Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Sveiki buvau Panevezyje atnaujintuoje MAXIMOJE Ukmerges g zmoniu daug kasos ne visos dirbo tai suprantama juk tai buvo 10val 45m, atejo kasininke i kasa nr 3 matome jau dedas loterijos biletus reiskia dirbs susidejau su draugu savo prekes ant to kasos stalo laukiam uz nugaros pilna jau zmoniu prekes privaziavo jau nuskaito ji ir sako TOKIU HAMU NEKENCIU YRA SAVITARNA IRENKTA KO TEN NEINAT ZODZIU SUMOKEJAU PALIKAU JAI SAVO KOTELE PAVADINIMU ACIU IR DAUGIAU NEI KOJOS I TOKIAS PARDUOTUVES KUR NESU JIEMS PINIGUS O TAVE HAMU VADINA
Labai nemandagi pardaveja IRMA, antroj kasoj kur dirba, keikiasi, nemandagiai aptarnauja pirkejus, sklido alhogolio kvapas, lai vadovybe atsirenka pardavejas, kaip tokia dirbt gali?
Laba diena, gal galit paaiškinti tokius nukainavimus, ir tai jau ne pirmas kartas. Apsurdas kada preke nukainuojama 30 proc. bet kaina nuo 6.11 euro pakyla iki 7.15 euro.Nelabai suprantu apskaiciavimo.Buciau dekinga jei sugebetumet paaiskinti :- (
RASA 2016-11-27 23:24:45
gal noretum maximoj padirbti, zinotum koks tai darbas
Esu dirbusi parduotuvėje, miela ponia, ir puikiai žinau, ką tai reiškia. Suprasčiau, jeigu būtų supuvus viena kita, tačiau ten buvo supelijusios visos. Iki pusės pažaliavusios, pažiūrėkite į nuotrauką. Gero vakaro :)
Monika 2016-11-14 17:58:18
Baisu!
Šiandien 2016.11.14, ~17val. apsipirkinėjant teko labai nusivilti Klaipėdos Akropolio MAXIMA. Dažnai čia tenka apsipirkti, tačiau po šiandienos teks susimąstyti, ar verta tai daryti šoje vietoje. Pamačius akciją citrinosms, sumaniau nusipirkti porą, tačiau išvydau labai nemalonų vaizdą, po kurios citrinos tikrai nebesinorėjo!! Baisu, kaip taip gali atrodyti vaisiai maisto prekių parduotuvėje. supeliję, kitos citrinos net iki pusės!!! O atrodo, visoje salėje darbuotojų tikrai yra ir netrūksta....
gal noretum maximoj padirbti, zinotum koks tai darbas
Nuo 2016.11.01d alkoholio naujas istatymas draudzia reklamuoti alkoholio kainas negali buti geltonu akcijiniu kainu bet maxima esanti kaune kalnieciu 253a vis dar reklamuoja kaina pateikta ant balto popieriaus bet perbrauka ir zimi akcija.
Prisegtas dokumentas:
Sveiki.Ketvirtadieni Bigo Maximoje nupirkau sonkauliukus marinuotus cesnakinem padaze, pradejus kepti pasmirdo visas butas kuilio slapimu, nuo siol nebepirksiu ten mesos ir kitiem nepatariu.
Sveiki.
Gerbiami skaitytojai, tikrindami lošimo bilietus "MAXIMA" parduotuvių terminaluose, būkite atsargūs.
Lapkričio 21 d. 14.05 val. Ukmergėje prekybos centre "MAXIMA X" Anykščių g. 6.senolė tikrino "teleloto" terminale 4 "teleloto" lošimo bilietus. Tikrinant bilietus 3 buvo be lošimo, tikrinant ketvirtą nuskambėjo terminalo signalas. Tris
bilietus be lošimo pardavėja sugrąžino senolei, o ketvirtą išmetė į šiukšlių dėžę ir pasakė, kad "Jums prizas vienas euras".
Senolė išgirdus tokį atsakymą, kad prizas ir tik vienas euras, pareikalavo grąžinti bilietą. Pardavėja sunerimo, susinervino ir atsakė, kad jai bilietas nereikalingas, jai užteks tik terminalo šaknelės. Senolė dar kartą paprašė grąžinti jai bilietą, tada pardavėja išėmus bilietą iš šiukšlių dėžės jį išlygino jį ir atidavė senolei. Patikrinus bilietą kitame terminale paaiškėjo, kad tas bilietas buvo laimingas ir senolė buvo išlošusi 500 eurų. Apie šį incidentą buvo informuota: apsauginis ir pamainos vedėja.
Klaipedoje banginio maximoje esi priverstas du kart stoveti eilese.informacijos kasoj negalima atsiskaityti uz sveriamas prekes, tai atstovi viena eile paprastoj kasoj, o cigareciu ar kitu tabako gaminiu grizes i informacijos kasa, esi siunciamas i bendra eile.nors visose kitose maximose cigaretes informacijos kasoj yra parduodamos be eiles.beje cigareciu tubeles maximose pacios brangiausios.winston tubeles rimi kainuoja 0, 87 o maximoj 1, 37.
Tomas Vrubliauskas
2016-11-23 17:42:27 IP 78.63.95.53
Pirkėjas 2016-11-06 15:52:01
Po net 5 mėnesius trukusio remonto Panevežyje, Ukmergės g. pagaliau atsidarė taip daugumos laukta Maxima.Nuėjau ir...pastėrau.Kur suoliukai, ant kurių ne tik prisėda pailsėti po varginančių stovėjimų eilėse prie kasų garbaus amžiaus žmonės, bet ir patogu susidėti į krepšius nusipirktas prekes, nespėjus jų susidėti prie kasos?Kur spintelės, skirtos pasidėti atsineštiems krepšiams (jų po parduotuvę juk netampysi)?Tiesa yra...keleta spintelių, bet tai juokinga tokio dydžio ir taip gausiai lankomam prekybos centrui.O juk iki prieš uždarant remontui šioje parduotuvėje buvo ir ne vienas suoliukas ir tikrai pakankamai spintelių.
Ta pati bėda ir Maxsimoje Klipėdos g.103.Mano žmona I grupės invalidas, serga parkinsono liga.Prašėme direktorės, kad pstatytų nors vieną sulelį invalidui atsisėsti.Daėjo iki konflikto, direktorė psiūlė eiti į kitą prekybos centrą.Nesuprantu požiūrio į pirkėją, ižvelgiu diskriminaciją invalido žmogaus.Nors vietos tikrai suokiukui atsirastų.Visai Maxima negerbia savo pirkėjų.
Jurgita 2016-11-14 19:23:13
Šiandien jaučiuosi apvogta MAXIMOS Telšių mieste. 2016-11-14 apie 13 val. (jau galėjo būti buvo po) pirkau prekių už 8, 91 eurą ir sąmoningai padaviau 50 eurų banknotą, nes piniginėje turėjau tik tris popierinius banknotus - 5 ir 50 eurų po 2, ir dar padaviau 1ct., nes pardavėja paprašė. Dar prieš paduodama pagalvojau - turėsiu gauti 41 eurą grąžos, išsismulkinsiu, gausiu smulkesniais pinigais. Tuo tarpu atėjo apsaugininkai surinkti kasų turinio į maišus ir pardavėja teigia man atidavusi 1 eurą ir 10ct., bet aš to negaliu užtikrinti, tiesiog maniau, kad ne) jiems tvarkantis, dar žiūriu mano čekiukas ant prekystalio numestas, galvoju, kaip nepagarbiai, ne į rankas, pasiėmiau, žiūriu - mano prekės ir įsidėjau). Jiems atsitraukus, kasininkė (tą įsidėmėjau, kad pati vyriausia pagal amžių atrodanti iš tą dieną dirbusių) jau pradėjo imti kitos pirkėjos prekes. Aš sakau : "palaukite, jūs dar neatidavėte man grąžos". Kasininkė sako: "atidaviau 1, 10 eurą. Paduokite čekį. Jūs davėte 10 eurų. "Taip, čekyje tikrai įspausta, kad aš davusi tik 10 eurų. Na, kad aš net neturėjau 10 eurų, aš negalėjau paduoti. Ji uždarė kasą, išėjo perskaičiuoti savo išnešto kasos turinio. Aš ir savo čekiuko nebeatgavau. Grįžo, sako: "Perskaičiavome, viskas atitinka, tik 1 ct. paklaida. ir sako, kad 50 eurų iš viso visame maiše nebuvo, kad aš negalėjusi duoti. Jei netikite, eikite ir aiškinkitės pas apsaugininkus į jų kambarį". Ten nuėjau - jie teigia tą patį, kad jų akyse buvo perskaičiuota, kad tik. ct. paklaida buvusi ir kad 50 euro banknoto iš viso visame maiše toje kasoje nebuvę. Dar atsuko pažiūrėti kamerų įrašus - akivaizdžiai matyti, kaip aš paduodu banknotą - jie sako: "Ar nematai, kad raudonas?". Dar kažkam perskambino ir tą patį pasakė, kad čia moteris skundžiasi padavusi 50, o matosi, kad padavė raudoną. Pirma, tame kameros įraše spalvos iš viso blankios, aš žiūrėjau, bet tas mano banknotas atrodė jau labiau baltas, o ne gelsvas (koks iš tiesų yra 50 eurų banknotas), o ne raudonas. Antra, aš pasijaučiau apkvailinta, palaikyta apgavike. Suvokiu, kad čia yra visa sistema. Iš pradžių maniau, kad pardavėja galėjo netyčia apsirikti, tiesiog sutapimas, kad priėjo tuo metu išimti iš kasos pinigų, ji susimaišė ir apsiriko. O dabar pradėjau galvoti, kad čia jie vienas kitą dangsto ir mulkina, apvaginėja paprastus vargšus Lietuvos piliečius. Dar ieškosiu patarimų protingų žmonių, kaip tokiose situacijose reikia elgtis. 10 eurų net neturėjau, o jie teigia, kad aš netyčia apsirikusi, kad pasitaiko.
As taip pat dirbu maximoje, pasitaiko zmogus suklysta.Buna pirkejas pamirsta kokia kupiura dave, buna kasininke ne taip suma iveda, taciau bet kokiu atveju, bent jau musu parduotuvej, vyr.kasininke nuima ataskaita ir tada su apsauga ir pirkeju einam skaiciuoti pinigeliu.Tam, kad pirkejas matytu visa procesa savo akimis ir viskas butu sazininga.
Keista, kodel jums nebuvo suteikta galimybe dalyvauti skaiciuojant kasa...
Ne per seniausiai atidarytoje Maximoje Naugarduko g., Vilniuje, šaldytos prekės suverstos lyg sąvartyne. Kas kiek kainuoja - nesuprasi. Kainų nėra arba neatitinka. Pagal akcijines kainas prekių rasti neįmanoma. Aukščiausias lygis - tigrines krevetės suverstos kartu su šaldyta vištiena.
Iš kur tokia nepagarba maistui ir pirkėjui?
Savanoriu pr.vilniuje mazoje Maximoje siurskstesnes sales darbuotojos prie darzoviu blondines manau nera.. uzsimaniau nusipirkti arbuza, ta "darbuotoja"atveze pilna vezimeli bet buvo uzdejus deze ant virsaus su darzovemis, paprasius ar galite parodyti arbuzus pjaustytus, man buvo atsakyta tau reikia tu nusiimk ir paziurek as dabar negaliu ! Kur tai matyta ? Geda.. ir kasininkes kai kurios keikiasi prie kasu..
Jurgita 2016-11-14 19:23:13
Jūs galite kreiptis į Valstybine Vatotoju Teisių apsaugos tarnyba jei jums rūpi jūsu neatgauti 41€
Vakar Maximaxxx Kudirkos g.3 Marijampolėje informacinėje kasoje aomokėjau sąskaitą kurios suma 21.44 eur, pardavėjai padaviau 25, 55 eur.Bet ji suklydo įsivesdama sumą ir grąžos atidavė tik 0, 11ct. Man pasakius, kad daviau 25 eur. ji paskambino apsaugai, kad pažiūrėtų kokias kupiūras aš daviau.Jie paskambinę tvirtino, kad daviau tik 20.00eur. Kadangi prieštaravau tai buvau palydėta į apsaugos būdelę.O iš ten išėjo arogantiškas apsaugos viršininkėlis ir įrodinėjo, kad jie matė kaip aš daviau tik 20eur.Kai aš visdar tvirtinau kad daviau 25 eur. jis manes paklausė ar aš žinau kas jis toks? Ar aš jį durnu laikau? Buvau apstulbus nuo tokio arogantiško elgesio.Tada paprašiau kad kasininkė perskaičiuotų kasą, bet jis pareiškė, kad nemato reikalo, nes jie per kameras matė kaip padaviau 20 eur.Jei kas nepatinka pasiūlė kreiptis į policiją.Ir tik tada kai pasakiau kad sąskatos suma yra 21, 44eur, o aš pasak jo daviau tik 20, 00eur.tai kaip kasininkė dar atidavė grąžos 0, 11ct.Tada vėl nuėjo prie kamerų žiūrėti ir po kurio laiko jau prakalbo kitaip, kad atsiprašom bet darbuotojas ne ten pažiūrėjo ir aš daviau 25, 00eur. Susidarė toks vaizdas kad jie nieko nežiūri arba nieko nemato, tik žmones kvailių vietoj laiko.Ir tokioj vietoj dirbdami savo aroganciją pasilaikytų sau, nes jau labai susireikšminę ir su žmonėm nesiskaito.
Nejaugi maxima NEKEIČIA ir NEGRAŽINA papildymų, nors yra pardavėjos kaltė ir yra čekis ir galiojantis papildymas ????????????
Turiu pranešti, kad Maxima surado naują būdą mulkinti pirkėjus. Šiandien 2016-11-15 Kauno Veiverių Maximoje pirkau 6 vnt Akvilės mineralinio vandens, kurio kaina nurodyta buvo 0, 39, tačiau kasoje sumokėjau 2, 99. Pasirodo Maxima apmokestino ir plėvelę į kurią yra supakuoti 6 vnt mineralinio buteliai, ir jos kaina 0, 65 euro. Ar tai normalu? Tad geriau pakuotę išardyti ir pirkti normalia kaina tą patį kiekį.
Pati Maxima tikrai iš tiekėjų gaudami mineralinį už pakuotės plėvelę nemoka ir jokio nuostolio pati dėliodama butelius į lentynas nepatiria, tik paprastus žmones sugeba mulkina.
Tokio absurdo nesu regėjusi. Tik džiaugiuosi, kad gražino nors ir tuos 0, 65 euro, bet kitą kartą jau Maximai užsidirbti iš nieko neleisiu!
Laba diena, šiandien 11.15 dieną apie 10 val ryte lankiausi jūsų Maxima parduptuvėje Ulonų g. 5., Vilnius, pirkau bandeles su dešrele x 2 vnt. Nuvykusi į darbo vietą pradėjus valgyti pajutau, kad bandelės yra minkštos su jomis viskas gerai, bet dešrelė viduje lyg ledo gabalas, taip atrodo, kad bandelės yra senos ir jos buvo užšaldytos, kad nesugestų ir atitirpinėtų. Pirkau cezario salotas su skrebučiais, salotas be valgant radau skrebutį su pelėsiu. Esu labai nepatenkinta jūsų produkcija. Maxima gadina savo vardą.
Baisu!
Prisegtas dokumentas:
Keramikų g. 5 maxima vis dar neturi taromatų (visame rajone Dvarčionyse nėra).O kitose mažose parduotuvese iki, maxima yra kažkaip netinkamai planuoja arba ignoruoja tuos gyventuojus, ne socialiai atsakinga įmonė nors jie sako turbut socialiai, kad jie atsakingas verslas.
Toks didelis prekybos centras, taciau nesugeba net teisingos informacijos pateikti. Kas per specialistai dirba prekiu keitimo ir grazinimo klausimais, jei naudoja pasenusius ir galios nebetekusius istatymus ? Nuo 2014.07.29 d galioja Mazmenines prekybos taisykles, o ne Daiktu keitimo ir grazinimo taisykles.
Kitas pastebejimas: ar kada nors jusu parduotuviu tinklas sugebes operatyviai sutvarkyti kainas ? Ar pigiau klientams grazinti prekes, kuriu kainos neatitiko nurodytos ir dar duoti po 2 eur kompensacijos pirkejui ? Manau, kad reiketu per ziniasklaida paviesinti tas nesamones...
Kretinga.
Labai noreciau padekoti jonavos maximos plento gatveje pardavejai Audronei uz nosirdu ir malonu aptarnavima.Aciyu uz zmogiskuma, sekmes darbuose
vitalijus 2016-11-03 16:59:42
Sutinku su Jumis pilnai. Pas mus Vilniuje Bazilijonu 3 taip pat sestadieni 9 val. pilna zmoniu Dirba tik dvi kasos. Aplamai nuo parduotuves atidarymo tik blogiau ir blogiau. JEI NORITE susigadinti nuotaika - tai eikite i sia parduotuve. Maximai pirkeju nebereikia.
Pastebėjau, kai atvažiuoja iš administracijos maxima Keramikų 5, Vilnius jie iš karto patvarko matomoi vietoj informacija, kad neva priima vienkartinių gėrimų pakuotes.
Nezinau, kam reikalingos akcijos, jei jos galioja tik kol prieini prie kasos?Kas ten per velniava darosi ir kiek ten gali apgaudineti zmones?Konkretus atvejis siandien pirkau kava kuri buvo supakuota po du pakelius, apsukta ryskia juosta, kad gera kaina tik 3.99, bet kai priejau prie kasos kavos kaina 7.14 nieko sau!Aisku nuejau pasiaiskint bet nieko negalejo paaiskint, tik pasiule grazinti kava atgal.Aplamai ten akcijos yra akiu dumimas, teko isitikinti ne karta!Tai kas ten po velniu uz viska atsakingas ir kiek mulkins tuos zmones?
AČIŪ UŽ MALONŲ APTARNAVIMĄ PARDUOTUVĖ KUPIŠKY, PARDAVĖJA 14 8
Nelabai suprantu "mamyciu ir vaikuciu" kasos paskirties!?? Nestumas ir tai apsunkina savo visais blogumais, o dar nueini i parduotuve ir tiri pyktis su zmonem del savo privilegiju, kurias neva jusu parduotuve suteikia. Kazkoks bardakas.
Laba diena. Labai džiaugiamės nauja maxima Kaišiadoryse. Tik labai vargina garsi ir triukšminga muzika. Pageidautume kad viena kasa būtų skirta mamoms su mažyliais, nėščioms.
Jei Maximoje darote akcija - tai darykite atsakingai, o ne cirkais ir vilionemis užsiiminekite. Šiandien 9 val jau buvau maximoje Bazilijonu g. 3 Šakočiams akcija Šakočių nei kvapo. O gal reikėjo ateiti kai parduotuvė atsidaro 7 ryto, kaip tarybiniais laikais - tikrai nepagalvojau. Sako išpirko. Mačiau kiek jų buvo penktadienį - gal 20 vnt. - visam Senamiesčiui ir dar atvažiavusiems iš kaimelių ir miestelių į turgų. KIEKIS RIBOTAS - atsakysite. Vietos nėra? Nuimkite per salės vidurį sustatytus agurkus, aliejus, mineralinius, sausainius ir vietos apsčiai. Vienintelė Senamiestyje esanti parduotuvė ir toje nieko negali nusipirkti Direktoriai kaip kojinės keičiasi - tik betvarkė ta pati. Nei vienos dar nebuvo šioje parduotuvėje direktorės, kad tvarkytųsi ūkiškai, kaip šeimininkė.

Taip apgaudinėdami cirkais ir vilionėmis, greit prarasite pirkėjus. Jau dabar džiaugiamės, kad LIDL netoli. Kad ir nėra akcijų šakočiams. Juk Maximoje akcija buvo šakočiams - bet šakočių juk irgi nėra
Elektrėnų maximoje 2016.10.31 pieno produktų skyriuje ryte dirbo labai nemandagi darbuotoja. Negana to, kad kol rinkausi prekes, darbuotojo salia kraudama jas mane kelis kartus pasilenkus stumtelejo, kad pasitraukciau i sona, bet dar ir nesuregavo ir neatsiprase, kai del to pasakiau jai pastaba. Atrodo, kad klientai parduotuveje visai nevertinami. Nemanau, kad toka darbuotoju elgesys priimtinas.
Siandien teko apsipirkti Maximoje esancioje Europos prekybos centre, Konstitucijos pr.7, buvau mielai nustebinta darbuotojo mandagumu ir paslaugumu, jis ne tik man padejo issirinkti prekes, jas susipakuoti, bet ir pasiule jas nuvesti iki masinos. Jeigu neklystu vaikino vardas buvo Tadas. Labai placiai platinama reklama, apie paslaugius ir malonius Maximos darbuotojus iki siol vertinau skeptiskai, taciau sis vaikinas pakeite mano nuomone.
Didelis ACIU uz pagalba ir malonu bendravima!!!
Laba diena. Ar leidziama sveriamu desru skyriuje pardavejoms plikomis rankomis ciupineti desras? Jei leidziama tai atsiprasau. Bet mane tai sokiravo. As atsisakiau pirkti. Apsipirkinejau Rokiskio mieste, Respublikos 111B. Ir kas idomiausia kad tai jau ne pirmas kartas.
Laba diena, suvedziau visus savo duomenis, bet man atsake, kad mano kortele nebegalioja?kodel an korteles galiavimo laikas 2018 02 28d.
Savaitgalį apsipirkinėjome Maximoje, Kaune, Pramonės pr. Kulinarijos skyriuje pardavėjos sukosi kaip bitutės, nes pirkėjų tikrai netrūko. Mums labai pasisekė, kad prie skyriaus priėjo vedėja Vida: padėjo išsirinkti, pakonsultavo, patarė, kas prie ko geriau tinka. Nusipirkome visko, ko norėjome ir neužlaikėme kitų pirkėjų, kurie žinojo konkrečiai, ko nori. AČIŪ už skanius produktus ir gerą nuotaiką.
P.S. Dar norime padėkoti vedėjai Daivai (gal Dainai) už išrinktas chrizantemas.
Esu ne išimtis, kuomet apsipirkinėju prekybos centre "Maxima". Didžiuosiuose miestuose su paslaugų teikimu problemų neturėjau, bet Raseinių miesto "Maximoje" ta pati problema iškilo ne pirmą kartą, ir su skirtingu aptarnaujančiu personalu. Čia kalba eina apie pasirinktų produktų pjaustymą tam specialiai pritaikyta mašina. Ant vitrinos padėta net informacija, kad pasirinkti produktai gali būti supjaustyti pagal pageidavimus. Deja, paprašęs pardavėjos nustebau, kuomet ji tai ruošėsi padaryti peiliu. Sustabdžiau ją ir paklausiau kodėl nepjaustoma su mašina, kuri stovėjo už nugaros atsakė, kad tai netaikoma dešroms, o tik sūrio gaminiams. Tokių atsakymų ir klausimų nekyla kitose šio tinklo parduotuvėse. Gal teiksis Maxima apmokyti savo personalą ir neskelbs informacijos apie paslaugas, kurių negali suteikti.
"Maxima" parduotuvė šiuo metu turi labai gražią reklamą apie savo malonius ir norinčius dirbti darbuotojus, tačiau reklama nevisiškai atspindi realybę. Spalio 28 d. norėjau nusipirkti prekių iš "Maxima" parduotuvės (Šaltkalvių g. 2). Buvo labai didžiulės eilės, todėl nenorėdamas ilgai laukti eilėse nusprendžiau palaukti kol atsidarys nauja kasa ir visgi man pasisekė. Prieš mane buvo tik vienas žmogus, bet, gaila, pardavėja pasakė, kad ši kasa jau užsidaro, nors nebuvo jokio ženklo. Visai keista, kai kasa atsidaro ir iškarto užsidaro, todėl paklausiau: kodėl taip yra? Paaiškėjo, kad žmogus, kuris buvo priešais mane yra parduotuvės direktorė. Pardavėja nusprendė manęs neaptarnauti, todėl išėjau iš parduotuvės palikęs prekes. Noriu paklausti "Maxima" vadovybės: ar aptarnavimo sąlygos turėtų priklausyti nuo pirkėjo statuso?
kristina 2016-10-17 21:46:02
Esu pasipiktinusi maximos aptarnavimu ir skelbiamom neteisingom kainom. Vakar per televizija pamaciau reklama, kad maximoj su aciu kortele, malta kava aroma gold 250 g tik 1 EURAS. AS ja ir patikejau, veltui. Siandien po darbu uzsukau i maxima ir pasiemusi dvi pakuotes "akcijines" kavos nuejau prie kasos ir uz du pakelius maltos kavos man su aciu kortele priskaiciavo 6 eurus. As ir sakau kasininkei (vardo neisiminiau) kad malta kava su akcija tik po viena eura, o ji man atsako kad akcijos nera. Nerekomenduociau niekam pirkti maximoje. Gauja komerciniu apgaviku.
iki galo skaityt reikia! perkant uz 10E prekiu kava kainuos eura!
Juokas pro ašaras, buvau paršės dėl Nomedos saldainiu kainos, kad pakėle kaina ir po to neva padarė nuolaida jie toje parduotuvėje išėme iš prekybos Keramikų 5, Vilnius.
sekmadieni spalio 23 man nupirko kaimyne 30 kiausiniu maximoi Grybo g. apziurejus pastebejau pasibaige galiojimas 21d. nusprendziau nueiti i parduotuve. kiausiniai taip ir stovejo atejo vedeja jauna mergaite nemandagi isklause visa persikreipusi ir nepatenkinta nuejo iseme tos kiausinius net neatsiprase. skaito kad cia yra normalu pardavinet prekes su dveju dienu pasibaigusio galiojimo. ciekio neturiu grazin negaliu reikes valgyt senus. Aciu jums jus labai gerbiat savo klientus
Issirinkau 10 produktu, kuriems iki Nauju metu bus 20% nuolaida, t.t.yra salotos vazinelyje. Siandien pirkau. Ju kaina akcijine 0, 39 €, o man nuo 0.76€ kainos dave 0.15€ nuolaida, reiskia as sumokejau 0, 61€. Tai kur tas pasakymas, kad akcijinems prekems ivertins ir nustatys zemiausia kaina? Nusivyliau, noreciau atsisakyti tu pasirinktu prekiu, nes ziuriu, kad mokesiu tik brangiau : (
Prisegtas dokumentas:
Sveiki, norėjome su vyru padėkoti Vidai ir su ja dirbančiam visam kolektyvui, kurie randasi: Kaune, Pramonės pr. 29 ''Maximoje'' už nuostabius kulinarinius šedevrus.Jūs papuošėte mūsų vaiko 4 -ąjį gimtadienį. Esame Jums dėkingi už nuostabius, labai skanius ir įspūdingai atrodančius gaminius. Svečiai buvo sužavėti, o už tai mes dėkingi tik Jums. Ačiū ir Sėkmės tolimesniuose darbuose !!! Malonu, kai užsukus taip gražiai aptarnaujami klientai, kaip Jūsų darbuotojos Vidos.Viso geriausio.
Vakar 2016-10-19 d. Gedimino 42a, Radviliškyje Maximos parduotuvėje pirkau 2 pakuotes po 800 gr "Liūtukas ir ko" koldūnus, nes buvo akcija 2.06 eu, tačiau kasoje sumokėjau už šias pakuotes po 4, 34 eu, iš viso 8, 64 eu. Kad likau apgauta pamačiau tik šiandien.....
Gavau žinute apie išankstyne nuolaida. Po apsiperkimo pastebsjau kad nebuvo pritaikita nuolaida.
Prisegtas dokumentas:
vakar 2016-10-18 Pilaiteje Vyduno g. buvo atidaryta po rekonstrukcijos "Maxima" parduotuve. Grazu bei svaru. Prekes isdeliotos kiek kitaip, bet priprasime. Taciau alkocholio skyrius pats didziausias ir patekti prie kasu galima tik per si skyriu, kito praejimo nera. Tai nera pirmos butinybes preke i kuria reiktu atkreipti demesi. Dabar esam priversi nuolat eiti tik pro alkocholio skyriu. Dienos metu ten daug vaiku, paaugliu. Prie sio skyriaus renkasi daugiausiai benamiai, alkocholikai, asocialus asmenys. Neisvengiamai esame skatinami atkreipti demesi i alkocholi. Ar taip rupinates zmoniu gerove?
jau nepirma karta maxima prekiauja sena duona ir batonais. konkreciau ajeru duona.
Ovidijus 2016-10-12 08:52:04
Nutiko tokia situacija, kad 2016-01-23 pirkau mikrobangų krosnelę Vilniaus akropolio maximoje, vakar (2016-10-11) ji sugedo, nepraėjus net metams nuo jos naudojimo pradžios.. Kadangi pats esu iš Ukmergės ją nunešiau į maxima Ukmergėje, nes jai yra suteikiamas garantinis 24mėn. Kai priėmė mikrobangų krosnelę į garantinį, man pasakė, kad apsiribočiau kantrybę, nes ją tvarkys mažiausiai 2 mėnesius. Taigi, norėjau paklausti, kas man atlygins už prekę kuria negalėsiu naudotis du mėnesius? Du mėnesius sumokėjus pinigus neturiu galimybės naudotis preke.. kažkas nenormalaus, kitaip net apibūdinti negaliu! Ar bus pratesiamas garantinis dar tais dviems mėnesiams? Darau išvada, kad man reikėtu kreiptis į kitas institucijas kurios padėtu susigrąžinti tiesiog už prekę sumokėtus pinigus, nes ko gero čia nieko gero nebus. Gal būt galėčiau sužinoti, kur turi kreiptis, kad atgaučiau pinigus už prekę?
kreipkites, bet vargu ka pesit.nepamirskite kad gyvenam Lietuvoj kur paprastas zmogus nieko nereiske
Sveiki. Gyvenu naugarduko gatveje laukiau kol pastatys Maxima, kai atsidare buvau labai patenkintas. Bet dabar nusprendziau, kad daugiau neeisiu.Pati parduotuve Maxima nuostabi, bet dirba labai nemalonios kasininkės, bet iš jų viena labai nemandagi, pikta, vulgari, nemaloni komentuojanti kiekvieną klijentą. Liktai vardu Daiva. Spalio 17 ir 18 d dirbo prie 8 ir 9 kasos. Labai nemandagiai elgėsi ir komentavo kiekvieno pirkėjo žodžius. Sugadino visos dienos nuotaiką ne tik man, bet manau ir kitiems pirkėjams. Vieną vyrą apvardžiavo gyvūnu. Aš manau, kad klijentas visuomet teisus... Gal, , Maxima " darbuotojom reikia praeiti kultūros kursus. Jeigu nemoka kasininkė bendrauti su klijentais tai gal reikia dirbti salės darbuotoja. Gal jūs išspresite šitą problemą. Todėl, kad žmonės nenori išeiti be nuotaikos iš parduotuvės. Ačiū, manau išspresite štą problemą. Išsiūsiu jums kasininkės nuotrauką.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

"Eika" pasirašė "Hilton Garden Inn" projektavimo sutartį
"Eika" pasirašė "Hilton Garden Inn" projektavimo sutartį 12-05 11:26
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros UAB "Eika" pasirašė viešbučio "Hilton Garden Inn" ir daugiafunkcinio komplekso Vilniaus Gedimino prospekte projektavimo sutartį su architektūrinį konkursą...
Dailydka paaiškino, kodėl traukiasi: jaučiasi praradęs politinį pasitikėjimą
Dailydka paaiškino, kodėl traukiasi: jaučiasi praradęs politinį pasitikėjimą 12-05 11:21
Stasys Dailydka, AB "Lietuvos geležinkeliai" (LG) vadovas, teigia nusprendęs pasitraukti kai suprato, kad prarado politinį pasitikėjimą.
Nuo liepos – pokyčiai arbitražo procese
Nuo liepos – pokyčiai arbitražo procese 12-05 11:10
Verslininkai, šiuo metu besiderantys dėl sutarties sąlygų su klientu, turėtų dar kartą apsvarstyti arbitražinę išlygą sudaromoje sutartyje – nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliosiantys Komercinio...

Ar šiais metais didėjo Jūsų atlyginimas?

UAB Baltic master

PepsiCo 100,60 +1,59%