Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Tris kartus pasinaudojau internetine parduotuve ir esu labai patenkinta: tvarkinga, šviežia, pirkiniai pagal kategorijas atskiruose maišeliuose, nevėluoja, o kartą pavėlavus man parvykti namo, kurjeris ramiai palaukė. Manau, pirksiu ir toliau. Sėkmės Jums.
Puiki krautuvė. Pavyzdinka švara, kainos daug mažesnės nei kitų firmų pvz. Šilo, Samsono, Rimi, Iki parduotuvėse. Pri mūsų namo išsikraustė labai brangi Samsono parduotuvė, ir jos vietoje įsikūrė Fresh market, tai mes pajutom tkį palengvėjimą, kad sunku apibudint. Nekreipkit dėmesio į nežinau kuo paremtus šmeižtus dirbkit irdžiuginkit žmones.
Sėkmės jums linki pirkėjai.
takoje gavno, blogas aptarnavimas, sedi kasoj staruha kuri nieko nesupranta, neeikit niekas, darzoviu ir vaisiu asortimentas 2 klases, maisto produktu galiojimu laikas vienaj dienai, nusivylem labai
Leonidas 2014-10-13 16:46:06
Šiandien, t.y. 2014 m.spalio 13 d., po pietų apsilankiau Kaune, Studentų g.16, esančioje ''Fresh market'' tinklo parduotuvėje, kuri eilinį kartą man, pastoviam pirkėjui, paliko tragišką ir atstumiantį vaizdą.
Skyriuje, kur kepamos vištienos broilerių šlaunelės, kaip visad, ilgą laiką nebuvo pardavėjos. Po kurio laiko atėjo gerokai pagyvenusi moteriškė, kurią anksčiau matydavau atliekančią valytojos pareigas, tačiau be atpažinimo kortelės, be pirštinių paėmė 6 blauzdeles, nors aš net keletą kartų, garsiai pakartojau, kad atsvertų tik 5 ias, sudėjo į popierinį maišelį [ nors aš prašiau dar sudėti ir į polietileninį, ir su triukšmu pasiūlė man skubiai nešdintis, o maišelį pasiimti prie durų. Sulaukti ką nors iš vadovų šioje parduotuvėje yra neįmanoma, tad nutariau parašyti šį atsiliepimą.
dirbau parduotuveja...cia nera ponu, dirbi visus darbus, rankos tikrai nenukrito ne vienai, jei paimi sluota ir apsisluoji aplink save ar pasiplauni.visos praeiname med apziura, toalete mes moreris nesiciupinejame...taip kaip pats savo pe...ir eini nenusiploves ranku...cia tai biauru
Irina 2014-10-18 23:36:08
Labas vakaras!Užsukau i Fresh Market Žveryne, Vilniui ši savaite, pardavejos girtos su pamainos vadove Julija ir ja pastebejom ne viena karta, ir pasiusti pirkeju gali, ipač senu žmoniu.Bjauru ir geda, dar karta pamatysiu toki vaizdeli, laikikytes, iskarto iškvesiu tinkama instancija.Kur administracija ziuri, gal jau laikas sutvarkyti šita nesamone, ir dar, jullija, kaip šnekat su pirkeju, tai kramtuške išmesk iš burmos, neša ir su kramtoškes
Dieve Dieve, bjauru ir gėda skaityti tokius pranešimus, kai toks PROTINGAS žmogus be klaidų net sakinio parašyti negali.. Kvieskit, brangioji, kokias tik norit instancijas, duok Dieve, dar ir baudą už melagingą skundą gausit, o kai tokios "davatkos" ateina apsipirkti nervai nelaiko. Visi esam žmonės, tad ir elkitės su darbuotojais kaip su žmonėmis, niekas jūsų nesiuntinės. Sekmės gyvenime, gaila Jūsų...
vafliu firma nekit ir nesidarbinkti visimelagiai ir triohlos uz virsvalandzius nemoka nors dirbi po 15-16 valandu o moka uz dvylika ykale maksimuma valandu pagal ystatyma uz naktiny darba moka (pavisdziu sy menesy isdirbau 23 val virsvaldziu natktiniu tarifu ogavau apsoliutu nuly rausau nes tingiiu perjungineti lt raides) melagiu ri trioflu firma nesidarbinkite tenai
galetu FRESH MARKET atsidaryti keturiuose mestuose kur dar n4ra ju parduotuviu, kretingoje, klaipedos rajone (kur smarkii ple2iasi rajonas) utenoje ir biržiuose. o dabar tik vilniuja ir kaune,

p.s. gal čia yra statybininku gal žino kur greitai atsidarys nauja fresh market?
kad kasininkės tampo bulvių maišus, kitas sunkes dėžes tai čia ne naujiena. Ne pirmam Fresh'e lankiausi ir mačiau..baisiausiai ir turbūt nemaloniausia yra kai kasininkas plauna grindis, o vėliau nueina aptarnauti į kasą arba į sveriamą skyrių. Irgi ne kartą teko matyti.. tam yra valytojos..na žinoma, kiekvienas šeimyninkas nori sutaupyti..tik taupo ne tame reikale....
o šeip šaunios parduotuvės jūsų...teko ir Palangoje lankytis...ir Kaune važiuojant pro šalį..
ZIAURU FRESH MARKETE, KODEL YRA ATLEIDZIAMI GERI DARBUOTOJAI.PVZ.KAIP MARIJAMPOLEJE DIREKTORIAI.TIKRAI BUVO NUOSTABUS ZMONES.
Na prekybos tinklas galima sakyti kaip ir neblogas..užsukame su šeima važiuodami pro šalį, tikrai geros kainos, ypač vaisių ir daržovių. Antradienį kaip visuomet užsukome į Alytuje esantį Freshą prie parko, kadangi ne paslaptis, kad naujos akcijos prasideda. Pati parduotuvė kaip ir sakiau nebloga, pardavėjos malonios, tačiau nėra nei normalaus užvažiavimo, su vaikišku vežimėliu užvažiuoti neįmanoma, neapgalvotas toks dalykas. Perkant didesnį kiekį prekių išvažiuoti vėl gi nėra kaip..kur tai matyta kasininkės tampo bulvių maišus pačios..nejaugi neturite krovikų kaip visi normalūs prekybos centrai? Gadinatės savo įvaizdį stipriai..
Parduotuvė Kaune, Birželio 23gt. 1.
Gražus apipavidalinimas, patogi vieta.
Bet kodėl tokia nepagarba seniems žmonėms, invalidams.
Nejau negalite pastatyti proą suoliukų, nereiktų žmonėms
sėdinėti ant stalų ar dar kur nors.
O kaip darbas sandely vilniuje ? galvoju eit i prekiu surinkima, parasykit kaip ten kas ;D DEKUI!
aga 2014-08-03 18:52:26
tai jei nėra ką pirkti eikit ten kur yra ką pirkti. Ir toks jausmas, kad jūs ten kiekvieną dieną užeinate ir viską viską žinote ko nėra, ko yra...juokinga. Išmokit komentarus normaliai rašyti ir savo reikalais rūpintis, o ne kas kam sumokėjo, ar kas kam laiku nesumokėjo.... lietuviškas neišprūsimas....fui

normalūs visi tie Freshai, ir viskas priklauso nuo to, kas ir kaip vadovauja parduotuvei. Matosi, kad žmonės nežino ką reiškia prekyba.. Sėkmės.
kai atveria duris nauja parduotuvė, tai normalu, kad žmonės užsuka apsipirkti ir nusprendžia ar jam lankytis ir toliau čia. Kadangi gyvenu ir dirbu būtent prie šių parduotuvių, taigi mano nuomonė tokia. Šis puslapis ir skirtas atsiliepimams rašyti. Manau yra didesnis neišprusimas jei nesugebi priimti kitos nuomonės. Prekyba, tai tinklas, o ne atskiros parduotuvės. Labai panašu, kad atsakymą rašau šio tinklo darbuotojai (-ui), tai linkiu visada išlikti lojaliai (-iam).

Pirkeja 2014-07-31 17:34:54
Vakar gavau Fresh market reklaminį žurnaliuką.Kitą dieną po darbo apsilankiau Fresho parduotuvėje, Panevėžyje Nemuno gatvėje.Daugumos prekių, kurių reikėjo, iš žurnaliuko negavau pvz:mažai rūkyta Lauktuvių dešra, kepti vištienos suktinukai, varškė grūdeliais.Paklausus darbuotojos pasakė, kad prekių kiekis ribotas.Jeigu pirmosiomis akcijos dienomis nėra tų prekių, tai kam jas reklamuoti ir dumti pirkėjui akis.Retai lankausi Freshe, bet visada išeinu nusivilusi.
Nieko nenustebinot, visada tas pats būna Vilniaus parduotuvėse (žirmūnuose, žvėryne) akcijinių prekių niekada nerasi, kalbu apie einamas prekes. O ir šiaip nėra ten ką pirkti. Trumpai tariant, šis tinklas žymus tik tuo, kad pervilioja darbuotojus iš kitų tinklų... mes nieko neprasime, kai šis tinklas bankrutuos. Sodrai nuolat nesugeba laiku susimokėti (vieša informacija).
Sveiki, rašau ir aš, ieškau darbo fresh market'e, labai butų gerai rasti laisvą vietelę Kaune Europos prospekte, blogiausiu atvėju Seniavos pl. Dirbau kasoj nusiskundimų neturėjau. Dabar dirbu Samsono logistikoj noriu pakeisti darbą. Kur galėčiau kreiptis? Su kuo šnekėti? Pagelbėkit...
Sveiki, esu pasipiktines ant vienos pamainos, ypac vakare. pastoviai zmoniu minia, viena kasa dirba, kasininke skambina, bet kita net nereguoja. vardas lyg monika kasininkes, gaila mergaites, kad toki kruvi turi laikyti viena. alaus saldytuvai tusti, net neturi ka pasirinkti, lentynos lygiai tai pat. ponia direktore, kalbekit su savo kasininkem, kad butu tvarka jusu parduotuvei seniavos fresh markete

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, vaikų prekės.

Siūlomos mokesčių lengvatos savarankiškai dirbantiesiems
Siūlomos mokesčių lengvatos savarankiškai dirbantiesiems 11-27 11:41
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pasiūlė, o Vyriausybė pritarė, kad savarankiškai dirbantieji vienerius metus nuo pirmosios veiklos pradžios „Sodrai"...
TEO akcijų raketa pakeitė trajektoriją
TEO akcijų raketa pakeitė trajektoriją 11-27 17:30
Vakarų Europos biržose ketvirtadienį tvyrant pakilioms nuotaikoms, Baltijos biržų pagrindinis indeksas susitraukė, o kalčiausios dėl to buvo Šiaulių banko ir TEO LT akcijos. Pastarojoje pozicijoje...
Vakarų prekių ženklus puola Sirijos elektroninė armija
Vakarų prekių ženklus puola Sirijos elektroninė armija 11-27 17:26
Programišiai, pasivadinę "Syrian Electronic Army" ("Sirijos elektroninė armija") nulaužė eilę žinomų kompanijų ir žiniasklaidos priemonių tinklapių, praneša viena iš atakos aukų tapusi CNBC.

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Texas Instruments 54,33 +3,60%