Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Laba diena. Esu pastovi Jusu klijente. Bet esu labai nepatenkinta viena Jusu parduotuve. Gyvenu Naujoje Vilnioje, arciausiai manes yra maxima Parko g.23. Auginu maza vaika, todel tenka vaziuoti su vezimeliu.Kasu pravaziavimai labai siauri, vaikiskems viezimeliams visai nepritaikyti. Suprantu, kad dabar del keliu mamu su vaikais nieko nekeis. Bet... siandien nuejau be vezimelio, vaikas ant ranku....Visur eiles. O pirkejams skirto vezimelio nera nei vieno.Prastovejau gal 15 min, bet vezimelio taip ir neradau.Nuejau net i lauka, galvoju, gal ten koks pirkejas paliko, bet nieko...Salej buvo nemazai perkanciu, bet tik su krepseliais...Toje parduotuveje yra visada didelis pirkeju srautas. Vadove, kur Jusu vezimeliai, ar neimanoma, kad ju butu siek tiek daugiau? Tai va, apsisukiau ir nuejau i kita parduotuve.
Sveiki ar galiu dirbti vasara jusu parduotuveje 17 metu?
Vakar Panevėžio Maximoje mačiau akciją "Cristalino" pusiau sauso putojančio vyno, kurio "akcijinė" kaina dar didesnė už iki tol buvusią neakcijinę. Tiesiog parašyta, kad kainavo virš 8 EU ir nukainuota iki šešių, kai tuo tarpu visada kainavo apie penkis su puse. Va tokios tos Maxima akcijos...
Tikrai nesuprantu kam skirtos nėščiųjų ir tėvelių su vaikais kasos, jei jie turi laukti kol bus aptarnauti kiti žmonės, nors prie kasos informacija aiškiai teikia pirmenybę nėščioms ir su vaikais. Apsiperkant vienoje iš Klaipėdos maximų teko laukti, ir tikrai nėščiai ar su vaikais nelengva stovėti ir laukti, plius, nemanau kad pats klientas turi pirštais baksnoti kokia čia kasa. Tiek to, aš pakentėjau, bet į mamas su mažais vaikais eilės gale tikrai sunku žiūrėti. Suprantu, kad ne visos kasininkės turi ūpo aiškinti klientams, kad turi praleisti nėščias ar su vaikučiais, bet jei tave paskyrė į šią kasą, tai tavo pareiga padaryti darbą iki galo.
viktorija 2016-05-25 09:59:57
labas!buvau Maximos parduotuveje Vilniuje Parko60a.Kasininke Tatjana Macejevskaja sugadino nuotaika visai dienai ir izeide mano oruma.As apsipirkau, pasiemiau graza ir ceki.uz manes eileje stovejo mergaite i kuria as ne kreipiau demesio.Nuejau nuo kasos susidejau pirkinius ir norejau iseit, bet kasininke pradejo grubiai rekt, kad as atemiau pinigus is mergaites.nors as jau ne galejau patikrint tai, as atidaviau pinigus, bet visi ziurejo ant manes kaip ant kokia vagile.Pasirodo kasininke prirase i mano ceki mergaites ceki uz taromata ir dave mergaitei pinigus dar ne pabaiges aptarnauti mane ir ne daves man ceki, ir apie tai man nepasake, o pasake jau praejus keleta minuciu.Ji pati kalta, kad prirase svetima ceki man, ir kad pradejo aptarnauti kita ne baiges aptarnauti mane.padare klaida o apkaltino mane ir ne atsiprase.Dabar ne apsipirkinesiu sitoj parduotuvej.kvitas328/251 2016-05-24 14:15:37
Sveiki, Viktorija, labai apgailestaujame dėl šios situacijos. Informaciją perdavėme atsakingam skyriui ir tikimės, jog situacija ateityje nepasikartos. Ieva
Lina 2016-05-23 15:06:57
2016.05.21 jonavoje esancioje maximoje pirkome kiaulienos jautienos farsa, tiksliau jo taip net pavadinti negalima, nes jis visiskai nepanasus i normalu farsa. Kita diena pakuotes dugnas buvo pilnas vandens. Negana to jo galiojimas baigesi sekancia diena, o pardavineja kaip normalu supakuota farsa. Gal jau reiketu ir i kokybe atkreipti demesi, kainos dideles, o kokybes nulis. Mesos ten mazai rasta visiskai skiriasi nuo pirkto iki parduotuvese. Daugiau niekada nepirksiu mesos produktu, o juolab farso maximos parduotuvese. Taip pat pirkome sufasuota vistienos file, pastovejus pusantros paros saldytuve pastebejau, kad ji jau pradeda pelyti, baltom demelem nuseta. Nu atsiprasau su tokia jusu kokybe tai....
Sveiki, Lina, dėkojame Jums už komentarą ir apgailestaujame dėl nemalonios situacijos. Primename, kad visuomet įsigijus galimai nekokybišką prekę ją galite grąžinti į parduotuvę, kurioje pirkote prekę, su pirkimo kvitu. Ieva
Kamilė 2016-05-24 14:36:35
Beje, galėčiau atsiųsti čekį, kuriame matytumėte, kad nebuvo pritaikyta nuolaida Mantingos Itališkoms apkepėlėms ir grąžintumėte 1, 32eur į AČIŪ kortelę arba kitais Jums patogiais būdais.
Sveiki, Kamile, apgailestaujame, kad apsipirkimas mūsų prekybos tinkle nebuvo malonus. Dėl nepritaikytos nuolaidos, mūsų aptarnavimo skyrius jau sprendžia Jūsų situaciją ir artimiausiu metu su Jumis susisieks. Linkiu gero vakaro, Ieva
Kamilė 2016-05-24 14:32:31

Šiandieną (05.24) apsipirkinėjau Kaune -Kalniečių rajone, esančioje maximoje, (netoliese prekybos centro "SAVAS"). Aptarnavusi kasininkė, kasininkės požymiai (trumpi, tamsiai rausvi plaukai, smulkus sudėjimas, su akiniais), nepasisveikino, neatsisveikino, netgi mokėtinos sumos nesugebėjo pasakyti ir ne gana to nepritaikė akcijos Itališkoms Mantingos apkepėlės (1 perki+ kitas nemokamai), sumokėjau, kaip už 4 apkepėlių kainą, deja, pastebėjau tik namuose. Taip pat kasininkė grubiai mėtė mano prekes, kas taip pat paliko ne itin malonų įspūdį.Sakykit, ar galiu kreiptis rytoj į tą pačią parduotuvę dėl pinigų grąžinimo (čekį turiu)? Taip pat norėčiau paminėti, kad šioje parduotuvėje apsipirkinėju labai dažnai ir šios kasininkės požiūris į pirkėją ir kliento aptarnavimas ne pirmą kartą užkliuvo. Laukiu atsakymo. Dėkoju iš anksto.

emilija 2016-05-22 16:04:52
Sveiki. Vakar apsipirkinejau maximoje pc BIG Vilniuje. Su mazu treju menesiu kudikiu ejome prie mazyliu kasos, kuri aptarnavo dar viena zmogu pries 22h ir daugiau nebeprieme kliantu. As pasiprasiau kad priimtu nes daugiau kasu nedirbo o prie savitarnos eiles didziules buvo ir mano vaikas pradejo verkti. Bet vistiek neprieme nors dar kita moteri prieme. Esu labai nepatenkinta kad sitaip su manim pasielge nors ir mazai prekiu turejau.
Sveiki, Emilija, apgailestaujame dėl šios situacijos ir dėkojame už komentarą. Ją perdavėme atsakingiems asmenims, kad ateityje tai daugiau nepasikartotų. Ieva
Ilona 2016-05-19 22:35:40
Sveiki, Mindaugo maximoje Vilniuje pirkome kelis gabaliukus sviezio kumpio bei karka, iskepe orkaiteje karka, visur pasklydo vaistu kvapas, karkos valgyti buvo neimanoma, teko ismesti, patikrinau kumpi, nuo jo taip pat sklydo aitrus vaistu kvapas, skambinau i klientu linija, man pareiske, kad jie nezino kur laikiau mesa ir ka su ja padariau. Aisku viena maxima apdoroja mesa, parduoda nekokybiska preke ir nusikrato atsakomybe, jus valgykyte, nuodikites, tokia isvada :- ((
Sveiki, Ilona, labai apmaudu dėl šios situacijos. Taip būti neturėtų. Parduotuvėje atliekamas vidinis kokybės tyrimas, kad patikrintume Jūsų skundą. Ieva
Evelina 2016-05-19 17:32:09
siandien lankemes su seima AKROPOLIO MAXIMOJE ir likome labai nepatenkinti aptarnavimu. Kasininke ne tik kad nepasisveikino, bet ir nenueme nuo drabuzio magnetinio zymeklio. Jauciuosi nemaloniai, kadangi dabar privalau gaisti savo laika ir vaziuoti specialiai i Maxima, kad nuimtu man ta zymekli...Idomu, kur ziuri apsaugos darbuotojai stovintys uz kasu (jie tuo metu buvo net du) kai praeinant pro kasa sucypsi varteliai, o jie net nekreipia i tai demesio. Vadinasi galima issinesti i Jusu parduotuves ka tik norim, juk vistiek apsaugos darbuotojam tai neidomu. Beto, as laukiuoisi jau 9 men, ir man sunku tiek laiko stoveti bendroje eileje ir dar su 2 metu sunumi, kadangi jusu atsakingi asmenys nesirupina tuo, kad nei viena is dvieju vaiku kasu nedirba, o teveliu su vaikais ir besilaukianciu mamu tikrai buvo nemazai. Manau tos kasos turetu dirbti pastoviai, juk tam jos ir padarytos seimoms su vaikais patogumui. Kol stovejome bendroj eilej i vaiku kasa atejo kasininke, mes jos paklauseme ar galetume pas ja ateiti i kasa, taciau ji labai nepatenkintu veidu ir balso tonu pareiske, kad dirba ir kitos kasos. Pastebejau, kad butent Akropolio Maximoje labai nesiskaitoma su pirkejais, nes ne pirma karta atsiduriam nemalonioje situacijoje, po kurios net nebesinori cia daugiau lankytis. Tikiuosi, kad atkreipsite i tai demesi. Pridedu nuotraukas su nenuimtu zymekliu ir cekiu. Kaininkes nr.58, kasos nr.30
Sveiki, Evelina, labai apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Visa informacija perduota parduotuvės vadovams. Linkime Jums malonaus vaikelio laukimo! Ieva
Rolandas 2016-05-17 20:12:48
Net ir po visu boikotu MAXIMA ir toliau neatsisako savo purvinu triuku, pirkejus apgaudineja su fiktyviom akcijom. Sia savaite skelbia, kad taikoma 40% nuolaida marskineliams, bet is tikro jokios nuolaidos nera. Ukmergeje Ziedo g. MAXIMOJE pirkau 3 sportinius marskinelius seven lemon po 9, 99€, ir dar 1 marskinelius uz 6, 99€, visu bendra suma 36, 96€ o nuolaida pritaikyta buvo tik 2, 80€. Niekur neparasyta, jog sportiniams marskineliams nuolaida nesuteikiama, jie ne akcijiniai, niekaip isskirtinai nepazymeti, kabejo vienoje gretoje su visais kitais marskineliais. Ne pirma karta esu panasiai apgautas, ir pats kaltas, kad vel uzlipau ant to paties MAXIMOS greblio. Kaip irodyma pridedu pirkimo cekio nuotrauka.
Sveiki, Rolandai, dėkojame Jums už pateiktą informaciją. Gavę Jūsų užklausą iš karto sutvarkėme problemą. O į Jūsų AČIŪ kortelę jau pervesti pinigėliai už nepritaikytą nuolaidą MAXIMA pinigais. Taip pat pridėjome 2 Eur, kaip teisingos kainos garantiją. Dar kartą dėkojame, kad kreipėtės. Primename, kad visada, pastebėjus klaidą, galite kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijote prekę Infokasą. Mūsų kolegos išsiaiškins situaciją ir Jums padės. Geros dienos. Ieva
Erikas 2016-05-13 19:53:48
Savanoriu pr.31 Maxima eilini karta gudrauja.Norejau nusipirkti pyrageli, patikrinau galiojimo data ir apakau...Jiems svarbiausia parduoti, o kad zmones gali apsinuodyti...
Sveiki, Erikai, dėkojame Jums už komentarą! Jį perdavėme atsakingam skyriui ir parduotuvei, kad išsiaiškintume situaciją ir ateity tai nepasikartotų. Ieva
Nomeda Kučinskaitė 2016-05-13 20:34:58
Sveiki, norėjau sužinoti, kokia garantija taikoma ausinėms Westrom 13E75?
Sveiki, Nomeda, garantija šioms ausinėms galioja 24 mėn. su pirkimo kvitu. Ieva
Prisegtas dokumentas:
Liepkalnio maksimoje ekspres kasoja nuolat eilės didėsnės negu paprastoje kasoje, apsipirkti per pietus labai sunku. Kam tada užrašas jeigu jisai nieko ne reiškia? Aišku gerai, kad norfa parduotuvė atsidarė ir galima ten nueiti
viktorija 2016-05-14 21:27:06
Buvau siandiena maisiagalos Maximoja.Atejau isigryninti pinigu is korteles.Isemiau 100 euru.Isvaziavau apsipirkti i vilniu.kai jau apsipirkau atejo laikas moketi as padaviau tuos 100 euru po 20 euru kupiuromis.viena is ju nepraejo, sake nepraeina ir grazino man atgal.as patyriau dideli stresa, kad man maximoje dave bloga 20 euru kupiura.as iskarto nuvaziavau atgal i maisiagalos maxima, kad isiaiskinti kaip pas juos atsirado negera kupiura.atejau i maxima isiaiskinti kaip cia taip atsitiko. jie pro skaneri praziurejo inai tikrai nepraeina tai kaip pas juos tokios kupiuros atsiranda?taip iseina kad toi maximoi netikrina visu kupiuru kai zmones atsiskaito.dabar as neatgavau geros kupiuros, o grazino ta pacia bloga kupiura. ir sako nieko negalim padaryt.ju paciu klaida o per ju neatsakinguma as praradau 20 eru. kaip dabar pasitiketi maxima kai joje vyksta tokie dalykai.
Sveiki, Viktorija. Iš tiesų, situacija keista. Rekomenduojame, Jums kreiptis į Lietuvos banką, arba bet kurį kitą komercinį banką, kuris patikrins ar tikrai kupiūra yra netikra. Mūsų naudojami pinigų tikrinimo aparatai, kartais nepriima kupiūrų ir gali pasitaikyti klaidų, kad nepriima tikros kupiūros. Linkime Jums geros dienos, Ieva
buvau siandien 20160514 maximoj siauliu tilze.prie kasu eiles didziausios visos kasos dirba isskirus kudikiu kasa. o teveliu su mazais vaikais nemazai buvo.palikom prekes ir isejom.nusivyliau maxima.:- (jums nerupi zmones, o tik ju pinigai.
Nomeda Kučinskaitė
2016-05-13 20:34:58 IP 77.221.73.41
Sveiki, norėjau sužinoti, kokia garantija taikoma ausinėms Westrom 13E75?
MAXIMA LT 2016-05-13 14:02:24
Sveiki, deja, neturime informacijos kurioje parduotuvėje atsitiko šis incidentas. Būtinai parašykite mums el. paštu mumsrupi@maxima.lt ir papasakokite apie situaciją plačiau. Ieva
Tai cia yra kvito spausdinimo data per svarstykles o ne galiojimo terminas, visur taip klijuojama su markiratoriumi, nebent netingima perr svarstykles nusistatyt galiojimo termina vis skirtingam produktui....
Prisegtas dokumentas:
Laba diena, siandien apsiprekinau klaipedos maximoj adresu taikos pr.141. Nusivezus prekes i masina palikau vaika masinoje ir galvojau nuvesiu greitai vezimeli, bet kaip daznai pasitaiko vezimeli prirakino o pinigu neistrauksi, paprasiau apsauginio kad isimtu, nes kiti turi reples ir isima, o jis man pasake kad laukciau kol ateis vezimeliu surinkejas. As jam sakau kad as negaliu laukti nes pas mane vaikas masinoj laukia, o jis ejo ir nuejo toliau stoveti kaip " sodo papuosalas". Kodel visur kitur vezimeliai normalus nera problemu, tik bigo maximoj tokia nesamone. As labai nusivylusi.
Paslaptis 2016-05-13 10:49:28
Dirbu maximoje.vakar buvo man darbo diena.dirbau kasoje atejo kita kasininke kuriai buvo laisvadienis iskele skandala nusivede mane i rubine ir as nuo jos patyriau trauma.valdzia ja isprase lauk bet daugiau i smurtaujancia darbuotoja nekreipe demesio.kaip elgtis man?
... 2016-05-12 17:27:08
Kodėl Mažeikiuose esančioje "maximoje" (žemaitijos g.) dirbantis žmogus t.y. krovikas, šiukšles iš taromato nešioja į daugiabučių namų gyventojų šiukšlių konteinerius? Kodėl mes turime mokėti už "maximos" šiukšles?
Sveiki, dėkojame už pranešimą ir apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Informacija perduota parduotuvės vadovams ir tai daugiau nepasikartos. Ieva
Jurgita 2016-05-08 22:04:29
Sveiki. 2016-05-07 Jūsų maximos parduotuvėje, esančioje Gabijos g. 30 nusipirkau avokadą, kuriam šiuo metu akcija. Bet norėčiau pasiteirauti ar tokios būklės avokadai neturėtų būti išvis išmetami? prisegu perpjauto avokado nuotrauką.
Sveiki, Jurgita, ar turite išsaugojusi pirkimo kvitą, ar pirkimo metu buvo naudota Jūsų AČIŪ kortelė? Laukiame Jūsų patikslinimo el. paštu mumsrupi@maxima.lt, kad galėtume išsiaiškinti situaciją. Taip pat turime priminti, jog įsigijus galimai nekokybišką prekę, ją galite grąžinti į parduotuvę, kurioje ją įsigijote su kvitu. Atsiprašome dėl nesusipratimo ir linkime Jums geros dienos. Ieva
Giedrė 2016-05-04 22:05:52
Maximoje, Gabijos gatvėje Vilniuje 05mėn. 4d. pardavėja dirbusi 21:45 šeimai skirtoje kasoje, buvo neestetinės išvaizdos palaidais nešvariais plaukais, paskaičiavus prekes ir jos paprašius cigarečiu kuriu ji neturėjo savo kasoje atsakė man eiti i kita kasa, paklausus jos ar ji negali paklausti kitoje kasoje kad man nereikėtu vėl laukti eilės ji atsakė kad to tikrai nedarys. Jai už nugaros dirbo kita kasa kurioje ji atsisukusi galėjo paprašyti (tokioje situacijoje taip elgiasi kitos pardavėjos). Ji taip pat kalbėjo akiplėšiškai, ko tikrai neturėtu būti kalbant su klientais. Nuėjus i kita kasa turėjau vėl laukti eilėje vien dėl to kad ji tingėjo paprašyti. Tikiuosi bus į tai atsižvelgiama.
Sveiki, Giedre, dėkojame Jums už komentarą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti aptarnavimo kokybe. Jūsų komentarą perdavėme atsakingam skyriui ir parduotuvės vadovams. Linkime Jums geros dienos, Ieva
gintare 2016-05-04 20:55:43
Daug metu apsipirkinejau Hyper Maximoj Savanoriu pr. Kaune parduotuvej, buvo lb tvarkinga, o db kas darosi, prekiu nera, akcijiniu prekiu isvis negalima gauti. Anksciau i parduotuve ejom kaip i muzieju, o db toks jausmas, kad kaimo parduotuvele. TIKRAI NUSIVYLIAU.
Sveiki, Gintare, dėkojame Jums už komentarą. Jį perdavėme atsakingam skyriui ir parduotuvės vadovams. Tikimės, jog ateityje neteks nusivilti. Geros dienos, Ieva
Prisegtas dokumentas:
Geguzes 6d Prienu naujai atidarytoj maxsimoj pirkau vistienos farsa deja teko nusivilti jis buvo sugedes.Farsas buvo ismestas..Prasau daugiau demesio skirti mesos kokybei
Gali 100 skundų parašyti maximai, 100 pasiūlymų, gali rašyti kiek nori ir ką nori - jie absoliučiai į nieką nereaguoja. Jau kiek metų kas metai pavasarį prašoma atvežkite žemių į parduotuvę Vilniuje Bazilijionų gt 3. Šalia turgus prisiperki gėlių - žemių nėra. Šiandien akcija 35 proc. 10 val ryte žemių nėra - tik kapams (juk ne vėlinės dabar) ir žemės pomidorams. Gėlėms - nerasi. Nuo pirmadienio buvo du pokai po 20 ltr. Viskas. Juk Maximai tai problema. Metai iš metų. Kam ta PARODOMOJI AKCIJA?

Atsiprašys Maxima, o betvarkė kaip bus taip bus šioje parduotuvėje. Rašo Maxima, kad po pastabų - tobulėja. Tikrai nesimato jokio tobulėjimo.

Greičiau atsidarytų nors kokie konkurentai.

Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Investicija į darbuotojų sveikatą - profesionalūs oro valymo sprendimai pramonei 05-19 11:20
Viena aktualiausių pastarojo meto problemų, dažnai siejama ne tik su sveikatos problemomis (galvos skausmas, akių suirzimas ar bronchų ligos), bet ir nuolatiniu nuovargiu peraugančiu į depresiją -...
Lukašenkai nesiseka išcementuoti kelių
Lukašenkai nesiseka išcementuoti kelių 05-29 00:26
Kaimyninė Baltarusija, turinti perteklinius cemento gamybos pajėgumus, planavo cementą panaudoti kelių statybai. Bet programa žlugo – pasirodo, vien cemento tam neužtenka.
Jie uždirba iš bloginimo
Jie uždirba iš bloginimo 05-28 16:35
Rašai, dalijiesi šmaikščiais ar išmintingais komentarais, vieną kitą nuotrauką paviešini socialiniuose tinkluose, o rezultato – nulis. Nei kas už tai moka, nei įtakos turi, nei su kokiu Užkalniu...

Kokioje įmonėje dirbate?

UAB Baltic master