Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
07 14 - 20 poilsiaujant, lankėmės prekybos centre Šventojoje..Buvo skelbiama akcija sausiems pusričiams ir dribsniams, bet perkant avižinius dribsnius akcijos netaikė ir administracijos atstovė pareiškė kad tai košė, ne dribsniai. Ant pakelio aiškiai parašyta avižiniai dribsniai (NORDIC gamybos.) Susišnekėti nepavyko.
Ta pačia savaite apie 21 50 val. pardavėjo šūktelėjo kad su alkoholiu eitu be eilės, nekreipiant dėmesio kad stovim su mažamečiais vaikais.
Išvadas darykitės patys.
Laba diena noreciau suzinoti kodel darbotojams iki (cento) parduotuves- nedoda 5% nolaida, kaip priklauso? visos dokumentai yra issiustos i bugalterija. Vilnius mestas.
08, 05 pirkau senoliu piena, galiojimo data iki 08, 06, visiskai netinkamas naudoti, smirdantis, pasitikrinkit prasau laikymo salygas
parduotuve Jukneviciaus 84 Marijampole
Laba diena UAB PALINK VIRSINI NKUI
Norejome pasiteirauti, kodel Kaune Jusu prekybos IKI parduotuvese, netikrinami banknotai???
Pasiteiravus pas parduotuviu vadovus, buvo gautas atsakymas, kad tikrinimo aparatai yra sugede.siuo metu yra remontuojami, o be to greitai gendantys.Laukiame nuo pavasario, kada prades veikti.
Visoje Europoje, zemesnio lygio parduotuvese yra tikrinami, banknotai.
Mes vertiname IKi prekybos tinklus, daugeli metu apsimerkame tik Jusu, parduotuvese, ir noretume toliau draugauti.
Pageidauciau atsakymo
Aciu pagarbiai Regina Staliuniene
musu iki klaipedoje laukininku g.visi labai malonus ir kasininkaai ir mesos skyriuje, keista kazkaip, bet malonu kad maloniai elgiasi, karta imuse kasoje 19.99 uz burnos skysti nusuko 5lt tai atidave ir atsiprase informacijos skyriuje, bet siaip iki mazai akciju daro, ir viskas brangoka pas mus gaila : (einu dazniau i maxima
iki labai brangu, tik nesenai atradau kad rimi yra pigiau nei iki, tai nedvejodama renkuosi rimi parduotuves
mane vilma klimaviciute graziai aptarnauja ir ji labai gera kasininke
norejau pasiteirauti, kodel Kaisiadoriu IKI nera nesciuju kasos kadangi, turejau prastovet ilgiausia eile ir niekas nesiteike praleisti o gimdyti iki termino tik 10 dienu supratimo visai nera.
Sunkiausias darbas tenka IKI prekybos tinkle kasininkems.Kada pirkejas atsinesa prekes ir jas pradeda skanuoti, ir tada prasideda del kazkokios tai prekes neaiskumas-arba kaina netokia, arba neteisingai pritaikytaakcija, ar isvis tos prekes nerasta.Na tada irprasideda kasininkes kryziaus keliai.Gerai jei pirkejas tai
supranta, kad cia ne jos klaida, bet dauguma iskart pradeda ta kasininke kolioti, vadinti vagilka, varna ir kitaip, riebiau.Gerai ir jei nera eiles, bet buna kad eile didziule, o ji palikusi kasa laksto po parduotuve aiskinasi del iskilusios prie priezasties.Tokiu atveju norisi paklausti UAB"Palink"vadovu, parduotuviu vadovu, pamainos virsininku, -kur jus ziurit?ka veikia parduotuves administracija?ka veikia sk.vedejos?kodel ta kasininke turi atsakyti uz visa parduotuves netvarka?Ir dar, as daznai apsiperku siame tinkle, irlabai keista, kad vienose parduotuvese kasisinkes buna tvarkingos-naguciai palakuoti, veideliai paryskinti, plaukuciai tvarkingai susukuoti.Taciau kitur, net nemalonu prie tos kasos ir eiti-sedi susivelusi, panagem juodom, rubai nelyginti, suglamzyti.Kasininke tai parduotuves veidas.Nezinau kaip kiti, bet as renkuosi kasininke pagal isvaizda, nes tokia kasisninke visada maloniai aptarnaus.Linkiu sekmes ir dideles kantrybes kasininkems.

Su pagarba OOO
Atsiprašau pardavėjos vardas Judita Š.
Laba diena vakar 2014-07-27, , IKI'' parduotuvėje Kovo11-osios g. 22, Kaunas, pardavėja Janina Š. mus aptarnaudama buvo ne tik nemaloni, bet ir šaukė ant musų. Aš nežinau ar prekybos centro vadovybė leidžia savo darbuotojies taip nemalonei elgtis, bet aš savo ruožtu noriu pasakyti, kad taip elgtis ji tikrai neturėjo jokio pagrindo. Man tikrai nesmagu, nes ši parduotuvė buvo mano mėgstamiausia, bet nuo šiol aš tikrai stengsiuosi joje nebesilankysiu ir tą patarsiu ir savo draugams, bei pažįstamiems. Geros dienos.
Priedus mueme visiems kadangi kitame skyriuje kokybe rado nesąmonių ir taip jau kelintas mėnuo, o pas mane 100% skyriuje, tai ko aš kalta kad kiti šūdą mala.trūksta ir mano kantrybe, daugiau nesistengiu nes nėra prasmės, priedo vistiek nebus.
Sveiki, labai keista kai tokioje parduotuvėje kaip IKI (Link Molėtų) nėra markiratoriaus ir žirklių! Kasininkai pastoviai iš greta esančių parduotuvių eina jų skolintis, nejau negalit išskirti tokių dalykų??????
Gal jau nepardavinekit surugusio kefyro. nes jau atsibodo. cia taikau telsiu iki.
Laba diena UAB PALINKO virsininkai. norejau paprasyt ir pasakyt baikit isnaudoti zmones nes pavyzdziui dirbu mesos skyriuje pardaveja dirbu nuo pirmad iki sestadienio 1 laisva sekmadieni turiu be poilsio taip vargstama puse metu. per menesi iseina 4 laisvos neitiketina kad bent tiek duodat. Manau alga gali buti ir tas 1000 bet iseiginiu galetu but daugiau. Galetu padaryti normalu grafika kelias dirbi kelios laisva manau zymiai mieliau zmones dirbtu sioje vietoje nes pries man ateinant cia keitesi kas menesi ar 2 nes nepatemdavo grafiko tokio kvailo. Neisnaudokit zmoniu su 1000 lt ir be laisvu. Malonekit bent viena ar kita geriau padaryt. Beje pardaveja tesu viena tam mesos skyriuj manau jei dar 1 zmogu pasamdytu nieko blogo nenutiktu kai yra tokios apyvartos tokia imone. Labai dekoju jei kas nors sureguos.
kaune BALTIJOS g.59 iki parduotuve man visada patiko, is darbo pakeliui i namus.Siandien mano gimtad, bet torto negavau, liudna.Ne todel, kad nera, o todel, kad nesulaukiau pardavejos.10 val.pertauka?praeinancios paneleles su uniforma paklausiau ar dirba cia kas nors, tai ta ikiso nosi i kamurke, islindo ir sako tuoj ateis.Atsibodo stoveti kaip ismaldos prasanciai, apejau dar tris skyrius, bet ten niekas neatejo.Prie kasu taip pat dirba nemandagios, nesuprasi is kur istrauktos.Dar raso ant cekio aciu, kad pirkote, aciu, kad aptarnavote.
Laba diena. Noreciau pasakyti apie vilkaviskio iki cento parduotuve, kuri esa kestucio gatve. Niekam nepatarciau ten dirbti vadove, nemaloni isidarbinau vos kelios dienos niekada nebuvau prie kasos dirbusi apsimokinau ir paradejau dirbti, jei netinka kaip dirbi tai per letai zmoniu pilna o viena dirbi prie kasos kitu pardaveju neina pasikviesti ateiti prie kitos kasos. ir jei netinka kad letai aptarnauji zmones, matyt jei gerai kad geriau klaidu padarytai negu aptarnautai be klaidu. ateini darba nuo 7 net i toleta neina iseiti, buni be pusryciu eini pietauti kokia tik 5val ir tai kokia 10min isnaudoja zmogu be sazines..NIEKAD I TOKIA PARDUOTUVE NEICIAU DAUGIAU DIRBTI.... O TIE KURIE NORI TOJ PARDUOTUVEJ DIRBTI IR KENTETI UZGAULAS PARSAU...
Esu IKI kortelės savininkas nuo jos atsiradimo. Visada naudojausi galimybe papildyti kortelę grynais pinigais arba atliekant lėšų pervedimą per banką. Tai man suteikdavo galimybę apsiprekinti IKI parduotuvių tinkle nesinaudojant grynaisiais pinigais. Tačiau IKI kortelės papildymo galimybę per SEB banko sistemą jau senokai panaikino. Tekdavo IKI kortelę papildyti grynus pinigus įmokant kasoje. Tačiau, šiandien IKI parduotuvėje Vilniuje Lukšio g. 34 buvau nemaloniai nustebintas, kad ir grynaisiais pinigais kortelės papildymui įvedė apribojimus tik iki 100 litų. Teko gaišti laiką ir 4 kartus įforminti kortelės papildymą kasoje Nr.4 po 100 litų (kvitų Nr.Nr.3273-3276). Ir dar. Visada antradieniais senjorams naudojantis IKI kortele buvo taikomos 10 proc. nuolaidos. Šį kartą šioje parduotuvėje tokia nuolaida nebuvo pritaikyta (Kasos kvito Nr. 3277). Norėtųsi sužinoti:
1. Ar suteiks galimybę papildyti IKI kortelę bankiniais pervedimais (mano atveju per SEB banką)? Jei ne, tai ar ir toliau bus ribojami vienkartiniai papildymai iki 100 litrų?
2. Ar senjorams "antradieninės" 10 proc. nuolaidos atšaukiamos?
Vakar Vilniuje "Minsko ziedo" IKI pirkau dove duso zele, kaina pries akcija 12.99, akcija buvo 40%. Nuejau prie savitarnos kasos, praskanuoju ir matau kaina 13.49 pries akcija. Esu tikras, kad etiketes vitrinose ir cekyje skiriasi ne per "klaida" Pasiteisina toks sukciavimas? Juk dauguma tokiu dalyku net nepastebi. Vakar taip IKI "uzdirbo" beveik 1LT is manes, o kiek tukstanciu zmoniu apsilanko joje per viena para.. Nesvarbu man tas 1lt, bet jusu tinklo parduotuviu vengsiu.
Panevėžyje, centrinėje IKI parduotuvėje, atsiskaitant Bitučių kasose, dažnai aparatai neužskaito įmestų metalinių monetų..
Vienas iš atvejų: mokėti reikia tam tikrą sumą litų ir 97 centus, įmetu 50 ct monetą ir dvi po 20 ct, bet kasa rodo, kad įmesta tik 40 ct. Pasikvietus pardavėją, ji dėl vaizdo atidaro aparato viršų, parodo, kad nėra užstrigusių centų ir aiškina, kad aš įmečiau tik tiek centų, kiek aparatas rodo. Lyg aš nežinočiau, kiek ir kokių monetų įmečiau. Mamai taip kartą nusuko 1 lt. O kiek dar pažįstamų įmeta baltais centais ir rašo, kad neįmesta...tik dėl baltų centų niekas nesismulkina.
Čia gal naujas IKI būdas uždarbiauti? Juk inkasavus aparatą, matosi, kad pinigų daugiau, nei nuskenuota prekių, O gal šitaip bandoma susirinkti pinigus už tas prekes, kurias klientai pavogė? Bet kokiu atveju, taip neturėtų būti.. Tik, spėju, IKI valdžiai nelabai tai įdomu..
Išvada: jeigu dar kartą man taip nutiks, nebežadu mesti papildomai monetų, kol aparatas susigalvos parodyti, jog viskas apmokėta...