Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Nežinau, kas atsitiko Kaišiadorių MAXIMOJE, kada neužeisi tada eilės, dirba viena arba dvi kasos. užėjau į maximą penktadienį ryte prieš darbą, dirbo viena kasa, eilė ilgiausia, kasininkė teigia, kad nėra daugiau kam ateiti į kasą. Na o dėl prekių buvimo, nusipirkti negali nieko, po darbo net neik, nes akcijinių prekių nerasta penktadieni po darbo, apie mėsą gali pamiršti, tuščios lentynos. Na ir apskritai, baisi parduotuvė pasidarė, kažokia apskurus, prekės išmėtytos betkaip, praėjimo nėra, apie kainų teisingumą iš vis baisu. Vien įėjus į parduotuvę vaizdas susidaro, kad viskas sena, galiojimai pasibaigę, dingsta noras ką nors pirkti. Labai gaila, kad kažkada buvusi jauki ir graži parduotuvė pavirto į skylę.
Aš niekaip nesuprantu kam ta kasa yra "Tėveliams su mažyliais" jei į toje kasoje aptarnauja žmones be vaikų. Šiandien buvau šioje Maximoje Žemaitijos g 20 Mažeikiai ir kaip visada turėjau laukti šioje kasoje kur su vaikais kol aptarnaus kažkokią bobutę. Esmė ta, kad buvau su vaiku. Kasininkė tepasižiūri ir viskas, jokių :prašau praeikite į priekį". Ir tai jau ne pirmas kartas, einu dažnai į šią Maximą, nes arti namų, amžinai turiu laukti kai bunu atėjusi su vaiku. Jei taip toliau nereguos, nuėjusi į Admistraciją parašysiu skundą. Atsibodo jau tokia netvarka. Lygiai ta pati situacija būvo kai skubėjau su vaiku man į darbą, vaiką į darželį vesti turėjau atsistojau į kasą su vaikais ir laukiau kol 3 bobules aptarnaus. Jokio pirst iš kasininkės nesulaukiau, kad praeiti į priekį. Baisu.....
laba diena vakar pirkau kiausinius optima linija 04.28d. kas antras kiausinis prasmirdes.pirkta prienu maximoj x-881, noriu paprasyti kad jie butu isiimti is apyvartos.aciu
Sveiki. Daug kas skundziasi jog Maximose dirba blogi, nekompetetingi, nemandagus ir netinkami darbuotojai, bet visu pirma tegu patys pirkejai pasiziuri kokie jie yra... Kiek per diena praeina nemandagiu zmoniu, kiek kaltina kasininkes del dalykiu, del kuriu jos visai nekaltos... Visu pirma tegu pasiziuri i save kaip elgias, preke pasiima, persigalvoja ir numeta kur papuola, o kai prasai paduoti ir nemetyti dar pyksta. Ne is gero gyvenimo zmones dirba prekybos centruose, galvojat paprasta visa diena nuo ryto iki vakaro dirbti su zmonemis, kas tokio darbo nedirbo nesupras, o kadangi as pati dirbu, tai zinau kad tai labai nelengva. Taip kad bukim kantrus ir nezeminkim prekybos centru darbuotoju, nes jie verti visko ko geriausio.
kokio velnio maxima sugalvjoo kad visose kasose mokescius gali priiminet? cia pirkeju patogumui? ne visi mokescius moka tokiais senais metodais.... stovi didziausia eile, dar kur nors skubi, o cia bac pries tave keli zmones didziausius talmudus knygeliu su mokesciais.. pereiti jau nebeiseina, prekes issikroves, o ir prastoveto laiko gaila..... gerai jei dar viskas gerai, o jei iskilo problema kasininkei su tais mokesciais vel lauk..... Matosi kad ir kasininkems tie mokesciai palankumo nesukelia. kam reikejo tokiu dalyku? jei kas nori moketi mokescius tegu moka informacinej kasoje arba kokioje nors vienoje specialioje. bet ne su visais.... nes dabar tiersiog pasityviojimas is kitu pirkeju. stengiuosi net neuiti i maximas tuo laikotarpiu, nes uzknisa stoveti.
Sveiki, noriu maxima administracijai pranešti, kad vakar t.y 2015m 04 17 dieną apsipirkinėjau Kaune maximoje pramonės pr. 29, kasoje nr.3 kasininkės nr. 170 3, 20 val 07 min. Kadangi buvo eilutė ir negali žiūrinėti kiekvienos prekės ką pardavėja įmuša, susidėjau prekes ir išvažiavau namo, tik namuose čekį peržiūrėjusi pastebėjau, kad yra įmušta prekė, kokios aš nepirkau ir net nežinau kaip ji atrodo, tai yra metalinis žibintas (10, 4*10, 4*23 cm) kaina 3, 76. Aš suprantu, kad nieko nelaimėsiu, nes neapsižiūrėjau prie kasos, nors kiti pirkėjai jau eina ir krauna jų prekes, bet būtų malonu, kad tokie dalykai nebūtų toleruojami, ir tai nėra pirmas kartas, nes dar toks atvejis buvo Jurbarke didžiojoje maximoje, kai man priskaičiavo 30 kiaušinių, kurių akyse nemačiau, bet tada mašinoje apsižiūrėjau ir nuėjau aiškintis, tada apsauga peržiūrėjusi vaizdus patvirtino, kad kiaušinių pas mane nebuvo, ir grąžino pinigus... Suprantu, kad visiems reikia gyventi, bet vogti toiu būdu nėra išeitis, pardavėjos pasideda barkodų su reikiamom prekėm ir "apsipirkinėja" klientų sąskaita. Kadangi yra čekio numeris, kasa ir galima žinant konkretų laiką ir kasą pasižiūrėti kaip ten kas ten, galite tuo įsitikinti. Tai buvo express kasa. Pagarbiai Odeta
Aukščiausias paslaugas suteikianti įmone produktu asortimentas pats didžiausias, aptarnavimas super, ko daugiau tokiu centru to vartotojams ir prekių pardavėjams tik geriau super prekybos centras analogu Lietuvoje nėra, kitiem yra ko mokytis ir dar karta mokytis.
Sveiki, tenka apsipirkineti MAXIMOJE Lentvaryje, kilimų pusėje.
Bet vienos kasininkės elgesys peržengia visas ribas. Tikriausiai naujoke, yra briunete, dažniausiai prie terminalo stovi tokia su akinukais. Taigi su žmonėmis bendrauti nemoka, visus iskeikia, grazos nedaduoda, o veliau dar nepatenkintu veidu atiduoda likusius pinigeliu kuriu nedadave. Ateina tos pacios mociutes kurioms reikia pagalbos o ne is kasininkes koliojimus klausyti. Prekes svaido per prekystali ir net paprasto atsiprasau negali pasakyti. As tokiu zmoniu nesuprantu, jeigu nepatinka dirbti su zmonemis, kam eit i tokia vieta dirbt kai yra darbo sandeliuose. As pati su zmonemis bendrauju bet kad taip bendraut tai atsiprasau tai nezmogiska ir labai nekulturinga.
Vakar teko apsipirkineti Kaune Kreves maximoje ten buvo labai idomi atmosfera, visi tik kalbejo apie atlyginima, uz manes pirkeju nebuvo todel del idomumo pasiteiravau aptarnaujancios kasininkes kiek uzdirba, ji man atsake kad visas musu uzdarbis priklauso nuo parduotuves direktores, jai tu jai patinki tai duoda uzdirbti, o jai nepatinki atidirbus menesi negausi nei minimalaus atlyginimo. taciau pries pokalbi i darba tai prizada labai gera atlyginima kuris tikrai suvilioja, bet jo negauni nuejus pasiaiskinti ji sako kad viska skaiciuoja Vilnius, o sedim po 12val.is kuriu 1val atminusuoja pietu, bet jai zmoniu yra ir tos valandos neleidzia pietauti.Paklausus kaip sitaip galima ji atsake tokia tvarka, maximoje dirbantis zmogus yra visai negerbiamas jis laikomas nezmogumi, o kai gauni toki atlyginima kad tik mokescius susimoki atejus i darba nesinori sypsotis kaip cirkininkas, nes kiekviena minute galvoji kaip si men.pragyventi ir su viltim gal kitas bus geriau, bet tik viltis...
Gerbiama maxima Kaune, nesakysiu kurioi tiksliai vietoi, bet vakar nusipirkome sparneliu kepimui, pragulejo nakti saldytuve. Dienos viduryje pradareme ipakavima, kvapas buvo toks lyg nustipusios vistos atsiprasant. Daugiau nenoreciau tokiu isdaigu gauti is jusu prekybos centru.
PONAI MAXIMOS VADAI STATOTE MAXIMA VIEVYJE PASIZIUREKIT PER KOKIUS DAKARUS REIKIA JUM PREKIAS ATVEZT MASINU LAUZYMAS GRYNA STATYBU AIKSTELE JUM GERAI O KITI TEGU MASINAS LAUZO IR DUMBLA KG I MASINA NESA STATYBINIKAI ASILAI MATO MASINOS KLIMSTA NIEKO NEDARO PASIZIUREKIT PONAI
liudaja 2014-12-27 22:47:54
Gerbemi pirkejai kasininke turi kiekviena tikrini maiseli kury turi pirkejas ir tu prekiu cekio antraip jai turite prekiu esanciu prekybos centre ir neturite cekio gali kilti nemalonus nesusipratimas ir abi puses nebus patenkintos, , , kasinike negali tikrinti tik jusu rankines delninukes, , , jai einat pro kasos vartelius jie pradeda pypseti kasinike privalo sulaikyti pirkeja ir kviesti apsauga tada pirkejo yra paprasoma parodyti rankines turini.
Nuvaziuokit kur i kita sali, su jumis irgi kalbes savo salies kalba.Ir jei nemoki tos salies kalbos, ten irgi niekam neidomu.Tai kodel Lietuvoje taip ispuciamas burbulas.Jaunimas jau rusiskai NEBEMOKA kalbet.O jei reikia susikalbet, paklaust, eini prekintis su zmogumi, mokanciu kalbeti tos salies kalba.Ponia nustokite gyventi Tarybu Sajungoje.Rusu kalba yra ne privaloma, o privalumas.
Laba diena, esu sužavėta kaip išradingai dirba Maxima Žirmūnų g. pardavėjos. Pirkau keptą kepenų paštetą 2, 89 Eur už kg, svoris 0, 320 kg. Kvite buvo atspausdinta - karštai rūkyti broilerų sparneliai VP - 3, 18 Eur už kg, 0, 320 kg, suma 1, 02 Eur. Parodžiau kasininkei, kasininkė paėmė paštetą ir nuėjo pasiaiškinti į skyrių, grįžo ant pašteto buvo uždėtas dar vienas lipdukas ir stebuklingu būdu ant lipduko buvo kaina 2, 89 Eur už kg, svoris kazkodėl išaugo ??? 0, 356 kg, suma 1, 03 Eur. Kasininkė labai mandagiai pasakė, kad skirtumas 0, 01 Eur Maximai yra nesvarbus ir Maxima jį man dovanoja. Turėjau sumokėti 0, 92 Eur (2, 89 Eur x 0, 320 kg), sumokėjau 1, 02 Eur??? Ne tiek gaila pinigų kiek pasibaisėjau Maxima darbuotojų įžūlumu. Ir taip dažnai tikrinu kvitą, dabar nenuėsiu nuo kasos kol nepatikrinsiu kiekvieną kvitą. Kvito ir lipdukų kopijas pridedu.
Prisegtas dokumentas:
Prisegtas dokumentas:
Kas pasiule Maximai tokia bloga apranga.Baltinukai sintetiniai
nesugeria prakaito, megztinis dziusta kelias dienas.Maxima nesirupina darbuotoju sveikata.Nenustebkite,
kai bus padidejes sergamumas.
Su savo 6 mėn.vaikeliu nuėjau į Maximos (Šiauliuose, Rūdės g.14) mažylių kasą, tačiau ten stovėjo moterys be vaikų, todėl paprašiau, kad praleistų. Pasirodo, kad taip elgtis negalima, nes iš pardavėjos išgirdau, kad nieko nuostabaus, kad lietuvių vaikai tokie nervuoti, nes jų tėvai tokie ir taip pat pasakė, kad užlindau. Tai gal tegul Maxima panaikina Mažylių kasą, jeigu joje vis tiek su mažu kūdikiu negalima eiti pirmiem. Daugiau niekada nebeisiu prekintis į Maximą, kad iš pardavėjų turėčiau klausytis įžeidinėjimų.
Pagaliau baigiu atsigauti po patirto soko Telsiu Maximoje, siandien su pakylia nuotaika nuvykau ieskotis darbo i UAB MAXIMA ir dekoju Dievui, kad pamaciau realia situacija apie kuria daug girdejusi buvau.t.y..kad darbo salygos baisios.Papuoliau ant vaizdelio kai vyr.kasininke siandien darbo vieta paliko greitosios pagalbos deka, kiek domejausi tai jai nervinis sokas po direktores tarnybinio pranesimo parasymo.Tik galvoju kiek dar darbuotoju tures isvezti specialiosios tarnybos, kad kazkas atkreiptu demesi i susidariusia situacija?
Laba diena, ar teisingai elgesi parduotuvės direktore Jodienė Klaipėdoje Taikos pr.12A.Susirinkime darbuotojams pareiške, kad netoliaros kurie tures nedarbingumo lapelius.Buvo atvejis kai darbuotojas grižes po ligos jam buvo pasiulita pereiti į ''Akropoli'' ar į kitą parduotovė darbuotojas turejo išeiti.
Mūsų šeimoje valgome daug duonos.Maksimoje nėra mums skanios ir didesniais kiekiais duonos.Būdavo Biržų 1, 5kg, bet ir ta dingo.Kodėl Maxima neprekiauja Šaukėnų duonos iš Kelmės.Vien dėl duonos pasirinkimo dažnai tenka aplenkti Maximą.

UAB "Elmo Technologijos"
Adresas: Reg. adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba, projektavimas, architektai, šviesos sistemos, šviestuvai.
Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Greater Outdoors (HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS)
Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, didmeninė prekyba, drabužiai, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, pramogos ir poilsis, sporto, turizmo reikmenys, vaikų prekės.
Silo technika
Adresas: Technikos g. 16, LT-51211 Kaunas.
Veiklos sritys: autodalys, didmeninė prekyba, hidraulika, pneumatika, kompresoriai, siurbliai, mažmeninė prekyba.

Verslumo genas pavojuje?
Verslumo genas pavojuje? 04-28 13:11
Viešojoje erdvėje vyrauja nuomonė, kad Lietuvos žmonės yra darbštūs ir išradingi, bet nepakankamai verslūs. Kalbama, kad šalies gyventojams istoriškai būdingas...
Nauji Graikijos derybininkai: artimi Tsiprui, mėgstami Briuselyje
Nauji Graikijos derybininkai: artimi Tsiprui, mėgstami Briuselyje 04-28 16:59
Derybose su tarptautiniais kreditoriais nepavykstant pasiekti progreso dėl paramos šaliai, todėl pertvarkytos Graikijos derybininkų komandos. Šiuo žingsniu norima nuraminti aistras Briuselyje ir...
"Kauno energija" išmoka 0,003 Eur dividendų akcijai
"Kauno energija" išmoka 0,003 Eur dividendų akcijai 04-28 16:31
Kauno energija išmoka 128.407 Eur dividendų, arba 0,003 Eur akcijai, nuspręsta visuotinio akcininkų susirinkimo metu.

Su kuo dažniausiai naršote rekvizitai.lt?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Texas Instruments 55,56 +1,52%