Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos mažmena

Atsiliepimai apie Norfos mažmena, UAB

NORFA parduotuvių tinklas

Parašyk savo nuomonę apie Norfos mažmena, UAB

Negalima izeidzianciu pranesimu kelt, bet galima kazkodel izeidziamai kalbet norfos darbuotojams, jokios tolerancijos juolab kad tai liecia maza 2 metu vaika.turiu omeny norfa esancia gedimino g.8, telsiai.tai va del tokiu darbuotoju tikrai nebeapsipirkinesiu norfoj.galiu ir data parasyt 2017.08.16 apie 21 val.
Esu labai nepatenkinta kad nebevezate i ruklos norfa sauskelniu dada visu numeriu pirkeju yra prekiu daznai truksta ne tik sauskelniu bet ir maistelio pasirinkimas skurdus, koseliu taip pat, noreciau kad bent siuo atveju pasitaisytumete
Koks skirtumas 2017-08-12 11:21:55
Ka cia nusipezi su tom paliekamom prekem ne vietoj? Tai ka galvoji kiekvienam skyriui pastatyt darbuotoja kad isnesiotu prekes kurias padeda bet kur patys pirkejai kad ir saldyta produkcija? Pirma reik i sawe pasiziuret atsiprasant, , kur sikau ten palikau" patiems pirkejams kulturos reik imtis ir tvarkingai elgtis tada ir is kito to reikalaut!!!! O antra noredamas prisikabint ir pas tave atejas i darba rasciau priezasti prisikabint tad kad maziau zirst cia!!!!! Kaimas!!!
Ha ha ha, tai kad KAIMAS esi tu!!! Is pradziu skaityt ismok kas kaip buvo susirasineta su komentatore del paliekamu prekiu, o poto rasyk savo nuomone kuri visai ne i tema man.
Respublikos g. N. Akmenes Norfa XL apsaugos darbuotoja Lina siandien Rugpjucio 12 diena laikas 12:30. Apsiprekinant pasiemiau vezimeli kuris buvo parduotuves viduje nenaudojamas. Po 10 minuciu prisistate ponia ir pakeltu balsu pareikalavo grazinti JOS vezumeli. As turejau suprasti, kad jis jos, del ten esanciu keliu mazu siukslyciu. Buvo labai grubi ir ziurejo kaip I zemesnio luomo zmogu. Buvo labai geda, zmones ziurejo kaip i vagise. Teko begti ieskoti kito identisko vezimo (jie visi vienodi)persideti prekes ir grazinti ponios nuosavybe. Sitai ponia turetu buti siunciama I klientu aptarnavimo kursus jeigu ji ileidziama dirbti I sale su klientais.
Nebesinori gryzti I sia Norfa tik del sios darbuotojos.
Gera dienele trumpai Telsiu Luokes galuos esanti norfa pardavejos ir sales darbuotojos kad ir augusios moterys nekulturingos nemandagios!!! Paklaust negali jai kas neaisku atsakymas eik ieskok jei jau atejai!!!
Jolanta 2017-07-26 19:43:25
Beje juokinga jus man esate tada.. visu pirma tokias desreles jei zinote sveriami, , kabanos'' yra sveriamos, kiek bepaprasyciau tiek turi ideti, beje tik mano vaikas jas valgo, pasakykite tada ka tureciau pirkti visas o poto mesti lauk? jei jus sau leidziate taip daryti tai prasau. Visu antra dirbu taip pat su zmonemis ir tikrai sau neleisciau taip elgtis su klientais, buvau pakraupusi kad taip tiesiai i veida tau juoktusi, tuo labiau po manes stovejo irgi moteris kuri prase ideti tu paciu desreliu ant dvieju € nematau tame nieko blogo. Saziningai atsakau, kad prekes apziurineju ten kur jos padetos, prie ko tas ikisate bet kur??? Gal sprendziat pagal save? Tokiu minciu niekada net nebuvo:))))) O jei nesusitvarko norfoje ten valdzia ar darbuotojai ju problemos, bent jau kitose prekybos centruose nebuvau susidurusi su tokiom situacijom, suprantu visko buna viena antra karta, bet ne trecia ketvirta ir penkta.
Pasvalio norfoje akcijinių ledų niekada negaut, tam kam apgaudinėjami pirkėjai kai vietoj ledų tik kaina akcijinė užkišta. Ir nesvarbu ar tu ateitum 7, 30 ar 19, 30- jų nebuvo ir nebus.... Pols ledų akcija antra diena ir antra diena jų nėra nei kvapo...nesuprantu ar Pasvalys toks didmiestis kad taip greit išperka ar jų užsako tiek kad pačioms darbuotojoms tik užtenka pasidalint.... jau nervina ta betvarkė. Aplamai- kad ir rytinės/vakarinės akcijos Pasvalyje- ateik ryte niekada nebus prekių akcijinių (pvz šią savaitę varškės), tuščios lentynos...vakare nuvažiuok- vėl kas dieną išpirkta niekas nepapildyta. tai kam tos akcijos jei prekių nėra?
Indre 2017-08-03 19:29:00
Sveiki siandien buvau saturno norfoj klaipedoje kasoje pirkau tris prekes kurios kainavo 1.24 paprasiau pardavejos kad nuimtu nuo norfos korteles 1 eura ta pareiske kad neina ir nueme tik 24 centus tai as nesuprantu ar yra koks nors limitas kad negalima nuimti tiek kiek noriu visur eina cia ne...kasos numeris 37112 ir dar prie to pacio paklausiu ar isgrynina ceki nuo taromatu nes viena sako taip kita ne ten isvis nera tvarkos su ta parduotuve prekes sukrautos bet kur kainos neatitinka esu nusivylus ta parduotuve darykit tvarka gero vakaro
ne kasininkė nusprendžia kiek galima nuo kortelės nuskaičiuoti, o kompiuteris, pvz.jūs pirktumėt visas akcines prekes arba nukainuotas su parduotuvės lipdukais, tai turėkit nors ir šimtą eurų kortelėj, kompiuteris neduos nuskaičiuoti nė cento...
Liepos 22 diena biržuose norfoje draudemems masina.pardaveja sako nemoku pasikviete kita ir sako nelabai moku bet pabandysiu. Viska suvede ale tipo apdarude sumokejom pinigus viska. Dabar kaskaip sugalvojom patikrint ar tikrai apdraude pasiziurim akurat niekas neapdarausta.tai kam tie terminalai reikalyngi ir pardavejos kurios nemoka elgtis su terminalu...... ryt vaziuosim aiskintis....
Liepos 30 d., Norfoje, esančioje Savanorių g. 1, Vilniuje, pirkome kokoso riešutą. Praskėlę pamatėme, kad visas supelijęs
Laba diena, parasysiu ir as savo nuomone, nes neturejau laiko aiskintis pacioj parduotuvej.2017 07 28 apsipirkau Norfos parduotuveje Jonavoje, Zeimiu g.26A.kadangi dirbo trys kasos, o eiles buvo ilgos, taupydama laika atsiskaiciau savitarnos kasoje.sumokejau, perzvelgiau kvita ir pamaciau, kad pirkdama 3 pakuotes degtuku (30dezuciu), sumokejau po 3 centus uz 1 dezute.Nors kainos korteleje parasyta, kad perkant 10 ir daugiau vnt 1dezutes kaina 2 centai.paklausus pas darbuotoja, aptarnaujancia sias kasas, isgirdau atsakyma -nezinau.Paklausus kitoje kasoje dirbusios darbuotojos, gavau atsakyma, kad turbut ta nuolaida taikoma tik paprastoje kasoje (aisku, tai visiskas apsurdas, bet tikrai neturejau laiko aiskintis del 30 centu).Dar pasake, kad savitarnos kasos pastatytos neseniai ir mes pacios nieko nezinom.Taip kad atidziai studijuokit kiek ir uz ka mokat:)
Jolanta 2017-07-26 19:43:25
Visi zmones esame ir visi klystame, gal ir pardaveja kalta, bet musu pirkeju kaltes tikrai yra, pati maciau, kai moteris, turbut apsigalvojusi, ledus padejo i ranksluosciu skyriu, nors ledu saldytuvas visai salia buvo ir ne bobute kokia, o inteligentiska is paziuros moteris.Del kitu prekybos centru, tai negaliu diskutuot, bet ir Maksimoj tos pacios problemos, ieikit i ju puslapi ir matysit, kad atsiliepimai panasus, visada bus nepatenkintu, toks jau darbas.Nezinau kur jus dirbate, bet sakote, kad su zmonemis, tikiuos kad ne valdininku sferoj, va ten pagarbos klientui ne su ziburiu nerasi, bet juk niekas nesiskundzia, kad labas nepasako, ar viso gero, o juk irgi aptarnavimo sfera.
Dana 2017-07-26 17:58:03
Miela ponia, Jolanta, bukim teisingi ir nekaltinkim vien prekybos centro darbuotoju, saziningai atsakykit, ar visada padedate preke atgal i vieta, ar ikisate bet kur. Tai va, kitas pirkejas nerades kainos, kels pretenzijas, rasys skundus, koks, , bardakas tikru tikriausias".Ir dar noreciau pasakyt, kad ir man butu juokinga, jei pirkejas paprasytu, , ideti desreliu ant keliu euru" Su pagarba
Jolanta 2017-07-19 10:11:12
Skaitau atsiliepimus ir esu pakraupusi, vien nusiskundimai apie Norfa. Bet ir pati noriu issakyti savo nuomone apie Lentvario Norfa. Baisu ten irgi, bardakas tikru tikriausias, kaip dar laikosi ta Norfa nesuprantu.Preke randi-kainos nerasi, is visu kasu tik dvi kasos dirba pastoviai eiles, mesos skiriuje kazkokia viena pardaveja gal nesveika paprasai ideti desreliu ant keliu euru tai jai labai juokinga, juoktis pradeda. Vaikui pirkom traukinuka, kainos nerado nors barkodas buvo, nepardave sako nieko negaliu padeti, vaikas verkti pradejo dar turejau valanda laiko raminti. Kai kurios kasininkes reiketu nusiusti kursus pereiti kaip reikia su klientais bendrauti... nezinau baisu ten tikrai, patarciau ten nesilankyti....
ot nesuprantu aš tų lietuvių, viskas jiems blogai...ir tik norfoj blogai...dar blogiau ir kituose prekybcentriuose, bet jie vistiek stovi tokiose pačiose ilgose eilėse, ir tyli šiknas užraukę...nes niekas nekreipia dėmesio ir toliau juos apsukinėja, bet va atėjau į norfą ir aš karalius...galiu daryti ką tik noriu...paėmiau prekę..numečiau bet kaip.. atėjau daržovių, nesvarbu, kad reikia dviejų agurkų, juk reikia iškilnoti visas dėžes iki pat apačios....o gal auksinį atrasiu..jūs patys neturit jokios kultūros ir supratimo kaip elgtis parduotuvėj, ateina iš pat labo ryto ir gadina nuotaiką darbuotojams, tai kaip jie turi atidirbti iki pat vakaro...
Jolanta 2017-07-19 10:11:12
Man labai patinka Nora tik gaila kad Lenkijos pasienyje jos nėra. Siuskit visus kranus ir bokštus į Kalvariją ir pastatykite ten Nora. Ačiū
Sveiki, Ilga laika tylėjiau ir taikstėmės, bet vakarykštis įvikis kuris įvyko Telšiuose LUOKĖS G. 76, Norfos pardavėjos labai piktos grubios, nemandagios prekės yra mėtamos kai baigiama nuskanuoti, nėra buve, kad pasiveikins ar atsisveikins su klientais. Bet vakarykštis įvikis mane labai papikdė prieiname prie kasos prie takelio kasininkė pakritusi skaito žurnala, paklausime ar dirbate galime čia ar pereiti i kita kasą. Tyla, dar karta pklausėmė, vėl tyla, Vyras neišlaike pakeltu tonu dar karta pakartojio ar dirbate ar miegate ant takelio galime dėti prėkes ar mus aptarnuasite, ar kaip visada teks laukti, tai patikėkite kokio mandagumo sulaukėme iš kasininkės, kad pasiuto kai pasišiaušė. nes ponei sutrukdėme skaityti žurnala Gaila, kad kasininkės nenori dirbti ir nerodo jokio noro kad klientas sugryžtu atgal. Tikiuosi, kad bus atsižvelgta i tai ka paminejiau ir kasininkės bus apmokamos mandagaus elgesio su klientais ir prekiu gerbimu.
Vilnius Norfa Laisves pr. pirkti kukuruzai 2017.07.17. Cia gal priedas prie kukuruzu?
Laba diena, 2017-07-17 Druskininkuose, Vytauto 21g., nepritaikyta akcija kavai, nors, aiskiai parodyta40 procentu!!!Be to, Jacobs Latte Mix - kaina be akcijos 3.69eur., o mums paskaiciavo 4.00[ plius turetu buti akcija!!!].
Liepos 15 dieną, šeštadienį Norfoje Baltų pr. (Kaune) pirkau "Stragutės mėsos" vištienos vyniotinį. Prapjovus pakuotę, pradėjo dvokti visa virtuvė. Vyniotinis pašvinkęs, nors galiojimas iki 20 dienos. Aš pasibaisėjusi, dar nė karto gyvenime neteko tiek vėdinti kambarių nuo smarvės.
Norfos daugiakartinis maisas, teplioja rankas, gadina drabuzius. Lauksiu info.
Norfos daugiakartinis maisas, teplioja rankas, gadina drabuzius. Lauksiu info.
Sveiki pirkau siandien mesos vynotiny vilkaviskio norfoj didziojoj. Susmirded pasvinkes nors galiojimas iki20d. Fui slykstu. Gaila kad taip maustomi zmones
Labai mandagios Pakruojo norfoje pardavėjos. Užtenk apasisveikinti. O ji atsakė eik na huj. Net neatsiprase. Krito ant kelių. O įėjus mandra vaidino
Norejau pasiteirauti kodel kainos diafragmos kaitaliojasi viena diena 1.19 kita1.10eur aciu?
Sigita 2017-07-05 13:20:37
Šiandien Šalčininkų rajono Eišiškių norfoje nusipirkau 60 centų brangesnius sausainius nei buvo parašyta ant pakuotės.
Čekis ir lipdukas ant pakuotės - prie pirmos žinutės jų kažkodėl nepridėjo.
Prašau išmokyti savo darbuotojus elgesio taisyklių. Sėdi jauna mergina kasoje be vardo kortelės, net neaišku kokiu vardu rašyti nusiskundimą! Veidas susiraukęs ir dar žiaumodama gumą vos kažką išlemena, gerai, kad dar žiaumodama neapspjaudo klientu labai nemalonu žiūrėti į tokį etiketo lygį.Prekės yra mėtomos kaip ir prekių skirtukas vos žmonėm ne per galvas!!! Molėtų pl. 47B, pirma kasa.
Laba diena, turiu nusiskundinma norfos parduotuve, esančia draugystės gatvėje Marijampolėje, atvykus i parduotuve liepos 3d. 21:50 apsaugos darbuotojas, nemaloniai pasakė, kad į parduotuve neileidziama, ar ne matau kiek prie kasos žmonių, su tokiu įžulumu dar nebuvau susidūres.
Kasininke abgavo su produktais, perki vieną kitą nemokamą o išmuša trys ir gaunasi kad perki už tą pačią kainą kuri yra iš tikro, plius dar norfa gauna pelna nes trečias produktas lieka pas juos, taip kad reikia labai atidžiai stebėti kasinikus kad neabgaudinetu kvito numeris 23617 kasininkės numeris 35182 vilnius
siandien buvom Norfoj, Dariaus ir Gireno gatveje. Gal pradesim nuo to kad salej nebuvo ne vieno sales darbuotojo. pirkom arbuza is kurio ispjovem tik viduriuka maza, o visa kita ismetem, nes visa kita buvo minskta, kaip kose, neimanoma valgyt buvo, ir dar skonis... Nepatariu. Norfa jeigu nores gales man parasyti, dar turiu nuotraukas.
Buvau su drauge norfoje Pilaitei Nidos g.1. Pirmoj kasoj dirbo kasininke Violeta, kuri nemoka aptarnauti zmoniu, nesugeba pasisveikinti, sedi surugusiu veidu. Skenuojant prekes naudojies asmeniniu telefonu, ignoruoja paduota nuolaidu kortele. Prie klientu skundzias blogom darbo salygom, nors pati dirba letai. Tikiuosi bus atsizvelgta i mano pastebejimus ir paaiskinta darbuotojai kaip reikia dirbti aptarnavimo sferoje:) sekmes su tokiais darbuotojais.
Kodel pradejote apgaudineti zmones?rasote zalias kainas po preke tipo akcija o istikruju kasoj musate pilna kaina.vienakart apgavote.antra nepavyko.o kiek taip zmoniu jau manau apgavote ypac senjoru.nebepasitikiu jumis visai
Prieš pat užsidarant Norfos parduotuvei, esančią Savanorių pr. Vilniuje, nusipirkau optinę komp. pelę, kurios net kaina etiketėje nebuvo nurodyta. Perkant sužinėjau, kad kainavo virš 5 eurų, ir nors kainos ir kokybės santykis pasirodė prastas, ją paėmiau, nes reikėjo. Parėjęs namo, atidaręs pakuotę pastėrau, kad joje net nebuvo optinio kištuko, skirto įkišti į kompiuterį. Faktiškai daiktas neteko savo funkcijos ir jo neįmanoma panaudoti. Dar tokios aferos neteko matyti. Kaip parduotuvėje galima prekiauti buitiniais daiktais, kuriais net negalima pasinaudoti. Reikėtų galbūt aukštesnėms institucijoms pranešti apie parduotuvėje vykdomas afera. Tiesiog absurdas, pikta ir tiek. Daugiau į Norfą net kojos nežengsiu.
Gerb. Norfos valdžia kaip jūs drystate pardavinėti maisto produktus kurie yra sugedę. 2017.06.11 pirkom vištienos sparnelių petelius marinuotus. Gryžia namo pauostėm jau turėjo šiokį tokį kvapą nemalonų. Galvojom kad taip turi būti, o išsikepia paragavom... Mėsa rūgšti, o kvapas dar didesnis... gaila prarastų pinigų ir daugiau norfoje nieko nepirksim. Gaila, kad vyras nepaimė pirkimo čekio. Jeigu nesugebat susitvarkyti su galiojimo datomis, tai vadinas kažkas yra negerai su jūsų darbuotojais. Labai nusivylėm.
Sugedusį maistą pirkome Juozapavičiaus pr. 84, Kaunas.
Reikės pagalvoti apie maisto ir veterinarijos inspekcijos įsikišimą.
Laba diena. Vakar likus15min, iki Telšių norfos parduotuvės uždarymo, man niekas nepardavė sveriamos prekės. Nes buvo jau užsidarę šitą skyrių! Kaip taip galima?? Pasakiau, kad ar sunku idėti ir pasveri, pasakė, kad daug žmonių prie kasos ir man jų nesvers ir viskas. Nuėjau prie kasos buvo 4žmonės su vos keliom prekėm. Paklausiau, kodėl likus 15min man nebepaduoda ko aš prašau, pasakė, kad jau užsidarė nes yra 21:48.. Išėjau nieko nepešusi.Iki kelintos valandos tada ta norfa dirba ar tik ne iki 22:00 ? Pasitrumpino mat darbo laika, tingejo idėt. O jei atlyginimą sumažintų už šitokius dalykus gal truputį susiprastų, kas iki 22:00 privalo parduot man ko prašau.
Sveiki, Siandien apsilankiau Silutes Norfoj, buvau tiesiog pritrenkta pardavejos nemandagiu ir izuliu elgesiu mesos skyriuje.Masinoje turejau septyneriu metu mergaite ir jau buvo beveik 12valanda, taigi pagalvojau, kad butu gerai jai ko nors uzkasti, nes dar turejau sutvarkyti neatideliotinus reikalus mieste.Taigi, nuejau i mesos skyriu paprasiau pardavejos man atpjauti gabaliuka karsto netikro zuikio.Pries idedant i maiseli paprasiau perpjauti i kelis mazesnius gabaliukus, bet uzuot perpjovus ji turbut mane pasiunte............., nes neisgirdau ka pasake ir imete istisa gabala i maiseli, nors tuo metu parduotuveje mesos skyriuje zmoniu daugiau nebuvo.Tiesiog liudna, kai matai tokia nepagarba klientams.Kitur paprasius gali supjaustyt ir milimetro storiu, bet Norfoj turbut pardavejos labai, , uzsiemusios´´savais reikalais...........
Šiandien teko apsilankyti Norfoje esančioje D. ir Girėno g. Pirkau apie 10skirtingų produktų. Vieną iš produktų moliūgų sėklas kasininkei pasvėrus 150 gr. sėklų priskaičiavo už visą kilogramą t.y. 9, 89€.
Na galvojau apsiriko, pasakiau, kad per daug priskaičiavo, tai perskaičiavo ir skirtumą apie 8€ išminusavo. Paklausiau toliau viskas gerai patvirtino, kad gerai. Užsidėjau akinius ir peržiūrėjus čekį pasirodo už 200gr. datulių priskaičiavo kaip už kilogramą 2, 45€. Gaila tai buvo preiš 20 val. ir administracijos jau nebuvo. Žinoma skirtumą taip pat grąžino, paprašius pasakyti vardą tik nusijuokė, apie atsiprašymą nereikėjo nei galvoti mat jaunutei kasininkei tai kas čia tokio. Už 15€ sumokėjus už prekes dar 8€ antkainis į kišenę. Superinis įžūlumas!!! Pačio žemiausio lygio prekybinis centras, net kainų ant produktų dažnai nėra ką jau čia kalbėti apie kultūrą.
Rasa Griškuvienė
2017-06-01 23:35:35 IP 78.58.4.237
2017-06-01 apsilankiau Šiauliuose PC Bruklinas nieko blogo neitardama apžiurinėjome plaukų gumeles, kai ant galvos uzkrito kelioninis lagaminas, visa laimė, kad užkrito man, o ne šalia esančiai dukrytei. Rezultatas guzas ir melynė ant nosies nubraižyta kakta. Apsilankiau pas direktoriu, o jis nieko apsoliučiai nieko. Esu pasipiktinusi todėl tikrai kreipsiuosii aukštesniad instancijas.
Šiauliuose K.Korsako g norfos kasininkės labai nemalonios, net nepasako laba diena, susiraukusios. Atrodo, jog dirbtų už dyką. Labai nemaloni atmosfera.
Sveiki. Norfoje esančioje prie Vilniaus oro uosto tokio apsauginių sužvėrėjimo dar nebuvau mačiui. Baisiausia tai, kad viska matė mažamečiai vaikai kurie tikrai išsigando. Nemanau kad apsauginis turi teisę nusivede žmogu kuris net nesipriešino mušti. Tam tikra žodžio prasme daužyti. Apgailėtina, baisu.
Laba diena, Jonavos r.Ruklos parduotuve, , Norfa, , darosi keisti dalykai-daznai nera nauju kainu ant priekiu akcijos metu..sia savaite, kada jau buvo akcija nuo geguze 18, nebuvo nauju kainu ant saulegrazios, , Xomka, , , siandien pirkau, , zemaitiska varske, , -irgi nera, kada paklausiau pardaveja-kodel nera kainos, ji sake, kad ne jos skyris, ji ne atsako.Nuo 22 geguzio yra akcija, , praktiskiomis valandomis, , vistu kiausinims-apie tai nezino pardaveja ir kasininke, skelbimo irgi nera.zmones piksta, prekes pasirinkimas mazas, kainos nesutvarkiti, prasom jusu atsakyma, eiles buna didelis vakare, po 18 val., dirba viena pardaveja, kita pietauja
Kodėl Norfos reklaminiame leidinyje parašyta, kad silikoninis kraikas SNOWCAT nuo gegužės 18 iki 31 kainuos 2, 20, o Šalčininkų Norfoje jo iš viso nėra. Šiandien, 2017 - 05 - 21, buvau Šalčininkų Norfoje ir jo neradau. Paklausiau darbuotojos, atsakė, kad nėra ir nebus. Kodėl reklaminiame leidinyje meluojama? Kam tada tas leidinys padėtas Šalčininkų Norfoje. Beje, į Norfą važiavau specialiai tik šio kraiko nusipirkti. Kaip tai suprasti?

pirkėja
Labas vakaras, š.m. gegužės 19d, užėjome su vyru apsipirkti Šalčininku Norfoje, užėjus 21:52 prie pat duru apsauginis pasakė: išeinam, išeinam, jau užsidarom. Bet buvo dar tik 21:52. O Norfa turi užsidarinėti 22:00. Taip nieko ir neisigyjome. Dar š.m. gegužės 13d, užėjome taip pat ~21:40, pasiemėm visko ko reikėjo ir buvo didelė eilė, laukėmė eilėje (buvome paskutiniai), kai visi išėjo likome tik mes, ir kasininkė nenorėjo mūsu aptarnauti, bei pasakė: tokiu laiku daugiau nieko neaptarnausiu, nes man jau užkniso čia iki 22:30 sedėti kasas skaičiuoti.
Prašome pasikalbėti su kasininkais.
Po tokiu įvykiu net nesinori lankytis daugiau Šalčininku Norfoje.
šiandien, š.m. gegužės 19 d., apie 16:30 atvykome su sūnumi į Norfos p-vę, esančią Vingio g.29, Klaipėda nusipirkti longboard riedlentę už 43 eur. Tačiau nepavyko jos įsigyti, kadangi nebuvo kam suvest kodo, nes per kasą kasininkei nepriėmė skenuojant ir vedant ranka. Tad teko išeiti iš Jūsų p-vės vaikui su ašarom akyse. Aš likau nepatenkinta tokiu aptarnavimu, kai atrodo darbo valandos, o vadovo nėra, atsakingo asmens nėra ir gaunasi, jog Jūs nesuinteresuoti, kad aš pirkčiau būtent pas Jus!

Pirkėja
Šiandien besiprekindama norfos parduotuvei liepoj likau labai nepatenkinta ir pasipiktinus. Kasininkei nuskanavus mano prekes priminiau kad buvau padėjus ir nuolaidų kortele ant pirkinių maišiuko. Ji pradėjo įrosunėti kad nuskanavo ir man atidavė ir jokios kortelės neturi. Apsimetė "durna" paėmus čeki pamačiau kad ji net nebuvo perbraukus su kortele ir nieko man neatidavė kai sakė
Labas, noriu paklausti, kodėl Panevėžyje, Smėlynės g. NORFOJE už Omnitel OMNI ID kortele, Cgates internetą kortele (bu. KAVA) galima atsiskaityti tik terminale ir tik grynaisiais. Kitose parduotuvėse tai problemų nėra. Kasose, paaiškino kasininkė Katrina, tai padaryti negalima. Ar tikrai ir kodėl? Tai gal kokį skelbimą pakabinkite, o tai atstovi eilėje ir pišššš.
Ačiū ne visai pagarbiai.
Gegužės 13 diena, vakare pirkau kepta kaimiška mar. Višt.ketvirtį sufasuota, kaina buvo, kaip visada įprasta. Ir supakavimo data buvo gegužės 13 d. Grįžus namo, galvojau pavalgyti, bet pašildžius ketvirtį pasklido ne malonus kvapas, kai paragavau supratau, kad mėsa tikrai nėra švieži.. o teko sumokėti 1, 72 € kaip ir už nieką, nes teko išmesti. Tikiuosi, kad daugiau nepasikartos, nes taip galima apsinuodyti.. labai nusivyliau šią parduotuvę, nes esu nuolatinė klientė. Parduotuvė Klaipėdoje, Baltijos pr. 101

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Šešėlis – posovietinis sindromas užsitęsė
Šešėlis – posovietinis sindromas užsitęsė 08-16 21:45
Jei naujajai Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovei Editai Janušienei pasiseks įgyvendinti didžiąją dalį užmojų, yra vilčių turėti modernią, skaidrią, efektyviai dirbančią instituciją...
"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW
"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW 08-16 20:29
Automobilių gamintojos BMW, ir technologijų bendrovių "Intel" bei "Mobileye" partnerystė sužavėjo dar vieną rinkos žaidėją. "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) paskelbė prisijungianti prie šios...
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune 08-16 19:39
"YIT Corporation" per Helsinkio vertybinių popierių biržą paskelbė, kad Kaune statys 35.000 kv. m gamybos ir logistikos patalpas.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

American Express 86,79 +1,54%