Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Kas pasiule Maximai tokia bloga apranga.Baltinukai sintetiniai
nesugeria prakaito, megztinis dziusta kelias dienas.Maxima nesirupina darbuotoju sveikata.Nenustebkite,
kai bus padidejes sergamumas.
Su savo 6 mėn.vaikeliu nuėjau į Maximos (Šiauliuose, Rūdės g.14) mažylių kasą, tačiau ten stovėjo moterys be vaikų, todėl paprašiau, kad praleistų. Pasirodo, kad taip elgtis negalima, nes iš pardavėjos išgirdau, kad nieko nuostabaus, kad lietuvių vaikai tokie nervuoti, nes jų tėvai tokie ir taip pat pasakė, kad užlindau. Tai gal tegul Maxima panaikina Mažylių kasą, jeigu joje vis tiek su mažu kūdikiu negalima eiti pirmiem. Daugiau niekada nebeisiu prekintis į Maximą, kad iš pardavėjų turėčiau klausytis įžeidinėjimų.
Pagaliau baigiu atsigauti po patirto soko Telsiu Maximoje, siandien su pakylia nuotaika nuvykau ieskotis darbo i UAB MAXIMA ir dekoju Dievui, kad pamaciau realia situacija apie kuria daug girdejusi buvau.t.y..kad darbo salygos baisios.Papuoliau ant vaizdelio kai vyr.kasininke siandien darbo vieta paliko greitosios pagalbos deka, kiek domejausi tai jai nervinis sokas po direktores tarnybinio pranesimo parasymo.Tik galvoju kiek dar darbuotoju tures isvezti specialiosios tarnybos, kad kazkas atkreiptu demesi i susidariusia situacija?
Laba diena, ar teisingai elgesi parduotuvės direktore Jodienė Klaipėdoje Taikos pr.12A.Susirinkime darbuotojams pareiške, kad netoliaros kurie tures nedarbingumo lapelius.Buvo atvejis kai darbuotojas grižes po ligos jam buvo pasiulita pereiti į ''Akropoli'' ar į kitą parduotovė darbuotojas turejo išeiti.
Mūsų šeimoje valgome daug duonos.Maksimoje nėra mums skanios ir didesniais kiekiais duonos.Būdavo Biržų 1, 5kg, bet ir ta dingo.Kodėl Maxima neprekiauja Šaukėnų duonos iš Kelmės.Vien dėl duonos pasirinkimo dažnai tenka aplenkti Maximą.
Keista matyti tiek daug skundų ir pagrinde nepasitenkinimas dėl pasibaigusio galiojimo prekių..Maksimose užkraunamas didžiulis krūvis darbuotojams, o atlyginimas juokingas, sakysit tegul keičia darbą, tačiau ne visi tokią galimybę turi.Manyčiau trūksta ir mūsų pačių tolerancijos.Pagal visus įstatymus, darbuotojas (kasininkas) turi pasisveikinti su kiekvienu pirkėju ir būtinai šypsotis ir išvis reikia būti super mandagiems..na baikit pokštus, su šimtais piliečių, tas pats per tą patį ir dar reikalauti šypsenos tai išvis cirkas.O jei dar pirkėjas ne nuotaikoj tai konfliktas garantuotas.Faktas, kad mandagus bendravimas turėtų būti pirmenybė ir būtinybė apskritai visiems be išimties.Grįžtant prie pasibaigusio galiojimo prekių, neįsivaizduojat kas vyksta mažose kaimo parduotuvėlėse, ten išvis jokios tvarkos, turi įdėmiai skaityti kiekvienos prekės terminus ir dar stebėti, kad nebūtų galiojimas perlipintas.O neapdorota mėsa ar žinot kur nueina?tiesiai į šaldiklį, kai tik galiojimas pasiekia kritinę ribą, o ten dar kokį pusmetį guleti gali.Žodžiu, mūsų teisė rinktis, kur ir ką pirkti, jei nepatiko tos parduotuvės aptarnavimas, siūlau kreiptis į vadovybę ir ten raštiškai pateikti savo skundą (bet niekas ten to skundo nenagrinės ir dėmesio nekreips), taip, kad arba gražiai nutylim arba einam į tas instancijas kur tikrai bus sureaguota arba išvis, tiesiog rinkimės kitą parduotuvę ar prekybos centrą.O šiaip tai visiem kantrybės ir tolerancijos.:)
Sveiki. Kartą apsipirkinėjau maximoj Panevėžyje klaipėdos g. 103, nesuprantu iki šiol, kaip galima pardavinėti maisto prekes su pasibaigusiu galiojimu. Galvojau, kad tai tik vienas nelemtas kartas. Tačiau, ne paskutinis. Vakar vėl apsipirkau toje pačioje maximoje ir ten tikrai maisto produktai nekokybiški, sugedę. Manau, kad nebeisiu apsipirkti į šią maximą, nes nesuprantu, kaip galima taip daryti, juk paprastai maisto produktai, kurių galiojimo laikas pasibaigęs yra išmetami. Nesuprantu tikrai.
Labai noreciau padekoti Romainiu maximai uz gerus darbuotojus uz gera aptarnavima o ypac vaikinukui vardu Gytis deja pavardes nezinau.Tokiu darbuotoju kap jisai dar reike pajieskoti visada paslaugus visada su sypsena visada patars paaiskin, tokius darbuotojus reike saugoti.Nes girdejau kalbas kad jisai zada iseiti. Butu labai gaila jai maxima prarastu toki darbuotoja.Nes paskaicius visus komentarus atrodo vien tik nevalos dirba maximoj.Atvaziuokit pas mus i Romainiu maxima ir pamatysit kokie geri darbuotojai dirba.Labai dekojam kad nebedirba tie pijokeliai du Modestas ir Erikas nes tikrai net prie kasu nemalonu budavo prieiti ir isvaizda nemaloni ir kvapas nemalonus budavo gal del to ir nebedirba ir aciu dievui.Nes tokie darbuotojai tik Lapese galetu dirbti.Dekojam uz maxima uz gera aptarnavima.Dirbkit ir toliau taip gerai ir su sauniais darbuotojais Ir saugokit gerus darbuotojus.Su pagarba pensininke Kristina
Vakar buvau bigo maximoje klaipedoje apsipirkti ir buvau labai "maloniai" nustebinta. Kasininke Deimante dvi prekes tiesiog padaugino is dvieju, nors buvo perkama po viena. Suprantu kad skenuojant gali pakliuti du kartus kodas, o cia tiesiog padauginta is dvieju. Tai gal taip dengiami maximos trukumai? Tokiu darbuotoju turbut laukia kiekviena parduotuve iszkiestom rankom. Zmones ziurekim cekius, paziurekit kas daros, numaus paskutines kelnes tokie " verslininkai".
Laba diena, norėčiau papasakoti apie Maximą X-928 Raudondvario pl., Kaunas. Dirbam nuo atidarymo ir tokio bardako neesame mate. Mūsų direktorė Irma nesiskaito su senais darbuotojais, neišklauso jų nuomonės, net neleidžia pasakyti, ką manai. Nori pakeisti senus darbuotojus, sako, kad per ilgai dirbam. Pati nesupranta esmės apie darbą, beveik visus jos darbus atlieka vadybininkės. Dirbdami pas šią direktorę - negalima sirgti, nes grįžus nežinai, kokį darbą dirbsi. Nesudaro grafikų, jei nėra kam dirbti, ima iš kitų skyrių darbuotojus, o jų skyrius išmėto kitiems darbuotojams. Nesuprantame, kaip moka atlyginimus, daugiau dirbame - mažiau gauname. Seniau į darbą eidavome su noru, o dabar einame, tam, kad dirbti, nes kiekvieną dieną gali būti naujiena.
Teko apsipirkti Rumšiškių maximoje Kaišiadorių raj. Iš penkių pirkimų keturis buvo nesusipratimų. Pirkau akciinę prekę saldainius, kaina buvo parašyta viena, kasoje išmušė kainą be akcijos, pareiškus pretenziją sako kad pamiršo pakeisti kainą. Kitą karta pirkau vynuoges už akciinę kainą, vėl kasoje išmušė pilną kainą, po diskusijų sumažino kainą ir pardavė už akcinę kainą. Šiandien pirkau kivius, kaina parašyta 4, 99 lt, bet pardavė už 2, 02 euro už kilogramą, jau pavargau nuo tokių dalykų ir šiandien į diskusijas nesileidau, sumokėjau ir išėjau nusivylęs tokia prekyba. Dažnai apsiperku maxima Kaune, Kaišiadoryse ir tokių dalykų nepasitaikė, o einant į Rumšiškių maxima iškarto apima nepasitikėjimo jausmas, atstumia toks aptarnavimas.
As 2015-02-22 09:25:39
Sveiki. As isdirbau maximoje daugiau, kaip tris metus. Ir ka pastebejau? Kad jei paraso skunda pirkejas, darbuotoja uz tai is karto"tarkuoja", Bet i darbuotoju skundus niekas demesio nekreipia! Isidarbinai maximoje-ir tu jau ne zmogus! Pirkejai piktinasi nemandagiom, piktom pardavejom, bet kaip joms buti mandagioms ir laimingoms, jei kruviai ir taip dideli, o valdzia liepia mazint etatus, varyt darbuotojus atostogu ir likusiems tie kruviai tik dideja ir dideja. Aisku, atlyginimuose tas neatsispindi. Administracija su pavaldiniais visiskai nesiskaito, nevertina, nesaugo. Lengva ranka meto senus darbuotojus, ir priimineja naujus. Maximai nusispjaut i pas juos dirbanti zmogu, tik pazadai prisiviliojimui grazus! Tiem vargsam pardavejam spaudimas is visu pusiu-valdzia zemina, pirkejai tyciojasi-ir buk tu zmogau laimingas, sakyk visiem issisiepes"laba diena", ir "geros dienos"... O apie maximu direktoriu kompetencija, tai is viso patylesiu...
Čia visuose tinkluose tas pats, bet kur geriau rast darbą? Tiesiog dirbi ir tyli nesvarbu, kad moka 1000 Lt, bet tai irgi pinigas.
Šilutės pl. 14-16a, Klaipėda pstoviai apgaudineja z mones, kaip buvo litai as dar kentejau bet dabar sprogo mano kantribe.nupirkau kijevo kotletos, ant cekio aisku ir grazai visems matosi kaina 2.76 eur o kasoi man muso pardaveja 4.64 eur, nepastebejau.isejau, parakiau ir grizau i parduotuve, kantribe neislaike.negalima pastoviai apgaudiniti zmones ant tek sitoi parduotuvei, ir as ne pirmas ir ne paskutinis.daug zmoniu skundziasi ant sia parduotuve bet ne zino ka dariti.p.s.ceki turiu kopija, originala ateme parduotuvei
Esu kantri, bet nebegalėjau nutylėti...
Šiandien vakare apsipirkinėjau Kretingoje, Maximoje, esančioje centre, Rotušės aikštėje. Prie kasos stovėjome du žmonės: prieš mane padorus ir labai mielas senukas, ir aš. Labai garbaus amžiaus žmogus savo pirkinių krepšelį padėjo ant to važiojančio takelio ir, tiesiog, nespėjo jo iškraustyti. Pardavėja Oksana (jauna moteris) supyko, kad žmogus nespėjo iškraustyti krepšelio (jis tikrai garbingo amžiaus) ir visus jo pirkinius išvertė! Pabiro ant žemės apelsinas ir cirtina, tada aš nesusilaikiau ir pasakiau, kad pardavėjos elgesys labai nemandagus, o ji man atšovė, kad jei kas nepatinka, galiu čia nestovėti ir eiti į kitą kasą. Aš atsakiau, kad stovėsiu ten, kur stoviu, o ji jauna ir turi mokytis elgtis mandagiai su žmonėmis. Vakare grįžusi apie tai papasakojau savo vyrui, jis taip pat buvo susidūręs su ta pačia pardavėja Oksana, kuri mėtė žmonių prekes... Todėl ir nusprendžiau parašyti, nes daugiau nenoriu po sunkios darbo dienos, atėjusi apsipirkti, atsidurti tokioje situacijoje. Gerbkime vieni kitus! Kitos pardavėjos ir pajuokauja, ir suteikia informaciją, ir tikrai nuoširdžiai dirba savo darbą. Šitokie akibrokštai tikrai nemalonūs...
Sveiki, jau kelintą kartą gaunu žinutes į telefoną ''Specialiai jums... ir toliau seka pasiūlymai, o kada nuėjau į parduotuvę, tai ten dar pareikalavo papildomai kažkokio jūsų čekio, aš to čekio neturiu, todėl ir negaliu pasinaudoti Jūsų siūlymu.Klausimas- kam tada siunčiamos tokios žinutės ir klaidinami pirkėjai.Su pagarba, Irena
dirbu maximoje jau kelis menesius. turiu aukstaji issilavinima, pradzioje buvo gan sunku taciau dabar jau ipratau ir zadama vieta vadyboje. per kelis menesius pakeiciau du skyrius. turiu net viena skunda, taciau tas reikalas buvo tikrai mano "naudai" o ne pirkejo.
pirmai galwojau kad ilgai neuzsibusiu dabar matau kad turiu galimybiu ten eiti siektiek auksciau, del to kyla motyvacija ir atlieku savo darba dar geriau. p.s. maximoje praktiskai visi dazniausiai dirba be issilavinimo. del to is tokiu kaip as valldzia reikalauja dvigubai daugiau nei is eiliniu darbuotoju....
Laba diena, daznai apsiperku Vilniaus Maximoje, Savanoriu 31.Pardaveja vardu Daiva (sviesi, ) daznai grubi, paprasius pakeisti moneta, kad galeciau padeti daiktus i saugojimo kamera isgirdau:"NEKEISIU" nepaaiskinant kodel, Pardaveja daznai kalbasi su klientais grubiai, pakeltu tonu.O tokiu zodziu kaip 'aciu" ar 'prasau" pardavejos zodyne is vis nera.Ar nereiketu patikrinti mandagaus etiketo su pirkejais taisykles.Jeiu bus vienintele kasininke sioje parduotuveje, niekad neisiu prie jos kasos, tiesiog pasirinksiu kita parduotuve.
Su pagarba
Labai esu pasipiktinusi Maxima, Panevėžyje, Smėlynės g, 112, kasininkių neatsakingumu.Jau ne pirmą kartą jos man pridaro papildomų rūpesčių, Pirmą kartą, kai kasoje mokėjau mokesčius už komunalines paslaugas ir kasininkė, nebuvo įrašiusi karšto vandens skaitliukų parodymų, todėl buvau kitą mėnesį šokiruota, kai atėjo lapelis ir ten man vietoj dviejų kubų reikėjo sumokėti dešimt, paskambinus į šiluminius tinklus, tada ir sužinojau, kad nebuvo įrašyti skaitliuko parodymai, man pasisekė tik tiek, kad leido šį kartą sumokėti už tuos du kubus, bet perspėjo, kad kitą kartą, jeigu vėl nebus įrašyti skaitliukų parodymai mokėsiu, kaip už dešimt kubų.Per kasininkės neatsakingumą galima turėti daug finansinių išlaidų ir kas už tai kompensuotų įdomu.Tada pranešiau parduotuvės direktoriai ir ji žadėjo, kad pasitaisys ir, kad ateityje tokių nesusipratimų bus išvengta.Deja.Vakar vėl mokėjau mokesčius, tik pas kitą kasininkę ir susidūriau vėl kita problema.Dabar netiko elektros mokėjimas, suma mokėjimo gera, o skaitliuko parodymai negeri, dabar ji man ant 21 kilovato parodė mažiau, vėl turėsiu papildomų rūpesčių, turėsiu skambintis į Lesto ir aiškintis, kaip man viskas atsibodo.Prie kasos pasitikrint neina, nes ir taip, kaip pamato, kad tu su mokesčiais, jau veidelis persisuka, galutinai atsiskaičius, knygeles su čekiais numeta, ale, bet kaip ir dink vadinasi tik greičiau.Neatsakingumas ir mandagumas baisus, net nežinau kur ir kreiptis.Su tokiu elgesiu pardavėju, poto nebesinori ir eiti į parduotuvę.
As nesuprantu kur ziuri valdzia.... Kokius direktorius ima i darba ir aplamai kokie virsininkai. Pasiulimai i Pelesos g. maxima geriau neiti ilgai nepradirbsi direktore dar nera metu zmoniu pasikeite milijonas... kaip direktore taip ir regionine ziuri nezinau kur... ar jos nori padaryt kad ta maxima uzdarytu... bet visi klientai skundziasi siukslins. Tikrai nuosirdziai kol ta direktore pelesos g. neeikit dirbt.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas, kavinės, klubai, barai, restoranai, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, renginių organizavimas, viešbučiai, moteliai.
Greater Outdoors (HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS)
Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, didmeninė prekyba, drabužiai, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, pramogos ir poilsis, sporto, turizmo reikmenys, vaikų prekės.
Silo technika
Adresas: Technikos g. 16, LT-51211 Kaunas.
Veiklos sritys: autodalys, didmeninė prekyba, hidraulika, pneumatika, kompresoriai, siurbliai, mažmeninė prekyba.
ŽVEJYS LT
Adresas: Kaunakiemio g. 5, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.

Už suteiktą šansą darbuotojai atsilygina lojalumu
Už suteiktą šansą darbuotojai atsilygina lojalumu 03-28 19:27
Ieškant darbuotojų, vienas pagrindinių reikalavimų – darbo patirtis. Daugėja pavyzdžių, kai verslininkai, pasamdę darbo rinkos naujokus, ne tik džiaugiasi jų darbo kokybe, bet ir lojalumu bendrovei.
"Elsis" kreipia žvilgsnį į Skandinaviją ir Vokietiją
"Elsis" kreipia žvilgsnį į Skandinaviją ir Vokietiją 03-28 18:26
Kelias informacinių technologijų bendroves vienijanti grupė "Elsis" šiemet planuoja aktyviau dairytis užsakymų užsienio rinkose ir trečdaliu auginti pajamas.
Neišnaudotas pajėgumas skatina aktyviau siūlytis
Neišnaudotas pajėgumas skatina aktyviau siūlytis 03-28 17:40
Langų ir durų gamybos įmonė "Glasma Service", įvykdžiusi stambų užsakymą Lietuvoje, pernai 70% augino pajamas. Šiemet bendrovė tikisi ne prastesnių rezultatų, kurių ketina pasiekti išplėsdama...

Ar pritariate privalomąjai karo tarnybai?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Intel 32,00 +6,38%