Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę HOSTINGER, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę HOSTINGER, UAB

Atsiliepimai apie HOSTINGER, UAB

Parašyk savo nuomonę apie HOSTINGER, UAB

Prieš keletą metų atradau šią hostingo įmonę ir vis dar negaliu atsidžiaugti Lietuvių gebėjimu kurti kokybiškas paslaugas.
Drąsiai galiu rekomenduoti visiems, ieškantiems kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą.
http://manohost.lt 1 GB Vietos Serveryje NERIBOTAS Srautas 15 POP E-Mail ID 99.9% Pasiekiamumo GARANTAS
1 Paspaudimas Scriptui Idiegti
Pervedi pinigus plano neleidžia užsakyti.Į pagalbos žinutes neatrašinėja.
Tikrai šiai dienai reikia vengti šito hosto. Apie 1.5 metų didelių problemų nebuvo, kol vieną dieną svetainę laikinai užblokavo - dėl mistinio per didelio procesoriaus
apkrovimo (perspėjimų nebuvo, log'ų apie viršijimą nepateikė)... 2 dienos tuščio susirašinėjimo - niekas negali atsakyti kaip svetainę atblokuoti. Viename atsakyme sako - atblokavimas po 24val. Kitame - gali būti, kad atblokuoti negalima. Buvo pasiūlymas pasigerinti planą. Pabadžiau pagerinti planą - pasirodo hostinger.lt mokamų paslaugų neteikia. Neleidžia prieiti nei prie ftp, nei prie sql, kad galėtum pasiimti paskutinius duomenis.
Šiai dienai šiame hoste tiek patikimumas, tiek palaikymas nulinis. Bent reklamoje galėtų perspėti - kad tai spąstai, kurie bet kada gali suveikti.
Dar vienas dalykas - blokuota svetainė neduoda informacijos - kad ji blokuota, o nukreipia i hostinger.lt t.y. jūsų blokuota svetainė tampa kaip ir hostinger.lt reklama. T.y. adrese rodo 404 klaidą, bet atidaro hostiger.lt
Mechanikos inzinierius svetaine
2016-04-09 11:43:08 IP 78.63.247.204
Sveiki visi

Patariu vengti sios imones dingo svetaines duomenis kuria kureme gan ilgai. Pagalbos is ju 0. Prasiau kad padarytu mokama tai sake lietuvoje negalima, tik UK.
Nusprendžiau perkelti savo tinklapį į nemokamą hostingą. Patalpinau, praėjus porai dienų panaikino mano paskyrą ir gavau štai tokią žinutę:

"Paskyra ###.96.lt pastoviai sukelia aukštą serverio apkrovimą. Mūsų bendro hostingo serveris nepritaikytas talpinti tokių aktyvių svetainių su tūkstančiais kasdienių lankytojų. Rekomenduojame apsvarstyti VPS arba dedikuoto serverio hostingą."

Visus duomenis sunaikino, be galimybės atgauti. Patariu visiem vengti šio hostingo paslaugų.
Radau nemokama hostinga, galvojau--pabandysiu. Bandziau hostinger.lt beveik visa menesi ir pasakysiu taip--apie 10% laiko serveris nerapasiekiamas. Nei HTML, nei FTP. Tai jau zemiau kritikos. Jei norite sugaisti laika ir potencialiai prarasti savo duomenis, nekalbant apie eletronini pasta, tai hostinger.lt tikrai Jums! Jei ne, tai ieskokite kitur! Pagalba klientams irgi tik del akiu. Susisiekti su jais galima tik el.pastu, bet atsakyma galima gauti tik 50 val. begyje. I nusiusta paklausima kodel serveris nepasiekiamas, gavau atsakyma, kad jie patikrino ir serveris jau yra pasiekiamas. Dekui, pats matau... Nieko apie "atsiprasome", apie priezasti ir t.t. O kiek el. laisku buvo negauta per ta laika kol serveris nereagavo. Kam is viso apgaudineti zmones su tokiu servisu?
Trečią mėnesį mano blogas nėra matomas vartotojams, nes Hostinger užblokavo paskyrą, informuodama, kad viršytas CPU. Nusikopijuoti failų neleidžia, toliau siunčia "viršytas CPU, linkime sėkmės".

Dėl Hostinger veiksmų negaliu nei pamatyti savo failų, nei perkelti jų kitur. Atsakymai į užkausas siunčiami formalūs. Prierašus "linkime sėkmės" ir "malonu, kad galėjome jums padėti", kai kliento problema per tris mėnesius taip ir neišpręsta, vertinčiau kaip tyčiojimąsi.

Hostingo paslauga buvo nemokama, tačiau, mano vertinimu, klientas negali būti laikomas įkaitu, jam turi būti leista pamatyti, nusikopijuoti savo failus.
Pritariu zemiau esanciam komentarui, kad ju paslaugu kokybe tragiska. Keliems labai neesminiams projektams nutariau pabandyti ju nemokamas paslaugas, kad nuspresti ar vertutu jiems moketi ir tureti mokamu paslaugu, deja bandymas visikai nevykes, rysio stabilumo nera, konsultantu kompetencija tragiska. Kas bent kazkiek ismano apie hostinga, paskaitykite prisegtus failus.
Jau daugiau nei pora mėnesių kovojama dėl paslaugų teikimo stabilumo, tačiau to stabilumo negauname, paslaugos teikiamos klaikiai. Pinigai buvo sumokėti už metus, tačiau labiausiai nuvylė ir aptarnavimas paslaugų, nes į užklausas yra atrašinėjama lėtai, jokio greito problemos sprendimo, supratingumo nulis, aptarnavimo specialistai teigia, kad viskas yra gerai, taip nieko nesakome kartais svetainės užsikrauna kaip bitutės, tačiau problema išlieka, kai tenka laukti kol prisijungsi prie turinio valdymo, o tai būna labai reta galimybė. Problemų jie kaip matome net nenori šalinti, nes jiems neaktualu jie gali padėti minimaliai, o visa kita visiškai iš kliento pusės jiems neįdomu. Buvo perkeliamos svetainės iš vieno serverio į kitą, svetainės tapo sugadintos, problemos neišspręstos, "kaltų nėra" papildomi nuostoliai, taigi žmonės, informatikai, kurie turi svetaines kurias sieja verslas ir reikalingas pastovumas, nerekomenduojame visiškai kreiptis geriau sumokėti brangiau, negu gailėtis už kelis litus pigiau. Ačiū, bet mums tokio hosting'o nebereikia.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

Adresas: Kalvarijų g. 140, LT-08209 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...
Teamgate
CRM programa

Adresas: J. Jasinskio g. 16A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; technologinė įranga.
„Teamgate” yra naujos kartos pardavimų CRM. Itin paprastos naudoti, programinės įrangos paskirtis - klientų ir pardavimų valdymas. Teamgate CRM panaudojimo sritys yra: pardavimų skatinimas, kontaktų valdymas, vidinė komunikacija, pardavimo galimybių stebėsena, analizė, prognozavimas ir kt.„Teamgate“ teikiamos...

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias 02-22 22:37
Europos Komisija (EK) vakar pristatė kiekvienai Europos Sąjungos valstybei narei skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonomikos iššūkiai. Lietuvai yra ir gerų žinių: ekonomika...
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas 02-22 22:36
Pirmadienį Nemuno saloje duris pravėrė naujas restoranas "Sala". Nuostabiais vaizdais pro "Žalgirio" arenos langus ir ekologiškais, menininkų kūrinius primenančiais patiekalais galinčio pasigirti...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Wal-Mart 71,45 +3,00%