Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Vitalija 2017-04-21 14:38:19
Sveiki. Norejau paklausti kaip cia vaziuoja tas 56 mikro autobusas. Is Neveroniu isvaziuot tai kazkoks kosmaras, grafike raso kad turi buti o isejus anksciau pralauki ilga laika o mikriuko nebuna, jau ne pirmas toks atvejis. Y darba ryte isvaziuot laiku neimanoma nes isvaziuoja visada veliau nei parasyta, arba is vis nebuna. Nesuprantu cia jie vaziuoja kaip nori..

Lina 2017-04-20 23:02:32
darbo dienomis rytais vykstu į darbą 57 marsruto mikroautobusu (į miesto centrą). Jau trečia diena nėra mikroautobuso, kuris pagal grafiką turi būti 7:45 Kovo 11-osios gimnazijos stoteleje. Ankstesniu laiku (7:34) vykti nežadu, netikslinga. Kovo 11-osios gatveje bunu jau 7:37, turiu pakankamai laiko nepraleisti reikalingo mikroautobuso, bet ankstesniu laiku jis nepravažiuoja. 54 mikroautobusas pravažiuoja 7:44 ar panašiai, vadinasi laikosi grafiko. Kur dingo 57? Jeigu pakeitėt grafikus tai prašome juos paskelbti. Ar gali buti 25 minučių pertrauka? 7:58 atvyksta 57, kuriuo važiuojant vėluoju į darbą. Kam tada reikalingas nuolatinis bilietas, jei negaliu naudotis kokybiška paslauga? Pinigai už orą!

Rūta 2017-04-18 15:49:33
Laba diena, šiandien 2017 metų balandžio 18 dieną važiuoju Kautros autobusu Druskininkai - Šiauliai į Kauną (ekspresu). Vairuotojas labai nemandagus, intnetą atjungė, naudotis telefonu draudžia... Labai nemalonu turėti valandos laiko kelionę, su nemandagiais vairuotojais

Rokas 2017-04-16 19:10:08
Idomu kokia teise jusu vairuotajas gali pravaziuot pro sustojima 10 min pries nurodyta laika tvarkarastyja. Tai yra paskutinis autobusas man i Kauna. Kadangi tai yra jusu imones klaida, tai labai noriu isgirst priezasty kodel taip nutiko ir kaip ma gryzt i Kauna. As moku mokesciu ir tokie kaip jus ir jis gauna algas, bet savo darbo neatlieka. Jusu darbuotojei Kaip alkoholikai, daro ka nori. Visu pirma jum neatnesa pajamu kures pakeliui turetu surinkt is keliaiviu, ar jus jau tokie axujieni, kad cia gali isdarynet bet ka.

Dėkojame už pranešimą, situaciją aiškinsimės. Dėl kilusių nesklandumų kelionės metu prašome kreiptis e.paštu į: kokybė@kautra.lt. Taip pat E.laiške prašome patikslinti iš kurios vietos vykote į Kauną? Pridėkite tikslią datą ir laiką.
Sigaa 2017-04-06 15:05:34
Šiandieną važiavau su 52mikriuku. Paprasiau isleisti prie vilijampoles turgaus esancioje stoteleje bet pasake kur iseis ten išleis, taigi isleido 3eismo juostoje viduri kelio. Kur teko eiti pro vaziuojancias kitas masinas kur neatsargu ir draudziama eiti. Ne viena kart mikriukas yra net nesustojes. O daznai veluoja. Per mikriuku kalte ypac nr54 tenka veluoti i darba del ju velavimu arba nesustojimu.

Sveiki, norėjau paklausti kokiu pagrindu pabranginote tarpmiestinius bilietus. Pzv. iš Kauno į Ukmergę bilietas dar prieš savaitę buvo 5.10 eur., dabar gi jau 5.40 eur. Kai kitų vežėjų taip ir liko 5.10 ar net pigiau. Atidarę Kauno autobusų stotį, gyrėtės, kad bilietai nebrangs, bet jau ir taip buvote pakėlę kainas gruodžio mėn., nes bilietas iš Kauno į Ukmergę kainavęs 4.90 eur. pabrango iki 5.10 eur., niekur nei žodeliu neužsiminėte, o tik gyrėtės kad kaina tokia pati liks. Labai negražu iš jūsų pusės, nes kai kainą nors ir 10 centų nuleidžiat visada pranešate spaudai. Autobusas beje pustuštis važiavo, darykit išvadas.
Vanesa 2017-04-03 14:35:26
Mikroautobusu vairuotojai labai neatidus. Nesaugiai vaziuoja. Šiandien (04-03) važevau ir ilipant i 52mikroautobusa pradejo uzdarinet duris ir mane truputi suspaude.

Deivydas 2017-04-01 13:24:52
Laba diena, noriu pranešti, kad jau ne pirmą kartą Kauno mieste maršrutinis mikroautobusas 54nr. Sargėnai - Plento g. neatvyksta laiku į stotelę, maniau vienkartinis atvejis bet tai pastebiu jau 3 kartą per pora savaičių, šiandien mikroautobusas šilainių poliklinikos stotelėje turėjo atvažiuoti 09:31, laukiau nuo 09:25 ir atvažiavo tik 09:45. Data: 2017.04.01

Gintarė 2017-03-26 17:17:22
Sveiki, jau ne pirmą kartą važiuojama su vairuotoju Edvinu Blusiu (jei teisingai pamenu pavardę). Labai šaunus malonus ir paslaugus žmogus, kelionė tikrai tampa malonesnė, vien klausant kaip jis padeda vyresniems žmonėms, kaip mandagiai ir maloniai atsako į elementarius klausimus kurių per dieną išgirsta begales ir tų pačių. Taigi noriu pasidžiaugti jog yra tokių malonių žmonių.

Gintare, džiugu girdėti gražius atsiliepimus apie mūsų vairuotojus. Mes visada stengiamės dėl savo klientų. :)
Ridas 2017-03-25 17:28:18
Sveiki, esu labai patenkintas jusu avialinijomis. Vaziuodamas su jusu naujuoju 2 aukstu autobusu jauciausi patogiai, yra viskas, kas kelione daro patogia.
Ridai,

Dėkojame už gražius žodžius. Kiekvienais metais investuojame į naujus autobusus, todėl keliaujant mūsų autobusais kelionė itin patogi. Kitą kartą važiuodamas mūsų "Pliuso" autobusu išmėginkite mūsų media centrą.
Vygandas Povilas Mastavičius 2017-03-24 19:20:33

2017.03.24 d. Vakarop, apie 18:30 val. Pirkau elektroninį bilietą maršrutu Vilnius-Kaunas. Atlikus mokėjimą, bilietą gavau elektroniniu paštu nuoroda. Nieko neįtaręs, iškart nuėjau į traukinį ir parodžiau vairuotojui bilietą bei nuolaidą patvirtinantį pažymėjimą. Vairuojas jokių pastabų neturėjo ir leido sėstis į savo keleivio vietą. Tikrai prieš išvykstant autobusui, vairuotojas pasiteiravo parodyti bilietą dar kartą ir informavo, jog bilietas iš tikrųjų yra 25d., t. y. Rytojui. Vairuotojui pasakiau, jog tikrai užskinėjau šiandien dienai ir artimiausiam reisui, tačiau iš vairuotojo sulaukiu komentaro, jog tai be jo problemos, kelionės dokumente, kurį jis turėjo, manęs if dar viejos merginos nebuvo įrašyta. Taip pat vienai merginai toki pat situacija įvyko. Kadangi ji turėjo grynųjų, nusipirko bilietą dar kartą, bet jau iš vairuotojo. Kadangi aš neturėjau grynųjų, pasiteiravau, jog išsigryninsiu ir tuojau pat gryšiu, bet vairuotojas pasakė, jog neketina laukti, nes turi pradėti kelionę. Tuo pačiu pasiūlė keliauti kitu artimiusiu traukiniu. Likau labai nusivylęs Kautros teikimomis paslaugomis. Vykstu Kainan kiekvieną savaitgalį ir penktadienį. Toks incidentas pirmas. Vairuotojas net nesistengė išspręsti situacijos. Labai norėčiau, jog atsakingas asmuo įmonėje išsiaiškintų dėl kokių IT problemų bilietą sistema sugeneravo rytojaus dienai, ir ne man vienam. Taip pat tikiuosi atgauti prarastus pinigus, nors tai menkai guodži, kadangi prarasiu daugiau laiko nei verti pinigai, sumokėti už bilietą..

Perkant bilietą visada reikia atsižvelgti į datą. Nusipirkus bilietą ne tai dienai visada jį galima sugrąžinti valandai iki kelionės fakto. Kitą kartą perkant bilietą siūlome būti atidesniam ir gerai įsitikinti ar perkate bilietą reikalingai dienai. Su vairuotoju išsiaiškinsime ar buvo galimybė Jūsų palaukti, nes mūsų grafikai yra įtempti ir ne laiku išvažiuojantys autobusai trukdo kitiems atvykstantiems keleiviams.
Vygandas Povilas Mastavičius
2017-03-24 19:20:33 IP 188.69.198.54

Gintare 2017-03-22 16:01:55
Mažeikiai - Šiauliai - Kaunas - Alytus Kautros autobuso vairuotojas kuris iš Šiauliu turi išvykti 15:50 labai nemandagus keleivio atžvilgiu priekaištavo dėl to kad reikėjo duris atidaryti ir ileisti reke kad man laikas išvažiuoti gal dar 10 min pastovim labai nekulturingas vairuotojas

Kautra 2017-03-20 09:14:15

Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis. Deja, bet kartais dėl techninių kliučių (gedimo ar spūsčių kelyje) siunta gali vėluoti. Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į kokybe@kautra.lt
Nebuvo nei techninės kliūtys, nei spūstys. Autobusas jau buvo atvykęs iš nurodytos stotelės, bet siuntų neperdavęs. O tik po poilsio (apie 40 min), atvykęs į kitą stotelę, tolimesniam važiavimui, atnešė siuntas.
Asta 2017-03-18 13:22:51
Sveiki, siuntos išsiuntimo lapelyje nurodytas siuntos pristatymo laikas, deja, atvykus nurodytu laiku, reikėjo laukti + 35 min. kol gavome siuntą. Buvo labai liūdna, nes siuntą reikėjo išsiųsti toliau ir dėl uždelsto laiko nebespėjau to padaryti.

Mindaugas 2017-03-12 11:02:38
2017.03.12.Praveskit kursus del kulturos savo varuotojams cia butent 10.55 Vilkaviskis Panevezys per Kauna.ar jus speceliai juos taip mokot mandagumo nulis.

Mes itin didelį dėmesį skiriame vairuotojų darbo kokybei gerinti, vairuotojams reguliariai vedame mokymus įvairiomis temomis. Prašome plačiau papasakoti apie įvykį e.laišku: kokybe@kautra.lt
Rytis 2017-03-09 13:21:07
Ne pirmą kartą sutinku tokių vairuotojų, bet šis kartas buvo viršūnė.. Žiežmariai - kaunas 12.53 - 13-35. Paprašiau vairuotojo sustoti autostrados stotėlėje kitapus lytagros. Anksčiau jokių problemų nebūdavo, išleisdavo. Šiandien sulaukiau labai grubaus atsakymo. Paklausus kodėl ne? Atsakė: euras ir paleidžiu. Nežinau jūs gal algas pakelkit jiems, kad nuotaika pakiltų, nes toks pasipelnymo būdas nepriimtinas.

Dėkojame, kad pranešėte. Autobusai stoja tik maršrute numatytose stotelėse ir tik išimtinais atvejais, kai žmogus yra senyvo amžiaus ar su judėjimo sutrikimais mes paleidžiame kaip įmanoma arčiau. Dėl bendravimo su klientais mes šnekėsimės su vairuotoju ir tikimės, kad Jūs toliau džiaugsitės mūsų kelionėmis. Jei ateityje turėsite pastebėjimų/skundų dėl mūsų vairuotojų darbo kreipkitės tiesiai į kokybe@kautra.lt.
Gabija 2017-02-24 14:55:17
2017.02.24 diena 14.20 val važiavau express autobusu Vilnius-Alytus. Esu pasibaisejusi vairuotojo elgesiu. Negana to, jog vairuodamas kalbėjo mobiliuoju telefonu, taip pat labai nemandagiai elgėsi su keleiviais, netgi panaudojo fizinę jėgą prieš senyvo amžiaus moterį. Kaip supratau, moteris neturėjo nusipirkusi išankstinio bilieto kasose, ir ketino pirkti iš vairuotojo, bet autobuse buvo likę tik kelios vietos, tadėl vairuotojas liepė išlipti iš autobuso ir netgi jėga ją išstūmė. Čia taip normalu elgtis? Suprantu, kad pirmenybė teikiama keleiviams su išanktiniais bilietais, tačiau stumdyti seną moterį yra nežmoniška.
Gabija,

Dėkojame, kad pranešėte. Situaciją aiškinsimės. Tikimės, kad panašių situacijų nepasitaikys ateityje ir Jūs džiaugsitės mūsų paslaugomis.
Blogiausia imone su kokia teko vaziuoti, tiek vairuotojai nera ne kompetetingi, kartais atrodo kad nei vienas vairuotojas neturi vairuotojo pazymejimo... Kosmaras o ne imone! Ziema visada salta, vasara karsta, nieko gero ir niekam nerekomenduoju! Yra neblogu autobusu bet nera tinkamo aptarnavimo... Kosmaras!!!
Naudojuosi 51 maršruto mikroautobuso paslaugomis.pagirtina, kad galima įsigyti nuoltinį, tik nesuprantama, kodėl nėra bilietų be šeštadienių ir sekmadienių? Ir blogiausias dalykas, kad mikroautobuso grafikas labai nelankstus, kalbu apie paskutinį vakarinį važiavimą.Dirbu iki 20 val, tai labai nepatogu.Negi negalima grafiką pritaikyti keleiviams, o ne vairuotojams?Pravažiavimą sureguliuoti brangiai sugebat, o komforto-minimaliai.Dar- prašom sutikrinti 150 autobuso grafiką, realybė skiriasi nuo grafiko internete.
Pagarbiai, Vida
laba diena.Noreciau paklausti kodel nuo vasario 1 dienos 33 nr autobusas vaziuos tik nuo 6 valados tai yra nuo Girstucio sustojimo kai mes dirbantys zmones darbo vieta Draugystes gatveje LITTELFUSE imone.Kai musu imoneje darbas prasideda nuo 6 val. NELABAII SUPRANTAMA kas cia su kuo derinama.kai mes laiku negalesime patekti i darbus. KODEL TAIP NEATSAKINGAI keiciamas vaziavimo tvarkarastis
Noriu pasakyti kad jau kelinta karta 55 Kauno mikriukas nepasirodo isvis nuo Pakrascio g 17.10h o vakar teko laukti 35 min prie -11 temperaturos baisiai susalau ne tik as bet ir kiti stotelej lauke zmones...+ asesu besilaukianti moteris jus gal tyciojates???? Jei susirgsiu privataus kaltinimo tvarka kreipsiuosi i teisma pridedu jums duoto bilieto ceki mikriukininko kuris atvaziavo ne 17.10 o 17.30. vakar dienos bilieta.PAklausiau jo ar jus veluojat pusvalandi beveik jis sako ne 3 min o kai bandziau paklausti kodel nebuvo pries tai mikriuko jis pasake nezinau ir aiskiai leido suprast kad jam neidomu tai nezinau ar jis tiek velavo ar cia kitas jau atvaziavo..Nekelciau tokio klausimo jei nesilaukciau or jei butu vasara bet sitaip susalau bijau susirgti ir noriu jusu pasiaiskinimo vienintelis dalykas ka pateisinciau butu kad mikriukas sugedo kuris turejo atvaziuoti bet tuo lb abejoju...jei neatreaguosite teks susitikti teismuose..arba ligoninej..
Jūsų autobusai vežantys iš Panevėžiuko į Kauną yra siaubingi. Žiemos metu net šiltai apsirengus sunku išsėdėt, langas prie vairuotojo, panašu, kad netrukus iškris, jis atsikabinęs ir visą kelia barška jau nekalbu apie vėją, kuris pučia per jį. Kasos aparatas nuolatos, visą kelionę pypsėjo, labai užjaučiu vairuotoją, kuris turi to klausyti visą dieną. Žodžiu, baisi situacija, graži jūsų reklama ir smagu, kad tuoj stovės nauja stotis, bet gaila, kad nesirūpinat nei klientais, nei vairuotojais.
Kauno mikriukas nr 52 vaziuoja visiskai ne pagal grafika kuris nurodytas internete. Ne karta buvo kad isvis neatvaziuoja net veluodamas, arba matau kaip pravaziuoja keleta net min anksciau. Tai kam tada tie grafikai? Tikrai nevaziuoju piko metu. O net jei taip or butu tai suprasciau jei pasitaikytu vienas atvejis, bet ne praktiskai kas antra diena. Siandiena 18:07 mikriukas pravaziavo antra juosta ir jo sustabdyti buvo neimanoma.
Autobusas kaunas-zagare labai saltas prasome ji pataisyti nes as vaziuoju is siauliu I zagare galima sustinkti I leda
Violeta SIrijataviciene 2016-12-30 19:11:17
Labas vakaras siandien man nutiko labai nemalonus nutikimas mano vaikai vaziavo jusu autobusu is rygos oro uosro i panevezi ir del vairuotojo kaltes pavelavo i kita autobusa kuris turejo nuvezti juos i kedainius kaip manote kas uz tai atsakingas.TAi yra siaubinga kai esi uz 1000 kilometru ir negali padeti savo vaikams
Gal buvo kažkokių problemų kelyje kodėl vėlavo, nes šiaip sau autobusai neveluoja :)
Violeta SIrijataviciene
2016-12-30 19:11:17 IP 84.48.193.88
Šių metų gruodžio 16d. autobuse reisas Druskininkai-Šiauliai palikau piniginę. Noriu padėkoti autobuso vairuotojui Martynui Burecui (pavardės nelabai pamenu) už sąžiningumą ir grąžintą piniginę. Linkiu jam gražių ir linksmų švenčių! P.S. daugiau tokių sąžiningų ir dorų žmonių!
Šiandien važiavau su autobusu Šiauliai-Kaunas, pasidarė baisu žiūrint kaip yra negerbiami ir nesuprantami vairuotojų senyvi žmonės. Ne tai, kad vairuotojas net nesugeba užsukti į stotelę kur laukia autobuso moteriškė ir ji yra priversta eiti per kelią iki autobuso, bet dar ir pašiepenčiai ir grubiai vairuotojas kalba su ja, be jokios pagarbos senyvo amžiaus žmogui.
Justina 2016-12-08 20:53:40

Noriu pranešti apie labai nemalonų atvejį, kuris man nutiko gruodžio 3d. su Jūsų kompanijos vairuotoju. Turėjau važiuoti su autobusiuku maršrutu Birštonas - Kaunas, įlipti turėjau Garliavoje, stotelėje prie bažnyčios. 12:41 mikriukas turėjo stoti stotelėje, tačiau važiuojant pro šią stotelę vairuotojas tik pažiūrėjo į mane, nusisuko ir nuvažiavo pro šalį net nesustojęs. Aš žinoma pradėjau jį stabdyti, mojuoti rankomis, kad sustotų, tačiau - nieko. Mikriuko numeris buvo 92.
Kas yra blogiausia, buvau nusipirkusi bilietą internetu kelionei taip pat su Jūsų kompanijos autobusu (Kaunas - Vilnius), autobusas išvyko 13:10, žinoma, nespėjau į autobusą, ko pasekoje nespėjau ir į susitikimą, kuris buvo suplanuotas Vilniuje.
Dėl šio įvykio jaučiausi mažų mažiausiai pažeminta, o galiausiai ir praradusi pasitikėjimą klientų, su kuriais turėjau susitikti Vilniuje sutartu metu.
152 maršruto autobusas grįždamas į Kauną tokiose stotelėse kaip Garliava ar Jonučiai stoja dažniausiai tik tada, jei yra išlipančių toje stotelėje, nes tvarkaraštis labai suspaustas ir autobusas beveik visada vėluoja. Jei dar kada važiuosite šiuo maršrutu iš Garliavos, reikėtų pakelt ranką ar kažkaip kitaip parodyt vairuotojui, kad norit įlipti.
Justina 2016-12-10 22:21:29
Mielas, Garliavieti, puikiai žinau koks transportas važiuoja link stoties. Jeigu būtumėte atidžiai skaitęs mano komentarą, būtumėte supratęs, kad labai nuosekliai susidėliojau savo kelionę. Tarp kitko, 95 mikriukas šeštadieniais nevažiuoja, 105 jau buvo pravažiavęs keliomis minutėmis ankščiau, 107, deja, bet pro bažnyčią nevažiuoja, o 159 važiuoja 4 kartus per dieną, 106 - 3 kartus. Labai džiaugiuosi, kad bent kažką gyvenime suvokiate (koks transportas važiuoja link stoties), tačiau prieš bandant kažką žeminti, bent jau turėkite svarius argumentus, kuriuos galėtumėte apginti :)
6a autobusas važiuoja 32 kartus per dieną!!!Žmonės į susitikimus važiuoja ne paskutinę minutę o anksčiau...
Garliavietis 2016-12-10 18:27:56
Iš Garliavos į stotį važiuoja 95, 105, 106, 107, mikroautobusai ir 159 autobusas!!! Užsirašyk ir nereikės čia skųstis!!!
Justina 2016-12-08 20:53:40

2016-12-05 7.00val vaziavau kautros autobusu Kaunas-Druskininkai is vairuotojo pagarbos ir mandagumo jokio. Jeigu nepatenkintas savo gyvenimu ar darbu nebutina issiliet ant keleiviu ir taip jiems gadint nuotaika is pacio ryto. Geda!
Pakeleivis 2016-11-22 12:35:59
Ponia Ieva ! Is kokio vienkiemuo Jus atsibeldete i Kauna??? Nes nesiorientuojate siu dienu realybeje... Yra transposto spustys gatvese...ivyksta ir avarijos...O 8 val....ir po darbo valantu -yra taip vadinamas "pikas" ! Gal tai ne mikriuku ir ne Jusu direktoriaus beda, kad "visa savaite" nesugebate planuoti savo laiko... P.S. nupusus boba....pasisamdyk sraigtasparni !
Gerbiamasis Pakeleivi, aš del jūsų labai džiaugiuosi, kad esate nenupuses Pakeleivis. Bukit mandagus ir tolerantiškas pastaboms, kurias rašau ne jums. O aš esu supratinga del eismo vykstančio Kaune, tačiau visur yra grafikai kuriu reikia stengtis laikytis ;). P.S. gaila kad jusu vaikysteje nemoke mandagumo, tikiuosi kazkada jus ismokins gyvenimas to ;)

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Lietuvoje pardavinės greičiausius "Audi" modelius: S, RS ir R8
Lietuvoje pardavinės greičiausius "Audi" modelius: S, RS ir R8 04-24 19:32
Kaune atidaryta pirmoji "Audi Sport" atstovybė Lietuvoje. Tad greta įprastų kasdieniškų "Audi" modelių, Lietuvoje bus parduodami ir sportiniai.
Mogherini: ES sankcijos Rusijai išliks
Mogherini: ES sankcijos Rusijai išliks 04-24 19:11
Federica Mogherini, ES užsienio politikos vadovė, po susitikimo su Sergejumi Lavrovu, Rusijos užsienio reikalų ministru, tikino, kad ES norėtų geresnių santykių su Maskva, tačiau Europa negali...

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Microsoft 66,40 +1,37%