Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
sekmadieneis klaipedoi i iki neapsimoka eiti kainu ner o uzdavus klausima gaunamas atsakymas o kam reik kasoi suzinosi visai jau nuvazevo ta iki jau maksima zmei didesnes kulturos
Šiandien 15.05.2015 pirkau sūrio skonio kukurūzų užkandį CHEETOS, bar kodas5900259068484. su užrašu laimėk XBOCX 360, mano nuostabai ši akcija pasibaigus 30.04.2015. taip pat iki nuolaidų kortelės, jos nuolaidų nesuteikia tik kaupia info apie klientų poreikius. IKI pasi..ko jau senokai.
Dov 2015-05-10 23:10:43
IKI parduotuvėse akivaizdžiai tyčiojamasi iš darbuotojų!Naujų darbuotojų apmokymas darbui su kasos aparatu trunka valandą.Toliau darbuotojas paliekamas dirbti savarankiškai.Kas dieną nuėmus kasą skaičiuojamas minusas, kurį reikia iš karto padengti.Kur logika sodinti į kasą po valandos trukusių apmokymų, nešant nuostolius minimumą uždirbančiam žmogui?!O įdomiausia dalis tai, kad pliusas likęs darbo gale niekaip nedengia prieš tai ar po to padaryto minuso...jis kažkaip dingsta, kad ir kiek jo pasidarytum.
Na apie viršvalandžius kasdienius nei nekalbu.Darbo laikas nuo 7val. iki 19val., o dirbame iki 23, 24-os valandos.
Žodžiu Audituot reikia nepriklausomai.Gana tyčiotis iš jaunimo!
Visiskai sutinku, esu dirbus IKI EXSPRESS, ten tas pats. Dirbau po 13h uz minimuma, nuo 10h iki 23h.
o kai su kolega nusprendem iseiti, mus apkaltino vagisteje, jog mes kartu pavogem loterijos biletu, is kiekvieno isskaiciavo po 120+ eur, kai paprasem vaizdo iraso irodancio musu kalte tai net neparode pasake jog ten puse dienos ziureti reikia. Is darbo atleido. Bet jus net neisivaizduojat kaip ten prekias deda i lentinas. Zmones neeikit i IKI dirbt.
laba dena noriu pranesti kad cia ant denu buvau pardotuve gedemino pr 28 (883) paprasiau kad man per terminala padaritu pavedima kasininke pasake kad nemoka, kasininkes vardas Loreta Belias pap rasiau kad ateitu is valdios ir mane aptarnautu bet jokios pagalbos nesulaukiau ir dar vos ne pasiunte mane su pikciu noriu kad butu nubausti site zmones ir kad butu su manim susisekta mano nr tel. 867272256 aciu
2015.05.13 17:21:21 atsiskaiciau uz pirkinius kortele. UAB PALINK, chemiku g.1 Jonava.Prdaveja prie kasos salia terminalo turejo nuskaiciuoti 20, 39eu.taciau ji dar prisidejo 5eu.grynu pinigu man nezinant as ju neprasiau o ji ju ir negalvojo duoti.kai tai pastebejau, grizau i parduotuve pardaveja be gincu grazino 5 eu.bukyt budrus IKI parduotuveje toks pasipinigavimo budas gal but jau norma.
Sveiki.Beveik prie valanda apsipirkau IKI Cento Visagine. Noriedama sutaupiti nupirkau nukainuota prekia MIAU VARSKYTE ir atejus namo pamaciau kad galioja ji iki 10.05.2015 o sendien jau 11.05.2015. Galiu tik pasakyti ziuriekyt ka perkat ir tiek. IKI sistiemoj labai suprastiejo ne tik valdzia bet ir kokibe prekiu.
Prisegtas dokumentas:
Žodžiu Audituot reikia nepriklausomai.Gana tyčiotis iš jaunimo!
esu IKI tinklo pirkėja. Dažniausiai lankoma Klaipėdos mieste Turgaus g. esanti parduotuvė. Labai ilgai laukiau, kada galu gale toje parduotuvėje bus paisoma elementariausios tvarkos. Pirkinių krepšeliai baisūs. Ne tik prekes į juos baisu dėti, prie jų net prisiliesti nemalonu, salės grindys turbūt kartą savaitėje plaunamos. Dar nepažeidžiau draudimo fotografuoti parduotuvės patalpose, bet labai knieti tuos vaizdus parodyti higienistams. Teisingumo dėlėi turiu pripažinti, kad tik toje IKI tinklo parduotuvėje klesti nešvara. Parduotuvės Mažvydo alėjoje, Vėtrungės pasaže kažkaip išsprendžia tas problemas. Todėl linkiu IKiukui mylėti ne tik maistą, bet ir švarą. Nes nors ir mylimas maistas nešvaroje gali tapti priešu - liga.
Atejes i iki parduotuvę Jonavoje (Basanavičiaus gtv) paprašiau Labas papildymo 3€, pardavėja man padave pildyk papildymą. Grižęs ir paprašęs pakeisti Kristina A. Man pasakė kad aš meluoju ir negražins man papildymo. Apsauga sakė jus patys aiškinkitės. Esu pasipiktinęs visu šitu aptarnavimu ir Kristinos A šmeižtu. Ačiū už prarastus 3€.
Labas vakaras, katik grizau is "iki"parduotuves. Kedainiai, geguciu gatve. Apsipirkau o grizus namo ir pradarius pakuotes padvelke kvapas, ogi pasvinke, zinau kad kartais buna visko, bet pinigu i bala nesinoretu metyti, kaip maista iskart i siuksliu deze..bukit malonus ir bukit atidesni ;-) sekmes..
sveiki iki, kaip ir visuose prekybos centruose yra visko, neklysta tie kas nedyrba, bet tik vienas pastebejimas, kad ten dyrbanciu zmoniu kasininku pavardes spausdinate ant cekio, manau tai nera butinybe, o ir daugeliui tai tikrai nepriimtina.
Esu nemažai dirbantis žmogus tai nelabai turiu laiko gamintis maistą, todėl dažnai perku Jūsų įmonėje jau pagamintus maisto produktus.Apsipirkinėju IKI prekybos centre prie namų ir nebuvo jokių nesklandumų, tačiau šiandien teko apsipirkti IKI prekybos centre prie Kauno pilies ir gryžus namo manes laukė nemaloni staigmena, kadangi keptą vištienos ketvirtį teko pabaiginet gaminti, o finale puse išmesti nes prie kaulo ji vistiek liko žalia. Labai tikiuosi kad tokių problemų ateityje nepasitaikys, nes aš (kaip manau ir daugelis žmonių) nelabai turiu laiko ir noro sirgti salmonelioze.
V. Krėvės pr. KAUNE Saulėtekio IKI prekybos centre VISUOMET TRAGIŠKAI DIDELĖS EILĖS. Aš dirbu viešbučio administratore ir darbas trunka PAROMIS. Po darbo visad einu į artimiausia parduotuvę, minėtąją IKI, kaskart eilės kosminės, o kasos dirba ne visos. Visad 2-3 kasos nedirba, o žmonių eilė begalinė driekiasi. Pabandykit įsivaizduot kaip jaučiasi žmogus kai stovi eilėje ir vos ne alpsti... Prastovėti eilėje 20min aš neturiu nei laiko nei sveikatos. Paskutinį kartą šiandieną kėliau koją į Jūsų nesveikos tvarkos prekybos centrą! Palikau pipną krepšį ant grindų ir tiesiog išėjau ir pas Jus kategoriškai nebežadu apsipirkinėti. Geriau važiuosiu iš darbo kitu reisu ir apsipirkinėsiu Maximoje. Nors labai daug metų apsipirkinėjau IKI, tačiau Jūs akivaizdžiai negerbiate savo klientų.
Kovo-11-osios iki (Girstupis) buvau nemaloniai nustebinta, kadangi apie 21:30 val teko apsipirkti ir gana ilgai užtrukti eilėje prie kasos kadangi tokiam prekybos centre dirbo dvi kasos padariau išvadas kad apsipirkinėsiu kitam prekybos centre
Sveiki, aš dažnai apsiperku parduotuvėje IKI, Žemynos g.2, Vilnius.Norečiau pagirti ir padėkoti parduotuvės dirbančiai kasininkei Ninai.
Visuomet su šypsena ir maloniai aptarnauja., neužmiršta palinkėti geros dienos.Noriu palinkėti Ninai gerų švenčių ir sekmės darbe.
Pirkėjas Žemynos gatvės gyventojas
2015-04-11 00:08:04 IP 78.56.75.34
Pirkėjas 2015-03-30 16:05:33
Laba diena. Apsipirkinėju Jūsų parduotuvėje, Žemynos g. 2, Vilnius. Šioje parduotuvėje dirba labai nemandagi, grubi, dažnai klystanti atiduodant grąžą ir niekados neatsiprašanti pardavėja Nina. Prašau atkreipti dėmesį į šią kasininkę, nes gali tekti pasirinkti kitą apsipirkimo vietą. Tikiuosi atitinkamos reakcijos. Iš anksto dėkoju.
Nesutinku!
Visada pirkau pas kasininkę Niną, todėl kad ji supranta pagyvenusių žmonių problemas, sugeba paaiškinti ir mandagiai aptarnauti, skiria visą dėmesį tam žmogui kurį aptarnauja. Norėčiau kad tokiu kasininkių būtu daugiau.
Labas vakaras.Norėjau tik pastebėti ir pasakyti, kad nusivyliau UAB Palink parduotuvės, esančios Kovo 11 g, buvęs Girstupis darbu.Pačios merginos dirba ir stengiasi, priekaištų neturiu, bet taros supirkimo organizavimas yra nulinio lygio:du kartus nešiau priduoti alaus butelius ir abu kartus nesugebėjau.Pirmą kartą atėjau apie 20 val.Sutinku, gal per vėlai.Antrą kartą atėjau jau pusę aštuonių-vėlgi man pasakė, kad terminalas nedirba ir butelių supirkti negali.Iš pamainos viršininkės sužinojau, kad neturi mergaičių dirbti vakare. Problemos sprendimui pasiūlė pirmiausiai ateiti pasiklausti, prieš atnešant tarą... Atsiprašau, bet kitose parduotuvėse to dar neteko girdėti.Tai tiek, dar pasisekė, kad Maxima netoliese, ten problemų nekilo.Gal neprekiaukit alumi stiklinėje taroje ir nebus problemų.Su pagarba Rolandas
Sveiki, šiandien UAB PALINK V.Krėvės g.13, Kaune pirkau dvi pakuotes lateksinių pirštinių. Užrašas rodė, kad dėžutėje yra 10vnt., bet, parsinešus namo, abiejose pakuotėse radau tik po 9vnt.....

Na ir ką? Ar parduotuvėje prie kasos reikia praplėšt pakuotę ir pasitikrint???
Diana 2015-01-19 12:46:37
Nusipirkau iki parduotuveje prie exit'o 2 "buk" lakus kurie turi keisti spalva prie temperaturos. Bet pasirodo jie nekeicia, bet ant buteliuko pavaizduota i kuria spalva turetu keistis.
Tai tu rasyk buk atstovams, o tiksliau gamintojams skundus, o ne parduotuvei.... juk pardavejos laku nepilsto...
As.. 2015-02-13 23:37:21
Ar tikrai visus darbuotojus reikia pakeisti, ir ar visi sukciauja?nepamirskit jog pamainos keiciasi ir nekiekviena diena tiepatys dirba.manau nesmeiskit kitu saziningu zmoniu kurie dirba, nes jeigu kas iseitu is darbo tektu eilese stoveti daug ilgiau ir dar rasyti skundus nes ir taip niekas nenori eitI dirbi I prekybos centrus uz tokia alga...aciuu...
O tai jums atrodo, kad į kasą įmuštus pinigus kasininkė gali taip lengvai pasiimti, "kaip gerais rusu laikais" (deja klystate), juk viskas yra kompiuterizuota, kiekvienas centas atsirades kasoje priklauso parduotuvei. Tokie kainu neatitikimai būna tik klaidos atveju. Tai vadinama žmoniškuoju faktoriumi, arba dar kitaip, kas nedirba tas neklysta. Norėčiau pamatyti visus skundininkus dirbančius kasoje ir viską teisingai be klaidų darančius. Dirbu prekyboje jau 6 metai, bet nesuprantu aš žmonių rusiško mastymo "pardavėjos s*****i" taip kaltinti nepdirbus tokio darbo yra mažų mažiausiai nesąžininga iš jūsų pusės. Šia tema galėčiau ir daugiau papasakoti. Bet deja laiko gaila visiems įrodinėti kur kas ir kaip. Šiaip manau protingi žmonės esat ir patys kada nors susivoksit klydę. Sėmes visoms kasininkėms ir ne tik IKI parduotuvių, o apskritai visoms ir kantrybės su mūsų nesusivokusiais klientais. Duok dievas jiems lengvą žemelę. :)

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.

Lietuvoje – pirmoji specializuota premium prekės ženklo „Napapijri” parduotuvė
Lietuvoje – pirmoji specializuota premium prekės ženklo „Napapijri” parduotuvė 05-25 12:27
Gegužės 30 d. bus atidaryta pirmoji specializuota Europos premium prekės ženklo „Napapijri" parduotuvė Lietuvoje. „Napapijri", gaminanti modernius ir stilingus laisvalaikio drabužius...
Laisvų darbo vietų padaugėjo penktadaliu
Laisvų darbo vietų padaugėjo penktadaliu 05-26 13:54
I-ąjį šių metų ketvirtį laisvų darbo vietų skaičius, palyginti su 2014 m. paskutiniu ketvirčiu, išaugo 20,4%. Per metus darbo vietų skaičius padidėjo 5,9%.
Grybauskaitė po "An-2” avarijos niekam nenori "kapoti galvų"
Grybauskaitė po "An-2” avarijos niekam nenori "kapoti galvų" 05-26 13:48
Į Baltijos jūrą nukritusio lėktuvo "An-2" ir juo skridusių pilotų paieškos operacija atskleidė, kad buvo klaida prieš kelerius metus atsisakyti civilinių krizių valdymo centro, todėl, pasak...

Ar Jūs turite skolų?

Kraujo laboratorija
Patrauklesnis kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje!
UAB Baltic master

Goldman Sachs 207,80 +1,39%