Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Šiandien Vilniuje Viršuliškių 40 nusipirkau Krekenavos agrofirmos pagamintą šašlyko pusfabrikatį." Bajorų marinuotas kiaulienos sprandinės šašlykas" Galiojimo laikas-iki 05, 06, 2017. Kadangi norėjau pagaminti pietus šiandien, o laikas galiojimo dar gana tolimas, tai ir susigundžiau. Deja, dar tokio gaminio neteko ragauti. Atidarius sandarią dėžutę radau kažkokią tystančią masę, o mėsa net sunkiai laikėsi ant iešmų. Išdrįsau kepti, tačiau gauto taip vadinamo šašlyko valgyti nebuvo galima-mėsos skonio jokio. o gautas turinys tąsus ir nevalgomas. Kadangi galiojimo laikas dar nesibaigia, derėtų šį gaminį išimti iš vitrinos, o aš pageidaučiau grąžinti už šį daiktą išleistus 4, 28Eu. Čekį turiu
Ne pirma karta susiduriu su bloga maisto kokybe IKI Bendoreliai parduotuveje. Pastebejau, kad tai aktualiausia yra akcijinems prekems: pjaustyta mesyte ipakavime su 5 dienomis pasibaigiusiu galiojimu, akcijiniai slyviniai pomidorai su pelesiais viduje. Kaip suprantu yra darbuotoju trukumas. Darykite prasau isvadas! Tiesiog truksta kantrybe!
Jau kelintą kartą pastebiu, kad Raudondvario iki pardavinejamos prekės su pasibaigusiu galiojimo laiku. Šiandien nusipirkau salotų maišelį, kurių galiojimas pasibaigęs jau dvi dienas!
Paskelbe akcija arbuzams, o siandien apvaziavus 3 vilniaus antakalnio raj. parduotuves ne vieno nera! Apgavyste. Ir dar vakar buvau staneviciaus g. Buvo nurodyta akcijine kaina saldytoms darzovems, kasoje tos akcijos nebuvo... pastovus a*******i
Sveiki. Didlaukio g. 80A parduotuvėje buvo likusios 8 minutės iki užsidarymo. Skyriuje tusčia, viena pardavėja šone irintingai tvarkosi. Perku sumuštinį ir norėjau paprašyti, kad truputį greitai jį pašildytų. Skambinu skambučiu jau antrą kartą, pardavėja prabėgdama skyriuje ir net neleidus ištarti man žodžio: Nieko aš tau nešildysiu, pažėk kada atėjai..
Laba diena, vakar lankėmės Merkinės Iki parduotuveje, aptarnavo labai nemaloniai, pardavėja buvo pikta suirzusi, nuskanavus iki kortele tiesiog ją kaip pažėrė reikėjo ją gaudyti, o grąžą kaip atskaičiavo labai smulkiai taip pat pažėrė ant prekystalio kad sena moteris niekaip negalėjo susirinkti, aš stovėjau šalia todėl teko padėti senai močiutei susirinkti grąžą. Nepadekojo nulydejo piktu žvilgsniu. Ar aptarnaujant senus pirkėjus negalioja klientų aptarnavimo standartas? Ant čekio matosi pavardė Makackienė, laikas 10.42.
Atvaziavau i zaliji tilta ir norejau nueiti nusipirkti gerti
Nuejau i iki prie zaliojo nes dar iki uzdarimo buvo likusios 7 min ir ji buvo uzdaryta kur matyta
Sveiki. Šiandien IKI parduotuvėje, Gargžduose pirkau apie 900g sprandinės. Gryžus namo ir atidarius maišelį labai nusivyliau, mėsa limpanti, su keistu kvapu. Laukiuosi 8-tą mėnesį, ir tikrai nerizikuosiu valgydama tokią mėsą. Gaila kad parvažiavus namo 8 kilometrus, randi tokią mėsą.
Sveiki! Gyvenu netoli stoties Vilniuje ir dažnai tenka lankytis IKI parduotuvei Sodų g.22! Viskas gerai, produktai kokybiški, kasininkes nuostabios! Dirba greitai i maloniai (turiu viena numilietine bet gaila vardo neatsimenu) tai tikras kasos angelas! Kai ja pamatu begu pas ja i kasa nes aptarnauja kažkokiu neimanomu greičiu! Bet jau žalios mėsos skyrius tai atsiprašau!!! Bet atsiprašau ne dėl mėsos o dėl pardaveju to skyriaus! Labai ne malonios, įžulios! Prikviest kad ateitu tiesiog neimanoma! Konfliktai kyla beveik kiekviena karta ten nuejus! Pvz: klausiu koki jautienos gabaliuka paimt kad tiktu troškinimui? Atsakymas buvo trumpas: nežinau, negaminu ir išvis aš jos nemėgstu
Nina 2017-05-23 20:01:43
Mane siandien (2017.05.23 d. 07.55.14 val. parduotuve IKI MADA) izeide savitarnos kasos darbuotoja.
Norejau nusipirkti arbuzo (kaina 1kg pagal akcija -0.59 euru, vietoje kainos 1.59 euru), bet terminale negalejau parinkti is saraso arbuza.
Priejo kasos darbuotoja ir to padare, sakant kad cia yra 50 % nuolaida, nors as vis aiskinau jai kad nuolaida pagal kaina turi buti daugiau negu 50% ir man reikia moketi tik apie 1/3 tos kainos, kuria buvo uzrasyta pirmoje eiluteje be akcijos (2.550 kg - 4.05 euru).
To irodyti nepaviko, todel atsisakiau nuo arbuzo ir isgirdau kad " Daug prekiu imate, o paskui galvojate, kad kaina viso arbuzo 0.59 euru". Nors as ir pensininke, bet zmogus ir noriu iseiti su preke ir apmoketi ta preke, bet pagal ta kaina kuria uzrasyta ant kainyno.
Jūs teisi. Jūsų arbūzo kaina turėjo būti ~1.25euro (čia už 2.55kg). Dar dabar "iki" svetainėje ši akcija matosi.
Sveii.kada pagaliau bus tvarka IKI parduotuveje Vilniuje Kapsu 22 ?Siandien 2017-05-17, 8 minutes stovejom prie kasos laukem nors vienos kasininkes, kasininke SKLIUT buvo isiejusi parukyt, o kasininke Laboit isejo nepatenkinta ir meto prekes, pastoviai kazko nepatenkinta, darzoviu skyriuje bardakas supuve svogunai ir bulves.
Laba diena, rasau norėdama pasiskūsti ne tik jūsu parduotuvėje dirbančia pardavėja tačiau ir nesažiningumu pačio jūsu prekybos centro. Vakar 21:16 buvau iki prekybos centre kuris yra V. Kudirkos g. 14A mane aptarnavo kasininkė FREJETIENĖ. Pirkau "Elvital total repair ext" lentynose, kur sudėta kaina buvo su akcija 88euro centai, pasiemiau du, tai automatiskai turejo gautis uz du 1, 76e taciau man imuso 2, 04, kai paprasiau paaiskinti tai ji man rode, kad jau akcija pritaikyta, bet as jai bandziau irodyti, kad kaina tai parasyta visai kitokia, tada ji mane apsauke, kad akcija gi iki 21d. Galioja, nors vakar buvo tik geguzes 15d. jai nesugebėjus man papraščiausiai paaiškinti, kodėl kainos skiriasi ir kodėl man reikėjo sumokėti daugiau, nei nurodyta lentynoje ji tiesiog mete mano čeki ir nusisuko liepusi kreiptis i vyr.kasininke tačiau jos tuo metu jau nebebuvo. Labai tikiuosi, kad pagaliau atkreipsite dėmesi į vartotoju skundus ir nebebandysite apgaudinėti žmoniu visais įmanomais būdais.
Laba diena, parduotuvė "IKI", Savanorių pr. 111, Kaunas. Su vyru dažnai apsiperkame šitoje iki parduotuvėje ir kadangi vyras rūko prie to pačio perkame ir cigaretes, kurias galima įsigyti ir paprastoje kasoje (ne tik informacijos kasoje). Bet visada gaunasi taip, kad paprašius cigarečių atsakymas būna "neturiu", "neturiu raktu", "vakar buvo inventorizacija" ir pan. Atstovėję vieną ilgą eilę ir išgirdus tokį atsakymą, tikrai pasidaro pikta, kai vėl reikia eiti į "informacija" ir laukti kol tave aptarnaus (nes informacinės pardavėja dirba ir pirmoje kasoje) dėl cigarečių. O vakar išvis šokiravo pardavėjos ignoravimas kad "ale" ji net negirdi ką sakome. Aš suprantu, kad toks darbas yra sunkus, bet jei dirbi tokį darbą (nes esu pati dirbusi), tai Tavo darbo vieta turi būti pilnai paruošta. Tai va...Dėkui, kad išklausėt ir tikiuosi, kad padarysit kažkokias išvadas. :)))
Sveiki, dažnai tenka apsipirkti iki parduotuvėje esančioje vokiečių gatvėje ir kainos labai dažnai neatitinka. Dažnai būna nurodyta akcija, bet jos nepritaiko (net ir su kortele). Suprasčiau, kad tai būtų retai, bet tokie dalykai kartojasi nuolat. Parduotuvė maža, todėl tikrai nėra sunku prižiūrėti visas kainas. Apgaudinėjate klientus. Taip pat dažnai iki parduotuvėse susiduriame su apgaudinėjimu atiduodant grąžą. Nors daugiausia apsipirkinėju kituose prekybos tinkluose, su sukčiavimu susidurti netenka.
Esu neigali, turiu neigalumo pazymejima, pasibaige korteles IKI galiojimo laikas ir jau liga laika negaliu isigyti kitos, idomu kodel pardavejos neturi tokiu korteliu keitimui ir kodel ilga laika buvusi IKI tinklu lankytoja nebegaliu gauti nuolaidu prekems.Gyvenu Klaipedoje, prasiau korteles ir vienoje ir kitoje pasruotuvese, niekas neturi ir niekas nezino kada ir kas tures, kokios cia problemos prasidejo?
Šiandiena 2017.05.09 8:30val. Žirmūnų g. 2 "IKI-Minskas" parduotuvėje nusipirkau duonelę su špinatais, kurioje radau ir plastmasės likučių viduje (nulaužtos detalės). Nuvylėte savo kokybę ir daugiau nebepirksiu jūsų ruoštų gaminių.
Laba, ačiū už nuostabaus skonio pyragą su vyšniomis ir Maskarponės tortą. Motinos diena buvo nuostabi.
Sveiki, pasakyti, del Iki cento parduotuvės Palangoje personalo. Esu pasibaisėjus, gyvenu arti todėl dažnai einu į iki cento parduotuve apsipirkt, bet nusipirkt šviežios mėsos neįmanoma, šiandien, 2017.05.03 16:30 atėjau į parduotuve, norėjau šviežios mėsos, 15 min nėjo su skambučiu prisikviesti pardavėjos, o skambučiu buvo gal 10 kartu, viena moteris net priėjus prie manęs sakė, kad čia problema su mėsa, viena kasininkė tebuvo kasoje, daugiau darbuotoju nebuvo, na atsiprašau, deja, aplenksiu šia parduotuve ir kitiems neberekomenduosiu. Nes atsibodo laukt aptarnaujančio personalo..
UAB "Žalčio žiedas"
2017-05-03 12:13:10 IP 88.119.143.63
Jums rašo Zippo Lietuva. Turime bėdą. UAB "Žalčio Žiedas" pametę Jūsų PVM sąskaitas faktūras, gal galite padėti, atsiųsti nuskanuotas.
Ačiū
Dana Venckuvienė
Projektų vadovė
Ar cia viskas gerai? Manau Kaune, topolio iki neapsidirba, arba normaliai dirbti neleidzia regionas.... Ir siaip turi bendravimo sutrikimu.....
Nežinau, ar tai normalu, ar tai dėl akcijos, bet lyg ir etiketėje nebuvo nurodyta "įvairiu rūšiu dešrelės". Atidumo.
ukininkas Saulius Marinas
2017-04-25 19:43:44 IP 84.46.230.157
Sveiki, snd, 25.04.2017, pirkau maisto prekes, kurioms ant pakuociu buvo uzrasyta 50% nuolaida.mineta nuolaida buvo mazesne siom prekem: vytinta labanoro desra, kurios vartojimo laikas iki 27.04.2017 ir dviem sumustiniams, , Panini" su vistiena, kuriu vartojimo laikas iki 26.04.2017.
Kodel ant pakuociu rasoma 50% pigiau, o cekyje tokia nuolaida netaikoma, kai galiojimo laikas yra ant ribos.
Pridedu foto ir mokejimo ceki
Labas vakaras. Esu IKI darbuotoja, ir žinau kaip reikia elgtis su pirkėjais. Šiandien Naujosios Vilnios, Vilniuje, Parko 2 parduotuvėje, aptarnavęs kasininkas (vienintėlis dirbantis vyras kasininkas toje parduotuvėje, vardo kortelės nebuvo) ne tai kad nesiskaitė su pirkėju, bet ir neatliko pareigų.
Atėjau 21:40, puikiai suprantu, kad kiekvenas nori jau namo, tačiau tokio poelgio nesitikėjau. Ne tai, kad numetė praskanavęs prekes, tačiau ir paėmes IKI kortelę (kurią pati "įbrukau" į rankas, nes net jos nepaprašė) pasakė "ji nepersibraukia, o ranka aš nesiruošiu vesti". Vėliau, pasityčiodamas iš manęs, leptelėjo apsauginiui, kad gązdinu jį (tik pasakiau, kad elgtųsi pagarbiau). Galų gale neįvedęs ranka kortelės kodo, atidavė ir pasakė kad neįvedinės dar kartą.
Nerašyčiau skundo, jei pati nedirbčiau šioje srityje. Gaila, kad tokį kasininko nemandagumą ir nepagarbą kenčiu ne aš viena, o darbuotojas yra laikomas tik dėl darbuotojų trūkumo. Gero vakaro :)
Jasinskio IKI pardavėjos, kaip raganos. Tik kelios pardavėjos yra malonios. Tiks jausmas, kad jas ten per prievartą suvarė ir liepė dirbt. Gal ten kokia liga paplitus, nes anksčiau tikrai daugiau malonesnių pardavėjų buvo, dabar net baisu, ko nors paklausti. Šiandien kasoj atsiskaitinėjau už karštas bandeles, tai p.Vorniukienė buvo laaabai nepatenkinta, kad teko pakelti subinę ir paieškoti kodo, nes neva "už šituos produktus galima atsiskaityti tik informacijoj" ir paskui dar ilgai ir garsiai aptarinėjo su kita kasininke mano prašymą. Jeigu iš tikrųjų už karštas bandeles galima atsiskaityti tik informacijoj, tai informuokite apie tai pirkėjus, bet iki šiol aš visuomet atsiskaitinėdavau kasoj ir nebuvo jokių problemų, nes po tokių "malonių" situacijų, aš vis rečiau noriu užsukti į šitą parduotuvę
Lankiausi jūsų tinklo Vilniuje Šeškinės parduotuvėje. Akį rėžė užrašas žuvies skyriuje ant prekystalio esančiame segtuve, kuriame trys žodžiai ir trys klaidos.Pardavėjai pakomentavau situaciją. Apsilankiau po 1, 5 mėnesio. niekas nepasikeitė. Graudu, kad dirba tokie beraščiai. Siūlau jūsų darbuotojams kitais metais sudalyvauti vyksiančiame nacionalinaime diktante.
Uzupio IKI pirkau bandele-pica is peciaus. Isidejau i maiseli, nusipirkau ir isejau. Pakeliui galvoju suvalgysiu, issipakuoju, o gi ten pelesiai pelesiai... Grizau i ta pacia parde ir rodau paradawejai, sakau noriu grazint ir pakvieskite vadova. Kol sulaukiau vadowes, ji visai neskubejo. Sakau jai kas per fignia pelesines bandeles? Po ilgo tusciazodZiavimo ji man pasiule sokolada, sakau nereikia man sokolada. Tuomet ji sako " tai va gal sita brangu sokolada?" sakau nereikia man sokolado. Tuomet pasiule 10 eur dovanu kortele, kuri galioja 9 men. Paemiau, po poros men galvoju panaudosiu ta kortele, o gi ji tuscia. Sakau pardavejai kad ji nenaudota, o ji mane tikina kad ji tuscia... Tai va, geriau jau buciau paemus "brangu sokolada" :D
Kita dalykas, niekada niekada iki pardavejos neprimena apie nuolaidu kortele, akcijos praktiskai visos su kortele, nu klientai nevisada paduoda jas, butu gerai ismokinti pardawejas sakyti " laba diena, ar turite IKI kortele"
Grigiskiu IKIje yra tik dvi mandagios pardawejos Lilija ir Rima, visos kitos nusivylusios IKI pardawejos, piktos, nemalonios, pasimetusios ir labai mielai veliasi i gincus su klientais
Sveiki, "laimingas", kad pasveikinote su gimtadieniu ir "dovanota" nuolaida 10 %. Prisirinkęs krepšį produktų tikėdamas kad gausiu tą 10%, o vietoj to ganu špygą. Pateikus nuolaidų kortelę ir nuolaidų čekį pardavėja paaiškino kad dabar negali suteikti nuolaidos nes čekį pateikti reikia prieš apsiperkant ir kad aš nemoku perskaityti čekio naudojimo instrukcijos. Parduotuvė Durpių 40, Pagiriai, Vilniaus raj. Kasininkė Mardusevičiūtė.
Gerbiami UAB Palink vadovai. Jei norite pirkėjui padaryti malonią staigmeną ir jei taip svarbu kada pateikti tokius čekius tai parašykite normalias instrukcijas, o dabar aš tikiuosiu kad išpildysite savo pažadą duoti žadėtą nuolaidą. Čekio nr 88/372085 #0001 2017-04-21 10:28:39. Gali būti kad čekio numeris ne tas, nes jų čia keletas, bet manau jei norėsite surasite. Būtų gerai kad kasinikė atsiprašytų. Pagarbiai, Jonas Burokas. Lauksiu teigiamo atsakymo.
Sveiki. Vilkaviškyje naujoje iki parduotuvėje Vytauto g, dirba mėsos skyriuje Rūta Glatkauskienė, dėl kurios aš negaliu net eiti nusipirkti mėsos, nes tiesiog britku, su vyrais duodasi per naktį geria nesiprausia nuo stalo kyla ir eina y darbą, nesenei gryžus sėdėjo už paras ir kaip tokia darbuotoja dar gali dirbti prie maisto??? Kažkoks apsurdas...
Iki Naujoji- Vilnia Parko g. 34 labai gera ir gana tvarkinga parduotuve, bet viena pardaveja (Viktorija P.) su labai auksta savimone gadina visa nuomone apie parduotuve. Nenori bendrauti ir padeti pirkejams, o jeigu ir atsako tai labai siurksciai, pakilniai pridedama, yra vyr.kasininke.
Kelinta karta ateinu I iki parduotuve sauletekio al.43 apie 21.00val., ir prie tortu ir prie zuvies skyriu niekada nera darbuotojo kuris aptarnautu, po darbo uzsuku pirago ar salotu tenka laukti pakankamai ilgai, arba prasyti sales darbuotoju kad surastu zmogu kuris aptarnauja, deja dazniausiai sales darbuotojas nesuranda skyriaus darbuotojo.
kliente 2017-04-14 19:19:10
Iki parduotuvėKaune Medvegalio g..Ten, kas nors prižiūri tvarką?? Ten užeinu, tik jei ko pritrūko, bet ir tai sugadina nuotaiką. Pastoviai nesužiūrėtos akcijos, ir nebe pirmą kartą. Atsinešus akcijinę prekę, dar pačiam reikia jaustis kaltu, nes pardavėjos, pačios nepatenkintos, nes pasakai, kad turėtų būti akcija. Šiandiena pagaliau man trūko kantrybė..Visų pirma atėjus i parduotuvę nei vieno mažiausio krepšio prekėms susideti..Dirbo viena kasa, žmonių eilė didžiausia..Nors antroje kasoje buvo kasininke ji neatsidarė. Pralaukus pusvalndį eilėje, antroji kasininke vardu Džiuljeta aptarnavo tikriausiai savo draugę ar pažystamą be eilės, kadangi visi žmonės pagalvojo, kad kasa pagalaiu dirba puolėm bėgti prie jos, bet ji griežtai pasakė, kad nedirba ir pakišo lentelę.Visi žmones buvo pasipiktinę eilės ilgiu ir kasininkes nereagvimu i susidariusią spūstį. Dvi prekes nusipirkau eileje pralaukusi 30min.
Pagal LR įstatymus šventinės dienos turi būti apmokamas dvigubu atlyginimu,

bet IKI darbuotoja pasakė, kad jiems dvigubo atlyginimo nemoka.

Plius per Š. Velykas darbo laikas nėra sutrumpintas, darbuotojai turi dirbti pilnas valandas.

GĖDA IKI VADOVAMS
Pagal LR įstatymus šventinės dienos turi būti apmokamas dvigubu atlyginimu,

bet IKI darbuotoja pasakė, kad jiems dvigubo atlyginimo nemoka.

GĖDA IKI VADOVAMS
Šandien 2017-04-13 IKI parduotuvėje, esančioje Kaune V.Krėvės pr., atėjau sumokėti prie kasos ir neradau nei vieno pardavė-kasininko, laukėm kol ateis.Pagaliau atėjo, sumokėjau, nuėjau pasiimti daiktų iš saugojimo kameros, dėžutė su mano rakto numeriu atrakinta, raktas įkištas į spyną.Tik gerai paieškojus pastėbėjau, kad dar yra neryškus numeris.IKI myli maistą, bet ne pirkėjus.
Šiandien, 2017.04.12, užubalių iki parduotuvėje pirkome tortą. Darbuotoja, dėjusi torta įtikinėjo, kad jam bus pritaikyta nuolaida ir stovėjo ”stovelis”, nurodantis, kad tortams akcija. Taip pat, patarė imti visą, kadangi ilgai galioja. Atėjus į kasą, kasininkė pareiškė, kad tortui akcijos nėra, anot jos, ”gal Jūs ne į tą pažiūrėjote”, nors ne tik mes pažiūrėjom, o ir darbuotoja sakė, kad jam bus nuolaida. Pagalvojom tiek to. Išgirtas, ir ilgai galioja, suvalgysim. Grįžus namo ir atidarius pamatėm, kad galioja jis visai ne ilgai, o tik iki sekančios dienos (04.13) :))). esam pasipiktine, jau ne pirmas kartas kai kažkam turi būti nuolaida, bet nebūna ir niekas nežino dėl ko. Čekio nepasiemėm, kadangi pirkom tik tortą ir dar vieną prekę. Jau pradeda atsibost :)
Iki Tvirtoves Kaune Amzina problema su taromatu kiek be ateisi tiek neveikia ale pilnas darbuotoju atsakymas y klausima kada sutvarkysit Zmogus kuris juos priziuri pietauja kita kart is administracijos atsakymas baigsim tvarkyt reikalus gal tada paziuresim o pati sedi sudrauge net ne darbuotoja plepa 2017 04 09
Norėčiau parašyti skundą, viena jūsų darbuotoja mane įžeidė, atėjau į Molėtu IKI parduotuve VILNIAUS g. 95, MOLĖTAI
Atėjau nusipirkti kopūsta kadangi jis buvo toli, per aukštai uždėtas nepasiekiau nuėjau paprašyti IKI darbuotojos kad man padėtu, bet jinai man atžagariai atsakė `` Ei neužauga pirma užauk `` esu labai nepatenkinta tokiu elgesiu su pirkėju, aš to nepakesiu kad mane įžeidinėtu, ir tai ne pirmas kartas, kad su pirkėju elgiamasi atžagariai, nuėjau pasiskusti, bet man vaikinas atsakė `` nesuprantu dėl ko čia skundžiatės `` girdint apsaugos darbuotojai nesureagavo į mano skundą, prašau ištirti šį ivyki.
Mama parnešė iš Šeškinės iki arbūzą. Sumokėjo apie 7eur, kadangi laukiuosi, paprašiau kad nupirktų arbūzą, nes skysčių reikia vartoti. Perpjovus pusiau, jis buvo supūvęs, bėgo vanduo...Pinigai kaip į balą. Parduotuvės darbuotojai, prašau tikrinkite produktų galiojimo laiką, nes neįmaboma valgyi ir išmesti pinigai į balą, nežinome už ką sumokėjome
Daugiau į iki kojos nekelsiu.
laba diena. jau trecia diena uzsuku i iki parduotuve esancia Zirmunu g. 145, Vilnius 2017 04 04 05 06 dienomis. Prasom atsizvelgti i savo darbuotojus, tiesiog slikstu yra uzeit apsiprekint... kasoje sedi apsikarscius grandinelem didziausiom, ziedai didziausi. kramtoma guma ziaumoja sededama kasoje.. lojalumo korteliu nepraso { laba diena, nei viso gero} nepasakys klijientui, nesvarbu kokio amziaus stoves klijientas... kitas dalikas buvo paprasyta pas kasininke/pardaveja kuri nesege korteles su savo vardu, pakeisti momentinius biletelius, ji man draske akys kad pas juos tokiu nera ir jus jiu nekeiciat, nesvarbu to kad jai pries akys stovi stovas su tokiais pat biletais, ji lupa aiskiai akys ir irodineja kad ju nera, galiausiai as jai irodziau kad jus pabandikit tikrai pakeis, ji patikrino ir as atgavau savo laimetus pinigus, kurie buvo nutrenkti ant pinigu lekstutes ir mesti biletai.... ir galiausiai pardavineja senus vikingo loto biletus kuriu zaidimas viko 2017 04 05, ir sako as galiu juos toliau pardavinet.. tiesiog baisu, parduotuveje nera jokios tvarkos, su savo apranga dirba, baisu..
Pirkau ikiuke prie vasaros estrados jie a*******i yra
2 kartus pirkau cipsus ir nuskanavo didesne kaina nei etiketeje ir kai prasiau pazet ar jie neklysta nuejo nueme etikete ir pasake jau nebere etiketes kazkokie d******
I just had most terrible experience in my whole shopping life in this supermarket. Been offended by of the personnel - NIJOLE. She's been blocking the way with her trolley and I was trying to pass. She's started to shout at me offensive comments when I was passing by. Unbelievable when in the 21 century companies still hiring such a rude and offensive people to represent their business. I will never shop in IKI brand again.
Vilniuje, Žemynos gatvėje esančioje Iki parduotuvėje daržovė ir vaisiai dažnai būna su puviniu, prastos kokybės. Jeigu skelbiama akcija, paskutinis pavyzdys 2017.03.27 blauzdelės 0.99, prekių niekada nebūna arba jas stebuklingai nuperka per 15 min. nuo atidarymo (arba greičiau), o pardavėjos šnabdžda ar pirkėjai jų neklausinėja apie akcijos prekę.Graudžiai juokinga. Kasoje nuolat apskaičiuojami pirkėjai, pati nuolat tikrinu čekį ir dažniausiai ne be reikalo. Kasininkės piktos (suprantu, m kad darbas nelengvas), nemandagios.
Sveiki kada prekyboje Taurages parduotuvese pasirodys valio visu skoniai jogurtai ne tik bananinis ananasinis ir braskinis (kurio beveik niekada neina rasti)bet ir kitu skoniu kuriu galima isigyti kituose miestuose ačiū.
Klaidinanti reklama Birštone. Prie kasų užrašas, kad perkant tris pakuote skittles saldainiukų jo jo žaisliukas dovanų. O žaisliukų tai neturi. Vaikas liko nusivylęs. Bent jau tada tokią reklamą nuimtumėt.
Esu Labai pasipiktines jūsū parduotuvės darbuotojų darbu Vilnius Jonažoliu g.1 ;2017.03.18 Atėjau į IKI parduotuvė apsipirkti, daržoviu skyriuje kaip visada betvarke-bulves supuvusios, supjaustyyos, kopustai šveži suvytė, akcijines kainos išstatomos praejus keliom dienom nuo akcijos arba lieka po akciju tos pačios kainos.Parduotuvės darbuotojai labai įžūlūs, šeštadieni ir sekmadieni ypač betvarke.Administracijos pasikviesti į salę neįmanoma-neina.Prašau imtis priemoniu padaryti tvarka parduotuvėje.Pirkėjas Andrejus Sapačius
Esu labai pasipiktinusi Tauragėje gedimino g. Iki pardaveja kuri atsisake grazinti man preke. Pasake nera tos kuri grazina prekes. Tai ka viena pardave tegali grazinti prekes?
Rasau apie Raseiniuose Jaunimo g. 4 esancia IKI 1200. Nedidele parduotuve o sitaip aplaidziai ziurima i savo darba. Kita diena tycia uzeisiu pasiziuret svieziu prekiu galiojimo. Pirkau jogurta ir kazkaip net nepagalvojau paziuret i galiojima zinoma trumpiausias galiojimas sudetas prieky. tad paemus 6 vnt gavau 4 skirtingus galiojimus. Is kuriu 2 vnt jau pasibaige.
Sveiki, esu labai pasipiktinusi jusu info centru visose parduotuvese, kam reikalingas info centras jei reikia vistiek atstoveti bendra eina???Snd pries darba uzsukau i Garliavos IKI parduotuve eiles po 5 zmones, atsistojau prie info centro nusipirkti cigareciu.. bet man ju niekas nepardave... pasipiktinusi pardaveja pasake kad stociau i bendra eile nesvarbu kad pirksiu uz lygiai atskaiciuotus pinigus pakeli cigareciu!!!Esu labai pasipiktinusi tokia jusu parduotuviu tvarka.grazios dienos