Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Ieskau porininko, kuris siuo metu dirba Trasis, Termolita.man 33m +37060484358 Siaulai
ieskau kas galetu paimti mokinuka, po europa, nerukau, man 35, noretusi isvaziuoti kaip imanoma greiciau :)
+37060179557 kalbu rusu, anglu
Sveiki vyrai,

Ieškau rimto vairuotojo su patirtimi LT-GB-LT ratui.
Skambinkite ir viską aptarsime telefonu 8 603 07910
ieskau kas galetu apsiimti mane mokiniu. esu is alytaus rajono bet galiu privaziuoti bet kur, man 25metai 862220158
Ieskau porininko Vilniaus parke 22m plačiau telefonu 864828593
Apmokinciau mokiny Šiauliu Girtekoj po Europa, isvykimas birzelio pradzioje man 42m. Tel.+37068122021
Apmokyčiau mokinį dirbti Europoje, esu be žalingų įpročių. Šiaulių girtekoje. Tel. 867351386
Ieškau porininko. Nerūkančio kabinoj. Vilniaus Girteka. Skandinavija-Europa. Išvažiuojam apie gegužės 20 d. +37067870525
Sveiki, apmokinciau naujoka siauliu girtekoje. I reisa planuoju isvaziuoti ~06.12d esu is panevezio 31m
867646808
Sveiki.kaip susisiekti su jumis?
Kas galetu apmokinti vilniaus girtekoje skandin
avija-europa parke. Man 29m. 860829394.
Mūsų valdžia pasirūpino kad dabar dar daugiau trečiųjų valstybių vairuotojų prisileist, supaprastino visiškai jų įdarbinimą, tad vyrai kaži ar dar apsimokės dirbt
Sveiki. ieskau ramaus, `nepasikelusio` porininko (ne mokinio), 6savaiciu kadencijai. isvaziavimas apie 05.20
Paimciau mokini siauliu girtekoi 865616382. Isvaziavimas mazdaug geguzes 15
Apmokinciau naujai iskepta furista siauliu girtekoje. Dirbu 4 metai. Paciam.27.m. gali buti rukantis. Isvaziavimas butu geguzes 24.diena. Telefonas pasitairavimui. +37060622936
Tel nr.8604 91714
Sveiki, esu 31m panevezietis, paimciau I reisa naujoka siauliu girtekoje. Girtekoje dirbu 4, 5m, nerukantis, tvarkingas. I reisa planuoju isvaziuoti birzelio 15d, dabar europoje, lt busiu geguzes 20d.
Teirautis +37067646808
Ieskau porininko Vilniaus Girtekoje
Nesupratau dėl važiavimo mokiniu... 3 cnt. už km. ir taip visą kadenciją 2 mėn. ?
mok 2017-04-21 22:23:35
sveikas katik issilaikiau teises paimtum mokiniu? 32m
Parasyk savo tel pasuksiu.
mok 2017-04-21 22:23:35
863025629 pasuk susitarsim.
Rolandas 2017-04-21 08:55:10
Ieškau mokinio Šiaulių girtekoje eu parkas padedu įsidarbinti.Man 34 metai dirbu 5 metai.
sveikas katik issilaikiau teises paimtum mokiniu? 32m
Sveiki ieskau naparniko isvaziavimas balandzio menesio gale butu malonu kad butu tvarkingas :) man 28 aukstaityja 864367175
Mokinio padeciau isidarbinti arba porininko siauliu girteka man 30m.dirbu 5 metai.tel 867185271
ieskau mokinio ir padeciau isidarbinti.siauliu girteka.del salygu aptarsim tel 862830702
Ieskau porininko siauliu girtekoi man 21 isvaziavimas, kita savaite 864828593
Rytoj ryte paskambinsiu..
Sveiki jieskau porininko Siauliu Girtekoje. Dirbes viena kadencija tris menesius. 44metu nerukantis, negeriantis, tvarkyngas, mokantis prisitaikyti. Isvykimas balandzio pabaigoje. Telef.nr.+37064631944 Darius
Porininko arba mokinio siauliu girteka
Ar be porininku nesugebate pavaziuoti?
Valdas 2017-02-28 00:23:07
Ieśkau panasaus likimo porininkoo :D esu apsimokes 9sav. Esu 23m. Siuo metu isejes is girtekos bet galvoju gryšti. Atsirastu noriunciu kartu. Esu is plunges
Jei Valdai neradai porininko pasuk 869295000
O tai siuo metu islekes ar namie
Sveikas, ar senai ten dirbi, su kuo vazineji tentas, ar saldituvas
Man 28. Geguzes menesi griztu is kadencijos.. Baigiu trecia kadencija. Ieskau porininko Vilniaus parke... Rasysite komentara.. Perskambinsiu
Sveiki, ieškau porininko "Girmeta" Vilniaus-Skandinavų linijoje. Dirbu jau 5 metus. Kreipkitės telefonu +37061277269
ieskau porininkes vilniaus girtekoje skandinavu europos linijoje, galiu paimti ir mokine
Audrius 2017-03-21 19:00:06
Sveikas. O tu jau buvai nuejes i girteka pokalbiui del isidarbinimo ? Audrius.
Buvau Vilniaus Girtekoje prieš pora menesiu tada dar nereikejo mokiniu.
Donatas 2017-03-23 15:24:31
Kaip su tavimi susisiekti? Parasyk savo tel nr dabar gryzineju is reiso sekmadieni busiu LT pasukciau. Arba tu man paskambink 867185271. Dabar sis nr isjungtas nes GB kortele esu isidejes.sekmadieni busiu ant rysio.
Ok pasuksiu sekmadieni, omano nr. 868677584
Donatas 2017-03-23 10:54:18
Noriu isidarbinti mokiniu
Vairuotojas 2017-03-21 20:17:19
Ieskau mokinio arba porininko siauliu girkeka eu parkas.dirbu 6m.padedu isidarbinti.isvyktumeme balandzio 24-28dienomis.
Noriu isidarbinti mokiniu
Kokia girtekoje trumpiausia kadencija? Gal pakeite kazka
Vairuotojas 2017-03-21 20:17:19
o kaip su jumis susisiekti?
Artūras 2017-02-18 12:02:02
Sveiki, pajimciau mokyni siauliu girtekoj isvazevimas balandzio pradzioj. Artūras 28 metai. +37069647927
o su tentu? dirbi pokokias salis vaziuoji kiek laiko?
Vairuotojas 2017-03-21 20:17:19
sveikas o tu su tentu dirb? ir siauliu ar vilniaus girtekoi?
Mokytojo ant tento
Liutauras 2017-03-21 14:41:19
Sveiki noriu isidarbinti mokiniu
Sveikas. O tu jau buvai nuejes i girteka pokalbiui del isidarbinimo ? Audrius.
Ieskau mokinio siauliu girteka.dirbu 6metai.arba porininko.
Sveiki noriu isidarbinti mokiniu

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

DK vilkinti nepavyks: Trišalė taryba pateikė savo išvadas
DK vilkinti nepavyks: Trišalė taryba pateikė savo išvadas 05-23 19:50
Trišalė taryba įvykdė antradienį Seimo duotą paliepimą įvertinti Darbo kodekso nuostatas, kurios buvo sugalvotos ar pakeistos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitete (SRDK).
Baltarusijos įmonė pateikė ieškinį 200 savo darbuotojų
Baltarusijos įmonė pateikė ieškinį 200 savo darbuotojų 05-23 19:00
Gomelio pieno perdirbimo įmonė "Milkavita" pateikė bendrą ieškinį 205 esamiems ir buvusiems darbuotojams dėl 100.000 USD išieškojimo. Ir tai ne vienintelė byla, kai įmonė reikalauja darbuotojų...
Tarp savaitės reklamų: naujasis "Circle K" įvaizdis su humoru
Tarp savaitės reklamų: naujasis "Circle K" įvaizdis su humoru 05-23 18:53
Tarp naujausių savaitės reklamų: "Statoil" virsmas į "Circle K" (SMFB, Norvegijos reklamos agentūra), linksmi pamokymai kaip tarti naująjį prekės ženklo vardą ("Clinic 212", "Idea Prima") ir "SB...

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Bananai 1063,54 -1,09%