Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Iki siaures pr, Kaunas.Labai nemalonu eitin I toki prekybos centra, kur laukti pardavejos tenka 12 min, tai kam is vis reikalingas tas info skyrius ? O gal cia prekybos centro vadove nesugeba atlikti savo tiesioginio darbo organizuojant prekybos centro darba. Kasoje palikta viena kasininke, o eile beveik per puse parduotuves, kaip zmones neapsikente pradejo reiksti sabo nepasitenkinima, pasirode dar dbi kasininkes. Kiek tenka lankytis siame prekybos centre, aiskiai matyt kad nera seimininko cia.
Grizusi savaitgali i Varena, automobili teko pasistatyti Sporto g. uz IkI parduotuves esamoje aiksreleje, nes musu namo aikstele siuo metu tvarkoma. Atejusi ryte radau uzstatyta ivaziavima i aikstele, taip kad niekas negaletu nei ivaziuoti, nei isvaziuoti. Pasirodo ivaz. uzstate parduotuves IkI vedeja savo automobiliu. Patraukti aut. ved. neskubejo, teko ilgai deretis. Pakalbejus su kaimynais pasirodo, kad taip atsitike jau ne vienam. Draudziamo zenklo ten nera, rampos neuzstatome. Gal vedejos mazas uzimtumas darbe, jeigu dar lieka laiko ir noro "kovoms"...
Kauņas, Šiaurės pr. Nustebau radusi parduotuveje visas akcijines prekes. Parduotuve švari ir tvarkinga dirba labai malonios darbuotojos, visada patars parodys akcijas ir atkreips dėmesį į kliento norus!. Super taip ir toliau.:) Didelis ačiū Pieno skyriaus mergaitei p.Dovilei.S nes greitai sureagavo i kliento norus paslaugiai bendravo, taip pat kasininkei Samantai.S už puikų aptarnavimą kasoje. :) isejau su sypsena.
Laba diena, del issiblaskiusiu darbuotoju, ukmerges IKI Antakalnio g, Nemato kaip dirba jei prekiu takelis itraukia KORTELE, o pardaveja net nepastebi pasiteirauji, kur kortele nezino, reikia paciam ieskoti
Stovėt eilėse pripratom, ilgokai nesulaukt personalo dėmesio taip pat (na būna gi žmonės užimti), į kasininkės "malonią" kalbąi, kai atsiskaitinėjau centais, irgi nekreipiau dėmesio, bet jau kai nori užsisakyt tortą, o konditerijos skyriui pardavėja nesiliauja diskutuot su draugeliu, numetus žvilstį tiesiai į ją, tiesiog nubėga link duonos lentynų ir nusisukus toliau šnekučiuojas su iš paskos nusekusiu pažistamu, o galiausiai atbėgus vaikui užsikelia jį ant prekystalio ir toliau VISIŠKAI IGNORUOJA KLIENTĄ, tai ne tik kad šį kartą nieko nepirkau, bet ir daugiau neeisiu į GRIGIŠKIŲ IKI.
Tiek leidinyje, tiek per tv buvo skelbiama, kad šį trečiadienį ir ketvirtadienį pelėsinė dešra Fuetec bus 1+1.Deja apsilankius Klaipedoje keliose parduotuvėse jos nebuvo.Pardavėjos sakė, gal atveš rytoj.Klausimas toks -kam skelbti akciją, jei parduotuvese prekės nėra.Noriu pastebėti tai nebe pirmas kartas.
Kaune, Saulėtekio IKI, pardavė visiškai pašvinkusią žuvį, konkrečiai pangasijų file.Gal žuvies skyriaus darbuotoja, dėdama prekę į maišelį, galėtų paklausti, ar tiks prasmirdęs produktas?:)
Antakalnio IKI laaaaabai nedraugiskas personalas, kasose bjauriai bendrauja su klientais ir tai jau pasikartoja koki desimta karta, si vakara 21.20 priejome prie kasos, ir stovejo zmones, lauke, nes kasose skaiciavo loterijos bielietelius, ir tai vyko ne vienoje kasoje.

Pagarbiai.
Vaidas
Nuoširdžiai nelinkiu šitame tikle dirbti, dirbau du metus.. ir galvoju kaip aš tiek galėjau ten.. dirbau be laisvu dvi savaites po 16h ir nebuvo sumokėta nei už 1h.. tiesiog šis darbas yra pasityčiojimas iš savęs, nes visur bėgioji, dirbi.. o tau nepasako nei ačiū.. ir dar atiduodi visa alga už kita
Su tokiom algom IKI tinkle neimanoma dirbti, bent padidinkit mesininkams algas, o ne is ju atiminedami visokius priedus kuriu esa nusipelne.. Nebereikalo truksta mesininku visur, nes uz tokias algas niekas nenori dirbti...
Vilnius, Kapsu g., 22. 2016-07-08 12.00,.neadekvatus kasininkes Lobeiko elgesis, niekas nenores dar karta apsilankyt sitoj parduotuvei.Apsipirkinejo pries mus gsrbaus amziaus vyrukas, padave pinigus 5eur, jie buvo kiek suglamziti, noredama istiesint kasininke Lobeiko suplese kazkaip,.ir prie visu pradejo koliot ta dieduka, kad jis durnas, atnese jai suplesitus pinigus, izeidinet visokiais zodziais, Tai yra tinkamas elgesis?
Klaipeda.Vingio 14. IKI tinklas sugadino visa svente. Liepos 5 diena, priessventine diena apsilankes mineta parduotuve nusipirkome kiaulienos sprandine saslykams.Ta diena parduotuveje buvo paskelbta akcija kiaulienai. Didelemis raidemis kilmes salis buvo nurodyta: LIETUVA.Kai pradejome kepti saslykus, per visa sklypa buvo juntama baisi KUILIO smarve.Aisku, kad sia, taip vadinama Lietuviska kialiena buvo ismesta siukslin.Zmones, bukite atidus pirkdami IKI tinklo akcine mesa, nes apgaudienieja, vietoj Lietuviskos kialienos pakiso neaiskios kilmes produkta. Daznai bunu UK, itariu, kad vietoj Lietuviskos mesos parduoda Airiska.Gerbiamiems IKI atstovams didelis ACIU uz sugadinta svente.GEDA!!!
M 2016-07-04 18:17:03
Nepridavinėkite taros IKI taromatuose, apgaudinėja žmones. Rašo, jog čeki galima panaudoti per pusę metų, nors čekis nubluko visiškai per mėnesį.
Nelaikykite kvito ant saules, taip ir parasytas ispejimas ant kvito:saugoti nuo tiesioginiu saules spinduliu!Skaityti ir dar karta skaityti, kas parasyta.
Norėčiau sužinoti, kodėl man perkant iki pardutuvėje iki šiol nedavė nuolaidų kupono gimtadienio proga, kai gimtadienis liepos mėn.6d?
Kęstutis 2016-06-29 23:02:11
Daugelį metų apsipirkinėju Kaune Sukilėlių pr. 84 esančioje parduotuvėje. Neseniai šioje parduotuvėje pradejo dirbti pardavėja p. Ginčauskienė. Noriu pasakyti, kad sparčiau aptarnaujančios pardavėjos Lietuvoje dar neteko sutikti.
Ačiū poniai Ginčauskienei už nuostabų darbą.
Laba diena, ar galite el. paštu info@iki.lt suteikti daugiau informacijos, kada ir kokios nuolaidos Jums nebuvo suteiktos? Ačiū.
R 2016-07-04 10:00:39
nebuna, paciai teko susidurti, o nuolaidu korteles arba pasibaiges galiojimas arba jos jos nepriimamos ir tenka moketi visa kaina, kokia ji nurodyta be nuolaidos
tada tikrai taip gali buti kadangi nuo birzelio menesio milimiausios nebegalioja iki parduotuveje o seip pagal kasininka priklauso jei nepersibraukia kortele kasininkas privaletu korteles numeri ivesti ranka
Kristina 2016-07-04 09:08:46
labas rytas kai yra akcija su lojalumo kortele tai akcija ir buna tik cekio gale buna parasyta nuolaida su kortele tokia ir tokia...
R 2016-07-02 17:00:41
Kodėl žmonės yra klaidinami? Per TV reklamos rodomos jog IKI vienai ar kitai prekei nuolaidos taikomos su lojalumo kortelem, o kai nueini i parduotuve- tai kasoje mokant uz prekessupranti kad tau tos nuolaidos nėra. Moki iprastą kaina. Tai kam prekiu deti kaina su akcija, priėjus mokėti kasoje - jau tos akcijines kainos nebėra? Gal susitvarkykit viena karta!
Sveiki. Iki parduotuvėje Pilaitėje kasoje dirba labai nemaloni kasininkė Sandra. Ko gero naujokė nes niekad jos nematydavau anksčiau. Su pirkėjais elgiasi nepagarbiai. Netyčia įmušo 2 prekės nors pirkau vieną, jai pasakiau kad išminusuotų. Tai patikėkit manim kokių gražių žodžių pliūpsnį gavau atgalios. Baisu...... Nebesiprekinsiu šitoje parduotuvėje klientui pagarbos 0....
Ačiū poniai Ginčauskienei už nuostabų darbą.
Noriu nuoširdžiai padėkoti IKI Didžiojoje g. Kaune (Vaišvydavoje) dirbančiam pardavėjui-kasininkui Mantui S. už supratimą, atjautą ir pagalbą... Tokių vyrų šiais laikais mažai... Visada linksmas, mandagus ir paslaugus... Bet aną dieną apsipirkinėjant, ne tik kad maloniai aptarnavo, bet ir prekes į maišelius sudėjo ir dar sviesto atnešė, nes pagal akciją buvo 2+1, o aš pasiėmiau tik du. Esu neščia ir tokie paslaugūs žmonės tik džiugina. Ačiū iš visos širdies...
Siandien nemaloniai nustebino aptarnavimas Jonavos Basanaviciaus gatves IKI. Naudojomes savitarnos kasa, del ko labai stipriai pasigailejome - savitarnos kasu "priziuretoja", pradejus kasai signalizuoti apie klaida, atlekusi apsauke ir paaiskino, kad cia ne zaidimu aikstele. Mes, tikriausiai, galejome to nezinoti. Savo pavardes pardaveja pareiske nesakysianti, nes as turiu ziureti i kortele ant jos krutines. Kortele rode "Enrika V.", bet tiesa sakant as nesu isitikinusi, kad tai tiesa, jei su tokia agresija atsisakoma pasakyti pavarde. Nuotaika sugadinta, daugiau garantuotai nesinaudosim savitarnos kasomis, o pagal galimybe - ir IKI parduotuvem. As suprantu, kad programine iranga nera tobula ir draugiska vartotojui, bet jei butu profesionalus pardavejos elgesys - jokios situacijos nebutu buve. Kyla itarimas, kad darbuotojai nera apmokomi kaip elgtis su klientais. Man atrodo, kad pardavejai pasamdyti, kad aptarnautu pirkejus, o ne ant ju staugtu. Gal paziurekite uzsienyje kaip aptarnaujamos savitarnos kasos, jei truksta ideju. Bet jau bent kokiu atveju - pardaveja neturetu pakeltu balsu pirkejams aiskinti, kad cia ne zaidimu aikstele
Jonava, kosmonautų 3 namo gyventojai dėl kosmnautų 1' iki" parduotuvės šaldymo įrengimų keliamo triukšmo ypač naktinėmis valandomis turi priekaištų. Prie sienų sumontuoti išgarintuvai yra užsiteršę, todėl pro juos eidamas oras sukelia tiūkšmą., kuris viršija san. normas tai buvo patvirtinta Kauno visuomenės Sveikatos Centro dar 2011m.Po to išgarintuvai buvo praplauti ir triūkšmas tapo normos rybose.. Gyventojai būtų dėkingi, jei tokius praplovimus padarytų vėl.Laukiame iš UAB Palink teigiamo sprendimo, nes triukšmas naktį neturėtų trukdyti žmonėms ilsėtis
Anonimas 2016-06-24 12:37:57
Viena iš blogiausiu "IKI" parduotuvių, tai "IKI" Mokslininkų g., Vilniuje. Jie naudojasi proga, kad tai vienintele parduotuve visam rajone, ir iki kitu reikėtu pravažiuoti 2-3 stoteles. Kasoje sėdi dar normalus žmones, bet kai stovi eile po 20žmoniu - dirba tik viena kasininke, maksimume dvi, ir stovi taip po puse valandos kad nupirkt pieno. Mėsos skyriuje dirba maža mergaite, kuri bijo kalbėti su pirkėju, ir net nepaklausia ko kam reikia, nors kita, jau tokia moterys, labai maloni ir draugiška. Bet didžiausia problema - kainos stende vienos, o kasoj išmuša visai kitas. Jau ne viena karta pastebėjome, kad parašyta pvz. 0, 62 centai, o kasoj išmuša po 0, 80 centu ir daugiau. Gerai, kad pamatai kas ir kaip, bet kiek jau galima.
Čia Jums dar pasiseke. Yra du vaikinai ten kasoje : vienas su akiniais - labai gerai dirba, naujas berniukas, o kitas - seniai dirba, jau beveik metai, tai visada eles stovi po 30 zmoniu, tik kad pas ji neeiti. graza meto tiesiai i ranka ar prie, tad reikiai visa laika surinkti, blogai elgesi su pirkejais - viena jart pats girdejau ir maciau, kad prie jo priejo močiute, paklause ar dirbi, o jis jai atsake "ne, aš tiesiog čia sedesiu, nejau nematote!". ar taip galima kalbeti su močiute? Vyr.kasininke išvis, 21.50-21.55 stovi prie duru ir neleidzia ieiti i parduotuve, nes liko 5-10 minuciu, ir jau nieka neaptarnaus! Tikekimes, kad nors ateiti jie galvos ir matys. Jau tiek skundu yra, ir kiek dar bus, jeigu visi nepabijos pasakyti
Aušra 2016-06-15 15:48:10
Kiek galima apgaudinėti žmones su "AKCIJOMIS" ??? Prie kainos akcijos yra, priėjus mokėti kasoje - jau nebėra. Gerai, jei atkreipi dėmesį, jei ne - liksi apgautas. IKI Priegliaus g. 1, Vilnius tokių dalykų pasitaiko, o svarbiausia, kad administracija neturi nei noro, nei galių tai taisyti. Gėda!!!
Žinokite tai ne tik pas Jus ten,
Visagine, pas mus, irgi tas pats, ir Vilniuje Mokslininkų g. "IKI" irgi visa laiką rašo viena, o išmuša kita.
Šiandien Šiauliuose Gegužių g esančioje parduotuvėje ikiukas su automatinėmis durimis buvo prispaustas mano 3 metuku vaikas.suspausta buvo galvytė.Visa laime.kad apsiejome tik išgaščiu ir mėlynėmis..bet iš personalo nesulaukiamė jokios pagalbos tik užsipuolė.kad neprižiūriu savo vaiko. Tikiuosi durys bus sureguliuotos taip.kad reaguotų ir į vaikus.kad ateityje neatsitiktų didesnių nelaimių kitiems, o personalas būtų geranoriškesnis ir žmogiškesnis..
Šiandien pirkau bulvinius vedarus Lentvario g33, IKI parduotuveje Vilniuje. Ju skonis buvo klaikus, atidarius ipakavima smirda, kvapas klaikus. Baisu nevalytos zarnos smirda „ ŠUDAIS” baisu. Apmaudu moketi pinigus ir gauti atsiprasant fekaliju.
Laba diena, jau baigiasi kantrybė. Jau kuris laikas ateini į prekybos centrą IKI Savanorių pr. 111, Kaunas, ir pastoviai išeini "šlapias". Todėl kad kiek paprašysi degtukų, ar CENTO ar IKI, retai kada būna. Matyt parduotuvė kovoja su gaisringumu, arba "degė". Bet dar ne viskas, atrodo, kad šioje parduotuvėje žmonėms dalintu ko nors už dyką. Amžinos eilės dirba tik 2 ar 3 kasos. Prie informacijos iš viso beveik neįmanoma prieiti, ypač mokesčių mokėjimo periodu. Informacijos pardavėjai, netik informacijoj dirba, bet dar turi aptarnauti dar kelias kasas. Tai darykit išvadas. Ne bereikalo į Lietuvą veržiasi kiti prekybos "BAGINIAI" Ačiū.
Labai esu patenkinta IKI prekybos centru Garliavoje.Dirba puikus zmones.Maistas skanus ir sviezias.Aciu mesininkui uz puikius saslykus ir mesyte.Prekes tvarkingai sudetos.Visada randi ko reikia.Akciju nemazai ir pigiau randu daug ka nusipirkti.Aciu kasininkei Ligitai ir Gitanai.Saunios darbuotojos.Malonios nuosirdzios smagu pabendrauti.Linkiu sekmes nelengvame darbe.
Sveiki, būtų labai patogu jei prie IKI-NERIS atsirastų taromatas
Ponia Olga, tai cia pretenzijas gamintojams, bet ne prekybos centrui.Prekybos centras tu sureliu negamina.
2016-06-10 ~17 val. po darbu uzeje i IKIparduotuve adr. Jonazoliu g.1, Vilniuje, pamaciau, kad vienintelis apsaugos darbuotojas su prekiu kainu zymejliu dirba alkoholio skyriuje-butelius zenklina, kasoje vyriskis susigincijes su moteriske turincia suni - necenzuriniais zodziais keikesi ant visos parduotuves!!! Nei atejez apsauginis nei kasininkai neramino triuksmadario, nekviete kitu apsauginiu, policijos ?!
NESAUGU IR NEGIHIENISKA !!!
Panevezyje Vilniaus g. Cento iki
Vilniaus gatvei cento iki labai nemandagi pardaveja Modesta. Mano vaikas nieko blogo nenorejas jos paklause vardo, tai jin atsove ar nemoki skaityt? Manau 3 metuku vaikas nemoka dar skaityti.
Mazeikiuose sedos g 18 pc iki yra labai salta. Maziau nei 18°C. Skyriuose pardavejos sala bei serga, ziema silciau nei vasara. Nusipirkus hematogeno batoneli galima galva praskelt tiek susales, tokio kietumo atsikasti sunku.
Svajune 2016-05-31 15:10:15
siandien varniu iki parduotuveje kaune dirbo 3 kasos prie kiekvienos stovejo po 20 zmoniu eile. stovint viduryje eiles su mazameciu vaiku kasininke nusprende uzsidaryti savo kasa neva reikia jai iseiti tad visi buvo isprasyti eiti i kita kasa ir vel stoveti per naujo eile. zmones buvo pasipiktine. kur ziuri parduotuves vadovybe nejau tokiu atveju kai stovi zmones eilese negali vyr. kasininkes isleisti pardaveju pailseti?:
Sveiki, siandien 2016.6.09 10.47 apsipirkinejau Garliavos iki Vytauto 67 mane apsuko pirkau pusilgius lenkiskus agurkus kurie kainavo 0.49 pirkau 1.220 kg o i kasa imuse kaip lietuviskus ilgavaisius uz kg 2.25 euro...sumokejau 1.82.Apsuko 1.23 euro grazu !!!!!!!!!!!!!!!!!! tikrai negrysiu man su vaiku mazu ir skaudama koja eiti su perkem? nu atsiprasau kaip prekiu nemoka atskirti?? geda!!!!

Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Grybauskaitė: rasim, kaip neleisti nesaugios Astravo AE veiklos
Grybauskaitė: rasim, kaip neleisti nesaugios Astravo AE veiklos 07-26 14:20
Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Lietuva kartu su visa Europos Sąjunga ras receptus, kaip bendromis pastangomis neleisti Baltarusijoje, vos už pusšimčio kilometrų nuo Vilniaus statomos...
Stojančiųjų nesužavėjo net ir geriausi universitetai
Stojančiųjų nesužavėjo net ir geriausi universitetai 07-26 13:49
Surinkti bent minimalų studentų skaičių, kad būtų galima vykdyti studijų programą, nepavyksta net ir pirmaujančioms šalies aukštosioms mokykloms.
Renata Saulytė palieka "Maximą"
Renata Saulytė palieka "Maximą" 07-26 13:49
Renata Saulytė, pastaruosius trejus metus vadovavusi mažmeninės prekybos UAB "Maxima LT" komunikacijai, palieka šias pareigas.

Ar vasarą dirbate trumpiau?

UAB Baltic master

AT&T 43,11 +1,39%