Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Panevezio, Nemuno parduotuveje man labai patinka apsipirkineti, cia ir kainos mazos ir didelis pasirinkimas prekiu, draugiskos darbuotojos, visdada suteikia reikiama informacija, parodo kur rasti man reikiama preke.ypac dziugu kai prie kasu, kasininkes Greta, Zita arba Irma, pasitinka visada geros nuotaikos, mandagiai aptarnauja. O pas kasininke Austeja nenoreciau daugiau niekada apsipirkti, labai nemaloni pardaveja nors dar jauna, o jau tokia bjauri elgesiu.
kiekvienoj parduotuvej tas pats tinklas ar ne, viskas priklauso nuo joje dirbancios valdzios, kokios vadoves tokia ir tvarka, tinklas cia ne prie ko !.... O vadovaut sugeba toli grazu ne visi todel ir gaunasi bardakas. va pas mus i parde atejo normali direktore ir tvarka iskart geresne ! o blogus vadovus reikia mest lauk kurie nesugeba susitvarkyt su savo darbu ir nesiskaito su darbuotojais.
Dirbes 2014-11-23 22:52:29
Fresh market nevertina darbuotoju.Naujas vadovas daro ka nori, nepatinka zmogus-ji tiesiog atleidzia.Atsakymas vienas-per letai dirbi.Reikia dirbti virsvalandzius-uz jos nemoka.Nedirbi virsvalandziu-pasiulo iseit is darbo.Zmones keiciasi kaip kojines.Bardakas juodas.
Neikit dirbt i Fresh Market-tai butu pats blogiausias jusu pasirinkimas.
Gairės: darboholiku komanda...
apie koki vadova kalbi?
Neikit dirbt i Fresh Market-tai butu pats blogiausias jusu pasirinkimas.
Gairės: darboholiku komanda...
Na ir baisūs žmonės esate. Visi pasipiktinę aptarnavimu, protinguoliai žinantys savo teises, sakinio be klaidų parašyti nesugebate. Juokingiausia, kad už prarastą litą ar du ketinate kreiptis net į teismą. Maximoje pastoviai parašyta viena kaina, o sumoku daugiau, bet neketinu gaišti laiko ir nervų gadintis dėl kelių litų. Jei trūksta prekių eikite į kitas parduotuves. Man asmeniškai nesunku taip padaryti, šioje parduotuvėje perku beveik tik vaisius, kurie yra daug daug kartų pigesni. Pats daugiausiai lankausi Panevėžyje, Nemuno gatvėje, tai aplinka patinka, aptarnavimas patinka. Nematau problemos jei nepasisveikina. Dėl maisto pristatymo, tai juk neseniai Lietuvoje pradėta tai daryti, tai ir stringa sistema, užuot užsisakę geriau pajudinkite savo užpakalius ir patys apsipirkite.

Norėjau tik paklausti, gal kam teko dirbti kurjeriu Fresh markete Vilniuje? Įmanoma suderinti su studijomis? Verta siųsti CV?
Daugiau tikrai neuzsakinesiu, nepristato laiku...Jeigu negalite uztikrinti, kad prekes pas klienta atsiras laiku, tai gal isviso nereikia teikti tokias paslaugas. Pagal atsiliepimu - nusiskundimu kieki, turetu daryti isvadas.
Patyliu apie Jusu Freshmarket, ypac Studentu g., Birzelio, pardavejos nemandagios, kiek supratau, dar ir lyg vadove draskesi saleje ant ju, kuda garbanotais plaukais, nu vienu zodziu, nei asortimentas, nei sviezumas kainos patrauklios, bet kai ieini i tokias arklides, nesinori gryzt.. Ne kazka.
Na zinot paskaiciau komentarus ir net supykau.Uzsakineju prekes karta du kartus per savaite, viena karta gal apie valanda pavelavo, bet mandagiai atsiprase, tai nedariau is to tragedijos. Darzoviu ir vaisiu kaina tikrai zema, bet kokybe neteko nusivilti, kaip ir aptarnavimu. :) Vaikinai prekes net i virtuve nunesa. Labai daug akciju ir kainos tikrai zemesnes negu kituose prekybos tinkluose.Paskaicius komentarus susidare toks ispudis, kad puse is ju konkurentai parase. Sutinku su tuo, kad pardavejos dirba Freshe krovikais ir valytojais, bet kai as zinau, tai Maximoj ir Norfoj beveik tas pats. Isgiriau Fresh internetine draugei, uzsake, prekes gavo laiku, bet paskambino ir pasake, kad kai paskaite komentarus, tai tikrai sunerimo, ar gaus.Todel ir rasau sita komentara, kad kitiems drasiau butu uzsakineti. Pirmadieni, kai dariau uzsakyma, nebuvo pieno ir sulciu, tai man paskambino ir pasiule pakeisti tos prekes kito gamintojo.Atsiskaitau kai atveza prekes namo, su kortele.Vairuotojas po pirmo uzsakymo pasiule ir paaiskino, kad taip
bus patogiau.
Na Naujanų freshmarket superinio lygio! Pardavėjos neikiriai sako Laba diena, o normaliai palinksi galva, kainos tai omg pomidorai po lita paprikos po 3suri radau lydytą net po litą, dėjau ant maksimos ir kitu tinklų. Šiandien dar parduotuvėje pritrūkau 0.5 centų tai sako ryt atnešit!!! Pabandyk tu maksimoj pasakyt taip, tai nuzuys tave zvilgsniu, kaip ir minėjau man geriausia freshmarket naujanuose, niekur geriau neradau!!
Visiskai nusivyliau sios parduotuves aptarnavimu, prekes turejo pristatyti nuo 18 iki 20 val., taciau ju nera, ir netgi jokio skambucio apie ju velavima, paskambinus nurodytu telefonu 15 min. ragelio niekas nekelia, manau, kad imone meta daug reklamos taciau darbuotoju vykdyti uzsakymus neturi/neranda, zodziu daugiau niekada nedarysiu uzsakymo is tos parduotuves, gerai kad pasirinkau apmokejimo buda kortele vietoje, tai nors del lesu grazinimo problemu nebus.
Suviliojo Fresh Market parduotuvės reklama ir kainos ir pabandžiau užsisakyti. Ir ką Jūs manote, tą dieną kai turėjo atvežti prekes jos taip ir nepasirodė, 3 kartus pati skambinau operatorei, niekas nesusisiekė ir nieko man nepaaiškino. Prekių taip ir nesulaukiau, babar teks galinėtis kad grąžintų pinigus. Žodžiu siūlau nesusidėti su šita kompanija ir nepirkti iš jų, nes aptarnavimas tragiškas, o prekės neatvyksta apskritai.
ei kada FRESH MARKET žemaitijoi atidarys? klaipėda kretinga skuodas šilute? nėra nieko, gal koks statybininkas dabar dirba prie parduot statybos? parašykit čia
Gerbiamieji, šiek tiek palaukite. Fresh Marketo ofisas aiškinasi kas kietesnis, kas daugiau įtakos turi, tai prekybai nėra laiko :-)))))
Prekes turėjot pristatyti nuo 18 iki 20 valandos, bet deja... Pradžioj buvo pasakyta, kad iki 21. Veliau jau pats kelis kartus skambinau, sakėt pristatysit iki 22, tada paaiškėjo, kad gal pristatysit iki 23, bet negalės alkoholio pristatyti. Jei nesugebat dirbti ir negalėsit pristatyti, praneškit iš karto ir kam gaišinti kitų laiką ir atsiprašinėjant sakyt, kad pristatysit po valandos... Pirma karta pabandžius pasinaudoti paslaugom dabar tikrai žinau, kad nebandysiu daugiau ir būtinai visiem pranešiu apie Jūsų "profesionalumą".
Velnias ir man teks barboros atsiprasyti, kas su marketu atsitiko?taip gerai pradejo.....
Ne, aš pirmas eilėje. Užsakiau užvakar, atvežti turėjo vakar 20-22 val. - neatvežė, pažadėjo atvežti šiandien 19 val. Du kartus skambinau, vis žada, dabar jau po 22 - prekių nėra ir matyt nebus. Teks "atsiprašyti" barboros...
Jolanta nesinervuok, prekes turejo atvezti 14-16 val dabar 21.50 dar nera, mes pirmi eileje:)
Nusprendziau apsipirkt internetu, nuo 18.00 iki 20.00. Dabar 21.40, prekiu nera. Telefonu 2.30 min groja muzika. Stai toks servisas..i
Fresh Market parduotuvė Kaune Studentų g. 16
parašyti paskatino ne tik mano pačios nuomonė bet ir pastovūs atsiliepimai ir pasakojimai pirkėjų, kurie susitinka prie šalia esančių kioskelių. Fresh market parduotuvėje pasijauti kaip prieš 20 metų atgal į sovietmetį, nes kulinarijos, konditerijos skyriuje pardavėjos ne tik, kad nemandagios, bet ir "ko paklausi to negausi", ir dar liepia jas pašaukti jeigu nori ko nors pirkti... kitaip lauksi....., labai prastas pieno produktų pasirinkimas pvz. 0, 5 ltr kefyro dar neteko matyti, o kainos.... Reikia būti atsargiam jei perki prekę pažymėtą "akcija", nes turėtų būti parašyta "pigiau", kadangi prekės galiojimas baigiasi šiandien.... Atsargiai- negalima eiti apsipirkti iki 9 val ryto, nes įeini, pasiimi prekę ties kuria pakabinta "akcija", kol prieini aplink prie kasos - akcijos nebėra, pasirodo vakar baigėsi akcija... Bet svarbiausia - padarykit pardavėjų atranką - negi kapeikas mokate, kad nėra iš ko rinktis...... Parduotuvė veikia nuo rugjūčio, o gyventojai vis dar geru žodžiu mini prieš tai čia buvusią Maximą ir jos darbuotojus.

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, vaikų prekės.

Siūlomos mokesčių lengvatos savarankiškai dirbantiesiems
Siūlomos mokesčių lengvatos savarankiškai dirbantiesiems 11-27 11:41
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pasiūlė, o Vyriausybė pritarė, kad savarankiškai dirbantieji vienerius metus nuo pirmosios veiklos pradžios „Sodrai"...
TEO akcijų raketa pakeitė trajektoriją
TEO akcijų raketa pakeitė trajektoriją 11-27 17:30
Vakarų Europos biržose ketvirtadienį tvyrant pakilioms nuotaikoms, Baltijos biržų pagrindinis indeksas susitraukė, o kalčiausios dėl to buvo Šiaulių banko ir TEO LT akcijos. Pastarojoje pozicijoje...
Vakarų prekių ženklus puola Sirijos elektroninė armija
Vakarų prekių ženklus puola Sirijos elektroninė armija 11-27 17:26
Programišiai, pasivadinę "Syrian Electronic Army" ("Sirijos elektroninė armija") nulaužė eilę žinomų kompanijų ir žiniasklaidos priemonių tinklapių, praneša viena iš atakos aukų tapusi CNBC.

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Texas Instruments 54,33 +3,60%