Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Sveiki
iš kokių užkaborių ir atliekų sandėlių traukiat obuolius ir dar sugebat parduoti po 0, 55cnt?neįmanoma valgyti nei keptų...rytoj atnešiu atgal...
Noriu labai pagirti Maišiagalos maximos kolektyvą, labai labai draugiškas. tiek direktorė, tiek kiti darbuotojai. Nors už minimumą arti, bet kai toks kolektyvas, tai dirbti maloniau :)
Patikėkit, ne visose maximose blogai (kalbant apie kolektyvą), atlyginimas visai kita kalba.
2017.04.20 N.Akmenes Maximoje kava DALMAYR PRODOMO kainavo 5.95.prie kainos buvo pridetas reklaminis sukis apie sumazintas kainas 1000 prekiu.anksciau uz sia kava motulei maximai ne akcijos metu tekdavo atiduoti 5, 99, taigi nupigimas tik 4 centai.mano nuomone, tai pasityciojimas is pirkeju.zinau prekybos vietu, kur galima sitos kavos nusipirkti ir uz 4 eurus.ir, aplamai, kainos maximoje kosmines.sudie, maxima.
Labas vakaras. Iš keleto paskutinių pirktų grikių pakuočių, su „Favorit“ prekiniu ženklu, nemažai pasitaikė su blogai užlydytais virimo maišeliais. Pats atlieku šitokių įrengimų derinimo darbus, todėl puikiai suprantu, kad tokie maišeliai turėtų būti išbrokuojami ir perfasuojami. Deja, dėl šio aplaidumo, keletas maišiukų grikių paprasčiausiai nutekėjo į kanalizaciją. Išvada - „Favorit“ „rekomenduosiu“ ir kitiems. Manau, kad čia neesminis dalykas, kad grikiai pirkti Plungėje, didžiojoje maksimoje šiandien.
Pirkėja 2017-04-18 15:12:52
Sekmadienio ryte Maximoje Šiauliuose, Rūdės gatvėje apie 12 valandąper pietus nupirkau du tortus, vieną svečiams, kitą sau. Tortas pagulėjo gal tris valandas bagažinėje automobilio. Na įvertinant tai, kad lauke snigo, tai automobilio bagažinėje tikrai buvo vėsiau nei Maximoje Šiauliuose. Labai gaila, kad neišsaugojau kvito. Su malonumu būčiau atnešusi šį tortą atgal. Jau ir taip retai užeinu į Maximą, bet geriau pasirodo ten ir neiti, nes kai vakare pasiėmiau tortą iš šaldytuvo, tai jis keliavo tik į šiukšliadėžę. Tortas buvo supelijęs. Nors galiojimo data teigia kad tinka vartoti iki balandžio 18 dienos. Tai visa laimė kad nepalikau jo svečiuose. Laimingo turtėjimo - Maxima.
Sveiki, dėkoju, kad pranešėte apie šią situaciją, labai apgailestauju dėl įsigytos prekės kokybės. Visuomet šiuo klausimu siūlome kreiptis mūsų informacijos telefonu arba užpildyti www.maxima.lt/pagalba formą, kad atsakingi asmenys, galėtų išspręsti visą situaciją. Šiuo atveju, būtinai susisieksime su parduotuvės administracija ir perduosime Jūsų komentarą su nuotraukomis. Tikiuosi, kad ateityje nieko panašaus nepasikartos. Geros dienos, Erika
pirkeja 2017-04-18 08:46:50
apsipirkau akmenės raj.ventos maximoje ir buvau labai nepatenkinta prekiu prinešėjos šviesiais trumpais plaukais elgesiu stumdo žmones elgesi chamiškai jokio mandagumo nu tikrai pasijaučiau labai nemaloniai jei tikrai ne vieta parduotuvėje prie žmoniu ji gali dirbt tik su kiaulėm.
Sveiki, ačiū Jums, kad radote laiko pasidalinti šia situacija. Labai apgailestauju, kad Jums teko susidurti su tokiu aptarnavimu. Jūsų komentarą būtinai perduosime parduotuvės administracijai. Tikiuosi, kad ateityje tai nepasikeis. Erika
Martynas 2017-04-17 14:07:34
Mindaugo g. Maximoje, 2017.04.17 13:45val, pardavėja dirbusi savitarnos kasose elgėsi super nemandagiai, atrodė, kad ji parduotuvės savininkė ir prekes dalina nemokamai, todėl gali apšaukti klientus:)) Laikas keisti darbą, nes tokios neapykantos klientams seniai nemačiau :) kur žiūri parduotuvės vadovai jeigu nepastebi tokių darbuotojų? Žodžiu, nekažką :)
Sveiki, Martynai, dėkoju, kad pasidalinote su manimi savo patirtimi. Atsiprašau parduotuvės vardu, kad Jums teko susidurti su šiuo elgesiu... Jūsų komentarą perduosime parduotuvės administracijai. Linkiu geros dienos, Erika
Erika 2017-04-17 13:10:52
Esu šokiruota jūsų parduotuvės (Alytus, santaikos g.) darbuotoja Aurelija. Tokio naglumo ir nepagarbos pirkėjui dar neesu patyrusi jokioje kitoje parduotuvėje !!! Teko laukti 7 minutes kol į mane atkreips dėmesį nors eilės nebuvo, nes mergina tiesiog kambarėly su kitais darbuotojais (mėsininkais) šnekučiavosi ir mynkė telefona, galiausiai kaip pastebėjo, kad laukiu su nepasitenkinimu veide priėjus pasakė " KO " ? ar taip reikia bendrauti su pirkėjais ? sveriant pasirinktą gaminį pradėjo keiktis, manau jeigu nepatinka darbas kurį dirbi tai jo ir nedirbk !! o ne liek nepasitenkinimą ant pirkėjų, daugiau tikrai nebepirksiu šioje parduotuvėje, liko sugadinta šventinė nuotaika, ačiū Aurelija !!! ir pasimokyk kultūros, nes su tokiu bendravimu tik karves ganyt.
Sveiki, Erika, labai apmaudu, kad susidūrėte su šia situacija, ypač šventiniu laikotarpiu... Jūsų komentarą perdavėme parduotuvės administracijai, tikiu, kad šiai darbuotojai bus primintos bendravimo su pirkėjais taisyklės. Linkiu Jums geros dienos, Erika
Sveta 2017-04-15 21:58:52
Sveiki, kovo 31d 2017m 21.30 valandą Širvintų miestelio Maximos parduotuveje Jūsų darbuotoja (kasininkė)Natalija Kanapienienė elgėsi nepagarbiai ir naglai, o apsaugos darbuotojas abejingai.
Mane pažemino ir neaptarnavo.Kasininkes nuomone Aš buvau neblaivi, atėjęs apsaugos darbuotojas patvirtino, kad taip nėra ir kasininkė yra neteisi, ir pasišalino.Bet ponia Natalija dėl man nežinomų asmeninių prieżasciu Manęs vistiek neaptarnavo.
Aš esu silpnos sveikatos ir antros grupės invalidė.Man jokių būdu negalima jaudintis ir nervuotis.Po šio įvykio Mano sveikata suprastėjo, teko gerti papildomus medikamentus.
Aš tikiu kad imsitės priemonių ir ateityje išvengsite tokių situacijų
Sveiki, Sveta, labai apgailestauju dėl šios situacijos, su kuria susidūrėte. Jūsų komentarą būtinai perduosiu parduotuvės administracijai. Tikiuosi, kad ateityje Jums su tokiu elgesiu susidurti neteks. Linkiu geros dienos, Erika
Jonita 2017-04-15 12:58:26
Laba diena.siandien jusu darbuotojo buvau apsaukta ir necenzuriniais zodziais isvadinta kai isvazinejau is Maximos aiksteles Alytuje Pulkog.98.Deja vardo nezinau neaukstas tamsiaplaukis ir jau seniai dirba sioje parduotuveje..buvau pribloksta, daugiau neisiu I sia parduotuve.Geru jums svenciu.
Sveiki, Jonita, apgailestauju dėl šios situacijos. Gal galite plačiau pakomentuoti situaciją, kas iššaukė tokį darbuotojo elgesį? Erika
Modestas 2017-04-13 09:00:51
Laba diena, ne pirma karta perku zaliasias citrinas. Nors vitrinoje parasyta kilogramo kaina, kasoje kazkodel visad skaiciuoja vienetais. Maxima Vilniuje, Mindaugo g.
Sveiki, Modestai, dėkoju Jums už atsiųstą pastebėjimą. Ar informavote apie šią situaciją parduotuvės darbuotoją? Erika
Ieva 2017-04-12 22:39:30
Labas vakaras. Esu labai nusivylusi maximos darbuotoju komunikavimu. Pardaveja dirbanti prie karstosios maisto linijos, Vilniaus akropolyje, sukele man neigiamas emocijas, savo grubumu ir nemokejimu bendrauti su kientais, sitoks neprofesionalumas, grubumas tik atbaido pirkejus.
Sveiki, Ieva, apgailestauju dėl šios situacijos, su kuria susidūrėte. Tikiuosi, ateityje Jums su tuo susidurti neteks. Erika
Daiva 2017-04-12 17:40:07
Sveiki, susiduriau stai su kokia problema, kuri vadinasi""likau isdurta"". Kalba eina apie Druskininkuose M.Ciurlionio 99g. Esancia maxsima, susiruosiau i ja eiti dirbti, nuejau i pokalbi, biografija del praeities padarytu klaidu nekokia, neslepiau iskart pasakiau, visi juk klystam, darba gavau, visus popierius del priemimo i darba uzpyldziau, kadangi esu ddyrbanti tai jie sutiko netgi palaukti kol as atidyrbsiu tas dvi savaites, netgi ir ilgiau, ir stai po dvieju savaiciu sulaukiau zinutes jog manes i zadeta darbo vieta maksimoj nepriims, likau visai be darbo
Sveiki, Daiva, labai apgailestauju dėl šios situacijos, tačiau niekuo padėti Jums negaliu. Šiuo atveju Jums reikėtų kalbėti su žmogumi, kuris Jus darbino ir išsiaiškinti visas detales, kodėl toks sprendimas buvo priimtas. Erika
Sandra 2017-04-11 20:43:35
Atsiprašau, bet Vilniuje, Tuskulėnų maximoje totalus bardakas. Jau ne pirmą kartą išeinam be savo pasirinktos vakarienės. Jeigu pasiėmi žuvies su akcija - tau paskaičiuoja kaip be akcijos (taip mulkinami žmonės, nes didesnę kainą pamatėme patys), ir kai paklausėm kodel nera nuolaidos, mums atsakė, kad administracijos jau nėra, tad nieko negali padaryti. Atsisakėm. Gerai. Toliau einam į kasą, nukainuoti kalmarai taip pat atidedami dėl kazkokios priezasties. Is saldiklio paimta zuvis kuriai turejo galioti akcija 1+1 taip pat paskaiciuota kaip uz kiekviena atskirai. Taigi likom be vakarienes. Ir visalaika gaunam atsakyma kad nieko negali padaryti, nes administracija jau nedirba! Tai kokiu tikslu tada darote tas visas akcijas, kam dedate tas nukainotas prekes, jeigu galiausiai ju tiesiog negalima isigyti su nurodyta kaina. Ir pasikartoju - tai toli grazu ne pirmas kartas, kai iš šios parduotuvės išeinam be ilgai rinktos vakarienės ir po darbų turim lakstyti po kelias parduotuves!!!
Sandra, dėkoju Jums, kad radote laiko parašyti. Apgailestauju dėl visų šių nesklandumų, su kuriais susidūrėte. Jūsų komentarą būtinai perduosiu parduotuvės administracijai, tikiuosi, kad ateityje tai nepasikartos. Gražios dienos, Erika
Sandra 2017-04-10 20:42:31
Vakar apsipirkinėjau Jonavos Maximoje kuri yra plento gatveje. Šiaip visada apsipirkinėju tik maximoje, bet dabar tikrai pakeisiu prekybos centra. Žodžiu padėjus prekes ant takelio ir pasakius jai laba diena, ji nepasisveikino ir nusisukus kalbejo su kolege del akcijos lipduku, krapštėsi savo darbo stalčiuje. Prastovėjus geru pora min, ji sugebejo nuskanuoti prekes. Kadangi atsikaitynėjom dovanu kortele ir reikejo pasirasyt mes nuejom nes ji vel krapstesi savo stalciuje ir pardaveja sauktelejo kad reik pasirašyt, pasakiau kad kiek galima laukti. O ji te atsakė kad kiek ji gali laukti.
Sveiki, Sandra, apgailestauju, dėl nemandagaus parduotuvės darbuotojos elgesio. Jūsų komentarą perduosiu parduotuvės administracijai, tikiuosi, kad ateityje su panašiomis situacijomis nesusidursite. Gražios dienos, Erika
Jolanta 2017-04-10 17:44:51
Laba, noreciau pakomentuoti, truputi viena "Maximos" parduotuves vadovu elgesi, beja taip pat ir centro vadovu, kurie net nepasistenge susisiekti su manimi, na tokia matomai ju darbdaviu politika, net kururie nei issiaiskine, net nepasigyline i problema, nesigylina i jokius niuansus ir net nesidomi savo darbuotojais kurie visgi atidave daug metu ir savo darbo igudzius, kurie falsifikuotai isprase zmones, net nepateike jokiu imanomo kazkokiu irodymu atleidzia savo kadrus savo noru, tik, kad jie tyletu, taip as pareiskiu tai, kadangi mane atleido netikslingai, kur surinke "alia:" irodymus, kur nebuvo jokiu irodymu, tik direktores prasymu buvau isprasyta is darbo.Su manimi jokiu pokalbiu nebuvo pravesta tik prievartinis apsaugos vado spaudimas, tamstos Viteno, kuris grasino man, kad bus susidorota su manimi. Noreciau, kad visgi Maximos vadovybe, kuri nera korumpuota, kuri visgi uz darbuotuojus ir kuri stengiasi Maximos labui, susiektu su manimi, jeigu tai butu imanoma, ir taip pat pageidauciau, kad susisiektu apsaugos vada tamsta Vitenas.Manau jeigu butu visu pusiu pasikalbejimas, bendravimas tokiu pareiskimu nebutu. Manau, grasinimu is apsaugos vado, tamstos Vitenu, daudiau nebeisgirsiu.
Sveiki, Jolanta, apgailestauju, dėl susiklosčiusios situacijos. Šiuo atveju siūlyčiau Jums parašyti el. laišką maxima@maxima.lt ir su Jumis atsakingi asmenys susisieks. Šiuo atveju negaliu Jums niekuo padėti, nes neturiu jokios informacijos nei apie Jus, nei apie parduotuvę, nei detaliai apie pačią situaciją. Linkiu geros dienos, Erika
Aš tikiu kad imsitės priemonių ir ateityje išvengsite tokių situacijų
Maxima LT 2017-04-10 12:16:21
Sveiki, Svajone, apgailestauju dėl šių nesusipratimų, su kuriais Jums teko susidurti. Jūsų komentarus perduosiu parduotuvėms, tik gal galite patikslinti Ukmergės g. esančios parduotuvės adresą? (Turime kelias parduotuves). Labai lauksiu Jūsų atsakymo. Erika
Sveiki.Maxima Ukmerges g. 23.Panevezyje Ukmerges g. yra tik viena maximos parduotuve.
Kolkas nenoreciau viesinti sios imones direktores vardo, taciau, jei nebus issiaiskinta as bsiu priversta paviesinti visus faktus, netgi, kuriu tamsta direktpre nenoretu, kad viesinciau. Taipogi tamstos V. Viteno kaip apsaugos vado. Tamsta apsaugos vadas, nebuves net issiaiskines visu aplinkybiu priverstinai kaltno nusikaltimo veika, noreciau, kad tai irgi butu ivesta i zinia, nors manau, kas dalyvavo tame pokalbyje neprisipazins, nes yra toliau tos parduotuves darbbuotojai, direktore ir parduotuves vyr, kasininke. Todel labai noreciau, kad butu pravestas tolimesnis tyrimas, nes nesijauciu kalta del ko mane kaltina, jei reikes paviesinsiu visus faktus, o tamstos V. Viteno, apsaugos vado veiksmus, jei man grasins ir toliau as priduosiu i atitinkancias vadybas, nes nesijauciu saugi, kadangi jis motyvavo, kad turi visur pazinciu. Nenoreciu, kad visgi tai butu taip viesa, bet, jei as pajusiu pavoju, as kreipsiuosi i atitinkancias vadybas
Maxima LT 2017-04-10 11:59:30
Sveiki, labai apmaudu, kad mūsų parduodama mėsa netenkina savo kokybe... Jūsų komentarą būtinai perduosiu atsakingiems asmenims, tik gal galėtumėte patikslinti, kurioje mūsų parduotuvėje susidūrėte su šiomis situacijomis? Taip pat noriu priminti, kad visuomet rekomenduojame pirkėjams sugrįžti į parduotuvę kartu su pirkimo kvitu, jei tik prekė yra galimai nekokybiška, parduotuvės administracija grąžins sumokėtus pinigus arba apkeis prekę į kokybišką. Erika
Esu grįžusi ir ne kartą, dar į kitą Maximą. O čia buvo Maximoje Lakūnų g., Vilniuje, kadangi ji ne visai prie namų ir esu su mažu leliuku, tai man per didelis vargas grįžti, tiesiog pasirenku kitą kartą kitą parduotuvę. O prieš tai pirkau vištienos kulšeles ir sparnelius, taip apsidžaugiau gera kaina ir nepažiūrėjau galiojimo laiko, galiojimas buvo tos dienos ir atidarius kai kurias pakuotes buvo kvapas. Na žinot, ne už dyką gavau, o mokėjau tik 20 % pigiau. Man atrodo, kad nesvarbu kokioj Maximoj pirkta, tiesiog bendra mėsos kontrolė yra per prasta, nes išsitraukus iš pažiūros gražų gabaliuką mentės mėsos, išsivyniojus randi staigmeną, vien plėvės ir nevalgomi riebalai. Paimkit pavyzdį iš Lidlo produktų kontrolės.
Rasa 2017-04-05 15:04:23
Sveiki, noreciau issakyti nuomone apie kasininkes elgesi su klientais. Kalbu apie maxima Kaune Veiveriu g.150 B. Kasininke pastoviai esanti blogos nuotaikos, si karta manau perzenge visas ribas. Pries mane stovejusi moteris niekaip negali nuskenuoti nuolaidos korteles..tada ja paemusi kasininke taip pat bande nuskenuoti. Nepavyko. Trenke kortele ir pasake suma. Moteriske paklause ar nuskaite kortele? Kasininke: jusu kortele jus ir skenuokit, turit laiko tai stovekit ir braukykit ! Ir su tokiu tonu !! Tada isikisau as. Pasakiau, kad darbuotojo elgesys tikrai labai zemas...deja, kasininke apipyle moteriske priekaistais tipo nezinia kur ji laiko ta nuolaidu kortele ir pan... Zodziu, su sia kasininke kaskart butu konfliktas, tiesiog pripratom... Pvz.prekes iskracius is maiselio (ledus, surelius) nuskenavus niekada nesudeda atgal. Pastumia maiseli, tipo pati susikrauk. Sakykit, ar Jums tai normalu?! Kasininke nr. 50 12 data 2017 04 05 laikas 14:20 val.
Sveiki, Rasa, labai atsiprašau, kad Jums teko susidurti su tokiu nemandagiu mūsų personalo aptarnavimu... Jūsų komentarą perduosiu parduotuvės administracijai. Tikiuosi, kad ateityje Jums su tuo daugiau neteks susidurti. Linkiu geros dienos, Erika
Vitalijus 2017-04-05 20:42:08
Švenčionėliuose maximje apgaudinėja atiduoda ne pilna graža, o kol paskaičiuoji ir pamatai kad apgavo tai sako ko nori viska atidaviau.Siulau ten iš vis neapsipirkinėt čia jau ne pias kartas. Is 20 turejau gaut 17, 64 o gavau 15, 64.
Sveiki, Vitalijau, rekomenduojame visuomet atidžiai pasitikrinti grąžą prie kasos ir matant nesutapimą kreipkitės iš karto į darbuotoją dėl problemos sprendimo. Darbuotojas visuomet turi atiduoti tokią gražą, kokia Jums priklauso. Erika
Svajone 2017-04-06 12:30:51
Sveiki, sia savaite net du kartus ivyko kanfliktai maximose Panevezyje.Pirmadieni Ukmerges g. parduotuveje apie 10h pastebejau akcija suriui Rokiskio ekstra 45%, didele raudona etikete su kaina 4, 19 kg vietoj 6, 98 kg.Prie kasos ismuse kaina 6.98kg man paklausus kodel tokia kaina skiriasi, kasininke atsake nezinanti.paklausus kas zino, atsake kad sales darbininke.Turejau lakstyti po sale ieskoti kur ta kaina parasyta.Atnesus akcijine kaina suzinojau, kad akcija buvo savaitgali.Kasininka sau ramiai sedejo ir kalbejo, kad ji gi nieko nezinanti, ko as jai sakanti apie klaidinga kaina.Paklausus apie 2euru kupona uz neteisinga kaina, mano lakstyma po maximos pard., sugaista laika, atsake, kad gi nesumokejau didesnes k., bet nesumokejau tik savo deka.kasininke182 9.O ketvirtadieni, parduotuveje zemaiciu gatveje, dar mandriau pasikalbejom.Pasiemus nukainuota rukyta visciuka, kaip visada, nuolaidos netaike.Turejau laukti prie kasos, kol ateis to skyriau pardaveja ir sutvarkis kaina kompiuteryje.Man papriestaravus kodel pirma nesutvarko kainos kompiuteryje, o paskui jau iskeliancios preke, isgirdau dar negirdeta atsakyma.Nepatinka nepirkit.Kodel visa laika kazkas neatlieka savo darbo, kodel nemandagiai elgiasi, kodel pats turi lakstyti po parduotuve ir ieskoti ko nepametes, kodel gaisinamas laikas.
Pirkejas 2017-04-06 14:27:12
manau, kad tai geriausia parduotuve kad ir kiek nepatenkintu asmenu
Ačiū Jums, už Jūsų nuomonę! Erika
Karina 2017-04-06 20:26:43
esu labai nepatenkinta, pirkau 2 raguolius, įmušė visiškai kitas bulkutes sumokejau 50e centu daugiau, pardavėja buvo labai nepatenkinta ir vietoje 50e centu grąžino 25e centus, suprantu, kad tai yra maža pinigu suma, tačiau ar pardavėja neturėtu but atidesnė ir malonesnė? Esu girdėjusi, jei kasininė paduoda blogą čekį, pirkėjas turi gauti kažkokią dalį pinigu ar tai tiesa?
Sveiki, Karina, dėkoju, kad kreipėtės. Susidūrus su šia situacija, Jums parduotuvės darbuotoja turėjo kasoje ištaisyti klaidą ir grąžinti permoką. Erika
vaidas 2017-04-06 20:55:30
kodel imone neskalbia darbuotoju aprangos?
Sveiki, Vaidai, šiuo klausimu kreipkitės į savo tiesioginį vadovą :) Geros dienos, Erika
Pirkėja 2017-04-06 21:56:54
Įsitikinau jau ne kartą - nori susigadinti nuotaiką, tai eik į Maksimą ! 2017-04-06 apie 19 val. apsipirkinėjau Kaune, Pramonės 29. Kadangi jogurtams turėjo būti 20% nuolaida, norėjau nusipirkti Actimelo. Tik suabejojau, ar nuolaida Actimelui bus, nes iš tikrųjų tai yra jogurtinis gėrimas. Todėl pamačiusi prie jogurtų dirbančią salės darbuotoją, paklausiau jos dėl nuolaidos Actimelui. Ji patikino, kad nuolaida bus. Apsidžiaugusi pasiėmiau net 2 pakuotes. Deja, apsipirkusi pamačiau, kad jokia nuolaida Actimelui nepritaikyta. Štai taip Maksima vilioja ir apgaudinėja savo pirkėjus !.. O kalbant konkrečiai apie Maksimos parduotuvę Pramonės 29, Kaune, tai įsitikinau, kad čia - patys nemandagiausi kasininkai (-ės): rytas ar vakaras, yra eilė ar nėra, neišgirsi iš jų nei, , labas", nei, , prašau". O juk viskas priklauso nuo vadovų !..
Sveiki, labai apgailestauju, kad parduotuvės darbuotoja Jus suklaidino. Nepritaikius nuolaidos ar susidūrus su bet kokia situacija, kuri kelia Jums nepatogumų, rekomenduojame kreiptis į parduotuvės administraciją arba užpildyti anketą www.maxima.lt/pagalba ir atsakingi darbuotojai susisieks dėl problemos sprendimo. Jūsų komentarą būtinai perduosime atsakingiems darbuotojams, tikiuosi, kad ateityje nieko panašaus nenutiks. Geros Jums dienos, Erika
Vilma 2017-04-07 09:48:12
Laba diena, noriu pagirti ir pasidžiaugti Švenčionėliuose Maxima parduotuvėje dirbančiomis pardavėjomis-kasininkėmis Ina Jancevičiene ir Natalija Petkun. Malonu prieiti prie kasos, kurioje dirba šios pardavėjos-kasininkės ir atsiskaityti už prekes. Geras aptarnavimas, mandagios, santūrios pardavėjos. Būtų malonu, jeigu šios darbuotojos būtų paskatintos darbe.
Sveiki, Vilma, labai Jums dėkoju už gražius atsiliepimus apie mūsų parduotuvės personalą, būtinai tai perduosiu parduotuvės administracijai :) Erika
Sveiki, Laima, labai apgailestauju dėl nemandagaus parduotuvės personalo elgesio. Būtinai Jūsų komentarą perduosiu parduotuvės administracijai... Linkiu geros dienos, Erika
Paulius 2017-04-07 19:15:44
Kam reikalingos jūsų tos tėvelių su mažyliais kasos, jeigu ten niekas niekada nedirba, kai pilnos kitos kasos žmonių??? Didžioji MAXIMA, Gargždai.
Sveiki, Pauliau, dėkoju už Jūsų pastebėjimą, perduosiu jį parduotuvės administracijai. Tikiuosi, kad ateityje pastebėsite teigiamus pokyčius. Erika
Pirkėja 2017-04-08 09:44:43
Aš pastoviai susiduriu su ne šviežia mėsa, kuri supakuota vakume. Na kažkokia katastrofa ir kiekvieną kartą sau sakau, kad daugiau nepirksiu ir vėl atsistoju ant tų pačių grėblių. Maža to, kad is 1.300 kg lieka tik 900 gr., nes visa kita tik plėvės ir riebalai, bet dar ir su kvapu. Vakar nusipirkau akcijinę mentę Krekenavos, šiandien atsidarau vakumą, siaubas kažkoks...ir eilinį kartą įsitikinu, kad Maxima negerbia savo klientų ir ima pigiausius mėsą, kad tik prastūmti. Kodėl to Lidle nėra? Kiek kartų pirkau ten, na gražu į ją pažiūrėti ir pjaustyti, o čia plauni, plauni, ji slidi kažkokia ir panaši į kempinę.
Greta 2017-04-09 18:07:14
2017 - 04 - 09 Kauno hyper maximoje dirbo labai puikus kasininkas Haroldas, visi stoveja eileje buvo smagiai nuteikti, saunuolis! kiti kasininkai galetu pasimokyt optimizmo ;)
Sveiki, Greta, labai malonu sulaukti tokių atsiliepimų apie mūsų darbuotojus :) Ačiū Jums! Erika
kodel imone neskalbia darbuotoju aprangos?

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Kai verslininkai nusimeta švarką: Reda Žabolienė ir Laurynas Truncė
Kai verslininkai nusimeta švarką: Reda Žabolienė ir Laurynas Truncė 04-23 10:02
Į VŽ klausimus apie mėgstamiausias vietas pavalgyti, pomėgius ir poilsį atsako Reda Žabolienė, advokatų kontoros "Metida" įkūrėja, ir Laurynas Truncė, įmonės "TOC sprendimai" vadovas.
VŽ rekomenduoja: naujos knygos
VŽ rekomenduoja: naujos knygos 04-23 08:57
Tuoj pradės trumpėti dienos, o pavasaris vis neateina. Viena paguoda – kai oras šitoks darganotas, lauko darbus ir pramogas galima perkelti ant sofkutės, prie kurios – krūvelė knygų.
Tikrovės Frankenšteinas – mirusiųjų kūnais italas leido elektros srovę
Tikrovės Frankenšteinas – mirusiųjų kūnais italas leido elektros srovę 04-22 18:46
Giovanni Aldini XIX a. liūdnai išgarsėjo, kai prijungė elektros srovę prie lavono. Jo keistų eksperimentų tikslas buvo įrodyti, kad elektra – gyvybės šaltinis, o elektros srovė gali prikelti mirusįjį.

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Microsoft 66,40 +1,37%