Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Sveiki, lankiausi S.Stanevičiaus g. 23 PC "Iki" norėčiau, jog atkreiptumėte dėmesį į 1-ąją kasą, kurioje yra prekiaujama loterijos bilietais, taipat tabako gaminiais. Norint nusipirkti tabako gaminių ar loterijos bilietą neperkant kitų prekių reikia stovėti bendroje eilėje. Tačiau kitose jūsų PC prie terminalo klientai aptarnaujami atskira tvarka. Siekiant kokybiškumo ir pagarbos klientams siūlau aptarnauti klientus atskira tvarka, prie terminalo keičiant bilietus ir perkant tabako gaminius.
Skaniausi ir tikrai svieziausi bananai. Juk atrenkami kas valanda... :D

dažnai lankausi Jūsų "IKI" parduotuvėje Topolyje ir man labai patinka kasininkės Virginijos G. darbas. Ji visada maloniai, greitai ir mandagiai aptarnauja visus pirkėjus, yra tolerantiška ir taktiška. Džiugu, kad turite tokią darbuotoją, ją reikia vertinti.

Gelminė Sližienė
Į IKI parduotuvę esančią Jurbarke, einu beveik kiekvieną dieną ir nesuprantu kur vadovybės akys, nes nera buvę, kad atėjus apsipirkti nereikėtu mažiausiai 10 min. stovėti eilėje, nes dažniausiai dirba tik viena kasa, o kitų pardavėjų net nematyti salėje. Klausimas kur jos? Salėje esanti pardavėja gali spaudinėti iškvietimo mygtuką kad ir 5 minutes, niekas ten neskuba ateiti į kasą, o kai pasirodo tai būna ne pačios geriausios nuotaikos. Šendien stovėdama kokių 20-ies žmonių eilėje, teko susigrumti su moteriške dėl vietos eilėje, tada visi aplinkui pradėjo piktintis dėl kiekvieną dieną šioje parduotuvėje esančios situacijos. Jeigu apklaustumėte Jurbarko miesto žmonis, turbūt kas antras patvirtintų mano žodžius.
Taip atrodo daržovių lentynos IKI parduotuvėje, Vilniuje (Bajorų kelio g.). Nuolatinis prekių trūkumas ir betvarkė.
Nauja parduotuvė, bet tvarkos nerasta.
Senoji Bajorų IKI buvo rojus palyginus!
Darykite ką nors!!!
Nauja parduotuvė, bet tvarkos nerasta.
Senoji Bajorų IKI buvo rojus palyginus!
Darykite ką nors!!!
Paskutiniu metu iki pc Saules g.kaunas maisto prekem dedamos 50% nuolaidos.taciau kasoje rodo dauk mazesnes nuolaidas.Manau.kad jus naudojates neatidziais pirkejais taip apgaudinedami juos.Taip jus gadinate savo ivaizdi.Pagarbiai, jusu pastovus klijantas.
Sveiki, noriu parašyti "atsiliepimą" apie katik įvykusį incidentą. Darbuotoja dirba IKI parduotuvėje Klaipėdoje Vingio gatvė. (Darbuotoja pagyvenusi, stambi, trumpų šviesių plaukų nuolatos dirba su plaukų lankeliu bei akiniais.) Nuolat einu prekintis į šį prekybos centrą todėl šiandien nusprendžiau įsigytį nuolaidų kortelę. Paprašiau pardavėjos: gal man galėtumėte duoti lapą užpildyti, kad galėčiau įsigyti kortelę? Pardavėja išklausė nusisuko po kelių sekundžių atsisuko ir neatsakiusi į mano klausimą tiesiog dar kartą pasakė sumą. Gal tai ir mienkniekis tačiau jaučiuosi labai įžeistą kad man nesugebėjo netgi atsakyti. Reziume likau be kortelės (kurios nei karto net nėra pasiūliusi įsigyti). Kur dingo normalios pardavėjos mokančios kalbėti? Aš net ne prašau kad man nuolatos šypsotusi ar atsisveikintu tiesiog prašau elgtis atsakingai, nes šiuo metu nesuprantu už ką Jai yra mokama alga. Tikiuosi į mano komentarą bus atsižvelgta ir sekantį kartą galėsiu įsigyti kortelę. (2017 07 05 apie 18val.)
Noriu patikslinti PC Skuode
Liepos 2d.apsilankius jūsų parduotuvėje likau labai pasipiktinusi jusu apsaugos darbuotojo elgesiu.Paklausus ar nebus kasininkės kitoje kasoje atsakė, jeigu nepatinka neikit į šią parduotuvę.Eile didžiulė dirba tik vieną kasininkė.Salia stovėję pirkėjai sakė čia visuomet tas pats b a r d a k a s.Baisu.
jus blokuojate skundus
kada baigsite terorizuoti savo darbuotojus ?
Kol rašiau prieš tai buvusį nusiskundimą, žmona išpakavo pomidorus, tai šie beveik visi supuvę........
Grįžau ką tik iš "iki" parduotuvės, Birutės g. Šiauliuose........ žodžiu bardakas kažkoks...... parduotuvėje pridaužyta butelių, kurių niekas nevalo, kimba batai prie plytelių, daržovių skyriuje maišeliai pasibaigę, reikia po visą parduotuvę ieškoti........dirba tik viena kasa, eilė didžiausia, pardavėja nesenai dirbanti, dar matyt nelabai moka šį darbą dirbti, konvejeris prekėms dėti visas nutaškytas, net nesmagu dėti maisto prekes ant tokio konvejerio, kad pardavėja nors truputuką apsivalytų, bet ne, jai tai nė motais......pirkau ledų, matyt šaldytuvas silpnai šaldo, tai kol stovėjau eilėje tie ledai visai atsileido, paprašiau, kad pardavėja įdėtų juos į maišelį, pasakė, kad tokių nebeturi, jei noriu, galiu nueiti prie kitos kasos paieškoti, tai kol žiūrėjausi kaip tuos ledus į savo tašę įsidėti, kad nesutepti kitų pirkinių, pardavėja mano pirkinius jau apkrovė kito kliento pirkiniais.........ne taip senai buvau atėjęs smulkmenos nusipirkti 21:45 val, užtrukau parduotuvėje 5 min. ir 21:50 pardavėja jau burnojo ant manęs, kad vėlai atėjau, joms "reikia valytis, o dar klientai vaikšto čia visokie"............ turbūt dar ilgai nesinorės grįžti į šią parduotuvę apsipirkti
Pirkau pyne "Banga", radome pyne su razinomis, kuri yra pigesne, saldesne ir netinkama musu skoniui !!! Apgaudinejimas vidury dienos. Pyne pirkta Luksio gatveje IKI. Jau nesakau, kad su razinomis yra pigesne...
Tauragė Gedimino 21 IKi parduotuves kasininkė apgaudinėja klientus ir net nesugeba atsiprašyti kaip gali tokie žmonės dirbti aptarnavimo sferoje. Gėda visam prekybos tinklui
Pirmą kartą rašau. Taigi vakar pirkau sūrį. Pridedu nuotrauka kaip jis atrodo šiandien.
Šiandien 06. 28 d. IKI esancoje Vilnius Parko g-ve, pirkau karstai rukyta Panevezio file, parasita kad AKCIJA kaina, 6eur, su centais, prie kasos man spauzdina kad kaina 7, 49 eur. kodel taip yra, kasininke liepe skambinti i ofisa,
Šiandien, 06.27, Iki, esančioje Buivydiškių g. 17, pirkome grietinėlę, galiojančią iki 07.01, tačiau sugižusią, surūgusią ir neitin gero kvapo. Pardavėjos maloniai sutiko pakeisti į normalią.
Iki kelių turi dirbti parduotuvė jeigu rašo iki 23h? Atvažiuoji 22:40. Nueini į konditerijos skyrių. Lauki nes nieko ten nėra, tada po 10 minučių mandagaus kantraus laukimo, gauni iš gretimo skyriaus pasakymą kad gali nelaukt nes skyrius nebedirba, nors tas 10 min kurias prastovėjai jos matė kad lauki. Tada sakai kodėl nebedirba, sako nes miegot laikas, sakau o tai iki kelių dirbat? Nesuprantu tokios logikos. Jeigu jūsų mašinai pradėtų meistras keist alyva, kuris dirba iki 18h. Ir 17:30 sakytų ryt pabaigsiu įpilti alyva nes šiandien jau namo varau. Liuks. Visos iki geros, bet Klaipėdos studlendas ne pirma karta mala š
Noriu pranesti kad architektu g.214 vilniuje Iki parduotuveje yra dirbanti kasininke/pardaveja ANA JAKŠTA yra labai maloni, paslaugi, ir greitai mokanti aptarnauti darbuotoja, tokiu zmoniu galetu dirbti daugiau, zmogus visada pasitinkantis su sypsena. Tikrai likau nustebes kaip klientas.
Sveiki, siandien norejau pasikeisti Iki mylimiausia kortele Iki Centrine g 56, Ramučiuose, Kauno raj ir pasinaudoto Iki kortele bei teikiamomis nuolaidomis, taciau mergina dirbanti prie terminalo, pakeisti atsisake nes ji neturi anketu, uzuot pasirupinus klientu ir paprasiusi vyr kasininkes ar vadoves atnesti ankentu ir tuo paciu pasirupinuosi klientu, pasiule pasiieskoti paciai gal kas iš parduotuvej esančiu pirkeju jums paskolins.nusivyliau, klientas nera svarbus
Laba diena. Labai apmaudu, tačiau šiandien pirkta grietinėlė surūgudi... pastebėjau tik jau prakirpusi pakelį ir pildama į ruošiamą maistą. Įrodymus pridedu. Surūgti dėl netinkamų sąlygų nebūtų buvę kada, nes iš parduotuvės parnešta gaminti.
IKI EXPRESS Kaune, Vilniaus g. 56, dirba labai nemaloniai aptarnaujanti kasininkė vardu Žavinta. Ši kasininkė ne tik nežino elementarių mandagumo frazių kaip "laba diena" ir "viso gero", bet išvis nereaguoja į klientą (pvz. tiesi jai nuolaidų kortelę, o ji žiūri kaip ožys į vartus ir neima kortelės, nieko nesako). Tokia situacija pasitaiko nebe pirmą kartą.
Turetumet kazka daryti su jusu tinklo kondicionavimo sistema.Neymanoma i parduotuve ieiti...ka jau kalbeti, kad vaikus atsivesti..toks saltis.tik ligai pasigauti.tikrai del sios priezasties renkuosi kitas parduotuvesm
Esu senyvo amžiaus moteris bet negalėjau nepalikti atsiliepimo apie Vokiečių g. Esančią IKI parduotvę. Atėjus apsipirkti gavau aukščiausios klasės aptarnavimą. Parduotuvė klaidi nes ratas joje.Pasiklydau. Paklausiau kur išėjimas, buvau palydėta ir net krepšys nuneštas. Pagarba senam žmogui. Paskui paaiškėjo kad man padėjusi jauna mergina yra parduotuvės vadovė.Labai pagirtinas požiūris į klientą ir nesvarbu koks jos amžius. Retai pasitaiko toks malonus aptarnavimas ypač senam žmogui. Ačiū
Didžiausi ablodismentai Bendoriu IKI pamainos virsininkei Ilonai uz profesionalu konfliktu su klientais sprendima, darbo organizavima ir nuolatine sypsena
Tai taip ir prarandate klientus. Sėkmės :)
laba diena, negavau dovanu kvito, korteles nr.9440393000210225227
Kaune "Saulėtekio" IKI siaubingos eilės. Tai ne momentinis skundas. Gyvenu netoliese jau treti metai ir situacija visada ta pati: kasų daug, darbuotojų mažai, o eilėje paprastai stovėti reikia žymiai ilgiau nei kituose PC, todėl lankausi čia retai, renkuosi šalia esančias kitų prekybos tinklų pardultuves, nors prekių asortimentas ir visa kita man labiau patinka būtent saulėtekio iki. Tokią nuomonę: "geriau bet kur tik ne saulėtekyje, nes ilgai stovėsim eilėje" galit iš daug ko išgirsti. Gal vietoj tuščių kasų vertėtų įrengti savitarnos kasas? Ir eilės sutrumpėtų ir patiems prekyba nuo didesnio aptarnautų klientų kieko pagerėtų, nes dabar tai tik baidot žmones. Beje šį komentarą spėjau parašyti stovėdamas minėtoje eilėje :)
Siandien 11.40 Parko g. 34A, apsiperkinejau ir mane apsauke jusu darbuotoja, del to, kad pramuse per kasa mano prekes, o klientas sudejo mano prekes i savo maiseli, paprasius nesaukti ji sauke per visa sale, tokio aptarnavimo lygio dar neesu macius, taip geda man dar nebuvo
Sveiki. Noriu padekoti uz tai kad turite tokia nuostabia darbuotoja Antakalnio g.-42a, Vilniuje. vardu: DANUTA, visuomet maloniai bendraujanti, greita. Visada einu tik pas ja, kaip ir siandien 2017-06-05 aptarnavimas nepriekaistingas!!! Matosi, zmogus ismano ir myli savo darba. Daugiau tokiu darbuotoju ir eiliu nebutu!!! Sekmes
Sveiki. Rietavo iki parduotuvėje Gegužės 30 diena, norėdamas apsiprekinti pardavėja paprašė iki kortelės, paėmus mano iki senjoro kortelę, perbraukus terminale pasakė kad mano kortelė pasibaigė, aš paklausiau pardavėjos ką daryti, jinai nusišypsojo ir padavė užpildyt prašymą naujai senjoro kortelei.
Atėjus po dviejų dienų, stovint su pirkinių krepšiu prie kasos, paklausiau pardavėjos gal gavo senjoro kortelių, jinai nieko neatsakius paduoda iki kortelę.aš paklausiau čia yra senjorų, jinai atsakė senjorų kortelių mes neturime, teks naudotis šita, o paklausta kada turėsit buvo atsakyta už dviejų dienų.
Atėjau eilini kartą birželio 6 d. stoviu su pirkinių krepšiu, paklausiau pardavėjos prie kasos gal jau atvežė senjoro kortelių, man pardavėja atsakė nėra ir nebus, aš paklausiau tai kur mano prašymas pakeisti senjoro kortelei, gretimoj kasoj stovinti pardavėja pasakė jūsų prašymą išmetė ana pamaina.Aš labai buvau dėkingas iki pardavėjom iki šios dienos man labai gaila buvo palikti pirkinių krepšy ir išeiti prekintis į kitą parduotuvę. Manau kad daugiau nebebusių Rietave IKI pirkėjas
Sveiki. Noriu padekoti uz tai kad turite tokia nuostabia darbuotoja Antakalnio g.-49a, Vilniuje. vardu: DANUTA, visuomet maloniai bendraujanti, greita. Visada einu tik pas ja, kaip ir siandien 2017-06-05 aptarnavimas nepriekaistingas!!! Matosi, zmogus ismano ir myli savo darba. Daugiau tokiu darbuotoju ir eiliu nebutu!!! Sekmes

Šiandien teko apsilangyti Kauno saulėtekio parduotuvėje IKI ir buvau maloniai nustebinta ten dirbačio jaunuolio Mažvydo B. nors ant čekio rašo Sabaliauskaitė, vaikinas buvo labai mandagus, greitai dirbo ir kas labiausiai nustebino, tai jo pasakyti žodžiai savo kolegei "pažiūrėk kiek žmoniù, klientai svarbiausi, kiti reikalai palauks". Sekmes darbuose!

Tikslus apsilankymas: 2017-06-02, 13:21
Sveiki.Kapsų 22 Vilnius jūsų darbuotojos chamės. Dijana K. kiek pamenu, kūda tamsiaplaukė, labai nekulturinga ir paklausius patarimo siunčia nax... Aš esu invalidas ir daug už ją vyresnis, mano sūnus gal vienmetis, ir man nemalonu matyti tokio aptarnavimo.
Antradienio vakara buvau neileistas i Jusu parduotuve, sales darbuotoja atsisake mane aptarnauti. Tiesa atbegau 22:57, bet ant iskabos parasyta, kad dirbat iki 23:00h. Buvau blaivas, jeigu Jus nedirbat iki 23:00 tai turit ir iskabose tai pateikti, kitu atveju tai zmoniu mulkinimas. Gal ta moteriske naujai dirba pas Jus, gal jai bloga diena, cia ne mano reikalas. Tikiuosi daugiau tokiu nekompetetingu darbuotoju neteks sutikti Jusu parduotuvese.

Pagarbiai Saugirdas
Aistė 2017-05-16 09:17:39
Laba diena, rasau norėdama pasiskūsti ne tik jūsu parduotuvėje dirbančia pardavėja tačiau ir nesažiningumu pačio jūsu prekybos centro. Vakar 21:16 buvau iki prekybos centre kuris yra V. Kudirkos g. 14A mane aptarnavo kasininkė FREJETIENĖ. Pirkau "Elvital total repair ext" lentynose, kur sudėta kaina buvo su akcija 88euro centai, pasiemiau du, tai automatiskai turejo gautis uz du 1, 76e taciau man imuso 2, 04, kai paprasiau paaiskinti tai ji man rode, kad jau akcija pritaikyta, bet as jai bandziau irodyti, kad kaina tai parasyta visai kitokia, tada ji mane apsauke, kad akcija gi iki 21d. Galioja, nors vakar buvo tik geguzes 15d. jai nesugebėjus man papraščiausiai paaiškinti, kodėl kainos skiriasi ir kodėl man reikėjo sumokėti daugiau, nei nurodyta lentynoje ji tiesiog mete mano čeki ir nusisuko liepusi kreiptis i vyr.kasininke tačiau jos tuo metu jau nebebuvo. Labai tikiuosi, kad pagaliau atkreipsite dėmesi į vartotoju skundus ir nebebandysite apgaudinėti žmoniu visais įmanomais būdais.
Tokiais atvejais reikia fiksuoti kainą lentynoje ir aiškintis informacijoje, nes kasininkės čia nekaltos.
Vida Kazlauskienė 2017-05-29 15:34:42
2017 05 29 Šiaulių IKI parduotuvėje Gardino g.2 pirkau "Rokiškio" naminį sūrį, pasvertas, supakuotas svoris 0, 354kg kaina
1kg - 5, 35 suma 1, 89E. Kai grįžau į darbą, pasižiūrėjau čekį ir pamačiau, kad sumokėjau už tą patį kiekį - 2, 37E, tik 1kg kainą čekyje jau rodo 6, 69E. Nuėjus į parduotuvę aiškintis, pasakė, kad negera prekės kaina, pasakė grąžinkite sūrį, tik tada grąžins pinigus.Deja sūris per pietų pertrauką buvo suvalgytas. Argi pirkėjas kaltas, kad parduotuvės darbuotojai nežino kainų ir mus klaidina.Norėčiau, kad skirtumas 0, 48E būtų man grąžintas
Aš tai visuomet pasitikrinu pirkinių kainas kasos kvite dar neišėjus iš parduotuvės,
-parduotuvės darbuotojai ne robotai, supraskim ir juos...Kažkaip keistai skamba reikalavimas grąžinti skirtumą kai prekės jau nėra.
Vida Kazlauskienė
2017-05-29 15:34:42 IP 62.80.253.2
Šiandien Vilniuje Viršuliškių 40 nusipirkau Krekenavos agrofirmos pagamintą šašlyko pusfabrikatį." Bajorų marinuotas kiaulienos sprandinės šašlykas" Galiojimo laikas-iki 05, 06, 2017. Kadangi norėjau pagaminti pietus šiandien, o laikas galiojimo dar gana tolimas, tai ir susigundžiau. Deja, dar tokio gaminio neteko ragauti. Atidarius sandarią dėžutę radau kažkokią tystančią masę, o mėsa net sunkiai laikėsi ant iešmų. Išdrįsau kepti, tačiau gauto taip vadinamo šašlyko valgyti nebuvo galima-mėsos skonio jokio. o gautas turinys tąsus ir nevalgomas. Kadangi galiojimo laikas dar nesibaigia, derėtų šį gaminį išimti iš vitrinos, o aš pageidaučiau grąžinti už šį daiktą išleistus 4, 28Eu. Čekį turiu
Ne pirma karta susiduriu su bloga maisto kokybe IKI Bendoreliai parduotuveje. Pastebejau, kad tai aktualiausia yra akcijinems prekems: pjaustyta mesyte ipakavime su 5 dienomis pasibaigiusiu galiojimu, akcijiniai slyviniai pomidorai su pelesiais viduje. Kaip suprantu yra darbuotoju trukumas. Darykite prasau isvadas! Tiesiog truksta kantrybe!
Jau kelintą kartą pastebiu, kad Raudondvario iki pardavinejamos prekės su pasibaigusiu galiojimo laiku. Šiandien nusipirkau salotų maišelį, kurių galiojimas pasibaigęs jau dvi dienas!
Paskelbe akcija arbuzams, o siandien apvaziavus 3 vilniaus antakalnio raj. parduotuves ne vieno nera! Apgavyste. Ir dar vakar buvau staneviciaus g. Buvo nurodyta akcijine kaina saldytoms darzovems, kasoje tos akcijos nebuvo... pastovus a*******i
Sveiki. Didlaukio g. 80A parduotuvėje buvo likusios 8 minutės iki užsidarymo. Skyriuje tusčia, viena pardavėja šone irintingai tvarkosi. Perku sumuštinį ir norėjau paprašyti, kad truputį greitai jį pašildytų. Skambinu skambučiu jau antrą kartą, pardavėja prabėgdama skyriuje ir net neleidus ištarti man žodžio: Nieko aš tau nešildysiu, pažėk kada atėjai..
Laba diena, vakar lankėmės Merkinės Iki parduotuveje, aptarnavo labai nemaloniai, pardavėja buvo pikta suirzusi, nuskanavus iki kortele tiesiog ją kaip pažėrė reikėjo ją gaudyti, o grąžą kaip atskaičiavo labai smulkiai taip pat pažėrė ant prekystalio kad sena moteris niekaip negalėjo susirinkti, aš stovėjau šalia todėl teko padėti senai močiutei susirinkti grąžą. Nepadekojo nulydejo piktu žvilgsniu. Ar aptarnaujant senus pirkėjus negalioja klientų aptarnavimo standartas? Ant čekio matosi pavardė Makackienė, laikas 10.42.
Atvaziavau i zaliji tilta ir norejau nueiti nusipirkti gerti
Nuejau i iki prie zaliojo nes dar iki uzdarimo buvo likusios 7 min ir ji buvo uzdaryta kur matyta
Sveiki. Šiandien IKI parduotuvėje, Gargžduose pirkau apie 900g sprandinės. Gryžus namo ir atidarius maišelį labai nusivyliau, mėsa limpanti, su keistu kvapu. Laukiuosi 8-tą mėnesį, ir tikrai nerizikuosiu valgydama tokią mėsą. Gaila kad parvažiavus namo 8 kilometrus, randi tokią mėsą.
Sveiki! Gyvenu netoli stoties Vilniuje ir dažnai tenka lankytis IKI parduotuvei Sodų g.22! Viskas gerai, produktai kokybiški, kasininkes nuostabios! Dirba greitai i maloniai (turiu viena numilietine bet gaila vardo neatsimenu) tai tikras kasos angelas! Kai ja pamatu begu pas ja i kasa nes aptarnauja kažkokiu neimanomu greičiu! Bet jau žalios mėsos skyrius tai atsiprašau!!! Bet atsiprašau ne dėl mėsos o dėl pardaveju to skyriaus! Labai ne malonios, įžulios! Prikviest kad ateitu tiesiog neimanoma! Konfliktai kyla beveik kiekviena karta ten nuejus! Pvz: klausiu koki jautienos gabaliuka paimt kad tiktu troškinimui? Atsakymas buvo trumpas: nežinau, negaminu ir išvis aš jos nemėgstu
Nina 2017-05-23 20:01:43
Mane siandien (2017.05.23 d. 07.55.14 val. parduotuve IKI MADA) izeide savitarnos kasos darbuotoja.
Norejau nusipirkti arbuzo (kaina 1kg pagal akcija -0.59 euru, vietoje kainos 1.59 euru), bet terminale negalejau parinkti is saraso arbuza.
Priejo kasos darbuotoja ir to padare, sakant kad cia yra 50 % nuolaida, nors as vis aiskinau jai kad nuolaida pagal kaina turi buti daugiau negu 50% ir man reikia moketi tik apie 1/3 tos kainos, kuria buvo uzrasyta pirmoje eiluteje be akcijos (2.550 kg - 4.05 euru).
To irodyti nepaviko, todel atsisakiau nuo arbuzo ir isgirdau kad " Daug prekiu imate, o paskui galvojate, kad kaina viso arbuzo 0.59 euru". Nors as ir pensininke, bet zmogus ir noriu iseiti su preke ir apmoketi ta preke, bet pagal ta kaina kuria uzrasyta ant kainyno.
Jūs teisi. Jūsų arbūzo kaina turėjo būti ~1.25euro (čia už 2.55kg). Dar dabar "iki" svetainėje ši akcija matosi.