VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Sveiki! Noriu padėkoti Panevėžio Ukmergės. g. Maximos apsaugos darbuotojams Virginijui ir Gitanui už operatyvų, greitą ir gerą darbą, pastebėjus laiku, man palikus rankinę su dokumentais ir pinigais. Džiaugiuosi juos atgavusi. Šie darbuotojai pastebėjo tuojau pat, man išėjus iš parduotuvės. Didelis ačiū Jums !
Atsakyti
Sveiki, artėjant gražiausioms metų šventėms, aš, kaip mama, pasinaudodama gera proga - 40 proc. nuolaida l. norimam mano sūnaus žaisliukui, užsukau į Ukmergės g. Panevėžyje esančią Maximą. Kalėdinę nuotaiką pajutau ne tik dekoracijų ar sklindančios muzikos, o aptarnaujančio šios parduotuvės kolektyvo dėka. Ypatingą ačiū sakau gerb. Kristinai (tikiuosi tokį vardą įžiūrėjau ant kortelės), nugirdau, kad parduotuvės mergaitės į ją kreipėsi - "direktore", kuri neliko abejinga pirkėjo (mano) prašymui padėti surasti norimą žaislą, kuris pasirodo buvo kažkur giliai sandėly:) Gerb. direktorė, susisiekė (kaip aš supratau) su sandėliu, paprašė surasti mano žaislą ir nunešti mergaitėms į informacijos skyrių, kad aš galėčiau po kurio laiko pasiimti (juk tikrai ne kiekvienas atsakingas pareigas einantis žmogus gaištų savo laiką, kažkokio žaislo paieškoms ar ne, pasakytų nėra salėj, reiškia nėra visai ar pan.) Atvykus po kurio laiko man prie informacijos skyriaus, žaislas dar nebuvo atneštas, todėl panelė (deja vardo kortelės nepamačiau), kelis kartus skambino į sandėlį, nes tel. nuolat buvo užimtas, ir informavo, kad žmogus jau atėjo žaislo. Kaip supratau žaislas dar nebuvo surastas ir nelabai kas ten turėjo laiko tuo metu jo ieškoti, todėl pasakiau, kad dar pavaikščiosiu po parduotuvę, gal atras per tą laiką. Man bevaikštant panelė iš informacijos mane susirado (parduotuvė didelė, žmonių daug), pasakė, kad sandėlys turi l. daug darbo, ir kad ateičiau kitą dieną, taip sutarus ir man nuėjus mokėt į kasą už kitas prekės, vėl mane susiranda ta pati panelė ir.. paduoda mano norimą žaislą! Reziumė - dėka šių malonių žmonių, vienas mažas berniukas įsitikins, kad jo laiškas tikrai pasiekė Kalėdų Senelį :)
Atsakyti
Sveiki, šiandien likau labai nusivylusi jūsų akcijomis. Visą savaitę buvo taikoma nuolaida 40 procentu striukėms, išsirinkau žiemos sportui tinkama striukę, bet jai kasoje akcijos negavau, gal galėtumėte šią situacija pakomentuoti?
Atsakyti
Dažnai tenka apsipirkti maximos tinklo parduotuvėse ir niekada neteko susidurti su tokia nemalonia pardavėja. Norėjau pirkti sausainių, pardavėja nežinojo barkodo, užuot ėjusi ieškoti ar paklaususi kolegių ji man į akis rėžė "nežinau kodo, apsieisit be sausainių", man žandikaulis atvipo, bet kadangi esu malonus žmogus, tiesiog atsakiau " tai gal paklauskite kolegių?", o sulaukiau "ji už mane trumpiau dirba, nežinos". Tuomet pasakiau, kad man sausainių nebereikės ir kad tikriausiai šioje parduotuvėje daugiau nesilankysiu, pardavėja man atrėžė "ir gerai, mažiau čia tų žmonių bus". Apšalus, veiksmas vyko Jonavoje, naujoje maximoje Parko g. 3, šeštadienį 11.14
Atsakyti
Vakar, apie 10 val. ryto pirkau šventiniam stalui reikalingus produktus Klaipėdoje, prekybos centre BIG esančioje "Maxima" parduotuvėje. Iki šiol laikiau ją geriausia visoje Klaipėdoje, bet dabar tenka pakeisti nuomonę. Mėsos produktų skyriuje paprašiau visą pakuotę (t. y. fasuotą neprapjautą vienetą) kulniukų vyniotinio, pardavėja maloniai padavė. Deja, nuvykus į svečius tapo visai nemalonu, nes vyniotinis dvokė ir buvo visiškai nevalgomas (matyt ne veltui buvo įvyniotas net į trigubą apvalkalą). Tad buvo šventė kiemo katinams, jie sudorojo.

Čekio neišsaugojau ir neketinu nieko ten reikalauti, tik įspėju kitus tos parduotuvės pirkėjus, kad patartina prieš perkant apuostyti produktus. Lankysiuosi toje "Maximoje" ir toliau, bet jau būsiu atsargesnis ir pirksiu mažiau.
Atsakyti
Šiandien pirkau maltą jautieną (1kg) spalio mėnesį atsidariusioje Kauno Krėvės prospekto Maxima parduotuvėje. Gaila, kad nepasilikau pirkimo čekio. Tikrai būčiau ėjus iki galo, kad parduotuvė gautų didžiausias nuobaudas. Mėsa buvo visiškai sugedus, kepant dvokė visi namai. Iškepus paragavau, skonis buvo toks, lyg mėsa būtų stovėjusi metus laiko. Šlykštu pagalvoti, ką jūs pardavinėjat žmonėms. O kaina, lyg geriausios jautienos.
Atsakyti
Gyvenu Kaune, dažnai lankausi Hyper Maximoje Savanorių pr. Esu nusivylus kasininkių darbu. Man nereikia, jog man šypsotūsi, ar linkėtų geros dienos, bet bent jau prekių kai nuskanuoja, galėtų ir nemėtyti. Šiandien apsipirkinėjau 16-toje kasoje, kai mane aptarnavo kasininkė 53, kuri visas mano prekes mėtė link manęs. Negana to, mano ačiū kortelę taip perbraukė, jog galvojau, kad sulaužys. Esu pakantus žmogus, bet tokios nepagarbos tikrai nepakesiu. Išmokinkit kasininkes mandagiai dirbti, o jeigu neišeina, tai tegul valo grindis, o ne žmones aptarnauja. Praradot dar vieną klientą.
Atsakyti
Labas vakaras, jau truko kantrybe, Gyvenu Romainiuose Kaune, butu labai patogu, arti namu Maxima, bet kiek i ja uzsuki, tiek susigadini nuotaika.As suprantu, kad kasininkes darbas tikrai sunkus, reikalaujantis daug kantrybes, bet sitoj Maximoj pirkejams nera pagarbos.Uzsukti ryte 9va. arba vakare, kad ir siandiena 20val.baisu, eileje beveik 20zmoniu, dirba viena kasa, paprasius pakviesti koleges, pasako, kad ju nera, nors po Maximos sale vaiksto 3.Suprantu, gal jos turi ir kitu darbu, bet manau atleidus pirkejus galima veliau atlikti tuos darbus.Idomu kodel kitose Maximose taip nebuna, tokios nepagarbos.Dar karteli padariau isvada, geriau vaziuoti toliau, kad ir i Kaniuku Maxima, kur tikrai visada malonios pardavejos.O Romainiu Maxima galima uzdaryti, kam kankinti ta vargse viena prie kasos dirbancia kasininike.
Atsakyti
Sveiki, anksciau Jūsų parduodamas Maxima favorit konservuotas raudonas pupeles laikiau pačiomis geriausiomis (ant etiketes buvo keturių asmenų šeimynėle). Dabar tos pačios raudonos pupeles, tik etikete pasikeite, bet pupelių kokybe labai suprastėjo - sutrukinejusios, nusilupusi odele plaukioja. Labai gaila. Keista, bet gaminta toje pačioje Italijoje.
Na tikėsimes kad kokybe pagerės.
Sekmės.
Pagarbiai
Virginija
Atsakyti
Vis tik nesuprantu pinigų išgrynimo funkcija teikiama ar ne :). Kelis kartus parduotuvėje Žiedo g. Ukmergėje bandžiau pasinaudoti, bet abiems kartai nelabai pavyko.
Pirmą kartą kasinikė pareiškė, kad ką tik pradėjo dirbti ir neturi net 10 EUR, o antra kartą pasakė, kad mažiau kaip 50 EUR neišgrynins.
Pastebėjimas: dažnai lankausi dviejose Maximos tinklo parduotuvėse- Mindaugo g. Vilniuje ir Žiedo g. Ukmergėje. Vis tik galvoju, kad jos priklauso ne vienam tinklui :) Pagyriamasis žodis ir parduotuvei Antakalnio g. Ukmergėje - tvarkinga, mandagūs darbuotojai.
Atsakyti
Siandien (11.14) pirkau sumustiniu duona pilaites maximoje kanto g. Ji buvo nukainuota 70% bet parejus namo pamaciau kad galiojimas pasibaiges (galioja iki11.13) tai ar galima prekiauti pragaliotais produktais kad ir su didele nuolaida?sioje parduotuveje pastoviai kyla ivairios problemos, tai kainos nepakeistos tai akcijiniu prekiu ner. O vaisiai ir darzoves pastoviai minksti, apipuve (aplink skraido musytes, dezeje sutrinti i kose guli banamai...)
Atsakyti
VLADIMIR 2015-11-06 20:11:09
labas vakaras rasau del maximos siandenos aptarnavimo parko 60 gatvej, uzejiau i maxima ir paprasiau darbotojios is kulinorijios atpjiauti man pusia torto jiodoji rozies, ir pres tai perskajciau uzrasa ant kulinarijios skirio kad klijientuj uznorejiant atpjiaus biat koki torto gabaliuka ar pusia, biat buvau labaj nustiabintas kaj darbotojia is kulinarijios man grestu balsu pilna orogancios atsakie kad nia jinaj niapjiaus to torto del to kad jis paskutinis ir pusia torto nekas niapirks tai arba perkot visa arba rinkites kaska kita ir su niapatiankintu vejdu ir burbeda kaska po nosem del mano prasimo dar karta paklause taj ka jums dot, man neko nebeliko kaj paimti gulinti vetrinoj atpjiauta niadideli kursieno pirago, tada as pasakiau darbotojiaj nujimti uzrasa kad jie gali atpjiaut biat koki torto pusialia jinaj nujieme biat man nuejios pre kasos vel ji pastate, manau kad direktore sitos pardotuves kuria as gerbiu atkrejps demesi del savo darbotoju kaj kuriu elgesi su klijientais tai pat noreciau kad rigiono direktore ODETA LINKIAVICIENE irgi praviastu pokalbi kajp rejkia bendraut su klijientais man labaj patinka sita pardotuvia ir suprantu kad buna blogu denu ar bloga notajka biat cia pardotuvia ir as klijientas stebuklu niaprasau.PAGARBEJ JUSU KLIJIENTAS.
Tu pirma ismok rasyti ir kalbeti lietuviskai. Slykstu skaityti skunda, kuri raso visiskas analfabetas! Paprasyk draugo pagalbos kai kazka rasai oficialiai ir reikalauji sau demesio! Pirmiausiai pravesk su savimi pokalbi tema "kaip rasyti viesa komentara", pasitikrink klaidas ir ivertink savo IQ, skeltanagi! Man labai keista, kad kulinarijos skyriuje yra uzrasas apie tortus, nes kiek zinau, tortai yra konditerijos sritis. Aplamai, tokio skundo net nenagrineciau ir ismesciau net neperskaites iki galo! Bjauru!
Atsakyti
Naujojoi vilnioj parko g.23 maximoi sendien ryte as pirkau kramtomaja guma, bandeles ir alaus. pardaveja man nepardave alaus nes as buvau be paso. man 22metai. pasas buvo pas mama rankinuke mama lauke manes lauke nes mamai buvo silpna, bloga. as turejau grysti pas mama paimti pasa vel eiti stoveti eileje del alaus kad parodyti jai pasa, beto turejau gaisti savo laika.Pardaveja pamaciusi mano pasa galejo bent jau atsiprasyti kad ji buvo neteisi. Ir kad as sugaisau laika, bet vietoi to kad atsiprasyti ji dar pasake kad ji nemato del ko ji turi atsiprasyti. Ir beto as nei pirma karta nei antra karta apsipirkusi pas ja neisdirdau aciu geros dienos o tai privalo ji pasakyti. manau direktore Verai turi paaiskinti kaip bendrauti su pirkejais.
Atsakyti
noriu tiesiog nuosirdziai issakyti savo nuomone apie mazeikiu maximos parduotuves.esu labai patenkinta.visada galima rasti tai ko reikia.labai pagirtina tai, kad sekamas prekiu galiojimo laikas (ko nepasakysi apie viena is mazeikiu parduotuviu).dar, didelis pliusas apsaugos darbuotojams, teko pastebeti kaip greitai reaguoja i itartinus "prekeivius".aciu Jums
Atsakyti
Laba diena, šį savaitgalį skelbiama akcija Maisto ruošimo indams ir įrankiams. Tačiau šeštadienį perkant Mažeikių Maximoje, adresu Žemaitijos g.20-2, perkant būtent stalo įrankius (šaukštelius šakutes, peilius ir šaukštus), nuolaida 40 proc.nebuvo taikoma. Paprašius informacijoje patikslinti, pardavėja patvirtino - įrankiams akcija netaikoma.
Kodėl taip klaidinami pirkėjai?
Atsakyti
labas vakaras rasau del maximos siandenos aptarnavimo parko 60 gatvej, uzejiau i maxima ir paprasiau darbotojios is kulinorijios atpjiauti man pusia torto jiodoji rozies, ir pres tai perskajciau uzrasa ant kulinarijios skirio kad klijientuj uznorejiant atpjiaus biat koki torto gabaliuka ar pusia, biat buvau labaj nustiabintas kaj darbotojia is kulinarijios man grestu balsu pilna orogancios atsakie kad nia jinaj niapjiaus to torto del to kad jis paskutinis ir pusia torto nekas niapirks tai arba perkot visa arba rinkites kaska kita ir su niapatiankintu vejdu ir burbeda kaska po nosem del mano prasimo dar karta paklause taj ka jums dot, man neko nebeliko kaj paimti gulinti vetrinoj atpjiauta niadideli kursieno pirago, tada as pasakiau darbotojiaj nujimti uzrasa kad jie gali atpjiaut biat koki torto pusialia jinaj nujieme biat man nuejios pre kasos vel ji pastate, manau kad direktore sitos pardotuves kuria as gerbiu atkrejps demesi del savo darbotoju kaj kuriu elgesi su klijientais tai pat noreciau kad rigiono direktore ODETA LINKIAVICIENE irgi praviastu pokalbi kajp rejkia bendraut su klijientais man labaj patinka sita pardotuvia ir suprantu kad buna blogu denu ar bloga notajka biat cia pardotuvia ir as klijientas stebuklu niaprasau.PAGARBEJ JUSU KLIJIENTAS.
Atsakyti
Nežinau, ar būsime suprasti, bet mums patiko Maxima ir jos gaminamas maistas... Mūsų mažytis kolektyvas šventė mažytę darbo sukaktį ir nutarėme prie kavos puodelio pasilepinti kažkuo daugiau (kalba eina ne apie gėrimus:)). Viena mūsų darbuotoja artimiausioje Maximoje (Pramonės pr. Kaune) užsakė kelis rinkinukus užkandėlių, lavašo, salotų ir t.t. Kažko ypatingo nesitikėjome, bet... Tikrai nustebino produktų pateikimas, išvaizda, skonis; buvo be galo smagu. Taigi tariame AČIŪ tiems, kas gamino, ruoše, puošė ir t.t.Mes bendravome su p. Vida, kuri ne tik maloniai elgėsi, bet negailėjo vertingų patarimų... ŠAUNU! Beje, salėje mums gelbėjo surandant produktus mergina tamsiais plaukais (lyg ir vardu Daiva), su jos pagalba apsipirkome daug greičiau...AČIŪ. SĖKMĖS.
Atsakyti
Katik buvau maximoje ir sugadino nuotaika... Justiniskes taikos g. Vilniuje. Apgaudineja klientus.. ziurekit tas akcijines prekes ir nuolaidas.Pirkau salotas su 70 proc nuolaida, o ismuse tik 50proc. Ana karta kai alus buvo uz puse kainos, teko moketi pilna kaina : ((Bet buvo jau per velu grizti i Vilniu is sodybos ir aiskintis del 3euru... Ir visada cia taip..Ceki tikrinausi prie kasos, ziuriu kaina mazesne negu pakuoteje bet kai grizau namo ir paskaiciau kad 50 o ne 70 proc nuolaidos galvoju eilini karta apgavo.. Reikia vaiksciot su skaiciuotuvu. O kiek dar tokiu zmoniu kaip as... Maxima pasidaro tukstancius kiekviena diena per savo apgaules... siaubas
Prisegtas dokumentas:
Atsakyti
ESU VIENA IS BUVUSIU PIRMUJU PARDAVEJU (TAUPA) VELIAU VP MARKET KLAIPEDOJE.MUS TAIP MOKINO DIRBTI, KAD NET PRO ASARAS SYPSOTIS.DIRBOM PO 7 DIENAS.ATSIKELI PUSE 5, SESTA RYTO JAU PRIE PARDUOTUVES DURU, DIRBI TOL, KOL NELIKS NE VIENO SALEJ PIRKEJO, SALOTAS, MESA I SALDYTUVA ISVEZTI.KITAS LIKUSIAS PREKES UZDANGSTYTI. GRINDIS ISSIPLAUTI, PADONUS ISVEISTI ANT KURIU PER DIENA TEKDAVO TRYPCIOTI.GRYZDAVAU PAMENU PO 12 NAKTIES. JO BUVO LAIKAI...O DABAR ANTIEK ISNAGLEJUSIOS PARDAVEJOS, KAD NET VERKTI NORISI. ANTAI PIRMAS MANO VAKARYKSTIS ISEJIMAS BUVO.PO 4 MENESIU NEVAIKSCIOJIMO, PASIILGAU VISKO. VAIKSTINEJAU PO MAXSIMA KLAIPEDOS AKROPOLYJE.PAVARGAU, IR PRIEJE PRIE KASOS ISSIDEJOM PREKES (KASA PRIE DORMEO PARDUOTUVES) STOVIU SU RAMENTAIS, ORA GAUDAU. O PARDAVEJA, KAD IMS REKT ;NEAPTARNAUSIU, NES CIA IKI 7 PREKIU KASA.JUS KA NEMATOT?! MAN NET BLOGA PASIDARE, SITIEK PYKCIO IS SIOS, KAD NEISTVERIAU IR ATSAKIAU;TAIP NEMATAU, GAL JUMS DOKUMENTA PATEIKTI? DIEVE AS NET ISIUTAU IRGI.SITOKIA AKIPLESA, ATSAKIAU JAI, KAD LINKIU TAIP GERAI MATYTI, KAIP AS PATI... VOS VERKTI NEPRADEJAU.IR KAS BUT ATSITIKE, JEI BUTU APTARNAVUSI? OGI NIEKO.TIESIOG PARODE SAVO IZULUMA.KAIP TOKIOS DIIRBA??? SIANDIEN MAN BEDA, O RYT PACIAI GALI TAIP NUTIKTI.JUK SVETIMO SKAUSMO NERA!!! LABAI GAILA, KAD NEBELIKO PADORIU PARDAVEJU.KAIP BEBUTU SUNKU, KIEKVIENAS DIRBAM SAVO DARBA IR PRIVALOM ELGTIS ZMOGISKAI. LINKIU VADOMAS ATYDZIAI RINKTIS PARDAVEJAS, AISKU IR NESKRIAUSTI JU ATLYGINAIS MAZAIS...
Atsakyti
Pirkau siandien Tuskulenu maximoje ir uz isleistus pinigus priklause 8 bumsai ir tiek pat 3D delioniu! Negavom.... mums ju reik
Atsakyti
Spalio 31 diena 19.50h Ukmergės gatvės Maxima, mažylių kasa, kasininkė apie 40 metų amžiaus su siaurais akiniais. Labai nemaloni ir nemandagi darbuotoja, su manimi elgėsi kaip su 'šiukšle' bei ignoravo mano užduodamus klausimus. Gaila nepamačiau jos vardo, bet po tokio aptarnavimo norėjau tik kuo greičiau išeiti.
Atsakyti
Erika 2015-05-03 13:40:29
daug esu skaiciusi komentaru kai kasininkes imusa prekiu kuriu nera na o man teko vietoj vieno zurnalo sumoketi uz du suprantu kad kasininke norejo padengti minusa is mano kisenes bet pinigai yra pinigai ir dovanoti tokiu budu nera malonu tai buvo ukmerges g. 282 kasoje nr 1090 13 manau maxima pagalau turietu paziureti kokie darbuotojai dirba as visada pasisveikinu pirma ir kai kuriu kasininkiu israiska tokia kad as labai sutrugdziau kai bus malonesni darbuotojai tai ir pirkiejai bus malonesni ir apsipirkimas nebus toks varginantys visi turime darbus ir kaip bebutu atlikti ji turime pagal reikalavimus
Net juokinga, kai paraset kad kasininke norejo padengt minusą įmušdama jums du zurnalus.Pagalvokite logiskai, jai įmušta prekė tai jinai uzfiksuota jau ir pagal ataskaitą jai negali pliusuoti pinigų. Jai is to jokios naudos, kitas reikalas kai per mazai grazos atidave tai tada ir pasidengtu minusą. Beje, kai kasininkes priduoda kasą ir joje būna minusas, jos privalo tą pačią minutę atnešti savo pinigus ir pasidengti minusą. Tai kad, miela Erika, jai nezinot, tai ir nešmezkite.Kartais būna, kad nuskenuojant prekę ir šiek tiek ilgiau palaikius ja prie skenerio jinai vel nusiskenuoja nepastebimai.Kasininke kalta tik del to, kad nepastebejo sito.
Atsakyti
Šiandien teko apsipirkti Maximoje, Kaune (Veiverių g.). Niekada per tiek laiko neturėjau jokių nusiskundimų, bet kai šiandien viena salės darbuotojų, man paklausus apie vištieną, mane aprėkė ir sviedė dežutę...neturiu žodžių, taip pat ši moteris aprėkė dar bent penkis prieš tai jos klaususius žmones.
Kaip ir kiekvienas dirbantis žmogus suprantu, kad gali būti sunkių dienų, bet šitaip išsikrauti ant nepažystamų, nieko dėtų ir tiesiog darbuotojo paklaususių informacijos žmonių negalima. Netik kalbant apie darbo etiką, bet tiesiog apie paprastą žmogiškumą.
Atsakyti
Pries kokia savaitele uzsukau i Moletu maxima, ta kuri prie kelio Vilnius-Utena. Nusprendziau kad uzvalgyti reikia nusipirkti salotu. Ilgai stovejau prie sveriamo skyriaus ziuredama i visas salotas ir misraines... Visos atrode neskanios ir nesviezios. Kad nesviezios tai netgi matesi. Visgi nusipirkau. Tai buvo salotos su vistiena. Jau kai atidariau indeli, agurkai buvo tokie ismirke, visiskai nesviezi. O vistiena kepta vos ikasti galima. Toks ispudis, kad kepta pries kelias dienas. Ir skonis nekoks... O virsune buvo tame, kad bekramsnodama tas nesviezias salotas dar radau jose celofano gabala. Slykstu! Nesvaru! Nesviezia! Jauciausi apgauta. I parduotuve negrizau, nes nenorejau gadinti nuotaikos, kurios ir taip nebuvo.
Prisegtas dokumentas:
Atsakyti
Šiandien Grybo g. esančioje Maximoje mane pilnai pribaigė kasininkė. Kasdien šioje parduotuveje eiles nežmoniškos, kurios prasideda jau nuo gyvunų maisto skyriaus, nors kasų ir kasininkų daug, dirba vos pora ir nesvarbu, kad žmonės nepatenkinti stovi ir klausia ar jiem skunda rašyt ar ka daryt, o kasininkes atsako: "rašykit, vistiek skundai keliauja į šiukšliadežę..". Gerai, šiandien stovejau kasoje su viena preke ir už manęs pagyvenusi moterytė su pora priekių, o už jos ženklas "praeikite į kitą kasą". Taigi, kasininkei reikėjo aptarnauti tik du klientus ir ji būtų galėjus eiti savo reikalais, bet aptarnavus žmogų prieš mane ji pakilo ir tiesiog nuėjo pasivaikščioti, priėjo prie poros kitų kasininkių kažką pajuokavo, pastovėjo ir grižo atgal lyg niekur nieko. Ir tai dar ne viskas, šioje parduotuvėje pastovi betvarkė, valdiškos rankos ten niekaip nesijaučia, ten visi darbuotojai daro ką nori ir kaip nori, su pirkėjais bendrauja nekaip ir paklausus pas juos ko nors išgirsi ne atsakymą, o nepatenkinta išlemenimą, nuo kurio tau jokios naudos, nes į klausimą nebus atsakyta. Pridesiu nuotrauka kaip atrodo lentynos šioje Maximoje.
Prisegtas dokumentas:
Atsakyti
Šiandien 2015 10-27 pirkau vištą, Liepkalnio g.esančioje MAXIMOJE.
Atvažiavus namo, atidarius įpakavimą pajutau siaubinga dvoką ir pamačiau gelsva, slidžia vištą. Gaila, kad čekį išmečiau ir parduotuvė jau uždaryta..siaubingai pikta, kad skelbia akcija vištai, kuria laikas buvo išmesti jau seniai.
Atsakyti
nepatenkintas pirkėjas 2015-10-24 21:47:05
Maxima klaipeda Liepojos g. 10,

Šį vakara apie 20:00 teko pasipiktinti jūsų darbuotojos elgesių ir kaltinimais. norejau grąžintis pinigus už prekę kuri tiesiog bededant i maišeli isslydo ir iskrito ant kasos stalo tai buvo tortas dežutėje. Žinoma pinigai nebuvo grąžinti nes kasininke pareiške tai mano pačio kalte ir pasiųle tortą tiesiog susidęti į maišeli ir neštis namo kas mane tikrai papiktino ir įžeide kaip klientą. tai tas pats kaip pasiūlyti valgyti kažką nukritusį ant žemės. tortas juk nera vaisius ar daržove kuri gali nuplauti, o bakterijų tikrai ant kasos stalo ne ka maziau nei atn žemės. Torta žinoma palikau parduotuvėje tikrai neėmiau. Tikiuosi jis nebus gražintas atgal i prekybą.

Reiketų jums savo darbuotojųs išmokinti mandagumo. Tikrai daugiau i šį prekybos centrą neužsuksiu, yra geresniu parduotuvių kur žmones mieliau aptarnauja ir ir tikrai viską daro kad pirkėjas sugryžtu pas juos dar karta bet nenusisuktų nuo jų.
Kaip tik Maximoje yra kasnors su akcijomis, taip ipac pagyvene zmones yra tiesiog apvagiami dienos sviesoje.Jug pensininkas pamates skelbima, kad viena perki o gauni du, zinoma butinai tai pirks, jug ju gyvenimas ipac ziema yra pusbaziu, o toks prekybos tinklas kaip Maxima dar ir apvagia.Vakar atstovejes eileje vos ne puse valandos, zinoma del darbuotoju stokos, nes jug niekas nenori ddirbti veltui jusu prekyboje, BANGINIJE esantciame Klaipedoje, nusipirkau ir as Aromatizuotos citrinu skonio POSTI arbatos, viena perki+viena veltui, ir kaip visada buvau apvogtas viduri dienos, kai gryzes namo paziurejau ceki, o kai is principo eikvodamas savo laika gryzau is namu i parduotuve, tai ten kol gavau atgal savo pinigus, dar informacijoi pralaukiau 40 minuciu, nes matai vadyba uzsiemus niekam isspresti mano pateikto klausimo, Mieli ponai prekybininkai, jei atidarete tokius tinklus, pasirupinkite kad juose ir darbuotoju skaicius butu pakankamas, o ir kvalifikacija kad jie atitiktu.Sakysit nebera zmoniu, tada uzdarykit savo tinkus ir leiskit ateiti uzsienio firmoms, kurie parodys kaip turi veikti prekyba, nezeminant ir neapvagiant tu, kurie nesa jums pelna.Mano kvito nr. 148/2589
nepatenkintas pirkėjas
2015-10-24 21:47:05 IP 78.57.233.185
Atsakyti
Maxima klaipeda Liepojos g. 10,

Šį vakara apie 20:00 teko pasipiktinti jūsų darbuotojos elgesių ir kaltinimais. norejau grąžintis pinigus už prekę kuri tiesiog bededant i maišeli isslydo ir iskrito ant kasos stalo tai buvo tortas dežutėje. Žinoma pinigai nebuvo grąžinti nes kasininke pareiške tai mano pačio kalte ir pasiųle tortą tiesiog susidęti į maišeli ir neštis namo kas mane tikrai papiktino ir įžeide kaip klientą. tai tas pats kaip pasiūlyti valgyti kažką nukritusį ant žemės. tortas juk nera vaisius ar daržove kuri gali nuplauti, o bakterijų tikrai ant kasos stalo ne ka maziau nei atn žemės. Torta žinoma palikau parduotuvėje tikrai neėmiau. Tikiuosi jis nebus gražintas atgal i prekybą.

Reiketų jums savo darbuotojųs išmokinti mandagumo. Tikrai daugiau i šį prekybos centrą neužsuksiu, yra geresniu parduotuvių kur žmones mieliau aptarnauja ir ir tikrai viską daro kad pirkėjas sugryžtu pas juos dar karta bet nenusisuktų nuo jų.
Atsakyti
Laba diena. AS mazdaug kaip ir kiti zmones noreciau pasiskust jusu darbuotuju nemandagumu ir izulumu. As labai kantrus zmogus, nes pati dirbu panasioj, sferoj, bet kantribe baigesi antredieni kai uzejom su draugais i Maxima, Naujojoe Vilnioje, Draugistes g. Tai buvo mazdaug 21val.vakaro. stovedama kasoj pas kasininke Ina, jinai praskano mano prekes metinedama tarsi i siuksles, nepalkausus nei korteles piktu veidu oaeme svetima kortele is kito zmogaus prekiu ir perbrauke man. Kai as pasakiau kad as turiu savo kortele, ir noreciu kad ja perbrauktu nes norejau nuo juos nuimti pinigeliu, aprekdama mane pasake: "Tai as jau perbraukiau tau kortele kita, ka man dabar darit! " as paprasiu anulioti ceki ir is naujo tada perbraukt ir paskaicuti, vel aprekdama as nemoku ka man dabar darit, apreke tas zmones kuriu gulejo kortele, kam jus padejot nat prekiu. galu galiausia ji perbrauke mano kortele ir as atsiskaicu. bet zinokit kantribe buvo jau jau..as nesuprantu darbuotuoju elgesio uzeni i maksima Draugistej ten visada apsaukia, o uzeni i Maksima Parko g.ten kasininkes visada nepatenkintos. labai nemalonu eiti i tokia praduotuve, is juos iseni su sugadinta nuotaika.
Atsakyti
Apie Maxima Naujoji gatve, Alytus, prie rimi.
Laba diena,
Teko apsilankyti maximoje naujoje gatveje ir pasinaudoti tualetu. Esu pasipiktinusi poziuriu i savo klientus ir pagarba jiems. Tualete nebuvo nei sedynes, pati patalpa nesvari net skysto muilo nebuvo. Kvapas irgi nekoks. Tai pati nehigieniskiausia vieta kokia teko matyti. Siulyciau vadovams tenai patiems apsilankyti. Klausimu manau nekils
Pagarbiai,
Kristina
Atsakyti
RAvEcREAToR23 2015-10-21 00:32:05
Nepagalvojai kad akcijines prekes greiciau isperka nei speja uzvest nauju =)
Pagalvojau - kam rašyti, kad akcija trims rūšims ir nenurodyti kokioms, jei parduotuvėje turi tik dvi ir tik viena iš jų
akcijinė? Kaip tamsta tokioj situacijoj žinosi, kuri rūšis akcijinė - lakstysi prie barkodų skaitytuvo? Vakare kitoje Maximoje ant akcijos etiketės buvo parašyta, kurios rūšies konservams taikoma akcija. Išvada - kas gerbia pirkėją, nepatingi užrašyti papildomą informaciją... Nors pelno uždirba mažaiu...
Atsakyti
Rasa 2015-10-20 13:27:43
Norėjau Šiauliuose Tilžės PC Maximoje įsigyti Whiskas kačių konsevų 4x100 g. pakuotes, kurioms išreklamuota akcija "Perki 1 - antrą gauni nemokamai". Lentynoje stovėjo 2- jų rūšių pakuotės, o tarp jų puikavosi reklaminė etiketė, kad 3-jų rūšių (nenurodyta, kurių) konservams taikoma minėta akcija. Tačiau namuose išstudijavus kasos čekį, paaiškėjo, kad iš buvusių 2-jų, akcija pritaikyta tik vienai rūšiai. Eilinis Maximos triukas - taikome akciją tai prekei, kurios lentynoje nėra... Gaila savo ir eilinės kasininkės besiai6kinant sugaišto laiko... SIŪLAU AKCIJĄ SKELBIANČIUOSE LANKSTINUKUOSE IR LENTYNŲ ETIKETĖSE NURODYTI KONKREČIA PREKĖS RŪŠĮ ARBA BENT BARKODĄ. Nes "Tai, ko reikia" - tai garbingai elgtis su pirkėjais
Nepagalvojai kad akcijines prekes greiciau isperka nei speja uzvest nauju =)
Atsakyti
Sveiki, noriu perspeti kitus pirkejus, kokį sūrį parduoda Maxima esanti Ukmerges g.282, tai puskietis fermentinis sūris MAASADAM, kurio galiojimo laikas yra iki spalio 23d, bet sūris yra visiskai sugedes ir tam, kad ji parduot greiciau parduotuve padare akcija, pirkit biedni zmogeliai ir nuodykites, negi milijonieriai ismes supuvusia preke ir dar akivaizdziai meluoja, kad jis gi supakuotas, celofanuotas, mes nezinojom, kad jis blogas, zinojot Jus viska, uztai ir perkainavot ir padejot i ta lentyna kur akcijines prekes. Negrazu ponai milijonieriai, labai negrazu is Jusu puses...
Atsakyti
Norėjau Šiauliuose Tilžės PC Maximoje įsigyti Whiskas kačių konsevų 4x100 g. pakuotes, kurioms išreklamuota akcija "Perki 1 - antrą gauni nemokamai". Lentynoje stovėjo 2- jų rūšių pakuotės, o tarp jų puikavosi reklaminė etiketė, kad 3-jų rūšių (nenurodyta, kurių) konservams taikoma minėta akcija. Tačiau namuose išstudijavus kasos čekį, paaiškėjo, kad iš buvusių 2-jų, akcija pritaikyta tik vienai rūšiai. Eilinis Maximos triukas - taikome akciją tai prekei, kurios lentynoje nėra... Gaila savo ir eilinės kasininkės besiai6kinant sugaišto laiko... SIŪLAU AKCIJĄ SKELBIANČIUOSE LANKSTINUKUOSE IR LENTYNŲ ETIKETĖSE NURODYTI KONKREČIA PREKĖS RŪŠĮ ARBA BENT BARKODĄ. Nes "Tai, ko reikia" - tai garbingai elgtis su pirkėjais
Atsakyti
Maximoje, esancioje Olandu gatveje, salia Vasaros 5 psichikos sveikatos centro, apsipirkineti nera saugu. Darbuotojai neuztikrina patogaus ir saugaus apsipirkimo. 2015-10-17 neadekvataus elgesio asmuo uzpuole moteri, grasino jos gyvos nepaleisias. Ir tik todel, kad moteris tiesiog paprase to asmens truputi pasitraukti nuo stalo kur klientai kraunasi prekes. Vyriskis buvo uzsisedes ant to stalo, visa ji uzimdamas ir kazka krapstinejosi su peiliu, kuri jam buvo davusi parduotuves kasininke. Incidento metu kasininke spejo pagriebti peili, bet kol viskas vyko joks apsauginis nepasirode. Moteriai nepadejo net parduotuveje buve kiti pirkejai, tame tarpe ir vyrai. Tik vienas vyras ryzosi palydeti uzpulta moteri is parduotuves, nes uzpuolikas jos lauke uz parduotuves duru. Ateini i parduotuve apsipirkt, o gali gyvas ir sveikas nebeiseit.
Atsakyti
Siandien buvau Klaipedos BIG 2 Maximoje, pirkau torta, paprasius surasti torta pardaveja pasake yra kainininkai ir ziurekit.Gerai, radau, bet gal galit atpjaut- NE, gerai suradau mazesni...Sakau:"Idekit"Viskas kaip ir nieko, saltas ir ne mandagus aptarnavimas, iprastas reiskinis musu parduotuvese.Bet kada ant ranku vaikelis 1, 7 men ne labai ten i ka ir ziuresi, nes galvoji kad greiciau butu.Uzdejo dangti plastmasini ant torto su etikete ir gerai.Mane suinteresavo reiskinis o kur pasverimo procedura, pasiemiau nuejau prie kontroliniu svarstikliu, uzdejau ir pamachiau vietoj nurodito svorio 760gr (be taros), rodo 725gr (su tara).Griztu, paprasiau pasverti, i kas buvo atsakyta:"Gamintojas kainas klijuoja, nurodo...".As:"Man ne idomu, nes net svarstikles jusu nieko ne rodo, baltas ekranas, antras dalikas svoriai skiriasi, o trechias dalikas gali buti ant etiketes nurodita bele kas ir bele kiek.Prasau pasverti torta!".Seip ne tai, gincas truko geras 15 min, sutrugde vaikas.Jieskociau administracijos, rasiciau i skundu knyga, bet deja vaiko pagailo.Idomiausia vietoj mano 760gr, gavau 725gr, o galutinis gavosi 696gr.Vataip torto svoris sokineja. Pirkejai BUKIT ATIDUS.
Atsakyti
Visiškai esu nepatenkinta vienos, šiandien sutiktos pardavėjos elgesiu. Panelė buvo jauna, juodais neplautais plaukais surištais i uodegą, be vardo kortelės, ji dirbo mėsos skyriuje. Paprašiau, kad atpjautų mėsos apie 1, 5kg ji visą didelį gabalą uždėjo ant svarstyklių ir sako ar bus gerai, pakėlusi galvą pamačiau, kad rodo 2, 7kg pamaniusi, kad pardavėja neišgirdo kiek prašiau, pakartojau, jog norėjau 1, 5kg ji papūtė akis ir sako: aš jum tiksliai neatpjausiu. suprantu kad neimanoma tiksliai atmatuoti, bet paprašiau šiek tiek nupjauti, nes man tiek daug nereikia. Ir net kai po tokio jos pareiškimo vis dar mandagiai stengiausi jai pasakyti, ko man reikia gavau tokį pareiskima: aš čia pasakiau kas kaip yra o tu čia putojiesi. Sugadinta nuotaika visam vakarui ir dar net kitai dienai. Pasibjaurėjau šia pardavėja. Tikiuosi daugiau jos parduotuvėje nebesutikti. Pirkau 2015-10-17 20:58 J. Tumo Vaižganto g. 81 Plungė
Atsakyti
daina 2015-10-01 19:35:46
Aš esu apakusi parduotuvės (kuri randasi Vilniuj pilaitėj Priegliaus gatvėj)darbuotojos Eglė-Marijos bendravimu su klientu, kuris tiesiog paklausė kodėl netaikoma nuolaida 40% piniginėms, tai ji tiesiog atrėžė iš kur man žinoti...juk aš kasininkė... po įsibėgėjusio pokalbio ji pasiūlė tiesiog patiems nueiti ir išsiaiškinti ar data teisinga užrašyta stende, tačiau ne tame esmė drąskė akis ir davė suprasti, kad jai visiškai nusispjauti ant mūsų.Direktore pamokinkite savo darbuotojus šiek tiek kultūros su savo klientais ir priminkite, kad atlygynimą jai uždirbame mes-klientai...
Mindaugo Maximoj vasara bandziau isigyti smulkintuva, bet neradau supakuoto, todel paemiau nesupakuota ir prie kasos paklausiau, ar gali man rasti sia preke supakuota. Man liepe eiti ir paciai susirasti. Kai paprasiau, kad paieskotu, labai nepatenkintu veidu dingo geram pusvalandziui, o po to grizo su ispakuotomis smulkintuvo dalimis. Kai pasakiau, kad cia truksta daliu, man atreze, kad jeigu man nepatinka, galiu nepirkti. Tai vat, maximoj - nepirkti:)
Atsakyti
Vakar Akropolio Maximoj pirkau du indelius daigintu zaliu pupeliu (ekologisko maisto skyriuje). Ju galiojimo terminas - sio menesio 18 d. Siandien yra 16 d. Atsidariau ir abiejuose indeliuose supuve, dvokiancios pupeles, pajuode ir nevalgomos. Kodel as turiu moketi pinigus ir ismesti preke? Kodel melagingi galiojimo terminai? Ir kodel esu tokioje situacijose - imki ir eski supuvusi maista, nes jis juk dar geras! Aciu Maxima, nuostabi kokybe!
Atsakyti
Sveiki, noriu pasidžiaugti Kauno Panemunės maxima, Vaidoto g. 159 darbuotojais, labai dėkinga esu kasininkei Viktorijai labai maloni ir mandagi buvo, linkiu šitai parduotuvei ir daugiau tokiu malonių darbuotojų, malonu eiti į šita parduotuve, nes jaučiuos joje laukiama :)

Taip pat rekomenduojame

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB ,,Manrasta“ įkurta 2001 metais. Bendrovės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba konditerijos gaminiais. MANRASTA glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais Lenkijos konditerijos gaminių gamintojais, pristatydama rinkai platų...
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
UAB „ISTVESTAS“ daug dėmesio skiria vyno ir kitų tauriųjų gėrimų vartojimo menui kurti, kuris kasdien tampa vis aktualesnis ir patrauklesnis.Tai, kas anksčiau atrodė neįtikėtina, šiandien atrodo visiškai įprasta. Dėl sparčiai...
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"China Merchants Group" planuose – logistikos parkas Klaipėdoje
"China Merchants Group" planuose – logistikos parkas Klaipėdoje 11-26 08:11
Liertuvos delegacijos Kinijoje vizito metu pasirašyti dar du susitarimai su milijardinių metinių apyvartų Kinijos valstybine transporto ir logistikos, nekilnojamojo turto bei finansų korporacija...
Misiūnas: Lietuva su "Statoil" nori derėtis iš naujo
Misiūnas: Lietuva su "Statoil" nori derėtis iš naujo 11-26 07:44
Dėl krentančios paklausos Lietuva nori persiderėti dėl perkamo suskystintųjų gamtinių dujų (SkGD) kiekio iš norvegų "Statoil". Tikimasi, kad tai pavyks padaryti dar šiais metais, iki pasibaigiant...
JAV sankcijos – Pasaulio šachmatų federacijos vadovui
JAV sankcijos – Pasaulio šachmatų federacijos vadovui 11-26 07:10
Kirsanas Iliumžinovas, buvęs Kalmukijos prezidentas ir dabartinis Pasaulio šachmatų federacijos vadovas, atsidūrė JAV sankcijų sąraše.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Silpnas euras Jums..

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

Pfizer 32,87 +2,82%
Twitter 26,06 +2,12%
Macy's 40,38 +1,89%
Manchester United 18,38 +1,83%
Texas Instruments 57,27 -1,00%
Microsoft 53,69 -1,03%
ConocoPhillips 54,38 -1,70%
Hewlett-Packard 12,64 -13,66%

Žaliavų kainos pasaulyje

Bananai 933,58 -1,91%
Ryžiai 360,45 +0,47%
Apelsinai 660,69 +4,55%
Anglis 55,89 -4,72%
Auksas 1159,25 +3,07%
Cukrus 25,04 +2,50%
Vištiena 114,27 -0,63%
Mediena 835,81 -0,11%