Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Labai sunervino kainų neatitikimas Iki parduotuvėje, esančioje Šakiuose. Vienokios lentynose, o visai kitokios rodomos kasoje. Kiek galima apgaudinėti žmones? Gerai, jeigu dar spėji susižiūrėti (bet ir tai ne visada sugeba pardavėjos panaikinti tą sumą iš kasos ir grąžinti pirkėjui pinigus). O jeigu nepastebi pats pirkėjas ir per skubėjimą lieki apgautas, tikrai apmaudu ir dingsta noras dar kartą eiti į tą parduotuvę. Be to, pardavėjos, dirbančios Šakių Iki parduotuvėje, yra labai nemalonios, nemandagios ir į pirkėją žiūri, kaip į kažkokį nesuprantamą objektą. Taip pat nesugeba išspręsti problemų, kurios kyla dėl tų kainų. Ypač nuvylė ir papiktino vienos pardavėjos (vardu Zanutė) elgesys. Teko susidurti su jos nemandagiu elgesiu ir nesugebėjimu tinkamai aptarnauti pirkėją. Jei nepatinka šis darbas, tai nereikia išsilieti ant visiškai nekaltų pirkėjų. Mes irgi žmonės.
Kas darosi visose Iki parduotuvese, tuoj asmeninius daiktus prades tikrinti KOKYBE???? prie ko cia ji daro tvarka darbuotojams??IKI Valdzia gal pagalvokite ar tai ju darbas tai daryti??? Esme tokia kad sulaukeme Kokybes savo parduotuveje, nu gerai ji tikrina galiojimus, partiju maisymus, zenklinimus, dokumentacija nu dar sales tvarka, svara. Nu sita suprantama toks darbas Kokybes.Bet prie ko cia turi tikrinti darbuotoju spinteles ir ziureti svara?Manau cia Kokybei nosies kisti nereikia, cia darbas yra veterinarines tarnybos! As pakraupus likau tokia IKI tvarka, kur kokybes reikalavimuose tai parasyta apie darbuotojus persirengimo spinteles????? Tuoj tikriausiai tikrins pacius darbuotojus ar mes patys KOKYBISKI!!!
patraukit Dulkina isparejgu a to kabinasi pre kasininku, to jam per letai aptarnauja ar jam ne sipsosi
Kodel valytoja komandoja kur stoveti? Aš pradėjau mokėti už produktus, atėjo valytoja ir su stiprumu patraukė nuo manes produktu vežimėli ir sake kad jai reikia pravažiuoti su valimo mašina.Po manes pirkėjų ne būvo, ji tūrėjo palaukti.Apšaukė manes ''princese'', vos I batus neivažiavo su valimo mašina.Kasininkė-pardavėja su šypsėna palinkėjo ''geros dienos''.Sakau apie nagla valytojos elgėsi kitai pardavėjai ji neatreagavo, dar kitai sakau ji pasiulė iškviesti viršininkė.Toks valytojos elgėsis jau ne pirmas kartas, niekas nereaguoja.
Klaipėda, Laukininkų 19
Sveiki. Noreciau suteikti informacija apie viena kasininke dirbancia A. J. Povilaičio g. 20, 04336 Vilnius siuo adresu, eilini karta pastebiu, kad viena kasininke, senyvo amziaus, su akiniais, tamsiais plaukais, apgaudineja mane, duoda per mazai grazos. Prasau i tai atsizvelgt rimtai, ir imtis kazkokiu veiksmu, nes manau, kad ne mane viena gali taip apgaut.
atidokit man iki galo alga a to per mazai uzmokejot + atostogines, jei ne krejsiosiu i mokesciu inspekcija
gal kada nors regijonas paziuretu jonavos iki basanaviciaus kaip sudaro grafika nes kas diena keiciasi negali suplanuoti iseiginiu
pirkejas 2013-10-02 21:01:21
OHO !Pirkejas negali suplanuoti iseiginiu!? Todel regionas turi paziureti IKI !? Kietai cia.....:)))) Dabar suprantu, kodel susidare nuomone, kad pardavejai - kasininkai turi 3 klasiu issilavinima.
siandien vaikas nuejo i staneviciaus gatveje esanti iki, pirkti pieno ir nupirko ledo gabala 2l.rokiskio pieno ipakavime.Su maisto laikymo kokybe sioje parduotuveje pastovios bedos.
Kaune, Topolio "IKI" parduotuvėje vakar pirkau savo mėgstamiausią bandelę su džemu. Iš tiesų labai nemalonu, nes valgydama ją pusryčiams, aš radau kažkokį sūroką gniužulą, kai išsitraukiau iš burnos, pamačiau, kad tai kažkokia guma. Aš labai tikiuosi, kad tai pirštinės piršto galiukas... Suprantu, kad visko pasitaiko.. Na, bet tikrai labai nemalonu.. Daugiau išvis jokių bandelių nebepirksiu. Turiu nuotraukų su ta bandele ir priedu joje, tačiau nežinau, ar čia galima jas įkelti?
siauliuose gardino g. 2 iki prekybos centre tikras ziurkiu lizdas, visa vadovybe tikros padlos, elgiasi su darbuotojais kaip su sunimis, geeeeeda! o direktore tai padek dieve...
Tomas 2013-07-30 17:29:22
Jau geriau nerašinėtum, jei nusišneki taip. Į parduotuvę turi įleisti iki 22 h, o klientas ten gali dar užtrukti bent 10 min ir jo niekas neturi teisės išvaryt.
ar toks alkanas buni, kad reikia 22h lekti i parduotuve? galima ir anksciau apsipirkti. Juk ir ten dirbantys zmones nori namo greiciau iseiti pailseti, nes buna kad vel reikia 6.30 h buti darbe.taip kad ponuli Tomai susiplanuok apsipirkti anksciau. Tokiu laiku galima ir prasmingiau laika leisti., o jei kartais zmogui labai ko prireikia tai mes ir ileidziam ir nebepykstam. Tomuk supratingumo daugiau...
Maryti 2013-09-13 22:58:20
Siandien 2013 09 11 apsipirkinejau Jurbarko Iki parduotuveje esancioje Dariaus ir Gireno 25 pas kasininke Virginija, kuri maloniai aptarnavo jaunima, kuri rado jam laiko aptarinet apie vakaro po darbo liksmybes, nevengdama laisvo elgesio pokalbio su turinio kas kaip ir kada, nekreipiant demesio kad as stoviu eileje, nors ji jau jiem buvo ceki uzbaigus, pasitare darbo metu kur kaip ir kada, pradejo aptarnaut mane net nepasakiusi ar turiu lojalumo kortelia, nepasisveikino, ir vietoj vieneto prekes sumuse du kartus tapacia prekia ir pasiteisino kad nekalta, o kaltas aparatas, nors akivaizdu kad ji susirupinus vakaru o ne darbu ir tai jau nepirmas kartas, daznai ja matau kai jaunimas jei darbo metubuciuoja kasoje rankas, nesa gelias o y klijantus ji ziuri acainei.Tikiuos kad jus ispresite si reikala kad as atejus apsipirkciaube bereikalingu problem ir cirku. Kitu atveju yra per gatve kitoje puseje Maksima kurioje galiu ir apsipirkinet be jokiu geliu ir ranku buciavimo. aciu
Sveiki, as pati dirbu kasininke iki parduotuvej vilniuje, ir nepatikesi, bet mes tikrai ne robotai sedintys kasoj, nors visi turbut taip galvoja. Jog kartais nepasisveikinam tai nera jokia baisi nelaime, o del maximos, visiems nepatenkintiems klientams, taip tiesiogiai ir pasakau, eikit i maxima jeigu Jums neatitinka musu kainos arba aptarnavimas.
Oksana 2013-08-18 15:37:26
Esu pastovi pirkeja Klaipedos IKI parduoruveje, labai noreciau kad atkreiptumete demesi i atsiskaitymo buda!! Man nepatinka kad prie kasu nera atsikaitymo lekstutes, duoti pinigus kasininkei i rankas yra labai nehigieniska ir neestetiska!!
Sveiki, as pati dirbu iki vilniuje kasininke, tai galiu pasakyti jog, musu nuostatose parasyta jog turime imti pinigus geriausia is kliento ranku, nes taip mes palaikom akiu kontakta... ir kazkas ten tokio... aisku patiems darbuotojams (bent jau man) toks elgesys nepriimtinas, jauciuosi jog sedziu kasoj ir prasau ismaldos...
SKUNDAI SKUNDAI
kodel zmones taip nepatenkinti darbu, nes tiek zmoniu nera kiek parduotuviu. nei klientu nei darbuotoju. gana jau statyti siuos tinklus
- neatsistebiu darbuotoju bukumu, tiksliau kasininkiu ir pacios vedejos dirbanciu Vilniuje Antakalnio g. 42. Prasant israsyt saskaita faktura, jos pasiulo ateiti kita diena, ar savaite, o neisrasyti kaip priklauso iskart.....Ir taip tesiasi ne pirmus metus.
Visada perku iki mesa, pasitikejau sia parduotuve, bet vakar nupirkus farso 1kg, pastebejau, kad jis skystas, ne toks koks turi buti, bet valgyt tai norisi, pamaniau issikepsiu kotletuku, dziuveseliai turetu padeti...likau be kotletuku, nes keptuve tiesiog pilna buvo vandens.Reiskia plauna farsa, arba didina svori dengdami minusa, Vadove Andzelika taip pogi labai blogai elgiasi su darbuotojais, kai pasiklausai darbuotoju pasakojimu plaukai siausiasi..Rudamina, gamyklos g, Vilniaus raj.
janina 2013-09-30 23:35:22
kiek girdejau jau patrauktas
Sveiki, norėjau pastebėti, jog IKI parduotuvėje, esančioje saulėtekyje (Vilniuje) kelias dienas iš eilės neveikia viena ar net kelios kasos ir to pasekmė yra labai ilgos eilės bei nepatogumai klientams. Būtų malonu, jei atsižvelgtumėte į šį laišką.

Jūsų klientas
Dominykas 2013-10-15 12:44:13

Jūsų klientas
Naivuolis- (ė) dirbti nebėra kam !!!!!, greit patys save aptarnausit.Džiaukitės, kad nors viena kasa dirba.
:)))) 2013-10-18 08:26:30
Teisingai pasakyta!
Sveiki, uzsukau i atsinaujinusia IKI parduotuve Mazeikiuose, berods antra diena po atidarymo, viskas, grazu, tvarkinga, bet pakraupau, pasiurpau isgirdusi kaip vadove (taip spejau iziureti ant prisegtos korteles) klyke, reke ant darbuotoju.Isgirdus izeidinejimu, tokiu zodziu isrektu ant darbuotoju, tik pagalvojau, kad toks zmogus vadovauti tokiam didziuliui centrui tikrai negali.Net prekintis praejo noras, padejau krepseli ir visa soke isejau.Ilgai dar ausyse skambejo tie "grazus" zodziai.
taip...jau kas ne kas, bet iki tinklas savus darbuotojus tikrai lepina: atostogu pas visus po menesi ir daugiau, reikalavimu galybe.jei jau isejai atostogu, tai nemanyk kad ramiai atostogausi, i darba iskvies betkada-ar tau iseigines, ar tau atostogos.zmoniu papildomai atostogoms issileist nepriima, aria tie likusieji, kurie atostogu negavo.kruvis nezmoniskas, todel keiciasi seni darbininkai, nauji neprisitaiko, nes sirgti "palink" tinkle negalima, sedi su temperatura kasoj didziausia, turi sypsotis, kiekvieno korteles paklaust, but malonus, apie pietu pertrauka jau nekalbu, jei pavyko 10min.paest tai jau valio-nelikai alkanas, o ir per tas pietu pertraukos minutes tave i kasa gali bent kelis syk iskviest.valdzia tik vazineja, ziurineja, komanduoja, reikalauja.....o dirbanciuju nepriima.nieko ta iki nepasieks, nei kokybes, nei taptsvieziausia maisto prekiu parduotuve, nei greiciausiai aptarnaujancia klientus.juokas ima beskaitant klientu skundus.niekas ju net neskaito.dirbu jau 11metu iki ir niekas negereja, o tik viskas prasteja.
lione 2013-10-21 19:31:44
Keisk tada tą IKI parduotuvę į kitą IKI ar net kitą tinklą. Apie pietų pertraukas visiškai nusišnekėjai, gali išeiti ir namo pietauti, ir kada nori. Ir naujų žmonių ieško, ir atostogoas visi turi. Reiškia, kažkas blogai su Jūsų parduotuvės valdžia. Dirbu IKI.
Dirbu IKI 2013-10-25 10:26:53
Visiskai pritariu Jums, Daznai darbuotojai issako skundus nepagristai. Skundziasi mazais atliginimais, bet kai jiems siulo papildomai uzsidirbti pinigu, atsisako. Naujus darbuotojus tik jiems atejus i darba pradeda gasdinti., o kas lecia atostogu, tai leisti darbuotojus tiesiog privaloma kai likutis daugiau negu 14 d. Ir pietu pertraukos yra net dvi po puse valandos, siais laikais derinamasi visaip prie darbuotoju, bet daznai darbuotojai patys priestarauja sau.
Ana 2013-10-25 14:14:41
Yra normali 1 valandos pietų pertrauka.
Laba diena, norėčiau paklausti atsakingo asmens atsakančio už parduotuvėje esančius vaisius? Ar jūs patys neparagaujate? Didysis greipfrutas (angl. pomelo), jie šiuo momentu yra prekyboje neprinokę, jeigu kitus vaisius ir galima prinokinti namuose palaikius ilgėliau, tai šito vaisiaus nežinau. Būtu malonu kad parašytumėte prie kainų etiketės (jie dar neprinokę) arba (labai skanūs, saldūs), keltumėte žmonių pasitikėjimą, kaip liaudis sako autoritetas ne tvora ramsčiu neparemsi. Sėkmės sąžiningoje prekyboje.
vadoves visos raganos
Tam, kad sužinoti vienos pozicijos kainą, paskambinus IKI bendruoju info telefonu - sugaišau 13min - tai normalu ? "Ant laido" mane laikė tyloje ir po to pasakė, kad atsakymo šiuo metu nėra ir jie tipo man perskambin vėliau. Nuostabu - nežino už kiek parduoda ir dar tam sužinoti laukiu 13min - nu super nu
Mes. Kalvariju gatves gyventojai pranesame, kad, jusu pardotuvei «Cento» Adresas-Kalvariju 124 nera paciu ir nelabai paciu paciausiu ir buttiniausiu prekeiu!!!!! Nera Akciiniu prekiu, nera akciiniu ledu, tualetinio popieriaus, cigareciu, degtines, elementu. Ir apskritai, dirbantis ten zmones nesirupina savo klientais. Jei nesureaguosit tai tada mes visi pirksim arba Maximoi arba Norfoi. Pagarbiai gyventojai!!!!!!
siandien apsipirkinejau iki parduotuveje, GAMYKLOS G. 26, mane aptarnavo ziopla kasininke pavarde GULTIAJEVA, parduotuveje buvo sukurta akcija vynui 30 PROCENTU, nuolaida, kuria isvis neegzestavo, ir tokia diena naudojasi zmonemis. Buvo iskviesta VYR. KASININKE JOLANTA. M.. ir paaiskino, kad isakymas is centro. Prasau neapgaudineti zmoniu!!!!!!
baisu! farsa mala is lasiniu, dazu, ir smyrdancios mesos! su darbuotojais elgesi kaip su tarnaias! visiems pasakoju ir reklamuoju sita iki kad kosmaras, tikiuosi suprasit kad cia yra ne zmoguj o gyvuliam parduotuve, geriau viska ukininku kiaulem pardavinetu o ne zmonem!!!!!!1
pardavineja kampini slifuokli Bosch 650 su 60% su nuolaida uz 130 litu kurio ir yra reali verte tik 129 litai o ant cekio parasyta kad kainavo 300litu ir PADARE NUOLAIDA ! tai speju su visom panasiems irankiams skiriama nuolaida ta pati situacija.http://www.irankiai.lt/Kampiniai-slifuokliai/Kampinis-slifuoklis-Bosch-PWS-650.html
Gyvenu netoli parduotuves iki daznai ja pasinaudoju, bet mesos skyriuje betvarke.Malta mesa (farsas) neaiskios kokybes nezinia kas ten primalta ko ten prideta.Kai viena karta paprasiau sumalti man gabaliuka mesos man pardaveja atssisake tai daryti sake kad ju parduotuve tokiu paslaugu neteikia, bet as pasakiau kad kitos iki parduotuves teikia tokias paslaugas.Teko kreiptis I vyr kasininke, bet ir jai pardaveja pasake kad mesos nemals, tada ji nuejo I cecha ir sumale ta mesa ir pasake, kad dabar visada pirkejui paprasius mesa mals.Bet praejo menuo nuo to ivykio ir as nutariau vel susimalti mesos ir vel man buvo atsakyta.Si karta nutariau paviesint si ivyki ir kreipiuosi I vadovus kad sitoje IKI parduotuveje ivestu tvarka.Parduotuve randasi Seskines gtv.32.Su pagarba
Šiauliuose, Lyros g.naujoje pard buvo išskirtinis pasiūlymas buklete žuvis šald.6, 99lt/kg.Apsidžiaugiau ir pirkau 2kg.Namie pažiūrėjus į čekį buvo kaina 8, 99lt/kg.Kasininkės aiškina, kad spausdinimo klaida.Bet ponai iki vadovai, pasiūlyme 10pavadinimų ir prieš spausdinant nepatikrinta?O jei po to pastebėta klaida, turėjo būt didelėm raidėm atsiprašyta ir perspėta, kad 8, 99 tikra kaina.Būčiau tikrai nepirkus, nes tokios nuolaidos ir kituose PC.Reiškia trinama rankom, kad eilinį kartą išdūrė pirkėją.Žmonės, aplenkit tą Lyros IKI krautuvę
apsiperkam su seima jau ne pirma karta centriniame Siauliu iki Vilniaus g.ir kursenkelio rajone, naujame pastatytame IKI, vietoj cento parduotuves.dabar vyksta toks dalykas, kad perkant uz tam tikra suma, dalinam lipdukai, jau pirkom daug kartu ne tik uz 20lt bet dar daugiau, ir niekas mums tu lipduku neduoda, turi paprasyti ir pasakyti kad man priklauso, tai mieli vadovai, ar prie kasos pirkejas turi kasininkes maldauti kad duotu lipduku, ar ji pati turi buti suinteresuota pasirupinti ir juos dalinti???paprasius lipduko kasininkes atsauna kad pamirso duoti, tai palaukit, pinigu paimti is pirkejo tai nepamirsta..taip iseina kad kasininkes sau pasiema lipdukus ir velniai zino kam juos dalina, draugam ar giminem, ar sau pasilieka...vadovai imkites tvarkos galu gale, nes jau ne is vieno girdziu nusiskundimu kad IKI bardakas didelis!!!!!!
Laba diena, nesuprantu, kaip gali Varenos iki cento parduotuvei vadovauti nieko nebaigusi vadove, kiek yra su aukstuoju issilavinimu ir maisto pramone baige bet darbo negauna.o cia atejo is gatves baige neseniai vidurini issilavinima vakarineje ir jau direktore.Kokia Lietuvoje neteisybe....
Pranas 2013-11-06 20:04:43
naudokites IKI arba Mylimiausia kortele ir visi jusu taip trokstami lipdukai kris i kortele...Tiek ir tos problemos!

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.

Vadovai įdarbina "LinkedIn"
Vadovai įdarbina "LinkedIn" 08-03 23:50
Kai "Facebook" perkopė 1 mlrd. nuolatinių vartotojų, suskambo frazė "jei tavęs nėra "Facebook", tavęs nėra visai". Panašu, kad vis labiau pagrįsta būtų pridėti: "jei neturi profilio "LinkedIn"...
Nyderlanduose nuvirtus kranams sužeisti 20 žmonių
Nyderlanduose nuvirtus kranams sužeisti 20 žmonių 08-03 20:35
Alfene prie Reino, Nyderlandų mieste vakarinėje šalies dalyje, ant namų užgriuvus dviems kranams sužeisti 20 žmonių, praneša BBC.
Vadovo poilsis: nuo kelionių prie danielių
Vadovo poilsis: nuo kelionių prie danielių 08-03 19:13
Dažnas vadovas vasarą galiausiai vėl grįžta prie primirštų pomėgių. Darių Norkų, įrangos statyboms ir modulinių patalpų nuomos UAB "Cramo" vadovą, kabinete sutinkame besižvalgantį bilietų į Davido...

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

PepsiCo 97,45 +1,14%