Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Supranta kiekvienas, kad pardavėjų darbas sunkus, bet ar galima kiekvieną dieną stovėti už prekystalio su tokia veido išraiška kuri vien pažvelgus reikia suprasti ko tau čia reikia greičiau dink. Bet ne apie tai noriu pasakyti, Kretingos centrinėje miesto Maximoje savos taisyklės prie kasų, kokia suma priskaičiuoja tarkim 95, 15 Lt jokiu būdu nedryskit paduoti tų vargšų 5 litų 15 cnt išklausysit ko nežinot apie save, ir tai kartojasi nuolat, grubiausia kasininkė Sandra. (nors anksčiau tokia ir nebuvo) Linkiu jai ilgai dar toj kasoj sėdėti gal kada susiprotės, kad ir kasininkei reikia kultūros o ne nuolatinio burbėjimo.
kam idomus tie jusu skundai:DDDD Ziurekit ka perkat..
Šiandiena 2014\08\26 vėl nusivyliau maxima ir jos darbuotoja, praktiškai visiems žinoma situacija, kada moki už prekes kurių net nebuvai paėmęs.Taurgės Šlaito g. 25, vyriausia pardavėja į maximos čekį įskaitė prekę kurios vertė 29, 99 (Dekoratyvinė pagalvė PRIMAVERA). Sugryžus į parduotuvę ji apsimetė nieko nesuprantanti, prašėme pakviesti viršininkę, tačiau ji atsisakė tik burbėdama liepė atnešti prekes"galbūt įsivėlė klaida", tačiau neradusi nieko neįprasto ji paėmė iš kasos 30 Litų ir įteikė, jokio atsiprašymo tik beribis nepasitenkinimas. Tik gaila neįsiminiau jos varo ir pavardės, nes ir tą tuoj pat paviešinčiau.
Sveiki, noriu paklausti, kodel Gargzduose didziojoje Maximoje pjaustomas fasuotas suris yra pateikiamas tokiais dideliais gabalais, koki gabaliuka bepaimsi jo svoris apie 500 g., mazesnio nerasi nei su ziburiu, negi sunku pripjaustyti ir mazesniu.Pasiteiravus merginu kodel, gavau atsakyma, kad tai parduotuves vadoves nurodymas.Liudna
Dabar Liepkalnio Maximos informacijos skyriuje dirba moteris, kuri aptartnauja klientus ne pagal eile ir LABAI nemaloniai su jais bendrauja. Cia jau nebe pirmas toks kartas
labas, ko jus visi stumiat ant tos maxsimos, viskas blogai, tai neeikit i ja jai taip blogai, o jai kas negerai tylekit
Jeigu norit degraduoti ir nieko gyvenime nepasiekti butinai eikit i maxima dirbti.
bandziau darbintis 2014-08-10 18:19:33 IP 78.56.8.249
bandziau darbintis maximos centriniam biure vln komercijos vadybininko asistentu. du kartus kviete i pokalbi. faktiskai abejus kartus ta pati klausinejo. per pirma pokalbi dave testa excel padaryti. per antra pokalbi turbut pamirse, kad testa dave vel klausia kaip man excelis:DD cirkas ne kontora. galu gale pazadejo paskambinti bet kokiu atveju priims ar ne. neprieme. skambinau nekele. parasiau laiska ar priima ar ne. tai gavau toki pikta atsakyma.. zodziu cirkas. geda butu tokiai imonei atstovaut
Parduoda labai prastus tortus, , Puriena, , valgai, kaip batona.
Labai puiku ir gera, kai mus aptarnauja greitai ir maloniai, visada džiaugdavausi nuvykusi į kitą šalį, kad joje yra lietuviškas verslas. Tačiau šiandien apsipirkdama maximoje Panevėžyje (Klaipėdos g-vė)buvau labai nustebinta, kad mane visų pirma atvirai norėjo apskaičiuoti ir dar siuntinėjo nuokasos prie kasos. Jeigu yra parašyta, kad kriaušės parduodamos už 1, 99lt, ar klientui reikia eiti tris kartus į salę ir tikrinti, esi kvailas ar ne?. Ar specialiai čia apgaudinėjami klientai? Dabar man tikrai norėsis eiti į Rimi ar IKI ir tikėtis, kad manęs taip nevarinės. Prašiau, kad pakviestų vedėja, buvo delsiama, neturiu tiek laiko, kad dar gaiščiau laukti. Dėkoju, kad pinigai, kuriuos sumokėjau už didesnę kriaušių kainą buvo gražinti. Tikiuosi, kad kiti klientai toje Maximoje daugiau to nepatirs.
KAUNO AKROPOLIO MAXIMOJE darbuotoja plikomis, NEPLAUTOMIS RANKOMIS tepa glaistą ant TORTŲ, dirba be apsauginių pirštinių, tapšnoja rankomis tortus, prieš tai dirbusi ir nešiojusi dėžes bei indus tomis pačiomis rankomis, kurių, prieš dirbant su maistu, nenusiplauna. Visa tai matė klientai, prie kurių akių darbuotoja nesivargino užsidėti apsauginių pirštinių, dirbti higieniškai ir galėjo būti bet kokio užkrato nešiotoja. PAŠOME ATKREIPTI Į TAI DĖMESĮ !
Panevezio maximoj klaipedos103 pastoviai keiciasi kasininkes del netinkamo grafiko.Kas dirba pamainoj senos darbuotojos po keturias dienas ir keturias turi iseiginiu o naujos tik dvi geriausiu atveju tris o dirba po 4-5d.Del to neuzsilaiko, kas ilgiau uzsilaiko prasosi i pamaina direktores atsakymas reikia uzsitarnauti. Idomu kaip?Viena naujai atejusi po poros menesiu uzsitarnavo i pamaina.Visas kolektyvas dirba normaliu grafiku, iskirus kasininkes. Cia vienintele Panevezyje maxima kur tokia betvarke ir amzinos eiles del besikeicianciu kasininkiu!!!Prasome isspresti sia problema.Aciu.
laba diena, gal galite Alytaus Putinu maximoj kondicionierius ijungti,
Laba diena
Norejome pasiteirauti, kodel Kaune Jusu MAXIMA parduotuvese, netikrinami banknotai???
Pasiteiravus buvo gautas atsakymas, kad trukdosi laikas tikrinant banknotus, tipo pirkejai lieka nepatenkinti.Kur logika??? Padirbtiems pinigams zalia sviesa...
Visoje Europoje, net zemesnio lygio parduotuvese yra tikrinami, banknotai.
Tikimes, kad bus sureguota I musu skunda.
Aciu su pagarba kaunietes
Labutis, niekaip nesuprantu verkslenanciu zmoniu prekybos centre ''MAXIMA'', viskas negerai:) tai pardaveja, tai kaina ar siaip aplinka:) siulau pradet nuo saves! nepamirskit taisykles:ELKIS TAIP KAD NORETUM KAD SU TAVIM TAIP ELGTUSI!!! Prekes renkames patys, gi savitarna, nepamirskit:) ir jei as atejau isigyt reikiamu prekiu man nesvarbu kokia pardaveja sedi, koks aptarnavimas, nes jei pats pirkejas busi susiraukes savim nepatenkintas tai ir aplink viskas erzins:) o siaip prekybos centras MAXIMA didziausia demesi teikia klientams tai ir nebezinot kaip bepasireikst! Siulau demesio stokojanties zmonems savo emocijas valdyt o demesio stokos reikalaut is savo aplink supanciu zmoniu, ir MAXIMA cia nekalta jei kas tau negerai:) va taip! :)
Julius 2014-07-31 21:30:38
Aido gatvė 8, Šiauliai, kasa nr. 19,
Kvitas 351/1974
Šiandien Maxima parduotuvėje Šiaulių akropolyje pirkau šaltieną. Kasoje man pasakė, kad nėra kodo ir kasininkė nueis pažiūrėti. Grįžus įmušė prekę. Man patikrinus prekės gaminimo laiką, jis buvo paskutinės dienos galiojimo. Prieš tai prekę aš buvau išsirinkęs prekę iš lentynos su penkių dienų galiojimo terminu. Mano prekė buvo pakeista į paskutinės dienos galiojimo prekę. Man atsisakius mokėti už šią prekę, pardavėja grįžo ir atnešė mano buvusią prekę su normaliu galiojimo laiku. Norėčiau paklausti ar čia yra naujas Maximos būdas iškišti besibaigiančio galiojimo prekes? Čekis išsaugotas, norėčiau gauti raštišką atsakymą.
juliau, pagarbiai klausiu, tu gal durnas? milijonus sukaniciai imonei idomu sita preke kuri turi besibaigianti galiojima???
Aido gatvė 8, Šiauliai, kasa nr. 19,
Kvitas 351/1974
TRAKŲ VOKĖS MAXIMOJE APSIPIRKINĖJU BEVEIK KIEKVIENĄ DIENĄ, LABAI DŽIAUGIUOSI, KAD NIEKDA NETENKLA STOVĖTI EILĖSE IR LAUKTI PO 20-30 MIN KAIP KITUOSE PARDUOTUVĖSE, DŽIUGU, KAD DIRBA DAUG KASŲ IR TĖVELIŲ SU MAŽYLIAIS KASA, KURIOJE GALIU GREITAI APSIPIRKTI KAI ATEINU SU SAVO VAIKELIU, O KARTAIS IR BE JO, KAI TUO METU NĖRA EILĖJE MAŽYLIŲ.
bardakas maximoi. labei ne patinka maxima. reike isvarit is Latvios. sudas maxima
alyvuoges maxima esancioje plungeje juciog, kuriu bar kodas4008638276237 pardavinejamos su pasibaigusiu galiojimo laiku 2014/05/03 SIANDIENA 2014-07-16

Apie savo vagystę automobilis praneša telefonu
Apie savo vagystę automobilis praneša telefonu 08-30 18:30
Tradicines automobilių apsaugos priemones keičia išmaniosios – pranešimą apie suveikusią signalizaciją savininkas gali gauti telefonu, taip pat patikrinti, ar automobilis juda, blokuoti veikimą...
"Sveikų produktų" parduotuvės tapo "Livinn"
"Sveikų produktų" parduotuvės tapo "Livinn" 08-30 17:36
UAB "Sveiki produktai" pernai atnaujino ekologiškų prekių parduotuves, o šiemet keičia prekių ženklą, kuriuo rinkoje prisistatė prieš septynerius metus. Dėmesys vidiniams įmonėms procesams...
Prasidėjo ES vadovų susitikimas Briuselyje
Prasidėjo ES vadovų susitikimas Briuselyje 08-30 16:33
Jo metu bus aptarta Rusijos karas Ukrainoje bei ES vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai Catherine Ashton bei ES prezidento Jeano Claude‘o Junckerio įpėdinių klausimas.

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master