Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Gal kas nori birzelio 26d kartu i reisa? :) Skandinavai-Vilnius
Sveiki ieskau naparniko ar mokinio siauliu parke
Iskau zmogaus, kuri galeciau apmokinti Vilniaus Girtekoje.864871049
Sveikas, as irgi dirbu Girmetoj ir ieskau porininko.
Saulius, mano tel. 865609892
Apmokinciau mokiny Šiauliu girtekoje europos parke man 43m. Isvaziavimas birzelio 12d 6 savaites. +37068122021
Norintis mokintis, skambinkit 61605857 padėsiu tap „fūristu”
Vladas 2017-05-29 20:20:55
na va as is termolitos ka tik issokau daba trasyje, tiek jau to iki kito karto, jei bus noras, man vistiek reikia jeskotis kita zmogu, tai po sios kadencijo visa rugpjuti galim susitikt pakalbeti.kiek paciam metu? man 49.gal jau metu skirtumas geras.
Nu jo, jeigu kas susisieksim man 33m
Aurimas 2017-05-29 19:59:10
As termolitoj
Vladas 2017-05-29 19:21:45
sia savaite noreciau.kur pats idarbintas trasije ar termolitoje?
As termolitoj
Aurimas 2017-05-29 18:47:00
O kada tu planuoji vaziuot
sia savaite noreciau.kur pats idarbintas trasije ar termolitoje?
Vladas 2017-05-29 18:40:14
Vladas 2017-05-29 14:05:13
kada nori islekt?
Zadu iki birzelio 10 isvaziuot jei bus masina
Aurimas 2017-05-29 10:47:52
Ieskau porininko arba mokinio, dirbu siauliu girtekoj, pats esu is pakruojo, isvykstu I reisa greitu laiku
kada nori islekt?
Jieskau mokinio Šiaulių girtekoi man 37m turiu tam patirties isvazevimas greitu laiku 867018285
Jiežiai mokinio man 37m Šiaulių girtekoi turiu tam patirties isvazevimas greitu laiku867018285
Dar ieskai mokitojaus 864184640
Sveiki apmokiciau mokinį Šiaulių girtekoi isvazevimas būtų 06.01 kažkur.867018285 turiu tam patirties su mokineis
Ieskau porininko, kuris siuo metu dirba Trasis, Termolita.man 33m +37060484358 Siaulai
Sveiki vyrai,

Ieškau rimto vairuotojo su patirtimi LT-GB-LT ratui.
Skambinkite ir viską aptarsime telefonu 8 603 07910
Ieskau porininko Vilniaus parke 22m plačiau telefonu 864828593
Apmokinciau mokiny Šiauliu Girtekoj po Europa, isvykimas birzelio pradzioje man 42m. Tel.+37068122021
Apmokyčiau mokinį dirbti Europoje, esu be žalingų įpročių. Šiaulių girtekoje. Tel. 867351386
Ieškau porininko. Nerūkančio kabinoj. Vilniaus Girteka. Skandinavija-Europa. Išvažiuojam apie gegužės 20 d. +37067870525
Sveiki, apmokinciau naujoka siauliu girtekoje. I reisa planuoju isvaziuoti ~06.12d esu is panevezio 31m
867646808
Sveiki.kaip susisiekti su jumis?
Kas galetu apmokinti vilniaus girtekoje skandin
avija-europa parke. Man 29m. 860829394.
Mūsų valdžia pasirūpino kad dabar dar daugiau trečiųjų valstybių vairuotojų prisileist, supaprastino visiškai jų įdarbinimą, tad vyrai kaži ar dar apsimokės dirbt
Sveiki. ieskau ramaus, `nepasikelusio` porininko (ne mokinio), 6savaiciu kadencijai. isvaziavimas apie 05.20
Paimciau mokini siauliu girtekoi 865616382. Isvaziavimas mazdaug geguzes 15
Apmokinciau naujai iskepta furista siauliu girtekoje. Dirbu 4 metai. Paciam.27.m. gali buti rukantis. Isvaziavimas butu geguzes 24.diena. Telefonas pasitairavimui. +37060622936
Tel nr.8604 91714
Sveiki, esu 31m panevezietis, paimciau I reisa naujoka siauliu girtekoje. Girtekoje dirbu 4, 5m, nerukantis, tvarkingas. I reisa planuoju isvaziuoti birzelio 15d, dabar europoje, lt busiu geguzes 20d.
Teirautis +37067646808
Ieskau porininko Vilniaus Girtekoje
Nesupratau dėl važiavimo mokiniu... 3 cnt. už km. ir taip visą kadenciją 2 mėn. ?
mok 2017-04-21 22:23:35
sveikas katik issilaikiau teises paimtum mokiniu? 32m
Parasyk savo tel pasuksiu.
mok 2017-04-21 22:23:35
863025629 pasuk susitarsim.
Rolandas 2017-04-21 08:55:10
Ieškau mokinio Šiaulių girtekoje eu parkas padedu įsidarbinti.Man 34 metai dirbu 5 metai.
sveikas katik issilaikiau teises paimtum mokiniu? 32m
Sveiki ieskau naparniko isvaziavimas balandzio menesio gale butu malonu kad butu tvarkingas :) man 28 aukstaityja 864367175
Mokinio padeciau isidarbinti arba porininko siauliu girteka man 30m.dirbu 5 metai.tel 867185271
ieskau mokinio ir padeciau isidarbinti.siauliu girteka.del salygu aptarsim tel 862830702
Ieskau porininko siauliu girtekoi man 21 isvaziavimas, kita savaite 864828593
Rytoj ryte paskambinsiu..
Sveiki jieskau porininko Siauliu Girtekoje. Dirbes viena kadencija tris menesius. 44metu nerukantis, negeriantis, tvarkyngas, mokantis prisitaikyti. Isvykimas balandzio pabaigoje. Telef.nr.+37064631944 Darius
Porininko arba mokinio siauliu girteka
Ar be porininku nesugebate pavaziuoti?
Valdas 2017-02-28 00:23:07
Ieśkau panasaus likimo porininkoo :D esu apsimokes 9sav. Esu 23m. Siuo metu isejes is girtekos bet galvoju gryšti. Atsirastu noriunciu kartu. Esu is plunges
Jei Valdai neradai porininko pasuk 869295000

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

TOP cv.lt: vasaros aprangos kodas biure
TOP cv.lt: vasaros aprangos kodas biure 06-25 10:44
Šią savaitę karjeros portale cv.lt tarp darbo skelbimų išsiskiria siūlymai atlikti praktiką įmonėse. O dar tik laukiantiems atostogų pateikiame patarimų, ko derėtų nevilkėti biure vasarą.
Kur didkepsnius valgo geriausi virtuvės meistrai
Kur didkepsnius valgo geriausi virtuvės meistrai 06-25 10:43
Dažna restoranų kokybės vizitinė kortelė – didkepsnis. Sykiu tai ir dažniausiai klientus nuviliantis patiekalas. Joninių savaitgalį Lietuvoje čirška kepama mėsa, o VŽ pateikia garsiausių pasaulio...
"Angry Birds" kūrėjų ateitis neaiški: IPO arba pardavimas
"Angry Birds" kūrėjų ateitis neaiški: IPO arba pardavimas 06-25 00:05
Suomijos bendrovė "Rovio", sukūrusi nemenka pinigų mašina tapusią "Piktų paukščių" (angl. "Angry Birds") frančizę, skelbia svarstanti pirminio viešojo siūlymo (IPO) galimybę. Tačiau rinkos...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master