Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Labai malonu butu is jusu imones, kad paaiskintumet savo marsrutiniu mikro autobusu vairuotojams vaziavimo grafikus.nejaugi jie nesupranta kad jis ne siaip sudarytas, o tam kad jo laikytusi. Gi autobusu, troleibusu vairuotojai puikiai susidoroja su sia uzduotimi, o jums ji neikandama???
NDB 2017-06-17 08:27:56
Laba. Kaip cia taip yra? Viena rimciausiu LT vezeju, o leidzia vairuoti autobusa zmogui, kuri nesenai istiko mikroinfarktas. Kas atsakys jei tai nutiks keliones metu pilnu autobusu zmoniu. Kiek zinau po mikroinfarkto draudziama D, C, E kategorijos. Tikiuosi atsakingi asmenys isspres sia problema, arba tai spres atitinkamos institucijos. Minetas autobusas kursuoja Vievis-Elektrenai-imone Boen
Laba. Problema taip ir nesprendziama:pusiau neigalus vairuotojas, vairuoja autobusa pilna zmoniu. Medikai grieztai draudzia po tokiu ligu vairuoti sunkiasvores transporto priemones C, D, E kategorijas.
Gražina 2017-06-26 18:48:37
Kaune birželio 26 d.galutinėje stotelėje Technikumo g, taip ir nepasirodė 42 maršruto autobusas, išvykstantis 12.50 val.Keisčiausia, kad tolimesniame maršrute jis stebuklingai atsirado (pastebėjau, kai buvau priversta pasirinkti kelionę su persėdimu ir važiavau kitu autobusu).Anksčiau tai vykdavo su maršrutiniais taksi, bet kad su autobusais...Prašau, nepraktikuokite šito, nes sujaukiate žmonėms visus planus.

Dėkojame, kad kreipiatės, tačiau jūsų minimas maršrutas priklauso Kauno autobusams.
Chieska 2017-06-21 15:27:16
Tai as esu tos kartos ir mano draugai yra tos kartos, kurie klausia ar lietuva turi dvi kalbas. Tenka paaiskinti kad vairuotojas kazkodel naudoja salies, kuri taip ilgai buvo mus okupavus, kalba. Geda.

Vairuotojai tikrai stengiasi profesionaliai atlikti paslaugas, pristato maršrutus ne tik lietuviškai, bet dar ir kita kalba - to mes nereikalaujame. Tačiau mes dėl klientų padarome viską ir dar daugiau. :)
Vtalka 2017-06-21 10:57:39
tai gerai kad pranesa rusu kalba sustojimus, mes tos kitos nesuprantam, musu amziaus supranta tik sias dvi kalbas, saunuolis vairuotojas, o ta klita kalba skirta tiem kurie nori lenkt nugara ir but tos salies juodarbiu, o mes esame baltuju rases, respekt vairuotojas tikras saunuolis
Jelena Guskova 2017-06-20 18:29:48
2017 m. birželio 15 d. važiavau iš Elektrėnų į Vilnių (autobusu Kaunas-Vilnius per Jonavą).
Nustebau, kaip linksmai, draugiškai, mandagiai vairuotojas pavarde Utka trumpai kalbino kiekvieną įlipantį ir išlipantį keleivį ! Dėkoju vairuotojui Utkai, kad aptarnauja profesionaliai, maloniai, su šypsena- tai pakelia nuotaiką, skatina žmones šypsotis, dalintis gerumu.
keleivė

Džiugu, kad paliekate teigiamus atsiliepimus, dedame daug pastangų, kad Jums paslauga būtų suteikiama nepriekaištingai. Būtinai perduosime vairuotojui linkėjimus.
Vardas 2017-06-20 12:57:21
Labas. 2017.06.20 dviauksciame autobuse 10.25 vaziavusiame i palanga apie sustojimus buvo pranesama lietuviu ir rusu kalbomis. Kiek zinau pranesimai turi buti vykdomi gimtaja ir anglu kalba. O gal as kazko nezinau? Gal rusu kalba- antra gimtoji kalba? Labai nuvyle kautra.
keleivė
NDB 2017-06-17 08:27:56

Simona 2017-06-04 11:17:12
06.04d. įlipdama į autobusą Rokiškis-Kaunas, kuris iš Jonavos išvažiuoja 10.40, aiškiai pasakiau "į Kauną už pusę" ir parodžiau pažymėjimą dėkle, kurį visi vairuotojai mato. Gavusi bilietą už pilną kainą, maloniai pasakiau, jog prašiau už pusę. Senyvo amžiaus ūsuotas vairuotojas netik nebandė išspręsti susiklosčiusios situacijos, bet ir piktai atšovė, kad reikia aiškiai rodyti pažymėjimą, nors kaip sakiau, jį rodžiau pakankamai aiškiai. Suprantu, kad išmušus pilną bilietą, nieko pakeisti negalima, tačiau sulaukti nuoširdaus atsiprašymo būtų buvę malonu.

Su Kautros autobusais važiuoju dažnai, beveik visi vairuotojai yra malonūs ir geranoriški, tačiau tokie vairuotojai kaip šis, gadina visą didelės komandos įvaizdį..

Laba diena, esu labai pasipiktinusi druskininkų mieste vazinėjančius maršrutinius autobusus. šiandien 2017-06-02 autobuso nr.4 vairuotojas, kurio išvkimo grafikas iš Ateities stotelės ir Laisvės aikštę 10:05min pasielgė labai negražiai ir nekompetitingai. Autobusas dar stovėjo stptelėje kaip as tiesiogine ta žodžio prasme atbėgau iki jo, priėjusi prie autobuso jau ketinau lipti į jį kaip jis tiesiog man prieš akis nuvažiavo.
akeliu klausimą, ar tokie be jokio žmogiškumo jausmo vairuotojai turėtų dirbti ?
Arijus 2017-05-28 21:11:27
Susiplanavau, kad Grigiškėse lipsiu į autobusą kuris atvažiuoja 20:33. Atėjęs apie 10 min. anksčiau laukiau autobuso. Kadangi Grigiškėse remontuojamas kelias autobusų stotelė perkelta į šalimai esančią gatvelę, tačiau autobusų sustojimas įmanomas ir remontuojamoj stotelėje, kuri aptverta Stop juosta ir kaip supratau joje šiuo metu negalima sustoti, taip pat prieš keletą dienų tą sakė autobuso, į kurį lipau, vairuotojas, kad nestoveti senoje stotelėje, o eiti į netoli esančią - taip ir padariau. Autobusas apie 20:40 pravažiavo pro seną stotelę, o aš taip ir likau stovėti kitoje. (iki kito autobuso valanda laiko, o iki namų toli)

Gražina 2017-05-25 11:09:30
2017-05-24 18:55 Ignalina-Utena-Ukmergė-Jonava-Kaunas-Marijampolė, vykome Kaunas-Marijampolė, su dukra likome patenkintos, autobusas tvarkingas, vairuotojas mandagus, kelionėj neišvargino, nes į kauną vykom, ne Kautros autobusu, visa laimė, kad neužsidarė liukas ir buvo kuo kvėpuot...Ačiū, Kautra, už molonią kelionę! :-)

Migle 2017-05-23 17:01:27
Važinėju troleibusais ir autobusais, bet kartais tenka keliauti ir mikroautobusu. Jau nekalbant apie vairuotojų vairavimo stilių - atrodo, kad vežami ne žmonės, o bulvių maišai, bet ir labiau šiltesnėmis dienomis, net nesugeba įjungti kondicionieriaus. Tiek 53, tiek 56 numerių mikroautobusai. Žmonės važiuoja raudonais veidais, nėr kuo kvėpuot. Jau nekalbant apie tai, kad labai karšta, bet ir pradeda svaigti galva ir dusinti. Pernai net karščiausiomis dienomis kondicionierius buvo išjungtas. Galvokit, kaip šitą išspręst, nes taip ilgiau tęstis negali.

Vilnius-Kaunas 2017m. Gegužes 15d. 17;30h. Vairuotojas vairuodamas žaidė su telefonu keliones metu.
Sveiki, pastebiu amžiną problemą ir nesuprantu, kodėl taip yra. Pvz., 7.20 maršrutas Kaunas - Marijampolė - Vilkaviškis - Kybartai - Vištytis kažkodėl paskirtas važiuoti mažulytis mikriukas, kai naudingiau būtų didesnis autobusas, nes žmonių krūva, šiandien net nebepardavė bilieto, nes nėra vietų, o dar 10 min iki mikriuko išvykimo. Tikrai nusivyliau, nes vadinasi bilietą reikia pirkt kelias dienas prieš arba į stotį atvykti valanda prieš savo kelionę, kad nelikčiau be vietos...
Laba Diena, Laura Pirmiausia pradekime nuo to, kad įlipus y mikriuką reikėtu pasakyti “LABA DIENA”

Taip mes vežiojame žmones ir kroviniu neimame. Tokiu kaip Bulvių maišu, buroku, ir kt.

Labai gerai pastebiu, kad jus labai nesaugiai jauciates stovėdama, nors buvo laisvos vietos, sugebate laikytis viena ranka, kita ranka laikyti telefoną ir naršyti “Facebook” tinkle, stovėdama mikriuke sugebate, matyti Posūkius, kuriu “ale nerodau” nustatote išsivaizduojama greiti pagal stulpu pravaziavima. Super talentinga mergina esate. Nors mano akimis tai buvo paprastas atsitiktinis kliūties vengimas. Kiek pastebėjau jums labai gerai sekasi regitroje laikyti egzaminą po kurio sugebėjote apskusti ir regitra Ačiū geros jums dienos Laukiame sugrystant. Tik su nuotaika :)
Balandžio 27d. 13:40 val. maršrutu Kaunas - Šakiai - Marijampolė važiavo itin mandagus ir linksmas vairuotojas. Būtų gerai, jeigu tokių būtų daugiau :)
Kautra 2017-04-27 09:35:19

Ne viena karta esu vaziavus ir viskas gerai o jei jums kazkas netinka vaziuokit autobusais

ausra 2017-04-25 19:32:37
Laba diena, vaziavau 2017 04 24 jusu reisu 07 val KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI, labai malonus ir mandagus, auksto lygio vairuotojas, aciu uz malonia kelione.
Sveiki Aušra,

Visada džiugu girdėti teigiamus atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas. Dedame dideles pastangas, kad mūsų vairuotojai ne tik saugiai Jus nuvežtu į Jūsų kelionės tikslą, bet ir kad būtumėte tinkamai aptarnauta :)

Jei ateityje turėsite pastebėjimų prašysime juos rašyti el. Paštu: kokybe@kautra.lt
Vitalija 2017-04-21 14:38:19
Sveiki. Norejau paklausti kaip cia vaziuoja tas 56 mikro autobusas. Is Neveroniu isvaziuot tai kazkoks kosmaras, grafike raso kad turi buti o isejus anksciau pralauki ilga laika o mikriuko nebuna, jau ne pirmas toks atvejis. Y darba ryte isvaziuot laiku neimanoma nes isvaziuoja visada veliau nei parasyta, arba is vis nebuna. Nesuprantu cia jie vaziuoja kaip nori..

Lina 2017-04-20 23:02:32
darbo dienomis rytais vykstu į darbą 57 marsruto mikroautobusu (į miesto centrą). Jau trečia diena nėra mikroautobuso, kuris pagal grafiką turi būti 7:45 Kovo 11-osios gimnazijos stoteleje. Ankstesniu laiku (7:34) vykti nežadu, netikslinga. Kovo 11-osios gatveje bunu jau 7:37, turiu pakankamai laiko nepraleisti reikalingo mikroautobuso, bet ankstesniu laiku jis nepravažiuoja. 54 mikroautobusas pravažiuoja 7:44 ar panašiai, vadinasi laikosi grafiko. Kur dingo 57? Jeigu pakeitėt grafikus tai prašome juos paskelbti. Ar gali buti 25 minučių pertrauka? 7:58 atvyksta 57, kuriuo važiuojant vėluoju į darbą. Kam tada reikalingas nuolatinis bilietas, jei negaliu naudotis kokybiška paslauga? Pinigai už orą!

Rūta 2017-04-18 15:49:33
Laba diena, šiandien 2017 metų balandžio 18 dieną važiuoju Kautros autobusu Druskininkai - Šiauliai į Kauną (ekspresu). Vairuotojas labai nemandagus, intnetą atjungė, naudotis telefonu draudžia... Labai nemalonu turėti valandos laiko kelionę, su nemandagiais vairuotojais

Rokas 2017-04-16 19:10:08
Idomu kokia teise jusu vairuotajas gali pravaziuot pro sustojima 10 min pries nurodyta laika tvarkarastyja. Tai yra paskutinis autobusas man i Kauna. Kadangi tai yra jusu imones klaida, tai labai noriu isgirst priezasty kodel taip nutiko ir kaip ma gryzt i Kauna. As moku mokesciu ir tokie kaip jus ir jis gauna algas, bet savo darbo neatlieka. Jusu darbuotojei Kaip alkoholikai, daro ka nori. Visu pirma jum neatnesa pajamu kures pakeliui turetu surinkt is keliaiviu, ar jus jau tokie axujieni, kad cia gali isdarynet bet ka.

Dėkojame už pranešimą, situaciją aiškinsimės. Dėl kilusių nesklandumų kelionės metu prašome kreiptis e.paštu į: kokybė@kautra.lt. Taip pat E.laiške prašome patikslinti iš kurios vietos vykote į Kauną? Pridėkite tikslią datą ir laiką.
Sigaa 2017-04-06 15:05:34
Šiandieną važiavau su 52mikriuku. Paprasiau isleisti prie vilijampoles turgaus esancioje stoteleje bet pasake kur iseis ten išleis, taigi isleido 3eismo juostoje viduri kelio. Kur teko eiti pro vaziuojancias kitas masinas kur neatsargu ir draudziama eiti. Ne viena kart mikriukas yra net nesustojes. O daznai veluoja. Per mikriuku kalte ypac nr54 tenka veluoti i darba del ju velavimu arba nesustojimu.

Sveiki, norėjau paklausti kokiu pagrindu pabranginote tarpmiestinius bilietus. Pzv. iš Kauno į Ukmergę bilietas dar prieš savaitę buvo 5.10 eur., dabar gi jau 5.40 eur. Kai kitų vežėjų taip ir liko 5.10 ar net pigiau. Atidarę Kauno autobusų stotį, gyrėtės, kad bilietai nebrangs, bet jau ir taip buvote pakėlę kainas gruodžio mėn., nes bilietas iš Kauno į Ukmergę kainavęs 4.90 eur. pabrango iki 5.10 eur., niekur nei žodeliu neužsiminėte, o tik gyrėtės kad kaina tokia pati liks. Labai negražu iš jūsų pusės, nes kai kainą nors ir 10 centų nuleidžiat visada pranešate spaudai. Autobusas beje pustuštis važiavo, darykit išvadas.
Vanesa 2017-04-03 14:35:26
Mikroautobusu vairuotojai labai neatidus. Nesaugiai vaziuoja. Šiandien (04-03) važevau ir ilipant i 52mikroautobusa pradejo uzdarinet duris ir mane truputi suspaude.

Deivydas 2017-04-01 13:24:52
Laba diena, noriu pranešti, kad jau ne pirmą kartą Kauno mieste maršrutinis mikroautobusas 54nr. Sargėnai - Plento g. neatvyksta laiku į stotelę, maniau vienkartinis atvejis bet tai pastebiu jau 3 kartą per pora savaičių, šiandien mikroautobusas šilainių poliklinikos stotelėje turėjo atvažiuoti 09:31, laukiau nuo 09:25 ir atvažiavo tik 09:45. Data: 2017.04.01

Gintarė 2017-03-26 17:17:22
Sveiki, jau ne pirmą kartą važiuojama su vairuotoju Edvinu Blusiu (jei teisingai pamenu pavardę). Labai šaunus malonus ir paslaugus žmogus, kelionė tikrai tampa malonesnė, vien klausant kaip jis padeda vyresniems žmonėms, kaip mandagiai ir maloniai atsako į elementarius klausimus kurių per dieną išgirsta begales ir tų pačių. Taigi noriu pasidžiaugti jog yra tokių malonių žmonių.

Gintare, džiugu girdėti gražius atsiliepimus apie mūsų vairuotojus. Mes visada stengiamės dėl savo klientų. :)
Ridas 2017-03-25 17:28:18
Sveiki, esu labai patenkintas jusu avialinijomis. Vaziuodamas su jusu naujuoju 2 aukstu autobusu jauciausi patogiai, yra viskas, kas kelione daro patogia.
Ridai,

Dėkojame už gražius žodžius. Kiekvienais metais investuojame į naujus autobusus, todėl keliaujant mūsų autobusais kelionė itin patogi. Kitą kartą važiuodamas mūsų "Pliuso" autobusu išmėginkite mūsų media centrą.
Vygandas Povilas Mastavičius 2017-03-24 19:20:33

2017.03.24 d. Vakarop, apie 18:30 val. Pirkau elektroninį bilietą maršrutu Vilnius-Kaunas. Atlikus mokėjimą, bilietą gavau elektroniniu paštu nuoroda. Nieko neįtaręs, iškart nuėjau į traukinį ir parodžiau vairuotojui bilietą bei nuolaidą patvirtinantį pažymėjimą. Vairuojas jokių pastabų neturėjo ir leido sėstis į savo keleivio vietą. Tikrai prieš išvykstant autobusui, vairuotojas pasiteiravo parodyti bilietą dar kartą ir informavo, jog bilietas iš tikrųjų yra 25d., t. y. Rytojui. Vairuotojui pasakiau, jog tikrai užskinėjau šiandien dienai ir artimiausiam reisui, tačiau iš vairuotojo sulaukiu komentaro, jog tai be jo problemos, kelionės dokumente, kurį jis turėjo, manęs if dar viejos merginos nebuvo įrašyta. Taip pat vienai merginai toki pat situacija įvyko. Kadangi ji turėjo grynųjų, nusipirko bilietą dar kartą, bet jau iš vairuotojo. Kadangi aš neturėjau grynųjų, pasiteiravau, jog išsigryninsiu ir tuojau pat gryšiu, bet vairuotojas pasakė, jog neketina laukti, nes turi pradėti kelionę. Tuo pačiu pasiūlė keliauti kitu artimiusiu traukiniu. Likau labai nusivylęs Kautros teikimomis paslaugomis. Vykstu Kainan kiekvieną savaitgalį ir penktadienį. Toks incidentas pirmas. Vairuotojas net nesistengė išspręsti situacijos. Labai norėčiau, jog atsakingas asmuo įmonėje išsiaiškintų dėl kokių IT problemų bilietą sistema sugeneravo rytojaus dienai, ir ne man vienam. Taip pat tikiuosi atgauti prarastus pinigus, nors tai menkai guodži, kadangi prarasiu daugiau laiko nei verti pinigai, sumokėti už bilietą..

Perkant bilietą visada reikia atsižvelgti į datą. Nusipirkus bilietą ne tai dienai visada jį galima sugrąžinti valandai iki kelionės fakto. Kitą kartą perkant bilietą siūlome būti atidesniam ir gerai įsitikinti ar perkate bilietą reikalingai dienai. Su vairuotoju išsiaiškinsime ar buvo galimybė Jūsų palaukti, nes mūsų grafikai yra įtempti ir ne laiku išvažiuojantys autobusai trukdo kitiems atvykstantiems keleiviams.
Vygandas Povilas Mastavičius
2017-03-24 19:20:33 IP 188.69.198.54

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis
Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis 06-28 14:52
Autoriai: Federalinės valstybinės biudžetinės įstaigos „Šiaurės – vakarų mašinų išbandymo stotis“ vadovas Volkovas N.A.; Vyriausiasis inžinierius Apolonovas...
"Philips" už 2,16 mlrd. USD perka JAV bendrovę "Spectranetics"
"Philips" už 2,16 mlrd. USD perka JAV bendrovę "Spectranetics" 06-28 20:35
Nyderlandų elektronikos prietaisų ir medicininės įrangos gamintoja perka JAV kompaniją "Spectranetics", gaminančią medicinos įrenginius.
Pradėtos Regiono skrydžių valdymo centro statybos
Pradėtos Regiono skrydžių valdymo centro statybos 06-28 19:52
Netoli Vilniaus oro pradeda kilti naujas Regiono skrydžių valdymo centras. Projekto vertė siekia dvi dešimtis mln. eurų, dalį lėšų skiria Europos Sąjunga (ES).

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master