Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB IKI prekybos tinklas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
kurva kedainiuose didesnes iki tilto gatvei nesu mates vadove tai pize ahujielina net varo is parduotuves zertva kazkoke
Laba diena pries pora sav. Vilniaus r. Galgiu km "iki"parduotuvejė apsipirkinėjau su vaiku 2.5metu priejau prie kasininkes issikroviau kelias prekes ir kasininke grubi vardu liktais Ekaterina juodais plaukais..pasake pereit i kita kasa pasakiau ka nemato kad su vaiku varyneja negalejo 4prekiu pramust skubejo turbut parukyt...net mandagumo jokio..as pati dirbu kasininke ir lb ji nemandagi jauna panelė.ir kai as bariausi ant jos girdejo kasininke Lina ji tuo metu krove krepselius..zinoma teko eit prie kitos kasininkes ir daugiau prie sios kasininkes nebeeisiu.dar kiek gyvenu galgiuose salia namu ir man patiko personalas o cia jau virsune dar juo lab tik atejus nesenei dar mandra...
Renata 2014-08-10 11:52:35
Aš Iki parduotuvėse lankausi gana dažnai, kurį laiką gyvenau Vilniuje tai man prie namų būdavo Iki esantis pc.Mada, tikrai priekaištų neturiu pardavėjos visos malonios su šypsenomis, mėsos skyriuje koki mėsos gabalą išsirinkdvau ir paprašydavau, kad sumaltu, tai sumaltos mėsos kg.kaina nepasikeisdavo ji būdavo tokia kiek kainuoja mano išsirinktas gabalas, na o apsilankius Palangoje Klaipėdos pl.esančioje Iki parduotuvėje mėsos skyriuje paklausiau ar galite sumalti mano išsirinktą mėsos gabalą, pardavėja atsakė tuoj paklaus, mėsininkas atsakė be problemų, tada parodžiau kurį gabalą noriu, kad sumaltų, kiaulienos kumpis 12, 49 už kg.sumalė ir mėsininkas atnešė sumaltą faršą numetė ant svarstyklių pasvėrė ir padavė man, kai pamačiau, kad kg.kaina 14, 99 aš jo ir klausiu kodėl skiriasi kaina juk aš išsirinkau mėsą kuri kainuoja 12, 49 tai taip ir turėjo sverti, tai mėsininkas Marius K.sako va faršas tiek kainuoja bet aš sakau juk aš nešitą faršą išsirinkau, sako ir svėrimas kainuoja, ėjau ir pas administraciją sakau kodėl Vilniuje ir Palangoje skiriasi taisyklės, sako ten Vilnius o čia Palanga, per gatvę perėjus Palangoje yra Rimi parduotuvė tai ten kokį mėsos gabalą išsirinksi tai sumalto faršo kaina nesikeis jis kainuos tiek kiek mėsa kainuoja, na aš tokio nepagarbaus elgesio ir dar, kad iš manęs šaipytusi ir varytu į Vilnių pirkti mėsos, dar nei vienoj parduotuvėj nesu patyrusi, buvau neviena, tai viską matė ir girdėjo dar vienas žmogus, man idomu kaip šitaip gali sau leisti elgtis samdyti darbuotojai, na aš pasijaučiau tokia pažeminta, nuotaika sugadinta visai dienai tai, norėjosi kuo greičiau išeiti iš parduotuvės, va Cento parduotuvėje tai atvirkščiai miela malonu užeiti pardavėjos visos ir pasisveikina ir su šypsena veide tai ten sugryžti tikrai norisi dar nekartą, o Iki apeisiu ratu, Palanga mažas miestelis kalbos sklinda greitai, o apie tokį nemalonų elgesį tikrai pasipasakosiu nevienam, na klausimas man vistiek iškyla tai kaip ten su kaina sumaltos mėsos ir išviso ar privalo malti mėsą kurią išsirenka žmogus ?
Taip jei norite kad sumaltu kumpi uz 12.49 tai padarys bet kaina bus kaip malto kumpio 14.99 yra atejes toks rastas ir pagal ji privaloma daryti. Taip kad nera ko skustis.
Labai noriu padekoti Garliavos IKI Vytauto g. Kasininkei Ligitai.Maloni, kruopsti, nuolat besisypsanti, pakelianti nuotaika.Nuostabus zmogus.Aciu. Smagu butu kad tokie malonus darbuotojai dirbtu ir kitose parduotuvese.
Visada dziugu sugrizti atgal apsipirkti i IKI.
Sveiki. Iki baseje pilnas bardakas. Norint priduot prekes gali sugadinti puse dienos. Storasikniai priemejai vos psjuda. O dar chamai kokie tai nera zodziu. Nemaloniasnio kolektivo dar nemaciau niekur. Vairuotojas su 6 metu stazu.
Labai noriu padekoti IKI kasininkei Janinai kuri dirba Minsko IKI vilniuje uz malonu aptarnavima ir kantrybe su nepakenciamais klientais po vakarykscio incidento ir toliau sugebejot sypsotis.ir toliau stenkites buti maloni ir istverminga, nors isivaizduoju kad sunku.daug linkiu kantrybes visom pardavejom ypac pardavejai Janinai maziau kreipt demesio i gyvenimu nepatenkintas zmogystas
Noriu pagirti 2 IKI vadovustai R.Orintiene ir E.Averka.tai nuostabus vadovai, kurie visada isklausys, patars ar net pades.Jie yra vadovai is disziosios raides.Aciu, kad Jus tokie esat.Sekmes darbe :)
Sveiki, Vaduvos g. 4a Cento "Iki" parduotuvėje netvarka, ji tęsiasi jau senai, rašome čia, nes jau iki gyvo kaulo atsibodo. (1) Niekada neteko matyti, kad prekės būtų visos sukrautos į lentynas. Dažniausiai jos sudėtos į krūvą, kas apsunkina priėjimą prie kitų prekių, netgi praėjimai būna užstatyti dėžėmis. (2) Trūksta maisto produktų, prieš kelis mėnesius buvo dar pardavinėjamas vištienos ir kalakutienos faršas, dabar jau jų negalima rasti, tad tad pasirinkimo mėsos atžvilgiu kaip ir nėra. Buvo tokių atvejų, kad nebuvo galima įsigyti elementarių maisto produktų, bulvių, svogūnų. (3) Stovint kasoje pirkimo metu, neretai būna, kad pardavėjos šnekasi ir nekreipia dėmesio. Atrodo, kad pardavėjos tvarkosi, tvarkosi, bet kažkokiu būdu prekės nėra sudėtos į lentynas ir vyrauja netvarka.
esu pirkeja iki (povilaicio 20) pardotuves.Esu labai ne potenkinta aptarnavimu.buvau paprasus papjaustiti arbuza, kuri pati issirinkau dideli arbuza, vaikinas dirbdavo 2014-08-15, paime arbuza nunese i rampa ir atnese maza ir ne kokibiska arbuza.as pasakiau.kad cia ne mano arbuzas.ji-atsake, kad tai yra mano apsisuko ir isejo.: (
Tokios betvarkes kaip Cento parduotuvese niekur kitur netenka matyti.Yra tokia parduotuve salia Vilniaus, Skaidiskese. Prekiu asortimentas nesikeicia metais, jei yra akcija, tai tos prekes nera.Pardavejos"pasikele", baisu ko ir paklaust. O rukaliams gryna beda, atrodo, lyg tu cigareciu Lietuvoj truktu. Vitrina prideta pavyzdziu, o realiai ju nera.Panasu, kad tokia parduotuve nepajegi normaliai aprupinti gyventoju.
labas vakaras, siandien prekindamiesi IKI Vetrunge parduotuveje Taikos pr. 28, Klaipedoje buvom nemaloniai nustebinti aptarnavimo kokybe ir PC darbuotoju ziniu stoka apie IKI lojalumo akcijas.Norejome isigyti sodo pjukla Fiskars su 50proc. nuolaida (akcija vyksta gal pusmeti ir vis pratesiama), pateike preke ir nuolaidu kupona kasininkei Viktorijai, isgirdome, kad ji nezino kaip cia imusti, pasikviete kolega Sauliu, bet prekei nuolaidos suteikti nesugebejo, tada pradejo aiskinti, kad akcija jau baigesi, senas nuolaidu kuponas netinka;suradome nuolaidu kupona isduota 2014.08.11 - nuolaidos suteikti vistiek nepavyko.Tada vel priejo tas pats Saulius ir pareiske, kad nieko nepavyks - jau ir vakar ir uzvakar ir pries savaite nuolaidu Fiskars neduoda, nes kazkas Vilniuje kazko nepadare, prekes neivede ir jie, suprask, darbuotojai cia nei prie ko ir nieko negali pakeist????Laikas sugaistas, preke neisigyta, nuotaika sugadinta, kur bent bandymas spresti problema, kas per vadovavimas PC, jei jau savaite nuolaidos Fiskars prekems neteikiamos darbuotoju teigimu?Bent reklamas nusiimkite jei jau tokie neigalus.O pabaigai noreciau suzinoti, ar kas pasikeis po sio atsiliepimo.
Gero vakaro jums linkedami
Sveiki siandien buvau klp raj. Priekuleje Iki parduotuvej tai net nustebau parduotuve tikrai labai tvarkinga, apart to ka maciau pries tris dienas. Ir prekiu pagausejo nes kiek uzsuki tiek lentynos budavo tuscios nera nebudavo net ka rinktis. Saunuoliai iki darbuotojai pasistenge
istatymu saugotojas 2014-08-09 16:53:34 IP 46.36.76.70
2014 08 09 nunesiau keleta depozito buteliu i iki kedainiu geguciu gatveje. Pardaveja atsisake priimti motyvuodama kad neturi deziu. Tai siulau nepardavineti ir alaus jei nesugebate uztikrinti taros supirkimo.
Nejaukiai pasijaučiau kai IKI parduotuvėje esančioje Kaune Šiaurės pr. 2014 m.rugpjūčio 8 dieną. apie 18.30 val. kasininkė atsisakė priimti vieną litą centais, ji argumentavo kad laukia ilga eilė ir žmonės piktinsis.Deja už manęs buvo maloni porelė, kuri nekėlė jokių pretenzijų.
Per tą laiką kol ji man priekaištavo, galima buvo suskaičiuoti 5 litus centais. Manau ji tinginė ir pažeidžia pareigybines instrukcijas.O gal taip įsisvaigus į eurus kad nemoka lietuviškų centų suskaičiuoti? Tokiu elgesiu baido pirkėjus. Daugiau į IKI neisiu, visai netoli yra Maxima, kur kasininkės malonios ir darbščios.
Esu pasipiktinusi Iki maisto kokybe! Šiandien nusipirkau marinuotos vištienos su kumpiu ant iešmo, grįžtu namo, ir ką jūs manot, mėsa sušvinkusi, smirdinti ir tai jau ne pirmas kartas. Esu pasibaisėjusi. Taip pat yra ir su alkoholiu, pirkome alaus, pasirodo galiojimo laikas buvo pasibaigęs jau prieš pora savaičių. Patarčiau dažniau tikrinti parduodamų produktų kokybę. Parduotuvė "Iki" Mažeikiuose, Sedos g. 18.
ruta 2014-08-03 20:25:47
iki labai brangu, tik nesenai atradau kad rimi yra pigiau nei iki, tai nedvejodama renkuosi rimi parduotuves
tik nenusikalbekit, kad rimi pigiau
Dirbau sales darbuotojo.Sake dirbtd.ir tik 1laisva.Neisleido mane pietu ir parasiau prasyma del atleidimo.
07 14 - 20 poilsiaujant, lankėmės prekybos centre Šventojoje..Buvo skelbiama akcija sausiems pusričiams ir dribsniams, bet perkant avižinius dribsnius akcijos netaikė ir administracijos atstovė pareiškė kad tai košė, ne dribsniai. Ant pakelio aiškiai parašyta avižiniai dribsniai (NORDIC gamybos.) Susišnekėti nepavyko.
Ta pačia savaite apie 21 50 val. pardavėjo šūktelėjo kad su alkoholiu eitu be eilės, nekreipiant dėmesio kad stovim su mažamečiais vaikais.
Išvadas darykitės patys.
Laba diena noreciau suzinoti kodel darbotojams iki (cento) parduotuves- nedoda 5% nolaida, kaip priklauso? visos dokumentai yra issiustos i bugalterija. Vilnius mestas.

Paaiškėjo, kada įvyks potencialiai didžiausias pasaulio IPO
Paaiškėjo, kada įvyks potencialiai didžiausias pasaulio IPO 09-01 13:33
Iki vieno laukiausių šių metų finansų rinkų įvykio – Kinijos elektroninės prekybos milžinės "Alibaba" viešo pirminio akcijų siūlymo (angl. initial public offering, IPO) – lieka mažiau nei savaitė.
"Gazprom" komerciniam naudojimui atvėrė Irake esantį naftos telkinį
"Gazprom" komerciniam naudojimui atvėrė Irake esantį naftos telkinį 09-01 13:19
Rusijos dujų milžinės "Gazprom" kontroliuojama įmonė "Gazprom Neft" pradėjo komercinę naftos gamybą ir tiekimą iš pietryčių Irake esančio Badros naftos telkinio.
Švedijoje komerciniams bankams teks mažinti būsto paskolų palūkanas
Švedijoje komerciniams bankams teks mažinti būsto paskolų palūkanas 09-01 13:14
Švedijos Socialistų partija, kuri pagal apklausas turi daugiausiai galimybių perimti valdžią po šį mėnesį vyksiančių rinkimų, ketina priversti šalies komercinius bankus mažinti būsto paskolų naštą.

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master