Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

Tauragės Norfoje esančioje Gedimino g. parduodamos štai tokio galiojimo prekės, pirkta 2017-10-21, o galiojimas iki 2017-09-07, sūnus parsinešė saulėgrąžas, tai gerai, kad daug nesuvalgė, kai pasakė, kad skonis keistas - paragavau: karčios, stipraus pelėsio kvapo. Sekančią dieną kai nuėjau su pretenzijomis, atidavė pinigus net nesigincijo, aiškiai matėsi, kad žinojo, kad jos netinkamos maistui. Dar toks atvejis, kreipiuosi į atitinkamas instancijas...
Panevėžys, Smėlinės g. „Pervažos” Norfa.
Aptarnavimas siaubingas, tai ne mano vienos nuomonė, o gyvenančiu šalia žmonių. Šiandiena sugedus svarstyklėms, likau neaptarnauta su mažu vaiku, jokio atsiprašymo, jokio žodelio, jokio bendravim. Tik pasiūlė susikrauti iš naujo prekes į vežimėlį ir stoti iš naujo į eilę. Tokio pardavėjų įžulumo neteko matyti.
Rašau, nes noriu kad šios parduotuvės vadovas apmokytų darbuotojus bendravimo su žmonėmisjuk visiem visko pasitaiko.
Ačiū
Sveiki norejau pasiklausti dulkiu siurblys buvo prie ispardavimo prekiu su nukainuota kaina ar tokiam siurbliui garantinis turetu buti?
Šiandien Kaišiadorių didžiojoje norfoje pardavėja buvo neišpasakyto mandagumo. Kai su vežimėliu trenkėsi tiesiai i nėščia moterį. Ir nei.atsiprašė. o paklausta gal galėtu atsargiau pasakė" tau ką vietos maža apeit, netelpi". Tai va pone rausvais plaukais. Galėjot prisistatyti kai buvo paklausta jūsų vardo o ne koliotis ar ignoruoti.
Buvau "NORFA" parduotuvėje 13 h. (NORFA XL Justiniškės) spintelė neatsidarė todėl kreipiausi į apsaugininką kaip pasiūlė kasininkė kai atėjau pas apsauginį jis žaidė žaidimus ir nenorei atėjo padėti pensininkei atidaryti spintelės, o kai spintelė atidarė išvadino "debile". Esu labai pasipiktinusi "NORFA" apsauginiu darbuotoju, jeigu dar karta teks susidurti su tokiu chamišku elgesiu kreipsiuos į "NORFA" vadybininką!!!
Kamile 2017-10-07 10:46:44
Naujai atsidariusi norfa pardavineja pasenusius produktus! Atnesus grazinti nepasake nei laba diena nei atsiprasom. Suprantam, kad nauja parduotuve ir kolektyvas, bet mandagumo tikrai truksta. Mesos skyrius pastoviai smirda. Pirkom farsa, viska ismetem. Galiojimas geras, bet kvapas baisus. Skirkit daugiau demesio produkcijos galiojimo laiko tikrinimui ir atrinkimui!
Pamirsau pamineti, GARLIAVOJE
Labas vakaras. Žiūriu kuo toliau tuo baisiau daros su norfa. Jūs nors matot ka darot ir kokius lipdukus dedat??
Regina vasilevskaja
2017-09-05 19:15:51 IP 5.20.161.173
Norfa kuri randasi A.P.Kavoliuko gtv, 6 jau ne pirma karta per akcijas apgaudineja klientus.Per radija ir televizija nuo 2017.09.04 reklamuoja akcija kavai, siandien ryte 09.05d.7val.20min.akcija buvo tik Neskafe tirpiai kavai o 17.30 jau akcija buvo visai kavai{praktiskomis valandomis]Aplamai sioje parduotuveje menesio begyje sugebejo mane apgauti 4 kartus, pasiuliau pardavejom pagaliau mane isidemeti ir baigti mane apgaudineti.Nekarta maciau kaip zmones aiskinosi del kainu nes akcijines prekes ismusamos pilna kaina.Pardavejos niekada neatsipraso o dar piktinasi.Gal jau laikas jas sudrausminti.
Vilniuje norfoi prie litexpo pirkau medaus piraga, galiojimo laikas iki 09.09 atidarius piraga vos neapalpau nuo smarves ir jo vaizdo (visas apipelijes) atvaziavus i norfos parduotuve, ir parodzius piraga kasininke pasake kad tai yra ne ju kalte, tokias prekes jiems pristato, kam tada reikalingas darbuotojas kuris priema prekes. Su nepatenkintu veidu paeme piraga ir net neatsiprase
Šiandien pirkau Kėdainiu Norfoj Janušavos km. Bros dvi prekes-milteliai skruzdėlių naikinimui ir nuo kandžių. Visai Bros produkcijai 30%. Abi prekės nenukainuotos prieš tai. Priemonei nuo kandžių nuolaidos nedaro. (kitai prekei padarė)Pardavėja nei prie ko, bet ten amžiais problemos iš aukščiau.Būna, kad kitąsyk nuolaidos vienoj kasoj netaiko, o kitoj pritaiko.. Prekė gražinta.
Pirkau antradieni norfoje savanoriu pr vistienos kulseles su akcija- tik namie pastebejau cekyje paskaiciavo kaip vistienos sparnelius LIKAU APGAUTAS ANT 0.70€CT, NEGANO TO ISEMUS IS KAMEROS ATVESINUS PER PUSDIENI PRASMIRDO VISI NAMAI; PARASIAU SKUNDA BET NIEKAS NEREGUOJA, a*******i PARDAVINEJA PRASMIRDUSIA PRODUKCIJA IR APGAUDINEJA ANT PINIGU; CIA BUVO PASKUTINIS KARTAS KAI LANKIAUSI SITOJE SKYLEJE, PLIUS DAR SIULAU VISIEMS AOLENKTI SIA SKYLE JAI IESKOTE SVIEZIU VAISIU IR DARZOVIU CIA JU NIEKADA NERASITE!!!!
Negalima izeidzianciu pranesimu kelt, bet galima kazkodel izeidziamai kalbet norfos darbuotojams, jokios tolerancijos juolab kad tai liecia maza 2 metu vaika.turiu omeny norfa esancia gedimino g.8, telsiai.tai va del tokiu darbuotoju tikrai nebeapsipirkinesiu norfoj.galiu ir data parasyt 2017.08.16 apie 21 val.
Esu labai nepatenkinta kad nebevezate i ruklos norfa sauskelniu dada visu numeriu pirkeju yra prekiu daznai truksta ne tik sauskelniu bet ir maistelio pasirinkimas skurdus, koseliu taip pat, noreciau kad bent siuo atveju pasitaisytumete
Koks skirtumas 2017-08-12 11:21:55
Ka cia nusipezi su tom paliekamom prekem ne vietoj? Tai ka galvoji kiekvienam skyriui pastatyt darbuotoja kad isnesiotu prekes kurias padeda bet kur patys pirkejai kad ir saldyta produkcija? Pirma reik i sawe pasiziuret atsiprasant, , kur sikau ten palikau" patiems pirkejams kulturos reik imtis ir tvarkingai elgtis tada ir is kito to reikalaut!!!! O antra noredamas prisikabint ir pas tave atejas i darba rasciau priezasti prisikabint tad kad maziau zirst cia!!!!! Kaimas!!!
Ha ha ha, tai kad KAIMAS esi tu!!! Is pradziu skaityt ismok kas kaip buvo susirasineta su komentatore del paliekamu prekiu, o poto rasyk savo nuomone kuri visai ne i tema man.
Respublikos g. N. Akmenes Norfa XL apsaugos darbuotoja Lina siandien Rugpjucio 12 diena laikas 12:30. Apsiprekinant pasiemiau vezimeli kuris buvo parduotuves viduje nenaudojamas. Po 10 minuciu prisistate ponia ir pakeltu balsu pareikalavo grazinti JOS vezumeli. As turejau suprasti, kad jis jos, del ten esanciu keliu mazu siukslyciu. Buvo labai grubi ir ziurejo kaip I zemesnio luomo zmogu. Buvo labai geda, zmones ziurejo kaip i vagise. Teko begti ieskoti kito identisko vezimo (jie visi vienodi)persideti prekes ir grazinti ponios nuosavybe. Sitai ponia turetu buti siunciama I klientu aptarnavimo kursus jeigu ji ileidziama dirbti I sale su klientais.
Nebesinori gryzti I sia Norfa tik del sios darbuotojos.
Gera dienele trumpai Telsiu Luokes galuos esanti norfa pardavejos ir sales darbuotojos kad ir augusios moterys nekulturingos nemandagios!!! Paklaust negali jai kas neaisku atsakymas eik ieskok jei jau atejai!!!
Jolanta 2017-07-26 19:43:25
Beje juokinga jus man esate tada.. visu pirma tokias desreles jei zinote sveriami, , kabanos'' yra sveriamos, kiek bepaprasyciau tiek turi ideti, beje tik mano vaikas jas valgo, pasakykite tada ka tureciau pirkti visas o poto mesti lauk? jei jus sau leidziate taip daryti tai prasau. Visu antra dirbu taip pat su zmonemis ir tikrai sau neleisciau taip elgtis su klientais, buvau pakraupusi kad taip tiesiai i veida tau juoktusi, tuo labiau po manes stovejo irgi moteris kuri prase ideti tu paciu desreliu ant dvieju € nematau tame nieko blogo. Saziningai atsakau, kad prekes apziurineju ten kur jos padetos, prie ko tas ikisate bet kur??? Gal sprendziat pagal save? Tokiu minciu niekada net nebuvo:))))) O jei nesusitvarko norfoje ten valdzia ar darbuotojai ju problemos, bent jau kitose prekybos centruose nebuvau susidurusi su tokiom situacijom, suprantu visko buna viena antra karta, bet ne trecia ketvirta ir penkta.
Pasvalio norfoje akcijinių ledų niekada negaut, tam kam apgaudinėjami pirkėjai kai vietoj ledų tik kaina akcijinė užkišta. Ir nesvarbu ar tu ateitum 7, 30 ar 19, 30- jų nebuvo ir nebus.... Pols ledų akcija antra diena ir antra diena jų nėra nei kvapo...nesuprantu ar Pasvalys toks didmiestis kad taip greit išperka ar jų užsako tiek kad pačioms darbuotojoms tik užtenka pasidalint.... jau nervina ta betvarkė. Aplamai- kad ir rytinės/vakarinės akcijos Pasvalyje- ateik ryte niekada nebus prekių akcijinių (pvz šią savaitę varškės), tuščios lentynos...vakare nuvažiuok- vėl kas dieną išpirkta niekas nepapildyta. tai kam tos akcijos jei prekių nėra?
Indre 2017-08-03 19:29:00
Sveiki siandien buvau saturno norfoj klaipedoje kasoje pirkau tris prekes kurios kainavo 1.24 paprasiau pardavejos kad nuimtu nuo norfos korteles 1 eura ta pareiske kad neina ir nueme tik 24 centus tai as nesuprantu ar yra koks nors limitas kad negalima nuimti tiek kiek noriu visur eina cia ne...kasos numeris 37112 ir dar prie to pacio paklausiu ar isgrynina ceki nuo taromatu nes viena sako taip kita ne ten isvis nera tvarkos su ta parduotuve prekes sukrautos bet kur kainos neatitinka esu nusivylus ta parduotuve darykit tvarka gero vakaro
ne kasininkė nusprendžia kiek galima nuo kortelės nuskaičiuoti, o kompiuteris, pvz.jūs pirktumėt visas akcines prekes arba nukainuotas su parduotuvės lipdukais, tai turėkit nors ir šimtą eurų kortelėj, kompiuteris neduos nuskaičiuoti nė cento...
Liepos 22 diena biržuose norfoje draudemems masina.pardaveja sako nemoku pasikviete kita ir sako nelabai moku bet pabandysiu. Viska suvede ale tipo apdarude sumokejom pinigus viska. Dabar kaskaip sugalvojom patikrint ar tikrai apdraude pasiziurim akurat niekas neapdarausta.tai kam tie terminalai reikalyngi ir pardavejos kurios nemoka elgtis su terminalu...... ryt vaziuosim aiskintis....
Liepos 30 d., Norfoje, esančioje Savanorių g. 1, Vilniuje, pirkome kokoso riešutą. Praskėlę pamatėme, kad visas supelijęs
Laba diena, parasysiu ir as savo nuomone, nes neturejau laiko aiskintis pacioj parduotuvej.2017 07 28 apsipirkau Norfos parduotuveje Jonavoje, Zeimiu g.26A.kadangi dirbo trys kasos, o eiles buvo ilgos, taupydama laika atsiskaiciau savitarnos kasoje.sumokejau, perzvelgiau kvita ir pamaciau, kad pirkdama 3 pakuotes degtuku (30dezuciu), sumokejau po 3 centus uz 1 dezute.Nors kainos korteleje parasyta, kad perkant 10 ir daugiau vnt 1dezutes kaina 2 centai.paklausus pas darbuotoja, aptarnaujancia sias kasas, isgirdau atsakyma -nezinau.Paklausus kitoje kasoje dirbusios darbuotojos, gavau atsakyma, kad turbut ta nuolaida taikoma tik paprastoje kasoje (aisku, tai visiskas apsurdas, bet tikrai neturejau laiko aiskintis del 30 centu).Dar pasake, kad savitarnos kasos pastatytos neseniai ir mes pacios nieko nezinom.Taip kad atidziai studijuokit kiek ir uz ka mokat:)
Jolanta 2017-07-26 19:43:25
Visi zmones esame ir visi klystame, gal ir pardaveja kalta, bet musu pirkeju kaltes tikrai yra, pati maciau, kai moteris, turbut apsigalvojusi, ledus padejo i ranksluosciu skyriu, nors ledu saldytuvas visai salia buvo ir ne bobute kokia, o inteligentiska is paziuros moteris.Del kitu prekybos centru, tai negaliu diskutuot, bet ir Maksimoj tos pacios problemos, ieikit i ju puslapi ir matysit, kad atsiliepimai panasus, visada bus nepatenkintu, toks jau darbas.Nezinau kur jus dirbate, bet sakote, kad su zmonemis, tikiuos kad ne valdininku sferoj, va ten pagarbos klientui ne su ziburiu nerasi, bet juk niekas nesiskundzia, kad labas nepasako, ar viso gero, o juk irgi aptarnavimo sfera.
Dana 2017-07-26 17:58:03
Miela ponia, Jolanta, bukim teisingi ir nekaltinkim vien prekybos centro darbuotoju, saziningai atsakykit, ar visada padedate preke atgal i vieta, ar ikisate bet kur. Tai va, kitas pirkejas nerades kainos, kels pretenzijas, rasys skundus, koks, , bardakas tikru tikriausias".Ir dar noreciau pasakyt, kad ir man butu juokinga, jei pirkejas paprasytu, , ideti desreliu ant keliu euru" Su pagarba
Jolanta 2017-07-19 10:11:12
Skaitau atsiliepimus ir esu pakraupusi, vien nusiskundimai apie Norfa. Bet ir pati noriu issakyti savo nuomone apie Lentvario Norfa. Baisu ten irgi, bardakas tikru tikriausias, kaip dar laikosi ta Norfa nesuprantu.Preke randi-kainos nerasi, is visu kasu tik dvi kasos dirba pastoviai eiles, mesos skiriuje kazkokia viena pardaveja gal nesveika paprasai ideti desreliu ant keliu euru tai jai labai juokinga, juoktis pradeda. Vaikui pirkom traukinuka, kainos nerado nors barkodas buvo, nepardave sako nieko negaliu padeti, vaikas verkti pradejo dar turejau valanda laiko raminti. Kai kurios kasininkes reiketu nusiusti kursus pereiti kaip reikia su klientais bendrauti... nezinau baisu ten tikrai, patarciau ten nesilankyti....
ot nesuprantu aš tų lietuvių, viskas jiems blogai...ir tik norfoj blogai...dar blogiau ir kituose prekybcentriuose, bet jie vistiek stovi tokiose pačiose ilgose eilėse, ir tyli šiknas užraukę...nes niekas nekreipia dėmesio ir toliau juos apsukinėja, bet va atėjau į norfą ir aš karalius...galiu daryti ką tik noriu...paėmiau prekę..numečiau bet kaip.. atėjau daržovių, nesvarbu, kad reikia dviejų agurkų, juk reikia iškilnoti visas dėžes iki pat apačios....o gal auksinį atrasiu..jūs patys neturit jokios kultūros ir supratimo kaip elgtis parduotuvėj, ateina iš pat labo ryto ir gadina nuotaiką darbuotojams, tai kaip jie turi atidirbti iki pat vakaro...
Jolanta 2017-07-19 10:11:12
Man labai patinka Nora tik gaila kad Lenkijos pasienyje jos nėra. Siuskit visus kranus ir bokštus į Kalvariją ir pastatykite ten Nora. Ačiū
Sveiki, Ilga laika tylėjiau ir taikstėmės, bet vakarykštis įvikis kuris įvyko Telšiuose LUOKĖS G. 76, Norfos pardavėjos labai piktos grubios, nemandagios prekės yra mėtamos kai baigiama nuskanuoti, nėra buve, kad pasiveikins ar atsisveikins su klientais. Bet vakarykštis įvikis mane labai papikdė prieiname prie kasos prie takelio kasininkė pakritusi skaito žurnala, paklausime ar dirbate galime čia ar pereiti i kita kasą. Tyla, dar karta pklausėmė, vėl tyla, Vyras neišlaike pakeltu tonu dar karta pakartojio ar dirbate ar miegate ant takelio galime dėti prėkes ar mus aptarnuasite, ar kaip visada teks laukti, tai patikėkite kokio mandagumo sulaukėme iš kasininkės, kad pasiuto kai pasišiaušė. nes ponei sutrukdėme skaityti žurnala Gaila, kad kasininkės nenori dirbti ir nerodo jokio noro kad klientas sugryžtu atgal. Tikiuosi, kad bus atsižvelgta i tai ka paminejiau ir kasininkės bus apmokamos mandagaus elgesio su klientais ir prekiu gerbimu.
Vilnius Norfa Laisves pr. pirkti kukuruzai 2017.07.17. Cia gal priedas prie kukuruzu?
Laba diena, 2017-07-17 Druskininkuose, Vytauto 21g., nepritaikyta akcija kavai, nors, aiskiai parodyta40 procentu!!!Be to, Jacobs Latte Mix - kaina be akcijos 3.69eur., o mums paskaiciavo 4.00[ plius turetu buti akcija!!!].
Liepos 15 dieną, šeštadienį Norfoje Baltų pr. (Kaune) pirkau "Stragutės mėsos" vištienos vyniotinį. Prapjovus pakuotę, pradėjo dvokti visa virtuvė. Vyniotinis pašvinkęs, nors galiojimas iki 20 dienos. Aš pasibaisėjusi, dar nė karto gyvenime neteko tiek vėdinti kambarių nuo smarvės.
Norfos daugiakartinis maisas, teplioja rankas, gadina drabuzius. Lauksiu info.
Norfos daugiakartinis maisas, teplioja rankas, gadina drabuzius. Lauksiu info.
Sveiki pirkau siandien mesos vynotiny vilkaviskio norfoj didziojoj. Susmirded pasvinkes nors galiojimas iki20d. Fui slykstu. Gaila kad taip maustomi zmones
Labai mandagios Pakruojo norfoje pardavėjos. Užtenk apasisveikinti. O ji atsakė eik na huj. Net neatsiprase. Krito ant kelių. O įėjus mandra vaidino
Norejau pasiteirauti kodel kainos diafragmos kaitaliojasi viena diena 1.19 kita1.10eur aciu?
Sigita 2017-07-05 13:20:37
Šiandien Šalčininkų rajono Eišiškių norfoje nusipirkau 60 centų brangesnius sausainius nei buvo parašyta ant pakuotės.
Čekis ir lipdukas ant pakuotės - prie pirmos žinutės jų kažkodėl nepridėjo.
Prašau išmokyti savo darbuotojus elgesio taisyklių. Sėdi jauna mergina kasoje be vardo kortelės, net neaišku kokiu vardu rašyti nusiskundimą! Veidas susiraukęs ir dar žiaumodama gumą vos kažką išlemena, gerai, kad dar žiaumodama neapspjaudo klientu labai nemalonu žiūrėti į tokį etiketo lygį.Prekės yra mėtomos kaip ir prekių skirtukas vos žmonėm ne per galvas!!! Molėtų pl. 47B, pirma kasa.
Laba diena, turiu nusiskundinma norfos parduotuve, esančia draugystės gatvėje Marijampolėje, atvykus i parduotuve liepos 3d. 21:50 apsaugos darbuotojas, nemaloniai pasakė, kad į parduotuve neileidziama, ar ne matau kiek prie kasos žmonių, su tokiu įžulumu dar nebuvau susidūres.
Kasininke abgavo su produktais, perki vieną kitą nemokamą o išmuša trys ir gaunasi kad perki už tą pačią kainą kuri yra iš tikro, plius dar norfa gauna pelna nes trečias produktas lieka pas juos, taip kad reikia labai atidžiai stebėti kasinikus kad neabgaudinetu kvito numeris 23617 kasininkės numeris 35182 vilnius
siandien buvom Norfoj, Dariaus ir Gireno gatveje. Gal pradesim nuo to kad salej nebuvo ne vieno sales darbuotojo. pirkom arbuza is kurio ispjovem tik viduriuka maza, o visa kita ismetem, nes visa kita buvo minskta, kaip kose, neimanoma valgyt buvo, ir dar skonis... Nepatariu. Norfa jeigu nores gales man parasyti, dar turiu nuotraukas.
Buvau su drauge norfoje Pilaitei Nidos g.1. Pirmoj kasoj dirbo kasininke Violeta, kuri nemoka aptarnauti zmoniu, nesugeba pasisveikinti, sedi surugusiu veidu. Skenuojant prekes naudojies asmeniniu telefonu, ignoruoja paduota nuolaidu kortele. Prie klientu skundzias blogom darbo salygom, nors pati dirba letai. Tikiuosi bus atsizvelgta i mano pastebejimus ir paaiskinta darbuotojai kaip reikia dirbti aptarnavimo sferoje:) sekmes su tokiais darbuotojais.
Kodel pradejote apgaudineti zmones?rasote zalias kainas po preke tipo akcija o istikruju kasoj musate pilna kaina.vienakart apgavote.antra nepavyko.o kiek taip zmoniu jau manau apgavote ypac senjoru.nebepasitikiu jumis visai
Prieš pat užsidarant Norfos parduotuvei, esančią Savanorių pr. Vilniuje, nusipirkau optinę komp. pelę, kurios net kaina etiketėje nebuvo nurodyta. Perkant sužinėjau, kad kainavo virš 5 eurų, ir nors kainos ir kokybės santykis pasirodė prastas, ją paėmiau, nes reikėjo. Parėjęs namo, atidaręs pakuotę pastėrau, kad joje net nebuvo optinio kištuko, skirto įkišti į kompiuterį. Faktiškai daiktas neteko savo funkcijos ir jo neįmanoma panaudoti. Dar tokios aferos neteko matyti. Kaip parduotuvėje galima prekiauti buitiniais daiktais, kuriais net negalima pasinaudoti. Reikėtų galbūt aukštesnėms institucijoms pranešti apie parduotuvėje vykdomas afera. Tiesiog absurdas, pikta ir tiek. Daugiau į Norfą net kojos nežengsiu.
Gerb. Norfos valdžia kaip jūs drystate pardavinėti maisto produktus kurie yra sugedę. 2017.06.11 pirkom vištienos sparnelių petelius marinuotus. Gryžia namo pauostėm jau turėjo šiokį tokį kvapą nemalonų. Galvojom kad taip turi būti, o išsikepia paragavom... Mėsa rūgšti, o kvapas dar didesnis... gaila prarastų pinigų ir daugiau norfoje nieko nepirksim. Gaila, kad vyras nepaimė pirkimo čekio. Jeigu nesugebat susitvarkyti su galiojimo datomis, tai vadinas kažkas yra negerai su jūsų darbuotojais. Labai nusivylėm.
Sugedusį maistą pirkome Juozapavičiaus pr. 84, Kaunas.
Reikės pagalvoti apie maisto ir veterinarijos inspekcijos įsikišimą.
Laba diena. Vakar likus15min, iki Telšių norfos parduotuvės uždarymo, man niekas nepardavė sveriamos prekės. Nes buvo jau užsidarę šitą skyrių! Kaip taip galima?? Pasakiau, kad ar sunku idėti ir pasveri, pasakė, kad daug žmonių prie kasos ir man jų nesvers ir viskas. Nuėjau prie kasos buvo 4žmonės su vos keliom prekėm. Paklausiau, kodėl likus 15min man nebepaduoda ko aš prašau, pasakė, kad jau užsidarė nes yra 21:48.. Išėjau nieko nepešusi.Iki kelintos valandos tada ta norfa dirba ar tik ne iki 22:00 ? Pasitrumpino mat darbo laika, tingejo idėt. O jei atlyginimą sumažintų už šitokius dalykus gal truputį susiprastų, kas iki 22:00 privalo parduot man ko prašau.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
Lietuva ribos transriebalų kiekį maisto produktuose
Lietuva ribos transriebalų kiekį maisto produktuose 10-23 16:24
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė įsakymą, kuriuo bus ribojamas transriebalų kiekis maisto produktuose. Šio įsakymo projektas buvo notifikuotas Europos Komisijoje (EK), jį...
Šešėlio kaina valstybei – 2,1 mlrd. Eur
Šešėlio kaina valstybei – 2,1 mlrd. Eur 10-23 16:19
Dėl šešėlinės ekonomikos Lietuvos valstybė kasmet netenka 2,1 mlrd. Eur pajamų, o šešėlį išnaikinus pensijos galėtų augti 120%, teigia Vyriausybė.

Kaip dažnai keičiate telefoną

UAB Baltic master