Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Buvau apsilankius Marijampolės Fresh Market parduotuvėje, Juknevičiaus gatvėje ir likau labai sužavėta ir patenkinta KASININKĖS-INESOS APTARNAVIMU :) Ši pardavėja visuomet pasisveikina, su nuotaika, atsako į rūpimus klausimus, bei sugeba pasirūpinti klientu.Daugiau tokių darbuotojų !!!! Ačiū, užsuksiu būtinai vėl.
nuomonė 2014-04-23 08:18:33
Telšiuose smagi jauki parduotuvė ir kainos neikandžioja.
Na atleiskit buvau telsiuose nuejes apsipirkti tai zado netekau, tai buvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas.
Norejau pakalusti kaip darbo salygos fresh markete kaune?ir gal kas zino koks darbo grafikas buns, ta prasme kiek valandu dirbama per diena?
Vakar apsipirkinėjau Fresh market parduotuvėje Alytuje Vities g. ir likau pakraupusi tiesiogine to žodžio prasme..paklausiau pas pardavėją, kuri tuo metu dirbo mėsos skyriuje kas galėtų man perpjauti kopūstą. Ji tuo metu aptarnavo kitus pirkejus, o pro šalį ėjo kolegė tai paprašė jos. Kilo toks skandalas, minėtoji pardavėja vardu Ilona pradėjo rėkti, isterikuoti ne va ji negali ar tai jai nepriklauso..Likau apakusi ir apstulbusi kaip tokie grubūs ir nekultūringi žmonės yra priimami dirbti su žmonėmis. Ateinu kasdien i sia parduotuve, bet dar niekada neteko patirti tokio išsišokimo. Likau be žado, nuo pat ryto su sugadinta nuotaika visai likusiai dienai. Būtų malonu jei į tai būtų atsižvelgta, nes tikrai nemalonu eiti apsipirkinėti į tokią parduotuvę kai aptarnavimas pasiekia tokį lygį. Ačiū.
Matosi, kad visi komentarai uzsakomieji..................
nu mielas pirkejau ir kuo gi jum tiek neitiko Telsiu darbiotojai? labai malonus silti zmones.ar nebusit tas pasipiktines zmogus kurio neprieme ten dirbt : D
Užsuku į Panevėžio Fresh Market (Dariaus ir Girėno), nes pakeliui iš darbo, gražiau, tvarkingiau nei Norfoje, eilių nėra, bet didesniems apsipirkimams renkuosi kitas parduotuves, vien dėl akcijų, kurių čia labai mažai, nebūna visai prekių grupei, pvz. sūriui, kavai, buitinei chemijai ir pan. Žuvis kažkur dingo, beveik neliko asortimento.
Gal kas zino ka nors apie Fresha, Kaune - Kalnieciuose? kokie atsiliepimai butu?
pirkejas 2014-04-23 17:11:03
Man asmeniskai Marijampoles Fresh Market atidarytas Jukneviciaus gatveje labai patinka.Labai malonios pardavejos, ypac jei neklystu Inesa ir Vaidas.Sie du zmones man labiausiai krite i aki, nes jie visada su nuotaika, visada su sypsena pakonsultuos ir patars del norimos pirkti prekes.Is tiesu esu labai patenkinta, kad valdzia priima tokius zmones, kurie rupinasi klientais ir skiria jiems demesi.Linkiu, kad ir daugiau si parduotuve turetu tokiu darbuotoju.
na parduotuve tikrai nebloga pardavejos mielos ir tie du darbuotojai Vaidas, Inesa tikrai su sypsena buna ir tikrai pakonsultuoja daznai lankausi freshe sekmes jums;)))))
o tai kodelgi jus neinate i tas parduotuves dirbti, kurie skundziates, kad pardavejai blogi surinkti. Padirbkit nors menesiuka ir tylesite uzpakalius surauke, nes neturesite net jegu rasyti nesamones.Pirmiausia isbandykit savo kailiu, o tada lokite ant kitu.
Telšiu Fresh Markete nei smagumo nei jaukumo nepastebėjau, kainos kaip ir visur, tik darbuotojai surinkti kaip čia pasakius
Telšiuose smagi jauki parduotuvė ir kainos neikandžioja.
Pirkėja,kuri laukė naujos parduotuvės 2014-04-22 23:26:58 IP 212.12.208.97
atidaryta parduotuve Telšiuose nuvylė:brangu, akcentuojama vaisių kokybė, kurios nėra, kainos neatitinka nurodytų etiketėje, manau laukia tose patalpose buvusių parduotuvių likimas-uždarymas.
Na va. Iki mielasis, supratingasis, tolerantiskasis ir visoks kitoks -asis, Audriau. Tau turbut sunku suprasti kodel tu keliu tavo ibaugintu pardaveju rastelis apie tave kaip isskirtinio "gerumo ir jautrumo" zmogu nepadejo. Manau parodei savo tikra veida pries vadovybe. Na uzteks apie tai tu jau praeitis, kaip blogas sapnas kuris isausus graziam rytui baigiasi. Tai mielieji susukim tris kart valio valio valio ir viena ilga valioooo musu isgelbetojai regiono direktorei. Aciu jums kad padejot issivaduot nuo sio "jautruolio" ir "gerasirdzio" mes jusu nenuvilsim. Dabar tikrai i darba eisim kaip i svente, o ne kaip i baudziava.
pagaliau Telšiai sulaukė.Puiki parduotuvė, šaunus darbuotojai.Likau labai patenkinta.
perki preke ir visada turi tikrinti ar galiojimo laikas nesibaige, nekarta teko isigyti ar girdeti kad isigijo preke su pasibaigusiu galiojimo laiku produkta.baisu
Fresh marketas turi puikią tinklo vadovę, teko bendrauti, išklauso paprastą žmogų ir tikrai nenusisuka, kreipkitės i ją, puikus žmogus, tikrai padės
Kreipimasis i vip. pabandyk kur nors parasyt ar pasiskambint valstybinems institucijoms ir suzinosi, ar bus efektas, ar ne. Visi i viena duda pucia, visi uzglostyti ir jokios reakcijos. Kiek priskambinta, kiek prirasyta, televizija rode. Na ir kas. Ogi nieko. Tyku. Mat prekybininku nera kam gint, nera veikiancios organizacijos, kuri gintu ju interesus, o ne darbdaviu. Imk rytoj ir paskambink i tas institucijas ir parasyk, sureagavo ar ne.
Uy 2014-04-16 12:45:54
Na va teisybe yra jau marijampoles despotas dirikas skrenda is darbo. Baigs pardavejas debilem vadint ir reikalaut kad dirbtu per naktis. Bet dar siandien grasina visam kolektyvui susidorojimu. Zmogau buk vyru o ne mazgote ir iseik pakeles galva, o ne kaip bailys suo vis dar bandantis ikast kam papuola. Geda. Galesi eit pas boba i darba norfoje gal ras kur sandelyje darbo nes daugiau niekur ir netinki.
Tikra teisybe! kiek gali arti zmones ir nejausti nei ranku nei koju, o vis dejuojama kad per letai dirbama, pas zmona padirsi gal suprasi ka reiskia buti darbuotojo kailyje!

Ukrainos kariai: Rusija atidarė trečiąjį frontą
Ukrainos kariai: Rusija atidarė trečiąjį frontą 08-27 20:25
Tankai, artilerija ir pėstinininkai per kelias pastarąsias dienas kirto Rusijos sieną ir puolė Ukrainos pajėgas Novoazovske, nedideliame pasienio mieste prie Azovo jūros, priversdami ukrainiečius...
Švedijos bankas Anglijoje laužo bankininkystės tiesas
Švedijos bankas Anglijoje laužo bankininkystės tiesas 08-27 18:15
Visame pasaulyje bankai uždaro padalinius, keliasi į elektroninę erdvę, centralizuoja operacijas. Tačiau vienas Švedijos kapitalo bankas Jungtinėje Karalystėje savo konkurentus pranoksta eidamas...
Suomija atnaujins susitarimus dėl NATO
Suomija atnaujins susitarimus dėl NATO 08-27 17:49
Suomija pasirašys sutartį su NATO, pagal kurią aljansui bus lengviau bazėse Suomijoje įkurdinti savo karius, rašo "Bloomberg".

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master