Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
atliginimai ziauriai mazi, sekmadieniais po val pamazino, is ko gyvent? dirbt reikalauja kuo daugiau, o gaunam kuo maziau.lapeliu algos ir tu neduoda, taupo poperi, , ,
Pramonės maximos eilės rytais skatina nebeeiti į parduotuvę. Užėjęs į vieną skyrių, vienos prekės, sugaišti daugiau nei 10 minučių. Ar tai normalu? Pirmiausia sulauki kada ateis pardavėja pasverti mišrainės, paskui atstovi didžiausią eilę kasoje, nes prieš 9-tą val. ryte dirba tik 2-3 kasos.Expres kasoje mokami mokesčiai, o kitos kasininkės bėgioja prie lentynų su dulkių valymo šwpetėliais. Betvarkė.....
Nreciau MAXIMOS vadovu paklausti, kada baiksis betvarke parduotuveje PANERIU g.322 KAUNAS.Nelaiku pakeistos kainos po akciju.Vadovei klientas yra 0
Sveiki, šiandien Šiauliuose pirkome tortuka, nežinau ar tokio kietumo turi būti biskvitas, rašo kad supakuotas 05-19, o galioja iki 05_24, bet jei šiandien jau toks kietas tai koks turėtų būti sulaukęs šios dienos... Beje kiek laiko gali stovėti tortai?
Marijampole, didzioji Maxima. Lietingas sekmadienis, pirkeju skaicius minimalus. Laukiant torto vienai eileje (:)), garbaus amziaus pardaveja visgi nusprende, kad issiplauti irankius yra svarbiau :) Teko stoveti, stebeti, ir stebetis :)
Penktadieni maximoje nusipirkau Palmolive muila. Kai atidariau pakuote muilas:"kvepejo "zuvu taukais. Blogai, kad negali pasitiketi
Šiandien apsipirkinėjau Vilniaus Akropolio maximoje ir nusprendžiau nusipirkti dvi dešras už vienos kainą, prie kasos pasitikslinau ar yra tokia nuolaida, pardavėja nieko neatsakius įmušė prekę ir jau čekyje žiūriu, kad nuolaidos nebuvo. Pasakius apie tai pardavėjai ji pažiūrėjo į čekį ir ne jos bėdos, keliauk. Nemalonu ir sugrįžti.
Marijampoleje Maximos savaitine reklama parduotuvese galima rasti tik antradieni.O Max. reklaminis leidinys i pasto dezutes atnesamas tik ketvirtadieni arba dar veliau.Kodel taip velai?
To Andrius 2015-05-08 08:47:55
Andriau, tu gal pagalvok :)) ieskai Maximoje pakrovejo... Tokiu dalyku reikia ne Maximoje ieskoti, o specializuotoje parduotuveje... Truksta zodziu
Maxima yra universalinė parduotuvė ir joje yra visko išskyrus pakrovejų. Maximoje nėra tik maisto.
Alytuje Maxima xx Naujoji g. 90 pirkau kelis kiaušinių dėklus po 30 vnt., nes buvo atpiginti..o SIAUBE, KAS ANTRAS KIAUŠINIS SUGĘDĘS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEPIRKIT, NES TIK IŠMESITE PINIGUS, O KARTU IR KIAUŠINIUS..
Laba diena, norėjau pranešti, kad šiandien aš siaubingai nusivyliau visom šiaulių maximom ! Apvažiavau visas parduotuves ir nei vienoj nebuvo pakrovėjo telefonui iPhone 5/5s/5c/6 !! Trūkus kantrybei, nuvažiavau į parduotuve " R*** " ir ten buvo ne tai, kad visų telefonų pakrovėjai bet dar galėjau pasirinkti ir iš 10 laido spalvų ! Gal darykit išvadas?! Nu dar taip nėra buve, kad nebūtų populeriausių telefonų visam pasaulyje pakrovėjų. Buvau vieno x, dviejų xx keliuose ir akropolyje !!! Dar kas man labai "patiko" tai kai paklausiau informacijoje Centrinėje Šiaulių maximoje, kodėl nėra nei vieno pakrovėjo, ji atsakė jog čia yra maisto parduotuvė ir jame yra tik maistas. Nuo kada maximoje yra TIK MAISTAS?
Rasa 2015-03-24 11:20:54
Su savo 6 mėn.vaikeliu nuėjau į Maximos (Šiauliuose, Rūdės g.14) mažylių kasą, tačiau ten stovėjo moterys be vaikų, todėl paprašiau, kad praleistų. Pasirodo, kad taip elgtis negalima, nes iš pardavėjos išgirdau, kad nieko nuostabaus, kad lietuvių vaikai tokie nervuoti, nes jų tėvai tokie ir taip pat pasakė, kad užlindau. Tai gal tegul Maxima panaikina Mažylių kasą, jeigu joje vis tiek su mažu kūdikiu negalima eiti pirmiem. Daugiau niekada nebeisiu prekintis į Maximą, kad iš pardavėjų turėčiau klausytis įžeidinėjimų.
noreciau suzinoti, ar tai ne apsaugos darbas ziureti, ar pirkejas neprasiveza prekiu pro kasa..nes kiek teko matyti apsiperkant maximoje, kasininkes kaip zirafos kilnoja kaklus, kad pirkejas neduok dieve neprasiveztu prekiu nesusimokejes ir kad negautu tarnybinio. mano manymu kasoje darbo ir atsakomybes pilnai pakanka ir be sito..
daug esu skaiciusi komentaru kai kasininkes imusa prekiu kuriu nera na o man teko vietoj vieno zurnalo sumoketi uz du suprantu kad kasininke norejo padengti minusa is mano kisenes bet pinigai yra pinigai ir dovanoti tokiu budu nera malonu tai buvo ukmerges g. 282 kasoje nr 1090 13 manau maxima pagalau turietu paziureti kokie darbuotojai dirba as visada pasisveikinu pirma ir kai kuriu kasininkiu israiska tokia kad as labai sutrugdziau kai bus malonesni darbuotojai tai ir pirkiejai bus malonesni ir apsipirkimas nebus toks varginantys visi turime darbus ir kaip bebutu atlikti ji turime pagal reikalavimus
Nežinau, kas atsitiko Kaišiadorių MAXIMOJE, kada neužeisi tada eilės, dirba viena arba dvi kasos. užėjau į maximą penktadienį ryte prieš darbą, dirbo viena kasa, eilė ilgiausia, kasininkė teigia, kad nėra daugiau kam ateiti į kasą. Na o dėl prekių buvimo, nusipirkti negali nieko, po darbo net neik, nes akcijinių prekių nerasta penktadieni po darbo, apie mėsą gali pamiršti, tuščios lentynos. Na ir apskritai, baisi parduotuvė pasidarė, kažokia apskurus, prekės išmėtytos betkaip, praėjimo nėra, apie kainų teisingumą iš vis baisu. Vien įėjus į parduotuvę vaizdas susidaro, kad viskas sena, galiojimai pasibaigę, dingsta noras ką nors pirkti. Labai gaila, kad kažkada buvusi jauki ir graži parduotuvė pavirto į skylę.
Aš niekaip nesuprantu kam ta kasa yra "Tėveliams su mažyliais" jei į toje kasoje aptarnauja žmones be vaikų. Šiandien buvau šioje Maximoje Žemaitijos g 20 Mažeikiai ir kaip visada turėjau laukti šioje kasoje kur su vaikais kol aptarnaus kažkokią bobutę. Esmė ta, kad buvau su vaiku. Kasininkė tepasižiūri ir viskas, jokių :prašau praeikite į priekį". Ir tai jau ne pirmas kartas, einu dažnai į šią Maximą, nes arti namų, amžinai turiu laukti kai bunu atėjusi su vaiku. Jei taip toliau nereguos, nuėjusi į Admistraciją parašysiu skundą. Atsibodo jau tokia netvarka. Lygiai ta pati situacija būvo kai skubėjau su vaiku man į darbą, vaiką į darželį vesti turėjau atsistojau į kasą su vaikais ir laukiau kol 3 bobules aptarnaus. Jokio pirst iš kasininkės nesulaukiau, kad praeiti į priekį. Baisu.....
laba diena vakar pirkau kiausinius optima linija 04.28d. kas antras kiausinis prasmirdes.pirkta prienu maximoj x-881, noriu paprasyti kad jie butu isiimti is apyvartos.aciu
Sveiki. Daug kas skundziasi jog Maximose dirba blogi, nekompetetingi, nemandagus ir netinkami darbuotojai, bet visu pirma tegu patys pirkejai pasiziuri kokie jie yra... Kiek per diena praeina nemandagiu zmoniu, kiek kaltina kasininkes del dalykiu, del kuriu jos visai nekaltos... Visu pirma tegu pasiziuri i save kaip elgias, preke pasiima, persigalvoja ir numeta kur papuola, o kai prasai paduoti ir nemetyti dar pyksta. Ne is gero gyvenimo zmones dirba prekybos centruose, galvojat paprasta visa diena nuo ryto iki vakaro dirbti su zmonemis, kas tokio darbo nedirbo nesupras, o kadangi as pati dirbu, tai zinau kad tai labai nelengva. Taip kad bukim kantrus ir nezeminkim prekybos centru darbuotoju, nes jie verti visko ko geriausio.
kokio velnio maxima sugalvjoo kad visose kasose mokescius gali priiminet? cia pirkeju patogumui? ne visi mokescius moka tokiais senais metodais.... stovi didziausia eile, dar kur nors skubi, o cia bac pries tave keli zmones didziausius talmudus knygeliu su mokesciais.. pereiti jau nebeiseina, prekes issikroves, o ir prastoveto laiko gaila..... gerai jei dar viskas gerai, o jei iskilo problema kasininkei su tais mokesciais vel lauk..... Matosi kad ir kasininkems tie mokesciai palankumo nesukelia. kam reikejo tokiu dalyku? jei kas nori moketi mokescius tegu moka informacinej kasoje arba kokioje nors vienoje specialioje. bet ne su visais.... nes dabar tiersiog pasityviojimas is kitu pirkeju. stengiuosi net neuiti i maximas tuo laikotarpiu, nes uzknisa stoveti.

UAB "Elmo Technologijos"
Adresas: Reg. adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba, projektavimas, architektai, šviesos sistemos, šviestuvai.
Rodeta (HERRMANNS)
Adresas: Purienų g. 1, Šniūrų k., Alšėnų sen., LT-53303 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys, pašarai, gyvulinis maistas, veterinarija.
Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Greater Outdoors (HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS)
Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, didmeninė prekyba, drabužiai, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, pramogos ir poilsis, sporto, turizmo reikmenys, vaikų prekės.

Lietuvoje – pirmoji specializuota premium prekės ženklo „Napapijri” parduotuvė
Lietuvoje – pirmoji specializuota premium prekės ženklo „Napapijri” parduotuvė 05-25 12:27
Gegužės 30 d. bus atidaryta pirmoji specializuota Europos premium prekės ženklo „Napapijri" parduotuvė Lietuvoje. „Napapijri", gaminanti modernius ir stilingus laisvalaikio drabužius...
„Swedbank“ įspėja apie naują telefoninių sukčių taktiką
„Swedbank“ įspėja apie naują telefoninių sukčių taktiką 05-29 11:47
„Swedbank" įspėja apie telefoninių sukčių pradėtą taikyti naują taktiką. Policijos pareigūnais prisistatę apsimetėliai gyventojų teiraujasi, ar artimiausiu metu jie bankomatuose gryninosi...
Blatteris perrinktas FIFA vadovu
Blatteris perrinktas FIFA vadovu 05-29 20:03
Seppas Blatteris, ligšiolinis skandalų purtomos Pasaulio futbolo asociacijos (FIFA) vadovas, asociacijai vadovaus ir toliau.

Ar geras oras sumažina darbingumą?

Kraujo laboratorija
Patrauklesnis kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje!
UAB Baltic master

McDonald's 96,48 -2,21%