Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Grigiškių mažojoje Iki labai daug pažeidimų kainų srityje, akcijų kainos keičiamos apie 18 val., kai senosios dar turi galioti iki parduotuvės uždarymo! akcijinių prekių nebuvimas, etiketės neatitinka prekės.Būtų tinklų konkurencija, manau situacija pagerėtų, kur regionų direktoriai žiūri, ar dabar tokių nebėra ?
Lina 2017-02-13 15:24:40
Mane irgi supykde Jonavoje kosmonautu gatveje esanti iki parduotuve, tiksliau gal personalas. Apie 17 val vakare nuejau i parduotuve, mesos skyriui tuscia, tik maciau toleliau pardaveja deliojo prekes. Paskambinau tris kartus su poros min pertraukom, niekas nepriejo. Ir dar reklamuojasi " jusu patogumui irengti skambuciai", kas is ju jei gali skambint kiek nori niekas neateina. Suprantu viena karta gali neisgirs, bet triju skambuciu neisgirs. Taip ir isejau be mesos, kita diena turejau eiti specialiai i parduotuve pirkti mesos. Prie kasu padaviau ceki kur 10 proc nuolaida, turejo man pritaikyti 70ct nuolaida, isejus ant cekio pamaciau uzrasa, kad del rysio klaidos, man ta nuolaida nebuvo suteikta. Taip isejo, kad likau ir be nuolaidos cekio ir be nuolaidos. Kazka buvo apsvere, kai razinas pirkau pasvere kazkur 200g daugiau, negu buvo, bet kadangi ceki ismeciau nieko neirodziau. Dabar zinau, kad visada reikia laikyti ceki kol gerai isstudijuoji, kas parasyta, nes ne tik iki bet ir kitos parduotuves (dazniausiai vistiek iki) bando apgauti. Eidavau psgride i sita parduotuve, bet matau reikia keisti iprocius, kadangi aptarnavimo lygis krenta...
IKI, Kaunas, Sukilėlių pr. Labai maloni pardavėja Ginčauskienė. Ačiū.
ev 2017-02-14 19:16:45
kodel ji turi atsiprasyti? juk ne kasininkes parduotuveje kainas nustatineja ar jas i lebntynas prie prekiu sudeda. tam yra vadyba.
...taip prie ko cia kasininkes, jos dirba savo darba, o vadyba ir parduotuves administracija uz tai atsakinga, tai ir kreipkites i ja.
Pirkeja 2017-01-23 18:43:00
Laba diena, Grigiskiu Cento parduotuvėje apgaudinėjami klientai. Siandien tureja du kartus eiti i parduotuve, del blogu kainu : pvz obuolius vietoj 0.48 cnt paskaiciavo po 0.77, cido sultys vietoj 0.25cnt paskaiciavo 0.36.
Cia jau ne pirmas kartas, del tu kainu. Manau nemazai žmoniu apsipirko uz didesnę kaina.
Pardaveja galejo nors atsiprasyti uz klaidas, bet to nepadare.
Vytaute 2017-02-13 14:05:16
Jonavos iki kosmonautu gatveje atejau birkti torto tai buvo10val 30 min nebuvo nei vienos pardavejos nei prie mesos nei prie tortu ir nei viena nekrove paskambinau palaukiau neatejo vel skambinau gal kokiu 15min palaukiau atejo pirkeja priw keptu vistu islindo mesininkas ja aptarnavo ir man sako zinokite nera kam aptarnauti sumazino zmones tai as sakau tai vienas zmogus privalo but skyriui irisejau kasininkes paklausiau ar turite skundu knyga ne neturime
Man ta pati situcija buvo vasario 12 diena..
Noretau pasakyti apie Alytuje vidzgirio iki dyrbancia LORETA, nemandagus zmogus, nesiskaito su klijantais prekes meto kaip nuskanuoja, nuolaidu korteles niekada nepapraso, neviena karta pakelia tona ant vaiko atsiprasant tipo neliesk nk sulauzysi ir t.t.. ir neisvieno zmogaus taip girdejas apie LORETA. Taip kad darbdaviai labai prasom atkreipti demesi apie ja. Tikrai daugiau pas ja neapsipirkinesiu ir del tokiu zmoniu kaip ji pagalvosiu isvis ar verta apsipirkineti parduotuveja iki. Parodo labai negrazu veida iki parduotuves.
Aurelija Kučinskaitė
2017-02-11 18:18:35 IP 188.69.197.61
Birštone, IKI parduotuvėje dirba Džiuljeta mėsos skyriuje. Ši moteris nuostabi. Visada maloni, kiekvieną kartą šypseną padovanoja. Aš visada labai džiaugiuos kai ji mane aptarnauja. Šiandien 2017.02.11 pirkau mėsos, bet taip vakarą nuskaidrino, kad net atsiliepimą parašiau. Jei, kada pamatysite šį atsiliepimą, tikiuosi ir jis JUMS nuotaiką pakels, kaip Jūs man pakeliate kiekvieną sykį;). Geriausi linkėjimai ;))
Laba diena, pastebejau kad alga pervesta mazesne uz 01men.2017 m.negu visada, gavau algalapi ir kazkodel nera NPD mokescio, , , cia kokios naujienos vyksta IKI Kaune, ar taip slepemi mokesciai.
O jus galvojat kad parduotuvese dirba ziauriai durni zmones.Pasakius vadovei kad algalapyje nera NPD..atsakymas niekam nesakykit,...
Ziauru...
Algos tai pasityciojimas tuoj nebus isvis kam dirbt uz tokia lga. Gauna pasalpa, o dirba uz 3. O jus pirkejai eikit patys ten padirbt, nebumbeje, idomu ar jus ne karto nesuklysit kai per diena kas penktas atejes i parduotuve ateis ant jusu savo nenuotaikos issiliet.
Laba diena. Šiandien prekinausi Radviliškio IKI prekybos centre, pirkau bananus, mangą, akcijinį didijį avokadą, kurio kaina 0, 99cnt. Kainą kurią sumokėjau man pasirodė per didelė, parėjus namo pažiūrėjau į čekį, pasirodo kad pardavėja avokadą į čekį įmušė du kartus, o aš pirkau tik vieną. Taigi likau apgauta, o grižti į parduotuvę nemačiau prasmės, kaip įrodyti kad pirkau vieną, o ne du. Stovi prie kasos tai turi žiūrėti ką muša į kasos aparatą, nes kitaip gali būti apgauta. Nemanau kad tokios pardavėjos turėtų dirbti.
Siandien Kauno raj. Raudondvario IKI parduotuveje buvo su nuolaidu kortele saldziam aitriuju papriku padazui nuolaida kazkodel nusipirkus neradau akcijos.... Vakar toje pacioje parduotuveje zmogus pirko vistiena parasyta akcija 50% nuolaida bet cekije 25%... Atsibodo zmoniu apgaudinejimas su tom nuolaidom nors jus ju netaikote... Gaila neatsirado zmogus kuris jusu dar nepadave i teisma su visais zmoniu nufotkintais irodimais...
Iki Selių g. Vilnius. Svarstyklės visos sveria kaip tik nori. Kokius produktus vos ne dvigubai, kokius trigubai ir t.t. Nupirkus riešutų, imbierą, citrinų ir kitų priekių - sumokėjau pagal išmūštą čekį, bet dedant prekes supratau, kad riešutų svoris tikrai ne toks kaip čekyje. Pasirodo, kad aš buvau teisi. Persverus kasininkei visus mano sveriamus produktus ant kitų svarstyklių aš atgavau skirtūmą. BET vis tiek likau galų gale apgauta. Pirmą kartą kai svoris buvi blogas citrinoms buvo pritaikyta nuolaida, o jau antra karta citrinoms persverus jau nuolaidą nepritaikė, bet šį dalyką jau pastebėjau tik atvažiavus namo. Taigi rezultate vis tiek apgavo. Aš pasipiktinus.
Laba diena.Norėčiau sužinoti, ar kasininkei reikia nuolat kažkur vaikščioti, kai prie kasų nusidriekusi eilė? Kol sulaukiau savo eilės, kasininkė kilo du kartus- vieną kartą nešė padėti krepšį, kitą kartą-nemačiau kur. Sulaukusi pastabos, pasakė, kad "mums reikia vaikščioti" ir kad neskubės. Atėjus mano eilei sumokėti tiesiog pasakė- o dabar jums teks palaukti- ir vėl kažkur nuėjo. Pasidomėjus paaiškėjo, kad toks kasininkės elgesys pastovus.
Nežinojau, kad IKI, kuri deklaruoja maisto kultūrą, gali dirbti kasininkės, kurios tyčiojasi iš klientų.Vieta: Plungės g.4, Telšiai. Laikas: 2017-01-27 11.51, kasininkė Violeta Gailienė.
Pardaveja galejo nors atsiprasyti uz klaidas, bet to nepadare.
šiandien 2017.01.23 14.05val apsipirkinėjau IKI PC Jotvingis Marijampolėje. Pardavėja maloniai aptarnavo, išdavė iškart naują kortelę kad jau šio apsipirkimo metu galėčiau pasinaudoti nuolaidomis. Apsipirkinėjimo metu teko atsiliepti į telefono skambutį ir nesužiūrėjau kokią sumą patvirtinau atsiskaitydama banko kortele, tačiau grįžusi namo netekau žado - čekyje figūravo 3dėžutės šviežių datulių po 10eur kiekviena, kurių net akyse nemačiau. Iškart su pirkinių krepšiu lėkiau į parduotuvę, pardavėja kruopščiai patikrino prekes ir nustatė kad vietoje 3 bandelių po 0, 12ct įmušė tas datules ir sumoje permokėjau 30eur. Ji atsiprašė, pinigus grąžino, o aš likau stovėti apstulbusi. Atėjusi parduotuvės vedėja irgi nieko daugiau nepasakė, tik kad čia normalu kai prekės kodas suvedinėjamas rankiniu būdu ir kad pasitaiko klaidų, tai čia nėra kaltų, tada savo kvailumui paprašiau skundų knygos, kurios čia niekada nebuvo, nes niekas nesiskundė, o aš esu antra per istoriją ir padavė man tokį mokyklinį sąsiuvinuką, ten buvo kaip pavyzdys pirmas skundas, kad nepaduotas čekis. Pastūmiau tą sąsiuvinuką į šoną ir išėjau namo mąstydama kad kortele atsiskaitinėju dažnai, ir čekio sugrįžusi niekada netikrinu.
Prakalbus apie darbuotojus. Laikinai kiek man žinoma - Adresas: Taikos pr. 28, Klaipėda 91220. Vadovo nėra. O kas perima vadovavimą nežinia, Kaip pirkėjas pastebėjau ne vieną kartą ir ne du ir ne tris, kad nors ir vadovas yra, bet sistema administracijos prasta. Darbuotojai išnaudojami ! papildomu darbo krūviu ne pagal darbo sutarties grafika. Viena mergina (darbuotoja) turi prižiurėti du skyrius? kur matyta tiesiog tylėti tuo neįmanoma o ką kiti veikia? slampinėja ir tik rėkia. Ne viena karta tą pastebėjau. Kolektyvas ne ką geras (Priešiškas) ir kaip naujokams ten reikia dirbti? priprasti prie aplinkos? neįmanoma. Tiesiog baisu net eiti pirktis kai pravažiuoji pro tą vietą. Kolektyvas atitolina pirkėjus. Ypač kai matai tokius reginius, kad verčia dirbti papildomai, bet už papildomą laiką nepridedama alga manyčiau taip. Kraupu kai darbuotojai išnaudojami ir nėra tikslo to daryti. Kiek pastebėjau laikinai vadovė ar nežinau ar tik taip apsimetanti vadove žiauriai elgiasi su darbuotojais... Kraupu ir baisiau būti negali.
Vilnius Pagiriai. Parduotuvė Iki. Šiomis dienomis didžiausios eilės ir tik dvi kasininkės išsikviesdami į kasa. Ateina pamainos vyr. Ir pasako kad ji pati turi daug darbo ir apsisuka ir išeina ir kasininkės kenčia. Tai atsiprašant kam ji tada čia dirba jai neaptarnauja net žmonių kasoje. Parduotuvėje tuščios net lentynos. Prašau atkreipti į tai dėmesį ir kažka keisti. ☺
Esu pakraupus del esancios parduotuves Vilniuje kapsu gatveje (naujininkai).Gyvenu prie pat parduotuves todel realu jog dazniausiai ten lankausi, taip zinau pati gal neesu atidi, bet del galiojimu cia didele problema.Vanduo kuri perku kiekviena diena „kalnapilis Norte su vitaminais” visa lentyna pristatyta skirtingu datu, bet deja praeitu metu, dazniausiai 09 menesio.Pasakius to skyriaus darbuotojui buvo tik numota ranka, leido suprast jog tai normalu sitoje parduotuveje.
siandiena jonavoje iki chemiku g.pirkau produktus, gryzusi namo panagrinejau ceki, man tokia suma nesigauna kur nurodyta cekyje, kaip tai gali buti, sugedes kasos aparatas, ar samoningai taip daroma?
Šiandien, Iki parduotuvėje, esančioje Kaune (anksčiau buvęs Topolis), buvau apgauta. Pirkau apelsinus, pomidorus ir agurką. Vaisius ir daržoves pasvėriau ant kontrolinių svarstyklių. Kasoje pasvėrė ir visos prekės buvo pasvertos po 50 gramų daugiau. Pasipiktinau, nuėjau pas apsauginį, jis liepė eiti prie tos pačios kasininkės, kad padarytų grąžinimą. Darydama gražinimą kasininkė šaipėsi ir maivėsi, sakė, rašyki jūs kur norit, ne mano reikalas. Baisu ir pagalvoti, kiek per dieną tokiu būdu nusukama pinigų. Netikiu, kad kasininkei iš to nauda. Manau tai parduotuvės politika, kad atsipirktų nuolaidos. Apie tai jau buvo rašyta
Parduotuvė IKI EXPRESS KALVARIJŲ Vilniuje:
*laiku nepakeičiamos kainos ir galiojančios akcijos (dar pusdienį pirmadieniais būna senos kainos),
*parduotuvės salėje nuolat pristatyta neišdėliotų prekių konteinerių, išpakuoti, bet neiškepti gaminiai, šiukšlės (pakuotės, dėžės)
*darbuotojai dažnai keičiasi, tačiau darbo organizavimas nuo to negerėja. Ir kasose, ir salėse dirba tie patys žmonės, matyt, todėl nieko ir nespėja
*Anksti ryte būna nemažas pirkėjų srautas, kurie grūdasi tarp kasų ir vežimų su prekėmis, dėžių, lentynose neranda nurodytų prekių, nes jos neišdėliotos, gaišta laiką
Ačiū
Parduotuve IkI Nemuno gt prie Cido arenos Panevezyje dirba iki 22val, tai kodel ji buvo uzdaryta 21:52? Prarandat savo pirkejus! Sekmes
Sveiki. Sian Jusu parduotuveje IKI Senasis Ukmerges kelias 8, Uzubaliu km. Avizieniu Sen. Vilniaus raj. susidureme su nemalonia situacija. Turejome vos kelias prekes, ir nuejom i pirma kasa, kur terminalas. Nebuvo jokios lenteles, kad kasa neveikia. Laukeme eileje, kasininke Rasa aptarnavo dvi moteriskes per terminala, paskui po 5minuciu sako si kasa neveikia eikite i kita. Paklausus kodel neveikia sako as aptarnauju tik prie terminalo. Nuo kada pirmoje kasoje tik per terminala? Kodel ji anksciau to nepasake ir laike mus eileje? Kodel nebuvo jokios lenteles kuri tai perspeja? Nuejome i kita kasa vel stoveti eileje. Paskui Rasa dingo. Leido suprasti, kad tiesiog nenori dirbti, butu smagu, kad tokiu situaciju nebesikartotu ir primintumete darbuotojams mandagumo. Jeigu zmogus nenusiteikias dirbti, manau galima vieta uzleisti kuris noretu. Yra atitinkamas etiketas su klientais.Siandien 11.40 Geros dienos Jums.
Laba diena, noriu paklausti personalo, kodėl Molėtų " iki eco "parduotuvėje negalima terminale išsigryninti pinigų?Priėjusi prie kasos pas kasininkę paprašiau, kad noriu išsigryninti pinigų, kasininkė atsakė:"Nėra terminale pinigų, nes niekas nemoka mokesčių".Paklausus kaip jus dirbate su terminalu be pinigų?, kasininkė man atsakė, kad jeigu jinai išgrynins man pinigų, tai poto joms reiks dengti iš savo kišenės.Noriu paklausti, kam skirta jūsų parduotuvėse ši paslauga, jeigu ja negalima pasinaudoti? Dar noriu pridurti, kad tokia situacija šioje parduotuvėje kartojasi jau ne pirmą kartą.
Laba diena. Pirkėjai IKI TAURALAUKIS (Liepojos g. 238 Klaipėda) turi būti labai atidus, nes vieno apsipirkimo metu mane 2 kartus apgavo - sveriamą kaliarope bande parduoti už vieneto kaina, bet aš pastebėjau, ištaise, o kalėdinė staltesė už 0, 70 eurų parduota už 1, 67!!!. Pardavimų virtuozai. Kvitas nr. 288/974534 #0011 2017-01-09
Laba diena, IKI parduotuvėje apgaudinėjami klientai. 2016.12.31 Kaune, Ateities pl., IKI parduotuvėje, pirkome degtinę Zelionaja marka, 07l. kaina lentynoje 7.99 €, o čekyje 9, 99 €. Pasirodo akcija pasbaigė, o kiek žmonių apsipirko už didesnę kaina nei nurodyta etiketėje. Mums buvo pasiūlyta pasilikti už didesnę kaina nei nurodyta etiketėje, nors mums sutrukdė laiką, ir nepasiūlė nuolaidos.
RŪTA 2016-12-16 15:40:46
Laba diena, esu labai pasipiktinusi Jūsų darbu, Marijampolėje Vytauto gatvėje esančios parduotuvės aptarnavimu, dėl Jūsų patyriau piniginių nuostolių.Š.m gruodžio 14 dieną, apie pusę dviejų apsipirkinėjau minėtoje parduotuvėje.Prie kasos, reikėjo mokėti 4.89, pasakiau norinti mokėti bankine kortele, pardavėja paprašė įdėti kortelę ir suvesti PIN kodą, tą padarius, pasakė, kad kažkas sugedo ir paprašė mokėti grynais pinigais, sumokėjau ir išėjau, bet šiandien peržiūrėjus savo banko sąskaitos išrašą, pastebėjau, kad man pinigai vis dėlto nuskaičiuoti, tai gi už prekes sumokėjau dvigubai. Kaip siūlote spręsti šį incidentą?
Laba diena, komentarą rašiau 12.16 kada galiu tikėtis atsakymo iš prekybos centro atstovų?
Nepaprastas rupestis lojaliais pirkejais : jau daugiau kaip menuo einu i visas Panevezio m.iki parduotuves ir nei vienoj is ju nera senjoro nuolaidu korteles.Kas kaltas, ar parduotuves neuzsako, ar administracija is centro nesidomi?Keista.
i*****i, jau ir karosus karpių kainom pardavinėjat?
Noreciau tiesiog suzinoti, ar Vilniuje Seskines IKI esanti bankomata kada nors lanko inkasatoriai, nes amzinai ner pinigu, tai kam tada reikalingas bankomatas????
Prašau išspresti problemą Jurbarke.Reklaminius lankstinukus daugiau nei puse miesto gauna tik apie ketvirtadienį???...
Sveiki, norėčiau parašyti nusiskundimą dėl Iki parduotuvės Kaune, Kuršių g. Atėjau atnešti tarą į taromatą, jo dešinioji pusė pasidarė pilna, ją sutvarkė, įdėjo naują maišą, o mane galiausiai išvijo ir pasakė kad jisai nedirbs dabar. Kaip tai suprast? Nes aš rūšiuoju, tausoju aplinką, o mane tiesiog paima ir išveja. Labai prastas personalas.
Laba diena, buvau vakar Jūsų prekybos centre ir labai nusivyliau, aptarnaujančiu kolektyvu.Aptarnavimas, ne aukščiausio lygio, beto dar ir apgaudinėja mušant čekius.Pažymėjau tas prekes kurių nepirkau, bet kažkokiu būdu atsirado čekyje. Perkant vaikiškas tyreles buvo nurodytos nuolaidos, bet kaip pasirodo ne visoms, kaip pamačiau čekyje.
Prašau išspręsti šią problemą, kad nereikėtų dar ir parduotuvėje tikrinti tą ką perki, nors niekada to nedarydavau, bet nuo šio karto tikrai teks tikrinti, dėl nesąžiningų darbuotojų.
Lauksiu atsakymo;
Pagarbiai Giedrutė
Laba diena Paskaičiau atsiliepimus - yra daug dar trūkumų, nesusipratimų... Iki parduotuvėje "Eglė" Klaipėdoje Taikos pr.109 aptarnaujantis personalas malonus. Nors nesusipratimų mačiau pasitaikė- bet buvo sugebėta be stresų išspręsti iškilusias problemas.
Mano pasiūlymas dėl specialiųjų akcijų. Bandome laimę pirkdami savo mėgstamas prekes. Norėtume, kad prie laimingųjų skelbiamų pavardžių būtų parašytas ir miestas ar kaimas.
Po vienos žaidimo akcijos paskelbtų laimėtojų sąraše buvo draugų pavardė, vardas -sveikinome ir norėjome kartu pasidžiaugti, bet pasirodo ne iš to miesto...
Jau nestebina, kad IKI parduotuvėse apgaudinėjama "akcijomis". Bet yra įžūlumo viršūnė, kai didelis skelbimas, kad prekėms 40 proc. nuolaida, o susimokėjus pritaikoma 20 proc., ir kai klausi kodėl taip, tai aiškina, kad prekė, kurią įsiigijau, yra akcijinė ir jai nuolaida netaikoma. Tik maža problema - ta pati prekė yra nuotraukoje ir JOKIŲ NUOLAIDŲ joms nėra iškabinta. Kad būtų aiškiau, kalbu apie ARIEL skalbimo kapsules. Ir tai ne pirmas kartas. Kaip diena, taip vis kokia apgavystė. Sąžiningai pinigų uždirbti parduotuvė nebesugeba, tai apgaudinėja žmones. Matyt daug kas nuleidžia rankas ir vienam kitam grąžina tą dalį, ir toliau apgaudinėja. Lengvai neišsisuksit, kantrybę jau perpildėt, dabar už kiekvieną apgavystę keliaus skundas. Gal ir kova su vėjo malūnais, bet kažką daryti reikia. Patys užtampėte paprastą pagyvenusį žmogų už tai, kad netyčią pasiėmė 15 centų vertės maišelį, o patys akiplėšiškai sukčiaujate, tiesiogine šio žodžio prasme VAGIATE iš paprastų žmonių. Ramiai jūsų nepaleisiu. Laikykitės. Tvarka bus.
Esu visiškai nepatenkintas IKI produktų kokybe. Tinklas visai nesirūpinai lojaliais klientais ir visiškai nekontroliuoja produktų kokybės. Turbūt net nebūtina pateikti konkrečių nuotraukų, nes tai kartojasi nuolat. Avokadai, kainos išpūstos, o kokybė apgailėtina. Užeikite į betkurią parduotuvę, prie avokadų rasite ne viena "sunokusį avokada", kuriame akivaidžiai matosi pelėsiai, o be to, sunokęs avokadas tikrai neturi būti kietas kaip bulvė. Agurkai, kiek ilgų agurkų bepirktum visi surūgę, tai yra nevalgomi. Aš tikrai nelakstysiu ir neįrodynėsiu, kas ir taip akivaizdu dėl kelių eurų, tačiau jei jau skelbiatės kaip kokybiškas tinklas tai vieną kartą pradėkite daryti šukius aspindinčius veiksmus.
O aš noriu pasigirti Šiaulių mieste Birutės raj.gyventoju vardu turime Ikiuke labai malonu mėsininką Algirduka toks malonus žmogus reikia perpjaus karka, parinks, sumals, parodys pasvers na tikrai labai labai puikus mėsininkas.AČIU Jam....
Sveiki.
Apsilankius Rietavo IKI parduotuvėje, toks jausmas, kad šiais laikais nebėra normalių vadovų. Pilna arogancijos, išdidumo, pasitikėjimo savimi ir begalės pykčio, nuotaikų kaita pasižyminti vadovė. Pažiūrėjus iš šono, toks jausmas, kad ten dirba ne žmonės o "avių" banda - vargšai darbuotojai. Šitokio nesiskaitymo su kolektyvu, retai kur tenka matyti.Vadovė netaktiška, ne kartą teko girdėti, net klientų akivaizdoje kaip šiurkščiai ir žeminančiai elgiasi su darbuotojais. Manau, kad net pardavėja jai jau yra per aukštos pareigos. Siūlau susimąstyti ir nepraleisti pro pirštus...Geros dienos.
Sveiki, pirkau Rasos 20017 metu kalendoriu. Kaina ant kalendoriaus 6, 69 eur. Kasoje kaina isaugo iki 8.69. Kainu neatitikimas parduotuveje Kovo 11-osios g.22, Kaunas labai daznas atvejis. Labai neatsakingai dirba
Vilniaus Mindaugo IKI parduotuvės vadovė leidžia sau tikrai per daug. Tiesiog apšaukė mane, pabuvus kelias minutes parduotuvėje, pamačiau kaip ji naudojasi darbuotojais ir juos vaiko. Pvz. Darbuotojui, kuriam susirinko eilė ji pasako nueiti atnešti kažką iš salės. Ar toks vadovės elgesys yra normalus? Ar galima tokiam žmogui leisti užimti tokias pareigas?
Laba diena.Visada patikdavo apsipirkti IKI Naujoje Vilnioje, Parko 34a, pardavėjos būdavo dėmesingos, mandagios, paslaugios.Bet paskutinius 2 mėnesius lygis nukrito-pardavėjos nustojo sveikintis, maža to, ėmė kalbėti rusiškai, kas ypač buvo nemalonu.Dar pastebėjau, kad rusakalbius jos aptarnauja maloniau, negu lietuvius.Ypač nemaloni apkūni moteris trumpais dažytais plaukais, vidutinio amžiaus, vardo neįsidėmėjau.
Šiandien apie 16 val. PC „Mada” esančioje IKI parduotuvėje, apsipirkau „Bitutės” kasoje kaip visada. Mokėjau grynais, įdėjau 20 € (suma buvo 9.53 mokėti). Pradėjau rinkti savo prekes, kasa skaičiavo grąžą. Centus atidavė, o 10 € ne. Pakviečiau merginą, kuri dirba prie „Bitutės”. Ji pasakė, kad taip būna ir liepė paimti savo prekes, galbūt tada atiduos grąžą... Deja, neatidavė. Ji sakė, kad galbūt kasoje nėra banknotų ir liepė nueiti su čekiu į informaciją, aš taip ir padariau. Tada apsauga kameras peržiūrėjo, (vyr.?) kasininkė perskaičiavo kasą ir pasakė, kad kasoje trūkumo nėra... Dar man pasakė, kad pati turiu žiūrėti dėl pinigų, nes pati apsitarnavau... o už manęs stovėjo moteriškė, kuri man nepaėmus prekių padėjo savo prekes į mano krepšelį... ir kai man neatidavė 10 € grąžos, ji greitai perbėgo į kitą kasą. Klausimas kyla, ką rodo kameros, kad negalima įžiūrėti kas ką daro, ar tiesiog, nėra noro aiškintis?! Aš nesiginčijau, 10 € ne ta suma, dėl kurios verta draskytis... Taip ir išėjau nieko nepešus ir čekio negrąžino. Noriu palinkėti, kad tokios situacijos nepasikartotų, nes jos atimą laiką ir ėda nervus.
Sveiki.Šiandien buvau IKI parduotuveje Rudaminoje. Noriu pasakyti, kad dėl iki darbuotojos pavėlavau į autobusą, kuris mane veža beveik iki namų. kadangi gyvenu toli, tai šitie autobusai važineja gan retai ir man teko laukti kito 2h. Pavėlavau, nes iki darbuotoja aptarnavo prieš mane esančia moteriškę ir darbuotoja negali nuskanuoti slyvinius pomidorus, tai ji atsistoja nuo savo darbop vietos, nuėjo pažiūrėti kainą ar ką, lėtai eidama į savo vietą ji dar užeina pas apsaugini paplepet it letai grįžta į savo darbą. Tai maždaug užtruko 5min, o per tas minutes jau galejau buti autobuse ir važiuoti namo, kur manęs laukė 3metuku sesutė. Taigi "ačiū " iki darbuotojai, dėl kurios pavėlavau į autobusą pas savo sesute. Jos vardo neatsimenu jinai maždaug atrodė senoka, žili plaukai, su akiniais.
Sveiki šendien iki parduotuvėje kapsų gatvėje nusipirkau flint duonele kurios galiojimas baigėsi 2016-11-12 o sendien jau 2016-12-02
Sveiki, norėčiau atsiliepimą pasakyti apie jūsų iki gaminama šaltiena, gal būt man taip pasitaikė bet 2vakarus vakarais valgiau jūsų gamybos šaltiena ir po abiejų tokiu vakarieniu apie jus galvojau tuolete su gurguliuojanciu pilvu. Galvojau pirma vakarą gal būt tai ne šaltiena kalta, vakarop buvo kaip ir viskas gerai, nusprendžiau ir antra vakarą taip pat pavakarieniauti bet supratau, kad tai buvo "saltienoje" esmė
Šiandiena Baltijos g-vėje IKI parduotuvėje buvau šokiruota pardavėjo Rimanto elgesiu. Negana to, kad neteisingai pasvėrė Pamelo vaisių (apskaičiavo beveik vienu kilogramu daugiau), bet, net neatsiprašęs už savo klaidą, atsisakė persverti vaisių ir paskaičiuoti kiek pinigėlių pavogė, taip taip PAVOGĖ, nes taip padarė tyčia - nuleido kainų skaičiavimo monitorių ant vaisiaus, padėto ant svarstyklių, ir dar prilaikė ranka, turbūt, dar gerai paspausdamas, kad svoris būtu didesnis. Norėjau eiti pas parduotuvės administratorių, bet man padėti sutiko kita jaunutė pardavėja, gaila, bet jos vardo neperskaičiau, Ji grąžino pinigėlius. Didelis Jai AČIŪ ir pagarba už sąžiningumą.
O KAS RAŠO, KAD PARDAVĖJAI VAGIA DĖL MAŽŲ ATLYGINIMŲ PATYS NEVERTI PAGARBOS. VERTYBIŲ MATAS NĖRA PINIGAI, NEI JŲ KIEKIS. KIEKVIENAS TURIM TAI, KO GYVENIME NUSIPELNĖM.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
"Lietuvos gelžinkeliai" susidėliojo prioritetus
"Lietuvos gelžinkeliai" susidėliojo prioritetus 02-20 17:08
Pirmadienio popietę premjeras Saulius Skvernelis ir susisiekimo ministras Rokas Masiulis lankėsi valstybės valdomoje AB "Lietuvos geležinkeliai". Su nauja įmonės vadovybe aptartos vykdomos ir...
Ukrainos žiniasklaida: KLASCO domina Chersono uosto koncesijos konkursas
Ukrainos žiniasklaida: KLASCO domina Chersono uosto koncesijos konkursas 02-20 16:41
Ukrainos portalas "Novaja vremia" skelbia, jog koncerno "Achemos grupė" valdoma Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO) domisi Chersono jūrų prekybos uosto Ukrainoje koncesijos konkursu, tačiau...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Kraft Heinz Co 96,65 +10,74%