Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Tikrai nesutinku su Nijoles pasisakymu, Kiek teko lankytis Panevezio parduotuveje, pardavejomis niekada nenusivyliau, Paslaugumu ypac pasizymi, Jei Nijolei nesiseka gyvenime tai prasome negadinti ir kitiems
Labas vakaras, esu labai pasipiktinusi ir nežinau kokių imtis priemonių, šiandien apie 16:40 h. kartu su vyru apsilankėme Fresh market parduotuvėje, pirkome maisto produktų bei cigarečių pakelį, išėjus iš parduotuvės vyras atplėšė jį ir rado jame prikišta popierių, nunešėme cigarečių pakelį tai pačiai pardavėjei bei čekį, o ji mus išvadino aferistais, vargšais, bet tai padarė pusiau kalbėdama lenkiškai, reziume, palikome jai ir čekį ir tą cigarečių pakelį su čekiu, esu be galo nusivylusi, pirmą kartą teko apsilankyti šioje parduotuvėje ir daugiau ten kojos nekelsiu bei patarsiu aplinkiniams ten neiti... 10litų buvo sumokėta už nieką, kur teisybė? prašau man atrašyti, nes kitaip kreipsiuosi kur kitur, tikrai netylėsiu, kiekvienas litas šiais laikais yra svarbus, juolab didžiausias pažeminimas buvo tada, kai išvadino musų šeimą vargšais ir aferistais.
PATI BLOGIAUSIA PARDUOTUVE DRUSKININKUOS IS VISO PERSONALO TIK VIENA PARDAVEJA KITI TIK PAGALBINIAI NET KODU NEZINO.
Na ponia Nijole labai klystate as ten apsipirkineju kas diena ir esu labai patenkinta ir pardavejos labai mandagios visos o kad kainos skiriasi cia yra ne pardaveju problema o valdzios labai graziai sutvarkytos darzoves net malonu pirkti tad nijole jai jum netinka fresh marketas tad eikit i maksima
Labai laukiau Fresh market atidarymo Panevėžyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, bet labai greit teko nusivilti šia parduotuve. Perkant nukainotas prekes, jau tapo taisykle, kad bus priskaičiuota didesnė kaina ir teks aiškintis su pardavėja. Nežinau, kaip atsitinka, bet vis būna įmušama didesnė kaina, nei turėtų būti. Pardavėjos labai nemandagios, suklydusios nė karto neatsiprašė, o yra tokių, kurios imdamos pinigus visai nusisuka nuo pirkėjo. Vienintelė pardavėja Ieva visada mandagi, paslaugi, šypsosi. Gaila, kad apie likusias negaliu nieko gero pasakyti. Kadangi nenoriu nuotaikos gadintis, stengiuosi kuo rečiau šioje parduotuvėje lankytis. Administracija turėtų pamąstyti kiek pirkėjų netenkama dėl nemalonių pardavėjų. O gal aptarnavimo kultūrai Fresh market tinklas neteikia dėmesio?
norejau pasidometi jusu tinkle nuo kelintos valandos turi radeti darba terminalas? susiduriau su labai nemalonia situacija, atejau i parduotuve kuri randasi Kaune Seniavos plente, 8 val 15 min prastovejau eileje 15 min nors ten darbuotoju yra tikrai nemazai pardavejos vaiksto po sale kazkas kazka tipo dirba kaip salia stovejusiai pardavejai pasiulaiu gal ji galetu ateiti i kita kasa man buvo nemandagei atsakyta kad negali. Cia dar ne pabaiga priejo mano eile atsinesiau sumoketi mokescius o man buvo pasakyta kad terminalas dirba nuo 10 val. sendiena tokia pati situacija atejusi 8 val i parduotuve terminalas vel isjunktas. imkites kazkokiu priemoniu bukit malonus nes ieskosim pagalbos aukstesnese instancijose
Ko Jūs norite visi iš tokiu ale "parduotuvių" Kaip Express Market ir Fresh Market. Tas pats man atrodo ir toks pats kolektyvas...Tik įdomu Vilniuje kokia direktorė, ar ne tą pati gerbiamoji Laima iš Express Market. Express'e šakės didžiausios.Staugimas, žmogaus negerbimas, tyčiojimasis net iš žmogaus aprangos, jo stiliaus, plaukų...Siaubas siaubas.Niekam to nelinkėčiau. Na galbūt Freshe geriau, bet aš abejoju...
buvusi darbuotoja 2014-04-17 18:14:42
Fresh marketas turi puikią tinklo vadovę, teko bendrauti, išklauso paprastą žmogų ir tikrai nenusisuka, kreipkitės i ją, puikus žmogus, tikrai padės
norejau suzinoti ar reikalingos fresh market parduotuveja cia butu kaune darbuotojos?esu dyrbus maximoje kasininke?
Apsilankius jūsų praduotuvėje Panevėžyje, Nemuno gatvėje, likau labai maloniai nustebinta vaisių kainomis, nors esu girdėjusi ne vieną blogą atsiliepimą apie jūsų parduotuvės tinklą, bet tik dabar įsitikinau, kad tai, ką kalbažmonės yra toli gražu ne tiesa. Ir vis dėlto, labiausiai likau nustebinta ne tomis kainomis, kurias visi peikia, bet apsaugos darbuotoją, kurio apranga labai netvarkinga. Man iš karto į akis krito vyro marškinėliai, kurie buvo kažkur 3 dydžiais didesni. Neturiu nieko blogo prieš jūsų parduotuvės tinklą, bet norėčiau palinkėti, kad apsaugos darbuotojas būtų panašus į apsaugos darbuotoją, o ne į gailestį keliantį žmogų, kurio net nesimato iš po žemės ir kuris, vargu, ar pats galėtų už save pastovėti, įvykus konfliktinei situacijai. Krenta jūsų reitingai, Ponas Urbonai...
guru 2014-06-03 22:21:37
Na atleiskit buvau telsiuose nuejes apsipirkti tai zado netekau, tai buvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas.
Pritariu Gurui, telsiuose tikrai baisu, sugedusios, nekokybiškos daržovės, kulinarijos gaminiai labai neskanūs.Į šią parduotuvę tikrai daugiau neapsilankysiu.
Buvau apsilankius Marijampolės Fresh Market parduotuvėje, Juknevičiaus gatvėje ir likau labai sužavėta ir patenkinta KASININKĖS-INESOS APTARNAVIMU :) Ši pardavėja visuomet pasisveikina, su nuotaika, atsako į rūpimus klausimus, bei sugeba pasirūpinti klientu.Daugiau tokių darbuotojų !!!! Ačiū, užsuksiu būtinai vėl.
nuomonė 2014-04-23 08:18:33
Telšiuose smagi jauki parduotuvė ir kainos neikandžioja.
Norejau pakalusti kaip darbo salygos fresh markete kaune?ir gal kas zino koks darbo grafikas buns, ta prasme kiek valandu dirbama per diena?
Matosi, kad visi komentarai uzsakomieji..................
nu mielas pirkejau ir kuo gi jum tiek neitiko Telsiu darbiotojai? labai malonus silti zmones.ar nebusit tas pasipiktines zmogus kurio neprieme ten dirbt : D
Užsuku į Panevėžio Fresh Market (Dariaus ir Girėno), nes pakeliui iš darbo, gražiau, tvarkingiau nei Norfoje, eilių nėra, bet didesniems apsipirkimams renkuosi kitas parduotuves, vien dėl akcijų, kurių čia labai mažai, nebūna visai prekių grupei, pvz. sūriui, kavai, buitinei chemijai ir pan. Žuvis kažkur dingo, beveik neliko asortimento.
Gal kas zino ka nors apie Fresha, Kaune - Kalnieciuose? kokie atsiliepimai butu?
pirkejas 2014-04-23 17:11:03
Man asmeniskai Marijampoles Fresh Market atidarytas Jukneviciaus gatveje labai patinka.Labai malonios pardavejos, ypac jei neklystu Inesa ir Vaidas.Sie du zmones man labiausiai krite i aki, nes jie visada su nuotaika, visada su sypsena pakonsultuos ir patars del norimos pirkti prekes.Is tiesu esu labai patenkinta, kad valdzia priima tokius zmones, kurie rupinasi klientais ir skiria jiems demesi.Linkiu, kad ir daugiau si parduotuve turetu tokiu darbuotoju.
na parduotuve tikrai nebloga pardavejos mielos ir tie du darbuotojai Vaidas, Inesa tikrai su sypsena buna ir tikrai pakonsultuoja daznai lankausi freshe sekmes jums;)))))
o tai kodelgi jus neinate i tas parduotuves dirbti, kurie skundziates, kad pardavejai blogi surinkti. Padirbkit nors menesiuka ir tylesite uzpakalius surauke, nes neturesite net jegu rasyti nesamones.Pirmiausia isbandykit savo kailiu, o tada lokite ant kitu.
Telšiu Fresh Markete nei smagumo nei jaukumo nepastebėjau, kainos kaip ir visur, tik darbuotojai surinkti kaip čia pasakius

Siekis: spartusis internetas – kiekvienuose namuose
Siekis: spartusis internetas – kiekvienuose namuose 10-20 15:05
„Lietuva plačiajuosčio ryšio plėtros srityje demonstruoja ne tik dideles ambicijas, bet ir puikius rezultatus. Bazinis plačiajuostis internetas jau dengia 99 proc. šalies...
Investuotojams į strateginius objektus – griežtesni reikalavimai
Investuotojams į strateginius objektus – griežtesni reikalavimai 10-21 13:06
Seimas sutiko su prezidentės pasiūlymu gerokai griežčiau vertinti potencialius investuotojus ne tik į strateginius, nacionaliniam saugumui itin svarbius objektus, bet ir į greta jų esančias...
Kitąmet į prieškrizinį lygį gali grįžti bedarbio pašalpos
Kitąmet į prieškrizinį lygį gali grįžti bedarbio pašalpos 10-21 12:29
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė patvirtino, kad 2015 m. į prieškrizinį lygį gali grįžti nedarbo draudimo išmokos. Taigi, kitąmet bedarbio pašalpos gali beveik...

Ar jau laikas atšaukti sankcijas Rusijai?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master