Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jarr, autoservisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jarr, autoservisas

Atsiliepimai apie Jarr, autoservisas, UAB

JARRAUTOSERVISAS

Parašyk savo nuomonę apie Jarr, autoservisas, UAB

Masina negalejo uzsivest, atvariau i servisa.Premejas pasake kad starteris gerai dirbo ir ne starterio problemos o jis galejo vos vos prasisukt, ne is nieko pasake kad turbut pramusta variklio galvute, ir reikia keist visa varikli, paprasiau kad sutvarkiket man starteri kad jis nesuka!Remuontot starteri atsisake, todel kad dvidesimt metu stazo motoristas pasake kad cia galas varikliuj.
O elektros dali negali taisyti.Nuvazevau uz dvedesimt metru i kita autoservisa, padare man starteri ir laimingai nuvazevau.
Isvada kad JARRAUTOSERVISAS turi lygi stabzio kaladeliu, pilnas sudas!
Aciu us demesi.
Niekada nebevažiuosiu
2017-01-07 18:39:26 IP 91.187.174.203
Atvežiau mašina taisyti nes nesikure. Atvažiavus ir palikus telefoną buvo pranešta kad su manim susieks už poros dienų kai sutvarys ir paklause ar nera mašinoje slapuko. Laukiau 3 dienas niekas neskambino.Pats paskambinęs po trijų dienų sako oj, nepažiūrėjom nematėm kad eilėj stovi mašina, ar mašinoj yra slapukas? (žmogus antra kart klausia) sakau nėra žadėjot per pora dienų sutaisyti. Skambinu po dar 3 dienu sako: Sveiki nu atsiprašom kad čia taip ivyko, bet pas mus kartais taip nutinka, kad pasistumia eilė ir pražiurėjom. Prižadu, kad rytoj bus sutvarkyta ir ar yra pas jus slapukas? (trečia kart tas pats žmogus klausia).. Kita dieną atvažiavus pagaliau radau užkurta mašina, tačiau už 2 sav vėlavimus ir tokias klaidas kaip pasikartojantis durni klausimai negavau nei vieno euro nuolaidos. Išvažiavau, pravažiavus 3 km mašina nuduso. Paskambinau pasakiau kame reikalas? sako a nežinau pas jus sako yra problema su elektra, mes neturim elektriku vežkit i kitą servisa. Nuvežiau į kitą servisą, nu ir ką sako, kad nereikia jokio elektriko beda buvo starteryje. Parodė, kaip atrodė JARR serviso starterio keista detalė, tą pati surudijųsi dalis šiek tiek apvalyta ir palankstyta. Nesitikėjau, kad tokių šlykščių žmonių pasitaiko gyvenime...
Tvarkausi JARR autoservise jau 4 metus. Ir nevieną automobilį. Tiek kėbuliniai darbai tiek pačio serviso paslaugos labai kokybiškos ir niekada neturėjau probemų. O ir kainos tikrai draugiškos žiūrint iš rinkos pusės. Vienas didžiausių privalumų dėl kurių renkuosi būtent šį servisą tai kad remonto metu paprašius visada suteikia pakaitinį automobilį tad nereikia galvoti kaip važiuoti į darbą ar susitikimus. Kai pamačiau komentarus tai labai nestebau ir noriu tas rašliavas (greičiausiai kokių konkurentų) paneikti ir tikrai rekomenduoju patikėti savo automobilį JARR servisui.
P.S. Padėka vyrukams už tai kad šia žiemą mano auto važiuoja be jokių problemų.

Tvarkiau du automobilius po avarijų tai po remonto šitame servise vieno bagažinė neužsidaro iki šiol meistrai sakė reikia stipriau trenkti, nežinau kaip ten trankyti reikia bet tikrai nekažką. Kita automobilį tvarkiau buvo i gale ivažiuot tai vieto to kad buferi sutvarkytų su samariezu privarė prie sparno, po metų dažytos buferio plastmasės jau atsilupinėję.Taigi jusm spręsti, dabar turiu vėl aplankstytą mašiną, bet į šį servisą jau nevažiuosiu.
Jarr ššš paskutinis
2015-07-07 16:31:51 IP 84.15.186.173
Dirbau Jarr servise 2mėn, visiškas nesiskaitymas su žmonėmis, iš anksto nepasakė mano būsimo uždarbio, vėliau turėjau išimušinėt atlgą, galiausiai sumokėjo tik 2/3 minimalaus užmokesčio nors dirbdavau 10val per dieną. Darbo sutartyje apiformina puse etato ir už minimalų atlygį. Be galo dažna darbuotojų kaita nuomos darbuotojų ir autoplovėjų sektoriuje. Nepatariu čia nei darbintis nei tvarkyti automobolilį, viskas tvarkoma juodais pinigais!
Po techn. apžiūros mano automobiliui reikiejo pakeisti galinius stabdžio vamzdelius. Serviso meistrai vamzdelius truputi nušveite ir uždažę. Už ta uždažima aš gavau velniu ir techn. apžiūros ne praėjau. a*******i.
Priėmėjas buvo malonus ir mandagus, šypsojosi, viską paaiškino, sutvarkė. Kiti vyrai taip pat.
Anksčiau pas juos teko ekstra tvarkyti stabdžių sistemą, nes buvo žiema, penktadienio vakaras, tad vyrai priėmė šeštadienį, be jokio išankstinio užrašymo, ir viską sutvarkė. Ačiū
Priemejas nemaloniai bendrauja, nei laba diena nei viso gero. Atsakingas uz kebulo remonta tai serga tai atostogauja, pats servisas net teritorija salia saves nesutvarko, patalpos pasenusios.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Baltieva
ŠKODA Kaunas

Adresas: Veiverių g. 145, LT-46389 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
ŠKODA ATSTOVYBĖ KAUNE Škoda automobilių salonas Kaune. Naujų ir naudotų Škoda automobilių pardavimas, garantinis ir pogarantinis lengvųjų automobilių aptarnavimas, originalios autodalys, servisas. Naujas "Škoda Kodiaq" visureigis 2017 Maloniai kviečiame Jus apsilankyti į moderniai įrengtą mūsų “ŠKODA „ automobilių...
Autotaisykla
Adresas: Baltijos g. 90A, LT-48218 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Autotaisykla tai senai besidarbuojant ir savo darbą išmananti ir teikianti visas automobilių remonto paslaugas įmonė Augant ir kaupiant žinių bagažą įgaunant vis didesnę patirtį, stengiamės žengiant koja kojon su rinka ir klientų poreikiais. Autoservisas esantis Kaune teikiamos ne tik serviso paslaugos bet ir...

Vilniečių laukia atsinaujinę paplūdimiai
Vilniečių laukia atsinaujinę paplūdimiai 05-26 18:58
Nors oficialiai maudymosi sezonas prasidės birželio 1-ąją, gelbėtojai jau budi Vilniaus ežerų paplūdimiuose. Šį sezoną atnaujinti Valakupių, Žirmūnų, Salotės ir Žaliųjų ežerų paplūdimiai.
Kinijoje pristatomas menas iš Lietuvos
Kinijoje pristatomas menas iš Lietuvos 05-26 18:46
Penktadienį Kinijos nacionaliniame dailės muziejuje Pekine atidaryta pirmoji moderniojo ir šiuolaikinio Lietuvos meno paroda "Lietuvos menas: peizažinis mąstymas".
Uoste geležinkelį už 0,6 mln. Eur ties Geležinkelio tiesimo centras
Uoste geležinkelį už 0,6 mln. Eur ties Geležinkelio tiesimo centras 05-26 17:54
Antrinė AB "Lietuvos geležinkeliai" bendrovė UAB Geležinkelio tiesimo centras Klaipėdos jūrų uosto teritorijoje įrengs du naujus privažiavimo geležinkelio kelius.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%