Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Sveiki.Labai dziaugiuosi Garliavos "IKI".Sviezias ir skanus maistas, puikus aptarnavimas.Visada malonu sugriztii pas kasininke Ligita.Puiki, nuolat besisypsanti, iskalbinga, visada suteikianti pagalba, labai greitai dirbanti mergaite.Aciu labai.
as esu is Kauno, apskritai iki centrai mano apspirkimo vieta, niekada neturejau jokiu nusiskundimu, bet vakar patyriau tai ko gyvenime nera buve, vakare 20 val dirbo 2 kasos ir bitutes kasos, parduotuvej eileje teko praleist val, o priejus prie kasos mergina segejo mokines etikete....ji dirbt nemoka, dar ji driso pasakyt ko as nepatenkinta
Sveiki, Kaune centrineja kepykloja vadove labai yra savanaude skleidze gandus o vadinasi taip, [kaip man gerai kaip kaimyno tvartas dega] ji negali pasakyt nieko gero apie buvusius darbuotojus tik pazeminti ir sumaisyti su Š, negana to dar padaro susirinkima darbuotoju ir visiem garsei pasako.Ji pazeide kaip mano zmogaus etikos taisykles o vedeja ir labai''gera''dar dadeda visokiu nesamoniu i akis kaip lape o uz akiu loja kaip......ir visai kepyklai. Taip as ten jau nebedirbu isejau nesvarbu kur nesvarbu kada, ir isejo mano zmona is ten taip reikejo nes negalim dirpti atsikrose imonese del laisvu dienu kad nesutaptu laisvos dienos mum del vaiko jai vienas is musu dirba tai kitam laisva ir vadinasi taip kad as isviliojau zmones rasau daugiskaita nes vadove taip pasake aisku as pasiuliau vienai moteriskiai ateit pas mane dirpti nes ji is ten isejo, vadove suvedeja nezino kad man patys ju darbuotai skambino klaust ar pas tave nereike darbuotoju, neturiu ka daugiau pasakyt gero apie ta skykle kad jom lieziuvei plaukais apzeltu.
Galgiu km parduotuveje pastovej paskutine diena galiojimui ir nepritaikitaS NUKAINAVIMAS nei 25% `50%.KAI PATIKRINIMAS BUNA TAI NUKAINUOTA NET 50% DIREKTORE REIK PAKEIST SIOJE PARDUOTUVEJE.PASTOVEI TAI KASININKE NESENEI IDARBINTA LORETA :AGRESIVI NEZINO KUR PREKES SUDELIOTOS KAI ATEINA PIRKEJAS BE BARKODO.AR BUS ATSIZVELGTA PAGALIAU I ŠIA PARDUOTUVĘ ATITINKAMU PRIEMONIU REIK IMTIS NET NEMALONU EIT I ŠIA PARDUOTUVE....
Prisegtas dokumentas:
Ukmergėje Vilniaus gatvėje esančioje Iki parduotuvėje pardavinėjama nekokybiška žuvis.
2015 06 15 nusipirkome karšį, tačiau nei kvapas nei skonis neatitinka taip reklamuojamos šviežios žuvies nei skonio nei kvapo, kadangi tai buvo ne žuvis o tiesiog košė, kuri skleidė itin nemalonų kvapą. Jei jau reklamuojatės, kad pateikiate tik tai kas šviežia, tai taip ir darykite, o ne pardavinėkite pašvinkusią žuvį....
Sveiki visi, perskaičiau keleta skundų, atsiliepimų pagalvoji kažkoks beprotnamis šitoje sistemoje, bet kadangi aš pats dirbu nėra čia baisu kaip jūs čia verkiat..............., o jūs pasakykit ar kitur dirbti nereikia, atligį moka už ačiū, kažkaip netikiu tuo ką jūs čia rašote gerbkit save ir kitus juk Lietuva nuo to nesugriu.Pagarbiai Albertas
sekmadieneis klaipedoi i iki neapsimoka eiti kainu ner o uzdavus klausima gaunamas atsakymas o kam reik kasoi suzinosi visai jau nuvazevo ta iki jau maksima zmei didesnes kulturos
Šiandien 15.05.2015 pirkau sūrio skonio kukurūzų užkandį CHEETOS, bar kodas5900259068484. su užrašu laimėk XBOCX 360, mano nuostabai ši akcija pasibaigus 30.04.2015. taip pat iki nuolaidų kortelės, jos nuolaidų nesuteikia tik kaupia info apie klientų poreikius. IKI pasi..ko jau senokai.
Dov 2015-05-10 23:10:43
IKI parduotuvėse akivaizdžiai tyčiojamasi iš darbuotojų!Naujų darbuotojų apmokymas darbui su kasos aparatu trunka valandą.Toliau darbuotojas paliekamas dirbti savarankiškai.Kas dieną nuėmus kasą skaičiuojamas minusas, kurį reikia iš karto padengti.Kur logika sodinti į kasą po valandos trukusių apmokymų, nešant nuostolius minimumą uždirbančiam žmogui?!O įdomiausia dalis tai, kad pliusas likęs darbo gale niekaip nedengia prieš tai ar po to padaryto minuso...jis kažkaip dingsta, kad ir kiek jo pasidarytum.
Na apie viršvalandžius kasdienius nei nekalbu.Darbo laikas nuo 7val. iki 19val., o dirbame iki 23, 24-os valandos.
Žodžiu Audituot reikia nepriklausomai.Gana tyčiotis iš jaunimo!
Visiskai sutinku, esu dirbus IKI EXSPRESS, ten tas pats. Dirbau po 13h uz minimuma, nuo 10h iki 23h.
o kai su kolega nusprendem iseiti, mus apkaltino vagisteje, jog mes kartu pavogem loterijos biletu, is kiekvieno isskaiciavo po 120+ eur, kai paprasem vaizdo iraso irodancio musu kalte tai net neparode pasake jog ten puse dienos ziureti reikia. Is darbo atleido. Bet jus net neisivaizduojat kaip ten prekias deda i lentinas. Zmones neeikit i IKI dirbt.
laba dena noriu pranesti kad cia ant denu buvau pardotuve gedemino pr 28 (883) paprasiau kad man per terminala padaritu pavedima kasininke pasake kad nemoka, kasininkes vardas Loreta Belias pap rasiau kad ateitu is valdios ir mane aptarnautu bet jokios pagalbos nesulaukiau ir dar vos ne pasiunte mane su pikciu noriu kad butu nubausti site zmones ir kad butu su manim susisekta mano nr tel. 867272256 aciu
2015.05.13 17:21:21 atsiskaiciau uz pirkinius kortele. UAB PALINK, chemiku g.1 Jonava.Prdaveja prie kasos salia terminalo turejo nuskaiciuoti 20, 39eu.taciau ji dar prisidejo 5eu.grynu pinigu man nezinant as ju neprasiau o ji ju ir negalvojo duoti.kai tai pastebejau, grizau i parduotuve pardaveja be gincu grazino 5 eu.bukyt budrus IKI parduotuveje toks pasipinigavimo budas gal but jau norma.
Sveiki.Beveik prie valanda apsipirkau IKI Cento Visagine. Noriedama sutaupiti nupirkau nukainuota prekia MIAU VARSKYTE ir atejus namo pamaciau kad galioja ji iki 10.05.2015 o sendien jau 11.05.2015. Galiu tik pasakyti ziuriekyt ka perkat ir tiek. IKI sistiemoj labai suprastiejo ne tik valdzia bet ir kokibe prekiu.
Prisegtas dokumentas:
Žodžiu Audituot reikia nepriklausomai.Gana tyčiotis iš jaunimo!
esu IKI tinklo pirkėja. Dažniausiai lankoma Klaipėdos mieste Turgaus g. esanti parduotuvė. Labai ilgai laukiau, kada galu gale toje parduotuvėje bus paisoma elementariausios tvarkos. Pirkinių krepšeliai baisūs. Ne tik prekes į juos baisu dėti, prie jų net prisiliesti nemalonu, salės grindys turbūt kartą savaitėje plaunamos. Dar nepažeidžiau draudimo fotografuoti parduotuvės patalpose, bet labai knieti tuos vaizdus parodyti higienistams. Teisingumo dėlėi turiu pripažinti, kad tik toje IKI tinklo parduotuvėje klesti nešvara. Parduotuvės Mažvydo alėjoje, Vėtrungės pasaže kažkaip išsprendžia tas problemas. Todėl linkiu IKiukui mylėti ne tik maistą, bet ir švarą. Nes nors ir mylimas maistas nešvaroje gali tapti priešu - liga.
Atejes i iki parduotuvę Jonavoje (Basanavičiaus gtv) paprašiau Labas papildymo 3€, pardavėja man padave pildyk papildymą. Grižęs ir paprašęs pakeisti Kristina A. Man pasakė kad aš meluoju ir negražins man papildymo. Apsauga sakė jus patys aiškinkitės. Esu pasipiktinęs visu šitu aptarnavimu ir Kristinos A šmeižtu. Ačiū už prarastus 3€.
Labas vakaras, katik grizau is "iki"parduotuves. Kedainiai, geguciu gatve. Apsipirkau o grizus namo ir pradarius pakuotes padvelke kvapas, ogi pasvinke, zinau kad kartais buna visko, bet pinigu i bala nesinoretu metyti, kaip maista iskart i siuksliu deze..bukit malonus ir bukit atidesni ;-) sekmes..
sveiki iki, kaip ir visuose prekybos centruose yra visko, neklysta tie kas nedyrba, bet tik vienas pastebejimas, kad ten dyrbanciu zmoniu kasininku pavardes spausdinate ant cekio, manau tai nera butinybe, o ir daugeliui tai tikrai nepriimtina.
Esu nemažai dirbantis žmogus tai nelabai turiu laiko gamintis maistą, todėl dažnai perku Jūsų įmonėje jau pagamintus maisto produktus.Apsipirkinėju IKI prekybos centre prie namų ir nebuvo jokių nesklandumų, tačiau šiandien teko apsipirkti IKI prekybos centre prie Kauno pilies ir gryžus namo manes laukė nemaloni staigmena, kadangi keptą vištienos ketvirtį teko pabaiginet gaminti, o finale puse išmesti nes prie kaulo ji vistiek liko žalia. Labai tikiuosi kad tokių problemų ateityje nepasitaikys, nes aš (kaip manau ir daugelis žmonių) nelabai turiu laiko ir noro sirgti salmonelioze.
V. Krėvės pr. KAUNE Saulėtekio IKI prekybos centre VISUOMET TRAGIŠKAI DIDELĖS EILĖS. Aš dirbu viešbučio administratore ir darbas trunka PAROMIS. Po darbo visad einu į artimiausia parduotuvę, minėtąją IKI, kaskart eilės kosminės, o kasos dirba ne visos. Visad 2-3 kasos nedirba, o žmonių eilė begalinė driekiasi. Pabandykit įsivaizduot kaip jaučiasi žmogus kai stovi eilėje ir vos ne alpsti... Prastovėti eilėje 20min aš neturiu nei laiko nei sveikatos. Paskutinį kartą šiandieną kėliau koją į Jūsų nesveikos tvarkos prekybos centrą! Palikau pipną krepšį ant grindų ir tiesiog išėjau ir pas Jus kategoriškai nebežadu apsipirkinėti. Geriau važiuosiu iš darbo kitu reisu ir apsipirkinėsiu Maximoje. Nors labai daug metų apsipirkinėjau IKI, tačiau Jūs akivaizdžiai negerbiate savo klientų.
Kovo-11-osios iki (Girstupis) buvau nemaloniai nustebinta, kadangi apie 21:30 val teko apsipirkti ir gana ilgai užtrukti eilėje prie kasos kadangi tokiam prekybos centre dirbo dvi kasos padariau išvadas kad apsipirkinėsiu kitam prekybos centre

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.

Naujoji "Toyotos" architektūra: kad lyderystė būtų užtikrinta
Naujoji "Toyotos" architektūra: kad lyderystė būtų užtikrinta 07-04 12:00
Šiemet Japonijos milžinė "Toyota" švenčia "naują pradžią" – balandį gamintoja paskelbė investuosianti į naujas gamyklas Meksikoje ir Kinijoje, taip buvo užbaigtas trejus metus trukęs naujų gamyklų...
Parduoti be nuolaidų – misija įmanoma
Parduoti be nuolaidų – misija įmanoma 07-04 11:18
Nuolaidomis išlepintų pirkėjų šiandien jau nevilioja 30% akcija, o prekybininkams tenka iš naujo sukti galvą, kaip prisikviesti juos į parduotuves ir paskatinti išleisti daugiau.
Lenkija vilioja 1,85 mlrd. USD "Jaguar Land Rover" investiciją
Lenkija vilioja 1,85 mlrd. USD "Jaguar Land Rover" investiciją 07-04 10:59
Prabangių automobilių gamintoja "Jaguar Land Rover" netrukus turėtų apsispręsti, kur nuguls naujai gamyklai skirta 1,85 mlrd. USD investicija. Lenkija minima tarp realiausių kandidačių, tačiau...

Ką manote apie bankinių paslaugų įkainius?

UAB Baltic master

Intel 30,56 +1,26%