Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Noriu pasiteiraut kodėl Uab palink iš naudoja darbuotojus, dirbi 13 Valandų pietų atsisedi 5 minutem O Taip visalaik ant koju, Vienam zmogui uskrauna pareigu bilen Kiek, o didesnio atlygio nenor moket gauni minimalu, as manau jei darbo kruvis didelis Valandu dauk tai ir atlygis turi but neminimalus.Aciu uz atsakyma
Atsidarė gruodžio mėn nauja IKI parduotuve Vilniuje, Bajoruose. Aš nieko blogo negaliu pasakyti apie darbuotojus, viskas kaip ir gerai, bet kur jie randa tokį personalą? Kasoje sėdi pagyvenusi moterys su ilgais juodais plaukais, ir pastoviai ji isgerus. pastoviai kai ne prieini - alkoholio kvapas, vis juokiasi ir guma valgo, matyt galvoja kad kvapo nuo jos mažiau bus. bet ji nors daro savo darbą ir beveik be problemų. bet problema, tai apsauga!! atsiprašau, stovėjau kasoje, prieina apsaugininkas, toks aukštas, senas, su akiniais ir pradeda man pasakoti kaip jam čia patinka dirbti, kad jis čia vos ne pats geriausias ir pasiūle su juo "po truputi išgerti". darbo laiku! darbo vietoje! nei aš ji pazystu, nei ką. tiesiog matyt jam jau nusibodo vienam gerti. reikia kažkaip iš IKI valdžios puses atkreipti i tai dėmesį.
iki - pats geriausias pc Lietuvoje... pastoviai krūva nuolaidų: 20-25-30% arba 1+1, t.y. vieną perki - antras nemokamai ir pan... aptarnavimas irgi geriausias: ko paklausi - visalaik atsakys, pardavėjos greitai dirba ir pan... yra ant stulpų kainų skenuokliai, tad jei kyla abejonių dėl kainos, ten gali pasitikryt ir neapsigausi... dar pvz. jei apsipirksi su pensininko nuolaidų kortele antradieniais 10% momentinė nuolaida... kur tu geriau rasi? ir čia komentavo ne iki vadovas ar viršininkas ar darbuotojas, o tiesiog labai patenkintas pirkėjas... ir dar, jei parsiduosit rimi, būsiu labai nepatenkintas... sėkmės jums!!!
Klaipedoj Liepojos gatvei IKI tragedij pastovei eiles, dirba dvi kasos, matau IKI per langa, kad ir kaip arti butu, geriau pereiti gatve ir eiti i RIMI nors nereiks laukti eilej 15min
gražina navickienė
2017-03-03 12:11:22 IP 85.206.184.107
Sveiki.Baigėsi mano nuolaidų kortelės galiojimas, kur man užsisikyti ar kur užpildyti internete gal atsiųsite, nes garliavoje parduotuvėse nėra. Ačiū
Sveiki, Mažeikiuose sedos g.18 p.c. IKI, prie taromato laukiau 20min. Buvau nuėjusi pas pardavėja ji paskambino pranešė jog laukiu, nesulaukiusi priėjau prie valytojos ji taip pat pasakė jog praneš, sušalusi vėl ėjau pas apsauga tai tik tada pasirodė vyriškis nepatenkintas jog jį paskubinau, jis pasakė jog ir kitų darbų turintis. Atsiprašau aš taip pat turiu darbą į kurį pavėlavau 6min. Plius dar sušalau. Suprantu jog visi dirbame bet prašau bent pagarbos kurios nesulaukiau, pralaukdama 20min lauke, oras nepasakyčiau jog šiltas. Tikiuosi sureguosite į pranešimą. Tarp kitko jūsų taromatas dažnai neveikia! Geros darbo dienos.
Noriu paklausti ar cia nuo kovo 1 ir produktai pabrango pas jūs (bandeles su obuoliais tapo 49, sumuštiniai su lašiša ir tt. 1.99)
ir tt. Ačiū bet aš ne jūsų būsiu pirkėjas
iki Kaunas Tvirtovės al.
iki
Grigiškių mažojoje iki šiandien 18 val. šaldytuvo lentynoje, kur dedamos prekės su akcija (-50%, raudoni lipdukai ant pakuočių) buvo pridėta Rikotos surio, Dvaro pieno, Vilkyškių sūrelių, tačiau pasirodo, kad tie lipdukai nieko nereiškia, akcija negalioja. Kasininkė negalėjo paaiškinti kodėl. Atseit šios prekės skirtos Maisto bankui. Aišku, tai labai pilietiška akcija, bet eilinis pirkėjas turi žinoti, kurios prekės kam skirtos. Vadyba turėtų pasistengti susitvarkyti, o kasininkė tikrai ne tas darbuotojas, kuris turi išklausyti pirkėjų pretenzijas dėl neteisingos akcijų politikos.
ada 2017-02-18 20:49:39
Grigiškių mažojoje Iki labai daug pažeidimų kainų srityje, akcijų kainos keičiamos apie 18 val., kai senosios dar turi galioti iki parduotuvės uždarymo! akcijinių prekių nebuvimas, etiketės neatitinka prekės.Būtų tinklų konkurencija, manau situacija pagerėtų, kur regionų direktoriai žiūri, ar dabar tokių nebėra ?
2 zmones palieka dirbti visoje parduotuveje, kaip suspeti viska padaryti, gi perdaug darbuotoju dirba.mazina zmones, o kokybe ir aptarnavimas nukencia.
Sveiki, kas atsitiko mano mėgstamoje parduotuvėje Antakalnio g. 42. Vilniuje ? Kiek nueinu, tiek dirba tik 2 kasos, o prie jų susidariusios ilgiausios eilės, kurios tęsiasi tarp lentynų, žmonės net negali normaliai praeiti ir išsirinkt prekes. Ankščiau taip nebuvo. Įdomu ar tai UAB Palink sumažino darbuotojų skaičių, ar čia patys darbuotojai savavališkai pasiima pertraukas ? Norėčiau, kad parduotuvės personalas atkreiptų dėmesį į susidariusią situaciją ir bent jau piko metu, kai žmonės grįžta iš darbų garantuotu minimaliai 4 kasų darbą. Ačiū
Laba diena, norėčiau sužinoti, kodėl Šiauliuose Lyros gatvėje jūsų parduotuvėje pastoviai nėra cigarečių, jos ką turi trumpą galiojimą, kad negalima užsakyti.Pasikeitus parduotuvės vadovei parduotuvėje kažkoks košmaras, pastoviai pilni takai palečių, prie prekių neimanoma prieiti.Parduotuvė gan maža žmonių būna daug, kažkas baisaus.Vadovės elgesys su darbuotojom baisiau nei baisu, netekau žado, kai rėkia ant visos parduotuvės lakudra tu, kur....Vienu žodžiu mandagumas nuostabus, gaila negalėjau įrašyti.Tikimės kažkokių permainų.Ačiū, geros dienos.
Laba diena, šiandien apsipirkinėjau IKI Mindaugo g. 25, laikas 12, 03, Vilnius. Aptarnavo Marina, pagal kvitą pavardė Stefankevič. Pirkau raugintus kopūstus. Buvau juos įdėjęs į vieną maišelį. Nepastebėjau, kad ir pro maišelį praleidžia vandenį, sunką.
Kasininkė Marina pradėjo ŠAUKTI !!!!, kad aš greitai turiu įdėti į dar vieną maišelį ir pan. Pirmiausiai kadangi ji skanavo, jau tai ji turėjos padaryti, antra ŠAUKIMAS ant manęs, buvau po sporto klubo, žiauriai sugadino nuotaiką, pasijutau kaip sovietiniais laikais. Manau, kad kasininkė Marina nemyli savo darbo, jos vieta darbo biržoj.
Įdomu koks bus Jūsų sprendimas. Sėkmės. Pagarbiai, Vidmantas
Labas vakaras, 02-23 buvau Vilniuje Plytinės IKI. Ėjau į taromatą. Prie jo buvau likus 20min iki jo uždarymo, tačiau jau tada jis nedirbo. Tuomet skambinau numeriu nurodytu informacijos lapelyje ant taromato, tačiau numeris buvo išjungtas. Kadangi neišėjo prisiskambinti nuėjau į pačią parduotuvę. Viduje radau apsipirkinėjančią Vyr. Kasininkę pas kurią paklausiau kodėl taromatas uždarytas, nors dar turėtų dirbti. Ji nemandagiai atsakė, kad tai ne jos bėdos ir ji už jį neatsakinga. Kai paklausiau, o kas atsakingas, nes tikrai norėjau pasinaudoti taromatu darbuotoja pasakė, kad to žmogaus nėra ir, kad aš turėčiau ateiti ryte, nes ne jos bėdos, kad taromatas nedirba. Ir noriu pabrėžti, kad darbuotoja tikrai buvo nemandagi. Taigi tikiuosi, kad nuo šiol taromatas dirbs tuo laiku kuriuo ir turėtų dirbti, o ne kada kažkas nori ar nenori, kad jis dirbtų.
H.Šojaus g, Šilute iki parduotuvej nesugeba pasikeisti kainu nenusiema senu akciju kainu perki preke kurei nurodyta kad su kortele bus nuolaida, bet tik kasoj paaiskeja kad jos negavai ir akcijos nera susitvarkykit su saldytu produktu kainom nes ten pastoviai balaganas kainu nera arba senos kainos
Laba diena. Šiandiena vasario 23d.9 val.12 min. Klaipėdoje, M.Mažvydo al.7 "IKI" buvo pirktas pyragas VAKARIS, kaina 4, 99 euro, su nuolaidų kortele 3, 78 euro, bet kasoje buvo mušta pilna kaina, paprašius pakviesti parduotuvės atsakingų asmenų, buvo atsakyta direktorius serga, o vedėjos nebus.
Pastebėta dažnai jūsų tinkle kainų neatitikimas, deklaruojama vienos, kasoje mušamos kitos kainos.
Sveiki, noriu pasakyti, kad perku pas jus daznai. Bet vedarai surumo tokio kad neina valgyti... pirkau kefyra kurio galiojimas dar tinkamas. Bet jau suruges. O personalas parduotuves baisus. Bent gal pora moteru yra draugisku. Pinigus moku o turiu mesti maista lauk. Esu labai pikta.
Lina 2017-02-13 15:24:40
Mane irgi supykde Jonavoje kosmonautu gatveje esanti iki parduotuve, tiksliau gal personalas. Apie 17 val vakare nuejau i parduotuve, mesos skyriui tuscia, tik maciau toleliau pardaveja deliojo prekes. Paskambinau tris kartus su poros min pertraukom, niekas nepriejo. Ir dar reklamuojasi " jusu patogumui irengti skambuciai", kas is ju jei gali skambint kiek nori niekas neateina. Suprantu viena karta gali neisgirs, bet triju skambuciu neisgirs. Taip ir isejau be mesos, kita diena turejau eiti specialiai i parduotuve pirkti mesos. Prie kasu padaviau ceki kur 10 proc nuolaida, turejo man pritaikyti 70ct nuolaida, isejus ant cekio pamaciau uzrasa, kad del rysio klaidos, man ta nuolaida nebuvo suteikta. Taip isejo, kad likau ir be nuolaidos cekio ir be nuolaidos. Kazka buvo apsvere, kai razinas pirkau pasvere kazkur 200g daugiau, negu buvo, bet kadangi ceki ismeciau nieko neirodziau. Dabar zinau, kad visada reikia laikyti ceki kol gerai isstudijuoji, kas parasyta, nes ne tik iki bet ir kitos parduotuves (dazniausiai vistiek iki) bando apgauti. Eidavau psgride i sita parduotuve, bet matau reikia keisti iprocius, kadangi aptarnavimo lygis krenta...
IKI, Kaunas, Sukilėlių pr. Labai maloni pardavėja Ginčauskienė. Ačiū.
ev 2017-02-14 19:16:45
kodel ji turi atsiprasyti? juk ne kasininkes parduotuveje kainas nustatineja ar jas i lebntynas prie prekiu sudeda. tam yra vadyba.
...taip prie ko cia kasininkes, jos dirba savo darba, o vadyba ir parduotuves administracija uz tai atsakinga, tai ir kreipkites i ja.
Pirkeja 2017-01-23 18:43:00
Laba diena, Grigiskiu Cento parduotuvėje apgaudinėjami klientai. Siandien tureja du kartus eiti i parduotuve, del blogu kainu : pvz obuolius vietoj 0.48 cnt paskaiciavo po 0.77, cido sultys vietoj 0.25cnt paskaiciavo 0.36.
Cia jau ne pirmas kartas, del tu kainu. Manau nemazai žmoniu apsipirko uz didesnę kaina.
Pardaveja galejo nors atsiprasyti uz klaidas, bet to nepadare.
Vytaute 2017-02-13 14:05:16
Jonavos iki kosmonautu gatveje atejau birkti torto tai buvo10val 30 min nebuvo nei vienos pardavejos nei prie mesos nei prie tortu ir nei viena nekrove paskambinau palaukiau neatejo vel skambinau gal kokiu 15min palaukiau atejo pirkeja priw keptu vistu islindo mesininkas ja aptarnavo ir man sako zinokite nera kam aptarnauti sumazino zmones tai as sakau tai vienas zmogus privalo but skyriui irisejau kasininkes paklausiau ar turite skundu knyga ne neturime
Man ta pati situcija buvo vasario 12 diena..
Noretau pasakyti apie Alytuje vidzgirio iki dyrbancia LORETA, nemandagus zmogus, nesiskaito su klijantais prekes meto kaip nuskanuoja, nuolaidu korteles niekada nepapraso, neviena karta pakelia tona ant vaiko atsiprasant tipo neliesk nk sulauzysi ir t.t.. ir neisvieno zmogaus taip girdejas apie LORETA. Taip kad darbdaviai labai prasom atkreipti demesi apie ja. Tikrai daugiau pas ja neapsipirkinesiu ir del tokiu zmoniu kaip ji pagalvosiu isvis ar verta apsipirkineti parduotuveja iki. Parodo labai negrazu veida iki parduotuves.
Aurelija Kučinskaitė
2017-02-11 18:18:35 IP 188.69.197.61
Birštone, IKI parduotuvėje dirba Džiuljeta mėsos skyriuje. Ši moteris nuostabi. Visada maloni, kiekvieną kartą šypseną padovanoja. Aš visada labai džiaugiuos kai ji mane aptarnauja. Šiandien 2017.02.11 pirkau mėsos, bet taip vakarą nuskaidrino, kad net atsiliepimą parašiau. Jei, kada pamatysite šį atsiliepimą, tikiuosi ir jis JUMS nuotaiką pakels, kaip Jūs man pakeliate kiekvieną sykį;). Geriausi linkėjimai ;))
Laba diena, pastebejau kad alga pervesta mazesne uz 01men.2017 m.negu visada, gavau algalapi ir kazkodel nera NPD mokescio, , , cia kokios naujienos vyksta IKI Kaune, ar taip slepemi mokesciai.
O jus galvojat kad parduotuvese dirba ziauriai durni zmones.Pasakius vadovei kad algalapyje nera NPD..atsakymas niekam nesakykit,...
Ziauru...
Algos tai pasityciojimas tuoj nebus isvis kam dirbt uz tokia lga. Gauna pasalpa, o dirba uz 3. O jus pirkejai eikit patys ten padirbt, nebumbeje, idomu ar jus ne karto nesuklysit kai per diena kas penktas atejes i parduotuve ateis ant jusu savo nenuotaikos issiliet.
Laba diena. Šiandien prekinausi Radviliškio IKI prekybos centre, pirkau bananus, mangą, akcijinį didijį avokadą, kurio kaina 0, 99cnt. Kainą kurią sumokėjau man pasirodė per didelė, parėjus namo pažiūrėjau į čekį, pasirodo kad pardavėja avokadą į čekį įmušė du kartus, o aš pirkau tik vieną. Taigi likau apgauta, o grižti į parduotuvę nemačiau prasmės, kaip įrodyti kad pirkau vieną, o ne du. Stovi prie kasos tai turi žiūrėti ką muša į kasos aparatą, nes kitaip gali būti apgauta. Nemanau kad tokios pardavėjos turėtų dirbti.
Siandien Kauno raj. Raudondvario IKI parduotuveje buvo su nuolaidu kortele saldziam aitriuju papriku padazui nuolaida kazkodel nusipirkus neradau akcijos.... Vakar toje pacioje parduotuveje zmogus pirko vistiena parasyta akcija 50% nuolaida bet cekije 25%... Atsibodo zmoniu apgaudinejimas su tom nuolaidom nors jus ju netaikote... Gaila neatsirado zmogus kuris jusu dar nepadave i teisma su visais zmoniu nufotkintais irodimais...
Iki Selių g. Vilnius. Svarstyklės visos sveria kaip tik nori. Kokius produktus vos ne dvigubai, kokius trigubai ir t.t. Nupirkus riešutų, imbierą, citrinų ir kitų priekių - sumokėjau pagal išmūštą čekį, bet dedant prekes supratau, kad riešutų svoris tikrai ne toks kaip čekyje. Pasirodo, kad aš buvau teisi. Persverus kasininkei visus mano sveriamus produktus ant kitų svarstyklių aš atgavau skirtūmą. BET vis tiek likau galų gale apgauta. Pirmą kartą kai svoris buvi blogas citrinoms buvo pritaikyta nuolaida, o jau antra karta citrinoms persverus jau nuolaidą nepritaikė, bet šį dalyką jau pastebėjau tik atvažiavus namo. Taigi rezultate vis tiek apgavo. Aš pasipiktinus.
Laba diena.Norėčiau sužinoti, ar kasininkei reikia nuolat kažkur vaikščioti, kai prie kasų nusidriekusi eilė? Kol sulaukiau savo eilės, kasininkė kilo du kartus- vieną kartą nešė padėti krepšį, kitą kartą-nemačiau kur. Sulaukusi pastabos, pasakė, kad "mums reikia vaikščioti" ir kad neskubės. Atėjus mano eilei sumokėti tiesiog pasakė- o dabar jums teks palaukti- ir vėl kažkur nuėjo. Pasidomėjus paaiškėjo, kad toks kasininkės elgesys pastovus.
Nežinojau, kad IKI, kuri deklaruoja maisto kultūrą, gali dirbti kasininkės, kurios tyčiojasi iš klientų.Vieta: Plungės g.4, Telšiai. Laikas: 2017-01-27 11.51, kasininkė Violeta Gailienė.
Pardaveja galejo nors atsiprasyti uz klaidas, bet to nepadare.
šiandien 2017.01.23 14.05val apsipirkinėjau IKI PC Jotvingis Marijampolėje. Pardavėja maloniai aptarnavo, išdavė iškart naują kortelę kad jau šio apsipirkimo metu galėčiau pasinaudoti nuolaidomis. Apsipirkinėjimo metu teko atsiliepti į telefono skambutį ir nesužiūrėjau kokią sumą patvirtinau atsiskaitydama banko kortele, tačiau grįžusi namo netekau žado - čekyje figūravo 3dėžutės šviežių datulių po 10eur kiekviena, kurių net akyse nemačiau. Iškart su pirkinių krepšiu lėkiau į parduotuvę, pardavėja kruopščiai patikrino prekes ir nustatė kad vietoje 3 bandelių po 0, 12ct įmušė tas datules ir sumoje permokėjau 30eur. Ji atsiprašė, pinigus grąžino, o aš likau stovėti apstulbusi. Atėjusi parduotuvės vedėja irgi nieko daugiau nepasakė, tik kad čia normalu kai prekės kodas suvedinėjamas rankiniu būdu ir kad pasitaiko klaidų, tai čia nėra kaltų, tada savo kvailumui paprašiau skundų knygos, kurios čia niekada nebuvo, nes niekas nesiskundė, o aš esu antra per istoriją ir padavė man tokį mokyklinį sąsiuvinuką, ten buvo kaip pavyzdys pirmas skundas, kad nepaduotas čekis. Pastūmiau tą sąsiuvinuką į šoną ir išėjau namo mąstydama kad kortele atsiskaitinėju dažnai, ir čekio sugrįžusi niekada netikrinu.
Prakalbus apie darbuotojus. Laikinai kiek man žinoma - Adresas: Taikos pr. 28, Klaipėda 91220. Vadovo nėra. O kas perima vadovavimą nežinia, Kaip pirkėjas pastebėjau ne vieną kartą ir ne du ir ne tris, kad nors ir vadovas yra, bet sistema administracijos prasta. Darbuotojai išnaudojami ! papildomu darbo krūviu ne pagal darbo sutarties grafika. Viena mergina (darbuotoja) turi prižiurėti du skyrius? kur matyta tiesiog tylėti tuo neįmanoma o ką kiti veikia? slampinėja ir tik rėkia. Ne viena karta tą pastebėjau. Kolektyvas ne ką geras (Priešiškas) ir kaip naujokams ten reikia dirbti? priprasti prie aplinkos? neįmanoma. Tiesiog baisu net eiti pirktis kai pravažiuoji pro tą vietą. Kolektyvas atitolina pirkėjus. Ypač kai matai tokius reginius, kad verčia dirbti papildomai, bet už papildomą laiką nepridedama alga manyčiau taip. Kraupu kai darbuotojai išnaudojami ir nėra tikslo to daryti. Kiek pastebėjau laikinai vadovė ar nežinau ar tik taip apsimetanti vadove žiauriai elgiasi su darbuotojais... Kraupu ir baisiau būti negali.
Vilnius Pagiriai. Parduotuvė Iki. Šiomis dienomis didžiausios eilės ir tik dvi kasininkės išsikviesdami į kasa. Ateina pamainos vyr. Ir pasako kad ji pati turi daug darbo ir apsisuka ir išeina ir kasininkės kenčia. Tai atsiprašant kam ji tada čia dirba jai neaptarnauja net žmonių kasoje. Parduotuvėje tuščios net lentynos. Prašau atkreipti į tai dėmesį ir kažka keisti. ☺
Esu pakraupus del esancios parduotuves Vilniuje kapsu gatveje (naujininkai).Gyvenu prie pat parduotuves todel realu jog dazniausiai ten lankausi, taip zinau pati gal neesu atidi, bet del galiojimu cia didele problema.Vanduo kuri perku kiekviena diena „kalnapilis Norte su vitaminais” visa lentyna pristatyta skirtingu datu, bet deja praeitu metu, dazniausiai 09 menesio.Pasakius to skyriaus darbuotojui buvo tik numota ranka, leido suprast jog tai normalu sitoje parduotuveje.
siandiena jonavoje iki chemiku g.pirkau produktus, gryzusi namo panagrinejau ceki, man tokia suma nesigauna kur nurodyta cekyje, kaip tai gali buti, sugedes kasos aparatas, ar samoningai taip daroma?
Šiandien, Iki parduotuvėje, esančioje Kaune (anksčiau buvęs Topolis), buvau apgauta. Pirkau apelsinus, pomidorus ir agurką. Vaisius ir daržoves pasvėriau ant kontrolinių svarstyklių. Kasoje pasvėrė ir visos prekės buvo pasvertos po 50 gramų daugiau. Pasipiktinau, nuėjau pas apsauginį, jis liepė eiti prie tos pačios kasininkės, kad padarytų grąžinimą. Darydama gražinimą kasininkė šaipėsi ir maivėsi, sakė, rašyki jūs kur norit, ne mano reikalas. Baisu ir pagalvoti, kiek per dieną tokiu būdu nusukama pinigų. Netikiu, kad kasininkei iš to nauda. Manau tai parduotuvės politika, kad atsipirktų nuolaidos. Apie tai jau buvo rašyta
Parduotuvė IKI EXPRESS KALVARIJŲ Vilniuje:
*laiku nepakeičiamos kainos ir galiojančios akcijos (dar pusdienį pirmadieniais būna senos kainos),
*parduotuvės salėje nuolat pristatyta neišdėliotų prekių konteinerių, išpakuoti, bet neiškepti gaminiai, šiukšlės (pakuotės, dėžės)
*darbuotojai dažnai keičiasi, tačiau darbo organizavimas nuo to negerėja. Ir kasose, ir salėse dirba tie patys žmonės, matyt, todėl nieko ir nespėja
*Anksti ryte būna nemažas pirkėjų srautas, kurie grūdasi tarp kasų ir vežimų su prekėmis, dėžių, lentynose neranda nurodytų prekių, nes jos neišdėliotos, gaišta laiką
Ačiū
Parduotuve IkI Nemuno gt prie Cido arenos Panevezyje dirba iki 22val, tai kodel ji buvo uzdaryta 21:52? Prarandat savo pirkejus! Sekmes
Sveiki. Sian Jusu parduotuveje IKI Senasis Ukmerges kelias 8, Uzubaliu km. Avizieniu Sen. Vilniaus raj. susidureme su nemalonia situacija. Turejome vos kelias prekes, ir nuejom i pirma kasa, kur terminalas. Nebuvo jokios lenteles, kad kasa neveikia. Laukeme eileje, kasininke Rasa aptarnavo dvi moteriskes per terminala, paskui po 5minuciu sako si kasa neveikia eikite i kita. Paklausus kodel neveikia sako as aptarnauju tik prie terminalo. Nuo kada pirmoje kasoje tik per terminala? Kodel ji anksciau to nepasake ir laike mus eileje? Kodel nebuvo jokios lenteles kuri tai perspeja? Nuejome i kita kasa vel stoveti eileje. Paskui Rasa dingo. Leido suprasti, kad tiesiog nenori dirbti, butu smagu, kad tokiu situaciju nebesikartotu ir primintumete darbuotojams mandagumo. Jeigu zmogus nenusiteikias dirbti, manau galima vieta uzleisti kuris noretu. Yra atitinkamas etiketas su klientais.Siandien 11.40 Geros dienos Jums.
Laba diena, noriu paklausti personalo, kodėl Molėtų " iki eco "parduotuvėje negalima terminale išsigryninti pinigų?Priėjusi prie kasos pas kasininkę paprašiau, kad noriu išsigryninti pinigų, kasininkė atsakė:"Nėra terminale pinigų, nes niekas nemoka mokesčių".Paklausus kaip jus dirbate su terminalu be pinigų?, kasininkė man atsakė, kad jeigu jinai išgrynins man pinigų, tai poto joms reiks dengti iš savo kišenės.Noriu paklausti, kam skirta jūsų parduotuvėse ši paslauga, jeigu ja negalima pasinaudoti? Dar noriu pridurti, kad tokia situacija šioje parduotuvėje kartojasi jau ne pirmą kartą.
Laba diena. Pirkėjai IKI TAURALAUKIS (Liepojos g. 238 Klaipėda) turi būti labai atidus, nes vieno apsipirkimo metu mane 2 kartus apgavo - sveriamą kaliarope bande parduoti už vieneto kaina, bet aš pastebėjau, ištaise, o kalėdinė staltesė už 0, 70 eurų parduota už 1, 67!!!. Pardavimų virtuozai. Kvitas nr. 288/974534 #0011 2017-01-09
Laba diena, IKI parduotuvėje apgaudinėjami klientai. 2016.12.31 Kaune, Ateities pl., IKI parduotuvėje, pirkome degtinę Zelionaja marka, 07l. kaina lentynoje 7.99 €, o čekyje 9, 99 €. Pasirodo akcija pasbaigė, o kiek žmonių apsipirko už didesnę kaina nei nurodyta etiketėje. Mums buvo pasiūlyta pasilikti už didesnę kaina nei nurodyta etiketėje, nors mums sutrukdė laiką, ir nepasiūlė nuolaidos.
RŪTA 2016-12-16 15:40:46
Laba diena, esu labai pasipiktinusi Jūsų darbu, Marijampolėje Vytauto gatvėje esančios parduotuvės aptarnavimu, dėl Jūsų patyriau piniginių nuostolių.Š.m gruodžio 14 dieną, apie pusę dviejų apsipirkinėjau minėtoje parduotuvėje.Prie kasos, reikėjo mokėti 4.89, pasakiau norinti mokėti bankine kortele, pardavėja paprašė įdėti kortelę ir suvesti PIN kodą, tą padarius, pasakė, kad kažkas sugedo ir paprašė mokėti grynais pinigais, sumokėjau ir išėjau, bet šiandien peržiūrėjus savo banko sąskaitos išrašą, pastebėjau, kad man pinigai vis dėlto nuskaičiuoti, tai gi už prekes sumokėjau dvigubai. Kaip siūlote spręsti šį incidentą?
Laba diena, komentarą rašiau 12.16 kada galiu tikėtis atsakymo iš prekybos centro atstovų?
Nepaprastas rupestis lojaliais pirkejais : jau daugiau kaip menuo einu i visas Panevezio m.iki parduotuves ir nei vienoj is ju nera senjoro nuolaidu korteles.Kas kaltas, ar parduotuves neuzsako, ar administracija is centro nesidomi?Keista.
i*****i, jau ir karosus karpių kainom pardavinėjat?
Noreciau tiesiog suzinoti, ar Vilniuje Seskines IKI esanti bankomata kada nors lanko inkasatoriai, nes amzinai ner pinigu, tai kam tada reikalingas bankomatas????
Prašau išspresti problemą Jurbarke.Reklaminius lankstinukus daugiau nei puse miesto gauna tik apie ketvirtadienį???...