Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, AB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, AB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Viktorija 2016-09-18 15:54:43
Perkant Klaipėdos bige apsaugini stikla, paprašius jį uždėti pasakė, kad jie tuo neužsiima. Kiek žinau, visur jį uždeda.
Blogai žinote. Tokia paslauga nėra teikiama. Jei konsultanto gražiai paprašote ir jis iš savo asmeninės patirties be jokios atsakomybės prisiėmimo uždės jums tą stiklą, tai tik jo sprendimu. Įmonė tokios paslaugos tikrai neteikia
Esu Omnitel kliente 16 m. ir turiu 4 numerius. Kadangi tėvai yra garbaus amžiaus, paėmiau pačius paprasčiausius telefonus PRIMO, nes skaičiai yra įskaitomi ir lengvai užrakinami. Tuo labiau, kad 80 metų asmenys ne visi moka naudoti išmaniaisiais telefonais, o ir Omnitel neturi ką daugiau pasiūlyti. Tada prasidėjo linksmybės. Vieną ir kitą telefoną teko keisti po kelis kartus. Omnitel salone aptarnaujančios "specialistės" pasišaipė, kad žinojau kokius telefonus ėmiau. Dabar jau teks ir su garantiniu bendrauti. Gaila, kad tiek metų būnant klientu nesulauki elementarios pagarbos, ir žiūrima pagal tai kokį telefoną esi paėmęs.
Sveiki, kiekvieną kart mėnesio pabaigoje turimas internetas "netikėtai sulėtėja", nors turimi GB limitas nėra išnaudojamas. Prasideda kitas mėnesis, internetas atsistato į pastovią spartą. Gyvenu kaime, mėnesio pradžioje realus siuntimo greitis siekia apie 1mb/s, mėnesio pabaigoje tik 500 kb/s. Tas man neaktualu, tiesiog mėnesio pabaigoje neįmanoma žaist žaidimus tinkle, nes "netikėtai" padidėja "ping" (interneto reakcijos laikas). Nerekomenduoju dėl šios įmones politikos naudotis šiuo internetu.
Ta įmone pasitikėti negalima.Jų kainos yra daug kartų aukštesnės nei kitų.Jie dirba nesąžiningai.Mes buvome VIP klientais, tačiau dėl nežmoniškų kainų sugalvojome išeiti į tele2, , jie pakėlė mums įkainius ir du mėnesius mūms nesumokėjus jie panaikino mūsų telefonų numerius.Tokių numerių nėra-praneša telefonas.Todėl kas galit, sprūkit iš tos kompanijos.
sveiki, pirmą kartą sugalvojau jūsų įmonėje pasiimti telefoną ir nusivyliau. Jau įtarimas kilo kai jį pirkau. Pardavėja truputį pakrovė, aš pasižiūrėjau ir liko maždaug du proc. pakrovimo. pardavėja bandė spausti įjungimo/išjungimo mygtuką, bet jis nesuveikiė. Ji man sako turbūt vėl išsikrovė. Na patikėjau, bet kai grįžau namo, įdėjau pakrauti, tai buvo tie patys 2proc.
Tada lyg ir veikė. Kitą dieną aš vėl jo neatsirakinau, kadangi nebuvau vietoje, tai negalėjau nunešti į omnitel saloną atgal, nunešiau jį kitos dienos rytą. Nustebau, kad man nepasiūlė rinktis kitą telefoną, bet dar siųs tikrinti ar ne aš jį sugadinau, Viršūnė!!!!!Sutartis pasirašyta, o aš be telefono visą savaitę....aplaidumas...tai jų brokas...
Omnitel paslaugomis naudojuosi jau 9m. bet jau ačiū, gana. Paskambino ir pasiūlė planą, sutikau, bet sakė vieną plano kainą, o turiu mokėti visai ne tą žadėtąją sumą. Norėjau įsigyti naują telefoną ir paklausiau, kad gal suteiktų kokią nors nuolaidą ištikimai klientei....pareiškė, kad čia niekas netaiko nuolaidų...nuėjau į bitę ir tele2 tai man 100€ nuolaidą siūlė, kad tik ateičiau pas juos ir planus pigesnius nei čia.
"omnitel" - incompetent outsider and scam gang! I do not advise anyone to use this scam company's services!

"omnitel" - nekompetentingų lūzerių ir aferiistų gauja! niekam nepatariu naudotis šios aferiistų kompanijos paslaugomis!
Jau 11 metų naudojausi Omnitel paslaugomis, tačiau man jau užteks- šiandien pat pereisiu į kitą tinklą ir parekomenduosiu tai padaryti visiems, kas vis dar naudojasi šios kompanijos paslaugomis. Prieš ~mėnesį man paskambino operatorė (G.V.) ir įtikino pasirinkti naują planą, kuris kainuotų ~3, 17€, bet ne daugiau. Aš, žinoma, patikėjau, nes operatorė buvo labai mandagi, atrodė, kad ji nuoširdžiai pataria pasirinkti naują planą, nes man taip bus geriau. Tačiau prieš keletą dienų gavau sąskaitą, kurios suma viršijo 20€. Nesupratau net už ką, o kai bandžiau prisiskambinti numeriu, kurį man davė anksčiau paminėta operatorė, man pasakė, kad tai yra mano kaltė, kad neįsiskaičiau į sutartį. Nors ir į sutartį įsiskaičiau, ir pas operatorę išsiklausinėjau visko, vistiek likau kalta aš. Ir tai yra ne vienintelis kartas, kai aš ar mano pažįstami yra apgaunami Omnitel ryšio tiekėjų. Absurdas.
Įrangos draudimas

„Omnitel telefonų ir planšetinių kompiuterių draudimas“ - paslauga, kuri leidžia jums jaustis saugiai. Jei apdraustas įrenginys sugenda arba yra prarandamas, mes jums atlyginame žalą: įrenginį suremontuojame arba pakeičiame nauju.!!!!!!!!!!!

VISISKA NESAMONE !!!!!
Danutė Budrevičienė
2016-08-11 16:09:38 IP 78.62.215.75
Laba diena.Jūsų klientas esu daugiau kaip šešiolika metų.Noriu pasidžiaugti, kad neteko nusivilti per tą laiką.Paskutinį kartą, pratęsiant sutart, į mane aptarnavo Jūsų darbuotoja I Skaisgirienė.Esu nustebinta tokio aukšto lygio aptarnavimu, mandagumu ir sugebėjimu dirbti.Iš jaunimo pusės neteko taip patirti.Prašau įvertinti šios darbuotojos nuopelnus Jūsų įmonei.
Marytė Michalovskaja
2016-08-04 16:13:32 IP 78.56.171.23
Jau 13a metų naudojuosi įmonės paslaugomis, bet siandien gavau kaip šlapiu skuduru per veidą. Turėčiau būti kaip ir auksinė klientė, bet esu turbūt auksinis skuduras. Nesuprantu, už ką moku kiekvieną mėnesį po tris eurus. Praėjusių metų pabaigoje paėmiau telefoną, mokestis už telefoną 9eurai, plius kaip jie įvardija, planas S už tris eurus. Tik nesuprantu, už ką aš moku tuos tris eurus? Už orą ar kokį velnią? Mėginau aiškintis, bet sulaukiau tik patyčių. Mėginau grįžti prie senojo plano PRIVATUS, bet vėl gi gavau kaip skuduru per nosį. Iš pradžių aiškino, kad tokio plano nėra, paskui pasakė kad mokėti teks už tai kaip anksčiau: tik anksčiau buvo 0.15 lito centų už minute, ar sms žinutę, o dabar tiek pat euro centais. Tai kur logika? Ir tai taikoma ilgalaikiams auksiniams klientams? Po velnių! Daugiau nieko negaliu pasakyti!
Omnitel parduoda prekes, o paskui kilus klausimam atsako mes uz tai neatsakingi. Tai kur dar kreiptis?kreipiausi o teisiu vartotojus. Gal jie pades, nes ukmergej omnitel salono darbuotojai nedirba savo darbo jiems zmones nerupi.
Ežio konsultantai telefonu yra siaubingi, ko tik nepaklausi - nieko nežino. Uždavus klausimą, ar gali jų techninis personalas prisijungti prie el. ežio paskyros ir pakeisti slaptažodį, tau pasiūlo kreiptis į telefonų taisyklą....
Gavau fb akciją. Įsijungiau mobilius duomenys ir fb programą. Atėjo žinutė, kad nuskaičiuojami pinigai už megabaitus. Parašiau el. paštą. Pranešė peržiūrėti ataskaitas, tuo ir baigėsi. Nebepatinka, o tokiais dalykais skundžiasi ir daugiau žmonių. Pranešiu ir kitiems.
sveiki, nusivyliau OMNITELIO paslaugomis, prastesnio aptarnavimo nesu mačiusi, telefonui dar nėra metų nuo sutarties pasirašymo, o jau nebesikrauna, foto kokybe labai prasta, ivaziuojant i kita sali dingsta ryšys ir čia pasak darbuotojos yra dėl kortelės. paime telefoną garantiniui, o pakaitinio jokio net nepasiūlė, žodžiu nusipirk trims savaites kitą tel arba būk be ryšio. ir dar sako abejoju ar pripažins jog čia gamyklinis brokas.kažkas baisaus, nevertina savo klientų.
Sveiki visi! Noriu pranešti visiems savo istoriją, nebūkit apgaudinėjami! 2015 m. lapkričio mėn. buvo pirktas telefonas HUAWEI P8. Omnitel salone jį man labai gražiai, , įviliojo'' sakydami, jog mob. telefonas išties labai geras, nusiskundimų apie jį nėra, procesorius dirba kuo puikiausiai ir dažniausiai žmones renkasi šį telefoną. Na paklausęs konsultanto nusprendžiau šį telefoną įsigyti išsimokėtinai. Š. m. liepos mėn. pastebėjau, jog išėmus telefoną iš jo įdėklo, kurį nuo pat pirkimo pradžios turėjau telefonas buvo išsilenkęs. Ta prasme, dešinėje pusėje telefonas nugarinėje dalyje lenkiasi perpus. Be galo buvo didžiulis išgąstis, nes kiek girdėjau, jog integruotos baterijos gali išsipūsti ir sprogti, todėl nieko nelaukęs nunešiau į OMNITEL saloną. Konsultantė pamačiusi telefoną iškart pamatė, jog čia ne mano kaltė, akivaizdžiai buvo matyti, jog tokio pažeidimo padaryti pačiam yra beveik neįmanoma! Telefonas nebuvo nubraižytas! nei nugarinėje pusėje nei ekranas, todėl mielai konsultantė sutiko išsiųsti telefoną į taisyklą pagal garantinį taloną. Na ir ką jūs galvojate? Man po dviejų dienų skambina iš TSC (techninio aptarnavimo) ir kažkokia moteris, man kalba, jog telefonas išsilenkė dėl mano kaltės.. Apsurdas!! Aš paaiškinau, jog per google.lt esu peržiūrėjęs būten šio telefono modelį, kur yra integruota baterija ir būtent šioj pusėje, kur randasi baterija ir linksta telefonas. Aiškinau, jog tiek kraunant tiek naudojantis mobiliuoju telefonu šis nuolatos kaista, kas turbūt ir turėjo įtakos išlenkimui. Nepagarbi moteris, kuri net prisistatė, man paaiškino, jog ne jos reikalas ir ji nenaudojo mano telefono, todėl paaiškinti negali, nes kadangi ji yra ne meistrė, o tiesiog ta moteris, kuri praneša apie gedimus. Paprašius pakviesti meistrą prie mobiliojo telefono, buvo atsakyta, jog jo nebus šiuo metu. Telefonas bus išsiųstas atgal ir grąžintas man, nebent sumokėčiau nemenką 200 ir virš eurų sumą už taisymą! Aišku aš nesutikau, tikrai bus kreiptasi į žmogaus teises, nes mūsų Lietuva pasiekė ribą! nebegalima pasitikėti niekuo! Galvojau, jog OMNITEL turi užtikrintą vardą, bet dėja, klydau. Gaila žiauriai ne tiek to telefono, kiek tokių žmonių, kurie pinigus, , Kišasi sau į kišenę'' o tą varganą žmogų smaugia ir jis visiškai neturi galios prieš tokius aferistus! Būkit budrūs! :) P.S nenorėjau nieko įžeisti, tiesiog pasakiau savo nuomonę. Esam laisva LIETUVA, tad reiškimės!
Esu labai piktas. Sugadino savaitgalio nuotaika kažkokia menka reklamele internetiniame puslapyje. Atsiverčiau o ten šnai per puse ekrano OMNITEL reklama kurios NEIMANOMA IŠJUNGTI. Kreipiuosi i jus mieli operatorėi. Kontroliuokit savo reklamos vadybos galvas ir ju samdytas įmonės kuriu "meistrelei" sugeba sugadinti nuotaika ir nusiteikti prieš jūsų veika grupei žmonių. Vien tokia REKLAMA KURIOS NEIMANOMA IŠJUNGTI sudaro jūsų beviltiškos padėties, bei visiško "apnaglejimo" įvaizdį žmonių akise. Atsiprašau jeigu įžeidžiau kažką, to daryti neketinau.
Kreipiausi į Omnitel saloną esantį Palangos autobusų stotyje. Mane aptarnavo Viktoras Mitkus. Esu nuoširdžiai jam dėkinga. Labai geras ir malonus darbuotojas. Sutvarkė ne tik problemas susijusias su modemu, bet ir su pc nustatymais. Ačiū labai už malonu aptarnavimą. Sekmės
Edgaras 2016-05-24 08:01:42
kai tik rpasideda nemokami GB dalinimai, tai ir greitis sumazejo, kol nebuvo vasaros akcijos iki m4kart padidint tol ir rysys buvo geras, od abar neimanoma prisijungt niekur.ps uz interneta yra sumoketa.jau atsibodot, velniop tada akcijas darot, jai negalima prisijungti
Butent! Pastebejau ir as sita "super akcija"
Pirkom telefona is omnitel salono likom laaaaabai patenkinti pardavėju Marium Urbonu.Šaunus vaikinas
Pardavejas.Ačiū Mariui ir toliau taip.........
sveiki.isigijom omnitel interneta.bet cia toks s....... kad neleidzia siustis nei filmu per zmule nieko.tipo jie pries piratavima, tai galejo tai pasakyt pries imant.sudas kazkoks ne internetas.
Noreciau pasidalinti tokia mano istoria, pirkau mob. tel. Huawei P9 is salono, jau nuo antros dienos pradejo pats persikraudinet kada panorejes, nesvarbu ar pokalbio metu ar tiesiog budinciam rezime. Kreipiausi y salona del sios problemos penkta naudojimo diena (kadangi dirbau ir negalejau anksciau, bet tai jiems nerupejo). Buvo shokas isgirdus problemos sprendima - eik y garantiny. As suprantu eiti y garantiny kada praejo kaskoks tai laiko tarpas ir atsirado problemu, BET NE 4 DIENOS!!!!!!!!!!!!!!!!! Tai yra jusu atsakomybeje (Omnitel) kad produkcija brokuota, o ne mano!!!!!!!!!!!!! Zinoma as kreipiausi y garantiny ir tikiuosi si problema bus yspresta, taciau kas man kompensuos visa mano prarasta laika del sios problemos (apie moraline ar finansine kompensacija net neuzsimenu)?! Zodziu visi busimi mob.tel. pirkejai is Omnitel, jums info., nusipirkote nauja aparata ir iskarto bekite y garantiny nes firma kiek supratau neatsako uz kokybe. Pries Omnitel neturiu nieko pries kaip operatoriu, jau daug metu su jais ir nesiskundziu, bet sitoks poelgis ir problemu sprendimas is ju puses manau privers mane pakeisti tiek poziury y operatoriu tiek ir jy paty.
labai nekompetetingai ir nesaziningai dirba imone, nes prakisineja su broku telefonus!!!! imdami is omnitelio bukite atsargus, nes man atras telefonas su broku. Pirmas nefotografavo, ka tik isemus nauja, taciau pakeisti negalejo nauju, nes truputi buvo nubrozdintas, nes kol nunesiau i garantini, karta iskrito, bet esme, tame, kad telefonas nefotografavo jau isemus is dezes nauja, taciau ir neremontavo, nes prikibo prie nubrozdinimo. kantrybe, truko, kai po dvieju metu, pasikeiciau nauja telefona, 2 paras peveike ir issijunge!!!!! nebuvo nei karto iskrites, jokio nubrozdinimo!!!!! ir ka, vel telefonas su broku!!!!! tai cia tokius telefonus reikia klientas duoti? nepatikima imone-visiskai!
Neseniai apsilankiau Omnitel salone ęsančiame Visagine, Veteranų g 2. Ten dirba vyras konsultantas, deja nespėjau įžiureti jo vardo kortelės. Situacija tokia kad, mums telefonu paskambino ir pasiule omnitel abonentą ir NEMOKAMĄ telefoną, viską pristatė su kurjerių, buvo pasirašyta sutartis. Bet mes pergalvojom ir norejom atsisakyti, paskambinus i Omnitel buvo pasakyta viską atnešti į artimiausią saloną, kur sutartis bus anuliota. Tačiau atėjus į Omnitel saloną, konsultantas net neatkreipe į mane demėsį, tik po 10 min paklaus ko noriu ar greitai ?! Papasakojau apie situaciją jis kategoriškai pareiške, kad atsisakyti sutarties negalima (nors sutartyje nurodyta kad galima net 14 dienų naudotis ir abonentų ir telefonų, o poto apsispresti ar tinka, tuo labiau prieš tai Omnitel atsovas nukreipe į artimiausią saloną anuliavimui). Žodžiu, telefoną neprieme, nes pasak jo šis telefonas kabęs ant jo, + pasake kad tai nera pats šudiniausias telefonas. Viska palikom kaip yra, telefonas liko pas mus, bet prašau Omnitel atstovų, administracijos ar personalo direktorių atkreipti demesį, kad šis žmogus negali būti konsultantų, nes jis elementariai nemoka bendrauti su klientu, neparodo pagarbos ir demesio, yra grubus. Nusivyliau Omnitel paslaugomis ir tikrai niekada gyvenime nieko bendro su Omnitel neturesiu, praradote dar viena klientą.!!!!
Vitalij 2016-03-30 21:17:29
Internetas tikrai neblogas. Taciau sitie spartos apribojimai... Ant poperiaus 128kbs, o faktiskai - nera interneto. Nei puslapy koki atidaryti, nei pokeri online pazaisti. Visur errorai, timeoutai. Del tokio sudo tikrai niekam ir nesiulysiu Omnitelio interneta. Nes po situ isnauduotu 8/16/64/128 Gb faktiskai nera interneto. Kaina didele, duomenu mazai. Kas yra tie 8-128 Gb siuolaikais, kada Youtube dauguma video jau 1080/2K raiskos, o is torrentu tik vienas filmas geros kokybes sveria 60 Gb? NIEKO tai nera. Isnarsai per savaite-kita, o be interneto sedi 2-3 savaites.
TIKRA TIESA!
TAS PATS IR KAI VERSLO IMONES PAVEDIMUS ATLIEKA JIEM UZ PASLAUGAS. JIE NEVERTINA GAUNAMU LESU. AS JU VIETOJ KLIENTUS KURIE MOKA JIEMS PO 800 EUR KAS MENESI - ANT RANKU NESIOCIAU, O JIEM DZIN. GEBA UZBLOKUOT, KAI VIENAS IS KLIENTU TIK 10 EUR PER MENESI SUVARTOJA.
IKI KOKIO ABSURDO AS TUREJAU IRODINETI JIEM UZ KOKIAS PASLAUGAS SUMOKETA, KAI
PAMENU BUVO LAIKOTARPIS KAI PRIE VIENOS PASKYROS BUVO 4 NR. IR SITUACIJA PASIKEITE PASIBAIGUS MENESIUI. UZ PASLAUGAS BUVO SUMOKETA - KAIP KAD BUVO PRAEJUSI MENESI, UZ VISUS TUO METU PASKYROJE BUVUSIUS NUMERIUS. TAI REIKEJO SUGAISTI MENESI LAIKO!!! KAD SUPRASTU JIE - UAB OMNITEL'IS KAD SUMOS PERVESTOS UZ TUOS VISUS 4NR. IR TA SUMA PRISKIRTI - TAI PASKYRAI UZ PRAEJUSI LAIKOTARPI. KAZKOKS KOSMOSAS, JIE NEGEBA NEI GIRDET, NEI ISKLAUSYTI, NEI PASLAUGAS SUTEIKT.
AMZINAI SISTEMA BLOGAI DIRBA, AMZINAI NESUVOKIA KO PRASOMA.
ZINAU MAMA GAL KOKIUS PENKIS KARTUS RASTUS RASE, DEL NUSKAITYMU, PER BANKA, KAI SUMA 50 LT (PLIUS MINUS IKI 20 EUR), TAI JIE PASTOVIAI NEGEBEDAVO NUSIRASYTI SUMOS!, IR SIUSDAVO ZINUTES JOG UZ PASLAUGAS NESUMOKETA! KAIP DAR GALIMA PAVADINTI TOKIUS "BUKUS" ASMENIS IR TAIP PRASTAI TEIKIANCIUS PASLAUGAS!
NIEKUR MAN NERA TEKE - IRODINET, KAI DIRBANT BIUDZETINEJE ISTAIGOJE, GAVAU IS DIREKTORIAUS RASTISKA IGALIOJIMA SUTVARKYTI SAVIVALDYBES ISTAIGOJE ZEMES NUOMOS DOKUMENTUS, IR JIEM NIEKO NEREIKEJO... O SITIE DAR IR NOTARISKO PATVIRTINIMO PRASO!
GEDA MAN - KAD UAB KAIP IR DAUGUMA LIETUVOJE, O SLIEKU IESKO KUR JU NERA SU SAVO VIDINE TVARKA! SU SAVO TOKIOM VIDINEM TVARKOM - LAI IR TEGUL PUVA! LAUKIU GEGUZES PRADZIOS KAD NEBEBUCIAU JU KLIENTU. PASIBAISEJAU JU TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS!
VISUR BUSIU, BET NE O M N I T E L KLIENTAS!
Atstovauju statybu verslo uzsienio imone. Numeriu turim ant imones keleta. Vienas is tu nr Lietuvoj, vos 10 Eur per menesi prakalba, ir UAB OMNITEL sugeba uzblokuot iseinancius skambucius.
Kad perkelt nr is imones ant privataus - tokiu "slieku" iesko!, kad absurdas!
As suvokiu kodel zmones bega is Lietuvos, nes eiliniam UAB tvarka ir paslaugu teikimas zemiau 0 ribos!
Omnitel'iui - NE!
Sumoki pinigus uz paslaugas, tai pas juos sistema NEVEIKIA, ir kuo toliau tuo prasciau! GEDA GEDA GEDA!
Kas antras ten isgirst NEMOKA, tai ka jau kalbet apie supratima!
Siūlau niekam nepasitikėti omnitel plepalais ir pereiti iš ežio į planą, nes iškart apgaus su neribotu internetu išnaudojus 1 gb greitis ribojimas ant tiek, kad puslapius vos krauna. Ir prarasite viską ką buvote sukaupę ežyje, jei buvo sąskaitoj pinigų, jie dingsta, kaip ir mano atveju 6, 27 eurai, visi tipsai dingsta ir visi užsakyti planai. tai patyriau savo kailiu šiandien. vakar paskambino įsiūlė ir sako nepatiks bet kada galėsite sugrįžt atgal prie ežio, bet nei vieno žodelio nepamini kad bus viskas prarasta kas yra ežio kortelėje. tai nespėjas gauti ir įsidėti jų pasiūlyto plano turėjau važiuoti y omnitel saloną ir ir ant to pačio numerio atgal susigrąžinti ežį su visišku 0 eur sąskaitoje.
Prisegtas dokumentas:
Kiek šiais laikais trunka padaryti bankinį pavedimą? 5 min, maksimum. Omnitel man negrąžina permokos jau savaitę. Permoka ne 10, net ne 100 eurų, permoka keli tūkstančiai (klaidingai nustatytas periodinis mokėjimas, mano klaida). Laukiu SAVAITĘ, kad grąžintų pinigus. Jokių žinių. Jokių, visiška tyla. Koks jūsų požiūris į klientus, mielieji?
Nusprendžiau parašyti atsiliepimą apie Omnitel paslaugas, kad kiti pasimokytų iš mano klaidos ir būtų atsargesni su šios kompanijos parduodamomis paslaugomis.
Nemėgstu įsipareigojimų, todėl už viską sumoku laiku ir visada. Taigi, prieš kelis metus šioje kompanijoje už pilną kainą nusipirkau interneto jungtį, pasitikslindama ar jau dabar tikrai niekada nieko niekam nebūsiu skolinga. Buvau užtikrinta, jog tikrai taip. Taigi, įsivaizduokite mano nustebimą, kai panorėjus pasiimti tą jungtį į užsienį, buvau paklausta, ką bendro turiu su kompanija, kurios dabar net pavadinimo neatsimenu ir buvau informuota, jog MANO UŽ PILNĄ SUMĄ PIRKTA ĮRANGA yra pririšta prie tos kompanijos. Neturėjau daug laiko aiškintis dėl Omnitel klaidos, taigi leidau jiems viską išspręsti ir mane informuoti. Mano nuostabai, gavau laišką su informacija „Norėjau informuoti apie modemo atrišimą. Kolega iš Vilniaus, kuris vykdo šia funkciją informavo, jog klientams pirkusiems įrangą už pilną kainą atrišimas yra mokamas (suma 28, 96 eurai). Su įsigijimo dokumentais reikėtų užsukti kažkam iš jūsų artimųjų (kadangi pati esate išvykusi) į artimiausią Omnitel saloną ir sumokėjus reikiamą sumą modemas bus atrištas.
Atsiprašau, kad negalėjau niekuo daugiau padėti, tačiau buvau informuota, kad taikoma bendra tvarka.“.
Susidariau įspūdį, kad kai pirkau šunį, turbūt irgi reikėjo įsitikinti, kad pardavėjas nepasiliko šuns dirželio, nes turbūt bet kada šeimininko minčiai šovus į galvą, gali atsiimti šunį. Juk jis pavadėlį tai pasiliko, nors pirkėjo apie tai net neinformavo. Taigi būkite atsargūs.
Evelina
P.S. Anglijoje naują modemą įsigijau už 12 svarų.
Laba diena, zodziu nerandu apie sia imone, kaip prikalbyt klienta pereiti i Omonitel, labai graziai tai padaro, o veliau pamatai kas dedasi. Omnitel savitarnoje visai kitokios saskaitos mokejimo israsytos, nei atsiusti sms i mobiliuosius telefonus, moki per terminala tai mokejima mato tik po triju paru, ir iskart atjungia tave nuo visko, nelaimes atveju ju manymu turi skambinti nzn is taksafono gal ju galvomis. Padariau didele klaida pereidama i si tinkla.Didziu didziausia nesamone Omnitel yra.
Sveiki visi...
Aprasyti 1 ivyki kuris nutiko man esu savaite kaip omnitel abonentas taigi esu naujas planas kuri turiu yra neribotai + 1gb duomenu... Sake man kad isnaudojus 1 gb yra ribojama sparta bet uztat jokiu papildomu mokesciu uz tai nera valio pagalvojau sau.., beja pamirsau pamineti kad pereiti i omnitel pasiule man mano draugas kuris yra omnitel obonentu ir auksiniu klientu... pas ji irgi toks pats planas kaip ir pas mane nors sparta yra ribojama... problema yra tame kad as esu naujas abonentas ir pas mane ribojama sparta ant tiek kad puslapi krauna nuo 2-5 min o buna kad visai neatidaro siandien pvz. ta pati google atidare uz 3-4 min o poto ir vel ta pati visai neatidare... o pas drauga ribojama sparta kaip atidarinejo per 3-4 sek tai ir toliau atidarineja net buna pasidalina su manimi irgi internetu ir narsom dviese sparta nesikeicia siuncia koki filma virs 2mb/s greiciu ant ribotos spartos sito as niekaip negaliu suprasti... abudu telefonai 4G rysi palaiko...
Kortele aktyvuota jau nuo praejusio penktadienio sms apie tai kad isnauduojau duomenys atejo tik antradieni nors jau viskas buvo isnauduota ta pacia diena kaip tik aktyvavosi kortele ziurejau netgi Omnitel savitarnoje... iki to kol neparejo sms internetas buvo idealus viskas veike puikiai sklandziai nors jau sparta buvo ribojama... Draugas isnarso virs 20gb i menesi siuntimas pvz. filmo is 6mb/s krenta iki 2mb/s bet narso toliau kaip ir anksciau... Padekite man visas mintis sudeliot nes deja nieko nesuprantu... Iskarta atsiprasau visu kas skaito kad rasau visiskai nenauduodamas lietuvisku raidziu ir su klaidom gali buti bet deje neturiu tiek daug laiko tam o ir rasyti cia daug teko :D Deja internetas yra man reikalingesnis nei rasymas ar skambinimas... Beja Neribotai + 1gb 9.50 eur i menesi internetu deja kaip as negaliu naudotis taigi tikriausiai pereinu atgal i Pildyk nes as geriau sumokesiu 7 eur bet turesiu 5gb menesiui nei 9.50 turesiu 1gb ir lauksiu po 5 min kol puslapi man atidarys o tarnaujant kariuomenei deja neturiu tiek laiko... Neturejau cia omeny izeisti kazka ar kazkaip tai privilioti klientus tiesiog issakiau savo nuomone....
Aciu uz demesi....
Kodėl omnitelis neduoda pakeitinio telefona kitam siunciant i grantiniui o man telefonas reilalingas yra žiuriu omnitelis nedaro jokiu perspektyvu vien bedos su jiais
Omnitel konsultantės.... Pasiūlė planą ežiui už 1 eurą per mėnesi, užsisakius atėjo žinutė, kad planas pasirodo ne mėnesinis, o savaitinis.... T.y. apie 4 kartus brangiau nei susitarėm. Vėl kreipiausi į konsultantes tai pasakė, kad įvyko klaida kaip kompensacija pasiūlė kavos... Pasakiau kad plano reik, tai pasiūlė plana už 3 eurus per mėnesį.... Taip 25min sugaišau nieko nepešęs...
viskas buvo gerai iki tol kol buvau abonentas. Penktadieni uzsimaniau nuejau i omnitel salona ir paprasiau kad dabartinini numeri is abonento perkeltu i paprasta ezy. Dave nauja kortele su tuo paciu nr.ir po 20 min turejo rysis atsirasti.ir ka jus manot.iki db nera rysio.skambinau 1533 sestadieni.pasake kad gedimas ir bus sutvarkyta pirmadieni is.Atejo pirmadienis rysio kaip nera taip nera. Vel skambinu 1533 pasake uz valandos perksmbins.nei perskambino nei ka sutvarke, tai per likusia diena teko dar pora kartu skambinti ir aiksintis kas kaip ir kodel nera rysio. Pagal konsultantus nera aktivuota kortele. As niekaip nesuprantu, Ar visa diena reikia aktivuoti kortele.Dabar antradienis ir rysio nera.man idom kas ten pas jus isvis dirba.ir kas kompensuos visus nepatogumus,
Laba diena. Nesu jusu kliente, taciau noreciau padekoti jusu dabuotojoms, dirbancioms Kretingoje, Rotušes aikštes salone. Isigijau atminties kortele, atrodo paprasta preke- bet malonu pasidziaugti, kad toki dideli demesi skiria klientui- pacios idejo ta kortele ir dar suteike kitos man naudingos informacijos. Be galo demesingos. Sekmes joms ir jusu imonei
su omnitel visada bedos..issiunti tel i garantiis jis grista raso kad galima pasiimti bet niekas neskambina o kai nueini paklausti joa yra..ir tai issiunti pasakai kas blogai grista negana po dvieju savaiciu ir dar nesutvarkytas siunti antra karta ir tai pareiskia kad patys kalti..cia tjk rokiski taip gali but
Omnitel- kaip ira.. Sveiki visi. nuo 20.10.2015m. pareiskimu nutraukiau interneto sutarti. Omni atsiuncia ispeima 03.11.2015m apie skola (saskaitos nebuve atsiunte), mano primimu nuo 03.11., 04.11. omni atsiuncia saskaita kuria 13.11. apmokejau. Cia pat gaunu zinia is isiskolinimu isjeskoimo imones kad skolingas dar 9 eurus uz skolos administravima. 29.02.2016m. is jos gaunu ispeima kad paduos teisman.
Kaip 1998 metais taip ir 2016 metais, niteleko gero apie omnitela negaliu pasakyti.
Kaip stume taip ir tebestuma.......................................................................................
Ko jus cia stumiat ant Omnitel, pats turiu du numerius ir viskas cia veikia gerai, rysys nestringa, kaip kokiam tele2, internetas veikia puikiai, ps buves Bites klientas, kurie giriasi, kad yra greiciausi, nors interneto greiciu iki Omnitel dar toli, dvigubai leciau veikia, ju internetas, nei rodo reklamose, taip, kad susimastykit kuri operatoriu geriau naudotis, is omnitel gavau 300eu nuolaidu irenginiams, nors kaip kiti operatoriai net nesugebejo nieko pasiulyti ir nesistenge kliento islaikyti, kalbu apie Bite
Dar visai neseniai naudojausi Tele2 paslaugomis. Operatorius neteikė išeinančių vaizdo ir tarptautinių skambučių blokavimo telefonu paslaugų. Paskambinau į Omnitel ir mane patikino, kad jų tinkle šių problemų tikrai nebus. Patikėjau. Persikėliau numerį. Ir ką jūs manote? Jie ne tik neteikia tų pačių paslaugų, bet dar ir primeta savąsias, kurios man dar labiau nereikalingos. Žodžiu, kai reikia persivilioti klientą, tai medaus marios, o paskui - "Tavo problemos"
Esu labai nusivyles jusu siulomais telefonais nesenei pasemiau plana su telefotu sony T3 telefono šoninė apdaila nusilupo nuveziau i jusu salona su garantiniu pasake kad tai kosmetinis gedimas ir reikes moket tai sumokejau kaskus apie 35 e o po poros menesiu vel tapati nusilupo.nusivyliau...
Ta prasme Imonės rekvizitai, o telefono numeris pateiktas klientų aptarnavimo centro. Net ne centrinio ofiso. Tai taip išeina, kad paskambini ir atsiliepia, pradinokas konsultantas ir bando tau padėti nesuprasdamas realiai tavo skambučio tikslo, kai skambini ne dėl jų paslaugų kokybės, dėl visai kitų interesų.
Jeigu omnitel darbuotojas butu is pat pradziu kai kreipiausi su problema pasakes kad as pati suklydau ir paaiskintu ka as blogai padariau, o ne tai kad PAZADEJO kompensuoti 4eur ir po 4 dienu suzinojau, kad kompensacijos nebus ir pastate mane I nepatogia padeti, dabar as nerasyciau. Atsisakiau omnitel paslaugu, ne del to kad nekompensavo, o del to kad darbuotojai visiskai nekompetetingi ir neprofesionalus.
imeme plana neribota grubiai 70lt per menesi 2 pradzioje negaliu skustis bek po kurio laiko prasidejo greicio ribojimai iki 25 nuejau aiskintis pasirodo ribotas (nors konsultante sake neribotas) 30gb o dabar po sumokejimo po 10 dienu jau imusami apribojimai nors musu nei kompai nei telefonai nepasikeite joku muziku filmu nesiunciam pagrindas facebukas ie youtube
na omnitelis eilini kart atsikrato savo klientais su telefonais kaskada primale isejau teks ir si kart pasieskot normalesniu tinklo tiekoju beto ir pigiau !
Sako geriausias internetas Lietuvoje. PFF kad bent normaliai trauktu o dabar negali nieko visiskai padaryt raso kad turi buti 26mbps o geriausiu atveju 1 mb. limitas pasibaigia net nenaudojus per savaite o tada greitis sumazeja iki 25 kbps nors turetu buti 120kbps daznai atsijungia is niekur arba kai ruosiesi pradeti koki dalyka pvz siustis ar pan. (jie ryskiai kontroliuoja interneta) todel NIEKAM NIEKADA GYVENIME nepatariu pirkt interneto is situ apgaviku.
VIENINTELIS ZODIS TRAGEDIJA.Visu pirma omnitel pardave Ihone 6 brokuota, tuo tarpu turi garantinį, reikalui esant ir draudima.Nusiunte i savo tragiska garantine taisykla MTTC, softa peraso daugiau nieko nemoka, nauja tel neduoda, sako ieskosim problemos kol ja rasim.Išvada yra tokia niekam nerekomenduoju jokiu iphone pirkti is omnitel, i ideal nunesiau pakonsultavo telefona pakeite i nauja be jokiu problemu padare diagnostika tel per 1 h.Kitas dalykas, jusu konsultantai vieni su kitais nesusikalba, vienas sako jog viska sumokejau net permokejau, o kita kosultante teigia jog truksta pinigu, nors per klaida daugiau pinigu sumokejau.Norit kokybes, gero aptarnavimo IDEAL geriausias variantas, aciu uz demesi.

Mobiliųjų telefonų techninis centras (MTTC)
Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA > Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su...
Priedai.lt
Adresas: Kalvarijų g. 98, LT-08211 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos, suvenyrai, galanterija, interneto parduotuvės, kita veikla, kompiuteriai ir programinė įranga, mažmeninė prekyba, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Priedai.lt - tai didžiausia, populiariausia specializuota išmaniųjų telefonų, kompiuterinių planšečių aksesuarų, priedų bei dalių elektroninė parduotuvė Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Klientai mus vertina už: - Prieinamą kainą- Žaibišką...
Telekomunikaciniai projektai (Telpro)
Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms, biuro įranga, elektros instaliacijos darbai, interneto paslaugos, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, priešgaisrinė sauga, sistemos, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N...
Electronic Trade (BIGBOX.LT)
Veiklos sritys: biuro įranga, buities technika, remontas, didmeninė prekyba, interneto parduotuvės, kompiuteriai ir programinė įranga, mažmeninė prekyba, pardavimo automatai, prekybos įranga, telekomunikacijos, ryšio priemonės, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kas yra elektronikos prekių parduotuvė BIGBOX.LT? BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams. Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT...
Cgates (Internetas | Televizija | Namų telefonas)
Veiklos sritys: interneto paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji...

Vadovauti kolegoms reikia mokytis
Vadovauti kolegoms reikia mokytis 09-25 11:28
Jei einantis tam tikras pareigas žmogus paaukštinamas ir iš specialisto ūgteli iki vadovaujamos pozicijos, imtis naujų darbų gali būti nelengva užduotis. Tiesa, vadovauti galima išmokti. Viena iš...
Akimirkos iš fejerverkų festivalio
Akimirkos iš fejerverkų festivalio 09-25 11:14
Šeštadienio vakarą Vilniaus Vingio parke aštuntą kartą vyko tarptautinis fejerverkų festivalis "Vilniaus Fejerija 2016". Muzikinius fejerverkus publikai parengė trys profesionionalų komandos –...
Su išeinančiu darbuotoju atsisveikinkite oriai
Su išeinančiu darbuotoju atsisveikinkite oriai 09-25 10:45
Turbūt kiekvienas verslininkas atsimena, kai atėjo laikas įdarbinti pirmąjį darbuotoją. Vėliau dar vieną. Mažose įmonėse nedidelė komanda ne tik veikia kaip laikrodis, bet ir darbuotojai tampa...

Ar esate dirbantis(i)?

UAB Baltic master