Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Suviliojo Fresh Market parduotuvės reklama ir kainos ir pabandžiau užsisakyti. Ir ką Jūs manote, tą dieną kai turėjo atvežti prekes jos taip ir nepasirodė, 3 kartus pati skambinau operatorei, niekas nesusisiekė ir nieko man nepaaiškino. Prekių taip ir nesulaukiau, babar teks galinėtis kad grąžintų pinigus. Žodžiu siūlau nesusidėti su šita kompanija ir nepirkti iš jų, nes aptarnavimas tragiškas, o prekės neatvyksta apskritai.
ei kada FRESH MARKET žemaitijoi atidarys? klaipėda kretinga skuodas šilute? nėra nieko, gal koks statybininkas dabar dirba prie parduot statybos? parašykit čia
Gerbiamieji, šiek tiek palaukite. Fresh Marketo ofisas aiškinasi kas kietesnis, kas daugiau įtakos turi, tai prekybai nėra laiko :-)))))
Prekes turėjot pristatyti nuo 18 iki 20 valandos, bet deja... Pradžioj buvo pasakyta, kad iki 21. Veliau jau pats kelis kartus skambinau, sakėt pristatysit iki 22, tada paaiškėjo, kad gal pristatysit iki 23, bet negalės alkoholio pristatyti. Jei nesugebat dirbti ir negalėsit pristatyti, praneškit iš karto ir kam gaišinti kitų laiką ir atsiprašinėjant sakyt, kad pristatysit po valandos... Pirma karta pabandžius pasinaudoti paslaugom dabar tikrai žinau, kad nebandysiu daugiau ir būtinai visiem pranešiu apie Jūsų "profesionalumą".
Velnias ir man teks barboros atsiprasyti, kas su marketu atsitiko?taip gerai pradejo.....
Ne, aš pirmas eilėje. Užsakiau užvakar, atvežti turėjo vakar 20-22 val. - neatvežė, pažadėjo atvežti šiandien 19 val. Du kartus skambinau, vis žada, dabar jau po 22 - prekių nėra ir matyt nebus. Teks "atsiprašyti" barboros...
Jolanta nesinervuok, prekes turejo atvezti 14-16 val dabar 21.50 dar nera, mes pirmi eileje:)
Nusprendziau apsipirkt internetu, nuo 18.00 iki 20.00. Dabar 21.40, prekiu nera. Telefonu 2.30 min groja muzika. Stai toks servisas..i
Fresh Market parduotuvė Kaune Studentų g. 16
parašyti paskatino ne tik mano pačios nuomonė bet ir pastovūs atsiliepimai ir pasakojimai pirkėjų, kurie susitinka prie šalia esančių kioskelių. Fresh market parduotuvėje pasijauti kaip prieš 20 metų atgal į sovietmetį, nes kulinarijos, konditerijos skyriuje pardavėjos ne tik, kad nemandagios, bet ir "ko paklausi to negausi", ir dar liepia jas pašaukti jeigu nori ko nors pirkti... kitaip lauksi....., labai prastas pieno produktų pasirinkimas pvz. 0, 5 ltr kefyro dar neteko matyti, o kainos.... Reikia būti atsargiam jei perki prekę pažymėtą "akcija", nes turėtų būti parašyta "pigiau", kadangi prekės galiojimas baigiasi šiandien.... Atsargiai- negalima eiti apsipirkti iki 9 val ryto, nes įeini, pasiimi prekę ties kuria pakabinta "akcija", kol prieini aplink prie kasos - akcijos nebėra, pasirodo vakar baigėsi akcija... Bet svarbiausia - padarykit pardavėjų atranką - negi kapeikas mokate, kad nėra iš ko rinktis...... Parduotuvė veikia nuo rugjūčio, o gyventojai vis dar geru žodžiu mini prieš tai čia buvusią Maximą ir jos darbuotojus.
Tris kartus pasinaudojau internetine parduotuve ir esu labai patenkinta: tvarkinga, šviežia, pirkiniai pagal kategorijas atskiruose maišeliuose, nevėluoja, o kartą pavėlavus man parvykti namo, kurjeris ramiai palaukė. Manau, pirksiu ir toliau. Sėkmės Jums.
Puiki krautuvė. Pavyzdinka švara, kainos daug mažesnės nei kitų firmų pvz. Šilo, Samsono, Rimi, Iki parduotuvėse. Pri mūsų namo išsikraustė labai brangi Samsono parduotuvė, ir jos vietoje įsikūrė Fresh market, tai mes pajutom tkį palengvėjimą, kad sunku apibudint. Nekreipkit dėmesio į nežinau kuo paremtus šmeižtus dirbkit irdžiuginkit žmones.
Sėkmės jums linki pirkėjai.
takoje gavno, blogas aptarnavimas, sedi kasoj staruha kuri nieko nesupranta, neeikit niekas, darzoviu ir vaisiu asortimentas 2 klases, maisto produktu galiojimu laikas vienaj dienai, nusivylem labai
Leonidas 2014-10-13 16:46:06
Šiandien, t.y. 2014 m.spalio 13 d., po pietų apsilankiau Kaune, Studentų g.16, esančioje ''Fresh market'' tinklo parduotuvėje, kuri eilinį kartą man, pastoviam pirkėjui, paliko tragišką ir atstumiantį vaizdą.
Skyriuje, kur kepamos vištienos broilerių šlaunelės, kaip visad, ilgą laiką nebuvo pardavėjos. Po kurio laiko atėjo gerokai pagyvenusi moteriškė, kurią anksčiau matydavau atliekančią valytojos pareigas, tačiau be atpažinimo kortelės, be pirštinių paėmė 6 blauzdeles, nors aš net keletą kartų, garsiai pakartojau, kad atsvertų tik 5 ias, sudėjo į popierinį maišelį [ nors aš prašiau dar sudėti ir į polietileninį, ir su triukšmu pasiūlė man skubiai nešdintis, o maišelį pasiimti prie durų. Sulaukti ką nors iš vadovų šioje parduotuvėje yra neįmanoma, tad nutariau parašyti šį atsiliepimą.
dirbau parduotuveja...cia nera ponu, dirbi visus darbus, rankos tikrai nenukrito ne vienai, jei paimi sluota ir apsisluoji aplink save ar pasiplauni.visos praeiname med apziura, toalete mes moreris nesiciupinejame...taip kaip pats savo pe...ir eini nenusiploves ranku...cia tai biauru
Irina 2014-10-18 23:36:08
Labas vakaras!Užsukau i Fresh Market Žveryne, Vilniui ši savaite, pardavejos girtos su pamainos vadove Julija ir ja pastebejom ne viena karta, ir pasiusti pirkeju gali, ipač senu žmoniu.Bjauru ir geda, dar karta pamatysiu toki vaizdeli, laikikytes, iskarto iškvesiu tinkama instancija.Kur administracija ziuri, gal jau laikas sutvarkyti šita nesamone, ir dar, jullija, kaip šnekat su pirkeju, tai kramtuške išmesk iš burmos, neša ir su kramtoškes
Dieve Dieve, bjauru ir gėda skaityti tokius pranešimus, kai toks PROTINGAS žmogus be klaidų net sakinio parašyti negali.. Kvieskit, brangioji, kokias tik norit instancijas, duok Dieve, dar ir baudą už melagingą skundą gausit, o kai tokios "davatkos" ateina apsipirkti nervai nelaiko. Visi esam žmonės, tad ir elkitės su darbuotojais kaip su žmonėmis, niekas jūsų nesiuntinės. Sekmės gyvenime, gaila Jūsų...
vafliu firma nekit ir nesidarbinkti visimelagiai ir triohlos uz virsvalandzius nemoka nors dirbi po 15-16 valandu o moka uz dvylika ykale maksimuma valandu pagal ystatyma uz naktiny darba moka (pavisdziu sy menesy isdirbau 23 val virsvaldziu natktiniu tarifu ogavau apsoliutu nuly rausau nes tingiiu perjungineti lt raides) melagiu ri trioflu firma nesidarbinkite tenai
galetu FRESH MARKET atsidaryti keturiuose mestuose kur dar n4ra ju parduotuviu, kretingoje, klaipedos rajone (kur smarkii ple2iasi rajonas) utenoje ir biržiuose. o dabar tik vilniuja ir kaune,

p.s. gal čia yra statybininku gal žino kur greitai atsidarys nauja fresh market?
kad kasininkės tampo bulvių maišus, kitas sunkes dėžes tai čia ne naujiena. Ne pirmam Fresh'e lankiausi ir mačiau..baisiausiai ir turbūt nemaloniausia yra kai kasininkas plauna grindis, o vėliau nueina aptarnauti į kasą arba į sveriamą skyrių. Irgi ne kartą teko matyti.. tam yra valytojos..na žinoma, kiekvienas šeimyninkas nori sutaupyti..tik taupo ne tame reikale....
o šeip šaunios parduotuvės jūsų...teko ir Palangoje lankytis...ir Kaune važiuojant pro šalį..
ZIAURU FRESH MARKETE, KODEL YRA ATLEIDZIAMI GERI DARBUOTOJAI.PVZ.KAIP MARIJAMPOLEJE DIREKTORIAI.TIKRAI BUVO NUOSTABUS ZMONES.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.

Verslo startuolių gretas toliau sparčiausiai augina jaunimas
Verslo startuolių gretas toliau sparčiausiai augina jaunimas 01-27 14:08
Per 2014 metus verslo naujokams suteikta 5,8 mln. eurų (19,9 mln. litų) paskolų iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) - 9 proc. daugiau nei 2013 metais (5,3 mln. eurų, arba 18,3 mln. litų)...
Šveicarijos centrinis bankas nusiteikęs pažaboti franką
Šveicarijos centrinis bankas nusiteikęs pažaboti franką 01-27 14:05
Šveicarijos nacionalinis bankas (SNB) pareiškė esą pasiruošęs įsikišti į valiutų rinką, kad susilpnintų franko stiprybę. Tokios kalbos bent trumpam reikšmingai atpigino Šveicarijos nacionalinę...
"Je suis Charlie" – ne prekių ženklas
"Je suis Charlie" – ne prekių ženklas 01-27 13:44
Praėjus kelioms savaitėms nuo teroristinės atakos satyrinio laikraščio redakcijoje "Charlie Heddo" Prancūzijoje tiek spaudoje, tiek socialiniuose tinklaraščiuose ar viešuose renginiuose, žmonės...

Kokia valiuta laikote savo santaupas?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Lexmark 40,02 +3,89%