Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kosmelita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kosmelita

Atsiliepimai apie Kosmelita, UAB

EUROKOS

Parašyk savo nuomonę apie Kosmelita, UAB

Esu dažna eurokos pirkėja ir Vilniuje, ir Jurbarke. Nesitikėjau, kad šiais laikais galima taip apgauti klientą. Nusipirkau dažną prekę- levandų aliejaus, o Jurbarke matyt ne aliejus jau, o vanduo. Ačiū už nemalonią staigmeną! Kitą kartą pirksiu, kad ir brangesnį aliejų, bet kitoje parduotuvėje.

norint įsidarbinti į šią įstaigą, kokia situacija "EUROKOS", padalinyje Aleksote, Kaune? Ar mandagiai elgiasi su ką tik atėjusiu darbuotoju? Ar apmokina darbo vietoje? Ar nevėluoja atlyginimai? Ar yra mokama bent minimali alga?

Dėkoju iš anksto!
Noriu pagirti labai kompetetingas, mandagias ir visada besišypsančias pardavėjas, dirbančias VILNIUJE šeškinės g. 32 (PC IKI). Puikiai išmano visas prekes, žino prekių naujienas ir padeda išsirinkti MAN geriausiai tinkančias priemones. Niekada nenusivyliau nusipirkusi siūlytas priemones. Reikėtų pridėti Joms priedus už puikų darbą paskatinimui, manau to vertos.
Kaune, Aleksote 2017 02 09 diena dirbančios merginos 18:15 Inga ir Evelina yra pasibaisėtinos, kikena, nemato klientų, nesisveikina ir elgiasi kaip neišauklėtos, tukina visus žmones. Ypač Inga kuri yra nedekvati tiek elgesiu, tiek manieromis, savo kolegei liepė "kišti" brangiausia produkcija, nepataria kokia preke pirkti nes pati nesidažo, tai kam samdyti žmogų kuris net nesusijęs su kosmetika, kosmetikos prekių parduotuvėje? Prieš tai dirbusios darbuotuojas buvo malonios, padedančios ir atsidariusios. Bet Inga parodė jūsų parduotuvės žemą lygį.
Simona 2016-12-20 20:01:35
Kauno Akropolyje eurokos parduotuvėje dirba visiškai nekompetetingos ir darbo neismanancios pardavėjos, pasiteiravus kokia priemone pasirinkti šviesinti plauku šaknims kad veliau užsidėti pigmentą įsiūlė priemone kuri skirta pašalinti jau nudažytų plauku spalva ir nenaikina natūralios....
Paprieštarausiu. Pardavėja dar toli gražu ne kirpėja.Nueikit i kirpykla r paprašykit, kad parekomnduotu geras padangas.Kiekvieno savo specializacija.Pardavėja neprivalo būti kirpėja, manikiuristė ir masžuotoja.O dar žinant kokias algas mergaitės gauna, sorry, jus tikrai perdaug norite !

Esame labai nusivylę Druskininkų Eurokos parduotuve (M. K. Čiurlionio g. 111, Druskininkai 66161). Prekių nuolat trūksta - beveik tuščios lentynos, nekalbant apie prekes, kurioms yra taikomos nuolaidos, galima net nesivarginti jų ieškoti, nes jų nerasime.. Jei prekes išperka per valandą, prašau atsižvelgti į tai ir prekes pildyti dažniau ir didesniais kiekiais, turint omenyje, kad Druskininkuose yra tik viena Eurokos parduotuvė. Norime ir toliau lankytis Jūsų parduotuvėje, todėl tikimės, kad imsitės tinkamų veiksmų, norėdami išlaikyti potencialius klientus.

Ačiū už supratingumą
Šiandien, Vilniuje, CUP Eurokos parduotuvėje, užėjau, išklausiau kaip viena iš pardavėjų verkia garsiai sandėliuke kokia ji nelaiminga, kita pardavėja stovėdama prie kasos neatplešė akių nuo mobilaus telefono. Nei viena net nemate vaikščiojančių klienčių ką jau kalbėti apie pagalbą renkantis prekes.
Labai malonus aptarnavimas vadybininkės iš centrinio EUROKOS ofiso labai padejo surasti preke kurios daugeli miestu jau nebuvo! Likau labai patenkinta!
Grubus ir nemandagus, neetiškas pardavėjų aptarnavimas parduotuvėje Utenoje adresu J. Basanavičiaus g. 52. Ar sunku rasti maloniai aptarjaujančių pardavėjų, kur į parduotuvę būtų malonu užsukti ir pirkti? Šios dienos situacija. Šiandien nuėjusi į šią parduotuvę buvau aprėkta vienos pardavėjos, nes tik įėjusi paklausiau, kodėl Make Up Revolution London kosmetikos prekės padėtos taip, kad prie jų neįmanoma prieiti (paletė su šiomis prekėmis buvo užtraukta prie stiklinės sienos). Pardavėja šaukdama su dideliu nepasitenkinumu atsakė " Nematote, kad kraunam prekes !!!!!". Kita pardavėja (ta kur dirba nuo labai senų laikų) bandė sušvelninti situaciją ir jau mandagiai pasakė, kad gali atitraukti prekes pažiūrėti, bet... jau mano nuotaika buvo sugadinta, tokiais produktais nenorėčiau naudotis, nes prisiminčiau naudodamasi jais, kad buvau negerbiama kaip pirkėja. Mane domino tik konkrečios prekės -Make up revolution London šešėlių ir veido kontūravimo paletės. Jos DROGE ir kitur Utenoje neparduomanos, bet internete dar pigiau ir be vargo galima įsigyti. Yra parduotuvės į kurias visada malonu eiti ir yra malonus aptarnavimas., bet tai NE EUROKOS.
Praktiškai visais atvejais, kai perkant kosmetiką skelbiama akcija, jog už tam tikrą sumą perkant gausite priedą už 1 centą, pardavėja tai ignoruoja, apsimeta nieko nežinanti. Kad ir šiandien Vilniuje, centro pasaže, pardavėja ne tik, kad betarė apie tai nė žodžio, man paminėjus dovanėlę, gavau piktą žvilgsnį bei visai kitą priemonę nei skelbiama. Jau galutinai įsitikinu, jog pirkti čia neverta.
Anonime 2016-11-27 18:42:18
Sveiki visi skaitantys!
Norėjau įspėti VISUS, KAS NORI AR JAU RUOŠIASI ĮSIDARBINTI į "eurokos". Kodėl? Pateiksiu dauguma priežasčių :
1. Apgaudinėja valdžia su alga! Prieš įdarbinant visiems "pudrina" smegenis, jog mokės daugiau nei minimumas, bei dauguma "priedų" mūsų sąskaitose laukia, jeigu gerai darbuosimės. MELAGIAI!! Jau ne viena mergaitė bėga iš tokio darbo. Ir jos bėga viena po kitos! Ir visos tą patį atsako, jog nueinant į sodrą, ten dirbančios moterys sako " nesutampa" su tuo, ką uždirbate ir duoda dokumentą su atskaitom ir iškarto siunčia į darbo inspekcija. Ar tai normalu?? Patekau ir aš į tokią bėdą..
2. Ten niekas tavęs nevertins. Naujokes varo kaip vištas po daržus. O vyriausioji darbuotoja kiša savo darbą kitiems. Pati kalbasi su telefonu valandom, geria arbatas kartu su kokia nors numylėtinę, po nežinia kiek laiko ir nuolat pasiiema biliutenį (jos net beveik nebūna!!!), o kas žiauriausia, tavęs darbo sferoje vyriausioji neapmoko! Atėjo naujokė, o vyriausioji šypsosi.. pudrina smegenis, kaip čia kolektyve nerealu! Kaip čia daug moka! Kaip čia faina! O poto, kai naujokė keliauja namo, kitiems seniau dirbantiems sako " aš ją rytoj išnaudosiu". Jos išnaudoja naujokes! Vargšos išeina iš darbo pavargusios.. pačią pirmą dieną atlieka inventorizaciją, kai jos net neprivalo to daryti! Bet tai dar ne viskas! Senai ten dirbančios nuolat kapstosi popierizme. Valandų valandas!! Ir vis kiekvieną dieną. Kol tu salėje krausi, tvarkysi dėžes, salę tvarkysi, dėsi kainas ir išėminėsi senas. O viena jų nuolat popieriuose sėdi. Ir vis kai užklausi " KĄ TU TEN VEIKI??" nuolat atsako " ai va čia reikia sutvarkyti". Sutvarkyti???? Visą dieną?.. nu baikit merginos. Aš nenoriu vardyti šios parduotuvės. Man nuo jos net PYKINA. Man gaila visų mergaičių, kurios ten eis įsidarbinti. Beje gretimai esančios parduotuvės darbuotojai nuolat stebisi kodėl merginos palieką šitą darbą.. ir nuolat siūlo bėgti iš ten. Nes merginos kartais net mėnesio nei neišbūna.
Kai paskambini, kodėl man nedamokėjo, ir sakai, jog išeini iš darbo, tai jos net sysioja į kelnes, kad tik neišeitum iš darbo. Nes juk pasiims biliutenį ir kas dirbs? :D paknisa protą, jog sumokės, šimtą kartų įkalbės pasilikt ir nieko neįvyksta.
3. Kai vyriausioji pasiiema nedarbingumą (į mėnesį darosi po 3operacijas ir nuolat į polikliniką :D juokinga..)
Kita darbuotoja (vyriausios numylėtinė) pradeda tau rašyti išeiginių metu " Keičiasi grafikas. Tu rytoj turi išeiti į darbą (tada ir tada..) " TURIU?? pala pala.. kodėl neskambima pati vyriausioji ir pati nepaprašo gražiai padirbėti už ją?? Kokie nahrien "turiu...privalau.." kas ji man tokia iš kart galvoje susiformuluoja klausimas. Darbe vienas grafikas, oficialus, su štampais. O atsiunčia screenshot'ą iš kompo naują, neoficialų grafiką. (Ta prasme, mes dirbame vienu grafiku, o užskaito kaip už oficialų ((kur daaaug mažiau valandų)). Ir tame yra daug apgaulių!!) Ar TAI yra normalu? Arba, (kai čia dar nebuvo to atvėjo kai padarė neoficialų grafiką) pradedi skaičiuoti valandas ir savo uždarbį nuo savo lapo, vyriausioji pradeda burbėt " tu neturi jokios teisės!!" Sau persirašo valandų, net kai ji tą dieną ne dirbo iš kokios nors darbuotojos..Kas čia per šūdai?.. Jokiu būdu nesidarbinkit į šitą šūdą. Dauguma sakysit, kad čia kolektyvas kaltas, tačiau pati ir kurjerė ne ką geresnė.
Prieš įdarbinant buvo sakyta " mes apmokiname". O čia buvo atvėjis, kai neapmokinta mergina liko viena dirbti tą dieną. Ir kaip tik buvo nesenai dar įvesta nauja sistema su užsakymais internetu, kuriais ji nebuvo apmokinta. Ir ką Jūs manot? Mergina liko apšaukta, išvadinta kvaile (Pačios kurjerės!!) Liepe imti ir skaityti kažkokius lapus, kuriuos ji net nerado. Tai kur šios firmos atsakomybė? :) kam palikinėt vieną žmogų parduotuvėję kai jis nepmokintas? O juo labiau ant jo rėkt? visi tokie ten ala "elegantiški" gražūs, visi šypsosi.. o viduje visos raganos. Visa šita firma yra a*******i.
Dar vienas žiaurus niunsas! Kad darbuotojos VISKĄ ima iš salės, panaudoja kokį nors produktą ir stato atgal į lentynas!! O jei patiko produktas, tai jau gali ir nebepadėti atgal į vietą. O poto klientai ateina ir skundžiasi, jog nusipirko panaudotą produktą. Maža to, kad visos mokame už kažkieno vagystes. Tai yra nesamoninga firma!! Ir niekam nesiūlau kišti ten nosies. Linkiu kad išvis ši firma užsidarytų! O merginos, tikrai gali rasti geresnį darbą už šį. Atsiprašau, kad tiek daug prirašiau, tiesiog neįsivaizduoju kaip galima šitoki bezpridielą trumpai aprašyt. Visiem gero vakaro!
Apgailestaujame, kad aprašyta situacija yra susieta su EUROKOS prekybos tinklo vardu. Mes, kaip įmonė, vertiname savo darbuotojus ir dedame visas pastangas, kad užtikrinti stabilias darbo vietas ir galimybės dirbti darbą, kuris atitiktų darbuotojo lūkesčius. Visais atvejais, kai darbuotojui iškyla klausimų, jis nesutinka su situacija, kuri yra jo kolektyve ir pan., esame pasiruošę diskusijai, dialogui su darbuotoju. Todėl iškilus bet kokiems klausimams, kurių nepavyksta išspręsti savo kolektyve, nuoširdžiai prašome darbuotojų kreiptis į savo regionų vadovus ir atvirai išsakyti savo nuomonę, ieškoti visoms pusėms geriausių sprendimų ir sudaryti sąlygas pokyčiams.
Su pagarba,
EUROKOS administracija
Sveiki visi skaitantys!
Resbulikos g.71 panevezys. Dirba pacios geriausios pardavejos. Visada aptarnauja su sypsena, pataria ir padeda issirinkti reikiamos prekes. I tokia parduotuve visada malonu uzeiti. Kai dirba tokios geros pardavejos.
Laba diena, šiandieną apsipirkinėjau, Jūsų tinklo parduotuvėje, esančioje Vilniuje Mindaugo 11 gvė.Viena iš pirktų prekių buvo Prestige FSN-04 NUDE makijažo pagrindas 25ml.Esu pasimokiusi jau ne kartą, kad prekės pakuotės būna pažeistos, taip įvyko ir šį kartą.Makijažo pagrindo plėvelė buvo pažeista, aišku tai pastebėjau tik namuose.Dar vienas pastebėjimas, kažką nusipirkti, Jūsų tinklo parduotuvėse su nepažeista pakuotė, yra misija neįmanoma.Tiesiog trūko kantrybė, ir žadu kreiptis į vartotojų teises, nes tokios produkcijos, Jūs, negalite relizuoti.
Pagarbiai:Jūsų buvusi pirkėją.
Apsiperku Eurokose Trskuose, jau kelinta karta mokant kasoje sumoku brangiau nei parasyta ant prekes. Parasyta AKCIJA o moku dvigubai brangiau, sako kad nespeja paleist kainu. Norejau grazint prekes tai pasake kad jau imusta i kasa ir grazint neimanoma. Abdurdas visai. Labai nusivyliau sia parduotuve
Nerasysiu apie konsultantes, o apie pacios Eurokos parduotuves prekiu kokybe. Ne veltui as cia retokai kada apsipirkineju. Vakar, Savas prekybos centro Eurokoje nusipirkau mazyti veidrodeli ir sege i plaukus. Likau nustebusi, kad veidrodelis iskart is remelio iskrito, o sege pasirodo ir ta su klijais sutvirtinta, iskart pabiro. Radau, ko reikejo, teko visvien i siuksline ismesti pinigelius. Taigi, Eurokos man yra paskutine vieta, kurioje lankyciausi del kokybes.
Neseniai apsilankiau Eurokos parduotuvėje esančioje Visagine, Veteranų g 2. Norėčiau pagirti konsultantė Nataliją (tamsiais plaukais su akiniais) už puikų aptarnavimą. Jau ne kartą ji padeda isrinkti tinkamas man prekes, pakonsultuoja, išaiškina poreikius KAS YRA SVARBIAUSIA!!! Likau patenkinta jos malonu aptarnavimu bei prekemis, kurias ji man isrinko. Pas tokią konsultante tikrai norėtųsi kreiptis dar.
Daznai Eurokos parduotuvėse nelankausi, bet siandien uzejau i Eurokos parduotuve PC Ozas. Ieskojau makiazo pagrindo, visos konsultantės buvo užsiemusios (buvo žmonių), pasikviečiau prie savęs konsultantę, kuri buvo prie kasos, (nezinau vardo, bet buvo trumpu plaukų sviesiaplaukė) pasakiau ko ieškau už kokią kainą, pardavėja ne tik pasiulė man prekę už norimą kainą, bet taip pat ir paklausė kokio tipo mano oda, ką prieš tai naudojau, pokalbis nebuvo gana ilgas, bet buvo labai malonu, pasakė kas man tiktų, o ko gėriau nereikętų isigyti, atsižvelgianti į odos tipą, man buvo labai malonu apsipirkti šiojje vietoje, nustebino ne tik aptarnavimo žinios, bet ir profesionalumas.sugrizusi namo ir isbandziusi preke likau patenkinta.Beje pastebejau kad kitos konsultantes taip pat bendravo su klienntais. Apsilankysiu dar ne kartą, į tokias vietas malonu sugrižti ir nebaisu pirkti :))
Nijolė 2015-12-01 23:31:35
Labas vakaras.Norėčiau labai atkreipti dėmesį į naujai atsidariusią Eurokos parduotuvę Jonavoje. (pc Maxima)
Ir joje dirbančią šviesiaplaukę merginą, užsisegusi mokinio kortelę nors aptarnaujanti kaip ilgai dirbanti konsultantė.Atrodo nuoširdūs ir šiltas žmogus.Taip ir toliau.Būtinai dar apsilankysiu.Sekmės!
Ar tik ta sviesiaplauke ne Diana vardu, berods, mane irgi puikiai aptarnavo, butinai sugrysiu! Sekmes!
Monika 2014-10-10 00:52:44
Tilzes Eurokos. Jai neklystu dirbancios buvo 3. Ieskojau GOSHO gamintojo. iėjau i parduotuve, apsidairiau...bet ko ieskojau neradau. Nenoredama nesutrukdyti dviem beplepanciom konsultantem viduryje sales nutariau prieiti prie mergaites kuri stovejo prie kasos. Deja... Paklausiau: Ar turite GOSHO stenda? gavau atssakyma pilna burna maisto, beziaumojancia........ - taip, turime kiek matote prie kasoos (nemaloniai) uzdavus klausyma kurioje Eurokos ŠIAULIUOSE galeciau rasti dideli stenda GOSHO atsakyma gavau...cituoju '' nezinau, siauliuose tokio nera". Istikruju pasijutau tikrai labai nesvarbi (kaip klijente), sekanti karta cia tikrai negrysiu !!! Tai kyla klausymas, kam skirtos konsultantes?
Pikciausia yra tai, kad tokios"konsultantes"nupiesia negrazu vaizda kitoms, nuosirdzioms ir gerai dirbancioms "konsultantems"...Tada jos gauna per galva nuo valdzios...bet ir toliau dirba profrsionaliai, ko pasekoje, kitos taip ir nepasimoke, toliau dergia visu kitu reputacija...
Likau nusivylusi Rokiškio parduotuvės esančios Panevėžio g. 1 (PC Norfa) konsultante. Mergina nelabai žino šio žodžio reikšmės. Paklausta apie prekę, nemaloniai pasiūlė pasižiūrėti pačiai, nors kitų klientų daugiau nebuvo. Taip ir praėjo noras kažką pirkti...
Jurbarko Eurokose dirba labai saunios merginos, konsultacija 100%.Tik gaila kad nera brangiu kvepalu testeriu, todel negalima issirinkti nauju kvepalu.Sekmes Jurbarko Eurokoso konsultantems.
KLAIPEDA, HERKAUS MANTO G.31, EUROKOS.Karts nuo karto uzeinu i sita parduotuve apsipirkt, esu pastovus klientas.Parduotuve nedidele, bet pagrindiniu prekiu asortimentas pakankamai puikus.Eurokoso konsultantes Vaida, Ala, Daiva visada maloniai pasisveikina, aptarnauja, bendrauja, pasiula tinkama preke, trumpiau sakant konsultantes zino savo darba nuo A iki Z. Buvau Eurokose pries Kaledas, po, ir sausio pradzioj.Suprantu, ziema, salta lauke.Bet parduotuvej ziauriai salta kaip lauke !!! Siaubas !!! Ziurinejau ranku krema, kvepalu (kvepalu yra, o testeriu ne visu) tai susalau turbut daugiau parduotuvej negu lauke !!!, tiesiog saltis eina per kojas ir aplamai kaip saldytuve !!! Gerb.Valdzia ! : 21 amzius, kodel nera sildymo ar kondicioneriaus kad karstas oras eitum ar radiatoriu ar nors vejukas siltas pustu. Nemastot apie klientus, na tiek to, mes su striukem, kepurem, pirstinem, tai nors pagalvokyt apie savo darbotojus!!! Konsultantes visa diena kaip saldytuve !!! Greit jie pabals, paraudonos, pamelynos, matosi kad lengvai persalo, bet dar laikosi, sypsosi, sveikinasi.Laikykites konsultantes.Gal jusu valdzia mane isgirs..., gal... Geda valdzia, geda...
12.31 diena vakarop, prekybos centre RYO, esancioje pard. Eurokos apturejau labai nemalonu aptarnavima. Pasisveikinusi su pardaveja negavau jokio atsako, o taip pat, apsipirkusi dovanu cekiu likau aprekta, kad likus 1eur as nieko nebepasiemu. Pardaveja tiesiogine to zodzio prasme vaipesi ir panosiai kitai salia stovinciai pardavejai burbuliavo kazka. Gaila, kad vardo neisidemejau. Pardaveja juodais plaukais ir su akinukais. Esu labai nusivylusi..
"Eurokos" administracija
2015-11-23 12:24:31 IP 195.14.185.220
Gerb., "Eurokos" klientai,

Mums yra brangi kiekvieno Jūsų nuomonė ir atsiliepimas, todėl jei turite pastebėjimų ar nusiskundimų dėl "Eurokos" parduotuvės (-ių), maloniai prašome savo atsiliepimą/ pastabas rašyti Eurokos tiklo internetiniame puslapyje, kurį galite pasiekti adresu: http://www.eurokos.lt/bendraukime/ivertinkite-aptarnavima/.

Tai sudarys mums sąlygas nedelsiant reaguoti į Jūsų nuomonę ir imtis veiksmų, kad Jūs mūsų tinkle patirtumėte tik pačias maloniausiais emocijas.
P.s. tuo atveju, jei kreipdamiesi į mus Jūs nurodysite savo kontaktinę informaciją, mes įsipareigojame Jums atsakyti į Jūsų paklausimą asmeniškai.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
"Eurokos" administracija
Oksana 2015-09-22 14:16:38
Kauno Akropolis, ''Eurokos'' parduotuvė. Vakar (09-21) vakare užsukau ten nusipirkti šio to, pasiėmiau Rasa lūpų balzamą, essence nagų laką ir maybelline akių pravedimą, už viską sumokėjau 13, 48eur. Grįžus namo praverčiau čekį.. pasirodo aš dar ''PIRKAU'' kažkokį Herbalo nagų lako valiklį (0, 49ur.) ir Cameleo henna plaukų dažus (1, 99eur.).. pirmą kart apie tokius išvis girdžiu. Trumpai tariant sumokėjau už kažkokius produktus, kurių NEPIRKAU. Į parduotuvę aiškintis neėjau, nes manau nieko iš to neįrodyčiau. (o ir dėl centų nesinori gadintis nervų)..Bet vistiek tai žmonių apvoginėjimas!!! Saugokitės ir prie kasos tikrinkit čekius!!!! Miela pardavėja, jei skaitai šį komentarą, linkiu nuplikti tais pigėnomis plaukų dažais ir plius esi vagilė.
Gerb. Oksana,
Labai atsiprašome už patirtas nemalonias emocijas. Norėdami nedelsiant išspręsti šią situaciją ir su Jumis susisiekti, prašytume atsiųsti savo kontaktinį telefoną elektroniniu paštu kaunas@kosmelita.lt
Kauno regiono vadovė
Siauliu Akropolyje esanti Eurokos parduotuveje labai nemalioniai pasijutau. Bandziau pamirsti, bet niekaip neiskrenta is galvos. O buvo taip, pirkau prekes ir reikejo sumoketi. Padaviau pardavejei lygiai, kiek ir reikejo 5 eu. Prekes susisidejau i rankine ir ceki taip pat, o ji sako as jum netycia atgal atidaviau tuo pacius 5eu. Nu ka visko buna pasimeciau puoliau ziuret, bet pinigineje nieko, nes atidaviau paskutinius grynus, paprasyta iskrausciau visa rankine, bet ten ir nieko, ji perskaiciavo kasa nu jai truksta ir viskas. Tai gerai kad grynu neturejau o butu teke dukart susimoket, bet labiausiai skaudina kad ji net nepasake atsiprasau ar ko panasaus.As suprantu visiem buna sunkiu dienu, bet gal tokiomis dienomis lai eina sale tvarkyti kur amziais viskas suversta, o nezioplineja prie kasos ir lai nestato zmoniu i nepatogia padeti. Tikrai daugiau nebeisiu ten!
palangoje, maximosxx esanciame eurocose nera kvepalu meginuku, paprasius parodyti kokie kvepalai yra viduje pakuotes, pardaveja liepe juos nusipirkti, nusipirkom, pasitikeje tvirtinimu, jog kvepalai yra butent tie...deja, aisku, kvepalu atgal neprieme, pardavejos elgesi ne itin mandagiai, siaip ne taip gavus vadoves numeri ir paskambinus buvau apsaukta ir isbarta, likau kalta, kad ju kvepalu testerius kazkas pavoge (vadoves zodziai), esu labai nepatenkinta, 40 euru ismesti i bala, nuotaika sugadinta, ir nuo siol jusu tinklo parduotuves apeisiu is tolo
Pirkau šiandien blakstienas priklijuojamas Klaipėdoje laukininkuose pasibaisėjau prekę klijai visai sudžiūve kaip guma daugiau iš ten nieko nebepirkčiau.
Laba diena.Norejau pasiteirauti ar priimdami darbuotoja atkreipiate demesi ar ji yra pasiruosusi mandagiai konsultuoti ir padeti pirkejui?Klausimas kilo vien del to, kad jau ne pirma karta tenka uzeiki i Eurokosa esanti Druskininkuose kuris randasi IKI parduotuveje ir kreiptis i pardaveja-konsultante vardu Dalia is kurios nesulaukiu jokios pagalbos: (Penktadieni uzejau reikejo dazu plaukam paprasiau jos patarimo bet sulaukiau labai trumpa nemalonu atsakima ''nezinau, ir apsisuko nuejo atsistojo prie kasos ir stovejo''likau labai nepatenkinta ir iskilo klausimas jei ji nezino nieko apie jusu parduotuveje prekiaujama kosmetika, kam ji isvis ten dirba.Paskui netiketai priejo jauna panele kiek supratau buvo mokinuke tai ji man maloniai pasiule ir paaiskino kokie dazai yra geresni ir koks gausis atspalvis
Lankiausi Utenos XXL Norfa PC Eurokos parduotuvėje, mane labai kokybiškai ir mandagiai aptarnavo konsultantė Inga. Matosi kad žmogus nuoširdziai dirba savo darbą.
Prieš savaite mane pakvietė į pokalbi Eurokos, pati esu dirbusi prekyboje 10 metu.su kosmetika dirbu pati, turiu visažistes sertifikatus ir mokanti ir norinti dirbti si darbą, jie vadovaujasi ir žiuri i žmogaus rekomendacijas o ne į žmogaus patirti ir norą dirbi ir mokytis.O nuėjusi į parduotuve musu mieste buvau nustebinta kokios dirba konsultantes ir tikrai ne pasakyčiau kad turi idealia rekomendacija. Nerečiau kad į mano komentarą atkreiptu dėmesį valdžia kur priima žmones į darbą. Ačiu.
2015m kovo gale uzsukau i Klaipedos Akropolyje esanti Eurokos. Visada mylejau sia parduotuve. Bet, po sio karto nusivyliau. Ziurinejau plauku dazus ir konsultante pasisiule padeti, sutikau. As norejau sviesiklio plaukam, kad nuimtu spalva. O panele man pasiule tiesiog "Garnier" sviesius dazus :) kaip zinoma ant juodu, jie nieko verti. :) tai tiek, patarciau tada konsultantem dar geriau isigilinti i parduodamas (siulomas) prekes. Kol vietoj veido sveitiklio kokio sampuno nepasiulete :)
Esu Druskininku Eurokos kliente, turinti nuolaidu kortele. Man patinka si parduotuve ypac konsultantciu aptarnavimas, tik labai nusyliau kainomis, nes sulyginau su salia esancios parduotuves IKI kainomis. Pavyzdziui GLISS KUR purskiamas kondicionierius IKI parduotuveje kainuoja be nuolaidos 2, 70 EUR, o Eurokos parduotuveje kainuoja, 4, 63EUR. Ir noriu pabrezti, kad esu nuolatine kliente ir noretusi, kad kainos nebutu tokios akivaizdziai skirtingos su kitu parduotuviu kainomis
Visada ko man reikia eidama Šiauliuose užsuku į "Eurokos"parduotuvę, esančią Vilniaus g.217.Esu patenkinta dirbančių darbuotojų aptarnavimu.Visada sutinka maloniai, su šypsenomis, pataria, parodo kur yra pageidaujamos prekės.Supažindina su esančiomis akcijomis.Prekių asortimentas didelis, yra iš ko pasirinkti.Palinkėčiau ir taip toliau, o vadovams, neprarasti tokių darbuotojų..Dar kartą sėkmės ir ačiū.Pagarbiai.
Noreciau padekoti oze dirbanciam eurokosui, visad. Pagelbsti pakonsultuoja, malonu lankytis
Daznai lankausi Jurbarko Eurokose, merginos tikrai labai saunios ir visada padeda issirinkti tinkama priemone, taciau konsultante Inga nuolat buna riebaluotais plaukais. Manau tokios srities parduotuveje turetu buti siokia tokia tvarka :)
Violeta 2014-11-09 19:20:52
Laba diena, siandien uzsukus i Eurokos parduotuve, Prezidento g, sutikau labai malonia ir visad besisypsancia konsultante-pardaveja, vardu Lina.Anksciau cia uzsukdavau itin retai, salia i Svaros prekes nueidavau, nes zinodavau, kad ji ten dirba, lb.maloni, visad prieis, patars, atsisveikins.Nuo siol keliausiu tik i Eurokos, pasikeites kolektyvas, malonus :) O tai klientui labai svarbu.Gero vakaro :)
neparasiau miesto-Jonavoje, Prezidento g.
Violeta 2014-11-09 19:20:52
neparasiau miesto-Jonavoje, Prezidento g.
Panevezyje kleve einu perku ir labai patenkinta aptarnavimu.visada sypsosi padeda pataria. Siltos mergaites ir labai malinios jautiesi kaip savoij parduotuvei. Super taip ir toliau.
gintare 2014-11-05 11:37:18
Laba diena, daznas esu klietas jusu parduotuveje esancioje Kleve, visada budavo malonu apsipirkti patardavo mergaites tokios siltos budavo su sypsena pasitikdavo, o dabar reikes pakeisti parduotuve, nes jau antra karta i mane niekas nekreipia demesio, negaunu jokio patarimo tik sneka tarpusavyje ir juokiasi, isigijau jusu kortele tam kad buciau jusu kliente, paskutinius du kartus nei viena pardaveja manes jos net nepaprase.
Cia buvusi vedeja?kuri buvo isprasyta is Klevo darbo vietos.....
Kultūros pas panele Monika-visiškas nulis.
Kada noriu ir ka noriu ta ir rasysiu, cia tam ir skirta kad nuomuone isreiksti :) Ne ne...griauziu? gal tu ir griauzi, bet tikrai ne knygas :) O as skaitau. :)))
ammm..jei nesinaudoji lietuviska klaviatura, is kur tada pas tave atsirado š ? ? Nu tai ir griauzk tu savo knygas tada tokiu laiku, o ne atsiliepimus rasinek ;) Geros dienos
Too Gaivile
O del rasymo laiko, tai ka tu sprendi pagal save ? ? ? :D :D :D Na zinai...ne visi normalus zmones kaip tu tokiu laiku isgerineja. Kiti tokiu laiku griaužia knygas, kad kazko pasiektu gyvenime :)

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos; spa centrai.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje.Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Bioklinika
BIOFIRST KLINIKA

Adresas: Studentų g. 37, LT-51364 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos; spa centrai; vaistai, medicininės medžiagos.
BIOFIRST – tai pažangios medicinos ir estetikos klinika, išsiskirianti naujausiomis gydymo ir diagnostikos technologijomis vienoje vietoje! Išsamios įvairių sričių ilgametę patirtį turinčių gydytojų konsultacijos. Savo srities lyderių komanda. Daugiau nei penkiasdešimt įvairių sričių gydytojų specialistų. NAUJIENA...
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
UAB "Estetus klinika" Vilniaus filialas
Lazerinė ir estetinė dermatologija

Adresas: Pamėnkalnio g. 25, LT-01113 Vilnius.
Estetus klinika - privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia vieni geriausių Lietuvos plastikos chirurgų. Jei norite išsigydyti odos problemas ar esate pasirengę radikaliai pagerinti savo išvaizdą, susisiekite su mumis šiandien! Vilniuje ir Kaune Tel. +370 630 11177. PRP Plazmoliftingas arba...
Grožio chemija
Beauty Chemistry | Melkior

Adresas: Gegužės g. 4-2, LT-92122 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba.
MELKIOR PROFESSIONAL KOSMETIKOS OFICIALUS ATSTOVAS LIETUVOJE “GROŽIO CHEMIJA”. MAŽMENINĖ IR DIDMENINĖ PREKYBA MELKIOR KOSMETIKA. GROŽIO SALONAS "Beauty Chemistry" APIE GAMINTOJĄ “MELKIOR” Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį grožio pramonėje „Melkior“ įjūrėjai Alexandre ir Eric norėjo suteikti skirtingo amžiaus...

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias 02-22 22:37
Europos Komisija (EK) vakar pristatė kiekvienai Europos Sąjungos valstybei narei skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonomikos iššūkiai. Lietuvai yra ir gerų žinių: ekonomika...
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas 02-22 22:36
Pirmadienį Nemuno saloje duris pravėrė naujas restoranas "Sala". Nuostabiais vaizdais pro "Žalgirio" arenos langus ir ekologiškais, menininkų kūrinius primenančiais patiekalais galinčio pasigirti...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Wal-Mart 71,45 +3,00%