Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
po latvijos ivikiu neapsipirkineju maximoje. tik extra atveju nueinu. daznai girdziu skundus is pazystamu apie sia skyle, bet kam rasinet ir skustis? eikit kitur apsipirkineti
Neiškenčiau. Jau kurį laiką naujai atsidariusioje Salininkų maximoje trūksta tvarkos, prekių ir aptarnavimo kultūros. Bet kai vakar 09.24d. iš pat ryto užbėgau darbui nusipirkti daržovių ir tuno salotų (su ikrais ir kt.), prieš mane pirko parduotuvės darbuotoja (apsirengusi darbo rūbais). Jai krabų lazdelių mišrainę, pardavėja uždarame skyriuje, įdėjo iš naujo kibiriuko (ne iš vitrinos, nors ten tos mišrainės buvo), kurį išsiėmė iš šaldytuvo iš užu nugaros. Tuomet paprašiau ir aš salotų šviežių, iš šaldytuvo už nuagryje, ne apdžiūvusių vitrinoje. Pasakė, kad ji darbuotoja ir galima taip, o man ne. Supykau. Bet kai šiandien 09.25d. (vėl gi ankstų rytą) paprašiau parodyti salės darbuotojos (kuri dėliojo laikraščius) kur galiu rasti stiklainių vakavimui, ji nežinojo. Susiradau atrąją (prie pieno skyriaus), tai ji man ir pasakė, kad jos skyrius - pieno. Trečioji gi - pamojo ranka, bet kai paprašiau palydėti, net pati nustebo, kad stiklainių nėra.
Kasininkė kasoje kurį laiką kuitėsi šiukšledėžėje, vėliau nusprendė aptarnauti. Nei labas, nei viso gero. Bet kasininkė Ona niekad nesisveikina, nenustebau.
Šią savo pirmąją rašliavą - skundą, viešinu tikėdamasi, jog perskaitys tie, kam svarbu Salininkų maximos apyvarta, pelnas ir marža. Nes panašu, kad direktorė pamiršo, kad jai ir jos darbuotojams atlyginimą moką pirkėjai..
Vilniaus Mindago Maximoje labai reikai aptversti express kasas, kad butu viena eile, ir butu praeinama i atlaisvejusia kasą (kaip kad pvz. Akropolio Maximoje savitarnos kasos). Nes dabar siaurame takelyje susidaro net 4 eiles! ir zmones grudasi vieni per kitus.
Labai nusivyles kas nešioja maxima leidinius Alytuje.Akcijinis leidinys galioja nuo antradienio o nesioja penktadienį arba visai neatneša jau 2menesius neatneša.Viena žinau gera firma kuri laiku pristato reklaminius leidinius po pasto dezutes nekarta buvau naudojasis ju paslaugomis Uab Avaneta.
Nepirkite dovanų kortelių įmonių vardu, nes perdavimo aktų neaišku kiek reiks laukti, pati susidūriau ir labai gailiuosi. Įmonei turiu atsiskaityti o paskambinus tik pažadai, šią savaitę tikrai parašysime praeina savaitė tada eilės tvarka taip ir nežinia kiek laiko reiks laukti, o praėjo 10 dienų, o konkretaus atsakymo taip ir nesulaukiu.
Noriu paklausti, kodel Vilniuje Šilo Maximoje rytais tuscio lentynos, nera sales darbuotoju, ir ypatingai tuscios lentynos ten kur pazymeta akcijomis? Ir tai vyksta pastoviai.
Ginkdie nepirkit nuo šio antradienio (09 16) Maximose parduodamos šv.maltos vištienos (9, 99 Lt/kg). Pagal UAB "Baltic Larus" užsakymą, gamintojas Eco grill/16-100 Sokolka, Lenkija. Vienas sūrymas. Kepiau kotletus, druskos išvis nedėjau, nes ant pakuotės pamačiau, kad faršo sudėty jos apie 1.2%. Bet tai nepadėjo - valgyti neįmanoma. Be to, pats faršas kažkoks "lievas: SKYSTAS, kepant PUTOJA.
Beje, ant šito gaminojo paukštienos, pasirodo, jau buvau užsirovęs, kai praėjusį šeštadienį (09 13) Prismoje, irgi pagal akciją, pirkau maltos kalakutienos (ji ten tebepardavinėjama). Irgi viena druska, kitaip tariant, nuodai.O kepant ta pati istorija kaip su maximiniu vištienos faršu. Nuo šiol reikės atidžiau skaityti etiketes
2014.09pirkau malta.13 apie 15 val maximoje taikos 162 a pirkau maltą vištieną, o nusipirkau tik kažkokią vandens masę su vištiena.JEIGU ESATE TOKIE VARGŠAI, TAI GERIAU MAN Į VIŠTIENOS FARŠĄ ĮDĖKITE AKMENĮ DĖL SVORIO, O NE VANDENS, NES PO TO NEGALIMA NST PADARYTI KOTLETO KAD JIS NEIŠPLAUKTŲ.pagarbiai Žydrūnas
Eišiškių Maximoje man arodo nera nei direktorių, nei pavaduotojų...viską sprendžia apsaugininkas...jeigu mano vaikas sugadino vieną Kinder kiaušinį, o man apsaugininkas liepia užmokėti už 8, motivuodamas tuo, kad ji ankščiau dirbo policijoje, taip pat jis net ne prisistate (tai buvo 2014.09.11.)paprašius pažiūrėti įrodymus, jis pasakė, kad nenori peržiūrinėti vaizdo įrašų.paprašius, kai paprašiau, kad išeitų direktorę, buvo atsisakytą....gal laikas į darbą rinktis žmones, kurie yra atsakingi, o ne į savo kišenes žiūri...
kretingos maximoje siandiena pirkau sviezias desreles, parsinesiau namo atidariau maiseli ir atsokau nuo kvapo, pasvinkusios
Praeita saveite Tuskulenu g. maximoje nusipirkau sprandines gavala. Mesa pasirode esanti kuilio! 1, 5 kg sprandines teko ismesti, nes smarve buvo siaubinga. Naturaliai kylo klausimas, tai kaip ta mesa yra tikrinama?! Taip galima ir su kokiu kiauliu gripu ar dar kokia velniava nusipirkti ir susirgti!
...Tuskulenu Maximoje matomai visus pirkejus itarineja vagystemis neziurint i ju grazia isvaizda, grazia apranga prabangius, aksesuarus.D D
Mano drauge, atvaziavusi is Austrijos, norejo isbandyti kazkokius kvepalus, nes jai patiko ju pavadinimas:-)
. Tik jai paemus kvepalu flakoniuka PADETA KAIP PAVYZDI!!! ir papurskus ant rieso, kaip priimta pasaulyje,
prisistate apsaugos darbuotoja ir pradejo sukiotis apie ja:-) Po to sudare vaizda, jog pati domisi kvepalais, pauoste kazkoki flakoniuka:-) Kai mano grazuoliuke drauge apsipirkus nuejo moketi prie kasos ta apsaugos darbuotoja paemus pora slyvu irgi atsistojo i ta pacia kasa, Drauge girdejo, kad ji paklause kasininkes: " na kaip, nieko?" Ta atsake neigiamai. Na nepavyko pagauti vagies DDD
Bukite atsargus apziuredami prekes, nes apvagins.
KOMEDIJOS VEIKSMAS VYKO TUSKULENU MAXIMOJE.
PRASAU VISU ATKREIPTI DEMESI I SIA APSAUGOS DARBUOTOJA (MANAU, MOTERIS, APSAUGOS DARBUOTOJA TUSKULENU MAKSIMOJE TIK VIENA) IR PALINKETI JAI KUO GERIAUSIOS SVEIKATOS IR DIDELES PREMIJOS UZ GERA DARBA!
IR KAIP JUMS NE GĖDA. KAIP GALIMA VAIKŲ PAGALBA ŠANTAŽUOTI TĖVUS.ŠAUNUOLIAI. AIŠKU KAD TĖVAI, SENELIAI NEATSILAIKYS PRAŠOMI PUPONAUTO.KAIP GALIMA ''VERSTI'' PIRKTI TOKI BRUDĄ KAIP ČIPSAI, TIPO SULTYS.ŽODŽIU VISKĄ KAS NEPERKAMA IR DAR PO KELIS VIENETUS UŽ 1 PUPONAUTĄ.AR JUMS NESVARBU JŪSŲ GERAS VARDAS.SAKOMA-IR GADU RADUS- KARTAIS REIKIA SUSTOT.AR NE TAIP?
ESU MAXSIMOS PIRKĖJA, BET ŠĮ SYK NUSIVYLIAU.

SU PAGARBA DALIA, VILKAVIŠKIS
Laba diena, kada sutramdysit direktore Aido g.18a.Baisu net ziuret, tik saukt ant pardaveju temok, neziur ar zmones vaiksto ar ne.Jai viskas blogai.Pardavejos palie nusiminusio, kitos netbapsiverkia, o jai tas pats kad joms dar su zmonem reiks bendraut.
siandien maximos (J. Basanavičiaus g. 93 kedainiai) personalas sugadino man nuotaika ir net sukele pasipiktinima. jokios pagalbos pirkejui ir kiento interesams. pries savaite pirkau 2 sulankstomas kedes su dryzuotais atlosais ir pastebejau, kad ju atlosai skiriasi, sugalvojau neeiti ir paprasyti pakeisti viena is atlosu. maciau kad kede maximoje likus tik viena tai pamaniau, kad be problemu pakeis (nes ir pati esu dirbusi parduotuveje), bet as labai klydau, buvau uzsipulta, tai teko apsisukti ir iseiti, nes nebegalejau klausytis tu nesamoniu kurias jos pradejo sneketi. labai gaila bet pastaruoju metu nusiviliu maximos personalu, izulios ir nemandagios : (
Supranta kiekvienas, kad pardavėjų darbas sunkus, bet ar galima kiekvieną dieną stovėti už prekystalio su tokia veido išraiška kuri vien pažvelgus reikia suprasti ko tau čia reikia greičiau dink. Bet ne apie tai noriu pasakyti, Kretingos centrinėje miesto Maximoje savos taisyklės prie kasų, kokia suma priskaičiuoja tarkim 95, 15 Lt jokiu būdu nedryskit paduoti tų vargšų 5 litų 15 cnt išklausysit ko nežinot apie save, ir tai kartojasi nuolat, grubiausia kasininkė Sandra. (nors anksčiau tokia ir nebuvo) Linkiu jai ilgai dar toj kasoj sėdėti gal kada susiprotės, kad ir kasininkei reikia kultūros o ne nuolatinio burbėjimo.
kam idomus tie jusu skundai:DDDD Ziurekit ka perkat..
Šiandiena 2014\08\26 vėl nusivyliau maxima ir jos darbuotoja, praktiškai visiems žinoma situacija, kada moki už prekes kurių net nebuvai paėmęs.Taurgės Šlaito g. 25, vyriausia pardavėja į maximos čekį įskaitė prekę kurios vertė 29, 99 (Dekoratyvinė pagalvė PRIMAVERA). Sugryžus į parduotuvę ji apsimetė nieko nesuprantanti, prašėme pakviesti viršininkę, tačiau ji atsisakė tik burbėdama liepė atnešti prekes"galbūt įsivėlė klaida", tačiau neradusi nieko neįprasto ji paėmė iš kasos 30 Litų ir įteikė, jokio atsiprašymo tik beribis nepasitenkinimas. Tik gaila neįsiminiau jos varo ir pavardės, nes ir tą tuoj pat paviešinčiau.
Sveiki, noriu paklausti, kodel Gargzduose didziojoje Maximoje pjaustomas fasuotas suris yra pateikiamas tokiais dideliais gabalais, koki gabaliuka bepaimsi jo svoris apie 500 g., mazesnio nerasi nei su ziburiu, negi sunku pripjaustyti ir mazesniu.Pasiteiravus merginu kodel, gavau atsakyma, kad tai parduotuves vadoves nurodymas.Liudna
Dabar Liepkalnio Maximos informacijos skyriuje dirba moteris, kuri aptartnauja klientus ne pagal eile ir LABAI nemaloniai su jais bendrauja. Cia jau nebe pirmas toks kartas

Jakovo veterinarijos klinika: kompiuterinė tomografija jau atliekama ir gyvūnams 09-30 10:22
UAB "Jakovo veterinarijos centras" veterinarijos specialistai didžiuojasi, kad nuo 2014 m. spalio mėnesio pirmi Lietuvoje pradada taikyti kompiuterinės tomografijos ( KT ) tyrimus šunims ir...
Sėkmingas "Klasco" rugsėjis
Sėkmingas "Klasco" rugsėjis 10-02 13:11
Koncerno "Achemos grupė" valdoma AB "Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai" ("Klasco") rugsėjo mėnesį į 6 laivus pakrovė arti 200 tūkst. tonų Lietuvoje užaugintų kultūrų. Anksčiau geriausiais metais...
"Volkswagen": CO2 mažinimo vajus Europoje didina automobilių kainas
"Volkswagen": CO2 mažinimo vajus Europoje didina automobilių kainas 10-02 13:11
Paryžiaus automobilių parodoje "Volkswagen" grupės vadovas Martinas Winterkornas išreiškė pasipiktinimą nuolatos griežtėjančiais aplinkosauginiais reikalavimais Europoje.

Kokio senumo automobilį vairuojate?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master