Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Apie Panevezio iki Kerbedzio g. PARDAVEJOS TURETU ZINOTI, KAD JOS IR YRA PARDAVEJOS, NES SAVE LAIKO LAISVO ORO DIDEKTOREM. DARBO METU TURI SEDET KASOJ IR APTARNAUTI PIRKEJUS O NE PACIOS APSIPIRKINETI. ATEJUS PRIE INFORMACIJOS KASOS PAMACIAU, KAD PARDAVEJA PREKINASI IR MANDAGIAI JOS PAKLAUSUS AR ATEIS I KASA PRADEJO REKT, KAD APSIPIRKUS ATEIS TIPO KA TU NEMATAI !!?? CIA NORMALU? IR TAIP PASTOVIAI. JUODA SU KUODU, BALSAS DREBA KAIP SENOS BOBUTES, VARDO NEZINAU
Neapsikentusi komentarų skaitytoja 2015-11-13 12:28:35
Tu sveika šiaip? Nes nelabai net išeina perskaityt teksto, kažkaip nėra ryšlių minčių nė kvapo:) BERNIUKAS VARDU MACIONYTĖ?:D Dieve Dieve... Tu gal rašyt skaityt išmok pradžiai, paskui čia tuos savo juokingus nusiskundimus viešink. Jaučiu pensininkė kokia 60metė nekenčianti viso pasaulio čia baubia ant visų ir dėl visko be jokios priežasties. Šiaip tai jo, kokia tu teisę turi žmones fotografuot? Mane tokia pafotografuotų tai vožčiau į snukį arba policiją iškviesčiau. Fuj. Tau ne į parduotuvę o į vaistinę reikia, 'ponia'.
Rasa
Dar sugebi izeidineti.
Rasyti moku bet kai nesupranti galiu pasakyti.berniukas dirbes tavo kasoje tai reiskia kad ismete tavo varda -Monika Mocionyte.
As rami mergaite esu as net I policija tave paskundziau.tiek kasininkai ir klientai mate tavo elgesi.man tik reik kad gautum pamoka.gali dirbti bet nezemink klientu ir savo darbe darbuotoju.ziaurus vaizdas paklausi kasininku ko nors tyli ir ziuri I tave.bet kai taves nera visi nekaip sneka apie tave.
Dziaugis I fb neskamb.i regioninej.nes mano tikslas kad asmeniskai gautum pamoka.

Ps neapsimetinek kad pensininke pati zinai kas raso ir pati atsakymus duodi.
Sveiki, Kazlų Rūda iki parduotuvė Daukanto gatvėje. Kelinta diena atvykus apsipirkti jaučiu rūkalų tvaiką. Tas jaučiasi net įžengus per pagrindines duris. O prisiartinus prie durų į sandėlį atrodo kad už jų rūkymo patalpa. Šiandien nusprendžiau žvilgtelėti kas vyksta už durų, kelios darbuotojos net nesivargina išeiti į lauką parūkyti, daro tai tiesiog sandėlyje arčiau prie durų į lauką durys aišku pradarytos bet juk tai ir yra problema, skersvėjis išnešioja smarvę po visą parduotuvę. Paklausiau pardavėjos ar yra pas jus skundų knyga. Pasakė kad ne, bet galiu skųstis administratorei, kuri ką tik išėjo arba apsauginiui. Priėjus apsauginiui pasirodo tai mergina ji pareiškė kad negalinti išvėdinti ir pripurkšti dezodorantu kad kvepėtų. Supratau jos poziciją nes nuo pačios dvokė kaip iš kamino. Jei nesutvarkysite padėties prarasite klientą. Manau kiekvienai save gerbiančiai parduotuvei svarbu teigiamas įvaizdis. Ir priimsite atitinkamus sprendimus. Geros dienos ir gerų mandagių energingų darbuotojų. Beje norėčiau būti informuotas apie priimtus veikus nes personalas tuo klausimu buvo labai nemandagus.
Neapsikentusi komentarų skaitytoja
2015-11-13 12:28:35 IP 212.117.16.193
Rasa 2015-11-04 05:35:13
Vokieciu ekspres 13 berniukas dirbo matyt jos vardu Macionyte.
Vakar pries 22h nulekiau tik vandens paimti ir bananus du tarp bananu radau baisiu.bet nieko nesakau pasitaiko.as tik kasininkui padaviau.ir pasidariau kavos.norejau cukraus isideti bet jo nebuvo.suprantu pasibaige.veliau as priejau prie berniuko ir pasakiau pasibaiges cukrus jis man nieko ne atsako.veliau pamaciau dvi merginas stovincias kitoj kasoj.ir tada jom pasakiau atsiprasau bet cukrus pasibaiges gal galite atnesti.man atsake NE NENESIU NETURIU LAIKO.
AS tada pasakiau as tada pati nueisiu pasiimti.ji ituzo ir pradejo tiesiog zeminti mane del cukraus.tada man kantrybe truko ir as paprasiau vadoves nr kad duotu.nedave.ji liepe berniuikui atnesti cukrui.berniukas maciau jaudinosi nesugebejo cukraus atidaryti as pati pasiemiau ir atidariau.grazinau jam tuscia pakuote.veliau as vel priejau prie meginos kasininkes ir sakau ar gali man varda pasakyti savo nes buvo ji be vardo.ji atsake netavo reikalas.tada as ja nufotkinau kad galeciau vadovei parodyti nes jos vardo nezinau.ji pasakre kad pazeidimas ir iskvies policija.apsauginis atejo pasake ta pati.tada mane supikde dar labiau.kad ta mergina visiskai nemandagi buvo girdint kitu kasininkus ir kliejentu mane taip zemino.lyg buciau jos lygio.as sakiau kvieksite jus man policija nepakviete nes policija turi kitu darbu.tada susimokejau uz pirkinius.paprasiau kad apsauginis man duotu skunda parasyti.oj as negaliu ir panasiai.as siandien vistiek nueisiu I darba pas ja ir jos vadove ir parodysiu kaip ji negraziai elgesi.turiu liudininku tiek kasininku tiek kliejentu kurie tai girdejo.
Vida, AŠ NESUPRATAU BIŠKĮ KODĖL KAŽKAS JŪSŲ TURI ATSIPRAŠINĖT?:D Kas Jūs tokia esat? Rozalinda pizdinda karalienė?:D Nusileiskit ant žemės, gražuole. Kasose žmonės dirba už minimumus ilgas darbo valandas ir per dieną turi pernešti tūkstančių žmonių charakterius, kaprizus, nuotaikas ir pan. Apsidairykite kokie žmonės ateina, juk ne visi mandagūs ir normalūs, daugybė neišsilavinusių, kiek bomžų kiek girtuoklių, kiek pacukų ar šiaip psichiškai nesveikų, kurie ir į snukį laisvai užvožt gali, jau nekalbu apie psichologinį smurtą. IR JŪS SIŪLOT DAR ŠITIEM VARGŠAM KASININKAM ATSIPRAŠINĖT JŪSŲ DĖL KAŽKOKIO SUP.ISTO PUODUKO?:D Arba Jūs ant žemės nusileiskit arba pasigydykit, jei einat į parduotuvę tam, jog Jūsų atsiprašinėtų tai Jūs tikrai ne visai sveiko proto. Kasininkas ne kalinys koks nusikaltimą padaręs, kad turėtų atsiprašinėt dėl tokių niekų. Jūs gal pradėkit suprast žmones, kurie sunkiai dirba. Dėl tokių nenormalių tautiečių kaip Jūs, žmonės ir žudosi. Nes aplink pilna tokių provisę nevispročių susiraukusių ir viskuo nepatenkintų. Šlykštūs Jūs žmonės.
Labai gaila, kad Biržuose Vytauto g. 36 „Ikiuko“ parduotuvėje pardavėja/kasininkė Skvereckaitytė bei administratore prisistačiusi mergaitė nežino paprasto žodžio ATSIPRAŠAU. 2014-11-11 pirkau kavą „Nescafe“ ir laukiau priklausančios dovanos - puoduko. Po 12 min kantraus laukimo priminiau kasininkei, kad aš dar tebelaukiu savo puoduko :). Mergaitė nustebusi paaiškino, kad mane informavo, jog to puoduko turiu pati eiti ieškotis pas administratorę. Viskas būtų OK, jei tai būtų buvę pasakyta taip, kad pirkėjas girdėtų... Iškilus nesusipratimui, reikėjo tik žodelio: ATSIPRAŠAU. Keisčiausia, kad administratorės pareigas atlikusi panelė taip pat nežino tokio sudėtingo žodžio... Tai ko norėti iš parduotuvėje dirbančio personalo (nekalbu apie visus, pvz. vaikinukai labai mandagūs)??? Gėda vadovams, kai Jūsų parduotuvėje dirbantys žmones nemoka elementarių bendravimo su pirkėju taisyklių. O tiek mažai tereikėjo, kad išvengti konfliktinės situacijos...
I was a visitor at IKI Vingio shop....I came to get some chicken breast...and asked to get it...i was very polite and asked for that, but the cashier was very rude, saying that i must talk to her in lithuanian as iam in Lithuania....Iam very sorry but i was born in Lithuania but iam russian gewish and i have been leaving in Israel for 12 years...I asked to talk to manager and manager came and said to my retired dad -you are a an idiot !!!!!!!!!!!!!!!what a lovely service!!!!!!!!!!!!!!!!WHY IN INDEPENDENT COUNTRY WHERE I WAS BORN (WHAT A PROUD)I HAVE A LITHUANIAN EUROPEANIAN PASSPORT I CAN FEEL A RESSIST STRUCTURE????I LOVE MY COUNTRY...I WAS COMING WITH MY FAMILY FROM FUNERALS and was feeling sad but how dear smbd decided to talk to me and my family that rude....
Vokieciu ekspres 13 berniukas dirbo matyt jos vardu Macionyte.
Labas vakaras. Esu pasipiktinusi jūsų parduotuve kuri randasi Sodų g.22 Vilnius. kas kart po darbo užsuku i šią parduotuve apsipirkti. Labiausiai kas užkliuvo tai kad pas jus kasose yra nurodytos cigaretės kurias galima nusipirkti kasoje. bet jau kelinta karta kai paprašai cigarečių jūsų kasininkių atsakymas būna toks: " cigaretės visos tik terminalo skyriuje" tai kokio velnio tada jas ten reklamuoti?? Kodėl aš turiu dar atskira eile stovėt?? Taip yra kasininkė viena kuri net atsistoje ir atneša cigaretes. O iš jūsų kitos kasininkės pavarde Sesicka išgirsti" aš neprivalau jum nešti cigarečiu " kas per š***s atsiprašant?? Pati dirbu " Palink" ir kai paprašo ir neturi kasoje tai nueini į terminalą. o čia naglumo įsikūnijimas.. Ir dar turiu nusiskundima jūsų mikrobangine kuri neveikia jau gal antrąjį mėnesi kai kažka perki iš kulinarijos skyriaus pvz: submarina.mėnaisini. greitam užkandžiuj.. Jum ką gal darbuotojai nepasako nesuprantu. tad išvada jai kasoje jos neturi cigarečių ir pajudinti šiknų nuo kasos tai nuimkite tas vaizduojamas cigaretes prie jų :) tad gero pamąstymo ir veiklos.
Nemencines pl. 2 Vilnius
2015-10-28 22:16:49 IP 79.133.247.186
Esu daznas klientas Nemencines pl. 2 tik del to, kad arti namai. Nors asortimentas didelis, bet Tokios netvarkos dar reikia paieskoti, net Norfos ir aibes tvarkingiau atrodo nei Nemencines pl. 2 IKI. Nors kainos yra, bet tuscios lentynos, kainos nesuprasi kaip sudetos, vienoj lentynoje yra akcija, o kitur ta pati preke jau be akcijos. Pastoviai pilna parduotuveje ismetyta paleciu su prekemis kurios savaitemis atrodo stovi ir tikras issukis tampa pravaziuoti su vezimu. Darbuotoju beveik su ziburiu nerasi ne karta teko nusipirkti is galiojimo isejusius produktus. Kantrybe buvo perpildyta, kai nuvaziavau su zmonos sarasu i sia parduotuve ir is 19 produktu radau tik apie 10, nes kitu tiesiog nebuvo lentynose ir saldytuve. Prasau isspreskite sia problema.
SAULIUS 2015-10-26 12:19:05
Laba diena.Kapsų g.22 aplink parduotuvę tikras bardakas. Aplink parduotuvę pilna lapų ir šiukšlių ir šunų kakų. Gal man ateiti pašluoti, jei nėr kam?
DEJA PRIE SAVO TERITORIJOS TVARKOSI ŠEIMININKAI, AIKŠTELĖ MAŠINOM STOVĖTI JUMS PRIKLAUSO IR VEJA PRIE JUSŪ PARDUOTUVĖS JŪSŲ.TAI GI NEREIKIA LIALIA
SAULIUS 2015-10-26 12:19:05
Galetum :D Prie ko cia paruotuve kalta? cia patys zmones kalti. Beto kiemsargys regiono turi tvarkiti tokias teritorijas.
Sijonas dar nieko tokio toje saulėtekio iki Kaune.bet kai pardavėja močiutei kuriai netoli 90 akis sugeba draskyti del to jog si nepadeda centu ant prekystalio yra baisu.pati maciau kaip spalio 22d apie 12:50 5 kasoje mociute pirko cento linijos produktus, padave kortele kasininkei o si rekia kad nuolaidos cento prekems netaikomos.tada kai reikejo moketi mociute tiesia ranka paduot pinigus bet toji vel rekia padekit pinigus pasiimsiu.mociute siaip ne taip padejo tuos pinigus o kasininke ir nepatenkinta rekia ant jos kad truksta 6ct mociute is pinigines issitraukia saujele centu ir praso pasiimt kiek truksta.tada pardaveja vel klykia padekit cia 6 ct.o mociute sako jei matyciau padeciau.kasininke toliau burba kam eini i parduotuve jei nematai.o mociute mandagiai atsake jei nematau tai nereiskia kad man taip pat valgyt nereikia ir dar pridure jog lazda turi du galus.nesuprantu tokiu pardaveju jei nemoki bendraut su zmonem kam eit dirbti toki darba? Ir dar kitas pastebejimas jog paskutiniu metu parduotuveje milziniskos eiles dirba 2-3 kasos zmoniu eiles iki kepiniu o moterims pasiteiravus vadybininkes darbuotojai ignoruoja klausimus.tai kas cia per strategija?
LABA DIENA, SU ŠEIMA ESAME LABAI NEPATENKINTI KRĖVĖS 97 IKI PARDUOTUVE KAUNE. NES ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJA (KRISTINA, BEROTS) VAIKŠTO SU SIJONU KURIS VOS DENGIA, , SUBINĘ, , MANAU KAD TOKIOS DARBUOTOJOS NETURĖTŲ APTARNAUTI KLIENTŲ, NES ATEINI APSIPIRKTI Į PARDUOTUVĘ, O NE STEBĖTI KAŽKOKIAS APSINUOGINUSIAS VALDŽIOS ATSTOVES. VAIKŲ TIKRAI DAUGIAU NELEISIM EITI Į ŠIĄ PARDUOTUVĘ KOL TEN DIRBS TOJI MOTERIS. JUK TURI BŪTI APRANGOS KODAS PARDUOTUVĖJE. REIKALAUJAME TVARKOS. PREKYBOS CENTRAS DAR NEATLIEKA TOKIŲ PASLAUGŲ, KURIAS GALIMA ĮSIVAIZDUOTI PAŽIŪRĖJUS Į ŠIĄ DARBUOTOJĄ. VISADA ATEIDAVOM SU ŠEIMA DĖL NUOSTABAUS APTARNAVIMO, BET KAŽKODĖL PASTARUOJU METU KAŽKAS NUTIKO PARDUOTUVEI, KAIP GALIMA ĮDARBINTI TOKIĄ DARBUOTOJĄ ?? KUR ŽIŪRI PARDUOTUVĖS VADOVAI ? LAUKSIME ATSAKYMO DĖL TOLIMESNIŲ JŪSŲ VEIKSMŲ DĖL DARBUOTOJOS.
PAGARBIAI, ROMUALDAS SU ŠEIMA
Apie iki exsprest alytuje vadove labai nesiskaito su darbuotojais bilietenio metu isdryso parasyt darbuotojai zinute kad ateik atsiskaityt is darbo ir net darbuotojos mama numìre tai net uzuojautos nesugebejo pasakyt del mamos mirties o apie ismoka laidotuvems tai net kalbos ner o del bilietenio metu kad siunte vadove zinutes tai turi isisaugojus nes sodra liepe kreiptis i teisma kad bilietenio metu atleido nes turint nedarbingumo pazymejima ji negali atleist
Kodėl nekuriate internetinio prekybos tinklo,
juk Jūsų parduodamų maisto produktų kokybė ]
ženkliai geresnė...keista...
Я живу в Клаипеде рядом с магазином ИКИ находящемся на Таикос 28
и вот что хочу сказать такои грязи в магазине и вокруг него ненаидёш нигде
последние пять лет директора меняются как реклама и ни одного порядочного директора
про то что творится в магазине даже страшно писать
позвониш в Вильнюс в UAB PALINK там непонимают ни руского ни литовского просят говорить на
англииском короче полныи беспредел мне интересно для чего это всё делается ведь они живут за счёт покупателеи но ведь один раз покупатели кончатся и лавочка их закроется
и мне кажется у них слабая реклама их бардак непоказывают по телевизору
страна незнает своих героев я думаю надо им помочь и на каждую их подлость вызывать телевиденье
журналистов санэпемстанцию тогда они или будут вести себя как положено или закроют свои бардаки
Siunciu energetinio nuotrauka.
Prisegtas dokumentas:
Sveiki, noreciau isreiksti nepasitenkinima Kaune, Ateities pl. esancios parduotuves vadovybei, kadangi parduotuveje dirbancios kasininkes nepaiso energetiniu gerimu draudimo istatymo ir sekmingai juos parduoda nepilnameciams. Mano sunui 11m. ir jis sekmingai su draugu pirkinejasi energetinius!!! Man sako, kad ten gerimas su vitaminais. Taip, bet atidziau paskaicius netgi uzrasyta ant skardines, kad vartoti galima tik nuo 18m.
Sveiki, tai jau ne pirmas kartas ir tyleti nebesinori. Iki parduotuve kuri randasi Klaipedoje prie sankryzos i Tauralauki salia Lukoil parduotuves, deja kazkodel zemelapyje jos neradau. Tikrai buvo paskutinis kartas kada as ten atejau. Lankausi su mazu vaiku, kuriam tikrai sunku stoveti eileje ir laukti. Problema tame kad dirba visada arba 1 arba 2 kasos, siandien 16.40 val kiekvienoje is 2 kasu buvo maziausiai 8-10 zmoniu eile. Kasininkes ne draugiskos, paprasiau kad pakviestu dar viena pardaveja, i ka gavau atsakyma eikit ir kvieskit. Visos parduotuves turi atskira eile tevams su vaikais ir besilaukiancioms, tik ne si. Bet esme net ne manyje su mano vaiku, o tame kad parduotuveje tiesiog truksta darbuotoju, nuo ko kencia ne tik aptarnavimo kokybe bet ir darbo apkrova kuri yra sukrauta ant 2 kasinikiu kas zinoma itakoja ir ju nuotaika. Sekmes tokiame marketinge!
Laba diena. Mėgstu pirkti parduotuvėje "Cento", esančioje Karoliniškėse "Merkurijaus" pastate. Kartais perkant būna juokinga, jeigu nebūtų graudu. Šiandien t.y. 30 09 15 apie 11:15 val. kasoje "dirbo" kasininkė-pardavėja Olga V. (taip buvo parašyta darbo pažymėjime prisegtame prie žaketo). gal pusę minutės stebėjome, kaip p. Olga skaitė žurnalą (rusų kalba). Mandagiai paklausėme "Ar jums nesutrukdysime ?". Apsidžiaugėme atsakymu "ne, nesutrukdysite". p. Olga greitai aptarnavo (pirkome tik mineralinį vandenį). Paėmę grąžą pasakėme "Na, va, o kortelės nepaklausėte o aš ją turėjau". p. Olga nustebo "O kam ji (kortelė) reikalinga. Apsidžiaugėme "geras atsakymas" ir pakilios nuotaikos išėjome pro duris. Juk tikrai smagu -kasininkei nesutrukdėme, žinosime, kad "Iki" kortelė nereikalinga. O taip norėjosi pasakyti "Bent jau dėl KAT kortelė reikalinga". Bet ką čia mokinsi ir taip mokytą kasininkę :) Gerų darbų
Nepaprastai didelis ACIU parduotuvesIKI esancios Kaune Partizanu g.134 merginoms ir ju vadovei uz nepriekaistinga darba, uz silta bendravima su pirkejais, visada pagelbeja kilus kokiems klausimams del tos ar kitos prekes, niekada nebuna piktos, visada malonios.SAUNUOLES.Smagu kai yra tokie zmones.Visada malonu uzeiti i sia parduotuve.
2015.09.24d. vakare "Iki", Mažvydo alėjoje, Klaipėdoje nusipirkau daugiau nei 1kg midijų. Pasikviečiau dukras su anūkėliais, viena jų moka skaniai jas pagaminti. Paruošė patiekalalą pagal eceptą su vynu, bet visos midijo buvo tusčios, tik kažkokios gleivės viduje. Žadu nunesti atgal į parduotuvę
Renaldas Malinauskas
2015-09-15 12:41:25 IP 77.219.213.36
Kasininkes siurksciai elgiasi su klientais, pasibaisetina, jau ne pirma karta. Zemaiciu plento "iki". Yra ir kitur kur apsipirkt tad viso gero!
Sveiki, norėčiau pranešti apie labai nemalonų atsitikimą, kuris įvyko “ Iki“ parduotuvėje Telšiuose, Masčio g. 1, penktadienį, t.y. 2015. 09. 11 d. apie 17 val. Įėjusi į parduotuvę su savo keturmečiu vaiku ir pusbroliu, tik įžengusi pro vartelius, buvau APSAUGINIO grąžinta atgal, man buvo liepta pasidėti kuprinę į rakinamą spintutę, kitaip negalėsiu įeiti į parduotuvę. Nustebusi bandžiau apsauginiui paaiškinti, kad kuprinė atlieka rankinės funkciją, joje nieko daugiau kaip telefonas, piniginė, pasas ir mašinos dokumentai. Su savimi jokių papildomų maišelių, krepšių neturėjau. Apsauginis man atrėžė, kad piniginę galiu pasiimti į rankas. Pasipiktinusi paklausiau, kodėl tada neprašo kitų moterų savo rankines pasidėti į spintutes. Tada jis pradėjo mane auklėti, nepagarbiu tonu paklausė, ar atėjusi į svečius batus nusiaunu ??? Turbut šituo klausimu komantuoti man nieko nebereikia…. Viskas vyko mano keturmečio sūnaus akivaizdoje. Galiausiai paprašiau savo pusbrolio, kad nuvestų vaiką ir nupirktų, ko vaikas buvo prašęs. Tada išsikviečiau pamainos viršininkę, viską papasakojau. Ji kultūringai atsiprašė už pažeminimą, pasirodo, čia jau ne pirmas toks įvykis, prižadėjo informuoti vadovybę ir nuėjo pasikalbėti pas apsauginį. Paskui tą patį vakarą sužinojau, kad jis visiems moksleiviams liepia pasidėti kuprines, kitaip neįleidžia į parduotuvę. Kadangi atrodau jaunai, mane taip pat palaikė turbūt moksleive, nepagarbiai kalbėjo, nors mokyklos ir universiteto suolą seniai palikau, ir ne vienerius metus dirbau pedagoge.
Šita parduotuvė buvo mėgstamiausia dėl visada malonaus ir šilto aptarnavimo, tačiau minėtas darbuotojas situaciją pakeitė.
Laba diena, jau kurį laiką niekaip negaliu SUPRASTI ir APSIPRASTI su IKI parduotuvių produktų kokybės ir prekių prastėjimu! Nuo pat pirmų įsikūrimo metų apsipirkinėju būtent Vilniaus IKI Neris parduotuvėje, t.y. esu nuolatinė šios parduotuvės klientė (man rodos, ji buvo pirmą IKI Vilniuje parduotuvė). Bet kuo toliau, tuo baisiau! O jau šį rytą kai išviriau kiaušinį, kuris pasirodo SUPUVĘS (kiaušinius pirkau prieš kelias dienas IKI Neris, Vilnius), kantrybė tikrai baigėsi. Suprantu, kad galima būtų bėgti su tais kiaušiniais į parduotuvę ir pareikšti pretenzijas, bet nelabai tikiu ar tai kaip nors pagerins tolesnę šios parduotuvės produktų kokybę. Be to, dar noriu pabrėžti, kad ne man pirmai ir vienai šioje parduotuvėje yra taip "pasisekę". Labai norėtųsi suprasti kodėl taip smunka šios parduotuvės lygis?
norėčiau sužinoti apie kainų metamarfozes Trakų mieste Vytauto 60 esančioje IKI parduotuvėje. 20 g kmynų pokelis skyriuje kainuoja 17 centų, o kasoje jau tampa 34 centai (2015-09-09 14:59:18).Kaip taip atsitinka?
Pirkėjas 2015-08-10 23:24:16
Dzyvų dzyvai kas pasidarė su IKI parduotuvėle Bajorų kalvose, Vilniuje. Na neduok Dieve dar kokia kasininkė išeis iš darbo tai visai krachas bus. Salėje nešvara, lentynos visos tuščios, eilės didžiulės, vaisiai ir daržovės atrodo bjauriai, šiandien vakare ir žalias kiaušinis gulėjo sudužęs salėje - niekas net neskubėjo tvarkyti. Ankščiau parduotuvė atrodė gerai, bet kas pasidarė paskutiniu metu tai yra žiauru, ateini kaip į kiaulidę - o pasirinkimo tai nėra, nebent važiuoti kažkur su mašina nes artimiausios parduotuvės tik Jeruzalėje arba Riešėje. Įdomu ar atlaikytų patikrą
Taip bus visuose iki "trukumas darbuotaju" atiejo naujas vadovas kuris pasakie kad nuima visus priedus ir net uz slapta pirkieja dabar darbuotojai nieko ne gauna.zmonies ir iseina, tegul mielas vadovas pats eina ir dyrba visose iki parduotuviese.
Nesuprantama tvarka tapo Vilniaus IKI centru kasų darbo laikas. Pikta, kai vakare didelis žmonių srautas, o dirba tik dvi kasos. Eiles driekiasi per visa parduotuve, žmones pasipiktinę, paklausus ar negaletu pradeti dirbti nors dar viena kasa, darbuotojai atsako, kad nėra kam. Apgailėtina. Taip gadinamas vardas.
Ryte apsipirkinėjau IKI Vaivaduose Pan.raj.buvau labai nemaloniai nustebinta elgesiu su
darbuotojais.Parduotuvė arti namų, pardavėjos puikios, paslaugios, visada besišypsančios.Neradusi sūrio kainos kreipiausi į jas.Atbėgo net 2 moterys norinčios padėti.Netrukus pro mus visas 3 praplaukia moteriškė, kuri mano akyse išplūsta pardavėjas, kad jos neturi ką veikti, moterims bandant paaiškinti, kad atėjo parodyti sūrio kainos dar iškošė pro lūpas, kad aš ne vakar gimus.Galva pakelta tiek, kad žemės po kojom nemato, jau nekalbu, kad į darbuotojus net nepažiūrėjo, tikriausiai žemas lygis, o iš karto puolė plūstis.Pardavėjos persigando, aš kaip pirkėja likau šokiruota, o čia pasirodo REGIONO VADOVĖ buvo;Na žinot mielieji jeigu tokie regiono vadovai Jūsų sistemoje vadovauja tai gal Jiems kursus reikėtų pravesti apie bendravimą su darbuotojais, o dar ypač prie pirkėjų.Atėję į parduotuvę visada pasakom labas rytas, laba diena, paaiškinkit vadovei jai tikriausiai gero elgesio normos nesuprantamos, nes nieko net panašaus neišgirdau.Gėda, žemas lygis ir labai gaila nuostabaus kolektyvo.LAIKYKITĖS.O regiono vadovei draugiškas patarimas nusileiskit ant žemės, nes žiūrint į Jus atrodo, kad skrajojat padebesiais, o ne darbe randatės.
Apsipirkinejau Jonavoje esancioje IKI Jones prekybos 2015-08-24d., 16:48val., bitutes kasoje nusipirkau 2prekybos maiselius, ir pasakius mergaitei, kad paimtu maisely antra nes i viena netelpa, IKI darbuotoja Vilija M. ciut ne alkune man per veida, griebe ceki ir puole tikrinti ar tikrai as nusipirkau du maiselius, as net nespejus buvau dar prekiu susideti, apie kultura as nekalbu nei atsiprasau nei labadiena, likau stoveti be zado.pasiteiravus apie vadovybe tau jau tokiu laiku nieko nebuvo, apsaugoje suzinojau, kad butent ta darbuotoja ir likus vyriausia ant visos sales.Nezinau kaip kitose IKI prekybos centruose, bet Jonavoje tai yra baisu. :-)
Sveiki apsipirkinejau mindaugo iki tai kosmaras vadovas pastoviai ant kazko rekauja ant darbuotoju nemokq kalbetis su zmonemis visi mandaug isskirus vadova
Trakai, Vytauto g. Sestadienis is 5 kasu dirba tik 2, karsta diena kai yra daug zmoniu budama 9 nestumo menesije eileje laukiau 30 min i prasyma atidaryti dar viena kasa is darbuotojos gavau atsakyma, duokit mums darbuotoju tada atidarysim kasa, nors pati vaikstinejo su vienu tusciu krepseliu, dar prie pat veido priejus sauke.
NR 4

Sveiki, parduotuveje IKI esancioje Vilniaus. raj, Rudaminoje, visiska betvarke. Express kasa dazniausiai nedirba, jei ir dirba ten stovi zmones su pilnais krepsiais ar vezimais, pacioje parduotuveje stovi mediniai euro padeklai ant kuriu sukrautos prekes, trukdancios pasiimti norima produkta, niekas net nesiruosia ju patraukti ar perstatyti ten kur zmonems netrukdytu. Ir taip kiekviena miela diena, ateini apsipirkti, o puses prekiu negali net pirstu paliesti, nes pristatyta padeklu. Ir dar vienas dalykas, sales darbuotojai turi nemalonu prakaito kvapa, neimanoma net praeiti pro juos, o ka jau kalbet apie pasiteiravima pagalbos, jeigu kazko nerandi ar kazko truksta.

NR 3

NR 2

Prisegtas dokumentas:
Sveiki. Uzejau siandien 2015.08.21 i parduotuve IKI esancia Rudaminoje. Noriu nusipirkti man reikalingu prekiu, o prie ju prieiti negaliu, nes padeklai / paletes ar kaip jas bepavadinus pristatytos prie pat produktu, kurios yra prekyboje. Pasiekti nera imanoma. Ir tai jau nebe pirmas kartas, seniai norejau nusiskundima parasyt, bet vis galvodavau, kad galbut tai nepasikartos, bet.. Prisegu kelias nuotraukas. Kitas dalykas- yra ekspres kasa. Ji arba visa diena nedirba, arba, jei ir dirba, tai joje stovi zmones pilnais krepsiais/vezimais ir kasininkai/darbuotojai nieko nesako ir aptarnauja. Kodel as turiu atstoveti visus tuos zmones pilnais vezimais, jei as turiu viena preke ir tai yra kasa, kur kiek as zinau max prekiu turi buti 7. Ai beja ir kaikurie darbuotojai 'paduoda' prakaitu. Tikrai nera malonu uzeiti i parduotuve ir vienam skyriuje jausti nepakenciama prakaito kvapa ;)
Laba diena sendien2015.08.21 apsipirkinejau iki ramucuose, ir likau nepatenkinta svieziu skyriaus darbuotojos Ingos Z. Aptarnavimu ji atpove man pyraga su jau bent karta naudotu ir nenuplautu peiliu, bei dedama pyraga i dezute darbuotoja prilaike ji ranka (be vienkartines pirstines), beja ji buvo tik su viena pirstine ant desnes rankos kurioje laike peili.
CE NORIU PAPASAKOTI APIE KONKRECIA IKI 593 TAI YRA RAUDONDVARIO KAIME KAUNO RAJONE...
PRADEKIME NUO TO KAD JOJE VADOVAUJANTI DIREKTORE EDITA AKELIENE YRA LABAI ZEMOS REPUTACIJOS ZMOGUS KURIS NEGERBE SAVO DARBUOTOJIU VISISKAI GERI KOL DIRBA KAI ISEINA PAPASAKOSIU KAS DEDASI ISEJO DVI MERGAITES UZIMANCIOS ALE GERAS PAREIGAS TAI BUVO APKALTINTOS DOKUMENTU KLASTOJIMU KAD SLEPE MESOS TRUKUMUS ALE REGIONO DIREKTORE LIEPE SUVERSTI BEDA ISEJUSIEM ZMONEM IR PARASYTI PASIAISKINIMA !!!!! BET TEISYBE TOKIA KAD PONIA EDITA AKELIENE VISKA ZINOJO APSOLIUCIAI NES VYR.KASININKE VISUS JAI TRUKUMUS RODYDAVO O JI LIEPDAVO IVESTI RODMENIS TOKIUS TEN KOKI 40-80KG MAZIAU KAD LYGINTUSI. NA TA PRASME TRUKUMO BUTU 40-80KG. TAI O JIE BENT PAGALVOJA ZMOGAUS REPUTACIJA SUGADINTA TAI PASKAMBINTU KITAS DARBDAVYS TAI KA ZMOGUS v***s IR KLASTOJANTIS DOKUMENTUS KAS I DARBA NORES TOI IMTI? O KITA APKALTINTA ISVIS NE PRIE KO. REGIONO DIREKTORE NIEKO APIE JA GERO NEPASAKYSIU NES PRIE KLIJIENTU ZEMINA DARBUOTOJUS LAIKO TIKROM SIUKSLEM MUS VISADA MANDRA NOSI UZRIETUS NESISVEIKINA ARTEJA ALGU METAS TAI TIKRINA IR SPEKIT VISKAS BLOGAI PARDUOTUVEJA NES PREMIJU MOKET NENORI GAUNA TIK VADOVES ISSKIRTINES, O JUS PAPRASTI VERGAI ARKIT IR TOLIAU. GAL DUOK DIEVE TEKS SI LAISKA PASKAITYTI IKI DIREKTORIAM IR JIE SUSIRUPINS APIE SIAS DVI DYRBANCIAS GYVATES NES JOS NAIKINA PACIUS NUOSIRDZIUS ZMONES KURIE DIRBO IR SAZININGI BUVO.DAUG GALIU PARASYTI BET CE TIK PRADZIA RASYSIU IR I SPAUDA TEGUL ISLENDA VISA TIESA APIE SIAS DI ZMOGEDRAS KURIOS TRYPE NIEKUOM KALTUS ZMONES KAS JOM TOKIA TEISIA SUTEIKE KALTINTI ZMONES NEBUTAIS DALYKAIS KAI PATI SAVO DARBO VIETA ISSAUGOT NORI TAI SUVERCE DARBUOTOJUI KALTE AS ESU PASISLIKSTEJAS IKI BUTENT 593 POLITIKA IR VADOVAVIMU BUVE DARBUOTOJAI IR NIEKO GERO NEPASAKYS APIE SIOS IMONES VADOVAUJANCIAS VADOVES.....