Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras

Atsiliepimai apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

MEZON

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Labas norėjau paklausti kaip prisiskambinti mezon?Tai bandau jau 2 mėnesius tai užimta tai rageloi nekelia.
Šiandien, vasario 16 dieną, nuo pat ryto praktiškai internetas neveikė.Šiaip esu patenkinta MEZONu.Tik va, šiandien, šventinę dieną pavedė......Apie 18.00 val vėl atsistatė, kol kas veikia.Manau, tai tik laikina, vienadienė problema.
Skaitant šiuos atsiliepimus tiesiog supranti kad Lietuvoje tiesiog nėra patikimų ir gerų interneto tiekėjų. Naudojamės mezon internetu apie metus ir nepasakyčiau kad interneto greitis yra tobulas.. gal kokie 8/10.. O dabar ir ta problema kad jie tipo nepamatė mano mokėjimo už spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesius.. Nors viskas buvo mokėta per jų savitarnos puslapį.. Skambinu beveik kas dvi dienas ir niekur teisybės nerandu.. Jie vis prašo atsiųsti mokėjimo kopiją, nors suma siekia net 50€ galima sakyti tiesiog už nieką.. Ką tokiems ir pasakyti.. tiesiog a******ų būrelis atsiprašant..
Jonai, gal ir turit jums priimtina interneto greiti, bet ne pas visus toks yra...
skaitydamas neigiamus atsiliepimus apie Mezon interneta matau, kad daugumas nesupranta ko galima is jo tiketis.Jeigu Mezon interneto radijo bangos matytusi ir sviestu tai suprantama kiekvienas be problemu paieskotu kur sviesiau, ryskiau, nera seselio ir ziuretu.Kai to nera tai nors reikia tai suprasti, kad belekur ir belekaip jis neveiks ypac nesiojamas su USB modemiuku.Galiu tik padekoti LRTC, kad antrus metus besinauduodamasis Judek 6 planu su lauko antena kaimo vietoveje uz 5, 2km nuo siustuvo nei vieno karto neteko kreiptis del jokio gedimo ir turiu pastoviai stabilu 4-6 mb/s greiti.Sioks toks priekaistas Mezonui, kad labai netikes signalo padengimo zemelapis jusu svetaineje (Kur veikia), nera aprepiancios visumos o kazkoks neinformatyvus zaidimas.
Mezon internetas ganėtinai prastas. Turiu plana mezon yzi... internelo signalas silpnas, greitis prastas, o modemas vos išsilaiko pora valandų. Toliau aptarnavimas klaikus: internetas neveikia kelias dienas... paskambinu į inoformacija ir paklausiu kodėl jis man neveikia... jie atsako: keičiam antenas, modemus, jums reikia atvykti pasiimti nauja... nu galvoju gerai. Paskui tik kilo klausimas kodėl apie keitimą jie man iš anksto nieko nepranešė??? Kadangi gyvenu Druskininkuose, pasiiėmiau laisva diena ir nuvažiuoju į Kauną pasiimti naujo modemo. Atvykstu paklausiu kodėl jie man nepraneše ?... Jie sako mes pranešeme, skambinome jums ta ir ana diena...taip jie skambino bet tik pasiūlė prasitesni planą, man nesutikus ji paklausė kodėl?.... pasakė geros dienos ir tuo baigėsi pokalbis.... atvykus jie man modeno neturėjo ir pasakė kad atsiųs už krlių dienų... bet pala juk jus sakėte man atvykti? Tai kokio velnio man reikėjo važiuoti???? Tam, kad išgirsčiau mes jums modema atsiųsime???? Žmogiškumo nulis.... aišku ji tik darbuotoja...
Kol valstybinės įmonės taip tvarkysis, LT gyvenimas tikrai nepagerės.Įdomu, ar mezon vadovai skaito skundus ?
Esu Šiaulietis, gyvenu vakariniame miesto rajone, mezon paslauga naudojuosi tris metus.Nors gyvenu vos du kilometrai nuo miesto centro, interneto rysys pasibaisetinas.Perkant paslaugas buvo žadėta neužilgo ir mūsų rajone pagerinti ryšio kokybe bet taip ir liko pažadais.on taipogi skundžiasi bloga ryšio kokybe.Jei artimiausiu metu mezon neatsižvelgs i klijentu pageidavamus, praras mažizusia 15 pastoviu klijentų
Prastas interneto rysys, pirkti priedai, kad pagerinti ryšio kokybe, bet naudos nulis!! Registruoti gedimai, bet nulis emociju, nesugeba net susiekti ir pasidometi kas net ar kas atsitiko... Konsultantai net nesugeba siprasti ko tu is ju nori ir net nesugeba isspresti elementariu iskilusiu problemu
Taip, jau virs menesio kaip internetas suletejas tris kartus, o moku kaip uz kita plana!
Lėtas internetas jau kelias savaites, atsiranda normalus greitis vakare apie 20h.
Labai nusivyliau mezon paslaugomis, prastas aptarnavimas, nemalonus konsultančių bendravimas, atsainus požiūris i klientą tiesiog, nemokėjimas išspresti problemą, vilkinimas nekokybiškas informacijos suteikimas.Personalo vadovui linkėjimai, prašau atkreipkite demesį į personalo profisionalumą!!!!
Labas. Ar valyti Pakruojyje pastatyti kokį stiprintuvą, kad galėtume normalei klausytis radijo stočių? Trūkinėja, arba neįmanoma surasti stočių. Daug žmonių dejuoja dėl to. Valyti atvikt ir įsitikinti. Prašome padet
Nepunktuolumas, sakė praneš per 30 dienų, bet stengiasi greičiau dėl sutarties nuotraukimo, bet dar vis nepraneša nors tiek laiko praėjo..
Na man su mezon nutiko toks dalykas, pasiemiau interneta, kadangi Klaipedoje akropolyje mezon centre konsultante pasake, jog galesime nutraukti bet kada sumokeje 8 euru mokesti, net pasibaigus bandomajam laikotarpiui, dar net kelis kartus jos klauseme ar tikrai taip yra, ji tai garantavo, aisku buvome naivus ir nepaskaiteme sutarties, tad dabar po poros menesiu bandeme nutraukti sutarti, tada ta pati konsultante pasake, kad nieko panasaus ji nesake ir kad neimanoma nutraukti. Tad bukite atsargus, neklausykite ka sako ir visada skaitykit sutarti
Aptarnavimas yra gana ne koks. Perėmiau sutartį iš kito žmogaus ir susitarėm, kad tas žmogus sumokės kas liko už įrangą ten kas mėnesį po kelis eurus. Ir mokėjo viskas gerai buvo pet po kelių mėnesių pyst ir man priskaičiavo viską. Eini aiškintis tai čia viskas taip ir turėjo būti sako, nors salone susitarėm, kad iš ko perimu sumokės už įrangą. Tai gerai, kad draugai iš ko sutartį perėmiau. Ne gana to pasikalbėjau su drauge sakė jei toliau reikia mokėti. Išvada ta, kad man priskaičiavo pinigus už įrangą, o žmogus iš kurio pirkau toliau moka irgi už tą pačią įrangą. Dar nemažai aiškintis reikėjo kol ten viskas išsisprendė, nes lengvai nenorėjo ten man nuskaičiuoti tų pinigėlių. Kažkokie ž*****i visi atsiprašant... Internetas tikrai nėra iš gerųjų įpatingai važiuojant, bet veikia tokiu greičiu kokiu ir turėtu (žinoma priklausomai nuo signalo stiprumo.) Tačiau šiaip nemalonu yra tai, kad įsipareigoji 24 mėn. Labai suvaržo kai gauni lievą aptarnavimą, lievą internetą. Skaityk tas pats kas ir prieš tai kai neturėjai MEZON tik tai daugiau grūzo ir piniginė tuštesnė. Tikrai yra dar kur pasistengti. Paskaičiau gerą gabalą komentarų tai tik vieną radau komentarą kuris giria. Taip, kad nelabai kas ir padeda tobulėti - apmaudu.
Tragiškas techninio skyriaus darbas.
Gedimas užregistruotas beveik savaitė. Tris dienas buvo skambinama ir vis tas pats, jokios reakcijos, kol nepareikalavau atsiųsti techniko. Galiaisiai buvo nutemta penktadieniui. Neatvyko... Ir sužinau, kad technikai savaitgalį nevažinėja.
Nežinau kaip ryšio kokybė, bet požiūris į klientą sovietmečio laikų.
Nerekomenduoju naudotis šios įmonės teikiamomis paslaugomis.
Labai prastas internetas, kiek nesta, kiek taisyta vis tas pats. Dar ir su saskaitom apgaudineja, turi moket viena suma, o ateina kitokia.Tai suprask kaip nori, tikrai niekam nerekomenduoju imt sio interneto.
Naudojames jau koki 3 metai siuo internetu, labai letas ypac vakarais, neina net vaizdelio paziuret trunkancio 1 minute!teko pries pusmeti modema nauja nusipirkt uz kuri sumokejom daug pinigu sake bus spartesnis nei buvo, bet nei velnio! Po sutarties pasibaigimo begsim net neatsisukdami, a*******i!!!
Labai prastas internetas !! Buvo registruoti gedimai, pirkti priedai, kad pagerinti ryšio kokybè, bet naudos nulis!! Parašius prašymà nutraukti sutartį, gavau atsakymà, kad jú interneto kokybė atitinka sutarties sàlygas. Nors ryšys striginėjo, dingdavo 5 kart dienoj, vis "patardavo" pakeisti wi-fi kanalà, nors keitėm 3 kartus ir taip žaisti nusibodo! Bet jiem Viskas čia normalu. Norint nutraukti sutartį su jais, turim susimokėti nemažà sumà už prastas kokybės paslaugas.
Naudojuosi šiuo internetu jau 2+ metus ir galiu pasakyti tik tiek: Nepirkite šio interneto tiekėjo paslaugų!!! Tai ką jie žada klientams tėra paprasčiausias triukas jus apgauti kad užsisakytumėte jų paslaugas. Pvz, jie savo internetinėje svetainėje tarkim už kokią nors paslaugą žada 10Mb/s greitį, tai yra melas! Jie specialiai rašo mb/s vietoj mbps tam kad apgauti būsimus klientus, o skirtumas tarp mb/s ir mbps yra tikrai didelis nes jei jums žada 10Mb/s tai iš tikro GALBŪT gautumėte tik 1Mb/s nes Mezon interneto ryšys yra tiesiog pasibjaurėtinas. Aš pirkau iš jų CPE modemą kuris turi sustiprinto signalo anteną, šis modemas visada stovėjo ant palangės priešas Mezon stotį, į kurią matomumas buvo tiesiog tobulas, apie 50 metų nuo jos ir spėkite ar interneto greitis buvo geras? Žinoma kad ne. Vietoj žadėtų 1Mb/s gaudavau 150-250kb/s, kartais pakildavo iki 600 bet tai labai labai retas atvejis. Kreiptis į juos tam kad sutvarkytų gedimus irgi beprasmiška. Man internetas vakarais dingdavo vos ne kas dieną vasaromis, kreipiuosi į juos begalę kartų ir viskas ką gavau tai tiesiog pasakymas kad iš jų pusės viskas gerai. Na tikiuosi iš šitos rašliavos kas nors pasimokys ir nesusigundys nusipirkti pačio šūdiniausio interneto Lietuvoje.
Du metus naudojausi MEZON teikiamu internetu. Niekada neturėjau bėdų, dabar naudojuosi TEO paslaugomis nes tiesiog siūlo spartesnį internetą.
The DNS server is not responding. Vaizdas ir garsas nutruksta penkiom minutem keliolika kartu per diena. Kitomis dienomis internetas dirba normaliai.
Ričardas Šliapikas
2016-11-08 15:43:22 IP 185.84.63.233
a******ų kontora. Slepia sutarties nutraukimo sąlygas, tada gauni prastos kokybės paslaugas ir nori nuutraukti ir tada paskaičiuoja kosmines sumas. JOKIU BŪDU NEPASIRAŠINĖKIT terminuotos sutarties su MEZON. Jeigu norisi išbandyti tai tik neterminuota sutartis.
nuo 2009 metu siuo internetu naudojames pasiulymu nulis o vertimas interneto tai iki kito miesto galo gali suvaikscioti o kaip paskambini gedima uzregistruoti tai suda mala bet nesumokek tai tuoj pat atjungia paskutinis sudas o ne internetas pinigus moki o naudos jokios.
niekam nepatarciau mezon interneto, jau tokio leto tai dar niekur nemaciau, dar pasiule kazkokias antenas uz 12 euru tipo greitesnis bus, ne velnio, gal dar letesnis pasidare, dar metai sutartis galioja, siaip laisva ranka paleisti nenori, tai turbut teks kovot iki galo, nes tikrai nenoriu moketi pinigu uz toki š......!!!!
Nepirkite Mezon paslaugų. Niekada! Labai blogas internetas, gedimų šalinimas trunka laaabai ilgai. O bet kokiu atveju vistiek liksite kalti Jus kaip klientas. Veikia internetas ar ne - vis tiek reikės uz ji moketi.
Neištvėriau iki sutarties galo - teko nutraukti sutarti dėl labai blogos paslaugų kokybės. Aišku sutarties mokesčius vis tiek teko susimokėti.
uzsisakiau paslauga su 24 men sutartimi jau trecia savaite negaliu naudotis internetu nes greitaveika nukritusi 6 kartus arba isvis nera interneto. sita kontora tikina kad ju greitaveikos matavimai atitinka mano plana (kuris yra "iki"), as manau kad ne - taip ir tampomes jau ne prima savaite.. NEREKOMENDUOJU - paslauga niekam tikusi, isigijau ju iranga kuri beverte nes paslaugomis negaliu nadotis... kazkoks kosmaras... spekite ar reikes moketi uz tokias paslaugas?
labai prastas internetas, nezinau uz ka moku
Kokybe labai netikusi. Paskutiniu metu visai pradejo grybauti. Planas 6Mb/s, o duoda 0, 5 -1 Mb/s arba visai sustoja. 6 Mb/s daznai nepasiekia. Skambinti nebesinori, nes nieko raminancio nepasako. Paskutini karta paskambinus, pasake, kad is ju puses viskas gerai.Iskart nuejau pas kaimynus- tas pats grybavimas. Gerai, kad pravede sviesolaidini interneta kita imone ir iskart parasiau pareiskima. Greitis 30Mb/s ir kaina beveik per puse pigiau.
Pats nepabijosiu šito žodžio ŠUDINIAUSIAS internetas!!!!! Laukiu pirmadienio kad paskambinti ir atsisakyti šitu paslaugu. Gyvenam vilniaus rajone, užtat jokio interneto kito negalejom pasirinkti. Aciu Teo kad pravede pagaliau :)
Žmones, pagailekit savo nervus, net ne bandykit turet su jais nieko bendro!
Naudojuosi mezon belaidžiu internetu, ir esu labai nepatenkintas, kuomet antra karta per ketverius metus po sutarties pasibaigimo nesusisiekia ir neinformuoja, kad sutarties terminas eina į pabaigą. Pratęsia sutarti automatiškai neatsiklausę ir tas pačias paslaugas įkainuoja dvigubai. "jiems" LABAI palanku kai klientas neseka automatiniu pavedimų ir taip keliolika mėnesių ir kas pikčiausia jau antrą kartą, nors prižadėjo kad tikrai susisieks kai sutarties terminas eis į pabaigą. Niekam nerekomenduoju.
Išbandžiau 4G Vilniuje
Konsultantai žada daugiau nei tinklai gali. Jei imsite 20mb/s prie stipriausio ryšio Vilniuje turėtumėtet 3-7mb/s vakarais. Naktim ir dienom iki 8-14mb/s.
Kaina tikrai smarkiai išpūsta, pas bet kurį mobiliojo ryšio operatorių bevielis internetas nepalyginamai geresnis nei mezon 4G, o su akcija ir gerokai pigiau.
Techninės konsultacijos per 72h darbo valandas ir jei nepaminėsite, kad dar nepasibaigė bandomasis laikotarpis, kai galit nutraukt sutartį, panašiai tiek ir lauksit laukiau +28 (darbo)h + savaitgalį, tik tuomet paskambinęs sužinojau, kad greitą techninę konsultaciją gausiu, nes dar nesibaigė bandomasis terminas. Nutraukiau sutartį tik įsitikinęs, kad viskas veikia kaip turi, tik modemui turint visas padalas ir sulaukęs siūlymo panešiot stacionarų modemą po namą ir paieškot geresnio ryšio, nei priešais į bokštą nukreiptas langas nutraukiau sutartį
Reziume imkit jei interneto reikia tik naršymui internete ir kaina jum vienintelis rūpimas rodiklis. (Kalbu apie Vilnių)
Dabar už net šiek tiek geresnę kainą turiu neribotą 70-90mbs bevielį internetą.
Pagaliau baiges 2metu sutartis pagaliau. Tik dar reikia prisiskambint ir atsisakyt. Nesirinkit sito tiekejo
vasara pavyko pasikeist usb "sticka" i mezono routeri, apsidziaugiau, pamaniau turesiu ka zada (10Mbps)....:D:D:D, matyt sitie ubageliai visai nesugeba ar neturi uz ka savo tinklus tvarkytis nes rugseji is mano laimes teliko vos 2Mbps, rysi indikuoja puiku (3 is 4 led indikatoriu) o internetas apgailetinas....gal geriau jie mestu sita savo nevykusi projekta ir atsigaivintu "comliet"
"Stebime paslaugos veikimą 24 val. per parą 7 dienas per savaitę. Mūsų kvalifikuoti specialistai, esantys įvairiuose miestuose, operatyviai reaguoja ir užtikrina nepertraukiamą programų perdavimą." Tuoj bus savaite, kaip Tauragėje trukineja antžemine TV. Jus vis dar stebite ar stebitės?
Pati blogiausia imone, nerandu kitos iseities kaip kreiptis I teisma
Pasibaisėjau įmonės darbu. Šito interneto klientais esame 10 metų. Ryšys niekada nebuvo stiprus, praėjus 10 metų ryšys dar labiau susilpnėjo, tiksliau vos vos veikė, skambinausi pati domėjausi ką jie man gali pasiūlyti. Na ir kaip visada užsiprašė kosminių kainų už įrangos pakeitimą ir čia visai negalioja ar tu esi senas jų klientas. Galvojam tiek to, paprašėm sumažinti įmokos kainą, tą padarė sėkmingai už 3 MB mokėdavom 12 Eur. su centais, dabar mokam 9, 90 Eur. Juokinga? Tikrai taip! Dabar kiekvieną savaitę skambinėju į aptarnavimo centrą su rimta problema, man internetas vos vos veikia, tačiau kiekvieną kartą žmogeliukai kitam telefono gale pasako: "Ryšys stiprus, turėtu viskas veikti, tačiau jūsų gedimą užregistruosim". Laukiu ir laukiu, kol su manim kas nors susisieks ir pasiūlys bet ką, kad tik galėčiau naudotis internetu. Pagaliau po beveik dviejų mėnesių skambinėjimo jiems, su manim susisiekė vadybininkė, kuri pasiūlė tikrai gerą planą, beliko tik suderinti kada atvyks meistrai ir pakeis įrangą, tačiau ir ji dingo kaip į vandenį, pati jai skambinau į jos mobilų, nekelia. Atsibodo skambinėt ir prašyk, kad kas nors pasidomėtu senais klientais. Beje, pamiršau paminėti, kad čia tik vienas iš poros įvykių, buvo jų ir daugiau (nuskaičiuoja neaiškias sumas nuo banko sąskaitos, o jų pasiteisinimas "įsivėlė klaida", aš suprantu, kad klaida gali būti padaryta vieną kartą, o ne pastoviai kartojama.)
Kadangi man vienintelė galimybė turėt internetą manie - pasirinkt mobilųjį internetą, tad tam pasirnkau "Mezon".
Gyvenu ant "Mezon" ryšio ribos, tad naudoju išorinę anteną. 2, 5 metų naudojau Wi-Max, greitis būdavo skirtingas priklausomai nuo bazinės stoties, galėjau su viena bazine stotimi turėti 8 Mb/s piko metu, o su kita vos 0, 5 Mb/s, tai buvo didžiausia "Wi-Max" problema. Bet kadangi iki tol išbandžiau kitų didžiųjų mobiliųjų operatorių paslaugas ir dar tuo metu populiarų 3G internetą, tai manęs nestebino, nes pas juos net kartais nebūdavo interneto piko metu, o su "Mezon" per 2, 5 metų tik 2 kartus po 1 val. buvo dingęs internetas. Viskas pasikeitė, kai konkurentai įvedė 4G LTE paslaugas, ir vakarais jau siūlydavo stabilius 2 Mb/s, o "Mezono" Wi-max su kaikuriomis bazinėmis storimis pasiekdavo, kaip rašiau, vos 0, 5 Mb/s, tad ilgai laikiau 4G "Mezon" interneto. Neseniai pasikeičiau iš "Wi-Max" sutartį į 4G. Pardavėjas sakė, kad mano vietoje nėra net minimalaus 4G signalo, bet išorinė antena viską ištaisė. Dabar beveik visą laiką turiu 30Mb/s parsiuntimą ir 3, 5 Mb/s išiuntimą kaip ir nurodytą sutartyje, tik vakarais kartais nukrenta iki 20-25 Mb/s priklausomai nuo oro, kadangi neužtenka išorinės antenos stiprio palaikyt maksimalaus signalo prastom oro sąlygomis. Džiaugiuosi, kad "Mezon" pradėjo teikti neribotą 4G internetą. Jo sąlygos man daug geresnes nei kitų populiarių mobilaus interneto tiekėjų, o ir turėtą "Wi-Max" sutartį nutraukiau lengvai, nors tad. Kadangi internetas skirtas namams, tad duomenų kiekiai būna ganėtinai didėli, net su senu "Wi-Max" planu tekdavo pasiekt 200GB/mėn. Išbandžius 4G internetą "Mezon" tikrai nustebino. Kaip ir rašiau, kolkas man tai geriausia paslauga iš visų galimų mano vietovėje. Tikiuosi ateityje, kai padaugės 4G vartotojų ši paslauga išliks tokia pat gera.
Mano įvertinimas 9/10 (30Mb/s planas),
+Neribotas
+Beveik visą laiką maksimalus greitis
-Kaina 20 EUR/mėn gali atrodyt aukštoka
Rekomenduoju kitiems, jei reikalingas greitas internetas namie ir nėra galimybės laidiniam internetui/šviesolaidžiui.
Pirmus men internetas veike minimaliai, dabar dar blogiau, youtube per tel vos uzkrauna, plancetei net nekrauna.nors gyvenu mieste.pinigai kas menesi i bala
Naudojuosi mezon ''internetu'' 3 metai, gyvenu Vilniuje. Pirmuosius du metus veikė kuo puikiausiai, nusprendžiau pratęsti sutartį, prasidėjo žaidimas: iš gero signalo užkrauna vos dvi padalas, interneto greitis iš 10Mb/s nukrito 1.88 Mb/s, rašyk nerašes jokių naujienų, paskambini, o jie sako: -vadybininkai su tavim bandė susisiekti, bet buvo parašytas negaliojantis numeris sutartyje, tai palaukit, o kam tada savitarnos puslapis reikalingas? Kam aš tenais savo kontaktinius duomenis pildau? Skambink 10 kartų į mėnesį, kartos tą pačią dainelę, vos, kad neškis kompiuterį į balkoną ar kur, ir sedėk ten, jeigu nori geresnės kokybės, nes mat tavo modemas yra senas. Nusipirkau 3 metrų usb prailgintuvą, modemas dabar balkone, dvi savaites veikė kuo puikiausiai, 4 padalos iš 4, tai matyt pamatė, kad per gerai, staigiai iš 4 peršoko į 2, tai kur man tą modemą nešt???? Į gatvę? Ar ant stogo prilituot? Nerekomenduosiu niekam niekada, o įmonei patarsiu, naujiems klientams iškarto prie sutarties dovanų pridėkite 10metrų usb prailgintuvą.
Mezon. Kai prieš beveik keturis metus įsigyjau mezon modemą juo labai džiaugiausi, nes jis BEVEIK atitiko visus savo žadamus privalumus: pakankamai greitas, portabilus. Tačiau dabar jaučiuosi mokantis už tinkamai neteikiamas paslaugas. Greitis sumažėjo nežinau kaip (pradžioje jis siekė 2 MB/s, dabar daugiausia siekia 550 kb/s (PING nuolatos svyruoja tarp 80 ir 150), pats modemas nuolatos persikrovinėja pačiais svarbiausiais momentais (jau nebežinau kiek kartų buvo nutrūkęs ryšys atliekant bankines operacijas). Laisvalaikiu mėgstu pažaisti online žaidimus su draugais per STEAM platformą, tačiau su MEZON internetu negaliu to padaryti: šiaip esu žmogus ramaus būdo, tačiau kai tu atsirandi sienoje, tada pakimbi danguje ir tada sugrįžta vaizdas ir pamatai, kad tu stovi nusisukęs veidu į sieną, kažkaip tikrai neišlaiko kantrybė. Gali kilti klausimas kokiam urve aš gyvenu, kad internetas manęs netenkina? Atsakau, gyvenu Panevėžio miesto centre. Taigi jei jūs turite pasirinkimą tarp MEZON ir bet kokio kito interneto tiekėjo, rekomenduoju rinktis BET KOKĮ tiekėją, bet tik ne MEZON. Ačiū už dėmėsį.
per menesi niekas nereguoja 6kartus rasiau ir skambinau jiems niekas nereguoja sako susisieks su tavimi taip iki siol nematau nieko filmo nebeuzkrauna tai kam man moket.. ;) niekam nerekomenduociau, jei manot kad cia netikra susisiekit su manim facebook tadas kalkauskas atsiusiu darytu nuotrauku apie greiti ir parasytas zinutes jiems :)
Gyvenime nesinaudojau baisesniu internetu. Gyvenau miesto vidury, turėjau puikius tiekėjus, jei kažkas nutikdavo, reaguodavo tą pačią dieną. O ir nutikdavo labai retai. Kai išsikrausčiau atokiau, neliko pasirinkimo - Mezon. Tai ir prasidėjo košmaras, internetas lėtas, nepaisant, kad vis perku greitesnį, per dieną dingsta begalę kartų, būna ir paromis nėra. Skambink neskambinęs, visada pasako, kad jie mato, jog iš jų internetas man išeina, ir tarp eilučių suprask, kad jiems tas pats ar jis iki manęs nueina, svarbu, kad pas juos ten viskas ok. Sakau tai gal jūs gi atvažiuokit pažiūrėt kas čia pas mane vyksta, nes kažkoks meistras sumeistravo pas mus pakeitimus, kažko pridaryta gal. Visada žada, kad užvažiuos pažiūrėt, bet ne tik, kad neužvažiuoja, bet net ir neperskambina. O ir jų atvažiavimas kainuoja 30 eur, o jau po to dar suma augs priklausomai ką ten reikės daryti. Vadinasi lojalus klientas negali jų nemokamai išsikviest, nes jiems svarbu, kad iš jų man internetas išeina, o ar gaunu ir kaip gaunu jiems vienodai. Manau Mezonui labai reikėtų įsteigti dar viena etatą - nemokamo psichologo, nes kartais nelieka vilties nei jiems skambint, nei kompą jungtis, nei dirbt (nes reikalingas internetas), norisi tik staugt iš nevilties šuns balsu. Pokalbis su psichologu praverstų bent tam kartui nurimt. Kai tik atsiras konkurentai, nedvejodama bėgsiu lauk nuo Mezon. Va parašiau komentarą ir nesu tikra, kad jį patalpinsiu, nes šiandien internetas jau buvo dingęs 12 kartų.
Dėkoju už operatyvų problemos pašalinimą, praėjus vos porai valandų po skambučio į mezoną, atvykęs darbuotojas problemą pašalino ir internetu vėl galėjome naudotis.
Galiu patvirtinti, kad tai baisus internetas iš baisios, aferistus primenančios firmos. Internetas nuolat trūkinėja, žiauriai lėtas - dažnai neužkrauna paprasčiausio tinklapio, o nuotrauką atidarinėja 10 min.
Kai parašiau skundą, man buvo atsakyti, kad JIE NIEKO NEGALI PADARYTI, KADANGI DĖL SUTRIKUSIO RYŠIO KALTI "SUVEŠĖJĘ MEDŽIAI" (!!!).
iojimasis iš žmonių. LAIKYKITĖS ATOKIAU NUO MEZON.
uzkniso-prisiskambinti neimanoma-visi ""labai uzimti"", internetas pastoviai striga, arba visai issijungia, galingumas sumazejo, nors kaina padidino ir zadejo galingesni ir greitesni.As jau ilindau 2 metams, tai naujokams patarimas-toliau nuo mezono
Nepradiekit su sia a******u kompanija! Savaite paveike internetas ir vel dingo. Paskambinau - kita diena sutvarke. Bet sutvarke taip kad vietoi buvusiu 9.50Mb/s dabar nesiekia ir 1.00Mb/s Skambineju kasdien - jokio judesio! Ketvirta para - vis registruoja o nauduotis neiminanoma. Puslapius krauna vos vos, jau nekalbu apie ka nors paziureti...... Presui nepalinkeciau tokios paslaugos.
Pažadukai ir tiek. Už savaitę neveikiačio interneto sąskaitoj jokių pokyčių. Pažadėjo - patiešijo, netesėjo ne griešijo...
Sveiki, na kaip ir visi turėjau problemų su mezon, tai veikia, tai neveikia, o mokant už 10mb/s pastaruoju metu greitis buvo apie 0.5 mb/s, neiškenčiau, nuėjau į atstovybę atsisakyti.. Ten pasakė, kad yra plėtra vykdoma ir keičia modemus, ale greitis iki 18mb/s ir mokėti reikės mažiau... na pagalvojau, kad pabandžius niekas neužmuš, tai pasiėmiau vieną mobilų ir kitą stacionarų modemą.. šį modemą padėjus ant palangės (ne kaip visados į balkono aukščiausia vietą) pagal speedtest.net internetas siekė netgi 17mb/s, 16mb/s.. taigi sakyčiau, tikrai padoriai, o mobilusis modemas koridoriuje (kur su senuoju tik mirksėdavo raudona lemputė) siekia nuo 10 iki 14mb/s.. taigi irgi sakyčiau gan padoriai, aišku po pusės metų bus tas pats, bet dabar esu laimingas :)

UAB "Init"
Televizija | Internetas | Telefono ryšys

Adresas: Laisvės al. 30A, LT-04450 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; televizija ir radijas.
Šviesolaidinio interneto, skaiteninės televizijos bei fiksuotojo telefono ryšio paslaugos. INIT - lietuviško kapitalo telekomunikacijų bendrovė, savo veiklą pradėjusi nuo 1990 m. šiandien yra trečia pagal dydį telekomunikacijų paslaugų teikėja Lietuvoje. Šiuo metu paslaugas teikiame: Vilniuje, Kaune, Mažeikiuose...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 5-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei turinti daugiau nei 600 klientų. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Teamgate
CRM programa

Adresas: J. Jasinskio g. 16A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; technologinė įranga.
„Teamgate” yra naujos kartos pardavimų CRM. Itin paprastos naudoti, programinės įrangos paskirtis - klientų ir pardavimų valdymas. Teamgate CRM panaudojimo sritys yra: pardavimų skatinimas, kontaktų valdymas, vidinė komunikacija, pardavimo galimybių stebėsena, analizė, prognozavimas ir kt.„Teamgate“ teikiamos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias 02-22 22:37
Europos Komisija (EK) vakar pristatė kiekvienai Europos Sąjungos valstybei narei skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonomikos iššūkiai. Lietuvai yra ir gerų žinių: ekonomika...
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas 02-22 22:36
Pirmadienį Nemuno saloje duris pravėrė naujas restoranas "Sala". Nuostabiais vaizdais pro "Žalgirio" arenos langus ir ekologiškais, menininkų kūrinius primenančiais patiekalais galinčio pasigirti...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Wal-Mart 71,45 +3,00%