Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB IKI prekybos tinklas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Laba diena, buvau nuolatine Kedainiu IKI "Giraites" pirkeja, bet turejau labai nemalonia situacija su apsaugos darbuotoja, kaip veliau suzinojau, jos vardas Edita. Man sumokejus uz prekes ir nespejus nueti nuo kasos, prie manes priejo apsaugos parbuotoja, neatsiklaususi pradejo "raustis" po mano pirkiniu krepsi, visa tai mate eileje stovintys pirkejai, man buvo labai nemalonu, as nemanau kad galejau sukelti itarima vagyste, nes pirkinius, kuriuos ruosiausi pirkti akivaizdziai dejau i krepsi, o is krepsio viska sudejau ant takelio. po viso sito ivykio apsaugos darbuotoja manes net neatsiprase, apsisuko ir nuejo.Pasijutau labai pazeminta. I sia parduotuve daugiau as neisiu, nenoreciau kad daugiau pasikartotu tokia situacija.
Labai dažnai apsipirkinėju IKI parduotuvėje.Vienas dalykas man joje nepatinka tai, kad admininstracijos darbuotojai vaikšto su tais pačiais rūbais kaip ir salės darbuotojai.Suprantu, kad kiekvienas darbuotojas turi vardinę kortelę, bet nepatogu (kišti nosį) ir skaityti ar jis salės darbuotojas ar administracijos.
Juokingos iki akcijos. Savaitgalį ledams buvo 40% nuolaida. Ėmėm cento ledų, kaina jų 0, 79 Lt, nors šiaip jie pigesni būna. Jokios nuolaidos ledams nepritaikė
Ernesta 2013-04-27 22:15:01
Juokingos iki akcijos. Savaitgalį ledams buvo 40% nuolaida. Ėmėm cento ledų, kaina jų 0,79 Lt, nors šiaip jie pigesni būna. Jokios nuolaidos ledams nepritaikė
Tai gal laikas išmokti laikraščius skaityti, ten butent tokiems ir nurodyta, kad Cento prekems jokios nuolaidos NETAIKOMOS, kaip ir akcijinėms prekėms.
Audrone 2013-04-26 20:34:04
Laba diena,buvau nuolatine Kedainiu IKI "Giraites" pirkeja,bet turejau labai nemalonia situacija su apsaugos darbuotoja,kaip veliau suzinojau,jos vardas Edita. Man sumokejus uz prekes ir nespejus nueti nuo kasos,prie manes priejo apsaugos parbuotoja, neatsiklaususi pradejo "raustis" po mano pirkiniu krepsi, visa tai mate eileje stovintys pirkejai, man buvo labai nemalonu,as nemanau kad galejau sukelti itarima vagyste, nes pirkinius, kuriuos ruosiausi pirkti akivaizdziai dejau i krepsi,o is krepsio viska sudejau ant takelio. po viso sito ivykio apsaugos darbuotoja manes net neatsiprase, apsisuko ir nuejo.Pasijutau labai pazeminta. I sia parduotuve daugiau as neisiu, nenoreciau kad daugiau pasikartotu tokia situacija.
Jūs turite parašyti raštišką skundą ir įteikti tos parduotuvės administracijai.Turi būti filmuota medžiaga, kur išsisaugo ape 20 dienų, lai atsisuka ir pasižiūri situaciją.Nepalikit taip.nes jie neturi teisės taip elgtis su žmogum, tai yra didelis įžeidimas ir pažeminimas prieš kitus pirkėjus.Apsaugos darbuotojui kilus įtarimui, privalo palaukti kada pirkėjas pasitrauks nuo kasos ir tik tada prieiti, ir pasikviesti pas save į kambariuką.Jie netgi neturi teisės kuisti jūsų krepšio be jūsų leidimo.Jeigu jie tikrai įsitikinę, kad pavogėte, turi kviesti policiją, ir tik tada jus patikrinti...Jeigu žmonės tyli, jie ir toliau taip elgiasi..
esu nuolatinis Elektrenu miesto IKI parduotuves klientas.. megstu apsipirkineti shioje parduotuveje, nes arti namu.. o dabar, jau nebenoriu ten nei kojos kelti..
shiandien susiduriau su nemalonia situacija, susirinkau prekes kurias noriu pirkti, priejau prie kasos, prekes sudejau ant takelio ir apsiziurejau kad pamirshau pinigine namuose, atsiprashiau pardavejos ir ishnesiojau prekes y joms skirtas vietas.. negana to, kad nenusipirkau ko norejas del savo zioplumo, tai vos nueinant nuo kasos is apsaugos kambariuko islindo nusmurges apsauginis ir susuko: "e bachuras ateik cia, kur padejai ziebtuveli?" ash jam parodziau kur, tai pradejo kaltinti, kad su kazkokia chebra cia vaikstineju (kur buvau vienui vienas), ir vagiliauju is parduotuves.. as jam sakau einam atsisuksi kameras ir paziuresi, jis slyksciai mane apziurejo ysimindamas veida ir toliau nemandagiai snekejo.. dekui pardavejai, kuri uztare mane, tai ash nusisukau ir nuejau ir girdejau kaip jis liepe maloniai pardavejai nesikisti ne y savo reikalus daugiau.. ne vien kad likau be pirkiniu, tai dar pasijauciau tikrai labai nemaloniai, yzeistas ir pazemintas.. visas vakaras kraujas verda..
tokiems neissiauklejusiems tik y anglija plytu nesiot, o ne zemint lietuvos vardo..
Esu Palink pard. lukšio 34 g. klientė. Norėčiau Jūsų paklausti ar Jūs po remonto atidarėte informacinę kasą ar taros supirktuvę, nes vaizdas pasibaisėtinas. Benamiai neša iš konteinerių su maisto likučiais butelius. Nuo jų ir nuo jų maišų sklinda baisi smarvė. Tiesiog neįmanoma stovėti eilėje, ar neturėtų tara būti supirkinėjama uždaroje atskiroje patalpoje negirdint jų keiksmažodžių. Juk tai visiška antisanitarija. Nejaugi buteliai toks pelnas, kad nekreipiama dėmesio į klientus, kurie ateina apsipirkti su mažais vaikais?
Erika 2012-12-26 16:35:52
Sveiki Vilnečiai .Kaip jums vyr.regiono vadovė ILONA ? Tikras siaubas .Kaip ji galvoja gyventi
toliau? Nesiskaito su darbuotojais visiškai.Aš tik linkiu ,kad jos dukros turetų toki darbą ir dirbtu už kapeikas.Sekmės.
labutis jai apie ta pacia ilona snekam tai baisesnio zmogaus neesu macius bet kaip sakoma lazda turi du galus?
buvusi darbuotoja 2013-04-22 15:41:18
Sveiki.Esu buvusi UAB,,Palink'' darbuotoja,mano darbas man patiko ir kolektivai buvo puikus bet atsitiko taip kad aš išėjau iš darbo.Nesutapo musu nuomonės su nauja parduotuvės vaduovė.Darbo biržos darbuotoja man pasiulė gryžti i UAB,,Palink'' nes aš turiu patirties ir mažiau laiko užtruks apmokimas.Bet kur mane nesiunčia i bet kuri IKI-IKIUKA ar Cento parduotuve mane nepriima nes JI (Regijono vadovė) mane neleis priimti.KODĖL?????
Aš dirbau sažiningai,nevagylė esu.Aš esu JUODAM SARAŠE . Nuėjau i ,,Maxima'' pokalbiui o man pareiškė kad mano reputacija ankščiau už mane atėjo. KAIP eigu aš nedirbusi ,,Maximoj" o pasiruodo mano buvusi vaduovė dirbo ankščiau ,,Maximoj'' ir pasakė mane nepriimtu i darba nes aš vagylė,vėluoju arba visai neateinu i darba kad gavus alga aš užgeriu. TAI MELAS. Bet kam tai rupi eigu tu esi tik JUODADARBIS AR ARKLYS ant kurio joja.
Sveika buvusi darbuotoja. Yra nesazininga skleisti melaginga arba nepatikrinta informacija. Butu sazininga pamineti, kad pries iseinant is buvusio darbo, jusu buvusiai vadovei teko vaziuoti net i namus, kad jus pasirasytumet ant atleidimo dokumentu, ir jus vis tiek nepasiraset, nes reikalavote atleisti atbuline data. Paminekite ir tai, kad regiono vadove skambino asmeniskai ir prase atvaziuoti susitvarkyti atleidimo dokumentus. Taip pat paminekite ir tai, kad grasinote vadovei susidorojimu su jos seima jeigu negausite geru rekomendaciju. Tai jusu juodasis sarasas tkrai ne vagiliu, ne alkoholiku, o zmoniu, kurie elgiasi neprognozuojamai, agresyviai ir panasiai. Nereikia kaltinti kitus, kai esi pats kaltas.
Lolita 2013-05-05 19:29:14
Sveika buvusi darbuotoja. Yra nesazininga skleisti melaginga arba nepatikrinta informacija. Butu sazininga pamineti, kad pries iseinant is buvusio darbo, jusu buvusiai vadovei teko vaziuoti net i namus, kad jus pasirasytumet ant atleidimo dokumentu, ir jus vis tiek nepasiraset, nes reikalavote atleisti atbuline data. Paminekite ir tai , kad regiono vadove skambino asmeniskai ir prase atvaziuoti susitvarkyti atleidimo dokumentus. Taip pat paminekite ir tai, kad grasinote vadovei susidorojimu su jos seima jeigu negausite geru rekomendaciju. Tai jusu juodasis sarasas tkrai ne vagiliu, ne alkoholiku, o zmoniu, kurie elgiasi neprognozuojamai, agresyviai ir panasiai. Nereikia kaltinti kitus , kai esi pats kaltas.
Sveiki mano b.v. Anzelika Kazlauskiene pagaliau jus sujudiejot ir suzinokot ka reiske, , juodas sarasas''.Vazioti tikrai nereikejo pas mane ir dar karta nesizeminti prie mane.to jus tik iruodet savo nemoksiskuma voduovavimui.Jusu vaikai yra nuostabus tik jiems truksta MAMOS demesio. Jus labiau susirupinkyt savo sveikata jusu kepenis nesveikuoja ir jus savo vaizdu gazdinat ne tik pirkiejus bet ir darbuotojus.6 metus as dirbau pruognazojamai i paskutini mienesi NE. Nes jus atejot i kolektiva ir pradejot ji griauti, isejo patikimos zmones kurie tikrai dirbo (kalbu ne apie save) ir negailejo savo laiko.Gera komanda jus greit nesurinksit.Dabar jus apsupa pagrinde padlaiziai ir nemuoksos ir tik nedaugilis dirba saziningai. Juristas patare jus atsiprasiti bet as nematau iki siol uz ka. Kaip auditai jusu parduotuvei? Ant kiek zinau jie yra blogi.Man ji tai nusispjauti o jus pagalvokyt apie tai kad grei liksit be darbo o gal eisit vedeja dirdti i Maxsima ten bet pas jus buvo progresas.Su meile IKI kolektivui L.
laba diena, noreciau pasakyti apie "Eglutes"IKI parduotuve.per daug sau leidzia nauja vadove, labai nemalonu girdeti kad ji keikiasi saleje.jeigu jinai keikiasi saleje, baisu pagalvoti kaip ji sneka su darbuotojais administracijos patalpose.labai keiciasi darbuotojai, o gal jie iseina del naujos vadoves?geriau butu laikytis savo darbuotojais negu ieskoti puse metu nauju.beto tos senos pardavejos-kurios dirba ilgai, jos privalo gauti nors kiek pagarbos.pagalvokite apie nauja vadove IKI Eglute.aciu
Sveiki! Siandien labai pasipiktinau kai apsipirkinejau iki Veteranu 2 Visaginas apie 19:40val. Dirba tik dvi kasos o eiles diziules. Kasininkes paprasius paskubeti ji paziurejo i mane nustate tokia veido mina tarsi kas tu cia toks ir toliau neskubedama skanavo prekes. Nieko nenoriu smeisti bet manau ne as vienas buvau piktas stovedamas eileja apie 10min.
Tomas 2013-05-11 20:08:45
O vaiksciojot po parduotuve 30 min.? Tai tas kelias minutes galit ir pastovet eileje. Pailset, taip sakant.Pasipiktino jis matai....Garbusis, ar ne laikas pradet i pardaveja ziureti KAIP I ZMOGU, o ne kaip objekta, ant kurio sprando galima islieti savo visos dienos pykti ir bloga nuotaika ? Negrazu zmogui aiskinti, kaip jis turi dirbti SAVO DARBA.Ir, tamsta, turbut busit is tu pirkeju, kurie is didelio maiso istraukia 1 preke, padeda ant takelio ir pasako : cia 10 tokiu? Ir labai isizeidzia, kai reikia parodyti prekes?
tatjana 2012-12-25 07:03:59
O jus dirbdamas darbe pietaujate?Zinoma kad taip.Juk jai zmogus dirba nuo ryto iki vakaro,manau jis turi pilna teise bent jau papietauti.Juk pardavejos darbas gana sunkus.Tad bukime zmonemis,ir supraskite ir pardavejas
Jeigu pardavėjas laikytų žmonėmis, tai suprastų. Arba patys padirbtų tokį darbą.
Darbuotojas 2013-04-15 23:33:08
Nejau tokia didelė problema tie 40ct? Visose iki tas pats. Prekės sveriamos jau supakuotos - tokia tvarka. Ir darbuotojas čia niekuo nekaltas. Svastyklės čia tau ne iš kaimo, kur pažiūri kiek sveria ir skaičiuotuvu paskaičiuoji kiek svers. Jei apskritai nori ką nors pasveri, privalai įvesti prekės kodą. Uždėjus prekę ant svarstyklių iškarto atspausdinamas lipdukas - etiketė. Net ir norėdamas čia nepasversi perdaug ar permažai. Atkreipk kada dėmesį, net ir visų liaupsinamoje maksimoje yra taspat. Ir pagaliau suprask kad niekas šiais laikais nėra nemokama, nereikia skųstis dėl kiekvieno š*, atsiprašant, jei jau tokią progą turi. Geros dienos.
Ir vis dėl to pirkėja šįkart teisi. Darbuotoja privalėjo dėžutę nutarinti. Jei pamiršo tai padaryti turėjo pirkėjos atsiprašyti. Ir tikrai visose IKI taip nėra.
Apsipirkdama iki parduotuvėje V. Krėvės pr. 97, Kaunas, mane labai nemandagiai aptarnavo jūsų kasininkė Jolanta Rickevi.... (toliau nerašo pavardės) 2013-05-18 13:29. Kai ji nuskanavo prekes, pasakė sumą, o kortelės nepaprašė. Taigi aš jai pasakiau "prašau kortele, kurios jūs nepaprašėt", o ji man atrėžė (tiksliai neatkartosiu žodis į žodį) "tu žinai kaip sunku kiekvieno žmogaus klausinėt tų kortelių" aš sakau "taip žinau, bet toks jūsų darbas." O ji atiduodama gražą pasakė "linkiu ir tau susirast tokį pat darbą".
Taigi tikiuosi imsitės veiksmų, kad daigiau nebutų tokių "kultūringų" aptarnavimų. Gal tiesiog reikėtų ja perkelti i skyrių, jeigu nemoka elgtis su klientais. Skaičiau jūsų etikos kodeksą ir tikrai nei vienoje iki parduotuvėje nebuvau aptarnauta tinkamai. Ačiū, lauksiu pasikeitimų.
sveiki noreciau pranesti apie labai nemandagu elgesi apie pardaveja kuri dirba geguziu gatveje siauliuose nuejusi paklausti kodel ji pasielge tam tikroje situacijoje neteisingai apart atsiprasiusi ji pareiske kad esu akiplesa argi taip galima sakyti klientui ir dar noreciau paklausti kodel minetoje parduotuveje nera pageidavymu ir skundu knygos paklausus kur man kreiptis del susidariusios situacijos buvo atsakyta kur nori ten nu zinai kaip tokia pardaveja gali dirbti su zmonemis
Sandra 2013-05-18 21:08:10
Ir as linkiu, kad likimas jums teksteltu toki darba....Pamatytumet, ko nemaciusi, isgistumet, ko negirdesi....Ir to, ko nereiketu ir nenoretumet zinoti....
2013.05.22d. IKI parduotuveje Laisves gatveje {buves Saturnas} pirkau dovnu maiseli 6.99lt, sumokejusi pastebejau, kad jis visai suplyses, paemiau nauja maiseli kaina 1.99lt. nuejus pasadministratore suzinojau, kad preke {visiskas brokas!!!!} atgal negalima grazinti, reikia rasyti pareiskima, laukti vyr, kasininkes irt.t. mes skubejome i svente... teko palikti ta skirtuma IKI. Skunda rasau pirma karta gyvenime, mane sokiravo aiskiausio brok o buvimas prekiu saleje ir dar nepriimti atgal... Laukiu atsakymo
eugenija dapsiene 2013-05-22 18:09:59
2013.05.22d. IKI parduotuveje Laisves gatveje {buves Saturnas} pirkau dovnu maiseli 6.99lt ,sumokejusi pastebejau ,kad jis visai suplyses, paemiau nauja maiseli kaina 1.99lt. nuejus pasadministratore suzinojau ,kad preke {visiskas brokas!!!!} atgal negalima grazinti , reikia rasyti pareiskima , laukti vyr,kasininkes irt.t. mes skubejome i svente ... teko palikti ta skirtuma IKI. Skunda rasau pirma karta gyvenime, mane sokiravo aiskiausio brok o buvimas prekiu saleje ir dar nepriimti atgal ... Laukiu atsakymo
kodel nesulaukiu jokiu atsakymu i mano pretenzija, ar cia niekas ir nesiruosia ko nors imtis?

„Statoil“ pasirašė gamtinių dujų (SGD) tiekimo sutartį su LITGAS
„Statoil“ pasirašė gamtinių dujų (SGD) tiekimo sutartį su LITGAS 08-21 12:22
Bendrovė LITGAS su Norvegijos kompanija „Statoil“ pasirašė suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) tiekimo sutartį, kuri reikšmingai prisidės prie Lietuvos energetinio saugumo...
Ūkio bankas valo savo balansus Balkanuose
Ūkio bankas valo savo balansus Balkanuose 08-22 10:45
Bankrutavusio Ūkio banko administratoriaus pasamdyti patarėjai pradėjo 78,42 mln. Eur (270,76 mln. Lt) vertės grupę įmonių Bosnijoje ir Hercegovinoje valdančios AB "Birač Europe" skolų portfelio...
Ukrainos ekonomika griuvėsiuose
Ukrainos ekonomika griuvėsiuose 08-22 10:15
Ukrainos pajėgos laimi ATO, tačiau Ukrainos ekonomika kenčia. Kaip šaliai pavyks išsikapstyti iš krizės dar nežinia, rašo "The Financial Times".

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master