Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
zmones bekite is omniteleio vien delto kad ju sistema bloga pranesi apie mokejima telefonu jie vistiek laiko numery uzblakuota nes klijentas kaltas kad ju pinigai iskart ju nepasieke laukti reik kaip sumoki per terminala perlas net tris darbo dienas
Turiu omnitel 1GB nemokamai, augindama maža vaika bunu namuose todel naudoju vifi, visi mobilus duomenis isjungti. Bet viena menesi atejo saskaita kad virsitas 1gb. Pradejau aiskintis. taip paaiskino atejo saskaita ir moket.. taip iseina telefas pats pakeite parametrusvirsijo intika, o kita men vel susitvarke.
Sveiki. Noreciau suzinoti. Ar perkant telefona su sutartim buna priristas?
Nuoširdžiai dekoju omnitel salono esančio Marijampoleje Kudirkos g.3 darbuotojams Kasparui ir Neilai už mandagu, išsamu ir profesionalu kliento aptarnavima. Manau tokius darbuotojus reikia vertinti ir įvertinti.Tai turetu buti Jusu kolektyvo pavyzdys. Prasau sia padeka persiusti salono vadovui. Ačiū. Pagarbiai salono klientas.
As kliente Omnitel tapau atsitiktinai kai 2012 kazkur rudeni paskambino i tele 2 operatorius is Omnitel ir pasiule tapti klientu pasiulidamas isigyti ismanuji mobilu telefona su ypatinga akcija ir nuolaida bei galimybe, kads niekur vaziuoti nereikia i namus kurjeris gali pristatyti tik reiks sumoketi pradine imoka.Nuosewkliai viska aiskinu imanomus variantusd ir bv labai suinteresuotas, kad jam sis sandoris pavyks.Pas mane bv kita problema tad ir ta isprende as ant savo vardop negalejau pasiimti tik ant draugo, bet tai pasirodo imanoma, tas nr.bv tele 2 pildyk ir jis galima pasilikti jei tapsi Omnitelio klientas.Kai jiems reikia nauju zmoniu jie viska daro ir lb lengvai taisykles tampa tik trugdumu.Sutarem nes reikejo mobilaus naujo taip tapau ju kliente dviem metams.Telefonas jau ispirktas ir atejo laikui kazka naujpo isigyti o butinybe ir statusas vel bv man palankus nes reikejo kompiuterio.As si karta pati gyvendama Kaune nuvykau i Mega ir su Omnitel darbuotoja tariausi del naujo kompiuterio tuo metu ir db akcija HP PLANSETINIS NESIOJAMAS LOPTOPINIS, man atveju jis tik 1 lt.man kainuotu o paskui kas men.susimoketi pagal plana pasirinkta, uz modema, kompiuteri pati, ir GB pasirinkta. Tada viskas ir prasidejo, norejau Raudono lb, pasake ispirko gal uzsakymu bus kita diena, neijunge neparode kaip elgtis nes bv isikroves nors jie privalo pakrauti ir klientui aprodyti, ji ir kt yra pasake kad ne ju kompetencija aiskinti, mokinti, pirma karta susiduriau su tiokiu chamisku aptarnavimu, viska neatsakomybe, uz ka jie gauna atliginimus?grizus namo pakroviau kazkiek ir nesiau pas drauge kad pamokintu, pati turi stacionarini toki pirma karta mato ir nesigaude kazkiek perziurejo bet man visus slaptazodzius ivesti reikejo susikurti abonimenta Microsoft, angliskas meniu nieko nesuprantu.Visvien kazkaip as ji narsiau ir bandziau kazka padaryti kad galeciau juo naudotis.susikuriau as slaptazodi, paskui skypa ir tiek ir naudojau, kadangi Omnitel paslaugos brangios ir ilgai negali nsudotis susiduriau pirma karta su isnaudojimu GB Turejau susimoketi nors tai bv tik ispejimass as mokejau pirma imoka 50 lt. ir tada vel galejau naudotis tik is vieno GB man pasiule trys GB bet atsirado problemos su internetu, sustodavo ekranas uzstrigdavo, perkraut reikejo vel pajungti, pati klavetura spaudyti migtukus pradejo.As nunesiau parodyti i Omniteli darbuotojai kad paziuretu uzviksuotu ir ji pasiemus kompiuteri vietoje bande ziureti pati, po 20 min ji pasake kad kazkas paciam kompiuterije yra blogai techniniai gedimai gali bujti ir kad reikia meistrui nesti apziurai su garantiniu.Ta vakara jau garantinis nedirbo velu bv as grizus namo dar bandziau juo naudotis kazkiek pasinaudojau, bet vel atirado problemu ir nunesiau Megoje i MTTC ten savaite prieme apziurai israse akta kad negali ziureti nes ne ten bv priduota.Suklaidinta atsiemiau po savaites kompiuteri as ji vis dare bandziau naudoti.Ta lemtiga diena vel nesiau i Omnitel prasiau kad paziuretu ir kad sustabdytu planus kol bus garantiniame taisomas, suskambinau su darbuotojais ir kt diena pristaciau i servisa apziurai su garantine pazyma, ispejau Omnitel darbuotojusd kad man uz ta laika kompensuotu.Sulaukus atsakymo as nuvaziavau bet nbv patenkita nes nusivyliau kad kompiuteris brokuotas ir tik toks trumpas laikas o tiek problemu kad pazeistos mano kaip vartotojo teises i tai neatsizvelgia ignoruoja tiek omnitelio darbuotojai.Pasake kad garantinio pirmam kartu israsyti negali bet antru ir treciu jau bus isrtasytas broko aktas i keitima naujo kompiuterio.Pristaciau akta po teaiosymo kad kompensuotu per ta.laika susidare po truputi skola n ors as visus kartus mokejau imokas.Uz ka moku nzn nes vis virsijasi GB tada nutariau jei nekeisit i nauja ir negaliu nauditis kiek man reikia jei passlaugos manes netenkina o lendu i skolas as atsisakiau naudotis ju paslaugomis.Perziurejus akta kad bv pakeistas ietasis diskas naujai jam gartantinis tik men, garsiakalbis soninis visai neveikia prestai veike bet striginet pradejo, ir bv anglu klavetura viskas naudojama db ieinu be slaptazodzio dingo, passtas mail dingo skypas dingo viskas dingo teko isnaujo atkurti paciai ir padare viska lietuviu kalba o valdymas simboliu pakeisti ar skaicius tik loptopu ir ekrane atsidaro klavetura.Db praejo laiko gaunu saskaitas su skolom jos tik dideja, ejau vel aiskintis kad nesinaudosiu ir nemokesiu uz tokias paslaugas paasipyktinau o netesybu tikrai nemokesiu nebent dalimis pdengsiu skola.Man pasake kad tokiu galimybiu nera pilnas suma db reikia moketi ir taskas.Dar nepasin audojau kaip klientui suteikta galimybe viskas atjungta, omnidi kuria persiusdavo imoka uzblokuota, tik rasyti laiska, prasiau pacio Omnitel direktoriaus mobilaus ir kontaktu nedave neimanoma susikalbeti o patys drastiskai elgiasi ir reikalauja padengti dideles skolas.APSURDAS IR KUR MES ESAME CIA EOROPA JAU O TOKIE KAIP OMNITELIO ATSTOVAI ELGIASI KAIP ZVERYS PIRMA PRITRAUKIA IVAIRIAIDS BUDAIS KADV TAPTUM JU KLIENTU O PASKUI JAU SMAUGIA O PASLAUGAS TEIKIA PACIAS B LOGIAUSIAS NAUDINGA SISTEMA SUKURTA TIK TAM KASDF PRALOBT, O IS DARBUOTOJU TAIP BV PASAKYTA NMES KAIP IUSGYVENSIM JEI ATSIZVELGSIM I KIEKVIENO PAGEIDAVYMUS...Ziauru pazeistas vartotoju teises, siekia prisiteisti teismo keliu o klientas lioeka pazemintas sudiskriminuotas, o dirba daug jaunezni it buki nekvalifikuoti darbuotojai kurie gali betkada būti atleisti is darbo, meto ragelius nesiklauso iki galo tai ko jie ten sedi juk aptarnavymas Europoje turi būti aiksto lygio o klientas visais atvejai yra teisus ne darbuotojas o moket turi uz kokybiskas paslaugas.Mano mama dar pirmais metais bv omnitelio kliente tai iki db nusivylusi i ta puse nenori ziureti.Ir geriausiai yra nepriklausomas Tele2 pildyk geriausias is visu, susimastykite kiek zmoniu nusivyle jus i teisma paduoti reikia.
Likau kiek nustebusi, kaip Omnitel personalas nemoka tokių elementarių dalykų apie iPhone telefonus.. Atėjau atsirišti iPhone. Buvau atlikusi factory reset, todėl telefonas dar nebuvo pilnai nustatytas, buvo tik pasirinkta kalba. Atėjusi daviau telefoną ir pardavėja į mane pažvelgė kaip į dundukę ir niekinančiu tonu paklausė "o tai iš kur man dabar IMEI sužinoti?" Aš aišku suglumau, kad negerai padariau atlikdama factory reset. Grįžusi namo pamačiau, kad ant setup screen'o buvo informacijos parinktis, kurią nuspaudus iškart buvo parodytas IMEI kodas. Tai jeigu mergina nežino tokių elementarių dalykų pati, kokią teisę ji turi taip žiūrėti į mane, tarsi aš būčiau sugadinusi tą telefoną pati? Kritote akyse
Susigundziau pasiulymu isbandyti abonentini plana, vietoj naudojamo isankstinio mokejimo.Sake kai isidesiu nauja kortele, tada tik aktyvuos, o is tikro senaja atjunge dar tebesinaudojant ja. Aktyvavo naujaja, lyg viskas veikia, bet bandau siust sms ir neissiuncia... Aptarnavimo centras pranesa dziugia zinia, kad bedos ieskojimas gali trukti iki triju darbo dienu...Zodziu dar negaliu naudotis paslaugomis uz kurias moku, nors to pacio Omnitel isankstinio mokejimo kortele naudojausi pries tai. Absurdas
Stanislava Gestautienė
2015-02-06 21:19:43 IP 84.55.19.175
Artėja 10 metų, kai mūsų šeima naudojasi Omnitel tinklo paslauga. Esame dėkingi ir labai patenkinti tiek ryšio kokybe tiek ir puikiu darbuotojų aptarnavimu. Visuomet padeda išsirinktii mums tinkamiausią planą.
Manau, pasitaikanti situacija, prieš keletą dienų vaikštant po Laisvės al. Kaune, išsikrovė mob. telefonas. Kaip tik ėjome pro centrinį Omnitel saloną. Apsidžiaugusi, kad esu reikiamoje vietoje, kur tikrai galėsiu bent kiek įkrauti telefoną (supratau, kad tai gali būti ir mokama paslauga), užėjau. O merginos maloniai paaiškino, kad TOKIA PASLAUGA neteikiama. Tik jų geranoriškumo dėka, viena jų man davė savo ar nuo kito telef kroviklį ir suteikė galimybę parašyti žinutę. Labai joms ačiū.
Bet mieli vadovai, pagalvokite, ar neturėtų būti teikiama tokia paslauga (mokama) centriniame salone???
2014-11-25 rašytame atsiliepime, įvėliau, klaidą- antrą kartą perdavė ne antstoliams, o skolų išieškojimo firmai.
Paslaugos dar puse velnio, taciau aptarnavimas kliento - pats zemiausias lygis, koks gali buti. Net tele2 ir tai geresnis. Apriboja interneto sparta isnaudojus tam tikra duomenu kieki. Kreipiuosi, man paaiskina, kad sutartyje numatyta. Gerai sakau - kokios iseitys - man dirbti reikia. Is karto bruka brangesni plana. Sakau gerai, imu, tik atstatykit sparta. Gerai sako - ryt ryte bus. Kita diena ta pati istorija. Gerai sakau, tegu tik buna ryt, nes dirbti reikia. Trecia diena jau nebeskambinau...kosmaras kazkoks. Jei saskaitoj paskaiciuos didesni plana - eisim reputacija pastatyt sitos kontoros i vieta...nors jau seniai nekazka.
Sveiki, daug metų naudojuosi "Omnitelio" paslauga ir esu nusivylus ryšio kokybe kaimo vietovėse (Anykščių rajone), be to, sąskaitų išrašymo kaina yra plėšikiška, priskaičiuota po kelis kartus,
Ka galiu pasakyt.omni esu 7metai.3abonetai, praplepu virs 200, viskas yra normalu jai nutraukus sutarty paskaiciuoja skola.taip buvo man su bite.Omnitel turi labai sudyna interneto rysi.bet biskas kitas gerai.nera ko ardytis, nori interneto imk mezon bet or joe grybauja da baisiau nei omni.antai utenos rajone omni rysys puikus.o mezon panev vydury grybauja.nu esme ta nesiskundu as juo.tik telefonu kainos aukstos palyginus. Kainos.lt ka siulo tai omnitelis 3 nuo galo
Teisingai dauguma sako, neprasidekit su omniteliu.Spalio pradzioje dukros vardu sudariau sutarti del interneto, lapkricio viduryje sutarti dukra nutrauke, kadangi blogai veike.Buvau sudares su banku tiesioginio debeto sutarti, kad atskaiciuotu is mano saskaitos uz paslaugas, ir siurprizas, gaunu laiska is skolu isieskojimo bendroves apmoketi netesybas plius skolu isieskojima.Nutraukiant sutarti salone Kauno Akropolyje dukra patikino, kad nieko moketi nereikia, atsiskaiciuos nuo saskaitos.
niekada neprasidekite su omniteliu gausite saskaita tokia kokios net nesapnavote, O IRODYTI NIEKO NEGALESITE NORS IR TINKLU NESINAUDOSITE
Gintarė

PRAŠYMAS
2015 - 01- 05

2014.04.18 buvo nupirktas už grynuosius pinigus Omnitel salone Taikos pr.61 Klaipėda. Mobilusis telefonas „ Nokia Lumia 520“.Pasinaudojus“ nokia lumia 520 „ nepilnai keturis mėnesius likau baisiai nepatenkintas įsigyta Omnitel salone nekokybiška prekę, nes nurodytu instrukcijoj parametrų šitas telefonas neatitinka.
Mano nepasitenkinimas išsireiškia šiuo paaiškinimu:
Pasinaudojus keturis mėn. „Nokia Lumia 520“ atidaviau į UAB Mobiliųjų telefonų techninį centrą Klaipėda testuoti 2014.0909 iš po remonto mano telefonas pradėjo veikti tik 36 valandas, neskambinant o laikant ant stalo. 2014.09.24 telefonas buvo atiduotas pakartotinam remontui.
2014.10.02 gavus po remonto telefonas man pakrovus bateriją pilnai ir padėjus ant stalo{nieko nedarant, nekalbant, nespaudinėjant } jisai išlaikė tik 24 val. dar trumpiau nei prieš tai atiduotas remontui.
2014.10.07 aš atiduodu vėl pakartotinai remontui.2014.10.21 telefonas vis dar pakartotiniam remonte.
Telefonas gražintas 2014.10.27.pasinaudojus nuo 2014.10.27 iki 2015.0102 dabar telefonas visiškai nebeįsijungia.
Vadovaudamasi LR Civilinio kodekso 6.363 str. 4 dalimi bei Ūkio ministro patvirtintų Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 4 p., kurie numato, jog vartotojas savo pasirinkimu turi teisę pareikšti reikalavimus dėl nekokybiškų prekių, prašau:
• grąžinti pinigus, kadangi grąžinu nekokybišką prekę;
• (arba) pakeisti nekokybišką prekę į kokybišką (mano atveju atsisakau šio modelio, mobiliojo telefono, nes tau jau 2 šio telefono modelis ir jis yra toks pats nekokybiškas, kaip ir 1).

Mano kaip Omnitel vartotojo teisės yra pažeistos, remiantis tuo, kad aš įsigijau prekę už grynuosius pinigus, kaip kokybišką, bet mano atveju abu šio modelio telefonai yra ne kokybiški, be to telefonas pagal garantinį lapą yra testuojamas 3-4 savaites, o aš neturiu jokio kito mobiliojo įrenginio.Neturiu nei pinigų, nei telefono. Gal būt atsižvelgsite į trečią mano skundą ir gražinsite man pinigus arba pakeisite į kitą modelį „Huawei Ascend G6“, SU kainos SKIRTUMO priemoka, nes aš nesutinku naudotis „nokia lumia 520“. Nuo telefono įsigijimo turėjau tik problemas, o ne telefoną. Būtų labai malonu, kad į mano skundą būtų atsižvelgtą. Kaip Omnitel vartotojas tikiuosi bus vadovaujamasi LR CK nuostatomis.
Aš kaip OMNITEL Vartotojas esu apgautas
2015.01.05
Gintarė
Praėjusių metų gruodžio mėn. pabaigoje grįžau pas Omnitelį iš kito operatoriaus po dviejų metų pertraukos. Maloniai nustebino geri planai ir kitos sąlygos. Tiesa, tai įvyko per Kalėdų šventes, matyt todėl SIM kortelės aktyvavimas pradžioj nebuvo sėkmingas.Bet problema buvo išspręsta. Ypatingai maloniai ir nuoširdžiai man padėjo p.Artūras Beniušis Klaipėdos Akropolio Omnitel salone. Užtai taip pat nuoširdžiai dėkoju p.Artūrui.
Eugenijus, Klaipėda
pries daug metu omnitel buvau apgautas del interneto, todel teko sumokejus tukstantine suma sutarties netesybu ir begau neatsigrezdamas....skambino ir siule savo paslaugas daug kartu-sakiau jus man NEIDOMUS...dabar girdziu zmones lygiai taipat isdurineja....jeigu norite isbandyti operatoriu pirkite papildymo korteles, niekada nereiks moketi uz neaisku kaip pereikvota interneta ir tt...MAN IRGI NEPATINKA VELTIS SU PAPILDYMO KORTELEMIS, BET KAI TOKIE PASLAUGU TIEKEJAI TENKA SAUGOTIS ISDURIMO
vaidas 2014-12-24 01:57:29
pasiemiau plana 30 gb, greitis neblogas, bet problema gigobaitai greit isgaravo.. nors buvau informuotas salone kad nuo 24 iki 8 valandos ryto nesiskaiciuoja.... o is tikro skaiciuojasi, tad isnaudojus 30 gigobaitu greitis ribojamas visa para, nors sutartyje juodu ant balto parasyta, kad greitis ribojamas tik nuo 8 ryto iki 12 vakaro.
plius mano manymu omnitelis reguliuoja interneto greiti...
Tapačia problema susidūriau ir aš...
Mane informavo, kad tie gigabaitai nuo 24h. iki 8h. nesiskaičiuoja, tik tokiu atveju, jeigu mes esame neišnaudoję savo, šiuo atveju 30gigabaitų... O jeigu išnaudoję, tai greitis ribojamas...
Naudojuosi omnitel mobiliuoju internetu. Planas 20Gb. Moku kosminias kainas, na bet greitis geras (8Mb.)! Esu patenkintas iki tos dienos, kol neišnaudoju 20Gb., nes tik išnaudojus greitis nukrinta iki 20-50kb/s (), visi pažįstami, kurie naudojasi omnitel mobiliuoju internetu, kaip ir aš... išnaudoję savo GB. tiesiog pamiršta, kad jį turi... Sutartį parašyta, kad greitis lėtinamas iki 120kb/s, tačiau, kai susisiekiau sužinojau, kad 120 yra maksimalus greitis esant puikioms oro sąlygoms... Kitaip sakant, jeigu ryšio kokybė 100% xDD Bet ar įmanoma tokia kokybė?... Nutolus kelioliką metrų nuo bokšto... ir tai jau, 100% nebūna :DDD

Cgates
Veiklos sritys: internetas, paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, televizija ir radijas.
Varicom
Adresas: Vytauto g. 20, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, energetika, alternatyvioji energetika, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Evita, V. Ličio firma
Adresas: J. Basanavičiaus g. 35, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms, elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, matavimai, prietaisai, mažmeninė prekyba, šviesos sistemos, šviestuvai, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Sirenitas
Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos, buities technika, remontas, elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, įrankiai, kompiuteriai ir programinė įranga, matavimai, prietaisai, laikrodžiai, šviesos sistemos, šviestuvai, telekomunikacijos, ryšio priemonės, tvirtinimo detalės, elementai.
UAB "Netcom Plius"
Adresas: Savanorių pr. 286, 209 kab., LT-49474 Kaunas.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos.

Lietuviai maistui išleidžia mažiausiai Baltijos šalyse
Lietuviai maistui išleidžia mažiausiai Baltijos šalyse 05-06 12:15
Lyginant Baltijos šalių namų ūkių išlaidas maistui, mažiausiai šiam poreikiui išlaidų skiria lietuviai. Keturių asmenų šeima, gyvenanti Vilniuje, rekomenduojamam...
Nedarbas Lietuvoje mažesnis nei Europos Sąjungos vidurkis
Nedarbas Lietuvoje mažesnis nei Europos Sąjungos vidurkis 05-05 16:14
Europos Sąjungos (ES) statistikos agentūros „Eurostat" duomenimis, atsižvelgus į sezoninius svyravimus, visoje ES nedarbo lygis 2015 m. kovą liko stabilus, palyginti su vasariu, sudarė 9,8...
Atslūgus entuziazmui "Alibaba" atpigo 70 mlrd. USD
Atslūgus entuziazmui "Alibaba" atpigo 70 mlrd. USD 05-06 12:10
2014 m. rekordinius 25 mlrd. USD investicijų per metus pritraukusios e. komercijos milžinės vadovas Jackas Ma lapkritį įspėjo, kad kompanijai gali būti keliami nepamatuotai dideli reikalavimai...

Ar Jūs turite skolų?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Monsanto 116,65 +0,63%