Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Dėka "greito" interneto, mėnesiui įpusėjus baigėsi interneto planas ir teko pakloti 180 lt vien už nuotraukų bendrinimą. Interneto greitis smarkiai suletėjo.
Diena po dienos tikrinu atsiliepimus jų yra jau 98 mano 99, bet Omnitel nesiima nieko, kad sumažintų neigiamus atsiliepimus, o paskambinus konsultantui jis sako, jog taip ir turi būti, jog nuo 3-6 mb/s gali nukristi iki 12kb/s su kuriuo nieko negalima veikti. Bet turiu pastebėjimą, jog išsiuntimo (upload) greitis yra didesnis, nei atsisiuntimo (download) greitis pvz : atsiuntims 100kbps kas yra apie 10kb/s ir upload 180 kas yra apie 18kb/s
Dar vienas dalykas, jog vakar apie 11 val internetas buvo 3 mb/s greičio 2 valandas ir vėl sugrįžo į 12kb/s. Dar šiek tiek palauksiu, bet jei nieks nepasikeis tikrai pereisiu į Mezon, o tinklą į bitę ar tele 2. Nei karto nebuvo tokių nesamonių draugai naudojo ir patarė, o dabar jau negali naudotis Omnitel "NERIBOTU" internetu turi pirkti ežio arba pildyk kortelę, kad pasitikrinti el paštą ar šnekėtų per Skype.... Giriasi, jog 40% vartotojų gali naudotis 4 G ryšiu, bet jei tas 4 G ryšys iš 5 mb/s pavirsta 12-20 kb/s tai toks čia ir gėris. Mokame pinigus už nieką :) Nes 10 gb yra išnaudojama pabrėžiu su saikiu vartojimu max savaitė su nesaikiu 3 dienos.... Taigi arba bent kažkiek padidinkit spartą arbą sakykite ate pinigėliams :D
Kol siu nesamoniu nebuvo tikrai patardavau pasiringti omniconnect interneta klasiokam, draugam, bet kai internetas apribojamas iki 120kb/s, kuris net nesugeba atversi puslapiu tai darosi juokinga net. Taigi gaunasi taip, kad mokam uz interneta kurio net nera. Patarimas jeigu pas jus traukia Tele2 3g rysi pasijunkit per laida nuo telefono veiks 100 kartu greiciau... Tikrai pasikeisim tiekeja...
Labas, turiu kelis pastebejimus.Pirmas-vadybininkiu (moteriska puse) kompetencija.
Pvz. Turiu penkis telefonus, reikia dar plansetei plano "internetas kompjuteriui".Pasirasau.Gaunu saskaita-+5lt.
Klausiu kodel-atsakymas-virsijai limita.Patikriname-pasirodo pridejo "seimos" plana, nors ir sakiau-tik internetui reikia.Jokiu skambuciu is plansetes nebus.Pasiteisinimas-kiti telefonai tai suristi su sema.
Mergicka ilgai maige klavitura-sako perdariau plana, o uz tuos kelis menesius permoketus padarysime kaip nuolaida kitiems menesiams.
Ateina saskaita-planas pataisytas-nuolaidos nerasta.?
KItas klausimas-kodel kiekvieno menesio ~8d. diena "imusa" 0.05lt uz zinutes ataskaita.Planas su neribotomis zinutemis.
Paaiskinimas (taip pat mergicku)-pas jus ijugta zinuciu ataskaitos funkcija telefone.Parodyti isklotines (nors ir pacios gali paziureti) praejo noras.Zinuciu virs 500, tik viena su ataskaita, nors telefone tikrai tai isjungta.Bandziau tai paaiskinti-pagailo mergicku.
Jei butu vadybinkas vaikinas-tai pats paprasytu telefono ir patikrintu nustatymus.Tai jau maciau, bet merginos- net parkavimo (parkomatams) lipduku nesugeba paduoti.Sako pasibaige, kita diena, savaite uzsukite."Kazkoks" vaikinas, uz prekystalio rasantis popierius pasake kad yra tu lipduku-jie prideti pasiulimu anketose.Ir tikrai-stebulas-isejau net su dviem (zmonai irgi reikia).
P.S. Kai lankydavausi Respublikos gatveje (ten tiesa dauguma vaikinai dirbo)-problemu nebuvo.
Babilone-aisku gerai kad savaitgaliais dirba-bet noro ten lankytis -JOKIO.
As taip pat nesuprantu kas cia darosi. Iki sio menesio viskas buvo normaliai o sio menesio kazkur 10 diena viskas jau 10kb/s max greitis. Neimanoma nieko su tokiu padaryt. Vos Facebook uzkrauna. Youtube isvis ziuret neimanoma.
Lukas (Buves klientas) 2014-07-27 00:53:00 IP 213.226.169.57
Sveiki, turejau omnitel mobilu interneta ir labai gailiuosi kad ji pasiemiau, nes interneto greitis visada labai mazas arba isviso neveikia, taigi kaip atrodo interneto greitis uzsisakius interneta ir besibaigiant sutarti 2-3 dienoms.

Foto: http://www.part.lt/img/3ae082a77f57db169c8fcd6fa0809a1c783.png
Pirkejas visada yra teisus!!!nes lazda turi du galus!!!Visi cia komentarai yra teisingi!!!!Zmogus perkant daikta nori buti patenkintas!!!!!
Grazinkit normalu interneta nes dbr jau 3 avaites su 10kbs sedziu kartais atsigauna tas internetas buna po 5 mbs praina 30 min ar 2h vel 10 kbs dabar svis jau svaite jokiu zenklu.
Sveiki vyksta kažkokios nesamonės išnaudoji 10 gb max per 10 dienų ir siuntiesi po to 12kb/s greičiu kai prieš tai 2mb ar 3mb ? Jeigu aš turiu mokėti už tokia nesamonę 49 litus aš geriau pereisiu į Mezon ar kažką tikrai neriboto darykit kažką su tuo greičio mažinimu arba neteksit labai daug klient ir kai sakau labai tai tūkstančiai ne šimtai :) vien tik dabar apie 20 pažįstamų jau mąsto imti kitą internetą, bet nesėdėti su Omnitel mažinimu vieną dieną veikia normaliai kitą dieną vėl lėtai kaip suprasti ? SUTVARKYKIT ARBA RUOŠKITĖS pinigų sumažėjimui, nes žmonės nekvaili ir tikrai nesėdės ir taikstysis su jūsų nesamonėmis.
sveiki.turejau plana 10gigu, lb greit kazkaip isnauduodavau kaip galvojau, nes neseniai pakeiciau i 30gigu ir tik 10dienu naudojos ir jau 2zinutes atsiunte kad isnaudojau limita, nors skaitiklis rodo 18 su virsum isnaudota, arba viska tegu padaro saziningaj arba atsisakysiu ju paslaugu,
Iki šio mėn viskas buvi tvarkingai (naudoju apie 2 metus), dabar nesuprasi, tai riboja tą greitį, po poros dienų jau ne, tai vėl jau riboja... Irgi buvo mėn pačioj pradžioj padarę 10kB/s greitį, nors tikrai nebuvau viršijęs jokių 10gb. Tikėkimės, kad susitvarkys, nes manau greitai klientai pabėgs...
Apribojo interneto srautą taip, kad pačio omnitel puslapį krauna keletą minučių, pereisiu pas kitus, nes neįmanoma.
Esu labai patenkinta omntel.mes ju paslaugomis naudojames siauliu akropolyje.malonus aptarnavimas malonus darbuotojai.viska issamiai papasakoja kas idomu. Kad ir nesenai buvome labai maloniai priema.nemanau kad keisime kita rysi
Patarimas pries immdami omnitel butinai paisomekit kokie jie geri savo klientam ir net tele 2 duoda 500kbs ne120 kai virsiji o ciabled 10kbs cia ne internetas dar mazesnis nei edge.Dieve jau 2 savaite laukiu buvo atsigave 1 dien apkilo iki 5mbs po 2 h vel 10 kbs ir kam cia beda bokstai jusu durnuoja ar jus nx.....
Kažkokia nesąmonė, man atsiuntė žinutę liepos 5 dieną kad spėjau viršyti 10gb limitą, ir man sumažins greitį iki 120 mbps. Kaip aš galėjau viršyti limitą per 5 dienas ?! Užteks kvailinti klientus.
ŽMONĖS atsipeikėkit, OMNITEL eilinį sykį VISUS SĖKMINGAI IŠDŪRĖ !!!!!! Paskelbė, sugundė, pririnko klientų o dabar visus prie sienos, matai visi kažkaip, kaip kad susitarę, viršijo duomenų kiekius.... manau reikia visiems, atsisakyti šios paslaugos ir kitus paprotinti kad nedarytų klaidos, pasirašydami sutartį dėl mobilaus interneto.
Sveiki turiu plana 10 gb jau 8 menesiu.Nors ir virsidavau 10 gb per diena internetas budavo 500kb/s puse mb per secunde.Dabar nuo liepos menesio internetas 10kb/s.Ir matau ne man vienam.Cia kaltas tas ju 4g lte ar kame cia reikalas moket 50lt uz 10kbs interneta...
aš ir nupir kau omnitel 10GB ir man sumažino greiti iki 10KB/s paskambinau sakie kad aš per šia diena kada krove po 10KB/s atsiunčiau 53 GB tai apsurdas neimanoma atsiusti tiek jejh greitis 10KB O_O omnitel gybauja..... Dabar net Facebook nekrauna žodžiu je gauna pinigus už nieka.....
nesuprantu kodel tai suletinote interneto greiti dar niekad nebuvo toks letas kad ir ribodavote sparta siuntimo ?
Tagi sveiki. Kaip matome visi susiduria su tapačia problema kaip ir aš.Gavau žinutę "Vardas:
Turinys:
Sveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jūs išnaudojote mokėjimo plano suteikiamų duomenų kiekį, todėl mobiliojo interneto sparta Jums mažinama iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu įprasta sparta, užsisakykite mokėjimo planą su daugiau duomenų paskambinę tr. numeriu 1533. Omnitel
Laikas: 2014.07.09 13:24:28"
Taigi atsiuntė kad sumokėtčiau už internetąVardas:
Laikas: 2014.07.09 13:24:28
Taigi galvoju atsius man žinute kad sumokėtčiau už internetą
"Vardas:
Numeris: +37069899992
Turinys:
Sveiki! Jūsų numerio 2014/07/01 sąskaita 48.99 Lt, mokėtojo kodas B15238, įmokos kodas 213. Daugiau informacijos: https://savitarna.omnitel.lt
Laikas: 2014.07.10 14:32:18"
Sumokėjau Po kelių dienu jie gavo tą žinutę ir vėl man atsiuntė žinutę
"Vardas:
Turinys:
Mielas Kliente, norėtume informuoti, kad Jūsų 48.99 Lt įmoką už paslaugas gavome 2014-07-18. Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis! Omnitel
Laikas: 2014.07.19 11:03:15"
Taigi va visa istorija aš tik galiu naudotis nedaugiau kaip 120kbs/s
Jeigu kažkas padėsite būsiu labai dėkingas

Streso paradoksas – blogiausia ne pats stresas
Streso paradoksas – blogiausia ne pats stresas 07-30 18:34
Tyrimų apie stresą – nors vežimu vežk: stresas slopina imuninę sistemą, stresas darbe gali prišaukti širdies smūgį; šiek tiek streso – visai sveika, blogiausia žmogui – ne pats stresas, o tai, kad...
Argentinai – keliolika valandų iki bankroto
Argentinai – keliolika valandų iki bankroto 07-30 18:15
Argentinai JAV teismas paliko vieną dieną susitarti su investuotojais arba išmokėti jiems priklausančią sumą pinigų, kas reikštų šalies bankrotą, rašo BBC.
Švediją stabdo eksportas ir defliacija
Švediją stabdo eksportas ir defliacija 07-30 17:22
Švedijos Riksbankui paskelbus lūkesčių neatitikusį šio pusmečio BVP įvertį nukentėjo ir krona. Tokius rezultatus galėjo lemti eksporto lėtėjimas ir neefektyvi pinigų politika, skelbia "Bloomberg".

Ar euro įvedimas pareikalaus iš Jūsų papildomų išlaidų?

AT&T 36,59 +2,64%
Dr Pepper 60,70 -1,72%