Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, AB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, AB

Nu penktadienio vakaras.visiems darbai baigesi.tai net konsultantui nepriskambinsi.nors smig i zeme.
Vakar vienas iš šeimos narių pametė telefoną. Skambiname Omnitel: ar atvažiuoti ir blokuoti numerį ar galima tai padaryti telefonu (21 amžius) Užblokavo, pasakė kuriam artimiausiame salone gauti tą patį numerį.
Atvažiuojame Žirmūnų 64 Rimi, (ne visai aišku kam stovi aparatas su numerio išdavimais) nes kas ateina tas ateina. ok. Ateinam pas "konsultante" paaiškinam situacija. Numeris kainuos 5, 5€. Nustembame, už ką mokėt, ir gaunam atsakymą - nereikėjo blokuot. Norit naujo nemokamai bus, kokios čia problemos. Aš tiek atsilalbinėjimo ir nemandagumo senai nešu mačius. Į kylančius klausimus atsakyta nebuvo-nes tai ne jos kompetencija. Jin dirba sistemoje ir už nieko neatsako. Čia PAT atskubėjo kolega, kuris žiūrėdamas i tašką pries save puolė jos ginti.
Žema. APTARNAVIMAS NULINIO LYGIO, net 1 nevertas. Justina Špakauskaite ir jos kolega tragiški konsultantai.
LABAI BLOGA NUOMONĖ, nes nuo rugsėjo 30 d. nesugebėjo atsiųsti man likusios sumos NUTRAUKUS SU JAIS SUTARTĮ, kurią turėčiau sumokėti, tačiau prie įsiskolinusių MANE SUGEBĖJO ĮDĖTI. Pasitikrinau šiandien creditinfo. Per šį laikotarpį du kartus kreipiausi į šios organizacijos darbuotojus kurie dirba Viršuliškių 40, kad pasakytų kiek vis dėlto esu skolinga. Sugebėjo pasakyti, kad sumokėčiau 43, 05 eurus ir būsiu atsiskaičiusi, tai aš ir sumokėjau, o pasirodo creditinfo rodo įsiskolinimą 193, 15 eurų. Internetinėje (naujojoje versijoje) svetainėje prisijungus irgi jokios informacijos apie sąskaitas nerodo.. Garbės tokiai organizacijai tai nedaro. LIŪDNA JEI NEBŪTŲ GRAUDU.
sveiki, gavus sms is operatoriaus ''omnitel'' Mielas kliente, pranešame, kad jūs per paskutines 90 dienų daugiau nei pusę laiko praleidote ne Lietuvoje ir dėl to nebeatitinkate “Skandinavijos šalyse - kaip namie” sąžiningo naudojimosi sąlygos, todėl nuo rytojaus jums bus taikomi standartiniai ES tarifai. Juos rasite prisijungę prie www.omnitel.lt/savitarna.......

nusivyliau operatorium visiskai. niekas sudarant sutarti telefonu neispejo, kad dienu skaicius yra ribotas, nei puse zodelio neprasitare, buciau zinojes tikrai nebuciau sudares sutarti del tokio plano...specialistai dirba nekompetetingi, tris kartus skambinau del uzsakimo, ir tai per menesi seip netaip sugebejo uzsakima ivykdit, ir tai (isvykimo diena atsiemiau gatveje is kurjerio).omnitel klientas esu jau apie 15 metu. turbut darysiu isvadas galutines, su visais turimais 5 planais pereisiu i kita operatoriu......
Labai gaila, kad po visu pasikeitimu ir susijungimu klientu aptarnavimo greitis visai dingo... Omnitel salone per dvi dienas teko lankytis tris kartus. Vien tik eilese tenka laukti ir po 30min... Is 3 veike 2 langeliai... Ir tai tik del e-paraso ir sim...
Labas vakaras, esu jau gan senas omnitel klientas ir tikrai sendiena jais nusivyliau, esu nusipirkes mobiluji irengingi ir man tada ykiso draudima, na as sutikau sendien nunesus tvarkyti pareiske kad sutaisius dar man reiks susimoketi 50e. bet pasiiman draudima as nebuvau informuotas, Nusivyliau jusu teikiamomis paslaugomis.
Laba vakaras, esu sena Omnitel klientė. Nuo vakar dienos esu šoke dėl klientų aptarnavimo salonuose bei tel. Nusipirkau naują telefoną tai per dvi paras vos vos pakeitė tel. kortelę, tai dabar telefonas jau veikia, o el. parašas iki šiol nepajungtas ir kada pajungs neaišku. Žirmūnų g. 64 ir Žirmūnų g. 2 darbuotojai neturi elementarios kompetencijos, meluoja, negali atsakyti į pateiktus klausimus. Jei Omnitel negerins savo darbo ir darbuotojų kompetencijos bus klientų bei paslaugų mažėjimo tendencija. Aš pati galvoju pakeisti mob. ryšio tiekėją ir savo draugams ir pažįstamams tai rekomenduosiu.
po paskutines viesnages uzsienyje likau labai nusivylusi ir nepatenkinta Omnitel, kadangi labai svarbia akimirka nepavyko prisijungti prie mobilaus interneto uzsienyje. Tuomet iskarto skambinau i Omnitel aptarnavimo centra, Skambinti teko net tris kartus, is kuriu nei karto nesujunge manes su konsultantu, pralaukiau po nemaziau 10 min. Visus kartus nepavykus ilgai susisieksti su konsultantu, isbandziau paslauga, jog man perskambins, kai tik atsilaisvins konsultantas, taciau praejo jau kelios dienos, taip ir niekas neatskambino.
Visiskai nepatenkinta internetu, kol buvo 3 dienos pabandymui veike super praejo terminas isigaliojo sutartis viskas interneto nera filma siuncia para, nepakrauna paprastu tinklu facebook, o ka jau sakyt apie online ziurejima..pasiskambinus i omni paaiskino kaip pataisyti : issiimkit kortele ir dar karta idekit dar sako tai isspres problema. Pasiticiojimas is zmoniu. Aciu uz nesamoningas paslaukas moki po 20 e. Ir nieko neturi, niekada niekam nesiulau imt situ paslaugu, !!! Apgavykai
Gerbiamieji,
Daug metų naudojausi Omnitel paslaugomis ir buvau patenkinta. Dabar iškilo problemos kurios kelia nepasitikėjimą.
Prasau paaiškinti kur as pasirasiau uz limita kuri Jus sugalvojote? Pas Jus irasomi pokalbiai kodel uz neteisinga informacija turiu as moketi?
Trys kartus skambinau operatoriams. Žadėjo išsiaiškinti ir duoti atsakymą. (prasiau kad nepamirstu, pazadejo kad tikrai paskambins, siandien pasake gal pamirso) Manau iš Jūsų gausiu išsamų atsakymą,
Stebiuosi, kaip ši įmonė vis dar turi klientų. Prieš du metus perėjau iš ežio į omnitel neterminuotą sutartį. Po mėnesio ją nutraukiau, nes teko išvykti į užsienį. Atrodo viską sumokėjau.. Praėjo du metai. Man skambina is Omnitel salono, siųlo vėl naudotis neterminuota sutartimi. Aš sutikau. Tada mane perspėjo, kad turiu vos ne 4 eurų įsiskolinimą. To pasekoje atsisakiau neterminuotos sutarties ir išlekiau į jų saloną atiduoti skola.
Esme tame, kad šia imone pasitikėti negalima. 2 metus negavau jokių perspėjimų. Velniai žino, po kiek metų būčiau gavęs kosminę saskaitą iš nuostolių. Iš to jie ir pelnosi.
Esu pasibaisėjusi su nekompetetingais darbuotojai dirbančias šioje įmonėje. Nutraukėm sutarti su tinklu ir darbuotojai patikino, jog įsiskolinimų neturime, bet po kurio laiko pradėjo eiti laiškai su skomis neaišku iškur.... Prašant pateikti išklotines jie nereguoja.
Šarūnas Toliušis
2016-11-04 14:10:51 IP 86.100.7.217
Gerbiamieji,
Daug metų naudojausi Omnitel paslaugomis ir buvau patenkintas. Dabar iškilo problemos kurios kelia nepasitikėjimą.
Sąskaitose už 06, 07, 08 mėnesius atsirado mokęstis už pramogas. Jokios sutarties su Jūsį įmone dėl "pramogų" suteikimo nepasirašiau ir jų neprašiau. PRAŠAU paaiškinti kas tai per pramogos ir kodėl už jas (jokių pramogų negavau) turiu mokėti.
Jeigu tai kokių nors apgavikų išmonė, kodėl Jūsų įmonė jiems talkininkauja?
Du kartus skambinau operatoriams. Žadėjo išsiaiškinti ir duoti atsakymą. Nesulaukiau. Manau iš Jūsų gausiu išsamų atsakymą, mano patirti nuostoliai bus kompensuoti ir aš vėl galėsiu pasitikėti Omniteliu.
dr. Šarūnas Toliušis
Nuo 2016 vasaros pradejo streikuoti mobilus internetas, pagal garantija pakeite nauja modema, rysys tapo dar blogesnis. Iki tol interneto sparta kaime mane zavejo, bet dabar keikiu omniconnect paslaugas kiekviena minute!!!
Puikus tinklas
Viskas gerai, bet internetas tai veikia, tai ne veikia. Už paslaugas moku didelius pinigus. Jie siunčia saskaitą ir yra punktas : pramoginės paslaugos -2 eurai.
Norėčiau sužinoti už ką man tiek daug reikia mokėti. Kartais tai viršija 40 eurų. Į užsienį ne skambinu, mano planas kainuoja 11 eurų, plius draudimas 4€. Pvm 6 eurai. Bet kodėl gaunasi tokia suma. P.S susisiekite su manim omitel
Prisegtas dokumentas:
1998M kazkas mano vardu pasirase sutarti su Omnitel ir 2 menesius nesumokejo skolos, Omnitel net nebande susisiekti su manimi kurio pasas buvo pavogtas ir yra policijoje iregistruota, o tik po maziausiai 10metu perdave tariama mano skola Lindorff bendrovei kuri nori susigrazinti skolos is manes kurios as niekada neturejau, daugiau nei pries pora metu buvau policijoje pasakiau kame reikalas parase rastu kad jau daug metu praejo ir nieko jie neieskos kas ta sutarti pasirase, isiunciau i Lindorff registruota laiska maniau bus gerai kazkur po 2.5 metu vel apsireiske angelai kad sumokeciau nesavo skola, cia vadinasi legalus reketas kas nori pasiraso o po daug metu ziurek turi skola, kaip Omnitelis turi teise perduoti kitu zmoniu duomenis kitai bendrovei su tariamom skolom kuri pati nesikreipe i policija 10 metu gal ir daugiau!!???Pavargau jau!!!!!
2016-09-28 Šiauliuose, Saulės miesto Omnitel salone mane aptarnavo Dovydas Kančelkis. Esu sužavėta jo profesionaliu, atsakingu darbu. Linkėčiau kiekvienam darbdaviui turėti tokius komandos narius.
Niekada gyvenime nebepirksiu iš Omnitel el. parduotuvės. Buvo prižadėta, kad bus pristatyta 23 d., Jau 26 d., o net kurjeriui neperduota. Konsultantai be atsakomybės jausmo, šneka, bet ką, kad tik greičiau pabaigti pokalbį...
Viktorija 2016-09-18 15:54:43
Perkant Klaipėdos bige apsaugini stikla, paprašius jį uždėti pasakė, kad jie tuo neužsiima. Kiek žinau, visur jį uždeda.
Blogai žinote. Tokia paslauga nėra teikiama. Jei konsultanto gražiai paprašote ir jis iš savo asmeninės patirties be jokios atsakomybės prisiėmimo uždės jums tą stiklą, tai tik jo sprendimu. Įmonė tokios paslaugos tikrai neteikia
Esu Omnitel kliente 16 m. ir turiu 4 numerius. Kadangi tėvai yra garbaus amžiaus, paėmiau pačius paprasčiausius telefonus PRIMO, nes skaičiai yra įskaitomi ir lengvai užrakinami. Tuo labiau, kad 80 metų asmenys ne visi moka naudoti išmaniaisiais telefonais, o ir Omnitel neturi ką daugiau pasiūlyti. Tada prasidėjo linksmybės. Vieną ir kitą telefoną teko keisti po kelis kartus. Omnitel salone aptarnaujančios "specialistės" pasišaipė, kad žinojau kokius telefonus ėmiau. Dabar jau teks ir su garantiniu bendrauti. Gaila, kad tiek metų būnant klientu nesulauki elementarios pagarbos, ir žiūrima pagal tai kokį telefoną esi paėmęs.
Sveiki, kiekvieną kart mėnesio pabaigoje turimas internetas "netikėtai sulėtėja", nors turimi GB limitas nėra išnaudojamas. Prasideda kitas mėnesis, internetas atsistato į pastovią spartą. Gyvenu kaime, mėnesio pradžioje realus siuntimo greitis siekia apie 1mb/s, mėnesio pabaigoje tik 500 kb/s. Tas man neaktualu, tiesiog mėnesio pabaigoje neįmanoma žaist žaidimus tinkle, nes "netikėtai" padidėja "ping" (interneto reakcijos laikas). Nerekomenduoju dėl šios įmones politikos naudotis šiuo internetu.
Ta įmone pasitikėti negalima.Jų kainos yra daug kartų aukštesnės nei kitų.Jie dirba nesąžiningai.Mes buvome VIP klientais, tačiau dėl nežmoniškų kainų sugalvojome išeiti į tele2, , jie pakėlė mums įkainius ir du mėnesius mūms nesumokėjus jie panaikino mūsų telefonų numerius.Tokių numerių nėra-praneša telefonas.Todėl kas galit, sprūkit iš tos kompanijos.
sveiki, pirmą kartą sugalvojau jūsų įmonėje pasiimti telefoną ir nusivyliau. Jau įtarimas kilo kai jį pirkau. Pardavėja truputį pakrovė, aš pasižiūrėjau ir liko maždaug du proc. pakrovimo. pardavėja bandė spausti įjungimo/išjungimo mygtuką, bet jis nesuveikiė. Ji man sako turbūt vėl išsikrovė. Na patikėjau, bet kai grįžau namo, įdėjau pakrauti, tai buvo tie patys 2proc.
Tada lyg ir veikė. Kitą dieną aš vėl jo neatsirakinau, kadangi nebuvau vietoje, tai negalėjau nunešti į omnitel saloną atgal, nunešiau jį kitos dienos rytą. Nustebau, kad man nepasiūlė rinktis kitą telefoną, bet dar siųs tikrinti ar ne aš jį sugadinau, Viršūnė!!!!!Sutartis pasirašyta, o aš be telefono visą savaitę....aplaidumas...tai jų brokas...
Omnitel paslaugomis naudojuosi jau 9m. bet jau ačiū, gana. Paskambino ir pasiūlė planą, sutikau, bet sakė vieną plano kainą, o turiu mokėti visai ne tą žadėtąją sumą. Norėjau įsigyti naują telefoną ir paklausiau, kad gal suteiktų kokią nors nuolaidą ištikimai klientei....pareiškė, kad čia niekas netaiko nuolaidų...nuėjau į bitę ir tele2 tai man 100€ nuolaidą siūlė, kad tik ateičiau pas juos ir planus pigesnius nei čia.
"omnitel" - incompetent outsider and scam gang! I do not advise anyone to use this scam company's services!

"omnitel" - nekompetentingų lūzerių ir aferiistų gauja! niekam nepatariu naudotis šios aferiistų kompanijos paslaugomis!
Jau 11 metų naudojausi Omnitel paslaugomis, tačiau man jau užteks- šiandien pat pereisiu į kitą tinklą ir parekomenduosiu tai padaryti visiems, kas vis dar naudojasi šios kompanijos paslaugomis. Prieš ~mėnesį man paskambino operatorė (G.V.) ir įtikino pasirinkti naują planą, kuris kainuotų ~3, 17€, bet ne daugiau. Aš, žinoma, patikėjau, nes operatorė buvo labai mandagi, atrodė, kad ji nuoširdžiai pataria pasirinkti naują planą, nes man taip bus geriau. Tačiau prieš keletą dienų gavau sąskaitą, kurios suma viršijo 20€. Nesupratau net už ką, o kai bandžiau prisiskambinti numeriu, kurį man davė anksčiau paminėta operatorė, man pasakė, kad tai yra mano kaltė, kad neįsiskaičiau į sutartį. Nors ir į sutartį įsiskaičiau, ir pas operatorę išsiklausinėjau visko, vistiek likau kalta aš. Ir tai yra ne vienintelis kartas, kai aš ar mano pažįstami yra apgaunami Omnitel ryšio tiekėjų. Absurdas.
Įrangos draudimas

„Omnitel telefonų ir planšetinių kompiuterių draudimas“ - paslauga, kuri leidžia jums jaustis saugiai. Jei apdraustas įrenginys sugenda arba yra prarandamas, mes jums atlyginame žalą: įrenginį suremontuojame arba pakeičiame nauju.!!!!!!!!!!!

VISISKA NESAMONE !!!!!
Danutė Budrevičienė
2016-08-11 16:09:38 IP 78.62.215.75
Laba diena.Jūsų klientas esu daugiau kaip šešiolika metų.Noriu pasidžiaugti, kad neteko nusivilti per tą laiką.Paskutinį kartą, pratęsiant sutart, į mane aptarnavo Jūsų darbuotoja I Skaisgirienė.Esu nustebinta tokio aukšto lygio aptarnavimu, mandagumu ir sugebėjimu dirbti.Iš jaunimo pusės neteko taip patirti.Prašau įvertinti šios darbuotojos nuopelnus Jūsų įmonei.
Marytė Michalovskaja
2016-08-04 16:13:32 IP 78.56.171.23
Jau 13a metų naudojuosi įmonės paslaugomis, bet siandien gavau kaip šlapiu skuduru per veidą. Turėčiau būti kaip ir auksinė klientė, bet esu turbūt auksinis skuduras. Nesuprantu, už ką moku kiekvieną mėnesį po tris eurus. Praėjusių metų pabaigoje paėmiau telefoną, mokestis už telefoną 9eurai, plius kaip jie įvardija, planas S už tris eurus. Tik nesuprantu, už ką aš moku tuos tris eurus? Už orą ar kokį velnią? Mėginau aiškintis, bet sulaukiau tik patyčių. Mėginau grįžti prie senojo plano PRIVATUS, bet vėl gi gavau kaip skuduru per nosį. Iš pradžių aiškino, kad tokio plano nėra, paskui pasakė kad mokėti teks už tai kaip anksčiau: tik anksčiau buvo 0.15 lito centų už minute, ar sms žinutę, o dabar tiek pat euro centais. Tai kur logika? Ir tai taikoma ilgalaikiams auksiniams klientams? Po velnių! Daugiau nieko negaliu pasakyti!
Omnitel parduoda prekes, o paskui kilus klausimam atsako mes uz tai neatsakingi. Tai kur dar kreiptis?kreipiausi o teisiu vartotojus. Gal jie pades, nes ukmergej omnitel salono darbuotojai nedirba savo darbo jiems zmones nerupi.
Ežio konsultantai telefonu yra siaubingi, ko tik nepaklausi - nieko nežino. Uždavus klausimą, ar gali jų techninis personalas prisijungti prie el. ežio paskyros ir pakeisti slaptažodį, tau pasiūlo kreiptis į telefonų taisyklą....
Gavau fb akciją. Įsijungiau mobilius duomenys ir fb programą. Atėjo žinutė, kad nuskaičiuojami pinigai už megabaitus. Parašiau el. paštą. Pranešė peržiūrėti ataskaitas, tuo ir baigėsi. Nebepatinka, o tokiais dalykais skundžiasi ir daugiau žmonių. Pranešiu ir kitiems.
sveiki, nusivyliau OMNITELIO paslaugomis, prastesnio aptarnavimo nesu mačiusi, telefonui dar nėra metų nuo sutarties pasirašymo, o jau nebesikrauna, foto kokybe labai prasta, ivaziuojant i kita sali dingsta ryšys ir čia pasak darbuotojos yra dėl kortelės. paime telefoną garantiniui, o pakaitinio jokio net nepasiūlė, žodžiu nusipirk trims savaites kitą tel arba būk be ryšio. ir dar sako abejoju ar pripažins jog čia gamyklinis brokas.kažkas baisaus, nevertina savo klientų.
Sveiki visi! Noriu pranešti visiems savo istoriją, nebūkit apgaudinėjami! 2015 m. lapkričio mėn. buvo pirktas telefonas HUAWEI P8. Omnitel salone jį man labai gražiai, , įviliojo'' sakydami, jog mob. telefonas išties labai geras, nusiskundimų apie jį nėra, procesorius dirba kuo puikiausiai ir dažniausiai žmones renkasi šį telefoną. Na paklausęs konsultanto nusprendžiau šį telefoną įsigyti išsimokėtinai. Š. m. liepos mėn. pastebėjau, jog išėmus telefoną iš jo įdėklo, kurį nuo pat pirkimo pradžios turėjau telefonas buvo išsilenkęs. Ta prasme, dešinėje pusėje telefonas nugarinėje dalyje lenkiasi perpus. Be galo buvo didžiulis išgąstis, nes kiek girdėjau, jog integruotos baterijos gali išsipūsti ir sprogti, todėl nieko nelaukęs nunešiau į OMNITEL saloną. Konsultantė pamačiusi telefoną iškart pamatė, jog čia ne mano kaltė, akivaizdžiai buvo matyti, jog tokio pažeidimo padaryti pačiam yra beveik neįmanoma! Telefonas nebuvo nubraižytas! nei nugarinėje pusėje nei ekranas, todėl mielai konsultantė sutiko išsiųsti telefoną į taisyklą pagal garantinį taloną. Na ir ką jūs galvojate? Man po dviejų dienų skambina iš TSC (techninio aptarnavimo) ir kažkokia moteris, man kalba, jog telefonas išsilenkė dėl mano kaltės.. Apsurdas!! Aš paaiškinau, jog per google.lt esu peržiūrėjęs būten šio telefono modelį, kur yra integruota baterija ir būtent šioj pusėje, kur randasi baterija ir linksta telefonas. Aiškinau, jog tiek kraunant tiek naudojantis mobiliuoju telefonu šis nuolatos kaista, kas turbūt ir turėjo įtakos išlenkimui. Nepagarbi moteris, kuri net prisistatė, man paaiškino, jog ne jos reikalas ir ji nenaudojo mano telefono, todėl paaiškinti negali, nes kadangi ji yra ne meistrė, o tiesiog ta moteris, kuri praneša apie gedimus. Paprašius pakviesti meistrą prie mobiliojo telefono, buvo atsakyta, jog jo nebus šiuo metu. Telefonas bus išsiųstas atgal ir grąžintas man, nebent sumokėčiau nemenką 200 ir virš eurų sumą už taisymą! Aišku aš nesutikau, tikrai bus kreiptasi į žmogaus teises, nes mūsų Lietuva pasiekė ribą! nebegalima pasitikėti niekuo! Galvojau, jog OMNITEL turi užtikrintą vardą, bet dėja, klydau. Gaila žiauriai ne tiek to telefono, kiek tokių žmonių, kurie pinigus, , Kišasi sau į kišenę'' o tą varganą žmogų smaugia ir jis visiškai neturi galios prieš tokius aferistus! Būkit budrūs! :) P.S nenorėjau nieko įžeisti, tiesiog pasakiau savo nuomonę. Esam laisva LIETUVA, tad reiškimės!
Esu labai piktas. Sugadino savaitgalio nuotaika kažkokia menka reklamele internetiniame puslapyje. Atsiverčiau o ten šnai per puse ekrano OMNITEL reklama kurios NEIMANOMA IŠJUNGTI. Kreipiuosi i jus mieli operatorėi. Kontroliuokit savo reklamos vadybos galvas ir ju samdytas įmonės kuriu "meistrelei" sugeba sugadinti nuotaika ir nusiteikti prieš jūsų veika grupei žmonių. Vien tokia REKLAMA KURIOS NEIMANOMA IŠJUNGTI sudaro jūsų beviltiškos padėties, bei visiško "apnaglejimo" įvaizdį žmonių akise. Atsiprašau jeigu įžeidžiau kažką, to daryti neketinau.
Kreipiausi į Omnitel saloną esantį Palangos autobusų stotyje. Mane aptarnavo Viktoras Mitkus. Esu nuoširdžiai jam dėkinga. Labai geras ir malonus darbuotojas. Sutvarkė ne tik problemas susijusias su modemu, bet ir su pc nustatymais. Ačiū labai už malonu aptarnavimą. Sekmės
Edgaras 2016-05-24 08:01:42
kai tik rpasideda nemokami GB dalinimai, tai ir greitis sumazejo, kol nebuvo vasaros akcijos iki m4kart padidint tol ir rysys buvo geras, od abar neimanoma prisijungt niekur.ps uz interneta yra sumoketa.jau atsibodot, velniop tada akcijas darot, jai negalima prisijungti
Butent! Pastebejau ir as sita "super akcija"
Pirkom telefona is omnitel salono likom laaaaabai patenkinti pardavėju Marium Urbonu.Šaunus vaikinas
Pardavejas.Ačiū Mariui ir toliau taip.........
sveiki.isigijom omnitel interneta.bet cia toks s....... kad neleidzia siustis nei filmu per zmule nieko.tipo jie pries piratavima, tai galejo tai pasakyt pries imant.sudas kazkoks ne internetas.
Noreciau pasidalinti tokia mano istoria, pirkau mob. tel. Huawei P9 is salono, jau nuo antros dienos pradejo pats persikraudinet kada panorejes, nesvarbu ar pokalbio metu ar tiesiog budinciam rezime. Kreipiausi y salona del sios problemos penkta naudojimo diena (kadangi dirbau ir negalejau anksciau, bet tai jiems nerupejo). Buvo shokas isgirdus problemos sprendima - eik y garantiny. As suprantu eiti y garantiny kada praejo kaskoks tai laiko tarpas ir atsirado problemu, BET NE 4 DIENOS!!!!!!!!!!!!!!!!! Tai yra jusu atsakomybeje (Omnitel) kad produkcija brokuota, o ne mano!!!!!!!!!!!!! Zinoma as kreipiausi y garantiny ir tikiuosi si problema bus yspresta, taciau kas man kompensuos visa mano prarasta laika del sios problemos (apie moraline ar finansine kompensacija net neuzsimenu)?! Zodziu visi busimi mob.tel. pirkejai is Omnitel, jums info., nusipirkote nauja aparata ir iskarto bekite y garantiny nes firma kiek supratau neatsako uz kokybe. Pries Omnitel neturiu nieko pries kaip operatoriu, jau daug metu su jais ir nesiskundziu, bet sitoks poelgis ir problemu sprendimas is ju puses manau privers mane pakeisti tiek poziury y operatoriu tiek ir jy paty.
labai nekompetetingai ir nesaziningai dirba imone, nes prakisineja su broku telefonus!!!! imdami is omnitelio bukite atsargus, nes man atras telefonas su broku. Pirmas nefotografavo, ka tik isemus nauja, taciau pakeisti negalejo nauju, nes truputi buvo nubrozdintas, nes kol nunesiau i garantini, karta iskrito, bet esme, tame, kad telefonas nefotografavo jau isemus is dezes nauja, taciau ir neremontavo, nes prikibo prie nubrozdinimo. kantrybe, truko, kai po dvieju metu, pasikeiciau nauja telefona, 2 paras peveike ir issijunge!!!!! nebuvo nei karto iskrites, jokio nubrozdinimo!!!!! ir ka, vel telefonas su broku!!!!! tai cia tokius telefonus reikia klientas duoti? nepatikima imone-visiskai!
Neseniai apsilankiau Omnitel salone ęsančiame Visagine, Veteranų g 2. Ten dirba vyras konsultantas, deja nespėjau įžiureti jo vardo kortelės. Situacija tokia kad, mums telefonu paskambino ir pasiule omnitel abonentą ir NEMOKAMĄ telefoną, viską pristatė su kurjerių, buvo pasirašyta sutartis. Bet mes pergalvojom ir norejom atsisakyti, paskambinus i Omnitel buvo pasakyta viską atnešti į artimiausią saloną, kur sutartis bus anuliota. Tačiau atėjus į Omnitel saloną, konsultantas net neatkreipe į mane demėsį, tik po 10 min paklaus ko noriu ar greitai ?! Papasakojau apie situaciją jis kategoriškai pareiške, kad atsisakyti sutarties negalima (nors sutartyje nurodyta kad galima net 14 dienų naudotis ir abonentų ir telefonų, o poto apsispresti ar tinka, tuo labiau prieš tai Omnitel atsovas nukreipe į artimiausią saloną anuliavimui). Žodžiu, telefoną neprieme, nes pasak jo šis telefonas kabęs ant jo, + pasake kad tai nera pats šudiniausias telefonas. Viska palikom kaip yra, telefonas liko pas mus, bet prašau Omnitel atstovų, administracijos ar personalo direktorių atkreipti demesį, kad šis žmogus negali būti konsultantų, nes jis elementariai nemoka bendrauti su klientu, neparodo pagarbos ir demesio, yra grubus. Nusivyliau Omnitel paslaugomis ir tikrai niekada gyvenime nieko bendro su Omnitel neturesiu, praradote dar viena klientą.!!!!
Vitalij 2016-03-30 21:17:29
Internetas tikrai neblogas. Taciau sitie spartos apribojimai... Ant poperiaus 128kbs, o faktiskai - nera interneto. Nei puslapy koki atidaryti, nei pokeri online pazaisti. Visur errorai, timeoutai. Del tokio sudo tikrai niekam ir nesiulysiu Omnitelio interneta. Nes po situ isnauduotu 8/16/64/128 Gb faktiskai nera interneto. Kaina didele, duomenu mazai. Kas yra tie 8-128 Gb siuolaikais, kada Youtube dauguma video jau 1080/2K raiskos, o is torrentu tik vienas filmas geros kokybes sveria 60 Gb? NIEKO tai nera. Isnarsai per savaite-kita, o be interneto sedi 2-3 savaites.
TIKRA TIESA!
TAS PATS IR KAI VERSLO IMONES PAVEDIMUS ATLIEKA JIEM UZ PASLAUGAS. JIE NEVERTINA GAUNAMU LESU. AS JU VIETOJ KLIENTUS KURIE MOKA JIEMS PO 800 EUR KAS MENESI - ANT RANKU NESIOCIAU, O JIEM DZIN. GEBA UZBLOKUOT, KAI VIENAS IS KLIENTU TIK 10 EUR PER MENESI SUVARTOJA.
IKI KOKIO ABSURDO AS TUREJAU IRODINETI JIEM UZ KOKIAS PASLAUGAS SUMOKETA, KAI
PAMENU BUVO LAIKOTARPIS KAI PRIE VIENOS PASKYROS BUVO 4 NR. IR SITUACIJA PASIKEITE PASIBAIGUS MENESIUI. UZ PASLAUGAS BUVO SUMOKETA - KAIP KAD BUVO PRAEJUSI MENESI, UZ VISUS TUO METU PASKYROJE BUVUSIUS NUMERIUS. TAI REIKEJO SUGAISTI MENESI LAIKO!!! KAD SUPRASTU JIE - UAB OMNITEL'IS KAD SUMOS PERVESTOS UZ TUOS VISUS 4NR. IR TA SUMA PRISKIRTI - TAI PASKYRAI UZ PRAEJUSI LAIKOTARPI. KAZKOKS KOSMOSAS, JIE NEGEBA NEI GIRDET, NEI ISKLAUSYTI, NEI PASLAUGAS SUTEIKT.
AMZINAI SISTEMA BLOGAI DIRBA, AMZINAI NESUVOKIA KO PRASOMA.
ZINAU MAMA GAL KOKIUS PENKIS KARTUS RASTUS RASE, DEL NUSKAITYMU, PER BANKA, KAI SUMA 50 LT (PLIUS MINUS IKI 20 EUR), TAI JIE PASTOVIAI NEGEBEDAVO NUSIRASYTI SUMOS!, IR SIUSDAVO ZINUTES JOG UZ PASLAUGAS NESUMOKETA! KAIP DAR GALIMA PAVADINTI TOKIUS "BUKUS" ASMENIS IR TAIP PRASTAI TEIKIANCIUS PASLAUGAS!
NIEKUR MAN NERA TEKE - IRODINET, KAI DIRBANT BIUDZETINEJE ISTAIGOJE, GAVAU IS DIREKTORIAUS RASTISKA IGALIOJIMA SUTVARKYTI SAVIVALDYBES ISTAIGOJE ZEMES NUOMOS DOKUMENTUS, IR JIEM NIEKO NEREIKEJO... O SITIE DAR IR NOTARISKO PATVIRTINIMO PRASO!
GEDA MAN - KAD UAB KAIP IR DAUGUMA LIETUVOJE, O SLIEKU IESKO KUR JU NERA SU SAVO VIDINE TVARKA! SU SAVO TOKIOM VIDINEM TVARKOM - LAI IR TEGUL PUVA! LAUKIU GEGUZES PRADZIOS KAD NEBEBUCIAU JU KLIENTU. PASIBAISEJAU JU TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS!
VISUR BUSIU, BET NE O M N I T E L KLIENTAS!
Atstovauju statybu verslo uzsienio imone. Numeriu turim ant imones keleta. Vienas is tu nr Lietuvoj, vos 10 Eur per menesi prakalba, ir UAB OMNITEL sugeba uzblokuot iseinancius skambucius.
Kad perkelt nr is imones ant privataus - tokiu "slieku" iesko!, kad absurdas!
As suvokiu kodel zmones bega is Lietuvos, nes eiliniam UAB tvarka ir paslaugu teikimas zemiau 0 ribos!
Omnitel'iui - NE!
Sumoki pinigus uz paslaugas, tai pas juos sistema NEVEIKIA, ir kuo toliau tuo prasciau! GEDA GEDA GEDA!
Kas antras ten isgirst NEMOKA, tai ka jau kalbet apie supratima!
Siūlau niekam nepasitikėti omnitel plepalais ir pereiti iš ežio į planą, nes iškart apgaus su neribotu internetu išnaudojus 1 gb greitis ribojimas ant tiek, kad puslapius vos krauna. Ir prarasite viską ką buvote sukaupę ežyje, jei buvo sąskaitoj pinigų, jie dingsta, kaip ir mano atveju 6, 27 eurai, visi tipsai dingsta ir visi užsakyti planai. tai patyriau savo kailiu šiandien. vakar paskambino įsiūlė ir sako nepatiks bet kada galėsite sugrįžt atgal prie ežio, bet nei vieno žodelio nepamini kad bus viskas prarasta kas yra ežio kortelėje. tai nespėjas gauti ir įsidėti jų pasiūlyto plano turėjau važiuoti y omnitel saloną ir ir ant to pačio numerio atgal susigrąžinti ežį su visišku 0 eur sąskaitoje.
Prisegtas dokumentas:
Kiek šiais laikais trunka padaryti bankinį pavedimą? 5 min, maksimum. Omnitel man negrąžina permokos jau savaitę. Permoka ne 10, net ne 100 eurų, permoka keli tūkstančiai (klaidingai nustatytas periodinis mokėjimas, mano klaida). Laukiu SAVAITĘ, kad grąžintų pinigus. Jokių žinių. Jokių, visiška tyla. Koks jūsų požiūris į klientus, mielieji?

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA > Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su...
Priedai.lt
Adresas: Kalvarijų g. 98, LT-08211 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; kita veikla; kompiuteriai ir programinė įranga; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Priedai.lt - tai didžiausia, populiariausia specializuota išmaniųjų telefonų, kompiuterinių planšečių aksesuarų, priedų bei dalių elektroninė parduotuvė Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Klientai mus vertina už: - Prieinamą kainą- Žaibišką...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N...

Kas yra elektronikos prekių parduotuvė BIGBOX.LT? BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams. Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT...

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių...

Referendumas Italijoje: rinkėjų aktyvumas 60%
Referendumas Italijoje: rinkėjų aktyvumas 60% 12-04 22:06
Sekmadienį Italijoje vykstančiame referendume balsavo 60% visų balsavimo teisę turinčių žmonių. Finansų rinkose ir Europos institucijose baiminamasi, kad gali laimėti reformoms besipriešinanti...
"Levi’s" vadovas pataria į parduotuvę nesinešti ginklo
"Levi’s" vadovas pataria į parduotuvę nesinešti ginklo 12-04 20:24
Kultinių džinsų "Levi Strauss" kompanijos vadovas Chipas Berghas siūlo lankantiems jo parduotuves nesinešti su savim ginklo, kadangi apsiperkant jis nereikalingas ir nėra ko jaudintis dėl saugumo.

Ar šiais metais didėjo Jūsų atlyginimas?

UAB Baltic master

PepsiCo 100,60 +1,59%