Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Zydrius 2017-10-23 16:47:38
Galiu apmokinti siauliu girtekoje 12 metu patirtiesEuropoje
man 24 ieskau kas galetu apmokinti vairuoti nesenai issilaikiau teises.862233001
Galiu apmokinti siauliu girtekoje 12 metu patirtiesEuropoje
Galiu apmokinti mokini Siauliu girtekoje. Esu negeriantis ir nerukantis, man 34m. Tel. 860971388.
Sveiki. Apmokinciau mokini Siauliu Girtekoi. Is kokio miesto kolega nesvarbu, as is Jurbarko. Paskui galetumem vaziuoti kartu kaip porininkai. Man 48 metai Girtekoi dirbu 4 metus. Isvaziavimas butu lapkricio pabaigoi. Tel. +37065510938
Ieskau mokinio Siauliu Girtekoj, isvaziavimas butu Spalio 18 - 19d. Man 29metai.+37061659971
Paimciau mokini i Vilniaus Girteka - skandinavu parka. Isvaziavimas kuo skubesnis.
Gal atsirastų mokytojas Šiaulių girtekoj?esu be patirties, 28m, rūkantis.864366393
Sveiki, dar nedirbu girtekoje, gal kas porininko iesko dirbti kartu. Patirties su fura neturiu, pradziai reiketu pamokynti. Mane domintu darbas dviese, su pastoviu porininku. Domintu Siauliu girteka. Isvaziuoti galeciau nuo Spalio vidurio. Man 41, nerukantis, rukantis man irgi nemaiso. ladonas76@gmail.com
Ieskau mokinio is siauliu girtekos nerukau man 27 isvaziavimas spalio pradzioj 863006853
Galiu apmokyti naują tolimųjų reisų vairuotoją. Šiaulių girtekoje. Į reisą planuoju išvykti spalio pradzioje. 861511215
Sveiki.Ieskau porininko Siauliu Girtekoje, man50m, nerukau, Girtekoje dirbu 2m.tel.867050447
Sveiki. Ieškau nerūkančio, jaunatviško, protingo mokytojo Šiaulių girtėkoje. Man 28 metai, nerūkau, alkocholiu nepyknaudžiauju. Kaip mokinys norėčiau uždirbti 30 eurų į parą. Jei ką rimtai sudominau skambinkit, susitiksim, pašnekėsim konkrečiau. +37063673797
Olegas 2017-08-28 17:37:23
Zdr.gal kas atsirastu apmokyti gerai vairuoti girtekoje?gyvenu vln neseniai tik ce issilaikiau. Man 30 m rukantis
Galiu paimti.
girteka 2017-08-29 13:14:55
sveikas galeciau tave pajimti sausio men apmokinti
Galieciau paimti tave rugsiejo pabaigoi.864081058
Ieskau porininko vilniau girtekoi.864081058
Sveiki esu Egidijus, ieškau mokinio kurį galėčiau apmokyti, dirbu Šiaulių girtekoj išvažiavimas iki rugsėjo 25 telefonas: +37067403156
867376401 sms pradzei nes gal vairuosiu maza ka:)
Sveiki.vaziuoju dabar kaip mokinys grysiu spalio pradzioj.isvaziuot noreciau apie spalio viduri gal atsirastu porininkas su panasia patirtim vienam dar nejauku bus isvaziuot.ce siauliu girteka trasis.man 30metu esu rukantis
Paimciau mokini siauliu girtekoi. Isvaziavimas spalio pradzioi rugsejo gale. 865616382. Man 31 m.
Sveiki paimciau mokini siauliu girtekoje isvaziavimas rugsejo pabaigoje del visko susitarsim telefonu ar susitike man 45 esu jaunatviskas patirtis 15m is ju 4m girtekoje 867946883
Sveiki, kiek moka dirbant vien po skandinavija?turiu 3metu patirti po europa, man 29metai, dirbu ne girtekoj, bet reikalui esant galeciau ateit. Nerukau
Olegas 2017-08-28 17:37:23
sveikas galeciau tave pajimti sausio men apmokinti
Sveiki.Ieskau naparniko Siauliu girtekoj, man 39 met., rukantis.
Jieskau mokinio siauliu girtekoi.turiu tam patirties.man 38m.isvaziotumem ruksejo pradzioj.867018285.jai reikia pagalbos padeciau isidarbit
Ieskau naparniko Siauliu girtekoje, negeriancio ir nerukancio, iki 45metu. Man 34m. 860971388
Sveiki, apmokinciau naujoka siauliu girtekoje. I reisa planuoju isvaziuoti ~09.12d esu is panevezio 32m
867646808
Ieskau mokinio Siauliu Girtekoj.Isvaziavimas butu rugsejo viduri.+37062073929
Sveiki. Paimciau mokyni Šiauliu girtekoj isvazevimas Rugsejo pradzioj. Man 29m +37069647927
Ieskau naparniko Siauliu Girtekoj be zalingu iprociu, iki 45metu, tvarkingo. Isvaziuot zadu rugpjucio pabaigoj rugsejo pradzioj. 860971388
Jeskau kolegos vln girtekoi kadencijai.
Donatas 2017-08-18 09:25:32
Sveiki, ieskau tvarkingo mokytojo, esu is Kupiskio man 28 metai
tel nr 865654506
Sveiki, ieskau tvarkingo mokytojo, esu is Kupiskio man 28 metai
...... 2017-08-17 13:01:09
Sveiki jeskau kolegos vln girtekoi.man 31m.esu rūkantis.
sveikas uzrasik savo nr as ir jeskau kolegos
Sveiki jeskau kolegos vln girtekoi.man 31m.esu rūkantis.
Sveiki paimčiau mokinį Šiaulių girtekoj, išvykimas rugsejo pradžioje aš iš Panevežio 861246052
Vytautas 2017-07-23 13:42:10
Gal galetumet apsviesti. Noreciau isidarbinti, taciau neturiu visiskai patirties. Pirma reiktu isidarbint ir tada ieskotis kas galetu apmokyti? Ar atvirksciai? Naujam po 20€ moka?
labas, moka pirma reisa po 20eu, o antras reisas jau 70 eu.galiu apmokinti Vilniaus Girtekoje.
Ieškau kolegos siauliu girtekoj termolita.mano patirtis virš metų. Man 30 metų ieškau su panase patirtim. Išvažiavimas rugpjūčio pabaigoj rugsėjo pradžioj.tel 860743509
Ieškau kolegos siauliu girtekoj termolitoj patirtis metai suvirs man 30metu išvažiavimas rugpjūčio pabaigoj rugsėjo pradžioj.tel.
Ieskau porininko siauliu girteka. 860785298
Paimciau apmokinti mokini. Man 34m, nerukantis, negeriantis. Isvaziavimas butu rugpjucio pabaigoje arba rugsejo pradzioje. +37060971388
Galiu paimti mokinį, apmokyti. Dirbu Skandinavija-Europa. Vilniaus parkas. Rugpjūčio pabaigoj. 860019091
Galiu paiimti mokini, apmokyti, dirbu Skandinavija - Europa. Rugpjucio men pabaigoje. tel 8600190o1
sveiki, ieskau porininko Siauliu Girtekoje, man 50m.Isvaziuoti planuoju rugsejo pradzioje.867050447
Apmokinčiau mokiny Šiauliu girtekoje man 42m išvažiavimas rugsejo pradžioje. +37068122021
termolita 2017-08-01 16:21:22
sveiki, ieskau porininko siauliu girtekoje
paskambink arba parasik savo numeri, mano 860896013
sveiki, ieskau porininko siauliu girtekoje

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
Lietuva ribos transriebalų kiekį maisto produktuose
Lietuva ribos transriebalų kiekį maisto produktuose 10-23 16:24
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė įsakymą, kuriuo bus ribojamas transriebalų kiekis maisto produktuose. Šio įsakymo projektas buvo notifikuotas Europos Komisijoje (EK), jį...
Šešėlio kaina valstybei – 2,1 mlrd. Eur
Šešėlio kaina valstybei – 2,1 mlrd. Eur 10-23 16:19
Dėl šešėlinės ekonomikos Lietuvos valstybė kasmet netenka 2,1 mlrd. Eur pajamų, o šešėlį išnaikinus pensijos galėtų augti 120%, teigia Vyriausybė.

Kaip dažnai keičiate telefoną

UAB Baltic master