Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Birzelio 30d. Iki Eglute parduotuveje norejau nusipirkti Vanish pink demiu valikliu rinkini kurio kaina leidinyje savaitele plius yra 18 Lt 19 ct, parduotuveje kaina 25 Lt 99 ct, pardaveja man nepaaiskino kodel taip yra. Cia jau ne pirmas kartas kada kainos parduotuveje neatitinka lankstinuko kainu, esu labai nusivilusi Iki parduotuviu tinklu.
Birzelio 29d.IKI Virsuliskiu gatveje (PC Mada) pirkau Rokiskio Tikras pieno pakeli, kuris buvo nukainotas 50%, kaina 2.25 Lt.Kasoje priskaiciavo 4.49 Lt, kaip uz pradine kaina.Vilkyskiu gamybos surelius Mur man pardave po 1.19 Lt, nors prekybos centre nurodyta kaina 1.09Lt.Kai pasakiau apie viska kasininkei, ji nei kiek nenustebo, sako - tai eikit i informacijos skyriu, jums grazins pinigu skirtuma.Informacijos darbuotoja sutvarke viska be jokiu zodziu ir paaiskinimo ar atsiprasymo.Supratau, kad tai nera atsitiktines klaidos, o prakybos centro darbo sistema - nepastebejai, kad apskaiciavo, tai tavo beda.Ar as klystu?
Analogiska situacija ta pacia diena ir toje pacioje parduotuveje pasikartojo perkant 50% nukainota Rokiskio namini piena.
Sveiki.
Man retkarčiais tenka apsilankyti Kaune Saulėtekio IKI (V. Krėvės pr. 97). Šiandien po ilgesnės pertraukos vėl užsukau ten ir likau nemaloniai nustebintas. Parduotuvės perplanavimas pakeistas labai nepatogiai. Įėjus negalima iš karto pakliūti prie kasų, reikia apeiti visą parduotuvę ratu ar kaip labirintu, kur netrūksta akligatvių, iš kurių tenka apsisukus grįžti tuo pačiu keliu. O ir nešiojamų krepšių prie įėjimo nebuvo, tik ant ratukų. Aš ir kiti žmonės gaišom laiką nueiti ilgiausią kelią iki kasų, kur buvo sudėti nešiojami krepšiai. O po to turėjau grįžti į pradžią prie daržovių skyriaus.
Tikrai prastas suplanavimas parduotuvėj. Net sakyčiau rodoma tam tikra nepagarba pirkėjui, kai jį kaip kokį gyvulį įvaro į gardą, kur jis gali eiti tik viena kryptim be pasirinkimo.
Vengsiu čia daugiau lankytis. Gal po pusmečio užsuksiu pasižiūrėti, ar kas nors pasikeitė.
Sėkmės.
Turėjau šansą dirbti IKI cento parduovėje. Jei kas paklaustų ar verta dirbti, iš tiesų atsakyčiau, kad jei turite šansą rasti darbą kitoje vietoje, geriau rinkitės kitą. Pati darbo specializacija nėra bloga, darbas yra darbas, tačiau iš tiesų galima teigti, kad darbas priklauso ir nuo vadovo, sakyčiau gal net vadovo pareigos iš tiesų yra svarbios.
Parduovėje kolektyvas iš tiesų labai dažnai keičiasi, gal net ir per dažnai. Žmonės neišsilaiko daugiau nei mėnesį, žinoma negalima atmesti ir išimčių kurie ir ilgiau dirba.
Dar vienas aspektas, darbo laikas yra palyginus ilgas, apie 16 valandų, ir atlyginimas tikrai nėra spindintis, nesvarbu kokias pareigas beužimtum. Gal net ir tai nebūtų blogai, bet tikrai galiu pasakyti kad vadovo elgesys buvo labiau netinkamas. Nuolatiniai pletkai, savų kyšimas į darbą ir savo kaip "vadovo" galios demonstravimas mėginant pažeminti žmogų.
Klausimas: ar galima įžeidinėti žmogų, kuris dar tik mokosi dirbti šioje srityje ir iš jo reikalauti lyg jis jau vos atėjęs jau mokėtų viską? Mano nuomone, taip neturi būti, jei žmogus dar tik mokosi ir iš tiesų tai yra pirma darbinė patirtis, reiktų bent pabandyti suprasti, kad viską perprasti nėra taip lengva, juk tai ne paprasta parduotuvė, yra daug niuansų.
Atvirai sakant, yra šlyklštu kai jau žmogus net išėjęs iš darbovietės, bet dar vis išgirsti melagingus dalykus kurie visai neturi pagrindo.
Todėl iš tiesų yra svarbu koks yra kolektyvas, o ypač koks yra vadovas. Patarimas: jei nenori būti parduotuvės vadovu, rask kitas pareigos, jeigu šios tau nepatinka ir jautiesi lyg kalėjime...
Laba diena....parduotuves vadove kurioj dirbu aiskina kad jeigu ji pasake kad reikia eit kraut bakalejos.taip ir turiu daryt...as gi atejau dirbt pardaveja-kasininke o ne sales darbuotoja...nejaugi negalima priimt i darba da pora zmogiu i sale kad kasininkem nereiketu lakstyt....uz tai kad lakstom jokiu premiju
Sveiki, Driskininkų IKI, Čiurlionio g. 107 per dvi dienas bandė apgauti du kartus. Pirma kart imušė maišiuką, kurio nepirkau. Žinoma 15 ct nėra daug, bet tai jau principo reikalas. Antra kart vietoj 2 surelių kasininkė imušė 3. Man pasakius, kad imušė per daug apsimetė manęs negirdinti. Džiugu, kad negyvenu čia, bet su miesto svečias taip elgtis negražu..
laikas atsikratyt lenkisku prekiu, arba mazint prekiu kainas gana sau kist I kisene milijardus duokit uzdirbt darbuotojams.P.S.kitose parduotuvese tos pacios prekes perpus pigesnes bankrutuosit.. ir gana issipisinet is darbuotoju sliuzai jus ne vadovai
Jau kelinta karta N.Vilnios cento pardiotuvese perku cukinijas. Kasos aparatas ismusa kvita, bet vietoj 2 cukiniju musa 5. Ta karta pastebejau parduotuveje ir pinigus grazino. Siandien pirkau 2, o mokejau uz 5. Tikrai tai ne pardaveju klaida, nes pirkta skirtingose parduotuvese. Uz 2 cukinijas moketi 6.45 Lt man brangu, kai ju kaina tik 1, 29 Lt.
Laba diena, siandien, ty. birzelio 13d., Druskininku, , IKI'' M. K.Ciurlionio g. 107, 10 val. 50 min. pirkau lasisa su akcija, kurios kaina buvo 17.99lt. uz kilograma. Labai idomu suzinoti kodel per televizoriu reklamuoja savaitgalio akcija uz 15.99lt. Kaip tai gali buti? Is karto pirkdama pagalvojau gal as suklydau del kainos televizijoje, taciau grizusi namo isitikinau, kad lasisos kaina su akcija yra 15.99. grizau i parduotuve 19.15 taciau nieko is administracijos nebuvo, todel negalejau issiaiskinti. Noreciau gauti atsakyma.
Laba diena, kadangi man buvo pasakyta jog IKI parduotuvėse jau nėra popierinių skundų knygų, tai nusprendžiau parašyti šiame tinklalapyje. Noriu praneši apie neteisingą kliento aptarnavimą M. K. Čiurlionio g. 107, Druskininkuose. Konkrečiai apie IKI parduotuvės kasininkę Liną Balčienę dirbusią 2014-06-03 09:13:40. Pirkau aitriąsias paprikas vieną žalią vieną raudoną. Abiejų rūšių paprikos lentynoje gyli toje pačioje dėžėje ir kaina 49, 99 Lt/kg. Bet pardavėja jas svėrė atskirai. Pagal ją viena paprika 0, 015g, o kita kadangi turbūt buvo per mažas svoris - kasininkė paspaudė svarstykles pirštu ir paprika svėrė 0, 105g. Tai gi viena litas, o kita šeši. Džiaugiuos, kad informacijos skyriaus darbuotoja išsprendė šią problemą. Vis gi abi paprikos svėrė apie 31g. Visa ši situacija pareikalavo laiko ir nervų.
Sveiki, galiu tik tiek pasakyti, pačiame ąsmeniškai teko dirbti iki parduotuves tinkle, nenoriu sakyti kokiame mieste,
pratempiau gal koki menesi, kai prasidejo patyčios, grasinimai apie atleidima iš darbo, nebeatlaikiau tokios direktores
pajuoku, patyčių, jei žmogus nesenai tik dirba, menesi laiko sandelio darbuotojas, nors ant korteles rašoma kasininkas-pardavejas, jei žmogus suklysta, pradirbes tik men laiko, jei kažka suklisti tai viskas tave apipila šūdo parvais.Netikekite kas rašoma skrajutese, kad tenai, kolektyvas draugiškas, tipo vos ne šeima save taip apibudina iki personalas, šlykšus melas, pradžiai kai ateini isidarbinti, parodo meilu, nekalda veideli, kai isidarbini, praejus kelioms savaitems, parodo tada savaji tikraji veida, darbas galiu pasakyti, tikrai nelengvas, reikedavo dirbti 12 val, kartais net 13 val, del algu kaip kituose miestuose, pas mus gaudovo i rankas 1200, tai kenteti galima, bet pietu metu, maista direktore duodavo slaptai, nes tenai iš vis uždrausta duoti maista, kiek žinau.Dirbdamas iki parduotuveje pamačiau daug nesamoniu, tokiu, kaip pav toks didelis prekybinis pastatas kaip iki, tetuti tik viena konteineri, šiukšles, netilpdavo, reikdavo mesti šalia konteinerio, kai lydavo lietus, pro stoga lašedavo lietaus lašai, tekdavo pastyti kibira, plovimo mašina dažnai gesdavo, reikdavo patiems su rankomis plauti sale, negano to, tave gainioja kaip šuni po sale, jei bandydavai ka pasakyti kažka, iš taves tik išsityčiodavo, tada pradejau tyleti, na žodžiu tariant ne pyragai dirbti iki parduotuveje, daug darbuotoju išeidavo, nes neatlaikydavo psichologiškai tokio krūvio, apskaitos, saskaitos suvedinijimo per kiompiuteri, patikekit manim, geriau jau iškokites kito geresnio darbo, na o jei norite gadinti sau sveikata ir nervus, jei esate geležiniu nervu žmones, tai bandykite tenai padirbti, gal ir pasiseks jums tenai.Aš neatlaikiau, menesi pradirbau išejau, bet išejau netodel, kad darbas yra labai sunkus, kuris reikalauja tiek fizinio tiek protiniu gebejimu, išejau, nes nebeapsikenčiau patyčiu direktores ir kt darbuotojos, kirioms neitikau, nors pradirbau tik menesi laiko iš manes buvo reikalaujama taip kaip jau dirbčiau nuolatinai pradirbes 5-6 metus, tai kam tada reikalingas tas bandomasis 3 menesiu laikotarpis, jei žmogus pradirbes apie men tik laiko, jau iš jo reikalaujama taip, kaip būtum pradirbes 5-6 metus?ir jei žmogui kažkas nesiseke ar būtina ant juo ''važiuoti'' tai yra iš jo išsityčioti, juoktis, gal kai kam tai sukelia dedeli malonuma, bet patys užduokite klausima ar verta dirbti, tokioje įstaigoje, kai pakliuni tarp tokiu išsisigimeliu???
Kodel tokios mazos algos ten 1000lt tik.Po 12val dirbti tai uz dika beveik dirbti. Geriau jau i maxima ten ir pavalgisi ir algas geresnes
Sveiki yra pasiulymas kas noretu dirbt kasininku pardaveju Iki Jogailos g. kolektyvas geras vadove irgi padedam vienas kitam reikia darbininku nes isvaziuoju i uzsieni butu gerai jeigu kas nors atsilieptu.:)
10d. pirkau kapu zvakes, dabar kainuojancias 8lt. Zvakes vadinasi KUGIS, kurios kainavo pries menesi apie 5lt. Dabar padaryta nuolaida 40% ir kaina 5, 09lt. Akivaizdus sukciavimas! Statistikos departamentas skelbia, kad kainos nekils ivedus eura. Jos dabar keliamos.Prasau paaiskinti.
Lankausi IKI Mindaugo g.. Vilniuje prie parduotuves įėjimo pastoviai perpildytos šiukšlių dėžės
dirbanti uab palink 2014-02-13 22:03:34
po naujos programos ivedimo isvis durnumai palinke prasidejo.tikrintoju daugiau negu reikia, visi tik eina aiskina.prekiu i sandeli tiek priveza vienam zmogui iskraut kad baisu darosi po 7 paletes bakalejos.algas sumazino, jokiu priedu prie algos, nei dovanu jokiu nuo PALINK nesulaukem kaledu proga.SUSIMASTYKIT IR DUOKIT ZMONEM PADORIAS ALGAS, KAD DIRBT STIMULAS BUTU.greit is tos IKI visi iseis, nes nebeimanoma dirbti ten.
O as jau pabegau is Palinko, nebeistveriau. Algos mazos, darbas sunkus.
Elena 2014-06-05 12:16:16
Sveiki, 2014 05 06 pirkau IKI parduotuvėje Erfurto g. varškę, kurios kaina 6, 99, parnešus namo, varškė buvo karti. Pasižiūrėjau į datą, , galiojimo laikas 07 06 2014. Kodėl ji buvo ne su nuolaida, jei jau jos galiojimo laikas baigėsi? Šioje parduotuvėje gana dažnai vyksta tokie dalykai, tai miltai su skraidančiais vabaliukais, tai pienas surūgęs. Parsineši namo, eiti atgal nesinori ir taip prisidedi prie parduotuvės klestėjimo, kada reikia išmesti prekes lauk. Kada baigsis šioje parduotuvėje, o ir kitose, klientų apgaudinėjimai? Kada bus pradėta atidžiai peržiūrėti senas prekes, jas nukainojant arba pašalinant iš prekybos visai. Šiandieną vėl nuėjau į parduotuvę, tos varškės galiojimo laikas 07 06 2014. Man pardavėja pasakė, kad rytoj baigiasi galiojimo laikas. Paaiškinkite, ką tai reiškia ir kiek dar gyventojus nuodysite? Pagarbiai
Ar jus suklydot su data, ar as kazko cia nesuprantu?? Rasot kad varske pirkot 2014.05.06, varskes galiojimas iki 2014.06.07, tai kur jus cia matot pasibaigusi galiojima? Jei netgi ir pirkot 2014.06.06, varske dar galioja, uz jos skoni prekybos centras neatsako, jie tik turejo ja isimti is prekybos ir viskas, tame ir yra darbuotoju kalte..
Laba diena. Ar iš tikrųjų jau IKI parduotuvėse netaikomos nuolaidos perkant cigaretes blokais, ne pokeliais? Ačiū.

Irena
tai yra 21amziaus lazas, dirbant uab palink