Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

ricardas 2016-08-30 17:29:54
Kiek mazdaug uzdirba sales darbuotojas maximoje?
auksinį mma
Kiek mazdaug uzdirba sales darbuotojas maximoje?
Man reikia susisiekti su tuo kasininku turiu pasakyt kas buvo nes tai neteisinga.
bronius 2016-08-29 18:26:50
kodel maximose yra atleidziami geresni vadybininkai, kurie turi didesne perspektyva ir yra darbstesni.Tik todel, kad maximos karaliene Jonikiene jaucia nuostalgija jaunystei, ar nepatinka ko veidas? ir ar tai gerai maximai?
Sveiki, Broniau, gal galite el. paštu mumsrupi@maxima.lt patikslinti apie kurią mūsų parduotuvę kalbate? Ieva
Evelina 2016-08-29 17:49:31
Ieskau vieno zmogaus dirba karoliniskiu maximoi kasininku vardas Artur kasa 6 noreciau pasakyti kaika apie sita zmogu lauksiu atsakimo el pastu.
Sveiki, Evelina, deja tokios informacijos neteikiame. Ieva
Susi 2016-08-26 00:16:09
Nusipirkau Vilniuje Bigo maksimoj suši iš už prekystalio (nefasuotą) bei šviežiai marinuotų imbierų prie jų.. Parsinešiau namo, galvojau skaniai pavalgysiu, ir ką galvojat? Ogi sušiai kieti kaip kaulas, ryžių net sukramtyt neįmanoma, o lašiša viduje gelsva ir pabalus.... nežinau ar ten sušiai seni, ar įsidarbino nauja maisto "gamintoja" bet teko visus suši išmesti lauk. Tad sėdžiu dabar ir valgau šviežiai marinuotą imbierą be suši..... " skanu "........
Sveiki, apgailestauju dėl šios situacijos. Jūsų komentarą perdavėme atsakingiems asmenims. Parduotuvėje atliekamas vidinis kokybės patikrinimas. Taip pat primenu, jog visada įsigijus galimai nekokybišką produktą, jį galite grąžinti į parduotuvę, kurioje pirkote, su kvitu. Ieva
Danutė 2016-08-25 17:14:30
Sveiki visi, kurie dar sveiki :)
Vakar, 2016.08.24 dieną, Marijampolės maximoje, esančioje Gedimino gatvėje pirkome šviežios vištienos, kuri, kaip pasirodo, toli gražu nebuvo šviežia, pardavėja minėjo, jog likę ne daug, todėl norėdama padaryti gero, jog nepalikti gabalėlį ar du, paprašiau sudėti kiek turi, gavosi virš 3 kilogramų, tiesa, vištiena buvo sudėta ne iš prekystalyje esančių pavyzdžiu kur ji guli tarp ledukų, bet buvo atnešta iš sandėlio. Nieko keisto nepastebėjau, nes tai ne pirmas kartas, kad prekės atnešamos iš velniai žino kur. Gryžusi namo sudėjau prekias į šaldytuvą ir išvykau į darbą trumpam. Vyras nelaukdamas kol sugryšiu, du ketvirčius išvirė, na bet jis kaip tipiškas vyras, blogą kvapą virtuvėje šalino atviru langu ir vintiliatoriumi. Sočiai priprieskoniavo, pakepino ir sumaitino dalį dvimečiui sūnui.
Va tada viskas ir prasidėjo...
Gryžusi iš darbo po 3 valandų dar lauke užuodžiau dvėselienos kvapą, bet tikrai net į galvą nešovė, jog tai nuo mano "šviežios vištienos". Pasirodo klydau, tai ta pati vištiena.. Vaikas vaikšto perbalęs ir vis graudinasi, o iš paskos sekioja vyras ir nežino kaip jam padėti? Visą naktį vaikas vėmė ir verkė, bandžiau girdyti smektos, bet ka nuryja ta atryja. Naktis buvo tragiška ir bemiegė. Galvojom ryte vešime į priėmimą, bet ačiū Dievui, kad auštant jau pradėjo migdytis nuo begalinio pykinimo ir nuovargio. Numigo keturias valandas ir pabudo jau kur kas žvalesnis.
Nusprendėme visi kartu vykti į maximą atsiprašymo :)
Tačiau vietoje užuojautos ir atsiprašymų žodžių gavau kaip senovėje sakydavo - "kaip šlapia mazgote per snukį".
Buvo iškviesta administratorė (kažkokia pikta teta suraukta kakta), kuri tos smarvės sklindančios visoje parduotuvėje neužuodė ir atsakingai pareiškė jog vištiena yra šviežia ir nesuprantanti ko aš ieškau. Paprašiau pauostyti ir pasakyti, ar tokią mėsą ji duotų savo vaikams ir anūkams, bet ji nesileido į kalbas, sako ko jūs norite? Kad gražintume pinigus ar ko? Sakau noriu atsiprašymo ir užtikrinimo jog daugiau niekas mėsos iš šios partijos nebepirktų. Net nebaigus išdėstyti savo mintis buvau nemandagiai pertraukta ir dar kartą paklausta buvo ar norėsiu, kad pinigai už prekę būtų grąžinti?
Sakau mano vaikas apsinuodijo ar jūs suprantate ką pardavinėjate? Mėsa prašvinkus, atšokusi nuo kaulo..
Tačiau piktoji teta pareiškė:
- Jūs reiškiasi parsinešėte, pavalgėte, o su likučiu atėjote, kad gražintume pinigus už viską? Nieko nebus, - sako teta :)
Su tokiu nužmogėjimu susidūriau pirmą kartą gyvenime, prašiau eiti kartu į mašiną, pažiūrėti į mano išvargusį ir išbalusį sūnų. Jis po vakar vakarienės tiesiogine ta žodžio prasme pradėjo bijoti maisto, tačiau tai poniai buvo nė motais. Ji pareiškė, jog jų produktai yra gero galiojimo, o tai kad jeigu mėsa prasmirdo, tai čia jau mano bėdos, nes aš ne tinkamai ją laikiau ir atvešti kitą dieną ne visą kiekį grąžinti, tai jau čia iš vis pagal jos išsireiškimą yra nenormalu.
Nesuvokiama, kaip galima tiek užleisti produktus, kad po pusdienio atšoka mėsa nuo kaulų ir žinant kas padaryta, vistiek versti akis ir aiškinti žmogui, kad čia jo kaltė, nes jis nesugeba tinkamai transportuoti maisto produktų iki namų.
Ponios administratorės žodžiais: - mes nestovėjome šalia ir neatsakome už nekokybiškai ruošiamą maistą. O šone stovinti pardavėjukė visą laiką maksėjo galvą, bandydama įsiteikti ir parodyt, kad viršininkė teisingai kalba...
Šlykštu, aš atvažiavau perspėti, kad gaminys pagedęs ir tokio pardavinėti negalima, o jos man aiškina jog viskas čia normos ribose. Labai gaila, kad negalėjau dasitempti iki mašinos ir parodyti savo sūnaus akis, gal tai būtų bent kiek sujaudinę "padlos" širdį, nors, nemanau, kad ji ją apskritai turi...
BŪKITE ATIDŪS PIRKDAMI MAŽOSE PARDUOTUVĖSE SVERIAMĄ MAISTĄ.
AČIŪ UŽ DĖMESĮ IR BŪKITE SVEIKI IR LAIMINGI :)
Sveiki, Danute, labai apgailestauju dėl šios situacijos. Tikiuosi, jog Jūsų sūnus jaučiasi geriau. Jūsų komentaras perduotas atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovams. Galbūt galite man parašyti laišką el. paštu mumsrupi@maxima.lt ?
Georgij 2016-08-22 12:21:10
Kas darosi su Maxima Ulonu gatveje?Sveriamos nepasmirdusios mesos nusipirkt nebeimanoma jau keli menesiai.Silkes pokeli paemiau...galiojimas pasibaiges...O sestadieni dar graziau.Kasoje sedejo girta kasininke, kyri sunkiai orentavosi koduose, piniguose, o tik garsiai reiske savo pasipiktinima visu pasauliu...O visai neseniai si parduotuvyte buvo tikrai pavyzdine, mylima...
Sveiki, Georgij, dėkoju Jums už komentarą ir apgailestauju dėl nesusipratimo. Jūsų žinutė perduota atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovams. Taip pat primenu, jog visada įsigijus galimai nekokybišką prekę ją galite grąžinti į parduotuvę, kurioje apsipirkinėjote, su kvitu. Ieva
Henrikas 2016-08-22 11:43:35
Parduodate zuivi ipakuodami tam, kad apgauti pirkeja. Veiveriu gatve. Nusipirkau namuose isiemiau is pakuotes -ismeciau.
kalbu s.r. saira. Aciu uz sanitarine kontrole. Ja pravedanti ivairoves delei galetu paragauti, gal apsinuodijusi pradetu ziureti ne tik parduotuves interesu.
Jei jau "plesiate "tai bent produktas turi buti tinkamas, nesusenes, nesupelijes.
Sveiki, Henrikai, dėkoju Jums už žinutę ir apgailestauju dėl šios situacijos. Jūsų komentaras perduotas atsakingiems asmenims. Taip pat primenu, jog visada įsigijus galimai nekokybišką prekę, ją galite grąžinti į parduotuvę, kurioje pirkote su pirkimo kvitu. Ieva
Eugenijus 2016-08-22 09:53:11
Ar visose Maximos parduotuvėse nesilaikoma darbo laiko? 2016-08-22 Kretingoje Žemaitės alėjoje esantčioje Maximoje nurodytas darbo laikas nuo 7val ryto, tačiau visi laukiantys pirkėjai turėjo išsiskirstyti 7, 20val. nesulaukę parduotuvės atidarymo. Jokios papildomos informacijos nebuvo pateikta. Kadangi klientai buvo pripratę prieš darbą apsirūpinti maistu tai sukelia tam tikrų nepatogumų ir Maximai tikrai pliusų neprideda.
Sveiki, Eugenijau, dėkoju už žinutę. Ją perdavėme atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovams. Ieva
Odeta 2016-08-16 16:26:34
Laba diena, Marijampoles maximoje XXX visiskai nesilaikoma tvarkos. Jei kasa mamyciu su vaikeliais tai ka turi patys zmones brautis per kitus ir buti nuziureti piktu zvilgsniu ar komentaru ar tuo turi pasirupinti kasininke ?. Vienintele kasininke toje maximoje kuri rupinasi kad si kasa veiktu pagal paskirti kitos dirba uzsimerke.
Sveiki, Odeta, ši problema mums yra žinoma, tačiau svarbus yra ir klientų sąmoningumas, kad Mažylių kasose būtų aptarnaujami pirkėjai su vaikučiais ir nėščiosios be eilės. Nebijokite nepatenkintų žvilgsnių, tai Jūsų kasa ir turite pilną teisę būti aptarnaujama be eilės, jei priekyje Jūsų aptarnaujami klientai be mažųjų. Ieva
Naujoji g 17b Alytus 2016-08-16 12:09:00
Laba diena. Jusu parduotuvėje yra pakeiciamos pries diena kainos tai nemanau kad ledzia istatymai apgaudineti zmogu. Darykite isvadas su savo darbdaveis ir drauskite taip elkstis. Nes nemanau kad kita karta taip sekmingai baigsis kaip su senais zmonemis. Nes jau ne vienas nusiskundimas jusu parduotuve
Sveiki, dėkoju Jums už komentarą. Jį perdavėme Jūsų minėtai parduotuvei. Tikiuosi, jog ateityje tai nepasikartos. Ieva
Raminta 2016-08-15 21:58:06
Labas vakaras, esu pasipiktinusi. Mažyliu kasos nedirba, o jei dirba eilės milžiniškos, tačiau eilėse pirkėjai ne su maźyliais. Ateinu su vaiku į mažyliu kasa, tai arba ji nedirba, arba aptarnaujami pirkėjai be mažyliu. Dar labai pasipiktinus, kad laukiant paprastoje kasoje braunasi mamos su mažyliasi ir lenda be eilės, nes mažyliu kasa nedirba. Prašau sutvarkykit tas kasas. Pastoviai taip Kaune pramones pr. Maximoi ir kaune hyper maximoi. Ir dar pasipiktinus esu, kad net taxi užima stovėjomo aikštelėje šeimos vietas. Manau kas nors turėtu prižiureti tvarka. Dekui.
Sveiki, Raminta, dėkoju Jums už komentarą. Deja, ne visi laikosi taisyklių ir užleidžia tėvelius su mažais vaikais ir nėščiąsias be eilės apsiperkant Mažylių kasose. Jūs turite pilną teisę būti aptarnaujama be eilės, jei priekyje Jūsų apsipirkinėja žmonės be vaikučių. Jūsų komentaras perduotas atsakingiems asmenims. Ieva
Sigita 2016-08-16 11:04:42
Gerb. UAB Maxima LT, jums nors vienu telefonu prisiskambinti įmanoma? Nes, nurodytais rekvizituose, niekas neatsiliepia. Norim išsiųsti laišką Klaipėdos administracijai, o rekvizitų niekur neįmanoma surasti. Tek siųsti kitoms instancijoms.
Sveiki, Sigita, mūsų internetiniame puslapyje www.maxima.lt galite rasti visus reikiamus kontaktinius duomenis. Ieva
Marta 2016-08-12 16:08:40
Laba diena, noreciau pateikti skunda Kauno akropolio maximai, vienam skyriui kur buvau nemaloniai aptarnaujama ir ne viena as, darbuotoja tiesiogine ta zodzio prasme sauke ant klientu ir isreiske savo blogas susikaupusias emocijas, daugiau i ta skyriu eiti nebenoriu ir tikrai ne as viena, tai buvo salotu ir plius saltu uzkandziu skyrius, diena buvo 2016.08.11 vardo tikrai nepamenu, tai buvo sviesiu plauku jauna mergina, matosi kad naujas zmogus, tikimes kad ispresit sita problema nes manau jusu prekybos centras tuo ir vadovaujasi kad klientas visada noretu sugrysti po malonaus aptarnavimo.
Sveiki, Marta, dėkoju, kad radote laiko mums parašyti. Labai apmaudu, kad buvote aptarnauta nekokybiškai. Jūsų žinutė perduota atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovybei. Darbuotojai pakartotinai supažindinti su klientų aptarnavimo standartu. Tikiu, jog ateityje tai nepasikartos. Ieva
viktorija 2016-08-11 22:37:37
Sveiki, apsipirkinejau MAXIMA UAB, Švitrigailos g. 2. Mane aptarnavo informacijos kasoje.Visu pirma kasininke bendraudama su kliente, tai yra su manini, nepasisveikino, nesugebėjo man pažiūrėti į akis, o visu antra grubiai su manim bendravo.Puikiai žinau bendravimo su klientais taisykles, nes pati dirbu parduotuvėje, ir ką šitoje parduotuvėje pamačiau, likau šokiruota.Visu trečia, kasininkes paprašiau pasakyti savo varda, jos atsakymas buvo : kreivas žvilgsnis ir tylėjimas.Joks parduotuves darbuotojas, negali sau leisti, elgtis taip kaip jam atrodo, tai yra jausti nepagarba neklientui.Visu ketvirta nuo kada jūsų parduotuvėje apsauga vaikšto be uniformų, tai dar vienas minusas jūsų parduotuvėje.Vėl gi gryžtant prie kasininkų, tokių darbuotojų jūsų parduotuvėje neturėtų būtį, ypač sedinčių informacijoje.Iš savo pusės jaučiu visiška nepasitikėjimą šiuo darbuotoju, tikiuosi kita kartą atėjus į šią kasą nepamatyti šio žmogaus, nes jinai kelią šiai įmonei prestižo smukimą.Ačiū už supratingumą.
Sveiki, Viktorija, labai apgailestauju dėl šios situacijos ir netinkamo aptarnavimo. Jūsų skundas perduotas atsakingiems asmenims. Darbuotojai pakartotinai supažindinti su klientų aptarnavimo standartais. Dėkoju, kad radote laiko mums parašyti! Ieva
Sonata 2016-08-11 13:03:49
Maximos pirkėjas, paprašęs su juo kalbėtis lietuviškai, turėjo išklausyti ir gerb. pardavėją:
-Jei ne rusai, seniai Lietuvos nebebūtų!..
O be to, jos laukia 12 valandų darbas, lietuviai kolegos blogiau dirba...
Tai čia gerb. pardavėja Lilija Pašilaičių Maximoje dirbdama taip gelbėja Lietuvą???
Geros dienos.
Sveiki, Sonata, apgailestauju dėl šios situacijos. Taip būti tikrai neturėtų ir Jūsų žinutė perduota atsakingiems asmenims. Dar kartą atsiprašau dėl nesusipratimo. Ieva
Fetinija 2016-08-11 10:50:35
Laba diena.Ryte 10 val.2016.08.11 buvau Maxsimoje Gedvydziu 17, Vilniaus m.Aptarnavo.jei tai galima pavadinti, kasininke 109, kasoje nr.5.Pirkau prekiu uz 12, 30 Eur.Mokejau 5 Eur.popieriniais, 7, 30 metaliniais buvo 1, 2, 0, 50, 0, 20 Eur.labai grubiai, nemandagiai pasake kad uz pirkini tik 50% smulkiais EUR.Paprasiau parodyti isakyma, tai pasake, kad ji zino, liepe man nebambeti.As to istatymo nezinau, tai paprasiau, kad iskabintu prie kasos.Dar karta isgirdau is kasininkes, kad nebambedziau.Gal as ir neteisi, bet man visai dienai sugadino nuotaika.. Jei taip, tai ar negalima buvo graziai paaiskinti, prie kasos zmoniu buvo nedaug.Laukiu atsakymo.Geros dienos.
Sveiki, Fetinija, labai apgailestauju dėl nesusipratimo ir dėl nemalonaus aptarnavimo. Jūsų žinutę perdavėme atsakingiems asmenims ir tikiuosi, jog ateityje tai nepasikartos. Ieva
Dominykas 2016-08-09 13:22:07
Palangos stoties Maximoje, neveikia, ar dalinai yra sugadintas dešinysis dvigubas šlagbaumas. Sukelia pakankamai didelę spūstį, nes sunkiai įvažiuojama ar išvažiuojama iš parduotuvės. Būtų malonu, jei gedima pašalintumete. Ačiū :)
Sveiki, Dominykai, Jūsų žinutė perduota atsakingiems asmenims. Dėkoju, kad radote laiko mums parašyti. Ieva
Laba diena, įdomu kaip reaguotų brangios rūkytos zuvies tiekėjai iš pamario, paragavę 2016 08 28 d. pirkto Maximos pard. prekybos cente, , Molas, , Kaune juodojo paltuso. Zuvis išmirkyta siaubingame sūryme, skaidulos suirusios, aiškiai matosi, kad norėta parduoti pasibaigusio galiojimo produktą. Jei atsakingi uz kokybišką produkciją darbuotojai tokie aplaidūs arba gudrūs, sekantį kartą kreipsimės į Maisto kokybės inspekciją.
Mieli Maxima.lt vadovai noreciau pasiulyti pravesti tarp kasininku apklausa kaip su jomis elgiasi parduotuviu valdzia, na kad ir vyr.kasininkes.Manau kad liktumete nemaloniai nustebinti kai suzinotumete, kad yra tokiu vyr.kasininkiu kurios net pirkeju akivaizdoje iskolioja darbuotojus ypac Klaipedos Melnrages Maximoje.08.26 kazkur pries astuonias vakaro teko ir pamatyti ir isgirsti.Kaip sprendziate tokias problemas?
Laba diena.jau kuris laikas stebiu vieną iš prekybos centrų darbą (Maxima X) ir apsipirkimo kokybę. Na tiesiog absurdiška situacija. Nauji darbuotojai visiškai neparengti darbui, jų pasitenkinimas darbo aplinka lygus dideliam nuliui. Prekybos centro direktorė krauna šviežių maistą, patyrusi kasininkė krauna duoną ir rašo sms telefonu. Ir taip kasdien. Apsaugos darbuotojas lanksto spaudą (nors galėtu tramdyti rytinius nemandagius pirkėjus, kuriems dega vidus, nes gaisras po vakar smegenyse (manau kasininkė būtu saugesnė). Vienas mažas pvz apsiperkant- aš rūkantis, norėjau nusipirkti cigarečių, deja...

Nauja kasininkė savo kasopje neturėjo šios rūšies cigarečių, o iš kitos kasos atsisakė paimti, nes tai DRAUDŽIAMA. Suprantu jog tabako gaminiai saugomi, bet ar paaiškinote kiek tai sudaro apyvartos dienos bėgyje? Tikiu, jog nepasakėte.

Jūs samdote garsius psichologus“ į regiono vadovo atrankas, o ką padarėte jog kasininkė-Salės darbuotoja jaustus žinanti ką daro ir būtu patenkinta šia pareiga. O gi nieko.

Jūs tik garantuojate nemokamą maistą (iš pasibaigusių realizacijos terminų) ir laiku mokamą minimumą? Ir tik tiek....

Tikrai žinau, jog ir mes pirkėjai kalti dėl tokios situacijos, bet jūs vadovai leidote mums jaustis Dievais prekybos centruose. Tad niekas ir nenori šios pareigybės kaip kasininkė -Salės darbuotoja. Tačiau tik jūs galite suvaldyti situaciją ir pagerinti darbo aplinką. Nes kasininko darbas tikrai sunkus ir vergoviškas.
Ir tai manau matosi jūsų apyvartos skaičiuose..
Sveiki visi, kurie dar sveiki :)
Va tada viskas ir prasidėjo...
Nusprendėme visi kartu vykti į maximą atsiprašymo :)
Tačiau piktoji teta pareiškė:
BŪKITE ATIDŪS PIRKDAMI MAŽOSE PARDUOTUVĖSE SVERIAMĄ MAISTĄ.
AČIŪ UŽ DĖMESĮ IR BŪKITE SVEIKI IR LAIMINGI :)
Naujoji g 17b Alytus
2016-08-16 12:09:00 IP 5.20.88.12
Pirma karta gyvenime tenka susidurti su kasininke tingine, kuri nenori dirbti, ir nukreipia pirkejus i kitas kasas, kurios ir taip yra apkrautos pirkeju (kur didziules eiles), o pas ja visiskai tuscia (nei vieno zmogaus). Jos argumentas i prasyma aptarnauti "Nenoriu apsikrauti darbais"..
Iskyla klausimas, kokiam tikslui ji ten apskritai tada sedi, jei nenori dirbti ??? Tokio cirko nesu dar gyvenime maciusi..

Kasininke moteris metuose, plaukai sviesiai dazyti, 2016-08-15 antroje dienos puseje dirbo "vaiku kasa" PC BIG Maxima Ukmergės g. 369, Vilnius.

Labai tikiuosi, kad su sia kasininke bus pakalbeta bei isaiskinta, kad jos pareiga aptarnauti pirkejus, o nesiuntineti juos i kitas aprautas kasas, kai pati sedi be darbo !
noreciau kreiptis i pirkejus kurie skundziasi del eiliu ir akciju.pirkejai kurie skundziasi eilemis sauka rekia kad jos dideles, o rieje prie kasos patys krapstoso po puse valandos ar dar kaip nors kitaip uzlaiko eile.del akciju pirkejams reiktu atidziai perskaityti kas rasoma ant skrajuciu tada ir patys neklys ir kitu nereikes kaltinti ir eiles nebus tokios dideles
rugpjucio 13, 09.15 val Maxima Anyksciuose prie kasu eiles per visa sale, apie 40 zmoniu (dirba tik dvi kasos). Paklausus darbuotoju ar normalu, kad nedirba daugiau kasu kai parduotuveje tiek daug pirkeju ir kai kurie svarsto, gal prekes palikti ir iseiti, atsakymas- normalu. 9.30 pagaliau atejo ir trecia kasininke, visi kiek pralinksmejo. Suprantu, kad gal truksta darbuotoju, nes ir jie atpstogauja, bet del to neturetu prasteti radikaliai aptarnavimo kokybe.
Tuo pačiu atsiliepimu noriu norėčiau pasakyti, kad MAXIMA UAB Šaltkalvių g. 2 parduotuvėje, šis konfliktas įvyko 2016-08-11 21:56
-Jei ne rusai, seniai Lietuvos nebebūtų!..
O be to, jos laukia 12 valandų darbas, lietuviai kolegos blogiau dirba...
Geros dienos.
Siu metu Rugpjucio 9 diena prekybos tinklo MAXIMA (Mindaugo g.) pirkome Gero Skonio megejams Plikytus sausainius (su zenkliuku Maisto kokybe). Nuotraukos pridedamos. Deja, buvome nemaloniai nustebinti nes minimi sausainiai atidarius pakeli buvo supelyje. Sausainiukus nuo pakelio virsaus valge astuoneriu ir pusantru metu vaikai ir esu susirupinusi ju sveikata nes pelesis tokio amziaus vaikam gali buti toksiskas. Tai neatitinka prekybos tinklo maisto kokybes kontroles deklaruojamu standartu. Tikiuosi sulaukti atsakymo i mineta nemalonu incidenta. Pagarbiai, Dalia N.
Prisegtas dokumentas:
Simona 2016-08-06 19:12:50
Esu pastovi pirkeja Klaipedos Maxima P/C BIG. Ir esu labai nustebus, bloga sito zodzio prasme, kodel visoje parduotuveje niekas is personalo/apsauginiu nebaudzia zmones, kurie veza savo mazus ir "didelius" vaikus maisto prekiu vezimelyje! Antisanitarijos lygis auksciausios klases! Kodel kokios nors pardavejos yra baudziamos uz tai kad pirstu be pirstynes rodo i koki nors maisto gamini, o vaikams, kurie neaisku kur landzioja pries lipant i vezimeli ir ju tevams uz tai nieko nesakoma ir isvis nekreipiama i tai demesi? Man pavizdziui yra labai slykstu po lauko batu i vezimeli det agurka ar koki nors kita daikta, nes neaisku kur tie batai buvo ir kokiuose laukuose jie vaiksciojo! Prasau administracija pagaliau atkreipti demesi i tai, nes tai yra nenormalu kaip etikos atzvilgiu taip ir sanitarijos! Tikiuos si problema bus isgirsta ir isspresta!
Simona, dėkoju, kad radote laiko parašyti mums savo pastebėjimus. Būtent jie kasdien padeda mums tobulėti ir užtikrinti geresnę paslaugų kokybę. Jūsų komentarą perdaviau atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovybei. Ieva
Pirkeja 2016-08-06 18:45:48
Nelabai suprantu kokia tvarka Raseiniuose esancioje XX Maximoje...kasose VISADA susiraukios pardavejos, mazyliu kasa amzinai uzgrusta bobutem ir diedukais, deja nei nesciais nei su mazais vaikais, ir jei budama su dideliu pilvu dristi prasiskinti kelia i prieki tau skirtoj kasoj net pardaveja o tave snairuoja. Ekspreso kasoj velgi....kilometrines eiles ir niekada nesu girdejusi kad kuri ten dirbantikasininke pamacius zmogu su pilnu vezimu ekspreso kasoje zmogu pasiulytu kam pereiti i kita kasa. Nelabai suprantu kam tada is vis reikalingos skirtingo zymejimo kasos jei jos visiskai nepalengvina apsipirkimo nei perkant kelias prekes nei esant nesciai ar su mazu vaiku.
Sveiki, dėkoju Jums už komentarą. Jį perdaviau atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovybei. Ieva
Gintaras 2016-08-05 08:57:33
Nepriziureta parduotuve. Viena diena apsinuodijau nusipirktu fresh imones kebabu, o sekancia diena buvau priblokstas ju mesos saldytuvais, matosi visiskai supelyjusi desra ir aplink ja jau kitos pradejo pelyt. Ar is vis saldytuva kas nors tikrino kada nors at cia maximai normalu? P.s. viskas buvo pabrades maximoj, kaip irodyma pridedu ta foto vaizdo kuri teko matyt
Sveiki, Gintarai, apgailestauju dėl šios situacijos. Jūsų komentaras perduotas minėtai parduotuvei. Ieva
Karolis 2016-08-04 20:24:58
Norite užnuodyti žmones???????? Kodėl turite teisę šiandien pardavinėti šį produktą ??????????????????????????????http://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/judex-koldunuose-rasta-salmoneliu-ir-zarniniu-lazdeliu-prekybos-tinklai-isima-produkcija-663-664959
Karoli, produkcija buvo išimta iš parduotuvių lentynos vos tik pasirodžius informacijai apie galimus nekokybiškus gamintojo JUDEX produktus. Ieva
Prisegtas dokumentas:

Žiežmarių Mėsa (Mėsos gaminiai)
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Naujojo Estijos prezidento teks palaukti dar mėnesį
Naujojo Estijos prezidento teks palaukti dar mėnesį 08-31 10:09
Naujasis Estijos prezidentas, kuris pakeis antrąją penkerių metų kadenciją baigiantį Toomą Hendriką Ilvesą, paaiškės tik po mėnesio – rugsėjo pabaigoje.
Reklamos dešimtuke – su minusu tik "Tele2"
Reklamos dešimtuke – su minusu tik "Tele2" 08-31 09:35
Per septynis šių metų mėnesius, palyginti su pernai tuo pat metu, reklamos apimtis Lietuvoje paaugo 6,5%. Didžiausių reklamos užsakovų dešimtuke visi prekių ženklai, išskyrus "Tele2", didino...
Lietuvoje – pirmas fondas sutelktiniam finansavimui
Lietuvoje – pirmas fondas sutelktiniam finansavimui 08-31 09:15
Investicijų UAB "Synergy Finance" kuria pirmąjį Lietuvoje fondą, iš kurio milijonus eurų paskirstys per sutelktinio ar kito alternatyvaus finansavimo platformas Europoje, o vėliau galbūt ryšis...

Ar po LIDL atėjimo maisto produktų kainos krito?

UAB Baltic master

Bank of America 16,19 +2,21%