Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Šiandien, 06.27, Iki, esančioje Buivydiškių g. 17, pirkome grietinėlę, galiojančią iki 07.01, tačiau sugižusią, surūgusią ir neitin gero kvapo. Pardavėjos maloniai sutiko pakeisti į normalią.
Iki kelių turi dirbti parduotuvė jeigu rašo iki 23h? Atvažiuoji 22:40. Nueini į konditerijos skyrių. Lauki nes nieko ten nėra, tada po 10 minučių mandagaus kantraus laukimo, gauni iš gretimo skyriaus pasakymą kad gali nelaukt nes skyrius nebedirba, nors tas 10 min kurias prastovėjai jos matė kad lauki. Tada sakai kodėl nebedirba, sako nes miegot laikas, sakau o tai iki kelių dirbat? Nesuprantu tokios logikos. Jeigu jūsų mašinai pradėtų meistras keist alyva, kuris dirba iki 18h. Ir 17:30 sakytų ryt pabaigsiu įpilti alyva nes šiandien jau namo varau. Liuks. Visos iki geros, bet Klaipėdos studlendas ne pirma karta mala š
Labai apmaudu, kad tinklas neatitinka savo internelinio puslapio šūkio-Mes esame atsakingi, arba vertybės-mylėti savo pirkėjus.Vienas klausimas yra.Kada susitvarkys savo parduotuvėje (esančią Visagnas, IKI - Ežerynas Prekybos centras, Parko g.7B)kainas?Pastoviai ta istorija kartojasi su nenurodytomis kainomis!Atėjęs pirkėjas turi ieškot amžinai kainų, kurių kažkodėl neranda laiko iškabint ar nurodyt prie prekės.Kai sako preke guli, o kiek ji realiai kainuoja, neaišku.Pirkėjas turi ratais eit ir klausinėt amžinai.Negi taip sunku nurodyt kainas prieš iškeliant prekę?Kita kart gal ir nupirktum kažką, bet kainos kai nėra, nusisuki ir nueini, nes neaišku kiek kainuoja.Tai yra tiesiog didelis aplaidumas parduotuvės vadovybės, nes jiems matyt klientai yra apsoliučiai nulis !
Noriu pranesti kad architektu g.214 vilniuje Iki parduotuveje yra dirbanti kasininke/pardaveja ANA JAKŠTA yra labai maloni, paslaugi, ir greitai mokanti aptarnauti darbuotoja, tokiu zmoniu galetu dirbti daugiau, zmogus visada pasitinkantis su sypsena. Tikrai likau nustebes kaip klientas.
Sveiki, siandien norejau pasikeisti Iki mylimiausia kortele Iki Centrine g 56, Ramučiuose, Kauno raj ir pasinaudoto Iki kortele bei teikiamomis nuolaidomis, taciau mergina dirbanti prie terminalo, pakeisti atsisake nes ji neturi anketu, uzuot pasirupinus klientu ir paprasiusi vyr kasininkes ar vadoves atnesti ankentu ir tuo paciu pasirupinuosi klientu, pasiule pasiieskoti paciai gal kas iš parduotuvej esančiu pirkeju jums paskolins.nusivyliau, klientas nera svarbus
Laba diena. Labai apmaudu, tačiau šiandien pirkta grietinėlė surūgudi... pastebėjau tik jau prakirpusi pakelį ir pildama į ruošiamą maistą. Įrodymus pridedu. Surūgti dėl netinkamų sąlygų nebūtų buvę kada, nes iš parduotuvės parnešta gaminti.
IKI EXPRESS Kaune, Vilniaus g. 56, dirba labai nemaloniai aptarnaujanti kasininkė vardu Žavinta. Ši kasininkė ne tik nežino elementarių mandagumo frazių kaip "laba diena" ir "viso gero", bet išvis nereaguoja į klientą (pvz. tiesi jai nuolaidų kortelę, o ji žiūri kaip ožys į vartus ir neima kortelės, nieko nesako). Tokia situacija pasitaiko nebe pirmą kartą.
Turetumet kazka daryti su jusu tinklo kondicionavimo sistema.Neymanoma i parduotuve ieiti...ka jau kalbeti, kad vaikus atsivesti..toks saltis.tik ligai pasigauti.tikrai del sios priezasties renkuosi kitas parduotuvesm
Esu senyvo amžiaus moteris bet negalėjau nepalikti atsiliepimo apie Vokiečių g. Esančią IKI parduotvę. Atėjus apsipirkti gavau aukščiausios klasės aptarnavimą. Parduotuvė klaidi nes ratas joje.Pasiklydau. Paklausiau kur išėjimas, buvau palydėta ir net krepšys nuneštas. Pagarba senam žmogui. Paskui paaiškėjo kad man padėjusi jauna mergina yra parduotuvės vadovė.Labai pagirtinas požiūris į klientą ir nesvarbu koks jos amžius. Retai pasitaiko toks malonus aptarnavimas ypač senam žmogui. Ačiū
Didžiausi ablodismentai Bendoriu IKI pamainos virsininkei Ilonai uz profesionalu konfliktu su klientais sprendima, darbo organizavima ir nuolatine sypsena
Tai taip ir prarandate klientus. Sėkmės :)
laba diena, negavau dovanu kvito, korteles nr.9440393000210225227
Kaune "Saulėtekio" IKI siaubingos eilės. Tai ne momentinis skundas. Gyvenu netoliese jau treti metai ir situacija visada ta pati: kasų daug, darbuotojų mažai, o eilėje paprastai stovėti reikia žymiai ilgiau nei kituose PC, todėl lankausi čia retai, renkuosi šalia esančias kitų prekybos tinklų pardultuves, nors prekių asortimentas ir visa kita man labiau patinka būtent saulėtekio iki. Tokią nuomonę: "geriau bet kur tik ne saulėtekyje, nes ilgai stovėsim eilėje" galit iš daug ko išgirsti. Gal vietoj tuščių kasų vertėtų įrengti savitarnos kasas? Ir eilės sutrumpėtų ir patiems prekyba nuo didesnio aptarnautų klientų kieko pagerėtų, nes dabar tai tik baidot žmones. Beje šį komentarą spėjau parašyti stovėdamas minėtoje eilėje :)
Siandien 11.40 Parko g. 34A, apsiperkinejau ir mane apsauke jusu darbuotoja, del to, kad pramuse per kasa mano prekes, o klientas sudejo mano prekes i savo maiseli, paprasius nesaukti ji sauke per visa sale, tokio aptarnavimo lygio dar neesu macius, taip geda man dar nebuvo
Sveiki. Noriu padekoti uz tai kad turite tokia nuostabia darbuotoja Antakalnio g.-42a, Vilniuje. vardu: DANUTA, visuomet maloniai bendraujanti, greita. Visada einu tik pas ja, kaip ir siandien 2017-06-05 aptarnavimas nepriekaistingas!!! Matosi, zmogus ismano ir myli savo darba. Daugiau tokiu darbuotoju ir eiliu nebutu!!! Sekmes
Sveiki. Rietavo iki parduotuvėje Gegužės 30 diena, norėdamas apsiprekinti pardavėja paprašė iki kortelės, paėmus mano iki senjoro kortelę, perbraukus terminale pasakė kad mano kortelė pasibaigė, aš paklausiau pardavėjos ką daryti, jinai nusišypsojo ir padavė užpildyt prašymą naujai senjoro kortelei.
Atėjus po dviejų dienų, stovint su pirkinių krepšiu prie kasos, paklausiau pardavėjos gal gavo senjoro kortelių, jinai nieko neatsakius paduoda iki kortelę.aš paklausiau čia yra senjorų, jinai atsakė senjorų kortelių mes neturime, teks naudotis šita, o paklausta kada turėsit buvo atsakyta už dviejų dienų.
Atėjau eilini kartą birželio 6 d. stoviu su pirkinių krepšiu, paklausiau pardavėjos prie kasos gal jau atvežė senjoro kortelių, man pardavėja atsakė nėra ir nebus, aš paklausiau tai kur mano prašymas pakeisti senjoro kortelei, gretimoj kasoj stovinti pardavėja pasakė jūsų prašymą išmetė ana pamaina.Aš labai buvau dėkingas iki pardavėjom iki šios dienos man labai gaila buvo palikti pirkinių krepšy ir išeiti prekintis į kitą parduotuvę. Manau kad daugiau nebebusių Rietave IKI pirkėjas
Sveiki. Noriu padekoti uz tai kad turite tokia nuostabia darbuotoja Antakalnio g.-49a, Vilniuje. vardu: DANUTA, visuomet maloniai bendraujanti, greita. Visada einu tik pas ja, kaip ir siandien 2017-06-05 aptarnavimas nepriekaistingas!!! Matosi, zmogus ismano ir myli savo darba. Daugiau tokiu darbuotoju ir eiliu nebutu!!! Sekmes

Šiandien teko apsilangyti Kauno saulėtekio parduotuvėje IKI ir buvau maloniai nustebinta ten dirbačio jaunuolio Mažvydo B. nors ant čekio rašo Sabaliauskaitė, vaikinas buvo labai mandagus, greitai dirbo ir kas labiausiai nustebino, tai jo pasakyti žodžiai savo kolegei "pažiūrėk kiek žmoniù, klientai svarbiausi, kiti reikalai palauks". Sekmes darbuose!

Tikslus apsilankymas: 2017-06-02, 13:21
Gintarė 2017-04-30 19:45:46
Nežinau, ar tai normalu, ar tai dėl akcijos, bet lyg ir etiketėje nebuvo nurodyta "įvairiu rūšiu dešrelės". Atidumo.
Kas jum čia negerai?
Sveiki.Kapsų 22 Vilnius jūsų darbuotojos chamės. Dijana K. kiek pamenu, kūda tamsiaplaukė, labai nekulturinga ir paklausius patarimo siunčia nax... Aš esu invalidas ir daug už ją vyresnis, mano sūnus gal vienmetis, ir man nemalonu matyti tokio aptarnavimo.
Antradienio vakara buvau neileistas i Jusu parduotuve, sales darbuotoja atsisake mane aptarnauti. Tiesa atbegau 22:57, bet ant iskabos parasyta, kad dirbat iki 23:00h. Buvau blaivas, jeigu Jus nedirbat iki 23:00 tai turit ir iskabose tai pateikti, kitu atveju tai zmoniu mulkinimas. Gal ta moteriske naujai dirba pas Jus, gal jai bloga diena, cia ne mano reikalas. Tikiuosi daugiau tokiu nekompetetingu darbuotoju neteks sutikti Jusu parduotuvese.

Pagarbiai Saugirdas
Aistė 2017-05-16 09:17:39
Laba diena, rasau norėdama pasiskūsti ne tik jūsu parduotuvėje dirbančia pardavėja tačiau ir nesažiningumu pačio jūsu prekybos centro. Vakar 21:16 buvau iki prekybos centre kuris yra V. Kudirkos g. 14A mane aptarnavo kasininkė FREJETIENĖ. Pirkau "Elvital total repair ext" lentynose, kur sudėta kaina buvo su akcija 88euro centai, pasiemiau du, tai automatiskai turejo gautis uz du 1, 76e taciau man imuso 2, 04, kai paprasiau paaiskinti tai ji man rode, kad jau akcija pritaikyta, bet as jai bandziau irodyti, kad kaina tai parasyta visai kitokia, tada ji mane apsauke, kad akcija gi iki 21d. Galioja, nors vakar buvo tik geguzes 15d. jai nesugebėjus man papraščiausiai paaiškinti, kodėl kainos skiriasi ir kodėl man reikėjo sumokėti daugiau, nei nurodyta lentynoje ji tiesiog mete mano čeki ir nusisuko liepusi kreiptis i vyr.kasininke tačiau jos tuo metu jau nebebuvo. Labai tikiuosi, kad pagaliau atkreipsite dėmesi į vartotoju skundus ir nebebandysite apgaudinėti žmoniu visais įmanomais būdais.
Tokiais atvejais reikia fiksuoti kainą lentynoje ir aiškintis informacijoje, nes kasininkės čia nekaltos.
Vida Kazlauskienė 2017-05-29 15:34:42
2017 05 29 Šiaulių IKI parduotuvėje Gardino g.2 pirkau "Rokiškio" naminį sūrį, pasvertas, supakuotas svoris 0, 354kg kaina
1kg - 5, 35 suma 1, 89E. Kai grįžau į darbą, pasižiūrėjau čekį ir pamačiau, kad sumokėjau už tą patį kiekį - 2, 37E, tik 1kg kainą čekyje jau rodo 6, 69E. Nuėjus į parduotuvę aiškintis, pasakė, kad negera prekės kaina, pasakė grąžinkite sūrį, tik tada grąžins pinigus.Deja sūris per pietų pertrauką buvo suvalgytas. Argi pirkėjas kaltas, kad parduotuvės darbuotojai nežino kainų ir mus klaidina.Norėčiau, kad skirtumas 0, 48E būtų man grąžintas
Aš tai visuomet pasitikrinu pirkinių kainas kasos kvite dar neišėjus iš parduotuvės,
-parduotuvės darbuotojai ne robotai, supraskim ir juos...Kažkaip keistai skamba reikalavimas grąžinti skirtumą kai prekės jau nėra.
Vida Kazlauskienė
2017-05-29 15:34:42 IP 62.80.253.2
Šiandien Vilniuje Viršuliškių 40 nusipirkau Krekenavos agrofirmos pagamintą šašlyko pusfabrikatį." Bajorų marinuotas kiaulienos sprandinės šašlykas" Galiojimo laikas-iki 05, 06, 2017. Kadangi norėjau pagaminti pietus šiandien, o laikas galiojimo dar gana tolimas, tai ir susigundžiau. Deja, dar tokio gaminio neteko ragauti. Atidarius sandarią dėžutę radau kažkokią tystančią masę, o mėsa net sunkiai laikėsi ant iešmų. Išdrįsau kepti, tačiau gauto taip vadinamo šašlyko valgyti nebuvo galima-mėsos skonio jokio. o gautas turinys tąsus ir nevalgomas. Kadangi galiojimo laikas dar nesibaigia, derėtų šį gaminį išimti iš vitrinos, o aš pageidaučiau grąžinti už šį daiktą išleistus 4, 28Eu. Čekį turiu
Ne pirma karta susiduriu su bloga maisto kokybe IKI Bendoreliai parduotuveje. Pastebejau, kad tai aktualiausia yra akcijinems prekems: pjaustyta mesyte ipakavime su 5 dienomis pasibaigiusiu galiojimu, akcijiniai slyviniai pomidorai su pelesiais viduje. Kaip suprantu yra darbuotoju trukumas. Darykite prasau isvadas! Tiesiog truksta kantrybe!
Jau kelintą kartą pastebiu, kad Raudondvario iki pardavinejamos prekės su pasibaigusiu galiojimo laiku. Šiandien nusipirkau salotų maišelį, kurių galiojimas pasibaigęs jau dvi dienas!
Paskelbe akcija arbuzams, o siandien apvaziavus 3 vilniaus antakalnio raj. parduotuves ne vieno nera! Apgavyste. Ir dar vakar buvau staneviciaus g. Buvo nurodyta akcijine kaina saldytoms darzovems, kasoje tos akcijos nebuvo... pastovus a*******i
Sveiki. Didlaukio g. 80A parduotuvėje buvo likusios 8 minutės iki užsidarymo. Skyriuje tusčia, viena pardavėja šone irintingai tvarkosi. Perku sumuštinį ir norėjau paprašyti, kad truputį greitai jį pašildytų. Skambinu skambučiu jau antrą kartą, pardavėja prabėgdama skyriuje ir net neleidus ištarti man žodžio: Nieko aš tau nešildysiu, pažėk kada atėjai..
Laba diena, vakar lankėmės Merkinės Iki parduotuveje, aptarnavo labai nemaloniai, pardavėja buvo pikta suirzusi, nuskanavus iki kortele tiesiog ją kaip pažėrė reikėjo ją gaudyti, o grąžą kaip atskaičiavo labai smulkiai taip pat pažėrė ant prekystalio kad sena moteris niekaip negalėjo susirinkti, aš stovėjau šalia todėl teko padėti senai močiutei susirinkti grąžą. Nepadekojo nulydejo piktu žvilgsniu. Ar aptarnaujant senus pirkėjus negalioja klientų aptarnavimo standartas? Ant čekio matosi pavardė Makackienė, laikas 10.42.
Atvaziavau i zaliji tilta ir norejau nueiti nusipirkti gerti
Nuejau i iki prie zaliojo nes dar iki uzdarimo buvo likusios 7 min ir ji buvo uzdaryta kur matyta
Sveiki. Šiandien IKI parduotuvėje, Gargžduose pirkau apie 900g sprandinės. Gryžus namo ir atidarius maišelį labai nusivyliau, mėsa limpanti, su keistu kvapu. Laukiuosi 8-tą mėnesį, ir tikrai nerizikuosiu valgydama tokią mėsą. Gaila kad parvažiavus namo 8 kilometrus, randi tokią mėsą.
Sveiki! Gyvenu netoli stoties Vilniuje ir dažnai tenka lankytis IKI parduotuvei Sodų g.22! Viskas gerai, produktai kokybiški, kasininkes nuostabios! Dirba greitai i maloniai (turiu viena numilietine bet gaila vardo neatsimenu) tai tikras kasos angelas! Kai ja pamatu begu pas ja i kasa nes aptarnauja kažkokiu neimanomu greičiu! Bet jau žalios mėsos skyrius tai atsiprašau!!! Bet atsiprašau ne dėl mėsos o dėl pardaveju to skyriaus! Labai ne malonios, įžulios! Prikviest kad ateitu tiesiog neimanoma! Konfliktai kyla beveik kiekviena karta ten nuejus! Pvz: klausiu koki jautienos gabaliuka paimt kad tiktu troškinimui? Atsakymas buvo trumpas: nežinau, negaminu ir išvis aš jos nemėgstu
Nina 2017-05-23 20:01:43
Mane siandien (2017.05.23 d. 07.55.14 val. parduotuve IKI MADA) izeide savitarnos kasos darbuotoja.
Norejau nusipirkti arbuzo (kaina 1kg pagal akcija -0.59 euru, vietoje kainos 1.59 euru), bet terminale negalejau parinkti is saraso arbuza.
Priejo kasos darbuotoja ir to padare, sakant kad cia yra 50 % nuolaida, nors as vis aiskinau jai kad nuolaida pagal kaina turi buti daugiau negu 50% ir man reikia moketi tik apie 1/3 tos kainos, kuria buvo uzrasyta pirmoje eiluteje be akcijos (2.550 kg - 4.05 euru).
To irodyti nepaviko, todel atsisakiau nuo arbuzo ir isgirdau kad " Daug prekiu imate, o paskui galvojate, kad kaina viso arbuzo 0.59 euru". Nors as ir pensininke, bet zmogus ir noriu iseiti su preke ir apmoketi ta preke, bet pagal ta kaina kuria uzrasyta ant kainyno.
Jūs teisi. Jūsų arbūzo kaina turėjo būti ~1.25euro (čia už 2.55kg). Dar dabar "iki" svetainėje ši akcija matosi.
Sveii.kada pagaliau bus tvarka IKI parduotuveje Vilniuje Kapsu 22 ?Siandien 2017-05-17, 8 minutes stovejom prie kasos laukem nors vienos kasininkes, kasininke SKLIUT buvo isiejusi parukyt, o kasininke Laboit isejo nepatenkinta ir meto prekes, pastoviai kazko nepatenkinta, darzoviu skyriuje bardakas supuve svogunai ir bulves.
Laba diena, parduotuvė "IKI", Savanorių pr. 111, Kaunas. Su vyru dažnai apsiperkame šitoje iki parduotuvėje ir kadangi vyras rūko prie to pačio perkame ir cigaretes, kurias galima įsigyti ir paprastoje kasoje (ne tik informacijos kasoje). Bet visada gaunasi taip, kad paprašius cigarečių atsakymas būna "neturiu", "neturiu raktu", "vakar buvo inventorizacija" ir pan. Atstovėję vieną ilgą eilę ir išgirdus tokį atsakymą, tikrai pasidaro pikta, kai vėl reikia eiti į "informacija" ir laukti kol tave aptarnaus (nes informacinės pardavėja dirba ir pirmoje kasoje) dėl cigarečių. O vakar išvis šokiravo pardavėjos ignoravimas kad "ale" ji net negirdi ką sakome. Aš suprantu, kad toks darbas yra sunkus, bet jei dirbi tokį darbą (nes esu pati dirbusi), tai Tavo darbo vieta turi būti pilnai paruošta. Tai va...Dėkui, kad išklausėt ir tikiuosi, kad padarysit kažkokias išvadas. :)))
Sveiki, dažnai tenka apsipirkti iki parduotuvėje esančioje vokiečių gatvėje ir kainos labai dažnai neatitinka. Dažnai būna nurodyta akcija, bet jos nepritaiko (net ir su kortele). Suprasčiau, kad tai būtų retai, bet tokie dalykai kartojasi nuolat. Parduotuvė maža, todėl tikrai nėra sunku prižiūrėti visas kainas. Apgaudinėjate klientus. Taip pat dažnai iki parduotuvėse susiduriame su apgaudinėjimu atiduodant grąžą. Nors daugiausia apsipirkinėju kituose prekybos tinkluose, su sukčiavimu susidurti netenka.
Esu neigali, turiu neigalumo pazymejima, pasibaige korteles IKI galiojimo laikas ir jau liga laika negaliu isigyti kitos, idomu kodel pardavejos neturi tokiu korteliu keitimui ir kodel ilga laika buvusi IKI tinklu lankytoja nebegaliu gauti nuolaidu prekems.Gyvenu Klaipedoje, prasiau korteles ir vienoje ir kitoje pasruotuvese, niekas neturi ir niekas nezino kada ir kas tures, kokios cia problemos prasidejo?
Šiandiena 2017.05.09 8:30val. Žirmūnų g. 2 "IKI-Minskas" parduotuvėje nusipirkau duonelę su špinatais, kurioje radau ir plastmasės likučių viduje (nulaužtos detalės). Nuvylėte savo kokybę ir daugiau nebepirksiu jūsų ruoštų gaminių.
Laba, ačiū už nuostabaus skonio pyragą su vyšniomis ir Maskarponės tortą. Motinos diena buvo nuostabi.
Sveiki, pasakyti, del Iki cento parduotuvės Palangoje personalo. Esu pasibaisėjus, gyvenu arti todėl dažnai einu į iki cento parduotuve apsipirkt, bet nusipirkt šviežios mėsos neįmanoma, šiandien, 2017.05.03 16:30 atėjau į parduotuve, norėjau šviežios mėsos, 15 min nėjo su skambučiu prisikviesti pardavėjos, o skambučiu buvo gal 10 kartu, viena moteris net priėjus prie manęs sakė, kad čia problema su mėsa, viena kasininkė tebuvo kasoje, daugiau darbuotoju nebuvo, na atsiprašau, deja, aplenksiu šia parduotuve ir kitiems neberekomenduosiu. Nes atsibodo laukt aptarnaujančio personalo..
UAB "Žalčio žiedas"
2017-05-03 12:13:10 IP 88.119.143.63
Jums rašo Zippo Lietuva. Turime bėdą. UAB "Žalčio Žiedas" pametę Jūsų PVM sąskaitas faktūras, gal galite padėti, atsiųsti nuskanuotas.
Ačiū
Dana Venckuvienė
Projektų vadovė
Ar cia viskas gerai? Manau Kaune, topolio iki neapsidirba, arba normaliai dirbti neleidzia regionas.... Ir siaip turi bendravimo sutrikimu.....
ukininkas Saulius Marinas
2017-04-25 19:43:44 IP 84.46.230.157
Sveiki, snd, 25.04.2017, pirkau maisto prekes, kurioms ant pakuociu buvo uzrasyta 50% nuolaida.mineta nuolaida buvo mazesne siom prekem: vytinta labanoro desra, kurios vartojimo laikas iki 27.04.2017 ir dviem sumustiniams, , Panini" su vistiena, kuriu vartojimo laikas iki 26.04.2017.
Kodel ant pakuociu rasoma 50% pigiau, o cekyje tokia nuolaida netaikoma, kai galiojimo laikas yra ant ribos.
Pridedu foto ir mokejimo ceki
Labas vakaras. Esu IKI darbuotoja, ir žinau kaip reikia elgtis su pirkėjais. Šiandien Naujosios Vilnios, Vilniuje, Parko 2 parduotuvėje, aptarnavęs kasininkas (vienintėlis dirbantis vyras kasininkas toje parduotuvėje, vardo kortelės nebuvo) ne tai kad nesiskaitė su pirkėju, bet ir neatliko pareigų.
Atėjau 21:40, puikiai suprantu, kad kiekvenas nori jau namo, tačiau tokio poelgio nesitikėjau. Ne tai, kad numetė praskanavęs prekes, tačiau ir paėmes IKI kortelę (kurią pati "įbrukau" į rankas, nes net jos nepaprašė) pasakė "ji nepersibraukia, o ranka aš nesiruošiu vesti". Vėliau, pasityčiodamas iš manęs, leptelėjo apsauginiui, kad gązdinu jį (tik pasakiau, kad elgtųsi pagarbiau). Galų gale neįvedęs ranka kortelės kodo, atidavė ir pasakė kad neįvedinės dar kartą.
Nerašyčiau skundo, jei pati nedirbčiau šioje srityje. Gaila, kad tokį kasininko nemandagumą ir nepagarbą kenčiu ne aš viena, o darbuotojas yra laikomas tik dėl darbuotojų trūkumo. Gero vakaro :)
Jasinskio IKI pardavėjos, kaip raganos. Tik kelios pardavėjos yra malonios. Tiks jausmas, kad jas ten per prievartą suvarė ir liepė dirbt. Gal ten kokia liga paplitus, nes anksčiau tikrai daugiau malonesnių pardavėjų buvo, dabar net baisu, ko nors paklausti. Šiandien kasoj atsiskaitinėjau už karštas bandeles, tai p.Vorniukienė buvo laaabai nepatenkinta, kad teko pakelti subinę ir paieškoti kodo, nes neva "už šituos produktus galima atsiskaityti tik informacijoj" ir paskui dar ilgai ir garsiai aptarinėjo su kita kasininke mano prašymą. Jeigu iš tikrųjų už karštas bandeles galima atsiskaityti tik informacijoj, tai informuokite apie tai pirkėjus, bet iki šiol aš visuomet atsiskaitinėdavau kasoj ir nebuvo jokių problemų, nes po tokių "malonių" situacijų, aš vis rečiau noriu užsukti į šitą parduotuvę
Lankiausi jūsų tinklo Vilniuje Šeškinės parduotuvėje. Akį rėžė užrašas žuvies skyriuje ant prekystalio esančiame segtuve, kuriame trys žodžiai ir trys klaidos.Pardavėjai pakomentavau situaciją. Apsilankiau po 1, 5 mėnesio. niekas nepasikeitė. Graudu, kad dirba tokie beraščiai. Siūlau jūsų darbuotojams kitais metais sudalyvauti vyksiančiame nacionalinaime diktante.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Škotija atideda nepriklausomybės referendumo planus
Škotija atideda nepriklausomybės referendumo planus 06-27 19:32
Po nenusisekusių Jungtinės Karalystės parlamento rinkimų Škotijos pirmoji ministrė ir Škotijos nacionalinės partijos lyderė atideda planus rengti dar vieną referendumą dėl nepriklausomybės.
"Walmart" įsigijo "Jet.com" ir uždraudė darbuotojams išgerinėti biure
"Walmart" įsigijo "Jet.com" ir uždraudė darbuotojams išgerinėti biure 06-27 19:12
Didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos bendrovė "Walmart" uždraudė elektroninės prekybos startuolio "Jet.com", kurį nusipirko pernai rugsėjį, darbuotojams biure gerti alkoholinius gėrimus bei...
Per pasaulį vilnija nauja kibernetinė ataka
Per pasaulį vilnija nauja kibernetinė ataka 06-27 18:39
Antradienį per pasaulį vilnija kibernetinė ataka "Petya". Atakuotas tokios įstaigos ir verslai kaip Ukrainos vyriausybė bei centrinis bankas, Rusijos naftos milžinė "Rosneft", Prancūzijos statybų...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master