Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mantinga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mantinga

Atsiliepimai apie Mantinga, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mantinga, UAB

apie mantinga zinau seniai, ir tai puiki vieta pradejus nuo nulio, pasiekti daug. visi neigiami atsiliepimai, yra tinginiu ir veltedziu ordos, norincios nieko neveikti, ir gauti gera atlyginima, pasakos. as garantuoju, kad budamas ytin darbstus, kruopstus ir nuovokus, pradejes dirbti nuo pacio paprasciausio darbo, per keleta metu, is darbinio kombinezono, persivilkciau y kostiuma... o apie gaminius-su kuo lyginat, kuomet sakot, kad neskanu? uz savo kaina, maistas yra puikus, noriu dirbti mantingoje, vien del galimybes prisikirsti visu gaminiu y valias :) jeigu tik butu siulymas, eiciau dirbti siandien pat, ir zinau, kad gailetis netektu.
Produkcija - apgailėtina. Seniau submarinuose mėsą supildavo į vieną krūvą, kalbu apie tuos su kebabo mėsa, dabar išvis jos nebededa. Kainas kelia nesustodami, bet kokybė žemiau kritinės ribos. Daugiau niekada nebepirksiu mantingos produkcijos.
Žiauriai. Kada pasirodė picos užkandėlės pirkdavau su malonumu... praėjo laiko nemažai, ir vėl, esant poreikiui greito maisto, nusipirkau 3 picos užkandėles. Košmaras. Keli kumpio gabaliukai, sūrio kelios drožlės ir tešlos krūva.. Akmuo į skrandį - TAIP, skanu - NE. Kam reikia taip.. studentui gal ir sueina, bet patys pasikelkit istoriją kiek kartų piginot ir receptūrą keitėt. Produkciją jūsų mėgstu, bet šiuo atveju žiauriai nusivyliau. Marketingas čia nepadės.
Oi ta mantinga, produkcija, gal ir nieko, bet požiūris į klientus, kaip laukinės rusijos laukuose. Žadėjimas atvežti prekesm nereiškia, kad bus įvykdytas. Neva tatai niekas nesusimokėjo už produkciją 40 eur. Grynais, kaip kitos firmos neima, el paštu buhalterija ir vadyba naudotis nemoka (niekas nieko nerašo). Pradėjus aiškintis, kur produkcija, :).....atvažiuos po savaitės. Ir nesvarbu, kad viskas apmokėta. LABAI LABAI RIMTA FIRMA. Su didžiausia pagarba
Mantingos aparatas išmetė prekę, o tik tada parašė, kad neturi grąžos. Tai gavos, kad nusipirkau brangesnį sumuštinį.
Nesiimkite iškabą_firminė parduotuvė.dažnai būnu marijampolėj, užsuku į jūsų parduotuvę, ir gaunu atsakymą kad neprekiauja nei svogūnų sriuba, nei picos tešla.sako ieškoti maximoj...tai kokia čia firminė parduotuvė..gal maxima jūsų firminė.
Dirbau nieko gero o ypac nepavydziu tiems kas dirba ir dar dirbs formuotojais, ten toks durnynas kad nafik va vaikinukas vienas jau isiena nes vienam jam atsibodo art kaip uz negra, kitaip sakant ten vergove, o pinigu kiek zada tiek neduoda, Maciau vel iesko formuotojo nepatariu eit gal ir tas vaikinukas pamates komentara darasys kazka
Gediminas 2015-03-23 21:16:02
Kažin kiek čia jie naturaliu produktu deda, vien tik konservantai ir skonio stiprikliai, valgai ir dar labiau nori
Slygsti produkcija!!!!
Nemokslos!!!
Sveikinu pirmos pamainos kolektyvą ir meistrę Rimutę su šventėmis, linkiu gerų nuotaikų, sėkmės darbe ir daug džiugių šventinių akimirkų.
Ilga laika apie mantinga turejau tik pacia geriausia nuomone produktai skanus viskas tvarkoje, taciau yvyko luzis. Vakar b**t parsineses bandeliu su dzemu, atsikandes pora kasniu vos nepaspringau ir dar 5min neatsigavau. O viskas yvyko delto, kad is gerkles issitraukiau 10cm JUODA plauka jausmas toks lyg buciau nurijas zarna. Realiai nei plauko nei kazkokiu yrodmu parodyt negaliu, bet faktas yra tas kad plauku as nemegejas valgyt. Padaryti jau nieko negaliu, bet bent atsiliepima su yvertinimu tikrai parasyti galiu... Todel linkiu dideles sekmes bulkuciu pardavine su plauku ydaru. Aciu ir iki
kaune buvau vienas pirmuju MantingosPRODUKTU platintoju.veziojau produkcija is marijampoles po visa kauno apskriti.sudarinejau sutartis su parduotuvemis kai subirejo masina susimokejau tuo metu 1200 lt.sis verslininkas suderejo 600lt ir ka sumokejo.zodis nulis.
Degalines lankytojas
2014-07-10 14:12:49 IP 88.119.128.254
Druskininkuose Baltic petroleum degalineje nusipirkau sotuji sumustini ir jame radau 1 cm ilgio zalia plastika..Kaip cia suprast? Cia ka, siuksles bandot per maista salinti?
xxx 2013-05-19 10:28:21
Isdirbau ten daug metu ir galiu pasakyt, kad K.Agentas suzinotu kas is tikruju vyksta ten gamyboje, tai dauguma meistru ir keletas technologu tikrai aitu is darbo.Cia reikia tik kad kazkas uzsiimtu ir viska atskleistu, o tada tai butu perversmas.
Tai parasyk cia viska o as pasirupinsiu kad suzinotu
du plovejai buvo atleisti be jokios priezasties, pagal vyr meistres BIRUTES nurodymus nes nori savo zmones ydarbyti ir pila purva ant ju ir visas meistres verte pasirasyti jos bijo prarasti darbus ir sokineja paskui, daro kas liepta
aurelijus 2013-05-18 19:49:21
tvarka bloga,zmones kencia tik kad reikia darbo,tyli pasakyti tiesa,kas netyli buna greitai pasalyti is darbo nesvarbu kiek isdirbe,visiskai meistes ir direktorei atsizvelge y paprastus darbininkus,laiko visiskom siukslem.svaros jokios,tik pries audita sutvarko,balandzei ,kates netgi ziurkes laksto.ir t.t
darbo suteikia, bet niekas nepadirba ten, butu normalu viskas zmones nesikeistu kas savaite
as ir buvau privertas parasyti pareiskima, nes direktorius arturas, pavardes neminesiu pasake neiseini parasom kelis tarnybinius ir ismetam, tai netiksi ne y birza, tai kuliskas poelgis is valdzios
Nesvarbu 2012-04-20 15:12:21
Gera čia įmonė gerai,kad tokia yra tai nors darbo vietų yra.
tvarka bloga, zmones kencia tik kad reikia darbo, tyli pasakyti tiesa, kas netyli buna greitai pasalyti is darbo nesvarbu kiek isdirbe, visiskai meistes ir direktorei atsizvelge y paprastus darbininkus, laiko visiskom siukslem.svaros jokios, tik pries audita sutvarko, balandzei, kates netgi ziurkes laksto.ir t.t
Nusivyliau naujuju picu skoniu.
Sveiki, jusu gaminami produktai gan skanus...
Gera čia įmonė gerai, kad tokia yra tai nors darbo vietų yra.

Dorena
RIO MARE, TEEKANNE

Adresas: Kirtimų g. 47B, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; kava, arbata; maisto gamyba; maisto produktai; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB Dorena - yra žymiausių premium maisto prekių ženklų vystytoja Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, kuriose įmonė yra sukaupusi virš 20 metų sėkmingą patirtį įvedant, įtvirtinant ir užauginant prekių ženklus iki rinkos lyderių. Kiekvieną dieną savo klientams padedame efektyviai išnaudoti mūsų atstovaujamų...
Tandemus
Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Judex
Adresas: Europos pr. 96C, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB „JUDEX”- VIENA DIDŽIAUSIŲ MODERNIŲ ŠALDYTŲ MAISTO PRODUKTŲ GAMYBOS ĮMONIŲ LIETUVOJE.Veiklą pradėjusi 1995-aisiais metais, įmonė sėkmingai dirba Lietuvos ir užsienio rinkose.Bendrovė atitinka Europos Sąjungos standartus, joje vykdoma griežta gamybos proceso bei kokybės kontrolė. Čia dirba 100 darbuotojų...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias 02-22 22:37
Europos Komisija (EK) vakar pristatė kiekvienai Europos Sąjungos valstybei narei skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonomikos iššūkiai. Lietuvai yra ir gerų žinių: ekonomika...
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas 02-22 22:36
Pirmadienį Nemuno saloje duris pravėrė naujas restoranas "Sala". Nuostabiais vaizdais pro "Žalgirio" arenos langus ir ekologiškais, menininkų kūrinius primenančiais patiekalais galinčio pasigirti...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Wal-Mart 71,45 +3,00%