Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jolura, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jolura, IĮ

Atsiliepimai apie Jolura, IĮ

Išregistruotas: likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie Jolura, IĮ
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

O kas jai pasidarė, gal apsireiškė
taip gyvena ir gerai gyvena, šeimą augina, ir viskas dzin
Yra ziniu kaip musu drauge gyvena?
nu ir tegu dirba, darbas durną myli
c 2013-04-24 19:21:48
na liaudis , ka Baruliene veike
šešupės fabrikėlio patalpose dabar dirba
vaidina kad tenji ne prie ko, galit nueit aplankyti
bet sugebi perskaityt
c 2013-04-24 19:21:48
na liaudis , ka Baruliene veike
išmok pirma rašyti be klaidų, tada reiškis
na liaudis, ka Baruliene veike
vg 2013-04-11 09:23:33
Tai eik į diedų turgų ko čia kiauksi
teisybė akis drasko, į save atsisukit ir pasižiūrėkit iš šono kaip atrodot
visi veiksmai turi atoveiksmi
hsižiūrėkit 2013-04-10 11:15:35
maniau baigėsi bobų turgus,bet kur tau,tik bobos gali liežiuvius paleist baisiau kaip priešų artelerija
Tai eik į diedų turgų ko čia kiauksi
Jei imone dirba, kaip cia rasai, tai apsilankysim y imone skolas atsiimt. :) jau seniai laikas skolas grazint.
I 2013-04-10 12:02:10
Pati Baruliene apsisiko,ne tik pries darbuotojus bet ir pries uzsakovus ir sazines tikrai ji neturejo. Darbuotojom ji naudijosi o nepasitikejo,moterys jai duona uzdirbdavo. Kiek moterys gali dirbt ir atlyginimu negaut. Cia ne kokia vergove ir baudziava. Viskam yra ribos...
o tu sąžinę turi, ji kaip dirbo taip dirba, ir nepila šiukšlių ant jūs kaip jūs ant jos, ir tikrai yra ribos viskam, atsimink kaip dirbot pas ją, durnių voliojot, pati dirbau ir žinau ką jai pridirbot, o dabar juodini, sąžinę pabudink, pavasaris jau
nedraugė 2013-04-10 11:12:58
o tu taip tikra kad draugių sąžiningų turi,ji irgi pasitikėjo savo darbuotojom kol prišiko,visgi pasižiūrėk į save ir nešmeižk
Pati Baruliene apsisiko, ne tik pries darbuotojus bet ir pries uzsakovus ir sazines tikrai ji neturejo. Darbuotojom ji naudijosi o nepasitikejo, moterys jai duona uzdirbdavo. Kiek moterys gali dirbt ir atlyginimu negaut. Cia ne kokia vergove ir baudziava. Viskam yra ribos...
maniau baigėsi bobų turgus, bet kur tau, tik bobos gali liežiuvius paleist baisiau kaip priešų artelerija
I 2013-04-09 13:35:37
Baruliene draugiu neturi,o tik priesu turi per savo aferizma. Skolos yra skolos anksciau ar veliau ji vistiek tures atiduot.
o tu taip tikra kad draugių sąžiningų turi, ji irgi pasitikėjo savo darbuotojom kol prišiko, visgi pasižiūrėk į save ir nešmeižk
Baruliene draugiu neturi, o tik priesu turi per savo aferizma. Skolos yra skolos anksciau ar veliau ji vistiek tures atiduot.
bet visgi pasaulis neišmirė yra dar šakalų kurie nori skaudžiai kandžiotis, tokiems reikia dantys išdaužyt ir ant lentynos sudėt
kaip ramu cia, tikriausiai baruliene skolas atidave visiem, arba jau... ner tarp gyvu.
bobos jūs bobos turgaus, matyt tiek vertos gauti už darbą kiek dirbot, papultūt pas mūs vyrišką kompaniją kitaip pačiulbėtūt, o dabar tik juodyt mokat į save pa
x 2013-03-21 22:05:49
Tai gal skolas nori uz ja atiduot ,kad tokia gyneja esi
Įdomu, kas ta''draugė'', ar neJ.B?Netikiu, kad nepasiskaito...
psixas 2013-03-22 11:06:45
nesuprantu tai kaip jūs tokios protingos išėjot iš darbo ir su dokumentais,ir dabar po tiek laiko ieškot po šikną smegenų o ne pinigų
Aš išėjau iš darbo ir išsireikalavau savo pinigus, nes pamačiau kas ji per paukštis ir kad ilgiau dirbti pas ją neverta.
v 2013-03-21 22:02:31
Susitinkam , sutarem katra val, ir diena visi ir apmastysim viska , visi norim savo pinigus atsikovot . Nes ji jau ruosiasi tept slides y uzsieny
Tiek jūs ją ir tematysit...Reikėjo išeinant iš darbo ''prigriebt'', o ne dabar.
psixas 2013-03-22 16:22:56
netokia jau tu gudri net lietuviškai rašyt nemoki,o jau apie interpolą čiulbi
Tu manes nepažysti ir nežinai ar gudrus, ar gudri. :) Matomai nežinai ką reiškia interpolas! Ir visų pirma išsiaiškink kiek yra Barulienė psisišikus, kad žmonėm bijo į akis pažiūrėt. O tik po to išsakyk savo nuomone. Mes apie Barulienę turim savo nuomones ir reiškiam kaip ji yra to verta.
draugė 2013-03-22 11:11:24
Aš ne gynėjas ar teisėjas,tik pritariu tam psixui,kur jūs buvot anksčiaukai iš darbo atsiskaitinėjot reikėjo tada reikalaut uždirbtų pinigėlių o gal neverta buvai jų kad negavai,ir dabar šiki kiek pajiegdama
drauge... ne uz atlikta darba ji skoloj jai ka
PSIXE TAVO NUOMONĖS ČIA NIEKAS NEKLAUSIA!!! :-D :-D JUOKINGA KAD TU ČIA ATSILIEPIMUOSE TAIP DRASKAISI IR VAIDINI SVIETO LYGINTOJĄ... :-D :-D GAL TAU BARULIENĖ UŽ TAI MOKA??? :-D :-D :-D
x 2013-03-22 16:03:13
Visko gali būt kad Barulienė prisidarius skolų jau ketina bėgt iš Lietuvos.O jei ir išvažiuos,tam yra ystaigos į kurias galima kreiptis, ir tokius aferistus kaip Barulienė sugrąžina iš užsienio - tai yra interpolas. Ne tokius pagauna,pagaus ir ja. Apie išvaževimą į užsieny Barulienė jau buvo kalbėjus kad ruošesi išvažiuot,kai tik suras investuotoja. Bet kas ims tokia įmone kuri skolose paskendus. O pinigai iš jos buvo reikalaujami kiekvieną dieną,tai viena darbuotoja tai kita klausdavo,tiesiog gaudydavom kaip Barulienė meluoja.Ir kiekvienai atsakymas būdavo skirtingas.Tiesiog pasiteisinimus mokėjo kurti. Barulienė turi kiaulės akis,o sąžiningumo visiškai neturi. Ar tik ne Barulienė ydejus skelbima į laikraštį kad (Reikalingos siuvėjos (siūti paltus, švarkus ir kitus sudėtingus gaminius), meistrė-technologė, sukirpėja. Būtina patirtis. Tel. 8 684 86 390.) Gal kas nors žinot apie šį skelbima???
netokia jau tu gudri net lietuviškai rašyt nemoki, o jau apie interpolą čiulbi
Visko gali būt kad Barulienė prisidarius skolų jau ketina bėgt iš Lietuvos.O jei ir išvažiuos, tam yra ystaigos į kurias galima kreiptis, ir tokius aferistus kaip Barulienė sugrąžina iš užsienio - tai yra interpolas. Ne tokius pagauna, pagaus ir ja. Apie išvaževimą į užsieny Barulienė jau buvo kalbėjus kad ruošesi išvažiuot, kai tik suras investuotoja. Bet kas ims tokia įmone kuri skolose paskendus. O pinigai iš jos buvo reikalaujami kiekvieną dieną, tai viena darbuotoja tai kita klausdavo, tiesiog gaudydavom kaip Barulienė meluoja.Ir kiekvienai atsakymas būdavo skirtingas.Tiesiog pasiteisinimus mokėjo kurti. Barulienė turi kiaulės akis, o sąžiningumo visiškai neturi. Ar tik ne Barulienė ydejus skelbima į laikraštį kad (Reikalingos siuvėjos (siūti paltus, švarkus ir kitus sudėtingus gaminius), meistrė-technologė, sukirpėja. Būtina patirtis. Tel. 8 684 86 390.) Gal kas nors žinot apie šį skelbima???
v 2013-03-21 22:02:31
kiek žinoma ji niekur nesiruošia slidžių tept kaip čia triedi
x 2013-03-21 22:05:49
Tai gal skolas nori uz ja atiduot ,kad tokia gyneja esi
Aš ne gynėjas ar teisėjas, tik pritariu tam psixui, kur jūs buvot anksčiaukai iš darbo atsiskaitinėjot reikėjo tada reikalaut uždirbtų pinigėlių o gal neverta buvai jų kad negavai, ir dabar šiki kiek pajiegdama
nesuprantu tai kaip jūs tokios protingos išėjot iš darbo ir su dokumentais, ir dabar po tiek laiko ieškot po šikną smegenų o ne pinigų
DRAUGĖ 2013-03-21 13:23:09
kad cirke nedirbu tai tikrai,o jei tu save laikai durna tavo reikalas,as jos nepažystu tik bjauru kad moterys tokios bjaurios
Tai gal skolas nori uz ja atiduot, kad tokia gyneja esi
Susitinkam, sutarem katra val, ir diena visi ir apmastysim viska, visi norim savo pinigus atsikovot. Nes ji jau ruosiasi tept slides y uzsieny
na 2013-03-21 12:34:25
Cirkininke tu,niekas tavęs nešmeižia,jei prisidirbai ,tai nors žmonių kvailais nelaikyk.
kad cirke nedirbu tai tikrai, o jei tu save laikai durna tavo reikalas, as jos nepažystu tik bjauru kad moterys tokios bjaurios
tai nesuprantama, jei ji tiek prisidirbus ir kaip rašot kad skundžiat ir grasinat teismais tai kol ji nesuimta jei padarius tokį prasižengimą
draugė 2013-03-20 14:21:56
kodėl šmeižiat moterį,įmonė dirba,ir ji atsistos ant kojų
Cirkininke tu, niekas tavęs nešmeižia, jei prisidirbai, tai nors žmonių kvailais nelaikyk.
Įmonė tik egzistuoja ir sodrai skolas didina, su darbuotojais neatsiskaito, bet nedirba. Moterys baigia issilakstyt is beviltiskos ymones, ir tiesiai eina y darbo inspekcija skundus rasyt. Ir niekas cia nesmeizia o gryniause tiesa raso. Kas tos aferistes nezino, visi ja zino kas su ja reikalu turejo. Ant koju neatsistojo ir neatsistos, nes zmones taip ranku nenuleis, teismais ja uztasys uz skolas.
kodėl šmeižiat moterį, įmonė dirba, ir ji atsistos ant kojų
kam dar skolinga, parasykit i skype aurimas.radzevicius

Packmak (Didmeninė prekyba pakavimo medžiagomis)
Adresas: Savanorių pr. 39-10, LT-44255 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai, mažmeninė prekyba, popierius, jo gaminiai, reklamos paslaugos, siuvimas, medžiagos, tara, pakuotės, žemės ūkio paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų...
Namų tekstilė (Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai)
Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė, didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, mažmeninė prekyba, pirtys ir baseinai, siuvimas, medžiagos.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB...
TEXERA (BALDŲ SANDĖLIS)
Adresas: Dulksnio g. 13, Narsiečių k., LT-53304 Kauno r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba), interjero apdailos medžiagos, siuvimas, medžiagos, žaliuzės, užuolaidos, roletai.
TEXERA, UAB –įmonė prekiaujanti įvairių rūšių baldais. Mūsų tikslas – padėti Jums susikurti jaukų ir patogų namų interjerą. Mūsų devizas – adekvatus kainos ir kokybės santykis. Mūsų vizija – baldų pasirinkimas didėja, kainos – ne! Mūsų...
Vitameda
Adresas: Statybininkų g. 7, LT-50118 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo drabužiai, darbų sauga, didmeninė prekyba, drabužiai, siuvimas, medžiagos.
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyboje ir darbo drabužių siuvime. Įmonė atstovauja garsiausius pasaulyje asmens apsaugos priemonių ir darbo drabužių gamintojus. Turime modernią...
UAB SIGARTA (Sportinių aprangų siuvimas)
Adresas: Islandijos pl. 95-57, LT-49176 Kaunas.
Veiklos sritys: drabužiai, siuvimas, medžiagos.
UAB ,,Sigarta” - Apranga sportui ir laisvalaikiui Įmonės pagrindinė veikla - sportinių drabužių siuvimas. Siuvykla yra įsikūrusi Kauno mieste. Įmonės prekinis ženklas - BRYTVA Šio prekinio ženklo aprangos yra išskirtinės savo dizainu...

Kaip išsirinkti stovyklą užsienyje?
Kaip išsirinkti stovyklą užsienyje? 04-25 09:00
Vasaros stovyklų vaikams tikslas - praplėsti akiratį, praleisti smagiai laiką, susirasti naujų draugų ir patobulinti vienus ar kitus įgūdžius. Vis dažniau mažieji stovyklautojai ieškodami...
Po pasaulio čempionato: metas brandinti rinką
Po pasaulio čempionato: metas brandinti rinką 05-01 19:09
Du tituluočiausi Lietuvos someljė – Narimantas Miežys ir Arminas Darasevičius – ką tik grįžo iš Argentinoje, Mendozoje, vykusio XV Pasaulio someljė čempionato "The 2016 A.S.I. Contest of the Best...
Kaune – 61 lauko kavinė
Kaune – 61 lauko kavinė 05-01 18:15
Nors pirmosios lauko kavinės Kauno centre ir senamiestyje šį sezoną buvo atidarytos dar balandžio pradžioje, tačiau, anot verslininkų, tikrasis visuotinis startas – šį savaitgalį. Kauno miestas...

Ar maisto produktų kainos padidėjo?

UAB Baltic master

Moody's 95,72 -3,41%