Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Lyoness Lietuva

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lyoness Lietuva

Atsiliepimai apie UAB "Lyoness Lietuva"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Lyoness Lietuva"
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

sory, ne karve, o avela
modestai 2012-09-09 11:04:44
nenormali boba,melage.moteris teikianti seksualines paslaugas su nuolaida.nori pasakyt,kad per menesi prapirkai uz 80 tukst.litu.minjeta vyrams galejai padaryt uz 2200 lt.karve
uz kiek darai?per kuria vieta reikia braukti kortele?
Cia jus visi tokie turtingi, kad nenorite naudotis nuolaidomis?
Kazkas is cia rasanciuju bando nuteikti pries Lyoness nuolaidu kortele.Nepaaiskinamas dalykas.Kam cia diskutuoti?Nori naudokis nori nesinaudok.Taisykles yra vienodos tiek uzsienyje, tiek Lietuvoje.Nariu skaicius auga.Lietuvoje ju yra apie 23.tukst., o lajalumo partneriu, imoniu duodanciu nuolaidas jau 301.Vidutine seima lietuvoje isleidzia apie 15000 litu per metus maistui, kurui, dovanoms, statybinems medziagoms, servisui ir t.t.Naudojantis nuolaidomis sugrysta apie 600 litu.Jei jus rekomendavote dar nors 5 draugus, tai nuo ju pirkiniu dar sugrys 0, 5 proc.plius sistemoje kaupsis vienetai.Nauda apie 800 litu per metus.O jei pradesite statybas, remonta, ar pirksite automobili, valgysite kasdien kavineje kur yra nuolaidos, tai suma isaugs dvigubai, ar net trigubai.Kam tai nera pinigai, tai ir nesukite sau galvos, nors savo Lyoness ofise galite nusistatyti, jog tie pinigai eitu i labdara.Gal nors taip padesite kitiems.Europoje si sistema pleciasi greiciau, nes kitoks suvartojimas, kitokia ir graza.Ten seima praleidzia apie 20 tukst euru.Niekas neskaiciuoja tu pinigeliu, o beveik kas antras perveda i paramos fondus.Kalbama apie kazkokias piramides.Jei nenori investuoti i kitas salis, nenori isto daryti versla, nenori buti PREMIJUM narys, tai imk kortele uz dyka ir naudokis nuolaidomis.Cia dabar rasot kazkokias nesamones, sarmata skaityti.
Esu labai patenkinta Lyoness programa. Nors pirkau tik maistą ir būtiniausias namų ūkio prekes, per nepilną mėnesį jau gryžo apie 90 Lt. Atrodo nedaug, - bet juk į kišenę, o ne iš kišenės. Bankuose pinigus užšadom už labai mažas palūkanas, o lyoness kompanijoje pinigai grįžta perkant. Argi tai blogai? Visur nepatenkintų ir prieštaraujančių atsiranda. Pirma gal reikia išbandyti.
Visa mano seima esame Lyoness nariai.Dukra priregistravo drauge, o dukra zmona, atitinkamai zmona mane.Aisku nemokamai.Perkames per mane Maximoje.Naudoju "aciu"kortele ir gaunu 1 proc.nuolaidu, o po to duodu Maximos dovanu ceki, kuri isigijau per Lyoness ir gaunu 3 proc.Kadangi rekomenduotojai yra zmona ir dukra, tai jos gauna po 0, 5 proc.komisiniu.Skaiciuoju 1+3+0, 5+0, 5 ir man gaunasi 5 proc.nuolaida, kuri grynais grysta i seima, o t.y.nuo 1000 litu 50 litu nuolaida.Atsakykit prasau, kur cia matote kokia nors afera, ar piramide?Tas kas nesupranta buria is kavos tirsciu ir nesuprantama kokiu tikslu bando smeizti tiek Lyoness narius, tiek firmas, kurios sutiko duoti nuolaidas.Pavydas, debilumas, ar siaip is neturejimo ka veikti?
Perskaicius visus negatyvius komentarus darosi aisku, kad nepatenkinti tie, kurie neturi issamios informacijos, ju zinios pavirsutiniskos, o laiko ir proto stoka jiems trukdo isigilinti, suvokti ir veikti.Tad aisku, tokiems patogiau viska neigti, kritikuoti, pykti.Juk is tikruju zmonems pavydu, kad kazkas is to jau seniai gauna nauda.Daug kas suprato, kad lyoness- nauja pirkimo sistema, isplitusi visose pasaulio salyse ir diegianti visiskai nauja pirkimo kultura.Kol skeptikai bamba, optimistai plecia pirkeju bendruomene ne tik Lietuvoje ir dziaugiasi nauda.Zinoma, yra tokiu, kurie nelabai supranta, ka veikia tape lyoness nariais, bet juk yra galimybes gauti informacijos ir atrasti savo vieta sioje srityje.As dziaugiuosi, kad galiu pirktis ir susigrazinti dali pinigu, galiu stebeti vis gausejanti lojalumo partneriu buri ir tikrai matau didziule sios kompanijos ateiti.O iskreipta informacija ir pykcio pilnus komentarus palikim skaityti patiems bambekliams.Juk jie nezino apie ka sneka;)
ROMAS nemokamas sūris pelėkautuose ir tai tik antrai pelei, naivūs avinėliai.
romas 2012-09-10 19:11:36
ROMAS nemokamas sūris pelėkautuose ir tai tik antrai pelei , naivūs avinėliai .
negaliu tyleti.Romai, tu durnas, ar mus durnais laikai?Tau nors kuola ant galvos tašyk, tu vistiek savo.Supranti, Lyoness nariu gali tapti uz dyka, nemokamai gali naudotis nuolaidomis.Supranti tu, ar ne?NE-MO-KA-MAI.Gaudydamas savo peles gali suri ir spastelius isigyti su 3 proc.nuolaida
tai kodel lyones neduoda daugiau nuolaidu proc. nei normalios maxima, statoil ir t.t. korteles? ta likuti proc. sau i kisene? ar kaip cia?kokia njiem is to nauda? niekas nieko uz dyka nedaro.
hm 2012-09-10 22:27:21
tai kodel lyones neduoda daugiau nuolaidu proc. nei normalios maxima,statoil ir t.t. korteles? ta likuti proc. sau i kisene? ar kaip cia?kokia njiem is to nauda? niekas nieko uz dyka nedaro.
lyoness, kaip didmeninkai nusideri tarkim 5 proc. is kuriu 1 proc.eina lyoness, 3 proc.vartotojui, o 1 proc.rekomenduotojams.Labai paprasta.Imones gauna didesnes nuolaidas, bet tarp imoniu neimanomas atsiskaitymas per lyoness sistema.As cia kaip pvz., nes yra partneriu, kurie lyoness duoda 10 proc.ir daidesne nuolaida.Uztatai ir yra rekomenduotojai, kurie kuria aplin save savo pirkeju bendruomene nuo kuriu gauna 0, 5 proc.Tuos pinigelius moka ne pirkejas, o jie yra is nuolaidu, is lyoness ir jos lajalumo partneriu.Imonems apsimoka buti partneriais su lyoness, nes jie duoda pasauline reklama ir skatina vartojima nuo ko auga musu salies BVP.Nekeikite Maximos, nes jie moka mokescius, o turginiai atsiveza prekes is Lenkijos ir krauna sau kapitala nemokedami valstybei.Imones, kurios priklauso Lyoness taipogi yra saziningos mokesciu atzvilgiu.Jas turi skatinti valstybe, nes norint isigyti preke su nuolaida, ji turi buti pajamuojama.Kada mes tai suprasim?
hm 2012-09-10 22:27:21
Nezinau kokia kortele duoda didesnes nuolaidas.Protingai zmogus raso savo komentaruose.PVZ.perkasi Maximoje naudodamas ACIU kortele t.y. 1 proc.LYONESS t.y.dar 3 proc.jei tave rekomendavo zmona, o zmona rekomendavo tavo dukra, tai nuo tavo pirkiniu 0, 5proc.zmonai ir 0, 5proc.dukrai.Viso i seima gryzo 5 proc.Tai nera maza nuolaida.Lukoil didziausia nuolaida imonems 13 centu.Paskaiciuok per Lyoness Kuro kaina 5 litai.Nuolaida 2 proc.+ 2 x po 0, 5 proc.viso 3 proc.Per lyoness gaunasi 15 cnt.Tai kaip dar Jums isaiskinti.Jei tave rekomenduos protingas Lyoness narys pas kuri tu galesi kreiptis patarimo, tai suprasi dar daugiau, o jei uzregistruos tas, kuris tik uzregistruos, tai neturesi nei tu naudos, nei jis.Taip ir liksi nieko nesuprates, kaip ir daugelis cia rasynejanciu nesamones.
nelabai čia aš suprantu su Lyoness procentais. Mieli nariai, ne taip skaičiuojate procentus. Pvz.: jeigu gaučiau kaip Lyoness narys 40 proc. nuolaidą, o nuo mano dviejų šeimos narių po 30 proc. tai kas gautųsi - valiooooo 100 proc., taigi viskas nemokamai. Atsiubuskit Lyonessiukai. (čia pagal xxx komentarą.
Taip pat skaičiuoja ir komentatorius "burtininkams". Paskaitykit matematikos vadovėlius, o geriau pradžiamokslius.
Šiaip 2012-09-11 11:09:35
Prasiblaivyk, prie ko cia 30 ir 40 procentu, kai kalba eina apie 3 procentus? gerai delioji nuliukus.
Cia kazkoks neapsakomas debilizmas zmoniu, kurie nera isbande nuolaidu, o bando visus apdurninti.
Klausia praeivis zydo, ar moki groti su armonika?Tas jam atsako, kad nezinau, nes nebandziau.Taip ir su lyoness.Labiausiai priestarauja tie, kurie nebande, o apsimeta didziausiais ziniuoniais.
Atsiverskite per youtube reklamini filmuka apie Lyoness naudas lietuviskai.Jei dar nesuprasite, tai cia grynai yra nusistatymas pries lyoness narius ir pavydas, kad kazkur kazka praziopsojot.
Ir dar.Visi Lyoness nariai tyliai ir ramiai naudojasi nuolaidomis ir nekreipia demesio i cia rasanciuju nuomones.Lyoness registracija vyksta per el.pasta, todel visi nariai moka naudotis kompiuteriu.Norit pasakyti, kad virs 20.000 nariu yra durni, o du, ar trys bandantys paneigti korteles privalumus ir rasantys cia savo abejones yra protingi genijai?
Atsakau xxx - taigi čia pavyzdys, nes 2+0, 5+0, 5 proc., tai nėra 3 proc., nes procentai taip nesisumuoja, pvz. pirkau 1 prekę už 100 litų, mano paties rekomenduota žmona už 100 litų ir mano rekomenduota dukra už 100 litų. Už vieną gavau 2 proc. nuolaidą, už kitą 0, 5 proc. ir už dar vieną 0, 5 proc. nuolaidą. Litais tai būtų 2 litai, 50 ct., ir 50 ct. t. y. nuolaidų gavau už 3 litus. Kadangi mano šeima išleido 300 litų, o nuolaidų gavau už 3 litus, tai gaunasi tik 1 proc. nuolaidų, o kur jūs gaunate 3 proc. Taigi patys prasiblaivykit ir nebegerkit po pilną. Aš su nuliukais parašiau, kad suprastumėte, nes pradėjau skaičiuoti išlaidas savo ir vesti šeimos balansą. Beje pats esu Lyoness 4 mėn. narys ir esu nusivylęs, nes pinigus leidžiu, iš jų gaunu vėl ale nuolaidą, ir esu priverstas vėl juos išleisti, o ką man daryti kai dabar sugalvojau pataupyti. Lyoness vienetai nebeauga, nes nėra jau labai daug norinčių tapti nuolaidų gavėjais. Taip pat noriu pabrėžti, kad nuolaidos yra gaunamos, bet truputį ne taip skaičiuojat. Viskas yra gerai, kol esi paprastas vartotojas, o jei sieki tapti PREMIUM nariu ar mažiau investuoti į tam tikras rinkas, niekas nesigauna ir nesigaus, nes galimų būsimų narių skaičius pripažinkim yra limituotas. Tik ką daryti jei nebenoriu būti pirkėjų bendruomenės nariu - man niekas pinigų negražina ir sako išpirk prekių už tiek, kad investuota suma sudarytų 2 proc. t. y. apie 350 tūkst. litų. Nežinau įklimpau visam gyvenimui.
Šiaip Citata iš Lyoness tinklalapio
2012-09-11 13:50:09 IP 193.219.12.52
Atsakomybės nepripažinimas

1. UAB „Lyoness Lietuva“ ir jos filialai (toliau vadinami „Lyoness“) neprisiima jokios atsakomybės už pateiktos informacijos dabartinę būklę, teisingumą, užbaigtumą, teisėtumą ir/arba kokybę. Tai yra taikoma visiems produktams ir paslaugoms, siūlomos šioje svetainėje, įskaitant produktų aprašymus, kainas, taip pat pateiktą informaciją apie Lyoness verslo partnerius. Techninės klaidos ir/arba priežiūros darbai, taip pat kitos priežastys (tokios kaip svetainės atnaujinimas) gali padaryti didesnių ar mažesnių nuostolių, susijusių su svetainės prieiga. Lyoness neprisiima jokios atsakomybės dėl svetainės prieinamumo arba prieigos. Lyoness neatsako už jokius materialinius ar nematerialinius nuostolius (tokių kaip prarastas pelnas, patirtos išlaidos, nuostoliai, pretenzijos dėl prarastų duomenų, dėl neteisėto praturtėjimo, teisėtų mokesčių, arba sutarties rengimo išlaidų), kurie atsirado dėl pateiktos informacijos naudojimo, neteisingos arba nepilnos atitinkamos informacijos naudojimo, išskyrus tuos atvejus, kai Lyoness padaro šiuos nuostolius tyčia arba dėl didelio aplaidumo. Visi pasiūlymai gali būti pakeisti ir nėra privalomi. Lyoness gali bet kuriuo metu, be išankstinio perspėjimo keisti, pakeisti arba panaikinti visą arba dalį šios svetainės arba jos turinį.

VADINASI NĖRA JOKIU GARANTIJŲ

IŠJUNGS IR AMEN.
abejojantiems 2012-09-11 13:24:22
Ir dar.Visi Lyoness nariai tyliai ir ramiai naudojasi nuolaidomis ir nekreipia demesio i cia rasanciuju nuomones.Lyoness registracija vyksta per el.pasta,todel visi nariai moka naudotis kompiuteriu.Norit pasakyti,kad virs 20.000 nariu yra durni,o du,ar trys bandantys paneigti korteles privalumus ir rasantys cia savo abejones yra protingi genijai?
Tai gaunasi 20 tūkst. genijai o 3 milijonai d*****i ?????
Šiaip 2012-09-11 13:44:58
Atsakau xxx - taigi čia pavyzdys, nes 2+0,5+0,5 proc. , tai nėra 3 proc., nes procentai taip nesisumuoja, pvz. pirkau 1 prekę už 100 litų, mano paties rekomenduota žmona už 100 litų ir mano rekomenduota dukra už 100 litų. Už vieną gavau 2 proc. nuolaidą, už kitą 0,5 proc. ir už dar vieną 0,5 proc. nuolaidą. Litais tai būtų 2 litai, 50 ct., ir 50 ct. t. y. nuolaidų gavau už 3 litus. Kadangi mano šeima išleido 300 litų, o nuolaidų gavau už 3 litus, tai gaunasi tik 1 proc. nuolaidų, o kur jūs gaunate 3 proc. Taigi patys prasiblaivykit ir nebegerkit po pilną. Aš su nuliukais parašiau, kad suprastumėte, nes pradėjau skaičiuoti išlaidas savo ir vesti šeimos balansą. Beje pats esu Lyoness 4 mėn. narys ir esu nusivylęs, nes pinigus leidžiu, iš jų gaunu vėl ale nuolaidą, ir esu priverstas vėl juos išleisti, o ką man daryti kai dabar sugalvojau pataupyti. Lyoness vienetai nebeauga, nes nėra jau labai daug norinčių tapti nuolaidų gavėjais. Taip pat noriu pabrėžti, kad nuolaidos yra gaunamos, bet truputį ne taip skaičiuojat. Viskas yra gerai, kol esi paprastas vartotojas, o jei sieki tapti PREMIUM nariu ar mažiau investuoti į tam tikras rinkas, niekas nesigauna ir nesigaus, nes galimų būsimų narių skaičius pripažinkim yra limituotas. Tik ką daryti jei nebenoriu būti pirkėjų bendruomenės nariu - man niekas pinigų negražina ir sako išpirk prekių už tiek, kad investuota suma sudarytų 2 proc. t. y. apie 350 tūkst. litų. Nežinau įklimpau visam gyvenimui.
kaip Jus cia skaiciuojat?Netikiu, jog esi Lyoness narys arba kazko nesupratai.As perkuosi uz 100 litu ir man grysta 2 proc., o mano zmonai, kaip rekomenduotojai grysta 0, 5 proc. ir mano dukrai, kaip jos rekomenduotojai dar 0, 5 proc.Gaunasi nuo 100 litu 3 litai.Kas del verslo, tai reikejo viska apmastyti, ar sugebesi dirbti, ar sugebesi kitiems paaiskinti, o tada investuoti.Nezinau tokio verslo, kuriame investicijos atsipirktu per 4 menesius ir dar nieko nedarant.Neskaitai taisykliu.Nebenori, tai savo vienetus gali parduoti pasiulius rastiskai Lyoness, o jei jie nenupirks, tai nupirksiu as.Problemu nematau visiskai.Jei esi PREMIJUM narys investuok i Azija ir tada nereiks nieko daryti, lauksi kol pildysis vienetai ir gausi pelna ir nieks negali pasakyti kada, kaip plesis rinka.Lyoness pareiskimai tokie, kaip tu rasai todel, kad atsiribotu nuo tokiu verslininku, kaip tu.Investavai 7000 litu ir nori per 4 men.uzdirbti 56, 000 litu?Bet neklaidinkim zmoniu, nes ne visi supras apie ka mes kalbam.Galima naudotis nuolaidomis nemokamai.Tegul per metus nuo vieno vartotojo susikurs vienas vienetas, o nuo desimt jau bus desimt vienetu.Zingsnis po zingsnio ir bus rezultatas.Juk pirkaisi verslo paketa daryti bizni, o nieko nedarai.Vadinasi gali priekaistauti tave rekomendavusiam asmeniui arba sau, nes kazkuris kazko nesupratot.Zemiau esanciuose komentaruose as minejau, kad nesiregistruokite pas bet ka, nes nebus naudos, nei paciam, nei rekomenduotojui.Rasyk kas idomu, paaiskinsiu, pamokysiu.
xxx 2012-09-11 14:46:00
kaip Jus cia skaiciuojat?Netikiu,jog esi Lyoness narys arba kazko nesupratai.As perkuosi uz 100 litu ir man grysta 2 proc.,o mano zmonai,kaip rekomenduotojai grysta 0,5 proc. ir mano dukrai,kaip jos rekomenduotojai dar 0,5 proc.Gaunasi nuo 100 litu 3 litai.Kas del verslo,tai reikejo viska apmastyti,ar sugebesi dirbti,ar sugebesi kitiems paaiskinti,o tada investuoti.Nezinau tokio verslo,kuriame investicijos atsipirktu per 4 menesius ir dar nieko nedarant.Neskaitai taisykliu.Nebenori,tai savo vienetus gali parduoti pasiulius rastiskai Lyoness,o jei jie nenupirks,tai nupirksiu as.Problemu nematau visiskai.Jei esi PREMIJUM narys investuok i Azija ir tada nereiks nieko daryti,lauksi kol pildysis vienetai ir gausi pelna ir nieks negali pasakyti kada,kaip plesis rinka.Lyoness pareiskimai tokie,kaip tu rasai todel,kad atsiribotu nuo tokiu verslininku,kaip tu.Investavai 7000 litu ir nori per 4 men.uzdirbti 56,000 litu?Bet neklaidinkim zmoniu,nes ne visi supras apie ka mes kalbam.Galima naudotis nuolaidomis nemokamai.Tegul per metus nuo vieno vartotojo susikurs vienas vienetas,o nuo desimt jau bus desimt vienetu.Zingsnis po zingsnio ir bus rezultatas.Juk pirkaisi verslo paketa daryti bizni,o nieko nedarai.Vadinasi gali priekaistauti tave rekomendavusiam asmeniui arba sau,nes kazkuris kazko nesupratot.Zemiau esanciuose komentaruose as minejau,kad nesiregistruokite pas bet ka,nes nebus naudos,nei paciam,nei rekomenduotojui.Rasyk kas idomu,paaiskinsiu,pamokysiu.
Taip, gal ne viską supratau, bet mane užregistravęs narys man gal kažko nepasako, o informacijos viešai paskelbtos nerandu. Kai tik pasidomiu viešumoje man niekas neatsako, o aš tada ir pradėjau abejoti ar viskas taip gerai. Visi tik kažkaip asmeniškai, o ar tai teisybė nesu įsitikinęs. Startuoti su Azijos projektu bijau, nes kur ir kas realiai ten dirbs info neturiu, o į ofisą Vilniuje tris savaites nepriskambinu, o elektroniniu paštu gavau atsakymą, kad kreipčiausi į mane užregistravusį asmenį. Negaliu sakyti, kad nieko nedarau, nes savo atšakoje išstartinau 17 asmenų (pats ir su kitų rekomend.) Aš nesakau, kad man turi greitai atsipirkti, bet tokiu tempu nieko nebus ir nematau prasmės skirti, na man nemažai laiko, seminarams. Paskaičiavau savo išlaidas automobiliui, vykstant dalyvauti seminaruose ir juos organizuojant, man jau pradėjo nebeužtekti gautų nuolaidų (gal per drąsiai pasakiau, bet gyvenu 25 km. nuo miesto, kur organizuojame seminarus). Žodžiu viskas dėliojasi ne taip, dar mano išstartintas brolis pradėjo reikalauti savo investicijos, nupirkti jo vienetus dabar neišgaliu, be to ofise niekas apie tai nekalba ir konkrečiai nupirkti nesiūlė. Ką aš žinau, gal vienetus perleidęs kitam nariui taip pat pinigų nebegausiu, o jau paskaitęs taisykles, kad LYONESS už nieką neatsako visai ūpą praradau. Dar visi aplinkui "loja" apie finansines piramides, be to vienas pažįstamas ekonominių nusikaltimų pareigūnas iš Klaipėdos užsiminė, kad negerai, geriau paliksiu Lyoness pinigus ir nieko nebedarysiu arba..... Žodžiu man gana.
Tai tegul, kaip pvz., neperka zmona ir dukra.Tu pirk ir praleisk 100 litu ir nuo tu pirkiniu sugrys tau 2 proc.ir joms, kaip rekomenduotojoms po 0, 5 ir viso bus 3 proc.Kam pirkaisi didziausia verslo paketa uz 7000 litu.? Juk galejai nusipirkti vienetu uz 550 litu arba visiskai nepirkti, buti tik vartotoju ir pabandyti draugus pasijungti prie saves.Tu atsakyk man, gauni pirkdama nuolaidas, ar ne?Tau sugrysta pinigai, ar ne?Paskui prasideda detales.Patarimas.Savo linijoje padovanok nors dviems veikliems zmonems po tris vienetus, tai gal jie sudirbs.
dar truputį suintrigavo Brazilija ir Ramiojo vandenyno regiono investicija, bet SEB taip pat norėjau investuoti, tai ten mažiausiai 3 metai ir be garantijų, bet girdėjau, kad krenta bendrasis akcijų indeksas dėl galimos Kinijos ekonomikos nuosmukio didėjant nenuspėjamai infliacijai. Artėja dar viena krizė, todėl verta taupyti o ne investuoti. Tokia ne tik mano nuomonė, bet ir apžvalgininko garsiojo Nausėdos.
Nenoriu viesinti, bet dar ne tokiu asmenybiu yra lyoness.Viskas cia OK.Naudokis nuolaidomis, nurimk, praeis"šunu'"lojimas ir jie patys ateis pas tave.Pabandyk pasiulyti savo vienetus Lyoness, juolab, kad linija ne tuscia.Idomu koks vartojimas?Nors, geriau neviesink.Isivaziuos ta veikla.jau 301 lajalumo partneris, o bus dar daugiau.Zmogui reikia paaiskinti individualiai, o ne seminare.Matai kiek cia rasom ir tai niekam nieks nedaeina.Tau per 4 men.sunkiai daejo, bet judi i prieki, o seminarai.....vakare busiu prie kompo, padiskutuosim.
xxx 2012-09-11 15:13:48
Tai tegul,kaip pvz.,neperka zmona ir dukra.Tu pirk ir praleisk 100 litu ir nuo tu pirkiniu sugrys tau 2 proc.ir joms,kaip rekomenduotojoms po 0,5 ir viso bus 3 proc.Kam pirkaisi didziausia verslo paketa uz 7000 litu.? Juk galejai nusipirkti vienetu uz 550 litu arba visiskai nepirkti,buti tik vartotoju ir pabandyti draugus pasijungti prie saves.Tu atsakyk man,gauni pirkdama nuolaidas,ar ne?Tau sugrysta pinigai,ar ne?Paskui prasideda detales.Patarimas.Savo linijoje padovanok nors dviems veikliems zmonems po tris vienetus,tai gal jie sudirbs.
Nemeluosiu grįžta, bet ne taip kaip gražiai buvo pasakojama, be to užknisa kuponų ir čekių įsigijimas, nes viską jau labai reikia planuoti. Be to dabar vis sąlygos keičiasi arba atsiranda nauji reikalavimai, negaliu niekam parodyti savo ofiso, nes taip žmonės tikrai nepatikės.
bandziau suprasti is to kas cia rasoma, bet taip nieks razumnai man ir neatsake, tai nuejau i tokia prezentacija ar kaip jie ten vadino. Joooooo, bande ir mane uzhipnotizuoti, tik varo procentus ir pelnus, - cia perki, ten perki, perka visa gimine ir kaimynai, o tai babkes nuo ju. Rojus zemeje, o ir cia ziuriu, visi tik gauna pinigus, ne Lietuva, o pinigu derejimo zeme, o dar investavimai i Azija, Brazilija.Tai va, ir suprask, ar cia pirkti ar investuoti ar kitus apgauti reikia. Blogiausia, kad UAB Lyoness Lietuva nusisneka arba visai nesisneka, o ju internete ne zodzio nei apie investavimus (kas turbut jiems yra draudziama, nes ne investicine bendrove), nei apie pinigus, kurie is visur plaukia (irgi bijo, kad paris, kad kviecia zmones i piramide), tai ir tyli UAB, o cia visokie raso ir raso, o dudnduliai tik eina ir eina klausyti...
Gyvendama prie pat maximos ir senuku - ten dazniausiai ir apsipirkineju. Turiu ir ju nuolaidu korteles. Ir, aisku, jomis naudojuosi. Kai pazistama pasiule isigyti dar viena nuolaidu kortele (LYONESS) - isigijau (viena daugiau ar maziau pinigineje :)) Vistiek perkuosi. Ir tikrai procentai numatyti gryzta, nes kiek suprantu pardavejai taip pat turi isipareigojimu juos atiduoti. Ir ne vien Lietuvoje apsiperkant! Ir nieko blogo nematau, kaip kiti cia mato. As tik pagalvoju, kad kiekviena naujove Lietuvoje visada skeptiskai priimama. Net ir banko kortelemis kiti lig siol bijo naudotis, nors visame pasaulyje jomis naudojamasi, ir nieko... Taip, manau, ir su Lyoness. Juk tik naudodamas ir matydamas naudas gali ivertinti, ar tau to reikia, ar ne. Jeigu jus, kurie rasote, kad jums nuolaidu nereikia - tai ir nesinaudokite jomis. Juk niekas nevercia naudotis. Jeigu nesinaudojate, nematote naudos - tai kam sakyti, kad jos nera, jei nesinaudodami nezinote. Tegul ir 3% papildomos nuolaidos. Kas geriau: gauti ja ar ne? O sukauptus pinigus galite persivesti i savo saskata banke, jei nenorite isleisti pas Lyoness partnerius, kuriu jau virs 300... Visame pasulyje zmones kvaili, kurie priklauso Lyoness? As taip tikrai nemanau. Gal jus norite greitai pajusti ta nauda? Bet gi dovanai niekas nieko jums niekur neduos. Jei nepirksite, tai jokiu procentu ir negausite, o jei pirksite be nuolaidu korteles - vel niekas nuolaidu neteiks. Centas prie cento,... ir ziurek jau litas tavo. Sekmes Lyoness partneriams ir ju nariams, ir visiems piktiems ant viso pasaulio ;)
Ka tu zmogau nori matyti ofise, jei tu jo neturi, tu ne Lyoness narys.Pasiulymus del investiciju tu nepamatysi tol, kol nebusi Premijum narys.Visi tyli, nes dabar toks etapas, kai kuriama pirkeju bendruomene.nariai is lupu i lupas perduoda informacija.Tu kaip priskaitysi, o dar, kaip nupasakosi kitiems, tai dar daugiau atsiras nepatenkintu.Ka tu gali pasakyti, ar rekomenduoti, jei tu pats to neisbandei, jei pats tuo netiki.Dar karta sakau, neik i tas reprezentacijas.Susirask normalu nari, kuris tau viska paaiskins individualiai, o po to jau pats nuspresi, ar buti tik vartotoju, ar issipirkti biznio paketa ir is to daryti versla.Nenoriu meluoti, nes bizni daryti reikejo pradeti anksciau.Nera velu dabar, jei investuosi ne paskutinius pinigus ir turesi kantrybes, tapsi Premijum nariu ir investuosi i kitas salis.Garantuoju, sugrys daugiau, nei bet kokio banko palukanos, bet nesitikek simtu tukstanciu, nes cia ne MMM, cia ne Mavrodi.Tapk eiliniu vartotoju be jokiu investiciju ir pamatysi naudo, o veliau spresi pats.
Mokesciu inspekcijai
2012-09-11 18:47:39 IP 78.57.164.99
Kol musu mokesciu inspektoriai ims kysius ir nekontroliuos imoniu, tai Lyoness sistema gerai neveiks.Ateini i privacia parduotuve, o ten pilna nepajamuotu prekiu, kaip turguje.Kam jam tas Lyoness nuolaidas suteikti, jei zmogui jis gali duot 10 procentu nuolaida, kad tik nereiktu cekio musti, o per Lyoness viskas legalu.Pardavei preke, ismusei ceki, padarei nuolaida.Nekeikite Maximos, nes su pardavejomis deretis neiseina.Mokesciai, tai musu pensijos, musu soc.garantijos.Uzsienyje net tokiu minciu nera, ten viskas legalu, tai ir nuolaidos vertinamos.
Andriau, paziurek, kaip gyvenam.Tik Lietuvoj atlyginimus gaunam po 1000 litu, o Maximoj isleidziam po 1500 litu ir dar lieka busto apsildymui po 800 litu susimoketi.Apvelkam vaikus, isleidziam i mokslus, susimokam uz kura ir dar senatvei atsidedam.Ilsimes Turkijoj, prie ezeru uzstatom pakrantes, perkam sklypus namu statybai ir vis uz ta vargana 1000 litu.Ir svarbiausia, nx mums tos nuolaidos, lai vargsai Austrai, Vokieciai, Amerikonai ir kiti pasaulio ubagai naudojasi tom Lyoness kortelemis.
PROCENTINĖ PSICHOZĖ
2012-09-12 09:14:51 IP 37.221.161.27
Žmonės, yra 1000 ir vienas būdas taupyti pinigus, šitas siūlomas būdas netaupo, o net skatina išlaidauti, nes kuo daugiau perki, tuo daugiau sutaupai (kur logika?). Teisingai pasakyta: niekas niekam už dyką nieko neduoda. Šiame biznyje dalyvauja trys žaidėjai: pirkėjas, pardavėjas ir gudrutis austras. Pardavėjas norėdamas parduoti prekę aukoja kelis papildomus pelno procentus, kurių dalis nusėda pas organizatorių ir dalis grąžinama pirkėjams, bet juk tai yra tie patys pirkėjo sumokėti pinigai. Patikėkit pardavėjas savęs tikrai neskriaus, visos nuolaidos išanksto yra įskaičiuotos į antkainį. Turėdamas šią "nuolaidų" kortelę ir norėdamas susigrąžinti SAVO kelis pinigėlius esi privertas pirktis pas Lyoness partnerius, tampi pririštas, o pardavėjui to tik ir reikia. Juk yra ir kiti pardavėjai ar prekybos centrai, kur galutinės kainos dažnai yra mažesnės ir be austro kortelės. Neužsibūrkit procentais. Pamąstykit...
Esame uzsiregistrave ir naudojames Lyoness nuolaidu sistema.Nematau ne vieno minuso kas verstu mane abejoti sia kompanija.Daug isleidziame pinigu, tai ir nuolaida nemaza.Savo Lyoness ofise esame nusistate, kad pinigai grystu i pirkimo saskaita.Gaudami nuolaidas nuo 3 iki 10 procentu per menesi sutaupome apie 200 litu.Uz tuos 200 litu uzsisakom, kaip pvz.Maximos dovanu kortele ir nuo jos vel gauname 3 proc.nuolaida.As negaunu jokiu papildomu pajamu, cia mano sutaupyti pinigai, as ju negaunu grynais, todel apie jokius mokescius kalba neina.Neesu investaves ne vieno lito i sia kompanija, nes neturiu atliekamu pinigu.jokio bankroto ir jokiu piramidziu nebijau, nes nieko neprarandu.Didziausias nuostolis, kuri galiu patirti, tai mano saskaitoje susikaupe pinigai uz nuolaidas ir tai jeigu uz juos nespesiu isigyti Lyoness partneriu kuponu.Ka tamstos cia rasinejate kazkokias nesamones apie piramides, tai daugeliui Lyoness nariu sukelia juoka.Yra pazystamu, kurie yra investave i sia kompanija.Jei jie meluoja man, tai as meluosiu jums.nesidairau i svetimus ofisus, neskaiciuoju svetimu pinigu, bet jie patenkinti investicijomis.Niekas negali garantuoti, kaip bus toliau.Bankrutuoja didesni gigantai, bet mes i tai nereaguojam, nes nieko neprarandam.Nesuprantama baime ir abejones musu zmoniu, kada be investiciju gaunama nuolaida.Gal vertetu pabandyti, o tada reiksti savo nuomone.Na, bet cia kiekvieno asmeninis reikalas.Aciu.
PROCENTINĖ PSICHOZĖ 2012-09-12 09:14:51
Tarkim turi Lyoness kortele.Nesuprantu, kas tave vercia pirktis pas Lyoness partnerius?Juk nera nustatyti limitai.Prie ko cia prisirisi?Jei radai prekes pigesnias PC "IKI", tai nereiskia, kad butinai turi prekintis"MAXIMOJE".Tai zinoma, kad pardavejas nuolaidas iskaiciuoja i pelna, bet siuo atveju nesuprantamas tavo poziuris i tai, kad abu stovim apsiprekine eileje ir as apsimoku gaudamas nuolaida, o tu moki pilna kaina.Kam Maximoje zmones ima "ACIU"kortele?Tai su ja jie gauna labai maza nuolaida ir tuo dziaugiasi.Nori pasakyti, kad paemes"Aciu"nebegali prekintis kitur?Lai guli ji tavo pinigineje, o tu eik i turgu, jei tau ten pigiau, ar maloniau.Cia juk ne banko kreditas, kad uz kortele reikia moketi palukanas.Kodel tu taip nusistates pries nuolaidas?Gerai gyveni?Gal taip, kaip rasoma atsiliepime KUBILIUI.? Ar nori pasakyti, kad turguje perki lasinius butinai uz 16 litu, jei yra po 14 litu?Man rodos, kad procentine psichoze yra apemusi tave.Kazkas cia negerai, nesuvokiama mastysena.
PROCENTINĖ PSICHOZĖ 2012-09-12 09:14:51
Tau pavydu, jog kazkiek procentu nuseda kazkam?Bet juk nuseda ne nuo taves, o nuo prekybininku.Jei toks pavydas grauzia is vidaus, Tai gal vertetu pagalvoti, kat tu prekiniesi su nuolaida, o kaimynas be?Pamastyk, gal tada praeis.
PROCENTINĖ PSICHOZĖ 2012-09-12 09:14:51
Vartojimo skatinimas didina BVP, o tuo paciu auga musu ekonomika.Kaip suprasti, cituoju"...noredamas susigrazinti savo kelis pinigelius esi priverstas pirktis pas Lyoness partnerius..."?As suprantu, kad gauni nuolaida is prekybininku, o kiek ir kur tu investavai, kad nori atsiimti savo pinigus, tai man neaiskuDalis pirkejo sumoketu pinigu grysta grynais pinigais i asmenine saskaita nuolaidos deka.Kur tu izvelgi tame bloguma?
del nuolaidu 2012-09-12 09:19:23
Esame uzsiregistrave ir naudojames Lyoness nuolaidu sistema.Nematau ne vieno minuso kas verstu mane abejoti sia kompanija.Daug isleidziame pinigu,tai ir nuolaida nemaza.Savo Lyoness ofise esame nusistate,kad pinigai grystu i pirkimo saskaita.Gaudami nuolaidas nuo 3 iki 10 procentu per menesi sutaupome apie 200 litu.Uz tuos 200 litu uzsisakom,kaip pvz.Maximos dovanu kortele ir nuo jos vel gauname 3 proc.nuolaida.As negaunu jokiu papildomu pajamu,cia mano sutaupyti pinigai,as ju negaunu grynais,todel apie jokius mokescius kalba neina.Neesu investaves ne vieno lito i sia kompanija,nes neturiu atliekamu pinigu.jokio bankroto ir jokiu piramidziu nebijau,nes nieko neprarandu.Didziausias nuostolis,kuri galiu patirti,tai mano saskaitoje susikaupe pinigai uz nuolaidas ir tai jeigu uz juos nespesiu isigyti Lyoness partneriu kuponu.Ka tamstos cia rasinejate kazkokias nesamones apie piramides,tai daugeliui Lyoness nariu sukelia juoka.Yra pazystamu,kurie yra investave i sia kompanija.Jei jie meluoja man,tai as meluosiu jums.nesidairau i svetimus ofisus,neskaiciuoju svetimu pinigu,bet jie patenkinti investicijomis.Niekas negali garantuoti,kaip bus toliau.Bankrutuoja didesni gigantai,bet mes i tai nereaguojam,nes nieko neprarandam.Nesuprantama baime ir abejones musu zmoniu,kada be investiciju gaunama nuolaida.Gal vertetu pabandyti,o tada reiksti savo nuomone.Na,bet cia kiekvieno asmeninis reikalas.Aciu.
iš kur 200 litų per nuolaidas gauni, jei 10 procentų už viską gautum reikia išleisti 2000 litų, o papildomų pajamų neturi, tai ką čia nesąmones pezi, o aš išleidžiu 1000 litų ir 200 į šoną padedu. Pagal jumis dalyvaujančius LOCHATRONO nuolaidų sistemoje po mėnesio nusipirkęs prekių už 200 litų sakau, kad man jos NEKAINAVOOOOOO. Va taip mes ir apgaunam save, nes jūs perkat, kad turėtumėt, o aš taupau. Ar reikalinga tokia nuolaida? MAXIMOJ viskis 50 lt., o IKI p/c 40 proc nuolaida, nupirkau du butelius ir apšikau pusę jūsų mėnesio nuolaidų, ir tik nupirkęs du butelius viskio. Apsipirkau NORFOJ gavau nuolaidą į savo kortelę ir čekį su 15 ct nuolaidą litrui degalų. O jūs užsakinėjat kuponus, laukiat ir važiuojat į degalinę prapirkti 100 litų kuponą, kad gautumėt nuolaidą. Jūs pasakykit kur rimti verslininkai Uspaskichas, Avulis ir t. t., juk jie išleidžia tikrai ne 2000 lt per mėnesį, bet kažkodėl jie nedalyvauja, nes pasak jus jie durniukai. Parodyk man durniuką, kuris gali išleisti 10000 per savaitę ir nenorėtų gauti atgal vidutiniškai pagal jumis 500 litų atgal. Dunduliukai atsimerkit juk netaupot, o patys rašot, kad sutaupytą vedat į pirkimų sąskaitą, o jeigu aš panorėsiu tarkim automobilį nusipirkti, kas man jam pinigų duos. LOCHIUKAI LOCHATRONO ŠALYJE.
Dauguma pagalvoja, o jei visi tapsime Lyoness nariais, kaip tada? Tada suprasime, kodel kazkas investavo, issipirko biznio paketus, tapo Premijum nariais ir subure aplink save savo draugu, giminiu, pazystamu bendruomene.Taip, cia kaip is 12 kedziu Vasiukai tapo Rusijos sostine.Tegul, laikas parodys.
Matai pats koks tavo ir koks Lyoness nariu mentalitetas.Apart taves cia niekas nieko nedurnina ir nelochina.Zmones bando issiaiskinti kas ir kaip.Lyoness nariu pavardziu niekas niekur neviesina, todel neaaisku kokie verslininkai, ar politikai turi nuolaidu korteles.Valio, atsidek tuos 200 litu, o dar geriau padek i "SNORA".Ka tu uz juos pirksi?Atsiversk Lyoness partnerius ir pamatysi, jog ten yra prekybininku automobiliais, kuru, maistu ir netgi vaistais, ko neabejotinai prireiks ir tau.Is kur pas tave tiek agresijos, neapykantos?gal tau nera 18 metu, tai tada sorry, nes Lyoness korteles nepilnameciams be tevu sutikimo neduodamos.
kaip galima isleisti 1000 litu ir is ju 200 litu atsideti.?cia tik "svaigulys"taip svaigsta.Skaityk komentara KUBILIUI.
svaiguliui 2012-09-12 10:13:05
Matai pats koks tavo ir koks Lyoness nariu mentalitetas.Apart taves cia niekas nieko nedurnina ir nelochina.Zmones bando issiaiskinti kas ir kaip.Lyoness nariu pavardziu niekas niekur neviesina,todel neaaisku kokie verslininkai,ar politikai turi nuolaidu korteles.Valio,atsidek tuos 200 litu,o dar geriau padek i "SNORA".Ka tu uz juos pirksi?Atsiversk Lyoness partnerius ir pamatysi,jog ten yra prekybininku automobiliais,kuru,maistu ir netgi vaistais,ko neabejotinai prireiks ir tau.Is kur pas tave tiek agresijos,neapykantos?gal tau nera 18 metu,tai tada sorry,nes Lyoness korteles nepilnameciams be tevu sutikimo neduodamos.
pradžioje buvo pasakyta, kad Lyoness negali dalyvauti stambūs verslininkai, nes sistema orientuota į vidutinį pirkėją. Kodėl nebuvo galima įsigyti pvz. iš kart 5 premium paketų. Finansinės piramidės pagrindas yra gauti lėšas iš atėjusių, atvestų žmonių, o ką čia kitaip??? Jei žmonių neatvesi ir tapšnosies su 2 proc. Beje lygiai tas pats yra AMWAY, kuri veikia tinklinės prekybos pagrindu, kaip ir Lyoness, ir jau yra pripažįstama kaip komercinis kultas, t. y. sektos atmaina (jei nežinot truputį pasiskaitykit rimtų veikalų). O visi dalyvavimai seminaruose naujų ir jau esančių narių, yra ne kas kitas, o narių ideologijos stiprinimas, kad niekur nepabėgtum ir nematytum realiai vykstančių procesų. Tegul turėkit tą nuolaidą, dalyvaukit kur jus norit, tik nelyskit į akis kalbėdami nesąmones apie pinigų srautus ir sferas, kvadrantus. Lygiai taip pat pasakojo ir MMM, o kur ji šiandien? Būkit ir džiaukitės, bet po to neverkit, kad nebeturit pinigų, o svarbiausia draugų.
matematika 2012-09-12 10:23:03
nemoki skaityti ar nesupranti nekomentuok, jei nežinai kaip atsidėti pinigų ar juos taupyti dalyvauk LYONESS.
matematika 2012-09-12 10:23:03
Galiu paaiškinti. Mano pajamos 1200 litų. Išleidžiu 1000 litų. Kiek man liko? 200. Ką mes darome su 200? Juos padedame į skrynelę. Atsakymas: atidėti 200 litų. (J. Balčytis, 2012, Matematika 1 klasė, skyrius "Žodiniai uždaviniai").
kur verslininkai? 2012-09-12 10:28:45
Baisiausia yra tai, jog bumba ir moko gyventi ne Lyoness nariai, o tie, kurie nera sioje sistemoje.Ar jus apsimetat, ar jums yra mokama uz antireklama?Prie ko cia MMM kur investuoji 100 litu, o po 12 menesiu gauni 16500 litu.Lyoness perkiesi gauni nuolaida, neperki negauni nuolaidos.Remiates kazkokiais veikalais, Lenino mintimis, Markso idejomis apie ekonomika.Kalbekit konreciai, kur yra blogis tame, kai apsiperkant gauni nuolaida grynais pinigais?
Prisiregistravau as tam Lyoness.Mazai prekinuosi ir matau mazai naudos.Sunus gyvena ir dirba Airijoje.Atidaviau as jam ta kortele.Gavosi taip, kad jis su kompanija prekinasi Airijoje kazkokiame marketinge.Dabar ateina ir ateina sms, kad man pervedama po 35 litus i saskaita.Per du menesus atejo 280 litu.Gal tai nedidele parama motinai, bet dovanoms per Kaledas uzteks.
xxx 2012-09-12 10:52:11
Baisiausia yra tai,jog bumba ir moko gyventi ne Lyoness nariai,o tie,kurie nera sioje sistemoje.Ar jus apsimetat,ar jums yra mokama uz antireklama?Prie ko cia MMM kur investuoji 100 litu,o po 12 menesiu gauni 16500 litu.Lyoness perkiesi gauni nuolaida,neperki negauni nuolaidos.Remiates kazkokiais veikalais,Lenino mintimis,Markso idejomis apie ekonomika.Kalbekit konreciai,kur yra blogis tame,kai apsiperkant gauni nuolaida grynais pinigais?
kad yra sakoma jei nori uždirbti tai atvesk žmonių, nori gauti tik 2 proc. nuolaidą žmonių neatvesk. Piramidės pagrindu sukurta, ir klausimas kiek ilgai tai gyvuos ir t. t. Ar neskaitot kas parašyta??? Ar nors vienas grynaisiais pasiėmėte???
Vadink sita reikala taip, kaip tau patogu, bet nepriestarauk realybei.Lyoness savo ofise gali nusistatyti taip, kaip nori pats.Uz gautas nuolaidas pinigais gali pasiimti parduotuviu kuponais, gali pirkti internetineje parduotuveje, gali kaupti vienetus arba PERVESTI I SAVO BANKO SASKAITA GRYNUS PINIGUS ir juos nusiemus gali naudoti kur tik nori.Kam rasineti ta ko nezinai.Kyla klausimu, tai geriau pasiklausk, susidaryk savo nuomone ir tada ja issakyk.Negyvenk spelionemis ir nekurk sau nebutu dalyku.
balandžio - gegužės mėn. buvo sakoma, kad prasidės Lyoness masinė reklama, visur per televiziją, prekybos centruose ir visur kitur, bet kažkaip jokios reklamos nematau, nors visi suprantam, kad reklama pagrindinis veiklos variklis. Čia žmonės rašo gerai ir negerai, bet tai irgi galėtų būti reklama, kodėl sakot, kad mokama už antireklamą. Paskaičiau Lyoness tinklalapyje, kur parašyta, kad Nariams draudžiama aktyviai reklamuoti narystę Lyoness. Tai kas čia? Pasirodo reklamos nereikia, o visa Lyoness veikla po kažkokia paslaptim paslėpta, apie nieką nesužinosi, niekas neaišku, o tapk nariu ir viskas paprasta ir genealu. Prasideda, jei daug nupirksi ar daug pervesi būsi turtingas. Jo čia kaip Jehovos liudytojai - jei viską atiduosi tik tada pasijusi laimingu. Sėkmės.

CEEFFO consulting (Verslo konsultantai)
Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita, auditas, finansinė veikla ir tarpininkavimas, investicinė veikla, kita veikla, konsultacijų paslaugos, mokymo kursai, teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau...
Dorcas (Birių krovinių pervežimas, savivarčių nuoma)
Adresas: Garšvės g. 16, LT-45474 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, atliekų tvarkymas, betono gaminiai, ekspedijavimas, kelių tiesimas, remontas, tiltai, kita veikla, komunalinė technika, komunalinės paslaugos, krautuvai, keltuvai, liftai, logistikos paslaugos, naudingosios iškasenos, statyba, statybinės medžiagos, statybos technika, įranga, nuoma, transporto paslaugos, žemės ūkio technika.
UAB "Dorcas" savo veiklą pradėjo 1996 metais. Autotransporto paslaugų padalinyje išnaudojama patirtis ir plati techninė įvairovė. Šios veiklos ašis - birių medžiagų, tokių kaip žvyras, skalda, smėlis, juodžemis, gruntas ir kt...
Corpus A (PASTATŲ ŪKIO VALDYMAS | VALYMO PASLAUGOS)
Adresas: Gabijos g. 30, LT-06100 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, kenkėjų naikinimas, dezinfekcija, komunalinės paslaugos, popierius, jo gaminiai, švaros, valymo paslaugos.
UAB "Corpus A" siūlo visas pastatų priežiūros ir valymo paslaugas ir yra pasiruošusi lanksčiai prisitaikyti prie kintančių kliento poreikių, taip taupydama tiek laiko, tiek pinigines sąnaudas. Imonė subūrė patyrusio personalo komandą...
Milviteka
Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: kita veikla, krautuvai, keltuvai, liftai, maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai, metalas, apdirbimas, gaminiai, pašarai, gyvulinis maistas, pramonės įrengimai, projektavimas, architektai, sandėliavimas, technologinė įranga, žemės ūkio paslaugos, žemės ūkio technika, židiniai, krosnys.
Grūdų perdirbimo ir sandėliavimo įrenginiai, jų atsarginės dalys. Trąšų transportavimo, fasavimo įranga - gamyba, prekyba, konsultavimas, montavimas. Konsultuoja, gamina, montuoja, remontuoja, parduoda grūdų perdirbimo įrangą, grūdų...
Dusėtai (Baldai namams)
Veiklos sritys: baldai (prekyba), grafika, dizainas, interjero apdailos medžiagos, kita veikla, mažmeninė prekyba, projektavimas, architektai, šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek...

Jei kalbatės su savimi – nesate beprotis
Jei kalbatės su savimi – nesate beprotis 08-28 16:10
Ilona Makauskienė, šeimos gydytoja bei psichologė-psichoterapeutė, VŽ skaitytojams atsakys į klausimą, kodėl žmonės kalbasi su savimi.
Ispanijos gali laukti jau treti rinkimai per vienerius metus
Ispanijos gali laukti jau treti rinkimai per vienerius metus 08-28 16:10
Baigiasi aštuntas mėnuo, kai Ispanijos parlamentas nesugeba suformuoti vyriausybės. Panašu, kad prireiks dar vienų rinkimų.
Baltijos šalių lenktynės – kuri pirma pasistatys kongresų centrą
Baltijos šalių lenktynės – kuri pirma pasistatys kongresų centrą 08-28 13:17
Kaip klostysis Baltijos šalių kova dėl tarptautinių renginių, priklausys nuo to, kuri pirma pasistatys daugianfunkcį konferencijų centrą. Anot Latvių dienraščio "Dienas Bizness", jau ryškėja Rygos...

Ar po LIDL atėjimo maisto produktų kainos krito?

UAB Baltic master

Bank of America 15,79 +1,67%