Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EUROVAISTINĖ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EUROVAISTINĖ

Atsiliepimai apie EUROVAISTINĖ, UAB

Parašyk savo nuomonę apie EUROVAISTINĖ, UAB

Retai, bet lankausi eurovaistinėje Lukšio g.1A Kaune, labai malonios merginos dirba.
Ramu, draugiška, paslaugu ir visada pritaiko nuolaidą
Ačiū Jums!;)
Mama pirko 3 vaistus Eurovaistineje. Pateikė senjoro kortelę, su kuria perkant 3 ar daugiau prekių suteikiama momentinė 25% nuolaida. Deja, kad nuolaida nesuteikta mama suprato tik pažiūrėjus į čekį. Vieni vaistai buvo brangūs, ir būtent jiems nuolaidos nebuvo. Kadangi pritaikius nuolaidą mama būtų sumokėjus ~15€ mažiau, ji patyrė stresą - sutikit, nemaža suma senjoram, kurie skaičiuoja centus iki pensijos... pasirodo šis vaistas pries 10 dienų įtrauktas į sąrašą vaistų, kuriems senjorų nuolaida netaikoma. Apie tai neaskelbta, nors praeitą mėnesį mama pirko su nuolaida šiuos vaistus. Ar čia ne kvailinimas? Ar ne viena iš pagrindinių eurovaistines idėjų būti sąžiningu savo klientui, dirbti tam, kad patenkintumėte savo klientų poreikius ir lūkeščius. Jie skelbia, kad įpatingai didelis dėmesys skiriamas senjorams... ar tikrai? Juk dažniausiai jie nesiskundžia, bet ar tai rūpi Eurovaistinei? Jiems svarbiausia pelnas... prašau eurovaistinės administracijos atsakyti į šį nusiskundimą...
Hampidjan 2017-06-02 11:29:04
Sveiki, sendiena pirkau eurovaistineje Silkines rankeles ranku oda minkstinanti tirpala. Jam buvo uzdeta akcija 1+1 ir kaina buvo 2, 89 eurai. tai as manau kad tiek ir turejau moketi, bet sumokejau kazkodel 5, 78. Tai nesupratau kur cia 1+1 ? norejau pasiziureti ceki jis kazkoks neaiskus kreivai eina cekis nieko neina suprasti, ir net tame cekija nera imustos mano prekes nieko nebesuprantu ar taip gali buti. sita situacija Siauliuose Vilniaus g 168.
Tai gal jūs nedavėte nuolaidų kortelės
esu labai dėkinga Rumšiškių mstl. esančios Eurovaistinės darbuotojaI p. Dianai. Kreipiausi keletą kartų, ir visuomet likdavau labai patenkinta darbuotojos profesionalumu bei puikiia aptarnavimo kultūra. Linkiu Eurovaistinei daugiau tokių darbuotojų.
Laba diena, noriu nuoširdžiai padėkoti UAB EUROVAISTINĖS fil. Nr.144 esančio Juozapavičiaus pr.51/ Danų 2, Kaunas darbuotojai Sigitai Grundulienei už suteiktą pagalbą ir išsamią informaciją. Dar kartą nuoširdžiai AČIŪ.
6 ryto atvykau į budinčià vaistinę Pašilaičiuose. Nustebino neadekvatus vaistininko elgesys. Paprašius vienú vaistú, man pradėjo brukti kitus. Neišgirdus jo komentaro per mikrofoná, pasakiau, kad neišgirdau, o jis man atsakė, kad man ir nereikia. Apsisuko ir nuėjo. Iš nuostabos sau tyliai pasakiau, kad nesveikas kažkoks ir mano nelaimei jis turėjo geresnę klausà nei aš, tad išgirdęs pradėjo grasinti man apsauga :)) Aiškino, kad gydymà skiria gydytojas, o dabar jis man duos tik tuos vaistus, kuriuos jis sako. Kadangi mano mama yra šeimos gydytoja, nepasikuklinau tuoj pat ir paskambinti, paklausti to gydymo. Jis vistiek man nedavė tú vaistú, kuriú sakė gydytojas, primygtinai siūlė toliau savo vaistus. Gal žmogus pavargęs po būdėjimo, bet jei jis nesugeba valdyti savo emocijú, neturėtú dirbti aptarnavimo sferoje. Bet kokiu atveju, neturi niekas jokios teisės su manimi taip kalbėti, kaip jis ir rodyti savo galios. Nepaprašiau nuskristi į kosmosà, paprašiau, kad padarytú savo darbà. Ir paskaičius čia esančius komentarus, koktu darosi nuo fiktyviú komentarú, kuriuos tikriausiai patys darbuotojai rašo. Jei jau Eurovaistinė skelbiasi, kad labai gerina aptarnavimo kokybę ir tai jú vizitinė kortelė, gal turėtú būti tiesioginė aptarnavimo linija, kur nereiktú tokiú komentarú čia rašti. Išvada tokia, kad neprofesionalu, žeidžia ir tiesiog nenormalu. Stengsiuos aplenkti šio tinklo vaistinę.
Viktorija 2017-01-08 18:09:30
Esu visiskai apakus nusivylus vaistine kuri randasi Panevezyje, turgaus maximoj. Mane aptarnavo vaikinas vardu Paulius Bagdonas. Visiskai nesuprantu ka jis veikia sitoj vaistinej. Paklausus ar turi vaistu atsakymas "gal yra, gal nera, nezinau einam pazesim" vos neisverte is koju. Nuejus nerado vaistu, sako einantis paieskoti sandely, nors pati juos iskarto radau lentynose. Tada jo atsakymas "oo gerai, zinosiu ir as dabar kur yra". Ir dar keli jo sakiniai kurių jau nebecituosiu parodo, kad sis zmogus nieko nenusimano farmacijoj, gerai, kad bent jau rado kur kasa yra.
Gal žmogus tiesiog dirba pirmą kartą būtent tame vaistinės filiale? Gal iš geros valios atidirbęs pamainą savoje vaistinėje, ištikus bėdai sutiko padėti kolegoms ir padirbėti kitoje vaistinėje, kur yra kitas vaistų asortimentas ir kitas jų išdėstymas begalėje stalčių be pavadinimų? Kam iškart teisti ir pykti? Atmerkite akis ir pažiūrėkite į kiekvieną situaciją kitu kampu, gal padės nuo "apakimo".
Esu nustebus vaistine Ukmergeje didziojioje Maximoje. Teko apsilankyt ir laukiantis leliuko ir su leliuku ant ranku. Nors ir buvo daug zmoniu man eileje neteko laukt kadangi iskarto aptarnavo. Mandagiai ir maloniai super vaistininkes :)) aciu jums
Rūta 2017-04-09 00:49:02
mielas, vyruk, visi mes esame pikti, nes vartojame vaistus, reiškia esame ir labai ligoti, ir neatidūs. tačiau aš kai žiūriu reklamą, nematau, jog tvirtintų, kad visiem vaistam nėra priemokos. kiek mačiau tai 1000iui vaistų, o tu nepasaulio bamba, vaistų yra ir daugiau.;)
Sauniai mokat atsirasineti.Nesam mes "pasaulio bambos".Esam tik ligoniai vartojantys kompensuojamus vaistus.Mano beda, kad patikejusi reklama nuejau i eurovaistine kompensuojamu vaistu.Taip ir gavosi, kad priemoka uz tuos pacius vaistus ir ta pati ju kieki vietoj 8 euru (praejusi karta primokejau Camelijoj) sumokejau 14 euru.Kas man is to "mandagaus aptarnavimo" jei man tie 6 eurai labai svarbus.Prizadu-daugiau ten ne kojos nebus.
Apsilankeme su nescia zmona Eurovaistinej Akropolis Klaipeda, ieskojome visokiausiu prekiu zmonai ir busimam vaikeliui. Priejo sypsodamasi konsultante pasisveikino ir paklause gal reikia pagalbos, ji viska padejo surinkti daug patare zmonai (musu pirmas vaikas tai tikrai naudingu patarimu gavome, ka geriau naudoti ka pirkti, ko nereikia per daug prisipirkti ir tt), dave dovanu zmonai, esam labai dekingi apsilankysime jau kai bus seimos pagausejimas, gaila nepastebejome pavardes tik varda VIKTORIJA. Aciu jums VIKTORIJA labai likom patenkinti. Tai pirma konsultante kuri taip nuosirdziai viska padejo.
Lina 2017-04-06 18:16:15
Kazkoks absurdas, šiandien Klaipedos akropolio eurovaistineje, kasoje negalejau nusipirkti valeradexo, nes jis priskirtas vaistams ir turi laukti kartu su receptiniais klientais. Klausimas- tai kokio velnio vaistiniai preparatai veikia savitarnoje ir kodel prie tokių preparatų nėra nuorodos kur juos reikia pirkti o sužinai tai tik nuėjus prie kasos?
kitą kartą kai pirksite, galite pasižiūrėti pakuotę ir perskaityti kas užrašyta, o ten bus arba vaistinis preparatas, arba maisto papildas! sėkmės!:) nėra taip sunku;)
kazys bagusis 2017-04-08 10:56:44
reklamuojate per tv kad iooo kompensuojamu vaistu parduodama be priemokos.taciau tai netiesa perku kelinta kart vaisus su kompensuojam knygute ir reikia primoketi..kai tuo tarpu cmelijos vistineje priemoku nera.kodel pacentai apgaudinejami pagal jusu reklama.
Noriu padėkoti Viršuliškių Eurovaistinės darbuotojams. Labai malonios ir paslaugios mergaitės. Ačiū jiems.
Vakar, tai yra 2017 04 05, apie 18:00val. užėjau į euro vaistinę, esančią PC Maxima, Marijampolėje, bažnyčios g.38. Vaistininkei, (kurios vardas ir pavardė man žinomi) pateikiau receptą, kuriame buvo nurodyti reikalingi vaistai skirti mano sūnui.Vaistininkė net kelis kartus paklausė kokio amžiaus mano sūnus, tada kažkur išėjo. Grįžo nešina vaistais, paklausė kurią kūno vietą reikia tepti, man atsakius, kad veidą prasidėjo ilga ir nemaloni diskusija. Vaistų informaciniame lapelyje nurodyta, kad vaikams veidelio tepti šiuo tepalu negalima. Aš paaiškinau, kad gydytoja (s) išsamiai man paaiškino koks tai yra vaistas, kodėl jį skiria (tai daroma retais atvejais, išimties tvarka, o šis atvejis būtent toks ir yra, be to gydytojo (s) kompetencija aš neabejoju), kaip ir kiek naudoti, tačiau vaistininkė to neužteko. Negana to, kad nenorėjo man parduoti vaisto, kuriam aš turėjau receptą, įvardindama garsiai gydytojo (s) pavardę (ji nurodyta recepte), nevisai korektiškai išreiškė savo požiūrį apie gydytojo (s) kompetenciją, mėgino nurodyti į kokios srities gydytoją aš turėčiau kreiptis. Norėčiau pasiteirauti euro vaistinės administracijos, ar aš turėdama gydytojo (s) parašytą, patvirtintą parašu ir anspaudu, receptą turiu teisę įsigyti jame nurodytus vaistus? Man įdomu, ar Jūsų vaistininkai tiek kompetetingi, kad gali sau leisti kritikuoti, šiuo atveju, beveik vetuoti gydytojo nurodytą būdą kaip ir kuo gydytis? Jeigu taip tai gal gydytojų visai nebereikia, užtenka kreiptis į euro vaistinės vaistininką ir jis paskaitęs informacinį bet kurių vaistų lapelį paskirs gydymą. Gydytoja (s), kuris paskyrė šį vaistą, eilę metų gydo mano vaikus, niekada neturėjau nė menkiausios priežasties abejoti gydymo metodais bei skiriamais medikamentais. Gydytojas tam ir yra gydytojas, kad skirtų gydymą pagal įgytą išsilavinimą, kompetenciją, patirtį ir taip toliau. Niekada nebegrįšiu į euro vaistinę, nes ten vaistininkai gudresni už gydytojus. P.S. Panaudojus „baisiuosius” vaistus, jau kitą rytą sūnelio problema buvo beveik išnykusi, ačiū gydytojui (ai) už tai.
Labai esu nepatenkinta Vilniuje (ulonu g.5) esancioje eurovaistines darbuotoju aptarnavimu. Kai perki vaistus su elektroniniu receptu asmens kodo neuztenka butinai prasho dokumento. Nors gyditoja visada sako kad uztenka a/k. Labai daznai nera reikiamu vaistu! Kiekviena karta atejus i vaistine susigadini nervus nes turi visada irodineti kas tau geriau tinka ar ko tau reikia. Pastovei dideles eiles nes vaistininkes dirba labai lietai. Visada kisha nereikiamu vaistu ir kuo brangesniu.Kadangi vaistie yra prie pat namu lanausi ten labai daznai. Ir jau igriso toks aptarnavimas ir poziuris i klienta!
Stovi dvi vaistininkes prie kasos kalbasi telefonu kaip praleido savaidgali prieinu prir litos ta sako eikit prie tos kuri kalba stoviu jokio demesio kalbasi toliau tiesiok pasiticiojimas tai buvo klaipedoj h.mantogt 11maximaj
Tai 2017-03-25 07:26:39
Pačiai daugiau atidumo. Kas daugiau?Du vnt. po 0.99 ar vienas vnt. VIRŠ 2€. Ar keista, kad pensininkai centus skaičiuoja????
O prie ko čia matematika. Jūs perkate vaistus (atkreipkite dėmesį - VAISTUS, kurie turi tam tikrą stiprumą), jei norėjote 400mg, tai jo kaina virš 2 eurų, o 200mg - 0, 99 euro. Kainos yra tokios, kokios nurodytos, reikia žiūrėti, skaityti, o jei neaišku, tai pasiklausti. Jei jums svarbu tik pinigai, tai ir prašykite bet ko, bet pačio pigiausio.
Lina 2017-03-20 13:15:19
Ibumetin 200 mg kainuoja 0, 99 €, o jūs pati sakote, jog pirkote Ibumetin 400 mg. Palinkėčiau daugiau atidumo!
ne duok, Dieve, skambinti nemokamu numeriu 880050005-40min ir niekas neatsiliepe.galima mirti.kas nori negavus informcijos klausyti reklama-sis numeris-jums
Asta 2017-03-13 21:10:26
Joniskio Maksimoje esancioje Eurovaistineje pirkau Ibumetin 400 mg. Mokejau virs 2 €. Namie per tv reklamos metu pamaciau kad ibumetino kaina 0, 99 €. Siandien 13- 03 - 2017. uzsukau dar karta i vaistine. Kaina vis dar nepakeista. Pasitikrinau ir internete. Buciau nusipirkus 2 pakelius. Vaistai ir taip brangus. Tai dar nusuka.
Noriu pasidalinti nemaloniais ispudziais, kuriuos teko patirti Pasvalio mieste Vilniaus g. esancioje vaistineje. Kovo 18 d., po pietu uzsukome nusipirkti vaistu, gaila, bet pardavejos (neisidemejau vardo, zemesne moteris, tamsiu plauku) arogancija ismuse is veziu. Tokio nepakantumo, paniekinimo ir pasisaipymo senai nebuvau maciusi. Bet tai dar ne viskas. Ar Eurovaistine priimdama darbuotojus tikrina bent jau menkiausias farmacines zinias? Nes si moteris pro Jusu "tikrinima" kazkaip praslydo. Izuliai, itaigiu zvilgsniu i akis, buvo aiskinama, kad tirpi arbata nuo persalimo ir tabletes (panasios i Gripex), geriausiai vartoti kartu. Per tiek metu, pirma karta isgirdau tai is vaistininkes. Tai Jus man paaiskinkit, kaip tokia farmacininke gali pasiulyti vaistu nuo rimtesniu ligu? Vaikams?
Danutė Vaišnorienė
2017-03-13 20:29:51 IP 78.60.153.236
Sveiki, labai noriu pasidžiaugti Utenos Maximoje Basanavičiaus gatvėje esančia vaistine. Nuostabus aptarnavimas. Šeštadienį vėl buvau šioje vaistinėje. Visada maloniai išklauso, pataria, visada parenka tai ko reikia man ir mano artimiesiems. Vaistininkė Vaida visada pasisveikina ir pasitinka su šypsena. Išsamiai paaiškina apie vaistus ir padeda pasirinkti geriausią variantą. Rekomenduoju visiems savo pažįstamiems vien dėl šilto priėmimo ir puikaus aptarnavimo. Sėkmės Jums nuoširdžiai.
Sveiki. Pirkau 2017m. vasario 14 d. čiurnos įtvarą. Jis man netiko, yra per didelis. Kai kreipiausi į vaistinę dėl grąžinimo, atsakė, nes jų teigimu reikia matuotis. Nors sąlygų tam nėra, nėra kabinos kur galėčiau nusiimti kelnes, pėdkelnes ir nuėmus elastinį bintą pasimatuoti įtvarą. GĖDA!!!!
Iš jų pirkau "Philips Airfloss" tarpdančių valymo aparatą. Po 3 mėn. sugedo, nunešiau taisyt. Dabar kabinėjasi, tikrina serijos numerius, nes atsieit kilo įtarimų, ar tikrai iš jų pirkau. Originalios dėžutės neišsaugojau, įdėjau į bet kokia pasitaikiusią, su Amazon lipdukais. Tikrai negalvojau, kad ten tokios neišmanėlės dirba, kuriom tas užrašas užklius. Aparatas pirktas iš jų internetinės parduotuvės, visi duomenys yra, kvitas irgi. Žodžiu su jais gerai tol, kol neprisireikia garantinio remonto. Geriau išvis neprasidėti.
Iš prisegtuko matome, kad vienas ir tas pats kompensuojamas vaistas Zofistar vienoje ir toje pačioje Eurovaistinėje (tablečių kiekis ir koncentracija irgi identiški) nuo 5, 57 € 2016-09-04 pabrango net iki 10, 00 € 2017-02-11 !!!
Sveiki, nerekomenduoju pirkti šitoje vaistinėje termometro kuris matuoja temperatūrą per atstumą, garantinis galioja kaip ir negalioja, sugadinsit nervus ir tiek, galų gale liksit patys kalti nes nemokat naudotis, plius pati vaistinė nepasiima atgal, reik vežti į garantinį kuris dirba savo grafiku, žodžiu buvau ten paskutinį kartą vien tik dėl Jų partnerių.
Laba diena, labai džiaugiuosi eurovaistinės vaistininkė Aldona Molėtuose, Vilniaus 67, kiekvieną šeštadienį su bobutemis atvažiuojame apsipirkti būtent į šitą vaistinę, nes labai maloni vaistininkė, visada nuoširdžiai pataria kokius vaistus pirkti, kokius papildus vartoti.Labai dėkojame ir džiaugiamės, kad dirba tokia nuostabi vaistininkė.
Šiandien 2017-02-17 apie 15, 10 buvau jūsų vaistinėje esančioje Vilniuje, Taikos g.162A, reikėjo vaistų. Esu neščia. Stovėjau eilėje 2 t.y. prieš mane stovėjo vyras, kuris pirko nemažai vaistų. Mano eilėje aptarnaujanti moteris beveik nedirbo, aš esu paskutiniame menėsyje, stovėjau ir laukiau kol ji visus vaistus įves į kasą....bet kai jau pralaukiau 20 min. neišlaikiau ir išėjau. Jūsų darbuotoja nedirbo visiškai, matė mane, man liejosi prakaitas, sunku buvo išstovėti bei daugėjo žmonių už manes o ji vos dirbo, viską darė labai lėtai ir tik žvilgčiojo į eilėje esančiusQ. Prašau atsižvelgti į šią situaciją, nes tikrai buvo nemalonu.
Gražina 2017-02-15 22:22:19
Eurovaistine Vilniuje Ukmergės g. 282.
2017 02 15 buvau apšaukta vaistininkes del to, kad ne toje vietoja stovejau eileje, nors toje pat eileje buvo aotarnautas zmogus pries mane ir po manes. Vaistininkes teigimu, eile prie kasos yra kitoje vietoje, nei as laukiau... Net skanuodama vaistus koneveike mane del netinkamos stovejimo vietos.
Tai ne pirmas kartas kai vaistininkes sioje vaistineje elgiasi nemandagiai. Noretusi, kad darvdaviai pasidarytu isvadas.
Laba diena, Gražina,
dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Siekiame kaip galima greičiau išsiaiškinti šį atvejį ir tam mums trūksta keleto detalių apie Jūsų nurodytą situaciją, todėl labai prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@eurovaistine.lt arba nemokamu telefonu 8 800 50005 (darbo dienomis 9-18 val.).
Dėkojame.
Eurovaistine Vilniuje Ukmergės g. 282.
Sveiki, seniai reikėjo, bet vis kažkaip neatsirasdavo tų keletos minučių.Jau ne vienus metus apsiperku Vilniaus karoliniškių maximoje esančioje eurovaistinėje, esu sužavėta darbuotojų profesionalumu, mandagumu, galėčiau vardint ir vardint, būtent šitoje vaistinėje esate surinkę tokį kolektyvą, kad net trūksta žodžių, kad ir šiandien išsirinkau vitaminų kompleksą ir dar ieškojau savo mažylei 4 mėn.turinčiai atopinį dermatitą prausiklio, pasirinkimas milžiniškas, gavom mėginėlių, kad pabandytumėm ar tiks, nes preparatai brangūs ir norisi rast kas tinka, o tada isigyt didelę pakuotę. Ačiū labai, labai visam kolektyvui. O vaistininkių kantrybė, visada galima pasikonsultuot, patars, padės, kas bebūtų.
Kaip močiutė europietiškiausioj vaistinėj vaistus pirko
Lengvoji satyra

Vėlyvą popietę žila močiutė, nešina sena rankine ir knygų ryšeliu, įeina į puošnią Eurovaistinę ir prieina prie jaunos vaistininkės gražiu lietuvišku vardu Rita. Nedrąsiai ištaria:
- Dukrele, kažkur pradanginau vaistinės nuolaidų kortelę, tokią gražią…
- Ar šitą? - Rita ištiesia senjoro kortelės lankstinuką ir dalykiškai liepia - užpildykite!
- O, taip, tokią pat! - apsidžiaugia močiutė ir, užpildžiusi anketą, paduoda ją vaistininkei.
Dalykiškai permetusi akimis anketą, Rita griežtai paklausia:
- O pensininko pažymėjimo numeris?!
Lyg prasikaltusi, tyliu balsu močiutė pradeda teisintis:
- Bet, dukrele, taigi aš seniai pensijoje… niekas niekur ir niekada iš manęs nereikalauja būtent pensininko pažymėjimo…
Virpančiomis rankomis ji traukia iš rankinės ir deda ant prekystalio dokumentus, vis prašydama:
- Na, štai - tremtinio pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė, SODROS kortelė su
identifkavimo numeriu…
Aiškiai nervindamasi, pakeltu balsu Rita įsakmiai nutraukia močiutės maldą:
- Reikalingas pensininko pažymėjimas!
- Bet, dukrele, taigi pati man pereitą kartą be jokio pažymėjimo tokią pat kortelę išdavei, dargi anketą pati užpildei, - vos ne verkdama lemena močiute.
- Nenervuok manęs, - jau grasinamai aidi balsas.
Vaistinėje pasidaro tylu, tik girdisi iš močiutės rankų pabirusių knygų garsai. Kažkas tyliai surenka jas ir paduoda išeinančiai iš vaistinės susigūžusiai senutei į rankas...

Įsivardinti Eurovaistine - nereiškia būti europietiška vaistine.

Prosenjor
Piascledine 300mg kietosios kapsulės N15Eurovaistinė 19, 49 €
LENKIJOJE wapteka.pl Piascledine 300 kapsułki twarde 30vnt. 10, 54 €
Eurovaistinės Šeškinėje vaistininkė, pasirinkus netinkamus vaistus sugebėjo moralizuoti ir išvadinti narkomanais, apart tiesiog parinkus tinkamus vaistus pagal nurodytus simptomus. Tikrai labai nusivyliau aptarnavimu. Neetiškas elgesys esant ir kitų klientų labai menkina vaistinės vardą. Nežinau, ar svaigintis galima Theraflu vaistais, tačiau vaistininkės kompetencijoje manau visi miltelių konsistencijos medikamentai yra laikomi narkotikais. Apsurdas...
Labai puiki, mandagi, puikiai savo darba ismananti darbuotoja Evelina kuri dirba elektrenu iki PC.Aciu uz profesionalu darba.Gero darbo jums Ir toliau.
Lina Turauskienė 2016-12-30 16:34:10
Sveiki, labai nemalonu prieš naujus metus, bet ką padarysi.Apsipirkinėjome Euro Vaistinėje kuri randasi Maximos parduotuvėje prie išvažiavimo iš Vilniaus važiuojant namo patikrinus čekį pamačiau, kad buvau apgauta vietoje dviejų vaistų pakuočių "Oscillococcinum"buvo paskaičiuota trys.Kadangi esam ne vilniečiai neturėjom laiko sugrįžti atgal.Labai gaila, kad nepatikrinau iš karto, kadangi vaistinėje buvo labai daug žmonių nesinorėjo užlaikyti eilės.
Prisegu čekį
Sendien vakare užbegau su vyrų į eurovaistine kuri randasi prekybos centre "Akropolis". Mam reikėjo konsultanto bet nieko neradau, tuo metu dirbo 3 kasos..
Is personalo durų isejo moteris kuri laike rankoje kažkokia pakote. As atbegau pas ja ir paklausiau kur galima rasti lasų akims. Jinai net nepažiurejo į musu puse ir praburbejo kad prieikyt pas konsultantą kuris apsirengus batlom chalatom. Aš pasakiau kad salei nera juokiu konsultantų, jinai tare kad kaip taip nera, ir pasuke į kaire. As pažiurejau dar kartą į sale, nieko iš konsultantu neatsirado.
Tuomet labai esu nepatenkynta aptarnavimų. Nes jei žmogus dirbą eurovaistinej, jis turi žinoti kur randasi vaistas ar lasai akyms. Negalvojau kad tokiose įmonese dirba tokie blogi konsultantai.
Sveiki, vakar Eurovaistineje antakalnio gatveje, norėjo nupirkti čiulptuka buteliukui Avent nuo 6 mėnesiu, pardavėja pasakė, kad čiulptuku neturi, pasiūlė nupirkti buteliuka, kurio kaina 8 eurai.Nupirkus buteliuka tik namie pastebejo, kad jis yra nuo 1 menesio, man reikejo nuo 6menesiu.Prekes atgal neprieme, tai jūs man dabar paaiskinkit, kodel del pardavejos nekompetencijos mes dabar turim vejais išmesti ta buteliuka, kadangi jisnetinkantis.Beje buteliukas net nebuvo atidarytas.
Sveiki. Šiandien Eurovaistinėjė Naujininkuose apie 1 valandą, pralaukiau eilėje. Ar tai normalu? Eilę užlaiko pensininkai, o darbuotoja matomai naujokė ne gana to, kad nežino kur kokia prekė, tai dar ir telefonu išėjo pakalbėt, viršūnė., iš 3 kasų tedirba 1? Ar taip Jūs rūpinatės klientų patogumu?
Indre 2016-04-12 20:00:49
Šiandien apsipirkinėjau Kauno šilainių maximos eurovaistinėje, norėjau pasidžiaugti konsultante Urte Andriuškevičiūte (pavardę radau čekyje:)), puikiai patarė, maloniai bendravo, kad daugiau tokių žmonių būtų! Sėkmės!
Ačiū už malonius žodžius :)
Sveiki, esu labai ausinervinusi del tokio neatsagingo darbuotojo, vaistininkes, mindaugo maximoj, Vilniuje. Pries pusvalandi mano vyras atejo pirkti man vaistu, esu persalus ir nescia. Jis 3kartus pasake, kad as nescia ir kad jam reikia juros druskos, skalauti gerkle! Visu pirma i ji pasiziurejo, taip, kad pirma karta girdi, kad nesciom gyditi gerkle reikia juros vandeniu, pasake, kad nera. Ir pasiule Dentosept burnos glaivines tirpala, prie kasos dar karta buvo paklausta ar galima vartoti nesciai, atsakyta teigiamai ir vaistas parduotas. Vaistininke juodais garbaniotais plaukais, ne jauna, labai noreciau suzinoti, kaip galima atsakyti uz toli poelgi!!!
2016 12 03 apsipirkome euro vaistineje, esancioje ozo g.25 vilniuje.pirkome 2 pharmaceris kosmetikos produktus.ties siais produktais buvo uzkabintos reklamines srajutes su tekstu :perkant bent viena sios prekes zenklo produkta, jums priklauso dovana. Gaila, bet nusipirkus 2 siuo prekes zenklu pazymetus produktus, kasoje ne nepasake, jog mums kas priklauso.kai paklausiau, tai kur ta zadeta skrajuteje dovana, pardavejos susizvalge, pasake kad man priklausancio sampuno jau nebeturi ir skubiai nueme visas skrajutes. Nesmagu kai pries pat nosi nukabina reklama lyg taip ir turetu buti. Geru svenciu vadinas.
Noriu padėkoti Alytaus autobusų stotyje esančios vaistinės darbuotojai Audrutei Gališanskienei, kuri patarė kaip puiki specialistė bei išliko labai žmogiška ir geranoriška man sunkią akimirką.
Norėčiau pasidžiaugti - turit puikią vaistininkę Romą Venckienę/dirbančią Parko g. filiale/.Nors yra vaistinių, esančių prie pat namų - visąlaik einu tik į Eurovaistinę, kada dirba minėtoji specialistė. Niekad nemačiau jos piktos/nors pirkėjų kontingentas//prie Psichiatrinės ligoninės// tikrai sudėtingas/, visada korektiška, pataria, išklauso/visus!!!/, mandagiai aptarnauja.Malonu, nes suprantu, kad ponia Roma Venckienė - tikrai gera, patyrusi specialistė, puikiai besitvarkanti su tikrai SUNKIU darbu.Ačiū Jai!- su pagarba, Irmina Simanavičiūtė - Čobotienė

Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos projektai
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: I. Kanto al. 15, LT-06214 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB Medicinos projektai - patikimas partneris medicininės įrangos ir priemonių tiekimo, diegimo, remonto, aptarnavimo, apmokymo, kompleksinio projektų sprendimo srityse. Siūlome optimalų paslaugų kompleksą ir šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicinos įstaigų Lietuvoje ir užsienyje pilnavertei veiklai...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą 08-20 21:46
Netikėtai per lubas pradėjus veržtis lietui, sekmadienį Vilniuje sustabdyta Mindaugo gatvėje esančio prekybos centro "Maxima" veikla.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%