Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Vytautas 2017-07-23 13:42:10
Gal galetumet apsviesti. Noreciau isidarbinti, taciau neturiu visiskai patirties. Pirma reiktu isidarbint ir tada ieskotis kas galetu apmokyti? Ar atvirksciai? Naujam po 20€ moka?
labas, moka pirma reisa po 20eu, o antras reisas jau 70 eu.galiu apmokinti Vilniaus Girtekoje.
Ieškau kolegos siauliu girtekoj termolita.mano patirtis virš metų. Man 30 metų ieškau su panase patirtim. Išvažiavimas rugpjūčio pabaigoj rugsėjo pradžioj.tel 860743509
Ieškau kolegos siauliu girtekoj termolitoj patirtis metai suvirs man 30metu išvažiavimas rugpjūčio pabaigoj rugsėjo pradžioj.tel.
Ieskau porininko siauliu girteka. 860785298
Paimciau apmokinti mokini. Man 34m, nerukantis, negeriantis. Isvaziavimas butu rugpjucio pabaigoje arba rugsejo pradzioje. +37060971388
Galiu paimti mokinį, apmokyti. Dirbu Skandinavija-Europa. Vilniaus parkas. Rugpjūčio pabaigoj. 860019091
Galiu paiimti mokini, apmokyti, dirbu Skandinavija - Europa. Rugpjucio men pabaigoje. tel 8600190o1
sveiki, ieskau porininko Siauliu Girtekoje, man 50m.Isvaziuoti planuoju rugsejo pradzioje.867050447
Apmokinčiau mokiny Šiauliu girtekoje man 42m išvažiavimas rugsejo pradžioje. +37068122021
termolita 2017-08-01 16:21:22
sveiki, ieskau porininko siauliu girtekoje
paskambink arba parasik savo numeri, mano 860896013
sveiki, ieskau porininko siauliu girtekoje
SIauliai m 2017-07-27 21:49:29
o kiek laiko reikia atidirbti ?
Jei per darbo birza tai puse metu. Bet darbdaviai nori aisku kad ilgiau.
trisale 2017-07-27 09:53:46
Pasiraso trisale. As pats per darbo dirza laikausi ir pasirases sutarti girtekoje kad issilaikes dirbsiu pas juos.
o kiek laiko reikia atidirbti ?
Šiauliai m 2017-07-26 21:35:47
Sveiki, norėčiau pradėti vairuoti fura, ir galvoju apie ' Girteka" bet klasuimas ar įmone daro trišale sutarti ? nes kolkas neturiu teisiu C-CE ?
TERMOLITA 2017-07-17 10:14:04
Sveiki.ieskau paprasto, nepasikelusio porininko Siauliu Girtekoi.isvaziavimas apie rugpjucio 15d.man 40m, patirtis metai.
Sveikas, tu tik su patirtim ieskai porininko, as be patirties, man 41, paprastas. Dar galvoju ar priimtu is antro karto, 2015 vasara vaziavau mokiniu, su pasikelusiu, kitu negerbianciu mokytoju, tai tik gryzes isejau laukan. ladonas76@gmail.com
Sveiki, pajimciau mokyni Šiauliu girtekoj galiu padeti isidarbiti. Isvazevimas rugpjucio pabaigoj. Esu 29m +37069647927
nikolaj 2017-06-26 13:03:29
sveiki esu naujokas kas galetu ismokynti ir papasakoti apie darba imoneja ir alga mokama naujokams
labas galiu tave apmokinti vilniaus girtekoje alga pirma reisa po 20 eur o antras jau 70.Tel 864871049
Galiu paimti mokinį išvaziavimas būtų rugpjūčio pradžioje 867647452
Gal kas gali pasakyti koks dabar atlyginimas Girtekoi? Domina skandinavijos linija.
Sveiki vyrai,
Noriu pasiulyt darba lt-gb-lt reikalinga patirtis Anglijoje. skambinti +37060307910 Šarunas.
Ieskau mokinio Siauliu Girtekoj 28m.isvaziavimas rugpjucio 10 - 15d. +37061659971
ieskau kolegos girtekoj termolita siauliai katik po apmokymu ieskau tokio pat su maza patirtim man virs 30 metu tel.862452461
Ieskau kolegos ar mokinio europos parke
Kiek tau metu kada isvarai? esu viena kadencija atvares vienam nuobodu varyt tai ziuriu
Iskau zmogaus, kuri galeciau apmokinti Vilniaus Girtekoje.864871049
Sveikas, as irgi dirbu Girmetoj ir ieskau porininko.
Saulius, mano tel. 865609892
Apmokinciau mokiny Šiauliu girtekoje europos parke man 43m. Isvaziavimas birzelio 12d 6 savaites. +37068122021
Norintis mokintis, skambinkit 61605857 padėsiu tap „fūristu”
Vladas 2017-05-29 20:20:55
na va as is termolitos ka tik issokau daba trasyje, tiek jau to iki kito karto, jei bus noras, man vistiek reikia jeskotis kita zmogu, tai po sios kadencijo visa rugpjuti galim susitikt pakalbeti.kiek paciam metu? man 49.gal jau metu skirtumas geras.
Nu jo, jeigu kas susisieksim man 33m
Aurimas 2017-05-29 19:59:10
As termolitoj
Vladas 2017-05-29 19:21:45
sia savaite noreciau.kur pats idarbintas trasije ar termolitoje?
As termolitoj
Aurimas 2017-05-29 18:47:00
O kada tu planuoji vaziuot
sia savaite noreciau.kur pats idarbintas trasije ar termolitoje?
Vladas 2017-05-29 18:40:14
Vladas 2017-05-29 14:05:13
kada nori islekt?
Zadu iki birzelio 10 isvaziuot jei bus masina
Aurimas 2017-05-29 10:47:52
Ieskau porininko arba mokinio, dirbu siauliu girtekoj, pats esu is pakruojo, isvykstu I reisa greitu laiku
kada nori islekt?
Jieskau mokinio Šiaulių girtekoi man 37m turiu tam patirties isvazevimas greitu laiku 867018285
Jiežiai mokinio man 37m Šiaulių girtekoi turiu tam patirties isvazevimas greitu laiku867018285
Dar ieskai mokitojaus 864184640
Sveiki apmokiciau mokinį Šiaulių girtekoi isvazevimas būtų 06.01 kažkur.867018285 turiu tam patirties su mokineis
Ieskau porininko, kuris siuo metu dirba Trasis, Termolita.man 33m +37060484358 Siaulai
Sveiki vyrai,

Ieškau rimto vairuotojo su patirtimi LT-GB-LT ratui.
Skambinkite ir viską aptarsime telefonu 8 603 07910
Ieskau porininko Vilniaus parke 22m plačiau telefonu 864828593
Apmokinciau mokiny Šiauliu Girtekoj po Europa, isvykimas birzelio pradzioje man 42m. Tel.+37068122021

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW
"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW 08-16 20:29
Automobilių gamintojos BMW, ir technologijų bendrovių "Intel" bei "Mobileye" partnerystė sužavėjo dar vieną rinkos žaidėją. "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) paskelbė prisijungianti prie šios...
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune 08-16 19:39
"YIT Corporation" per Helsinkio vertybinių popierių biržą paskelbė, kad Kaune statys 35.000 kv. m gamybos ir logistikos patalpas.
Skaitmeninė rinkodara – tik skaičiai pagrindžia sėkmę
Skaitmeninė rinkodara – tik skaičiai pagrindžia sėkmę 08-16 19:03
Vis didesnę reklamos ir komunikacijos biudžeto dalį verslai investuoja skaitmeninėje erdvėje, tad apie klaidas ir geruosius pavyzdžius kalbamės su Aurelija Kazlauskiene, "Lietuvos draudimo"...

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

American Express 86,79 +1,54%