Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB LUKDOMA SERVIS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LUKDOMA SERVIS

Atsiliepimai apie UAB "LUKDOMA SERVIS"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "LUKDOMA SERVIS"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Na ir apsileidusi jus, Marina.. jei net voratinkliais butas apauges...
Neturiu ka pasakyti blogo apie juos!
Uzsakiau taip pat generalini. Neturejau prie ko prikibti. atsveite tokias vietas, kuriu net nesitikejau, kad imanoma isvalyti. o ir zmones normalus. Aisku Marina, jei ieskosi prie ko prikibti rasi koki taskeli ir sakysi kokie jie blogi. Uzuot smeizus ir rasius tokias nesamones padekotum kad tavo apsikta buta isvale.
o voratinklis ir ta pati sluoste spintelems tai nieko tokio. juk ne tualeta vale ir indus plove su ta pacia.
Ar ten pas tave taip jau plauke viskas purve?
As taip pat turiu savo versla ir zinau ka reiskia tokie klientai, kurie is neturejimo ka veikt iesko prie ko prikibti. matai kai reikia moketi pinigus visi ereliai is degtuko vezima priskaldo.
VAT BUTENT REKOMENDUOCIAU TIK JUOS.
Yra su kuo palyginti. Buvau uzsakiusi ir kitu valymo imoniu, todel siulau juos kitiems.
Uzsakius patovu namo valyma ir neturiu prie ko prikibti.
Taip kad Marina tu sioje vietoje neteisi!
Ši įmonė, mano bute Vilniuje atliko generalinį valymą. Teko asmeniškai matyti kaip UAB, , Lukdoma servis‘‘ darbuotojai atlieka savo darbą. Buvau pasibaisėjusi, kai įmonės darbuotoja nuvaliusi riebalus nuo virtuvės spintelės, tuo pačiu skuduru (jo net neišplovusi!) pradėjo valyti vonios spinteles. O voratinkliai kabėję iki generalinio valymo pradžios taip ir liko kabėti. Esu labai nepatenkinta suteiktos paslaugos kokybe.
Taip pat nustebino direktorės Rimos Šuminskienės požiūris į kliento išsakomas pastabas dėl jos darbuotojų blogai atlikto darbo. Jos nuomone, tai tiesiog pagrindo neturintis priekabiavimas ir visų nešvarumų išplauti neįmanoma. Tuo metu jai buvo parodyti, po generalinio valymo ant baltos lentynos puikiai matomi ilgi juodi plaukai bei išdžiuvę nešvarumai. Teko pačiai parodyti, kaip tokius nešvarumus galima nuvalyti. Man tiesiog nesuvokiama, kaip direktorė gali neigti taip aiškiai matomus nekokybiškai suteiktos paslaugos įrodymų.
Nerekomenduoju šios įmonės, kadangi mano nuomone arba darbuotojai atliekantys savo darbą yra nekompetentingi, arba įmonė tiesiog neturi pakankamai lėšų geroms darbo priemonėms įsigyti.

Corpus A (PASTATŲ ŪKIO VALDYMAS | VALYMO PASLAUGOS)
Adresas: Gabijos g. 30, LT-06100 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, kita veikla, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Vitaresta (Patalpų valymas)
Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, chemijos pramonė, gaminiai, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Greenas (Valymo paslaugos Klaipėdoje)
Adresas: Tilzės g. 46a, LT-91112 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Ainava (Valymo paslaugos)
Adresas: Laisvės pr. 121, LT-06120 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, popierius, jo gaminiai, švaros, valymo paslaugos.
Valumina
Adresas: Pramonės g. 19C, LT-78136 Šiauliai.
Veiklos sritys: komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.

"The Wall Street Journal": už "Germanwings" avariją atsakingas pilotas sirgo depresija 03-27 20:59
Antrasis sudužusio "Germanwings" skrydžio 9525 pilotas tuo metu, kai vyko skrydis, buvo gydomas nuo depresijos ir slėpė tai nuo savo darbdavio, praneša "The Wall Street Journal".
Rusų planuose – "supergreitkelis" nuo Londono iki Niujorko
Rusų planuose – "supergreitkelis" nuo Londono iki Niujorko 03-27 18:26
Šiandien kelionė nuo, pavyzdžiui, Londono iki Niujorko automobiliu – visiškai neįtikėtina. Tačiau ji gali tokia tapti, jei atsiras pritariančių Rusijos geležinkelių tinklo vadovo pasiūlytam projektui.
Į tinklus operatoriai pernai investavo mažiau
Į tinklus operatoriai pernai investavo mažiau 03-27 18:09
Pernai investicijos į elektroninių ryšių tinklo infrastruktūrą sumažėjo 5,1% ir siekė 82 mln. Eur. Mobiliojo ryšio operatorės 2014 m. investicijas didino, tuo tarpu "TEO LT" investavo mažiau nei...

Ar pritariate privalomąjai karo tarnybai?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Red Hat 75,36 +10,09%