Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Nesupratau dėl važiavimo mokiniu... 3 cnt. už km. ir taip visą kadenciją 2 mėn. ?
mok 2017-04-21 22:23:35
sveikas katik issilaikiau teises paimtum mokiniu? 32m
Parasyk savo tel pasuksiu.
Termolita. Ieškau porininko man 47metai važiavęs vieną kadenciją 8 savaites tel 861452212. Šiaulių Girteka.
mok 2017-04-21 22:23:35
863025629 pasuk susitarsim.
Rolandas 2017-04-21 08:55:10
Ieškau mokinio Šiaulių girtekoje eu parkas padedu įsidarbinti.Man 34 metai dirbu 5 metai.
sveikas katik issilaikiau teises paimtum mokiniu? 32m
Sveiki ieskau naparniko isvaziavimas balandzio menesio gale butu malonu kad butu tvarkingas :) man 28 aukstaityja 864367175
Mokinio padeciau isidarbinti arba porininko siauliu girteka man 30m.dirbu 5 metai.tel 867185271
ieskau mokinio ir padeciau isidarbinti.siauliu girteka.del salygu aptarsim tel 862830702
Ieskau porininko siauliu girtekoi man 21 isvaziavimas, kita savaite 864828593
Rytoj ryte paskambinsiu..
Sveiki jieskau porininko Siauliu Girtekoje. Dirbes viena kadencija tris menesius. 44metu nerukantis, negeriantis, tvarkyngas, mokantis prisitaikyti. Isvykimas balandzio pabaigoje. Telef.nr.+37064631944 Darius
Porininko arba mokinio siauliu girteka
Ar be porininku nesugebate pavaziuoti?
Valdas 2017-02-28 00:23:07
Ieśkau panasaus likimo porininkoo :D esu apsimokes 9sav. Esu 23m. Siuo metu isejes is girtekos bet galvoju gryšti. Atsirastu noriunciu kartu. Esu is plunges
Valdas, o tu buvai girtekoje, ka sake kad nori gryzti is antro karto, panasus ir mano likimas, mastau gryzti, bet eiciau rades normalu porininka kur dirbtumem kartu.
Valdas 2017-02-28 00:23:07
Jei Valdai neradai porininko pasuk 869295000
O tai siuo metu islekes ar namie
Sveikas, ar senai ten dirbi, su kuo vazineji tentas, ar saldituvas
Man 28. Geguzes menesi griztu is kadencijos.. Baigiu trecia kadencija. Ieskau porininko Vilniaus parke... Rasysite komentara.. Perskambinsiu
Sveiki, ieškau porininko "Girmeta" Vilniaus-Skandinavų linijoje. Dirbu jau 5 metus. Kreipkitės telefonu +37061277269
ieskau porininkes vilniaus girtekoje skandinavu europos linijoje, galiu paimti ir mokine
Audrius 2017-03-21 19:00:06
Sveikas. O tu jau buvai nuejes i girteka pokalbiui del isidarbinimo ? Audrius.
Buvau Vilniaus Girtekoje prieš pora menesiu tada dar nereikejo mokiniu.
Donatas 2017-03-23 15:24:31
Kaip su tavimi susisiekti? Parasyk savo tel nr dabar gryzineju is reiso sekmadieni busiu LT pasukciau. Arba tu man paskambink 867185271. Dabar sis nr isjungtas nes GB kortele esu isidejes.sekmadieni busiu ant rysio.
Ok pasuksiu sekmadieni, omano nr. 868677584
Donatas 2017-03-23 10:54:18
Noriu isidarbinti mokiniu
Vairuotojas 2017-03-21 20:17:19
Ieskau mokinio arba porininko siauliu girkeka eu parkas.dirbu 6m.padedu isidarbinti.isvyktumeme balandzio 24-28dienomis.
Noriu isidarbinti mokiniu
Kokia girtekoje trumpiausia kadencija? Gal pakeite kazka
Vairuotojas 2017-03-21 20:17:19
o kaip su jumis susisiekti?
Artūras 2017-02-18 12:02:02
Sveiki, pajimciau mokyni siauliu girtekoj isvazevimas balandzio pradzioj. Artūras 28 metai. +37069647927
o su tentu? dirbi pokokias salis vaziuoji kiek laiko?
Vairuotojas 2017-03-21 20:17:19
sveikas o tu su tentu dirb? ir siauliu ar vilniaus girtekoi?
Mokytojo ant tento
Liutauras 2017-03-21 14:41:19
Sveiki noriu isidarbinti mokiniu
Sveikas. O tu jau buvai nuejes i girteka pokalbiui del isidarbinimo ? Audrius.
Ieskau mokinio siauliu girteka.dirbu 6metai.arba porininko.
Sveiki noriu isidarbinti mokiniu
Girteka, ME transportas
2017-03-17 23:54:57 IP 78.60.76.33
Jeskau porininko Vilnius Girteka tel:+37060027195
Ieskau porininko arba mokinio siauliu girteka eu parkas.
Ieškau mokinio Šiaulių girtekoje eu parkas padedu įsidarbinti įšvykimas kovo 20d. 867613860 nr.
Girmeta 2017-03-05 15:49:50
Ieskau pirininko VIlniaus girtekoje
as irgi jeskau kaip su tavim susisiekti mano tel:868045936 Vilnius
Esu 31m Panevezietis, paimciau mokini Siauliu girtekoje. Isvykimas kovo 20-25d. 4, 5m stazas girtekoje, nerukantis, tvarkingas. 867646808
Ieskau mokinio arba porininko siauliu girteka.
Ieskau kolegos.man 37m.europa siauliai.864652715.
Ieskou kolegos man 37m.europa siauliai
Paimciau mokini siauliu girteka.
Ieskau pirininko VIlniaus girtekoje
Sveiki, ar butu galimybiu isidarbint?patirties siek tiek turiu Europoje bei Anglijoje.Visus dok turiu.
Parasyk y fb. Valdas Bū
Poruokites poruokites o tai 1 vairui reikes dirbti 105 val per 2 sav
Paimčiau mokinį, išvykstam iš Šiaulių į europa, apie 03.20.tel. +37061605857

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Lietuvoje pardavinės greičiausius "Audi" modelius: S, RS ir R8
Lietuvoje pardavinės greičiausius "Audi" modelius: S, RS ir R8 04-24 19:32
Kaune atidaryta pirmoji "Audi Sport" atstovybė Lietuvoje. Tad greta įprastų kasdieniškų "Audi" modelių, Lietuvoje bus parduodami ir sportiniai.
Mogherini: ES sankcijos Rusijai išliks
Mogherini: ES sankcijos Rusijai išliks 04-24 19:11
Federica Mogherini, ES užsienio politikos vadovė, po susitikimo su Sergejumi Lavrovu, Rusijos užsienio reikalų ministru, tikino, kad ES norėtų geresnių santykių su Maskva, tačiau Europa negali...

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Microsoft 66,40 +1,37%