Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Nepatinka pertvarkyos Iki parduotuvės. Pvz. Šiaulių Gardino g., Šiandien užėjau pirmąkart po remonto ir labai nusivyliau... Iš lentynų suformuota labirintų sistema verčia eiti ten kur tau visai nereikai.
Teks apsipirkinėti kituose PC, kur pirkėjai ne taip primityviai ir tiesmukiška gaudomi, neleidžiant jiems laisvai judėti tarp lentynų.
Iki yra vagiu parduotuve, vyskas brangu ir net nesugeba sumokėt atlyginimo darbuotojams
Laba diena aš esu labai patenkinta.Šilalės iki kolektyvu ir visos nesamonės kurios rašomos apie mūsų valdžia yra šmeištas.
Kaune, prie IKI parduotuves Luksio g. 60 veikia turgelis. Jis dabar tiek issiplete, kad prekyba vyksta prie pat parduotuves duru tiesiai nuo zemes, arba, geriausiu atveju, nuo deziu. Bandziau ieskoti kas uztai atsakingas ir kas gali sustabdyti sia betvarke. Pasirodo, kad IKI yra issinuomojusi dideli plota zemes prie parduotuves ir jame gali leisti daryti ka nori. Tai ir leidzia bele kokia prekyba prie paciu duru, kad tik paskui pirkejai eitu ir i prekybcentri. Ir niekas negali sutvarkyti tos betvarkes.
Esu nusivylusi IKI parduotuves (Varniu g) aptarnavimu. Pirmiausiai tai kazkodel joje labai didele darbuotoju kaita, naujas zmogus nespeja isivaziuoti, jau ziuri kitas dirba, eiles, jei tik daugiau zmoniu, begalines, mergaites issimusa is veziu, nukencia aptarnavimo kokybe, nemandagiai elgiasi su klientais, daro nemazai klaidu skenuojant prekes. Suprantu, darbas nelengvas, kruvis, bet as visada buvau tos nuomones, kad jei daryti, tai gerai, o jei ne, tai visai nedaryti.. Senbuvems priekaistu neturiu. Nebent informacijoje dirbanciai jau amziuje moteriai..nuolat sukauja ant klientu:). Yra kur tobuleti ir valytojoms. Grindys nuolat tai slapios, tai pritryptos.. Zodziu, yra kur tobuleti:)
Vakar vakare nusipirkau IKI parduotuveje Kaune, Varniu gatveje arbuza. Buvau prabeges 22km ir kokia 12km svajojau kaip valgysiu arbuza pabaigus treniruote. Atejau radau arbuzu dee, tai yra gerai, nes uzvkar arbuzu nbuvo visai. Griebiau pati graziausia arbuza, pareinu namo atsipjaunu per puse, susipjaustau i gabalelius pradedu valgyti, ir ziuriu, kad tas arbuzas jau puvesio skonio. Rezultate visa arbuza teko ismesti, buvau ziauriai nusikales, kad eiti koliotis i parduotuve, bet prisiminiau IKI sentencija apie visada sviezia maista..... Nzn. Persikus nusiperki, kita diena reik ismesti nes jau supuve. Perki dar saltus, o kita diena jau supuve. Manau, kad nebepirksiu vaisiu IKI parduotuveje, pastaruoju metu tenka daznai nusivilti....
Labai pasipiktinau P.Lukscio 60, Kaunas, iki darbuotojos GERDOS, maciau nauja mergina atejus bet nei labas, nei ate, jokio mandagumo, susiraukus ir dar juokias nezinia is ko. Nejaukiai net pasijutau, ateini apsipirkt, o cia dar ir be nuotaikos gryzti.. be komentaru. Atidziau siulyciau rinktis darbuotojus :)
Šiandiena parduotuvėje IKI prie žaliojo tilto pirkau daržovių salotas su tunais. Pagaminta IKI.. Jų galiojimo laikas iki 14 09 12 d.. Kai pirkau, dar plastikinis dangtelis nebuvo išsipūtęs. Parsinešusi įsidėjau į šaldytuvą ir kai po 3 val. jas pasiėmiau, jau dangtelis buvo išsipūtęs, ir kai atplėšiau dangtelį iš po dangtelio išsiveržė pokštelėjimo garsas. O kaip mano kolegė išsireiškė, kad visame kabinete supuvusios žuvies kvapas. Paskutiniu laiku labai suprastėjo šios salotos, ypatingai padažas.
Labai apgailetina, kad Tvirtoves IKI, Kaune kasininke Dragunskiene net nuejusi pasiziuret tikslios kainos i darzoviu skyriu nesugeba imusti teisingos kainos ir rusies kriausiu, kurias as pirkau.Kai antra karta pasakiau, kad kaina neatitinka ir pavadinimas ne toks ji man pasiule jas isminusuot, kadangi man kriausiu reikejo, o laukt laiko neturejau rezultatas toks, kad UAB"Palink" is mano kisenes padarytas 0.91 lt pliusas.Aisku tai asaros, bet tikrai ne pirma karta sitoj parduotuvej tai vyksta, o kadangi labai daznai mes visi kazkur skubam ir neturim laiko del tokiu smulkmenu pasiaiskinti, tai visi tokie ivykiai prasprusta nepastebeti.
Laba diena, norėčiau pagirti viena darbuotoja iš Šeškinės g.32. esu pastovi pirkėja gyvenu netoli šios IKI labai esu maloniai nustebusi pardavėja Karolina. kiek mačiau mergaitė dirba ir skyriuje ir kasoje labai maloniai aptarnauja veide su šypsena, neradusi prekes bando padėti. esu patenkinta šia darbuotoja kasoje (anksčiau) maloniai aptarnauja paaiškina kokios nuolaidos kaip kas.dabar dažnai matau skyriuje visada gerai išrenka žuvies gabaliuką ar mėsos. tikrai labai džiaugiuosi, kad yra tokių jaunų gerų darbuotojų iš IKI išeinu su šypsena. tikiuosi vadovas šios parduotuvės padėkos mergaitei už gera darba.
nunu 2014-03-21 20:38:59
virkausi, nevirkausi bet tiesa tai tokia....O kad engia kaip sunis - tai faktas. Ir kuo toliau tuo labiau. Bepigu poniai, niebos pati "virsininke"
Tokiom poniom norėčiau pasiūlyt padirbėt nors vieną dieną, kad suprastum žmogų, na o paskui komentuot, na o valdininkam nusispjaut į darbininką, ne tas ateis kitas, taip ir eina žmoniu išnaudojimas, supratimo 000 tai tiek!
niekada nebuciau pagalvojus, kad kasininkes apgaudineja zmones dęl grazos. ir dar kaip wercia akis, kad jos teisios. sukciu gauja
kurva kedainiuose didesnes iki tilto gatvei nesu mates vadove tai pize ahujielina net varo is parduotuves zertva kazkoke
Laba diena pries pora sav. Vilniaus r. Galgiu km "iki"parduotuvejė apsipirkinėjau su vaiku 2.5metu priejau prie kasininkes issikroviau kelias prekes ir kasininke grubi vardu liktais Ekaterina juodais plaukais..pasake pereit i kita kasa pasakiau ka nemato kad su vaiku varyneja negalejo 4prekiu pramust skubejo turbut parukyt...net mandagumo jokio..as pati dirbu kasininke ir lb ji nemandagi jauna panelė.ir kai as bariausi ant jos girdejo kasininke Lina ji tuo metu krove krepselius..zinoma teko eit prie kitos kasininkes ir daugiau prie sios kasininkes nebeeisiu.dar kiek gyvenu galgiuose salia namu ir man patiko personalas o cia jau virsune dar juo lab tik atejus nesenei dar mandra...
Renata 2014-08-10 11:52:35
Aš Iki parduotuvėse lankausi gana dažnai, kurį laiką gyvenau Vilniuje tai man prie namų būdavo Iki esantis pc.Mada, tikrai priekaištų neturiu pardavėjos visos malonios su šypsenomis, mėsos skyriuje koki mėsos gabalą išsirinkdvau ir paprašydavau, kad sumaltu, tai sumaltos mėsos kg.kaina nepasikeisdavo ji būdavo tokia kiek kainuoja mano išsirinktas gabalas, na o apsilankius Palangoje Klaipėdos pl.esančioje Iki parduotuvėje mėsos skyriuje paklausiau ar galite sumalti mano išsirinktą mėsos gabalą, pardavėja atsakė tuoj paklaus, mėsininkas atsakė be problemų, tada parodžiau kurį gabalą noriu, kad sumaltų, kiaulienos kumpis 12, 49 už kg.sumalė ir mėsininkas atnešė sumaltą faršą numetė ant svarstyklių pasvėrė ir padavė man, kai pamačiau, kad kg.kaina 14, 99 aš jo ir klausiu kodėl skiriasi kaina juk aš išsirinkau mėsą kuri kainuoja 12, 49 tai taip ir turėjo sverti, tai mėsininkas Marius K.sako va faršas tiek kainuoja bet aš sakau juk aš nešitą faršą išsirinkau, sako ir svėrimas kainuoja, ėjau ir pas administraciją sakau kodėl Vilniuje ir Palangoje skiriasi taisyklės, sako ten Vilnius o čia Palanga, per gatvę perėjus Palangoje yra Rimi parduotuvė tai ten kokį mėsos gabalą išsirinksi tai sumalto faršo kaina nesikeis jis kainuos tiek kiek mėsa kainuoja, na aš tokio nepagarbaus elgesio ir dar, kad iš manęs šaipytusi ir varytu į Vilnių pirkti mėsos, dar nei vienoj parduotuvėj nesu patyrusi, buvau neviena, tai viską matė ir girdėjo dar vienas žmogus, man idomu kaip šitaip gali sau leisti elgtis samdyti darbuotojai, na aš pasijaučiau tokia pažeminta, nuotaika sugadinta visai dienai tai, norėjosi kuo greičiau išeiti iš parduotuvės, va Cento parduotuvėje tai atvirkščiai miela malonu užeiti pardavėjos visos ir pasisveikina ir su šypsena veide tai ten sugryžti tikrai norisi dar nekartą, o Iki apeisiu ratu, Palanga mažas miestelis kalbos sklinda greitai, o apie tokį nemalonų elgesį tikrai pasipasakosiu nevienam, na klausimas man vistiek iškyla tai kaip ten su kaina sumaltos mėsos ir išviso ar privalo malti mėsą kurią išsirenka žmogus ?
Taip jei norite kad sumaltu kumpi uz 12.49 tai padarys bet kaina bus kaip malto kumpio 14.99 yra atejes toks rastas ir pagal ji privaloma daryti. Taip kad nera ko skustis.
Labai noriu padekoti Garliavos IKI Vytauto g. Kasininkei Ligitai.Maloni, kruopsti, nuolat besisypsanti, pakelianti nuotaika.Nuostabus zmogus.Aciu. Smagu butu kad tokie malonus darbuotojai dirbtu ir kitose parduotuvese.
Visada dziugu sugrizti atgal apsipirkti i IKI.
Sveiki. Iki baseje pilnas bardakas. Norint priduot prekes gali sugadinti puse dienos. Storasikniai priemejai vos psjuda. O dar chamai kokie tai nera zodziu. Nemaloniasnio kolektivo dar nemaciau niekur. Vairuotojas su 6 metu stazu.
Labai noriu padekoti IKI kasininkei Janinai kuri dirba Minsko IKI vilniuje uz malonu aptarnavima ir kantrybe su nepakenciamais klientais po vakarykscio incidento ir toliau sugebejot sypsotis.ir toliau stenkites buti maloni ir istverminga, nors isivaizduoju kad sunku.daug linkiu kantrybes visom pardavejom ypac pardavejai Janinai maziau kreipt demesio i gyvenimu nepatenkintas zmogystas
Noriu pagirti 2 IKI vadovustai R.Orintiene ir E.Averka.tai nuostabus vadovai, kurie visada isklausys, patars ar net pades.Jie yra vadovai is disziosios raides.Aciu, kad Jus tokie esat.Sekmes darbe :)
Sveiki, Vaduvos g. 4a Cento "Iki" parduotuvėje netvarka, ji tęsiasi jau senai, rašome čia, nes jau iki gyvo kaulo atsibodo. (1) Niekada neteko matyti, kad prekės būtų visos sukrautos į lentynas. Dažniausiai jos sudėtos į krūvą, kas apsunkina priėjimą prie kitų prekių, netgi praėjimai būna užstatyti dėžėmis. (2) Trūksta maisto produktų, prieš kelis mėnesius buvo dar pardavinėjamas vištienos ir kalakutienos faršas, dabar jau jų negalima rasti, tad tad pasirinkimo mėsos atžvilgiu kaip ir nėra. Buvo tokių atvejų, kad nebuvo galima įsigyti elementarių maisto produktų, bulvių, svogūnų. (3) Stovint kasoje pirkimo metu, neretai būna, kad pardavėjos šnekasi ir nekreipia dėmesio. Atrodo, kad pardavėjos tvarkosi, tvarkosi, bet kažkokiu būdu prekės nėra sudėtos į lentynas ir vyrauja netvarka.