Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Plastikas nesusikramto
2017-09-19 20:40:29 IP 94.244.81.80
Kaunas. Kreves pr. Ir mama Maxima, kuri nesirupina savo vaikais! Noriu valgyt ir tingiu darytis. Perku ryziu ir krabu salotu. Seile tysta, galvoje jau planas, kaip as jas naikinsiu... Bet tai kaip cia yra, kad naikinimo procesui prasidejus tenka liautis? Kas cia per ingridientas? Bandziau valgyt, bet sunkiai virskina, gal nelabai jis cia tinka... O kad vienas dar butu, bet nee.. Cia visi penki! As dar noriu gyvent, mamyte... Todel salotu cia daugiau nepirksiu, teks nustot tinget :)))
Buvau geresnes nuomones apie Akropolio Maxima- kazkaip maziau nesklndumu (kainu neatitikimu), nei kituose Vilniaus Maximuose. Bet siandien net 2 prekes buvo nupirkta "apgaulinga" kaina.Taip...zinau, ceki reikia tikrinti prie kasos, bet esu is tu pirkeju, kurie prekes seimos ukiu perka karta/ 2 kartus per savaite, ir tu prekiu buna daug, ir cekio suma buna nemaza!Ir reikia pasistengt, kad viska greiciau sudeti i krepsius, todel...: (
Virtas pastetas "Pagaminta be konservantu" pagaminta Krekenavos AF vietoj nurodytos "akcijines" kainos 0.54 Eur (plius minus keli centai-galiu klysti) cekyje ismusta reguliari kaina 1.04 Eur.Karstai rukytos NEMATEKO Medziotoju desreles 220 gr.: ant prekistalio 0.81 Eur "akcijine" kaina, kasoje- 1.64 Eur.
Taip, as nevaziuosiu atgal i Akropli aiskintis del ~ 1.5 Eur, bet...Ar as noresiu cia sugrizti DAR?Ir kas pasikeite sios konkrecios parduotuves vadyboje?
Vilniuje, geležinkelio stoties Maximoje, pastoviai perkeptos bandelės su lašinukais, nuo ko jos kietos, sausos ir neskanios! Kas ten per nemokšos stovi prie kepimo krosnies.
KELIA KAINAS KAS SAVAITE
2017-09-18 10:39:11 IP 90.135.209.187
Jau net ima pyktis!!! SVIESTAS---pries menesi kainavo 99 centus, tai normali kaina, dar palyginus.paskui po savaites ziuriu jau 1.09€.po savaites jau 1, 15€, dar po savaites jau 1, 24, o kita savaite atejus ziuriu, kad jau NET 1, 34€ !!!!! NENORMALUS JUS AR KAS??? "DVARO" SVIESTAS ISVIS 2 €€€€€€ !!! Ar pabluudot??!?! Nuo kada sviestas kainuoja 7 LITUS?!?!?!!!!!!!
Kokio velnio cigaretes perkele i informacijos centra jei ten reikia laukt eile kol aptarnaus pirma kitus pirkejus ir tik jei nera pirkeju su mokesciais aptarnaus tave. O kita nesamone kad maxima taupo ant atlyginimu ir kai piko valanda dirba po viena kasa. Tai tada padarykit visur savitarna ir bus ramu nebus ant ko pykt tik padarykit savitarnoj kad galima butu viska atlikt, net nusipirkt gera dovana ir zvejo bilieta. As myliu maxima bet šūda malat ✌️
Siandien pirkau vistienos farsa Kauno akropolio maximoje. Atsidarius maiseli pasklido sugedusios mesos kvapas. Esu ne is Kauno, atgal nevesiu, bet tikrai labai nemalonu kai nusiperki produkta, sumoki pinigus ir negali jo vartoti... Tikiuosi, buvau vienintele tokia nusipirkusi, nes labai negrazu apgaudineti pirkejus. Turbut seniai lankesi vet.tarnybos sitam centre.
Sveiki! Norejau pasidalinti ir savo yspudziais sios dienos apsipirkime Klaipedos Taikos pr 61.Zuvies skyriuje paklausiau ar jurinis eserys yra sviezus-TAIP TIK SINDIEN ATVEZE! Sulaukes tokio atsako pasiemiau dvi zuvikes! Kaip ir visur- suvynioja y dvigubus maiselius, taciau siandie suvyniojo y triguba?Nepastebejau to nes su sunumi tuomet bendravau.Negana to nuejus prie kasos turejau pralaukti kol apsimokesiu 40 min. nors pries mane tebuvo viena kliente o kasininke visa laika kazka tikrino po kasos stalu. Atejus mano eilei moketi vel ta pati situacija-10ies prekiu skanavimas truko 12min. Vaziuojant namo pasijuto nemalonus kvapas masinoje-taciau geriasias buvo kai pabandziau jurinio eserio pakuote isardyti namuose-smarve neisakyta.Cia jums ir pamoka-nebendraukite su kitais kai jums pakuojamos prekes.Buciau is Klaipedos- vadybininkui butu sunku- taciau esu tik pravaziuojantis pro saly ir tegu galai juos del keliu euru
Daznai skaitau, kaip pirkejai del vienos ar kitos priezasties pyksta ant maximos darbuotoju, bet...kartais pirkejai isvercia prekes kurias tie patys darbuotojai uoliai tvarko ir dar pasijuokia "sutvarkys dar karta", tai pirkeju nuomone gerai, palieka nereikalinga preke ne vietoje, ir tai ju nuomone normalu.apsaukia aprekia pardavejas, tai taip pat pirkeju supratimu norma, o kai gauna atkirti, tai jau didziausia skandala kelia, todel mieli pirkejai gerbkite maximos darbuotojus tada ir darbuotojai jums sypsosis.
Vievio maksymoje apgauti, apskaičiuoti pirkėją, vietinė tradicija ? Vienas kartas, du, gal sutapimas, bet dešimtys dirbtinių nesusipratimų, jau darbo brokas
SIAUBAS! Nusipirkom lasisos pora pakuočių, visa susmirdus. Nusibodo kreiptis i kokybe reikes imtis ziniasklaidos.
a*******i.iš tokio kibirėlio tik tiek šašlykų. O kiek marinato.
Šiauliuose, Ginkūnuose neteisingai sudėliotos Kakės Makės skirtukai.Pridėta prie indų skalbiklio Pur, prie milyelių Surf, bet už tai lipdukų neduoda.Gal reiktų problemą išspręst, nes negavau lipdukų, nors turėjau, dukrai buvau prižadėjus.Indų ploviklio 4 pirkau, bet taip ir nieko
negavau.
Klaipėdoje, Šilutės pl.68 "Maxima XX" ---Susidaręs kondencatas "vaakuminėje" pakuotėje, apdžiuvę, sugedę rūkytos mėsos gaminiai. Prašau Jūsų imtis atitinkamų priemonių, kol dar niekas neapsinuodijo ar nepatyrė kitų sveikatos sutrikimų.
Emi 2017-08-29 16:28:25
Kiek galima pirkejus apgaudineti ir padavineti slyscia kuilio mesa kaip gera kiauliena. Jau ne tik marinuotuose saslykuose praktiskai pastoviai yra arba 100 proc. arba dalis. Tai dabar nupirkau brangios kaiulienos mesos ir nei valgyt, nei uostyt neimanoma. Visa virtuve prasmirdo!!!!! Jau si karta to taip nepaliksiu, kreipsiuos visur kur imanoma. P.S. Kauno Šilainiu Maxima
Ir aš vakar supykau ant Šiaulių Tilžės Maximos : (. Niekada nebepirksiu šviežios mėsos Maximoje !!! Prasmirdo visa virtuvė !!!
Laukiau atidarymo MINDAUGO MAXIMA patinka jų prekių išdėstymas dėl pardavėjų ir personalo nieko blogo pasakyt ne galiu..Tik vat bėda ar čia man taip pasitaiko kai atvažiuoju apsipirk dažniausia būnu su vaikais (apsiperku aš dažnai į savaitę 3-5)visada pastovai ne dirba vaikų kasa arba dar geriau buna kai tau po nosim atsistoję ir išeina kasininkė..Pasitaisikit prašau !!!!!
2017-08-28 apie 10 val. BIG’o Maxima, Ukmergės g. 369, Vilniuje, buvo prekiaujama supuvusiais bananais (žr. paveikslėlius). Taip pat nustebino parduotuvės darbuotojų abejingumas ir neveiklumas. Pakviečiau netoli buvusią darbuotoją parodyti puvėsius, nes ant jos marškinėlių puikavosi užrašas su pasiūlymu padėti. Pastaroji neatsakė nieko, nei „laba diena“, nei „pasakysiu kam reikia“, nei „sutvarkysim“, pasižiūrėjo į mane smerkiančiu ir niekinančiu žvilgsniu, apsisuko ir nuėjo. Kasoje paprašiau pakviesti parduotuvės vadovę, kurios informacijos skyriuje pralaukiau dar apie 10 min. Žodžiu, patyriau pažeminimus ir nepatogumus, tuščiai praradau laiką. El. paštu, kuris buvo nurodytas Maxima kontaktuose, parašiau el. laišką, pateikiau informaciją ir nuotraukas, tačiau jokio atsakymo negavau. Visiškas ignoravimas.
Ko gero mūsų laikas ir interesai šitam prekybos tinklui yra beverčiai, o maisto produktų kokybės kontrolė Maxima parduotuvėse yra vien tik pirkėjų rūpestis.
Šiandien buvau nemaloniai nustebinta norėjau nusipirkti mišrainės, pardavėja su zilais plaukais grubi, nemandagiai apsauke, dirbo be pirštinių, matyt pajuto antipatija pirkėjui, jeigu žmogus yra senas ir negali maloniai aptarnauti, manau jau ne vieta prekybos sferoje dirbti, sugadinta nuotaika visai dienai
Pirkau balta TEFAL keptuve, be nuolaidos 40€. Maistas nuolat prisvyla, pasikot marke.
Esu nuolatine Prienų Vytauto g 17.maksimos klientė ir jau tiesiog kaip koks anekdotas nes kasoje norint atsiskaityt tikrinimo pinigu aparatai nepriima pinigu..o kasininkes jų nepaima..Tai jeigu zmogus ateina su paskutine 20 eur ir jo nepaima tai kaip jūs siūlote žmogui atsiskaityt DIDELE NEPAGARBA IR LAIKO KLIENTŲ ŠVAISTYMAS...ir taip kiekvieną dieną tai gal kažka darykit ir gerbkit klientus.
Esu pasipiktinusi Vilniaus Gabijos gatvėje esančios Maximos darbu. Šiuo metu, t.y. 18:22, klientų yra labai daug, visi po darbų, dirba tik 4 kasos iš 8. Nemažai klientų su mažamečiais vaikais, kurie perka tik ledus, nors yra atkira kasa tėvams su vaikais, kuri NEDIRBA. Taip pat stoviu aš su draugu su 2 prekėm jau 8min, kai turėtų dirbti Express kasa. Darykite išvadas!
jolita 2017-08-16 20:11:18
Baisiai nusivyliau šią parduotuve žmonių apgaudinėjimas a*******i darom ale akcijas o ciakyje musat kitas kainas sąžinės turekit.Siandien apsipirkdama maxima parduotuveje buvau taip apgauta, (nusipirkau kumpį ale su akcija)
Akcija galioja tik su "Ačiū" nuolaidų kortele, o Jūs jos nepateikėt.
Šiandieną parduotuvėje už depozitą paduotas čekis buvo suglamžytas ir išmestas, ir paskui dar likau apkaltinta, jog čekio nepadaviau. Atsukus kameras buvo matoma kaip padaviau čekį, pralaukus kol iškapstys visas šiukšliadėžes be pinigų grįžau namo.
Labai nesmagi situacija. Kur tas lapelis dingo ir įdomus klausimas. :)
Sveiki, labai džiaugiuosi atsinaujinusia MINDAUGI MAXIMA, bet yra vienas labai didelis nepatogumas. Atvažiuoji apsipirkti iš ankstyvo ryto, kad nestovėti eilėse ir sutaupyti savo bei kitų piliečių brangų laiką, bet negali nueiti gamtinių reikalų į tualetą, nes pakeliui susitinki pavargusią valytoją, kuri piktu tonu pasako, kad tualetas veikia tik nuo 8 ryto. Už jos piktumą nėra ko pykti, bet būtų labai malonu, kad MAXIMA pagalvotų apie savo klientų patogumus. :)
Juozas Vidas Gražulevičius
2017-08-15 13:54:40 IP 193.219.170.65
Šiandien, t.y., rugpjūčio 15 d apsipirkau Maxima, LT, Šarkuvos g. 1A, Kaunas, kasa 12, kvitas 123/503 (laikas 13:04:48). Parvažiavęs apsižiūrėjau, kad sumokėjau už "Ekologiški baklažanai, fas" 2, 60 Eur, kurių mano pirkinių krepšelyje tikrai nebuvo. Aš jų niekada neperku ir šį kartą akyse nemačiau. Matyt ne savo noru nupirkau žilai kasininkei.
Maximoje bazeje, Vilniuje, labai įžulios kasininkės, labai nepagarbiai elgiasi, ižeidineja, rėkia ant savo klientu, patarčiau atidžiau darbuotojus rinktis. Aptarnavimas siaubingas.. kasu yra 40 dirba 4, apgailetina.
Maximoje Grybo - 21 Vilniuje dirbanti pieno skyriuje pardavėja vardu Julija yra nemaloni bei negarbinga..Elgiasi iššaukiančiai..Kai kažką paklausi, atsako piktai bei nepagarbiai žmogui + dar kažką burba, lyg keikdama žmogų..lyg ragana kokia..Siaubas..Anksčiau ji dirbo kulinarijos skyriuje. Tai tekdavo ilgai stovėti ir laukti kol prieis, nors ir matė..O, kai pakvieti, tai jau tas burbėjimas prasidėdavo..Tokioms visai su žmonėmis negalima kontaktuoti. Blogos energijos perteikia kaip maistui, taip it žmonėms..Tuo tarpu, visas kitas kolektyvas - šaunus. Ypač maloni mėsos bei kulinar. skyriaus pardavėja Irena. Visada šypsosi, pataria, pagarbiai elgiasi su žmonėmis. Tokiems darbuotojams reikia priedus mokėti už pozityvumą
Nusipirkau lempute Panevezy. Neveikia. Grazint galima tik toje pacioje parduotuveje. "Sutaupiau" beveik 3 eurus. Kokia prasme vadintis tinklu, jei kitos parduotuves neatsakingos?.. Lidle galiu grazinti preke bet kurioje LIDL tinklo parduotuveje. Toje pacioje salyje aisku. Zodziu. Keliaujant nieko Maximoje nepirksiu - labai jau brangiai iseina. O Visagine Maximoje nieko ir nera...
Lakūnų g. 24 dirbantis vaikinas informacijoje puikiai aptarnauja ir viska išsamiai išaiškina norečiau pagirti kad ir toliau taip dirbtu.
Maxima Savanorių pr. 255 Kaune pastoviai apgaudinėja pirkėjus. Perki prekę su akcija, o kai kasoje gauni čekį, matai kad tos akcijos nė kvapo.
Kada baigsite mulkinti pirkėjus? Jau atsibodo kiekvieną kartą aiškintis informacijoje dėl šitų jūsų išsidirbinėjimų.
maximoje antakalnija 77 visada nusiperki sugadintas prekes jau atsibodo ir taip visada is pakelio trapuciu tik keli sveiki.ir ka man su jais daryti.kai kraunat prekes dekit tiek kiek telpa i lentyna o ne kad daugiau sugrusti
ADARET AKCIJA KUPRINEM PUMA ADIDAS TIK VA KLAUSIMAS Y KURE MAXIMA ATVEZETE NES APLINK SPINDULIU 100 KM NEI VIENOJ NERA TAI KAM REKLAMUOJAT TAM KAD LEKTU IR NERADE PIRKTU BET KOKE.MAXIMA ZINO KAIP A...... ZMOGU
Maximoje, esancioje Plungeje T.Vaizganto g., buvo prekiaujama lietuviskais agurkais po 0.85 ct.Bet jau kokybe kokia, tai jau atleiskit, pagelte, daug supuvusiu, negi ju kokybes niekas netikrina, kaip taip galima?
pirkau lietuviskus agurkus, kuriu kaina 0, 75.Baisu, agurkai pagelte, papuve, niekas ten ju neperrenka, issirinkau kelis, kad saltibarsciai iseitu...Kilo klausimas, negi pas jus niekas netikrina kokybes?Kaip taip galima?
UAB "Emduva" jūsų prekybos vietose KAIŠIADORIŲ rajone prekiauja savo leidiniu - laikraščiu ATSPINDŽIAI. Turime pretenzijų dėl darbo kokybės Maxima X552 Kaišiadoryse, Gedimino 108. Mūsų laikraščiai arba išimami, arba užverčiami ne tituline puse, arba uždėliojami kitais leidiniais. Ne kartą ptys tvarkėme leidinius, sakėme darbuotojams. Jie verčia bėdą pirkėjams. Bet kažkodėl kiti leidiniai ne suverčiami, nei išimami, kaip mūsų. Vieną kartą visą šūsnį jūsų darbuotoja nuėmė nuo šalia esančio bankomato viršaus, o spaudos lentynoje nei vieno laikraščio nebuvo.
Labai prašome pasidomėti, ar taip turi būti ir kodėl taip neatsakingai, galima sakyti kenkėjiškai elgiamasi su rajoniniu leidiniu. Gal jūsų minėtos Maxima vadovai turi asmeninių priežasčių nemėgti kritikos straipsnius rašančio leidnio?
Siandien Raseiniuose maximoje pirkau Fiesta sparnelius kuriu kaina buvo parasyta su kortele 1.69. Gryzes namo paziurejau ceki 2.59 kaip be akcijos. Tai net sitaip versliuka darot. Apgailetina manau kad net turi cekius ziureti kaip pas v***s kiekviena karta.
sveiki,
ar jūs kada pirkote FIGNIA? gal net teko ragauti? ne? ir man ne, bet tokia prekė jau yra Visagino maximoje, taikos pr.66:):):). šiandien apie 9val. kasoje nr.6 pirkau pasukų pakelį su lipduku 30proc.pigiau. nukainota prekė nesiskanavo, na juk būna, nieko čia tokio. tačiau kai pardavėja pasakė, kad NA ETU FIGNIU SKIDKI NETU, NADA PADAŽDAT...lyg ir ne konteinery rausiuosi, o apsiperku parduotuvėj. iš pradžių buvo pikta, o po to pasidarė liūdna: iš kokio tvartelio tu, mergele, kilusi : (: (: (?
jei karštą vasaros dieną norėsit gaivaus gėrimo, naudingo jūsų pilvukui, atvažiuokit į Visaginą, ir pirkit FIGNIA :)
Sveiki, esu pasipiktinusi del daržovių skyriaus Kedainių Maximoje, esančioje Dariaus ir gireno g. Mes su šeima nuolat ten apsipirkinejame, bet paskutiniu metu perkame pagedusias daržoves!! Taip išeina, kad daržovių skyriaus niekas neprižiūri? Praeitą sekmadienį pirkau saldžias bulves, tai siaubas !!! Maža to, kad pačioje parduotuveje teko jas perrinkti, nes toje Maximoje GULI PRIEŠ AKIS TIESIOG SUPUVUSIOS BULVES!!! Atsirinkau geresnes, tai namuose perpjoviau, kad jos viduje supuvusios. Takart numojau ranka, nes pagalvojau, kad savaitgalis- mazai darbuotojų, tai niekas nieko nespeja. Bet štai vakar buvau apsipirkti ten pat, tai spėkite- vėl ta pati situacija, saldžios bulvės beveik visos supuvusios!!! Nesuprantu už ką mokėti pinigus? Už ką darbuotojai algas gauna?
As apsales kai padovanojome krikstasuniui toki pripuciamam vandens motocikla. O istikruju buvo vidui, purvinas net nenaujas vaikiskas baseinas. Neissaugojom cekio nes pernai pirkom o siemet padovanojom. Neturiu zodziu tokios gedos dar pries vaika nebuvau patyres aciu jum labai. Kaip jum atrodo normalu? Kauno akropolis maxima
Sveiki.sianden sekmadeni buvo nelabai malonu jaustis Nemencines maximoj.sales darbuotoja kuri kepa batonus garsei keikesi necenzurines zodziais.kulturos nera isvis.pilna patduotuve zmoniu tarp kuriu ira ir vaiku.kur zuri derektorius?ar taip galima?
skambinau jusu telefonu uzregistravo mano skambuti taciau niekas su manimi nesusieke.O nusivylusi labai esu del akcijos lipdukais peiliams, grizusi is atostogu maniau isigyti prekes, taciau neradau nei vienoje maximoje nei vieno peilio, skambinau jums dar buvo nesibaiges laikas22 liepos diena, kam dalinti lipdukus jeigu neturite tiek peiliu kiek lipduku dalinote.Labai nesolidus elgesys tokio didelio parduotuviu tinklo.La
J JUOZAS 2017-07-27 22:44:59
Gal galetumet sutvsarkyti savitarnos kasu garso irasus tikrai per daug kalba.. o kiekvienos prekes skenavimo rėkia ;padekite preke ant languotos zono nesuprantu kam to reikia pirkejai ne d*****i ir taip pades ta preke.
Viskas gerai savitarnos su kasų garsais. Pasakomi visi žingsniai, nes ne visi klientai naudojosi savitarnos kasomis ir nežino kaip elgtis. Nepatinka garsai, eikite į paprastas kasas.
Sveiki, labai nemaloni situacija buvo is pat ryto t.y.2017.07.28, 8:50. Buvau Vilniaus stoti maximoje norejau kad mane aptarnautu terminale. Bet tai ko norejau negavau. Todel kad kasininke laukiau apie 5 minutes kol prieis, nors ju maciau apie 3 moterys vaiksciojo prie manes, bet nieks nekreipe demesio. Tada pati paprasiau kad prieitu ir viena nenoriai ir neskubedama priejo.bet kokio velnio eiti jei tu nemoki su termilu dirbti???!!! As anksciau dirbau pati, tai privalejome visos moketi, bent elementariausius dalykus (pvz. Patikrinti loterijos bilieta) o cia stai tau, maza parduotuve ir niekas nieko nemoka!!! Tai kaip cia gali buti. Baisu kas darosi, siaubingai pasipyktinus.!

Šiandien pirkau indaplovių valiklį, tai per visą valymo ciklą iš indaplovės dribo putos.
Laba diena!!Esu lojali maxima pirkėja daug metų perku.Gyvenam Tytuvenuose, būtent šioje tytuvenu maximoje pastoviai trūksta reikalingiausiu maisto produktų, ypač tai aktualu prieš šventes ir vasarą kuomet miestelį lanko daug turistų, gėda istikro už kitus.susidaro toks įspūdis, kad labai mazai uzsakoma akcijiniu prekiu, pastoviai trūksta mėsos, daržovių, vaisių, pieno produktų, netgi duonos savaitgalį sunkiau rasi..Kitaip sakant tik suerzina pirkėja su akcijomis.Labai noris kad būtų atkreiptas dėmesys, nes paskutiniu laiku vis dažniau važiuoju apsipirkti už 20 km.esančią norfa ar iki.ačiū tikiuosi būsiu išgirsta
Teko pries keleta dienu apsipirkti Vilniuje Big maximoje. Mokejant uz prekes nuskanavus 20e parode kad kazkas su juo nera gerai. Kasininkes paprasiau kad pakviestu apsauga juk pries istatyma visi lygus esam. Apsaugos paprasiau kad iskviestu policija. O apsauga sako ar tu nori vaziuoti su vaikais i policija. O kodel gi ne. Iskviecia direktore tai patikrinus pinigus kitoje kasoje vel meta klaida. Pries tai apsipirkau kitoje parduotuveje tai su tais pinigais nueinu i parduotuve ten patikrinus sako viskas gerai tikras pinigas. Isikvieciu policija nes iskarto perspejo kad reikes palaukti o as tuo tarpe dar paprasau kad eurus patikrintu kitoje parduotuveje esancios Big. Viskas gerai su tuo pinigu. Atvaziavus policijai iskarto paimtas pinigas buvo ir patikrintas gerimu parduotuveje. Tai vaikai liko be pietu. O ju sukis apie viska pagalvota tik kita puse. Reziume tokia... Big direktore nesusitvarko su savo pareigomis nors pries tai uztikrinus kad su euru patikrintu aparatu viskas gerai yra. Cia as kaip kliente atejau su neiskiu pinigu. Dazniau tikrinti apsaugos darba ne tik vagystes atveju. Jai nesusitvarkote savo viduje problemu ju nereiktu perleisti klientams. Geda peleda maximai. Juk apie viska galvojate kaip zmones apgaudineti. Tai buvo paskutinis kartas kada apsipirkau maximoje.
Sveiki. siandien Maximoje esancioje adresu Savanoriu pr. 375. ryte pirkau keptos vistienos slauneles.parsinesus namo isemiau y lekste jokio kvapo nesijaute, bet kai perpjovaiau mesa prie kaulo smirda neymanoma valgyti. beje cia jau nepirmas kartas. Gan daznai apsiperkame sitoje Maximoje, neskaitant to, kad tenka postovei klausyti darbuotoju dialogu, gyvenimo istoriju, bet ir kulinarijos skyriaus viena is pardaveju yra siaubingai nemandagi ir viskuom nepatenkinta, nieko negalima paklausti, bijau suklysti, bet vardu Virginija. nesinori atejus apsipirkti klausytis darbuojoju sukavimu, nepatenkintu veidu, ir gauti nekokybisko maisto. Aciu.
Reklamuoja, kad bananai 0, 66ct, o jau nuo ryto su ziburiu nerasi!Patys darbuotojai juokiasi sako, net neatvezta!Tai kam apgaudinejat zmones?Jau ne be pirmas kartas, kai apgaunat!

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
LSDP taryboje liepsnoja diskusijos dėl koalicijos
LSDP taryboje liepsnoja diskusijos dėl koalicijos 09-23 11:03
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybos posėdyje šeštadienį vyksta aistringos diskusijos dėl to, ar verta likti valdančiojoje koalicijoje su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).
Liberalų sąjūdyje – pasitarimai, kaip išbristi iš liūno
Liberalų sąjūdyje – pasitarimai, kaip išbristi iš liūno 09-23 10:59
Šeštadienį prekybos poveikiu skandalo krečiamas Liberalų sąjūdis (LS) susirinko į neeilinį tarybos posėdį. Jame sprendžiama, ką daryti po to, kai Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pateikė įtarimus...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master