Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Impuls LTU

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankausi Vilniaus, kareivių gatvėje, esančiame, Impulse. Esu patenkinta. Treneriai labai draugiški ir malonūs, pasirengę padėti. Baseinai tvarkingi, pirtys taip pat. Tad nesuprantu kodėl, Jūs, visi juos taip peikiate. O kalbant apie, tai jog žmonės nenusiprausia einant į baseiną, tai jau žmonių, lankančių sporto klubą kultūra ir supratimas yra labai aiškus, nemanau, kad tai Impuls darbuotojų kaltė.
Tad pradėkime kiekvienas nuo savęs.
Sėkmės siekiant savo tikslų :)
Panašu, jog Impuls klubo vadovams klientai yra nereikalingi. Nusipirkus metinį abonementą ir papildomai gavus nemokamus vienkartinius apsilankymus, po kurio laiko jie paprasčiausiai dingo. Atsakymo nesiteikia pateikti netgi Kareivių g. 14 Vilniuje esančio klubo vadovė. Taip kaip galima pasitikėti šia įmone ir mokėti kosminius pinigus už abonementą, jeigu klientai šiam klubui nereikalingi? Panašu, kad įmonė negerbia nei savęs, nei kliento.
Impuls paslaugų teikimo tvarka labai biurokratiška ir tai nekuria pasitikėjimo lankytojams, nedidina jų lojalumo. Išvykus atostogauti ar sergant reikalaujama dokumentų, man tikrai nesinori sau susikurti problemų dėl dokumentų gavimo. Juk jūs esate paslaugų įmonė, būkite lankstūs, pagarbiai (o ne biuirokratiškai) elkitės su klientais ir Jūsų lankytojų skaičius didės. Aš pati porą kartų vardan protesto prieš šaltą biurokratinę įstaigą bent du kartus nutraukiau lankymąsi "Impulse". Atsiprašau.
Patekau į Šiaulių "Impuls" spąstus. Man mama (pensininkė) padovanojo dovanų kuponą už 60 eurų (tai yra trečdalis pensijos). Atrodė viskas gerai iki tol, kol nesusidūriau su klausimu "o ką aš už tą kuponą galiu įsigyti?". Vadybininkė man paaiškino, kad galima išsipirkti 2 mėnesių abonentą, kuris kainuoja 98 eurus ir dar reikia susimokėti nario mokestį 50 eurų (viso 148 eurai).Tai reiškia, kad gauni dovanų 60 eurų ir dar susimoki 88 eurus (kodėl?). Kitas pasiūlymas buvo: vienkartinis apsilankymas, kuris kainuoja 11 eurų, tai reiškia, kad 9 eurus turi padovanoti (už ką?). O svarbiausia, kad pinigų už dovanų kuponus negrąžina. Išvadas padarykite patys.
Asanavičiūtės g. klube nešvaru. Prašosi atnaujinimo ir gerų valytojų, ne tokių, kur bile ant akių pasisuktų. Kaina nemaža, galit bent kartą per parą išvalyt normaliai. Lankausi rytais, kaip iš vakaro paliko, taip ryte valytojos laksto, bet nesuprantu ką jos valo, kad baisi nešvara. TRX salėje, kur ant žemės pratimai atliekami - visuomet purvinos grindys, dulkių ir trupinių pilna - kvėpuok ant kilimuko į sveikatą. Kilimukus "tipo" valo, bet kai tokios grindys, tai be reikalo. Kamuoliai suodini. Tualetų dangčiai ir kriauklės visuomet dulkėti. Treniruoklių, rankenos dažnai limpa, yra apiplyšusių, kyšo paralonai. Spintelėse randu įvairių "dovanų", nugertų vandens buteliukų, panaudotų plestrų ir pan. Dalis dušų sugedę, dušinėje daiktų laikykla l. mažytė, viskas krinta. Iš teigiamos pusės - erdvu, daug kardio treniruoklių, gera atmosfera mankštntis. Tačiau, pasikeitus kainų politikai, ir apsilankius Savicko klube, kainos ir kokybės, o svarbiausia švaros atžvilgiu, impuls loose.
Norėčiau perspėti visas moteris sportuojančias Klaipėdos "Impulse". Nepalikite savo asmeninių daiktų duše, nes juos pavogs. Taip nutiko man šiandien, kai duše ant pakabos pasikabinau 2 maišelius:viename buvo rankšluos-
čiai, kitame visos dušo priemonės.Kai grįžau iš baseino deja nė vieno maišelio neberadau.Kažkodėl įtariu "Impul-
so" valytojas. Bet kaip sako "Nepagautas ne v***s".
siauliuose tokiu nesamoniu kaip kituose miestuose nera. Vaziuokit pas mus.
As nesuprantu kiek galima, vilniuje, karoliniskiu mikrorajono impulse sauna neveikia normaliai jau savaite laiko!!! kiek galima? -"Taigi cia del to kad zmones vandeni pila". Gerbiamieji impulso darbuotojai, padarykite taip kad ten budu pastoviai 95 laipsniai ir niekas nepils vandens. Galu gale kai tik sis impulsas atsidare pacioje saunoje buvo ivairiu kvapu pasirinkimas ir leisdavot pilti. Ismokikite zmones kad pilti reikia karsta vandeni, ir po pora lasu kad spetu isgaruoti ir tik del kvapo o ne del karscio, o ne salta vandeni ir kibirais. O galu gale pasodinkit zmogu prie pat pirties kad kontruoliuotu, jeigu nemokat per nakti suremuontuot pirties... bet vistiek zmones pils, ras kaip. Geda is tiesu, mokam pinigus o pirtis neveikia.... absurdas.
Šiandien Fabijoniškių Impilse nebeleido nusipirkti abonento 1 mėnesiui, o prieš tai dalino kažkokius sertifikatus, tai ką negalėjo pasakyt, kad nebebus mėnesinių abonentų ??? bet kodėėėėėėėėėl : (visada pirkdavau, nes man tiesiog taip patogiau. Išėjau nuleidus galvą ir pasipiktinus, šitaip negerbia savo klijentų, lankiausi nuo 2007 m. Daugiau nebepirksiu ir nebeisiu iš principo, pasipiktine ir kiti kiek girdėjau : (
Sveiki.Rasau apie klube Vilniuje, Asanaviciutes gatveje, prie Sodros.keleta kartu prasiau salos darbuotoju treniruokliu saleje televizoriuje ijungti anglu k ziniu kalala, pasigincijus ijunge.Visi 5 televizoriai rodo ta pacias sporto programas..Norim ir suzinoti kas dedasi pasaulyje, ka tie zalieji zmogeliukai veikia. Bet po kiek laiko ir vel perjunge i sporto kanali. Treneris Simonas paaiskino, kad valdzia releidzia jungti kitokiu kanalu. Tai kas svarbiau - klientas ar valdzia, kam tarnauja klubas - valdziai ar klientams? Nelogiska.Lanko kluba ir uzsenieciai ir lietuvaiciai - norisi bunant klube ir apsisviesti. Dusuose vietoj karsto vandens rodykliu bega saltas.Neteisingai nustatytos kranu rodykles.O del grybeliniu ligu pavojinga. Anksciau tikrindavo gydytojas - dabar ne. Pazistami vien del uzsikretimo nelanko klubo. kai kurie zmones eina su gatves batais i persirengima ir netgi i baseino teritorija.Niekas ju neperspeja. Aptarnaujantis personalas puikus. paslaugus.bendrai malonu cia lankytis nes kitkas viskas saulu.O valytoja valo net per daug.Tiesiog nesustoja.As tai truputi pasimuliuociau.O ji visa laiko dirba be sustojimo.Nuostabu, Aciu visiems darbuotojams, cia lankytis tikrai malonu. Su pagarba, klubo lankytojas Algirdas
Labai gaila kad Klaipedos filialas netaiko nuolaidu neigaliems vaikuciams.
Paemiau 1 metu abonementa Kareiviu gatveja. Po savaites sportavimo dingo drabuziai kol maudziausi, personalas kaip visada uz daiktus neatsako. Bandziau aiskinti - nieko. Na bet pergyvensiu kaip nors, siaip galetu bent pirtis bent po kurio laiko tikrinti nes smirda peleisiais.Bet pliusiu irgi yra !!! naujausi treniruokliai, ir pastoviai vis keiciai naujais.Tik dizaino atzvilgiu galetu buti ne sandelis pilnai uskistas treniruokliais !!! bet kaskaip skoningai ir dizainiskai viskas pateikta.PVZ vs-fitness super atmosfera viskas super.Bet svarbiausiai kaip sakoma rezultatas, kunas uzsipompaves krauju ir gerai. SEKMES visiems gerinant savo rezultatus.
Esu pasipiktines IMPULS sporto ir sveikatingumo klubu Klaipedoje ne paslaugomis (jomis nesinaudoju), bet darbuotoju nesaziningumu. 2014 m. Vasaros pradzioje sudariau sutarti metams tiesioginiu debetu uz IMPULS. Taciau praejus menesiui, ypac pablogejus sveikatai (mano darbingumo lygis tik 20%) nutariau nutraukti sutarti. is manes is karto buvo paimta naudojimosi kortele. Banke man tiesioginio debeto neleidzia nutraukti aiskindami darbuotojai tuom jog turesiu moketi bauda. Klubas pradejo veikti 2014 m. spalio men. kadangi as buvau nutraukes sutarti nemaniau kad man bus tiesioginiu tebetu nuskaiciuojami pinigai, deja lapkricio men is mano sask buvo nuskaiciuota 150 lt. lapkricio men man grazino tuos pinigus tik man nuvaziavus i kluba ir paaiskinus kad sutartis nutraukta.Gruodzio menesi man vel buvo nuskaciuota 150 lt. Vaziavau vel aiskintis, kad neteisetai man nuskaiciuojami pinigai, kad sutartis nutraukta, taciau man pinigu i saskaita IMPULS negrazino, nors zadejo. Sausio men. is mano saskaitos buvo nuskaiciuota 43.44 euro. is viso IMPULS is mano saskaitos yra nuskaiciaves 86.88 euro.Tai galima traktuoti kaip vagyste. Kadangi su IMPULS darbuotojais negaliu susitarti zmoniu kalba, jog as nesinaudoju ju paslaugomis, kad sutartis nutraukta, paimta paslaugu naudojimosi kortele, busiu priverstas kreiptis i vartotoju teises.
Keistos salygos klubo. Be mokescio dar yra narystes mokestis metams.350 lt. As manau, kad ta kaina, kuria jau moki ir yra narystes mokestis, kad galetum lankytis, o kam dar kazkoks neaiskus uz kazka mokestis. Kalbu apie klaipedos impulsa
Labai nuvyle susisiekimas su vilniaus impulsais... daug skambinejau nurodytais numeriais, rasau emaila, jokio atsako...
Panevezio impuls kluba lankau jau senokai, bet kas liecia higiena darosi baisu.Niekas netikrina koju, ateina zmones su aiskia odos liga.nuberti.pleiskanoti.ir lenda i ta pati vandeni.Infraraudonuju spinduliu pirtyje smarve yra tokia kad gali apsivemti.Sakiau, bet niekas nesikeicia.Matyt san.epideminis siuo sunkiu metu turi svarbesniu uzsiemimu, is kur iseina pilnais krepsiais.Laukime ligos epidemijos.
Pirmas kartas sporto klube "Impuls" Klaipedoje labai nuvyle. Visiska nesamone iskarto pirkti abonementa metams, manau bandysiu susigrazinti pinigus.
Kai perki abonementa visi draugiski, atrodo tikrai kad geras ir rimtas sporto klubas, bet kai ateini kita diena sportuoti viskas keiciasi :) prasideda linksmybes. Tave pasitinka nemaloni administratore, kuri nieko nesugeba paaiskinti, siaip ne taip surandi kur tau reikia eiti, patenki I treniruokliu sale ir vel tau nieks nieko nepaaiskins ir neparodys, vargu ar kas pastebes jeigu tu ten uzsimusi :) Bandai kaz kaip issisukti ir suprasti, nesigauna, susinervini ir iseini, taves laukia vel persirengimo kambarys ir dusai. Tokios nesamones dar niekur nemaciau, jokio privatumo. Dusai visi bendri, iskart sujungti su persirengimo kambariu, kaz kas stovi nuogas po dusu, kaz kas vaiksto salia apsirenges ir su kojinem. Slikstu.
Vien tik minusai. Tikrai nesiulyciau niekam ten eit.
Labas vakaras, buvau labai nuliūdinta, kai paskambinau telefonu į Jūsų klubą, ęsantį Kaune, Baltų pr., norėdama gauti informacijos apie Jūsų klube teikiamas paslaugas. Registratūros darbuotoja buvo ypatingai nemandagi, todėl negavau atsakymų į savo klausimus. Bandžiau skambinti dar kartą, bet trijų valandų laikotarpyje man taip niekas ir neatsiliepė. Tikriausiai registratūros darbuotuojos perdaug apkrautos darbais:)
Rita 2014-08-29 17:43:16
Kareiviu gatves impulse treneriai treniruokliu saleje visiskai nekreipia demesio i sportuojancius.Suprantu, kad jie nori jog uzssisakytum programa pas juos, bet as jie negali bet minimaliai supazindint naujai atejusius zmones.Paprasius pagalbos, reikejo pamatyt treneres veida, geriau buciau neprasius.O gal jiems nepriklauso, bet ka jie tryse tada ten veikia?
Nė viename impulse jie nieko neveikia, nes juos samdo zmones, kurie nieko neismano apie sporta, to pasekoje idarbinami treneriai, kurie taip pat nieko neismano, darbuotojai nepriziurimi, tad nieko ir neveikia. Tokia jau yra situacija, kai yra didziulis tinklas ir darbuotojus samdo visokie vadovai, kurie su sportu neturi nieko bendra. Lankiausi Kareiviu ir Ozo g impulsuose daug kartu, ne vienas treneris nemoka elementaraus pritupimo su stanga atlikti, o kiek kartu maciau kaip jie moko kitus atlikt pritupima tai kraupu. Vat kas buna kai darbinami visokie treneriuksciai, kurie pabaige kazkokius 8 sav kursus, po kuriu net nera tikrinamo ju zinios.
marius 2014-10-18 21:13:35
sveiki 2014 rugsejo men.pastate nauja impuls Klaipedoje tai neileido, pasiule naryste metams uz kuria reikia susimoketi iskarto uz metus, siaip norejau paziureti isbandyti keleta treniruociu jei butu patike tai ir buciau tapes tuo nariu o dabar nusiperki metams nueini tau nepatiko klubas ar aptarnavimas tai pinigu niekas ir negrazina, idomiai cia, tai padarytu 100 lt vienkartini apsilankyma ir issprestu visus nesusipratimus, vadybininke pasake kad naryste reikalinga tam kad nebutu daug zmoniu ir butu konfortiska kitiems klubo nariams, kazkoks briedas, gal impulsas nesiekianti pelno organizacija.
Ir aš "apturėjau tokią laimę" :). Esu buvęs Impuls klubuose ir kituose miestuose, - sumoki už vienkartinį apsilankymą (kad ir sąlyginai brangiau) ir eini. Pasirodo Klaipėdoje kitaip. Natūralu, kad žmonės, atsidarius naujam "sporto" centrui nori pasižiūrėti-išbandyti. Ir čia jų laukia siurpizas, - nori išbandyti, mokėk už metus į priekį. Nežinau, kas tokios įdėjos autorius, ir koks jos tikrasis tikslas, bet man prapuolė bet koks noras ne tik pačiam lankyt, bet ir įmonės darbuotojams nupirkt (buvo tokių minčių). Beje apie tikslus, anot vieno profesoriaus "kas galėtų paneigti", kad tikslas kaip tik priešingas, prisiminkim istoriją su kažkuriuo iš Vilniaus "sporto ir laisvalaikio" klubu, kur buvo parduota daugybė metinių abonimentų, ir žmonės grūdosi, netilpdavo, trūkdavo spintelių. O pinigų, taigi, niekas negražina :)
Manau, jog sutartys kurias taip mielai pakiša IMPULS vadybinikės yra grobikiškos klientui. Atidžiai perskaitykite po kuo pasirašote gerbiamieji klubo lankytojai, nes jei sutartis ir pasibaigs, tai nenustebkite, jog pinigai iš jusu sąskaitos vis dar kapsės į impulsą.....ir Jūs jų tikrai neatgausite. TAIGI PRIEŠ PASIRAŠYTADAMI ATIDŽIAI PERSKAITYKITE.
Slykstus aptarnavimas Impuls Kaune Baltu pr 16, geriau tiesiog apsisukti ir daugiau niekada nebeuzeiti
Atejus vasarai ijungtas 100 proc TAUPYMO REZIMAS. Apie karsta vandeni duse galima tik pasvajoti... pirtis veikia ne visos... o tos kurios ijungtos, tai ne visu pajegumu. Sumoki uz abonimenta didziulius pinigus, o gauni ne visas paslaugas. O dar ir darbo laikas savaitgaliais sutrumpintas. Reikes kreiptis del pinigu grazinimo !!!
Kareivių g. manoma, jog vienas iš geriausiu klubų. Sportuoju individualiai pagal programą. Bet labai apmaudu, jog "kojos nekyla lipti į baseiną". Visiška antisanitarija. Zmones be jokios sarmartos eina su kojų nagu gribeliu, Niekas netikrina. Prieš baseiną niekas nesimauda, tik kaškodėl po baseino visi šeravojasi, iki nukritimo. Rūbinėje moteris atlieka pedikiuro proceduras. pasibjauretina. Į baseina niekas nededa kepuraiciu, baseina pilnas plauku. Labai nemalonu. pakako keliu apsilankymu, kad daugiau ten neiti. Lieka tik sporto sale. O moki uz visus malonumus. Labai liudna. I pastabas, kolektyvas niekaip nereagoja. Neva tai lankytoju sazines reikalas... Impulsas uz nieka neatsako...
Vakar teko apsilankyti Kareivių g. Impulse.... dzakuze neveikia, lakoniume uzsiseniejusio slapimo smarve !!! Ar kas is valdzios domisi, kas vyksta ju valdomoje istaigoje???
Programos sudarymas 70 litų, kad taisyklingai pradėtum daryti reiktų poros kartų po 50 litų.Jei pratimus atlieki neteisingai, treneris prie tavęs neprieis ir nepadės, nors ir matys, kad darai netaisiklyngai (mokėk 50litų), baseinas 9-12h geriau neiti, nes pensininkų pergrūstas dziakūzi ir pirtyse (turbūt akcija).Nors į persirengimo kambarius draudžiama eiti su batais, bet daugumai tai vienodai šviečia ir eina su batais, poto atėjas iš dušo gali vėl eiti plaut kojas, kad apsiaut kojines.Čia Šilainiuose Oazės pastate.
Labai suprastejo Kareiviu g. Impulsas.
Kur ziuri valdzia?
Labai gailiusi isigijus ilgalaiki abonimenta : (
Siandien atejus i Asanavicutes g esanti Impuls radau didziule eile...ir deja galimybe apsilankyti treniruoteje, nes atejau likus 10 min iki jos. o eile, nes nemokamos treniruotes, susirinko tuntas moteru ir neuzteko spinteliu!!!!! tai ka man daryti, jei moku uz abonementa ir ateinu i mokama treniruote?!

Euroatletas
Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos, mokymo kursai, sporto paslaugos, sporto, turizmo reikmenys.
UAB "Euroatletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas. Tai kepšinio lentos iš grūdinto stiklo...
Širdies namai, UAB (Kardiologijos klinika)
Adresas: M. K. Paco g. 7 / Pavasario g. 2-1, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos, spa centrai, sporto paslaugos.
Kardiologijos klinika „Širdies namai“ duris atvėrė 1995 metais – tai viena pirmųjų privačių klinikų Vilniuje. Apie kardiologijos klinikos darbo kokybę byloja nemažas nuolatinių pacientų skaičius. Kardiologijos klinika aprūpinta...
Sporto fėja (Inventorius sportui)
Adresas: Aušros g. 42, LT-44158 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto, turizmo reikmenys.
Sporto Fėja UAB Didmeninė ir mažmeninė prekyba sporto prekėmis, sportiniu inventoriumi, sportui skirta avalyne, sportinėmis aprangomis. Karate kimono bei kita apranga dvikoviniam sportui. Apranga krepšiniui, futbolui, tinkliniui...
Sveikatos priežiūros ambasadorius
Adresas: Partizanų g. 142, LT-50336 Kaunas.
Veiklos sritys: globa ir priežiūra, grožio salonai ir kirpyklos, individuali veikla, kosmetika, parfumerija, mažmeninė prekyba, mokymo kursai, reklama, paslaugos, renginių organizavimas, spa centrai, sporto paslaugos.
SVEIKATOS PRIEŽIŪROS AMBASADORIUS rūpinasi Jūsų sveikata, bei gyvenimo kokybe. Atvykstame į namus, ligonines, plastinės chirurgijos klinikas, pirtis, Jūsų paskirtą vietą. Kiekvienam klientui individualiai, skiriamas ypatingas dėmesys...

"Porsche 964 Carrera 2" savininkas džiaugiasi, kad kadaise jo nepardavė
"Porsche 964 Carrera 2" savininkas džiaugiasi, kad kadaise jo nepardavė 08-28 21:22
Norint tinkamai prižiūrėti klasikinį automobilį, svarbiausia nepamiršti pagrindinės taisyklės – laikyti automobilį paslėptą ne už stiklo, bet juo važiuoti.
"Porsche 964 Carrera 2" savininkas džiaugiasi, kad kadaise jo nepardavė
Naujajame "Adform" biure – susitikimų dėžės ir "be batų" politika
Naujajame "Adform" biure – susitikimų dėžės ir "be batų" politika 08-28 19:40
Antrą pagal dydį šių metų nuomos sandorį sudariusi danų kapitalo IT UAB "Adform Lithuania" baigia įsikurti naujame 7 aukštų biure Vilniuje, Sporto gatvėje. 5.000 kv. m ploto projektą architektai...

Kaip dažnai perkate internetu?

UAB Baltic master

Chevron 77,64 +6,23%