Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
turiu 10gb interneto o jis per 17dienu tipo issinaudojo? ar jus antiek kvailais laikot zmones? mano modemoas rodo kad isnaudota dar tik 5 gb su trupuciu !!!!!!!!! o jau norit suletint kas per nesamones cia dedas!!!
Lapkricio menesi pasibaigia mano sutartis. As jau buvau pasiroses ji pratesti. Bet jau pora menesiu prasidejo sitie apribojimai iki 4-8kB/s. Savaite-kita, po to dvi-tris be interneto. Susirasiau su OmniGyvai, savaip (standartini sablonai) paaiskino kame yra reikalas. Bet buvo ir "neticiniu" fraziu. Iseina taip, kad su sita reklama prieme labai daug nauju klientu, ir kad jiems netrukdyti, senus labai stipriai apriboja, nes nepakanka resursu aptarnauti visus kartu. Ir dar labai stipriai norejo, kad as savo 10Gb pakeisciau i 30Gb. Jus visi suprantant, kad tai tie patis kiusiniai, tik kitu rakursu ir brangesni. Deja, jau neimanoma normaliai nauduotis Omnitel internetu. 50 Lt uz savaite - tai absurdas. Taip dabar viskas ir liks. Na kol daug senu klientu neiseis ir ju tinklas nebus toks uzgraustas. As pats iseinu arba i Mezon, arba i CGates.
Man tai keista, o taip reklamuoja 3G ir 4G LTE, kaip Kaune miesto centre Mackeviciaus gatveje nera interneto
Omnitel greit sureagavo ir pripažino savo klaidą, kai prie mano sąskaitos pridėjo dar 19 litų už paslaugą, kurios nebuvau užsakęs ir nesinaudojau.Taip, kad nebe reikalo giriu.
Interneras 1savaite skaityk tik laiko kadangi tie 10db isinaudoja ore WTF?
Kaip ir dauguma čia rašančių žmonių noriu pamineti, kad išnaudojus maždaug 6GB interneto ir jau Siunčia sms, kad viršiji 10gb limitą, kaip taip gali but????? Negi maustysit žmones i savo puse skaičiuodami? ai nu aišku reikia juk prakišt 20lt brangesni plana kažkaip
Lievas tas ju internetas, greitis mazas ir dar tas limitas kuris kazkaip jau greitai baigiasi, nors 10 gigu. Viskas puikiai veike tik per bandomaji laikotarpi ir dar kelis menesiukus, o veliau ir prasidejo nesamones. O teisybes niekur nerasi, nes visi kaip susitare aiskina kad cia viskas gerai veikia kaip ir pradzioj. Patariu tikrai susilaikyti nuo sio interneto.
Sveiki, labai nenorejau rasyti nekoki atsiliepima apie Omnitel bendrove, bet esu priverstas tai padaryti. Esu Omnitel abonentas nuo Omnitel atsiradimo laiku, turiu auksine ID kortele, bet iki siol tokio bendravimo su klijentais dar neteko nei matyti, nei girdeti, nei viename Omnitel padalinyje. 2014-08-21 d. uzejau i Omnitel padalini esanti Joniskio m. Upytes g. (Maksimos parduotuveje) nusipirkti dekliuka telefonui, konsultante pasiule pagal telefono modeli dekliuka i kuri idejo telefona, taciau man nelabai tiko dekliuko spalva, tad paprasiau kito, ji padave kitos spalvos dekliuka kurio daugiau nebeisbandeme parduotuveje. Man parvykus i namus ir pabandzius isideti telefona i dekliuka jis labai sunkiai i ji lindo, nuplese apsaugine plevele nuo ekrano, isimti ji buvo dar sunkiau, tad kitos dienos rytmeti as nusprendziau nuvykti i jau mineta padalini pasikeisti ji kitu analogisku dekliuku. Cia ir prasidejo atsisakimai ji pakeisti, as juk neprasiau kitokios firmos ir kainos gamynio, as tik paprasiau to dekliuko kuris tiktu mano telefonui, analogisko. Na, tada ir prasidejo, konsultantes pradejo man aiskinti ne apie telefono aksesuarus, o apie batus, kad as juos nusipirkes irgi negalesiu grazinti. As joms pasakiau, kad per 14 d. pagal viska as galiu grazinti man netinkancia preke, juk nei preke, nei pakuote nebuvo pazeistos, tada jau joms nebetiko pakuote, atseit ji subraizyta ir taip toliau. As nieko nesakau, taip pardavejos turi tureti grazu ivaizdi, buti jaunos, grazios, bet skaitau, kad tokios snarglynes galetu elgtis su klijentais malonesniu bendravimu ir daugiau pasiskaitytu istatymus del prekiu grazinimo arba pakeitimo, o ne pliurptu istisai telefonais.
Įtariu, kad gerus atsiliepumus rašo tik "Omnitel" darbuotojai, paraginti savo valdžios...Nesąžininga šita ompanija ir net labia nesąžininga...
ar nuo 00:00h iki 08:00 ryto internetas neribojamas.
Kodel omnitelio daug kur blogas rysys pavyzdziui kaimuose.bites rysys tikrai geresnis
Omnitel interneta naudoju 3 metus, visalaik buvo neterminuota sutartis ir galejau atsisakyt bet kada. Kadangi tiek metu veike sklandziai nusprendziau pasiimti sutarti 3 metams, po 4 menesiu, liepos pradzioje prasidejo visos nesamones su tuo limitu, per 3 metus tik kelis kartus buvau virsijas limita ir tai tuomet siusdavaus filmus diena, o limita uzdedavo tik likus pora dienu iki menesio galo. Jei niekas nesikeis, taj patariu visiems nesisakyti omnitel interneto. Lauksiu pokyciu, ka begaliu padaryt? Sutartis juk 3 metaj...
Jega jai veikia gerai, baigesi jusu 10gigobaitu tik 120kbps gauni ir davolnas gali sedet. Nesuprantu cia tas pats kas nieko... Nu zodziu internetas veiks tik tol kol nebusi limito isnaudojas jai isnaudoji tai gali padet i spintele nes mociutes telefonas kaime greiciau google atidarys..
Baisiausias internetas. Čiut ne kasdien apribojimai iki 120 kbps (~10 kB/s), su tokiu greičiu neįmanoma net į Facebook puslapį užeiti, apie YouTube klipus net 140p kokybe pasvajoti. Pasidalinsiu pora laiškų, gautų iš Omnitel, jie nėra redaguoti, kaip ir dar vienas asmuo Kristis apačioje parašė:

Sveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jūs išnaudojote mokėjimo plamažinama iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu įprasta spartano suteikiamų duomenų kiekį, todėl mobiliojo interneto sparta Jums, užsisakykite mokėjimo planą su daugiau duomenų paskambinę tr. numeriu 1533. Omnitel

Sveiki! Jūsų numerio 2014/08/01 sąskaita 54.07 Lt, mokėtojo kodas 561560, įmokos kodas 213. Daugiau informacijos: https://savitarna.omnitel.lt

Sveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jūs išnaudojote mokėjimo plao sparta sumažės iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu įprasno suteikiamų duomenų kiekį, todėl 24val. bėgyje mobiliojo internetę numeriu 1533. Omnitelta sparta, užsisakykite mokėjimo planą su daugiau duomenų paskambin

OMNITEL paslaugas apmokėjimo terminas. Maloniai prašytume sąskaitą1517. OMNITELMielas kliente, norėtume priminti, kad artėja 20.16 Lt sąskaitos už apmokėti iki 2014.07.31. Daugiau informacijos suteiksime telefonu (UŽ KĄ?!)

no suteikiamų duomenų kiekį, todėl 24val. bėgyje mobiliojo internetSveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jūs išnaudojote mokėjimo plao sparta sumažės iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu įprasta sparta, užsisakykite mokėjimo planą su daugiau duomenų paskambinę numeriu 1533. Omnitel

Mielas kliente, norėtume priminti, kad artėja 20.16 Lt sąskaitos už apmokėti iki 2014.07.01. Daugiau informacijos suteiksime telefonu OMNITEL paslaugas apmokėjimo terminas. Maloniai prašytume sąskaitą1517. OMNITEL

Ir krūva tuščių žinučių. NIEKADA NEIMKITE ŠITO INTERNETO, AŠ ESU TO LIUDININKAS. 54 litai + 20 litų už nieką?! Moki tokius pinigus, greitai siunčia, ir BUM, apribojimus gauni PASTOVIAI.
omnitel esu jau 5 metus esu labai patenkinta labai malonus aptarnavimas ir del planu visada parenka tai ko man reikia.
saulius 2014-07-28 20:33:29
Labas, turiu kelis pastebejimus.Pirmas-vadybininkiu (moteriska puse) kompetencija.
Pvz. Turiu penkis telefonus, reikia dar plansetei plano "internetas kompjuteriui".Pasirasau.Gaunu saskaita-+5lt.
Klausiu kodel-atsakymas-virsijai limita.Patikriname-pasirodo pridejo "seimos" plana, nors ir sakiau-tik internetui reikia.Jokiu skambuciu is plansetes nebus.Pasiteisinimas-kiti telefonai tai suristi su sema.
Mergicka ilgai maige klavitura-sako perdariau plana, o uz tuos kelis menesius permoketus padarysime kaip nuolaida kitiems menesiams.
Ateina saskaita-planas pataisytas-nuolaidos nerasta.?
KItas klausimas-kodel kiekvieno menesio ~8d. diena "imusa" 0.05lt uz zinutes ataskaita.Planas su neribotomis zinutemis.
Paaiskinimas (taip pat mergicku)-pas jus ijugta zinuciu ataskaitos funkcija telefone.Parodyti isklotines (nors ir pacios gali paziureti) praejo noras.Zinuciu virs 500, tik viena su ataskaita, nors telefone tikrai tai isjungta.Bandziau tai paaiskinti-pagailo mergicku.
Jei butu vadybinkas vaikinas-tai pats paprasytu telefono ir patikrintu nustatymus.Tai jau maciau, bet merginos- net parkavimo (parkomatams) lipduku nesugeba paduoti.Sako pasibaige, kita diena, savaite uzsukite."Kazkoks" vaikinas, uz prekystalio rasantis popierius pasake kad yra tu lipduku-jie prideti pasiulimu anketose.Ir tikrai-stebulas-isejau net su dviem (zmonai irgi reikia).
P.S. Kai lankydavausi Respublikos gatveje (ten tiesa dauguma vaikinai dirbo)-problemu nebuvo.
Babilone-aisku gerai kad savaitgaliais dirba-bet noro ten lankytis -JOKIO.
ataskaitos ateina dar ir delto jei padedat taska pries zinute.. cia jei nezinote:)
jonas 2014-08-08 21:56:21
Dieve brangus kuriu velniu gryzau iomni.Kelinta menesi priskaiciuoja interneta telefone kurio man nereikia.Paskambinus atsipraso ir vel priskaciuoja.Nezinau ka ir bedaryti
taigi paprasykyt kad isjungtu visiskai interneta telefone
MAn ta pati problemele pradejo kilti pries du menesiu tai manau nieko nebelauksiu ir stengsiuosi kuo grieciau atsisakyti sio interneto. Nors pries tai viskas buvo labai gerai,
Visai nesenai perejau i omniteli pasiemiau interneta greitis buvo maximalus kiek modelmas leidzia 8mbs bet atsikeles rite ir isijunges pc pasiziuriu kad mano greitis is 8mbs 12kb.. Net nervai sukilo dabar nezinau ka net daryt nei facebook`o nekrauna nieko sunku uzkraut net paveiksliuka..
Galiu pritart visiem zmonem kad sis internetas kaskoke nesamone net nesuprantamai raso pvz. (kajie man parase) 2014-08-07 o sparta sumažes iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu iprasSveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jus išnaudojote mokejimo plano suteikiamu duomenu kieki, todel 24val. begyje mobiliojo internete numeriu 1533. Omnitelta sparta, užsisakykite mokejimo plana su daugiau duomenu paskambin. 2014-08-08 Sveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jus išnaudojote mokejimo pla, užsisakykite mokejimo plana su daugiau duomenu paskambine tr. numeriu 1533. Omnitelmažinama iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu iprasta spartano suteikiamu duomenu kieki, todel mobiliojo interneto sparta Jums. suprast kaip nori nedabaiktos zinutes ir daba man suletino intika iki 0.09kbps cia max o vakar ir tas visas denas veike gerai ir uz ji mokam kazkur 50LT cia skaitosi geras internetas Lietuvoje :D ir patartina neimt tokio interneto jau gereu bejo negu su tokiu ir uz kuri moki kaip nieka :D

Cgates
Veiklos sritys: internetas, paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, televizija ir radijas.
Evita, V. Ličio firma
Adresas: J. Basanavičiaus g. 35, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms, elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, matavimai, prietaisai, šviesos sistemos, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Varicom
Adresas: Vytauto g. 20, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, energetika, alternatyvioji energetika, telekomunikacijos, ryšio priemonės.

Kai aplink daug gėlių - šypsena veide atsiranda savaime
Kai aplink daug gėlių - šypsena veide atsiranda savaime 09-16 08:31
Esame gėlių salonas "Floravitas" skaičiuojantis 11-tus darbo šioje srityje metus. Iki "Floravito" dar 6 metai darbo su gėlėmis. Viso 17 metų. Darome viską. Nuo vestuvių iki laidotuvių, nuo...
Pasirašė susitarimą dėl trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados steigimo 09-19 21:08
Varšuvoje pasirašytas susitarimas dėl trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados steigimo, praneša Krašto apsaugos ministerija.
Rusai susizgribo – gali apriboti žuvies ir pieno importą iš Baltarusijos
Rusai susizgribo – gali apriboti žuvies ir pieno importą iš Baltarusijos 09-19 18:17
Rusija gali apriboti importą iš tam tikrų Baltarusijos žuvies ir pieno produktų įmonių, kadangi pastebėjo, jog į šią šalį padidėjo žuvies tiekimas iš Norvegijos ir pieno produktų tiekimas ir...

Kokio senumo automobilį vairuojate?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master