Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nijolės optika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nijolės optika

Atsiliepimai apie Nijolės optika, UAB

KOKYBĖ TIKSLUMAS PRIEINAMA KAINA
Parašyk savo nuomonę apie Nijolės optika, UAB

Kliente 2017-02-17 17:06:21
Daug metų mūsų šeima yra tik šios optikos klientai.Pati geriausia optika Panevėžyje, prieinamos kainos, palyginus su kitų optikų antkainiais.Didelis kokybiškų ir pačių naujausių akinių rėmelių ir kontaktinių lęšių pasirinkimas. Visada sulauksite vienos iš profesionaliausių optometrinikių patarimo dėl tik kiekvienam individualiai tinkamų akinių lęšių.
Ačiū už gerus žodžius, visada stengiamės, kad klientai būtų patenkinti.
klientų žiniai http://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2017/02/05/news/del-netinkamu-akiniu-teisme-atsidurusi-senole-nesutramde-asaru-332520/

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą 08-20 21:46
Netikėtai per lubas pradėjus veržtis lietui, sekmadienį Vilniuje sustabdyta Mindaugo gatvėje esančio prekybos centro "Maxima" veikla.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%