Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Siandien buvau ikiuke karoliniskese, kuris randasi merkurijuje ir pasibaisejau kaip galima girtai pardavejai, ziaumojant kramtoma aptarnauti zmones. Vardas lygtais Lilija J. Buvo. Ir taip baisi ta parduotuve, laikosi tik is pijoku, bet ziuriu ir pardavejos ne ka geriau. Manyciau administracija turetu priziureti darbuotojus.
nesuprantu ko darbotojai kalti del pav cesnako spaudykles kokybes, juk netikrins, ar kad kumpio neisima supelejusio tai vadovo kalte, nevisi vadovai leidzia nurasyt brangias prekes.nepatinka kokybe nepirkit tam yra spec tarnybos skambinkit ten, mane domina tik vienas klausimas kodel vadovams visi priedai ir dar uz kura apmuoka o musu darbotoju atlyginimai mazesni o uz kelione turime is savo kisenes moket?
Laima 2016-04-28 19:44:54
Nu ka galima pasakyti apie iki vadovus, jie vykdo nusikalstama veikla lietuvos mastu, .Na zinoma kai valdzios lietuvoje nera, tai ko ir tiketis
JEIGU IKI VERGOVE DIRBTI, TAI GAL REIKTU PASIIESKOT NAUJO DARBO? to nepasakyciau apie Kaune Asigalio gtv esancia IKI parduotuve, ten pardavejos atsiputusios, i pirkejus demesio nekreipia, vergove ten visai nekvepia. sedi sau kasoj o tu kaip durnele gali stovet kad ir valanda prie kasos i tave nekreips i tave jokio demesio kol savo reikaliuku nesusitvarkys. Kai papriekaistavau pardavejai vardu Marijona, atreze kad palaukciau ir paklause ar pati neatsimenu kaip kasoj sedejau toj pacioj IKI? taip, atsimenu kaip sedejau, bet atsimenu ir IKI standartus kad pirkejas pirmoj vietoj. akiu irgi nedraskydavom, tuo labiau kad zmoniu tikrai nebuvo, galejo atsileist pirkejus ir toliau daryt 'savo darbus'
ateik Deivi ir padirbek, tada zinosi -ar tu isvis kam nors tinki.Parsyti bet kas ir bet ka gali.Visi mes mandrus, kol nesusiduriame su realybe...
Labas rytas,
Vakar, 2016-04-30, apsiperkinejau Jusu parduotuveje Sodu g. 22, Vilniuje (autobusu stotyje).Mane aptarnavo kasininke Panina.Gyvenu kitame mieste, skubejau i autobusa ir tik atvazavus namo, patikrinau ceki.Pasirodo, kad cekyje buvo ismustas kas koks tai momentinis loterejos biletas uz 5 eur., kurio as neprasau ir aplamai niekadu ju neperku.Kasininkes veiksmus busiu priversta apskusti.Geda ir nemalonu! O gal sioje parduotuveje cia iprastas dalykas, nes zmones skuba i transporta ir ne visada speja perziureti cekius?Atsiranda galimybe apgaudineti pirkejus?
Labai keista, kad parduotuvės internetiniame puslapyje nėra nei firmos kontaktų, nei jokios informacijos apart darbo dienomis veikiančio telefono numerio dėl kreipimosi su skundais, tad tenka parašyti čia.
Paskutinį balandžio vakarą apsipirkinėjant Jūsų parduotuvėje Vytauto g. 27, Biržai turėjome labai nemalonų nutikimą. Kadangi klientų vakare nedaug atsistojome vienoje eilėje, tačiau atėjus kitai pardavėjai pastaroji pakvietė eilėje laukiančius žmones pereiti prie kitos kasos. Apsipirko prieš mus buvęs žmogus, ir pardavėja užuot pradėjusi skenuoti mūsų prekes pradėjo skenuoti už mūsų laukusio ryškiai neblaivaus asmens prekes (galbūt cigaretes ar kažką kito, ką buvo atsinešusi iš informacijos skyriaus, nes kaip suprantu prie kasos cigarečių jos neturi). Mes nuskenavus pirmąją pakuotę įsiterpėme, kad ir mes laukiame eilėje ir štai mūsų prekės, bet pardavėja tik atrėžė, kad jau pradėjo skenuoti kito žmogaus prekes ir kad tai "koks skirtumas". Na atsiprašau eilėje laukėme visi.
Palikę prekes išėjome iš parduotuvės priblokšti tokio pardavėjos elgesio, tačiau pargrįžome paklausti jos vardo ir pavardės. Deja, pati pardavėja net ir paprašyta prisistatyti atsisakė. Paklausėme jos vardo ir pavardės, atsakymas "kam tau" (kažin ar pagal etiketą taip kreipiamasi į klientą). Pasakėme, kad žadame rašyti skundą dėl jos elgesio, į tai jos atsakas buvo "rašyk, po**ui man" ir nuėjo savais reikalais link mėsos skyriaus. Laimei incidentą pastebėjo pamainos viršininkė. Jai priėjus prisistatėme, paaiškinome situaciją, paprašėme skundų knygos, kad galėtume pateikti skundą, tačiau pasirodo tokios parduotuvėje nebėra. Tuomet paprašėme pardavėjos vardo ir pavardės, nors čia tai nebuvo paslaptis - J. G.
Labai gaila, bet šeštadienio vakarą tikrai sugadino Jūsų tinklo darbuotoja. Kažin ar taip turi būti aptarnaujami klientai...
Geda, pardaveja net nezino kaip turi atrodyti maisto produktai! Nesuvokia kokiomis salygomis jie turi buti laikomi. Slykstu matyti parduotuveje kabancius brangius vytinyus kumpius kurie apeje buitiniu zaliu pelesiu ir is pardavejos- sales darbuotojos buvo isgirsta as nezinau, cia taip turi buti, bet kai parodziau dar karta zalia pelesi tai ji paprasciausiai ji apsuko ir po poros valandu kai vel apsilankiau sitame jusu ale priziurimame prekybos centre (nes teigiate, kad labai daznai apziurite savo parduodama produkta) pamaciau kad tas kumpis vis dar pardavimo vietoje, tik graziai pasuktas, kad zalias glitnus pelesis nesimatytu. Slykstu! Kokie darbuotojai pas jus dirba? Kokias prekias pateikiate pirkejui?!
Gabrielė 2016-04-22 09:25:55
Šlikštynės!!! Pirkau Kauno Šilainiu iki jotvingiu g. Jogurta vilkiškių ir atidarius pamačiau ne jogurta o kažkokia varške! Kaip dedat prekes bent susižiurėkit ką dedat, degradave žmones!
Tai prie ko čia parduotuvė? Į gamintoją kreipkis. Tavo manymu kiekvieną pakuotę reikia atidaryti prieš dedant į lentyną???
2016.04.25 nusipirkau saldainiu, iki esancioje vilniuje, erfurto g. suvalgiau puse dezutes ir pastebejau tokia data... Ne pirma karta jau taip atsitinka. Tikrai pradesiu rinkti visus cekius ir kita karta kreipsiuos i vvtat..
Prisegtas dokumentas:
Laba diena. Esu pasipiktinusi kainu nesureguliavimu IKI parduotuveje Mazeikiuose Ventos-Skuodo gatveje. As po darbo parduotuveje planuoju ka taisysiu vakarienei. Pamatau kad Atlanto menkei akcija, tad nusiperku zuvies, zuvies prieskoniu, ryziu ir t.t. ko reikia to patiekali gamybai. Atstoviu didele eile nes ten visada dirba tik 1 kasa ir pasirodo kai nuskanuoja prekes kad tu akciju nera. Tai ka man siulote vel rinktis kitus produktus ir vel stoveti eileje is naujo 30 min.
Parduodat supuvusius apelsinus..Turėtumėt kompensuoti
ruta 2016-04-16 13:48:29
Laba diena esu labai nepatenkinta kauno sukileliu pr esancios parduotuves savaitgaliais kepamomis varskes spurgomis kurios is isores yra smarkiai sukepusios bet vidus nedakepes (susiau zalios) ir tokios jos tik savaitgaliais. Kreipiausi su spurga i parduotuve ir man pakeitd i kita tokia pat kai dar karta grizau su spurga i parduotuve kepeja pareiske kad jos visos tokios ir tokiosturi buti
Sveika spurgu pirkeja, rašai nesamones. Aš pati visuomet perku ir man visada spurgos buvo skanios, ar tai savaitgalis ar tai trečiadienis. Apie kokybe visų gaminių esu labai geros nuomonės. Aplamai gaminiai visada švieži ir skanūs, Mano vyrui labai patinka ilgi batonai ir bandelės, visada nusiperkame ypatingai ateiname vakarais kai būna pakainuotos, .
Prisegtas dokumentas:
Kapsų g. Vilnius taromatas neveikia tai kodel nepriima rankiniu budu? turetu priimt jei jis neveikia tos pardavejos pazvenge..
Absurdas...
antradienį (2016.04.12) parduotuvėje Mažeikiuose Sedos g.18 pirkau salotų mišinį, atidarius pakuotę buvo jaučiamas sugedusios žolės kvapas. Grąžinus prekę buvo paprašyta parašyti prašymą. Nejaugi pirkėjas įsigijęs nekokybišką prekę privalo rašyti prašymą? Taip pat pasakius, kad pilna šaldytuvo lentyna tokių pat salotų kurias reikia išimti iš prekybos, nebuvo jokios reakcijos. Ir dar galėtumėt neskelbti informacijos apie tai kad kas valandą perrenkate sugedusias prekes, tai bjaurus melas ir pirkėjų apgaudinėjimas
Sveiki, noriu pranešti apie nekonpetetingą vadovės darbą Plungės g. 1, Rietave esančiame IKI prekybos centre. Esu buvusi šios parduotuvės darbuotoja, šiandien buvau užsipulta vadovės, dėl pamastymų apie tolimesnę šios parduotuvės ateitį. Vadovė man pasiūlė "nebeloti" taip pat parekomendavo daugiau nebesilankyti prekybos centre.
Jus save girdite???Siulote zenklinti darbuotojus pagal tautybe??? Primena tai man 1938 m. Vokietija....zenklino ten kitataucius, o po to...kas ivyko?
Sveiki, ponia Regina, girdejau parduotuvese labai truksta darbuotoju, tai eikite ten dirbti ir patasydami per diena keleta simtu kg. Vaisiu ir darzoviu, parodysite mums, ikyriems pirkejams, kurie nemato esanciu parduotuveje kainu ir kopustu, kaip reikia buti maloniais, lietuviskai kalbanciais darbuotojais prekybos saleje....manau, kad pati per 11 darbo valandu, liezuvio nepajudintumete! Reikia buti zmogisku zmogum pirmoje eileje, suprasti, kaip sunkiai dirba zmones, ir rasyti zmonems padekas, kad dirba pas mus ir mums, o ne norvegams, anglams ar airiams...Vis dazniau Lietuvoje lietuviai dirbti nenori, o jus dirbancius peikiat...paciai turi buti geda, kad priekabiaujat!Eikite dirbti i parduotuve!
Sveiki.kas vyksta jusu tinklo parduotuveje iki Ramygaloje?jau ne pirma karta randu prekiu su pasibaigusiu galiojimu.siandien t.y 2016.04.08 apie 16 val pirkau sioje parduotuveje medaus torto gabaliuka.galiojimas vakar pasibaiges.pasikvietus kasininke, si net neatsiprase..norejau pirkti cento cinamoniniu bandeliu ant ju ipakavimo net su dviem kasininkem dvejuose ipakavimuose neradom anskriyai galiojimo....paskui norejau pirkti supakuoto pyrago bet velgi paziurejau galiojimo data-vakar baigesi.o prekes sufasuotos 04.03.tada jau kasininke mano rastus du pyrago gabaliukus issinese.o manes kasininke su pasityciojimu uzklause-o jus ka, labai galiojimus ziurit.jum rupi????nu zinot, tokio absurdiskumo kaip pirkeja dar nesu girdejusi.gailiuosi kad nenufotografavau.o kefyras pieno skyriuje su 25 proc nuolaida isvis stovi su pasibaigusiu galiojimu nuo 04.02...zinot labai noreciau kad neskaitytu piekeju durniu vietoje.Ten apsiperka ne vien pusiau aklos bobutes kurios neiziuri prekiu galiojimu.ir kas keisciausia tokius dalykus randu ne pirma karta.tiesiog dabar truko kantrybe.
Labas vakaras, esu labai pasipiktinusi Jūsų reklama, siekiant įtikinti pirkėjus gera daržovių kokybę. Šiandien lankiausi Jūsų parduotuvėje esančioje Vilniaus raj. Galgių k. Akcijinių kekinių pomidorų išvaizda buvo klaiki (prisegu nuotrauką). Jei negalite užtikrinti savo pirkėjams tokios kokybės, kokią reklamuojate, panaudokite marketingą kitais tikslais. Ačiū už supratingumą.
Tomas 2016-03-28 13:33:48
Mieli UAB PALINK atstovai, norėčiau atkreipti jūsų dėmesį kad apsaugos darbuotojas dirbantis ("plikas") iki expres parduotuvėje prie seimo. Priėjęs prie manęs alkoholio skyriuje sakė, kad neva jūsų tiekiamas alkoholis yra prastos kokybės geriau jo nepirkti nes neva labai neskanus. Siūlyčiau atkreipti į tai dėmesį, toks darbuotojas tik atbaido pirkėjus.
Jūsų pirkėjas Tomas.
Labai geras darbuotojas ir davė jums suprasti, kad per daug įjunkote į alkoholį. Padėkoti jam reiktų, bet ne skųsti.
Jūsų pirkėjas Tomas.
Sveiki, norėjau paklaust ar jūs rūpinatės savo pastatų būkle? Nes ant Alytuje esančios IKI Vidzgiris parduotuvės Jaunimo g. 24 kažkas pastoviai barška jau antra diena. Jausmas, kad gyventum prie geležinkelio pervažos. Praėjau pro jūsų pastatą, iš jo sklinda garsas.

Apsipirkau jūsų parduotuvėje Klaipėdoje taikos prospektas 28. Labai sunku surasti tinkamą naudoti buitinį darbo įrankį. Kalbu būtent apie česnakų spaudyklę gamintojas "Fackelman", kaina 4, 34 euro. Įdėjau pabandymui išspausti vieną šviežiai nuluptą česnako skiltelę ir nulūžo rankena. Norėčiau, kad nepardavinėtumėte nekokybiškų ir nepatikrintų įrankių.

Gytautas Rimkus
Prisegtas dokumentas:
Vakar buvau IKI Topolis Sukilėlių pr. 84 Kaunas, dar tokios nesamones nebuvo mano gyvenime. Cigareciu skyriuje pirkau 2 pakelius cigareciu reikejo moket 5:10 padaviau pardavejai 6:10 (po 1 eura neturejau tai padaviau 10 centu, kad poniai butu lengviau atnest), laukiu grazos, o ji man ko cia lauki, sakau grazos - o ta kad pradejo saukt ant manes - dar gerai parasiau SAUKT geriau reik Rasyt KLYKT is visos kakarines, net zmones atsisuko "KOKIOS DAR GRAZOS DAVEI 1e 2e 2e ir 10 c - skaiciuojam kasa jei nori) jo del 1 e imsiu skaiciuot as 2 val kasa :), suprantu kad kasininkes darbas sunkus- daug valandu - visko buna apsiskaiciuoja pasivaidena - bet taip klykt ant zmogaus tai nezinau...Buvau su mazu vaiku tai tas ciut verkt nepradejo - sako teta pikta. Galvoju jai nevieta dirbt kasoi - o tik pagalbines patalpas tvarkyt kur zmoniu ner...
Labas vakaras. Likau labai nepatenkinta kasininkes Mazintaites aptarnavimu. Iki randasi Vilniuje Dzuku g. Priejus prie kasos nebuvo pasakyta, , Labas vakaras", kasininke praskanavus prekes tik piktai mete jas i sona, kai atejo laikas moketi neisvardijo sumos, paprasius nurodyti suma tylejo, visus kitus IKI pirkejus, kurie buvo eileje aptarnavo lygiai taip paciai piktai kaip ir mane. Zmones liko nepatenkinti.
Prisegtas dokumentas:
Vilniuje ukmerges gatveje daug maz nusipirkome KEKAVOS vistieno... skonis lyg vista butu pries metus paskersta... kieta, skonis ir smarve ja sildant... deka to teko ismesti visa patiekala
noriu pranesti apie kasininke Ruta Glatkauskiene kuri dirba kasininke sedi kasoj pastovei dvelkia smarve visa smirdanti nesiprausianti snapso kvapas suplysus sudriskus nemalonu net eit i parduotuve reiketu susimastyti valdziai ce viskas yra vilkaviskyje, , aciu
Kaina 10 centų brangesnės, o taromatai nepriima, nes nėra lipdukų (a*******i)
DAniele 2016-02-23 23:22:46
Sveiki.Vasario 22d, uzejau i kovo 11 g-veje 22, esanti info skyriu, kuris priklauso jusu tinklui.Turejau sena maiseli, kuris buvo suplyses.Darbuotojos paklausiau, ar keicia tokius maiselius, pasake, kad ne.Tuomet pasakiau, ismeskite, prasau, o ji man-pati issimesk.sakau- nesupratau ir kur ji man cia mesti.Is kur atsinesei, ten ir issimesk, -isgirdau atsakyma.Iki tiek nusiritote, kad net mandagiu pardaveju nerandate.Neturiu jokio noro daugiau cia uzsukti.
Pazvelkim is kitos puses. Tarkim, nueinu as i utenos trikotazo parduotuve ir nusinesu nudevetus utenos trikotazo marskinelius, paklausiu pardavejos, gal keiciat? Isgirdusi neigiama atsakyma, pareikalauju, kad pardaveja ismestu mano nudeveta slamsta.... Manau jog ne pardaveja buvo nemandagi, tai jus demonstratyviai pazeminot moteri su savo siukslem. Kas toliau? Gal greit ir batus teks klientams valyt?
Laba diena. Apsirpikinejau Avizieniuose Suderves g. IKI parduotuveje, mane aptarnavo kasininke Oksana Kavalevskaja.As esu atnaujines banko kortele ir atsiskaitant uz prekes pamirsau PIN koda.Paprasiau atidet prekes kol issiaiskinsiu su kodu, kad neuzlaikyti pirkeju.Namuose jo nerades, negrizau i IKI, prekes paliktos kasoje.Po keletu dienu ji mane iskoliavo gatveje, kad neatsiskaiciau (pazistamu akiratyje)tuo ji izeide mane ir pareikalavo grazinti pinigus, uz prekes kurios liko parduotuveje, be to jos mandagumas mano ir man girdint pirkeju atzvilgiu neduok dievuli, pagal nuotaikos busena.Mano nuomone su tokiais darbuotojais PALINK-as zlugs.Aciu.Lauksiu atsakymo. Su pagarba jusu klientas, , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Sveiki, labai nusivyliau prekybos centru studlendas vakar nusipirkau ikrus kurie buvo sugede.Nu pagalvojau i kiekviena stiklainiuka darbuotojai neilys.Bet siandiena kasininko Danieliaus elgesys isvis sokiravo.Pakviete prieiti prie kasos, priejus pasake prasu jum pasitraukti nes as pakvieciau savo draugus o ne jus as dar nedirbu ir savo laisvu laiku galiu aptarnauti tai ka noriu.Aciu jusu Danieliui uz sugadinta savaitgali.
Alytus, , IKI'' Jaunimo g.24. Patikėkit kasininkės nemandagios, koks chuliganiškas žargonas, baisu.O tu daržovių niekas nerūšiuoja ir nežiūri kas valanda, kaip parašyta.O nuolaidų kortelės, kaip ant juoko.Ir matosi, kad įmonėj neįdomus jų turto saugumas.Nėra vartelių, jei nėra vartelių reiškiasi nėra žymeklių ant alkoholio ir lipdukų ant brangių vogiamiausių prekių.Tikisi, kad pasamde viena apsaugos darbuotoja apsaugos savo turtą deja to padaryti neįmanoma, nes faktiškai nėra sąlygu, bent rimtai susimąstytų dėl vartelių, nes tikra palaidną balą.Tai va imkit iš kitų prekybos centrų pavyzdį dėl madagumo ir apsaugos, kaip MAXIMA, RIMI.
Šiandien lankiausi J. Franko g. 2A Vilniuje, kasininkė Naraškevičienė atidavė man gražą 30 euro centų mažiau ir nepadavė čekio. Pasiėmiau pati čekį nuo spausdintuvo ir pasitikrinau pinigus. Turėjau laukti kol aptarnaus kitą pirkėją ir atidarys kasos stalčių, kad atiduotų trūkstamus centus. Nei atsiprašymo, akis "pabrukusi įmetė centus į delną...
Neesu iš tų, kuri tikrina grąžą (centus), bet kai ši darbuotoja jau daro tai ne pirmą kartą....prieš kelis mėnesius "nusuko" 1 eurą, bet pasiteisino, kad jai pirmos darbo dienos, tai nekreipiau dėmesio.....
Tai kiek tokiu savo darbeliu ji per dieną prisuka sau į kišenę?
Prašau gerbti savo klientus ir labiau kontroliuoti savo darbuotojus!!!
Milda 2016-03-02 18:23:54
Laba diena Kristina,
Norėčiau paneikti jūsų komentarą apie tai, kad kasininkė su jumis nemandagiai kalbėjo ir pakėlė balsą. Tai yra netiesa. Aš pati mačiau kaip kasininkė normaliu tonu jūsų paprašė palaukti. Bet neapraėjus nei porai minučių jūs pakėlėtę toną ir apšaukėt ją. Kad jūs ją išgirstumėte kasininkė Agnė K. pati pakėlė toną. Atėjus pamainos viršininkei Danutei J.jūs pakėlėte dar didesnę sumaištį ir pradėjote šaukti ant jos ir ant kasininkės, kurios dėl nesuteiktos sūrelių nuolaidos nebuvo kaltos. Nors pamainos viršininkė atsiprašė ir pasiūlė padaryti gražinima ir sumušti per naujo su nuolaida, jūs toliau elgėtės nemandagiai ir šaukėt ant jų. Pagal situacija galima laisvai įrodyti, kad dėl viso to nesusipratimo reikėtų kaltinti jus.
O kodėl padaryti grąžinimą, jei juodu ant balto parašyta kaina? Tai gal IKI iš vis nereikia nurodynėti kainų? O kodėl darbuotojos nekaltos, jei kaina nepakeista. Kai mes taip nuolaidžiausime tokia betvarkė ir bus. ŠAUNUOLĖ pirkėja, kad nebuvo abejinga ir dar labiau reikėjo pakelti balsą. ŠAUNUOLĖ.
Kristina 2016-02-28 22:16:07
Laba diena.Šiandien apsipirkau parduotuvėje IKI Kaune Partizanų g.134. Be kitų prekių pirkau ir 17 vnt.sūrelių Magija, kurie su kortele turėjo kainuoti vnt. 0, 24 Eur vietoje 0, 33 Eur.Kasoje kortelė buvo paduota kasininkei, tik nežinau kokiu būdu ji nebuvo nuskenuota.Na, gal nauja darbuotoja...Pastebėjusi, kad nebuvo pritaikyta nuolaida, pasakiau apie klaidą, mane nusiuntė į Info skyrių kur dirbo kasininkė Agnė K.Darbuotojai pateikiau čekį ir paprašiau, kad klaidą ištaisytu, tačiau ji labai nemandagiai man atsakė, kad reikės laukti, tik nežinojau ko laukti ir toliau atleidinėjo klientus stovinčius pas ją eilėje.Po kiek laiko aš dar kartą paklausiau, kiek man reikės laukti, ar kol ji atleis visus žmones?Atsakymą gavau vėl nemandagų, pakeltu balsu, kad tol, kol ateis vedėja.Pagaliau, pralaukus kokias 10 min, atėjo pamainos viršininkė Danutė J.
Pagaliau problema buvo išspręsta.Tik iš parduotuvės vos neteko išeiti be sūrelių.Už juos man buvo pasiūlyta grąžinti pinigus.
Tikrai buvo labai nemalonu, sugaišta nemažai laiko, (nors skubėjau pas tėtį į ligoninę)sugadinta nuotaika.
Kai pasakiau, kad parašysiu nusiskundimą, tai kasininkė dar ir pasišaipė iš manes, kad rašyk rašyk tų skundų vistiek nieks neskaito.
Jokio mandagumo, malonaus aptarnavimo pagaliau ir pagarbos už ją dvigubai vyresniam žmogui.O ir tokio žmogiškojo žodelio ATSIPRAŠAU taip ir neišgirdau.
Į šį prekybos centrą daugiau neisiu.Geriau kad ir toliau, bet maloniau.
Norėčiau gauti atsakymą ar buvo sureaguota į mano skundą, o gal tikrai niekas jų neskaito ir pardavėjos gali elgtis taip kaip joms patinka.
Kristina.
Tikrai Jums pritariu. Tvarka ir betvarke IKI, kadangi niekas ten nereaguoja. Mane taip pat su kainomis apgavo, tačiau IKI net nesugeba atsakyti kokių priemonių imtasi Susidaro ispūdis, kad jiems viskas vienodai rodo. Man buvo duotas atsakymas, kad per pusantros dienos niekas nepakeitė akcijinių kortelių. Ir taip metai iš metų. Niekas nereaguoja į skundus, niekas jų neskaito ir tikrai pardavėjos elgiasi kaip nori. Kai į skundus nereaguojama, tai niekada tvarkos ir nebus. PRITARIU Jums 100 procentų
Kristina 2016-02-28 22:16:07
Į šį prekybos centrą daugiau neisiu.Geriau kad ir toliau, bet maloniau.
Kristina.
Laba diena Kristina,
laba diena.
pries keleta savaiciu apie 9 val.ryto prekinausi klaipedos m.iki parduotuveje vingio 14.pirkau keptas vistienos slauneles kurios dedamos I gril maiselius.zinau tikslei, jog turi buti nuimta maiselio tara, tai pardaveja nepadare, kai ja perspejau, kodel nenuima taros, atsakymas pritrenke-nenoriu.tada pareikalavau, kad tara butu nuimta, nueme-6gr.nors maiselis sveria 10gr.preke mete kaip suniui.
siandien kovo 2 mazdaug tuo paciu laiku, ta pati pardaveja, vel man neminusavo tarospirkau slaunele.svarstyklese buvo tara nuimta 8 gr.ji svarstykles nunulino ir svere..nieko nesakiau jai, nenorejau gadinti sau ryto.manau pardaveja turi buti perspeta, kazin ar ji nieko nesakytu mano vietoj?

Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Kaip gauti stipendiją studijoms JAV?
Kaip gauti stipendiją studijoms JAV? 05-02 09:00
Garsiausi JAV universitetai - atviri norintiems studijuoti lietuviams, o negalintys susimokėti už mokslus didžiąją dalį išlaidų gali padengti gaudami stipendiją. Universitetai pateikia...
Penkios sėkmingos pardavimo komandos paslaptys
Penkios sėkmingos pardavimo komandos paslaptys 05-04 19:37
Kiekvienas pardavimo komandos vadovas nori, kad visi pardavimų vadybininkai dirbtų efektyviai, viršytų savo tikslus ir atneštų bendrovei kuo daugiau pajamų. Tačiau pardavimų sėkmė yra labai...
Kinai už kiaulieną moka seniai neregėtą kainą
Kinai už kiaulieną moka seniai neregėtą kainą 05-04 19:37
Mėsos sektoriaus analitikų prognozės dėl Kinijos pasitvirtino - šalis importuoja dukart daugiau kiaulienos nei tuo pat metu pernai, o šios mėsos kaina pakilo iki penkerius metus neregėtų aukštumų.

Ar maisto produktų kainos padidėjo?

UAB Baltic master

Procter & Gamble 81,10 +0,16%