Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Impuls LTU

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Labai nuvyle susisiekimas su vilniaus impulsais... daug skambinejau nurodytais numeriais, rasau emaila, jokio atsako...
Panevezio impuls kluba lankau jau senokai, bet kas liecia higiena darosi baisu.Niekas netikrina koju, ateina zmones su aiskia odos liga.nuberti.pleiskanoti.ir lenda i ta pati vandeni.Infraraudonuju spinduliu pirtyje smarve yra tokia kad gali apsivemti.Sakiau, bet niekas nesikeicia.Matyt san.epideminis siuo sunkiu metu turi svarbesniu uzsiemimu, is kur iseina pilnais krepsiais.Laukime ligos epidemijos.
Pirmas kartas sporto klube "Impuls" Klaipedoje labai nuvyle. Visiska nesamone iskarto pirkti abonementa metams, manau bandysiu susigrazinti pinigus.
Kai perki abonementa visi draugiski, atrodo tikrai kad geras ir rimtas sporto klubas, bet kai ateini kita diena sportuoti viskas keiciasi :) prasideda linksmybes. Tave pasitinka nemaloni administratore, kuri nieko nesugeba paaiskinti, siaip ne taip surandi kur tau reikia eiti, patenki I treniruokliu sale ir vel tau nieks nieko nepaaiskins ir neparodys, vargu ar kas pastebes jeigu tu ten uzsimusi :) Bandai kaz kaip issisukti ir suprasti, nesigauna, susinervini ir iseini, taves laukia vel persirengimo kambarys ir dusai. Tokios nesamones dar niekur nemaciau, jokio privatumo. Dusai visi bendri, iskart sujungti su persirengimo kambariu, kaz kas stovi nuogas po dusu, kaz kas vaiksto salia apsirenges ir su kojinem. Slikstu.
Vien tik minusai. Tikrai nesiulyciau niekam ten eit.
Labas vakaras, buvau labai nuliūdinta, kai paskambinau telefonu į Jūsų klubą, ęsantį Kaune, Baltų pr., norėdama gauti informacijos apie Jūsų klube teikiamas paslaugas. Registratūros darbuotoja buvo ypatingai nemandagi, todėl negavau atsakymų į savo klausimus. Bandžiau skambinti dar kartą, bet trijų valandų laikotarpyje man taip niekas ir neatsiliepė. Tikriausiai registratūros darbuotuojos perdaug apkrautos darbais:)
Rita 2014-08-29 17:43:16
Kareiviu gatves impulse treneriai treniruokliu saleje visiskai nekreipia demesio i sportuojancius.Suprantu, kad jie nori jog uzssisakytum programa pas juos, bet as jie negali bet minimaliai supazindint naujai atejusius zmones.Paprasius pagalbos, reikejo pamatyt treneres veida, geriau buciau neprasius.O gal jiems nepriklauso, bet ka jie tryse tada ten veikia?
Nė viename impulse jie nieko neveikia, nes juos samdo zmones, kurie nieko neismano apie sporta, to pasekoje idarbinami treneriai, kurie taip pat nieko neismano, darbuotojai nepriziurimi, tad nieko ir neveikia. Tokia jau yra situacija, kai yra didziulis tinklas ir darbuotojus samdo visokie vadovai, kurie su sportu neturi nieko bendra. Lankiausi Kareiviu ir Ozo g impulsuose daug kartu, ne vienas treneris nemoka elementaraus pritupimo su stanga atlikti, o kiek kartu maciau kaip jie moko kitus atlikt pritupima tai kraupu. Vat kas buna kai darbinami visokie treneriuksciai, kurie pabaige kazkokius 8 sav kursus, po kuriu net nera tikrinamo ju zinios.
marius 2014-10-18 21:13:35
sveiki 2014 rugsejo men.pastate nauja impuls Klaipedoje tai neileido, pasiule naryste metams uz kuria reikia susimoketi iskarto uz metus, siaip norejau paziureti isbandyti keleta treniruociu jei butu patike tai ir buciau tapes tuo nariu o dabar nusiperki metams nueini tau nepatiko klubas ar aptarnavimas tai pinigu niekas ir negrazina, idomiai cia, tai padarytu 100 lt vienkartini apsilankyma ir issprestu visus nesusipratimus, vadybininke pasake kad naryste reikalinga tam kad nebutu daug zmoniu ir butu konfortiska kitiems klubo nariams, kazkoks briedas, gal impulsas nesiekianti pelno organizacija.
Ir aš "apturėjau tokią laimę" :). Esu buvęs Impuls klubuose ir kituose miestuose, - sumoki už vienkartinį apsilankymą (kad ir sąlyginai brangiau) ir eini. Pasirodo Klaipėdoje kitaip. Natūralu, kad žmonės, atsidarius naujam "sporto" centrui nori pasižiūrėti-išbandyti. Ir čia jų laukia siurpizas, - nori išbandyti, mokėk už metus į priekį. Nežinau, kas tokios įdėjos autorius, ir koks jos tikrasis tikslas, bet man prapuolė bet koks noras ne tik pačiam lankyt, bet ir įmonės darbuotojams nupirkt (buvo tokių minčių). Beje apie tikslus, anot vieno profesoriaus "kas galėtų paneigti", kad tikslas kaip tik priešingas, prisiminkim istoriją su kažkuriuo iš Vilniaus "sporto ir laisvalaikio" klubu, kur buvo parduota daugybė metinių abonimentų, ir žmonės grūdosi, netilpdavo, trūkdavo spintelių. O pinigų, taigi, niekas negražina :)
Manau, jog sutartys kurias taip mielai pakiša IMPULS vadybinikės yra grobikiškos klientui. Atidžiai perskaitykite po kuo pasirašote gerbiamieji klubo lankytojai, nes jei sutartis ir pasibaigs, tai nenustebkite, jog pinigai iš jusu sąskaitos vis dar kapsės į impulsą.....ir Jūs jų tikrai neatgausite. TAIGI PRIEŠ PASIRAŠYTADAMI ATIDŽIAI PERSKAITYKITE.
Pabrango.Turejau abonementa 3 m. nepratese ta pacia kaina.Pasiule daug brangiau...
Internetu skelbiama kaina 108 Lt/men dienos metu nepasiekiama.
O treneres Ozo. g. Impuls zaviukes-Greta, Kriste.Pacios sportuoja matomai nes tobulu figuru.
Slykstus aptarnavimas Impuls Kaune Baltu pr 16, geriau tiesiog apsisukti ir daugiau niekada nebeuzeiti
Atejus vasarai ijungtas 100 proc TAUPYMO REZIMAS. Apie karsta vandeni duse galima tik pasvajoti... pirtis veikia ne visos... o tos kurios ijungtos, tai ne visu pajegumu. Sumoki uz abonimenta didziulius pinigus, o gauni ne visas paslaugas. O dar ir darbo laikas savaitgaliais sutrumpintas. Reikes kreiptis del pinigu grazinimo !!!
Kareivių g. manoma, jog vienas iš geriausiu klubų. Sportuoju individualiai pagal programą. Bet labai apmaudu, jog "kojos nekyla lipti į baseiną". Visiška antisanitarija. Zmones be jokios sarmartos eina su kojų nagu gribeliu, Niekas netikrina. Prieš baseiną niekas nesimauda, tik kaškodėl po baseino visi šeravojasi, iki nukritimo. Rūbinėje moteris atlieka pedikiuro proceduras. pasibjauretina. Į baseina niekas nededa kepuraiciu, baseina pilnas plauku. Labai nemalonu. pakako keliu apsilankymu, kad daugiau ten neiti. Lieka tik sporto sale. O moki uz visus malonumus. Labai liudna. I pastabas, kolektyvas niekaip nereagoja. Neva tai lankytoju sazines reikalas... Impulsas uz nieka neatsako...
Vakar teko apsilankyti Kareivių g. Impulse.... dzakuze neveikia, lakoniume uzsiseniejusio slapimo smarve !!! Ar kas is valdzios domisi, kas vyksta ju valdomoje istaigoje???
Programos sudarymas 70 litų, kad taisyklingai pradėtum daryti reiktų poros kartų po 50 litų.Jei pratimus atlieki neteisingai, treneris prie tavęs neprieis ir nepadės, nors ir matys, kad darai netaisiklyngai (mokėk 50litų), baseinas 9-12h geriau neiti, nes pensininkų pergrūstas dziakūzi ir pirtyse (turbūt akcija).Nors į persirengimo kambarius draudžiama eiti su batais, bet daugumai tai vienodai šviečia ir eina su batais, poto atėjas iš dušo gali vėl eiti plaut kojas, kad apsiaut kojines.Čia Šilainiuose Oazės pastate.
Labai suprastejo Kareiviu g. Impulsas.
Kur ziuri valdzia?
Labai gailiusi isigijus ilgalaiki abonimenta : (
Siandien atejus i Asanavicutes g esanti Impuls radau didziule eile...ir deja galimybe apsilankyti treniruoteje, nes atejau likus 10 min iki jos. o eile, nes nemokamos treniruotes, susirinko tuntas moteru ir neuzteko spinteliu!!!!! tai ka man daryti, jei moku uz abonementa ir ateinu i mokama treniruote?!

Širdies namai, UAB (Kardiologijos klinika)
Adresas: M. K. Paco g. 7 / Pavasario g. 2-1, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos, spa centrai, sporto paslaugos.

Kodėl verta rinktis mokslus Didžiojoje Britanijoje?
Kodėl verta rinktis mokslus Didžiojoje Britanijoje? 12-22 09:49
Geriausia akademinė sistema - Didžiojoje Britanijoje Šiandien vis daugiau jaunuolių mąsto apie perspektyvią tarptautinę karjerą. Apie tai, kad vaikas baigtų ne tik universitetą, bet ir...
Baltic Master Kalėdinis sveikinimas
Baltic Master Kalėdinis sveikinimas 12-15 09:10
Džiaugiasi kepyklos, džiaugiasi gamyklos, džiaugias restoranai ir pietų valgyklos. Ūžia šildytuvai, oro gaivintuvai.Skamba peiliai, burzgia šaldytuvai.Jei ne „Baltic Master"...
Pasirinktas kelias: tiekti tik sertifikuotus ir kokybiškus vandens valymo produktus 12-22 16:49
Džiugu žinoti, kad per pastaruosius metus į mūsų įmonę kreipiasi vis daugiau vartotojų, kurie naudoja ne tik Aquafilter produkciją, prašydami pagalbos dėl jų jau turimų vandens filtrų...

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Red Hat 68,04 +10,63%