Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Sveiki, turiu toki nepasitenkinima del Maxima prekiu priemejos. Kalbu is vairuotoju puses. Dar tokios bjaurios priemejos neteko sutikt per 2 metus darbo, pries gerus tris menesius atvaziavom su kolega i maxima, atvezem prekes ir galvojau paliksiu ji ten, kad galetu prisiduoti prekes o as aptarnauciau salia esancias parduotuves. Nepaaiskinamu budu, ji uzsipuole mano kolega sakydama: -ir vel tie durneliai atvaziavo man jau nuo jusu galva skauda.Neskaitant kad tai buvo 8 val ryto ir per savaite vaziuojam tik du kartus, bet jau uzknisam negyvai. Zodziu pasake man kad to asilo nepalikciau ir prisidavineciau prekes pats. Del malonaus ponios Liudos bendravimo kilo konfliktas, parase skunda ant musu. Toks pats ivykis buvo sia savaite kai atvaziavau su kolega bet jau kitu tik iejus jam i priemima jinai tiesiai sviesiai pasiunte ant 3 raidziu ir liepe dingt is sandelio. jokios kulturos pas zmogu ir nemanau kad tokie zmones gali dirbti tokiose vietose. Liuda dirba Maxima, Anyksciu g. 6, UKMERGE.
Ne kartą pirkau Maximos sveriamą faršą. Kepant kvapas buvo toks stiprus, kad jis būtų labai senai sugedęs...o žalio faršo kvapas vos užuodžiamas. Ir taip kiekvieną kartą...
Šiandien užbėgau į Maximą, kuri yra Savanorių pr. Kaune Kalniečių prekybos centre, nusipirkti varškės pokelį. Prie kasos nespėjau įsidėt jos į maišelį kasininkė pagriebė ir nuskenavo, todėl paprašiau kad ji įdėtų, kol pinigų ieškosiu, ir net maišelį padaviau, tai man atšovė, kad ne jų darbas dėti į maišelius ir maišelį permetė ant varškės. Aš paklausiau ar rankos nutruks jei įdės?, tuo labiau kad pirkėja prašo. Tai man atrėžė, kad kitą kartą paprašyčiau kad ir suvalgytų varškę.. Tokia storulė juodais plaukais.
oi darbas maximoi tai neduok tu dieve vergija visiskas nesiskaitymas su zmogum....jau geriau imt bedarbio pasalpa ir gyvent ir vargo nematyt negu su tom maksimom prasidet....pinigu iskaicioja is algos uz kiekviena nusizengima...toks vaizdas kad jie gaili darbuotojam algas moket.....nieko nuostabaus kad ten kolektyvai kas savaite keiciasi as kiek uzsuku prie saves esancia maxima vos ne visada bent po viena kelis naujus sales darbuotojus....nu yra tikrai simtai daug geresniu darbu nei maxima, , , , stebiosi tais zmonem kurie pusmeti ir ilgiau dirba

šį savaitgalį lankiausi Kaune, Pramonės pr. esančioje Maximoje. Kadangi ruošiau nedidelį pobūvį, todėl reikėjo ne visai kasdieniškų produktų Likau maloniai nustebinta kulinarijos cecho vadovės kompetencija ir patarimais: gavau labai daug informacijos ne tik apie pačius produktus, bet ir apie įmantresnį, nestandartinį jų pateikimą. Noriu labai padėkoti už skanius, puikios išvaizdos, gražiai supakuotus produktus. Taip pat ačiū technologams, sukūrusiems receptūras bei darbuotojams, kurių auksinės rankos visa tai pavertė realybe. Smagu, kad yra tokių savo darbą mylinčių žmonių. Ačiū už malonų aptarnavimą, o aš savo ruožtu visam kolektyvui linkiu didelės sėkmės.
Rasau darbuotoju vardu, dirbame Maxsimoje Marijampoleje Sporto, g.esame nepatenkinti savo direktore, yra grubi, visiskas nesiskaitymas su darbuotojais, net nesinori eiti i darba, vien del jos, ir nezinia del ko kas menesi mazeja atlyginimai?
KODEL MAXSIMA TAIP SUMAZINO ATLYGINIMUS, KODEL DARBUOTOJAI ISDIRBE 5IR DAUGIAU METU GAUNA TA PATI ATLYGI, KURIE PRADIRBE VOS MEN. AR 2 PRIES 5-6 METUS KASININKAS UZDIRBDAVO VIRS1000LT, DAB GAUNA I RANKAS TIK800-1000LT. KAIP GYVENTI JUK VISKAS PABRANGO, BETO IR DARBO DAUGIAU PRISIDEJO- MOKESCIAI IVAIRIOS ATSISKATIMO KORTELES IR TT. BRANGIEJI DARBDAVIAI JUK TAI NESAZINIGA KYLANT KAINOMS TURI KILT IR ALGOS O MUMS MAZEJA NEBEMOKAT UZ STAZA TIESIOG NEBEMIELA NET DIRBTI NERA JOKIO STIMULO, DAR SKUNDZIATES, KAD MES NEMANDAGIOS SUSIRAUKE PIKTOS, IDOMU KAIP JUS ATRODUTUMET, KAI TAVES NESKAITO ZMOGUM, O KAZKOKIU ROBOTU
Kaune "Molo" Maximoj antra diena vyksta kruopu (grikiu), aliejaus (Zolotaja semecka 1, 5l), paprikos akcijos. Ir antra diena tu prekiu lentynos tuscios. 2014.10. 17-18d.d. Einu apie pietus ir jau nieko nenusiperku. Kam tada toj parduotuvej tos akcijos?
Jolita 2014-09-25 13:49:00
Neiškenčiau. Jau kurį laiką naujai atsidariusioje Salininkų maximoje trūksta tvarkos, prekių ir aptarnavimo kultūros. Bet kai vakar 09.24d. iš pat ryto užbėgau darbui nusipirkti daržovių ir tuno salotų (su ikrais ir kt.), prieš mane pirko parduotuvės darbuotoja (apsirengusi darbo rūbais). Jai krabų lazdelių mišrainę, pardavėja uždarame skyriuje, įdėjo iš naujo kibiriuko (ne iš vitrinos, nors ten tos mišrainės buvo), kurį išsiėmė iš šaldytuvo iš užu nugaros. Tuomet paprašiau ir aš salotų šviežių, iš šaldytuvo už nuagryje, ne apdžiūvusių vitrinoje. Pasakė, kad ji darbuotoja ir galima taip, o man ne. Supykau. Bet kai šiandien 09.25d. (vėl gi ankstų rytą) paprašiau parodyti salės darbuotojos (kuri dėliojo laikraščius) kur galiu rasti stiklainių vakavimui, ji nežinojo. Susiradau atrąją (prie pieno skyriaus), tai ji man ir pasakė, kad jos skyrius - pieno. Trečioji gi - pamojo ranka, bet kai paprašiau palydėti, net pati nustebo, kad stiklainių nėra.
Kasininkė kasoje kurį laiką kuitėsi šiukšledėžėje, vėliau nusprendė aptarnauti. Nei labas, nei viso gero. Bet kasininkė Ona niekad nesisveikina, nenustebau.
Šią savo pirmąją rašliavą - skundą, viešinu tikėdamasi, jog perskaitys tie, kam svarbu Salininkų maximos apyvarta, pelnas ir marža. Nes panašu, kad direktorė pamiršo, kad jai ir jos darbuotojams atlyginimą moką pirkėjai..
Tai gal pirma pasisveikinkit?ar sunku prasižiot pirmai?...?pati kartais apsiperku ir salininku maximoj ir kitose maximose, ir nieko tokio tragisko nematau jei pirma pasisveikinu ir nusisypsau...mane stebina vis kazkas visiem negerai, tai nenusisypso, tai zodzio kazkam nepasako, tai ne taip susisukavusi, tai dar kazkas...juokingi niurus zmones esat..!=D
Esu maximos darbuotoja, bet labai gailiuos, jog istojau i si kolektyva...Nenoriu smerkt visu bet kur dirbu tai ten tikrai tragrdija negalvojau kad direktore gali grasinti, jog nesusirasiu darbo jei iseisiu is ju...visi virsesni sako, kad mes viska sutvarkysim, nors taip nedaro gaila....
Vakar (10- 11) Klaipedos Akropolio maximoje pirkau smulkintos kiaulienos, neimanoma valgyti. Ar jus visada i smulkinta kiauliena prismulkinat ir kiauliu odeliu? Kiekvienam kasnyje jauciasi kieti gabaliukai. Ka veikia, technologai, kad tokias nesamones mesininkai daro?
Sveiki, norėčiau pranešti apie tiesiog siaubinga kasininkių elgesį savanorių prospekto maximoje. Jau ilgą laiką stebiu įvairius atsitikimus ten, bet jau išmušė iš vėžiu. Kasininkės elgiasi visiškai nemandagiai, labai grubiai. Atėjes senyvo amžiaus žmogus ir atnešęs priduoti porą tuščių alaus buteliukų buvo pradėdas purtyti už rankos kad nesupranta prie kokios kasos eiti. Atejusiai senai močiutei buvo pasiūlyta kita karta negrįžti, o paprašyti anūko, kad ja apipirktu, nes ji sunkiai vaiksto ir trukdo joms vaikščioti... Ir čia tik keletas nutikimų manau pradėsit bent kažkiek kontroliuoti jų elgesį, nes atėjus į šitą maximą, jausmas tikrai nėra pats geriausias..
Nusipirkusi salotas Eišiškių maximoje radau ten gabaleli plastiko, tai gerai, kad pamaciau ji dar pries valgant. Net nenoriu galvot kokios galejo buti pasekmes, bet nieko keisto ten nera jokios tvarkos, visada prikrauta purvinu indu, skardu. kaip taip neatsakingai maxima dirba. Kam ta direktore reikalinga jeigu nera jokios tvarkos.
ARTURAS 2014-01-25 14:18:37
Noriu padekoti uz aparnavima mergytei labai grazu aptarnavima konikabili buvo viska paaiskino, nuosirdi, graziai aptarnavo, tai Rasa is pyragu skyriaus is Klaipedos silutes pl. 40.malonu...nuotaika grysti kasdien...noreciau kad visos pardavejos suteiktu toki malonuma apsipirkti ir grysti i ta pacia vieta
Kai prajuokino :D 3, ar 4 komentarai skirtingais vardais apie Rasa tuo pačiu IP Adresu, įdomu kas čia rašo :DD
po latvijos ivikiu neapsipirkineju maximoje. tik extra atveju nueinu. daznai girdziu skundus is pazystamu apie sia skyle, bet kam rasinet ir skustis? eikit kitur apsipirkineti
Vilniaus Mindago Maximoje labai reikai aptversti express kasas, kad butu viena eile, ir butu praeinama i atlaisvejusia kasą (kaip kad pvz. Akropolio Maximoje savitarnos kasos). Nes dabar siaurame takelyje susidaro net 4 eiles! ir zmones grudasi vieni per kitus.
Labai nusivyles kas nešioja maxima leidinius Alytuje.Akcijinis leidinys galioja nuo antradienio o nesioja penktadienį arba visai neatneša jau 2menesius neatneša.Viena žinau gera firma kuri laiku pristato reklaminius leidinius po pasto dezutes nekarta buvau naudojasis ju paslaugomis Uab Avaneta.
Nepirkite dovanų kortelių įmonių vardu, nes perdavimo aktų neaišku kiek reiks laukti, pati susidūriau ir labai gailiuosi. Įmonei turiu atsiskaityti o paskambinus tik pažadai, šią savaitę tikrai parašysime praeina savaitė tada eilės tvarka taip ir nežinia kiek laiko reiks laukti, o praėjo 10 dienų, o konkretaus atsakymo taip ir nesulaukiu.
Noriu paklausti, kodel Vilniuje Šilo Maximoje rytais tuscio lentynos, nera sales darbuotoju, ir ypatingai tuscios lentynos ten kur pazymeta akcijomis? Ir tai vyksta pastoviai.

Sudužo "Virgin Galactic" erdvėlaivis "SpaceShip Two"
Sudužo "Virgin Galactic" erdvėlaivis "SpaceShip Two" 10-31 22:15
Sero Richardo Bransono kompanijos "Virgin Galactic" erdvėlaivis "SpaceShip Two" sudužo penktadienį bandomojo skrydžio virš Mohavio dykumos metu. Antrasis pilotas bandytojas žuvo, pirmasis patyrė...
"Lietuvos energijos gamyba" apskundė VKEKK dėl 46,9 mln. Lt
"Lietuvos energijos gamyba" apskundė VKEKK dėl 46,9 mln. Lt 10-31 17:25
Penktadienį Vilniaus apygardos administraciniame teisme priimtas valstybinės elektros gamintojos AB "Lietuvos energijos gamyba" skundas dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos...
Mokėjimo kortelėms ekonomikos lėtėjimas įspūdžio nepadarė
Mokėjimo kortelėms ekonomikos lėtėjimas įspūdžio nepadarė 10-31 17:11
Vartotojai pinigų išleidžia daugiau, bet vis mažiau jų – grynaisiais pinigais. Šios dvi tendencijos augina didžiausių mokėjimo kortelių operatorių "Visa" ir "MasterCard" pelną, rašo "The Wall...

Ar tikitės mažesnių dujų kainų pastačius SDG terminalą?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Visa 236,65 +10,24%