Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Darbo Birža

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Darbo Birža

Atsiliepimai apie Lietuvos Darbo Birža

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Darbo Birža

Julija 2017-09-14 16:04:30
Sveiki. Norėčiau sužinoti ar ldb specialistai gali priversti žmogų eiti dirbti į darba kuris tikrai nepatinka klientui? Žodžiu buvo raip. Šiandien buvau birzoje. Jau 5men stoviu birzoje ir dalivavau 3men projekte atrask save. Po to pasake kad pati ieskociau darbo. Po menesio ateinu pas savo specialiste ur ji man sako kad mane siuncia i senukus dirbt. Paklausiau kurioje vietoje parduotuve. Man atsake tipo kur issius ten ir dirbsi. O kokį darbą dirbt reikes atsake kad kasoje arba sandėlininke. Pries metus gulejau ligoninei su stuburo trauma. Ir pazima buvau jai atnesus kad negaliu dirbti darba kur kruvis eina ant stuburo. Tai sita ozka pasake kad ji tos pazimos neturi o iki pirmadienio turiu jai atnest kita pazima. Px kad pas neurologa eile. Ir jeigu priims tai po menesio. bet tai dar px. Ji man pasake kad jeigu pazimos nebus as privalau eiti i senukus dirbti. Ar as tikrai privalau? Ar as galiu atsisakyti? Ka man daryti?
Paskaiciau cia apie laikus priemimo tai jo pritariu raso viena laika o is internetinio puslapio suzinai kad visiskai kitas laikas. Pvz paskutinis laikas kaip nuotraukoje 11val. O is tikruju tai 15val.
pas mane irgi panasi situacija ir ismete 6 menesiams is darbo birzos
Galit pasakyti man! Pradejau manikiurininkes kursus per darbo birza baigus mokslus noriu isvaziuoti i uzsieni ar man nereiks 6 men atidirbineti?
vasia22 2017-06-27 18:44:20
darbo birza mane ne pagristai ismete is darbo birzos nes as buvau projekte atsask save ir atidirbau nemokamai imonei kur yra teisingumas jus blogiau uz velnia esat tai ka atstatikit atgal kad galeciau registrotis nes eisiu toliau skustis ir atstatisiu teisinguma ko cia jokites as rimtai kalbu nes esu atidirbes ir ne turejot taises ismest atstatikit atgal kad registrotis galeciau nes esu atidirbes
kas per ne samone darbo birzoj buvo atsiunte man el laiska kad gali registrotis o mane ne uzregistravo kas yra dar moralu skaito kur matyta nes esu atidyrbes visa menesi o mane vistek ismete
Kiek galima laukti kol atsinaujins.
vasia22 2017-06-27 18:32:21
As irgi buvau projekte ir atidirbau nemokamai ir vistek ismete is darbo birzos 6 menesiams kur matyta kad uz neka ismete
G 2017-06-23 00:18:35
Papasakosiu savo liudna istorija su ldb. Baigiau vidurine, sugalvojau mokytis profesinej, nes nieko kito nesumasciau, pinigu i bala nenorejau mesti. Mokslas profesinej vienus metus ir dar uz dyka pasirode smagus. Po puses metu pamaciau, jog toje vietoje as degraduoju ir isejau. Teko prisiregistruoti ldb del psd. Man specialiste po poros menesiu pasiule eiti i projekta "atrask save". Sako : "eik, eik. Kai stosi gausi papildomu balu uz si projekta". As - nuejau. Projektas buvo tikra sikna. Nokemes lankstyti lektuvus is popieriaus. Tikras pinigu plovimas. Po projekto nuejau pas savo specilste ir viskas buvo gerai. Pasiule darba parduotuveje, atspausdino rekomendacini laiska. Paskambinau, pasake, jog vieta uzimta. Grizau pas specialiste ir pasakiau, kad dabar nenoriu ieskoti darbo. Planuose yra miesto keitimas. Tada tikrai reikes darbo ir tokia galimybe gauto finansavima pasitaike karta gyvenime. Ant manes supyko. Tada, perziurejo mano duomenis ir pasakr, jog esu nekfalifikuota ir galiu dirbti fabrike. Bet palaukit. Pries savaite buvau kvalifikuota... Prisimenat, ka sakiau apie tuos balus po projekto kai stosiu? Parasius i lama bpo mab arsake, kad uz toki dalyka jokir balai nera pridedami.
Trumpai tariant, visas sitas reikalas yra sikna. Specialistai siltai sedi ir kai kas ateina, jir tik klaviatura paspaudo, pasako kada kita karta ateiti ir tu toliau individualiai ieskai darbo. 10minuciu skirtas laikas yraper trumpas, kad specialistas artimiau su tavini susipazibtu ir zinotu ar esi kvalifikuotas, ar ne. Be to, megsta meluoti arba kalbeti siaip kalbeti nesamones, jog tave isspirtu i kazkoki vaikiska projekta.
2 valandos. Tiek laiko su pertraukomis užtruko patalpinti darbo skelbimą ldb svetainėje. Čia normalu????? Būtų įdomu sužinoti ar čia specialiai taip padaryta, kad svetainė dirba labai lėtai ir lūžinėja ar ne? Ir kiek tokios svetainės sukūrimas kainavo mokesčių mokėtojams????
sveiki, mokiausi puse metu plyteliu klojejo kursu, i mokslus ejau per Kauno darbo birza, zodziu mokslus pabaigiau o darbo taip ir neradau, mano kontsultante taip man nieko ir nepasiule. Kai jau baigiau mokslus as jos paklausiau ka man daryt ? ji man pasake issimk indivydualios veiklos pazyma, as taip ir padariau, tik poto suzinojau kad ne tik negalesiu isidarbint i koki kita darba (nors ir laikinai kol susirasiu pagal specialybe) bet dar juk ir skola auga, o jai nutrauksiu ta pazyma, birza reikalauja grazint jiems pinigus uz moksla, ka man daryt ??? juk turi but kokia iseitis, gal kas turejo panasios patirties, ir gali man kanors patart, buciau labai dekingas.rasykit i saimonas.bicka1@gmail.com.
Kodėl nesikrauna darbo biržos puslapis???
Juokingiausia, kai Kauno darbo biržoje, mano konsultantė sako - eik daryk verslą, ko čia sėdi!!! Atsakiau, norint Lietuvoje daryti verslą, susijusį su kosmetologija ir kita veikla, reikia turėti tam lėšų, klientūrą, bent dešimt žmonių, o dar nuomą, patentą, sveikatos draudimą mokėti ir kiek tada liks atlyginimo??? Ji pradėjo juoktis. Jai atsakiau, kad jokio juoko tame nematau. Konsultantė susinervino.
LR įstatymai visiškai nesuprantami:
Jei mokaisi vakarinėje, kas byloja, jog dieną gali dirbti ir reikia pagalbos susirasti darbą ir iš ko išgyventi - į biržą nepriima.
Jei stovi biržoje ir savo lėšomis nori praplėsti darbo paieškos galimybes (pvz: mokaisi vairuoti mašina, traktoriu ir ttt, eini 5 privačius legalius kursus) - Tave iš biržos išmeta ir nutraukia išmokas!
Nulis logikos!
gertruda, as tau visiskai pritariu, susiduriau su sita zmogaus dikriminacija
oi tos darbo biržos
2017-01-10 10:46:26 IP 84.32.109.29
Gertrūda 2016-01-13 12:40:23
Laba diena. Norėčiau sužinoti kur kreiptis, pastebėjus akivaizdų tyčiojimąsi iš bedarbio žmogaus. Žinau, kad pagal Lietuvos įstatymus yra baudžiamoji atsakomybė už viešą žmogaus žeminimą. Baisu, kai tarnautojas, turintis padėti, savo komentarais žemina žmogų kitų žmonių ir darbdavio akivaizdoje. Pagarbiai, Gertrūda Sireikienė
aplamai kam reikalingos darbo biržos Lietuvoje? darbo nepasiūloma, arba tokį darbą pasiūlo kur moka graščius ir negali žmogus pragyventi ypač neigalus. Firmelėse kaip CorpusA, ideali švara, BSS ir t.t kodėl nepasiūlo pilnam etatui, nors pusei etato vis butu šis tas neįgaliam
d*****i, kiek gaunate pinigų iš valstybės? O už juos sutvarkyti savo apgailėtino tinklalapio negalite? Jau ir taip tikriausiai kokį milijoną nuplovėte pirkdami sūkurimą svetainės už 2mln., kurios platformos vertė reali 50 eurų. Darbuotojai neadekvatūs, iš kur tokia debilų valstybė...ko ten eiti, jei tau darbo paieškose nė kiek nepadeda? Pakiša kažkokį lapą, ir eik ieškotis pats, ne jūsų reikalas ką noriu dirbti ir panašiai, čia yra laisvės suvaržymas kada žmogui aiškina ką jis turi dirbti o ko ne. Pati ir dirbk tuos purvinus darbus, čia tau ne kelis mygtukus suspaudyti biržaus monitoriaus ekrane. Už ką jiems mokamas atlyginimas? Neaišku. Ateini į tą įstaigą tik tam kad nemokėti PSD įmokų, kuriomis ir taip nesinaudoji, moki kaip į balą, neaišku kam, dėl ko. Važiuoju iš čia, kas kartu iš šitos banditų valstybės rašykit gaidys37@gmail.com
Elona Mikučauskaitė
2016-12-14 18:38:57 IP 78.58.207.249
Kodėl tai ilgai kraunasi DB svetainės puslapiai
Norėčiau išsakyti savo nuomonę apie Utenos teritorinę darbo biržą.Aplinkybių verčiama, biržoje teko sistemingai lankytis net 8 mėnesius, kol pasiūlė pageidaujamą darbą.Negaliu teigti, kad visos biržos darbuotojos gerai atlieka savo pareigas.Tačiau apie p.Audronę Valinčienę esu labai geros nuomonės, (visuomet viską išsamiai paaiškina, atsižvelgdama į žmogaus galimybes, paskiria sekantį apsilankymo laiką, visuomet geros nuotaikos, besišypsanti, maloni, pagarbi...Tai darbuotoja mylinti savo darbą ir atliekanti jį iš visos širdies.Jei visų biržų darbuotojai taip dirbtų, tai ir bedarbiams gyventi būtų geriau.AČIŪ MIELOJI AUDRONE.Su pagarba Genovaitė Genienė
Kuo toliau, tuo labiau viskas kas susiję su Lietuvos darbo birža eina blogyn. Štai šiandien žmogau ieškausi darbo per Lietuvos darbo biržos svetaine darbo Mažeikių mieste ir rajone ir matai štai tokius darbo pasiūlymo skelbimus, kuriuose rašoma "Darbo vietos adresas: Mažeikių r. sav., Mažeikiai darbo vietos adresas: J.Basanavičiaus g. 15, Palanga" Tokiu būdu valdžios institucija klaidina žmones ir galima įsivaizduoti koki žemą išsilavinimą parodo, jei net nesugeba tiksliai suformuluoti ir parašyti darbo pasiūlymo skelbimo. Jau nekalbu apie šį parašymą "Darbo užmokestis Mokėjimo terminai: mokama kartą per mėnesį darbuotojui sutikus Kitos apmokėjimo sąlygos: pagal susitarimą" Pagal kurį jau greit bus 27 metai, kaip aišku, kad moka minimumą iš kurio neįmanoma Lietuvoje pragyventi ar egzistuoti. Tad be viso šito, kokį norą pradėti dirbti gali kelti ir tokie darbo pasiūlymų skelbimo detalės, kaip "Darbdavio kontaktai Kontaktinis asmuo: Darbdavio atstovas Kontakto tipas: Darbo" Užsislaptinimas toks lygtai būtų kažkoks specialios slaptos tarnybos ar svarbos darbas. Visa tai jau užproframuoja nepasitikėjimu skelbimu, darbu ir darbdaviu. Tad tvarkkos nebuvo, nera ir niekada nebus. Visi kas yra kiek protingesni palieka beviltišką ir ne kiek negerėjančio gyvenimo šalį ir emigruoja. Jau beveik 27 metai tai yra vienintelis, teisngiausias gyvenimo kelias suteikiantis realias galimybes kiekvienam į geresnę, sotesnę, lengvesnę ateitį.
Kiek kartu praseu kad pasiustu y kursusus niekada nepasiunte viska daro kad tik nesiustu norejau y programotoju kursus seubas kokia korukcija toi klaipedos birzoi dar poto ras kad niekas nenori mokitis arba toki darba suras kurtu isvis negali dirbti
Parašysiu kaip Vilniaus darbo birža mane ir dar 10 bedarbių apgavo su mokymo centru ir darbdaviu. Aš ir dar 10 bedarbių buvome pasiūsti į profesinį mokymą.Iškarto pas darbdavį prasidėjo praktika po 12 val.. 4 pamainas iš eilės 2 dieninės 7- 19 val. ir 2 naktinės 19 - 7 val. PER NAKTĮ atlikinėti praktiką pas darbdavį uab solitek, mokslininkų g.6a, gamykloje. aš išėjau iš to profesinio mokymo po 6 dienų ir aš už 6 d. turėjau sumoketi už profesinį mokymą darbo biržai virš 100 eurų ir išregistravo iš darbo biržos.paskui išsiaiškinau, kad man ir kitiems praktikantams darbo birža ir mokymo centras suklastojo visus dokumentus ir rašė, kad mums profesinis mokymas vyksta tik 8 -17 val.dienomis nuo pirm. iki penkt. o mes ir šešt.ir sekm. ir šventinėm dienomis dirbom po 12 val. man šeštadienio net neįrašė į dokumentus, kad dirbau 12 val. naktį.ir darbo birža suklastojo trišalę mokymo sutartį neįrašė kiek dirbti per dieną val. ir kiek dienų per savaitę. darbo inspekcija nereagavo. socialinės apsaugosir darbo ministerija tai žino bet negali nieko padaryt. darbo birža visur rašė, kad aš išėjau iš profesinio mokymo be pateisinamos priežasties nurodytos apraše. tai nesuprantu ką man reikėjo 2 mėn. praktiką atlikinėti naktimis po 12 val. ir neišeiti ir paskui 6 mėn. atidirbti pas darbdavį irgi naktimis po 12 val.??!!! nors į dokumentus rašė 8 val. ir 40 val.per savaitę. o ištikrujų buvo 48 val.per savaitę.
Palangos darbo biržoje dirba vištų vištos, kurios tyčiojas iš žmonių siunčia ten dirbti kur nemoka atlyginimų, bet aiškina akys išpūtusios kokios ten geros sąlygos, atsisakius ten eiti meta lauk be komentarų tai kur čia teisybė ? Ir dar aiškina ar tu dirbti nori ar pašalpa gauti kaip taip galima kalbėti su žmogum ? Savo darbo visiškai neatlieka namo išeina ankščiau laiko ir vienodai ant žmogaus, šaraškinių kontora kitaip nepavadinsi..
Šiandien - 2015-11-19 buvau darbo biržoje.

Sužinojau iš kitų asmenų, kad įmanoma stažuotis bedarbiams, ko darbo biržoje per pirmąjį pokalbį negirdėjau.
Ne gana to nuvykus į darbo biržą pasiteiravau kur įmanoma registruotis, tai mane nusiuntė į kitą pastatą. Jame gavau informacijos, kad man reikia viską susižinoti internetinėje svetainėje. Jokios informacijos negavau, neprisiregistravau ir niekur nesistažuosiu, nors turiu tam teisę pagal įstatymus.

Taip pat bendravimas yra visiškai asocialus. Pats grįžau iš užsienio, mokėjau visus mokesčius, dabar grįžęs taip pat noriu kažko išmokti ar gauti dabą, tačiau atėjus darbo biržoje į pokalbį atrodo kad tu nebūtum žmogus. Iškart užbėrė klausymais kodėl nedirbi (nors ietuvoje 2 dienos) ir tai matoma duomenų bazėje, ko nieko nesu baigęs, turiu susirasti darbą per 4-turis mėnęsius kitaip eisiu šluoti gatvių.. TURIU SUSIRASTI DARBĄ??? KAM SKIRTA LDB ?? Jai man reikia darbo aš jį ir susirasiu, tik kodė ši įstaiga dar egzistuoja ???? Ką ji veikia ?

Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (LDB) - Lietuvos biudžetinė organizacija prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, viešojo administravimo įstaiga, organizuojanti užimtumo rėmimo politikos priemonių įgyvendinimą bedarbiams bei kitiems ieškantiems darbo asmenims. Ji koordinuoja, kontroliuoja bei metodiškai vadovauja teritorinių darbo biržų darbui.

Tokį apraymą randu tinkalpyje wikipedia.org

Žmonės dirbantys LDB turi ir privalo padėti kitiem asmenim susirasti darbą, turi su jais komunikuoti kaip su klientais, nes mes ir esame jų klientai. Taip pat turi padėti bedarbiams tobulėti ir supažindinti su visomis taisyklėmis.

Esu nusivylęs Kauno filialo darbu
aš mokiausi gal septynis metus savo specialybės, buvau registruota darbo biržoje gal keturis metus per ta laika tris kartus pakeiciau darbo vieta ir darbo birza man nė karto nepadėjo įsidarbinti, dabar vėl dirbu, tačiau ir vėl darbo birža man nesurado darbo, o susiradau jį pati. Tuomet kam yra reikalinga LDB, o gi tam, kad būrys apie nieką nenusimanančių vištų turėtu geras pajamas
Taip...Čia Lietuva...ir darbo birža suš....Trūksta žodžių apsakyti ką jaučia darbdavys pasinaudojęs darbo biržos lengvatomis priėmęs į įmonę dirbti subsidijuojamą žmogų.
Jau trys mėnesiai kai iš biržos už remtiną žmogelį negaunu man priklausančių pinigėlių, nors aš sutarties sąlygas visas vykdau atsakingai, bet birža sutarties sąlygų nevykdo visiškai. Taigi darbdaviai ne „maximiniai“ ir ne „riminiai“, bet mažieji Lietuvos verslininkai gerai pagalvokit prieš priimdami iš darbo biržos subsidijuojamą žmogų, nes čia Lietuva...Emigrantams pinigėlų yra, o verslininkamas špyga taukuota...„Atsikandau“ tos biržos. Ačiū brangieji.
Sakykit kodel nemokat imonem pinigu, uz idarbytus zmones birzos remtinus kai zmogus nespeja sumoket valstybei numauna paskutines kelnes, o cia valstybe tyciojasi is zmoniu, vot tokia mes turim Lietuva.remkit alkoholikus daugiau, girdykit Lietuva geda.
Mazeikiu darbo birzoje atvykau su seima.valytoja pradejo akis draskyti kad privazinesime grindis su vezimu.pradejo aiskint kad negalima cia, palikit vaika auklei ir t.t nuejau pas Bliudziuviene suzinoti pavarde valytojos ir parasyti skunda bet buvau greit nutildytas ir nieko negavau. Tai uzsidekit ant paradiniu duru zenkla kad draudziama su vaikais!
Esu labai nepatenkina Kauno skyriaus LDB veikla. Laikas niekada nera tinkamai paskirtas bedarbiams atvykti, visada reikia laukti "gyvoje eileje" ir nors tu atejai laiku tave priima tik po pietu. Kadangi per pietu pertrauka dirbti yra negalima, yra kaltinama leta kompiuterines programos veikla. Sitaip toliau vykti negali, esam Europos Sajungos salis o turim tokia "pasenusia" sistema. Reikia keisti arba vizitu trukme, arba keisti darbuotojus arba greitinti programa. Tikiuos bent kazkiek bus atsizvelgta i mano issakytas mintis ir ateityje bus priimti palankesni sprendimai.
Klaipedos darbo birzoje betvarke virsininkas vaiksko mato kokia eile registraturoje dirba viena priemeja jam dzin ant zmoniu.atsedejom trys valandas ir ismete is birzos nepriregistrave nes darbo valandos baigesi
Esu labai nepatenkinta Vilniaus teritorinės darbo biržos Vilniaus rajono skyriaus darbuotoja S. Ž. Su žmonėmis benbrauja labai nemaloniai, pasikėlusiai, ne moka išklausyti žmonių norų dėl darbo ir vis juokiasi jai kažka rimto sakai jai. Iš savo pusės nemačiau nieko juokingo net įdomų kas ja taip prajuokino....? Biržos darbuotoja S. Ž. vis meta kandžias replikas ir kas kart kartoja trumpiau trumpiau lyg jeigu žmogui neįdomu kyla klausimas kodėl jį dirba tokį darbą?
Labas rytas. Labai malonu užeiti į Vilniaus darbo birža atsisviesti verslo liudijimo ir mokėjimo kvitus. Ten sėdi darbuotoją (vardas nebūtinas) už stiklinių durų, -kuri savo mimika jau nepraverus durų žiūri į tave piktų veidu. O užėjus dar baisiau. Trūko kad dar pradėtų rėkti. Juk pirmadienio rytas 8.30h. Turbūt labai nemylimas darbas ir gal ji labai nori papildyti bedarbių gretas? Tada gal nuotaika pagerės.
Esu laaaabai pasipiktinusi!! Darbo birža siuntė mokintis, o stipendijos nesugeba ismoketi laiku! Kiekviena kart vis nauji pasiteisinimai. Tai pinigu nera, tai projektai veluoja. Kur teisybes ieskot? Visos grupiokes gave, jom mat yra biudzeto, o man ne.. Nervų gadinimas su birza. Dar gi liepe joms duoti ramyne, , mest lauk tokias darbuotojas.
Sveiki, Ieva,

parašykite el. laišką adresu info@ldb.lt. Galite aprašyti Jūsų situaciją ir užduoti klausimus. Valstybinės įstaigos informaciją privalo suteikti per dvidešimt darbo dienų
Laba Diena,

As pati nebegyvenu Lietuvoje, bet situacija yra tokia, kad patevis kreipesi i Varenos darbo birza noredamas susizinoti apie jusu siulomus kursus neigaliesiams. Ir negavo jokio atsakymo, tikriausiai todel, kad atejo pries pietu meta ir tiesiog buvo isprasytas uz duru ir buvo pabrezta, kad siuo metu jokie kursai nevyksta. Ka tokiu atveju turetume daryti? Ar kur butu galima kreiptis del informacijos?

Aciu.

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Marijampolės mere išrinkta Irena Lunskienė
Marijampolės mere išrinkta Irena Lunskienė 09-24 21:14
Socialdemokratė Irena Lunskienė išrinkta Marijampolės mere. Sekmadienį vykusiame antrajame šios savivaldybės mero rinkimų ture ji surinko apie 65% balsų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)...
Dulkėtos rožės, dėmėti mundurai
Dulkėtos rožės, dėmėti mundurai 09-24 20:51
Lažybas, kiek laiko ištvers koalicija – ar iki pirmųjų šviežių bulvių, ar iki vėlyvojo bulviakasio, laimėjo už "rudens darbus" statę lažybininkai. Tačiau net ir ne tokie įžvalgūs orakulai...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master