Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Klaipedoje Priestocio g. 24. Iki parduotuve tiesiog tragiska, prekes niekad nesikeicia salotos ar mesa neaisku kokio senumo.. o jau darbuotojai pastovei nepatenkinti, susirauke, o ir kasos daugiausia tik 2dirba, jei nori nusipirkti cigareciu ar susimoketi mokescius turi stoti i ilgiausia bendra eile, ko ne vienoje kitoje dideleje iki prduotuveje nemaciau. Dar ten dirba vienas labai 'mandras' pardavejas Daivaras atrodo, tai jau jis ten vaidina super zvaigzde ar ka nezinau, bet kai pamatau ji i ta kasa net nesistoju, nes labai jau mandra vaiki jis vaidina. Taip kad galetu ta iki susitvarkyt su personalu ir daryt kazkokes isvadas, nes jau kai ten tenka lankytis tiesiog bloga darosi o artimesnes parduotuves per pietu pertrauka nera, jei butu pasirinkimas tikrai ten nesilankyciau...
Esam nusivyle, parduotuve IKI Jotvingis Šauliu g. Marijampoleje, nes jau ne karta esam nusivyle akcijiniu ir siaip prekiu stoka po 18 val.ta prasme kai baigi darba tai jau nera ka pirkt esti tuscios lentynos na ir kai kurie darbuotojai ne itin mandagus ir kaip sakant ko paklausi to negausi.
esu Iki Mados nuolatinė pirkeja, labai patinka šiuos parduotuvės mesos skyrius, bet šiandien teko nusivilti 7.30val. nebovo sumalta ne vieno indelio faršo.Kas atsitiko???
Ar galima pakeisti apranga? Žalia spalva atsibodusi, negraži. Apranga nepatogi, darbuotojai vaikšto su per dideliais žaliais apdarais. Pakeiskite darbuotojų apranga. Be to kodėl IKI negali maitinti darbuotojų kaip Maximoje? Juk kiekvienam darbuotojui pietūs kainuoja ne maža suma, tai galima pagalvoti, kad darbuotojas dirba tam, kad turėtu už ką darbe pavalgyti. Atsižvelkite į darbuotojus tuomet turės pirkėjai gerą ir malonų aptarnavimą.
Saulėtekio IKI vyr.kasininkė darbe vaikšto su trumpu, juodu, ir viliojančiu sijonėliu. Teko vyrui uždengti akis, visų vyrų dėmesys buvo sutelktas į ją. Kaip taip galima? Ar niekas nemokino, kad darbe svetimų vyrų negalima vilioti?
Kaunas Baltijos 59 vyr.kasininke Irina visada gerai aptarnauja maloniai padeda surasti tinkamas prekes. Vyr.kasininkes aptarnavimas yra kur kas geresnis negu kitu darbuotoju is administracijos: pvz pamainos virsininkai ar parduotuves vadove. pamainos virsinaiinkas Inga labai nemandagiai elgesi su manim, prasiau jos man per puse atpjauti arbuza o ji man pasiule issirinkti is jau esamu atpjautu arbuzu, kurie yra ne praeitos dienos pjovimo.
Ne vieną kartą buvau iškviestas per laisvas dienas dirbti, tačiau už tai nenori mokėti. Be to esu studentas ir noriu suderinti darbą su mokslais, tačiau vadovė net nesileidžia į kalbas ir pasiūlo išeiti iš darbo.
Nusipirkau siandien IKI CENTO (Visagine, Parko g.) vaikui pieno misini su akcija, ir gerai kad pries ipildama uzmaciau galiojimo laika. PASIBAIGES pries 2 savaites!!! Iki nuodija vaikus!!!!!!!!!!!!!
Nepatinka pertvarkyos Iki parduotuvės. Pvz. Šiaulių Gardino g., Šiandien užėjau pirmąkart po remonto ir labai nusivyliau... Iš lentynų suformuota labirintų sistema verčia eiti ten kur tau visai nereikai.
Teks apsipirkinėti kituose PC, kur pirkėjai ne taip primityviai ir tiesmukiška gaudomi, neleidžiant jiems laisvai judėti tarp lentynų.
Iki yra vagiu parduotuve, vyskas brangu ir net nesugeba sumokėt atlyginimo darbuotojams
Laba diena aš esu labai patenkinta.Šilalės iki kolektyvu ir visos nesamonės kurios rašomos apie mūsų valdžia yra šmeištas.
Kaune, prie IKI parduotuves Luksio g. 60 veikia turgelis. Jis dabar tiek issiplete, kad prekyba vyksta prie pat parduotuves duru tiesiai nuo zemes, arba, geriausiu atveju, nuo deziu. Bandziau ieskoti kas uztai atsakingas ir kas gali sustabdyti sia betvarke. Pasirodo, kad IKI yra issinuomojusi dideli plota zemes prie parduotuves ir jame gali leisti daryti ka nori. Tai ir leidzia bele kokia prekyba prie paciu duru, kad tik paskui pirkejai eitu ir i prekybcentri. Ir niekas negali sutvarkyti tos betvarkes.
Esu nusivylusi IKI parduotuves (Varniu g) aptarnavimu. Pirmiausiai tai kazkodel joje labai didele darbuotoju kaita, naujas zmogus nespeja isivaziuoti, jau ziuri kitas dirba, eiles, jei tik daugiau zmoniu, begalines, mergaites issimusa is veziu, nukencia aptarnavimo kokybe, nemandagiai elgiasi su klientais, daro nemazai klaidu skenuojant prekes. Suprantu, darbas nelengvas, kruvis, bet as visada buvau tos nuomones, kad jei daryti, tai gerai, o jei ne, tai visai nedaryti.. Senbuvems priekaistu neturiu. Nebent informacijoje dirbanciai jau amziuje moteriai..nuolat sukauja ant klientu:). Yra kur tobuleti ir valytojoms. Grindys nuolat tai slapios, tai pritryptos.. Zodziu, yra kur tobuleti:)
Vakar vakare nusipirkau IKI parduotuveje Kaune, Varniu gatveje arbuza. Buvau prabeges 22km ir kokia 12km svajojau kaip valgysiu arbuza pabaigus treniruote. Atejau radau arbuzu dee, tai yra gerai, nes uzvkar arbuzu nbuvo visai. Griebiau pati graziausia arbuza, pareinu namo atsipjaunu per puse, susipjaustau i gabalelius pradedu valgyti, ir ziuriu, kad tas arbuzas jau puvesio skonio. Rezultate visa arbuza teko ismesti, buvau ziauriai nusikales, kad eiti koliotis i parduotuve, bet prisiminiau IKI sentencija apie visada sviezia maista..... Nzn. Persikus nusiperki, kita diena reik ismesti nes jau supuve. Perki dar saltus, o kita diena jau supuve. Manau, kad nebepirksiu vaisiu IKI parduotuveje, pastaruoju metu tenka daznai nusivilti....
Labai pasipiktinau P.Lukscio 60, Kaunas, iki darbuotojos GERDOS, maciau nauja mergina atejus bet nei labas, nei ate, jokio mandagumo, susiraukus ir dar juokias nezinia is ko. Nejaukiai net pasijutau, ateini apsipirkt, o cia dar ir be nuotaikos gryzti.. be komentaru. Atidziau siulyciau rinktis darbuotojus :)
Šiandiena parduotuvėje IKI prie žaliojo tilto pirkau daržovių salotas su tunais. Pagaminta IKI.. Jų galiojimo laikas iki 14 09 12 d.. Kai pirkau, dar plastikinis dangtelis nebuvo išsipūtęs. Parsinešusi įsidėjau į šaldytuvą ir kai po 3 val. jas pasiėmiau, jau dangtelis buvo išsipūtęs, ir kai atplėšiau dangtelį iš po dangtelio išsiveržė pokštelėjimo garsas. O kaip mano kolegė išsireiškė, kad visame kabinete supuvusios žuvies kvapas. Paskutiniu laiku labai suprastėjo šios salotos, ypatingai padažas.
Labai apgailetina, kad Tvirtoves IKI, Kaune kasininke Dragunskiene net nuejusi pasiziuret tikslios kainos i darzoviu skyriu nesugeba imusti teisingos kainos ir rusies kriausiu, kurias as pirkau.Kai antra karta pasakiau, kad kaina neatitinka ir pavadinimas ne toks ji man pasiule jas isminusuot, kadangi man kriausiu reikejo, o laukt laiko neturejau rezultatas toks, kad UAB"Palink" is mano kisenes padarytas 0.91 lt pliusas.Aisku tai asaros, bet tikrai ne pirma karta sitoj parduotuvej tai vyksta, o kadangi labai daznai mes visi kazkur skubam ir neturim laiko del tokiu smulkmenu pasiaiskinti, tai visi tokie ivykiai prasprusta nepastebeti.
Laba diena, norėčiau pagirti viena darbuotoja iš Šeškinės g.32. esu pastovi pirkėja gyvenu netoli šios IKI labai esu maloniai nustebusi pardavėja Karolina. kiek mačiau mergaitė dirba ir skyriuje ir kasoje labai maloniai aptarnauja veide su šypsena, neradusi prekes bando padėti. esu patenkinta šia darbuotoja kasoje (anksčiau) maloniai aptarnauja paaiškina kokios nuolaidos kaip kas.dabar dažnai matau skyriuje visada gerai išrenka žuvies gabaliuką ar mėsos. tikrai labai džiaugiuosi, kad yra tokių jaunų gerų darbuotojų iš IKI išeinu su šypsena. tikiuosi vadovas šios parduotuvės padėkos mergaitei už gera darba.
nunu 2014-03-21 20:38:59
virkausi, nevirkausi bet tiesa tai tokia....O kad engia kaip sunis - tai faktas. Ir kuo toliau tuo labiau. Bepigu poniai, niebos pati "virsininke"
Tokiom poniom norėčiau pasiūlyt padirbėt nors vieną dieną, kad suprastum žmogų, na o paskui komentuot, na o valdininkam nusispjaut į darbininką, ne tas ateis kitas, taip ir eina žmoniu išnaudojimas, supratimo 000 tai tiek!
niekada nebuciau pagalvojus, kad kasininkes apgaudineja zmones dęl grazos. ir dar kaip wercia akis, kad jos teisios. sukciu gauja

Kai aplink daug gėlių - šypsena veide atsiranda savaime
Kai aplink daug gėlių - šypsena veide atsiranda savaime 09-16 08:31
Esame gėlių salonas "Floravitas" skaičiuojantis 11-tus darbo šioje srityje metus. Iki "Floravito" dar 6 metai darbo su gėlėmis. Viso 17 metų. Darome viską. Nuo vestuvių iki laidotuvių, nuo...
Jungtinė Karalystė bijo škotų, Sitis – ne
Jungtinė Karalystė bijo škotų, Sitis – ne 09-17 18:31
Škotija ketvirtadienį balsuos dėl savo nepriklausomybės ir atsiskyrimo nuo Jungtinės Karalystės. Visuomenės apklausų rezultatai dar rugpjūčio mėnesį ėmė neraminti politikus, kurie stačia galva...
Prognozuoja, kad eksporto augimas šiemet sulėtės dvigubai
Prognozuoja, kad eksporto augimas šiemet sulėtės dvigubai 09-17 16:34
Eksporto augimas šiemet sulėtės perpus, tačiau jau kitais metais atsigaus. Didžiausią smūgį dėl Rusijos draudimų patirs reeksportas, o lietuviškų prekių eksporto augimas jau šiemet bus spartesnis...

Ar Jūs pritariate minimalios algos kėlimui?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master