Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MisterTango, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MisterTango

Atsiliepimai apie MisterTango, UAB

Mister Tango

Parašyk savo nuomonę apie MisterTango, UAB

Didžiausias klaida buvo pasirinkt šį "banką", o ne jų didžiausius konkurentus (pavadinimo neviešinsiu). Kortelei lėšų pakankamai, bet atsiskaityt už suteiktas paslaugas neįmanoma, taip pat iš bankomato išgrynint irgi negali. Sistema neišdirbta iki galo, viliuosi, kad čia man vienam pasitaikė tokie nesklandumai. Verčiau mokėsiu komisinius gerai žinomuose bankuose ir būsiu užtikrintas atsiskaitydamas nei liksiu jūsų klientu.

Jei kas nors susidursite su atsiskaitymo problemomis galit nesivargint, telefono numerio jie neturi, kad galėtų sutvarkyt problemą kuo įmanoma greičiau, teks rašyt jiems laišką ir laukti atsakymo.

Nemokamų profesionalių paslaugų nebūna, nemokamas tik sūris pelėkautuose.
sesta diena kai neveikia mistertango kortele-dar sprendzia
penkta diena atsiskaityti mistertango kortele negaliu o jie atraso vis ta tati-sprendzia problema.. reiskia mistertango kortele ir savaitei ar menesiui gali neveikti.. nenustebkike jei kam nebeveiks, jie isspres problema.. -paskaiciuosiu kiek dienu spres..
ir gali ilgai neveikti, nes jie i sms ar skambucius nereguoja..
Sveiki, ir man kortele strigineja. Dykai duoda tokia ir kokybe..
Jau keturios dienos MisterTango mok.kortele neveikia.. kas cia per betvarke? su niekuo susisiekti neimanoma..-jokio atsakymo ar paaiskinimo..
2017-10-01 23:18:50 IP 88.119.141.208
kazkoks bardakas tam mistertango.., mok.kortele kelinta diena neveikia o jiems rasyk nerases..
2017-09-29 16:09:04 IP 88.119.141.208
dar kortele neveikia..
2017-09-28 21:09:53 IP 88.119.141.208
Ramunas Grismanauskas 2017-09-28 15:00:53
ryte kortele neveike, dabar pabandziau-veikia, atlikau viena mokejima.., ziuresiu kiek ilgai veiks..
du leido mokejimus atlikt ir viskas-atjunge kortele.. manau jiems neapsimoka, kad klientas nemokamai daug pervedimu atlikineja.. jiems nera naudos is tokiu klientu-todel ir nebeleidzia atlikti daug mokejimu.. pagal pinigu dingima ir korteles atjungima (tylejima) manau kazkokia nesvari firmele..
2017-09-28 15:00:53 IP 88.119.141.208
Ramunas Grismanauskas 2017-09-28 11:41:01
sake programuotojas pasiziures kodel kortele nedirba bet jau trecia diena kai kortele neveikia.. o is mistertango tyla.. jiems rasyk nerases.. Gal kas zinote Mistertango vadovo ar direktoriaus tel.nr?
Galiu atsiųsti vadovo kontaktinį telefono numerį, bet skambutis bus veltui, kadangi nors jis ir yra UAB MISTERTANGO LT vadovas primygtinai sako skambint ar susisiekti el.paštu su suportu į tai, kad suportas neatsako jis nieko negali pakomentuoti ir vis kartoja, kad jis to netvarko tokių reikalų. Tai ką gi jis tada išvis veikia? Ir kam įmonei reikalingas vadovas kuris nesprendžia apskritai nieko ir net nesistengia būti lojalus ir mandagus klientams ir padėti išspręsti jų problemas susijusias su MISTERTANGO? Absurdas įmonės vadovas už nieką neatsako, suprasčiau jei suportas dirbtu tinkamai, bet kai jis dirba netinkamai, neatsako į laiškus, į skambučius, ignoruoja ir t.t.. Šiaip mes ruošiam rimtą jungtinį skundą į Lietuvos banką dėl MISTERTANGO veiklos, jei yra norinčiu prisijungti, parašykite.
2017-09-28 12:06:06 IP 88.119.141.208
Afera 2017-09-22 19:12:29
Manau brestanti afera tas MISTERTANGO, gal ir ne, bet per daug įtarimų kelią. Baisu, kad su klientų pinigais nedingtų.
po paviesinimo, kad buvo pasisavinti 11.68 eur., tai dabar ir po gauto mokejimo i kortele kortele kortele neveikia.. pries tai po kiekvieno gauto mokejimo galedavau 1 ar 2 mokejimus atlikti o po paviesinimo apie sukciavima isvis kortele atsiskaityt antra diena neleidzia..-labai uzpyko..
2017-09-28 11:41:01 IP 88.119.141.208
2017-09-27 19:41:42 IP 88.119.141.208
Ramunas Grismanauskas 2017-09-22 12:56:45
mistertango mokejimo kortele (MisrerCard) blogai dirba..-kartais gali atsiskaityti bet dauguma kartu ne.. rasau i mistertango-kodel neveikia kortele, bet jokio atsakimo nesulaukiu.. uzklausiau paypal ir ebay, atrase-kreipkis kas isdave kortele.. o korteles davejai MISTERTANGO tyli..-jokio paaiskinimo.. zmogus vaziuotum i uzsieni-noretum bilieta ar uz paslaugas sumoketi kortele..-butu tragedija.. -BUKITE ATSARGI SU MISTERTANGO..
atra diena pinigai pasiekia saskaita.. o mano kortele dar nedirba, kai gaunu imoka i kortele tada pradeda kortele dirbti, bet trumpam-atlieku 1 -3 pervedimus ir vel nebeveikia.., ryt gausiu pervedima tai turetu vel leist atlikt 1 ar 2 pervedimus.. po ilgu rasinejimu atrase, kad problema perduota programuotojui bet antra diena o kortele kaip nedirba taip nedirba.. vasaros pradzioj liepos4d. paypal pervede man 9.79GBP-11.68eur, laukiu laukiu o i saskaita neateina.., tai rasynejau, siuntinejau paypal israsa ir t.t. kol rugpjucio 7d.mistertango grazino mano tuos 11.68eur... labai aplaidziai dirba..
Ramunas Grismanauskas 2017-09-22 12:56:45
Daug ką pasako manau.
Kreipsiuos į teismą. Nemaźa suma iš lietuviško banko bivo pervesta penktadieni 15.30val, piniga mistertangoi sąskaitą tūrėjo pasiekti tą pačią dieną. Deja pinogų nėra ir neaišku ar apskritai bus.
2017-09-22 12:56:45 IP 88.119.141.208
labai greitas, geras palaikymas :)sekmes jiems :)

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Savanorių pr. 363-209 2aukštas, Kaunas Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Paskolų garantas
Vartojamieji kreditai

Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, (18 aukštas), LT-92118 Klaipėda.
UAB „Paskolų garantas“ teikia vartojamuosius kreditus bei refinansavimo paslaugą. Galima kredito suma – nuo 100 eurų iki 3000 eurų. Maksimalus kredito grąžinimo laikotarpis – 36 mėnesiai. Vartojamieji kreditai išduodami, užpildžius paraišką internetu arba UAB „Paskolų garantas“ atstovybėse Klaipėdoje, Vilniuje ir...

"Mercedes-Benz" aplenkė BMW ir "Audi" gamintojus
"Mercedes-Benz" aplenkė BMW ir "Audi" gamintojus 10-16 21:39
"Mercedes-Benz" E klasės sedano, taip pat atnaujintų SUV modelių populiarumas leido šiam gamintojui aplenkti BMW ir "Audi" bei tapti prabangių automobilių segmento lyderiu.
Žiniasklaida: Rusija planuoja išleisti kriptorublį
Žiniasklaida: Rusija planuoja išleisti kriptorublį 10-16 18:40
Rusija gali tapti pirmąją pasaulio šalimi, kuri išleis savo kriptovaliutą.
Buvęs VAE vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba
Buvęs VAE vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba 10-16 18:34
Rimantas Vaitkus, buvęs Visagino atominę jėgainę turėjusios statyti "VAE SPB" vadovas, kaltinamas padaręs bendrovei 0,9 mln. Eur žalos.

Ar Jūs rūkote?

UAB Baltic master