Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Esu labai patenkinta sia parduotuve, apsipirkineju internetu, labai patogu, pristato visada laiku. Geros nuolaidos, tik aisku galetu buti prekiu pasirinkimas didesnis, nes labai truksta ir sviezios zuvies ir mesos pasirinkimas ribotas, bet siaip tikrai super.
Sveiki, esu labai nusivyles darbadaviais, ir ju poziuri i darbuotojus, darbas pastoviai vyksta visa diena, nuo 8 iki 22h 23h. Daznai net nera laiko kada papietauti, tad tenka valgyti automobilyje, vairuotojam duodamos plancetes, vieetoje Gps'o, bet neduoda laikikliu, tad reikia plancete laikyti ant skydelio (taip yra nematomas greitis, ir visa kita skydelio informacija). Yra laiko reziai, per kuriuos turi isvesti tam tikra kieki uzsakymu, bet tai padaryti fiziskai neymanoma nevirsijus leistino greicio, bet darbdaviai to nesupranta.
Daznai nebuna tam tikru prekiu, tad klientai TIKRINKITE VISAS PREKES PRIE KURJIERIO.
O siaip apie darba tai tikrai yra fiziskai sunkus, nes tenka nesioti tases kurios sveria 30-35kg viena, o ju buna ir net po 4-5 tases i penkiaaukscius namus.
Su virsvalandziais taipogi yra problemos....
Man ten pradirbus keleta menesiu pasikeite apie 10 vairuotoju, pats kenetejau, su mintim, kad kazkada cia bus gerai, bet deja....
Saunuoliai.super parduotuve.man labai patinka.
Lankiausi mickeviciaus 26, aptarnavo su kvapu neblaivi kasininke.Labai nemalonu, kad viksta tokie dalykai!!!
Kristina 2014-11-08 14:28:20
Suviliojo Fresh Market parduotuvės reklama ir kainos ir pabandžiau užsisakyti. Ir ką Jūs manote, tą dieną kai turėjo atvežti prekes jos taip ir nepasirodė, 3 kartus pati skambinau operatorei, niekas nesusisiekė ir nieko man nepaaiškino. Prekių taip ir nesulaukiau, babar teks galinėtis kad grąžintų pinigus. Žodžiu siūlau nesusidėti su šita kompanija ir nepirkti iš jų, nes aptarnavimas tragiškas, o prekės neatvyksta apskritai.
Miela Kristina, kai Jūs užsisakinėjote prekes internetu, malonėkite paaiškinti, kurioje skiltyje Jūsų paprašė sumokėti išanksto? Kiek esu apsipirkinėjusi internetu, man tekdavo sumokėti, kai prekes pristatydavo į namus.
Mieli skaitytojai, norėčiau atkreipti dėmėsi į tai, kad Lietuvoje praktiškai NĖRA tokių unikalių parduotuvių kaip "Fresh Market", kuriuose galima užsakyti prekes internetu. Noriu dabar atkreipti jūsų dėmėsį, žmonės, (kurie mėgstat kritikuot) šita parduotuvė yra labai patogi žmonėms su negalia, sergantiesm. Čia yra tiesiog kiekvieno žmogaus pasirinkimas arba eiti į parduotuvę arba užsisakyti internetu. Bet labai esu patenkinta prekių kokybe, kaina ir pristatymo laiku.
esu patenkita šituo internetinės prekybos tinklu. Atveža laiku, galima atsiskaityti kortele. Vieną kartą iškilo problema dėl pristatymo laiko, bet paskambinus pavyko viską išsiaiškinti. Dėl kainų - mieli pirkėjai, spręskite patys, - juk nesunku nubėgti į prekybos centrą kitapus gatvės ir palyginti. Mano nuomone, čia pigiau. Be to, atveža, net ir atneša, tiesiog į virtuvę - man smagu, nemėgstu eiti į prekybos centrus. Linkiu sėmės tokiam verslui.
sv, pirkom int. prekyboje. pradžioje kaip ir nieko. Pigiau nei kitur buvo, prekių pasirinkimas ribotas. o dabar kažkas baisaus tapo - akcinių prekių labai mažai ir tokių nereikalingų, kai kiti prekybos centrai radikaliai sumažino kainas - čia jos tik padidėjo. Nekalbu apie parduotuves, kuriuose nėra akcinių prekių, - tik iliuzija. Paskutines tris savaites nieko neperkame, nors užsakymo kaina kiekis sumažėjo.
Fabujonuškės Vilnius
2015-02-11 17:43:25 IP 213.159.55.77
Greita patikima ir viskas laiku su pristatymu, kokybė bei šaunus personalas (užsakom jau dažnai į namus, neimamas mokestis už pristatymą ir tik vieną kart įdėjo papuvusi citriniuką, nesureikšminam). Jei taip ir toliau.... tai tikrai pirksimės tik čia, nors šalia "maksima", bet ten visada permoki.
Laba diena, esu labai nusivyles Alytaus Fresh market esancio Vilties g. kasininkes renatos nemandagumu ir netvarkingumu. Tiesiog apsipirkinejant dvelkia nuo jos nemalonus kvapas, piktumas veide, neapykanta klientams.. Pirkau kazkuria diena papildyma uz 10Lt, o ji man atspausdino uz 20Lt ir vercia akis, triuksmauja, kad as prasiau uz 20Lt. Toks pardavejos elgesys netoleruojamas, jei pati daro klaidas ir paskui vercia ant klientu savo klaidas, kuo as esu kaltas kad padarius klaida bando mane apkaltinti, kad as esu kaltas.
esu pasibaisejusi, visi po euro ivedimo kelia kainas bet ne sitaip. Pries KAledas pirkausi suri kurio kg kaina buvo 13Lt, bet staiga kita diena po nauju nuejusi jo nusipirkti pamatau kad Kg kaina 22Lt. Cia jau yra virsune ir cia ne vienintelis toks produktas, tiesiog sito produkto pabrangimas mane nustebino laniausiai.
Pats baisiausias tinklas iš visų... (darbuotojų atžvilgiu). Už viršvalandžius nemoka, vadovai su darbuotojais nesiskaito, ir t.tm ir t.t. Vilniaus Konarskio g. direktorė Svetlana vagia juodai, darbuotojus šūdo vietoj laiko...išvis parduotuvė tuščia...akcijinių prekių - nulis, purvina... Dzūkų g. vaisiai pastoviai supūvę..kol atrinksi ką gero puse dienos praeis......Žirmūnuose pastoviai eilės...kasininkės nemandagios.....
visus Vilniaus Freshus išvažinėjom...ir draugų turim, kurie dirba čia, tai jau tiek prisiklausėm.......o jau tokią reklamą padarė, kad šakės..o kokybės ir žodžio tęsimo - nulis...na Žvėryno tik nebloga..švaru, gražu...
aš nesistebiu, kad el.prekybą giria...tai aišku, kad atrinks tik geriausią mandariną ir pūvėko neįkiš...žodžiu...
sėkmės tobulėjime....nes su tokiom kiaulėm ir žiurkėm jums iki tobulėjimo toli!!!
Esu labai patenkinta "Fresh Market". Užsisakinėjau jau ne vieną kartą ir likau patenkinta pristatytų prekių kokybe. Vaisiai ir daržovės pigūs ir švieži, yra labai daug akcijų. Nepatingėjau ir palyginau savo išlaidas apsiperkant kitų tinklų parduotuvėse. Apsipirkdama "Fresh Market" aš tikrai sutaupau. Be to, nereikia nei eilėse stovėti, nei sunkių krepšių tempti. Taip, šiek tiek vėlavo pristatyti prekes, bet man paskambino ir perspėjo bei atsiprašė. Juk Vilniuje mes nuolat sėdime kamščiuose, o "Fresh Market" darbuotojai, deja, dar neskraido lėktuvais, kaip ir mes. Be to, aš pasirenku tokį prekių pristatymo laiką, kai žinau, kad visą vakarą būsiu namuose, tad, jei šiek tiek ir vėluotų pristatyti prekes, man tas pats. Šaunuoliai "Fresh Market" darbuotojai! Sėkmės kitais metais darbuojantis!
Nu labai patenkita. Nusprendziau isbandyti nes abu su sunuciu sergam. Likau labai patenkinta prekiu pasiula, kokybe ir pristatymu. 1. Atveze produktus simpatiskas berniukas. Nebuvo baisu duris atidaryti. 2. Jis pasibelde. Mano sunutis miegojo ir jis jo neprizadino. 3. Jis visada buvo su sypsena. Tai taip smagu, kad zmogus dirba su sypsena.
Aciu
Kurjeris Martynas Maladec :)
Alytaus fresh market parduotuves apsaugos darbuotojas Arunas daznai matau nesa vakare po darbo kazkokias dezes i savo automobili. Idomu kas tu deziu viduje? Siulyciau dazniau patikrinti po darbo.
Įdomu, ar numatoma Kaune pradėti internetinę prekybą? Internetu pirkti ir patogiau ir pigiau.
gal galeciau suzinoti gerbiamo Dulkino nr
Sugebate kas savaitę į pašto dėžutę įmesti fresh market reklamą, bet nesugebat pristatyti prekių.. Apgailėtina :)
Panevezio, Nemuno parduotuveje man labai patinka apsipirkineti, cia ir kainos mazos ir didelis pasirinkimas prekiu, draugiskos darbuotojos, visdada suteikia reikiama informacija, parodo kur rasti man reikiama preke.ypac dziugu kai prie kasu, kasininkes Greta, Zita arba Irma, pasitinka visada geros nuotaikos, mandagiai aptarnauja. O pas kasininke Austeja nenoreciau daugiau niekada apsipirkti, labai nemaloni pardaveja nors dar jauna, o jau tokia bjauri elgesiu.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.

Lietuvoje – pirmoji specializuota premium prekės ženklo „Napapijri” parduotuvė
Lietuvoje – pirmoji specializuota premium prekės ženklo „Napapijri” parduotuvė 05-25 12:27
Gegužės 30 d. bus atidaryta pirmoji specializuota Europos premium prekės ženklo „Napapijri" parduotuvė Lietuvoje. „Napapijri", gaminanti modernius ir stilingus laisvalaikio drabužius...
Diena su "Litgrid" vadovu: svarbiausia tobulėti pragmatiškai
Diena su "Litgrid" vadovu: svarbiausia tobulėti pragmatiškai 05-29 06:00
Lietuvoje įsikūrusi, tačiau pagal veiklos pobūdį – su geroka doze tarptautiškumo. Inžinerinė bendrovė, kuri valdo per 70 įvairių projektų portfelį. Pagal darbuotojų skaičių pakliūvanti į vidutinių...
Putinas įslaptino informaciją apie taikos metu žuvusius karius
Putinas įslaptino informaciją apie taikos metu žuvusius karius 05-28 20:34
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pasirašė dekretą, kuris numato, kad visa informacija apie specialiosiose operacijose taikos metu žuvusius šalies karius yra valstybės...

Ar Jūs turite skolų?

Kraujo laboratorija
Patrauklesnis kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje!
UAB Baltic master

McDonald's 96,48 -2,21%