Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Net nepranešę pakeitė plano kainas, pakėlė dvigubai, o jau tada kai perėjau pas kitą operatorių, skambina ir siūlo pigius planus. Pffffffffff
Omnitelis vagys, turim 3 nr, su 2 kur daugiausia skambiname saskaitos kaip priklauso po70lt su iranga, o 3 maziausiai skambinamas 140lt, itratino nakti sms, is lempos, kazkokias neaiskias paslaugas, o kaltina ismanaji telefona, tai kokia velnia iskarto nepaskambino ir nepasake, o lauke kol 140 isimus saskai, viskas, kita met i tele2
Nusivyliau omniteliu nebe pirmą kartą. Turbūt jau visai striuka su klientais, kad imasi tokių triukų, su kuriais ir paskutiniuosius atbaidys. Siuntinėja į Ežį sms, kuriais siūlo 2 mėnesius nemokamus pokalbius ir sms, tereikia paskambinti tam tikru numeriu. Paskambinus, nuskaito nuo sąskaitos 1 lt ir paaiškina, kad yra papildomų sąlygų - tapti jų abonentu. Įdomu, kodėl apie tokias sąlygas neįspėja sms - turime skambinti, kad nuskaitytų pinigus. Tai eilinė jų apgaulė. Keistai elgiasi, jeigu nori pritraukti naujų klientų - kažkas labai prastai vadovauja.
Suprastejo omnitelis visishkai.Dar anksciau buvo pakenciamos paslaugos, kad ir brangiausios, bet tai anksciau.Extros pasibaige saskaitos galiojimo laikas, tai jie atjunge viska nafig ir neidomus tu jiems, nors mergaite is klijentu aptarnavimo labai graziai murkia, kad numeris dar turi galioti 100 dienu -atseit kortele sugedo, isimagnetino.Jo! Devinius metus negedo, o tik pasibaige sask eme ir pagedo.JUOKDARIAI :D
Labai nudžiugau gavus sąskaitą už Omnitel paslaugas. 2014m. vasario 3-6dienomis (neatsimenu tiksliai kurią dieną, bet diena buvo ta, kai Omnitel el. paštu. išsiuntinėjo sąskaitas už sausio mėnesį). Nusprendėme, kad reikia atsisakyti šio teikėjo paslaugų. Nuėjome į Omnitel saloną, esantį J. Basanavičiaus 93, Kėdainiuose ir ten išaiškinome ko atėję. Darbuotoja, žiūrėdama į akis, paaiškino, kad viską atliko, kad NR. būtų atjungtas ir kad mes sumokėti turėsime už vasario mėnesio tas dienas, kol buvo nutraukta sutartis. Prašymo pildyti dėl nutraukimo niekas nedavė. O mes ir nežinome tvarkos kaip tai vyksta. Darbuotoja patikino, kad viskas gerai, reiškia viskas turi būti gerai. Tačiau šiandien, t.y. 2013-03-04 gaunu Omnitel sąskaitą, kurioje priskaičiuotas mokestis už vasario 1-28dienas. Nuvykus į tą patį saloną, prieš tai buvusios darbuotojos šiandien nebuvo, tačiau kita darbuotoja įėjus į mūsų Nr. istoriją nerado nieko, kad vasario mėn. būtų kas nors joje būtų buvę daryta. Tai suprantu, kad "išsižiojus" darbuotoja užblokavo kažkam kitam, arba iš vis neaišku ką veikė savo kompiuteryje. Tiesiog sėdėjo, žiūrėjo bukomis akimis ir tiek. Šiandien, paklausus, kas apmokės sąskaitą už padarytą kolegės klaidą, pasakė, kad tikrai teks patiems, ji neapmokės. Žmonės, stebėkite visi kompiuterio ekrane ką veikia omnitel pardavėjai, nes už jų klaidas mes turėsime sumokėti.
Nesąžiningi esate, paskutinis papildymas 5 Lt nepraėjus ir 3 sav. DINGO. Kadangi sistemingai tai vyksta. Papildęs, nesinaudojau nei telefonu, nei žinutėmis, nei internetu, 0 2014-02-21 gaunu žinutę, kad baigėsi pinigai. Viso gero. Nebereikalinga Jūsų paslauga. Visiems ir visur skelbsiu apie OMNITEL nesąžiningumą ir godumą bei sukčiavimą.
Nemalkit jus nesamoniu, realiai perejau i omniteli ir vienintelis operatorius leido keisti planus kuris man yra naudingesnis, nes seimoje turim ir bite ir tele2 ir omnitel, omnitel nors ne savo naudai laisvai pakeite i plana ismanusis, nors jiems tai nenaudinga, tele2 paaiskino, kad jusu sutartis iki 2015 m., o bite pasiule imt dar viena kortele, kad butu "pigiau", realiai esu labai patenkintas omnitel aptarnavimu, nes vienintelis ne man vienam pakeite planus su sutartim, dar prisiminiau man net paskambino ar tikrai man tas papildomas gigabaitas reikalingas ir atsake jo. O realiai visiems patarsiu isiskaitykite i sutarties salygas, o po to rekaukit. Realiai man omnitel kokybe ir kaina atitinka, zinau, kad rysys geras, ne taip kaip tele 2 aiskina, kad pas mane plastikiniai langai stovi, ir uz tiesa, omnitel aiskiai pasake, kad toje vietoveje antenos nestatysim, o tele2 - plastikiniai langai stovi, todel nera rysio, o bite tik atsiprase ir nieko daugiau.
Sausio 13 dieną įsigijau telefoną. Vasario 10 dieną jau sugedo įjungimo jungtis. Iš serviso gavau pranešimą: „Rasti mechaniniai pažeidimai krovimo jungties srityje, garantija negalioja. Remonto kaina 90, 20Lt.“
Aš nepripažįstu savo kaltės, aš telefono mechaniškai nepažeidžiau, nemėčiau, nelaužiau ir per jėgą nejungiau.
tai kodėl turiu mokėti 100 litų???
Niekam nerekomenduoju rasytis sutarciu su omnitel. Moketi pinigus reikia tiesiog uz ora. Kai saskaitos pareina, nesupranti uz ka moki. Siaubas.
Omnitel klientas buvau 15 metu. "mano 19" planu, mano mama po operacijos "sugebejo" prisneketi per 11 dienu uz 36 litus, Jei bent viena minute bus prirasyta, as uz tas mitutes tikrai atidirbsiu dvigubai omnitelio antireklamai, skoloj neliksiu. Labai gailiosi ir jauciuosi apkvailintas antra karta, susidejus su Omnitel. Pirma karta kai Omnitelis sugalvojo "ASMENINIUS PLANUS", antra karta kai mamos "Omnitel ekstra" iskeiciau i abonenta (bandziau sutaupyti, KUR GI : (). Po saskaitu gavimo, supratau kad isdure. Taip teko atsisveikinti su Omniteliu visam gyvenimui. Cia net ne piniguose esme, o pasitikejime. Pasitikejimas Omniteliui savoka yra svetima, o gaila !
Vienu žodžiu gyvename technikos amžiuje ir viską reikia išsistudijuoti prieš kažką keičiant Nokia labai puikūs telefonai, bet reikia žinoti visas galimybes, nes pasijungus internetą greitai byra pinigai ir galima susimokėti tūkstantines sąskaitas SĖKMĖS Nepamirškite prieš kažką keičiant išsiaiškinti visas sąlygas
aferista atejo saskaita uz nemokama interneto pabandyma, bandziau i viena puslapi ieiti ir tai neuzkrove.
Vienu žodžiu išdurėte- mano vaikus Apmokėjau nebutas sąskaitas prieš 12 metų Esu sąžininga ir moki klientė BENDRAUJU 15 METŲ Buvau l patenkinta turėjau 13 val o dabar išdurėte pagal pilną programą Pririnkote jaunų, naglų mergų Mes esame lietuviai - neleisime mūsų mulkinti, nors ryšys geresnis, bet nereikia mulkinti Atsisakysime JŪSŲ PASLAUGŲ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMNITEL PRARADO PASITIK
OMNITEL OPERATOR
Sveiki.Noriu informuoti esamus omnitel klientus - bukite atsargūs Norėdami gauti naują telefono aparatą -žiūrėkite, kad neįkliutumėte, nes gausite naują numerį niekam nebus įdomu, kad prašysite pratęsti sutartį, net nepaaiškins, kad sutartis galiojanti, o naują aparatą negausite su ta pačia sutartimi O GAUSITE SU NAUJU NUMERIU Sąskaitos bus kosminės (protingiausias variantas padėti gautą kortelę su nauju numeriu į stalčių ir jo nesinaudoti)Naują telefoną su sena kortele negalėsite naudotis Paskambinus paaiškins reikia apkarpyti seną kortelę Geriausiai važiuoti į saloną, bet jokiu būdu neturi vykti pokalbis telefonu Anksčiau buvau l patenkinta o dabar omnitel OPERATOR
persirasant i tele2 ir tai sugebejo uz du menesius omnitelas nulupt.tas nulupt po175 lt.
Laba diena noriu zinoti kiek as skolinga uz kompiuteri, mano numeris61451984 mokejimo kodasA71549 Elena Chodorovic.RASYTI ATSAKYMA I EL.PASTA
Jau keletą metų esu Omnitel mobiliojo ryšio klientė ir esu pačios geriausios nuomonės apie Omnitel darbuotojus. Neturiu problemų nei su ryšio kokybe, nei su sąskaitomis, nei su aptarnavimu. Šaunuoliai.
Mano vyras dažnai važinėja į Austriją. Deja, nuo vasaros dažniausiai jam negaliu prisiskambinti, kai jis išvykęs. Skambinant iškart "bėga" sekundės, o telefonas toliau kviečia. Deja, vartotojui Austrijoje nerodo, kad jam skambinama. Taigi, skambini, skambini, ... ir nieko. kai kada visgi pavyksta prisikambinti. tada kvietimo signalas net būna kitoks.
Lygiai taip pat jis dažniausiai (ypač paskutiniu metu) negali prisiskambinti į Austriją reikiamiems žmonėms.

Bandant paaiškinti problemą Omnitel lojalių klientų centrui, jie prašė nurodyti datas, skambinimo laiką. Tačiau vėliau telefono nebekėlėl!!!

Butkevičius su Pabedinskiene susiginčijo dėl "Sodros" mokesčių ribų
Butkevičius su Pabedinskiene susiginčijo dėl "Sodros" mokesčių ribų 04-18 15:56
Vyriausybės kanceliarija kritikuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtas išvadas, kuriose siūloma pritarti viršutinei darbo užmokesčio ribai, nuo kurios įmokos "Sodrai" būtų...
JYSK išeina iš Krymo
JYSK išeina iš Krymo 04-18 14:05
Danų bendrovės JYSK, prekiaujančios namams skirta produkcija, vadovai nusprendė uždaryti savo parduotuves Kryme.
Žiemelis parduoda dalį aviacijos specialistų ruošimo įmonės akcijų
Žiemelis parduoda dalį aviacijos specialistų ruošimo įmonės akcijų 04-18 13:03
Su verslininku Gediminu Žiemeliu siejama Lietuvos aviacijos paslaugų bendrovė "Avia Solutions Group" (ASG) parduoda 49% vienos didžiausių aviacijos specialistų mokymo bendrovių Rytų Europoje...

Ar pritariate valstybinio banko įkūrimui?

Adobe Systems 64,04 +1,59%
Moody's 78,85 +1,55%