Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nijolės optika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nijolės optika

Atsiliepimai apie Nijolės optika, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Nijolės optika, UAB

Kliente 2017-02-17 17:06:21
Daug metų mūsų šeima yra tik šios optikos klientai.Pati geriausia optika Panevėžyje, prieinamos kainos, palyginus su kitų optikų antkainiais.Didelis kokybiškų ir pačių naujausių akinių rėmelių ir kontaktinių lęšių pasirinkimas. Visada sulauksite vienos iš profesionaliausių optometrinikių patarimo dėl tik kiekvienam individualiai tinkamų akinių lęšių.
Ačiū už gerus žodžius, visada stengiamės, kad klientai būtų patenkinti.
klientų žiniai http://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2017/02/05/news/del-netinkamu-akiniu-teisme-atsidurusi-senole-nesutramde-asaru-332520/

Kauno oro uostui – pastiprinimas
Kauno oro uostui – pastiprinimas 06-28 11:12
Rekonstrukcijai uždaromo Vilniaus oro uosto krūvį perimsiantis Kauno oro uostas sulauks pastiprinimo – kelių šimtų darbuotojų desanto iš sostinės, prireikus ir iš pajūrio.
VMI jau paskelbė turto deklaracijas
VMI jau paskelbė turto deklaracijas 06-28 10:51
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog interneto svetainėje www.vmi.lt jau paskelbė Metinių gyventojų (šeimos) turto deklaracijų išrašų duomenis.
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių 06-28 10:23
Šis šeštadienis, liepos 1-oji, yra svarbi diena absoliučiai daugumai Lietuvos gyventojų, nes įsigalioja daug svarbių teisinių naujovių – ne tik naujas Darbo kodeksas (DK), bet ir dar bent pora...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master