Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Labas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Labas

Atsiliepimai apie Labas, UAB

Išregistruotas: likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Parašyk savo nuomonę apie Labas, UAB

Nesu ta ”fanė” kuri pamačius klaidą, tuoj pat bėga rašyti prastą atsiliepimą, bet šįkart tenka. Pirmiausia noriu pagirti, kad Labas administratorių komandą sutvarko greitai įvairiausias problemas tas tikrai yra nuostabu!!! Visada Labas buvo mano favoritas!! Nes planai ir kokybė atitiko lūkesčius, bet deja jų populiarumo viršūnė baigėsi, nes pamačiau pakeltas kainas kurios mane deja nuliūdino, taip suprantu kiekvienas nori užsidirbti, bet kainas reikėtų kelti mažiau na pvz : internetas para kainavo 55cnt dbr 89cnt atrodo kas gi tokio tie 34 cnt bet, kai aš užsisakinėju dažnai man tas nuoširdžiai jaučiasi žinoma taip pat automatinis labas planų pratesimas ir problemos su vasaros naktimis ir taip toliau. Tad linkiu Labas komandai klestėti, keistis, ir nuoširdžiai atsižvelgti į klaidas juk, kiekvienas jų darome.
Esu labai nepatenkinta ir pereisiu i kita tinkla! Uzsisakius parai interneta nuskaiciavo 0, 58€ tada dar automatiskai prasitese planas kuri kazkada turejau savaite uz 1, 29€ galiausiai po paros neveikia savaites internetas nes pasirodo pirmiausiai naudojasi internetas savaites o paros dingsta i ora pinigai.Zmogui gal net nereikia i interneto beg jeigu pasipildo saskaita iskart nuskaiciuoja net nespejamt issiust zinutes kad atsisakyti ! Nusivyliau!!!
ESU LABAI NEPATENKINTA, NES PRATĘSINĖJAT AUTOMATIŠKAI PASLAUGAS IR TAIP PADAROTE MEŠKOS PASLAUGĄ ŽMOGUI!!!
Justas 2016-11-29 16:43:03
Man irgi labas skiedzia nesamones sako jog nuolatos naudoju interneta nors nenaudoju ir kai buvo isjungta labas korta (dual sim) jiem sistema rode kad kortele veikia ir naudoja interneta.Kas per nesamone?Ir uz toki operatoriaus ziopluma turim moketi minimaliai po 58 ct per para?Na neveltui zmones sako neprasidet su bite (labas yra bites is ankstinio mokejimo kortele).Jau PILDYK ir tai geriau nes yra nustatytos interneto lubos jei isnaudojai rinkis nauja plana arba buk be interneto ir nejungia jokiu planu is oro.
Taip vyksta del to jog prioritetinis tinklas yra nustatytas 4G, tai reiskia jog telefonas visada renkasi pirma 4G rysi, tad reikia nustatyti kaip 3G, zinoma nukentes mobiliojo interneto kokybe, bet bent jau neuzsisakines internetas, zinoma operatoriai naudojasi tokia spraga, nesazininga, uzsienyje niekas taip nedaro, jei nori pasitikrinti e-pasta tai nereisia jog nori uzsisakyti internet. Taip pat jei telefone yra nustatytymuose yra pazymeta, reikalauti patvirtinimo jog gautas pranesimas, tada mielasis tinklas dar papildomai nusiskaiciuoja po 1 euro centa, nezinau ar uz kiekviena sms, bet suma susikaupia, tai vat taip ir kvailina tinklai visus vartotojus. As asmeniskai nebesinaudoju LT tinklais, jau geriau kitu saliu operatorius remsiu, bet bent jau zinau uz ka moku ir teisingai.
Marius 2016-09-16 20:28:55
Labas tinklo interneto planas uzsisako automatiskai net nepasinaudojus internetu. Nesinaudojau internetu jau kelias dienas, jokio plano uzsisakes neturejau. Staiga ateina zinute jog uzsakytas interneto planas uz 58 euro centus. Kas svarbiausia mobilieji duomenys isjungti. Jokie programu atnaujinimai nevyksta, nes pirma apie juos pranesa android sistema, antra mobilusis internetas buvo isjungtas !!! Paskambinus info telefonu operatorius isaiskino jog atnaujinimai galimi net kai nobilieji duomenys neijungti, kas yra totali nesamone! Tai taip gaunasi jog tinklas tiesiog siaip uzsako interneto plana, nuskaiciuoja tavo pinigus, ir ne kelis centus uz pora kilobaitu, bet puse euro uz kazkoki plana kurio man nereikia. Su siuo telefonu ismaisiau visa europa, su jokiais kitais operatoriais nekilo jokiu problemu, jokiu stebuklingai uzsakomu planu... pasinaudoji keliais negabaitais interneto ir sumoki kelis centus, o cia taip gaunasi jog kelis buvusius lietuviskus litus uz nieka ! Aciu...
Standartinis tarifas, kas per nesamone??!Prisijungi prie nemokamo facebook ir visalaika nuskaiciuoja, ta standartini tarifa.. nors nesinaudoji jokiom kitom programom tik facebook, buna ir taip, kad nesilankai internete, bet vistiek ta nesamone uzsako!!!
Jusu interneto greitis nuo 1Mb i 100 kb/s sokinej akas 1 minute
Interneto planas pats isijungia neprasomas, nors ir mob.rysiai isjungti, o paskambinus jokio tikslaus paaiskinimo apart to jog telefonas kaltas ir pats ijungia interneta. O nuostolis 0, 58 euro centu i diena
Pasipildžiau sąskaitą už 6eu ir užsisakiau internetą MENUO. Sąskaitoj liko 0, 42eu ir interneto nėra.
Planas Europa uz 2.6 Eur pats jungiasi dienai vien nusiuncian sms Vokietijoje, nors parasyta jeigu atsisakisiu plano rankiniu budu man skambuciai kainuos 0.23 Eur, padariau taip... tai isvis rysys nutruko ir 5 val negalejau prisiskambinti darbdaviui, ir tik ijungiant telefona pastebeju kad juokio rysio negaudau. Vel per manolabas.lt ijungiau plano ir sugrizo rysys
Kodel man taip yra pasipildziau saskaita pries 1 h o dabar ji vel baigesi ir taip yra jau ne pirma karta gal kas zinote kodel?
Planai interneto patys įsijungia ir jie dar aiškina, kad telefonas pats įjungia mobiliuosius duomenis, gerai, kad dar niekam "pats" nepaskambina.
Viskas kaip ir gerai tik labai erzina interneto įjungimas kai jo net nenaudoji ir už tai dar ir suskaičiuoja pinigus iš sąskaitos (aš interneto net neprasau kad man ijungtu, patys įjungia ir dar pinigus vogia už tokias nesąmones).
nusipirkau talabas korta su nemokamu feisbuku... narsau viskas gerai bet uzpiso kaip atsijungineja kas kelios minutes ir niekaip nesuprantu kodel
Manau LABAS reklamos supykdė daug žmonių, bet padarė gerą reklamą Tele2 taip pat LABAS kopijuoja Tele2 reklamas, vadinasi Tele2 yra labai kūrybiški.
Gal jau laikas labas dešrinio goblino reklamai apleisti mūsų žemės orbita ir televizijos eterį. Labas niekad neperspjaut TELE 2, su savo menkaverčiais gobliniškais tarifais. Nes UAB Labas savininkui teks paskutinius apatinius nusimaut ir užsimaut drambliuko straubliuka iš seks šopo, kad pridengtu savo menka " TARIFĄ "! Sekmės.
zmones neapsigaukit eidami i labas. nes jei jus skambinsit is labas i kita tinkla ir atsilieps auto atsakiklis zinokit jums bus nuskaiciuotos minutes arba pinigeliai nuo saskaitos. ka tik skambinausi i labas ir konsultante paaiskino kad nereikia laukt kol atsilieps autoatsakiklis. tai reiskia kad tas zmogus kuriam skambinu turi laikyti telefona rankose, net juokas ima is tokio paaiskinimo. cia mano pirmas ir paskutinis menuo su labas. domejausi kituose tinkluose tokiu nesamoniu nera
Mieli parapijiečiai,

Įsitikinkit, kad rašot komentarus ten kur priklauso, nes matau drabstotės, net nepasižiūrėję įmonės veiklos krypčių, tuo labiau, aiškiai parašyta, kad subjektas veiklos nebevykdo.
Žemas lygis. Jau nusibodo Labas skambučiai, reklamos internete, gatvėse ir televizijoje! O tas S.Poška su savo naglu veidu jau įsikyrėjo. Kaip išvis galima tokią reklamą į televiziją leisti? Kritikuoja, nes Tele2 yra daug geresnis ir stipresnis telekomunikacijų tinklas. Geresni pasiūlymai ir kainos, o jie to nesiūlo tai ir drabsto purvais. Tokios reklamos pasitikėjimo nekelia ir vos ne visi mano pažįstami pamatę Labas reklamas perėjo į Tele2!
Eilinį kartą teko nusivilti LABAS paslaugom, jau kantrybė trūko, tokios durnos sąlygos sudarytos, pradedu svarstyt ar gali tokia kompanija teikti paslaugas... Situacija tokia, turiu labas kortelę, ją dažniausiai naudoju internetui užsisakyti išmaniąjame telefone. Kaip žinoma išmanieji prigrūsti įvairių programų, kurios iškart įsijungia jei yra galimybė jungtis prie interneto. LABAS šiuo metu siūlo planą NORMA, kurio realiai net neįmanoma spėti užsisakyti, kadangi vos tik papildžius sąskaitą yra užsakomas kažkoks neaiškus planas DIENA (internetas), kuris aiškinama, kad užsakomas automatiškai jei žmogus jungiasi prie interneto neturėdamas jokio tam skirto plano, neesmė kad net nesijungi. Šio plano neįmanoma išjungti, tad galima sakyti vyksta tam tikras, labai "švarus" pinigų nusukimas. Labas savitarnoje galima atsisakyti arba kitaip sakant išjungti įvairius planus, tačiau šis planas sąraše net neegzistuoja. Visiška nesamonė, nes šiuo atveju kiekvieną mėnesį reikia po lita atiduoti planui, kurio tau net nereikia...

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Šiaulių g. 1, LT-01133 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 20 metų statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau virš 20 metų sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių konstrukcijų...
LAISKA
Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
He-Ma
Adresas: Ligoninės g. 3-5, LT-62114 Alytus.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; nekilnojamasis turtas; statyba; šiltinimas, renovacija.
Statybos įmonė UAB "He-Ma" įkurta 1992 metais. Šiandien čia dirba 28 kvalifikuoti specialistai, turintys ilgalaikę patirtį. UAB "HE-MA" atlieka įvairios paskirties ir apimčių statybos, šiltinimo bei remonto darbus. Bendrovės veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų...
Para
Adresas: Ūdrijos g. 38, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; projektavimas; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
UAB „PARA“ – tai specializuota vidaus ir lauko dujotiekio, vandentiekio, nuotakų, šildymo sistemų montavimo bei projektavimo įmonė. Įrengiame bei prižiūrime suskystintų dujų sistemas ir rezervuarus. Veiklą vykdanti nuo 1991 m. ir iki šiol sėkmingai dirbdami, įgyvendiname naujus veiklos projektus net tik Alytuje...

Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis
Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis 06-28 14:52
Autoriai: Federalinės valstybinės biudžetinės įstaigos „Šiaurės – vakarų mašinų išbandymo stotis“ vadovas Volkovas N.A.; Vyriausiasis inžinierius Apolonovas...
Tirpdomi santykių su Lenkija ledukai
Tirpdomi santykių su Lenkija ledukai 06-28 22:54
Žingsniai stipresnės Lietuvos ir Lenkijos politinės draugystės link — galbūt labiau simboliniai, tačiau tai geras signalas rimtesniam dviejų kaimynių dialogui ir bendradarbiavimui visais lygiais.
"Philips" už 2,16 mlrd. USD perka JAV bendrovę "Spectranetics"
"Philips" už 2,16 mlrd. USD perka JAV bendrovę "Spectranetics" 06-28 20:35
Nyderlandų elektronikos prietaisų ir medicininės įrangos gamintoja perka JAV kompaniją "Spectranetics", gaminančią medicinos įrenginius.

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master