Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Praėjusią savaitę maximose buvo 30% nuolaida kosmetikos prekėms. Kadangi girdėjau, jog kokosų aliejui nuolaida taikoma taip pat tai galvoju nusipirksiu. Plungės maximoje dar pirmadienį apsižiūrėjau ar yra tas produktas prekyboje. be abejo.. Tačiau jau nuo pat antradienio kai prasideda akcija iki pat šio pirmadienio kasdien ėjau ir nei karto nebuvo šios prekės. Vakar įdomumo dėlei nuvažiavau tai pamačiau prikrauta tiek, kiek niekada nėra buvę. Tad gal užteks mulkinti su akcijomis, o jei vieno ar kito produkto finansiškai neapsimoka parduot su nuolaida tai gal parašykite kam taikomos išimtys!! Labai nuvylė.
Monika 2015-05-15 22:40:39
Šiandien apsipirkinėjau Vilniaus Akropolio maximoje ir nusprendžiau nusipirkti dvi dešras už vienos kainą, prie kasos pasitikslinau ar yra tokia nuolaida, pardavėja nieko neatsakius įmušė prekę ir jau čekyje žiūriu, kad nuolaidos nebuvo. Pasakius apie tai pardavėjai ji pažiūrėjo į čekį ir ne jos bėdos, keliauk. Nemalonu ir sugrįžti.
Jeigu jums iškyla tokia prblema kreipkitls į informaciją, ten dirbančios merginos visada padeda ir net paauklėja kasininkes
Gerb. prekybininkai, prašau neapgaudinėti pirkėjų !!!
Š.m. liepos 25 d. nuvykusi į Vilniuje esančią S.Stanevičiaus g. parduotuvę nutariau nusipirkti maltos kiaulienos mėsos.Paklausus pardavėjos ar mėsa šviežia ji atsakė kad šios dienos, tada pasvėrusi padavė man. Aš pakuotę atidariau ir pastebėjau kad nevisai mėsa kokybiška t. y. su pašaliniu prieskoniu. Mėsą gražinau. Nutariau nuvykti tos pačios dienos vakarą į Akropolį, paprašiau pardavėjos sumalti, atrinktą
mėsos gabalą ji maloniai aptarnavo, ačiū jai.Tačiau pirkdama iš kulinarijos skyrelio keptą žarijos viščiuką, 26 dienos rytą nusivyliu.mano pirkinys kvepėjo negeru kvapu, (T.y.arba sugedęs, arba ilgai buvo mirkytas acto rūgštyje), teko jį patalpinti šiukšlių konteineryje.Esu senjora, prekyboje dirbau 38-erius metus, per visą tą laiką teko padirbėti visose prekybos srityse, todėl prašau, tausokite mūsų pirkėjų sveikatą.
Pagarbiai Ona
Mažeikiu Maximoj žemaitijos g 20 pirkau mišraine bestovint nužvelgiau pardavėja kuri darė papildima mišrainių buvo baisu žiurėti šviežia mišrainę dėjo ant mišrainės kuri matės jau pastovėjus su rankom surinko pabirusia mišraine iš vitrinos su skudurėliu kuriuo vale vitrinas pavalė ir šaukštus su kuriais dedamos mišrainės baisu buvo žiurėti trūksta ten alementarios tvarkos bandelių skyriuje kur kepamos vietoje grindis visada purvinos bandelės dedamos be pirštinių kai pamatai visokių tokių alementariu higienos trūkūmų tikrai nebesinori nieko pirkti.O ten matau jų dažnai.Netvarkingos pardavėjos labai labai.
Deja, šiandien Skaudvilės Maximoje teko pasijusti labai nemaloniai dėl pardavėjos elgesio. Visų pirma, man renkantis delimano trintuvą ji priėjo ir grubiai paklausė, , ko ieškai?''. Pasijutau lyg kažką vagianti. Pasiėmiau trintuvą ir jį mane nulydėjo prie kasos ir pati aptarnavo. Įmušus prekę paaiškėjo, kad kaina visai kita nei maniau (čia mano klaida, pažiūrėjau ne į tą kainą). Pasakiau, jog manau, kad kaina kita. Ji numetė man lankstinuką ir pasakė, , Nu tai parodyk pigesnį''. Pripažinau savo klaidą, atsiprašiau, padėkojau, o ji tik nutėškė prie manęs mano lipdukų lapelį. Visą laiką jaučiausi lyg būčiau v***s ar koks nemalonus asmuo, tačiau visą laiką elgiausi mandagiai ir maloniai, bet iš pardavėjos sulaukiau tik grubumo. Pardavėja stambaus sudėjimo, trumpi plaukai, raudonplaukė. Gaila, neatkreipiau dėmesio į vardą ir pavardę. Tikiuosi daugiau niekam neteks pasijusti taip, kaip šiandien teko pasijusti man....
laba diena. ISMOKYKITE Varėnos (abiejų Maximų) pardavėjas naudotis terminalu. Vienos problemos su mokėjumu uz dujas. Anksciau siaip ne taip sumokedavau (matyt pataikydavau ant šiek tiek mokančios). Geriausias bajeris si sestadienį (mažoje) Maximoje...MES TOKIU MOKĖJIMŲ NEPRIIMAME, pasakė pardavėja. Jeigu būtų pasakius NEMOKU, suprasčiau:)
Kaune petrasiunu maxsimoj vis dairaus delimano trintuvo ir jo niekada nebuna, o kai buna nusiperka iskart darbuotojai.jau kelinta syki matau kai buna pasleptas info skyriui ir paduodamas darbuotojui nusipirkti.tai paprastas zmogus niekaip negali isigyti norimos prekes, nes ji net nebuna padeta i prekyba!be to barsausko maxsimoj mazyliu kasoj neaptarnauja pirma mazyliu ir besilaukianciu.stovejau eilej ir nebuvau paprasyta pereit i prieki, nors pries mane stovejo be vaiku zmones.
Sveiki, noretume, kad maxima vel gamintu ta skanu aguonini karamelini pyraga-plokstaini.
JI NUOLAT PIRKDAVOME
JIS BUVO PUIKUS,
KODEL JO NEBEGAMINA JAU KOKIE METAI LAIKO ?
Burokėlių salotos ir plastmasės pagardas.
Kas gali būti skaniau?
Koks atlaidumas, tiems kurie gamino? Koks atlaidumas, tiems kurie dėjo šią mišrainę į indelius? Tragedija, viskas.
Prisegtas dokumentas:
Sveiki, esame pastovūs maximos pirkėjai, bet po šio apsipirkimo labai nusivylėme Kėdainiu Maximos, exspres kasos pardavėjos elgesiu.Pasiėme prekių nuėjome i kasą ir vyras nepastebėjęs, savo nelaimei, atsistojo i exspres kasą.Tik išsikrove prekes kada musų neaptarnavo[kvietė pirkėjus esančius uz musų] supratome kad ne i tą kasą papuolėme.Abu su vyru turime eisenos sutrikimo negalią, vyras vaikšto su ramentais.Tad turėjome susirinkti savo prekes ir eiti i kitą kasą.Skaudziausia tai, kad atsisukus pamaciau kaip ekspres kasos pardaveją aptarnauja kitą pirkėją irgi su nemazai prekių.Gal tik neigalus maximoj pirkėjai nelaukiami, o gal maximos [kai kurios]pardavėjos turėtu turėti nors laseli mandagumo?
Šiandien Maxsimoje Kretingoje, Rotušės 15, mėsos skryuje pirkau šonkauliukų. Ten dirbusi pardavėja buvo tokia nemandagi, susiraukusi. Prašiau, kad parodytų keletą šonkauliukų (atrodė visai be mėsos), atrėžė, kad mėsos daugiau neatsiras.
Sveiki. Vakar 2015-07-08 Salininku Maximoje vyras nupirko kiaulenos farso... Namie pries idedant i saldytuva maiselyje pastebejau, kad tame farse buvo musiu kiausineliu!! kaip tai galima pardavineti??!! gaila, kad vyras is karto ismete ceki. bet farsa atidavem toje maximoj mesos skyriuje... tikiuosi nepardave kitiems pirkejams..
Laba diena! Aš - Baltarusijos Respublikos pilietė. Vakar apsipirkau Joniškio Maximoje. Paprašiau informacijos skyriuje darbuotoją, kad įformintų Taksfri. Darbuotoja paaiškino, kad tokia paslauga yra, bet ji nemoka ją atlikti. Parašiau skundų ir pageidavimų knygoje, kad buvo pažeistos mano, kaip pirkėjo, teisės, ir manau, kad sekančio apsilankymo metu darbuotojai bus apmokyti atlikti šią paslaugą.
nepatenkitas zmogus 2015-07-07 14:23:59
sveiki zmones dirbau Pramones pr 29 maxsimoje ten algos veluoja su darbuotojais nesikaito liepe arti kaip suniuj algos veluoja 2-3savaites su darbuotojais nesikaito zmones vaiko kaip sunius, nesiskaito zemina, vaiko ir pastoviai apsaukineja prie klientu. Jautiesi kaip "skuduras". Gaila nes tas darbas man patiko, bet kolektyvas "siaubas" niekam nelinkiu to patiriti.Bet jau šioj parduotuvėj ne tik pardavėjos "akis kabina", bet ir parduotuvės direktorė, prižadu, kad į pagalbą melui, savivalei, apgavystėms pasikviesime ne tik spaudą, bet ir visas įmanomas TV. Gana tyčiotis is darbuotoju ir su veluojancioms algomis,
KAUNAS PRAMONES PR 29
Noriu "padekoti" Poniai tatjanai kuri dirba Klaipedoje Silutes pl 40 maximoje uz tai kad neiskrate mano pirktu pomidoru ir morku is maisiuku:-) Tuo paciu metu pirkau ledu valgomu tai iskrate ir pasake kad jai atgal nepriklauso sudeti. Taip nuskanavusi pastume man juos. Tokios kasininkes nebuvau dar sutikusios. Kazkaip dazniausiai jos buna mielos ir prekes kurias joms atrodo reikia sudeti i papildomus maisiukus visada sudedavo. Nieko ipatingo bet priderge man i sirdi. Pasijutau pazeminta. Suprantu kad zmoniu truksta tokiose vietose bet jei zmogus nesugeba gerai ir atsakingai dirbti savo darbo gali eiti i pensija. (manau jai jau kaip ir laikas)Sekmes jai zeminant zmones!!!
Laba diena. Norėčiau pranešti apie tai kokios, , geros" kokybės ir išvaizdos viduje parduodate paprikas. Čia jums normalu? Alytuje santaikos gatvėje esančioje parduotuvėje pirkau. Tikiuosi atsižvelgsite į tai.
Prisegtas dokumentas:
Ir vėl "komedijos" su MAXIMA, Šilutės pl. 14, Klaipėdoje. Aišku, kad apgaudinėja žmones ne tik produktų kokybe, bet ir jų kainomis. Jau dvi savaites nekeičia, pvz. cigarečių kainų, ir pastoviai prieini pasiimti prekę, kur nurodyta viena kaina, o kasoje išmuša į čekį visai kitą. Ir, jei netyčia prekinsitės šiame tinkle, būkite atidūs. Nepatingėkite grąžinti tas prekes, kurių ne ta kaina bus įmušta čekyje. Beje, nei viename kitame prekybos tinkle darbuotojai nedrasko pirkėjams akių, Bet jau šioj parduotuvėj ne tik pardavėjos "akis kabina", bet ir parduotuvės direktorė. Kas per "šaika" dirba - neaišku. Manau, kad čia yra nurodymas iš pačios vadovybės Vilniuje. Kitaip būtų reaguojama į skundus. Niekas nesijudina, niekas nieko nedaro. Laikas pakeisti prekybos tinklą. Siūlyčiau visiems RIMI.
Sveiki....
Mažeikių Maximoje adresu Laisvės 56 kažkodėl išjungiama vėdinimo sistema. Parduotuvėje neįmanoma kvėpuoti, trūksta oro, žmonės jaučiasi tragiškai, teko matyti net keletą žmonių nualpusių. Darbuotojoms dirbti tokiomis sąlygomis yra nežmoniška. Joms skundžiasi klientai, o ką jos gali padėti, nes į jų skundus nereaguoja parduotuvės vadovai. Taupote ne ten kur reikia.......
Negana skandalo su sugedusia misraine, bet ir prasmirdusius vistienos sparnelius maxima pardavineja. (Marijampoles xx maxima).Buvau nuolatine pirkeja, bet daugiau ten kojos neykelsiu.Zinoma kad mano 250 e. I savaite maximai nieko nereiskia.
K 2015-06-14 16:21:29
Kada pasipaigs šis burdakas? Ateina bet kas puse suvalges, puse praruges, pirkta prieš savaitę. aš stoviu eilei ir reiškes atejo klientas kurio MAXIMA nenori prarasti ir aš turiu laukti, kol babulka vas poimeet. GIEDA
birzelio 17diena 2015 m kauno akropolio maksimoje norejau nusipirkti kalakuto kepenelu bet priejus prie skyriaus buvau sutikta ne kaip pirkeja nuziureta nuo koju iki galvos su tokiu zvilgsniu jaunutes pardavejos kad net siurpas per kuna perejo o parasius kepeneliu ir paklausus kodel jos zalios nes per plevele nesimate jei net indas is ranku iskrito ir pasake kad as pati tureciau zinoti kaip jos turetu atrodyti jei jau garbaus amziaus moteris esate.
Ar verta darbintis Maximoje? Kokie atlyginimai?
Noriu išreikšti ne pasitenkinimą jūsų Gabijos gatvėje MAXIMA darbuotojams. Vakar apie 17:30 užėjau į parduotuvę. Priėjau prie administracinės kasos kur dirbo vyr. kasininkė. Ji buvo užsidėjusi lentelę "Atsiprašome prieikite prie kitos kasos". Ir paklausiau ar ji mane gali aptarnauti, nes noriu įsigyti autobuso bilietų, kadangi kitose kasose praktiškai niekada nebūna ryšio. Ji man tėškė visiškai nemandagiai jog tai galiu įsigyti kiekvienoje kasoje. Aš taip ir padariau. Atstovėjau eilėje kaip ir visi o čia man kasininkė sako žinote pas mane nėra ryšio eikite į registratūra. Tada aš tikrai įsižeidžiau jai darbuotojoms atrodo jog aš neturiu ką veikti ir galiu puse vakaro stovėti kasose. Tai jos labai klysta aš savo laiką planuojuosi. Todėl nenusipelnau jų tokio atgrasaus elgesio. Tikrai suprantu jog darbas yra sunkus. Bet jai pasirinko pačios jį dirbti tai būtų malonu jog ir dirbtų. Galiu pasakyti jog į tą parduotuvę užeinu kas dieną. Po šio insidento aš tikrai pažadu čia lankytis kur kas rečiau. Žinot galiu susitaikyti su tuo, kad kai paklausi kur randasi vienas ar kitas daiktas sugeba pamoti ranka ir pasakyti ten. Tai dar galiu pateisinti juk mergina dirbanti pieno skyriuje gal ir nežino kur guli kosmetikos reikmenys. Bet kai žinodamos jog kasose labai dažnai nebūna ryšio ir tingėdamos dirbti sugeba taip pasielgti. Tada kyla klausimas ar tikrai jums svarbūs klientai.
Jau nusibodo rašyti ir sakyti telefonu tą patį per tą patį. MAXIMA X, esanti Šilutės pl. 14, Klaipėdos mieste, eilinį kartą stebina tais pačiais fenomenais. Gal tai valdžios "iš viršaus" įsakymas? Kitos versijos į galvą neateina. Šiandien, birželio 11 d., parduotuvės prekių lentynoje "sumažinta kaina" Krekenavos mentės be kaulo su oda, vakuume, sumažinta kaina 3, 45 Eur/kg. Bet stebuklas! Ant Krekenavos užklijuotos etiketės nurodyta kaina - 2, 89 Eur/kg. Ir taip šioje parduotuvėje pastoviai įvairiems produktams. Kadangi MAXIMA vadovybė visai nereaguoja į jokias pastabas, prižadu, kad į pagalbą melui, savivalei, apgavystėms pasikviesime ne tik spaudą, bet ir visas įmanomas TV. Gana tyčiotis!
Labas vakaras,
Rašau dėl Žalgirio 105 MAXIMOS, siandien 10/06/2015 buvo parduota blogos kokybes faršas "50% kiauliena/50% jautiena". Iškepus faršą pasklido nemalonus sugedusios mėsos kvapas. Norėtume iš tokio didelio tinklo geresnės kokybės.
salotu su kepta vištiena agurkai supuve, salota taip pat prie pabaigos, slykstu
Prisegtas dokumentas:
Šiandien kaip visada apsipirkau, , geros produkcijos" Marijampoles Gedimino g. 96 Maximoje. Važiuojant iš darbo užsukau ir nusipirkau keptą netikrą šiltą zuikutį, parvažiavau namo, o jis prasmirdęs, prarūgęs. Jau ne pirmas kartas kaip apsiperku ir turiu produktus išmesti, kadangi jie sugedę. Atkreipkite dėmesį visi apsipirkdami šioje Maximoje.
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kodėl Kudirkos g.3, Marijampolėje, maximoje yra paukštelis? Jo niekas negaudo!!! Man asmeniškai jo gaila ir tikrai apmaudu žiūrėti kaip jis skraido nuo vieno lango prie kito...
Teikiu daugelio lankytojų nuomonę apie naujai suremontuotą Maximą Visagine. Po rekonstrukcijos prekių pasirinkimas sumažejo, padaugejo tik konservų. Nėra indų, buitinės technikos, namų dekoravimo, krepšių ir t.t, pasirinkimo išvis. Laikas keisti tada vadovą, kuris nesugeba uzsakyti, nezino paklausos. Nes vykstam į Ignalinos Maximą ir akis galim išsinarinti nuo prekių nuolaidų, kurių Visagine beveik nera ir prekiu gausos.
Pirkėja..
Sveiki, Klaipedos banginio maximoje, prie tabako gaminiu dirba juodaplauke pardaveja, kuri nemoka bendrauti su zmonemis, keikiasi, meto prekes. Man labai gaila, kad gyvenu Lietuvoje tarp tokiu merginu. Uzuojauta maximai.
Raselita 2015-05-08 09:40:19
Alytuje Maxima xx Naujoji g. 90 pirkau kelis kiaušinių dėklus po 30 vnt., nes buvo atpiginti..o SIAUBE, KAS ANTRAS KIAUŠINIS SUGĘDĘS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEPIRKIT, NES TIK IŠMESITE PINIGUS, O KARTU IR KIAUŠINIUS..
tai nereikia pakainovkiu pitkti
Greitu laiku, ne bus galiima užeiti į Kaišiadorių maximą... nes nėra ten ko eiti. Akcijinių prekių nėra.. Na ir galų gale eilės tos.. užsuk po darbo, dirba viena ar dvi kasos, eilės užsiraitoję, kita pinigus skaičiuoja... Nu betvrkė, vadovė net į salę bijo išeiti. arba jei pamatai, tai su lapais laksto, tai iš nuogirdų išgirsti, kad koks tai patikrinimas buvo pasistačius pramoniniam skyriui pardavėjas tarkuojaa... Baisu, nesinori grįžtti jau i maximą :- (
atliginimai ziauriai mazi, sekmadieniais po val pamazino, is ko gyvent? dirbt reikalauja kuo daugiau, o gaunam kuo maziau.lapeliu algos ir tu neduoda, taupo poperi, , ,
Pramonės maximos eilės rytais skatina nebeeiti į parduotuvę. Užėjęs į vieną skyrių, vienos prekės, sugaišti daugiau nei 10 minučių. Ar tai normalu? Pirmiausia sulauki kada ateis pardavėja pasverti mišrainės, paskui atstovi didžiausią eilę kasoje, nes prieš 9-tą val. ryte dirba tik 2-3 kasos.Expres kasoje mokami mokesčiai, o kitos kasininkės bėgioja prie lentynų su dulkių valymo šwpetėliais. Betvarkė.....
Nreciau MAXIMOS vadovu paklausti, kada baiksis betvarke parduotuveje PANERIU g.322 KAUNAS.Nelaiku pakeistos kainos po akciju.Vadovei klientas yra 0
Sveiki, šiandien Šiauliuose pirkome tortuka, nežinau ar tokio kietumo turi būti biskvitas, rašo kad supakuotas 05-19, o galioja iki 05_24, bet jei šiandien jau toks kietas tai koks turėtų būti sulaukęs šios dienos... Beje kiek laiko gali stovėti tortai?
Marijampole, didzioji Maxima. Lietingas sekmadienis, pirkeju skaicius minimalus. Laukiant torto vienai eileje (:)), garbaus amziaus pardaveja visgi nusprende, kad issiplauti irankius yra svarbiau :) Teko stoveti, stebeti, ir stebetis :)
Penktadieni maximoje nusipirkau Palmolive muila. Kai atidariau pakuote muilas:"kvepejo "zuvu taukais. Blogai, kad negali pasitiketi

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.

Kas antras skundas Darbo inspekcijai pasitvirtina
Kas antras skundas Darbo inspekcijai pasitvirtina 07-31 14:22
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad per šių metų pirmą pusmetį gauta apie 2,3 tūkst. skundų ir pranešimų - šiek tiek mažiau nei pernai tuo pačiu metu...
"Versli Lietuva": migracijos pakeitimai uždirbtų 20 mln. Eur
"Versli Lietuva": migracijos pakeitimai uždirbtų 20 mln. Eur 07-30 22:02
Per metus dėl griežtų migracijos apribojimų Lietuva neįsisavina apie 20 mln. Eur, kuriuos galėtų surinkti per mokesčius, skaičiuoja Dovydas Varkulevičius, VšĮ "Versli Lietuva" Verslumo...
Juščius pasirengęs trauktis iš įmonių Rusijoje ir Lenkijoje
Juščius pasirengęs trauktis iš įmonių Rusijoje ir Lenkijoje 07-30 19:19
Didžiausios Lietuvos grybų augintojos "Baltics Champs" savininkas Kęstutis Juščius neatmeta galimybės, kad ieškos pirkėjo įmonėms Rusijoje ir Lenkijoje.

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

Colgate-Palmolive 68,02 -1,32%