Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Gyvenu name kuriame yra iki parduotuvė, nuo 11.05, 11.06 dienomis neveikia taromatas, pardavėja sakė, kad jis ir neveiks, nes neturi ir šiandien neturės maišų kuriuos reikia pakeisti taromate, negi negalima apskaičiuoti kiek jų reikės?Parduotuvė yra Vilniuje, Kapsų 22.
Betvarke!!!!!! Parduotuve kapsu g -22 jusu klientai stovi puse valandos kad apsipirkt!!!!! viena kasa tik dirba kasininkes net nekvecia kitu kad padietu 3 kartus jau nepirkau jusu parduotuvei nieko nes tiek laiko laukt neapsimoka geriau i maksima nueit!!!
Tragedija, o ne parduotuvė...
Susitvarkykit kainas!!! eilinį kartą jaučiuosi apgauta. Jūsų siūlomą akcija Girstučio IKI parduotuvėje dešrelėms Nematekas "Mažylių" nebuvo, negana to grįžus pažiūrėti gal ne tas paimiau, tai tokiu barkodu aplink net nebuvo nieko panašaus, norėjus išsiaiškinti kantrybės jau net nebebuvo pamačius eiles.....
Sveiki, atvažiuokite į Vievį pažiūrėti kaip atrodo Jūsų IKI (tik vakare !!!) - manau nerasite! :) tamsu nors į akį durk ;) apgailėtinai atrodo prekybos centras : (
S.Stanevičiaus g. 23 esančioje parduotuvėje dirba nemaloni pardavėja RUTYTĖ arba kitas asmuo sedėjęs jos kasoje. Kasininkė ne tik kad nepasisveikino, nepaprašė kortelės, tačiau ją davus jos neperbraukė, nepasakė mokamos sumos. Gal pas Jus dirba nebyliai? Grįžusi pastebėjau, kad nusuko 13 centų nuo grąžos. Žinoma ne daug, bet dar su tokiu aptarnavimu tiesiog pikta. Ar Jūs neapmokate savo darbuotojų kaip reikia elgtis?
2016.10.29 d. 9, 45 valandą parduotuvei iki žemaičių pl. Kaune nebuvo galima įsigyti prekės, niekas nepardavinėjo į šią parduotuvę neisiu, būtų galima uždaryti, kalbėjau su vadybininkę Nijolę nusivyliau.
Rasa Drazdauskaitė
2016-10-30 01:27:22 IP 84.55.2.85
Kaune Žemaičių pl. 'Iki" dirbančių pardavėjų elgesio aš nesuprantu....!? Buvau spalio 29d. vakare. Kai būna nesusipratimų dėl prekės kainos jos randa visokių pasiteisinimų...Aš norėjau nufotografuoti kaip buvo pateikta prekė ir jos kaina...Gaila to nepadariau..Iš vienos pusės saldainių kaina "rato formos lentynoje" reali iš kitos su nuolaida. Likau kvailės vietoje, nes priėjau iš tos pusės kur buvo kaina su nuolaida...Kasoje dirbanti pardavėja nekalta, bet negi aš turiu ieškot kainos apeidama tą "ratą" ir iš vienos pusės ir iš kitos? Kai su pardavėja nuėjom iki tų saldainių "rato"...ji pati vos rado tą tikrą kainą tarp saldainių. Buvo galima ir paprastai išspręsti šią situaciją.... Na atsiprašyti už nesusipratimą...Tik pasakė' norit skųstis, tai ir skųskitės..'..
pirkau siandien klaipedoje liepojos gatveje iki parduotuveje biovela virta pieniska vaiku desra. galiojimas: 30.10.2016. pradariau pakeli ogi supelijusi! ir visa lyg istepliota majonezu. gaila ceki ismeciau. kita kart atsargiau ziuresiu prekes.
Elektrėnų IKI parduotuvėje norėtume pirkti bandeles, tačiau jos laikomos neuždengtuose stalčiuose, todėl labai nehigieniška, ypač kai siaučia virusai. Ar įmanoma uždaryti tuos stalčius, kaip kitų miestų IKI parduotuvėse?
2016.10.26d pirkome iki parduotuveja atsaldytos lasisos, aptarnaujancios pardavejos trys kartus paklauseme ar tikrai sviezia zuvis.atsake ir garantavo kad gera.netikrinom.parvikus i namus pamatem kad sugedusi kai atvereme supakavima.greitai grizome i parduotuve norejome grazinti, bet atsisake priimti nes buvom ismete ceki.po kiek laiko radome ceki mums buvo grazinti pinigai ir buvome iskoneveikti.sis insidentas iviko BIRZU IKI parduotuveja

jeruzales g. 17 "Iki" parduotuves pardavejos labai maloniai aptarnauja.
Konkreciu atveju maloniai pagelbejo rasti tam tikra preke ir netgi tos prekes kitokiu rusiu parode.
Nebuciau rades, nes tai susije su rimtu maisto gaminimu.
Pardaveja Jekaterina K. ivertinau 10 balu.
Aciu uz aptarnavimo kokybe.
Su Ikiuko akcijomis vyksta kažkas panašu į sukčiavimą. Reikia labai atidžiai žiūrėti, kas perkant daug prekių neįmanoma. Spalio 23 d. Ikiuko Vilniaus g. 56 Kaune parduotuvėje pirkau besėkles vynuoges, jų akcija - 0, 99 euro už 500 gr. Kai grįžau į namus pamačiau, kad už tas vynuoges ne 0.99 euro, o 2, 89 euro. Tiesiog neturėjau laiko vėl eiti ir aiškintis. Bet tai vyksta pastoviai. Gėda. Juk jau niekas pas Jus dirbti nenori, kasininkės keičiasi.
Šiandien IKI Sukilėlių pr. Kaune nepritaikė 40% nuolaidos plaukų priežiūros priemonei. Nors ir reklaminiame leidinyje parašyta, ir prie šampūnų dar vienas reklaminis stendukas pakabintas, ir nuolaidų kortelė nuskenuota. Beje, vrdėja, net pakviesta, nesiteikė išeiti ir paaiškinti situaciją
Vakar 10-19. Apie 20.30val. Nuejus i iki parduotuve, i pyragu skyriu. Paklausiau konsultantes apie torta "vasarele" ar jame yra viduje avieciu ar dar kokiu tai nors uogu? Man atsake ne. Gryzus namo patiekiau sveciams torta ir likom nevalge.nes musu tarpe yra alergisku zmoniu. Kaip jus ispresite sita beda? Gal prie tortu pastatykite zmogu kuris zino sudeti, o ne beleka. Visdelto 9€kainavo. Musu svente sugadinta. + nei vienoje kasoje nebuvo momentiniu loterijos bilietu. Nuo kada 20.40val negalima nusipirkt bilieta?
Baltupiu iki. Kam cia reikalingi skambuciai prie mesos, tortu?????? I juos vistiek nieks nereaguoja! Skambinau 6 kartus ir ilgai, pries mane vyras skambino, nieks neateina. Nuejus prie tortu, norejau paprasyt, kad kazka pakviestu. Krapstosi darbuotoja pasislepus, skambini, neateina. As viska suprantu, kad gal darbuotoju trukumas, bet cia yra ne mano problemos, as atejau apsipirkti, o ne stoveti ir tiketis, kad kazkas ateis :)
sveiki, pastoviai problemos iki ekspres kalvariju 105, kai dirba viena pardaveja liudmila pas ja nieko negali isigyt, kas su akcija ar nukainuota, ar ta pati perlo bilieta is terminalo, pas ja nei akciju nera arba terminalas nedirba, pastoviai problemos
Kiek galit pardavineti, , supintusius, , agurkus visada kaip kempine. Kaune kreves gatveje buves Sauletekis. Ir siaip vaisiai ir darzoves prastai priziureti.
Jau kelintą kartą pirkdama salotas įpakuotas ar vietoje sveriamas, parsinešu namo dovanėlę. nuo musyčių, plaukų iki 7cm žuvies kaulų. Taip ir toliau!
Grigiskese mazesneje iki parduotuveje viena pardaveja su pirkejais kalba tik rusiskai...
...na jo mielieji, ismokite pirmiausia teisingai rasyti, ir tik tada rasykit savo komentarus.Nes perskaicius sias keverziones, neimanoma pagauti minties apie ka cia rasoma.Sekmes keverzionese...
Anyksciuose, iki parduotuveje, paprasius istustinti taromata, pardaveja izuliai pareiske, kad nera darbuotoju, nors ju buvo. aptarnavimas prasciausias, koki esu macius.
Sveiki, noreciau papapasakoti apie Ukmergeje Vilniaus gatveje veikencia parduotuve. Esu labai nusivylusi maniau tai nebloga parduotuve taciau paskutiniu metu kainos neatitinka tu kainu kurios yra musamos kasoje be to jei kokia nors buna akcija nera iskabu. Tikrai visiska betvarke atrodo jog uzeinu ne i iki o i norfa. Be to del vakarinio darbo dazniausiai vakarais dirba tik viena kasa kuri ir taip neskuba. Esu labai nepatenkinta seniau taip nebudavo o dabar visiska betvarke.arba kazka keiskit arba prarasit nemazai klientu.
Š.m sausio 3dieną su drauge užsukome i Kauno pilies iki parduotuvę nusipirkti cigarečių. Pati turiu nuolaidų kortelę pritaikyta darbuotojams, kortelę padėjau, kasininkė vardu Egidija (Egidija K, parašyta ant kortlelės), jos nepaimė, pasakiau, kad atsiskaitysiu banko kortele, pastebėjus, kad nuolaidų kortelė nebuvo pasakiau, kad ją paimtu, kasininkė piktai ir nemandagiai pasakė, dėk kortelę (banko), pasakiau dar karta kad paimtu nuolaidų kortele, ji pasakė kad dėčiau kortele ir suveščiau pin, o paskiau ji anuliuos čekį ir paims nuolaidų kortelę, tačiau man suvedus pin ji čekio neatidavė, jį išmetė ir toliau aptarnavo kitus pirkėjus. Dėl 20cnt tikrai nenubiednėsiu, tačiau kasininkė buvo itin nemaloni, nepatenkinta ir neatlieka savo darbo.
Sveiki, noriu pasiskųsti dėl vieno jauno kasininko IKI express Vokiečių g. parduotuvėje (2016-10-04). Matomai tai buvo pirma jo darbo diena. Jis pasisveikino su fraze "zdarov" ir bandydamas skenuoti prekes (nesėkmingai) visiškai nesistengė rinkti savo žodžių, tarp kurių daug kartų kartojosi na**ui, pz**ec, zj*s, ahu*l ir jam tai atrodė labai juokinga. Akivaizdu, jog toks pacientas labai kenkia jūsų įvaizdžiui ir negali dirbti jūsų parduotuvėje.
Sveiki vakar buvau jusu parduotuveje 20160928 apie penkta valanda iki Vilniaus raj Rudamina.Esu jusu pastovi kliente.Mazdaug pries 3menesius ivyko toks ivykis mano vaikas 3metu suplese masineliu pakuotes kuriu verte kaip man sake apie 100euru.Sutinku kad ir mane kalte kad nesuziurejau vaiko.Per tuos menesius buvau ne viena karta niekas man nieko nesake nors esu vietine.Vakarvapsaugos darbuotoja priejo prie manes paklause ar as laura pakviete i savo apsaugos budele.Pasake kad pries menesi nors buvo pries beveik trys kad vaikas sugadino pakuotes.Kele tona nors sake kad balso tembras ale toks buvau ne viena yra liudininke.Pasake ateis direktore su vaizdo irasu laukem apie 15min atejo pardaveja su disku.Bet jo taip ir nemaciau jo dave man atminciai.Vis laukem direktores pasakiau man vaika reik paimt is darzelio.Taip direktores nesulaukem teko eiti su apsaugine mesos skyriu ji ten buvo.Pasake kad paimt masineles ir imust kokia ju verte buvo apie 100euru.Nesutikau tos sumos sumoket nes nepavoge jis pasakiau 30euru nors tu sugadintu masineliu taip ir memaciau.Pagasdino kad policija iskvies pareiskima rasys.Zmones ziurejo stebejosi nes tai vyko neetiskai su pakeltais tonais ir ironijom.Galu gale sutiko paeme apsaugine 10euru vertes masineles imuse pardaveja i kasa 30euru suma sumokejau asvuz ta ivyki visa laika stovejo kaip prie nusikalteles apsaugine.Taip ir isejau uzsiverkus, pazeminta.Buvau visa laika patenkinta sia parduotuve bet po sio ivykio likau apsalus.Nes galejom si reikala be pazeminimu ir ne taip viesai aiskintis as juk zmogus ir nenusikaltele
Sveiki. Kiekviena savaite pirkdavau parduotuveje "IKI" šeškinės g. 32 riešutų sviesta ir kitas prekias. Buvau patenkinta kokybe ir kainomis. Bet deja, paminėto produkto nebera parduotuvėje. Ar jūs išemėt jį iš prekybos, ar dar sulauksime atsirandant? :)
Šeštadienis, iki Tilžės g. Šiauliai. 8h ryto, didžiulė eilė "ištroškūsių" nuo pačio ryto, eilėje stovi mažiausiai 10-12 žmoniu, tačiau dėl neaiškių priežaščių dirba tik viena kasa. Šalia stovi dvi paradavėjos, šnekučiuojasi, dėl kažko kikena. Pasiūliau vienai iš jų atidaryti antra kasą, tačiau ji man atsakė, kad nėra reikalo skubėti, galiu palaukti jeigu jau atėjau į parduotuvę taip anksti. Atsakiau kad skubu į darbą ir galiu pavėluoti į auyobusą, tačiau vėl išgirdau neigiamą atsakymą, ko tada čia atėjau.
Šlykštu, kai be jokios priežasties taip elgiamasi savi darbe, kai žmogus ateina į darbą ir jo neatlieka iki galo. Nepirmą syki ten susiduriu su pardavėjų atmeatinu darbu.
Ačiū IKI Ramučiuose už operatyviai, mandagiai išspręsta nesusipratimą (dėl saldainių).Sėkmės darbuose!
Pirkau Ramučiuose IKI saldainius ANANASINIAI (dabar akcija), čekyje įmušti NOMEDA.Kaip galėčiau atgauti skirtumą???
Šiandieną iki parduovese ieškojau dienos prekės želinių skalbimo kapsulių ARIEL COLORS, bet deja neradau. Apėjau net tris parduotuves ryte 8 valandą Nemuno, Kniaudiškių, Klaipėdos dienos prekės nė kvapo. Taip, kažkada ieškojau ir akcijinio maskaponės sūrio. Tada apvažiavau visas panevėžio iki parduotuves anksti ryte, deja neradau.Susidariau tokią nuomonę kad tai tik pigus triukas pritraukti daugiau pirkėjų.Užkibau ant reklaminio bukleto pasiūlymo, daugiau to ne bus, eisiu į maksimą, ten jeigu yra dienos prekė, tai ir gausi gal ir ne per visą dieną, bet ryte visada.Ateičiai siūlau nedaryti reklamos tai prekei, kurios aiškiai neturite, nes nevienas pirkėjas šiandien tos prekės ieškojo ir ne pačiais gražiausiais žodžiais minėjoJūsų prekybos tinklą
Dažnai apsipirkinėju "Iki" parduotuvėje, pasitaiko visokių kuriozų.Čekyje Juozapavičiaus g. Alytuje, bananus įvardijo bulvėmis ir t.t.Šiandien apsipikinėjau "Iki" Jaunimo g.24, Alytuje.Pirkau dvi pakuotes Kauno grūdų aukščiausios rūšies miltų ir parvažiavus namuose visada pasižiūriu čekį.Ir ką jūs manot, paskaičiuota trys pakuotės. (2+1atskirai).Aišku ir nuolaida tvarkingai išminusuota:)Kyla įvairių minčių, negi taip dengiami parduotuvės nuostoliai, bet kodėl iš žmogaus kišenės.Tegul tai 1, 14 euro, bet jeigu iš kiekvieno:) Kasininkė čekyje VITKIENĖ.Tikiuosi, gal suklydo, bet mums nuo to negeriau...
Geležinio Vilko g. 9A IKI parduotuvės darbuotojos labai neatidžios, kaskart einant į parduotuvę tai kaina be nuolaidos (nors prekių lentynoj nurodyta nuolaida ar pažymėta "išpardavimas" ženklu) kasoje paskaičiuoja, tai nesulauksi darbuotojos žuvies ar mėsos skyriuje. Šiandien kasininkė (iki šiol maloni ir mandagi mergina) pasielgė gan akiplėšiškai, su grąža neatidavė čėkio, o ji tiesiog sugniaužė kumštyje ir išmetė į šiukšliadėžę... Jeigu jau pasirinkot dirbt tą darbą, tai gal galima atidžiau ir pagarbiau su pirkėjais, nes pirkėjai irgi dirba savo darbe ir kaip jūs taip pat pavargsta, taigi jūs neesat labiau už visus pavargusios:)
Laba diena, norėčiau pasakyti didelį AČIŪ už kaskart malonų aptarnavimą p. Vidai, dirbančiai kasoje D. Riešėje. Pas ją visada malonu pirkti, visada pasitinka su šypsena. Ne kartą teko matyti kaip bendrauja su vyresnio amžiaus žmonėmis - jei mato, kad sunkiau sekasi susidėti prekes pačiam, tai visada padės, net gi į maišelį sudeda pirkinius. Kadangi dažnai pas ją apsiperku, iš matymo jau pažįsta, paklausia kaip sekasi - nuotaika tikrai pakyla, nors ir būnu po sunkios darbo dienos. Taip pat pastebėjau ir tokį dalyką - pas ją daugiausiai žmonių kasoje - drąsiai galiu pasakyti, kad ne veltui - šypsena, malonus ir greitas aptarnavimas pritraukia!
Laba diena esu labai nepatenkintas iki parduotuve povilaicio 20. Kurioje pastoviai neveikia taromatos, o kai nuejau pranesti apie tai parduotuves vadovei.. ji man labai grubei pasake eikit i kita parduotuve. Del kokios priezasties mane parduotuves vadove nusiunte i kita parduotuve? Man atrodo tai yra asmeneninis zmogaus reikalas i kuria parduotuve jam eiti. Po sio ivykio i sita parduotuve net degtuku dezutes neateisiu nusipirkt.
Sveiki...Klaipedoje Liepojos gatveje Iki tampa bomzu - pijoku prieglauda...neimanoma nei ramiai nueiti iki parduotuves, nei iseiti is parduotuves... pastovus keturi ten sukinejasi vis...lenda i akis prasydami pinigu..smirdantys, girti...labai nemalonu kai jie prie visu kabinejasi...
Apsipirkinejau Architektu 43, pries mane pensininkas pirko pigiausio vyno ir giros, kasininke sako: "Dokumenta rodom", pensininkas sako: " Tikrai turiu", kasininke: "Nu rodom!", bet tokiu tonu, kad atsiprasau. Jei nepatinka darbas ar tvarka tai nedirbk, o dabar issilieja ant pirkeju. Ir siaip dirbo neskubedama, nors eile buvo ilgiausia, nes po darbo zmones apsipirkinejo.
Lozoraičio g. 2 Garliava pirkau sviesto du gabaliukus, kurio kaina buvo sumažinta nuo 1, 59 iki 1, 19 euro.Namuose patikrinęs kvitą neradau sumažintos kainos.Šiandien parduotuvėje pasiteiravus dėl sumažintos kainos pasakė, kad sumažinta kaina galioja tik perkant keturis ir daugiau gabaliukus ir tai esą parašyta.Kažkas tikrai parašyta, tik tokiom sulietomis mažytėmis raidelėmis, kad net erelio akimis neįskaitytum.Manau tai tikras pasityčiojimas iš žmonių ir apgaulė.Labai negarbingas uždarbiavimas.Laukiu atsakymo.
Ugnė Paradauskaitė
2016-09-12 09:17:33 IP 86.100.255.227
Vakar apsipirkinėjome su mama Jeruzalės gatvės IKI parduotuvėje, pirkome maisto produktų ir plaukų šepetį, dėl kurio ir liko nepatenkinta toje parduotuvėje dirbanti pardavėja - kasininkė Asta. Mama nesuprato, kurioje vietoje kasos ekrane rašo plaukų šepečiui suteiktą nuolaidą, paklausė kasininkės, o jis susiraukus ir pakėlus balsą atsakė, kad apačioje. Mama iš karto ėmė žiūrėt, o ji vėl užrėkė, kad apačioje. Mums apsipirkus ir pasitraukus į šalį prie kasos, kasininkė pradėjo kalbėti kitai pirkėjai, kad "kam šitie seniai eina į parduotuvę, jei neturi pinigų ir nieko nemato". Tai nežinau, čia būtų gal lyg pasiūlymas, atidarykite kasą, kurioje galėtų apsipirkinėt žmonės nuo +40 metų :)
laba diena Šilutėje Šojaus 1 g.iki cento parduotuvėje dirba labai žiauri vedėja vardu DIANA ji klykia ant savo pardavėju nemoka bendrauti ir jai visvien ar ira klijientu parduotuvei, iš šono gaila žiurėti i pardavėjas jog tenka kesti patyčias iš tokios vedėjos, pardavėjos keičiasi kas mėnesi kas gali iškesti tokia vedėja žiauru o vadovam iki tai visvien, kur prestižas tos iki liko.Toi pačioje parduotuvėje klesti pijoku sueitys vaikai bijo eiti i parduotuve ka veikia apsauga o gal jos nebėra sisioja ant sienu geremas alus vynas prie parduotuvės tai kur prestizas juk vieša vieta ponai iki vadovai darykit ka nors sekmės
2016-09-10 apie 13val. Vilniuje, Jonazoliu g.1, pard. IKI, dirbo tik 2 kasos, eilese buvo po apie 15-20 klientu!
Viena tu kasu buvo su uzrasu EXPRES, BET EILEJE BUVO PIRKEJAI KURIE TUREJO DAUGIAU NEI 5-10 PREKIU !!!
Girstupio "iki" vadovai nesugeba sureguliuoti darbuotuoju darbu. Stai dabar yra vakaras, dirba 2 kasos is berots 7 kasu. Zmoniu eiles uzsirietusios taip, kaip reta kuriok nors kitoj parduotuvei! Suskaiciavau, eileje kurioje stoviu ir as, laukia 15 pirkeju! Kitoj kasos tikrai nemaziau. Privalote daryti isvadas ir laikyti daugiau atidarytu kasu! Tai yra nepagarna klijentams, del kuriu jus dirbate! Reikia suprasti mus, laukiancius eileje, ir pardavejas - kokia itampa jos patiria! Juk negali tiek atstovejas eileje nesierzinti!
sveiki, kodel prie kasu nera padekliuko pinigams padeti, kodel as kasininku rankas turiu liesti, geriausiai meskit pinigus prie svarstykliu ir tegul renkasi kasininkes, cia taip tik IKI sugeba, gaili padekliukams pinigu, NA IR LYGIS IKI.
Iki parduotuvėje Klaipėdoje Žardės raj, pardavėja neatskiria bulvių nuo arbūzų, pirkau 4KG bulvių o išmušė čekį kaip 4KG arbūzų, ir tokiė alia apsirikimai jau nė pirmą kartą
Jolanta Stankeviciene
2016-09-05 11:43:16 IP 86.38.85.25
Šiandien, 2016 09 05, Marijampolės "Iki" Vikaviškio gatvėje pirkau tris mažas česnako galvutes. Pardavėjai pasvėrus prekę, paklausiau ar tikrai gali mano perkamos mažos česnako galvutes sverti 0, 245 g. Ji dar karta uždėjo prekę ant svarstykliu, kurios parodė ta patį svorį. Sumokėjau kasoje 1, 14 eur. Grižusi namo, dar karta suabejojau prekės svoriu ir pasveriau česnakus ant savo buitiniu svarstykliu. Česnakai svere tik 88g. Mane apgavo 157 g., tai yra beveik du kartus tiek kiek aš iš tikrųjų pirkau. Pamačiusi tikrą svorį buvau šokiruota, todėl labai supykusi grižau i parduotuvę. Kasoje dirbo ta pati kasininkė. Aš dar kartą paprašiau pasverti česnakus. Tačiau ši karta svarstykles rode teisinga svorį. Paprašiau iškviesti parduotuves direktorę, tačiau atejo tik pamainos viršininkė. Ji patikrino kiek sveria preke ir pasiūle grąžinti pinigus. Uždavus klausima, kaip svarstykles du kartus galejo parodyti ta pati neteisinga svorį, atsakymo negavau. Tebuvo pasakyta, kad taip atsitiko ne iš piktos valios. Tačiau aš tuo tikrai abejoju ir manau, kad visi pirkejai yra apgaudinejami apsveriant prekes parduotuves naudai.
Esu labai pasipiktinusi tokia įžūlia šios parduotuvės veikla. Dabar įsitikinau, kad būtina kiekvieną sveriamą prekę pasisverti ant kontrolinių svarstyklių prieš einant prie kasos, kad išvengti tokio įžūlaus pirkėjų apgaudinėjimo.
Rugsėjo 3 d. Norėjome nusipirkti bealkoholinio vyno. Kadangi jį surasti sunku, jo reik ieškoti tarp šimto kitų butelių, paprašėme pardavėjos pagalbos. Ji sutiko padėti, bet kai pasakėme, kad bealkoholiniai turėtų būti kažkaip išskirti, kaip kad "maximoje" ji piktai atšovė kad čia ne maxima ir čia tokia tvarka, jei nori rasti turi ieškoti.
Nuvažiavę į RIMI taip pat radome išskirta bealkoholinius vynus.
Nejau taip sunku atskirti. Viskas turėtų būti pirkėjų patogumui. Tikriausia
Su pagarba
irina 2016-08-06 15:47:02
labas anksciau parduotuve iki kursiu gatv 44 buvo normali viskas pilna grazu bet dabar siaubas ateini apsipirkti praktiskai kiekviena diena jie neturi taleriu kuriu man reikia ir zefiru, jau nervina samdikyte darbuotuojus nes toks bardakas jau besina
kaip moka taip ir dirba
Labas vakaras,

Rašau Jums, nes susidūriau su labai neprofesionaliu IKI darbuotojų elgiasiu. Rugpjūčio 31 dieną, Vilniuje, Iki parduotuvėje, esančioje prie 10 - ojo pašto skyriaus, lankėmės su vaiku, bei įsigyjome produktų „Barni“, kurios perkant, kaip skelbia akcija, gaunama dovana 3D dolionė. Taigi pirmoji problema, kad Iki darbuotoja, kuri dirbo informacijos skyriuje, nė nenutuokė apie jokias parduotvėje esančias akcijas, todėl išėjome iš parduotuvės negavę savo dovanėlės. Vaikutis labai norėjo šios dėlionės, todėl kitą dieną, paskambinau Iki.lt tinklalapyje nurodytu telefonu, nes norėjau sužinoti, kur galima būtų atsiimti dėlionę. Taigi, darbuotojų neprofesionalumas tik dar kartą pasitvirtino. Kalbėjau su darbuotoja, vardu Vilma. Iš pradžių, papasakojau apie tai, kad norėčiau atsiimti dęlionę, nes mano vaikutis labai jos norėjo, o ir perkant produktus ją galima gauti dovanų. Darbuotoja išklausiusi mane, ėmė klausinėti, kas čia per akcija, nes ji nieko nė nežino. Tai ar pirkėjas turėtų informuoti apie akcijas, kurios vyksta jų dorbovietėje??? Man papasakojus apie šią akciją, ji patikino, kad pasidomės ir man perskambins. Taigi, mes su vaikučiu, laukėme, kol sužinosime, kur galime atsiimti dovanėlę, bet nesulaukėme nei tą, nei kitą dieną. Tada aš vėl paskambinau, ji pakartojo tą patį. o mes vėl laukėme, kol ji išsiaiškins, bet deja, nieko. Taigi, rugsėjo 2 dieną, aš vėl paskambinau, o ji tikrai prižadėjo, kad tikrai šiandien išsiaiškins, kurgi galima atsiimti dėlionę, bet nebesulaukiau jokio atgalinio skambučio, nes, matyt, likau nesuprasta, kodėl vaikučio prašymu noriu atsiimti dėlionę. Penktadienį, kai kalbėjau telefonu, moteris atsiakė pranešti atsakingo žmogaus kontaktus, su kuriuo būtų galima pasikalbėti apie visas iškilusias problemas,
Beje, norėdama atsiimti dėlionę lankiausi dar dviejuose Iki parduotuvėse. Fabijoniškių g. 2A, bei Jovaro Iki. Fabijoniškių parduotuvėje taip pat niekas nenutuokė apie akciją, o Jovaro Iki, vyr. kasininkė pranešė, kad buvo atvežtos tik 5 dėlionės. Tai kas čia per akcija, jeigu yra tik 5 dovanėlės? Kodėl pirkėjai yra tampomi už nosies, ir kodėl niekas negali atsakyti į iškilusius klausimus. Tikrai labai nusivyliau Iki darbuotojų darbu, nes panašu, kad pirkėjai yra negerbiami ir ignoruojami. Kitą kartą, tikrai labai pagalvosiu, prieš atvykdama į šią parduotuvę, nors ji yra šalia namų, gal geriau reikės rinktis kitą parduotuvę, kur pirkėjai yra labau gerbiami.
Apie Traku miesto IKI parduotuve. Betvarke didziausia su klientu aptarnavimu. Lankausi ten daznai ir kiekviena karta tenka stoveti didziausiose eilese ir ilga laika. Nesuprantu, kam reikalingos parduotuvej septynios kasos, kad tik trys is ju dirbtu?!! Kiek teko ten buti, tai niekada nedirbo visos arba bent didesne dalis kasu! Tvarkykite aptarnavima!
Visada lankydavausi Ukmerges Iki parduotuveje Vilniaus gatveje. Deja, paskutiniu metu apsilankymais teko labai stipriai nusivilti, tiek pacia parduotuve, tiek jo personalu, nors dar net vasaros pradzioje problemu nebuvo iskile. Atvykusi i parduotuve paklausiau pardavejos, kur galeciau rasti kapiniu zvakiu. O ji tik patrauke peciais ir nuejo nieko neatsakiusi. Gerai, kad sutikau apsaugini, tai jis parode kur rasti zvakes, ir dar pasiteiravo, gal kuo gali padeti. Antras dalykas, pastebejau, kad parduotuveje prekes ismetytos, kainu nera, personalas visiskai nenusiteikes padeti, jauciausi kaip tvarte tiesiogine to zodzio prasme. Ir paskutinis dalykas, kuris perpilde mano pakantumo ribas buvo tas, kad nupirkusi sokoladus vaikams dovanu, juos tik iteikus ir vaikams pastebejau, kad ju galiojimo laikas pasibaiges pries geru pora savaiciu. To tikrai nesitikejau, ypac is tokio pardavimo tinklo kaip IKI. Daugiau ten tikrai nesilankysiu, ir Ukmergiskiams nerekomenduosiu, Praradote savo verte ir varda.