Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EUROVAISTINĖ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EUROVAISTINĖ

Atsiliepimai apie EUROVAISTINĖ, UAB

Parašyk savo nuomonę apie EUROVAISTINĖ, UAB

Sveiki, nerekomenduoju pirkti šitoje vaistinėje termometro kuris matuoja temperatūrą per atstumą, garantinis galioja kaip ir negalioja, sugadinsit nervus ir tiek, galų gale liksit patys kalti nes nemokat naudotis, plius pati vaistinė nepasiima atgal, reik vežti į garantinį kuris dirba savo grafiku, žodžiu buvau ten paskutinį kartą vien tik dėl Jų partnerių.
Laba diena, labai džiaugiuosi eurovaistinės vaistininkė Aldona Molėtuose, Vilniaus 67, kiekvieną šeštadienį su bobutemis atvažiuojame apsipirkti būtent į šitą vaistinę, nes labai maloni vaistininkė, visada nuoširdžiai pataria kokius vaistus pirkti, kokius papildus vartoti.Labai dėkojame ir džiaugiamės, kad dirba tokia nuostabi vaistininkė.
Šiandien 2017-02-17 apie 15, 10 buvau jūsų vaistinėje esančioje Vilniuje, Taikos g.162A, reikėjo vaistų. Esu neščia. Stovėjau eilėje 2 t.y. prieš mane stovėjo vyras, kuris pirko nemažai vaistų. Mano eilėje aptarnaujanti moteris beveik nedirbo, aš esu paskutiniame menėsyje, stovėjau ir laukiau kol ji visus vaistus įves į kasą....bet kai jau pralaukiau 20 min. neišlaikiau ir išėjau. Jūsų darbuotoja nedirbo visiškai, matė mane, man liejosi prakaitas, sunku buvo išstovėti bei daugėjo žmonių už manes o ji vos dirbo, viską darė labai lėtai ir tik žvilgčiojo į eilėje esančiusQ. Prašau atsižvelgti į šią situaciją, nes tikrai buvo nemalonu.
Gražina 2017-02-15 22:22:19
Eurovaistine Vilniuje Ukmergės g. 282.
2017 02 15 buvau apšaukta vaistininkes del to, kad ne toje vietoja stovejau eileje, nors toje pat eileje buvo aotarnautas zmogus pries mane ir po manes. Vaistininkes teigimu, eile prie kasos yra kitoje vietoje, nei as laukiau... Net skanuodama vaistus koneveike mane del netinkamos stovejimo vietos.
Tai ne pirmas kartas kai vaistininkes sioje vaistineje elgiasi nemandagiai. Noretusi, kad darvdaviai pasidarytu isvadas.
Laba diena, Gražina,
dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Siekiame kaip galima greičiau išsiaiškinti šį atvejį ir tam mums trūksta keleto detalių apie Jūsų nurodytą situaciją, todėl labai prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@eurovaistine.lt arba nemokamu telefonu 8 800 50005 (darbo dienomis 9-18 val.).
Dėkojame.
Eurovaistine Vilniuje Ukmergės g. 282.
Sveiki, seniai reikėjo, bet vis kažkaip neatsirasdavo tų keletos minučių.Jau ne vienus metus apsiperku Vilniaus karoliniškių maximoje esančioje eurovaistinėje, esu sužavėta darbuotojų profesionalumu, mandagumu, galėčiau vardint ir vardint, būtent šitoje vaistinėje esate surinkę tokį kolektyvą, kad net trūksta žodžių, kad ir šiandien išsirinkau vitaminų kompleksą ir dar ieškojau savo mažylei 4 mėn.turinčiai atopinį dermatitą prausiklio, pasirinkimas milžiniškas, gavom mėginėlių, kad pabandytumėm ar tiks, nes preparatai brangūs ir norisi rast kas tinka, o tada isigyt didelę pakuotę. Ačiū labai, labai visam kolektyvui. O vaistininkių kantrybė, visada galima pasikonsultuot, patars, padės, kas bebūtų.
Kaip močiutė europietiškiausioj vaistinėj vaistus pirko
Lengvoji satyra

Vėlyvą popietę žila močiutė, nešina sena rankine ir knygų ryšeliu, įeina į puošnią Eurovaistinę ir prieina prie jaunos vaistininkės gražiu lietuvišku vardu Rita. Nedrąsiai ištaria:
- Dukrele, kažkur pradanginau vaistinės nuolaidų kortelę, tokią gražią…
- Ar šitą? - Rita ištiesia senjoro kortelės lankstinuką ir dalykiškai liepia - užpildykite!
- O, taip, tokią pat! - apsidžiaugia močiutė ir, užpildžiusi anketą, paduoda ją vaistininkei.
Dalykiškai permetusi akimis anketą, Rita griežtai paklausia:
- O pensininko pažymėjimo numeris?!
Lyg prasikaltusi, tyliu balsu močiutė pradeda teisintis:
- Bet, dukrele, taigi aš seniai pensijoje… niekas niekur ir niekada iš manęs nereikalauja būtent pensininko pažymėjimo…
Virpančiomis rankomis ji traukia iš rankinės ir deda ant prekystalio dokumentus, vis prašydama:
- Na, štai - tremtinio pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė, SODROS kortelė su
identifkavimo numeriu…
Aiškiai nervindamasi, pakeltu balsu Rita įsakmiai nutraukia močiutės maldą:
- Reikalingas pensininko pažymėjimas!
- Bet, dukrele, taigi pati man pereitą kartą be jokio pažymėjimo tokią pat kortelę išdavei, dargi anketą pati užpildei, - vos ne verkdama lemena močiute.
- Nenervuok manęs, - jau grasinamai aidi balsas.
Vaistinėje pasidaro tylu, tik girdisi iš močiutės rankų pabirusių knygų garsai. Kažkas tyliai surenka jas ir paduoda išeinančiai iš vaistinės susigūžusiai senutei į rankas...

Įsivardinti Eurovaistine - nereiškia būti europietiška vaistine.

Prosenjor
Piascledine 300mg kietosios kapsulės N15Eurovaistinė 19, 49 €
LENKIJOJE wapteka.pl Piascledine 300 kapsułki twarde 30vnt. 10, 54 €
Eurovaistinės Šeškinėje vaistininkė, pasirinkus netinkamus vaistus sugebėjo moralizuoti ir išvadinti narkomanais, apart tiesiog parinkus tinkamus vaistus pagal nurodytus simptomus. Tikrai labai nusivyliau aptarnavimu. Neetiškas elgesys esant ir kitų klientų labai menkina vaistinės vardą. Nežinau, ar svaigintis galima Theraflu vaistais, tačiau vaistininkės kompetencijoje manau visi miltelių konsistencijos medikamentai yra laikomi narkotikais. Apsurdas...
Esu visiskai apakus nusivylus vaistine kuri randasi Panevezyje, turgaus maximoj. Mane aptarnavo vaikinas vardu Paulius Bagdonas. Visiskai nesuprantu ka jis veikia sitoj vaistinej. Paklausus ar turi vaistu atsakymas "gal yra, gal nera, nezinau einam pazesim" vos neisverte is koju. Nuejus nerado vaistu, sako einantis paieskoti sandely, nors pati juos iskarto radau lentynose. Tada jo atsakymas "oo gerai, zinosiu ir as dabar kur yra". Ir dar keli jo sakiniai kurių jau nebecituosiu parodo, kad sis zmogus nieko nenusimano farmacijoj, gerai, kad bent jau rado kur kasa yra.
Labai puiki, mandagi, puikiai savo darba ismananti darbuotoja Evelina kuri dirba elektrenu iki PC.Aciu uz profesionalu darba.Gero darbo jums Ir toliau.
Lina Turauskienė 2016-12-30 16:34:10
Sveiki, labai nemalonu prieš naujus metus, bet ką padarysi.Apsipirkinėjome Euro Vaistinėje kuri randasi Maximos parduotuvėje prie išvažiavimo iš Vilniaus važiuojant namo patikrinus čekį pamačiau, kad buvau apgauta vietoje dviejų vaistų pakuočių "Oscillococcinum"buvo paskaičiuota trys.Kadangi esam ne vilniečiai neturėjom laiko sugrįžti atgal.Labai gaila, kad nepatikrinau iš karto, kadangi vaistinėje buvo labai daug žmonių nesinorėjo užlaikyti eilės.
Prisegu čekį
Sendien vakare užbegau su vyrų į eurovaistine kuri randasi prekybos centre "Akropolis". Mam reikėjo konsultanto bet nieko neradau, tuo metu dirbo 3 kasos..
Is personalo durų isejo moteris kuri laike rankoje kažkokia pakote. As atbegau pas ja ir paklausiau kur galima rasti lasų akims. Jinai net nepažiurejo į musu puse ir praburbejo kad prieikyt pas konsultantą kuris apsirengus batlom chalatom. Aš pasakiau kad salei nera juokiu konsultantų, jinai tare kad kaip taip nera, ir pasuke į kaire. As pažiurejau dar kartą į sale, nieko iš konsultantu neatsirado.
Tuomet labai esu nepatenkynta aptarnavimų. Nes jei žmogus dirbą eurovaistinej, jis turi žinoti kur randasi vaistas ar lasai akyms. Negalvojau kad tokiose įmonese dirba tokie blogi konsultantai.
Sveiki, vakar Eurovaistineje antakalnio gatveje, norėjo nupirkti čiulptuka buteliukui Avent nuo 6 mėnesiu, pardavėja pasakė, kad čiulptuku neturi, pasiūlė nupirkti buteliuka, kurio kaina 8 eurai.Nupirkus buteliuka tik namie pastebejo, kad jis yra nuo 1 menesio, man reikejo nuo 6menesiu.Prekes atgal neprieme, tai jūs man dabar paaiskinkit, kodel del pardavejos nekompetencijos mes dabar turim vejais išmesti ta buteliuka, kadangi jisnetinkantis.Beje buteliukas net nebuvo atidarytas.
Sveiki. Šiandien Eurovaistinėjė Naujininkuose apie 1 valandą, pralaukiau eilėje. Ar tai normalu? Eilę užlaiko pensininkai, o darbuotoja matomai naujokė ne gana to, kad nežino kur kokia prekė, tai dar ir telefonu išėjo pakalbėt, viršūnė., iš 3 kasų tedirba 1? Ar taip Jūs rūpinatės klientų patogumu?
Indre 2016-04-12 20:00:49
Šiandien apsipirkinėjau Kauno šilainių maximos eurovaistinėje, norėjau pasidžiaugti konsultante Urte Andriuškevičiūte (pavardę radau čekyje:)), puikiai patarė, maloniai bendravo, kad daugiau tokių žmonių būtų! Sėkmės!
Ačiū už malonius žodžius :)
Sveiki, esu labai ausinervinusi del tokio neatsagingo darbuotojo, vaistininkes, mindaugo maximoj, Vilniuje. Pries pusvalandi mano vyras atejo pirkti man vaistu, esu persalus ir nescia. Jis 3kartus pasake, kad as nescia ir kad jam reikia juros druskos, skalauti gerkle! Visu pirma i ji pasiziurejo, taip, kad pirma karta girdi, kad nesciom gyditi gerkle reikia juros vandeniu, pasake, kad nera. Ir pasiule Dentosept burnos glaivines tirpala, prie kasos dar karta buvo paklausta ar galima vartoti nesciai, atsakyta teigiamai ir vaistas parduotas. Vaistininke juodais garbaniotais plaukais, ne jauna, labai noreciau suzinoti, kaip galima atsakyti uz toli poelgi!!!
2016 12 03 apsipirkome euro vaistineje, esancioje ozo g.25 vilniuje.pirkome 2 pharmaceris kosmetikos produktus.ties siais produktais buvo uzkabintos reklamines srajutes su tekstu :perkant bent viena sios prekes zenklo produkta, jums priklauso dovana. Gaila, bet nusipirkus 2 siuo prekes zenklu pazymetus produktus, kasoje ne nepasake, jog mums kas priklauso.kai paklausiau, tai kur ta zadeta skrajuteje dovana, pardavejos susizvalge, pasake kad man priklausancio sampuno jau nebeturi ir skubiai nueme visas skrajutes. Nesmagu kai pries pat nosi nukabina reklama lyg taip ir turetu buti. Geru svenciu vadinas.
Noriu padėkoti Alytaus autobusų stotyje esančios vaistinės darbuotojai Audrutei Gališanskienei, kuri patarė kaip puiki specialistė bei išliko labai žmogiška ir geranoriška man sunkią akimirką.
Norėčiau pasidžiaugti - turit puikią vaistininkę Romą Venckienę/dirbančią Parko g. filiale/.Nors yra vaistinių, esančių prie pat namų - visąlaik einu tik į Eurovaistinę, kada dirba minėtoji specialistė. Niekad nemačiau jos piktos/nors pirkėjų kontingentas//prie Psichiatrinės ligoninės// tikrai sudėtingas/, visada korektiška, pataria, išklauso/visus!!!/, mandagiai aptarnauja.Malonu, nes suprantu, kad ponia Roma Venckienė - tikrai gera, patyrusi specialistė, puikiai besitvarkanti su tikrai SUNKIU darbu.Ačiū Jai!- su pagarba, Irmina Simanavičiūtė - Čobotienė
Giedre 2016-11-13 20:47:28
.Gelbėkit nuo neadekvačių vaistininkų!!!!!!!
Lapkričio 11-ą dieną apie 16h.lankiausi "Euro vaistinėje" esančioje Savanoruų pr.31, Vilniuje (Maxima parduotuvėje). Mane aptarnavo vaistininkas Ričiardas Puikus. Savo pavardės ir vardo jis pats nepasakė, tai sužinojau iš jo kolegių
Į vaistinę atėjau nupirkti kapsules su spanguolų ekstraktu, būtent kapsules taip ir pasakiau vaistininkui. Jis iš tolo man parodė keturias dėžutes preparatų. Paklausiau kurios kapsulės yra stipriausios tas ir nupirkau. Po to dar paprašiau, kad parodytu kitą dėžutę, bet farmacininkas labai grubiai man atsakė "jei nori žiūrinėti eik į Gintarinę vaistinę". Aišku mane tas užgavo, susinervinau, bet išėjau nenorėdamą pyktis.
Parėjusi atidariau dėžutę kurią pirkau ir pamačiau, kad ten ne KAPSULĖS, kaip prašiau, o tabletės. Pirkau vaistus ne sau, o mčiutei 92 metų, kuri pati nueiti negali. Tabletes ji jau vartojo ir jai nepadėjo todėl ji prašė nupirkti kapsules.
Teko grįžti atgal į vaistinę ir pakeisti tabletes į kapsules. Priėjau prie mane aptarnavusio, to pačio Ričiardo Puikaus ir paprašiau pakeisti preparatą į kapsules, kaip prašiau pirmą kartą. Padaviau čekį, kurį gavau iš R. Puikas, (įdomu, bet čekis buvo tik su reklamine nuolaida). Vaistininkas grubiai man atrėžė, kad vaistų jie nekeičią. Tada paprašiau, kad pakviestų vedėją ar ką nors iš administracijos. Tik tada manę aptarnavęs ponas R. Puikus atsistojo (prieš tai visą laiką sėdėjo), pažiųrėjo savo" žudančiu " žvilgsniu ir nuėjo į pagalbines patalpas. Už poros minučių pasirodė nešinas dėžutę su gabalu torto, o kitoje rankoje laikė šakutę. Priėjo prie manęs ir šakute atgnybęs torto su žodžiais "še valgyk" drėbė man į veidą.......ištepė tortu veidą, mano stiukę, rankinuką....Jo išpuolį matė minimum 7 žmonės. Agresyvujį R. Puikų jo kolegės jėga išstūmė į pagalbines patalpas.
Ištikta šoko ir susinervinusi ruošiausi kviesti policiją kad sutramdyti chuliganą, bet jo kolegės primygtinai prašė to nedaryti, motyvodamos tuo, kad Ričardas šiandien jau turėjo konfliktą su vedėja, suirzes, nervuotas ir t.t. o be to laukia. labai daug žmonių. Pažadėjo kad problemą, išspręs pačios.
Patyriau stiprų stresą, sugarinta nuotaika, nukentėjo daiktai, o svarbiausiai kelia nerimą, kad tokie darbuotojai gali būti priežastis rimtų pasekmių. (O jei mano vietoje būtų kokia močiutė? Toks stresas tai ir iki insulto netoli...)
Prašau įvertinti Jūsų struktūroje dirbančio Ričiardo Puikaus veksmus ir mane informuoti.

Su pagarba Giedrė

Kopijos išsiūstos: Sveikatos ministerijai ir Eurovaistinių atsiliepimų portalui.
Dėkoju, kad atsakėte ir p[askambinote nurodytu telefonu. Atsiųsiu jums informaciją ir raštu. Dar kartą nuoširdžiai atsiprašau. Laura
Giedre 2016-11-13 20:47:28

Gerbiama Giedre,
Nuoširdžiai atsiprašome už nepateisinamą įvykį ir labai prašome jūsų susisiekti nurodytais kontaktais, kad galėtumėm informuoti jus apie sprendimą. Komunikacijos vadovė Laura Bielskė 869923032

alma 2016-07-11 11:59:21
Teko apsilankyti vaistinėje Kaune, Lašo g.1. Dirba ten labai nemandagi vaistininkė, prieš mane buvo tik viena klientė, o laukti teko 10min. Akivaizdžiai matė, kad aš nekantrauju, todėl tyčia kartojo po kelis kartus nurodymus tai klientei, galiausiai išpūtė akis ir pareiškė, kad reikia stovėti už linijos, nors gal tik pusė pėdos mano buvo ant tos linijos. Aš pasakiau, kad greičiau dirbtų ir mažiau kalbėtų be reikalo, tada ji išvadino mane ligone ir liepė eiti į kitą vaistinę. Kadangi aš atsisakiau išeiti, tai ji dar porą kartų išėjo į sandėlį, tyčia vilkindama laiką, kol galiausiai teikėsi aptarnauti be žodžių. Aš pirkau vaistų nuo skrandžio, buvo labai negera ir teko tiek laukti. Paskui nebesinori lankytis pas tokią darbuotoją. Tai įvyko šiandien, gaila nepažiūrėjau pavardės.
Pas gydytoja butumete laukusi valanda, o ne 10 min, kuriu ir taip daznai pritruksta pacientui pakonsultuoti. Parenkant vaistus, reikia ne greiciau dirbti, o atidziau ir issaiskinti kiekvieno vaisto vartojima. Panasu, kad pati isprovokavote konfliktine situacija, o kaltas, kaip visada, liko darbuotojas...
Labai nemandangios pardavejos konsultantes eurovaistineje esancioje respublikos gatveje, Panevezyje.Pokalbio vidury konsultante palieka ir nueina sau, liepdama klausti kitos konsultantes ko man reikia. Na vienu zodziu labai nemandagios konsultantes.
jolanta kasparaviciene
2016-11-08 07:45:36 IP 86.100.215.114
Norečiau padėkoti farmacininkėms kėdainiuose basanavičiau gatvėje (didžiojoje maximoje) įsikurusioje eurovaistinėje. Editai Šomkaitei, Ramunei Činikaitei, Linai Draukšienei už nuostabų aptarnavimą, savo darbo išmanymą, už teisingus patarimus bei gerą vaistų parinkimą. Dažnai lankausi todėl žinau kad jos išmano savo darbą. Dėkoju už dėmesį.
Laba diena, labai nusivylusi euro vaistines darbuotoju, tiksliau vietoj prasomos prekes ibruko kita, pavizdziui kaip galima vietoj vaistu nuo sanariu iduoti pirkejui nuo gripo. tai atsitiko Anyksciuose Baranausko a12.Tai kaip gali dirbti tokie zmones toki svarbu darba.
Mano mazyle valgo misinuka aptamil AR nr1, bet nuo jo mums kieteja viduriukai, valgydama pradeda raitytis ir nustoja valgyt. Uzvakar radau internete eurovaistineje misinuko milupa aptamil comfort 1 nuo pilvo putimo, atpylinejimo ir viduriu uzkietejimo, uzsisakiau, bet gavau aptamil comfort nuo pilvo putimo ir diegliuku. Si misinuka mes gerdavom, bet pradejo atpilt vandenuku, o siandien gavau toki pati comfort, kurio tikejausi tokio koki uzsisakiau... internete pakuote ir uzrasas skiriasi nuo to kur gavau siandien ir kuris yra vaistineje
Lankiausi vaistineje kuri randasi vingio 29 klaipedoje norejau nupirkti dukrai vaistu nuo temperaturos vaistininke man ju nepardave pradejo klausyneti nuo ko pakilo temperatura atsakiau kad nezinau tada jinai pasiule eit pas gydytoja arba kviestis greitaja jei temperatura pakils auksta dar ji pradejo sakyti kad paracatamolio vartot vaikams daznai negalima ir kad jie kenkia as atejau i vaistine vakare noredama nusipirkti vaistu nuo temperaturos jei nakti ji pakiltu tiesiog apsidrausti.Tai taip iseina kad paracatamolis vaikams dabar jau su receptu?
JG 2016-09-28 15:58:37
Retai lankausi vaistinėse, bet teko neseniai užsukti į Kauno centre esančią Eurovaistinę. Paprašiau paprasčiausių pigiausių vaistų, bet man pradėjo siūlyti brangesnius gerokai variantus ir dar sakė, kad visi kiti tik brangesni. Tai supratau, kad vaistinė, kaip ir parduotuvė siekia kuo didesnio pelno. Ta pati situacija buvo ir mano draugei. Tikrai daugiau neisiu į eurovaistines.
Laba diena JG, labai prašome jūsų pasidalinti informacija parašant mums info@eurovaistine.lt Norime išsiaiškinti, kodėl taip galėjo nutikti. Nuoširdžiai ačiū ir atsiprašome už nepatogumus. Eurovaistinės Informacijos skyriaus specialistė Laura
Labai nepatenkinta klientė!!!
2016-09-17 20:03:08 IP 84.15.183.178
Vingio g. 29, Klaipėda. Jūsų vaistininkė dirbusi ši vakarą visiškai nekalba lietuvių kalba jau ne pirmą kartą pastebiu!!!! Ji net nežino ka reikškia lietuviškas žodis „MEDETKA”.
Violeta 2016-09-06 08:35:58
Vilniuje, Akropolyje esančioje Eurovaistinėje susiduriau su nemaloniu aptarnavimų. 2016/09/02 apie 19 val. atėjus pirkti LIVOSIL 60 tablėčių - kainos etiketė prie prekės buvo raudonos spalvos ir parašyta TOP prekė ir kaina 9, 99 Eur. Bet kasoje išmušė virš 13 Eur. Kai paklausiau, kodėl kaina skiriasi - atsakymas buvo : NEŽINAU. paprašiau išsiaiškinti. Kai pardavėje-konsultantė nuėjo prie prekės, išėme kainos etikėte ir atėjus nemaloniai atsakė: Kaina yra dabar virš 13 eur. ir kad ji kainų neregulioja. Norit perkat, norit ne. Net neatsiprašė pirkėjo už susiklosčiusius nepatogumus. Paprašiau pakviėsti atsakynga žmogų, kad galėčiau pasiaiškinti, bet atsakymas buvo, kad jau yra 19 valanda ir nieko jau nebera. Aš nesu piktibiškas žmogūs ir padėkojau už labai "MALONU" aptarnavimą, atsisveikinau ir išėjau. Manau reikėtu pamokyti savo pardavėjas - konsultantės bendravimų su KLIENTAIS.
Laba diena, Violeta,
nuoširdžiai atsiprašome dėl Jūsų apsilankymo vaistinėje metu įvykusio nesusipratimo. Kad galėtume išspręsti šią problemą, prašome Jūsų susisiekti su mumis el. pašto adresu info@eurovaistine.lt arba nemokamu informacijos telefonu 8 800 50005 (darbo dienomis, 9-18 val.).
Gintare 2016-08-24 11:58:43
Klaipedoje, Laukininku gatveje, Eurovaistineje, dirbanti vaistininke labai nekompetetinga. Visu pirma, tyciojosi, kad pateikiau nebegaliojancia nuolaidu kortele (nes negyvenu Lietuvoje ir nezinau kada kas sugalvoja ka atsinaujint), o kai netoliese stovejusi mano mama dave savo, tai vaistininke vel zeminanciai pradejo saukti, kad AR MES KARTU ar cia mazdaug kazkoks pasalietis man duoda ta kortele del keliu centu nuolaidos. Paskui paprasius grazinti recepta (nes man jo reikia skrendant lektuvu) pasake, kad negrazins, o paklausus kodel viena grazino, o kita pasieme atsakymo negavau, gavau tik saukima ant manes ir sakyma, kad TAIP YRA. Tiesa, jei butu man tuos vaistus ateme, buciau kreipusis i advokata, o tada tai jau butumet gave. Taip, kad siulau pasidometi ka darbinat ir ar neperdaug sau leidzia senbuves. Vis del to ten daugiau GYVENIME nesiprekinsiu, o ir draugus bei gimines nukreipsiu i visai kito tinklo vaistines.
Gerbiama Gintare,
norime Jus užtikrinti, jog pagarbus ir profesionalus požiūris į klientą yra viena kertinių vertybių, kuriomis vadovaujamės savo darbe. Jūsų aprašyta situacija mums kelia nerimą ir imsimės visų reikiamų veiksmų, kad tokios situacijos nesikartotų ateityje. Prašytume su mumis susisiekti el. pašto adresu info@eurovaistine.lt, kad galėtume gauti daugiau informacijos ir objektyviai išnagrinėti įvykusį incidentą.
Dėkojame.
Šiandien lankiausi Maximos prekybos centre Garliavoje esančioje vaistinėje ir kaip eilinį kartą nemandagiai, arogantiškai, ir t.t. aptarnavo ta pati farmacininkė. Kaip gali tokie žmonės dirbti tokį darbą.
Likau nepatenkinta Vilniuje, Ukmerges g., maximoje esančioje euro vaistinėje. Atėjau vakare į vaistinę dėl akies skausmo, pasitaikė vaistininkas (vardo nepamenu), pasakiau kame problema, kad peršti akį, atrodo lyg joje kas būtų, ir paprašiau, kad pasiūlytų kokių lašiukų akims. Gavau atsakymą, kad važiuočiau į Lazdynus ir aiškinčiausi kas yra mano akims. Tai kam tada tie vaistininkai ten dirba, jei negali patarti net lašų akims?
Prekybos centre BIG Vilniuje dirba išskirtinai nemalonus kolektyvas. Pagrindiniai farmacininkai: moteris ir vyras dirba su nuolatine neapykanta klientams. Kaskart atėjęs būsi užsipultas be jokios priežasties. pvz. dėl neturimos nuolaidų kortelės. Tai skatina eiti į konkurentų vaistinę, kur visad būsi sutiktas maloniai.
Danguolė 2016-07-11 22:35:09
Įdomu: kas nustatė naujas taisykles, kad privalai pirkti papildus pilną pakuote, jei reikia tik pusės. Visos Vilniaus vaistinės parduoda Bional Idelus svoris pusę pakuotės, o Eurovaistineje Sausio 13 - osios g. privalai pirkti visą.
Laba diena, gerbiama Danguole,
Miasot papildų nepilnomis pakuotėmis negalima parduoti jau nuo 2010 metų. Cituojame: „DĖL LIETUVOS HIGIENOS NORMOS HN 17:2010 „MAISTO PAPILDAI“ PATVIRTINIMO 2010 m. gegužės 13 d. Nr. V-432 p. 7 Galutiniam vartotojui leidžiama tiekti tik sufasuotus maisto papildus“,
Del Silutes Eurovaistines darbuotoju.
Norejau pranesti apie Silutes eurovaistines darbuotoju netinkama elgesi su klientais.
Nuejes i vaistine paprasiau antiseptiko, kuri butu galima purksti ant zaizdu. Vaistininke paklause tik pigiausia ar brangiausia noriu isigyti ir padave Cutasept F (HOUT-DESINFIZIENS) purskala. Gryzes namo perskaiciau informacini lapeli, jame akivaizdziai parasyta, jog negali buti naudojamas tiesiogiai ant zaizdos. Supratau, jog jis tikrai man netinka. Nuvezes purskala atgal i vaistine ir paklauses kodel man dave netinkama vaista, kuris gali dirginti zaizdas ir yra netinkamas joms dezinfekuoti vaistininke man pradejo tvirtinti, kad tai yra tinkamas purskalas ant zaizdu manes net nesiklausydama ir pasiule zaizda dezinfekuoti ukiniu muilu uzuot grazinusi pinigus ar pasiuliusi pakeisti preke.
tai ne vienintelis atvejis kai sios vaistines darbuotojos elgiasi nepagarbiai, pries kelis menesius buvo bandoma isiulyti kontraceptines tabletes su beveik pasibaigusiu galiojimo laiku ir kito gamintojo nei nurodyta recepte.
Noriu pagirti vaistinės konsultantę VAIDĄ, dirbančią Palangos stoties Maximoje esančioje vaistinėje. Ši konsultantė yra labai labai labai labai maloni, mandagi, išmananti savo darbą. Tai puikaus darbuotojo pavyzdys! Sėkmės jai
labai nemandagi darbuotoja dirbanti Vilniuje Parko g 23. 2016-06-26 pirkom papildus tai net paklausius kaip vartot ir kiek į diena galima vartoti, ar prieš maistą ar po maisto nieko nepasakė. mat pas ją eile susidarė o kad pirma karta yra perkami, ir nėra jokio žalio supratimo kiek, kada ir kaip ji vartoti.
Laba diena, negaliu susilaikyti neparašius.
Kokias vaistinėse laikote kolsuntantes pardavėjas-išsiblaškiusias, stabdžius, nemokšas.Nesakau, kad visos, asmeniškai tai liečia Klaipedoje, Vingio g.29 Galina Iskusnych.Jau ne pirmą kartą tenka pirkti kai dirba ši pardavėja, ir visada su nesamonėmis, visu pirma-stabdis kokiu matyt nebūna kitur, tai ne visus vaitus parduoda, ne visus čekius atiduoda, su banko kortelėmis aptarnauti nesugeba.Gal į apmokymus kokius siųskite, kiek atėjus į vaistine galima gadintis nuotaiką ir sveikatą?
Su pagarba laukiame pasitaisymo ir tikimės, kad atėjus į euro vaistinę susigadinti dienos nebeteks...
Kodel Mazeikiuose Eurovaistinej Zemaitijos gatvej (Maximoj) neparduoda vaistu zmonem, kiek jiems reikia, nes vaistu kainos dideles ir pilno ipakavimo, ne visi gali ipirkti, tuo tarpu minetoj vaistinej pacientai verciami pirkti pilna ipakavima (tai paaiskino vaistininke) siandien, kad pagal naujus nurodymus, is auksciau, klijentai privalo pirkti pilna ipakavima, is kur pencininkai turi moketi tokius didelius pinigus, kai jie priversti skaiciuoti kiekviena centa, jei jus visai nebeturit sazines reiks naudotis kitu vaistiniu paslaugom, nors Dauksos gatvej labai maloniai aptarnavo ir pardave man kiek reikejo ir uz kiek as galejau uzsimoketi, uz tai as labai dekingas ten dirbancioms vaistininkems, pagarba joms.Senjoras Alfredas
Inga 2016-04-14 00:02:35
Labai nepatiko elektrenu euro vaistines, kuri randasi maximoje, pasiulymai. Jie gal live vell sudare sutarti, kad siulytu tik sios firmos produkcija? Kadangi turiu daig vaiku, jie sirgo, nusiunciau vyra nupirkt geruju bakteriju, jie siule lasiukus tik sios firmos. Vaikai ziaugciojo nuo ju skonio, as pati paragavus vos neapsivemiau. Jau praejo nepilnai 2 men vaikai pradeda sirguliot po truputi issiunciu vyra i vaistine, isaiskinu kad ne tu riebaliniu lasu nupirktu ir imtu kitos firmos kapsules, nes net 3 metu dvynukai puikiai nuryje, atnesa sokolado skonio vel live vell tablete, vel ziaugcuoja vaikai. Tas skonos kaip guma kramtyt kaip paragavau. Tai elektrenuose sioj euro vaistinej be live vell ner ka nusipirkt, nes vyras kiek pasakojo jie tik sia firma siulo, daugiau kiti vaistai netinka niekam?
Tiesa, man taip pat ir visiems aplinkiniams yra siūloma vien tik Live Well produkcija, matyt jų pačių produkcija.
Niekad nepirksiu daugiau eurovaistineje.Padave ne tuos vaistus, kuriu prasiau-brangesnius, o nuolaidu kortele galioja tada, jeigu perki triju rusiu vaistus ir pilnas pakuotes-nesamone, nusivyliau ir jauciuosi apmulkinta

Bioklinika
BIOFIRST KLINIKA

Adresas: Studentų g. 37, LT-51364 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos; spa centrai; vaistai, medicininės medžiagos.
BIOFIRST – tai pažangios medicinos ir estetikos klinika, išsiskirianti naujausiomis gydymo ir diagnostikos technologijomis vienoje vietoje! Išsamios įvairių sričių ilgametę patirtį turinčių gydytojų konsultacijos. Savo srities lyderių komanda. Daugiau nei penkiasdešimt įvairių sričių gydytojų specialistų. NAUJIENA...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia atliekas naikinimui...
Medicinos projektai
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: I. Kanto al. 15, LT-06214 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB Medicinos projektai - patikimas partneris medicininės įrangos ir priemonių tiekimo, diegimo, remonto, aptarnavimo, apmokymo, kompleksinio projektų sprendimo srityse. Siūlome optimalų paslaugų kompleksą ir šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicinos įstaigų Lietuvoje ir užsienyje pilnavertei veiklai...

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias 02-22 22:37
Europos Komisija (EK) vakar pristatė kiekvienai Europos Sąjungos valstybei narei skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonomikos iššūkiai. Lietuvai yra ir gerų žinių: ekonomika...
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas 02-22 22:36
Pirmadienį Nemuno saloje duris pravėrė naujas restoranas "Sala". Nuostabiais vaizdais pro "Žalgirio" arenos langus ir ekologiškais, menininkų kūrinius primenančiais patiekalais galinčio pasigirti...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Wal-Mart 71,45 +3,00%