Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INTER TRAVEL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INTER TRAVEL

Atsiliepimai apie INTER TRAVEL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie INTER TRAVEL, UAB

Sveiki visiems,

Buvau 1 dienos kelionėje Gardina. Kas buvo puiku - tik vietinis jų gidas. Daugiau nieko. Gaila daugiau nieko gero. Tikrai diena buvo sugadinta. Autobusas baisus. Viskas autobuse išsukinėta, rankenų nėra, šiukšlių maišų nėra, kondicionierius neveikia (o lauke +27, o autobuso viduje - antrame aukšte galite įsivaizduoti). Gerai, kad neturiu sveikatos problemų. Pasirodo šios kelionės tikslas buvo prekybų centras, apsipirkau. o aš vykau į miestą, sužinoti daugiau istorijos. Jei būtų parašyta, jog kelionės tikslas yra ne ekskursijos, tai ir vyktų atitinkama publika.
LABAI GAILA DIENOS. SUGADINTA NUOTAIKA. NEREKOMENDUOJU VYKTI
Eridana 2017-07-28 22:18:23
Tik ka is keliones kroatija -venecija lektuvu ir tikrai patenkinti.Labai didelis aciu Anastasijai, kuri mus sutiko lydejo ir informavo apie ekskursijas.ji gerai valdo visa 70 zmoniu autobusa, tai nebuvo veluojanciu ir nepatenkintu, labai draugiska ir paslaugi.vairuotojas Borisas tikras asas ir tikrai buvome ramus kai jis vairavo.Tatjanai super gide bet interlux kompanija galetu padovanoti jai mikrofona nes ja girdeti ekskursijos metu 70 zmoniu nerealu, butu gerai va taip kaip venecijoje su ausinukais.Kurie keliausite mamo info kas truputi nepatiko, Lektuvas per ankstas bet del2su puse valandu galima pakenteti, Nezinojau kad 5 val reikia vaziuoti iki gyvenamos vietos.iki juros apie 800 metru nuo kalniuko/mums tai ne kliutis buvo bet lygios vietoves ten ir nerasi/Venecijoje valgem visi vienam restorane tai nepatarciau fu.lazanija paplaukus su farsu, o juodi makaronai neskanus.Kroatijoi gyvenom pas seimininkus viskas kaip 2kambariu bute viskas yra Nivicoje yra mini marketai bet mes vezemes is namu desras lasinukus rukytus ir duona, suri vakume.ten pirkome kiausinius sviesta desreles.kefyra.del pinigu keitimo Nivicoje centre pasikeisite malinske daugiau yra kur pasikeist.ir ten keistis yra geriau nei vilniuje bet nors 100euru reikia tureti.mes neplaukeme su laivu ir daugiausia ruoseme valgyt patys tai 300 euru jums turetu uztekti per akis su lauktuvem.kai kur /TURGUI MALINSKE RESTORANUOSE, KAVINESE/galima atsiskaityti eurais.turekite tepkes ar plaukiojimui tapkutes kroksus nes pajurys skalda ar akmenys yra eziu.seimyniniuose plezuose eziu nemaciau.na jura skaidri, silta oras ir saule musu nenuvyle.tikiuosi jums padejau >Jei keliausite su gera nuotaika nenusivilsite
O mes pvz rinkomes kelione autobusu, nes zinojome, kad lektuvas per ankstas. Ir pvz kam pirkti kiausinius ir moketi 1.40eu kai galima nusivezti savo vista. Del surio vakume gerai sakot, mes irgi vezemes, taciau kita karta vesimes karve. Kam moket uz visokius jogurtus ir kefyrus nesamoninga kaina! Viskas brangu tai kam islaidauti.
Reda 2017-08-14 16:07:43
Vykome savaitgalio dviejų dienų kelionei į Krokuvą su Interlux. Turiu pasakyti, tokiai kelionei laiko mažoka, nes nuvažiavus nemenką atstumą norėtųsi daugiau pamatyti ir išgirsti. Praktiškai daugiau nei pusė viso autobuso keleivių liko nepatenkinti, o juk viskas dėl informacijos stokos ir didžiulio neprofesionalumo. Pirmiausia vairuotojai nežinojo kur geriau sustoti, kad visas autobusas, apie 60 turistų savo reikalus atliktų kuo greičiau ir nereiktų valandą stovėti ir gaišti laiką prie vienintelės tualeto kabinos.
Kadangi Lenkijos keliai dažnai nenuspėjami, reiktų nurodyti bent preliminarų vidutinį atvykimo laiką. Iš anksto nurodyti, kad viešbutis už miesto, kad laisvo laiko mieste nebus arba teks papildomai mokėti už taksi, kad į tą miestą pakliūtum. Nurodyti, kad laiko normaliai pavalgyti taip pat nebus ir kad reikia pasirūpinti maisto atsargomis 2 dienoms. O svarbiausia - reikia nurodyti, kad kelionės tikslas ne Krokuva, o lenkiškas prekybos centras. Tuomet nebus jokių nusiskundimų, o į kelionę vyks atitinkama publika, kuriai toks scenarijus bus priimtinas.
O šiuo konkrečiu atveju, nors ir daugiau nei pusė autobuso nubalsavo už ilgesnį laiką Krokuvoje, buvo priimtas "kompromisas" - 45 min. Krokuvai ir 1 h 40 min prekybos centrui. Pasijutome pažeminti, juk į pažintinę kelionę vykome ne lenkiško majonezo pirkti. Labai liūdna, kad kelionių agentūra įsivaizduoja, kad taip galima prisivilioti klientų, nes programos dalį - apsipirkimą Krokuvoje vertiname labai skirtingai - vieniems tai galimybė pasivaikščioti po mugę Krokuvos centre, nusipirkti suvenyrų, paragauti vietinės virtuvės maisto, o kelionės vadovui tai prekybos centras už 200 km. Liūdna...
Kadangi, jusu visiskas neprofesionalumas keliaujant stebina labai. Juk reikia paklausti koks atstumas skiria Vilniu ir Krokuva, nes googlas tokios info niekaip nepateiks, tada reikia pasiklausti koks kontingenas vaziuoja ir paprasyti ju asmeniniu duomenu is vezejo. Tada butina suzinoti, kokia apranga ir batukai pas keliones vadova numatyti, juk gali smirdeti ar ne taip? Tada, kad nebutu labai liudna ir nebutumet pazeminti, galima paprasciausiai uzsakyti pagal pageidavima, kad butu surinktas toks keliaujanciu kontingentas koks jums priimtinas. Kas trukdo? O jei nepatenkins pageidavimu, su ieskiniu tiesiai i teisma! Na pries tai zinoma skundas vartotoju teisem, kaip priklauso. Sekmes
istiesu keista kad paskutiniu metu tiek blogu komentaru atsirado....gal autobusines keliones tiesiog vyksta pagyvenusiais autobusais...teko keliaut 3 kartus su sia agentura lektuvu.....Izraelis, Graikija, Ispanija-Marokas....visos keliones buvo idomios, daug buvo pamatyta idomiu istoriniu vietu...ir dabar ziuriu atsirade ir nauju idomiu turu Malaizija-Singapuras su poilsiu saloje, Skotija...mielai vel kazkur nuvykciau jei nebutu suplanuota kelione, tikiuosi sie turai bus ir kitamet...dar nemazai yra nelankytu ir idomiu saliu :)
Arvydas 2017-07-18 08:27:13
Sveiki, gal galite kas aprašyti kruizą į Taliną, Helsinkį, Stokholmą.Kokiu autobusu vyko?, kokios kajutės kelte?, kokia vakarienė ir pusryčiai?kiek papildomai kainuoja ekskursijos ir bilietai į muziejus?.Kokie pliusai ir minusai.Ačiū.
Vykom du kartus. Labai patiko su Interlux...ir teko nusivilti VRK Travel. Interlux-puikus autobusas. Buvo galima ir naktį nusnaust. Kajutės siūlomos keturvietės be lango, bet galima ir pasirinkti. Kelte valgėm pusryčius. Jų kaina, deje, padidėjus, lyginant su pirmuoju kartu. Už 2suaugusius ir 2 vaikus-40€.Pusryčių gausus pasirinkimas. Įeikite į Viking line tinklalapį, ten turėtumėte rasti info. Už ekskursijas galima sumokėti agentūrai-1asm.15€. Muziejus aplankyti siūlo nevisos agentūros. VRK Travel-nesiūlė. Interlux-taip. Siūlau įsivesti į google VAZA MUZIEJUS ar pan.Rasite info apie bilietus. Kaina apie 13 € 1asm. Vaikams, berods, nemokamai.Beje, daug kas giria! Ekskursijos po miestus labai glaustos. Mūsų atveju, Interlux buvo labai šauni gidė Rūta
Dėkoju "Inter Travel" kompanijai ir labai džiaugiuosi, kad jau 2 kartus su jais keliavau. Skaitau atsiliepimus ir nenoriu patikėti, kad būna taip blogai. Mano kelionės buvo nuostabios ir nepakartojamos. Pirmą kartą keliavau spalio mėnesį į Italiją autobusu. Kelione likau patenkinta: patiko viešbučiai, gidai. Kelionės gidas buvo Dmitrijus, kuriam dėkinga už jo profesionalumą. Antrą kartą šiemet skridau Birželio mėnesį - į Kroatiją, tai liko tik patys geriausi įspūdžiai. Viskas labai puikiai suorganizuota, kad tik kuo daugiau per trumpą laiką pamatytume. Dėkoju vietinei gidei Tatjanai, kuri labai profesionaliai dirbo ir stengėsi labai nuoširdžiai dėl kiekvieno žmogaus. Kelionė buvo nuostabi. Ačiū INTER TRAVEL agentūrai ir tikrai su jais dar ne kartą važiuosiu.
Giedre 2017-07-18 00:04:47
Nusipirkom Beta.lt puslapyje kelione i Italija su UAB" Inter Travel". Susiskambinti su atstovais nepavyko iki paskutines dienos. RASEM I EMAILA. Atsakymus gavom, kad viskas organizuojama. Taciau paskutine diena agenturos atstovai pareiske, kad vietu nera. Pinigai sumoketi...atostogos suplanuotos...likom be nieko! Nei prasau nei atsiprasau....INTER TRAVEL kelioniu agentura NEPATIKIMA!!!! Prikabinam susirašinėjimą
Aišku, kad nepatikima, darbuotojai, neturi kompetencijos, nesistengė, kaip s*****i išsisukinėja, prieš tai rašęs buvau atsiliepimą, ir taip pat galite pastebėti, kad po blogų atsiliepimų atsiranda geri, kuriuos rašo patys įmonės darbuotojai, pažiūrėkite, kaip tvarkingai, nuosekliai tie atsiliepimai parašyti, nė vienos klaidelės. :)

NEKELIAUKITE SU ŠIĄ AGENTŪRA ! PATIRSITE DAUGIAU NESKLANDUMŲ IR GADINSITES ATOSTOGAS
2017-06-23-26 kruizas Helsinkis Sankt Peterburgas Talinas.
Likome labai patenkinti kelione. Labai patiko vadovas Audrius, draugiškas, lengvai bendraujantis. Puikūs, profesionalūs vairuotojai. Aišku vienos dienos mažoka Sankt Peterburge, bet jau pirmas vaizdas sudarytas. Noriu padėkoti Vitalijai už jos supratingumą. Antrą kartą keliavome su Inter Travel (Interliux). 2016-12-12 į Jungtinius Emyratus, tai LABAI patiko gidė Tatjana "didžioji" ("Ala Pugačiova"). Visą dieną taip įdomiai pasakojo, kad dar dabar ją prisiminame ir minime tik gerais žodžiais.
P.S. Dėkoju Vitalijai, Audriui ir vairuotojams už mano rastą auskarą:)
Mes irgi nusivylėm Interlux. Užsisakėme kelionę į Krokuvą. Savaitei likus gavome pranešimą, kad kelionė atšaukiama. Leido rinktis kitas datas. Vėl susiderinome darbus, pakeitėme planus. Vėl kelionė atšaukiama. Paskaičiau atsiliepimus, gal mums pasisekė, kad kelionė atšaukta?

Keliavau į kruizą 06.30-07.03. Kelione likau labai patenkinta.viskas vyko sklandžiai nuo pat pradžių. Vadovas Renatas, nuo pat išvykimo iš Kauno, suteikė visą informaciją apie kelionę ir rūpinosi keliautojais. Galiu Renatą apibūdinti, kaip gerai išmanantį savo darbą profisionalą.Malonus, mandagus, turintis gerą jumoro jausmą vadovas.Atsakingai sprendė keliautojų problemas.Autobusas normalus, keltuose kajutės C klasės, bet tvarkingos, pusryčiai 11 eur, bet maistas įvairus, bet kokiam skoniui.Miestuose, išsami istorinė informacija ir per laiką skirtą ekskursijoms, pamatyta kuo daugiau objektų, dėl vadovo pastangų.
Mielai keliausiu su šia agentura vėl.Ačiū Renatui.
Julija 2017-06-29 00:34:32
Gal kas galite plačiau papasakoti apie kelionę į Juodkalniją? Kas patiko, kas ne? Kokie apartamentai, kokios kainos, ar brangu? Ar likote patenkinti interliux travel paslaugomis šioje ekskursijoje? Ačiū
NEKELIAUKITE SU ŠIA AGENTŪRA, KELIONĖ Į JUODKALNIJĄ VYKO SENU AUTOBUSU, NE VISUR VEIKIA KONDICIONIERIUS, KELIONES VADOVEI NUSISPJAUTI, UAB INTELUX VADOVEI TUOLABIAU. PACIOJE KELIONEJE AMZINI NESKLANDUMAI.APARTAMENTAI TAI LABAI MAŽI, NET APARTAMENTAIS NEPAVADINSI. EKSKURSIJOS VYKSTA LABAI GREITAI, SVARBIAUSIAI JIEMS PINIGUS IŠ KLIENTŲ SUSIRINKTI, O DĖL KOKYBĖS NESISTENGIA, DIRBA ATSAINIAI.
Laba diena, keliavome į Gardiną. Kelionės vadovė AUŠRA. Kažkoks siaubas-ko nepaklausi, jai niekas nepriklauso. Viena pati nusprendė, kur kada sustoti...galų gale likome be lauktuvių namiškiams. Apie valstybę, kelionę jai nepriklauso pasakoti. Pareiškus pretenzijas, buvome ne tik pažeminti, bet dar ir grįžus naktį gavome žeminančio turinio sms.
Manau, kad neverta su jais keliauti nei i Italija, nei Kroatija, nes labai daug kas neiskaiciuota i kaina, kaina galioja tik nusipirkus eksursiju paketa, zodziu, daug gudrybiu, susumavus viska su kitomis agenturomis labiau apsimoka keliaut. Gal tik is dalies verta, jei kelione lektuvu, nes greiciau ir patogiau atvyksite.
Sveiki, Gal esate kas keliavę su šia agentūra į Kroatiją ar Italiją? Kokie atsiliepimai? Ar verta?
As su sia agentura keliavau jau 6 ar 7 kartus, ir trumpesnes, ir ilgas keliones (kaip tik vakar grizau is vienos) ir mano nuomonė yra tokia - firmos pasiulymai dazniausiai yra geri (pakankamai geri autobusai, viesbuciai pagal siuloma kelionės kaina, geri marsrutai, daug pamatoma). Bet pastaruoju metu pasitailo VISOKIU KELIONIU VADOVU. O kelionės vadovas labai svarbu, nes tai zmogus kuris planuoja ir organizuoja musu gyvenima tomis dienomis, kuria ir palaiko grupės nuotaika, padeda arba nepadeda... Taigi is mano kelioniu su Intertravel (Interluxtravel) kelios buvo labai geros, kelios geros, o 3 apgadintos dėl zemo lygio kelioniu vadovu. Puikus vadovai su kuriais man teko keliauti Anna is S. Peterburgo ir Agnė is Lietuvos, o SAUGOTIS PATARCIAU AUSROS ir AUDRIAUS is LIETUVOS. O Intertravel-ui (jei skaito atsiliepimus) patarciau atsakingiau rinktis kelioniu vadovus, nes jie yra firmos "vizitinė kortelė"
Andzela 2017-05-16 14:20:13
Mes irgi nusivylem Interlux, keliones vadoves Ausros darbu, ne viena karta vaziavau kelione autobusu, visada yra derinam viskas su keliaujanciais zmonemis.Susipazinom su vadove, pradejome kelione, buvo paaiskinta kur keliausim, ka veiksim.Pasiekus Gardina, vietinis gidas labai daug aprode, papasakojo nors tiek gerai, nes musu vadove Ausra, tai nieko apie sia sali nepasakojo.Tik sake, kad jeigu mes laiku busime prie autobuso vyksime i prekybos centra, pasakojo ka galima pigiai nusipirkti.Tai visi keliautojai vaiksciojom keles val.po Gardina ir nieo nepirkom, nes ruosiames vykti i prekybos centra.Visi susirinkome net anksciau, paklusniai laukeme, bet deja autobuso vairuotojas, net nezinojo kur jis turi mus paimti.O kai atvyko veluodamas autobusas, musu vadove nuspende, kad mes jau i prekybos centra nevyksime.Tik mes atvaziavome prie jo ir laukeme jos pazistamu, kurie ten apsipirkinejo.Sukele autobuse sumaisti, nes niekas neturejo net lauktuviu.As suprantu, kad turejo balsuoti autobuso keleiviai, bet mums bubo paaiskinta, kad daug autobusu is Lietuvos, o ar galejo kitaip buti, kada mazai buna autobusu is Lietuvos.Tai paskui praleidome turbut daugiau laiko muitines parduotuveje, nes zmones pirko lauktuves, jeigu galima taip pavadinti, nes ten nebuvo ka pirkti.Vykom su kolegem i kelione, profesines sventes proga, grizau su sugadinta nuotaika, nusivylusi sios keliones vadoves organizavimu.As manau ji negali vadovauti kelionei jeigu nemoka bendrauti su zmonemis.Gaila, kad teko susitikti su tokia vadove, kuri net asmenines zinutes raso keliautojams su izeidimais.Dar neteko sutikti tokios vadoves ir dziaugiuosi, kad kitose kelioniu agenturose, tokiu nera.Tikrai kita karta pries perkant kelione pagalvosiu, su kuria agentura vaziuoti.
Miela Andzela, tai Jums pasisekė, kad Ausra lydėjo tik i Gardina. O mus Ausra lydėjo i... Japonija. Tokio nekvalifikuoto (beveik nemokancios anglu kalbos, visiskai nepazistancios salies) ir zemos kulturos (isiterpiancios i svetimus pokalbius, lendancios prie zmoniu su savo asmeninėmis problemomis, kirsinancios zmones), neorganizuoto kelioniu vadovo dar neteko sutikti. Aciu Jums uz pastebejima apie asmeninius izeidimus, o tai jau pradėjau galvoti, kad as kazkaip ne taip reaguoju... Nesuprantu, kaip toki zmogu galėjo isleisti lydėti grupe i Japonija? Viena aisku - pries perkant kelione Intertravel, butina issiaisinti keliones vadova ir pasiziureti atsiliepimus, nes organizuota buna dazniausiai gerai ir jei vyksta doras ir profesionalus vadovas, tuomet gaunasi puiki kelionė uz puikia kaina, o jei lydi godus (-i) nemoksa, tuomet neisvengiama nusivylimo...
Nzn, skaitau atsiliepimus ir galvoju arba cia blogu atsiliepimu nededama, arba mum ziauriai nepasiseke. Ir sakydama "mum", turiu omenyje ne tik save ir mano kompanija, vykusia kartu... Visas autobusas aptarinejome ir galiausiai isvada buvo viena- tikras nusivylimas. Organizuotumo trukumas, autobusas neatitinka aprasymo, gide gal ir zino daug... bet tuo paciu ir kaip apgauti keliaujancius... viesbutis toooli nuo centro. Jau itarima kele kai iki paskutines dienos negavome sutarciu su gido kontaktais, ko gero ir kitu grupiu atsiliepimai buna ne kokie, del to buvo delsiama... Zodziu jei nebutumem tikrine bilietu (mokamu oblejtu) kainu, butumem ryskiai permokeje... Teko aiskintis su gidu ir galiausiai permoketi pinigai grazinti. Kelia pasitikerjima? Toli grazu ne...
modrena 2017-05-22 10:20:55
Mes vykome i Singapura- Malaizija geguzes 11 diena, vadove buvo Anastazija, esame labai patenkinti, be galo iki minuciu tikslumo viska organizavo, rupinosi.
aisku vyko dauguma pensijinio amziaus zmones is provincijos, nemokantys anglu kalbos ir tai kiekvienam buvo isaiskinta kur ir kas kaip vyksta.
.Aciu jai uz begaline kantrybe ir tolerantiskuma, organizuotuma, kelione patiko, viskas nuostabiai, vyksiu ir kita karta.

Renata
Sveiki, domintu kokiame rajone buvote apgyvendinti Singapure?Kokia programa buvo ir trukdavo pilna diena?Pagal Interliux aprasyma daugiau demesio skirta taip suprantu Merlion pakrantei, antra diena turbut idomesne?iki Malaizijos turbut nuvykimas nera tolimas.

Renata
Aušra 2017-04-27 23:23:22
gegužės 11-19 dienomis vykstu į Malaiziją.
Gal galėtų parašyti atsiliepimą tie, kurie važiavo į šią šalį balandžio mėnesį.
Ar vežėtės dolerius, ar tiko ir mūsų eurai? Ar viešbutyje buvo reikalingas adapteris? Kokie orai buvo?
Kiek maždaug išleidote maistui, ką vežėte lauktuvių?
Laukiu kuo išsamesnės informacijos.
manau jei turit adaptateri pasiimkit...teko buti Singapure 4zv normaliam viezbuty, tai europietiska buvo tik viena rozete, tad jei daugiau kazka norejos pasikraut jau buvo nepatogumas....manau Interliux gali parinkt pigesnius vzb, tad neaisku kaip gali buti ten
gegužės 11-19 dienomis vykstu į Malaiziją.
Gal galėtų parašyti atsiliepimą tie, kurie važiavo į šią šalį balandžio mėnesį.
Kiek maždaug išleidote maistui, ką vežėte lauktuvių?
Laukiu kuo išsamesnės informacijos.
kas vaziavo i kelione i Malaizija, ar patiko?
Balandžio 21 dieną turėjome išvykti į pažintinę 8 dienų kelionę, bet paklydome Kaune ir užkart skambinom savo gidei, bet negalėjom susikalbėti, nes gidė lietuviškai visiškai nesuprato. Skambinom budinčiojo imonės telefonu, bet niekas nekėlė. Paskui su mumis susisiekė moteris, kuri atstovauja interlux kelionių agentūrai ir bandė mums padėti rasti kelią. Dar ilgiau praklaidžiojom vietoj to, kad autobusas būtų mus paėmęs iš tos vietos, kur nuklydom. Net siūlėm papildomai sumokėti už papildomą atvažiavimą, tačiau autobusas išvyko be mūsų.

Dar bandėm autobusą pasivyti prie Kalvarijų pasienio ir Lenkijoj, tačiau nesėkmingai. Šiuo atveju, esame visiškai nusivylę šio agentūros paslaugomis. Ir kelionė ir pinigų sumokėtų nebeliko.
Vykome neseniai kelione i Gardinas- Augustavo kanalas. Viskas labai tiko ir patiko. Ir vairuotojas Robertas, ir vietinis gidas Dmitrijus. O ypac keliones vadovas Audrius. Grupe, kuri keliavo buvo nuostabi. 2 dienos puikiai praleisto laiko.
Kokie atsiliepimai apie kelione, , Ispanija- Prancuzijos rivjera"?
Ilona 2017-03-25 20:06:35
Laba diena. Planuoju kruizą Stocholmas, Helsinkis, Talinas? Gal kas keliavo? Kokie atsieliepimai?
Mes iš šitos agentūros pirkom kruizą NORVEGIJOS FIORDAI, aplankant Oslą ir Stokholmą... Davė gidą, vardu Artūras, kuris buvo arba juodai pervargęs, arba juodai netikęs. Mažiukas, jo nesimato, kalba tyliau už tylą, bet nenaudoja nei kokio iš minios išskiriančio ženklo, nei mikrofono. Visur vėluodavo, viskas išeidavo kažkaip atvirkščiai, net puslankio nuo bilietų kasos iki laivo nesugebėjo tris kart nepaklysdamas ateiti... Oslą pasiekėm tik sutemos, nors kolegė, su kuria keliavau, pasakojo, kad yra tuo maršrutu jau keliavusi ir visur spėjo, ir laiko viskam buvo. Paskui bemaž- dvi valandas suko ratais po Oslą, kol sureado viešbutį. Anglų kalbos nemokėjo niekas - nei gidas, nei vairuotojai, tai prireikus tvarkyti klelių reikalus įvažiuojant į Norvegiją ieškojo, kas iš ekskursantų moka angliškai ir dirbti kompiuteriu, nes kažką ten reikėjo pildyti. Todėl sustojimas, turėjęs trukti mažiau nei 10 minučių, užsitęsė daugiau nei valandą. Laivas, kuriuo plaukėme, prirūkytas. Kur beišeisi - rūkymui skirtą zoną ar ne, visur rūko, ir kas įdomiausia - daugiausiai ten, kur skirta nerūkantiems, rūko personalas.

Dabar nusipirkom kitą kelionę, pasirašėm sutartį. Kitą dieną po pasirašymo ta pati vadybininkė, su kuria sutartį pasirašėm, vėl atsiuntė sutartį pasirašyti, palydėdama laišką šitai agentūrai įprastu grasinimu, kad jei sutarties nepasirašysim ir neatsiųsim nuskenuotos kopijos, nebus teikiama paslauga. Į klausimą, ar negalioja ką tik agentūroje pasirašyta sutartis, atsakė klausimu: su kokia vadybininke tą sutartį pasirašėm. Atsakėm, kad su ja, ir nusiuntėm sutarties fotokopijas. Laukiiam, kaip reaguos...:)

Įspūdis - kažkokia apisinarkašinusi agentūra. Kokybės yra tiek, kiek jos suteikia latviai. Bet jei visa kelionė yra lietuvių rankose - lieka kliautis fortūna arba ieškoti kitos agentūros.
audrone 2017-03-21 14:34:47
Gryzau is keliones i Italija, tai veltui prarastas laikas ir lesos.Keliones organizatoriu tikslas ne noras parodyti sia sali, bet atzymeti varneles neva tai buvom.Nesu isranki, man greitai gerai, bet tikrai negadinkit atostogu.O jei sugundys akcija tai bukit pasiruose vakarais surinkta visa banda laukti maziausiai 2 valandas kol teiksis atvykti autobusas, nes autobusui miesto aikstelese negalima stoveti, nors is musu pinigai tam buvo surinkti ir t, t ir.t.t
Tai tiksliai, rūpi atkišt kelionę, kai aš paklausiau kur galėčiau kreiptis su skundais pasiūlė vadovei, nu net nejuokinga, net viršininkų neturi, skestančiųjų gelbėjimas skestančių reikalas, net patys nesistengia būt rimta firma
Simona 2017-03-19 13:04:44
Vakar parvažiavom iš kelionės į Gardiną su Interlux, tai toks siaubas, nenoriu gilintis į smulkmenas. Taigi pirkom kelionę į zoologijos sodą, važiavom su vaikais, taigi mum tai buvo svarbu, tik įlipus auditorija nepriminė vaizdo, kurį įsivaizdavau tokio tipo kelionei. Na, galvoju gal taip sutapo, kad nevažiuoja daugiau vaikų. Sustojus prie muitinės ir pasišnekėjus su kitais paaiškėjo, kad kelionė ne į zoo sodą, na bet kur čia besidėsi, važiuojam. Mano vaikai prasėdėjo visą beveik laiką autobuse, nes lijo lietus ir visu vedžiojo po ne vaikiškus reikalus. Galų gale gavom laisvo laiko ir nors pavalgėm. Finalas pribaigė, po visų laisvo laiko ir apsipirkimų beveik visi parsirado girti, o pasukus link namų prasidėjo orgijos tikra ta žodžio prasme (jau nebegėrė, o kibirais pliupino, rėkė, barės, čiut moteriškės nesusikibo, keiksmai, galų gale pradėjo traukt savo girtas dainas, vaizdas, kurio nelinkiu jokiam suaugusiam pamatyt). Mes kantriai tylėjom, vaikai negalėjo net į tualetą išlipt, mergaitę pradėjo pykint (matyt nuo alkoholio dvoko ir nemigos) tai turėjau maišelį, nes neleido sustot autobusui, kad visa girta delegacija vėl neišsklistų. Aš turiu nufilmavus visą " grožį", jei reiks pasinaudosiu, pirmadienį skambinsiu į agentūrą, nes ne pinigų gaila ar sugadintos dienos ir neišdildomų įspūdžių vaikams, bet natūraliai bijom daugiau kur nors vėl ant panašaus patekt
Mes irgi buvome 03.18 d kelionėje.
Didžiausias nusivylimas buvo tai, kad apie tai, jog atgal išvažiuosime 16 val, sužinojome tik nuvažiavę vos ne iki Baltarusijos (kadangi atstumas nuo Vilniaus 160 km, tikrai galvojome kad bent iki 19 val busim Gardine).
O dviejų kauniečių dainavimas visos kelionės atgal metu, net nežinau kaip tai pakomentuoti. Ir tas pastovus pusės autobuso rūkymas pasienyje, dievaži, iš kur tokie žmonės atsiranda. Bet čia jau ne agentūros, o žmonių kaltė, juk ne stovėsi su botagu virš suaugusių žmonių...
Sveiki. Gal kas plaukėte į tą akcijinį kruizą iš Talino? Žadu plaukti gegužės mėnesį. Papasakokit plačiau ar viskas gerai, ar nekilo nesklandumų? Tiek daug tų kelionių parduoda, kad net kažkaip neramu darosi ar viskas su jais gerai.
Sveiki, 03.12 grįžom iš kelionės po Izraelį. Kelionė labai patiko, ypač vietinė gidė Mila, kuri daug įdomiai, su įvairiais padavimais, jumoru pasakojo Izraelio istoriją ir pagarbiai apie vietas, susijusias su krikščionybės ištakomis. Grupė buvo didelė, 55 žmonės, iš kurių 17 iš Latvijos, bet vadovės Antaninos dėka, viskas vyko be galo sklandžiai, be jokių vėlavimų. Pamatėme labai daug. Šios agentūros darbuotojai tikrai verti pagarbos, ačiū jiems
Liudmila 2016-12-07 11:01:29
Norėjau šiandena sužinoti konkrečiai dėl turistinių leidimu (parduodama kelione į Jungtinių Valstyjas), bet konsultante neturi jokio supratimo, nedagirdi ir bando aprekti.
Tikra tiesa. Konsultantės NEMANDAGIOS, bendravimo kultūra SIAUBINGA. Tikrai neturi jokio supratimo apie parduodamas keliones.
Monika 2016-11-25 13:01:17
Sveiki visi. Keliaujame su šia agentūra nebe pirmą kartą. Visada viskas buvo gerai, tik ne kelionė į Kiniją. Visus noriu įspėti, kad kai kelionės vadovas rinks pinigus bilietams į mokamus objektus, būtinai pasižiūrėkite bilietų kasoje kiek iš tikrųjų bilietas kainuoja, nes mus apgaudinėjo lygioj vietoj. Teko imti už rankos kelionės vadovę, vesti prie kasos ir klausti kodėl rinko kur kas didesnę pinigų sumą nei kainuoja bilietas. Skirtumą jai teko mums grąžinti.....
Sveiki, o kaip pats Kinijos turas?Maciau kad atsirado vel pavasario menesiais Kinija ir Japonija...gal galetumet pasidalinti ispudziais :)
Sveiki, prieš kelias dienas grįžau iš kelionės po Italiją. Kelionė vyko spalio 31d.- lapkričio 6d. Kelione likau patenkinta: patiko viešbučiai, gidai. Puikus kainos ir kokybės santykis, nes už labai priimtiną kainą pamatėme labai daug.Turėjome labai gerą ir gerai išmanantį savo darbą, vadovą Dmitrijų. Dėl kelionės organizavimo, jokių priekaištų neturiu, viskas vyko sklandžiai, be jokio streso ir nemalonumų. Tiek kelionių agentūra, tiek vadovas Dmitrijus verti tik geriausių rekomendacijų. Dėkoju visam Inter travel kolektyvui už puikią kelionę. Neabejoju, kad ateityje dar keliausiu su jumis :)
Puikios kelionės su ta kompanija....
Dėkoju "Inter Travel" kompanijai ir labai džaiugiuosi, kad jau 3 kartus su jais keliavau.Rugsėjo mėnesį plaukiau kruiziniu laivu -Norvegijos Fiordai, tai liko tik patys geriausi įspūdžiai-viskas labai puikiai suorganizuota, kad tik kuo daugiau klientas pamatytų.Dėkoju gidei Oksanai, kuri labai profesionaliai dirbo ir stengėsi labai nuošidžiai dėl kiekvieno žmogaus.Kelionė buvo nuostabi>>Taokia pati nuostabi kelionė buvo ir rugsėjo 25 dieną _Madridas.Portugalija.Gidė iš Portugalijos mums pateikė tiek daug, kad net netilpo galvoje.Labai myli savo darbą atrodo Marina vardas.Žodžiu kelionės su Inter Travel puikios ir dėkoju labai darbuotojai Ievai už ;labai nuoširdų bendravimą ir nuoširdumą parenkant keliones.Puikus žmogus ir darbuotojas.AČIŪ DAR KARTĄ INTER TRAVEL ir tikrqai su jais važiuosiu....
Sveiki griže is Japonijos.Gal galite pasakyti koks jenos kursas keičiant pinigus oro uoste?
Ramute 2016-11-07 10:49:43
Ačiū p. Zinai. Gal dar galite parašyti, kaip sekėsi su telefono, fotoaparato pakrovimu? Ar rozetės yra pritaikytos mūsų aparatūros jungtims? Gal adapteris yra reikalingas? Ar lova dviems siūloma po vienu apklotu? :) Kokią valiutą vežėtės keitimui? Ir kiek jos reikia pavalgymui ir kitiems būtiniems dalykams? Ar priima swedbanko kreditinę kortelę parduotuvėse? Kokie suvenyrai atkeliavo į Lietuvą? Ar lapkrity dar matėte japonišką spalvotą rudenį? Ar reikalinga keliavimui speciali avalynė? Gal kopiama slidžiais takeliais? Ačiū už pasidalinimą patyrimu ir gerų kelionių Jums, p. Zina.
keliautoja Ramutė
Sveiki, kadangi buvom spalio pabaigoje, tai spalvota rudeni mateme tik kalnuose, o zemumoje dar mazai spalvu, bet kas vaziuos lapkriti, tai manau, pamatys. Specialios avalynes nereikejo, nors ir viena diena lijo, bet puikiai apsiejom su paprasta.
Adapteris ten reikalingas, bet dave viesbutyje, nes tas, kuri mes nusivezeme, netiko. Pasikrauti telefonus ir kitka pilnai uzteko.
Lovos apklotas vienas dviems.
Del pinigu, tai mes vezemes eurus, oro uoste juos pasikeiteme i jenas. Kitur kursas prastesnis. Del korteliu nieko negaliu pasakyti, nes nesinaudojau. O isleidzia kiekvienas pagal savo poreikius. Mokamiems objektams reikejo apie 100-120 euru, nes mes nejom i akvariuma ir atrakcionu parka. O suvenyrai tai kaip ir visur, kazko ypatingo nematem. Magnetukai, skulptureles, dziovinti juros kopustai, saldumynai, na, ir gal dar ka nors:) Kazkaip nelabai norisi uzsikrauti tokiom smulkmenom, paskui dulka namuose.
Tikiuosi, atsakiau i visus Jusu klausimus:)
Zina 2016-11-05 18:20:32
Sveiki, pries kelias dienas grizom is Japonijos. Galiu pasakyti, kad kelione labai patiko. Turejom labai gera ir gerai rusiskai kalbanti vietini gida Jamada san. Viesbutis puikus, pusryciai gausus, maistas ivairus ir skanus. Po kelioniu kasdien grizdavom i viesbuti, todel musu keliones vyko aplink Tokija. Pabuvojom prie Fuji kalno, maudemes karstuose saltiniuose, buvom Niko nacionaliniame parke, vaziavom i labai jauku Kamakura miesteli. Tik viena diena, kai vaziavom i Jokohama, buvo tusciai panaudota, nes juru akvariumus jau daug kas mate ir daug kas net nejo, taip pat mazai kas vazinejosi amerikietiskais kalneliais, taip kad pirmas pusdienis buvo idomus tikrai ne visiems, o jau antras pusdienis, kai atveze i parduotuves, tai jau visiskai niekinis. Na, bet tai pirma kelione i Japonija, apie tai mes kalbejom su grupes vadovu Maksimu, manau, kad ateityje kitoms grupems kazkas bus pakeista.
Aplamai, kai keliones kaina nedidele, tai buvo gera galimybe susipazinti su tokia salimi kaip Japonija. Kas nori pakeliauti po visa sali, tiems yra keliones uz 3000euru. Cia pasirinkimo ir galimybiu reikalas.
O del keliones organizavimo, jokiu priekaistu mes neturejom, viskas vyko sklandziai, be jokio streso ir nemalonumu.
Dekoju visam Intertravel kolektyvui uz puikia, nebrangia kelione i tokia egzotiska sali kaip Japonija. Tikiuosi, kad ateityje dar teks pakeliauti su jumis:)

Zina
keliautoja Ramutė
Loreta 2016-11-06 10:21:50
Sveiki, o kaip ten kainos visko?kazkas yra sake kad brangi salis Japonija...idomu butu kada nuvykti, tik kazkaip atrodo labai mazai tu 7d tokiai tolimai saliai, o jei dar pas juos turai nera labai stiprus panasu kad teks laukt kol labiau isivaziuos...o dar smalsu pie viezbucius, kazka Interliux buvo rases apie lovu ismatavimus...ten tiesiog pritaikyta zemesnio ugio zmonems ar tiesiog labai mazos patalpos buvo?
Sveiki, kainos ten panasios kaip ir pas mus, nesokiruoja. Taip, 6 nakvyniu gal ir mazoka, visada norisi pamatyti daugiau, bet tada ir keliones kaina butu kitokia, nes keliones greitkeliais ten brangios. Mes vazinejome spinduliais is Tokijo mazdaug apie 150-200km, taip kad manau, pamateme nemazai. Japonai patys labai skaiciuoja koki transporta rinktis, kai vaziuoja toliau. Musu gidas pasakojo, kad nuvaziuoti i Kiota 500km pigiausia butu lektuvu, bet kai paskaiciuoja kiek kainuotu nuvaziuoti iki oro uosto, jei vaziuoja vienas, tai renkasi greitaji traukini, o jei su seima, tai vaziuoja masina. Viesbutis buvo labai geroje vietoje, salia buvo galima ir pavalgyti, ir nueiti i parduotuves. Gidas aukojo savo laika ir po ekskursiju norincius vedziojo i susi bara ir i parduotuves, nes patiems apsipirkti ten sudetinga, kadangi viskas parasyta hieroglifais, o pardavejai beveik nesneka angliskai. Kambariai viesbuty is tikruju nera dideli, apie 12-13 kv.m., vonios kambarys irgi nedidelis, bet ismeginsit visus ismaniojo klozeto malonumus:) O lovos patogios ir tikrai nemazos, patalyne keite kasdien, zodziu, su miegu viskas tvarkoj. Del pacio turo kokybes, tai manau, kad po musu pastabu kazkas bus pakoreguota, gal keisis ir kaina, taip kad kitoms grupems gal bus geriau, nors mes likom patenkinti ir sita kelione.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Pagrindinė UAB Guliverio kelionės veikla - kelionių organizavimas lėktuvu, autobusu, kruizai, poilsinės kelionės, tolimi kraštai. Gidų paslaugos Ekskursijos po Lietuvą įvairiomis kalbomis; vietinių gidų paslaugos anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis daugelyje pasaulio šalių; lietuviškai kalbančių...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vingrių g. 5b, LT-01141 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija.
UAB KELIONIŲ PANORAMA – tai į kliento poreikius orientuota specialistų komanda, turinti ilgametę patirtį turizmo bei aptarnavimo srityse. Įmonė buvo įkurta 1993 metais, tad drąsiai gali vadintis viena seniausių turizmo agentūrų Lietuvoje. Kartu su pagrindinėmis savo paslaugomis klientams suteikiame pridėtinę vertę...
American English School, Všį
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos akademijoje. Kodėl verta rinktis AMES...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą 08-20 21:46
Netikėtai per lubas pradėjus veržtis lietui, sekmadienį Vilniuje sustabdyta Mindaugo gatvėje esančio prekybos centro "Maxima" veikla.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%