Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Impuls LTU

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Sveiki, esu labai patenkinta impuls klubu (Vilnius, Kareiviu g.), visur svara, labai malonus darbuotojai ir puiki atmosfera! Tik yra vienas minusas... Kodel dusuose nera uzuolaidu?! Butu labai malonu, jei atsizvelgtumet i tai:)
Laba diena, kreipiuosi į klubo IMPULS vadovus dėl jo padalinio Panevėžyje komandos.
Sutinku su Loretos nuomone 100 procentų dėl trenerio V.Glemžos atleidimo. Noriu paprieštarauti Impuls komandos atsakymui dėl trenerio atleidimo.Mes turi kitokia informacija ir čia nerašytumėme, jeigu treneris nenorėtų vesti 2 turimų savo TRX treniruočių per savaitę. O labai profesionalios trenerėms linkim nepervargti.
Pritariu Loretos komentarui dėl trenerio V. Glemža atleidimo.Juk trenerio išėjimas iš treniruoklių salės trenerio pareigų, dar nereiškia, kad jis negali likti ir toliau vesti TRX treniruočių. Mus IMPULS klientams atrodo kitaip, nei tvirtina IMPULS vadovybė, būtent dėl TRX treniruočių vedimo.Labai gaila, kad Panevėžio vadovai nenori įsiklausyti į klubo klientų nuomonę.
Loreta 2016-09-25 11:07:36
Jau metai esu aktyvi šio klubo lankytoja ir labai nusivyliau žinia, jog atleidžiamas treneris Vytautas Glemža. Neaišku, kas dirbs su mumis jo vietoje, bet sunku įsivaizduoti kitą TRX treniruotes vedantį šio klubo trenerį, kuris turėtų ne tik tiek patirties ir žinių, bet ir gebėtų kaip treneris Vytautas sukurti treniruotėje tikrai šiltą ir komandinę atmosferą. Žinome banalų posakį, kad nepakeičiamų nėra, tačiau noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad treneris Vyatutas iš čia dirbančių išsiskiria nuoširdžiu dėmesiu visiems savo klientams, tuo tarpu kitiems, kad ir geriems savo srities specialistams, akivaizdžiai reikia tobulinti bendravimo įgūdžius, nebent manote, kad trenerio šaltumas ir arogancija sportuojantiesiems tinka ir patinka.
Trenerio Vytauto treniruotėse vyrauja gera nuotaika, manau, ne tik aš pas jį nebijome sulaukti pašaipos dėl netiksliai atlikto pratimo (juk ne visi lankytojai yra sportininkai-profesionalai). Kalbėjausi su keliomis lankytojomis, ir kolegės pritaria, kad mums malonus trenerio palaikymas treniruočių metu, jo siekis iš sportuojančiųjų suburti draugišką vienas kitą palaikančią grupelę. Bent jau aš klubu IMPULS (beje, ne vieninteliu sporto klubu Panevėžyje) labiausiai džiaugiuosi dėl tokių trenerių, kaip šis, iš gana sunkių treniruočių sukuriančių malonų užsisėmimą.
Siūlau atsakingai priimti sprendimus, kurie mažina gerų, šiltų, profesionalių ir savo darbą bei lankytojus mylinčių darbuotojų skaičių -juk paskui juos gali išeiti ir dalis lankytojų…
Dėkoju Jums Loreta už atsiliepimą.
Mes taip pat labai norėtume, kad Vytautas ir toliau dirbtų Impuls, bet jis pats nusprendė išeiti iš darbo. Tuo pačiu tikimės, kad jis dar sugrįš, o mes mielai jį priimtume atgal. TRX treniruočių vedimą perims kitos labai profesionalios trenerės.
Linkime Jums sėkmės ir lauksime apsilankant mūsų klube.
Prisegtas dokumentas:
Sveiki. Esu lankes daug sporto klubu, nusprendziau isbandyti Impuls ir likau labai nustebintas. Visu pirma kaina, Fabijoniskiu klubui smarkiai per didele, rubines bei dusai nesvarus, klaikus kvapas, atejus i sale kondicioneriai atrodo kad neveikia o trenerio abejingumas nustebino. Prisistate Dominiko vardu ir kas nustebino treniruociu kainos, sako impulso kainos yra 21 euras bet jei imsite daugiau treniruociu pas mane bus Jums po 15euru...tai kur logika?ar darbdaviai nemoka atlyginimo, o treneris turi imti sau? Abstulbes galvoju, ar nereiktetu susigrazint pinigu nes to ko tikejausi negavau.
Labas! Prie mano teksto prirasyti zodziai ir pastabos kuriu as nerasiau.Kasnaudojasi mano paverde nesuprantu.pav, as apie jokias grybelines ligas nerasiau.I dar daud teksto, kurio as nerasiau.nesuprantu kas cia piktybiskai smeizia kluba ir mane..Reiketu klubo vadovybei issiaiskinti kas naudojasi manovardu smeizti kluba.As tiesiog noreciau ateiti pas vadovus ir paaiskinti, kad ten ne mano zodziai.O pabaigai, IMPULS asanaviciutes gatveje yra labai geras.Aciu! Al
Algirdas Tupe 2016-03-10 14:29:28
Sveiki, lankau Asanaviciutes g Impuls ie esi didziai patenkintas.lankau eile metu.Aptarnaujantis personalas puikus, svaru. Galiu pasakyti, kad viskas sustyguota graziai kaip smuike.Ir zmones su kuriais ten pasikalbu yra didziai patenkinti.Zinoma kainos per dideles, O mano pageidavimas butu (ir kai kuriu kitu lankytoju), kad buti ijungtas angliskas ziniu kanalas, kad baletum suzivoyi kas vyksta pasaulyje, nes lietuviai skelbia net kekiu dienu senumo naujienas... siuo metu visi ten esantys televizoriai rodo tuos pacius kanalus. Dekoju uz ma malonuma teikianti kluba..Visiems sekmes! Jusu klubo lankytojas Al.
Laba, tai kad 2iems nebera?? Dabar tik metines narystes. Jau po menesio gali nuimti visus normaliuas trenerius... Begioju kasdien paskui vienatrenere po visa Vilniu- toooks stresas mieste makaluotis per spustis... O Asanaviciutes Impulsa padare pensininku reabilitacijos centru- tie surase rasteli- sureagavo, darbingo amziaus moterys suraseme kelis kartus- nesureaguota... vatau ir metine sutartis...
Panevezio impulse dingo kalanetika, kvepavimas, dingo normalios treneres kurios bande puoseleti sveikata. Juk ne visi nori gadinti savo sveikata gelezuose, o ir zinant kokie "atidus" treneriai ten dirba, tai dingsta noras zudytis. Kodel Panevezio Impulsas nepasikviecia normaliu treneriu su tikromis sveikatinimo programomis ? Taip kad drisciau abejoti ar toki kluba galim vadinti sveikatinimo ?
Karoliukas 2016-03-07 21:44:43
Nors jau ilgokai lankau Ozo.g. esanti "Impuls", niekaip negaliu atsistebėti jų išpūstomis kainomis ir, sakykim, dušinių eama padėtimi. Seniausias sporto klubas Vilniuje, negi lupdami šiotkius pinigus, negali parodyti savo klientui elementarios pagarbos ir atsiremontuoti dušinių?? Plytelės apjuodusios, suskylinėje, iš kur žinot, ar tokiose kokio grybo nepasigausi ?? Nepagarba klientui savo.
Pritariu. Reiktu paskust higienos tarnyboms, kad pasidometu. Kai remontavo pries kelias savaites baseinus, apsidziaugiau, pamaniau, kad pagaliau atejo protas vadovybei klubo survarkyt dusus. Kur tau... Pajuode plyteles, apkalkeje viskas, suskile. Apie estetika ir dizaina isvis ner snekos. Ir cia tokiom salygom siulot praustis, kai yra mokama 60eu/men? Slykstu. Praradot dar viena kliente.
Taip pat minkstasuoliai rubine irgi tragiski. Gal nuo klubo atidarymo jie ten ir guli. Suskilinejusi oda visa, net prisest baisu. Tokiu turbut net savartynuose nera.
Klaipėdoje, , impuls" Pasirašiau susitarima. Tai gavau dokumentus su padirbtais parašais, klastotė. atidaviau ekspertizei -patvirtino vietoj vadoves psirašė neaišku kas - ar ne s*****i ir a*******i ? Nedamokėjo pinigu - sukčivo pagal ta susitarima su suklastotu parašu. Ar negieda vadovė -sukčiauti ? Fu
Panevėžyje Impulse naryste turėjau 3 mėn. Pasibaigus narystei ja sugalvojau prasitęsti po 1 metų. Užėjau pasiteirauti kokios kainos man atrėžė, kad visų pirmą teks susimokėti nario mokesti, mergaitė buvo ypatingai nemandagi. Paklausus o kokia yra abonimento kaina pasakė - viskas yra parašyta pridėk nario mokestį prie abonimento norimo ir gausi kainą. Nusisuko ir toliau šnekučiavosi su kolege. Žinote pasijutau, kaip su šlapiu skuduru gavusi. Mašinoje vyras paklausė kodėl nenusipirkau abonimento? neturėjau jam ką atsakyti. Atleiskite bet pats laikas jums būtu susirūpinti aptarnavimo kokybe. Esu ir anksčiau susidūrusi su nemaloniomis situacijomis bet ten buvo smulkmenos palyginus su šia. Tikrai jaučiuosi pažeminta, užtujinta...Atsižvelgite į pastabas nes aplinkiniai lenkia jūsų klubą lanku ir renkasi kitus variantus aš asmeniškai ir niekada nebepirkčiau Jūsų narystės ir už dyką nereikėtu!
Niekaip nesuprantu Impuls Asanavičiūtės g. pozicijos. Ar atstovaujantys Impulsui vadybininkai pamokyti maloniai aptarnaujti tik būsimus VIP klientus, o visokius pensininkus ar tuos, kurie pasirenka pigesnius planus - pasitinka su panieka? Būtent tokią sutikau Neringą Kibirkštytę. Esu tikrai garbaus amžiaus, ir kai gavai Omni ID dovanotus 30 Eurus bet kokiai narystei, - buvau tiesiog laimingai nusiteikusi gauti galimybę sportuoti, palaikyti gerą formą ir, savaime suprantama, nuotaiką. Deja, pajutau pažeminimą dėl to kad norėjau pasinaudoti galimybėmis pigiau nusipirkti narystę. Pagal šią vadybininkę jei noriu taikyti ID kortelę - tada man negalioja dabartinę akciją visoms Impulso narystėms. Tiesiog pasityčiojimas: už 2 mėnesius mokėti reikia 60 Eurų, o jei noriu geriau ir pigiau - siūlo už 3 mėnesius mokėti 90 Eurų. Nes tai būtų išskirtinis pasiūlymas...... 1 variante už vieną mėnesį moku 30 Eurų; 2 variante - už vieną mėnesį moku pigiau:... taip pat 30 Eurų.... Savaime aišku, nieko nenusipirkau, išėjau tiesiog sukrėsta.
Noriu pranesti apie nekompetinga Jusu klubo darbuotoja, kiri sestadieni 2016.06.18d, Labai nepagarbiai kalbejo su klubo klijentais, bet dar akiplisiskiai melavo, apie padeti baseine ir dusinese.
Atejom kaip visad praleisti gerai laika baseine su vaikai (4metu ir 6metu), Nebuvom perspeti kad Impulse nera karsto vandens. Pastebejom, kas sukurines vonios vandens temperatura daug mazesne nei iprastai. O kai po baseino nurejom nusiprausti ir is duso pradejo lietis ledinis vanduo. Buvo visai nesmagu, o ka daryt su vaikais? Nuejau pranesti apie situacija, tai is personalo isgirdau, kad vanduo karstas ir viskas gerai. Iseidamas vienas vyras uzgine mano nuomone ir pasake kad jau pries puse valanduos pats administratorei asmeniskai pranese, kad nera karsto vandens, i ka buvo atsakyto savaitgalis nieko jums padeti negaliu, ka norit ta ir darykit. Nu smagu kai pinigus sumoki o gauni toki atsakyma! Kaip suprasti jusu darbuotojos atsakyma? Juk as buvau su vaikais? Jusu darbuotojiems visiskai nesvarbus jusu lankytojai, lankom impulsa jau 3 metus..... Dabar supratau koki poziuri turit i uzsakova..... O susidarius problemai net nebandot spresti o tik rekiat ant uzsakovu....o apie atsiprasima net nera ir kalbos...
Algirdas Tupe 2016-03-10 14:29:28
Jums neatsibodo? Pries metus praset tos savo anglu kalbos. Siaip gyvenam Lietuvoj, o zinias galit ir namie paziuret. Ar babkiu nelieka po sporto klubo?:)
Buvau Asanaviciutes ir Savanorių Impulse. Be ispustu kainų, debilisko nario mokesčio ir žiauraus šlapimo kvapo tualete (nepamenu, kada jau kur nors tokį jaučiau) regiatstratores chames kaip reta. Tikėjausi normalaus malonaus aptarnavimo, vietoj to bendrauja ir atsakinėja į klausimus, lyg nori pasiust tave ant 3 raidžių. JOKIO paslaugumo, diskretiskumo, netgi šypsenos. Jūs taip negerbiat savo klientų, kad muzikes samdot?! Jokio noro ten sugrizt
Sveiki. Jusu klube dar nebuvusi, bet jis man ko gero arciausiai namu, tad atsidariau jusu puslapi. O varge! Ar gali buti tokios kainos, nario mokestis? Na cia dabar kas? As jau geriau vazinesiu i Fitkluba, kuris toliau namu... Pas jus turbut renkasi rinktine publika...
Nu kam taip sudėtingai su tom narystėm? Vienam kartui negalima, mėnesiui negalima, iškart dviem, + nario mokestis. Tai kur logika? Aš gal noriu tiesiog kelis kartus nueiti, pasibandyti, pažiūrėti ar viskas man tinka. Iškart reikalauja nariais tapt. Aš suprantu, norisi kuo daugiau pelno, bet galvokit šiek tiek paprasčiau. Tik ateini, nieko nežinai, iškart pirk 2 mėnesiam. O apie pusmečio ar metų planus išvis retai kas žino.
Nesuprantu kas negerai su administratore Deimante Kareiviu g. impulse? Ji tik su vyrais maloniai bendrauja? Iš kur tiek arogancijos ir nepagarbos klientui?? Iš pradžių galvojau, kad čia tik su manim taip, nes aš jauna ir mergina, gal konkurencija ir panašiai.. bet pastebėjau su visom.. Gal galėtų ją kas nors sudrausminti ir išmokyti mandagiai paprastai bendrauti bei sveikintis su klubo lankytojomis???
Sportuojantis 2016-01-25 18:47:30
Pritariu ankstesniam komentarui, viena vadybininke kuris sėdi kabinete is kaires, nemoka bendraut su klientais, ne patenkinta savo givenimu. Tiek to nupirkom abonementą - šiap viskas tvarkoj, sale, baseinas. Bet registratūroi irgi ira problemu. Merginos kurie ten dirba tikrai mandagi ir draugiški, bet tas jaunuolis kuris ten buna - nei labas nei viso gero, išvis ne reaguoja i žmones, ne sisveikina, netgi tada kai pirmas jam pasakei - tai tikrai ne vienintelis kartas - o aptarnavimo stilius))
Atiprasau mergina kai įeini i kabinetą ir žiuri tiesiai sėdi is desnies puses
Sveiki. Pries pora dienu su drauge nusprendeme sportuoti, tai aplakstem visus sporto klubus Klaipedoj. Paskutinis taskas buvo Impulsas. Nuejom pas administratore pasiklaust del kainu ir ka siulo. Ir ka jus manot? Kalbejo atbulais dantimis, nemaloniai, toks ispudis susidare, kad mes jai sutrukdeme bendrauti su kolegemis, (jos buvo 3). Paklausus apie kainas, tai pradejo maivytis, sako metams 500euru, as sakau, pakankamai didele suma, kad is karto moketi. Tai antakius pakele ir sako tai aisku, tada galite uz du menesius sumoketi du simtus su kazkiek (tikslios sumos nemapenu). Niekada ten daugiau negrysim! Kaip taip galima bendrauti? Panele juodais plaukais, kreipiuosi i jus, jei jums nepatinka jusu darbas, keiskite ji. O jei turite namie problemu, palikite jas namie.
Pati nemaloniausia panele su kuria teko susidurti....
Pasipiktines Klaipedos impulsu, nori pirkti abonimenta ir pries tainpaklausi keletos klausimu, viena karta atrase daugiau nebe, hmz nereikia jiems zmoniu? Bendravimas tragiskas
Sveiki
Būkite budrūs lemon gym
klubas treneriu ten nėra niekas nepatars kaip taisyklingai daryti pratimą, ateini į klubą dar reikia žinoti 5€ spina ir rankšluostis tokia kaina ir jei du kartus nepasitiesiai rankšluosčio ant treniruoklių iš metą iš klubo, taigi nepamirškite nešiotis 5€
persirengimo kambariuose trūksta kėdžių, kita karta reikia ir atsistojus persirengti, dušuose nėra spaudimo, vanduo bėga šaltas, klubas turi kas dvi valandas valyti dezinfekuoti treniruoklius šito nedaro plauna grindys tik, nenustebkite yra dviračiai apvynioti izoliacija
Kam sporto klube reikalingi treneriai, jeigu jie visiškai nieko nedaro apart bendravimo tarpusavyje? Suprantu, kad visi nori, jog būtų pinigai įgrūsti į kišenę, kad teiktųsi bent kažkiek padėti, bet visgi, mes perkam abonementus ir tikimės kažko daugiau. O patys treneriai žiauriai nemalonūs, tyčiojasi iš savo klubo lankytojų, juos žemina visų akivaizdoje. Asmeniškai turėjau reikalų su treneriu Simonu Greičiumi Asanavičiūtės impulse. NIEKAM NEREKOMENDUOJU. Nelabai suprantu, kaip ten priima tokius asmenis dirbti. Kainos visiškai neatspindi kokybės.
Labai nusivyliau impuls sporto klubais tiek Vilniuje Fabijoniskese, tiek Panevezyje sportavau abiejuose klubuose du metus, netvarka, purvas, treneriai visiskai nesidomi kas ka daro, jei neperki asmeniniu treniruociu, dauguma zmoniu pratimus daro klaidingai, bet nelabai treneriai kreipia i tai demesi.
Nelabai suprantu ir Impuls kainu pabrangimo po Euro ivedimo, vienkartinis apsilankymas 14 Eur. Ir visiskai nesuprantu nario mokescio prasmes, jeigu perku metini abonimenta, tai koks dar gali buti nario mokestis, as jau ir taip moku jums menesini nario mokesti, kad galeciau sportuoti jusu sporto klube. Gal reiketu atskirai nusipirkti ir inventoriaus abonimenta? nes su menesiu mokesicu gal tiktai vaikscioti ten galima?
Laba diena
Noriu širdingai padėkoti už suteiktą progą atstatyti formas ir sveikatą. Viskas tai dėl gero Šiaulių sporto klubo Impuls kolektyvo o būtent dėl asmeninio trenerio trenerio Dovydo Grigaliūno. Tai treneris kuris žiūri ne į kiekybę bet į kokybę. Aš jam esu labai dėkingas už sudarytas programas ir nuolatinės priežiūros. Jei tektų rinktis kitą trenerį - pagalvočiau gal geriau būtų keisti klubą. Norėčiau kad ir toliau dirbtų profesionalūs treneriai tokie kaip Dovydas Grigaliūnas.
ačiū jums ir sėkmės darbe.
Laba diena
ačiū jums ir sėkmės darbe.
marius 2014-10-18 21:13:35
sveiki 2014 rugsejo men.pastate nauja impuls Klaipedoje tai neileido, pasiule naryste metams uz kuria reikia susimoketi iskarto uz metus, siaip norejau paziureti isbandyti keleta treniruociu jei butu patike tai ir buciau tapes tuo nariu o dabar nusiperki metams nueini tau nepatiko klubas ar aptarnavimas tai pinigu niekas ir negrazina, idomiai cia, tai padarytu 100 lt vienkartini apsilankyma ir issprestu visus nesusipratimus, vadybininke pasake kad naryste reikalinga tam kad nebutu daug zmoniu ir butu konfortiska kitiems klubo nariams, kazkoks briedas, gal impulsas nesiekianti pelno organizacija.
visiškai sutinku, ir aš norėjau, bet po visokių privalomų narysčių - persigalvojau..
Lankausi Vilniaus, kareivių gatvėje, esančiame, Impulse. Esu patenkinta. Treneriai labai draugiški ir malonūs, pasirengę padėti. Baseinai tvarkingi, pirtys taip pat. Tad nesuprantu kodėl, Jūs, visi juos taip peikiate. O kalbant apie, tai jog žmonės nenusiprausia einant į baseiną, tai jau žmonių, lankančių sporto klubą kultūra ir supratimas yra labai aiškus, nemanau, kad tai Impuls darbuotojų kaltė.
Tad pradėkime kiekvienas nuo savęs.
Sėkmės siekiant savo tikslų :)
Panašu, jog Impuls klubo vadovams klientai yra nereikalingi. Nusipirkus metinį abonementą ir papildomai gavus nemokamus vienkartinius apsilankymus, po kurio laiko jie paprasčiausiai dingo. Atsakymo nesiteikia pateikti netgi Kareivių g. 14 Vilniuje esančio klubo vadovė. Taip kaip galima pasitikėti šia įmone ir mokėti kosminius pinigus už abonementą, jeigu klientai šiam klubui nereikalingi? Panašu, kad įmonė negerbia nei savęs, nei kliento.
Impuls paslaugų teikimo tvarka labai biurokratiška ir tai nekuria pasitikėjimo lankytojams, nedidina jų lojalumo. Išvykus atostogauti ar sergant reikalaujama dokumentų, man tikrai nesinori sau susikurti problemų dėl dokumentų gavimo. Juk jūs esate paslaugų įmonė, būkite lankstūs, pagarbiai (o ne biuirokratiškai) elkitės su klientais ir Jūsų lankytojų skaičius didės. Aš pati porą kartų vardan protesto prieš šaltą biurokratinę įstaigą bent du kartus nutraukiau lankymąsi "Impulse". Atsiprašau.
Patekau į Šiaulių "Impuls" spąstus. Man mama (pensininkė) padovanojo dovanų kuponą už 60 eurų (tai yra trečdalis pensijos). Atrodė viskas gerai iki tol, kol nesusidūriau su klausimu "o ką aš už tą kuponą galiu įsigyti?". Vadybininkė man paaiškino, kad galima išsipirkti 2 mėnesių abonentą, kuris kainuoja 98 eurus ir dar reikia susimokėti nario mokestį 50 eurų (viso 148 eurai).Tai reiškia, kad gauni dovanų 60 eurų ir dar susimoki 88 eurus (kodėl?). Kitas pasiūlymas buvo: vienkartinis apsilankymas, kuris kainuoja 11 eurų, tai reiškia, kad 9 eurus turi padovanoti (už ką?). O svarbiausia, kad pinigų už dovanų kuponus negrąžina. Išvadas padarykite patys.
Asanavičiūtės g. klube nešvaru. Prašosi atnaujinimo ir gerų valytojų, ne tokių, kur bile ant akių pasisuktų. Kaina nemaža, galit bent kartą per parą išvalyt normaliai. Lankausi rytais, kaip iš vakaro paliko, taip ryte valytojos laksto, bet nesuprantu ką jos valo, kad baisi nešvara. TRX salėje, kur ant žemės pratimai atliekami - visuomet purvinos grindys, dulkių ir trupinių pilna - kvėpuok ant kilimuko į sveikatą. Kilimukus "tipo" valo, bet kai tokios grindys, tai be reikalo. Kamuoliai suodini. Tualetų dangčiai ir kriauklės visuomet dulkėti. Treniruoklių, rankenos dažnai limpa, yra apiplyšusių, kyšo paralonai. Spintelėse randu įvairių "dovanų", nugertų vandens buteliukų, panaudotų plestrų ir pan. Dalis dušų sugedę, dušinėje daiktų laikykla l. mažytė, viskas krinta. Iš teigiamos pusės - erdvu, daug kardio treniruoklių, gera atmosfera mankštntis. Tačiau, pasikeitus kainų politikai, ir apsilankius Savicko klube, kainos ir kokybės, o svarbiausia švaros atžvilgiu, impuls loose.
Norėčiau perspėti visas moteris sportuojančias Klaipėdos "Impulse". Nepalikite savo asmeninių daiktų duše, nes juos pavogs. Taip nutiko man šiandien, kai duše ant pakabos pasikabinau 2 maišelius:viename buvo rankšluos-
čiai, kitame visos dušo priemonės.Kai grįžau iš baseino deja nė vieno maišelio neberadau.Kažkodėl įtariu "Impul-
so" valytojas. Bet kaip sako "Nepagautas ne v***s".
siauliuose tokiu nesamoniu kaip kituose miestuose nera. Vaziuokit pas mus.
As nesuprantu kiek galima, vilniuje, karoliniskiu mikrorajono impulse sauna neveikia normaliai jau savaite laiko!!! kiek galima? -"Taigi cia del to kad zmones vandeni pila". Gerbiamieji impulso darbuotojai, padarykite taip kad ten budu pastoviai 95 laipsniai ir niekas nepils vandens. Galu gale kai tik sis impulsas atsidare pacioje saunoje buvo ivairiu kvapu pasirinkimas ir leisdavot pilti. Ismokikite zmones kad pilti reikia karsta vandeni, ir po pora lasu kad spetu isgaruoti ir tik del kvapo o ne del karscio, o ne salta vandeni ir kibirais. O galu gale pasodinkit zmogu prie pat pirties kad kontruoliuotu, jeigu nemokat per nakti suremuontuot pirties... bet vistiek zmones pils, ras kaip. Geda is tiesu, mokam pinigus o pirtis neveikia.... absurdas.
Šiandien Fabijoniškių Impilse nebeleido nusipirkti abonento 1 mėnesiui, o prieš tai dalino kažkokius sertifikatus, tai ką negalėjo pasakyt, kad nebebus mėnesinių abonentų ??? bet kodėėėėėėėėėl : (visada pirkdavau, nes man tiesiog taip patogiau. Išėjau nuleidus galvą ir pasipiktinus, šitaip negerbia savo klijentų, lankiausi nuo 2007 m. Daugiau nebepirksiu ir nebeisiu iš principo, pasipiktine ir kiti kiek girdėjau : (
Sveiki.Rasau apie klube Vilniuje, Asanaviciutes gatveje, prie Sodros.keleta kartu prasiau salos darbuotoju treniruokliu saleje televizoriuje ijungti anglu k ziniu kalala, pasigincijus ijunge.Visi 5 televizoriai rodo ta pacias sporto programas..Norim ir suzinoti kas dedasi pasaulyje, ka tie zalieji zmogeliukai veikia. Bet po kiek laiko ir vel perjunge i sporto kanali. Treneris Simonas paaiskino, kad valdzia releidzia jungti kitokiu kanalu. Tai kas svarbiau - klientas ar valdzia, kam tarnauja klubas - valdziai ar klientams? Nelogiska.Lanko kluba ir uzsenieciai ir lietuvaiciai - norisi bunant klube ir apsisviesti. Dusuose vietoj karsto vandens rodykliu bega saltas.Neteisingai nustatytos kranu rodykles.O del grybeliniu ligu pavojinga. Anksciau tikrindavo gydytojas - dabar ne. Pazistami vien del uzsikretimo nelanko klubo. kai kurie zmones eina su gatves batais i persirengima ir netgi i baseino teritorija.Niekas ju neperspeja. Aptarnaujantis personalas puikus. paslaugus.bendrai malonu cia lankytis nes kitkas viskas saulu.O valytoja valo net per daug.Tiesiog nesustoja.As tai truputi pasimuliuociau.O ji visa laiko dirba be sustojimo.Nuostabu, Aciu visiems darbuotojams, cia lankytis tikrai malonu. Su pagarba, klubo lankytojas Algirdas
Labai gaila kad Klaipedos filialas netaiko nuolaidu neigaliems vaikuciams.
Paemiau 1 metu abonementa Kareiviu gatveja. Po savaites sportavimo dingo drabuziai kol maudziausi, personalas kaip visada uz daiktus neatsako. Bandziau aiskinti - nieko. Na bet pergyvensiu kaip nors, siaip galetu bent pirtis bent po kurio laiko tikrinti nes smirda peleisiais.Bet pliusiu irgi yra !!! naujausi treniruokliai, ir pastoviai vis keiciai naujais.Tik dizaino atzvilgiu galetu buti ne sandelis pilnai uskistas treniruokliais !!! bet kaskaip skoningai ir dizainiskai viskas pateikta.PVZ vs-fitness super atmosfera viskas super.Bet svarbiausiai kaip sakoma rezultatas, kunas uzsipompaves krauju ir gerai. SEKMES visiems gerinant savo rezultatus.
Esu pasipiktines IMPULS sporto ir sveikatingumo klubu Klaipedoje ne paslaugomis (jomis nesinaudoju), bet darbuotoju nesaziningumu. 2014 m. Vasaros pradzioje sudariau sutarti metams tiesioginiu debetu uz IMPULS. Taciau praejus menesiui, ypac pablogejus sveikatai (mano darbingumo lygis tik 20%) nutariau nutraukti sutarti. is manes is karto buvo paimta naudojimosi kortele. Banke man tiesioginio debeto neleidzia nutraukti aiskindami darbuotojai tuom jog turesiu moketi bauda. Klubas pradejo veikti 2014 m. spalio men. kadangi as buvau nutraukes sutarti nemaniau kad man bus tiesioginiu tebetu nuskaiciuojami pinigai, deja lapkricio men is mano sask buvo nuskaiciuota 150 lt. lapkricio men man grazino tuos pinigus tik man nuvaziavus i kluba ir paaiskinus kad sutartis nutraukta.Gruodzio menesi man vel buvo nuskaciuota 150 lt. Vaziavau vel aiskintis, kad neteisetai man nuskaiciuojami pinigai, kad sutartis nutraukta, taciau man pinigu i saskaita IMPULS negrazino, nors zadejo. Sausio men. is mano saskaitos buvo nuskaiciuota 43.44 euro. is viso IMPULS is mano saskaitos yra nuskaiciaves 86.88 euro.Tai galima traktuoti kaip vagyste. Kadangi su IMPULS darbuotojais negaliu susitarti zmoniu kalba, jog as nesinaudoju ju paslaugomis, kad sutartis nutraukta, paimta paslaugu naudojimosi kortele, busiu priverstas kreiptis i vartotoju teises.
Keistos salygos klubo. Be mokescio dar yra narystes mokestis metams.350 lt. As manau, kad ta kaina, kuria jau moki ir yra narystes mokestis, kad galetum lankytis, o kam dar kazkoks neaiskus uz kazka mokestis. Kalbu apie klaipedos impulsa
Labai nuvyle susisiekimas su vilniaus impulsais... daug skambinejau nurodytais numeriais, rasau emaila, jokio atsako...
Panevezio impuls kluba lankau jau senokai, bet kas liecia higiena darosi baisu.Niekas netikrina koju, ateina zmones su aiskia odos liga.nuberti.pleiskanoti.ir lenda i ta pati vandeni.Infraraudonuju spinduliu pirtyje smarve yra tokia kad gali apsivemti.Sakiau, bet niekas nesikeicia.Matyt san.epideminis siuo sunkiu metu turi svarbesniu uzsiemimu, is kur iseina pilnais krepsiais.Laukime ligos epidemijos.
Pirmas kartas sporto klube "Impuls" Klaipedoje labai nuvyle. Visiska nesamone iskarto pirkti abonementa metams, manau bandysiu susigrazinti pinigus.
Kai perki abonementa visi draugiski, atrodo tikrai kad geras ir rimtas sporto klubas, bet kai ateini kita diena sportuoti viskas keiciasi :) prasideda linksmybes. Tave pasitinka nemaloni administratore, kuri nieko nesugeba paaiskinti, siaip ne taip surandi kur tau reikia eiti, patenki I treniruokliu sale ir vel tau nieks nieko nepaaiskins ir neparodys, vargu ar kas pastebes jeigu tu ten uzsimusi :) Bandai kaz kaip issisukti ir suprasti, nesigauna, susinervini ir iseini, taves laukia vel persirengimo kambarys ir dusai. Tokios nesamones dar niekur nemaciau, jokio privatumo. Dusai visi bendri, iskart sujungti su persirengimo kambariu, kaz kas stovi nuogas po dusu, kaz kas vaiksto salia apsirenges ir su kojinem. Slikstu.
Vien tik minusai. Tikrai nesiulyciau niekam ten eit.
Labas vakaras, buvau labai nuliūdinta, kai paskambinau telefonu į Jūsų klubą, ęsantį Kaune, Baltų pr., norėdama gauti informacijos apie Jūsų klube teikiamas paslaugas. Registratūros darbuotoja buvo ypatingai nemandagi, todėl negavau atsakymų į savo klausimus. Bandžiau skambinti dar kartą, bet trijų valandų laikotarpyje man taip niekas ir neatsiliepė. Tikriausiai registratūros darbuotuojos perdaug apkrautos darbais:)
Rita 2014-08-29 17:43:16
Kareiviu gatves impulse treneriai treniruokliu saleje visiskai nekreipia demesio i sportuojancius.Suprantu, kad jie nori jog uzssisakytum programa pas juos, bet as jie negali bet minimaliai supazindint naujai atejusius zmones.Paprasius pagalbos, reikejo pamatyt treneres veida, geriau buciau neprasius.O gal jiems nepriklauso, bet ka jie tryse tada ten veikia?
Nė viename impulse jie nieko neveikia, nes juos samdo zmones, kurie nieko neismano apie sporta, to pasekoje idarbinami treneriai, kurie taip pat nieko neismano, darbuotojai nepriziurimi, tad nieko ir neveikia. Tokia jau yra situacija, kai yra didziulis tinklas ir darbuotojus samdo visokie vadovai, kurie su sportu neturi nieko bendra. Lankiausi Kareiviu ir Ozo g impulsuose daug kartu, ne vienas treneris nemoka elementaraus pritupimo su stanga atlikti, o kiek kartu maciau kaip jie moko kitus atlikt pritupima tai kraupu. Vat kas buna kai darbinami visokie treneriuksciai, kurie pabaige kazkokius 8 sav kursus, po kuriu net nera tikrinamo ju zinios.

UAB VS SPORT (SPORTO PREKĖS, INVENTORIUS)
Adresas: Taikos pr. 66A, LT-93219 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba, sporto paslaugos, sporto klubai, sporto, turizmo reikmenys.
UAB „VS Sport“ - didžiausia sporto įrangos ir inventoriaus el. parduotuvė Baltijos šalyse! Siekiame įkvėpti žmones rinktis sportą, sveiką gyvenseną ir aktyvų laisvalaikį. SPORTO SALIŲ, ARENŲ ĮRENGIMAS Jau daugiau nei 10 metų...
Victoria Gym sporto ir laisvalaikio centras
Adresas: Trinapolio g. 11, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos, pirtys ir baseinai, pramogos ir poilsis, sporto paslaugos, sporto klubai, sporto, turizmo reikmenys.
Norėtume Jus pakviesti sportuoti į modernų ir šiuolaikišką sporto klubą „Victoria Gym“ Atgaukite jėgas jogos, kalanetikos ir aerobikos treniruotėse. Atsipalaiduokite ir pailsėkite baseine, sūkurinėje vonioje ir trijose pirtyse...
Euroatletas
Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai, sporto paslaugos, sporto klubai, sporto, turizmo reikmenys.
UAB "Euroatletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas.GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas.Tai krepšinio lentos iš grūdinto stiklo...
Eurosportas LT
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos, sporto paslaugos, sporto klubai, sporto, turizmo reikmenys, statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų...

UAB „Carttara" ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų gofrokartono dėžes ir pakuotę
UAB „Carttara" ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų gofrokartono dėžes ir pakuotę 09-23 14:42
Kauno UAB „Carttara" vienintelė Baltijos šalyse ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų dėžes (pakuotes) ne tik iš gofrokartono, bet ir gofroplasto. Ji pasižymi tokiomis pat...
Šveicarijos pasididžiavimas praranda populiarumą
Šveicarijos pasididžiavimas praranda populiarumą 10-01 17:48
Pasaulyje garsių laikrodžių gamintojai išsako nedžiuginančias prognozes – liūto dalis Šveicarijos kompanijų numato, kad ateinančius 12 mėnesių nuosmukis pramonėje tęsis.
Verslo reikalais keliauja daugiau, tačiau užsienyje neužsibūna
Verslo reikalais keliauja daugiau, tačiau užsienyje neužsibūna 10-01 16:24
Statistikai suskaičiavo, kad Lietuvos gyventojai į užsienį verslo reikalais šiemet keliavo beveik 8% dažniau nei pernai. Kelionių pardavėjai sako, kad nors verslo kelionių daugėja, įmonės...

Ar turite santaupų?

UAB Baltic master