Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Naujoji Pilaitė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Naujoji Pilaitė

Atsiliepimai apie Naujoji Pilaitė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Naujoji Pilaitė, UAB

Pastebėjimai, kai namo administratoriumi tapo įmonė UAB, , Naujoji Pilaitė":

-kai kurie darbuotojai neaprūpinti tarnybiniais automobiliais, pavyzdžiui, stalius važinėja dviračiu;
-kai kurie specialistai dirba kelių darbuotojų darbą - tarsi universalūs darbuotojai, matyt, taupoma ir norima, kad vienas žmogus mokėtų dirbti kelių žmonių darbą;
-kai kurių specialistų kompetencija kelia rimtų abejonių;
-siūlomos labai didelės paslaugų kainos, pavyzdžiui, namo atnaujinimo, neaišku iš kur paimtos kainos, kiek buvo peržiūrėta skirtingų pasiūlymų;
-sunku suprasti, kaip parenkama darbus atliekanti įmonė, neaiški tvarka, nesiūlomi keli variantai;
-nedirba savo darbo taip, kaip turi dirbti - reikia prašyti, kviesti, kad atvažiuotų;
-neatrodo, kad namas būtų stebimas ir apžiūrimas nuolat, nes kokia jo padėtis oficialiai- nėra aišku;
-apie brangų vieną name vykusį remontą dalis gyventojų net nebuvo informuoti ir sužinojo, kai gavo sąskaitas - administratoriaus atstovas tingi svarbią informaciją įmesti į pašto dėžutę, apie informavimą telefonu net nėra ką kalbėti;
-nors namo vadybininkas paskirtas, tačiau namo jis nežino, nesupranta namo specifikos, išplanavimo, nepažįsta gyventojų, nėra jokio ryšio su vadybininku;
-namo vadybininko mob. tel. nr. neviešinamas, jeigu nori skambinti turi skambinti bendru tel. nr.;
-skambinant į įmonę sunku surasti už namą atsakingą vadybininką, jo nebūna darbo vietoje, kažkur važinėja, neranda laiko pokalbiams, neperskambina;
-dirbama biurokratiškai, nenori kalbėtis telefonu, siūlo parašyti, bet mėgstama atsirašinėti;
-su namo gyventojais praktiškai nėra jokio bendravimo, neorganizuojami susirinkimai;
-jeigu organizuoja susirinkimą, tai tik tuomet, kai įmonės vadovams to reikia, pavyzdžiui atsiskaityti prieš kitas institucijas;
-pasitaikė atvejų, kai nebuvo iškabinta valstybinė vėliava tuomet, kai tai privaloma atlikti;
-namo vadybininko kvalifikacija kelia abejonių, kyla įtarimų dėl kompetencijos stokos;
-įmonės valdžios kvalifikacija kelia abejones, kyla įtarimų dėl kompetencijos stokos;
-į užklausas raštu reaguoja atmestinai, neatsako į visus užduotus klausimus arba atsako bet kaip, neteisingai, visiškai neįsigilina į problemas;
-pasitaiko atvejis, kad į oficialią užklausą raštu apskritai neatsako ir tenka dėl to kreiptis į Vilniaus m. savivaldybę, kas parodo visišką abejingumą ir labai prastą požiūrį į klientą;
-pradeda name darbą, kuris nėra iki galo suplanuotas ir galimai net nesuderintas su visomis atsakingomis institucijomis, kas parodo, jog dirbama chaotiškai;
-dėl chaotiškumo baisu ir pagalvoti, kas būtų jei būtų imamasi stambaus darbo, pavyzdžiui, namo renovacijos, jei nesugeba net eilinio namo remonto - darbo atlikti tiksliai;
-atitinkamas administratoriaus specialistas nesupranta, kodėl šilumos punkto įrenginiai blogai veikia - kyla abejonės dėl specialisto kvalifikacijos, name sutrinka karšto vandens tiekimas, problemos priežastys nežinomos - klausimas, už ką kas mėnesį mokami pinigai administratoriui?;
-kai skambini į Vilniaus m. savivaldybę ir užduodi tą patį klausimą kurį ką tik uždavei administratoriaus vadybininkui, tai tau atsako kitaip, paklausius, kodėl miesto valdžios nuomonė tuo pačiu klausimu išsiskiria, vadybininkas atsako, kad gal jie nežino kažko, nors akivaizdu, kad tai administratoriaus atstovas nežino tik nenori to prisipažinti arba nesako visos tiesos, kas dar blogiau;
-kai administratorius nesugeba atlikti darbo iki galo, tai siūlo patiems namo gyventojams imtis administratoriaus darbo ir padaryti tai, ką pats privalėjo, nors mokami pinigai kas mėnesį ne maži, tačiau už ką jie mokami - sunku pasakyti, tai tiesiog priverstinė paslauga namui;
-administratorius duoda ataskaitą, ką padarė name per tam tikrą laikotarpį, tačiau kai kurie darbai kartojasi per dažnai ir tomis dienomis, kai ataskaitoje parašyta, jog name kažkas buvo daroma, jokio administratoriaus darbuotojo neteko matyti, susidaro įspūdis, kad tai tik dar vienas formalumas ir ataskaitos pildomos tik dėl vaizdo, juolab, kad neįmanoma patikrinti, kas ten rašoma, o ir atsakymo niekas normalaus nepateiks;
-įvykus nuotėkų vamzdyne avarijai, administratoriaus valdžia sako, kad nuolat pravalo namo vamzdynus, nors net nežino, kur jie randasi ir neturi rakto nuo jų, kas yra absoliučiai žemiau kritikos ribos;
-jeigu name kas nors nutinka ir norisi paklausti, tai pirmiausiai tenka skambinti ar rašyti į Vilniaus m. sav., kitas įmones, mėginti pačiam spręsti problemas, nes tikėtina, jog sulauksi atsakymo ir greičiau, ir atsakymas bus adekvatesnis nei, kad mėgintum skambinti tiesiogiai administratoriui;
-kuomet name kažką reik patvarkyti, pavyzdžiui, duris ar įsukti lemputę, tai padaryti rekomenduojama pačiam, nes prašyti po kelis kartus nusibosta;
-vienintelis darbas, kurį jie tikrai dar kartais visgi moka padaryti - įsukti naujas elektros lemputes name;
-sunku sveiku protu suvokti, kiek šita įmonė turi vadovų, nes tame pačiame pastate tuo pačiu adresu Vydūno g. 17 dirba dvi įmonės: UAB, , Admi“, ir UAB, , Naujoji Pilaitė“, kai rašai laišką UAB, , Naujoji Pilaitė“ vadovui, tau laišką atrašo UAB, , Admi“ vadovas. Kokiu pagrindu skaidoma veikla per dvi įmonės, kodėl jos neapjungtos? Vėlgi kažkokia neaiški veiklos strategija.

Ar po tokios patirties Jums norėtųsi, kad tokia įmonė administruotų Jūsų namą? Aišku geriausiai, jei name yra bendrija, nes bet koks administratorius name tai įrodymas, jog name trūksta daugumos savarankiškų ir patiems tvarkytis mėgstančių gyventojų, tai tenka perleisti namo reikalus administratoriui. Bet, ar visi tokie administratoriai kaip šita įmonė? Nesitiki kažkodėl.
Gyvenu pilaiteje naujos statybos name ir mūsų namą administruoja naujoji pilaite. Vadybininkė Aneta operatyviai sureaguoja į pastabas, padeda kariauti su statytojais dėl garantiniu darbų. Tikrai rekomenduoju šią įmonę kaip atsakingą administratorių.
Esu dėkinga UAB Naujosios pilaitės vadybininkams. Puikūs žmonės, geri specialistai, suteikė visą reikalingą informaciją.Nuoširdus ačiū.
Mūsų daugiabutį namą, esantį Karaliaučiaus g. 13A, administruoja UAB Naujoji pilaitė. Tikrai esame patenkinti šia įmone. Turėjau klausimų buhalterijai, buvo gautas kompetetingas atsakymas taip pat buvo sugedusi durų užrakinimo sistema, vadybininkė greitai suregavo-jau kitą dieną buvo sutaisyta. Laiptinės švarios.
Gera įmonė-rekomenduoju.
Mūsų nama karalaiuciaus gatveje priziuri naujoji pilaite. Kai atsikrausteme i buta pries metus, turejome pastabu valytojai del laiptines valymo 1 aukste. Pabendravus su vadybininku Viktoru, i pastabas buvo atsizvelgta ir valymo kokybe esame patenkinti. Neseniai teko savo name keisti telefonspyne, darbai buvo organizuojami gerai, dziaugiames nauja telefonspyne. Aciu vadybininkui.
Nerimta įmonė, kurioje sunku surasti kompetetingų, savo sritį išmanančių profesionalų. Į paklausimus raštu ar žodžiu negausi adekvataus atsakymo. Ar paprastas darbuotojas, ar vadovas - visi vienodi, visi lygūs pagal sugebėjimus, nesitikėk, kad aukštesnis pagal rangą asmuo bus kažkuo gudresnis. Tikėtis stebuklo neverta, geriau pakeiskite administruojančią įmonę ir niekada nesirinkite UAB, , Naujoji Pilaitė" kaip savo namo administratoriaus. Paima pinigus už viską ir kiekvienas krustelėjimas yra apmokestinamas. Ką jie dirba name sunku pamatyti. Primena darbo imitaciją, kažkokie lyg ir darbai vyksta, tačiau būtų didžiausia bausmė, jei su šita įmone tektų renovuoti namą. Jie eilinio darbo neusugeba atlikti, tiesiog tragedija būtų jei imtųsi rimtesnio. Turėtų reikalų su jais tampa per dideliu galvos skausmu ir kančia, nesugeba atlikti savo darbo iki galo. Venkite šitos įmonės.
Aneta Statkutė, ar tu tikrai pasirinkai tą sritį? Rekomenduoju pakeisti darbą. Jei būčiau akcininkas, tai vadovai ir dalis darbuotojų būtų atleisti pirmą dieną. Akcininkai, pasidomėkite įmonės veikla atidžiau, kol įmonė dar funkcionuoja.

Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Valumina
Valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Adresas: Pramonės g. 19C, LT-78136 Šiauliai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
UAB "Valumina" įkurta 1999 m. ir yra sparčiai besiplečianti bendrovė, jau 15 metų teikianti visas su valymu susijusias paslaugas. Vidaus patalpų valymo paslaugos: biurų, ofisų, gydymo įstaigų, gamyklų, bankų, prekybos centrų, parduotuvių, mokymo įstaigų, daugiabučių namų bendrijų valymas. Specialieji valymo darbai:...
Ainava
Valymo paslaugos verslui, higienos priemonės švarai

Adresas: Laisvės pr. 121, LT-06120 Vilnius.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 20 metų teikiame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas visoje Lietuvoje. Šiandien mūsų paslaugomis naudojasi daugiau nei 900 įmonių. Valymo paslaugas visoje šalyje teikia per 900 darbuotojų. Esame lankstūs ir visuomet pasiruošę prisitaikyti prie...
Ofnis
Aukšto slėgio plovimo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...
ŠVAROS MISIJA
Visos valymo paslaugos

Adresas: Sasnavos g. 68, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Aukšta paslaugų kokybė, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, operatyvus aptarnavimas, kvalifikuoti darbuotojai – visai tai mes siūlome Jums. Mes – tai įmonė ŠVAROS MISIJA, UAB, įsikūrusi 1997 m. Mūsų veikla apima platų patalpų ir transporto priemonių valymo bei aplinkos tvarkymo paslaugų spektrą. Per ilgą...

Operatoriai spartina internetą, bet vartotojai jo dar nepanaudos
Operatoriai spartina internetą, bet vartotojai jo dar nepanaudos 05-24 19:02
"Telia Lietuva" penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose įrengė bandomąsias naujos mobiliojo ryšio technologijos "4.5G / LTE Advanced Pro" bazines stotis. Jos vartotojams leis naudotis iki 500...
IKEA išsirinko naują CEO
IKEA išsirinko naują CEO 05-24 18:57
Švedų baldų gamybos grupės IKEA naujuoju vadovu išrinktas Jesperas Brodinas.
Apgyvendinimo įstaigos sulaukė 8,6% daugiau svečių
Apgyvendinimo įstaigos sulaukė 8,6% daugiau svečių 05-24 18:50
Šių metų pirmą ketvirtį Lietuvos apgyvendinimo įstaigose nakvynę rinkosi daugiau nei 0,5 mln. svečių. Ženklią dalį ir toliau sudaro keliautojai iš Rusijos, o atvykėlių iš Pietų Korėjos skaičius...

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%