Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Impuls LTU

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Impuls paslaugų teikimo tvarka labai biurokratiška ir tai nekuria pasitikėjimo lankytojams, nedidina jų lojalumo. Išvykus atostogauti ar sergant reikalaujama dokumentų, man tikrai nesinori sau susikurti problemų dėl dokumentų gavimo. Juk jūs esate paslaugų įmonė, būkite lankstūs, pagarbiai (o ne biuirokratiškai) elkitės su klientais ir Jūsų lankytojų skaičius didės. Aš pati porą kartų vardan protesto prieš šaltą biurokratinę įstaigą bent du kartus nutraukiau lankymąsi "Impulse". Atsiprašau.
Patekau į Šiaulių "Impuls" spąstus. Man mama (pensininkė) padovanojo dovanų kuponą už 60 eurų (tai yra trečdalis pensijos). Atrodė viskas gerai iki tol, kol nesusidūriau su klausimu "o ką aš už tą kuponą galiu įsigyti?". Vadybininkė man paaiškino, kad galima išsipirkti 2 mėnesių abonentą, kuris kainuoja 98 eurus ir dar reikia susimokėti nario mokestį 50 eurų (viso 148 eurai).Tai reiškia, kad gauni dovanų 60 eurų ir dar susimoki 88 eurus (kodėl?). Kitas pasiūlymas buvo: vienkartinis apsilankymas, kuris kainuoja 11 eurų, tai reiškia, kad 9 eurus turi padovanoti (už ką?). O svarbiausia, kad pinigų už dovanų kuponus negrąžina. Išvadas padarykite patys.
Asanavičiūtės g. klube nešvaru. Prašosi atnaujinimo ir gerų valytojų, ne tokių, kur bile ant akių pasisuktų. Kaina nemaža, galit bent kartą per parą išvalyt normaliai. Lankausi rytais, kaip iš vakaro paliko, taip ryte valytojos laksto, bet nesuprantu ką jos valo, kad baisi nešvara. TRX salėje, kur ant žemės pratimai atliekami - visuomet purvinos grindys, dulkių ir trupinių pilna - kvėpuok ant kilimuko į sveikatą. Kilimukus "tipo" valo, bet kai tokios grindys, tai be reikalo. Kamuoliai suodini. Tualetų dangčiai ir kriauklės visuomet dulkėti. Treniruoklių, rankenos dažnai limpa, yra apiplyšusių, kyšo paralonai. Spintelėse randu įvairių "dovanų", nugertų vandens buteliukų, panaudotų plestrų ir pan. Dalis dušų sugedę, dušinėje daiktų laikykla l. mažytė, viskas krinta. Iš teigiamos pusės - erdvu, daug kardio treniruoklių, gera atmosfera mankštntis. Tačiau, pasikeitus kainų politikai, ir apsilankius Savicko klube, kainos ir kokybės, o svarbiausia švaros atžvilgiu, impuls loose.
Norėčiau perspėti visas moteris sportuojančias Klaipėdos "Impulse". Nepalikite savo asmeninių daiktų duše, nes juos pavogs. Taip nutiko man šiandien, kai duše ant pakabos pasikabinau 2 maišelius:viename buvo rankšluos-
čiai, kitame visos dušo priemonės.Kai grįžau iš baseino deja nė vieno maišelio neberadau.Kažkodėl įtariu "Impul-
so" valytojas. Bet kaip sako "Nepagautas ne v***s".
siauliuose tokiu nesamoniu kaip kituose miestuose nera. Vaziuokit pas mus.
As nesuprantu kiek galima, vilniuje, karoliniskiu mikrorajono impulse sauna neveikia normaliai jau savaite laiko!!! kiek galima? -"Taigi cia del to kad zmones vandeni pila". Gerbiamieji impulso darbuotojai, padarykite taip kad ten budu pastoviai 95 laipsniai ir niekas nepils vandens. Galu gale kai tik sis impulsas atsidare pacioje saunoje buvo ivairiu kvapu pasirinkimas ir leisdavot pilti. Ismokikite zmones kad pilti reikia karsta vandeni, ir po pora lasu kad spetu isgaruoti ir tik del kvapo o ne del karscio, o ne salta vandeni ir kibirais. O galu gale pasodinkit zmogu prie pat pirties kad kontruoliuotu, jeigu nemokat per nakti suremuontuot pirties... bet vistiek zmones pils, ras kaip. Geda is tiesu, mokam pinigus o pirtis neveikia.... absurdas.
Šiandien Fabijoniškių Impilse nebeleido nusipirkti abonento 1 mėnesiui, o prieš tai dalino kažkokius sertifikatus, tai ką negalėjo pasakyt, kad nebebus mėnesinių abonentų ??? bet kodėėėėėėėėėl : (visada pirkdavau, nes man tiesiog taip patogiau. Išėjau nuleidus galvą ir pasipiktinus, šitaip negerbia savo klijentų, lankiausi nuo 2007 m. Daugiau nebepirksiu ir nebeisiu iš principo, pasipiktine ir kiti kiek girdėjau : (
Sveiki.Rasau apie klube Vilniuje, Asanaviciutes gatveje, prie Sodros.keleta kartu prasiau salos darbuotoju treniruokliu saleje televizoriuje ijungti anglu k ziniu kalala, pasigincijus ijunge.Visi 5 televizoriai rodo ta pacias sporto programas..Norim ir suzinoti kas dedasi pasaulyje, ka tie zalieji zmogeliukai veikia. Bet po kiek laiko ir vel perjunge i sporto kanali. Treneris Simonas paaiskino, kad valdzia releidzia jungti kitokiu kanalu. Tai kas svarbiau - klientas ar valdzia, kam tarnauja klubas - valdziai ar klientams? Nelogiska.Lanko kluba ir uzsenieciai ir lietuvaiciai - norisi bunant klube ir apsisviesti. Dusuose vietoj karsto vandens rodykliu bega saltas.Neteisingai nustatytos kranu rodykles.O del grybeliniu ligu pavojinga. Anksciau tikrindavo gydytojas - dabar ne. Pazistami vien del uzsikretimo nelanko klubo. kai kurie zmones eina su gatves batais i persirengima ir netgi i baseino teritorija.Niekas ju neperspeja. Aptarnaujantis personalas puikus. paslaugus.bendrai malonu cia lankytis nes kitkas viskas saulu.O valytoja valo net per daug.Tiesiog nesustoja.As tai truputi pasimuliuociau.O ji visa laiko dirba be sustojimo.Nuostabu, Aciu visiems darbuotojams, cia lankytis tikrai malonu. Su pagarba, klubo lankytojas Algirdas
Labai gaila kad Klaipedos filialas netaiko nuolaidu neigaliems vaikuciams.
Paemiau 1 metu abonementa Kareiviu gatveja. Po savaites sportavimo dingo drabuziai kol maudziausi, personalas kaip visada uz daiktus neatsako. Bandziau aiskinti - nieko. Na bet pergyvensiu kaip nors, siaip galetu bent pirtis bent po kurio laiko tikrinti nes smirda peleisiais.Bet pliusiu irgi yra !!! naujausi treniruokliai, ir pastoviai vis keiciai naujais.Tik dizaino atzvilgiu galetu buti ne sandelis pilnai uskistas treniruokliais !!! bet kaskaip skoningai ir dizainiskai viskas pateikta.PVZ vs-fitness super atmosfera viskas super.Bet svarbiausiai kaip sakoma rezultatas, kunas uzsipompaves krauju ir gerai. SEKMES visiems gerinant savo rezultatus.
Esu pasipiktines IMPULS sporto ir sveikatingumo klubu Klaipedoje ne paslaugomis (jomis nesinaudoju), bet darbuotoju nesaziningumu. 2014 m. Vasaros pradzioje sudariau sutarti metams tiesioginiu debetu uz IMPULS. Taciau praejus menesiui, ypac pablogejus sveikatai (mano darbingumo lygis tik 20%) nutariau nutraukti sutarti. is manes is karto buvo paimta naudojimosi kortele. Banke man tiesioginio debeto neleidzia nutraukti aiskindami darbuotojai tuom jog turesiu moketi bauda. Klubas pradejo veikti 2014 m. spalio men. kadangi as buvau nutraukes sutarti nemaniau kad man bus tiesioginiu tebetu nuskaiciuojami pinigai, deja lapkricio men is mano sask buvo nuskaiciuota 150 lt. lapkricio men man grazino tuos pinigus tik man nuvaziavus i kluba ir paaiskinus kad sutartis nutraukta.Gruodzio menesi man vel buvo nuskaciuota 150 lt. Vaziavau vel aiskintis, kad neteisetai man nuskaiciuojami pinigai, kad sutartis nutraukta, taciau man pinigu i saskaita IMPULS negrazino, nors zadejo. Sausio men. is mano saskaitos buvo nuskaiciuota 43.44 euro. is viso IMPULS is mano saskaitos yra nuskaiciaves 86.88 euro.Tai galima traktuoti kaip vagyste. Kadangi su IMPULS darbuotojais negaliu susitarti zmoniu kalba, jog as nesinaudoju ju paslaugomis, kad sutartis nutraukta, paimta paslaugu naudojimosi kortele, busiu priverstas kreiptis i vartotoju teises.
Keistos salygos klubo. Be mokescio dar yra narystes mokestis metams.350 lt. As manau, kad ta kaina, kuria jau moki ir yra narystes mokestis, kad galetum lankytis, o kam dar kazkoks neaiskus uz kazka mokestis. Kalbu apie klaipedos impulsa
Labai nuvyle susisiekimas su vilniaus impulsais... daug skambinejau nurodytais numeriais, rasau emaila, jokio atsako...
Panevezio impuls kluba lankau jau senokai, bet kas liecia higiena darosi baisu.Niekas netikrina koju, ateina zmones su aiskia odos liga.nuberti.pleiskanoti.ir lenda i ta pati vandeni.Infraraudonuju spinduliu pirtyje smarve yra tokia kad gali apsivemti.Sakiau, bet niekas nesikeicia.Matyt san.epideminis siuo sunkiu metu turi svarbesniu uzsiemimu, is kur iseina pilnais krepsiais.Laukime ligos epidemijos.
Pirmas kartas sporto klube "Impuls" Klaipedoje labai nuvyle. Visiska nesamone iskarto pirkti abonementa metams, manau bandysiu susigrazinti pinigus.
Kai perki abonementa visi draugiski, atrodo tikrai kad geras ir rimtas sporto klubas, bet kai ateini kita diena sportuoti viskas keiciasi :) prasideda linksmybes. Tave pasitinka nemaloni administratore, kuri nieko nesugeba paaiskinti, siaip ne taip surandi kur tau reikia eiti, patenki I treniruokliu sale ir vel tau nieks nieko nepaaiskins ir neparodys, vargu ar kas pastebes jeigu tu ten uzsimusi :) Bandai kaz kaip issisukti ir suprasti, nesigauna, susinervini ir iseini, taves laukia vel persirengimo kambarys ir dusai. Tokios nesamones dar niekur nemaciau, jokio privatumo. Dusai visi bendri, iskart sujungti su persirengimo kambariu, kaz kas stovi nuogas po dusu, kaz kas vaiksto salia apsirenges ir su kojinem. Slikstu.
Vien tik minusai. Tikrai nesiulyciau niekam ten eit.
Labas vakaras, buvau labai nuliūdinta, kai paskambinau telefonu į Jūsų klubą, ęsantį Kaune, Baltų pr., norėdama gauti informacijos apie Jūsų klube teikiamas paslaugas. Registratūros darbuotoja buvo ypatingai nemandagi, todėl negavau atsakymų į savo klausimus. Bandžiau skambinti dar kartą, bet trijų valandų laikotarpyje man taip niekas ir neatsiliepė. Tikriausiai registratūros darbuotuojos perdaug apkrautos darbais:)
Rita 2014-08-29 17:43:16
Kareiviu gatves impulse treneriai treniruokliu saleje visiskai nekreipia demesio i sportuojancius.Suprantu, kad jie nori jog uzssisakytum programa pas juos, bet as jie negali bet minimaliai supazindint naujai atejusius zmones.Paprasius pagalbos, reikejo pamatyt treneres veida, geriau buciau neprasius.O gal jiems nepriklauso, bet ka jie tryse tada ten veikia?
Nė viename impulse jie nieko neveikia, nes juos samdo zmones, kurie nieko neismano apie sporta, to pasekoje idarbinami treneriai, kurie taip pat nieko neismano, darbuotojai nepriziurimi, tad nieko ir neveikia. Tokia jau yra situacija, kai yra didziulis tinklas ir darbuotojus samdo visokie vadovai, kurie su sportu neturi nieko bendra. Lankiausi Kareiviu ir Ozo g impulsuose daug kartu, ne vienas treneris nemoka elementaraus pritupimo su stanga atlikti, o kiek kartu maciau kaip jie moko kitus atlikt pritupima tai kraupu. Vat kas buna kai darbinami visokie treneriuksciai, kurie pabaige kazkokius 8 sav kursus, po kuriu net nera tikrinamo ju zinios.
marius 2014-10-18 21:13:35
sveiki 2014 rugsejo men.pastate nauja impuls Klaipedoje tai neileido, pasiule naryste metams uz kuria reikia susimoketi iskarto uz metus, siaip norejau paziureti isbandyti keleta treniruociu jei butu patike tai ir buciau tapes tuo nariu o dabar nusiperki metams nueini tau nepatiko klubas ar aptarnavimas tai pinigu niekas ir negrazina, idomiai cia, tai padarytu 100 lt vienkartini apsilankyma ir issprestu visus nesusipratimus, vadybininke pasake kad naryste reikalinga tam kad nebutu daug zmoniu ir butu konfortiska kitiems klubo nariams, kazkoks briedas, gal impulsas nesiekianti pelno organizacija.
Ir aš "apturėjau tokią laimę" :). Esu buvęs Impuls klubuose ir kituose miestuose, - sumoki už vienkartinį apsilankymą (kad ir sąlyginai brangiau) ir eini. Pasirodo Klaipėdoje kitaip. Natūralu, kad žmonės, atsidarius naujam "sporto" centrui nori pasižiūrėti-išbandyti. Ir čia jų laukia siurpizas, - nori išbandyti, mokėk už metus į priekį. Nežinau, kas tokios įdėjos autorius, ir koks jos tikrasis tikslas, bet man prapuolė bet koks noras ne tik pačiam lankyt, bet ir įmonės darbuotojams nupirkt (buvo tokių minčių). Beje apie tikslus, anot vieno profesoriaus "kas galėtų paneigti", kad tikslas kaip tik priešingas, prisiminkim istoriją su kažkuriuo iš Vilniaus "sporto ir laisvalaikio" klubu, kur buvo parduota daugybė metinių abonimentų, ir žmonės grūdosi, netilpdavo, trūkdavo spintelių. O pinigų, taigi, niekas negražina :)
Manau, jog sutartys kurias taip mielai pakiša IMPULS vadybinikės yra grobikiškos klientui. Atidžiai perskaitykite po kuo pasirašote gerbiamieji klubo lankytojai, nes jei sutartis ir pasibaigs, tai nenustebkite, jog pinigai iš jusu sąskaitos vis dar kapsės į impulsą.....ir Jūs jų tikrai neatgausite. TAIGI PRIEŠ PASIRAŠYTADAMI ATIDŽIAI PERSKAITYKITE.

Euroatletas
Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai, sporto paslaugos, sporto, turizmo reikmenys.
Širdies namai, UAB (Kardiologijos klinika)
Adresas: M. K. Paco g. 7 / Pavasario g. 2-1, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos, spa centrai, sporto paslaugos.
Sporto fėja (Inventorius sportui)
Adresas: Aušros g. 42, LT-44158 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto, turizmo reikmenys.

GOTAS statybos technikos ir įrankių nuoma - išmintingas sprendimas
GOTAS statybos technikos ir įrankių nuoma - išmintingas sprendimas 04-20 11:03
Įrankius nuomojasi net ir profesionalai Statybų įrangos nuomos pradininkės Lietuvoje UAB „Gotas" paslaugas vertina ne tik pavieniai statybininkai, bet ir didžiosios statybos...
Savaitę baigė žalia gaida
Savaitę baigė žalia gaida 04-25 00:00
Penktadienį Baltijos biržose investuotojai, atsiliepdami į nuotaikas Vakarų Europoje, santūriai pirko akcijas. Aktyviausiai prekiauta Šiaulių banko, "Tallinna Vesi", "Tallink Grupp" akcijomis...
Investuotojai apdovanojo geriausius
Investuotojai apdovanojo geriausius 04-24 18:56
Penktadienį asociacija "Investuotojų forumas" 2014 m. investuotoju pripažino laivų krovos UAB "Klaipėdos Smeltė", atsakingiausia įmone – UAB "Thermo Fisher Scientific Baltics". "Metų sprendimo...

Su kuo dažniausiai naršote rekvizitai.lt?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

AT&T 34,23 +4,17%