Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Apsiperku IKI (senasis ukmergės plentas), bet kuo toliau tuo ir rečiau. Prekių asortimentas skurdus, pardavėjų tragiškas. Labai daug blogų, produktų, kurių jau ir pardavinėti negalima.
Tai parduotuvė, kuri net piko valandomis žaidžia vienos kasos parduotuvę, nors yra 4 kasos. Labai dažnai yra tik maži maišeliai. Klientas- tai pašalinis žmogus, kuris niekam nereikalingas ir niekam nerupi.
Dažnai apsiperku IKI Galgiai, bet kuo toliau tuo liūdniau ir rečiau. Prekių asortimentas lyginant su kitom IKI skurdus, aptarnavimas tragiškas. Tai parduotuvė, kuri net piko valandom žaidžia vienos kasos parduotuvę, nors yra 4 kasos. Jau nekalbu apie tą specialią kasą su terminalais, kur prekių išdėjimui skirta 50 cm x 50 cm plotas, kuris dar apdėliotas gėlių vazonėliais ir kt.. Taigi, šiandien man taip ir pasisekė, dirbo tik ši viena kasa. Dabar pamėginkim įsivaizduoti kaip galima būtų į tokį apgailėtiną plotą, beje be važiuojančio takelio, tik stalviršio plotelis, išdėlioti prekes už 50 eurų, kalneliu, piramidėle ar dar kaip kitaip, turint omenyje, kad prie kasos lauki ne vienas ir kiti žmonės nori išsidėlioti savo prekes. Pardavėja, paprašyta pereiti prie kitos kasos, kategoriškai atsisakė.
Taigi moralas toks, nors ir regis arti, nors ir regis patogu, bet teks ieškoti geresnės parduotuvės.
Tvirtinasi. Privežė prekiu, visos "akcinės", o tų, kur brošiūrose, jau nėra. Užvakar sakė, kad šaldytų ančių sočiai, tačiau grįžta seni laikai: tokius dalykus susikrauna pardavėjos, idant lentynose tuščia nuo parduotuvės atidarymo. Kadaise apsivogusi mergužėlė pasisotins
2016.02.04 apsipirkau iki parduotuvej..teko eilini kart gryzti..piena paskaiciavo be 50 akcijos.tyliai gryzus pasakiau kasininkei PALECKIENEI..ji varte varte ceki..su piktumu iseme is kasos skirtuma..ir igrudo piktai I rankas..su neapykanta. Neatsiprase..buvo liudna...gaila..pamokinkit darbuotojus mandagumo.
Iš atsiliepimų atpažįstu ankstesnį Ikiuką Vilniaus Gabijos gatvėje, bet juokas neima. Gal prieš pusmetį atėjus naujai vedėjai, viskas apvirto aukštyn kojom: prekių gausa ir įvairovė, darbuotojai visą laiką salėje, atnaujina prekes, Malonu ateiti, bet prasidėjo keisti dalykai. Patikrinimai po patikrinimų. Girdėjau, kad tikrina "Palink" regioninio skyriaus kontrolieriai. Kiek žinau, ankstesnis nemalonus Ikiukas vien nuostolius nešė, visas akcines prekes išsinešiodavo darbuotojos. Dabar dirba kaip sau, bet darbuotojai jau parašė pareiškimus išeiti. Ar akli kompanijai vadovauja, ar jau paruošė dirvą kokiam prieteliui? Manau, vis dėlto teks Ikiuką uždaryti.
Labai esu nusivylusi parduotuve IKI Kapsu 22.Su sia parduotuve draugauju nuo jos atidarymo.bet dabar betvarke totali, nei prekiu nei tvarkos.ja isvis reikia uzdaryti.matosi, kad ten esanciai vadovei nusispjauti I parduotuve.cia tvarka buvo tik du kart, vadovaujant berniukui kiek pamenu mantas ar martynas jo vardas ir jaunutei merginai (ji trumpai pabuvo-sviesiaplauke auksta)va tada as ir lankiausi.o dabar net baisu uzeiti.gyvenu dariaus ir gireno gatveje tai man jusu iki visai salia, bet gaila kad nemalonu ten prekintis.Iki valdzia rinkites atsakingiau vadovus, koks vadovas tokia ir parduotuve
28 sausio pirkau prekes Ramučiuose, Kauno rajone, Po makaronais, parašyta, kad akcija su lojalumo kortele, tačiau akcija pasibaigus jau keletą dienų.Kodėl klaidinami žmonės? Ir taip pastoviai, akcija pasibaigus, bet lapeliai su akcijinėmis kainomis yra.Kame reikalas? garbės jūsų centrams nedaro, daugiau nebeisiu.
Skuodo IKI nuo sausio 10 dienos gyvos žuvies akvariumas tuščias tenka karpius pirkt Klaipėdoje ar Mažeikiouse, kiek reikia stovėt prie kasų ar terminalo tai čia net kalbėt nereikia....Gal parduokit ta savo bizni kokiam Lidlui, nebesikankinkit?
Jūsų stebuklinga parduotuvė, kuri randasi Savanorių pr. 111, Kaunas. Ateini į prekybos centrą, apsiperki. Na ir kas? Ogi, dirba per visą dieną dvi arba tris kasos. Pirkėjai turi laukti pusvalandį ar daugiau, atrodo, kad šiame prekybos centre dalintu prekes už dyką. Šioje parduotuvėje išviso nėra tvarkos. Kai reikia nusipirkti žuvies, pardavėjas vietoj karšto rūkymo atlanto lydekos siūlo ungurį. Gal galėtumėte pardavėjams pravesti kokius nors kursus? Yra tokia kasininkė, Asta su "akinukais", nieko nesakau, bet ji negali dirbti su pirkėjais prie kasos, nes nemoka skanuoti akcijinės sprandinės. Man per ją teko net tris kartus palikti prekęs ir vėl stoti iš naujo į kitą eilę ir į kitą kasą. Parduotuvėje užsibuvau apie 80 min. Kaune nėra tokių prekybos centrų IKI, kaip šį, niekur nėra tokių eilių, kaip šioje.
Apsipirkinėdama parduotuvėje buvau užsipulta agresyviu vaikinu kurie "šlaistėse" parduotuvėje. Paprašius kasininkių, kad iškviestu apsauga jos tiesiog atrežė, kad nešnekečiau su vaikinais. Ar imanoma nueiti i parduotuve apsipirkti, kai nesijaučiame net saugiai, kadangi pardavėjoms ir apsaugai neidomu višiskai kas vyksta parduotuvėja.
Sandra 2015-12-27 09:15:35
Siandien ryte pirkau sumustini su lasisa atidarius pakuote radau ilga balta gyvuno plauka. Aciu uz sugadintus pusrycius : (Klaipeda taikos pr. 109
Labai pritariu Rasai, nera pagarbos nei pirkeju, nei pardavejai..kalbu apie Zemaicio pl.parduotuve.KAip galima palikti terminala kartu su pirma kasa.?.kuriam suteikti privilegija, kai visur eile po 8 zmones? Man buvo aktualus terminalas.kaip turi dirbti tas kasininkas, kad visi butu patenkinti? gerb ar ne vadovai, susimastykite apie zmones, nes centruose jau nera kam dirbti.kas gali dirbti uz tokia pasalpa
GERBKITE PIRKEJA IR SAVO DARBUOTOJUS, nes nuo tuo priklauso jusu biznis.
Nesuprantu klaidinančios reklamos;ANTRADIENIS-SENJORU DIENA, visoms prekems 10%.Suprantu, kad cigaretem, alhokoliui, loterijos bilietams, gal ir nebutina ta nuolaida.Tačiau aš vakar pirkau riestainiu, ryziu, cukraus, hig.iklotu ir jokios nuolaidos negavau.Namo grizes paziurejau internete ir radau kamputyje parašyta, kad tam, tam, tam, t.sk.CENTO zenklu ir dar nepamenu kazkokiu zenklu pazymetom prekems NUOLAIDA NESUTEIKIAMA. Tai ka reiškia reklama visais kanalais (TV.RADIJAS ir pan.)?KAM APGAUDINEJATE SENJORUS.?Pazadu daugiau IKI nesilankyti ir kitiems pasakyti.
Esu pastovi kliente iki eglute, atstovejus eile nuejau prie perlo terminalo, man pasake kad nedirba, nors prie perlo terminalo privalo but zmogus, i mano prasima kazka iskvest neregavo, ne kasininkes, nei vyr.kasininke Oksana, kuri net neatsake kokia jos pavarde, nors privalejo, kazkur po 15 min laukimo, buvo iskvestos 2 kasininkes, administracijos man taip neks ir nepakvete, ignoravo ir tiek, taip apie koki mandagu ir greita aptarnavima pastovei kalbama reklamoi?sutvarkikit tokias situacias, laukiu atsakimo, ka padaret
sveiki kas per bardakas iki cento pardotuvei nemezi sirakomlies gatvei.... kai uzeini i parduotuve visada dirba viena kasa kai spaudi migtuka iskvest kasininka tai ateina ir dar sukauja nepatenkintos kad iskveti.... prie terminalo sendien stoviejau 15min laukiau kol kas ateis kad pasitikrinnt banko korteles.... KASININKU NEBUNA SAVO DARBO VIETOSE MIESOS KAD SVEREMOS NUPIRKT TAI NZN KIEK LAIKO REIKIA LAUKT KOL ATEIS APTARNAUT.....
Laila 2015-11-08 17:01:50
I was a visitor at IKI Vingio shop....I came to get some chicken breast...and asked to get it...i was very polite and asked for that, but the cashier was very rude, saying that i must talk to her in lithuanian as iam in Lithuania....Iam very sorry but i was born in Lithuania but iam russian gewish and i have been leaving in Israel for 12 years...I asked to talk to manager and manager came and said to my retired dad -you are a an idiot !!!!!!!!!!!!!!!what a lovely service!!!!!!!!!!!!!!!!WHY IN INDEPENDENT COUNTRY WHERE I WAS BORN (WHAT A PROUD)I HAVE A LITHUANIAN EUROPEANIAN PASSPORT I CAN FEEL A RESSIST STRUCTURE????I LOVE MY COUNTRY...I WAS COMING WITH MY FAMILY FROM FUNERALS and was feeling sad but how dear smbd decided to talk to me and my family that rude....
I´m so sorry for this... You know... might be that this girl just have poor english language... And am sure that she is tired of all customers questions... Because cashiers suppose to be responsible only for kasa and they don't like to do other stuff. They are working long hours and getting lowest payment. :) That's great that you <3 Lithuania! :) I'm sure that peoples will be more nice to you after knowing your personal story. Peoples in my country always looking unhappy... and it's doesn't mater what language are you talking... ;)
Noriu pasiskusti. Kada uzdarys duris vienas.Kam dvejos reikalingos.Kada ijungs sildyma sioj IkI. Man kaip pirkejai nera malonu sedeti ant suoliuko apsipirkus IKI parduotuvej Vytauto 67, Garliavoje, nes reikia palaukti aurobuso. Salta, skersvejis, pucia salta ora.Ka kalbeti kasininkem kurios sedi visa diena.Galu gale kam tos dvejos durys.Ministerijoj ir toj pro vienas duris ieina.Jos skersveji sukelia.Gerai administratorei kuri siltai sedi ir neuzjaucia kitu.Kodel jos atidarytosVytauto 67, Garliava.Iki 550
P.S ar nors karta salej esanciam darbuotojuj padovanojot sypsena ir pasaket gera zodi? Kogero ne, tai kaip zmogui jaustis kai jis dirba jums, o jus tik negatyva, nesvarbu valdzia ar kas, bet jei jus mums teiksit teigiama emocija manau daug kas pasitaisytu, nereik vieni kitiem teikt tik negatyva, o kaip sakoma: kaip sauksi taip atsilieps... ar padekojot, kad galit duonos ar sviesto nusipirkt? Gi jie irgi dirba su emocijom, jausmais... jie gi ne robotai... o jus tik blogi matot, gal maziau negatyvo skleiskim aplink ir taip mum nera ten dirbt dovanele, tai nors jus budami klijentai ivertinkit tuos kas nuosirdziai atlieka savo darba, o ne vien keikdami ir ieskodami kabliulu... o kaip malonu isgirst nuosirdu: aciu uz gera aptarnavima... manau ir jum butu maloniau matyt musu sypsenas nei tiesiog atliekancius savo darba.... ir seip manau maloniau butu kada kasininkas pasako: laba diena su sypsena veide, o ne del to, kad tai jo darbas, tad susimastykit truputi ir jus, nes jus esat didele dalis musu emociju, savijautos, nuotaikos...
Dirbu IKI apie metus bendrai ir zmones turekit supratimo, kad mes ne robotai, o kas nedirba tas neklysta, negi jus klaidu nedarot, buna sunkiu dienu ir mum... neviska speja salej sutvarkyt nes tikrai kai kur srautai yra nevaldomi, o mum reik ir namo grizt, dirbam po 12 valandu, zmones buna ir nuo 8h ryto stovi jau laukia, kaip viska suziuret? Taip atsiprasom del savo klaidu... pati dirbu kasoje buna darau klaidu su tais 50% nuolaida ir jus mus kaltinat, kad tycia, kad nusukinejam... bet realiai ta, kai pastebit per velai ar mes pastebim per velai mes mokam uz savo klaida ir tie grazinti pinigelei eina mum is kisenes, galvojat malonu moket, kad nepastebejai? Ar mum dirbt kiekviena prekia apziurint? Tai eiles bus dar ilgesnes, jus dar daugiau skusites... aisku musu neapdairumas, bet nebutina del to scenu kelt... geriau paziurekit kiek isgerusiu buna kasose ar salej, va tokius mest von ir apie tokius netylet, o ne apie ivykius kaip ne robotas padare klaida... visu manau vardu galiu atsiprasyt del neapgalvotu akciju kur kazkas neaisku, ar laiku ju nenuimtu, bet bukit supratingi ir supraskit, kad mes del jusu kartais aukojam pietus ar pertraukeles, kad jus aptarnaut... nei kart neizeidziau klijento, visada stengiuos taikiai, taciau is jusu neretai i tai gaunu kaip slapiu skuduru per veida, o ipac kada paprasau nueit i informacija issiaiskint praso palydet neziurint, kad eile ilgiausia ir dar isvadina baisiausia aferiste jei netycia imusu prekia daugiau atseit man nauda : (o tiesiog skaneris bestumiant buna dvi nuskanuoja o ne viena, grazint pinigus vel gi man is kisenes opreke lieka salej, nes be cekio jo negaunu, tad kartais pagalvokit ne tik apie save, bet ilyskit ir i musu kaili, mes neuzdirbam po 500€ kad butume ipac apmokyti ar kazka, mes tokie patys kaip dauguma, klystantys, pervargstantys zmones, o tokie kaip as dar ir besistengiantys del jusu, atsiprasantys po kelis kartus del savo klaidu ir begalo nemaloniai del to besijaiciantys.... todel asmeniskai ATSIPRASAU kad klystu ir visu vardu prasau daugiau supratimo ACIU
mirtis 2016-01-02 21:44:20
mergaite nemeluok kunigui as pats ten lankaus kiekviena diena kazkaip neteko atrasti jokiu plauku ar dar kazkokio s ipakuotose produktuose
Kunige prasau eik y bazinycia melstis. Ka radau buvo labai slykstu mano jautram skrandukui
Sandra 2015-12-27 09:15:35
2016.01.02 Apsilankes Priestocio g. Iki prekybos centre buvau labai nustebes izuliu kasines IevosR. elgesiu su zmonemis.Manyciau tokio zmogaus elgesio darbuotojui vieta dirbti sandelyje, o ne kasoje prie zmoniu.Kadangi pirkdamas apelsinus pastebejau, kad apelsinai buvo dvieju kainu, atkreipiau i tai demesi, kasininkei padavus man ceki prie kasos, paprasiau jos paaiskinti kiek kainavo mano apelsinu kilogramas. tikedamas gauti issamu paaiskinima sulaukiau tik izulu pareiskima, tau reikia, tu ir skaiciuokis, man tai neprivalu, as tik tik musu prekes koda ir as nieko nezinau.Matydamas, kad kasininke jauna, bandziau siulyti vietoj isiaiskinti ir nesikreiptis pas vadovus, bet gavau kategoriska atsisakyma...Tau reikia eik ir aiskinkis...Nieko kito neliko, susiradau vadove ir problema buvo ispresta. Kaina buvo paskaiciuota dvigubai didesne, skirtumas buvo grazintas. Butu gerai, kad paimtais is gatves darbuotojais butu pravedinejamas issamesnis instruktazas da del elgesio kulturos su zmonemis...Geru 2016 metu...
nesuprantu kur valdzia yra kaip elgemasi su darbuotojais atejau i parduotuve Siluteje H.Sojaus 4g o ten prie zmoniu vadove rekia ant darbuotojos ir da galu gale ja papurte nu sitaip gerbia savo darbuotojus greit ta parduotuve liks be darbuotoju nuo tokios parduotuves vadoves
Nelabai rūpi UAB Palink prekybos tinklo vadovui nei pirkėjai..., nei darbuotojai. Gyvenu Kaune ir tenka apsipirkti Šilainių IKI, nes jų netoli mano namų yra 3. Paskaičiau komentarus ir nusiskundimus kitų pirkėjų. Supratau, kad niekas nesikeičia. Į Žemaičių pl. IKI vakare geriau neiti, nes prie sveriamų prekių skyriaus gali ilgai laukti kol tave aptarnaus. Viena pardavėja bėgioja nuo vieno skyriaus iki kito. Žinoma ant jų išliejamas pirkėjų pyktis. Man ir norisi apšaukti....tik žinau "vadovui" nerūpi, kad personalo trūksta ir kenčia pardavėjai...na taip ir tylim pirkėjai ir pardavėjai. O kas dedasi prie kasų...., kai prieini "galų gale"....dirba daugiausia bent trys..., nežinai kaip ir prieiti (kur eilės galas nesupranti). Jautiesi kalta, kad čia apsipirkinėji... Girdi monologą tarp dviejų kasininkių "aš negaliu išeiti papietauti" ir t.t....dabar suprantu... kodėl jos kartais dirba kaip robotai...O KAM RŪPI?
Norejau pasidziaugti jusu kepta mesa skyriuje. Ypac madoje. Perku kiaulienos kulniukus - jie apskrude, tirpsta net burnoje, neprideta nereikalingu prieskoniu. Nesulyginsi su konkurentais ir M raides - ten mesa nedakepta ir su slykciais cesnakiniais prieskoniais. Nedakepa, kad nekristu gaminio svoris? Oda kaip guma, pilkos spalvos (greiciau virta nei kepta). Kiaulienai cesnakas netinka! Ne kart teko ismest. O jūs tik nekeiskit recepto, aciu. Begu vel pirkt :)
Dažnai lankausi IKI prekybos parduotuvėje Pagirių m. ir jau ne vieną sykį buvau nemaloniai nustebinta.Eina kalba apie tai kai kasoje prekių vienetai neatitiko, buvo įmušta prekė, kurios net neturėjau savo krepšelyje pvz.man buvo įmušta 3 kg.nepigaus sūrio.Gerai, kad laiku apsižiūrėjau ir nesumokėjau už tai ko net neturėjau.Paskutinį kartą pirkau kaimynėj Bosco šampano butelį 2015-12-19 d.kai buvo paskelbta vynui ir putuojantiems gėrimams 25 proc.Be abėjo į čėkį net nežiūrėjau.Buvau įsitikinusi, kad pirkau prekė su nuolaida.Dėja grižus namo pastėbėjau, kad nuolaida man pritaikyta nebuvo.Kita diena prašiau pardavėjos man paaiškinti, bet gavau atsakyma, kad matyt paėmiau na ta butelį.matyt ne visam šampanui buvo taikyta nuolaida.Klausiu, ar čia specialiai taip bandoma apgauti pirkėja ir jau ne pirma karta.
Nebe pirmą kartą iki prekybos centruose pasitaiko tokia problema. Kyla klausimas ar tokia yra iki prekybos centro marketinginė programa? Parduotuvėje yra stovas su colgate dantų šepetėliais, kur sudėtos prekės su nuolaida. Tačiau, kasoje įmušama kaina be nuolaidos. Kasininkė nuėjusi ir atneša kainą, tačiau iš dantų priežiūros skyriaus, sakau ėmiau iš stovo esančio štai ten. Nueiname abi, ir gaunu paaiškinimą, kad galioja iki 12.20. Tai kodėl laiku nėra nuimamos akcijinės kainos? Ar čia tam specialiai norima apgauti pirkėją, kad imtų manydamas, kad prekę įsigys su nuolaida, o ištikrųjų sumoka pilną kainą? Tikiu, kad ne visi ir visada pažiūrim ar tikrai tiek sumokėjom kiek tikėjomės. Beje, maximoje tokių nesusipratimų neteko pastebėti, nes jau pirmadienį visi stendai ir tam tikros lentynos tuštėja ir yra ruošiamos kitos savaitės prekėms su nuolaida.
Siandien plungės iki likome labai nepatenkinti blogu aptarvanimu ir darbuotoju nervu isiliejimu ant klijentu. Paklause pardavejos apie akcija likome apsaukti ir pazeminti, nueja prie kasos taip pat buvome apsaukti todel, kad nesupratome akcijos paaiskinimu.
Labai nemaloniai buvau aptarnautas jūsų parduotuvėje Klaipėdoje autobusų stotyje 2015-12-13 19-20val., pardavėjos Ievos. Tokia akiplėša mergina nepuošia jūsų įmonės.
Laba diena, šiandien PC "IKI" GARDINO G-TVĖ 2, ŠIAULIUOSE, nutiko taip, ko tikrai nesitikėjau iš šiuolaikinių prekybos centrų-svarstyklės skirtingai rodė svorį.Pirkdama saldainių nutariau pasisvert, kadangi šalia nebuvo kontrolinių svarstyklių, nuėjau prie savitarnos kasos ir ten pasisvėriau.Viskas tuo būtų ir pasibaigę, bet Kalėdinės akcijos savo daro 1+1 perki vieną kitas už dyką, prie kasos pasižiūrėjau, ar tikrai du pirkau už vieno kainą, ir nustebau pamačius saldainių svorį vietoj mano matuoto (0, 245kg.), čekyje kitą svorį (0, 355kg.).Taigi pasakius kasininkei, ji nieko nenustebo, tik vėptėlėjo, kad"ir vėl svarstyklės, neteisingai sveria...", nebespėjau kitų saldainių persvert pagal čėkio"parodimus", ji persvėrė juos kitoje kasoje.Netoli kilogramo svėrusiu trijų rūšių saldainių kainų skirtumas pagal svorį sudarė 2, 27euro.Draugė prieš mane stovėjusi irgi nusprendė persisverti-jos skirtumas 0, 77euro (jos mažesnis svoris buvo).Skirtumą grąžino.Taigi, jeigu nuo mudviejų, tiek galėjo nusukti, tai kokia suma per dieną iš klientų susidaro?O jei nesisvertum (atsitiktinai), ant kitų svarstyklių, tikrai neįrodytum namuose pasisvėręs...
P.S. pirma kasa nuo tabako (cigarėčių) skyriaus
iki tai apgaviku a******u parduotuve padare akcija cukruj 30 procentu pries tai visa marjampoles cukru iseme is lentynu. matyt galvoja ateja ka kita nupirks cia kaune
Laba diena siandien buvau apsilankes iki nerys parduotuvei, pirkau torta, tai mane aptarnavo labai ne mandagei pardaveja yra vulgari nemoka bendrauti su klientais ir jau ne pirma karta rytais pataikau ant sitos pardavejos atrodo Renata vardas jei ne klistu.Aciu ir paiiskinkit kaip reikia bendrauti
Laba diena labai esame nepatenkinti Nemėžyje esančia IKI parduotuve ypač aptarnavimu. Kaip žinote Nemėžyje yra mokykla ir per pertraukas mokiniai išbėga apsipirkti, ir parduotuvėje eilės, visada dirba tik viena arba dvi kąsos. Mokiniai priversti laukti eilėse yra įrengti skambučiai kur skambinti jeigu eilėje daugiau kaip trys žmonės. Gali skambinti kiek nori niekada nepasijudins ateiti į kasą nei viena kasininkė. Neužtenka to tai dar direktorė visa tai toleruoja. Pati praeidama mokiniams pasako ko čia skambini palauksi.Ir tai yra direktorės žodžiai.Nors šioje parduotuvėje visada negerbiamas pirkėjas ir kam tie skambučiai yra statomi jeigu paspaudus jį net nuo direktorės pirkėjas įžeidžiamas
Nepatinka, kad bandelėmis prekiauja atvirai sudėtom. Tai nehigieniška. Svarbu, kad kvepėtų, nesvarbu, kad žmonės vaikšto pro šalį ir ant jų kosti. Niekada nepirksiu.
Laba vakakara. Siandien vakarie apsilankiau uzupio g. 7 vilniuje parduotuveja iki. Likau labai ne mandagiai aptarnaujoma. Mano pyrkinis buvo nedidelis tik 5.96 eu. Pries prijeidama prie kasos apziurejau tabako gamynius, suradus man tinkamo tabako paklausiau kasininko ar dirba sita kasa. Kasininkas atsake kad tikriausiai ne. Tada prijejau prie jo ir paklausiau ar is dirba...atsake :gal: pradejo skanot mano priekes. 1. Su manim nepasisveikino. 2.neradus kur padet pinigus sumokejau grinais. Graza man buvo numesta, kaip.... likau nustebus kasininko (mandogumo)man po nosim. Paprasiau isigit lekstute pinigam paduot atsakima gavau :manes tai nedomyna: paprasiau kad apie tai paprasytu valdziuos atsakima gavau " tau reikia tu ir prasyk" kasininkas Lytkinas.
Smagu sugrizti i Garliavos IkI pas kasinnkes Ligita ir Gitana.Saunios, malonios, turincios jumoro jausma.Visada pakelia nuotaikavpo sunkios darbo dienos. Aciu uz jums:)
Salomeja 2015-11-16 18:27:18
2015.11.16 Iki parduotuveje nupirkau persimona, , paragavės gabaliuka siaubas, sutraukia visa burna.daugiau nepirksiu nors ir už 0, 01 ct
dėja tik neprinokę persimonai sutraukia burną tai jeigu jūs nemokate atsirinkti prinokusius nuo neprinokusių, tai jūsų problema
Sveiki, iki, kreves pr. kaune amzinps eiles. Kada nueisi, ryte, po darbo ar vakare dirba vos kelios kasos, nors parduotiveje kasu7! Pardavejos neskuba, tad eilej tenka prastovet po 10-15 min.
Sveiki, rašau dėl IKI EXPRESS - ŽALIASIS TILTAS Vilniuje. Esmė, kad šioje parduotuvėje susidaro didelės eilės, ypač pietų metu ar vakare po darbo, nes aplinkui yra nemažai ofisų, tačiau labai retai būna atidarytos bent jau 4 kasos iš 5, o dažniausiai veikia tik 2. Užvakar vakare apie 7.45 eilėje teko išsovėti 15 min, vakar pietų metu panašiai, nes abiem atvejais buvo tik 2 kasos atidarytos ir salėje nesimatė daugiau darbuotojų apart vadovės (?). Nesuprantu, kaip galima planuoti šitaip personalo grafiką?! Ne tik kad klientai turi gaišti eilėse, bet ir parduotuvė paranda pardavimus dėl neužpildytų lentynų, ir žmonių, kurie tiesiog apsisuka pamatę eilę. Esu nuolatinis parduotuvės lankytojas ir matau, kad ši problema tęsiasi jau daugiau nei metus, parduotuvėje pastoviai trūksta darbuotojų. Tikiuosi, kad bus atsižvelgta į šitas pastabas. (netyčia ištryniau anksčiau rašyta komentarą, tai įdedu jį vėl iš naujo, jei buvo atsakymas, norėčiau būti informuotas, ačiū)
Andrius 2015-11-13 19:39:23
Sveiki, Kazlų Rūda iki parduotuvė Daukanto gatvėje. Kelinta diena atvykus apsipirkti jaučiu rūkalų tvaiką. Tas jaučiasi net įžengus per pagrindines duris. O prisiartinus prie durų į sandėlį atrodo kad už jų rūkymo patalpa. Šiandien nusprendžiau žvilgtelėti kas vyksta už durų, kelios darbuotojos net nesivargina išeiti į lauką parūkyti, daro tai tiesiog sandėlyje arčiau prie durų į lauką durys aišku pradarytos bet juk tai ir yra problema, skersvėjis išnešioja smarvę po visą parduotuvę. Paklausiau pardavėjos ar yra pas jus skundų knyga. Pasakė kad ne, bet galiu skųstis administratorei, kuri ką tik išėjo arba apsauginiui. Priėjus apsauginiui pasirodo tai mergina ji pareiškė kad negalinti išvėdinti ir pripurkšti dezodorantu kad kvepėtų. Supratau jos poziciją nes nuo pačios dvokė kaip iš kamino. Jei nesutvarkysite padėties prarasite klientą. Manau kiekvienai save gerbiančiai parduotuvei svarbu teigiamas įvaizdis. Ir priimsite atitinkamus sprendimus. Geros dienos ir gerų mandagių energingų darbuotojų. Beje norėčiau būti informuotas apie priimtus veikus nes personalas tuo klausimu buvo labai nemandagus.
Sveiki, ponas Andriau. Jūsų skundą peržiūrėjome, labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus lankantis mūsų parduotuvėje. Buvo priimti sprendimai, personalo darbuotojai gavo griežtus įspėjimus. Ačiū. Malonaus apsilankymo parduotuvėje. IKI administracija.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB ,,Manrasta“ įkurta 2001 metais. Bendrovės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba konditerijos gaminiais. MANRASTA glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais Lenkijos konditerijos gaminių gamintojais, pristatydama rinkai platų...
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
UAB „ISTVESTAS“ daug dėmesio skiria vyno ir kitų tauriųjų gėrimų vartojimo menui kurti, kuris kasdien tampa vis aktualesnis ir patrauklesnis.Tai, kas anksčiau atrodė neįtikėtina, šiandien atrodo visiškai įprasta. Dėl sparčiai...
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

„STORA ENSO“ remia John Nurminen‘o fondo „Švari baltijos jūra“ projektus
„STORA ENSO“ remia John Nurminen‘o fondo „Švari baltijos jūra“ projektus 02-05 16:09
„Stora Enso" pasirašė trejų metų paramos sutartį su John Nurminen‘o fondu „Švari Baltijos jūra" šio fondo vykdomiems projektams. „Bendradarbiaudami su...
Laboratorijoje užaugintą kepsnį pietums patiekti žada po trejų metų
Laboratorijoje užaugintą kepsnį pietums patiekti žada po trejų metų 02-10 20:04
Kelios JAV bendrovės varžosi, kuri pirmoji vartotojams ant stalų patieks mėgintuvėliuose užaugintą mėsą. Tvirtinama, kad naudojant gyvūnų ląsteles laboratorijose įmanoma užauginti tokią pačią...
Laboratorijoje užaugintą kepsnį pietums patiekti žada po trejų metų
Laboratorijoje užaugintą kepsnį pietums patiekti žada po trejų metų 02-10 19:23

Ar esate naudojęsi greitaisiais kreditais?

UAB Baltic master

NASDAQ OMX 61,49 +2,13%