Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Susigundziau pasiulymu isbandyti abonentini plana, vietoj naudojamo isankstinio mokejimo.Sake kai isidesiu nauja kortele, tada tik aktyvuos, o is tikro senaja atjunge dar tebesinaudojant ja. Aktyvavo naujaja, lyg viskas veikia, bet bandau siust sms ir neissiuncia... Aptarnavimo centras pranesa dziugia zinia, kad bedos ieskojimas gali trukti iki triju darbo dienu...Zodziu dar negaliu naudotis paslaugomis uz kurias moku, nors to pacio Omnitel isankstinio mokejimo kortele naudojausi pries tai. Absurdas
Stanislava Gestautienė
2015-02-06 21:19:43 IP 84.55.19.175
Artėja 10 metų, kai mūsų šeima naudojasi Omnitel tinklo paslauga. Esame dėkingi ir labai patenkinti tiek ryšio kokybe tiek ir puikiu darbuotojų aptarnavimu. Visuomet padeda išsirinktii mums tinkamiausią planą.
Manau, pasitaikanti situacija, prieš keletą dienų vaikštant po Laisvės al. Kaune, išsikrovė mob. telefonas. Kaip tik ėjome pro centrinį Omnitel saloną. Apsidžiaugusi, kad esu reikiamoje vietoje, kur tikrai galėsiu bent kiek įkrauti telefoną (supratau, kad tai gali būti ir mokama paslauga), užėjau. O merginos maloniai paaiškino, kad TOKIA PASLAUGA neteikiama. Tik jų geranoriškumo dėka, viena jų man davė savo ar nuo kito telef kroviklį ir suteikė galimybę parašyti žinutę. Labai joms ačiū.
Bet mieli vadovai, pagalvokite, ar neturėtų būti teikiama tokia paslauga (mokama) centriniame salone???
2014-11-25 rašytame atsiliepime, įvėliau, klaidą- antrą kartą perdavė ne antstoliams, o skolų išieškojimo firmai.
Paslaugos dar puse velnio, taciau aptarnavimas kliento - pats zemiausias lygis, koks gali buti. Net tele2 ir tai geresnis. Apriboja interneto sparta isnaudojus tam tikra duomenu kieki. Kreipiuosi, man paaiskina, kad sutartyje numatyta. Gerai sakau - kokios iseitys - man dirbti reikia. Is karto bruka brangesni plana. Sakau gerai, imu, tik atstatykit sparta. Gerai sako - ryt ryte bus. Kita diena ta pati istorija. Gerai sakau, tegu tik buna ryt, nes dirbti reikia. Trecia diena jau nebeskambinau...kosmaras kazkoks. Jei saskaitoj paskaiciuos didesni plana - eisim reputacija pastatyt sitos kontoros i vieta...nors jau seniai nekazka.
Sveiki, daug metų naudojuosi "Omnitelio" paslauga ir esu nusivylus ryšio kokybe kaimo vietovėse (Anykščių rajone), be to, sąskaitų išrašymo kaina yra plėšikiška, priskaičiuota po kelis kartus,
Ka galiu pasakyt.omni esu 7metai.3abonetai, praplepu virs 200, viskas yra normalu jai nutraukus sutarty paskaiciuoja skola.taip buvo man su bite.Omnitel turi labai sudyna interneto rysi.bet biskas kitas gerai.nera ko ardytis, nori interneto imk mezon bet or joe grybauja da baisiau nei omni.antai utenos rajone omni rysys puikus.o mezon panev vydury grybauja.nu esme ta nesiskundu as juo.tik telefonu kainos aukstos palyginus. Kainos.lt ka siulo tai omnitelis 3 nuo galo
Teisingai dauguma sako, neprasidekit su omniteliu.Spalio pradzioje dukros vardu sudariau sutarti del interneto, lapkricio viduryje sutarti dukra nutrauke, kadangi blogai veike.Buvau sudares su banku tiesioginio debeto sutarti, kad atskaiciuotu is mano saskaitos uz paslaugas, ir siurprizas, gaunu laiska is skolu isieskojimo bendroves apmoketi netesybas plius skolu isieskojima.Nutraukiant sutarti salone Kauno Akropolyje dukra patikino, kad nieko moketi nereikia, atsiskaiciuos nuo saskaitos.
niekada neprasidekite su omniteliu gausite saskaita tokia kokios net nesapnavote, O IRODYTI NIEKO NEGALESITE NORS IR TINKLU NESINAUDOSITE
Gintarė

PRAŠYMAS
2015 - 01- 05

2014.04.18 buvo nupirktas už grynuosius pinigus Omnitel salone Taikos pr.61 Klaipėda. Mobilusis telefonas „ Nokia Lumia 520“.Pasinaudojus“ nokia lumia 520 „ nepilnai keturis mėnesius likau baisiai nepatenkintas įsigyta Omnitel salone nekokybiška prekę, nes nurodytu instrukcijoj parametrų šitas telefonas neatitinka.
Mano nepasitenkinimas išsireiškia šiuo paaiškinimu:
Pasinaudojus keturis mėn. „Nokia Lumia 520“ atidaviau į UAB Mobiliųjų telefonų techninį centrą Klaipėda testuoti 2014.0909 iš po remonto mano telefonas pradėjo veikti tik 36 valandas, neskambinant o laikant ant stalo. 2014.09.24 telefonas buvo atiduotas pakartotinam remontui.
2014.10.02 gavus po remonto telefonas man pakrovus bateriją pilnai ir padėjus ant stalo{nieko nedarant, nekalbant, nespaudinėjant } jisai išlaikė tik 24 val. dar trumpiau nei prieš tai atiduotas remontui.
2014.10.07 aš atiduodu vėl pakartotinai remontui.2014.10.21 telefonas vis dar pakartotiniam remonte.
Telefonas gražintas 2014.10.27.pasinaudojus nuo 2014.10.27 iki 2015.0102 dabar telefonas visiškai nebeįsijungia.
Vadovaudamasi LR Civilinio kodekso 6.363 str. 4 dalimi bei Ūkio ministro patvirtintų Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 4 p., kurie numato, jog vartotojas savo pasirinkimu turi teisę pareikšti reikalavimus dėl nekokybiškų prekių, prašau:
• grąžinti pinigus, kadangi grąžinu nekokybišką prekę;
• (arba) pakeisti nekokybišką prekę į kokybišką (mano atveju atsisakau šio modelio, mobiliojo telefono, nes tau jau 2 šio telefono modelis ir jis yra toks pats nekokybiškas, kaip ir 1).

Mano kaip Omnitel vartotojo teisės yra pažeistos, remiantis tuo, kad aš įsigijau prekę už grynuosius pinigus, kaip kokybišką, bet mano atveju abu šio modelio telefonai yra ne kokybiški, be to telefonas pagal garantinį lapą yra testuojamas 3-4 savaites, o aš neturiu jokio kito mobiliojo įrenginio.Neturiu nei pinigų, nei telefono. Gal būt atsižvelgsite į trečią mano skundą ir gražinsite man pinigus arba pakeisite į kitą modelį „Huawei Ascend G6“, SU kainos SKIRTUMO priemoka, nes aš nesutinku naudotis „nokia lumia 520“. Nuo telefono įsigijimo turėjau tik problemas, o ne telefoną. Būtų labai malonu, kad į mano skundą būtų atsižvelgtą. Kaip Omnitel vartotojas tikiuosi bus vadovaujamasi LR CK nuostatomis.
Aš kaip OMNITEL Vartotojas esu apgautas
2015.01.05
Gintarė
Praėjusių metų gruodžio mėn. pabaigoje grįžau pas Omnitelį iš kito operatoriaus po dviejų metų pertraukos. Maloniai nustebino geri planai ir kitos sąlygos. Tiesa, tai įvyko per Kalėdų šventes, matyt todėl SIM kortelės aktyvavimas pradžioj nebuvo sėkmingas.Bet problema buvo išspręsta. Ypatingai maloniai ir nuoširdžiai man padėjo p.Artūras Beniušis Klaipėdos Akropolio Omnitel salone. Užtai taip pat nuoširdžiai dėkoju p.Artūrui.
Eugenijus, Klaipėda
pries daug metu omnitel buvau apgautas del interneto, todel teko sumokejus tukstantine suma sutarties netesybu ir begau neatsigrezdamas....skambino ir siule savo paslaugas daug kartu-sakiau jus man NEIDOMUS...dabar girdziu zmones lygiai taipat isdurineja....jeigu norite isbandyti operatoriu pirkite papildymo korteles, niekada nereiks moketi uz neaisku kaip pereikvota interneta ir tt...MAN IRGI NEPATINKA VELTIS SU PAPILDYMO KORTELEMIS, BET KAI TOKIE PASLAUGU TIEKEJAI TENKA SAUGOTIS ISDURIMO
vaidas 2014-12-24 01:57:29
pasiemiau plana 30 gb, greitis neblogas, bet problema gigobaitai greit isgaravo.. nors buvau informuotas salone kad nuo 24 iki 8 valandos ryto nesiskaiciuoja.... o is tikro skaiciuojasi, tad isnaudojus 30 gigobaitu greitis ribojamas visa para, nors sutartyje juodu ant balto parasyta, kad greitis ribojamas tik nuo 8 ryto iki 12 vakaro.
plius mano manymu omnitelis reguliuoja interneto greiti...
Tapačia problema susidūriau ir aš...
Mane informavo, kad tie gigabaitai nuo 24h. iki 8h. nesiskaičiuoja, tik tokiu atveju, jeigu mes esame neišnaudoję savo, šiuo atveju 30gigabaitų... O jeigu išnaudoję, tai greitis ribojamas...
Naudojuosi omnitel mobiliuoju internetu. Planas 20Gb. Moku kosminias kainas, na bet greitis geras (8Mb.)! Esu patenkintas iki tos dienos, kol neišnaudoju 20Gb., nes tik išnaudojus greitis nukrinta iki 20-50kb/s (), visi pažįstami, kurie naudojasi omnitel mobiliuoju internetu, kaip ir aš... išnaudoję savo GB. tiesiog pamiršta, kad jį turi... Sutartį parašyta, kad greitis lėtinamas iki 120kb/s, tačiau, kai susisiekiau sužinojau, kad 120 yra maksimalus greitis esant puikioms oro sąlygoms... Kitaip sakant, jeigu ryšio kokybė 100% xDD Bet ar įmanoma tokia kokybė?... Nutolus kelioliką metrų nuo bokšto... ir tai jau, 100% nebūna :DDD
SMS dėl Extra kortelės papildymo siunčiamos kelis kartus per parą, net naktimis, pvz.; 00.07 val., 06.12 val., 23.09; 01.56 !!! Jaučiuosi terorizuojama iš Omnitel pusės! Tai nėra skola, ir aš neprivalau pildyti. O su tokiais spaudimo metodais - tai tikrai ne.Užtenka ir vieno vienintelio informacinio pranešimo. Prašau nutraukti SMS siuntinėjimą!
nenoriu daugiau su sia kompanija tureti reikalu, melagiai
plius mano manymu omnitelis reguliuoja interneto greiti...
niekaip nesuprantu padariau sutarty sake viskas bus ok o dabar jau kiek dienu prisijunkt per kompa meta kazkokia nesmone nezynau gal jie cia taip pastovei daro
Aciu visiems uz komentarus, nes norejau ryte waryt pasiimt 30gb plana, bet su tokiais interneto apribojimais iki ~10kb/s tikrai neimsiu
tel.861637525
2013 m 03-06 laikinam naudojimui (žmonai jos buvimui ligoninėje) pajungiau kitą telefoną, vėliau omnitelio ofise Druskininkuose (mini Maximoje) paprašiau, kad atjungtų, nes jo man nebereikėjo, buvau informuotas žodžiu, kad būsiu atjungtas, pastebėjęs dabar, kad atskaitymai už omnitelio paslaugas per didelį, ten pat buvau informuotas, kad moku už du telefonus, nes nėra raštiško prašymo atjungimui, pasirodo, mokėjau už nežinau už ką, nes pats telefonas tikrai nebuvo pajungtas tiesiog nieko nesuprantu

Cgates
Veiklos sritys: internetas, paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, televizija ir radijas.
Evita, V. Ličio firma
Adresas: J. Basanavičiaus g. 35, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms, elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, matavimai, prietaisai, mažmeninė prekyba, šviesos sistemos, šviestuvai, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Varicom
Adresas: Vytauto g. 20, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, energetika, alternatyvioji energetika, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
UAB "Netcom Plius"
Adresas: Savanorių pr. 286, 209 kab., LT-49474 Kaunas.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos.

Diena su "Devbridge LT" vadovu
Diena su "Devbridge LT" vadovu 02-27 06:47
Ten, kur atvykstame – į Šančių mikrorajoną Kaune – tarp saulėje blizgančių stiklinių dangoraižių nardyti neteks. Veikiau – tarp sovietinių architektūros šedevrų ir caro laikų kareivinių pastatų –...
Rinkimų išvakarėse – daug klaustukų ir šauktukų
Rinkimų išvakarėse – daug klaustukų ir šauktukų 02-27 05:40
Kaip išsirikiuos partijos pagal vietos valdžioje gautus mandatus, kas pateks į antrąjį turą Vilniuje, ar valdantieji surinks daugiau balsų nei opozicija. Šie ir kiti intriguojantys klausimai...
Rusijos karo laivai – Kipro uostuose
Rusijos karo laivai – Kipro uostuose 02-26 21:06
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė sutartį su Kipro prezidentu Nicos Anastasiades, leidžiančią Rusijos kariniam laivynui naudotis Kipro uostais, praneša BBC.

Ar tiesioginiai merų rinkimai pagerins savivaldybių valdymą?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Google 555,48 +2,13%