Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Labas.Kodel Draugistes 13 Parduotuvei IKI dirba mazai kasu piko metu galetu daugiau dirbti.
Laba diena. Apsipirkinėju Jūsų parduotuvėje, Žemynos g. 2, Vilnius. Šioje parduotuvėje dirba labai nemandagi, grubi, dažnai klystanti atiduodant grąžą ir niekados neatsiprašanti pardavėja Nina. Prašau atkreipti dėmesį į šią kasininkę, nes gali tekti pasirinkti kitą apsipirkimo vietą. Tikiuosi atitinkamos reakcijos. Iš anksto dėkoju.
Sveiki. Noriu išreikšti nusivylima naujaja IKI prie Gerosios Vilties žiedo Vilniuje. Šiaip visus IKI labai mėgstu, ten jaukiau ir skaniau nei kitur. O čia - nekas. Pardavėjos arba pasimetusios arba atžagarios. Viena močiūtė stovėjo prie informacijos, pasakojo kasininkei, kad paliko kortelę kasoj, kad ja nukreipė į informacija, bet ten nieko nėra. O kasininkė prie informacijos jai atšovė, kad pas ja ji kortelės nepaliko. Tai ta senučiukė ir liko stovėti, kol atėjo kasininkė iš tolimesnės kasos ir bandė jai padėti. Apšvietimas kažkoks priblėsęs. Eilė pakliuvo ilga, po to atbėgo dar viena kasininkė. Keista: plotas lyg ir didelis, bet prekių pasirinkimas nelabai koks. Prekių mažai, jos senos. Kažkaip slogu ten.
Sveiki, tai normalu parduotuvese ta ir pastrevbejau maziau perku parduotuvese kasdieninias prekes tik maista ir tai tik be akcijjos.O gyvenime susiduriau pirma karta su saziningu apgaviku, parduotuve tai parduotuve bet zmogus saziningas apgavikas geriau nereik.Linkiu visiems jo nesutikti.
Daznai apsipirkineju iki esancioja Marijampoleje Jukneviciaus gatveje. Taciau turbut daugiau to nebedarysiu. Tarp kasu praejimas toks siauras kad su kudikiu vezimelyje neimanoma pravaziuoti, nenumecius krepseliu ar dar kokiu sukrautu dezuciu ir kitokiu smulkmenu. Tai pradeda erzinti. o jai zmogus su invalido vezimeliu isvis jokiu sansu pravaziuoti. Gaila kad parduotuves administracija negalvoja apie savo klientus.
Sveiki UAb "Palink",
Si ryt apsiprikau IKI, esancia Laisves al prie fontano, Kaune. Labai patrauke kai kuriuos nuolaidos, norejau vaikus pradziuginti, vyra palepinti ir pasidaviau akcijai. Deja prie kasos man ismuse tuos pirkinius be nuoldaidos, argumentuodami kad ta nuolaida buvo iki kovo 8d. Bet idomiai, nuolaidos dar vis puikiojasi parduotuveje. Pasiule grazinti ta permoketa pinigu suma!!! Bet deja ne ant to kliento papuole. As tikejausi saziningos vadybos, nors ir patyriau 1 euro nuostoli bet atsiimti nebenorejau, nes pasidare be galo slykstu pateiktais atsakymais : mes per nakti nedirbam, kad visas nuolaidas nuimtume, nepasitikejimas ir reikejo net paciai pirstu parodyti kad jus teikiat nuolaidas ir beabejo vadybininkes nekomunikabilumas (sprendziu is arogancijos ir nurodymus ka daryti kasininkei), kuri salia stovejo ir irgi tik sake: atiduokite jai ta permoketa skirtuma....vargse kasninke turejo daryti viska!!!
Esu nusivylus, ir labai nebenoriu grizti i ta parduotuve ir atsargiai ziuresiu i teikiamas nuolaidas.
Pirkėja 2015-03-07 18:30:30
Nors yra toks dalykas kaip IKI ETIKOS KODEKSAS, tik kažkodėl jis yra pamirštas darbuotojų, o gal tiesiog vadovams jį reikėtu pakeisti,
Etikos kodeksas
Kiekvienas mūsų darbuotojas yra susipažinęs su UAB „Palink“ darbuotojų etikos kodeksu, kuriame yra apibrėžti esminiai elgesio reikalavimai darbuotojams, bendraujant tarpusavyje, su pirkėjais, partneriais ir visuomenės grupėmis. Dešimt auksinių elgesio taisyklių:
PAGARBA KOLEGOMS: mes elgiamės pagarbiai. Pasitikime vienas kitu, bendradarbiaujame, palaikome ir padedame. Mes neapkalbinėjame už akių, visas problemas sprendžiame profesionaliai ir atvirai.

SĄŽININGA PARTNERYSTĖ: mes esame sąžiningi ir profesionalūs. Bendraudami su partneriais neapgaudinėjame, nemeluojame ir visuomet siekiame rasti visiems tinkamą sprendimą.

MEILĖ PIRKĖJAMS: mes mylime kiekvieną pirkėją. Nesvarbu, kuriame kompanijos padalinyje dirbame - kiekvienas mūsų veiksmas yra skirtas tam, kad pirkėjai norėtų pas mus sugrįžti kasdien.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ: mes kuriame geresnę rytdieną. Padedame vargstantiems, tausojame aplinką, rūpinamės savo darbuotojais ir pirkėjais.

SĄŽININGAS ELGESYS: mes nesiekiame sau naudos neteisėtais būdais. Partnerius atsirenkame pagal objektyvius kriterijus, dovanas atiduodame paramai ir netoleruojame jokio nesąžiningo elgesio.

SKAIDRI VEIKLA: mes neapgaudinėjame. Mūsų nuolaidos yra tikros, kainos sąžiningos ir pagrįstos, partneriai patikimi, o prekių kokybė nuodugniai patikrinta. Pripažįstame savo klaidas ir nedelsiant jas ištaisome.

ĮSTATYMŲ LAIKYMASIS: mes veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus ir teisės aktus. Sąžiningai mokame mokesčius valstybei, sąžiningai atsiskaitome su darbuotojais ir partneriais.

ATSIRIBOJIMAS NUO POLITIKOS: mes nesiveliame į politines intrigas. Neremiame jokių politinių partijų ar politikų, viešai komentuojame tik tiesiogiai mūsų veiklą liečiančius klausimus.

PASLAPČIŲ SAUGOJIMAS: mes esame atsakingi ir patikimi. Saugome mums patikėtas kompanijos ir mūsų partnerių paslaptis, tiek dirbdami kompanijoje, tiek iš jos išėję.

POZITYVUS POŽIŪRIS: mes mėgstame savo darbą. Visas blogas emocijas paliekame už durų, todėl darbe esame optimistiški, gerai nusiteikę, maloniai bendraujantys ir draugiški.
Darbuotojai zino etikos kodeksa (bent jau as), bet ar kaikurie pirkejai zino ;) ?
As.. 2015-02-13 23:37:21
Ar tikrai visus darbuotojus reikia pakeisti, ir ar visi sukciauja?nepamirskit jog pamainos keiciasi ir nekiekviena diena tiepatys dirba.manau nesmeiskit kitu saziningu zmoniu kurie dirba, nes jeigu kas iseitu is darbo tektu eilese stoveti daug ilgiau ir dar rasyti skundus nes ir taip niekas nenori eitI dirbi I prekybos centrus uz tokia alga...aciuu...
Etikos kodeksas

Aldona 2015-02-14 18:32:03
laba diena. Pries kelias minutes apsipirkau jusu parduotuveje, kuri yra Didzioji g 98, Vaisvydava. Mane aptarnavo kasininke Vainauskaite. Kazkodel neramino sumoketa pinigu suma. Aisku, tai mano klaida, kad prie kasos nepasitikrinau pirkiniu cekio. Grizus namo, perziurejau pirkiniu sarasa ir nustebau, kad vietoj pirkto vieno pokelio sviesto, kasininke priskaiciavo 2 pokelius. Tai sudaro 1, 15eur. Mano manymu, tai labai nesazininga. Prasau atkreipti demesi i sios kasini nkes darba.
pirmiausia, pinigus, čekį reikia tikrinti neatsitraukus nuo kasos.jei klaidą pastebėjote namie, tai kaip sako, šaukštai po pietų.kasininkai, taip pat žmonės, jie taip pat klysta.o, kad parėję namie pamatėt klaidą, tai jau jūsų bėda, ir nėra čia ko rašynėti, kad pardavėja šiokia ar tokia.jei pardavėja per mažai atiduoda gražos, tai ji jau s*****s, o jei atiduoda per daug, tai žiopla.o kur jūsų, kaip pirkėjų sažiningumas.
pirkėjai yra klaidinami, nes PALINK yra didelė rotacija darbuotojų, priimami nauji neapmokami,
todėl kainos skirtumai, pasibaigusių produktų galiojimų terminai - visų šių atvejų padaugėja.
šiandien apsipirkau IKI parduotuvėje Klaipėdoje, Priestočio gatvė 24. Tualetinis popierius Gritė sudėtas akcijų lentynoje- kaina aiškiai parašyta- 2, 39 LT (šalia jokios kitos prekės nebuvo), tas pats tualetinis popierius tik kitoje vietoje- kaina 3, 00 LT, paklausiau šalia buvusios pardavėjos kuri teisinga kaina, negalėjo atsakyti. Kasoje paskaičiavo po 3, 0 lt. paprašiau kasininkės kad paaiškintų kodėl skaičiuoja brangiau, juk ėmiau iš tos lentynos kur kaina buvo pigesnė, atnešė iš kitos vietos, kur nėra pažymėtos akcijos kitokį tualetinį popierių (" grite vivo deco", lentynoje kaina buvo parašyta 4, 01 lt.) 2, 39lt tokios kainos net šalia nebuvo. Norėčiau kad paaiškintumėte kodėl ir kokiais sumetimais yra klaidinami pirkėjai
rita 2015-02-11 17:05:34
tenka lankytis Garliavos, Lozoraičio gt 2 Iki parduotuvėje.
Ten seniai laikas pakeisti visus darbuotojus, nes dabar dirbantys begėdiškai sukčiauja.
Sukurta tiesiog sistema akcijų metu neatminusuoti kainos.
Taip vien man jau buvo 4 kartus, ana savaite sukciavo su kriausemis, kartodami maldele, kad kasoj sumaise kodus, pvz šiandien 02 11 mandarinai buvo akcija 0, 99 cnt/kg, bet čekyje nebuvo atskaičiuota, todėl pakėlėme triukšmą net dviese su kita pirkėja, jai grąžino 2 eurus, man - 90 eurocentų...o kiek tokių bus per dieną? Vyrai pvz nesismulkina, čekių nenagrinėja, pensininkai dar neperprato euro.
Kodėl Iki neįvedama praktika už klaidą atsilyginti pvz 2 eurais, kaip kad yra Maximoje?
Tai numuštų kasininkių apetitus daryti klaidas į savo pusę.
labas. kodel pastovei VIVULSKIO IKIKUKE NERA AKCIJINIU PREKIU ????????? ir kodel skiriasi kainos viename ikikiuke viena kaina, oVIVULSKIO BRANGIAU ??????
Sveiki, mes dažnai apsiperkame parduotuvėje IKI Piniavos skg.10 Panevėžys ir esame patenkinti pardavėja Rasa dirbančia pirmojoje kasoje.Visada pasitinka su šypsena ir palinki geros dienos.
UAB danesa: man nepatiko valanda laiko laukti direktoriaus imone negerbia zmoniu
tenka lankytis Garliavos, Lozoraičio gt 2 Iki parduotuvėje.
Sukurta tiesiog sistema akcijų metu neatminusuoti kainos.
Tai numuštų kasininkių apetitus daryti klaidas į savo pusę.
Fabijoniskiu 2 Iki vilniuje pirkau arbata, po sunkios darbo dienos, padaviau 50 Euru, atidavė gražą iš 10 eurų. Nuėjo peržiūrėti video juostos, grįžus po 10 minučių net neatsiprašė. Pasakiau kad jus atsakinga už savo darbą, turit atidžiau žiūrėti kokia kupiūrą imat, gavau atsakymą "sunki diena", eikit.O kur atsiprašymas.? Jeigu toks sunkus darbas, tegu dirba lengvesnį, kur mandagumo nereikia.Kasininkė aptarnavo- Klimaitė.
laura 2014-10-15 15:21:04
Ingrida pornoviene
apsauke mano senele nes ji negalejo perskaityti kainos ir paliko mus soko busenoje.
klaipeda iki parduotuve.
mes ne vietiniai todel nezinau kur parduotuve tikslai randasi paklausem tik vardo tos darbuotojos jei tai galim pavadinti darbuotoja..
Laba diena, norėčiau gauti patarimą, kokiu būdu rezervuoti stovėjimo vietą prie IKI parduotuvės (Tvirtovės al. 12, Kaune) norint joje apsiprekinti. Bėda ta, kad prie minėtos parduotuvės nėra daug stovėjimo vietų (gal 8 ar 10) ir nuo pat ankstyvo ryto jos užimamos vis tų pačių automobilių, ir taip dieną iš dienos visą savaitę iki savaitgalio. Protu nesuvokiama, kaip vienintelė neįgaliajam skirta vieta tenka automobiliui GBU 913, o juk netoliese Kauno klinikos, kur atvažiuoja kelios dešimtys pacientų iš rajonų, tame tarpe ir neįgalieji. Taigi, norėdamas patekti į parduotuvę, turi susimokėti papildomą mokestį už automobilio stovėjimą (nes stovėjimas prie Klinikų yra visur apmokestintas, o IKI parduotuvė patenka į tą zoną) ir tik tuomet žingsniuoti apsipirkti. Turint omenyje, kad šiame rajone yra tik dvi mažytės parduotuvės (antroji Fresh Market), administracijai vertėtų atkreipti dėmesį į šį besikartojantį reiškinį, nebent jie nesuinteresuoti pirkėjų gausa, kurie neradę vietos, pravažiuoja prošal.