Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Lyoness Lietuva

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lyoness Lietuva

Atsiliepimai apie UAB "Lyoness Lietuva"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Lyoness Lietuva"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
dar viena afera bando prigydit zmonem.. pastebiu daug patikliu atsiranda.
uzbekas 2012-09-05 15:04:27
dar viena afera bando prigydit zmonem.. pastebiu daug patikliu atsiranda.
afera gali buti uzbekistane.nebuk naivuolis.zmones registruojasi ir naudojasi nuolaidu kortele be jokiu investiciju.kur cia galima izvelgti afera, kai pirkdamas gauni nuolaida.kazkur buvai labai stipriai nugasdintas, ar apgautas.
AS 2012-08-28 15:51:06
Apgavikai visiski !!!! Lojalumo partneriams nauda??? Kokia nauda , kad uz 2000 reik susipikrt spec iranga, 7000 turi investuot akcininkas ir galbut sulaukti 3 klientu per mustus, kuriems, BEJE, nuolaidas jis duoda is savo kisenes ( perveda tuos pinigus LYONESS is kuriu procentas ar 2 grizta pirkejui). Turetu but sankcijos taikomos tokiems arabu putejams.
Jusu reklama lyoness sistemoje eina salia tokiu gigantu, kaip Maxima, Senukai, Kristiana ir t.t., tai yra viena is naudu.Antra, tai si sistema tik isibegeja ir klijentu turesite zymiai daugiau.Trecia, tai nemokate dirbti, nes turite galimybe dalinti nuolaidu korteles, nuo kuriu gausite 0, 5 proc.nuo pirkiniu.Gaila, kad kazkam tenka daryti nuolaidas?Bet juk ne vienas lyoness narys nebepraso papildomu nuolaidu.Nezinau ka dirbate, bet garantuoju, jog klijentams darote ir 5 ir 10 proc.nuolaidas, o cia panikuojate del 3 proc.Palauk, atsipirks tos investicijos, kantrybes ir sekmes Jusu verslui.
tai ar yra cia nors vienas protaujantis ir galintis atsakyti normaliai, - tai kas tas Lyoness, jei google ismeta UAB Lyoness Lietuva, o ten nei apie nuolaidas, nei pirkimus neina kalba ir kam as tureciau darbintis i baldu fabrika, jei tik bandau issiaiskinti ir vietoj atsakymu skaitaiu kazkokias nuolaidas, pirkimus, didelius pinigus, - jau buvo situ fintu, o dabar dar ir per oficialu UAB stumdo visokius variantus
Tuoj "užsilenks" tas Lyoness. Maxima jau nutraukė bendradarbiavimą. Tuoj nutrauks ir kiti.

Sugalvojo biznį daryti iš "oro" a*******i.
andziulis 2012-09-06 17:18:56
Norint uzsiregistruoti ir naudotis lyoness nuolaidu kortele tave turi rekomenduoti jau uzsiregistraves narys.Aiskinti nera prasmes, nes rekomenduotojas tau viska paaiskins kas ir kaip.Daug esu isaiskines zmonems, o kazkas tuo pasinaudoja ir priregistruoja i savo linija.Galiu pasakyti tik tiek, jei daug isleidi pinigu maistui, statyboms ir kt.prekems, tai gausi nuolaidas, kurios sugrys grynais pinigais i tavo saskaita.Cia nera jokiu burtu, kaip daugelis mano.Pinigai is dangaus nebyra.Jei turi daug geru draugu, tai juos prisijunges prie saves gausi nuo ju nuolaidu 0, 5 proc.ir dar nuo tavo draugu draugu, kurie juos uzregistruos.Jei tu nieko nepirksi, nieko neregistruosi, tai nieko ir negausi, bet gi nieko ir nerizikuoji, nes jokiu investiciju.Va tau ir visa sistema.As naudojuos ta kortele 5 menesiai.Mano seimai sugryzo apie 2000 litu (tai faktas).Esu investaves i Brazilija ir Azija.Kaip ten bus nezinau, bet matau, jog linksta i gera puse.
oho 2012-09-07 16:47:02

Sugalvojo biznį daryti iš "oro" aferistai.
Taip, ponas, Matosi, kad tamsta domites siuo klausimu.Reiktu bijoti ir to, jog jus gali ta pati Maxima paduoti i teisma uz smeizta.Maxima parduoda Lyoness dovanu korteles su nuolaida, kurias naudoja nariai.Prekybos tinklas nuo spalio 1 d.uzdraus dovanu kortelemis atsiskaityti uz dujas, telefonus ir kt.treciu asmenu paslaugas.Jie teisus.Lyoness narys mokedamas uz dujas gauna 3 proc.nuolaida + lajalumo nauda.Uz sita visa reikala apmoka Maxima.Kam jiems to reikia?Mes, budami nariais senai zinojome, jog tas reikalas kazkada uzsidarys.Kas nemiegojo, daug islose.Bet tik tiek, apribojo mokescius, bet nereiktu meluoti, kad atsisake nuolaidu sistemos.Nu mes tokie, pletkaujantys pavyduoliai, megejai apderbti, pazeminti kitus.Sekmes.
Esu be galo patenkinta Lyoness programa. Naudojuosi visomis nuolaidomis. Jau grizo grynieji pinigai i banko saskaita. Kas sako, kad "nesamone" galeciau su juo padiskutuoti! Per menesi laiko, grynaisiais grizo 2200lt. Pagarba sukurusiam sia nuolaidu sistema. Rekomenduoju.
o kam galvoti apie nuolaidas, mes juk pedofilu salis.galvokim, kaip venckiene isrinkti i seima ir busim visi turtingi, bent jau dvasiskai tai tikrai
nenormali boba, melage.moteris teikianti seksualines paslaugas su nuolaida.nori pasakyt, kad per menesi prapirkai uz 80 tukst.litu.minjeta vyrams galejai padaryt uz 2200 lt.karve
sory, ne karve, o avela
modestai 2012-09-09 11:04:44
nenormali boba,melage.moteris teikianti seksualines paslaugas su nuolaida.nori pasakyt,kad per menesi prapirkai uz 80 tukst.litu.minjeta vyrams galejai padaryt uz 2200 lt.karve
uz kiek darai?per kuria vieta reikia braukti kortele?
Cia jus visi tokie turtingi, kad nenorite naudotis nuolaidomis?
Kazkas is cia rasanciuju bando nuteikti pries Lyoness nuolaidu kortele.Nepaaiskinamas dalykas.Kam cia diskutuoti?Nori naudokis nori nesinaudok.Taisykles yra vienodos tiek uzsienyje, tiek Lietuvoje.Nariu skaicius auga.Lietuvoje ju yra apie 23.tukst., o lajalumo partneriu, imoniu duodanciu nuolaidas jau 301.Vidutine seima lietuvoje isleidzia apie 15000 litu per metus maistui, kurui, dovanoms, statybinems medziagoms, servisui ir t.t.Naudojantis nuolaidomis sugrysta apie 600 litu.Jei jus rekomendavote dar nors 5 draugus, tai nuo ju pirkiniu dar sugrys 0, 5 proc.plius sistemoje kaupsis vienetai.Nauda apie 800 litu per metus.O jei pradesite statybas, remonta, ar pirksite automobili, valgysite kasdien kavineje kur yra nuolaidos, tai suma isaugs dvigubai, ar net trigubai.Kam tai nera pinigai, tai ir nesukite sau galvos, nors savo Lyoness ofise galite nusistatyti, jog tie pinigai eitu i labdara.Gal nors taip padesite kitiems.Europoje si sistema pleciasi greiciau, nes kitoks suvartojimas, kitokia ir graza.Ten seima praleidzia apie 20 tukst euru.Niekas neskaiciuoja tu pinigeliu, o beveik kas antras perveda i paramos fondus.Kalbama apie kazkokias piramides.Jei nenori investuoti i kitas salis, nenori isto daryti versla, nenori buti PREMIJUM narys, tai imk kortele uz dyka ir naudokis nuolaidomis.Cia dabar rasot kazkokias nesamones, sarmata skaityti.
Esu labai patenkinta Lyoness programa. Nors pirkau tik maistą ir būtiniausias namų ūkio prekes, per nepilną mėnesį jau gryžo apie 90 Lt. Atrodo nedaug, - bet juk į kišenę, o ne iš kišenės. Bankuose pinigus užšadom už labai mažas palūkanas, o lyoness kompanijoje pinigai grįžta perkant. Argi tai blogai? Visur nepatenkintų ir prieštaraujančių atsiranda. Pirma gal reikia išbandyti.
Visa mano seima esame Lyoness nariai.Dukra priregistravo drauge, o dukra zmona, atitinkamai zmona mane.Aisku nemokamai.Perkames per mane Maximoje.Naudoju "aciu"kortele ir gaunu 1 proc.nuolaidu, o po to duodu Maximos dovanu ceki, kuri isigijau per Lyoness ir gaunu 3 proc.Kadangi rekomenduotojai yra zmona ir dukra, tai jos gauna po 0, 5 proc.komisiniu.Skaiciuoju 1+3+0, 5+0, 5 ir man gaunasi 5 proc.nuolaida, kuri grynais grysta i seima, o t.y.nuo 1000 litu 50 litu nuolaida.Atsakykit prasau, kur cia matote kokia nors afera, ar piramide?Tas kas nesupranta buria is kavos tirsciu ir nesuprantama kokiu tikslu bando smeizti tiek Lyoness narius, tiek firmas, kurios sutiko duoti nuolaidas.Pavydas, debilumas, ar siaip is neturejimo ka veikti?
Perskaicius visus negatyvius komentarus darosi aisku, kad nepatenkinti tie, kurie neturi issamios informacijos, ju zinios pavirsutiniskos, o laiko ir proto stoka jiems trukdo isigilinti, suvokti ir veikti.Tad aisku, tokiems patogiau viska neigti, kritikuoti, pykti.Juk is tikruju zmonems pavydu, kad kazkas is to jau seniai gauna nauda.Daug kas suprato, kad lyoness- nauja pirkimo sistema, isplitusi visose pasaulio salyse ir diegianti visiskai nauja pirkimo kultura.Kol skeptikai bamba, optimistai plecia pirkeju bendruomene ne tik Lietuvoje ir dziaugiasi nauda.Zinoma, yra tokiu, kurie nelabai supranta, ka veikia tape lyoness nariais, bet juk yra galimybes gauti informacijos ir atrasti savo vieta sioje srityje.As dziaugiuosi, kad galiu pirktis ir susigrazinti dali pinigu, galiu stebeti vis gausejanti lojalumo partneriu buri ir tikrai matau didziule sios kompanijos ateiti.O iskreipta informacija ir pykcio pilnus komentarus palikim skaityti patiems bambekliams.Juk jie nezino apie ka sneka;)
ROMAS nemokamas sūris pelėkautuose ir tai tik antrai pelei, naivūs avinėliai.
romas 2012-09-10 19:11:36
ROMAS nemokamas sūris pelėkautuose ir tai tik antrai pelei , naivūs avinėliai .
negaliu tyleti.Romai, tu durnas, ar mus durnais laikai?Tau nors kuola ant galvos tašyk, tu vistiek savo.Supranti, Lyoness nariu gali tapti uz dyka, nemokamai gali naudotis nuolaidomis.Supranti tu, ar ne?NE-MO-KA-MAI.Gaudydamas savo peles gali suri ir spastelius isigyti su 3 proc.nuolaida
tai kodel lyones neduoda daugiau nuolaidu proc. nei normalios maxima, statoil ir t.t. korteles? ta likuti proc. sau i kisene? ar kaip cia?kokia njiem is to nauda? niekas nieko uz dyka nedaro.
hm 2012-09-10 22:27:21
tai kodel lyones neduoda daugiau nuolaidu proc. nei normalios maxima,statoil ir t.t. korteles? ta likuti proc. sau i kisene? ar kaip cia?kokia njiem is to nauda? niekas nieko uz dyka nedaro.
lyoness, kaip didmeninkai nusideri tarkim 5 proc. is kuriu 1 proc.eina lyoness, 3 proc.vartotojui, o 1 proc.rekomenduotojams.Labai paprasta.Imones gauna didesnes nuolaidas, bet tarp imoniu neimanomas atsiskaitymas per lyoness sistema.As cia kaip pvz., nes yra partneriu, kurie lyoness duoda 10 proc.ir daidesne nuolaida.Uztatai ir yra rekomenduotojai, kurie kuria aplin save savo pirkeju bendruomene nuo kuriu gauna 0, 5 proc.Tuos pinigelius moka ne pirkejas, o jie yra is nuolaidu, is lyoness ir jos lajalumo partneriu.Imonems apsimoka buti partneriais su lyoness, nes jie duoda pasauline reklama ir skatina vartojima nuo ko auga musu salies BVP.Nekeikite Maximos, nes jie moka mokescius, o turginiai atsiveza prekes is Lenkijos ir krauna sau kapitala nemokedami valstybei.Imones, kurios priklauso Lyoness taipogi yra saziningos mokesciu atzvilgiu.Jas turi skatinti valstybe, nes norint isigyti preke su nuolaida, ji turi buti pajamuojama.Kada mes tai suprasim?
hm 2012-09-10 22:27:21
Nezinau kokia kortele duoda didesnes nuolaidas.Protingai zmogus raso savo komentaruose.PVZ.perkasi Maximoje naudodamas ACIU kortele t.y. 1 proc.LYONESS t.y.dar 3 proc.jei tave rekomendavo zmona, o zmona rekomendavo tavo dukra, tai nuo tavo pirkiniu 0, 5proc.zmonai ir 0, 5proc.dukrai.Viso i seima gryzo 5 proc.Tai nera maza nuolaida.Lukoil didziausia nuolaida imonems 13 centu.Paskaiciuok per Lyoness Kuro kaina 5 litai.Nuolaida 2 proc.+ 2 x po 0, 5 proc.viso 3 proc.Per lyoness gaunasi 15 cnt.Tai kaip dar Jums isaiskinti.Jei tave rekomenduos protingas Lyoness narys pas kuri tu galesi kreiptis patarimo, tai suprasi dar daugiau, o jei uzregistruos tas, kuris tik uzregistruos, tai neturesi nei tu naudos, nei jis.Taip ir liksi nieko nesuprates, kaip ir daugelis cia rasynejanciu nesamones.
nelabai čia aš suprantu su Lyoness procentais. Mieli nariai, ne taip skaičiuojate procentus. Pvz.: jeigu gaučiau kaip Lyoness narys 40 proc. nuolaidą, o nuo mano dviejų šeimos narių po 30 proc. tai kas gautųsi - valiooooo 100 proc., taigi viskas nemokamai. Atsiubuskit Lyonessiukai. (čia pagal xxx komentarą.
Taip pat skaičiuoja ir komentatorius "burtininkams". Paskaitykit matematikos vadovėlius, o geriau pradžiamokslius.
Šiaip 2012-09-11 11:09:35
Prasiblaivyk, prie ko cia 30 ir 40 procentu, kai kalba eina apie 3 procentus? gerai delioji nuliukus.
Cia kazkoks neapsakomas debilizmas zmoniu, kurie nera isbande nuolaidu, o bando visus apdurninti.
Klausia praeivis zydo, ar moki groti su armonika?Tas jam atsako, kad nezinau, nes nebandziau.Taip ir su lyoness.Labiausiai priestarauja tie, kurie nebande, o apsimeta didziausiais ziniuoniais.
Atsiverskite per youtube reklamini filmuka apie Lyoness naudas lietuviskai.Jei dar nesuprasite, tai cia grynai yra nusistatymas pries lyoness narius ir pavydas, kad kazkur kazka praziopsojot.
Ir dar.Visi Lyoness nariai tyliai ir ramiai naudojasi nuolaidomis ir nekreipia demesio i cia rasanciuju nuomones.Lyoness registracija vyksta per el.pasta, todel visi nariai moka naudotis kompiuteriu.Norit pasakyti, kad virs 20.000 nariu yra durni, o du, ar trys bandantys paneigti korteles privalumus ir rasantys cia savo abejones yra protingi genijai?
Atsakau xxx - taigi čia pavyzdys, nes 2+0, 5+0, 5 proc., tai nėra 3 proc., nes procentai taip nesisumuoja, pvz. pirkau 1 prekę už 100 litų, mano paties rekomenduota žmona už 100 litų ir mano rekomenduota dukra už 100 litų. Už vieną gavau 2 proc. nuolaidą, už kitą 0, 5 proc. ir už dar vieną 0, 5 proc. nuolaidą. Litais tai būtų 2 litai, 50 ct., ir 50 ct. t. y. nuolaidų gavau už 3 litus. Kadangi mano šeima išleido 300 litų, o nuolaidų gavau už 3 litus, tai gaunasi tik 1 proc. nuolaidų, o kur jūs gaunate 3 proc. Taigi patys prasiblaivykit ir nebegerkit po pilną. Aš su nuliukais parašiau, kad suprastumėte, nes pradėjau skaičiuoti išlaidas savo ir vesti šeimos balansą. Beje pats esu Lyoness 4 mėn. narys ir esu nusivylęs, nes pinigus leidžiu, iš jų gaunu vėl ale nuolaidą, ir esu priverstas vėl juos išleisti, o ką man daryti kai dabar sugalvojau pataupyti. Lyoness vienetai nebeauga, nes nėra jau labai daug norinčių tapti nuolaidų gavėjais. Taip pat noriu pabrėžti, kad nuolaidos yra gaunamos, bet truputį ne taip skaičiuojat. Viskas yra gerai, kol esi paprastas vartotojas, o jei sieki tapti PREMIUM nariu ar mažiau investuoti į tam tikras rinkas, niekas nesigauna ir nesigaus, nes galimų būsimų narių skaičius pripažinkim yra limituotas. Tik ką daryti jei nebenoriu būti pirkėjų bendruomenės nariu - man niekas pinigų negražina ir sako išpirk prekių už tiek, kad investuota suma sudarytų 2 proc. t. y. apie 350 tūkst. litų. Nežinau įklimpau visam gyvenimui.
Šiaip Citata iš Lyoness tinklalapio
2012-09-11 13:50:09 IP 193.219.12.52
Atsakomybės nepripažinimas

1. UAB „Lyoness Lietuva“ ir jos filialai (toliau vadinami „Lyoness“) neprisiima jokios atsakomybės už pateiktos informacijos dabartinę būklę, teisingumą, užbaigtumą, teisėtumą ir/arba kokybę. Tai yra taikoma visiems produktams ir paslaugoms, siūlomos šioje svetainėje, įskaitant produktų aprašymus, kainas, taip pat pateiktą informaciją apie Lyoness verslo partnerius. Techninės klaidos ir/arba priežiūros darbai, taip pat kitos priežastys (tokios kaip svetainės atnaujinimas) gali padaryti didesnių ar mažesnių nuostolių, susijusių su svetainės prieiga. Lyoness neprisiima jokios atsakomybės dėl svetainės prieinamumo arba prieigos. Lyoness neatsako už jokius materialinius ar nematerialinius nuostolius (tokių kaip prarastas pelnas, patirtos išlaidos, nuostoliai, pretenzijos dėl prarastų duomenų, dėl neteisėto praturtėjimo, teisėtų mokesčių, arba sutarties rengimo išlaidų), kurie atsirado dėl pateiktos informacijos naudojimo, neteisingos arba nepilnos atitinkamos informacijos naudojimo, išskyrus tuos atvejus, kai Lyoness padaro šiuos nuostolius tyčia arba dėl didelio aplaidumo. Visi pasiūlymai gali būti pakeisti ir nėra privalomi. Lyoness gali bet kuriuo metu, be išankstinio perspėjimo keisti, pakeisti arba panaikinti visą arba dalį šios svetainės arba jos turinį.

VADINASI NĖRA JOKIU GARANTIJŲ

IŠJUNGS IR AMEN.
abejojantiems 2012-09-11 13:24:22
Ir dar.Visi Lyoness nariai tyliai ir ramiai naudojasi nuolaidomis ir nekreipia demesio i cia rasanciuju nuomones.Lyoness registracija vyksta per el.pasta,todel visi nariai moka naudotis kompiuteriu.Norit pasakyti,kad virs 20.000 nariu yra durni,o du,ar trys bandantys paneigti korteles privalumus ir rasantys cia savo abejones yra protingi genijai?
Tai gaunasi 20 tūkst. genijai o 3 milijonai d*****i ?????
Šiaip 2012-09-11 13:44:58
Atsakau xxx - taigi čia pavyzdys, nes 2+0,5+0,5 proc. , tai nėra 3 proc., nes procentai taip nesisumuoja, pvz. pirkau 1 prekę už 100 litų, mano paties rekomenduota žmona už 100 litų ir mano rekomenduota dukra už 100 litų. Už vieną gavau 2 proc. nuolaidą, už kitą 0,5 proc. ir už dar vieną 0,5 proc. nuolaidą. Litais tai būtų 2 litai, 50 ct., ir 50 ct. t. y. nuolaidų gavau už 3 litus. Kadangi mano šeima išleido 300 litų, o nuolaidų gavau už 3 litus, tai gaunasi tik 1 proc. nuolaidų, o kur jūs gaunate 3 proc. Taigi patys prasiblaivykit ir nebegerkit po pilną. Aš su nuliukais parašiau, kad suprastumėte, nes pradėjau skaičiuoti išlaidas savo ir vesti šeimos balansą. Beje pats esu Lyoness 4 mėn. narys ir esu nusivylęs, nes pinigus leidžiu, iš jų gaunu vėl ale nuolaidą, ir esu priverstas vėl juos išleisti, o ką man daryti kai dabar sugalvojau pataupyti. Lyoness vienetai nebeauga, nes nėra jau labai daug norinčių tapti nuolaidų gavėjais. Taip pat noriu pabrėžti, kad nuolaidos yra gaunamos, bet truputį ne taip skaičiuojat. Viskas yra gerai, kol esi paprastas vartotojas, o jei sieki tapti PREMIUM nariu ar mažiau investuoti į tam tikras rinkas, niekas nesigauna ir nesigaus, nes galimų būsimų narių skaičius pripažinkim yra limituotas. Tik ką daryti jei nebenoriu būti pirkėjų bendruomenės nariu - man niekas pinigų negražina ir sako išpirk prekių už tiek, kad investuota suma sudarytų 2 proc. t. y. apie 350 tūkst. litų. Nežinau įklimpau visam gyvenimui.
kaip Jus cia skaiciuojat?Netikiu, jog esi Lyoness narys arba kazko nesupratai.As perkuosi uz 100 litu ir man grysta 2 proc., o mano zmonai, kaip rekomenduotojai grysta 0, 5 proc. ir mano dukrai, kaip jos rekomenduotojai dar 0, 5 proc.Gaunasi nuo 100 litu 3 litai.Kas del verslo, tai reikejo viska apmastyti, ar sugebesi dirbti, ar sugebesi kitiems paaiskinti, o tada investuoti.Nezinau tokio verslo, kuriame investicijos atsipirktu per 4 menesius ir dar nieko nedarant.Neskaitai taisykliu.Nebenori, tai savo vienetus gali parduoti pasiulius rastiskai Lyoness, o jei jie nenupirks, tai nupirksiu as.Problemu nematau visiskai.Jei esi PREMIJUM narys investuok i Azija ir tada nereiks nieko daryti, lauksi kol pildysis vienetai ir gausi pelna ir nieks negali pasakyti kada, kaip plesis rinka.Lyoness pareiskimai tokie, kaip tu rasai todel, kad atsiribotu nuo tokiu verslininku, kaip tu.Investavai 7000 litu ir nori per 4 men.uzdirbti 56, 000 litu?Bet neklaidinkim zmoniu, nes ne visi supras apie ka mes kalbam.Galima naudotis nuolaidomis nemokamai.Tegul per metus nuo vieno vartotojo susikurs vienas vienetas, o nuo desimt jau bus desimt vienetu.Zingsnis po zingsnio ir bus rezultatas.Juk pirkaisi verslo paketa daryti bizni, o nieko nedarai.Vadinasi gali priekaistauti tave rekomendavusiam asmeniui arba sau, nes kazkuris kazko nesupratot.Zemiau esanciuose komentaruose as minejau, kad nesiregistruokite pas bet ka, nes nebus naudos, nei paciam, nei rekomenduotojui.Rasyk kas idomu, paaiskinsiu, pamokysiu.
xxx 2012-09-11 14:46:00
kaip Jus cia skaiciuojat?Netikiu,jog esi Lyoness narys arba kazko nesupratai.As perkuosi uz 100 litu ir man grysta 2 proc.,o mano zmonai,kaip rekomenduotojai grysta 0,5 proc. ir mano dukrai,kaip jos rekomenduotojai dar 0,5 proc.Gaunasi nuo 100 litu 3 litai.Kas del verslo,tai reikejo viska apmastyti,ar sugebesi dirbti,ar sugebesi kitiems paaiskinti,o tada investuoti.Nezinau tokio verslo,kuriame investicijos atsipirktu per 4 menesius ir dar nieko nedarant.Neskaitai taisykliu.Nebenori,tai savo vienetus gali parduoti pasiulius rastiskai Lyoness,o jei jie nenupirks,tai nupirksiu as.Problemu nematau visiskai.Jei esi PREMIJUM narys investuok i Azija ir tada nereiks nieko daryti,lauksi kol pildysis vienetai ir gausi pelna ir nieks negali pasakyti kada,kaip plesis rinka.Lyoness pareiskimai tokie,kaip tu rasai todel,kad atsiribotu nuo tokiu verslininku,kaip tu.Investavai 7000 litu ir nori per 4 men.uzdirbti 56,000 litu?Bet neklaidinkim zmoniu,nes ne visi supras apie ka mes kalbam.Galima naudotis nuolaidomis nemokamai.Tegul per metus nuo vieno vartotojo susikurs vienas vienetas,o nuo desimt jau bus desimt vienetu.Zingsnis po zingsnio ir bus rezultatas.Juk pirkaisi verslo paketa daryti bizni,o nieko nedarai.Vadinasi gali priekaistauti tave rekomendavusiam asmeniui arba sau,nes kazkuris kazko nesupratot.Zemiau esanciuose komentaruose as minejau,kad nesiregistruokite pas bet ka,nes nebus naudos,nei paciam,nei rekomenduotojui.Rasyk kas idomu,paaiskinsiu,pamokysiu.
Taip, gal ne viską supratau, bet mane užregistravęs narys man gal kažko nepasako, o informacijos viešai paskelbtos nerandu. Kai tik pasidomiu viešumoje man niekas neatsako, o aš tada ir pradėjau abejoti ar viskas taip gerai. Visi tik kažkaip asmeniškai, o ar tai teisybė nesu įsitikinęs. Startuoti su Azijos projektu bijau, nes kur ir kas realiai ten dirbs info neturiu, o į ofisą Vilniuje tris savaites nepriskambinu, o elektroniniu paštu gavau atsakymą, kad kreipčiausi į mane užregistravusį asmenį. Negaliu sakyti, kad nieko nedarau, nes savo atšakoje išstartinau 17 asmenų (pats ir su kitų rekomend.) Aš nesakau, kad man turi greitai atsipirkti, bet tokiu tempu nieko nebus ir nematau prasmės skirti, na man nemažai laiko, seminarams. Paskaičiavau savo išlaidas automobiliui, vykstant dalyvauti seminaruose ir juos organizuojant, man jau pradėjo nebeužtekti gautų nuolaidų (gal per drąsiai pasakiau, bet gyvenu 25 km. nuo miesto, kur organizuojame seminarus). Žodžiu viskas dėliojasi ne taip, dar mano išstartintas brolis pradėjo reikalauti savo investicijos, nupirkti jo vienetus dabar neišgaliu, be to ofise niekas apie tai nekalba ir konkrečiai nupirkti nesiūlė. Ką aš žinau, gal vienetus perleidęs kitam nariui taip pat pinigų nebegausiu, o jau paskaitęs taisykles, kad LYONESS už nieką neatsako visai ūpą praradau. Dar visi aplinkui "loja" apie finansines piramides, be to vienas pažįstamas ekonominių nusikaltimų pareigūnas iš Klaipėdos užsiminė, kad negerai, geriau paliksiu Lyoness pinigus ir nieko nebedarysiu arba..... Žodžiu man gana.
Tai tegul, kaip pvz., neperka zmona ir dukra.Tu pirk ir praleisk 100 litu ir nuo tu pirkiniu sugrys tau 2 proc.ir joms, kaip rekomenduotojoms po 0, 5 ir viso bus 3 proc.Kam pirkaisi didziausia verslo paketa uz 7000 litu.? Juk galejai nusipirkti vienetu uz 550 litu arba visiskai nepirkti, buti tik vartotoju ir pabandyti draugus pasijungti prie saves.Tu atsakyk man, gauni pirkdama nuolaidas, ar ne?Tau sugrysta pinigai, ar ne?Paskui prasideda detales.Patarimas.Savo linijoje padovanok nors dviems veikliems zmonems po tris vienetus, tai gal jie sudirbs.
dar truputį suintrigavo Brazilija ir Ramiojo vandenyno regiono investicija, bet SEB taip pat norėjau investuoti, tai ten mažiausiai 3 metai ir be garantijų, bet girdėjau, kad krenta bendrasis akcijų indeksas dėl galimos Kinijos ekonomikos nuosmukio didėjant nenuspėjamai infliacijai. Artėja dar viena krizė, todėl verta taupyti o ne investuoti. Tokia ne tik mano nuomonė, bet ir apžvalgininko garsiojo Nausėdos.
Nenoriu viesinti, bet dar ne tokiu asmenybiu yra lyoness.Viskas cia OK.Naudokis nuolaidomis, nurimk, praeis"šunu'"lojimas ir jie patys ateis pas tave.Pabandyk pasiulyti savo vienetus Lyoness, juolab, kad linija ne tuscia.Idomu koks vartojimas?Nors, geriau neviesink.Isivaziuos ta veikla.jau 301 lajalumo partneris, o bus dar daugiau.Zmogui reikia paaiskinti individualiai, o ne seminare.Matai kiek cia rasom ir tai niekam nieks nedaeina.Tau per 4 men.sunkiai daejo, bet judi i prieki, o seminarai.....vakare busiu prie kompo, padiskutuosim.
xxx 2012-09-11 15:13:48
Tai tegul,kaip pvz.,neperka zmona ir dukra.Tu pirk ir praleisk 100 litu ir nuo tu pirkiniu sugrys tau 2 proc.ir joms,kaip rekomenduotojoms po 0,5 ir viso bus 3 proc.Kam pirkaisi didziausia verslo paketa uz 7000 litu.? Juk galejai nusipirkti vienetu uz 550 litu arba visiskai nepirkti,buti tik vartotoju ir pabandyti draugus pasijungti prie saves.Tu atsakyk man,gauni pirkdama nuolaidas,ar ne?Tau sugrysta pinigai,ar ne?Paskui prasideda detales.Patarimas.Savo linijoje padovanok nors dviems veikliems zmonems po tris vienetus,tai gal jie sudirbs.
Nemeluosiu grįžta, bet ne taip kaip gražiai buvo pasakojama, be to užknisa kuponų ir čekių įsigijimas, nes viską jau labai reikia planuoti. Be to dabar vis sąlygos keičiasi arba atsiranda nauji reikalavimai, negaliu niekam parodyti savo ofiso, nes taip žmonės tikrai nepatikės.
bandziau suprasti is to kas cia rasoma, bet taip nieks razumnai man ir neatsake, tai nuejau i tokia prezentacija ar kaip jie ten vadino. Joooooo, bande ir mane uzhipnotizuoti, tik varo procentus ir pelnus, - cia perki, ten perki, perka visa gimine ir kaimynai, o tai babkes nuo ju. Rojus zemeje, o ir cia ziuriu, visi tik gauna pinigus, ne Lietuva, o pinigu derejimo zeme, o dar investavimai i Azija, Brazilija.Tai va, ir suprask, ar cia pirkti ar investuoti ar kitus apgauti reikia. Blogiausia, kad UAB Lyoness Lietuva nusisneka arba visai nesisneka, o ju internete ne zodzio nei apie investavimus (kas turbut jiems yra draudziama, nes ne investicine bendrove), nei apie pinigus, kurie is visur plaukia (irgi bijo, kad paris, kad kviecia zmones i piramide), tai ir tyli UAB, o cia visokie raso ir raso, o dudnduliai tik eina ir eina klausyti...
Gyvendama prie pat maximos ir senuku - ten dazniausiai ir apsipirkineju. Turiu ir ju nuolaidu korteles. Ir, aisku, jomis naudojuosi. Kai pazistama pasiule isigyti dar viena nuolaidu kortele (LYONESS) - isigijau (viena daugiau ar maziau pinigineje :)) Vistiek perkuosi. Ir tikrai procentai numatyti gryzta, nes kiek suprantu pardavejai taip pat turi isipareigojimu juos atiduoti. Ir ne vien Lietuvoje apsiperkant! Ir nieko blogo nematau, kaip kiti cia mato. As tik pagalvoju, kad kiekviena naujove Lietuvoje visada skeptiskai priimama. Net ir banko kortelemis kiti lig siol bijo naudotis, nors visame pasaulyje jomis naudojamasi, ir nieko... Taip, manau, ir su Lyoness. Juk tik naudodamas ir matydamas naudas gali ivertinti, ar tau to reikia, ar ne. Jeigu jus, kurie rasote, kad jums nuolaidu nereikia - tai ir nesinaudokite jomis. Juk niekas nevercia naudotis. Jeigu nesinaudojate, nematote naudos - tai kam sakyti, kad jos nera, jei nesinaudodami nezinote. Tegul ir 3% papildomos nuolaidos. Kas geriau: gauti ja ar ne? O sukauptus pinigus galite persivesti i savo saskata banke, jei nenorite isleisti pas Lyoness partnerius, kuriu jau virs 300... Visame pasulyje zmones kvaili, kurie priklauso Lyoness? As taip tikrai nemanau. Gal jus norite greitai pajusti ta nauda? Bet gi dovanai niekas nieko jums niekur neduos. Jei nepirksite, tai jokiu procentu ir negausite, o jei pirksite be nuolaidu korteles - vel niekas nuolaidu neteiks. Centas prie cento,... ir ziurek jau litas tavo. Sekmes Lyoness partneriams ir ju nariams, ir visiems piktiems ant viso pasaulio ;)

Corpus A (PASTATŲ ŪKIO VALDYMAS | VALYMO PASLAUGOS)
Adresas: Gabijos g. 30, LT-06100 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, kita veikla, komunalinės paslaugos, popierius, jo gaminiai, švaros, valymo paslaugos.
Leonita
Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai, kita veikla, pirtys ir baseinai, santechnika, sienos, lubos, statyba, stogai, dangos, paslaugos.
Ainava (Valymo paslaugos)
Adresas: Laisvės pr. 121, LT-06120 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, popierius, jo gaminiai, švaros, valymo paslaugos.
Krištoliniai vandenys (Vandens filtrai Aquafilter)
Adresas: Žeimenos g. 81, LT-50111 Kaunas.
Veiklos sritys: santechnika, vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Dorcas
Adresas: Garšvės g. 16, LT-45474 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, betono gaminiai, ekspedijavimas, kelių tiesimas, remontas, tiltai, kita veikla, krautuvai, keltuvai, liftai, logistikos paslaugos, naudingosios iškasenos, statyba, statybinės medžiagos, statybos technika, įranga, nuoma, transporto paslaugos, žemės ūkis, technika.

Vadovai įdarbina "LinkedIn"
Vadovai įdarbina "LinkedIn" 08-03 23:50
Kai "Facebook" perkopė 1 mlrd. nuolatinių vartotojų, suskambo frazė "jei tavęs nėra "Facebook", tavęs nėra visai". Panašu, kad vis labiau pagrįsta būtų pridėti: "jei neturi profilio "LinkedIn"...
Nyderlanduose nuvirtus kranams sužeisti 20 žmonių
Nyderlanduose nuvirtus kranams sužeisti 20 žmonių 08-03 20:35
Alfene prie Reino, Nyderlandų mieste vakarinėje šalies dalyje, ant namų užgriuvus dviems kranams sužeisti 20 žmonių, praneša BBC.
Vadovo poilsis: nuo kelionių prie danielių
Vadovo poilsis: nuo kelionių prie danielių 08-03 19:13
Dažnas vadovas vasarą galiausiai vėl grįžta prie primirštų pomėgių. Darių Norkų, įrangos statyboms ir modulinių patalpų nuomos UAB "Cramo" vadovą, kabinete sutinkame besižvalgantį bilietų į Davido...

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

PepsiCo 97,45 +1,14%