Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Impuls LTU

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Renata Vinclovaitė pati praščiausia vadybininkė, kai parduot ir padaryt sutartį ir rašo ir skambina, norint pasiteiraut dėl kitų dalykų skambink varpais: nei laiško atrašys, nei perskambins. Kam tie vadybininkai iš vis tada reikalingi? Nusivyliau, kreipsiuosi aukščiau.
Šiandien ryte skambinau į Kauno, Baltų pr. 16, esantį klubą. Metinės narystės per mėnesį kaina buvo 36 € už Rytas/Vidudienis. Po pietų užsukau nusipirkti narystės ir kaina jau buvo 45 €. Paklausus - kokia vakar kaina buvo, atsakė, kad vakar buvo vakar. Sakau noriu pasiskaityti apie šitus kainų keitimasis, kodėl internete senos kainos ir nė žodeliu niekur, kad kainos keisis. JOKIOS INFO NIEKUR NĖRA APIE KAINŲ KEITIMASIS, TIK KAIP ATVYKSTI - PAREIŠKIA, KAD IŠ TIKRŪJŲ KAINA DIDESNĖ, NEI INTERNETE. Kas idomu, jų saite gali internetu nusipirkti narystę už ta pačią kainą, kokią ir rodo, neišbrangsta, taip išeina tik vietoje pakelia kainą :D Sakė rytoj pranešimas spaudoje bus apie kainų keitimasis. Žodžiu gydo normaliai...
Laba diena. Lankau Panevėžio "Impuls" klubą nuo pačios pirmos atidarymo dienos. Visada perku metinį abonimentą. Dabar kaip tik baigiasi (2017-04-02) abonimento galiojimas, tačiau jokio konkretaus pasiūlymo negaunu. Susidaro toks įspūdis, kad klubui yra labai svarbu priimti kuo pigiau ir daugiau vienkartinių lankytojų, o ne suteikti nuolaidas pastoviems klientams. Kainos vis kyla, o švara, sporto inventorius, treniruokliai, dušai pasibaisėtini. Kokybė suprastėjo, o kainos pabrango 100-tu eurų !
Norite pasijusti klounu - lankykitė Asanavičiutės IMPULS baseiną! Pirma prašote lankytoju nepilti SAUNOJE vandens ir kažkokių smirdančių chemikalų ant akmenų - be rezultato, poto prašote personalo, kad užtikrintų kad lankytojai nepiltu ir laikytusi taisyklių - nulinis rezultatas, poto jau rašote raštą vadovybei, kad reikia kazką daryt - ir pagaliau! bingo! Kita dieną yra rezultatas - SAUNOJE! pastatytas KIBIRAS VANDENS! SU SAMČIŲ! o jus klounas.
Trumpiau tariant jei norite i sauną - tai neikit i Asanavičiutės Impuls baseiną - ten yra tik vos šiltas, smirdantis, dregnas kambariukas virš kurio parašyta "SAUNA"
Labai gaila kad apie pasikeitusią įejimo tvarka sužinai atėjęs į klubą ir negali patekti nes neturi šušiktos spynelės....
Negi neturite lankytojų kontaktų ir negalima informuoti iš anksto
Kai mokėjimas vėluoja tai žinutės eina kas diena
Kas ir kaip konpensuos man sugaištą laiką ir prarastą treniruotę
Fabijoniškių klubas
Trinapolio klube jau nuo Naujuju nebeveikia tropinė pirtis ir nienam nė motais. Ar jum nerūpi klijentai? Aš suprantu, kad iš karto sugedus nesuremontuosi, bet jau tuoj bus 2 mėn. Padariau pastabą darbuotojai tai ji sutiko, kad valdžia žino. Pasiūlė rašyti skundą.
Pirkau metinį abonementą ir gavau mėnesį dovanų draugui.Kaip dingsta dovanos.norejau užrašyti draugui dovana.Atsakė, kad nebera
Erikas 2017-01-25 19:02:10
Rūbinės dezinfekuojamos, bet spintelės ne. Būtent jūsų klube ir apsikrėčiau, daugiau niekur nemačiau, o Panevėžio impulse tikrai ne vieną tokį segantį esu mates.
Taigi, jeigu sergantysis pasideda maikutę į spintele ir paskui ateina sveikas žmogus ir taip pat pasideda savo drabūžius, jis taip pat bus užkrėstas šiuo virusu.
Kartu su rūbinėmis dezinfekuojamos ir spintelės ir šie darbai atliekami po darbo valandų. Mes neatliekame pilno kliento patikrinimo prieš apsilankymą, todėl šiuo atveju tai priklauso nuo klientų sąmoningumo. Ir jei jūs pastebėjote klientą su kažkokiomis problemomis, prašome informuoti mūsų personalą. Taip pat labai tikimės, kad ir jūs, turėdamas odos problemų, šiuo metu nesilankote klube.
Impuls 2017-01-16 12:11:42
Klientų rūbinės yra dezinfekuojamos kasdien. Jūsų minėtos ligos aprašyme rašoma " Infekcijos sukėlėjas perduodamas nuo odos ant odos liečiantis su sergančiuoju". Taigi nėra teisinga tvirtinti, kad ja užsikrėtėte nuo spintelės mūsų klube.
Linkime kuo greičiau pasveikti ir lauksime apsilankant.
klaipėda. Eglėi V.
2017-01-24 19:48:55 IP 78.61.94.127
klaipėdos klubo vadovės kviestos į policija 2016-12-14 20:46:57
Klaipėdos klubo vadovės J.K ir E.V. buvo iškviestos į policja dėl parašu klastojimo dokumentose, kur apsimelavo, kad parašai nesuklastoti. O administ. E.V.apsimelavo ir Darbo inspekcijoje. To pasėkoje - teismas. Kur visi pripažista parašai suklastoti, Impulsui teko samdyti advokata (2 teismai apie 3500 tūks. eurų). Ir 2 atsilepimus rašyti - kiek tūkstančių? Dar teko sumokėti už ekspertizė dėl parašu klastojimo.Ir apmokėti ieškovo advokatus. O teisme teisėjai buvo pateiktas garso įrašas kur E. V pasakoja kiek vaiku skendo Klaipėdoje, , Impulsė" pas etatinė trenere dizainere, kuri baigė 4 men. kursus ir savo sporto pasiekimus, tai kvlifikacija, rašo - žvaigždė.........Gal rašo apie viešbuti -žvaigždės, valytoja?
linksmu švenčių.
Ar atsakinėją į komentarus ta pati apsimelavusi Klaipėdos adm. Ėglė V.? Ar parašus dar klastojį dokumentose? Ar policijai meluoji su Kiermilinę? Ar darbo inspekcijoje meluojį? Ar daug algos nuskaičioja už melus?
Vilniaus Impuls, Kareivių g. Esu be galo nepatenkinta teikiama netikslia informacija. Kai kurie darbuotojai net nesugeba būti savo darbo vietoje, darbo valandomis ir negali pateikti reikiamos informacijos, be kolegų pagalbos. Nusipirkau abonimentą metams, bet ne tą, kurio norėjau, nes man nebuvo pranešta apie svarbiausius jo privalumus, o paskui buvo draskomos akys, kad viskas buvo sakyta. Darbuotojų klaida, o aš turiu ieškoti kam jį perrašyti, lyg neturėčiau daugiau ką veikti. Jokio malonumo lankytis Impulse, žinant, kad įsigyjau ne tą abonimentą, kurio norėjau.
Kamiles 2017-01-17 19:44:30
Panevėžio impuls. Paprašius rubinėje išvalyti grindis arba spinteles, nes stojama yra i bala. Gaunamas grasinimas, kad užblokuos abonimenta. Ar taip turi bendrauti pardavejos ?
Gal galite smulkiau aprašyti situaciją elektroniniu paštu vilma@impuls.lt ? Ačiū Jums.
Klientas 2017-01-16 22:52:03
Gal reiketu sniega atsikast Siauliuos? Ir aikstele prastumdyt daug nekainuoja. Nes dabar atrodot kaip nevalos
Sveiki, šiąnakt visas sniegas buvo nukastas. Negalėjome to padaryti pirmadienio naktį, kadangi kelių priežiūros tarnybos nespėjo valyti visų objektų.
Erikas 2017-01-09 18:53:39
Kai valomos rūbinės ir kiti objektai, prie to pačio galėtų išvalyti ir spinteles skirtas rūbams, daiktams pasidėti.
Nekartą teko girdėti kaip draugai apsikrečia virusais, kol galiausiai pats apsikrėčiau (molluscum contagiosum) virusu.
Panevėžio impuls.
Linkime kuo greičiau pasveikti ir lauksime apsilankant.
Ar tiesa? 2017-01-10 14:49:17
Klaipėdos, , impuls'' baseinas.
Ar tai tiesa - girdėjome kad trenerė Sv. G. skundėsi kad jai sumažino vėl alga. Praeita karta padarė kad grupėse turi buti 7 žm. - kada mažiau žmonių - moka po 1eur. 25c. už klienta, o dabar, , impulsas" jai nemokės už budėjimus, kai veda tren -s????? O ką jos nori, baigusios 4 men. kursus ir tapusios trenerėmis?
Sveiki :)
Atlyginimų klausimai lieka vidiniu klubo reikalu, jei žmonės gautu prastus atlyginimus, tikrai nedirbtų čia nuo klubo atdarymo :) Tikrai mylime ir motyvuojame savo darbuotojus. O trenerio kursų baigimas tikrai nėra blogas dalykas, tai nemažina trenerių kompetencijos ir darbo našumo. Priešingai, tikrai mūsų trenerių rezultatai yra labai geri. Tai įrodo plaukimo varžybų rezultatai. Jei dar kyla kokių klausimų, užeikite pas mus į administraciją ir prie puodelio kavos aptarsime :)
Klaipėdos, , impuls'' baseinas.
Panevėžio impuls.
Pastebėjimai (Trinapolio g.):
1. mamos, lydinčios savo vaikus į baseiną, pro dušus eina su lauko avalyne.
Dalinkite antbačius (vienkartinius bahilus)
2. blogai valomos persirengimo patalpų grindys, ypač po vaikams užsiėmimų baseine.. aplinkui būna vienos balos, suoliukai šlapi - kas gali būti traumų priežastis.
3. sporto salėje kondicionierius pučia laaaaabai šaltą orą.

Grupinių užsiėmimų treneriai - Jekaterina, Ieva ir Agnius - JĖGA ;)
Nusipirkau gana brangu abonenta, i treniruoklius ir aerobikas neinu, nes noriu tik i baseina, megstu plaukti, bet deja labai nusivyliau, nes kai ateinu po darbo i baseina nera kur paplaukiot, nes du takeliai yra visada uzimti, vyksta treniruote vaikam, tai kur tada plaukti ne vaikams : (vaiku tevai moka uz treniruote, bet as lygiai taip pat susimokejau nemaza suma, tai kodel kabo uzradas, kad takeliais naudotis draudziama, nes vyksta treniruote. Cia as apie Fabijoniskiu Impuls
Edita 2016-11-24 08:55:09
Laba diena.Susiduriu su problema, kai kartu noriu atsivesti savo anūką, jam šeši metai.Vienas persirengti dar nesugeba, veduosi į moterų rūbinę. Tai be gali didelis nepatogumas ir mums ir visoms moterims, bet mačiau, kad į vyrų rūbinę vyrai vedasi ir mergaites!!!Kaip taip gali būti, kad nėra jokių kabinų persirengti su vaikais? Nėra pirčių zonoje ir jokio tualeto? Reikia eiti į tualetą per slidų ir šaltą koridorių ir ar daugelis tai daro?Juk dažnai čia pilna senjorų ir vaikų.Nežinau, kur reikėtų kreiptis, ar į spaudą ar į kokias instancijas, kad išspręsti šią problemą, nes jau metai iš metu kreipiuosi i vadybininkus Panevėžyje, kad perduotu savo valdžiai ir nieko, problema nepajudinama.Prašytumėm, kad atsirastų kabinos persirengti su vaikais ir tualetas pirčių zonoje, juk ne akmens amžiuje gyvenam.
Klaipedos impulse dar joks vyras nera mergaites i vyru persirengima atvedes. Tiesa maciau, kaip vyru rubinel mama padejo kazka apsirengt, bet ne pacioj rubinej, o salia isejimo i baseina. Teko ir paciam pedeti vaikui atidaryti spintele. Manau arba cia rimtai reik ziureti i amziaus limita arba leist ugdytis vaiku savarankiskumui.
klaipėdos klubo vadovės kviestos į policija 2016-12-14 20:46:57
linksmu švenčių.
Man asmeniskai Klaipedos Impulsas liuks klubas, o klubu patikekite daug maciau. Vaiku basene buna daug ir jie kelia sumaisti tiek baseine, tiek persirengimo patalpose. Bet tai vaikai. Matau, kaip kantriai instruktoriai dirba su vaikais. Reikia pakantumo.
Pasibaisėjau Panevėžio impulsu. Žmonės moka tikrai per didelius pinigus, o paslaugas, kurias gauna yra apgailėtinos. Pirtys tai viena tai kita pastoviai neveikia. Pirtyse niekas beveik nenaudoja rankšluosčių, nors pagal taisykles turėtų - kontrolės jokios nėra. Grindys slidžios valyti niekas net nesiruošia. Infrasauna išjuginėjama nors ji ir pilna žmonių. Dušai didžioji dalis sugedę, reikia pastoviai laikyti užspaustą jungiklį, kad bėgtų vanduo.
Sporto salėje muzika paleista kaip klube, nors daugelis ir vaikšto su savo ausinukais, deja muzika kala kaip klube ir permuša net ausinukus, ar kurti ten dirba?
Žodžiu kruva problemų, arba jas spręskite arba nuleiskite kainas, nes jos visiškai neatitinka paslaugų kokybės!
Nieko gero iš to impuls. Kaina didelė o paslaugų kokybė prilygsta tik pusei tos kainos. Aš asmeniskai jau noriu pardavinėti savo narystę nes manau yra pas mus daugiau sporto klubų kurie teikia tokias pačias paslaugas, gali būti net ir tokio pačio lygio, bet žymiai pigiau. Kitas dalykas užkniso vaikščioti su popieriukais ir įsrasais iš banko jog sumokėta įmoka, o pas jus nuolat yra kažkokios skolos. Neveikia visiškai tą jūsų tiesioginio debeto sistema tai paimkit jūs jos ir atsisakykit nes jau 4 karta susiduriu su tuo pačiu dalyku administracijoje -jūs esate skolinga. Kai pakeli vėjus tm tada tik pradedat aiškintis kas ir kur. Ko pasekoje nervai sugadinti. Noro į tokį klubą eiti visiškai nėra. Tikriausiai padarysiu kaip mano draugė -parduosiu naryste ir tiek. Mačiau Facebook kad jau daug kas parduoda. Matyt ne be reikalo :) susimastykit monopolininkai pagaliau :)
Sveiki!
Esu labai nepatenkintas Impulso (Ozo g. Vilnius) baseino treneriu-prižiūrėtoju, kuris neužtikrina elementarių lankytojų elgesio taisyklių laikymosi:trečdalis žmonių (ypač vyrų) į sauną eina be rankšluosčių, išėję iš pirčių, nenusiprausę po dušu, tiesiai eina į baseiną ar į sūkurines vonias. Tikiuosi, kad šie trūkumai bus pašalinti ir visi maloniai naudosimės Impuls baseino teikiamomis paslaugomis.
Valdemaras
klaipėdos klubo vadovės kviestos į policija
2016-12-14 20:46:57 IP 78.61.94.127
linksmu švenčių.
Impuls Trinapolio g. griauna savo kokybes standartus. Spinteles nevalytos turbut nuo sporto klubo pastatymo laiku. Bent karta per savaite neveikia kondicionieriai ir sportuoti tada ypatingai karsta, nera oro, o veidrodziai kaip duse buna aprasoje, nuo sportuojanciu isskiriamos silumos. Dusuose daznai bega per saltas vanduo. Daznai neveikia bent viena pirtis. Grupines treniruotes perpildytos, neuztenka irangos, per mazai vietos ir paciose salese, prastas trenerio matomumas. Zodziu kaina - kokybe prasilenkia su sveiku protu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Noreciau pasidalinti patirtimi bandant nutraukti sutarti Impuls Panevezyje. Buvo likes menuo laiko iki mano sutarties pasibaigimo ir del mediciniu priezasciu as klubo nelankiau. Parasiau prasyma del sutarties nutraukimo ir pristaciau pazyma - israsa is ligonines del savo bukles. Pagal sutarti, tai suteiktu teise man nemoketi uz paskutini menesi. Ir ka jus manote, susiduriau su absurdisku kompetencijos nebuvimu. Sutartis nutraukta nebuvo. Kliedesiai apie sodros pazyma ir nedarbinguma, kuri nieko bendro su mano fiziniu aktyvumu neturi. Gerbiamos Neringos Stukienes bendravimo kultura ir Lietuvos istatymu ismanymas lygus nuliui. Panasu, kad Impuls istatymai yra virsesni uz Lietuvos istatymus.Esu pasipiktinusi Impuls izulumu ir niekada daugiau neturesiu su jais reikalu ir kitiems nerekomenduoju, bent jau Panevezyje.
masčiau gal reiktų pakeisti Vichy parką į kažką kitą, nes tiesiog norisi kažko naujo. Pagalvojau apie Impuls klubą, nes čia priima ir pensininkus, be to man lapai tiktų Kareivių g ir Trinapolio esanys klubai. Tačiau paskaičius atsiliepimus labai nustebau apie smarvę, purvą, nepagarba pagyvenusiems ir t.t..... Pasimečiau. Nežinau gal savo sumanymo reikia atsisakyti.
Nes jeigu tu visą laiką jausiesi lyg būtum patyčių objektu, nes tu esi pagyvenes pilietis ir gauni LIETUVIŠKĄ pensiją. Apmaudu. Tik norėčiau priminti, kad visi sulauksit garbaus amžiaus. Pamastykit.
Kyla problemų dėl galimybės sustabdyti narystę. Skambinant telefonu dienos metu, tarp 14-15 val. niekas neatsilliepia visais trim nurodytais numeriais. Palikau žinutę autoatsakiklyje, padiktavau nario kortelėe mumerį, ir paprašiau informuoti kai tai bus atlikta. Bet jokios info nesulaukiau. Lankausi sporto klube Klaipėdoje. Turiu nemalonios patirties anksčiau, kai nesilankiau klube 1, 5 mėn bet, , atostogos " buvo suteiktos tik 10 dienų. Vadybininkė labai maloniai informavo kad viskas yra tvarkingai ir nieko padėti negali, nes, jei man pratęs narystės sustabdymą, vadovybė už tai labai bars.
Labai truksta rubines tevams su vaikais. Lankau jusu kluba kartu su sunum, taciau jau sulaukiau priekaistu is lankytojos, kad veduosi sunu i moteru rubine. I vyru rubine vaikas dar nedijaucia pasiruoses eiti, bijo eiti vienas. Ka tokiu atveju daryti? Negi man eiti i vyru rubine su sunum :D
Ev 2016-09-29 20:26:44
Sveiki, esu labai patenkinta impuls klubu (Vilnius, Kareiviu g.), visur svara, labai malonus darbuotojai ir puiki atmosfera! Tik yra vienas minusas... Kodel dusuose nera uzuolaidu?! Butu labai malonu, jei atsizvelgtumet i tai:)
Sveiki, dėkoju už pastebėjimus.
Artimiausiu metu planuojame užkabinti dušinėse užuolaidas arba įstatyti dureles.
Su sveikiausiais linkėjimais :)
Laba diena, kreipiuosi į klubo IMPULS vadovus dėl jo padalinio Panevėžyje komandos.
Sutinku su Loretos nuomone 100 procentų dėl trenerio V.Glemžos atleidimo. Noriu paprieštarauti Impuls komandos atsakymui dėl trenerio atleidimo.Mes turi kitokia informacija ir čia nerašytumėme, jeigu treneris nenorėtų vesti 2 turimų savo TRX treniruočių per savaitę. O labai profesionalios trenerėms linkim nepervargti.
Pritariu Loretos komentarui dėl trenerio V. Glemža atleidimo.Juk trenerio išėjimas iš treniruoklių salės trenerio pareigų, dar nereiškia, kad jis negali likti ir toliau vesti TRX treniruočių. Mus IMPULS klientams atrodo kitaip, nei tvirtina IMPULS vadovybė, būtent dėl TRX treniruočių vedimo.Labai gaila, kad Panevėžio vadovai nenori įsiklausyti į klubo klientų nuomonę.
Loreta 2016-09-25 11:07:36
Jau metai esu aktyvi šio klubo lankytoja ir labai nusivyliau žinia, jog atleidžiamas treneris Vytautas Glemža. Neaišku, kas dirbs su mumis jo vietoje, bet sunku įsivaizduoti kitą TRX treniruotes vedantį šio klubo trenerį, kuris turėtų ne tik tiek patirties ir žinių, bet ir gebėtų kaip treneris Vytautas sukurti treniruotėje tikrai šiltą ir komandinę atmosferą. Žinome banalų posakį, kad nepakeičiamų nėra, tačiau noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad treneris Vyatutas iš čia dirbančių išsiskiria nuoširdžiu dėmesiu visiems savo klientams, tuo tarpu kitiems, kad ir geriems savo srities specialistams, akivaizdžiai reikia tobulinti bendravimo įgūdžius, nebent manote, kad trenerio šaltumas ir arogancija sportuojantiesiems tinka ir patinka.
Trenerio Vytauto treniruotėse vyrauja gera nuotaika, manau, ne tik aš pas jį nebijome sulaukti pašaipos dėl netiksliai atlikto pratimo (juk ne visi lankytojai yra sportininkai-profesionalai). Kalbėjausi su keliomis lankytojomis, ir kolegės pritaria, kad mums malonus trenerio palaikymas treniruočių metu, jo siekis iš sportuojančiųjų suburti draugišką vienas kitą palaikančią grupelę. Bent jau aš klubu IMPULS (beje, ne vieninteliu sporto klubu Panevėžyje) labiausiai džiaugiuosi dėl tokių trenerių, kaip šis, iš gana sunkių treniruočių sukuriančių malonų užsisėmimą.
Siūlau atsakingai priimti sprendimus, kurie mažina gerų, šiltų, profesionalių ir savo darbą bei lankytojus mylinčių darbuotojų skaičių -juk paskui juos gali išeiti ir dalis lankytojų…
Dėkoju Jums Loreta už atsiliepimą.
Mes taip pat labai norėtume, kad Vytautas ir toliau dirbtų Impuls, bet jis pats nusprendė išeiti iš darbo. Tuo pačiu tikimės, kad jis dar sugrįš, o mes mielai jį priimtume atgal. TRX treniruočių vedimą perims kitos labai profesionalios trenerės.
Linkime Jums sėkmės ir lauksime apsilankant mūsų klube.
Sveiki. Esu lankes daug sporto klubu, nusprendziau isbandyti Impuls ir likau labai nustebintas. Visu pirma kaina, Fabijoniskiu klubui smarkiai per didele, rubines bei dusai nesvarus, klaikus kvapas, atejus i sale kondicioneriai atrodo kad neveikia o trenerio abejingumas nustebino. Prisistate Dominiko vardu ir kas nustebino treniruociu kainos, sako impulso kainos yra 21 euras bet jei imsite daugiau treniruociu pas mane bus Jums po 15euru...tai kur logika?ar darbdaviai nemoka atlyginimo, o treneris turi imti sau? Abstulbes galvoju, ar nereiktetu susigrazint pinigu nes to ko tikejausi negavau.
Labas! Prie mano teksto prirasyti zodziai ir pastabos kuriu as nerasiau.Kasnaudojasi mano paverde nesuprantu.pav, as apie jokias grybelines ligas nerasiau.I dar daud teksto, kurio as nerasiau.nesuprantu kas cia piktybiskai smeizia kluba ir mane..Reiketu klubo vadovybei issiaiskinti kas naudojasi manovardu smeizti kluba.As tiesiog noreciau ateiti pas vadovus ir paaiskinti, kad ten ne mano zodziai.O pabaigai, IMPULS asanaviciutes gatveje yra labai geras.Aciu! Al
Algirdas Tupe 2016-03-10 14:29:28
Sveiki, lankau Asanaviciutes g Impuls ie esi didziai patenkintas.lankau eile metu.Aptarnaujantis personalas puikus, svaru. Galiu pasakyti, kad viskas sustyguota graziai kaip smuike.Ir zmones su kuriais ten pasikalbu yra didziai patenkinti.Zinoma kainos per dideles, O mano pageidavimas butu (ir kai kuriu kitu lankytoju), kad buti ijungtas angliskas ziniu kanalas, kad baletum suzivoyi kas vyksta pasaulyje, nes lietuviai skelbia net kekiu dienu senumo naujienas... siuo metu visi ten esantys televizoriai rodo tuos pacius kanalus. Dekoju uz ma malonuma teikianti kluba..Visiems sekmes! Jusu klubo lankytojas Al.
Laba, tai kad 2iems nebera?? Dabar tik metines narystes. Jau po menesio gali nuimti visus normaliuas trenerius... Begioju kasdien paskui vienatrenere po visa Vilniu- toooks stresas mieste makaluotis per spustis... O Asanaviciutes Impulsa padare pensininku reabilitacijos centru- tie surase rasteli- sureagavo, darbingo amziaus moterys suraseme kelis kartus- nesureaguota... vatau ir metine sutartis...
Panevezio impulse dingo kalanetika, kvepavimas, dingo normalios treneres kurios bande puoseleti sveikata. Juk ne visi nori gadinti savo sveikata gelezuose, o ir zinant kokie "atidus" treneriai ten dirba, tai dingsta noras zudytis. Kodel Panevezio Impulsas nepasikviecia normaliu treneriu su tikromis sveikatinimo programomis ? Taip kad drisciau abejoti ar toki kluba galim vadinti sveikatinimo ?
Karoliukas 2016-03-07 21:44:43
Nors jau ilgokai lankau Ozo.g. esanti "Impuls", niekaip negaliu atsistebėti jų išpūstomis kainomis ir, sakykim, dušinių eama padėtimi. Seniausias sporto klubas Vilniuje, negi lupdami šiotkius pinigus, negali parodyti savo klientui elementarios pagarbos ir atsiremontuoti dušinių?? Plytelės apjuodusios, suskylinėje, iš kur žinot, ar tokiose kokio grybo nepasigausi ?? Nepagarba klientui savo.
Pritariu. Reiktu paskust higienos tarnyboms, kad pasidometu. Kai remontavo pries kelias savaites baseinus, apsidziaugiau, pamaniau, kad pagaliau atejo protas vadovybei klubo survarkyt dusus. Kur tau... Pajuode plyteles, apkalkeje viskas, suskile. Apie estetika ir dizaina isvis ner snekos. Ir cia tokiom salygom siulot praustis, kai yra mokama 60eu/men? Slykstu. Praradot dar viena kliente.
Taip pat minkstasuoliai rubine irgi tragiski. Gal nuo klubo atidarymo jie ten ir guli. Suskilinejusi oda visa, net prisest baisu. Tokiu turbut net savartynuose nera.
Klaipėdoje, , impuls" Pasirašiau susitarima. Tai gavau dokumentus su padirbtais parašais, klastotė. atidaviau ekspertizei -patvirtino vietoj vadoves psirašė neaišku kas - ar ne s*****i ir a*******i ? Nedamokėjo pinigu - sukčivo pagal ta susitarima su suklastotu parašu. Ar negieda vadovė -sukčiauti ? Fu
Panevėžyje Impulse naryste turėjau 3 mėn. Pasibaigus narystei ja sugalvojau prasitęsti po 1 metų. Užėjau pasiteirauti kokios kainos man atrėžė, kad visų pirmą teks susimokėti nario mokesti, mergaitė buvo ypatingai nemandagi. Paklausus o kokia yra abonimento kaina pasakė - viskas yra parašyta pridėk nario mokestį prie abonimento norimo ir gausi kainą. Nusisuko ir toliau šnekučiavosi su kolege. Žinote pasijutau, kaip su šlapiu skuduru gavusi. Mašinoje vyras paklausė kodėl nenusipirkau abonimento? neturėjau jam ką atsakyti. Atleiskite bet pats laikas jums būtu susirūpinti aptarnavimo kokybe. Esu ir anksčiau susidūrusi su nemaloniomis situacijomis bet ten buvo smulkmenos palyginus su šia. Tikrai jaučiuosi pažeminta, užtujinta...Atsižvelgite į pastabas nes aplinkiniai lenkia jūsų klubą lanku ir renkasi kitus variantus aš asmeniškai ir niekada nebepirkčiau Jūsų narystės ir už dyką nereikėtu!
Niekaip nesuprantu Impuls Asanavičiūtės g. pozicijos. Ar atstovaujantys Impulsui vadybininkai pamokyti maloniai aptarnaujti tik būsimus VIP klientus, o visokius pensininkus ar tuos, kurie pasirenka pigesnius planus - pasitinka su panieka? Būtent tokią sutikau Neringą Kibirkštytę. Esu tikrai garbaus amžiaus, ir kai gavai Omni ID dovanotus 30 Eurus bet kokiai narystei, - buvau tiesiog laimingai nusiteikusi gauti galimybę sportuoti, palaikyti gerą formą ir, savaime suprantama, nuotaiką. Deja, pajutau pažeminimą dėl to kad norėjau pasinaudoti galimybėmis pigiau nusipirkti narystę. Pagal šią vadybininkę jei noriu taikyti ID kortelę - tada man negalioja dabartinę akciją visoms Impulso narystėms. Tiesiog pasityčiojimas: už 2 mėnesius mokėti reikia 60 Eurų, o jei noriu geriau ir pigiau - siūlo už 3 mėnesius mokėti 90 Eurų. Nes tai būtų išskirtinis pasiūlymas...... 1 variante už vieną mėnesį moku 30 Eurų; 2 variante - už vieną mėnesį moku pigiau:... taip pat 30 Eurų.... Savaime aišku, nieko nenusipirkau, išėjau tiesiog sukrėsta.
Noriu pranesti apie nekompetinga Jusu klubo darbuotoja, kiri sestadieni 2016.06.18d, Labai nepagarbiai kalbejo su klubo klijentais, bet dar akiplisiskiai melavo, apie padeti baseine ir dusinese.
Atejom kaip visad praleisti gerai laika baseine su vaikai (4metu ir 6metu), Nebuvom perspeti kad Impulse nera karsto vandens. Pastebejom, kas sukurines vonios vandens temperatura daug mazesne nei iprastai. O kai po baseino nurejom nusiprausti ir is duso pradejo lietis ledinis vanduo. Buvo visai nesmagu, o ka daryt su vaikais? Nuejau pranesti apie situacija, tai is personalo isgirdau, kad vanduo karstas ir viskas gerai. Iseidamas vienas vyras uzgine mano nuomone ir pasake kad jau pries puse valanduos pats administratorei asmeniskai pranese, kad nera karsto vandens, i ka buvo atsakyto savaitgalis nieko jums padeti negaliu, ka norit ta ir darykit. Nu smagu kai pinigus sumoki o gauni toki atsakyma! Kaip suprasti jusu darbuotojos atsakyma? Juk as buvau su vaikais? Jusu darbuotojiems visiskai nesvarbus jusu lankytojai, lankom impulsa jau 3 metus..... Dabar supratau koki poziuri turit i uzsakova..... O susidarius problemai net nebandot spresti o tik rekiat ant uzsakovu....o apie atsiprasima net nera ir kalbos...
Algirdas Tupe 2016-03-10 14:29:28
Jums neatsibodo? Pries metus praset tos savo anglu kalbos. Siaip gyvenam Lietuvoj, o zinias galit ir namie paziuret. Ar babkiu nelieka po sporto klubo?:)
Buvau Asanaviciutes ir Savanorių Impulse. Be ispustu kainų, debilisko nario mokesčio ir žiauraus šlapimo kvapo tualete (nepamenu, kada jau kur nors tokį jaučiau) regiatstratores chames kaip reta. Tikėjausi normalaus malonaus aptarnavimo, vietoj to bendrauja ir atsakinėja į klausimus, lyg nori pasiust tave ant 3 raidžių. JOKIO paslaugumo, diskretiskumo, netgi šypsenos. Jūs taip negerbiat savo klientų, kad muzikes samdot?! Jokio noro ten sugrizt

Euroatletas
SPORTO PREKĖS, INVENTORIUS

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "Euroatletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas. Tai krepšinio lentos iš grūdinto stiklo, akrilo plastiko, jachtinės faneros, taip pat keletas modelių krepšinio lankų...
Eurosportas LT
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Trumpas prieš NAFTA – mažiau atstatytais ragais
Trumpas prieš NAFTA – mažiau atstatytais ragais 04-27 07:20
JAV prezidentas Donaldas Trumpas švelnina savo priešrinkiminius pažadus nutraukti prekybos sutartį su Kadana ir Meksika – NAFTA.
Apsunkusios teisingumo svarstyklės
Apsunkusios teisingumo svarstyklės 04-27 00:31
Tai, kad Lietuvoje nėra nustatyto termino, per kiek laiko teismai turi išnagrinėti bylas, teisminiai ginčai dažnai tęsiasi metų metus. Taip susidaro savotiškas bylų "kamštis" – jos kaupiasi...

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

AT&T 40,44 +1,25%