Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
sveiki,
kodel po 20 val neteikiama 30 pr.nuolaida visiem keptiem siltiem gaminiam,
NORS REKLAMA TA SKELBIA, jusu parduotuve jukneviciaus gatveje marijampoleje.
Laba diena, norejau paklausti gal kas nors zino kaune europos prospekte 32 fresh market, direktores varda ir pavarde?
Sveiki, Panevežio Dariaus ir Gireno gatvėje valytoja prekiauja mėsos skyriuje, be kepuraites, be vienkartinių pirstinių, pamačiau šiandien likau šokiruota, padėjau prekes ir išejau... Idomu veterinarine tarniba zino?
as esu labai dekinga uz pristatyma prekiu i namus, prekes geros kokybes ir aptarnavimas labai malonus, aciu
Regina 2015-02-15 21:09:59
Miela Kristina, kai Jūs užsisakinėjote prekes internetu, malonėkite paaiškinti, kurioje skiltyje Jūsų paprašė sumokėti išanksto? Kiek esu apsipirkinėjusi internetu, man tekdavo sumokėti, kai prekes pristatydavo į namus.
as irgi visada sumoku kai man pristato I namus, buvo toks atvejis kai prekiu neatveze, paskambinau, ten net uzsakimo negavo, nes as pati neisinciau, savo uzsakimo.o seip esu tikrai patenkinta, ir kaiminai, ir anita, visi uzsakinejam, pora kartu I savaite.
sveiki, fresh market man patinka, geri produktai, vairotojai malonus.bet ta duovanele, , Milde cheese, , gavau ti is Ernesto Pristavko.:)
vita 2015-05-11 22:07:53
sveiki noreciau pasakyti kad vaisvandeniu skyriuje dirba toks vaikinukas raimondas minkevicius labai nemandagus paprasiau padeti ojis mane iskoneveike
Cia jau asmeniskumai. Cia ne vieta tokiem dalykam :)
As asm. dziaugiuosi labai, kad Freshmarket pradejo vezioti maista i namus ir sklandziai veikia uzsakymu sistema. Respect tokia paslauga teikiantiems ! Nmn, kad visgi sulauksiu, o juolabiau tokios paslaugos is
nediduko tinklo.Labai norisi tiketi, kad Jums tai pelninga ir toliau teiksite sia paslauga. Taip pat noriu
pagirti tuos, kurie atrenka jums kurjerius. 9 is 10 atvaziave isskirtinai malonus zmones. Net neisivaizduoju
kaip jums tai pavyksta...

Aciu nuosirdziai !

k.liutauras
Šiandien apsipirkau internetinėje parduotuvėje, esu labai patenkinta. Tiesiog puikiai. Net nesitikėjau, kad taip gali būti.... Visi produktai švieži, gražiai supakuoti, kurjeris malonus. Kainos daug mažesnes nei mūsų parduotuvėje... Ačiū "Fresh Market'ui" už tokią paslaugą, sėkmės prekyboje. :)
Sveiki, labai džiaugiuosi, kad yra šia paslauga trikianti parduotuvė! Internetinė prekyba labai patogus dalykas! Jau antra mėnesi vaikštau su ramentais, tai tenka užsisakyti iš šios parduotuvės, viskas labai gerai, prekės sviežios, skanios! Kurjeriai labai malonus ir visada laiku pristato prekes, jaigu nespėja tai pasiskambina ir perspėja, kad veluos! Smulkmena, bet vistiek labai malonu! Ačiū jums!
Ps.: Labai malonus kurjeris Robert V. visada tvarkingai apsirenges, pasikvepines skaniai kvepianciais kvepalais ir turi gera humoro jausma!
Sekmės jums plečiant savo tinkla! Manau tokiais tempais labai greitai išsiplėsit per visa Lietuva!
Jei norite nusipirkti supuvusių pomidorų ar obuolių, apsilankykite Vilniuje Švitrigailos g. neseniai atsidariusią „Fresh market“.
Jūsų reklaminiame leidinyje parašyta, kad visada teisingos kainos. Deja, Palangos Fresh parduotuvėje tai neatitinka tikrovės.
Šiandien, t.y.balandžio mėn. 07d. šioje parduotuvėje pirkau apelsinus Valensija, kurių kaina 2, 34 Lt (centų tiksliai neprisimenu). Grįžusi namo pažiūrėjau į čekį, o ten išmušta, kad pirkau didžiuosius apelsinus, kurių kaina 4 Lt. Apelsinų tokia kaina parduotuvėje nemačiau.Nuvažiavau išsiaiškinti, kaip čia gali būti.Paprašiau, kad surinktų teisingą kodą ir grąžintų permoką. Pardavėja pasakė, kad gali padaryti prekės grąžinimą, nes kasa Valensijos apelsinų kodo nepriima. Kiek suprantu, prekių kainos įvedamos centralizuotai. Kasos čekio negrąžino. Labai gaila, bet man taip yra atsitikę ne kartą.
Mano mama negali atsidžiaugti internetine parduotuve. Ji neįgali - dėl to tekdavo man sūnui važinėti po parduotuves du kartus į savaitę. Dabar ji pati prie kompiuterio užsisako ko nori - negana kad atveža nemokamai, tai dar ir pigiau gaunasi. Tiesiog nerealiai SUPER.
Raimonda 2015-03-26 13:02:09
Nuėjusi į kauno fresh market parduotuve esančia birželio23-osios g buvusi samsono ši parduotuvė man patinka bet pardavėjų aptarnavimas tikrai ne atėjusi su maišeliu į šią parduotuvę neturėjau vieno euro nuėjau prie vienos kasos neturi veidai perkreipti nuėjau prie kitos kasos neturi nuėjau pati prie kitos kasos atrado pasidejau krepšeli tai buvo puse pirmos dienos išsirinkau prekes priėjau prie kasos nei laba diena nei viso gero.Mano nuomonė neturi euro pasidėt krepšiui vadinasi neik į šią parduotuvę. Darbuotojui turi ir patikti šis darbas o ne tik mokamas atlyginimas
O kodėl Jūs stebitės, kad pardavėja neturi 1 euro? Patys dedat į taupykles tuos metalinius eurus, o po to stebitės, kad kasininkės neturi. Juk jos nenupieš jų Jums panorėjus. Čia visose parduotuvėse ta pati problema su 1 ir 2 eurų monetomis. Taip, kad būtent dėl to skųstis nereikėtų. O dėl mandagumo birželio g. Jums pritariu, bet ir pardavėjų nesmerkiu. Kitą kartą pasisveikinkit pirma ir nekils problemų. Juk niekur neparašyta, kad kasininkė turi PIRMA pasisveikinti.
Esu dar viena patenkinta Fresh market interneto paslaugu kliente. Paprastai atsiliepimu nerasau, bet jau kelintas menuo uzsisakinejame maisto produktus internetu ir negalim atsiziaugti, kaip tai paprasta, sutaupo laiko ir patogu. Juolab labai greitas ir malonus kurjeriu aptarnavimas, vertas dosniu arbatpinigiu. Zodziu, smagu, linkiu islaikyti toki pat tempa, kokybe ir dziuginti klienta dar ne vienesrius metus, sekmes!
Freshmarket internetine parduotuve- puiki išeitis mamai su mažais vaikais. Labai labai patenkinta kainomis, kokybe. Kurjeriai šaunuoliai, visad pristato prekes laiku. Vaisiai ir daržovės skanūs. Rekomenduoju daugiavaikėms mamytės, auginančioms namie vaikučius. PATOGU, GREITA, SKANU:)
Sveiki. Jau ilgą laiką užsisakome maistą į namus ir esam tikrai LABAI patenkinti! Mėsa, daržovės ir vaisiai visada švieži, tiesiog nėra prie ko prisikabinti. Tik būkite atsargūs žiūrėdami ar pasirenkate vnt, ar Kg.
Ir neseniai užsukę į Fresh Market parduotuvę likom nusivylę - nei mėsos, nei žuvies skanios, vaisiu mažas pasirinkimas. Labai daug ko pasigedom, o ir kainos brangesnės nei užsisakant internetu.
Taigi, visiems tikrai siūlau užsakyti internetu, o ne eiti į parduotuvę ir pripirkti visai nereikalingų dalykų :)
Prašau paaiškinti man kaią prekės Ores PVS - Net plastikui valyti 500 ml talpos 2.42 euro su 75 proc. nuolaida. Ši preĖ4 parduodama Nemuno g. parduotuvėje Panevėžyje. Nesulaukus atsakymo, kreipsiuosi į kainų kontrolę.Tokia kaina negali būti, nes ir gamintojas ne iš superinių....Lengva paskaičiuoti kokia būtu kaina su 100 proc.
Su pagarba Virginija tel 861565001

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.

Lietuvoje – pirmoji specializuota premium prekės ženklo „Napapijri” parduotuvė
Lietuvoje – pirmoji specializuota premium prekės ženklo „Napapijri” parduotuvė 05-25 12:27
Gegužės 30 d. bus atidaryta pirmoji specializuota Europos premium prekės ženklo „Napapijri" parduotuvė Lietuvoje. „Napapijri", gaminanti modernius ir stilingus laisvalaikio drabužius...
„Swedbank“ įspėja apie naują telefoninių sukčių taktiką
„Swedbank“ įspėja apie naują telefoninių sukčių taktiką 05-29 11:47
„Swedbank" įspėja apie telefoninių sukčių pradėtą taikyti naują taktiką. Policijos pareigūnais prisistatę apsimetėliai gyventojų teiraujasi, ar artimiausiu metu jie bankomatuose gryninosi...
Blatteris perrinktas FIFA vadovu
Blatteris perrinktas FIFA vadovu 05-29 20:03
Seppas Blatteris, ligšiolinis skandalų purtomos Pasaulio futbolo asociacijos (FIFA) vadovas, asociacijai vadovaus ir toliau.

Ar geras oras sumažina darbingumą?

Kraujo laboratorija
Patrauklesnis kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje!
UAB Baltic master

McDonald's 96,48 -2,21%