Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omnitel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omnitel

Atsiliepimai apie Omnitel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omnitel, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Lievas tas ju internetas, greitis mazas ir dar tas limitas kuris kazkaip jau greitai baigiasi, nors 10 gigu. Viskas puikiai veike tik per bandomaji laikotarpi ir dar kelis menesiukus, o veliau ir prasidejo nesamones. O teisybes niekur nerasi, nes visi kaip susitare aiskina kad cia viskas gerai veikia kaip ir pradzioj. Patariu tikrai susilaikyti nuo sio interneto.
Sveiki, labai nenorejau rasyti nekoki atsiliepima apie Omnitel bendrove, bet esu priverstas tai padaryti. Esu Omnitel abonentas nuo Omnitel atsiradimo laiku, turiu auksine ID kortele, bet iki siol tokio bendravimo su klijentais dar neteko nei matyti, nei girdeti, nei viename Omnitel padalinyje. 2014-08-21 d. uzejau i Omnitel padalini esanti Joniskio m. Upytes g. (Maksimos parduotuveje) nusipirkti dekliuka telefonui, konsultante pasiule pagal telefono modeli dekliuka i kuri idejo telefona, taciau man nelabai tiko dekliuko spalva, tad paprasiau kito, ji padave kitos spalvos dekliuka kurio daugiau nebeisbandeme parduotuveje. Man parvykus i namus ir pabandzius isideti telefona i dekliuka jis labai sunkiai i ji lindo, nuplese apsaugine plevele nuo ekrano, isimti ji buvo dar sunkiau, tad kitos dienos rytmeti as nusprendziau nuvykti i jau mineta padalini pasikeisti ji kitu analogisku dekliuku. Cia ir prasidejo atsisakimai ji pakeisti, as juk neprasiau kitokios firmos ir kainos gamynio, as tik paprasiau to dekliuko kuris tiktu mano telefonui, analogisko. Na, tada ir prasidejo, konsultantes pradejo man aiskinti ne apie telefono aksesuarus, o apie batus, kad as juos nusipirkes irgi negalesiu grazinti. As joms pasakiau, kad per 14 d. pagal viska as galiu grazinti man netinkancia preke, juk nei preke, nei pakuote nebuvo pazeistos, tada jau joms nebetiko pakuote, atseit ji subraizyta ir taip toliau. As nieko nesakau, taip pardavejos turi tureti grazu ivaizdi, buti jaunos, grazios, bet skaitau, kad tokios snarglynes galetu elgtis su klijentais malonesniu bendravimu ir daugiau pasiskaitytu istatymus del prekiu grazinimo arba pakeitimo, o ne pliurptu istisai telefonais.
Įtariu, kad gerus atsiliepumus rašo tik "Omnitel" darbuotojai, paraginti savo valdžios...Nesąžininga šita ompanija ir net labia nesąžininga...
ar nuo 00:00h iki 08:00 ryto internetas neribojamas.
Kodel omnitelio daug kur blogas rysys pavyzdziui kaimuose.bites rysys tikrai geresnis
Omnitel interneta naudoju 3 metus, visalaik buvo neterminuota sutartis ir galejau atsisakyt bet kada. Kadangi tiek metu veike sklandziai nusprendziau pasiimti sutarti 3 metams, po 4 menesiu, liepos pradzioje prasidejo visos nesamones su tuo limitu, per 3 metus tik kelis kartus buvau virsijas limita ir tai tuomet siusdavaus filmus diena, o limita uzdedavo tik likus pora dienu iki menesio galo. Jei niekas nesikeis, taj patariu visiems nesisakyti omnitel interneto. Lauksiu pokyciu, ka begaliu padaryt? Sutartis juk 3 metaj...
Jega jai veikia gerai, baigesi jusu 10gigobaitu tik 120kbps gauni ir davolnas gali sedet. Nesuprantu cia tas pats kas nieko... Nu zodziu internetas veiks tik tol kol nebusi limito isnaudojas jai isnaudoji tai gali padet i spintele nes mociutes telefonas kaime greiciau google atidarys..
Baisiausias internetas. Čiut ne kasdien apribojimai iki 120 kbps (~10 kB/s), su tokiu greičiu neįmanoma net į Facebook puslapį užeiti, apie YouTube klipus net 140p kokybe pasvajoti. Pasidalinsiu pora laiškų, gautų iš Omnitel, jie nėra redaguoti, kaip ir dar vienas asmuo Kristis apačioje parašė:

Sveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jūs išnaudojote mokėjimo plamažinama iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu įprasta spartano suteikiamų duomenų kiekį, todėl mobiliojo interneto sparta Jums, užsisakykite mokėjimo planą su daugiau duomenų paskambinę tr. numeriu 1533. Omnitel

Sveiki! Jūsų numerio 2014/08/01 sąskaita 54.07 Lt, mokėtojo kodas 561560, įmokos kodas 213. Daugiau informacijos: https://savitarna.omnitel.lt

Sveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jūs išnaudojote mokėjimo plao sparta sumažės iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu įprasno suteikiamų duomenų kiekį, todėl 24val. bėgyje mobiliojo internetę numeriu 1533. Omnitelta sparta, užsisakykite mokėjimo planą su daugiau duomenų paskambin

OMNITEL paslaugas apmokėjimo terminas. Maloniai prašytume sąskaitą1517. OMNITELMielas kliente, norėtume priminti, kad artėja 20.16 Lt sąskaitos už apmokėti iki 2014.07.31. Daugiau informacijos suteiksime telefonu (UŽ KĄ?!)

no suteikiamų duomenų kiekį, todėl 24val. bėgyje mobiliojo internetSveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jūs išnaudojote mokėjimo plao sparta sumažės iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu įprasta sparta, užsisakykite mokėjimo planą su daugiau duomenų paskambinę numeriu 1533. Omnitel

Mielas kliente, norėtume priminti, kad artėja 20.16 Lt sąskaitos už apmokėti iki 2014.07.01. Daugiau informacijos suteiksime telefonu OMNITEL paslaugas apmokėjimo terminas. Maloniai prašytume sąskaitą1517. OMNITEL

Ir krūva tuščių žinučių. NIEKADA NEIMKITE ŠITO INTERNETO, AŠ ESU TO LIUDININKAS. 54 litai + 20 litų už nieką?! Moki tokius pinigus, greitai siunčia, ir BUM, apribojimus gauni PASTOVIAI.
omnitel esu jau 5 metus esu labai patenkinta labai malonus aptarnavimas ir del planu visada parenka tai ko man reikia.
saulius 2014-07-28 20:33:29
Labas, turiu kelis pastebejimus.Pirmas-vadybininkiu (moteriska puse) kompetencija.
Pvz. Turiu penkis telefonus, reikia dar plansetei plano "internetas kompjuteriui".Pasirasau.Gaunu saskaita-+5lt.
Klausiu kodel-atsakymas-virsijai limita.Patikriname-pasirodo pridejo "seimos" plana, nors ir sakiau-tik internetui reikia.Jokiu skambuciu is plansetes nebus.Pasiteisinimas-kiti telefonai tai suristi su sema.
Mergicka ilgai maige klavitura-sako perdariau plana, o uz tuos kelis menesius permoketus padarysime kaip nuolaida kitiems menesiams.
Ateina saskaita-planas pataisytas-nuolaidos nerasta.?
KItas klausimas-kodel kiekvieno menesio ~8d. diena "imusa" 0.05lt uz zinutes ataskaita.Planas su neribotomis zinutemis.
Paaiskinimas (taip pat mergicku)-pas jus ijugta zinuciu ataskaitos funkcija telefone.Parodyti isklotines (nors ir pacios gali paziureti) praejo noras.Zinuciu virs 500, tik viena su ataskaita, nors telefone tikrai tai isjungta.Bandziau tai paaiskinti-pagailo mergicku.
Jei butu vadybinkas vaikinas-tai pats paprasytu telefono ir patikrintu nustatymus.Tai jau maciau, bet merginos- net parkavimo (parkomatams) lipduku nesugeba paduoti.Sako pasibaige, kita diena, savaite uzsukite."Kazkoks" vaikinas, uz prekystalio rasantis popierius pasake kad yra tu lipduku-jie prideti pasiulimu anketose.Ir tikrai-stebulas-isejau net su dviem (zmonai irgi reikia).
P.S. Kai lankydavausi Respublikos gatveje (ten tiesa dauguma vaikinai dirbo)-problemu nebuvo.
Babilone-aisku gerai kad savaitgaliais dirba-bet noro ten lankytis -JOKIO.
ataskaitos ateina dar ir delto jei padedat taska pries zinute.. cia jei nezinote:)
jonas 2014-08-08 21:56:21
Dieve brangus kuriu velniu gryzau iomni.Kelinta menesi priskaiciuoja interneta telefone kurio man nereikia.Paskambinus atsipraso ir vel priskaciuoja.Nezinau ka ir bedaryti
taigi paprasykyt kad isjungtu visiskai interneta telefone
MAn ta pati problemele pradejo kilti pries du menesiu tai manau nieko nebelauksiu ir stengsiuosi kuo grieciau atsisakyti sio interneto. Nors pries tai viskas buvo labai gerai,
Visai nesenai perejau i omniteli pasiemiau interneta greitis buvo maximalus kiek modelmas leidzia 8mbs bet atsikeles rite ir isijunges pc pasiziuriu kad mano greitis is 8mbs 12kb.. Net nervai sukilo dabar nezinau ka net daryt nei facebook`o nekrauna nieko sunku uzkraut net paveiksliuka..
Galiu pritart visiem zmonem kad sis internetas kaskoke nesamone net nesuprantamai raso pvz. (kajie man parase) 2014-08-07 o sparta sumažes iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu iprasSveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jus išnaudojote mokejimo plano suteikiamu duomenu kieki, todel 24val. begyje mobiliojo internete numeriu 1533. Omnitelta sparta, užsisakykite mokejimo plana su daugiau duomenu paskambin. 2014-08-08 Sveiki. Informuojame, kad kompiuteryje Jus išnaudojote mokejimo pla, užsisakykite mokejimo plana su daugiau duomenu paskambine tr. numeriu 1533. Omnitelmažinama iki 120 Kbps. Jei norite naudotis internetu iprasta spartano suteikiamu duomenu kieki, todel mobiliojo interneto sparta Jums. suprast kaip nori nedabaiktos zinutes ir daba man suletino intika iki 0.09kbps cia max o vakar ir tas visas denas veike gerai ir uz ji mokam kazkur 50LT cia skaitosi geras internetas Lietuvoje :D ir patartina neimt tokio interneto jau gereu bejo negu su tokiu ir uz kuri moki kaip nieka :D
Jo tikrai jus tik kvailinat klientus, ateina sms kad sumažins greiti už pusvalandžio jau ateina sms kad mokėti reikia 52.33 nors kaip ėmėm internetą mums sakė kad jei viršysit 10GB daugiau mokėt nereikės kaina bus 49.99, sumoki tuos 52.33 ir ateina sms kad gavom sms už sumokėta paslauga bet interneto greiti atsato tik tada kai jau ateina kita sms kad vel viršijom limita, geriau be interneto nei su omnitel dar rašote greičiauses 3G ryšys už maža kaina, nėra čia gero interneto o sąskaitos kosmines
esu pasibaisejusi jusu omniteliu paslaugomis,.pries du men, anapilin islydejome artima zmogu, laiku buvo pranesta apie nutraukiamas paslaugas, omnitelis iki siol tebeskaiciuoje is oro paimta skola, taip galima suprasti isejes is sio pasaulio galimi stebuklai, cia taijega,
laba diena, as dirbu Norvegijoje, dvi dienos jau sedime be rysio, negalime susisiekti su namais, rysi turi tik ismanieji telefonai, o paprasti neturi, kame problemos?
Esu cia parases kelis skundus.Taigi gavau atsakymasi omnitel, kad nuo liepos menesio pradejo ribot internet stiprei.Ir sako imk daugiau gb lol nx man tie 30gb jei dings per kelias dienas....Ir bus tas pats sudas....Gal esat kas nutrauke sutarti omtitel ir kiek kainuoja tos netesybos tipo...Nes nx 50 lt uz 10gb ir netas 12kbs.Bandyciau erdves nes draugas turi ir kaina 45 lt na nors internetas tai neribotas ne kaip cia 12kbs pasyticiojimas.....
nepatenkintas klientas 2014-08-04 16:29:46 IP 188.69.194.116
turiu ta interneta jau treji metai, seniau kai isnaudodavau ta 10gb greitis nelabai kito, dabar nereikia net 1gb isnaudoti kad interneta apribotu vos ne iki nulio. omnitel pasiemiau vien del to kad jis vienintelis isvis pas mane rysi traukia. dabar nusipirkau antena is pigusmodemai.lt ir pasiiemiau tele2 ir bite pabandyti. abu veikia kuo puikiausiai, todel dabar begsiu is omnitel ir patariu tapati padaryti kitiems, o kas neturiu omnitel interneto tiems patariu net nemeginti

Švedijos bankas Anglijoje laužo bankininkystės tiesas
Švedijos bankas Anglijoje laužo bankininkystės tiesas 08-27 18:15
Visame pasaulyje bankai uždaro padalinius, keliasi į elektroninę erdvę, centralizuoja operacijas. Tačiau vienas Švedijos kapitalo bankas Jungtinėje Karalystėje savo konkurentus pranoksta eidamas...
Suomija atnaujins susitarimus dėl NATO
Suomija atnaujins susitarimus dėl NATO 08-27 17:49
Suomija pasirašys sutartį su NATO, pagal kurią aljansui bus lengviau bazėse Suomijoje įkurdinti savo karius, rašo "Bloomberg".
"15min.lt" aršiau mina "delfi.lt" ant kulnų
"15min.lt" aršiau mina "delfi.lt" ant kulnų 08-27 17:25
Liepą pirmą kartą "gemiusAudience" tyrimo istorijoje milijono lankytojų ribą pavyko peržengti dviems lietuviškiems portalams, tačiau lyderiai nepasikeitė: pirmojoje pozicijoje per mėnesį 2%...

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master