Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Laba diena, daznai apsiperku Vilniaus Maximoje, Savanoriu 31.Pardaveja vardu Daiva (sviesi, ) daznai grubi, paprasius pakeisti moneta, kad galeciau padeti daiktus i saugojimo kamera isgirdau:"NEKEISIU" nepaaiskinant kodel, Pardaveja daznai kalbasi su klientais grubiai, pakeltu tonu.O tokiu zodziu kaip 'aciu" ar 'prasau" pardavejos zodyne is vis nera.Ar nereiketu patikrinti mandagaus etiketo su pirkejais taisykles.Jeiu bus vienintele kasininke sioje parduotuveje, niekad neisiu prie jos kasos, tiesiog pasirinksiu kita parduotuve.
Su pagarba
Labai esu pasipiktinusi Maxima, Panevėžyje, Smėlynės g, 112, kasininkių neatsakingumu.Jau ne pirmą kartą jos man pridaro papildomų rūpesčių, Pirmą kartą, kai kasoje mokėjau mokesčius už komunalines paslaugas ir kasininkė, nebuvo įrašiusi karšto vandens skaitliukų parodymų, todėl buvau kitą mėnesį šokiruota, kai atėjo lapelis ir ten man vietoj dviejų kubų reikėjo sumokėti dešimt, paskambinus į šiluminius tinklus, tada ir sužinojau, kad nebuvo įrašyti skaitliuko parodymai, man pasisekė tik tiek, kad leido šį kartą sumokėti už tuos du kubus, bet perspėjo, kad kitą kartą, jeigu vėl nebus įrašyti skaitliukų parodymai mokėsiu, kaip už dešimt kubų.Per kasininkės neatsakingumą galima turėti daug finansinių išlaidų ir kas už tai kompensuotų įdomu.Tada pranešiau parduotuvės direktoriai ir ji žadėjo, kad pasitaisys ir, kad ateityje tokių nesusipratimų bus išvengta.Deja.Vakar vėl mokėjau mokesčius, tik pas kitą kasininkę ir susidūriau vėl kita problema.Dabar netiko elektros mokėjimas, suma mokėjimo gera, o skaitliuko parodymai negeri, dabar ji man ant 21 kilovato parodė mažiau, vėl turėsiu papildomų rūpesčių, turėsiu skambintis į Lesto ir aiškintis, kaip man viskas atsibodo.Prie kasos pasitikrint neina, nes ir taip, kaip pamato, kad tu su mokesčiais, jau veidelis persisuka, galutinai atsiskaičius, knygeles su čekiais numeta, ale, bet kaip ir dink vadinasi tik greičiau.Neatsakingumas ir mandagumas baisus, net nežinau kur ir kreiptis.Su tokiu elgesiu pardavėju, poto nebesinori ir eiti į parduotuvę.
As nesuprantu kur ziuri valdzia.... Kokius direktorius ima i darba ir aplamai kokie virsininkai. Pasiulimai i Pelesos g. maxima geriau neiti ilgai nepradirbsi direktore dar nera metu zmoniu pasikeite milijonas... kaip direktore taip ir regionine ziuri nezinau kur... ar jos nori padaryt kad ta maxima uzdarytu... bet visi klientai skundziasi siukslins. Tikrai nuosirdziai kol ta direktore pelesos g. neeikit dirbt.
TS-LKD jaunimo grupes nare Raimonda
2015-01-23 16:00:05 IP 78.57.143.20
Esu Jusu nuolatine kliente Kauno Maxima pramones pr.Uzsukusi i zuvies skyriu ir isvydusi ispudingo grozio is darzoviu ispjaustytas geles, negalejau atsitraukti nuo sio meno.Tai kazkas naujo-tikra stalo puosmena.Sypsojausi ir masciau koks turi buti Talentingas virejas sukures si mena.Jusu saldytuvas zydejo tarsi pavasaris atbudes.Rekomenduosiu savo pazistamus uzsukti i Jusu Maximos si skyriu.Sekmes Jums Maxima ir kuribingos kantrybes virejui.
Nesuprantu, ar metalines monetos tapo nebe pinigais?Maxima, esanti Respublikos g 71. Panevezyje, pastoviai neimanoma inkasuoti pinigu monetomis, nes nera kur ju deti, jei ateini su monetomis-jautiesi kaltas, kad jas atnesiai, apsurdas.
parduotuvėje Smetonos g. Vilniuje dirba tokia pardavėja, kuri sugeba žiauriai sugadinti nuotaiką. neįstengia į paprasčiausią klausimą atsakyti ramiai, pasijauti kone kalta, kad paklausei. nors klausimas buvo visiškai nekaltas, pirmo salėje pamatyto darbuotojo, t.y. minėtos pardavėjos kuri kažką dėliojo lentynose, paklausiau "kur galiu apkeisti prekę?" atsakė šiurkščiai ir pasipiktinusi "administracijoj!! kodėl jūs manęs klausiat! aš čia ne prie ko!" tarsi aš jau gimiau žinodama atsakymą! ir toliau sau burba, anksčiau eilėje stovėdama girdėjau, kaip apie ją kalba kasininkės, kad su ja labai sunku susišnekėt negadinant sau nervų. dirba kulinarijos skyriuje, vardas Ruslana. būtų gerai, kad gautų kokį papeikimą, nes žiauriai sunervino, tokie žmonės išvis neturėtų dirbti pardavėjais, jei jiems taip sunku bendrauti.
Labai nekokybiški žalios mėsos produktai. Praeitais metais pirkau vištienos krutinėlės filę, supakavusi fasuotoja, net nežinau kaip, neužuodė blogo kvapo. Grįžusi namo, išpakavau vištienos filė, tai didžiausia smarvė po namus pasklido. Tą pačią dieną grįžau į parduotuvę grąžinti sugedusį produktą. 2015-01-08, Vilniuje, Ukmergės g. "Maxima" prekybos centre pirkau kalakutienos faršą, ir ką manote? Susiruošus gaminti maistą, paragavau faršą, o jis buvo JAU pasūdytas. Mano manymu, sugedusį maistą reikia mesti i šiukšlių dėžę, o ne pirkėjams i krepšelius. Jei taip toliau bus, aš manau, kad jūsų nuolatinių pirkėjų ženkliai sumažės. "Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti". Atsižvelkite i pirkėjų atsiliepimus, kad netektų žeminti jūsų parduotuvės pavadinimą!!!
Sveiki, vakar tai yra 2015 01 08, lankemes maximos prekybos centre Liepojos gatve 10, Klaipeda. Labai grubiai ir nemaloniai aptarnavo mus mesos skyriuje, salotu skyriuje, dirbo kelios pardavejos.Paprasius ideti kilograma salotu eme tyciotis, ir tai jau ne pirma syki, pries kelias dienas tame paciame salotu skyriuje aptarnavo jauna pardaveja, paprasius ideti salotu indeli i maisiuka nustebo, kad reikia maisiuko, nors tai turetu buti savaime suprantamas dalykas, dar negana to, indeli dedama salotas isterliojo. Musu atzvilgiu tikrai papraseme graziai ir maloniai, kodel jusu prekybos centre dedasi tokie dalykai, jeigu kazko paklausi yra atsakoma grubiai ir nemandagiai, ar taip normalu elgtis su pirkeju, ar gali pardaveja izeidineti pirkejus ir is ju tyciotis?
Klapedoje Maximoje Naikupes g.18 is po saldytuvu laksto tarakonai
Ir vėl nesupratimas kasininkes klausiu kiek reikia mokėt o ji kaip mokėsit, nesako kokia suma, o ji vėl kaip mokėsit labai nemandagiai kol išsiaiškinom kad aš turiu eurus.Pati dirbu prekyboje kasininke turi pasakyt tiek litų, tiek euru o po to kai mokėsit, jai kortele klausti nerėkia.Labai gaila kad Maximos kasininkės labai daug apkrautos, jos galvoja ne apie pirkėja, o kaip pakrauti skyrių, kuris priklauso.
sveiki, siandien turejau labai nemalonu incidenta su vyr kasininke ponia Tomasaitiene, dyrbancia Kaune paneriu gatveje vaziuojant link Lapių.Atsiskaitinejau metalu kasoje, is viso buvo 33vnt monetu, tai kaip tik surinkinejo prie tos kasos pinigus vyr kasininke, Tomasaitiene, tai pamaciusi taip nepagarbiai kad reže, kad cia saujom negalima atsiskaitineti, kad eiciau I banka isikeisti pinigu, ir kad jai cia ne keitykla.Taip suprantu, kad parduotuve ne keitykla, bet del 38lt, pasakiau kad neketinu vaziuoti I banka, tada ji pradejo destyti kad daugiau, kaip 50monetu nepriims, pasakiau jai kad daugiau 50 ir neturiu, ji pareiske, kad yra taisykles, bet as tu taisykliu ir nepazeidziau. BUVO TIKRAI LABAI NEMALONU, BLOGIAUSIAI KAD TAI VYKO MANO MAZAMETES 4METUKU DUKRYTES AKYVAIZDOJE, LABIAUSIAI SKAUDU DEL TO. NEESU KONFLIKTUOJANTIS ZMOGUS DAZNIAUSIAI PATYLIU, BET SIUO ATVEJU KAI JAU TIESIOG TYLEJAU IR VOS TRAMDZIAU ASARAS, JI TOLIAU TEN KAZKA REKAVO.SUPRANTU DAUGELIS DABAR BANDO ISSILEISTI SMULKIUS PINIGUS, IR DARBO DAUG, REIKIA SKAICIUOTI, BET JUK VISA TAI LAIKINA, KAZKAIP REIKTU ISKESTI, O NEATSIGAUTI ANT KLIENTU.GYVENU ŠALIA ESU PASTOVI KLIENTE, BET DABAR BUS LABAI NEMALONU EITI Į ŠITA PARDUOTUVE VIEN DĖL ŠITOS PONIOS TOMAŠAITIENĖS.
Laba diena, vakar, Maximoje Gabijos g. prie trolebusų žiedo, įvyko nemalonus incidentas. Kasininke, sėdinti mažylių kasije nepagarbiai elgėsi su Rusijos piliete, mano marčia, kuri Lietuvoje yra tik 2 men ir nemoka šnekėti lietuviškai, ... ji maždaug supranta, kas yra jai sakoma, bet pati nemoka pasakyt, o kasininkė Rimantė tyčiojosi ir piktybiškai kalbėjo tik lietuviškai, ir dar liepe mano marčiai kalbėti lietuviškai, bet kaip ji gali, jei dar nemoka, tiesiog nespėjo išmokti...tik pradeda gaudytis po truputį prie naujos šalies... Šalia stovėjo apsaugininkas, kuris telefonu kalbėjo rusiškai, tai gal galėjo prieiti ir išversti... Ar kasininkė neturi būti mandagi su pirkėjais? O... ir dar norėjo paimti pinigus už kažkokias salotas, kurios ten gulėjo kazkieno paliktos... paliko nepatogioj padėty neseniai į Lietuvč atvykusį žmogų... O jeigu su ja kalbėtų angliškai, ji irgi tyčiotųsi? Ar tai tik dėl rusų kalbos?
daiva 2014-12-27 14:13:18
laba diena, ar Maxima kasininkes turi teise tikrinti pirkeju krepsius, uz paliktus daiktus spintelese parduotuve neatsako, tai kodel kasininke gali kraustyti mano daiktus.
Gerbemi pirkejai kasininke turi kiekviena tikrini maiseli kury turi pirkejas ir tu prekiu cekio antraip jai turite prekiu esanciu prekybos centre ir neturite cekio gali kilti nemalonus nesusipratimas ir abi puses nebus patenkintos, , , kasinike negali tikrinti tik jusu rankines delninukes, , , jai einat pro kasos vartelius jie pradeda pypseti kasinike privalo sulaikyti pirkeja ir kviesti apsauga tada pirkejo yra paprasoma parodyti rankines turini.
Ar jus bandete nusipirkti moteriskas pedkelnes naujoj parduotuvej Visagine Taikos pr.tai yra neimanoma mano ugis 170 jos sukistos neaisku i kokius tai stalcius ir nerealiam auksti ivairiu spalvu ir dydziu
Niekaip nesuprantu, kam daryti akcijas, jei tų prekių nebūna lentynose??Vakar pravaževau 5-kias maximas ieškodamas gėrimo, , Jack Daniel's''.visose buvo, , išluotos'' lentynos...būčiau pirkęs ir už įprastą kainą, nes ieškojau šio gėrimo, nevaževau į kitą prekybos tinklą tik todėl, kad buvau pagautas sportinio intereso:) moralas tame, kad jei darot akcijas tai ir pasirūpinkit, kad lentynose tos prekės netrūktų.nes kas ieško prekės o ne kainos tai toks dalykas labai siutina..P.S sportinis interesas surasti JACK DANIEL'S Maximoje nepavyko..iškelbėjo kitas prekybos tinklas:)
Prisegtas dokumentas:
sveiki sendien is rito buvau vilniui savanoriu maxsimoi ir buvo akcija farsui pajemau daugau nei kilograma ir ka jus galvojat atvazioju atidarau o jis blogas smarve nepakeliama, nekada nebijojau pirkt maxsimoi, bet jau supratau kad maxsima jau sugadinta nes neks netikrina o kas butu jeigu vaikai mano suvalgitu tikrai apsinuoditu.prasau tikrinkit kaip jie ten prekiauja miesa?
As maximoje idarbintais aukstesnio rango zmonemis esu pasibaisejusi. Kalbu apie Utena, maxima Ausros gatveje. Pati nesu ten dirbusi ir nezinau kas galetu privesti iki to. Daug girdejau kalbanciu, jog direktore laukine, nuotaikos zmogus. Taip ir yra, uztenka vien i ja paziureti. Mes norime puikaus aptarnavimo, besisypsanciu darbuotoju ir t.t.. bet didele dalis ju net nera baigusios sios specialybes, kaip sakoma atejusios is gatves. Ten gaunama labai daug informacijos ne tik kaip naudotis kasa, krauti prekes ir t.t., bet ten moko dar ir bendravimo su zmonemis, o musu pardavejoms tai butu labai reikalinga. Visiskai jokios pagarbos klientui, siaubas. Kita vertus, kaip mes galetumeme is ju to reikalauti, jei darbo grafikas bei uzmokestis nesuteikia stimulo dirbti, myleti darba. Neabejotinai daug kas priklauso nuo valdzios. Sudarydamu grafikus (geri darbuotojai, kurie ismano savo darba ir geba bendrauti su zmonemis) turetu pasikviesi po viena kasininkes, pardavejas ir taip pat atsizvelgti i ju poreikius. Kiekvienam neitiksi, bet viena kart vienam geresnis pabusi, kita karta kitam. Darbuotojai savo grafikus PRIVALO zinoti jau pries 2 savaites. Butu malonu, jei virsesni zmones nusileistu ant zemes ir pradetu su visais bendrauti kaip su lygiais. Neabejotinai butu maloniau ten apsipirkineti, kai darbuotojos kreiptu demesi i klienta.
sveiki, nutariau parašyti ir aš, daug blogo nesakysiu, Naujininkų maximoi ir darbuotojai geri ir mandagūs, bet kada tik neužeinu į šitą maximą visada ilgiausios eilės ir dirba tuo metu 2-3 kasos, ar priimkit daugiau kasininkių ar kitaip spręskit šitą problemą, nes čia nenormalu....
ačiū.
Sveiki nurejau isidarbinti ir dirbti jusu kolektyve siunciau cv kita diena sulaukiau skambucio is valdzios del darbo dar pasake jei nepatiks darbas perskambinkite nusiunte i darbo pokalbi i maximos parduotuve bet vadovei nelabai patikau ir buvau nepriitas paskabinau tai paciai moteriskei pasakiau kad neprieme pasake perskambinsiu keliu valandu begyje ir pasiulysiu kitas darbo vietas bet kaip dingo trecia diena taip dingo ir likau be darbo neidarbintas ir sitaip iesko maxima darbuotoju;DDD

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.

Daugiau nei pusė smulkiųjų įmonių plečia verslą
Daugiau nei pusė smulkiųjų įmonių plečia verslą 01-29 12:33
Palyginti su 2013 m. duomenimis, 2014 m. verslininkai ėmėsi įgyvendinti didesnės apimties verslo projektus, daugiau nei pusė smulkiųjų įmonių savo lėšas skyrė verslo plėtros planams. Ūkio...
"Google" pelnas augo 30%
"Google" pelnas augo 30% 01-30 09:35
Interneto kompanija "Google" paskutinį praėjusių metų ketvirtį baigė 30% išaugusiu pelnu, kuris siekė 4,6 mlrd. USD, bet ekspertai teigia, kad lūkesčiai kompanijai buvo didesni, praneša BBC.
Gamybos ciklus keičiantys spaustukai-segtukai
Gamybos ciklus keičiantys spaustukai-segtukai 01-30 09:07
Aukštyn kojomis mūsų įpročius apvertę WeLoc spaustukai-segtukai buvo sukurti Švedijoje praėjusio amžiaus 9-ajame dešimtmetyje ir naudoti medicinoje. Šiandien jie neatpažįstamai pakeitė pramonės ir...

Kokį telefoną turite?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

CBS 55,72 -1,01%