Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Mano mama negali atsidžiaugti internetine parduotuve. Ji neįgali - dėl to tekdavo man sūnui važinėti po parduotuves du kartus į savaitę. Dabar ji pati prie kompiuterio užsisako ko nori - negana kad atveža nemokamai, tai dar ir pigiau gaunasi. Tiesiog nerealiai SUPER.
Raimonda 2015-03-26 13:02:09
Nuėjusi į kauno fresh market parduotuve esančia birželio23-osios g buvusi samsono ši parduotuvė man patinka bet pardavėjų aptarnavimas tikrai ne atėjusi su maišeliu į šią parduotuvę neturėjau vieno euro nuėjau prie vienos kasos neturi veidai perkreipti nuėjau prie kitos kasos neturi nuėjau pati prie kitos kasos atrado pasidejau krepšeli tai buvo puse pirmos dienos išsirinkau prekes priėjau prie kasos nei laba diena nei viso gero.Mano nuomonė neturi euro pasidėt krepšiui vadinasi neik į šią parduotuvę. Darbuotojui turi ir patikti šis darbas o ne tik mokamas atlyginimas
O kodėl Jūs stebitės, kad pardavėja neturi 1 euro? Patys dedat į taupykles tuos metalinius eurus, o po to stebitės, kad kasininkės neturi. Juk jos nenupieš jų Jums panorėjus. Čia visose parduotuvėse ta pati problema su 1 ir 2 eurų monetomis. Taip, kad būtent dėl to skųstis nereikėtų. O dėl mandagumo birželio g. Jums pritariu, bet ir pardavėjų nesmerkiu. Kitą kartą pasisveikinkit pirma ir nekils problemų. Juk niekur neparašyta, kad kasininkė turi PIRMA pasisveikinti.
Esu dar viena patenkinta Fresh market interneto paslaugu kliente. Paprastai atsiliepimu nerasau, bet jau kelintas menuo uzsisakinejame maisto produktus internetu ir negalim atsiziaugti, kaip tai paprasta, sutaupo laiko ir patogu. Juolab labai greitas ir malonus kurjeriu aptarnavimas, vertas dosniu arbatpinigiu. Zodziu, smagu, linkiu islaikyti toki pat tempa, kokybe ir dziuginti klienta dar ne vienesrius metus, sekmes!
Freshmarket internetine parduotuve- puiki išeitis mamai su mažais vaikais. Labai labai patenkinta kainomis, kokybe. Kurjeriai šaunuoliai, visad pristato prekes laiku. Vaisiai ir daržovės skanūs. Rekomenduoju daugiavaikėms mamytės, auginančioms namie vaikučius. PATOGU, GREITA, SKANU:)
Sveiki. Jau ilgą laiką užsisakome maistą į namus ir esam tikrai LABAI patenkinti! Mėsa, daržovės ir vaisiai visada švieži, tiesiog nėra prie ko prisikabinti. Tik būkite atsargūs žiūrėdami ar pasirenkate vnt, ar Kg.
Ir neseniai užsukę į Fresh Market parduotuvę likom nusivylę - nei mėsos, nei žuvies skanios, vaisiu mažas pasirinkimas. Labai daug ko pasigedom, o ir kainos brangesnės nei užsisakant internetu.
Taigi, visiems tikrai siūlau užsakyti internetu, o ne eiti į parduotuvę ir pripirkti visai nereikalingų dalykų :)
Prašau paaiškinti man kaią prekės Ores PVS - Net plastikui valyti 500 ml talpos 2.42 euro su 75 proc. nuolaida. Ši preĖ4 parduodama Nemuno g. parduotuvėje Panevėžyje. Nesulaukus atsakymo, kreipsiuosi į kainų kontrolę.Tokia kaina negali būti, nes ir gamintojas ne iš superinių....Lengva paskaičiuoti kokia būtu kaina su 100 proc.
Su pagarba Virginija tel 861565001
Esu labai patenkinta sia parduotuve, apsipirkineju internetu, labai patogu, pristato visada laiku. Geros nuolaidos, tik aisku galetu buti prekiu pasirinkimas didesnis, nes labai truksta ir sviezios zuvies ir mesos pasirinkimas ribotas, bet siaip tikrai super.
Sveiki, esu labai nusivyles darbadaviais, ir ju poziuri i darbuotojus, darbas pastoviai vyksta visa diena, nuo 8 iki 22h 23h. Daznai net nera laiko kada papietauti, tad tenka valgyti automobilyje, vairuotojam duodamos plancetes, vieetoje Gps'o, bet neduoda laikikliu, tad reikia plancete laikyti ant skydelio (taip yra nematomas greitis, ir visa kita skydelio informacija). Yra laiko reziai, per kuriuos turi isvesti tam tikra kieki uzsakymu, bet tai padaryti fiziskai neymanoma nevirsijus leistino greicio, bet darbdaviai to nesupranta.
Daznai nebuna tam tikru prekiu, tad klientai TIKRINKITE VISAS PREKES PRIE KURJIERIO.
O siaip apie darba tai tikrai yra fiziskai sunkus, nes tenka nesioti tases kurios sveria 30-35kg viena, o ju buna ir net po 4-5 tases i penkiaaukscius namus.
Su virsvalandziais taipogi yra problemos....
Man ten pradirbus keleta menesiu pasikeite apie 10 vairuotoju, pats kenetejau, su mintim, kad kazkada cia bus gerai, bet deja....
Saunuoliai.super parduotuve.man labai patinka.
Lankiausi mickeviciaus 26, aptarnavo su kvapu neblaivi kasininke.Labai nemalonu, kad viksta tokie dalykai!!!
Kristina 2014-11-08 14:28:20
Suviliojo Fresh Market parduotuvės reklama ir kainos ir pabandžiau užsisakyti. Ir ką Jūs manote, tą dieną kai turėjo atvežti prekes jos taip ir nepasirodė, 3 kartus pati skambinau operatorei, niekas nesusisiekė ir nieko man nepaaiškino. Prekių taip ir nesulaukiau, babar teks galinėtis kad grąžintų pinigus. Žodžiu siūlau nesusidėti su šita kompanija ir nepirkti iš jų, nes aptarnavimas tragiškas, o prekės neatvyksta apskritai.
Miela Kristina, kai Jūs užsisakinėjote prekes internetu, malonėkite paaiškinti, kurioje skiltyje Jūsų paprašė sumokėti išanksto? Kiek esu apsipirkinėjusi internetu, man tekdavo sumokėti, kai prekes pristatydavo į namus.
Mieli skaitytojai, norėčiau atkreipti dėmėsi į tai, kad Lietuvoje praktiškai NĖRA tokių unikalių parduotuvių kaip "Fresh Market", kuriuose galima užsakyti prekes internetu. Noriu dabar atkreipti jūsų dėmėsį, žmonės, (kurie mėgstat kritikuot) šita parduotuvė yra labai patogi žmonėms su negalia, sergantiesm. Čia yra tiesiog kiekvieno žmogaus pasirinkimas arba eiti į parduotuvę arba užsisakyti internetu. Bet labai esu patenkinta prekių kokybe, kaina ir pristatymo laiku.
esu patenkita šituo internetinės prekybos tinklu. Atveža laiku, galima atsiskaityti kortele. Vieną kartą iškilo problema dėl pristatymo laiko, bet paskambinus pavyko viską išsiaiškinti. Dėl kainų - mieli pirkėjai, spręskite patys, - juk nesunku nubėgti į prekybos centrą kitapus gatvės ir palyginti. Mano nuomone, čia pigiau. Be to, atveža, net ir atneša, tiesiog į virtuvę - man smagu, nemėgstu eiti į prekybos centrus. Linkiu sėmės tokiam verslui.
sv, pirkom int. prekyboje. pradžioje kaip ir nieko. Pigiau nei kitur buvo, prekių pasirinkimas ribotas. o dabar kažkas baisaus tapo - akcinių prekių labai mažai ir tokių nereikalingų, kai kiti prekybos centrai radikaliai sumažino kainas - čia jos tik padidėjo. Nekalbu apie parduotuves, kuriuose nėra akcinių prekių, - tik iliuzija. Paskutines tris savaites nieko neperkame, nors užsakymo kaina kiekis sumažėjo.
Fabujonuškės Vilnius
2015-02-11 17:43:25 IP 213.159.55.77
Greita patikima ir viskas laiku su pristatymu, kokybė bei šaunus personalas (užsakom jau dažnai į namus, neimamas mokestis už pristatymą ir tik vieną kart įdėjo papuvusi citriniuką, nesureikšminam). Jei taip ir toliau.... tai tikrai pirksimės tik čia, nors šalia "maksima", bet ten visada permoki.
Laba diena, esu labai nusivyles Alytaus Fresh market esancio Vilties g. kasininkes renatos nemandagumu ir netvarkingumu. Tiesiog apsipirkinejant dvelkia nuo jos nemalonus kvapas, piktumas veide, neapykanta klientams.. Pirkau kazkuria diena papildyma uz 10Lt, o ji man atspausdino uz 20Lt ir vercia akis, triuksmauja, kad as prasiau uz 20Lt. Toks pardavejos elgesys netoleruojamas, jei pati daro klaidas ir paskui vercia ant klientu savo klaidas, kuo as esu kaltas kad padarius klaida bando mane apkaltinti, kad as esu kaltas.
esu pasibaisejusi, visi po euro ivedimo kelia kainas bet ne sitaip. Pries KAledas pirkausi suri kurio kg kaina buvo 13Lt, bet staiga kita diena po nauju nuejusi jo nusipirkti pamatau kad Kg kaina 22Lt. Cia jau yra virsune ir cia ne vienintelis toks produktas, tiesiog sito produkto pabrangimas mane nustebino laniausiai.
Pats baisiausias tinklas iš visų... (darbuotojų atžvilgiu). Už viršvalandžius nemoka, vadovai su darbuotojais nesiskaito, ir t.tm ir t.t. Vilniaus Konarskio g. direktorė Svetlana vagia juodai, darbuotojus šūdo vietoj laiko...išvis parduotuvė tuščia...akcijinių prekių - nulis, purvina... Dzūkų g. vaisiai pastoviai supūvę..kol atrinksi ką gero puse dienos praeis......Žirmūnuose pastoviai eilės...kasininkės nemandagios.....
visus Vilniaus Freshus išvažinėjom...ir draugų turim, kurie dirba čia, tai jau tiek prisiklausėm.......o jau tokią reklamą padarė, kad šakės..o kokybės ir žodžio tęsimo - nulis...na Žvėryno tik nebloga..švaru, gražu...
aš nesistebiu, kad el.prekybą giria...tai aišku, kad atrinks tik geriausią mandariną ir pūvėko neįkiš...žodžiu...
sėkmės tobulėjime....nes su tokiom kiaulėm ir žiurkėm jums iki tobulėjimo toli!!!
Esu labai patenkinta "Fresh Market". Užsisakinėjau jau ne vieną kartą ir likau patenkinta pristatytų prekių kokybe. Vaisiai ir daržovės pigūs ir švieži, yra labai daug akcijų. Nepatingėjau ir palyginau savo išlaidas apsiperkant kitų tinklų parduotuvėse. Apsipirkdama "Fresh Market" aš tikrai sutaupau. Be to, nereikia nei eilėse stovėti, nei sunkių krepšių tempti. Taip, šiek tiek vėlavo pristatyti prekes, bet man paskambino ir perspėjo bei atsiprašė. Juk Vilniuje mes nuolat sėdime kamščiuose, o "Fresh Market" darbuotojai, deja, dar neskraido lėktuvais, kaip ir mes. Be to, aš pasirenku tokį prekių pristatymo laiką, kai žinau, kad visą vakarą būsiu namuose, tad, jei šiek tiek ir vėluotų pristatyti prekes, man tas pats. Šaunuoliai "Fresh Market" darbuotojai! Sėkmės kitais metais darbuojantis!

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas, kavinės, klubai, barai, restoranai, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, renginių organizavimas, viešbučiai, moteliai.

"PKN Orlen" valdyba siūlo išmokėti 705,7 mln. PLN dividendų
"PKN Orlen" valdyba siūlo išmokėti 705,7 mln. PLN dividendų 04-01 21:05
Lenkijos naftos kompanijos "PKN Orlen" valdyba akcininkams siūlo išmokėti 705,720 mln. PLN (172,742 mln. Eur trečiadienio oficialiu Lietuvos banko kursu) – 1,65 PLN (0,4 Eur) už akciją, praneša...
Branduolinių povandeninių laivų kapinynai netuštėja
Branduolinių povandeninių laivų kapinynai netuštėja 04-01 20:08
Branduolinis povandeninis laivas yra galingas ginklas didžiųjų pasaulio laivynų arsenale. Tačiau pasibaigus jo tarnavimo laikui, jis tampa galvos skausmu jį išrinkti ir saugoti turintiems. Tai...
Pasaulio bankas nurėžė Rusijos BVP augimo prognozę
Pasaulio bankas nurėžė Rusijos BVP augimo prognozę 04-01 19:37
Pasaulio bankas smarkiai nurėžė Rusijos ekonomikos prognozes. Dar praėjusių metų gruodį institucijos ekspertai manė, jog šalies ekonomika 2015 m. trauksis 0,7%, o trečiadienį išplatintame...

Ar pritariate privalomąjai karo tarnybai?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Western Union 20,81 +2,01%