Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Northway medicinos centrai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Northway medicinos centrai

Atsiliepimai apie Northway medicinos centrai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Northway medicinos centrai, UAB

Labai nusivylęs šia įstaiga daugiau mes su šeima kojos nekelsime.Pries 3 dienas atvykau pas šeimos daktare mes aukšta temperatūra ir kosti labai padarius kraujo tyrimus daktare užtruko 8min atsakimas nieko čia nėra nieko aš čia nematau blogo viskas yra gerai ir nėra ko nerimauti nes pasakiau pas mus šeimoje yra kūdikis ir dar vienas vaikas.Atsake oi nėra čia ko bijoti viskas gerai išrašė nuo gerklės tai truko 10 min pas daktare su vaistuku kainavo 104 eur o vakar mažąja vežėme i ligonine vyresne lis irgi apsirgo kosti net loja visi apsirgo..esu labai nusivylęs šia įstaiga tik pinigus lupa o rezultatu nulis.!!!!!
pinigai pinigais bet kad tai konsultacija.endokrinologe nesciajai surase atsiveztus tyrimus is kaimo ambulatorijos i kita lapa stai ir konsultacija.antra karta nei pas graziene nei ita centra neisiu
Labai maloniai ir profesionaliai Edita Dvareckaite atliko burnos higiena. Esu labai patenkinta :) Taip pat dekoju administratorei, kuri issprende nesusipratima.. :)
Visu pirmą jokios pagarbos klientams, ypac registratūros darbuotojos.... Pinigu lupimas nerealus uz konsultacija ir rentgeno nuotrauka kurios net i rankas negavau 70euru... Nusišauti...
Noriu padekuoti gydytojai Indrei Sakalauskaitei uz puikiai atlikta virsutiniu akiu plastika.
Dėkoju gyd. Aleksui Makulavičiui už puikiai atliktą operaciją. Dėkoju gyd.anesteziologei Onutei, visai operacinės komandai, palatos slaugytojai (gaila, neįsiminiau vardo).Aptarnavimas puikus, kainos irgi normalios. Malonu, kad visi turi sveiką jumoro jausmą - tada ir bendravimas paprastesnis, ir rezultatas kitas. Sėkmės!
Northway patirtis ir paslaugos blogos kokybes nera, taciau 84 Eurai uz lygiai 8 minutes ne visai i kliente sukoncentruoto demesio pas ginekologe - spreskite patys.
Keistas reikalavimas palikti palta (butinai, nepalikus palto neileisim!), logikos tame neiziuriu niekaip. Registratores siek tiek parugusios.
Isvada: jei izengus pro duris klientui sukeliamas emocinis nepatogumas, imone neverta gero vardo. Gaila. Anksciau buvo viena maloniausiu imoniu savo priemimu.
Jooo, nuėjau pasidaryt burnos higieną, kadangi darbas suteikia draudimą Northway įmonėj, nors ir pats dirbu joje, tad nelinkiu su Northway visiškai ko nors sieti... Aš pats žadu ilgai neužsibūti... Taigi, be draudimo būtų tekę mokėti 90 eurų, nors pas savo gydytoją mokėdavau 40 eurų. Tai northway centre prirašė konsultaciją, nors jokios nebuvo (na traukt protinį dantį ir kad siūlu valytis dantis reikia ir pats žinau tą ir darau...) kuri be draudimo 15 eurų... Tai čia yra žiauru...
Dekoju V.Jarmalajevui uz atlikta operacija Saunus gydytojas
Laba diena, pagirimai Vilniaus Gyd. od. Inga Paliuliene!!! Nuostabus specelistas o tiksliau auksto pilotazo meistras. Aciu labai uz supratinguma kantrybe ir gera darba..!=)
p.s. (Aciu ir malonioms Sesutems.)
Lankiausi Klaipedoje, 2016 08 09. Registratore buvo labai nemandagi, o blogiausia kad nusiunte ne i ta kabineta. Islaukus eileje apie pusvalandi, nuejau vel prie registratores pasitikslinti kabineto, kadangi supratau kad kazkas ne taip, registratore nusijuoke ir pareiske kad netycia sumaise kabineta. Tinkamame kabinete gydytojas jau lauke, konsultacija buvo atliekama paskubomis nes netrukus turejo ateiti kitas zmogus. Antra karta nesilankyciau.
Pritariu visiems komentarams apie pinigų melžyklą. Užsirašėme Vilniuje, kad vaikui išvalytų sieros kamščius. Aiškiai registruojantis pasakiau, kad apžiūros gydytojo nereikia, nes jau lašiname vaistus ir atėjom tik išvalyti.
Gydytojo konsultacijos nereikėjo, o ir nebuvo jos. Tačiau susimokėti reikėjo ir už ją (prieš tai neįspėjus). Taigi dešimties minučių vizitas kainavo 90 EUR! Kreipusis pas gydytoją, kodėl tokia kaina frazė buvo: "taigi žiūrėjau su "kažkoks įrankis", žiūrėjau, reiškia buvo konsultacija..."
Mandagumo truputį įgyti reiktų 2016 07 19 Klaipėdoje dirbančiai registratorei. Nepamiršk, kur dirbi.
Noriu pagirti registratore Monika. Puikus zmogus ir darbuotojas. Aciu Jums ir Sekmes.
laba,
noriu pažymėti, kad Norhtway medicinos centras (VILNIUJE) pasidarė "pinigų melžykla", o ne gydymo centras. Užsirašiau konsultacijai pas Neurologą (gyd. V. Valeikienė) dėl nugaros skausmo. Užėjęs pasiteiravau, kad reiktų gal nuotrauką padaryt ir po to jau konsultuotis, nes be nuotraukos nelabai ką išeina nustatyti. Du kartai plaktuku per kelius, klausimas ar netirpsta kojos ir nukreipimo tomogramai išrašymas kainavo 50 eur. Į klausimą ar su nuotrauka gausiu paaiškinimą buvo atsakyta teigiamai, TAČIAU tai ir vėl bus konsultacija, kuri, ašku, yra mokama. paklausus ar tai logiška, gavau atsakymą, kad čia yra komercinė organizacija. Suprantu, kad ne maltiečiai, bet visdėlto turėkit sąžinės.
Esu labai dėkinga daktarui Arūnui Jankauskui už puikiai atlikta ausų korekcija. Toks nuoširdus ir geras žmogus, tik geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju visiems!
Per ziemos atostogas nuvedziau sunu pas daktare Ingrida Balčiūnienė (Dermatologas (-ė)) su tam tikrom veido odos problemom, vaziavom i Northway, nes Kauno g. Reikejo ilgai laukti, mums nesuteike norimos pagalbos, vietoj to, kad nudeginti sias problemas, mums jas pasake isspausti ir menesi tepti actu, 3 savaites vikdem nurodimus, galiausiai pazystama kosmetologe pasake, kad juos reikejo nudeginti azotu ir dave kosmetologines rugsties, viskas pradejo greitai gyti, taigi susimokejus 50 eu uz konsultacija Nirthway med. centre sumokejome pinigus uz ora : (
Northway medicinos centre - Kretingoje atliko peties operaciją. Ją atliko gydytojas V.Jarmolajevas.Centras paliko tik geriausius ispūdžius. Puikus ir malonus personalas. Puiki pacientų priežiūra. Nesigailiu kad sumokėjau nemažus pinigus, svarbiausiai kad operaciją padarė atsakingai ir tvarkingai. Puikūs specialistai kurių dėka po operacijos jaučiuosi puikiai. Operacija atlikta labai profesionaliai 3 metus kenčiau skausmą dabar jo neliko.
Ypatingai dėkoju gydytojui V. Jarmolajevui.
Ačiū.
Tarybinių laikų standartų poliklinika. Užsirašęs konkrečiaum laikui pas gydytoja, atvažiavęs numatytu laiku į priėmimą, radau 8 žmonių "gyva" eilę. Pralaukes 1, 5 val, savo eilės nesulaukiau. Niekam nerekomenduoju kreiptis į šią kontora, supratau kad jų tikslas ne kvalifikuotos pagalbos suteikimas, o mūsų pinigėlių melzimas...
Laba diena, noriu paklausti del lipomasazo kainos, jeigu moku už pusė val.tai kodėl daro tik 15 min? DAUGIAU TEN KOJOS NEKELSIU,
patarimas visiems sumaniusiems cia lankytis, atidziai issiziurekite ikainius, nes jie rasomi interneto svetaineje vienoki, o kai reikia moketi PADVIGUBEJA, zinoma teisybe pas juos rasti yra sudetinga, nes ziuri tom slyksciom nekalto varliagyvio akim ir meluoja tau issijuose, pirma tai bendravimo tonas skyriaus direktores ne toks turi buti, antra priemusio daktaro nekompetencija ir storzieviskumas tai auksciausio lygio.patarimas jums, pries eidami i kabineta paklauskite ikainiu nes po to jau reikes gincytis puse dienos, nepatariu cia kelti kojos niekam, BRANGU, NESISKAITOMA SU ZMONEMIS, BENDRAVIMO KULTURA, nesigadinkit nuotaikos ir laiko
Esame PASIBAISEJE ir PASIPIKTINE! Velu vakara atliko operacija o ryte jau liepe vaziuoti namo, neatsizvelgiant i tai jog zmogus po narkozes yra vienas ir vairuos automobili. Gryzes tetis nieko neatsimine kas buvo vakar ir kas yra dabar.. nesiorentuoja aplinkoje, protarpiais dingsta atmintis, tai be abejo normalu po narkozes bet toki zmogu reikia stebeti ligonineje. Aciu Dievui, jog gryzo namo sveikas ir gyvas. Daugiau sios ligonines paslaugomis nebesinaudosime ir nerekomenduosime. Manau ligonines valdzia ir personalas turetu buti ATSAKINGESNIS.
Mes Nusivile ir Pasibaiseje!
Svarbiausias tikslas sioje istaigoje kuo skubiau i preki uzmoketi uz paslaugas ir vis skubindavo.
Po operacijos privalejome para likti stebimi bet mumis isleido namo...Teigdami kad viskas super ir kad nera reikslo pas juos buti.Velu vakara dar ieskojome vaistines po Kretinga nes skausmas buvo ziaurus bet daktarai sake kad tai normalu.Koju venu operacija atlikta neprofesionaliai!
NNastia 2013-07-08 18:34:10
Dariau kelio operacija dar ziema. Centras paliko tik geriausius ispudzius. Puikus ir malonus personalas, nepriekaistinga svara kaip palatose, taip ir visame centre. Puiki pacientu prieziura. Nesigailiu kad sumokejau nemazus pinigus, manau jie verta to, ka gavau galu gale. Svarbiausiai, operacija padare atsakingai ir tvarkingai, jau puse metu neturiu jokiu problemu su kazkada skaudejusiu keliu.
Aciu jums.
O valdiškoi ligoninei tas pats Jums kainuotų 3 kartus pigiau.
Aciu jums.
Asta 2012-06-04 13:08:39
Lankiausi siame centre 2012.06.04 d. 11 val. ryte. Man turejo padaryti antakiu korekcija, dazymas ir blakstienu dazymas. Mergina buvo perspeta, kad neplonintu antakiu. Tai maza tai , kad nuplonino iki siulu storio, tai dar lanku forma padare. Tokio neprofesionalumo dar niekur nemaciau.Jei Jusu centras specializuojasi medicinos srityje, tai neteikite kosmetologiniu paslaugu, kuriu Jus nesugebate.
Maniau kad tik man taip baisia teni dare korekcija, o cia paaiskejo kad netik man vienai, as anksciau irgi ejau ten, o paskui pabegau, nes bet kuriam salone kosmetologu paslaugos yra per pus mazesnes, o kokybe zymiai geresne.
Lankiausi siame centre 2012.06.04 d. 11 val. ryte. Man turejo padaryti antakiu korekcija, dazymas ir blakstienu dazymas. Mergina buvo perspeta, kad neplonintu antakiu. Tai maza tai, kad nuplonino iki siulu storio, tai dar lanku forma padare. Tokio neprofesionalumo dar niekur nemaciau.Jei Jusu centras specializuojasi medicinos srityje, tai neteikite kosmetologiniu paslaugu, kuriu Jus nesugebate.
Puikus aptarnavimas, graži aplinka, puikiai sutvarkyta palata ir operacinė, rūpestingas personalas ir ideali švara. Mano nuomone sąžiningos priemokos už operaciją. Visa tai maloniai nuteikia ir verčia ramiau jaustis prieš operaciją. Puikūs specialistai kurių dėka po operacijos jaučiuosi puikiai.
Ypatingai dėkoju gydytojui Mariui Šakaliniui.
Ačiū.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Invitro Diagnostika
Kraujolaboratorija.lt

Adresas: Santariškių g. 5, (Innovatyvios medicinos centras), LT-08406 Vilnius.
Kraujolaboratorija.lt - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje, susidedantis iš trijų laboratorinių kompanijų „UAB „Invitro diagnostika“, UAB „Rezus.lt", UAB „Baltic Medics“ bei įgaliotų partnerių visoje Lietuvoje. Vizija - Būti patraukliausiu partneriu žmogui bei jo sveikatos priežiūros specialistui...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą 08-20 21:46
Netikėtai per lubas pradėjus veržtis lietui, sekmadienį Vilniuje sustabdyta Mindaugo gatvėje esančio prekybos centro "Maxima" veikla.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%