Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Kaip zvejui visus metus issaugoti nesugadinta zvejo bilieta, laminuoti negalima, sekcijoj laikyti irgi ne?Po dvieju dienu jau trinasi rasalas, dar po men beliks baltas skuduras, kazin ar gamtos apsaugos inspektoriui toks tiks?Galima pasidaryti kopija, bet reikia suvesti bilieto duomenis, o jei jie bus neiskaitomi?Be to, kodel tureciau, jeigu aptarnavimo mokesti jau sumokejau.Norejau pirkti bilieta is Perlo terminalo, bet pardaveja atspausdino kasos ceki, matyt Maximai taip patogiau.Kodel zvejo bilieto negalima isigyti specializuotose zukles parduotuvese?
Sveiki. Plungė. Maxima XX. Paprašius supjaustyti dešrą visad išsisukinėjama neva peilis negalastas arba pardavėja ne iš to skyriaus ir nemoka. Šiandien apie 21:30 paprašėm pasverti ir supjaustyti dešrą atsakymas buvo - neturiu laiko. Nepatikėjau savo ausim
Nesuprantu kas vyksta Plunges didziojoi maximoi.atvaziuoju ten apsipirkti tris kart savaitei su 5 menesiu kudikiu.ir ne karto neteko apsipirkti teveliu ir mazyliu kasoi nes ji istisai uzdaryta!kam tada ji reikalinga?daznai buna, kad atlekiu nusipirkt tik misinuko ir su viena preke turiu laukti milziniska eile nes dirba tik viena kasa.
Mažeikiuose, Žemaitijos gatvėje maximos parduotuveje prie konditerijos dirba moteris kuri nera su interesuota aptarnauti žmones.Jei reikia iš pradžiu tortus i šaldytuva susideti, dar pasikrapštyti ir tada tik prieis aptarnauti, o tu lauk!
Nesuprantu, pasityčiojimas iš klientu.
Faina 2017-05-19 23:15:41
Uzejom į savanorių pr.375 maxima valanda 21:32h apsipirkome pas pardaveja nera visiskai.mandagumo.nesisveikina pagerus pirkom torta 30% griliazini.pyraga mumi nepardave nes nepreima aparatas kam padaro nuolaidas kad prekes aparatas nepreima, pirkom desreles su nuolaida tas preime sita pardaveja visiskai nemandagi kasininke 36.4 isvis sitoj parduotuvėje nemandagios pardavejos ir pagerusios kur tvarka! Tikiuosi y komentara atsizvelgsit
Labas vakaras, pirmiausia išmokit rašyti be klaidų, o kai išmoksit galėsit kritikuoti, nė karto nesu mačiusi išgėrusių pardavėjų, pirmiausia reikia būti pačiam mandagiam, o tada reikalauti jo iš kitų.
Šiandiena Utenos didžiojoj maksimoj pirkau spirgučius, pradarius nuo kvapo vos neapsivėmiau, jie taip smirdėjo, pašvinke visi buvo, žiauru..
Marija 2017-05-18 08:36:20
2017 05 11d. Maximoje Pilaitėje, Vydūno g.27. tikra betvarkė-atėję pirkėjai, tame tarpe ir aš, prie įėjimo į prekybos salę, neradome nei vieno pirkinių krepšelio bei vežimėlio. Turėjome rankose neštis prekes. Patogu....Aišku visų norimų produktų į rankas paimti nepavyko, tad tik sugaištas laikas buvo... Bet atėjus prie kasų-nustebome-visi pirkinių krepšeliai stovėjo sukrauti....Salėjo paklausu pardavėjų, kodėl nėra į ką dėti prekes, buvo atsakyta: paieškokite, jų tikrai yra, trūksta žmonių ir labai daug krepšelių pavagia... Manęs tai nedomina, kad nesugebama organizuoti-paskirstyti darbų, aptarnavimo kokybės čia nerasta...
Labai keista skaityti tokius komentarus, gal net ne keista, bet juokinga. Jei nebūna krepšelių prie įėjimo į prekybos salę, aš pasiimu krepšelį prie kasos. Ar yra taip sunku pajudinti užpakalį ir pasiimti prie kasos?!! Galvokite logiškai, kur krepšeliai gali būti.Ne jau nėra rimtesnių problemų nei rašinėti visokias nesąmones - sugaištas laikas buvo ir pnš. Jei nenorite neštis prekių rankose ir iš viso eiti į parduotuvę gaišti laiko, užsisakykite prekes į namus. Jums atneš iki pat durų...
Mielai, graziai, tvarkingai aptarnauja Virginija Aniščenko. Gerbkime tokius darbuotojus
Esu labai nusivylusi Širvintų maximos darbuotojais! Negi niekas nesugeba iš valytojų sutvarkyt tualeto skirto klientams??? Nuėjau pas direktoriaus pavaduotoja (nes pačio nebuvo) ir gražiai paaiškinau visa situacija ir paprašiau jog pagaliau sutvarkytu, nes smarvė neįmanoma, purvina, netvarkyta jau kelias dienas. Bet kaip nieks netvarko taip netvarko. Kas čia per nesamonės vyksta. Tiesiog ne maximos darbuotojai negali naudotis murzinu tualetu.. Baisu kaip neatsakingai visi žiūri į tokias iškilusias problemas.
Siandiena tai yra 2017.05.18 Prezidento g. Jonava pirkau mesa pardaveja mesos skyriuje labai nemandagi, paprasius ideti sonkauliu kiaulienos pradejo rekti nera pas mus pirkit supakuotas ar jus nematot istikro pasimeciau pati dirbu parduotuveje ir tikrai zinau taip elgtis negrazu.
Paulius 2017-05-16 19:47:09
Nemalonus vaizdas kliude ir darbuotojos abejingumas negyva zivi istraukti.
Sveiki, Pauliau, dėkoju, kad informavote. Gal galite patikslinti, kurioje parduotuvėje tai pastebėjote?
LT 2017-05-14 21:20:27
Pirkom is MAXIMA zalia mesa.Bekepant orkaiteje is mesos issiskyre tiek vandens, kad mesa joje skendo, o pati mesa antiek susitrauke...As girdejau, kad kai kurie prekiautojai mesa, ja prisodrina vandeniu, kad padidinti jos svori, tik keista kai ta perki MAXIMOJE ir ka veikia Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba !?
Sveiki, dėkoju už pasidalintą komentarą. Gal galite patikslinti, kokią tiksliai mėsą pirkote? Erika
Maryte 2017-05-12 13:51:20
Dvarčionių Maxima - betvarkė ir chaosas. Maisto produktai su pasibaigusiu galiojimu, didžiulės eiles kasose, vis besikeičiantys darbuotojų veidai. Vakare amžinai nėra kepimo gaminių, tuščios lentynos. Geriau lankysiuos šalia esančioje Saulėtekio IKI.
Sveiki, Maryte, dėkoju už Jūsų komentarą. Susisieksiu su parduotuve ir pasiaiškinsiu situaciją. Erika
Edita 2017-05-12 08:30:12
Ką noriu pasakyti vakarykštis incidentas maximoje, trūkumas darbuotojų nekalbu ne tik apie kasininkes kad jų trūksta, bet ir nėra kam prekių priimti kai atvažiuoja furos, o tai juokinga.
Sveiki, Edita, dėkoju už komentarą, sakykite, kurioje parduotuvėje susidūrėte su nesklandumais? Erika
Jurgita 2017-05-12 08:10:19
Sveiki, Jurgita, būtinai pasiaiškinsiu šią situaciją. Erika
Lilija 2017-05-11 17:15:25
Šiandien (2017.05.11) apie 15 valandą norėdama apsipirkti Keramikų gatvėje esančioje Maximoje, buvau nemaloniai nustebinta apytuštėm lentynom, paklausius pas kasininkės už kokias prekes galėčiau gauti auksinį lipduką jos pasakė pažiūrėti salėje karulių pažymėtas prekės, apėjom su pardavėja visą salę ir nei vienos pažymėtos prekės neradome, iškvietus administraciją atėjo pamainos viršininkė Liucija su laikraštuku ir pasakė jog ji dar nesudėjo karuliu ir apsisukus išėjo į tarnybinės patalpas. Daugiau salėje nepasirodė. Susidūrus su mandagiu pardavėjų aptarnavimu tikrai nesitikėjau kad administracija gali taip nepagarbiai elgtis su pirkėjais. To pasekoje parduotuvėje nieko nepirkau ir praradau norą ten lankytis, nes jau ne pirmą kartą po 17 valandos parduotuvėje būna pustuštės lentynos, nors anksčiau apsipirkinėjau kiekvieną dieną. Kuo toliau tuo prastesnis asortimentas. Teks lankytis pas konkurentus.
Sveiki, Lilija, dėkoju, kad radote laiko parašyti komentarą. Jį būtinai perduosiu atsakingiems asmenims. Tikiuosi, kad ateityje situacija pasikeis į gerą. Gražios dienos, Erika
Ptak Irena 2017-05-10 18:20:34
Sveiki! Pamirsau savo Aciu kortele prie kasos.
Pardaveja ne grazino man i rankos.
Tik namuose prisimenau kad palukau ten kasoi. Kada grizau pardaveja jau nebera.
Internetine puslapi pozurejau - kad as pirkau 2017-05-07 12:01:59 Maxima Žalgirio g. 105, Vilnius 20, 22 MP gavimas (perkant)
O po to 100% pardaveja nueme pinigu visu 2017-05-07 15:50:42 Maxima Žalgirio g. 105, Vilnius 0, 00 MP panaudojimas (perkant) -7, 13
2017-05-07 15:51:26 Maxima Žalgirio g. 105, Vilnius 6, 93 MP gavimas (perkant)
Cia Logiskai galima suprasti kad sitoi kassoi taip padare.
Kortele uzblokota bet pervelu.
Sveiki, Irena, ar bandėte grįžti į parduotuvę ir pasiklausti darbuotojų dėl dingusios kortelės? Erika
Gediminas 2017-05-09 19:57:25
Veiiveriu g.Kaune siandien man įkišo vietoj sviežios atšaldytos sprandinės uzsaldyta ir atšildyta sprandine, apsuko, tokios sprandinės vertė kur kas menkesnė, jaučiuosi apgautas.
Sveiki, Gediminai, jei įsigijote galimai nekokybišką prekę, ją visuomet galite grąžinti į parduotuvę su pirkimo kvitu. Geros dienos, Erika
Nemalonus vaizdas kliude ir darbuotojos abejingumas negyva zivi istraukti.
Perkant 50 vnt kapsuliu pakuote Shneider, pakuoteje buvo 49 kapsules. labai nemalonu
Jurgita 2017-05-12 08:10:19
Klaipėdos Maxima PC"Banginis" jau po 8.10, tačiau taros supirktuvė NEDIRBA????
Tai eik dar butelių prisirink ir atsidarys
Egidijus 2017-05-14 13:40:49
Šiandien sausam šunų ėdalui Favorit taikoma 30 proc. nuolaida. Tačiau susimokant, kasoje kramtalui Dental stick Faforit nuolaidos netaiko. Paaiškino, kad tai nesausas ėdalas. Eilinis Maximos triukas. NEAPSIGAUKITE.
Tai kaip galima apsigauti, jeigu pasakyta sausam edalui. Denta stix - tai ne sausas edalas, o kramtalas, skanestas kaip pavadinsi taip nepagadinsi. Tai gal dar konservus pavadinkit sausu edalu. Sutinku, kad maxima daznai daro klaidas, bet si situacija jau jusu paties neisprusimas. Gal pries puolant pirmiausia pasidomekit sunu edalo rusimis.
Kokia sistema dirba merginos prie sveriamų produktų, nes po viena tikrai nesuspėja ar čia Jūsų politiką ar tiesiog nėra darbuptojų? Šiandien kalbu apie Klaipėda, PC big
Klaipėdos Maxima PC"Banginis" jau po 8.10, tačiau taros supirktuvė NEDIRBA????
Sveiki! Pamirsau savo Aciu kortele prie kasos.
Pardaveja ne grazino man i rankos.
Tik namuose prisimenau kad palukau ten kasoi. Kada grizau pardaveja jau nebera.
2017-05-07 15:51:26 Maxima Žalgirio g. 105, Vilnius 6, 93 MP gavimas (perkant)
Cia Logiskai galima suprasti kad sitoi kassoi taip padare.
Kortele uzblokota bet pervelu.
Maxima LT 2017-05-09 15:09:02
Sveiki, Beata, kurioje Savanorių Maximoje susidūrėte su eilėmis? Vilniuje ar Kaune? Erika
Savanorių pr. 247, Vilniaus m., Vilniaus
Svetlana 2017-05-08 18:34:39
Labas vakaras, Panevezyje Klaipedos g. 92 Maximoje amzinas bardakas.Kada beateisi visada uzdaryta Vaiku kasa.
Tebunie uzdaryta, bet cia jau virsune kai atsistoji salia gretimos kasos, o prie vaiku kasos stovi dvi kasininkes ir plepa su drauge, draugei paklausus ar aptarnaus atidaro vaiku kasa!!! O mes su vaiku stovim eilei.Kazkodel pamaciusios su vaiku jos linksmai snekuciavosi. Tai kam isvis ta kasa vaiku, jai ji neatlieka savo paskirties?Uz ka tokiom kasininkem mokama alga? Gal laikas ivest tvarka ? Nes kitose maximose tokiu problemu nera tik sioje...
Sveiki, Svetlana, dėkoju, kad informavote apie šią situaciją. Būtinai informuosiu parduotuvės administraciją, kad daugiau tokių situacijų nepasikartotų. Erika
valerijus 2017-05-07 18:53:56
tai prasiciau paaiskint kokios kainos is lenkijos, eigu kava kronung norfoj kainoja 2 eurais pigiau nej pas jus
Sveiki, Valerijau, galbūt Norfa parduotuvėje šiai prekei taikyta akcija? Primenu, kad lyginame reguliarias prekių kainas. Erika
Vika 2017-05-07 16:07:05
Laba diena, labai buvau nepatenkinta del naugarduko g 84 maximos. Prastovėjom eilėj ilgiau nei 30 min. Buvom 2017-05-06 apie 22:30 eilės didžiulės dirbo viena kasa, savitarnoj 3 kasas nebedirbo irgi, darbuotojai negalėjo prisiskambinti kitiems darbuotojams kaip taip galima? Žmoniu pilna aptarnavimas nekoks.. labai likau nepatenkinta.. Prašom ištaisyt tokia aptarnavima...
Sveiki, Vika, dėkoju, kad radote laiko pasidalinti savo apsipirkimo patirtimi pas mus. Jūsų komentarą būtinai perduosiu šios parduotuvės administracijai. Tikiuosi, kad ateityje tokių situacijų nepasikartos. Gražios dienos, Erika
Liuda 2017-05-06 19:52:37
Va tokią rožę vaikai nupirko maximoje. Malonu gauti mamos dienos proga.Cekio aisku jie nesaugojo.
Sveiki, Liuda, apgailestauju, jei gėlės kokybė Jus nuvylė, tačiau niekuomet nežinome, kokiomis sąlygomis ji buvo laikyta nuo nupirkimo momento iš parduotuvės iki pamerkimo į vandenį. Visuomet nusivylus prekių kokybe rekomenduojame kreiptis į parduotuvę su pirkimo kvitu. Geros dienos, Erika
Vida 2017-05-06 13:09:44
Laba diena.Pastaruoju metu mano vyras pamėgo aviečių uogienę, tad dažnai ją, vienokią ar kitokią pradėjome pirkti Maximoje.Kędainių konservų gamykloje pagaminta uogienė tikrai skani, o Maxima Favorit aviečių džeme rado stiklo šukę.....Tai visa laimė, kad jos neprarijo su tuo džemu.Kas tada atsakytu už mano vyro sveikatą bei gyvybę? Pirkta Kėdainiuose.
Sveiki, Vida, gal galite patikslinti visą informaciją mūsų pagalbos formoje www.maxima.lt/pagalba ? Jums reikia tiksliai nurodyti, kokia prekė, kur tiksliai pirkta ir pan. Mes būtinai tai išsiaiškinsime. Galbūt kreipėtės į parduotuvės administraciją? Erika
Jūratė 2017-05-05 19:49:02
Laba diena, 2017 05 05 13:44 mano dukra apsipirkinėjo maximoje Vilniaus g. 3., Šiauliai. Sudėjusi prekes padėjo ir taromato kvitą, kasininkė 33 JB 0000003ADD9A jį paėmė, bet apsimetė jo nemačiusi. Kaip ir negražu taip elgtis ir negalima vaikų apgaudinėti. Gaila, kad taip elgiasi pardavėjos.
Sveiki, Jūrate, ar nebandėte kreiptis į apsaugos darbuotojus, kad peržiūrėtų vaizdo medžiagą? Parduotuvės administracijai Jūsų komentarą būtinai perduosiu. Tikiuosi, kad ateityje su tuo Jums daugiau neteks susidurti. Gražios dienos, Erika
Beata Životkevičienė 2017-05-05 10:03:58
2017-05-05 stoviu begalinėj eilėj, (savanoriu maxima) kad nusipirkčiau žaislą vaikui, kodėl nedirba exspres kasa? Suprantu, kad galimas darbuotoju trukumas, bet cia lankausi nuolat ir tikiuosi sia problema išspresite.
Laura 2017-05-05 09:18:12
Sveiki, ilgai svasciau ar rasyti nusiskundima, bet galu gale nusprendziau netyleti. Daznai apsipirkineju Kudirkos g. Marijampoleje esancioje Maximoje, tenka rasti prekiu su pasibaigusiu galiojimu, pasakius darbuotojoms apie tai dar ne karto neisgirdau padekos, bet paskutini karta (truko kantrybe), dar isdriso pasakyti: o kas tau nepatinka? Teko paciai dirbti tokų darba, zinau, tai nera lengva, taciau visada buciau padekojusi tokioje situacijoje.
Sveiki, Laura, dėkoju, kad pasidalinote šia situacija. Komentarą būtinai perduosiu parduotuvės administracijai. Erika
Arnoldas 2017-05-03 18:22:53
Sveiki, norejau paklausti, kelinta diena geguzes menesi maxima bus atlyginimas 12d penktadieni ar 15d pirmadieni. Nes geguzes 1 buvo kaip ir svente tai idomu kokia dieni si menesi bus atlyginimas. aciu
Sveiki, Arnoldai, Jums reikėtų pasiteirauti savo tiesioginio vadovo. Erika
Vilhelmas 2017-05-03 15:54:07
Kalbu ne tik savo, bet ir Širvintų raj. gyventojų vardu;daugelis džiaugėsi naujų pastatų, tačiau šis džiaugsmas dėl vienos priežasties greitai dingo.Anksčiau antrame aukšte buvo pramoninių prekių skyrius, galėjai nusipirkti daug ko, o dabar tam skirti vos kelios lentynos, kur net akcijinių prekių nerasi.Reikėjo kompiuterinės pelės-nėra, kompaktinių diskų-nėra ir tai daugelio prekių.Tai koks čia prekybos organizavimas, jeigu visko reikia lėkti į Norfą, arba į kitas parduotuvėles?
Sveiki, Vilhelmai, dėkoju už šį pastebėjimą, būtinai jį perduosiu atsakingiems asmenims. Erika

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Ginčytinoje teritorijoje Indija atidarė ilgiausią šalies tiltą
Ginčytinoje teritorijoje Indija atidarė ilgiausią šalies tiltą 05-27 16:08
Indijoje penktadienį buvo atidarytas ilgiausias šalies tiltas per Lohito upę, kuris reikšmingai pagerins strategiškai reikšmingą susisiekimą su Arunačal Pradešo regionu.
Turistiniai objektai Telšiuose ir apylinkėse: ką verta aplankyti
Turistiniai objektai Telšiuose ir apylinkėse: ką verta aplankyti 05-27 16:05
Šį vasaros sezoną turistų susidomėjimą telšiškiai bandys naujais turizmo produktais – tarp jų ir mažiesiems skirtomis edukacinėmis programomis.
JK sumažino teroro grėsmės lygį
JK sumažino teroro grėsmės lygį 05-27 16:02
Terorizmo grėsmės lygis Jungtinėje Karalystėje (JK) sumažintas nuo kritinio iki sunkaus, paskelbė šalies premjerė Theresa May.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Symantec 29,61 -1,14%