Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Daugelį metų apsipirkinėju Kaune Sukilėlių pr. 84 esančioje parduotuvėje. Neseniai šioje parduotuvėje pradejo dirbti pardavėja p. Ginčauskienė. Noriu pasakyti, kad sparčiau aptarnaujančios pardavėjos Lietuvoje dar neteko sutikti.
Ačiū poniai Ginčauskienei už nuostabų darbą.
Noriu nuoširdžiai padėkoti IKI Didžiojoje g. Kaune (Vaišvydavoje) dirbančiam pardavėjui-kasininkui Mantui S. už supratimą, atjautą ir pagalbą... Tokių vyrų šiais laikais mažai... Visada linksmas, mandagus ir paslaugus... Bet aną dieną apsipirkinėjant, ne tik kad maloniai aptarnavo, bet ir prekes į maišelius sudėjo ir dar sviesto atnešė, nes pagal akciją buvo 2+1, o aš pasiėmiau tik du. Esu neščia ir tokie paslaugūs žmonės tik džiugina. Ačiū iš visos širdies...
Siandien nemaloniai nustebino aptarnavimas Jonavos Basanaviciaus gatves IKI. Naudojomes savitarnos kasa, del ko labai stipriai pasigailejome - savitarnos kasu "priziuretoja", pradejus kasai signalizuoti apie klaida, atlekusi apsauke ir paaiskino, kad cia ne zaidimu aikstele. Mes, tikriausiai, galejome to nezinoti. Savo pavardes pardaveja pareiske nesakysianti, nes as turiu ziureti i kortele ant jos krutines. Kortele rode "Enrika V.", bet tiesa sakant as nesu isitikinusi, kad tai tiesa, jei su tokia agresija atsisakoma pasakyti pavarde. Nuotaika sugadinta, daugiau garantuotai nesinaudosim savitarnos kasomis, o pagal galimybe - ir IKI parduotuvem. As suprantu, kad programine iranga nera tobula ir draugiska vartotojui, bet jei butu profesionalus pardavejos elgesys - jokios situacijos nebutu buve. Kyla itarimas, kad darbuotojai nera apmokomi kaip elgtis su klientais. Man atrodo, kad pardavejai pasamdyti, kad aptarnautu pirkejus, o ne ant ju staugtu. Gal paziurekite uzsienyje kaip aptarnaujamos savitarnos kasos, jei truksta ideju. Bet jau bent kokiu atveju - pardaveja neturetu pakeltu balsu pirkejams aiskinti, kad cia ne zaidimu aikstele
Anonimas 2016-06-24 12:37:57
Viena iš blogiausiu "IKI" parduotuvių, tai "IKI" Mokslininkų g., Vilniuje. Jie naudojasi proga, kad tai vienintele parduotuve visam rajone, ir iki kitu reikėtu pravažiuoti 2-3 stoteles. Kasoje sėdi dar normalus žmones, bet kai stovi eile po 20žmoniu - dirba tik viena kasininke, maksimume dvi, ir stovi taip po puse valandos kad nupirkt pieno. Mėsos skyriuje dirba maža mergaite, kuri bijo kalbėti su pirkėju, ir net nepaklausia ko kam reikia, nors kita, jau tokia moterys, labai maloni ir draugiška. Bet didžiausia problema - kainos stende vienos, o kasoj išmuša visai kitas. Jau ne viena karta pastebėjome, kad parašyta pvz. 0, 62 centai, o kasoj išmuša po 0, 80 centu ir daugiau. Gerai, kad pamatai kas ir kaip, bet kiek jau galima.
Čia Jums dar pasiseke. Yra du vaikinai ten kasoje : vienas su akiniais - labai gerai dirba, naujas berniukas, o kitas - seniai dirba, jau beveik metai, tai visada eles stovi po 30 zmoniu, tik kad pas ji neeiti. graza meto tiesiai i ranka ar prie, tad reikiai visa laika surinkti, blogai elgesi su pirkejais - viena jart pats girdejau ir maciau, kad prie jo priejo močiute, paklause ar dirbi, o jis jai atsake "ne, aš tiesiog čia sedesiu, nejau nematote!". ar taip galima kalbeti su močiute? Vyr.kasininke išvis, 21.50-21.55 stovi prie duru ir neleidzia ieiti i parduotuve, nes liko 5-10 minuciu, ir jau nieka neaptarnaus! Tikekimes, kad nors ateiti jie galvos ir matys. Jau tiek skundu yra, ir kiek dar bus, jeigu visi nepabijos pasakyti
Aušra 2016-06-15 15:48:10
Kiek galima apgaudinėti žmones su "AKCIJOMIS" ??? Prie kainos akcijos yra, priėjus mokėti kasoje - jau nebėra. Gerai, jei atkreipi dėmesį, jei ne - liksi apgautas. IKI Priegliaus g. 1, Vilnius tokių dalykų pasitaiko, o svarbiausia, kad administracija neturi nei noro, nei galių tai taisyti. Gėda!!!
Žinokite tai ne tik pas Jus ten,
Visagine, pas mus, irgi tas pats, ir Vilniuje Mokslininkų g. "IKI" irgi visa laiką rašo viena, o išmuša kita.
Šiandien Šiauliuose Gegužių g esančioje parduotuvėje ikiukas su automatinėmis durimis buvo prispaustas mano 3 metuku vaikas.suspausta buvo galvytė.Visa laime.kad apsiejome tik išgaščiu ir mėlynėmis..bet iš personalo nesulaukiamė jokios pagalbos tik užsipuolė.kad neprižiūriu savo vaiko. Tikiuosi durys bus sureguliuotos taip.kad reaguotų ir į vaikus.kad ateityje neatsitiktų didesnių nelaimių kitiems, o personalas būtų geranoriškesnis ir žmogiškesnis..
Šiandien pirkau bulvinius vedarus Lentvario g33, IKI parduotuveje Vilniuje. Ju skonis buvo klaikus, atidarius ipakavima smirda, kvapas klaikus. Baisu nevalytos zarnos smirda „ ŠUDAIS” baisu. Apmaudu moketi pinigus ir gauti atsiprasant fekaliju.
Laba diena, jau baigiasi kantrybė. Jau kuris laikas ateini į prekybos centrą IKI Savanorių pr. 111, Kaunas, ir pastoviai išeini "šlapias". Todėl kad kiek paprašysi degtukų, ar CENTO ar IKI, retai kada būna. Matyt parduotuvė kovoja su gaisringumu, arba "degė". Bet dar ne viskas, atrodo, kad šioje parduotuvėje žmonėms dalintu ko nors už dyką. Amžinos eilės dirba tik 2 ar 3 kasos. Prie informacijos iš viso beveik neįmanoma prieiti, ypač mokesčių mokėjimo periodu. Informacijos pardavėjai, netik informacijoj dirba, bet dar turi aptarnauti dar kelias kasas. Tai darykit išvadas. Ne bereikalo į Lietuvą veržiasi kiti prekybos "BAGINIAI" Ačiū.
Labai esu patenkinta IKI prekybos centru Garliavoje.Dirba puikus zmones.Maistas skanus ir sviezias.Aciu mesininkui uz puikius saslykus ir mesyte.Prekes tvarkingai sudetos.Visada randi ko reikia.Akciju nemazai ir pigiau randu daug ka nusipirkti.Aciu kasininkei Ligitai ir Gitanai.Saunios darbuotojos.Malonios nuosirdzios smagu pabendrauti.Linkiu sekmes nelengvame darbe.
Sveiki, būtų labai patogu jei prie IKI-NERIS atsirastų taromatas
Ponia Olga, tai cia pretenzijas gamintojams, bet ne prekybos centrui.Prekybos centras tu sureliu negamina.
2016-06-10 ~17 val. po darbu uzeje i IKIparduotuve adr. Jonazoliu g.1, Vilniuje, pamaciau, kad vienintelis apsaugos darbuotojas su prekiu kainu zymejliu dirba alkoholio skyriuje-butelius zenklina, kasoje vyriskis susigincijes su moteriske turincia suni - necenzuriniais zodziais keikesi ant visos parduotuves!!! Nei atejez apsauginis nei kasininkai neramino triuksmadario, nekviete kitu apsauginiu, policijos ?!
NESAUGU IR NEGIHIENISKA !!!
Panevezyje Vilniaus g. Cento iki
Vilniaus gatvei cento iki labai nemandagi pardaveja Modesta. Mano vaikas nieko blogo nenorejas jos paklause vardo, tai jin atsove ar nemoki skaityt? Manau 3 metuku vaikas nemoka dar skaityti.
Mazeikiuose sedos g 18 pc iki yra labai salta. Maziau nei 18°C. Skyriuose pardavejos sala bei serga, ziema silciau nei vasara. Nusipirkus hematogeno batoneli galima galva praskelt tiek susales, tokio kietumo atsikasti sunku.
Svajune 2016-05-31 15:10:15
siandien varniu iki parduotuveje kaune dirbo 3 kasos prie kiekvienos stovejo po 20 zmoniu eile. stovint viduryje eiles su mazameciu vaiku kasininke nusprende uzsidaryti savo kasa neva reikia jai iseiti tad visi buvo isprasyti eiti i kita kasa ir vel stoveti per naujo eile. zmones buvo pasipiktine. kur ziuri parduotuves vadovybe nejau tokiu atveju kai stovi zmones eilese negali vyr. kasininkes isleisti pardaveju pailseti?:
Sveiki, siandien 2016.6.09 10.47 apsipirkinejau Garliavos iki Vytauto 67 mane apsuko pirkau pusilgius lenkiskus agurkus kurie kainavo 0.49 pirkau 1.220 kg o i kasa imuse kaip lietuviskus ilgavaisius uz kg 2.25 euro...sumokejau 1.82.Apsuko 1.23 euro grazu !!!!!!!!!!!!!!!!!! tikrai negrysiu man su vaiku mazu ir skaudama koja eiti su perkem? nu atsiprasau kaip prekiu nemoka atskirti?? geda!!!!
laima 2016-01-29 15:31:55
28 sausio pirkau prekes Ramučiuose, Kauno rajone, Po makaronais, parašyta, kad akcija su lojalumo kortele, tačiau akcija pasibaigus jau keletą dienų.Kodėl klaidinami žmonės? Ir taip pastoviai, akcija pasibaigus, bet lapeliai su akcijinėmis kainomis yra.Kame reikalas? garbės jūsų centrams nedaro, daugiau nebeisiu.
tai ir neik :)
Sveiki...ilgai gailejausi, kad nenufilmavau tai ka maciau, nes galvoju kam rasyti jei nera irodymu...bet nesenai sutikau viena pazistama, kuri dirba Iki srityje, tai patare man parasyti skunda i interneta, nes sake labai reaguojama i tai....viskas vyko Klaipedos Tauralaukio IKI - Liepojos gatveje...tai buvo rytas, kai prekes is sandelio veza prekybos sale...is sandelio isvaziuoja vezimelis pilnas svieziai keptu bandeliu, jos sumestos visos be jokiu ipakavimu i ta metalini vezima...privezusi tas bandeles iki lentyneliu kur jos turi buti, pardaveja plikomis rankomis pradejo tiesiogine ta zodzio prasme tas bulkutes metyti i lentynas....priejusi daviau pastaba, tada nuejo uzsideti vienkartine pirstine, kuri manau cia jau nebepadejo...pardaveja trumpais tamsiais plaukais dirbanti konditerijos skyriuje...kad taip elgtusi su maistu, dar nebuvau maciusi...
Pentadienį, 2016.06.03 apsipirkinėjau IKI Express žaliojo tilto, Kalvarijųg. 3,
Eileje buvo apie 20 žmonių, ir aptarnavo vienas kasininkas stovėjau didėjančioje eilėje, kurioje maždaug
susirinko apie 15 žmonių.aptarnauja vienas kasininkas
į klausimą ar gali pakviest dar vieną kasininką atsakė kreipkitės į administratorę
vėliau.vienas pirkėjas stovėdamas arčiau kasų prieina prie salėje dirbančios merginos
jeigu neklystu Alina vardu ir klausia:
ar galit ateit į kasą ir aptarnaut bet gavo atsakymą kad ji ne kasininkė apsisuka ir išeina
klientas nueina į salę padeda prekes ir išeina.
klausimas ar parduotuvėje nėra vyr kasininko, ar pamainos viršininko kuris gali aptarnaut, ir išspręsti konfliktišką situaciją
ar taip gerbia klientus kad nervingai atsako į klausimus?
Šiandien pirkau i parduotuvėje Šeškinės 32 prekių už 6065 eur, o man į kvitą įrašė kekinius pomidorus už 0, 32 eur, kurių mano pirkinių krepšelyje nebuvo.Kvitas Nr.62/147236 kasininkė Lesnickaja.Tai ne pirmas kartas.Visada tikrinu čekį vietoje, bet šiandien pasitikėjau ir štai tau apsuko pensininkę.Labai karšta grįžti į parduotuvę neturiu svaikatos, kas man grąžins 32 eurocentus.Gėda, gėda prekybininkams apvaginėti pagyvenusius žmones.
Vakar apsipirkiniejau Galgiu Iki apie 15.30. uzeinu i iki tinktlo parduotuves del greito aptarnavimo. Dirbo viena kasa, milziniska eile. Saleje nesimate ne vienos pardavejos
sveiki,

Pirmieji metai siame tinkle buvo nuostabus maciau tik pliusus ir visiems gyriausi, kad turiu nuostabiausia darba pasaulyje... Dabar sunku matyti darbuotoju trukuma ir visiska sumaisty beveik kiekvienoje parduotuveje. Savo jegu, noro, laiko cia atidaviau tiek daug, kad nebepajegiu suskaiciuoti. Gaila kad si vieta kuri buvo itin svarbi man tampa vieta i kuria grizti nebenoriu. Pradedu galvoti, kad perdaug atidaviau saves kazkam, kam visiskai neidomu paprasto darbuotojo nuomone ir savijauta. Visada atsiminsiu kaip eidavau i darba kaip i svente. IR TAI TIKRAI BUDAVO, bet dabar svarstau kiek dar pajegsiu cia dirbt...Kazin ar as ir ar dauguma darbuotoju sulauks tu geresniu laiku.... Ateina laikas kai kantrybes taure issitustina ir ateis laikas pasakyt sudie. Tikiuosi, kad su laiku viskas pasitaisys ir rasite budu kaip pritraukti atsakingu ir gerai dirbanciu zmoniu.
būtų įdomu sužinoti apie kokius kitus tinklus kalbate? dirbu maximoje (kiek žinau akcijos instrukcija bendra visom pardėm, nes ją nustatė akcijos organizatorius). visų pirma, salėje esantys buteliukai yra parduotuvės prekės. jei kasininkė keis į tokį, pardėje bus trūkumas. tie buteliukai tiesiog paduodami niekas į kasą nenušama. tuo tarpu informacijoje esantys buteliukai yra pristatyti organizatoriaus ir parduotuvės sąskaitose bei buchalterijoje nefiguruoja. tiesiog kartą į savaites atvažiuoja agentas surenka kamšelius, sutikrina tiektą kiekį su esamu (ar kasininkės sau nepasiema tų buteliukų). jei jums kažkur keitė į salės prekę, veikiausiai kasininkė nebuvo tinkamai supažindinta su tvarka... galbūt būtų užtekę paklaust pardavėjos kodėl taip negalima keist ir ji būtų paaiškinus. tokiu būdu būtų išvengta nesusipratimų ir jums niekas nuotaikos nebūtų sugadinę :)))
2016-05-31 ~17 val.uzejau Kaisiadoryse i parduotuve IKI.GEDIMINO G.116, SIAUBAS-EILESE PO 10 ZMONIU.O KASININKE PARDAVEJA VIOLETA BE EILES NUPIRKO TRIS PORCIJAS LEDU IR NUEJO I ANTRA AUKSTA TARNYBINES PARALPAS PASKUI KOLEGE SU JUODAIS PLAUKAIS.KURI TAIP PAT BE EILES PIRKO LEDU !!!???
SIAUBASSSSS

vakar Iki tinklo parduotuvėje, adresu Birutės g. 49, Šiauliai, su vaiku nunešėme laimingą Coca-cola kamštelį, kuriame buvo pažymėtas buteliukas. Kaip įprasta kituose prekybos tinkluose iš lentynos pasiėmėme kita coca-colos buteliuką su pažymėtu akcijos kamšteliu ir prie kasų iš mūsų tą buteliuką kasininkė atėmė ie atnešė kitą buteliuką jau be akcijos kamštelio paaiškindama, kad nėra kitokio keitimo. Vaikas nuliūdo ir man buvo netikėta ar taip galima elgtis, jei yra akcija ir keičiam į tokius pat buteliukus, o ne į kažkokius kitus, kurių gal būt dabar niekas neperka ir norima juos bet kokia forma iškišti? Suprasčiau, kad nebebūtų akcijos dangteliu pažymėtų buteliukų, tačiau jų pilna. Būtų malonu sulaukti paaiškinimo ar teisingai buvo pasielgta minėtoje parduotuvėje? Be to, nepirmas kartas, kai įvyksta įvairiausių nesusipratimų minėtoje parduotuvėje.
Ramune 2016-05-29 23:29:42
Labas vakaras, Klaipėdoje prie IKI parduotuves Debreceno g. automobiliu aikšteleje neįmanoma rasti vietos automobiliui pastatyti, nes iš aplinkiniu kiemu prisistato netgi po kelis automobilius ir laiko po kelias paras nors ženklas pastatytas, kad galima stoveti tik 2 valandas. Įdomu ar jis išvis ženklas galioja? Ko gero UAB Palink vadovybei visiškai nerūpi tokie dalykai tik kainas spèja kelti parduotuvėse.
reikia mokamos aiksteles vadinas

esu Jūsų prekybos tinklo nuolatinis lankytojas. Visada buvau sužavėtas kasininkių mandagumu, bet šiandien nuomonę pakeičiau. Visai netyčia tapau nemalonaus konflikto tarp pirkėjos ir kasininkės liudininku.

Moteris kasininkei pareiškė pastabą kad neatitinka kaina nurodyta lentynoje ir čekyje. Kasininkė pakeltu balsu pradėjo aiškinti kad tai ne jos darbas stebėti kainas lentynoje. Moteris paprašė nekelti balso ir pakviesti atsakingą asmenį. Kasininkė atsakė: - "eik laiptais į viršų ir susirask vadovę...". Aš isikišau į pokalbį ir pasakiau, kad tokiu tonu su klientais kalbėti nedera... Tuomet kasininkė man pareiškė, kad tai ne mano reikalas ir kad aš čia aplamai nesikiščiau...

Konfliktas įvyko gegužės 30 dieną Kaišiadorių PC apie 17:30-18:00 valandą.

Toks kasininkės elgesys yra netoleruotinas, ir Jūsų prekybos tinklui garbės tikrai nedaro.
Pasiskelbe visur, kad visa savaitgali geguz.27-29dienomis 20 proc.bus taikoma nuolaida kudikiu prekems: pieno misiniams, servetelems, sauskelnems...su iki mylimiausia kortele.Salia siu prekiu dar kabo lentele apie nuolaidas siai prekiu grupei.Pasiemusi Aptamil pieno misinuka priejau prie kasos, nuolaidos nepritaike, kasininke nieko apie tai negali paaiskinti.Gal baikit pagaliau apgaudinet zmones!!!!
Senasis Ukmergės kelias 8, Užubalių km. Avižienių sen.
Apsipirkinejau pastoviai šitoje parduotuveje ir ne pirmą kartą priskaičiuojama prekių, kurių nepajamiau.Gal šitoje parduotuveje buvo liepiama pardavejams priskaičiuoti prekęs ir apgaudineti pirkėjus? Paskutinį kartą nupirkau 2016-05-27 17:54:11 Kvito numeris 340/603744 0003
Kasininkas CESIUN 15 paėmiau Varškės sūrelius ''Rytas'' 4 vienetus, o išmušė 8.
Prieš mėnesį ėmiau vandens Neptuno vieną bloką, ir išmušė du blokus ir konservuotus agurkus vieną bonkutę, o išmušė du, kodėl taip daroma ?
Nuvažiamus parodžius kvitą, kad išmušė du blokus ir du agurkus tai buvau dar apibartas, kad iškarto nepastebėjau.
klausimas gal čia toks administracijos įsakymas ? pastoviai apgaudyneti pirkėjus.
Nustebino kasininkės elgesys Žirmūnų Iki. Prieš mane pirko vyras alkoholį, jį aptarnavo normaliai, paslaugiai, bendraudama. O atėjus mano eilei susimokėti už pora maisto prekių: NEPASISVEIKINO, NEPASAKĖ SUMOS, NEPADAVĖ ČEKIO, teko pačiai net atsiplėšti. Visiškas nemandagumas ir tinginystė, tuo labiau, kad apsipirkau IŠ PAT ANKSTAUS RYTO, kai darbuotoja net neturėjo kada pavargti praverti burną ar ištiest ranką į čekį greičiau, nei pirkėja neapsikentusi pati atsiplėšia.
laba diena, mane labai suglumino Marijampolės "iki" parduotuvės kasininkės elgesys. įkeliu kvitą, kad būtų aiškiau. apsipirkome už daugiau nei 12eur, ir mums priklausė štampukas, kuriuos dalina perkant už tam tikrą sumą. tačiau mes 0, 40ct atsiskaitėme kvitu už depozitą. tai iš viso mokėjom 11, 65eur. kvit rašo, kad priklauso, bet kasininkė nedavė jo ir paaiškino, kad nepirkom už 12eur. kokia iš tiesų yra tiesa ir kur daugiau kreiptis dėl tokio pardavėjų elgesio?. kvite aiškiai matyti kasininkės pavardė. ačiū už atsakymą.
Prisegtas dokumentas:
Gintarė 2016-05-25 21:11:03
Šiandien švenčiu savo gimtadienį. Kadangi dažnai apsipеrku IKI prekybos centre, galvoju kodėl ir man nepasinaudojus plačiai siūloma gimtadienio akcija. Prieš gimtadienį, apsipirkdama parduotuvėje pardavėjos kasoje paklausiau kaip galėčiau gauti nuolaidos čekį. Ji man paaiškino, kad būtinai privalau apsipirkti gimtadienio dieną, tuomet gausiu nuolaidos kvitą. Gavusi informaciją sulaukiau gimtadienio dienos ir nuėjau į IKI parduotuvę. Tačiau po apsipirkimo čekio deja, bet negavau. Pardavėjos paklausus kodėl, ji į mano klausimą atsakyti negalėjo, teigė, kad galbūt aš jau pasiėmiau gimtadienio nuolaidą. Kuomet aš dar kartą paklausiau ką man daryti ir į ką galėčiau kreiptis - atsakymo taip ir negavau.
Iš parduotuvės išėjau susinervinusi... Ne dėl to, kad labai jau didelį nuostolį patirsiu apsipirkdama kitą kartą, tiesiog buvo apmaudu, kad tapau reklamos auka ir patikėjau, kad tikrai galiu būti pamaloninta "dovanėle".
Tiek to... Juk šiandien mano gimtadienis!
Laba diena, atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. pašu info@iki.lt. Ačiū.
Tiek to... Juk šiandien mano gimtadienis!
Nuėjau į pylimo g. iki parduotuvę šiandien 20:40, norėjau nusipirkti padažą, kainos išmėtytos, peržiūrėjus visas neradau norimo produkto kainos. Priėjus prie konsultantės, kuri jau matosi greitai išeis i pensija paklausiau ar vienoje vietoje ši prekė ir kokia kaina. Atsakė: eikite prie kasos ir pasakys, nesvarbu, kad prie kasos laukia eilė žmonių. Tai kam pas jus salės darbuotojai. Aptarnavimo lygis šioje parduotuvėje senai jau žiaurus, susiimkite jei nenorite prarasti klientų ir susitvarkykite su nekompetetingais darbuotojais.
Ikiuke Raugklys gatveje SUPER NEMALONIOS darbuotojos. Pirma kart rasau yoki atsiliepima, nes suprantu, darbas ne is lengvuju, bet bijot eit apsipirkt, nes tave gali aprekt bet kada... nepritrauksit taip pirkeju... pas jus is vis kazkaip pasizymi kolektyvas, visos nervuotos kaxkokios... ziauru.
Sveiki... Kaip butu nemalonu bet tenka rasyti jau antra karta... Siandien 2016.05.22 diena atejome i Bendoreliu iki, senasis ukmerges kelias, vilniuje.. Pasieme visas prekes kuriu mums reikejo ir nuejome link kasu..ir... Dirva dvi kasos is 5, Eiles buvo nezmoniskos, as mandagiai priejau prie kasininkes ir paprasiau kad paskambintu i skambuti kad ateitu dar pardaveja, atidaryti kasa kad butu greiciau.. Bet pardavejos atsakymas mane pribloske.. "Truksta darbuotoju". Mes apsisukome ir isejome.. Jus gal isspreskit sita problema, nes jau per savaite dvi kasininkes apie tai kalba pirkejams... Mano manymu reikia kitaip spresti sita problema o ne zmonem sakyti kad Pas mus truksta darbuotuoju, niekas nenori dirbti.

Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Benediktas Vanagas: „Kokybiška apranga būtina ne tik lenktynėms, bet ir kasdienai“ 06-23 12:13
„Hiatus" parduotuvėje lenktynininkas Benediktas Vanagas su sūnumi Nojumi apsipirkinėjęs rinkosi amerikiečių gamintojo „Columbia" drabužius - šis prekės ženklas jau trečius metus...
Kas svarbiausia naujame socialiniame modelyje
Kas svarbiausia naujame socialiniame modelyje 06-30 09:02
Seimas baigė visų daugiau kaip keturių dešimčių įstatymų, įtrauktų į lankstesnius darbo santykius ir socialinės sistemos reformą nustatantį socialinio modelio paketą, svarstymą ir priėmimą...
Europa – kryžkelėje. Šįkart iš tiesų
Europa – kryžkelėje. Šįkart iš tiesų 06-30 08:51
Didžioji Britanija ir Europa turbūt prasčiausiame sapne neregėjo, kokia suirutė bus šių metų vasarą. Referendumas, pasibaigęs sprendimu "Brexit", išryškino Europos kompleksiškumą, parodė, kokia...

Ką manote apie Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš ES?

UAB Baltic master

Lexmark 37,40 -0,08%