Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Sveiki sutike nauja programa Link..Programos keicias, tik tikslas tas pats..
MAXIMA LT 2016-08-30 09:47:44
Sveiki, apgailestauju dėl šios situacijos. Jūsų komentarą perdavėme atsakingiems asmenims. Parduotuvėje atliekamas vidinis kokybės patikrinimas. Taip pat primenu, jog visada įsigijus galimai nekokybišką produktą, jį galite grąžinti į parduotuvę, kurioje pirkote, su kvitu. Ieva
Niekas nekeičia ir negrąžina pinigų jei pakelia praplėstas, o kaip kitaip patikrinti?
Apie pardavėjas visada bus nusiskundimų...visada susiraukusios kreipiasi i klientus" TU"reiktų tikrai pamokinti mandagumo...O šiandieninis ivykis buvo virš visko pirkau daržoves jų tarpe ir Porą norėjau nusipirkti pardavėja padėjo ant svarstyklių pasvert sako nesveria svarstyklės pamaniau kad juokauja kol visas prekes suskanavo sako mokėk tokią tai sumą sakau man dar Poro reikia prašau pasverkit jin taip atšovė neparduosiu nepasveriu sakau kas čia per nesamonė kaip taip galit išėjau susinervinus...Visa tai buvo Šiauliuose Rūdės g. Esančioje MAXIMOJE!!!!! Čia vadinas žmogus žmogui padedam esam paslaugūs visiem.....
Kodėl neduoda kortų jei priklauso. Tu nepamatai o pardavėja jų neduoda. Savo vaikam nesa ar ką....... Kodėl anūkas pamatęs kvita sako močiutė duok. Sakau nedavė.....sako nemeluok.........kokia čia tvarka pas jus......visada pilna nesamoniu..... Tai kad kaina sumažinta nemato tai dA kas nors...........
Šendi apsipirkau maksimoja leipi pačaim korteli persipraukti nepavykus. Antra syki neleido saki nemoki tavo bedos
noreciau pasiskusti ant pardavejos maximos, prekybos centra Europa "buvau kasoje labai pikta kasinke informacijos centre, veliau buvau kitoj kasoje paklausiau kiek pas mane ant aciu korteles pinigu, kasininke pasake :duok kortele !!labai piktai !!!!!!padarykit su siais darbuotojais ka nors
Maxima - maximalios kainos, maximalus išnaudojimas, minimalios algos. Žmogus žmogui - žvėris. Apie viską pagalvotą, ypač darbuotojų išnaudojimą.
Norėčiau sužinoti kam skirta kasa : tevu su mažyliais, jeigu pardavejoms visiškai vienodai esi su mažu vaiku ar esi besilaukianti, aptarnauja visus is eiles, nors pvz nėščioji stovi eiles gale ir i ją nekreipiama dėmesio.
Skundu turiu begale slyksciausia kad apgaudineja. Paemiau nupiginta preke visada imusa kaip gera kol pirstu nebakstelsi nenuima procentu. Vakar antra karta taip buvo tik neatkreipiau demesio iskart buciau iskelusi skandala!!! Kita karta tikrai barsiuos ir pasiskusiu kur reikia. Veiksmas vyko dariaus ir gireno mazoje apie 8 val. maximoje naujininkuose Vilniuje. Susitvarkykit galu gale!!! Kol pirkejas nesikreipe i vartotoju teises.
Kėdainiuose, Basanavičiaus g.93 Maximoje 2016-09-10, 09:03:17 pirkimo Kvitas 48/3066, Kasa Nr.18 (Kasininkė 15 18) pirkau maisto prekes.Kažkodėl kasininkė už dvi skardines alaus GRAND SELECT nuskaičiavo tris kartus.Permokėjau 0, 81 eurocentą. Grįžus, pamačiau, kad pasukčiauta.Kortelė 9440003700646978842 Vaizdo įraše matysis, kad pirkau tik 2 vnt, o apmokėjau už tris.Aišku, negalima pasitikėti ir nemalonu, kai tave apgauna.

Pagarbiai pirkėja
Dažnai perku Jūsų parduotuvėse, tame tarpe ir Klaipėda, Audros 68 2016.09.08. ten pirkau "Sluoksniuotą silkių mišrainę" su visa plastikine lėkšte. Ją mėgstu ir danai perku. Suvalgius visą šitą kiekį, silkės beveik nerasta - gal 2-4 gabaliukai. Vieni burokėliai.Tai man pirmas kartas gauti tokią prastą produkciją iš Jūsų parduotuvių ir tai mane labai papiktino. Jos pagaminimo data 08.09.2016. 17.15val. Svoris - 1.070kg Kaina - 4.02Eur. Kortelė Nr.9440003700644785603
Sveiki, maxsimos bazės automobilių aikštelėje kuri yra didmenininkų pusėje žmonės automobilius numeta vidurį kelio, dėl to tiesiog neįmanoma išvažiuoti iš vietos kurioje esi prisiparkavęs. Darykite kažką, nes jau ne vieną pasipiktinusį žmogaus veidą matėme kai reikia jau išvažynėti ir to padaryti nesigauna!!!
Sveiki. Ar čia normalu, kad maximoje nusipirkęs vakuotų pupelių ir jas subėręs į troškinį pastebėjau kirmėles?! Visų pirma troškinys sugadintas, o taip pat pupelės buvo paragautos prieš tai pastebint, kas tikėtina, kad gali sukelti sveikatos sutrikimų!
Prisegtas dokumentas:
Vat koks vaizdas kuris tikrai sukele juoka ☺ panasu kad maximoje galima ne tik dziovintos zuvies nusipirkti, bet priedu ipakuota dziovinta muse
Prisegtas dokumentas:
Indrė 2016-08-31 21:40:33
Šiandiena buvau labai nustebusi kai sužinojau kad darbuotojai nežino kas yra skundų knyga! Ekspres kasoje savo eiles laukiau 40 min. Ir vistiek galiausiai apsipirkau kitoje kasoje, kaip suprasti tokį paradoksą, kad kasa kuri turi aptarnauti operatyviai, dirba daug lėčiau nei visos kitos? Kasininkės neturi nė menkiausio mandagumo supratimo, nei laba diena, nei prašau nei ačiū. Na galėčiau dar vardinti, bet gal galiausiai kažko imkitės? (didžioji pilaitės maxima)
Sveiki, deja skundų knygos neturime. Susisiekėme su Jumis per Facebook paskyrą ir laukiu patikslinimo, kas nutiko. Bandysiu išsiaiškinti, kas nutiko ir padėti :) Pagarbiai, Ieva
ricardas 2016-08-30 17:29:54
Kiek mazdaug uzdirba sales darbuotojas maximoje?
auksinį mma
Kiek mazdaug uzdirba sales darbuotojas maximoje?
Man reikia susisiekti su tuo kasininku turiu pasakyt kas buvo nes tai neteisinga.
bronius 2016-08-29 18:26:50
kodel maximose yra atleidziami geresni vadybininkai, kurie turi didesne perspektyva ir yra darbstesni.Tik todel, kad maximos karaliene Jonikiene jaucia nuostalgija jaunystei, ar nepatinka ko veidas? ir ar tai gerai maximai?
Sveiki, Broniau, gal galite el. paštu mumsrupi@maxima.lt patikslinti apie kurią mūsų parduotuvę kalbate? Ieva
Evelina 2016-08-29 17:49:31
Ieskau vieno zmogaus dirba karoliniskiu maximoi kasininku vardas Artur kasa 6 noreciau pasakyti kaika apie sita zmogu lauksiu atsakimo el pastu.
Sveiki, Evelina, deja tokios informacijos neteikiame. Ieva
Susi 2016-08-26 00:16:09
Nusipirkau Vilniuje Bigo maksimoj suši iš už prekystalio (nefasuotą) bei šviežiai marinuotų imbierų prie jų.. Parsinešiau namo, galvojau skaniai pavalgysiu, ir ką galvojat? Ogi sušiai kieti kaip kaulas, ryžių net sukramtyt neįmanoma, o lašiša viduje gelsva ir pabalus.... nežinau ar ten sušiai seni, ar įsidarbino nauja maisto "gamintoja" bet teko visus suši išmesti lauk. Tad sėdžiu dabar ir valgau šviežiai marinuotą imbierą be suši..... " skanu "........
Sveiki, Danute, labai apgailestauju dėl šios situacijos. Tikiuosi, jog Jūsų sūnus jaučiasi geriau. Jūsų komentaras perduotas atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovams. Galbūt galite man parašyti laišką el. paštu mumsrupi@maxima.lt ?
Georgij 2016-08-22 12:21:10
Kas darosi su Maxima Ulonu gatveje?Sveriamos nepasmirdusios mesos nusipirkt nebeimanoma jau keli menesiai.Silkes pokeli paemiau...galiojimas pasibaiges...O sestadieni dar graziau.Kasoje sedejo girta kasininke, kyri sunkiai orentavosi koduose, piniguose, o tik garsiai reiske savo pasipiktinima visu pasauliu...O visai neseniai si parduotuvyte buvo tikrai pavyzdine, mylima...
Sveiki, Georgij, dėkoju Jums už komentarą ir apgailestauju dėl nesusipratimo. Jūsų žinutė perduota atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovams. Taip pat primenu, jog visada įsigijus galimai nekokybišką prekę ją galite grąžinti į parduotuvę, kurioje apsipirkinėjote, su kvitu. Ieva
Henrikas 2016-08-22 11:43:35
Parduodate zuivi ipakuodami tam, kad apgauti pirkeja. Veiveriu gatve. Nusipirkau namuose isiemiau is pakuotes -ismeciau.
kalbu s.r. saira. Aciu uz sanitarine kontrole. Ja pravedanti ivairoves delei galetu paragauti, gal apsinuodijusi pradetu ziureti ne tik parduotuves interesu.
Jei jau "plesiate "tai bent produktas turi buti tinkamas, nesusenes, nesupelijes.
Sveiki, Henrikai, dėkoju Jums už žinutę ir apgailestauju dėl šios situacijos. Jūsų komentaras perduotas atsakingiems asmenims. Taip pat primenu, jog visada įsigijus galimai nekokybišką prekę, ją galite grąžinti į parduotuvę, kurioje pirkote su pirkimo kvitu. Ieva
Eugenijus 2016-08-22 09:53:11
Ar visose Maximos parduotuvėse nesilaikoma darbo laiko? 2016-08-22 Kretingoje Žemaitės alėjoje esantčioje Maximoje nurodytas darbo laikas nuo 7val ryto, tačiau visi laukiantys pirkėjai turėjo išsiskirstyti 7, 20val. nesulaukę parduotuvės atidarymo. Jokios papildomos informacijos nebuvo pateikta. Kadangi klientai buvo pripratę prieš darbą apsirūpinti maistu tai sukelia tam tikrų nepatogumų ir Maximai tikrai pliusų neprideda.
Sveiki, Eugenijau, dėkoju už žinutę. Ją perdavėme atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovams. Ieva
Odeta 2016-08-16 16:26:34
Laba diena, Marijampoles maximoje XXX visiskai nesilaikoma tvarkos. Jei kasa mamyciu su vaikeliais tai ka turi patys zmones brautis per kitus ir buti nuziureti piktu zvilgsniu ar komentaru ar tuo turi pasirupinti kasininke ?. Vienintele kasininke toje maximoje kuri rupinasi kad si kasa veiktu pagal paskirti kitos dirba uzsimerke.
Sveiki, Odeta, ši problema mums yra žinoma, tačiau svarbus yra ir klientų sąmoningumas, kad Mažylių kasose būtų aptarnaujami pirkėjai su vaikučiais ir nėščiosios be eilės. Nebijokite nepatenkintų žvilgsnių, tai Jūsų kasa ir turite pilną teisę būti aptarnaujama be eilės, jei priekyje Jūsų aptarnaujami klientai be mažųjų. Ieva
Naujoji g 17b Alytus 2016-08-16 12:09:00
Laba diena. Jusu parduotuvėje yra pakeiciamos pries diena kainos tai nemanau kad ledzia istatymai apgaudineti zmogu. Darykite isvadas su savo darbdaveis ir drauskite taip elkstis. Nes nemanau kad kita karta taip sekmingai baigsis kaip su senais zmonemis. Nes jau ne vienas nusiskundimas jusu parduotuve
Sveiki, dėkoju Jums už komentarą. Jį perdavėme Jūsų minėtai parduotuvei. Tikiuosi, jog ateityje tai nepasikartos. Ieva
Raminta 2016-08-15 21:58:06
Labas vakaras, esu pasipiktinusi. Mažyliu kasos nedirba, o jei dirba eilės milžiniškos, tačiau eilėse pirkėjai ne su maźyliais. Ateinu su vaiku į mažyliu kasa, tai arba ji nedirba, arba aptarnaujami pirkėjai be mažyliu. Dar labai pasipiktinus, kad laukiant paprastoje kasoje braunasi mamos su mažyliasi ir lenda be eilės, nes mažyliu kasa nedirba. Prašau sutvarkykit tas kasas. Pastoviai taip Kaune pramones pr. Maximoi ir kaune hyper maximoi. Ir dar pasipiktinus esu, kad net taxi užima stovėjomo aikštelėje šeimos vietas. Manau kas nors turėtu prižiureti tvarka. Dekui.
Sveiki, Raminta, dėkoju Jums už komentarą. Deja, ne visi laikosi taisyklių ir užleidžia tėvelius su mažais vaikais ir nėščiąsias be eilės apsiperkant Mažylių kasose. Jūs turite pilną teisę būti aptarnaujama be eilės, jei priekyje Jūsų apsipirkinėja žmonės be vaikučių. Jūsų komentaras perduotas atsakingiems asmenims. Ieva
Sigita 2016-08-16 11:04:42
Gerb. UAB Maxima LT, jums nors vienu telefonu prisiskambinti įmanoma? Nes, nurodytais rekvizituose, niekas neatsiliepia. Norim išsiųsti laišką Klaipėdos administracijai, o rekvizitų niekur neįmanoma surasti. Tek siųsti kitoms instancijoms.
Sveiki, Sigita, mūsų internetiniame puslapyje www.maxima.lt galite rasti visus reikiamus kontaktinius duomenis. Ieva
Marta 2016-08-12 16:08:40
Laba diena, noreciau pateikti skunda Kauno akropolio maximai, vienam skyriui kur buvau nemaloniai aptarnaujama ir ne viena as, darbuotoja tiesiogine ta zodzio prasme sauke ant klientu ir isreiske savo blogas susikaupusias emocijas, daugiau i ta skyriu eiti nebenoriu ir tikrai ne as viena, tai buvo salotu ir plius saltu uzkandziu skyrius, diena buvo 2016.08.11 vardo tikrai nepamenu, tai buvo sviesiu plauku jauna mergina, matosi kad naujas zmogus, tikimes kad ispresit sita problema nes manau jusu prekybos centras tuo ir vadovaujasi kad klientas visada noretu sugrysti po malonaus aptarnavimo.
Sveiki, Marta, dėkoju, kad radote laiko mums parašyti. Labai apmaudu, kad buvote aptarnauta nekokybiškai. Jūsų žinutė perduota atsakingiems asmenims ir parduotuvės vadovybei. Darbuotojai pakartotinai supažindinti su klientų aptarnavimo standartu. Tikiu, jog ateityje tai nepasikartos. Ieva
viktorija 2016-08-11 22:37:37
Sveiki, apsipirkinejau MAXIMA UAB, Švitrigailos g. 2. Mane aptarnavo informacijos kasoje.Visu pirma kasininke bendraudama su kliente, tai yra su manini, nepasisveikino, nesugebėjo man pažiūrėti į akis, o visu antra grubiai su manim bendravo.Puikiai žinau bendravimo su klientais taisykles, nes pati dirbu parduotuvėje, ir ką šitoje parduotuvėje pamačiau, likau šokiruota.Visu trečia, kasininkes paprašiau pasakyti savo varda, jos atsakymas buvo : kreivas žvilgsnis ir tylėjimas.Joks parduotuves darbuotojas, negali sau leisti, elgtis taip kaip jam atrodo, tai yra jausti nepagarba neklientui.Visu ketvirta nuo kada jūsų parduotuvėje apsauga vaikšto be uniformų, tai dar vienas minusas jūsų parduotuvėje.Vėl gi gryžtant prie kasininkų, tokių darbuotojų jūsų parduotuvėje neturėtų būtį, ypač sedinčių informacijoje.Iš savo pusės jaučiu visiška nepasitikėjimą šiuo darbuotoju, tikiuosi kita kartą atėjus į šią kasą nepamatyti šio žmogaus, nes jinai kelią šiai įmonei prestižo smukimą.Ačiū už supratingumą.
Sveiki, Viktorija, labai apgailestauju dėl šios situacijos ir netinkamo aptarnavimo. Jūsų skundas perduotas atsakingiems asmenims. Darbuotojai pakartotinai supažindinti su klientų aptarnavimo standartais. Dėkoju, kad radote laiko mums parašyti! Ieva
Sonata 2016-08-11 13:03:49
Maximos pirkėjas, paprašęs su juo kalbėtis lietuviškai, turėjo išklausyti ir gerb. pardavėją:
-Jei ne rusai, seniai Lietuvos nebebūtų!..
O be to, jos laukia 12 valandų darbas, lietuviai kolegos blogiau dirba...
Tai čia gerb. pardavėja Lilija Pašilaičių Maximoje dirbdama taip gelbėja Lietuvą???
Geros dienos.
Sveiki, Sonata, apgailestauju dėl šios situacijos. Taip būti tikrai neturėtų ir Jūsų žinutė perduota atsakingiems asmenims. Dar kartą atsiprašau dėl nesusipratimo. Ieva
Fetinija 2016-08-11 10:50:35
Laba diena.Ryte 10 val.2016.08.11 buvau Maxsimoje Gedvydziu 17, Vilniaus m.Aptarnavo.jei tai galima pavadinti, kasininke 109, kasoje nr.5.Pirkau prekiu uz 12, 30 Eur.Mokejau 5 Eur.popieriniais, 7, 30 metaliniais buvo 1, 2, 0, 50, 0, 20 Eur.labai grubiai, nemandagiai pasake kad uz pirkini tik 50% smulkiais EUR.Paprasiau parodyti isakyma, tai pasake, kad ji zino, liepe man nebambeti.As to istatymo nezinau, tai paprasiau, kad iskabintu prie kasos.Dar karta isgirdau is kasininkes, kad nebambedziau.Gal as ir neteisi, bet man visai dienai sugadino nuotaika.. Jei taip, tai ar negalima buvo graziai paaiskinti, prie kasos zmoniu buvo nedaug.Laukiu atsakymo.Geros dienos.
Sveiki, Fetinija, labai apgailestauju dėl nesusipratimo ir dėl nemalonaus aptarnavimo. Jūsų žinutę perdavėme atsakingiems asmenims ir tikiuosi, jog ateityje tai nepasikartos. Ieva
Dominykas 2016-08-09 13:22:07
Palangos stoties Maximoje, neveikia, ar dalinai yra sugadintas dešinysis dvigubas šlagbaumas. Sukelia pakankamai didelę spūstį, nes sunkiai įvažiuojama ar išvažiuojama iš parduotuvės. Būtų malonu, jei gedima pašalintumete. Ačiū :)
Sveiki, Dominykai, Jūsų žinutė perduota atsakingiems asmenims. Dėkoju, kad radote laiko mums parašyti. Ieva
Laba diena, įdomu kaip reaguotų brangios rūkytos zuvies tiekėjai iš pamario, paragavę 2016 08 28 d. pirkto Maximos pard. prekybos cente, , Molas, , Kaune juodojo paltuso. Zuvis išmirkyta siaubingame sūryme, skaidulos suirusios, aiškiai matosi, kad norėta parduoti pasibaigusio galiojimo produktą. Jei atsakingi uz kokybišką produkciją darbuotojai tokie aplaidūs arba gudrūs, sekantį kartą kreipsimės į Maisto kokybės inspekciją.
Mieli Maxima.lt vadovai noreciau pasiulyti pravesti tarp kasininku apklausa kaip su jomis elgiasi parduotuviu valdzia, na kad ir vyr.kasininkes.Manau kad liktumete nemaloniai nustebinti kai suzinotumete, kad yra tokiu vyr.kasininkiu kurios net pirkeju akivaizdoje iskolioja darbuotojus ypac Klaipedos Melnrages Maximoje.08.26 kazkur pries astuonias vakaro teko ir pamatyti ir isgirsti.Kaip sprendziate tokias problemas?
Laba diena.jau kuris laikas stebiu vieną iš prekybos centrų darbą (Maxima X) ir apsipirkimo kokybę. Na tiesiog absurdiška situacija. Nauji darbuotojai visiškai neparengti darbui, jų pasitenkinimas darbo aplinka lygus dideliam nuliui. Prekybos centro direktorė krauna šviežių maistą, patyrusi kasininkė krauna duoną ir rašo sms telefonu. Ir taip kasdien. Apsaugos darbuotojas lanksto spaudą (nors galėtu tramdyti rytinius nemandagius pirkėjus, kuriems dega vidus, nes gaisras po vakar smegenyse (manau kasininkė būtu saugesnė). Vienas mažas pvz apsiperkant- aš rūkantis, norėjau nusipirkti cigarečių, deja...

Nauja kasininkė savo kasopje neturėjo šios rūšies cigarečių, o iš kitos kasos atsisakė paimti, nes tai DRAUDŽIAMA. Suprantu jog tabako gaminiai saugomi, bet ar paaiškinote kiek tai sudaro apyvartos dienos bėgyje? Tikiu, jog nepasakėte.

Jūs samdote garsius psichologus“ į regiono vadovo atrankas, o ką padarėte jog kasininkė-Salės darbuotoja jaustus žinanti ką daro ir būtu patenkinta šia pareiga. O gi nieko.

Jūs tik garantuojate nemokamą maistą (iš pasibaigusių realizacijos terminų) ir laiku mokamą minimumą? Ir tik tiek....

Tikrai žinau, jog ir mes pirkėjai kalti dėl tokios situacijos, bet jūs vadovai leidote mums jaustis Dievais prekybos centruose. Tad niekas ir nenori šios pareigybės kaip kasininkė -Salės darbuotoja. Tačiau tik jūs galite suvaldyti situaciją ir pagerinti darbo aplinką. Nes kasininko darbas tikrai sunkus ir vergoviškas.
Ir tai manau matosi jūsų apyvartos skaičiuose..
Naujoji g 17b Alytus
2016-08-16 12:09:00 IP 5.20.88.12
Pirma karta gyvenime tenka susidurti su kasininke tingine, kuri nenori dirbti, ir nukreipia pirkejus i kitas kasas, kurios ir taip yra apkrautos pirkeju (kur didziules eiles), o pas ja visiskai tuscia (nei vieno zmogaus). Jos argumentas i prasyma aptarnauti "Nenoriu apsikrauti darbais"..
Iskyla klausimas, kokiam tikslui ji ten apskritai tada sedi, jei nenori dirbti ??? Tokio cirko nesu dar gyvenime maciusi..

Kasininke moteris metuose, plaukai sviesiai dazyti, 2016-08-15 antroje dienos puseje dirbo "vaiku kasa" PC BIG Maxima Ukmergės g. 369, Vilnius.

Labai tikiuosi, kad su sia kasininke bus pakalbeta bei isaiskinta, kad jos pareiga aptarnauti pirkejus, o nesiuntineti juos i kitas aprautas kasas, kai pati sedi be darbo !
noreciau kreiptis i pirkejus kurie skundziasi del eiliu ir akciju.pirkejai kurie skundziasi eilemis sauka rekia kad jos dideles, o rieje prie kasos patys krapstoso po puse valandos ar dar kaip nors kitaip uzlaiko eile.del akciju pirkejams reiktu atidziai perskaityti kas rasoma ant skrajuciu tada ir patys neklys ir kitu nereikes kaltinti ir eiles nebus tokios dideles

Žiežmarių Mėsa (Mėsos gaminiai)
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

"Iliustruotoji istorija" : Mozartas – Vienos išsišokėlis
"Iliustruotoji istorija" : Mozartas – Vienos išsišokėlis 09-25 14:29
Mozartas laikomas vienu iškiliausių menininkų, tačiau to meto meno žinovai laikė jį paprasčiausiu išsišokėliu ir juokdariu. Žinomi menininkai atsiribojo nuo jo bandymų įvairiausiais pokštais...
"Sirenos" svarstys žinių kūrimo fenomeną
"Sirenos" svarstys žinių kūrimo fenomeną 09-25 13:15
Rugsėjo 29–spalio 14 d. vyksiančio XIII teatrų festivalio "Sirenos" tarptautinėje ir lietuviškoje programoje – septyniolika spektaklių, vienaip ar kitaip scenoje atspindinčių šiemetinę festivalio...
Vadovauti kolegoms reikia mokytis
Vadovauti kolegoms reikia mokytis 09-25 11:28
Jei einantis tam tikras pareigas žmogus paaukštinamas ir iš specialisto ūgteli iki vadovaujamos pozicijos, imtis naujų darbų gali būti nelengva užduotis. Tiesa, vadovauti galima išmokti. Viena iš...

Ar esate dirbantis(i)?

UAB Baltic master