Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Dukra nuejo priduoti tara taromate betvarke didziausia visur metosi maisai o jau smarve.Po to i parduotuve atsiimti pinigeliu ir dar leda nusipurkti padaviau aciu kortele nes ledams akcija -30% vaikas padejo leda ir taromato cekiukus pardavejai ji greit viska nuskanavo dukra net nespejo aciu kortele perbraukti !Sakau pardavejai tai kodel jus nepaemet aciu korteles sako ji man nedave o dukra kortele rankoj laike sakau tai galejot pasiklausti ar turi kortele o ji sako man pagal sutarti nepriklauso klausineti ! Tai gi sakau ji rankoj laike negi nematet? sako nieko ji nelaike galiu kameras atsukti.... man tiesiog idomu ar pardavejai sunku paklausti turi neturi.... Čia Širvintu maxsimoj kasininkes vardo nepasakysiu nes kortele buvo po liemene cekyje raso 150 kasininlas. Tai joms pagal sutarti ar priklauso paklausi apie nuolaidu kortele turi klientas ar ne ?
Pirkom maximoi degu skysti, kvapas samagono, degimas 0, gali gesint ugni
Prisegtas dokumentas:
Dalinuosi patirtimi. Pas mane iš maximoje pirkto lesalo avižų pradėjo lįsti kirmėlės! Buvo sumaišyti "Kikos" lesalas kanarėlėms ir "Favorit" banguotosioms papūgėlėms. Prieš porą savaičių pirkau porą pakelių grūdų mišinių, o maximiniuose beproto prikišama ir avižų, kurių paukščiai nelesa. Jos ten visai nereikalingos, smarkiai mažinkite jų kiekį arba visai jų atsisakykite. Kadangi avižos lesyklose neturi paskirties, išrinkau jas ir paruošiau daiginti. Plaudama grūdus pamačiau mažulyčių baltų kirmėlyčių. Atidžiai stebėjau grūdus ir pasirodo kad jos lenda iš avižų! Jau vien šių grūdų santykis su soromis (kurios yra daugumos paukščių lesalų pagrindas) kažkaip verčia abejoti mišinius ruošiančios įmonės kompetencija tokiam darbui, tačiau tikrai nesitikėjau kad ten taip prastai rūpinamasi kokybe.
Noriu sužinoti kodėl jūs apgaudinėjate savo darbuotojus. Ir taip vargana atlyginima gauna kasininkai-ės.Kai būna minusas jūs tai staigiai matote ir išlupate iš darbuotojo minusą o kai pliusas tą pliusa sau i kišene. Bent padengtumete padaryto minuso iš to pliuso. Aš tai platysiu kur tik imanoma jei i tai nekreipsite i tai
buvau nustebinta. si ryta buvau liepkalnio maximoi. pamacius kasininke prie kasos mandagei paklausiau ar atidaro kasa ji man izuliai atsake kasa uzdaryta eik i kita kasa. nusisukus eiti dar ir komentavo kazka nepatenkinta. labai skubejau bet jau tikrai su tokia nuotaika tegul tokia kasininke geriau namie uzsidarius ssedi.
alma 2016-07-20 09:06:47
Apsipirkineju Baltupio maximoje ir kiekviena karta nusivyliu pirkdama darzoves.19d.pirkau bulves po 69cnt, bulves brangios ir neatitinka kokybes: riesuto dydzio, pazaliavusios, papuvusios.Ismeciau daugiau nei puse.Ir dar supiltos parduotuveje ant grindu dezeje, jei nori prisirinkti, turi rinkti atsiklaupus, bulves zemetos. Agurkai pastovei padziuve, galai minksti, morkos sv jau gerokai pabuve, pavyte. Zodziu SUGADINTA NUOTAIKA, ZEMETOS RANKOS.
Sveiki, Alma, apgailestauju dėl šios situacijos. Jūsų komentarą perdaviau atsakingiems asmenims ir tikiuosi, jog tai nepasikartos. Ieva
Jurgita 2016-07-19 23:33:26
Sveiki, esu pasipiktinus Siauliu Akropolio kasininke, kuri tik moka kartoti zmonem, ar nepatot cia tabako skyrius. Bet kodel kitos pardavejos visad dirbdamos tame skyriuje sugeba viana zmogu ar kelis atleisti su prekem, ir paskui zmones tabaka perkancius. Miela malonu ten pirkti, visad malonios pardavejos buna. Bet vakar tai yra liepos 18d., ir siandiena liepos 19d., butinai turi buti nemandagi ir negerbianti pardaveja, kurios zmones dar turi atsiprasineti, kad jei ko paklause. Jos atsakymai tik ir buvo - nematot, kad cia tabako skyrius. Manau tokiai tikrai nesitame skyriuje dirbti. Aciu.
Sveiki, Jurgita, dėkoju Jums už komentarą. Jį perdavėme atsakingiems asmenims. Tikiuosi, jog tokia situacija nepasikartos. Ieva
Valentina 2016-07-18 19:12:21
Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti Maisto gamybos departamento darbuotojoms (Savanorių pr. 247), o ypač Aleksandrai ne tik už labai skanų, bet ir labai gražiai pateiktą maistą.Dar dėkoju visiems už geranoriškumą ir pagalbą.Likau patenkinta ne tik aš, bet ir mano svečiai.Ačiū! Valentina
Valentina - yra labai smagu skaityti tokius gražius komentarus! Juos perdavėme atsakingiems asmenims! Ieva
Ingrida 2016-07-19 19:08:39
Nustokite mulkinti pirkėjus su savo akcijomis. Žymėkite AČIŪ akcijas ir tas, kurias reikia aktyvinti internete skirtingai ir aiškiai. Jau apsigavau šiandien pirkdama riešutus, kuriems didelėmis raidėmis buvo skelbiama akcija, ir tik mažomis prirašyta, kad pasiūlymą reikia aktyvuoti internetu. Žmonės pirko džiovintus vaisius ir riešutus tikėdamiesi nuolaidos, o mokėjo pilną kainą. Gaila pagyvenusių žmonių, kurie net internetu nemoka naudotis ir regėjimas neleidžia įskaityti jūsų apgaulių. Žinoma, paskui nuėjau ir keletą pirkėjų įspėjau, kurie į maišus žėrė razinas ir riešutus. Šlykštu ir žema! Mane, kaip pirkėją jau praradote.
GĖDA MAXIMAI! TEGYVUOJA LIDL!
Sveiki, Ingrida, plakatai, kurie skelbia apie nuolaidas, kurias reikia aktyvinti E. AČIŪ paskyroje išskyrėme kita (mėlyna) spalva, tad tikimės, jog pirkėjai skirs šias nuolaidas. Suprantame, jog prie jų reikia priprasti. Kalbant apie vyresnius pirkėjus, kurie nesinaudoja internetu - sprendžiame šį klausimą ir ieškome geriausio būdo pasiekti ir šiuos mūsų klientus bei pasiūlyti jiems asmenines nuolaidas. Ieva
GĖDA MAXIMAI! TEGYVUOJA LIDL!
vytautad 2016-07-15 10:38:47
Maxima visai nesenai idiege savo parduotuvese darbuotoju isnaudojimo ir nesiskaitymo su jais sistema. Tad nereiktu labai pykti, jei pardaveja yra nemandagi.
Taip patvirtinu, Makienzie vadinasi, visiskas isnaudojimas.
Vilniuje Bazilijonų g.3 maximoje arbūzai pjaustomi tk pusiau arba pirk visą. Paprašius pasako įsidėkit jei nesuvalgysite į šaldytuvą. Eini kaip durnė vargšė ir vis prašinėji, kad perpjautų ketvertuką. Taip ir su kiniškais kopūstais. KODĖL KODĖL KODĖL reikia prašynėti. Vietoj to, kad ateiti pasiimti kiek reikia ir išeiti, negaištant laiko. Jei parduotuvė prie turgaus, tai ten galvoja, kad reikia pirkti visam kaimui. Jau kelintą kartą nusispjaunu - pasiuskite Jūs su tais savo arbūzais. Nueinu į turgų ir tau atpjauna tiek kiek nori, nes jie nori parduoti. Maximai - vienodai rodo, svarbu asortimentas yra. Absurdas ir tiek. Todėl ir kyla klausimas KODĖL KODĖL KODĖL taip yra viskas sunku šioje parduotuvėje.
Viktorija 2016-06-26 17:27:49
Kaimo bobos su keliais varšteliais atsisukusiais dirba tose maximose, šiandien VCUP'o maximoje priėjau prie arbūzų norėdama išsirinkti, vieną paėmiau, o poto padėjau į vietą, tai tą darbuotoja stovėjusi šalia pradėjo burbėti, keiktis sau po nosimi, lyg būčiau juos ant grindų išmėčius.:D ką jūs ten priimat, retardus??
Taip kasininkė nuolaidos nedaro, bet kasininkė gali kreiptis į SAVO vadybininkę ar tuos savo viršininkus ir išsiaiškinti. Ir man taip buvo- jiems 'viršininkams' dzin. ADMINISTRACIJAI DZIN
pirkejas 2016-07-06 21:03:07
2016.07.06 lankiausi savanoriu pr 247 maxima, ir gavau nemaza soka.su savo pirkiniais nusprendziau asiskaityti exspres kasoje, o va cia tai mane pasitiko pati, , mandagiausia pardaveja, , nei tau labas rytas, nors su darbuotojais sveikinosi ir buvo maloni, nei pagalbos is jos nesulaukiau.pradejus skanuoti savo prekes, paprasiau jos pagalbos, nes ant mano pasirinkto zurnalo buvo du barkodai, paprasiau jos, kad ji prieitu, gavau hamiska atsakyma, kad skanuociau pati, kazkoks is kodu isiskanuosis, o i mano klausyma ar jai sunku pasikelti ir padaryti viena zingsni link manes, gavau atsakyma, kad jos darbas sedeti, ir kad ji neturi prie pirkejo prieiti.kam tada tokius darbuotojus priiminejama i darba, toks ispudis, kad pardaveja pasodinta del grozio, o jus nelemti pirkejai patis susitvakisye su savo pirkiniai, nes salia musu kitoje kasoje apsipirkinejo kitas pirkejas, tai ji jam nuo savo, , sosto, , suktelejo, kad jis kazka netaip daro.zinokyte gavau nemaza soka, visose maxima tinklose kur yra savitarnos kasos dirba malonios mergaites, ir sveikinasi ir padeda jei yra reikalas, bet cia tai buvo saltas dusas per sventine diena, baisu.Manau reiketu imtis vadovybei kazkokiu priemoniu, nes koksai aptarnavimas turi buti ne mazai zinau, geda tokiam darbuotojui!!!
Neseniai pirkau Vilniaus Maximoje prie Pramogų banko lavašą, supelijo iškart kitą dieną. Šiandien dar geriau - norėjau nusipirkti grikių trapučių, bet pastebėjau, kad pakuočių aukštis akivaizdžiai skiriasi, nors kiekis ant kiekvienos nurodytas tas pats (100g). Įdėmiau pažiūrėjus matėsi, kad kai kuriose pakuotėse trūko produkto ir kad jos prieš tai buvo atidarytos ir vėl labai nerangiai uždarytos. Niekaip negaliu suvokt tokių dalykų. Gal vėliau pusiau išgertą pieną pardavinėsite?
Olegas K. 2016-07-08 14:21:46
Visi mes kartais darom klaidas, bet...gal verta bent pabandyt jas istaisyt!?Ignoravimas-tikrai ne iseitis, bet MAXIMOS administracija masto kitaip!!!Mano konkreciu atveju MAXIMA LT uzeme issigandusio strucio pozicija...Siu metu birzelio 28 d. vaziuojant pro sali teko uzsukt i Vilniuje Ukmerges g. 282 esancia MAXIMA parduotuve, kur tarp kitu prekiu pirkau ir surio Germanto Tilsit 500 gr. pakuote pagal akcija 1+1 nemokamai. Mazdaug po valandos apsiziurejau, kad cekyje ismusta 2 pakuotes to surio po 3.48 Eur ir jokio minusavimo cekio pabaigoje.Skambinom nemokama Maximos linija ir...praejo jau beveik 2 savaites, skambinta dar 2 kartus...ir mirtina tyla, JOKIOOOOS reakcijos. Didelis maximinis strutis!!!
Sutinku su jusu pasakymu. Maximoj Kaisiadoriu rajone Ziezmariuose pirkau traskuciu pakelius ir buvo 1+1 kaina 1.51 ir gert Aloe Vera uz 1.49 Paduodu lygiai 3€ o pardavejas aiskina kad su aciu kortele 1+1 traskuciai. Galiausiai teko sumoket ne 3€.o 4.51. manau kad maximai reiktu skirti daugiau laiko darbuotoju mokymams
Kasininke buvo labai labai nemaloni liepos 13d. 11.18val is pirmos kasos su trumpais plaukais, beto nesegejo korteles su vardu!? ir buvo tikrai nemaloni ir nemalonu ja klausyt kai ji tuo metu aptarnavo moteri, nors ji toi kaso ilgai nebuvo aptarnavo pora zmoniu ir isejo plepet pas kita kasininke, tikrai nemaloni kasininke ir jau ne pirma karta ji taip, pries pora dienu pati buvau prie kasos kur j dirbo izuli moteris, suprantu dabar niekam niera lengva bet apraminkyt tas savo kasininkes kiek galima............
2016 07 09 lankiausi Panevėžio Klaipėdos g. 92 MAXIMOJE ir likau labai nepatenkinta aptarnavimu. Žuvies skyriuje dirbo pardavėja Jadvyga, kuri paliko ne itin malonu ispudi: nemoka mandagiai elgtis su pirkėjais, tiesiog buvau šokiruota jos kalbėjimo tonu ir stačiokiškumu.. Dvejojau kurią žuvį pirkti, klausiau patarimo, tai buvau apšaukta!!! Mano nuomone, tokios pardavėjos neturėtų dirbti kur reikalingas elementarus mandagumas ir paslaugumas.. Nejaugi Panevėžyje neliko bedarbiu, kad priimate bet ką..?? Daugiau stengiuos nesilankyti šitoje parduotuvėje..

20160709 Klaipedoje bigo2 maximoje pikome zaidimo diska uz 15. 34e. Jis netinkantis. Virs disku lentynos nera ispejimu kad diskai negrazinami. ir kad norint grazinti jus mieli zmones turesite daug praeiti keliu, kad irodytumet kad jis netinkamas. Pardaveja labai maloni, bet sako nieko padeti negaliu, skambino vedejai ji nesiteike ateiti irgi paaiskinti. Uz 15 e. Mums irgi reikia nemazai dirbti tad negalima jais svaistytis. Ir kas man kompensuos laika kuri as sugaisiu ieskodama teisybes. Eilini karta paprastas zmogus nieko nepesa. Su pagarba pastovi kliente
Vakar pirkome arbuza Kupiskio Maximoj po 0.29€ Gryze namo perpjove nusivylem. Vidus nei to geltonas nei baltas skonis peraugusio agurko. Kadangi gyvenam 20km nuo Kupiskio nera tikso vaziuoti ir aiskintis. Maxima -apie viska pagalvota.????
Jei vaikas būtų nepažiūrėjęs ir įsidėjęs saują riešutų tiesiai į burną, kas atsakytų? Sveriami riešutai ir stiklas. Pirkta Marijampolės maximojeXXX. Prieš pora dienų.
Prisegtas dokumentas:
Antrą savaitę mindaugo maximos administracija nepriema iš besilaukiančios darbuotojos pažymos apie nėštumą ir neiregistruoja jos. I prašymus sumažinti dienos darbo valandas ir pakeisti darbo grafiką atsakoma nepatinka išeik. Besilaukianti fiziškai negali dirbti po 12 valandų per dieną.
2016-07-06 V.kreves pr. 14 Kaune esancia maxima likau nusivylus. Nusipirkau jau gerokai pasenusi farsa, atnesus atgal ejau susimalti mesos, kad gaucia gera farsa. 21.20h paprasius sumalti buvau apsaukta, juk jau 21.20!! Pasiule kita kart ateit 21.55n, nes mesmale ji plauna 20min. Sauke, bet vis tiek sumale, beje tilde, nors saukiama nebuvo, bumbejo, elgesi labai nemaloniai ir nemandagiai. Aptarnavo, jeigu tai galima pavandinti aptarnavimu LARISA
Pasipiktinęs pirkėjas
2016-07-05 22:41:17 IP 88.118.152.193
aną savaitę apsipirkinėjau Maximoj XXX Ukmergės 282, norėjau nusipirkti savitarnos skyriuje dešrą, buvau šokiruotas vadovo elgesiu su darbuotojais, direktorės pavaduotoja Jolanta su jaunu asistentu atėjo prie šaldytuvų, darbuotoja ją pasisveikino bet atsakymo nebuvo???? ji pradėjo šaukti, kad vakar liepė juostas pakeisti, ir pradėjo lupti kainų juostas su visomis etiketėmis, numetė nulupus ant grindų (gal 10) apsisuko ir nuėjo:) Aš dešros nenusipirkau nes KAINŲ nebuvo, jos visos ant žemės:) nepagarbus elgesys su darbuotojais, bet pirkėjai kuo dėti???
Pasipiktinęs pirkėjas
Sveiki, šiandien nutariau nusipirkti 'Cezario ' salotų, išfasuotų į indelius. Tačiau salotas sudarė tik 3 ingredientai-salotų lapai, skrudinta duona ir truputis sūrio. Nejaugi tik tokia salotų sudėtis? Ant etiketės rašo kitaip.Matyt pardavėjos irgi valgyt nori, bet aš tikrai nesutinku, už 1kg salotų lapų, skrudinto batono ir kelias drožles sūrio mokėti 4, 17 eur. Labai nusivyliau : (
Salotos pirktos Panevėžyje, Ramygalos g. 44
Sveiki !

Kas nutiko ???
Anksciau Maxima tinklas buvo vienas tvarkingiausiu ! Puikus pasirinkimas, tvarka prekiu pateikime, akcijininiu prekiu budavo daug !
O dabar ! Chaosas ! Esu is Kauno, nuolatos apsipirkdavau pramones pr. arba savanoriu Hyperi... paskutiniu metu sugedo..ir kiek pastebiu visas tinklas tiesiog byra ! Tustuma ! Akcijiniu prekiu nera ! Visiskas bardakas ! Mesta, primesta beleko...jei prekiu nera, tai prikrauta rankslosciu ar kt. Nesamoniu :)
Prarado Maxima savo grozi, anksciau maloni tvarka buvo...dabar turgus konkretus ! Kass nutiko ? Girdejau is Maximos bega zmones, neva ivedama griezta tvarka, ar tik per ta griezta tvarka neprarasite apyvartu ir zmoniu ?
Manau prastas sprendimas, prastas laikotarpis...ir aplamai kazka turite daryti...nes mano akimis Maxima Bankrutuoja :))) che !
Kada baigsis žmonių mulkinimas? Kodėl maximoje vyrauja tokia nelygybė??? Vilniuje akropolio maximoje pirkau mažiukui smėlinuką ir šliaužštinuką. Grįžus namo, vakare aprengiau vaiką ir pasirodė maži. Aišku prieš aprengdama nuėmiau etiketes juk vaikas visai mažiukas. Po 2 dienų nuvykę į maximą mums sutiko pakeisti tik vieną į didesni, o šliaužštinuko ne, nes nebuvo didesnių dydžių. Rašiau pretenziją, bet niekas nepasikeitė. Tai kieno kaltė, kad Jūsų parduotuvėje neužtenka prekių? Kam rašyti pretenzijas jei į jas niekas nekreipia
dėmesio? Kodėl vyksta toks nesusipratimas??? Kodėl maximos darbuotojai gali su bet kuriom prekėm daryti ką nori ir ne tik??? (Žinau, nes pati dirbau maximoje ir garantuoju, jog jei dar dirbčiau maximoje viskas būtų pakeista tą pačią dieną.)Kodėl išpakuotas ir sugadintas maisto prekes grąžinamos, o visiškai nepaliesta drabužėlį ne??? Tik apgaudinėti ir mokat, o padėti klientui ir išspręsti problemą negalit.

Šiandien (2016-06-28 (Apie 15:00)) buvau Petrašiūnų dviejų X'ų maximoje (Masiulio g. 16a). Aštuntoje kasoje dirbo jauna labai paslaugi kasininkė kuri ne tik maloniai aptarnavo bet ir padėjo susidėti prekes (nes mano dešinė ranka sugipsuota). Buvau maloniai nustebintas ir ačiū už labai malonų aptarnavimą.

Yolo 2016-06-27 00:39:07
Kada suprasit, kad kasininkė nuolaidos nedaro?
Gerb. Yolo, kasininkei ant prekės buvo lipdukas, kuriame juodu ant raudono buvo parašyta 50 % pigiau, tai manau tokiu atveju kasininkė turi pritaikyti nuolaidą, o ne įmušti prekę pilna kaina. Aš nekalbu ar ji klijuoja tuos lipdukus ir apie tai kas sugalvoja nuolaidas ir jų dydžius salėje, o kalbu apie tai, kad ji nepritaikė nuolaidos, kuri jau buvo nurodyta ant prekės. Nes mano žiniomis, jeigu šitoks lipdukas yra, tai kasininkė kasoje pritaiko šią nuolaidą. Tai kas Jūsų nuomone turi pritaikyti tokias nuolaidas jeigu ne kasininkė?
Gintarė 2016-06-12 17:21:39

Vilniuje Architektų g. 152 esančioje Maxima parduotuvėje yra klaidinami pirkėjai ne tik kainomis, bet ir Maximos taisyklių pritaikymu. Šiandien apie 12:00-12:30 val. apsipirkau Maximoje ir pirkau prekę, kuriai turėjo būti pritaikyta 50 proc. nuolaida, tačiau kasininkė dvejoms prekėms nuolaidą pritaikė, o trečiai ne. Grįžus į parduotuvę apie 16 val. kasininkei parodžiau, kad blogai paskaičiavo ir ji iškvietė pardavėją vardu Renata, kuri jau atėjusi buvo labai nepatenkinta, matomai už tai, kad reikėjo ateiti papildomai keletą žingsnių. Parodžius jai kas negerai, ji man pareiškė, kad grąžinsime skirtumą už sumokėtą prekę, kurio suma buvo 0, 53 Eur. Tačiau pagal man žinomas Maximos prekybos tinklo taisykles už neteisingai nurodytą kainą, ir pirkėjo suklaidinimą priklauso 2 Eur kuponas, bet ponia Renata kategoriškai atsisakė man jį duoti ir kokius 5 kartus pakartojo, kad šis kuponas duodamas tik tuo atveju, jeigu prekės kaina kasoje ir salėje nesutampa. Nors už tokius atvejus Gedimino pr. esančioje Maximoje duoda. Paskambinus nemokamos linijos telefonu 8 800 20050 konsultantė informavo, kad kiekviena Maxima atskirai sprendžia kokiais atvejais duoti kuponus, o kuriais ne. Tik nesuprantu kaip galima tame pačiame prekybos centro tinkle vadovautis skirtingomis taisyklėmis? Beje niekur nepavyksta rasti tokios informacijos, bei atskirų kiekvieno padalinio taisyklių. Tuo tarpu toje parduotuvėje parašyta, kad jų tikslas, jog klientas liktų patenkintas, bet vyksta priešingai. Teko grąžinti pirktą prekę, nes automobilio kuras atvažiuoti į parduotuvę du kartus gerokai brangiau kainavo, tačiau maža to ponia Renata, net pirkimo kvito nedavė, pasakė, kad reikalingas parduotuvei, nes daromas grąžinimas, nors tokiu atveju ji turėjo pasidaryti kvito kopiją. Taip pat ponios Renatos bendravimas buvo toks, kad maždaug ko aš čia atėjau. Taigi darau išvadą, kad Maximoje yra nesąžiningos taisyklės ir pardavėjos, bei pardavėjos, šiuo atveju ponia Renata tingėjo eiti pasidaryti netgi kvito kopijos. Taip pat manau, kad negavau 2 Eur kvito, nes ponia Renata tingėjo nueiti užpildyti anketų. Likau be prekės, sugaišau laiką ir kurą, džiugu dar tiek, kad bent jau neaprėkė viduryje parduotuvės, kad gaištų jų laiką. Būtų gražu iš Maximos pusės, kad dirbtų sąžiningi ir teisingi, bei netingūs darbuotojai ir pirkėjai tikrai liktų patenkinti, o ne priešingai.

Pirkėja Gintarė
Kada suprasit, kad kasininkė nuolaidos nedaro?
Vėl kreipiuosi dėl Mokyklos g. 13, Klaipėda ūžiančių ventiliatorių. Namo I ir II laiptinės gyventojai nemano, kad turėtų laukti parduotuvės remonto, kuris bus už mėnesio ir reikalauja, kad būtų nuimti ventiliatoriai nedelsiant, Mes taip suprantam jūsų elgesį, jei kaimynas triukšmauja, mes jį perspėjam, o jis sako - na aš švęsiu gimtadienį dieną-naktį dar mėnesį, tad palaukit... Klausykit, miegas ir ramybė mums reikalinga ir dabar, ir vakar, ir praėjusią savaitę, ir praėjusį mėnesį. Jūs manot triukšmas nedidelis - pakentės. Deja, atvažiavę svečiai, manęs pirmiausia klausia -kaip jūs galit čia gyventi tokiam triukšme, dar užsidarę langus tokiam karštyje? Mes reikalaujam visiškai pašalinti ventiliatorius prie mūsų langų ir rasti jiems kitą vietą. Jau surinkom parašus ir kreipsimės pagalbos, nes Jūs tiesiog tyčiojatės iš mūsų - siūlot išsimiegoti kito mėnesio gale arba, jei pasiseks, orams atvėsus.
Šiandien Panevėžyje parduotuvėje Maxima XXX Klaipėdos gatvėje pirkome arbūzą. Nebuvo pjaustytų arbūzų. Paprašiau darbuotojos papjaustyti. Man atsakė kad reikės ilgai laukti. O kai atnešė tai perpjovė tik vieną arbūzą per puse. Man būtų užteke ir ketvirčio, bet nusipirkau tą pusę. Kiti žmonėsirgu būtų pirkę pjaustytus, bet taip ir nuėjo nieko nepasiėmę. AR NEGALIMA BUVO PRIPJAUSTYTI PILNĄ VEŽIMĖLĮ. Nemalonus darbuotojos elgesys su pirkėjais.8614
labai nusivyliau pirkusi valgomus saukstus, kuriu ant kiekvieno buvo stipriai priklijuotos etiketes, kurias nugrandzius lieka kliju likuciai, juos nuvalyti reikia daug pastangu, o saukstas toje vietoje praranda blizgesi, negi negalima priklijuoti paprasciausius lipdukus?
Salomėja 2016-06-14 21:52:14
Gerbiami Maxima atstovai, kaip Jūs, su savo "atsakingais asmenimis" pasak Ievos, sprendžiate kaukiančių savo Maximos ventiliatorių po gyventojų langais Mokyklos g, 13. Klaipėda.? Gal Jūs norėtumėt čia gyventi? Dieną -naktį kaukiant galingiems ventiliatoriams ? Prašome informuoti gyventojus - kada baigsis šis pasityčiojimas. Ar tai Jums visai nesvarbu ?
Salomėja
Sveiki, Salomėja, informuojame Jus, kad 08.21 d. parduotuvė bus uždaryta rekonstrukcijai ir minėti įrenginiai pakeisti tyliaeigiais, nekeliančiais triukšmo.

Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Prognozuoja visų laikų kviečių derliaus rekordą
Prognozuoja visų laikų kviečių derliaus rekordą 07-27 14:07
Pagrindiniuose pasaulio grūdų auginimo regionuose prasidėjus javapjūtei skelbiamos naujausios derliaus prognozės. JAV Agrokultūros departamentas (USDA) sektorių ragina ruoštis visų laukų rekordui.
SBA ruošiasi "Green Hall 3" statyboms
SBA ruošiasi "Green Hall 3" statyboms 07-27 13:42
Prie SBA koncerno plėtojamo biurų pastatų komplekso "Green Hall" Vilniuje kitais metais prisijungs ir trečiasis pastatas. Antrajam jau rasta dalis nuomininkų.
Rekordinis JK pramonės augimas ketvirčio BVP pakėlė iki 0,6%
Rekordinis JK pramonės augimas ketvirčio BVP pakėlė iki 0,6% 07-27 13:32
Antrąjį šių metų ketvirtį, lyginant su pirmuoju, Jungtinės Karalystės ūkis BVP ūgtelėjo 0,6%, tai yra 0,1 proc. punktu sparčiau, negu prognozavo "Bloomberg" apklausti ekonomistai. Lyginant su...

Ar vasarą dirbate trumpiau?

UAB Baltic master

Texas Instruments 71,42 +7,85%