Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
As maximoje idarbintais aukstesnio rango zmonemis esu pasibaisejusi. Kalbu apie Utena, maxima Ausros gatveje. Pati nesu ten dirbusi ir nezinau kas galetu privesti iki to. Daug girdejau kalbanciu, jog direktore laukine, nuotaikos zmogus. Taip ir yra, uztenka vien i ja paziureti. Mes norime puikaus aptarnavimo, besisypsanciu darbuotoju ir t.t.. bet didele dalis ju net nera baigusios sios specialybes, kaip sakoma atejusios is gatves. Ten gaunama labai daug informacijos ne tik kaip naudotis kasa, krauti prekes ir t.t., bet ten moko dar ir bendravimo su zmonemis, o musu pardavejoms tai butu labai reikalinga. Visiskai jokios pagarbos klientui, siaubas. Kita vertus, kaip mes galetumeme is ju to reikalauti, jei darbo grafikas bei uzmokestis nesuteikia stimulo dirbti, myleti darba. Neabejotinai daug kas priklauso nuo valdzios. Sudarydamu grafikus (geri darbuotojai, kurie ismano savo darba ir geba bendrauti su zmonemis) turetu pasikviesi po viena kasininkes, pardavejas ir taip pat atsizvelgti i ju poreikius. Kiekvienam neitiksi, bet viena kart vienam geresnis pabusi, kita karta kitam. Darbuotojai savo grafikus PRIVALO zinoti jau pries 2 savaites. Butu malonu, jei virsesni zmones nusileistu ant zemes ir pradetu su visais bendrauti kaip su lygiais. Neabejotinai butu maloniau ten apsipirkineti, kai darbuotojos kreiptu demesi i klienta.
sveiki, nutariau parašyti ir aš, daug blogo nesakysiu, Naujininkų maximoi ir darbuotojai geri ir mandagūs, bet kada tik neužeinu į šitą maximą visada ilgiausios eilės ir dirba tuo metu 2-3 kasos, ar priimkit daugiau kasininkių ar kitaip spręskit šitą problemą, nes čia nenormalu....
ačiū.
Sveiki nurejau isidarbinti ir dirbti jusu kolektyve siunciau cv kita diena sulaukiau skambucio is valdzios del darbo dar pasake jei nepatiks darbas perskambinkite nusiunte i darbo pokalbi i maximos parduotuve bet vadovei nelabai patikau ir buvau nepriitas paskabinau tai paciai moteriskei pasakiau kad neprieme pasake perskambinsiu keliu valandu begyje ir pasiulysiu kitas darbo vietas bet kaip dingo trecia diena taip dingo ir likau be darbo neidarbintas ir sitaip iesko maxima darbuotoju;DDD
as irgi dirbu maxsimoj jau daugiau nei 1metai ir esu pasibaisejusi tokia tvarka valgyti duoda is nurastu produktu pertrauos metu normaliai kavos atsigerti negalima nes valdzia pamato ir tuo liepe eiti dirbti tipo kad veikti neturim ka kad kava geriam o ir darbo kruvis didelis as esu pardaveja kepu prie griliaus priklauso zalios, rukytos, gaminuku vitrinos bet ir seleje prieskoniai, majonezai, margarinai, grietos sriubos, sultiniai bei vaku maistelis ir tyreles o algos mazos jau galvoju pasijieskoti darbo kitur
Nutariau ir as parasyti.beveik 10 metu isdirbau maximoje, bet esu priversta iseit, nes nauja direktore daro nauja tvarka.as 10 metu isdirbau ta darba ir toje pacioje pamainoje ir pries atostogas paskutine diena pries einant namo atnesa jau kita grafika, as perkeliama i kita pamaina.nebuvo nieko pries tai sakyta ar paaiskinta.pries diena matau viena grafika, po dienos jau kita.Buvau sazininga ir tikrai atliekanti gerai savo darba.o dar darbas ceche ir tikrai nelengva, bet darbo nebijau ir buciau tikrai dirbusi ir toliau.Labai gaila, kad nesaugo senu ir geru darbuotoju, nes ne as pirma jau isejusi...O dar pasake, kad ir algas mazins...
Sveiki, nu ka galiu pasakyti apie Kedainiu maximosJ.Basanaviciaus93 apsauginius saunuoliai katik maciau kaip padeda zmonems, viko mustines lauke greitai suregavo ir padejo, neabejingi, atlieka savo pareiga 10 +daugiau tokiu.
Norejau paklausti ir taip pat pasiskusti.
Priimant i darba kasininkes, ar atsizvelgiate, kaip jos bendrauja, ar moka mandagiai aptarnauti klientus, ar jusu parduotuveje kasininkai buna teisus?
Vakar, t.y. 2014-11-20 d buvau labai nemaloniai aptarnauta Vilniuje esancioje Karoliniskiu maximoje vaiku kasoje. Atsistojau i eile, kuri priklauso nesciosioms ir su vaikais iki 3m. pati buvau su 11men kudikiu, pries mane buvo 2 zmones, kuriems pirmenybe neteikiama, taciau kasininke apsimete, jog musu nemato, o pati grustis nesinorejo. Kai pagaliau priejo mano eile, paklausiau kasininkes kokioje kasoje ji sedi ir ar neturetu atsizvelgti? Maza to, kad nemaloniai pradejo gincytis ir neatsiprase, tai dar ir pasiunte tyliai rusisku zargonu. Labai nusivyliau, pasistengsiu nesilankyti maximos prekybu centruose, nes su tokiu elgesiu susiduriu jau ne pirma karta !!!! Kam skirtos sios kasos, jei vis tiek turi stoveti beveik kaip bendroj eilej, o dar ir kasininkes prie vaiku toki zodyneli vartoja. Esu pakraupusi ir smarkiai nusivylusi : (Gal koki mandagumo testuka paruoskite joms kas tris men???
Nutariau ir aš parašyti. Vakar buvo finalinis įvykis. Negana to, kad kainos, kurios būna parašytos neatitinka tų, kurios mušamos į kvitą, jei neapsižiūri tau dvi prekes įmuša, perki sugedusią mėsą, kurią tau labai greit ir sandariai įvynioja į maišą, vakar apsipirkinėdami su vaikais sulaukėme apsauginio, kuris nusprendė, kad mano sūnus kažką pavogė, nes į kišenę įsidėjo reklaminį laikraštį. Buvo gėda ir nemalonu. PATARIMAS- NEKAIŠIOKIT RANKŲ MAXIMOJE Į KIŠENES, NELEISKIT TO DARYTI VAIKAMS, jei nenorit sugadintos nuotaikos. P. S. išėję pamatėme, kad eilinį kartą prekė, kuri turėjo būti akcijinė, įmušta paprasta kaina.
Svetlana 2014-11-07 23:57:33
Oi ką jūs šnekat, visi viską puikiai žino koks yra ištikrųjų gyvenimas toje "Maximoje". Pažadai- pažadais. Niekam nelinkėčiau, net didžiausiams priešams dirbti tokioje įmonėje... Gyvenimas, kaip kalėjime. Kokie užrašai tvyroja moterų persirengimo kambariuose... Cituoju : "Persirengimo kambariuose draudžiama : skaityti spaudą, gerti kavą ir t.t "... Visus prajuokino Vilniaus Akropolio darbuotojus toks užrašas, netgi kažkieno yra užrašyto prie šio "straipsnelio" : O KVĖPUOTI GALIMA?
Toliau, mūsų valgykla. Viename užraše rašoma: Po 17 valandos darbuotojai savo indus privalo išsiplauti patys. Čia viskas tvarkoje, sutinkame, kad turime laikytis tvarkos. Tačiau priėjus prie kriauklės, kai mes norime išsiplauti indus, didelėmis raidėmis kabo skelbimas : "Valgykloje plauti rankas draudžiama". Taigi, tai kaip mums plauti indus be rankų? Ai, na tiesa, stovi idaplovė dėl vaizdo, neveikianti iš kurio klaikus kvapas... Dėl higienos ale reikalavimų ji tik stovi... Taigi, kas per nesąmonės vyksta toje maximoje? Kodėl darbuotojai yra taip išnaudojami? Niekam nelinkiu ten darbintis... Apie vadybininkus tyliu, ypač Pramonės. Nežinau kaip kam. Tokius dalykus reikia spręsti ir kažką daryti. Aišku, visiems dzin. :)
Taip, Akropolyje sunku.
siandiena apsipirkinejau Kalvarijos Maksimoje ir nusivyliau, apie 16, 30 dirbo tik viena kasa buvo gana didele eile kai priejo mano eile priejo darbuotoja paimti pinigu is kasos ir uzdare kasa nejaugi dirbant vienai kasai reikia imti is kasos pinigus iki siol gerbiau sia parduotuve, bet elgesys darbuotoju nuvyle
Sveiki, esu maximos darbuotoja, dirbu zuvies skyriuje ir noriu paklausti ar gali pirkejai is musu tyciotis?praso pagauti karpi ir butinai 1.600kg.svorio, istraukiau viena per mazas, antra per didelis, trecias vel netinka ir kai paprasiau kad parodytu kokio nori tai saukia kad pirkejas teisus ir nori butent tokio svorio tai kaip tada elgtis?juk pasakyti nieko negaliu, kad tikrai nera lengva ir taip is tu aukstu akvariumu juos istraukti
Norime paklausi, kodel kai yra akcija prekei o musama kaina yra pilna o neakcijine...?Turime nemazu nusiskundimu apie Klaipedoje esancioje Mokyklos g.15, Maximoje...ir tai kartojasi kiekviena diena...pardaveju aptarnavimas yra siaubingas, ar tai ilgai dar tesis??????? mes esame pastovus klientai...Dabar mes perejome su daugeliu zmoniu i norfos prekybos centrus...norime kad butinai atkreiptumete demesi i sios parduotuves vidinias problemas.Labai daug perkiu su pasibaigusia garantija yra prekyboje.Jei nesiimsite priemoniu zmones sake kvies maisto epidemine.
Nusivyle Rumšiškiu maxsima, dažnai nebuna kasdienio vartojimo prekiu (pieno, kiausiniu, duonos) ypac savaitgaliai. Taip pat paskutiniu metu daznai nebuna edalo šunims. Pieno galiojimui daznai buna likusi vienai dienai. Kodel del elementariu prekiu reikia vaziuoti i kitas parduotuves, kur pasirinkimas visada didelis. Rumšiškese akcijiniu prekiu kiekis buna ypac nedidelis ir toks ispudis, kad jos isgraibstomos benesant jas iki lentynu. Žmoniu į Rumšiškių maxsima atvažiuoja labai daug, buna eilės, atvažiuoja iš aplinkiniu kaimelių, apsiperka iškarto daug. Gal galima atvežt prekiu daugiau arba bent dazniau? Norisi parduotuvės didesnės nes perkamumas tikrai didelis, nes dabar su vaikišku vežimeliu pravažiuot nevisur galima...
Laba diena, eilinį kartą apsiperkant parduotuvėje Maxima, Mažeikiai, Laisvės g.56 stovint eilėje kuri skirta besilaukiančioms mamos, tėveliams su vaikais, lieku pasipiktinusi, kadangi ne vieną kartą pardavėja atkreipusi dėmesį, kad laukiuosi nepasiūlė ir neaptarnavo be eilės, nors prieš mane stovėjo su pirkiniais paprasti pirkėjai. <Brautis> pro tuos pirkėjus ir pasinaudoti jūsų deklaruojama skirta privilegija gaunasi lyg ir nemandagu, nes žmonės nekreipia dėmesio juolab, kad JŪsų centre dirbančios pardavėjos į tai nekreikia dėmesio, ir deklaruoja, kad pirkėjai jūs patys išsiaiškinkite, o man tas pats... Mano minimoje pardiotuvėje taip yra pastoviai, tai siūlau arba tokias kasas speciliaias kasas naikinti, arba normaliai ir aptarnauti kaip priklauso, nes tiesiog tokia tvarka piktina.
Silutes didziojoje Maximoje X646 mazdaug apie 20.00h norejau apsimoketi uz paslaugas prie loterijos perlo terminalo, bet sako siuo metu nieko nera. Bet juk terminalas kaip ir parduotuve turi dirbti iki 22.00h. As labai pasipiktinusi. Prasau y tai nenumoti ranka.
Kodel Klaipedos Akropolio Maximoje ir Ermitaze reikia pridavineti prekes? Cia kalba apie siuntu tarnybas. Mes vezame siuntas kuriu neturime teises atidarineti
butu gerai kad moterys pries kepdamos bandeles su uogiene plautu rankas gerai, nes nebe uogenes skoni galima pajausti bet kremo, o antras dalikas bagi bagauna atima preke v***s sumoka ir nei preks neatgauna o pinigus dvigubai paima, vienu zodziu nei pinigu nei prekes o tai viksta klaipedos banginei silutes plente.
Noreciau pasidalinti ispudziais ieskant darbo amximoje. Nezinau kaip kitose maximose, bet tuskulenu g. 66, tai vadoves poziuris i ieskanti darbo ir svarbiausia tikrai norinti dirbti pas juos zmogu, bent mano atveju buvo kaip i koki suni :-). Pasibeldus i duris, mandagiai pasisveikinus su kabinete sedejusia direktore, pokalbis vyko net nepasiulius man atsisesti ant kedes prie stalo, kuriu ten buvo is viso laisvu 5 kedes. Jau manau vien tai pasako, koks direktores poziuris i busima darbuotoja. Apie tolimesne pokalbio eiga net neverta rasyti, tik galiu pamineti, kad jei pasirodysite nors kazkiek zinantis ir uzduodantis daugiau klausimu apie darbo atlikima, apie grafika ir panasiai, tai bent jau mano atveju direktoriai labai nepatiko, kad uzdavineju klausimus, susijusius butent konkreciai su mano norimu dirbti darbu. Susidare toks vaizdas, kad jiems reikia vergu, kuris atejes i pokalbi praktiskai turi tyleti ir nieko neklausineti, nes pasirodo, kad visa tai ka paklausite bus tik jusu nenaudai ir darbo negausite :-). Tiesa, jau pacioje pokalbio pradzioje, gavau ''velniu '' ir atskaite morala, kodel buvau pakeites keleta darbu, o ne dirbes viename darbe metu metus.Bandziau graziai, ramiai ir kulturingai pasiteisinti, kad dabar ne tie laikai, kai zmogus turi viename darbe isdirbti 10- 15 metu ir pabrezus, kad kiekvienas zmogus turi galimybe ieskoti ir keisti darba, kad jaustusi gerai, direktorei labai nepatiko issakyta mintie :-).
Pastaba: Tikrai neturiu nieko blogo ar izeidziancio asmeniskai pries sia direktore, bet kas liecia grynai darbininius klausimus, kaip yra elgiamasi su busimais darbuotojais, tai mano nuomone tikrai neturetu buti taip elgiamasi. Po tokio pokalbio del darbo, iskart dingo motyvacija ir noras kazkada atgal grizti pokalbiui konkreciai i sia parduotuve.
Sako, kiek zmoniu, tiek nuomoniu, bet parasydamas si komentara palieku jums spresti :-).
Sveiki, šiandien labai nemaloniai nustebinta buvau Akropolio Maximoje Vilniuje. Pavargusi buvau, žiūriu, lentynose prikrauta kosmetinių, higienos priemonių (tik įėjus). Plaukų dažų lentyna su užrašu 1+1. Kadangi jau esu mačiusi tokią akciją, apsidžiaugiu, giebiu dažus, apsipirkusi žiūriu, čekis didesnis, nei planavau. Galiausiai jau peržvelgiu jį, žiūriu, dažai "įmušti" kiekvienas sava kaina. Bėgu į informaciją ir gaunu žinią, kad akcija bus tik nuo rytojaus. Pardavėja informacijoje pažiūrėjo į mane kaip į labai labai neprotingą žmogų ir net nepasiūlė gražinti prekes (ar kažkokios išeities, jei ji yra) ir nepaaiškino situacijos, tiesiog pakvietė kitą žmogų prieiti ir atitraukė žvilgsnį kuo greičiau nuo manęs. Kaip minėjau, buvau labai pavargusi ir nusprendžiau net nesiginčyti, nes nebenorėjau vakaro sau gadinti. Manau, kad tai yra klaidinanti informacija, tokie stendukai ir jie turi būti atidengti tik tą dieną, kai nuolaidos yra taikomos! Nes kyla mintis, kad taip yra daroma specialiai asmenims klaidinti.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, vaikų prekės.

Baltic Master Kalėdinis sveikinimas
Baltic Master Kalėdinis sveikinimas 12-15 09:10
Džiaugiasi kepyklos, džiaugiasi gamyklos, džiaugias restoranai ir pietų valgyklos. Ūžia šildytuvai, oro gaivintuvai.Skamba peiliai, burzgia šaldytuvai.Jei ne „Baltic Master"...
Putinas: ankstesnius planus teks koreguoti
Putinas: ankstesnius planus teks koreguoti 12-18 11:17
Rusiją iš pamatų drebinant ekonominei krizei, prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį rengia savo kasmetinę spaudos konferenciją, kurios metu mėgins atsakyti į aktualiausius šalies politinio...
Nausėda: palūkanų atostogos tęsiasi
Nausėda: palūkanų atostogos tęsiasi 12-18 10:36
Palūkanų atostogos tęsis bent iki 2017 m., teigia Gitanas Nausėda, SEB prezidento patarėjas.

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Moody's 96,67 +4,64%