Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ODISANA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ODISANA

Atsiliepimai apie ODISANA, UAB

Odisana Home

Parašyk savo nuomonę apie ODISANA, UAB

Saugokytes pirkti kažka internetu, apgauna. Atsiunčia sugadinra prekę ir paskui jus apkaltina, kad patys sugadinote. Pinigus negražino. Atrodo, kaip specialiai sugalvuota afera. Kai norit susigražinti pinigus už brokuotas prekes, kaltina Jus garsiai ir ilgai.

Buvom užsisakę raktu dežę, kuri pasieke mus sudaužyta ir baisioje būklėje. Išsiunteme kita diena atgal, į ka gavom tik kaltinimus.

Atsakymas is pardavejos:
Ką tik gavome Jūsų persiųstą raktų dėžutę.
Apžiūrėję gautą siuntą buvome labai nemaloniai nustebinti.
Akivaizdu, kad dėžutė buvo sudaužyta ne siuntimo metu, o jau vėliau.
Nuotraukoje matyti, kad pažeidimai padaryti įvykus tiesioginiam sutrenkimui,
nes nuo taškinio smūgio nutrupėję dažai, kampas sutrintas ir t.t.
Siuntimo metu atsirandančių pažeidimų būna visiškai kitokie požymiai:
gali būti bendras kažkurios vietos skilimas, o ne taškinis atviras, be to neįmanoma,
kad burbulinėje pakuotėje dar papildomai apvyniotoje storu sluoksniu balto minkšto putplasčio
ir įdėtoje į kartoninę dėžę taip nusitrintų dažai.
Labai nustebino, kad Jūs net pakuotės neišsaugojote, kuri yra privaloma
kaip ir nuotraukos, prekės grąžinimo atveju, nepaskambinote mums ir t.t.
Tai tik įrodo, kad prekę gavote puikios būklės (kuri būtent tokia ir buvo Jums išsiųsta),
pakuotę išmetėte, o įvykus nelaimei, t.y. greičiausiai bekabinant dėžutę išmetėte
ir kampas susitraiškė.
Jūsų versija, kad prekė Jums buvo išsiųsta brokuota taip pat atmetama.
Mes ne tik, kad patikriname kiekvieną prekę prieš siųsdami, bet ją ir kruopščiai supakuojame.
Jums išsiųsta prekė buvo puikios būklės.
Brokuotų prekių nesiunčiame, nes tai mums atneštų tik nuostolius.
Paprastai siuntimo metu įvykus nelaimei be jokių diskusijų grąžiname pinigus,
nes mums svarbus kiekvienas klientas,
bet ši situacija net nepanaši į pažeidimus transportavimo metu.
Su tokiu įžūlumu pirmą kartą susiduriame.
Kategoriškai atsisakome grąžinti pinigus už Jūsų sudaužytą raktų dėžutę.
Dėžutę galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu metu adresu Kalvarijų g.125, Vilnius,
d.d. 10-20val; š. 10-18val; s. 10-15val.
Suprasdami, kad gyvenate Klaipėdoje, Jūsų prekę saugosime ne ilgiau kaip vieną kalendorinį mėnesį,
t.y. iki 2017 07 14. Per šį laikotarpį neatvykus atsiimti dėžutės laikysime, kad Jums Jūsų įsigyta
prekė nereikalinga ir bus utilizuota.

Prašome gerbti save ir kitus.
Iš anksto dėkojame.
Gražios dienos!

UAB Odisana
Esame labai patenkinti baldais (indaujos ir TV staliukas). Nors pirkome internetu, baldu net neapziureje gyvai, kokybe ir isvaizda nenuvyle. Aptarnavimas puikus, pristatymas greitas.
Ačiū už puikius baldus. Jūsų kėdės papuošė mano vyriškus namus. Ypatingai noriu padėkoti už nemokamas konsultacijas visais interjero klausimais.
Daiva 2016-01-14 13:22:31
Siulyciau nepirkti sioje parduotuveje nes vadove su klientais nesiskaito!!! Pries perkant is ju suoliuka (is ekspoozicijos) sake galima grazinti jei netiks. Deja nuvezus atgal-neprieme ir pradejo mosikuotis istatymsis neva baldai negrazinami! Ir nesvarbu net kad tas baldas brokuotas su netvirtom kojom! Vadove melage, zemiau lygio, visiskas nesiskaitymas su klientais!!!
Visiems klientams norime dar kartą priminti, jog baldai priklauso negrąžinamų prekių kategorijai. Iš anksto susitarus (prieš tai įvertinus patį baldą, jo galimą pažeidimą transportavimo metu ir t.t.) galima baldą grąžinti tą pačią (vėliausiai sekančią) dieną.
Klientės įsigyta iš ekspozicijos grakšti ir elegantiška italų gamybos kėdutė buvo puikios kokybės. Dar nė vienas klientas pas mus nėra pirkęs itališkų baldų klibančiomis kojom (prastesnės kokybės pasitaiko tik tarp azijos šalių gaminamų baldų). Ponia rašydama pamiršo paminėti, kad patingėjo laiku atvežti norimą grąžinti kėdutę, kuri jai netiko spalviškai. Ir tik nepatenkinus jos reikalavimo buvo pradėta kalbėti apie kokybę. Jeigu būtų buvę kokybės problemų, kėdutė iš karto būtų pakeista į naują (salone į parduotos vietą jau buvo atvežta lygiai tokia pati nauja). Be to salone garsiai rėkti, smarkiai tampyti už kojų kėdutę bandant išklibinti kojas, kad būtų įmanoma grąžinti, ir grasinti visomis įmanomomis priemonėmis, kad pasiektum savo tikslą, yra nekultūringa ir nesolidu.
Pirkusi įmonė 2015-03-02 08:32:13
Neduok tu dieve turėti reikalų su šia š*******o kontora. Neužkibkite ant pažadų, nes ilgai turėsi laukti ir kovoti už pinigų sugrąžinimą.
Norime priminti šiai nešvankiais žodžiais besimėtančiai įmonei, kad norint grąžinti baldus, pirmiausia būtina išsaugoti VISAS detales, montavimo instrukciją. Grąžinama prekė PRIVALO būti pilnos komplektacijos, prieš tai nebuvo surinkta ir demontuota.
Kad nereikėtų gadintis nervų sau ir kitiems, siūlome visose situacijose elgtis sąžiningai.
Servizas baisus. Veza prekes po kelis kartus nes jos grysta vis defektuotos. Po beveik dvieju menesiu sako galit nepirkti jai netinka.
Na manau buna visko bandau antra karta. Kita daiktas ir vel prasidejo.

Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis
Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis 06-28 14:52
Autoriai: Federalinės valstybinės biudžetinės įstaigos „Šiaurės – vakarų mašinų išbandymo stotis“ vadovas Volkovas N.A.; Vyriausiasis inžinierius Apolonovas...
LG pristatė lankstų ir skaidrų ekraną
LG pristatė lankstų ir skaidrų ekraną 06-28 16:35
Pietų Korėjos konglomerato LG antrinė įmonė "LG Display" pristatė 77 colių lankstų ir skaidrų OLED ekraną. Tai pirmasis pasaulyje tokio dydžio lankstus ekranas.
Savivaldybių valdomiems pastatams atnaujinti skirta 17 mln. Eur
Savivaldybių valdomiems pastatams atnaujinti skirta 17 mln. Eur 06-28 16:19
Savivaldybių pastatų modernizavimui ir jų energinio efektyvumo gerinimui sukurtas specialus fondas ir skirta 17 mln. Eur Europos Sąjungos (ES) fondų lėšų. Iš šių lėšų savivaldybėms bus teikiami...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master