Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Emilija 2017-08-12 14:40:34
Norėčiau pastebėti, jog keliaujant iš Kauno į Alytų per Druskininkus, temperatūra siekė ~32 laipsnius lauke, autobuse, žinoma, dar aukštesnė, tačiau jame kondicionieriai neveikė, o paprašius atidaryti liukus, atsakyta, jog tai neįmanoma. Tai už ką gi mokama tokia nedekvati kaina už transportą, jei sąlygos itin prastos? Ir taip kainos šoktelėjos iki tiek, jog pamažu tarpmiestinį transportą žmonės rinksis vis rečiau ir rečiau, bet šiuo klausimu dar susilaikau.Tačiau Kaip važiuoti tokiu autobusu, jei sveikata prasta, šiuo atveju kalbama ne tik apie patogumus, bet ir tiesiog apie kankinantį išbuvimą transporto priemonėje. Tai buvo paskutinis kartas, kai renkuosi jūsų paslaugas. 2017 rugpjūčio 12

Dėkojame už pranešimą, situaciją aiškinsimės. Dėl kilusių nesklandumų kelionės metu prašome kreiptis e.paštu į: kokybe@kautra.lt
Jūratė 2017-08-02 00:31:23
Liepos 31 d. 16.25 val.važiavau „Kautros“ autobusu (valst. nr. HRP 314) iš Palangos į Alytų maršrutu Šventoji - Palanga - Klaipėda - Kaunas - Alytus - Druskininkai, vežiausi dviratį. Bilietą pirkau iš anksto ir rezervavau vietą dviračiui. Tačiau autobuso vairuotojas piktai pareiškė, kad dviračio jis nekels ir netvirtins, jei noriu vežtis, turiu pati prisitvirtinti. Po kelių minučių mano prašymų, nepatenkintas vairuotojas atidarė mažesnį bagažo skyrių ir pasakė, kad galiu ten dėti dviratį. Pamatęs, jog man sunkiai lenda ir stringa dviračio vairas, metė repliką: „moteriškė... kai važinėt tai nereikia pagalbos“. Tada pataisė dviratį ir kažką burbuliuodanas nuėjo. Kalbėjo visą laiką pakeltu balsu, tokiu paniekinančiu tonu, lyg aš norėčiau kažkokio negalimo ir neįmanomo dalyko. Man nuotaika buvo sugadinta visai dienai, jaučiausi pažeminta tokio bendravimo, buvau išsigandusi, kad liksiu stoty su savo dviračiu ir iš anksto pirktais bilietais. Tarp kitko, šio vairuotojo išvaizda buvo labai netvarkinga: be kaklaraiščio, marškiniai ant krūtinės atsagstyti, plaikstosi nesukišti į kelnes, plaukai riebaluoti. O ką bekalbėti apie vairavimo kokybę ir saugumą, jei visą kelią nuo Klaipėdos iki Kauno kaire ranka užkandžiavo - lukšteno saulėgrąžas (ar kažkokias panašias sėklas), kartais lukštus išmesdamas pro atidarytą langą, nusirankiodamas trupinius nuo pilvo. Taigi, 200 km atstumą vairuodamas dažniausiai viena ranka ir užsiimdamas pašaliniais dalykais, kėlė grėsmę keleivių, kurių buvo pilnas autobusas, saugumui. Kauno stotyje vienam iš keleivių paklausus, kada išvažiuosim iš Kauno, atsakymas buvo: „aš niekur nevažiuosiu, einu namo“. Pradėjus ir kitiems klausinėti išrėžė: „Už 10 minučių. Iš tikrųjų už 15, bet jums pasakysi penkiolika, tai nežinia kada ateisit.“ Akivaizdu, jog šis vairuotojas nenutuokia, kad egzistuoja tokie dalykai kaip bendrosios elgesio normos, bendravimo etika, bendravimo kultūra, vairuotojo etika. Keista, kad toks neatsakingas, nekultūringas, nemokantis bendrauti žmogus gali dirbti tokį darbą. Ir manau, sveiko proto vairuotojas nesiūlytų keleiviui pačiam tvirtinti dviračio ant autobuso dviračių laikiklio. Juk „Kautra“ neapmoko keleivių jais naudotis. O ir ūgis gali būti per mažas...

rugpjucio 13 vaziavau is silutes i vilniu vals nrAOG 830 galiu pasakyt labai nemandagus vairuotojai, nepatenkinti del bagazo, pikti, stoja parukyti paprastose stotelese.kalba ne valstybine kalba, nemaloniai aptarnauja perkant biletus
Gintare 2017-08-03 10:53:36
Sveiki, labai noriu pagirti vairuotoją, važiuojantį Druskininkai-Vilnius (rugpjūčio 3, 10:30). Būdavo ir piktų, nemalonių, o šį kartą labai džiugu, kadangi labai malonus vairuotojas. Ne tik kad malonus, tačiau puikiai prajuokina keleivius. Tikrai smagu įsėsti į autobusą su šypsena :)
jeij us pone stabdete donelaicio g uz gedimino gatves sankryzos link parodos, tai ten yra zenklas sustot stovet draudziama, ir ten niekas jum nestos, nes vairuotojas yra baudziamas uz keliu eismo taisykliu pazeidima. praejo tie laikai kai vairuotojai dirbo uiz stavke ir rizikavo, dabar to jau nera, atsipeikekit
Turiu pasipiktinima 51 (link Partizanu) mikroautobuso vairuotojui, kuris snd 10.26 nestojo Gedimino g… mikroautobusas buvo pustustis, buvo stabdoma isejus ant kelio pirmos juostos, buvo matoma gerai, taciau vairuotojas nesiteike sustoti…sia savaite jau antras kartas, kaip sis mikroautobusas nestoja, pravaziuoja lyg nieko nematydamas…pikta, kai del tokiu vairuotoju neatsakingumo zmones veluoja i darbus ir panasiai…butu malonu, kad siam vairuotojui butu dar karta priminta, kad jo darbas ne tik vazineti nuo tasko A iki tasko B, bet ir sustoti keleiviui stabdant…
Inga 2017-07-28 12:03:12
Sveiki, noriu pasiteirauti dėl kalbėjimo telefonu autobuse. Vakar teko važiuoti iš Šakių į Kauną ir buvau tiesiog priblokšta, kai vairuotojas grubiai apšaukė dėl kalbėjimo telefonu. Netenka dažnai važinėti autobusu, todėl nustebau išgirdusi apie tokį draudimą. Labai šiuolaikiškai reklamuojate wifi autobuse ir dviračių vežimo paslaugas, bet gal tuomet reikia skelbti ir tabu telefoniniams pokalbiams. Iki šiol labai džiaugiausi, kad kelionė autobusu yra tikrai patogi ir greita alternatyva automobiliui, bet toks grubus elgesys ir atgyvenusios pažiūros labai liūdina.
Jeigu pliurpiate garsiai telefonu nieko stebėtino, kodėl visas autobusas turi girdėti jūsų tauškalus? Tęko kartą važiuoti autobusu nuo Vilniaus iki Kauno ir klausytis kaip moteriškė stato savo vyrui klizmas, nes tas neprakakoja, arba be perstojo viduriuoja gleivėm ir pan. Bjauru! Įlipus į autobusą apžvelkit aplinką - visur yra ženklai - kalbėtis telefonu draudžiama, gerbkite save ir kitus keleivius
Inga 2017-07-28 12:03:12

vilija 2017-07-28 18:23:52
54 mikroautobuso vairuotuojo elgesys: 54 mikroautobuso vairuotuojas nesiteike sustoti siandien 18.15 Ganyklu stoteleje. Buvo bandoma stsbdyti 2 kartus bet veltui. Aplamai, dauguma vairuotuoju grubus, daznai nepatenkinti kad tenka vezti viena kekeivi i Sargenu gala, nes nori padukti atgal anksciau.

Gerb. Komentatoriai - jeigu jūs žinotumėte, kokį ilgą varginantį darbą dirba Kautros vairuotojai, dar padėkotumėte jiems, kad saugiai jus pristato į atvykomo vietas. Jeigu norite, kad vairuotojai būtų mandagūs, bei kultūringi, ir patys taip elkitės! Kautros autobusai ne bankai, kad įlipus vairuotojas jums keistų €50 kupiūras, ne vaikų žaidimo aikštelės, kur jūsų nupopinti vaikai gali kelt bardaką, ir net ne baras, kur jūs gerbiamieji keleiviai leidžiate sau daunuot, girtuokliaut, kelt pretenzijas, ar grąsint darbo netekimu! Kaip vairuotojai jus gali gerbti, kai paprašę rimties atgalios gauna krūvas keiksmažodžių, bei turi klausyt jūsų burbuliavimų apie jų kultūros lygi! Gėdos turėkit! Vairuotojai nepraleidžia jūsų autobuso laukimo vietos, nes jiems tiesiog nepatogu užsukti - jie tiesiog yra pervargę, tiesiog pamiršta. Visiems jums iki vieno reiktų praleist su vairuotoju bent po savaitę kartu, kad suprastumėte kokia jų duona! Gražūs marškiniai ir parištas gražus kaklaraištis, tik tiek jūs matote. Šaunuoliai Kautros vairuotojai, laikykitės. Yra dar Lietuvoje žmonių, kurie žino, koks sunkus jūsų darbas.
Eimantas 2017-07-23 20:46:27
Esame labai nepatenkinti.Šiandien lydėjau drauge į autobusų stotelę, autobuso maršrutas turėjo būti Baisogala-Šeduva 17:49 val.
Mes pajudėjom link stoteles be 10min. 18val. Bet autobuso vairuotojas pasirodė per anksti 17:40val. Prieš pat mūsų akis nuvažiavo nesustojas, o mes buvome kitoj kelio pusėje.Tai per šį vairuotoja teko laukti kito maršruto puse valandos.Autobuso vairuotojai, jeigu atvažiuojate anksčiau tai būkit malonūs ir palaukit, nes nesuprantu kam tuomet yra nustatytas laikas.Jie važiuoja savo nuožiūra!!!Dirbkit savo darba tinkamai.

Dėkojame už pranešimą, situaciją aiškinsimės. Dėl kilusių nesklandumų kelionės metu prašome kreiptis e.paštu į: kokybė@kautra.lt
Šiandien, 16:28 aš ir dar du žmonės laukėme Kautros autobuso, kuris turėjo atvykti iš Marijampolės, Puskelnių stotelėje. Autobusas nepasirodė, o paskambinus į Marijampolės autobusų stotį paaiškėjo, kad autobusas seniai išvažiavęs. Vadinasi autobuso vairuotojas sąmoningai neatvažiavo nurodytu laiku į Puskelnių stotelę.
Žemas ir neatsakingas elgesys. Tikimės Kautros paaiškinimo dėl šios situacijos.
cia su matilda matyt seses, kad abi vienodai rasot is to pacio telefono, ir dar brolis konstantinas ir is to paties, tai visa gimine seima rasit, labai malonu is jusu puses, kaip darzeli vaikai bambonke nepasidalija
Birutė 2017-07-04 10:00:51
Taip labai nusivyliau, minėtu vairuotoju Liaudaitis. Esu pati pensininkė, ir ne visada galiu greitai įlipti į autobusą todėl buvo tokia situacija, kad prieš man lipant į autobusą vairuotojas pradėjo grubiai, kalbėt, kad lipk greičiau, aš ir taip vėluoju. Tuomet man taip pasidarė skaudu, kad aš serganti, negaliu greičiau įlipt. gerai kad šone buvo jaunas vaikinukas, kuris padėjo man greičiau įlipti.
tokiam nervus ant žmonių liejančiam vairuotojui dirbti nevalia. Atsiprašau, bet nuo to laiko autobusu daugiau nevažiuoju...
cia su matilda matyt seses, kad abi vienodai rasot is to pacio telefono
oj ponia cia juk ne maksima, kai kasininle nueina i sandeli ir seife pasiima pinigu grazai ir atsinesa, cia yra autobuso vairuotoja konduktore, kuri vairuoja ir paima pinigus uz bilietus, , ne kiekvienas gali sau leist turet grzai savu pinigun kelis simtus auru, cia milijonu neuzdirbama, visi yra isleidziama, o jos dar turi ir seimas, vaikus, taip kad mano mamymu jus turit pasirupint kad pinigai butu be grazos, ar bent su simboline graza, supraskit jei visi atleks su 50 euru, tai vairuotojai net menesio algos neuzteks grazai, kiek zinau pinigu grazai kasa neduoda lt marsrutuos, tai cia jusu beda, , gadinat sau ir kitiem keleiviam nuotaika nuotaika, o gal ta ryta ne ant tos kojos atsikelet ar naktu blogai miegojot, tasi dabar issiliest norejom ant nekaltos zmogaus, tai jum turetu but didele geda, , , , ,
Vaziavau is Kauno I Rokiski 6.15h, vairavo moteris.Vairuotoja elgesi nemandagiai, neadekvaciai.Jau Kaune liepe eiti I autobuso gala, nes tuoj prasides telefoniniai skambuciai.Pavaziavus, vienai keleivei ilipus vairuotoja neturejo grazos is 50euru ir kazi kuo butu pasibaige jei keleiviai nebutu iskeite pinigu.paprasius zmogaus sustoti ir isleisti ne stoteleje atreze:-stosiu ten kur visus isleisiu.Keleiviai jautesi nemaloniai....liepos men 6 d
Neringa 2017-07-05 16:30:08
Važiavau su vairuotoju Laurynu reisu Kaunas-Žagarė nemažą atstumą. Buvau labai maloniai nustebinta jauno vairuotojo linksmu, kultūringu, pagarbiu elgesiu su keleiviais. Kelionės metu džiugino jo gera nuotaika, lengvi pajuokavimai, pagalba keleiviams su bagažu. Kelionė su šiuo vairuotoju tikrai neprailgo, ačiū jam už puikią kelionę :)

Džiaugiamės, kad mūsų vairuotojas puikiai atliko savo darbą. Jam Jūsų padėką parduosime :)

Ateityje kreipkitės: kokybe@kautra.lt
Skaitau, komentarus ir taip pat galiu pritarti dėl vairuotojo JONAS LIAUDAITIS.
Dažnai važiuoju šiuo maršrutu į Druskininkus. Ponas Jonas labai nemandagus, grubus, visada nemaloniai kalba, keikiasi, ir ypač ant tų žmonių, kurie yra už jį vyresni. Labai gaila, kad KAUTRA leidžia dirbti tokiems, neišsilavinusiems vairuotojams. Esu ne viena nusiskundusi. Yra ir daugiau šia kryptimi vairuojančių konduktorių, kurie taip pat yra nemandagūs. Labai nusivyliau, darbo kokybe, nemandagumu. Iš tiesų esu ne vienintelė kuri skundžiasi, bet kaip paskaičiau komentarą pono KONSTANTINO. tai net nustėrau, kad taip buvo pasielgta su senu žmogumi. BAISU, GĖDA.
Esu pastovus šios krypties : VILKAVIŠKIS-DRUSKININKAI keleivis. Šis vairuotojas JONAS LIAUDAITIS yra labai nemandagus, grubus vairuotojas. Šiandien t. y Liepos 03 d. važiavau, kaip visuomet šiuo maršrutu. Ir į autobusą įlipo senyvas žmogus apie 85 metų. Jis paprašė vairuotojo kelionės bilieto ir visas drebantis padavė vairuotojui pinigėlius, ponas Liaudaitis konduktorius 000505, sako : dar trūksta Jum pinigų. Tada senukas drebančiomis rankomis išsitraukė iš švarko kišenės piniginę o ponas vairuotojas pradėjo šaukti : AR DAR ILGAI MANE GAIŠINSI. AR PAŽYMĖJIMĄ TURI ?
Atsiprašau, bet jau iš karto buvo galima matyti, kad žmogus tikrai turi pažymėjimą. Tada senukas padavė pažymėjmą, tuos pinigėlius, kiek reikia ir ėjo atsisėst o ponas LIAUDAITIS rėkia ant viso autobuso : (KEIKSMAŽODIS) PER ŠITĄ ASILĄ NETOKĮ BILIETĄ IŠMUŠIAU....
visi autobuso keleiviai buvo pakraupę... Jis nesiklausė žmonių nuomonės o pasigarsino radiją ir važiavo toliau.
JAU ne pirmas kartas, kaip ponas Jonas taip elgiasi. Arba sudrausminkite jį arba aš kreipsiuosi, kur tik galima, kad šis ponas mandagiau, elgtųsi. Tikrai labai baisu, net ir važiuoti su juo...
Jau ne pirmas kartas kai 54 marsrutinis taksi nuvaziuoja anksciau.Siandien prie Savo prekybos centro turi buti 21.18 o nuvaziavo 21.13. Gal galetu vairuotojai laikytis grafiko, ar vaziuoja kaip nori!
Ir vel 51 mikriuko pagal grafika urmo turgus- tirliskiai, stoteleje dvarcioniu keramika 6:07 NERA. Ir taip kas trecia diena arba vaziuoja savo sisigalvotu grafiku arba isvis nebuna.tai kaip far galima pas jus pirkt nuolatini?!
Laba diena 2017-06-28 18:54:22
Labai malonu butu is jusu imones, kad paaiskintumet savo marsrutiniu mikro autobusu vairuotojams vaziavimo grafikus.nejaugi jie nesupranta kad jis ne siaip sudarytas, o tam kad jo laikytusi. Gi autobusu, troleibusu vairuotojai puikiai susidoroja su sia uzduotimi, o jums ji neikandama???

Patikslinkite situaciją, laiką bei datą. Visą informaciją siųskite į: kokybe@kautra.lt
NDB 2017-06-17 08:27:56
Laba. Kaip cia taip yra? Viena rimciausiu LT vezeju, o leidzia vairuoti autobusa zmogui, kuri nesenai istiko mikroinfarktas. Kas atsakys jei tai nutiks keliones metu pilnu autobusu zmoniu. Kiek zinau po mikroinfarkto draudziama D, C, E kategorijos. Tikiuosi atsakingi asmenys isspres sia problema, arba tai spres atitinkamos institucijos. Minetas autobusas kursuoja Vievis-Elektrenai-imone Boen
Laba. Problema taip ir nesprendziama:pusiau neigalus vairuotojas, vairuoja autobusa pilna zmoniu. Medikai grieztai draudzia po tokiu ligu vairuoti sunkiasvores transporto priemones C, D, E kategorijas.
Gražina 2017-06-26 18:48:37
Kaune birželio 26 d.galutinėje stotelėje Technikumo g, taip ir nepasirodė 42 maršruto autobusas, išvykstantis 12.50 val.Keisčiausia, kad tolimesniame maršrute jis stebuklingai atsirado (pastebėjau, kai buvau priversta pasirinkti kelionę su persėdimu ir važiavau kitu autobusu).Anksčiau tai vykdavo su maršrutiniais taksi, bet kad su autobusais...Prašau, nepraktikuokite šito, nes sujaukiate žmonėms visus planus.

Dėkojame, kad kreipiatės, tačiau jūsų minimas maršrutas priklauso Kauno autobusams.
Chieska 2017-06-21 15:27:16
Tai as esu tos kartos ir mano draugai yra tos kartos, kurie klausia ar lietuva turi dvi kalbas. Tenka paaiskinti kad vairuotojas kazkodel naudoja salies, kuri taip ilgai buvo mus okupavus, kalba. Geda.

Vairuotojai tikrai stengiasi profesionaliai atlikti paslaugas, pristato maršrutus ne tik lietuviškai, bet dar ir kita kalba - to mes nereikalaujame. Tačiau mes dėl klientų padarome viską ir dar daugiau. :)
Vtalka 2017-06-21 10:57:39
tai gerai kad pranesa rusu kalba sustojimus, mes tos kitos nesuprantam, musu amziaus supranta tik sias dvi kalbas, saunuolis vairuotojas, o ta klita kalba skirta tiem kurie nori lenkt nugara ir but tos salies juodarbiu, o mes esame baltuju rases, respekt vairuotojas tikras saunuolis
Jelena Guskova 2017-06-20 18:29:48
2017 m. birželio 15 d. važiavau iš Elektrėnų į Vilnių (autobusu Kaunas-Vilnius per Jonavą).
Nustebau, kaip linksmai, draugiškai, mandagiai vairuotojas pavarde Utka trumpai kalbino kiekvieną įlipantį ir išlipantį keleivį ! Dėkoju vairuotojui Utkai, kad aptarnauja profesionaliai, maloniai, su šypsena- tai pakelia nuotaiką, skatina žmones šypsotis, dalintis gerumu.
keleivė

Džiugu, kad paliekate teigiamus atsiliepimus, dedame daug pastangų, kad Jums paslauga būtų suteikiama nepriekaištingai. Būtinai perduosime vairuotojui linkėjimus.
Vardas 2017-06-20 12:57:21
Labas. 2017.06.20 dviauksciame autobuse 10.25 vaziavusiame i palanga apie sustojimus buvo pranesama lietuviu ir rusu kalbomis. Kiek zinau pranesimai turi buti vykdomi gimtaja ir anglu kalba. O gal as kazko nezinau? Gal rusu kalba- antra gimtoji kalba? Labai nuvyle kautra.
keleivė
NDB 2017-06-17 08:27:56

Simona 2017-06-04 11:17:12
06.04d. įlipdama į autobusą Rokiškis-Kaunas, kuris iš Jonavos išvažiuoja 10.40, aiškiai pasakiau "į Kauną už pusę" ir parodžiau pažymėjimą dėkle, kurį visi vairuotojai mato. Gavusi bilietą už pilną kainą, maloniai pasakiau, jog prašiau už pusę. Senyvo amžiaus ūsuotas vairuotojas netik nebandė išspręsti susiklosčiusios situacijos, bet ir piktai atšovė, kad reikia aiškiai rodyti pažymėjimą, nors kaip sakiau, jį rodžiau pakankamai aiškiai. Suprantu, kad išmušus pilną bilietą, nieko pakeisti negalima, tačiau sulaukti nuoširdaus atsiprašymo būtų buvę malonu.

Su Kautros autobusais važiuoju dažnai, beveik visi vairuotojai yra malonūs ir geranoriški, tačiau tokie vairuotojai kaip šis, gadina visą didelės komandos įvaizdį..

Laba diena, esu labai pasipiktinusi druskininkų mieste vazinėjančius maršrutinius autobusus. šiandien 2017-06-02 autobuso nr.4 vairuotojas, kurio išvkimo grafikas iš Ateities stotelės ir Laisvės aikštę 10:05min pasielgė labai negražiai ir nekompetitingai. Autobusas dar stovėjo stptelėje kaip as tiesiogine ta žodžio prasme atbėgau iki jo, priėjusi prie autobuso jau ketinau lipti į jį kaip jis tiesiog man prieš akis nuvažiavo.
akeliu klausimą, ar tokie be jokio žmogiškumo jausmo vairuotojai turėtų dirbti ?
Arijus 2017-05-28 21:11:27
Susiplanavau, kad Grigiškėse lipsiu į autobusą kuris atvažiuoja 20:33. Atėjęs apie 10 min. anksčiau laukiau autobuso. Kadangi Grigiškėse remontuojamas kelias autobusų stotelė perkelta į šalimai esančią gatvelę, tačiau autobusų sustojimas įmanomas ir remontuojamoj stotelėje, kuri aptverta Stop juosta ir kaip supratau joje šiuo metu negalima sustoti, taip pat prieš keletą dienų tą sakė autobuso, į kurį lipau, vairuotojas, kad nestoveti senoje stotelėje, o eiti į netoli esančią - taip ir padariau. Autobusas apie 20:40 pravažiavo pro seną stotelę, o aš taip ir likau stovėti kitoje. (iki kito autobuso valanda laiko, o iki namų toli)

Gražina 2017-05-25 11:09:30
2017-05-24 18:55 Ignalina-Utena-Ukmergė-Jonava-Kaunas-Marijampolė, vykome Kaunas-Marijampolė, su dukra likome patenkintos, autobusas tvarkingas, vairuotojas mandagus, kelionėj neišvargino, nes į kauną vykom, ne Kautros autobusu, visa laimė, kad neužsidarė liukas ir buvo kuo kvėpuot...Ačiū, Kautra, už molonią kelionę! :-)

Migle 2017-05-23 17:01:27
Važinėju troleibusais ir autobusais, bet kartais tenka keliauti ir mikroautobusu. Jau nekalbant apie vairuotojų vairavimo stilių - atrodo, kad vežami ne žmonės, o bulvių maišai, bet ir labiau šiltesnėmis dienomis, net nesugeba įjungti kondicionieriaus. Tiek 53, tiek 56 numerių mikroautobusai. Žmonės važiuoja raudonais veidais, nėr kuo kvėpuot. Jau nekalbant apie tai, kad labai karšta, bet ir pradeda svaigti galva ir dusinti. Pernai net karščiausiomis dienomis kondicionierius buvo išjungtas. Galvokit, kaip šitą išspręst, nes taip ilgiau tęstis negali.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...
NTEX
Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Saugesnis krovinių gabenimas su NTEX NTEX yra Švedijos vidutinio dydžio transporto ir ekspedijavimo kompanija skirta padaryti jūsų krovinių gabenimą saugesniu ir patogesniu dėl lankstumo, kūrybiškumo ir dėmesio klientui. Nesvarbu ar Jūs naudojatės mūsų jūrų transporto, oro transporto, kelių transporto ar trečiosios...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Didieji draudimo rinkos dalyviai augino pelną
Didieji draudimo rinkos dalyviai augino pelną 08-18 17:55
Didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė "Lietuvos draudimas" pirmąjį pusmetį uždirbo daugiau kaip triskart daugiau pelno, nei prieš metus. Bendrovės žalos augo 11%. "Ergo" pelną augino...
63% Vokiečių "Stados" parduota už 5,4 mlrd. USD
63% Vokiečių "Stados" parduota už 5,4 mlrd. USD 08-18 17:54
Rinkoje abejonių kėlęs sandoris galiausiai įvyko. Privataus kapitalo bendrovės "Bain Capital" ir "Cinven" įsigijo 63% vokiečių generinių vaistų gamintojos "Stada" akcijų už 5,4 mlrd. USD.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Symantec 28,30 0,00%