Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Laba diena, šiandien užbėgau į maximą esančią Pelesos g. 35/2 Vilniuje, nusispirkti keletos maisto produktų. Turėjau sumokėti 3.36, padaviau 50.06, grąžos turėjau gauti 46.70, tačiau gavau 46.10 prisimenu net kai šią sumą kasininkė pasakė garsiai, iš karto kilo įtarimas, tačiau ji nieko nelaukdama kosminiu greičiu jau aptarnavo kitą žmogų. Pasitraukusi į šalį supratau, kad likau be 60 euro centų, kas litais būtų ne tiek ir mažai. Nemanau, kad kasininkė galėjo padaryti netyčinę klaidą, nes 2 lt yra akivaizdžiai suplanuota suma. Deja, pinigus jau buvau įsidėjusi į piniginę ir aišku nieko nebūčiau įrodžiusi, tik susigadinusi nervus. Daug metų apsiperku šioje maximoje ir niekada nebuvau susidūrusi su tokia situacija, tačiau mane aptarnavusios kasininkės anksčiau nesu mačiusi, ji pasinaudojo tuo, kad bandžiau kuo skubiau susidėti prekes, kad neužlaikyčiau eilės. Sunku patikėti, kad didžiausio prekybos centro darbuotojai elgiasi kaip dirbdami kaimo parduotuvėje. Šis įvykis įvyko 08-28 15:11 kasininkė 65 2 kasa Nr. 2
Laba diena, siandien ryte labai nemaloniai nuteike Birzuose, Vabalninko gatveje esancios Maximos parduotuves kasininke, sedejusi 3 kasoje.Atvirai demonstravo savo nepasitenkinima, buvo suirzusi.Atleiskite uz sia pastaba, bet nueinu apsipirkti, o ne klausytis bambejimo ir ziureti i nepatenkinta veida. Si kasininke sedejo 3 kasoje, apsipirkimo laikas 9 val.50 min. Noretusi malonesnio aptarnavimo.Aciu.
noriu paklausti apie Marijampolėje Kudirkos gatvėje esančią Maximą, kam šioje parduotuvėje skirtos greitosios (express) kasos? Kiek kartų teko apsipirkti šioje parduotuvėje niekada to nepavyko padaryti ramiai, nes aš turėdamas prekių mažiau nei 7 atsistojus prie express kasos eilėje tenka laukti apsiperkančių daug didesniais prekių kiekiais pirkėjų. Teko porą kartų pabandyti tuos pirkėjus aplenkti, bet tai ir telikdavo bandymais, nes visi sukildavo su žodžiais "kur tu nespėsi, mes visi skubame".
Tikiuosi situacija pasitaisys, nes skubant ir stovint su pora prekių po 10 minučių eilėje, kitą kartą gali tekti gerai pagalvoti ar verta eiti į Maximą, ačiū už supratingumą
Laba diena, esu labai pasipiktinusi maxima kuri randasi Savanoriu pr. 31, Vilniuje, o tiksliau maximos pardavejomis. 2015-08-20 diena. Buvou apsipirkti, buvo gera nuotaika. Bet labai greitai ja sugadino kasininke Olga. Kuri praskanavo prekes as sumokejau 50, 00 euru ji man dave grazos 2 po 20, 00 euru. Man reikejo kad ji 1 20-tuka, pakeistu po 10, 00 euru. Labai nustebau kaip ji man atsake, kad " nenori man iskeisti" likau apsalusi tokiu atsakimu. Maza to ji labai nemandagi. Grubi. Ir isvis neisivaizduoju kaip ji gali dirbti kokioje parduotuveje.? Aptarnauti zmonias.! Zodziu siubas!!!
Šiandien apsipirkinėjau Marijampolėje, Kudirkos gatvėje esančioje Maxima parduotuvėje. Priėjus prie mažylių kasų, kasininkė pasakė, jog negaliu stoti prie šios kasos, nes mano sūnui atrodo daugiau nei 3 metai. Taigi manęs ir mano 4 metų sūnaus neprileido prie šios kasos, nors joje stovėjo nemažai žmonių išvis be vaikų. Norėčiau sužinoti, kokia paskirtis yra atskiros kasos tėveliams su mažyliams, jeigu pačios kasininkės neleidžia prie jų stoti su vaikais, tik be vaikų? Ir taip būna ne vienoje Maximoje.
Sveiki. Norėčiau pareikšti tai, kad 2015 08 19 vakare, norėjau užeiti į Maxima, kuri randasi autobusų stotyje. Buvo dar 21 50, ir parduotuve jau buvo uždaryta. Jei jau taip, tai parašykite, kad parduotuvė dirba iki 21 50 o ne iki 22 00. Tikiuosi daugiau to nepasikartos.
Siandien pirkau prekes Druskininku didziojoj maximoj esancioj M.K. Ciurlionio gatvej kurioms buvo taikoma akcija su aciu kortele, taciau pardaveja nepaklause ar turiu aciu kortele, ka manau turetu padaryti, nes zmones buna ir uzsimirsta skubedami, todel labai nusivyliau nes daugiau nei 10 prekiu akcija nebuvo pritaikyta. Manau kasininke turi paklausti ar turi zmogus nuolaidu kortele, nes dazniausiai to tikrai yra klausiama, juolab, kad turi zinoti kokios akcijos vyksta, o ka perka zmogus irgi mato. Esu labai pasipiktinus. Kasininke 75 2 (taip cekyje parasyta, nors galetumet rasyti ir pavardes)
Noreciau pagirti kasininke, kuri dirba Pelesos gatvei Maxima pard. Labai demesiga ir maloni. Neatitiko kaina, paduovanuojo maxima ceki, isidemejo, kad man tai ne pirmas kartas. Smulkmena, bet malonu. Retai sutiksi tokia gera pardaveja, kuriai pirkejai rupi. Aciu.
Sveiki, nesprantu kas vyksta Kudirkos g, 3 Marijampolės maximoje. Šitomis dienomis labai karšta, bet ši maxima neįjungia jokio kondicionieriaus... kaip tai gali būti? ateini, o ten karšta kaip lauke. Nuėjus i kitas parduotuves maloniai vesu, bet čia yra kažkoks košmaras. Kaip tos kasininkės aptarnaudamos tie klientų gali dirbti tokiam karštį??????
Simona 2014-01-04 17:11:26
Sveiki, siandien vakare apsipirkau maximoje aido g.8 siauliai. Labai stipriai susigadinau nuotaika. Kasoje kilo problemu del atsiskaitymo su banko kortele (eilini karta maximoje). Pardaveja akivaizdziai nemoka atlikiti savo darbo, nes nesuprato, arba nemokejo paaiskinti, kas yra. tik pasake, kad kortele uzsiblokavo. Nuejau prie bankomato ir is tos pacios korteles issiemiau grinuju pinigu. Ir sis kartas jau ne pirmas. Jokioje parduotuveje tokiu nesamoniu nekilo, tik maximoje.
P.Simona, be reikalo Jus piktinatės pardavėja.Ji, pilnai su Jumis sutinku, galėjo nemokėti atlikti atsiskaitymo banko kortele ir bijojo padaryti klaida.Kaip tai gali būti?Ogi visai paprastai.TODEL, KAD ADMINISTRACIJA NESUINTERESUOTA APMOKINTI NAUJĄ ZMOGŲ.Pavyzdys is natūros.Vakar t.y.2015 08 06 14 val pirma darbo diena MAXIMOS parduotuveje adresu Klaipėda, Šilutės pl.16a.1 val.pastovėjau greta dirbančios pardavėjos-kasininkės ir po tos val.paliko mane dirbti kasoje viena.Sakiau, kad nemoku mokesciu priimti, taros supirkti, su dovanų kortelėmis atsiskaitymus atlikti.Atsakymas buvo trumpas - mes visos taip pradėjome dirbti.Klausk ko nezinosi.Pirmą dieną, ačiū Dievui, atidirbau sklandžiai be trūkumo.Šiandien t.y.atėjusi į darbą iš karto paprašiau statyti mane į kasą kurioje nėra taros supirkimo funkcijos.Buvo atsakyta.Pradėjus darbą neleido pasitikrinti kasos pinigų likučio, darbo eigoje kasos aparatu dirbo kita pardavėja pastumdama mane i šaly, vyriausia kasininkė, Brigita Anickytė, paprašius padėti atitaisyti neteisingą pardavimą, padarė atitaisymą, gražino žmogui pinigus, bet kai paklausiau kur padariau klaidą atšovė - viskas jau padaryta dirbk toliau.Bet kasoje dirba žmonės o ne robotai.Jie nori suprasti savo darbą.Tuo labiau, kad dirbama su gyvais žmonėmis ir norisi juos aptarnauti sklandžiai, be trukdžių, o nesuvokiant savo darbo ir būnant neapmokintam atlikti visas pirkimo pardavimo operacijas sklandaus darbo iš pardavėjos - kasininkės tikėtis nereikia.Ir ji dėl to nėra kalta.
Sveiki ka tik grizau is Maximos Ukmerges 282, na tiesiog pasibaisejau aptarnavimu, dirba kazkokia jauna, matosi naujoke, mergele, pirkau perkainuota preke, bet ta preke nebuvo ivesta i kompiuteri, jau cia Jusu darbuotoju klaida, tiek to sakau nereikia nelauksiu, ka cia galvoju kasininke trukdysiu, o pasirodo ji man preke imuse normalia kaina, atgal grazinimo nepadare, prekes nedave, tai gerai, kad as visada apsipirkus dar parduotuveje pasitikrinau ceki.Sakau jai taip ir taip, prekes ner, o pinigai paimti, tai ji tokia nepatenkinta, ko jus cia kabinejates, per diena tiek zmoniu, eikit i informacija, tai kaip as informacijai irodysiu, kad prekes nedave,...Labiausiai izeide jos tonas, net zmones kurie stovejo eileje pasibaisejo jos grubumu, isejau sugadinta nuotaika.
Kvitas 214/2954, laikas 16, 30.
Laba diena, siandien su seima atvaziavom i Akropolio Maxima (Ozo g.25). 28 Kasoje dirbo naujoke, o su ja stovejo kasininke ir vietoj to, kad padet jai, ji plepejo su kitais, kai mane aptarnavo pamaciau, kad man nedadave 1 Eura, kai parodziau, kad grazintu, pasake palaukti. Laukiau gal 3-5min ir nuejau pakviesti kita kasininke, ji atejo ir padave ta 1eura plepejai. Man atidave pinigus, bet neatsiprase ir dar isejau as kalta. (Naujokei pritenziju nera)
Noriu, kad pardavejai butu kulturingesni
Kvitas 98/2825
Laikas 14:12
Aciu)
Sveiki. Anksciau megstamiausia parduotuve buvo maxima, apsipirgdavom tik ten. Pastaruoju met kai ateinam po darbo apsipirkti maisto, stovim eilese pusvalandi. Nesuprantu kam dare 9 kasas o is ju dirba daugiausiai tik 3 piko metu. Cia vilniuje taikos g. Justiniskese. Ir taip kiekviena diena. Vakar nebenorejom gaisti savo laiko nes ir taip begalo pavarge ir norejom namo o ne stoveti eileje kuri tesiasi iki puses sales (nuosirdziai sakau iki puses sales!) Tai nusprendem vaziuoti i rimi. Eiliu nebuvo, gal du zmones pries mus, bet ne 15! Ir nustebino pardaveja pasisveikino palinkejo gero vakaro. Maximoj nesisveikina ir net akiu nepakelia, kaip robotukai. Zodziu zmones gal rimi isleisite siek tiek daugiau bet sutaupysite brangaus laiko. Maxima jeigu sumazinsite savo eiles as grisiu pas jus! Ir tiek to tie pardavejai, svarbiausia tegu tiek kasu kiek priklauso parduotuvei!
Labas vakras. siandien atvaziavom i Nida. noreciau pasakyti kad pardavejos maksimoj siaubingos. per diena buvom du kartus maksimoj ir pas skirtingas pardavejas, bet ir pirma ir antra sugadyno nuotaika. pirma pardaveja paemusi is vyro kortele atgal mete vos ne i veida, su nepatenkintu veidu kuo u cia ateje. antra karta kai buvom parduotuvej as ne taip padaviau pinigus, del to jinai man mete atgal, nes jai klausyma kas ne tarus nei zuodzio, uzdavus jai klausyma kas ne taip neisgyrdau nei zodzio. mno vyruj pamacius jis pasake kad ne taip padaviau pynigus. graza atgal gavau irgi ganetinai "gerai". Pardaveja man mete pinigus su cekiu bjauriu pasipiktinimu. Labai nemalonu lanytis tokioj parduotuvej
Živilė 2015-06-29 15:15:41
Laba diena. Norėčiau pranešti apie tai kokios, , geros" kokybės ir išvaizdos viduje parduodate paprikas. Čia jums normalu? Alytuje santaikos gatvėje esančioje parduotuvėje pirkau. Tikiuosi atsižvelgsite į tai.
Manau del sito parduotuves kaltint nereikia. Nusipirkot ciela, pati prasipjovet ir pamatet, o parduotuvej kai atveza ar pjausto tokias kaip paprikas ir dalim pardavineja? Ne! Nes niekas nepirktu! Del tokiu dalyku nekaltinkit parduotuviu, o kaltinkit tuos kurie parduoda parduotuvej.
Praėjusią savaitę maximose buvo 30% nuolaida kosmetikos prekėms. Kadangi girdėjau, jog kokosų aliejui nuolaida taikoma taip pat tai galvoju nusipirksiu. Plungės maximoje dar pirmadienį apsižiūrėjau ar yra tas produktas prekyboje. be abejo.. Tačiau jau nuo pat antradienio kai prasideda akcija iki pat šio pirmadienio kasdien ėjau ir nei karto nebuvo šios prekės. Vakar įdomumo dėlei nuvažiavau tai pamačiau prikrauta tiek, kiek niekada nėra buvę. Tad gal užteks mulkinti su akcijomis, o jei vieno ar kito produkto finansiškai neapsimoka parduot su nuolaida tai gal parašykite kam taikomos išimtys!! Labai nuvylė.
Monika 2015-05-15 22:40:39
Šiandien apsipirkinėjau Vilniaus Akropolio maximoje ir nusprendžiau nusipirkti dvi dešras už vienos kainą, prie kasos pasitikslinau ar yra tokia nuolaida, pardavėja nieko neatsakius įmušė prekę ir jau čekyje žiūriu, kad nuolaidos nebuvo. Pasakius apie tai pardavėjai ji pažiūrėjo į čekį ir ne jos bėdos, keliauk. Nemalonu ir sugrįžti.
Jeigu jums iškyla tokia prblema kreipkitls į informaciją, ten dirbančios merginos visada padeda ir net paauklėja kasininkes
Gerb. prekybininkai, prašau neapgaudinėti pirkėjų !!!
Š.m. liepos 25 d. nuvykusi į Vilniuje esančią S.Stanevičiaus g. parduotuvę nutariau nusipirkti maltos kiaulienos mėsos.Paklausus pardavėjos ar mėsa šviežia ji atsakė kad šios dienos, tada pasvėrusi padavė man. Aš pakuotę atidariau ir pastebėjau kad nevisai mėsa kokybiška t. y. su pašaliniu prieskoniu. Mėsą gražinau. Nutariau nuvykti tos pačios dienos vakarą į Akropolį, paprašiau pardavėjos sumalti, atrinktą
mėsos gabalą ji maloniai aptarnavo, ačiū jai.Tačiau pirkdama iš kulinarijos skyrelio keptą žarijos viščiuką, 26 dienos rytą nusivyliu.mano pirkinys kvepėjo negeru kvapu, (T.y.arba sugedęs, arba ilgai buvo mirkytas acto rūgštyje), teko jį patalpinti šiukšlių konteineryje.Esu senjora, prekyboje dirbau 38-erius metus, per visą tą laiką teko padirbėti visose prekybos srityse, todėl prašau, tausokite mūsų pirkėjų sveikatą.
Pagarbiai Ona
Mažeikiu Maximoj žemaitijos g 20 pirkau mišraine bestovint nužvelgiau pardavėja kuri darė papildima mišrainių buvo baisu žiurėti šviežia mišrainę dėjo ant mišrainės kuri matės jau pastovėjus su rankom surinko pabirusia mišraine iš vitrinos su skudurėliu kuriuo vale vitrinas pavalė ir šaukštus su kuriais dedamos mišrainės baisu buvo žiurėti trūksta ten alementarios tvarkos bandelių skyriuje kur kepamos vietoje grindis visada purvinos bandelės dedamos be pirštinių kai pamatai visokių tokių alementariu higienos trūkūmų tikrai nebesinori nieko pirkti.O ten matau jų dažnai.Netvarkingos pardavėjos labai labai.
Deja, šiandien Skaudvilės Maximoje teko pasijusti labai nemaloniai dėl pardavėjos elgesio. Visų pirma, man renkantis delimano trintuvą ji priėjo ir grubiai paklausė, , ko ieškai?''. Pasijutau lyg kažką vagianti. Pasiėmiau trintuvą ir jį mane nulydėjo prie kasos ir pati aptarnavo. Įmušus prekę paaiškėjo, kad kaina visai kita nei maniau (čia mano klaida, pažiūrėjau ne į tą kainą). Pasakiau, jog manau, kad kaina kita. Ji numetė man lankstinuką ir pasakė, , Nu tai parodyk pigesnį''. Pripažinau savo klaidą, atsiprašiau, padėkojau, o ji tik nutėškė prie manęs mano lipdukų lapelį. Visą laiką jaučiausi lyg būčiau v***s ar koks nemalonus asmuo, tačiau visą laiką elgiausi mandagiai ir maloniai, bet iš pardavėjos sulaukiau tik grubumo. Pardavėja stambaus sudėjimo, trumpi plaukai, raudonplaukė. Gaila, neatkreipiau dėmesio į vardą ir pavardę. Tikiuosi daugiau niekam neteks pasijusti taip, kaip šiandien teko pasijusti man....
laba diena. ISMOKYKITE Varėnos (abiejų Maximų) pardavėjas naudotis terminalu. Vienos problemos su mokėjumu uz dujas. Anksciau siaip ne taip sumokedavau (matyt pataikydavau ant šiek tiek mokančios). Geriausias bajeris si sestadienį (mažoje) Maximoje...MES TOKIU MOKĖJIMŲ NEPRIIMAME, pasakė pardavėja. Jeigu būtų pasakius NEMOKU, suprasčiau:)
Kaune petrasiunu maxsimoj vis dairaus delimano trintuvo ir jo niekada nebuna, o kai buna nusiperka iskart darbuotojai.jau kelinta syki matau kai buna pasleptas info skyriui ir paduodamas darbuotojui nusipirkti.tai paprastas zmogus niekaip negali isigyti norimos prekes, nes ji net nebuna padeta i prekyba!be to barsausko maxsimoj mazyliu kasoj neaptarnauja pirma mazyliu ir besilaukianciu.stovejau eilej ir nebuvau paprasyta pereit i prieki, nors pries mane stovejo be vaiku zmones.
Sveiki, noretume, kad maxima vel gamintu ta skanu aguonini karamelini pyraga-plokstaini.
JI NUOLAT PIRKDAVOME
JIS BUVO PUIKUS,
KODEL JO NEBEGAMINA JAU KOKIE METAI LAIKO ?
Burokėlių salotos ir plastmasės pagardas.
Kas gali būti skaniau?
Koks atlaidumas, tiems kurie gamino? Koks atlaidumas, tiems kurie dėjo šią mišrainę į indelius? Tragedija, viskas.
Prisegtas dokumentas:
Sveiki, esame pastovūs maximos pirkėjai, bet po šio apsipirkimo labai nusivylėme Kėdainiu Maximos, exspres kasos pardavėjos elgesiu.Pasiėme prekių nuėjome i kasą ir vyras nepastebėjęs, savo nelaimei, atsistojo i exspres kasą.Tik išsikrove prekes kada musų neaptarnavo[kvietė pirkėjus esančius uz musų] supratome kad ne i tą kasą papuolėme.Abu su vyru turime eisenos sutrikimo negalią, vyras vaikšto su ramentais.Tad turėjome susirinkti savo prekes ir eiti i kitą kasą.Skaudziausia tai, kad atsisukus pamaciau kaip ekspres kasos pardaveją aptarnauja kitą pirkėją irgi su nemazai prekių.Gal tik neigalus maximoj pirkėjai nelaukiami, o gal maximos [kai kurios]pardavėjos turėtu turėti nors laseli mandagumo?
Šiandien Maxsimoje Kretingoje, Rotušės 15, mėsos skryuje pirkau šonkauliukų. Ten dirbusi pardavėja buvo tokia nemandagi, susiraukusi. Prašiau, kad parodytų keletą šonkauliukų (atrodė visai be mėsos), atrėžė, kad mėsos daugiau neatsiras.
Sveiki. Vakar 2015-07-08 Salininku Maximoje vyras nupirko kiaulenos farso... Namie pries idedant i saldytuva maiselyje pastebejau, kad tame farse buvo musiu kiausineliu!! kaip tai galima pardavineti??!! gaila, kad vyras is karto ismete ceki. bet farsa atidavem toje maximoj mesos skyriuje... tikiuosi nepardave kitiems pirkejams..
Laba diena! Aš - Baltarusijos Respublikos pilietė. Vakar apsipirkau Joniškio Maximoje. Paprašiau informacijos skyriuje darbuotoją, kad įformintų Taksfri. Darbuotoja paaiškino, kad tokia paslauga yra, bet ji nemoka ją atlikti. Parašiau skundų ir pageidavimų knygoje, kad buvo pažeistos mano, kaip pirkėjo, teisės, ir manau, kad sekančio apsilankymo metu darbuotojai bus apmokyti atlikti šią paslaugą.
nepatenkitas zmogus 2015-07-07 14:23:59
sveiki zmones dirbau Pramones pr 29 maxsimoje ten algos veluoja su darbuotojais nesikaito liepe arti kaip suniuj algos veluoja 2-3savaites su darbuotojais nesikaito zmones vaiko kaip sunius, nesiskaito zemina, vaiko ir pastoviai apsaukineja prie klientu. Jautiesi kaip "skuduras". Gaila nes tas darbas man patiko, bet kolektyvas "siaubas" niekam nelinkiu to patiriti.Bet jau šioj parduotuvėj ne tik pardavėjos "akis kabina", bet ir parduotuvės direktorė, prižadu, kad į pagalbą melui, savivalei, apgavystėms pasikviesime ne tik spaudą, bet ir visas įmanomas TV. Gana tyčiotis is darbuotoju ir su veluojancioms algomis,
KAUNAS PRAMONES PR 29
Noriu "padekoti" Poniai tatjanai kuri dirba Klaipedoje Silutes pl 40 maximoje uz tai kad neiskrate mano pirktu pomidoru ir morku is maisiuku:-) Tuo paciu metu pirkau ledu valgomu tai iskrate ir pasake kad jai atgal nepriklauso sudeti. Taip nuskanavusi pastume man juos. Tokios kasininkes nebuvau dar sutikusios. Kazkaip dazniausiai jos buna mielos ir prekes kurias joms atrodo reikia sudeti i papildomus maisiukus visada sudedavo. Nieko ipatingo bet priderge man i sirdi. Pasijutau pazeminta. Suprantu kad zmoniu truksta tokiose vietose bet jei zmogus nesugeba gerai ir atsakingai dirbti savo darbo gali eiti i pensija. (manau jai jau kaip ir laikas)Sekmes jai zeminant zmones!!!
Prisegtas dokumentas:
Ir vėl "komedijos" su MAXIMA, Šilutės pl. 14, Klaipėdoje. Aišku, kad apgaudinėja žmones ne tik produktų kokybe, bet ir jų kainomis. Jau dvi savaites nekeičia, pvz. cigarečių kainų, ir pastoviai prieini pasiimti prekę, kur nurodyta viena kaina, o kasoje išmuša į čekį visai kitą. Ir, jei netyčia prekinsitės šiame tinkle, būkite atidūs. Nepatingėkite grąžinti tas prekes, kurių ne ta kaina bus įmušta čekyje. Beje, nei viename kitame prekybos tinkle darbuotojai nedrasko pirkėjams akių, Bet jau šioj parduotuvėj ne tik pardavėjos "akis kabina", bet ir parduotuvės direktorė. Kas per "šaika" dirba - neaišku. Manau, kad čia yra nurodymas iš pačios vadovybės Vilniuje. Kitaip būtų reaguojama į skundus. Niekas nesijudina, niekas nieko nedaro. Laikas pakeisti prekybos tinklą. Siūlyčiau visiems RIMI.
Sveiki....
Mažeikių Maximoje adresu Laisvės 56 kažkodėl išjungiama vėdinimo sistema. Parduotuvėje neįmanoma kvėpuoti, trūksta oro, žmonės jaučiasi tragiškai, teko matyti net keletą žmonių nualpusių. Darbuotojoms dirbti tokiomis sąlygomis yra nežmoniška. Joms skundžiasi klientai, o ką jos gali padėti, nes į jų skundus nereaguoja parduotuvės vadovai. Taupote ne ten kur reikia.......
Negana skandalo su sugedusia misraine, bet ir prasmirdusius vistienos sparnelius maxima pardavineja. (Marijampoles xx maxima).Buvau nuolatine pirkeja, bet daugiau ten kojos neykelsiu.Zinoma kad mano 250 e. I savaite maximai nieko nereiskia.
K 2015-06-14 16:21:29
Kada pasipaigs šis burdakas? Ateina bet kas puse suvalges, puse praruges, pirkta prieš savaitę. aš stoviu eilei ir reiškes atejo klientas kurio MAXIMA nenori prarasti ir aš turiu laukti, kol babulka vas poimeet. GIEDA
birzelio 17diena 2015 m kauno akropolio maksimoje norejau nusipirkti kalakuto kepenelu bet priejus prie skyriaus buvau sutikta ne kaip pirkeja nuziureta nuo koju iki galvos su tokiu zvilgsniu jaunutes pardavejos kad net siurpas per kuna perejo o parasius kepeneliu ir paklausus kodel jos zalios nes per plevele nesimate jei net indas is ranku iskrito ir pasake kad as pati tureciau zinoti kaip jos turetu atrodyti jei jau garbaus amziaus moteris esate.
Ar verta darbintis Maximoje? Kokie atlyginimai?
Noriu išreikšti ne pasitenkinimą jūsų Gabijos gatvėje MAXIMA darbuotojams. Vakar apie 17:30 užėjau į parduotuvę. Priėjau prie administracinės kasos kur dirbo vyr. kasininkė. Ji buvo užsidėjusi lentelę "Atsiprašome prieikite prie kitos kasos". Ir paklausiau ar ji mane gali aptarnauti, nes noriu įsigyti autobuso bilietų, kadangi kitose kasose praktiškai niekada nebūna ryšio. Ji man tėškė visiškai nemandagiai jog tai galiu įsigyti kiekvienoje kasoje. Aš taip ir padariau. Atstovėjau eilėje kaip ir visi o čia man kasininkė sako žinote pas mane nėra ryšio eikite į registratūra. Tada aš tikrai įsižeidžiau jai darbuotojoms atrodo jog aš neturiu ką veikti ir galiu puse vakaro stovėti kasose. Tai jos labai klysta aš savo laiką planuojuosi. Todėl nenusipelnau jų tokio atgrasaus elgesio. Tikrai suprantu jog darbas yra sunkus. Bet jai pasirinko pačios jį dirbti tai būtų malonu jog ir dirbtų. Galiu pasakyti jog į tą parduotuvę užeinu kas dieną. Po šio insidento aš tikrai pažadu čia lankytis kur kas rečiau. Žinot galiu susitaikyti su tuo, kad kai paklausi kur randasi vienas ar kitas daiktas sugeba pamoti ranka ir pasakyti ten. Tai dar galiu pateisinti juk mergina dirbanti pieno skyriuje gal ir nežino kur guli kosmetikos reikmenys. Bet kai žinodamos jog kasose labai dažnai nebūna ryšio ir tingėdamos dirbti sugeba taip pasielgti. Tada kyla klausimas ar tikrai jums svarbūs klientai.
Jau nusibodo rašyti ir sakyti telefonu tą patį per tą patį. MAXIMA X, esanti Šilutės pl. 14, Klaipėdos mieste, eilinį kartą stebina tais pačiais fenomenais. Gal tai valdžios "iš viršaus" įsakymas? Kitos versijos į galvą neateina. Šiandien, birželio 11 d., parduotuvės prekių lentynoje "sumažinta kaina" Krekenavos mentės be kaulo su oda, vakuume, sumažinta kaina 3, 45 Eur/kg. Bet stebuklas! Ant Krekenavos užklijuotos etiketės nurodyta kaina - 2, 89 Eur/kg. Ir taip šioje parduotuvėje pastoviai įvairiems produktams. Kadangi MAXIMA vadovybė visai nereaguoja į jokias pastabas, prižadu, kad į pagalbą melui, savivalei, apgavystėms pasikviesime ne tik spaudą, bet ir visas įmanomas TV. Gana tyčiotis!

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB ,,Manrasta“ įkurta 2001 metais. Bendrovės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba konditerijos gaminiais. MANRASTA glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais Lenkijos konditerijos gaminių gamintojais, pristatydama rinkai platų...
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
UAB „ISTVESTAS“ daug dėmesio skiria vyno ir kitų tauriųjų gėrimų vartojimo menui kurti, kuris kasdien tampa vis aktualesnis ir patrauklesnis.Tai, kas anksčiau atrodė neįtikėtina, šiandien atrodo visiškai įprasta. Dėl sparčiai...
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

"Amber Grid" pelnas augo 2,4 karto
"Amber Grid" pelnas augo 2,4 karto 08-28 17:15
Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius AB "Amber Grid" I šių metų pusmetį uždirbo 8,4 mln. Eur grynojo pelno, tai yra 2,4 kartus daugiau nei atitinkamu laikotarpiu pernai (3,5 mln. Eur).
Biržose nuotaikos penktadienio popietę apniuko
Biržose nuotaikos penktadienio popietę apniuko 08-28 17:09
Baltijos akcijų biržos, kuriose nuotaikos penktadienio rytą buvo itin optimistinės, popiet jau nebebuvo tokios užtikrintos dėl ateities ir tai atspindėjo bendrą nuotaiką Vakarų Europos biržose.
Rusai sunaikino maistą, skirtą BMW lenktynių komandai
Rusai sunaikino maistą, skirtą BMW lenktynių komandai 08-28 17:07
Rusų prievaizdai, stebintys, kad į šalį nepatektų uždraustų maisto produktų, sudegino maždaug 1,5 t maisto, skirto žiedinių DTM lenktynių dalyviams.

Kaip dažnai perkate internetu?

UAB Baltic master

Chevron 77,64 +6,23%