Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Itartinai jie cia susibankrotino. Turbut idomia schema buvo uzsuke.. visai kaip bankas ''sekunde''.
Kodel norima uzdaryti tokia gera parduotuve? Tuoj atvaziuos turkai ir arabai atidarys savo pigias parduotuves ir ar tada pabandys valdzia juos uzdaryti taip lengva? Kodel lietuvos valdzia zlugdo tai kas gera zmonems?
LABAI BLOGA ŽINIA. Grįžtu po atostogų, šaldytuvas tuščias, automobilio neturiu - nieko baisaus yra Fresh'as... Atsidarau tiklalapį - nėra Fresh'o. Ne tas žodis, kad gaila, - tiesiog apmaudu. Mažas ir jaukus Fresh'as su labai maloniais darbuotojais ir palankiomis pirkimo sąlygomis (nereikia pirkti vagonais arba mokėti už pristatymą) tikrai buvo daug patrauklesnis už BARBORĄ...
Negaliu patiketi..kaip gailaaa..Buvau lojali el. pirkejaa...Kainos tokios geros, pristatymo kokybe netaip kaip barbora kita diena uzsakymas atvaziuoja...Pati liudniausia zinia ((
Manau, kad skundžiasi išlepinti žmonės kuriems kur jie bepirktu būtu blogai ir atrastu prie ko prisikabinti. Nes ir kitose parduotuvėse oi kaip ne viskas sklandu. O gal skundžiasi ir blogai rašo konkurentų pamokyti? Aš skaitau nepatinka, pirk kitur, pasirinkimas didelis. Bet jei uždarys atvežimą į namus, kitiems žmonėms gal negerai. O dėl gražinimo ir neatitikimo tai tikrai kažkas rašo nesamones, nes jei neturi prekių ar pasibaigė visada paskambina, paklausia kuo pakeisti ar kaip, ir kai gražinti viskas gerai. Paprasčiau gal tokie pirkimai iš vis ne tokio charakterio žmonėms.
na ir kaip gi? man idomu nes daznai ten perkuos...
Labai gera įmonė. Uzsakyneju nuo sausio mėnesio. Pristatymas visada laiku, o jeigu ir pavėluotai tai visada atsiprašo ir įteikė mažutė dovanėlė. Uzsakyneju kartą per savaitę ir dažniau. Pristato net į sodus. Atsiskaitymo būdai labai patogus. Darbuotojai malonus. Prekes kokybiškos. Leiskite įmonei tęsti veiklą. Ačiū
panevezys 2015-05-17 20:11:12
Sveiki, Panevežio Dariaus ir Gireno gatvėje valytoja prekiauja mėsos skyriuje, be kepuraites, be vienkartinių pirstinių, pamačiau šiandien likau šokiruota, padėjau prekes ir išejau... Idomu veterinarine tarniba zino?
O kad zinotumet kaip kasininkes dirba
As esu invalide labai dekinga uz pristatyma prekiu i namus, prekes geros kokybes ir aptarnavimas labai malonus, grazinkit prasau preliu internetine parduotuve. Aciu
Nesąžininga, nekompetentinga elektroninė parduotuvė. Iš anksto apmokėjau už pirkinius, tačiau dalies prekių negavau ir man permoka nebuvo grąžinta, nors ir rašiau laišką (neatrašė), ir skambinau. Tiesa, prisiskmabinti pavyko per 10 dienų, kasdien tiesiog paskambindavau po keletą kartų per dieną ir palikdavau garsiakalbį, tai niekada nepakeldavo ir staiga dešimtą dieną stebuklas - madam pakėlė, išklausė ir pažadėjo pasiaiškinti. Deja, nei pinigų, nei atsiprašymo. O apie tai, kad pristatoma valanda vėliau nei nurodytu laiku, tai net nekalbu. Prarandat klientus su tokiu elgesiu, gerbiamieji...
Pabandžiau užsisakyti maistą į namus super, ir atvežė laiku, ir atvestos prekės tenkina.Tikrai naudojamos paslaugomis. Super, super ačiū labai!
Užsisakiau prekes internetu Kaune, labai puikus aptarnavimas, pristatymas, prekės supakuotas labai tvarkingai, tiesiog sakau didelį AČIŪ Jūsų visam kolektyvui. Labai patogu.
Užsisakiau maistą internetu šioje bendrovėje pirmą kartą, bet, deja, pasikartojo analogiška situacija, kaip užsisakant kitoje įmonėje - vienos prekės trūko, nors ji buvo įtraukta į sąskaitą ir už ją apmokėjau.Skirtumas tik tas, kad sąskaitoje nebuvo nurodytas prekes atvežusio vairuotojo numeris, o bendruoju telefonu prisiskambinti nepavyko, todėl numojau ranka, tačiau kitą kartą apsipirkinėsiu pati. Iš karto krepšelio nepatikrinau iš per didelio pasitikėjimo, deja....
Sveiki. Gal kas galetu papasakoti apie freshmarketa kaip apie darbdavi? Kokios algos kurjeriu? Labai lipa ant galvos vadovai? Socialines garantijos?
pica 2015-07-03 14:14:37
As skanios ju picos?
Picos neblogos, skanus padazai. Patiko pikantiskas. Uz tokia kaina galima pirkti. Jei atvez laiku.....Ir jei atvez......
Problemos su pristatymu.
siandien buvo duotas uzsakymas nr501608018
labailikau nepatenkinta uzsakymo ispildymu
kainos neatitinka, skelbiamu
bulves buvo rasyta po 0.39eur gavau po 0.75ct
suris naminis po 4.59eur gavau po 5.79ct
suris gauda po3.89eur gavau po 5.99
o surio favita visai negavau, nors sask israsyta
ir ar bandete patys prisiskambinti Jusu sklelbtu telefonu?
Tobulėti oi kaip dar yra kur, bet šaunuoliai, kad ėmėsi internetinės prekybos. Svarbiausia, kad būtų operatyviai reaguojama ir sprendžiamos iškylančios problemos.
Ketvirtadieni 07.09d. 12h. buvo uzsakytos 4 picos 18-19h. Velavo apie 0.5h.Pirmadieni 07.13d. apie 11h. uzsisakiau prekes kad atveztu nuo19-20h. Tai atveze 21.40h. Uzsakymas buvo nepilnas, niekas net nepaskambino, neatsiprase kad veluos. Matyt reikia kita karta kreiptis pas konkurentus. Jei uzsiimat internetine prekyba, tai reikia galvoti ir apie klientus ir apie tam tikra darbuotoju skaiciu.
Užsisakinėjau keletą kartų ir aš prekių. Kadangi tai būdavo darbo diena 17-18 val., jokių problemų ar vėlavimų nebūdavo, bet užsisakius penktadienio vakarą, ne tik negavau prekių, bet niekas nei paskambino, nei perspėjo, o jiems prisiskambint niekaip nepavyko. Parašiau laišką, jokio atsakymo, skambinu ir šiandien - tas pats. Kažkokia nesąmonė. Nebesinori daugiau kreiptis į juos..
Tai ka nesusitvarko jau fresh marketas su uzsakymais.Uzsakiau 17 valanda prekes, tai paskambino po 21 valandos kurjeris ir pranese kad nespes iki 22 valandos pristatyti, tai teko atsisakyt viso uzsakymo, tikriausiai paskutinio.Galetu pranest is anksto kad veluos, kad nereiketu laukt.Puikus gavosi penktadienis.
As skanios ju picos?
Ela 2015-07-01 01:35:17
ypac kai kurjeris pats paskambina ir prisipazista kad apsizioplino, tai tikrai visi aplinkui "kalti" tik ne kurjeris. Butu cia ne freshmarket o DPD kur mano vyras dirba - tai nieks nesiaiskintu, skristu is darbo sviesos greiciu :) Jei nezinai, tai nekalbek
Del uzsakymo trukmes pilnai sutinku. Reikia keist trukme ir gerai butu, kad klientas butu informuotas kada kurjeris isvaziavo ir mazdaug kada tiketis jo vizito. Manau, dar apie viska bus pagalvota :D
Ela 2015-07-01 01:24:08
visu pirma as gyvenime niekad ant nieko nerekiau, visu antra, jeigu jau parduotuve yra pasiruosusi teikti tokias paslaugas kaip atvezimas namo, tai tegul buna malonus ir atveza laiku, o jeigu laiku nepavyksta - lai keicia pristatymo trukme ir neapgaudineja zmoniu. Tiegiog tvarkos truksta. Nepristatinekit namo ir viskas, nebus problemu...
Justas 2015-06-30 20:43:02
Šaunuoliai labai greitai pristatote prekes, kokybiškai surinktas, tvarkingai sukoplektuotas, taipat labai malonūs kurjeriai, ačiū jums.
Ela 2015-06-30 10:54:02
Esu pastovi kliente ir kurjerio paslaugomis naudojuosi pastoviai. Bet prekiu niekada neatveza laiku, paveluoja maziausiai valanda arba supainioja gatves ir nuveza i kita rajona. Nebuvo dar karto, kai prekes atveztu laiku, paslaugomis nauduojuosi mazdaug puse metu. Tai labai liudina ir nervina, ypac kai vaikams kazko labai skubiai reikia (maistelio arba sauskelniu), kai neturiu galimybes nueiti i parduotuve. Visada palieku arbatos tikedamasi, kad darbuotojai pasitaisys pagaliau, bet nieko nesikeicia. Jokio demesingumo ir disciplinos.
Ne kurjeriai kalti, kad negaunate laiku prekiu. Uzsakymu srautas didelis. Kurjeriai gave marsruta gali dar laukt kol bus surinktas uzsakymas, todel veluojama kartais ir valanda is sandelio isvaziuot. O jeigu pagal marsruta jusu adresas paskutinis tai faktas, kad gausit preke veliau. Ir nereikia visko varyt ant kurjeriu. Jie specialiai kur nors nesustoja pavalgyt kebabu vezant jums prekes. Patiems nemalonu kai atvaziuoji ir dar aprekia kazkas, kad veluoji 15 min. Jeigu kazko vaikui pritrunka tai galima nusipirkti i prieki, kad nereiketu laukti veluojancio kurjerio. Juokingi tie zmones. Jiems dar i namus atveza, uznesa ir dar kazkuo skundziasi.
zaza 2014-02-25 23:40:17
Gal kas pazistate Reda Uleckiene? Alytuje ji yra kazkokia Fresh market direktore.Zadu darbintis Alytuje (Freshe). Reikia info apie sia persona.
Džiaukis, kad tu jos nepažįsti. Ir eik kuo toliau nuo jos. Tai baisus energetinis vampyras. Dar niekad neteko sutikti, kad suaugęs žmogus taip meluotų. Intelektas nulinis, su darbuotojais elgesys baisus, Niekas ten nepadirba, nors visi ateina nusiteikę dirbt, bet būna suėsti.
Esu pastovi kliente, visada dziaugdavausi ir kitiems rekomenduodavau uzsisakyti. Bet vakar likau labai nemaloniai apgauta. uzsisakinejau prekes, viskas tvarkoje, atveze beveik laiku. pries atsiskaitant pastebejau, kad truksta prekiu, kurjeris man paaiskino, kad atves kita masina (cia buvo picos uzsakytos) as juo patikejau, bet kito kurjerio, taip ir nesulaukiau.
Leonardas 2015-06-03 10:34:31
Laba diena
Esu Jūsų pirkėjas Druskininkų Ateities gatvės parduotuvėje. Jau ne pirmą kartą tenka nusivilti, neradus reikiamos prekės.Šiandien nėra citrinų. Manau, tai yra apsileidimas.
Leonardas
Laba diena, esu nuolatine pirkeja, Kaune Riomerio 1g.direktore Vida yra labai nemandagi kaip vadovas, atejus i parduotuve nuolat skamba vadoves rekimas, nepagarbei kalba su darbuotojom, tikrai nemalonu tai girdet kaip ateini apsipirkti.Toks vadovas negali dirbti parduotuvei, o gal ir metai daro savo.Reike tvarkit sita reikala.
Esu patenkintas Fresh market pristatymu i namus :) Super neteko dar nei karto nusivilti :) tiek prekemis tiek pristatymo laiku :)
Pristatymas į namus dar nėra nuvilęs, bet tas kas pakuoja daržoves ar vaisius yra žioplas. Kartą užsakytos bulvės atrodė tragiškai, pažaliavusios ir pakapotos. O atpjauto arbūzo dalis buvo su žemėm... Šiaip labai nemalonu, plius dar kai laukiesi ir gauni arbūzą su žemėm.
An labai patikao, vakar kurjeris pirma karta gyvenime surado mano nama, net nereikejo pasitikti. Kokia laime, pasirodo mane galima surasti!Noriu padekoti Miloszui Aleksandrovic.
Laba diena
Leonardas
sveiki,
kodel po 20 val neteikiama 30 pr.nuolaida visiem keptiem siltiem gaminiam,
NORS REKLAMA TA SKELBIA, jusu parduotuve jukneviciaus gatveje marijampoleje.
Laba diena, norejau paklausti gal kas nors zino kaune europos prospekte 32 fresh market, direktores varda ir pavarde?
as esu labai dekinga uz pristatyma prekiu i namus, prekes geros kokybes ir aptarnavimas labai malonus, aciu
Regina 2015-02-15 21:09:59
Miela Kristina, kai Jūs užsisakinėjote prekes internetu, malonėkite paaiškinti, kurioje skiltyje Jūsų paprašė sumokėti išanksto? Kiek esu apsipirkinėjusi internetu, man tekdavo sumokėti, kai prekes pristatydavo į namus.
as irgi visada sumoku kai man pristato I namus, buvo toks atvejis kai prekiu neatveze, paskambinau, ten net uzsakimo negavo, nes as pati neisinciau, savo uzsakimo.o seip esu tikrai patenkinta, ir kaiminai, ir anita, visi uzsakinejam, pora kartu I savaite.
sveiki, fresh market man patinka, geri produktai, vairotojai malonus.bet ta duovanele, , Milde cheese, , gavau ti is Ernesto Pristavko.:)

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB ,,Manrasta“ įkurta 2001 metais. Bendrovės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba konditerijos gaminiais. MANRASTA glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais Lenkijos konditerijos gaminių gamintojais, pristatydama rinkai platų...
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
UAB „ISTVESTAS“ daug dėmesio skiria vyno ir kitų tauriųjų gėrimų vartojimo menui kurti, kuris kasdien tampa vis aktualesnis ir patrauklesnis.Tai, kas anksčiau atrodė neįtikėtina, šiandien atrodo visiškai įprasta. Dėl sparčiai...
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” veiklos rūšis yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio...
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos...

Balio burtai
Balio burtai 08-30 20:02
Vietos kūdikiai nuo mažų dienų valgo aštriai ir į maistą be prieskonių nežiūri. Atvykėliai ašarodami sunkiai kramto baliečių patiekalus, o vietiniai užsieniečių maistą nyam-nyam vadina nuobodžiu...
Alaus rinkoje putą kelia aštrėjantys kainų karai
Alaus rinkoje putą kelia aštrėjantys kainų karai 08-30 19:22
Nors vasaros pradžia buvo vėsoka, alaus pirmajį šių metų pusmetį Lietuvoje išgerta daugiau nei tuo pačiu metu pernai. Tiesa, aludarių pajamos beveik nedidėjo, mat jų produkcija šiemet pigo.
Amžinai madinga jaunystė
Amžinai madinga jaunystė 08-30 17:48
Grožio pramonė dažniausiai pati nežino, ko nori: "Semkis grožio iš gamtos" siūlo lankstinukas grožio salone, kuriame ant sienos kybo didžiulis klasikinio grožio etalono – trapiosios Audrey Hepburn...

Kaip dažnai perkate internetu?

UAB Baltic master

Chevron 80,43 +3,59%