Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

UAB PALINK Bendoreliai
2017-04-27 21:02:55 IP 78.61.198.176
Jus tokie esate p*****i, kad mane ismetet is darbo.Vadovas Zydrunas Kondrotas su lupa tokia keista toks jis p*****s, net per galva jam norejau perpist tiesiai i galva vienu smugiu...Virsininkai irgi ypac tokia Sniezana lenke su ackarikais...Apsauga blt irgi kadru kadrai...
ukininkas Saulius Marinas
2017-04-25 19:43:44 IP 84.46.230.157
Sveiki, snd, 25.04.2017, pirkau maisto prekes, kurioms ant pakuociu buvo uzrasyta 50% nuolaida.mineta nuolaida buvo mazesne siom prekem: vytinta labanoro desra, kurios vartojimo laikas iki 27.04.2017 ir dviem sumustiniams, , Panini" su vistiena, kuriu vartojimo laikas iki 26.04.2017.
Kodel ant pakuociu rasoma 50% pigiau, o cekyje tokia nuolaida netaikoma, kai galiojimo laikas yra ant ribos.
Pridedu foto ir mokejimo ceki
Labas vakaras. Esu IKI darbuotoja, ir žinau kaip reikia elgtis su pirkėjais. Šiandien Naujosios Vilnios, Vilniuje, Parko 2 parduotuvėje, aptarnavęs kasininkas (vienintėlis dirbantis vyras kasininkas toje parduotuvėje, vardo kortelės nebuvo) ne tai kad nesiskaitė su pirkėju, bet ir neatliko pareigų.
Atėjau 21:40, puikiai suprantu, kad kiekvenas nori jau namo, tačiau tokio poelgio nesitikėjau. Ne tai, kad numetė praskanavęs prekes, tačiau ir paėmes IKI kortelę (kurią pati "įbrukau" į rankas, nes net jos nepaprašė) pasakė "ji nepersibraukia, o ranka aš nesiruošiu vesti". Vėliau, pasityčiodamas iš manęs, leptelėjo apsauginiui, kad gązdinu jį (tik pasakiau, kad elgtųsi pagarbiau). Galų gale neįvedęs ranka kortelės kodo, atidavė ir pasakė kad neįvedinės dar kartą.
Nerašyčiau skundo, jei pati nedirbčiau šioje srityje. Gaila, kad tokį kasininko nemandagumą ir nepagarbą kenčiu ne aš viena, o darbuotojas yra laikomas tik dėl darbuotojų trūkumo. Gero vakaro :)
Jasinskio IKI pardavėjos, kaip raganos. Tik kelios pardavėjos yra malonios. Tiks jausmas, kad jas ten per prievartą suvarė ir liepė dirbt. Gal ten kokia liga paplitus, nes anksčiau tikrai daugiau malonesnių pardavėjų buvo, dabar net baisu, ko nors paklausti. Šiandien kasoj atsiskaitinėjau už karštas bandeles, tai p.Vorniukienė buvo laaabai nepatenkinta, kad teko pakelti subinę ir paieškoti kodo, nes neva "už šituos produktus galima atsiskaityti tik informacijoj" ir paskui dar ilgai ir garsiai aptarinėjo su kita kasininke mano prašymą. Jeigu iš tikrųjų už karštas bandeles galima atsiskaityti tik informacijoj, tai informuokite apie tai pirkėjus, bet iki šiol aš visuomet atsiskaitinėdavau kasoj ir nebuvo jokių problemų, nes po tokių "malonių" situacijų, aš vis rečiau noriu užsukti į šitą parduotuvę
Lankiausi jūsų tinklo Vilniuje Šeškinės parduotuvėje. Akį rėžė užrašas žuvies skyriuje ant prekystalio esančiame segtuve, kuriame trys žodžiai ir trys klaidos.Pardavėjai pakomentavau situaciją. Apsilankiau po 1, 5 mėnesio. niekas nepasikeitė. Graudu, kad dirba tokie beraščiai. Siūlau jūsų darbuotojams kitais metais sudalyvauti vyksiančiame nacionalinaime diktante.
Uzupio IKI pirkau bandele-pica is peciaus. Isidejau i maiseli, nusipirkau ir isejau. Pakeliui galvoju suvalgysiu, issipakuoju, o gi ten pelesiai pelesiai... Grizau i ta pacia parde ir rodau paradawejai, sakau noriu grazint ir pakvieskite vadova. Kol sulaukiau vadowes, ji visai neskubejo. Sakau jai kas per fignia pelesines bandeles? Po ilgo tusciazodZiavimo ji man pasiule sokolada, sakau nereikia man sokolada. Tuomet ji sako " tai va gal sita brangu sokolada?" sakau nereikia man sokolado. Tuomet pasiule 10 eur dovanu kortele, kuri galioja 9 men. Paemiau, po poros men galvoju panaudosiu ta kortele, o gi ji tuscia. Sakau pardavejai kad ji nenaudota, o ji mane tikina kad ji tuscia... Tai va, geriau jau buciau paemus "brangu sokolada" :D
Kita dalykas, niekada niekada iki pardavejos neprimena apie nuolaidu kortele, akcijos praktiskai visos su kortele, nu klientai nevisada paduoda jas, butu gerai ismokinti pardawejas sakyti " laba diena, ar turite IKI kortele"
Grigiskiu IKIje yra tik dvi mandagios pardawejos Lilija ir Rima, visos kitos nusivylusios IKI pardawejos, piktos, nemalonios, pasimetusios ir labai mielai veliasi i gincus su klientais
Sveiki, "laimingas", kad pasveikinote su gimtadieniu ir "dovanota" nuolaida 10 %. Prisirinkęs krepšį produktų tikėdamas kad gausiu tą 10%, o vietoj to ganu špygą. Pateikus nuolaidų kortelę ir nuolaidų čekį pardavėja paaiškino kad dabar negali suteikti nuolaidos nes čekį pateikti reikia prieš apsiperkant ir kad aš nemoku perskaityti čekio naudojimo instrukcijos. Parduotuvė Durpių 40, Pagiriai, Vilniaus raj. Kasininkė Mardusevičiūtė.
Gerbiami UAB Palink vadovai. Jei norite pirkėjui padaryti malonią staigmeną ir jei taip svarbu kada pateikti tokius čekius tai parašykite normalias instrukcijas, o dabar aš tikiuosiu kad išpildysite savo pažadą duoti žadėtą nuolaidą. Čekio nr 88/372085 #0001 2017-04-21 10:28:39. Gali būti kad čekio numeris ne tas, nes jų čia keletas, bet manau jei norėsite surasite. Būtų gerai kad kasinikė atsiprašytų. Pagarbiai, Jonas Burokas. Lauksiu teigiamo atsakymo.
Sveiki. Vilkaviškyje naujoje iki parduotuvėje Vytauto g, dirba mėsos skyriuje Rūta Glatkauskienė, dėl kurios aš negaliu net eiti nusipirkti mėsos, nes tiesiog britku, su vyrais duodasi per naktį geria nesiprausia nuo stalo kyla ir eina y darbą, nesenei gryžus sėdėjo už paras ir kaip tokia darbuotoja dar gali dirbti prie maisto??? Kažkoks apsurdas...
Iki Naujoji- Vilnia Parko g. 34 labai gera ir gana tvarkinga parduotuve, bet viena pardaveja (Viktorija P.) su labai auksta savimone gadina visa nuomone apie parduotuve. Nenori bendrauti ir padeti pirkejams, o jeigu ir atsako tai labai siurksciai, pakilniai pridedama, yra vyr.kasininke.
Kelinta karta ateinu I iki parduotuve sauletekio al.43 apie 21.00val., ir prie tortu ir prie zuvies skyriu niekada nera darbuotojo kuris aptarnautu, po darbo uzsuku pirago ar salotu tenka laukti pakankamai ilgai, arba prasyti sales darbuotoju kad surastu zmogu kuris aptarnauja, deja dazniausiai sales darbuotojas nesuranda skyriaus darbuotojo.
kliente 2017-04-14 19:19:10
Iki parduotuvėKaune Medvegalio g..Ten, kas nors prižiūri tvarką?? Ten užeinu, tik jei ko pritrūko, bet ir tai sugadina nuotaiką. Pastoviai nesužiūrėtos akcijos, ir nebe pirmą kartą. Atsinešus akcijinę prekę, dar pačiam reikia jaustis kaltu, nes pardavėjos, pačios nepatenkintos, nes pasakai, kad turėtų būti akcija. Šiandiena pagaliau man trūko kantrybė..Visų pirma atėjus i parduotuvę nei vieno mažiausio krepšio prekėms susideti..Dirbo viena kasa, žmonių eilė didžiausia..Nors antroje kasoje buvo kasininke ji neatsidarė. Pralaukus pusvalndį eilėje, antroji kasininke vardu Džiuljeta aptarnavo tikriausiai savo draugę ar pažystamą be eilės, kadangi visi žmonės pagalvojo, kad kasa pagalaiu dirba puolėm bėgti prie jos, bet ji griežtai pasakė, kad nedirba ir pakišo lentelę.Visi žmones buvo pasipiktinę eilės ilgiu ir kasininkes nereagvimu i susidariusią spūstį. Dvi prekes nusipirkau eileje pralaukusi 30min.
Pagal LR įstatymus šventinės dienos turi būti apmokamas dvigubu atlyginimu,

bet IKI darbuotoja pasakė, kad jiems dvigubo atlyginimo nemoka.

Plius per Š. Velykas darbo laikas nėra sutrumpintas, darbuotojai turi dirbti pilnas valandas.

GĖDA IKI VADOVAMS
Pagal LR įstatymus šventinės dienos turi būti apmokamas dvigubu atlyginimu,

bet IKI darbuotoja pasakė, kad jiems dvigubo atlyginimo nemoka.

GĖDA IKI VADOVAMS
Šandien 2017-04-13 IKI parduotuvėje, esančioje Kaune V.Krėvės pr., atėjau sumokėti prie kasos ir neradau nei vieno pardavė-kasininko, laukėm kol ateis.Pagaliau atėjo, sumokėjau, nuėjau pasiimti daiktų iš saugojimo kameros, dėžutė su mano rakto numeriu atrakinta, raktas įkištas į spyną.Tik gerai paieškojus pastėbėjau, kad dar yra neryškus numeris.IKI myli maistą, bet ne pirkėjus.
Šiandien, 2017.04.12, užubalių iki parduotuvėje pirkome tortą. Darbuotoja, dėjusi torta įtikinėjo, kad jam bus pritaikyta nuolaida ir stovėjo ”stovelis”, nurodantis, kad tortams akcija. Taip pat, patarė imti visą, kadangi ilgai galioja. Atėjus į kasą, kasininkė pareiškė, kad tortui akcijos nėra, anot jos, ”gal Jūs ne į tą pažiūrėjote”, nors ne tik mes pažiūrėjom, o ir darbuotoja sakė, kad jam bus nuolaida. Pagalvojom tiek to. Išgirtas, ir ilgai galioja, suvalgysim. Grįžus namo ir atidarius pamatėm, kad galioja jis visai ne ilgai, o tik iki sekančios dienos (04.13) :))). esam pasipiktine, jau ne pirmas kartas kai kažkam turi būti nuolaida, bet nebūna ir niekas nežino dėl ko. Čekio nepasiemėm, kadangi pirkom tik tortą ir dar vieną prekę. Jau pradeda atsibost :)
2017 metų balandžio 1 diena parduotuvėje nustoja galioti mylimiausias kortelės, atvykus 2017.04.05 į IKI parduotuvė Šiauliuose Gardino g. pardavėja pareiškia kad mylimiausias kortelės nebegalioja, norėjau pasikeisti į kitą kortelė, kad gaučiau nuolaida už pirktas prekės, kasininke pareiškia, kad kortelių nebera ir nežino kada jos bus, teko pirkti prekės be nuolaidų, atvykus 2017.04.12 dieną, nebedariau tokias klaidos tik nusipirkau prekių mažiau ir norėjau pakeisti kortelė į kitą kad gaučiau nuolaidą, bet vėl susidūriau su tą pačia problema, kortelių nėra ir jų neaišku kada bus, parduotuvė duoda nuolaidą su kortelė o jei kortelės nėra turi mokėti pilną kainą, tai nors galėjote nesudaryti klientui diskomfortą ir padaryti nuolaida be kortelių, kol visi jų gaus! Praradote klientų dėl to, kad klientas dėl jūsų pačiu negali ateiti apsipirkti parduotuvėje, o kadangi to negali padaryti tiesiog nesirenka jūsų siūlomas prekės.
Iki Tvirtoves Kaune Amzina problema su taromatu kiek be ateisi tiek neveikia ale pilnas darbuotoju atsakymas y klausima kada sutvarkysit Zmogus kuris juos priziuri pietauja kita kart is administracijos atsakymas baigsim tvarkyt reikalus gal tada paziuresim o pati sedi sudrauge net ne darbuotoja plepa 2017 04 09
Norėčiau parašyti skundą, viena jūsų darbuotoja mane įžeidė, atėjau į Molėtu IKI parduotuve VILNIAUS g. 95, MOLĖTAI
Atėjau nusipirkti kopūsta kadangi jis buvo toli, per aukštai uždėtas nepasiekiau nuėjau paprašyti IKI darbuotojos kad man padėtu, bet jinai man atžagariai atsakė `` Ei neužauga pirma užauk `` esu labai nepatenkinta tokiu elgesiu su pirkėju, aš to nepakesiu kad mane įžeidinėtu, ir tai ne pirmas kartas, kad su pirkėju elgiamasi atžagariai, nuėjau pasiskusti, bet man vaikinas atsakė `` nesuprantu dėl ko čia skundžiatės `` girdint apsaugos darbuotojai nesureagavo į mano skundą, prašau ištirti šį ivyki.
Mama parnešė iš Šeškinės iki arbūzą. Sumokėjo apie 7eur, kadangi laukiuosi, paprašiau kad nupirktų arbūzą, nes skysčių reikia vartoti. Perpjovus pusiau, jis buvo supūvęs, bėgo vanduo...Pinigai kaip į balą. Parduotuvės darbuotojai, prašau tikrinkite produktų galiojimo laiką, nes neįmaboma valgyi ir išmesti pinigai į balą, nežinome už ką sumokėjome
Daugiau į iki kojos nekelsiu.
laba diena. jau trecia diena uzsuku i iki parduotuve esancia Zirmunu g. 145, Vilnius 2017 04 04 05 06 dienomis. Prasom atsizvelgti i savo darbuotojus, tiesiog slikstu yra uzeit apsiprekint... kasoje sedi apsikarscius grandinelem didziausiom, ziedai didziausi. kramtoma guma ziaumoja sededama kasoje.. lojalumo korteliu nepraso { laba diena, nei viso gero} nepasakys klijientui, nesvarbu kokio amziaus stoves klijientas... kitas dalikas buvo paprasyta pas kasininke/pardaveja kuri nesege korteles su savo vardu, pakeisti momentinius biletelius, ji man draske akys kad pas juos tokiu nera ir jus jiu nekeiciat, nesvarbu to kad jai pries akys stovi stovas su tokiais pat biletais, ji lupa aiskiai akys ir irodineja kad ju nera, galiausiai as jai irodziau kad jus pabandikit tikrai pakeis, ji patikrino ir as atgavau savo laimetus pinigus, kurie buvo nutrenkti ant pinigu lekstutes ir mesti biletai.... ir galiausiai pardavineja senus vikingo loto biletus kuriu zaidimas viko 2017 04 05, ir sako as galiu juos toliau pardavinet.. tiesiog baisu, parduotuveje nera jokios tvarkos, su savo apranga dirba, baisu..
Pirkau ikiuke prie vasaros estrados jie a*******i yra
2 kartus pirkau cipsus ir nuskanavo didesne kaina nei etiketeje ir kai prasiau pazet ar jie neklysta nuejo nueme etikete ir pasake jau nebere etiketes kazkokie d******
I just had most terrible experience in my whole shopping life in this supermarket. Been offended by of the personnel - NIJOLE. She's been blocking the way with her trolley and I was trying to pass. She's started to shout at me offensive comments when I was passing by. Unbelievable when in the 21 century companies still hiring such a rude and offensive people to represent their business. I will never shop in IKI brand again.
Vilniuje, Žemynos gatvėje esančioje Iki parduotuvėje daržovė ir vaisiai dažnai būna su puviniu, prastos kokybės. Jeigu skelbiama akcija, paskutinis pavyzdys 2017.03.27 blauzdelės 0.99, prekių niekada nebūna arba jas stebuklingai nuperka per 15 min. nuo atidarymo (arba greičiau), o pardavėjos šnabdžda ar pirkėjai jų neklausinėja apie akcijos prekę.Graudžiai juokinga. Kasoje nuolat apskaičiuojami pirkėjai, pati nuolat tikrinu čekį ir dažniausiai ne be reikalo. Kasininkės piktos (suprantu, m kad darbas nelengvas), nemandagios.
Sveiki kada prekyboje Taurages parduotuvese pasirodys valio visu skoniai jogurtai ne tik bananinis ananasinis ir braskinis (kurio beveik niekada neina rasti)bet ir kitu skoniu kuriu galima isigyti kituose miestuose ačiū.
Klaidinanti reklama Birštone. Prie kasų užrašas, kad perkant tris pakuote skittles saldainiukų jo jo žaisliukas dovanų. O žaisliukų tai neturi. Vaikas liko nusivylęs. Bent jau tada tokią reklamą nuimtumėt.
Esu Labai pasipiktines jūsū parduotuvės darbuotojų darbu Vilnius Jonažoliu g.1 ;2017.03.18 Atėjau į IKI parduotuvė apsipirkti, daržoviu skyriuje kaip visada betvarke-bulves supuvusios, supjaustyyos, kopustai šveži suvytė, akcijines kainos išstatomos praejus keliom dienom nuo akcijos arba lieka po akciju tos pačios kainos.Parduotuvės darbuotojai labai įžūlūs, šeštadieni ir sekmadieni ypač betvarke.Administracijos pasikviesti į salę neįmanoma-neina.Prašau imtis priemoniu padaryti tvarka parduotuvėje.Pirkėjas Andrejus Sapačius
Esu labai pasipiktinusi Tauragėje gedimino g. Iki pardaveja kuri atsisake grazinti man preke. Pasake nera tos kuri grazina prekes. Tai ka viena pardave tegali grazinti prekes?
Rasau apie Raseiniuose Jaunimo g. 4 esancia IKI 1200. Nedidele parduotuve o sitaip aplaidziai ziurima i savo darba. Kita diena tycia uzeisiu pasiziuret svieziu prekiu galiojimo. Pirkau jogurta ir kazkaip net nepagalvojau paziuret i galiojima zinoma trumpiausias galiojimas sudetas prieky. tad paemus 6 vnt gavau 4 skirtingus galiojimus. Is kuriu 2 vnt jau pasibaige.
Sveiki, esu labai pasipiktinusi jusu info centru visose parduotuvese, kam reikalingas info centras jei reikia vistiek atstoveti bendra eina???Snd pries darba uzsukau i Garliavos IKI parduotuve eiles po 5 zmones, atsistojau prie info centro nusipirkti cigareciu.. bet man ju niekas nepardave... pasipiktinusi pardaveja pasake kad stociau i bendra eile nesvarbu kad pirksiu uz lygiai atskaiciuotus pinigus pakeli cigareciu!!!Esu labai pasipiktinusi tokia jusu parduotuviu tvarka.grazios dienos
Vakar vakare 2017.03.10d. lankiausi parduotuveje iki "Saturnas" Vilniuje, Karoliniškėse ir nemaloniai nustebintas.
Norėjau atsimti pinigus už laimėtą loterijos biletą ir nusipirkti cigarečių.Kasininkas barzdoras vyras pasakė jog loterijos bileto netikris, nes termile buktai nėra pinigų.Tiek to gauvojau nagadisiu sau nuotaikos ir rytoj kitoj parduotuvei atsimsiu laimėjimą.
Parasiau aš savo mėgstamos markės cigarečių, tai padavė kitas ir greitai nuskanavo.Tada aš pasakiau noriu kitokių, ar galite pakeisti.Kasinkas pasakė nieko nekeis nes, kos skirtumas ką tau rūkyti, Po ilgų ginšų skambino skambučiu vyrkasininkei, bet per pusia valandos tai ir nepasirodė.Ilgiau laukti netujau laiko iseėjai is parduotuvės.
Manau, kad tokių dalykų neturėtu būti jokioje parduotuvėje.Tikiuosi, kad bus imtasi priemonių.
daznai ateidavau druskininkuose ciurlionio g. 107- bet vis kuo toliau tuo labiau nesinori ten ateit geriau i maxima eit, nes tikrai nemalonu ziuret I pasiputuse ir gyvenimu nepatenkinta vyr.kasininke jei neklystu 'vida kuliešienė', kiekviena kart priejus prie informacijos centro reik išklausyt bumbejimu ir neskuba aptarnaut, viena kart teko stovet prie informacijos 15 min nors vaiksciojo mate kad eile stovi bet nepriejo, veliau neskubedama atejo. kita kart stovejau laukiau kol aptarnaus nors mate kad stoviu bet nesiteike ateit prie manes o su drauge ar kazkokia pazystama plepejo apie seimininius yvikius pasakojosi.
Sveiki. Raso nusivylusi buvusi IKI darbuotoja. Prekybos tinkle pradirbau tikrai neilgai tik 8 menesius. Ir tai save skaitau beveik rekordininke, kad tiek iskentekau. Nes daugelis jau po menesio ar po dvieju pabega. Visu pirma vadovu nepagarba su darbuotojais, kurie nesiskaito su kasininku kaip su zmogumi. Vyr. kasininkai ir pamainos virsininkai puikiai pasipelnydavo is paprastu kasininkiu, ipaisydami trukumus kasose po 40-50 euru. Zinoma, tuos kurie voge po kurio laiko pagavo, nors jie grazino valdziai tuos visus pavogtus pinigus, bet kasininkems grazinta nebuvo, nors mes privaledavome padengti trukuma kasoje is savo pinigines nors ir buvome nekaltos. Kada paprasiau, kad butu man grazintos pinigu sumos kurias turejau sumoketi, vadove atsake kad reikalauciau is tu kurie voge! Niekur nera tokios betvarkes kaip IKI.
Sveiki. Kas cia per bendravimas su pirkejais? Kaip tik ne ateinu i iki kapsu g. Vilniuje ir jeigu paklausiu kazko pas vyr.kasininke kaip rasosi ant jos vardo korteles Edita V. taip ir lieku apsaukta, o jei pakliunu dar pas ja i kasa tai isvis nemandagus aptarnavimas pas ja... ar gi taip galima elgtis?
Noriu pasiteiraut kodėl Uab palink iš naudoja darbuotojus, dirbi 13 Valandų pietų atsisedi 5 minutem O Taip visalaik ant koju, Vienam zmogui uskrauna pareigu bilen Kiek, o didesnio atlygio nenor moket gauni minimalu, as manau jei darbo kruvis didelis Valandu dauk tai ir atlygis turi but neminimalus.Aciu uz atsakyma
Atsidarė gruodžio mėn nauja IKI parduotuve Vilniuje, Bajoruose. Aš nieko blogo negaliu pasakyti apie darbuotojus, viskas kaip ir gerai, bet kur jie randa tokį personalą? Kasoje sėdi pagyvenusi moterys su ilgais juodais plaukais, ir pastoviai ji isgerus. pastoviai kai ne prieini - alkoholio kvapas, vis juokiasi ir guma valgo, matyt galvoja kad kvapo nuo jos mažiau bus. bet ji nors daro savo darbą ir beveik be problemų. bet problema, tai apsauga!! atsiprašau, stovėjau kasoje, prieina apsaugininkas, toks aukštas, senas, su akiniais ir pradeda man pasakoti kaip jam čia patinka dirbti, kad jis čia vos ne pats geriausias ir pasiūle su juo "po truputi išgerti". darbo laiku! darbo vietoje! nei aš ji pazystu, nei ką. tiesiog matyt jam jau nusibodo vienam gerti. reikia kažkaip iš IKI valdžios puses atkreipti i tai dėmesį.
iki - pats geriausias pc Lietuvoje... pastoviai krūva nuolaidų: 20-25-30% arba 1+1, t.y. vieną perki - antras nemokamai ir pan... aptarnavimas irgi geriausias: ko paklausi - visalaik atsakys, pardavėjos greitai dirba ir pan... yra ant stulpų kainų skenuokliai, tad jei kyla abejonių dėl kainos, ten gali pasitikryt ir neapsigausi... dar pvz. jei apsipirksi su pensininko nuolaidų kortele antradieniais 10% momentinė nuolaida... kur tu geriau rasi? ir čia komentavo ne iki vadovas ar viršininkas ar darbuotojas, o tiesiog labai patenkintas pirkėjas... ir dar, jei parsiduosit rimi, būsiu labai nepatenkintas... sėkmės jums!!!
Klaipedoj Liepojos gatvei IKI tragedij pastovei eiles, dirba dvi kasos, matau IKI per langa, kad ir kaip arti butu, geriau pereiti gatve ir eiti i RIMI nors nereiks laukti eilej 15min
gražina navickienė
2017-03-03 12:11:22 IP 85.206.184.107
Sveiki.Baigėsi mano nuolaidų kortelės galiojimas, kur man užsisikyti ar kur užpildyti internete gal atsiųsite, nes garliavoje parduotuvėse nėra. Ačiū
Sveiki, Mažeikiuose sedos g.18 p.c. IKI, prie taromato laukiau 20min. Buvau nuėjusi pas pardavėja ji paskambino pranešė jog laukiu, nesulaukiusi priėjau prie valytojos ji taip pat pasakė jog praneš, sušalusi vėl ėjau pas apsauga tai tik tada pasirodė vyriškis nepatenkintas jog jį paskubinau, jis pasakė jog ir kitų darbų turintis. Atsiprašau aš taip pat turiu darbą į kurį pavėlavau 6min. Plius dar sušalau. Suprantu jog visi dirbame bet prašau bent pagarbos kurios nesulaukiau, pralaukdama 20min lauke, oras nepasakyčiau jog šiltas. Tikiuosi sureguosite į pranešimą. Tarp kitko jūsų taromatas dažnai neveikia! Geros darbo dienos.
Noriu paklausti ar cia nuo kovo 1 ir produktai pabrango pas jūs (bandeles su obuoliais tapo 49, sumuštiniai su lašiša ir tt. 1.99)
ir tt. Ačiū bet aš ne jūsų būsiu pirkėjas
iki Kaunas Tvirtovės al.
iki
Grigiškių mažojoje iki šiandien 18 val. šaldytuvo lentynoje, kur dedamos prekės su akcija (-50%, raudoni lipdukai ant pakuočių) buvo pridėta Rikotos surio, Dvaro pieno, Vilkyškių sūrelių, tačiau pasirodo, kad tie lipdukai nieko nereiškia, akcija negalioja. Kasininkė negalėjo paaiškinti kodėl. Atseit šios prekės skirtos Maisto bankui. Aišku, tai labai pilietiška akcija, bet eilinis pirkėjas turi žinoti, kurios prekės kam skirtos. Vadyba turėtų pasistengti susitvarkyti, o kasininkė tikrai ne tas darbuotojas, kuris turi išklausyti pirkėjų pretenzijas dėl neteisingos akcijų politikos.
ada 2017-02-18 20:49:39
Grigiškių mažojoje Iki labai daug pažeidimų kainų srityje, akcijų kainos keičiamos apie 18 val., kai senosios dar turi galioti iki parduotuvės uždarymo! akcijinių prekių nebuvimas, etiketės neatitinka prekės.Būtų tinklų konkurencija, manau situacija pagerėtų, kur regionų direktoriai žiūri, ar dabar tokių nebėra ?
2 zmones palieka dirbti visoje parduotuveje, kaip suspeti viska padaryti, gi perdaug darbuotoju dirba.mazina zmones, o kokybe ir aptarnavimas nukencia.
Sveiki, kas atsitiko mano mėgstamoje parduotuvėje Antakalnio g. 42. Vilniuje ? Kiek nueinu, tiek dirba tik 2 kasos, o prie jų susidariusios ilgiausios eilės, kurios tęsiasi tarp lentynų, žmonės net negali normaliai praeiti ir išsirinkt prekes. Ankščiau taip nebuvo. Įdomu ar tai UAB Palink sumažino darbuotojų skaičių, ar čia patys darbuotojai savavališkai pasiima pertraukas ? Norėčiau, kad parduotuvės personalas atkreiptų dėmesį į susidariusią situaciją ir bent jau piko metu, kai žmonės grįžta iš darbų garantuotu minimaliai 4 kasų darbą. Ačiū
Laba diena, norėčiau sužinoti, kodėl Šiauliuose Lyros gatvėje jūsų parduotuvėje pastoviai nėra cigarečių, jos ką turi trumpą galiojimą, kad negalima užsakyti.Pasikeitus parduotuvės vadovei parduotuvėje kažkoks košmaras, pastoviai pilni takai palečių, prie prekių neimanoma prieiti.Parduotuvė gan maža žmonių būna daug, kažkas baisaus.Vadovės elgesys su darbuotojom baisiau nei baisu, netekau žado, kai rėkia ant visos parduotuvės lakudra tu, kur....Vienu žodžiu mandagumas nuostabus, gaila negalėjau įrašyti.Tikimės kažkokių permainų.Ačiū, geros dienos.
Laba diena, šiandien apsipirkinėjau IKI Mindaugo g. 25, laikas 12, 03, Vilnius. Aptarnavo Marina, pagal kvitą pavardė Stefankevič. Pirkau raugintus kopūstus. Buvau juos įdėjęs į vieną maišelį. Nepastebėjau, kad ir pro maišelį praleidžia vandenį, sunką.
Kasininkė Marina pradėjo ŠAUKTI !!!!, kad aš greitai turiu įdėti į dar vieną maišelį ir pan. Pirmiausiai kadangi ji skanavo, jau tai ji turėjos padaryti, antra ŠAUKIMAS ant manęs, buvau po sporto klubo, žiauriai sugadino nuotaiką, pasijutau kaip sovietiniais laikais. Manau, kad kasininkė Marina nemyli savo darbo, jos vieta darbo biržoj.
Įdomu koks bus Jūsų sprendimas. Sėkmės. Pagarbiai, Vidmantas
Labas vakaras, 02-23 buvau Vilniuje Plytinės IKI. Ėjau į taromatą. Prie jo buvau likus 20min iki jo uždarymo, tačiau jau tada jis nedirbo. Tuomet skambinau numeriu nurodytu informacijos lapelyje ant taromato, tačiau numeris buvo išjungtas. Kadangi neišėjo prisiskambinti nuėjau į pačią parduotuvę. Viduje radau apsipirkinėjančią Vyr. Kasininkę pas kurią paklausiau kodėl taromatas uždarytas, nors dar turėtų dirbti. Ji nemandagiai atsakė, kad tai ne jos bėdos ir ji už jį neatsakinga. Kai paklausiau, o kas atsakingas, nes tikrai norėjau pasinaudoti taromatu darbuotoja pasakė, kad to žmogaus nėra ir, kad aš turėčiau ateiti ryte, nes ne jos bėdos, kad taromatas nedirba. Ir noriu pabrėžti, kad darbuotoja tikrai buvo nemandagi. Taigi tikiuosi, kad nuo šiol taromatas dirbs tuo laiku kuriuo ir turėtų dirbti, o ne kada kažkas nori ar nenori, kad jis dirbtų.
H.Šojaus g, Šilute iki parduotuvej nesugeba pasikeisti kainu nenusiema senu akciju kainu perki preke kurei nurodyta kad su kortele bus nuolaida, bet tik kasoj paaiskeja kad jos negavai ir akcijos nera susitvarkykit su saldytu produktu kainom nes ten pastoviai balaganas kainu nera arba senos kainos
Laba diena. Šiandiena vasario 23d.9 val.12 min. Klaipėdoje, M.Mažvydo al.7 "IKI" buvo pirktas pyragas VAKARIS, kaina 4, 99 euro, su nuolaidų kortele 3, 78 euro, bet kasoje buvo mušta pilna kaina, paprašius pakviesti parduotuvės atsakingų asmenų, buvo atsakyta direktorius serga, o vedėjos nebus.
Pastebėta dažnai jūsų tinkle kainų neatitikimas, deklaruojama vienos, kasoje mušamos kitos kainos.
Sveiki, noriu pasakyti, kad perku pas jus daznai. Bet vedarai surumo tokio kad neina valgyti... pirkau kefyra kurio galiojimas dar tinkamas. Bet jau suruges. O personalas parduotuves baisus. Bent gal pora moteru yra draugisku. Pinigus moku o turiu mesti maista lauk. Esu labai pikta.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Šiaurės Korėja nesėkmingai išbandė balistinę raketą
Šiaurės Korėja nesėkmingai išbandė balistinę raketą 04-29 02:24
Šiaurės Korėja šeštadienio rytą atliko balistinės raketos bandymą. Kaip skelbia Pietų Korėjos ir JAV pareigūnai, jis nebuvo sėkmingas.
JK ir Prancūzijos augimas smuko, Ispanija šovė aukštyn
JK ir Prancūzijos augimas smuko, Ispanija šovė aukštyn 04-28 22:55
Smukus paslaugų sektoriui, Jungtinės Karalystės (JK) ekonomikos augimas per pirmąjį 2017-ųjų ketvirtį gerokai sulėtėjo.

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Google 905,96 +3,63%