VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę HOSTINGER, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę HOSTINGER

Atsiliepimai apie HOSTINGER, UAB

Parašyk savo nuomonę apie HOSTINGER, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Nerijus 2017-08-18 16:14:58
Įmonė, kuri negreitai reaguoja į užklausas. Telefonu visai nekonsultuoja. Gerai reikia paieškoti kaip jiems galima parašyti. Apriboja keičia sąlygas neperspėjant, išjungia svetainę savo nuožiūra. Labai žemas požiūris į klientą ir jo poreikius.
Laba diena, Nerijau,

Apgailestaujame dėl Jūsų patirtų nesklandumų. Dėl duomenų trūkumo negalime patikrinti jūsų paskyros ir detaliau pakomentuoti susidariusios situacijos. Kviečiame kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo liniją bet kada Jums patogiu laiku paspaudus pokalbio mygtuką mūsų puslapio dešiniajame apatiniame kampe arba čia: https://www.hostinger.com/contacts.

Savo klientams konsultacijas teikiame visą parą, kasdien, Live Chat kanalu bei elektroniniu paštu.

Pagarbiai,
Hostinger
Atsakyti
Įmonė, kuri negreitai reaguoja į užklausas. Telefonu visai nekonsultuoja. Gerai reikia paieškoti kaip jiems galima parašyti. Apriboja keičia sąlygas neperspėjant, išjungia svetainę savo nuožiūra. Labai žemas požiūris į klientą ir jo poreikius.
Atsakyti
Dirbu šioje įmonėje 3 metus ir labai džiaugiuosi suteikta galimybe augti, mokytis ir džiaugtis su įmone kartu. Tuo pačiu dirbti su geriausias šios srities specialistais suteikia motyvaciją tobulėti ir siekti daugiau. Įmonė suteikia visas darbo priemones, šiuolaikišką ofisą, sportą, reguliarius "team buildingus", komandiruotes į užsienio šalis (pasaulinės konferencijos (Linux conf, SREcon, WHD ir kitos), įmonės ofiso padalinių lankymas ir žinių dalybos su mūsų užsienio kolegom). Patinka šiuolaikiškas įmonės požiūris į darbuotojus, pažangių ir šiuolaikiškų įmonės valdymo metodų naudojimas ir Open company idėjų protegavimas, kur įmonės gyvenime gali dalyvayti visi.
Atsakyti
Dirbu sitoj imonej jau 7metus. Maciau kaip kompanija augo nuo 3 zmoniu iki daugiau nei 30 vien Lietuvoje. Pradejau kaip programuotojas, dabar esu vadovas. Galimybiu kilti pareigose netruksta - reikia noreti, stengtis ir mokytis. Darbas su savo srities specialistais yra malonumas.
Atsakyti
Giedrius 2017-03-07 08:18:18
Sakoma, kad darbą keisti reikėtų kas tris metus. Tikriausiai žmonės tai daro dėl įvairių priežasčių - kai kuriems tiesiog atsibosta, kiti nebesijaučia tobulėjantys ar nesutaria su kolegomis. Aš galiu tik spėlioti, nes po keleto savaičių galėsiu švęsti mini jubiliejų: 5 metai, kai dirbu Hostinger. Džiaugiuosi, kad atėjau čia dirbti dar kai kompanija buvo gana nedidelė ir turėjau galimybę užaugti kartu su ja kaip asmenybė. Labiausiai džiugina, kad čia niekam nereikia jaustis varžteliu sistemoje. Visi gali prisidėti prie kompanijos sėkmės siūlydami savo idėjas ir geros idėjos visada būna atitinkamai įvertinamos. Kolegos ne tik geriausi savo srities specialistai, bet ir labai įdomūs žmonės nuolat siekiantys tobulėti. Darbas su tokiais žmonėmis tikrai labai įkvepia asmeniniam tobulėjimui. Dabar dirbame su daugybe šalių ir daugumoje jų turime vietinių kolegų, turime projektą lyderiaujantį pasaulyje savo srityje. Todėl darbas yra visiška nuobodulio priešingybė. Didžiąją dalį praėjusios vasaros praleidau gyvendamas ir dirbdamas Indonezijoje, vietiniame mūsų ofise. Neįkainojama patirtis ir įspūdžiai!

Hostinger laikosi požiūrio, kad laimingi darbuotojai produktyviausi, todėl investuoja į kiekvieno darbuotojo žinias (konferencijos, knygos), laimės indeksą (darbo aplinkos pakeitimas Lietuvos pajūryje ar Kipre) bei fizinę būklę (jogos seansai ir dalyvavimas įvairiose sporto varžybose). Parašiau apie tai kaip bandome rasti geriausią darbo ir asmeninio gyvenimo balansą (plačiau apie tai mano blogo įraše: https://www.hostinger.com/blog/dailylife/work-life-balance-at-Hostinger).
Giedriau, sveikinu su Jubiliejumi :)
Atsakyti
Donatas 2017-03-07 11:55:37
Pradejau dirbti sioje imoneje 2012 metais, po 2 metu isejau dirbti kitur (Zenedge, Vinted), bet 2015 gruodi (po nepilnai dvieju metu) gryzau vel i Hostinger. Manau tai daug ka pasako apie imone, i kuria nori sugryzti kaip i namus :)
Ačiū, Donatai! Labai smagu dirbti kartu.
Atsakyti
UAB FOLETA 2014-08-12 10:33:00
Jau daugiau nei pora mėnesių kovojama dėl paslaugų teikimo stabilumo, tačiau to stabilumo negauname, paslaugos teikiamos klaikiai. Pinigai buvo sumokėti už metus, tačiau labiausiai nuvylė ir aptarnavimas paslaugų, nes į užklausas yra atrašinėjama lėtai, jokio greito problemos sprendimo, supratingumo nulis, aptarnavimo specialistai teigia, kad viskas yra gerai, taip nieko nesakome kartais svetainės užsikrauna kaip bitutės, tačiau problema išlieka, kai tenka laukti kol prisijungsi prie turinio valdymo, o tai būna labai reta galimybė. Problemų jie kaip matome net nenori šalinti, nes jiems neaktualu jie gali padėti minimaliai, o visa kita visiškai iš kliento pusės jiems neįdomu. Buvo perkeliamos svetainės iš vieno serverio į kitą, svetainės tapo sugadintos, problemos neišspręstos, "kaltų nėra" papildomi nuostoliai, taigi žmonės, informatikai, kurie turi svetaines kurias sieja verslas ir reikalingas pastovumas, nerekomenduojame visiškai kreiptis geriau sumokėti brangiau, negu gailėtis už kelis litus pigiau. Ačiū, bet mums tokio hosting'o nebereikia.
Laba diena,

Atsiprašome už Jūsų patirtus nesklandumus 2014 metais. Būtent 2014 metais Hostinger įmonė ėmė sparčiai augti ir tapo pažangiu bei konkurencingu hostingo paslaugų tiekėju visame pasaulyje. Kokybiškoms internetinio hostingo paslaugoms užtikrinti, naudojame vienas pažangiausių pasaulyje technologijų (plačiau: https://www.hostinger.com/blog/engineering/). Taip pat klientų aptarnavimo skyriaus teikiamų paslaugų kokybė - pagrindinis mūsų prioritetas. Todėl dar kartą atsiprašome už Jūsų patirtus nesklandumus.

Pagarbiai
Hostinger
Atsakyti
Marijus 2015-03-06 14:03:46
Pritariu zemiau esanciam komentarui, kad ju paslaugu kokybe tragiska. Keliems labai neesminiams projektams nutariau pabandyti ju nemokamas paslaugas, kad nuspresti ar vertutu jiems moketi ir tureti mokamu paslaugu, deja bandymas visikai nevykes, rysio stabilumo nera, konsultantu kompetencija tragiska. Kas bent kazkiek ismano apie hostinga, paskaitykite prisegtus failus.
Sveiki,

Norėtume pabrėžti, kad nemokamo hostingo paslauga tirkrai neatspindi mokamų paslaugų kokybės. Nemokamas hostingas yra skirtas pradedantiesiems vartotojams ar asmeniniams projektams, nereikalaujantiems daug resursų ir nesulaukiantiems daug lankytojų. Kviečiame išmėginti mūsų Premium (mokamas) hostingo paslaugas adresu www.hostinger.com ir įvertinti pačių paslaugų bei klientų aptarnavimo skyriaus darbo kokybę.

Atsiprašome už patirtus nepatogumus.

Pagarbiai
Hostinger
Atsakyti
Jurgita 2015-05-14 20:54:00
Trečią mėnesį mano blogas nėra matomas vartotojams, nes Hostinger užblokavo paskyrą, informuodama, kad viršytas CPU. Nusikopijuoti failų neleidžia, toliau siunčia "viršytas CPU, linkime sėkmės".

Dėl Hostinger veiksmų negaliu nei pamatyti savo failų, nei perkelti jų kitur. Atsakymai į užkausas siunčiami formalūs. Prierašus "linkime sėkmės" ir "malonu, kad galėjome jums padėti", kai kliento problema per tris mėnesius taip ir neišpręsta, vertinčiau kaip tyčiojimąsi.

Hostingo paslauga buvo nemokama, tačiau, mano vertinimu, klientas negali būti laikomas įkaitu, jam turi būti leista pamatyti, nusikopijuoti savo failus.
Miela Jurgita,

Apgailestaujame, kad duomenų praradimą, naudojant nemokamo hostingo paslaugą vertinate kaip ‘kliento laikymą įkaitu’, tačiau norėtume pabrėžti, kad pasirinkdama naudotis mūsų paslaugomis, sutikote su sutartyje nurodomomis sąlygomis: “Hostinger.lt neprisiims atsakomybės už jokias savo nemokamas paslaugas. Mes turime teisę bet kuriuo metu nutraukti savo nemokamos paslaugos tiekimą ir mes nebūsime atsakingi už jokius prarastus ar sugadintus duomenis (kas gali atsitikti dėl sistemos gedimo, saugumo spragos ar kieto disko gedimo)”. Taigi, vartotojas, pasirinkęs mūsų namokamas paslaugas, yra visiškai atsakingas už savo duomenis (ir jų praradimo atveju). Daugiau informacijos: http://www.hostinger.lt/salygos.
Norint naudotis mūsų Premium (mokamomis) hostingo paslaugomis, su duomenų išsaugojimo garantija, kviečiame apsilankyti www.hostinger.com puslapyje.

Pagarbiai
Hostinger
Atsakyti
Linas 2016-01-06 13:45:41
Radau nemokama hostinga, galvojau--pabandysiu. Bandziau hostinger.lt beveik visa menesi ir pasakysiu taip--apie 10% laiko serveris nerapasiekiamas. Nei HTML, nei FTP. Tai jau zemiau kritikos. Jei norite sugaisti laika ir potencialiai prarasti savo duomenis, nekalbant apie eletronini pasta, tai hostinger.lt tikrai Jums! Jei ne, tai ieskokite kitur! Pagalba klientams irgi tik del akiu. Susisiekti su jais galima tik el.pastu, bet atsakyma galima gauti tik 50 val. begyje. I nusiusta paklausima kodel serveris nepasiekiamas, gavau atsakyma, kad jie patikrino ir serveris jau yra pasiekiamas. Dekui, pats matau... Nieko apie "atsiprasome", apie priezasti ir t.t. O kiek el. laisku buvo negauta per ta laika kol serveris nereagavo. Kam is viso apgaudineti zmones su tokiu servisu?
Laba diena,

Jeigu ieškote nemokamų internetinio hostingo paslaugų Lietuvoje - hostinger.lt tikrai Jums! Deja, nemokamoms hostingo paslaugoms klientų aptarnavimo paslaugos šiuo metu neteikiamos. Pagal vartojimo sąlygas, klientams, naudojantiems mokamas paslaugas, teikiama pirmenybė į užklausų atsakymus. Kol klientų aptarnavimo paslaugos buvo teikiamos ir nemokamų paslaugų vartotojams, stengėmės išspręsti visas klientų problemas, tad apgailestaujame, kad net gaunat paslaugą nemokamai, likote nepatenkintas tuo, kad teko palaukti atsakymo. Norint išmėginti mūsų mokamas paslaugas, kviečiame registruotis adresu www.hostinger.com ir patirti visus Premium hostingo teikiamus malonumus.

Pagarbiai
Hostinger
Atsakyti
Jonas 2016-03-14 12:12:41
Nusprendžiau perkelti savo tinklapį į nemokamą hostingą. Patalpinau, praėjus porai dienų panaikino mano paskyrą ir gavau štai tokią žinutę:

"Paskyra ###.96.lt pastoviai sukelia aukštą serverio apkrovimą. Mūsų bendro hostingo serveris nepritaikytas talpinti tokių aktyvių svetainių su tūkstančiais kasdienių lankytojų. Rekomenduojame apsvarstyti VPS arba dedikuoto serverio hostingą."

Visus duomenis sunaikino, be galimybės atgauti. Patariu visiem vengti šio hostingo paslaugų.
Laba diena,

Dideliems projektams, kuriuose talpinama svarbi informacija, rekomenduojama naudoti TIK mokamą hostingą, teikiantį kas savaitinę ar kasdienę duomenų išsaugojimo garantiją (priklauso nuo pasirinkto plano). Nemokamam hostingui ši paslauga teikiama tik labai ribota. Plačiau pasiskaityti apie teikiamo nemokamo hostingo paslaugų sąlygas kviečiame adresu: http://www.hostinger.lt/salygos.
Norint naudotis mūsų Premium (mokamomis) hostingo paslaugomis, su duomenų išsaugojimo garantija, kviečiame apsilankyti www.hostinger.com puslapyje.

Pagarbiai
Hostinger
Atsakyti
Mechanikos inzinierius svetaine 2016-04-09 11:43:08
Sveiki visi

Patariu vengti sios imones dingo svetaines duomenis kuria kureme gan ilgai. Pagalbos is ju 0. Prasiau kad padarytu mokama tai sake lietuvoje negalima, tik UK.
Laba diena,

Deja, šiuo metu Lietuvoje teikiame tik nemokamas / ribotas hostingo paslaugas, tinkamas pradedantiesiems bei asmenims, turintiems nedidelius internetinius puslapius. Norinčius talpinti didesnes internetines svetaines maloniai kviečiame išmėginti mūsų Premium hostingo paslaugas svetainėje https://www.hostinger.com.

Pagarbiai
Hostinger
Atsakyti
Vytautas 2016-08-01 20:54:42
Tikrai šiai dienai reikia vengti šito hosto. Apie 1.5 metų didelių problemų nebuvo, kol vieną dieną svetainę laikinai užblokavo - dėl mistinio per didelio procesoriaus
apkrovimo (perspėjimų nebuvo, log'ų apie viršijimą nepateikė)... 2 dienos tuščio susirašinėjimo - niekas negali atsakyti kaip svetainę atblokuoti. Viename atsakyme sako - atblokavimas po 24val. Kitame - gali būti, kad atblokuoti negalima. Buvo pasiūlymas pasigerinti planą. Pabadžiau pagerinti planą - pasirodo hostinger.lt mokamų paslaugų neteikia. Neleidžia prieiti nei prie ftp, nei prie sql, kad galėtum pasiimti paskutinius duomenis.
Šiai dienai šiame hoste tiek patikimumas, tiek palaikymas nulinis. Bent reklamoje galėtų perspėti - kad tai spąstai, kurie bet kada gali suveikti.
Dar vienas dalykas - blokuota svetainė neduoda informacijos - kad ji blokuota, o nukreipia i hostinger.lt t.y. jūsų blokuota svetainė tampa kaip ir hostinger.lt reklama. T.y. adrese rodo 404 klaidą, bet atidaro hostiger.lt
Laba diena Vytautai,

Deja, bet jau apie 2 metus mokamų paslaugų Lietuvoje neteikiame. Jūsų naudotos nemokamos hostingo paslaugos yra ribotos ir tinkamos pradedantiesiems bei nedidelių internetinių projektų savininkams.
Kiekvienas vartotojas pasirinkęs mūsų NEMOKAMAS paslaugas sutinka su sutarties sąlygomis, skirtomis nemokamo hostingo vartotojams, kuriose aiškiai nurodoma, kad: “Hostinger.lt neprisiims atsakomybės už jokias nemokamas savo paslaugas. Mes turime teisę bet kuriuo metu nutraukti savo nemokamos paslaugos tiekimą ir mes nebūsime atsakingi už jokius prarastus ar sugadintus duomenis (kas gali atsitikti dėl sistemos gedimo, saugumo spragos ar kieto disko gedimo)”. Taigi, vartotojas, pasirinkęs mūsų nemokamas paslaugas, yra visiškai atsakingas už savo duomenis (ir jų praradimo atveju). Daugiau informacijos: http://www.hostinger.lt/salygos.
Norint naudotis mūsų Premium (mokamomis) hostingo paslaugomis, su duomenų išsaugojimo garantija, kviečiame apsilankyti www.hostinger.com puslapyje.

Pagarbiai
Hostinger
Atsakyti
Tomas 2017-01-02 13:18:37
Pervedi pinigus plano neleidžia užsakyti.Į pagalbos žinutes neatrašinėja.
Laba diena Tomai,

Pagal pateiktą informaciją, deja, negalime identifikuoti jūsų vartotojo ir turimų nusiskundimų. Situaciją prašome išsamiau išdėstyti el. paštu support@hostinger.com, siekiant išvengti tolimesnių nesusipratimų.
Taip pat norėtume pabrėžti, kad Lietuvoje teikiame tik nemokamas / ribotas hostingo paslaugas, kurioms klientų aptarnavimo skyriaus paslaugos neteikiamos.

Atsiprašome už patirtus nepatogumus.
Pagarbiai
Hostinger
Atsakyti
Pradejau dirbti sioje imoneje 2012 metais, po 2 metu isejau dirbti kitur (Zenedge, Vinted), bet 2015 gruodi (po nepilnai dvieju metu) gryzau vel i Hostinger. Manau tai daug ka pasako apie imone, i kuria nori sugryzti kaip i namus :)
Atsakyti
Sakoma, kad darbą keisti reikėtų kas tris metus. Tikriausiai žmonės tai daro dėl įvairių priežasčių - kai kuriems tiesiog atsibosta, kiti nebesijaučia tobulėjantys ar nesutaria su kolegomis. Aš galiu tik spėlioti, nes po keleto savaičių galėsiu švęsti mini jubiliejų: 5 metai, kai dirbu Hostinger. Džiaugiuosi, kad atėjau čia dirbti dar kai kompanija buvo gana nedidelė ir turėjau galimybę užaugti kartu su ja kaip asmenybė. Labiausiai džiugina, kad čia niekam nereikia jaustis varžteliu sistemoje. Visi gali prisidėti prie kompanijos sėkmės siūlydami savo idėjas ir geros idėjos visada būna atitinkamai įvertinamos. Kolegos ne tik geriausi savo srities specialistai, bet ir labai įdomūs žmonės nuolat siekiantys tobulėti. Darbas su tokiais žmonėmis tikrai labai įkvepia asmeniniam tobulėjimui. Dabar dirbame su daugybe šalių ir daugumoje jų turime vietinių kolegų, turime projektą lyderiaujantį pasaulyje savo srityje. Todėl darbas yra visiška nuobodulio priešingybė. Didžiąją dalį praėjusios vasaros praleidau gyvendamas ir dirbdamas Indonezijoje, vietiniame mūsų ofise. Neįkainojama patirtis ir įspūdžiai!

Hostinger laikosi požiūrio, kad laimingi darbuotojai produktyviausi, todėl investuoja į kiekvieno darbuotojo žinias (konferencijos, knygos), laimės indeksą (darbo aplinkos pakeitimas Lietuvos pajūryje ar Kipre) bei fizinę būklę (jogos seansai ir dalyvavimas įvairiose sporto varžybose). Parašiau apie tai kaip bandome rasti geriausią darbo ir asmeninio gyvenimo balansą (plačiau apie tai mano blogo įraše: https://www.hostinger.com/blog/dailylife/work-life-balance-at-Hostinger).
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo patirtimi apie darbą Hostinger kompanijoje. Nemažai metų esu gyvenus UK ir grįžau į gimtinę tik prieš keliatą mėnesių, tačiau negaliu atsidžiaugti, jog pasisekė prisijungti prie Hostinger'io komandos. Tokia darbo atmosfera, požiūris į darbuotoją ir modernus ofisas, manau, yra tikra atgaiva Lietuvos rinkoje.

Aplink mane - savo darbą puikiai išmanantis ir nuolat tobulėjantis kolektyvas.
Tik pradėjus dirbti čia, nustojau gręžiotis atgal! :)
Atsakyti
Hostinger paslaugomis naudojuosi jau keleta metu. Pradzioje naudojausi nemokamu planu, taciau, kai nusipirkau mokama plana, mano gyvenimas nusvito kitomis spalvomis. Klientu aptarnavimas mokantiems klientams tiesiog SUPER, rekomenduoju!!
Atsakyti
Vienos geriausių prieglobos įmonių, kurias teko naudoti. Kaina nesikandžioja ir klientų aptarnavimo skyrius dirba greitai ir profesionaliai. Rekomenduoju.
Atsakyti
Prieš keletą metų atradau šią hostingo įmonę ir vis dar negaliu atsidžiaugti Lietuvių gebėjimu kurti kokybiškas paslaugas.
Drąsiai galiu rekomenduoti visiems, ieškantiems kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą.
Atsakyti
http://manohost.lt 1 GB Vietos Serveryje NERIBOTAS Srautas 15 POP E-Mail ID 99.9% Pasiekiamumo GARANTAS
1 Paspaudimas Scriptui Idiegti
Atsakyti
Pervedi pinigus plano neleidžia užsakyti.Į pagalbos žinutes neatrašinėja.
Atsakyti
Tikrai šiai dienai reikia vengti šito hosto. Apie 1.5 metų didelių problemų nebuvo, kol vieną dieną svetainę laikinai užblokavo - dėl mistinio per didelio procesoriaus
apkrovimo (perspėjimų nebuvo, log'ų apie viršijimą nepateikė)... 2 dienos tuščio susirašinėjimo - niekas negali atsakyti kaip svetainę atblokuoti. Viename atsakyme sako - atblokavimas po 24val. Kitame - gali būti, kad atblokuoti negalima. Buvo pasiūlymas pasigerinti planą. Pabadžiau pagerinti planą - pasirodo hostinger.lt mokamų paslaugų neteikia. Neleidžia prieiti nei prie ftp, nei prie sql, kad galėtum pasiimti paskutinius duomenis.
Šiai dienai šiame hoste tiek patikimumas, tiek palaikymas nulinis. Bent reklamoje galėtų perspėti - kad tai spąstai, kurie bet kada gali suveikti.
Dar vienas dalykas - blokuota svetainė neduoda informacijos - kad ji blokuota, o nukreipia i hostinger.lt t.y. jūsų blokuota svetainė tampa kaip ir hostinger.lt reklama. T.y. adrese rodo 404 klaidą, bet atidaro hostiger.lt
Mechanikos inzinierius svetaine
2016-04-09 11:43:08 IP 78.63.247.204
Atsakyti
Sveiki visi

Patariu vengti sios imones dingo svetaines duomenis kuria kureme gan ilgai. Pagalbos is ju 0. Prasiau kad padarytu mokama tai sake lietuvoje negalima, tik UK.
Atsakyti
Nusprendžiau perkelti savo tinklapį į nemokamą hostingą. Patalpinau, praėjus porai dienų panaikino mano paskyrą ir gavau štai tokią žinutę:

"Paskyra ###.96.lt pastoviai sukelia aukštą serverio apkrovimą. Mūsų bendro hostingo serveris nepritaikytas talpinti tokių aktyvių svetainių su tūkstančiais kasdienių lankytojų. Rekomenduojame apsvarstyti VPS arba dedikuoto serverio hostingą."

Visus duomenis sunaikino, be galimybės atgauti. Patariu visiem vengti šio hostingo paslaugų.
Atsakyti
Radau nemokama hostinga, galvojau--pabandysiu. Bandziau hostinger.lt beveik visa menesi ir pasakysiu taip--apie 10% laiko serveris nerapasiekiamas. Nei HTML, nei FTP. Tai jau zemiau kritikos. Jei norite sugaisti laika ir potencialiai prarasti savo duomenis, nekalbant apie eletronini pasta, tai hostinger.lt tikrai Jums! Jei ne, tai ieskokite kitur! Pagalba klientams irgi tik del akiu. Susisiekti su jais galima tik el.pastu, bet atsakyma galima gauti tik 50 val. begyje. I nusiusta paklausima kodel serveris nepasiekiamas, gavau atsakyma, kad jie patikrino ir serveris jau yra pasiekiamas. Dekui, pats matau... Nieko apie "atsiprasome", apie priezasti ir t.t. O kiek el. laisku buvo negauta per ta laika kol serveris nereagavo. Kam is viso apgaudineti zmones su tokiu servisu?
Atsakyti
Trečią mėnesį mano blogas nėra matomas vartotojams, nes Hostinger užblokavo paskyrą, informuodama, kad viršytas CPU. Nusikopijuoti failų neleidžia, toliau siunčia "viršytas CPU, linkime sėkmės".

Dėl Hostinger veiksmų negaliu nei pamatyti savo failų, nei perkelti jų kitur. Atsakymai į užkausas siunčiami formalūs. Prierašus "linkime sėkmės" ir "malonu, kad galėjome jums padėti", kai kliento problema per tris mėnesius taip ir neišpręsta, vertinčiau kaip tyčiojimąsi.

Hostingo paslauga buvo nemokama, tačiau, mano vertinimu, klientas negali būti laikomas įkaitu, jam turi būti leista pamatyti, nusikopijuoti savo failus.
Atsakyti
Pritariu zemiau esanciam komentarui, kad ju paslaugu kokybe tragiska. Keliems labai neesminiams projektams nutariau pabandyti ju nemokamas paslaugas, kad nuspresti ar vertutu jiems moketi ir tureti mokamu paslaugu, deja bandymas visikai nevykes, rysio stabilumo nera, konsultantu kompetencija tragiska. Kas bent kazkiek ismano apie hostinga, paskaitykite prisegtus failus.
Atsakyti
Jau daugiau nei pora mėnesių kovojama dėl paslaugų teikimo stabilumo, tačiau to stabilumo negauname, paslaugos teikiamos klaikiai. Pinigai buvo sumokėti už metus, tačiau labiausiai nuvylė ir aptarnavimas paslaugų, nes į užklausas yra atrašinėjama lėtai, jokio greito problemos sprendimo, supratingumo nulis, aptarnavimo specialistai teigia, kad viskas yra gerai, taip nieko nesakome kartais svetainės užsikrauna kaip bitutės, tačiau problema išlieka, kai tenka laukti kol prisijungsi prie turinio valdymo, o tai būna labai reta galimybė. Problemų jie kaip matome net nenori šalinti, nes jiems neaktualu jie gali padėti minimaliai, o visa kita visiškai iš kliento pusės jiems neįdomu. Buvo perkeliamos svetainės iš vieno serverio į kitą, svetainės tapo sugadintos, problemos neišspręstos, "kaltų nėra" papildomi nuostoliai, taigi žmonės, informatikai, kurie turi svetaines kurias sieja verslas ir reikalingas pastovumas, nerekomenduojame visiškai kreiptis geriau sumokėti brangiau, negu gailėtis už kelis litus pigiau. Ačiū, bet mums tokio hosting'o nebereikia.

Taip pat rekomenduojame

KLI LT
INTERNETAS IR TELEVIZIJA

Adresas: Birutės g. 10, LT-89215 Mažeikiai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Interneto, televizijos ir VOIP telefonijos paslaugas teikianti įmonė. Veikianti jau nuo 2000 metų. Šiuo metu veikia šiuose miestuose: • Mažeikiai • Telšiai • Plungė • Naujoji Akmenė • Akmenė • Venta • Kuršėnai • Viekšniai • Seda • Kėdainiai • Jurbarkas • Tauragė KLI LT, UAB savo paslaugas siūlo ne tik privatiems...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Adresas: Ukmergės g. 120, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Starflix Vilnius
Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Starflix, tai lyderiaujanti rankų darbo svetainių kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros agentūra, galinti didžiuotis tūkstančiais klientų visame pasaulyje. Mūsų siekis – padėti kiekvienam verslui rasti ekonomiškiausią, individualiai pritaikytą, skaitmeninės rinkodaros sprendimą. Sukurkime Jums naują svetainę...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Mercedes-Benz" aplenkė BMW ir "Audi" gamintojus
"Mercedes-Benz" aplenkė BMW ir "Audi" gamintojus 10-16 21:39
"Mercedes-Benz" E klasės sedano, taip pat atnaujintų SUV modelių populiarumas leido šiam gamintojui aplenkti BMW ir "Audi" bei tapti prabangių automobilių segmento lyderiu.
Žiniasklaida: Rusija planuoja išleisti kriptorublį
Žiniasklaida: Rusija planuoja išleisti kriptorublį 10-16 18:40
Rusija gali tapti pirmąją pasaulio šalimi, kuri išleis savo kriptovaliutą.
Buvęs VAE vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba
Buvęs VAE vadovas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba 10-16 18:34
Rimantas Vaitkus, buvęs Visagino atominę jėgainę turėjusios statyti "VAE SPB" vadovas, kaltinamas padaręs bendrovei 0,9 mln. Eur žalos.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar Jūs rūkote?

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

Hewlett-Packard 21,71 +6,42%
Avon 2,39 +3,46%
Western Digital 87,80 +2,38%
Monsanto 122,30 +1,99%
FedEx 222,22 -1,26%
Humana 237,73 -1,54%
Wells Fargo 53,69 -2,75%
Yahoo! 50,40 -4,15%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 144,10 -4,68%
Cukrus 27,83 -2,11%
Varis 5719,76 +2,15%
Apelsinai 722,68 -4,51%
Anglis 85,67 +6,93%
Dyzelis 1,42 -5,96%
Ryžiai 444,68 +10,37%
Auksas 1260,26 +1,14%