Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB IKI prekybos tinklas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB (IKI prekybos tinklas)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Sveiki, labai keista kai tokioje parduotuvėje kaip IKI (Link Molėtų) nėra markiratoriaus ir žirklių! Kasininkai pastoviai iš greta esančių parduotuvių eina jų skolintis, nejau negalit išskirti tokių dalykų??????
Gal jau nepardavinekit surugusio kefyro. nes jau atsibodo. cia taikau telsiu iki.
Laba diena UAB PALINKO virsininkai. norejau paprasyt ir pasakyt baikit isnaudoti zmones nes pavyzdziui dirbu mesos skyriuje pardaveja dirbu nuo pirmad iki sestadienio 1 laisva sekmadieni turiu be poilsio taip vargstama puse metu. per menesi iseina 4 laisvos neitiketina kad bent tiek duodat. Manau alga gali buti ir tas 1000 bet iseiginiu galetu but daugiau. Galetu padaryti normalu grafika kelias dirbi kelios laisva manau zymiai mieliau zmones dirbtu sioje vietoje nes pries man ateinant cia keitesi kas menesi ar 2 nes nepatemdavo grafiko tokio kvailo. Neisnaudokit zmoniu su 1000 lt ir be laisvu. Malonekit bent viena ar kita geriau padaryt. Beje pardaveja tesu viena tam mesos skyriuj manau jei dar 1 zmogu pasamdytu nieko blogo nenutiktu kai yra tokios apyvartos tokia imone. Labai dekoju jei kas nors sureguos.
kaune BALTIJOS g.59 iki parduotuve man visada patiko, is darbo pakeliui i namus.Siandien mano gimtad, bet torto negavau, liudna.Ne todel, kad nera, o todel, kad nesulaukiau pardavejos.10 val.pertauka?praeinancios paneleles su uniforma paklausiau ar dirba cia kas nors, tai ta ikiso nosi i kamurke, islindo ir sako tuoj ateis.Atsibodo stoveti kaip ismaldos prasanciai, apejau dar tris skyrius, bet ten niekas neatejo.Prie kasu taip pat dirba nemandagios, nesuprasi is kur istrauktos.Dar raso ant cekio aciu, kad pirkote, aciu, kad aptarnavote.
Laba diena. Noreciau pasakyti apie vilkaviskio iki cento parduotuve, kuri esa kestucio gatve. Niekam nepatarciau ten dirbti vadove, nemaloni isidarbinau vos kelios dienos niekada nebuvau prie kasos dirbusi apsimokinau ir paradejau dirbti, jei netinka kaip dirbi tai per letai zmoniu pilna o viena dirbi prie kasos kitu pardaveju neina pasikviesti ateiti prie kitos kasos. ir jei netinka kad letai aptarnauji zmones, matyt jei gerai kad geriau klaidu padarytai negu aptarnautai be klaidu. ateini darba nuo 7 net i toleta neina iseiti, buni be pusryciu eini pietauti kokia tik 5val ir tai kokia 10min isnaudoja zmogu be sazines..NIEKAD I TOKIA PARDUOTUVE NEICIAU DAUGIAU DIRBTI.... O TIE KURIE NORI TOJ PARDUOTUVEJ DIRBTI IR KENTETI UZGAULAS PARSAU...
Esu IKI kortelės savininkas nuo jos atsiradimo. Visada naudojausi galimybe papildyti kortelę grynais pinigais arba atliekant lėšų pervedimą per banką. Tai man suteikdavo galimybę apsiprekinti IKI parduotuvių tinkle nesinaudojant grynaisiais pinigais. Tačiau IKI kortelės papildymo galimybę per SEB banko sistemą jau senokai panaikino. Tekdavo IKI kortelę papildyti grynus pinigus įmokant kasoje. Tačiau, šiandien IKI parduotuvėje Vilniuje Lukšio g. 34 buvau nemaloniai nustebintas, kad ir grynaisiais pinigais kortelės papildymui įvedė apribojimus tik iki 100 litų. Teko gaišti laiką ir 4 kartus įforminti kortelės papildymą kasoje Nr.4 po 100 litų (kvitų Nr.Nr.3273-3276). Ir dar. Visada antradieniais senjorams naudojantis IKI kortele buvo taikomos 10 proc. nuolaidos. Šį kartą šioje parduotuvėje tokia nuolaida nebuvo pritaikyta (Kasos kvito Nr. 3277). Norėtųsi sužinoti:
1. Ar suteiks galimybę papildyti IKI kortelę bankiniais pervedimais (mano atveju per SEB banką)? Jei ne, tai ar ir toliau bus ribojami vienkartiniai papildymai iki 100 litrų?
2. Ar senjorams "antradieninės" 10 proc. nuolaidos atšaukiamos?
Vakar Vilniuje "Minsko ziedo" IKI pirkau dove duso zele, kaina pries akcija 12.99, akcija buvo 40%. Nuejau prie savitarnos kasos, praskanuoju ir matau kaina 13.49 pries akcija. Esu tikras, kad etiketes vitrinose ir cekyje skiriasi ne per "klaida" Pasiteisina toks sukciavimas? Juk dauguma tokiu dalyku net nepastebi. Vakar taip IKI "uzdirbo" beveik 1LT is manes, o kiek tukstanciu zmoniu apsilanko joje per viena para.. Nesvarbu man tas 1lt, bet jusu tinklo parduotuviu vengsiu.
Panevėžyje, centrinėje IKI parduotuvėje, atsiskaitant Bitučių kasose, dažnai aparatai neužskaito įmestų metalinių monetų..
Vienas iš atvejų: mokėti reikia tam tikrą sumą litų ir 97 centus, įmetu 50 ct monetą ir dvi po 20 ct, bet kasa rodo, kad įmesta tik 40 ct. Pasikvietus pardavėją, ji dėl vaizdo atidaro aparato viršų, parodo, kad nėra užstrigusių centų ir aiškina, kad aš įmečiau tik tiek centų, kiek aparatas rodo. Lyg aš nežinočiau, kiek ir kokių monetų įmečiau. Mamai taip kartą nusuko 1 lt. O kiek dar pažįstamų įmeta baltais centais ir rašo, kad neįmesta...tik dėl baltų centų niekas nesismulkina.
Čia gal naujas IKI būdas uždarbiauti? Juk inkasavus aparatą, matosi, kad pinigų daugiau, nei nuskenuota prekių, O gal šitaip bandoma susirinkti pinigus už tas prekes, kurias klientai pavogė? Bet kokiu atveju, taip neturėtų būti.. Tik, spėju, IKI valdžiai nelabai tai įdomu..
Išvada: jeigu dar kartą man taip nutiks, nebežadu mesti papildomai monetų, kol aparatas susigalvos parodyti, jog viskas apmokėta...
Kaune, parduotuvėje IKI Partizanų g. Nr.134, didžioji dauguma prekių pirkėjams pateikiamos su apgaulingomis/neteisingomis kainų etiketėmis. Pvz. ant supakuotos prekės (pvz. wc šepetėlio) užklijuotas lipdukas: 7, 99 Lt. Prie kasos paaiškėja, kad už šepetėlį reikia mokėti vos ne dvigubai daugiau! Į klausimus kodėl priklijuota neteisinga kaina, kasininkės atsakinėja pasitelkdamos savo fantaziją, taigi bet ką. Pvz. kasininkė Algė išdidžiai atsako: „Tuos lipdukus klijuoju ne aš!“. Matyt reikia suprasti taip, kad jeigu klijuotų ji, tai kaina būtų nurodyta teisinga.
Be to, kasininkės niekada neatsiprašo dėl šitų dalykų, nesako, kad tai nesusipratimas, klaida, kuri bus ištaisyta. Ir iš tiesų tai ne klaida, nes praėjus dienai, kitai, trečiai, praėjus savaitei, vaizdas vis tas pats. Prekės su klaidinančiomis kainų nuorodomis vis puikuojasi lentynose.
Tos prekės, kurios neturi kainų lipdukų, taip pat sukelia nemažai problemų. Nes reikia labai daug laiko, kol pavyksta išsiaiškinti prekės kainą. Kaina po preke dažniausiai yra nežinia kurios prekės, kurios arti nė nesimato. Būna pridėliota daug įvairių kainų, bet dažnai nežinia nuo kurių prekių... O ta prekė, kurią nori nusipirkti, dažniausiai be kainos, t.y. ji neužrašyta. Paklausus prasideda lakstymas, darbuotojos aiškinasi, aiškinasi, po to pasako kainą. Deja, po 2-3 dienų už tą pačią prekę kita darbuotoja (kita pamaina) pasako kitą kainą.
Siandien, 21.53 norejau uzeiti I jusu parduotuve esancia Kaune prie KAuno pilies.Taciau prie manes priejo, zmogysta' pasake, kad parduotuve nebedirba. Paklausus, zmogystos', kas tai toks esi (nes ant darbo aprangos, tai turetu buti nors vardas.pavarde)pasake, parduotuve jau uzdaryta. Tai Jus Gerbemieji taip ir parasykit: dirbam iki (pvz)21:50
P.S. O geriausia, jisai man grasina, kad iskvies policija.
2014 Liepos men.10d.Jonazoliu g.1 esancioje parduotuveje IKI norejau nusipirkti vistienos rinkinuku sriubai.Visi pakeliai susmirde ir kvapas jau eina aplink skyriu, o sekancia diena apie tai pasakiau mesininkui, kuris dirba neaiskiu grafiku:tai ryte jam iseigine, tai jo siandien nera.Mesininkas atsake, kad visi galiojimai geri ir jis puikiai zino savo darba.Besikalbant atbega apsauginis ir sako, kad eiciau lauk.Arba jis mane kazkur uzdarys!!!Tai reiskia, kad as negaliu pareiksti pretenziju jusu parduotuveje.Isejus is parduotuves mesininkas ir apsauginis jau rampoje ruke.Matyt tai pagrindine ju darbo vieta, nes ten jie buna istisai.Jie pamate mane pradejo plusti necenzuriniais zodziais, pribege prie manes grasino sumusti.Ypac stengesi izeisti apsauginis, tinkantis man i sunus, reikalaujantys kreiptis i ji- JUS PONE.Prasau parduotuves vadovybe padaryti tvarka.
dirbanti iki 2014-06-25 13:38:56
Laba diena....parduotuves vadove kurioj dirbu aiskina kad jeigu ji pasake kad reikia eit kraut bakalejos.taip ir turiu daryt...as gi atejau dirbt pardaveja-kasininke o ne sales darbuotoja...nejaugi negalima priimt i darba da pora zmogiu i sale kad kasininkem nereiketu lakstyt....uz tai kad lakstom jokiu premiju
labas. sioje parduotuves tinkle nera to ko nereiktu daryti, as dirbu iki cento parduotuveje, apiforminimas kasininke-pardaveja.. bet darom mes viska, su sluota lakstom pakampiajs nes ir valytojos esam.. o dar reikalavimas yra ismokt dienos uzdaryma daryti,.. zodziu, sis tinklas zlugs jej neatsizvelgs i darbuotojus
Dar noriu pridurti kad salės darbuotojai jaučiasi kaip namie, tingi dirbti.Stelažai tušti o į darbą ateina 10val.Pas jus ryte nėr ko eit nes apsipirkti.Net po darbo ar kai man išeiginė negaliu alaus nusipirkti nes vienas žodis yra NEATVEŽĖ. Nu ir daug daro netaip, o jau parukyt rampoje turi visi laiko.Vadinas į darbą kaip į šventę, o kas per šventes dirba.Bardakas, kito žodžio parinkt negaliu.
Turiu nusiskundimą.Gražios jūsų reklamos, o prekės šudinos.Kapsų g.22 IKI pirkau lietuviškas bulves 1, 99 už kg. ir visos supuvusios.Ka gi teks pranešti į kitas instancijas apie jūsų, , geras, , prekes ką parduodate.Ačiū.Galiu atnešt pavyzdį.Patys patikrinkite, jos randasi prie įejimo.
Kas nutiko su Iki parduotuvėje pardavinėjamais vaisiais ir daržovėmis???Apsiperku IKI parduotuvėje Lukšio gatvėje, Kaune. Draugams sakydavau, va Iki parduotuvėje vaisiai ir daržovės TIKRAI geri ir kokybiški. Bet per paskutinį mėnesį teko nusivilti: nusiperku arbūzą jis viduje balkšvai ružavas ir neskanus, galvoju gal nesunokęs. Panokinu šiek tiek, bet jis tuoj pat sugedo-nevalgomas. Nusiperku melioną, jo vidus kaip košė, o dalis prie odeles kieta ir neskani- melionas į šiukšlių dėže. Nusiperku sufasuotų persiku, kas antras įpuvęs ir po nakties teko praktiškai visus išmesti. Noriu nusipirkti šviežių agurku, o jie minkšti. Šeimynai pietums noriu išvirti bulvių, Iki parduotuvėje 2 rūšys: iš Egipto ir lietuviškos-kietaviškių sufasuotos. Norėčiau lietuvišku, bet kiekvienoje pakuotėje po kelias įpuvusias bulves ir su kvapeliu. Ir visi šie nutikimai per pastaraji mėnesį. Ikiukai susigriebkite, Jus kokybe lenkia RIMI.
noriu padėkoti IKI parduotuvės (Salininkuose, Vilniuje) darbuotojams už kokybišką, kultūringą aptarnavimą, už nuolatinės akcijas ir nuolaidas, pvz. prieš metus nebuvo tiek daug pasiūlymų ir akcijų prekėms. Vadovės padėjėja Vaida nuolat rūpinasi, kad pirkėjams būtų platus švežias prekių pasirinkimas ir be abejonės aibė akcijų ir nuolaidų.
Ačiū,
pagarbiai Vida
Laba diena, noriu paklausti del duonos-kur dingo jusu kepyklos kepta labai skani duona-medaus duona? Dabar liko tik (bent pas mus, Medeinos g-ves iki pard., iki Tamsi ir Seimininkes duona, o tos labai-labai skanios (tesiog kaip pyragas)nebeliko (gal neatvezha?)
Aciu.
Birzelio 30d. Iki Eglute parduotuveje norejau nusipirkti Vanish pink demiu valikliu rinkini kurio kaina leidinyje savaitele plius yra 18 Lt 19 ct, parduotuveje kaina 25 Lt 99 ct, pardaveja man nepaaiskino kodel taip yra. Cia jau ne pirmas kartas kada kainos parduotuveje neatitinka lankstinuko kainu, esu labai nusivilusi Iki parduotuviu tinklu.
Birzelio 29d.IKI Virsuliskiu gatveje (PC Mada) pirkau Rokiskio Tikras pieno pakeli, kuris buvo nukainotas 50%, kaina 2.25 Lt.Kasoje priskaiciavo 4.49 Lt, kaip uz pradine kaina.Vilkyskiu gamybos surelius Mur man pardave po 1.19 Lt, nors prekybos centre nurodyta kaina 1.09Lt.Kai pasakiau apie viska kasininkei, ji nei kiek nenustebo, sako - tai eikit i informacijos skyriu, jums grazins pinigu skirtuma.Informacijos darbuotoja sutvarke viska be jokiu zodziu ir paaiskinimo ar atsiprasymo.Supratau, kad tai nera atsitiktines klaidos, o prakybos centro darbo sistema - nepastebejai, kad apskaiciavo, tai tavo beda.Ar as klystu?
Analogiska situacija ta pacia diena ir toje pacioje parduotuveje pasikartojo perkant 50% nukainota Rokiskio namini piena.
Sveiki.
Man retkarčiais tenka apsilankyti Kaune Saulėtekio IKI (V. Krėvės pr. 97). Šiandien po ilgesnės pertraukos vėl užsukau ten ir likau nemaloniai nustebintas. Parduotuvės perplanavimas pakeistas labai nepatogiai. Įėjus negalima iš karto pakliūti prie kasų, reikia apeiti visą parduotuvę ratu ar kaip labirintu, kur netrūksta akligatvių, iš kurių tenka apsisukus grįžti tuo pačiu keliu. O ir nešiojamų krepšių prie įėjimo nebuvo, tik ant ratukų. Aš ir kiti žmonės gaišom laiką nueiti ilgiausią kelią iki kasų, kur buvo sudėti nešiojami krepšiai. O po to turėjau grįžti į pradžią prie daržovių skyriaus.
Tikrai prastas suplanavimas parduotuvėj. Net sakyčiau rodoma tam tikra nepagarba pirkėjui, kai jį kaip kokį gyvulį įvaro į gardą, kur jis gali eiti tik viena kryptim be pasirinkimo.
Vengsiu čia daugiau lankytis. Gal po pusmečio užsuksiu pasižiūrėti, ar kas nors pasikeitė.
Sėkmės.

Atostogos kaime nuo šiol – su "booking.com"
Atostogos kaime nuo šiol – su "booking.com" 07-23 19:27
Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA) į savo tinklapį "atostogoskaime.lt" integravo vieno didžiausių pasaulio viešbučių užsakymo portalų "booking.com" sistemą. Dabar tinklapyje galima ne tik...
Pirmieji aukų palaikai atgabenti į Nyderlandus
Pirmieji aukų palaikai atgabenti į Nyderlandus 07-23 17:30
Du lėktuvai į Nyderlandus trečiadienį atgabeno dalį Malaizijos keleivinio lėktuvo aukų palaikų.
Taivane sudužus lėktuvui žuvo daugiau nei 40 žmonių
Taivane sudužus lėktuvui žuvo daugiau nei 40 žmonių 07-23 17:10
Avarinio nusileidimo metu Taivane sudužo keleivinis lėktuvas. Nelaimės metu žuvo daugiau nei 40 žmonių.

Ar euro įvedimas pareikalaus iš Jūsų papildomų išlaidų?

Lexmark 48,17 +2,62%
Red Hat 55,68 +2,62%