Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Laba diena, norėčiau papasakoti apie Maximą X-928 Raudondvario pl., Kaunas. Dirbam nuo atidarymo ir tokio bardako neesame mate. Mūsų direktorė Irma nesiskaito su senais darbuotojais, neišklauso jų nuomonės, net neleidžia pasakyti, ką manai. Nori pakeisti senus darbuotojus, sako, kad per ilgai dirbam. Pati nesupranta esmės apie darbą, beveik visus jos darbus atlieka vadybininkės. Dirbdami pas šią direktorę - negalima sirgti, nes grįžus nežinai, kokį darbą dirbsi. Nesudaro grafikų, jei nėra kam dirbti, ima iš kitų skyrių darbuotojus, o jų skyrius išmėto kitiems darbuotojams. Nesuprantame, kaip moka atlyginimus, daugiau dirbame - mažiau gauname. Seniau į darbą eidavome su noru, o dabar einame, tam, kad dirbti, nes kiekvieną dieną gali būti naujiena.
Teko apsipirkti Rumšiškių maximoje Kaišiadorių raj. Iš penkių pirkimų keturis buvo nesusipratimų. Pirkau akciinę prekę saldainius, kaina buvo parašyta viena, kasoje išmušė kainą be akcijos, pareiškus pretenziją sako kad pamiršo pakeisti kainą. Kitą karta pirkau vynuoges už akciinę kainą, vėl kasoje išmušė pilną kainą, po diskusijų sumažino kainą ir pardavė už akcinę kainą. Šiandien pirkau kivius, kaina parašyta 4, 99 lt, bet pardavė už 2, 02 euro už kilogramą, jau pavargau nuo tokių dalykų ir šiandien į diskusijas nesileidau, sumokėjau ir išėjau nusivylęs tokia prekyba. Dažnai apsiperku maxima Kaune, Kaišiadoryse ir tokių dalykų nepasitaikė, o einant į Rumšiškių maxima iškarto apima nepasitikėjimo jausmas, atstumia toks aptarnavimas.
As 2015-02-22 09:25:39
Sveiki. As isdirbau maximoje daugiau, kaip tris metus. Ir ka pastebejau? Kad jei paraso skunda pirkejas, darbuotoja uz tai is karto"tarkuoja", Bet i darbuotoju skundus niekas demesio nekreipia! Isidarbinai maximoje-ir tu jau ne zmogus! Pirkejai piktinasi nemandagiom, piktom pardavejom, bet kaip joms buti mandagioms ir laimingoms, jei kruviai ir taip dideli, o valdzia liepia mazint etatus, varyt darbuotojus atostogu ir likusiems tie kruviai tik dideja ir dideja. Aisku, atlyginimuose tas neatsispindi. Administracija su pavaldiniais visiskai nesiskaito, nevertina, nesaugo. Lengva ranka meto senus darbuotojus, ir priimineja naujus. Maximai nusispjaut i pas juos dirbanti zmogu, tik pazadai prisiviliojimui grazus! Tiem vargsam pardavejam spaudimas is visu pusiu-valdzia zemina, pirkejai tyciojasi-ir buk tu zmogau laimingas, sakyk visiem issisiepes"laba diena", ir "geros dienos"... O apie maximu direktoriu kompetencija, tai is viso patylesiu...
Čia visuose tinkluose tas pats, bet kur geriau rast darbą? Tiesiog dirbi ir tyli nesvarbu, kad moka 1000 Lt, bet tai irgi pinigas.
Šilutės pl. 14-16a, Klaipėda pstoviai apgaudineja z mones, kaip buvo litai as dar kentejau bet dabar sprogo mano kantribe.nupirkau kijevo kotletos, ant cekio aisku ir grazai visems matosi kaina 2.76 eur o kasoi man muso pardaveja 4.64 eur, nepastebejau.isejau, parakiau ir grizau i parduotuve, kantribe neislaike.negalima pastoviai apgaudiniti zmones ant tek sitoi parduotuvei, ir as ne pirmas ir ne paskutinis.daug zmoniu skundziasi ant sia parduotuve bet ne zino ka dariti.p.s.ceki turiu kopija, originala ateme parduotuvei
Esu kantri, bet nebegalėjau nutylėti...
Šiandien vakare apsipirkinėjau Kretingoje, Maximoje, esančioje centre, Rotušės aikštėje. Prie kasos stovėjome du žmonės: prieš mane padorus ir labai mielas senukas, ir aš. Labai garbaus amžiaus žmogus savo pirkinių krepšelį padėjo ant to važiojančio takelio ir, tiesiog, nespėjo jo iškraustyti. Pardavėja Oksana (jauna moteris) supyko, kad žmogus nespėjo iškraustyti krepšelio (jis tikrai garbingo amžiaus) ir visus jo pirkinius išvertė! Pabiro ant žemės apelsinas ir cirtina, tada aš nesusilaikiau ir pasakiau, kad pardavėjos elgesys labai nemandagus, o ji man atšovė, kad jei kas nepatinka, galiu čia nestovėti ir eiti į kitą kasą. Aš atsakiau, kad stovėsiu ten, kur stoviu, o ji jauna ir turi mokytis elgtis mandagiai su žmonėmis. Vakare grįžusi apie tai papasakojau savo vyrui, jis taip pat buvo susidūręs su ta pačia pardavėja Oksana, kuri mėtė žmonių prekes... Todėl ir nusprendžiau parašyti, nes daugiau nenoriu po sunkios darbo dienos, atėjusi apsipirkti, atsidurti tokioje situacijoje. Gerbkime vieni kitus! Kitos pardavėjos ir pajuokauja, ir suteikia informaciją, ir tikrai nuoširdžiai dirba savo darbą. Šitokie akibrokštai tikrai nemalonūs...
Sveiki, jau kelintą kartą gaunu žinutes į telefoną ''Specialiai jums... ir toliau seka pasiūlymai, o kada nuėjau į parduotuvę, tai ten dar pareikalavo papildomai kažkokio jūsų čekio, aš to čekio neturiu, todėl ir negaliu pasinaudoti Jūsų siūlymu.Klausimas- kam tada siunčiamos tokios žinutės ir klaidinami pirkėjai.Su pagarba, Irena
dirbu maximoje jau kelis menesius. turiu aukstaji issilavinima, pradzioje buvo gan sunku taciau dabar jau ipratau ir zadama vieta vadyboje. per kelis menesius pakeiciau du skyrius. turiu net viena skunda, taciau tas reikalas buvo tikrai mano "naudai" o ne pirkejo.
pirmai galwojau kad ilgai neuzsibusiu dabar matau kad turiu galimybiu ten eiti siektiek auksciau, del to kyla motyvacija ir atlieku savo darba dar geriau. p.s. maximoje praktiskai visi dazniausiai dirba be issilavinimo. del to is tokiu kaip as valldzia reikalauja dvigubai daugiau nei is eiliniu darbuotoju....
Laba diena, daznai apsiperku Vilniaus Maximoje, Savanoriu 31.Pardaveja vardu Daiva (sviesi, ) daznai grubi, paprasius pakeisti moneta, kad galeciau padeti daiktus i saugojimo kamera isgirdau:"NEKEISIU" nepaaiskinant kodel, Pardaveja daznai kalbasi su klientais grubiai, pakeltu tonu.O tokiu zodziu kaip 'aciu" ar 'prasau" pardavejos zodyne is vis nera.Ar nereiketu patikrinti mandagaus etiketo su pirkejais taisykles.Jeiu bus vienintele kasininke sioje parduotuveje, niekad neisiu prie jos kasos, tiesiog pasirinksiu kita parduotuve.
Su pagarba
Labai esu pasipiktinusi Maxima, Panevėžyje, Smėlynės g, 112, kasininkių neatsakingumu.Jau ne pirmą kartą jos man pridaro papildomų rūpesčių, Pirmą kartą, kai kasoje mokėjau mokesčius už komunalines paslaugas ir kasininkė, nebuvo įrašiusi karšto vandens skaitliukų parodymų, todėl buvau kitą mėnesį šokiruota, kai atėjo lapelis ir ten man vietoj dviejų kubų reikėjo sumokėti dešimt, paskambinus į šiluminius tinklus, tada ir sužinojau, kad nebuvo įrašyti skaitliuko parodymai, man pasisekė tik tiek, kad leido šį kartą sumokėti už tuos du kubus, bet perspėjo, kad kitą kartą, jeigu vėl nebus įrašyti skaitliukų parodymai mokėsiu, kaip už dešimt kubų.Per kasininkės neatsakingumą galima turėti daug finansinių išlaidų ir kas už tai kompensuotų įdomu.Tada pranešiau parduotuvės direktoriai ir ji žadėjo, kad pasitaisys ir, kad ateityje tokių nesusipratimų bus išvengta.Deja.Vakar vėl mokėjau mokesčius, tik pas kitą kasininkę ir susidūriau vėl kita problema.Dabar netiko elektros mokėjimas, suma mokėjimo gera, o skaitliuko parodymai negeri, dabar ji man ant 21 kilovato parodė mažiau, vėl turėsiu papildomų rūpesčių, turėsiu skambintis į Lesto ir aiškintis, kaip man viskas atsibodo.Prie kasos pasitikrint neina, nes ir taip, kaip pamato, kad tu su mokesčiais, jau veidelis persisuka, galutinai atsiskaičius, knygeles su čekiais numeta, ale, bet kaip ir dink vadinasi tik greičiau.Neatsakingumas ir mandagumas baisus, net nežinau kur ir kreiptis.Su tokiu elgesiu pardavėju, poto nebesinori ir eiti į parduotuvę.
As nesuprantu kur ziuri valdzia.... Kokius direktorius ima i darba ir aplamai kokie virsininkai. Pasiulimai i Pelesos g. maxima geriau neiti ilgai nepradirbsi direktore dar nera metu zmoniu pasikeite milijonas... kaip direktore taip ir regionine ziuri nezinau kur... ar jos nori padaryt kad ta maxima uzdarytu... bet visi klientai skundziasi siukslins. Tikrai nuosirdziai kol ta direktore pelesos g. neeikit dirbt.
Nesuprantu, ar metalines monetos tapo nebe pinigais?Maxima, esanti Respublikos g 71. Panevezyje, pastoviai neimanoma inkasuoti pinigu monetomis, nes nera kur ju deti, jei ateini su monetomis-jautiesi kaltas, kad jas atnesiai, apsurdas.
parduotuvėje Smetonos g. Vilniuje dirba tokia pardavėja, kuri sugeba žiauriai sugadinti nuotaiką. neįstengia į paprasčiausią klausimą atsakyti ramiai, pasijauti kone kalta, kad paklausei. nors klausimas buvo visiškai nekaltas, pirmo salėje pamatyto darbuotojo, t.y. minėtos pardavėjos kuri kažką dėliojo lentynose, paklausiau "kur galiu apkeisti prekę?" atsakė šiurkščiai ir pasipiktinusi "administracijoj!! kodėl jūs manęs klausiat! aš čia ne prie ko!" tarsi aš jau gimiau žinodama atsakymą! ir toliau sau burba, anksčiau eilėje stovėdama girdėjau, kaip apie ją kalba kasininkės, kad su ja labai sunku susišnekėt negadinant sau nervų. dirba kulinarijos skyriuje, vardas Ruslana. būtų gerai, kad gautų kokį papeikimą, nes žiauriai sunervino, tokie žmonės išvis neturėtų dirbti pardavėjais, jei jiems taip sunku bendrauti.
Labai nekokybiški žalios mėsos produktai. Praeitais metais pirkau vištienos krutinėlės filę, supakavusi fasuotoja, net nežinau kaip, neužuodė blogo kvapo. Grįžusi namo, išpakavau vištienos filė, tai didžiausia smarvė po namus pasklido. Tą pačią dieną grįžau į parduotuvę grąžinti sugedusį produktą. 2015-01-08, Vilniuje, Ukmergės g. "Maxima" prekybos centre pirkau kalakutienos faršą, ir ką manote? Susiruošus gaminti maistą, paragavau faršą, o jis buvo JAU pasūdytas. Mano manymu, sugedusį maistą reikia mesti i šiukšlių dėžę, o ne pirkėjams i krepšelius. Jei taip toliau bus, aš manau, kad jūsų nuolatinių pirkėjų ženkliai sumažės. "Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti". Atsižvelkite i pirkėjų atsiliepimus, kad netektų žeminti jūsų parduotuvės pavadinimą!!!
Sveiki, vakar tai yra 2015 01 08, lankemes maximos prekybos centre Liepojos gatve 10, Klaipeda. Labai grubiai ir nemaloniai aptarnavo mus mesos skyriuje, salotu skyriuje, dirbo kelios pardavejos.Paprasius ideti kilograma salotu eme tyciotis, ir tai jau ne pirma syki, pries kelias dienas tame paciame salotu skyriuje aptarnavo jauna pardaveja, paprasius ideti salotu indeli i maisiuka nustebo, kad reikia maisiuko, nors tai turetu buti savaime suprantamas dalykas, dar negana to, indeli dedama salotas isterliojo. Musu atzvilgiu tikrai papraseme graziai ir maloniai, kodel jusu prekybos centre dedasi tokie dalykai, jeigu kazko paklausi yra atsakoma grubiai ir nemandagiai, ar taip normalu elgtis su pirkeju, ar gali pardaveja izeidineti pirkejus ir is ju tyciotis?
Klapedoje Maximoje Naikupes g.18 is po saldytuvu laksto tarakonai
Ir vėl nesupratimas kasininkes klausiu kiek reikia mokėt o ji kaip mokėsit, nesako kokia suma, o ji vėl kaip mokėsit labai nemandagiai kol išsiaiškinom kad aš turiu eurus.Pati dirbu prekyboje kasininke turi pasakyt tiek litų, tiek euru o po to kai mokėsit, jai kortele klausti nerėkia.Labai gaila kad Maximos kasininkės labai daug apkrautos, jos galvoja ne apie pirkėja, o kaip pakrauti skyrių, kuris priklauso.
sveiki, siandien turejau labai nemalonu incidenta su vyr kasininke ponia Tomasaitiene, dyrbancia Kaune paneriu gatveje vaziuojant link Lapių.Atsiskaitinejau metalu kasoje, is viso buvo 33vnt monetu, tai kaip tik surinkinejo prie tos kasos pinigus vyr kasininke, Tomasaitiene, tai pamaciusi taip nepagarbiai kad reže, kad cia saujom negalima atsiskaitineti, kad eiciau I banka isikeisti pinigu, ir kad jai cia ne keitykla.Taip suprantu, kad parduotuve ne keitykla, bet del 38lt, pasakiau kad neketinu vaziuoti I banka, tada ji pradejo destyti kad daugiau, kaip 50monetu nepriims, pasakiau jai kad daugiau 50 ir neturiu, ji pareiske, kad yra taisykles, bet as tu taisykliu ir nepazeidziau. BUVO TIKRAI LABAI NEMALONU, BLOGIAUSIAI KAD TAI VYKO MANO MAZAMETES 4METUKU DUKRYTES AKYVAIZDOJE, LABIAUSIAI SKAUDU DEL TO. NEESU KONFLIKTUOJANTIS ZMOGUS DAZNIAUSIAI PATYLIU, BET SIUO ATVEJU KAI JAU TIESIOG TYLEJAU IR VOS TRAMDZIAU ASARAS, JI TOLIAU TEN KAZKA REKAVO.SUPRANTU DAUGELIS DABAR BANDO ISSILEISTI SMULKIUS PINIGUS, IR DARBO DAUG, REIKIA SKAICIUOTI, BET JUK VISA TAI LAIKINA, KAZKAIP REIKTU ISKESTI, O NEATSIGAUTI ANT KLIENTU.GYVENU ŠALIA ESU PASTOVI KLIENTE, BET DABAR BUS LABAI NEMALONU EITI Į ŠITA PARDUOTUVE VIEN DĖL ŠITOS PONIOS TOMAŠAITIENĖS.
Laba diena, vakar, Maximoje Gabijos g. prie trolebusų žiedo, įvyko nemalonus incidentas. Kasininke, sėdinti mažylių kasije nepagarbiai elgėsi su Rusijos piliete, mano marčia, kuri Lietuvoje yra tik 2 men ir nemoka šnekėti lietuviškai, ... ji maždaug supranta, kas yra jai sakoma, bet pati nemoka pasakyt, o kasininkė Rimantė tyčiojosi ir piktybiškai kalbėjo tik lietuviškai, ir dar liepe mano marčiai kalbėti lietuviškai, bet kaip ji gali, jei dar nemoka, tiesiog nespėjo išmokti...tik pradeda gaudytis po truputį prie naujos šalies... Šalia stovėjo apsaugininkas, kuris telefonu kalbėjo rusiškai, tai gal galėjo prieiti ir išversti... Ar kasininkė neturi būti mandagi su pirkėjais? O... ir dar norėjo paimti pinigus už kažkokias salotas, kurios ten gulėjo kazkieno paliktos... paliko nepatogioj padėty neseniai į Lietuvč atvykusį žmogų... O jeigu su ja kalbėtų angliškai, ji irgi tyčiotųsi? Ar tai tik dėl rusų kalbos?
daiva 2014-12-27 14:13:18
laba diena, ar Maxima kasininkes turi teise tikrinti pirkeju krepsius, uz paliktus daiktus spintelese parduotuve neatsako, tai kodel kasininke gali kraustyti mano daiktus.
Gerbemi pirkejai kasininke turi kiekviena tikrini maiseli kury turi pirkejas ir tu prekiu cekio antraip jai turite prekiu esanciu prekybos centre ir neturite cekio gali kilti nemalonus nesusipratimas ir abi puses nebus patenkintos, , , kasinike negali tikrinti tik jusu rankines delninukes, , , jai einat pro kasos vartelius jie pradeda pypseti kasinike privalo sulaikyti pirkeja ir kviesti apsauga tada pirkejo yra paprasoma parodyti rankines turini.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas, kavinės, klubai, barai, restoranai, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, renginių organizavimas, viešbučiai, moteliai.
Greater Outdoors (HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS)
Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, drabužiai, pramogos ir poilsis, sporto, turizmo reikmenys, vaikų prekės.
Silo technika
Adresas: Technikos g. 16, LT-51211 Kaunas.
Veiklos sritys: autodalys, didmeninė prekyba, hidraulika, pneumatika, kompresoriai, siurbliai, mažmeninė prekyba.
ŽVEJYS LT
Adresas: Kaunakiemio g. 5, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.

Kaip atsinaujinti apšvietimą, be jokių investicijų?
Kaip atsinaujinti apšvietimą, be jokių investicijų? 02-26 16:19
LED apšvietimo prietaisų lyderė Lietuvoje, UAB „Elmo Technologijos" pristato projektą „Pasikeisk apšvietimą nemokamai". Galvojate, jog nemokamų dalykų tiesiog nebūna ir...
"Google" imasi mobiliojo ryšio verslo ir ruošiasi permainoms
"Google" imasi mobiliojo ryšio verslo ir ruošiasi permainoms 03-03 20:09
Sundaras Pichai, "Google" vyriausiasis viceprezidentas, atsakingas už produktus, Barselonoje vykstančioje parodoje "Mobile World Congress" (MWC) prasitarė, kad interneto milžinė per ateinančius...
Netanyahu perspėja JAV dėl branduolinio sandorio su Iranu
Netanyahu perspėja JAV dėl branduolinio sandorio su Iranu 03-03 19:48
Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu, kalbėdamas JAV Kongrese, perspėjo šalį dėl branduolinio sandorio su Iranu. Pasak jo, su Teheranu tartis yra pavojinga, nes jis "visada liks Amerikos priešu".

Ar tiesioginiai merų rinkimai pagerins savivaldybių valdymą?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Western Union 20,04 +2,66%