Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
labas. kodel pastovei VIVULSKIO IKIKUKE NERA AKCIJINIU PREKIU ????????? ir kodel skiriasi kainos viename ikikiuke viena kaina, oVIVULSKIO BRANGIAU ??????
Sveiki, mes dažnai apsiperkame parduotuvėje IKI Piniavos skg.10 Panevėžys ir esame patenkinti pardavėja Rasa dirbančia pirmojoje kasoje.Visada pasitinka su šypsena ir palinki geros dienos.
UAB danesa: man nepatiko valanda laiko laukti direktoriaus imone negerbia zmoniu
tenka lankytis Garliavos, Lozoraičio gt 2 Iki parduotuvėje.
Ten seniai laikas pakeisti visus darbuotojus, nes dabar dirbantys begėdiškai sukčiauja.
Sukurta tiesiog sistema akcijų metu neatminusuoti kainos.
Taip vien man jau buvo 4 kartus, ana savaite sukciavo su kriausemis, kartodami maldele, kad kasoj sumaise kodus, pvz šiandien 02 11 mandarinai buvo akcija 0, 99 cnt/kg, bet čekyje nebuvo atskaičiuota, todėl pakėlėme triukšmą net dviese su kita pirkėja, jai grąžino 2 eurus, man - 90 eurocentų...o kiek tokių bus per dieną? Vyrai pvz nesismulkina, čekių nenagrinėja, pensininkai dar neperprato euro.
Kodėl Iki neįvedama praktika už klaidą atsilyginti pvz 2 eurais, kaip kad yra Maximoje?
Tai numuštų kasininkių apetitus daryti klaidas į savo pusę.
Fabijoniskiu 2 Iki vilniuje pirkau arbata, po sunkios darbo dienos, padaviau 50 Euru, atidavė gražą iš 10 eurų. Nuėjo peržiūrėti video juostos, grįžus po 10 minučių net neatsiprašė. Pasakiau kad jus atsakinga už savo darbą, turit atidžiau žiūrėti kokia kupiūrą imat, gavau atsakymą "sunki diena", eikit.O kur atsiprašymas.? Jeigu toks sunkus darbas, tegu dirba lengvesnį, kur mandagumo nereikia.Kasininkė aptarnavo- Klimaitė.
laura 2014-10-15 15:21:04
Ingrida pornoviene
apsauke mano senele nes ji negalejo perskaityti kainos ir paliko mus soko busenoje.
klaipeda iki parduotuve.
mes ne vietiniai todel nezinau kur parduotuve tikslai randasi paklausem tik vardo tos darbuotojos jei tai galim pavadinti darbuotoja..
Laba diena, norėčiau gauti patarimą, kokiu būdu rezervuoti stovėjimo vietą prie IKI parduotuvės (Tvirtovės al. 12, Kaune) norint joje apsiprekinti. Bėda ta, kad prie minėtos parduotuvės nėra daug stovėjimo vietų (gal 8 ar 10) ir nuo pat ankstyvo ryto jos užimamos vis tų pačių automobilių, ir taip dieną iš dienos visą savaitę iki savaitgalio. Protu nesuvokiama, kaip vienintelė neįgaliajam skirta vieta tenka automobiliui GBU 913, o juk netoliese Kauno klinikos, kur atvažiuoja kelios dešimtys pacientų iš rajonų, tame tarpe ir neįgalieji. Taigi, norėdamas patekti į parduotuvę, turi susimokėti papildomą mokestį už automobilio stovėjimą (nes stovėjimas prie Klinikų yra visur apmokestintas, o IKI parduotuvė patenka į tą zoną) ir tik tuomet žingsniuoti apsipirkti. Turint omenyje, kad šiame rajone yra tik dvi mažytės parduotuvės (antroji Fresh Market), administracijai vertėtų atkreipti dėmesį į šį besikartojantį reiškinį, nebent jie nesuinteresuoti pirkėjų gausa, kurie neradę vietos, pravažiuoja prošal.
Įkirėjo nuolat siuntinėjamos reklamos sms žinutėmis, nors nesu jų tinklo pirkėja ir nesu pateikusi jokių duomenų apie save.
Laba diena. Buvau apsipirkti ZIEMYNOS 2 iki parduotuveje. kasoje sedinti Janina mane pasitiko su sypsena ir maloniu aptarnavimu. Isejau su dera nuotaika, labai malonu, kad dar liko paprastu, gerasirdziu, saziningu pardaveju.
Pirkau torta Nopaleonas, Raudondvari, negana to, kad jo galiojimas puse metu parasytas nu, bet cia aisku padarytas is nieko, bet pagaminimo datos neraso, tik ipakavimo, nes siaip turbut galioja kaip minimum metus, grynas sudas!
Rimas 2015-01-26 15:37:52
Kodėl IKIUKE, Kauno Laisvės al. 90, užkeltos kainos. Pateikiu kol kas tik du faktus: degtinė "Originali lietuviška" 0, 35 l - kaina 4, 20 euro; Vytauto mineralinis vanduo 1, 5 l - kaina 0, 61 euro, kai tuo tarpu "Žaliakalnio" IKI kainos atitinkamai 3, 99 ir 0, 58 euro (panašios kainos ir MAXIMA). Tikiusi sulaukti atsakymo. Rimas
o ko jus tikites is parduotuviu esanciu miesto centre kur kas diena didziulis srautas pirkeju kuriu tarpe daug uzsienieciu? :) sioje parduotuveje kainos 2-4 euro ct didesnes nei kitose iki parduotuvese :)
Laba diena, noreciau pakomentuoti pirkejos nuomone kuri bande apsipirkti virsuliskiu iki madoje, tokie klientai kaip si pirkeja tiesiog turi daug problemu galvoje ir issivaizduoja atejusi i prekybos centra jauciasi uz visus protingesne!Ji viska zino prekyboje, viska nusimano, jei nera lygiu, manau tokioms pirkejoms turetu buti uzdrausta lankystis prekybos centruose, nes jos isivaizduoja kad cia dirba robotai, jei ji tokia protinga tai manau, kad turejo nepasitenkinima suvaldyti savyje, nes darbuotojai norejo jai padeti, bet kaip sakoma duok durniui kelia ir jis vistiek jo neras.Yra vidine prekybos centru taisykle, , klientas visada teisus"bet cia manau nera ka ir pridurti...P.S mokant banko kortele skirtumo negalima grazinti grynaisiais?cia tai naujiena :))
2015-01-29 bandžiau apsipirkti IKI Viršuliškėse (prie MADOS).
Prie kasos paaiškėjo, kad skelbtų akcijų kukurūziniams višiukams kasininkės kompiuteris neduoda. Man patarė užsimokėti už likusias prekes, o šių nepirkti. Kadangi be triušio ir viščiuko man nereiktų ir kitų produktų, nenusileidžiu: prašau, pakviesti atsakingą už kainas. Kas tai, kasininkė nežino.Ilgai svarsto- gal kviesti mėsininką, bet... delsia. Prašau pakviesti dir. pavaduotoją arba ir patį direktorių (jei nežino, ką).Ateina moteris mėlynu megztiniu. Klausiu. kas ji. Gal nelegalė kieno sesuo? Be darbo pažymėjimo, neva, tuo metu ji nedirba. Neaišku, ko tada atėjo. Savo pavardės, aišku, nežino.Lemena, kad gal pamainos viršininkė? Nesupranta, kodėl man nepatinka gaišti laiką. Vėl siūlo susimokėti už visas prekes pilna kainą, o paskui, neva, grąžins. Kadangi moku kortele, tai gal pervestų į sąskaitą??? Palieku prekes ir..sudie.
Prieš pora savaičių nepavyko apsipirkti ir Iki Karoliniškėse, nes dirbo viena kas, o eilė buvo iki durų. Kasininkas teigė, kad daugiau laisvų nėra.
Šiandien buvau parduotuveje Vilniaus raj.Skaidiškese IKI cento.Labai pašiurpau nuo vėdejos Olgos elgesio su klientais.Jokios tvarkos, eiles nežmoniskos o dirba viena kasa iš triju.nes mat visos pardavejos delioja pieno produktus iš vieno vežemelio.Vienas pirkejas papraše pakvest kasininke kad atydaritu dar viena kasa.Tuo metu neišejo o išbego vedeja Olga ir pradejo rekt ne savo balsu.Kad jeigu kaškas nepatinka galit eit iš čia.Čia jau nepirmas kartas kaiptaip elgemasi su klientais.Labai prašau atkreipti demesi i ta padalyni, nes tikrai nemalonu ten lankytys kai dirba toks neišaukletas personalas.Dar prašau atkreipti demesy kad toj parduotuvei nera nukainuotu prekiu.Ar gali but tokioj parduotuvei viskas išperkama kad nėra ka nukainuot???Norečiau gaut atsakymo.Jeigu jums svarbi musu nuomonė prašau taip nepalikt.Ačiu.
šiandien atejau I parduotuve iki kuri yra prie zalio tilto mane aptarnaujant kasininke pradejo kalbeti teleonu, neteisingai atidave graza as pasipiktines isejau beros tos kasinnkes vardas Diana
Laba diena. Po sios dienos turbut i Cento Nemezije turbut niekada jau neisiu. buvau sokireta, iki siol negaliu atsigauti Ritos Milkulevic elgesiu.Negi taip ir kitus siuntineja kuo toliau?
Nusipirkau iki parduotuveje prie exit'o 2 "buk" lakus kurie turi keisti spalva prie temperaturos. Bet pasirodo jie nekeicia, bet ant buteliuko pavaizduota i kuria spalva turetu keistis.
Prisegtas dokumentas:
Iki parduotuveje Garliavoje, Lozoraicio 2 pastoviai sukciaujama - kasoj imusama ne akcijine preke, o kita tos rusies ne akcijine, nusibodo jau tikrinti cekius ir aiskintis, laukti, kol atgausiu skirtuma. Dar ten naudojama tokia gudrybe, kaip kad kainu kaitaliojimas, kada salimais yra pigesne, bet nusiperki brangesne. Paneles kasininkes nepersidirba, nes daznai ruko lauke prie sandeliu. Turiu tik 1 patikima kasininke, jei ji nedirba - geriau neperku. Ypac apskaiciuojami vyrai ir senesni zmones, dabar tapo gana patogu, nes nesigaudoma su eurais. Apskaiciavus, jokio paguodos prizo kaip kad yra Maximoje /2 euru cekis/ ar Prismoj /sokolado plyta/ negausi, o laikas butu ivesti, nes tada butu atskaiciuojama nuo nesaziningos kasininkes.
Nu žinot man trūksta žodžių, jau tokio chamumo seniai nemačiau tik jūsų parduotuvėje.Paklausi, vos ne na... siunčia, paprašiau iš terminalo nuimt grynų, apsipirk.Rodau čekį kad pirkau, jau per vėlu.Grindys pastoviai neplautos, stelažai tušti mat neatvežė prekių.Durdomas o ne parduotuvė, kontrolės jokios.Kasa tik viena veikia nors eilė kaip prie Lenino mauzoliejaus, mat kitiems reikia rampoje parūkyti reikia nes gi neturi peleninės ir meta nuorūkas per savo tvora, visa rampa nuorūkom apsėta.Ir daug visokių nemalonumų galima pamatyt kasdien.Gėda turi jums būti.Kapsų 22, Vilnius naujininkai