Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Ginkdie nepirkit nuo šio antradienio (09 16) Maximose parduodamos šv.maltos vištienos (9, 99 Lt/kg). Pagal UAB "Baltic Larus" užsakymą, gamintojas Eco grill/16-100 Sokolka, Lenkija. Vienas sūrymas. Kepiau kotletus, druskos išvis nedėjau, nes ant pakuotės pamačiau, kad faršo sudėty jos apie 1.2%. Bet tai nepadėjo - valgyti neįmanoma. Be to, pats faršas kažkoks "lievas: SKYSTAS, kepant PUTOJA.
Beje, ant šito gaminojo paukštienos, pasirodo, jau buvau užsirovęs, kai praėjusį šeštadienį (09 13) Prismoje, irgi pagal akciją, pirkau maltos kalakutienos (ji ten tebepardavinėjama). Irgi viena druska, kitaip tariant, nuodai.O kepant ta pati istorija kaip su maximiniu vištienos faršu. Nuo šiol reikės atidžiau skaityti etiketes
2014.09pirkau malta.13 apie 15 val maximoje taikos 162 a pirkau maltą vištieną, o nusipirkau tik kažkokią vandens masę su vištiena.JEIGU ESATE TOKIE VARGŠAI, TAI GERIAU MAN Į VIŠTIENOS FARŠĄ ĮDĖKITE AKMENĮ DĖL SVORIO, O NE VANDENS, NES PO TO NEGALIMA NST PADARYTI KOTLETO KAD JIS NEIŠPLAUKTŲ.pagarbiai Žydrūnas
Eišiškių Maximoje man arodo nera nei direktorių, nei pavaduotojų...viską sprendžia apsaugininkas...jeigu mano vaikas sugadino vieną Kinder kiaušinį, o man apsaugininkas liepia užmokėti už 8, motivuodamas tuo, kad ji ankščiau dirbo policijoje, taip pat jis net ne prisistate (tai buvo 2014.09.11.)paprašius pažiūrėti įrodymus, jis pasakė, kad nenori peržiūrinėti vaizdo įrašų.paprašius, kai paprašiau, kad išeitų direktorę, buvo atsisakytą....gal laikas į darbą rinktis žmones, kurie yra atsakingi, o ne į savo kišenes žiūri...
kretingos maximoje siandiena pirkau sviezias desreles, parsinesiau namo atidariau maiseli ir atsokau nuo kvapo, pasvinkusios
Praeita saveite Tuskulenu g. maximoje nusipirkau sprandines gavala. Mesa pasirode esanti kuilio! 1, 5 kg sprandines teko ismesti, nes smarve buvo siaubinga. Naturaliai kylo klausimas, tai kaip ta mesa yra tikrinama?! Taip galima ir su kokiu kiauliu gripu ar dar kokia velniava nusipirkti ir susirgti!
...Tuskulenu Maximoje matomai visus pirkejus itarineja vagystemis neziurint i ju grazia isvaizda, grazia apranga prabangius, aksesuarus.D D
Mano drauge, atvaziavusi is Austrijos, norejo isbandyti kazkokius kvepalus, nes jai patiko ju pavadinimas:-)
. Tik jai paemus kvepalu flakoniuka PADETA KAIP PAVYZDI!!! ir papurskus ant rieso, kaip priimta pasaulyje,
prisistate apsaugos darbuotoja ir pradejo sukiotis apie ja:-) Po to sudare vaizda, jog pati domisi kvepalais, pauoste kazkoki flakoniuka:-) Kai mano grazuoliuke drauge apsipirkus nuejo moketi prie kasos ta apsaugos darbuotoja paemus pora slyvu irgi atsistojo i ta pacia kasa, Drauge girdejo, kad ji paklause kasininkes: " na kaip, nieko?" Ta atsake neigiamai. Na nepavyko pagauti vagies DDD
Bukite atsargus apziuredami prekes, nes apvagins.
KOMEDIJOS VEIKSMAS VYKO TUSKULENU MAXIMOJE.
PRASAU VISU ATKREIPTI DEMESI I SIA APSAUGOS DARBUOTOJA (MANAU, MOTERIS, APSAUGOS DARBUOTOJA TUSKULENU MAKSIMOJE TIK VIENA) IR PALINKETI JAI KUO GERIAUSIOS SVEIKATOS IR DIDELES PREMIJOS UZ GERA DARBA!
IR KAIP JUMS NE GĖDA. KAIP GALIMA VAIKŲ PAGALBA ŠANTAŽUOTI TĖVUS.ŠAUNUOLIAI. AIŠKU KAD TĖVAI, SENELIAI NEATSILAIKYS PRAŠOMI PUPONAUTO.KAIP GALIMA ''VERSTI'' PIRKTI TOKI BRUDĄ KAIP ČIPSAI, TIPO SULTYS.ŽODŽIU VISKĄ KAS NEPERKAMA IR DAR PO KELIS VIENETUS UŽ 1 PUPONAUTĄ.AR JUMS NESVARBU JŪSŲ GERAS VARDAS.SAKOMA-IR GADU RADUS- KARTAIS REIKIA SUSTOT.AR NE TAIP?
ESU MAXSIMOS PIRKĖJA, BET ŠĮ SYK NUSIVYLIAU.

SU PAGARBA DALIA, VILKAVIŠKIS
Laba diena, kada sutramdysit direktore Aido g.18a.Baisu net ziuret, tik saukt ant pardaveju temok, neziur ar zmones vaiksto ar ne.Jai viskas blogai.Pardavejos palie nusiminusio, kitos netbapsiverkia, o jai tas pats kad joms dar su zmonem reiks bendraut.
siandien maximos (J. Basanavičiaus g. 93 kedainiai) personalas sugadino man nuotaika ir net sukele pasipiktinima. jokios pagalbos pirkejui ir kiento interesams. pries savaite pirkau 2 sulankstomas kedes su dryzuotais atlosais ir pastebejau, kad ju atlosai skiriasi, sugalvojau neeiti ir paprasyti pakeisti viena is atlosu. maciau kad kede maximoje likus tik viena tai pamaniau, kad be problemu pakeis (nes ir pati esu dirbusi parduotuveje), bet as labai klydau, buvau uzsipulta, tai teko apsisukti ir iseiti, nes nebegalejau klausytis tu nesamoniu kurias jos pradejo sneketi. labai gaila bet pastaruoju metu nusiviliu maximos personalu, izulios ir nemandagios : (
Supranta kiekvienas, kad pardavėjų darbas sunkus, bet ar galima kiekvieną dieną stovėti už prekystalio su tokia veido išraiška kuri vien pažvelgus reikia suprasti ko tau čia reikia greičiau dink. Bet ne apie tai noriu pasakyti, Kretingos centrinėje miesto Maximoje savos taisyklės prie kasų, kokia suma priskaičiuoja tarkim 95, 15 Lt jokiu būdu nedryskit paduoti tų vargšų 5 litų 15 cnt išklausysit ko nežinot apie save, ir tai kartojasi nuolat, grubiausia kasininkė Sandra. (nors anksčiau tokia ir nebuvo) Linkiu jai ilgai dar toj kasoj sėdėti gal kada susiprotės, kad ir kasininkei reikia kultūros o ne nuolatinio burbėjimo.
kam idomus tie jusu skundai:DDDD Ziurekit ka perkat..
Šiandiena 2014\08\26 vėl nusivyliau maxima ir jos darbuotoja, praktiškai visiems žinoma situacija, kada moki už prekes kurių net nebuvai paėmęs.Taurgės Šlaito g. 25, vyriausia pardavėja į maximos čekį įskaitė prekę kurios vertė 29, 99 (Dekoratyvinė pagalvė PRIMAVERA). Sugryžus į parduotuvę ji apsimetė nieko nesuprantanti, prašėme pakviesti viršininkę, tačiau ji atsisakė tik burbėdama liepė atnešti prekes"galbūt įsivėlė klaida", tačiau neradusi nieko neįprasto ji paėmė iš kasos 30 Litų ir įteikė, jokio atsiprašymo tik beribis nepasitenkinimas. Tik gaila neįsiminiau jos varo ir pavardės, nes ir tą tuoj pat paviešinčiau.
Sveiki, noriu paklausti, kodel Gargzduose didziojoje Maximoje pjaustomas fasuotas suris yra pateikiamas tokiais dideliais gabalais, koki gabaliuka bepaimsi jo svoris apie 500 g., mazesnio nerasi nei su ziburiu, negi sunku pripjaustyti ir mazesniu.Pasiteiravus merginu kodel, gavau atsakyma, kad tai parduotuves vadoves nurodymas.Liudna
Dabar Liepkalnio Maximos informacijos skyriuje dirba moteris, kuri aptartnauja klientus ne pagal eile ir LABAI nemaloniai su jais bendrauja. Cia jau nebe pirmas toks kartas
labas, ko jus visi stumiat ant tos maxsimos, viskas blogai, tai neeikit i ja jai taip blogai, o jai kas negerai tylekit
Jeigu norit degraduoti ir nieko gyvenime nepasiekti butinai eikit i maxima dirbti.
bandziau darbintis 2014-08-10 18:19:33 IP 78.56.8.249
bandziau darbintis maximos centriniam biure vln komercijos vadybininko asistentu. du kartus kviete i pokalbi. faktiskai abejus kartus ta pati klausinejo. per pirma pokalbi dave testa excel padaryti. per antra pokalbi turbut pamirse, kad testa dave vel klausia kaip man excelis:DD cirkas ne kontora. galu gale pazadejo paskambinti bet kokiu atveju priims ar ne. neprieme. skambinau nekele. parasiau laiska ar priima ar ne. tai gavau toki pikta atsakyma.. zodziu cirkas. geda butu tokiai imonei atstovaut
Parduoda labai prastus tortus, , Puriena, , valgai, kaip batona.
Labai puiku ir gera, kai mus aptarnauja greitai ir maloniai, visada džiaugdavausi nuvykusi į kitą šalį, kad joje yra lietuviškas verslas. Tačiau šiandien apsipirkdama maximoje Panevėžyje (Klaipėdos g-vė)buvau labai nustebinta, kad mane visų pirma atvirai norėjo apskaičiuoti ir dar siuntinėjo nuokasos prie kasos. Jeigu yra parašyta, kad kriaušės parduodamos už 1, 99lt, ar klientui reikia eiti tris kartus į salę ir tikrinti, esi kvailas ar ne?. Ar specialiai čia apgaudinėjami klientai? Dabar man tikrai norėsis eiti į Rimi ar IKI ir tikėtis, kad manęs taip nevarinės. Prašiau, kad pakviestų vedėja, buvo delsiama, neturiu tiek laiko, kad dar gaiščiau laukti. Dėkoju, kad pinigai, kuriuos sumokėjau už didesnę kriaušių kainą buvo gražinti. Tikiuosi, kad kiti klientai toje Maximoje daugiau to nepatirs.
KAUNO AKROPOLIO MAXIMOJE darbuotoja plikomis, NEPLAUTOMIS RANKOMIS tepa glaistą ant TORTŲ, dirba be apsauginių pirštinių, tapšnoja rankomis tortus, prieš tai dirbusi ir nešiojusi dėžes bei indus tomis pačiomis rankomis, kurių, prieš dirbant su maistu, nenusiplauna. Visa tai matė klientai, prie kurių akių darbuotoja nesivargino užsidėti apsauginių pirštinių, dirbti higieniškai ir galėjo būti bet kokio užkrato nešiotoja. PAŠOME ATKREIPTI Į TAI DĖMESĮ !

Kai aplink daug gėlių - šypsena veide atsiranda savaime
Kai aplink daug gėlių - šypsena veide atsiranda savaime 09-16 08:31
Esame gėlių salonas "Floravitas" skaičiuojantis 11-tus darbo šioje srityje metus. Iki "Floravito" dar 6 metai darbo su gėlėmis. Viso 17 metų. Darome viską. Nuo vestuvių iki laidotuvių, nuo...
Pasirašė susitarimą dėl trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados steigimo 09-19 21:08
Varšuvoje pasirašytas susitarimas dėl trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados steigimo, praneša Krašto apsaugos ministerija.
Rusai susizgribo – gali apriboti žuvies ir pieno importą iš Baltarusijos
Rusai susizgribo – gali apriboti žuvies ir pieno importą iš Baltarusijos 09-19 18:17
Rusija gali apriboti importą iš tam tikrų Baltarusijos žuvies ir pieno produktų įmonių, kadangi pastebėjo, jog į šią šalį padidėjo žuvies tiekimas iš Norvegijos ir pieno produktų tiekimas ir...

Kokio senumo automobilį vairuojate?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master