Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Labas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Labas

Atsiliepimai apie Labas, UAB

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Labas, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Manau LABAS reklamos supykdė daug žmonių, bet padarė gerą reklamą Tele2 taip pat LABAS kopijuoja Tele2 reklamas, vadinasi Tele2 yra labai kūrybiški.
Gal jau laikas labas dešrinio goblino reklamai apleisti mūsų žemės orbita ir televizijos eterį. Labas niekad neperspjaut TELE 2, su savo menkaverčiais gobliniškais tarifais. Nes UAB Labas savininkui teks paskutinius apatinius nusimaut ir užsimaut drambliuko straubliuka iš seks šopo, kad pridengtu savo menka " TARIFĄ "! Sekmės.
zmones neapsigaukit eidami i labas. nes jei jus skambinsit is labas i kita tinkla ir atsilieps auto atsakiklis zinokit jums bus nuskaiciuotos minutes arba pinigeliai nuo saskaitos. ka tik skambinausi i labas ir konsultante paaiskino kad nereikia laukt kol atsilieps autoatsakiklis. tai reiskia kad tas zmogus kuriam skambinu turi laikyti telefona rankose, net juokas ima is tokio paaiskinimo. cia mano pirmas ir paskutinis menuo su labas. domejausi kituose tinkluose tokiu nesamoniu nera
Mieli parapijiečiai,

Įsitikinkit, kad rašot komentarus ten kur priklauso, nes matau drabstotės, net nepasižiūrėję įmonės veiklos krypčių, tuo labiau, aiškiai parašyta, kad subjektas veiklos nebevykdo.
Žemas lygis. Jau nusibodo Labas skambučiai, reklamos internete, gatvėse ir televizijoje! O tas S.Poška su savo naglu veidu jau įsikyrėjo. Kaip išvis galima tokią reklamą į televiziją leisti? Kritikuoja, nes Tele2 yra daug geresnis ir stipresnis telekomunikacijų tinklas. Geresni pasiūlymai ir kainos, o jie to nesiūlo tai ir drabsto purvais. Tokios reklamos pasitikėjimo nekelia ir vos ne visi mano pažįstami pamatę Labas reklamas perėjo į Tele2!
Eilinį kartą teko nusivilti LABAS paslaugom, jau kantrybė trūko, tokios durnos sąlygos sudarytos, pradedu svarstyt ar gali tokia kompanija teikti paslaugas... Situacija tokia, turiu labas kortelę, ją dažniausiai naudoju internetui užsisakyti išmaniąjame telefone. Kaip žinoma išmanieji prigrūsti įvairių programų, kurios iškart įsijungia jei yra galimybė jungtis prie interneto. LABAS šiuo metu siūlo planą NORMA, kurio realiai net neįmanoma spėti užsisakyti, kadangi vos tik papildžius sąskaitą yra užsakomas kažkoks neaiškus planas DIENA (internetas), kuris aiškinama, kad užsakomas automatiškai jei žmogus jungiasi prie interneto neturėdamas jokio tam skirto plano, neesmė kad net nesijungi. Šio plano neįmanoma išjungti, tad galima sakyti vyksta tam tikras, labai "švarus" pinigų nusukimas. Labas savitarnoje galima atsisakyti arba kitaip sakant išjungti įvairius planus, tačiau šis planas sąraše net neegzistuoja. Visiška nesamonė, nes šiuo atveju kiekvieną mėnesį reikia po lita atiduoti planui, kurio tau net nereikia...

Naresta
Adresas: Mėsinių g. 9 / 1, LT-01133 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas, statyba.
Tinko broliai
Adresas: Justiniškių g. 146, LT-06153 Vilnius.
Veiklos sritys: sienos, lubos, grindys, statyba.
ŠILTAS BŪSTAS LT
Adresas: Bitkalnio g. 15, Klemiškė II, LT-91290 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: statyba, statybinės medžiagos, stogai, dangos, paslaugos, šiltinimas, renovacija.
GITOMA
Adresas: Jonavos g. 254, II aukštas, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: elektrodalys ir elektroįranga, elektromontavimo medžiagos, projektavimas, architektai, statyba, šviesos sistemos, šviestuvai.
Statvilsta
Adresas: Justiniškių g. 14, LT-05131 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas, projektavimas, architektai, sienos, lubos, grindys, statyba, statybinės medžiagos, statybos technika, įranga, nuoma.

Reklamų stendus pavertė e. parduotuvių vitrinomis
Reklamų stendus pavertė e. parduotuvių vitrinomis 04-18 14:05
"Omnitel", pasinaudodama mobiliųjų sprendimų bendrovės "MobilityBee" sukurta e. komercijos platforma, beveik šimtą lauko reklaminių stendų pavertė parduotuvių vitrinomis.
Su euru skolintis pigiau ir gyventi gerokai saugiau
Su euru skolintis pigiau ir gyventi gerokai saugiau 04-18 13:15
Praėjus šimtui dienų nuo euro įvedimo šalyje konstatuota, kad ilgalaikio skolinimosi kaštai Lietuvai sumažėjo keturis kartus.
Taršos leidimų reforma kiršina šalies pramonę
Taršos leidimų reforma kiršina šalies pramonę 04-18 12:28
Aplinkos ministerija ES siūlo žaliajai energetikai svarbią ES taršos leidimų sistemos reformą atidėti iki 2021 m. O mūsų premjeras ragina siekti ambicingesnių tikslų – pradėti ją anksčiau.

Euro nuvertėjimas JAV dolerio atžvilgiu Jums

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Yahoo! 44,45 -2,91%