Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Maxima LT 2017-01-20 09:05:34
Sveiki, Joana, tokią pat žinutę gavome ir į mūsų Facebook paskyrą. Jau susisiekėme su parduotuvės administracija, kad imtųsi spręsti šios situacijos. Erika
Kybartuose tokia pati situacija
Laba diena, noriu pasidalinti įspūdžiais apie Vilniuje esančios Maximos Subačiaus prie 116 namo apsaugos darbuotoją Dičiūną. Gyvenu netoliese ir pravažiuodama dažnai užsuku apsipirkti. Taigi teko pastebėti daug kvailų jo išsišokimų. Stovėjome eilėje, kai išbėgo iš apsaugos būdelės ir puolė prie atsiskaitinėjančio už prekes žmogaus, manėme sugavo vagį, bet ne pasirodo pamatė pažystamą, puolė sveikintis, kalbinti o mes turėjome laukti, kol baigs savo meilikavimus, teko pastebėti, kaip ne vienam pirkėjui komentavo, kiek kartų šiandien atėjo, ką jau pirko. Mačiau privažiavusi, kaip išbėgęs iš parduotuvės į kitą gatvės pusę vaikė nuo suoliuko pijokėlius. Mano nuomone apsaugos darbuotojas turėtų kitaip elgtis, nes visi jau juokiasi jį pamatę ir jei jis vietinis, tai gal reikėtų kitoje parduotuvėje jam dirbti.
G 2017-01-20 11:12:00
Jau ne pirma karta nuejus i Varenos naujaja maxima prie sveriamo skyriaus ir paprasius kad ismustu kepsniukus pasako kad jau nemus, nes jau 20 valanda. Bet juk maxima dirba iki 22val.!!!!!! Ir sveriamasis skyrius dirba iki 22 val.
Sveiki, dėkoju, kad pranešėte apie šią situaciją. Būtinai išsiaiškinsime šią situaciją. Tikiuosi, kad ateityje tai nepasikartos. Linkiu geros dienos, Erika
Lina 2017-01-20 20:14:52
Labas vakaras,
Noriu parašyti apie pastebėjimą Druskininkuose naujai atidarytoje Maximoje M.K.Čiurlionio g. Kadangi tenka ten dažnai apsipirkti ir su mažu vaiku tai mes vis renkamės kasą kur tėveliams su mažyliais (senoje parduotuvėje tokios kasos nebuvo įrengta), tačiau tenka atstovėti normalią eilę nes kasininkės apsimeta kad nemato, o jei ir mato tai tyli, o pačiai kažkaip ten naglai prastumti žmones nesinori. Į garsiai išreikštą pasakymą kad čia kasa tėveliams su mažyliais, kasininkė visai nekreipė dėmesio tik dar labiau susiraukė. Tai tada gal tokios kasos visai nereikia ir ją reikia panaikinti ir tada nebus pykčio nei iš tėvelių su vaikučiais, nei iš pačių kasininkių.
Sveiki, Lina, dėkoju, kad radote laiko pasidalinti savo apsipirkimo patirtimi. Jūsų komentarą būtinai perduosime parduotuvės administracijai. Tikiuosi, jog ateityje situacija pasikeis ir galėsite ramiai apsipirkti tėvelių su mažyliais kasoje. Geros Jums dienos, Erika
inga 2017-01-20 20:46:00
Širvintų maxsimoj lentynos pustuštės sveriamam skyriui norėjau nupirko vištienos šv. baisi sudziuvusi net pajuodęs.prekes išdėliotos vienoj vietoj kainos reik ieškoti kuri čia tos prekes kaina nes išdėliotos belenkaip.
Sveiki, Inga, dėkoju, kad radote laiko parašyti. Būtinai susisieksime su parduotuve ir išsiaiškinsime visą situaciją. Linkiu geros dienos. Erika
Labas vakaras,
Laura 2017-01-19 20:46:59
kas liecia tualeta tai nelabai suprantu, uzklijavo lipduka kaip rankas reikia plauti, pritvirtino skysto muilo laikikli, bet muilo kaip nera taip nera.Nelabai suprantu kam tas laikiklis is vis reikalingas, gal mes skyreliu darbuotojai turime patys jo ten nusinesti tik niekas to nepasake?Ir dar galetumete valytojoms kokios chemijos duoti kad tualeta isplauti o ne tik vandeni nuleisti.
Sveiki, Laura, dėkoju už Jūsų komentarą. Jį taip pat perduosime parduotuvės administracijai. Erika
LINA 2017-01-19 19:39:01
visada pirkdavau obuolius campion bet kaip ir praeitais metais taip ir siais teko nusipirkti ne ta rusi nors etiketeje nurodyta campion bet kas perka tas skiria obuoliu rusis tad matyt jie gerai perkami yra ir kai pritruksta tai po tuo paciu pavadinimu prekiauja kitos rusies obuoliais
Sveiki, Lina, labai prašyčiau Jūsų išsamų pastebėjimą apie obuolius pateikti mūsų formoje www.maxima.lt/pagalba tokiu būdu atsakingi asmenys galės išsiaiškinti, kurioje tiksliai parduotuvėje pastebėjote šią situaciją. Erika
Joana 2017-01-18 20:56:52
Apogėjus ! Pasvalio didžiąją Maximą užgyveno bomžai !
Apsipirkti ateinu kiekvieną dieną, bet pasidarė labai nebemalonu, nes bet kuriuo laiku beateitum amžinai pasitinka prie durų purvini, girti, smirdantys pašlemėkai, kurie kabinėjasi prie žmonių, prašo pinigų, keikiasi, kabinėjasi prie moksleivių.Dažnas net nežino, kad vienas iš jų serga atvira tuberkulioze, jo nebeisileidžia dauguma parduotuvių ir degalinių.Per dieną prisikauline pinigų geria alų šalia parduotuvės ir toliau sėkmingai kabinėjasi prie žmonių.Kasoje tikrai nemalonu kai stovi už nugaros, nuo smarvės, net pykina, užjaučiu Maximos darbuotojus ir kitų parduotuvių darbuotojas, nes girdėjau kalbant mergaites, jog į tualetą šlykštu nueiti, pridergta, smirda.Ir tikrai pati įsitikinau, kvapas tikrai nekoks, muilo nėra.Tikrai nemalonu, kad neįmanoma maloniai apsipirkti.
Rimas 2017-01-18 11:46:45
Nesuriagavo taromatu vadovas, gal jus sureguosit pastovia betvarke siame taromate, baisu net koja padeti ! Tilzes 225 Šiauliai :)
Sveiki, Rimai, ačiū, už pasidalintą nuotrauką. Būtinai susisieksime su parduotuvės administracija, kad sutvarkytų taromatų supirktuvės aplinką. Erika
Ina 2017-01-17 13:11:17
Šiaulių Maximoi Tilžes 40, likau labai nustebus kai į parduotuve negalėjau patekti su vaikiskų vežimėlių todel kad duris prasivere, tiek kad praeiti gali tik pasisukes sonų... labai abejojiu kad šioje parduotuvėję galėtu apsipirkti neigalus žmogus (su judėjimo negalia) ar tiesiog stambesnių gabaritu žmogus, nes paprasčiausiai neimanoma pakliuti į parduotuve. Būtu galima traktuoti kaip diskiriminacija. Suprantama kad šalta ir į vidų eina šaltis, bet argi dėl šios priežasties apsipirkti mamoms su vežimėliais ar neigaliam asmeniui nebegalima ?
Sveiki, Ina, ačiū, kad mus informavote. Susisieksime su parduotuve, kad sutvarkytų durų judėjimą, kad visi asmenys galėtų netrukdomai patekti į parduotuvę. Linkiu geros dienos ir atsiprašau dėl sukeltų nemalonumų. Erika
jolita 2017-01-16 15:27:35
Laba diena.Maximoje, esančioje Keramikų5 Vilniuje pasikeitė direktorė.Kažkas baisaus.Prekių asortimentas klaikus, akcijinių prekių ir su žiburiu nesurasi, lentynos tuščios.Norėjau nusipirkti salotų aisberg ir tų nėra.Ką ji veikia neišku.Kiek pastebėjau, sumažino ir darbuotojų, pastoviai dirba viena kasa....eilės....imkitės priemonių....
Sveiki, Jolita, labai dėkoju, kad mus informavote apie šią situaciją. Būtinai susisieksime su šios parduotuvės direktore ir viską išsiaiškinsime. Tikiuosi greitu metu viskas išsispręs ir parduotuvėje lengvai rasite visas ieškomas prekes. Erika
Joana 2017-01-18 20:56:52
Aldona 2017-01-14 13:36:12
Laba diena, norėčiau paklausti kaip reikia dirbti parduotuvėje Maxima kad tu esi kiekvienoje minutėje stebimas, apie tave kuriami filmukai kiek kartu nuėjai i toleta, kada įšėjei, kiek kartu nuėjai į rūbine kada įšėjei kiek kartu buvai valgykloje kada įšėjei ko salėje darei ko nepadarei aš turiu omenyje, kad Jonyškyje Maxima turi visu gerbiama ir mylima apsaugos darbuotoja Algirda Petniūna jisai salės išvis nestebi, tvarkos nežiūri kiek po lentynom rasdavom saldainiu popieriuku, kiek nuo sūreliu, kiek visokiu išardytu pakuočiu vienu žodžiu baisu kas dedas ir brangūs Joniškiečiai jei eisit dirbti į Maxima pasisaugokit šio apsaugos darbuotojo ir išvis nemoka bendrauti su žmonėmis akys tik išverčia ir rėkia jam tik linkėčiau važiuot į Ispanija buliu tramdyt, o ne su žmonėm dirbti
Sveiki, Aldona, dėkoju, kad radote laiko parašyti savo komentarą. Tokiais atvejais, visų pirma reiktų informuoti parduotuvės vadovą, kuris išsiaiškintų tokio elgesio priežastis. Jei tai nėra Jums priimtinas variantas, kviečiu užpildyti www.maxima.lt/pagalba anketą ir atsakingi asmenys padės išspręsti Jūsų problemą. Linkiu geros dienos, Erika
Indrė 2017-01-14 20:44:08
Labas vakaras, jau ne pirmą kartą tenka nusivilti maximoje pirktų prekių kokybe. Bet po šiandienos įvykio nebenorime tylėti, esame pasipiktinę šiandien Telšių maximoje, S.Daukanto g 1A, pirktos paprikos kokybe ir jos turiniu. Ačiū, daugiau nebepirksime ir ačiū už sugadintą apetitą,
Sveiki, Indre, labai apgailestauju dėl šio nemalonaus radinio... Parduotuvę informavome, kad pasitikrintų šią prekių grupę. Jus raginu kartu su pirkimo kvitu grįžti į parduotuvę ir Jums bus grąžinti sumokėti pinigai. Linkiu geros dienos, Erika
Renata 2017-01-09 20:37:14
Sveika motina maxima, ziauriai su zmonemis elgetes, supuvusias prekes pardavinedami negrazu, oi negrazu. Pirkau krevetes, kaip zinia jos nuodas jei netinkamai laikomos. Parsivezus namo ir atisidarius maiseli pasklido ziauri smarve, o paemus i rankas tiesiog gliciai lipo prie ranku. Klausimelis brangieji: kam nuodijat zmones? Si kart nedaug pirkau, nusispjoviau ir ismeciau i siuksliadeze, kita kart tokia atkaidi nebusiu. P.s. Pernai pirkau anti, aisku su nuolaida, lygiai taip pat sekmingai ismeciau, tiesiog nebegaliu tyleti, jei norit pauostyti ar paragauti ka pirkau imeciau i kamera keleta egzemplioriu kreveciu gal noresite paragauti.
Sveiki, Renata, labai apgailestauju, kad prekių kokybė Jus nuvylė. Dėkoju, kad pasidalinote šia patirtimi. Labai Jūsų paprašyčiau www.maxima.lt/pagalba užpildyti anketą apie šį įvykį nurodant parduotuvės adresą, tokiu būdu galėsime susikontaktuoti su parduotuvės administracija, kad patikrintų šią prekių grupę ir ateityje tokių situacijų nepasikartotų. Erika
Beata 2017-01-12 15:13:39

Kaune, Barškausko g. prekybos centre Mole, esančioje parduotuvėje Max kasoje dirbati Stasele (apie 14.30 val) su klientais elgiasi labai nemandagiai ir chamiškai. Tai parduotuvė esanti šalia mūsų namų, dažnai naudojamės jūsų paslaugomis. Bet šiandien patyrėme tiesiog užsipuolimą su komentarais apie silpną mano sveikatą ir palinkėjimais nevaikščioti į Max. Darbuotoja akivaizdžiai jaučiasi neadekvačiai, pareiškė, kad vis tiek Max nėra kam dirbti, todėl galim skųstis kiek tik norim, ji neva nieko nebijanti. Kliuvo ir kitiems klientams, kurie ko nors nepataikė "teisingai" atlikti.
Tikrai suprantu, kad šis darbas yra sunkus, varginantis. Klientų pasitaiko visokių, pusiausvyrą prarasti labai lengva. Nesitikiu, kad šis komentaras ką nors pakeis, bet vis tik, bent kažkokį mandagumą gal rastumėte galimybę užtikrinti. Bent tiek, kad norėdama susimokėti už prekes, nebūčiau išplūsta kasininkės. Tik tiek.
Sveiki, Beata, man labai apmaudu, kad teko susidurti su nemandagiu parduotuvės personalo elgesiu. Atsiprašome dėl sukeltų nemalonumų. Su parduotuvės administracija susisieksime ir perduosime Jūsų komentarą. Tikimės, kad ateityje tokių situacijų nepasikartos. Linkiu Jums geros dienos, Erika
Aistė 2017-01-12 17:16:29
Sveiki, nesu iš tų asmenų, kurie be perstojo kažkuo skundžias, tačiau šiandien jau neiškenčiau.Prieš pusvalandį apsilankius Kaišiadorių Maximoje, likau apšaukta ir apmėtyta savais pirkiniais, kurių dalis buvo net sutrinta nuo pardavėjos rankų..Ne pirmą kartą papastebiu tą, , Verutę''..Ji tikrai nepagarbiai elgiasi su klientais...Šiuo skundu nemanau, kad kažką pasieksiu, bet į tokią parduotuvę tikrai neisiu...
Sveiki, Aiste, labai apgailestauju dėl nemalonios aptarnavimo patirties, su kuria teko susidurti. Jūsų komentarą perdavėme parduotuvės administracijai. Tikimės, kad tokių situacijų ateityje nepasikartos. Linkiu Jums geros dienos, Erika

Palieku komentarą labai nustebusi. Pirkau Wasabi pastą. Panagrinėjus sudėtį, paaiškėjo, kad sudetyje nėra Wasabi krienų!
Kaip toks produktas gali vadintis Wasabi pasta?
Bronius 2016-12-31 15:33:48
Labas, teikiu firmai ataskaitas apie įgytas prekes, tad pastebėjau kad manipuliuojama nuolaidomis, gal apgaudinėjama, čia spręsti specialistams.Dabar nagrinėdamas situaciją išsiaiškinau, kad užlipinti du nuolaidų lipdukai, viršutinis yra 50proc, pagal pritaikytą nuolaidą matyti, kad apačioje yra paslėptas 30 proc libdukas.Kasoje pritaikyta 30 proc nuolaida.
Pyragas su vaisiniu raugu ir abrikosų džemu ant gaminio kaina 1, 87 nuolaida 50proc turime kainą 0, 94 E, čekyje nurodoma 1, 31, kas sudaro nuolaidą 30proc.Skirtumas 1, 31-0, 94 = 0.37.Paprastai prekes su nuolaidomis renkasi pensininkai, kurie skaič iuoja išlaidas.Maxsima Mosėdžio g 2, Skuodas.
Sveiki, Broniau, apgailestauju dėl šios situacijos. Įvykus tokiam atvejui, kai nepritaikoma nurodyta nuolaida, reikia kreiptis į informacijos kasą, kad būtų sumokėta permoka arba rašyti į www.maxima.lt/pagalba kad atsakingi asmenys išspręstų susidariusią problemą.
Jonas 2017-01-01 22:03:39
Pasibaisėjau Švenčionėlių maximos apsaugos darbuotojo bei toja vietoja prekiaujanceis fejerverkais prekybininku elgesiu....
Sveiki, Jonai, filmuotą video medžiagą gavome Facebook paskyroje. Apgailestaujame dėl tokio apsaugos darbuotojo elgesio. Atsakingi asmenys jau yra informuoti apie šią situaciją, tad tikiuosi, kad ateityje tokių situacijų nepasikartos. Erika
Asta 2016-12-31 11:20:50
Palieku komentarą labai pasipiktinusi, apie maximos pardaveją Kaune, Šarkuvos g 1A, dirbančią konditerijos skyriuje nemaloniają pardavėją Vidą. Pirkau pyrago, paprašiau atpjauti gabalėlį pyrago, jinai manęs paklausė ar tiktai tiek, atsakau taip, tada nuėjo pakalbėti su kita ten dirbančiaja mane palikusi laukti, gryžus nuėjo prie maišytuvo ir pradėjo plauti įrankius (peilius ir pan), galiausiai susiraukusi atpjovė didžiausią gabalą į tą didžiulę dėžę pyrago, ir numetė man kaip "šuniui kaulą". Ką gi, nenorėjau dar daugiau nervuotis ir su ja pyktis, paėmusi ta gabalą nunešiau ir padėjau prie visų supakuotų tortų. Tad KAUNE ŠARKUVOS G 1A patarčiau administracijai atsižvelgti į tokius savo nemalonius darbuotojus, juolab kad čia jau nepirmas kartas toks šioje maximoje.
Sveiki, Asta, labai apgailestauju, kad teko susidurti su tokiu aptarnavimu, taip neturėtų būti elgiamasi su mūsų pirkėjais. Jūsų komentarą perdavėme parduotuvės administracijai, tad tikiuosi, jog darbuotoja atkreips į jį dėmesį ir ateityje su pirkėjais elgsis mandagiai. Erika
Sandra 2016-12-31 17:52:55
Esu pasipiktinusi Alytuje Santaikos gatvėje esančioje Maksimoje dirbančiomis salės darbuotojom aš suprantu kad šventinis laikotarpis dideli žmonių srautai bet nereikia su žmonėmis elgtis kaip su gyvuliais neesu gyvulys kad ant manęs vidurį Maksimos šauktų kaip išprotėjus salės darbuotoja pati esu dirbus du metus tokiam darbe nu bet taip elgtis tikrai negražu būčiau nerašius šio skundo bet tai ne pirmas kartas kaip Maksima mane nuvilia prieš tai daug kartų bandę su kainom sužaist bet nepavykią o atėjus prašyt kad tau gražintų pinigus dar baisiniai nepasitenkinimai kyla.
Sveiki, Sandra, labai apgailestauju, kad šventiniu laikotarpiu Jums teko susidurti tu tokiu nemandagiu aptarnavimu. Parduotuvę apie šią situaciją informavome. Erika
Vaidas 2017-01-03 09:33:45
Alytaus santaikos maximoje 2017-01-02 vakare norėjau nusipirkti ledų "Twix", kuriems buvo pritaikyta akcija sudėti ledų skyriuje, ne atskirai. Pasižiūrėjus pastebėjau, kad galiojimo laikas pasibaigęs 2016-11. Paklausus pas pardavėje, kaip tai nutiko, kad prekės padėtos vis dar prekyboje pasakė, kad išsiaiškins. Palaukus pardavėjos, pastebėjau kelioms minutėms praėjus, kad kita pardavėja išiminėja likusius ledus iš šaldytuvo. Nesulaukiau pirmos pardavėjos paaiškinimo, atsiprašymo. O antroji pardavėja labai vulgariai kalbėjo. Spėjau nufotografuoti. Skaičiau prieš tai komentarą, tai gal ta pati pardavėja kuri nemoka bendrauti su klientais.
Sveiki, Vaidai, apgailestauju dėl šios nemalonios situacijos. Jūsų žinutę perduosime parduotuvės administracijai. Tikiuosi, kad ateityje tokių situacijų nepasikartos tiek dėl aptarnavimo, tiek dėl prekių kokybės. Erika
Mantas 2017-01-08 08:15:25
Rašau dėl parduotuvės Aukštadvaryje. Nes jau igryso ta pati situacija. Nedarykite daugiau akcijos 1+1!
Nes visada, nuolat guli tik viena prekė. O kitos tiesiog nėra. Kartais, jei dar salės darbuotoja buna pažystama tai atneša iš sandelio. Tačiau dažniausiai išgirstu atsakymą - tik viena buvo, arba tiesiog nėra.
Žinau, jog Aukštadvaryje nėra daugiau alternatyvų apsipirkti, tačiau kaskart tai sukelia pyktį. Arba darydami tokias akcijas ivertinkite darbuotojus. Kiek šių prekių reiks jiems patiems ir jos tiesiog neatsidurs prekyboje.
Sveiki, Mantai, apgailestauju, kad tenka susidurti su šia situacija. Būtinai susisieksime su parduotuvės administracija ir išsiaiškinsime, kodėl taip vyksta. Tikiuosi, tai ateityje nepasikartos. Erika
Donatas 2016-12-31 13:37:55
Panevežyje maximoje nemuno klaipedos gatviu sankryžoje pirkau duju balioneli kaina 2, 89 euro, tik nuvykus i sodyba pamačiau jog jis TUŠČIAS!!!, vadinas sumokejau už pakuote, tai jei butu su dujomis balionelis mokečiau brangiau?
Ačiu pardavejai Ugnei už bevei sugadinta nuotaika.
prie ko cia pardaveja? pats ziurekit ka perkat!
Tomas Vrubliauskas
2017-01-02 11:09:59 IP 78.63.95.53
Tomas Vrubliauskas 2016-11-23 17:42:27
Ta pati bėda ir Maxsimoje Klipėdos g.103.Mano žmona I grupės invalidas, serga parkinsono liga.Prašėme direktorės, kad pstatytų nors vieną sulelį invalidui atsisėsti.Daėjo iki konflikto, direktorė psiūlė eiti į kitą prekybos centrą.Nesuprantu požiūrio į pirkėją, ižvelgiu diskriminaciją invalido žmogaus.Nors vietos tikrai suokiukui atsirastų.Visai Maxima negerbia savo pirkėjų.
Jau praėjo du mėnesiai o betvaskė tebesitesia.Nors buvo pažadėta, kad problema bus išspresta.Mūsų miegamas rajonas, daug pensininkų, teko su daugeliu bendrauti.Dauguma kėlė šią problemą.Reikės susimesti po eurą ir nupirkti Maximai suoliuką, gal nors tada jiems bus gėda.Nors abejoju.
Ačiu pardavejai Ugnei už bevei sugadinta nuotaika.
Vilniuje Virsuliskiu g 40 maximoje, kai tik pastate suoliukus pastoviai sedi ten girtuokliai viduje geria, o prie pat parduotuves vemia. Baisu net ten eiti, apsauga visai nedirba.
Sveiki prasau susitvarkyti Plunges maximos xx duris, nes trukdo gyventi kitoje gatves puseje.Jos garsiai darinejasi ir tas jau tesiasi labai senai aciu :)
Maxima LT, UAB X-928
2016-12-29 15:45:39 IP 83.181.81.12
Apie sia maxima x-928 esanti Raudondvario pl. 284a. Kaunas neturiu jokiu priekaistu. Isskyrus direktore sios maximos. Jai zmogus suserga tai is karto meta is darbo. Tad zmones neikite dirbti y maxima X-928
Viskas būtų gerai, jeigu ne melas akcijų metu.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Įmonę galimai užgrobęs verslininkas keliauja į teismą
Įmonę galimai užgrobęs verslininkas keliauja į teismą 01-24 12:07
Klaipėdos apygardos prokuratūra teismui perduoda bylą, kurioje asmuo kaltinamas įmonės užgrobimu, vagyste bei turto sunaikinimu.
VTEK vadovas nenori trauktis, todėl jo laukia nepasitikėjimas
VTEK vadovas nenori trauktis, todėl jo laukia nepasitikėjimas 01-24 12:01
Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) pirmininkas Romas Valentukevičius atsisakė paklusti Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio reikalavimui atsistatydinti, todėl artimiausioje...
JK Aukščiausiasis teismas: dėl "Brexit" reikės tartis su parlamentu
JK Aukščiausiasis teismas: dėl "Brexit" reikės tartis su parlamentu 01-24 11:42
JK Aukščiausiais teismas, kaip ir tikėtasi, nusprendė, kad šalies vyriausybei yra būtina sulaukti parlamento sprendimo, norint pradėti išstojimo iš ES procedūrą.

Ar taupote pinigus ateičiai?

UAB Baltic master

Google 819,31 +1,78%