Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB LUKDOMA SERVIS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LUKDOMA SERVIS

Atsiliepimai apie UAB "LUKDOMA SERVIS"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "LUKDOMA SERVIS"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Neturiu ka pasakyti blogo apie juos!
Uzsakiau taip pat generalini. Neturejau prie ko prikibti. atsveite tokias vietas, kuriu net nesitikejau, kad imanoma isvalyti. o ir zmones normalus. Aisku Marina, jei ieskosi prie ko prikibti rasi koki taskeli ir sakysi kokie jie blogi. Uzuot smeizus ir rasius tokias nesamones padekotum kad tavo apsikta buta isvale.
o voratinklis ir ta pati sluoste spintelems tai nieko tokio. juk ne tualeta vale ir indus plove su ta pacia.
Ar ten pas tave taip jau plauke viskas purve?
As taip pat turiu savo versla ir zinau ka reiskia tokie klientai, kurie is neturejimo ka veikt iesko prie ko prikibti. matai kai reikia moketi pinigus visi ereliai is degtuko vezima priskaldo.
VAT BUTENT REKOMENDUOCIAU TIK JUOS.
Yra su kuo palyginti. Buvau uzsakiusi ir kitu valymo imoniu, todel siulau juos kitiems.
Uzsakius patovu namo valyma ir neturiu prie ko prikibti.
Taip kad Marina tu sioje vietoje neteisi!
Ši įmonė, mano bute Vilniuje atliko generalinį valymą. Teko asmeniškai matyti kaip UAB, , Lukdoma servis‘‘ darbuotojai atlieka savo darbą. Buvau pasibaisėjusi, kai įmonės darbuotoja nuvaliusi riebalus nuo virtuvės spintelės, tuo pačiu skuduru (jo net neišplovusi!) pradėjo valyti vonios spinteles. O voratinkliai kabėję iki generalinio valymo pradžios taip ir liko kabėti. Esu labai nepatenkinta suteiktos paslaugos kokybe.
Taip pat nustebino direktorės Rimos Šuminskienės požiūris į kliento išsakomas pastabas dėl jos darbuotojų blogai atlikto darbo. Jos nuomone, tai tiesiog pagrindo neturintis priekabiavimas ir visų nešvarumų išplauti neįmanoma. Tuo metu jai buvo parodyti, po generalinio valymo ant baltos lentynos puikiai matomi ilgi juodi plaukai bei išdžiuvę nešvarumai. Teko pačiai parodyti, kaip tokius nešvarumus galima nuvalyti. Man tiesiog nesuvokiama, kaip direktorė gali neigti taip aiškiai matomus nekokybiškai suteiktos paslaugos įrodymų.
Nerekomenduoju šios įmonės, kadangi mano nuomone arba darbuotojai atliekantys savo darbą yra nekompetentingi, arba įmonė tiesiog neturi pakankamai lėšų geroms darbo priemonėms įsigyti.

Valumina
Adresas: Pramonės g. 19C, LT-78136 Šiauliai.
Veiklos sritys: komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Sivita
Adresas: Taikos pr. 141, LT-94284 Klaipėda.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos.
AMVISTA
Adresas: Justiniškių g. 16, LT-05100 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos.

"Statoil": rinka augo, rinkos dalis traukėsi
"Statoil": rinka augo, rinkos dalis traukėsi 09-23 10:18
Nors, kaip praneša Lietuvos statistikos departamentas, mažmeninės prekybos naftos produktais sektorius tolydžio auga, "Statoil" neauga kartu su juo. Remiantis pastarųjų poros metų finansiniais...
"Vilniaus energiją" ir "Litesko" įtaria vartotojams padarius 10 mln. Lt žalą
"Vilniaus energiją" ir "Litesko" įtaria vartotojams padarius 10 mln. Lt žalą 09-23 09:54
Vienų didžiausių Lietuvos šilumos ūkio monopolininkių – "Vilniaus energija" ir ƒ"Litesko" – buvę ir esami vadovai įtariami galimu piktnaudžiavimu tarnybos padėtimi, didelės vertės svetimo turto...
Vyriausybė atideda planus jungti Mokesčių inspekciją ir Muitinės departamentą
Vyriausybė atideda planus jungti Mokesčių inspekciją ir Muitinės departamentą 09-23 08:56
Vyriausybė dar nesutinka su ekspertų pasiūlytais ir Ūkio ministerijos patvirtintais planais per kelerius metus Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) sujungti su Muitinės departamentu.

Kokio senumo automobilį vairuojate?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master