Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
teisybe! 2014-09-29 00:19:45
Atejus dirbti i IKI parduotuve, gavau murzina ir didele apranga, kurios reikejo dar paciai ieskotis kazkur numesta buvo. Ir dar pareiske, jog turiu is savo pinigu nusipirkti juodas kostiumines kelnias, ir dar rasome, jog darbuotojos dirba nuo 10:30 iki 22:30, ne tiesa, cia ne maxima, dirbama nuo 10:00 iki 22:30 ir uz sita pusvalandi nemokama. Pietu pertraukos juokingos 2 kartus po puse valandos, ir per sita puse valandos i kasa iskviecia 5 kokius kartus, tai net nespeji i burna kasnio isikisti. O kartais, net galima i kelnes prisisioti, nes negalima eiti i toaleta, kol pirkeju yra, tai galvoju, gal ateityje ir au pampersais kasininkes sedes. Ir dar daug ka galiu blogo pasakyti, bet gaila savo laiko. Zodziu cia pasakoju savo istorija pusantro men darbo. Siauliai.
Labai teplios uniformos, bet per didelės, todėl juokingai ir atrodome :) išvis yra nesąmonė tie pusvalandukai. Kolegos tik teskaičiuoja, kiek valgai, neduok, Dieve, minute pavėluosi :)
atsilepimu jokiu, is darbotojiu saiposi kaip nori, valdzia dermo
Vidmantas 2014-09-20 15:51:10
Sveiki, Siandien, 2014.09. 20, apie 15 val aplankiau IKI parduotuve Juodajame kely.Dziaugiuosi, kad tokia yra.Prekiu prisikroviau drutai, ir tik uz kasos perzvelgiau kvita. Nustebino tai, kad milteliu Persil paskaiciuota du kartus, nors emiau tik viena poka (kasininke Helena). Paprasius patikrinti, vyr.kasininke Teresa padave pareiskimo blanką, kurį ir užpildždiau.Pinigus gražino. Klausimas - kam vyr kasininkei Teresai prireikė mano kasos čekio? Neva dėl buhalterijos, bet aš tuo nesu tikras. Prašau man paaiškinti, kam visgi kasininkei reikalingas mano prekių cekis? Pagarbiai.
V.Misevicius
Kaip ir visose parduotuvėse nesvarbu ar tai iki, maxima norfa ar dar kokia parduotuvė gražinant prekę reikia turėti pirkimo kvitą.Vyr kasininkė šiuo atveju teisingai padarė, nes čekiai su gražinimo kvitu yra segami prie gražinimo blanko, ir taip jie reikalingi buhalterinei apskaitai.Visi gražinimai yra siunčiami į aukštesnes parduotuvės, , iki "instancijas.
asta 2014-10-15 15:31:33
Nepirma karta girdziu atsiliepimus apie ta zmogu man rodos ji vadovauja ten kazka matomai turi uznugary jei gali leisti sau toky elgesy.
mano drauges dukra dirbo ten sake kosmaras ji isivaizduoja kad uzima valstybini posta o ne mazai parduotuvei vadovauja rodos tai vadinama susireiksminimu:)
Jo zinau ja rodos vedejos ir krovejo pasaka apie ka pamirsau:)
laura 2014-10-15 15:21:04
Ingrida pornoviene
apsauke mano senele nes ji negalejo perskaityti kainos ir paliko mus soko busenoje.
klaipeda iki parduotuve.
mes ne vietiniai todel nezinau kur parduotuve tikslai randasi paklausem tik vardo tos darbuotojos jei tai galim pavadinti darbuotoja..
Ingrida pornoviene
klaipeda iki parduotuve.
Esu pastovi Kaune Krėvės pr. IKI"Saulėtekis" klientė, kas nutiko, kad parduotuvė po renovacijos atidarymo taip suprastėjo aptarnavimas. Šį savaitgalį užsukau į parduotuvę dirba tik dvi kasos, žmonių eilės, akcijinių prekių lentynos tuščios. Šiandien vėl lankiausi ir vėl tas pats eilės nusidrėkusios ir tik kelios kasos dirba.
jusu darbotoiai is ukio dalio ipac valytojas i darba ateina ne laiku ir dar su alkogolio kvapu.siandien 13 spalio Natalija Stankevic atejio i darba girta.ne pirmas kartas.vadovas ja denge, keip iSaukeviciene kuria ruko 1, 5 val.per pamaina ir isieina namo is antros pamainos 1, 5 val. ankscau.i ne tik ji viena.Stankevic 2val.mega savo kambariuke.vadovas visoms valytojams leidzia to darit. tegul ir moka is savo kisianio a ne is palink.vadovos pasakis kad as tei sakau is kerscio neko panasaus.teip ir.patikrinkit siandien stankevic ar ira blaivi? ir dar prichod, uchod i darba valytoiu.busete nustebinti.
Taip pat ir pirkėja 2014-10-03 09:56:26 IP 86.38.181.130
Pirkėjas 2014-09-20 15:33:35
Niekada nebepirksiu jų prekybos tinkle.. Labai prastas aptarnavimas... PIrmą kartą girdžiu, kad pardavėjas rėktų ant pirkėjo... Mano nuomone tokie žmonės neturėtų dirbti pardavimų srityje. Čia žinoma Panevėžyje, Ukmergės g.esančioje IKI.
O kokia teisia pirkėjai turi rėkti ant pardavėjų?
Pirkeja MIndaugo IKI 2014-09-29 17:03:17 IP 88.119.94.113
Esu iš tų žmonių, kurie prieš burbėdami pagalvoja ir dažniausiai susilaiko, bet šį kartą nesinori tylėti. Kasdien apsiperku Mindaugo g. Vilniuje esančioje IKI parduotuvėje. Karts nuo karto įsidedu į krepšelį ir nukainuotą prekę (-50%) su besibaigiančiu galiojimo laiku. Viskas būtų gerai jeigu ne kasoje nepritaikoma nuolaida. Praskanavus prekę nuo jos minusuojama vos 20 procentų arba mažiau vietoj priklausomų 50 proc. Paaiškinu dabar kodėl - pasirodo, tos prekės (man buvo 3 kartus, su skirtingų rūšių salotomis) tuo metu parduotuvėje yra akcijinės - pvz. vietoj 5 lt kainuoja 4lt ir panašiai. Todėl didesnė nuolaida jiems nepritaikoma.
Paklausus, kodėl jie vis dar, po 2 kartų kai kreipiuosi į informaciją, DEDA 50 PROCENTŲ NUOLAIDOS LIPDUKĄ PREKĖMS, KURIOMS TA NUOLAIDA NEBUS PRITAIKYTA, jie kažką palemena, pažiūri kreivai ir nieko daugiau negali pasakyti. Pasiūlymas dar kartą prižiūrėti, kad darbuotojai nenukainuotų akcijinių prekių, buvo palydėtas kreivu žvilgsniu ir tyla.
Problema yra tiesiog ta, kad tokiu būdu yra apgaudinėjami klientai, kurie nori įsigyti prekę pigiau, tačiau sumoka nenukainuotos prekės kainą (jeigu nenori ginčytis, gilintis, eiti į informaciją ir t.t.), kurios galiojimo laikas besibaigiantis, vietoje to, kad pirktų dar ilgai galiojančią prekę. Arba lieka be prekės, kurią norėjo įsigyti, bet nesutiko būti apgaudinėjamas IKI tinklo.

Taigi arba taisykite sistemas, kad nuolaidos nukainuotai prekei būtų pritaikoma kokia turi būti, arba kontroliuokite nukainojimo procesus ir nebemulkinkite žmonių.
Edvardas 2014-09-13 21:59:25
Ar galima pakeisti apranga? Žalia spalva atsibodusi, negraži. Apranga nepatogi, darbuotojai vaikšto su per dideliais žaliais apdarais. Pakeiskite darbuotojų apranga. Be to kodėl IKI negali maitinti darbuotojų kaip Maximoje? Juk kiekvienam darbuotojui pietūs kainuoja ne maža suma, tai galima pagalvoti, kad darbuotojas dirba tam, kad turėtu už ką darbe pavalgyti. Atsižvelkite į darbuotojus tuomet turės pirkėjai gerą ir malonų aptarnavimą.
irma 2014-09-17 23:00:25
Klaipedoje Priestocio g. 24. Iki parduotuve tiesiog tragiska, prekes niekad nesikeicia salotos ar mesa neaisku kokio senumo.. o jau darbuotojai pastovei nepatenkinti, susirauke, o ir kasos daugiausia tik 2dirba, jei nori nusipirkti cigareciu ar susimoketi mokescius turi stoti i ilgiausia bendra eile, ko ne vienoje kitoje dideleje iki prduotuveje nemaciau. Dar ten dirba vienas labai 'mandras' pardavejas Daivaras atrodo, tai jau jis ten vaidina super zvaigzde ar ka nezinau, bet kai pamatau ji i ta kasa net nesistoju, nes labai jau mandra vaiki jis vaidina. Taip kad galetu ta iki susitvarkyt su personalu ir daryt kazkokes isvadas, nes jau kai ten tenka lankytis tiesiog bloga darosi o artimesnes parduotuves per pietu pertrauka nera, jei butu pasirinkimas tikrai ten nesilankyciau...
Irma, gal pati eik ten ir padirbk, jei tau atrodo, jog truksta darbuotoju, pati dirbau, ten su mumis darbuotojais, kaip su sunimis elgiasi.
Labas vakaras esu jūsų nuolatinis klientas ateinu apsipirkti prekių po darbo kai visada. Gal toje parduotuveje niekada nebuna prekių lentynos tuščios prekių visiškai tuščia stovi per lentyna viena prekė. Pieno visiškai nera gal nėra kam krauti. Eilės didelės. Šiandie dar baisiau yra tuščios lentynos gal išpardavimas vyksta. Gaila pavelavau.
Laba diena, noriu užakcentuoti, kad Kazlų Rūdos "Iki" parduotuvėje labai dažnai nėra akcijinių prekių. Iki akcijos pabaigos likus dviem dienom, daugumos prekių negalima nusipirkti. O ypač dabar kai kita parduotuvė uždaryta. Tai labai didelis neptogumas, reikia apsipirkti kitur.
Sveiki, siu metu 2014 09 22 uzejau i kovo 11-osios g.67, kaune esancia Iki parduotuve.Issirinkes prekiu, priejau prie kasu, kadangi viena pardaveja aptarnavo klienta as pasiteiravau antrosios pardavejos kuri kazka skaiciavo. As paklausiau ar Jus dirbate, o ji pakele galva i virsu ir aukstu tonu atsake, , o kaip tau atrodo, , ko nori?, , As jos paprasiau nuleisti tona, o ji man ir vel, , gerai (bl..t) dar ko nors noresi?, , tada as jos paprasiau, kad pasakytu savo varda ir pavarde, o ji man pasake, kad cia ne mano reikalas.Po tokio kasininkes aptarnavimo susiradau parduotuves vedeja Edita Makuniene (bent taip ji man prisistate) ji nebuvo labai nustebusi tokiu darbuotojo elgesiu ir uzrase kasininkes varda ir pavarde - (Jolita Zilinskiene).Taipat po mano apsipirkimo kasininke man nedave del nezinau kokiu priezasciu mano kasos cekio.
As manau, kad tokio zemo mentaliteto zmogus tikrai negali dirbti klientu aptarnavimo sferoje.
Spėju, kad šis čekis bus pridėtas prie dienos ataskaitos. Nes kaip kasininkas įrodys kur dingo iš kasos tam tikras pinigų kiekis, kuriuos Jums atidavė kasininkas.
V.Misevicius
Saulius 2014-07-04 21:34:48
Dar noriu pridurti kad salės darbuotojai jaučiasi kaip namie, tingi dirbti.Stelažai tušti o į darbą ateina 10val.Pas jus ryte nėr ko eit nes apsipirkti.Net po darbo ar kai man išeiginė negaliu alaus nusipirkti nes vienas žodis yra NEATVEŽĖ. Nu ir daug daro netaip, o jau parukyt rampoje turi visi laiko.Vadinas į darbą kaip į šventę, o kas per šventes dirba.Bardakas, kito žodžio parinkt negaliu.
Sauliau, kai kuriu darbuotojų grafikas yra trys dienos nuo 10.30 iki 22.30 tai kai kurios darbuotojos į darbą ateina net anksčiau, tai yra 10 valandą. Supraskit ir pardavėjas. Ar jos kaltos, kad parduotuvėj trūksta darbuotojų? Iš ryto dirba tik 2 pardavėjos-kasininkės. Viena kasoje, kita pvz mėsos-pieno-daržovių skyriuje. Todėl iš ryto iki 11val. nevisada visur yra prekių. Kaltinkit ne darbuotojus, o valdžią.

Siekis: spartusis internetas – kiekvienuose namuose
Siekis: spartusis internetas – kiekvienuose namuose 10-20 15:05
„Lietuva plačiajuosčio ryšio plėtros srityje demonstruoja ne tik dideles ambicijas, bet ir puikius rezultatus. Bazinis plačiajuostis internetas jau dengia 99 proc. šalies...
Rusija uždarinėja reeksporto landas per Baltarusiją
Rusija uždarinėja reeksporto landas per Baltarusiją 10-20 20:21
Nuo šiandien, spalio 20 d., "Rosselchoznadzor" uždraudė nežymėtus baltarusiškus vaisius ir daržoves. Įtariama, kad po tokiais nežymėtais maisto produktais slėpėsi europietiškas derlius, kurį...
Rusiška vyrų kirpykla Vilniuje tikisi išvengti kitų klaidų
Rusiška vyrų kirpykla Vilniuje tikisi išvengti kitų klaidų 10-20 18:30
Šią vasarą Vilniuje duris atvėrė Rusijoje ir kitose posovietinėse šalyse veikiantis vyrų kirpyklų tinklas "Chop Chop". Jasinskio gatvėje esančios patalpos jau matė ne vieną kirpyklą, tačiau į...

Ar jau laikas atšaukti sankcijas Rusijai?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master