Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB LUKDOMA SERVIS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LUKDOMA SERVIS

Atsiliepimai apie UAB "LUKDOMA SERVIS"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "LUKDOMA SERVIS"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Na ir apsileidusi jus, Marina.. jei net voratinkliais butas apauges...
Neturiu ka pasakyti blogo apie juos!
Uzsakiau taip pat generalini. Neturejau prie ko prikibti. atsveite tokias vietas, kuriu net nesitikejau, kad imanoma isvalyti. o ir zmones normalus. Aisku Marina, jei ieskosi prie ko prikibti rasi koki taskeli ir sakysi kokie jie blogi. Uzuot smeizus ir rasius tokias nesamones padekotum kad tavo apsikta buta isvale.
o voratinklis ir ta pati sluoste spintelems tai nieko tokio. juk ne tualeta vale ir indus plove su ta pacia.
Ar ten pas tave taip jau plauke viskas purve?
As taip pat turiu savo versla ir zinau ka reiskia tokie klientai, kurie is neturejimo ka veikt iesko prie ko prikibti. matai kai reikia moketi pinigus visi ereliai is degtuko vezima priskaldo.
VAT BUTENT REKOMENDUOCIAU TIK JUOS.
Yra su kuo palyginti. Buvau uzsakiusi ir kitu valymo imoniu, todel siulau juos kitiems.
Uzsakius patovu namo valyma ir neturiu prie ko prikibti.
Taip kad Marina tu sioje vietoje neteisi!
Ši įmonė, mano bute Vilniuje atliko generalinį valymą. Teko asmeniškai matyti kaip UAB, , Lukdoma servis‘‘ darbuotojai atlieka savo darbą. Buvau pasibaisėjusi, kai įmonės darbuotoja nuvaliusi riebalus nuo virtuvės spintelės, tuo pačiu skuduru (jo net neišplovusi!) pradėjo valyti vonios spinteles. O voratinkliai kabėję iki generalinio valymo pradžios taip ir liko kabėti. Esu labai nepatenkinta suteiktos paslaugos kokybe.
Taip pat nustebino direktorės Rimos Šuminskienės požiūris į kliento išsakomas pastabas dėl jos darbuotojų blogai atlikto darbo. Jos nuomone, tai tiesiog pagrindo neturintis priekabiavimas ir visų nešvarumų išplauti neįmanoma. Tuo metu jai buvo parodyti, po generalinio valymo ant baltos lentynos puikiai matomi ilgi juodi plaukai bei išdžiuvę nešvarumai. Teko pačiai parodyti, kaip tokius nešvarumus galima nuvalyti. Man tiesiog nesuvokiama, kaip direktorė gali neigti taip aiškiai matomus nekokybiškai suteiktos paslaugos įrodymų.
Nerekomenduoju šios įmonės, kadangi mano nuomone arba darbuotojai atliekantys savo darbą yra nekompetentingi, arba įmonė tiesiog neturi pakankamai lėšų geroms darbo priemonėms įsigyti.

Corpus A (PASTATŲ ŪKIO VALDYMAS | VALYMO PASLAUGOS)
Adresas: Gabijos g. 30, LT-06100 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, kita veikla, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Vitaresta (Patalpų valymas)
Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, chemijos pramonė, gaminiai, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Greenas (Valymo paslaugos Klaipėdoje)
Adresas: Tilzės g. 46a, LT-91112 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Ainava (Valymo paslaugos)
Adresas: Laisvės pr. 121, LT-06120 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, popierius, jo gaminiai, švaros, valymo paslaugos.
Valumina
Adresas: Pramonės g. 19C, LT-78136 Šiauliai.
Veiklos sritys: komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.

GOTAS statybos technikos ir įrankių nuoma - išmintingas sprendimas
GOTAS statybos technikos ir įrankių nuoma - išmintingas sprendimas 04-20 11:03
Įrankius nuomojasi net ir profesionalai Statybų įrangos nuomos pradininkės Lietuvoje UAB „Gotas" paslaugas vertina ne tik pavieniai statybininkai, bet ir didžiosios statybos...
Pramonės produkcija augo 6,1%
Pramonės produkcija augo 6,1% 04-21 16:01
Šių metų kovą, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, pramonės produkcija palyginamosiomis kainomis, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, ūgtelėjo 6,1%, praneša Statistikos departamentas.
Vis nesutaria dėl išeitinių išmokų atleidžiamiems darbuotojams
Vis nesutaria dėl išeitinių išmokų atleidžiamiems darbuotojams 04-21 15:44
Socialiniai partneriai dar kurį laiką ieškos sutarimo kai kuriais prieštaringai vertinamais darbo santykių liberalizavimo klausimais, pavyzdžiui, dėl išeitinių kompensacijų dydžių atleidžiamiems...

Euro nuvertėjimas JAV dolerio atžvilgiu Jums

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Hasbro 74,16 +12,55%