Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jolura, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jolura, IĮ

Atsiliepimai apie Jolura, IĮ

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Jolura, IĮ
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
O kas jai pasidarė, gal apsireiškė
taip gyvena ir gerai gyvena, šeimą augina, ir viskas dzin
Yra ziniu kaip musu drauge gyvena?
nu ir tegu dirba, darbas durną myli
c 2013-04-24 19:21:48
na liaudis , ka Baruliene veike
šešupės fabrikėlio patalpose dabar dirba
vaidina kad tenji ne prie ko, galit nueit aplankyti
bet sugebi perskaityt
c 2013-04-24 19:21:48
na liaudis , ka Baruliene veike
išmok pirma rašyti be klaidų, tada reiškis
na liaudis, ka Baruliene veike
vg 2013-04-11 09:23:33
Tai eik į diedų turgų ko čia kiauksi
teisybė akis drasko, į save atsisukit ir pasižiūrėkit iš šono kaip atrodot
visi veiksmai turi atoveiksmi
hsižiūrėkit 2013-04-10 11:15:35
maniau baigėsi bobų turgus,bet kur tau,tik bobos gali liežiuvius paleist baisiau kaip priešų artelerija
Tai eik į diedų turgų ko čia kiauksi
Jei imone dirba, kaip cia rasai, tai apsilankysim y imone skolas atsiimt. :) jau seniai laikas skolas grazint.
I 2013-04-10 12:02:10
Pati Baruliene apsisiko,ne tik pries darbuotojus bet ir pries uzsakovus ir sazines tikrai ji neturejo. Darbuotojom ji naudijosi o nepasitikejo,moterys jai duona uzdirbdavo. Kiek moterys gali dirbt ir atlyginimu negaut. Cia ne kokia vergove ir baudziava. Viskam yra ribos...
o tu sąžinę turi, ji kaip dirbo taip dirba, ir nepila šiukšlių ant jūs kaip jūs ant jos, ir tikrai yra ribos viskam, atsimink kaip dirbot pas ją, durnių voliojot, pati dirbau ir žinau ką jai pridirbot, o dabar juodini, sąžinę pabudink, pavasaris jau
nedraugė 2013-04-10 11:12:58
o tu taip tikra kad draugių sąžiningų turi,ji irgi pasitikėjo savo darbuotojom kol prišiko,visgi pasižiūrėk į save ir nešmeižk
Pati Baruliene apsisiko, ne tik pries darbuotojus bet ir pries uzsakovus ir sazines tikrai ji neturejo. Darbuotojom ji naudijosi o nepasitikejo, moterys jai duona uzdirbdavo. Kiek moterys gali dirbt ir atlyginimu negaut. Cia ne kokia vergove ir baudziava. Viskam yra ribos...
maniau baigėsi bobų turgus, bet kur tau, tik bobos gali liežiuvius paleist baisiau kaip priešų artelerija
I 2013-04-09 13:35:37
Baruliene draugiu neturi,o tik priesu turi per savo aferizma. Skolos yra skolos anksciau ar veliau ji vistiek tures atiduot.
o tu taip tikra kad draugių sąžiningų turi, ji irgi pasitikėjo savo darbuotojom kol prišiko, visgi pasižiūrėk į save ir nešmeižk
Baruliene draugiu neturi, o tik priesu turi per savo aferizma. Skolos yra skolos anksciau ar veliau ji vistiek tures atiduot.
bet visgi pasaulis neišmirė yra dar šakalų kurie nori skaudžiai kandžiotis, tokiems reikia dantys išdaužyt ir ant lentynos sudėt
kaip ramu cia, tikriausiai baruliene skolas atidave visiem, arba jau... ner tarp gyvu.
bobos jūs bobos turgaus, matyt tiek vertos gauti už darbą kiek dirbot, papultūt pas mūs vyrišką kompaniją kitaip pačiulbėtūt, o dabar tik juodyt mokat į save pa
x 2013-03-21 22:05:49
Tai gal skolas nori uz ja atiduot ,kad tokia gyneja esi
Įdomu, kas ta''draugė'', ar neJ.B?Netikiu, kad nepasiskaito...
psixas 2013-03-22 11:06:45
nesuprantu tai kaip jūs tokios protingos išėjot iš darbo ir su dokumentais,ir dabar po tiek laiko ieškot po šikną smegenų o ne pinigų
Aš išėjau iš darbo ir išsireikalavau savo pinigus, nes pamačiau kas ji per paukštis ir kad ilgiau dirbti pas ją neverta.
v 2013-03-21 22:02:31
Susitinkam , sutarem katra val, ir diena visi ir apmastysim viska , visi norim savo pinigus atsikovot . Nes ji jau ruosiasi tept slides y uzsieny
Tiek jūs ją ir tematysit...Reikėjo išeinant iš darbo ''prigriebt'', o ne dabar.
psixas 2013-03-22 16:22:56
netokia jau tu gudri net lietuviškai rašyt nemoki,o jau apie interpolą čiulbi
Tu manes nepažysti ir nežinai ar gudrus, ar gudri. :) Matomai nežinai ką reiškia interpolas! Ir visų pirma išsiaiškink kiek yra Barulienė psisišikus, kad žmonėm bijo į akis pažiūrėt. O tik po to išsakyk savo nuomone. Mes apie Barulienę turim savo nuomones ir reiškiam kaip ji yra to verta.
draugė 2013-03-22 11:11:24
Aš ne gynėjas ar teisėjas,tik pritariu tam psixui,kur jūs buvot anksčiaukai iš darbo atsiskaitinėjot reikėjo tada reikalaut uždirbtų pinigėlių o gal neverta buvai jų kad negavai,ir dabar šiki kiek pajiegdama
drauge... ne uz atlikta darba ji skoloj jai ka
PSIXE TAVO NUOMONĖS ČIA NIEKAS NEKLAUSIA!!! :-D :-D JUOKINGA KAD TU ČIA ATSILIEPIMUOSE TAIP DRASKAISI IR VAIDINI SVIETO LYGINTOJĄ... :-D :-D GAL TAU BARULIENĖ UŽ TAI MOKA??? :-D :-D :-D
x 2013-03-22 16:03:13
Visko gali būt kad Barulienė prisidarius skolų jau ketina bėgt iš Lietuvos.O jei ir išvažiuos,tam yra ystaigos į kurias galima kreiptis, ir tokius aferistus kaip Barulienė sugrąžina iš užsienio - tai yra interpolas. Ne tokius pagauna,pagaus ir ja. Apie išvaževimą į užsieny Barulienė jau buvo kalbėjus kad ruošesi išvažiuot,kai tik suras investuotoja. Bet kas ims tokia įmone kuri skolose paskendus. O pinigai iš jos buvo reikalaujami kiekvieną dieną,tai viena darbuotoja tai kita klausdavo,tiesiog gaudydavom kaip Barulienė meluoja.Ir kiekvienai atsakymas būdavo skirtingas.Tiesiog pasiteisinimus mokėjo kurti. Barulienė turi kiaulės akis,o sąžiningumo visiškai neturi. Ar tik ne Barulienė ydejus skelbima į laikraštį kad (Reikalingos siuvėjos (siūti paltus, švarkus ir kitus sudėtingus gaminius), meistrė-technologė, sukirpėja. Būtina patirtis. Tel. 8 684 86 390.) Gal kas nors žinot apie šį skelbima???
netokia jau tu gudri net lietuviškai rašyt nemoki, o jau apie interpolą čiulbi
Visko gali būt kad Barulienė prisidarius skolų jau ketina bėgt iš Lietuvos.O jei ir išvažiuos, tam yra ystaigos į kurias galima kreiptis, ir tokius aferistus kaip Barulienė sugrąžina iš užsienio - tai yra interpolas. Ne tokius pagauna, pagaus ir ja. Apie išvaževimą į užsieny Barulienė jau buvo kalbėjus kad ruošesi išvažiuot, kai tik suras investuotoja. Bet kas ims tokia įmone kuri skolose paskendus. O pinigai iš jos buvo reikalaujami kiekvieną dieną, tai viena darbuotoja tai kita klausdavo, tiesiog gaudydavom kaip Barulienė meluoja.Ir kiekvienai atsakymas būdavo skirtingas.Tiesiog pasiteisinimus mokėjo kurti. Barulienė turi kiaulės akis, o sąžiningumo visiškai neturi. Ar tik ne Barulienė ydejus skelbima į laikraštį kad (Reikalingos siuvėjos (siūti paltus, švarkus ir kitus sudėtingus gaminius), meistrė-technologė, sukirpėja. Būtina patirtis. Tel. 8 684 86 390.) Gal kas nors žinot apie šį skelbima???
v 2013-03-21 22:02:31
kiek žinoma ji niekur nesiruošia slidžių tept kaip čia triedi
x 2013-03-21 22:05:49
Tai gal skolas nori uz ja atiduot ,kad tokia gyneja esi
Aš ne gynėjas ar teisėjas, tik pritariu tam psixui, kur jūs buvot anksčiaukai iš darbo atsiskaitinėjot reikėjo tada reikalaut uždirbtų pinigėlių o gal neverta buvai jų kad negavai, ir dabar šiki kiek pajiegdama
nesuprantu tai kaip jūs tokios protingos išėjot iš darbo ir su dokumentais, ir dabar po tiek laiko ieškot po šikną smegenų o ne pinigų
DRAUGĖ 2013-03-21 13:23:09
kad cirke nedirbu tai tikrai,o jei tu save laikai durna tavo reikalas,as jos nepažystu tik bjauru kad moterys tokios bjaurios
Tai gal skolas nori uz ja atiduot, kad tokia gyneja esi
Susitinkam, sutarem katra val, ir diena visi ir apmastysim viska, visi norim savo pinigus atsikovot. Nes ji jau ruosiasi tept slides y uzsieny
na 2013-03-21 12:34:25
Cirkininke tu,niekas tavęs nešmeižia,jei prisidirbai ,tai nors žmonių kvailais nelaikyk.
kad cirke nedirbu tai tikrai, o jei tu save laikai durna tavo reikalas, as jos nepažystu tik bjauru kad moterys tokios bjaurios
tai nesuprantama, jei ji tiek prisidirbus ir kaip rašot kad skundžiat ir grasinat teismais tai kol ji nesuimta jei padarius tokį prasižengimą
draugė 2013-03-20 14:21:56
kodėl šmeižiat moterį,įmonė dirba,ir ji atsistos ant kojų
Cirkininke tu, niekas tavęs nešmeižia, jei prisidirbai, tai nors žmonių kvailais nelaikyk.
Įmonė tik egzistuoja ir sodrai skolas didina, su darbuotojais neatsiskaito, bet nedirba. Moterys baigia issilakstyt is beviltiskos ymones, ir tiesiai eina y darbo inspekcija skundus rasyt. Ir niekas cia nesmeizia o gryniause tiesa raso. Kas tos aferistes nezino, visi ja zino kas su ja reikalu turejo. Ant koju neatsistojo ir neatsistos, nes zmones taip ranku nenuleis, teismais ja uztasys uz skolas.
kodėl šmeižiat moterį, įmonė dirba, ir ji atsistos ant kojų
kam dar skolinga, parasykit i skype aurimas.radzevicius

TEXERA (BALDŲ SANDĖLIS)
Adresas: Dulksnio g. 13, Narsiečių k., LT-53304 Kauno r.
Veiklos sritys: baldai, interjero apdailos medžiagos, siuvimas, medžiagos, žaliuzės, užuolaidos, roletai.
TEXERA, UAB –įmonė prekiaujanti įvairių rūšių baldais. Mūsų tikslas – padėti Jums susikurti jaukų ir patogų namų interjerą. Mūsų devizas – adekvatus kainos ir kokybės santykis. Mūsų vizija – baldų pasirinkimas didėja, kainos – ne! Mūsų...
V. Valiuškio įmonė (VVK)
Adresas: Radvilų Dvaro g. 6, LT-48322 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, galanterija, siuvimas, medžiagos.
VVK. V. Valiuškio įmonė savo veiklą pradėjo prieš 20 metų. Pagrindinė įmonės veikla yra užtrauktukų, galanterijos gaminių, aksesuarų gamyba bei didmeninė prekyba siuvimo priedais. 1994m. įkurta įmonė šiuo metu turi fabriką Kaune...
UAB "Kloteksa"
Adresas: Draugystės g. 15B, LT-51228 Kaunas.
Veiklos sritys: drabužiai, siuvimas, medžiagos.
UAB „Kloteksa“ pradėjusi veiklą CM (cut&make) pagrindu, dabar teikia pilną produkto gamybą. Siuvimas – pagrindinė mūsų įmonės veikla. Siuvame kolekcijas, drabužių pavyzdžius, pardavimo pavyzdžius. Jūsų idėją išvystome nuo techninio...

Lietuvos bankų ekonomistai susivienijo į bendrą grupę
Lietuvos bankų ekonomistai susivienijo į bendrą grupę 09-03 15:57
Lietuvos bankų asociacijoje (LBA) savo veiklą pradeda nauja ekonomistų darbo grupė, kuri sustiprins asociacijos analitinį ir ekspertinį potencialą bei prisidės prie reikšmingų sprendimų...
IFA naujienos: "Intel" procesorius, "Asus" galiūnai ir "Huawei" svarstyklės telefone 09-03 21:03
Didžiausios pasaulio technologijų bendrovės šią savaitę vėl sugužėjo į Berlyną. Prie viešbučių Vokietijos sostinės centre plevėsuoja "Samsung", "Lenovo" ir kitų kompanijų vėliavos, o po miestą...
Kokių automobilių gamintojų internete ieškoma dažniausiai
Kokių automobilių gamintojų internete ieškoma dažniausiai 09-03 20:41
Jei bent kažkiek domitės automobilių pramone, žinote, kad "Toyota" – daugiausiai automobilių pardavęs gamintojas praėjusiais metais.

Kaip dažnai perkate internetu?

UAB Baltic master

Microsoft 43,36 +3,68%