Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Sveiki, aš dažnai apsiperku parduotuvėje IKI, Žemynos g.2, Vilnius.Norečiau pagirti ir padėkoti parduotuvės dirbančiai kasininkei Ninai.
Visuomet su šypsena ir maloniai aptarnauja., neužmiršta palinkėti geros dienos.Noriu palinkėti Ninai gerų švenčių ir sekmės darbe.
Pirkėjas Žemynos gatvės gyventojas
2015-04-11 00:08:04 IP 78.56.75.34
Atsakyti
Pirkėjas 2015-03-30 16:05:33
Laba diena. Apsipirkinėju Jūsų parduotuvėje, Žemynos g. 2, Vilnius. Šioje parduotuvėje dirba labai nemandagi, grubi, dažnai klystanti atiduodant grąžą ir niekados neatsiprašanti pardavėja Nina. Prašau atkreipti dėmesį į šią kasininkę, nes gali tekti pasirinkti kitą apsipirkimo vietą. Tikiuosi atitinkamos reakcijos. Iš anksto dėkoju.
Nesutinku!
Visada pirkau pas kasininkę Niną, todėl kad ji supranta pagyvenusių žmonių problemas, sugeba paaiškinti ir mandagiai aptarnauti, skiria visą dėmesį tam žmogui kurį aptarnauja. Norėčiau kad tokiu kasininkių būtu daugiau.
Atsakyti
Labas vakaras.Norėjau tik pastebėti ir pasakyti, kad nusivyliau UAB Palink parduotuvės, esančios Kovo 11 g, buvęs Girstupis darbu.Pačios merginos dirba ir stengiasi, priekaištų neturiu, bet taros supirkimo organizavimas yra nulinio lygio:du kartus nešiau priduoti alaus butelius ir abu kartus nesugebėjau.Pirmą kartą atėjau apie 20 val.Sutinku, gal per vėlai.Antrą kartą atėjau jau pusę aštuonių-vėlgi man pasakė, kad terminalas nedirba ir butelių supirkti negali.Iš pamainos viršininkės sužinojau, kad neturi mergaičių dirbti vakare. Problemos sprendimui pasiūlė pirmiausiai ateiti pasiklausti, prieš atnešant tarą... Atsiprašau, bet kitose parduotuvėse to dar neteko girdėti.Tai tiek, dar pasisekė, kad Maxima netoliese, ten problemų nekilo.Gal neprekiaukit alumi stiklinėje taroje ir nebus problemų.Su pagarba Rolandas
Atsakyti
Sveiki, šiandien UAB PALINK V.Krėvės g.13, Kaune pirkau dvi pakuotes lateksinių pirštinių. Užrašas rodė, kad dėžutėje yra 10vnt., bet, parsinešus namo, abiejose pakuotėse radau tik po 9vnt.....

Na ir ką? Ar parduotuvėje prie kasos reikia praplėšt pakuotę ir pasitikrint???
Atsakyti
Diana 2015-01-19 12:46:37
Nusipirkau iki parduotuveje prie exit'o 2 "buk" lakus kurie turi keisti spalva prie temperaturos. Bet pasirodo jie nekeicia, bet ant buteliuko pavaizduota i kuria spalva turetu keistis.
Tai tu rasyk buk atstovams, o tiksliau gamintojams skundus, o ne parduotuvei.... juk pardavejos laku nepilsto...
Atsakyti
As.. 2015-02-13 23:37:21
Ar tikrai visus darbuotojus reikia pakeisti, ir ar visi sukciauja?nepamirskit jog pamainos keiciasi ir nekiekviena diena tiepatys dirba.manau nesmeiskit kitu saziningu zmoniu kurie dirba, nes jeigu kas iseitu is darbo tektu eilese stoveti daug ilgiau ir dar rasyti skundus nes ir taip niekas nenori eitI dirbi I prekybos centrus uz tokia alga...aciuu...
O tai jums atrodo, kad į kasą įmuštus pinigus kasininkė gali taip lengvai pasiimti, "kaip gerais rusu laikais" (deja klystate), juk viskas yra kompiuterizuota, kiekvienas centas atsirades kasoje priklauso parduotuvei. Tokie kainu neatitikimai būna tik klaidos atveju. Tai vadinama žmoniškuoju faktoriumi, arba dar kitaip, kas nedirba tas neklysta. Norėčiau pamatyti visus skundininkus dirbančius kasoje ir viską teisingai be klaidų darančius. Dirbu prekyboje jau 6 metai, bet nesuprantu aš žmonių rusiško mastymo "pardavėjos s*****i" taip kaltinti nepdirbus tokio darbo yra mažų mažiausiai nesąžininga iš jūsų pusės. Šia tema galėčiau ir daugiau papasakoti. Bet deja laiko gaila visiems įrodinėti kur kas ir kaip. Šiaip manau protingi žmonės esat ir patys kada nors susivoksit klydę. Sėmes visoms kasininkėms ir ne tik IKI parduotuvių, o apskritai visoms ir kantrybės su mūsų nesusivokusiais klientais. Duok dievas jiems lengvą žemelę. :)
Atsakyti
Labas.Kodel Draugistes 13 Parduotuvei IKI dirba mazai kasu piko metu galetu daugiau dirbti.
Atsakyti
Laba diena. Apsipirkinėju Jūsų parduotuvėje, Žemynos g. 2, Vilnius. Šioje parduotuvėje dirba labai nemandagi, grubi, dažnai klystanti atiduodant grąžą ir niekados neatsiprašanti pardavėja Nina. Prašau atkreipti dėmesį į šią kasininkę, nes gali tekti pasirinkti kitą apsipirkimo vietą. Tikiuosi atitinkamos reakcijos. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
Sveiki. Noriu išreikšti nusivylima naujaja IKI prie Gerosios Vilties žiedo Vilniuje. Šiaip visus IKI labai mėgstu, ten jaukiau ir skaniau nei kitur. O čia - nekas. Pardavėjos arba pasimetusios arba atžagarios. Viena močiūtė stovėjo prie informacijos, pasakojo kasininkei, kad paliko kortelę kasoj, kad ja nukreipė į informacija, bet ten nieko nėra. O kasininkė prie informacijos jai atšovė, kad pas ja ji kortelės nepaliko. Tai ta senučiukė ir liko stovėti, kol atėjo kasininkė iš tolimesnės kasos ir bandė jai padėti. Apšvietimas kažkoks priblėsęs. Eilė pakliuvo ilga, po to atbėgo dar viena kasininkė. Keista: plotas lyg ir didelis, bet prekių pasirinkimas nelabai koks. Prekių mažai, jos senos. Kažkaip slogu ten.
Atsakyti
Sveiki, tai normalu parduotuvese ta ir pastrevbejau maziau perku parduotuvese kasdieninias prekes tik maista ir tai tik be akcijjos.O gyvenime susiduriau pirma karta su saziningu apgaviku, parduotuve tai parduotuve bet zmogus saziningas apgavikas geriau nereik.Linkiu visiems jo nesutikti.
Atsakyti
Daznai apsipirkineju iki esancioja Marijampoleje Jukneviciaus gatveje. Taciau turbut daugiau to nebedarysiu. Tarp kasu praejimas toks siauras kad su kudikiu vezimelyje neimanoma pravaziuoti, nenumecius krepseliu ar dar kokiu sukrautu dezuciu ir kitokiu smulkmenu. Tai pradeda erzinti. o jai zmogus su invalido vezimeliu isvis jokiu sansu pravaziuoti. Gaila kad parduotuves administracija negalvoja apie savo klientus.
Atsakyti
Sveiki UAb "Palink",
Si ryt apsiprikau IKI, esancia Laisves al prie fontano, Kaune. Labai patrauke kai kuriuos nuolaidos, norejau vaikus pradziuginti, vyra palepinti ir pasidaviau akcijai. Deja prie kasos man ismuse tuos pirkinius be nuoldaidos, argumentuodami kad ta nuolaida buvo iki kovo 8d. Bet idomiai, nuolaidos dar vis puikiojasi parduotuveje. Pasiule grazinti ta permoketa pinigu suma!!! Bet deja ne ant to kliento papuole. As tikejausi saziningos vadybos, nors ir patyriau 1 euro nuostoli bet atsiimti nebenorejau, nes pasidare be galo slykstu pateiktais atsakymais : mes per nakti nedirbam, kad visas nuolaidas nuimtume, nepasitikejimas ir reikejo net paciai pirstu parodyti kad jus teikiat nuolaidas ir beabejo vadybininkes nekomunikabilumas (sprendziu is arogancijos ir nurodymus ka daryti kasininkei), kuri salia stovejo ir irgi tik sake: atiduokite jai ta permoketa skirtuma....vargse kasninke turejo daryti viska!!!
Esu nusivylus, ir labai nebenoriu grizti i ta parduotuve ir atsargiai ziuresiu i teikiamas nuolaidas.
Atsakyti
Pirkėja 2015-03-07 18:30:30
Nors yra toks dalykas kaip IKI ETIKOS KODEKSAS, tik kažkodėl jis yra pamirštas darbuotojų, o gal tiesiog vadovams jį reikėtu pakeisti,
Etikos kodeksas
Kiekvienas mūsų darbuotojas yra susipažinęs su UAB „Palink“ darbuotojų etikos kodeksu, kuriame yra apibrėžti esminiai elgesio reikalavimai darbuotojams, bendraujant tarpusavyje, su pirkėjais, partneriais ir visuomenės grupėmis. Dešimt auksinių elgesio taisyklių:
PAGARBA KOLEGOMS: mes elgiamės pagarbiai. Pasitikime vienas kitu, bendradarbiaujame, palaikome ir padedame. Mes neapkalbinėjame už akių, visas problemas sprendžiame profesionaliai ir atvirai.

SĄŽININGA PARTNERYSTĖ: mes esame sąžiningi ir profesionalūs. Bendraudami su partneriais neapgaudinėjame, nemeluojame ir visuomet siekiame rasti visiems tinkamą sprendimą.

MEILĖ PIRKĖJAMS: mes mylime kiekvieną pirkėją. Nesvarbu, kuriame kompanijos padalinyje dirbame - kiekvienas mūsų veiksmas yra skirtas tam, kad pirkėjai norėtų pas mus sugrįžti kasdien.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ: mes kuriame geresnę rytdieną. Padedame vargstantiems, tausojame aplinką, rūpinamės savo darbuotojais ir pirkėjais.

SĄŽININGAS ELGESYS: mes nesiekiame sau naudos neteisėtais būdais. Partnerius atsirenkame pagal objektyvius kriterijus, dovanas atiduodame paramai ir netoleruojame jokio nesąžiningo elgesio.

SKAIDRI VEIKLA: mes neapgaudinėjame. Mūsų nuolaidos yra tikros, kainos sąžiningos ir pagrįstos, partneriai patikimi, o prekių kokybė nuodugniai patikrinta. Pripažįstame savo klaidas ir nedelsiant jas ištaisome.

ĮSTATYMŲ LAIKYMASIS: mes veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus ir teisės aktus. Sąžiningai mokame mokesčius valstybei, sąžiningai atsiskaitome su darbuotojais ir partneriais.

ATSIRIBOJIMAS NUO POLITIKOS: mes nesiveliame į politines intrigas. Neremiame jokių politinių partijų ar politikų, viešai komentuojame tik tiesiogiai mūsų veiklą liečiančius klausimus.

PASLAPČIŲ SAUGOJIMAS: mes esame atsakingi ir patikimi. Saugome mums patikėtas kompanijos ir mūsų partnerių paslaptis, tiek dirbdami kompanijoje, tiek iš jos išėję.

POZITYVUS POŽIŪRIS: mes mėgstame savo darbą. Visas blogas emocijas paliekame už durų, todėl darbe esame optimistiški, gerai nusiteikę, maloniai bendraujantys ir draugiški.
Darbuotojai zino etikos kodeksa (bent jau as), bet ar kaikurie pirkejai zino ;) ?
Atsakyti
As.. 2015-02-13 23:37:21
Ar tikrai visus darbuotojus reikia pakeisti, ir ar visi sukciauja?nepamirskit jog pamainos keiciasi ir nekiekviena diena tiepatys dirba.manau nesmeiskit kitu saziningu zmoniu kurie dirba, nes jeigu kas iseitu is darbo tektu eilese stoveti daug ilgiau ir dar rasyti skundus nes ir taip niekas nenori eitI dirbi I prekybos centrus uz tokia alga...aciuu...
Nors yra toks dalykas kaip IKI ETIKOS KODEKSAS, tik kažkodėl jis yra pamirštas darbuotojų, o gal tiesiog vadovams jį reikėtu pakeisti,
Etikos kodeksas
Kiekvienas mūsų darbuotojas yra susipažinęs su UAB „Palink“ darbuotojų etikos kodeksu, kuriame yra apibrėžti esminiai elgesio reikalavimai darbuotojams, bendraujant tarpusavyje, su pirkėjais, partneriais ir visuomenės grupėmis. Dešimt auksinių elgesio taisyklių:
PAGARBA KOLEGOMS: mes elgiamės pagarbiai. Pasitikime vienas kitu, bendradarbiaujame, palaikome ir padedame. Mes neapkalbinėjame už akių, visas problemas sprendžiame profesionaliai ir atvirai.

SĄŽININGA PARTNERYSTĖ: mes esame sąžiningi ir profesionalūs. Bendraudami su partneriais neapgaudinėjame, nemeluojame ir visuomet siekiame rasti visiems tinkamą sprendimą.

MEILĖ PIRKĖJAMS: mes mylime kiekvieną pirkėją. Nesvarbu, kuriame kompanijos padalinyje dirbame - kiekvienas mūsų veiksmas yra skirtas tam, kad pirkėjai norėtų pas mus sugrįžti kasdien.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ: mes kuriame geresnę rytdieną. Padedame vargstantiems, tausojame aplinką, rūpinamės savo darbuotojais ir pirkėjais.

SĄŽININGAS ELGESYS: mes nesiekiame sau naudos neteisėtais būdais. Partnerius atsirenkame pagal objektyvius kriterijus, dovanas atiduodame paramai ir netoleruojame jokio nesąžiningo elgesio.

SKAIDRI VEIKLA: mes neapgaudinėjame. Mūsų nuolaidos yra tikros, kainos sąžiningos ir pagrįstos, partneriai patikimi, o prekių kokybė nuodugniai patikrinta. Pripažįstame savo klaidas ir nedelsiant jas ištaisome.

ĮSTATYMŲ LAIKYMASIS: mes veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus ir teisės aktus. Sąžiningai mokame mokesčius valstybei, sąžiningai atsiskaitome su darbuotojais ir partneriais.

ATSIRIBOJIMAS NUO POLITIKOS: mes nesiveliame į politines intrigas. Neremiame jokių politinių partijų ar politikų, viešai komentuojame tik tiesiogiai mūsų veiklą liečiančius klausimus.

PASLAPČIŲ SAUGOJIMAS: mes esame atsakingi ir patikimi. Saugome mums patikėtas kompanijos ir mūsų partnerių paslaptis, tiek dirbdami kompanijoje, tiek iš jos išėję.

POZITYVUS POŽIŪRIS: mes mėgstame savo darbą. Visas blogas emocijas paliekame už durų, todėl darbe esame optimistiški, gerai nusiteikę, maloniai bendraujantys ir draugiški.
Atsakyti
Aldona 2015-02-14 18:32:03
laba diena. Pries kelias minutes apsipirkau jusu parduotuveje, kuri yra Didzioji g 98, Vaisvydava. Mane aptarnavo kasininke Vainauskaite. Kazkodel neramino sumoketa pinigu suma. Aisku, tai mano klaida, kad prie kasos nepasitikrinau pirkiniu cekio. Grizus namo, perziurejau pirkiniu sarasa ir nustebau, kad vietoj pirkto vieno pokelio sviesto, kasininke priskaiciavo 2 pokelius. Tai sudaro 1, 15eur. Mano manymu, tai labai nesazininga. Prasau atkreipti demesi i sios kasini nkes darba.
pirmiausia, pinigus, čekį reikia tikrinti neatsitraukus nuo kasos.jei klaidą pastebėjote namie, tai kaip sako, šaukštai po pietų.kasininkai, taip pat žmonės, jie taip pat klysta.o, kad parėję namie pamatėt klaidą, tai jau jūsų bėda, ir nėra čia ko rašynėti, kad pardavėja šiokia ar tokia.jei pardavėja per mažai atiduoda gražos, tai ji jau s*****s, o jei atiduoda per daug, tai žiopla.o kur jūsų, kaip pirkėjų sažiningumas.
Atsakyti
Sveiki,
pirkėjai yra klaidinami, nes PALINK yra didelė rotacija darbuotojų, priimami nauji neapmokami,
todėl kainos skirtumai, pasibaigusių produktų galiojimų terminai - visų šių atvejų padaugėja.
Atsakyti
šiandien apsipirkau IKI parduotuvėje Klaipėdoje, Priestočio gatvė 24. Tualetinis popierius Gritė sudėtas akcijų lentynoje- kaina aiškiai parašyta- 2, 39 LT (šalia jokios kitos prekės nebuvo), tas pats tualetinis popierius tik kitoje vietoje- kaina 3, 00 LT, paklausiau šalia buvusios pardavėjos kuri teisinga kaina, negalėjo atsakyti. Kasoje paskaičiavo po 3, 0 lt. paprašiau kasininkės kad paaiškintų kodėl skaičiuoja brangiau, juk ėmiau iš tos lentynos kur kaina buvo pigesnė, atnešė iš kitos vietos, kur nėra pažymėtos akcijos kitokį tualetinį popierių (" grite vivo deco", lentynoje kaina buvo parašyta 4, 01 lt.) 2, 39lt tokios kainos net šalia nebuvo. Norėčiau kad paaiškintumėte kodėl ir kokiais sumetimais yra klaidinami pirkėjai
Atsakyti
laba diena. Pries kelias minutes apsipirkau jusu parduotuveje, kuri yra Didzioji g 98, Vaisvydava. Mane aptarnavo kasininke Vainauskaite. Kazkodel neramino sumoketa pinigu suma. Aisku, tai mano klaida, kad prie kasos nepasitikrinau pirkiniu cekio. Grizus namo, perziurejau pirkiniu sarasa ir nustebau, kad vietoj pirkto vieno pokelio sviesto, kasininke priskaiciavo 2 pokelius. Tai sudaro 1, 15eur. Mano manymu, tai labai nesazininga. Prasau atkreipti demesi i sios kasini nkes darba.
Atsakyti
rita 2015-02-11 17:05:34
tenka lankytis Garliavos, Lozoraičio gt 2 Iki parduotuvėje.
Ten seniai laikas pakeisti visus darbuotojus, nes dabar dirbantys begėdiškai sukčiauja.
Sukurta tiesiog sistema akcijų metu neatminusuoti kainos.
Taip vien man jau buvo 4 kartus, ana savaite sukciavo su kriausemis, kartodami maldele, kad kasoj sumaise kodus, pvz šiandien 02 11 mandarinai buvo akcija 0, 99 cnt/kg, bet čekyje nebuvo atskaičiuota, todėl pakėlėme triukšmą net dviese su kita pirkėja, jai grąžino 2 eurus, man - 90 eurocentų...o kiek tokių bus per dieną? Vyrai pvz nesismulkina, čekių nenagrinėja, pensininkai dar neperprato euro.
Kodėl Iki neįvedama praktika už klaidą atsilyginti pvz 2 eurais, kaip kad yra Maximoje?
Tai numuštų kasininkių apetitus daryti klaidas į savo pusę.
Ar tikrai visus darbuotojus reikia pakeisti, ir ar visi sukciauja?nepamirskit jog pamainos keiciasi ir nekiekviena diena tiepatys dirba.manau nesmeiskit kitu saziningu zmoniu kurie dirba, nes jeigu kas iseitu is darbo tektu eilese stoveti daug ilgiau ir dar rasyti skundus nes ir taip niekas nenori eitI dirbi I prekybos centrus uz tokia alga...aciuu...
Atsakyti
labas. kodel pastovei VIVULSKIO IKIKUKE NERA AKCIJINIU PREKIU ????????? ir kodel skiriasi kainos viename ikikiuke viena kaina, oVIVULSKIO BRANGIAU ??????