Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Pirkeja Iki ekspres parduotuveje J. Janonio gatveje klaipedoje
2014-11-01 18:44:40 IP 86.100.16.47
Labas vakaras. Jau nebegaliu tyleti kas darosi parduotuveje iki ekspres, kuri randasi J. Janonio gatveje klaipedoje. Zmoniu kurie dirbtu nera, prekiu saleje taip pat nera, lentynos murzinos, darzoves neisrinktos.Bandeliu stovai isvis patyliu, muses skraido. Kasininkes vergauja, verkia dirbdamos. Kaip ir siandien atejau i parduotuve 6h, pilna zmoniu eileje stovi viena vir kasininke zmones klykia, kad pakviestu kita kasininke i pagalba, o ji verkianti atsako nera tokios, kad ji viena parduotuveje ir apsauginis. as jos paklausiau ar daugiau niekas neateis, ji pasake ne, kad bus viena iki uzdarimo parduotuves. kur teisybe pasakykit??? ka ji ne zmogus jai i tuoleta nereikia iseiti? vadovybei skambina, nekelia telefono ragelio, visiems viskas dzin.. Kazka darykite prasau, arba teks man paciai kreiptis i darbo inspekcija, nes irodimu jau pririnktu as turiu. Tvarkykites!!! Aciu uz supratinguma, bet sitaip testis nebegali.
labai nusivyliau Klaipedoje BIG CENTRE iki parduotuveje firma kuri gamina nuotraukas Lenkijoje zodziu akcijos metu buvo uzsakytos nuotraukos jie man padare visu pirma per mazas ir paeme pinigus jau paskaiciuotas ne akcijos metu, kai as parsinesiau namo ir pamaciau, kad dalis nuotrauku padarytos formatu 10-15, o likusios mazos ir plius dar brangesne kaina, tada as grazinau tai firmai tas nuotraukas su skundu, kad man nuotraukas perdarytu ir grazintu pinigus kuriuos permokejau, nuotraukas man perdare, o pinigu taip ir negrazino, zodziu jie labai gudriai daro paskelbia akcija ir jai tu paduodi uzsakyma likus iki akcijos galo dviem dienom, jie atvaziuoja jusu uzsakyma paiimt jau akcijai pasibaigus ir jas pradeda gaminti, ir tada jie paskaiciuoja brangesne kaina, taigi mano patarimas ziureti kai mokat pinigus ir patariu daugiau ten nubezusisakyti ir dar labai nekulturingi darbuotojai ten dirba daugiau tenai nebe uzsakinesiu nuotrauku, zodziu a*******i
labai nusivyliau iki parduotuveje firma kuri gamina nuotraukas lenkijoje zodziu akcijos metu buvo uzsakytos nuotraukos jie man padare visu pirma per mazas ir paeme pinigus jau paskaiciuotas ne akcijos metu, kai as parsinesiau namo ir pamaciau, kad dalis nuotrauku padarytos formatu 10-15, o likusios mazos ir plius dar brangesne kaina, tada as grazinau tai firmai tas nuotraukas su skundu, kad man nuotraukas perdarytu ir grazintu pinigus kuriuos permokejau, nuotraukas man perdare, o pinigu taip ir negrazino, zodziu jie labai gudriai daro paskelbia akcija ir jai tu paduodi uzsakyma likus iki akcijos galo dviem dienom, jie atvaziuoja jusu uzsakyma paiimt jau akcijai pasibaigus ir jas pradeda gaminti, ir tada jie paskaiciuoja brangesne kaina, taigi mano patarimas ziureti kai mokat pinigus ir patariu daugiau ten nubezusisakyti ir dar labai nekulturingi darbuotojai ten dirba daugiau tenai nebe uzsakinesiu nuotrauku, zodziu a*******i
labai nusivyliau iki parduotuveje firma kuri gamina nuotraukas lenkijoje zodziu akcijos metu buvo uzsakytos nuotraukos jie man padare visu pirma per mazas ir paeme pinigus jau paskaiciuotas ne akcijos metu, kai as parsinesiau namo ir pamaciau, kad dalis nuotrauku padarytos formatu 10-15, o likusios mazos ir plius dar brangesne kaina, tada as grazinau tai firmai tas nuotraukas su skundu, kad man nuotraukas perdarytu ir grazintu pinigus kuriuos permokejau, nuotraukas man perdare, o pinigu taip ir negrazino, zodziu jie labai gudriai daro paskelbia akcija ir jau tu paduodi uzsakyma likus iki akcijos galo dviem dienom, jie atvaziuyoja jusu uzsakyma paiimt jau akcijai pasibaigus ir jas pradeda gaminti akcijos laiku pasibaigus ir tada jie paskaiciuoja brangesne kaina taigi mano patarimas ziureti kai mokat pinigus ir patariu daugiau ten nubezusisakyti ir dar labai nekulturingi darbuotojai ten dirba daugiau tenai nebe uzsakinesiu nuotrauku

Esu labai nusivylęs, o gal daugiau nepatenkintas Palangos, , Iki" rekybos centro pardavėjų elgesiu. Treti metai gyvenu Palangoje, na taip nemaloniai aptarnaujančio personalo dar neteko matyti. Retas kuris su tavimi pasisveikins, pasakys, , ačiū kad pirkote", palinkės geros dienos/vakaro (nebent saviems pažįstamiems). Personalas keičiasi, bet nauji atėję elgiasi dar prasčiau. Na o apie tai kad kažką patartų pasiūlytų net kalbos nėra. Kartais pats pasakau ačiū, tai kažką sumurma panosėje.Teko išgirsti pačiam ir iš kitų kad dar net apibarami be reikalo klientai. Ne gi Centro vadovybė to nepastebi, juk vien dėl prasto aptarnavimo turi mažėti prekyba. Gali juk pasitelkti simuliacinį metodą, pamatytų, kokia ten tvarka. Arba organizuoti darbo su klientais seminarus ar paprasčiausiai pasiųsti į kitus Pangos prekybos centrus, kad pamatytų kaip reikia aptarnauti klientus. Žmonės eina į greta esantį, , Rimi", greit šalia bus naujoji, , Maxima", šis, , IKI" visai praras klientus. Na gal akcijos pritrauks dalį biednesnių pirkėjų.

Sėkmės

Tolstantis Jūsų klientas Rimantas
Garliavos, tiksliau Jonuciu Iki, Lozoraičio 2...
Reguliariai nenuminusuojamos akcijines prekes, tai pas juos tapę taisykle, vedasi 'apskaiciuotus' pirkejus neva itikint, kad nuolaidos nera ir isitikina pacios, kaitalioja kainas, jos buna ne prie tikrosios prekes. SIANDIEN TAIP YRA SU ALUMI LITE, ilgai vargau, kol grazino 1, 20 lt. O kas priklausytu uz apgavyste? Maxima duoda 5 litus...
Dar su svoriu kazkas neaiskaus, reikes isigilint.
Geda, keiskit vedeja.
teisybe! 2014-09-29 00:19:45
Atejus dirbti i IKI parduotuve, gavau murzina ir didele apranga, kurios reikejo dar paciai ieskotis kazkur numesta buvo. Ir dar pareiske, jog turiu is savo pinigu nusipirkti juodas kostiumines kelnias, ir dar rasome, jog darbuotojos dirba nuo 10:30 iki 22:30, ne tiesa, cia ne maxima, dirbama nuo 10:00 iki 22:30 ir uz sita pusvalandi nemokama. Pietu pertraukos juokingos 2 kartus po puse valandos, ir per sita puse valandos i kasa iskviecia 5 kokius kartus, tai net nespeji i burna kasnio isikisti. O kartais, net galima i kelnes prisisioti, nes negalima eiti i toaleta, kol pirkeju yra, tai galvoju, gal ateityje ir au pampersais kasininkes sedes. Ir dar daug ka galiu blogo pasakyti, bet gaila savo laiko. Zodziu cia pasakoju savo istorija pusantro men darbo. Siauliai.
Labai teplios uniformos, bet per didelės, todėl juokingai ir atrodome :) išvis yra nesąmonė tie pusvalandukai. Kolegos tik teskaičiuoja, kiek valgai, neduok, Dieve, minute pavėluosi :)
atsilepimu jokiu, is darbotojiu saiposi kaip nori, valdzia dermo
Vidmantas 2014-09-20 15:51:10
Sveiki, Siandien, 2014.09. 20, apie 15 val aplankiau IKI parduotuve Juodajame kely.Dziaugiuosi, kad tokia yra.Prekiu prisikroviau drutai, ir tik uz kasos perzvelgiau kvita. Nustebino tai, kad milteliu Persil paskaiciuota du kartus, nors emiau tik viena poka (kasininke Helena). Paprasius patikrinti, vyr.kasininke Teresa padave pareiskimo blanką, kurį ir užpildždiau.Pinigus gražino. Klausimas - kam vyr kasininkei Teresai prireikė mano kasos čekio? Neva dėl buhalterijos, bet aš tuo nesu tikras. Prašau man paaiškinti, kam visgi kasininkei reikalingas mano prekių cekis? Pagarbiai.
V.Misevicius
Kaip ir visose parduotuvėse nesvarbu ar tai iki, maxima norfa ar dar kokia parduotuvė gražinant prekę reikia turėti pirkimo kvitą.Vyr kasininkė šiuo atveju teisingai padarė, nes čekiai su gražinimo kvitu yra segami prie gražinimo blanko, ir taip jie reikalingi buhalterinei apskaitai.Visi gražinimai yra siunčiami į aukštesnes parduotuvės, , iki "instancijas.
asta 2014-10-15 15:31:33
Nepirma karta girdziu atsiliepimus apie ta zmogu man rodos ji vadovauja ten kazka matomai turi uznugary jei gali leisti sau toky elgesy.
mano drauges dukra dirbo ten sake kosmaras ji isivaizduoja kad uzima valstybini posta o ne mazai parduotuvei vadovauja rodos tai vadinama susireiksminimu:)
Jo zinau ja rodos vedejos ir krovejo pasaka apie ka pamirsau:)
laura 2014-10-15 15:21:04
Ingrida pornoviene
apsauke mano senele nes ji negalejo perskaityti kainos ir paliko mus soko busenoje.
klaipeda iki parduotuve.
mes ne vietiniai todel nezinau kur parduotuve tikslai randasi paklausem tik vardo tos darbuotojos jei tai galim pavadinti darbuotoja..
Ingrida pornoviene
klaipeda iki parduotuve.
Esu pastovi Kaune Krėvės pr. IKI"Saulėtekis" klientė, kas nutiko, kad parduotuvė po renovacijos atidarymo taip suprastėjo aptarnavimas. Šį savaitgalį užsukau į parduotuvę dirba tik dvi kasos, žmonių eilės, akcijinių prekių lentynos tuščios. Šiandien vėl lankiausi ir vėl tas pats eilės nusidrėkusios ir tik kelios kasos dirba.
jusu darbotoiai is ukio dalio ipac valytojas i darba ateina ne laiku ir dar su alkogolio kvapu.siandien 13 spalio Natalija Stankevic atejio i darba girta.ne pirmas kartas.vadovas ja denge, keip iSaukeviciene kuria ruko 1, 5 val.per pamaina ir isieina namo is antros pamainos 1, 5 val. ankscau.i ne tik ji viena.Stankevic 2val.mega savo kambariuke.vadovas visoms valytojams leidzia to darit. tegul ir moka is savo kisianio a ne is palink.vadovos pasakis kad as tei sakau is kerscio neko panasaus.teip ir.patikrinkit siandien stankevic ar ira blaivi? ir dar prichod, uchod i darba valytoiu.busete nustebinti.
Taip pat ir pirkėja
2014-10-03 09:56:26 IP 86.38.181.130
Pirkėjas 2014-09-20 15:33:35
Niekada nebepirksiu jų prekybos tinkle.. Labai prastas aptarnavimas... PIrmą kartą girdžiu, kad pardavėjas rėktų ant pirkėjo... Mano nuomone tokie žmonės neturėtų dirbti pardavimų srityje. Čia žinoma Panevėžyje, Ukmergės g.esančioje IKI.
O kokia teisia pirkėjai turi rėkti ant pardavėjų?
Pirkeja MIndaugo IKI
2014-09-29 17:03:17 IP 88.119.94.113
Esu iš tų žmonių, kurie prieš burbėdami pagalvoja ir dažniausiai susilaiko, bet šį kartą nesinori tylėti. Kasdien apsiperku Mindaugo g. Vilniuje esančioje IKI parduotuvėje. Karts nuo karto įsidedu į krepšelį ir nukainuotą prekę (-50%) su besibaigiančiu galiojimo laiku. Viskas būtų gerai jeigu ne kasoje nepritaikoma nuolaida. Praskanavus prekę nuo jos minusuojama vos 20 procentų arba mažiau vietoj priklausomų 50 proc. Paaiškinu dabar kodėl - pasirodo, tos prekės (man buvo 3 kartus, su skirtingų rūšių salotomis) tuo metu parduotuvėje yra akcijinės - pvz. vietoj 5 lt kainuoja 4lt ir panašiai. Todėl didesnė nuolaida jiems nepritaikoma.
Paklausus, kodėl jie vis dar, po 2 kartų kai kreipiuosi į informaciją, DEDA 50 PROCENTŲ NUOLAIDOS LIPDUKĄ PREKĖMS, KURIOMS TA NUOLAIDA NEBUS PRITAIKYTA, jie kažką palemena, pažiūri kreivai ir nieko daugiau negali pasakyti. Pasiūlymas dar kartą prižiūrėti, kad darbuotojai nenukainuotų akcijinių prekių, buvo palydėtas kreivu žvilgsniu ir tyla.
Problema yra tiesiog ta, kad tokiu būdu yra apgaudinėjami klientai, kurie nori įsigyti prekę pigiau, tačiau sumoka nenukainuotos prekės kainą (jeigu nenori ginčytis, gilintis, eiti į informaciją ir t.t.), kurios galiojimo laikas besibaigiantis, vietoje to, kad pirktų dar ilgai galiojančią prekę. Arba lieka be prekės, kurią norėjo įsigyti, bet nesutiko būti apgaudinėjamas IKI tinklo.

Taigi arba taisykite sistemas, kad nuolaidos nukainuotai prekei būtų pritaikoma kokia turi būti, arba kontroliuokite nukainojimo procesus ir nebemulkinkite žmonių.
Edvardas 2014-09-13 21:59:25
Ar galima pakeisti apranga? Žalia spalva atsibodusi, negraži. Apranga nepatogi, darbuotojai vaikšto su per dideliais žaliais apdarais. Pakeiskite darbuotojų apranga. Be to kodėl IKI negali maitinti darbuotojų kaip Maximoje? Juk kiekvienam darbuotojui pietūs kainuoja ne maža suma, tai galima pagalvoti, kad darbuotojas dirba tam, kad turėtu už ką darbe pavalgyti. Atsižvelkite į darbuotojus tuomet turės pirkėjai gerą ir malonų aptarnavimą.
irma 2014-09-17 23:00:25
Klaipedoje Priestocio g. 24. Iki parduotuve tiesiog tragiska, prekes niekad nesikeicia salotos ar mesa neaisku kokio senumo.. o jau darbuotojai pastovei nepatenkinti, susirauke, o ir kasos daugiausia tik 2dirba, jei nori nusipirkti cigareciu ar susimoketi mokescius turi stoti i ilgiausia bendra eile, ko ne vienoje kitoje dideleje iki prduotuveje nemaciau. Dar ten dirba vienas labai 'mandras' pardavejas Daivaras atrodo, tai jau jis ten vaidina super zvaigzde ar ka nezinau, bet kai pamatau ji i ta kasa net nesistoju, nes labai jau mandra vaiki jis vaidina. Taip kad galetu ta iki susitvarkyt su personalu ir daryt kazkokes isvadas, nes jau kai ten tenka lankytis tiesiog bloga darosi o artimesnes parduotuves per pietu pertrauka nera, jei butu pasirinkimas tikrai ten nesilankyciau...
Irma, gal pati eik ten ir padirbk, jei tau atrodo, jog truksta darbuotoju, pati dirbau, ten su mumis darbuotojais, kaip su sunimis elgiasi.
Labas vakaras esu jūsų nuolatinis klientas ateinu apsipirkti prekių po darbo kai visada. Gal toje parduotuveje niekada nebuna prekių lentynos tuščios prekių visiškai tuščia stovi per lentyna viena prekė. Pieno visiškai nera gal nėra kam krauti. Eilės didelės. Šiandie dar baisiau yra tuščios lentynos gal išpardavimas vyksta. Gaila pavelavau.