Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Na ir baisūs žmonės esate. Visi pasipiktinę aptarnavimu, protinguoliai žinantys savo teises, sakinio be klaidų parašyti nesugebate. Juokingiausia, kad už prarastą litą ar du ketinate kreiptis net į teismą. Maximoje pastoviai parašyta viena kaina, o sumoku daugiau, bet neketinu gaišti laiko ir nervų gadintis dėl kelių litų. Jei trūksta prekių eikite į kitas parduotuves. Man asmeniškai nesunku taip padaryti, šioje parduotuvėje perku beveik tik vaisius, kurie yra daug daug kartų pigesni. Pats daugiausiai lankausi Panevėžyje, Nemuno gatvėje, tai aplinka patinka, aptarnavimas patinka. Nematau problemos jei nepasisveikina. Dėl maisto pristatymo, tai juk neseniai Lietuvoje pradėta tai daryti, tai ir stringa sistema, užuot užsisakę geriau pajudinkite savo užpakalius ir patys apsipirkite.

Norėjau tik paklausti, gal kam teko dirbti kurjeriu Fresh markete Vilniuje? Įmanoma suderinti su studijomis? Verta siųsti CV?
Daugiau tikrai neuzsakinesiu, nepristato laiku...Jeigu negalite uztikrinti, kad prekes pas klienta atsiras laiku, tai gal isviso nereikia teikti tokias paslaugas. Pagal atsiliepimu - nusiskundimu kieki, turetu daryti isvadas.
Patyliu apie Jusu Freshmarket, ypac Studentu g., Birzelio, pardavejos nemandagios, kiek supratau, dar ir lyg vadove draskesi saleje ant ju, kuda garbanotais plaukais, nu vienu zodziu, nei asortimentas, nei sviezumas kainos patrauklios, bet kai ieini i tokias arklides, nesinori gryzt.. Ne kazka.
Na zinot paskaiciau komentarus ir net supykau.Uzsakineju prekes karta du kartus per savaite, viena karta gal apie valanda pavelavo, bet mandagiai atsiprase, tai nedariau is to tragedijos. Darzoviu ir vaisiu kaina tikrai zema, bet kokybe neteko nusivilti, kaip ir aptarnavimu. :) Vaikinai prekes net i virtuve nunesa. Labai daug akciju ir kainos tikrai zemesnes negu kituose prekybos tinkluose.Paskaicius komentarus susidare toks ispudis, kad puse is ju konkurentai parase. Sutinku su tuo, kad pardavejos dirba Freshe krovikais ir valytojais, bet kai as zinau, tai Maximoj ir Norfoj beveik tas pats. Isgiriau Fresh internetine draugei, uzsake, prekes gavo laiku, bet paskambino ir pasake, kad kai paskaite komentarus, tai tikrai sunerimo, ar gaus.Todel ir rasau sita komentara, kad kitiems drasiau butu uzsakineti. Pirmadieni, kai dariau uzsakyma, nebuvo pieno ir sulciu, tai man paskambino ir pasiule pakeisti tos prekes kito gamintojo.Atsiskaitau kai atveza prekes namo, su kortele.Vairuotojas po pirmo uzsakymo pasiule ir paaiskino, kad taip
bus patogiau.
Na Naujanų freshmarket superinio lygio! Pardavėjos neikiriai sako Laba diena, o normaliai palinksi galva, kainos tai omg pomidorai po lita paprikos po 3suri radau lydytą net po litą, dėjau ant maksimos ir kitu tinklų. Šiandien dar parduotuvėje pritrūkau 0.5 centų tai sako ryt atnešit!!! Pabandyk tu maksimoj pasakyt taip, tai nuzuys tave zvilgsniu, kaip ir minėjau man geriausia freshmarket naujanuose, niekur geriau neradau!!
Visiskai nusivyliau sios parduotuves aptarnavimu, prekes turejo pristatyti nuo 18 iki 20 val., taciau ju nera, ir netgi jokio skambucio apie ju velavima, paskambinus nurodytu telefonu 15 min. ragelio niekas nekelia, manau, kad imone meta daug reklamos taciau darbuotoju vykdyti uzsakymus neturi/neranda, zodziu daugiau niekada nedarysiu uzsakymo is tos parduotuves, gerai kad pasirinkau apmokejimo buda kortele vietoje, tai nors del lesu grazinimo problemu nebus.
Suviliojo Fresh Market parduotuvės reklama ir kainos ir pabandžiau užsisakyti. Ir ką Jūs manote, tą dieną kai turėjo atvežti prekes jos taip ir nepasirodė, 3 kartus pati skambinau operatorei, niekas nesusisiekė ir nieko man nepaaiškino. Prekių taip ir nesulaukiau, babar teks galinėtis kad grąžintų pinigus. Žodžiu siūlau nesusidėti su šita kompanija ir nepirkti iš jų, nes aptarnavimas tragiškas, o prekės neatvyksta apskritai.
ei kada FRESH MARKET žemaitijoi atidarys? klaipėda kretinga skuodas šilute? nėra nieko, gal koks statybininkas dabar dirba prie parduot statybos? parašykit čia
Gerbiamieji, šiek tiek palaukite. Fresh Marketo ofisas aiškinasi kas kietesnis, kas daugiau įtakos turi, tai prekybai nėra laiko :-)))))
Prekes turėjot pristatyti nuo 18 iki 20 valandos, bet deja... Pradžioj buvo pasakyta, kad iki 21. Veliau jau pats kelis kartus skambinau, sakėt pristatysit iki 22, tada paaiškėjo, kad gal pristatysit iki 23, bet negalės alkoholio pristatyti. Jei nesugebat dirbti ir negalėsit pristatyti, praneškit iš karto ir kam gaišinti kitų laiką ir atsiprašinėjant sakyt, kad pristatysit po valandos... Pirma karta pabandžius pasinaudoti paslaugom dabar tikrai žinau, kad nebandysiu daugiau ir būtinai visiem pranešiu apie Jūsų "profesionalumą".
Velnias ir man teks barboros atsiprasyti, kas su marketu atsitiko?taip gerai pradejo.....
Ne, aš pirmas eilėje. Užsakiau užvakar, atvežti turėjo vakar 20-22 val. - neatvežė, pažadėjo atvežti šiandien 19 val. Du kartus skambinau, vis žada, dabar jau po 22 - prekių nėra ir matyt nebus. Teks "atsiprašyti" barboros...
Jolanta nesinervuok, prekes turejo atvezti 14-16 val dabar 21.50 dar nera, mes pirmi eileje:)
Nusprendziau apsipirkt internetu, nuo 18.00 iki 20.00. Dabar 21.40, prekiu nera. Telefonu 2.30 min groja muzika. Stai toks servisas..i
Fresh Market parduotuvė Kaune Studentų g. 16
parašyti paskatino ne tik mano pačios nuomonė bet ir pastovūs atsiliepimai ir pasakojimai pirkėjų, kurie susitinka prie šalia esančių kioskelių. Fresh market parduotuvėje pasijauti kaip prieš 20 metų atgal į sovietmetį, nes kulinarijos, konditerijos skyriuje pardavėjos ne tik, kad nemandagios, bet ir "ko paklausi to negausi", ir dar liepia jas pašaukti jeigu nori ko nors pirkti... kitaip lauksi....., labai prastas pieno produktų pasirinkimas pvz. 0, 5 ltr kefyro dar neteko matyti, o kainos.... Reikia būti atsargiam jei perki prekę pažymėtą "akcija", nes turėtų būti parašyta "pigiau", kadangi prekės galiojimas baigiasi šiandien.... Atsargiai- negalima eiti apsipirkti iki 9 val ryto, nes įeini, pasiimi prekę ties kuria pakabinta "akcija", kol prieini aplink prie kasos - akcijos nebėra, pasirodo vakar baigėsi akcija... Bet svarbiausia - padarykit pardavėjų atranką - negi kapeikas mokate, kad nėra iš ko rinktis...... Parduotuvė veikia nuo rugjūčio, o gyventojai vis dar geru žodžiu mini prieš tai čia buvusią Maximą ir jos darbuotojus.
Tris kartus pasinaudojau internetine parduotuve ir esu labai patenkinta: tvarkinga, šviežia, pirkiniai pagal kategorijas atskiruose maišeliuose, nevėluoja, o kartą pavėlavus man parvykti namo, kurjeris ramiai palaukė. Manau, pirksiu ir toliau. Sėkmės Jums.
Puiki krautuvė. Pavyzdinka švara, kainos daug mažesnės nei kitų firmų pvz. Šilo, Samsono, Rimi, Iki parduotuvėse. Pri mūsų namo išsikraustė labai brangi Samsono parduotuvė, ir jos vietoje įsikūrė Fresh market, tai mes pajutom tkį palengvėjimą, kad sunku apibudint. Nekreipkit dėmesio į nežinau kuo paremtus šmeižtus dirbkit irdžiuginkit žmones.
Sėkmės jums linki pirkėjai.
takoje gavno, blogas aptarnavimas, sedi kasoj staruha kuri nieko nesupranta, neeikit niekas, darzoviu ir vaisiu asortimentas 2 klases, maisto produktu galiojimu laikas vienaj dienai, nusivylem labai
Leonidas 2014-10-13 16:46:06
Šiandien, t.y. 2014 m.spalio 13 d., po pietų apsilankiau Kaune, Studentų g.16, esančioje ''Fresh market'' tinklo parduotuvėje, kuri eilinį kartą man, pastoviam pirkėjui, paliko tragišką ir atstumiantį vaizdą.
Skyriuje, kur kepamos vištienos broilerių šlaunelės, kaip visad, ilgą laiką nebuvo pardavėjos. Po kurio laiko atėjo gerokai pagyvenusi moteriškė, kurią anksčiau matydavau atliekančią valytojos pareigas, tačiau be atpažinimo kortelės, be pirštinių paėmė 6 blauzdeles, nors aš net keletą kartų, garsiai pakartojau, kad atsvertų tik 5 ias, sudėjo į popierinį maišelį [ nors aš prašiau dar sudėti ir į polietileninį, ir su triukšmu pasiūlė man skubiai nešdintis, o maišelį pasiimti prie durų. Sulaukti ką nors iš vadovų šioje parduotuvėje yra neįmanoma, tad nutariau parašyti šį atsiliepimą.
dirbau parduotuveja...cia nera ponu, dirbi visus darbus, rankos tikrai nenukrito ne vienai, jei paimi sluota ir apsisluoji aplink save ar pasiplauni.visos praeiname med apziura, toalete mes moreris nesiciupinejame...taip kaip pats savo pe...ir eini nenusiploves ranku...cia tai biauru

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas, kavinės, klubai, barai, restoranai, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, renginių organizavimas, viešbučiai, moteliai.

Mažmeninės prekybos ir maitinimo įmonių apyvarta mažėjo
Mažmeninės prekybos ir maitinimo įmonių apyvarta mažėjo 02-28 14:01
2015 m. sausį, palyginti su 2014 m. gruodžiu, mažmeninės prekybos ir maitinimo įmonių apyvarta sumažėjo, bet, palyginti su 2014 m. sausiu, augo, išankstinius duomenis praneša Statistikos...
Išskėstomis rankomis nelaukia, teks grumtis dėl vietos po saule
Išskėstomis rankomis nelaukia, teks grumtis dėl vietos po saule 02-28 13:49
Kinijoje įsitvirtinti šiandien gali tik turintys ką patrauklaus pasiūlyti rinkai, nes konkurencija čia didelė. Ji mažesnė provincijų miestuose, kur analitikai ir siūlo skverbtis, tačiau kuo toliau...
Atlyginimo pasididinimo alternatyva, kurios vieni nežino, kiti bijo
Atlyginimo pasididinimo alternatyva, kurios vieni nežino, kiti bijo 02-28 12:23
Lietuvos įstatymai užtikrina unikalią galimybę pasididinti savo pajamas ateityje su darbdaviu sutarus, kad dalis dabartinio atlyginimo ar jo padidintoji dalis keliautų į pensijų fondą arba būtų...

Ar tiesioginiai merų rinkimai pagerins savivaldybių valdymą?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Coca-Cola 43,30 +1,98%