Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Šiandien Klaipėdoj, banginio PC, norejau nusipirkti tortą. Žmonių konditerijos skyriuj nebuvo, stovėjau as viena, pardavėja tuo tarpu vale šaldytuvo duris ir apsimetė, kad nemato. Po keliu min netenkinta pagaliau "atkreipė" dėmesį ir as paklausiau, koks tortas šokoladinis, sako nėra tokiu, as parodžiau i ruda tortą paklausiau o šitas koks, sako kakavinis, aišku su pašaipa. Po to paklausiau kurie tortai be uogų ir tada pradėjo jinai man skaityt tortu sudėtis tiesiog rekdama, kokia as neišmanėlė. Torto aišku nepirkau ir daugiau nepirksiu niekada. Tokio žemo aptarnavimo lygio nesu mačius maximoj, tai nebegasdinkit klientu savo lojaliu.
Sveiki.
Esame naujakuriai ir jau spejome pakraupti vadinamoje Roku maximos darbuotoju darbu Kaune! Ne gana to, kad niekada nesisveikina ir sedi susiraukusios, tai dar ir nesiskaito su pirkejais. Ne viena karta paprasius atpjauti gabaleli pyrago esu nusiusta ieskoti i saldytuva, o ten kazkodel skiriasi galiojimo laikas, bet cia dar nieko.Viena vakara buvo perpildyta mano kantrybe.atvaziavau apie 19:30val. Priejusi prie mesos skyriaus pasisveikinau atsakymo nesulaukiauir paprasiau sumalti mesos, atejusi is pyragu skyriaus sako: nemalsiu. Sakau: kaip tai? Atsako : va taip, as neapmokyta. Sakau: tai kolege. Ji man vel: tai ji jau namo iseina ir dar pas ja paklause ar malsi? Ji sako tuoj paziuresiu ir tvarkosi toliau. Pasitvarke ir sako ne nemalsiu. Sakau :tikrai nemalsit, sako ne!
Labai susinervinau ir nuejau ieskoti kur pasiskusti. Galu gale aumale, bet nuotaik buvo sudasinta visam vakarui. Dar ziurejo i mane ir keike.
Sitoj maximoj tikriausiai visos vietones ir daro ka nori, negerbia pirkeju visiskai! Esam su vyru pakraupe! Tik kelios pardavejos yra mandagios kurios sedi prie kasos.
Tokiuosi atkreipsite demesi i musu skunda ir bus perduota pastaba pardavejoms!
Viskas vyko 2016 01 29. Apie 19:30val.
2016.02.05 parduotuveje MAXIMA Akropolyje pirkau visciuku broileriu blauzdeles, atidarius gaminimui pajutau siaubingai nemalonu kvapa pauoscius supratau, kad blauzdeliu galiojimas pasibaiges nors ant pakuotes dar galioja.
2016.02.05.parduotuvėje MAXIMA (Šiaurės pr) pirkau vaikišką knygutę, ant kurios buvo nurodytos 2 kainos: 7, 53 EUR (kaina užbraukta) ir 5, 29 EUR (kaina neužbraukta). Knygelė pasiėmiau iš nupigintų knygų lentynos.
Gavusi kvitą pastebėjau, kad kvite yra nurodyta ta kaina, kuri buvo užbraukta (7, 53EUR)
Pardavėjos paklausiau kodėl. Ji pasakė, kad už kainas neatsakinga : matyt seniau buvo vienokia kaina, dabar kitokia.
Kas atsakingas už tokią informaciją ir kokia kaina yra iš tiesų?
Prisegtas dokumentas:
Apie Kaune Silainiu Maximoje esanti sviezia maista, cia kabutese turetu buti, pastebejau ne pirma karta perkant sviezia vistiena buna jau su kvapu, kitu gamintoju vistiena taip pat issipakavus negalima ruosti, netgi siandien nusipirkus kepta dar silta vistiena, pragnybus taip pat buvo su kvapu, cia butu galima rasyti ir rasyti. Tiek siam kartui
Sveiki, 2016-02-03 Vilniuje Europos Maximoje pirkau vistienos ketvirti (buvo akcija).
Suvalges ketvirti stipriai apsinuodijau (vemimas, viduriavimas).
Niekam nepatariu pirkti vistienos gaminiu, kuriems yra taikoma akcija...
Laba diena.
Vakar apie 13 val. Marijampolės maximoje (V. Kudirkos g. 3) pirkau vištienos ketvirtį. Grįžusi namo, įdėjau jį į šaldytuvą. 16 val. pradėjau gaminti vakarienę ir išėmusi ketvirtį iš maišelio pajutau nemalonų kvapą. Pauosčiusi supratau, kad tai prasmirdęs ketvirtis. Nemanau, kad jis mano šaldytuve per 3 valandas pagedo. Žinoma aš jį įdėjau į tą patį maišelį ir nunešiau į tą pačią parduotuvę. Informacijoje moteris maloniai bendravo ir gražino pinigus. Po to, nuėjau į kitoje kelio pusėje esančią Rimi parduotuvę ir ten radau šviežios vištienos, kuria ir nusipirkau (ji buvo šviežia). Kitą kartą jau pagalvosiu, kurioje parduotuvėje apsipirkti. Va taip ir prarandami klientai. Pykčių neturiu, tačiau, norėtųsi, kad tai daugiau nepasikartotų.
Gera vakara maksimos atsakingiems,
Šiandien aš apsipirkinėjau pramonės maksimoje (Kaune). Prekių suma 10 eurų, 61 euro centukai. Pardavėja sugadino kvitą. Paprašius kvito. Ji akis išvertė ir sako, kad pirkau tik už dešimt eurų ir dar reikalauju čekio. Matyt jūsų pardavėjos labai gerai uždirba. Reikėtų kamerose pasižiūrėti. Aišku aš paimečiau. Žinosiu ateityje, kad ponios kasininkės pačios suklysta ir dar akis sugeba draskyti. Pagarbiai.
Ar nors karta salej esanciam darbuotojuj padovanojot sypsena ir pasaket gera zodi? Kogero ne, tai kaip zmogui jaustis kai jis dirba jums, o jus tik negatyva, nesvarbu valdzia ar kas, bet jei jus mums teiksit teigiama emocija manau daug kas pasitaisytu, nereik vieni kitiem teikt tik negatyva, o kaip sakoma: kaip sauksi taip atsilieps... ar padekojot, kad galit duonos ar sviesto nusipirkt? Gi jie irgi dirba su emocijom, jausmais... jie gi ne robotai... o jus tik blogi matot, gal maziau negatyvo skleiskim aplink ir taip mum nera ten dirbt dovanele, tai nors jus budami klijentai ivertinkit tuos kas nuosirdziai atlieka savo darba, o ne vien keikdami ir ieskodami kabliulu... o kaip malonu isgirst nuosirdu: aciu uz gera aptarnavima... manau ir jum butu maloniau matyt musu sypsenas nei tiesiog atliekancius savo darba.... ir seip manau maloniau butu kada kasininkas pasako: laba diena su sypsena veide, o ne del to, kad tai jo darbas, tad susimastykit truputi ir jus, nes jus esat didele dalis musu emociju, savijautos, nuotaikos...
Šalčininkų maximoje pastoviai tuščios lentynos prekių, kurioms taikomos nuolaidos ar akcijos. Pvz. šiandien akcija vyksta kačių ėdalui whiskas- lentynos tuštutėlės....o saldainių "Vilnius" už kortelės aktyvavimą internete laukiau viiisą mėnesį...nei vienos dėžutės...užtat po akcijos pabaigos, jau sekančią dieną lentynos buvo pilnos tų saldainių....MAXIMA...tikrai apie viską pagalvota...
Liveta 2016-01-20 08:40:55
Antakalnio, V.Grybo g 21 Maximoje dirba labai nemandangi ir net įžuloka pardavėja Irena. Ne kartą yra tekę girdėti jos nemandagų bendravimą su klientais, apie pasisveikinimus ir atsisveikinimus kasoje nėra net ką kalbėti. Suprantu, kad vieną mėnesį gali nebūti nuotaikos, blogai sektis, bet šis žmogus piktas ir nelaimingas visada, nejaučiau jokios pagarbos klientui.
Ne jau Jums palengvėjo, kad parašėte, kad Maximoje dirba nelaiminga kasininkė?! Jums labai rūpi pasisveikinimai, atsisveikinimai? Kasininkai pasisveikina, o pirkėjai, būna, tuo metu užsisuka, kad tik nereikėtų atsakyti į pasisveikinimą. Apie ką Jūs kalbat? Man rūpi greičiau užsimokėti už prekes, o ne analizuoti kasininką: jis laimingas ar ne. Nenorite susidurti su nelaimingais kasininkais - pirkite maistą internetu.
penktadienį pirkau (Liepkalnio Maxsimoje)mišrainę pupelių obuolių sūrio duonos, ji buvo sugedusi t.y buvo sumaišyta senos sugedusios su šviežiai padarytomis (viena duona buvo traškanti, kita šlapia), noriu paklausti kokia tarnyba tikrina mišrainių, salotų kokybę, nes jau ne pirmą kartą atsivežų salotas kurias neįmanoma valgyti
Emilija 2016-01-09 17:02:34
Absurdas. Tokiu žodžiu noriu parašyti atsiliepimą. Nusipirkau įrankius stalo. Jie nebuvo iš brangiųjų, tačiau tai nedaro įtakos lipdukų klijavimui ant jų. Ant kiekvieno įrankio užklijuotas barkodas, ir dar tokias klijais, kad neįmanoma nulipti. Sąžiningai mirkiau įrankius vandeny keletą valandų, bet lipdukams tai neįdomu. Tada nusprendžiau PUSANTROS PAROS mirkyti aliejuje. Ir ką jūs manot??? Popierius nulipo nuo daugumos įrankių, bet klijai liko. Maxima prie įrankių turėtų pridėti aliejaus butelį, kad išmirkyti galėtų įrankius, tada kokį gremžtuką, kad nesugadintų įrankių (kaip man nutiko), indų ploviklio butelį, nes po aliejaus jo nemažai reikia išplauti gerai įrankius ir dar kokios raminamos arbatos padovanoti turi, nes kantrybės kainuoja daug. Jei maximai įdomu mūsų komentarai, tai darykit ką nors, keiskis kažką, nes esu sugadinusi ir įrankius, ir kitas priemones. Gaila kitų pirkėjų...
Man kuo puikiausiai nusivalė tie klijai nagų lako valikliu.
Apie 17 val, pardavėja Tatjana, maximoje Taikos g. 1 prie parduodamų salotų ir mėsos gaminių elgėsi ypač nemandagiai. Pačiam priėjus ir pasisveikinus nesugebėjo nieko atsakyti, paprašyta pasakyti kiek gramų mėsos yra įdėta nieko neatsakė, o įdėtas salotas tiesiog numetė ir, kad neatsisveikino ar nepasakė skanaus turbūt nėra net ką kalbėti. Suprantama, galbūt pavargusi ar nepatenkinta atlyginimu, bet elgtis juk reikia žmogiškai, ir tikrai nekalbu apie dirbtini nuolankumą.
Atejus i informacijos kasa su dviem mazameciais vaikais ir atsinesus 2 didesnes prekes kasoje buvo 3 pardavejos kurios tarpusavyje snekejo ir priejus man pradejo reiksti nepasitenkinima del mano atsinestu prekiu.negana to viena pardaveja susikeike prie vaiku.ir nuejus man nuo kasos toliau jos prie kitu klientu mane apkalbinejo nes paklausiau kur parasyta kad negalima atsinesti siu prekiu butent i sia kasa.
Nesuprantu kokiu tikslu "ačiū " paskyroje aktyvuojame pasiūlymus, jei jie vis tiek neveikia. Čia kaip:parduodam neinamas ar tokių patiklių žioplių sąskaita didinama apyvarta.
Kedainiu miesto stoties maksimoje labai nepagarbei ir auksta intonacija bamba ant zmoniu be reikalo ir atlieka savo darba labai letai maximos valytoja. Necenzurineis zodzeis vadina klientus etejusius I wc. Bei ju neileidzia nors darbas jau atliktas.... esu pasipiktinusiu tokiu darbu....
Būtu malonu, kad Maximos (Alytaus Santaikos g-vė) vadovybė atkreiptų dėmesį į automobilių aikštelės švarą.Gaila žiūrėt į patalpų valytojas, kurios nuolat stumdo valymo mašiną ir plauna šlapio purvo takus.Pati dirbu nuomojamose Maximos patalpose pardavėja ir po kiekvieno užėjusio lankytojo turiu plaut grindis.Praeit pro aikštelę-tikras išbandymas.Atėjusi į darbą turiu pasikeist avalynę ir išplaut savo pėdsakus.
Vilniaus rajone, Maišiagaloj maximoje 14metų vaikams neparduoda Tauro giros, pasirodo tai yra alkoholinis gėrimas.Pardavėje liepė mano vaikui nešt girą atgal į lentyną.Tada jis paėmė duonos girą ir tos nenorėjo parduoti. Ar neapsurdas.Tai gal giras reikia pastatyt prie alkoholio?
Liepkalnio maximoja pirkau atsaldyta file lasisa 2016 01 07, lasisa buvo smirdanti.ir tai jau ne pirmas kartas.kada tai baigsis sioje maximoje?noriu sulaukti atsakymo
sveiki, kas dirbo Maximoj ceche? kokie atsiliepimai?
Jau trečią kartą maximos mišrainėse randu aštrių plastmasių šukių ir vieną kartą radau mažą akmenį. Po tokių bajerių kai iš burnos išsitraukiau tiek kartų šukių ir akmenį, nebeeinu į šią parduotuvę. Nei vienoje Europos šaly nepatyriau tokio šlykštaus dalyko. Apie mano salotų nelaimes skleidžiu visiem ir raginų pasirinkti kitą prekybos centrą.
O siaube, gyvenime turbūt niekas nėra susidūręs su didesne problema- apranga... Daug geriau atrodo, kai darbuotojai yra apsirengę, tvarkinkai ir suvienodintai. Kelnės ir batai šiais laikas nenešiojami po 100 metų, vienas-du sezonai ir jie nudėvėti. Darbe busi +-15 dienų per mėnesį, tai kažkaip ir nemalonu būtų su tais pačiais nutrintais rūbais į miestą dar eiti.
Taip Astai pritariu tikra pasaka su tais saldainiais susiduriau su tokia pacia situacija
Noreciau, kad issiaiskitumet del "svyturys" nealkoholinis sviesusis alus. Pastebeta kad pasikeite alaus skonis - praruges. partijos nr. 15 06 16 q 2 15:34. Perkant kitose parduotuvese alaus skonis normalus kaip ir visa laika. Pirkta Elektrenu maxima 2016 01 03. Aciu.
Gera vakara,

Aš irgi ilgai delsiau, bet norėčiau pasidalinti apie Rumšiškių maksimą. Nežinau ar čia sąmoningai ar nesąmoningai, bet kartą savaitėje būsi apgautas. Iš pradžių galvojau, kad atsidarė nauja parduotuvė, tai gal darbuotojos neturi darbo patirties. Bet praėjo jau nemažai laiko, bet situacija nesikeičia. Reikia kiekvieną sykį atstovėti per naują eilėje išklausyti nepatenkintos kasininkės komentarus ir pasijausti nesmagiai, nes nori atsiimti savo pinigus. Dar negrazina čekio, nes joms reikia. Tai gal Rumšiškiu maksimoje nėra švietimo aparato? Gal vertėtų įrengti informacijos skyrių, tada pervargusios, suniurusias veidais kasininkės gal mažiau apgaudinės žmones? Pagarbiai
Sveiki, pageidautume, kad Gargžduose esančioje MAXXIMOJE, būtų prekiaujama "VALIO EILA PIENO GĖRIMAS BE LAKTOZĖS". Yra ten visokių ryžių, avižų ir kt. gėrimų bei sumažintu laktozės kiekiu, bet konkrečiai šios prekės einame pirkti į kitą prekybos centrą.
Laba, siandiena t, y 2016, 01.02 Panevezyje, Ukmerges g. Maximoje nusipirkau Maximos gaminta, , Saltiena" VALGYDAMAS JA, JOJE RADAU 2 ILGUS SVIESIUS PLAUKUS- PASIRUPINKITE DARBUOTOJU GAMYBOJE GALVOS APDANGALAIS, NORS REIKALAUKITE KAD JUOS DEVETU DARBO METU KULINARIJOJE. JUSU IMONES IS FILIALU STEBESIU, KITAS APTIKIMAS, KREIPIMASIS I MAISTI IR VETERINARIJA.
Laba diena, noriu palikti skunda del Maximos, esancios Kreves pr. 108, Kaune. Siandien (2015-12-31) su vyru atstovejome eileje, ir pirktos prekes taip ir neisigijome, kadangi ant prekės nebuvo bruksninio kodo, kasininke todel mums jo nepardave, net nepasiūlė nueiti i sale ir pasiimti kito, juolab kad pirkome ne viena preke, skanavimas kitu prekiu laiko atzvilgiu taip pat uztruko. Sioje parduotuveje jau nebe pirma karta susiduriame su tokia situacija, kad apyvartoje yra disponuojama prekemis be bruksniniu kodu, ana kart galvojome buna pasitaiko, kasininke leido nueiti pasiimti kita, juk jei perkame ta preke, vadinasi ji reikalinga mums! O siuo atveju konvejeris. Butu malonu, kad pries atsiduriant prekems saleje, atsakingos darbuotojos suziuretu ju bruksninius kodus! Is namu as galiu atnesti ir kokia preke, bei ja palikti saleje!!! Trukumas kompetencijos, ir idomu vadovai kaip i tai reaguoja!!! Kai pastate sia maxima, salia namu, apsidziaugiau, bet ko cia dziaugtis, kai negali isigyti prekes!!! Aciu uz grazius Naujus metus!!!
Gruodzio 22 Alytuje Santaikos g. esansioje Maxima parduotuveje pirkome mesos gaminiu is uz vitrinos. Mesos vyniotiniai buvo puikios kokybes ir mes juos su dziaugsmu suvartojome. Deja, to negaleciau pasakyti apie kita gamini- kaip tikejome, pagal gaminio pavadinima, tai turejo buti salto rukymo kiaulienos sprandine. Kaip bebutu gaila, sprandine buvo visiskai nerukyta, tik sudyta. Buvome labai nusivyle, nes tai pastebejome, kai jau ruoseme Kaledu stala.
Gruodzio 30taja vel teko buti toje pacioje Maxima parduotuveje. Kai pardaveja pavere tai, ko mes praseme, bandziau mandagiai pasakyti, kas buvo nutike.
Atsakymas nuliudino- mes parduodame tai, ka tiekejas atveza. Man pasakius, kad jei gaminys neatitinka aprasymo, jis neturetu buti vitrinoje ar jo pavadinimas turetu buti pakeistas tam, kad neklaidintu zmoniu, vargsele pardaveja kiek pasimete. Pasiule grazinti keitimui.
Gaila, kad Maxima darbuotojai visiskai nera parengti priimti atsiliepimus. Jei nera galimybiu juos parengti, ar vadovai neturetu buti informuojami apie tokio pobudzio ivykius?
Labiausiai nuliudino tai, ka teko nugirsti man pasitraukus nuo vitrinos- pardavejos garsiai tarpusavyje aptarinejo ivyki ir vienas is komentaru buvo " cia ne ta salis, kur galima ateiti ir reiksti pretenzijas".
Ar Lietuva ta salis, kur klientas nera gerbiamas? Ar Maxima stengiasi formuoti ivaizdi Lietuvos, kurioje vartotoju teises ne tik kad pazeidinejamos, bet dar ir atsiliepimas yra pakomentuojamas?
O juk butu taip paprasta tiesiog pasakyti- atsiprasome, ivyko nesusipratimas. Dekojame uz atsiliepima. Stengsimes atidziau tikrinti prekiu standartus.

Nepaisant sio nesusipratimo, Maxima, mano nuomone, yra pats patogiausias prekybos centras. Visada randame norimu prekiu ir dziaugiames galedami apsipirkti sioje parduotuveje.
Norėčiau pasiskusti BIG-O Klaipėdoje pardavėjos prie tortų Alisos elgesiu.2015-12-30 buvome maximoje apsipirkti šventėm.Viskas gerai kol nesusidurėme su šia pardavėja.Žinojome tiksliai kokio norime torto, paklausėme pardavėjos ALISOS ar yra toks tortas.Vietoj atsakymo riaumojimas, kad prikrauta pilną tortų ir ieškokite.Perkraustėm visus tortus kol radome norima, paprašėme nors perišti, kad būtų patogu vežti, vėl išgirdome riaumojimą.Nuotaika sugadinta.Kūčių diena taip pat pirkome tortą tai ten dirbusios moterys padėjo parinkti įdėjo į dėžutė ir perišo.Tokios pardavėjos kaip Ši ALISA nedaro garbės Jūsų prekybos centrui.
klausymas.
Kaune Stulginskio g. maxima 19 val jau neveikia Perlo terminalas.
Sake, artsiprasom, bet neveikia nuo 18.30 musu pamaina...kita pamaina kitu grafiku..
Tai normalu?
Norėčiau sužinoti, kodėl bandote atsikratyti savo pastovių pinigų nešėjų-pirkėjų?Kurie per metų metus jūsų sąskaitoje paliko tikrai įspūdingą pinigų sumą???Kalbu apie save.Esu pasipiktinusi, kad Šiaulių centrinės parduotuvės aikštelėje, palikus savo automobilį ilgiau, nei dvi valandas- buvau nubausta jau net du kartus.iki šiol buvau tik Jūsų prekybos centro pirkėja.Šis Jūsų požiūris į pirkėją, mane labai nustebino.Savo mašiną statau šioje aikštelėje tik tuomet, kai atvykstu apsipirkti.Taip, laiko praleidžiu daugiau, nei dvi valandas.Tuo laiku užeinu ir į jūsų kavinukę ir apsiperku ir sumoku mokesčius, užeinu ir į vaistinę, esančią po vienu stogu.Kas svarbiau, ar kad aš pirkčiau Jūsų parduotuvėje, ar kad mano automobilio, daugiau niekada nebūtų, Jūsų parduotuvių tinklo, aikštelėse???
nusipirkau sen pas jus marinuotas paprikas su idaru, tai apsivemiau, kodel jos stiklainyje gali but praruge kaina apie 3eur, nemanau kad jus kontroliuojat maisto kokybe, galiu ir jus savininkai jomis pavaisint, kas dabar man grazins pinigus?kai atidariau induka?
Aciu uz sugadintas Kucias.Pirkau jusu gamybos keliu rusiu misrainiu, slykstesniu nesu ragaves.Jusu kulinaras-technologas kulinarijos meno tubut mokesi afrikos dziunglese. Majonezo prideta tris kart daugiau nei reiktu ir dar pacio prasciausio-veiveriu. Dabar turesiu preteksta "reklamuoti" savo pazistamiems, ir pazadu niekada nepirkti maxsimos gamybos maisto produktu.
PS. produktai pirkti Marijampoles Kudirkos g-ves maxsimoj.
Elektrėnų maxima, rungos gatvė, gruodžio 24d. 2015 m. 15:00

6 kasa, kasininkė 10 8 Svetlana. Labai nemaloni moteris. Stovėjome eilėje (buvome antri) beveik 30 minučių, nes kasininke šnekučiavosi su priekyje buvusia "kliente"/ drauge. Laukėme kol jos išsikalbės apie savo šventes, nuotaikas, dovanas, kol "atsibučiuos" ir apsikabins nes nepasimatys per šventes. Pagaliau draugė išėjo, tačiau ponia Svetlana nesiteikė paskubėti, ji pavargusi, taigi geriau ji praskanavusi pirmąja preke, nusisuko į kitą pusę pasikalbėti su šalia sėdinčia kolega. Na žinote, toks aptarnavimas buvo nepatenkinamas visiškai, ir kuo mažiau tokių nemalonių ir klientų negerbiančių kasininkių. Laukėme labai ilgai kol ji apžiūrinės kiekvieną mūsų perkamą prekę skanuodama, kol išsišnekučiuos su kolega apie neaktualius darbui dalykus, su savo drauge taip pat.
Suprantama, kad žmogus pavargęs, ar senas, bet jau tik nesielgti su klientais kaip su "skudurais", negerbti jų.
Lilija 2015-12-20 22:13:56
laba diena, as is Klaipedos, jau rase apie saldainius dovana uz 0, 01 cnt, niekur saldainiu nera, kam tada reikalinga tokia dovana,
Ačiu uz dovanelia, vis del to spejau gauti, gal suskubau parašyti kad negavau, atsiprašau, bendradarbiausim kaip visomet, gražios šventes.
apsipirkinedamas Maximoje Batoro 43, pasibjarėjau parduodama produkcija ir tai jau ne pirmas kartas, aptinku arba pažaliavusia mėsa, arba supelijusi sūrį! Kur kokybės inspekcija!
Prisegtas dokumentas:

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB ,,Manrasta“ įkurta 2001 metais. Bendrovės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba konditerijos gaminiais. MANRASTA glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais Lenkijos konditerijos gaminių gamintojais, pristatydama rinkai platų...
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
UAB „ISTVESTAS“ daug dėmesio skiria vyno ir kitų tauriųjų gėrimų vartojimo menui kurti, kuris kasdien tampa vis aktualesnis ir patrauklesnis.Tai, kas anksčiau atrodė neįtikėtina, šiandien atrodo visiškai įprasta. Dėl sparčiai...
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

„STORA ENSO“ remia John Nurminen‘o fondo „Švari baltijos jūra“ projektus
„STORA ENSO“ remia John Nurminen‘o fondo „Švari baltijos jūra“ projektus 02-05 16:09
„Stora Enso" pasirašė trejų metų paramos sutartį su John Nurminen‘o fondu „Švari Baltijos jūra" šio fondo vykdomiems projektams. „Bendradarbiaudami su...
"Omnivą LT" augino prekių mainai ir el. prekyba
"Omnivą LT" augino prekių mainai ir el. prekyba 02-10 11:30
Estijos pašto antrinė logistikos ir savitarnos siuntų UAB "Omniva LT" pernai skaičiavo kiek daugiau nei dešimtadaliu augusias pajamas. Prie įmonės augimo itin prisidėjo drąsesnis Lietuvos...
"Swedbank" išliaupsino Šiaulių banko akcijas
"Swedbank" išliaupsino Šiaulių banko akcijas 02-10 11:14
Antras pagal dydį šalies bankas "Swedbank”, atnaujinęs Šiaulių banko akcijų vertinimą, skelbia, kad tikroji Šiaulių banko akcijų vertė yra 0,360 Eur už vieną.

Ar esate naudojęsi greitaisiais kreditais?

UAB Baltic master

NASDAQ OMX 61,49 +2,13%