Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Jolanta Skrenuteniene
2017-10-22 08:49:32 IP 80.240.14.164
Sekmadieni 2017 10 22 lankiausi apie 8.20 iki Papartis, buvau su mazu suniukiu, prie manes priejes apsaugos darbuotojas sauke, grasino policija, izeidinejo, vijo von is parduotuves.Manau jam niekas nedave tokios teises izeidineti ir saukti.Tokie darbuotojai neturetu bendrauti su pirkejais.
Pirkau Kybartų "Iki" Vilkaviškio r. Limonadą, kaina nurodyta 0, 67e, o kasoj įmušė 0, 95e.Pardavėja ginčijosi, kad ne jų kaltė kad kainos ne tokios, ir nesutiko įmušti kainos, kuri yra nurodyta prie prekės.Tai kada klientas teisus?
IKI Vilniaus g., Ukmergeje pirkome meliona, kuris buvo suruges. Nuostaba sukele tai, kad grazindami atgal ji, nesulaukeme net paprasciausio atsiprasymo uz negrazu ivyki.Kita "keistenybe", kuri kelia sypsni, kai parduotuveje puikuojasi uzrasas "PERRENKAME KAS VALANDA"!Belieka pakartot: cia Lietuva- cia melionai suruge
Sveiki, šiandien teko lankytis Iki parduotuvėje Sodo g. Maišą su pirkiniais aš buvau palikusi spintelėje (spintelės yra aplaužytos ir yra sunku surasti spintelę, kurį gerai užsidarytų), todėl palikau maišą spintelėje, kuri ne visiškai užsidaro. Netoli vaikščiojo apsauginis, todėl per daug negalvodama nuėjau apsipirkti. Po apsipirkimo aš neradau savo pirkinių maišo, o ir apsauginis buvo kažkur nuėjęs. Gal palikti maišą blogai užsidarančioje spintelėje nebuvo pats protingiausias poelgis, bet palikti pirkinius kitur nebuvo galimybės. Pasisekė, kad bendra pirkinių suma neviršijo 13 eurų ir nebuvo svarbių daiktų, tačiau kam tada yra pastatytos spintelės jei bet kuris žmogus net ir atėjęs iš gatvės gali pasiimti daiktus iš spintelių. Pastatykite naujas spinteles arba bent pataisykite senas jūsų klientu labui.
Neina mašinos apsidrausti Ežerėlyje Perlo terminale. Pardavėja per daug darbo turi. Tai prekes krauna, tai du žmonės eilėje stovi. Tai kam tas terminalas reikalingas.
Praneškite Pasvalio IKI kolektyvui, kad nebeapgaudinėtu žmonių ir nusiimtu LIBRESSE skrajutes su informacija, jog perkant 2 prekes laimėsite 2 bilietus į Robbie Williams koncertą.Ta akcija senai pasibaigusi iki 2017-07-30.Tikrai nebūčiau pirkusi dviejų pakuočių, nes nelinkusi kaupti paketų namuose, o be to ir kainuoja ne kapeikas, Šio metu visi skaičiuojame.Netgi turėčiau pilną teisę jas grąžinti.Pati dirbu prekyboje ir tokių klaidų mūsų tinkle negali pasitaikyti.AČIŪ.
Siandien su 3 metu dukryte lankiausi Jurbarko Iki parduotuveje.Kai atejo prie kasos mane aptarnauti eile, kasininke nuleke prie kitos kasos ja atsidare ir susuko pereikite cia.Visi uz manes stoveje perbego prie tos kasos, nes buvo vien vyrai su alkoholiu, o as likau stovet nes buvau kalna prekiu issideliojusi.Kai kreipiausi i pardaveja, nusijuoke.Kadangi as su vaiku buvom abi su temperatura teko prekes palikt ir iseit is parduotuves.Kur tai matyta kas alkoholi perka be eiles aptarnauja.
As noreciau suzinoti, kuo ypatingos lietuviskos bulves Iki parduotuvese, mat ju kaina 0.79 eur kg, kai tuo tarpu maxima 0.29 eur, lidl 0.14eur. Ir tai vienintelis bulviu pasirinkimas iki mazesnese parduotuvese. Pirkau nepaziurejus, nes iprastai bulves daug nekainuoja, o dabar ir sezonas. O namie paziurejus ceki, pamaciau, kad uz iprasta tinkleli bulviu sumokejau 2.80 eur. Dekinga uz atsakyma.
UAB PALINK Vienuolyno g. 10. Ukmergė. Prieš pora dienų ėjau pro IKI parduotuve ir užsukau nusipirkti pomidorų ir duonos. Priėjau prie pomidorų o jie visi supuvę ištižę, pomidorus palikau ir ėjau link duonos, eidanam link aš pamačiau du didelius vabalus, dingo noras pirkti kažką iš ten, su kainomis visai problemos neįmanoma rasti prekės kainos, kaip dar tą parduotuvės laikosi. Jeigu niekas neatkreips dėmesio i mano skundą aš kreipsiuosi į kažką aukščiau kad ji būtų sutvarkytą. Stebėsiu ta parduotuvė ir žiūrėsiu ar kažkas reaguoja į mūsų visų skundus.
Si ryta pasibaisejau pardaveja "IKI" parduotuveja Sauliu g Marijampoleje kuri noredama iseiti is kasos ir paimti ragazeles nustume mano 8 men vaika sedinti parduotuves vezimeli kaip koki suniuka i sona ir nepratare nei zodzio, vyro stovejusio eileje uz manes reakcija buvo tokia pati kaip mano, pasibaisejo zmogus
Maža parduotuvė Iki Grigiškese. Nedraugiškas ir piktybiškas kolektyvas/ Jeigu dirba sažiningas, ramus žmogus - butinai reikia ji "suvalgyti", išgraužti. Blogai dirba žmogus - liosokite, o neterrorizokite.
PC IKI V.Krėvės pr. 97 m. Kaunas, jei pas jus negalima susimokėti komunalinių mokesčių, prašau nedeklaruoti, kad tokią paslaugą teikiate. Situacija:ateini prie terminalo parašyta, kad su mokesčiais stoti į bendrą eilę, atstovėjus eilę (ILGĄ EILĘ) tau pasako, kad mokesčiu nepriima, reikia eit prie dar velniai žino kur stovinčio terminalo. Neklaidinkite ir negaiškinkite vartotojų.
Pirkau viena batona paskaiciavo uz du...
Miglė Paškevičienė
2017-09-17 19:50:15 IP 78.56.81.246
Prekybos centre "IKI", esancios Nemencines pl. 2 Vilniuje, pirkome avokadu. Viso kaina uz keleta vienetu buvo auksta- 4.74EUR. Taciau kokybe siaubinga- beveik visi avokadai buvo sugede. Manau, kad prekybos centras neturetu tokiu prekiu net iskelti i pardavima! Avokado vidaus patikrinti neimanoma, o vaisius rinkomes vidutinio kietumo. Likome labai nusivyle!
Kad IKI parduotuvese eiles tai cia tampa jau kasdienybe.Bet noretusi paklaust sios imones valdzios ar gali besilaukianti moteris dirbti 16val.per diena kai kita kolege atostogauja.Ar nepazeidziamas istatymas kuris gyna nesciasias?
Jolanta Maleronkienė
2017-09-15 20:29:00 IP 85.206.228.38
2017 m. rugsėjo 15 d. 19, 45 val. atėjau į Ukmergės mieste Vienuolyno g.10 esančią parduotuvę UAB "Palink". Pirmiausia įėjus išgirdau kažkokius santykių aiškinimus tarp darbuotojų. Jau tai nuteikė ne itin maloniai. Bet kai jaunutė pardavėja eidama link kasos pusiau rėkdama paklausė "ko norėsit"... jau tai pribloškė... Ar taip turi būti bendraujama su klientais? Negana to, pardavėja išgirdusi, kad aš noriu susimokėti už Avon prekes, šūktelėjo, kad terminalas jau priduotas ir nieko nebus. Paklausus iki kelių valandų dirba terminalas apsaugos darbuotojas ir vyresnio amžiaus pardavėja pasakė, kad iki 20 val. Pasiteiravau, kodėl nesulaukus 20 val. jau terminalas išjungtas, jie patraukė pečiais. O apsaugos darbuotojas arogantišku tonu man pasiūlė eiti į kitą parduotuvę. Po kelių minučių atėjusi į kitą kasą ta pati jauna pardavėja į mano pusę šūktelėjo, kad terminalas veikia iki 19 val. Aš puikiai pati žinau, kad visose parduotuvėse Perlo terminalai mokesčius priima iki 20 val.
Noriu atkreipti vadovybės dėmesį, kad toks darbuotojų elgesys ir požiūris į klientą tikrai nedaro garbės Jūsų įmonei!!! Beje, vykstant konfliktui, į parduotuvę užėjo dar vienas vyriškis, kuris taip pat norėjo atsiskaityti terminale... Tai gal UAB"PALINK" taip nori atsikratyti klientais???
Prašau informuoti apie šios situacijos išsiaiškinimą!
Baisu kas dedasi Skuodo iki eiles po puse valandos
Sveiki, idomu, kodel parduotuveje prekiaujama akcijose dalyvaujanciais produktaus su keitimais, laimejimais ir panasiai, nevykdo siu akciju????Pvz.Salantu mieste, Kretingos rajone, esancioje IKI parduotuveje, pastoviai tokie dalykai atmetami...pernai buvo su ledais, siuo metu su Pepsi gerimu...Laukiu atsakymo...
Noreciau suzinoti, kur kreiptis, kad atgauciau pinigus uz diapozita?Tara buvo priduota IKI parduotuves Kovo 11-os 22, taromate..Pateikus ceki, pardaveja aiskina, kad kasos aparatas jo nenuskaito..tai kieno cia problemos????
Labai apgaulingos akcijos. Jaučiuosi apiplėšinėjamas. Raudonai kaina sūrelio 0,2 EUR. Mažom raidytėm parašyta "jeigu perkate 4 vnt ir daugiau". O jei perki vieną - 0,29 EUR. Jau ne kartą ant šio kabliuko pasimaunu. Manau ir kiti pasimauna. Mano nuomone tai yra nesąžiningas pasipinigavimas.
KAIP GALI DIRBTI TOKS VADOVAS architektų g.214 IKI PARDUOTUVEJE.
kURIS TAIP ELGIASI SU ŽMONEMIS IR DARBUOTOJAIS KAIP SU GYVULIAIS?
KUR TIE REGIONO VADOVAI ? JIE KA NEMATO, KAS VYKSTA DARBO VIETOSE? AR REIKES KREIPTIS I TELEVIZIJA ? KAD NAUJIENOS PASIEKTU GENERALINI DIREKTORIU????
Ar tikrai LR Valstybėje tam tikrą darbo vietą užima atitinkantis darbuotojas ? O gal tai kažkam naudinga?

2017-09-07
Vilnius

IKI -parduotuvėje dirbanti vadovė Rita Ustinovič, sukelia kasdieninį rupesčių kalną, tiek darbuotojams, tiek klientams. Žmogus einantis tokias atsakingas pareigas, nesugeba atlikti pilnai savo darbo, parduotuvėje betvarkė, nešvara, kainų ar galiojimų sudėjimas skirtingas, kas pasimaišo jai po ranka ant to beveik žmogaus išsiliejama, užsakymai prekių daromi bet kaip, rašomi dokumentai, su klaidomis, darbuotojai atleidžiami iš darbo pagal jos nuotaika, kur čia teisybė? Ir kodėl taip yra elgiamasi? Kodėl niekas nekreipia į tai dėmesio? O gal kažkam tai yra naudinga?
Per daug kylančių klausimų į kuriuos atsakymų taip ir nesulaukima, nekalti žmonės tai yra klientai ir darbuotojai praranda darbus ir savo pragyvenimo šaltinį, nejau į tai niekas negali atsižvlgti ir tam užkirsti kelią?
Valstybinė Darbo Inspekcija
Vilnius
2017-09-07

SKUNDAS

Noriu pranešti apie IKI-Ąžuolas parduotuvės, esančios architektų g.214, Vilnius
Darbo veiklą, kuriai vadovauja vadovė Rita Ostinovič.
Darbo sutartys nėra sudarytos normalios pagal dirbamą darbą. Žmonės dirba daugiau nei bandomieji laikotarpiai, atlyginimai mokami skirtingai, kelintas mėnesis iš eilės vis tik kalbama, kad darbo sutartys bus pakeistos, nors pareigas atliekamos vis kitokios ir vis jų daugiau, kodėl nėra, priimta į darbo vietą tam tikri darbuotojai, kurie galėtų kiekvienas žmogus dirbti savo darbą.
O gal vadovė sau moka didesnį atlyginimą arba pinigai nukeliauja, kažkur kitur.
Priedai už sunkius darbus yra nemokami taip kaip turi būti, o mokama tik jos nuožiūra tam kas jai patinka.
Vadovė dirba ne pagal kvalifikaciją, užsakymai daromi bet kaip, nurašomos prekės dideliais kiekiais, su klientais ir darbuotojais elgiamasi kaip su gyvuliais. Atleidžiami žmonės iš darbo, be jokios priežasties, o pagal jos nuotaika.
Nepatenkinti tiek darbuotojai tiek klientai.
Norime, kad būtų išauktas Auditas, perduota viskas generaliniam Direktoriui ir regiono vadovui, nes gyvename civilizuotame pasaulyje ir Teisinėje Valstybėje. Kreipsimės tiek į vyriausybe ar net žurnalistika, kad toks žmogus, turintis tikriausiai vidinių sutrikimų, žalojantis žmonėms ateitį, negali dirbti tokioje įstaigoje ir dar atsakingo darbo, kurio aplamai nesupranta, nei kaip rašyti prašymus, nurašyti ar užsakyti reikiamą produkciją.
Noriu kad rimtai būtų atsižvelgta į šį prašymą ir viskas būtų patikrinta, išauktas AUDITAS, nes čia ne parduotuvė o turgelis, klientai ir darbuotojai, turi būti patenkinti, o ne žlugdomi kasdien.

PARDUOTUVEI VADOVAUJA RITA USTINOVIC
Noriu pranešti apie IKI-ĄŽUOLAS parduotuvės švarą ir higieną esančios Architektų g. 214, Vilnius 04215.
Ateinant į parduotuvę jaučiamas ne koks kvapas. Parduotuvės švara pasibaisėtina, prekės ir jų kainos, bei galiojimai yra sudėti galima sakyti be jokios tvarkos ir jokio atsakingumo.
Klientus aptarnaujančios kasininkės rūbai yra nešvarūs, jaučiasi itin nemalonus kvapas, ypač ryte. Parduotuvės direktorė pasibaisėtinai kalba su klientais, paklausus iš parduotuvės darbuotojų, kodėl tokia tvarka, visi sako kalta vadovė, kuri daro ką nori, kasininkė/pardavėja ir kepa bandeles ir valo orkaites ir paskui su tokiais rubais eina dirbti į kasą.Neišduodami jokie rubai nauji kuriuos, reikėtų persirengti, kraunant daržoves ir paskui einant i kasą.
Žmonės yra atleisdinėjami iš darbo be jokios rimtos priežasties, noriu kad šis prašymas būtų rimtai atsižvelgtas ir taip pat iškviestas Auditas kad patikrintų parduotuvę.Kaip gali būti tokia tvarka parduotuvėje, kurios niekas niekad netikrina, pasikeitė vadovė, parduotuvė tapo turgumi.
Nurašomos prekės, kurios turi būti išmestos, yra vadovės įsakymu nurašomos maisto bankui, kur žmonės gali numirti valgydami.
Dirba nekvalifikuotas žmogus, kuris su visiais elgiasi kaip su šiukšlėmis, tai gali patvirtinti pastovūs klientai ir darbuotojai.
Prašau Jūsų, kad būtų imtasi visų priemonių, išsprendžiant šią problemą tiek žmogiškai tiek suteikiant pagalbą darbuotojams, kurie užsipuolami nekaltai.
Nes šis laiškas pasieks, tiek seimą, tiek manau generalinį Direktorių ar net televiziją.

PARDUOTUVEI ARCHITEKTU G.214 VADOVAUJA RITA OSTINOVIC
Prekybos centras Vievyje skendi tamsoje, Naktį - nebūtina, bet vakarais, darbo metu centras atrodo vargana bakūžė.
Laba diena. Esu labai pasipiktinęs iki parduotuvės darbuotojais ar jų vadovais Raseiniuose... cukraus akcija nuo rugpjūčio 28 iki rugsėjo 3. iškabos ant stiklų lauke iškabintos, o Nei vienoj parduotuvei neišdėliota lentynose nei etiketės jokios. Sudėta ant palečių cukrus ir ant viršaus miltai ir dar kažkokios prekęs. Žodžiu. Neišpakuotos... mano supratimu akcijinės prekės jei išperkamos tai turėtų būti greitai papildomos. O dvejuose parduotuvėse nieko panašaus. Tai kame reikalas norėčiau sužinot? Kam tas akcijas skelbti jei nėra prekės išdėliojamos ir etikėtės kainų net nėra, o rytoj paskutinė akcijos diena....
Laba diena, tokia pati situacija ir Vokieciu g. VIlniuje, pastoviai tik 1 kasa dirba, zmoniu daug vietiniu+turistai, paprasciausiai jus nenorit samdyt daugiau zmoniu, nes reikes moket atlyginimus, o pirkejas vistiek lauks, tai rodote savo tokiu elgesiu labai didele nepagarba.Tuoj labiau jus esat vienas is brangiausiu prekybos centru Lietuvoje.Jusu visa sita situacija viesinsiu per skundu portalus ir ne tik, nes situacija labai bloga ir nieko negereja visiskai...

norejau suzinot kokia situacija, ar bus gerinamas kazkur paslaugu servisas, ar taip viskas ir liks blogai, kaip ir dabar yra? paskutinius keleta kartu, as nenusipirkau prekiu, nes kai dirba viena kasa ir 9 zmones eileje, laukti 20min. yra NELOGISKA
Noreciau atkreipti jusu demesi i NESIBAIGIANCIAS EILES PRIE KASU!!! prekybos centreJeruzales g.17, (aptarnaujantis personalas atlieka nuostabiai savo darba), bet tas laukimas.kai esi desimtas eileje.tikrai vercia susimastyt.ar nevertetu rinktis kito prekybcentrio.kuriame netektu tiek laiko uztrukti.
Tikiuosi atkreipsite i mano pastaba demesi.
Geros dienos
noriu nusistebėti parduotuvės IKI Didžioji
g. 98, Kaunas aptanavimu. 08.27 15 val. paprašius pakeisti 5 EUR popierinius į metalinius, kad butų galima pasiimti didijį vežimą, pardavėja t.b. "VIRGINIJA" atšovė - nekeisiu. Taip ir nesupratau ar prie naujo savininko 40 EUR parduotuvei nereikalinga, ar dabar tokia "tarybinė" tvarka bus visada. Šalia MAXIMA, sekanti savatgali mėginsiu ten. Vaidotas
Dirbau Galgių iki 557 parduotuvėje beveik 3 mėnesius salės darbuotoju. Darbas patiko ir kolektyvas buvo labai draugiškas, tik, kad parduotuvės vadovė parduotuvės personalą laikė už vergus ir visiškai nekreipė dėmesio į mus, kaip jaučiasi kiti. Man pačiam grasino išmesti iš darbo su pažeidimu (ar kažkas panašaus...negaliu prisiminti tikslaus pavadinimo) kai aš jos paprašiau nuleisti balso toną, kai ji ant manęs pradėjo rėkti. Neesu žalingas asmuo, bet noriu parašyti šį skunda, kad kitiems dirbantiems toje parduotuvėję bent kažkaip padėčiau. Mūsų parduotuvė audite surinko 2 procentus iš 100 per patikrinimą ir parduotuvės vos neuždarė, mano manymu - dėl vadovės nekompetetingumo.Taip pat, mano nuomone ją reikėtu pašalinti iš dabartiniu pareigų.
Esu nusivylusi nes Ukmergėje (didžiojoje Iki parduotuvėje) dirba kasininkė, kuri elgiasi labai grubiai, perskanavysi prekes, tiesiog sviedžia link zmogaus, absurdas kažkoks, net nebesinori eiti į iki parduotuvę kai taip elgiamasi...
Pirkėjų atidumui
2017-08-25 13:10:41 IP 81.7.98.135
2017 08 24 Šiauliuose, Vilniaus g 128 (kasininkė Sidarienė) pirkau šaltai rūkytą kumpį Sch Vokietijoje gamintą, kuriam buvo nuolaida, tačiau paėmiau paskutįnį.Pastebėjusi, kad nepritaikė nuolaidos, užėjau pasitikslinti-pasirodo akcija 2 perki +vienas nemokamai, pažymėta raudonai, bet smulkiau vargu ar dar galima užrašyti.
Jau pusę metų, Žvėryno IKI parduotuvėje, mes (esu girdėjęs ir kitų tėvų) prašom pardavėjų, apsaugos darbuotojų, kad būtų kreiptasi į IKI administraciją ir būtų sutvarkytas vienintelis parduotuvėje esantis vaikiškas prekių vežimėlis, kurio ratukai vos sukasi ir yra visiškai prastos būklės, tačiau į prašymus nebuvo reaguojama. Šiandien, mano dukra, užstrigus ratukui, krito ir prasiskelė lūpą, todėl nebegaliu tylėti. Esam nuolatiniai jūsų parduotuvės klientai ir yra pikta, kai į normalius prašymus yra žiūrima pro pirštus. Nežinau ar šįkart kreipsimės į institucijas, kovojančias už vaikų teises, bet jei situacija nesikeis - tikrai netylėsim! Ačiū, už supratimą ir tikimes atidumo savo klientų poreikiams.
Sveiki, siandien KAUNE PARTIZANU G 134. apie 8:15h. Kasininke buvo labai nemandagi, dirbo ji viena, zmoniu buvo daug, ir kasininke sugalvojo pasivaiksciot nes kazkokio kodo neturejo, nors tokius dalykus turi susiziureti ryte tik atejus i darba. Kliantas paklause AR ILGAI REIKES LAUKTI, o jinai jam atšovė, NEI VIENO NELAIKAU, VISI GALITE EITI. O po to zmogus paklause apie laikrastuka akcijini, tai ji pasake NETURIU LAIKO AS CIA KUISTIS, DIRBU VIENA PARDUOTUVEJ. nors darbuotoju maciau salej ne vieną. KASININKĖ ŽUKAUSKAITĖ
MANO NUOMONĖ, labiau prisiziurekit mazuosius prekybos tinklus, nes ten didziausi bardakai vyksta.
2017 08 09 13 val, 19 minučių pagal kasos kvito numeri142/28552H0002 apsipirkau iki parduotuvėje Zujūnuose Žalioji gatvė 22A, išeidamas iš parduotuvės pro automatines duris gavau stiprų smūgį į dešinį smilkinį jį prakrto bėgo kraujas, tai pranešiau pamainos viršininkei poniai Grąžinai, Įteikiau pareiškimą vedėjai. Svaigo galva pykino, vėmiau, kreipiausi į Greitają ligoninę Lazdynuose nustatyta, kad tai nuo traumos. Koks mano sveikatos būklės stovis niekas iš iki nepasitieravo ir neatsiprašė. Turiu išduiotus medicininius dokumentus dėl galvos traumos nuotraukas ir kt, todėl esu priverstas kreiptis į žiniasklaidą ir teismą dėl šio incidento.Šiuo metu kaimynai džiaugasi, kad pagaliau sutvarkyta durų atsidarymas, nes buvo anksčiau kitiems nukentėjusieiems be kraujo praliejimo ir galvos sumušimo traumų.
Esu sokiruotas kad viena milimiausiu pardotuviu pradejo pardavineti vudu leles, krikscioniu sali propoguoja satanizma. As soke ir tikrai su jumis atsisveikinu.
kas pas jusu daros kalbu apie klaipedos draugyste iki kada beuzeisi amzinos spustys zmoniu ir kodel mes turime apmoketi jusu atlieku isvezima, nes per langa matome kaip jusu darbuotojai jas nesa i musu konteinerius arba jus reguokit arba mes atnesim jas atgal ir ispilsim jusu kieme
IKI Minskas pačios pačios skaniausios varškės spurgos Vilniuje, klausimas ar galėtu ir kitos iki parduotuvės turėti butent šių spurgų? nes kitose visai kitokio skonio ir neskanios.
Kaune Rietavo g.iki parduotuvej beveik niekada nebūna cigarečių Marlboro gold jei būna taj tris dienas į savaitę ko pasekoje aš turiu aiti apsipirkti į susikta Maxima nes ten visada jų yra.....o iki man arčiau namu...prašau atkreipti desi ačiū....
sveiki, kas pas jus imonej darosi? kodel jus nepriimenejet zmones dirbt su pasa nuolatines gyventi Lietuvoj?pasirodo imone istatymu nezino? norejou isidarbinti bet man pasake kad negaliu nes turiu tureti dar viena pasa
Siauliai. Turgaus IKI. Pardaveja AGNE.Mama siandien pirko vynuoges, kaina buvo kg viena o imusu preke buvo visiskai kita.. pasikviete pardaveja ir tada mano mama buvo aprekta ir pasakyta nepatinka nepirkite ir ka dabar jai padaryti kad taip musa... mama parase pretenzija ant jos uz nemalonu bendravima. Po kokios valandos pardaveja suzinojus kad gavo pretenzija, kita darbuotoja paklause uz ka... o jos atsakymas buvo aj toke durna boba buvo. Nu atsiprasau nemanau kad tai yra smagu girdeti. Apie kiekviena klienta taip snekama???? Beje megeja metyt prekes nuskanavus ir pasakius kad negalima sitaip susiraukus ziuri nepatenkinta.
Sveiki. Kaune girstučio iki nusipirkome apipelijusi sūrį, kai nunešėme gražinti ir paprašėme, kad gražintu pinigus prie informacijos kasos kasininke elgesi labai baisiai. Išpradžiu pradėjo šaukti, kad čia nekištume jai to čekio, poto griebė iš rankų. Kai vyras pasakė, kad turetu su klientais elgtis pagarbiau ir mandagiau, kur jinai jauciasi esanti, dar labiau susinervino pasake, kad jai neaiskintume, numete lapą ir tusinuką nieko nepaaiskinus.Darbuotojai su klientais neturėtu taip elgtis. Baisu. Susitvarkykite prekes ir nereikes šaukti ant žmonių, kai jie nori grazinti nekokybiskas prekes.
Labas vakaras, nelabai supratau, kodėl Molėtų plente esančioje IKI dirbanti kasininkė (Ksenija) nešneka lietuviškai, bei prašo klientų, kad į ją kreiptųsi rusiškai. Teko nusivilti - juk jūsų tinklas gana populiarus Lietuvos rinkoje, negi yra įprasta priimti darbuotojus, kurie nesupranta ir nekalba įteisinta valstybine kalba, užimdami pareigas, kuriose nuolat tenka bendrauti su klientais. Koks tada yra Jūsų požiūris į savo klientą, jo tautybę, jei net eidamas apsipirkti jis negali vartoti gimtosios kalbos. Nemanau, kad dar susitiksime, Iki.
Šiandien, Klaipdoje, Liepojos g.IKI parduotuvėje nėra nė vieno kasininko.Gražu...

Šiandien Klaipėdoje, Liepojos g.IKI parduotuvėje nėra nė vieno kasininko.

Šiandien Klaipėdoje, Liepojos g.IKI parduotuvėje nėra nė vieno kasininko.
Gyvenu netoli IKI parduotvės Bajorų kelias 4. Pastoviai ten apsipirkinėju, nors ateity to, turbūt, jau nedarysiu. Betvarkė baisi. Šiandien 16 val iš 7 kasų dirbo tik 2. Žmonių labai daug, eilės prie dirbančių kasų vinguriuoja tarp lentynų. Pirkėjams pradėjus piktintis viena iš kasininkių lyg tai ir kažkam skambino, bet per 10 min. kol priėjo mano eilė daugiau kasininkių taip ir nepasirodė.Ir tai jau ne pirmas kartas. Negana to, akcinei prekei nuolaida taip ir nebuvo pritaikyta. Apsižiūrėjau namuose, bet nurodytu parduotuvės tel nr. ryšio nėra.Daugiau jokių kontaktų nerasta ! Kaip įslaptinta organizacija. Gėda
Laba diena, Rašau Jums jau nebeiškesdama. Esu pasišlykštėjusi Antakalnio Iki, esančia Antakalnio 73 parduotuvę ir jos didžiai gerbiama "vadovę'' ir personalu. Kaip ji šneka su pirkėjais, jokio mandagumo, su senesnio amžiaus žmonėm išviso baisu kas darosi, eik tu na.... iš čia, nėra tokios prekes akcijinės eik i kita parduotuvę, arba užsidėk akinius jei nematai.... ir taip kasdien. Man si parduotuvė arčiausiai namų ir pakeliui į darbą, bet paskutiniu metu mastau tikrai reik kažka keisti, ar parduotuvę ar rimtai pašnekėkite su vadove. Taip pat yra jos kelios draugaitės. 3 merginos jaunos, bet tokios lietuviškai normaliai šnekėti jos irgi nemoka, keikiasi sėdėdamos kasoje, salėje, prekes yra numetamos..... O musu "DIDŽIAI GERBIAMA DIREKTORĖ" tik stovi juokiasi dar pridedama kalną keiksmažodžių................ Labai norėčiau atkreipti dėmesį valdžios, padarykite patikrinimų daugiau, nes toks jausmas, kad būtent į šita parduotuvę esančia ANTAKALNIO G.73 Tikrai PATIKRINIMAI NEUŽSUKA JOKIE......
Kaip Vilkaviskio Iki esancioje Vytauto g gali dirbti Ruta Glatkauskiene smirdanti amzinai pagiriota nesiprausianti. Ji dirba prie mesos yra slykstu ten pirkti mesa kur ziuri jusu valdzia ir idarbina moteris is kalejimo beto jinai dar ir vagia kaip geria dar giriasi savo chebrai ir juokiasi is tos pacios valdzios ir ja smeizia neseniai geriau su ja ir girdejau savo ausim atsakau uz bazara
Ieva 2017-08-01 14:49:26
Eilinį kartą neatiduoda grąžos, jau antrą kartą kaip trūksta euro!! IkI parduotuvė esanti prie žaliojo tilto.
Kreipkites i administracija.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
Veidai atstos raktus ir pasus
Veidai atstos raktus ir pasus 10-22 19:50
Veido išraiška gali apgauti žmones, bet ne technologijas: jų nesuklaidinsime priklijuotais ūsais, dirbtine šypsena ar suvaidinta nuostaba. "The Economist" prognozuoja mūsų gyvenimą pakeisiančią...
LG ir "Qualcomm" kartu neria į automobilių verslą
LG ir "Qualcomm" kartu neria į automobilių verslą 10-22 19:01
Pietų Korėjos konglomeratas "LG Electronics" (LG) paskelbė, kad bendradarbiaus su JAV lustų gamintoja "Qualcomm". Bendrovės drauge kurs naujos kartos automobilių sistemas.

Kaip dažnai keičiate telefoną

UAB Baltic master