Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Sveiki, esu pasipyktinusi Iki parduotuve kuri Randasi Zveju gatveje, Palangoje, kam reikalingas terminalas jai joje nera kasininkes, nors mano manymu ta kasa turetu dirbti visalaika, pralaukiau valanda laiko ir niekas neatejo, o is kitos kasos atsisedusi kasininke, nepamenu vardo su akiniais tokia boba, ''stovekit bet lauksit labai ilgai''YP sitaip man pareiske, daugiau niekada gyvenime neeisiu i Iki parduotuve, netokios pardavejos ten turetu dirbti!
Laba diena, šiandien apsipirkinėjau "Iki" parduotuvėje, esančioje Kauno laisvės alėjoje, priešais Muzikinį Teatrą. Pirkau šokoladą "Shogetten", kuriam buvo parašyta nuolaida (be jokių kortelių). Jis kainavo 0, 95, tačiau sumokėjau 1:05. Taip pat pirkau prekę, kuri kainavo 0, 63, tačiau sumokėjau už ją 0, 72.
Jau ne pirmas kartas, kuomet "Iki" parduotuvėse, Kaune, rašomos melagingos ir neteisingos kainos, o kasoje tenka susimokėti daugiau.
Prašau Jūsų atkreipti dėmesį į šias problemas.
Jau kalinta karta perku brangiausius pakuoteje avizinius dribsnius su " sliekais". Isvyrem ir pamatem daug slieku mazyciu. Taip pat pries pora metu pirkti ryziai iki parduotuveje irgi budavo su sliekais. Atidziai ziurekite ka perkate, nors parduotuveje siu dribsniu neapziuresi nes yra pakuoteje.
Prisegtas dokumentas:
Buvau IKI Gedimino pr. per pietų pertrauką ir buvau maloniai nustebintas. Iš pradžių dirbo tik vienas kasininkas, bet po "skambučio" per 30 sek. JAU dirbo visos 4 kasos. Kasininkai kalba angliškai, tikrai draugiški ir malonus.Ačiū, kad Vilniaus centre IKI dirba europietiškai.
Suprastejo malta mesa su versiena. Paskutiniu metu pirkdama farsa su versiena, valgydama aptinku daug nesukramtomos mesos gabaliuku, kazkokie balti kaip guminiai. Perku IKI parduotuveje Kaune Luksio g. 60. Ar malate nevalgoma mesa kad butu didesnis svoris !? Siaip farsas su versiena brangiausias..
Sveiki! Pries keleta dienu buvau traku iki ant kalno. Ir galiu pasakyti kad mane tiesiog nustebino"puikus" aptarnavimas kasoje. Jai gerai atsimenu pardaveja RAMUNE. Negana to kad nezino kaip vadinasi pardavinejami pomodorai tai dar buvau aprekta kad neisiminiau pavadinimo. Korteles nepaprase. Zodziu esu nepatenkinta ir tikrai jai dar teks lankytis toje parduotuveje.... Geriau eisiu pas kita pardaveje ir nesvarbu kokia bus eile. O jai teks susidurti su ja dar karteli tikrai eisiu pas valdzia.
Tai buvo nemaloniausias apsipirkimas.. ; (
Jei norite galutinai susigadinti nuotaiką, apsilankikyte IKI "Taurakalnis" Liepojos g. 238 Klaipėdoje. Kasininkės neišmano sveriamų produktų kainų, įveda kodus brangiasių, už klaidas neatsiprašo, vyr. kasininkė keikiasi, taisyti jai irgi nelabai sekasi... Iš pirkėjo yra vagiama, nebent man labai pasisekė, kvito Nr. 0000002767 RRN 458745022375 09, 07, 2015 15;41. Obolių kaina das pastebėjau, pataisė, bet pomidorus (akcijos kaina - 0, 77 eu už kg., įvertino kaip vinoginius - 1, 29 eu. O gal taip kasininkės yra paruoštos darbui? Apsirikti gali visi, tačiau kodėl apsirinkama tik į vieną pusę?
Šiandien apsipirkinėjau Pakruojo IKI parduotuvėje, labai noriu padėkoti vieni pardavėjai, laba maloni ir man daug padejo, aciu jai :)
Labas visiems ;) apsipirkineju daugely parduotuviu, ir su visokiais darbuotojais yra teke susidurti bet, I viena is IKI express esancioje kaune laisves al 90 visada malonu uzsukti nes ten dyrba labai maloni ir silta kasininke Toma;) visuomet maloniai nusisypso pasisveikina siltai, pasiteirauja ar gali dar kuo pagelbeti. Daugiau reiketu tokiu darbuotoju;)
Labas vakaras. Šiandien liepos 7 dieną atėjau į Saulėtekio "IKI" Kaune, kur prie įėjimo nebuvo NĖ vieno prekių krepšelio ir dar negana to, likau labai nemaloniai nustebinta skyriaus pardavėjos Auksės nemandagumu. Pirmiausia, pardavėja skaitė žurnalą nekreipdama dėmesio į pirkėjus, o galiausiai, kai jau teikėsi prieiti (greičiausiai pabaigė pastraipą), nepasakė nei laba diena, nei viso gero ir nepasidomėjo ar dar ko nors norėčiau. Tai gal padarykit visą tą skyrių savitarną, kad pardavėjom nereikėtų vargintis ir galėtų baigt skaityt žurnalą ir eiti aptarnauti klientą, nes ar taip, ar taip, jausmas, kad pats apsitarnauji, nors pasiimti negali.
Visas tas nemalonias emocijas atpirko kasininkė Remigija, kuri suteikė visą dėmesį į pirkėją, neatsižvelgiant į tai, kad darbo pabaiga, ji maloni, besišypsanti pasitinka kiekvieną pirkėją.
Vakar iki prekybos centre esanciame prie karmelavos kapiniu buvau labai negraziai aptarnautas tiksliau pusiau aptarnautas kasininkes, pirkau prekiu daugiau nei uz 10euru, ir pasakiau kad dar noresiu issigryninti is kasos 30, manes paklause koks bankas atsakiau kad nordea, tada ji man sako negalima, as sakau kaip negalima jei as zinau kad tai galima nes daug kartu esu tai dares, pasakiau gal jus nemokate to padaryt, o ji tada paziurejo i mane piktu veidu ir pradejo pakeltu tonu sakyt pasakiau kad negalima! prieina cia visokiu su savo reikalavimais!ir t.t. nu nezinau pasijauciau kaip atejas kokios ismaldos prasyti tos ksininkes, nu po tokio aptarnavimo i si prekybos centra nesinores ait
Sveiki.Labai dziaugiuosi Garliavos "IKI".Sviezias ir skanus maistas, puikus aptarnavimas.Visada malonu sugriztii pas kasininke Ligita.Puiki, nuolat besisypsanti, iskalbinga, visada suteikianti pagalba, labai greitai dirbanti mergaite.Aciu labai.
as esu is Kauno, apskritai iki centrai mano apspirkimo vieta, niekada neturejau jokiu nusiskundimu, bet vakar patyriau tai ko gyvenime nera buve, vakare 20 val dirbo 2 kasos ir bitutes kasos, parduotuvej eileje teko praleist val, o priejus prie kasos mergina segejo mokines etikete....ji dirbt nemoka, dar ji driso pasakyt ko as nepatenkinta
Sveiki, Kaune centrineja kepykloja vadove labai yra savanaude skleidze gandus o vadinasi taip, [kaip man gerai kaip kaimyno tvartas dega] ji negali pasakyt nieko gero apie buvusius darbuotojus tik pazeminti ir sumaisyti su Š, negana to dar padaro susirinkima darbuotoju ir visiem garsei pasako.Ji pazeide kaip mano zmogaus etikos taisykles o vedeja ir labai''gera''dar dadeda visokiu nesamoniu i akis kaip lape o uz akiu loja kaip......ir visai kepyklai. Taip as ten jau nebedirbu isejau nesvarbu kur nesvarbu kada, ir isejo mano zmona is ten taip reikejo nes negalim dirpti atsikrose imonese del laisvu dienu kad nesutaptu laisvos dienos mum del vaiko jai vienas is musu dirba tai kitam laisva ir vadinasi taip kad as isviliojau zmones rasau daugiskaita nes vadove taip pasake aisku as pasiuliau vienai moteriskiai ateit pas mane dirpti nes ji is ten isejo, vadove suvedeja nezino kad man patys ju darbuotai skambino klaust ar pas tave nereike darbuotoju, neturiu ka daugiau pasakyt gero apie ta skykle kad jom lieziuvei plaukais apzeltu.
Galgiu km parduotuveje pastovej paskutine diena galiojimui ir nepritaikitaS NUKAINAVIMAS nei 25% `50%.KAI PATIKRINIMAS BUNA TAI NUKAINUOTA NET 50% DIREKTORE REIK PAKEIST SIOJE PARDUOTUVEJE.PASTOVEI TAI KASININKE NESENEI IDARBINTA LORETA :AGRESIVI NEZINO KUR PREKES SUDELIOTOS KAI ATEINA PIRKEJAS BE BARKODO.AR BUS ATSIZVELGTA PAGALIAU I ŠIA PARDUOTUVĘ ATITINKAMU PRIEMONIU REIK IMTIS NET NEMALONU EIT I ŠIA PARDUOTUVE....
Prisegtas dokumentas:
Ukmergėje Vilniaus gatvėje esančioje Iki parduotuvėje pardavinėjama nekokybiška žuvis.
2015 06 15 nusipirkome karšį, tačiau nei kvapas nei skonis neatitinka taip reklamuojamos šviežios žuvies nei skonio nei kvapo, kadangi tai buvo ne žuvis o tiesiog košė, kuri skleidė itin nemalonų kvapą. Jei jau reklamuojatės, kad pateikiate tik tai kas šviežia, tai taip ir darykite, o ne pardavinėkite pašvinkusią žuvį....
Sveiki visi, perskaičiau keleta skundų, atsiliepimų pagalvoji kažkoks beprotnamis šitoje sistemoje, bet kadangi aš pats dirbu nėra čia baisu kaip jūs čia verkiat..............., o jūs pasakykit ar kitur dirbti nereikia, atligį moka už ačiū, kažkaip netikiu tuo ką jūs čia rašote gerbkit save ir kitus juk Lietuva nuo to nesugriu.Pagarbiai Albertas
sekmadieneis klaipedoi i iki neapsimoka eiti kainu ner o uzdavus klausima gaunamas atsakymas o kam reik kasoi suzinosi visai jau nuvazevo ta iki jau maksima zmei didesnes kulturos
Šiandien 15.05.2015 pirkau sūrio skonio kukurūzų užkandį CHEETOS, bar kodas5900259068484. su užrašu laimėk XBOCX 360, mano nuostabai ši akcija pasibaigus 30.04.2015. taip pat iki nuolaidų kortelės, jos nuolaidų nesuteikia tik kaupia info apie klientų poreikius. IKI pasi..ko jau senokai.
Dov 2015-05-10 23:10:43
IKI parduotuvėse akivaizdžiai tyčiojamasi iš darbuotojų!Naujų darbuotojų apmokymas darbui su kasos aparatu trunka valandą.Toliau darbuotojas paliekamas dirbti savarankiškai.Kas dieną nuėmus kasą skaičiuojamas minusas, kurį reikia iš karto padengti.Kur logika sodinti į kasą po valandos trukusių apmokymų, nešant nuostolius minimumą uždirbančiam žmogui?!O įdomiausia dalis tai, kad pliusas likęs darbo gale niekaip nedengia prieš tai ar po to padaryto minuso...jis kažkaip dingsta, kad ir kiek jo pasidarytum.
Na apie viršvalandžius kasdienius nei nekalbu.Darbo laikas nuo 7val. iki 19val., o dirbame iki 23, 24-os valandos.
Žodžiu Audituot reikia nepriklausomai.Gana tyčiotis iš jaunimo!
Visiskai sutinku, esu dirbus IKI EXSPRESS, ten tas pats. Dirbau po 13h uz minimuma, nuo 10h iki 23h.
o kai su kolega nusprendem iseiti, mus apkaltino vagisteje, jog mes kartu pavogem loterijos biletu, is kiekvieno isskaiciavo po 120+ eur, kai paprasem vaizdo iraso irodancio musu kalte tai net neparode pasake jog ten puse dienos ziureti reikia. Is darbo atleido. Bet jus net neisivaizduojat kaip ten prekias deda i lentinas. Zmones neeikit i IKI dirbt.
laba dena noriu pranesti kad cia ant denu buvau pardotuve gedemino pr 28 (883) paprasiau kad man per terminala padaritu pavedima kasininke pasake kad nemoka, kasininkes vardas Loreta Belias pap rasiau kad ateitu is valdios ir mane aptarnautu bet jokios pagalbos nesulaukiau ir dar vos ne pasiunte mane su pikciu noriu kad butu nubausti site zmones ir kad butu su manim susisekta mano nr tel. 867272256 aciu
2015.05.13 17:21:21 atsiskaiciau uz pirkinius kortele. UAB PALINK, chemiku g.1 Jonava.Prdaveja prie kasos salia terminalo turejo nuskaiciuoti 20, 39eu.taciau ji dar prisidejo 5eu.grynu pinigu man nezinant as ju neprasiau o ji ju ir negalvojo duoti.kai tai pastebejau, grizau i parduotuve pardaveja be gincu grazino 5 eu.bukyt budrus IKI parduotuveje toks pasipinigavimo budas gal but jau norma.
Sveiki.Beveik prie valanda apsipirkau IKI Cento Visagine. Noriedama sutaupiti nupirkau nukainuota prekia MIAU VARSKYTE ir atejus namo pamaciau kad galioja ji iki 10.05.2015 o sendien jau 11.05.2015. Galiu tik pasakyti ziuriekyt ka perkat ir tiek. IKI sistiemoj labai suprastiejo ne tik valdzia bet ir kokibe prekiu.
Prisegtas dokumentas:
Žodžiu Audituot reikia nepriklausomai.Gana tyčiotis iš jaunimo!
esu IKI tinklo pirkėja. Dažniausiai lankoma Klaipėdos mieste Turgaus g. esanti parduotuvė. Labai ilgai laukiau, kada galu gale toje parduotuvėje bus paisoma elementariausios tvarkos. Pirkinių krepšeliai baisūs. Ne tik prekes į juos baisu dėti, prie jų net prisiliesti nemalonu, salės grindys turbūt kartą savaitėje plaunamos. Dar nepažeidžiau draudimo fotografuoti parduotuvės patalpose, bet labai knieti tuos vaizdus parodyti higienistams. Teisingumo dėlėi turiu pripažinti, kad tik toje IKI tinklo parduotuvėje klesti nešvara. Parduotuvės Mažvydo alėjoje, Vėtrungės pasaže kažkaip išsprendžia tas problemas. Todėl linkiu IKiukui mylėti ne tik maistą, bet ir švarą. Nes nors ir mylimas maistas nešvaroje gali tapti priešu - liga.
Atejes i iki parduotuvę Jonavoje (Basanavičiaus gtv) paprašiau Labas papildymo 3€, pardavėja man padave pildyk papildymą. Grižęs ir paprašęs pakeisti Kristina A. Man pasakė kad aš meluoju ir negražins man papildymo. Apsauga sakė jus patys aiškinkitės. Esu pasipiktinęs visu šitu aptarnavimu ir Kristinos A šmeižtu. Ačiū už prarastus 3€.
Labas vakaras, katik grizau is "iki"parduotuves. Kedainiai, geguciu gatve. Apsipirkau o grizus namo ir pradarius pakuotes padvelke kvapas, ogi pasvinke, zinau kad kartais buna visko, bet pinigu i bala nesinoretu metyti, kaip maista iskart i siuksliu deze..bukit malonus ir bukit atidesni ;-) sekmes..
sveiki iki, kaip ir visuose prekybos centruose yra visko, neklysta tie kas nedyrba, bet tik vienas pastebejimas, kad ten dyrbanciu zmoniu kasininku pavardes spausdinate ant cekio, manau tai nera butinybe, o ir daugeliui tai tikrai nepriimtina.
Esu nemažai dirbantis žmogus tai nelabai turiu laiko gamintis maistą, todėl dažnai perku Jūsų įmonėje jau pagamintus maisto produktus.Apsipirkinėju IKI prekybos centre prie namų ir nebuvo jokių nesklandumų, tačiau šiandien teko apsipirkti IKI prekybos centre prie Kauno pilies ir gryžus namo manes laukė nemaloni staigmena, kadangi keptą vištienos ketvirtį teko pabaiginet gaminti, o finale puse išmesti nes prie kaulo ji vistiek liko žalia. Labai tikiuosi kad tokių problemų ateityje nepasitaikys, nes aš (kaip manau ir daugelis žmonių) nelabai turiu laiko ir noro sirgti salmonelioze.
V. Krėvės pr. KAUNE Saulėtekio IKI prekybos centre VISUOMET TRAGIŠKAI DIDELĖS EILĖS. Aš dirbu viešbučio administratore ir darbas trunka PAROMIS. Po darbo visad einu į artimiausia parduotuvę, minėtąją IKI, kaskart eilės kosminės, o kasos dirba ne visos. Visad 2-3 kasos nedirba, o žmonių eilė begalinė driekiasi. Pabandykit įsivaizduot kaip jaučiasi žmogus kai stovi eilėje ir vos ne alpsti... Prastovėti eilėje 20min aš neturiu nei laiko nei sveikatos. Paskutinį kartą šiandieną kėliau koją į Jūsų nesveikos tvarkos prekybos centrą! Palikau pipną krepšį ant grindų ir tiesiog išėjau ir pas Jus kategoriškai nebežadu apsipirkinėti. Geriau važiuosiu iš darbo kitu reisu ir apsipirkinėsiu Maximoje. Nors labai daug metų apsipirkinėjau IKI, tačiau Jūs akivaizdžiai negerbiate savo klientų.
Kovo-11-osios iki (Girstupis) buvau nemaloniai nustebinta, kadangi apie 21:30 val teko apsipirkti ir gana ilgai užtrukti eilėje prie kasos kadangi tokiam prekybos centre dirbo dvi kasos padariau išvadas kad apsipirkinėsiu kitam prekybos centre
Sveiki, aš dažnai apsiperku parduotuvėje IKI, Žemynos g.2, Vilnius.Norečiau pagirti ir padėkoti parduotuvės dirbančiai kasininkei Ninai.
Visuomet su šypsena ir maloniai aptarnauja., neužmiršta palinkėti geros dienos.Noriu palinkėti Ninai gerų švenčių ir sekmės darbe.
Pirkėjas Žemynos gatvės gyventojas
2015-04-11 00:08:04 IP 78.56.75.34
Pirkėjas 2015-03-30 16:05:33
Laba diena. Apsipirkinėju Jūsų parduotuvėje, Žemynos g. 2, Vilnius. Šioje parduotuvėje dirba labai nemandagi, grubi, dažnai klystanti atiduodant grąžą ir niekados neatsiprašanti pardavėja Nina. Prašau atkreipti dėmesį į šią kasininkę, nes gali tekti pasirinkti kitą apsipirkimo vietą. Tikiuosi atitinkamos reakcijos. Iš anksto dėkoju.
Nesutinku!
Visada pirkau pas kasininkę Niną, todėl kad ji supranta pagyvenusių žmonių problemas, sugeba paaiškinti ir mandagiai aptarnauti, skiria visą dėmesį tam žmogui kurį aptarnauja. Norėčiau kad tokiu kasininkių būtu daugiau.
Labas vakaras.Norėjau tik pastebėti ir pasakyti, kad nusivyliau UAB Palink parduotuvės, esančios Kovo 11 g, buvęs Girstupis darbu.Pačios merginos dirba ir stengiasi, priekaištų neturiu, bet taros supirkimo organizavimas yra nulinio lygio:du kartus nešiau priduoti alaus butelius ir abu kartus nesugebėjau.Pirmą kartą atėjau apie 20 val.Sutinku, gal per vėlai.Antrą kartą atėjau jau pusę aštuonių-vėlgi man pasakė, kad terminalas nedirba ir butelių supirkti negali.Iš pamainos viršininkės sužinojau, kad neturi mergaičių dirbti vakare. Problemos sprendimui pasiūlė pirmiausiai ateiti pasiklausti, prieš atnešant tarą... Atsiprašau, bet kitose parduotuvėse to dar neteko girdėti.Tai tiek, dar pasisekė, kad Maxima netoliese, ten problemų nekilo.Gal neprekiaukit alumi stiklinėje taroje ir nebus problemų.Su pagarba Rolandas
Sveiki, šiandien UAB PALINK V.Krėvės g.13, Kaune pirkau dvi pakuotes lateksinių pirštinių. Užrašas rodė, kad dėžutėje yra 10vnt., bet, parsinešus namo, abiejose pakuotėse radau tik po 9vnt.....

Na ir ką? Ar parduotuvėje prie kasos reikia praplėšt pakuotę ir pasitikrint???
Diana 2015-01-19 12:46:37
Nusipirkau iki parduotuveje prie exit'o 2 "buk" lakus kurie turi keisti spalva prie temperaturos. Bet pasirodo jie nekeicia, bet ant buteliuko pavaizduota i kuria spalva turetu keistis.
Tai tu rasyk buk atstovams, o tiksliau gamintojams skundus, o ne parduotuvei.... juk pardavejos laku nepilsto...
As.. 2015-02-13 23:37:21
Ar tikrai visus darbuotojus reikia pakeisti, ir ar visi sukciauja?nepamirskit jog pamainos keiciasi ir nekiekviena diena tiepatys dirba.manau nesmeiskit kitu saziningu zmoniu kurie dirba, nes jeigu kas iseitu is darbo tektu eilese stoveti daug ilgiau ir dar rasyti skundus nes ir taip niekas nenori eitI dirbi I prekybos centrus uz tokia alga...aciuu...
O tai jums atrodo, kad į kasą įmuštus pinigus kasininkė gali taip lengvai pasiimti, "kaip gerais rusu laikais" (deja klystate), juk viskas yra kompiuterizuota, kiekvienas centas atsirades kasoje priklauso parduotuvei. Tokie kainu neatitikimai būna tik klaidos atveju. Tai vadinama žmoniškuoju faktoriumi, arba dar kitaip, kas nedirba tas neklysta. Norėčiau pamatyti visus skundininkus dirbančius kasoje ir viską teisingai be klaidų darančius. Dirbu prekyboje jau 6 metai, bet nesuprantu aš žmonių rusiško mastymo "pardavėjos s*****i" taip kaltinti nepdirbus tokio darbo yra mažų mažiausiai nesąžininga iš jūsų pusės. Šia tema galėčiau ir daugiau papasakoti. Bet deja laiko gaila visiems įrodinėti kur kas ir kaip. Šiaip manau protingi žmonės esat ir patys kada nors susivoksit klydę. Sėmes visoms kasininkėms ir ne tik IKI parduotuvių, o apskritai visoms ir kantrybės su mūsų nesusivokusiais klientais. Duok dievas jiems lengvą žemelę. :)
Labas.Kodel Draugistes 13 Parduotuvei IKI dirba mazai kasu piko metu galetu daugiau dirbti.
Sveiki. Noriu išreikšti nusivylima naujaja IKI prie Gerosios Vilties žiedo Vilniuje. Šiaip visus IKI labai mėgstu, ten jaukiau ir skaniau nei kitur. O čia - nekas. Pardavėjos arba pasimetusios arba atžagarios. Viena močiūtė stovėjo prie informacijos, pasakojo kasininkei, kad paliko kortelę kasoj, kad ja nukreipė į informacija, bet ten nieko nėra. O kasininkė prie informacijos jai atšovė, kad pas ja ji kortelės nepaliko. Tai ta senučiukė ir liko stovėti, kol atėjo kasininkė iš tolimesnės kasos ir bandė jai padėti. Apšvietimas kažkoks priblėsęs. Eilė pakliuvo ilga, po to atbėgo dar viena kasininkė. Keista: plotas lyg ir didelis, bet prekių pasirinkimas nelabai koks. Prekių mažai, jos senos. Kažkaip slogu ten.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.

Vadovai įdarbina "LinkedIn"
Vadovai įdarbina "LinkedIn" 08-03 23:50
Kai "Facebook" perkopė 1 mlrd. nuolatinių vartotojų, suskambo frazė "jei tavęs nėra "Facebook", tavęs nėra visai". Panašu, kad vis labiau pagrįsta būtų pridėti: "jei neturi profilio "LinkedIn"...
Nyderlanduose nuvirtus kranams sužeisti 20 žmonių
Nyderlanduose nuvirtus kranams sužeisti 20 žmonių 08-03 20:35
Alfene prie Reino, Nyderlandų mieste vakarinėje šalies dalyje, ant namų užgriuvus dviems kranams sužeisti 20 žmonių, praneša BBC.
Vadovo poilsis: nuo kelionių prie danielių
Vadovo poilsis: nuo kelionių prie danielių 08-03 19:13
Dažnas vadovas vasarą galiausiai vėl grįžta prie primirštų pomėgių. Darių Norkų, įrangos statyboms ir modulinių patalpų nuomos UAB "Cramo" vadovą, kabinete sutinkame besižvalgantį bilietų į Davido...

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

PepsiCo 97,45 +1,14%