Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
pirkėjai yra klaidinami, nes PALINK yra didelė rotacija darbuotojų, priimami nauji neapmokami,
todėl kainos skirtumai, pasibaigusių produktų galiojimų terminai - visų šių atvejų padaugėja.
šiandien apsipirkau IKI parduotuvėje Klaipėdoje, Priestočio gatvė 24. Tualetinis popierius Gritė sudėtas akcijų lentynoje- kaina aiškiai parašyta- 2, 39 LT (šalia jokios kitos prekės nebuvo), tas pats tualetinis popierius tik kitoje vietoje- kaina 3, 00 LT, paklausiau šalia buvusios pardavėjos kuri teisinga kaina, negalėjo atsakyti. Kasoje paskaičiavo po 3, 0 lt. paprašiau kasininkės kad paaiškintų kodėl skaičiuoja brangiau, juk ėmiau iš tos lentynos kur kaina buvo pigesnė, atnešė iš kitos vietos, kur nėra pažymėtos akcijos kitokį tualetinį popierių (" grite vivo deco", lentynoje kaina buvo parašyta 4, 01 lt.) 2, 39lt tokios kainos net šalia nebuvo. Norėčiau kad paaiškintumėte kodėl ir kokiais sumetimais yra klaidinami pirkėjai
laba diena. Pries kelias minutes apsipirkau jusu parduotuveje, kuri yra Didzioji g 98, Vaisvydava. Mane aptarnavo kasininke Vainauskaite. Kazkodel neramino sumoketa pinigu suma. Aisku, tai mano klaida, kad prie kasos nepasitikrinau pirkiniu cekio. Grizus namo, perziurejau pirkiniu sarasa ir nustebau, kad vietoj pirkto vieno pokelio sviesto, kasininke priskaiciavo 2 pokelius. Tai sudaro 1, 15eur. Mano manymu, tai labai nesazininga. Prasau atkreipti demesi i sios kasini nkes darba.
rita 2015-02-11 17:05:34
tenka lankytis Garliavos, Lozoraičio gt 2 Iki parduotuvėje.
Ten seniai laikas pakeisti visus darbuotojus, nes dabar dirbantys begėdiškai sukčiauja.
Sukurta tiesiog sistema akcijų metu neatminusuoti kainos.
Taip vien man jau buvo 4 kartus, ana savaite sukciavo su kriausemis, kartodami maldele, kad kasoj sumaise kodus, pvz šiandien 02 11 mandarinai buvo akcija 0, 99 cnt/kg, bet čekyje nebuvo atskaičiuota, todėl pakėlėme triukšmą net dviese su kita pirkėja, jai grąžino 2 eurus, man - 90 eurocentų...o kiek tokių bus per dieną? Vyrai pvz nesismulkina, čekių nenagrinėja, pensininkai dar neperprato euro.
Kodėl Iki neįvedama praktika už klaidą atsilyginti pvz 2 eurais, kaip kad yra Maximoje?
Tai numuštų kasininkių apetitus daryti klaidas į savo pusę.
Ar tikrai visus darbuotojus reikia pakeisti, ir ar visi sukciauja?nepamirskit jog pamainos keiciasi ir nekiekviena diena tiepatys dirba.manau nesmeiskit kitu saziningu zmoniu kurie dirba, nes jeigu kas iseitu is darbo tektu eilese stoveti daug ilgiau ir dar rasyti skundus nes ir taip niekas nenori eitI dirbi I prekybos centrus uz tokia alga...aciuu...
labas. kodel pastovei VIVULSKIO IKIKUKE NERA AKCIJINIU PREKIU ????????? ir kodel skiriasi kainos viename ikikiuke viena kaina, oVIVULSKIO BRANGIAU ??????
Sveiki, mes dažnai apsiperkame parduotuvėje IKI Piniavos skg.10 Panevėžys ir esame patenkinti pardavėja Rasa dirbančia pirmojoje kasoje.Visada pasitinka su šypsena ir palinki geros dienos.
UAB danesa: man nepatiko valanda laiko laukti direktoriaus imone negerbia zmoniu
tenka lankytis Garliavos, Lozoraičio gt 2 Iki parduotuvėje.
Sukurta tiesiog sistema akcijų metu neatminusuoti kainos.
Tai numuštų kasininkių apetitus daryti klaidas į savo pusę.
Fabijoniskiu 2 Iki vilniuje pirkau arbata, po sunkios darbo dienos, padaviau 50 Euru, atidavė gražą iš 10 eurų. Nuėjo peržiūrėti video juostos, grįžus po 10 minučių net neatsiprašė. Pasakiau kad jus atsakinga už savo darbą, turit atidžiau žiūrėti kokia kupiūrą imat, gavau atsakymą "sunki diena", eikit.O kur atsiprašymas.? Jeigu toks sunkus darbas, tegu dirba lengvesnį, kur mandagumo nereikia.Kasininkė aptarnavo- Klimaitė.
laura 2014-10-15 15:21:04
Ingrida pornoviene
apsauke mano senele nes ji negalejo perskaityti kainos ir paliko mus soko busenoje.
klaipeda iki parduotuve.
mes ne vietiniai todel nezinau kur parduotuve tikslai randasi paklausem tik vardo tos darbuotojos jei tai galim pavadinti darbuotoja..
Laba diena, norėčiau gauti patarimą, kokiu būdu rezervuoti stovėjimo vietą prie IKI parduotuvės (Tvirtovės al. 12, Kaune) norint joje apsiprekinti. Bėda ta, kad prie minėtos parduotuvės nėra daug stovėjimo vietų (gal 8 ar 10) ir nuo pat ankstyvo ryto jos užimamos vis tų pačių automobilių, ir taip dieną iš dienos visą savaitę iki savaitgalio. Protu nesuvokiama, kaip vienintelė neįgaliajam skirta vieta tenka automobiliui GBU 913, o juk netoliese Kauno klinikos, kur atvažiuoja kelios dešimtys pacientų iš rajonų, tame tarpe ir neįgalieji. Taigi, norėdamas patekti į parduotuvę, turi susimokėti papildomą mokestį už automobilio stovėjimą (nes stovėjimas prie Klinikų yra visur apmokestintas, o IKI parduotuvė patenka į tą zoną) ir tik tuomet žingsniuoti apsipirkti. Turint omenyje, kad šiame rajone yra tik dvi mažytės parduotuvės (antroji Fresh Market), administracijai vertėtų atkreipti dėmesį į šį besikartojantį reiškinį, nebent jie nesuinteresuoti pirkėjų gausa, kurie neradę vietos, pravažiuoja prošal.
Įkirėjo nuolat siuntinėjamos reklamos sms žinutėmis, nors nesu jų tinklo pirkėja ir nesu pateikusi jokių duomenų apie save.
Laba diena. Buvau apsipirkti ZIEMYNOS 2 iki parduotuveje. kasoje sedinti Janina mane pasitiko su sypsena ir maloniu aptarnavimu. Isejau su dera nuotaika, labai malonu, kad dar liko paprastu, gerasirdziu, saziningu pardaveju.
Pirkau torta Nopaleonas, Raudondvari, negana to, kad jo galiojimas puse metu parasytas nu, bet cia aisku padarytas is nieko, bet pagaminimo datos neraso, tik ipakavimo, nes siaip turbut galioja kaip minimum metus, grynas sudas!
Rimas 2015-01-26 15:37:52
Kodėl IKIUKE, Kauno Laisvės al. 90, užkeltos kainos. Pateikiu kol kas tik du faktus: degtinė "Originali lietuviška" 0, 35 l - kaina 4, 20 euro; Vytauto mineralinis vanduo 1, 5 l - kaina 0, 61 euro, kai tuo tarpu "Žaliakalnio" IKI kainos atitinkamai 3, 99 ir 0, 58 euro (panašios kainos ir MAXIMA). Tikiusi sulaukti atsakymo. Rimas
o ko jus tikites is parduotuviu esanciu miesto centre kur kas diena didziulis srautas pirkeju kuriu tarpe daug uzsienieciu? :) sioje parduotuveje kainos 2-4 euro ct didesnes nei kitose iki parduotuvese :)
Laba diena, noreciau pakomentuoti pirkejos nuomone kuri bande apsipirkti virsuliskiu iki madoje, tokie klientai kaip si pirkeja tiesiog turi daug problemu galvoje ir issivaizduoja atejusi i prekybos centra jauciasi uz visus protingesne!Ji viska zino prekyboje, viska nusimano, jei nera lygiu, manau tokioms pirkejoms turetu buti uzdrausta lankystis prekybos centruose, nes jos isivaizduoja kad cia dirba robotai, jei ji tokia protinga tai manau, kad turejo nepasitenkinima suvaldyti savyje, nes darbuotojai norejo jai padeti, bet kaip sakoma duok durniui kelia ir jis vistiek jo neras.Yra vidine prekybos centru taisykle, , klientas visada teisus"bet cia manau nera ka ir pridurti...P.S mokant banko kortele skirtumo negalima grazinti grynaisiais?cia tai naujiena :))
2015-01-29 bandžiau apsipirkti IKI Viršuliškėse (prie MADOS).
Prie kasos paaiškėjo, kad skelbtų akcijų kukurūziniams višiukams kasininkės kompiuteris neduoda. Man patarė užsimokėti už likusias prekes, o šių nepirkti. Kadangi be triušio ir viščiuko man nereiktų ir kitų produktų, nenusileidžiu: prašau, pakviesti atsakingą už kainas. Kas tai, kasininkė nežino.Ilgai svarsto- gal kviesti mėsininką, bet... delsia. Prašau pakviesti dir. pavaduotoją arba ir patį direktorių (jei nežino, ką).Ateina moteris mėlynu megztiniu. Klausiu. kas ji. Gal nelegalė kieno sesuo? Be darbo pažymėjimo, neva, tuo metu ji nedirba. Neaišku, ko tada atėjo. Savo pavardės, aišku, nežino.Lemena, kad gal pamainos viršininkė? Nesupranta, kodėl man nepatinka gaišti laiką. Vėl siūlo susimokėti už visas prekes pilna kainą, o paskui, neva, grąžins. Kadangi moku kortele, tai gal pervestų į sąskaitą??? Palieku prekes ir..sudie.
Prieš pora savaičių nepavyko apsipirkti ir Iki Karoliniškėse, nes dirbo viena kas, o eilė buvo iki durų. Kasininkas teigė, kad daugiau laisvų nėra.
Šiandien buvau parduotuveje Vilniaus raj.Skaidiškese IKI cento.Labai pašiurpau nuo vėdejos Olgos elgesio su klientais.Jokios tvarkos, eiles nežmoniskos o dirba viena kasa iš triju.nes mat visos pardavejos delioja pieno produktus iš vieno vežemelio.Vienas pirkejas papraše pakvest kasininke kad atydaritu dar viena kasa.Tuo metu neišejo o išbego vedeja Olga ir pradejo rekt ne savo balsu.Kad jeigu kaškas nepatinka galit eit iš čia.Čia jau nepirmas kartas kaiptaip elgemasi su klientais.Labai prašau atkreipti demesi i ta padalyni, nes tikrai nemalonu ten lankytys kai dirba toks neišaukletas personalas.Dar prašau atkreipti demesy kad toj parduotuvei nera nukainuotu prekiu.Ar gali but tokioj parduotuvei viskas išperkama kad nėra ka nukainuot???Norečiau gaut atsakymo.Jeigu jums svarbi musu nuomonė prašau taip nepalikt.Ačiu.
šiandien atejau I parduotuve iki kuri yra prie zalio tilto mane aptarnaujant kasininke pradejo kalbeti teleonu, neteisingai atidave graza as pasipiktines isejau beros tos kasinnkes vardas Diana

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas, kavinės, klubai, barai, restoranai, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, renginių organizavimas, viešbučiai, moteliai.

Uodžia didžiųjų statybų kvapą
Uodžia didžiųjų statybų kvapą 02-28 18:41
Paskelbus, kad didieji sporto ir kongresų centrai Lietuvoje atsiras per 2–3 metus, valstybinių užsakymų pasiilgusios statybos bendrovės džiugiai trina rankomis. Tačiau norint spėti, reikia...
Staigmena: išlaidoms mažėjant, algos išaugo
Staigmena: išlaidoms mažėjant, algos išaugo 02-28 17:20
Formuojant šių metų Valstybės biudžetą, buvo deklaruojama, kad valdymo išlaidos mažėja 5%, tačiau Valstybės biudžeto įstatymas rodo priešingą tendenciją – darbo užmokesčio išlaidos ministerijose...
Specialistų stygius gena į Vilnių
Specialistų stygius gena į Vilnių 02-28 16:33
Sėkmingai veikiančioms ir tarptautiniuose projektuose dalyvaujančioms įmonėms iš regioninių miestelių ateityje gali tekti keltis į didžiuosius miestus. Kvalifikuotų specialistų trūkumas verčia jas...

Ar tiesioginiai merų rinkimai pagerins savivaldybių valdymą?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Coca-Cola 43,30 +1,98%