Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Gintarė Olšinskaitė 2014-03-26 15:31:23 IP 86.100.152.53
Savaitgalį parduotuveje, , Iki" savo karstą būdą pademonstravo šios parduotuvės sveriamų prekių skyriaus darbuotoja Diana T. Ši darbuotoja sukėlė konfliktą nesilaikydama, , Iki" parduotuvės aptarnavimo taisyklių ir, , Iki" etikos kodekso, kuriame yra apibrėžti esminiai elgesio reikalavimai su kolegomis bendraujant tarpusavyje, kai aš Gintarė Olšinskaitė šeštadienį Kovo 22 d. apie 14 val. stovėdama eilėje, kaip ir visi pirkėjai, savo pertraukos metu prie sveriamų salotų skyriaus buvau priversta ilgai laukti aptarnavimo šio skyriaus darbuotojos Dianos T. Ši darbuotoja matė mane laukiančią, tačiau ignoravo aptarnaudama vis naujus pirkėjus sakydama man pačiai apsitarnauti ir toliau į mane nekreipė dėmesio. Suprantu, kad ir pati pažeidžiau, , Iki " taisyklę, tarp kitko aš tokia neviena, kuri eina prekintis nepersirengusi, tačiau argi galima taip elgtis? Aš jos klausiau ar man persirengti, kad aptarnautų, tačiau ji juokėsi, šaipėsi iš manęs sakydama persirenk, man svarbiausi pirkėjai. Tad po tokių žodžių esu tikra, kad aprangos pakeitimas nebūtų nieko keitęs. Taigi kantriai laukiau, kol supratau, jog manęs greitu metu nesiruošiama aptarnauti, tada jai (Dianai T.) prisiartinus prie svarstyklių kur netoli stovėjau pasakiau, kad dėl jos elgesio kreipsiuosi į vadovą, nes tokio elgesio sulaukiu jau nebepirmą kartą. Ji supykusi pakeltu balso tonu viešai pradėjo mane žeminti sakydama:, , Tu mažvaike užauk pirma iki manęs!, , . Ir toliau vertė mane laukti, tada pasakiau jai, kad dar palauksiu, o ji atėjusiai kolegei iš mėsos skyriaus vėlgi viešai prie pirkėjų juokdamasi pašiepė mane sakydama:, , Ji sakė, kad palauks, tai tegul ir laukia ! ". Taigi man teko iš ties daug laiko laukti kol ji galų gale panoro mane aptarnauti. Po aptarnavimo nuėjau į poilsio kambarį ir pradėjau valgyti, ilgai netrukus į poilsio kambarį atėjo ir Diana T. Ji elgėsi isteriškai. Visu ten buvusių kolektyvo narių akivaizdoje šmeižė mane, neva aš ją nevala vadinau, viešai ėmė grąsinti su manimi susidorosianti, paleisianti iš kėdės, mane apspjausianti, žemino ir menkino. Ji paėmusi darbo rūbą nuo kėdės, kuris nešiojamas einant į šaldiklį, mosikavo juo nuo savęs link manęs, matomai bandė mane pagąsdinti. Ne gana to spjovė man tiesiai veidą, kai valgiau. Tai buvo neapsakomai šlykštu, dingo apetitas. Tokiu jos elgesiu buvau šokiruota. Nesuprantu, kaip gali dirbti aptarnavimo srityje toks žmogus kaip Diana T., kuri negeba kontroliuoti savo veiksmų, problemas sprendžia neprofesionaliai spjaudydama žmonėms į veidą, viešai grasindama, smeiždama ir žemindama, bei menkindama, kai čia bendraujant su žmonėmis svarbus aukštas aptarnavimo lygis ir nesvarbu ar tai pirkėjas ar kolega? Mano manymu, tokiu nedekvačiu elgesiu buvo įvykdytas šiurkštus vėlgi pasikartosiu netik, , Iki " aptarnavimo taisyklių, , Iki " etikos kodekso, bet ir žmogaus, šiuo atveju mano, teisių pažeidimas.
Savaitgali parduotuveje, , Iki" savo karsta buda pademonstravo sios parduotuves sveriamu prekiu skyriaus darbuotoja Diana T. Si darbuotoja sukele konflikta nesilaikydama, , Iki" parduotuves aptarnavimo taisykliu ir, , Iki"etikos kodekso, kuriame yra apibrezti esminiai elgesio reikalavimai su kolegomis bendraujant tarpusavyje, kai as Gintare Olsinskaite sestadieni Kovo 22 d. stovedama eileje, kaip ir visi pirkejai, savo pertraukos metu prie sveriamu salotu skyriaus buvau priversta ilgai laukti aptarnavimo sio skyriaus darbuotojos Dianos T. Si darbuotoja mate mane laukiancia, taciau ignoravo aptarnaudama vis naujus pirkejus sakydama man paciai apsitarnauti ir toliau i mane nekreipe demesio. Suprantu, kad ir pati pazeidziau, , Iki' taisykle, tarp kitko as tokia neviena, kuri eina apsiprekinti nepersirengusi, taciau ar gi galima taip elgtis? As jos klausiau ar man persirengti, kad aptarnautu, taciau ji juokesi, saipesi is manes sakydama persirenk, man svarbiausi pirkejai. Tad po tokiu zodziu esu tikra, kad aprangos pakeitimas nebutu nieko keites. Taigi kantriai laukiau, kol supratau, jog manes greitu metu nesiruosiama aptarnauti, tada jai (Dianai T.) prisiartinus prie svarstykliu kur netoli stovejau pasakiau, kad del jos elgesio kreipsiuosi i vadova, nes tokio elgesio sulaukiu jau nebepirma karta. Ji supykusi pakeltu balso tonu viesai pradejo mane zeminti sakydama: Tu mazvaike uzauk pirma iki manes!". Ir toliau verte mane laukti, tada pasakiau jai, kad dar palauksiu, o ji atejusiai kolegei is mesos skyriaus velgi viesai prie pirkeju juokdamasi pasiepe mane sakydama:, , Ji sake kad palauks, tai tegul ir laukia! ". Taigi man teko is ties daug laiko laukti kol ji galu gale panoro mane aptarnauti. Po aptarnavimo nuejau i poilsio kambari ir pradejau valgyti, ilgai netrukus i poilsio kambari atejo ir Diana T. Ji elgesi isteriskai, Visu ten buvusiu kolektyvo nariu akivaizdoje smeize mane, neva as ja nevala vadinau, viesai eme grasinti su manimi susidorosianti, paleisianti is kedes, mane apsjausianti, zemino ir menkino.Ji paemusi darbo ruba nuo kedes, kuris nesiojamas einant i saldykli, mosikavo juo nuo saves link manes, matomai bande mane pagasdinti. Negana to spjove man tiesiai veida, kai valgiau. Tai buvo neapsakomai slykstu, dingo apetitas. Tokiu elgesiu buvau sokiruota. Nesuprantu, kaip gali dirbti aptarnavimo srityje toks zmogus kaip Diana T., kuri negeba kontroliuoti savo veiksmu, problemas sprendzia neprofesionaliai spjaudydama zmonems i veida, viesai grasindama, smeizdama ir zemindama, bei menkindama, kai cia bendraujant su zmonemis svarbus aukstas aptarnavimo lygis ir nesvarbu ar tai pirkejas ar kolega? Mano manymu, tokiu nedekvaciu elgesiu buvo ivykdytas siurkstus velgi pasikartosiu netik, , Iki" aptarnavimo taisykliu, , , Iki" etikos kodekso, bet ir zmogaus, siuo atveju mano, teisiu pazeidimas.
atsakau 2014-03-11 18:56:40
nera pardaveju, nera kasininku, bet valdzia to nesupranta. pardaveja viena ant 3ju skyriu, kasoj kasininke viena ant visu pirkeju.ir viska turi spet, nesiskuskit, kad su zuvies kvapu pyraga idejo, o dziaukites, kad isvis kas idejo, kad priejo, nes paprastai vakare jau pardaveja ant koju nebesilaiko, o kasininke isvis nebesigaudo ka daro kasoj.taip yra ir nieko cia nepakeisi, nes valdzia geriau supranta kiek kurioj parduotuvej reik zmoniu.todel ir keiciasi kasininkes, pardavejos, neatlaiko.taigi, mieli pirkejai, skambinkit tiesiai vadovams, regionams, telefonai juk salese kabo.gal ka pakeis, kad pirkejam patogiau butu
CIA DZIAUGIATĖS JUS. dalinatės etatais, o kasininkes kaip sunis vaikot.kur jūsų sąžinė...cia nuo kolektyva priklauso, o ne nuo regiono.jei jus pajudintu visi islektumet.REIKS VALDZIAI PRANESTI.
nu 2014-03-21 13:33:36
Eik dirbt i maxima, bus geriau, tada gal nevirkausi.
virkausi, nevirkausi bet tiesa tai tokia....O kad engia kaip sunis - tai faktas. Ir kuo toliau tuo labiau. Bepigu poniai, niebos pati "virsininke"
Darbuotoja 2014-03-18 10:06:43
Noreciau ispeti visus planuojancius darbintis IKI express
esancioje Vivulskio g. del darbo grafiko. Kasininem kurios dirba grafiku "dvi dirbi dvi laisva, tris dirbi tris laisva" darbo valandu per diena uz kurias moka yra 11val, taciau darbe ariam 13val. Grafike nurodyta jog turime tureti 2 poilsio valandas, taciau turime tik 1val. Tai kur dingsta dar valanda? Per menesi Palinkui dovanojame 80lt :) ir tai tik smulkmena :)
Eik dirbt i maxima, bus geriau, tada gal nevirkausi.
sutinku 2014-03-12 17:20:20
iki ir savu darbuotoju nekencia, ka cia apie sunis kalbet.
Kai vienam pardavėjui per dieną užduodama 50 klausimų, vakare būnį taip išsisėmes, kad norisi visus sūsti kuo toliau.Pabandykite aatpilti 11 valandų -pavargsti ir psichiškai ir fiziškai
kodel nesiskundziat niekur? del pietu del visko, pati ten dirbau, isejau ir dar uz nesumoketus pinigus i darbo inspekcija padaviau ir laimejau ir gavau visus pinigus ir papildoma alga, ir buvo jau tada graziai kalbeta :D nereik bijot ;) jie tuo ir naudojasi, kad lietuvaiciai tik daug loja o nekanda, kaskit visiem ir pasibaigs cirkai, man dar sake, kad as darbo nerasiu :D sekmingai dirbu jau antram darbe
Zita 2014-03-19 20:23:25
sauletekio iki noredama nusipirkti pyrago laukiau 15 min nors buvau pirma, nes ta pati pardaveja atleidzia ir zuvi ir zalia mesa cia ka taupomi pinigai? O kaip chigienos centras leidzia tokius dalykus?kaip paprasiau atsiliepimu knygos tai man pasiule balta lapa.Jum cia nejuokinga?Zmones jeigu norit parasyt atsiliepima naskites is namu balta popieriaus lapa, nes ir to lauksit 15 min.
Mes irgi zmones, norime pardavejos papietauti, todel padedame viena kitai. Jus isdirbkite 12 h per diena, ir tik valanda turekite poilsio. vos i tualeta iseiname, niekas mums taip daznai neleidzia lankstyti.
Noreciau ispeti visus planuojancius darbintis IKI express
rasa 2014-03-17 13:26:36
suorganizuokite kasininkams mokymus su perlo terminalu.Tai ypac liecia vaduvos g. esancia iki cento.nelabai malonu atstovejus eile, is kasininko sulaukti posakio kad mokescius terminale priima kitas zmogus, ir vel tenka laukti eile tik "is kitos puses", o ir priejus kitam darbuotojui nelabai tai pavyksta{kitur tokios problemos nera).Is tiesu net nesupratau ar sumokejau savo mokesti ar ne...
elementaru, ponia - tam yra apmokejimo cekis :)
Laba diena
Esu labai pasipiktinus, kai apsipirkinėdama Varnių g. esančioje, , IKI '' parduotuvėje buvau apšaukta, kad padaviau 200 kupiūra, nors aš tik ją vieną turėjau. Pardavėja pradėjo aiškint jog čia ne keitykla, aš atsakiau jog neturiu smulkiasnių ir ji toliau supykus grasino jog neatiduos grazos. Aš atėjau apsipirkt, o ne pinigų keistis. Kituose prekybos centruose nebuvo tokių absurdiškų situacijų. Taipat nepatiko klausimas - TURI NUOLAIDŲ KORTELĘ? juk aš jai ne draugė... aš klientas ir norėčiau, kad elgtūsi pagarbiau.
Bukute budrus su kainomi, 2014 m. 14 d. Pirkau vynuogiu. Prie prekes buvo entele su kaina 13, 99 lt., o kai pradejau moketi paga ta prekes koda jau musa 14, 99 lt., sales darbuotoja tik palingavo galva nieko negaliu padeti, ca kompiuteriai kalti. Tikrinkite ka imasa i kasa, bet cia gal visi tinklai taip sukciauja. Bet dabar zinosiu, kad ir Iki tokie patys
Neikite dirbti patariu Siauliai IKI DAINAI pasigailesite, nebent pasikeistu vadove.
Darbuotoja 2014-02-18 22:13:58
Dirbti IKI darosi tikras košmaras. Nežinau kaip kitur, bet pas mus, Klaipėdoje, valdžios įsakymu buvo nuimtos lentelės nuo kasų, kurios skelbia : " Atsiprašome, kasa laikinai nedirba". Aišku, čia viskas Vilniaus įsakymu. Juk svarbiausia valdžia ten. Tai kaip dabar manot, mums, kasininkėms išeiti papietauti ar galų gale Į TUALETĄ. Gal reikėtų visas 12 val.sėdėti ir kentėti? Ar kas nors bandė tai padaryti? O gal sauskelnes užsidėti? Na, o dėl pietų tai, manau, kad gražios mes ir nevalgiusios. Figūras pataupysim. Kodėl gi ne, sėdi sau kasoj su sauskelnėm, nevalgius, negėrus ir šypsaisi visiems. Na ir kas, kad atėjo kažkoks nepatenkintas pirkėjas ir kaltina mus visom pasaulio nuodėmėm - šypsokimės ir dėkokime. Na ir kas, kad negalime normaliai kaip visi žmonės atsikvėpti - šypsokimės ir dėkokime. Ir ką dar sugalvosit, mieli valdžios žmonės? Gal atimsit iš mūsų ir pietų pertraukas? Ar patys bandėt sėdėti kasoje 12 val. su dviem pertraukėlėm po pusę valandos? Nemanau. Mes ne gyvuliai - mes žmonės. Žmonės, kurie jums atlyginimus uždirba. Taigi skaitykitės su mumis. Mes labai puikiai žinom savo teises. Labai greitai galim pradėti jomis naudotis.
Siauliuose lygiai tas pats.
Labas vakaras, esu pasipiktinusi IKI darbuotojais. Nuejusi i tuoleta IKI parduotuveje uzstrigau, nes tik uzdariusi duris pastebejau, jog rankena nuluzusi, barskinau kiek imanoma stipriau kokias 5 minutes, niekas nesugebejo is darbuotoju ateiti ir atidaryti dusu, kol sulaukiau merginu pagalbos, kurios teige, kad barskinimas girdejosi per visa parduotuve, negana to, suzinojau, kad rankena nuluzusi jau visa diena, tai kaip darbuyotoijai galejoi buti neinformuoti, jog gali atsitikti taip, jog kazkas uzstrigs ten.. Isejusi buvau isvaryta apsaugino is parduotuves, nes prisedau ant suolelio, jis man pagrasino, jog iskvies policija, taip ir nesupratau, kodel jis taip pasielge :) Telsiai
Labas vakaras,
Atejusus darbintis i iki parduotuve, su tavimi vadove elgiasi ir sneka, kaip su angelu, tave gerbia. Pradejus dirbti kasoje turi trukuma vadoves zodziai (jei trukuma turesi, ne savo kalte imone viska apmokes), MELAS, kiek turejau trukuma ar pirma diena ar antra, visus pinigus atidaviau is saves, IR KAM TAS MELAS. Internetineme puslapyje yra parasyta nemokancius apmokome, MELAS, pacios kasininkes turi darbo, bet turi ir naujoke apmokyti, taciau jeigu naujoke tures trukuma apmokiusios ja kasininkes atiduos is saves IR KUR TIESA CIA. Pietu pertrauka 1h yra skirta, taciau ejom po puse h 2 kartus, tau pradejus dirbti, iskviecia i kasa tris kartus, KOKIE CIA PIETAI. Jeigu as isidarbinau kasininke, kodel mane VEJIA dirbti i pramone, baze ar uz bakaleja, ARBA LENTYNAS VALYTI. Anksciau neasau niekur dirbusi, pradirbau virs menesio, nuejau pas vadove, pasakiau, jog iseinu lauk is darbo, ji man liepia atidirbti 14 d.d, BET AS NEPRADIRBAU 3 MEN. MAN BANDOMASIS LAIKOTARPIS, AS ISEINU LAUK, TIESIOG MAN NESISEKA DIRBTI, i tai vadove nekreipa demesio, liepe pasiskaityti darbo kodeksa. Susirgau is tikruju ir pasiemiau bilioteni, grizau i darba toliau atidirbineti 14 d.d. galvojau, jog vadove paleis mane anksciau nes su manimi dviem kasininkem daugiau, vadoves zodziai, KADANGI PASIEMIAI BILIOTENI, DABAR DIRBSI, JAU TAIP TAVE ANKSCIAU PALEIDZIU tik dviem dienom, IR TAIP VELUOJI I DARBA nors iki kasos atidarymo mano buvo likusios 45min. NEPATINKA EIK DAR PASIIMK BILIOTENI, SALEJE DAUG DARBO.norejau kad anksciau isleistu, nes per bandomaji laikotarpi yra darbuotojo ir darbdavio susitarimas, taciau ji i mano zodzius nekreipe demesio. kitas dvi koleges paleido ta pacia diena, o mane ant kersto liepe dirbti visai kazkieno darbus. Jeigu man nesiseka kasoje, turiu daug trukumu joje, kodel nepaleidzia is darbo. Noreciau parasyti vadoves varda ir pavarde, taciau pagal jos zodzius kitai bendradarbiai SIAULIAI MAZAS KAIMAS AS TAVE SURASIU IR PASKUSIU KUR TU DIRBSI, bijau net tarti jos varda. SIAULIAI
Laba diena
Kada baigsis eilės IKI Vilkaviškyje, Kęstučio gatvėje...
Vakarais visoje parduotuvėje du darbuotojai.Vienas kasoje, kitas mėsoje.o eilė per pusę salės.Ar ne laikas susimastyti kiek tokiame salės plote +sandėliai turėtų dirbti darbuotojų.Jei nėra kam, tegul į kasą sėdasi reg.vadovas arba blogiausiu atveju krauna vaisvandenius
Tik neseniai atsidarė nauja IKI Mindaugo g., nemalonu lankytis, pirkėjų krepšeliai pastoviai nešvarus, valytojos vaikšto su kvapu, su valymo mašina kliūdydamos pirkėjus.