Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
KODEL MAXSIMA TAIP SUMAZINO ATLYGINIMUS, KODEL DARBUOTOJAI ISDIRBE 5IR DAUGIAU METU GAUNA TA PATI ATLYGI, KURIE PRADIRBE VOS MEN. AR 2 PRIES 5-6 METUS KASININKAS UZDIRBDAVO VIRS1000LT, DAB GAUNA I RANKAS TIK800-1000LT. KAIP GYVENTI JUK VISKAS PABRANGO, BETO IR DARBO DAUGIAU PRISIDEJO- MOKESCIAI IVAIRIOS ATSISKATIMO KORTELES IR TT. BRANGIEJI DARBDAVIAI JUK TAI NESAZINIGA KYLANT KAINOMS TURI KILT IR ALGOS O MUMS MAZEJA NEBEMOKAT UZ STAZA TIESIOG NEBEMIELA NET DIRBTI NERA JOKIO STIMULO, DAR SKUNDZIATES, KAD MES NEMANDAGIOS SUSIRAUKE PIKTOS, IDOMU KAIP JUS ATRODUTUMET, KAI TAVES NESKAITO ZMOGUM, O KAZKOKIU ROBOTU
Kaune "Molo" Maximoj antra diena vyksta kruopu (grikiu), aliejaus (Zolotaja semecka 1, 5l), paprikos akcijos. Ir antra diena tu prekiu lentynos tuscios. 2014.10. 17-18d.d. Einu apie pietus ir jau nieko nenusiperku. Kam tada toj parduotuvej tos akcijos?
Jolita 2014-09-25 13:49:00
Neiškenčiau. Jau kurį laiką naujai atsidariusioje Salininkų maximoje trūksta tvarkos, prekių ir aptarnavimo kultūros. Bet kai vakar 09.24d. iš pat ryto užbėgau darbui nusipirkti daržovių ir tuno salotų (su ikrais ir kt.), prieš mane pirko parduotuvės darbuotoja (apsirengusi darbo rūbais). Jai krabų lazdelių mišrainę, pardavėja uždarame skyriuje, įdėjo iš naujo kibiriuko (ne iš vitrinos, nors ten tos mišrainės buvo), kurį išsiėmė iš šaldytuvo iš užu nugaros. Tuomet paprašiau ir aš salotų šviežių, iš šaldytuvo už nuagryje, ne apdžiūvusių vitrinoje. Pasakė, kad ji darbuotoja ir galima taip, o man ne. Supykau. Bet kai šiandien 09.25d. (vėl gi ankstų rytą) paprašiau parodyti salės darbuotojos (kuri dėliojo laikraščius) kur galiu rasti stiklainių vakavimui, ji nežinojo. Susiradau atrąją (prie pieno skyriaus), tai ji man ir pasakė, kad jos skyrius - pieno. Trečioji gi - pamojo ranka, bet kai paprašiau palydėti, net pati nustebo, kad stiklainių nėra.
Kasininkė kasoje kurį laiką kuitėsi šiukšledėžėje, vėliau nusprendė aptarnauti. Nei labas, nei viso gero. Bet kasininkė Ona niekad nesisveikina, nenustebau.
Šią savo pirmąją rašliavą - skundą, viešinu tikėdamasi, jog perskaitys tie, kam svarbu Salininkų maximos apyvarta, pelnas ir marža. Nes panašu, kad direktorė pamiršo, kad jai ir jos darbuotojams atlyginimą moką pirkėjai..
Tai gal pirma pasisveikinkit?ar sunku prasižiot pirmai?...?pati kartais apsiperku ir salininku maximoj ir kitose maximose, ir nieko tokio tragisko nematau jei pirma pasisveikinu ir nusisypsau...mane stebina vis kazkas visiem negerai, tai nenusisypso, tai zodzio kazkam nepasako, tai ne taip susisukavusi, tai dar kazkas...juokingi niurus zmones esat..!=D
Esu maximos darbuotoja, bet labai gailiuos, jog istojau i si kolektyva...Nenoriu smerkt visu bet kur dirbu tai ten tikrai tragrdija negalvojau kad direktore gali grasinti, jog nesusirasiu darbo jei iseisiu is ju...visi virsesni sako, kad mes viska sutvarkysim, nors taip nedaro gaila....
Vakar (10- 11) Klaipedos Akropolio maximoje pirkau smulkintos kiaulienos, neimanoma valgyti. Ar jus visada i smulkinta kiauliena prismulkinat ir kiauliu odeliu? Kiekvienam kasnyje jauciasi kieti gabaliukai. Ka veikia, technologai, kad tokias nesamones mesininkai daro?
Sveiki, norėčiau pranešti apie tiesiog siaubinga kasininkių elgesį savanorių prospekto maximoje. Jau ilgą laiką stebiu įvairius atsitikimus ten, bet jau išmušė iš vėžiu. Kasininkės elgiasi visiškai nemandagiai, labai grubiai. Atėjes senyvo amžiaus žmogus ir atnešęs priduoti porą tuščių alaus buteliukų buvo pradėdas purtyti už rankos kad nesupranta prie kokios kasos eiti. Atejusiai senai močiutei buvo pasiūlyta kita karta negrįžti, o paprašyti anūko, kad ja apipirktu, nes ji sunkiai vaiksto ir trukdo joms vaikščioti... Ir čia tik keletas nutikimų manau pradėsit bent kažkiek kontroliuoti jų elgesį, nes atėjus į šitą maximą, jausmas tikrai nėra pats geriausias..
Nusipirkusi salotas Eišiškių maximoje radau ten gabaleli plastiko, tai gerai, kad pamaciau ji dar pries valgant. Net nenoriu galvot kokios galejo buti pasekmes, bet nieko keisto ten nera jokios tvarkos, visada prikrauta purvinu indu, skardu. kaip taip neatsakingai maxima dirba. Kam ta direktore reikalinga jeigu nera jokios tvarkos.
ARTURAS 2014-01-25 14:18:37
Noriu padekoti uz aparnavima mergytei labai grazu aptarnavima konikabili buvo viska paaiskino, nuosirdi, graziai aptarnavo, tai Rasa is pyragu skyriaus is Klaipedos silutes pl. 40.malonu...nuotaika grysti kasdien...noreciau kad visos pardavejos suteiktu toki malonuma apsipirkti ir grysti i ta pacia vieta
Kai prajuokino :D 3, ar 4 komentarai skirtingais vardais apie Rasa tuo pačiu IP Adresu, įdomu kas čia rašo :DD
po latvijos ivikiu neapsipirkineju maximoje. tik extra atveju nueinu. daznai girdziu skundus is pazystamu apie sia skyle, bet kam rasinet ir skustis? eikit kitur apsipirkineti
Vilniaus Mindago Maximoje labai reikai aptversti express kasas, kad butu viena eile, ir butu praeinama i atlaisvejusia kasą (kaip kad pvz. Akropolio Maximoje savitarnos kasos). Nes dabar siaurame takelyje susidaro net 4 eiles! ir zmones grudasi vieni per kitus.
Labai nusivyles kas nešioja maxima leidinius Alytuje.Akcijinis leidinys galioja nuo antradienio o nesioja penktadienį arba visai neatneša jau 2menesius neatneša.Viena žinau gera firma kuri laiku pristato reklaminius leidinius po pasto dezutes nekarta buvau naudojasis ju paslaugomis Uab Avaneta.
Nepirkite dovanų kortelių įmonių vardu, nes perdavimo aktų neaišku kiek reiks laukti, pati susidūriau ir labai gailiuosi. Įmonei turiu atsiskaityti o paskambinus tik pažadai, šią savaitę tikrai parašysime praeina savaitė tada eilės tvarka taip ir nežinia kiek laiko reiks laukti, o praėjo 10 dienų, o konkretaus atsakymo taip ir nesulaukiu.
Noriu paklausti, kodel Vilniuje Šilo Maximoje rytais tuscio lentynos, nera sales darbuotoju, ir ypatingai tuscios lentynos ten kur pazymeta akcijomis? Ir tai vyksta pastoviai.
Ginkdie nepirkit nuo šio antradienio (09 16) Maximose parduodamos šv.maltos vištienos (9, 99 Lt/kg). Pagal UAB "Baltic Larus" užsakymą, gamintojas Eco grill/16-100 Sokolka, Lenkija. Vienas sūrymas. Kepiau kotletus, druskos išvis nedėjau, nes ant pakuotės pamačiau, kad faršo sudėty jos apie 1.2%. Bet tai nepadėjo - valgyti neįmanoma. Be to, pats faršas kažkoks "lievas: SKYSTAS, kepant PUTOJA.
Beje, ant šito gaminojo paukštienos, pasirodo, jau buvau užsirovęs, kai praėjusį šeštadienį (09 13) Prismoje, irgi pagal akciją, pirkau maltos kalakutienos (ji ten tebepardavinėjama). Irgi viena druska, kitaip tariant, nuodai.O kepant ta pati istorija kaip su maximiniu vištienos faršu. Nuo šiol reikės atidžiau skaityti etiketes
2014.09pirkau malta.13 apie 15 val maximoje taikos 162 a pirkau maltą vištieną, o nusipirkau tik kažkokią vandens masę su vištiena.JEIGU ESATE TOKIE VARGŠAI, TAI GERIAU MAN Į VIŠTIENOS FARŠĄ ĮDĖKITE AKMENĮ DĖL SVORIO, O NE VANDENS, NES PO TO NEGALIMA NST PADARYTI KOTLETO KAD JIS NEIŠPLAUKTŲ.pagarbiai Žydrūnas
Eišiškių Maximoje man arodo nera nei direktorių, nei pavaduotojų...viską sprendžia apsaugininkas...jeigu mano vaikas sugadino vieną Kinder kiaušinį, o man apsaugininkas liepia užmokėti už 8, motivuodamas tuo, kad ji ankščiau dirbo policijoje, taip pat jis net ne prisistate (tai buvo 2014.09.11.)paprašius pažiūrėti įrodymus, jis pasakė, kad nenori peržiūrinėti vaizdo įrašų.paprašius, kai paprašiau, kad išeitų direktorę, buvo atsisakytą....gal laikas į darbą rinktis žmones, kurie yra atsakingi, o ne į savo kišenes žiūri...
kretingos maximoje siandiena pirkau sviezias desreles, parsinesiau namo atidariau maiseli ir atsokau nuo kvapo, pasvinkusios
Praeita saveite Tuskulenu g. maximoje nusipirkau sprandines gavala. Mesa pasirode esanti kuilio! 1, 5 kg sprandines teko ismesti, nes smarve buvo siaubinga. Naturaliai kylo klausimas, tai kaip ta mesa yra tikrinama?! Taip galima ir su kokiu kiauliu gripu ar dar kokia velniava nusipirkti ir susirgti!
...Tuskulenu Maximoje matomai visus pirkejus itarineja vagystemis neziurint i ju grazia isvaizda, grazia apranga prabangius, aksesuarus.D D
Mano drauge, atvaziavusi is Austrijos, norejo isbandyti kazkokius kvepalus, nes jai patiko ju pavadinimas:-)
. Tik jai paemus kvepalu flakoniuka PADETA KAIP PAVYZDI!!! ir papurskus ant rieso, kaip priimta pasaulyje,
prisistate apsaugos darbuotoja ir pradejo sukiotis apie ja:-) Po to sudare vaizda, jog pati domisi kvepalais, pauoste kazkoki flakoniuka:-) Kai mano grazuoliuke drauge apsipirkus nuejo moketi prie kasos ta apsaugos darbuotoja paemus pora slyvu irgi atsistojo i ta pacia kasa, Drauge girdejo, kad ji paklause kasininkes: " na kaip, nieko?" Ta atsake neigiamai. Na nepavyko pagauti vagies DDD
Bukite atsargus apziuredami prekes, nes apvagins.
KOMEDIJOS VEIKSMAS VYKO TUSKULENU MAXIMOJE.
PRASAU VISU ATKREIPTI DEMESI I SIA APSAUGOS DARBUOTOJA (MANAU, MOTERIS, APSAUGOS DARBUOTOJA TUSKULENU MAKSIMOJE TIK VIENA) IR PALINKETI JAI KUO GERIAUSIOS SVEIKATOS IR DIDELES PREMIJOS UZ GERA DARBA!

"Finastą" perka "Invalda LT"
"Finastą" perka "Invalda LT" 10-24 09:13
BAB banko "Snoras" kreditorių komitetas pranešė nustatęs minimalią "Finastos" bankinės grupės pardavimo kainą ir pardavimo metodą bei įgaliojo bankroto administratorių užbaigti derybas su...
"Goldman Sachs": dabar geras laikas pirkti akcijas
"Goldman Sachs": dabar geras laikas pirkti akcijas 10-24 07:02
Pasaulio ekonomika vis labiau pereina į lėtesnio augimo fazę ir iššūkių jai netrūksta, tačiau laikas akcijų pirkimui vis vien yra palankus, teigia Peteris Oppenheimeris, JAV investicinio banko...
Atšaukiamas vasaros laikas
Atšaukiamas vasaros laikas 10-24 07:02
Šį savaitgalį Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, bus atšauktas vasaros laikas.

Ar jau laikas atšaukti sankcijas Rusijai?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Caterpillar 99,27 +4,97%