Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
bardakas maximoi. labei ne patinka maxima. reike isvarit is Latvios. sudas maxima
alyvuoges maxima esancioje plungeje juciog, kuriu bar kodas4008638276237 pardavinejamos su pasibaigusiu galiojimo laiku 2014/05/03 SIANDIENA 2014-07-16
sveiki esu nusivylusi musu kedainiu maximos informacijos kasininkem ir vyriausia kasininke cia buvo vakar Liepos 13 diena laukiu o jos net nemato kad eile zmoniu jau susidarius sau snekuciuojasi....Cia kalbu apie basanaviciaus gatve geriau nuvaziuosiu i centra ten bent maloniau aptarnauja....O cia jai pati bus be nuotaikos tai ir klientas buna kaltas.....Baisu...Direktoriai ziurekite atidziau kokius darbuotojus renkates jai taip

nesiskuskite gerbiamieji darbuotojai kad valdzia jus skriaudzia, kad laiku neiseinate namo vercia dirbti virsvalandzius ir t.t.vadovai irgi zmones, kaip ir mes tik moka manipuliuoti, NESILEISKITE PATYS.nebijokite kategoriskai atsisakyti papildomo darbo, o "sumokesim" negirdekit nes taip cia buna itin retai:)sioje sistemoje dirbu 5metai kategoriskai neinu papildomai, namo iseinu tiksliai kada man priklauso, nors pradzioje spaude gasdino ir t.t.jiems musu reikia labiau patikekit.viskas priklauso nuo musu paciu, kaip save vertiname taip vertina ir kiti.mes neesame vergai botagu nenuplaks:)
Janyte 2014-07-09 14:18:54
Apsipirkinejau Vilniaus akropolio maxsimoje 2014.07.03 d. 23:07 34 kasoje ir likau be zado.. Pirkau mesa kuri buvo ideta i kelis maiselius.. Kadangi mesa is saldytuvo, tad ir keli maiseliai aprasojo, o padejus ja ant prekystalio jis sudreko.. O raudonplauke kasininke kuri net nesugebejo islementi Labas vakaras, ar turite ACIU kortele pareiske, kad as jai ispurvinau prekystali ir per mane ji tures ji vel valyti ir labai graziai pasiule, kad gal noriu as jai isvalyti takeli, mano vyras neiskentes pasake, kad skusis jau nebedirbanciai vyr. kasininkei, o si grazuole su ironija pareiske, kad ji cia pati vos ne virsininke, o tada as atsakiusi, kad skusios dirbancioms vyr. kasinikems isvardydama ju vardus ji paraudo ir susilygino su savo plauku spalva, bet atsiprasau ar as pajuokavau ar galu gale viso gero nepasake o suplese ceki kuri mes issireikalavome, kad atiduotu, na bet ir lipduku negavome.. Uz manes stovejo gal 5 pirkejai, ji be mano mesos visviena turetu valyti takeli.. As puikei zinau ta darba ir suprantu kaip sunku kai norisi greiciau namo, nuovargis ir iskvarsinta galva, nes as pati gan ilga laika dirbau toje maximoje, bet perzengti ribu tikrai negalima..! Nebutu buves vakaras tikrai buciau iskvietusi vadovybe ir ji atsiimtu uz savo zodizius.. Suprantu truksta darbuotoju, bet ir tokiu bjaurybiu laikyti nereikia..!!!
Ta vakarą stovėjau paskui jus eilėje ir pati savom akim mačiau kaip jūs pirmi pradėjote pulti kasininkę. Kadangi parduotuvė dirba iki venuoliktos valandos kasininkė jums sakė kad nebedirba bet jūs vistiek pas ją ėjote. Kita kartą pagalvokit apie žmogų kiris dėl jūsų nemokamai yra priverstas dirbti viršvalandžius. Beke ši kasininkė visada pasisvekina ir būna maloni todėl visada einu pas ją apsipirkinėti jeigu ji dirba.
Kas darosi Vilnuje Žalūjų ežerų Maximoje. Kiek gyvuoja ši parduotuvė tai pirmi metai kai toks, , bardakas" Eilės ilgiausos, kainų niekur nėra, lentynos pustuštės, kasininkės piktos (o labiausia vyr.kasinikė) kuri labai nemandagi. Į tokią parduotuvę nesinori net eiti. Ankstesnės direktorės bent susitvarkė su savo darbu, o dabar??????????????
Šiandien, liepos 05 d. važiavau apsipirkti į Maxima bazę. Viskas kaip visuomet, tvarka gera, visko pilna (išskyrus tai, kad tokiame braškių sezono įkarštyje, nei vienos braškės), kasininkė maloni. Tik gaila pasidarė ir jos, ir žmonių kurie laukia apsimokėti eilėje, ir savęs pačios, nes vadovybė pamiršo, kad mes gyvi žmonės, kad mums reikia gaivaus oro, truputėlį vėsos. Net širdis supyko, bet juk nebėgsi viską palikęs. Gal vis tik galima atkreipti dėmesį į oro temperatūrą lauke ir įjungti vėdinimo sistemą, nors porą laipsnių atvėsinti patalpas? Kažkaip prekių kainos kyla, o dėmesys klientams mažėja.
sveiki, ka galiu pasakyti apie darba maksimoje...aisku kiekvienas darbas yra sunkus, bet kai kartais darai darba ne uz save, o dar turi atlikti uz kitus, atvaziuodamas namo tu nejauti nei koju ir ranku.noreciau paprasyti darbdaviu, kad labiau kreiptu demesi i darbuotojus, todel kad vadovai nusprendzia anksciau net nepasitardamas su darbuotoju ar jis gali ta diena kai jam nepriklauso iseiti i darba ar negali.mes kartais buname neispejami apie is anksto darbo laiko pasikeitima, apie tai kad reikes tau i darba iseiti papildomai.jei tokia maxima teisinga tai tegu gineraliniai direktoriai susitvarko su savo pavaldiniais ir tuo paciu noreciau paprasyti, kad zmones maximoje dirbantys mes irgi esame zmones kaip ir jus...........mes esame zmones dirbantys tikrai sunkiau.aciu jums, kad esame kartu
NETEKO MAXIMOI DIRBT......BET....pats darbas maximoi gal butu ir visai nieko......bet tos ilgos valandos tiesiog nepakeliamos 12, 14 o kartais net 15valandu......ko jie negali padaryt po 6, 7 valandas pamainom.......pries idarbinima sako po 11val teks dirbt......jau geriau tada eit kur nors viesuju darbu i kauno svara kokia..........
Vis dazniau uzsuku i Maxima, esancia Siauliuose Rudes gatveje, nes man patinka cia apsipirkineti, tvarka, svara, nejauciu nepagarbos nuolatiniam klientui, kaip kt. pr. tinkle, kai kurios kasininkes ypac malonios, paaiskins, patars net neprasomos, tai labai pakelia nuotaika, norisi cia sugrizti, sekmes jums. Su pagarba.
visi skundziasi kasininkem, pardavejom o kodel taip yra niekam nesvarbu. brangieji zuvis genda nuo galvos jus padirptumet tokias val ir toki kruvi butumet dar netokie pasakikyt kodel dirbama po 12-14val o rasoma 11val kur darbuotoju pertaukeles kas4val 1val pietu ir sedek visas11v problema iseit i tualeta kai darbdaviai prades gerbt darbuotojus kai neskaitis juos vergais tai bus maziau ir nusiskundymu, o kokios algos kainos dideja o algos mazeja 1000 buvo pries 5m ir dabar tas pats kiti nei to negauna, tad rasykit skundus i darbo inspekcijas kur jie ziuri ka jie nemato kas dedas o gal nenori matyt.JEI LIETUVELEJ bus taip ir toliau tai dirbs tik pensinkai drebanciom rankom ir stovesit dar ne tokias eiles o gal nebus ir kam stovet ir pirkt
Vilkaviskyje vakar t.y 06.28d vyko lb grazi svente, ji vyko salia parduotuves MAXIMA.su gerom nuotaikom usukom i prekybos centra, praeinant pro sveriama skyriu, mus pardaveja paklause ka noretumem, atsakem, aciu tik ziurim, pardaveja susinervavo ir usisukus i kita pardave garsiai pasake, cia ne mozoliejus, mus jau nustebino si pardaveja, aptarnaudama pries mus viena klijanta.lb atsiprasom, kad ziurejom i Jusu prekes:D, sveriamo skyrio pardavejos kultura siaubinga, ji lb oragantiska, As gyvenu Kybartuose ir i Vilkaviskio MAXIMA usuku gana retai, bet sio miesto zmonems patarciau atvaziuoti i Kybartu MAXIMA, ten busit maloniai aptarnauti.viena sau pagalvojau, aciu dievui, kad nuo nugaros nueme tuos uzrasus (klauskit, as galiu padeti)nemanau, kad tie uzrasai tiko Vilkaviskio prekybos centro MAXIMA pardavejoms........
Per Jonines teko apsipirkti Kaune, Petrašiūnuose esančioje maximoje. Jeigu Maxima reklamuojasi, kad viskas šviežia, tai šioje parduotuvėje viskas atvirkščiai. Tokių suvytusių daržovių tikriausiai nenusipirksi jokioje užkampio parduotuvėje, į kurią per visą dieną suka vienas žmogus. Nežinau kam laikomos tokios daržovės, nejaugi galvojama, kad kas nors gal nupirks. Tikrai parduotuvė parduotų daug daugiau, jeigu daržovės būtų šviežios. Suvytę buvo dauguma prekių. kaip pavyzdys agurkai, ridikai, garbanotos salotos ir t.t ir t.t. iš kai kurių pieno lentynų baisu paimti kai kurias prekes ir ką nors dėti prie kitų prekių, nes lentynos baisios, nešvarios.
Noriu pranesti, kad Druskininku maksimoje priemet darbuotoja Jurga Palacioniene kuri dirbusi dvejuose darbuose yra prisidariusi daug trukumu ir apsivogusi, nepagarbiai bendraujanti su klientais.
Kodėl Radviliškio MAXIMOJE atėjus apsipirkti su kelių mėnesiu vaiku ir atsistojus į tam skirtą kasą, pardavėja ne tik nepasako kitiems klientams, kurie yra be vaikų, kad užleistų eilę bet ir lieka nepatenkinta kai prasibrauni pro klientus pats. Ir kai pvz ji kalba su klientu (vyru) ir jai net neįdomu, kad vaikas vos neverkia. Ir po to karto kitą dieną atėjus ne tik kad ji nebe pakviečia mūsų į priekį, bet ir nemaloniai pasižiūri. Manau, kad taip tikrai negalima, ir jeigu parduotuvėje yra jau tokia kasa tai ir lai aptarnauja visų pirma ką reikia aptarnauti.
as susiduriau su nemalonia situacija Gabijos 30 esancioje maximoje. Su vaikais sestadienio vakara sugalvojome nusipirkti pyrago, issirinkome ir papraseme pardavejos atpjauti gabala. bet deja negavome nes pardaveja atsisake mums jo atpjauti tiek kiek mes jo norime, ji grubiai ir nemandagiai pradejo aiskinti kad ji pjaus tik taip kaip nori ji o ne taip kaip noriu as. Jai paaiskinau kad man tiek per daug ir aplamai nuo kada as negaliu rinktis sveriamo produkto kiekio. jei man nereikia kilogramo, o noriu tiesiog gabaliuko kodel negaliu jo gauti. aptarnauvimas buvo siaubingas, grubus. Nusivyleme kad negavome pyrago. Vadovybej reiketu susimastyti apie tokius dalykus, nes tai nepritraukia pirkeju, mes nuejome i kita parduotuve ir gavome tai ko norejome ir dabar gerai pagalvosiu ar eiti i maxima pirkti tokiu dalyku kur apsaukia.
kauno maximoi siaures pr 8d pardavejos aklos ir itarineja visus vagystem..nekalbu apie kabinas skirtas matuotis rubus siulyciau neiti nes apvagins... nors apsaugos darbuotojai buvo malonus ir atsiprase.. bet noreciau kad butu ateista pardaveja kuri teikia klaidinga informacija.. i ta maxima einu beveik kekviena diena bet daugiau nebenoriu ten eiti kai tokie darbuotojai. : (((((((((
Naujosios Vilnios maximoje pirkau Tic tac, ir pirma kartą susidūriau su tokia kasininke, pirmas dalykas, ji tiesiog šaukte šaukė jog reikia uždaryti kasą, tuo pačiu ir ant klientų paskutinių tarp jų buvau aš, antras ir pats šlykšiausias dalykas buvo jog ant žemės radau litą ir jį pakėliau, ji pradėjo man draskyt akis jog tai ne mano radinys, išvadino mane vagile, begėde ir taip toliau, jūs neįsivaizduojate kaip šlykščiai ir agresyviai ši kasininkė elgėsi, bet vis dėl to ji pati pasiemė tą litą, nesvarbu, tai nėra didelis radinys, bet taip elgtis su žmogumi negalima.
xxx 2014-06-02 16:47:28
nesuprantu prie ko cia kasininkes ir kaip drystat izeidineti dirbancius zmones, jeigu taip musa bar kodas tokia kaina, tai kaip kasininke pasiims pinigus, reikia tureti biski raugo smegenyse o paskui rasineti nesamones.
0.89lt kinder max niekur nekainuoja:D gal kainu nezinot ? nemegstu tokiu zmoniu neissiaiski8ne puola y akis ir smeizia.... mat jiem kasininkes akis drasko, paziurekit kaip jus patys elgetes su kasininkem....jus jom ne tik akis iskabinat bet ir visa likusia diena sugadinat...

"Kommersant": "Jukos" akcininkams iš Rusijos priteista 50 mlrd. USD
"Kommersant": "Jukos" akcininkams iš Rusijos priteista 50 mlrd. USD 07-28 06:50
Rusija pralaimėjo beveik dešimt metų trukusį bylinėjimąsi su buvusios didžiausios šalies privačios naftos gavybos bendrovės "Jukos" akcininkais ir privalės sumokėti 50 mlrd. USD, remdamasis...
Kelionių organizatoriai kratosi "Go Planet Travel" šešėlio
Kelionių organizatoriai kratosi "Go Planet Travel" šešėlio 07-28 05:19
Kelionių organizatorius "Neoturas", kurio vadovė ir viena akcininkų iki šiol buvo Martyno Laivio žmona Daiva Laivienė, VŽ žiniomis, jau turi naujus akcininkus. Kol kas pokyčiai įmonėje plačiau...
Pirmadienį rubrikoje VŽ "Premium" skaitykite
Pirmadienį rubrikoje VŽ "Premium" skaitykite 07-27 19:30
Gelbėdami turtą rusai dar daugiau uždirbo. Davidas Cameronas, Jungtinės Karalystės premjeras, ragina ES imtis griežtesnių sankcijų Rusijai, ištisiems jos sektoriams, tačiau šalies turtingieji...

Ar euro įvedimas pareikalaus iš Jūsų papildomų išlaidų?

Dr Pepper 61,56 +0,95%
Humana 128,55 -3,27%