Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Palink, UAB

Atsiliepimai apie Palink, UAB

IKI prekybos tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Palink, UAB

Parduotuve IkI Nemuno gt prie Cido arenos Panevezyje dirba iki 22val, tai kodel ji buvo uzdaryta 21:52? Prarandat savo pirkejus! Sekmes
Sveiki. Sian Jusu parduotuveje IKI Senasis Ukmerges kelias 8, Uzubaliu km. Avizieniu Sen. Vilniaus raj. susidureme su nemalonia situacija. Turejome vos kelias prekes, ir nuejom i pirma kasa, kur terminalas. Nebuvo jokios lenteles, kad kasa neveikia. Laukeme eileje, kasininke Rasa aptarnavo dvi moteriskes per terminala, paskui po 5minuciu sako si kasa neveikia eikite i kita. Paklausus kodel neveikia sako as aptarnauju tik prie terminalo. Nuo kada pirmoje kasoje tik per terminala? Kodel ji anksciau to nepasake ir laike mus eileje? Kodel nebuvo jokios lenteles kuri tai perspeja? Nuejome i kita kasa vel stoveti eileje. Paskui Rasa dingo. Leido suprasti, kad tiesiog nenori dirbti, butu smagu, kad tokiu situaciju nebesikartotu ir primintumete darbuotojams mandagumo. Jeigu zmogus nenusiteikias dirbti, manau galima vieta uzleisti kuris noretu. Yra atitinkamas etiketas su klientais.Siandien 11.40 Geros dienos Jums.
Laba diena, noriu paklausti personalo, kodėl Molėtų " iki eco "parduotuvėje negalima terminale išsigryninti pinigų?Priėjusi prie kasos pas kasininkę paprašiau, kad noriu išsigryninti pinigų, kasininkė atsakė:"Nėra terminale pinigų, nes niekas nemoka mokesčių".Paklausus kaip jus dirbate su terminalu be pinigų?, kasininkė man atsakė, kad jeigu jinai išgrynins man pinigų, tai poto joms reiks dengti iš savo kišenės.Noriu paklausti, kam skirta jūsų parduotuvėse ši paslauga, jeigu ja negalima pasinaudoti? Dar noriu pridurti, kad tokia situacija šioje parduotuvėje kartojasi jau ne pirmą kartą.
Laba diena. Pirkėjai IKI TAURALAUKIS (Liepojos g. 238 Klaipėda) turi būti labai atidus, nes vieno apsipirkimo metu mane 2 kartus apgavo - sveriamą kaliarope bande parduoti už vieneto kaina, bet aš pastebėjau, ištaise, o kalėdinė staltesė už 0, 70 eurų parduota už 1, 67!!!. Pardavimų virtuozai. Kvitas nr. 288/974534 #0011 2017-01-09
Laba diena, IKI parduotuvėje apgaudinėjami klientai. 2016.12.31 Kaune, Ateities pl., IKI parduotuvėje, pirkome degtinę Zelionaja marka, 07l. kaina lentynoje 7.99 €, o čekyje 9, 99 €. Pasirodo akcija pasbaigė, o kiek žmonių apsipirko už didesnę kaina nei nurodyta etiketėje. Mums buvo pasiūlyta pasilikti už didesnę kaina nei nurodyta etiketėje, nors mums sutrukdė laiką, ir nepasiūlė nuolaidos.
RŪTA 2016-12-16 15:40:46
Laba diena, esu labai pasipiktinusi Jūsų darbu, Marijampolėje Vytauto gatvėje esančios parduotuvės aptarnavimu, dėl Jūsų patyriau piniginių nuostolių.Š.m gruodžio 14 dieną, apie pusę dviejų apsipirkinėjau minėtoje parduotuvėje.Prie kasos, reikėjo mokėti 4.89, pasakiau norinti mokėti bankine kortele, pardavėja paprašė įdėti kortelę ir suvesti PIN kodą, tą padarius, pasakė, kad kažkas sugedo ir paprašė mokėti grynais pinigais, sumokėjau ir išėjau, bet šiandien peržiūrėjus savo banko sąskaitos išrašą, pastebėjau, kad man pinigai vis dėlto nuskaičiuoti, tai gi už prekes sumokėjau dvigubai. Kaip siūlote spręsti šį incidentą?
Laba diena, komentarą rašiau 12.16 kada galiu tikėtis atsakymo iš prekybos centro atstovų?
Nepaprastas rupestis lojaliais pirkejais : jau daugiau kaip menuo einu i visas Panevezio m.iki parduotuves ir nei vienoj is ju nera senjoro nuolaidu korteles.Kas kaltas, ar parduotuves neuzsako, ar administracija is centro nesidomi?Keista.
i*****i, jau ir karosus karpių kainom pardavinėjat?
Noreciau tiesiog suzinoti, ar Vilniuje Seskines IKI esanti bankomata kada nors lanko inkasatoriai, nes amzinai ner pinigu, tai kam tada reikalingas bankomatas????
Prašau išspresti problemą Jurbarke.Reklaminius lankstinukus daugiau nei puse miesto gauna tik apie ketvirtadienį???...
Sveiki, norėčiau parašyti nusiskundimą dėl Iki parduotuvės Kaune, Kuršių g. Atėjau atnešti tarą į taromatą, jo dešinioji pusė pasidarė pilna, ją sutvarkė, įdėjo naują maišą, o mane galiausiai išvijo ir pasakė kad jisai nedirbs dabar. Kaip tai suprast? Nes aš rūšiuoju, tausoju aplinką, o mane tiesiog paima ir išveja. Labai prastas personalas.
Laba diena, buvau vakar Jūsų prekybos centre ir labai nusivyliau, aptarnaujančiu kolektyvu.Aptarnavimas, ne aukščiausio lygio, beto dar ir apgaudinėja mušant čekius.Pažymėjau tas prekes kurių nepirkau, bet kažkokiu būdu atsirado čekyje. Perkant vaikiškas tyreles buvo nurodytos nuolaidos, bet kaip pasirodo ne visoms, kaip pamačiau čekyje.
Prašau išspręsti šią problemą, kad nereikėtų dar ir parduotuvėje tikrinti tą ką perki, nors niekada to nedarydavau, bet nuo šio karto tikrai teks tikrinti, dėl nesąžiningų darbuotojų.
Lauksiu atsakymo;
Pagarbiai Giedrutė
Laba diena Paskaičiau atsiliepimus - yra daug dar trūkumų, nesusipratimų... Iki parduotuvėje "Eglė" Klaipėdoje Taikos pr.109 aptarnaujantis personalas malonus. Nors nesusipratimų mačiau pasitaikė- bet buvo sugebėta be stresų išspręsti iškilusias problemas.
Mano pasiūlymas dėl specialiųjų akcijų. Bandome laimę pirkdami savo mėgstamas prekes. Norėtume, kad prie laimingųjų skelbiamų pavardžių būtų parašytas ir miestas ar kaimas.
Po vienos žaidimo akcijos paskelbtų laimėtojų sąraše buvo draugų pavardė, vardas -sveikinome ir norėjome kartu pasidžiaugti, bet pasirodo ne iš to miesto...
Jau nestebina, kad IKI parduotuvėse apgaudinėjama "akcijomis". Bet yra įžūlumo viršūnė, kai didelis skelbimas, kad prekėms 40 proc. nuolaida, o susimokėjus pritaikoma 20 proc., ir kai klausi kodėl taip, tai aiškina, kad prekė, kurią įsiigijau, yra akcijinė ir jai nuolaida netaikoma. Tik maža problema - ta pati prekė yra nuotraukoje ir JOKIŲ NUOLAIDŲ joms nėra iškabinta. Kad būtų aiškiau, kalbu apie ARIEL skalbimo kapsules. Ir tai ne pirmas kartas. Kaip diena, taip vis kokia apgavystė. Sąžiningai pinigų uždirbti parduotuvė nebesugeba, tai apgaudinėja žmones. Matyt daug kas nuleidžia rankas ir vienam kitam grąžina tą dalį, ir toliau apgaudinėja. Lengvai neišsisuksit, kantrybę jau perpildėt, dabar už kiekvieną apgavystę keliaus skundas. Gal ir kova su vėjo malūnais, bet kažką daryti reikia. Patys užtampėte paprastą pagyvenusį žmogų už tai, kad netyčią pasiėmė 15 centų vertės maišelį, o patys akiplėšiškai sukčiaujate, tiesiogine šio žodžio prasme VAGIATE iš paprastų žmonių. Ramiai jūsų nepaleisiu. Laikykitės. Tvarka bus.
Esu visiškai nepatenkintas IKI produktų kokybe. Tinklas visai nesirūpinai lojaliais klientais ir visiškai nekontroliuoja produktų kokybės. Turbūt net nebūtina pateikti konkrečių nuotraukų, nes tai kartojasi nuolat. Avokadai, kainos išpūstos, o kokybė apgailėtina. Užeikite į betkurią parduotuvę, prie avokadų rasite ne viena "sunokusį avokada", kuriame akivaidžiai matosi pelėsiai, o be to, sunokęs avokadas tikrai neturi būti kietas kaip bulvė. Agurkai, kiek ilgų agurkų bepirktum visi surūgę, tai yra nevalgomi. Aš tikrai nelakstysiu ir neįrodynėsiu, kas ir taip akivaizdu dėl kelių eurų, tačiau jei jau skelbiatės kaip kokybiškas tinklas tai vieną kartą pradėkite daryti šukius aspindinčius veiksmus.
O aš noriu pasigirti Šiaulių mieste Birutės raj.gyventoju vardu turime Ikiuke labai malonu mėsininką Algirduka toks malonus žmogus reikia perpjaus karka, parinks, sumals, parodys pasvers na tikrai labai labai puikus mėsininkas.AČIU Jam....
Sveiki.
Apsilankius Rietavo IKI parduotuvėje, toks jausmas, kad šiais laikais nebėra normalių vadovų. Pilna arogancijos, išdidumo, pasitikėjimo savimi ir begalės pykčio, nuotaikų kaita pasižyminti vadovė. Pažiūrėjus iš šono, toks jausmas, kad ten dirba ne žmonės o "avių" banda - vargšai darbuotojai. Šitokio nesiskaitymo su kolektyvu, retai kur tenka matyti.Vadovė netaktiška, ne kartą teko girdėti, net klientų akivaizdoje kaip šiurkščiai ir žeminančiai elgiasi su darbuotojais. Manau, kad net pardavėja jai jau yra per aukštos pareigos. Siūlau susimąstyti ir nepraleisti pro pirštus...Geros dienos.
Sveiki, pirkau Rasos 20017 metu kalendoriu. Kaina ant kalendoriaus 6, 69 eur. Kasoje kaina isaugo iki 8.69. Kainu neatitikimas parduotuveje Kovo 11-osios g.22, Kaunas labai daznas atvejis. Labai neatsakingai dirba
Vilniaus Mindaugo IKI parduotuvės vadovė leidžia sau tikrai per daug. Tiesiog apšaukė mane, pabuvus kelias minutes parduotuvėje, pamačiau kaip ji naudojasi darbuotojais ir juos vaiko. Pvz. Darbuotojui, kuriam susirinko eilė ji pasako nueiti atnešti kažką iš salės. Ar toks vadovės elgesys yra normalus? Ar galima tokiam žmogui leisti užimti tokias pareigas?
Laba diena.Visada patikdavo apsipirkti IKI Naujoje Vilnioje, Parko 34a, pardavėjos būdavo dėmesingos, mandagios, paslaugios.Bet paskutinius 2 mėnesius lygis nukrito-pardavėjos nustojo sveikintis, maža to, ėmė kalbėti rusiškai, kas ypač buvo nemalonu.Dar pastebėjau, kad rusakalbius jos aptarnauja maloniau, negu lietuvius.Ypač nemaloni apkūni moteris trumpais dažytais plaukais, vidutinio amžiaus, vardo neįsidėmėjau.
Šiandien apie 16 val. PC „Mada” esančioje IKI parduotuvėje, apsipirkau „Bitutės” kasoje kaip visada. Mokėjau grynais, įdėjau 20 € (suma buvo 9.53 mokėti). Pradėjau rinkti savo prekes, kasa skaičiavo grąžą. Centus atidavė, o 10 € ne. Pakviečiau merginą, kuri dirba prie „Bitutės”. Ji pasakė, kad taip būna ir liepė paimti savo prekes, galbūt tada atiduos grąžą... Deja, neatidavė. Ji sakė, kad galbūt kasoje nėra banknotų ir liepė nueiti su čekiu į informaciją, aš taip ir padariau. Tada apsauga kameras peržiūrėjo, (vyr.?) kasininkė perskaičiavo kasą ir pasakė, kad kasoje trūkumo nėra... Dar man pasakė, kad pati turiu žiūrėti dėl pinigų, nes pati apsitarnavau... o už manęs stovėjo moteriškė, kuri man nepaėmus prekių padėjo savo prekes į mano krepšelį... ir kai man neatidavė 10 € grąžos, ji greitai perbėgo į kitą kasą. Klausimas kyla, ką rodo kameros, kad negalima įžiūrėti kas ką daro, ar tiesiog, nėra noro aiškintis?! Aš nesiginčijau, 10 € ne ta suma, dėl kurios verta draskytis... Taip ir išėjau nieko nepešus ir čekio negrąžino. Noriu palinkėti, kad tokios situacijos nepasikartotų, nes jos atimą laiką ir ėda nervus.
Sveiki.Šiandien buvau IKI parduotuveje Rudaminoje. Noriu pasakyti, kad dėl iki darbuotojos pavėlavau į autobusą, kuris mane veža beveik iki namų. kadangi gyvenu toli, tai šitie autobusai važineja gan retai ir man teko laukti kito 2h. Pavėlavau, nes iki darbuotoja aptarnavo prieš mane esančia moteriškę ir darbuotoja negali nuskanuoti slyvinius pomidorus, tai ji atsistoja nuo savo darbop vietos, nuėjo pažiūrėti kainą ar ką, lėtai eidama į savo vietą ji dar užeina pas apsaugini paplepet it letai grįžta į savo darbą. Tai maždaug užtruko 5min, o per tas minutes jau galejau buti autobuse ir važiuoti namo, kur manęs laukė 3metuku sesutė. Taigi "ačiū " iki darbuotojai, dėl kurios pavėlavau į autobusą pas savo sesute. Jos vardo neatsimenu jinai maždaug atrodė senoka, žili plaukai, su akiniais.
Sveiki šendien iki parduotuvėje kapsų gatvėje nusipirkau flint duonele kurios galiojimas baigėsi 2016-11-12 o sendien jau 2016-12-02
Sveiki, norėčiau atsiliepimą pasakyti apie jūsų iki gaminama šaltiena, gal būt man taip pasitaikė bet 2vakarus vakarais valgiau jūsų gamybos šaltiena ir po abiejų tokiu vakarieniu apie jus galvojau tuolete su gurguliuojanciu pilvu. Galvojau pirma vakarą gal būt tai ne šaltiena kalta, vakarop buvo kaip ir viskas gerai, nusprendžiau ir antra vakarą taip pat pavakarieniauti bet supratau, kad tai buvo "saltienoje" esmė
Šiandiena Baltijos g-vėje IKI parduotuvėje buvau šokiruota pardavėjo Rimanto elgesiu. Negana to, kad neteisingai pasvėrė Pamelo vaisių (apskaičiavo beveik vienu kilogramu daugiau), bet, net neatsiprašęs už savo klaidą, atsisakė persverti vaisių ir paskaičiuoti kiek pinigėlių pavogė, taip taip PAVOGĖ, nes taip padarė tyčia - nuleido kainų skaičiavimo monitorių ant vaisiaus, padėto ant svarstyklių, ir dar prilaikė ranka, turbūt, dar gerai paspausdamas, kad svoris būtu didesnis. Norėjau eiti pas parduotuvės administratorių, bet man padėti sutiko kita jaunutė pardavėja, gaila, bet jos vardo neperskaičiau, Ji grąžino pinigėlius. Didelis Jai AČIŪ ir pagarba už sąžiningumą.
O KAS RAŠO, KAD PARDAVĖJAI VAGIA DĖL MAŽŲ ATLYGINIMŲ PATYS NEVERTI PAGARBOS. VERTYBIŲ MATAS NĖRA PINIGAI, NEI JŲ KIEKIS. KIEKVIENAS TURIM TAI, KO GYVENIME NUSIPELNĖM.
Į Ąžuolas iki niekada nebeisiu. Jus žiurekit savo apsauga kad prie kameru sedetu ir stebetu kas vage o kas ne paskui vaikšto po sale nieko nežiuri ir paskui puola normalius žmones iš neturėjimo ka veikti vagim laiko kaip jaustis paskui nesinori daugiau nei eit į tokia parduotuvę galit padėkot tokiem už tai kad žmones nebeina.
Ta pati situacija...
2016-11-26 18:19:24 IP 188.69.211.139
Likau šokiruota.. 2016-11-19 11:08:36
Laba diena.
Kiekviena diena apsiperkame su seima Joniškio IKI, bet nepastebejusi nelikau.Kaip parduotuves vadovas elgiasi su savo darbuotojais, vidury prekybos sales yra vadinami nevykeliai, snarglos, barami?Kodel yra zeminami sitaip darbuotojai?Ar tai yra normalu, dabar suprantu kodel tokia zmoniu kaita toje parduotuveje.Uzuojauta kas ten dar gali dirbti.
Kitose parduotuvese nepamatysi tokio vadzios elgesio saleje su darbuotojais..Tegul susimasto valdzia kokie darbuotojai reikalingi pikti ar klienta pasitinkantys su sypsena.
Tas pats ir Birzu IKI. Teko girdeti, kaip vadovė "aukleja" darbuotoja. Zmogus, turintis lasa savigarbos, ant gyvulio taip nesaukia. O cia, girdint pirkejams. Gal Iki vadovai spec kursus lanko, kaip kolektyva auklet, nes nepirma atsiliepima apie ju kultura girdziu.
Siandien teko apsipirkineti Vilniuje esancioje IKI (PC MADA) likau pribloksta pardaveju (pagyvenusio amziaus) kuris dirbo zalios mesos skyriuje, jis dirbo be pirstiniu.Priejus mano eilej as paklausiau kodel jis nedevi tam tikru pirstiniu nes tai reikalauja higienos normos, jis man piktai atsake - ka jus nematot kiek zmoniu laukia, kad jis neturi laiko ir dar pridure kad ir ispjaustydami mesa niekas ju nedevi nes tai nepatogu...Mano akys buvo ant kaktos nuo jo atsakymu, susimastykim visi nieks nesilaiko jokios higienos, todel pagalvokim is kur visos bakterijos.Per pykcius issireikalavau, kad jis uzsidetu pirstines ir mane aptarnautu, bet kas is to man tik nuejus jis jas nusimove ir vel dirbo be ju, nu zinokit virsune dar niekur nesu taip maciusi, net apsipirkinedama mazuose miesteliuose.Manau dar apsipirkinesiu sioje iki bet pamaciusi tokia situacija kaip si kreipsiuosi jau kazkur kitur, nes taip NEGALIMA.
vilnius IKI kapsu 22, kasininke Lobeiko niekada neduoda cekio, nemandagiai kalba su klijentais, savaitgaliais kai nera valdzios is vys bardakas, zmones stovi didziulei eilei ji gali iseiti ir pradeti tvarkyt krepselius, arba kazka kito daryt visi stovi ir laukia,
..kauno r..ramuciuose...apsipirkineju dideliais kiekiais...papuolu pas ta pacia kasininke..duodu Su kortele nuolaidu kupona..ji numeta tipo jau nuskanavo..kiek kartu reiks mokinti ja..si kart pasiziurejau jau namuose.vel jupona ismete.man nuolaidos neptitaikyta..kaip galima dirbto atmestinai..ieskoti reikes kitos parduotuves..nors Si pakeliui namo..kasininkw:ivanova....cekyje radau...
Eleonora Petrulytė 2016-11-06 18:37:39
Nedėkit senų produktų į kepamus produktus ir mažiau E produktų. Jai dedat tai kodėl nerašot jų kenksmingumą sveikatai. Bijot, kad nepirks.Ypač ''geros'' bandelės su varške. Mus šeima kelionės metu jomis apsinuodijom. Nerašysiu kur pirkau, bet tai tiesa.
esu konditerijos darbuotoja, ir galiu uztikrint kad dedami tik sviezi produktai, ir beveik viskas naturalu be jokiu milteliu kaip maximoj
...koks atlyginimas, toks ir poziuris i darba.Jei moketu uz atlikta darba, tada galima butu reikalauti kai ko daugiau.Bet jei viena kasininke atleidzia (pvz.500 pirkeju, o kita 300)o atlyginima gauna vienodai.Tai kur tiesa.Kad ir sales mergaites, kurios krauna prekes, kokius sunkumus jos kilnoja, ar kas i tai kreipia demesi.Kol bus tokia velniava prekybos tinkluose, bus kaita darbuotoju pastovi-nes zmones nepakelia sitokio darbo, ir todel pastoviai truksta darbuotoju.O, kad zmones saukia stovedami eilese (pakviesk kasininke)-tai tiesiog nera ka kviesti, tos kurios dirba kasoje, tai ir visos kasininkes.Dar gerai, kad ir tiek yra..., kai kur jau ir ju nebus.
Kiekvieną kartą atėjus į IKI parduotuvę Varnių gatvėje Kaune tenka laukt ilgai norint atsiskaityti už prekes. Ir visai nesvarbu tai savaitgalis, ar dienos dienos rytas ar vakaras... express kasa lyg turėtų būti ta kai perkant tik porą prekių esi greit aptaurnaujamas, bet čia.viskas atvirkščiai! Laukti tenka 15min o gal daugiau. Taip nes žmonės moka už komunalines paslaugas ar pan. Bet gal tokiu atveju turėtų būti toje kasoje ir kitas darbuotojas, kad klientai būtų greitai aptarnauti. Pirmenybės besilaukiančiai ar mamai su mažais leliukais nėra, tenka stovėt bendroj eilėj norint nusipirkti pakelį pieno, nes kaip ir minėjau express kasa yra dar lėtesnė nei kitos.Tiesiog arba tai neorganizuotumas arba darbuotojai nepakankamai gerai dirbantys darbą, kitose to paties tinklo parduotuvėse tikrai yra daug greitesnis aptarnavimas. Tokiu atveju norisi rinktis netoliese esančias konkurentų parduotuves o ne nepraleisti tiek laiko norint apsipirkti IKI.
Laba diena.
Sveiki.malonu kai iki parduotuvė pora minučių nuo namų.bet kai Ateini, dirba viena kasa ir laukia 20 žmonių eilej, palieki prekės ir eini pas konkurentus.Visaginas, 20161117, 8h40m.parduotuve taikos pr.
Renata 2016-11-12 21:59:05
Kazimierui. Galgių IkI lankausi ne pirma karta. Nes gyvenu šalia. Todel ilgai brendau iki šio komentaro. Matant, kad IKI deda visas pastangas pritraukti savo klienta (nes šalua atsirado konkurentų), o personalas ji atbaido, negAlejau nutylėti. Todėl 'bloga nuotaika' niekuo dėta. Parašiau kaip yra. Jei jūs esate darbuotojas, tai gera ir tematote:))
Zinokite as dirbu pjoveju imoneje Uab "Pats sau baldzius". Tad jus klystate, as neesu darbuotojas Iki parduotuves. Pas visus visokiu nuomoniu buna, pas jus bloga, pas mane gera. ;))
Kazimieras 2016-11-12 21:48:31
Aš pats gyvenu prie parduotuves, ir dažnai apsipirkineju parduotuveje, ir galiu pasakyt tai vienetinis atvejis, nes pats matau personalas operatyvus, draugiškas, ir greit aptarnauja, visur buna, kad pasitaiko visokiu nesusipratimu.
Kasininke nemanau, kad aptarnavo viena zmogu jei daug zmoniu buvo. Reiskiasi buvo mazai zmoniu ir jus is to puciate bereiksmia problema. Manau jums ta diena buvo prasta nuotaika, tad greiciausiai susidare tokia bloga nuotaika.
As pats daznai lankausi sioje parduotuveje kaip ir sakiau, tad minusu del personalo elgesio negaliu pasakyti, galiu tik pagirti.

Apibendrinti galiu pasakyti, kad is aplinkiniu parduotuviu tai geriausia parduotuve, lyginti galeciau tik IKI parduotuves Sauletekyje ir Naujojoje Vilnioje.

Aciu uz demesi.
Renata 2016-11-07 16:49:31
Galgiu k. parduotuveje IKI ypač nemalonus aptarnavimas, - dirba tik viena kasa, eile didžiausia. Kai kolege iškviete antra kasininke, ta aptarnavo viena vyra ir vel uždare kasa, išleke..vel visi stovime eileje vienoje kasoje! O konditerijos ir mesos skyriuje gali ilgai ir nuobodžiai laukti, skambinti n kartu ta 'iškvietimo' skambuti, vistiek nieks neateina..ir prarades kantrybe nukiutini nieko nepešęs.. kiekviena karta šitaip! tikrai nesinori i šią IKI kojos kelti! Ar čia darbuotojų požiūris ar darbdavių nežinau. Žinau, kad geriau važiuosiu i toliau esančias parduotuves!

Aciu uz demesi.
labas, kokios yra pareigos parduotuves vadovo ukmergej vilniaus gatvej, paprastaj etatinis poperinis vadovas kuris nieko nemoka daryt gal ir moka kaz ka daryt pvz ateit i darba ir sedet savo kedei ir nieko neveikt. kaip toks zmogus gali but vadovu aplamaj, mano manimu vadovas turi moket atlikt visas operacijas kurias yra sioj parduotuvei kurias atlieka administracija ar administracijos vadovai, normalus vadovas zino visas smulkmienas savo imonej, net toki paprasta dalyka kur pas ji parduotuvej ar imonej stovi sluota cia yra pavyzdis kaip vadovas zino ir rupinasi savo vadovaujama imone, toki vadova kuris zino ir moka atlikt savo pareigas ir moka bendraut su zmonem ir elgtis su jais kaip su zmonem toki zmogu nieks neapgaus ir visi gerbs, o toki vadova kuri turi ukmerges miesto iki parduotuve kuri randasi vilniaus gatvej aplamaj ar galma vadint vadovu parduotuves, jai parduotuvei pvz iseina darbuotojai tai yra vadovo problema kad jis nesusitvarko su savo pareigom ir is to eina isvada kad vadovas nesusitvarko su savo pareigom tokiu atveju reikia keisti parduotuves ar firmos vadova o ne darbininkus. esu labaj nepatenkintas jusu vadoves darbu ir elgesiu su zmonem dirbanciais jos kolektive. jai jus nesiimsit premoniu as pradziu parasisiu i vietini laikrasti ukmerges o po to i kitus laikrascius. keiskit vadova nes su tokiu vadovu gali bankrutot imone ar parduotuve, dar vienas klausimas koks vadovas ateina darban apsirenges su dzinsais, seip vadovas yra imones veidas ir turi but apsirenges atitinkamai. noreciau islikt anonimisku
Iki parduotuvėj Kaune kovo 11g dirba ne tik elgesiu, bet ir išvaizda nemaloni kasininkė Agnė R. Ilga laika apsipirkdama pastebi, kaip nekulturingai, uzgauliai bendrauja su klientais. Bet šiandien buvo virs visko. Laukiau terminalo eilej nusipirkt bilietuka.pries tai aptarnavimo vyrą, su juo kalbėjo arogantiškai, izeidziai, net vyras pasakė, kad turėtų padoriau bendrauti su klientais.ji nesibodejo dar uzrekt ant jo.jam nuėjus išvadino debilu.paskui sparde dėžės ir keikėsi visais įmanomais keiksmais, nors eilė buvo pilna žmonių.kai atėjo mano eilė pirkti, kad kuo greičiau būtų, sakau parinkit man bilieteli, nesvarbu, koki.sako vaikai issipisinejat!Man taip pasakė!o man atsiprašau 38m ir aš pati greit būsiu močiutė, o ne vaikas.sakau jūs čia mane vaiku vadinat??sako jo, matau už mane jaunesnė.toks žmogus tikrai negali dirbti su žmonėmis.prasau apsvarstyti.
laba, Kaune IKI Girstupis, absoliutus bardakas, kainu nera, lentynos tuscios, kasoje reikia stoveti vos ne 20 min, dar nemaciau didesnio bardako.Ir ne vieno apsilankymo pastebejimai
IKI, esanti Nemuno g. Panevezys. Ilgai zadu rasyti neigiama atsiliepima, taciau jau darosi nemalonu eiti i sia vieta...pardaveju elgesys apgailetinas!! Nesiskaitymas kitaip nepavadinsiu..turiu omenyje pamaina, kuri dirbo 2016.11.07 viena tamsi ilgais plaukais - 1 kasa dazniausia, kita trumpais rausvais plaukais... atkreipkite demesi, nes tikrai nejauku darosi...
Sveiki, rasau del "IKI" parduotuves, esancios Medvegalio g. Kaune. Jau kelinta karta parduotuve atsidaro paveluotai. Siandien pvz. 8:08 val. Burelis zmoniu stoviniuoja uz duru, o jiems viduje ne motais. Suprasciau dar, kad atsidarius kad ir paveluotai lentynos butu prikrautos svieziu prekiu..deja, net senu nerasta, ypac duonos skyriuje. Rytiniai paplepejimai, kavos gerimai ir parukymai ant rampos trukdo dirbti, bet ar delto kalti pirkejai? Keiskit vadova, uz ka jus jam alga mokat? jai nesugeba nei darbo grafiko uztikrinti, nei prekiu i lentynas pateikti.
Gyvenu name kuriame yra iki parduotuvė, nuo 11.05, 11.06 dienomis neveikia taromatas, pardavėja sakė, kad jis ir neveiks, nes neturi ir šiandien neturės maišų kuriuos reikia pakeisti taromate, negi negalima apskaičiuoti kiek jų reikės?Parduotuvė yra Vilniuje, Kapsų 22.
Betvarke!!!!!! Parduotuve kapsu g -22 jusu klientai stovi puse valandos kad apsipirkt!!!!! viena kasa tik dirba kasininkes net nekvecia kitu kad padietu 3 kartus jau nepirkau jusu parduotuvei nieko nes tiek laiko laukt neapsimoka geriau i maksima nueit!!!
Tragedija, o ne parduotuvė...
Susitvarkykit kainas!!! eilinį kartą jaučiuosi apgauta. Jūsų siūlomą akcija Girstučio IKI parduotuvėje dešrelėms Nematekas "Mažylių" nebuvo, negana to grįžus pažiūrėti gal ne tas paimiau, tai tokiu barkodu aplink net nebuvo nieko panašaus, norėjus išsiaiškinti kantrybės jau net nebebuvo pamačius eiles.....

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Telekomunikacijų bendrovės pratęsė bendradarbiavimą su OMD
Telekomunikacijų bendrovės pratęsė bendradarbiavimą su OMD 01-17 18:16
Pasibaigė "Omnitel" ir "Teo" žiniasklaidos planavimo agentūros konkursas – telekomunikacijų bendrovės pratęsė bendradarbiavimą su ligšioline partnere OMD.
Vilniaus kogeneracinė jėgainė išsirinko darbų prižiūrėtojus
Vilniaus kogeneracinė jėgainė išsirinko darbų prižiūrėtojus 01-17 17:03
Vilniaus kogeneracinės jėgainės statybos darbus prižiūrės tarptautinio konkurso metu pasirinkta švedų kapitalo "AF-Consult". Sutarties vertė – 3,4 mln. Eur (be PVM).
Žada ryžtą kovoje su šešėliu, bet ne "žiaurias akcijas"
Žada ryžtą kovoje su šešėliu, bet ne "žiaurias akcijas" 01-17 16:47
Premjeras Saulius Skvernelis tikina, kad jo vadovaujama Vyriausybė, kovodama su šešėline ekonomika, neturi tikslo atnaujinti vadinamųjų "žiauriųjų akcijų". Bet Vyriausybės vadovas pabrėžia, jog...

Ar pritariate metiniam automobilio mokesčiui?

UAB Baltic master

Humana 202,92 -1,14%