Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Impuls LTU

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Laba diena.Susiduriu su problema, kai kartu noriu atsivesti savo anūką, jam šeši metai.Vienas persirengti dar nesugeba, veduosi į moterų rūbinę. Tai be gali didelis nepatogumas ir mums ir visoms moterims, bet mačiau, kad į vyrų rūbinę vyrai vedasi ir mergaites!!!Kaip taip gali būti, kad nėra jokių kabinų persirengti su vaikais? Nėra pirčių zonoje ir jokio tualeto? Reikia eiti į tualetą per slidų ir šaltą koridorių ir ar daugelis tai daro?Juk dažnai čia pilna senjorų ir vaikų.Nežinau, kur reikėtų kreiptis, ar į spaudą ar į kokias instancijas, kad išspręsti šią problemą, nes jau metai iš metu kreipiuosi i vadybininkus Panevėžyje, kad perduotu savo valdžiai ir nieko, problema nepajudinama.Prašytumėm, kad atsirastų kabinos persirengti su vaikais ir tualetas pirčių zonoje, juk ne akmens amžiuje gyvenam.
Impuls Trinapolio g. griauna savo kokybes standartus. Spinteles nevalytos turbut nuo sporto klubo pastatymo laiku. Bent karta per savaite neveikia kondicionieriai ir sportuoti tada ypatingai karsta, nera oro, o veidrodziai kaip duse buna aprasoje, nuo sportuojanciu isskiriamos silumos. Dusuose daznai bega per saltas vanduo. Daznai neveikia bent viena pirtis. Grupines treniruotes perpildytos, neuztenka irangos, per mazai vietos ir paciose salese, prastas trenerio matomumas. Zodziu kaina - kokybe prasilenkia su sveiku protu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Noreciau pasidalinti patirtimi bandant nutraukti sutarti Impuls Panevezyje. Buvo likes menuo laiko iki mano sutarties pasibaigimo ir del mediciniu priezasciu as klubo nelankiau. Parasiau prasyma del sutarties nutraukimo ir pristaciau pazyma - israsa is ligonines del savo bukles. Pagal sutarti, tai suteiktu teise man nemoketi uz paskutini menesi. Ir ka jus manote, susiduriau su absurdisku kompetencijos nebuvimu. Sutartis nutraukta nebuvo. Kliedesiai apie sodros pazyma ir nedarbinguma, kuri nieko bendro su mano fiziniu aktyvumu neturi. Gerbiamos Neringos Stukienes bendravimo kultura ir Lietuvos istatymu ismanymas lygus nuliui. Panasu, kad Impuls istatymai yra virsesni uz Lietuvos istatymus.Esu pasipiktinusi Impuls izulumu ir niekada daugiau neturesiu su jais reikalu ir kitiems nerekomenduoju, bent jau Panevezyje.
masčiau gal reiktų pakeisti Vichy parką į kažką kitą, nes tiesiog norisi kažko naujo. Pagalvojau apie Impuls klubą, nes čia priima ir pensininkus, be to man lapai tiktų Kareivių g ir Trinapolio esanys klubai. Tačiau paskaičius atsiliepimus labai nustebau apie smarvę, purvą, nepagarba pagyvenusiems ir t.t..... Pasimečiau. Nežinau gal savo sumanymo reikia atsisakyti.
Nes jeigu tu visą laiką jausiesi lyg būtum patyčių objektu, nes tu esi pagyvenes pilietis ir gauni LIETUVIŠKĄ pensiją. Apmaudu. Tik norėčiau priminti, kad visi sulauksit garbaus amžiaus. Pamastykit.
Kyla problemų dėl galimybės sustabdyti narystę. Skambinant telefonu dienos metu, tarp 14-15 val. niekas neatsilliepia visais trim nurodytais numeriais. Palikau žinutę autoatsakiklyje, padiktavau nario kortelėe mumerį, ir paprašiau informuoti kai tai bus atlikta. Bet jokios info nesulaukiau. Lankausi sporto klube Klaipėdoje. Turiu nemalonios patirties anksčiau, kai nesilankiau klube 1, 5 mėn bet, , atostogos " buvo suteiktos tik 10 dienų. Vadybininkė labai maloniai informavo kad viskas yra tvarkingai ir nieko padėti negali, nes, jei man pratęs narystės sustabdymą, vadovybė už tai labai bars.
Labai truksta rubines tevams su vaikais. Lankau jusu kluba kartu su sunum, taciau jau sulaukiau priekaistu is lankytojos, kad veduosi sunu i moteru rubine. I vyru rubine vaikas dar nedijaucia pasiruoses eiti, bijo eiti vienas. Ka tokiu atveju daryti? Negi man eiti i vyru rubine su sunum :D
Ev 2016-09-29 20:26:44
Sveiki, esu labai patenkinta impuls klubu (Vilnius, Kareiviu g.), visur svara, labai malonus darbuotojai ir puiki atmosfera! Tik yra vienas minusas... Kodel dusuose nera uzuolaidu?! Butu labai malonu, jei atsizvelgtumet i tai:)
Sveiki, dėkoju už pastebėjimus.
Artimiausiu metu planuojame užkabinti dušinėse užuolaidas arba įstatyti dureles.
Su sveikiausiais linkėjimais :)
Laba diena, kreipiuosi į klubo IMPULS vadovus dėl jo padalinio Panevėžyje komandos.
Sutinku su Loretos nuomone 100 procentų dėl trenerio V.Glemžos atleidimo. Noriu paprieštarauti Impuls komandos atsakymui dėl trenerio atleidimo.Mes turi kitokia informacija ir čia nerašytumėme, jeigu treneris nenorėtų vesti 2 turimų savo TRX treniruočių per savaitę. O labai profesionalios trenerėms linkim nepervargti.
Pritariu Loretos komentarui dėl trenerio V. Glemža atleidimo.Juk trenerio išėjimas iš treniruoklių salės trenerio pareigų, dar nereiškia, kad jis negali likti ir toliau vesti TRX treniruočių. Mus IMPULS klientams atrodo kitaip, nei tvirtina IMPULS vadovybė, būtent dėl TRX treniruočių vedimo.Labai gaila, kad Panevėžio vadovai nenori įsiklausyti į klubo klientų nuomonę.
Loreta 2016-09-25 11:07:36
Jau metai esu aktyvi šio klubo lankytoja ir labai nusivyliau žinia, jog atleidžiamas treneris Vytautas Glemža. Neaišku, kas dirbs su mumis jo vietoje, bet sunku įsivaizduoti kitą TRX treniruotes vedantį šio klubo trenerį, kuris turėtų ne tik tiek patirties ir žinių, bet ir gebėtų kaip treneris Vytautas sukurti treniruotėje tikrai šiltą ir komandinę atmosferą. Žinome banalų posakį, kad nepakeičiamų nėra, tačiau noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad treneris Vyatutas iš čia dirbančių išsiskiria nuoširdžiu dėmesiu visiems savo klientams, tuo tarpu kitiems, kad ir geriems savo srities specialistams, akivaizdžiai reikia tobulinti bendravimo įgūdžius, nebent manote, kad trenerio šaltumas ir arogancija sportuojantiesiems tinka ir patinka.
Trenerio Vytauto treniruotėse vyrauja gera nuotaika, manau, ne tik aš pas jį nebijome sulaukti pašaipos dėl netiksliai atlikto pratimo (juk ne visi lankytojai yra sportininkai-profesionalai). Kalbėjausi su keliomis lankytojomis, ir kolegės pritaria, kad mums malonus trenerio palaikymas treniruočių metu, jo siekis iš sportuojančiųjų suburti draugišką vienas kitą palaikančią grupelę. Bent jau aš klubu IMPULS (beje, ne vieninteliu sporto klubu Panevėžyje) labiausiai džiaugiuosi dėl tokių trenerių, kaip šis, iš gana sunkių treniruočių sukuriančių malonų užsisėmimą.
Siūlau atsakingai priimti sprendimus, kurie mažina gerų, šiltų, profesionalių ir savo darbą bei lankytojus mylinčių darbuotojų skaičių -juk paskui juos gali išeiti ir dalis lankytojų…
Dėkoju Jums Loreta už atsiliepimą.
Mes taip pat labai norėtume, kad Vytautas ir toliau dirbtų Impuls, bet jis pats nusprendė išeiti iš darbo. Tuo pačiu tikimės, kad jis dar sugrįš, o mes mielai jį priimtume atgal. TRX treniruočių vedimą perims kitos labai profesionalios trenerės.
Linkime Jums sėkmės ir lauksime apsilankant mūsų klube.
Prisegtas dokumentas:
Sveiki. Esu lankes daug sporto klubu, nusprendziau isbandyti Impuls ir likau labai nustebintas. Visu pirma kaina, Fabijoniskiu klubui smarkiai per didele, rubines bei dusai nesvarus, klaikus kvapas, atejus i sale kondicioneriai atrodo kad neveikia o trenerio abejingumas nustebino. Prisistate Dominiko vardu ir kas nustebino treniruociu kainos, sako impulso kainos yra 21 euras bet jei imsite daugiau treniruociu pas mane bus Jums po 15euru...tai kur logika?ar darbdaviai nemoka atlyginimo, o treneris turi imti sau? Abstulbes galvoju, ar nereiktetu susigrazint pinigu nes to ko tikejausi negavau.
Labas! Prie mano teksto prirasyti zodziai ir pastabos kuriu as nerasiau.Kasnaudojasi mano paverde nesuprantu.pav, as apie jokias grybelines ligas nerasiau.I dar daud teksto, kurio as nerasiau.nesuprantu kas cia piktybiskai smeizia kluba ir mane..Reiketu klubo vadovybei issiaiskinti kas naudojasi manovardu smeizti kluba.As tiesiog noreciau ateiti pas vadovus ir paaiskinti, kad ten ne mano zodziai.O pabaigai, IMPULS asanaviciutes gatveje yra labai geras.Aciu! Al
Algirdas Tupe 2016-03-10 14:29:28
Sveiki, lankau Asanaviciutes g Impuls ie esi didziai patenkintas.lankau eile metu.Aptarnaujantis personalas puikus, svaru. Galiu pasakyti, kad viskas sustyguota graziai kaip smuike.Ir zmones su kuriais ten pasikalbu yra didziai patenkinti.Zinoma kainos per dideles, O mano pageidavimas butu (ir kai kuriu kitu lankytoju), kad buti ijungtas angliskas ziniu kanalas, kad baletum suzivoyi kas vyksta pasaulyje, nes lietuviai skelbia net kekiu dienu senumo naujienas... siuo metu visi ten esantys televizoriai rodo tuos pacius kanalus. Dekoju uz ma malonuma teikianti kluba..Visiems sekmes! Jusu klubo lankytojas Al.
Laba, tai kad 2iems nebera?? Dabar tik metines narystes. Jau po menesio gali nuimti visus normaliuas trenerius... Begioju kasdien paskui vienatrenere po visa Vilniu- toooks stresas mieste makaluotis per spustis... O Asanaviciutes Impulsa padare pensininku reabilitacijos centru- tie surase rasteli- sureagavo, darbingo amziaus moterys suraseme kelis kartus- nesureaguota... vatau ir metine sutartis...
Panevezio impulse dingo kalanetika, kvepavimas, dingo normalios treneres kurios bande puoseleti sveikata. Juk ne visi nori gadinti savo sveikata gelezuose, o ir zinant kokie "atidus" treneriai ten dirba, tai dingsta noras zudytis. Kodel Panevezio Impulsas nepasikviecia normaliu treneriu su tikromis sveikatinimo programomis ? Taip kad drisciau abejoti ar toki kluba galim vadinti sveikatinimo ?
Karoliukas 2016-03-07 21:44:43
Nors jau ilgokai lankau Ozo.g. esanti "Impuls", niekaip negaliu atsistebėti jų išpūstomis kainomis ir, sakykim, dušinių eama padėtimi. Seniausias sporto klubas Vilniuje, negi lupdami šiotkius pinigus, negali parodyti savo klientui elementarios pagarbos ir atsiremontuoti dušinių?? Plytelės apjuodusios, suskylinėje, iš kur žinot, ar tokiose kokio grybo nepasigausi ?? Nepagarba klientui savo.
Pritariu. Reiktu paskust higienos tarnyboms, kad pasidometu. Kai remontavo pries kelias savaites baseinus, apsidziaugiau, pamaniau, kad pagaliau atejo protas vadovybei klubo survarkyt dusus. Kur tau... Pajuode plyteles, apkalkeje viskas, suskile. Apie estetika ir dizaina isvis ner snekos. Ir cia tokiom salygom siulot praustis, kai yra mokama 60eu/men? Slykstu. Praradot dar viena kliente.
Taip pat minkstasuoliai rubine irgi tragiski. Gal nuo klubo atidarymo jie ten ir guli. Suskilinejusi oda visa, net prisest baisu. Tokiu turbut net savartynuose nera.
Klaipėdoje, , impuls" Pasirašiau susitarima. Tai gavau dokumentus su padirbtais parašais, klastotė. atidaviau ekspertizei -patvirtino vietoj vadoves psirašė neaišku kas - ar ne s*****i ir a*******i ? Nedamokėjo pinigu - sukčivo pagal ta susitarima su suklastotu parašu. Ar negieda vadovė -sukčiauti ? Fu
Panevėžyje Impulse naryste turėjau 3 mėn. Pasibaigus narystei ja sugalvojau prasitęsti po 1 metų. Užėjau pasiteirauti kokios kainos man atrėžė, kad visų pirmą teks susimokėti nario mokesti, mergaitė buvo ypatingai nemandagi. Paklausus o kokia yra abonimento kaina pasakė - viskas yra parašyta pridėk nario mokestį prie abonimento norimo ir gausi kainą. Nusisuko ir toliau šnekučiavosi su kolege. Žinote pasijutau, kaip su šlapiu skuduru gavusi. Mašinoje vyras paklausė kodėl nenusipirkau abonimento? neturėjau jam ką atsakyti. Atleiskite bet pats laikas jums būtu susirūpinti aptarnavimo kokybe. Esu ir anksčiau susidūrusi su nemaloniomis situacijomis bet ten buvo smulkmenos palyginus su šia. Tikrai jaučiuosi pažeminta, užtujinta...Atsižvelgite į pastabas nes aplinkiniai lenkia jūsų klubą lanku ir renkasi kitus variantus aš asmeniškai ir niekada nebepirkčiau Jūsų narystės ir už dyką nereikėtu!
Niekaip nesuprantu Impuls Asanavičiūtės g. pozicijos. Ar atstovaujantys Impulsui vadybininkai pamokyti maloniai aptarnaujti tik būsimus VIP klientus, o visokius pensininkus ar tuos, kurie pasirenka pigesnius planus - pasitinka su panieka? Būtent tokią sutikau Neringą Kibirkštytę. Esu tikrai garbaus amžiaus, ir kai gavai Omni ID dovanotus 30 Eurus bet kokiai narystei, - buvau tiesiog laimingai nusiteikusi gauti galimybę sportuoti, palaikyti gerą formą ir, savaime suprantama, nuotaiką. Deja, pajutau pažeminimą dėl to kad norėjau pasinaudoti galimybėmis pigiau nusipirkti narystę. Pagal šią vadybininkę jei noriu taikyti ID kortelę - tada man negalioja dabartinę akciją visoms Impulso narystėms. Tiesiog pasityčiojimas: už 2 mėnesius mokėti reikia 60 Eurų, o jei noriu geriau ir pigiau - siūlo už 3 mėnesius mokėti 90 Eurų. Nes tai būtų išskirtinis pasiūlymas...... 1 variante už vieną mėnesį moku 30 Eurų; 2 variante - už vieną mėnesį moku pigiau:... taip pat 30 Eurų.... Savaime aišku, nieko nenusipirkau, išėjau tiesiog sukrėsta.
Noriu pranesti apie nekompetinga Jusu klubo darbuotoja, kiri sestadieni 2016.06.18d, Labai nepagarbiai kalbejo su klubo klijentais, bet dar akiplisiskiai melavo, apie padeti baseine ir dusinese.
Atejom kaip visad praleisti gerai laika baseine su vaikai (4metu ir 6metu), Nebuvom perspeti kad Impulse nera karsto vandens. Pastebejom, kas sukurines vonios vandens temperatura daug mazesne nei iprastai. O kai po baseino nurejom nusiprausti ir is duso pradejo lietis ledinis vanduo. Buvo visai nesmagu, o ka daryt su vaikais? Nuejau pranesti apie situacija, tai is personalo isgirdau, kad vanduo karstas ir viskas gerai. Iseidamas vienas vyras uzgine mano nuomone ir pasake kad jau pries puse valanduos pats administratorei asmeniskai pranese, kad nera karsto vandens, i ka buvo atsakyto savaitgalis nieko jums padeti negaliu, ka norit ta ir darykit. Nu smagu kai pinigus sumoki o gauni toki atsakyma! Kaip suprasti jusu darbuotojos atsakyma? Juk as buvau su vaikais? Jusu darbuotojiems visiskai nesvarbus jusu lankytojai, lankom impulsa jau 3 metus..... Dabar supratau koki poziuri turit i uzsakova..... O susidarius problemai net nebandot spresti o tik rekiat ant uzsakovu....o apie atsiprasima net nera ir kalbos...
Algirdas Tupe 2016-03-10 14:29:28
Jums neatsibodo? Pries metus praset tos savo anglu kalbos. Siaip gyvenam Lietuvoj, o zinias galit ir namie paziuret. Ar babkiu nelieka po sporto klubo?:)
Buvau Asanaviciutes ir Savanorių Impulse. Be ispustu kainų, debilisko nario mokesčio ir žiauraus šlapimo kvapo tualete (nepamenu, kada jau kur nors tokį jaučiau) regiatstratores chames kaip reta. Tikėjausi normalaus malonaus aptarnavimo, vietoj to bendrauja ir atsakinėja į klausimus, lyg nori pasiust tave ant 3 raidžių. JOKIO paslaugumo, diskretiskumo, netgi šypsenos. Jūs taip negerbiat savo klientų, kad muzikes samdot?! Jokio noro ten sugrizt
Sveiki. Jusu klube dar nebuvusi, bet jis man ko gero arciausiai namu, tad atsidariau jusu puslapi. O varge! Ar gali buti tokios kainos, nario mokestis? Na cia dabar kas? As jau geriau vazinesiu i Fitkluba, kuris toliau namu... Pas jus turbut renkasi rinktine publika...
Nu kam taip sudėtingai su tom narystėm? Vienam kartui negalima, mėnesiui negalima, iškart dviem, + nario mokestis. Tai kur logika? Aš gal noriu tiesiog kelis kartus nueiti, pasibandyti, pažiūrėti ar viskas man tinka. Iškart reikalauja nariais tapt. Aš suprantu, norisi kuo daugiau pelno, bet galvokit šiek tiek paprasčiau. Tik ateini, nieko nežinai, iškart pirk 2 mėnesiam. O apie pusmečio ar metų planus išvis retai kas žino.
Nesuprantu kas negerai su administratore Deimante Kareiviu g. impulse? Ji tik su vyrais maloniai bendrauja? Iš kur tiek arogancijos ir nepagarbos klientui?? Iš pradžių galvojau, kad čia tik su manim taip, nes aš jauna ir mergina, gal konkurencija ir panašiai.. bet pastebėjau su visom.. Gal galėtų ją kas nors sudrausminti ir išmokyti mandagiai paprastai bendrauti bei sveikintis su klubo lankytojomis???
Sportuojantis 2016-01-25 18:47:30
Pritariu ankstesniam komentarui, viena vadybininke kuris sėdi kabinete is kaires, nemoka bendraut su klientais, ne patenkinta savo givenimu. Tiek to nupirkom abonementą - šiap viskas tvarkoj, sale, baseinas. Bet registratūroi irgi ira problemu. Merginos kurie ten dirba tikrai mandagi ir draugiški, bet tas jaunuolis kuris ten buna - nei labas nei viso gero, išvis ne reaguoja i žmones, ne sisveikina, netgi tada kai pirmas jam pasakei - tai tikrai ne vienintelis kartas - o aptarnavimo stilius))
Atiprasau mergina kai įeini i kabinetą ir žiuri tiesiai sėdi is desnies puses
Sveiki. Pries pora dienu su drauge nusprendeme sportuoti, tai aplakstem visus sporto klubus Klaipedoj. Paskutinis taskas buvo Impulsas. Nuejom pas administratore pasiklaust del kainu ir ka siulo. Ir ka jus manot? Kalbejo atbulais dantimis, nemaloniai, toks ispudis susidare, kad mes jai sutrukdeme bendrauti su kolegemis, (jos buvo 3). Paklausus apie kainas, tai pradejo maivytis, sako metams 500euru, as sakau, pakankamai didele suma, kad is karto moketi. Tai antakius pakele ir sako tai aisku, tada galite uz du menesius sumoketi du simtus su kazkiek (tikslios sumos nemapenu). Niekada ten daugiau negrysim! Kaip taip galima bendrauti? Panele juodais plaukais, kreipiuosi i jus, jei jums nepatinka jusu darbas, keiskite ji. O jei turite namie problemu, palikite jas namie.
Pati nemaloniausia panele su kuria teko susidurti....
Pasipiktines Klaipedos impulsu, nori pirkti abonimenta ir pries tainpaklausi keletos klausimu, viena karta atrase daugiau nebe, hmz nereikia jiems zmoniu? Bendravimas tragiskas
Sveiki
Būkite budrūs lemon gym
klubas treneriu ten nėra niekas nepatars kaip taisyklingai daryti pratimą, ateini į klubą dar reikia žinoti 5€ spina ir rankšluostis tokia kaina ir jei du kartus nepasitiesiai rankšluosčio ant treniruoklių iš metą iš klubo, taigi nepamirškite nešiotis 5€
persirengimo kambariuose trūksta kėdžių, kita karta reikia ir atsistojus persirengti, dušuose nėra spaudimo, vanduo bėga šaltas, klubas turi kas dvi valandas valyti dezinfekuoti treniruoklius šito nedaro plauna grindys tik, nenustebkite yra dviračiai apvynioti izoliacija
Kam sporto klube reikalingi treneriai, jeigu jie visiškai nieko nedaro apart bendravimo tarpusavyje? Suprantu, kad visi nori, jog būtų pinigai įgrūsti į kišenę, kad teiktųsi bent kažkiek padėti, bet visgi, mes perkam abonementus ir tikimės kažko daugiau. O patys treneriai žiauriai nemalonūs, tyčiojasi iš savo klubo lankytojų, juos žemina visų akivaizdoje. Asmeniškai turėjau reikalų su treneriu Simonu Greičiumi Asanavičiūtės impulse. NIEKAM NEREKOMENDUOJU. Nelabai suprantu, kaip ten priima tokius asmenis dirbti. Kainos visiškai neatspindi kokybės.
Labai nusivyliau impuls sporto klubais tiek Vilniuje Fabijoniskese, tiek Panevezyje sportavau abiejuose klubuose du metus, netvarka, purvas, treneriai visiskai nesidomi kas ka daro, jei neperki asmeniniu treniruociu, dauguma zmoniu pratimus daro klaidingai, bet nelabai treneriai kreipia i tai demesi.
Nelabai suprantu ir Impuls kainu pabrangimo po Euro ivedimo, vienkartinis apsilankymas 14 Eur. Ir visiskai nesuprantu nario mokescio prasmes, jeigu perku metini abonimenta, tai koks dar gali buti nario mokestis, as jau ir taip moku jums menesini nario mokesti, kad galeciau sportuoti jusu sporto klube. Gal reiketu atskirai nusipirkti ir inventoriaus abonimenta? nes su menesiu mokesicu gal tiktai vaikscioti ten galima?
Laba diena
Noriu širdingai padėkoti už suteiktą progą atstatyti formas ir sveikatą. Viskas tai dėl gero Šiaulių sporto klubo Impuls kolektyvo o būtent dėl asmeninio trenerio trenerio Dovydo Grigaliūno. Tai treneris kuris žiūri ne į kiekybę bet į kokybę. Aš jam esu labai dėkingas už sudarytas programas ir nuolatinės priežiūros. Jei tektų rinktis kitą trenerį - pagalvočiau gal geriau būtų keisti klubą. Norėčiau kad ir toliau dirbtų profesionalūs treneriai tokie kaip Dovydas Grigaliūnas.
ačiū jums ir sėkmės darbe.
Laba diena
ačiū jums ir sėkmės darbe.
marius 2014-10-18 21:13:35
sveiki 2014 rugsejo men.pastate nauja impuls Klaipedoje tai neileido, pasiule naryste metams uz kuria reikia susimoketi iskarto uz metus, siaip norejau paziureti isbandyti keleta treniruociu jei butu patike tai ir buciau tapes tuo nariu o dabar nusiperki metams nueini tau nepatiko klubas ar aptarnavimas tai pinigu niekas ir negrazina, idomiai cia, tai padarytu 100 lt vienkartini apsilankyma ir issprestu visus nesusipratimus, vadybininke pasake kad naryste reikalinga tam kad nebutu daug zmoniu ir butu konfortiska kitiems klubo nariams, kazkoks briedas, gal impulsas nesiekianti pelno organizacija.
visiškai sutinku, ir aš norėjau, bet po visokių privalomų narysčių - persigalvojau..
Lankausi Vilniaus, kareivių gatvėje, esančiame, Impulse. Esu patenkinta. Treneriai labai draugiški ir malonūs, pasirengę padėti. Baseinai tvarkingi, pirtys taip pat. Tad nesuprantu kodėl, Jūs, visi juos taip peikiate. O kalbant apie, tai jog žmonės nenusiprausia einant į baseiną, tai jau žmonių, lankančių sporto klubą kultūra ir supratimas yra labai aiškus, nemanau, kad tai Impuls darbuotojų kaltė.
Tad pradėkime kiekvienas nuo savęs.
Sėkmės siekiant savo tikslų :)
Panašu, jog Impuls klubo vadovams klientai yra nereikalingi. Nusipirkus metinį abonementą ir papildomai gavus nemokamus vienkartinius apsilankymus, po kurio laiko jie paprasčiausiai dingo. Atsakymo nesiteikia pateikti netgi Kareivių g. 14 Vilniuje esančio klubo vadovė. Taip kaip galima pasitikėti šia įmone ir mokėti kosminius pinigus už abonementą, jeigu klientai šiam klubui nereikalingi? Panašu, kad įmonė negerbia nei savęs, nei kliento.
Impuls paslaugų teikimo tvarka labai biurokratiška ir tai nekuria pasitikėjimo lankytojams, nedidina jų lojalumo. Išvykus atostogauti ar sergant reikalaujama dokumentų, man tikrai nesinori sau susikurti problemų dėl dokumentų gavimo. Juk jūs esate paslaugų įmonė, būkite lankstūs, pagarbiai (o ne biuirokratiškai) elkitės su klientais ir Jūsų lankytojų skaičius didės. Aš pati porą kartų vardan protesto prieš šaltą biurokratinę įstaigą bent du kartus nutraukiau lankymąsi "Impulse". Atsiprašau.
Patekau į Šiaulių "Impuls" spąstus. Man mama (pensininkė) padovanojo dovanų kuponą už 60 eurų (tai yra trečdalis pensijos). Atrodė viskas gerai iki tol, kol nesusidūriau su klausimu "o ką aš už tą kuponą galiu įsigyti?". Vadybininkė man paaiškino, kad galima išsipirkti 2 mėnesių abonentą, kuris kainuoja 98 eurus ir dar reikia susimokėti nario mokestį 50 eurų (viso 148 eurai).Tai reiškia, kad gauni dovanų 60 eurų ir dar susimoki 88 eurus (kodėl?). Kitas pasiūlymas buvo: vienkartinis apsilankymas, kuris kainuoja 11 eurų, tai reiškia, kad 9 eurus turi padovanoti (už ką?). O svarbiausia, kad pinigų už dovanų kuponus negrąžina. Išvadas padarykite patys.
Asanavičiūtės g. klube nešvaru. Prašosi atnaujinimo ir gerų valytojų, ne tokių, kur bile ant akių pasisuktų. Kaina nemaža, galit bent kartą per parą išvalyt normaliai. Lankausi rytais, kaip iš vakaro paliko, taip ryte valytojos laksto, bet nesuprantu ką jos valo, kad baisi nešvara. TRX salėje, kur ant žemės pratimai atliekami - visuomet purvinos grindys, dulkių ir trupinių pilna - kvėpuok ant kilimuko į sveikatą. Kilimukus "tipo" valo, bet kai tokios grindys, tai be reikalo. Kamuoliai suodini. Tualetų dangčiai ir kriauklės visuomet dulkėti. Treniruoklių, rankenos dažnai limpa, yra apiplyšusių, kyšo paralonai. Spintelėse randu įvairių "dovanų", nugertų vandens buteliukų, panaudotų plestrų ir pan. Dalis dušų sugedę, dušinėje daiktų laikykla l. mažytė, viskas krinta. Iš teigiamos pusės - erdvu, daug kardio treniruoklių, gera atmosfera mankštntis. Tačiau, pasikeitus kainų politikai, ir apsilankius Savicko klube, kainos ir kokybės, o svarbiausia švaros atžvilgiu, impuls loose.
Norėčiau perspėti visas moteris sportuojančias Klaipėdos "Impulse". Nepalikite savo asmeninių daiktų duše, nes juos pavogs. Taip nutiko man šiandien, kai duše ant pakabos pasikabinau 2 maišelius:viename buvo rankšluos-
čiai, kitame visos dušo priemonės.Kai grįžau iš baseino deja nė vieno maišelio neberadau.Kažkodėl įtariu "Impul-
so" valytojas. Bet kaip sako "Nepagautas ne v***s".
siauliuose tokiu nesamoniu kaip kituose miestuose nera. Vaziuokit pas mus.
As nesuprantu kiek galima, vilniuje, karoliniskiu mikrorajono impulse sauna neveikia normaliai jau savaite laiko!!! kiek galima? -"Taigi cia del to kad zmones vandeni pila". Gerbiamieji impulso darbuotojai, padarykite taip kad ten budu pastoviai 95 laipsniai ir niekas nepils vandens. Galu gale kai tik sis impulsas atsidare pacioje saunoje buvo ivairiu kvapu pasirinkimas ir leisdavot pilti. Ismokikite zmones kad pilti reikia karsta vandeni, ir po pora lasu kad spetu isgaruoti ir tik del kvapo o ne del karscio, o ne salta vandeni ir kibirais. O galu gale pasodinkit zmogu prie pat pirties kad kontruoliuotu, jeigu nemokat per nakti suremuontuot pirties... bet vistiek zmones pils, ras kaip. Geda is tiesu, mokam pinigus o pirtis neveikia.... absurdas.
Šiandien Fabijoniškių Impilse nebeleido nusipirkti abonento 1 mėnesiui, o prieš tai dalino kažkokius sertifikatus, tai ką negalėjo pasakyt, kad nebebus mėnesinių abonentų ??? bet kodėėėėėėėėėl : (visada pirkdavau, nes man tiesiog taip patogiau. Išėjau nuleidus galvą ir pasipiktinus, šitaip negerbia savo klijentų, lankiausi nuo 2007 m. Daugiau nebepirksiu ir nebeisiu iš principo, pasipiktine ir kiti kiek girdėjau : (
Sveiki.Rasau apie klube Vilniuje, Asanaviciutes gatveje, prie Sodros.keleta kartu prasiau salos darbuotoju treniruokliu saleje televizoriuje ijungti anglu k ziniu kalala, pasigincijus ijunge.Visi 5 televizoriai rodo ta pacias sporto programas..Norim ir suzinoti kas dedasi pasaulyje, ka tie zalieji zmogeliukai veikia. Bet po kiek laiko ir vel perjunge i sporto kanali. Treneris Simonas paaiskino, kad valdzia releidzia jungti kitokiu kanalu. Tai kas svarbiau - klientas ar valdzia, kam tarnauja klubas - valdziai ar klientams? Nelogiska.Lanko kluba ir uzsenieciai ir lietuvaiciai - norisi bunant klube ir apsisviesti. Dusuose vietoj karsto vandens rodykliu bega saltas.Neteisingai nustatytos kranu rodykles.O del grybeliniu ligu pavojinga. Anksciau tikrindavo gydytojas - dabar ne. Pazistami vien del uzsikretimo nelanko klubo. kai kurie zmones eina su gatves batais i persirengima ir netgi i baseino teritorija.Niekas ju neperspeja. Aptarnaujantis personalas puikus. paslaugus.bendrai malonu cia lankytis nes kitkas viskas saulu.O valytoja valo net per daug.Tiesiog nesustoja.As tai truputi pasimuliuociau.O ji visa laiko dirba be sustojimo.Nuostabu, Aciu visiems darbuotojams, cia lankytis tikrai malonu. Su pagarba, klubo lankytojas Algirdas
Labai gaila kad Klaipedos filialas netaiko nuolaidu neigaliems vaikuciams.
Paemiau 1 metu abonementa Kareiviu gatveja. Po savaites sportavimo dingo drabuziai kol maudziausi, personalas kaip visada uz daiktus neatsako. Bandziau aiskinti - nieko. Na bet pergyvensiu kaip nors, siaip galetu bent pirtis bent po kurio laiko tikrinti nes smirda peleisiais.Bet pliusiu irgi yra !!! naujausi treniruokliai, ir pastoviai vis keiciai naujais.Tik dizaino atzvilgiu galetu buti ne sandelis pilnai uskistas treniruokliais !!! bet kaskaip skoningai ir dizainiskai viskas pateikta.PVZ vs-fitness super atmosfera viskas super.Bet svarbiausiai kaip sakoma rezultatas, kunas uzsipompaves krauju ir gerai. SEKMES visiems gerinant savo rezultatus.

Euroatletas
Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "Euroatletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas.GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas.Tai krepšinio lentos iš grūdinto stiklo, akrilo plastiko, jachtinės faneros, taip pat keletas modelių krepšinio lankų...
Eurosportas LT
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

TOP 10 technologinių dovanų hitų 2016
TOP 10 technologinių dovanų hitų 2016 12-07 15:04
Ką dovanosime šiemet? Dronai, išmaniosios apyrankės, virtualieji akiniai - tai tik keli įrenginiai, kurie šiais metais kaip dovana po eglute bus ant bangos. Varle.lt...
3 pagrindinės socialinių tinklų tendencijos
3 pagrindinės socialinių tinklų tendencijos 12-08 19:49
Vidutiniškai 2016 m. per dieną socialiniuose tinkluose praleisdavome 116 minučių, kai 2012 m. – 92 minutes, skaičiuoja "Statista". Auga socialinių tinklų populiarumas, o su juo kartu ir prekės...
Geidžiamiausi JAV darbdaviai 2017 metais
Geidžiamiausi JAV darbdaviai 2017 metais 12-08 19:44
Žiniasklaidoje nuolat pasakojama, kaip šaunu yra dirbti Silicio slėnio bendrovės, kaip "Facebook" ar "Google". Tačiau geriausios JAV darbovietės laurai keliauja į kiek tradiciškesnę sferą.

Ar šiais metais didėjo Jūsų atlyginimas?

UAB Baltic master

Western Union 21,63 +3,54%