Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Užsuku į Panevėžio Fresh Market (Dariaus ir Girėno), nes pakeliui iš darbo, gražiau, tvarkingiau nei Norfoje, eilių nėra, bet didesniems apsipirkimams renkuosi kitas parduotuves, vien dėl akcijų, kurių čia labai mažai, nebūna visai prekių grupei, pvz. sūriui, kavai, buitinei chemijai ir pan. Žuvis kažkur dingo, beveik neliko asortimento.
Gal kas zino ka nors apie Fresha, Kaune - Kalnieciuose? kokie atsiliepimai butu?
pirkejas 2014-04-23 17:11:03
Man asmeniskai Marijampoles Fresh Market atidarytas Jukneviciaus gatveje labai patinka.Labai malonios pardavejos, ypac jei neklystu Inesa ir Vaidas.Sie du zmones man labiausiai krite i aki, nes jie visada su nuotaika, visada su sypsena pakonsultuos ir patars del norimos pirkti prekes.Is tiesu esu labai patenkinta, kad valdzia priima tokius zmones, kurie rupinasi klientais ir skiria jiems demesi.Linkiu, kad ir daugiau si parduotuve turetu tokiu darbuotoju.
na parduotuve tikrai nebloga pardavejos mielos ir tie du darbuotojai Vaidas, Inesa tikrai su sypsena buna ir tikrai pakonsultuoja daznai lankausi freshe sekmes jums;)))))
o tai kodelgi jus neinate i tas parduotuves dirbti, kurie skundziates, kad pardavejai blogi surinkti. Padirbkit nors menesiuka ir tylesite uzpakalius surauke, nes neturesite net jegu rasyti nesamones.Pirmiausia isbandykit savo kailiu, o tada lokite ant kitu.
Telšiu Fresh Markete nei smagumo nei jaukumo nepastebėjau, kainos kaip ir visur, tik darbuotojai surinkti kaip čia pasakius
Telšiuose smagi jauki parduotuvė ir kainos neikandžioja.
Pirkėja,kuri laukė naujos parduotuvės 2014-04-22 23:26:58 IP 212.12.208.97
atidaryta parduotuve Telšiuose nuvylė:brangu, akcentuojama vaisių kokybė, kurios nėra, kainos neatitinka nurodytų etiketėje, manau laukia tose patalpose buvusių parduotuvių likimas-uždarymas.
Na va. Iki mielasis, supratingasis, tolerantiskasis ir visoks kitoks -asis, Audriau. Tau turbut sunku suprasti kodel tu keliu tavo ibaugintu pardaveju rastelis apie tave kaip isskirtinio "gerumo ir jautrumo" zmogu nepadejo. Manau parodei savo tikra veida pries vadovybe. Na uzteks apie tai tu jau praeitis, kaip blogas sapnas kuris isausus graziam rytui baigiasi. Tai mielieji susukim tris kart valio valio valio ir viena ilga valioooo musu isgelbetojai regiono direktorei. Aciu jums kad padejot issivaduot nuo sio "jautruolio" ir "gerasirdzio" mes jusu nenuvilsim. Dabar tikrai i darba eisim kaip i svente, o ne kaip i baudziava.
pagaliau Telšiai sulaukė.Puiki parduotuvė, šaunus darbuotojai.Likau labai patenkinta.
perki preke ir visada turi tikrinti ar galiojimo laikas nesibaige, nekarta teko isigyti ar girdeti kad isigijo preke su pasibaigusiu galiojimo laiku produkta.baisu
Fresh marketas turi puikią tinklo vadovę, teko bendrauti, išklauso paprastą žmogų ir tikrai nenusisuka, kreipkitės i ją, puikus žmogus, tikrai padės
Kreipimasis i vip. pabandyk kur nors parasyt ar pasiskambint valstybinems institucijoms ir suzinosi, ar bus efektas, ar ne. Visi i viena duda pucia, visi uzglostyti ir jokios reakcijos. Kiek priskambinta, kiek prirasyta, televizija rode. Na ir kas. Ogi nieko. Tyku. Mat prekybininku nera kam gint, nera veikiancios organizacijos, kuri gintu ju interesus, o ne darbdaviu. Imk rytoj ir paskambink i tas institucijas ir parasyk, sureagavo ar ne.
Uy 2014-04-16 12:45:54
Na va teisybe yra jau marijampoles despotas dirikas skrenda is darbo. Baigs pardavejas debilem vadint ir reikalaut kad dirbtu per naktis. Bet dar siandien grasina visam kolektyvui susidorojimu. Zmogau buk vyru o ne mazgote ir iseik pakeles galva, o ne kaip bailys suo vis dar bandantis ikast kam papuola. Geda. Galesi eit pas boba i darba norfoje gal ras kur sandelyje darbo nes daugiau niekur ir netinki.
Tikra teisybe! kiek gali arti zmones ir nejausti nei ranku nei koju, o vis dejuojama kad per letai dirbama, pas zmona padirsi gal suprasi ka reiskia buti darbuotojo kailyje!
Laba. Na kaip del aptarnavimo kitu mergaiciu tai nzn man dazniausej buna dovile lb gera mergaite. Bet ir is kur gali jos but su nuotaikom paziurekit i direktore ingrida visalaik susiraukusi nepatenkinta. O jai jau dar darbotoja kazka pasako tai veida toki jau protinga padaro akis uzrecia virsun nieko neatsakius nueina ir dar supurkstauja. Jo miesos ir salotos ziauru galiojimus pratesineja.rytais mesa laiko saltam vandeni tam kad nebutu nurasimu o jie lb dideli. Keicias regeono vadovas keiciasi ir direktore iskart. Gaila mergaiciu matyt kad stenges vat man viena mergaite patinka ji jau tenai senei dirba sviesi tokia ir greita ir pades ir paaiskins. O kitos tokios vaiksto apsnidusios kaip museles. na linkiu sekmes freshui bet nuo pradzios pqrduotuves iki dabar ji sublogejo labai.
anm 2014-03-04 08:42:09
Noriu patikinti, kad kasininkiu niekas nesmerkia, o priesingai, gailime. Iki fresho nebuvo nei vieno prekybos centro, kuris neturetu valytojos. Bet ir ne tame esme- esme tame, kad maisto ir veterinarijos tarnyba yra visiskai akla tokiems higienos normos pazeidimams. Ir spauda raso, ir televizija rodo, o niekas taip ir nesikeicia. Stai kokioj valstybej mes gyvenam
o kam samdyt valytoja, jei pardavejos viska gali ir grindis plaut ir kiema sluot ir kasoj sedet, visas prekes isvezt i sale, ir nesiskuzdamos dirti nuo 7 iki....... jeigu turit daug laisvo laiko, mokat visus situs darbus, kvieciame padirbeti i marijampole. Padekos uz darba negausite, bet visiska debile, tikrai busit isvadinta
Simona 2014-03-05 09:56:23
As daznai apsipirkineju Fresh Markete Marijampoleje, man ten labai patinka.Svaru, tvarkinga, pardavejos malionios, mandagios.Kiek girdejau vadovais taip pat nesiskundzia.
Matyt diriko boba raso
Parduotuvės darbuotojai jau nepaveža kviečiamos medicinos pagalbos'nes dirba be laisvų, o darbo dienos laiko iš viso niekas nepaiso. Žmodės vadinami debilais, ANT jų rėkia - vergija. DAR IR SOCIALINĖ NETEISYBĖ, NES DIRBA KAŽIN KIENO PROTEGUOTI DARBUOTOJAI IR JIE GALI NEDIRBYI TIK LAIKĄ LEISTI. Čia taip Marojampolėje.
Parduotuvės darbuotojai jau nepaveža kviečiamos medicinos pagalbos'nes dirba be laisvų, odarbo dienod laiko iš viso niekas nepaiso.žmodės vadinami debilais, ANT jų rėkia - vergija

Daugėja elektroninių valdžios vartų lankytojų
Daugėja elektroninių valdžios vartų lankytojų 07-28 12:01
Vis daugiau gyventojų lankosi Elektroninių valdžios vartų portale www.epaslaugos.lt – per pastaruosius 12 mėn. juose teigia apsilankę 13 proc. gyventojų (palyginimui, 2013 m. – 7...
Bankininkystė "Ikea" stiliumi
Bankininkystė "Ikea" stiliumi 07-28 18:06
"Ikea" savininkas Ingvaras Kapradas susikrovė turtus padėdamas pasauliui taupyti perkant pigius namų apyvokos daiktus. Dabar tas pats modelis taikomas ir jo banke, kur vartotojai atlyginami už...
Rusijos maisto kare pralaimės Ukrainos ekonomika
Rusijos maisto kare pralaimės Ukrainos ekonomika 07-28 16:53
Rusijos ir Ukrainos konfliktas šiandien persikelia ir į parduotuvių lentynas. Kylant įtampai tarp šalių, Rusijos veterinarijos tarnybos "Rospotrebnadzor" ir "Rosselchoznadzor" uždraudė iš Ukrainos...

Ar euro įvedimas pareikalaus iš Jūsų papildomų išlaidų?

Dr Pepper 61,56 +0,95%
Humana 128,55 -3,27%