Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Lyoness Lietuva

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lyoness Lietuva

Atsiliepimai apie UAB "Lyoness Lietuva"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Lyoness Lietuva"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
moni 2012-07-22 14:07:48
Viskas būtų gerai su šia sistema, tik kad labai ilgai užtrunka kortelių papildymai.Pinigus pravedžiau dar pirmadienį, o šiandien yra jau sekmadienis ir jų dar kortelėje nėra.Kažin ar čia visada reikės "žaisti" su kortelėm ir čekiais, ar ateityje bus galima naudoti visur cashbackcard kortelę.Taip būtų galima pritraukti daugiau pirkėjų, nes ne visi turi galimybę naudotis internetu ir kiekvieną kartą įsigyti čekių ir laukti kol juos gaus.O dar siuntimo išlaidos nemažos.
Visu pirma, tai tas korteles gali nusipirkti pas lajalumo partnerius (prie partneriu yra pazymeta kas prekiauja) ir nereikes moketi uz atsisiuntimus, ten bus korteliu su ivairiomis sumomis.Cashback kortele naudosimes daugelyje vietu, tai tik laiko klausimas, vartotoju dar per mazai.Nemanau, kad visur, nes uz nuolaidas daugelis partneriu nori isankstinio apmokejimo.
to: xxx labai gerai pastebejai, kad dabar Lietuvoje vyksta vartojimo bendruomenes kurimas. Tai stai gryztant prie paskutinio mano posto si bendruomene yra kuriama nevisai saziningai. Paprasta situacija - atvaziuoji i degaline uzsipilti degalu, prieini prie kasos atsiskaityti, atsiskaitai, o kasininke tau pasiulo maximos nuolaida jei pateiksi savo duomenis. Stai ir prijungtas "vartotojas". Bet gryztam prie pacios situacijos - prie ko cia maxima ir degaline? Suprasciau jei partnerio prekybos vietoje butu kalbama arba siuloma to paties partnerio nuolaidos. Bet va kad tu nuolaidu realiu kaip ir nera, todel visi zaidzia su maximos saldainiu. Pati situacija yra svarbi - as neduosiu nuolaidos, bet pasisildysiu rankas svetimomis nuolaidomis ir dar gausiu 0.5% uz prijungima. Stai taip yra dalinamasi rinka. Klausimelis visiems - ar tai sazininga?
Taip uzsiciklinti vien tik Lukoil neverta, yra dar ir Apoil kuriame kaip tik ir veikia tokio tipo "prijungimo" praktika aprasyta auksciau.
Norinties mane pamokinti ar paaiskinti siulyciau nesivarginti - galiu pats paaiskinti ir pamokinti nes Lyoness esu nuo 2011 lapkricio. Atsiliepimus cia rasau ne tam, kad kazka "prijungciau" prie savo linijos, o tam kad parodyciau atvirai kur pas Lyoness yra problemos su partneriais. Ten kur nuolaidos yra ir veikia nerasysiu nes tai butu reklama. Maxima turejau pazymeti nes tai didziausias Lyoness pasiekimas ir geriausias pavyzdys, na gal ne idealus, bet siai dienai geriausias.
O stai apie piktzoles reikia rasyti, kad Lyoness galetu apsivalyti arbe bent jau dalyviai neuzliptu ant greblio.
xix 2012-07-23 09:25:12
Lyoness esi senai ir zinai, jog darbo vietoje darbuotojas negali siulyti nuolaidu korteliu, kaip ir nariai negali siulyti MAXSIMOJE, ar LUKOILE.Tokius atvejus reikia fiksuoti.Nesaziningumo buvo, yra ir bus, ypac Lietuvoje.Baisiausias reiskinys LT - pavydas.
xxx 2012-07-24 06:38:10
Lyoness esi senai ir zinai,jog darbo vietoje darbuotojas negali siulyti nuolaidu korteliu,kaip ir nariai negali siulyti MAXSIMOJE,ar LUKOILE.Tokius atvejus reikia fiksuoti.Nesaziningumo buvo,yra ir bus,ypac Lietuvoje.Baisiausias reiskinys LT - pavydas.
Galima drasiai sakyti, jog sistema veikia gerai ir duoda abipuses naudos tiek vartotojui, tiek lajalumo partneriams.Kas suprato, tai gaus ne tik nuolaidas, bet gali is to pragyventi.
xxx 2012-07-07 22:12:56
lyoness vykdo akcija investicijoms i Brazilija.Investavau ir esu patenkintas.Prie manes prijunge su vienetais 12 saliu narius.Manau rezultatas nera blogas.
Kaip tau tai pavyko? ką reikėtų daryti, norint investuoti ir kaip tai padaryti
Zenute 2012-07-26 13:17:20
Kaip tau tai pavyko? ką reikėtų daryti, norint investuoti ir kaip tai padaryti
Pirmoje eileje turi buti Lyoness premijum narys.Toliau labai paprasta, atsiverti savo ofisa, spaudi ant "Atsiusintimai" ir ten viskas aiskiai parasyta.Jau galima investuoti i Azijos regiona.LT 3, 5 milijonai gyventoju ir tinklas pleciasi gan sparciai.Brazilijoje 200 mln., o Azijoje ir Ramiojo Vandenyno regione milijardai gyventoju.matysim, kaip plesis tinklas ten.Piniginiu atzvilgiu rezultatas turetu buti po dvieju metu, o gal po vieneriu.Ten nereikia daryti nieko, pati sistema jungia investuotojus ir narius.Viskas priklauso nuo pletros tempu.PVZ. Lietuvoje siai dienai apie 267 lajalumo partneriai (imoniu) ir apie 21.000 nariu (vartotoju).Stiprus suolis mazdaug nuo 2012.02 men.
Anonymous please kill Lyoness system
Isigijau kortele Maximos uz 200 lt. LYONESS. Bet nemoku ieiti uzsiregistruoti ir pervesti 14 lt, kad galetu gristi pinigai perkant. Prasau paaiskinti isamiai kaip ieiti -nuoroda kokia, kaip registruotis kaip ieiti ir tvarkytis. As meginau visa menesi bet niekas man neiseina. Jau pikstu.
Vida 2012-08-07 20:44:34
niekur tu neieisi ir nieko tu nesusigrazinsi.Neesi lyoness registruotas narys.Kas tave uzregistruos tau ir paaiskins.Pati tu negali, turi buti rekomenduotojas.
to Vida nereikia panikuoti ar pykti. Jusu 200lt niekur nepradingo, tiesiog rekomenduociau juos isleisti apsipirkimams maximoje. Tai bus gera praktika kaip naudotis sia kortele - galesite matyti kaip atvaizduojamas pinigeliu likutis pirkiniu cekije, kaip vyksta pats atsiskaitymo procesas, neuzmirskike ir "Aciu" kortele pateikti. Daugeliui visa tai didelis stresas prie kasos - kaip cia viskas vyksta be grinuju pinigu, o tik su dviem kortelemis. Todel bus laiko pasipraktikuoti. Kai isnaudosite viska iki 0lt, va tada reiketu susirasti jau registruota Lyoness dalyvi. Ir tik po to kai Jus priregistruos Lyoness-e Jus galesite ieiti o savo Lyoness internetini ofisa, nusipirkti kita Maximos dovanu kortele ir gauti nuolaidas per Lyoness-a. Manau sio forumo dalyviai su malonumu viska paaiskins ir pades prisiregistruoti jei tik paliksite savo el.pasto adresa.
Apgavikai visiski !!!! Lojalumo partneriams nauda??? Kokia nauda, kad uz 2000 reik susipikrt spec iranga, 7000 turi investuot akcininkas ir galbut sulaukti 3 klientu per mustus, kuriems, BEJE, nuolaidas jis duoda is savo kisenes (perveda tuos pinigus LYONESS is kuriu procentas ar 2 grizta pirkejui). Turetu but sankcijos taikomos tokiems arabu putejams.
AS 2012-08-28 15:51:06
Apgavikai visiski !!!! Lojalumo partneriams nauda??? Kokia nauda , kad uz 2000 reik susipikrt spec iranga, 7000 turi investuot akcininkas ir galbut sulaukti 3 klientu per mustus, kuriems, BEJE, nuolaidas jis duoda is savo kisenes ( perveda tuos pinigus LYONESS is kuriu procentas ar 2 grizta pirkejui). Turetu but sankcijos taikomos tokiems arabu putejams.
*per metus
AS 2012-08-28 15:51:30
*per metus
nu kaip taip yra? visiems gerai, o Jums blogai ?Gerb.moterie, gal jums kas nors moka uz antireklama?
nu va, ir mane pakviete paklausyti paskaiteles apie Lyoness, tai pasmirinejau ir radau cia apie Lyoness rasanciu, o gal ir net zinanciu ka raso, tik nesuprantu ar cia apie UAB "Lyoness Lietuva" ar cia dar apie kazkoki Lyoness, - ir aplamai kas cia ka perka ir kas ka ir kam parduoda. Niekur neradau informacijos, kad si UAB ka pardavinetu
andziulis 2012-08-29 11:11:55
nu va, ir mane pakviete paklausyti paskaiteles apie Lyoness,tai pasmirinejau ir radau cia apie Lyoness rasanciu, o gal ir net zinanciu ka raso, tik nesuprantu ar cia apie UAB "Lyoness Lietuva" ar cia dar apie kazkoki Lyoness, - ir aplamai kas cia ka perka ir kas ka ir kam parduoda. Niekur neradau informacijos,kad si UAB ka pardavinetu
tai kad gi cia nieko nieks nepardavineja, o teikia paslaugas, t.y.nuolaidas.
tai kaip UAB nieko neparduodamas gali teikti nuolaidas, - jei yra nuolaidos, tai yra ir prekes, bandziau skambinti i ta UAB, bet visa laika uzimta. Kazkokie jie man keisti, tai klausytis eiti kaip ir nesinori, nieko kinkretaus
Vida 2012-08-07 20:44:34
taas kas tave rekomedavo tapti Lyoness nare, tas ir turi paaiskinti. Siaip, labai paparasta. Juk turi savo slaptazodi ir prisijungimo vardą, jei esi narė. Su jais įeini į savo LYONESS. Nuoroda :www.Lyoness.lt. Aš nerašinėsiu daug, tegu aiškina tau rekomenduotojas :). Sėkmės !
Giedre 2012-09-02 21:29:54
taas kas tave rekomedavo tapti Lyoness nare , tas ir turi paaiskinti. Siaip , labai paparasta. Juk turi savo slaptazodi ir prisijungimo vardą, jei esi narė. Su jais įeini į savo LYONESS. Nuoroda :www.Lyoness.lt. Aš nerašinėsiu daug, tegu aiškina tau rekomenduotojas :). Sėkmės !
nesiregistruokite pas bet kuri issiziojali, kuris net nepaaiskina kaip naudotis Lyoness nuolaidomis.
kazka cia rasote apie kazkokias registracijsas, - o mane tik pakviete ateiti pasiklausyti apie Lyoness, o as pagooglinau ir radau, kad Lietuvoje yra UAB Lyoness Lietuva, bet ji nieko neparduoda ir kaip suprantu, nieko neregistruoja, o kas mane ir kodel turetu registruoti, kiek zinau, UAB tik priima i darba, bet as kolkas kaip ir neieskau darbo
andziulis 2012-09-04 10:04:32
tai ir nesuk sau galvos, kam tau ja apsunkinti.Matai, ka tu cia mastai, tai dar ne kiekvienam ateis i galva.Pagal tavo mastyma, tai norint gauti nuolaida (PVZ.baldams), tai reikia butinai isidarbinti.Ok, idomu su tavimi diskutuoti.Noreciau pasiklausti tavo nuomones, nes nezinau kur darbintis, ar baldu parduotuveje, ar baldu gamybos ceche?.Ir dar.Galvoju, kiek gi darbuotoju turi prekybos tinklas Maxima, arba IKI, jei visi, kurie turi siu parduotuviu nuolaidas privalo ten isidarbinti?O gal ir tu naudojiesi Maximos "Ačiū"kortele ir esi ten idarbintas tik pats to nezinai?Gerai pagalvok.

Interneto milžinų padangių karai
Interneto milžinų padangių karai 04-18 18:00
"Google", įsigydama skraidyklių gamintoją, prisijungė prie kitų interneto milžinų, nusprendusių sutelkti vartotojus iš oro.
Baiminasi arbatos kainų šuolio
Baiminasi arbatos kainų šuolio 04-18 17:30
Daugiausia arbatos eksportuojančiose Azijos šalyse derlių perpus nurėžę prasti orai grasina padidinti jos kainą. Lietuvių tai neturėtų išgąsdinti, nes mes vis dažniau renkamės savo krašto žoleles.
Prasta metų pradžia
Prasta metų pradžia 04-18 17:02
Alternatyvaus investavimo fondams (angl. hegde funds) šių metų pradžia buvo prasčiausia nuo finansų krizės – vidutinė fondų grąža per pirmuosius tris mėnesius sudarė tik 1,23%, mažiausiai nuo...

Ar pritariate valstybinio banko įkūrimui?

Adobe Systems 64,04 +1,59%
Moody's 78,85 +1,55%