Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, AB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, AB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Kreipiausi į Omnitel saloną esantį Palangos autobusų stotyje. Mane aptarnavo Viktoras Mitkus. Esu nuoširdžiai jam dėkinga. Labai geras ir malonus darbuotojas. Sutvarkė ne tik problemas susijusias su modemu, bet ir su pc nustatymais. Ačiū labai už malonu aptarnavimą. Sekmės
Edgaras 2016-05-24 08:01:42
kai tik rpasideda nemokami GB dalinimai, tai ir greitis sumazejo, kol nebuvo vasaros akcijos iki m4kart padidint tol ir rysys buvo geras, od abar neimanoma prisijungt niekur.ps uz interneta yra sumoketa.jau atsibodot, velniop tada akcijas darot, jai negalima prisijungti
Butent! Pastebejau ir as sita "super akcija"
Pirkom telefona is omnitel salono likom laaaaabai patenkinti pardavėju Marium Urbonu.Šaunus vaikinas
Pardavejas.Ačiū Mariui ir toliau taip.........
sveiki.isigijom omnitel interneta.bet cia toks s....... kad neleidzia siustis nei filmu per zmule nieko.tipo jie pries piratavima, tai galejo tai pasakyt pries imant.sudas kazkoks ne internetas.
Noreciau pasidalinti tokia mano istoria, pirkau mob. tel. Huawei P9 is salono, jau nuo antros dienos pradejo pats persikraudinet kada panorejes, nesvarbu ar pokalbio metu ar tiesiog budinciam rezime. Kreipiausi y salona del sios problemos penkta naudojimo diena (kadangi dirbau ir negalejau anksciau, bet tai jiems nerupejo). Buvo shokas isgirdus problemos sprendima - eik y garantiny. As suprantu eiti y garantiny kada praejo kaskoks tai laiko tarpas ir atsirado problemu, BET NE 4 DIENOS!!!!!!!!!!!!!!!!! Tai yra jusu atsakomybeje (Omnitel) kad produkcija brokuota, o ne mano!!!!!!!!!!!!! Zinoma as kreipiausi y garantiny ir tikiuosi si problema bus yspresta, taciau kas man kompensuos visa mano prarasta laika del sios problemos (apie moraline ar finansine kompensacija net neuzsimenu)?! Zodziu visi busimi mob.tel. pirkejai is Omnitel, jums info., nusipirkote nauja aparata ir iskarto bekite y garantiny nes firma kiek supratau neatsako uz kokybe. Pries Omnitel neturiu nieko pries kaip operatoriu, jau daug metu su jais ir nesiskundziu, bet sitoks poelgis ir problemu sprendimas is ju puses manau privers mane pakeisti tiek poziury y operatoriu tiek ir jy paty.
labai nekompetetingai ir nesaziningai dirba imone, nes prakisineja su broku telefonus!!!! imdami is omnitelio bukite atsargus, nes man atras telefonas su broku. Pirmas nefotografavo, ka tik isemus nauja, taciau pakeisti negalejo nauju, nes truputi buvo nubrozdintas, nes kol nunesiau i garantini, karta iskrito, bet esme, tame, kad telefonas nefotografavo jau isemus is dezes nauja, taciau ir neremontavo, nes prikibo prie nubrozdinimo. kantrybe, truko, kai po dvieju metu, pasikeiciau nauja telefona, 2 paras peveike ir issijunge!!!!! nebuvo nei karto iskrites, jokio nubrozdinimo!!!!! ir ka, vel telefonas su broku!!!!! tai cia tokius telefonus reikia klientas duoti? nepatikima imone-visiskai!
Neseniai apsilankiau Omnitel salone ęsančiame Visagine, Veteranų g 2. Ten dirba vyras konsultantas, deja nespėjau įžiureti jo vardo kortelės. Situacija tokia kad, mums telefonu paskambino ir pasiule omnitel abonentą ir NEMOKAMĄ telefoną, viską pristatė su kurjerių, buvo pasirašyta sutartis. Bet mes pergalvojom ir norejom atsisakyti, paskambinus i Omnitel buvo pasakyta viską atnešti į artimiausią saloną, kur sutartis bus anuliota. Tačiau atėjus į Omnitel saloną, konsultantas net neatkreipe į mane demėsį, tik po 10 min paklaus ko noriu ar greitai ?! Papasakojau apie situaciją jis kategoriškai pareiške, kad atsisakyti sutarties negalima (nors sutartyje nurodyta kad galima net 14 dienų naudotis ir abonentų ir telefonų, o poto apsispresti ar tinka, tuo labiau prieš tai Omnitel atsovas nukreipe į artimiausią saloną anuliavimui). Žodžiu, telefoną neprieme, nes pasak jo šis telefonas kabęs ant jo, + pasake kad tai nera pats šudiniausias telefonas. Viska palikom kaip yra, telefonas liko pas mus, bet prašau Omnitel atstovų, administracijos ar personalo direktorių atkreipti demesį, kad šis žmogus negali būti konsultantų, nes jis elementariai nemoka bendrauti su klientu, neparodo pagarbos ir demesio, yra grubus. Nusivyliau Omnitel paslaugomis ir tikrai niekada gyvenime nieko bendro su Omnitel neturesiu, praradote dar viena klientą.!!!!
Vitalij 2016-03-30 21:17:29
Internetas tikrai neblogas. Taciau sitie spartos apribojimai... Ant poperiaus 128kbs, o faktiskai - nera interneto. Nei puslapy koki atidaryti, nei pokeri online pazaisti. Visur errorai, timeoutai. Del tokio sudo tikrai niekam ir nesiulysiu Omnitelio interneta. Nes po situ isnauduotu 8/16/64/128 Gb faktiskai nera interneto. Kaina didele, duomenu mazai. Kas yra tie 8-128 Gb siuolaikais, kada Youtube dauguma video jau 1080/2K raiskos, o is torrentu tik vienas filmas geros kokybes sveria 60 Gb? NIEKO tai nera. Isnarsai per savaite-kita, o be interneto sedi 2-3 savaites.
TIKRA TIESA!
TAS PATS IR KAI VERSLO IMONES PAVEDIMUS ATLIEKA JIEM UZ PASLAUGAS. JIE NEVERTINA GAUNAMU LESU. AS JU VIETOJ KLIENTUS KURIE MOKA JIEMS PO 800 EUR KAS MENESI - ANT RANKU NESIOCIAU, O JIEM DZIN. GEBA UZBLOKUOT, KAI VIENAS IS KLIENTU TIK 10 EUR PER MENESI SUVARTOJA.
IKI KOKIO ABSURDO AS TUREJAU IRODINETI JIEM UZ KOKIAS PASLAUGAS SUMOKETA, KAI
PAMENU BUVO LAIKOTARPIS KAI PRIE VIENOS PASKYROS BUVO 4 NR. IR SITUACIJA PASIKEITE PASIBAIGUS MENESIUI. UZ PASLAUGAS BUVO SUMOKETA - KAIP KAD BUVO PRAEJUSI MENESI, UZ VISUS TUO METU PASKYROJE BUVUSIUS NUMERIUS. TAI REIKEJO SUGAISTI MENESI LAIKO!!! KAD SUPRASTU JIE - UAB OMNITEL'IS KAD SUMOS PERVESTOS UZ TUOS VISUS 4NR. IR TA SUMA PRISKIRTI - TAI PASKYRAI UZ PRAEJUSI LAIKOTARPI. KAZKOKS KOSMOSAS, JIE NEGEBA NEI GIRDET, NEI ISKLAUSYTI, NEI PASLAUGAS SUTEIKT.
AMZINAI SISTEMA BLOGAI DIRBA, AMZINAI NESUVOKIA KO PRASOMA.
ZINAU MAMA GAL KOKIUS PENKIS KARTUS RASTUS RASE, DEL NUSKAITYMU, PER BANKA, KAI SUMA 50 LT (PLIUS MINUS IKI 20 EUR), TAI JIE PASTOVIAI NEGEBEDAVO NUSIRASYTI SUMOS!, IR SIUSDAVO ZINUTES JOG UZ PASLAUGAS NESUMOKETA! KAIP DAR GALIMA PAVADINTI TOKIUS "BUKUS" ASMENIS IR TAIP PRASTAI TEIKIANCIUS PASLAUGAS!
NIEKUR MAN NERA TEKE - IRODINET, KAI DIRBANT BIUDZETINEJE ISTAIGOJE, GAVAU IS DIREKTORIAUS RASTISKA IGALIOJIMA SUTVARKYTI SAVIVALDYBES ISTAIGOJE ZEMES NUOMOS DOKUMENTUS, IR JIEM NIEKO NEREIKEJO... O SITIE DAR IR NOTARISKO PATVIRTINIMO PRASO!
GEDA MAN - KAD UAB KAIP IR DAUGUMA LIETUVOJE, O SLIEKU IESKO KUR JU NERA SU SAVO VIDINE TVARKA! SU SAVO TOKIOM VIDINEM TVARKOM - LAI IR TEGUL PUVA! LAUKIU GEGUZES PRADZIOS KAD NEBEBUCIAU JU KLIENTU. PASIBAISEJAU JU TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS!
VISUR BUSIU, BET NE O M N I T E L KLIENTAS!
Atstovauju statybu verslo uzsienio imone. Numeriu turim ant imones keleta. Vienas is tu nr Lietuvoj, vos 10 Eur per menesi prakalba, ir UAB OMNITEL sugeba uzblokuot iseinancius skambucius.
Kad perkelt nr is imones ant privataus - tokiu "slieku" iesko!, kad absurdas!
As suvokiu kodel zmones bega is Lietuvos, nes eiliniam UAB tvarka ir paslaugu teikimas zemiau 0 ribos!
Omnitel'iui - NE!
Sumoki pinigus uz paslaugas, tai pas juos sistema NEVEIKIA, ir kuo toliau tuo prasciau! GEDA GEDA GEDA!
Kas antras ten isgirst NEMOKA, tai ka jau kalbet apie supratima!
Siūlau niekam nepasitikėti omnitel plepalais ir pereiti iš ežio į planą, nes iškart apgaus su neribotu internetu išnaudojus 1 gb greitis ribojimas ant tiek, kad puslapius vos krauna. Ir prarasite viską ką buvote sukaupę ežyje, jei buvo sąskaitoj pinigų, jie dingsta, kaip ir mano atveju 6, 27 eurai, visi tipsai dingsta ir visi užsakyti planai. tai patyriau savo kailiu šiandien. vakar paskambino įsiūlė ir sako nepatiks bet kada galėsite sugrįžt atgal prie ežio, bet nei vieno žodelio nepamini kad bus viskas prarasta kas yra ežio kortelėje. tai nespėjas gauti ir įsidėti jų pasiūlyto plano turėjau važiuoti y omnitel saloną ir ir ant to pačio numerio atgal susigrąžinti ežį su visišku 0 eur sąskaitoje.
Prisegtas dokumentas:
Kiek šiais laikais trunka padaryti bankinį pavedimą? 5 min, maksimum. Omnitel man negrąžina permokos jau savaitę. Permoka ne 10, net ne 100 eurų, permoka keli tūkstančiai (klaidingai nustatytas periodinis mokėjimas, mano klaida). Laukiu SAVAITĘ, kad grąžintų pinigus. Jokių žinių. Jokių, visiška tyla. Koks jūsų požiūris į klientus, mielieji?
Nusprendžiau parašyti atsiliepimą apie Omnitel paslaugas, kad kiti pasimokytų iš mano klaidos ir būtų atsargesni su šios kompanijos parduodamomis paslaugomis.
Nemėgstu įsipareigojimų, todėl už viską sumoku laiku ir visada. Taigi, prieš kelis metus šioje kompanijoje už pilną kainą nusipirkau interneto jungtį, pasitikslindama ar jau dabar tikrai niekada nieko niekam nebūsiu skolinga. Buvau užtikrinta, jog tikrai taip. Taigi, įsivaizduokite mano nustebimą, kai panorėjus pasiimti tą jungtį į užsienį, buvau paklausta, ką bendro turiu su kompanija, kurios dabar net pavadinimo neatsimenu ir buvau informuota, jog MANO UŽ PILNĄ SUMĄ PIRKTA ĮRANGA yra pririšta prie tos kompanijos. Neturėjau daug laiko aiškintis dėl Omnitel klaidos, taigi leidau jiems viską išspręsti ir mane informuoti. Mano nuostabai, gavau laišką su informacija „Norėjau informuoti apie modemo atrišimą. Kolega iš Vilniaus, kuris vykdo šia funkciją informavo, jog klientams pirkusiems įrangą už pilną kainą atrišimas yra mokamas (suma 28, 96 eurai). Su įsigijimo dokumentais reikėtų užsukti kažkam iš jūsų artimųjų (kadangi pati esate išvykusi) į artimiausią Omnitel saloną ir sumokėjus reikiamą sumą modemas bus atrištas.
Atsiprašau, kad negalėjau niekuo daugiau padėti, tačiau buvau informuota, kad taikoma bendra tvarka.“.
Susidariau įspūdį, kad kai pirkau šunį, turbūt irgi reikėjo įsitikinti, kad pardavėjas nepasiliko šuns dirželio, nes turbūt bet kada šeimininko minčiai šovus į galvą, gali atsiimti šunį. Juk jis pavadėlį tai pasiliko, nors pirkėjo apie tai net neinformavo. Taigi būkite atsargūs.
Evelina
P.S. Anglijoje naują modemą įsigijau už 12 svarų.
Laba diena, zodziu nerandu apie sia imone, kaip prikalbyt klienta pereiti i Omonitel, labai graziai tai padaro, o veliau pamatai kas dedasi. Omnitel savitarnoje visai kitokios saskaitos mokejimo israsytos, nei atsiusti sms i mobiliuosius telefonus, moki per terminala tai mokejima mato tik po triju paru, ir iskart atjungia tave nuo visko, nelaimes atveju ju manymu turi skambinti nzn is taksafono gal ju galvomis. Padariau didele klaida pereidama i si tinkla.Didziu didziausia nesamone Omnitel yra.
Sveiki visi...
Aprasyti 1 ivyki kuris nutiko man esu savaite kaip omnitel abonentas taigi esu naujas planas kuri turiu yra neribotai + 1gb duomenu... Sake man kad isnaudojus 1 gb yra ribojama sparta bet uztat jokiu papildomu mokesciu uz tai nera valio pagalvojau sau.., beja pamirsau pamineti kad pereiti i omnitel pasiule man mano draugas kuris yra omnitel obonentu ir auksiniu klientu... pas ji irgi toks pats planas kaip ir pas mane nors sparta yra ribojama... problema yra tame kad as esu naujas abonentas ir pas mane ribojama sparta ant tiek kad puslapi krauna nuo 2-5 min o buna kad visai neatidaro siandien pvz. ta pati google atidare uz 3-4 min o poto ir vel ta pati visai neatidare... o pas drauga ribojama sparta kaip atidarinejo per 3-4 sek tai ir toliau atidarineja net buna pasidalina su manimi irgi internetu ir narsom dviese sparta nesikeicia siuncia koki filma virs 2mb/s greiciu ant ribotos spartos sito as niekaip negaliu suprasti... abudu telefonai 4G rysi palaiko...
Kortele aktyvuota jau nuo praejusio penktadienio sms apie tai kad isnauduojau duomenys atejo tik antradieni nors jau viskas buvo isnauduota ta pacia diena kaip tik aktyvavosi kortele ziurejau netgi Omnitel savitarnoje... iki to kol neparejo sms internetas buvo idealus viskas veike puikiai sklandziai nors jau sparta buvo ribojama... Draugas isnarso virs 20gb i menesi siuntimas pvz. filmo is 6mb/s krenta iki 2mb/s bet narso toliau kaip ir anksciau... Padekite man visas mintis sudeliot nes deja nieko nesuprantu... Iskarta atsiprasau visu kas skaito kad rasau visiskai nenauduodamas lietuvisku raidziu ir su klaidom gali buti bet deje neturiu tiek daug laiko tam o ir rasyti cia daug teko :D Deja internetas yra man reikalingesnis nei rasymas ar skambinimas... Beja Neribotai + 1gb 9.50 eur i menesi internetu deja kaip as negaliu naudotis taigi tikriausiai pereinu atgal i Pildyk nes as geriau sumokesiu 7 eur bet turesiu 5gb menesiui nei 9.50 turesiu 1gb ir lauksiu po 5 min kol puslapi man atidarys o tarnaujant kariuomenei deja neturiu tiek laiko... Neturejau cia omeny izeisti kazka ar kazkaip tai privilioti klientus tiesiog issakiau savo nuomone....
Aciu uz demesi....
Kodėl omnitelis neduoda pakeitinio telefona kitam siunciant i grantiniui o man telefonas reilalingas yra žiuriu omnitelis nedaro jokiu perspektyvu vien bedos su jiais
Omnitel konsultantės.... Pasiūlė planą ežiui už 1 eurą per mėnesi, užsisakius atėjo žinutė, kad planas pasirodo ne mėnesinis, o savaitinis.... T.y. apie 4 kartus brangiau nei susitarėm. Vėl kreipiausi į konsultantes tai pasakė, kad įvyko klaida kaip kompensacija pasiūlė kavos... Pasakiau kad plano reik, tai pasiūlė plana už 3 eurus per mėnesį.... Taip 25min sugaišau nieko nepešęs...
viskas buvo gerai iki tol kol buvau abonentas. Penktadieni uzsimaniau nuejau i omnitel salona ir paprasiau kad dabartinini numeri is abonento perkeltu i paprasta ezy. Dave nauja kortele su tuo paciu nr.ir po 20 min turejo rysis atsirasti.ir ka jus manot.iki db nera rysio.skambinau 1533 sestadieni.pasake kad gedimas ir bus sutvarkyta pirmadieni is.Atejo pirmadienis rysio kaip nera taip nera. Vel skambinu 1533 pasake uz valandos perksmbins.nei perskambino nei ka sutvarke, tai per likusia diena teko dar pora kartu skambinti ir aiksintis kas kaip ir kodel nera rysio. Pagal konsultantus nera aktivuota kortele. As niekaip nesuprantu, Ar visa diena reikia aktivuoti kortele.Dabar antradienis ir rysio nera.man idom kas ten pas jus isvis dirba.ir kas kompensuos visus nepatogumus,
Laba diena. Nesu jusu kliente, taciau noreciau padekoti jusu dabuotojoms, dirbancioms Kretingoje, Rotušes aikštes salone. Isigijau atminties kortele, atrodo paprasta preke- bet malonu pasidziaugti, kad toki dideli demesi skiria klientui- pacios idejo ta kortele ir dar suteike kitos man naudingos informacijos. Be galo demesingos. Sekmes joms ir jusu imonei
su omnitel visada bedos..issiunti tel i garantiis jis grista raso kad galima pasiimti bet niekas neskambina o kai nueini paklausti joa yra..ir tai issiunti pasakai kas blogai grista negana po dvieju savaiciu ir dar nesutvarkytas siunti antra karta ir tai pareiskia kad patys kalti..cia tjk rokiski taip gali but
Omnitel- kaip ira.. Sveiki visi. nuo 20.10.2015m. pareiskimu nutraukiau interneto sutarti. Omni atsiuncia ispeima 03.11.2015m apie skola (saskaitos nebuve atsiunte), mano primimu nuo 03.11., 04.11. omni atsiuncia saskaita kuria 13.11. apmokejau. Cia pat gaunu zinia is isiskolinimu isjeskoimo imones kad skolingas dar 9 eurus uz skolos administravima. 29.02.2016m. is jos gaunu ispeima kad paduos teisman.
Kaip 1998 metais taip ir 2016 metais, niteleko gero apie omnitela negaliu pasakyti.
Kaip stume taip ir tebestuma.......................................................................................
Ko jus cia stumiat ant Omnitel, pats turiu du numerius ir viskas cia veikia gerai, rysys nestringa, kaip kokiam tele2, internetas veikia puikiai, ps buves Bites klientas, kurie giriasi, kad yra greiciausi, nors interneto greiciu iki Omnitel dar toli, dvigubai leciau veikia, ju internetas, nei rodo reklamose, taip, kad susimastykit kuri operatoriu geriau naudotis, is omnitel gavau 300eu nuolaidu irenginiams, nors kaip kiti operatoriai net nesugebejo nieko pasiulyti ir nesistenge kliento islaikyti, kalbu apie Bite
Dar visai neseniai naudojausi Tele2 paslaugomis. Operatorius neteikė išeinančių vaizdo ir tarptautinių skambučių blokavimo telefonu paslaugų. Paskambinau į Omnitel ir mane patikino, kad jų tinkle šių problemų tikrai nebus. Patikėjau. Persikėliau numerį. Ir ką jūs manote? Jie ne tik neteikia tų pačių paslaugų, bet dar ir primeta savąsias, kurios man dar labiau nereikalingos. Žodžiu, kai reikia persivilioti klientą, tai medaus marios, o paskui - "Tavo problemos"
Esu labai nusivyles jusu siulomais telefonais nesenei pasemiau plana su telefotu sony T3 telefono šoninė apdaila nusilupo nuveziau i jusu salona su garantiniu pasake kad tai kosmetinis gedimas ir reikes moket tai sumokejau kaskus apie 35 e o po poros menesiu vel tapati nusilupo.nusivyliau...
Ta prasme Imonės rekvizitai, o telefono numeris pateiktas klientų aptarnavimo centro. Net ne centrinio ofiso. Tai taip išeina, kad paskambini ir atsiliepia, pradinokas konsultantas ir bando tau padėti nesuprasdamas realiai tavo skambučio tikslo, kai skambini ne dėl jų paslaugų kokybės, dėl visai kitų interesų.
Jeigu omnitel darbuotojas butu is pat pradziu kai kreipiausi su problema pasakes kad as pati suklydau ir paaiskintu ka as blogai padariau, o ne tai kad PAZADEJO kompensuoti 4eur ir po 4 dienu suzinojau, kad kompensacijos nebus ir pastate mane I nepatogia padeti, dabar as nerasyciau. Atsisakiau omnitel paslaugu, ne del to kad nekompensavo, o del to kad darbuotojai visiskai nekompetetingi ir neprofesionalus.
imeme plana neribota grubiai 70lt per menesi 2 pradzioje negaliu skustis bek po kurio laiko prasidejo greicio ribojimai iki 25 nuejau aiskintis pasirodo ribotas (nors konsultante sake neribotas) 30gb o dabar po sumokejimo po 10 dienu jau imusami apribojimai nors musu nei kompai nei telefonai nepasikeite joku muziku filmu nesiunciam pagrindas facebukas ie youtube
na omnitelis eilini kart atsikrato savo klientais su telefonais kaskada primale isejau teks ir si kart pasieskot normalesniu tinklo tiekoju beto ir pigiau !
Sako geriausias internetas Lietuvoje. PFF kad bent normaliai trauktu o dabar negali nieko visiskai padaryt raso kad turi buti 26mbps o geriausiu atveju 1 mb. limitas pasibaigia net nenaudojus per savaite o tada greitis sumazeja iki 25 kbps nors turetu buti 120kbps daznai atsijungia is niekur arba kai ruosiesi pradeti koki dalyka pvz siustis ar pan. (jie ryskiai kontroliuoja interneta) todel NIEKAM NIEKADA GYVENIME nepatariu pirkt interneto is situ apgaviku.
VIENINTELIS ZODIS TRAGEDIJA.Visu pirma omnitel pardave Ihone 6 brokuota, tuo tarpu turi garantinį, reikalui esant ir draudima.Nusiunte i savo tragiska garantine taisykla MTTC, softa peraso daugiau nieko nemoka, nauja tel neduoda, sako ieskosim problemos kol ja rasim.Išvada yra tokia niekam nerekomenduoju jokiu iphone pirkti is omnitel, i ideal nunesiau pakonsultavo telefona pakeite i nauja be jokiu problemu padare diagnostika tel per 1 h.Kitas dalykas, jusu konsultantai vieni su kitais nesusikalba, vienas sako jog viska sumokejau net permokejau, o kita kosultante teigia jog truksta pinigu, nors per klaida daugiau pinigu sumokejau.Norit kokybes, gero aptarnavimo IDEAL geriausias variantas, aciu uz demesi.
Nutariau pakeisti ežio planą. Pasirodo, jei nori prisijungti prie bet plano, užtenka poros pelės uodegėlės vilkstelėjimų, norint atsijungti - gali praeidinėti kryžiaus kelius ir nieko nepadarysi. Tą, ką jie rašo - siųskite 1566 -planas - tikras pasityčiojimas, kadangi sekundės bėgyje gauni atsakymą, kad parašei klaidingai. Nuėjau į Omnitel saloną Babilone ir mandagus darbuotojas sugaišo pusę valandos, bandydamas nutraukti mano planą. Ir ką jūs manote - pas jį toks pat rezultatas kaip pas mane... Trumpai kalbant, EŽYS - durys į vieną pusę. Grįžtu pas buvusį operatorių - Tele2, nors ten irgi geri diegai, bet Omnitel mane savo nekompetencija (?) ir kvailumu pašiurpino. Tegul dar pabando mandagios moterėlės iš Omnitel paskambinti ir pradėti čiulbėti apie idealias sąlygas - tikrai žinosiu, ką atsakyti...
Turiu atsiliepti apie Omnitel paslaugas neigiamai. Situacija buvo tokia, kad paskambino konsultantė, pasiūlė planą, man tas planas tiko, viskas okey, iki kol neprasidėjo pristatimas, kurjieris atvažiavęs ir neradęs manęs, neperdavė man naujos kortelės, o Omnitel užblokavo mano seną kortelę, o nuaja liko DPD, pusė dienos pragaišau skambinėdamas kur mano kordtelė, niekas man nieko nepasakė tik kaltino vieni kitus ir nukreipinėjo, taip teko prabūti 2 dienas su atjungta kortele ir dar to nepakako, reikėjo pačiam nuvažiuoti 20km, kad pats pasiimčiau kortelę. Po to paskambinau į skundų skyrių, kaip kompensaciją pažadėjo 2 bilietus į kiną ir kavos :D nu ok galvoju, ką jau bepadarysi. Tačiau, tie bilietai buvo žadėti pirmadienį, iki trečiadienio nesulaukęs, paskambinau dar kartą, pasakė valandos bėgyje atsiūsime, tai va šiandien jau penktadienis, o bilietų nėra kaip ir žadėtosios kavos. Taip, kad galite patys spręsti apie Omnitel aptarnavimo kokybę,
sveiki, man apribojo interneta, kurio greitis buvo 20mb vidurkis 4G tinkle, isnaudojau limita 8 gb, greitis sumazejo per pus 10mb vidurkis testuojant interneto greicio matuoklemis, parsisiunciau dar kelis filmus ir dar karta apribojo, dabar greitis 0, 09 max, kaip cia galima sakyti, kad cia neribotas internetas? jai jo praktiskai nera, vos krauna svetaines, ar jus gerbemieji norite prarasti klijiantus? kodel nepalikote ne vieno mb greicio? kodel tyciojates is zmoniu? su tokiomis taisyklemis klijiantus prarasite ir be to, perspekite zmones, kad ribosite du kartus, atsiprasau jusu Omnitel UAB, bet siuo metu skype vos sukasi, jai kita menesy nepakils greitis atsisakysiu inteneto, paslauga naudojuosi ne pilnai menesio laiko...geriausias, manau mezonas ir tikrai niekas neriboja.
Kodel pasirasant sutarti turejau paimti bet koki plana kad butu irangai suteiktas draudimas, bet nebuvo pasakyta kad draudimas galioja tik 1 metus.Pasiulymo pratesti draudimo irgi negavau.Skaitau kad is jusu puses tai yra apgavyste.Gaunasi visus metus mokejau uz ta interneta kurio beveik nesinaudojau galvodamas kad yra draudimas.Daugiau niekada nebusiu jusu klientu.Jus esate PLESIKAI
Omnitel niekaip nesugeba susitvarkyti su savo tinklu.Skambink neskambinęs jiems, o naudos iš to NULIS
Kazkoks apsurdas, uzsiregistrvau iskelti numeri pries puse menesio, dabar ia kito tinklo gaunu zinute, kad kazkas blogai su registracija, nors viskas buvo tikrai tvarkoje.Tai ka, viska ka registruojam reikia pasirodo net nufotografuoti, nes neimanona net persikelti numerio zmoniskai be pyktumu.Ponai, numeris apsoliut ne jusu tinklo, nesisavinkit.Ir beje, kai tik uzsiregistrvau perkelimui, sulaukiau skambucio su pasiulymu, kuri beje siulote tik beganciams i kitus tinklus.Puse valandos ikalbinejo, irodynejo, bet nesigavo.Jei si uz 9eu plana su neribotais pokalbiais ir sms bei 6gb interneto siulote visiems, tai nemaldami sudo ir siulykite visiems vienodai.O tai vienam ta pati siulote uz 15eu, kitam uz 9eu, kazkaip cia skaiciai nesueina.Poto dar aiskina, kad kuo puikiausias 4G rysys, nors kito tinklo daugiau padalu rodo, tipo kalti telefonai sako, nors seima visi vienodus turi.Ir paklausti apie elementaru modeli kaip samsung note 5, toks sio modelio populiarumas isauga, kad ju net truksta pas juos sandelyje, nors ju net neturejo.Bent jei taip meluojat, tai nors meluot ismokit, nes ant tiek prigauti, be zodziu.Zodziu, reziume:melagiu kompanija, gsm rysi gera turit, bet visa kita pradedant nuo 4g ir t.t. labai zemas lygis.Kaip tau tokia nesamone sugalvoti uzsikelia ant mobiliu kainas ir ta ka uzsikele tipo nuolaidas daro, su galva kazkam negerai.Prudina zmonems smegenis kaip reta.Firmos zenkliuka pasikeitet, bet visa kita kaip buvo nesamones, tai taip ir liko.
Rašiau apie Omnitel 2014-11-25 17:22:09, patikslinu, buvau perduota ne antstoliams, o skolų išieškotojams, istorija tęsiasi... Sergel darbuotoja paskambino vyrui dėl skolos, vyras patarė be reikalo neskambinėti, o bendrauti per teisininkus. Daugiau nebeskambino, bet rašė į el.paštą. Sergel neberašė, bet vėliau gavome popierinį ir elektroninį variantą iš Gelvoros skolų iš. tarnybos, tipo jie vietoj Sergel. Situacija atrodo juokingai. Iš klaidų mokomąsi, neprasidėkit su Omnitel, o kas prasidėjote, nepasiduokite spaudimui, kovokite!
Rima 2014-11-25 17:22:09
Su Omnitel košmarai tęsiasi iki šiol. Viskas prasidėjo 2008 metais, kai vyras pasirašė sutartį dėl interneto paslaugų teikimo trejiems metams, paslauga su nešiojamu kompiuteriu. Pasibaigus sutarčiai, vyras paprašė nutraukti paslaugų tiekimą. Tada viskas ir prasidėjo... Sutarties terminas, mums nežinant, buvo pratęstas pusei metų, tuo metu jau naudojomės kito ryšių tiekėjo paslaugomis. Mums buvo paaiškinta, kad sutartis pratęsta dėl netesybų, nes ne visada laiku sumokėdavome sąskaitas, nes kartais internetą atjungdavo ir vėl prijungdavo. Kadangi jautėmės nepagrįstai nubausti sąskaitos (apie 800 litų) neapmokėjome dvejus metus. Skolų išieškotojai sumą pakėlė iki 1300. Pasidavus spaudimui, skolą sumokėjome 2014 m. Tada po mėnesio gavome iš Omnitel naują sąskaitą dėl netęsybų apie 180 lt. Vėl perdavė anstoliams. Tad dabar pageidaujame situaciją nagrinėti teisminiu keliu.
Dabar man lygiai tas pats yra, tai nezinau nanau nenusileisiu jiems kodel turiu del ju klaidos moket isieskotojams mano atveju omnitel 2015-11-03 i mano el pasta (kuri as pasitikrinu 1 karta per 2 menesius) man atsiunte kad del neapmoketu saskaitu mane perduos isieskotoju firmai 63 euru suma turiu sumoketi iki 2015-11-27. Po to ta pacia diena man parejo kitas laiskas kuriame omnitelnurode 237 euru suma ir ja jau nurode sumoketi iki 2015-11-10 kitaip perduos isieskotojams. Zinoma apie reikalingas sumoketi saskaitas ir atejusius laiskus suzinojau tik 2015-11-13 kai omnitel jau perdave isieskojima. Tai dabar ir isieskotojai is manes reikalauja 55 euru. Bet kas per absurdas kad zmogui nepranesa apie paveluota saskaitos mokejima nei telefonu nei gyvenamosios vietos adresu. Ir be to absurdas kad viename laiske siuloma susimoketi iki 2015-11-27 ir nurodo tik po sios dienos perduos isieskojimui o padaro visai kitaip.
Kaip matau, klijentų atžvilgiu visiškai jokio pasikeitimų.Jei iškyka kam dėl klausimų kas liečia sąskaitas, išklotines ir panašiai, tai patarčiau visiems atidžiau stebėti.Nes itarimas, kad gražioje formoje nuskaito neaisku už ką ir kaip.Asmeniškai pastebėjau tokį dalyką:sąskaitoje turėjau 21eu cnt.Buvau prisijungęs internetu iš kito tinklo prie paskyros.Nutariau pasitikrinti tuo pat metu numeriu 1544, skambučio kaina 3cnt.Ir staiga sąskaitoje pasako, kad pasidarė tik 17cnt, o paskiroje rodo 18cnt.Žodžiu, pasidaro 1cnt paklaida.Skambinu numeriu 1533, kurio skambučio kaina 5cnt, aiškinu, dėstau kas įvyko, klausiu kaip yra.Man primygtinai siuloma išklotinė, atseit tai jų rimtas dokumentas, kurio tinkle remiasi.Ir ką pamatau, spėkite?O gi, net tą dieną rinkto numėrio 1533 nėra užfiksuota.Aš vėl skambinu ir aiškinu, kad išklotinėje nėra net tokio rinkto numėrio.Ir ką atsako man, tai gal net neskambinai tą dieną.Pateikiau jiems visą iš jų gautą išklotinę, vaizdines nuotraukas kur viskas užfiksuota vaizdu paskyroje sumas, įrašytus su call recorder įrašus tą dieną apie rinktus skambučius, siuntinėji atsiprašant kaip durnas jiems į jų el.paštą.Ir, nieko, tik atsakymas, kad konvertuojant iš litų į eurus kažkas negerai su apvalinimu.Žmonės, kada ivestas euras, apie ką kalba.Kodėl nėra šitaip mūsų kitose paskyrose ir sąskaitose.Ir atsakymas, kad kreipkitės jei kada ką dar pastebėsite, čia visas jų supratimu atsakymas į neatitikimą išklotinėse.Gana mano manymu, ne tokie visi naivūs.Aš asneniškai po tokių akibrokštų tai tikrai galvoju migruoti į kokį kitą tinklą, bet kartu su savimi išsivesiu ir nemažai pažistamų, neskaitant šeimos narių, o jų tikrai nemažai.O skundai, komentarai, tai manau jiems nemotais.Manau, kad tai reik viešinti ir pranešti kokiai Ryšių tarnybai, gal tada kas ir pasikeis, tokios išvados.

Mobiliųjų telefonų techninis centras (MTTC)
Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA > Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su...
Priedai.lt
Adresas: Kalvarijų g. 98, LT-08211 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos, suvenyrai, galanterija, interneto parduotuvės, kita veikla, kompiuteriai ir programinė įranga, mažmeninė prekyba, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Priedai.lt - tai didžiausia, populiariausia specializuota išmaniųjų telefonų, kompiuterinių planšečių aksesuarų, priedų bei dalių elektroninė parduotuvė Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Klientai mus vertina už: - Prieinamą kainą- Žaibišką...
Telekomunikaciniai projektai (Telpro)
Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms, biuro įranga, elektros instaliacijos darbai, interneto paslaugos, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, priešgaisrinė sauga, sistemos, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N...
Cgates
Veiklos sritys: interneto paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, televizija ir radijas.
Televizijos ir interneto tiekėjas. Šviesolaidinis internetas, skaitmeninė, kabelinė televizija, fiksuoto telefono ryšio paslaugos, VDNET, CGATES, VIGINTA, TELESAT, AKTV, MKTV, Mikrovisatos TV, KAVA.
UAB koncernas "ALGA" (Patirtis atsispindi darbuose)
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, durys, raktai, spynos, fasadas, fasado apdaila, komunalinė technika, kuras, naftos produktai, degalinės, langai, metalas, apdirbimas, gaminiai, metalo konstrukcijos, angarai, nekilnojamasis turtas, statyba, statybos technika, įranga, nuoma, stogų dangos, paslaugos, šiltinimas, renovacija, telekomunikacijos, ryšio priemonės, transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų, aliuminio ir plastiko gaminius, bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto...

Benediktas Vanagas: „Kokybiška apranga būtina ne tik lenktynėms, bet ir kasdienai“ 06-23 12:13
„Hiatus" parduotuvėje lenktynininkas Benediktas Vanagas su sūnumi Nojumi apsipirkinėjęs rinkosi amerikiečių gamintojo „Columbia" drabužius - šis prekės ženklas jau trečius metus...
"Spotify" kaltina "Apple" ribojant konkurenciją programėlių parduotuvėje
"Spotify" kaltina "Apple" ribojant konkurenciją programėlių parduotuvėje 07-02 09:16
Švedijos muzikos transliavimo internetu platformą "Spotify" valdanti bendrovė teigia, kad technologijų gigantė "Apple" savo programėlių parduotuvėje "App Store" naudojasi turima padėtimi ir imasi...
Kiek reikia atostogauti, kad pavyktų atsigauti
Kiek reikia atostogauti, kad pavyktų atsigauti 07-02 08:04
Skaičiuojama, kad kas trečias atostogaujantis žmogus negali visiškai "atsijungti" nuo darbo. Todėl norint gerai pailsėti ir pasikrauti jėgų naujiems darbams, net atostogų metu reikalinga disciplina.

Ką manote apie Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš ES?

UAB Baltic master

Monsanto 101,32 -2,02%