Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

nusivylusipastovi Maximos kliente
2017-03-01 14:22:05 IP 5.20.140.220
Esu nuolatine jusu pirkeja Vilniuje, Gabijos 30 nuo jos isikurimo dienos ir nesu jums rasiusi atsiliepimu iki sios dienos.Sios parduotuves aut.stovejimo aiksteleje neseniai pastatytas namukas.Reklamoje nurodyta Falafeliai, Kodel po falafeliu pavadinimu kabo trys raudonos penkiakampes zvaigzdes? Viduje sedi tamsaus gymio vyras.Nei karto nemaciau nei vieno pirkejo.Susidaro ispudis, kad svarbus momentas jam ar kam kitam yra tos trys raudonos penkiakampes zvaigzdes. Jos sviecia is karto isejus is parduotuves kol pereini aut.stovejimo aikstele. Kiekviena diena jos man primena visa absurda, kuri mums teko isgyventi tarybu sajungoje.Primena, kad jie musu nepamirso ir zada vel ateiti"isvaduoti nuo saves'.Labai prasau tegu panaikina tas kvieciancias zvaigzdes.Prisiminimus apie tarybu sajunga norisi nukisti toli i kamputi, o jusu nuomininkas man o gal ir kitiems apie tai primena.Kiek zinau tarybiniai simboliai pas mus draudziami.norit baudu?Gerai, jei tos zvaigzes ir toliau kvies mus i rusija, galiu eiti i Lidl.mums ji visai netoli.
Pastovi jusu kliente arba ne
Vasario 28 diena apsilankiau Maximos tinklo parduotuveje Silutes pl. 40 Klaipedoje. Kasoje sedejusi pardaveja gan svelniai pagarbiai ir maloniai aptarnavo. Pirkau loterijos bilietuka briliantas Bilietas buvo laimingas, kasoje norejau atsiimti laimejima, bet buvo paaiskinta, kad tai yra padaroma terminalo kasoje. Va cia visa parduotuves pasitenkinimo nuomone ir buvo paminta po kojomis. tai vuvo 15:03 val. Esant pardavejai vietoje, palaukus, paklausiau ar busiu aptarnauta, buvo pasakyta kad ji dirba, atleidus pirkeja, pardaveja ne neketino prieiti, o pasakius, kad kreipsiuos i vyr. kasininke ar vedeja, pardaveja Monika pasake labai inoringai nereikia cia manes gasdinti, jos niekas ne negasdino. Nejau padrius pastaba laikoma gasdinimu, be to si kasa ir skirta tabako atrodo pardavimui. Aisku. kad ima pyktis tada pakyla ir tonas ir visa kita. Tuo labiau ir amziaus skirtumas turetu mandagumo laikytis. Taciau, manau, kad pardavejai Monikai truksta pardavimu igudziu ir ju pritaikymo praktikoje praktikos Noretusi, kad butu daugiau pagarbos zmogui, pirkejui, klientui mokoma pardavejas. Isejus diena, vakaras buvo sugadintas.
Laba diena esu pasipyktinus kad kasininke maximos europos centre konstitucijos gatvei jau antra karta man papuola nuskanuoja prekes ir sedi kaip varna nei kiek turiu moket nei nieko nepasako, o jai as neprimatau kiek man moket ka laukt valanda pakol ji nors zodi istars, kasa 2 vardas liktai laura 16.40 baisu nemandagu
Sveiki, šiandien gelvonų g. maximoje darbuotoja tiesiogine to žodžio prasme pavogė pinigus, pasiėmus pinigus į rankas įvedė sumą mažesnę nei davė. Na jau negrįši ginčytis nes suvokimas kad apgavo atejo tik namuose. Koks šlykštus personalas, vagilkos kasose dirba. Iš principo nebeapsipirkinėsim maximoje.
Norėčiau išsakyti atsiliepimą apie Šilainių maximos (Šarkuvos g. 1A, Kaunas) personalą. Su šeima atėjau apsipirkti ir likau nustebintas kasininkės požiūrio į mane kaip į pirkėją. Prieš apsipirkimą padaviau nuolaidų kortelę kad aktyvuotų (perbrauktų), o ji man šiurkščiai atsakė "Pats perbrauk čia (parodė į kortelių skaitytuvą), juk jaunas esi." Perbraukiau kelis kartus, pasiteiravau ar kortelę priemė o pardavėja rodydama į ekraną vėl burbtelėjo "Čia juk rašo, ar nematai". Kadangi pats dirbu kasininku viename iš didžiųjų prekybos tinklų, mane toks bendravimas nustebino. Tačiau vis tiek padėkojau už aptarnavimą ir palinkėjau pardavėjai geros dienos. Pardavėja buvo žilais plaukais, su akiniais, tik neatkreipiau dėmesio kurioje kasoje dirbo. Apsiperkant kitame prekybos centre, kuris yra šalia namų (IKI) kasininkai visuomet būna malonūs.
Krista 2017-02-27 13:17:42
Sveiki, rašau iš Mažeikių miesto, buvau maximoje kuri yra Laisvės gatvėje, jau antra kartą papuolu pas jauną ir kažkuo nepatenkinta pardavėja, jokio malonumo nėra pas ją kasoj stovėti.
Sveiki, Kristina, dėkoju, kad radote laiko parašyti komentarą. Perduosiu jį parduotuvės administracijai. Erika
Alina 2017-02-25 23:16:24
Labas vakaras.Palangoje, Klaipėdos plente, esančioje maximoje, jau antrą kartą, pataikau Brie pelėsinį sūrį "Prezident" nusipirkt pasenusį. Žinau koks turi būti šviežio gaminio skonis ir kvapas, visada jį perku..Tad prašau pasidomėti, kokio šviežumo jie pakliūva į prekybą. Tikrai pikta, kai sumoki pinigus ir gaminį išmeti lauk.
Sveiki, Alina, įsigijus galimai nekokybišką prekę, visuomet galite prekę kartu su pirkimo kvitu grąžinti į parduotuvę, kur Jums bus grąžinti sumokėti pinigai. Apgailestauju dėl šios situacijos. Erika
Alina 2017-02-25 19:03:23
Sveiki, labai gaila, bet šiandieninė situacija Bazilijonų g. 3 Maximoje tikrai supykdė. 18:30 kasose jau stovėjo milžiniškos eilės, nes iš 5 esančių kasų dirbo tik 2. Maža to, į kelis kartus vyro mandagiai išsakytą prašymą vienai iš darbuotojų: atidaryti dar vieną kasą, pakviesti dar vieną darbuotoją, buvo visiškai nereaguojama. Viską girdėjusi darbuotoja tuo metu tvarkė vieną iš uždarytų kasų ir tada tiesiog išėjo. Stovint eilėje 15 minučių, kai akivaizdžiai net nesistengiama taisyti situacijos pasidaro aišku, kad pagarba klientui ir jo laikui niekam nerūpi. Taip pat gaila tų dviejų dirbančių kasininkių, kurios stengėsi kuo skubiau atlikti bent 4 skirtą darbą.
Sveiki, Alina, apgailestauju, kad Jums teko su tuo susidurti. Būtinai perduosime tai parduotuvės administracijai, tikiuosi, kad ateityje tokių situacijų nepasikartos. Erika
Laima 2017-02-25 14:38:34
Laba diena. Pastebejau tik namie kainu skirtuma. Gyvenu ne mieste, o Plunges rajone ir negalejau vykti i parduotuve.
Sveiki, Laima, apgailestauju dėl šios situacijos. Rekomenduoju Jums parašyti atsiliepimą čia: www.maxima.lt/pagalba ir atsakingi asmenys su Jumis susisieks dėl problemos sprendimo. Erika
Vaida 2017-02-24 20:06:38
Šendien Vaišvydavos maximoje nusipirkom pasenusias bandeles su varške.Labai nustebau, kad jos buvo apibarstytos cukraus pudra, nes kitose parduotuvėse nebūdavo, na bet čia nesvarbu, svarbiausiai, kad jos buvo kokiu poros dienų senumo, kietos ir vėlėsi burnoj na tragiškas skonis.Jeigu aš norėčiau pirkti pasenusias tai pirkčiau nukainuotas, bet jų ir nukainavimo terminas jau manau buvo pasibaigęs, gaila, kad gyvenu kitam miesto gale tai bučiau atvežus pačiom skyriaus darbuotojom suvalgyti tai ką deda ant prekystalių.Atsakykit man į klausymą kodėl už pasenusi maistą turiu mokėti kaip už šviežia?
Sveiki, Vaida, apgailestauju, kad teko susidurti su šia situacija. Įsigijus galimai nekokybišką prekę ją visuomet galite grąžinti į parduotuvę su pirkimo kvitu ir Jums bus grąžinti sumokėti pinigai arba galite pateikti visą informaciją www.maxima.lt/pagalba ir atsakingi asmenys su Jumis susisieks dėl problemos sprendimo. Erika
Aldona 2017-02-22 10:25:22
Sveiki, norėčiau, kad jūsų valdžia atkreiptų dėmesį į Neringos mieste-Nidoje esančią parduotuvę.Jau tikriausiai daugiau kaip metai laiko šioje parduotuvėje prekių asortimentas ne tik kad menksta, bet ir išvis dingsta-čia nenusipirksite apatinio trikotažo reikiamo dydžio-tik XXL, XL visai "dingo "tokios prekė kaip liemenukai, lūpų dažai, tušas akims ir t.t. -nžn.gal jie nebe madoje?.Maisto prekių asortimentas irgi prastėja-būna dienų, kad lentynose net sultys "išstatomos"visa eile, kad pridengti joje trūkstamų prekių "skylę" -mėsos "pasirinkimas"kaip sovietmečiu, ypač jautienos, kiaulienos-nežinoma ir priežastis, nes visada atsakymas tas pats-"buvo, jau išpirko", arba "dar neatvežė"..Reikia atsižvelgti, kad pas mus apsiperka "broliai"iš Kaliningrado srities, gal tiesiog reikia daugiau užsakyti? Aplamai ši parduotuvė kaip "išparduotuvė"-susidaro įspūdis, kad atveža prekių likučius, suprantame, kad ir akcijinių prekių kiekis yra ribotas, bet tai ne 2-3 vnt. visam Neringos mietui?.. Kaip "sovietiniais"laikais reikia turėti "savą"pardavėją, kuri "paliktų"norimą prekę arba "gaudyti"kada atveš prekes.
Nesu "bambeklė", bet jau kantrybės taurė persipildė-aš tai nuvažiuoju apsiperku į Klaipėdą, bet kiti tam neturi sąlygų, nes mūsų mieste dauguma senyvo amžiaus žmonių! Jei pardavėjas perspėji, kad vienos ar kitos prekės nebeturi prekyboje, jos net nebekreipia dėmesio-tai ne jų problema-tai JŪSŲ problema..Tai gal galėtų tiesiogiai pardavėjos "patikslinti"prekių užsakymo asortimentą, nes tik jos tiesiogiai žino ko žmonėms reikia ir ko jie neranda prekyboje?!
Norėčiau, jei galėčiau, nufotografuoti kaip atrodo lentynos vienokiu ar kitokiu laiku, bet fotografuoti draudžiama, todėl belieka tikėtis, kad imsitės priemonių - peržiūrėsite ir papildysite ne tik prekių asortimentą, bet ir prekių kiekį.Ačiū.
Sveiki, Aldona, dėkoju, kad radote laiko aprašyti visą situaciją. Pasidomėsiu, kodėl šioje parduotuvė toks prekių trūkumas ir galbūt mums pavyks rasti sprendimo būdą, kad tokių situacijų nepasikartotų ir galėtumėte rasti prekes, kurios Jums reikalingos. Linkiu Jums geros dienos. Erika
Onute 2017-02-20 20:37:32
Sveiki. Karts nuo karto Maximos parduotuvėj esančioj Žalgirio gatvėj Vilniuje, paprašau, kad sumaltų gabalėlį mėsos. Ir visada sumaldavo, jei tai nebūdavo akcijos metas. Šiandien man pardavėja Jolanta pareiškė, kad kumpio su odele nemala. Visada maldavo, o šiandien nebe. Nes valdžia jai taip pasakė, kad malti tik kumpį be kaulo. Tai būtų labai gerai, jei valdžia sugalvoja kažką naujo, kad pakeistų ir užrašą "sumalame Jūsų pasirinktą mėsos gabalėlį" į malame tik tokią ir tokią mėsą. O gal čia tiesiog pardavėjų nenoras terliotis?
Ačiū!
Sveiki, Onute, dėkoju, kad radote laiko man parašyti ir atsiprašau, kad teko su tuo susidurti. Būtinai pasidomėsiu šia situacija. Erika
Ačiū!
Gintarė 2017-02-19 23:00:32
Maximoj, esančioje Kaune, PC Molas, jau nepirma karta tenka apsipirkineti pas ta pacia kasininke - Virginija. Ji niekuomet nepasisveikina, neatsisveikina, niekuomet nesisypso, baisu kazko ir paklaust jei kas neaisku buna. Ir viena diena atejus apsipirkti pas ja, pirkau kazka uz maza suma, ir is iprocio perbraukiau nuolaidu kortele. Ji su pasaipa man sako: kam BRAUKI ta kortele, juk vistiek nieko nesikaupia. As jai ir atsakiau kad is iprocio taip gavosi, ar negalima? Tuomet neislaikius pasakiau kad ji yra labai nemandagi, niekuomet nesisveikina, neatsisveikina ir pan. O ji man : Aciu. As TAVES net nepazistu, kodel turiu su tavim sveikintis. TU jaunesne TU ir sveikinkis.... o as kadangi pati esu pardaveja puikiai zinau kaip ji turi bendrauti su pirkejais todel ir drisau jai taip pasakyti. Suprantu kad darbas sunkus pavargsta tos kasininkes bet tai neleidzia joms taip bendrauti su pirkejais !
Sveiki, Gintare, labai atsiprašau dėl šio nemandaugaus elgesio. Taip neturėtų būti bendraujama su mūsų pirkėjais. Jūsų komentarą būtinai perduosiu parduotuvės administracijai. Tikiuosi, ateityje tokių situacijų nepasikartos. Linkiu Jums geros dienos, Erika
Regina 2017-02-18 23:19:33
Labas vakaras. Šiandien teko apsilankyt Jūsų parduotuvej esančioje VCUP. Buvau tiesiog pakraupus pamačius kad džiovinta žūvį pardavinėjat už puse kainos su pasibaigusiu galiojimu. Tai yra normalu?
Sveiki, Regina, dėkoju, kad apie šią situaciją informavote. Taip neturi būti. Būtinai susisieksiu su parduotuve ir informuosiu apie šią situaciją, kad susitvarkytų. Geros dienos, Erika
Indrė 2017-02-14 12:19:34
Sveiki, Klaipėdoje Akropolio maximoje.
Dėkoju už patikslinimą. Susisieksime su parduotuve dėl šios situacijos. Linkiu Jums geros dienos. Erika
Saule 2017-02-15 09:51:26
Sveiki, ar tikrai Vievio maximoje pardavėjos dirba ne per prievarta idarbintos? nes aptarnavimas baisus, ypač žuvies skyriuje, lentynos kaip "iššaudytos", nes jei prekei akcija, tai jos jau nera, vakare lentynu nepapildys...o juk žmonės ir po darbu apsipirkinėjam. ar nėra vadovo šioje parduotuvėje?
Sveiki, Saule, dėkoju už Jūsų komentarą. Būtinai susisieksime su parduotuvės administracija ir perduosime Jūsų komentara. Tikiuosi, ateityje su tokiomis situacijomis neteks susidurti. Erika
Laima 2017-02-15 12:32:48
Vasario 14 su vyru apsipiekinejome Kretingos maximoje kuri yra centrineje aiksteje ir likau nepatenkinta kasininkes pardavejos vardu Alma aptarnavimu.Darbuotoja buvo nemandagi, siurksti kalbejo grubiai.suprantu, kad kasininko darbas atsakingas, bet tai dar ne priezastis elgtis su pirkejais kaip su siukslemis.
Sveiki, Laima, labai atsiprašau dėl nemandagaus pardavėjos elgesio. Būtinai susisieksime su parduotuvės administracija ir perduosime Jūsų komentarą. Tikiuosi, ateityje su panašiomis situacijomis nesusidursite. Erika
Kristina 2017-02-15 14:34:46
Čia Širvintų maximoj
Sveiki, Kristina, dėkoju už Jūsų komentarą. Tortų asortimentas kiekvienoje parduotuvėje yra skirtingas, labai priklauso nuo parduotuvės formato X XX XXX. Jei lankėtės X formato parduotuvėje, tai joje tortų asortimentas nėra išplėstas. Apgailestauju, jog tai Jus nuvylė. Būtinai perduosiu Jūsų komentarą atsakingiems asmenims, galbūt ateityje šventinėmis dienomis asortimentas bus paįvairintas. Erika
Vaida 2017-02-16 20:02:18
Šiandien, likau labai nepatenkinta šviežių prekių pardavėja. Paprašius šoninės, jai buvo sunku pardotyti kelis variantus iš visų. Ir kas labiausiai man nepatiko, ji šviežia mėsa ima be jokių vienkartinių pirštinaičių. Pati dirbu tokį darbą ir žinau kaip reikia elgtis. Bet jos paklausus ar ji neturi pirštinių prasidėjo skandalas, ir apkalbos kokia aš esu, nes paprašiau jos užsidėti pirštine, nes man nemalonu matyti kaip ji liečia mėsa net nenusiplovus ar dezinfekavus rankų. Tai vyko Šilainių Maximoje.
Sveiki, Vaida, Jūsų žinutę gavome ir Maxima LT facebook paskyroje. Lauksime Jūsų patikslinimo, kurioje parduotuvėje susidūrėte su šia situacija, kad galėtume susisiekti su administracija. Erika
Kristina 2017-02-14 18:56:29
Valentino diena tortam ir pyragui -20% nuolaida gavau sms, nueinu po darbo vos 3 rusiu tortai ir tie keli tik... pyragai visi simta kart valgyti negi nieko naujo negaminate ? Tokiai progai jokio pyrago ar torto su sirdelemis
Čia Širvintų maximoj
Maxima LT 2017-02-14 12:02:27
Sveiki, Indre, apgailestauju, kad teko susidurti su nemalonia apsipirkimo patirtimi. Sakykite, kurioje Maximos parduotuvėje susidūrėte su šia situacija? Erika
Sveiki, Klaipėdoje Akropolio maximoje.
Indrė 2017-02-08 13:04:10
Sveiki, norėčiau duoti jums patarima. Keik einu apsipirkti vis einu su mažu vaiku, kadangi yra kasa kur su vaikais ir nėščios eina, bet visada būna pilna žmonių kur nei vaikų turi nei nėščios, bandžiau paprašyt žmonių, kad leistu bet visada gaunu neigiama atsakyma, o ir pardavėjos nebando užstoti. Man idomų kam tokios kasos jei vistiek turi su verkenčiu ir pavargusiu vaikeliu stovėt bendrojo eilėje. Siūlau pasakyt pardavėjom, kad šioje kasoje pirmiau nėščias ir su vaikais aptarnautu, arba išvis tokias kasas panaikinti, tada ir nebus pasipiktinimų. O dabar dingsta noras eiti į maxima nes žinai, kad net nubūsi užstojama pardavėjos.
Daiva 2017-02-08 20:32:19
Druskininkai.veisieju.g.esancioja maksimoj pirkau nukainuota tortuka, , Juodoji roze, , , kuriam suteikta -50/ procentu, bet sumokejau daugiau.jo pilna kaina butu 4.55 euro, teko sumoketi su suteikta nuolaida 2.86 euro.
Sveiki, Daiva, ar dėl šios situacijos kreipėtės į parduotuvės informacijos skyrių? Erika
Veronika 2017-02-09 18:18:53
SVEIKI. Pasirūpinkite tvarka parduotuvėje, ypač vaisių ir daržovių skyriuje. Dauguma yra suvyte ar papuve. Kodėl obuolių retai kada galima nusipirkti? Negi taip sunku užsakyti obuolių ir kitų elementariausių vaisiu? Betvarkė, tik mėsos skyrius nepriekaištingas!!!
Sveiki, Veronika, dėkoju, kad radote laiko parašyti savo nuomonę. Gal galite patikslinti, kurioje parduotuvėje susiduriate su šia situacija? Erika
Bites salonas Vilniaus 93,Raseiniai 2017-02-10 12:12:09
Laba diena, noreciau pasiteirauti kodel Maximoj Raseiniuose, sitaip salta? neimanoma dirbti..Kodel turime moketi tokia nuoma, o darbe sedeti ir drebeti.
Sveiki, dėkoju už Jūsų komentarą. Jį perdaviau atsakingiems asmenims, kurie artimiausiu metu su Jumis susisieks dėl problemos sprendimo. Erika
Jack 2017-02-11 11:58:44
Laba diena, turiu nusiskundimu del maxima xx kuri yra prie molo kaune, kiek tik ateinu i ja tai kasos baisios, pasakykit darbuotojams, kad dazniau valytu kasas, nes nemalonu i tokia uzeiti.
Sveiki, Jūsų skundą gavome ir Maxima LT facebook paskyroje. Parduotuvę informavome, kad susitvarkytų. Dėkoju už Jūsų komentarą. Erika
Bites salonas Vilniaus 93,Raseiniai
2017-02-10 12:12:09 IP 213.226.135.18
rtggggggggggggrre 2017-02-06 17:14:00
nusipirkau si sestadieni maximos tuskulenu parduotuveje (vilnius). sultis maxima favourit bananu skonio. bet atsisukau sulciu dangteli pradejau gerti is kaklelio ir is pakelio pradejo begti sultys ir dar ant kelniu pradejo teketi. jeigu nemokate gaminti pakuociu tai nereikia ir tiekti.
Sveiki, dėkoju už paliktą komentarą, susisieksime su šios prekės tiekėjais ir informuosime apie šią situaciją. Erika
Simas 2017-02-05 21:36:17
Vilnius, Liepkalnio Maxima, dar kartelį nusipirkes jūsų jautienos/ kiaulienos faršą rasiu bent vieną kaulą, susitiksime teisme... Smulkūs kaulai visame farše, zmones dantų gali netekti, mėsininką keiskite, jei nesugeba tinkamai atlikti savo darbo.
Esu pasipiktines labai, nes dantys man gyvybiškai svarbūs.
Sveiki, Simai, su parduotuve dėl Jūsų situacijos susisiekėme, prekė buvo patikrinta, mėsa yra kokybiška, jokių pakitimų nepastebėta. Visgi, kviečiame Jus grįžti į parduotuvę, kad Jums būtų grąžinti pinigai, už prekę, kurios kokybe likote nepatenkintas. Erika
Dabar dažnai tokios tuščios vitrinos ypač duonos, vakare nuėjus pigesnių duonos produktų nerasi.Vaisių labai mažai
Maxima LT 2017-02-06 13:51:10
Sveiki, Jurga, atsiprašome dėl šių nesklandumų. Būtų geriau, jog šį atsiliepimą pateiktumėte maxima.lt/pagalba, tuomet atsakingi asmenys galėtų su Jumis tiesiogiai susisiekti dėl problemos sprendimo. Kol kas Jūsų situaciją perdaviau kolegoms, tikiuosi, kad problema bus surasta, išspręsta ir tokių situacijų nepasikartos. Apie problemos sprendimą Jus informuosiu čia. Erika
Į parduotuvę, jau kreiptasi, atsakymas - sistemos klaida, ką mes padarysime.
Kristina 2017-02-04 12:57:27
Maximai turbur bankrotas Sirvintu, atejom apie 12 h. i parduotuve o viyrinos pustustes....nei miesos nei duonos nera
Sveiki, Kristina, dėkoju, kad radote laiko atsiųsti šias nuotraukas. Būtinai susisieksime su parduotuve ir išsiaiškinsime, kodėl prekių lentynos buvo tuščios. Erika

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Automobilių paieškos sistema Cobra Connex Vodafone - ALTAS
Automobilių paieškos sistema Cobra Connex Vodafone - ALTAS 02-27 16:09
Problema: Pastaraisiais metais Lietuvoje ženkliai sumažėjo pavogtų automobilių skaičius, tačiau santykis tarp pavogtų ir rastų automobilių kaip ir anksčiau išlieka labai didelis...
Palyginti atlyginimą jau galima ir su mobiliąja aplikacija
Palyginti atlyginimą jau galima ir su mobiliąja aplikacija 02-24 15:02
Tarptautinis atlyginimų tinklapis Paylab pristato mobiliąją aplikaciją, kurioje vartotojai gali palyginti savo atlyginimą. Mobili programėlė yra nemokama, ją galima atsisiųsti iš Google...
Aptiktas dar vienas "Android" kenkėjas
Aptiktas dar vienas "Android" kenkėjas 03-01 19:04
Slovakijos antivirusinės programinės įrangos gamintoja ESET programėlių parduotuvėje "Google Play" atrado "Android" bankininkystės kenkėją, kuris užkrėstus įrenginius sutelkia į "botnet" tinklą...

Ar Jums svarbi informacija portale rekvizitai.lt apie vidutinius atlyginimus įmonėse?

UAB Baltic master

PepsiCo 110,38 +1,02%