Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB

Gal galetumet sutvsarkyti savitarnos kasu garso irasus tikrai per daug kalba.. o kiekvienos prekes skenavimo rėkia ;padekite preke ant languotos zono nesuprantu kam to reikia pirkejai ne d*****i ir taip pades ta preke.
Dziugu kad jusu sandeliu darbuotojai pradejo streikuoti nes sugalvojot mazint algas tik kazkodel visi portalai tyli. Pabaigos pradzia miela maxima.

Šiandien pirkau indaplovių valiklį, tai per visą valymo ciklą iš indaplovės dribo putos.
Laba diena!!Esu lojali maxima pirkėja daug metų perku.Gyvenam Tytuvenuose, būtent šioje tytuvenu maximoje pastoviai trūksta reikalingiausiu maisto produktų, ypač tai aktualu prieš šventes ir vasarą kuomet miestelį lanko daug turistų, gėda istikro už kitus.susidaro toks įspūdis, kad labai mazai uzsakoma akcijiniu prekiu, pastoviai trūksta mėsos, daržovių, vaisių, pieno produktų, netgi duonos savaitgalį sunkiau rasi..Kitaip sakant tik suerzina pirkėja su akcijomis.Labai noris kad būtų atkreiptas dėmesys, nes paskutiniu laiku vis dažniau važiuoju apsipirkti už 20 km.esančią norfa ar iki.ačiū tikiuosi būsiu išgirsta
Teko pries keleta dienu apsipirkti Vilniuje Big maximoje. Mokejant uz prekes nuskanavus 20e parode kad kazkas su juo nera gerai. Kasininkes paprasiau kad pakviestu apsauga juk pries istatyma visi lygus esam. Apsaugos paprasiau kad iskviestu policija. O apsauga sako ar tu nori vaziuoti su vaikais i policija. O kodel gi ne. Iskviecia direktore tai patikrinus pinigus kitoje kasoje vel meta klaida. Pries tai apsipirkau kitoje parduotuveje tai su tais pinigais nueinu i parduotuve ten patikrinus sako viskas gerai tikras pinigas. Isikvieciu policija nes iskarto perspejo kad reikes palaukti o as tuo tarpe dar paprasau kad eurus patikrintu kitoje parduotuveje esancios Big. Viskas gerai su tuo pinigu. Atvaziavus policijai iskarto paimtas pinigas buvo ir patikrintas gerimu parduotuveje. Tai vaikai liko be pietu. O ju sukis apie viska pagalvota tik kita puse. Reziume tokia... Big direktore nesusitvarko su savo pareigomis nors pries tai uztikrinus kad su euru patikrintu aparatu viskas gerai yra. Cia as kaip kliente atejau su neiskiu pinigu. Dazniau tikrinti apsaugos darba ne tik vagystes atveju. Jai nesusitvarkote savo viduje problemu ju nereiktu perleisti klientams. Geda peleda maximai. Juk apie viska galvojate kaip zmones apgaudineti. Tai buvo paskutinis kartas kada apsipirkau maximoje.
Sveiki. siandien Maximoje esancioje adresu Savanoriu pr. 375. ryte pirkau keptos vistienos slauneles.parsinesus namo isemiau y lekste jokio kvapo nesijaute, bet kai perpjovaiau mesa prie kaulo smirda neymanoma valgyti. beje cia jau nepirmas kartas. Gan daznai apsiperkame sitoje Maximoje, neskaitant to, kad tenka postovei klausyti darbuotoju dialogu, gyvenimo istoriju, bet ir kulinarijos skyriaus viena is pardaveju yra siaubingai nemandagi ir viskuom nepatenkinta, nieko negalima paklausti, bijau suklysti, bet vardu Virginija. nesinori atejus apsipirkti klausytis darbuojoju sukavimu, nepatenkintu veidu, ir gauti nekokybisko maisto. Aciu.
Reklamuoja, kad bananai 0, 66ct, o jau nuo ryto su ziburiu nerasi!Patys darbuotojai juokiasi sako, net neatvezta!Tai kam apgaudinejat zmones?Jau ne be pirmas kartas, kai apgaunat!
Sveiki. Siandien maximoj Naugarduko g 84, Vilnius. nupirkom 4 karbonatus pasildem pradejom valgyt ir juos tiesiog neimanoma nei ikast nei supjaustyt tokie jau kietoki. Turejom ismest, pinigus sumokejom veltui.
Klaipėdos Banginis.Ponia Daiva direktorės pavaduotoja pareiškusi kad nėra personalo kuris gali aptarnauti konditerijos skyrių liepė toliau laukt. Per 7 d antrą kartą tam pačiam skyriui nėra pardavėjų. Nerekomenduoju gadint sau nuotaikos aplenkit parduotuvę
Sveiki siandien 2017 07 14 zmona pirko kiaulienos saslyka maxima paneriu g. 322 kaunas. Kai sugalvojau kepti atidarius indeli pasklydo kvapelis kuris vilioja dazniausiai kirmeliukus. Sis kartas buvo jau ne pirmas, sekanti karta preke nunesiu ten kur priklauso.
maxima kaunas hyper savanoriai norejau paklausti kam priiminejat zmones nepraejus menesiui liepiat pasirasyti paciam prasant nors jus etatus mazinat ar nebuvo kitos vietos zmogui pasiulyti jums per daug zmoniu tai kodel liepiat prasymus rasyti paciam prasant taip nesidaro geda
Laba diena. Pirkau 2 pakeliai varžkės - nepaskaičiavo nuolaidos 50 procentu, teko sugryžti, informacijoje atidavė pinigu skirtuma, o 2 euru dovanu čeki nedavė - pasakė, kad neprklauso - čekius prisegu.
Laba diena, šiandiena uzejusi į Maxima Naikupes g.18, apsiprekinti, priėjus prie kasos nr.3, pardavėja nuskenavo prekės ir paprašiau cigarečių Winston XS PLUS GOLD, kaina cigaretėms buvo uzkista raudona 2. 90, kai pamačiau kad tiek pinigų neturėsiu, paprašiau, kad kasininke kelias prekės isminusuotu, na ir prasidėjo, kasininke supiko, pradėjo aiškinti man moralus ko einu į parduotuvę pinigų nepasiemusi, bet ar jai mano pinigus skaičiuoti, jokio mandagumo, išėjau iš parduotuvės, grizau į namus, pamačiau, kad cigaretes kitą kaina 3.10, grizau į parduotuvę, susiradau vyr. Kasininke, pasakiau, kad neatitiko kaina, nes ten buvo raudona 2.90, o nuskenavo parodyta 3.10pasakiau jai kainos neatitiko man priklauso 2 € kuponas. Vyr. Kasininkė patikrino kasoje cigaretes ir pareiškė ka matote duoda nuolaida 0, 20 centų, aš pradžioje to nemačiau, kasininke paaiškinti negalėjo, pareiškė pirkite ir gausite nuolaidą, pasakiau, ačiū bet ne, paklausiau ar man bus 2 €kuponas, vyr kasininkė pasakė jums nepriklauso.
Vakar lankemes parduotuvej.Maxima apie viska pagalvota.Plento g.3 Jonava
Liudmila 2017-07-03 19:39:54
Pirkau 2017 07 03 parduotuveje Maxima kisušinius M dydžio, kur ant pakuotės aiškiai parašytas kiaušinio svoris. Pasvėrus kiaušinį aiškiai suprantama, kad neatitinka M kategorijos. Norėčiau paklausti, kodėl esu apgaudinėjama?
negaliu sustoti juoktis
Maxima apie viska paggalvota viska pasako
Laba diena. Eilini kart nusiviliu maxima Kaune, Raudondvario pl.
Mamyciu kasoje, stovejau visa pilna eile su 2 menesiu kudikeliu.
Jau buvau rasiusi, deja, niekas nesikeicia.
Šalčininkų rajono Eišiškių maximos parduotuvėje kainos ant pakuotės nesutampa su kainomis čekyje.Gaspadoriaus šaltai rūkyti kiaulienos lašiniai ant pakuotės kainuoja 4, 49 už kg, o realiai sumokėjau 4, 59 už kg.
Na ir pas jus kokie vyrai kasininkai CHAMAI.. OJOJOY.. Maxima buvusi Saulutė, Žirmūnai Vilnius. Paaiškinkit savo vyrams, kad turėtų gražiai elgtis, būti kantresni mamytėm su mažais vaikais, o ne čiapsėt priėję kasoje. Ir taip sunku su vaikais kai dirba tik viena kasa, o vaikas muistosi spurda, o čia vos ne greitina atsistojęs.. košmaras
Laba diena. Siandien ape 17 val norejau nusipirkti vaikisku zaisliuku Palangos Maxima, bet kainu skirtumai saleje ir kasoje pribloske. o sales vyresniosios elgesys visiskai atbaide nuo noro cia gryzti. Pabandziusi ir neradusi tokiomis kainomis prekiu ji tiesiog dingo is sales. Sugaisau cia apie valanda, nuvaziavau i Rimi, buvau maloniai aptarnauta, nusipirkau ko man reikejo ir manau maxima ateityje aplenksiu. Pagarbiai Ilona
2017-06-25 dieną 9 val. ryte nuvažiavome su vyru į prie namų esantį Maxima prekybos centrą Žvirkos g. Vilnius. Norėjome tuo pačiu priduoti tarą. Taromatas dirba nuo 8 val. ryto, deja jis nedirbo, nes kažkas užstrigo. Laukė gal dar 3 žmonės, kurie kaip parašyta ant taromato durų kreipėsi į Maxima parduotuvėje esančią informaciją informaciją. Kaip tie žmonės minėjo, jau prieš 10 min. prašė, kad atsakingas darbuotojas ateitų, bet jo nebuvo.
Aš ėjau 5 kartus, 2-3 kartą paprašiau, kad pakviestų kokį atsakingą žmogų, išėjo iš tarnybinių patalpų kažkokia šviesiaplaukė, neprisistatė ir pasakė, kad tuoj atsiųs kokį žmogų, bet deja... Tada vėl nuėjusi pareikalavau, kad kartu su manimi kas nors eitų, prie šviesiaplaukės prisijungė tamsiaplaukė ir pareiškė, kad atsakingas žmogus dirba nuo 10 val. Tada klausimas kodėl taramotai dirba nuo 8 val? Ir klausimas-kodėl ant durų rašoma, kad iškilus problemoms kreiptis į bet kurį parduotuvės darbuotoją. Gerokai supykau, nes praleidome veltui 40 min. paprašiau prisistatyti, pasakė savo vardus -Ivona ir Olga, pasakiau kad kreipsiuosi ir rašysiu skundą, bet jokio atsako. Informacijoje sužinojau, kad Ivona-pamainos viršininko pav., o Olga-vadybinkė. Na, tiesiog, , nuostabūs" administruojantys ir tvarką prižiūrintys darbuotojai. Po kelių minučių vis tik atėjo 2, , panelės", kurios pabuvo užsidariusios taromato patalpose ir 9.55 val išėjusios konstatavo, kad nieko negali padaryti. Aišku-pratempė laiką-nes tikrai 10 val. atvyko darbuotojas ir viską sutvarkė.
Toks neprofesionalus ir nepagarbus darbuotojų elgesys tiesiog netoleruotinas o dar priedo ir mūsų visų gaišinamas laikas.
Norėčiau žinoti kaip šią situaciją įvertinsite ir kaip kompensuosite mūsų sugaištą 1 val. ir ištampytus nervus?
P.S. Kiek girdėjau iš vėliau dar atėjusių žmonių-tai eilinis kartas šitokios situacijos. Esame nusivylę ir papiktinti tokiu nepagarbiu elgesiu.
Vokės maximoje "šviežios mėsos" kokybė košmariška. Jau nebe pirmą kartą nusiperkame mėsą ir tą pačią dieną grįžus namo pastebime, kad ji jau netinkama naudojimui. Tas pats nutiko ir šiandien. Ačiū, kad taip rūpinatės kokybe..:)
Laba diena.Rašau apie Maximą Pramonės pr. Kaune.Savaitės leidinyje yra 40 % nuolaida kačių maistui GOURMET GOLD.Jau trečia diena tuščios lentynos, paklausus salės darbuotojos ar bus ši prekė pasakė kad viskas lentynoje.Norėčiau pasidomėti-jei skelbiama akcija tai kodėl jų nėra prekyboje.Taip pat akcijinės trešnės yra labai prastos kokybės, sugedę.Esu Maximos pirkėja bet labai apmaudu kad tenka nusivilti
Sigita 2017-06-21 18:32:14
Norėjau sužinoti, kodėl nedalinami kasoje lipdukai priklausantys???Pastoviai reikia prašyti kasininkės, kad duokite man lipdukus.....
Tiesa skundas apie Švenčionių Maxima kurioje nedalina akcijos lipduku...
Plungėje Vaižganto gatvėje prie Jūsų parduotuvės beveik ant praėjimo stovi didelis autobusas, kuris reklamuoja baldus ir žaliuzes.Gal tai naujas Jūsų biznis, tai atsiprašau, priešingu atveju sudaroma problema patogumui ir net klijentų saugumui.
Pagarbiai Kęstutis
2017 m. birželio 17 d. kreipiausi į Vilniaus Akropolyje esančią kompiuterių taisyklą „PELĖ”, mane aptarnavo darbuotojas Tomas: kantriai ir išsamiai atsakė į visus mano užduotus klausimus apie atneštą prietaisą, bendravo mandagiai ir draugiškai.
Likau patenkinta maloniu aptarnavimu.
Ačiū.
Janina Berlinskaitė
2017-06-19 12:03:59 IP 195.182.69.123
Laba diena. Š.m. birželio 16 d. (penktadienį) apie 21 val. apsipirkinėjome Molėtų Maximoje ir jau nuvažiavę nuo Maximos pradėjau žiūrėti čekį ir nustebau už kekinius pomidorus (čekyje pomidorai nuo 82 mm) buvo išmušta kaina - 2, 59 Eur už kg mano pomidrai svėrė 0, 698 kg kaina įrašyta 1, 81 Eur. Nors kai rinkausi pomidorus mačiau pastatytą kainą - 1, 15 Eur. Kasininkė 158 3. Norėčiau sužinoti kas man gražins skirtumą aš gyvenu Vilniuje. Lauksiu atsakymo. Dėkoju.
Šiandien 2017-06-18 apie 16.30 val. apsipirkinėjome Šarkuvos Maximoje, ir likome labai nepatenkinti kasininkės Mildos elgesiu. Retai tenka apsipirkti savitarnos kasoje, todėl tikrai ne viskas pavyksta iš pirmo karto. Padarėme kelias klaidas dėl kurių šiai poniai teko pajudinti užpakalį ir pakoreguoti.Dėl to teko išklausyti jos nepasitenkinimą. Pradėjo aiškinti jog jei nemokam kažko, i savitarna visai neiti.Kreipiamės į parduotuvės Direktorę.Ar nemanote kad jūsų darbuotojai (šiuo atveju Milda) neturi jokios teisės aiškinti kurioje kasoje mums apsipirkti? Juk ji ir sėdi ten tam kad padėtų klientams?Ar mes klystame? Yra šimtai jaunų norinčių dirbti žmonių, keista kad laikote tokius nemandagius, nepatenkintus ir su žmonėmis nemokančius bendrauti žmones. Veskit papildomus kursus tokiom akiplėšom, kaip elgtis su klientais.
Cia jau net nestebina, kad mes perkam maista dauk brangiau nei kitose europos salyse.Bet nors gal pradekite bent ji kokybiska pardavineti.Tarp kitko, zmona buvo dabar i Italija islekus, tai siuo metu tresniu 1kg ten kiek daugiau nei 1 eu., kiek pas mus kainuoja manau visi zinot.Apie kitu bent vaisiu kainas neminesiu...ABSURDAS !!!
Labai norėčiau padėkoti akropolio maximos mėsos skyriaus pardavėjai dirbusiai siandien apie 18:30 už sugadintą nuotaiką visai savaitei tikriausia. Priėjusi net nepaklausė ar kažką norėčiau įsigyti, o pradėjo šaukti, kad eilė ne iš tos pusės nors stovėjome toje eilėje dviese ir moteris už manęs leido pirmai apsipirkti. Dėl tokio aptarnavimo praradote klijantą. Neaišku kiek jų praradote ir prarasite per tokią ypatingai malonią pardavėją. :)
Labai dėkoju už paruoštus nepriekaištingai skanius, gražiai papuoštus maisto gaminius. Užsakymas buvo atliktas 2017- gegužės 29 d. Padėka visiems ruošiusiems. Pagarbiai Rita. Naugarduko 68 B, Vilnius.
Sveiki. Baisu yra. Kokios eiles yra Gargždų didžiojoje maximoje. Eiles yra visada. Zmones pyksta. Ir tai zmones rekia ant kasininkiu kad kviest daugiau kasu. O jos sako kad nera. Vis paklausiu kodel eiles yra, o jos sako kad deja bet ju tiek ir teturi dirbt. tai ce normalu eiles iki puses parduotuves? Greitu matu rinksiuosi kita parduotuve jai daznai tail kartosis.
Noriu padėkoti Kazlų Rūdos Maximoje dirbančiai kasininkei Laurai Vilčinskienei už nuoširdumą, atidumą bei mandagumą.
Sveiki, Zmones varot ant parduotuviu, bet gal pagaliau pradekit galvot, kad ne Parduotuves produkta gamina, ne pardavejos kaltos, jei nera kam dirbti, tai ir sedi viena kasoje, juk zmones ir i tuoleta nori nueiti, o ne visa diena kasose sedeti, patys bent kuris varot ant kasininkiu darbo, seskit ir dirbkit, paziuresim ar po 4 dienu po 12h i diena, taip kalbesit, zmogiska klysti, bet lengviausia zmogu teisti, ne pardavejos kainas ar akcijas nustato, o vyriausieji maxsimos pavaldiniai, ten ir reikia kreiptis, kasininke, tik jus aptarnauja, skanuoja prekias, ima pinigus, ir grazina graza, buna visokiu zmoniu, atlekia drasko akis, grazos neatidaviai, nors kamera atsuka apsauginis ir parodo, kai isideda zmogus graza i kita kisene... o poto jau atsiprasineja....nedarykit skubotu dalyku.... visi esam vienodi, lygus, visi dirbam darbus.... bet reikia moket graziai ir pasiklausti kaip ir kas. o ne draskyti akiu.... kiek zmoniu pasipiktinusiu yra del partuoviu, gi zmogus dirbantis neatsidarys paukstienos ir nepaziures ar ji gera ar bloga...aciu uz demesi.
Šiandieną, maxima parduotuvėje, esančioje Alytuje, santaikos g pirkome sūrį bri su graikiniais riešutais... ir kadangi perkam ne pirmą kartą žinome koks jis turi būti. Čia jis buvo senas, sluoksniuotas ir trupantis... baisu!!!
jau mazeikiu maxsima zemaitijos gatveje tikra tragedija.... pirkau siandien tresnes nu sokas vos ne visos supuvusios atsistojusi turi rankioti..... niekada nepamatysi ten darbuotojos..... susitvarkykit viena karta......
Telsiu maximoj sweriamo skyriaus darbuotoja nemandagi nekulturinga prastovejus puse val prie sweriamo skyriaus aisku aptarnavus zmones man stovinciam vis prieidawo ir aptarnaudawo ta kuris ka tik atejo o ne ta kuris stovi eilej 10 ar 15 min!!!! Ziauriai nusivyliau gywenime ten kojos nekelsiu!!!!!!
Sveiki. Labai nusivyliau šiandien apie 9 val nuėjau į parduotuvę Alytus Likiškėlių g. 7, nusipirkti tik duonos, labai skubėjau, eilė didelė dirba tik viena kasininkė, paklausiau ar nėra daugiau kasininkių, pasakė ateis. Priėjus susimokėti padaviau 20 Eur. išklausiau, pardavėja pasakė: "čia ne bankas, atėjo išsikeisti pinigų". Nusipirkau aš duonos. Atidavė man grąžą, bet diena sugadinta. Tai prašau atsakyti už 20 Eur. negaliu nusipirkti duonos.
Laba diena, 06.02 diena esancoi sausio 13-osios 2 maxima.Pirkau 2 kijevo kotletus, per pietus valgiau, viena kotleta suvalgiau, ir pajutau kad kotletai blogi, kita ismesciau.O vakare gryzes namo, net apsivemiau, apsinuodijau, jei pardavinejat pagaminta maista, tai nors isitikinkit, kad maistas nesugedes ar panasiai
Laba diena, į info liniją prisiskambinti neįmanoma. Trijų skambučių metu praradau apie 15 min. laukdama kol atsilieps.
Prašau nutraukti KK pdf siuntimą į mano telefomą. Šią savaitę gavau apie 30 kartų. Tai tikrai jau erzina.
Sveiki, pirkau saulėgrąžas 1+1. Namie pamačiau, kad jų galiojimas pasibaigęs 22.04.2017
Šiandien 05-31 su vyru apsipirkinėjom Ukmergės 282 MAXIMOJ. Eiles buvo didziausios, o musu pirkiniu krepselis sieke vos 5 prekes, tad nusprendem eit I express kasa is Ukmerges g. puses. Artejant prie tos kasos, kasininke vardu Kamile demonstratyviai pastate lentele "kasa nedirba", buvo gan agresyvi ir susauke kad stotu I gretima kasa. Nors cia pat buvo priejusios dvi paneles, kurias mielai aptarnavo. Palikusi vyra pirmos kasos eileje, nuejau I ta pacia kasa tik is kitos puses kad sumoket mokescius per terminala. Cia irgi buvo eile. Sulaukus savo eiles man pries nosi ilindo vyras pirkt cigareciu. Ta pati kasininke Kamile malonai ji aptarnavo, o kai as pasakiau kad cia eile ir pagal ja mane turi pirma aptarnaut kasininke tiesiog numojo ranka. Kas cia per betvarke tokia? Ir apskritai ar tokie darbuotojai turi dirbt aptarnavimo sferoj?
Andžela Šuvalskienė
2017-05-31 15:01:36 IP 86.38.15.231
Siandien mano dukte apsipirkinejo Savanoriu pr. Maximoi. Turejo gauti auksini libduka uz preke, bet kasininke libduko nedave pasakius kad pas ja libduku nebera.
Pirkau saskaitą, už 3eurus, išlindo už du eurus ir bandžiau kitą dieną vesti t.y šiandien, rašė kad jau yra panaudotas. Laikas 19:41:32.
Vakar pirkau vaikams surelius. Paprastai ziuriu galiojimus, bet si karta skubejau.. Vaikai iprastai ir patys paima ir valgo, tik si karta sunkiai atsidare tai teko man. Laimei, nes surelis net buvo supelijes! Pridedu foto.
Liepkalnio maximoje 2017.05.28 apie 9h ryto paprasiau apsaugos darbuotoju, kad pasaugotu motociklo salma, nes jis netelpa i spintele, jie sutiko.Grizus atsiimti salmo pamaciau kad jis sudauzytas i ka apsaugos darbotojai atsake, kad ant jo nukrito girti huliganai ir apsauga uz paliktus daiktus neatsako, nors akivaizdziai matosi kad salmas gavo gera smugi.Salmas buvo apynaujis.Matyt norejo isbandyti salmo tvirtuma.Kam gadint svetima turta?Kas atlygins zala uz sugadinta daikta?

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Putinas pagrasino keršyti JAV už sankcijas
Putinas pagrasino keršyti JAV už sankcijas 07-27 22:35
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pavadino JAV elgesį, kuriuo ruošiamos naujos sankcijos jo šaliai, chamišku ir užsiminė apie skaudų atsaką.
Dvi Vilniaus parodos Kaselio "documentos" fone
Dvi Vilniaus parodos Kaselio "documentos" fone 07-27 19:00
Kartą per dešimtmetį šiuolaikinio meno profesionalai ir mėgėjai susiruošia dideliam turui po Europą – per vieną išvyką galima aplankyti Kaselio "documentą", Venecijos bienalę ir Miunsterio...
Ispanijos korupcijos byloje teko liudyti ir premjerui Rajoy
Ispanijos korupcijos byloje teko liudyti ir premjerui Rajoy 07-27 18:58
Ispanijos premjeras Mariano Rajoy įėjo į istoriją būdu, kurio mielai būtų išvengęs. Jis tapo pirmuoju einančiu pareigas Ispanijos premjeru, kuriam teko liudyti baudžiamojoje byloje. Plataus masto...

Kuris mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

AT&T 38,03 +5,00%