Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Vilkaviskyje esancioje Vytauto gatveje IKI parduotuveje dirbancios dvi labai nemandagios pardavejus man teko nesciai budamai susidurti su jom V.Zilinskaite ir jos dvyne N. Lizaitiene labai negraziai kalba ir apkalbineje pirkejus perkancius alkoholy smeizia per visa vilkavisky nepriimineja centu rudu uz pirkiny ir liepe pirkejuj nepirkti tokios pardavejus neturetu dirbti su zmonemis, nes y sia parduotuve net nemalonu uzzeiti kai jos dirba susirauke snairuojancios y pirkejus pardavejos.MANAU KAD VADOVAI ATSIZVELGS IR ISSPRES SIA PROBLEMA!
Klaipėdoje H.Manto g 31. Visa serija pakuočių, ant kurių nėra informacijos apie kalorijas ir maistinės medžiagas esančias maisto produkte. Ant šios informacijos tiesiog užklijuotas lipdukas, , skanaus". Kaip pirkėjas negavau reikiamos informacijos.
Prisegtas dokumentas:
Šiandien apsipirkinėjau IKI esančioje Vilniaus centre prie Jogailos st. Pamačiusi jog yra duona, kurios galiojimas pasibaigęs vakar, pas kasininkę pasakiau kad galiu ją pasiimti nemokamai, nes buvau girdėjusi apie akciją, jei randi pasibaigusio galiojimo prekę - ją tiesiog pasiemi nemokai. Tačiau kasininkė ir vyr. kasininkė pasakė jog jos nieko nežino ir joms neįdomu. Pamaniau kad akcija galbūt pasibaigusi, tačiau jos sakė kad nieko nežino ir nieko nedarys. O duonos nusipirkti ir neleido. Tai iš parduotuvės išėjau sugadinta nuotaika ir be pirkinio dėl kurio ten ėjau. Jei jau skelbiate akcija, tai lai žino tą visos parduotuvės ir bent jau išmoksta gražiai bendrauti, nes grįžti į tą parduotuve tikrai nežadu, šalia esančioj maximoj bent jau gražiai viską paaiškiną. Ir pamokinkite kasininkes bent jau mandagumo.
Labas, noriu padekot iki cento pardavejom is Kauno Kreves 13 uz malonu gera aptarnavima uz pagalba kai nerandu prekes, visada malonios nors dirba tik 2 visur speja, visada geros nuotaikos linkiu joms sekmes, kad daugiau tokiu pardaveju, malonu net uzeit apsipirkt
labai gaila, kad mums iki pavasariui atiteko toks vadovas, darbuotojai pradejo jieskotis kitu darbo vietu kituose prekybos parduotuvese, darbe pastovi itampa, su zmonem jis visiskai nesiskaito, kaip jis giriasi kad mes pas ji jau 16 parduotuve tai daug pasako apie zmogu, is pries tai iki jis buvo atleistas pagal darbuotoju skunda uz grubu elgesi su zmonem. kaip is vadovo negaunam jokios pagalbos, nesidomi niekuo, is jo girdim "as noriu" "tu privalai", o pats nedaro visiskai nieko. gaila kad per tokius turesim visi iseit, nes tokioj itampoj dirbt neimanoma. o arvydui lapinskui reiktu pasimokyt bendravimo su zmonem, nes net sakinio suregzt nemoka.
Laba diena, pati dirbu parduotuveje iki jurbarko mieste ir esu labai nepatenkinta daugialiu dalyku pvz vienas is ju- apsaugos darbuotojeis, savo akimis galiu pasakyti, kad jie netinkamai atlieka savo darba, manau kad dirbant toki darba reikia buti atsakingu uz sita darba o ne sedeti ziureti filmus, valgyti, pusiau miegoti nesuprantu kaip jie visa tai darant gali saugoti prekes ir tinkamai atlikti savo darba, o uz blogai atlikta ju darba kaip dingsta daug prekiu turime moketi pinigus mes darbuotojei.Ir kaip dingsta prekes mus kaltina del dingusiu prekiu juk tai nemusu darbas o apsaugos.Manau kad apsoliuciai del visu dingusiu prekiu yra atsakinga tik apsauga ir ji turi priziureti aplinka, o ne mes turim uz viska sumoketi is savo atlyginimu paprastos darbininkes.BUTU LABAI MALONU KAD SITA PROBLEMA BUTU ISSPRESTA!!!!!!
Klaipėda, Taikos pr.28 (Vėtrungė) IKI parduotuves vaisiu-darzoviu skyriaus sales darbuotoja užsipuolė pirkėją, kuri tuo metu, vienintele, dėjo i krepseli kriauses, motyvuodama tuo, kad pastaroji jai trukdo dirbti. Tai kliento pažeminimas, todėl šiame centre nėra jokio noro ateityje lankytis.
Labai noreciau padekoti IKI parduotuves esancios Kaune Partizanu g.134 kolektyvui ir ju vadovei uz puiku darba, uz geranoriskuma, uz pagalba ir silta bendravima.Prasau IKI tinklo vadovybe atsizvelgti i tai.ACIU kad yra toks puikiai susiformaves kolektyvas.ACIU.
Savo laiku, apmokant už prekes IKI kortele, ant čekio buvo spausdinamas pinigų likutis, bet dabar to nėra.Įdomu, kas sugalvojo tokį"super"patobulinimą.Kaskart turi klausti kasininkės apie likutį, gaišti.
Labas, kažkaip nesinorejo rašyti apie tai, nors tai jau negalejau susilaikyti, teko antra karta vykti i ta pacia parduotuve ir aiškinti problema, š.m.2014-12-04 ----10;23;50 pirkau Šiauliuose Birutes gt, 49 alu AMSTER RADLER prekybos lentynoje prekes kaina 2 lt29cnt, nupirkau 2 indelius, net nepagalvojau kad gali taip piknaudžiauti kainom tik grižus i namus pasižiurejus cek, i supratau kad alus kainuoja po 2 litus 99 cnt, , kadangi pirkau ne sau šia preke, todel teko vykti i parduotuve ir aiškintys, .Pardaveja man paaiškino, kad akcija baigesi, todel kaina dabar jau 2.99, bet užmiršom pakeist kaina.Anksciau esu pirkes brendi nepamenu rušies taip pat nepastebejau lentynoj kaina viena nurodyta, kasoj muša kita [kvito numeris 280089' -0006kasininke Grigaityte. Kiek teko lankytis kitose šio tinklo parduotuvese, tokiu dalyku nera.
"Mes mylim maistą" - toks dažnai girdimas šūkis "IKI" parduotuvėse :). Mylėti galima Tėvynę, gimtinę, žmogų ir t.t. O maistą - bulves, dešras, kefyrą, džiuvėsėlius :) galima mėgti arba ne. Lankausi "Iki" parduotuvėse Kaune Tvirtovės al., Sukilėlių prospekte. Tai čia meilės žmogui - pirkėjui - nerasta. "Iki" parduotuvėje Tvirtovės al. jau seniai laukiame stalelio pirkiniams pasidėti, prašėme, ir pažadą gavom - nereikės dėti maišelio ant grindų ar ant vežimėlio, bet belaukiant jau 2 metai praėjo. O šiandien apsilankius "Iki" parduotuvėje "Topolis" 10.30 prie vienintelės dirbančios kasos - 15 - 20 min. stovėjome besipiktindami eilėje, o į prašymą pakviesti kasibninkę, sulaukėme: "Iš kur pakviesti, iš namų?" Pasirodžius dar vienai, ji pirkėjų neaptarnavo, sakė, reikia susitvarkyti...O parduotuvė dirba nuo 8val.:). Taigi, baigiantis metams, siūlome pamilti ir žmogų, o su lietuvių kalbos specialistais pasikonsultuoti dėl meilės objekto :).
Karts nuo karto apsilankau Kaune esančioje Žaliakanio Iki, mane visad stebina vieno pardavėjo darbas! Berods Egidijus jo vardas. Kaip tik ateinu, visus pirkėjus pasitinka su šypsena veide, labai maloniai ir šiltai aptarnauja! Beje labai mandagus ir kultūringas, ak kad daugiau tokių būtų! :)
Laba diena. Buvau Kauno IKI parduotuvėje - Žaliakalnyje. Ten girdėjau kažkada buvo restoranas "Žalias kalnas" Taip diena nesisekė, bet parduotuvėje pakėlė nuotaiką kasininkas Egidijus. Galėtu būti daugiau tokių šaunių kasininku. ŠAUNUOLIS!!!
Sveiki, Vilniuje iki senuku prekybos centre Pardaveja - Natalija P. nepagarbiai elgesi, pastoviai saiposi kai atsiskaitineju smulkiais pinigais, kalba tik rusiskai. Prasau suvaldyti savo darbuotoja, kad ji nekibtu prie klientu, o dirbtu savo darba ACIU
pirkeja Sodu Palinke
2014-11-15 19:57:03 IP 78.60.48.148
Viena pardaveja Sudu gatveje Vilniuje stoti laibai trumpos rankos jai reikia pinigus i rankas idet, nepasiekia mazo ugio. O seip visi kiti fainos mergickos stengesi:-)
laba diena, gerbiama pirkėja, aš J. Navikienė, labai atsiprašau už mano netinkamą elgesį ir nemandagu aptarnavimą ir pažadu, kad daugiau tai nepasikartos. Maloniai laukiame mūsų parduotuvėje.
Šiandien apsipirkdama IKI (Chemikų g.1, Jonava) buvau nustebinta, kaip pardavėja Navikienė mane"paprotino"tipo sumoku per didele pinigine kupiūra (100 lito banknotu) (tokiais ji šiandien visą dieną gauna) ir čia man ne bankas išsikeisti pinigams, nors perku prekes.Kaip Jūs manote ar aš dar norėsiu lankytis IKI??????????Geros dienos!!!
pasipiktinus 2014-11-08 11:49:18
Cia klientui neidomu kaip IKI valdzia elgiasi su drabuotojais, jie dirba, ir zino koki atlyginima gauna, ir kaip elgiasi, taip kad nenorit nedirbkit, bet susisukus but negalima!!!! Yra daug zmoniu kurie iesko darbo ir tikrai dirbtu, megtu savo darba! Esu siauliete, apsiperku prie turgaus esancioje IKI ir gan daznai, zinau kokybe, aptarnavima, nes lankausi kiekviena diena, kazkoks siaubas su darbuotojom prie skyriaus kur zuvis, kepta vista, misraines, atsistoji ir lauki gal koki 10min, kol pardaveja malones susitvarkyti savo reikalus, krapstosi kazka prie zuvies ar pan, ir ale nemato stovincio zmogaus, na dar suprantu dirbtu viena, ten jos dvi ar trys, snekasi viena su kita, tvarko kazka, valinejasi, tai gal kazkaip imanoma apsivalyt kol nera eiles...ir taip kaskart atejus, nes as ten visada perku pietums, taip kad pastoviai..kazkada priejau sakau laba diena atsiprasau ar galetumet prie misrainiu prieiti, tai ji kazka nusisukus uzpakaliu, rase, tai nei laba diena, sako man mhm tuoj...nu siaubas, as jau nesu priekabus zmogus, bet tarkim palyginus su RIMI atejau tai net malonu, prieina ideda, sus sypsena palinki skanaus, o cia visos susisukusios nepatenkintos...paskutini karta pirkau krabu lazdeliu misraine, vos neatpyliau paragavus, skonis visai netoks kaip visada, grynai vandeniu perplautas sugedes majonezas, ir detas kitas, nes druskos net nedeta, valgiau tokias vandeni isbrinkusias...taip kad ziurekit ka priemat i darba, ir jeigu su nervais blogai pardavejom, nemyli darbo, tai laikas jas keisti...
jei nepastebejot, vyksta akcija- 100% sviezumas. jei esate nepatenkinta kokybe, grazinkite produkta ir atgausite pinigus
Amazing ! I just got 3500 RP code for totally FREE ! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/ <<