Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kosmelita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kosmelita

Atsiliepimai apie Kosmelita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kosmelita, UAB

Nuoširdžiai atsiprašome, kad EUROKOS tinkle Jums teko patirti neigiamas emocijas. Kiekvieno kliento nuomonė mums yra be galo svarbi ir skatinanti nuolat tobulėti, todėl esame dėkingi už Jūsų skirtą laiką bei pateiktą informaciją. Siekdami betarpiško bendravimo atsakymą Jums pateikėme el paštu.

Visada siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus todėl maloniai prašome kreiptis el pašto adresu personalas@kosmelita.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/

EUROKOS
Sveiki, eurokos parduotuveje kuri yra Nemencineje pard. Konsultantai visiskai nezino informacijos apie kosmetika, kokias turi savybes blakstienu tusai, kokios savybes turi pudros, kas yra modeliavimo priemone; (labai sunku ir gaisini laika kol
Pati rasi informacija apie kosmetika nes par. Konsultantai tai padaryti ne gali ((
ricardas 2017-09-16 19:28:05
Esu labai nusiviles panevaziio iki centre esancioje parduotuveje jei mergaite ligina skutimosi peiliukus su kremu na atsiprasa
Laba diena, p. Ričardai,

Justina 2017-09-04 14:53:45
Sveiki, pirmą kartą palieku atsiliepimą apie šią įmonę. Esu nusivylusi aptarnavimu Utenoje Basanavičiaus g.52 įsikūrusiuoje Eurokos parduotuve.Visų pirmą toks jausmas, kad atėjau ir pardavėjos sekioja akimis, kur einu ir ką darau. Buvo tikrai nemalonu. Ir čia jau ne pirmas kartas, kai pardavėjos Eurokoje sekioja. Negaliu atsipalaiduot ir nusipirkti ko noriu.Toks vaizdas, kad jos mano, kad tuoj ką vogsiu... Man malonu pasivaikščioti ir ieškoti kažko naujo. Bet kaip supratau to daryti negalima. PARDAVĖJOS gi nepatenkinos. Gal ir nieko būtų, bet pasiimiau kelias prekes ir nuėjau prie kasos. Psitiko pardavėja, kuri net nesugalvojo pasisveikinti, matomai kažko pikta. Susimokėjau aš už tas prekes, padėkojau ir atsisveikinau. Pardavėja nesuregavo... Be to parduotuvėje buvo ir mano sesuo, kuri taip pat pasijuto nemaloniai.

Visada siekiame girdėti nuomones ir atsiliepimus todėl maloniai prašome kreiptis el pašto adresu personalas@kosmelita.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/

UAB Kosmelita 2017-08-27 19:11:25
Teisingai, nevertina.Aš taip pat dirbu, bet skaudu, kad nevertinami darbuotojai, kurie atsidavę darbui, ėjau į darbą ir sirgdama su temperatūra, ir rotavirusu sirgdama, ir vaikas sirgo, ir į ligonine reikėjo gultis su 3m vaiku, neguliau (močiutė atsigulė), nes mūsų darbe negalima sirgti, sako kad galima, bet...Buvau kaip asociali mama, susirgusį mano vaiką į polikliniką vesdavo močiutė, gydytoja ne karta paklausė, o kur mama?Suprantu, kad tokie darbuotojai įmonei nelabai reikalingi.Psichologiškai pavargau.Kai žmogus serga jis negali produktyviai atlikti savo darbo, juolab sveikstama ne taip greitai, o Kai susirgome visos 3, ėmiau nedarbingumo lapelį.Po ligos grįžus pasidarai toks blogas darbuotojas, kad net pažemina pareigose, nors nuobaudų neturi, nusiskundimų neturi, darbą atlieki puikiai, bet vadinasi susirgai jau nebetinkama vyr pardavėjos pareigoms.Esu vieniša mama ir taip verčiamės sunkiai, vaiko tėtis nemoka alimentų, valstybė nemoka taip pat, nes tėtis užsienyje.Ir tie 30 eurų didelė suma.Dirbu darbe ir gyvenu beveik skurde, tik man kaip ir daugumai kitų nepriklauso jokios pašalpos.Bet ne apie tai.Noriu žinoti kaip turi būti išleidžiami darbuotojai atostogų auginantys vaiką vieni, pagal DK darbuotojas turi pirmumo teisę pasirinkti pirmumo teisę į kasmetines atostogas, čia tokių galimybių nėra.Artėja rugsėjo pirmoji, vaikas eis į antrą klasę, bet keičiasi mokytoja, klasė, reikia būtinai dalyvauti mamai dėl pratybų įsigijimo, bet niekaip nespėsiu iki darbo pradžios, kita darbuotoja, kuri pavaduoja išėjusiąją atostogų taip pat turi vaiką, kurį taip pat reikia nuvest į mokyklą.O DK rašoma, kad darbuotojui suteikti pirmąja mokslo dieną laisvo laiko net pusė dienos, kaip sprendžiamos šitos problemos mūsų įmonėje?

Jūsų darbuotoja
Dėkojame, kad informavote. Susisieksime su Jumis asmeniškai.

EUROKOS 2017-07-19 12:18:22
Laba diena, gerb. Lina,

Nuoširdžiai džiaugiamės Jūsų atsiliepimu ir mūsų darbuotojų pastangų ir darbo įvertinimu. Taip pat dėkojame už Jūsų kantrybę ir pozityvų požiūrį, kol mūsų kolektyvas ieškojo geriausio situacijos sprendimo.
Prisidedame prie Jūsų padėkos mūsų darbuotojoms, didžiuojamės, kad mūsų tinkle dirba darbuotojai, kurie dovanoja apsipirkimo džiaugsmą mūsų klientams. Tikimės, kad ir ateityje tiek Jūs, tiek visi kiti mūsų klientai patirs daug malonių įspūdžių rinkdamiesi prekes EUROKOS tinkle.

Jūsų darbuotoja
Jolita 2017-08-21 13:55:19
O aš labai nusivyliau.Tiek metu dirbau Eurokose atidaviau save darbui.o išėjau net ačiū nepasakė.Atėje kitos darbuotojos padirbe nors ir trumpai sulaukdavo valdzios skambučio kad, jei kas lauks ju.O cia nieko mat turiu mažų vaikų ims biuleteni tai apsidziauge kad isejau.Jaunos naujos darbuotojos ir tures vaiku.Va taip vertina darbuotojus kurie isdirbe daug metu.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už darbą mūsų įmonėje. Pasikeitus Jūsų sprendimui, visada kviečiame kreiptis tiesiogiai į mus ir iš naujo svarstyti galimybes dirbti UAB Kosmelita. Skelbiamas laisvas darbo vietas visada galite peržiūrėti mūsų internetiniame puslapyje adresu: https://www.eurokos.lt/laisvos-darbo-vietos/

Lina 2017-07-18 11:31:03
Esu be galo patenkinta Eurokos parduotuvės K. Baršausko g. 66, Kaunas aptarnavimu. Tuo metu dirbusios dvi puikios konsultantės turėjo kantrybės man ir leido netrugdomai išsirinkti prekes, kurias rinkausi gerą valandą laiko. Taip pat pasiteiravus vienokios ar kitokios informacijos, buvo supažindinta, maloniai nuvesta parodyti ir sulaukta patarimų. Manau, tokie žmonės kaip šios konsultantė, mylinčios savo darbą, labai traukia lankytojus ir pritraukia pirkėjus. Ačiū be galo už aptarnavimo lygį.
O jeigu dar smulkiau kalbant apie mano tos dienos apsipirkimą Eurokos parduotuvėj..
Taigi taip jau nutiko, kad turėjau 50eur dovanų čekį su pasibaigusiu galioti terminu.. Aš rinkdamasi prekes virš valandos laiko ir planuodama panaudoti čekį net neužmečiau akies iki kada galioja čekis, nes buvau įsitikinus, kad jis galioja metus!!! O pasirodo tik 3 menesius! Taigi, išsirinkus prekių už 50eur, man buvo pasakyta, kad negali man jų duoti, nes čekis negaliojantis ir reikia susisiekti su administracija... Sekančią dieną paskambino konsultante ir apgailestavo, kad nieko padaryti negali, mano 50eur čekis užblokuotas... aišku, buvo laaaaabai gaila dėl to, bet kaltinau tik save ir sakiau sau, kad čia man skaudži pamoka ateičiai. Tačiau, po gero pusvalandžio vėl sulaukiau antro konsultantės
skambučio ir man pranešė, kad pasiimti savo prekes galiu!!! Tuo metu pasijaučiau kaip 50eur radus! Be galo laiminga! Be galo dėkinga! Nekantravau, kada galėsiu turėt rankose savo prekes, kurios tapo man dar brangesnės ir norimesnės !!!
Todėl noriu labai labai padėkoti visam Eurokos (Kaune, "Molas") kolektyvui, personalui ir administracijai už nuostabią žinią! O personalo supratingumu ir paslaugumu nenusivyliau net ir po to nuėjus pasiimti prekių kitą dieną ir dirbant jau kitoms konsultantėms.
AČIŪ JUMS VISIEMS LABAI. Sėkmės darbe ir asmeniniam gyvenime! Pasirodo yra gerų žmonių aplink mus! Pasirodo mes patys galim būti labai geri, kai norim padėti, ir kai suprantam kito situaciją! Ačiū!!!
Laba diena, gerb. Lina,

EUROKOS 2017-06-26 10:20:41
Gerbiame, palaikome ir esame dėkingi visiems mūsų darbuotojams dirbantiems EUROKOS tinkle ir kartu dedantiems nuolatines pastangas, kad mūsų klientai gautų jų lūkesčius ir poreikius atitinkantį aptarnavimą. Gilinamės į kiekvieno nuomonę ir požiūrius, esame visada pasiruošę diskusijai, kuri yra paremta abipuse pagarba ir siekiais nukreiptais į darbo kokybės gerinimą bei iškilusių problemų sprendimą. Apgailestaujame, kad mūsų siekis užtikrinti visiems vienodus reikalavimus, formuoti vieningą ir pagarbų požiūrį į klientą, reiklumas sau ir savo atliekamo darbo kokybei yra vertinimas kaip nepagarba. Bet kuriuo atveju, atsižvelgiame į išsakytą nuomonę ir patikiname, kad visada siekiame ir sieksime pagarbos, taktiškumo bei pakantumo savo kolegų ir klientų atžvilgiu.

Eurokos.
Nejuokinkit, ta nepagarba su darbuotuojais jau ne vieni metai, uz mano zmonos pazeminima, as to tikrai paprastai nepaliksiu, greitu laiku viskas tas bus paskelbta net neabejokit, nes man mano seima bragesne nei bet kas kitas
Pirkėja 2017-06-20 14:02:50
Atsiliepimas, , Eurokos" parduotuvei, kuri randasi Tiltų g. 25-23, Klaipėda. Baisu... Įeini į parduotuvę, visų pirma nieks nepasisveikina, pasižiūri taip lyg į vagį, eini apsižiūrėt ir jauti, kaip pardavėjos kvepuoja tau į nugarą ir žiūri. Gali stovėti 20 minučių prie vienos prekės nieks neprieis, o tik žiūrės į tave įtartinai, nes turbūt jau kiši daiktą į kišenę. Nepaisant to, prie visų žmonių lieki išvadintas vagimi, nes tiesiog persigalvojus padėjau prekę į vietą. Nei vienoje parduotuvėje įėjus nesijaučiau taip šlykščiai. Pati dirbu pardavėjos darbą, esu dirbantis žmogus ir galiu sau leisti nusipirkti lupdažį :)

Valdas 2017-06-21 17:22:05
atsiprasau varda sumaisiau, Aukse Salniene, priedas

Eurokos.
2017-06-22 13:26:12 IP 195.14.185.220
Klientė 2017-06-20 20:33:06
Dažnai lankiausi Eurokose Viniuje, šeškinės g. 32...Pastovus nesusipratimas su kainom...Aiškiai parašyta kad prekė su nuolaida, prieini prie kasos išmuša be nuolaidos, atvedi pardavėja prie tos prekės, parodai kaina, žiūri tokiom akim lyg pirmą kartą mato...prasideda pasiteisinimai tai kompiuteris nerodo nuolaidos, tai kaina ne ta ir ne ten, vienu žodžiu..Gauni žinutę kad vyksta nuolaida kokiai nors prekei, nueini pirkti vėl milijoną pasakų tenka išklausyt..Suprantama, kad visko buna, visi mes žmonės ir visi klistam, BET kai tas vyksta PASTOVIAI man atrodo kad parduotuvės valdžiai reikia daryti tvarką, nes kiek teko gyrdėti, tai nepatenkintų ir apgautų klientų labai nemažai...Pardavėjos visiškai nekompetingos, savo darbe nieko neišmanančios...po apsilankimo nuotaika sugadinta, tikrai niekada nesilankysiu šioje parduotuvėje.
Nuoširdžiai dėkojame Jums už pateiktą informaciją ir atsiprašome už sukeltas neigiamas emocijas. EUROKOS tinklas savo klientams nuolat suteikia išskirtines galimybes puoselėti savo grožį už dar palankesnę kainą ir akcijas taiko daugiau nei 10 000 įvairiausių prekių. Mūsų konsultantėms yra tikrai nelengva užtikrinti nepriekaištingą ženklinimo kokybę, kurios mes siekiame. Nuoširdžiai atsiprašome už klaidas, jei tokių pasitaiko, tačiau ir tuo atveju jei kaina kasoje nesutampa su reklamuojama kaina, jums turi būti pritaikyta reklamoje nurodyta kaina.
Labai tikimės, kad Jūs ir toliau lankysitės mūsų tinklo parduotuvėse ir ne tik įsigysite puikių grožio puoselėjimo priemonių už itin patrauklią kainą, bet ir patirsite daug malonių emocijų.
Su pagarba,
atsiprasau varda sumaisiau, Aukse Salniene, priedas
Mane rasite, feisbuke, Valdas Galginas DAR SIKI ACIU
kreipiuosiu i visus buvusius eurokos pardavejas ir dirbancias pardavejas, kurias pazemino ir psihologiskai buvo zemintos butent vadibininkes Aistes Salnienes susivienit, nes as kaip savo zmonos kuria Aiste Slniene zemino ivairiais psichologiniais spaudimais, as tikrai jai taip paprastai neatleisiu, nei vienas vyras turbut neleistu zeminti savo mylimos moters, del to as kreipsiuos i tamtikras instansijas ir man bus reikalingu jusu visu kurias Aiste Salnene zemino ir dar visaip deblijo, PAGALBOS, astikrai ranku nenuleisiu, uz savo seima galva guldau'Isanksto DIDELIS ACIU KAS MAN GALES PADET
irgi pirkėja 2017-05-15 09:54:22
Jums ant kaktos neparašyta, pati žinote ar konsultacijos reikia, aš tiesiog pati prieinu ir paklausiu, pardavėja savo žvilgsniu parodė kad yra pasirengusi konsultuoti
Jus nors ponia zinote kaip su darbuotuojais elgesi ju vadovai, zemina darbuotuojus vos ne kiekviena diena, ko benoret is darbuotuoju, kokia vadovybe tokie ir darbuotuojai
Keliat darbuotuojam didziausius reikalavimus, o ka eurokosas moka uz tai savo darbuotuojam, nieko tik ta apgailetina minimuma, jus eurokosas taip kreipiat demesi kaip klijantai skundzesi apie jusu darbuotuojus, o i savo sukurta vidaus sirdi kuri psihologiskai zemina darbuotuojus to jus nematot, ibauginont darbuotuojus ir visi tyli, bet nieko greitai lazda prades listi is maiso
As kaip vyras zmonos prasymu kentejau iki siandien dienos, jusu vadibinike Aiste Salniene elgesi su darbuotuojais neadekvaciai, zemina, vadina yvairiais negraziais zodziais, zemina net prie klijantu, ir ko eurokosas dar nori is savo darbuotuoju kad jie dirbtu gerai, jai yra pastovus psihologinis spaudimas, turbut ji turi dideli uznugari kad taip gali elgtis neadekvaciai, jai nebus imtasi priemoniu, as atrasiu buda per kitas instansijas, nesvarbu kad jus turit gerus juristus ir taip toliau, visvien rasiu buda kad ji ne vie atsiprasitu, jus eurokoso vadovibe pati raso savo istatuose kad negali vadovai pries klijantus aptarinet apie trukumus o kaip elgesi jusu vadibininke Aiste Salniene, yra sakoma koks dabdavis tokie ir dabuotuojai, su pagarba Valdas
Pirkeja 2017-04-27 13:20:46
Utenoje, PC Senukuose Eurokos parduotuveje, pardaveja konsultante manes nepakonsultavo, tiesiog ikiriai spoksojo. Tai labai nemalonu ir atbaido nuo šios parduotuvės, ten daugiau kojos nebekelsiu.
Šiandien nupirkau pinceta eurokose Vilniaus gatve 28 Šalčininkuose. Pincetas yra su defektu. Norėjau gražinti bet pardaveja nesutiko nes jiems uždraude keisti.Aš nupirkau pinceta kad su juo naudotis o neišmesti į šiukšledėže. Tad aš noriu gražinti savo užmoketus pinigus.
Šiandien buvau Kuršėnų Eurokos. Atsukau dušo želė, norėdama pauostyti, tačiau iškart prilėkė pardavėja ir "išaiškino", kad prekių uostyti negalima, nes prasideda naudojimo terminas ir man buvo liepta pirkti dušo želė :) Bendrame vaizde, tai visoms toje parduotuvėje dirbančioms trūksta mandagumo.
Užsisakiau kosmetikos prekes internetu, po poros dienų jos jau buvo mano pasirinktoje Eurokos parduotuveje. Nuvykau jų pasiimti, pardavėja paklausė ar noriu, kad atidarytų dėžutę, kur buvo supakuotos prekės, aš pasitikėdama atsakiau, kad ne. Dabar gailiuosi, kad nepasižiūrėjau. Grįžusi namo, išpakavau dėžute. Dalis prekių buvo netokios kokias užsisakiau, ir negana to viena prekė buvo NAUDOTA, nusitrynę visi užrašai, žodžiu akivaizdžiai matosi kad naudota. Teisybės neieškosiu, nes branginu savo laika ir nervus, o dėl keletos euru nenubednėsiu. Daugiau internetu nesisakysiu jokių prekių, eisiu tiesiai i parduotuve.
Siandien 03.03 per pietu pertrauka nuejaui EUROKOS parduotuve esancia baltu prospekte, Kaune ir nusipirkau plauku fiksacijos priemone- putas. Deja, tai pastebejau tik grizusi atgal i darba. Is tikruju man reikejo plauku LAKO. Atradusi laisva minutele (kazkur po poros val) nuskubejau atgal i parduotuve apsikeisti prekes (turiu pirkima patvirtinanti ceki ir preke nebuvo panaudota ar atidaryta) bet, gavau atsakyma, kad preke grazinti nera galimybes, nes to neleidzia "valdzia" (?!!!!!????) Apgailiastaujanciu veidu, darbuotoja man pasake, kad preke nebuvo pazeista ar kitaip "brokuota"todel tam nera jokio reikalo ir gavau pasiulyma tiesiog nusipirkti man istikruju reikiama preke..... TOKIE YRA SAVININKO MOTYVAI. Skambinau klietu aptarnavimo numeriu, bet man niekas nekele ragelio. Mano manymu, Eurokos yra ne kaimo parduotuve, o didziulis tinklas, todel net neabejoju, kad su manimi bus susisiekta ir leista man NEREIKALINGA preke grazinti tgal ir atgauti pinigus.
Esu dažna eurokos pirkėja ir Vilniuje, ir Jurbarke. Nesitikėjau, kad šiais laikais galima taip apgauti klientą. Nusipirkau dažną prekę- levandų aliejaus, o Jurbarke matyt ne aliejus jau, o vanduo. Ačiū už nemalonią staigmeną! Kitą kartą pirksiu, kad ir brangesnį aliejų, bet kitoje parduotuvėje.

norint įsidarbinti į šią įstaigą, kokia situacija "EUROKOS", padalinyje Aleksote, Kaune? Ar mandagiai elgiasi su ką tik atėjusiu darbuotoju? Ar apmokina darbo vietoje? Ar nevėluoja atlyginimai? Ar yra mokama bent minimali alga?

Dėkoju iš anksto!
Noriu pagirti labai kompetetingas, mandagias ir visada besišypsančias pardavėjas, dirbančias VILNIUJE šeškinės g. 32 (PC IKI). Puikiai išmano visas prekes, žino prekių naujienas ir padeda išsirinkti MAN geriausiai tinkančias priemones. Niekada nenusivyliau nusipirkusi siūlytas priemones. Reikėtų pridėti Joms priedus už puikų darbą paskatinimui, manau to vertos.
Kaune, Aleksote 2017 02 09 diena dirbančios merginos 18:15 Inga ir Evelina yra pasibaisėtinos, kikena, nemato klientų, nesisveikina ir elgiasi kaip neišauklėtos, tukina visus žmones. Ypač Inga kuri yra nedekvati tiek elgesiu, tiek manieromis, savo kolegei liepė "kišti" brangiausia produkcija, nepataria kokia preke pirkti nes pati nesidažo, tai kam samdyti žmogų kuris net nesusijęs su kosmetika, kosmetikos prekių parduotuvėje? Prieš tai dirbusios darbuotuojas buvo malonios, padedančios ir atsidariusios. Bet Inga parodė jūsų parduotuvės žemą lygį.
Simona 2016-12-20 20:01:35
Kauno Akropolyje eurokos parduotuvėje dirba visiškai nekompetetingos ir darbo neismanancios pardavėjos, pasiteiravus kokia priemone pasirinkti šviesinti plauku šaknims kad veliau užsidėti pigmentą įsiūlė priemone kuri skirta pašalinti jau nudažytų plauku spalva ir nenaikina natūralios....
Paprieštarausiu. Pardavėja dar toli gražu ne kirpėja.Nueikit i kirpykla r paprašykit, kad parekomnduotu geras padangas.Kiekvieno savo specializacija.Pardavėja neprivalo būti kirpėja, manikiuristė ir masžuotoja.O dar žinant kokias algas mergaitės gauna, sorry, jus tikrai perdaug norite !

Esame labai nusivylę Druskininkų Eurokos parduotuve (M. K. Čiurlionio g. 111, Druskininkai 66161). Prekių nuolat trūksta - beveik tuščios lentynos, nekalbant apie prekes, kurioms yra taikomos nuolaidos, galima net nesivarginti jų ieškoti, nes jų nerasime.. Jei prekes išperka per valandą, prašau atsižvelgti į tai ir prekes pildyti dažniau ir didesniais kiekiais, turint omenyje, kad Druskininkuose yra tik viena Eurokos parduotuvė. Norime ir toliau lankytis Jūsų parduotuvėje, todėl tikimės, kad imsitės tinkamų veiksmų, norėdami išlaikyti potencialius klientus.

Ačiū už supratingumą
Šiandien, Vilniuje, CUP Eurokos parduotuvėje, užėjau, išklausiau kaip viena iš pardavėjų verkia garsiai sandėliuke kokia ji nelaiminga, kita pardavėja stovėdama prie kasos neatplešė akių nuo mobilaus telefono. Nei viena net nemate vaikščiojančių klienčių ką jau kalbėti apie pagalbą renkantis prekes.
Labai malonus aptarnavimas vadybininkės iš centrinio EUROKOS ofiso labai padejo surasti preke kurios daugeli miestu jau nebuvo! Likau labai patenkinta!
Grubus ir nemandagus, neetiškas pardavėjų aptarnavimas parduotuvėje Utenoje adresu J. Basanavičiaus g. 52. Ar sunku rasti maloniai aptarjaujančių pardavėjų, kur į parduotuvę būtų malonu užsukti ir pirkti? Šios dienos situacija. Šiandien nuėjusi į šią parduotuvę buvau aprėkta vienos pardavėjos, nes tik įėjusi paklausiau, kodėl Make Up Revolution London kosmetikos prekės padėtos taip, kad prie jų neįmanoma prieiti (paletė su šiomis prekėmis buvo užtraukta prie stiklinės sienos). Pardavėja šaukdama su dideliu nepasitenkinumu atsakė " Nematote, kad kraunam prekes !!!!!". Kita pardavėja (ta kur dirba nuo labai senų laikų) bandė sušvelninti situaciją ir jau mandagiai pasakė, kad gali atitraukti prekes pažiūrėti, bet... jau mano nuotaika buvo sugadinta, tokiais produktais nenorėčiau naudotis, nes prisiminčiau naudodamasi jais, kad buvau negerbiama kaip pirkėja. Mane domino tik konkrečios prekės -Make up revolution London šešėlių ir veido kontūravimo paletės. Jos DROGE ir kitur Utenoje neparduomanos, bet internete dar pigiau ir be vargo galima įsigyti. Yra parduotuvės į kurias visada malonu eiti ir yra malonus aptarnavimas., bet tai NE EUROKOS.
Praktiškai visais atvejais, kai perkant kosmetiką skelbiama akcija, jog už tam tikrą sumą perkant gausite priedą už 1 centą, pardavėja tai ignoruoja, apsimeta nieko nežinanti. Kad ir šiandien Vilniuje, centro pasaže, pardavėja ne tik, kad betarė apie tai nė žodžio, man paminėjus dovanėlę, gavau piktą žvilgsnį bei visai kitą priemonę nei skelbiama. Jau galutinai įsitikinu, jog pirkti čia neverta.
Anonime 2016-11-27 18:42:18
Sveiki visi skaitantys!
Norėjau įspėti VISUS, KAS NORI AR JAU RUOŠIASI ĮSIDARBINTI į "eurokos". Kodėl? Pateiksiu dauguma priežasčių :
1. Apgaudinėja valdžia su alga! Prieš įdarbinant visiems "pudrina" smegenis, jog mokės daugiau nei minimumas, bei dauguma "priedų" mūsų sąskaitose laukia, jeigu gerai darbuosimės. MELAGIAI!! Jau ne viena mergaitė bėga iš tokio darbo. Ir jos bėga viena po kitos! Ir visos tą patį atsako, jog nueinant į sodrą, ten dirbančios moterys sako " nesutampa" su tuo, ką uždirbate ir duoda dokumentą su atskaitom ir iškarto siunčia į darbo inspekcija. Ar tai normalu?? Patekau ir aš į tokią bėdą..
2. Ten niekas tavęs nevertins. Naujokes varo kaip vištas po daržus. O vyriausioji darbuotoja kiša savo darbą kitiems. Pati kalbasi su telefonu valandom, geria arbatas kartu su kokia nors numylėtinę, po nežinia kiek laiko ir nuolat pasiiema biliutenį (jos net beveik nebūna!!!), o kas žiauriausia, tavęs darbo sferoje vyriausioji neapmoko! Atėjo naujokė, o vyriausioji šypsosi.. pudrina smegenis, kaip čia kolektyve nerealu! Kaip čia daug moka! Kaip čia faina! O poto, kai naujokė keliauja namo, kitiems seniau dirbantiems sako " aš ją rytoj išnaudosiu". Jos išnaudoja naujokes! Vargšos išeina iš darbo pavargusios.. pačią pirmą dieną atlieka inventorizaciją, kai jos net neprivalo to daryti! Bet tai dar ne viskas! Senai ten dirbančios nuolat kapstosi popierizme. Valandų valandas!! Ir vis kiekvieną dieną. Kol tu salėje krausi, tvarkysi dėžes, salę tvarkysi, dėsi kainas ir išėminėsi senas. O viena jų nuolat popieriuose sėdi. Ir vis kai užklausi " KĄ TU TEN VEIKI??" nuolat atsako " ai va čia reikia sutvarkyti". Sutvarkyti???? Visą dieną?.. nu baikit merginos. Aš nenoriu vardyti šios parduotuvės. Man nuo jos net PYKINA. Man gaila visų mergaičių, kurios ten eis įsidarbinti. Beje gretimai esančios parduotuvės darbuotojai nuolat stebisi kodėl merginos palieką šitą darbą.. ir nuolat siūlo bėgti iš ten. Nes merginos kartais net mėnesio nei neišbūna.
Kai paskambini, kodėl man nedamokėjo, ir sakai, jog išeini iš darbo, tai jos net sysioja į kelnes, kad tik neišeitum iš darbo. Nes juk pasiims biliutenį ir kas dirbs? :D paknisa protą, jog sumokės, šimtą kartų įkalbės pasilikt ir nieko neįvyksta.
3. Kai vyriausioji pasiiema nedarbingumą (į mėnesį darosi po 3operacijas ir nuolat į polikliniką :D juokinga..)
Kita darbuotoja (vyriausios numylėtinė) pradeda tau rašyti išeiginių metu " Keičiasi grafikas. Tu rytoj turi išeiti į darbą (tada ir tada..) " TURIU?? pala pala.. kodėl neskambima pati vyriausioji ir pati nepaprašo gražiai padirbėti už ją?? Kokie nahrien "turiu...privalau.." kas ji man tokia iš kart galvoje susiformuluoja klausimas. Darbe vienas grafikas, oficialus, su štampais. O atsiunčia screenshot'ą iš kompo naują, neoficialų grafiką. (Ta prasme, mes dirbame vienu grafiku, o užskaito kaip už oficialų ((kur daaaug mažiau valandų)). Ir tame yra daug apgaulių!!) Ar TAI yra normalu? Arba, (kai čia dar nebuvo to atvėjo kai padarė neoficialų grafiką) pradedi skaičiuoti valandas ir savo uždarbį nuo savo lapo, vyriausioji pradeda burbėt " tu neturi jokios teisės!!" Sau persirašo valandų, net kai ji tą dieną ne dirbo iš kokios nors darbuotojos..Kas čia per šūdai?.. Jokiu būdu nesidarbinkit į šitą šūdą. Dauguma sakysit, kad čia kolektyvas kaltas, tačiau pati ir kurjerė ne ką geresnė.
Prieš įdarbinant buvo sakyta " mes apmokiname". O čia buvo atvėjis, kai neapmokinta mergina liko viena dirbti tą dieną. Ir kaip tik buvo nesenai dar įvesta nauja sistema su užsakymais internetu, kuriais ji nebuvo apmokinta. Ir ką Jūs manot? Mergina liko apšaukta, išvadinta kvaile (Pačios kurjerės!!) Liepe imti ir skaityti kažkokius lapus, kuriuos ji net nerado. Tai kur šios firmos atsakomybė? :) kam palikinėt vieną žmogų parduotuvėję kai jis nepmokintas? O juo labiau ant jo rėkt? visi tokie ten ala "elegantiški" gražūs, visi šypsosi.. o viduje visos raganos. Visa šita firma yra a*******i.
Dar vienas žiaurus niunsas! Kad darbuotojos VISKĄ ima iš salės, panaudoja kokį nors produktą ir stato atgal į lentynas!! O jei patiko produktas, tai jau gali ir nebepadėti atgal į vietą. O poto klientai ateina ir skundžiasi, jog nusipirko panaudotą produktą. Maža to, kad visos mokame už kažkieno vagystes. Tai yra nesamoninga firma!! Ir niekam nesiūlau kišti ten nosies. Linkiu kad išvis ši firma užsidarytų! O merginos, tikrai gali rasti geresnį darbą už šį. Atsiprašau, kad tiek daug prirašiau, tiesiog neįsivaizduoju kaip galima šitoki bezpridielą trumpai aprašyt. Visiem gero vakaro!
Apgailestaujame, kad aprašyta situacija yra susieta su EUROKOS prekybos tinklo vardu. Mes, kaip įmonė, vertiname savo darbuotojus ir dedame visas pastangas, kad užtikrinti stabilias darbo vietas ir galimybės dirbti darbą, kuris atitiktų darbuotojo lūkesčius. Visais atvejais, kai darbuotojui iškyla klausimų, jis nesutinka su situacija, kuri yra jo kolektyve ir pan., esame pasiruošę diskusijai, dialogui su darbuotoju. Todėl iškilus bet kokiems klausimams, kurių nepavyksta išspręsti savo kolektyve, nuoširdžiai prašome darbuotojų kreiptis į savo regionų vadovus ir atvirai išsakyti savo nuomonę, ieškoti visoms pusėms geriausių sprendimų ir sudaryti sąlygas pokyčiams.
Su pagarba,
Sveiki visi skaitantys!
Resbulikos g.71 panevezys. Dirba pacios geriausios pardavejos. Visada aptarnauja su sypsena, pataria ir padeda issirinkti reikiamos prekes. I tokia parduotuve visada malonu uzeiti. Kai dirba tokios geros pardavejos.
Laba diena, šiandieną apsipirkinėjau, Jūsų tinklo parduotuvėje, esančioje Vilniuje Mindaugo 11 gvė.Viena iš pirktų prekių buvo Prestige FSN-04 NUDE makijažo pagrindas 25ml.Esu pasimokiusi jau ne kartą, kad prekės pakuotės būna pažeistos, taip įvyko ir šį kartą.Makijažo pagrindo plėvelė buvo pažeista, aišku tai pastebėjau tik namuose.Dar vienas pastebėjimas, kažką nusipirkti, Jūsų tinklo parduotuvėse su nepažeista pakuotė, yra misija neįmanoma.Tiesiog trūko kantrybė, ir žadu kreiptis į vartotojų teises, nes tokios produkcijos, Jūs, negalite relizuoti.
Pagarbiai:Jūsų buvusi pirkėją.
Apsiperku Eurokose Trskuose, jau kelinta karta mokant kasoje sumoku brangiau nei parasyta ant prekes. Parasyta AKCIJA o moku dvigubai brangiau, sako kad nespeja paleist kainu. Norejau grazint prekes tai pasake kad jau imusta i kasa ir grazint neimanoma. Abdurdas visai. Labai nusivyliau sia parduotuve
Nerasysiu apie konsultantes, o apie pacios Eurokos parduotuves prekiu kokybe. Ne veltui as cia retokai kada apsipirkineju. Vakar, Savas prekybos centro Eurokoje nusipirkau mazyti veidrodeli ir sege i plaukus. Likau nustebusi, kad veidrodelis iskart is remelio iskrito, o sege pasirodo ir ta su klijais sutvirtinta, iskart pabiro. Radau, ko reikejo, teko visvien i siuksline ismesti pinigelius. Taigi, Eurokos man yra paskutine vieta, kurioje lankyciausi del kokybes.
Neseniai apsilankiau Eurokos parduotuvėje esančioje Visagine, Veteranų g 2. Norėčiau pagirti konsultantė Nataliją (tamsiais plaukais su akiniais) už puikų aptarnavimą. Jau ne kartą ji padeda isrinkti tinkamas man prekes, pakonsultuoja, išaiškina poreikius KAS YRA SVARBIAUSIA!!! Likau patenkinta jos malonu aptarnavimu bei prekemis, kurias ji man isrinko. Pas tokią konsultante tikrai norėtųsi kreiptis dar.
Daznai Eurokos parduotuvėse nelankausi, bet siandien uzejau i Eurokos parduotuve PC Ozas. Ieskojau makiazo pagrindo, visos konsultantės buvo užsiemusios (buvo žmonių), pasikviečiau prie savęs konsultantę, kuri buvo prie kasos, (nezinau vardo, bet buvo trumpu plaukų sviesiaplaukė) pasakiau ko ieškau už kokią kainą, pardavėja ne tik pasiulė man prekę už norimą kainą, bet taip pat ir paklausė kokio tipo mano oda, ką prieš tai naudojau, pokalbis nebuvo gana ilgas, bet buvo labai malonu, pasakė kas man tiktų, o ko gėriau nereikętų isigyti, atsižvelgianti į odos tipą, man buvo labai malonu apsipirkti šiojje vietoje, nustebino ne tik aptarnavimo žinios, bet ir profesionalumas.sugrizusi namo ir isbandziusi preke likau patenkinta.Beje pastebejau kad kitos konsultantes taip pat bendravo su klienntais. Apsilankysiu dar ne kartą, į tokias vietas malonu sugrižti ir nebaisu pirkti :))
Nijolė 2015-12-01 23:31:35
Labas vakaras.Norėčiau labai atkreipti dėmesį į naujai atsidariusią Eurokos parduotuvę Jonavoje. (pc Maxima)
Ir joje dirbančią šviesiaplaukę merginą, užsisegusi mokinio kortelę nors aptarnaujanti kaip ilgai dirbanti konsultantė.Atrodo nuoširdūs ir šiltas žmogus.Taip ir toliau.Būtinai dar apsilankysiu.Sekmės!
Ar tik ta sviesiaplauke ne Diana vardu, berods, mane irgi puikiai aptarnavo, butinai sugrysiu! Sekmes!

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
UAB "Estetus klinika" Vilniaus filialas
Lazerinė ir estetinė dermatologija

Adresas: Pamėnkalnio g. 25, LT-01113 Vilnius.
Estetus klinika - privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia vieni geriausių Lietuvos plastikos chirurgų. Jei norite išsigydyti odos problemas ar esate pasirengę radikaliai pagerinti savo išvaizdą, susisiekite su mumis šiandien! Vilniuje ir Kaune Tel. +370 630 11177. PRP Plazmoliftingas arba...
Grožio chemija
Beauty Chemistry | Melkior

Adresas: Tiltų g. 9, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba.
MELKIOR PROFESSIONAL KOSMETIKOS OFICIALUS ATSTOVAS LIETUVOJE “GROŽIO CHEMIJA”. MAŽMENINĖ IR DIDMENINĖ PREKYBA MELKIOR KOSMETIKA. GROŽIO SALONAS "Beauty Chemistry" APIE GAMINTOJĄ “MELKIOR” Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį grožio pramonėje „Melkior“ įjūrėjai Alexandre ir Eric norėjo suteikti skirtingo amžiaus...

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
Veidai atstos raktus ir pasus
Veidai atstos raktus ir pasus 10-22 19:50
Veido išraiška gali apgauti žmones, bet ne technologijas: jų nesuklaidinsime priklijuotais ūsais, dirbtine šypsena ar suvaidinta nuostaba. "The Economist" prognozuoja mūsų gyvenimą pakeisiančią...
LG ir "Qualcomm" kartu neria į automobilių verslą
LG ir "Qualcomm" kartu neria į automobilių verslą 10-22 19:01
Pietų Korėjos konglomeratas "LG Electronics" (LG) paskelbė, kad bendradarbiaus su JAV lustų gamintoja "Qualcomm". Bendrovės drauge kurs naujos kartos automobilių sistemas.

Kaip dažnai keičiate telefoną

UAB Baltic master