Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kardiolita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kardiolita

Atsiliepimai apie Kardiolita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kardiolita, UAB

2017-04-21 09:47:43 IP 88.119.144.199
Agne Agne 2017-04-20 14:59:40
Laba diena, šiandien pirmą kartą teko lankytis, šioje įstaigoje, nes vaikučiui skubiai reikėjo plaučių rengeno.Mane labai nustebino, prie rengeno aparatų dirbusios moterys, galiu pasakyti jog jūs nuostabios, labai malonios bei rupestingos, senai mačiau tokias darbuotojas.Linkiu šiai įmonei daugiau tokių nuosirdžių darbuotojų.Lenkiu galvą prieš jus, didelis ačiū.
Laba diena, p. Agne,
nuoširdžiai dėkojame už gražius žodžius, skirtus mūsų darbuotojams.
Pagarbiai "Kardiolitos" klinikos
2017-04-05 15:11:50 IP 88.119.144.199
Vidas 2017-04-01 16:26:02
Laba diena.
Siandien apie 14val atejau prasyti medicinines pagalbos o tiksliau, kad ks nors is istaigos personaloman tiesiog suleistu injekcija i raumenys nes nezmoniskai skaudejo. Priimamasis kaip ir bande padeti bei pakviete slauge Kamile Butkeviciute, kuri pareiske kad tokios paslaugos nieks suteikti siandien negali, nes ji tik slauge.. Tai ne pokstas balandzio pirmosios proga, bet as labai nusivyles Jusu Medicinines istaigos poziuriu i zmogu ir noru jam padeti. Nemanau kad tinkamoje vietoje kabo Iskaba GERIAUSI GYDYTOJAI LIETYVOJE. Sekmes taip dirbant ir toliau..Ir dar as nesuprantu uz ka as moku PSD mokesti jei net elementarios pagalbos nieks suteikti nesiteikia.
Laba diena, p. Vidai,
"Kardiolitos" klinikų personalas apgailestauja, kad negalėjo Jums padėti. Esame visuomet pasirengę padėti, tačiau tai atliekama pagal įstaigoje galiojančią vidaus tvarką, atitinkančią LR įstatymus ir JCI standarto reikalavimus.
Remiantis "Kardiolitos" klinikose galiojančia tvarka, jokios manipuliacijos neatliekamos be gydytojo paskyrimo, todėl slaugė, taip pat remdamasi savo teisiniu įgalinimu, negalėjo atlikti Jūsų prašytos procedūros (ypač kai Jūs aplenkėte registracijos procesą).
Norime priminti, kad medicinos paslaugos yra griežtai įstatymų reguliuojama veikla, o klinikose laikomasi aukščiausių standartų ir etikos normų, todėl menkiausias nusižengimas nėra toleruotinas. Tikimės Jūsų supratimo ir kviečiame naudotis mūsų paslaugomis ateityje.
Pagarbiai "Kardiolitos" klinikos
Laba diena.
2017-03-10 10:15:08 IP 88.119.144.199
Paciente 2017-03-09 12:55:34
Labai likau nepatenkinta šia klinika. Atmestinas požiūris į klientą, neišsiaiškinama kas pacientui yra ir bruka iškart vaistus. Kas liečia finansus, tai jiems svarbiausia tik pinigai. Pacientas lieka paskutinioje vietoje. Atėjusi į šią kliniką tikėjausi kažkokio išsiaiškinimo dėl savo sveikatos, tačiau atsakymo negavau jokio. Tik pagerk vaistus, praeis.O pasirodo jokiu vaistu nereikejo. Atsakyma gavau iš kitos klinikos. Žodžiu žmonės mokėkit jus tuos pinigus, juk Kardiolitai reikia kažkokio atsipirkimo už reklamą neva jie yra geriausi:)
Laba diena, apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Visada siekiame spręsti kilusias problemas ir taip nuolat tobulėti. Maloniai prašome susisiekti su mumis per Pastabų ir pasiūlymų formą http://www.kardiolita.lt/lt/pastabos-pasiulymai, kad galėtume išsiaiškinti situacijos detales.
2017-02-13 10:04:26 IP 88.119.144.199
Linas 2017-02-10 13:50:57
Matau kad tai nedorų medikų istaiga.Norėjau ateiti konsultacijai pas gydytojus, bet kai išgirdau kaip čia lupikaujama, kaip dvigubinamos kainos lyginant su žadamomis, tai nusivyliau ir daugiau jau čia kojos nekelsiu
Laba diena, p. Linai, apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Esame dėkingi, kad mus apie tai informuojate, nes tik Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas, ieškoti būdo joms spręsti ir tobulėti ateityje. Siekdami, kad mūsų klientai būtų visuomet patenkinti, prašome mums padėti susisiekiant su mumis per Pastabų ir pasiūlymų formą http://www.kardiolita.lt/lt/pastabos-pasiulymai.
2016-12-20 15:44:10 IP 88.119.144.199
Kataraktos operaciją 2016-12-20 13:58:20
pasirinkau Kardiolitos klinikoje, nes joje šias operacijas atlieka mano poliklinikos oftalmologės rekomenduotas mikrochirurgas dr. D. Aukštikalnis. Gydytojo profesionalumas ir gerai organizuotas klinikos darbuotojų darbas bei aukšta aptarnavimo kultūra paliko labai gerą įspūdį, abejojantiems - rekomenduoju.
Laba diena, nuoširdžiai dėkojame už gražius žodžius ir linkime sveikatos! Pagarbiai Kardiolitos klinikos
Kataraktos operaciją
2016-12-20 13:58:20 IP 85.206.176.78
2016-12-08 11:11:32 IP 88.119.144.199
Jaunas zmogus 2016-12-03 10:01:29
Seimos gydytoja paskyre man kraujo ir hormonu tyrimus sestadienio rytui, bet atvykus i klinika administracijoje pasake, kad tu tyrimu ryte negalima padaryti. Atvaziavau veltui... kokia cia sistema? :- (kodel seimos gydytoja mane taip prigeristravo, butu gerai, kad nereiketu svaistyti laiko veltui. Siulyciau gydytojams pasidometi apie laboratorijos darbo specifika.
Laba diena, apgailestaujame, kad teko susidurti su nepatogumais ir dėkojame, kad pranešėte mums apie iškilusią problemą, nes tik Jūsų dėka turime galimybę ieškoti būdo joms spręsti ir tobulėti ateityje. Maloniai prašytume susisiekti su mumis per Pastabų ir pasiūlymų formą ir patikslinti detales http://www.kardiolita.lt/lt/pastabos-pasiulymai
Pagarbiai Kardiolitos klinikos
2016-12-08 11:04:06 IP 88.119.144.199
Gintautas 2016-12-02 14:34:56
Dariausi koronografija.labai dekingas.profesionalumas aptarnavimas auksciausio lygio.Visam peronalui dekingas, uz rupesti ir paslauguma ir profesionaluma.Aciu ir rekomenduoju visiems.
Laba diena, p. Gintautai, nuoširdžiai dėkojame už gražius žodžius ir linkime sveikatos! Pagarbiai Kardiolitos klinikos
2016-12-01 14:43:52 IP 88.119.144.199
Paciente 2016-11-29 12:00:55
Ne klinikos, o pasisaipymas is pacientu!!! Skambinau uzsiregistruoti pas gydytoja konsultacijai su siuntimu, pasake, kad konsultacija 39e. Konsultacija truko max 20min, gydytoja nerado ligos, kokius 3 kartus garsiai paklause "kokia cia liga parasyti?", BET nuejus susimoketi, pasake, kad suma 70e !!!! Uz ka??? Kas manes klause ar sutinku primoketi ar man kazka papildomai dare? Baikit zmones apgaudinet. Slykstu. Gyvenime pas jus negrisiu ir net kitiem nerekomenduosiu.
Vienintelis mandagus ir malonus zmogus- tai rubineje dirbantis zmogus. Aciu Jam.
Apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Esame dėkingi, kad mus apie tai informuojate, nes tik Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas, ieškoti būdo joms spręsti ir tobulėti ateityje. Siekdami, kad mūsų klientai būtų visuomet patenkinti, prašome mums padėti susisiekiant su mumis per Pastabų ir pasiūlymų formą http://www.kardiolita.lt/lt/pastabos-pasiulymai.
Likau labai patenkinta administracija ir gydytojais, ko kitur labai truksta, esant reikalui dar karta apsilankysiu
2016-10-13 10:51:08 IP 88.119.144.199
Grazina 2016-10-12 09:18:19
Labai nustebino ir nukiudino plesikavimas.Aiskinu.As su <MediCa"klinikos siuntimu (ji ciapat kardiolitoje)uzsirasiau pas neurologa.Pries tai pasiteiravau kiekkainuos su siuntimu.Man pasake kad 12 euru.Na uzsirasiau.Patekau ta pacia minute.Gyd konsultacija likau nepatenkunta.Zinotjei mokettai moket uz gera apziura, konsultacija ir t.t.Anksciau as gydziausi Karoliniskiu poliklinikoje.Pai neurologai tikrai nemokani ten geresni.Pirma gyd viska skaite ir rase is knygos-tai baisu.Nuejau i kasa susimoket.O dangau! kvite 31, 20euro.Pasirodo"uz aukstesni gydymo standarta"Koki?Kad gyd.skaito diagnoze is knygu, ar kad nesiuncia pas reabilitoliga, masazista, fizioterapeuta.Karoliniskiu pol.visada siunte.Na teks grizti atgal ir atsiprasyt.
Kardiolita man patiko:) veziau patikrinimui 3 men kudiki. Registraturoje taip pat sutiko maloniai kaip ir pati gydytoja Karpiene su kuria galima buvo ir pasmaikstauti:) kaina susizinojau, tokia kokia ir buvo, manau reiktu isklausineti geriau kad vietoj 40 eur netektu moketi 90 :)
Genovaitė 2016-06-10 07:28:21
Lankiausi pas gyd. D.Aukštikalnį konsultacijai su siuntimu iš anksto išsiaiškinusi paslaugos kainą - 47 Eur. Po apžiūros kasoje sumokėjau 93 Eur. Konsultacijos metu nebuvau informuota apie suteikiamas papildomas paslaugas ir jų įkainius. Net nebuvo atsiklausta ar sutinku papildomai mokėti. Kasos čekyje įrašas "už aukštesnį gydymo standartą". Kokio gydymo, jei tai buvo tik konsultacija ar bus reikalinga kataraktos operacija? Kodėl sumokėjau dvigubą kainą? Nepaaiškino. Privačioje klinikoje norėtųsi daugiau aiškumo.
Nuoširdžiai dėkoju už išspręstą nesusipratimą ir grąžintus permokėtus pinigus.
Šeimos gydytoja nusiuntė į Kardiolitą tyrimams Duplex dėl venų. Papuoliau pas kraujagyslių chirurgą Artūrą Mackevičių. Tyrimas truko kelias minutes, jokiuos konsultacijos ar gydymo aptarimo. Jų ir nereikėjo - ne tas siuntimo tikslas buvo, Po to kasoje sumokėjau ne tik už tyrimą, bet ir už negautą konsultaciją, kuriai ir nebuvau siųsta..... Nesupratau tokios tvarkos: kkodėl reikia mokėti už nereikalingas paslaugas? Kasoje pasakė, kad daktaras Artūras Mackevičius pažymėjo, kad konsultavo mane. Vaikščiojau su ramentais, iki gydytojo eiti dar kartą aiškintis nėjau. Kitiems pacientams siūlau atidžiai žiūrėti, ką apmokėjimui pažymi gydytojas. Gal pagal TV reklamą ten dirba ir geriausi gydytojai, bet padorumu dėl paslaugų apmokėjimo jie tikrai nepasižymi.Jei pacientas turi sqavanorišką sveikatos draudimą ir firma apmoka paslaugas - tarifai visai kiti, jie didinami. Su tuo irgi susidūriau, tik po ginčų buvo atstatytas oficialus tarifas. Pasijutau bjauriai apgauta dėl daktaro A. Mackevičiaus veiksmų.
Je suis un ancien sportif de haut niveau français. J'ai donc l'habitude de faire des examens cardiologiques poussés. Les praticiens de cette clinique sont très compétents et très à l'écoute.
Les lituaniens ont beaucoup de chance d'avoir une clinique cardiologique de ce niveau. Félicitations à là cardiologue que j'ai consulté
zmogus 2015-10-20 10:50:50
Labai panaši patirtis į mūsų. Vaikui darė operaciją, nagas ataugo. Iš karto matėsi, kad kažką daro ne taip, kadangi buvome matę, kaip darė kitiems mūsų šeimos nariams. Po kelių mėnesių nagas pradėjo įauginėti, tada nukeliavome pas rimtą specialistą Baltijos-Amerikos klinikoje, kuris pirmas Lietuvoje pradėjo daryti tokias operacijas - jis operavo ir kitus mūsų šeimos narius. Kaip ir kitiems, jo opercija pavyko iš pirmo karto. Beje jis dar davė ir garantiją - jeigų ataugtų, jis sutvarkytų nemokamai.
Kardiolitoje buvome klausę, kaip būtų, jei nagas ataugtų - atsakymas buvo, kad reiktų iš naujo mokamai darytis. Beje, Baltijos-Amerikos klinikoje buvo gerokai pigiau. O Kardiolitą buvome pasirinkę tik todėl, kad arčiau namų - nieko nesutaupėme, tik praradome laiką, pinigus ir ramybę.
Apgailestaujame, jog nusivylėte mūsų teikiamomis paslaugomis, tačiau esame dėkingi, kad radote laiko mus apie tai informuoti. Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas ir ieškoti būdo joms spręsti. Jei turėtumėte daugiau pastebėjimų, maloniai prašytume susisiekti su mumis per pastabų ir pasiūlymų formą: http://www.kardiolita.lt/lt/pastabos-pasiulymai.
Jo. 2014-05-23 22:13:58
Pernai vasarą turėjau labai didelę įaugusio nago problemą. Pasiskaičiusi internete nusprendžiau "Kardiolitoje" pašalinti dalį nago ir kaip buvo teigiama, šaknis bus uždeginta. Pirma buvo sakyta, kad su siuntimu kaina bus 50lt, bet kai jau buvome pakeliui, sulaukėme skambučio ir pasakė, kad kaina viršins 100lt, o gal net 200lt. Darbo laikas ėjo į pabaigą, man greitai suleido vaistus (kad nušaldytų pirštus), bet nelaukė, kol vaistai suveiks. Visos operacijos metu jaučiau skausmą, išdarinėjo mane kaip gyvulį. Po devynių mėnesių, nagas ataugo! Pasirodo man nieko ten neuždegino. Vėl prasidėjo skausmai, kol galiausiai prieš savaitę išsioperavau savo mieste ir daktaras nuoširdžiai viską padarė be jokio atlygio! Kardiolitoje teko sumokėti beveik 500lt. Labai pasigailėjau, daugiau gyvenime į tokią kliniką nei kojos nekelčiau. Dar čia skaitosi privati klinika? Nerekomenduoju visiškai!!!
Pirma karta siandiena nuvykau i Kardiolita, likau patenkintas, registratura ne pati draugiskiausia, bet na ka padarysi, visi pavargstam nuo zmoniu :D bet daktaro paslaugos buvo nuostabios, viska aiskiai papasakojo, atsake i visus iskilusius klausimus, elgesi labai maloniai. Labai dekingas esu! Liux klinika!
Nijolė 2015-09-19 23:02:03
Esu nusivylusi kaip privačios poliklinikos aptarnavimu. Turėjau atlikti gliukozės toleravimo tyrimą.
Procedūriniame sėselė paėmė kraujo tyrimą ir pasiūlė koridoriuje susirasti vandens, geriau būtų šilto, kad ištirptų gliukozė. Dar pakomentavo, kad vienkartinės stiklinės per mažos, tai pusantros ar dvi išgerkit. Kai paklausiau o kuo gi man išsimaišyti, tai atsakė kad ten prie kavos aparato ką nors rasit.Šilto vandens tikrai nebuvo, kuo maišyti irgi neradau. Idijotiškai jaučiausi kai pilčiau iš vienos stiklinės į kitą ir nedideliu pincetu, kurį radau rankinėje, bandžiau išmaišyti gliukozę.
Kas neištirpo sukramčiau. Nepaklausė ar pirmą kartą darau ar ne, nepakomentavo kad reikia būti ramybės būsenoje.
Būčiau žinojusi kad net šilto vandens neatsiras ir kuo išmaišyti, būčiau namuose paruošusi tirpalą ir atsinešusi į privačią polikliniką.
Gal prieš 10metų dariau tokį tyrimą Karoliniškių poliklinikoje. Seselė paruošė tirpalą, nepatingėjo pašildyti vandens ir aišku pakomentavo kaip turėčiau elgtis, t.y. nevaikščioti, būti ramybės būsenoje.
Apgailestaujame, jog nusivylėte mūsų teikiamomis paslaugomis, tačiau esame dėkingi, kad radote laiko mus apie tai informuoti. Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas ir ieškoti būdo joms spręsti. Maloniai prašytume susisiekti su mumis per pastabų ir pasiūlymų formą, Jūsų situaciją imsimės nagrinėti nedelsiant: http://www.kardiolita.lt/lt/pastabos-pasiulymai.
Inesa 2015-09-09 09:26:03
Mano mamai sustreikavo sveikata ir aš užregistravau ją konsultacijai į Kardiolitą, nes visur kitur buvo šiokios tokios eilės, o norėjosi kuo greičiau gauti konsultaciją ir atlikti tyrimus. Ir aš, ir mano mama esame nusivylusios aptarnavimo kokybe bei gydytojo požiūriu į pacientą. Turbūt nereikia mokyti, tačiau žmogus pas medikus kreipiasi ne tada, kada jam gera ir gražu gyventi, todėl reikėtų įvertinti, kad jo psichologinė būklė nėra gera, jam baisu, dėl to, kas jam nutiko ir jis gali būti neramus, ieškodamos pagalbos. Nors pačioje konsultacijoje nebuvau, tačiau mama grįžo iš jos susinervinusi ir nerami, tikrai taip nebūtų, jei gydytoja būtų maloniai bendravusi su mano mama. Gydytojos surašyta diagnozė bei aprašas prasilenkia su gydytojo etika ir profesionalumu, nes surašyta bet kaip, simptomai surašyti pažodžiui kaip sakė mama šnekamaja kalba, privelta gramatinių klaidų, sumaišyti vietovardžiai. Vizito metu buvo kelios konsultacijos ir tyrimai, visi surašyti pagal laiką, tačiau laiko niekas nesilaikė, vieno tyrimo laukėme ilgiau kaip pusvalandį, tada praėjo mūsų laikas pas gydytoją, dar palaukėme, tada dar laukėme kol gydytoja surašys savo nerišlią neprofesionalią rašliavą. Taip mama pavėlavo į autobusą, nes gyvena kitame mieste. Mandagiai sakėme registratūroje ir tyrimą atlikusiai gydytojai, kad negalime laukti, tačiau registratorės net į akis nežiūrėjo ir ignoravo, o gydytoja nesiskubino, pas j1 buvo kitas pacientas. Ir už visą tai su siuntimu sumokėjome apie 120 Eur ir dar daugybę savo nervų ląstelių. Ir dar tyrimo diskelio nedavė, tai teks važiuoti ir reikalauti.
D 2015-07-27 19:35:06
Labai nusivyliau Kardiolitos teikiamomis paslaugomis.Registratūroje kantriai użpildżiau visus sutikimus. Bet paklausiau, ar plaćiau galéćiau paklaust.Pasaké, kad galésiu gydytojos paklaust. O kai jos paklausiau, ji atsaké, kad galiu internete pasiskaityti apie śalutinius poveikius. Likau nemaloniai nustebusi. Śaltas, biurokratiśkas bendravimas. Taip pat net nebuvau paklausta, ar turiu metalinių daiktų atliekant rengeną.Liepé gultis.Galbūt galéjo każkokių apsauginìų akinių pasiůlyt.Net kai poliklinikoj dariau rengena.dave balta chalatã persirengt? Tai gal ir rengeną pačiai pasidaryti pasiskaičius internete?
Apgailestaujame, jog nusivylėte mūsų teikiamomis paslaugomis, tačiau esame dėkingi, kad radote laiko mus apie tai informuoti. Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas ir ieškoti būdo joms spręsti. Dar kartą atsiprašome už nepatogumus, Jūsų situaciją imsimės nagrinėti nedelsiant. Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su mumis per pastabų ir pasiūlymų formą: http://www.kardiolita.lt/lt/pastabos-pasiulymai.

Kardiolita
Laisvės prospekto šeimos klinika
2015-04-29 15:19:08 IP 85.206.16.117
pirma karta mama 2015-04-23 23:27:56
Praradau pasitikejima seimos klinika paskiepijus 2 men kudiki. Apie salutinius poveikius pries skiepa nebuvau informuota. Prasidejus reakcijai (nenumaldomam vaiko klyksmui, sutinusiomis kojytemis) teko skambinti i poliklinika keleta kartu ir aiskintis kas vyksta, ar taip gali buti ir ka toliau daryti. Telefonu rekomendavo paracetamoli, kol galu gale pasiule vaziuoti konsultuotis i santariskes. Ir dar telefonu ispyskino, kad cia pirma tokia reakcija kiek jie esa skiepije. Pasikapscius internete tapo aisku, kad tai vienas sunkiausiai pernesamu skiepu, daugybe kudikiu patyre panasius salutinius poveikius. Savarankiskai atradus vakcinos informacini lapeli labai aiskiai isvardinti salutiniai poveikiai net su nurodytais dazniais. Taigi jei pries skiepijant informuotu apie salutinius poveikius ir kaip elgtis jiems pasireiskus, butu galima tinkamai nusiteikti, pasiruosti reikiamus vaistus ir tokiu budu isvengti didziulio streso ir skausmo kudikiui ir aplinkiniams. Ir dar butu tiesiog mandagu paklausti kaip jauciasi kudikis bent sekancia diena. Zodziu abejingumas neispasakytas...
Labai apgailestaujame, jog nusivylėte mūsų teikiamomis paslaugomis. Ačiū, kad apie tai informavote - turime galimybę įsivertinti problemą ir rasti sprendimo būdą. Prašome susisiekti su mumis privačia žinute el. pašto adresu lpsk@kardiolita.lt

Laisvės prospekto šeimos klinika
Tomas 2015-04-01 09:34:06
Labai nusivyliau ir daugiau čia kojos nekelsiu. Pagalvojau - netoli namų, solidi įmonė, pabandysiu nueiti. Tačiau gavau konsultaciją "tau viskas gerai ir nieko gydyti nereikia" už 49 Eurus! 10 min konsultacija, kurioje tik girdėjau, kad viskas gerai - nors prieš akis tyrimų rezultatai, kad yra blogai ir reikia gydyti. Vėliau nuėjau į polikliniką, kur man normaliai patarė ir išrašė vaistų. Nerekomenduoju!!!
Apgailestaujame, jog nusivylėte mūsų teikiamomis paslaugomis, tačiau esame dėkingi, kad radote laiko mus apie tai informuoti. Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas ir ieškoti būdo joms spręsti. Dar kartą atsiprašome už nepatogumus. Prašome susisiekti su mumis privačia žinute per Pastabų ir pasiūlymų formą http://www.kardiolita.lt/lt/pastabos-pasiulymai
Kardiolita
Prisidesiu prie klinika ir jos "specialistais" nusivylusiu burio.
Konkreti "specialiste", apie kurios "diagnoze" ir gydyma pasisakysiu yra Taida Ivanauskiene, kad ja kur....
Visu pirma ji man diagnozavo tulzies puslies akmenlige (kuri man buvo apskritai isoperuota ir jos neturiu!). Sekantis nuostabus reikalas, tai neskausmingo, minksto pilvo aprasymas, kurio ji net neciuope apziuros metu!
Ir trecia - pati paklause kam esu alergiska ir man atsakius, kad laktozei, ji kuo ramiausiai israse kruva vaistu ir visus SU laktoze (nuo kuriu mane istiko anafilaksinis sokas).
Finise, KARDIOLITA susislave tiek mano papildomai moketus 340 Lt, tiek ir TLK dali.

Tai tokia va mano pirma ir paskutine patirtis sioje 'prestizineje' gydymo istaigoje. Tikiuosi kas nors neatlaikes vis del to kreipsis del sios istaigos i teisma.
Tokio zemo aptarnavimo lygio dar neteko matyti!!!- neurologe kelis kartus pastukseno plaktuku ir israse siuntima i Santoriskes... jokiu kitu tyrimu, net nepasiule atlikti vietoje! [ sumokejau 156 lt]
Viskas kaip ir gerai toi KARDIOLITAI, bet ikainiai kosminiai.Cia nesvarbu ar tu esi draustas, moki kaip nedraustasir matyt dar pasiima tam tikra suma is ligoniu kasu.Ryjau zarna-tikrinau skrandi pagal siuntima-sumokejau 280 lt pasalpa pas mane 350lt. vos neisprotejau.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Invitro Diagnostika
Kraujolaboratorija.lt

Adresas: Santariškių g. 5, (Innovatyvios medicinos centras), LT-08406 Vilnius.
Kraujolaboratorija.lt - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje, susidedantis iš trijų laboratorinių kompanijų „UAB „Invitro diagnostika“, UAB „Rezus.lt", UAB „Baltic Medics“ bei įgaliotų partnerių visoje Lietuvoje. Vizija - Būti patraukliausiu partneriu žmogui bei jo sveikatos priežiūros specialistui...
Sveika Oda, UAB
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba patyrę dermatologai ir plastinės chirurgijos gydytojai, kurie nuolat atiduoda daug laiko, energijos ir pastangų, kad tobulėtų ir galėtų pasiūlyti klinikos lankytojams pažangiausius diagnostikos ir gydymo metodus bei malonų...

Operatoriai spartina internetą, bet vartotojai jo dar nepanaudos
Operatoriai spartina internetą, bet vartotojai jo dar nepanaudos 05-24 19:02
"Telia Lietuva" penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose įrengė bandomąsias naujos mobiliojo ryšio technologijos "4.5G / LTE Advanced Pro" bazines stotis. Jos vartotojams leis naudotis iki 500...
IKEA išsirinko naują CEO
IKEA išsirinko naują CEO 05-24 18:57
Švedų baldų gamybos grupės IKEA naujuoju vadovu išrinktas Jesperas Brodinas.
Apgyvendinimo įstaigos sulaukė 8,6% daugiau svečių
Apgyvendinimo įstaigos sulaukė 8,6% daugiau svečių 05-24 18:50
Šių metų pirmą ketvirtį Lietuvos apgyvendinimo įstaigose nakvynę rinkosi daugiau nei 0,5 mln. svečių. Ženklią dalį ir toliau sudaro keliautojai iš Rusijos, o atvykėlių iš Pietų Korėjos skaičius...

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%