Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maxima LT, UAB

Atsiliepimai apie Maxima LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Maxima LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Noriu "padekoti" Poniai tatjanai kuri dirba Klaipedoje Silutes pl 40 maximoje uz tai kad neiskrate mano pirktu pomidoru ir morku is maisiuku:-) Tuo paciu metu pirkau ledu valgomu tai iskrate ir pasake kad jai atgal nepriklauso sudeti. Taip nuskanavusi pastume man juos. Tokios kasininkes nebuvau dar sutikusios. Kazkaip dazniausiai jos buna mielos ir prekes kurias joms atrodo reikia sudeti i papildomus maisiukus visada sudedavo. Nieko ipatingo bet priderge man i sirdi. Pasijutau pazeminta. Suprantu kad zmoniu truksta tokiose vietose bet jei zmogus nesugeba gerai ir atsakingai dirbti savo darbo gali eiti i pensija. (manau jai jau kaip ir laikas)Sekmes jai zeminant zmones!!!
Laba diena. Rasau nes noriu issakyti savo nuomone. Nenoriu nieko izeisti. Teko dirbti Kauno r. Ringaudu miestelio Maximoje kolektyvas siaubingas, vyr.kases su kasininkem nesiskaito zemina, vaiko ir pastoviai apsaukineja prie klientu. Jautiesi kaip "skuduras". Gaila nes tas darbas man patiko, bet kolektyvas "siaubas" niekam nelinkiu ir neturiu geru atsiliepinu butent apie sia Maxima. Darbuotojai nesusitvarko su savo uzduotim. Kainos pastoviai nesutvarkytos, o galiausiai kasininkas lieka kaltas ir turi isklausyti blogiausius zodzius.
Laba diena. Norėčiau pranešti apie tai kokios, , geros" kokybės ir išvaizdos viduje parduodate paprikas. Čia jums normalu? Alytuje santaikos gatvėje esančioje parduotuvėje pirkau. Tikiuosi atsižvelgsite į tai.
Prisegtas dokumentas:
Ir vėl "komedijos" su MAXIMA, Šilutės pl. 14, Klaipėdoje. Aišku, kad apgaudinėja žmones ne tik produktų kokybe, bet ir jų kainomis. Jau dvi savaites nekeičia, pvz. cigarečių kainų, ir pastoviai prieini pasiimti prekę, kur nurodyta viena kaina, o kasoje išmuša į čekį visai kitą. Ir, jei netyčia prekinsitės šiame tinkle, būkite atidūs. Nepatingėkite grąžinti tas prekes, kurių ne ta kaina bus įmušta čekyje. Beje, nei viename kitame prekybos tinkle darbuotojai nedrasko pirkėjams akių, Bet jau šioj parduotuvėj ne tik pardavėjos "akis kabina", bet ir parduotuvės direktorė. Kas per "šaika" dirba - neaišku. Manau, kad čia yra nurodymas iš pačios vadovybės Vilniuje. Kitaip būtų reaguojama į skundus. Niekas nesijudina, niekas nieko nedaro. Laikas pakeisti prekybos tinklą. Siūlyčiau visiems RIMI.
Sveiki....
Mažeikių Maximoje adresu Laisvės 56 kažkodėl išjungiama vėdinimo sistema. Parduotuvėje neįmanoma kvėpuoti, trūksta oro, žmonės jaučiasi tragiškai, teko matyti net keletą žmonių nualpusių. Darbuotojoms dirbti tokiomis sąlygomis yra nežmoniška. Joms skundžiasi klientai, o ką jos gali padėti, nes į jų skundus nereaguoja parduotuvės vadovai. Taupote ne ten kur reikia.......
Negana skandalo su sugedusia misraine, bet ir prasmirdusius vistienos sparnelius maxima pardavineja. (Marijampoles xx maxima).Buvau nuolatine pirkeja, bet daugiau ten kojos neykelsiu.Zinoma kad mano 250 e. I savaite maximai nieko nereiskia.
K 2015-06-14 16:21:29
Kada pasipaigs šis burdakas? Ateina bet kas puse suvalges, puse praruges, pirkta prieš savaitę. aš stoviu eilei ir reiškes atejo klientas kurio MAXIMA nenori prarasti ir aš turiu laukti, kol babulka vas poimeet. GIEDA
birzelio 17diena 2015 m kauno akropolio maksimoje norejau nusipirkti kalakuto kepenelu bet priejus prie skyriaus buvau sutikta ne kaip pirkeja nuziureta nuo koju iki galvos su tokiu zvilgsniu jaunutes pardavejos kad net siurpas per kuna perejo o parasius kepeneliu ir paklausus kodel jos zalios nes per plevele nesimate jei net indas is ranku iskrito ir pasake kad as pati tureciau zinoti kaip jos turetu atrodyti jei jau garbaus amziaus moteris esate.
Ar verta darbintis Maximoje? Kokie atlyginimai?
Noriu išreikšti ne pasitenkinimą jūsų Gabijos gatvėje MAXIMA darbuotojams. Vakar apie 17:30 užėjau į parduotuvę. Priėjau prie administracinės kasos kur dirbo vyr. kasininkė. Ji buvo užsidėjusi lentelę "Atsiprašome prieikite prie kitos kasos". Ir paklausiau ar ji mane gali aptarnauti, nes noriu įsigyti autobuso bilietų, kadangi kitose kasose praktiškai niekada nebūna ryšio. Ji man tėškė visiškai nemandagiai jog tai galiu įsigyti kiekvienoje kasoje. Aš taip ir padariau. Atstovėjau eilėje kaip ir visi o čia man kasininkė sako žinote pas mane nėra ryšio eikite į registratūra. Tada aš tikrai įsižeidžiau jai darbuotojoms atrodo jog aš neturiu ką veikti ir galiu puse vakaro stovėti kasose. Tai jos labai klysta aš savo laiką planuojuosi. Todėl nenusipelnau jų tokio atgrasaus elgesio. Tikrai suprantu jog darbas yra sunkus. Bet jai pasirinko pačios jį dirbti tai būtų malonu jog ir dirbtų. Galiu pasakyti jog į tą parduotuvę užeinu kas dieną. Po šio insidento aš tikrai pažadu čia lankytis kur kas rečiau. Žinot galiu susitaikyti su tuo, kad kai paklausi kur randasi vienas ar kitas daiktas sugeba pamoti ranka ir pasakyti ten. Tai dar galiu pateisinti juk mergina dirbanti pieno skyriuje gal ir nežino kur guli kosmetikos reikmenys. Bet kai žinodamos jog kasose labai dažnai nebūna ryšio ir tingėdamos dirbti sugeba taip pasielgti. Tada kyla klausimas ar tikrai jums svarbūs klientai.
Jau nusibodo rašyti ir sakyti telefonu tą patį per tą patį. MAXIMA X, esanti Šilutės pl. 14, Klaipėdos mieste, eilinį kartą stebina tais pačiais fenomenais. Gal tai valdžios "iš viršaus" įsakymas? Kitos versijos į galvą neateina. Šiandien, birželio 11 d., parduotuvės prekių lentynoje "sumažinta kaina" Krekenavos mentės be kaulo su oda, vakuume, sumažinta kaina 3, 45 Eur/kg. Bet stebuklas! Ant Krekenavos užklijuotos etiketės nurodyta kaina - 2, 89 Eur/kg. Ir taip šioje parduotuvėje pastoviai įvairiems produktams. Kadangi MAXIMA vadovybė visai nereaguoja į jokias pastabas, prižadu, kad į pagalbą melui, savivalei, apgavystėms pasikviesime ne tik spaudą, bet ir visas įmanomas TV. Gana tyčiotis!
Labas vakaras,
Rašau dėl Žalgirio 105 MAXIMOS, siandien 10/06/2015 buvo parduota blogos kokybes faršas "50% kiauliena/50% jautiena". Iškepus faršą pasklido nemalonus sugedusios mėsos kvapas. Norėtume iš tokio didelio tinklo geresnės kokybės.
salotu su kepta vištiena agurkai supuve, salota taip pat prie pabaigos, slykstu
Prisegtas dokumentas:
Šiandien kaip visada apsipirkau, , geros produkcijos" Marijampoles Gedimino g. 96 Maximoje. Važiuojant iš darbo užsukau ir nusipirkau keptą netikrą šiltą zuikutį, parvažiavau namo, o jis prasmirdęs, prarūgęs. Jau ne pirmas kartas kaip apsiperku ir turiu produktus išmesti, kadangi jie sugedę. Atkreipkite dėmesį visi apsipirkdami šioje Maximoje.
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kodėl Kudirkos g.3, Marijampolėje, maximoje yra paukštelis? Jo niekas negaudo!!! Man asmeniškai jo gaila ir tikrai apmaudu žiūrėti kaip jis skraido nuo vieno lango prie kito...
Teikiu daugelio lankytojų nuomonę apie naujai suremontuotą Maximą Visagine. Po rekonstrukcijos prekių pasirinkimas sumažejo, padaugejo tik konservų. Nėra indų, buitinės technikos, namų dekoravimo, krepšių ir t.t, pasirinkimo išvis. Laikas keisti tada vadovą, kuris nesugeba uzsakyti, nezino paklausos. Nes vykstam į Ignalinos Maximą ir akis galim išsinarinti nuo prekių nuolaidų, kurių Visagine beveik nera ir prekiu gausos.
Pirkėja..
Sveiki, Klaipedos banginio maximoje, prie tabako gaminiu dirba juodaplauke pardaveja, kuri nemoka bendrauti su zmonemis, keikiasi, meto prekes. Man labai gaila, kad gyvenu Lietuvoje tarp tokiu merginu. Uzuojauta maximai.
Raselita 2015-05-08 09:40:19
Alytuje Maxima xx Naujoji g. 90 pirkau kelis kiaušinių dėklus po 30 vnt., nes buvo atpiginti..o SIAUBE, KAS ANTRAS KIAUŠINIS SUGĘDĘS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEPIRKIT, NES TIK IŠMESITE PINIGUS, O KARTU IR KIAUŠINIUS..
tai nereikia pakainovkiu pitkti
Greitu laiku, ne bus galiima užeiti į Kaišiadorių maximą... nes nėra ten ko eiti. Akcijinių prekių nėra.. Na ir galų gale eilės tos.. užsuk po darbo, dirba viena ar dvi kasos, eilės užsiraitoję, kita pinigus skaičiuoja... Nu betvrkė, vadovė net į salę bijo išeiti. arba jei pamatai, tai su lapais laksto, tai iš nuogirdų išgirsti, kad koks tai patikrinimas buvo pasistačius pramoniniam skyriui pardavėjas tarkuojaa... Baisu, nesinori grįžtti jau i maximą :- (
atliginimai ziauriai mazi, sekmadieniais po val pamazino, is ko gyvent? dirbt reikalauja kuo daugiau, o gaunam kuo maziau.lapeliu algos ir tu neduoda, taupo poperi, , ,

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.

Ko laukti po Graikijos ištarto "ne"
Ko laukti po Graikijos ištarto "ne" 07-06 10:28
Graikijos gyventojams sekmadienį ištarus "ne" kreditorių pasiūlymams, įsivyravo nežinia. Neaišku, ar Europa norės pratęsti derybas su Graikija, o Europos centrinis bankas (ECB) – palaikyti...
Netikėtai atsistatydino Graikijos finansų ministras
Netikėtai atsistatydino Graikijos finansų ministras 07-06 08:57
Po šalies vyrausybės pergalės referendume netikėtai atsistatydino Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis.
Graikams tarus "ne", krito Azijos rinkos
Graikams tarus "ne", krito Azijos rinkos 07-06 07:57
Azijos rinkos jautriai sureagavo į tai, kad Graikijos referendume dauguma nubalsavo prieš kreditorių pasiūlymus.

Ką manote apie bankinių paslaugų įkainius?

UAB Baltic master

Intel 30,56 +1,26%