Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

citata : naudokites IKI arba Mylimiausia kortele ir visi jusu taip trokstami lipdukai kris i kortele...Tiek ir tos problemos! miela Rruta ar nebusi ta pati kasininke, kuri cia ginasi..kortele IKI visada yra paduodama nes visu pirma laukiant tokiose didelese eilese, kur dirba dvi kasos, jau is neturejimo ka veikt ta kortele prisimeni issitraukt, ir dar papraso prie kasos ar ja turim, o su lipdukais jau kita kalba, ir ne tik ta turiu omeny, ten aplamai bardakas didelis!!! surelius pirkom viena karta, su pasibaigusia garantija, gausit per kelnes...
Pranas to Rruta 2013-11-08 18:57:36
Gerb. Pranai, man vistiek neaisku : tai paduodat Jus ta kortele, ar ne? Jeigu taip, tai kodel Jus reikalaujate lipduku papidomai? Ir dar taaaip piktai :))... Jusu pirmas komentaras ir buvo butent apie tuos lipdukus.O kai del prekiu galiojimo...ochch kalta esu, kalta - nesiginu!
Sveiki turiu klausimą. Norėčiau paklausti kulinarijos darbuotoju kaip iki kulinarija ar geros darbo salygos, galvoju keisti darba ir noriu išsiaiškinti ar apsimoka eiti i IKI, nes nesinorėtų vieno blogo keisk i kita bloga darba, labai laukiu atsakymo.
Kodel Vilniuje Sodu gatveje IKI parduotuveje nera kur daiktu pasideti? nesamoningai padaryta pora veikianciu spinteliu kur galima pasideti kitus pirktus daiktus... Nori ka nors paklaust tai pardavejos nueina lyg niekur nieko negirdejusios...
Kauno saulėtekio IKI parduotuvėje jau ne pirmą kartą vaisiuose ir riešutuose randama kirminų.
Asta 2013-10-27 12:02:58
Laba diena, norėčiau paklausti atsakingo asmens atsakančio už parduotuvėje esančius vaisius? Ar jūs patys neparagaujate? Didysis greipfrutas (angl. pomelo), jie šiuo momentu yra prekyboje neprinokę, jeigu kitus vaisius ir galima prinokinti namuose palaikius ilgėliau, tai šito vaisiaus nežinau. Būtu malonu kad parašytumėte prie kainų etiketės (jie dar neprinokę) arba (labai skanūs, saldūs), keltumėte žmonių pasitikėjimą, kaip liaudis sako autoritetas ne tvora ramsčiu neparemsi. Sėkmės sąžiningoje prekyboje.
Jus ponia labai juokingai mastote:).Manau turite zinoti, kad kiekvienas zmogus yra individualus, kas vienam saldu ir skanu, tas kitam gali pasirodyti ne saldu ir neskanu:).Manau toks uzrasas prie kainu etiketes dar labiau klaidintu pirkejus.Pati esu ne karta nusivylusi, kai Maksimoje patikejau prie apelsinu parasytu uzsasu" saldus" ar "pusiau saldus".Taigi noriu palinketi SEKMES TEISIGAME MASTYME!!!!
Jusu visu parduotuviu telefonai Vilniuje, kuriuos rodo internetas, yra neveikiantys!
Tokia firma?!
Nors IKI rekonstravo daug parduotuvių, tačiau aptarnavimo kokybė smarkiai suprastėjo..matyt atleido senus darbuotojus, nauji nieko nesigaudo, kasininkų trūksta, automatiškai susidaro didžiulės eilės...pusės kainų etikečių išvis nėra, tad neaišku kiek kainuoja tam tikra prekė, o su akcijomis tikra bėda...rašo, kad akcijos yra, nors jau nebėra, taip apgaunami ir pirkėjai ir kasininkės kenčia dėl to, kad ant ju išsilieja visi...O šiandien šokiravo kai mergina pirko Orbit gumos pakuotę ir ten akcija - dovanėlė..perki gumos gauni bananą ar apelsiną...kasininkės blaškosi tarp tų vaisių ieškodamos bananų ar apelsinų, o paskui kasoje prie kodų...kas išvis tokias akcijas sugalvojo? žodžiu, kažkas nutiko su personalo ir marketingo skyriais...
Žuvis genda nuo galvos, tai liečia iki, , vedėjas'' ir aukščiau
Laba diena, rašome iš Šiaulių miesto.
Turime didelių nusiskundimų Birutės g-vė, dirbančiam Palink vadovui Ričardui Ivanauskui.
Šiandien, vienas IKI parduotuvės darbuotojų ėjo išsirašyti iš darbo, kad nebedirbs parduotuvėje. Vadovas, Ričardas Ivanauskas, negalėdamas tiesiog paleisti gražiuoju, buvusį darbuotoją išvadino labai necenzūriniais žodžiais, neatsižvelgdamas į savo darbo pareigas bei darbo vietą. Liepė darbuotojui "galvoti ne galvą, o antru galu" Siuntinėjo į visas puses.
Esam labai pasipiktinę tokiu darbuotojų elgesiu, kuris neatitinka estetikai.
Darbuotojai ėjo valgyti ir negalėjo pakliūti į valgomąjį. Nes ten Palink vadovas Ričardas sumąstė padaryti susirinkimą. Klausimas: " Kur darbuotojams valgyti????"
Jei šių bėdų nespręsit Jūs, bus prarsta didelė dalis patyrusių darbuotojų, bei kreipiamasi į aukštesnes institucijas, kurios šiuo klausimus užsiims.
labas vakaras.turiu nusiskundima apie iki.Vilnius dziaugsmo gatve 28.ten stovo skambutis prie kasos, ejgu prie kasos daugiau kaip tris zmones, reikia paskambinti ir ateis kita pardaveja, mes paskambinom, o pardaveja atsake nero kuo cia skambinti ir labai grubej snekejo, as paprasiau padakiti savo pavarde, o man atsake ne jusu reikalas.zinau tik varda ir pirma raide pavardes vardas DAIVA T.labai noriu kad inai butu nubausta, as dar grisiu tik su kamera nufilmuosiu kaip kalbo su pirkeju.aciu.
Pastebėjau, kad kai kuriuose prekybos centruose "IKI" šviežių vaisių skyriuje dėžėse sudėti šaldyti vaisiai, kurie užšalę sveria žymiai daugiau, tuo pačiu metu daugiau kainuodami. Taip apsigavau pirkdama vaisius ir už juos mokėdama keturgubai daugiau, nei jie yra verti. Nusivyliau.
Dirbu IKI 2013-10-25 10:26:53
Keisk tada tą IKI parduotuvę į kitą IKI ar net kitą tinklą. Apie pietų pertraukas visiškai nusišnekėjai, gali išeiti ir namo pietauti, ir kada nori. Ir naujų žmonių ieško, ir atostogoas visi turi. Reiškia, kažkas blogai su Jūsų parduotuvės valdžia. Dirbu IKI.
tai kurioj cia iki tokia tvarka su atostogom, pietu pertrauka?gal gera vadove turit, kuri ir atsizvelgia i darbuotoju poreikius, o gal pati vadove ir raso????kur cia taip valgyt i namus isleidzia, o atostogu iskart, kai 14dienu turi???jei taip valdziai idomu butu zmoniu atostogos, tai po menesi nekabetu, o butu isleisti.pasiskaityk pirma visus komentarus darbuotoju, vienintele patenkinta esi.gal visi kiti cia meluoja???net valgyt neturi vietos parduotuvej, nes susirinkimai vyksta valgomuosiuose.tai apie ka kalbam?beveik visas tinklas ispuves su savo sistema, o cia viena nagais dantim draskaisi gindama.turbut vienintelei pasiseke, nes kiek skaitau, visuose miestuose tas pats.o keist darbo vieta po sitiekos metu nevisada norisi, vis tikiesi kad bus kas kitaip, kad kazkas pasikeis.
Agnė 2013-10-31 09:49:46
Tam, kad sužinoti vienos pozicijos kainą, paskambinus IKI bendruoju info telefonu - sugaišau 13min - tai normalu ? "Ant laido" mane laikė tyloje ir po to pasakė, kad atsakymo šiuo metu nėra ir jie tipo man perskambin vėliau. Nuostabu - nežino už kiek parduoda ir dar tam sužinoti laukiu 13min - nu super nu
turbut klientas isivaizduoja, kad visas kainas atmintinai zinom, arba ne.....kad kodus visus atmintinai zinom, tik ciust...ir pamatom kaina.prajuokino.juk prie telefono atskirai tam klausimui zmogaus nera.ir cia ne kaimo koperatyvas.nu prisijuokiau
nusipirkau farso kedainiose tilto 2 jis turejo rugesiu kvapa toje parduotuveje isleidziu gana daug daugiau jos vengsiu
lione 2013-11-17 10:24:32
Labai retai pas ka kaba po menesi, nes iki tinkle vadovams keliamas tikslas, kad bendras atostogu vidurkis nebutu daugiau nei 12.5 d.Del darbuotoju komentaru, jie nevisada yra teisingi, daznai zmones raso tam, kad parasyti. Juk prekybininkai turi pasirinkima tarp tokiu tinku kaip maxima, rimi, norfa, bet jei dirba iki, tai turbut kazkas laiko. Del tvarkos parduotuveje, jus esat teisi, daug kas priklauso nuo vadovo. Bet daug ir nuo paciu darbuotoju.
ziauru, apie tvarka tai tik patylet, kiekvienam neitiksi, pirma reik pradet nuo saves po to kaltint kitus...kalba ir nezino ka kalb...savo darba reik mylet, jei nemyli tau visada bus blogai....
Sveiki.IKI isdirbau 5, 5m.Labai gaila, bet del asmenlnlu aplinkybiu turejau pasiliuosuoti, jau greit griztu ir tik viena mintis apie IKI.Musu parduotuveje kolektyvas draugiskas, vedejos ir pamainu virsininkes su mumis normaliuose santykiuose, jei kam kokia beda, visos klausineja pergyvena.Atskirai noriu pamineti musu vadove, zinot iskylus problemai gali bet kada drasiai prie jos prieit, pvz.as nei karto nebuvau neisklausyta, netgi asmenines problemas padeda issprest.Gali atrodyti kad seku pasaka, jau ta IKI tai skalaujama.Paprasciausiai ir cia dirba daug geru nuostabiu zmoniu.O pradet reikia nuo saves ir nematyti viska kas blogai pas kitus.Linkiu sekmes darbe, maloniu pirkeju, kaip tu taip ir tau, bent as taip dirbau
Laba diena, norejau pasiteirauti, gal zinote kaip kolektyvas ir vadove IKI parduotuveje Vivulskio gatveje Vilniuje? Ir siap kaip ten darbo salygos. Aciu.
Laba diena, Siauluose visose iki parduotuvese nera antienos o A- lygio iki parduotuveje Siauliuose taip pat nera avienos desros. Taciau pagal iki reklama turi buti. Isvadas: Iki vadovybe eiline karta parodo, kad Siauliai tai tik provincija, kad tam mieste gyvena antra lygio zmones ir kad tie zmones neverta iki demesio.
Sveiki, Varėnoje, Sporto gatvėje atsinaujino parduotuvė "IKI", parduotuvė jauki, bet ne visos mandagios pardavėjos. Jau ne kartą pastebėjau pardavėją EGLĘ I., šiurkščiai bendrauja su pirkėjais, būdama už kasos nesisveikina su pirkėjais, nepaprašo nuolaidų kortelės. O vat palyginus su pardavėja ZOFIJA ji yra komunikabili ir mandagi...Darykite išvadas su savo darbuotojais.
ne visi zmones yra vienodi, dar karta kartoju darba mylet reikia, kad pirkejus aptarnauti, mandagiai, bendravimas-tai mokslas, ir ne visi tai sugeba
be komentaru 2013-11-20 22:46:46
O jei tas darbas dar ir apmokamas butuuuu!.... tai myleciau as ta darba ojojoi ! Ir zmones daug mielesni butu....
Šiandien apsipirkinėjau parduotuvėje Cento Molėtuose. Prekė buvo vitrinoje, bet pardavėja atsisakė paduoti ir labai nemandagiai bendravo
Nu palinko ponai mes jusu nesuprantam kokia teisia turit darydami Kokybes prekiu audita lendat y rubu persirengimo spintelia, nuo kada mano triusikai yra kokybes kontroles akiratyje aplamai, nuo kada pradejot moraliskai persekiot darbuotojus manau kad protingi zmones pasakytu, darai kokybes audita, tai ir nersk po sale ir prekiu sandeli, o spinteles turini palik apsaugai, jei nezinot kaip zmonem algas nurest tai da pradekit y triusikus lyst, jei bus prisikti galesit - 25 yrasyt.
Nieko nėra blogiau už šituos, siuntinėja tas savo akcijų žinutes pastoviai nors net nevaikštau aš į tą iki ir niekur nesu prisiregistravęs ar prašęs, kad man siustų tas žinutes...
niekas neikit dirbti i palinka. kaip pastebejau vadoves susirauke pastoviai ir nesiskaito su darbuotojais. nes joms nelygis net pasisveikinti. ziauru palinke yra ziauru.
Šiandien Marijampolėje Vytauto g. atsidarė atnaujinta IKI parduotuvė. Taip, viskas gražu, atnaujinta. Tačiau vienas dalykas mane siaubingai papiktino. Buvau su nėščia drauge, jei verkiant prireikė į WC. Paklausėme kur būtų galima gauti raktą, kadangi žinojome, kad šioje parduotuvėje WC rakinami. Pardavėja pasakė nežinanti ir liepė teirautis prie WC esančio gėliu turgelio pardavėjų. Nuėjus pasiteirauti jos atsakė, kad nežino. Tada su milžinišku pilvu vėl teko žygiuoti į informaciją. Kartojosi tas pats, teko eiti atgal ir vėl klausti gėlių turgelio pardavėjų. Šone buvo valytoja jos paklausus ji mus palydėjo prie turgelio ir tada gėlių pardavėjos pradėjo draskyti akis, kad WC ne viešas, davus raktą kurį jos vis dėl to turėjo paaiškėjo kad dar ir spyna sugedus. Buvau labai pasipiktinus, nes dažniausiai paprastoje parduotuvėje besilaukiančią moterį įleidžia net į administracinėse patalpose esantį WC (čia jis yra pačioje parduotuvėje ir dar iš toli šviečia ženklas.). Visgi koks atnaujinimas, jei spyna sugadinta. Labai žema ir bjauru. Nesiruošiam daugiau kelti kojos į šią IKI parduotuvę. Nuotaika sugadinta buvo tiek man tiek mano išvargintai draugei kuriai teko važiuoti į MAXIMĄ.

Norejau paklausti IKI aukstesniu vadovu, ar kokybes audita darantys zmones turi teise landzioti po mano asmeninius daiktus, Kiek zinau tai apsaugos darbas.Aciu
buvus darbuotoja 2013-11-27 00:16:23
Žiauru yra tiems, kurie yra patys silpni, neišvertmingi, nieko nenori gyvenime, ir kuriems bet koks menkniekis virsta jau neapsakomu žiaurumu. Tokiems žmonėms nesvarbu kur jie dirbtų, jiems visur bus žiauru, visur nepatiks, jie visur ir visada įžvelgs blogus dalykus ir nesvarbu, ar tai būtų Palink ar Maxima. Juk atsimerkiam, kad dar Lietuvoje gyvename, kur situacija šiandienos patys suprantam nėra vertinama gerai, todėl, kad visi vaikšto susiraukę, nesugeba pasisveikinti ar yra tiesiog nepatenkinti - tai atspindi Lietuvos dabartinę realybę, ir nesvarbu ar tu dirbtum parduotuvėje, ar kur kitur.
lione 2013-11-17 10:24:32
Aš esu patenkintas, ten kur dabar dirbu. Galbūt dėlto, jog aš neįžvelgiu pirmoje vietoje blogųjų dalykų, kuriuos mato dauguma, o galvoju kaip man darbe yra gerai ir faina. Pasirinkau kasininko darbą kiek netikėtai, ir nelauktai. Tačiau pradėjus dirbti pasidarė dar keisčiau jog šis darbas man pradėjo patikti, o pradėjo patikti dėlto, kad aptarnavimą pradėjau derinti su bendravimu ir galvoti apie tai kaip paįvairinti patį kasininko darbą.
T. y. svarbu ne tik dirbti įprastai, kaip daro dauguma kasininkų:skubėti, nesisveikinti, visada būti surūgusiam, ir visiškai stengtis nekontaktuoti su klientu daugiau, nei privaloma ir galvoti kaip tik atsedėti darbe. Galvojant kaip šis darbas galėtų patikti reikia pradėti galvoti nuo kitų dalykų: Svarbus yra bendravimas, reikia atrasti laiko bendravimui, tuo pačiu sudominti klientą, išklausyti jį, pasikalbėti su juo nepamirštant ir aptarnavimo. Juk tu esi kasininkas-pardavėjas. Tokiu būdu aš darbe jaučiuosi laisvas, bendraudamas su klientais, matydamas jau pažįstamus, draugus, ir ne tik. Tokiu būdu pati parduotuvė tapo kaip antrieji namai. Visų pirma, patarčiau neįžvelgti visur vien tik blogio ir neigiamų dalykų, nes susirado toks jau įspūdis, kad gyvenime esam dideli pesimistai. Dirbu IKI.
Buvo atsisakyta supirkti stiklo tarą IKI parduotuvėje, esančioje Baltų pr. 83, Kaunas (tikslus laikas: 2013 11 29, 13.05h), motyvuojant tuo, kad jie tiesiog nepriima tokios taros, nes nežino, kaip su ja elgtis. Tačiau, šis stiklinis butelis buvo įsigytas net tame pačiame IKI prekybos tinkle, tik kitoje vietoje, turėjo depozito ženklinimą. IKI parduotuvės plotas tikrai viršija daugiau nei 90 kvadratinių metrų, todėl nesuprantu, kodėl negalėjau priduoti jos ir nesuprantu jų pasiaiškinimų.
Dirbu IKI 2013-11-29 00:58:30
kiek tamstytei uz sia reklama sumokejo? Toki suda malt gali tik gerai apmketas siknius, arba pats regiono vadovas. Del akiu, taip sakant....As tamsta " taip ir matau" - su sypsena, laiminga - kaip is reklamos:))) O realybe kokia? - kol tu mali suda - kiti uz tave aria net neede....
Ruta 2013-11-29 23:00:54
Skaudu, kad ir vėl atsiskleidžia tipinis lietuvių pesimistinis požiūris ir mentalitetas, kai vos tik pamatę parašytą kitokį- teigiamą komentarą žmonės puola manyti, kad tai gali būti tik reklama, ir pradeda klausinėti banalių frazių:" Kiek jums sumokėjo, kas tokius komentarus gali rašyti ir pan." Niekas turbūt negali patikėti tuo, kad parašytas teigiamas komentaras gimė visai paprastai, tiesiog grįžus namo iš darbo, atsivertus atsiliepimus apie savo darbovietę, ir pamačius tik vien neigiamus komentarus, buvo aprašyta situacija, jog man kasininko darbas patinka ir esu tuom patenkintas. Bet tūrbut dauguma lietuvių net negali įsivaizduoti kaip toks darbas gali patikti pagal tai kaip aprašiau aš, dėlto, kad lietuviai neįsivaizduoja kaip galima dirbti su šypsena, kaip galima suvokti kitokią realybę. Dirb IKI.
Ruta 2013-11-29 23:00:54
nu visiska teisybe, kol tamsta "patenkintas kasininkas"darbe su klientais bendrauja, kiti kasininkai net pasisveikint nespeja, nes aria...Prisijuokiau, bet tokia teisybe.Pati sedziu kasoj...ir kaip nekeista kitaip nei sioj "reklamoj"-needus, su pilna pusle, nes i wc nenueisi, eilej juk 3ju zmoniu but negali.O pavalgyt gali juk ir puse 5, kai zmoniu bumas praeis
zitka 2013-11-30 16:30:58
Na, o tai kodėl aš turiu normalius pietus, kodėl mano kolegos turi? Kodėl galiu išeiti iš kasos ir be vadovų leidimo? Kodėl pas mus yra kitaip, negu kitur?
Pasikartosiu dar kartą.

Dirbu IKI 2013-10-25 10:26:53
Keisk tada tą IKI parduotuvę į kitą IKI ar net kitą tinklą. Apie pietų pertraukas visiškai nusišnekėjai, gali išeiti ir namo pietauti, ir kada nori. Ir naujų žmonių ieško, ir atostogas visi turi. Reiškia, kažkas blogai su Jūsų parduotuvės valdžia. Dirbu IKI.
Dirbu IKI 2013-11-30 12:29:44
Nu kodel jums cia taip skaudu?:) As gyvenu REALYBEJE - manes pasakomis nemaitina ! Jus gal ten laiko tik "del grozio" - del sypsenos, del ciauskejimo prie kasos.... As dirbdama kasoje turiu : isdelioti kainas, dirbti su klientais, sypsotis, pasakyti viska kas priklauso (kas dirba zino), priimti, isrusiuoti tara, priimti mokescius terminale, siulyti bilietus, ziureti, kad nepavogtu momentines loterijos bilietu ir ju nepriktruktu, nes uzes negyvai (o kaip ta padaryti, jei as kainas delioju velnias zino kuriam parduotuves gale?), tvarkyti lentynas, keisti tais prakeiktas planogramas, terminale atlikineti bankomato funkcijas, draudimo agento darba, atlikti spaudos priemima ir grazinima, o vakare isdeti i kasa, ka lakstydama pradirbau. O kur dargaliojimai ir dar.....Ir turiu but laiminga ? Kas esat laimingi - pakelkit ranka....
Ruta 2013-12-01 11:19:47

Siūlyčiau paskaityti visą straipsnį, pravers tiek darbe, tiek gyvenime :)
Ruta 2013-12-01 11:19:47
Nesuprantu vieno dalyko, kam reikia dirbti toki nemalonu darba, visada yra teise zmogui rinktis. Nesprantu ar gali buti kitoje vietoje geriau, jei cia rasoma tokia neapykanta darbui, bet yra gi kitu perkybos centru, kur galima save realizuoti, bet cia aisku ne tas atejis.Labai idomu kurioje cia IKI taip i WC neleidzia ir valgyti.Visiskai palaikau "Dirbu IKI", Pati dirbu n-metu, nerasysiu kiek, nes vel pagalvuosit, kad ir man sumokejo :-), darbuotojai ir pietauja kiek priklauso ir atostogauja kiek priklauso, bet yra vienas dalykas: jeigu zmogus ateina dirbti, jis turi viska, o jeigu reikia moketi atlyginima, tik uz tai kad jis bent ateitu i darba, nu tai jau atsiprasau.
Aisku yra keblumu, kai darbuotojai serga, kai ju nera, bet geranoriskai susitarus, issisprendzia bet kokia problema, uz papildoma mokesti arba kita susitarima.Siuo atveju, zmogus turintis tiek pykcio, atitinkancius ir rezultatus turi, kai tamsta atejus i darba, galvuos tik apie darba ir kasa, o ne apie neapykanta darbui, tai vakare, nereikes skirtumu padengti.Pati dirbu Vilniuje, darbuotojai pas mus, kurie buvo iseje, del mokslu, ar dar del kokiu nors priezasciu, sugrizo, ir ne vienas.Tad, sekmes, ieskant SAVES.
Alma 2013-12-01 13:19:50
P. Alma jus kazko nesupratote.As myliu zmones, man patinka darbas su zmonemis ir mane zmones megsta. Esme ne tame.As net negaliu pasakyt, kad to darbo nekenciu - tai butu netiesa. Bet....bet...bet as tiesog nesu akla ir zinau, kas yra zmoniu isnaudojimas. Keisti darba? Mielai, jei tik buciau bent 10 metu jaunesne ir negyvenciau gudzioj gudziausioj gludumoj. Linkejimai PALINKui
Iki parduotuvėje kulinarijos skyriuje pirkau žuvies kotletus. Daugiau tikrai nepirksiu ir ne tik žuvies kotletų, bet ir kitų gaminių iš kulinarijos skyriaus. Juose buvo dėta kiaulienos taukų ir tas skonis šlykščiai jautėsi. Daug metų nevalgau mėsos, todėl pirkdama žuvį noriu būti garantuota kad tai nebus su kiauliena. Vitrinoje gaminio sudėties nėra, tik pasvėrus išmuša su kaina.
Laba diena siandienan Skuodo IKI parduoduveje pirkome dvi dirol gumas, parduotuveje prie kasu uzdeta reklama, kad perki guma laimi ten pat.Kasininke atsake nieko nezinanti ne mes tas reklamas dedame tai agentu darbas, Tai pirkejes turi ieskoti tu agentu kad paaiskintu ar yra laimejimai ar ne.O kasinnike sedi jos nepajudinsi.
Dirbu IKI 2013-11-30 17:35:20
Pasikartosiu dar kartą.

pasiseke
Laba diena, šiandiena IKI parduotuvėje pirkau rūkytų kalmarų file ir silkę, tai pasibaisėjau, šių produktų kokybe, kalmarų file tiesiog dvokė sugedusia žuvimi, net nebuvo įmanomajos valgyti, silkutė kokybe taip pat nepasižymėjo, sūrumas neapsakomas, ir tikrai jau tokia užsigulėjusi lentynoje, tad patarčiau persižiūrėti produkciją, juk vis dėlto žmonės nusipirkę produktus valgo, o ne suniukai, kurie ir tai kaži ar butū visa tai valgę.
laura 2013-12-06 13:23:34
Vadovai ir viršininkės parduotuvės turi pranešti apie naujas vykstančias akcijas. Kasininkės ir kaltės yra, ji turi domėtis, o jau pasakius, kad tokia akcija vyksta, turėjo kviesti viršininkę ar kitas kasininkes ir sužinoti kaip yra iš tikrųjų. Aš dirbu IKI ir žinau, kad tokia akcija vyksta ir ji vyksta 4 savaites.
Dirbu IKI 2013-12-06 22:39:43
Na va! tai dar vienas irodymas, kad zmoniu tinkle truksta! Si akcija vyksta jau 3 savaites. Vadinasi, arba kasininke nauja, arba daug pasalinio darbo, ir ji nespejo sutelkti VISA demesi kasai - suzinoti, koks tos savaites vaisius (jei ji po iseginiu, o vadovas nesuteike info laiku). Bet net ir tokiu atveju pasielgta neatsakingai.Dirbu zinau.Siaip tai cia vyrkases darbas, bet jeigu ji dirba ir valytotjos darba......tai viskas tuo ir pasakyta
Ruta 2013-11-07 10:00:57
Laba diena, nesuprantu, kaip gali Varenos iki cento parduotuvei vadovauti nieko nebaigusi vadove, kiek yra su aukstuoju issilavinimu ir maisto pramone baige bet darbo negauna.o cia atejo is gatves baige neseniai vidurini issilavinima vakarineje ir jau direktore.Kokia Lietuvoje neteisybe....
patik regiono vadovei, vadovausi ir tu
Indre 2013-11-15 13:08:06
Va čia kaip pirštu į akį - po rekonstrukcijos Vilniuje Antakalnio 42 labai suprastėjo asortimentas ir didelės kainos, pvz. Vikivgų konservuoto tuno gabalėliai buvo pigūs, bet jų nebėra, o prikrauta visokių brangių. Anksčiau pirkdavau kakavą dideliame išfasavime po 10lt, dabar kažkokia Bio kakava po 20lt atsirado, o anos nėra ir labai daug tokių pavyzdžių. Kam pirkėjui kišti vien brangias prekes - turi būti pasirinkimas kiekvienam pagal kišenę. Kvepia korupcija :)
Kiekvienoj paduotuvėj trūksta darbuotojų, ogreit reiks iš Kinijos samdyt.Ponai, ar jūs įsivaizduojat, kad žmogus gali būt darbingas po 2-3darbo dienų po 17 val.dirbdamas.Pameginkit.Rezultatas aiškus.Naujas žmogus pamatęs kaip reikia arti-po poros dienų pabėga.Nagi mąstyt pradėkit, gerų specialistų jau trūksta, o kas bus toliau-liūdni poperiai IKI ponų laukia.
iki parduotuviu tinklas vienintelis kogero kuris dar uzjaucia ir sunkiau gyvenanti zmogu. galima daug ko pigiau nusipirkti, dideles nuolaidos su kortele. o vargingai gyvenantiems kiek maisto isdalina. perkant visada sviezia ir viskas skanu. misraines skanios, smulkiai pjaustytos ir viskas gerai isvirta ne taip kaip kitur gabalais paspringt galima ir ryziai, pupeles salotose zalios sumestos. man labai iki patinka, o turtingiau gyvenantys jau kalmarais apsivalge nebezino ko nori. dirbti taip pat visur reikia. dirbciau ir po 20h jei tik musu raj.butu galimybe. bet turim tik viena parduotuve visiems darbo neuztenka.

Žiežmarių Mėsa (Mėsos gaminiai)
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Šikšta vadovaus Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijai
Šikšta vadovaus Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijai 08-25 12:23
Arūnas Šikšta išrinktas Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) prezidentu.
Sandorių specialistai: DNB ir "Nordea" jungtuvėse stebina tik vienas dalykas
Sandorių specialistai: DNB ir "Nordea" jungtuvėse stebina tik vienas dalykas 08-25 12:01
Lietuvos įsigijimų ir susijungimų rinkos specialistai sako, kad DNB ir "Nordea" bankų konsolidacija Baltijos šalyse yra logiškas žingsnis, kiek stebina tik pasirinkta sandorio forma. Naujų bankų...
Seimo rinkimų biuletenyje pirmu numeriu bus įrašyti socialdemokratai
Seimo rinkimų biuletenyje pirmu numeriu bus įrašyti socialdemokratai 08-25 11:53
Spalį vyksiančių Seimo rinkimų daugiamandatės apygardos balsavimo biuletenyje pirmuoju bus įrašytas Socialdemokratų partijos kandidatų sąrašas, paskutiniuoju – Seimo nario Naglio Puteikio...

Ar po LIDL atėjimo maisto produktų kainos krito?

UAB Baltic master

Nike 60,22 +1,01%