Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Na va. Iki mielasis, supratingasis, tolerantiskasis ir visoks kitoks -asis, Audriau. Tau turbut sunku suprasti kodel tu keliu tavo ibaugintu pardaveju rastelis apie tave kaip isskirtinio "gerumo ir jautrumo" zmogu nepadejo. Manau parodei savo tikra veida pries vadovybe. Na uzteks apie tai tu jau praeitis, kaip blogas sapnas kuris isausus graziam rytui baigiasi. Tai mielieji susukim tris kart valio valio valio ir viena ilga valioooo musu isgelbetojai regiono direktorei. Aciu jums kad padejot issivaduot nuo sio "jautruolio" ir "gerasirdzio" mes jusu nenuvilsim. Dabar tikrai i darba eisim kaip i svente, o ne kaip i baudziava.
pagaliau Telšiai sulaukė.Puiki parduotuvė, šaunus darbuotojai.Likau labai patenkinta.
perki preke ir visada turi tikrinti ar galiojimo laikas nesibaige, nekarta teko isigyti ar girdeti kad isigijo preke su pasibaigusiu galiojimo laiku produkta.baisu
Fresh marketas turi puikią tinklo vadovę, teko bendrauti, išklauso paprastą žmogų ir tikrai nenusisuka, kreipkitės i ją, puikus žmogus, tikrai padės
Kreipimasis i vip. pabandyk kur nors parasyt ar pasiskambint valstybinems institucijoms ir suzinosi, ar bus efektas, ar ne. Visi i viena duda pucia, visi uzglostyti ir jokios reakcijos. Kiek priskambinta, kiek prirasyta, televizija rode. Na ir kas. Ogi nieko. Tyku. Mat prekybininku nera kam gint, nera veikiancios organizacijos, kuri gintu ju interesus, o ne darbdaviu. Imk rytoj ir paskambink i tas institucijas ir parasyk, sureagavo ar ne.
Uy 2014-04-16 12:45:54
Na va teisybe yra jau marijampoles despotas dirikas skrenda is darbo. Baigs pardavejas debilem vadint ir reikalaut kad dirbtu per naktis. Bet dar siandien grasina visam kolektyvui susidorojimu. Zmogau buk vyru o ne mazgote ir iseik pakeles galva, o ne kaip bailys suo vis dar bandantis ikast kam papuola. Geda. Galesi eit pas boba i darba norfoje gal ras kur sandelyje darbo nes daugiau niekur ir netinki.
Tikra teisybe! kiek gali arti zmones ir nejausti nei ranku nei koju, o vis dejuojama kad per letai dirbama, pas zmona padirsi gal suprasi ka reiskia buti darbuotojo kailyje!
Laba. Na kaip del aptarnavimo kitu mergaiciu tai nzn man dazniausej buna dovile lb gera mergaite. Bet ir is kur gali jos but su nuotaikom paziurekit i direktore ingrida visalaik susiraukusi nepatenkinta. O jai jau dar darbotoja kazka pasako tai veida toki jau protinga padaro akis uzrecia virsun nieko neatsakius nueina ir dar supurkstauja. Jo miesos ir salotos ziauru galiojimus pratesineja.rytais mesa laiko saltam vandeni tam kad nebutu nurasimu o jie lb dideli. Keicias regeono vadovas keiciasi ir direktore iskart. Gaila mergaiciu matyt kad stenges vat man viena mergaite patinka ji jau tenai senei dirba sviesi tokia ir greita ir pades ir paaiskins. O kitos tokios vaiksto apsnidusios kaip museles. na linkiu sekmes freshui bet nuo pradzios pqrduotuves iki dabar ji sublogejo labai.
anm 2014-03-04 08:42:09
Noriu patikinti, kad kasininkiu niekas nesmerkia, o priesingai, gailime. Iki fresho nebuvo nei vieno prekybos centro, kuris neturetu valytojos. Bet ir ne tame esme- esme tame, kad maisto ir veterinarijos tarnyba yra visiskai akla tokiems higienos normos pazeidimams. Ir spauda raso, ir televizija rodo, o niekas taip ir nesikeicia. Stai kokioj valstybej mes gyvenam
o kam samdyt valytoja, jei pardavejos viska gali ir grindis plaut ir kiema sluot ir kasoj sedet, visas prekes isvezt i sale, ir nesiskuzdamos dirti nuo 7 iki....... jeigu turit daug laisvo laiko, mokat visus situs darbus, kvieciame padirbeti i marijampole. Padekos uz darba negausite, bet visiska debile, tikrai busit isvadinta
Simona 2014-03-05 09:56:23
As daznai apsipirkineju Fresh Markete Marijampoleje, man ten labai patinka.Svaru, tvarkinga, pardavejos malionios, mandagios.Kiek girdejau vadovais taip pat nesiskundzia.
Matyt diriko boba raso
Parduotuvės darbuotojai jau nepaveža kviečiamos medicinos pagalbos'nes dirba be laisvų, o darbo dienos laiko iš viso niekas nepaiso. Žmodės vadinami debilais, ANT jų rėkia - vergija. DAR IR SOCIALINĖ NETEISYBĖ, NES DIRBA KAŽIN KIENO PROTEGUOTI DARBUOTOJAI IR JIE GALI NEDIRBYI TIK LAIKĄ LEISTI. Čia taip Marojampolėje.
Parduotuvės darbuotojai jau nepaveža kviečiamos medicinos pagalbos'nes dirba be laisvų, odarbo dienod laiko iš viso niekas nepaiso.žmodės vadinami debilais, ANT jų rėkia - vergija
abc 2014-04-09 08:39:39
Argi Lietuvoje galioja darbo kodeksai ar kokie nors istatymai, ginantys paprasta darbo zmogu. Visa sistema sukurta tam, kad sudarytu darbdaviams geras salygas isnaudoti darbininka, isrengti ji iki apatiniu o paskui isvaryti i gatve.O tokiu kaip " darbo inspekcija", " maisto ir veterinarijos tarnyba" ar kitu tarnybu Lietuvoje dirbanciu paprastiems zmonems nera, nes i darbo zmoniu skundus jie yra ir akli, ir kurti.Laikykimes, Lietuvos vergai, gal ateis rusai ir pas mus, tai manau, kad labiau isnaudojami kaip dabar tikrai nebusim.
viskas galioja lietuvoj. reikia tik labai noreti ir daryti o ne rasinet cia nesamones. pabandykite parasyti skunda arba paskambinkit " darbo inspekcija", " maisto ir veterinarijos tarnyba" ar kitu tarnybu lietuvoje, ir duodu 100% kad bus nuvaziota ir patikrinta
http://www.rupoll.com/nffukecxsp.html BALSUOKIT
Kika 2014-04-10 20:53:20
Gal kas žinote už ka išmete Ilja Vyblova?
o jus turbut negalit ramiai miegot nesuzinoje uz ka ir kodel paliosavo? :-D :-D :-D
Cia matau kazkas nori dirbti alytuje. Nepatariu......didesnes debiles kaip REDA ULECKIENE neesu sutikusi.Saugokites jos.
Gal kas žinote už ka išmete Ilja Vyblova?
ech 2014-03-26 09:04:40
nelaimė freshmarkete! Išmetė Ilją! Tokį "nuostabų" žmogų! Man kaip adrenalino mėgėjui labai patikdavo, kai kartais atvažiuodavo ir nežinodavai, ant ko užsiraus, ką aprėks... Po jo vizitų kas nors apsiverkęs arba susinervinęs vaikščiodavo... Užuojauta freshui..
O cia tai naujiena, pagaliau valdzia isgirdo paprasto pirkejo sauksma...Reputacija pagarsejes ILJA jau ateistas?! Valio...Pagaliau negasdins pirkeju ir vaiku prekybos saleje. O Fresh Market nuo to tik geriau bus. Teks uzsitarnauti musu, pirkeju pasitikejima.
pirkėjas 2013-12-14 17:03:44
O kur jūsų tinklalapis, ponai. Jau keli mėnesiai esate, o dar neradote kelių kapeikėlių susikurti. Šiaip, gal ir nebloga parduotuvėlė - mėsa, aliejus, kava, vaisiai ypatingai... pigiau. Klientui tik į naudą dažnos akcijos. Bet... p. Urbonai, oi negerai kai pardavėjos keičiasi kas savaitę. Tai labai daug sako apie vadovus. Pagal darbuotojų keitimosi dažnumą greit pirmausite rinkoje.
Mielieji, regis p.Urbonui, o tuo labiau Ilja reg. direktoriui nerupi niekas, apart apyvarta ir pelnas. Labiau nekorektisko ir nemandagaus zmogaus neesu sutikusi, kaip I L J A. Siam zmogui pirmiausia, tai reiketu etiketo taisykliu universiteta baigti. Tad skuskites, bumbekit visties nieko nepakeisit. O sis puslapis it nuoskaudu metrastis, tokie jau mes esam Lietuviau, paniurnam ir tiek, bet nieko nedarom.
"2013m lapkridzio men uzvaziavom su seima apsipirkti i Fresh Market parduotuve Pilenuose. Vos tik iejus i parduotuve isgirdau isteriska rekima. Viduri prekybos sales stovejo vyriskis su kostiumu ir salia darzoviu skyriaus jauna mergina. Jis taip reke ant darbuotojos, kad mano vaikas issigando ir pradejo verkti. Is ju pokalbio isaiskejo, kad tai direktorius ILJA. Is parduotuves isejom neapsipirke, nenorejau gadintis sau nuotaikos."
Klausimas vyresnei valdziai, kur jus esat tuomet, kai jusu isstatyti virsininkai, viduri prekybos sales, pirkeju akivaizdoje, zemina darbuotojus, kuriu deka jus visi gyvuojate!?

Didėja lietuviško plastiko paklausa
Didėja lietuviško plastiko paklausa 04-21 18:15
Aktyvią plėtrą vykdanti plastiko techninių detalių gamybos UAB "KB Components" šįmet planuoja 25% pajamų augimą, jis siejamas su didėjančiais eksporto rinkų užsakymais.
Maisto prekių parduotuvės atliekoms vietos nemato
Maisto prekių parduotuvės atliekoms vietos nemato 04-21 17:11
Valdžios planus nuo 2018 m. įpareigoti parduotuves iš gyventojų priimti smulkių elektronikos prietaisų atliekas didieji prekybos tinklai sutinka ramiai. Tačiau regionų prekybininkai nerimauja, kad...
"Debenhams" šuoliui į Lietuvą dar kaupiasi
"Debenhams" šuoliui į Lietuvą dar kaupiasi 04-21 16:01
Prekybos centre "Spice" Rygoje praėjusią savaitę pradėjusi veikti britų mažmenininkė "Debenhams" Baltijos šalyse ir Helsinkyje iš viso planuoja atidaryti 9 parduotuves. Į Lietuvą šis pagal...

Ar pritariate valstybinio banko įkūrimui?

Adobe Systems 64,04 +1,59%
Moody's 78,85 +1,55%