Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Nesuprantama tvarka tapo Vilniaus IKI centru kasų darbo laikas. Pikta, kai vakare didelis žmonių srautas, o dirba tik dvi kasos. Eiles driekiasi per visa parduotuve, žmones pasipiktinę, paklausus ar negaletu pradeti dirbti nors dar viena kasa, darbuotojai atsako, kad nėra kam. Apgailėtina. Taip gadinamas vardas.
Ryte apsipirkinėjau IKI Vaivaduose Pan.raj.buvau labai nemaloniai nustebinta elgesiu su
darbuotojais.Parduotuvė arti namų, pardavėjos puikios, paslaugios, visada besišypsančios.Neradusi sūrio kainos kreipiausi į jas.Atbėgo net 2 moterys norinčios padėti.Netrukus pro mus visas 3 praplaukia moteriškė, kuri mano akyse išplūsta pardavėjas, kad jos neturi ką veikti, moterims bandant paaiškinti, kad atėjo parodyti sūrio kainos dar iškošė pro lūpas, kad aš ne vakar gimus.Galva pakelta tiek, kad žemės po kojom nemato, jau nekalbu, kad į darbuotojus net nepažiūrėjo, tikriausiai žemas lygis, o iš karto puolė plūstis.Pardavėjos persigando, aš kaip pirkėja likau šokiruota, o čia pasirodo REGIONO VADOVĖ buvo;Na žinot mielieji jeigu tokie regiono vadovai Jūsų sistemoje vadovauja tai gal Jiems kursus reikėtų pravesti apie bendravimą su darbuotojais, o dar ypač prie pirkėjų.Atėję į parduotuvę visada pasakom labas rytas, laba diena, paaiškinkit vadovei jai tikriausiai gero elgesio normos nesuprantamos, nes nieko net panašaus neišgirdau.Gėda, žemas lygis ir labai gaila nuostabaus kolektyvo.LAIKYKITĖS.O regiono vadovei draugiškas patarimas nusileiskit ant žemės, nes žiūrint į Jus atrodo, kad skrajojat padebesiais, o ne darbe randatės.
Apsipirkinejau Jonavoje esancioje IKI Jones prekybos 2015-08-24d., 16:48val., bitutes kasoje nusipirkau 2prekybos maiselius, ir pasakius mergaitei, kad paimtu maisely antra nes i viena netelpa, IKI darbuotoja Vilija M. ciut ne alkune man per veida, griebe ceki ir puole tikrinti ar tikrai as nusipirkau du maiselius, as net nespejus buvau dar prekiu susideti, apie kultura as nekalbu nei atsiprasau nei labadiena, likau stoveti be zado.pasiteiravus apie vadovybe tau jau tokiu laiku nieko nebuvo, apsaugoje suzinojau, kad butent ta darbuotoja ir likus vyriausia ant visos sales.Nezinau kaip kitose IKI prekybos centruose, bet Jonavoje tai yra baisu. :-)
Sveiki apsipirkinejau mindaugo iki tai kosmaras vadovas pastoviai ant kazko rekauja ant darbuotoju nemokq kalbetis su zmonemis visi mandaug isskirus vadova
Trakai, Vytauto g. Sestadienis is 5 kasu dirba tik 2, karsta diena kai yra daug zmoniu budama 9 nestumo menesije eileje laukiau 30 min i prasyma atidaryti dar viena kasa is darbuotojos gavau atsakyma, duokit mums darbuotoju tada atidarysim kasa, nors pati vaikstinejo su vienu tusciu krepseliu, dar prie pat veido priejus sauke.
NR 4

Sveiki, parduotuveje IKI esancioje Vilniaus. raj, Rudaminoje, visiska betvarke. Express kasa dazniausiai nedirba, jei ir dirba ten stovi zmones su pilnais krepsiais ar vezimais, pacioje parduotuveje stovi mediniai euro padeklai ant kuriu sukrautos prekes, trukdancios pasiimti norima produkta, niekas net nesiruosia ju patraukti ar perstatyti ten kur zmonems netrukdytu. Ir taip kiekviena miela diena, ateini apsipirkti, o puses prekiu negali net pirstu paliesti, nes pristatyta padeklu. Ir dar vienas dalykas, sales darbuotojai turi nemalonu prakaito kvapa, neimanoma net praeiti pro juos, o ka jau kalbet apie pasiteiravima pagalbos, jeigu kazko nerandi ar kazko truksta.

NR 3

NR 2

Prisegtas dokumentas:
Sveiki. Uzejau siandien 2015.08.21 i parduotuve IKI esancia Rudaminoje. Noriu nusipirkti man reikalingu prekiu, o prie ju prieiti negaliu, nes padeklai / paletes ar kaip jas bepavadinus pristatytos prie pat produktu, kurios yra prekyboje. Pasiekti nera imanoma. Ir tai jau nebe pirmas kartas, seniai norejau nusiskundima parasyt, bet vis galvodavau, kad galbut tai nepasikartos, bet.. Prisegu kelias nuotraukas. Kitas dalykas- yra ekspres kasa. Ji arba visa diena nedirba, arba, jei ir dirba, tai joje stovi zmones pilnais krepsiais/vezimais ir kasininkai/darbuotojai nieko nesako ir aptarnauja. Kodel as turiu atstoveti visus tuos zmones pilnais vezimais, jei as turiu viena preke ir tai yra kasa, kur kiek as zinau max prekiu turi buti 7. Ai beja ir kaikurie darbuotojai 'paduoda' prakaitu. Tikrai nera malonu uzeiti i parduotuve ir vienam skyriuje jausti nepakenciama prakaito kvapa ;)
Laba diena sendien2015.08.21 apsipirkinejau iki ramucuose, ir likau nepatenkinta svieziu skyriaus darbuotojos Ingos Z. Aptarnavimu ji atpove man pyraga su jau bent karta naudotu ir nenuplautu peiliu, bei dedama pyraga i dezute darbuotoja prilaike ji ranka (be vienkartines pirstines), beja ji buvo tik su viena pirstine ant desnes rankos kurioje laike peili.
CE NORIU PAPASAKOTI APIE KONKRECIA IKI 593 TAI YRA RAUDONDVARIO KAIME KAUNO RAJONE...
PRADEKIME NUO TO KAD JOJE VADOVAUJANTI DIREKTORE EDITA AKELIENE YRA LABAI ZEMOS REPUTACIJOS ZMOGUS KURIS NEGERBE SAVO DARBUOTOJIU VISISKAI GERI KOL DIRBA KAI ISEINA PAPASAKOSIU KAS DEDASI ISEJO DVI MERGAITES UZIMANCIOS ALE GERAS PAREIGAS TAI BUVO APKALTINTOS DOKUMENTU KLASTOJIMU KAD SLEPE MESOS TRUKUMUS ALE REGIONO DIREKTORE LIEPE SUVERSTI BEDA ISEJUSIEM ZMONEM IR PARASYTI PASIAISKINIMA !!!!! BET TEISYBE TOKIA KAD PONIA EDITA AKELIENE VISKA ZINOJO APSOLIUCIAI NES VYR.KASININKE VISUS JAI TRUKUMUS RODYDAVO O JI LIEPDAVO IVESTI RODMENIS TOKIUS TEN KOKI 40-80KG MAZIAU KAD LYGINTUSI. NA TA PRASME TRUKUMO BUTU 40-80KG. TAI O JIE BENT PAGALVOJA ZMOGAUS REPUTACIJA SUGADINTA TAI PASKAMBINTU KITAS DARBDAVYS TAI KA ZMOGUS v***s IR KLASTOJANTIS DOKUMENTUS KAS I DARBA NORES TOI IMTI? O KITA APKALTINTA ISVIS NE PRIE KO. REGIONO DIREKTORE NIEKO APIE JA GERO NEPASAKYSIU NES PRIE KLIJIENTU ZEMINA DARBUOTOJUS LAIKO TIKROM SIUKSLEM MUS VISADA MANDRA NOSI UZRIETUS NESISVEIKINA ARTEJA ALGU METAS TAI TIKRINA IR SPEKIT VISKAS BLOGAI PARDUOTUVEJA NES PREMIJU MOKET NENORI GAUNA TIK VADOVES ISSKIRTINES, O JUS PAPRASTI VERGAI ARKIT IR TOLIAU. GAL DUOK DIEVE TEKS SI LAISKA PASKAITYTI IKI DIREKTORIAM IR JIE SUSIRUPINS APIE SIAS DVI DYRBANCIAS GYVATES NES JOS NAIKINA PACIUS NUOSIRDZIUS ZMONES KURIE DIRBO IR SAZININGI BUVO.DAUG GALIU PARASYTI BET CE TIK PRADZIA RASYSIU IR I SPAUDA TEGUL ISLENDA VISA TIESA APIE SIAS DI ZMOGEDRAS KURIOS TRYPE NIEKUOM KALTUS ZMONES KAS JOM TOKIA TEISIA SUTEIKE KALTINTI ZMONES NEBUTAIS DALYKAIS KAI PATI SAVO DARBO VIETA ISSAUGOT NORI TAI SUVERCE DARBUOTOJUI KALTE AS ESU PASISLIKSTEJAS IKI BUTENT 593 POLITIKA IR VADOVAVIMU BUVE DARBUOTOJAI IR NIEKO GERO NEPASAKYS APIE SIOS IMONES VADOVAUJANCIAS VADOVES.....
Esu is jonavos, pries kokius metus i parduotuve buvo malonu uzeiti viskas tvarkinga, viskas aisku, o dabar tai net nesinori eiti.Cia rasau apie parduotuve esancia basanaviciaus 6, tai pasidomejau kodel taip gali pasikeisti, tai pasirodo vadove dirba moteris nebaigus jokiu mokslu ir dirbusi kasininke, tai is kur pas toki vadova bus sugebejimas vadovauti skyriams.Ir isviso nejaugi baigus tik vidurine galima vadovauti tokiai parduotuvei, uz tai ir betvarke parduotuveje
Laba diena, esu jūsų nuolatinė klientė norėčiau padėkoti esančiai parduotuvė IKI Bendoruose. Šeštsdienį rupjūčio 15d. per žolinės diena teko apsipirkinėti toje parduotuvėje. Esu labai nustebęsi tokiu aptarnavimu. Kad dar yra tokių žmonių kurie taip maloniai ir mandagiai aptarnavo. Ačiū jiems kad tokia diena padarė laiminga ir maloninga šventės diena. Noriu padėkoti tiems žmonėms kurie dirbo ta diena. Ir visai administracijai. Parduotuvės vadovui už gerą kolektyvo ugdymą. Dar karta ačiū jiems.
Dzyvų dzyvai kas pasidarė su IKI parduotuvėle Bajorų kalvose, Vilniuje. Na neduok Dieve dar kokia kasininkė išeis iš darbo tai visai krachas bus. Salėje nešvara, lentynos visos tuščios, eilės didžiulės, vaisiai ir daržovės atrodo bjauriai, šiandien vakare ir žalias kiaušinis gulėjo sudužęs salėje - niekas net neskubėjo tvarkyti. Ankščiau parduotuvė atrodė gerai, bet kas pasidarė paskutiniu metu tai yra žiauru, ateini kaip į kiaulidę - o pasirinkimo tai nėra, nebent važiuoti kažkur su mašina nes artimiausios parduotuvės tik Jeruzalėje arba Riešėje. Įdomu ar atlaikytų patikrą
Neringa 2015-07-26 18:18:05
Laba diena, šiandien apsipirkinėjau "Iki" parduotuvėje, esančioje Kauno laisvės alėjoje, priešais Muzikinį Teatrą. Pirkau šokoladą "Shogetten", kuriam buvo parašyta nuolaida (be jokių kortelių). Jis kainavo 0, 95, tačiau sumokėjau 1:05. Taip pat pirkau prekę, kuri kainavo 0, 63, tačiau sumokėjau už ją 0, 72.
Jau ne pirmas kartas, kuomet "Iki" parduotuvėse, Kaune, rašomos melagingos ir neteisingos kainos, o kasoje tenka susimokėti daugiau.
Prašau Jūsų atkreipti dėmesį į šias problemas.
Nu del neteisingu kainu, tai dazniausiai buna del darbuotojiu trukumu, kai tenka darbuotojams dirbti darbus tuos kurie jiem nepriklauso, kaip pvz. rampinis i kasa isoka ar tenka pamainos virsininkei ar paciai vadovei i kasa isokt dirbti. Labai blogai kai truksta darbuotojiu o kurie ateina, neilgai isdirba arba buna nepatikimi. Cia reikia dariti, kazka su darbuotojais, kad jie ilgai dirbtu ir stenktusi. Mazai yra darbuotojiu kurie butu istikimi " iki " parduotuves.
Šiandien 2015.08.08 15-15:30 (o gal dar ilgiau nežinau !) Klaipėdoje, Turgaus gatvėje esančioje parduotuvėje iki express dirbo viena kasa, nors žmoniu eilėje, suskaičiavau -buvo 28 !!Vien prieš mane. Ir jų tik daugėjo.Absurdas !!Miesto centre esančioje parduotuvėje toks pasityčiojimas ! Paklausus dirbančios merginos (Julija) kur esti kiti darbuotojai, pasakė, kad nuejo pasikeisti pinigų.Tačiau parduotuvėje išbuvau lygiai 30 min, niekas negrįžo, visa laika dirbo tik viena kasa.Paprašius skundų knygos "aš nieko nežinau, čia..nežinau..".VISIŠKAS PIRKĖJŲ NEGERBIMAS ! Sureguliuokite darbo grafikus !!!!!!!!!
Sveiki, esu pasipyktinusi Iki parduotuve kuri Randasi Zveju gatveje, Palangoje, kam reikalingas terminalas jai joje nera kasininkes, nors mano manymu ta kasa turetu dirbti visalaika, pralaukiau valanda laiko ir niekas neatejo, o is kitos kasos atsisedusi kasininke, nepamenu vardo su akiniais tokia boba, ''stovekit bet lauksit labai ilgai''YP sitaip man pareiske, daugiau niekada gyvenime neeisiu i Iki parduotuve, netokios pardavejos ten turetu dirbti!
Prašau Jūsų atkreipti dėmesį į šias problemas.
Jau kalinta karta perku brangiausius pakuoteje avizinius dribsnius su " sliekais". Isvyrem ir pamatem daug slieku mazyciu. Taip pat pries pora metu pirkti ryziai iki parduotuveje irgi budavo su sliekais. Atidziai ziurekite ka perkate, nors parduotuveje siu dribsniu neapziuresi nes yra pakuoteje.
Prisegtas dokumentas:
Buvau IKI Gedimino pr. per pietų pertrauką ir buvau maloniai nustebintas. Iš pradžių dirbo tik vienas kasininkas, bet po "skambučio" per 30 sek. JAU dirbo visos 4 kasos. Kasininkai kalba angliškai, tikrai draugiški ir malonus.Ačiū, kad Vilniaus centre IKI dirba europietiškai.
Suprastejo malta mesa su versiena. Paskutiniu metu pirkdama farsa su versiena, valgydama aptinku daug nesukramtomos mesos gabaliuku, kazkokie balti kaip guminiai. Perku IKI parduotuveje Kaune Luksio g. 60. Ar malate nevalgoma mesa kad butu didesnis svoris !? Siaip farsas su versiena brangiausias..
Sveiki! Pries keleta dienu buvau traku iki ant kalno. Ir galiu pasakyti kad mane tiesiog nustebino"puikus" aptarnavimas kasoje. Jai gerai atsimenu pardaveja RAMUNE. Negana to kad nezino kaip vadinasi pardavinejami pomodorai tai dar buvau aprekta kad neisiminiau pavadinimo. Korteles nepaprase. Zodziu esu nepatenkinta ir tikrai jai dar teks lankytis toje parduotuveje.... Geriau eisiu pas kita pardaveje ir nesvarbu kokia bus eile. O jai teks susidurti su ja dar karteli tikrai eisiu pas valdzia.
Tai buvo nemaloniausias apsipirkimas.. ; (
Jei norite galutinai susigadinti nuotaiką, apsilankikyte IKI "Taurakalnis" Liepojos g. 238 Klaipėdoje. Kasininkės neišmano sveriamų produktų kainų, įveda kodus brangiasių, už klaidas neatsiprašo, vyr. kasininkė keikiasi, taisyti jai irgi nelabai sekasi... Iš pirkėjo yra vagiama, nebent man labai pasisekė, kvito Nr. 0000002767 RRN 458745022375 09, 07, 2015 15;41. Obolių kaina das pastebėjau, pataisė, bet pomidorus (akcijos kaina - 0, 77 eu už kg., įvertino kaip vinoginius - 1, 29 eu. O gal taip kasininkės yra paruoštos darbui? Apsirikti gali visi, tačiau kodėl apsirinkama tik į vieną pusę?
Šiandien apsipirkinėjau Pakruojo IKI parduotuvėje, labai noriu padėkoti vieni pardavėjai, laba maloni ir man daug padejo, aciu jai :)
Labas visiems ;) apsipirkineju daugely parduotuviu, ir su visokiais darbuotojais yra teke susidurti bet, I viena is IKI express esancioje kaune laisves al 90 visada malonu uzsukti nes ten dyrba labai maloni ir silta kasininke Toma;) visuomet maloniai nusisypso pasisveikina siltai, pasiteirauja ar gali dar kuo pagelbeti. Daugiau reiketu tokiu darbuotoju;)
Labas vakaras. Šiandien liepos 7 dieną atėjau į Saulėtekio "IKI" Kaune, kur prie įėjimo nebuvo NĖ vieno prekių krepšelio ir dar negana to, likau labai nemaloniai nustebinta skyriaus pardavėjos Auksės nemandagumu. Pirmiausia, pardavėja skaitė žurnalą nekreipdama dėmesio į pirkėjus, o galiausiai, kai jau teikėsi prieiti (greičiausiai pabaigė pastraipą), nepasakė nei laba diena, nei viso gero ir nepasidomėjo ar dar ko nors norėčiau. Tai gal padarykit visą tą skyrių savitarną, kad pardavėjom nereikėtų vargintis ir galėtų baigt skaityt žurnalą ir eiti aptarnauti klientą, nes ar taip, ar taip, jausmas, kad pats apsitarnauji, nors pasiimti negali.
Visas tas nemalonias emocijas atpirko kasininkė Remigija, kuri suteikė visą dėmesį į pirkėją, neatsižvelgiant į tai, kad darbo pabaiga, ji maloni, besišypsanti pasitinka kiekvieną pirkėją.
Vakar iki prekybos centre esanciame prie karmelavos kapiniu buvau labai negraziai aptarnautas tiksliau pusiau aptarnautas kasininkes, pirkau prekiu daugiau nei uz 10euru, ir pasakiau kad dar noresiu issigryninti is kasos 30, manes paklause koks bankas atsakiau kad nordea, tada ji man sako negalima, as sakau kaip negalima jei as zinau kad tai galima nes daug kartu esu tai dares, pasakiau gal jus nemokate to padaryt, o ji tada paziurejo i mane piktu veidu ir pradejo pakeltu tonu sakyt pasakiau kad negalima! prieina cia visokiu su savo reikalavimais!ir t.t. nu nezinau pasijauciau kaip atejas kokios ismaldos prasyti tos ksininkes, nu po tokio aptarnavimo i si prekybos centra nesinores ait
Sveiki.Labai dziaugiuosi Garliavos "IKI".Sviezias ir skanus maistas, puikus aptarnavimas.Visada malonu sugriztii pas kasininke Ligita.Puiki, nuolat besisypsanti, iskalbinga, visada suteikianti pagalba, labai greitai dirbanti mergaite.Aciu labai.
as esu is Kauno, apskritai iki centrai mano apspirkimo vieta, niekada neturejau jokiu nusiskundimu, bet vakar patyriau tai ko gyvenime nera buve, vakare 20 val dirbo 2 kasos ir bitutes kasos, parduotuvej eileje teko praleist val, o priejus prie kasos mergina segejo mokines etikete....ji dirbt nemoka, dar ji driso pasakyt ko as nepatenkinta
Sveiki, Kaune centrineja kepykloja vadove labai yra savanaude skleidze gandus o vadinasi taip, [kaip man gerai kaip kaimyno tvartas dega] ji negali pasakyt nieko gero apie buvusius darbuotojus tik pazeminti ir sumaisyti su Š, negana to dar padaro susirinkima darbuotoju ir visiem garsei pasako.Ji pazeide kaip mano zmogaus etikos taisykles o vedeja ir labai''gera''dar dadeda visokiu nesamoniu i akis kaip lape o uz akiu loja kaip......ir visai kepyklai. Taip as ten jau nebedirbu isejau nesvarbu kur nesvarbu kada, ir isejo mano zmona is ten taip reikejo nes negalim dirpti atsikrose imonese del laisvu dienu kad nesutaptu laisvos dienos mum del vaiko jai vienas is musu dirba tai kitam laisva ir vadinasi taip kad as isviliojau zmones rasau daugiskaita nes vadove taip pasake aisku as pasiuliau vienai moteriskiai ateit pas mane dirpti nes ji is ten isejo, vadove suvedeja nezino kad man patys ju darbuotai skambino klaust ar pas tave nereike darbuotoju, neturiu ka daugiau pasakyt gero apie ta skykle kad jom lieziuvei plaukais apzeltu.
Galgiu km parduotuveje pastovej paskutine diena galiojimui ir nepritaikitaS NUKAINAVIMAS nei 25% `50%.KAI PATIKRINIMAS BUNA TAI NUKAINUOTA NET 50% DIREKTORE REIK PAKEIST SIOJE PARDUOTUVEJE.PASTOVEI TAI KASININKE NESENEI IDARBINTA LORETA :AGRESIVI NEZINO KUR PREKES SUDELIOTOS KAI ATEINA PIRKEJAS BE BARKODO.AR BUS ATSIZVELGTA PAGALIAU I ŠIA PARDUOTUVĘ ATITINKAMU PRIEMONIU REIK IMTIS NET NEMALONU EIT I ŠIA PARDUOTUVE....
Prisegtas dokumentas:
Ukmergėje Vilniaus gatvėje esančioje Iki parduotuvėje pardavinėjama nekokybiška žuvis.
2015 06 15 nusipirkome karšį, tačiau nei kvapas nei skonis neatitinka taip reklamuojamos šviežios žuvies nei skonio nei kvapo, kadangi tai buvo ne žuvis o tiesiog košė, kuri skleidė itin nemalonų kvapą. Jei jau reklamuojatės, kad pateikiate tik tai kas šviežia, tai taip ir darykite, o ne pardavinėkite pašvinkusią žuvį....
Sveiki visi, perskaičiau keleta skundų, atsiliepimų pagalvoji kažkoks beprotnamis šitoje sistemoje, bet kadangi aš pats dirbu nėra čia baisu kaip jūs čia verkiat..............., o jūs pasakykit ar kitur dirbti nereikia, atligį moka už ačiū, kažkaip netikiu tuo ką jūs čia rašote gerbkit save ir kitus juk Lietuva nuo to nesugriu.Pagarbiai Albertas
sekmadieneis klaipedoi i iki neapsimoka eiti kainu ner o uzdavus klausima gaunamas atsakymas o kam reik kasoi suzinosi visai jau nuvazevo ta iki jau maksima zmei didesnes kulturos
Šiandien 15.05.2015 pirkau sūrio skonio kukurūzų užkandį CHEETOS, bar kodas5900259068484. su užrašu laimėk XBOCX 360, mano nuostabai ši akcija pasibaigus 30.04.2015. taip pat iki nuolaidų kortelės, jos nuolaidų nesuteikia tik kaupia info apie klientų poreikius. IKI pasi..ko jau senokai.
Dov 2015-05-10 23:10:43
IKI parduotuvėse akivaizdžiai tyčiojamasi iš darbuotojų!Naujų darbuotojų apmokymas darbui su kasos aparatu trunka valandą.Toliau darbuotojas paliekamas dirbti savarankiškai.Kas dieną nuėmus kasą skaičiuojamas minusas, kurį reikia iš karto padengti.Kur logika sodinti į kasą po valandos trukusių apmokymų, nešant nuostolius minimumą uždirbančiam žmogui?!O įdomiausia dalis tai, kad pliusas likęs darbo gale niekaip nedengia prieš tai ar po to padaryto minuso...jis kažkaip dingsta, kad ir kiek jo pasidarytum.
Na apie viršvalandžius kasdienius nei nekalbu.Darbo laikas nuo 7val. iki 19val., o dirbame iki 23, 24-os valandos.
Žodžiu Audituot reikia nepriklausomai.Gana tyčiotis iš jaunimo!
Visiskai sutinku, esu dirbus IKI EXSPRESS, ten tas pats. Dirbau po 13h uz minimuma, nuo 10h iki 23h.
o kai su kolega nusprendem iseiti, mus apkaltino vagisteje, jog mes kartu pavogem loterijos biletu, is kiekvieno isskaiciavo po 120+ eur, kai paprasem vaizdo iraso irodancio musu kalte tai net neparode pasake jog ten puse dienos ziureti reikia. Is darbo atleido. Bet jus net neisivaizduojat kaip ten prekias deda i lentinas. Zmones neeikit i IKI dirbt.
laba dena noriu pranesti kad cia ant denu buvau pardotuve gedemino pr 28 (883) paprasiau kad man per terminala padaritu pavedima kasininke pasake kad nemoka, kasininkes vardas Loreta Belias pap rasiau kad ateitu is valdios ir mane aptarnautu bet jokios pagalbos nesulaukiau ir dar vos ne pasiunte mane su pikciu noriu kad butu nubausti site zmones ir kad butu su manim susisekta mano nr tel. 867272256 aciu
2015.05.13 17:21:21 atsiskaiciau uz pirkinius kortele. UAB PALINK, chemiku g.1 Jonava.Prdaveja prie kasos salia terminalo turejo nuskaiciuoti 20, 39eu.taciau ji dar prisidejo 5eu.grynu pinigu man nezinant as ju neprasiau o ji ju ir negalvojo duoti.kai tai pastebejau, grizau i parduotuve pardaveja be gincu grazino 5 eu.bukyt budrus IKI parduotuveje toks pasipinigavimo budas gal but jau norma.
Sveiki.Beveik prie valanda apsipirkau IKI Cento Visagine. Noriedama sutaupiti nupirkau nukainuota prekia MIAU VARSKYTE ir atejus namo pamaciau kad galioja ji iki 10.05.2015 o sendien jau 11.05.2015. Galiu tik pasakyti ziuriekyt ka perkat ir tiek. IKI sistiemoj labai suprastiejo ne tik valdzia bet ir kokibe prekiu.
Prisegtas dokumentas:
Žodžiu Audituot reikia nepriklausomai.Gana tyčiotis iš jaunimo!

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB ,,Manrasta“ įkurta 2001 metais. Bendrovės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba konditerijos gaminiais. MANRASTA glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais Lenkijos konditerijos gaminių gamintojais, pristatydama rinkai platų...
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
UAB „ISTVESTAS“ daug dėmesio skiria vyno ir kitų tauriųjų gėrimų vartojimo menui kurti, kuris kasdien tampa vis aktualesnis ir patrauklesnis.Tai, kas anksčiau atrodė neįtikėtina, šiandien atrodo visiškai įprasta. Dėl sparčiai...
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Išrinko naują "Linavos" generalinį sekretorių
Išrinko naują "Linavos" generalinį sekretorių 09-02 19:03
Naujuoju Lietuvos vežėjų asociacijos "Linava" generaliniu sekretoriumi išrinktas buvęs kandidatas į asociacijos prezidento postą Vytautas Milėnas, paskelbė asociacija.
"Marshall London" apžvalga: tiems, kurie labai labai myli muziką
"Marshall London" apžvalga: tiems, kurie labai labai myli muziką 09-02 18:45
Vos užgimus išmaniajam telefonui, prietaisų gamintojai ėmė ieškoti melomano palankumo. Tačiau įprastai tai reikšdavo prastą telefoną su vidutiniais garso parametrais. "Marshall London" gaminys...
"Huawei" pristatė naują telefoną ir laikrodį
"Huawei" pristatė naują telefoną ir laikrodį 09-02 18:11
Kinijos kompanija "Huawei" pristatė du įrenginius – telefoną "Huawei Mate S" ir išmanųjį laikrodį.

Kaip dažnai perkate internetu?

UAB Baltic master

Hewlett-Packard 27,81 -0,89%