Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Šiandien apsipirkau internetinėje parduotuvėje, esu labai patenkinta. Tiesiog puikiai. Net nesitikėjau, kad taip gali būti.... Visi produktai švieži, gražiai supakuoti, kurjeris malonus. Kainos daug mažesnes nei mūsų parduotuvėje... Ačiū "Fresh Market'ui" už tokią paslaugą, sėkmės prekyboje. :)
Sveiki, labai džiaugiuosi, kad yra šia paslauga trikianti parduotuvė! Internetinė prekyba labai patogus dalykas! Jau antra mėnesi vaikštau su ramentais, tai tenka užsisakyti iš šios parduotuvės, viskas labai gerai, prekės sviežios, skanios! Kurjeriai labai malonus ir visada laiku pristato prekes, jaigu nespėja tai pasiskambina ir perspėja, kad veluos! Smulkmena, bet vistiek labai malonu! Ačiū jums!
Ps.: Labai malonus kurjeris Robert V. visada tvarkingai apsirenges, pasikvepines skaniai kvepianciais kvepalais ir turi gera humoro jausma!
Sekmės jums plečiant savo tinkla! Manau tokiais tempais labai greitai išsiplėsit per visa Lietuva!
Jei norite nusipirkti supuvusių pomidorų ar obuolių, apsilankykite Vilniuje Švitrigailos g. neseniai atsidariusią „Fresh market“.
Jūsų reklaminiame leidinyje parašyta, kad visada teisingos kainos. Deja, Palangos Fresh parduotuvėje tai neatitinka tikrovės.
Šiandien, t.y.balandžio mėn. 07d. šioje parduotuvėje pirkau apelsinus Valensija, kurių kaina 2, 34 Lt (centų tiksliai neprisimenu). Grįžusi namo pažiūrėjau į čekį, o ten išmušta, kad pirkau didžiuosius apelsinus, kurių kaina 4 Lt. Apelsinų tokia kaina parduotuvėje nemačiau.Nuvažiavau išsiaiškinti, kaip čia gali būti.Paprašiau, kad surinktų teisingą kodą ir grąžintų permoką. Pardavėja pasakė, kad gali padaryti prekės grąžinimą, nes kasa Valensijos apelsinų kodo nepriima. Kiek suprantu, prekių kainos įvedamos centralizuotai. Kasos čekio negrąžino. Labai gaila, bet man taip yra atsitikę ne kartą.
Mano mama negali atsidžiaugti internetine parduotuve. Ji neįgali - dėl to tekdavo man sūnui važinėti po parduotuves du kartus į savaitę. Dabar ji pati prie kompiuterio užsisako ko nori - negana kad atveža nemokamai, tai dar ir pigiau gaunasi. Tiesiog nerealiai SUPER.
Raimonda 2015-03-26 13:02:09
Nuėjusi į kauno fresh market parduotuve esančia birželio23-osios g buvusi samsono ši parduotuvė man patinka bet pardavėjų aptarnavimas tikrai ne atėjusi su maišeliu į šią parduotuvę neturėjau vieno euro nuėjau prie vienos kasos neturi veidai perkreipti nuėjau prie kitos kasos neturi nuėjau pati prie kitos kasos atrado pasidejau krepšeli tai buvo puse pirmos dienos išsirinkau prekes priėjau prie kasos nei laba diena nei viso gero.Mano nuomonė neturi euro pasidėt krepšiui vadinasi neik į šią parduotuvę. Darbuotojui turi ir patikti šis darbas o ne tik mokamas atlyginimas
O kodėl Jūs stebitės, kad pardavėja neturi 1 euro? Patys dedat į taupykles tuos metalinius eurus, o po to stebitės, kad kasininkės neturi. Juk jos nenupieš jų Jums panorėjus. Čia visose parduotuvėse ta pati problema su 1 ir 2 eurų monetomis. Taip, kad būtent dėl to skųstis nereikėtų. O dėl mandagumo birželio g. Jums pritariu, bet ir pardavėjų nesmerkiu. Kitą kartą pasisveikinkit pirma ir nekils problemų. Juk niekur neparašyta, kad kasininkė turi PIRMA pasisveikinti.
Esu dar viena patenkinta Fresh market interneto paslaugu kliente. Paprastai atsiliepimu nerasau, bet jau kelintas menuo uzsisakinejame maisto produktus internetu ir negalim atsiziaugti, kaip tai paprasta, sutaupo laiko ir patogu. Juolab labai greitas ir malonus kurjeriu aptarnavimas, vertas dosniu arbatpinigiu. Zodziu, smagu, linkiu islaikyti toki pat tempa, kokybe ir dziuginti klienta dar ne vienesrius metus, sekmes!
Freshmarket internetine parduotuve- puiki išeitis mamai su mažais vaikais. Labai labai patenkinta kainomis, kokybe. Kurjeriai šaunuoliai, visad pristato prekes laiku. Vaisiai ir daržovės skanūs. Rekomenduoju daugiavaikėms mamytės, auginančioms namie vaikučius. PATOGU, GREITA, SKANU:)
Sveiki. Jau ilgą laiką užsisakome maistą į namus ir esam tikrai LABAI patenkinti! Mėsa, daržovės ir vaisiai visada švieži, tiesiog nėra prie ko prisikabinti. Tik būkite atsargūs žiūrėdami ar pasirenkate vnt, ar Kg.
Ir neseniai užsukę į Fresh Market parduotuvę likom nusivylę - nei mėsos, nei žuvies skanios, vaisiu mažas pasirinkimas. Labai daug ko pasigedom, o ir kainos brangesnės nei užsisakant internetu.
Taigi, visiems tikrai siūlau užsakyti internetu, o ne eiti į parduotuvę ir pripirkti visai nereikalingų dalykų :)
Prašau paaiškinti man kaią prekės Ores PVS - Net plastikui valyti 500 ml talpos 2.42 euro su 75 proc. nuolaida. Ši preĖ4 parduodama Nemuno g. parduotuvėje Panevėžyje. Nesulaukus atsakymo, kreipsiuosi į kainų kontrolę.Tokia kaina negali būti, nes ir gamintojas ne iš superinių....Lengva paskaičiuoti kokia būtu kaina su 100 proc.
Su pagarba Virginija tel 861565001
Esu labai patenkinta sia parduotuve, apsipirkineju internetu, labai patogu, pristato visada laiku. Geros nuolaidos, tik aisku galetu buti prekiu pasirinkimas didesnis, nes labai truksta ir sviezios zuvies ir mesos pasirinkimas ribotas, bet siaip tikrai super.
Sveiki, esu labai nusivyles darbadaviais, ir ju poziuri i darbuotojus, darbas pastoviai vyksta visa diena, nuo 8 iki 22h 23h. Daznai net nera laiko kada papietauti, tad tenka valgyti automobilyje, vairuotojam duodamos plancetes, vieetoje Gps'o, bet neduoda laikikliu, tad reikia plancete laikyti ant skydelio (taip yra nematomas greitis, ir visa kita skydelio informacija). Yra laiko reziai, per kuriuos turi isvesti tam tikra kieki uzsakymu, bet tai padaryti fiziskai neymanoma nevirsijus leistino greicio, bet darbdaviai to nesupranta.
Daznai nebuna tam tikru prekiu, tad klientai TIKRINKITE VISAS PREKES PRIE KURJIERIO.
O siaip apie darba tai tikrai yra fiziskai sunkus, nes tenka nesioti tases kurios sveria 30-35kg viena, o ju buna ir net po 4-5 tases i penkiaaukscius namus.
Su virsvalandziais taipogi yra problemos....
Man ten pradirbus keleta menesiu pasikeite apie 10 vairuotoju, pats kenetejau, su mintim, kad kazkada cia bus gerai, bet deja....
Saunuoliai.super parduotuve.man labai patinka.
Lankiausi mickeviciaus 26, aptarnavo su kvapu neblaivi kasininke.Labai nemalonu, kad viksta tokie dalykai!!!
Kristina 2014-11-08 14:28:20
Suviliojo Fresh Market parduotuvės reklama ir kainos ir pabandžiau užsisakyti. Ir ką Jūs manote, tą dieną kai turėjo atvežti prekes jos taip ir nepasirodė, 3 kartus pati skambinau operatorei, niekas nesusisiekė ir nieko man nepaaiškino. Prekių taip ir nesulaukiau, babar teks galinėtis kad grąžintų pinigus. Žodžiu siūlau nesusidėti su šita kompanija ir nepirkti iš jų, nes aptarnavimas tragiškas, o prekės neatvyksta apskritai.
Miela Kristina, kai Jūs užsisakinėjote prekes internetu, malonėkite paaiškinti, kurioje skiltyje Jūsų paprašė sumokėti išanksto? Kiek esu apsipirkinėjusi internetu, man tekdavo sumokėti, kai prekes pristatydavo į namus.
Mieli skaitytojai, norėčiau atkreipti dėmėsi į tai, kad Lietuvoje praktiškai NĖRA tokių unikalių parduotuvių kaip "Fresh Market", kuriuose galima užsakyti prekes internetu. Noriu dabar atkreipti jūsų dėmėsį, žmonės, (kurie mėgstat kritikuot) šita parduotuvė yra labai patogi žmonėms su negalia, sergantiesm. Čia yra tiesiog kiekvieno žmogaus pasirinkimas arba eiti į parduotuvę arba užsisakyti internetu. Bet labai esu patenkinta prekių kokybe, kaina ir pristatymo laiku.
esu patenkita šituo internetinės prekybos tinklu. Atveža laiku, galima atsiskaityti kortele. Vieną kartą iškilo problema dėl pristatymo laiko, bet paskambinus pavyko viską išsiaiškinti. Dėl kainų - mieli pirkėjai, spręskite patys, - juk nesunku nubėgti į prekybos centrą kitapus gatvės ir palyginti. Mano nuomone, čia pigiau. Be to, atveža, net ir atneša, tiesiog į virtuvę - man smagu, nemėgstu eiti į prekybos centrus. Linkiu sėmės tokiam verslui.
sv, pirkom int. prekyboje. pradžioje kaip ir nieko. Pigiau nei kitur buvo, prekių pasirinkimas ribotas. o dabar kažkas baisaus tapo - akcinių prekių labai mažai ir tokių nereikalingų, kai kiti prekybos centrai radikaliai sumažino kainas - čia jos tik padidėjo. Nekalbu apie parduotuves, kuriuose nėra akcinių prekių, - tik iliuzija. Paskutines tris savaites nieko neperkame, nors užsakymo kaina kiekis sumažėjo.
Fabujonuškės Vilnius
2015-02-11 17:43:25 IP 213.159.55.77
Greita patikima ir viskas laiku su pristatymu, kokybė bei šaunus personalas (užsakom jau dažnai į namus, neimamas mokestis už pristatymą ir tik vieną kart įdėjo papuvusi citriniuką, nesureikšminam). Jei taip ir toliau.... tai tikrai pirksimės tik čia, nors šalia "maksima", bet ten visada permoki.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.

GOTAS statybos technikos ir įrankių nuoma - išmintingas sprendimas
GOTAS statybos technikos ir įrankių nuoma - išmintingas sprendimas 04-20 11:03
Įrankius nuomojasi net ir profesionalai Statybų įrangos nuomos pradininkės Lietuvoje UAB „Gotas" paslaugas vertina ne tik pavieniai statybininkai, bet ir didžiosios statybos...
Konservatorių pirmininko rinkimus užtikrintai laimėjo Landsbergis
Konservatorių pirmininko rinkimus užtikrintai laimėjo Landsbergis 04-25 18:36
Europarlamentaras Gabrielius Landsbergis nugalėjo didžiausios opozicinės partijos Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) tiesioginiuose pirmininko rinkimuose.
Suskaičiavo: trys iš keturių lietuviams nesvarbūs
Suskaičiavo: trys iš keturių lietuviams nesvarbūs 04-25 18:18
Jeigu rytoj 3 iš 4 kasdien matomų prekių ženklų išnyktų, vartotojai nė nepastebėtų.

Su kuo dažniausiai naršote rekvizitai.lt?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Microsoft 47,87 +10,45%