Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gelvora, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gelvora

Atsiliepimai apie Gelvora, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gelvora, UAB

skundas 2016-08-24 16:23:19
Nors skoloje yra pilnametis artimas žmogus, skambinėja ir terorizuoja tėvus, dar 1 tokia baika ir bus kreiptasi į žurnalistus.
Aš irgi nepilnametė ir jau gavau kelias žinutes kad kažkam esu skolinga, o man dar tik 15
Jo, mano vyras niekada neturejo reikalu su 4FINANCE ar dar kokiom paskolu imonem, o cia Gelvora skola isieskot pradejo :D

As nebesuprantu, kur visos institucijos, kaip kazkokie s*****i kaip "Gelvora" gali moraliskai zalot zmones su skolu isieskojimu, kuriu nera ir nebuvo..?
Afigienai kruta kontora. Buvau skolingas Tele2 nes neturejau galimybes sumoket. Tai Gelvora praktiskai trecdalio sumos reikalauja uz isjieskojima. Tele2 pretenziju man neturi jokiu isjieskojimo islaidu nereikalauja nes siuliau jei turite pridekit prie saskaitos ir apmokesiu. O Gelvorai nemokesiu be teismo nutarties. Jei butu skola nupirke tada taip niekur nedingciau nes butu kaip paemes paskola is ju o dabar is lempos mokek
Kostas 2017-08-16 19:40:08
Labas vakaras.
Man kyla itarimas, kad jus esate sudare sutarti, su anstole Vaiva Simkiene. As 2016m geguzes menesi skambinau tris kartus anstolei, mane uztikrino, kad as neskolingas. 2017m sausio men. i darboviete atsiunte rasta, kad man isskaiciuotu is atlyginimo skola. Nesuprantu, kam buvo naudinga nuo manes 8 men. slepti, kad as skolingas, anstoliui, ar gelvorai. Ko del rasta atsiunte i darboviete, o ne man i namus. Dabar paskambinus, kad atsiustu skolos likuti, kad galeciau amoketi, tik pazadejo, o kol kas niekas nesiteikia to padaryti. Nejaugi jie suinteresuoti, kad as kuo ilgiau neismokeciau skolos.
Cia jum nepranese, nes auginasi palukanas, kuo ilgiau zmogus nesumoka, tuom jiem naudingiau, o gelvora iskart uzsideda debiliskus palukanus, i klausimus neatsako vapse, as susidariau ispudi, kad gelvora yra a*******i, apgaudineja zmones, ir dar grasina
Labas vakaras.
Man idomu, kas tie gelvora? As tiek litais nebuvau skolinga, o daba dvigubai eurais skoloj jiem palikau, siuntineja laiskus, zinutes rasyneja, skambineja, pas anstoliu buvo trigubai mazesne skola, pas tuos gelvorus atsirado, ir kosmines suma pasidare...du mazi vaikai, jiem niekas neidomu, ziuri kaip paskutini piniga atimt, po gimdimo liepe vaika kamnors kidiki palikt, ir eiti dirbt, kad jiem pinigus uzkalciau, slikstus parazitai..as ibtelevizija kreipsiuos delbtu sudziu..
Gavau 5 zinutes liepos men.ir 1 si menesi.Vos nevisiem skoloj esu.Nors nieko bendro neturiu.Banku saskaitos kaskart skirtingos.Telefonu nr.taip pat.Juokas ima ir tiek
cia toks"naujas"sukciavimo budas ar kaip?ateina sms is sios UAB su raginimu atnaujinti UAB mokilizingas skolos dengimo imokas.o mokejimo paskirtyje nurodyti asmens koda.kazkaip nejauku pasidaro, kai niekad nesi emes jokiu lizingu ir staiga tampi skolininku.N
Gavau 3 žinutes jog esu skoloi tele2, 4finance ir mokilizingas nors netik kad neturiu jokių sutarčių su šiomis firmomis bet ir pasitikrinus tiesiogei su visomis firmomis paaiškėjo jog jokių skolų nėra.
O man Gelvora atsiunte sms neva skolininke teo esu. Susisiekus su telia dabartine manes sistemoj visai neranda, o is gelvoros ats i email negaunu. Nors i viena sms atrase ir paklause i koki nr gavau pranesima. Niekada nebuvau teo kliente. Apskritai jokiu sutarciu ant saves net neturiu
ta gelvora gryni suskiai ir melagiai sako negavo birzelio menesi pinigu kuriuos vedziau jie nori pasipelnyt apgaviku firma
gelvora kelinta karta atsiuncia skola kuria jau pries 1000 metu sumokejau rasau email aiskinu, o jie kaip berasciai ta pacia byla abi pasiemusios ir skirtingai raso dar juokas paimtu, kad tam paciam kabinete sedetu viena nori tiek pasipelnyti kita tiek
arhyvuose turbut visiskas haosas, , , su credit info nebendradarbiauja info visiskai neturi raso beleka, , , idomu kokios sryties specialistai ten dirba, , , lietuva ridenasi i dugna specialistai taip pat....viskas atsviesta nusiusta o jos viena per ta pati...
lietuva mokesciu salys tik is mokesciu ir laikosi dar....apie gelvoros nekompetencija ir darba pilna pvz, , , LEGALI REKETO KONTORA......
ne 2015-12-09 20:39:36
Žodį "ŪBAGAS" parašėte su gramatine klaida: Šiame žodyje rašoma "u" trumpoji, taigi, rašyti reikia "UBAGAS". Tad ir Jums siūlau pasimokyti lietuvių kalbos gramatikos.
Bendrovė neturinti nieko bendro su bendradarbiavimu, užtat arogancijos be galo daug, Pinigus išmušinėti didelio meno nereikia. "Ačiū" darbuotojai Laurai Knystautaitei, arogantiškas tonas, o konsultacija nieko neverta, pasodinta prie ragelio galbūt teikti informacijos, o ne priekaištauti. "Vargšu" skolininku galima greitai tapti. Bendrovei verta pasirūpinti komunikacijos tobulinimu.
Šitų "fruktų" darbo stilius yra žemo lygio. Siuntinėja laiškus apie skolas nepasidomėję kam tuos laiškus siunčia. Laiškai neregistruoti. Turi kažkokį skolininką, prarausia visas duombazes ir siuntinėja visais adresais savo raginimus. Aišku už tokį sunkų darbą, net neabejoju, kad skolininką nugręžia kaip įmanoma stipriau.
Manau jei bučiau kažkam skolinga, tai sms nesiųstų. O skambintų :) Pirmiau, susisiektų tas kam skolinga ir manau informuotų, kad negražinu skolos ir jei negražinsiu bus....tas ir tas.....
Niekaip negaliy jiems prisiskambint. Gavau laiska kad esu jiems skolinga 5 eurus. Telefonu numeriu gal 10 parasyta bet neatsako ne vienas. Patarkir ka daryt.
Sveiki, turiu ir aš reikalų su šita imone, irgi eina grasinantys laiškai kad areštuos turtą, būsiu paduota į teismą ir pan. Tad norėjau paklausti, ar jie iš tikrųjų gali užblokuoti sąskaitą ar tik grasina? Mano mama pergyvena kad gali būti atimtas butas dėl nesumokėtos skolos, bet buto kaina yra žymiai didesnė negu mano turima skola, tad nemanau kad tai realu, bet nusprendžiau patikslinti.
Sveiki, kas galetu atsakyti i toki klausima-buvom skolingi swed bankui, jis perdave mane anstoliui, kadangi esu bedarbe skolos nemokejau, bet pati nuejusi pas anstoli staiga suzinau kad gelvora nupirko is swed banko mano skola ir dabar jau anstolis isieskos skola gelvorai.Bet paklausus ar skolinga swedui sako su juo ir aiskinkites.Vienu zodziu ar gali gelvora be jokio ispejimo, nei zodinio, nei rastisko perpirkus skola be jokio teismo mane paduoti tam paciam anstoliui?Aciu labai kas atsakytu, nes jau nezinau ne kur kreiptis, advokatui pinigu gi neturiu.
Zodziu bandau su jais susisiekti elektroniniu pastu apie menesi nieko neatsako, noriu suzinoti suma kiek skolingas. Jie taip tempia tycia
Dar vienas laiškas iš jūsų, su išgalvota skola, ir aš kreipsios į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Žodžiu, pamokanti istorija, kodėl nereikia turėti jokių reikalų su Viasat, jei nenorite, kad prieš Kalėdas netikėtai areštuotų jūsų turtą. Sulaukiu šiandien laiško iš visuotinai garsios kompanijos Gelvora, kad esu skolinga Viasat 20 eurų ir dar plius 7 jiems už sunkų darbą. Ir jei tuoj pat šitų baisių pinigų nesumokėsiu, tai man areštuos turtą. Turiu tokį durną bruožą, pradėt kaltų ieškot nuo savęs, tai vietoj to, kad galvočiau, kaip gali sąžiningas pilietis gauti tokį laišką, drebančiom rankom ir mintimis puoliausi narplioti visas sąskaitas. Nieko neradau, viskas apmokėta, anei cento pro šalį. Parašiau į Gelvorą ir Viasat, nusiunčiau visas sąskaitas ir savitarnos print sreeną, kuriame aiškiai dega, kad esu skolinga nulį eurų. Tyla mirtina, matyt nesinori taip lengvai papildomų eurų prarasti. Paskambinau į Viasat galiausiai, nors ir skatinau save kantriai laukti. Sako o ne, nieko jūs mums neskolinga. Viskas čiki. Ania? Tada paskambinu į Gelvora, kuri dar savo laiške deklaruoja, kad jei esu neskolinga, tai turiu jiems pranešti ir ką jūs sau galvojat? Jie net nesileidžia į kalbas, pirmiausia sako - jūs nervinatės, tai įrodo jūsų kaltumą, nekaltas žmogus nesinervintų. Na taip, suprantu, dėdė aname telefono laide žiūri tuos pačius serialus kaip ir aš, bet baisu tas, kad jis matomai nesuvokia, jog kaltumas teisinėje valstybėje nustatinėjamas ne pagal tai. Antra, mano atsiųsti įrodymai jam negalioja. Jam turi paskambinti iš Viasat ir daugiau niekas jam neįdomu. Jis dar pareikalauja, kad pakeisčiau toną. Svarbiausia, pokalbio eigoje išsiaiškiname, kad grasinančius laiškus jis siuntė į Šilutės rajoną, kai pastebiu, kad čia ne visai Panevėžys, tai jis sako, registravotės Panevėžyje, o gyvenate ten. Pasirodo dėdė dar ir aiškiaregys. Ne visai pavykęs, bet matyt tik todėl, kad dar nespėjo naujausio serialo apie aiškiaregius pažiūrėti. Galiausiai netgi pavyksta išsiaiškinti, kad laiške nurodytas ne mano kliento numeris, o pagal maniškį numerį jie man pretenzijų kaip ir neturėtų. Bet čia ir vėl trukt už varčios ir vėl iš pradžios, pretenzijų nebeturės, jei VIASAT pasakys, kad nebeturi. Aišku, dabar akivaizdu, kad skolos jie man neprikergs. Bet rytas sugadintas, jį praleidau tuščiai, ieškodama nesamų galų, nekalbant jau apie visiškai sušiktą nuotaiką. Žinau tik viena, pasibaigs sutartis - ir ji niekada nebebus pratęsta. Per daug silpni mano nervai, kad savo gyvenimą įvairinčiau smagiomis kovomis su Gelvoromis ir t.t. Juk kai pagalvoji, norisi tiek nedaug, tik tiek, kad už laiku apmokėtas paslaugas, tau nedrumstų niekas ramybės. Ten jau į visokias kokybes dėl to, net ir nusispjaut galima. Tai ne, pasirodo net tiek yra per daug. Istorijos reziumė - VIASAT tipo nekaltas, Gelvora pati sumaišė žmones, visi labai dėl visko apgailestauja.....Tik kas man iš to. Galvoju tai kaip jie elgtųsi, jei tikrai būčiau buvus skolinga tą milžinišką sumą 20 eurų?
Skolų išieškojimo vykdymo išlaidos, kurias skolų išieškotojai patiria, yra neatsiejama jų vykdomos komercinės veiklos dalis, todėl pastarieji, veikdami savo pačių rizika ir siekdami vienintelio savo tikslo - pelno, neturi jokio teisinio pagrindo reikalauti skolininkų atlyginti šias išlaidas, o skolininkai savo ruožtu neturi pareigos mokėti daugiau, negu yra skolingi.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/akancinian-kokias-islaidas-turi-teise-reikalauti-atlyginti-skolu-isieskotojai.d?id=67771918
As 2016-08-31 20:40:13
Stai ir sulaukiau padave mane I teisma uab gelvora vat dabar tai Jiem bus tiek prisidirbo patys kad net nesupranta
Kur kreipeties ?nes situacija ne kokia vartotoju teises nepadeda
Buvau issiuntes jums elektroniniu pastu uzklausima kodel nesiryztate atsakyti jau laukiu daugiau kaip dvi savaites noriu kad jus su manimi susisiektute el.pastu arba telefonu.Laukiu.
As 2016-08-31 20:40:13
kur kreipetes?
Kur gaut ju nr kontaktini
as 2016-10-12 14:08:05
sveiki nezinau ka daryt su gelvora...nors skolos sumoketos bet jie ikyriai reikalauja kad sumokeciau 200eur...nors siuo momentu nedirbu grasina..o tas zmogus kur man atstovauja isvis isterikas net nemoka bendrauti normaliai...nezinau ka ir kaip daryti ateina grasinantis laiskai kad perduos i anstoli nors sumoketa nes susiskambinam su kreditoriais ir pasake kad viskas tvarkoje bet jie vistiek terizuoja mane...kur galeciau kreiptis kitur nes uz ora tikrai nera is ko moket
Pabandykite kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, prieš porą metų ji jau nubaudė gelvorą 12 tūkst. litų bauda.
Nemokekit tai biborai ni cento susimokekit tiesiogiai skola ir viskas. Neturi jie jokiu teisiu nieko arestuot ir tt. Gal bankrotuotu pagaliau jei maziau durneliu uz ora moketu tas palukanas is dangaus.
Tik lietuvoi tokios imones gali but
Man tai juoka kelia gelvora as jau laukiu ju skambuciu nes nuotaika kelia visai dienai. Seip as neskolingas bet skolinga mano motina kuri gyvena anglijoj ir skola jau netoli kaip 10 metu. Pradziai ejo laiskai kaip visiem atims turta ir tt. Kadangi motinai nieko padaryt negali pradejo bandyt atgaut pinigus per mane sūnų. Pradziai ir mano nr gavo per kaimynus. Kaimynam paskambino i paprasta tel kadangi cia buvo kaip minejau gal 10 metu atgal jiem pripezejo kad perskambinciau kadangi atseit kazka laimejau. Nu ka buvau jaunas durnas ir paskambinau taip jie gavo mano mob nr. Nu tuos metus nieko motina nemokejo net su ja bendravo sutaria kad mokes po 10 svaru. Motina pradejo moket bet jiem to negana pradejo vel man skambinet kadangi motinai joe orgi atsibodo uzblokavo ju nr. As ir uzblokavau nes atsibodo. Tai paskutini syki paskambino is kito nr ir sako gal norit gaut uz dyka 10000 euru. As nzn ka jie tuo siekia gal norejo isviliot kokias bankininkystes ar pan. Ir primenu as nesu jiem nieko skolingas bet jie bando is manes istraukt pinigus. Tai paskambinau motinai ir liepiau nemegint net moket tuos 10 svaru. Tureciau tuos pinigus kiriuos ale mama skolinga ne tik kad ju negrazinciau bet uz juos pasamdyciau gera advokata kad juos isrur...
norejau pasakyti jog gelvora imone, yra tikrai nemandagi, ir grasina zmonem, man tas pats panasei kaip Rasa jog parase, pasakiau jog galiu moketi tokia XX suma jem nepatiko ir pradejo grasinti, jog turta bendra atims ir t.t.t kadangi as zmogus kuris nelaikau liezuvio uz dantu pradejau kalbeti su jais taip kaip su manimi, kai pasakeu jus man cia grasinat ? ir ka jus man noryte padaryti. kai pradejau su jais naglai kalbeti tada ir jie pradejo jau normaliai kalbeti, nes mato jog jie netokie iskalbingi kaip as. tad mieli zmones, kalbekyte su jais taip kaip jie su jumis kalba ir nebyjokite,
Sveiki. Gal kam teko susidurti su sia baisia isiskolinimo imone. Turiu skolos Uz Tele2 paslaugas, is pradziu negalejau moketi dabar pradejau bet mazomis dalimis. Jiems netinka pradejo grasinti, kad turta aims ir pan. Gal kas nors gali padeti su sia baisia skolos isieskojimo imone. Ar cia visi parduoda butus, nekilnojama turta kad jiems sumoketi. Kaip matau tie zmones zmoniskumo neturi.Aciu!
skolininkui - diagnozei 2015-02-07 14:01:23
gerbiamasis ar nebusite tik pats su UAB Gelvora susijęs, nes labai čia aktyviai reiškiates, antra pagal jusų, , pigią rašliavą ", galima susidaryti įspudį, kas per veikėjes esate. Ir trečia skolininkas nėra diagnozė bent dauguma, , pabrėžiu bent dauguma", nes žmonės skolindamiesi pinigus, negali numatyti, kad tarkime kredito atidavimas bus sklandus ir pan., nes gyvenime pasikeičia aplinkybes tai: netenka darbo, sumažinamos pajamos, šeimoje atsitinka kokia nors nelaimė kurį galbūt glaudžiai yra susijusi su šeimos finansais ir pan. O išieškojimo įmonės yra, , parazitiniai" į rinką atėję žaidėjai, (, , UAB") kurie pelnosi iš žmonių nelaimės ir tiek ir kurių šiai dienai yra apsčiai daug. Taip, kad nereikia gerbiamas komentatoriau skleisti pigias, , erezijas", nes kas žino rytoj ta diagnozę Jus galite turėti, nes nuo to niekas nėra apsaugotas.Čia mažiau reikėtų dubliuoti antstolių darbą, tai gal Gelvoros chebritei nereikės linkėti kantrybės.
ar normalu uz vieno laisko issiuntima imti 10euru, sazines turit?
man tai grasina teismais del 16 euru skolos :DD
OMNITEL netesybų išieškojimas per UAB "Gelvora" ar Lindorff OY

Patarimas - nemokamas, bet, jei norėtumėt atsidėkoti, rekomenduokite jį (spauskite čia).

OMNITEL vienašališkai daugeliui vartotojų pakeitus mokėjimo planą į "Asmeninį", pastarieji, remdamiesi Elektroninių ryšių teikimo taisyklių 12 punktu, pasinaudojo teise terminuotą sutartį nutraukti anksčiau laiko be netesybų, perkeldami savo telefono numerį į kito operatoriaus tinklą. Nežiūrint to, kad šiuo atveju netesybos neturi būti taikomos, OMNITEL sutartį nutraukusiems vartotojams išsiuntė perspėjimą dėl nesumokėtų netesybų, kuriame pagrasino vartotojų asmens ir įsiskolinimo duomenis perduoti į skolininkų administravimo informacinę sistemą (SAIS), o netesybų reikalavimo teisę perleisti skolų administravimo įmonėms UAB "Gelvora", Lindorff OY ar kitoms. Netesybų nesumokėjusieji, sprendžiant iš komentarų naujienų ir skundų interneto portaluose, vėliau pradėjo gauti iš šių įmonių raginimus sumokėti skolą ir išieškojimo išlaidas, taip pat grasinama imtis kitų išieškojimo veiksmų.

Ką vartotojui reikėtų daryti tokiu atveju?:
1. Kuo skubiau raštu pateikite OMNITEL pagrįstą pretenziją dėl neteisėto netesybų reikalavimo ir nesutikimą jas sumokėti, nes pasinaudojote savo teise pagal Elektroninių ryšių teikimo taisyklių 12 punktą terminuotą sutartį nutraukti anksčiau laiko be netesybų. Geriausia, kad tokia pretenzija būtų pateikta iškart gavus netesybų reikalavimą.
2. Pretenzijoje remiantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (ADTAĮ) 21 straispsnio 3 punktu taip pat pareikalaukite neperdavinėti asmens ir pagrįstai ginčijamo įsiskolinimo duomenų trečiosioms šalims ir ištrinti iš SAIS. Jei iš OMNITEL jau gavote priminimą sumokėti netesybas, kitaip skolininko duomenys bus perduoti į skolininkų administravimo informacinę sistemą, pretenziją dėl duomenų neperdavimo reikia pateikti kuo greičiau, nes po 30 d. nuo priminimo jie gali būti perduoti arba skolos reikalavimo teisė perleista skolų išieškotojams.
3. Neteisėtą netesybų reikalavimą apskųskite RRT.
4. Jei nepaisant jūsų raštiškos pretenzijos duomenys arba netesybų ir skolos reikalavimo teisė buvo perduoti skolų išieškotojams, apskųskite OMNITEL Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (VDAI) dėl asmens duomenų tvarkymo neteisėtumo, pridėdami pagrįstos pretenzijos dėl neteisėtai reikalaujamų netesybų arba Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atsakymo kopijas, jei šiuo klausimu skundėtės anksčiau.
5. Jei gavote Gelvoros, Lindorff ar panašių įmonių raginimą sumokėti netesybas, raštu iš jų pareikalaukite: pateikti jums skolos ar netesybų reikalavimo perleidimo iš OMNITEL faktą patvirtinančių dokumentų kopijas ir nutraukti išieškojimo veiksmus.
Vadovaujantis Civilinio Kodekso (CK) 6.109 straipsnio 1 punktu perleistas skolos reikalavimas gali būti panaudotas prieš skolininką tik nuo to momento, kai skolininkas gavo reikalavimo perleidimo faktą patvirtinantį dokumentą, t.y. sutarties tarp OMNITEL ir skolų išieškotojo kopiją arba, kai OMNITEL raštu pranešė skolininkui apie reikalavimo perleidimo faktą išieškotojui, pvz. UAB "Gelvora" arba Lindorff OY. Šis reikalavimo perleidimo faktą patvirtinantis įrodymas yra reikalingas tam, kad būtų aišku, kam jūs turėtumėt mokėti pagal reikalavimą, nes jūs sutartį sudarinėjote su OMNITEL, o ne su išieškotojais, todėl jiems nieko nebuvote skolingas.
Vadovaujantis CK 6.109 straipsnio 7 punktu skolininkas privalo įvykdyti prievolę naujajam kreditoriui, pvz. “Gelvorai” tik tuo atveju, kai šis reikalaudamas pateikia ir reikalavimo perleidimo iš OMNITEL sutartį. Kitaip sakant, reikalavimai sumokėti “Gelvorai” negalioja, jeigu jie pareikšti nepateikus sutarties apie reikalavimo perleidimą. Jei tokia sutartis yra ir jos kopija pateikta jums, tai jūs turėtumėte skolą mokėti nebe OMNITEL, o “Gelvorai” ar “Lindorff”.
6. Raginančiai sumokėti netesybas skolų išieškojimo įmonei, raštu nepateikusiai įrodymų, kad jūsų skolos reikalavimas jai perleistas sutartimi su OMNITEL, remdamiesi ADTAĮ pareikškite reikalavimą sunaikinti jai perduotus jūsų asmens duomenis, pridedant OMNITEL pateiktos pagrįstos pretenzijos dėl neteisėto netesybų reikalavimo kopiją.
7. Jei įsiskolinimų administravimo įmonė atsisakytų sunaikinti turimus asmens ir įsiskolinimo duomenis, arba neatsakytų į jūsų reikalavimą, apskųskite ją VDAI dėl asmens duomenų tvarkymo neteisėtumo, pridedant pagrįstos pretenzijos dėl neteisėto netesybų reikalavimo, RRT atsakymo ir išieškotojų atsisakymo jums kopijas.
8. Jei neteisėto netesybų reikalavimo neišspręstų RRT, o asmens duomenų perdavimo klausimo neišspręstų VDAI, apskųskite jų atsakymus Seimo kontrolierių įstaigai.
Klausimas: kaip JUS galite skambineti MANO kaimynams, jiems pasakoti kokiu klausimu skambinat ir dar reikalauti mane pakviesti?!!! Ar nepazeidziama kartais mano asmeniskumas!!!?
Ačiū Jums
už Jūsų tarpininkavima
ištiesų pasijutau labai gerai kai atsiskaičiau su senų laikų skola
ateinanti mėnesį atsiskaitysiu už išieškojimą ir
apmokėsiu sąskaitą 88, 85 eur.
Gerų švenčių ir malonių akimirkų.
parasykit sawo saskaita inesiu pinigeliu
Skolininkas - diagnozė 2015-02-05 09:12:03
Užsukau įvertinti šios įmonės darbo, ir užmetęs akį į komentarus nesusilaikiau. Pats kurį laiką esu dirbęs su skolininkais (dabar pakeitėm veiklos krypti), ir ką gi Jums galiu pasakyti - niekada negalvojau, kad žemelė nešioja TIEK ŪBAGO MENTALITETĄ turinčių žmonių. Toks darbas reikalauja neišsemiamos kantrybės, nes (patikėkit manim) skolininkų kontingentas yra LABIAUSIAI APGAILĖTINA grupė mūsų visuomenėje. Keli pastebėjimai:

1. Nė vienas iš visų tulžį liejančių skolininkų nesugebėjo suregzti komentaro be gramatinės klaidos. Pabandykit įsivaizduoti kiek jiems pastangų reikia tam, kad suprastų kokius jie įsipareigojimus prisiima pagal sutartį, ar suvokti ką reiškia kreditoriaus pasikeitimas prievolėje. Nenuostabu, kad skolininko protelis viską interpretuoja vienareikšmiškai - primeni apie skolą, reiškias grasini, rašai, jog turtas bus areštuojamas PO teismo sprendimo - reiškias jau areštavai, ir t.t. Jie net neskiria valstybės tarnautojo nuo privačios įmonės darbuotojo. Apgailėtina.

2. Kad ir kas benutiktų - skolininkas niekada nepripažins savo kaltės. Nutraukei sutartį dėl sąlygų nevykdymo - skolingas teigs, kad būtent tu jas blogai vykdei ir spjovęs į viską įsiskolinimą paliks likimo valiai. Pardavei skolą - skolininkas rėks, kad tu neturi tam teisės (nesvarbu, kad kiekviena prekių/paslaugų teikimo sutartis tai leidžia). Prasiskolinęs ūbagas po kelių metų susisieks su tavim - būsi kaltas, mat tu neatėjai ir prieš nosį jam nepamojavai laišku (nors tai yra skolininko pareiga susisiekti su kreditorium). Maža to, kiekvienas skolininkas įsivaizduoja, kad visata sukasi aplink jį, tad nė neverta tikėtis, kad jis sąmoningai su tavim susisieks bandys išspręsti skolos grąžinimo klausimą, o jeigu skolininkas pažadėjo sumokėti ar paskambinti artimiausiu metu - 99 atvejai iš 100, kad jis to nepadarys (nes suras kitų prioritetų - išgerti su asocialiais draugais, nulėkti prie jūros, išleisti vaikus į ekskursiją ir pan.).

3. Kitas svarbus momentas - skolos augimas. VISI SKAITANTYS ŪBAGAI, JEIGU PASIĖMĖT KREDITĄ, SUGEBĖJOT PASISTATYTI NAMĄ IR NUSIPIRKTI NAUJAUSIĄ BMW, LAIKAS PERSKAITYT PASIRAŠYTĄ SUTARTĮ (kaži, gal per sunki jums užduotis), JOJE ĮVARDINTA, KAD NEMOKANT SKOLOS JŪS PRIVALĖSITE MOKĖTI DELSPINIGIUS IR PALŪKANAS (pagal tas pačias normas kurias Jūs suderinot su kreditorium), TAD NORS IR KIEK JŪSŲ APGAILĖTINOS SUBINĖS IŠGALĖS SKIRTI SKOLAI JAU NUTRAUKUS SUTARTĮ, JŪSŲ SKOLA VIS TIEK AUGS. Tai ar reikia stebėtis ir kaltinti visus aplinkui dėl išaugusio įsiskolinimo?

4. Visi skolininkai turi bruožą ginčyti kiekvieną faktą („neturit teisės“, „nelegali veikla“, tačiau skolininkas niekada tau nepateiks normalaus argumento (konkretaus teisės akto, punkto, sutarties dalies ir t.t.)), mat visi jų teiginiai yra grindžiami emocijomis ar visiškom abstrakcijom. ŪBAGĖLIAI, JEIGU SKAITYSIT MANO KOMENTARĄ, PATEIKIT BENT VIENĄ ARGUMENTUOTĄ NUOMONĘ, O NE TRYDALIOKIT Į ATSILIPIMŲ SKILTĮ.

Iš kitos pusės - esu bendravęs ir su normaliais skolininkais, su kurias skolos grąžinimo klausimas išsprendžiamas per 5 minutes, neieškant kaltų ir prisiimant atsakomybę už savo veiksmus. Jeigu žmogus suinteresuotas, kompromisas visada bus surastas. Protingai mąstantis žmogus niekada nepaliks likimo valiai tokio klausimo kaip skola, o viską išsiaiškins ir susitvarkys iki galo.

P. S. Pagal IP adresus daugelis komentarų rašyti iš Anglijos. Ar prasiliuobusio fabrikinio ūbagėlio nuomonė, kuris bėga nuo skolų į užsienį gali turėti kažkiek svarumo? Klausimas retorinis.

P. P. S. Gelvoros chebrai linkiu kantrybės! Toliau neduokit ramybės ūbagams, nes kitaip skolininkas niekada nė nesusimos grąžinti skolos, mat jam toks asmenybės bruožas kaip atsakomybės jausmas nė neegzistuoja! Sėkmės!
Sveiki visi.

Į Gelvorą tikrai nekreipkite dėmesio. Jie gali visko žadėti: prirašę įstatymų straipsnių pavadinimų mandrai tauzyti, žadėti nusikalstamą veiklą tirti (čia juokingiausia dalis), bankroto bylą iškelti, čiulbėti, kad visiems apie įmonės nemokumą praneš ir t.t., ir t.t. Žodžiu, daug visokių juokų prisigalvoja
Beje, laiškus siunčia neregistruotus, dar el. paštu, pateikia nerealius terminus - 2 d.d. ir pan. Tokius laiškus galite pasitiesti ant stalo virtuvėje ir ant jų darinėti silkę.

Visiems, kas susidūrė ir susidurs: kadangi laikraščių į šiukšliadėžes netiesiame, laiškus naudokite krosniai užkurti.

Šitų balvonų funkcija - bauginti. Dažnas žmogus taip ir susimoka išsigandęs. Skola yra skola, ją grąžinti reikia, bet tokiems mokėti už paprastai kalbant spam'o siuntinėjimą - jokiu būdu.
Pačiam teko susidurti su panašia įmone. Rezultatas nulinis. Mano skolininkas tiesiai šviesiai juos pasiuntė ir tiek.
Teisininkas 2012-12-04 08:28:17
Ei apie ka Jus. Kai man paskambina ir sako klientas, kad gavo pranesima is gelvoras, mano pirmas sakinys jam yra, "si laiska ismestu i siukline". Nieko jie negali padaryti, neturi tokiu galiu kaip antstolis :P Tegul duodasi i teisma ir teismas aiskiai isaiskins kiek tu skoloje ir kam :) Man ju pranesimai tik kelia juoka ir daugiau nieko. Nebijau ju tokiu gasdinimu, o ju skaiciavimas procentu, kazkokiu delspinigiu (nerasytiniu), kuriuos jie skaiciuoja pazeisadami senaties termina (CK 1.125 str.) tik kelia juoka, kokie jie nemoksos ir nekvalifikuoti teisininkai. Susirinko kazkokia pacanu gauja 20-25 metu ir bando savo istatymus taikyti. Patariu kreiptis i teisininkus, kurie suteiks jums kvalifikuota konsultacija, kaip nuo tokiu nemokslu apsiginti ;)
Rasau Jums kaip skolininke, mano skolos yra ispirktos ir skaitliukai sukasi labai greitai. Dabar ta imone (net pavadinti nesinori) perdave mano skolas antstoliams, o jie atsiunte i mano darboviete laiskus ir taip nuskaitomi pinigai is minimumo. Anksciau bijojau ju, tai is paskutiniu pinigu mokedavau dalimis, bet paziurejau, kad suma auga daug greiciau, negu as moku dalimis, mokejimo plano jie nesiuncia, tik reikia moketi, kaip i duobe pinigai dingsta. Nezinau, kaip ju atsikratyti, kad nereiktu ju islaikyti materialiai iki savo mirties. Labai reikalinga pagalba, t. y. ieskau patarimo, svajoju, kad jie bankrutuotu. Nezinau, ka daryti...
miice 2014-12-05 22:16:31
MANAU PRIBRENDO REIKALAS, GELVORA SAUSIO MEN PADUODU I TEISMA UZ DESIMTIS LAISKU SU "PUIKIU" TURINIU PARASYTUS, INFORMUOSIU KAIP SEKESI.NETYLEKITE ZMONES, VISI GRASINIMAI LAUZSTI IS PIRSTO.SIAI DIENAI AS GELVORAI PASIRODO NESKOLINGA NE SENTO, AS PATI ZINAU KAM ESU SKOLINGA TAM IR MOKU. DINGO VISI JU PRISKAICIUOTI PINIGAI.
man aplamai uz 2000lt 2000evru turiu grazinti o grasinanciu laisku tai nesuskaicuot reik visiem duot i teisma atciprasau uz klaidas as nelietuve
miice 2014-12-05 22:16:31
Deimante 2015-07-21 02:23:45
Man jie jau metai siuncia ta pati laiska su tuo paciu tekstu jei per duota termina (apie 7 dienos) nesusimoku visos skolos jie mane perduos i teisma del mano turto aresto. Tik labai juokinga atrodo kai pas mane pajamos menesines nulines yra, o ir turtas mano tai bustas kuriame esu registruota ir tai yra vienintele mano gyvenamoji vieta. Kai jie arestuos ta mano turta tai kur jie mane pades? Pas save gal ? :D beja.. I teisma kreiptis ar tokiu veiksmu kaip kad gelvora grasina gali tik ANSTOLIS!!! Gelvora yra ne valstybine institucija o UAB- uzdaroji akcine bendrove, tai yra kazkoeno privatus verslas, joks lietuvos istatymas neleidzia jokiai uzdarai bendrovei perimineti skolu is kitu bendroviu tada kreiptis i teisma ir atimineti zmoniu turta :) tai gali daryti tik anstoliu kontoros... :) taip kad bukit ramus, susimokekit skola imonei tai kuriai buvot skolingi tieisiai, o juos siuskit toli toli :) nes pagal istatymus ju rankos yra suristos ir jie gali tik grasinti laiskais ir skambuciais daugiau nieko. Net nesu realiai girdejus kad kazkam butu istikruju perdave viska i teisma :) kiek zinau jie to net ir negali padaryt :)
Bet ir iš kur tokių kvailų žmonių atsiranda, net baisu skaityti, kokiu įstatymu remiantis Jūs teigiate, kad UAB negali perpirkti skolas iš kitų įmonių? Nes pagal LR CK reikalavimo perleidimo sutartimi skolas perleisti galima ir tarp fizinių asmenų ir tarp fizinio asmens ir įmonės, na gerai gal nevisi sugeba skaityt įstatymus, bet nerašykit nesąmonių, nes kiti žmonės paskaitę gali pradėt Jūsų kliedesius ir siauraprotiškumą priimti už gryną tiesą. Visų antrą neįdomu niekam kur Jūs dėsitės areštavus ir pardavus iš varžytinių Jūsų turtą tai yra tik Jūsų asmeninė problema, nes LR Konstitucija nenumato, kad valstybė turi aprūpinti savo piliečius gyvenamąją vieta. Trečias ir esminis punktas į teismą kreiptis gali, bet kas kam esate skolinga nesvarbu fizinis ar juridinis asmuo šiuo atveju kas yra naujasis kreditorius tas ir kreipiasi į teismą dėl skolos išieškojimo, ko pasekoje Jums tikrai teks pabendrauti su antstoliu (išmokite be klaidų rašyti) kai jis vykdys teismo sprendimą pagal išduotą vykdomąjį dokumentą.
2014-04-11 Skolų išieškojimo bendrovei už nesąžiningą veiklą skirta 12000 litų bauda
Į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą kreipėsi 4 vartotojai skųsdamiesi dėl UAB „Gelvora” veiksmų, išieškant iš jų skolas pagal Reikalavimo perleidimo sutartis. Šiomis sutartimis bendrovė perėmė skolas iš pirminių kreditorių ir įsigijo teisę jas išieškoti iš skolininkų.

Vartotojai savo prašymuose nurodė, kad UAB „Gelvora“ siunčiamuose pranešimuose apie susidariusią skolą nurodoma: „Nesulaukę Jūsų apmokėjimo aukščiau nurodytu terminu, įtrauksime Jūsų duomenis į skolininkų registrą bei atliksime tolimesnius skolos išieškojimo veiksmus“;„Piktybiškai neapmokant skolos, Jūsų atžvilgiu bus inicijuotas ikiteisminis tyrimas dėl Turtinės žalos padarymo apgaule <...>, už kurią kaip galimos bausmės numatyta bauda (iki 12500 Lt), laisvės apribojimas, viešieji darbai arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. <...>;„perkėlus skolos išieškojimą į teismą, be bylinėjimosi išlaidų Jūs privalėsite atlyginti sprendimo vykdymo išlaidas, t. y. <...> atlyginimą antstoliui, išlaidas, susijusias su atskirų vykdymo veiksmų atlikimu <...>“.

Vartotojai savo prašymuose nurodė, kad pranešimuose apie susidariusią skolą UAB „Gelvora“ pateikia tik bendrą mokėtiną sumą, tačiau jos nedetalizuoja taip pat nenurodo skolos apskaičiavimo būdo. Vartotojai savo prašymuose teigia, jog UAB „Gelvora“ siunčiamuose raštuose skolos yra nepagrįstai didinamos. Nors vartotojai vykdo įmokų mokėjimus, tačiau jų įsiskolinimas bendrovei ne tik nemažėjo, bet didėjo. Be to, vartotojai pažymi, jog juos klaidina, kas išieško skolą, kuomet skolą išieško tiek paskirtas antstolis, tiek ir UAB „Gelvora“.

Išnagrinėjusi bylą dėl galimo Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pažeidimo Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad UAB „Gelvora“ veiksmai atitinka šiuo įstatymu draudžiamos nesąžiningos komercinės veiklos požymius: profesinio atidumo reikalavimų nesilaikymas, klaidinantys veiksmai dėl produkto kainos ar jos apskaičiavimo būdo bei klaidinantis esminės informacijos neatskleidimas vartotojams.

Nagrinėjant bylą taip pat nustatyta, kad UAB „Gelvora“ vartotojams neteikė informacijos, kokia tvarka vykdomi skolos išieškojimo veiksmai, kokios skolos išieškojimo priemonės taikomos konkrečiu atveju, kokia kiekvieno išieškojimo veiksmo kaina. UAB „Gelvora“ Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai tik nurodė delspinigių, palūkanų bei palūkanų delspinigių procentus ir pagrindinę paskolos sumą, tačiau nepaaiškino jų apskaičiavimo tvarkos, taip pat nepaaiškino kaip buvo paskirstytos iš vartotojų gautos lėšos įsiskolinimui padengti. Negaudami šios informacijos vartotojai neturėjo galimybės kontroliuoti jų atžvilgiu vykdomus skolos išieškojimo veiksmus ir galėjo būti skatinami priimti tokį sprendimą dėl sandorio, kurio kitomis aplinkybėmis jis nebūtų priėmęs.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba už Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo 3 straipsnio 1 dalies pažeidimą UAB “Gelvora” skyrė 12000 litų baudą.
buves 2015-04-01 12:06:50
Sveiki, ar gali pasodinti i kaleima uz skolas?
Ne. Ir teko skaityti - Kauno antstolė Audronė Adomaitienė - "dalis visuomenės tiki, kad už skolas asmuo gali būti pasodintas į kalėjimą. Iš tiesų įsiskolinimas neužtraukia baudžiamosios atsakomybės. Prasiskolinęs lengvabūdis gali patirti daug nemalonumų, bet už grotų jis nesės." (plačiau http://www.lrytas.lt/-13325210131332366472-p3-pa%C4%97m%C4%99-greit%C4%85sias-paskolas-praranda-automobilius-sutuoktinius-ir-net-t%C4%97vyn%C4%99.htm)

Antstolio Valdo Zubino kontora
Adresas: Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Antstolio teikiamos papildomos paslaugos: faktinių aplinkybių konstatavimas, turto saugojimas ir administravimas vykdymo procese. Atsiskaitymų ir mokėjimų administravimas, skolų administravimas užsienyje ir Lietuvoje. Skolos...
Sostinės teisė
Adresas: Laisvės pr. 115A-57, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; tarpininkavimas; teisinės paslaugos.
UAB „SOSTINĖS TEISĖ“ - teisinių paslaugų įmonė, kuri padės Jums išspręsti pačius sunkiausius teisinius klausimus. Mūsų teisinių paslaugų įmonė dirba visose teisės srityse. Mes teikiame teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Padedame kuriant verslą, bei užtikriname optimaliausią problemos sprendimo...

Pieno supirkimo kainos per metus pašoko 60%, obuolių – 81%
Pieno supirkimo kainos per metus pašoko 60%, obuolių – 81% 09-25 16:05
Per metus sparčiausiai augo pieno, vaisių ir uogų supirkimo kaina, tačiau krito avių ir ožkų bei rapsų sėklų.
Premjeras: ūkio ministras galėtų dirbti bent iki sesijos pabaigos
Premjeras: ūkio ministras galėtų dirbti bent iki sesijos pabaigos 09-25 15:25
Premjeras Saulius Skvernelis norėtų, kad Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP) priklausantis Mindaugas Sinkevičius liktų ūkio ministro poste bent iki dabar vykstančios Seimo rudens sesijos...
Pasirašyta LVŽS ir LSDP frakcijų sutartis dėl paramos Vyriausybei
Pasirašyta LVŽS ir LSDP frakcijų sutartis dėl paramos Vyriausybei 09-25 15:13
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) bei Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos Seime pasirašė susitarimą dėl paramos Sauliaus Skvernelio vadovaujamos 17-osios Vyriausybės...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master