Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Premier Restaurants, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Premier Restaurants

Atsiliepimai apie Premier Restaurants, UAB

McDonald`s

Parašyk savo nuomonę apie Premier Restaurants, UAB

Kaune draugystes mcdonalde aptarnavimas siaubingas. Dirba princise su ruzava bliuzele. Toks vaizdas kad atejau ja aptarnaut o ne ji mane.
Pasibaisėjau aptarnavimų Mc Donalds restorane Gedimino prospekte, Vilniuje. Stovėjau eilėje, žmonių tikrai buvo nedaug, kai pardavėja baigė aptarnauti prieš mane stovinčius klientus ir priejau aš, ji tiesiog apsisuko ir išėjo, aš likau stovėti kaip durnelė kuri laika, nei kitos šalia esančios pardavėjos nekreipė į mane demėsio nei ana negrįžo. Stoviu laukiu ir matau kaip pardavėja, kuri turėjo mane aptarnauti išeina, ir vis tiek nieks nekreipia į mane dėmėsio nors stoviu prie pat kasos, nors imk ir pati apritarnauk. Tokio įžulumo dar nemačiau! Kai prie gretimos kasos priejo naujai atėjusi pardavėja, teko naglai įsigrusti.
Jūms tikrai reikia atkeipti dėmesį į toki prastą savo darbuotojų darbą.
2017.05.18 Apsilankiau McDonalds restorane šalia Vilniaus autobusų stoties. Suprantama, kad žmonių vakare buvo daug, reikia dirbti greitai, tačiau vienas iš pardavėjų tikrai garsiai šaukė, nei vienas kitas darbuotojas taip nerėkė, kaip šis. Buvo nemalonu, norėjosi ramiai pasedėti, tačiau visą mano išbūtą laiką turėjau klausyti rėkaujančio pardavėjo. Susidarė nemaloni atmosfera. Vis dėlto reikėtų ir į tai atkreipti dėmesį.
Augustinas Gilevicius
2017-05-03 23:20:23 IP 84.15.177.178
Burgeris visas sudetas belekaip, bulvytes visiskai be druskos
2017.05.01 15 val. Kaunas, Pramonės pr. Laukti eilėje reikėjo beveik 20 min. Iš keturių aptarnavimo taškų veikė tik du, žmonių eilė iki lauko durų. Blogai, nerūpi klientas tiek, kiek deklaruojama.
Neseniai sedejau, valgiau make. Jausmas, skaitant atsiliepimus WOW, realiai zmones, siais laikais (nesakau, kad visi) Bet DAUGUMA tokios kiaules, kad..... Nejaugi taip sunku yra pavalgius +/- susitvarkyt ta vieta kur valgei, paimk servetele nuvalyk, yra siuksledezes, tai ismesk i jas, kam metyt salia ant zemes, arba jeigu matai kad pilna siuksledeze tai nemest, prieik pasakyk personalui, kam tie principai. Juk visi mes vienodi zmones, tik dirbam skirtingus darbus. Labai gaila jaunu zmoniu dirbanciu make. Nes pasitaiko tokiu kiauliu klientu* kurie sugeba tik papi*davot darbuotojus apart to, kad padekotu, kad gauna svarias patalpas, skanu maista, gal ne visada tinkamai sudeta, bet supraskit, kad zmoniu daug, daug nauju darbuotoju kuriuos reikia apmokinti. Bukime mandagus, vieni kitiems.
Klaipėdoje laukėm 45 min. Dar nėkur pasaulyje taip nemačiau
Retas atvejas, kai užsuku į MacDonald. Deja šiandieninis apsilankymas parodė, kad geriau daugiau ten iš viso neiti. Lankiausi MC prie geležinkelio stoties. Rytiniame meniu užsisakiau Delux Mucmuffin su vištiena didįjį kompleksą. Aptarnaujantis vyras nuvo kepurės. Jis matyt vyriausias, nes ko aprangis marškinėlių spalva žydra. Gavau savo užsakymą išsinešimui. Bulvytės- visos perkelusios, sudžiūvusios, kietos. Suprantu, kad pavasarį bulvės kitokios, bet tada kodėl kaina ta pati
Retai lankausi McDonalde, taciau retsykiais labai norisi suvalgyti kanos skanaus su seimyna, kaip ir buvo siandien Nordikos McDonalds. Deja teko nusivilti aptarnavimu. pirkau 3 mc chiken vidutinius kompleksus plius tris mesainius su suriu, kompleksus gavau o stai sumustiniu pritrukom. deja vietoje nepasiziurejom (sunku patiket jog retai lankantis tas vienas kartais ir nepasiseks, norejosi kazkaip pasitiket aptarnavimo kokybe), taigi mc donaldas pavoge is manes 3, 30 eu. Nemalonu...
Ar eilėje neiškentę laukimo ir išėję iš restorano klientai yra geras tonas McDonald's prekės ženklui? Ar 50-60 žmonių eilėje, laukiančių savo eilės pas kasininką, tuo tarpu tušti stalai yra greito maisto užkandinėa esmių esmė? Taip. Jei paskelbi, kad aptarnausi McDrive per 90 sekundžių, o neaptarnavęs per minėtą laiką duosi užsakymą nemokamai. Tada visi dirba McDrive'ui, o viduje esantys klientai niekam nerūpi. Susinervinęs, po 35min. laukimo pratrūkstu ir pradedu klausti, kodėl mes, esantys viduje esame prastesni nei McDrive klientai? Kodėl jūs, kurie pasirūpino viena marketingine puse, pamiršo įvertinti kitą pusę? "Penktadienis", atšauna man kasininkas ir suprask, laukimas tai mano bėda, ne GREITOJO maisto užkandinės. tada sakau: -"o kodėl tik dvi kasos dirba jei jau taip deklaruoji žmonių srautą?", kasininkas nuleidžia galvą ir burbėdamaa nueina rinkti McDrive užsakymo. Lietuvoje visi taupo, net ir McDonald's, klientų aptarnavimas ir McDonald's standartai visiems šimtas metų. Aš ir mano dukra jaučiamės kalti, kad užsukom į Savanorių prospekte, Kaune esantį "restoraną", atsiprašom, kad sukėlėme rūpesčių jums, frančizės valdytojai, bei jūsų darbuotojams. Stengsimės daugiau to nedaryti.
Sveiki, norėjau nustebinti sūnų ir užsakiau jo gimtadienį Jūsų restorane ("Taika" Kalipėda, kovo 4d.).
Deja, stipriai nusivyliau pati ir nuvyliau sūnų, bei į jo gimtadienį atėjusius draugus..
Atėjus 15min iki gimtadienio pradžios vaikų kambaryje valgė kiti klientai, nebuvo jokios kortelės ar kitos informacijos, kad kambarys rezervuotas ir jame bus švenčiamas gimtadienis (bet kurioje kitoje vietoje rezervavus patalpas pasiruošimui yra skirtas pusvalandis prieš rezervuotą laiką). Patalpa visiškai neparuošta, ant stalo mėtėsi laikraščiai, pripaišyti lapai ir čekiai.

Atėjus gimtadienio "vedėjai" išgirdau priekaištą, kodėl aš nerezervavau stalo tėveliams (nors pasirašant sutartį nebuvo užsiminta, kad privaloma stalo rezervacija)..
Palaukėme, kol bus "paruošta" patalpa gimtadieniu - atnešė 2 staltiesėles ir patiesė ant stalo (kurios paskui tik maišė vaikams).
Vedėja atsinešė karūnas ir uždėjo jas vaikams, deja pati neprisistatė. Pradėjo vaikams piešti ant veidukų, viskas vyko apie 45minutes (tikrai ilgai), nes vaikams nebuvo ką veikti, jiems pasidarė nuobodu. Bepiešiant vaikams užsimanius į tualetą, vedėja viską metė ir bėgo įleidinėti vaikus (nes reikia suvesti kodą, kurio mums niekas nepasakė) Manau reikėtų kokios svečių kortelės ar kažko, kad animatorė galėtų be trukdžių vesti gimtadienį..
Patalpa, kurioje vyko gimtadienis buvo visai nevėdinama, per maža.
Vaikams buvo pasiūlyta užsidėti antspaudą ant rankos, tik vėliau supratome, kad jie visiškai neskirti štampuoti ant odos, nes ilgai džiuvo ir grįžus namo jų nebuvo įmanoma nuplauti nei su muilu, nei su kita prausimosi priemone, praėjus 2 dienom po gimtadienio, štampai vis dar liko ant vaikų odos..
Nebuvo pravesti jokie žaidimai vaikams (kas buvo nurodyta sutartyje). Vaikai žaidė tik su gautomis dovanomis
Kadangi piešimas ant veidų truko nepilną valandą vaikai išalko, pateikė pageidavimus ir dar apie 20minučių laukėme, kol ta pati gimtadienio vedėja viską suruoš ir atneš. Manau tokiai šventei reikėtų mažiausiai 2žmonių, kad darbas vyktų greičiau ir produktyviau.

Buvo užsiminta, kad vaikams bus galima apsilankyti restorano vituvėje ir pamatyti, kaip kepami sumuštiniai. Deja išgirdome tik atsakymą, kad daug užsakymų, negalima. Vaikai labai nusiminė, nes šis procesas tikrai įdomus ir buvo labai lauktas..
Vaikams pavalgius teko vėl eiti ieškoti gimtadienio vedėjos ir palaukti jos apie 10min. Pastebėjau, kad mūsų laikas jau eina į pabaigą, paprašiau, kad jau patiektų tortą, nes vaikams visiškai nebuvo jokio užimtumo.
Tortas taip pat nuvylė, nes jo nelabai užteko 9 gimtadienio dalyviams (švenčiant gimtadienį yra sąlyga, kad mažiausiai 8 vaikai plius jubiliatas).
Suvalgius tortą vaikai sulaukė gimtadienio rinkinukų: balionų ir gimtadienio pasų. Net 2 pasai buvo įdėti jau prirašyti ir su nuklijuotais lipdukais. Šaunu, kad vėliau jie buvo pakeisti į naujus.

Labai nusivyliau tokiu neorganizuotumu, o labiausiai skaudu, kad gimtadieniu nusivylė vaikai. Jiems tai nebuvo šventė, o tiesiog paprastas apsilankymas jūsų restorane..

TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOJU ŠVĘSTI VAIKŲ GIMTADIENIO KLAIPĖDOS MC DONALD'S RESTORANE.
2017-01-14 17:58 pirkom Kareivių g.kompkeksus išsinešimui ir buvom "maloniai nustebinti" didelių bulvyčių porcija jeigu tai galima pavadinti "didelė" atrodo kaip maža.... Jeigu jau dedat išsinešimui dėkite sąžiningai :)neapgaudynekite
Sveiki, buvau Nordikos McDonald restorane vakar vakare ir pamačiau nelabai malonų vaizdą. Restorano darbuotojas virtuvėje dirbo su striuke ir cigarete už ausies. Pasiklausus darbuotojo, kuris mus aptarnavo, ar tai yra normalu, mums šiurkščiai atsakė, kad jis yra vadybininkas ir jam galima. Prašau, paaiškinkit ar tai yra normalu. Laukiu atsakymo el.paštu.
Visiems patariu tikrinti prie Drive langelio užsakymo turinį. Čekyje užsakymas priimtas teisingai (1 kompleksas, 3 mėsainiai su sūriu, 3 bulvytės), bet grįžus namo ir atidarius, iš 3 mėsainių su sūriu buvo tik 1. Veiksmas vyko šiandien Savanoriu pr. Kaune.
Kauno McDonald's filialai niekada neturi balionų, kai užsisakoma maisto prie langelio. Visada būna pasiteisinimai, kad nėra arba tingi pūsti, tad vaikai nuolat nusimina negavę balionų. Kai prašoma balionų, visada darbuotojai būna nepatenkinti ir nuolat galvoja priežastis, kad nereikėtų jų duoti. Nejaugi jų tiek neturite, kad negalite visiems duoti? Tada išvis nereikia jų dalinti ir juos panaikinkite. Tikimės, kad mus išgirsite ir pagaliau bus galima gauti balionų paprašius, o ne gauti perkreiptą veidą atsakui.
Sveiki, siandien apsilankiau Vilniaus stoties macdonald's restorane apie 19-20val, norejau atsiimti prizus laimetus uz specialiai pirktus didelius komplektus. laimejau 5 kolas ir 3bulytes, per visa menesi kazkur. As kiekviena diena beveik lankausi jusu restoranuose su seima ir per is kokiu minimum 20 dideliu komplektu laimejau 5 kolas ir 3 bulves, tai va atvaziavusi i jusu restorana man buvo grubiai, labai negraziai pasakyta kad prizai nebus duoti nes panele to nenori, ji pasake vaziuokit i savo restorana ir imkit.. i koki savo? as jau dirbu katpedelei 8 metus tai ka man eit i savo restorana ir imt? ar tai isvis normalu kaip jusu restorano darbuotojai bendrauja? ir kam jus darot tokias akcijas jai poto prizu negalima atsiimt ir dar keliat balsa ir smeiziat. Zemas lygis. Niekada daugiau neeisiu i jusu restorana ir kitiems patarsiu kitus restoranus. As galiu suprast, kad gal i vakara pavargo panele, bet darbas yra darbas ir tai jusu restorana su kiekvienu kartu tik zemiau nuleidzia. Tegu ateina ta panele pas mane i Amber food pavalgyt as ir jai pasakysiu kad jai vieta tik macdonalde stoties valgyt. Pasibaisejusi as. Rasau tai, kad nesielgtumet taip netaisingai su kitais lankytojais.
Pakeiskit darbuotojus, nes kažkas baisaus. Eilės didžiausios nes jie nieko vaikšto koja už kojos. Užsakymo laukiam jau gal puse valandos. Savanoriu pr.kaunas
Daugiau atgal negrisim
Sveiki, esu pasibaisejas jusu tinklo Macdonald's restoranu stotyje! Daznai lankausi jusu restoranuose kareiviu g., seiniu ir ukmerges g. Visur kolektyvas labai malonus ir paslaugus, bet stotyje drive visalaik kolektyvas nepatenkintas, jokio malonaus aptarnavimo ypac zmogus kuris priima uzsakyma kiek neatvaziuoju visalaik nemandagi moteris sedi, o apie maista isvis bjauru kalbeti, tokio senumo, kad tikrai jau turetu buti ismesta viskas, paprasiau pora kartu kad duotu katik iskeptas bulves as palauksiu jai reikes o man jusu pardaveja atreze kad jos visos naujos nes masinu daug, privaziavau paemiau uzsakymu sustojau siek tiek toliau ir vel man dave saltas ir pasenusias bulvytes! dar karta taip bus grysiu iskart i jusu restora ir iskelsiu skandala, ar jum negeda visur viskas normaliai pateikiama ir malonu gryzti dar karta, o jusu macdonalda restorane kaip su bomzais kokiais elgiamasi! Paskutinis apsilankymas buvo 2016 11 01 19.30
Esu pastovi kliente jusu restorane kuris randasi Nordik'oj. Visalaik atvazioju po 23:00, noriu tiesiog padiekot jus personalui kiek darbuotojems tiel ir vadybininkams, uz ju darba. Nes tokiu laiku kaip pastebejau yra du arba trys darbuotojai iskatant vadybininkus, o masinu buna tiek didelis srautas, tiek I nelabai. Bet visa laika aptarnauja mandagei ir kokybiskai. Dydelis acoustic uz jusu kantrybe kai mano vaikucai stabdo jum darba kol ne issirinks sau zaisliuko. Uzh jusu shipsenai ir sipsena mano vaiku kai gauna balionus.:) Dar karta diekoju ir linkiu jum sekmies!
2016.08.27 apie 1 val. nakties Klaipėdos McDonald restorane pirkau sumuštinį Royal. Apie 5 nakties sustojus skrandžiui teko viską atpilti. Ryte atsikėlus supratau, kad esu apsinuodijęs ir visą dieną buvo bloga, neturėjau apetito ir jėgų išlipti iš lovos. Vakare sukilo temperatūra iki 37.4. Sekmadienį ryte atsikėlus savijauta geresnė, bet taip pat nėra apetito. Norėčiau sulaukti McDonalds restorano administracijos paaiškinimo dėl sumuštinio kokybės, nes tą vakarą nieko daugiau nevalgiau ir alkoholio nevartojau. Niekada neteko taip blogai jaustis po maisto. Jeigu savijauta nepagerės pirmadienį važiuosiu į ligoninę, kad atliktų tyrimus.
Buvome 2016. Rugpjucio 13, Akropolyje. Uzisakiau 6 vnt. mc nuggetsus, dave vietoj ju, mesaini su vistiena. Norejau pakeisti, sakau, kad ne ta norejau gi. Kasininkas pasake, kad taip isgirdo. Tiek to, paemiau. Bet be mesainio, dar buvo uzsisakyta sprite vidutine porcija. Dangteli nuo poduko, ne iki galo uzdare. Tai kai ejau iki staliuko, ispiliau visa gerima ant saves.
Esu labai nusiviles Jusu teikiamu paslaugu kokybe. 2016.07.04 apie 17 val. su automobiliu Ukmerges g. McDonold'e uzsisakiau dideli dviguba mesaini su suriu ir maza Colos. Langelyje kur isduoda maista man dave maza Cola ir maisiuka. Padejes maisiuka ant sedines isgirdau ne mesainio, o kazko biraus garsa, patikrines turyni - pamaciau maza bulvyciu fri. Sulaukiau merginos, pasakiau, kad uzsisakiau ne bulvyciu o dideli dviguba mesaini su suriu. Atnese antra karta, paziurejau - mesainis. Kadangi skubejau, buvau jau tolokai nuvaziaves. Issitraukiu turyni - mazas dvigubas su suriu. Uz 4 su centais eurus mazas dvigubas su suriu ir maza Cola. Ir tai ne pirmas kartas ! Prasau atkreipti demesi i savo darbuotoju atliekamo darbo kokybe !
2016.05.30 buvom MC prie stoties, drive, 3 kartus pasakem, kad norim mazus kopleksus BIGTASTY ir be sonines ! gavom savo uzsakima....kai atidarem tai buvo dideli kopleksai ir su sonenine, zodziu viskas ne taip kaip sakem...daugiau nebevalgisiu ten.
ukmergės g. pralaukus eilėje nemažai laiko, pardavėja pareiškė, jog turiu pereiti į kita, vienintelę dirbančia eilę, nes turinti didelį užsakyma. ta prasme vėl iš naujo laukti eilėje, kai žmoniu daug. toks aptarnavimas yra žemo lygio, nepirkęs išėjau ir gyvenime negrįšiu
Šiandien vakare 2015-12-23, apsilankėme paėmė maisto į namus deja grįžę ka užsakėme namo neradome nei fri bulvyčių nei gėrimo. Žiauriai apmaudu kaip tokios darbuotojos dirba. Apsilankymo laikas apie 17, 40 Klaipeda
Ieva, jeigu jus buvote mcdonalde nakti, yra puikiai zinoma kas tuo metu ten darosi ir jog darbuotojai dirba tik kasose:)
Buvome Vilniuje Gedimino pr. Esanciame mcdonalds restorane, aplinka atrode tragiskai, stali nenutvarkyti, ant stalu ir zemes pilna siuksliu. Salia musu staliuko buvo miegantis neblaivus, prasta kvapa skleidziantis vyras, kuris miegojo ant stalo!
2015-08-02 Mergina vardu Greta B. taip skubejo, nors zmoniu daug nebuvo, kad pati nebesusigaude ko mes prasem ir keciupa pamirso idet, nors priskaiciuot nepamirso. Sunervino tai, kad nesiklauso klientu, issiblaskius.Galetumet ir apsikuopt, labai nesvaru
Vakar buvau Mc Donalde Ukmergės g. 173, Vilniuje, tai noriu palikt labai gerą atsiliepimą. Deja, nežinau merginos, kuri priėmė užsakymą, vardo, tačiau buvo tikrai malonu, kai ji atsiprašė už tai, jog turėjom palaukti "ilgai" - ta prasme +-5min, kai Mc Donalde tiek laukti, manau, yra trumpai. :) ir dar labai maloniai paklausė, ko norėčiau, kokio gėrimo, išvardino, ką galima rinktis. O kadangi pirkau happy meal, tai dar ir parinko patį fainiausią žaisliuką :D
Stalus lauke tegul susitvarko Klaipedos mcdonaldas, lauke nera kur atsisesti su vaikais, visi stalai atsiprašant apšikti žuvėdru..negana to dar pačiai teko išsitepti šūdais..turi valyti su higieninem priemonem. Higienista iskvietus, ta mcdonalda uzdarytu del tokios netvarkos. Apsikrest visokiom ligom imanoma nuo tokiu nesamoniu.
Sveiki, jei pas jus prie kasos stovi mokinys su patyrusiu darbuotoju, perduokite kad padetu daryti ledus, nes perku jau ne pirma karta ledus su snickers ir zinau koks buna skonis ir kai man paduoda balta plombyra su keliais riesutais imestais, nei karameles nei snickerso gabaliuku, o moku uz tokius ledus 1.85eur, tai nera labai smagu. Ir dar kai paklausiau kur karamele pasake kad viduje bet jos taip ir neradau.
МК Дональдс - это уровень рыгаловки. Никогда то, что показано в заведении на табло, не соответствует тому, что подают.
Šiandien (12.27) apie 22h ukmergės g. McDonald's restorane išsivežimui pasiemiau maisto. Pravėrus vieną iš mėsainių, vaizdas nedžiugina. Mėsainis sutrintas ir vidinėje pakuotės pusėje purvas. Esu pasipiktinusi.
2014-08-08 seiniu g. Prie stoties Vilniuje, Macdonalds'. Atvaziavau 06:30 paprasiau ledu man ju nepardave pasake kad ledu aparatas veiks nuo 07:00 atvaziavau 07:10 paprasiau vel ledu man pasake darbuotojas kad pries tai dirbanti mergina jum pamelavo ir ledu aparatas veiks tik nuo 07:30... kas cia per apsurdas.. esu pasipiktines Macdonalds aptarnavimu....
Vilniaus akropolyje malonus aptarnavimas.
mcdonals klaipedoje mums liepe stoveti bendroje eileje su masinomis, nors mes atejome pesti. zodziu yra didele netvarka. esu tikrai nusivylusi tokiais nesklandumais tikiuosi jie bus sutvarkyti....
mcdonalds restorane kuris randasi ukmerges g. 173 Vilniuje, "mak draive" apsilankeme 2014-05-01 16:26 mus aptarnavo kaskokia Rasa B. Sumaise uzsakyma, dar nieko. Namuose pastebejome kad graza buvo atiduota netikra 50lt kupiura. Kreipsimes i ekonomine policija.Tikrai taip nepaliksim...
Nusipirkom pavalgyt pries 10 min klaipeods McDonalds, pirkom big tasty komplekta dideli ir 3 mesainius su suriu, , cekyje ismuse kaina tvarkinga uz visas prekes o namo parvazeve pamatem kad yra tik big tasty komplektas ir 2 mesainiai su suriu, vietoj nepasitikrinom ir nebegalime reiksti pretenziju, bet cia tikrai ne darbuotoju aplaidumas, kad per skubejima neidejo nes klijantu nebuvo daug vos dvi masinos lauke uzsakymu, tai tikriausiai kaip sakant pavoge is musu 1 mesaini su suriu, apmaudu, turetu labiau kontroliuoti juos. cyzo negaila bet esme kad planavau suvalgyti 3 cyzus o db beturiu 2
Žodžiu pasibaisėjau Klaipėdos McDonalds, aptarnavimas baisus, o apie maista tyliu, neįmanoma valgyti. viena kart galvojiau skaniai pavalgysiu atvažiavau į Mc tai taip šlikščiai pavalgiau, kad puse maisto teko išmest. Patarčiau ten nevalgyti, nesilaiko higienos normu visiškai.
Sveiki, noriu pasidalinti įspūdžiais iš Klaipėdos McD
Visu pirma, viduje labai baisu ir nešvaru, pradedant viskuo nei vienos detales nemačiau tvarkingos ar švarios, tolėtai, stalai o apie roletus net nesinori šnekėti, net įgavę ruda spalva iš baltu.
Prie viso šito prisideda dar ir labai siaubingas aptarnavimas kasininkių ypatingai Vydmantaitės V. ir jos koleges kurios ne aiškino o klykė, ne kuri aptarnavo o abi iš karto. (susidomėję vaizdo medžiagą galėsite peržiūrėti)
Paminėjau noriu komplekso už 17, 90, čekyje suma, 18, 95, kliento apgaule akivaizdi. Manęs niekas neklausę jums kainos kažkas kažkur papildomai, buvo pasiteirauta kodėl atsakymo negavau, o prie žmonių buvo rėkiama, pasakiau patylėti ir ačiū už ats., kurio negavau. Buvau ne vienas, akivaizdus temos palaikymas penktadienio vakare užtikrintas, nuotaika sugadinta...
p.s. paklausė kokio gėrimo, net nesugebėjo išvardinti o tylėjo, aš turiu siūlyti ką turite ar jos turi su klientu bendrauti...
šitoje situacijoje yra pakraupimas pradedant apgaule kliento, baigiant žiauriu aptarnavimu ir baisia netvarka.
nepatinka kad darbuotojei kareiviu g. 15, i saskaita imusa tas apyrankes kai klientas atsako jog jam nereikia ir uzsakyma priiminetu taisiklingai. usakoma viena o idedama visiskai kita. Ypac darbuotoja Narkunaite J.
Noreciau padekoti uz puiku aptarnavima mcdonalds darbuotojams ! Musu dukrele serga epilepsija, , , kai prasidejo priepolis tuo metu neturejome su savimi vaistu, saukeme pagalbos ir mc darbuotojai taip operatyviai padejo atnese vaistu, vandens, leduku visko ko reikia ir ko praseme del tos sumaistes greitai nuvaziavome i ligonine neturejome laiko atvaziuoti padekoti!!!

ACIUUUUU McDonalds seinu gatveje ! ;)
Siandien graziai papraseme 3 pakelius bulvyciu dideliu ir 3 cheesburgeriu. tik grize pamatem kad idejo 2 bulvyciu pakelius, o mokejom uz 3. bet negalejom grazinti nes jau buvom pradeje valgyt. darbuotojams LABAI truksta atidumo.
Neseniai teko lankytis Italijoje, Milane. Ten chesburgeris ir hamburgeris kainuoja po 1 Eur. Lietuvoje 3.15 vienas, o kitas brnagesnis. Padarykit kainas kaip Italijoje italams, nes pagal ju algas chesburgeris 1 Lt (musu pinigais). Manau tada apyvarta patrigubetu.
Vištienos sparneliai sudaryti iš 3 dalių, o ne vienos, kaip pardavinėjate. už tokius trečdalio dalies tris sparnelius prašote 7Lt. Nors sparneliai parduotuvėse labai pigūs, 1kg kaina apie 7-8 lt. tai geras antkainis..

nepaisant to, visai skanu pas jus, patinka nuolaidos su maxima kortele.
:) Man magdas labai patinka : } , bet

UAB "Sūkuriškės"
Kaimo turizmo sodyba "Karpynė"

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...
Jogundė
Įmonių darbuotojų maitinimas

Adresas: Liepų g. 19, LT-92138 Klaipėda.
Veiklos sritys: kava, arbata; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; maisto produktai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
UAB JOGUNDĖ jau daugiau nei 20 metų teikia maitinimo paslaugas Vakarų Lietuvoje. Jos barų, kavinių ir maitinimo įstaigų tinklas specializuojasi greitojo, stacionaraus, išvežiojamojo ir pramonės įmonių bei įstaigų darbuotojų maitinimo srityse. Aukšta mūsų darbuotojų kvalifikacija, visuomet švieži ir kokybiški...

Moldaviškas vynas sparčiai grįžta į Rusijos lentynas
Moldaviškas vynas sparčiai grįžta į Rusijos lentynas 05-28 09:34
Igoriui Dodonui, prorusiškam politikui, užėmus Moldovos prezidento postą, šalies vyndariams vėl plačiau atsivėrė Rusijos rinka.
E. laiškų rinkodaroje svarbu net teksto raidžių dydis ir spalva
E. laiškų rinkodaroje svarbu net teksto raidžių dydis ir spalva 05-28 09:33
Vartotojai gauna per daug e. laiškų, todėl kiekvienam iš jų skiria tik akimirką. Ar skaitytojas jam skirs dar bent kelias sekundes, priklauso nuo menkiausių detalių – laiško pradžios ar teksto...
TOP cv.lt: kaip būti laisvai samdomu ir sėkmingu
TOP cv.lt: kaip būti laisvai samdomu ir sėkmingu 05-28 09:10
Šią savaitę tarp cv.lt patraukliausių skelbimų – pozicijos viešajame sektoriuje. O norintiems dirbti nepriklausomai – sėkmingos "freelancer'ės" patarimai, kaip tapti laisvai samdomu specialistu.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Symantec 29,61 -1,14%