Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Labas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Labas

Atsiliepimai apie Labas, UAB

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Labas, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Manau LABAS reklamos supykdė daug žmonių, bet padarė gerą reklamą Tele2 taip pat LABAS kopijuoja Tele2 reklamas, vadinasi Tele2 yra labai kūrybiški.
Gal jau laikas labas dešrinio goblino reklamai apleisti mūsų žemės orbita ir televizijos eterį. Labas niekad neperspjaut TELE 2, su savo menkaverčiais gobliniškais tarifais. Nes UAB Labas savininkui teks paskutinius apatinius nusimaut ir užsimaut drambliuko straubliuka iš seks šopo, kad pridengtu savo menka " TARIFĄ "! Sekmės.
zmones neapsigaukit eidami i labas. nes jei jus skambinsit is labas i kita tinkla ir atsilieps auto atsakiklis zinokit jums bus nuskaiciuotos minutes arba pinigeliai nuo saskaitos. ka tik skambinausi i labas ir konsultante paaiskino kad nereikia laukt kol atsilieps autoatsakiklis. tai reiskia kad tas zmogus kuriam skambinu turi laikyti telefona rankose, net juokas ima is tokio paaiskinimo. cia mano pirmas ir paskutinis menuo su labas. domejausi kituose tinkluose tokiu nesamoniu nera
Mieli parapijiečiai,

Įsitikinkit, kad rašot komentarus ten kur priklauso, nes matau drabstotės, net nepasižiūrėję įmonės veiklos krypčių, tuo labiau, aiškiai parašyta, kad subjektas veiklos nebevykdo.
Žemas lygis. Jau nusibodo Labas skambučiai, reklamos internete, gatvėse ir televizijoje! O tas S.Poška su savo naglu veidu jau įsikyrėjo. Kaip išvis galima tokią reklamą į televiziją leisti? Kritikuoja, nes Tele2 yra daug geresnis ir stipresnis telekomunikacijų tinklas. Geresni pasiūlymai ir kainos, o jie to nesiūlo tai ir drabsto purvais. Tokios reklamos pasitikėjimo nekelia ir vos ne visi mano pažįstami pamatę Labas reklamas perėjo į Tele2!
Eilinį kartą teko nusivilti LABAS paslaugom, jau kantrybė trūko, tokios durnos sąlygos sudarytos, pradedu svarstyt ar gali tokia kompanija teikti paslaugas... Situacija tokia, turiu labas kortelę, ją dažniausiai naudoju internetui užsisakyti išmaniąjame telefone. Kaip žinoma išmanieji prigrūsti įvairių programų, kurios iškart įsijungia jei yra galimybė jungtis prie interneto. LABAS šiuo metu siūlo planą NORMA, kurio realiai net neįmanoma spėti užsisakyti, kadangi vos tik papildžius sąskaitą yra užsakomas kažkoks neaiškus planas DIENA (internetas), kuris aiškinama, kad užsakomas automatiškai jei žmogus jungiasi prie interneto neturėdamas jokio tam skirto plano, neesmė kad net nesijungi. Šio plano neįmanoma išjungti, tad galima sakyti vyksta tam tikras, labai "švarus" pinigų nusukimas. Labas savitarnoje galima atsisakyti arba kitaip sakant išjungti įvairius planus, tačiau šis planas sąraše net neegzistuoja. Visiška nesamonė, nes šiuo atveju kiekvieną mėnesį reikia po lita atiduoti planui, kurio tau net nereikia...
Jauciuosi apgautas Labas telefono operatores, ji man paskambino ir pasiule viena menesi nemokamai isbandyti plana nulis, sake, kad papildzius saskaita 10lt viena menesi nemokamai bus ijunktas planas nulis, o pervedus 10lt juos iskart nuskaiciavo kaip uz plano menesi ir nieksnenemokamai

Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai, maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai, metalas, apdirbimas, gaminiai, pramonės įrengimai, prekybos įranga, projektavimas, architektai, restoranų, kavinių, barų įranga, statyba, šaldymo įrenginiai, šildymas, įrenginiai, ventiliacija, kondicionavimas.
Žybartuva
Adresas: Kirtimų g. 11, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai, sienos, lubos, grindys, statyba, statybinės medžiagos, židiniai, pečiai.
Ruukki Lietuva
Adresas: Pramonės g. 16, Vaidotų km., LT-14149 Vilniaus r.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai, projektavimas, architektai, sienos, lubos, grindys, statyba, statybinės medžiagos, stogai, dangos, paslaugos.
UAB "Exto"
Adresas: Tilžės g. 68, LT-78501 Ginkūnai, Šiaulių r.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai, statyba, statybinės medžiagos.

Pavadinimą keičianti „Greater Outdoors“ atveš naują drabužių technologiją
Pavadinimą keičianti „Greater Outdoors“ atveš naują drabužių technologiją 09-02 09:55
Pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti „Columbia", „Didriksons" ir „Sorel" prekės ženklų drabužiais bei aksesuarais, pasižyminčiais...
Šveicarija aukštus "Gazprom" vadovus įtaria kyšininkavimu
Šveicarija aukštus "Gazprom" vadovus įtaria kyšininkavimu 09-02 18:15
Šveicarijos federalinė prokuratūra artimiausiu laiku ketina pateikti kaltinimus keturiems asmenims, susijusiems su Rusijos dujų tiekėja "Gazprom".
Slovakija pradėjo tiekti dujas Ukrainai
Slovakija pradėjo tiekti dujas Ukrainai 09-02 17:25
Antradienį atidarytu atnaujintu dujotiekiu iš Slovakijos į Ukrainą pradėtos tiekti gamtinės dujos, parneša naujienų agentūra "Unian".

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master