diena.
Baisu Vilkijoje! Dar kaip dirbo normalios pardavejos tai buvo malonu apsipirkti.Nu dabar kazkoks siaubas! Nemandagios, susiraukusios, grazos tiksliai neapskaiciuoja, burba jei ko paklausi, o vakarais isvis viena kasininke palieka ir dingsta parukyti visos bureliu, baisu, kur valdzia?!Kodel sakau baisu, o todel;viena kelnem neuzsidirba, nes plika sedyne demonstruoja, nors tas virvutes issiplautu!, o tai baisu pasilenkia ir sviecia visas grozis, dar vaiksto susiraukus graza nusuka, kiek kartu ja pirkejai apsauke buvo.Tai kaip gali dirbti parduotuveja tokia darbuotoja, svarbu kuodas, o kad uzpakalis nuogas tai vienodai! Jos vardas Sandra.toliau kitos susiraukusios, ko paklausi to negausi!Va Jurgita mergaite gerai ir maloniai dirba galiu pagirti, sauni darbuotoja visur ja pamatysi, nors maza, bet greita, ir kasoja maloniai apiprekina, Ritute ir maloniai paaiskins, kas ir kaip. Va tokios mergaites turi dirbti, gaila kad paliko jusu parduotuve Astute, va ten buvo sauni moteris, tai ji ziurek bulkas kepa, tai ji jau prekes krauna, prieini prie kasos ji jau ten, visada maloniai bendrauja pataria.mes ja greitaja kasininke buvom pramine, jei astute kasoja tai eiliu nebera, gaila kad ji isejo.va tos mergaites tikrai medalio nusipelno! Pati parduotuve ir baisi, dar kaip dirba Ritutes pamaina tai dar gali eiti apsipirkti, bet kaip anos susiraukusios tai jau ateini pasiimi preke ir bek greiciau, dar graza tik susiskaiciuok nes apsuks, visos ten kazko nepatenkintos.Cia netik mano nuomone musu daug nepatenkintu, prasom jusu atrkeipkite demesi kokie darbuotojai dirba musu Vilkijos iki parduotuveja, gal kiek sudrausminsite tas pasiputusias pardavejas, gal bus maziau prekiu brokuotu, ir bus tvarka, nes pper tas paletes kaip sustato mes pirkejai neprieiname pasiimti prekiu, o jei paprasom kad paduotu tai buna atsakyta pasiimk palypa ir pasimk ko nori, bet ir su tuo vadinamu palypu mes nepasiekiame.Labai tikimes kad busim isgirsti.!
Labas vakaras.
Atvažiavau apsipirkt į parduotuve IKI-DZŪKIJA Gardino g. 2.Norėjau nusipirkt ARBŪZO, bet reikėjo tik puses, o pjaustytu nebuvo...Paklausius pas pardavėja ar pjausto arbūzus ir ar galėtu perpjaut, sulaukiau tiesiog atsakimo NE.Ir tai jau ne pirmas kartas.Kodėl šita parduotuve nepjausto arbūzu?????Jai man reikia tik puses, tai kodėl aš turiu pirkti visa, jai man jis gali sugest.
Laba diena.
Šiandien, (kaip ir pries tai 10 ar daugiau kartu) as prie Kauno Pilies "Iki" parduotuveje, noriejau labai nusipirkti zuvies. Bet jusu pardaveja, kaip ir visad buvo labai uzsiemusi kainu klijavimu, negu klientu aptarnavimu. Paklausius ar ilgai reikes laukti (10-15min) (nes visas etiketes spejau perskaityti) nemandagėji atsake, kad ka nematau kad ji stipriai uzimta. Paprasius parduotuves admiistratore, vel nemandagėji atsove jai nepatinka, drožk kitur pirkti arba lauk kol ji bus laisva.
Zodziu, ka noriejau pasakyti : Tai nepirmas kartas, ir jai nepakeisit sios nemandagios pardavejos vardu Laimute, teks skunda rasyti auksciau...
Atrodo is sono, kad ji karaliene, o mes cia vargsus zmogeliai jai trugdom gyventi ramiai.

Šiandieną nusipirkau Jūsų tiekiamų ir gaminamų blynelių su saulėje džiovintais pomidorais. Skonis iš tiesų nuostabus, tačiau "dovanėlės" rasti nesitikėjau. Prašau daugiau dėmesio skirti Jūsų virtuvės darbuotojams, kurie gamina, bei supakuoja produktus.
Sianden nupirkau iki parduotuvei sumustini panini su vistena bet vistenos neradau kur parasita ape sudedamoji dali ape vistena neko neparasita kaip tai gali buti abgaudinejo zmones
Kokiu būdu gauti nuolaidą gimimo dienos proga.Su jūsų darbuotojais nepavyko išsiaiškinti.Būtų gerai, kad viskas vyktų paprasčiau.Dėkoju už nuolaidą. kurią tikiuosi gauti.
Laba diena, iki parduotuvė darosi, ko toliau to brangesnė ir bukesne, kas turi būti per vadovybė, kad neatkreiptu į tai jai parduotuvėje nuolaidos, negali dirbti viena kasa, o jų yra šešios.Pagal parduotuvės taisyklės, jei kasoja yra daugiau, kaip trys pirkėjai turėtu atsidaryti kita kasa, bet vadovai algas gauna už valandas, o ne už atlikta darbą, jei, kas, ras atpirkimo ožį.O, kas liečia taromatus, jie pastoviai nedirba nes nera kam jų prižiūrėti.Kava, pietų pertraukėlės, kokia alga tokie darbuotojai, o ko iš jų norėt.Šalia gyvenu dažnai tenka susidurti, o ypač, kai buvau susilaužęs koją.Čia kalba eina apie Jonava, chemikų 2.Gal iš akcininkų, kas perskaitys ir atkreips į tai dėmesį.Ačiū.
Siandien buvau ikiuke karoliniskese, kuris randasi merkurijuje ir pasibaisejau kaip galima girtai pardavejai, ziaumojant kramtoma aptarnauti zmones. Vardas lygtais Lilija J. Buvo. Ir taip baisi ta parduotuve, laikosi tik is pijoku, bet ziuriu ir pardavejos ne ka geriau. Manyciau administracija turetu priziureti darbuotojus.
Laima 2016-04-28 19:44:54
Nu ka galima pasakyti apie iki vadovus, jie vykdo nusikalstama veikla lietuvos mastu, .Na zinoma kai valdzios lietuvoje nera, tai ko ir tiketis
JEIGU IKI VERGOVE DIRBTI, TAI GAL REIKTU PASIIESKOT NAUJO DARBO? to nepasakyciau apie Kaune Asigalio gtv esancia IKI parduotuve, ten pardavejos atsiputusios, i pirkejus demesio nekreipia, vergove ten visai nekvepia. sedi sau kasoj o tu kaip durnele gali stovet kad ir valanda prie kasos i tave nekreips i tave jokio demesio kol savo reikaliuku nesusitvarkys. Kai papriekaistavau pardavejai vardu Marijona, atreze kad palaukciau ir paklause ar pati neatsimenu kaip kasoj sedejau toj pacioj IKI? taip, atsimenu kaip sedejau, bet atsimenu ir IKI standartus kad pirkejas pirmoj vietoj. akiu irgi nedraskydavom, tuo labiau kad zmoniu tikrai nebuvo, galejo atsileist pirkejus ir toliau daryt 'savo darbus'
ateik Deivi ir padirbek, tada zinosi -ar tu isvis kam nors tinki.Parsyti bet kas ir bet ka gali.Visi mes mandrus, kol nesusiduriame su realybe...
Labas rytas,
Vakar, 2016-04-30, apsiperkinejau Jusu parduotuveje Sodu g. 22, Vilniuje (autobusu stotyje).Mane aptarnavo kasininke Panina.Gyvenu kitame mieste, skubejau i autobusa ir tik atvazavus namo, patikrinau ceki.Pasirodo, kad cekyje buvo ismustas kas koks tai momentinis loterejos biletas uz 5 eur., kurio as neprasau ir aplamai niekadu ju neperku.Kasininkes veiksmus busiu priversta apskusti.Geda ir nemalonu! O gal sioje parduotuveje cia iprastas dalykas, nes zmones skuba i transporta ir ne visada speja perziureti cekius?Atsiranda galimybe apgaudineti pirkejus?
Labai keista, kad parduotuvės internetiniame puslapyje nėra nei firmos kontaktų, nei jokios informacijos apart darbo dienomis veikiančio telefono numerio dėl kreipimosi su skundais, tad tenka parašyti čia.
Paskutinį balandžio vakarą apsipirkinėjant Jūsų parduotuvėje Vytauto g. 27, Biržai turėjome labai nemalonų nutikimą. Kadangi klientų vakare nedaug atsistojome vienoje eilėje, tačiau atėjus kitai pardavėjai pastaroji pakvietė eilėje laukiančius žmones pereiti prie kitos kasos. Apsipirko prieš mus buvęs žmogus, ir pardavėja užuot pradėjusi skenuoti mūsų prekes pradėjo skenuoti už mūsų laukusio ryškiai neblaivaus asmens prekes (galbūt cigaretes ar kažką kito, ką buvo atsinešusi iš informacijos skyriaus, nes kaip suprantu prie kasos cigarečių jos neturi). Mes nuskenavus pirmąją pakuotę įsiterpėme, kad ir mes laukiame eilėje ir štai mūsų prekės, bet pardavėja tik atrėžė, kad jau pradėjo skenuoti kito žmogaus prekes ir kad tai "koks skirtumas". Na atsiprašau eilėje laukėme visi.
Palikę prekes išėjome iš parduotuvės priblokšti tokio pardavėjos elgesio, tačiau pargrįžome paklausti jos vardo ir pavardės. Deja, pati pardavėja net ir paprašyta prisistatyti atsisakė. Paklausėme jos vardo ir pavardės, atsakymas "kam tau" (kažin ar pagal etiketą taip kreipiamasi į klientą). Pasakėme, kad žadame rašyti skundą dėl jos elgesio, į tai jos atsakas buvo "rašyk, po**ui man" ir nuėjo savais reikalais link mėsos skyriaus. Laimei incidentą pastebėjo pamainos viršininkė. Jai priėjus prisistatėme, paaiškinome situaciją, paprašėme skundų knygos, kad galėtume pateikti skundą, tačiau pasirodo tokios parduotuvėje nebėra. Tuomet paprašėme pardavėjos vardo ir pavardės, nors čia tai nebuvo paslaptis - J. G.
Labai gaila, bet šeštadienio vakarą tikrai sugadino Jūsų tinklo darbuotoja. Kažin ar taip turi būti aptarnaujami klientai...
Geda, pardaveja net nezino kaip turi atrodyti maisto produktai! Nesuvokia kokiomis salygomis jie turi buti laikomi. Slykstu matyti parduotuveje kabancius brangius vytinyus kumpius kurie apeje buitiniu zaliu pelesiu ir is pardavejos- sales darbuotojos buvo isgirsta as nezinau, cia taip turi buti, bet kai parodziau dar karta zalia pelesi tai ji paprasciausiai ji apsuko ir po poros valandu kai vel apsilankiau sitame jusu ale priziurimame prekybos centre (nes teigiate, kad labai daznai apziurite savo parduodama produkta) pamaciau kad tas kumpis vis dar pardavimo vietoje, tik graziai pasuktas, kad zalias glitnus pelesis nesimatytu. Slykstu! Kokie darbuotojai pas jus dirba? Kokias prekias pateikiate pirkejui?!
Prisegtas dokumentas: