Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

Buvau su drauge norfoje Pilaitei Nidos g.1. Pirmoj kasoj dirbo kasininke Violeta, kuri nemoka aptarnauti zmoniu, nesugeba pasisveikinti, sedi surugusiu veidu. Skenuojant prekes naudojies asmeniniu telefonu, ignoruoja paduota nuolaidu kortele. Prie klientu skundzias blogom darbo salygom, nors pati dirba letai. Tikiuosi bus atsizvelgta i mano pastebejimus ir paaiskinta darbuotojai kaip reikia dirbti aptarnavimo sferoje:) sekmes su tokiais darbuotojais.
Kodel pradejote apgaudineti zmones?rasote zalias kainas po preke tipo akcija o istikruju kasoj musate pilna kaina.vienakart apgavote.antra nepavyko.o kiek taip zmoniu jau manau apgavote ypac senjoru.nebepasitikiu jumis visai
Prieš pat užsidarant Norfos parduotuvei, esančią Savanorių pr. Vilniuje, nusipirkau optinę komp. pelę, kurios net kaina etiketėje nebuvo nurodyta. Perkant sužinėjau, kad kainavo virš 5 eurų, ir nors kainos ir kokybės santykis pasirodė prastas, ją paėmiau, nes reikėjo. Parėjęs namo, atidaręs pakuotę pastėrau, kad joje net nebuvo optinio kištuko, skirto įkišti į kompiuterį. Faktiškai daiktas neteko savo funkcijos ir jo neįmanoma panaudoti. Dar tokios aferos neteko matyti. Kaip parduotuvėje galima prekiauti buitiniais daiktais, kuriais net negalima pasinaudoti. Reikėtų galbūt aukštesnėms institucijoms pranešti apie parduotuvėje vykdomas afera. Tiesiog absurdas, pikta ir tiek. Daugiau į Norfą net kojos nežengsiu.
Gerb. Norfos valdžia kaip jūs drystate pardavinėti maisto produktus kurie yra sugedę. 2017.06.11 pirkom vištienos sparnelių petelius marinuotus. Gryžia namo pauostėm jau turėjo šiokį tokį kvapą nemalonų. Galvojom kad taip turi būti, o išsikepia paragavom... Mėsa rūgšti, o kvapas dar didesnis... gaila prarastų pinigų ir daugiau norfoje nieko nepirksim. Gaila, kad vyras nepaimė pirkimo čekio. Jeigu nesugebat susitvarkyti su galiojimo datomis, tai vadinas kažkas yra negerai su jūsų darbuotojais. Labai nusivylėm.
Sugedusį maistą pirkome Juozapavičiaus pr. 84, Kaunas.
Reikės pagalvoti apie maisto ir veterinarijos inspekcijos įsikišimą.
Laba diena. Vakar likus15min, iki Telšių norfos parduotuvės uždarymo, man niekas nepardavė sveriamos prekės. Nes buvo jau užsidarę šitą skyrių! Kaip taip galima?? Pasakiau, kad ar sunku idėti ir pasveri, pasakė, kad daug žmonių prie kasos ir man jų nesvers ir viskas. Nuėjau prie kasos buvo 4žmonės su vos keliom prekėm. Paklausiau, kodėl likus 15min man nebepaduoda ko aš prašau, pasakė, kad jau užsidarė nes yra 21:48.. Išėjau nieko nepešusi.Iki kelintos valandos tada ta norfa dirba ar tik ne iki 22:00 ? Pasitrumpino mat darbo laika, tingejo idėt. O jei atlyginimą sumažintų už šitokius dalykus gal truputį susiprastų, kas iki 22:00 privalo parduot man ko prašau.
Sveiki, Siandien apsilankiau Silutes Norfoj, buvau tiesiog pritrenkta pardavejos nemandagiu ir izuliu elgesiu mesos skyriuje.Masinoje turejau septyneriu metu mergaite ir jau buvo beveik 12valanda, taigi pagalvojau, kad butu gerai jai ko nors uzkasti, nes dar turejau sutvarkyti neatideliotinus reikalus mieste.Taigi, nuejau i mesos skyriu paprasiau pardavejos man atpjauti gabaliuka karsto netikro zuikio.Pries idedant i maiseli paprasiau perpjauti i kelis mazesnius gabaliukus, bet uzuot perpjovus ji turbut mane pasiunte............., nes neisgirdau ka pasake ir imete istisa gabala i maiseli, nors tuo metu parduotuveje mesos skyriuje zmoniu daugiau nebuvo.Tiesiog liudna, kai matai tokia nepagarba klientams.Kitur paprasius gali supjaustyt ir milimetro storiu, bet Norfoj turbut pardavejos labai, , uzsiemusios´´savais reikalais...........
Šiandien teko apsilankyti Norfoje esančioje D. ir Girėno g. Pirkau apie 10skirtingų produktų. Vieną iš produktų moliūgų sėklas kasininkei pasvėrus 150 gr. sėklų priskaičiavo už visą kilogramą t.y. 9, 89€.
Na galvojau apsiriko, pasakiau, kad per daug priskaičiavo, tai perskaičiavo ir skirtumą apie 8€ išminusavo. Paklausiau toliau viskas gerai patvirtino, kad gerai. Užsidėjau akinius ir peržiūrėjus čekį pasirodo už 200gr. datulių priskaičiavo kaip už kilogramą 2, 45€. Gaila tai buvo preiš 20 val. ir administracijos jau nebuvo. Žinoma skirtumą taip pat grąžino, paprašius pasakyti vardą tik nusijuokė, apie atsiprašymą nereikėjo nei galvoti mat jaunutei kasininkei tai kas čia tokio. Už 15€ sumokėjus už prekes dar 8€ antkainis į kišenę. Superinis įžūlumas!!! Pačio žemiausio lygio prekybinis centras, net kainų ant produktų dažnai nėra ką jau čia kalbėti apie kultūrą.
Rasa Griškuvienė
2017-06-01 23:35:35 IP 78.58.4.237
2017-06-01 apsilankiau Šiauliuose PC Bruklinas nieko blogo neitardama apžiurinėjome plaukų gumeles, kai ant galvos uzkrito kelioninis lagaminas, visa laimė, kad užkrito man, o ne šalia esančiai dukrytei. Rezultatas guzas ir melynė ant nosies nubraižyta kakta. Apsilankiau pas direktoriu, o jis nieko apsoliučiai nieko. Esu pasipiktinusi todėl tikrai kreipsiuosii aukštesniad instancijas.
Šiauliuose K.Korsako g norfos kasininkės labai nemalonios, net nepasako laba diena, susiraukusios. Atrodo, jog dirbtų už dyką. Labai nemaloni atmosfera.
Sveiki. Norfoje esančioje prie Vilniaus oro uosto tokio apsauginių sužvėrėjimo dar nebuvau mačiui. Baisiausia tai, kad viska matė mažamečiai vaikai kurie tikrai išsigando. Nemanau kad apsauginis turi teisę nusivede žmogu kuris net nesipriešino mušti. Tam tikra žodžio prasme daužyti. Apgailėtina, baisu.
Laba diena, Jonavos r.Ruklos parduotuve, , Norfa, , darosi keisti dalykai-daznai nera nauju kainu ant priekiu akcijos metu..sia savaite, kada jau buvo akcija nuo geguze 18, nebuvo nauju kainu ant saulegrazios, , Xomka, , , siandien pirkau, , zemaitiska varske, , -irgi nera, kada paklausiau pardaveja-kodel nera kainos, ji sake, kad ne jos skyris, ji ne atsako.Nuo 22 geguzio yra akcija, , praktiskiomis valandomis, , vistu kiausinims-apie tai nezino pardaveja ir kasininke, skelbimo irgi nera.zmones piksta, prekes pasirinkimas mazas, kainos nesutvarkiti, prasom jusu atsakyma, eiles buna didelis vakare, po 18 val., dirba viena pardaveja, kita pietauja
Kodėl Norfos reklaminiame leidinyje parašyta, kad silikoninis kraikas SNOWCAT nuo gegužės 18 iki 31 kainuos 2, 20, o Šalčininkų Norfoje jo iš viso nėra. Šiandien, 2017 - 05 - 21, buvau Šalčininkų Norfoje ir jo neradau. Paklausiau darbuotojos, atsakė, kad nėra ir nebus. Kodėl reklaminiame leidinyje meluojama? Kam tada tas leidinys padėtas Šalčininkų Norfoje. Beje, į Norfą važiavau specialiai tik šio kraiko nusipirkti. Kaip tai suprasti?

pirkėja
Labas vakaras, š.m. gegužės 19d, užėjome su vyru apsipirkti Šalčininku Norfoje, užėjus 21:52 prie pat duru apsauginis pasakė: išeinam, išeinam, jau užsidarom. Bet buvo dar tik 21:52. O Norfa turi užsidarinėti 22:00. Taip nieko ir neisigyjome. Dar š.m. gegužės 13d, užėjome taip pat ~21:40, pasiemėm visko ko reikėjo ir buvo didelė eilė, laukėmė eilėje (buvome paskutiniai), kai visi išėjo likome tik mes, ir kasininkė nenorėjo mūsu aptarnauti, bei pasakė: tokiu laiku daugiau nieko neaptarnausiu, nes man jau užkniso čia iki 22:30 sedėti kasas skaičiuoti.
Prašome pasikalbėti su kasininkais.
Po tokiu įvykiu net nesinori lankytis daugiau Šalčininku Norfoje.
šiandien, š.m. gegužės 19 d., apie 16:30 atvykome su sūnumi į Norfos p-vę, esančią Vingio g.29, Klaipėda nusipirkti longboard riedlentę už 43 eur. Tačiau nepavyko jos įsigyti, kadangi nebuvo kam suvest kodo, nes per kasą kasininkei nepriėmė skenuojant ir vedant ranka. Tad teko išeiti iš Jūsų p-vės vaikui su ašarom akyse. Aš likau nepatenkinta tokiu aptarnavimu, kai atrodo darbo valandos, o vadovo nėra, atsakingo asmens nėra ir gaunasi, jog Jūs nesuinteresuoti, kad aš pirkčiau būtent pas Jus!

Pirkėja
Šiandien besiprekindama norfos parduotuvei liepoj likau labai nepatenkinta ir pasipiktinus. Kasininkei nuskanavus mano prekes priminiau kad buvau padėjus ir nuolaidų kortele ant pirkinių maišiuko. Ji pradėjo įrosunėti kad nuskanavo ir man atidavė ir jokios kortelės neturi. Apsimetė "durna" paėmus čeki pamačiau kad ji net nebuvo perbraukus su kortele ir nieko man neatidavė kai sakė
Labas, noriu paklausti, kodėl Panevėžyje, Smėlynės g. NORFOJE už Omnitel OMNI ID kortele, Cgates internetą kortele (bu. KAVA) galima atsiskaityti tik terminale ir tik grynaisiais. Kitose parduotuvėse tai problemų nėra. Kasose, paaiškino kasininkė Katrina, tai padaryti negalima. Ar tikrai ir kodėl? Tai gal kokį skelbimą pakabinkite, o tai atstovi eilėje ir pišššš.
Ačiū ne visai pagarbiai.
Gegužės 13 diena, vakare pirkau kepta kaimiška mar. Višt.ketvirtį sufasuota, kaina buvo, kaip visada įprasta. Ir supakavimo data buvo gegužės 13 d. Grįžus namo, galvojau pavalgyti, bet pašildžius ketvirtį pasklido ne malonus kvapas, kai paragavau supratau, kad mėsa tikrai nėra švieži.. o teko sumokėti 1, 72 € kaip ir už nieką, nes teko išmesti. Tikiuosi, kad daugiau nepasikartos, nes taip galima apsinuodyti.. labai nusivyliau šią parduotuvę, nes esu nuolatinė klientė. Parduotuvė Klaipėdoje, Baltijos pr. 101
ex klientas 2017-04-27 12:51:37
Norėjau rašyti, kad parduotuvė susitvarkytų tam tikras spragas, tačiau pamačius, kad joks "Norfa" atstovas klientams neparašo jokio atsakymo į užduotus klausimus, geriau kreipsiuosi į instancijas kurios tikrai imsis atitinkamų veiksmų. Patariu visiems kreiptis į valstybines inspekcijas kurios mielu noriu Jums padės, o ir prekybos tinklai privalės atitikti būtinus standartus ir vadovautis įstatymais bei taisyklėmis. Sėkmės.
Kur reiktu kreiptis del bardako su taromato veikimu?
Kavoliuko g. 6 Vilnius. Taromatas veikia reciau nei neveikia. Paklausus darbuotojos kada veiks - atsakymas: as dabar neturiu laiko, sytvarkysiu kai turesiu laiko. (Darbuotoja pagyvenus su dideliais akiniais). Mesos, zuvies skyriuje niekad nebuna zmogaus kuris paduotu norima gabala mesos - reikia laukti ar net eiti ieskoti ir sunkiai radus pasikviesti jei darbuotoja " turi laiko ". Galu gale susikrovus viska ko ieskojai turi stoti i kilometrine eile nes dirba tik viena kasa. Susidaro toks ispudis kad toje parduotuveje XL dirba tik dvi darbuotojos. Tokia situacija tesiasi nuo pat parduotuves atidarymo. Parduotuve labai man patogioje vietoje, todel noretusi, kad sugebetu suteikti bent jau siektiek kas panasu i XL Norfa
Sveiki, geguzes 6 diena uzsukome i Pakruojo Norfa apsipirkti. Netiketai patrauke mano demesi darbuotoja kuri deliojo keptus gaminius be pirstiniu, prieje prie saldytos mesos, praseme atsverti sonines ir mano nuostabai be pirstiniu dejo mesa i maiseli. Atkreipkit demesi kaip darbuotojos dirba. Po tokio aptarnavimo tikrai neisimi i Norfa.
sveiki vakar Panevezy esancioje norfoje Molainiu km pirkome saslykus tradicinius kaina 4.05e uz kg beja paemem paskutinis, uz ka moket tokius pinigus jei iskepus reikejo ismest viska neina valgyt viena druska esame nusivyle jusu tinklu
Norejau paklausti kur dingo is norfos zele delecta labai ji gera buvo..
Vilniuje, aplink kovaliuko gatves Norfa siukslynas, nors tai ir parduotuves teritorija, liudna, kad toks poziuris i tvarka.
Parduotuvėje, esančioje Žagarėje, reklama kad gazuotam ir mineraliniam vandeniui 30% nuolaida, tačiau nusipirkus du Vytauto ir borjomi, nebuvo pritaikyta.
Sveiki, jau ne pirma karta Karolinskes gatveje Norfoje ne pirma diena matau blogos kokybes vaisius bei darzoves. Daug kartu sakiau parduotuves darbuotojams, jog yra tokia situacija parduotuveje ir reikia kazka daryti, nes prie darzoviu muses ir labai smirda. Darbuotojas man atsake - " O kas tu toks? Eik is cia". Manau, kad direktoriui reikia kontruoliuoti darba parduotuveje, nes kita karta as tikrai slaptai apsipirksiu, o po to eisiu i teisma
sveiki, šiandien buvau tiesiog apstulbus Rokiškio norfos pardavejos elgesiu.kadangi viena prekė nenusiskanavo ją pardavėja padėjo į šalį mums nieko net nepaaiškinus, man paklausus, kas atsitiko ji pasake kad prekes neranda kasa ir jos mums neparduos.man paklausus kodel preke tada yra saleje prie parduodamų ji pasiūlė paklausti viršininkų ir jei kas nepatinka eiti apsipirkt kitur.tai manau taip ir darysiu, nes tikrai nebesinori gadintis sau nuotaikos del tokių nemandagių ir nekompetetingų darbuotojų (aptarnaujama pasijaučiau kaip suletintam filme)
Laba diena, ar taip turi atrodyti ledai?! Pirkta Helios Norfa, Vilnius.
jurate 2017-04-18 18:43:26
Nu as be zodziu. Mažeikiuose norfoj žemaitijos 72 kasininke yra nemandagi nesako nei laba diena nei viso gero pavardės nežinau bet vardas Laura. Kaip dar gali dirbti tokia kasininke vos akių nedrasko žmonėm
sako kasininkes nesako nei laba diena nei viso gero mes tai pasakome ir maloniai aptarnaujame tik musu pirkejai kaip is lovos iskrite arba susiviepe arba viskuo nepatenkinti...... kasininkes ir taip turi daug darbo ir atsakomybes o dar jau nekalbant kad mes kiekviena turime maloniai aptarnauti, , , , , mes ne robotai mes zmones su savo gyvenimu, mes neateinam i darba be nuotaikos ir pirkeju neaprekiam......taip kaip jie ant musu rekia..... kulturos turekit pirkejai..... vaidinat inteligentais o elgiates kaip kiaules....
sveiki....sendien mano vyras nupirko marijampoles didelej norfoj naujoj stintu.....baisu....kirmeliu galebe...jau i agurkais nekvepe....a tai normalu?ir pries koky menesy draugystes norfoj pirko...i su kirmelem....apetitas dingsta, , , o pinigai gan nemazi uz kg.da paklause ar be kirmeliu...pardaveja atsake mes nezinom....kate maise nusiperki...skanaus stintu megejai...
Gitana 2017-04-03 09:58:15
Sveiki, mane domina kiek kiaulienos sprandinės Norfos parduotuvė tiekia į prekybą? Lankiausi visą savaitę į Kretingos XXL NORFĄ, ir nė karto neišėjo nusipirkti sprandinės..ateinu 8val., sako dar neturim, ateinu 9.30 sako jau išpirko...vakare irgi nėra...
Vieną rytą užsispyrus laukiau kada išpjaustys mėsą, ir išnešė į salę 1.700g gabaliuką...paprašiau kad dar tokį vieną pasvertų...tai atsakė kad jau nebėra!? O pardavėjos teigia kad gauna kiekvieną dieną šviežią mėsą ir ją išpjausto. Tai iš visos kiaulės išsipjauna tik 1.700g sprandinės mėsos, ir viskas??? Keistas tas Norfos žaidimas....
ar manai kad kiaulė vien tik iš sprandinės?taip jos tiek ir yra vienoje skerdenoje
Mūsu šeima yra dažna lankytoja Šilalės parduotuvė "Norfa" ir mum labai džiugu, kad joje dirba tokie žmonės, kaip smulkutė, raudonplaukė kasininkė (vardo nežinome, nes nesegėjo kortelės). Prieš mus eileje stovė jo mama su dukra, matomai nelabai turinti pinigų, nes pirko pigiausias prekes, o jos maža mergytė rankoje laikė minkšta žaisliuka. Mama visais būdais bandė paaiškinti, kad žaisliuko negali nupirkti, nes neužtenka pinigų. O mergytė sakė, kad jau jos šuniukas suplyšo ir ji nori turėt kita. Ir su vyru jau ruošėmės sumokėt už žaisla, kai raudonplaukė kasininkė jį nuskenavo ir padavė mergaitei. Mama dar bandė pasakyti, kad ji jo nepirks, bet ji pasakė, kad tai dovana jos dukrai nuo jos ir kad mokėti nereikės. Mama matomai pasimetė, bet ji ją nuramino ir palinkėjo geros dienos. Patikėkit tai sujaudino mūsų šeima. Žinoma jai už tą žaislą teks sumokėti už savus pinigus. Mama gal jai ir neatsidėkos, bet mūsų šeima jai sako didžiulį ačiū.
Aleksandra Židonienė
2017-04-12 16:18:24 IP 5.20.162.196
Laba diena, su taromatu susitvarkykit, kad puse sumos neatidavinėtų, čia apie norfa esančia adresu Asanavičiūtės 29, Vilnius. Kiek galima jau kentet, ateini apsipirkti, tai ziuri kaip i vagi skyriu pardavejos, labai nemandagios ir namalonios, is kasininku gerai dirba tik 3 zmones. Noreciau visgi is taromato atgauti savo pinigus. Viena apsaugine buvau padavus i policija. Laukiu atsakymo ir kompensacijos is direktores sios parduotuves uz neprofesionalia darbuotoju darbo jegos paskirstyma. Laukiu atsakymo! Kitaip vel kreipsiuos i policija uz sios konkrecios parduotuves vadovu sukciavima!
Noriu paklausti gerbiamo įmonės vadovo, kai jūsų įmonėje yra darbuotojų atranka, kurioje dalyvauja regiono direktorės be personalo vadybininko.Nejaugi pas jus neskiriamas personalo darbuotojas apie kokius tikslus galite kalbėti kai dvi ponios renkasi darbuotojus savo nuožiūra, kad per daug proto neturėtų, nes kėdė mano sudrebės..... Po atrankos niekas nepranešė ar priimta ar ne, bijo turbūt skambinti.Jūsų pamastymui vadove
Inga 2017-02-03 13:47:20
Laba diena, Elektrenu Norfoje darbuotoja neatlieka savo pareigu. O dar atlyginimu nori didesniu zmones. Prie saldainiu skyriaus nebuvo maiseliu. Paprasius darbuotojos ju atnesti man buvo pasiulyta nueit i kita koki skyriu ar prie kasu ir ju pasiimti paciai. Tai gal prie ijejimo reikia iskart padeti, kad pirkejams nereiktu ieskot po visa parduotuve.
Jus pastebit ti darbuotojus o ka jus patys pirkejai darot ateja i parduotuve tai nesvarbu prisiplesote tu maiseliu paskui ismetote valytoja nespeja rinkti bet jum juk tai nesvarbu juk ne is jusu kysenes
Vilniuje nemenčinės plento Norfa, kaip visada pardavėjos nepatenkintos, neleidžia su vežimais i parduotuve, apkalbinėja klientus. Administratorė grubi visada nemaloni paklausus ar turite lagaminu atsakymas buvo šitam kioske nieko nerasis.Jau ne pirma karta yra rašomas skundas ir kaip matau jokiu pokičiu!
Laba diena as nesuprantu kodel norfos parduotuveje Klaipedoj prekyb centre Grandus prie persirengimo kabinos pakabinta kamera manau tai asmens teisiu pazeidimas net nepatogu matuotis nzn kas ir kiek ten mato
Gyvenu Silaleje labai dziaugemes kada buna praktiskom valandom 30%akcija mesai, bet deja Silales Norfoje neimanoma jos nusipirkti, nes buna tuscia vitrina, paklausus kodel taip yra atsakymas visais kartais toks pat kad priimama mesa nera kam pateikti mesos i vitrinas.Tas kartojasi kas kart.Noretume kad padetis pasitaisytu.Aciu.
Nesvarbu 2017-03-12 18:28:46
Sveiki kovo 10d apsipirkinejome Prienu Norfoj. Nesuprantu ka veikia darbuotojai. Nusipirkome su pasibaigusiais galiojimais hodoginiu desreliu. Kodel niekas neziuri ir nerenka galiojimu. Baisu gyvenime nekelsiu i sia norfa daugiau kojos.
ten ta Prienu norfa isvis jau tragedija, ypac apsipirkinejant ko nors daugiau, primusa daugiau, ypac kasininke vietoj 4 vandens bonku sugeba imust 7, reiks dar reciau i ta tuscia ir taip parduotuve uzeit, jei taip akivaizdziai sugebama apgaudineti klientus.
Čia mano skundas NORFAI.
Gerbiamieji, šiandien, kovo 28 d., 21.00 užsukau į Norfa XL parduotuvę, esančią Vilniuje, Genių 10. Pašvinkusios žuvies - mėsos kvapas persmelkė vos tik įžengus į parduotuvę. Einant link šviežios (čia tyčiojatės ar kaip?) žuvies skyriaus kvapas vis stiprėjo, žuvis tikrai nežinia kokio šviežumo. Tačiau priėjus prie "šviežios" mėsos skyriaus kvapas buvo toks stiprus ir švinkantis, kad, atsiprašau, pradėjo pykinti. Kaip parduotuvės personalas leidžia sau nepaisyti higienos, neįsivaizduoju. Galiu papasakoti, kaip atrodo, jų manymu, "šviežia" mėsa, ypač vištiena ir malta mėsa, bet susilaikysiu. Ar Jūs tikrai įsivaizduojate, kad Naujojoje Vilnioje gyvena tik kažkokie asocialai, kuriuos turi tenkinti tokio lygio parduotuvė? Jeigu Jūs taip manote, tuomet pridėkite papildomą iškabą: "Čia parduotuvė tik bomžams", tada kiti tiesiog nesilankys.
Neįmanoma suprasti, kodėl, pavyzdžiui, nukainuoti vištienos sparneliai padėti vienoje dėžėje su rūkytos mėsos produktais, virti vakuumuoti burokėliai - ir suversti į dėžę prekybos salėje, ir taip pat įdėti į šaldytuvą. Ar ta parduotuvė laikosi nors elementarių higienos normų, ar jos personalas net nežino, kad tokios yra?
Noriu informuoti, kad dėl šitos parduotuvės kreipiausi į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, taip pat į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, nes taip tyčiotis iš žmonių negalima.
Gero Jums darbo.
Norfa pats prasčiausias prekybos tinklas.Maždaug gal apie 30 % jų parduodamų maisto yra šiukšlės ir atliekos netinkamos žmonių mitybai. Kartą pirkau šaldyto lašišų faršo, namuose iškepiau kotletų tai vos neapsivėmiau, išmečiau.o tos akcijinės lašišų atraižėlės ir gi labai prastos ir tą patį galima kalbėti apie kitus produktus. dešrelės 1 rūšies bjaurybė ir šlykštynė Norfos užsakymo ženklas.LIDL išvis nėra tokios produkcijos pardavime, tik kas kokybiška.
Rokiskio rajono Juodupes miestelio Norfos pardaveja Nadiezda yra labai neatidi. Imusa preke po kelis kartus, zmogus lieka apgautas, grazina neteisingai graza, pastoviai stovedama kasoje kalba telefonu, ar su kitais pirkejais, net nebandydama paskubeti ir aptarnauti laukianciu eileje zmoniu.
Labas vakaras norejau duoti pastaba perkant 2 merild kavos po 1kg priklauso prizas maiselis akcija prasidejus kovo 23 iki balandzio 5 d o jau 24 d apie jokius prizus nera net girdeja jei Kedainiu norfos ju negavo tai nekabinekit apgaudinejanciu reklamu ir neklaidinkit klientu Aciu
Rokiskio raj.Juodupes Norfoje nesenai pradejusi dirbti pardaveje labai ne mandagi ir visada susiraukusi, niekada nepasisveikina Norfos nuolaidu kortele tiesiog numeta, net nemalonu apsipirkineti kai ji aptarnauja.As tiesiog pasipyktinusi.
Sveiki, siandien prikauj norfoje maisto ir man laivau patiko aptranavimas. maistas buvo labai skanjs? Turiu tik 2 nusishundimus: ziurkiu nuodai keistai kvepia ir antifryzo skonis ne toka koks turi buti.
aciu$$$,
su meelie, maracius
Sveiki, nesuprantu kas darosi Jūsų Norfos tinkluose (Utena, Ukmergė), bet jau atsibodo, kad prekę perku ir žiūriu pagal kodus viskas atsitinka, o kasose rodo visiškai kitą kainą, didesnę! Taip jau ne pirmą kartą yra kaip apgaudinėjami žmonės!!!
Nesvarbu 2017-03-12 18:28:46
Reikia ir patiems pries imant preke paziureti! Darbuotojai ne vunterkindai! kazin jei patys ju vietoje dirbtumete

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Teofilius Matulionis paskelbtas palaimintuoju
Teofilius Matulionis paskelbtas palaimintuoju 06-25 14:20
Sekmadienį Vilniuje arkivyskupas, vyskupas Teofilius Matulionis buvo paskelbtas palaimintuoju.
10 ženklų, kad niekada nebūsite turtingas
10 ženklų, kad niekada nebūsite turtingas 06-25 10:54
"Kiekvienas žmogus turi vienodas galimybes tapti turtingu", – tikina Steve Sieboldas, milijonierius, motyvacinis pranešėjas, atlikęs šimtus interviu su daugiausiai uždirbančiais pasaulio žmonėmis...
Brangiausių ir pigiausių užsieniečiams miestų TOP dešimtukai
Brangiausių ir pigiausių užsieniečiams miestų TOP dešimtukai 06-25 10:51
Kasmet atliekamas tyrimas, kur pasaulyje brangiausia gyventi išvykusiems dirbti užsieniečiams, rodo, kad labiausiai kišenę pakratyti tenka Afrikoje – Angolos sostinėje. Tuo tarpu pigiausia...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master