Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Labas, noriu padekot iki cento pardavejom is Kauno Kreves 13 uz malonu gera aptarnavima uz pagalba kai nerandu prekes, visada malonios nors dirba tik 2 visur speja, visada geros nuotaikos linkiu joms sekmes, kad daugiau tokiu pardaveju, malonu net uzeit apsipirkt
labai gaila, kad mums iki pavasariui atiteko toks vadovas, darbuotojai pradejo jieskotis kitu darbo vietu kituose prekybos parduotuvese, darbe pastovi itampa, su zmonem jis visiskai nesiskaito, kaip jis giriasi kad mes pas ji jau 16 parduotuve tai daug pasako apie zmogu, is pries tai iki jis buvo atleistas pagal darbuotoju skunda uz grubu elgesi su zmonem. kaip is vadovo negaunam jokios pagalbos, nesidomi niekuo, is jo girdim "as noriu" "tu privalai", o pats nedaro visiskai nieko. gaila kad per tokius turesim visi iseit, nes tokioj itampoj dirbt neimanoma. o arvydui lapinskui reiktu pasimokyt bendravimo su zmonem, nes net sakinio suregzt nemoka.
Laba diena, pati dirbu parduotuveje iki jurbarko mieste ir esu labai nepatenkinta daugialiu dalyku pvz vienas is ju- apsaugos darbuotojeis, savo akimis galiu pasakyti, kad jie netinkamai atlieka savo darba, manau kad dirbant toki darba reikia buti atsakingu uz sita darba o ne sedeti ziureti filmus, valgyti, pusiau miegoti nesuprantu kaip jie visa tai darant gali saugoti prekes ir tinkamai atlikti savo darba, o uz blogai atlikta ju darba kaip dingsta daug prekiu turime moketi pinigus mes darbuotojei.Ir kaip dingsta prekes mus kaltina del dingusiu prekiu juk tai nemusu darbas o apsaugos.Manau kad apsoliuciai del visu dingusiu prekiu yra atsakinga tik apsauga ir ji turi priziureti aplinka, o ne mes turim uz viska sumoketi is savo atlyginimu paprastos darbininkes.BUTU LABAI MALONU KAD SITA PROBLEMA BUTU ISSPRESTA!!!!!!
Klaipėda, Taikos pr.28 (Vėtrungė) IKI parduotuves vaisiu-darzoviu skyriaus sales darbuotoja užsipuolė pirkėją, kuri tuo metu, vienintele, dėjo i krepseli kriauses, motyvuodama tuo, kad pastaroji jai trukdo dirbti. Tai kliento pažeminimas, todėl šiame centre nėra jokio noro ateityje lankytis.
Labai noreciau padekoti IKI parduotuves esancios Kaune Partizanu g.134 kolektyvui ir ju vadovei uz puiku darba, uz geranoriskuma, uz pagalba ir silta bendravima.Prasau IKI tinklo vadovybe atsizvelgti i tai.ACIU kad yra toks puikiai susiformaves kolektyvas.ACIU.
Savo laiku, apmokant už prekes IKI kortele, ant čekio buvo spausdinamas pinigų likutis, bet dabar to nėra.Įdomu, kas sugalvojo tokį"super"patobulinimą.Kaskart turi klausti kasininkės apie likutį, gaišti.
Labas, kažkaip nesinorejo rašyti apie tai, nors tai jau negalejau susilaikyti, teko antra karta vykti i ta pacia parduotuve ir aiškinti problema, š.m.2014-12-04 ----10;23;50 pirkau Šiauliuose Birutes gt, 49 alu AMSTER RADLER prekybos lentynoje prekes kaina 2 lt29cnt, nupirkau 2 indelius, net nepagalvojau kad gali taip piknaudžiauti kainom tik grižus i namus pasižiurejus cek, i supratau kad alus kainuoja po 2 litus 99 cnt, , kadangi pirkau ne sau šia preke, todel teko vykti i parduotuve ir aiškintys, .Pardaveja man paaiškino, kad akcija baigesi, todel kaina dabar jau 2.99, bet užmiršom pakeist kaina.Anksciau esu pirkes brendi nepamenu rušies taip pat nepastebejau lentynoj kaina viena nurodyta, kasoj muša kita [kvito numeris 280089' -0006kasininke Grigaityte. Kiek teko lankytis kitose šio tinklo parduotuvese, tokiu dalyku nera.
"Mes mylim maistą" - toks dažnai girdimas šūkis "IKI" parduotuvėse :). Mylėti galima Tėvynę, gimtinę, žmogų ir t.t. O maistą - bulves, dešras, kefyrą, džiuvėsėlius :) galima mėgti arba ne. Lankausi "Iki" parduotuvėse Kaune Tvirtovės al., Sukilėlių prospekte. Tai čia meilės žmogui - pirkėjui - nerasta. "Iki" parduotuvėje Tvirtovės al. jau seniai laukiame stalelio pirkiniams pasidėti, prašėme, ir pažadą gavom - nereikės dėti maišelio ant grindų ar ant vežimėlio, bet belaukiant jau 2 metai praėjo. O šiandien apsilankius "Iki" parduotuvėje "Topolis" 10.30 prie vienintelės dirbančios kasos - 15 - 20 min. stovėjome besipiktindami eilėje, o į prašymą pakviesti kasibninkę, sulaukėme: "Iš kur pakviesti, iš namų?" Pasirodžius dar vienai, ji pirkėjų neaptarnavo, sakė, reikia susitvarkyti...O parduotuvė dirba nuo 8val.:). Taigi, baigiantis metams, siūlome pamilti ir žmogų, o su lietuvių kalbos specialistais pasikonsultuoti dėl meilės objekto :).
Karts nuo karto apsilankau Kaune esančioje Žaliakanio Iki, mane visad stebina vieno pardavėjo darbas! Berods Egidijus jo vardas. Kaip tik ateinu, visus pirkėjus pasitinka su šypsena veide, labai maloniai ir šiltai aptarnauja! Beje labai mandagus ir kultūringas, ak kad daugiau tokių būtų! :)
Laba diena. Buvau Kauno IKI parduotuvėje - Žaliakalnyje. Ten girdėjau kažkada buvo restoranas "Žalias kalnas" Taip diena nesisekė, bet parduotuvėje pakėlė nuotaiką kasininkas Egidijus. Galėtu būti daugiau tokių šaunių kasininku. ŠAUNUOLIS!!!
Sveiki, Vilniuje iki senuku prekybos centre Pardaveja - Natalija P. nepagarbiai elgesi, pastoviai saiposi kai atsiskaitineju smulkiais pinigais, kalba tik rusiskai. Prasau suvaldyti savo darbuotoja, kad ji nekibtu prie klientu, o dirbtu savo darba ACIU
pirkeja Sodu Palinke
2014-11-15 19:57:03 IP 78.60.48.148
Viena pardaveja Sudu gatveje Vilniuje stoti laibai trumpos rankos jai reikia pinigus i rankas idet, nepasiekia mazo ugio. O seip visi kiti fainos mergickos stengesi:-)
laba diena, gerbiama pirkėja, aš J. Navikienė, labai atsiprašau už mano netinkamą elgesį ir nemandagu aptarnavimą ir pažadu, kad daugiau tai nepasikartos. Maloniai laukiame mūsų parduotuvėje.
Šiandien apsipirkdama IKI (Chemikų g.1, Jonava) buvau nustebinta, kaip pardavėja Navikienė mane"paprotino"tipo sumoku per didele pinigine kupiūra (100 lito banknotu) (tokiais ji šiandien visą dieną gauna) ir čia man ne bankas išsikeisti pinigams, nors perku prekes.Kaip Jūs manote ar aš dar norėsiu lankytis IKI??????????Geros dienos!!!
pasipiktinus 2014-11-08 11:49:18
Cia klientui neidomu kaip IKI valdzia elgiasi su drabuotojais, jie dirba, ir zino koki atlyginima gauna, ir kaip elgiasi, taip kad nenorit nedirbkit, bet susisukus but negalima!!!! Yra daug zmoniu kurie iesko darbo ir tikrai dirbtu, megtu savo darba! Esu siauliete, apsiperku prie turgaus esancioje IKI ir gan daznai, zinau kokybe, aptarnavima, nes lankausi kiekviena diena, kazkoks siaubas su darbuotojom prie skyriaus kur zuvis, kepta vista, misraines, atsistoji ir lauki gal koki 10min, kol pardaveja malones susitvarkyti savo reikalus, krapstosi kazka prie zuvies ar pan, ir ale nemato stovincio zmogaus, na dar suprantu dirbtu viena, ten jos dvi ar trys, snekasi viena su kita, tvarko kazka, valinejasi, tai gal kazkaip imanoma apsivalyt kol nera eiles...ir taip kaskart atejus, nes as ten visada perku pietums, taip kad pastoviai..kazkada priejau sakau laba diena atsiprasau ar galetumet prie misrainiu prieiti, tai ji kazka nusisukus uzpakaliu, rase, tai nei laba diena, sako man mhm tuoj...nu siaubas, as jau nesu priekabus zmogus, bet tarkim palyginus su RIMI atejau tai net malonu, prieina ideda, sus sypsena palinki skanaus, o cia visos susisukusios nepatenkintos...paskutini karta pirkau krabu lazdeliu misraine, vos neatpyliau paragavus, skonis visai netoks kaip visada, grynai vandeniu perplautas sugedes majonezas, ir detas kitas, nes druskos net nedeta, valgiau tokias vandeni isbrinkusias...taip kad ziurekit ka priemat i darba, ir jeigu su nervais blogai pardavejom, nemyli darbo, tai laikas jas keisti...
jei nepastebejot, vyksta akcija- 100% sviezumas. jei esate nepatenkinta kokybe, grazinkite produkta ir atgausite pinigus
Amazing ! I just got 3500 RP code for totally FREE ! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/ <<
Sveiki, Paragaukite Viduržemio jūros skonio-žaidimas kelia kažkokį nesusipratimą-visiškai nevykdomas žaidimo taisyklių 11 punktas.Kodėl neskelbiama.
Pirkeja Iki ekspres parduotuveje J. Janonio gatveje klaipedoje
2014-11-01 18:44:40 IP 86.100.16.47
Labas vakaras. Jau nebegaliu tyleti kas darosi parduotuveje iki ekspres, kuri randasi J. Janonio gatveje klaipedoje. Zmoniu kurie dirbtu nera, prekiu saleje taip pat nera, lentynos murzinos, darzoves neisrinktos.Bandeliu stovai isvis patyliu, muses skraido. Kasininkes vergauja, verkia dirbdamos. Kaip ir siandien atejau i parduotuve 6h, pilna zmoniu eileje stovi viena vir kasininke zmones klykia, kad pakviestu kita kasininke i pagalba, o ji verkianti atsako nera tokios, kad ji viena parduotuveje ir apsauginis. as jos paklausiau ar daugiau niekas neateis, ji pasake ne, kad bus viena iki uzdarimo parduotuves. kur teisybe pasakykit??? ka ji ne zmogus jai i tuoleta nereikia iseiti? vadovybei skambina, nekelia telefono ragelio, visiems viskas dzin.. Kazka darykite prasau, arba teks man paciai kreiptis i darbo inspekcija, nes irodimu jau pririnktu as turiu. Tvarkykites!!! Aciu uz supratinguma, bet sitaip testis nebegali.
labai nusivyliau Klaipedoje BIG CENTRE iki parduotuveje firma kuri gamina nuotraukas Lenkijoje zodziu akcijos metu buvo uzsakytos nuotraukos jie man padare visu pirma per mazas ir paeme pinigus jau paskaiciuotas ne akcijos metu, kai as parsinesiau namo ir pamaciau, kad dalis nuotrauku padarytos formatu 10-15, o likusios mazos ir plius dar brangesne kaina, tada as grazinau tai firmai tas nuotraukas su skundu, kad man nuotraukas perdarytu ir grazintu pinigus kuriuos permokejau, nuotraukas man perdare, o pinigu taip ir negrazino, zodziu jie labai gudriai daro paskelbia akcija ir jai tu paduodi uzsakyma likus iki akcijos galo dviem dienom, jie atvaziuoja jusu uzsakyma paiimt jau akcijai pasibaigus ir jas pradeda gaminti, ir tada jie paskaiciuoja brangesne kaina, taigi mano patarimas ziureti kai mokat pinigus ir patariu daugiau ten nubezusisakyti ir dar labai nekulturingi darbuotojai ten dirba daugiau tenai nebe uzsakinesiu nuotrauku, zodziu a*******i

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, vaikų prekės.

Baltic Master Kalėdinis sveikinimas
Baltic Master Kalėdinis sveikinimas 12-15 09:10
Džiaugiasi kepyklos, džiaugiasi gamyklos, džiaugias restoranai ir pietų valgyklos. Ūžia šildytuvai, oro gaivintuvai.Skamba peiliai, burzgia šaldytuvai.Jei ne „Baltic Master"...
FED staigmenos nepateikė
FED staigmenos nepateikė 12-17 21:10
Janet Yellen vadovaujamas JAV centrinis bankas (FED) trečiadienį nepakeitė savo tono dėl bazinių palūkanų ir paskelbė, kad jis toliau lieka kantrus laukdamas, kada bus tinkamas metas...
Rusijos krizė – kaip SSRS žlugimas
Rusijos krizė – kaip SSRS žlugimas 12-17 18:40
Rusiją ištikusi ekonominė krizė, lydima Vakarų sankcijų ir smunkančių naftos kainų, primena ne tik 1998 Rusijos krizę, kuomet valstybė bankrutavo, bet ir Sovietų Sąjungos žlugimą, rašo "Business...

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

3M 159,05 +1,40%