Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Impuls LTU

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Labas vakaras, buvau labai nuliūdinta, kai paskambinau telefonu į Jūsų klubą, ęsantį Kaune, Baltų pr., norėdama gauti informacijos apie Jūsų klube teikiamas paslaugas. Registratūros darbuotoja buvo ypatingai nemandagi, todėl negavau atsakymų į savo klausimus. Bandžiau skambinti dar kartą, bet trijų valandų laikotarpyje man taip niekas ir neatsiliepė. Tikriausiai registratūros darbuotuojos perdaug apkrautos darbais:)
Rita 2014-08-29 17:43:16
Kareiviu gatves impulse treneriai treniruokliu saleje visiskai nekreipia demesio i sportuojancius.Suprantu, kad jie nori jog uzssisakytum programa pas juos, bet as jie negali bet minimaliai supazindint naujai atejusius zmones.Paprasius pagalbos, reikejo pamatyt treneres veida, geriau buciau neprasius.O gal jiems nepriklauso, bet ka jie tryse tada ten veikia?
Nė viename impulse jie nieko neveikia, nes juos samdo zmones, kurie nieko neismano apie sporta, to pasekoje idarbinami treneriai, kurie taip pat nieko neismano, darbuotojai nepriziurimi, tad nieko ir neveikia. Tokia jau yra situacija, kai yra didziulis tinklas ir darbuotojus samdo visokie vadovai, kurie su sportu neturi nieko bendra. Lankiausi Kareiviu ir Ozo g impulsuose daug kartu, ne vienas treneris nemoka elementaraus pritupimo su stanga atlikti, o kiek kartu maciau kaip jie moko kitus atlikt pritupima tai kraupu. Vat kas buna kai darbinami visokie treneriuksciai, kurie pabaige kazkokius 8 sav kursus, po kuriu net nera tikrinamo ju zinios.
marius 2014-10-18 21:13:35
sveiki 2014 rugsejo men.pastate nauja impuls Klaipedoje tai neileido, pasiule naryste metams uz kuria reikia susimoketi iskarto uz metus, siaip norejau paziureti isbandyti keleta treniruociu jei butu patike tai ir buciau tapes tuo nariu o dabar nusiperki metams nueini tau nepatiko klubas ar aptarnavimas tai pinigu niekas ir negrazina, idomiai cia, tai padarytu 100 lt vienkartini apsilankyma ir issprestu visus nesusipratimus, vadybininke pasake kad naryste reikalinga tam kad nebutu daug zmoniu ir butu konfortiska kitiems klubo nariams, kazkoks briedas, gal impulsas nesiekianti pelno organizacija.
Ir aš "apturėjau tokią laimę" :). Esu buvęs Impuls klubuose ir kituose miestuose, - sumoki už vienkartinį apsilankymą (kad ir sąlyginai brangiau) ir eini. Pasirodo Klaipėdoje kitaip. Natūralu, kad žmonės, atsidarius naujam "sporto" centrui nori pasižiūrėti-išbandyti. Ir čia jų laukia siurpizas, - nori išbandyti, mokėk už metus į priekį. Nežinau, kas tokios įdėjos autorius, ir koks jos tikrasis tikslas, bet man prapuolė bet koks noras ne tik pačiam lankyt, bet ir įmonės darbuotojams nupirkt (buvo tokių minčių). Beje apie tikslus, anot vieno profesoriaus "kas galėtų paneigti", kad tikslas kaip tik priešingas, prisiminkim istoriją su kažkuriuo iš Vilniaus "sporto ir laisvalaikio" klubu, kur buvo parduota daugybė metinių abonimentų, ir žmonės grūdosi, netilpdavo, trūkdavo spintelių. O pinigų, taigi, niekas negražina :)
Manau, jog sutartys kurias taip mielai pakiša IMPULS vadybinikės yra grobikiškos klientui. Atidžiai perskaitykite po kuo pasirašote gerbiamieji klubo lankytojai, nes jei sutartis ir pasibaigs, tai nenustebkite, jog pinigai iš jusu sąskaitos vis dar kapsės į impulsą.....ir Jūs jų tikrai neatgausite. TAIGI PRIEŠ PASIRAŠYTADAMI ATIDŽIAI PERSKAITYKITE.
Pabrango.Turejau abonementa 3 m. nepratese ta pacia kaina.Pasiule daug brangiau...
Internetu skelbiama kaina 108 Lt/men dienos metu nepasiekiama.
O treneres Ozo. g. Impuls zaviukes-Greta, Kriste.Pacios sportuoja matomai nes tobulu figuru.
Slykstus aptarnavimas Impuls Kaune Baltu pr 16, geriau tiesiog apsisukti ir daugiau niekada nebeuzeiti
Atejus vasarai ijungtas 100 proc TAUPYMO REZIMAS. Apie karsta vandeni duse galima tik pasvajoti... pirtis veikia ne visos... o tos kurios ijungtos, tai ne visu pajegumu. Sumoki uz abonimenta didziulius pinigus, o gauni ne visas paslaugas. O dar ir d***o laikas savaitgaliais sutrumpintas. Reikes kreiptis del pinigu grazinimo !!!
Kareivių g. manoma, jog vienas iš geriausiu klubų. Sportuoju individualiai pagal programą. Bet labai apmaudu, jog "kojos nekyla lipti į baseiną". Visiška antisanitarija. Zmones be jokios sarmartos eina su kojų nagu gribeliu, Niekas netikrina. Prieš baseiną niekas nesimauda, tik kaškodėl po baseino visi šeravojasi, iki nukritimo. Rūbinėje moteris atlieka pedikiuro proceduras. pasibjauretina. Į baseina niekas nededa kepuraiciu, baseina pilnas plauku. Labai nemalonu. pakako keliu apsilankymu, kad daugiau ten neiti. Lieka tik sporto sale. O moki uz visus malonumus. Labai liudna. I pastabas, kolektyvas niekaip nereagoja. Neva tai lankytoju sazines reikalas... Impulsas uz nieka neatsako...
Vakar teko apsilankyti Kareivių g. Impulse.... dzakuze neveikia, lakoniume uzsiseniejusio slapimo smarve !!! Ar kas is valdzios domisi, kas vyksta ju valdomoje istaigoje???
Programos sudarymas 70 litų, kad taisyklingai pradėtum daryti reiktų poros kartų po 50 litų.Jei pratimus atlieki neteisingai, treneris prie tavęs neprieis ir nepadės, nors ir matys, kad darai netaisiklyngai (mokėk 50litų), baseinas 9-12h geriau neiti, nes pensininkų pergrūstas dziakūzi ir pirtyse (turbūt akcija).Nors į persirengimo kambarius draudžiama eiti su batais, bet daugumai tai vienodai šviečia ir eina su batais, poto atėjas iš dušo gali vėl eiti plaut kojas, kad apsiaut kojines.Čia Šilainiuose Oazės pastate.
Labai suprastejo Kareiviu g. Impulsas.
Kur ziuri valdzia?
Labai gailiusi isigijus ilgalaiki abonimenta : (
Siandien atejus i Asanavicutes g esanti Impuls radau didziule eile...ir deja galimybe apsilankyti treniruoteje, nes atejau likus 10 min iki jos. o eile, nes nemokamos treniruotes, susirinko tuntas moteru ir neuzteko spinteliu!!!!! tai ka man daryti, jei moku uz abonementa ir ateinu i mokama treniruote?!

Širdies namai, UAB (Kardiologijos klinika)
Adresas: M. K. Paco g. 7 / Pavasario g. 2-1, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos, spa centrai, sporto paslaugos.

Rusija blokuoja ir vežėjus, ir iš Lietuvos siunčiamas prekes
Rusija blokuoja ir vežėjus, ir iš Lietuvos siunčiamas prekes 11-24 10:47
Lietuvoje registruotomis transporto priemonės krovinius vežantiems vežėjams, taip pat iš Lietuvos į Rusija siunčiamiems kroviniams rusai taiko barjerus. Kol kas vežėjai neturi jokios oficialios...
Rusija pripažįsta milijardinius nuostolius
Rusija pripažįsta milijardinius nuostolius 11-24 10:09
Vakarų taikomos sankcijos ir naftos kainų kritimas pasaulinėje rinkoje smarkiai smogė Rusijos ekonomikai ir atnešė šimtamilijardinius nuostolius, pripažįsta šios šalies valdžia.
Draudimo rinką augino gyvybės draudimas
Draudimo rinką augino gyvybės draudimas 11-24 09:57
Šiemet per tris ketvirčius draudimo rinka pagal pasirašytas įmokas padidėjo 6,3% ir sudarė beveik 1,5 mlrd. Lt. Tokį augimą lėmė sparti gyvybės draudimo sektoriaus plėtra, praneša Lietuvos bankas.

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Caterpillar 106,45 +4,27%