Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Market

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Market

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Market"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Market"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Užsisakinėjau keletą kartų ir aš prekių. Kadangi tai būdavo darbo diena 17-18 val., jokių problemų ar vėlavimų nebūdavo, bet užsisakius penktadienio vakarą, ne tik negavau prekių, bet niekas nei paskambino, nei perspėjo, o jiems prisiskambint niekaip nepavyko. Parašiau laišką, jokio atsakymo, skambinu ir šiandien - tas pats. Kažkokia nesąmonė. Nebesinori daugiau kreiptis į juos..
Tai ka nesusitvarko jau fresh marketas su uzsakymais.Uzsakiau 17 valanda prekes, tai paskambino po 21 valandos kurjeris ir pranese kad nespes iki 22 valandos pristatyti, tai teko atsisakyt viso uzsakymo, tikriausiai paskutinio.Galetu pranest is anksto kad veluos, kad nereiketu laukt.Puikus gavosi penktadienis.
As skanios ju picos?
Ela 2015-07-01 01:35:17
ypac kai kurjeris pats paskambina ir prisipazista kad apsizioplino, tai tikrai visi aplinkui "kalti" tik ne kurjeris. Butu cia ne freshmarket o DPD kur mano vyras dirba - tai nieks nesiaiskintu, skristu is darbo sviesos greiciu :) Jei nezinai, tai nekalbek
Del uzsakymo trukmes pilnai sutinku. Reikia keist trukme ir gerai butu, kad klientas butu informuotas kada kurjeris isvaziavo ir mazdaug kada tiketis jo vizito. Manau, dar apie viska bus pagalvota :D
Ela 2015-07-01 01:24:08
visu pirma as gyvenime niekad ant nieko nerekiau, visu antra, jeigu jau parduotuve yra pasiruosusi teikti tokias paslaugas kaip atvezimas namo, tai tegul buna malonus ir atveza laiku, o jeigu laiku nepavyksta - lai keicia pristatymo trukme ir neapgaudineja zmoniu. Tiegiog tvarkos truksta. Nepristatinekit namo ir viskas, nebus problemu...
Justas 2015-06-30 20:43:02
Šaunuoliai labai greitai pristatote prekes, kokybiškai surinktas, tvarkingai sukoplektuotas, taipat labai malonūs kurjeriai, ačiū jums.
Ela 2015-06-30 10:54:02
Esu pastovi kliente ir kurjerio paslaugomis naudojuosi pastoviai. Bet prekiu niekada neatveza laiku, paveluoja maziausiai valanda arba supainioja gatves ir nuveza i kita rajona. Nebuvo dar karto, kai prekes atveztu laiku, paslaugomis nauduojuosi mazdaug puse metu. Tai labai liudina ir nervina, ypac kai vaikams kazko labai skubiai reikia (maistelio arba sauskelniu), kai neturiu galimybes nueiti i parduotuve. Visada palieku arbatos tikedamasi, kad darbuotojai pasitaisys pagaliau, bet nieko nesikeicia. Jokio demesingumo ir disciplinos.
Ne kurjeriai kalti, kad negaunate laiku prekiu. Uzsakymu srautas didelis. Kurjeriai gave marsruta gali dar laukt kol bus surinktas uzsakymas, todel veluojama kartais ir valanda is sandelio isvaziuot. O jeigu pagal marsruta jusu adresas paskutinis tai faktas, kad gausit preke veliau. Ir nereikia visko varyt ant kurjeriu. Jie specialiai kur nors nesustoja pavalgyt kebabu vezant jums prekes. Patiems nemalonu kai atvaziuoji ir dar aprekia kazkas, kad veluoji 15 min. Jeigu kazko vaikui pritrunka tai galima nusipirkti i prieki, kad nereiketu laukti veluojancio kurjerio. Juokingi tie zmones. Jiems dar i namus atveza, uznesa ir dar kazkuo skundziasi.
zaza 2014-02-25 23:40:17
Gal kas pazistate Reda Uleckiene? Alytuje ji yra kazkokia Fresh market direktore.Zadu darbintis Alytuje (Freshe). Reikia info apie sia persona.
Džiaukis, kad tu jos nepažįsti. Ir eik kuo toliau nuo jos. Tai baisus energetinis vampyras. Dar niekad neteko sutikti, kad suaugęs žmogus taip meluotų. Intelektas nulinis, su darbuotojais elgesys baisus, Niekas ten nepadirba, nors visi ateina nusiteikę dirbt, bet būna suėsti.
Esu pastovi kliente, visada dziaugdavausi ir kitiems rekomenduodavau uzsisakyti. Bet vakar likau labai nemaloniai apgauta. uzsisakinejau prekes, viskas tvarkoje, atveze beveik laiku. pries atsiskaitant pastebejau, kad truksta prekiu, kurjeris man paaiskino, kad atves kita masina (cia buvo picos uzsakytos) as juo patikejau, bet kito kurjerio, taip ir nesulaukiau.
Leonardas 2015-06-03 10:34:31
Laba diena
Esu Jūsų pirkėjas Druskininkų Ateities gatvės parduotuvėje. Jau ne pirmą kartą tenka nusivilti, neradus reikiamos prekės.Šiandien nėra citrinų. Manau, tai yra apsileidimas.
Leonardas
Laba diena, esu nuolatine pirkeja, Kaune Riomerio 1g.direktore Vida yra labai nemandagi kaip vadovas, atejus i parduotuve nuolat skamba vadoves rekimas, nepagarbei kalba su darbuotojom, tikrai nemalonu tai girdet kaip ateini apsipirkti.Toks vadovas negali dirbti parduotuvei, o gal ir metai daro savo.Reike tvarkit sita reikala.
Esu patenkintas Fresh market pristatymu i namus :) Super neteko dar nei karto nusivilti :) tiek prekemis tiek pristatymo laiku :)
Pristatymas į namus dar nėra nuvilęs, bet tas kas pakuoja daržoves ar vaisius yra žioplas. Kartą užsakytos bulvės atrodė tragiškai, pažaliavusios ir pakapotos. O atpjauto arbūzo dalis buvo su žemėm... Šiaip labai nemalonu, plius dar kai laukiesi ir gauni arbūzą su žemėm.
An labai patikao, vakar kurjeris pirma karta gyvenime surado mano nama, net nereikejo pasitikti. Kokia laime, pasirodo mane galima surasti!Noriu padekoti Miloszui Aleksandrovic.
Laba diena
Leonardas
sveiki,
kodel po 20 val neteikiama 30 pr.nuolaida visiem keptiem siltiem gaminiam,
NORS REKLAMA TA SKELBIA, jusu parduotuve jukneviciaus gatveje marijampoleje.
Laba diena, norejau paklausti gal kas nors zino kaune europos prospekte 32 fresh market, direktores varda ir pavarde?
Sveiki, Panevežio Dariaus ir Gireno gatvėje valytoja prekiauja mėsos skyriuje, be kepuraites, be vienkartinių pirstinių, pamačiau šiandien likau šokiruota, padėjau prekes ir išejau... Idomu veterinarine tarniba zino?
as esu labai dekinga uz pristatyma prekiu i namus, prekes geros kokybes ir aptarnavimas labai malonus, aciu

Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas.
Žiežmarių Mėsa
Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai.
Daivida (Rokiškio mėsinė)
Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, mėsa, mėsos produktai, žuvininkystė, žuvies produktai.

EP vadovas: jei graikai nubalsuos "ne", teks įvesti kitą valiutą
EP vadovas: jei graikai nubalsuos "ne", teks įvesti kitą valiutą 07-05 14:36
Jei sekmadienį graikai referendume pasisakys prieš kreditorių siūlomas reformas, šaliai teks įvesti kitą valiutą, sakė Martinas Schulzas, Europos Parlamento vadovas.
Žiaurios akcijos bando atgimti
Žiaurios akcijos bando atgimti 07-05 14:20
Vyriausybė neatsisako reikalavimo patvirtinti dar pernai deklaruotus ir nemenką ažiotažą verslo pasaulyje sukėlusius mokesčių surinkimo griežtinimo planus, nors dėl jų abejoja net nemenka...
Sukūrę naują gaminį ryžosi statyti gamyklą
Sukūrę naują gaminį ryžosi statyti gamyklą 07-05 11:05
Biologinių nuotekų valymo įrenginių gamybos, montavimo ir priežiūros bendrovė "August ir Ko" rugpjūtį atidaro naują gamyklą Širvintų rajone, kur pradės naujos kartos itin ekonomiškų įrenginių...

Ką manote apie bankinių paslaugų įkainius?

UAB Baltic master

Intel 30,56 +1,26%