Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Sveiki vakar buvau jusu parduotuveje 20160928 apie penkta valanda iki Vilniaus raj Rudamina.Esu jusu pastovi kliente.Mazdaug pries 3menesius ivyko toks ivykis mano vaikas 3metu suplese masineliu pakuotes kuriu verte kaip man sake apie 100euru.Sutinku kad ir mane kalte kad nesuziurejau vaiko.Per tuos menesius buvau ne viena karta niekas man nieko nesake nors esu vietine.Vakarvapsaugos darbuotoja priejo prie manes paklause ar as laura pakviete i savo apsaugos budele.Pasake kad pries menesi nors buvo pries beveik trys kad vaikas sugadino pakuotes.Kele tona nors sake kad balso tembras ale toks buvau ne viena yra liudininke.Pasake ateis direktore su vaizdo irasu laukem apie 15min atejo pardaveja su disku.Bet jo taip ir nemaciau jo dave man atminciai.Vis laukem direktores pasakiau man vaika reik paimt is darzelio.Taip direktores nesulaukem teko eiti su apsaugine mesos skyriu ji ten buvo.Pasake kad paimt masineles ir imust kokia ju verte buvo apie 100euru.Nesutikau tos sumos sumoket nes nepavoge jis pasakiau 30euru nors tu sugadintu masineliu taip ir memaciau.Pagasdino kad policija iskvies pareiskima rasys.Zmones ziurejo stebejosi nes tai vyko neetiskai su pakeltais tonais ir ironijom.Galu gale sutiko paeme apsaugine 10euru vertes masineles imuse pardaveja i kasa 30euru suma sumokejau asvuz ta ivyki visa laika stovejo kaip prie nusikalteles apsaugine.Taip ir isejau uzsiverkus, pazeminta.Buvau visa laika patenkinta sia parduotuve bet po sio ivykio likau apsalus.Nes galejom si reikala be pazeminimu ir ne taip viesai aiskintis as juk zmogus ir nenusikaltele
Sveiki. Kiekviena savaite pirkdavau parduotuveje "IKI" šeškinės g. 32 riešutų sviesta ir kitas prekias. Buvau patenkinta kokybe ir kainomis. Bet deja, paminėto produkto nebera parduotuvėje. Ar jūs išemėt jį iš prekybos, ar dar sulauksime atsirandant? :)
Šeštadienis, iki Tilžės g. Šiauliai. 8h ryto, didžiulė eilė "ištroškūsių" nuo pačio ryto, eilėje stovi mažiausiai 10-12 žmoniu, tačiau dėl neaiškių priežaščių dirba tik viena kasa. Šalia stovi dvi paradavėjos, šnekučiuojasi, dėl kažko kikena. Pasiūliau vienai iš jų atidaryti antra kasą, tačiau ji man atsakė, kad nėra reikalo skubėti, galiu palaukti jeigu jau atėjau į parduotuvę taip anksti. Atsakiau kad skubu į darbą ir galiu pavėluoti į auyobusą, tačiau vėl išgirdau neigiamą atsakymą, ko tada čia atėjau.
Šlykštu, kai be jokios priežasties taip elgiamasi savi darbe, kai žmogus ateina į darbą ir jo neatlieka iki galo. Nepirmą syki ten susiduriu su pardavėjų atmeatinu darbu.
Ačiū IKI Ramučiuose už operatyviai, mandagiai išspręsta nesusipratimą (dėl saldainių).Sėkmės darbuose!
Pirkau Ramučiuose IKI saldainius ANANASINIAI (dabar akcija), čekyje įmušti NOMEDA.Kaip galėčiau atgauti skirtumą???
Prisegtas dokumentas:
Šiandieną iki parduovese ieškojau dienos prekės želinių skalbimo kapsulių ARIEL COLORS, bet deja neradau. Apėjau net tris parduotuves ryte 8 valandą Nemuno, Kniaudiškių, Klaipėdos dienos prekės nė kvapo. Taip, kažkada ieškojau ir akcijinio maskaponės sūrio. Tada apvažiavau visas panevėžio iki parduotuves anksti ryte, deja neradau.Susidariau tokią nuomonę kad tai tik pigus triukas pritraukti daugiau pirkėjų.Užkibau ant reklaminio bukleto pasiūlymo, daugiau to ne bus, eisiu į maksimą, ten jeigu yra dienos prekė, tai ir gausi gal ir ne per visą dieną, bet ryte visada.Ateičiai siūlau nedaryti reklamos tai prekei, kurios aiškiai neturite, nes nevienas pirkėjas šiandien tos prekės ieškojo ir ne pačiais gražiausiais žodžiais minėjoJūsų prekybos tinklą
Dažnai apsipirkinėju "Iki" parduotuvėje, pasitaiko visokių kuriozų.Čekyje Juozapavičiaus g. Alytuje, bananus įvardijo bulvėmis ir t.t.Šiandien apsipikinėjau "Iki" Jaunimo g.24, Alytuje.Pirkau dvi pakuotes Kauno grūdų aukščiausios rūšies miltų ir parvažiavus namuose visada pasižiūriu čekį.Ir ką jūs manot, paskaičiuota trys pakuotės. (2+1atskirai).Aišku ir nuolaida tvarkingai išminusuota:)Kyla įvairių minčių, negi taip dengiami parduotuvės nuostoliai, bet kodėl iš žmogaus kišenės.Tegul tai 1, 14 euro, bet jeigu iš kiekvieno:) Kasininkė čekyje VITKIENĖ.Tikiuosi, gal suklydo, bet mums nuo to negeriau...
Geležinio Vilko g. 9A IKI parduotuvės darbuotojos labai neatidžios, kaskart einant į parduotuvę tai kaina be nuolaidos (nors prekių lentynoj nurodyta nuolaida ar pažymėta "išpardavimas" ženklu) kasoje paskaičiuoja, tai nesulauksi darbuotojos žuvies ar mėsos skyriuje. Šiandien kasininkė (iki šiol maloni ir mandagi mergina) pasielgė gan akiplėšiškai, su grąža neatidavė čėkio, o ji tiesiog sugniaužė kumštyje ir išmetė į šiukšliadėžę... Jeigu jau pasirinkot dirbt tą darbą, tai gal galima atidžiau ir pagarbiau su pirkėjais, nes pirkėjai irgi dirba savo darbe ir kaip jūs taip pat pavargsta, taigi jūs neesat labiau už visus pavargusios:)
Laba diena, norėčiau pasakyti didelį AČIŪ už kaskart malonų aptarnavimą p. Vidai, dirbančiai kasoje D. Riešėje. Pas ją visada malonu pirkti, visada pasitinka su šypsena. Ne kartą teko matyti kaip bendrauja su vyresnio amžiaus žmonėmis - jei mato, kad sunkiau sekasi susidėti prekes pačiam, tai visada padės, net gi į maišelį sudeda pirkinius. Kadangi dažnai pas ją apsiperku, iš matymo jau pažįsta, paklausia kaip sekasi - nuotaika tikrai pakyla, nors ir būnu po sunkios darbo dienos. Taip pat pastebėjau ir tokį dalyką - pas ją daugiausiai žmonių kasoje - drąsiai galiu pasakyti, kad ne veltui - šypsena, malonus ir greitas aptarnavimas pritraukia!
Laba diena esu labai nepatenkintas iki parduotuve povilaicio 20. Kurioje pastoviai neveikia taromatos, o kai nuejau pranesti apie tai parduotuves vadovei.. ji man labai grubei pasake eikit i kita parduotuve. Del kokios priezasties mane parduotuves vadove nusiunte i kita parduotuve? Man atrodo tai yra asmeneninis zmogaus reikalas i kuria parduotuve jam eiti. Po sio ivykio i sita parduotuve net degtuku dezutes neateisiu nusipirkt.
Sveiki...Klaipedoje Liepojos gatveje Iki tampa bomzu - pijoku prieglauda...neimanoma nei ramiai nueiti iki parduotuves, nei iseiti is parduotuves... pastovus keturi ten sukinejasi vis...lenda i akis prasydami pinigu..smirdantys, girti...labai nemalonu kai jie prie visu kabinejasi...
Apsipirkinejau Architektu 43, pries mane pensininkas pirko pigiausio vyno ir giros, kasininke sako: "Dokumenta rodom", pensininkas sako: " Tikrai turiu", kasininke: "Nu rodom!", bet tokiu tonu, kad atsiprasau. Jei nepatinka darbas ar tvarka tai nedirbk, o dabar issilieja ant pirkeju. Ir siaip dirbo neskubedama, nors eile buvo ilgiausia, nes po darbo zmones apsipirkinejo.
Lozoraičio g. 2 Garliava pirkau sviesto du gabaliukus, kurio kaina buvo sumažinta nuo 1, 59 iki 1, 19 euro.Namuose patikrinęs kvitą neradau sumažintos kainos.Šiandien parduotuvėje pasiteiravus dėl sumažintos kainos pasakė, kad sumažinta kaina galioja tik perkant keturis ir daugiau gabaliukus ir tai esą parašyta.Kažkas tikrai parašyta, tik tokiom sulietomis mažytėmis raidelėmis, kad net erelio akimis neįskaitytum.Manau tai tikras pasityčiojimas iš žmonių ir apgaulė.Labai negarbingas uždarbiavimas.Laukiu atsakymo.
Ugnė Paradauskaitė
2016-09-12 09:17:33 IP 86.100.255.227
Vakar apsipirkinėjome su mama Jeruzalės gatvės IKI parduotuvėje, pirkome maisto produktų ir plaukų šepetį, dėl kurio ir liko nepatenkinta toje parduotuvėje dirbanti pardavėja - kasininkė Asta. Mama nesuprato, kurioje vietoje kasos ekrane rašo plaukų šepečiui suteiktą nuolaidą, paklausė kasininkės, o jis susiraukus ir pakėlus balsą atsakė, kad apačioje. Mama iš karto ėmė žiūrėt, o ji vėl užrėkė, kad apačioje. Mums apsipirkus ir pasitraukus į šalį prie kasos, kasininkė pradėjo kalbėti kitai pirkėjai, kad "kam šitie seniai eina į parduotuvę, jei neturi pinigų ir nieko nemato". Tai nežinau, čia būtų gal lyg pasiūlymas, atidarykite kasą, kurioje galėtų apsipirkinėt žmonės nuo +40 metų :)
laba diena Šilutėje Šojaus 1 g.iki cento parduotuvėje dirba labai žiauri vedėja vardu DIANA ji klykia ant savo pardavėju nemoka bendrauti ir jai visvien ar ira klijientu parduotuvei, iš šono gaila žiurėti i pardavėjas jog tenka kesti patyčias iš tokios vedėjos, pardavėjos keičiasi kas mėnesi kas gali iškesti tokia vedėja žiauru o vadovam iki tai visvien, kur prestižas tos iki liko.Toi pačioje parduotuvėje klesti pijoku sueitys vaikai bijo eiti i parduotuve ka veikia apsauga o gal jos nebėra sisioja ant sienu geremas alus vynas prie parduotuvės tai kur prestizas juk vieša vieta ponai iki vadovai darykit ka nors sekmės
, , , bet kodel visi tyli del nauju isgalvotu alkoholio taisykliu.Neminesiu kurioje IKI parduotuveje tai teko matyti, nes tiesiog gaila tu vargsiu kasininkiu.Eilute prie kasos, ten stovi mociute pasiemusi keleta zurnalu, laikrastuka ir matomai savo diedukui alaus (maza)buteliuka.Kasininke nuskanavo prekes ir paprase, kad mociute parodytu asmens dokumenta alkoholiui nupirkti.Taip aisku kasininke teisi, ir ji israudo, nuleido galva, atsiprase tos mociutes-bet pasake, kad negalinti parduoti to alaus be dokumento.TAI MIELIEJI BIUROKRATAI<AR JUS MASTOT KA DAROT??????Ir dar jus bent pastovekit sone kasu ir paklausykit kokius priekaistus, koliones, kokie epitetai yra taikomi jusu kasininkems-ir visa tai turi jos isklausyti.O jos gi dirba su pinigais???????Maciau kaip kasininke bande isaiskinti uzsienieciui, kad jis parodytu asmens dokumenta.GEDA, GEDA, GEDA.....Atsipeikekit.
2016-09-10 apie 13val. Vilniuje, Jonazoliu g.1, pard. IKI, dirbo tik 2 kasos, eilese buvo po apie 15-20 klientu!
Viena tu kasu buvo su uzrasu EXPRES, BET EILEJE BUVO PIRKEJAI KURIE TUREJO DAUGIAU NEI 5-10 PREKIU !!!
Girstupio "iki" vadovai nesugeba sureguliuoti darbuotuoju darbu. Stai dabar yra vakaras, dirba 2 kasos is berots 7 kasu. Zmoniu eiles uzsirietusios taip, kaip reta kuriok nors kitoj parduotuvei! Suskaiciavau, eileje kurioje stoviu ir as, laukia 15 pirkeju! Kitoj kasos tikrai nemaziau. Privalote daryti isvadas ir laikyti daugiau atidarytu kasu! Tai yra nepagarna klijentams, del kuriu jus dirbate! Reikia suprasti mus, laukiancius eileje, ir pardavejas - kokia itampa jos patiria! Juk negali tiek atstovejas eileje nesierzinti!
sveiki, kodel prie kasu nera padekliuko pinigams padeti, kodel as kasininku rankas turiu liesti, geriausiai meskit pinigus prie svarstykliu ir tegul renkasi kasininkes, cia taip tik IKI sugeba, gaili padekliukams pinigu, NA IR LYGIS IKI.
Iki parduotuvėje Klaipėdoje Žardės raj, pardavėja neatskiria bulvių nuo arbūzų, pirkau 4KG bulvių o išmušė čekį kaip 4KG arbūzų, ir tokiė alia apsirikimai jau nė pirmą kartą
Jolanta Stankeviciene
2016-09-05 11:43:16 IP 86.38.85.25
Šiandien, 2016 09 05, Marijampolės "Iki" Vikaviškio gatvėje pirkau tris mažas česnako galvutes. Pardavėjai pasvėrus prekę, paklausiau ar tikrai gali mano perkamos mažos česnako galvutes sverti 0, 245 g. Ji dar karta uždėjo prekę ant svarstykliu, kurios parodė ta patį svorį. Sumokėjau kasoje 1, 14 eur. Grižusi namo, dar karta suabejojau prekės svoriu ir pasveriau česnakus ant savo buitiniu svarstykliu. Česnakai svere tik 88g. Mane apgavo 157 g., tai yra beveik du kartus tiek kiek aš iš tikrųjų pirkau. Pamačiusi tikrą svorį buvau šokiruota, todėl labai supykusi grižau i parduotuvę. Kasoje dirbo ta pati kasininkė. Aš dar kartą paprašiau pasverti česnakus. Tačiau ši karta svarstykles rode teisinga svorį. Paprašiau iškviesti parduotuves direktorę, tačiau atejo tik pamainos viršininkė. Ji patikrino kiek sveria preke ir pasiūle grąžinti pinigus. Uždavus klausima, kaip svarstykles du kartus galejo parodyti ta pati neteisinga svorį, atsakymo negavau. Tebuvo pasakyta, kad taip atsitiko ne iš piktos valios. Tačiau aš tuo tikrai abejoju ir manau, kad visi pirkejai yra apgaudinejami apsveriant prekes parduotuves naudai.
Esu labai pasipiktinusi tokia įžūlia šios parduotuvės veikla. Dabar įsitikinau, kad būtina kiekvieną sveriamą prekę pasisverti ant kontrolinių svarstyklių prieš einant prie kasos, kad išvengti tokio įžūlaus pirkėjų apgaudinėjimo.
Rugsėjo 3 d. Norėjome nusipirkti bealkoholinio vyno. Kadangi jį surasti sunku, jo reik ieškoti tarp šimto kitų butelių, paprašėme pardavėjos pagalbos. Ji sutiko padėti, bet kai pasakėme, kad bealkoholiniai turėtų būti kažkaip išskirti, kaip kad "maximoje" ji piktai atšovė kad čia ne maxima ir čia tokia tvarka, jei nori rasti turi ieškoti.
Nuvažiavę į RIMI taip pat radome išskirta bealkoholinius vynus.
Nejau taip sunku atskirti. Viskas turėtų būti pirkėjų patogumui. Tikriausia
Su pagarba
irina 2016-08-06 15:47:02
labas anksciau parduotuve iki kursiu gatv 44 buvo normali viskas pilna grazu bet dabar siaubas ateini apsipirkti praktiskai kiekviena diena jie neturi taleriu kuriu man reikia ir zefiru, jau nervina samdikyte darbuotuojus nes toks bardakas jau besina
kaip moka taip ir dirba
Labas vakaras,

Rašau Jums, nes susidūriau su labai neprofesionaliu IKI darbuotojų elgiasiu. Rugpjūčio 31 dieną, Vilniuje, Iki parduotuvėje, esančioje prie 10 - ojo pašto skyriaus, lankėmės su vaiku, bei įsigyjome produktų „Barni“, kurios perkant, kaip skelbia akcija, gaunama dovana 3D dolionė. Taigi pirmoji problema, kad Iki darbuotoja, kuri dirbo informacijos skyriuje, nė nenutuokė apie jokias parduotvėje esančias akcijas, todėl išėjome iš parduotuvės negavę savo dovanėlės. Vaikutis labai norėjo šios dėlionės, todėl kitą dieną, paskambinau Iki.lt tinklalapyje nurodytu telefonu, nes norėjau sužinoti, kur galima būtų atsiimti dėlionę. Taigi, darbuotojų neprofesionalumas tik dar kartą pasitvirtino. Kalbėjau su darbuotoja, vardu Vilma. Iš pradžių, papasakojau apie tai, kad norėčiau atsiimti dęlionę, nes mano vaikutis labai jos norėjo, o ir perkant produktus ją galima gauti dovanų. Darbuotoja išklausiusi mane, ėmė klausinėti, kas čia per akcija, nes ji nieko nė nežino. Tai ar pirkėjas turėtų informuoti apie akcijas, kurios vyksta jų dorbovietėje??? Man papasakojus apie šią akciją, ji patikino, kad pasidomės ir man perskambins. Taigi, mes su vaikučiu, laukėme, kol sužinosime, kur galime atsiimti dovanėlę, bet nesulaukėme nei tą, nei kitą dieną. Tada aš vėl paskambinau, ji pakartojo tą patį. o mes vėl laukėme, kol ji išsiaiškins, bet deja, nieko. Taigi, rugsėjo 2 dieną, aš vėl paskambinau, o ji tikrai prižadėjo, kad tikrai šiandien išsiaiškins, kurgi galima atsiimti dėlionę, bet nebesulaukiau jokio atgalinio skambučio, nes, matyt, likau nesuprasta, kodėl vaikučio prašymu noriu atsiimti dėlionę. Penktadienį, kai kalbėjau telefonu, moteris atsiakė pranešti atsakingo žmogaus kontaktus, su kuriuo būtų galima pasikalbėti apie visas iškilusias problemas,
Beje, norėdama atsiimti dėlionę lankiausi dar dviejuose Iki parduotuvėse. Fabijoniškių g. 2A, bei Jovaro Iki. Fabijoniškių parduotuvėje taip pat niekas nenutuokė apie akciją, o Jovaro Iki, vyr. kasininkė pranešė, kad buvo atvežtos tik 5 dėlionės. Tai kas čia per akcija, jeigu yra tik 5 dovanėlės? Kodėl pirkėjai yra tampomi už nosies, ir kodėl niekas negali atsakyti į iškilusius klausimus. Tikrai labai nusivyliau Iki darbuotojų darbu, nes panašu, kad pirkėjai yra negerbiami ir ignoruojami. Kitą kartą, tikrai labai pagalvosiu, prieš atvykdama į šią parduotuvę, nors ji yra šalia namų, gal geriau reikės rinktis kitą parduotuvę, kur pirkėjai yra labau gerbiami.
Apie Traku miesto IKI parduotuve. Betvarke didziausia su klientu aptarnavimu. Lankausi ten daznai ir kiekviena karta tenka stoveti didziausiose eilese ir ilga laika. Nesuprantu, kam reikalingos parduotuvej septynios kasos, kad tik trys is ju dirbtu?!! Kiek teko ten buti, tai niekada nedirbo visos arba bent didesne dalis kasu! Tvarkykite aptarnavima!
Visada lankydavausi Ukmerges Iki parduotuveje Vilniaus gatveje. Deja, paskutiniu metu apsilankymais teko labai stipriai nusivilti, tiek pacia parduotuve, tiek jo personalu, nors dar net vasaros pradzioje problemu nebuvo iskile. Atvykusi i parduotuve paklausiau pardavejos, kur galeciau rasti kapiniu zvakiu. O ji tik patrauke peciais ir nuejo nieko neatsakiusi. Gerai, kad sutikau apsaugini, tai jis parode kur rasti zvakes, ir dar pasiteiravo, gal kuo gali padeti. Antras dalykas, pastebejau, kad parduotuveje prekes ismetytos, kainu nera, personalas visiskai nenusiteikes padeti, jauciausi kaip tvarte tiesiogine to zodzio prasme. Ir paskutinis dalykas, kuris perpilde mano pakantumo ribas buvo tas, kad nupirkusi sokoladus vaikams dovanu, juos tik iteikus ir vaikams pastebejau, kad ju galiojimo laikas pasibaiges pries geru pora savaiciu. To tikrai nesitikejau, ypac is tokio pardavimo tinklo kaip IKI. Daugiau ten tikrai nesilankysiu, ir Ukmergiskiams nerekomenduosiu, Praradote savo verte ir varda.
Prisegtas dokumentas:
IKI tinklas lenkia visus savo konkurentus darbuotojų chamizmu. Vilniuje Minsko IKI (Žirmūnų g. 2) teko susidurti su pykčio pertekusia kasininke Andželika B., kuriai užteko įžūlumo apšaukti eilėje stovinčius žmones, kad šie, matydami jog jos darbo vieta netvarkinga, negali patys sutvarkyti. Savo tiradą dar paįvairino mėtydama prekių skirtuką. Sunku įsivaizduoti iki ko gali "nusivažiuoti" prekybos tinklas nagalėdamas rasti kvalifikuotų darbuotojų. Tokio pažeminimo neteko niekur matyti.
prasau paaiskinti kodel parduotuveje IKI' adresu priestocio gatveje, apsaugos darbuotojas uzdaro duris i parduotuve iki is autobusu stoties perono likus 15-10 minuciu iki parduotuves uzsidarymo laiko t.y.22.00val.prasu atsakyti i mano pretenzija.
Asta 2016-03-18 18:42:57
Pazvelkim is kitos puses. Tarkim, nueinu as i utenos trikotazo parduotuve ir nusinesu nudevetus utenos trikotazo marskinelius, paklausiu pardavejos, gal keiciat? Isgirdusi neigiama atsakyma, pareikalauju, kad pardaveja ismestu mano nudeveta slamsta.... Manau jog ne pardaveja buvo nemandagi, tai jus demonstratyviai pazeminot moteri su savo siukslem. Kas toliau? Gal greit ir batus teks klientams valyt?
Tai kad pati kvaila esi nuo kada maisiukus keicia
2016 08 25 Iki parduotuveje, kuri yra Pakruojyje, buvo pirkti avokadai maiselyje.Is 5 vnt. valgomu buvo 0 vnt. Gaila ir pinigu ir laiko. Kita karta nebus gaila laiko kreiptis i maisto ir vet.tarnybas.Nesvarbu kaip, bet uztikrinti produktu kokybe privalote...nors ir pjaustykite ar ragaukite kiekv.is ju! Labai esu pikta! Nusipirkau kruva puvesiu...
Prisegtas dokumentas:
2015-18-23 parduotuveje IKI Jonazoliu gatveje buvo pirktas didelis nepjaustytas arbuzas. Tapacia diena ji supjauscius buvo pamatyta kad jis visiskai nevalgomas, subyrejes ir gerokai rugtelejes. Uzdejom plevele, kadangi norejom nunesti atgal i parduotuve, taciau neradom cekio. Vaizdas kita diena.
Prisegtas dokumentas:
Po darbu uzsukau i iki parduotuve raseiniuose norejau susimoket mokescius bet terminalas jau nedirbo nors dar buvo tik
20:45 o parduotuvė dirba iki 22:00 valandos tai kam reikalingi terminalai ir darbuotoja pasake kad jau nedirba terminalas
vistos sparneliai su muses vaikuciais
Prisegtas dokumentas:
Sveiki. Nusipirkau mandarinu, nes jie atrode tikrai skanus, du suvalgiau gerai, bet trecias tai tikrai atbaide, kai supuves.
Prisegtas dokumentas:
Noriu pasidžiaugti, kad IKI prekiauja produktais, kurių kitos parduotuvės neturi, vien dėl to mūsų įmonė dažnai apsiperka būtent čia,

tačiau vakarykštis apsilankymas IKI EXPRESS - Jogailos g. 12, Vilniuje privertė sunerimti dėl Jūsų darbuotojų, nes prie kasos dirbo jaunas vaikinukas su sugipsuota ranka (nejaugi nėra kuo pakeisti?), o štai vyr. kasininkė Inga Jakimavičiūtė ir apsauginis, matyt, labai seniai buvo atostogose ar tiesiog labai nemėgsta savo darbo?..

Pirmą kartą rašau nusiskundimą ir esu nustebusi, kad jų čia tiek daug. Manau, kad tinklinei įmonei, iš tiesų bet kuriai įmonei, turi būti svarbu kaip ją reprezentuoja joje dirbantys žmonės, juolab kai yra tiesiogiai bendraujama su klientais. Tik apmokyti kaip dirbti kasos aparatu, akivaizdu, kad neužtenka. Iš tikrųjų, labai liūdna kai ateini apsipirkti, o išeini tarsi gavęs su šlapiu skuduru per veidą. Vaikinukas su sugipsuota ranka aptarnavęs prie kasos buvo malonus, nieko negaliu pasakyti, tačiau vyr. kasininkės Ingos Jakimavičiūtės ir apsauginio bendravimas bei elgesys paprašius išrašyti sąskaitą-faktūrą už prekes tiesiog atėmė žadą bei sugadino nuotaiką visam vakarui, jeigu kam nors rūpės, mielai pasidalinsiu šia "malonia" patirtimi detaliau, nes tikrai nešvaistyčiau savo laiko rašydama šį atsiliepimą jei tai būtų tik mano įnoringas iš piršto laužtas priekaištas.

Pasirūpinkite savo darbuotojais, juk jie yra Jūsų reprezentacinis veidas, nes po tokio aptarnavimo tikrai nesinori grįžti atgal.
Laba diena, Šilutėje Šojaus g.1 iki palink cento parduotuvėje darosi labai nemalonu užeiti, nes prie parduotuvės yra geriamas alchogolis, alus ir buriuojasi pijokai prasmirde bomžai jau yra myzama ant parduotuvės sienu, vaikai bijo eiti i parduotuve moteris užgaulioja replikom, bomžai stovi grupėmis kas dien matyt iki paverte savo alude apsauga ju nevaiko ir bomzu ten daugėja.Užuojauta pardavėjom. Tai ponai iki vadovai laikas imtis priemoniu griežtu AR LIKS SNARGLINĖ JUSU PARDUOTUVĖ.
Partizanu g Kaune parduotuve IKI yra baisiai nemaloniu pardaveju vieta, o be to s*****i kiekviena karta prisideda akciju ir galvoja zmones neuzmatys.Pareiskus, kad blogai musat kaina sako man taip meta sistema ir isaiskeja kad jokios akcijos nera.Tai viena karta susiziurekit akcijas ir baikit zmonem dumt akis, baisu kiek taip gali testis metai corkai toki vyksta
Kaune parduotuvėje IKI Saulėtekis labai įdomiai organizuojamas kasininkių darbas. 08 11 vakare 19.48 val. dirbo tik 2 kasos, dar vienoje kasininkė tvarkėsi, nes baigėsi jos darbo laikas. Prie tų dviejų kasų išsirikiavo 12-15 žmonių eilės. Kažkaip visur eskaluojama, kad eilės yra buvusios santvarkos reliktas, deja, turime pranešti, kad jos yra ir mūsų dienų reiškinys (turime foto). Vėliau atsirado dar viena kasininkė vardu Simona, prie savo kasos atsivedusi porą, matyt, pažįstamų pirkėjų, nes visiems kitiems švietė užrašas: "Atsiprašome kasa laikinai nedirba". Ir tik vieno atkaklaus vyruko dėka, pavyko tą lentelę su užrašą nustumti į šalį ir kasininkė teikėsi aptarnauti ir kitus mirtinguosius... Prastovėjome 15 min. dėl kelių prekių! Į šitą parduotuvę tikrai daugiau nebeeisime ir VISIEMS patariame: neikite į šitą parduotuvę, čia negerbia nei savęs, nei pirkėjų.
Vakar (08.09) P.Lukšio gatvėje esančioje IKI parduotuvėje pirkau kukurūzų skardinę, data dar galiojanti, pakuotė pažeista nebent viršuje, bet prieš atidarydama nepastebėjau, atidariau iš kart nusipirkusi, tad manau, jog tai gamybos klaida, čekio nepasiėmiau ir suprantu, kad žala man nebus kompensuota, tačiau tikiuosi, jog bus atsižvelgta ir daugiau neteks rasti tokių "skanėstų" :)
Prisegtas dokumentas:
Labai dažnai perkuosi į darbą pietus iš IKI parduotuvės, dažniausiai tokius, kur jau viskas padaryta, tik pasišildai ir viskas, pietų rinkiniai ar kažkas panašaus, visad būna viskas gerai, bet ŠIANDIEN (08-09 saulėtekio IKI parduotuvėj) nusipirkau jau paruoštus cepelinus, tai ką Jūs galvojat.. šiaip juos tereikėjo mikrobangų krosnelėje tik pašildyt, bet jei būčiau norėjus juos valgyt, būčiau turėjus dar juos pakankamai apdoroti, nes mėsa žalia žalia.. Nusivyliau, daugiau nebežadu eiti pietum pirktis tokių produktų. Nežinau kas čia konkrečiai kaltas, bet jei moku pinigus, noriu gauti ir kokybę.
Sveiki.Rugpjūčio 7d.apsipirkinėjau Merkinės (Varėnos raj).Jauna pardavėja, vardu Reda (gal Gerda, neužfiksavau), su akinukais, tamsių plaukų, Apšaukė pirkėją, kad tas neatskyrė prekių skirtuku.Kadangi poniai reikėjo išminuoti prekias, buvo sugadinta nuotaika netik pirkėjui, bet ir kitiems, kurie laukė eilėje!
Sveiki, siandiena su vyru aplankeme iki esancia Visagine, pc Domino. Likome sokiruoti kasininkes bendravimu. Negana to, kad pries mus stovinciam vyrui neatidave 5€ grazos.vyras kantriai lauke kol aptarnaus mus. Man paklausus apie nuolaidu kortele aukstu tonu "paaiskino" situacija, graza sugavau ore, nei aciu nei viso gero, prekes sumete kaip kokias siuksles, tada atidave apgautam vyrui graza ir jo net neatsiprase..nuejom nuo kasu kaip is jos kazka pavoge..nepatingejau grizti merginos vardo suzinoti..jauna mergaite su akinukais, vardu Kotryna. Tikrai siulau sureaguoti, nes labai nemalonu, numusa upa tokios situacijos, visa kelia grizdami i Vilniu diskutavom sia tema. Manau tikrai yra zmoniu kuriems reikia darbo, kurie jisaugotu ir myletu..o tokiu " nepatenkintu " gyvenimu galima rasti ant kiekvieno kampo bet tikrai nesinoretu sutikti aptarnavimo srityje
Kasininke Architektu g."IKI" parduotuvej (prie Azuolo stoteles)pastoviai saukia ant pirkeju ir labai nemandagiai kalba ir elgiasi!
Ala C.
Noriu pasidžiaugti, kad Jūsų kolektyve dirba tokia maloni kasininkė, kaip Natalija Jefiševa, Kovo - 11 g. IKI, Kaunas.
Dėkoju už malonų aptarnavimą 2016 - 08 - 04.
Šiandien nusipirkau bulvinių vėdarų už kilogramą sumokėjau 4, 63 eurus.Kaip norit vokit, o čia per akis vagia šitokia kaina, tiesiog baisu, kai šviežių bulvių kilogramas 0, 29 euro tai 16 kilogramų bulvių, gerai atmeskime žarną kuri sudeginta, visi vėdarai juodi, nežinau į ką žiūri, kepėjai, virėjai, technologai, o pardavėjoms kas joms, reikia parduoti, sudegintus be skonio. Nebuvo metų, kad vėdaras kainuotu 16 litų už kilogramą, gal galvoja, kad žmonės nesupranta kalkuliacijų, netalpa į jokius rėmus, kur kainų kontrolieriai kur valstybinės įmonės atsakingos už kokybę ir kainas, už ką jie gauna pinigus, kad susirinktu lauknešėlius ir nieko nematytu, va tau laisva korupcija laisvoj Lietuvoj
Iki siaures pr, Kaunas.Labai nemalonu eitin I toki prekybos centra, kur laukti pardavejos tenka 12 min, tai kam is vis reikalingas tas info skyrius ? O gal cia prekybos centro vadove nesugeba atlikti savo tiesioginio darbo organizuojant prekybos centro darba. Kasoje palikta viena kasininke, o eile beveik per puse parduotuves, kaip zmones neapsikente pradejo reiksti sabo nepasitenkinima, pasirode dar dbi kasininkes. Kiek tenka lankytis siame prekybos centre, aiskiai matyt kad nera seimininko cia.
Grizusi savaitgali i Varena, automobili teko pasistatyti Sporto g. uz IkI parduotuves esamoje aiksreleje, nes musu namo aikstele siuo metu tvarkoma. Atejusi ryte radau uzstatyta ivaziavima i aikstele, taip kad niekas negaletu nei ivaziuoti, nei isvaziuoti. Pasirodo ivaz. uzstate parduotuves IkI vedeja savo automobiliu. Patraukti aut. ved. neskubejo, teko ilgai deretis. Pakalbejus su kaimynais pasirodo, kad taip atsitike jau ne vienam. Draudziamo zenklo ten nera, rampos neuzstatome. Gal vedejos mazas uzimtumas darbe, jeigu dar lieka laiko ir noro "kovoms"...
Kauņas, Šiaurės pr. Nustebau radusi parduotuveje visas akcijines prekes. Parduotuve švari ir tvarkinga dirba labai malonios darbuotojos, visada patars parodys akcijas ir atkreips dėmesį į kliento norus!. Super taip ir toliau.:) Didelis ačiū Pieno skyriaus mergaitei p.Dovilei.S nes greitai sureagavo i kliento norus paslaugiai bendravo, taip pat kasininkei Samantai.S už puikų aptarnavimą kasoje. :) isejau su sypsena.
Laba diena, del issiblaskiusiu darbuotoju, ukmerges IKI Antakalnio g, Nemato kaip dirba jei prekiu takelis itraukia KORTELE, o pardaveja net nepastebi pasiteirauji, kur kortele nezino, reikia paciam ieskoti

Žiežmarių Mėsa (Mėsos gaminiai)
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

UAB „Carttara" ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų gofrokartono dėžes ir pakuotę
UAB „Carttara" ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų gofrokartono dėžes ir pakuotę 09-23 14:42
Kauno UAB „Carttara" vienintelė Baltijos šalyse ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų dėžes (pakuotes) ne tik iš gofrokartono, bet ir gofroplasto. Ji pasižymi tokiomis pat...
AFP: "Deutsche Bank" priartėjo prie sandorio su JAV reguliuotoju
AFP: "Deutsche Bank" priartėjo prie sandorio su JAV reguliuotoju 09-30 20:29
Dieną, kuomet žiniasklaida šokdina "Deutsche Bank" akcijas, užbaigia dar viena žinia: didžiausias Vokietijos bankas su JAV teisingumo departamentu artėja prie susitarimo dėl mažesnės baudos nei...
Mongolija prašo TVF pagalbos
Mongolija prašo TVF pagalbos 09-30 19:17
Mongolija penktadienį paprašė Tarptautinio valiutos fondo pagalbos kaišant šalies finansuose žiojinčias skyles.

Ar turite santaupų?

UAB Baltic master