Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MediCA klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MediCA klinika, UAB

Atsiliepimai apie MediCA klinika, UAB

Šeimos klinika "MediCA"

Parašyk savo nuomonę apie MediCA klinika, UAB

Prisiregistravusi šioje klinikoje (Vilniuje, Kreivajame Skersgatvyje) esu dar ne itin seniai, apie metus, tačiau iki šiol nebuvo jokių nesklandumų. Gydausi pas gyd. R.S. Katkevičienę, nusiskundimų neturiu. Visuomet registruojuosi internetu ir būnu priimta laiku. Dar nė karto neteko laukti prie kabineto. Taip pat ir laboratorinius tyrimus atliko laiku, atsakymus gavau el. paštu, na viskas tvarkingai, tikrai neturiu tokių skundų, kaip nurodyta kituose atsiliepimuose. Administratorės malonios.
MediCA klinika administracija
2017-02-17 15:25:00 IP 78.56.36.167
Mantas 2017-02-02 20:01:26
Polocko gatvėje, medica klinikoje, šiandien teko pralaukti beveik valandą, dėl parašo ant siuntimo... Skambinta buvo du kartus dėl priėmimo laiko. Registratūroje požiūris į pacientus baisus, mačiau kaip tyčiojasi iš pacientų. Išsiregistruosiu iš šios neprofesionalios klinikos, kol dar nenugydė.
Laba diena, p. Mantai,
Nedelsiant susisieksime su klinikos registratūra ir aptarsime susidariusią situaciją. Pagal klinikos darbo tvarkos taisykles pacientas vizitui privalo būti priimtas tuo metu, kada yra užregistruotas. Labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir tikimės, jog tai nebepasikartos.
Jeigu turėsite daugiau pastebėjimų dėl klinikos aptarnavimo kokybės, labai prašome kreiptis tiesiogiai į klinikos administraciją el. paštu: info@medicaklinika.lt arba tel. +370 687 33 117, tokiu būdu galėsime operatyviau spręsti susidariusias problemas.

MediCA klinika administracija
Baisu! Tvarkiau dantis ir nuo silikono (istatomas kad neuzdaryti burnos) iskilo alergija. Is klinikos isejau po pirmos, o jau antra kveciau greitaja. Ispute lupos, viskas ties ion dege. Prabuvau lygoninei po lasalinem ili 20:00 dabar istinimas praejo prasidejo antra bieda uoda ant lupu pulioja ir kraujoja. Reikalingas nedarbingumo lapelis ir to negaunu eiles kilometrines, sidieti ir laukti kad Prie tu atviru zaidu dar kokia bacila Pristuotu. Administracijos nera, skundu knyga juokinga matosi isplesti puslapiai.

Po
Yra tikrai yra demesingu gydytoju tai MediCa klinikos seimos gyd.J.Jacevic Buro dirbanti prie Kardiolitos Vilniuje.Labai demesinga, daug klausineja, aistina, isiklauso i pacienta.Labai lengva bendrauti.Tai reta.Supratau kodel ji tokia kitokia, o todel, kad mokslus baige uzsienyje, kur gydytojus moko gydyt ligoni.Kad ligonis ne pagalys, o sergantis zmogus su kiek sergancia psichika.Todel bendrauti su juo reikia svelniau demesingiau, idemiau.Tokia ir yra gyd BURO.Mane kankino neuropatologai 4 men.Visur mokejau, rase brangiausius vaistus-nieko.Pagaliau ji prirase savo nuomone tinkancius vaistus.Jau po poros dienu pasijutau geriau-galiu vaikscioti, (isvarza stubure).Aciu jai.Daug daug sveikatos, istvermes, laimes.
O dar geriausia situacija buvo kai per epacientas puslapi uzregistravo mane sestadieniui 12 val. Atejo ir patvirtinimo laiskas i pasta ir pries diena zinute i telefona gavau su klausimu ar atvyksiu, atsakiau taip. Sestadieni uzdarytos duris ir klinika nedirba. Aisku prisiskambint niekam is atsakingu asmenu nepavyko.Bet klientus registruoja! Na "superiniai". Dar pati turejau pranesti atsakingiems uz e- pacientas puslapi kad cia taip zmones klaidina, nes ta pati klinika kaip veliau pasirode ir po mano skambucio neskubejo apie tai pranesti..
biruta 2016-11-15 15:35:57
Kurioje klinikoje taip buvo (mieste)?
Vilnius. Kreivasis Skersgatvis gatveje. O i mano rasyta laiska administracijai Kauno mieste tai ir nieks nesiruosua atsakyti kodel taip vyksta.
Brata 2016-10-28 14:39:12
As galiu net atsakyti kodel neimanoma prisiskambinti. Man vakar irgi taip buvo. Drasiai galiu pasakyti ANT KLIENTU VISISKAI NUSISPJAUTI. Tris valandas nepriskambinau. Atejus pamaciau isjungta telefona gulinti registratutoje. Darbuotoja plepa kazkur toli kabinete. Na tai poziuris toks : NENORIU DIRBT, ISJUNGIU TELEFONA IR EINU PAPLEPETI. KLIENTAI TEGUL ATSIKNISA.
Kurioje klinikoje taip buvo (mieste)?
Mindaugas Zubernis 2016-09-14 13:24:16
Neįmanoma prisiskambinti Nr +370 37 751229 neatsiliepia, o paskambinus Nr.+370 5 2390555 atsiliepė darbuotoja iš kitos įmonės, kuri MediCa klinika vadovo net nepažįsta. Nežinau, kaip prisiskambinti į administraciją. ką daryti, kur kreiptis? Problema tame, kad Mažeikių "Sveikata šeimai" neturi jokios informacijos dėl ligonių kasų, nežino kiek liko lėšų ir savo pacientų negali nukreipti antro lygio reabilitacijai. Mažeikių "Sveikata šeimai" yra parduota Kauno įmonei MediCa klinika. prašome kuo greičiau išspręsti šį klausimą, nes kenčia pacientai. Kitaip pacientai būs priversti ieškoti kitos gydymo įstaigos!
Gintaras Tamašauskas
2016-09-30 00:22:48 IP 84.15.157.212
Šia naktį nuo insulto staiga mirė mama, tai nutiko apie 02, 00 iškviesta greitoji konstatavo mirtį ir išrašė atitinkamą pažymą ryte atvažiavus į polikliniką Klaipėdoje Vingio 16, 8, 00val. Registratūroje priėmė dokumentus ir prašė palaukti prie penkto kabineto, nes mūsų gydytoja nedirba. Sulaukus gydytojos įėjome į kabinetą ir ten mums gydytoja pasakė, kad mes nesam IŠ ANKSTO UZSIREGISTRAVę ir iš viso mirusieji palauks, reikia užsiimti gyvais. Eilėje stovėjo mamos su mažais vaikais kurios mus praleido be eilės, bet gydytoja vis tiek nepriėmė. Ar šioje bendrovėje yra nors truputis užuojautos? Paliudyti šią situaciją gali visi priimti pacientai 29 dienos ryte. Pažymą mirties liudyjimo gavimui laukėme virš dviejų valandų. KAIP GALIMA IŠ ANKSTO UZSIREGISTRUOTI MIRTIES PAZYMAI GAUTI IR AR JUSU FIRMOJE DIRBA PILNO PROTO MEDIKAI??? Bėgsim nuo jųsų kuo toliau.
Teko lankytis vilniuje laisves pr64A, registraturoje su zmonemis elgiasi kaip neaisku su kuo, rekauja, kazkuom nepatenkinti - tikriausiai kad jiem yra darbo kai tu ateini. Registraturoje dirbanti VIDA isvis nesiskaito su zmonemis (baisu) tikriausiai teks rinktis kita poliklinika, nesuprantu kaip darbdaviai gali leisti dirbti tokiam zmogui. Su gyditojais viskas gerai, salia esanti kardiolita atliekanti kitas paslaugas super, iskart skiriasi registraturos darbas
Teko lankytis Vilniuje, polocko gatveje. Reikejo išsirašyti biuletenį, paskambinus buvo pasakyta, jog gydytoja dirba nuo 14h ir atvykti anksčiau, jog gydytoja greit apźiūrėtu ir išrašytu. Atvykus pasirode, jog gydytoja dirba nuo 14.30 ir serganciam zmogui buvo pasiulyta pasivaikscioti... Per ta laika prisirinko kruva zmoniu.... Zodziu taip ir nepriime. Niekam nerekomenduoju ten lankytis. Priimamasis net nezino gydytoju darbo laiko
registratūros darbas Alytaus klinikoje, jaunimo g. 22 yra tragiška. Žmogui skubiai yra reikalingas siuntimas į klinikas dėl skydliaukės sutrikimų ir nėra kada laukti, tai žmogų užrašo pas šeimos daktarę tik po 2 savaičių... Per tas dvi savaites žmogus ir numirti gali, o siuntimą išrašyti užtrunka iki 2 min. Niekam nerekomenduoju šios klinikos. Tvarka tragiška...

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Invitro Diagnostika
Kraujolaboratorija.lt

Adresas: Santariškių g. 5, (Innovatyvios medicinos centras), LT-08406 Vilnius.
Kraujolaboratorija.lt - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje, susidedantis iš trijų laboratorinių kompanijų „UAB „Invitro diagnostika“, UAB „Rezus.lt", UAB „Baltic Medics“ bei įgaliotų partnerių visoje Lietuvoje. Vizija - Būti patraukliausiu partneriu žmogui bei jo sveikatos priežiūros specialistui...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Kauno oro uostui – pastiprinimas
Kauno oro uostui – pastiprinimas 06-28 11:12
Rekonstrukcijai uždaromo Vilniaus oro uosto krūvį perimsiantis Kauno oro uostas sulauks pastiprinimo – kelių šimtų darbuotojų desanto iš sostinės, prireikus ir iš pajūrio.
VMI jau paskelbė turto deklaracijas
VMI jau paskelbė turto deklaracijas 06-28 10:51
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog interneto svetainėje www.vmi.lt jau paskelbė Metinių gyventojų (šeimos) turto deklaracijų išrašų duomenis.
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių 06-28 10:23
Šis šeštadienis, liepos 1-oji, yra svarbi diena absoliučiai daugumai Lietuvos gyventojų, nes įsigalioja daug svarbių teisinių naujovių – ne tik naujas Darbo kodeksas (DK), bet ir dar bent pora...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master