Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Moki veži parduotuvė, Makveža UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Moki veži parduotuvė, Makveža UAB

Atsiliepimai apie Moki veži parduotuvė, Makveža UAB

Parašyk savo nuomonę apie Moki veži parduotuvė, Makveža UAB

Nu kas cia dangstos kitu vardu... bailiai kas naudojasi Aurelijos Griciutes vardu, dabar busit surasti ir patraukti baudziamojon atsakomyben. Nera zodziu.... jei kas nori man ikasti tai truputi nepagalvojo ka padare...
o cia, siame puslapyje isvis i klientu nusiskundimus kaip nors reaguojame? ar sis puslapis sukurtas tik del solidumo?
kam reikia reklamuotis, kad sumazinta kaina parduodami karuciai po 11euru su centais jei ju parduotuveje nera., jonavoje buvau sestadieni nebuvo, pazadejo, kad ketvirtadieni atvez, deje ketvirtadieni 2017.05.11. irgi nebuvo.per jusu reklama du kartus nieko nepeses keliavau is rajono i jonava po 20 km pirmyn ir po 20 km atgal.
Teko pabendraut su ponia vaida is klaipedos...neveltui sakoma "Nesigincyk su idiotais. Jie nusitemps tave iki savo lygio ir iveiks su patirtim".
Vilniaus, Ateities g. telefonu neimanoma prisiskambinti. Turiu skambinti i kita parduotuve, kad pasidometi ar turi tam tikru prekiu. Ir cia ne vienintelis atvejis. Jei kazkokiu budu imanoma, pasidomekite pokalbiu isklotinemis, nes klientas yra ignoruojamas.
Specialiai buvau atsistojes salia informacijos or skambinau telefonu- net skambucio nesigirdejo, nes garsas isjungtas. Negrazu ir nekompetetinga. Shame on you!
Tikrai buvo malonu dirbti Klaipedoje Moki-Veži.Bet kai atejo nauja direktore Vaida tai jau darbas pasidare kaip prievarta.Nesiskaito jinai su darbuotojais visiškai.Darbuotojai išeina, o ji dirbti reikalauja vos ne dvigubai...Pagarbos jokios nera tokiai direktorei.Iki jos dirbusieji direktoriai Regina ir Jazokas tai jau tikrai buvo geri žmones.Tikiuosi kad vadovybe nepasigailes kad ja idarbino..Nepakeiciamu darbuotoju nera, bet darbu taip pat yra nemažai...
visiška nekompetencija pasižymi ponia Dalia. Visus darbuotojus vertina tik pagal tai ar lenda jai į gera vieta. Turėti savo nuomonę mokiveži pavojinga. Pažiūrėkit ka nuveikė Klaipėdoj - buvo direktorius normalus tai išgrūdo, nes išdryso mat poniai pasakyti ką galvoja. Dabar pastatė naują tai nuo jos vadovavimo tuoj visi išlakstys. Reikėtų valdžiai daugiau pasigilinti į tokių ponių kaip Dalia veiklą o tai vieną dieną žiūrėk nei darbuotojų nei klientų......
Sekmes visiem kurie lieka Klaipedos moki vezi....su ta naujaja idijote (direktore liezuvis nesivercia pavadint) parduotuve iki metu galo neistems. Sekmes!
Danute 2017-03-31 11:39:06
Tai ir rūpinkitės, o esant šiai patirčiai man nesunku surasti kitą statybinių medžiagų parduotuvę, kur klientu rūpinamasi.. Pardavėja visai neatsakinga už paslaugų teikimą, norėjau, kad išgirstų MV paslaugų tobulintojai..
geriau nueikit šaukti iki seimo kad algas pakeltu, o nereikalauti kažkotai...už gaunama minimuma
klientas 2017-03-31 08:03:29
Ir teisingai pasake.Jus kai ateinate i parduotuve patys turite pasirupinti ir žinoti kas jums ides i mašina.O ne kaltinti pardaveju kurie dirba už minimuma.Cia tik Lietuvoje musu žmones nori paslaugu, o moketi nenori.Ir dar nepatenkinti...
Danute 2017-03-30 02:45:28
Po apsipirkimo Panevėžio MV - nerekomenduoju. Paklausus kas padės įkelti cemento maišus į mano transporto priemonę - pasiguodimas, kad net kiemsargio neturime, o dar kažkokios paslaugos norite.. Yra kitų statybinių medžiagų parduotuvių, kur esi parduotuvės klientu, kol prekė pakraunama į kliento transporto priemonę.
Sveiki, dar karta kalbesim apie Klaipedos PC, tai ziuriu nesikeicia niekas, Ponia Vaida jei galima dar taip jus vadint, kodel jus neviesinat tokiu dalyku kodel jus atleido is PC Ermitazo direktores pareigu????Jau visi zino del ko, o jus tylit, ar ne del to kad jus ponia vaida PC Ermitazas nuvedet i NUOSTOLIUS!!!!Jusu vadovavimas ten darbuotojams pridare siaubo, neveltui kai jus atleido darbuotojai pasidare svente, o dabar jus atejot i PC Moki Vezi ir darot ta pati, nejaugi reiks kviest televizija ir viska viesint, koki spaudima darot darbe ir panasiai, man atrodo kad Moki Vezi vadovybei tas nepatiks, taigi, arba ponia Vaida traukiasi arba bus kvieciama televizija ir bus viesinama viskas, nes taip daugiau negali but, !!!!
Sveiki, kreipiuos i pona Butkeviciu, del Klaipedos Moki Vezi,.As nesuprantu, ka nera normaliu zmoniu priimt i direktoriaus pareigas???Ar cia dabar su nauja direktore Vaida atejo ir Stalino laikai????Tuoj visi darbuotojai pabegs nuo tokios NAUJOS direktores.Ji pati ka nors suvokia skirstydama darbus ir panasiai??????Jau darosi nejuokinga.Prasau ponui Butkeviciui atkreipti demesi i tokia direktore kuri tik pablogins prekybos centro nasuma, ir plius atkreipt demesi netik i tai kas ka uzsimano pastatyt i naujas direktoriaus pareigas (kalba eina aiskiai zinom apie ka), bet ir i darbuotoju interesus.aciu
Visu pirma reiketu Ponui Butkeviciui pradeti judint ponia Dalia ir jos pakalikus, del kuriu kaltes ir vyksta visos nesamones Klaipedos PC.Visu antra del ponios Dalios ir iseidyneja darbuotojai, nes ji nemoka normaliai bendrauti su KLAIPEDOS kolektyvu, negauna normalaus savo bazinio atlyginimo kas sutarta isidarbinimo metu, pasiaiskinimo tam neturi, darant tarpinius skaiciavimus yra iskaiciuojama is darbuotoju dengti nuostolius, kodel uz visus trukumus turi atsakyt eilinis zmogus??.Gal paciai Daliai reiktu susimastyti ar verta nusileisti iki konsultantes lygio prasydama susidoroti su jai nepalankiais asmenimis.
SOS!!! Prašo pagalbos Klaipėdos prekybos centro kolektyvas. Kaip susigrąžinti direktorių Gintautą Jazoką ?! Šis nuostabus žmogus, aukodamas savo sveikatą, po operacijos dirbo ir kūrė naują parduotuvės įvaizdį. Stengėsi jis, stengėmes ir mes, nes buvome komanda. Per vadovaujama jo laikotarpi, nebuvo nei vieno pareiškimo dėl išėjimo iš darbo, o tai didelis jo nuopelnas. Visi buvome patenkinti ir laimingi nauju direktoriumi. Kur žiūri vadovai sedintis Vilniuje, kas iš tikrųjų stengiasi ir dirba parduotuvės labui. Kol mažmenos vadovė bus Dalia, nelaukite didelio pelno ir gero vardo šiam parduotuvės tinklui.
pirkome tapetus ir 1 rulono pritruko nuejau sutareme kad po nauju metu uzsakys tai iki siol jokios zinios apmaudu galejo pasakyt kad nieko nedarys o ne i akis meluot
Skaudi tema. Klaipedoje kažkokia Veronika atleido iš užimamų pareigų direktorių Gintautas Jazoka !!!!! Jeigu kam nepatinka žmogus skambinkit Veronikai.
Visada buvau Jūsu klientas, tačiau 2017.01.30 apie 17 valanda pirkau Šiaulių parduotuveje, labai išreklamuota degiklio ir žieminių dujų rinkini - reguliar stop gas su piezo uždegikliu, sukomplektavus uždegikli su balionėliu nedirbo piezo uždegiklis, 2017.01 31 apie 11.00val. atvykus i Moki Veži parduotuve ir paaiškinus situacija - kad nedirba piezo elementas, atsakingas asmuo isitikino prekes defektu, patikrino kasos aparato duomenys apie isigita preke ir mate, kad vakar tuo laiku buvo pirktas rinkinys, bet kadangi aš neišsaugojau pirkimo čekio man prekes nepakeite ir nepriėmė atgal.Nors pirkent preke sales darbuotojas tikino, kad preke kokybiška ir veikenti, ir dave supakuota preke.Tokiai garsiai parduotuvei pardavineti nekokybiškas prekes, ir jų nepakeisti ar negražinti pinigų už preke, garbės nedaro.Po šio ivykio aš visiškai pakeičiau nuomone apie jūsų parduotuve-ačiū
Alytaus mokivezi parduotuvė tiesiog puiki.Teko užsakinėti prekės, teko ir grąžinti brokuota prekė. Kolektyvas puikus, profesionalus. Puiki parduotuvė.
Sveiki buvau Vilniuje Pergales g.36 labai nepatiko aptarnavimas nemoka konsultantai bendrauti su klientais tai numeta tau klijuotes atraiza ir sako sudekit bet atsiprasau kas tai turi daryti klientas ar darbuotojas.Vyras buvo atvazeves 7 val tai 30 minuciu ieskojo darbuotojo lakste po visa parduotuve bet taip ir nuvaziavo be pirkinio nes saleje nebuvo konsultantu
Apgauna zmones kaip turi buti.Pirkdavau briketus po 1.19 eur dabar akcija vietoi 2 euru 1.29 nera zodziu.... poto kaina balta uzdeta ant kitu briketu 1.25 eur kasoi musa 1.75 :) nebepirksiu gyvenime ten.kosmonaitai.
Jo.Begede ta KARALIENE.Jau pati pavarde apie ja daug pasako...Nesupranta žodžio NE.Labai gaila kad yra tokia boba musu kolektyve.Klaipeda
Pritariu! Tikriausiai tai pačiai Karalienei, kuri negavusi norimų pareigų dėl savo nekompetetingumo, sugebėjo Jį įžeisti ir vėliau girtis visiems darbuotojams, kad po to direktorius jos dar ir atsiprašė. Klaipėda.
O aš irgi esu patenkintas musu Direktorium Klaipedoje Gintautu Jazoku.Kaip žmogus ir Direktorius yra SUPER.Tokiu mažai žmoniu.Tik galvojau kokiai cia gyvatei toks žmogus galejo nepatikti.Tikriausiai jau kažkokiai KARALIENEI. Žodžiu žmogus yra SUPERINIS.Linkiu jam sekmes...
Klaipėdos Moki Veži darbuotojai labai patenkinti nauju direktoriumi Gintautu Jazoku. Jis labai nuoširdus, dėmesingas žmogus. Daugiau tokių vadovų.
Sveiki, noriu ispeti, del Klaipedos moki vezi direktoriaus Gintauto Jazoko nesazinigu veiksmu, algas moka uz ta pati darba skirtingas, grafikus sustato net neispejas darbuotojo, o jei koks darbuotojas nepatinka vercia ji psihologiskai rasyti pareiskima iseiti.
Aš buvau moki vėžį Panevėžyje parduotuvej ten norėjau apsipirkti ten sugaisau pusę valandos bet niekaip negalejau surasti laisvos pardavėjos to skyriaus teko nusispjaut į tokia parduotuve parduotuve didelė o darbuotojų nėr kam ji skirta tik pasivaikscioti ten daugiau kojos nekelsiu nes veltui laiką sugaisau
Keiskite parduotuvės vadovę Dauriją, kol dar turite vieną kitą klientą. Kompetencijos trūkumas baisinis. Į kursus vadovų mažų mažiausiai Jai reik. Kokia kaita kolektyvo?!!!. Viena iš baisiausiu darbo vietų Jonavoje !
Mes buvom moki vezi Panevezyje, pirkom peciu ant kainos buvo parasyta 9kWh nasumas, o realiai tik 7.5kWh. Kai paklausem kur atsiimti pasake ten sandelyje, as paklausiau kur vaziuot sake ten po desine. Nuvaziavom parodem kokia preke perkam, tai pralaukem 30 min lauke, 5 darbuotojai Vienu metu ruke prie musu, paklausus kur musu pirkinys atsake palaukit, siaip ne taip sulaukem, pakkausiau kaip su garantija sako pro duris isvaziavo garantija baigesi, as pasakiau taip tik Lietuvoj buna, atsake nepatinka nepirkit. Klausimas kaip tokie zmones gali isviso dirbti toki darba kai nesiskaito such klientais ir vos nesiulo pirkti kitur???
Kodel yra neatsakoma I zmoniu atsiliepimus????worst services in the world:-)
Laba diena, esu pasibaisejusi MOKI VEŽI kolektyvu Alytuje. Turėjau išeiti iš darbo vien dėl to, kad blogai išrašiau sąskaitą faktūrą. (dirbau kasininke šioje parduotuvėje savaitę laiko, kai padariau klaidą). O per dieną ne vieną sąskaitą faktūrą išmušam. Sąskaita buvo išmušta ant privataus pirkėjo, o ne ant įmonės, dėl to buvau verčiama ieškoti to žmogaus, kuris apsipirko mūsų parduotuvėje. Aš atsisakiau jo ieškoti, pasakiau, kad tai ne mano darbas ir pareiga, o vadybininkų..TEKO PARAŠYTI PRAŠYMĄ IŠEITI IŠ DARBO, nes daugelis kolegų pradėjo žvairuoti, šaipytis. Negana to, paskutinę darbo šiandien dieną apsauga tikrino tašę, joje buvo haribo guminukai ir nomeda saldainis nepažymėti apsaugos lipduku, nes jie atsinešti iš namų. Tai sakau sukit kameras, aš turiu laiko palauksiu. Tai ne, išsikvietė direktorę, ji pareiškė, kad tokių prekių nėra ir paleido mane. Ir net neatsisveikino su manimi kolektyvas. Dar prie viso to, vadovai neleidžia susidraugaut pakalbėt su tokia kolege, nes pamatė kad iš seniau pažįstamos, tai skirtingus laikus paskyrė pertraukėlėms... ačiū dievui, kad išėjau is durnių laivo.
2016.07.22 buvo atveštas adresu: Ateities g. 15, Vilnius grąžinimui brokuotas hidroforas, ir su mumis bendravo labai nekfalifikuotas darbuotojas save pavadinęs "vedėju" ir "direktoriumi". Jis labai šiurkščiai bendravo su mumis maža to jis pasakė: "Ką jūs norite nusipirkti už 70 su kažkiek eurų prekę, ir norite, kad ji būtų gera? "
Palaukyt apie ką šneka jūsų darbuotojai??? Nuo kada prekyboje dirba tokie išsišokėliai chamai?? Kurie dar sugeba aiškinti, kad parduotuvė neturi teisės gražinti pirkėjui pinigų, kad jis nusipirko brokuotą prekę?!
Apie ką jūs šnekat??
Mes būtinai parašysim skundą dar kartą tik antras kartas bus tikrai ne jums, o į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Sveiki. Siandien buvau Telsiu moki vezi parduotuvej tai ten toks baisus aptarnavimas. Baisu. Dar paklausiau patarimo tai atsake ar nematai. Iseina taip kad ten negalima nieko paklaust. Toks jsusmas kad pirkejai trukdo. Daugiau tikrai ten neisiu
atsiliepimas į moki veži telšiuose, likau sužavėtas krovėjo aptarnavimo kultura ir elgesiu, sandelio darbuotojas nenori kraut vilkiko, kuris buvo laiku, nepatenkinti, susirauke, grasina...
Buvau sokiruotas, Siauliu Moki vezi, aptarnavimo kultura ir elgesiu, sandelio darbuotoju, mandagus buvo tik apsaugos darbuotojas. Isgirdau ir rusisku keiksmazodiu, nekalbant apie surauktus, nepatenkintus veidus. Grasinimus nustumti, automobili autokrautuvu. Nors tik norejau atsiimti prekia uz kuria jau buvo sumoketa. Anksciau buvau gan daznas jusu klijentas. Bet is po tokio aptarnavimo, tikrai pasistengsiu daugiau pas jus nesilankyti. Ir kitiems patarsiu to nedaryti.
Nostaba kelia, kad dabartiniais laikais, nera elementarios pagarbos klijentui, elgesio kulturos, aptarnavimo kulturos.
O As, Silutes Moki-vezi esu patenkintas. Pirkau vandes siurbli Metabo juo nenusivyliau. Konsultantai patare, nes rinkausi is triju variantu. Kas liecia prekes visko pasitaiko, juk ne parduotuve ar darbuotojai jas gamina. Ko dazniausiai mes kaip vartotojai nedarome - neskaitome instrukciju, o paskui kaltiname pardavejus. Pries tai rasiusiam zmogui galiu pasakyti, kad Silutes Moki-vezi randasi netoli Senuku, o ne prie didziosios "Iki", taip, kad nereikia juodinti zmoniu. o matau ir su gramatinemis klaidomis yra problemu :)
O šilutija prie dičiosios iki Moki veži buvo akcija pirkom dažu apsauginis pasaki kasininkie nedaryti akcijos gavau moketi pilna kaina abgaudineja žmonis taip!
Nusipirkau vandens siurbli ydejau į vandeni jis nevieki net dumai pasipyli vos namai nesusideginau šilutija pirkau iš Moki veži net dažai padirpti yra klastoti nieko pirkti negalima iš moki veži!
Pirkome klozetą Panevėžio Moki veži parduotuvėje labai nusivylėme darbuotojais paklausus informacijos apie vertikalų ar horizontalų gavome tokį su paniką atsakymą po to nesupratome kur geriau atsiimti, sandėlyje vėl numetė neštis patiems dėl to plyšus pakuotei mes sudaužėme bakelį.
Labai pasibaisėjome Šilutės parduotuvės vadovo elgesiu. Iš kur tas pasipūtimas ir erogancija, labai daug atbaido pirkėjų, grubus, netaktiškas, matosi akivaizdžiai, kad trūksta išsilavinimo. Daug mano pažystamų blogai atsiliepia apie jį. Gal todėl tokia didelė darbuotojų kaita. Moka sudaryti įvaizdį protingo, bet kaip robotas savo kalba ne į temą. Norėjome sudaryti ilgalaikę sutartį dėl statybinių medžiagų pirkimo, bet vien dėl vadovo persigalvojome. Gal laikas pakeisti Šilutės parduotuvės vadovą?
Nerekomenduoju dirbti šiauliu moki vezi. Poziuris i darbuotoja suniskas, alga tragedija pliusu sioje imoneje tiesiog nera.
Klaipėdos sandėlyje sukčiauja. 2016.03.26 kasoje sumokėjau už 40m vandentiekio vamzdžio. Daviau vairuotojui čekį, kad paimtų iš sandėlio. Kai parvežė pamačiau, kad vamzdis techninis (dvigubai pigesnis).
Negerbia pirkejų Moki veži tinklo vadovybė : sugalvoja nuolaidų čekius, o kai juos nori panaudoti mokėdamas už prekes kasininkė pasako, kad iš Vilniaus gavo nurodymą priimti tik vieną čekį.Tokiu būdu iš jų reklamuotos nuolaidos, kad galite padengti iki 30% prekės vertės lieka šnipštas:nuolaida sumažėja tiek kartų kiek buvai numatęs panaudoti čekių.Tokio apribojimo nebuvo nurodyta nei akcijos taisyklėse, nei leidinyje.
Jo 2015-12-07 01:45:53
Keisti tie zmones.
Mkveza juk tu visu daiktu negamina, o tik parduoda...
O visi nori tik pigiau,
Juk sėdintys žmonės ten prekių neremontuoja. Brokuotos ar netinkamos prekės siunčiamos į garantinius centrus kur vyksta gedimo nustatymas ir tvarkymas. Ką jau kalbėt apie transportavimo laiką ir garantinio serviso vietą jeigu ji nėra Kaune.
Keisti jus žmonės iš tikrųjų iš pradžių perkate prekes pačias pigiausias kinietiškas už nerealiai maža kaina, ten puse prie pirmo įjingimo jau neveikia, po to norite garantijų dar kažkokių. O darbuotojai, kurie dirba už pensija, jie dar turi būti mandagus, atsipeikėkite vieną kartą pagaliau
Su Moki vezi Siauliuose aferizmu susiduriu jau 3 karta. Ir du is ju skausmingi pinigine prasme. 1. Pirkau led lempute (gamintojo nepamenu, bet is kinietisku) kainavo tada 16 lt. Ji man tarnavo 2 dienas. Nuvaziuoju i parduotuve keitimui, jie man pareiske, kad jom nera garantinio, reikejo pirkt is Kanliux firmos uz 30 lt. jom garantinis VISAS MENUO. Na likau d******s vietoj. 2. Karta pirkau drenazini siurbli uz 50 euru, tai ispompavau su juo tik viena sulinio zieda. Nustojo pompuoti. Na ka, garantini prieme... spejo ir uzsalt viskas. Na pavasari ziuresim kaip jis veiks po garantinio. Na ir 3. pirkinys, neseniai pirkau Infro spinduliu sildytuva uz 100euru. Su termostatu silumos palaikymui kaip sake pardavejas. Namuose pastebejau, kad 1-2 sildymo padetyse jis neatsijungia ir nuolat kaitina. 4 sildymo padetys. Issitraukiau vartotojo instrukcija ir vos infarktas neistiko. Pasirodo, kad jis automatiskai atsijungineja uzstacius 3-4 sildymo padeti. 45m2 bute tai apie 28 'C. Jei laikau pirma padeti tai per pusdieni kambaryje 25 laipsniai prikyla, na ir skaitliukas elektros prisuka. Nuvaziavus i parduotuve direktore pareiske, kad tai nera defektas ir tokia gaminio specifika. Pareiskiau, kad jei butu apie tai informave pries perkant buciau visai nepirkes, o ji tik nusivaipe. Kreipiausi i vartotoju teises. Na ir jie sedi matyt toj pacioj makvezos kisenej. Pareiske, kad nieko nepesiu ir nelaimesiu. Reikejo skaityti vartotojo instrukcija pries perkant. Tai va nusinesi foteli atsisedi ir skaitai instrukcija 100 puslapiu. :-D O tada po keliu valandu skaitymo galvoji ar pirkt. Tik kam reikalingi konsultantai ten nezinau jei pats turi ieskoti ir skaityti specifikacijas. Draugas senukuose tv pirko, na ir truputi didoka nupirko. Atveze atgal ir mielai pakeite i mazesnes istrizaines. Net rubu parduotuvese nupirkes batus ar striuke gali grazinti. 14 dienu grazinimo terminas galioja. O cia niekas negalioja. Atsiunte sarasa kokios prekes atgal nepriimamos, visos prekes nepriimamos. Kreipiausi i Vilniu, jie pasake kreiptis i savo miesto to padalinio direktore. Uzburtas ratas. Venkit tokiu a******u kaip Moki vezi.
Parduotuvėje Moki - veži, Ateities g., Vilniuje, pirkau vonios ventiliatorių. Grįžęs, dar neišlipęs iš automobilio, nutariau atsidaryti dėžutę ir apžiūrėti pirkinį. Pastebėjau, kad nulaužtos dvi sparnuotės ir truputį deformuotas korpusas. Nuvažiavau atgal į parduotuvę tikėdamasis, kad prekė bus pakeista. Deja, po pokalbio su kažkokiu vadybininku (pasakė, kad brokuotų - sugadintų prekių pas juos lentynose nėra ir negali būti, čia mechaninis pažeidimas - reiškia pats sugadinau) supratau, kad lieku "kvailio" vietoje ir nieko nepešiu. Po tokio akibrokšto belieka tik apgailestauti, kad prekybininkams Lietuvoje dar toli iki civilizuotumo ir pasidalinti informacija su kitais pirkėjais apie UAB "Makveža" požiūrį į klijentą.
2016 01 31 10.30

Nuosirdziai siulau Jums pasirupinti darbuotoju kvalifikacijos kelimu ir bendravimu su klientais.
Mums reikejo elementarios prekes, alyvos skutimo masinelei. Turejome vaikscioti is vieno parduotuves galo i kita, nes buvome siuntinejimi is vieno skyriaus i kita, siulokos visiskai netinkamos prekes, galiausiai kruva pasiteisinimu ir nemandagus bendravimas
Sveiki, labai gaila, kad turint elektronine svetaine prekiu nuorodoms nera kainu, norint sulyginti su kitomis parduotuvemis?? Klaidinga galvoti, kad tokiu budu prisiviliosite daugiau klientu.......
Dar prieš Kalėdas apsilankiusi Moki-Veži Telšiuose, susidūriau, kaip jau įprasta, su tipiška, gal ir kurioziška situacija čia. Retai lankausi šioje parduotuvėje, nes darbuotojai čia kaip visada, , ko paklausi - to negausi". Pirkau eglės stovą, kuris neatitiko nurodytos kainos, bet tuo pačiu ir rašalo kapsules, kurių kaina buvo nurodyta kaip, , akcijinė". Ir nenuostabu, nes prekė buvo pažeista (pakuotė įplyšus ir užklijuota lipni juosta). Kasoje įmušus pilna kainą, klausiu kodėl toks kalnos skirtumas išgirdau, beje, kaip ir itkėjaus įžūlų atsakymą, , nieko nežinau, nenori nepirk"! (kasininkė Jokūbauskienė). Paprašiau savo vaiko pastovėti ir palaukti su prekėm, kad nueisiu dar kartą pasitikrinti kainą, pardavėja šokusi iš kasos ir nubėgus nuplėšė kainą! Absurdiškas ir žemo lygio aptarnavimas!

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys -...
Lemora
Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...
DASFA ir Ko, UAB
Betono hidroizoliacija Penetron

Adresas: Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; interjero apdailos medžiagos; keramikos gaminiai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; židiniai, krosnys.
UAB DASFA ir Ko – gerai žinoma ir turinti patirties įmonė prekybos statybinėmis medžiagomis srityje. Esame žymių Europos statybinių medžiagų gamintojų oficialūs atstovai Lietuvoje. Tiekiame tik kokybišką, Lietuvos rinkoje gerai žinomą produkciją iš patikimų gamyklų Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Pranzūcijoje...

DK vilkinti nepavyks: Trišalė taryba pateikė savo išvadas
DK vilkinti nepavyks: Trišalė taryba pateikė savo išvadas 05-23 19:50
Trišalė taryba įvykdė antradienį Seimo duotą paliepimą įvertinti Darbo kodekso nuostatas, kurios buvo sugalvotos ar pakeistos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitete (SRDK).
Baltarusijos įmonė pateikė ieškinį 200 savo darbuotojų
Baltarusijos įmonė pateikė ieškinį 200 savo darbuotojų 05-23 19:00
Gomelio pieno perdirbimo įmonė "Milkavita" pateikė bendrą ieškinį 205 esamiems ir buvusiems darbuotojams dėl 100.000 USD išieškojimo. Ir tai ne vienintelė byla, kai įmonė reikalauja darbuotojų...
Tarp savaitės reklamų: naujasis "Circle K" įvaizdis su humoru
Tarp savaitės reklamų: naujasis "Circle K" įvaizdis su humoru 05-23 18:53
Tarp naujausių savaitės reklamų: "Statoil" virsmas į "Circle K" (SMFB, Norvegijos reklamos agentūra), linksmi pamokymai kaip tarti naująjį prekės ženklo vardą ("Clinic 212", "Idea Prima") ir "SB...

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Bananai 1063,54 -1,09%