Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Gedi 2014-08-27 21:44:12
Kaip ir dauguma čia rašančių žmonių noriu pamineti, kad išnaudojus maždaug 6GB interneto ir jau Siunčia sms, kad viršiji 10gb limitą, kaip taip gali but????? Negi maustysit žmones i savo puse skaičiuodami? ai nu aišku reikia juk prakišt 20lt brangesni plana kažkaip
Matyt jus nepaskaičiavote uploado, o tik dowload'ą.
apgaudineja kai as nuejau uzsisakiti interneto man sake kad neribojamas o apie jokius 10 GB nieko nesake o pasirodo kad 10 GB isnaudoji ir apriboja tai grina nesamone siandien vaziuosiu atsisakiti tos nesamones.
Esu nusivylusi omnitel salonų kokybe. Jau antrą kartą perku telefono dėklą iš šio salono ir antrą kartą jį gaunu brokuotą. Perkantiems siūlyčiau iš karto pamėginti įdėti savo telefoną į dėklą, nes paskui galite džiaugtis išmestais pinigais į balą.
Prašymas

2014.04.18 buvo nupirktas už grynuosius pinigus Omnitel salone Taikos pr.61 Klaipėda
Mobilusis telefonas Nokia Lumia 520.Pasinaudojus nokia lumia 520 nepilnai keturis mėnesius
Likau baisiai nepatenkintas įsigyta Omnitel salone nekokybiška preke
Jokių nurodytu instrukcijoj parametrų šitas telefonas neatitinka
Mano nepasitenkinimas išsireiškia šiuo paaiškinimu:
Pasinaudojus keturis mėn. Nokia Lumia 520 atidaviau į UAB Mobiliųjų telefonų techninį centrą Klaipėda
Testuoti 2014.0909 iš po remonto mano telefonas pradėjo veikti tik 36 valandas, neskambinant o laikant ant stalo. 2014.09.24 telefonas buvo atiduotas pakartotinam remontui.
2014.10.02 gavus po remonto telefonas man pakrovus bateriją pilnai ir padėjus ant stalo {nieko nedarant, nekalbant, nespaudinėjant } jisai išlaikė tik 24 val. dar trumpiau nei prieš tai atiduotas remontui.
2014.10.07 aš atiduodu vėl pakartotinai remontui. 2014.10.21 telefonas vis dar pakartotiniam remonte. Mano kaip Omnitel kliento teisės yra pažeistos, remiantis tuom kad aš įsigijau prekę už grynuosius pinigus o telefonas yra testuojamas antras mėnuo. neturiu nei pinigų, nei telefono. Gal būt atsižvelgsite į antrą mano skundą ir gražinsite man pinigus, nes aš nesutinku kad mano telefonas nokia lumia 520 būtų surinktas per nauja lietuvoje kaip padėvėta prekė, o man įbruktas kaip naujas telefonas.Nes aš žinau kad lietuvoje nerenka ir nekomplektuoja išmaniųjų telefonų. Aš jaučiuosi nusipirkęs padėvėtą telefoną Omnitel salone už naujo kainą. Balandžio mėnesį įsigijęs telefoną nokia lumia 520 tam, kad pakeisti seną, o gavosi taip kad turiu dabar gražią dėžutę su pirkimo kvitu. Ir tegu man dabar kas nors paaiškina, kad mane neapgavo.
Aš kaip pirkėjas esu apgautas
2014.10.21 Gintarė Viliušaitė
Zmones gerieji, jeigu turite galimybe nesinaudokite omnitel internrto paslaugomis.Tai yra visiskas SUDAS, nes po menesio praktiskai prapuole signalas, o saskaita pateikia kaip uz gera.Taigi tai yra SUDAS, o ne geras internetas......................
Vitalij 2014-09-15 18:28:12
Lapkricio menesi pasibaigia mano sutartis. As jau buvau pasiroses ji pratesti. Bet jau pora menesiu prasidejo sitie apribojimai iki 4-8kB/s. Savaite-kita, po to dvi-tris be interneto. Susirasiau su OmniGyvai, savaip (standartini sablonai) paaiskino kame yra reikalas. Bet buvo ir "neticiniu" fraziu. Iseina taip, kad su sita reklama prieme labai daug nauju klientu, ir kad jiems netrukdyti, senus labai stipriai apriboja, nes nepakanka resursu aptarnauti visus kartu. Ir dar labai stipriai norejo, kad as savo 10Gb pakeisciau i 30Gb. Jus visi suprantant, kad tai tie patis kiusiniai, tik kitu rakursu ir brangesni. Deja, jau neimanoma normaliai nauduotis Omnitel internetu. 50 Lt uz savaite - tai absurdas. Taip dabar viskas ir liks. Na kol daug senu klientu neiseis ir ju tinklas nebus toks uzgraustas. As pats iseinu arba i Mezon, arba i CGates.
Vagys gi, fantazuotojai. :D Tokią nesąmonę sugalvojo. Dievulėliau. Puiku, greičiau atsisakykite Omnitel.
Varge, varge... NIEKADA neimkite Omnitel'io. Baisus aptarnavimas, baisus greitis, sumoki 55 lt per mėnesį, internetas 6 dienas veikia apie 300 kB/s greičiu (jei pasiseka), BET pareina laiškas, kuriame rašo, jog greitis apribojamas iki 120 kbps. Tai yra apie TRISDEŠIMT KARTŲ mažesnis greitis, kuriuo NIEKO neužkrausi. Apie Facebook ar juolab YouTube klipus net 144p kokybe pasvajoti, pralauksite trigubai ilgiau negu pažiūrėsite klipą. Ir tai VISĄ LIKUSĮ MĖNESĮ. Gink Dieve nuo tokio absurdiško interneto, kokie vagys tai košmaras. Dar blogiau, kad neperdedu. Laiškus gauni su klaidomis, neina suprasti, kas rašoma, dar plius papildomai 20 lt vis prašo sumokėti už kažkokias telefonų paslaugas, kurių NET NEUŽSISAKEI. Iš karto Teo šviesolaidinį imkite, vos 40 litų, + akcija. Greitis 10Mb/s, tai yra apie 35 KARTUS greičiau, negu Omnitel trantas, ir dar pigiau! Koks kvailas buvau, kad anksčiau nesusiprotėjau.
Laba diena, norėčiau sužinoti, kodėl mokestį už telefoną atskaito kas du mėn. Ačiū
Nuvylė...Esu jų interneto klientė 5 metus. Visus metus mokėjau vienodą suma kas mėnesi, jokio motyvavimo, jokio atsižvelgimo, kad esu lojali klientė daugeli metų..jokio mokesčio mažinimo. Telefonu konsultantė pasiūlė išmėginti naują modemą, sakė ryšys bus tikrai super. Per kurjeri atsiuntė plačiajuostį modemą, nepasitarus, nepaklausus kokio man reikia. Ji grąžinau. Kitą dieną sulaukiau kurjerio skambučio, kad jums perduotas kitas modemo modelis (aš su konsultantė nesitariau, kada jį man atvežtu). Galiu teigti, kad įkišo naglai. Neturint laiko, modemo nepatikrinau, nesinaudojau, pradelsiau sutartyje nurodytas 14 dienų grąžinimo terminą. Nunešus modemą į Omnitel saloną, man buvo pasakyta, kad sutarties jie nepriims, nes ji jau įsigaliojo. Pradelsiau1 dieną :)) negi neįmanoma sutvarkyti tokio menknieko??? Nebenoriu su jais bendradarbiauti, atsisakysiu visų įmanomų jų paslaugų. O man jų padėka už ilgus metus kartu- dar dviejų metų per prievartą įkišta sutartis.
ezys irgi pradejo nesamones dirbtis. neaiskiai parase planu uzsakymus, parasiau i komentarus, padekojo, momentaliai isstaise klaida, ir pazadejo kompensuoti nuostolius, nes uzsisakinejau plana, pinigus nuskaiciuodavo uz nesuteiktas paslaugas, negana dar dvi dienas rasineja laiskus i el. pasta, patikslinkite kokiu klausimu kreipetes, nors as jiem issiusdavau ju laisko kopijas
aciu uz kokybiskas paslaugas, uz saziningas saskaittas.LAUKSIU GERU PASIULIMU.ACIU.
Nuo 2010 metų kiek nauduojamės šios įmonės interneto paslaugomis neteko susidurti su didesnėmis problemomis. Seniau naudojome 3 GB suteikiantį planą, šių duomenų užtekdavo netgi 2 savaitėms. O dabar? Turime 20 GB ir jų neužtenka netgi savaitei!

Internetu naudotis įmanoma tik iki 9 mėnesio dienos, vėliau tenka jungtis telefoną su iš anksto užsakytu internetu - papildomos išlaidos. Ir taip jau 2 mėnesį.

Gerai, kad sutartis visada buvo ir yra neterminuota, galime bet kokią dieną atsisakyti. Dar šį mėnesį laukiu kokių pasikeitimų į geresnę pusę arba kokio pasiūlymo. Vėliau jeigu niekas nesikeis, teks atsisakyti.
Naudojuosi omniconnect neribotu internetu, bet kai uzeis, tai kokia savaite ar dvi savaites labai didelis letumas. Tai kam tada isvis tas neribotas internetas jei internetas letas? Moketi pinigus uz ka? Uz tai, kad puslapiai letai kraunasi arba isvis ju neatidaro.
Visiskai nusivyliau Omnitel internetu, naudojausi nevieneri metai kol buvau neprisirises, na neturejau ysipareigojimu viskas buvo gerai, bet tik pasirasiau sutarty is karto dar nepradejus normaliai naudotis atsiuncia zinute kad 10 GB limitas isnaudotas ar ju GB susitrauke labai ar jie jaucia gala kad taip tyciojasi is klijantu as ateity manau su Omnitel netureti reikalu nes ziaurus nesaziningumas ir kiekvienam patarciau gerai pagalvoti !!
Nepirkit Omnitel interneto. Isnaudoji duomenu skaiciu ir interneto kaip ir nebeturi, nes ten tipo 120kb/s o is tikro 10kb/s nes jie turbut skaiciuot nemoka.
niekada nieko nepirkit omnitel salone nes padylkes pardavineja o ne orginalius pirkau tab3 samsung plancete ir sugedo po keliu men. buvau nuejus i mobiliuju taisykla ir kompiuteriu tai sake kad is uzsienio kur parvestinai orginalai krovimo lizdas turi buti skartas o cia paprastas kaip telefono ir nuejo krovimas nekrauna ir man jo netaise
Kvailas buvau, kad patikejau pakaks interneto 30 gb pasirodo ne nes isnaudoju per dauk duomenu. Jau apie klianta jie nesuka galvos, kad toks ribojimas absurdiskas visai. Jau niekam omnitel interneto nerekomenduociau
turiu 10gb interneto o jis per 17dienu tipo issinaudojo? ar jus antiek kvailais laikot zmones? mano modemoas rodo kad isnaudota dar tik 5 gb su trupuciu !!!!!!!!! o jau norit suletint kas per nesamones cia dedas!!!
Man tai keista, o taip reklamuoja 3G ir 4G LTE, kaip Kaune miesto centre Mackeviciaus gatveje nera interneto

CSC TELECOM
Adresas: Perkūnkiemio g. 7, LT-12131 Vilnius.
Veiklos sritys: internetas, paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Cgates
Veiklos sritys: internetas, paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, televizija ir radijas.
Evita, V. Ličio firma
Adresas: J. Basanavičiaus g. 35, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms, elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, matavimai, prietaisai, šviesos sistemos, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Varicom
Adresas: Vytauto g. 20, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, energetika, alternatyvioji energetika, telekomunikacijos, ryšio priemonės.

Didžiausią rūpestį kelia geopolitinė rizika
Didžiausią rūpestį kelia geopolitinė rizika 10-24 10:26
Lietuvoje veikiančios finansų įstaigos pastaruosius dvejus metus didžiausia rizika laikiusios užsitęsusį mažų palūkanų laikotarpį, dabar labiausiai nerimauja dėl įtemptos geopolitinės padėties...
"Bitė" vėl dirbs su lietuviška reklamos agentūra
"Bitė" vėl dirbs su lietuviška reklamos agentūra 10-24 11:55
Telekomunikacijų bendrovė "Bitė Lietuva", pastaruosius tris metus dirbusi su Rumunijos reklamos agentūra "McCann Erickson Romania", pradeda bendradarbiavimą su "DDB Vilnius".
Čiuželis: buvęs darbdavys man kenkia
Čiuželis: buvęs darbdavys man kenkia 10-24 11:51
Buvęs ilgametis didžiausio šalyje SEB banko darbuotojas Marius Čiuželis, dabar turintis savo finansų patarėjo įmonę, apkaltino buvusį darbdavį naujo jo verslo blokavimu. Bankas teigia nenorintis...

Ar jau laikas atšaukti sankcijas Rusijai?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Caterpillar 99,27 +4,97%