Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Jei norite nusipirkti supuvusių pomidorų ar obuolių, apsilankykite Vilniuje Švitrigailos g. neseniai atsidariusią „Fresh market“.
Jūsų reklaminiame leidinyje parašyta, kad visada teisingos kainos. Deja, Palangos Fresh parduotuvėje tai neatitinka tikrovės.
Šiandien, t.y.balandžio mėn. 07d. šioje parduotuvėje pirkau apelsinus Valensija, kurių kaina 2, 34 Lt (centų tiksliai neprisimenu). Grįžusi namo pažiūrėjau į čekį, o ten išmušta, kad pirkau didžiuosius apelsinus, kurių kaina 4 Lt. Apelsinų tokia kaina parduotuvėje nemačiau.Nuvažiavau išsiaiškinti, kaip čia gali būti.Paprašiau, kad surinktų teisingą kodą ir grąžintų permoką. Pardavėja pasakė, kad gali padaryti prekės grąžinimą, nes kasa Valensijos apelsinų kodo nepriima. Kiek suprantu, prekių kainos įvedamos centralizuotai. Kasos čekio negrąžino. Labai gaila, bet man taip yra atsitikę ne kartą.
Mano mama negali atsidžiaugti internetine parduotuve. Ji neįgali - dėl to tekdavo man sūnui važinėti po parduotuves du kartus į savaitę. Dabar ji pati prie kompiuterio užsisako ko nori - negana kad atveža nemokamai, tai dar ir pigiau gaunasi. Tiesiog nerealiai SUPER.
Raimonda 2015-03-26 13:02:09
Nuėjusi į kauno fresh market parduotuve esančia birželio23-osios g buvusi samsono ši parduotuvė man patinka bet pardavėjų aptarnavimas tikrai ne atėjusi su maišeliu į šią parduotuvę neturėjau vieno euro nuėjau prie vienos kasos neturi veidai perkreipti nuėjau prie kitos kasos neturi nuėjau pati prie kitos kasos atrado pasidejau krepšeli tai buvo puse pirmos dienos išsirinkau prekes priėjau prie kasos nei laba diena nei viso gero.Mano nuomonė neturi euro pasidėt krepšiui vadinasi neik į šią parduotuvę. Darbuotojui turi ir patikti šis darbas o ne tik mokamas atlyginimas
O kodėl Jūs stebitės, kad pardavėja neturi 1 euro? Patys dedat į taupykles tuos metalinius eurus, o po to stebitės, kad kasininkės neturi. Juk jos nenupieš jų Jums panorėjus. Čia visose parduotuvėse ta pati problema su 1 ir 2 eurų monetomis. Taip, kad būtent dėl to skųstis nereikėtų. O dėl mandagumo birželio g. Jums pritariu, bet ir pardavėjų nesmerkiu. Kitą kartą pasisveikinkit pirma ir nekils problemų. Juk niekur neparašyta, kad kasininkė turi PIRMA pasisveikinti.
Esu dar viena patenkinta Fresh market interneto paslaugu kliente. Paprastai atsiliepimu nerasau, bet jau kelintas menuo uzsisakinejame maisto produktus internetu ir negalim atsiziaugti, kaip tai paprasta, sutaupo laiko ir patogu. Juolab labai greitas ir malonus kurjeriu aptarnavimas, vertas dosniu arbatpinigiu. Zodziu, smagu, linkiu islaikyti toki pat tempa, kokybe ir dziuginti klienta dar ne vienesrius metus, sekmes!
Freshmarket internetine parduotuve- puiki išeitis mamai su mažais vaikais. Labai labai patenkinta kainomis, kokybe. Kurjeriai šaunuoliai, visad pristato prekes laiku. Vaisiai ir daržovės skanūs. Rekomenduoju daugiavaikėms mamytės, auginančioms namie vaikučius. PATOGU, GREITA, SKANU:)
Sveiki. Jau ilgą laiką užsisakome maistą į namus ir esam tikrai LABAI patenkinti! Mėsa, daržovės ir vaisiai visada švieži, tiesiog nėra prie ko prisikabinti. Tik būkite atsargūs žiūrėdami ar pasirenkate vnt, ar Kg.
Ir neseniai užsukę į Fresh Market parduotuvę likom nusivylę - nei mėsos, nei žuvies skanios, vaisiu mažas pasirinkimas. Labai daug ko pasigedom, o ir kainos brangesnės nei užsisakant internetu.
Taigi, visiems tikrai siūlau užsakyti internetu, o ne eiti į parduotuvę ir pripirkti visai nereikalingų dalykų :)
Prašau paaiškinti man kaią prekės Ores PVS - Net plastikui valyti 500 ml talpos 2.42 euro su 75 proc. nuolaida. Ši preĖ4 parduodama Nemuno g. parduotuvėje Panevėžyje. Nesulaukus atsakymo, kreipsiuosi į kainų kontrolę.Tokia kaina negali būti, nes ir gamintojas ne iš superinių....Lengva paskaičiuoti kokia būtu kaina su 100 proc.
Su pagarba Virginija tel 861565001
Esu labai patenkinta sia parduotuve, apsipirkineju internetu, labai patogu, pristato visada laiku. Geros nuolaidos, tik aisku galetu buti prekiu pasirinkimas didesnis, nes labai truksta ir sviezios zuvies ir mesos pasirinkimas ribotas, bet siaip tikrai super.
Sveiki, esu labai nusivyles darbadaviais, ir ju poziuri i darbuotojus, darbas pastoviai vyksta visa diena, nuo 8 iki 22h 23h. Daznai net nera laiko kada papietauti, tad tenka valgyti automobilyje, vairuotojam duodamos plancetes, vieetoje Gps'o, bet neduoda laikikliu, tad reikia plancete laikyti ant skydelio (taip yra nematomas greitis, ir visa kita skydelio informacija). Yra laiko reziai, per kuriuos turi isvesti tam tikra kieki uzsakymu, bet tai padaryti fiziskai neymanoma nevirsijus leistino greicio, bet darbdaviai to nesupranta.
Daznai nebuna tam tikru prekiu, tad klientai TIKRINKITE VISAS PREKES PRIE KURJIERIO.
O siaip apie darba tai tikrai yra fiziskai sunkus, nes tenka nesioti tases kurios sveria 30-35kg viena, o ju buna ir net po 4-5 tases i penkiaaukscius namus.
Su virsvalandziais taipogi yra problemos....
Man ten pradirbus keleta menesiu pasikeite apie 10 vairuotoju, pats kenetejau, su mintim, kad kazkada cia bus gerai, bet deja....
Saunuoliai.super parduotuve.man labai patinka.
Lankiausi mickeviciaus 26, aptarnavo su kvapu neblaivi kasininke.Labai nemalonu, kad viksta tokie dalykai!!!
Kristina 2014-11-08 14:28:20
Suviliojo Fresh Market parduotuvės reklama ir kainos ir pabandžiau užsisakyti. Ir ką Jūs manote, tą dieną kai turėjo atvežti prekes jos taip ir nepasirodė, 3 kartus pati skambinau operatorei, niekas nesusisiekė ir nieko man nepaaiškino. Prekių taip ir nesulaukiau, babar teks galinėtis kad grąžintų pinigus. Žodžiu siūlau nesusidėti su šita kompanija ir nepirkti iš jų, nes aptarnavimas tragiškas, o prekės neatvyksta apskritai.
Miela Kristina, kai Jūs užsisakinėjote prekes internetu, malonėkite paaiškinti, kurioje skiltyje Jūsų paprašė sumokėti išanksto? Kiek esu apsipirkinėjusi internetu, man tekdavo sumokėti, kai prekes pristatydavo į namus.
Mieli skaitytojai, norėčiau atkreipti dėmėsi į tai, kad Lietuvoje praktiškai NĖRA tokių unikalių parduotuvių kaip "Fresh Market", kuriuose galima užsakyti prekes internetu. Noriu dabar atkreipti jūsų dėmėsį, žmonės, (kurie mėgstat kritikuot) šita parduotuvė yra labai patogi žmonėms su negalia, sergantiesm. Čia yra tiesiog kiekvieno žmogaus pasirinkimas arba eiti į parduotuvę arba užsisakyti internetu. Bet labai esu patenkinta prekių kokybe, kaina ir pristatymo laiku.
esu patenkita šituo internetinės prekybos tinklu. Atveža laiku, galima atsiskaityti kortele. Vieną kartą iškilo problema dėl pristatymo laiko, bet paskambinus pavyko viską išsiaiškinti. Dėl kainų - mieli pirkėjai, spręskite patys, - juk nesunku nubėgti į prekybos centrą kitapus gatvės ir palyginti. Mano nuomone, čia pigiau. Be to, atveža, net ir atneša, tiesiog į virtuvę - man smagu, nemėgstu eiti į prekybos centrus. Linkiu sėmės tokiam verslui.
sv, pirkom int. prekyboje. pradžioje kaip ir nieko. Pigiau nei kitur buvo, prekių pasirinkimas ribotas. o dabar kažkas baisaus tapo - akcinių prekių labai mažai ir tokių nereikalingų, kai kiti prekybos centrai radikaliai sumažino kainas - čia jos tik padidėjo. Nekalbu apie parduotuves, kuriuose nėra akcinių prekių, - tik iliuzija. Paskutines tris savaites nieko neperkame, nors užsakymo kaina kiekis sumažėjo.
Fabujonuškės Vilnius
2015-02-11 17:43:25 IP 213.159.55.77
Greita patikima ir viskas laiku su pristatymu, kokybė bei šaunus personalas (užsakom jau dažnai į namus, neimamas mokestis už pristatymą ir tik vieną kart įdėjo papuvusi citriniuką, nesureikšminam). Jei taip ir toliau.... tai tikrai pirksimės tik čia, nors šalia "maksima", bet ten visada permoki.
Laba diena, esu labai nusivyles Alytaus Fresh market esancio Vilties g. kasininkes renatos nemandagumu ir netvarkingumu. Tiesiog apsipirkinejant dvelkia nuo jos nemalonus kvapas, piktumas veide, neapykanta klientams.. Pirkau kazkuria diena papildyma uz 10Lt, o ji man atspausdino uz 20Lt ir vercia akis, triuksmauja, kad as prasiau uz 20Lt. Toks pardavejos elgesys netoleruojamas, jei pati daro klaidas ir paskui vercia ant klientu savo klaidas, kuo as esu kaltas kad padarius klaida bando mane apkaltinti, kad as esu kaltas.
esu pasibaisejusi, visi po euro ivedimo kelia kainas bet ne sitaip. Pries KAledas pirkausi suri kurio kg kaina buvo 13Lt, bet staiga kita diena po nauju nuejusi jo nusipirkti pamatau kad Kg kaina 22Lt. Cia jau yra virsune ir cia ne vienintelis toks produktas, tiesiog sito produkto pabrangimas mane nustebino laniausiai.
Pats baisiausias tinklas iš visų... (darbuotojų atžvilgiu). Už viršvalandžius nemoka, vadovai su darbuotojais nesiskaito, ir t.tm ir t.t. Vilniaus Konarskio g. direktorė Svetlana vagia juodai, darbuotojus šūdo vietoj laiko...išvis parduotuvė tuščia...akcijinių prekių - nulis, purvina... Dzūkų g. vaisiai pastoviai supūvę..kol atrinksi ką gero puse dienos praeis......Žirmūnuose pastoviai eilės...kasininkės nemandagios.....
visus Vilniaus Freshus išvažinėjom...ir draugų turim, kurie dirba čia, tai jau tiek prisiklausėm.......o jau tokią reklamą padarė, kad šakės..o kokybės ir žodžio tęsimo - nulis...na Žvėryno tik nebloga..švaru, gražu...
aš nesistebiu, kad el.prekybą giria...tai aišku, kad atrinks tik geriausią mandariną ir pūvėko neįkiš...žodžiu...
sėkmės tobulėjime....nes su tokiom kiaulėm ir žiurkėm jums iki tobulėjimo toli!!!
Esu labai patenkinta "Fresh Market". Užsisakinėjau jau ne vieną kartą ir likau patenkinta pristatytų prekių kokybe. Vaisiai ir daržovės pigūs ir švieži, yra labai daug akcijų. Nepatingėjau ir palyginau savo išlaidas apsiperkant kitų tinklų parduotuvėse. Apsipirkdama "Fresh Market" aš tikrai sutaupau. Be to, nereikia nei eilėse stovėti, nei sunkių krepšių tempti. Taip, šiek tiek vėlavo pristatyti prekes, bet man paskambino ir perspėjo bei atsiprašė. Juk Vilniuje mes nuolat sėdime kamščiuose, o "Fresh Market" darbuotojai, deja, dar neskraido lėktuvais, kaip ir mes. Be to, aš pasirenku tokį prekių pristatymo laiką, kai žinau, kad visą vakarą būsiu namuose, tad, jei šiek tiek ir vėluotų pristatyti prekes, man tas pats. Šaunuoliai "Fresh Market" darbuotojai! Sėkmės kitais metais darbuojantis!
Nu labai patenkita. Nusprendziau isbandyti nes abu su sunuciu sergam. Likau labai patenkinta prekiu pasiula, kokybe ir pristatymu. 1. Atveze produktus simpatiskas berniukas. Nebuvo baisu duris atidaryti. 2. Jis pasibelde. Mano sunutis miegojo ir jis jo neprizadino. 3. Jis visada buvo su sypsena. Tai taip smagu, kad zmogus dirba su sypsena.
Aciu
Kurjeris Martynas Maladec :)
Alytaus fresh market parduotuves apsaugos darbuotojas Arunas daznai matau nesa vakare po darbo kazkokias dezes i savo automobili. Idomu kas tu deziu viduje? Siulyciau dazniau patikrinti po darbo.
Įdomu, ar numatoma Kaune pradėti internetinę prekybą? Internetu pirkti ir patogiau ir pigiau.
gal galeciau suzinoti gerbiamo Dulkino nr
Sugebate kas savaitę į pašto dėžutę įmesti fresh market reklamą, bet nesugebat pristatyti prekių.. Apgailėtina :)
Panevezio, Nemuno parduotuveje man labai patinka apsipirkineti, cia ir kainos mazos ir didelis pasirinkimas prekiu, draugiskos darbuotojos, visdada suteikia reikiama informacija, parodo kur rasti man reikiama preke.ypac dziugu kai prie kasu, kasininkes Greta, Zita arba Irma, pasitinka visada geros nuotaikos, mandagiai aptarnauja. O pas kasininke Austeja nenoreciau daugiau niekada apsipirkti, labai nemaloni pardaveja nors dar jauna, o jau tokia bjauri elgesiu.
kiekvienoj parduotuvej tas pats tinklas ar ne, viskas priklauso nuo joje dirbancios valdzios, kokios vadoves tokia ir tvarka, tinklas cia ne prie ko !.... O vadovaut sugeba toli grazu ne visi todel ir gaunasi bardakas. va pas mus i parde atejo normali direktore ir tvarka iskart geresne ! o blogus vadovus reikia mest lauk kurie nesugeba susitvarkyt su savo darbu ir nesiskaito su darbuotojais.
Fresh market nevertina darbuotoju.Naujas vadovas daro ka nori, nepatinka zmogus-ji tiesiog atleidzia.Atsakymas vienas-per letai dirbi.Reikia dirbti virsvalandzius-uz jos nemoka.Nedirbi virsvalandziu-pasiulo iseit is darbo.Zmones keiciasi kaip kojines.Bardakas juodas.
Neikit dirbt i Fresh Market-tai butu pats blogiausias jusu pasirinkimas.
Gairės: darboholiku komanda...
Na ir baisūs žmonės esate. Visi pasipiktinę aptarnavimu, protinguoliai žinantys savo teises, sakinio be klaidų parašyti nesugebate. Juokingiausia, kad už prarastą litą ar du ketinate kreiptis net į teismą. Maximoje pastoviai parašyta viena kaina, o sumoku daugiau, bet neketinu gaišti laiko ir nervų gadintis dėl kelių litų. Jei trūksta prekių eikite į kitas parduotuves. Man asmeniškai nesunku taip padaryti, šioje parduotuvėje perku beveik tik vaisius, kurie yra daug daug kartų pigesni. Pats daugiausiai lankausi Panevėžyje, Nemuno gatvėje, tai aplinka patinka, aptarnavimas patinka. Nematau problemos jei nepasisveikina. Dėl maisto pristatymo, tai juk neseniai Lietuvoje pradėta tai daryti, tai ir stringa sistema, užuot užsisakę geriau pajudinkite savo užpakalius ir patys apsipirkite.

Norėjau tik paklausti, gal kam teko dirbti kurjeriu Fresh markete Vilniuje? Įmanoma suderinti su studijomis? Verta siųsti CV?
Daugiau tikrai neuzsakinesiu, nepristato laiku...Jeigu negalite uztikrinti, kad prekes pas klienta atsiras laiku, tai gal isviso nereikia teikti tokias paslaugas. Pagal atsiliepimu - nusiskundimu kieki, turetu daryti isvadas.
Patyliu apie Jusu Freshmarket, ypac Studentu g., Birzelio, pardavejos nemandagios, kiek supratau, dar ir lyg vadove draskesi saleje ant ju, kuda garbanotais plaukais, nu vienu zodziu, nei asortimentas, nei sviezumas kainos patrauklios, bet kai ieini i tokias arklides, nesinori gryzt.. Ne kazka.
Na zinot paskaiciau komentarus ir net supykau.Uzsakineju prekes karta du kartus per savaite, viena karta gal apie valanda pavelavo, bet mandagiai atsiprase, tai nedariau is to tragedijos. Darzoviu ir vaisiu kaina tikrai zema, bet kokybe neteko nusivilti, kaip ir aptarnavimu. :) Vaikinai prekes net i virtuve nunesa. Labai daug akciju ir kainos tikrai zemesnes negu kituose prekybos tinkluose.Paskaicius komentarus susidare toks ispudis, kad puse is ju konkurentai parase. Sutinku su tuo, kad pardavejos dirba Freshe krovikais ir valytojais, bet kai as zinau, tai Maximoj ir Norfoj beveik tas pats. Isgiriau Fresh internetine draugei, uzsake, prekes gavo laiku, bet paskambino ir pasake, kad kai paskaite komentarus, tai tikrai sunerimo, ar gaus.Todel ir rasau sita komentara, kad kitiems drasiau butu uzsakineti. Pirmadieni, kai dariau uzsakyma, nebuvo pieno ir sulciu, tai man paskambino ir pasiule pakeisti tos prekes kito gamintojo.Atsiskaitau kai atveza prekes namo, su kortele.Vairuotojas po pirmo uzsakymo pasiule ir paaiskino, kad taip
bus patogiau.
Na Naujanų freshmarket superinio lygio! Pardavėjos neikiriai sako Laba diena, o normaliai palinksi galva, kainos tai omg pomidorai po lita paprikos po 3suri radau lydytą net po litą, dėjau ant maksimos ir kitu tinklų. Šiandien dar parduotuvėje pritrūkau 0.5 centų tai sako ryt atnešit!!! Pabandyk tu maksimoj pasakyt taip, tai nuzuys tave zvilgsniu, kaip ir minėjau man geriausia freshmarket naujanuose, niekur geriau neradau!!
Visiskai nusivyliau sios parduotuves aptarnavimu, prekes turejo pristatyti nuo 18 iki 20 val., taciau ju nera, ir netgi jokio skambucio apie ju velavima, paskambinus nurodytu telefonu 15 min. ragelio niekas nekelia, manau, kad imone meta daug reklamos taciau darbuotoju vykdyti uzsakymus neturi/neranda, zodziu daugiau niekada nedarysiu uzsakymo is tos parduotuves, gerai kad pasirinkau apmokejimo buda kortele vietoje, tai nors del lesu grazinimo problemu nebus.
ei kada FRESH MARKET žemaitijoi atidarys? klaipėda kretinga skuodas šilute? nėra nieko, gal koks statybininkas dabar dirba prie parduot statybos? parašykit čia

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.

Ateina "Mezon": mobiliojo ryšio operatoriams gali tekti pasispausti
Ateina "Mezon": mobiliojo ryšio operatoriams gali tekti pasispausti 07-29 21:36
Mobiliaus ryšio operatoriai nerimauja, kad itin svarbių 900/1800 MHz radijo dažnių aukcionas dar nepradėtas. Įtariama, kad delsiama, nes aukcione šį kartą ruošiasi dalyvauti ir technologiją...
Britų automobilių pramonė klesti: vietos yra ir gamintiems rankomis
Britų automobilių pramonė klesti: vietos yra ir gamintiems rankomis 07-29 19:58
Automobilių pramonė Didžiojoje Britanijoje šiandien išgyvena pakilimo laikus. Automobilių gamyba čia – didžiausios apimties per paskutinius septynis metus, o šalies fabrikai kas minutę pagamina po...
Rusai Vakarų sankcijų poveikiu netiki
Rusai Vakarų sankcijų poveikiu netiki 07-29 18:29
Daugiau, nei pusė rusų mano, kad Vakarų šaliai pritaikytos sankcijos turėjo "nereikšmingą" poveikį šalies ekonomikai, arba nedaro jo visai, rašo dienraštis "Kommersant".

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

Western Union 19,04 +2,15%