Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Muvita

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Muvita

Atsiliepimai apie UAB "Muvita"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Muvita"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Nukentejes Klientas 2014-01-27 14:08:27
UAB "Muvita" direktorius Vitalij Muchliado anksciau turejo UAB "Medine Vinis", kuri bankrutavo ir paliko daug skolu valstybei ir fiziniams asmenims.
Jeigu jau sumokejote avansa, kuris siekia 40-60% nuo visos konstruktyvo kainos, o vietoje zadetojo namo turite vien pazadus (aisku, jeigu po avanso sumokejimo pavyksta su V. Muchliado susisiekti!) - galiu tik paguosti, jog toks esate ne vienas......
alicija zacharevic - nemeluokit, jūms buvo padaryti pamatai ir pirmas aukstas, anstolis viską uzfiksavo.Jūs pergalvojate statyti medinį namą, dabar pas jūs stovi iš blokelių.Pagal jūsų skundą buvo patikrinimas Mokescių insp, FNTT, Policijoje. Gavot atsakimą kad nera pagrindo.As nesuprantu, jūs būvusi policininke, kodel nepadavet į teismą, kodel pastovei grasinote ir rašote internete šmeistą.Atsakisiu už jūs; norejote atgauti visus savo pinigus ir tureti už diką pamatus ir pirmą aukstą. Nepaviko. Del jūsų kaltes buvo nutrauktas sutartis.
Pasirasinekit savo vardų, ko bijot, gal yra pagrindas bijoti.paraset nuo 10 zm., kad daugiau būtų nukentejusių.
RAŠYKIT SAVO VARDĄ IR PAVARDĖ, PONIA PUSPULKININKE, IR BAIKIT GRASINTI FIRMOS KLIJENTAMS.
ATSIPRAŠYMO LAIŠKAS
Nepavykus keletui dienui susisiekti su Vitalijum ir perskaičius tokius baisius komentarus supanikavau ir savo vyro Vido vardu taip pat parašiau nusivylusį atsiliepimą... Kur maždaug po to praėjus porai valandų pavyko susisiekti, nes Vitalijus buvo išvykęs į užsienį, apžiūrėjome dirbtuvėse mums surinktą namą su papildomai pagal užsakymą nerealiai išdrožinėtomis kolonomis. Vitalijus ne tik surinkinėja medinius namus, bet juos pilnai įreginėja pradedant pamatais ir baigiant stogu. Kaip ir pasirodė iš pirmo žvilgsnio taip ir dabar tvirtiname, kad Vitalijus turi gerą meistrų komandą ir viskas su jais gerai. O mums, interneto skaitytojams, peršasi išvada mažiau tikėti tai kas rašoma, , nes pasirodo tai gali būti ir konkurentų darbas...
Dar kartą nuoširdžiai atsiprašau Vitalijaus, ir manau moterims tai atleidžiama, nes jos pirmiau padaro o po to pagalvoja, skirtingai nuo vyrų...: (((
pavaldinis 2014-02-21 14:11:52
Direktorius prisipazins apgaves ir apgaudinejantis daug zmoniu tuomet kai nustos sudaryneti uab Muvita apmestinas rangos sutartis del rastiniu namu statybos, nutrauks imti is zmoniu virs 50 procentu isankstinio mokescio neva uz medienos medziagu paruosima, meluoti kad jis pastatys nama ir prasyti duoti jam i rankas dar pinigu tipo uz ziemos mediena, darbo jegos pabrangima, greitesnes statybas, ir kaip jis sako konstruktyvu padidejima. Bet muchliado Vitalij nesustos kol jam pavyksta surasti ir suklaidinti naivus zmones.Apie direktoriu muchliada vitalij, uab Medine vinis, Muvita znones raso gryna tiesa. Jejgu nedoras Muchliado vitalij neapgaudinetu zmoniu, nesavintu ju pinigu, pastatytu pazadetus rastinius namus, zmones butu jums dekingi ir girtu, o kadangi jis versliskai apgaudineja, issisukineja, isvilioja pinigus uz zadamas statybas, ir dingsta, tuomet zmones negalintys ji surasti atgauti savo pinigu raso visa tiesa apie jus.Pagal Vitalij Muchliado biznesas padarytas kai zmoniu pinigai atsiduria jo kiseneje
Уважаемый, КАКИЕ ГЛУПОСТИ ГОВОРИТЕ, договор с печатью и подписью, все фирмы и везде берут ованс.
Уважаемый, у вас есть договор, в котором все оговорено, и никто не будет просить дополнительно денег за зимний лес или за подорожание рабочей силы\если неоговорено в договоре\, ну, а если Вы увеличили дом, тогда надо доплатить\в любой фирме, не только в этой\.
Уважаемый, если бы он брал только деньги и не строил бы дома, давно сидел бы в тюрьме.У нас в стране есть суд \а сейчас все умные\, есть и другие покруче инстанции.
ПЛОХО, ЧТО У НАС В СТРАНЕ НЕТ ДЕЙСТВУЮЩЕГО ЗАКОНА, НАКАЗЫВАЮЩЕГО ЗА ОГОВОРЫ, ЧТОБЫ КАЖДЫЙ ЧЕЛОВЕК ОТВЕЧАЛ ЗА КАЖДОЕ СВОЕ СЛОВО, , КАК В США.
Я могу Вам это сказать, потому что мне и моим 2 знакомым построил, мы живем и притензий неиме
ем.
в 2006 году Виталий Мухлядо мне построил баню, садовый дом, вальер для собаки.Качеством довольна всем знакомым и друзьям очень нравится. Все спрашивают, кто строил. 2 моих знакомых уже живут в домах построенных по норвежскому типу, довольны, говорят, что теплые, притензий к ВИТАЛИЮ НЕ ИМЕЮТ.У одной опоздал со сроками на 2 месяца, пошла ему на встречу, подождала и не жалеет, говорит что это дом, а не ящик сколотить. ВИТАЛИЙ У НАС НЕ ПРОСИЛ ДОПОЛНИТЕЛЬНО ДЕНЕГ КАК ТУТ ПИШУТ за зимний лес и аванс не привышал 50 проц
Sveiki Nukentejusieji, tik ka ir mes supratome, kad pakliuvome i sio zmogaus pinkles... Prizadejo atlikti darbus visu menesiu ankciau, parode jau beveik surinkta musu nama, uz kuri gavo 50 % avanso ir dingo, dirbtuves uzdarytos, i skambucius nereaguoja. Taigi bus ir mums brangi pamoka, kaip is pirmo zvilgsnio rimti zmones sugeba taip apgaudineti...
www.evarzytines.lt paskelbtos NR 48108 Vitalij Muchliado turto varzytines. Muchliada didziausias skolininkas mokesciu inspekcijai, sodrai ir zmonems. Tas pats gali sulaukti ir uab muvita Muchliado individualios veiklos klientai. Zmones, bukite atsargus su Muchliada, nekiskit is anksto jam pinigu, saugokit savo sunkiai uzdirbtus pinigus nuo Muchliados.
man Vitalij M. pastate labai grazu, kokybiska rastini nama, jokiu nusiskundimu NETURIU!!!!!!! baikite rasyti nesamoniu, gal cia jus p. Alicija???????????? jus visiems neduodate ramybes, skambinejate, smeiziate, gasdinote, kvailius klausimus uzduodate.
Nukentejes Klientas 2014-01-27 14:08:27
Patalpinta informacija įžeidžiančią, melagingą, siekiančią pažeminti ir neatitinka tikruoves.
UAB "Muvita" direktorius yra Vitalij Muchliado, o visai ne Vytautas Sileikis!
Nukentejes Klientas 2014-01-27 14:08:27 IP 78.63.227.80
tai kam man atiduoti nama Muchliadai atvaziuokit as jums parduosiu be tarpininku.o del teismu pasidomiekit pas muhleri.

Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai, maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai, metalas, apdirbimas, gaminiai, pramonės įrengimai, prekybos įranga, projektavimas, architektai, restoranų, kavinių, barų įranga, statyba, šaldymo įrenginiai, šildymas, įrenginiai, ventiliacija, kondicionavimas.
Žybartuva
Adresas: Kirtimų g. 11, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai, sienos, lubos, grindys, statyba, statybinės medžiagos, židiniai, pečiai.
Ruukki Lietuva
Adresas: Pramonės g. 16, Vaidotų km., LT-14149 Vilniaus r.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai, projektavimas, architektai, sienos, lubos, grindys, statyba, statybinės medžiagos, stogai, dangos, paslaugos.
UAB "Exto"
Adresas: Tilžės g. 68, LT-78501 Ginkūnai, Šiaulių r.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai, statyba, statybinės medžiagos.

"Agrowill Group": susijungimas su "Baltic Champs" lėmė pelną
"Agrowill Group": susijungimas su "Baltic Champs" lėmė pelną 09-01 10:15
AB "Agrowill Group" įmonių grupės 2014 m. šešių mėnesių pajamos siekė 41,891 mln. Lt (12,132 mln. Eur), arba augo 125%, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai (kai jos siekė 18,618 mln. Lt...
Šiuolaikinė vadyba kilstelėjo "Girtekos" rezultatus
Šiuolaikinė vadyba kilstelėjo "Girtekos" rezultatus 09-01 10:09
Didžiausia Lietuvos transporto ir logistikos kompanija "Girtekos grupė" profesionalus vienijančiame socialiniame tinkle "LinkedIn"paskelbė įgyvendinusi "Lean"* vadybos sistemą savo logistikos ir...
"Barclays" pardavė savo verslo dalį Ispanijoje
"Barclays" pardavė savo verslo dalį Ispanijoje 09-01 09:32
Britų bankas "Barclays" sutiko parduotu savo verslą Ispanijoje už 633 mln. GBP. Jį sutiko įsigyti trečias pagal dydį šalies bankas "CaixaBank".

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master