Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB IKI prekybos tinklas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
IKI jau juokdariu saika, gali vadovu dirbt neturedamas aukstojo issilainimo, audituoja parduotuves nebaige moklsu, per giminaicius/draugus gave pareigas, tai ka cia kalbet....
Tai girdejau Vilkaviskis subuntavojo!!!? Maladec, moteriskos! Cia po straipsnio Santakoj? Reikejo susikviesti ivarias tarnybas irzurnalistus. Dabar gi busit pacios apkaltintos.
Visiems, apsiperkantiems "IKI" Architektų 214 Lazdynuose, Vilniuje, rekomenduoju tikrinti kasos čekius prie kasos!
Dirbanti 2014-03-07 11:42:13
Sveiki, noreciau kreiptis i pirkejus.Ar Jus suvokiate kaip yra sunku dirbti maisto prekiu parduotuveje?Kodel Jus galvojate, kad mes turime Jus gerbti, sypsotis, visada maloniai su Jumis kalbetis, jei Jus patys musu negerbiate?Daznas pirkejas patyngi net preke padet i vieta, ar numesta preke pakelt.Nuolat skundziates, kad Jus aptarnavo netinkamai, izeide, prekes nekokybiskos ir pan.Uz prekiu kokybe pardavejos neatsako.Aptarnavo blogai?Tai gal Jus pats su ja pokalbi pradejot nemandagiai?O gal jai krya nors skauda, o ji dar privalo pabaigt savo darbo diena.Sakot, kad mes be jokio issilavinimo, nemandagus ir pan.O idomu kas su aukstuoju nores taip arti uz toki maza atlyginima?Susirast kita darba?O kas dirbs kai nebeliks tokiu kaip mes?Gal Jus?Isivaizduokit, dirbi 11val ant koju arba sedi kasoje, negali net atsigert nueit, nes visa diena plusta pirkejai, o dar reik kiekvienam nusisypsot, laba diena pasakyt, paprasyt korteles, arba paklaust ar jis ko nors nores, palinket geros dienos, paaiskint kur kokia akcija, parodyt kur kokia preke.Greit reiks ir krepselius Jums po sale nesiot, kol Jus apsipirkinesit, nes mes Jus juk mylim.Darbuotoju nuolat truksta, o naujokai kartais svis atena, duok dieve, menesi padirba ir iseina.As gryztu namo tiek fiziskai, tiek moraliskai issekusi.Atleiskit, kad nevisada Jums nusisypsau, nevisada malioniai su Jumis bendrauju, bet ir as esu zmogus, ir man kartais nera nuotaikos, esu pavargusi ar man kazka skauda.Bukit siek tiek supratingesni.Nepykit jei nevisada rasit akcijiniu prekiu, jei kartais kaina nebus pakeista ir jums teks permoket 20centu uz preke, jei pardaveja nevisada Jums nusisypsos ir paklaus ar dar ko nors noresite.Mes tokie pat zmones kaip ir Jus.O iki darbuotojams noriu palinketi gelezines kantrybes:)
Na pas tokią pardavėją tikrai nenorėčiau pakliūti.Ypač įstrigo antrasis sakinys....Ne pirkėjai kalti, kad darbdaviai nesirūpina savo darbuotojais.
as 2014-03-26 20:47:01
Na viesa informacija daug ka gali, kokioje parduotuveje taip yra?
, , Egles Iki" esanti Klaipedoje.
asdf 2014-04-04 13:31:29
vilnius, kaunas, palanga, lentvaris, kitu miestu nepamenu is viso gal 7 miestai kur pardavejos gauna 1150lt ant popieriaus, jei geros bus vadovui tai dar gali gauti iki 200lt prieda. Visi kiti Lietuvos miestai ir miesteliai gauna 1050lt, priedas tas pats (200lt). Regiono vadovas dar nubrauko priedus, nes yra skirtas limitas kiekvienai parduotuvei skirtingai. taip kad gali stengtis nesistengt jei vadovui tavo veidas nepatiks -priedo nematysi.
visiska tiesa.
kasininke 2014-01-26 20:15:33
Mes kasininkes visos vienodus ant popieriaus gaunam atlyginimus 1050 Lt ir dar gaunam premijas, bet kiek kitos gauna nezinau.
Laba diena. Pažiūrėkite, kokia kepta vištiena prekiauja parduotuvė, tikra šlykštynė, garantuotai buvo pagedusi ir išplauta. Ką tik nusipirkau ir teko išmesti. Siūlau paragauti. Ir labai abejoju ar prarysite nors kąsnį, beje pirkau blauzdeles. Žmones ne kiaulės, atsipeikėkite.. Ir dar akcija, jei taip, tai parašykite, kad valgyti negalima. Tiesiog baisu apsinuodyti.
Ir tai jau ne pirmas kartas.
Pasipiktinusi pirkėja
tamsta 2014-03-31 11:23:36
Svarbu, kad palengvejo pasiguodus visai lietuvai, gal lietuva atleis is darbo ta nekulturinga darbuotoja, kuri nesilaiko standartu, ar tarnybini parasis...tai jeigu darbinius santykius pasakojam lietuvai, tai gal tada ir seimos santykius rasykit komontaruose.Gavai i galva nuo vyro-rasai kad jis blogas, susibarei-rasai, kad nekulturingas.Tik nepamirskit vardu ir pavardziu parasyt...
LIETUVA rasoma is didziosios raides. Ta privalo zinoti net pardaveja
aaa 2014-03-30 23:10:44
o galima ir ten... norit? Tai toli grazu ne bobu gincai.Kreiptis ten kur tamstyte siulo, reiskia pusti pries veja.Dabar nors visa Lietuva zino, kas vyksta to didziojo PC virtuveje!!! Saunuoles, moterys, NETYLEKIT!!!!!!
ocho 2014-03-29 23:02:20
Na tokiu nesamoniu tai dar negirdejau, kad savo darbinius santykius aiskintusi pries visa lietuva, geda ir zema.Pletku boba kazkokia, susibare dvi isterikes ir galvoja, kad kazkas ju problemas isspres.Pirmiausia yra parduotuves vadovas i kuri galima kreiptis pagalbos, galu gale regiono vadovas, bet ne sitokiais budais bandyt sudeliot viska i vietas.Gal dar straipsni i, , vakaro zinias" ar, , lietuvos ryta" parasyk bandydama atkersyt uz, , pazeminima".Cirkai nekitaip
ocho 2014-03-29 23:02:20
Gintarė Olšinskaitė 2014-03-26 15:31:23
Savaitgalį parduotuveje, , Iki" savo karstą būdą pademonstravo šios parduotuvės sveriamų prekių skyriaus darbuotoja Diana T. Ši darbuotoja sukėlė konfliktą nesilaikydama, , Iki" parduotuvės aptarnavimo taisyklių ir, , Iki" etikos kodekso, kuriame yra apibrėžti esminiai elgesio reikalavimai su kolegomis bendraujant tarpusavyje, kai aš Gintarė Olšinskaitė šeštadienį Kovo 22 d. apie 14 val. stovėdama eilėje, kaip ir visi pirkėjai, savo pertraukos metu prie sveriamų salotų skyriaus buvau priversta ilgai laukti aptarnavimo šio skyriaus darbuotojos Dianos T. Ši darbuotoja matė mane laukiančią, tačiau ignoravo aptarnaudama vis naujus pirkėjus sakydama man pačiai apsitarnauti ir toliau į mane nekreipė dėmesio. Suprantu, kad ir pati pažeidžiau, , Iki " taisyklę, tarp kitko aš tokia neviena, kuri eina prekintis nepersirengusi, tačiau argi galima taip elgtis? Aš jos klausiau ar man persirengti, kad aptarnautų, tačiau ji juokėsi, šaipėsi iš manęs sakydama persirenk, man svarbiausi pirkėjai. Tad po tokių žodžių esu tikra, kad aprangos pakeitimas nebūtų nieko keitęs. Taigi kantriai laukiau, kol supratau, jog manęs greitu metu nesiruošiama aptarnauti, tada jai (Dianai T.) prisiartinus prie svarstyklių kur netoli stovėjau pasakiau, kad dėl jos elgesio kreipsiuosi į vadovą, nes tokio elgesio sulaukiu jau nebepirmą kartą. Ji supykusi pakeltu balso tonu viešai pradėjo mane žeminti sakydama:, , Tu mažvaike užauk pirma iki manęs!, , . Ir toliau vertė mane laukti, tada pasakiau jai, kad dar palauksiu, o ji atėjusiai kolegei iš mėsos skyriaus vėlgi viešai prie pirkėjų juokdamasi pašiepė mane sakydama:, , Ji sakė, kad palauks, tai tegul ir laukia ! ". Taigi man teko iš ties daug laiko laukti kol ji galų gale panoro mane aptarnauti. Po aptarnavimo nuėjau į poilsio kambarį ir pradėjau valgyti, ilgai netrukus į poilsio kambarį atėjo ir Diana T. Ji elgėsi isteriškai. Visu ten buvusių kolektyvo narių akivaizdoje šmeižė mane, neva aš ją nevala vadinau, viešai ėmė grąsinti su manimi susidorosianti, paleisianti iš kėdės, mane apspjausianti, žemino ir menkino. Ji paėmusi darbo rūbą nuo kėdės, kuris nešiojamas einant į šaldiklį, mosikavo juo nuo savęs link manęs, matomai bandė mane pagąsdinti. Ne gana to spjovė man tiesiai veidą, kai valgiau. Tai buvo neapsakomai šlykštu, dingo apetitas. Tokiu jos elgesiu buvau šokiruota. Nesuprantu, kaip gali dirbti aptarnavimo srityje toks žmogus kaip Diana T., kuri negeba kontroliuoti savo veiksmų, problemas sprendžia neprofesionaliai spjaudydama žmonėms į veidą, viešai grasindama, smeiždama ir žemindama, bei menkindama, kai čia bendraujant su žmonėmis svarbus aukštas aptarnavimo lygis ir nesvarbu ar tai pirkėjas ar kolega? Mano manymu, tokiu nedekvačiu elgesiu buvo įvykdytas šiurkštus vėlgi pasikartosiu netik, , Iki " aptarnavimo taisyklių, , Iki " etikos kodekso, bet ir žmogaus, šiuo atveju mano, teisių pažeidimas.
Kristina 2014-03-28 12:46:55
Tik IKI sugeba paradvinėti agurkus vienetais. Juokinga. Gal dar kruopas pardavinėkit vienetais!!!!
Tai ir pardavineja kruopas vienetais, as asmeniskai ne vienam prekybos centre nemaciau sveriamu kruopu.Kas cia nuostabaus, kad agurkai vienetiniai, juk granatai, salotos, ananasai, avokadai vienetais parduodami ir jokios nuostabos niekam nekelia
Gintarė Olšinskaitė 2014-03-26 15:31:23
Na viesa informacija daug ka gali, kokioje parduotuveje taip yra?
Gintarė Olšinskaitė 2014-03-26 15:31:23 IP 86.100.152.53
Savaitgali parduotuveje, , Iki" savo karsta buda pademonstravo sios parduotuves sveriamu prekiu skyriaus darbuotoja Diana T. Si darbuotoja sukele konflikta nesilaikydama, , Iki" parduotuves aptarnavimo taisykliu ir, , Iki"etikos kodekso, kuriame yra apibrezti esminiai elgesio reikalavimai su kolegomis bendraujant tarpusavyje, kai as Gintare Olsinskaite sestadieni Kovo 22 d. stovedama eileje, kaip ir visi pirkejai, savo pertraukos metu prie sveriamu salotu skyriaus buvau priversta ilgai laukti aptarnavimo sio skyriaus darbuotojos Dianos T. Si darbuotoja mate mane laukiancia, taciau ignoravo aptarnaudama vis naujus pirkejus sakydama man paciai apsitarnauti ir toliau i mane nekreipe demesio. Suprantu, kad ir pati pazeidziau, , Iki' taisykle, tarp kitko as tokia neviena, kuri eina apsiprekinti nepersirengusi, taciau ar gi galima taip elgtis? As jos klausiau ar man persirengti, kad aptarnautu, taciau ji juokesi, saipesi is manes sakydama persirenk, man svarbiausi pirkejai. Tad po tokiu zodziu esu tikra, kad aprangos pakeitimas nebutu nieko keites. Taigi kantriai laukiau, kol supratau, jog manes greitu metu nesiruosiama aptarnauti, tada jai (Dianai T.) prisiartinus prie svarstykliu kur netoli stovejau pasakiau, kad del jos elgesio kreipsiuosi i vadova, nes tokio elgesio sulaukiu jau nebepirma karta. Ji supykusi pakeltu balso tonu viesai pradejo mane zeminti sakydama: Tu mazvaike uzauk pirma iki manes!". Ir toliau verte mane laukti, tada pasakiau jai, kad dar palauksiu, o ji atejusiai kolegei is mesos skyriaus velgi viesai prie pirkeju juokdamasi pasiepe mane sakydama:, , Ji sake kad palauks, tai tegul ir laukia! ". Taigi man teko is ties daug laiko laukti kol ji galu gale panoro mane aptarnauti. Po aptarnavimo nuejau i poilsio kambari ir pradejau valgyti, ilgai netrukus i poilsio kambari atejo ir Diana T. Ji elgesi isteriskai, Visu ten buvusiu kolektyvo nariu akivaizdoje smeize mane, neva as ja nevala vadinau, viesai eme grasinti su manimi susidorosianti, paleisianti is kedes, mane apsjausianti, zemino ir menkino.Ji paemusi darbo ruba nuo kedes, kuris nesiojamas einant i saldykli, mosikavo juo nuo saves link manes, matomai bande mane pagasdinti. Negana to spjove man tiesiai veida, kai valgiau. Tai buvo neapsakomai slykstu, dingo apetitas. Tokiu elgesiu buvau sokiruota. Nesuprantu, kaip gali dirbti aptarnavimo srityje toks zmogus kaip Diana T., kuri negeba kontroliuoti savo veiksmu, problemas sprendzia neprofesionaliai spjaudydama zmonems i veida, viesai grasindama, smeizdama ir zemindama, bei menkindama, kai cia bendraujant su zmonemis svarbus aukstas aptarnavimo lygis ir nesvarbu ar tai pirkejas ar kolega? Mano manymu, tokiu nedekvaciu elgesiu buvo ivykdytas siurkstus velgi pasikartosiu netik, , Iki" aptarnavimo taisykliu, , , Iki" etikos kodekso, bet ir zmogaus, siuo atveju mano, teisiu pazeidimas.
atsakau 2014-03-11 18:56:40
nera pardaveju, nera kasininku, bet valdzia to nesupranta. pardaveja viena ant 3ju skyriu, kasoj kasininke viena ant visu pirkeju.ir viska turi spet, nesiskuskit, kad su zuvies kvapu pyraga idejo, o dziaukites, kad isvis kas idejo, kad priejo, nes paprastai vakare jau pardaveja ant koju nebesilaiko, o kasininke isvis nebesigaudo ka daro kasoj.taip yra ir nieko cia nepakeisi, nes valdzia geriau supranta kiek kurioj parduotuvej reik zmoniu.todel ir keiciasi kasininkes, pardavejos, neatlaiko.taigi, mieli pirkejai, skambinkit tiesiai vadovams, regionams, telefonai juk salese kabo.gal ka pakeis, kad pirkejam patogiau butu
CIA DZIAUGIATĖS JUS. dalinatės etatais, o kasininkes kaip sunis vaikot.kur jūsų sąžinė...cia nuo kolektyva priklauso, o ne nuo regiono.jei jus pajudintu visi islektumet.REIKS VALDZIAI PRANESTI.
nu 2014-03-21 13:33:36
Eik dirbt i maxima, bus geriau, tada gal nevirkausi.
virkausi, nevirkausi bet tiesa tai tokia....O kad engia kaip sunis - tai faktas. Ir kuo toliau tuo labiau. Bepigu poniai, niebos pati "virsininke"

Pirmojo ketvirčio valstybės biudžeto vykdymo duomenys
Pirmojo ketvirčio valstybės biudžeto vykdymo duomenys 04-15 15:56
Finansų ministerijos duomenimis, į valstybės biudžetą ir Savivaldybių biudžetus sausio-kovo mėnesiais gauta 5,363 mlrd. litų pajamų, tai yra 0,9 proc. (48 mln. litų) daugiau nei laukta ir 10 proc...
Auganti geopolitinė rizika skirtingas Rusijos įmones veiks nevienodai, teigia specialistai 04-16 12:39
Auganti geopolitinė rizika Rusijos bendroves veiks skirtingai – energetikos bendrovės pajus didesnį neigiamą poveikį, tuo tarpu kitų sektorių bendrovėms poveikis turėtų būti mažesnis.
SEB: didžiosios įmonės mato geras perspektyvas konkuruoti Europoje
SEB: didžiosios įmonės mato geras perspektyvas konkuruoti Europoje 04-16 12:30
84% didžiųjų Lietuvos įmonių įsitikinusios, kad regiono ekonomikos konkurencingumas, palyginti su kitomis Europos šalimis, iki 2020 metų toliau didės.

Ar pritariate valstybinio banko įkūrimui?

Coca-Cola 40,18 +3,74%
Bank of America 16,39 +2,44%