Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Sveiki, siu metu 2014 09 22 uzejau i kovo 11-osios g.67, kaune esancia Iki parduotuve.Issirinkes prekiu, priejau prie kasu, kadangi viena pardaveja aptarnavo klienta as pasiteiravau antrosios pardavejos kuri kazka skaiciavo. As paklausiau ar Jus dirbate, o ji pakele galva i virsu ir aukstu tonu atsake, , o kaip tau atrodo, , ko nori?, , As jos paprasiau nuleisti tona, o ji man ir vel, , gerai (bl..t) dar ko nors noresi?, , tada as jos paprasiau, kad pasakytu savo varda ir pavarde, o ji man pasake, kad cia ne mano reikalas.Po tokio kasininkes aptarnavimo susiradau parduotuves vedeja Edita Makuniene (bent taip ji man prisistate) ji nebuvo labai nustebusi tokiu darbuotojo elgesiu ir uzrase kasininkes varda ir pavarde - (Jolita Zilinskiene).Taipat po mano apsipirkimo kasininke man nedave del nezinau kokiu priezasciu mano kasos cekio.
As manau, kad tokio zemo mentaliteto zmogus tikrai negali dirbti klientu aptarnavimo sferoje.
Spėju, kad šis čekis bus pridėtas prie dienos ataskaitos. Nes kaip kasininkas įrodys kur dingo iš kasos tam tikras pinigų kiekis, kuriuos Jums atidavė kasininkas.
Sveiki, Siandien, 2014.09. 20, apie 15 val aplankiau IKI parduotuve Juodajame kely.Dziaugiuosi, kad tokia yra.Prekiu prisikroviau drutai, ir tik uz kasos perzvelgiau kvita. Nustebino tai, kad milteliu Persil paskaiciuota du kartus, nors emiau tik viena poka (kasininke Helena). Paprasius patikrinti, vyr.kasininke Teresa padave pareiskimo blanką, kurį ir užpildždiau.Pinigus gražino. Klausimas - kam vyr kasininkei Teresai prireikė mano kasos čekio? Neva dėl buhalterijos, bet aš tuo nesu tikras. Prašau man paaiškinti, kam visgi kasininkei reikalingas mano prekių cekis? Pagarbiai.
V.Misevicius
Niekada nebepirksiu jų prekybos tinkle.. Labai prastas aptarnavimas... PIrmą kartą girdžiu, kad pardavėjas rėktų ant pirkėjo... Mano nuomone tokie žmonės neturėtų dirbti pardavimų srityje. Čia žinoma Panevėžyje, Ukmergės g.esančioje IKI.
Saulius 2014-07-04 21:34:48
Dar noriu pridurti kad salės darbuotojai jaučiasi kaip namie, tingi dirbti.Stelažai tušti o į darbą ateina 10val.Pas jus ryte nėr ko eit nes apsipirkti.Net po darbo ar kai man išeiginė negaliu alaus nusipirkti nes vienas žodis yra NEATVEŽĖ. Nu ir daug daro netaip, o jau parukyt rampoje turi visi laiko.Vadinas į darbą kaip į šventę, o kas per šventes dirba.Bardakas, kito žodžio parinkt negaliu.
Sauliau, kai kuriu darbuotojų grafikas yra trys dienos nuo 10.30 iki 22.30 tai kai kurios darbuotojos į darbą ateina net anksčiau, tai yra 10 valandą. Supraskit ir pardavėjas. Ar jos kaltos, kad parduotuvėj trūksta darbuotojų? Iš ryto dirba tik 2 pardavėjos-kasininkės. Viena kasoje, kita pvz mėsos-pieno-daržovių skyriuje. Todėl iš ryto iki 11val. nevisada visur yra prekių. Kaltinkit ne darbuotojus, o valdžią.
2014-09-18 apie 20 val. IKI Kapsų g. 22, Vilniuje su draugu atėjome atsiimti užstato, palikto už stiklo tarą. Prieš porą savaičių toje pačioje parduotuvėje pirkome alaus stikliniuose buteliuose. Atėjus prie kasos, IKI dirbantis vaikinukas paaiškino, kad butelių nepriims, nes neturi dėžių, į kur juos sudėti. Pamatęs nepatenkintus mūsų veidus, tas pats IKI kasininkas liepė nueiti kažkur į salę ir susirasti dėžę buteliams sudėti. Neva jis to padaryti negali, nes tik du kasininkai dirba visoje parduotuvėje. Tuo metu, iš tikrųjų, parduotuvėje buvo nusidriekusi ilgiausia eilė ir jis vienas dirbo kasoje. Paskui nubėgo pakviesti kolegės. Eilės sumažėjo, bet jis ir toliau primygtinai siūlė eiti patiems susirasti dėžę. Mes atsisakėme jos ieškoti. Paprašius skundų knygos - nedavė.
Šioje parduotuvėje dažnai yra atsisakoma grąžinti užstatą, paliktą už stiklinius alaus butelius. Atsiskaymo prižzastis visada ta pati - dėžių trūkumas stiklo tarai sudėti.
Klaipedoje Priestocio g. 24. Iki parduotuve tiesiog tragiska, prekes niekad nesikeicia salotos ar mesa neaisku kokio senumo.. o jau darbuotojai pastovei nepatenkinti, susirauke, o ir kasos daugiausia tik 2dirba, jei nori nusipirkti cigareciu ar susimoketi mokescius turi stoti i ilgiausia bendra eile, ko ne vienoje kitoje dideleje iki prduotuveje nemaciau. Dar ten dirba vienas labai 'mandras' pardavejas Daivaras atrodo, tai jau jis ten vaidina super zvaigzde ar ka nezinau, bet kai pamatau ji i ta kasa net nesistoju, nes labai jau mandra vaiki jis vaidina. Taip kad galetu ta iki susitvarkyt su personalu ir daryt kazkokes isvadas, nes jau kai ten tenka lankytis tiesiog bloga darosi o artimesnes parduotuves per pietu pertrauka nera, jei butu pasirinkimas tikrai ten nesilankyciau...
Esam nusivyle, parduotuve IKI Jotvingis Šauliu g. Marijampoleje, nes jau ne karta esam nusivyle akcijiniu ir siaip prekiu stoka po 18 val.ta prasme kai baigi darba tai jau nera ka pirkt esti tuscios lentynos na ir kai kurie darbuotojai ne itin mandagus ir kaip sakant ko paklausi to negausi.
esu Iki Mados nuolatinė pirkeja, labai patinka šiuos parduotuvės mesos skyrius, bet šiandien teko nusivilti 7.30val. nebovo sumalta ne vieno indelio faršo.Kas atsitiko???
Ar galima pakeisti apranga? Žalia spalva atsibodusi, negraži. Apranga nepatogi, darbuotojai vaikšto su per dideliais žaliais apdarais. Pakeiskite darbuotojų apranga. Be to kodėl IKI negali maitinti darbuotojų kaip Maximoje? Juk kiekvienam darbuotojui pietūs kainuoja ne maža suma, tai galima pagalvoti, kad darbuotojas dirba tam, kad turėtu už ką darbe pavalgyti. Atsižvelkite į darbuotojus tuomet turės pirkėjai gerą ir malonų aptarnavimą.
Saulėtekio IKI vyr.kasininkė darbe vaikšto su trumpu, juodu, ir viliojančiu sijonėliu. Teko vyrui uždengti akis, visų vyrų dėmesys buvo sutelktas į ją. Kaip taip galima? Ar niekas nemokino, kad darbe svetimų vyrų negalima vilioti?
Kaunas Baltijos 59 vyr.kasininke Irina visada gerai aptarnauja maloniai padeda surasti tinkamas prekes. Vyr.kasininkes aptarnavimas yra kur kas geresnis negu kitu darbuotoju is administracijos: pvz pamainos virsininkai ar parduotuves vadove. pamainos virsinaiinkas Inga labai nemandagiai elgesi su manim, prasiau jos man per puse atpjauti arbuza o ji man pasiule issirinkti is jau esamu atpjautu arbuzu, kurie yra ne praeitos dienos pjovimo.
Ne vieną kartą buvau iškviestas per laisvas dienas dirbti, tačiau už tai nenori mokėti. Be to esu studentas ir noriu suderinti darbą su mokslais, tačiau vadovė net nesileidžia į kalbas ir pasiūlo išeiti iš darbo.
Nusipirkau siandien IKI CENTO (Visagine, Parko g.) vaikui pieno misini su akcija, ir gerai kad pries ipildama uzmaciau galiojimo laika. PASIBAIGES pries 2 savaites!!! Iki nuodija vaikus!!!!!!!!!!!!!
Nepatinka pertvarkyos Iki parduotuvės. Pvz. Šiaulių Gardino g., Šiandien užėjau pirmąkart po remonto ir labai nusivyliau... Iš lentynų suformuota labirintų sistema verčia eiti ten kur tau visai nereikai.
Teks apsipirkinėti kituose PC, kur pirkėjai ne taip primityviai ir tiesmukiška gaudomi, neleidžiant jiems laisvai judėti tarp lentynų.
Iki yra vagiu parduotuve, vyskas brangu ir net nesugeba sumokėt atlyginimo darbuotojams
Laba diena aš esu labai patenkinta.Šilalės iki kolektyvu ir visos nesamonės kurios rašomos apie mūsų valdžia yra šmeištas.
Kaune, prie IKI parduotuves Luksio g. 60 veikia turgelis. Jis dabar tiek issiplete, kad prekyba vyksta prie pat parduotuves duru tiesiai nuo zemes, arba, geriausiu atveju, nuo deziu. Bandziau ieskoti kas uztai atsakingas ir kas gali sustabdyti sia betvarke. Pasirodo, kad IKI yra issinuomojusi dideli plota zemes prie parduotuves ir jame gali leisti daryti ka nori. Tai ir leidzia bele kokia prekyba prie paciu duru, kad tik paskui pirkejai eitu ir i prekybcentri. Ir niekas negali sutvarkyti tos betvarkes.
Esu nusivylusi IKI parduotuves (Varniu g) aptarnavimu. Pirmiausiai tai kazkodel joje labai didele darbuotoju kaita, naujas zmogus nespeja isivaziuoti, jau ziuri kitas dirba, eiles, jei tik daugiau zmoniu, begalines, mergaites issimusa is veziu, nukencia aptarnavimo kokybe, nemandagiai elgiasi su klientais, daro nemazai klaidu skenuojant prekes. Suprantu, darbas nelengvas, kruvis, bet as visada buvau tos nuomones, kad jei daryti, tai gerai, o jei ne, tai visai nedaryti.. Senbuvems priekaistu neturiu. Nebent informacijoje dirbanciai jau amziuje moteriai..nuolat sukauja ant klientu:). Yra kur tobuleti ir valytojoms. Grindys nuolat tai slapios, tai pritryptos.. Zodziu, yra kur tobuleti:)
Vakar vakare nusipirkau IKI parduotuveje Kaune, Varniu gatveje arbuza. Buvau prabeges 22km ir kokia 12km svajojau kaip valgysiu arbuza pabaigus treniruote. Atejau radau arbuzu dee, tai yra gerai, nes uzvkar arbuzu nbuvo visai. Griebiau pati graziausia arbuza, pareinu namo atsipjaunu per puse, susipjaustau i gabalelius pradedu valgyti, ir ziuriu, kad tas arbuzas jau puvesio skonio. Rezultate visa arbuza teko ismesti, buvau ziauriai nusikales, kad eiti koliotis i parduotuve, bet prisiminiau IKI sentencija apie visada sviezia maista..... Nzn. Persikus nusiperki, kita diena reik ismesti nes jau supuve. Perki dar saltus, o kita diena jau supuve. Manau, kad nebepirksiu vaisiu IKI parduotuveje, pastaruoju metu tenka daznai nusivilti....