Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Laba diena, esu labai nusivyles Alytaus Fresh market esancio Vilties g. kasininkes renatos nemandagumu ir netvarkingumu. Tiesiog apsipirkinejant dvelkia nuo jos nemalonus kvapas, piktumas veide, neapykanta klientams.. Pirkau kazkuria diena papildyma uz 10Lt, o ji man atspausdino uz 20Lt ir vercia akis, triuksmauja, kad as prasiau uz 20Lt. Toks pardavejos elgesys netoleruojamas, jei pati daro klaidas ir paskui vercia ant klientu savo klaidas, kuo as esu kaltas kad padarius klaida bando mane apkaltinti, kad as esu kaltas.
esu pasibaisejusi, visi po euro ivedimo kelia kainas bet ne sitaip. Pries KAledas pirkausi suri kurio kg kaina buvo 13Lt, bet staiga kita diena po nauju nuejusi jo nusipirkti pamatau kad Kg kaina 22Lt. Cia jau yra virsune ir cia ne vienintelis toks produktas, tiesiog sito produkto pabrangimas mane nustebino laniausiai.
Pats baisiausias tinklas iš visų... (darbuotojų atžvilgiu). Už viršvalandžius nemoka, vadovai su darbuotojais nesiskaito, ir t.tm ir t.t. Vilniaus Konarskio g. direktorė Svetlana vagia juodai, darbuotojus šūdo vietoj laiko...išvis parduotuvė tuščia...akcijinių prekių - nulis, purvina... Dzūkų g. vaisiai pastoviai supūvę..kol atrinksi ką gero puse dienos praeis......Žirmūnuose pastoviai eilės...kasininkės nemandagios.....
visus Vilniaus Freshus išvažinėjom...ir draugų turim, kurie dirba čia, tai jau tiek prisiklausėm.......o jau tokią reklamą padarė, kad šakės..o kokybės ir žodžio tęsimo - nulis...na Žvėryno tik nebloga..švaru, gražu...
aš nesistebiu, kad el.prekybą giria...tai aišku, kad atrinks tik geriausią mandariną ir pūvėko neįkiš...žodžiu...
sėkmės tobulėjime....nes su tokiom kiaulėm ir žiurkėm jums iki tobulėjimo toli!!!
Esu labai patenkinta "Fresh Market". Užsisakinėjau jau ne vieną kartą ir likau patenkinta pristatytų prekių kokybe. Vaisiai ir daržovės pigūs ir švieži, yra labai daug akcijų. Nepatingėjau ir palyginau savo išlaidas apsiperkant kitų tinklų parduotuvėse. Apsipirkdama "Fresh Market" aš tikrai sutaupau. Be to, nereikia nei eilėse stovėti, nei sunkių krepšių tempti. Taip, šiek tiek vėlavo pristatyti prekes, bet man paskambino ir perspėjo bei atsiprašė. Juk Vilniuje mes nuolat sėdime kamščiuose, o "Fresh Market" darbuotojai, deja, dar neskraido lėktuvais, kaip ir mes. Be to, aš pasirenku tokį prekių pristatymo laiką, kai žinau, kad visą vakarą būsiu namuose, tad, jei šiek tiek ir vėluotų pristatyti prekes, man tas pats. Šaunuoliai "Fresh Market" darbuotojai! Sėkmės kitais metais darbuojantis!
Nu labai patenkita. Nusprendziau isbandyti nes abu su sunuciu sergam. Likau labai patenkinta prekiu pasiula, kokybe ir pristatymu. 1. Atveze produktus simpatiskas berniukas. Nebuvo baisu duris atidaryti. 2. Jis pasibelde. Mano sunutis miegojo ir jis jo neprizadino. 3. Jis visada buvo su sypsena. Tai taip smagu, kad zmogus dirba su sypsena.
Aciu
Kurjeris Martynas Maladec :)
Alytaus fresh market parduotuves apsaugos darbuotojas Arunas daznai matau nesa vakare po darbo kazkokias dezes i savo automobili. Idomu kas tu deziu viduje? Siulyciau dazniau patikrinti po darbo.
Įdomu, ar numatoma Kaune pradėti internetinę prekybą? Internetu pirkti ir patogiau ir pigiau.
gal galeciau suzinoti gerbiamo Dulkino nr
Sugebate kas savaitę į pašto dėžutę įmesti fresh market reklamą, bet nesugebat pristatyti prekių.. Apgailėtina :)
Panevezio, Nemuno parduotuveje man labai patinka apsipirkineti, cia ir kainos mazos ir didelis pasirinkimas prekiu, draugiskos darbuotojos, visdada suteikia reikiama informacija, parodo kur rasti man reikiama preke.ypac dziugu kai prie kasu, kasininkes Greta, Zita arba Irma, pasitinka visada geros nuotaikos, mandagiai aptarnauja. O pas kasininke Austeja nenoreciau daugiau niekada apsipirkti, labai nemaloni pardaveja nors dar jauna, o jau tokia bjauri elgesiu.
kiekvienoj parduotuvej tas pats tinklas ar ne, viskas priklauso nuo joje dirbancios valdzios, kokios vadoves tokia ir tvarka, tinklas cia ne prie ko !.... O vadovaut sugeba toli grazu ne visi todel ir gaunasi bardakas. va pas mus i parde atejo normali direktore ir tvarka iskart geresne ! o blogus vadovus reikia mest lauk kurie nesugeba susitvarkyt su savo darbu ir nesiskaito su darbuotojais.
Fresh market nevertina darbuotoju.Naujas vadovas daro ka nori, nepatinka zmogus-ji tiesiog atleidzia.Atsakymas vienas-per letai dirbi.Reikia dirbti virsvalandzius-uz jos nemoka.Nedirbi virsvalandziu-pasiulo iseit is darbo.Zmones keiciasi kaip kojines.Bardakas juodas.
Neikit dirbt i Fresh Market-tai butu pats blogiausias jusu pasirinkimas.
Gairės: darboholiku komanda...
Na ir baisūs žmonės esate. Visi pasipiktinę aptarnavimu, protinguoliai žinantys savo teises, sakinio be klaidų parašyti nesugebate. Juokingiausia, kad už prarastą litą ar du ketinate kreiptis net į teismą. Maximoje pastoviai parašyta viena kaina, o sumoku daugiau, bet neketinu gaišti laiko ir nervų gadintis dėl kelių litų. Jei trūksta prekių eikite į kitas parduotuves. Man asmeniškai nesunku taip padaryti, šioje parduotuvėje perku beveik tik vaisius, kurie yra daug daug kartų pigesni. Pats daugiausiai lankausi Panevėžyje, Nemuno gatvėje, tai aplinka patinka, aptarnavimas patinka. Nematau problemos jei nepasisveikina. Dėl maisto pristatymo, tai juk neseniai Lietuvoje pradėta tai daryti, tai ir stringa sistema, užuot užsisakę geriau pajudinkite savo užpakalius ir patys apsipirkite.

Norėjau tik paklausti, gal kam teko dirbti kurjeriu Fresh markete Vilniuje? Įmanoma suderinti su studijomis? Verta siųsti CV?
Daugiau tikrai neuzsakinesiu, nepristato laiku...Jeigu negalite uztikrinti, kad prekes pas klienta atsiras laiku, tai gal isviso nereikia teikti tokias paslaugas. Pagal atsiliepimu - nusiskundimu kieki, turetu daryti isvadas.
Patyliu apie Jusu Freshmarket, ypac Studentu g., Birzelio, pardavejos nemandagios, kiek supratau, dar ir lyg vadove draskesi saleje ant ju, kuda garbanotais plaukais, nu vienu zodziu, nei asortimentas, nei sviezumas kainos patrauklios, bet kai ieini i tokias arklides, nesinori gryzt.. Ne kazka.
Na zinot paskaiciau komentarus ir net supykau.Uzsakineju prekes karta du kartus per savaite, viena karta gal apie valanda pavelavo, bet mandagiai atsiprase, tai nedariau is to tragedijos. Darzoviu ir vaisiu kaina tikrai zema, bet kokybe neteko nusivilti, kaip ir aptarnavimu. :) Vaikinai prekes net i virtuve nunesa. Labai daug akciju ir kainos tikrai zemesnes negu kituose prekybos tinkluose.Paskaicius komentarus susidare toks ispudis, kad puse is ju konkurentai parase. Sutinku su tuo, kad pardavejos dirba Freshe krovikais ir valytojais, bet kai as zinau, tai Maximoj ir Norfoj beveik tas pats. Isgiriau Fresh internetine draugei, uzsake, prekes gavo laiku, bet paskambino ir pasake, kad kai paskaite komentarus, tai tikrai sunerimo, ar gaus.Todel ir rasau sita komentara, kad kitiems drasiau butu uzsakineti. Pirmadieni, kai dariau uzsakyma, nebuvo pieno ir sulciu, tai man paskambino ir pasiule pakeisti tos prekes kito gamintojo.Atsiskaitau kai atveza prekes namo, su kortele.Vairuotojas po pirmo uzsakymo pasiule ir paaiskino, kad taip
bus patogiau.
Na Naujanų freshmarket superinio lygio! Pardavėjos neikiriai sako Laba diena, o normaliai palinksi galva, kainos tai omg pomidorai po lita paprikos po 3suri radau lydytą net po litą, dėjau ant maksimos ir kitu tinklų. Šiandien dar parduotuvėje pritrūkau 0.5 centų tai sako ryt atnešit!!! Pabandyk tu maksimoj pasakyt taip, tai nuzuys tave zvilgsniu, kaip ir minėjau man geriausia freshmarket naujanuose, niekur geriau neradau!!
Visiskai nusivyliau sios parduotuves aptarnavimu, prekes turejo pristatyti nuo 18 iki 20 val., taciau ju nera, ir netgi jokio skambucio apie ju velavima, paskambinus nurodytu telefonu 15 min. ragelio niekas nekelia, manau, kad imone meta daug reklamos taciau darbuotoju vykdyti uzsakymus neturi/neranda, zodziu daugiau niekada nedarysiu uzsakymo is tos parduotuves, gerai kad pasirinkau apmokejimo buda kortele vietoje, tai nors del lesu grazinimo problemu nebus.
Suviliojo Fresh Market parduotuvės reklama ir kainos ir pabandžiau užsisakyti. Ir ką Jūs manote, tą dieną kai turėjo atvežti prekes jos taip ir nepasirodė, 3 kartus pati skambinau operatorei, niekas nesusisiekė ir nieko man nepaaiškino. Prekių taip ir nesulaukiau, babar teks galinėtis kad grąžintų pinigus. Žodžiu siūlau nesusidėti su šita kompanija ir nepirkti iš jų, nes aptarnavimas tragiškas, o prekės neatvyksta apskritai.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.

"Standard & Poor's" sumažino Rusijos reitingą, rublis smuko
"Standard & Poor's" sumažino Rusijos reitingą, rublis smuko 01-26 20:43
Tarptautinė agentūra "Standard & Poor's" Rusijos ilgalaikio skolinimosi reitingą sumažino iki neinvesticinio.
Ispanijoje sudužo NATO naikintuvas
Ispanijoje sudužo NATO naikintuvas 01-26 19:39
Pirmadienį po pietų pratybų metu Ispanijoje sudužo graikų pilotuojamas NATO naikintuvas F-16.
Timas Cookas – mažiausiai uždirbęs "Apple" vadovas
Timas Cookas – mažiausiai uždirbęs "Apple" vadovas 01-26 18:19
"Apple" pateiktoje ataskaitoje akcininkams nurodoma, kokius metinius atlyginimus gavo aukščiausioji įmonės vadovybė. Nieko nestebina, kad jie uždirbo tikrai daug – visų atlyginimų suma siekia 142...

Kokia valiuta laikote savo santaupas?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Hasbro 54,94 +2,04%