Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Vakar gavau Fresh market reklaminį žurnaliuką.Kitą dieną po darbo apsilankiau Fresho parduotuvėje, Panevėžyje Nemuno gatvėje.Daugumos prekių, kurių reikėjo, iš žurnaliuko negavau pvz:mažai rūkyta Lauktuvių dešra, kepti vištienos suktinukai, varškė grūdeliais.Paklausus darbuotojos pasakė, kad prekių kiekis ribotas.Jeigu pirmosiomis akcijos dienomis nėra tų prekių, tai kam jas reklamuoti ir dumti pirkėjui akis.Retai lankausi Freshe, bet visada išeinu nusivilusi.
Sveiki, rašau ir aš, ieškau darbo fresh market'e, labai butų gerai rasti laisvą vietelę Kaune Europos prospekte, blogiausiu atvėju Seniavos pl. Dirbau kasoj nusiskundimų neturėjau. Dabar dirbu Samsono logistikoj noriu pakeisti darbą. Kur galėčiau kreiptis? Su kuo šnekėti? Pagelbėkit...
Sveiki, esu pasipiktines ant vienos pamainos, ypac vakare. pastoviai zmoniu minia, viena kasa dirba, kasininke skambina, bet kita net nereguoja. vardas lyg monika kasininkes, gaila mergaites, kad toki kruvi turi laikyti viena. alaus saldytuvai tusti, net neturi ka pasirinkti, lentynos lygiai tai pat. ponia direktore, kalbekit su savo kasininkem, kad butu tvarka jusu parduotuvei seniavos fresh markete
Liepos 8d. 18 val. Lentvaryje Baznycios 5, Trakai, vaisiu skyriuje kabejo lenteles su nuolaiduomis (APELSINAI kaina 2.49) kai nuejau prie kasos apmoketi cekyje pamaciau kad kaina ismuse po 3.69 pardavejos paklausiau kodel kaina skiriasi nuo iskabintos atsakymas " jus ne tuos pasiemete" grizau prie apelsinu norejau isitikinti ar dar yra kitos rusies. Pardaveja atbego ispaskos greitai istrauke lentele su kaina virs apelsinu " oi praeita savaite buvo akcija nesuspejau pakeisti" atsakymas pardavejos. Kartu is mano ranku paseme mano ceki nubego i administracines patalpas. Pareikalavau grazinti pinigus tai tapati pardaveja pareikalavo is manes cekio as sakau "jus pasiemete" jinai vistiek liepe ieskoti pinigineje ar krepsyje. Visa laime, kad buvau su pazistama kuri visa tai stebejo ir patvirtino, kad pati pardaveja pasieme ceki man is ranku kai nuimdinejo kainos lentele kabojusi virs apelsinu tegu iesko pati admistr. patalpose. Kilo samisis, atejusi tikriausiai vedeja, pasiziurejo i kasoje likusi ceki ir grazino pinigus. Parduotuveje labai netvarkingai virs darzoviu ir vaisiu sukabintos kainos. Pav. jei obuoliai 3 rusiu tai jau "galvosukis" neaisku kokiai rusiai priklauso kainos nes ant deziu nera nei kainos nei pavadinimo, o beto ir dezes buna sumaisytos; obuoliu, kriausiu ir vel obuoliu ir t. t. Jokio tvarkingumo! Manau kas ta diena pirko apelsinus visi buvo apgauti. Kaina turejo pakeisti is pat ryto, o vakare 18h.dar kabojo akcijine. Tikriausiai kabotu ir iki darbo pabaigos, o gal dar ir kita d., o kam keisti juk pelnas i ju kesene:) O gal pardavejoms yra toks" nurodymas" sitaip elgtis- mulkinti pirkejus? Mieli pirkejai bukite budrus, nesileiskite buti apgaudinejami.
Sveiki komentatoriai! Siaip sakau uzeisiu i darbdavio atsiliepimu psl..ziuriu..o vaikeli..per toki trumpa laika tiek nepagrystu kaltinimu ir tt...tai zinote susidariau labai gera ispudi apie si naujai iskepta tinkliuka..paciam teko nueiti i Pan dariaus ir gireno parduotuve..nezinau isejau labai patenkintas, nes aplinka jauki, pardavejos sypsosi.Manau kaip klientas palinkesiu sekmes didziausios ir dar svarbus dalykas-patarimas galbut vadovams: nedarykite tokios klaidos kaip pvz IKI, ten nesiskaitymas tu vadinamu "ofisiniu", kurie atvaziuoja ir staugia ant zmogaus, kuris dirba po pvz 10h, nes ir kvailam aisku:kuo zmogus ilgiau isdirba darba mazmenineje prekyboje, tuo jis vertingesnis!!!nepaleiskite tokiu darbuotoju ir patikekite su laiku pralenksite ir MAXIMA..o cia maciau labai vienodo turinio kritika varoma, tai cia ne kas kita, o KONKURENTAS "dirba" slapiu klynu :)))) Toks gyvenimas ;) Sekmes mielieji !
savas 2014-07-04 21:06:48
PATI BLOGIAUSIA PARDUOTUVE DRUSKININKUOS IS VISO PERSONALO TIK VIENA PARDAVEJA KITI TIK PAGALBINIAI NET KODU NEZINO.
kad fresh market pardavejom ir nereikia kodu zinot jom ant ekrano kiekviena sveriama preke parodyta tereikia myšgtyka paspaust :D
Tikrai nesutinku su Nijoles pasisakymu, Kiek teko lankytis Panevezio parduotuveje, pardavejomis niekada nenusivyliau, Paslaugumu ypac pasizymi, Jei Nijolei nesiseka gyvenime tai prasome negadinti ir kitiems
Labas vakaras, esu labai pasipiktinusi ir nežinau kokių imtis priemonių, šiandien apie 16:40 h. kartu su vyru apsilankėme Fresh market parduotuvėje, pirkome maisto produktų bei cigarečių pakelį, išėjus iš parduotuvės vyras atplėšė jį ir rado jame prikišta popierių, nunešėme cigarečių pakelį tai pačiai pardavėjei bei čekį, o ji mus išvadino aferistais, vargšais, bet tai padarė pusiau kalbėdama lenkiškai, reziume, palikome jai ir čekį ir tą cigarečių pakelį su čekiu, esu be galo nusivylusi, pirmą kartą teko apsilankyti šioje parduotuvėje ir daugiau ten kojos nekelsiu bei patarsiu aplinkiniams ten neiti... 10litų buvo sumokėta už nieką, kur teisybė? prašau man atrašyti, nes kitaip kreipsiuosi kur kitur, tikrai netylėsiu, kiekvienas litas šiais laikais yra svarbus, juolab didžiausias pažeminimas buvo tada, kai išvadino musų šeimą vargšais ir aferistais.
Na ponia Nijole labai klystate as ten apsipirkineju kas diena ir esu labai patenkinta ir pardavejos labai mandagios visos o kad kainos skiriasi cia yra ne pardaveju problema o valdzios labai graziai sutvarkytos darzoves net malonu pirkti tad nijole jai jum netinka fresh marketas tad eikit i maksima
Labai laukiau Fresh market atidarymo Panevėžyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, bet labai greit teko nusivilti šia parduotuve. Perkant nukainotas prekes, jau tapo taisykle, kad bus priskaičiuota didesnė kaina ir teks aiškintis su pardavėja. Nežinau, kaip atsitinka, bet vis būna įmušama didesnė kaina, nei turėtų būti. Pardavėjos labai nemandagios, suklydusios nė karto neatsiprašė, o yra tokių, kurios imdamos pinigus visai nusisuka nuo pirkėjo. Vienintelė pardavėja Ieva visada mandagi, paslaugi, šypsosi. Gaila, kad apie likusias negaliu nieko gero pasakyti. Kadangi nenoriu nuotaikos gadintis, stengiuosi kuo rečiau šioje parduotuvėje lankytis. Administracija turėtų pamąstyti kiek pirkėjų netenkama dėl nemalonių pardavėjų. O gal aptarnavimo kultūrai Fresh market tinklas neteikia dėmesio?
norejau pasidometi jusu tinkle nuo kelintos valandos turi radeti darba terminalas? susiduriau su labai nemalonia situacija, atejau i parduotuve kuri randasi Kaune Seniavos plente, 8 val 15 min prastovejau eileje 15 min nors ten darbuotoju yra tikrai nemazai pardavejos vaiksto po sale kazkas kazka tipo dirba kaip salia stovejusiai pardavejai pasiulaiu gal ji galetu ateiti i kita kasa man buvo nemandagei atsakyta kad negali. Cia dar ne pabaiga priejo mano eile atsinesiau sumoketi mokescius o man buvo pasakyta kad terminalas dirba nuo 10 val. sendiena tokia pati situacija atejusi 8 val i parduotuve terminalas vel isjunktas. imkites kazkokiu priemoniu bukit malonus nes ieskosim pagalbos aukstesnese instancijose
Ko Jūs norite visi iš tokiu ale "parduotuvių" Kaip Express Market ir Fresh Market. Tas pats man atrodo ir toks pats kolektyvas...Tik įdomu Vilniuje kokia direktorė, ar ne tą pati gerbiamoji Laima iš Express Market. Express'e šakės didžiausios.Staugimas, žmogaus negerbimas, tyčiojimasis net iš žmogaus aprangos, jo stiliaus, plaukų...Siaubas siaubas.Niekam to nelinkėčiau. Na galbūt Freshe geriau, bet aš abejoju...
buvusi darbuotoja 2014-04-17 18:14:42
Fresh marketas turi puikią tinklo vadovę, teko bendrauti, išklauso paprastą žmogų ir tikrai nenusisuka, kreipkitės i ją, puikus žmogus, tikrai padės
norejau suzinoti ar reikalingos fresh market parduotuveja cia butu kaune darbuotojos?esu dyrbus maximoje kasininke?
Apsilankius jūsų praduotuvėje Panevėžyje, Nemuno gatvėje, likau labai maloniai nustebinta vaisių kainomis, nors esu girdėjusi ne vieną blogą atsiliepimą apie jūsų parduotuvės tinklą, bet tik dabar įsitikinau, kad tai, ką kalbažmonės yra toli gražu ne tiesa. Ir vis dėlto, labiausiai likau nustebinta ne tomis kainomis, kurias visi peikia, bet apsaugos darbuotoją, kurio apranga labai netvarkinga. Man iš karto į akis krito vyro marškinėliai, kurie buvo kažkur 3 dydžiais didesni. Neturiu nieko blogo prieš jūsų parduotuvės tinklą, bet norėčiau palinkėti, kad apsaugos darbuotojas būtų panašus į apsaugos darbuotoją, o ne į gailestį keliantį žmogų, kurio net nesimato iš po žemės ir kuris, vargu, ar pats galėtų už save pastovėti, įvykus konfliktinei situacijai. Krenta jūsų reitingai, Ponas Urbonai...
guru 2014-06-03 22:21:37
Na atleiskit buvau telsiuose nuejes apsipirkti tai zado netekau, tai buvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas.
Pritariu Gurui, telsiuose tikrai baisu, sugedusios, nekokybiškos daržovės, kulinarijos gaminiai labai neskanūs.Į šią parduotuvę tikrai daugiau neapsilankysiu.
Buvau apsilankius Marijampolės Fresh Market parduotuvėje, Juknevičiaus gatvėje ir likau labai sužavėta ir patenkinta KASININKĖS-INESOS APTARNAVIMU :) Ši pardavėja visuomet pasisveikina, su nuotaika, atsako į rūpimus klausimus, bei sugeba pasirūpinti klientu.Daugiau tokių darbuotojų !!!! Ačiū, užsuksiu būtinai vėl.
nuomonė 2014-04-23 08:18:33
Telšiuose smagi jauki parduotuvė ir kainos neikandžioja.
Norejau pakalusti kaip darbo salygos fresh markete kaune?ir gal kas zino koks darbo grafikas buns, ta prasme kiek valandu dirbama per diena?
Vakar apsipirkinėjau Fresh market parduotuvėje Alytuje Vities g. ir likau pakraupusi tiesiogine to žodžio prasme..paklausiau pas pardavėją, kuri tuo metu dirbo mėsos skyriuje kas galėtų man perpjauti kopūstą. Ji tuo metu aptarnavo kitus pirkejus, o pro šalį ėjo kolegė tai paprašė jos. Kilo toks skandalas, minėtoji pardavėja vardu Ilona pradėjo rėkti, isterikuoti ne va ji negali ar tai jai nepriklauso..Likau apakusi ir apstulbusi kaip tokie grubūs ir nekultūringi žmonės yra priimami dirbti su žmonėmis. Ateinu kasdien i sia parduotuve, bet dar niekada neteko patirti tokio išsišokimo. Likau be žado, nuo pat ryto su sugadinta nuotaika visai likusiai dienai. Būtų malonu jei į tai būtų atsižvelgta, nes tikrai nemalonu eiti apsipirkinėti į tokią parduotuvę kai aptarnavimas pasiekia tokį lygį. Ačiū.

"Deloitte Lietuva" – drausminės nuobaudos dėl Ūkio banko audito
"Deloitte Lietuva" – drausminės nuobaudos dėl Ūkio banko audito 08-01 10:28
Bankrutavusio Ūkio banko auditoriams "Deloitte Lietuva" skirtos drausminės nuobaudos, o iš jos auditoriaus Sigito Babarsko atimtas auditoriaus vardas, praneša Audito ir apskaitos tarnyba.
Rusijos verslas doleriui alternatyvų ieško Azijoje
Rusijos verslas doleriui alternatyvų ieško Azijoje 08-01 10:24
Rusijos verslo grupės atsisako lėšų laikymo doleriais ir perkelia pinigus į Azijos bankus. Vakarų tikslinių sankcijų akivaizdoje kompanijos nuogąstauja, kad nieko nebegalės nuveikti su doleriais.
Argentinos prezidentė neigia nemokumą
Argentinos prezidentė neigia nemokumą 08-01 10:11
Argentinos prezidentė Cristina Fernandez de Kirchner paneigė, kad jos valdoma šalis tapo nemokia. Tai pirmas viešas prezidentės komentaras po to, kai "Standard & Poor's" pareiškė, jog šalis tokia...

Ar euro įvedimas pareikalaus iš Jūsų papildomų išlaidų?

Red Hat 58,12 -0,29%
eBay 52,83 -0,75%