Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

2016 08 25 Iki parduotuveje, kuri yra Pakruojyje, buvo pirkti avokadai maiselyje.Is 5 vnt. valgomu buvo 0 vnt. Gaila ir pinigu ir laiko. Kita karta nebus gaila laiko kreiptis i maisto ir vet.tarnybas.Nesvarbu kaip, bet uztikrinti produktu kokybe privalote...nors ir pjaustykite ar ragaukite kiekv.is ju! Labai esu pikta! Nusipirkau kruva puvesiu...
Prisegtas dokumentas:
2015-18-23 parduotuveje IKI Jonazoliu gatveje buvo pirktas didelis nepjaustytas arbuzas. Tapacia diena ji supjauscius buvo pamatyta kad jis visiskai nevalgomas, subyrejes ir gerokai rugtelejes. Uzdejom plevele, kadangi norejom nunesti atgal i parduotuve, taciau neradom cekio. Vaizdas kita diena.
Prisegtas dokumentas:
Po darbu uzsukau i iki parduotuve raseiniuose norejau susimoket mokescius bet terminalas jau nedirbo nors dar buvo tik
20:45 o parduotuvė dirba iki 22:00 valandos tai kam reikalingi terminalai ir darbuotoja pasake kad jau nedirba terminalas
vistos sparneliai su muses vaikuciais
Prisegtas dokumentas:
Sveiki. Nusipirkau mandarinu, nes jie atrode tikrai skanus, du suvalgiau gerai, bet trecias tai tikrai atbaide, kai supuves.
Prisegtas dokumentas:
Noriu pasidžiaugti, kad IKI prekiauja produktais, kurių kitos parduotuvės neturi, vien dėl to mūsų įmonė dažnai apsiperka būtent čia,

tačiau vakarykštis apsilankymas IKI EXPRESS - Jogailos g. 12, Vilniuje privertė sunerimti dėl Jūsų darbuotojų, nes prie kasos dirbo jaunas vaikinukas su sugipsuota ranka (nejaugi nėra kuo pakeisti?), o štai vyr. kasininkė Inga Jakimavičiūtė ir apsauginis, matyt, labai seniai buvo atostogose ar tiesiog labai nemėgsta savo darbo?..

Pirmą kartą rašau nusiskundimą ir esu nustebusi, kad jų čia tiek daug. Manau, kad tinklinei įmonei, iš tiesų bet kuriai įmonei, turi būti svarbu kaip ją reprezentuoja joje dirbantys žmonės, juolab kai yra tiesiogiai bendraujama su klientais. Tik apmokyti kaip dirbti kasos aparatu, akivaizdu, kad neužtenka. Iš tikrųjų, labai liūdna kai ateini apsipirkti, o išeini tarsi gavęs su šlapiu skuduru per veidą. Vaikinukas su sugipsuota ranka aptarnavęs prie kasos buvo malonus, nieko negaliu pasakyti, tačiau vyr. kasininkės Ingos Jakimavičiūtės ir apsauginio bendravimas bei elgesys paprašius išrašyti sąskaitą-faktūrą už prekes tiesiog atėmė žadą bei sugadino nuotaiką visam vakarui, jeigu kam nors rūpės, mielai pasidalinsiu šia "malonia" patirtimi detaliau, nes tikrai nešvaistyčiau savo laiko rašydama šį atsiliepimą jei tai būtų tik mano įnoringas iš piršto laužtas priekaištas.

Pasirūpinkite savo darbuotojais, juk jie yra Jūsų reprezentacinis veidas, nes po tokio aptarnavimo tikrai nesinori grįžti atgal.
Laba diena, Šilutėje Šojaus g.1 iki palink cento parduotuvėje darosi labai nemalonu užeiti, nes prie parduotuvės yra geriamas alchogolis, alus ir buriuojasi pijokai prasmirde bomžai jau yra myzama ant parduotuvės sienu, vaikai bijo eiti i parduotuve moteris užgaulioja replikom, bomžai stovi grupėmis kas dien matyt iki paverte savo alude apsauga ju nevaiko ir bomzu ten daugėja.Užuojauta pardavėjom. Tai ponai iki vadovai laikas imtis priemoniu griežtu AR LIKS SNARGLINĖ JUSU PARDUOTUVĖ.
Partizanu g Kaune parduotuve IKI yra baisiai nemaloniu pardaveju vieta, o be to s*****i kiekviena karta prisideda akciju ir galvoja zmones neuzmatys.Pareiskus, kad blogai musat kaina sako man taip meta sistema ir isaiskeja kad jokios akcijos nera.Tai viena karta susiziurekit akcijas ir baikit zmonem dumt akis, baisu kiek taip gali testis metai corkai toki vyksta
Kaune parduotuvėje IKI Saulėtekis labai įdomiai organizuojamas kasininkių darbas. 08 11 vakare 19.48 val. dirbo tik 2 kasos, dar vienoje kasininkė tvarkėsi, nes baigėsi jos darbo laikas. Prie tų dviejų kasų išsirikiavo 12-15 žmonių eilės. Kažkaip visur eskaluojama, kad eilės yra buvusios santvarkos reliktas, deja, turime pranešti, kad jos yra ir mūsų dienų reiškinys (turime foto). Vėliau atsirado dar viena kasininkė vardu Simona, prie savo kasos atsivedusi porą, matyt, pažįstamų pirkėjų, nes visiems kitiems švietė užrašas: "Atsiprašome kasa laikinai nedirba". Ir tik vieno atkaklaus vyruko dėka, pavyko tą lentelę su užrašą nustumti į šalį ir kasininkė teikėsi aptarnauti ir kitus mirtinguosius... Prastovėjome 15 min. dėl kelių prekių! Į šitą parduotuvę tikrai daugiau nebeeisime ir VISIEMS patariame: neikite į šitą parduotuvę, čia negerbia nei savęs, nei pirkėjų.
Vakar (08.09) P.Lukšio gatvėje esančioje IKI parduotuvėje pirkau kukurūzų skardinę, data dar galiojanti, pakuotė pažeista nebent viršuje, bet prieš atidarydama nepastebėjau, atidariau iš kart nusipirkusi, tad manau, jog tai gamybos klaida, čekio nepasiėmiau ir suprantu, kad žala man nebus kompensuota, tačiau tikiuosi, jog bus atsižvelgta ir daugiau neteks rasti tokių "skanėstų" :)
Prisegtas dokumentas:
Labai dažnai perkuosi į darbą pietus iš IKI parduotuvės, dažniausiai tokius, kur jau viskas padaryta, tik pasišildai ir viskas, pietų rinkiniai ar kažkas panašaus, visad būna viskas gerai, bet ŠIANDIEN (08-09 saulėtekio IKI parduotuvėj) nusipirkau jau paruoštus cepelinus, tai ką Jūs galvojat.. šiaip juos tereikėjo mikrobangų krosnelėje tik pašildyt, bet jei būčiau norėjus juos valgyt, būčiau turėjus dar juos pakankamai apdoroti, nes mėsa žalia žalia.. Nusivyliau, daugiau nebežadu eiti pietum pirktis tokių produktų. Nežinau kas čia konkrečiai kaltas, bet jei moku pinigus, noriu gauti ir kokybę.
Sveiki.Rugpjūčio 7d.apsipirkinėjau Merkinės (Varėnos raj).Jauna pardavėja, vardu Reda (gal Gerda, neužfiksavau), su akinukais, tamsių plaukų, Apšaukė pirkėją, kad tas neatskyrė prekių skirtuku.Kadangi poniai reikėjo išminuoti prekias, buvo sugadinta nuotaika netik pirkėjui, bet ir kitiems, kurie laukė eilėje!
Sveiki, siandiena su vyru aplankeme iki esancia Visagine, pc Domino. Likome sokiruoti kasininkes bendravimu. Negana to, kad pries mus stovinciam vyrui neatidave 5€ grazos.vyras kantriai lauke kol aptarnaus mus. Man paklausus apie nuolaidu kortele aukstu tonu "paaiskino" situacija, graza sugavau ore, nei aciu nei viso gero, prekes sumete kaip kokias siuksles, tada atidave apgautam vyrui graza ir jo net neatsiprase..nuejom nuo kasu kaip is jos kazka pavoge..nepatingejau grizti merginos vardo suzinoti..jauna mergaite su akinukais, vardu Kotryna. Tikrai siulau sureaguoti, nes labai nemalonu, numusa upa tokios situacijos, visa kelia grizdami i Vilniu diskutavom sia tema. Manau tikrai yra zmoniu kuriems reikia darbo, kurie jisaugotu ir myletu..o tokiu " nepatenkintu " gyvenimu galima rasti ant kiekvieno kampo bet tikrai nesinoretu sutikti aptarnavimo srityje
labas anksciau parduotuve iki kursiu gatv 44 buvo normali viskas pilna grazu bet dabar siaubas ateini apsipirkti praktiskai kiekviena diena jie neturi taleriu kuriu man reikia ir zefiru, jau nervina samdikyte darbuotuojus nes toks bardakas jau besina
Kasininke Architektu g."IKI" parduotuvej (prie Azuolo stoteles)pastoviai saukia ant pirkeju ir labai nemandagiai kalba ir elgiasi!
Ala C.
Noriu pasidžiaugti, kad Jūsų kolektyve dirba tokia maloni kasininkė, kaip Natalija Jefiševa, Kovo - 11 g. IKI, Kaunas.
Dėkoju už malonų aptarnavimą 2016 - 08 - 04.
Šiandien nusipirkau bulvinių vėdarų už kilogramą sumokėjau 4, 63 eurus.Kaip norit vokit, o čia per akis vagia šitokia kaina, tiesiog baisu, kai šviežių bulvių kilogramas 0, 29 euro tai 16 kilogramų bulvių, gerai atmeskime žarną kuri sudeginta, visi vėdarai juodi, nežinau į ką žiūri, kepėjai, virėjai, technologai, o pardavėjoms kas joms, reikia parduoti, sudegintus be skonio. Nebuvo metų, kad vėdaras kainuotu 16 litų už kilogramą, gal galvoja, kad žmonės nesupranta kalkuliacijų, netalpa į jokius rėmus, kur kainų kontrolieriai kur valstybinės įmonės atsakingos už kokybę ir kainas, už ką jie gauna pinigus, kad susirinktu lauknešėlius ir nieko nematytu, va tau laisva korupcija laisvoj Lietuvoj
Iki siaures pr, Kaunas.Labai nemalonu eitin I toki prekybos centra, kur laukti pardavejos tenka 12 min, tai kam is vis reikalingas tas info skyrius ? O gal cia prekybos centro vadove nesugeba atlikti savo tiesioginio darbo organizuojant prekybos centro darba. Kasoje palikta viena kasininke, o eile beveik per puse parduotuves, kaip zmones neapsikente pradejo reiksti sabo nepasitenkinima, pasirode dar dbi kasininkes. Kiek tenka lankytis siame prekybos centre, aiskiai matyt kad nera seimininko cia.
Grizusi savaitgali i Varena, automobili teko pasistatyti Sporto g. uz IkI parduotuves esamoje aiksreleje, nes musu namo aikstele siuo metu tvarkoma. Atejusi ryte radau uzstatyta ivaziavima i aikstele, taip kad niekas negaletu nei ivaziuoti, nei isvaziuoti. Pasirodo ivaz. uzstate parduotuves IkI vedeja savo automobiliu. Patraukti aut. ved. neskubejo, teko ilgai deretis. Pakalbejus su kaimynais pasirodo, kad taip atsitike jau ne vienam. Draudziamo zenklo ten nera, rampos neuzstatome. Gal vedejos mazas uzimtumas darbe, jeigu dar lieka laiko ir noro "kovoms"...
Kauņas, Šiaurės pr. Nustebau radusi parduotuveje visas akcijines prekes. Parduotuve švari ir tvarkinga dirba labai malonios darbuotojos, visada patars parodys akcijas ir atkreips dėmesį į kliento norus!. Super taip ir toliau.:) Didelis ačiū Pieno skyriaus mergaitei p.Dovilei.S nes greitai sureagavo i kliento norus paslaugiai bendravo, taip pat kasininkei Samantai.S už puikų aptarnavimą kasoje. :) isejau su sypsena.
Laba diena, del issiblaskiusiu darbuotoju, ukmerges IKI Antakalnio g, Nemato kaip dirba jei prekiu takelis itraukia KORTELE, o pardaveja net nepastebi pasiteirauji, kur kortele nezino, reikia paciam ieskoti
Stovėt eilėse pripratom, ilgokai nesulaukt personalo dėmesio taip pat (na būna gi žmonės užimti), į kasininkės "malonią" kalbąi, kai atsiskaitinėjau centais, irgi nekreipiau dėmesio, bet jau kai nori užsisakyt tortą, o konditerijos skyriui pardavėja nesiliauja diskutuot su draugeliu, numetus žvilstį tiesiai į ją, tiesiog nubėga link duonos lentynų ir nusisukus toliau šnekučiuojas su iš paskos nusekusiu pažistamu, o galiausiai atbėgus vaikui užsikelia jį ant prekystalio ir toliau VISIŠKAI IGNORUOJA KLIENTĄ, tai ne tik kad šį kartą nieko nepirkau, bet ir daugiau neeisiu į GRIGIŠKIŲ IKI.
Tiek leidinyje, tiek per tv buvo skelbiama, kad šį trečiadienį ir ketvirtadienį pelėsinė dešra Fuetec bus 1+1.Deja apsilankius Klaipedoje keliose parduotuvėse jos nebuvo.Pardavėjos sakė, gal atveš rytoj.Klausimas toks -kam skelbti akciją, jei parduotuvese prekės nėra.Noriu pastebėti tai nebe pirmas kartas.
Kaune, Saulėtekio IKI, pardavė visiškai pašvinkusią žuvį, konkrečiai pangasijų file.Gal žuvies skyriaus darbuotoja, dėdama prekę į maišelį, galėtų paklausti, ar tiks prasmirdęs produktas?:)
Antakalnio IKI laaaaabai nedraugiskas personalas, kasose bjauriai bendrauja su klientais ir tai jau pasikartoja koki desimta karta, si vakara 21.20 priejome prie kasos, ir stovejo zmones, lauke, nes kasose skaiciavo loterijos bielietelius, ir tai vyko ne vienoje kasoje.

Pagarbiai.
Vaidas
Nuoširdžiai nelinkiu šitame tikle dirbti, dirbau du metus.. ir galvoju kaip aš tiek galėjau ten.. dirbau be laisvu dvi savaites po 16h ir nebuvo sumokėta nei už 1h.. tiesiog šis darbas yra pasityčiojimas iš savęs, nes visur bėgioji, dirbi.. o tau nepasako nei ačiū.. ir dar atiduodi visa alga už kita
Su tokiom algom IKI tinkle neimanoma dirbti, bent padidinkit mesininkams algas, o ne is ju atiminedami visokius priedus kuriu esa nusipelne.. Nebereikalo truksta mesininku visur, nes uz tokias algas niekas nenori dirbti...
Vilnius, Kapsu g., 22. 2016-07-08 12.00,.neadekvatus kasininkes Lobeiko elgesis, niekas nenores dar karta apsilankyt sitoj parduotuvei.Apsipirkinejo pries mus gsrbaus amziaus vyrukas, padave pinigus 5eur, jie buvo kiek suglamziti, noredama istiesint kasininke Lobeiko suplese kazkaip,.ir prie visu pradejo koliot ta dieduka, kad jis durnas, atnese jai suplesitus pinigus, izeidinet visokiais zodziais, Tai yra tinkamas elgesis?
Klaipeda.Vingio 14. IKI tinklas sugadino visa svente. Liepos 5 diena, priessventine diena apsilankes mineta parduotuve nusipirkome kiaulienos sprandine saslykams.Ta diena parduotuveje buvo paskelbta akcija kiaulienai. Didelemis raidemis kilmes salis buvo nurodyta: LIETUVA.Kai pradejome kepti saslykus, per visa sklypa buvo juntama baisi KUILIO smarve.Aisku, kad sia, taip vadinama Lietuviska kialiena buvo ismesta siukslin.Zmones, bukite atidus pirkdami IKI tinklo akcine mesa, nes apgaudienieja, vietoj Lietuviskos kialienos pakiso neaiskios kilmes produkta. Daznai bunu UK, itariu, kad vietoj Lietuviskos mesos parduoda Airiska.Gerbiamiems IKI atstovams didelis ACIU uz sugadinta svente.GEDA!!!
M 2016-07-04 18:17:03
Nepridavinėkite taros IKI taromatuose, apgaudinėja žmones. Rašo, jog čeki galima panaudoti per pusę metų, nors čekis nubluko visiškai per mėnesį.
Nelaikykite kvito ant saules, taip ir parasytas ispejimas ant kvito:saugoti nuo tiesioginiu saules spinduliu!Skaityti ir dar karta skaityti, kas parasyta.
Norėčiau sužinoti, kodėl man perkant iki pardutuvėje iki šiol nedavė nuolaidų kupono gimtadienio proga, kai gimtadienis liepos mėn.6d?
Kęstutis 2016-06-29 23:02:11
Daugelį metų apsipirkinėju Kaune Sukilėlių pr. 84 esančioje parduotuvėje. Neseniai šioje parduotuvėje pradejo dirbti pardavėja p. Ginčauskienė. Noriu pasakyti, kad sparčiau aptarnaujančios pardavėjos Lietuvoje dar neteko sutikti.
Ačiū poniai Ginčauskienei už nuostabų darbą.
Laba diena, ar galite el. paštu info@iki.lt suteikti daugiau informacijos, kada ir kokios nuolaidos Jums nebuvo suteiktos? Ačiū.
R 2016-07-04 10:00:39
nebuna, paciai teko susidurti, o nuolaidu korteles arba pasibaiges galiojimas arba jos jos nepriimamos ir tenka moketi visa kaina, kokia ji nurodyta be nuolaidos
tada tikrai taip gali buti kadangi nuo birzelio menesio milimiausios nebegalioja iki parduotuveje o seip pagal kasininka priklauso jei nepersibraukia kortele kasininkas privaletu korteles numeri ivesti ranka
Kristina 2016-07-04 09:08:46
labas rytas kai yra akcija su lojalumo kortele tai akcija ir buna tik cekio gale buna parasyta nuolaida su kortele tokia ir tokia...
R 2016-07-02 17:00:41
Kodėl žmonės yra klaidinami? Per TV reklamos rodomos jog IKI vienai ar kitai prekei nuolaidos taikomos su lojalumo kortelem, o kai nueini i parduotuve- tai kasoje mokant uz prekessupranti kad tau tos nuolaidos nėra. Moki iprastą kaina. Tai kam prekiu deti kaina su akcija, priėjus mokėti kasoje - jau tos akcijines kainos nebėra? Gal susitvarkykit viena karta!
Sveiki. Iki parduotuvėje Pilaitėje kasoje dirba labai nemaloni kasininkė Sandra. Ko gero naujokė nes niekad jos nematydavau anksčiau. Su pirkėjais elgiasi nepagarbiai. Netyčia įmušo 2 prekės nors pirkau vieną, jai pasakiau kad išminusuotų. Tai patikėkit manim kokių gražių žodžių pliūpsnį gavau atgalios. Baisu...... Nebesiprekinsiu šitoje parduotuvėje klientui pagarbos 0....
Ačiū poniai Ginčauskienei už nuostabų darbą.
Noriu nuoširdžiai padėkoti IKI Didžiojoje g. Kaune (Vaišvydavoje) dirbančiam pardavėjui-kasininkui Mantui S. už supratimą, atjautą ir pagalbą... Tokių vyrų šiais laikais mažai... Visada linksmas, mandagus ir paslaugus... Bet aną dieną apsipirkinėjant, ne tik kad maloniai aptarnavo, bet ir prekes į maišelius sudėjo ir dar sviesto atnešė, nes pagal akciją buvo 2+1, o aš pasiėmiau tik du. Esu neščia ir tokie paslaugūs žmonės tik džiugina. Ačiū iš visos širdies...
Siandien nemaloniai nustebino aptarnavimas Jonavos Basanaviciaus gatves IKI. Naudojomes savitarnos kasa, del ko labai stipriai pasigailejome - savitarnos kasu "priziuretoja", pradejus kasai signalizuoti apie klaida, atlekusi apsauke ir paaiskino, kad cia ne zaidimu aikstele. Mes, tikriausiai, galejome to nezinoti. Savo pavardes pardaveja pareiske nesakysianti, nes as turiu ziureti i kortele ant jos krutines. Kortele rode "Enrika V.", bet tiesa sakant as nesu isitikinusi, kad tai tiesa, jei su tokia agresija atsisakoma pasakyti pavarde. Nuotaika sugadinta, daugiau garantuotai nesinaudosim savitarnos kasomis, o pagal galimybe - ir IKI parduotuvem. As suprantu, kad programine iranga nera tobula ir draugiska vartotojui, bet jei butu profesionalus pardavejos elgesys - jokios situacijos nebutu buve. Kyla itarimas, kad darbuotojai nera apmokomi kaip elgtis su klientais. Man atrodo, kad pardavejai pasamdyti, kad aptarnautu pirkejus, o ne ant ju staugtu. Gal paziurekite uzsienyje kaip aptarnaujamos savitarnos kasos, jei truksta ideju. Bet jau bent kokiu atveju - pardaveja neturetu pakeltu balsu pirkejams aiskinti, kad cia ne zaidimu aikstele
Jonava, kosmonautų 3 namo gyventojai dėl kosmnautų 1' iki" parduotuvės šaldymo įrengimų keliamo triukšmo ypač naktinėmis valandomis turi priekaištų. Prie sienų sumontuoti išgarintuvai yra užsiteršę, todėl pro juos eidamas oras sukelia tiūkšmą., kuris viršija san. normas tai buvo patvirtinta Kauno visuomenės Sveikatos Centro dar 2011m.Po to išgarintuvai buvo praplauti ir triūkšmas tapo normos rybose.. Gyventojai būtų dėkingi, jei tokius praplovimus padarytų vėl.Laukiame iš UAB Palink teigiamo sprendimo, nes triukšmas naktį neturėtų trukdyti žmonėms ilsėtis
Anonimas 2016-06-24 12:37:57
Viena iš blogiausiu "IKI" parduotuvių, tai "IKI" Mokslininkų g., Vilniuje. Jie naudojasi proga, kad tai vienintele parduotuve visam rajone, ir iki kitu reikėtu pravažiuoti 2-3 stoteles. Kasoje sėdi dar normalus žmones, bet kai stovi eile po 20žmoniu - dirba tik viena kasininke, maksimume dvi, ir stovi taip po puse valandos kad nupirkt pieno. Mėsos skyriuje dirba maža mergaite, kuri bijo kalbėti su pirkėju, ir net nepaklausia ko kam reikia, nors kita, jau tokia moterys, labai maloni ir draugiška. Bet didžiausia problema - kainos stende vienos, o kasoj išmuša visai kitas. Jau ne viena karta pastebėjome, kad parašyta pvz. 0, 62 centai, o kasoj išmuša po 0, 80 centu ir daugiau. Gerai, kad pamatai kas ir kaip, bet kiek jau galima.
Čia Jums dar pasiseke. Yra du vaikinai ten kasoje : vienas su akiniais - labai gerai dirba, naujas berniukas, o kitas - seniai dirba, jau beveik metai, tai visada eles stovi po 30 zmoniu, tik kad pas ji neeiti. graza meto tiesiai i ranka ar prie, tad reikiai visa laika surinkti, blogai elgesi su pirkejais - viena jart pats girdejau ir maciau, kad prie jo priejo močiute, paklause ar dirbi, o jis jai atsake "ne, aš tiesiog čia sedesiu, nejau nematote!". ar taip galima kalbeti su močiute? Vyr.kasininke išvis, 21.50-21.55 stovi prie duru ir neleidzia ieiti i parduotuve, nes liko 5-10 minuciu, ir jau nieka neaptarnaus! Tikekimes, kad nors ateiti jie galvos ir matys. Jau tiek skundu yra, ir kiek dar bus, jeigu visi nepabijos pasakyti
Aušra 2016-06-15 15:48:10
Kiek galima apgaudinėti žmones su "AKCIJOMIS" ??? Prie kainos akcijos yra, priėjus mokėti kasoje - jau nebėra. Gerai, jei atkreipi dėmesį, jei ne - liksi apgautas. IKI Priegliaus g. 1, Vilnius tokių dalykų pasitaiko, o svarbiausia, kad administracija neturi nei noro, nei galių tai taisyti. Gėda!!!
Žinokite tai ne tik pas Jus ten,
Visagine, pas mus, irgi tas pats, ir Vilniuje Mokslininkų g. "IKI" irgi visa laiką rašo viena, o išmuša kita.
Šiandien Šiauliuose Gegužių g esančioje parduotuvėje ikiukas su automatinėmis durimis buvo prispaustas mano 3 metuku vaikas.suspausta buvo galvytė.Visa laime.kad apsiejome tik išgaščiu ir mėlynėmis..bet iš personalo nesulaukiamė jokios pagalbos tik užsipuolė.kad neprižiūriu savo vaiko. Tikiuosi durys bus sureguliuotos taip.kad reaguotų ir į vaikus.kad ateityje neatsitiktų didesnių nelaimių kitiems, o personalas būtų geranoriškesnis ir žmogiškesnis..
Šiandien pirkau bulvinius vedarus Lentvario g33, IKI parduotuveje Vilniuje. Ju skonis buvo klaikus, atidarius ipakavima smirda, kvapas klaikus. Baisu nevalytos zarnos smirda „ ŠUDAIS” baisu. Apmaudu moketi pinigus ir gauti atsiprasant fekaliju.
Laba diena, jau baigiasi kantrybė. Jau kuris laikas ateini į prekybos centrą IKI Savanorių pr. 111, Kaunas, ir pastoviai išeini "šlapias". Todėl kad kiek paprašysi degtukų, ar CENTO ar IKI, retai kada būna. Matyt parduotuvė kovoja su gaisringumu, arba "degė". Bet dar ne viskas, atrodo, kad šioje parduotuvėje žmonėms dalintu ko nors už dyką. Amžinos eilės dirba tik 2 ar 3 kasos. Prie informacijos iš viso beveik neįmanoma prieiti, ypač mokesčių mokėjimo periodu. Informacijos pardavėjai, netik informacijoj dirba, bet dar turi aptarnauti dar kelias kasas. Tai darykit išvadas. Ne bereikalo į Lietuvą veržiasi kiti prekybos "BAGINIAI" Ačiū.
Labai esu patenkinta IKI prekybos centru Garliavoje.Dirba puikus zmones.Maistas skanus ir sviezias.Aciu mesininkui uz puikius saslykus ir mesyte.Prekes tvarkingai sudetos.Visada randi ko reikia.Akciju nemazai ir pigiau randu daug ka nusipirkti.Aciu kasininkei Ligitai ir Gitanai.Saunios darbuotojos.Malonios nuosirdzios smagu pabendrauti.Linkiu sekmes nelengvame darbe.

Žiežmarių Mėsa (Mėsos gaminiai)
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Už 9 mln. Eur bus statomas prekybos tinklo "Aibė" logistikos centras
Už 9 mln. Eur bus statomas prekybos tinklo "Aibė" logistikos centras 08-26 09:18
Prekybos tinklas "Aibė" Kauno rajone turės naują logistikos centrą, į kurio statybas investicijos sieks 9 mln. Eur. Jau žinoma ir statybų pradžios data – lapkritis. Logistikos centras pradės...
Šiaulių banko vadovas: mūsų konkurenciniai pranašumai tik stiprėja
Šiaulių banko vadovas: mūsų konkurenciniai pranašumai tik stiprėja 08-26 07:39
Vytautas Sinius, Šiaulių banko administracijos vadovas, įsitikinęs, kad DNB ir "Nordea" pajėgumų konsolidacija Lietuvos rinkoje ne tik nesukels pavojaus lietuviškam bankui, bet dar labiau...
Debesų kompiuterijos rinka generuoja 28 mlrd. USD pajamų, trečdalį pasiima "Amazon" 08-26 07:24
"Verslas niekada nepasitikės šia technologija", – sakė rinkos dalyviai ir analitikai, kai maždaug prieš dešimtmetį plačiu mastu startavo debesų kompiuterija. Šiandien debesų kompiuterijos...

Ar po LIDL atėjimo maisto produktų kainos krito?

UAB Baltic master

Bank of America 15,53 +0,84%