Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INTER TRAVEL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INTER TRAVEL

Atsiliepimai apie INTER TRAVEL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie INTER TRAVEL, UAB

Manau, kad neverta su jais keliauti nei i Italija, nei Kroatija, nes labai daug kas neiskaiciuota i kaina, kaina galioja tik nusipirkus eksursiju paketa, zodziu, daug gudrybiu, susumavus viska su kitomis agenturomis labiau apsimoka keliaut. Gal tik is dalies verta, jei kelione lektuvu, nes greiciau ir patogiau atvyksite.
Sveiki, Gal esate kas keliavę su šia agentūra į Kroatiją ar Italiją? Kokie atsiliepimai? Ar verta?
As su sia agentura keliavau jau 6 ar 7 kartus, ir trumpesnes, ir ilgas keliones (kaip tik vakar grizau is vienos) ir mano nuomonė yra tokia - firmos pasiulymai dazniausiai yra geri (pakankamai geri autobusai, viesbuciai pagal siuloma kelionės kaina, geri marsrutai, daug pamatoma). Bet pastaruoju metu pasitailo VISOKIU KELIONIU VADOVU. O kelionės vadovas labai svarbu, nes tai zmogus kuris planuoja ir organizuoja musu gyvenima tomis dienomis, kuria ir palaiko grupės nuotaika, padeda arba nepadeda... Taigi is mano kelioniu su Intertravel (Interluxtravel) kelios buvo labai geros, kelios geros, o 3 apgadintos dėl zemo lygio kelioniu vadovu. Puikus vadovai su kuriais man teko keliauti Anna is S. Peterburgo ir Agnė is Lietuvos, o SAUGOTIS PATARCIAU AUSROS ir AUDRIAUS is LIETUVOS. O Intertravel-ui (jei skaito atsiliepimus) patarciau atsakingiau rinktis kelioniu vadovus, nes jie yra firmos "vizitinė kortelė"
Andzela 2017-05-16 14:20:13
Mes irgi nusivylem Interlux, keliones vadoves Ausros darbu, ne viena karta vaziavau kelione autobusu, visada yra derinam viskas su keliaujanciais zmonemis.Susipazinom su vadove, pradejome kelione, buvo paaiskinta kur keliausim, ka veiksim.Pasiekus Gardina, vietinis gidas labai daug aprode, papasakojo nors tiek gerai, nes musu vadove Ausra, tai nieko apie sia sali nepasakojo.Tik sake, kad jeigu mes laiku busime prie autobuso vyksime i prekybos centra, pasakojo ka galima pigiai nusipirkti.Tai visi keliautojai vaiksciojom keles val.po Gardina ir nieo nepirkom, nes ruosiames vykti i prekybos centra.Visi susirinkome net anksciau, paklusniai laukeme, bet deja autobuso vairuotojas, net nezinojo kur jis turi mus paimti.O kai atvyko veluodamas autobusas, musu vadove nuspende, kad mes jau i prekybos centra nevyksime.Tik mes atvaziavome prie jo ir laukeme jos pazistamu, kurie ten apsipirkinejo.Sukele autobuse sumaisti, nes niekas neturejo net lauktuviu.As suprantu, kad turejo balsuoti autobuso keleiviai, bet mums bubo paaiskinta, kad daug autobusu is Lietuvos, o ar galejo kitaip buti, kada mazai buna autobusu is Lietuvos.Tai paskui praleidome turbut daugiau laiko muitines parduotuveje, nes zmones pirko lauktuves, jeigu galima taip pavadinti, nes ten nebuvo ka pirkti.Vykom su kolegem i kelione, profesines sventes proga, grizau su sugadinta nuotaika, nusivylusi sios keliones vadoves organizavimu.As manau ji negali vadovauti kelionei jeigu nemoka bendrauti su zmonemis.Gaila, kad teko susitikti su tokia vadove, kuri net asmenines zinutes raso keliautojams su izeidimais.Dar neteko sutikti tokios vadoves ir dziaugiuosi, kad kitose kelioniu agenturose, tokiu nera.Tikrai kita karta pries perkant kelione pagalvosiu, su kuria agentura vaziuoti.
Miela Andzela, tai Jums pasisekė, kad Ausra lydėjo tik i Gardina. O mus Ausra lydėjo i... Japonija. Tokio nekvalifikuoto (beveik nemokancios anglu kalbos, visiskai nepazistancios salies) ir zemos kulturos (isiterpiancios i svetimus pokalbius, lendancios prie zmoniu su savo asmeninėmis problemomis, kirsinancios zmones), neorganizuoto kelioniu vadovo dar neteko sutikti. Aciu Jums uz pastebejima apie asmeninius izeidimus, o tai jau pradėjau galvoti, kad as kazkaip ne taip reaguoju... Nesuprantu, kaip toki zmogu galėjo isleisti lydėti grupe i Japonija? Viena aisku - pries perkant kelione Intertravel, butina issiaisinti keliones vadova ir pasiziureti atsiliepimus, nes organizuota buna dazniausiai gerai ir jei vyksta doras ir profesionalus vadovas, tuomet gaunasi puiki kelionė uz puikia kaina, o jei lydi godus (-i) nemoksa, tuomet neisvengiama nusivylimo...
Nzn, skaitau atsiliepimus ir galvoju arba cia blogu atsiliepimu nededama, arba mum ziauriai nepasiseke. Ir sakydama "mum", turiu omenyje ne tik save ir mano kompanija, vykusia kartu... Visas autobusas aptarinejome ir galiausiai isvada buvo viena- tikras nusivylimas. Organizuotumo trukumas, autobusas neatitinka aprasymo, gide gal ir zino daug... bet tuo paciu ir kaip apgauti keliaujancius... viesbutis toooli nuo centro. Jau itarima kele kai iki paskutines dienos negavome sutarciu su gido kontaktais, ko gero ir kitu grupiu atsiliepimai buna ne kokie, del to buvo delsiama... Zodziu jei nebutumem tikrine bilietu (mokamu oblejtu) kainu, butumem ryskiai permokeje... Teko aiskintis su gidu ir galiausiai permoketi pinigai grazinti. Kelia pasitikerjima? Toli grazu ne...
modrena 2017-05-22 10:20:55
Mes vykome i Singapura- Malaizija geguzes 11 diena, vadove buvo Anastazija, esame labai patenkinti, be galo iki minuciu tikslumo viska organizavo, rupinosi.
aisku vyko dauguma pensijinio amziaus zmones is provincijos, nemokantys anglu kalbos ir tai kiekvienam buvo isaiskinta kur ir kas kaip vyksta.
.Aciu jai uz begaline kantrybe ir tolerantiskuma, organizuotuma, kelione patiko, viskas nuostabiai, vyksiu ir kita karta.

Renata
Sveiki, domintu kokiame rajone buvote apgyvendinti Singapure?Kokia programa buvo ir trukdavo pilna diena?Pagal Interliux aprasyma daugiau demesio skirta taip suprantu Merlion pakrantei, antra diena turbut idomesne?iki Malaizijos turbut nuvykimas nera tolimas.

Renata
Aušra 2017-04-27 23:23:22
gegužės 11-19 dienomis vykstu į Malaiziją.
Gal galėtų parašyti atsiliepimą tie, kurie važiavo į šią šalį balandžio mėnesį.
Ar vežėtės dolerius, ar tiko ir mūsų eurai? Ar viešbutyje buvo reikalingas adapteris? Kokie orai buvo?
Kiek maždaug išleidote maistui, ką vežėte lauktuvių?
Laukiu kuo išsamesnės informacijos.
manau jei turit adaptateri pasiimkit...teko buti Singapure 4zv normaliam viezbuty, tai europietiska buvo tik viena rozete, tad jei daugiau kazka norejos pasikraut jau buvo nepatogumas....manau Interliux gali parinkt pigesnius vzb, tad neaisku kaip gali buti ten
gegužės 11-19 dienomis vykstu į Malaiziją.
Gal galėtų parašyti atsiliepimą tie, kurie važiavo į šią šalį balandžio mėnesį.
Kiek maždaug išleidote maistui, ką vežėte lauktuvių?
Laukiu kuo išsamesnės informacijos.
kas vaziavo i kelione i Malaizija, ar patiko?
Balandžio 21 dieną turėjome išvykti į pažintinę 8 dienų kelionę, bet paklydome Kaune ir užkart skambinom savo gidei, bet negalėjom susikalbėti, nes gidė lietuviškai visiškai nesuprato. Skambinom budinčiojo imonės telefonu, bet niekas nekėlė. Paskui su mumis susisiekė moteris, kuri atstovauja interlux kelionių agentūrai ir bandė mums padėti rasti kelią. Dar ilgiau praklaidžiojom vietoj to, kad autobusas būtų mus paėmęs iš tos vietos, kur nuklydom. Net siūlėm papildomai sumokėti už papildomą atvažiavimą, tačiau autobusas išvyko be mūsų.

Dar bandėm autobusą pasivyti prie Kalvarijų pasienio ir Lenkijoj, tačiau nesėkmingai. Šiuo atveju, esame visiškai nusivylę šio agentūros paslaugomis. Ir kelionė ir pinigų sumokėtų nebeliko.
Vykome neseniai kelione i Gardinas- Augustavo kanalas. Viskas labai tiko ir patiko. Ir vairuotojas Robertas, ir vietinis gidas Dmitrijus. O ypac keliones vadovas Audrius. Grupe, kuri keliavo buvo nuostabi. 2 dienos puikiai praleisto laiko.
Kokie atsiliepimai apie kelione, , Ispanija- Prancuzijos rivjera"?
Ilona 2017-03-25 20:06:35
Laba diena. Planuoju kruizą Stocholmas, Helsinkis, Talinas? Gal kas keliavo? Kokie atsieliepimai?
Mes iš šitos agentūros pirkom kruizą NORVEGIJOS FIORDAI, aplankant Oslą ir Stokholmą... Davė gidą, vardu Artūras, kuris buvo arba juodai pervargęs, arba juodai netikęs. Mažiukas, jo nesimato, kalba tyliau už tylą, bet nenaudoja nei kokio iš minios išskiriančio ženklo, nei mikrofono. Visur vėluodavo, viskas išeidavo kažkaip atvirkščiai, net puslankio nuo bilietų kasos iki laivo nesugebėjo tris kart nepaklysdamas ateiti... Oslą pasiekėm tik sutemos, nors kolegė, su kuria keliavau, pasakojo, kad yra tuo maršrutu jau keliavusi ir visur spėjo, ir laiko viskam buvo. Paskui bemaž- dvi valandas suko ratais po Oslą, kol sureado viešbutį. Anglų kalbos nemokėjo niekas - nei gidas, nei vairuotojai, tai prireikus tvarkyti klelių reikalus įvažiuojant į Norvegiją ieškojo, kas iš ekskursantų moka angliškai ir dirbti kompiuteriu, nes kažką ten reikėjo pildyti. Todėl sustojimas, turėjęs trukti mažiau nei 10 minučių, užsitęsė daugiau nei valandą. Laivas, kuriuo plaukėme, prirūkytas. Kur beišeisi - rūkymui skirtą zoną ar ne, visur rūko, ir kas įdomiausia - daugiausiai ten, kur skirta nerūkantiems, rūko personalas.

Dabar nusipirkom kitą kelionę, pasirašėm sutartį. Kitą dieną po pasirašymo ta pati vadybininkė, su kuria sutartį pasirašėm, vėl atsiuntė sutartį pasirašyti, palydėdama laišką šitai agentūrai įprastu grasinimu, kad jei sutarties nepasirašysim ir neatsiųsim nuskenuotos kopijos, nebus teikiama paslauga. Į klausimą, ar negalioja ką tik agentūroje pasirašyta sutartis, atsakė klausimu: su kokia vadybininke tą sutartį pasirašėm. Atsakėm, kad su ja, ir nusiuntėm sutarties fotokopijas. Laukiiam, kaip reaguos...:)

Įspūdis - kažkokia apisinarkašinusi agentūra. Kokybės yra tiek, kiek jos suteikia latviai. Bet jei visa kelionė yra lietuvių rankose - lieka kliautis fortūna arba ieškoti kitos agentūros.
audrone 2017-03-21 14:34:47
Gryzau is keliones i Italija, tai veltui prarastas laikas ir lesos.Keliones organizatoriu tikslas ne noras parodyti sia sali, bet atzymeti varneles neva tai buvom.Nesu isranki, man greitai gerai, bet tikrai negadinkit atostogu.O jei sugundys akcija tai bukit pasiruose vakarais surinkta visa banda laukti maziausiai 2 valandas kol teiksis atvykti autobusas, nes autobusui miesto aikstelese negalima stoveti, nors is musu pinigai tam buvo surinkti ir t, t ir.t.t
Tai tiksliai, rūpi atkišt kelionę, kai aš paklausiau kur galėčiau kreiptis su skundais pasiūlė vadovei, nu net nejuokinga, net viršininkų neturi, skestančiųjų gelbėjimas skestančių reikalas, net patys nesistengia būt rimta firma
Simona 2017-03-19 13:04:44
Vakar parvažiavom iš kelionės į Gardiną su Interlux, tai toks siaubas, nenoriu gilintis į smulkmenas. Taigi pirkom kelionę į zoologijos sodą, važiavom su vaikais, taigi mum tai buvo svarbu, tik įlipus auditorija nepriminė vaizdo, kurį įsivaizdavau tokio tipo kelionei. Na, galvoju gal taip sutapo, kad nevažiuoja daugiau vaikų. Sustojus prie muitinės ir pasišnekėjus su kitais paaiškėjo, kad kelionė ne į zoo sodą, na bet kur čia besidėsi, važiuojam. Mano vaikai prasėdėjo visą beveik laiką autobuse, nes lijo lietus ir visu vedžiojo po ne vaikiškus reikalus. Galų gale gavom laisvo laiko ir nors pavalgėm. Finalas pribaigė, po visų laisvo laiko ir apsipirkimų beveik visi parsirado girti, o pasukus link namų prasidėjo orgijos tikra ta žodžio prasme (jau nebegėrė, o kibirais pliupino, rėkė, barės, čiut moteriškės nesusikibo, keiksmai, galų gale pradėjo traukt savo girtas dainas, vaizdas, kurio nelinkiu jokiam suaugusiam pamatyt). Mes kantriai tylėjom, vaikai negalėjo net į tualetą išlipt, mergaitę pradėjo pykint (matyt nuo alkoholio dvoko ir nemigos) tai turėjau maišelį, nes neleido sustot autobusui, kad visa girta delegacija vėl neišsklistų. Aš turiu nufilmavus visą " grožį", jei reiks pasinaudosiu, pirmadienį skambinsiu į agentūrą, nes ne pinigų gaila ar sugadintos dienos ir neišdildomų įspūdžių vaikams, bet natūraliai bijom daugiau kur nors vėl ant panašaus patekt
Mes irgi buvome 03.18 d kelionėje.
Didžiausias nusivylimas buvo tai, kad apie tai, jog atgal išvažiuosime 16 val, sužinojome tik nuvažiavę vos ne iki Baltarusijos (kadangi atstumas nuo Vilniaus 160 km, tikrai galvojome kad bent iki 19 val busim Gardine).
O dviejų kauniečių dainavimas visos kelionės atgal metu, net nežinau kaip tai pakomentuoti. Ir tas pastovus pusės autobuso rūkymas pasienyje, dievaži, iš kur tokie žmonės atsiranda. Bet čia jau ne agentūros, o žmonių kaltė, juk ne stovėsi su botagu virš suaugusių žmonių...
Sveiki. Gal kas plaukėte į tą akcijinį kruizą iš Talino? Žadu plaukti gegužės mėnesį. Papasakokit plačiau ar viskas gerai, ar nekilo nesklandumų? Tiek daug tų kelionių parduoda, kad net kažkaip neramu darosi ar viskas su jais gerai.
Sveiki, 03.12 grįžom iš kelionės po Izraelį. Kelionė labai patiko, ypač vietinė gidė Mila, kuri daug įdomiai, su įvairiais padavimais, jumoru pasakojo Izraelio istoriją ir pagarbiai apie vietas, susijusias su krikščionybės ištakomis. Grupė buvo didelė, 55 žmonės, iš kurių 17 iš Latvijos, bet vadovės Antaninos dėka, viskas vyko be galo sklandžiai, be jokių vėlavimų. Pamatėme labai daug. Šios agentūros darbuotojai tikrai verti pagarbos, ačiū jiems
Liudmila 2016-12-07 11:01:29
Norėjau šiandena sužinoti konkrečiai dėl turistinių leidimu (parduodama kelione į Jungtinių Valstyjas), bet konsultante neturi jokio supratimo, nedagirdi ir bando aprekti.
Tikra tiesa. Konsultantės NEMANDAGIOS, bendravimo kultūra SIAUBINGA. Tikrai neturi jokio supratimo apie parduodamas keliones.
Monika 2016-11-25 13:01:17
Sveiki visi. Keliaujame su šia agentūra nebe pirmą kartą. Visada viskas buvo gerai, tik ne kelionė į Kiniją. Visus noriu įspėti, kad kai kelionės vadovas rinks pinigus bilietams į mokamus objektus, būtinai pasižiūrėkite bilietų kasoje kiek iš tikrųjų bilietas kainuoja, nes mus apgaudinėjo lygioj vietoj. Teko imti už rankos kelionės vadovę, vesti prie kasos ir klausti kodėl rinko kur kas didesnę pinigų sumą nei kainuoja bilietas. Skirtumą jai teko mums grąžinti.....
Sveiki, o kaip pats Kinijos turas?Maciau kad atsirado vel pavasario menesiais Kinija ir Japonija...gal galetumet pasidalinti ispudziais :)
Sveiki, prieš kelias dienas grįžau iš kelionės po Italiją. Kelionė vyko spalio 31d.- lapkričio 6d. Kelione likau patenkinta: patiko viešbučiai, gidai. Puikus kainos ir kokybės santykis, nes už labai priimtiną kainą pamatėme labai daug.Turėjome labai gerą ir gerai išmanantį savo darbą, vadovą Dmitrijų. Dėl kelionės organizavimo, jokių priekaištų neturiu, viskas vyko sklandžiai, be jokio streso ir nemalonumų. Tiek kelionių agentūra, tiek vadovas Dmitrijus verti tik geriausių rekomendacijų. Dėkoju visam Inter travel kolektyvui už puikią kelionę. Neabejoju, kad ateityje dar keliausiu su jumis :)
Puikios kelionės su ta kompanija....
Dėkoju "Inter Travel" kompanijai ir labai džaiugiuosi, kad jau 3 kartus su jais keliavau.Rugsėjo mėnesį plaukiau kruiziniu laivu -Norvegijos Fiordai, tai liko tik patys geriausi įspūdžiai-viskas labai puikiai suorganizuota, kad tik kuo daugiau klientas pamatytų.Dėkoju gidei Oksanai, kuri labai profesionaliai dirbo ir stengėsi labai nuošidžiai dėl kiekvieno žmogaus.Kelionė buvo nuostabi>>Taokia pati nuostabi kelionė buvo ir rugsėjo 25 dieną _Madridas.Portugalija.Gidė iš Portugalijos mums pateikė tiek daug, kad net netilpo galvoje.Labai myli savo darbą atrodo Marina vardas.Žodžiu kelionės su Inter Travel puikios ir dėkoju labai darbuotojai Ievai už ;labai nuoširdų bendravimą ir nuoširdumą parenkant keliones.Puikus žmogus ir darbuotojas.AČIŪ DAR KARTĄ INTER TRAVEL ir tikrqai su jais važiuosiu....
Sveiki griže is Japonijos.Gal galite pasakyti koks jenos kursas keičiant pinigus oro uoste?
Ramute 2016-11-07 10:49:43
Ačiū p. Zinai. Gal dar galite parašyti, kaip sekėsi su telefono, fotoaparato pakrovimu? Ar rozetės yra pritaikytos mūsų aparatūros jungtims? Gal adapteris yra reikalingas? Ar lova dviems siūloma po vienu apklotu? :) Kokią valiutą vežėtės keitimui? Ir kiek jos reikia pavalgymui ir kitiems būtiniems dalykams? Ar priima swedbanko kreditinę kortelę parduotuvėse? Kokie suvenyrai atkeliavo į Lietuvą? Ar lapkrity dar matėte japonišką spalvotą rudenį? Ar reikalinga keliavimui speciali avalynė? Gal kopiama slidžiais takeliais? Ačiū už pasidalinimą patyrimu ir gerų kelionių Jums, p. Zina.
keliautoja Ramutė
Sveiki, kadangi buvom spalio pabaigoje, tai spalvota rudeni mateme tik kalnuose, o zemumoje dar mazai spalvu, bet kas vaziuos lapkriti, tai manau, pamatys. Specialios avalynes nereikejo, nors ir viena diena lijo, bet puikiai apsiejom su paprasta.
Adapteris ten reikalingas, bet dave viesbutyje, nes tas, kuri mes nusivezeme, netiko. Pasikrauti telefonus ir kitka pilnai uzteko.
Lovos apklotas vienas dviems.
Del pinigu, tai mes vezemes eurus, oro uoste juos pasikeiteme i jenas. Kitur kursas prastesnis. Del korteliu nieko negaliu pasakyti, nes nesinaudojau. O isleidzia kiekvienas pagal savo poreikius. Mokamiems objektams reikejo apie 100-120 euru, nes mes nejom i akvariuma ir atrakcionu parka. O suvenyrai tai kaip ir visur, kazko ypatingo nematem. Magnetukai, skulptureles, dziovinti juros kopustai, saldumynai, na, ir gal dar ka nors:) Kazkaip nelabai norisi uzsikrauti tokiom smulkmenom, paskui dulka namuose.
Tikiuosi, atsakiau i visus Jusu klausimus:)
Zina 2016-11-05 18:20:32
Sveiki, pries kelias dienas grizom is Japonijos. Galiu pasakyti, kad kelione labai patiko. Turejom labai gera ir gerai rusiskai kalbanti vietini gida Jamada san. Viesbutis puikus, pusryciai gausus, maistas ivairus ir skanus. Po kelioniu kasdien grizdavom i viesbuti, todel musu keliones vyko aplink Tokija. Pabuvojom prie Fuji kalno, maudemes karstuose saltiniuose, buvom Niko nacionaliniame parke, vaziavom i labai jauku Kamakura miesteli. Tik viena diena, kai vaziavom i Jokohama, buvo tusciai panaudota, nes juru akvariumus jau daug kas mate ir daug kas net nejo, taip pat mazai kas vazinejosi amerikietiskais kalneliais, taip kad pirmas pusdienis buvo idomus tikrai ne visiems, o jau antras pusdienis, kai atveze i parduotuves, tai jau visiskai niekinis. Na, bet tai pirma kelione i Japonija, apie tai mes kalbejom su grupes vadovu Maksimu, manau, kad ateityje kitoms grupems kazkas bus pakeista.
Aplamai, kai keliones kaina nedidele, tai buvo gera galimybe susipazinti su tokia salimi kaip Japonija. Kas nori pakeliauti po visa sali, tiems yra keliones uz 3000euru. Cia pasirinkimo ir galimybiu reikalas.
O del keliones organizavimo, jokiu priekaistu mes neturejom, viskas vyko sklandziai, be jokio streso ir nemalonumu.
Dekoju visam Intertravel kolektyvui uz puikia, nebrangia kelione i tokia egzotiska sali kaip Japonija. Tikiuosi, kad ateityje dar teks pakeliauti su jumis:)

keliautoja Ramutė
Loreta 2016-11-06 10:21:50
Sveiki, o kaip ten kainos visko?kazkas yra sake kad brangi salis Japonija...idomu butu kada nuvykti, tik kazkaip atrodo labai mazai tu 7d tokiai tolimai saliai, o jei dar pas juos turai nera labai stiprus panasu kad teks laukt kol labiau isivaziuos...o dar smalsu pie viezbucius, kazka Interliux buvo rases apie lovu ismatavimus...ten tiesiog pritaikyta zemesnio ugio zmonems ar tiesiog labai mazos patalpos buvo?
Sveiki, kainos ten panasios kaip ir pas mus, nesokiruoja. Taip, 6 nakvyniu gal ir mazoka, visada norisi pamatyti daugiau, bet tada ir keliones kaina butu kitokia, nes keliones greitkeliais ten brangios. Mes vazinejome spinduliais is Tokijo mazdaug apie 150-200km, taip kad manau, pamateme nemazai. Japonai patys labai skaiciuoja koki transporta rinktis, kai vaziuoja toliau. Musu gidas pasakojo, kad nuvaziuoti i Kiota 500km pigiausia butu lektuvu, bet kai paskaiciuoja kiek kainuotu nuvaziuoti iki oro uosto, jei vaziuoja vienas, tai renkasi greitaji traukini, o jei su seima, tai vaziuoja masina. Viesbutis buvo labai geroje vietoje, salia buvo galima ir pavalgyti, ir nueiti i parduotuves. Gidas aukojo savo laika ir po ekskursiju norincius vedziojo i susi bara ir i parduotuves, nes patiems apsipirkti ten sudetinga, kadangi viskas parasyta hieroglifais, o pardavejai beveik nesneka angliskai. Kambariai viesbuty is tikruju nera dideli, apie 12-13 kv.m., vonios kambarys irgi nedidelis, bet ismeginsit visus ismaniojo klozeto malonumus:) O lovos patogios ir tikrai nemazos, patalyne keite kasdien, zodziu, su miegu viskas tvarkoj. Del pacio turo kokybes, tai manau, kad po musu pastabu kazkas bus pakoreguota, gal keisis ir kaina, taip kad kitoms grupems gal bus geriau, nors mes likom patenkinti ir sita kelione.
Zina 2016-11-05 18:20:32

Ramute 2016-11-04 13:01:09

gal turite atsiliepimų apie kelionę į Japoniją. Ačiū
Sveiki. Aš taip pat vykau į kelionę Ispanija - Marokas 10.12 - 10.21 dienomis. Kelionė buvo SUPER!!! Grįžus į niūrią ir lietingą Lietuva net verkt norėjosi: (Nė akimirkos nenustoju galvoti apie Maroką!!! Ši šalis man paliko labai didelį įspūdį. Tai buvo geriausios mano atostogos! Bunant ten laikas tarsi sustojo, net pamiršau, kad mes prieš dvi dienas buvome Ispanijoje:) Toks jausmas, kad ten jau gyvenu kokį mėnesį ar ilgiau, net apėmė mintis kaip reikės grįžti į normalų gyvenimą:) Per 10 dienų pamatėme tikrai labai daug, o ypač skirtumus tarp dviejų žemynų ir skirtingų kultūrų. Ši kelione ne tiems, kas mėgsta prabangą, komfortą ir galvoja, jog bus kaip Egipte ar Emyratuose. O man kaip tik to ir nereikejo, aš norėjau pamatyti kasdienį žmonių gyvenimą: kaip jie dirba, mokosi, gynena, kalba, bendrauja, valgo... Aišku keliaujant su grupe visada bus nesklandumu: viešbučių parinkimas, ilgos keliones autobusu, skubejimas ekskursiju metu, ir t.t. Tačiau kievienas renkasi tokį keliavimo būdą, koks jam labiau priimtinas pagal poreikius, kišenę ir t.t. Keliaujant su grupe visuomet bus žymiai pigiau nei keliaujant vienam ar dviese, čia savaime aišku, nes kainos jau tada buva visiškai kitokios. Todėl kaip ir nereikėtų stebėtis, kad apgyvendina ne pačiuose geriausiuose viešbučiuose su pasikartojančiais pusryčiais. Nenoriu nukrypti į negatyvią pusę ir vardinti kas buvo blogai, nes apie tai jau rašė kitos merginos, kurios keliavo į Maroką;) Aš norėčiau padėkoti visai Inter travel kompanijai visų pirmą už tai, kad sugalvojo surengti tokią kelionę, kuri nutiesia tiltą tarp Europos ir Afrikos! Ir dar už tokią prieinamą kainą! Antra, už parinktus nuostabius vairuotojus Borisą ir Aleksejų, kurie dviejų aukštų autobusą, su 70 žmonių, valdė tarsi automobilį! Nebuvome nė karto pasiklydę ar nukrype nuo maršruto, mano manynu nebuvo jokiu nesklandumų. Taip pat pagarbiai elgesi su bagazu, niekas nesuduzo. Trečia, lydintis asmuo Marija iš Latvijos buvo labai draugiška, paslaugi, informatyvi, nuoširdi, žodžiu labai geras žmogus, su kuriuo tikiuosi dar teks kada leistis į kelionę! Taip pat norėčiau Jums padekoti, kad iš visų galimų vietinių gidų Maroke, parinkote mums Muhamedą!!! Iš visų gidų su kuriais kada nors teko keliauti, jis yra geriausias! Jo humoro jausmas, bajeriai, įspejimai apie tykančius pavojus (Marokas nėra saugi šalis vykstant vienam, netgi vaikščioti vieniem laisvu laiku gali buti pavojinga), jo žinios apie savo šalį ir kaip jis pasakojo apie ją ir važiuojant autobusu ir ekskursijų metu, tik dar labiau sustiprino susižavėjimą šia šalimi!!!
Jei dar kada tektų vykti į Maroką tai tik su gidu Muhamedu! AČIŪ Jums dar kartą už neišdildomus įspūdžius, kurių tikrai neužgoš jokie nesklandumai susiję su viešbučiais ir pan. Tikrai ateityje rinkčiausi Jūsų paslaugas, nes iš klaidų visi mokomės;) AČIŪ JUMS LABAI!!!:)
Norėčiau pasakyti, kad kelionėje Ispanija-Marokas tokių prastų viešbučių buvo tik vienas iš keleto, o pagal kainą, tai atitinkamai ir paslaugos.Buvo šiokių tokių niuansų, bet kurioje kelionėje jų nebūna, bet tai tikrai nesugadino puikių kelionės įspūdžių. Ačiū už puikią kelionę
Sveiki, teko isbandyti dar viena tura su Inter travel agentura po Ispanija-Maroka.Kelione idomi, daug apvaziuojama nuo ankstaus ryto iki velumos, daug aplankoma miestu, gidai samdomi vietiniai tad kai kurie tikrai ismanantys savo darba, kai kuriems dar reikia padirbeti.Sakyciau idomiau papasakojo Marija kuri lydejo grupe visos keliones metu nei samdytas Muchmedas, tiek kad kai yra vietiniai gidai ji negalejo vesti ekskursiju ir kazka pasakoti ko kiti gidai nepasake.Minusai ir kas nepatiko is keliones kad buvo labai didele grupe apie 70 zmoniu, tad kol visi pajudedavo is viezbucio likdavo maziau laiko miestams ir objektams, viskas vyko begte.Turejo buti apzvalga Tandzero miesto bet skubino i kelta ir to miesto neaprode, nuplaukus i Tarifa pasirode kad vietinio Muchmedo teks uosto teritorijoj laukt 2 val nes atplaukem per anksti...nepatiko kad Interliux agentura apgyvendina i viezbucius kurie nera patikrinti, neparuosti turistams, nevalytais ir nesutvarkytais kambariais purvina dvokiancia patalyne su skurdziais pusryciais, su ivairiais santechniniais gedimais.Kai vyksta tokia mase zmoniu galetu apgyvendint keliuose salimai esanciuose viezbuciuose o ne sukisti visus i viena kur trunka ilga procesija isdalinimu raktu, pasikelimo liftais i kambarius, eiles prie pusryciu, nespeja darbuotojai paruosti maisto tad vel viskas uztrunka...autobuse buvo karsta, problemos su kondicionieriumi...galbut visi tolimi turai yra dar naujoves siai agenturai ir nera isivaziave, tad norisi tiketis kad ateity atsakingiau viska organizuos, atsizvelgs ir i vykstanciu turistu patogumus...
Sveiki, vakar grįžau iš kelionės Marokas-Ispanija, kelionė vyko spalio 12-21d. Kelione esu labai patenkinta, teko gana daug pamatyti, programa gana intensyvi, bet aš todėl ir vykstu į pažintines keliones, kad kuo daugiau pamatyti, sužinoti apie vieną ar kitą šalį. Su šia agentūra vykstu jau ne pirmą sykį ir visada lieku patenkinta kelione. Kadangi ekskursiją organizavo Interlux, bet ryšį palaikėme ir bendravau su Inter Travel atstovais, tai pirmiausia norėčiau Jiems padėkoti už suteikiamas paslaugas, atsakymus į visus rūpimus klausimus. Labai malonios darbuotojos, nors bendraujame tik tel. arba el. paštu, bet visada maloniai atsako, pataria dėl pasirinktos kelionės ir t.t. Nežiūrint į keletą niuansų, kurių būna, bet kurioje kelionėje, viskas buvo puiku. Labai labai norėčiau padėkoti gidei Marijai iš Latvijos. Tai nuostabus žmogus, gana daug žinanti savo darbe, puiki pagalbininkė, bet kokioje situacijoje.Puikiai sugebėjo vadovauti net ir gana dideliai grupei. Esu dėkinga visai agentūros komandai už suteiktą nuostabią kelionę, puikius įspūdžius. Ir toliau norėčiau keliauti tik su šia agentūra. Ačiū Jums visiems ir sėkmės atveriant mums naujus pasaulio kampelius.
Virginija 2016-10-04 14:32:00
PERSPĖJIMAS. Būkit atidūs rinkdamiesi šios agentūros keliones.
"Beta.lt platina keliones į Japoniją, kurias vykdo Jūsų agentūra. Norėčiau gauti pasirašomos sutarties pavyzdį ir atsakymą - kiek papildomai mokama už bilietus į renginius ir pan. pagal programą?"
Tokio turinio laišką išsiunčiau agentūros atstovei TRIS kartus, atsakymo nesulaukiau. Kelionė iš Betos tinklalapio dingo. Taigi, būkit budrūs, reikalaukit ir skaitykit sutartį atidžiai.
isties pas juos keistai su tolimesnem kelionem, pati esu uzsisakius tura spalio men ir tempia laika su issamia informacija...paraso kad pranes likus 2-3d iki isvykimo...kazkaip nelabai tikisi kad vykstant didelei zmoniu grupei visi viezbuciai ir skrydis yra uzsakomas paskutinem dienom, tuo labiau kad jau turejo buti grizus pirma ju siusta grupe...negi patys nezino kur siuncia, kur apgyvendina turistus...negali pasakyti kas bus itraukta is miestu objektu...esu vykus su kita agentura i tolima sali tai stengdavos atsakyti i klausimus, kituose brangiose agenturose tikrai yra suinteresuoti kad zmones vyktu, pamatytu daug ir liktu patenkinti kelione...cia matos kad yra daug spragu...manau kiekvienam vykstanciam norisi zinoti uz ka mokami bus pinigai...
Su šia kompanija vykome į Italiją 12 dienų kelionėje. Apibendrinus - kelionė buvo šauni. Kelionės vadovas buvo labai draugiškas, kalbėjo ir rusų, ir anglų kalbomis. Gaila, kad tik ne lietuviškai. Paskutinę dieną kurorte vakarienės metu laukė siurprizas nuo kompanijos. Kaip ir daugumoje kelionių buvo keletas nesklandumų: autobuse net karštomis dienomis visą laiką buvo įjungtas šildymas; visi viešbučiai turėjo būti 3žv, bet viešbutis Riminyje "Kent" tikrai neturėtų būti įvertintas 3 žvagždutėmis - dušo galvutė tiesiai virš tualeto, per sienas viskas kiaurai girdisi, prisijungti prie wifi išeina tik naktį ir tik vienoje vietoje visame viešbutyje, pusryčiai visas 5 dienas vienodi, tačiau pliusas - papildomai mokėjome už 5 vakarienes 35 eurus ir tikrai nenusivylėme, nes kasdien laukė salotos ir dar du patiekalai. Antrą kelionės dieną autobusas mus iš Prahos turėjo pasiimti 23:30, tačiau vėlavo virš valandos, todėl tuo metu visi buvo nepatenkinti, nes nebuvome įspėti pasilikti taip vėlai ir neturėjom šiltų rūbų. Taip pat autobusas klaidžiojo, turėjome per daug nereikalingų sustojimų, važiavome labai lėtai: 300km per 5-6val. Per ekskursijas vis nespėdavome nusifotografuoti, nes gidai pernelyg skubėjo. Bet kaip ir minėjau, kelionė labai patiko, nes turėjome nemažai laisvo laiko miestuose, per kurį spėdavome ir pavalgyti, ir pasigrožėti. Šia kompanija keliauti verta, tik manau, žmonės galėtų būti įspėti, kiek bendrataučių važiuos kartu, nes iš visos didelės grupės buvome tik 4 lietuviai (kas labai nustebino) ir buvo sunku susikalbėti. P.S. Kas keliausite į Veneciją - naktinė Venecija tiesiog užburianti, neprilygsta jai dieną.
PERSPĖJIMAS. Būkit atidūs rinkdamiesi šios agentūros keliones.
2016-09-14-22 skridome į Kroatiją, atvykome į RYGĄ 1dieną ankščiau, nes tokią informaciją gavome. Kai pradėjome aiškintis, tai atsakinga darbuotoja p.Ieva SUGEBĖJO atsiliepti tik po kokio 15 skambučio ir pareiškė kad įvyko klaida, jokio atsiprašymo. Grįžusi parašiau laišką, kas man kompensuos patirtas (nenumatytas) išlaidas Rygoje- jokio atsakymo, nors paskambintų žmogiškai pakalbėtų. Reikės kreiptis į Valstybinį turizmo departamentą prie Ūkio ministerijos. Niekam nerekomenduoju su tokia agentūra keliauti !!! Daug metų keliauju, bet pirmą kartą susidūriau su tokiais darbuotojai ir tokiu organizavimu.
Sveiki, gal jau kas isbande tura Ispanija-Marokas ir gali papasakoti issamiau kaip sekes su sia kelione?
Skridam s.m.rugsejo 11d.i Madrida i Portugalija. Noriu padekoti gidej Marinai uz kvalifikota darba, linkiu jai sveikatos, istvermes. Puikiai organizota kelione, aciu komandai INTER TRAVEL.
Skridom su Interlux į Portugaliją 2016.09.11-18 Noriu padėkoti visai komandai dirbančiu šioje įmonėje už gerą organizacinį darbą, o ypač Marinai Portugalijos gydėi kuri mums pateikė daug idomios informacijos apie Portugaliją ir Valensiją.Matosi kad Žmogus myli savo darbą ir yra jam atsidave, dydelis JAI AČIU...
labai idemiai skaitykit ka perkat. grupinis.lt jie visas savo keliones pardavineja ir konkreciai apgaudineja zmones. talpina grupinis.lt vienas kainas, o kai jau vyksta zmones reikalauja papildomu pinigu ir daug, nes kiekviena ekskursija ir iki 60 eur gali siekti. atkreipkit demesi. pritvirtinu ka rasineja per grupinis.lt ir pritvirtinsiu ka jau siuncia programoj savo
Sveiki, gal turite atsiliepimu apie kelione i Gruzija?
Ramute 2016-09-14 11:42:13
gal turite atsiliepimų apie kelionę į Japoniją. Ačiū
Cia pirmas turas pas juos, komentarai bus tik kai isbandys kas siemet sia kelione :) susideliojus viska visumoj nemazai iseina uz si tura 7d, tai idomu ar spejama pamatyt ta Japonija per keleta dienu ir kiek stipri ta programa bus, kol kas paskaicius aprasyma keliones mazai kas uzkabina, atrodo labiau vertas demesio Kinijos turas :)

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Pagrindinė UAB Guliverio kelionės veikla - kelionių organizavimas lėktuvu, autobusu, kruizai, poilsinės kelionės, tolimi kraštai. Gidų paslaugos Ekskursijos po Lietuvą įvairiomis kalbomis; vietinių gidų paslaugos anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis daugelyje pasaulio šalių; lietuviškai kalbančių...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vingrių g. 5b, LT-01141 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija.
UAB KELIONIŲ PANORAMA – tai į kliento poreikius orientuota specialistų komanda, turinti ilgametę patirtį turizmo bei aptarnavimo srityse. Įmonė buvo įkurta 1993 metais, tad drąsiai gali vadintis viena seniausių turizmo agentūrų Lietuvoje. Kartu su pagrindinėmis savo paslaugomis klientams suteikiame pridėtinę vertę...
American English School, Všį
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos akademijoje. Kodėl verta rinktis AMES...

Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis
Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis 06-28 14:52
Autoriai: Federalinės valstybinės biudžetinės įstaigos „Šiaurės – vakarų mašinų išbandymo stotis“ vadovas Volkovas N.A.; Vyriausiasis inžinierius Apolonovas...
LG pristatė lankstų ir skaidrų ekraną
LG pristatė lankstų ir skaidrų ekraną 06-28 16:35
Pietų Korėjos konglomerato LG antrinė įmonė "LG Display" pristatė 77 colių lankstų ir skaidrų OLED ekraną. Tai pirmasis pasaulyje tokio dydžio lankstus ekranas.
Savivaldybių valdomiems pastatams atnaujinti skirta 17 mln. Eur
Savivaldybių valdomiems pastatams atnaujinti skirta 17 mln. Eur 06-28 16:19
Savivaldybių pastatų modernizavimui ir jų energinio efektyvumo gerinimui sukurtas specialus fondas ir skirta 17 mln. Eur Europos Sąjungos (ES) fondų lėšų. Iš šių lėšų savivaldybėms bus teikiami...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master