Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Laba diena. Buvau Kauno IKI parduotuvėje - Žaliakalnyje. Ten girdėjau kažkada buvo restoranas "Žalias kalnas" Taip diena nesisekė, bet parduotuvėje pakėlė nuotaiką kasininkas Egidijus. Galėtu būti daugiau tokių šaunių kasininku. ŠAUNUOLIS!!!
Sveiki, Vilniuje iki senuku prekybos centre Pardaveja - Natalija P. nepagarbiai elgesi, pastoviai saiposi kai atsiskaitineju smulkiais pinigais, kalba tik rusiskai. Prasau suvaldyti savo darbuotoja, kad ji nekibtu prie klientu, o dirbtu savo darba ACIU
pirkeja Sodu Palinke
2014-11-15 19:57:03 IP 78.60.48.148
Viena pardaveja Sudu gatveje Vilniuje stoti laibai trumpos rankos jai reikia pinigus i rankas idet, nepasiekia mazo ugio. O seip visi kiti fainos mergickos stengesi:-)
Pirkejas 2014-11-11 12:09:04
Šiandien apsipirkdama IKI (Chemikų g.1, Jonava) buvau nustebinta, kaip pardavėja Navikienė mane"paprotino"tipo sumoku per didele pinigine kupiūra (100 lito banknotu) (tokiais ji šiandien visą dieną gauna) ir čia man ne bankas išsikeisti pinigams, nors perku prekes.Kaip Jūs manote ar aš dar norėsiu lankytis IKI??????????Geros dienos!!!
laba diena, gerbiama pirkėja, aš J. Navikienė, labai atsiprašau už mano netinkamą elgesį ir nemandagu aptarnavimą ir pažadu, kad daugiau tai nepasikartos. Maloniai laukiame mūsų parduotuvėje.
pasipiktinus 2014-11-08 11:49:18
Cia klientui neidomu kaip IKI valdzia elgiasi su drabuotojais, jie dirba, ir zino koki atlyginima gauna, ir kaip elgiasi, taip kad nenorit nedirbkit, bet susisukus but negalima!!!! Yra daug zmoniu kurie iesko darbo ir tikrai dirbtu, megtu savo darba! Esu siauliete, apsiperku prie turgaus esancioje IKI ir gan daznai, zinau kokybe, aptarnavima, nes lankausi kiekviena diena, kazkoks siaubas su darbuotojom prie skyriaus kur zuvis, kepta vista, misraines, atsistoji ir lauki gal koki 10min, kol pardaveja malones susitvarkyti savo reikalus, krapstosi kazka prie zuvies ar pan, ir ale nemato stovincio zmogaus, na dar suprantu dirbtu viena, ten jos dvi ar trys, snekasi viena su kita, tvarko kazka, valinejasi, tai gal kazkaip imanoma apsivalyt kol nera eiles...ir taip kaskart atejus, nes as ten visada perku pietums, taip kad pastoviai..kazkada priejau sakau laba diena atsiprasau ar galetumet prie misrainiu prieiti, tai ji kazka nusisukus uzpakaliu, rase, tai nei laba diena, sako man mhm tuoj...nu siaubas, as jau nesu priekabus zmogus, bet tarkim palyginus su RIMI atejau tai net malonu, prieina ideda, sus sypsena palinki skanaus, o cia visos susisukusios nepatenkintos...paskutini karta pirkau krabu lazdeliu misraine, vos neatpyliau paragavus, skonis visai netoks kaip visada, grynai vandeniu perplautas sugedes majonezas, ir detas kitas, nes druskos net nedeta, valgiau tokias vandeni isbrinkusias...taip kad ziurekit ka priemat i darba, ir jeigu su nervais blogai pardavejom, nemyli darbo, tai laikas jas keisti...
jei nepastebejot, vyksta akcija- 100% sviezumas. jei esate nepatenkinta kokybe, grazinkite produkta ir atgausite pinigus
Amazing ! I just got 3500 RP code for totally FREE ! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/ <<
Cia klientui neidomu kaip IKI valdzia elgiasi su drabuotojais, jie dirba, ir zino koki atlyginima gauna, ir kaip elgiasi, taip kad nenorit nedirbkit, bet susisukus but negalima!!!! Yra daug zmoniu kurie iesko d***o ir tikrai dirbtu, megtu savo darba! Esu siauliete, apsiperku prie turgaus esancioje IKI ir gan daznai, zinau kokybe, aptarnavima, nes lankausi kiekviena diena, kazkoks siaubas su darbuotojom prie skyriaus kur zuvis, kepta vista, misraines, atsistoji ir lauki gal koki 10min, kol pardaveja malones susitvarkyti savo reikalus, krapstosi kazka prie zuvies ar pan, ir ale nemato stovincio zmogaus, na dar suprantu dirbtu viena, ten jos dvi ar trys, snekasi viena su kita, tvarko kazka, valinejasi, tai gal kazkaip imanoma apsivalyt kol nera eiles...ir taip kaskart atejus, nes as ten visada perku pietums, taip kad pastoviai..kazkada priejau sakau laba diena atsiprasau ar galetumet prie misrainiu prieiti, tai ji kazka nusisukus uzpakaliu, rase, tai nei laba diena, sako man mhm tuoj...nu siaubas, as jau nesu priekabus zmogus, bet tarkim palyginus su RIMI atejau tai net malonu, prieina ideda, sus sypsena palinki skanaus, o cia visos susisukusios nepatenkintos...paskutini karta pirkau krabu lazdeliu misraine, vos neatpyliau paragavus, skonis visai netoks kaip visada, grynai vandeniu perplautas sugedes majonezas, ir detas kitas, nes druskos net nedeta, valgiau tokias vandeni isbrinkusias...taip kad ziurekit ka priemat i darba, ir jeigu su nervais blogai pardavejom, nemyli d***o, tai laikas jas keisti...
Sveiki, Paragaukite Viduržemio jūros skonio-žaidimas kelia kažkokį nesusipratimą-visiškai nevykdomas žaidimo taisyklių 11 punktas.Kodėl neskelbiama.
Pirkeja Iki ekspres parduotuveje J. Janonio gatveje klaipedoje
2014-11-01 18:44:40 IP 86.100.16.47
Labas vakaras. Jau nebegaliu tyleti kas darosi parduotuveje iki ekspres, kuri randasi J. Janonio gatveje klaipedoje. Zmoniu kurie dirbtu nera, prekiu saleje taip pat nera, lentynos murzinos, darzoves neisrinktos.Bandeliu stovai isvis patyliu, muses skraido. Kasininkes vergauja, verkia dirbdamos. Kaip ir siandien atejau i parduotuve 6h, pilna zmoniu eileje stovi viena vir kasininke zmones klykia, kad pakviestu kita kasininke i pagalba, o ji verkianti atsako nera tokios, kad ji viena parduotuveje ir apsauginis. as jos paklausiau ar daugiau niekas neateis, ji pasake ne, kad bus viena iki uzdarimo parduotuves. kur teisybe pasakykit??? ka ji ne zmogus jai i tuoleta nereikia iseiti? vadovybei skambina, nekelia telefono ragelio, visiems viskas dzin.. Kazka darykite prasau, arba teks man paciai kreiptis i d***o inspekcija, nes irodimu jau pririnktu as turiu. Tvarkykites!!! Aciu uz supratinguma, bet sitaip testis nebegali.
labai nusivyliau Klaipedoje BIG CENTRE iki parduotuveje firma kuri gamina nuotraukas Lenkijoje zodziu akcijos metu buvo uzsakytos nuotraukos jie man padare visu pirma per mazas ir paeme pinigus jau paskaiciuotas ne akcijos metu, kai as parsinesiau namo ir pamaciau, kad dalis nuotrauku padarytos formatu 10-15, o likusios mazos ir plius dar brangesne kaina, tada as grazinau tai firmai tas nuotraukas su skundu, kad man nuotraukas perdarytu ir grazintu pinigus kuriuos permokejau, nuotraukas man perdare, o pinigu taip ir negrazino, zodziu jie labai gudriai daro paskelbia akcija ir jai tu paduodi uzsakyma likus iki akcijos galo dviem dienom, jie atvaziuoja jusu uzsakyma paiimt jau akcijai pasibaigus ir jas pradeda gaminti, ir tada jie paskaiciuoja brangesne kaina, taigi mano patarimas ziureti kai mokat pinigus ir patariu daugiau ten nubezusisakyti ir dar labai nekulturingi darbuotojai ten dirba daugiau tenai nebe uzsakinesiu nuotrauku, zodziu a*******i
labai nusivyliau iki parduotuveje firma kuri gamina nuotraukas lenkijoje zodziu akcijos metu buvo uzsakytos nuotraukos jie man padare visu pirma per mazas ir paeme pinigus jau paskaiciuotas ne akcijos metu, kai as parsinesiau namo ir pamaciau, kad dalis nuotrauku padarytos formatu 10-15, o likusios mazos ir plius dar brangesne kaina, tada as grazinau tai firmai tas nuotraukas su skundu, kad man nuotraukas perdarytu ir grazintu pinigus kuriuos permokejau, nuotraukas man perdare, o pinigu taip ir negrazino, zodziu jie labai gudriai daro paskelbia akcija ir jai tu paduodi uzsakyma likus iki akcijos galo dviem dienom, jie atvaziuoja jusu uzsakyma paiimt jau akcijai pasibaigus ir jas pradeda gaminti, ir tada jie paskaiciuoja brangesne kaina, taigi mano patarimas ziureti kai mokat pinigus ir patariu daugiau ten nubezusisakyti ir dar labai nekulturingi darbuotojai ten dirba daugiau tenai nebe uzsakinesiu nuotrauku, zodziu a*******i
labai nusivyliau iki parduotuveje firma kuri gamina nuotraukas lenkijoje zodziu akcijos metu buvo uzsakytos nuotraukos jie man padare visu pirma per mazas ir paeme pinigus jau paskaiciuotas ne akcijos metu, kai as parsinesiau namo ir pamaciau, kad dalis nuotrauku padarytos formatu 10-15, o likusios mazos ir plius dar brangesne kaina, tada as grazinau tai firmai tas nuotraukas su skundu, kad man nuotraukas perdarytu ir grazintu pinigus kuriuos permokejau, nuotraukas man perdare, o pinigu taip ir negrazino, zodziu jie labai gudriai daro paskelbia akcija ir jau tu paduodi uzsakyma likus iki akcijos galo dviem dienom, jie atvaziuyoja jusu uzsakyma paiimt jau akcijai pasibaigus ir jas pradeda gaminti akcijos laiku pasibaigus ir tada jie paskaiciuoja brangesne kaina taigi mano patarimas ziureti kai mokat pinigus ir patariu daugiau ten nubezusisakyti ir dar labai nekulturingi darbuotojai ten dirba daugiau tenai nebe uzsakinesiu nuotrauku

Esu labai nusivylęs, o gal daugiau nepatenkintas Palangos, , Iki" rekybos centro pardavėjų elgesiu. Treti metai gyvenu Palangoje, na taip nemaloniai aptarnaujančio personalo dar neteko matyti. Retas kuris su tavimi pasisveikins, pasakys, , ačiū kad pirkote", palinkės geros dienos/vakaro (nebent saviems pažįstamiems). Personalas keičiasi, bet nauji atėję elgiasi dar prasčiau. Na o apie tai kad kažką patartų pasiūlytų net kalbos nėra. Kartais pats pasakau ačiū, tai kažką sumurma panosėje.Teko išgirsti pačiam ir iš kitų kad dar net apibarami be reikalo klientai. Ne gi Centro vadovybė to nepastebi, juk vien dėl prasto aptarnavimo turi mažėti prekyba. Gali juk pasitelkti simuliacinį metodą, pamatytų, kokia ten tvarka. Arba organizuoti d***o su klientais seminarus ar paprasčiausiai pasiųsti į kitus Pangos prekybos centrus, kad pamatytų kaip reikia aptarnauti klientus. Žmonės eina į greta esantį, , Rimi", greit šalia bus naujoji, , Maxima", šis, , IKI" visai praras klientus. Na gal akcijos pritrauks dalį biednesnių pirkėjų.

Sėkmės

Tolstantis Jūsų klientas Rimantas
Garliavos, tiksliau Jonuciu Iki, Lozoraičio 2...
Reguliariai nenuminusuojamos akcijines prekes, tai pas juos tapę taisykle, vedasi 'apskaiciuotus' pirkejus neva itikint, kad nuolaidos nera ir isitikina pacios, kaitalioja kainas, jos buna ne prie tikrosios prekes. SIANDIEN TAIP YRA SU ALUMI LITE, ilgai vargau, kol grazino 1, 20 lt. O kas priklausytu uz apgavyste? Maxima duoda 5 litus...
Dar su svoriu kazkas neaiskaus, reikes isigilint.
Geda, keiskit vedeja.
teisybe! 2014-09-29 00:19:45
Atejus dirbti i IKI parduotuve, gavau murzina ir didele apranga, kurios reikejo dar paciai ieskotis kazkur numesta buvo. Ir dar pareiske, jog turiu is savo pinigu nusipirkti juodas kostiumines kelnias, ir dar rasome, jog darbuotojos dirba nuo 10:30 iki 22:30, ne tiesa, cia ne maxima, dirbama nuo 10:00 iki 22:30 ir uz sita pusvalandi nemokama. Pietu pertraukos juokingos 2 kartus po puse valandos, ir per sita puse valandos i kasa iskviecia 5 kokius kartus, tai net nespeji i burna kasnio isikisti. O kartais, net galima i kelnes prisisioti, nes negalima eiti i toaleta, kol pirkeju yra, tai galvoju, gal ateityje ir au pampersais kasininkes sedes. Ir dar daug ka galiu blogo pasakyti, bet gaila savo laiko. Zodziu cia pasakoju savo istorija pusantro men darbo. Siauliai.
Labai teplios uniformos, bet per didelės, todėl juokingai ir atrodome :) išvis yra nesąmonė tie pusvalandukai. Kolegos tik teskaičiuoja, kiek valgai, neduok, Dieve, minute pavėluosi :)
atsilepimu jokiu, is darbotojiu saiposi kaip nori, valdzia dermo
Vidmantas 2014-09-20 15:51:10
Sveiki, Siandien, 2014.09. 20, apie 15 val aplankiau IKI parduotuve Juodajame kely.Dziaugiuosi, kad tokia yra.Prekiu prisikroviau drutai, ir tik uz kasos perzvelgiau kvita. Nustebino tai, kad milteliu Persil paskaiciuota du kartus, nors emiau tik viena poka (kasininke Helena). Paprasius patikrinti, vyr.kasininke Teresa padave pareiskimo blanką, kurį ir užpildždiau.Pinigus gražino. Klausimas - kam vyr kasininkei Teresai prireikė mano kasos čekio? Neva dėl buhalterijos, bet aš tuo nesu tikras. Prašau man paaiškinti, kam visgi kasininkei reikalingas mano prekių cekis? Pagarbiai.
V.Misevicius
Kaip ir visose parduotuvėse nesvarbu ar tai iki, maxima norfa ar dar kokia parduotuvė gražinant prekę reikia turėti pirkimo kvitą.Vyr kasininkė šiuo atveju teisingai padarė, nes čekiai su gražinimo kvitu yra segami prie gražinimo blanko, ir taip jie reikalingi buhalterinei apskaitai.Visi gražinimai yra siunčiami į aukštesnes parduotuvės, , iki "instancijas.
asta 2014-10-15 15:31:33
Nepirma karta girdziu atsiliepimus apie ta zmogu man rodos ji vadovauja ten kazka matomai turi uznugary jei gali leisti sau toky elgesy.
mano drauges dukra dirbo ten sake kosmaras ji isivaizduoja kad uzima valstybini posta o ne mazai parduotuvei vadovauja rodos tai vadinama susireiksminimu:)
Jo zinau ja rodos vedejos ir krovejo pasaka apie ka pamirsau:)

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, vaikų prekės.

Inovatyvus verslo klasės trikotažas
Inovatyvus verslo klasės trikotažas 11-24 09:10
AB "Utenos trikotažas" sukūrė išskirtinę natūralaus pluošto apatinio trikotažo kolekciją verslo klientams – ABOUT BUSINESS. Inovatyvios technologijos padeda išlikti puikios formos ne tik įtemptą...
Žurnalų rinkoje – naujas dalyvis
Žurnalų rinkoje – naujas dalyvis 11-24 09:09
Pradedamas leisti nemokamas mėnesinis žurnalas apie kūrybišką verslą, rinkodarą ir kultūrą "N Wind". Leidėjų planuose - aprėpti ir atspindėti situaciją visose Šiaurės regiono šalyse.
Prezidentė išvyksta į Ukrainą
Prezidentė išvyksta į Ukrainą 11-24 07:29
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį su darbo vizitu vyksta į Ukrainą, kur susitiks su Ukrainos vadovu Petro Porošenka ir dalyvaus septintajame Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos...

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Caterpillar 106,45 +4,27%