Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Aciu visiems uz komentarus, nes norejau ryte waryt pasiimt 30gb plana, bet su tokiais interneto apribojimais iki ~10kb/s tikrai neimsiu
tel.861637525
2013 m 03-06 laikinam naudojimui (žmonai jos buvimui ligoninėje) pajungiau kitą telefoną, vėliau omnitelio ofise Druskininkuose (mini Maximoje) paprašiau, kad atjungtų, nes jo man nebereikėjo, buvau informuotas žodžiu, kad būsiu atjungtas, pastebėjęs dabar, kad atskaitymai už omnitelio paslaugas per didelį, ten pat buvau informuotas, kad moku už du telefonus, nes nėra raštiško prašymo atjungimui, pasirodo, mokėjau už nežinau už ką, nes pats telefonas tikrai nebuvo pajungtas tiesiog nieko nesuprantu
Mano nuomone mobilusis internetas yra per brangus. Sudarant 36mėn sutartį renkuosi pigiausią 1gb planą ir man, kaip daug vartojančiam asmeniui pigiau išeina sudaryti poros metų sutartį su tarkim mezon, kad galėčiau pigiau naudotis internetu. Tikiuosi netolimoje ateityje išvysti bent 3mb/s greitį su neribojamu duomenų kiekiu už tarkim 25lt. Dėkui
Su Omnitel košmarai tęsiasi iki šiol. Viskas prasidėjo 2008 metais, kai vyras pasirašė sutartį dėl interneto paslaugų teikimo trejiems metams, paslauga su nešiojamu kompiuteriu. Pasibaigus sutarčiai, vyras paprašė nutraukti paslaugų tiekimą. Tada viskas ir prasidėjo... Sutarties terminas, mums nežinant, buvo pratęstas pusei metų, tuo metu jau naudojomės kito ryšių tiekėjo paslaugomis. Mums buvo paaiškinta, kad sutartis pratęsta dėl netesybų, nes ne visada laiku sumokėdavome sąskaitas, nes kartais internetą atjungdavo ir vėl prijungdavo. Kadangi jautėmės nepagrįstai nubausti sąskaitos (apie 800 litų) neapmokėjome dvejus metus. Skolų išieškotojai sumą pakėlė iki 1300. Pasidavus spaudimui, skolą sumokėjome 2014 m. Tada po mėnesio gavome iš Omnitel naują sąskaitą dėl netęsybų apie 180 lt. Vėl perdavė anstoliams. Tad dabar pageidaujame situaciją nagrinėti teisminiu keliu.
Sugedusius kompus pardavineja...
Dar yra tie limitai?Pats turiu 10gb isnaudojau 5 gb.Jei kas esat isnaudoje limita vis dar riboja ar baige ribot.
jau geriau be interneto sėdet nei toki triperi jungtis, Turiu 10gb plana išnaudojau tik 4gb uždėjo limita krv, nuostabus internetas
Gedi 2014-08-27 21:44:12
Kaip ir dauguma čia rašančių žmonių noriu pamineti, kad išnaudojus maždaug 6GB interneto ir jau Siunčia sms, kad viršiji 10gb limitą, kaip taip gali but????? Negi maustysit žmones i savo puse skaičiuodami? ai nu aišku reikia juk prakišt 20lt brangesni plana kažkaip
Matyt jus nepaskaičiavote uploado, o tik dowload'ą.
apgaudineja kai as nuejau uzsisakiti interneto man sake kad neribojamas o apie jokius 10 GB nieko nesake o pasirodo kad 10 GB isnaudoji ir apriboja tai grina nesamone siandien vaziuosiu atsisakiti tos nesamones.
Esu nusivylusi omnitel salonų kokybe. Jau antrą kartą perku telefono dėklą iš šio salono ir antrą kartą jį gaunu brokuotą. Perkantiems siūlyčiau iš karto pamėginti įdėti savo telefoną į dėklą, nes paskui galite džiaugtis išmestais pinigais į balą.
Prašymas

2014.04.18 buvo nupirktas už grynuosius pinigus Omnitel salone Taikos pr.61 Klaipėda
Mobilusis telefonas Nokia Lumia 520.Pasinaudojus nokia lumia 520 nepilnai keturis mėnesius
Likau baisiai nepatenkintas įsigyta Omnitel salone nekokybiška preke
Jokių nurodytu instrukcijoj parametrų šitas telefonas neatitinka
Mano nepasitenkinimas išsireiškia šiuo paaiškinimu:
Pasinaudojus keturis mėn. Nokia Lumia 520 atidaviau į UAB Mobiliųjų telefonų techninį centrą Klaipėda
Testuoti 2014.0909 iš po remonto mano telefonas pradėjo veikti tik 36 valandas, neskambinant o laikant ant stalo. 2014.09.24 telefonas buvo atiduotas pakartotinam remontui.
2014.10.02 gavus po remonto telefonas man pakrovus bateriją pilnai ir padėjus ant stalo {nieko nedarant, nekalbant, nespaudinėjant } jisai išlaikė tik 24 val. dar trumpiau nei prieš tai atiduotas remontui.
2014.10.07 aš atiduodu vėl pakartotinai remontui. 2014.10.21 telefonas vis dar pakartotiniam remonte. Mano kaip Omnitel kliento teisės yra pažeistos, remiantis tuom kad aš įsigijau prekę už grynuosius pinigus o telefonas yra testuojamas antras mėnuo. neturiu nei pinigų, nei telefono. Gal būt atsižvelgsite į antrą mano skundą ir gražinsite man pinigus, nes aš nesutinku kad mano telefonas nokia lumia 520 būtų surinktas per nauja lietuvoje kaip padėvėta prekė, o man įbruktas kaip naujas telefonas.Nes aš žinau kad lietuvoje nerenka ir nekomplektuoja išmaniųjų telefonų. Aš jaučiuosi nusipirkęs padėvėtą telefoną Omnitel salone už naujo kainą. Balandžio mėnesį įsigijęs telefoną nokia lumia 520 tam, kad pakeisti seną, o gavosi taip kad turiu dabar gražią dėžutę su pirkimo kvitu. Ir tegu man dabar kas nors paaiškina, kad mane neapgavo.
Aš kaip pirkėjas esu apgautas
2014.10.21 Gintarė Viliušaitė
Zmones gerieji, jeigu turite galimybe nesinaudokite omnitel internrto paslaugomis.Tai yra visiskas SUDAS, nes po menesio praktiskai prapuole signalas, o saskaita pateikia kaip uz gera.Taigi tai yra SUDAS, o ne geras internetas......................
Vitalij 2014-09-15 18:28:12
Lapkricio menesi pasibaigia mano sutartis. As jau buvau pasiroses ji pratesti. Bet jau pora menesiu prasidejo sitie apribojimai iki 4-8kB/s. Savaite-kita, po to dvi-tris be interneto. Susirasiau su OmniGyvai, savaip (standartini sablonai) paaiskino kame yra reikalas. Bet buvo ir "neticiniu" fraziu. Iseina taip, kad su sita reklama prieme labai daug nauju klientu, ir kad jiems netrukdyti, senus labai stipriai apriboja, nes nepakanka resursu aptarnauti visus kartu. Ir dar labai stipriai norejo, kad as savo 10Gb pakeisciau i 30Gb. Jus visi suprantant, kad tai tie patis kiusiniai, tik kitu rakursu ir brangesni. Deja, jau neimanoma normaliai nauduotis Omnitel internetu. 50 Lt uz savaite - tai absurdas. Taip dabar viskas ir liks. Na kol daug senu klientu neiseis ir ju tinklas nebus toks uzgraustas. As pats iseinu arba i Mezon, arba i CGates.
v***s gi, fantazuotojai. :D Tokią nesąmonę sugalvojo. Dievulėliau. Puiku, greičiau atsisakykite Omnitel.
Varge, varge... NIEKADA neimkite Omnitel'io. Baisus aptarnavimas, baisus greitis, sumoki 55 lt per mėnesį, internetas 6 dienas veikia apie 300 kB/s greičiu (jei pasiseka), BET pareina laiškas, kuriame rašo, jog greitis apribojamas iki 120 kbps. Tai yra apie TRISDEŠIMT KARTŲ mažesnis greitis, kuriuo NIEKO neužkrausi. Apie Facebook ar juolab YouTube klipus net 144p kokybe pasvajoti, pralauksite trigubai ilgiau negu pažiūrėsite klipą. Ir tai VISĄ LIKUSĮ MĖNESĮ. Gink Dieve nuo tokio absurdiško interneto, kokie v***s tai košmaras. Dar blogiau, kad neperdedu. Laiškus gauni su klaidomis, neina suprasti, kas rašoma, dar plius papildomai 20 lt vis prašo sumokėti už kažkokias telefonų paslaugas, kurių NET NEUŽSISAKEI. Iš karto Teo šviesolaidinį imkite, vos 40 litų, + akcija. Greitis 10Mb/s, tai yra apie 35 KARTUS greičiau, negu Omnitel trantas, ir dar pigiau! Koks kvailas buvau, kad anksčiau nesusiprotėjau.
Laba diena, norėčiau sužinoti, kodėl mokestį už telefoną atskaito kas du mėn. Ačiū
Nuvylė...Esu jų interneto klientė 5 metus. Visus metus mokėjau vienodą suma kas mėnesi, jokio motyvavimo, jokio atsižvelgimo, kad esu lojali klientė daugeli metų..jokio mokesčio mažinimo. Telefonu konsultantė pasiūlė išmėginti naują modemą, sakė ryšys bus tikrai super. Per kurjeri atsiuntė plačiajuostį modemą, nepasitarus, nepaklausus kokio man reikia. Ji grąžinau. Kitą dieną sulaukiau kurjerio skambučio, kad jums perduotas kitas modemo modelis (aš su konsultantė nesitariau, kada jį man atvežtu). Galiu teigti, kad įkišo naglai. Neturint laiko, modemo nepatikrinau, nesinaudojau, pradelsiau sutartyje nurodytas 14 dienų grąžinimo terminą. Nunešus modemą į Omnitel saloną, man buvo pasakyta, kad sutarties jie nepriims, nes ji jau įsigaliojo. Pradelsiau1 dieną :)) negi neįmanoma sutvarkyti tokio menknieko??? Nebenoriu su jais bendradarbiauti, atsisakysiu visų įmanomų jų paslaugų. O man jų padėka už ilgus metus kartu- dar dviejų metų per prievartą įkišta sutartis.
ezys irgi pradejo nesamones dirbtis. neaiskiai parase planu uzsakymus, parasiau i komentarus, padekojo, momentaliai isstaise klaida, ir pazadejo kompensuoti nuostolius, nes uzsisakinejau plana, pinigus nuskaiciuodavo uz nesuteiktas paslaugas, negana dar dvi dienas rasineja laiskus i el. pasta, patikslinkite kokiu klausimu kreipetes, nors as jiem issiusdavau ju laisko kopijas
aciu uz kokybiskas paslaugas, uz saziningas saskaittas.LAUKSIU GERU PASIULIMU.ACIU.
Nuo 2010 metų kiek nauduojamės šios įmonės interneto paslaugomis neteko susidurti su didesnėmis problemomis. Seniau naudojome 3 GB suteikiantį planą, šių duomenų užtekdavo netgi 2 savaitėms. O dabar? Turime 20 GB ir jų neužtenka netgi savaitei!

Internetu naudotis įmanoma tik iki 9 mėnesio dienos, vėliau tenka jungtis telefoną su iš anksto užsakytu internetu - papildomos išlaidos. Ir taip jau 2 mėnesį.

Gerai, kad sutartis visada buvo ir yra neterminuota, galime bet kokią dieną atsisakyti. Dar šį mėnesį laukiu kokių pasikeitimų į geresnę pusę arba kokio pasiūlymo. Vėliau jeigu niekas nesikeis, teks atsisakyti.
Naudojuosi omniconnect neribotu internetu, bet kai uzeis, tai kokia savaite ar dvi savaites labai didelis letumas. Tai kam tada isvis tas neribotas internetas jei internetas letas? Moketi pinigus uz ka? Uz tai, kad puslapiai letai kraunasi arba isvis ju neatidaro.

Cgates
Veiklos sritys: internetas, paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, televizija ir radijas.
Evita, V. Ličio firma
Adresas: J. Basanavičiaus g. 35, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms, elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, matavimai, prietaisai, šviesos sistemos, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Varicom
Adresas: Vytauto g. 20, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, energetika, alternatyvioji energetika, telekomunikacijos, ryšio priemonės.

Baltic Master Kalėdinis sveikinimas
Baltic Master Kalėdinis sveikinimas 12-15 09:10
Džiaugiasi kepyklos, džiaugiasi gamyklos, džiaugias restoranai ir pietų valgyklos. Ūžia šildytuvai, oro gaivintuvai.Skamba peiliai, burzgia šaldytuvai.Jei ne „Baltic Master"...
Vakarų inovatoriams – besivystančio pasaulio iššūkis
Vakarų inovatoriams – besivystančio pasaulio iššūkis 12-20 18:18
Augančios rinkos pagal investicijas į inovacijas sparčiai mažina atsilikimą nuo Vakarų. Kinija jau 2019 m. į tyrimus ir plėtrą investuos daugiausia pasaulyje. Dabartinės tendencijos skatina...
Grėsmė prarasti specializaciją
Grėsmė prarasti specializaciją 12-20 16:30
Įkūrus specializuotą parduotuvę ir nesulaukus norimo rezultato, neretai imama plėsti asortimentą, tačiau, netinkamai parinkus prekes, parduotuvė gali prarasti savo veidą. Todėl verta pagalvoti...

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Red Hat 68,04 +10,63%