Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Laba diena, noreciau pakomentuoti pirkejos nuomone kuri bande apsipirkti virsuliskiu iki madoje, tokie klientai kaip si pirkeja tiesiog turi daug problemu galvoje ir issivaizduoja atejusi i prekybos centra jauciasi uz visus protingesne!Ji viska zino prekyboje, viska nusimano, jei nera lygiu, manau tokioms pirkejoms turetu buti uzdrausta lankystis prekybos centruose, nes jos isivaizduoja kad cia dirba robotai, jei ji tokia protinga tai manau, kad turejo nepasitenkinima suvaldyti savyje, nes darbuotojai norejo jai padeti, bet kaip sakoma duok durniui kelia ir jis vistiek jo neras.Yra vidine prekybos centru taisykle, , klientas visada teisus"bet cia manau nera ka ir pridurti...P.S mokant banko kortele skirtumo negalima grazinti grynaisiais?cia tai naujiena :))
2015-01-29 bandžiau apsipirkti IKI Viršuliškėse (prie MADOS).
Prie kasos paaiškėjo, kad skelbtų akcijų kukurūziniams višiukams kasininkės kompiuteris neduoda. Man patarė užsimokėti už likusias prekes, o šių nepirkti. Kadangi be triušio ir viščiuko man nereiktų ir kitų produktų, nenusileidžiu: prašau, pakviesti atsakingą už kainas. Kas tai, kasininkė nežino.Ilgai svarsto- gal kviesti mėsininką, bet... delsia. Prašau pakviesti dir. pavaduotoją arba ir patį direktorių (jei nežino, ką).Ateina moteris mėlynu megztiniu. Klausiu. kas ji. Gal nelegalė kieno sesuo? Be darbo pažymėjimo, neva, tuo metu ji nedirba. Neaišku, ko tada atėjo. Savo pavardės, aišku, nežino.Lemena, kad gal pamainos viršininkė? Nesupranta, kodėl man nepatinka gaišti laiką. Vėl siūlo susimokėti už visas prekes pilna kainą, o paskui, neva, grąžins. Kadangi moku kortele, tai gal pervestų į sąskaitą??? Palieku prekes ir..sudie.
Prieš pora savaičių nepavyko apsipirkti ir Iki Karoliniškėse, nes dirbo viena kas, o eilė buvo iki durų. Kasininkas teigė, kad daugiau laisvų nėra.
Kodėl IKIUKE, Kauno Laisvės al. 90, užkeltos kainos. Pateikiu kol kas tik du faktus: degtinė "Originali lietuviška" 0, 35 l - kaina 4, 20 euro; Vytauto mineralinis vanduo 1, 5 l - kaina 0, 61 euro, kai tuo tarpu "Žaliakalnio" IKI kainos atitinkamai 3, 99 ir 0, 58 euro (panašios kainos ir MAXIMA). Tikiusi sulaukti atsakymo. Rimas
Šiandien buvau parduotuveje Vilniaus raj.Skaidiškese IKI cento.Labai pašiurpau nuo vėdejos Olgos elgesio su klientais.Jokios tvarkos, eiles nežmoniskos o dirba viena kasa iš triju.nes mat visos pardavejos delioja pieno produktus iš vieno vežemelio.Vienas pirkejas papraše pakvest kasininke kad atydaritu dar viena kasa.Tuo metu neišejo o išbego vedeja Olga ir pradejo rekt ne savo balsu.Kad jeigu kaškas nepatinka galit eit iš čia.Čia jau nepirmas kartas kaiptaip elgemasi su klientais.Labai prašau atkreipti demesi i ta padalyni, nes tikrai nemalonu ten lankytys kai dirba toks neišaukletas personalas.Dar prašau atkreipti demesy kad toj parduotuvei nera nukainuotu prekiu.Ar gali but tokioj parduotuvei viskas išperkama kad nėra ka nukainuot???Norečiau gaut atsakymo.Jeigu jums svarbi musu nuomonė prašau taip nepalikt.Ačiu.
šiandien atejau I parduotuve iki kuri yra prie zalio tilto mane aptarnaujant kasininke pradejo kalbeti teleonu, neteisingai atidave graza as pasipiktines isejau beros tos kasinnkes vardas Diana
Laba diena. Po sios dienos turbut i Cento Nemezije turbut niekada jau neisiu. buvau sokireta, iki siol negaliu atsigauti Ritos Milkulevic elgesiu.Negi taip ir kitus siuntineja kuo toliau?
Nusipirkau iki parduotuveje prie exit'o 2 "buk" lakus kurie turi keisti spalva prie temperaturos. Bet pasirodo jie nekeicia, bet ant buteliuko pavaizduota i kuria spalva turetu keistis.
Prisegtas dokumentas:
Iki parduotuveje Garliavoje, Lozoraicio 2 pastoviai sukciaujama - kasoj imusama ne akcijine preke, o kita tos rusies ne akcijine, nusibodo jau tikrinti cekius ir aiskintis, laukti, kol atgausiu skirtuma. Dar ten naudojama tokia gudrybe, kaip kad kainu kaitaliojimas, kada salimais yra pigesne, bet nusiperki brangesne. Paneles kasininkes nepersidirba, nes daznai ruko lauke prie sandeliu. Turiu tik 1 patikima kasininke, jei ji nedirba - geriau neperku. Ypac apskaiciuojami vyrai ir senesni zmones, dabar tapo gana patogu, nes nesigaudoma su eurais. Apskaiciavus, jokio paguodos prizo kaip kad yra Maximoje /2 euru cekis/ ar Prismoj /sokolado plyta/ negausi, o laikas butu ivesti, nes tada butu atskaiciuojama nuo nesaziningos kasininkes.
Nu žinot man trūksta žodžių, jau tokio chamumo seniai nemačiau tik jūsų parduotuvėje.Paklausi, vos ne na... siunčia, paprašiau iš terminalo nuimt grynų, apsipirk.Rodau čekį kad pirkau, jau per vėlu.Grindys pastoviai neplautos, stelažai tušti mat neatvežė prekių.Durdomas o ne parduotuvė, kontrolės jokios.Kasa tik viena veikia nors eilė kaip prie Lenino mauzoliejaus, mat kitiems reikia rampoje parūkyti reikia nes gi neturi peleninės ir meta nuorūkas per savo tvora, visa rampa nuorūkom apsėta.Ir daug visokių nemalonumų galima pamatyt kasdien.Gėda turi jums būti.Kapsų 22, Vilnius naujininkai
Sveiki, nustebau pamacius toki skelbima jog IKI parduotuveje, Juozapavičiaus g. 13 Alytus reikalinga pardaveja-kasininke kiek man teko zinoti tenais dirbo labai daug linksmu ir geru pardaveju kurias kaip galima sakyti atleido todel jog buvo be reikalo ir be irodymu apkaltintos ir atleistos.Taigi kodel dabar ju trukumas pas jus. Gal del to jog atsakingas asmuo nemoka dirbti savo darbo....As nenoriu kazko smeisti bet tiesiog noriu pasakyti jog su pardavejomis reikia elgtis truputeli svelniau o nelaikyt 0 vietoje.
Sveiki, šiandien IKI parduotuvėje, Piniavos skg. 10, Panevėžys, teko susidurti su labai nemalonia ir grubia pardavėja Rasa, dirbusia pirmoje kasoje ir tai buvo ne pirmas kartas... Parduotuvėje tenka lankytis dažnai, tad labai gaila, kad vos ne kas kart ši pardavėja gadina nuotaiką savo bjauriu elgesiu..
Nevalgysiu Daugiau
2015-01-12 15:58:39 IP 37.0.225.54
Laba diena, siandien kaip pamaciau kokia iki kibinu sudetis tai daugiau ju nesiruosiu pirkti, ir kam tuo tiek E....
Norėjau pasveikinti IKI Žaliakalnis (Kaune) kolektyvą su Naujaisiais metais. - daug, daug PRIEDŲ.
Labas vakar, as
Šiandien vakare prenkindamasi Klaipėdos IKI parduotuvėje Žardė Taikos pr.115, 17:05val.Kasininkė Vaida.P labai nemandagiai ir sakyčiau netgi labai grubiai bendravo su manim kaip klientu, nors nesupratau dėl ko užsipuolė.Buvau tuo metu su savo vaiku ir su juo mes bendravom.Ji aptarnaudama kitą klienta įsikišo į mūsų pokalbį dė baltų centų, mes tik jos paklausėme kiek priimate baltais centais, bet mokėti jais, net nenorejome, o ji tuo metu labai įžuliai pradėjo bendrauti.Kai aš paklausiau kiek man mokėti tai ji man pasakė" tai žiūrėk" rėkiančiu įsakmiu tonu, rodydama į ekraną, net pašiurpau.
Aš pati dirbdama vadovaujama darbą žinokite pirmą kartą susidūriau su tokiu pardavėjos grūbumu klientui, sugadino visą vakarą ir neįsivaizduoju, kaip tokia pardavėja gali aptarnauti klientus.Ir jūsų IKI tinkle daugiau nesiprekinsime, jei tokie darbuotojai dirbs, nes buvo labai nemalonu.Manau IKI tinklas padarys išvadas, dėl tokiu įžulių darbuotojų bendravimo su klientais.

Pagarbiai Giedrė G.
Siandien 9.00 buvau nemaloniai nustebinta jusu apsaugininko elgesio parduotuveje esancioje kosmonautu gatveje Jonavoje. Tokio neprofesionalaus darbuotojo elgesio savo megstamoje parduotuveje. Atsitiko taip kad i parduotuve ibego mano suo, pamaciusi tuo pat ketinau isvesti, bet prisitate apsaugininkas ir pagrasino papusti duju. eme mane stumdyti ir ant manes saukti, visi perduotuves lankytojai atsisuko. Pakalusiua kam reikia saukti, o jis tik pridejo ranka prie duju balionelio ir stume mane pro duris, lyg as buciau priesinusis ar kitaip negraziai elgusis, as netgi atsiprasiau uz sunelio elgesi. jug buna pasitaiko, be to ir klijantu visokiu uzsuka as suprantu, tai nemanau kad cia sita problema verta tokio gedingo skandalo. apsaugininko atsiprasymas butu malonus poelgis, tikrai nenoreciau ieskoti kitos parduotuves, bet jug buvo pasakyta aiskiai "DAUGIAU CIA NEBEATEITI". apsaugininko darbo esme suprantu, bet kam tas grubumas ir is manes pajuokos objekto darymas? Apsaugininkas turi palaikyti tvarka o ne iszeidineti ir stumdyti savo parduotuves lankytojus. Man asmeninskai sukele tiktai pykti ir baime gauti duju, tai apie koki tvarkos palaikyma eina kalba?
Laba diena, šiandien netekau žado pamačiusi, kad kaina per keturias dienas gali pakilti nuo 5.99 Lt iki 8.99Lt už tą patį gaminį. Gerbiami IKI tinklo vadovai, visa tai prieš pat euro įvedimą. Tai štai: Keksas gruodžio 22d. kilogramo kaina 5.99, o gruodžio 26d. jau 8.99lt. Sudėtis, deja, ta pati ir pagaminta, deja, ten pat S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje 99. O prekė pirkta Vilniuje.
Labai pasipikktines "bardaku"lki parduotuveje kuri randasi Pagiriuose vilniaus raj.Pastoviai supainiotos kainos, kai vyksta akcijos prekiu labai mazas kiekis, arba jeigu preke yra, pasirodo negali jos nupirkti, nes prekes barkodas neivestas i sistema.Parduotuves vadybininke nesusitvarko su kolektyvu, toks ispudis lig butu nuo medzio nukritus, kol nebus adekvataus ir stipraus vadovo betvarke besites.Pastovi kadru kaita, visos pardavejos keiciasi vos ne kas menesi.Nekart teko pyktis ir su pardavejom ir su vadybininke, nieks nesikeicia i geraja puse, toks ispudis, kad tai nepatraukliausia parduotuve vilniaus apskrity.Ten lankausi tik esant labai reikalui prispyrus, vengiu sios parduotuves
Noreciau pagirti ir padekoti IKI parduotuves (luksio g. 60, Kaune) dirbanciom mesos skyriuje pardavejom, kiek tik perku tai visuomet mandagiai aptarnauja, paklausia ar dar ko reikia ir palinki geros dienos, siandien palinkejo ir geru svenciu. Malonu pirkti pas tokias pardavejas.
darbuotoja 2014-12-16 14:15:27
labai gaila, kad mums iki pavasariui atiteko toks vadovas, darbuotojai pradejo jieskotis kitu darbo vietu kituose prekybos parduotuvese, darbe pastovi itampa, su zmonem jis visiskai nesiskaito, kaip jis giriasi kad mes pas ji jau 16 parduotuve tai daug pasako apie zmogu, is pries tai iki jis buvo atleistas pagal darbuotoju skunda uz grubu elgesi su zmonem. kaip is vadovo negaunam jokios pagalbos, nesidomi niekuo, is jo girdim "as noriu" "tu privalai", o pats nedaro visiskai nieko. gaila kad per tokius turesim visi iseit, nes tokioj itampoj dirbt neimanoma. o arvydui lapinskui reiktu pasimokyt bendravimo su zmonem, nes net sakinio suregzt nemoka.
As dirbu sioje parduotuveje ilgai. Per metus sis vadovas yra penktas. Man asmeniskai atsibodo pastovi vadovu kaita, norisi pastovumo. Vadovas yra reiklus, bet as kaip gerai atlieku savo darba, pastabu negaunu, jis netgi padekoja uz gerai atlikta darba. Visa laika paklausus as atsakymus gaunu. Labai negrazu rasyti visos parduotuves vardu, kad iseina visi, jeigu pati iseini, nereiskia, kad visi. Man cia viskas tinka.
Vilkaviskyje esancioje Vytauto gatveje IKI parduotuveje dirbancios dvi labai nemandagios pardavejus man teko nesciai budamai susidurti su jom V.Zilinskaite ir jos dvyne N. Lizaitiene labai negraziai kalba ir apkalbineje pirkejus perkancius alkoholy smeizia per visa vilkavisky nepriimineja centu rudu uz pirkiny ir liepe pirkejuj nepirkti tokios pardavejus neturetu dirbti su zmonemis, nes y sia parduotuve net nemalonu uzzeiti kai jos dirba susirauke snairuojancios y pirkejus pardavejos.MANAU KAD VADOVAI ATSIZVELGS IR ISSPRES SIA PROBLEMA!

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.

Daugiau nei pusė smulkiųjų įmonių plečia verslą
Daugiau nei pusė smulkiųjų įmonių plečia verslą 01-29 12:33
Palyginti su 2013 m. duomenimis, 2014 m. verslininkai ėmėsi įgyvendinti didesnės apimties verslo projektus, daugiau nei pusė smulkiųjų įmonių savo lėšas skyrė verslo plėtros planams. Ūkio...
ES sutarė plėsti juodąjį Rusijos sąrašą
ES sutarė plėsti juodąjį Rusijos sąrašą 01-29 20:06
Apie tokį ES užsienio reikalų ministrų sprendimą pranešė Federica Mogherini, ES komisarė užsienio reikalams, ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje po neeilinio ES užsienio reikalų...
"Teo LT" rezultatai nepaliko abejingų
"Teo LT" rezultatai nepaliko abejingų 01-29 18:06
Investuotojai ketvirtadienį Vilniaus biržoje teigiamai įvertino bene prasčiausią per dešimtmetį "Teo LT" pelną. Vakarų Europoje investuotojus parduoti akcijas vertė pinganti nafta ir Vokietijos...

Kokį telefoną turite?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Hasbro 55,05 +0,73%