Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kika

Atsiliepimai apie Kika, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kika, UAB

Nupirkom papuga antradieni mire ketvirtadieni, paskambinou i kika, labai grubiai kalbejo, pasake, kad jie ne priko, labai nusivyliau ir rekomendoju nepirkti nieko
Gerbiamieji jau trečią kartą rašau, prašau nurodytu tel.numeriu nesiųsti savo reklamų.Nesu turėjusi jokių reikalų su jūsų firma ir nežadu turėti.Negi neaišku?Prašau palikti mane ramybėje.gal trečias kartas nemeluos, ir perse, kas ite, kas rašoma.
Tomas 2017-05-11 15:03:46
Jeigu esate pirkėja, neatsakinėkite, lyg būtumėt įmonės vadovė. Jeigu Jus aptarnavo gerai, nereiškia, kad darbuotoja visuomet visus gerai aptarnauja. TIKIU EGLE, kad pataikė darbuotojos PMS ar pilnaties momentu. O rašyti galiu ką noriu, ir PZDC dar mažai įvertinant tokį kvailą Jūsų komentarą.
Man tikrai labai liūdna skaityti Jūsu komentarus, na bet nieko nepadarysi. Manau neverta daugiau ką ir rašyti, kai Jūs taip nukrypote nuo temos. Geros Jums dienos, ir ačiū už Jūsų nepriekaištingą nuomonę.
Eglutei :) 2017-05-11 14:08:03
Gerbiamas Tomai,
Aš esu tokia patį pirkėja kaip ir Eglė, o Jūsų komentaras -sakyčiau- šioje situacijoje yra labai netinkamas. Ir prašau gražiau reikštis, nes puslapis yra prieinamas visiems ir jį gali skaityti vaikai iki 18 metų ir tokių negražių žodžių reikia vengti. Pardavėja-konsultantė tikrai negalėjo taip grubiai bendrauti su kliente ir tai yra faktas
Eglė 2017-05-11 13:47:47
Aš tik aprašiau situaciją ir atsiliepimą, kaip viskas buvo. Galite ginti jeigu norite, bet nebūtina pačiai, kaip mažsm vaikui pradėti stumti ir mane pravardžiuoti. Esu lietuvė ir lietuvių kalbos egzaminą išlaikiau labai aukštu balu. Tad čia yra nuomonė ir mano skundas pardavėjai, o ne kažkoks vaikų stumikų balius. Tad jūsų nuomonė- mažiausiai man rūpi. Visiem būna darbe sunkių ir gerų dienų, išsiblaškymų, aś aprašiau tokį kokį mačiau. Nes prieš tai pas kitą pardavėja aptarnavimas buvo nuostabus. Aš savo darbe žmonių nepalieku ir neliepiu patiems apsitarnauti bei stūmdyti prekių, visada paduodu jei nežino kur kas, jei nepasiekia ar pan.
Brangioji, kadangi atsakėte man į mano pastabą ir pradėjote teisintis kiek balų surinkote iš LTU VBE ar LTU MBE reiškiasi Jums mano nuomonė tikrai rūpi. Nežinau kur dirbate, bet abejoju dėl Jūsų pasakytų žodžių.
Na ir pabaigai, tai manau, jog nereikia tęsti pokalbio, kiekviena išsakeme savo nuomonę.
Tomas 2017-05-11 13:52:01
WOW! Jei tai tikrai įmonės atstovės nuomonė apie klientę, tai yra pzdc. :D WOW!!!!
Gerbiamas Tomai,
Eglutei :) 2017-05-11 12:55:40
Laba diena, gerbiamoji, Eglė. Brangioji, Jūs mano, vien iš Jūsų rašymo, tai yra, Jūsų padarytų klaidų, rašymo stiliaus - žargono, matosi, kad Jūs nelabai suvokiate ką rašote. Suprantu puikiai apie kurią pardavėją kalbate, tik atleiskite, bet ne "zenute" reikia rašyti, o "žemutė" ir ne "pardavėja", o "pardavėja-konsultantė", kaip supratau Jūs ir pati nesate lietuvė arba tiesiog praleidinėjote lietuvių kalbos pamokas, kad su gramatika taip prastai... Ši pardavėja-konsultantė yra viena geriausių "KIKA" darbuotojų, kokias tik man teko matyti, ji niekada nepasakytų tokio siaubo, kurį aprašėte, dėl to, Eglutė, kitą kartą prieš kažką rašanti, pagalvokite, jeigu aišku yra kuo, nes susidaro įspūdis, kad ten tiesiog vėjelis, ką rašote..Aš stebiuosi darbuotojų ištverme bendraujant su tokio "menko intelekto" žmonėmis.
Eglutei :) 2017-05-11 12:55:40
Eglė 2017-04-14 22:58:25
Sveiki. Esu nepatenkinta savanoriu prospekto rimi parduotuveje esancia kikos pardaveja. Vardo nezinau, ji zenute, trumpu sviesesniu plauku ir su akCentuku. Atejus i parduotuve ji moke kita moteri (kaip ir apmokymai naujos pardavejos bet ta kita moteris buvo su paltu ir jos lauke vyras kuris buvo tika rimi parduotuveje apsipirkes). Susidaro ispudis, kad apmokymai ant greito arba pasibaige. Atejus prie kasos pardaveja atkirto - ko cia stovi?...kazko paklaust nori ar ka? Sumisau ir paprasiau poros pakuociu saldytu lervu savo augintiniams. Atkirto kad pati turiu pasiimt is saldytuvo. Nuejus turejau stumdyti kartonines dezes ir atidarinet visus skyrius kameros ir knistis tarp ismetytu saldytu maistu tabletemis ir skaitineti nesuprantant kur parasyta isvis kur kas yra kol radau tinkamas raudomasias uodo truklio lervas. Atejus prie kasos ji naujokei liepe uzdaryt duris. Nezinau ar klientas turi pats knistis po saldytuvus atsiklauses ir kraustyti viska aplink ir viduj. Nezinau ir ar darbuotoja turi taip elgtis bjauriai ir nepagarbiai ir pries naujoke rodyti toki bendravima. Pati pirkau tas lervas 2karta nei zinau kaip atrodo tiksliai nei ka. Tai kaip man rasti? Nei patrauke daiktus nei nurode stalciu ar kur mazdaug yra... jei paprasiau prie kasos gal nezinau kaip kas ar kur.... pries tai pirkau pas kita kliente 1pakeli.nors atnese 2 pasake kad pripratus po 2padavinet nes visi perka.tad yspudis kad tikrai visi ateja papraso o ne patys knisasi. Tad prasau pakalbet su darbuotojais del bendravimo.
Maxima baze. Karoliniskiu maxima. Siu saldytu maistu nerandau... panoramoje pasiklausius maista dave jaucio sirdies kas netiko augintiniams. Daugiau nezinau kur pirkti apart savanoriu rimi esancioje kikoje.taciau pas ta darbuotoja gryzti tikrai nebenoriu.aciu jei atkreipsite demesi.iki.
Gerda Krunglevičienė
2017-04-23 13:05:44 IP 195.14.169.250
Gerda Krunglevičienė 2017-04-23 12:51:58
Sveiki, šiandien susidūrėme su labai neprofesionalia ir grubia pardavėja. Ieškojome UV lempos driežui ir gerb. pardavėja nesugebėjo patarti, kokią lempą pirkti. Surizikavome nusipirkti, nors nebuvome tikri, tiesiog pardavėja buvo labai nemandagi net nebandė patart ir nepanašu buvo, kad žinojo ką patart. Grįžom po kelių minučių grąžinti, nes paskaitėm kokia konkrečiai lempa ir kad ji mums netinka. Buvome sutikti nepatenkintu žvilgsniu ir su pasakymu "kitą kartą prieš pirkdami pasidomėkit ką perkat" kam tada ta pardavėja ten yra reikalinga? Tokio nemandagaus aptarnavimo niekam nelinkiu. Pardavėjos vardo nežinau, bet ji buvo trumpais plaukais. (Kita dirbo šviesiaplaukė matomai labai mandagi).
Apsipirkinėjau Vilniaus akropolio kikoje.
Gerda Krunglevičienė
2017-04-23 12:51:58 IP 195.14.169.250
Beatričė 2017-03-16 12:29:02
Būkite tokie malonūs ir atstokite su savo telefonine reklama.Niekada nesu jokių reikalų turėjusi su jūsų firma, o ir nežadu turėti.Įkyrėjo pastovus trukdymas, telefono numerį nurodžiau.Tikiuosi, kad daugiau jokių žinučių iš jūsų negausiu.dėkoju už supratimą.
Beatričė
Gerbiamieji, prašiau palikti mane ramybėje ir nesiuntinėti savo reklamų telefonu.Numeris nurodytas.Kas dar neaišku?O gal jūs ir neskaitote, kas čia rašoma?Jokių reikalų su jūsų firma nesu turėjusi, o ir nežadu turėti.Prašyčiau atkreipti dėmesį į mano prašymą.Nejaugi dėl jūsų turėsiu keisti telefono numerį.Supraskte pagaliau, nusibodote!
kaip suprantu kirpyklos paslaugos kaina priklauso nuo kirpejos poziurio i suns seimininka - gali moketi ar ne. Uz misruno kirpima 29 eur - tai buvo paskutinis kartas, daugiau mano suns ten nebus. Keturis metus kirpomes - maksimaliai mokedavom 17 eur. Kainininkas esantis internetineje svetaineje tik siaip - cia ne joms (kirpejoms), nes kainininke, misruno kirpimas - 13, 50 eur
Beatričė
Sveiki, susiduriau ir as su Kika, nusipirkau akvariumo filtra, dar yra garantija, atejau paklaust ar pakeis, pasake atnest kita diena, atnesiau pasake, jog nebekeicia, turi vest i remonta, o tai uztruks apie tris savaites, per ta laika galiu likt ir be zuvyciu, susidaro vaizdas, kad ten gali dirbt, bet kas, kas turi patirties prekyboje, keleta kartu pirkau ir zuvyciu, neisgyvena ilgiau kaip keleta dienu, karta turejes reikalu su sia parduotuve, daugiau nebenoresi pirktis, cia taip Plungeje, Maximoje...
Sveiki, esu pakraupusi vaizdu, kurį mačiau Šiaulių akropolyje. Kačiukai yra laikomi narvuose.. Nesuprantu, kodėl gyvūnų teisės nesiima jokių veiksmų! Bandysiu susisiekti su gyvūnų teisėmis, tikiuosi, kad situacija paikeis.
Be galo gaila gyvūnėlių, kurie yra uždaryti kiauras dienas ir naktis. Nežmoniška...
Laba diena, ne kartą buvau rašiusi prašymus, kad gyvūnų teisių asociacija imtųsi veiksmų, kad "Kika" parduotuvėse būtų UŽDRAUSTA prekiauti gyvūnėliais, nes tinkamų sąlygų jiems laikyti šiose parduotuvėse NĖRA.Kauno Hyper Maximoje jau kurį laiką narvas, ale skirtas šunims, buvo tuščias, bet artėjant Kalėdoms!!! lapkričios 14-15dienomis narve-akvariume jau apgyvendintas šuniukas. Padėkite vargšams gyvūnėliams, nes paprastam žmogui tai tiesiog misija neįmanoma!!!
Kauno PC Mega esancioje Kikoje pirkom suniukuj antkakli kuris visgi suniukuj netiko, nuejus atgal ir paprasius pakeisti, pardaveja pastebejo jog antkaklis yra brokuotas, antkaklyje buvo maza skylute, kurios pirkdami nepastebejome, pardaveja arogantiskai atreze jog tai NERA JOS BEDA KAD PIRKDAMI NEMATEME ir atsisake pakeisti. Pardavejos elgesxys ir poziuris i klienta taip atgrase kad nei pati daugiau sioje parduotuveje lankysiuosi nei rekomenduosiu lankytis pazystamiems. Gaila ir apmaudu..
Neseniai lankiausi "Kikos'" parduotuvėje, "Banginio" prekybos centre. Kasininkės prašiau paduoti kramtalą šuniu - džiovintą jaučio penį. Vos tik jį ištraukė iš maišelio - pasipylė maži vabalai.

Apsisukau ir išėjau.
Siandien pirkau katinui maista Klaipedoj zardes iki kika parduotuvei ir likau ziauriai nepatenkinta konsultantes aptarnavimu truksta merginai kulturos ir tiek
Vilniuje, Šiaurės miestelyje dirbanti moteris sekmadienį (09.25) paliko tikrai labai blogą įspūdį ir sugadino nuotaiką visai dienai. Atvykome savo katytei nupirkti naują guolį, ir pamatėm narvelyje tris mažus kačiukus, neseniai atvežtus, visi susispaudę vienas prie kito su baime akyse. Pasiteiravom pas ten dirbančią moterį apie kačiukus, ji labai nenoriai atsakė, kad visi berniukai, neseniai atvežė, apsisuko ir išėjo. Na tiek to pagalvojom, gal daug darbo žmogus turi. Akių negalėjom atitraukti, prie mūsų priėjo konsultantas vyras, daugiau papasakojo apie juos ir net leido pabandyt prisiliest prie kačiukų. Visi išsigandę, šnypščia. Labai myliu kates, ir jau pagalvojau, kad galėtume pasiimti dar vieną šeimos narį, tuomet bandžiau su kačiukais švelniai bendrauti, glostyti, ir jie nebešnypščia, jau akys ne tokios didelės iš baimės, ir net pradeda atsipalaiduoti ir judėti iš vietos. Ir štai pribėga piktoji moteris, savo skardžiu balsu išgąsdina visus kačiukus pasakydama, kad nebeglostyčiau jų, užtrenkia narvo stiklą ir nuveja mus.. Net konsultantui pasakius jai, kad jie jau net nebe taip bijo, ji tik pasakė "NU IR KAS" ir nuėjo.. Širdis verkė žiūrint į juos, ir pagalvojus kokia moteriškė juos ten prižiūri.. Palinkėčiau tai poniai ramybės ir savo nervų ir pykčių neišlieti ant kitų. Būtent šitoj Kikoj lankytis daugiau nebenoriu..
Šiandien lankėmės Kikos kirpykloje, esančioje Klaipėdoje, Banginyje. Mūsų maltutę kirpo mergina vardu Monika. Norim pasakyt didžiausią AČIŪ, kalytė išmaudyta, nukirpta ir papuošta puikiai, Monika aptarnavo mus super maloniai, jaučiasi, kad žmogutis myli savo darbą! Dar kartą ačiū, likom maloniai nustebinti :)
Nuoširdžiai dėkoju kokybiškos prekės, geri specialistai pataria perkant augintiniui reikalingas prekes.
Dažnai tenka lankytis Kaune, Megoje esančioje Kikoje. Pasibaisėjimą kelia konsultančių neišmanymas apie siūlomas prekes. Labiausiai šokiravo pardavėjos pasiūlymas "pasigūglinti". Jei atėjau pirkti į jūsų parduotuvę ten ir norėčiau gauti konsultaciją, o apie tai jog egzistuoja internetas manęs informuoti nereikia. Jei konsultacijos ieškosiu google, ko gero, ir pirksiu ne kikoje, o kitoje internetinėje parduotuvėje, kurioje kainos gerokai žemesnės, tačiau niekas nekonsultuoja.
monika 2016-05-03 13:24:34
Laba diena.siu metu balandzio 24d pirkome kikoje kuri yra kaune barsausko g MOLE amadino pauksteli praejus 6dienoms jis nugaiso salygas kurias isvardino del ko nugaist galejo nebuvo.tik pasake tranportavimo metu pagavo vadinasi skersveji.TADA NORECIAU SUZINOTI KAIP REIKEJO TRANSPORTUOTI PAUKSTI KITAIP? JAI NEGERAI BUVO SU AUTOMOBILIU TIESIAI I NAMUS?????? Pinigu uz pauksti negrazina i nauja nepakeicia...TAI KA???? Kas savaite laiko mokesiu pinigus jums uz pauksti nauja ir ziuresime kaip jie gaista????? Begedziai jus... juk ne menuo praejo o kelios dienos.vaikui stresas neber paukstuko ka jus siulot???????
Su panasia problema teko susidurti. O kazkodel turguje parduodaimi pauksciai, kurie pastoviai buna lauke nenugaista namo parsivezus
Daznai lankausi banginio Kikoje klaipedoje, siaip visada bunu patenkinta aptarnavimu, bet 2016-04-22 likau tieiog sokiruota, paprasiau pagalbos renkantis kaciu maista ir ipuseju pokalbiu mane pardaveja Dovile Frolova paliko viena ir nuejo prie kito kliento teko rinktis maista paciai, nesu dar atsidurusi tokioje situacijoje, tikiuosi nepasikartos.
Sveiki, visada apsiprekinu kikoi esancioje Vilnije žirmūnų 64, bet atejus šiandien nupirkti šuniui skanesta kuris kainuoja su kortele 55 centai, padaviau 2 eurus o ji pareiske nemaloniu balsu (tik viena perkate) o kai padaviau pinigus pareiške kad neturi gražos ir man neparduos, pasakiau tegul isikeičia tai ji pareiske kad negali, nors prieš mane stovejusi moteris jei susimokejo 3 eurus smulkiais, tokia nepagarba ir nemolanus aptarnavimas, ir ši pardaveja jau ne pirma karta pareiškia kad neturi gražos, jei klijentas perka viena skanesta vadinasi jau ne žmogus pagal jus.
Pirkėja 2016-02-12 11:21:51
Sveiki. Visada apsilankau KIKA parduotuvėje Šiaulių Akropolyje. Perku skanėstus ir maistą savo šuniukui. Niekada nėra tekę nusipirkti netinkamos kokybės maisto. Nesu prieš žuvyčių, žiurkėnų, triušiukų pardavinėjimą tokiose parduotuvėse. Tačiau šiuo metu Šiaulių akropolyje yra pardavinėjamas, bijau sumeluoti, atrodo špicų veislės šuniukas. Už jį prašoma 695 eur. Man šuniukų pardavinėjimas tokioje vietoje yra baisus. Šuniukas kažkokiame gardelyje. Niekas neužsiima su juo ir tikriausiai jis nėra lauko matęs. Mano nuomone čia yra šuniuko kankinimas. Geriausiai būtų išvis uždrausti tokiomis sąlygomis pardavinėti šuniukus. Nes šuo tikrai turi augti ne tokiame garde, kol galbūt jį kadanors kasnors nupirks.
Pritariu jums, matosi kad to suniuko akys liudnos, ir jis nori pabegioti.... Galetu jam nors didaugiau erdves padaryti...
Papasakosiu ir aš savo nepavydėtiną kontaktą su šia parduotuve. Sausio mėnesį Panevėžyje Kikoje nupirkom triušiuką (dukrytei gimimo dienos proga). Parvežus į namus pasimatė, kad jis negali pilnavertiškai šokuoti. Skambučiais besiaiškindami situaciją "nukeliavome" iki pačių Kikos viršūnėlių. Pirminis parduotuvės atsakas buvo, kad mes prekę jau įsigijome ir parduotuvė jokių garantijų neduoda, jog gyvūnas bus sveikas. Mes žmonės atkaklūs-nenusileidom. Tada mums buvo pasiūlyta patiems gyvūną vežti pas veterinarus, daryti rentgeno nuotraukas, aiškintis kas tam triušiukui yra ir jei veterinaras išduos dokumentą, kad sužeidimai įvyko dar gyvūnui būnant parduotuvėje-mums grąžins pinigus arba keis į kitą gyvūną. Paaiškėjo, kad triušiukui jau senokai lūžęs blauzdikaulis (netikiu, kad niekas to nepastebėjo apart mus). Sekantis administracijos (Vilniaus beje, nes Panevėžio skyrius buvo gan geranoriškai nusiteikęs padėt gyvūnui) žingsnis, kad gyvūnas ligotas, taigi mes jį grąžinam ir paimam pinigėlius atgal. Triušiukas mums patiko, nes buvo mielo charakterio, taigi patys pradėjom siūlyt kitą variantą- kad kompensuotų mums jo gydymo išlaidas. Gydymas kaip žinia brangus malonumas ir parduotuvei visai neapsimoka. Mums buvo pateiktas ultimatumas, kad gyvūną mes atiduodam, gaunam pinigus, o triušiukui kaip žinia bus amen. Mes pasiūlėm dar vieną išeitį-kad jie mums grąžina pinigėlius už gyvūną, bet mes jį pasiliekam ir tie atgauti pinigai kompensuos bent penktadalį jo gydymo. Panevėžio skyrius būtų sutikęs su šia gyvūno išsaugojimo operacija, bet ne Vilnius. Gyvūnas turi būti grąžintas ir nukvancintas, nes tokia matai yra apskaita (tai požiūris firmos, kuri tipo myli gyvūnus ir jais rūpinasi). Taigi po šeimos balsavimo mes pasilikom Triušiuką pas save, kuriam pirmadienį pagaliau po mėnesio laiko bus nuimtas nuo kojos gipsas:) Kainavo mums triušiukas kaip kokie 5-6 triušiai, bet kaip mes juokaujam- "jį išgelbėjo jo puikus, meilus charakteris". Jei būtume taip nepamilę jo per porą dienų kol vežėm pas gydytojus, ko gero jo jau ir nebebūtų. Noris palinkėti Kikai tikros, o ne apsimestinės meilės gyvūnams.
Irma 2015-12-30 20:48:23
Siandien su vyru apsipirkinejome megos kikoje. Likome labai patenkinti konsultantes Kornelijos darbu, buvom siltai ir profesionaliai aptarnauti. Negaliu nepagirti, saugokit tokias darbuotojas, sekmes.
Laba diena, p. Irma,
Dėkojame Jums už puikų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad pateisiname Jūsų lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Sveiki, "Kika" parduotuvėse esu gan dažna lankytoja, nes visada iš ten perku kokių skanėstų šunims ar kažką gražaus žuvims. Žinoma ir mano įsigytos žuvys yra iš kikos (du gaideliai ir dvi gaidelių patelės). Tačiau paskutinių metu likau labai nepatenkinta parduotuve "Kika" kur yra įsirengusi Klaipėdos akropolyje. Dar nei vienoj įstaigoj nemačiau tokio gyvūnų neprižiūrėjimo. Visada galima pamatyti numirusių žuvų, ypač tos, kurių akvariumai aukščiau, ar tie patys gaideliai, kurie gyvena jau nebešvariame, bet vos ne geltoname vandenyje. Jau vien pamačius širdį ima pykinti. ir visiems visiškai dzin, nes tai ne pirmas kartas. Gal tai priklauso ir nuo pardavėjos rūpestingumo ir atsidavimo darbui. Bet manau, kad tai turi būti prižiūrima grieščiau.
Gerb. Jelena,
Dėkojame Jums už pastebėjimus. Norėtume Jus patikinti, kad mūsų parduotuvių darbuotojoms nereikia kilnoti didelių pašaro maišų ir kitų stambių prekių, kadangi prekės kodą kasoje jos gali įvesti rankiniu būdu, prekių nebūtina skenuoti. Reaguodami į Jūsų pastebėjimą, mes darkart priminsime darbuotojams apie prekių kodų suvedimo į kasą galimybes, kad ateityje nekiltų panašių nepatogumų.
Sveiki, vakar lankiausi vienoje is KIKA parduotuviu (konkreciau vilniaus Akropolije) likau labai patenkitna, tikrai labai malonus aptarnavimas, Konsultante padejo rasti viska ko ieskojau, viska papasakojo, aiskiai isaiskino, kaip auginti, kaip priziureti, kokiu priemoniu reikes artimiausiu metu (akvariuma-zuvytes). Tadel noriu dar karta padekoti mergaitei, (ne atkreipiau demesio i varda) konstultante- vaistininke jeigu neklystu. Aciu
O as noriu parasyiti visai kitais atsilepimai. As daznai bunu parduotuveje ir ne viena karta maciau, kad pardavejai kele po 15-20 kg maista, kad atskanuoti kaina, nes kitaip neiseina. Mergaites visai jauni, jiems daugiau negu 10 kg kelti negalima.Apie ka galvoja valdzia? Dabar galima belaidinis skaner naudoti, kaip senukase.Aisku kam cia reikia, jiegu galima viska padaruti pigiau ir niekas neskunde, nes mergaites bijo. Gaila tokia valdzia, nes ji galvoju irgi turi dukros ir jiems irgi dar reikia gimdyti.Man atrodo reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie darbuotoju ir data tai daznai neiseis mergaites
zita 2015-08-07 13:55:32
labas turim isygija akvariuma is kika akropolio pardotuves siauliai labai nusiviliau pirkinu sugruvo danktis mano zuvytes liko be apsvietimo garantinis nepasibaiges tai klausiau pardavieju ka daryti pasake atnesti arba suremontos ar pakeis jau praejo keturi menesei asnegalu atgauti savo dankcio kai klausu sako uz savaites ar dveju ismire zuvyciu brangiu nes juos negali gyventi tokiom saligom patyriau nuostolu ir nervu ir niekas nesirose atliginti daugiau niekada nepirkciau is kika parduotuves nes tikri a*******i
As taip pat laukiu dangcio, griztancio is remonto ir jau ne savaite... Be zodziu esu.
Kad jau rasau, tai pastebejimas - nezinau kur slepiasi jusu pardavejos, bet tikrai ne karta teko matyti dirbancia VIENA.
Pakraupusi 2015-10-17 18:35:34

Šiandien lankidamiesi Kika Vilniaus Akropolyje matėme tokį pati vaizdą kaip rašė p.Gražina. Nevalyti narvai su jau net pridžiuvusiais ekskrimentais. Vieno šuniuko akytės taip pat nevalytos, ir toks kiekis išskyrų kažin ar prisikauptų per dieną. Ir labai abėjoju, kad dirbusi viena pardavėja spėja du kartus per dieną pavedžioti abu šuniukus ir išvalyti visus narvelius ir dar pažaisti su jais.
Dėkojame už Jūsų pastebėjimus.
Norime pastebėti, kad mūsų parduotuvėse visuomet dirba daugiau nei viena pardavėja, tik taip galime užtikrinti tinkamą gyvūnų priežiūrą. Savo gyvūnus mes atsakingai globojame ir prižiūrime, tačiau jeigu turite pastebėjimų visada galite susisiekti su mumis: nemokama kokybės linija, tel. nr. 8 800 00012 arba el. paštu atsiliepimai@kika.lt.
Mums svarbi kiekviena nuomonė.

Gerb., Gražina,
Dėkojame už Jūsų pastebėjimus.
Apžvelgdami Jūsų minimą situaciją, norime atkreipti dėmesį, kad čia kalbama apie du skirtingus šunelius. Pirmasis šunelis buvo parduotas ir iškeliavo pas savo naujuosius šeimininkus prieš savaitę laiko, o dar po savaitės į jo vietą atkeliavo kitas. Tai du skirtingo amžiaus šuneliai.
Galime užtikrinti, kad mūsų prekybos tinkle esantys gyvūnai yra sveiki ir nuolat prižiūrimi veterinarijos gydytojo. Minimo šunelio kailis atrodo pasišiaušęs dėl špicų veislės specifikos, nes tokio amžiaus mažyliai keičia kailiuką. Tačiau tai laikina.
Kalbant apie šunelio priežiūrą - du kartus per dieną jis yra vedamas pasivaikščioti, kasdien išleidžiamas iš jo laikino būsto pabėgioti, su juo žaidžiama, bendraujama, todėl gyvūnas yra socializuojamas.
Savo gyvūnus atsakingai globojame ir prižiūrime, tačiau jeigu turite pastebėjimų visada galite susisiekti su mumis: atsiliepimai@kika.lt. Mums svarbi Jūsų nuomonė.
Labas vakaras, esu LABAI pasipiktinusi parduodamų gyvūnėlių, konkrečiu atveju špicų veislės šuniuko, sakyčiau lėtu ir baisiu kankinimu. Šuniukas iš mažulėlio jau patapo beveik suaugusiu, nes 6-7 mėn. yra laikomas" Kika" parduotuvėje- akvariume Kauno Hyper Maxima, trumpam buvo dingęs, gal gydė ar jėgas atstatinėjo...Ir dabar šuniuko kailiukas pasišiaušęs, atrodo ligotas.Juk vargšelis gryno oro negauna...Kaina 999, 00 Eur su 20% nuolaida. Kas gali pirkti šį vargšą šunytį, kai matom kur ir kokiomis sąlygomis jis auga..juk už jokius pinigus neatstatysi jam psichikos..Vargšiuko, ko gero ir už dyką nelabai kas paimtų : (Negi nemato ir nežino apie tai gyvūnų teisių gynėjai, kokiomis sąlygomis "Kika" laiko ir pardavinėja šuniukus.
Norėčiau pasiteirauti ar Kika parduotuvėse galioja kitokios taisyklės dėl nuolaidų?Kelintą jau kartą pirkdama prekę gaunu paaiškinimą kad deja nuolaidos nėra, tai senos kainos, pirmą kart dar galvojau ai.. gal darbo daug ar ką tai nespėja kainų pakeisti. Tačiau jau besikartojant suprantu, jog tai yra ne dėl to. Labai esu nusivylusi, nes maniau tai sąžininga parduotuvė.
Esu labai pikta, matau "kika" visiskai neziuri ka pardavineja. ana vasara atsirado pas mane namuose kandziu, is pradziu nesupratau nuo ko, kol daejo kad nuo sveriamo grauziko maisto is kikos. zodziu uztruko ir laiko ir nervu kol isnaikinau viska, pinigu zinoma taip pat kainavo. isnaikinus po kiek laiko nuvaziavau i vilniaus akropoli, taciau ten pradarius indeli detis maisto (sveriamo) vel praskrido kandis. nebepirkau ir pasakiau pardevejai kad kandis issinaikintu, atsake kad yra cia tokia problema.
dabar vel pradejau pirkti is kikos maista, taciau jau supakuota ir ka jus galvojat, vel is to maiso lenda kandys, jau kelinta vakara randu po viena, po du - dar mazus (kika isikurus ateities g rimi pastate).
Anastasija 2015-08-09 14:28:18
Rabai retai palieku atsiliepimus, bet si karta negalejau taip palikti. Gal kam nors bus naudinga si informacija. Buvom uzsirase suni kirpimui Kikoj (PC Banginis). Atvaziavom 9 valanda kaip ir buvo susitarta, ir palikom suniuka (jorksyra). Spejom tik nuvaziuoti iki centro, kaip paskambino is kirpyklos - “Negalim susitvarkyti su sunim, atvaziuokit paimkit suni”. Atvaziavom. Suo stovejo tresuotas, dvi “kirpejos” sedejo ir net nebande nieko padaryti. Is kart pasakysiu kad suo buvo kirpykloj nei viena karta ir niekada jokiu problemu nebuvo. Pries tai dirbo Aleksandra, kuri puikiausiai susitvarkydavo su jorku. Buvom ir pas kita kirpeja, kuri dabar isvaziavo, irgi jokiu problem. Kikoj “kirpejos” tik sugebejo isplauti suni ir net nebande susukuoti ar isdziovinti. Uz toki darba paeme 13EUR. “Kirpejos” nemoka elgtis nei su gyvunais, nei su zmonem, kalbejo labai nemandagiai. Gale pasake kad seimininkas turi sedeti ir laikyti suni visas dvi valandas. Negaliu tik suprasti uz ka jie tada nori paimti tokius pinigus, jeigu tu turi daryti puse ju darbo. Kirpimas Kikoj kainuoja 40EUR. Tai pagalvokit 10 kartu pries vedant suniuka kirpimui i Kika.
"Geidžiamoji klientė" ir jos "gero būdo šuo"
Ir taip jau ne viena kirpykla..ne pirma kirpėja..o rezultatas vis tas pats..sugadinti nervai..sukandžiotos rankos.. nei vieno atsiprašau, ar noro bendradarbiauti..O tik noras mažiau sumokėti ar visai nemokėti sukeliant skandalus..Apgailėtina..Vargšė moteris..turbūt gyvenime labai nelaiminga..užjaučiam jus..Bet žeminti, įžeidinėti ir skaudinti kitus žmones neturite jokios teisės. Yra tokie "juodieji klientų sąrašai". Tad nenustebkite, jei bus pasakyta, jog vietų nebėra..kirpėju vos kelios dešimtys..viena su kita bendrauja..

p.s.prisistato save kaip nuolatine klientė..sukuria savo kainų tarifus, pagal kuriuos, ji nori mokėti. o ne pagal tai kiek kas kainuoja..jorko kirpimas kainuoja apie 18EUR..nei vienoj kirpykloje tokių 40EUR niekas neima. Nusišneka ir tiek..

Beje jos foto rasite čia:
Likau labai nepatenkinta Liepkalnio Kikoje dirbancia darbuotoja Jelena.
Pirkome sunu kirpimo masinele uz 124 eurus. Dezute atrode svelniai tariant "pavargusi". Matesi, kad buvo daug kartu nuklijuojamos kainos, visa sulankstyta, bet pati masinele mums pasirode kokybiska ir ja nusipirkome.
Atvaziave namo nusprendeme pasiziureti kaip ji veikia ir supratome, kad ji net neveikia, be to, masineleje buvo kazkokiu plauku (matyt jau buvo naudota Kikos kirpykloje).
Nuvaziavome i atgal i Kika, darbuotoja Jelena sedejo prie kasos ir net nekreipe demesio i mus, pasakeme, kad masinele neveikia, bet jai tai nerupejo, ji net neklause musu kol nebaige kazko rasyti i sasiuvini.

Poto parode savo nepatenkinta veida ir sako "atiduosim meistrui pataisyti". Man tai buvo juokinga! pries valanda nupirkau masinele ir jau taisyti. Pasakiau, kad nenoriu taisyti ir noriu naujos.Jos veidas tapo dar labiau "kreivas". Dave lapeli ir pasake "Uzpildykit!" (kalbejo labai nepatenkintu balsu).
Pamaciau, kad lapelyje parasyta "prekiu grazinimas", darbuotojai pasakiau, kad noreciau pakeisti masinele i nauja, sako "Jus nematote? turiu tik 1 masinele!".

Galu gale grazino pinigus ir nuvaziavome i PC "Panorama", kur nupirkome masinele, ten dirba labai malonios darbuotojos, labai padejo, paziurejo ar masinele veikia ir ATSIPRASE uz darbuotoja Jelena!

Daugiau niekada neuzeisiu i Liepkalnio Kika, o Jelenai patarciau maziau rodyti savo nepatenkinta veida, sypsotis ir jeigu preke neatitinka kokybes, ismokti sakyti "ATSIPRASAU".
Kika juk gyvunų parduotuvė.. Driežiukui norėjom nupirkti valgyti kirmelių GYVŲ, kad galėtų pamedžioti. Visad pirkom žvejų parduotuvėj, bet pagalvojom, kad pabandykim kikoj, gyvūnų prekių parduotuvėje. Įsiūlė kažkokias šimtakojas kirmeles už 2 EUR, kai žvejų parduotuvėse galima sumokėti iki 1 EUR. Negana to, kad driežas jų nevalgė, kitą dieną nei viena kirmelė nebuvo gyva. Išmetėm pinigus į balą, ir daugiau ten nepirksiu.

Akvazoo
Adresas: Vandžiogalos pl. 100, Domeikavos k., LT-54358 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; žaislai.
NAUJIENA GOSBI – viduržemio jūros regiono skoniai Jūsų augintiniui! GOSBI maistas šunims ir katėms gaminamas tik iš natūralių ingredientų. Jame nėra jokių skonio stipriklių, konservantų ar dirbtinių antioksidantų. Pašare gausu daržovių, vaisių ir vaistažolių. Dėl šių ingredientų stiprėja augintinio imunitetas ir...
Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija; žaislai.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija; žaislai.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių, mgraužikų, šeškų, triušių, dekoratyvinių paukščių gydyme. Gydykla dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val. vakaro, šeštadieniais iki 18.00 val. vakaro...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Įmonė teikia visas paslaugas susijusias su veterinarija, gyvūnų operacijomis, vaistais, gydymu, gyvūnų priežiūra bei gyvūnų maistu ir gyvūnų priežiūrai reikalingais reikmenimis GYVŪNŲ RENTGENAS Klinikoje yra gyvūnams skirtas rentgeno aparatas kurio dėka, galima tiksliai nustatyti gyvūnų traumas bei jų sunkumą, taip...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija; žaislai.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...

ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje
ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje 05-24 18:18
Staigus lūkesčių dėl būsimos monetarinės politikos euro zonoje pasikeitimas gali sukelti didelę neigiamą reakciją šio regiono obligacijų rinkoje.
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo 05-24 17:38
Jungtinės Karalystės pareigūnai tiria versiją, kad teroristinę ataką Mančesteryje įvykdė organizuota grupė asmenų.
"MG Valdos" apyvarta augo, pelnas traukėsi
"MG Valdos" apyvarta augo, pelnas traukėsi 05-24 17:34
Nekilnojamojo turto (NT) vystymo ir plėtros bendrovių grupės "MG Valda" apyvarta 2016 m. išaugo - iki 43 mln. Eur, bet grupė uždirbo šiek tiek mažiau grynojo pelno - 5,67 mln. Eur.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%