Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Iki parduotuvei staneviciaus gatvei prie darzelio dirba nemalonios kasininkes, sestadieni geguzes 2 diena 13.30 3 kasoi kasininke buvo be vardo ir ji labai nemaloni, ir kada skanuoja prekes ji juos meta, tikrai nemalonu uzeit poto i parduotuve su tokiom kasininkiem, cia labai malonus buna toks vaikinukas tik nezinau kuo jis vardu
Sveiki. Siandien 2016.05.20 diena 21.15 Atejome i bendoreliu Iki, Uzubaliu kaimas, Vilnius. Atneseme 2 didelius maisus, pilnus buteliu i taromata. Kaip ir tikejausi VEL taromatas nedirba buvo uzpildytas, turejo nueiti ji isvalyti. buvo 21.20 kai darbo laikas nuo 8-22val. Nuejome pas apsauga - Pasake kad nebe dirbs. Nuejome pas pardaveja- nusiunte mus pas Vyr. pardaveja ir... Vyr kasininke buvo apkabinusi kita kasininke ir sako Mums: - Aparatas jau neveikia, as neturiu laiko, nera darbuotuoju. As pasakiau kad jau ne pirmas kartas toks, O jinai pasake kad vakar dirbo ir viskas buvo gerai. Jos pareiga buvo nueiti ir isvalyti ji. Mes tiesiog apstulbe likome, nuejome atgal su maisais. Dar vienas pastebejimas - Akcija vyksta ant Pepsi 0, 45ct su akcija, atejome i kasa - Ismuse 0, 55 ct Pasake kad depozitas. Bet depozitas turi buti parasytas jau su Akcija kad 0, 55ct o ne 0, 45ct. Labai esu pasipyktinusi Vyr. kasininke Ilona kuri dirbo sia diena.
Baisu Vilkijoje! Dar kaip dirbo normalios pardavejos tai buvo malonu apsipirkti.Nu dabar kazkoks siaubas! Nemandagios, susiraukusios, grazos tiksliai neapskaiciuoja, burba jei ko paklausi, o vakarais isvis viena kasininke palieka ir dingsta parukyti visos bureliu, baisu, kur valdzia?!Kodel sakau baisu, o todel;viena kelnem neuzsidirba, nes plika sedyne demonstruoja, nors tas virvutes issiplautu!, o tai baisu pasilenkia ir sviecia visas grozis, dar vaiksto susiraukus graza nusuka, kiek kartu ja pirkejai apsauke buvo.Tai kaip gali dirbti parduotuveja tokia darbuotoja, svarbu kuodas, o kad uzpakalis nuogas tai vienodai! Jos vardas Sandra.toliau kitos susiraukusios, ko paklausi to negausi!Va Jurgita mergaite gerai ir maloniai dirba galiu pagirti, sauni darbuotoja visur ja pamatysi, nors maza, bet greita, ir kasoja maloniai apiprekina, Ritute ir maloniai paaiskins, kas ir kaip. Va tokios mergaites turi dirbti, gaila kad paliko jusu parduotuve Astute, va ten buvo sauni moteris, tai ji ziurek bulkas kepa, tai ji jau prekes krauna, prieini prie kasos ji jau ten, visada maloniai bendrauja pataria.mes ja greitaja kasininke buvom pramine, jei astute kasoja tai eiliu nebera, gaila kad ji isejo.va tos mergaites tikrai medalio nusipelno! Pati parduotuve ir baisi, dar kaip dirba Ritutes pamaina tai dar gali eiti apsipirkti, bet kaip anos susiraukusios tai jau ateini pasiimi preke ir bek greiciau, dar graza tik susiskaiciuok nes apsuks, visos ten kazko nepatenkintos.Cia netik mano nuomone musu daug nepatenkintu, prasom jusu atrkeipkite demesi kokie darbuotojai dirba musu Vilkijos iki parduotuveja, gal kiek sudrausminsite tas pasiputusias pardavejas, gal bus maziau prekiu brokuotu, ir bus tvarka, nes pper tas paletes kaip sustato mes pirkejai neprieiname pasiimti prekiu, o jei paprasom kad paduotu tai buna atsakyta pasiimk palypa ir pasimk ko nori, bet ir su tuo vadinamu palypu mes nepasiekiame.Labai tikimes kad busim isgirsti.!
Labas vakaras.
Atvažiavau apsipirkt į parduotuve IKI-DZŪKIJA Gardino g. 2.Norėjau nusipirkt ARBŪZO, bet reikėjo tik puses, o pjaustytu nebuvo...Paklausius pas pardavėja ar pjausto arbūzus ir ar galėtu perpjaut, sulaukiau tiesiog atsakimo NE.Ir tai jau ne pirmas kartas.Kodėl šita parduotuve nepjausto arbūzu?????Jai man reikia tik puses, tai kodėl aš turiu pirkti visa, jai man jis gali sugest.
Laba diena.
Šiandien, (kaip ir pries tai 10 ar daugiau kartu) as prie Kauno Pilies "Iki" parduotuveje, noriejau labai nusipirkti zuvies. Bet jusu pardaveja, kaip ir visad buvo labai uzsiemusi kainu klijavimu, negu klientu aptarnavimu. Paklausius ar ilgai reikes laukti (10-15min) (nes visas etiketes spejau perskaityti) nemandagėji atsake, kad ka nematau kad ji stipriai uzimta. Paprasius parduotuves admiistratore, vel nemandagėji atsove jai nepatinka, drožk kitur pirkti arba lauk kol ji bus laisva.
Zodziu, ka noriejau pasakyti : Tai nepirmas kartas, ir jai nepakeisit sios nemandagios pardavejos vardu Laimute, teks skunda rasyti auksciau...
Atrodo is sono, kad ji karaliene, o mes cia vargsus zmogeliai jai trugdom gyventi ramiai.

Šiandieną nusipirkau Jūsų tiekiamų ir gaminamų blynelių su saulėje džiovintais pomidorais. Skonis iš tiesų nuostabus, tačiau "dovanėlės" rasti nesitikėjau. Prašau daugiau dėmesio skirti Jūsų virtuvės darbuotojams, kurie gamina, bei supakuoja produktus.
Sianden nupirkau iki parduotuvei sumustini panini su vistena bet vistenos neradau kur parasita ape sudedamoji dali ape vistena neko neparasita kaip tai gali buti abgaudinejo zmones
Kokiu būdu gauti nuolaidą gimimo dienos proga.Su jūsų darbuotojais nepavyko išsiaiškinti.Būtų gerai, kad viskas vyktų paprasčiau.Dėkoju už nuolaidą. kurią tikiuosi gauti.
Laba diena, iki parduotuvė darosi, ko toliau to brangesnė ir bukesne, kas turi būti per vadovybė, kad neatkreiptu į tai jai parduotuvėje nuolaidos, negali dirbti viena kasa, o jų yra šešios.Pagal parduotuvės taisyklės, jei kasoja yra daugiau, kaip trys pirkėjai turėtu atsidaryti kita kasa, bet vadovai algas gauna už valandas, o ne už atlikta darbą, jei, kas, ras atpirkimo ožį.O, kas liečia taromatus, jie pastoviai nedirba nes nera kam jų prižiūrėti.Kava, pietų pertraukėlės, kokia alga tokie darbuotojai, o ko iš jų norėt.Šalia gyvenu dažnai tenka susidurti, o ypač, kai buvau susilaužęs koją.Čia kalba eina apie Jonava, chemikų 2.Gal iš akcininkų, kas perskaitys ir atkreips į tai dėmesį.Ačiū.
Siandien buvau ikiuke karoliniskese, kuris randasi merkurijuje ir pasibaisejau kaip galima girtai pardavejai, ziaumojant kramtoma aptarnauti zmones. Vardas lygtais Lilija J. Buvo. Ir taip baisi ta parduotuve, laikosi tik is pijoku, bet ziuriu ir pardavejos ne ka geriau. Manyciau administracija turetu priziureti darbuotojus.
Laima 2016-04-28 19:44:54
Nu ka galima pasakyti apie iki vadovus, jie vykdo nusikalstama veikla lietuvos mastu, .Na zinoma kai valdzios lietuvoje nera, tai ko ir tiketis
JEIGU IKI VERGOVE DIRBTI, TAI GAL REIKTU PASIIESKOT NAUJO DARBO? to nepasakyciau apie Kaune Asigalio gtv esancia IKI parduotuve, ten pardavejos atsiputusios, i pirkejus demesio nekreipia, vergove ten visai nekvepia. sedi sau kasoj o tu kaip durnele gali stovet kad ir valanda prie kasos i tave nekreips i tave jokio demesio kol savo reikaliuku nesusitvarkys. Kai papriekaistavau pardavejai vardu Marijona, atreze kad palaukciau ir paklause ar pati neatsimenu kaip kasoj sedejau toj pacioj IKI? taip, atsimenu kaip sedejau, bet atsimenu ir IKI standartus kad pirkejas pirmoj vietoj. akiu irgi nedraskydavom, tuo labiau kad zmoniu tikrai nebuvo, galejo atsileist pirkejus ir toliau daryt 'savo darbus'
ateik Deivi ir padirbek, tada zinosi -ar tu isvis kam nors tinki.Parsyti bet kas ir bet ka gali.Visi mes mandrus, kol nesusiduriame su realybe...
Labas rytas,
Vakar, 2016-04-30, apsiperkinejau Jusu parduotuveje Sodu g. 22, Vilniuje (autobusu stotyje).Mane aptarnavo kasininke Panina.Gyvenu kitame mieste, skubejau i autobusa ir tik atvazavus namo, patikrinau ceki.Pasirodo, kad cekyje buvo ismustas kas koks tai momentinis loterejos biletas uz 5 eur., kurio as neprasau ir aplamai niekadu ju neperku.Kasininkes veiksmus busiu priversta apskusti.Geda ir nemalonu! O gal sioje parduotuveje cia iprastas dalykas, nes zmones skuba i transporta ir ne visada speja perziureti cekius?Atsiranda galimybe apgaudineti pirkejus?
Labai keista, kad parduotuvės internetiniame puslapyje nėra nei firmos kontaktų, nei jokios informacijos apart darbo dienomis veikiančio telefono numerio dėl kreipimosi su skundais, tad tenka parašyti čia.
Paskutinį balandžio vakarą apsipirkinėjant Jūsų parduotuvėje Vytauto g. 27, Biržai turėjome labai nemalonų nutikimą. Kadangi klientų vakare nedaug atsistojome vienoje eilėje, tačiau atėjus kitai pardavėjai pastaroji pakvietė eilėje laukiančius žmones pereiti prie kitos kasos. Apsipirko prieš mus buvęs žmogus, ir pardavėja užuot pradėjusi skenuoti mūsų prekes pradėjo skenuoti už mūsų laukusio ryškiai neblaivaus asmens prekes (galbūt cigaretes ar kažką kito, ką buvo atsinešusi iš informacijos skyriaus, nes kaip suprantu prie kasos cigarečių jos neturi). Mes nuskenavus pirmąją pakuotę įsiterpėme, kad ir mes laukiame eilėje ir štai mūsų prekės, bet pardavėja tik atrėžė, kad jau pradėjo skenuoti kito žmogaus prekes ir kad tai "koks skirtumas". Na atsiprašau eilėje laukėme visi.
Palikę prekes išėjome iš parduotuvės priblokšti tokio pardavėjos elgesio, tačiau pargrįžome paklausti jos vardo ir pavardės. Deja, pati pardavėja net ir paprašyta prisistatyti atsisakė. Paklausėme jos vardo ir pavardės, atsakymas "kam tau" (kažin ar pagal etiketą taip kreipiamasi į klientą). Pasakėme, kad žadame rašyti skundą dėl jos elgesio, į tai jos atsakas buvo "rašyk, po**ui man" ir nuėjo savais reikalais link mėsos skyriaus. Laimei incidentą pastebėjo pamainos viršininkė. Jai priėjus prisistatėme, paaiškinome situaciją, paprašėme skundų knygos, kad galėtume pateikti skundą, tačiau pasirodo tokios parduotuvėje nebėra. Tuomet paprašėme pardavėjos vardo ir pavardės, nors čia tai nebuvo paslaptis - J. G.
Labai gaila, bet šeštadienio vakarą tikrai sugadino Jūsų tinklo darbuotoja. Kažin ar taip turi būti aptarnaujami klientai...
Geda, pardaveja net nezino kaip turi atrodyti maisto produktai! Nesuvokia kokiomis salygomis jie turi buti laikomi. Slykstu matyti parduotuveje kabancius brangius vytinyus kumpius kurie apeje buitiniu zaliu pelesiu ir is pardavejos- sales darbuotojos buvo isgirsta as nezinau, cia taip turi buti, bet kai parodziau dar karta zalia pelesi tai ji paprasciausiai ji apsuko ir po poros valandu kai vel apsilankiau sitame jusu ale priziurimame prekybos centre (nes teigiate, kad labai daznai apziurite savo parduodama produkta) pamaciau kad tas kumpis vis dar pardavimo vietoje, tik graziai pasuktas, kad zalias glitnus pelesis nesimatytu. Slykstu! Kokie darbuotojai pas jus dirba? Kokias prekias pateikiate pirkejui?!
Gabrielė 2016-04-22 09:25:55
Šlikštynės!!! Pirkau Kauno Šilainiu iki jotvingiu g. Jogurta vilkiškių ir atidarius pamačiau ne jogurta o kažkokia varške! Kaip dedat prekes bent susižiurėkit ką dedat, degradave žmones!
Tai prie ko čia parduotuvė? Į gamintoją kreipkis. Tavo manymu kiekvieną pakuotę reikia atidaryti prieš dedant į lentyną???
2016.04.25 nusipirkau saldainiu, iki esancioje vilniuje, erfurto g. suvalgiau puse dezutes ir pastebejau tokia data... Ne pirma karta jau taip atsitinka. Tikrai pradesiu rinkti visus cekius ir kita karta kreipsiuos i vvtat..
Prisegtas dokumentas:
Laba diena. Esu pasipiktinusi kainu nesureguliavimu IKI parduotuveje Mazeikiuose Ventos-Skuodo gatveje. As po darbo parduotuveje planuoju ka taisysiu vakarienei. Pamatau kad Atlanto menkei akcija, tad nusiperku zuvies, zuvies prieskoniu, ryziu ir t.t. ko reikia to patiekali gamybai. Atstoviu didele eile nes ten visada dirba tik 1 kasa ir pasirodo kai nuskanuoja prekes kad tu akciju nera. Tai ka man siulote vel rinktis kitus produktus ir vel stoveti eileje is naujo 30 min.
Parduodat supuvusius apelsinus..Turėtumėt kompensuoti
ruta 2016-04-16 13:48:29
Laba diena esu labai nepatenkinta kauno sukileliu pr esancios parduotuves savaitgaliais kepamomis varskes spurgomis kurios is isores yra smarkiai sukepusios bet vidus nedakepes (susiau zalios) ir tokios jos tik savaitgaliais. Kreipiausi su spurga i parduotuve ir man pakeitd i kita tokia pat kai dar karta grizau su spurga i parduotuve kepeja pareiske kad jos visos tokios ir tokiosturi buti
Sveika spurgu pirkeja, rašai nesamones. Aš pati visuomet perku ir man visada spurgos buvo skanios, ar tai savaitgalis ar tai trečiadienis. Apie kokybe visų gaminių esu labai geros nuomonės. Aplamai gaminiai visada švieži ir skanūs, Mano vyrui labai patinka ilgi batonai ir bandelės, visada nusiperkame ypatingai ateiname vakarais kai būna pakainuotos, .
Prisegtas dokumentas:
Kapsų g. Vilnius taromatas neveikia tai kodel nepriima rankiniu budu? turetu priimt jei jis neveikia tos pardavejos pazvenge..
Absurdas...
antradienį (2016.04.12) parduotuvėje Mažeikiuose Sedos g.18 pirkau salotų mišinį, atidarius pakuotę buvo jaučiamas sugedusios žolės kvapas. Grąžinus prekę buvo paprašyta parašyti prašymą. Nejaugi pirkėjas įsigijęs nekokybišką prekę privalo rašyti prašymą? Taip pat pasakius, kad pilna šaldytuvo lentyna tokių pat salotų kurias reikia išimti iš prekybos, nebuvo jokios reakcijos. Ir dar galėtumėt neskelbti informacijos apie tai kad kas valandą perrenkate sugedusias prekes, tai bjaurus melas ir pirkėjų apgaudinėjimas
Sveiki, noriu pranešti apie nekonpetetingą vadovės darbą Plungės g. 1, Rietave esančiame IKI prekybos centre. Esu buvusi šios parduotuvės darbuotoja, šiandien buvau užsipulta vadovės, dėl pamastymų apie tolimesnę šios parduotuvės ateitį. Vadovė man pasiūlė "nebeloti" taip pat parekomendavo daugiau nebesilankyti prekybos centre.
Jus save girdite???Siulote zenklinti darbuotojus pagal tautybe??? Primena tai man 1938 m. Vokietija....zenklino ten kitataucius, o po to...kas ivyko?
Sveiki, ponia Regina, girdejau parduotuvese labai truksta darbuotoju, tai eikite ten dirbti ir patasydami per diena keleta simtu kg. Vaisiu ir darzoviu, parodysite mums, ikyriems pirkejams, kurie nemato esanciu parduotuveje kainu ir kopustu, kaip reikia buti maloniais, lietuviskai kalbanciais darbuotojais prekybos saleje....manau, kad pati per 11 darbo valandu, liezuvio nepajudintumete! Reikia buti zmogisku zmogum pirmoje eileje, suprasti, kaip sunkiai dirba zmones, ir rasyti zmonems padekas, kad dirba pas mus ir mums, o ne norvegams, anglams ar airiams...Vis dazniau Lietuvoje lietuviai dirbti nenori, o jus dirbancius peikiat...paciai turi buti geda, kad priekabiaujat!Eikite dirbti i parduotuve!
Sveiki.kas vyksta jusu tinklo parduotuveje iki Ramygaloje?jau ne pirma karta randu prekiu su pasibaigusiu galiojimu.siandien t.y 2016.04.08 apie 16 val pirkau sioje parduotuveje medaus torto gabaliuka.galiojimas vakar pasibaiges.pasikvietus kasininke, si net neatsiprase..norejau pirkti cento cinamoniniu bandeliu ant ju ipakavimo net su dviem kasininkem dvejuose ipakavimuose neradom anskriyai galiojimo....paskui norejau pirkti supakuoto pyrago bet velgi paziurejau galiojimo data-vakar baigesi.o prekes sufasuotos 04.03.tada jau kasininke mano rastus du pyrago gabaliukus issinese.o manes kasininke su pasityciojimu uzklause-o jus ka, labai galiojimus ziurit.jum rupi????nu zinot, tokio absurdiskumo kaip pirkeja dar nesu girdejusi.gailiuosi kad nenufotografavau.o kefyras pieno skyriuje su 25 proc nuolaida isvis stovi su pasibaigusiu galiojimu nuo 04.02...zinot labai noreciau kad neskaitytu piekeju durniu vietoje.Ten apsiperka ne vien pusiau aklos bobutes kurios neiziuri prekiu galiojimu.ir kas keisciausia tokius dalykus randu ne pirma karta.tiesiog dabar truko kantrybe.
Labas vakaras, esu labai pasipiktinusi Jūsų reklama, siekiant įtikinti pirkėjus gera daržovių kokybę. Šiandien lankiausi Jūsų parduotuvėje esančioje Vilniaus raj. Galgių k. Akcijinių kekinių pomidorų išvaizda buvo klaiki (prisegu nuotrauką). Jei negalite užtikrinti savo pirkėjams tokios kokybės, kokią reklamuojate, panaudokite marketingą kitais tikslais. Ačiū už supratingumą.
Tomas 2016-03-28 13:33:48
Mieli UAB PALINK atstovai, norėčiau atkreipti jūsų dėmesį kad apsaugos darbuotojas dirbantis ("plikas") iki expres parduotuvėje prie seimo. Priėjęs prie manęs alkoholio skyriuje sakė, kad neva jūsų tiekiamas alkoholis yra prastos kokybės geriau jo nepirkti nes neva labai neskanus. Siūlyčiau atkreipti į tai dėmesį, toks darbuotojas tik atbaido pirkėjus.
Jūsų pirkėjas Tomas.
Labai geras darbuotojas ir davė jums suprasti, kad per daug įjunkote į alkoholį. Padėkoti jam reiktų, bet ne skųsti.
Jūsų pirkėjas Tomas.
Sveiki, norėjau paklaust ar jūs rūpinatės savo pastatų būkle? Nes ant Alytuje esančios IKI Vidzgiris parduotuvės Jaunimo g. 24 kažkas pastoviai barška jau antra diena. Jausmas, kad gyventum prie geležinkelio pervažos. Praėjau pro jūsų pastatą, iš jo sklinda garsas.

Apsipirkau jūsų parduotuvėje Klaipėdoje taikos prospektas 28. Labai sunku surasti tinkamą naudoti buitinį darbo įrankį. Kalbu būtent apie česnakų spaudyklę gamintojas "Fackelman", kaina 4, 34 euro. Įdėjau pabandymui išspausti vieną šviežiai nuluptą česnako skiltelę ir nulūžo rankena. Norėčiau, kad nepardavinėtumėte nekokybiškų ir nepatikrintų įrankių.

Gytautas Rimkus
Prisegtas dokumentas:
Vakar buvau IKI Topolis Sukilėlių pr. 84 Kaunas, dar tokios nesamones nebuvo mano gyvenime. Cigareciu skyriuje pirkau 2 pakelius cigareciu reikejo moket 5:10 padaviau pardavejai 6:10 (po 1 eura neturejau tai padaviau 10 centu, kad poniai butu lengviau atnest), laukiu grazos, o ji man ko cia lauki, sakau grazos - o ta kad pradejo saukt ant manes - dar gerai parasiau SAUKT geriau reik Rasyt KLYKT is visos kakarines, net zmones atsisuko "KOKIOS DAR GRAZOS DAVEI 1e 2e 2e ir 10 c - skaiciuojam kasa jei nori) jo del 1 e imsiu skaiciuot as 2 val kasa :), suprantu kad kasininkes darbas sunkus- daug valandu - visko buna apsiskaiciuoja pasivaidena - bet taip klykt ant zmogaus tai nezinau...Buvau su mazu vaiku tai tas ciut verkt nepradejo - sako teta pikta. Galvoju jai nevieta dirbt kasoi - o tik pagalbines patalpas tvarkyt kur zmoniu ner...
Labas vakaras. Likau labai nepatenkinta kasininkes Mazintaites aptarnavimu. Iki randasi Vilniuje Dzuku g. Priejus prie kasos nebuvo pasakyta, , Labas vakaras", kasininke praskanavus prekes tik piktai mete jas i sona, kai atejo laikas moketi neisvardijo sumos, paprasius nurodyti suma tylejo, visus kitus IKI pirkejus, kurie buvo eileje aptarnavo lygiai taip paciai piktai kaip ir mane. Zmones liko nepatenkinti.
Prisegtas dokumentas:
Vilniuje ukmerges gatveje daug maz nusipirkome KEKAVOS vistieno... skonis lyg vista butu pries metus paskersta... kieta, skonis ir smarve ja sildant... deka to teko ismesti visa patiekala
noriu pranesti apie kasininke Ruta Glatkauskiene kuri dirba kasininke sedi kasoj pastovei dvelkia smarve visa smirdanti nesiprausianti snapso kvapas suplysus sudriskus nemalonu net eit i parduotuve reiketu susimastyti valdziai ce viskas yra vilkaviskyje, , aciu
Kaina 10 centų brangesnės, o taromatai nepriima, nes nėra lipdukų (a*******i)
DAniele 2016-02-23 23:22:46
Sveiki.Vasario 22d, uzejau i kovo 11 g-veje 22, esanti info skyriu, kuris priklauso jusu tinklui.Turejau sena maiseli, kuris buvo suplyses.Darbuotojos paklausiau, ar keicia tokius maiselius, pasake, kad ne.Tuomet pasakiau, ismeskite, prasau, o ji man-pati issimesk.sakau- nesupratau ir kur ji man cia mesti.Is kur atsinesei, ten ir issimesk, -isgirdau atsakyma.Iki tiek nusiritote, kad net mandagiu pardaveju nerandate.Neturiu jokio noro daugiau cia uzsukti.
Pazvelkim is kitos puses. Tarkim, nueinu as i utenos trikotazo parduotuve ir nusinesu nudevetus utenos trikotazo marskinelius, paklausiu pardavejos, gal keiciat? Isgirdusi neigiama atsakyma, pareikalauju, kad pardaveja ismestu mano nudeveta slamsta.... Manau jog ne pardaveja buvo nemandagi, tai jus demonstratyviai pazeminot moteri su savo siukslem. Kas toliau? Gal greit ir batus teks klientams valyt?