Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ekskomisarų biuras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekskomisarų biuras

Atsiliepimai apie Ekskomisarų biuras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ekskomisarų biuras, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
2012 Karklės festivalio metu, puikiai atliko darbą Vidas Zavistanavičius, Alytaus padalinio darbuotojas., , Pajūrio take" puikiai palaikė tvarką, nebuvo jokių vagysčių, bei incidentų.Šauniai atliktas darbas, esame labai dėkingi ir siūlome vadovams paskatinti už gerą tarnybą.

Sąvininkas ir administracija
As 2012-11-30 11:46:00
Imone siulo daug o sugeba duoti mazai. Alga mokama is pradziu gera kaip ir buvo sutarta o poto jau nedamokama ir aiskinama jums kad tai yra jusu vadandinis tarifas nors pries menesi gautoje algoje jis buvo didesnis, tikra sukciu imone kurioje darbo daug o moketi nenori : )
Dirbau sioje imoneje apie metus alga buvo mokama gera iki sio rudenio pradzios, pradejo nedamoketi siule daug daugiau papildomo darbo uz kuriu susikaupdavo nemazai darbo valandu o moketi uz jas nenorejo. Darbotujus apkaltina tame ko je nedare ir nuskaicioja nuo ju tai jau patyriau savo kailiu.
Tomas 2012-11-30 11:49:16
Pritariu algu atzvilgiu identiska istorija... bet imone savo darba atlieka tikrai neblogai as patikeciau namus jiems.
Gaila PC "Kubas" Staneviciaus g. netenkina kokybe.Atsisake "Ekskomisaro biuro" paslaugu.
O man tinka paslaugos kurias teikia sita firma, ekipazas greitai sureaguoja, visada atvaziuoja greitai. Gal del to kad senamiestis, o ir vyrai tokie malonus...
1) Nedamoka algu 2) Logikos atsakymuose i KDL?KAIP?KUR? Nera. 3) Visada kaltas apsauginis (visada prikisa kad mazai dirbi) 4) Siulo kruva papildomu valandu, o pinigu nedamoka. (1-2d. gaunasi kad dirbi nemokamai).
Negadinkite sveikatos, nežeminkite savo asmenybės, negadinkite savo karjeros.
Man teko ten dirbti, o dabar gėda apie tai kam nors pasakyti.
Naujam darbdaviui net neužsiminkite, dirbę apsaugoje, nes nepriims, arba pasidomės iš buvusio vadovo.
Buvęs vadovas įvardins Jus tik neigiamai.
Tad drąsiai sakau, nes tai tiesa. Ši saugos tarnyba dėl vadovų kaltės apsijuokė rimtuose objektuose ir objektai atsisakė paslaugų. Tai didžiulė gėda, ne vadovams, o apsaugos darbuotojams.
Sėkmės dirbantiems EB, UAB.
Gal žinote kokia situacija Vilniuje?
198val= nepilni 800lt. Statistika:-)
Kiek premijos gavo darbuotojai eksuose?
off you go! 2013-07-13 00:52:05
Negadinkite sveikatos, nežeminkite savo asmenybės, negadinkite savo karjeros.
Man teko ten dirbti, o dabar gėda apie tai kam nors pasakyti.
Buvęs vadovas įvardins Jus tik neigiamai.
Sėkmės dirbantiems EB, UAB.
It is true..
panevezys 2013-12-31 17:28:24
240 val =960lt ir geriausia kai nueini paklausti kokio bybio tokia supista alga tai tie pizdukai tar tyciodmiesi saiposi, jog per daug gavai, , o jeigu kas nepatinka sako eik is darbo, o kai truksta darbuotoju tai zliumbia ir maldauja, kad padirbetum, algu diena kai pamatai alga supranti kad tos dienos dirbta uzdyka
taigi esme tokia: Vokit, vokit ir dar karta vokit ir kuo daugiau taip bent jau uzsidirbsit sau alga
gera perspektyva, gali dirbti parą, pusantros, nieks nepakeis, romantika:D:D:D..
Gintė 2013-09-19 14:48:44
gera situacija jei ieškai tiesiog nemokamo ploto-posto kur pagyvent, prasitrint
Tai firma kurioje yra nesiskaitoma su darbuotojais, nesumokama atlygis už papildomas darbo valandas. Jeigu planuojate eiti dirbti į šią firmą, siūlau iškarto rašyti dokumentus dviem egzemplioriais, prašyti, kad užregistruotų žurnale ir jūsų egzempliorių pasirašytų darbdavio atstovas, rimtesnius tvirtinti pas notarą. Jeigu iškyla klausimas dėl sąžiningumo Kauno skyriaus administracijoje, tai patikėkite sąžinės tenai nerasite, bus diktuojami dokumentų tekstai, jų turiniai iš ankstinai darbdavio naudai, pristačius dokumentus atsirenka koks dokumentas jiems naudingas koks ne. Nenaudingi turiniu dokumentai tiesiog bus sunaikinami, neužregistruojame ir konflikto situacijoje būsite paverstas durniumi, beraščiu ir beteisiu žmogumi. Nes įsidarbinant užpildysite krūvą įgaliojimų atsakingam asmeniui, kuris už jus pasirašinės algalapyje, vadinasi nematysite nei tabelių nei algalapių. Nežinosite už kokias valandas ir kokiu tarifu bus mokama, nes jokiais skaičiavimais šios firmos mokamo atlyginimo neapskaičiuosite. Tad jeigu bus konfliktas tarp darbdavio ir jūsų, neturėsite dokumentų įrodančių ir pagrindžiančių faktą, liks tik jūsų žodis kaip įrodymas realaus fakto, nebus suteikta galimybė įrodyti tiesos. Nes firma pasisamdžiusi teisininkus, darbo inspekcijos specialistus, tad šansas įrodyti, kad darbuotojas yra nukentėjęs ar teisus lygus NULIUI. Tad, jeigu neturite kur gyventi, šeimos, asmeninio gyvenimo, esate drūtas ir durnas, tada tikrai tai jūsų svajonių darbas.
legendine kiem- sauga :DDD
dirbes ,bet nepiktas
2014-01-28 16:02:50 IP 78.60.147.62
Taip, tai tikra tiesa, kas liečia algas, ekskomisarų vadovams turi būti gėda, kad jų darbuotojai pusbadžiu gyvena.
EKSKOMISARUOSE TIESIOG NEVERTA DIRBTI, NES NEGALI PRAGYVENTI IŠ TOKIŲ ALGŲ (800- 900LT), TIK NESUPRANTAMA KODĖL LIETUVOS VALDŽIA NEMATO KAIP ŠIJE FIRMOJE SKRIAUDŽIAMI DARBUOTOJAI. JUK ALGA TIKRAI UBAGIŠKA, TODĖL IR DIRBTI JAU DAUGELIS NENORI.
Gintė 2013-09-19 14:48:44
Gal žinote kokia situacija Vilniuje?
Ginte tas pats ir Vilniuje, tik patikrinimai jau dabaigė, tokia firmelę seniai turėjo uždaryti. Kiek dar tyčiosis iš žmonių? Susirinke visi policijos žulikai. Tikrai neverta ten dirbti.
rexik 2014-01-01 16:19:51
gera situacija jei ieškai tiesiog nemokamo ploto-posto kur pagyvent, prasitrint
o jeigu dirbi 12val. ir neturi kaip gristi is darbo niekam tai nerupi
atsakymas i tai trumpas ir aiskus - " ieskok iseties arba rasyk prasyma savo noru"
daugumoj isidarbina, padirba pusantro men uz 800lt ir iseina
Vilniuje situacija tokia:
alga mokama laiku (bet "ubagiskai" zema);
geriausi objektai, tik per pazistamus;
uzknysa ekipazo patikrinimai.
šnd naktinė, tai miegosiu visą naktį ausinės į ausį, kanopos ant kitos kedės, tegu tikrina sau:) kai pažadins išeisiu iš TROBOS :D:D
Ekskomisarai tik ir sugeba gyventi zmoniu saskaita, kuratoriai net nesiskaito su darbuotuojais jau tokie "pasikele" per pora savaiciu zmoniu isejo nezinia kiek, zmoniu saskaita ir perkas sau viska..uz 200 val vos 800lt gaunu ir net ant atostoginiu apgavo! 10 men pradirbau bet daugiau gyvenime neeisiu ten!!!
reikalingi darbuotojai ?
nemoka net minimumo. kai norejau po menesio darbo iseiti, tai liepe dar ir atidirbti 9 dienas
sss 2014-04-20 17:24:19
jo kruutai ten pas jos, ''paniatkes'' savo turi ta imone :D aceit atejai tai reiskias nusiteik but kaip kareivuku- savanoriu :) 1, 2, 3 grazi Lietuva...! :)
Ieškau darbo apsaugos srityje, bet paskaičius atsiliepimus "plaukai pasišiaušė". Kodėl niekas iš darbo inspekcijos nepasidomėjo jais, kodėl nusižengiama darbo kodeksui? Kur yra mūsų visos tarnybos tarnaujančios Lietuvos piliečiams, kiek mes dar būsim "inventoriumi " savo valstybėje? Girdėjau iš draugų apie jų darbą, kada dar jie dirbo su skolininkais. Imdavo didžiulius pinigus avansu ir nieko nedarydavo, pinigų taip pat negrąžindavo. Lyg minėjo V.Smirnovo pavardę.
Jo, kuratoriai išviso bispridielas Vilniuj. Visokie Žymantai, dar visokie, kurie nemoka normaliai grafikų sudėliot. Svorobovič dar iš tų normalesnių rodos dar dirba, bet irgi greit išleis, pasodins kokį noob'ą nuo pievos paimtą ir vsio. Seni geri laikai praėjo. O kada sugrįš - neaišku. Hehe, jei išvis sugrįš...
čia kaip sakoma palinketi eit dirbt į komisarus galima tik priešui :)
gauna 2014-05-29 04:06:12
Goluba kiek girdejau gauna 70lt uz pagauta miegaliu. Tai per nakti neblogai prisirinkt gali.
Ai, niego gero tam biure dabar...
"nieko gero" čia per ŠVELNIAI dar pasakyta :D:D:D "elitinė" sauga 8-) :D
Turime e-biuro paslauga apie imones informacija (akcijos, turtas, skolos, ir kt).
Ir noriu pabrežti-kad jų ši informacija neatitinka tikrovės... Imonė pernai pasidydino įstatinį kapitala-
pas juos dar šiandien rodo 10000 lt istatini kapitala...
Žodžiu-čia tik vienas pavyzdys. Netikslumų pilna. Nežinau kam jie ta psl laiko. Tik žmones klaidina.
BAISU !!!
ar sunku yra isidarbinti i exus? atranka didele? :)
firma 2014-06-18 12:34:51
pas juos dar šiandien rodo 10000 lt istatini kapitala...
BAISU !!!
leiskite nesutikti, naudojuos ta pacia paslauga, informacija lyginu su kitais saltiniais, deja cia tiksliausia ir aktualiausia, tad bukite ramus :)
uab 2014-07-31 00:36:48
Visiškai pritariu mes taip pat naudojame ebiuras paslaugas ir esame visiškai jomis patenkinti, nes kiek teko naudotis kitų kompanijų paslaugomis tiksliausia ir aktualiausia informacija buvo pateikiama ebiuras puslapyje.
Aš nieko prieš kuratorius neturiu, dirbau Vilniuje ir žinau kokia ten sistema, tik reikia dirbti, ir duoda halturkiu ir, grynais moka kuratoriai, jus nevarykit, ant ju nes, jie yra, žmones ir sukalbami, man visada padejo, kaip sunkus laikai buvo, o kas tingi dirbtri, tai jo reikalas
dirbau ca ir patiko dirpt ir vel norecau dirpti soj imonei patiko darbas
jej reike zmoniu prasom skambinkit 860937930
Ekskomisaru biure dirba ivairus apsauginiai, bet labiausiai mane uzkabino apsauginis is prekybos centro "Pupa",
kiek teko girdeti ir matyti ten dirba begalo zavingas darbuotojas vardu Ricardas. Lietuvoje yra daug apsauginiu kurie iesko sau naudos, t.y. (jei kazkoks darbuotojas pavelavo, ar padare kazka uz ka jis galetu gauti tarnybini).
Kai kurie apsauginiai apsimeta darbuotoju draugais, o paskui paaiskeja, kad jis jumis nepatenkintas, bet priezastis nera zinoma. Snekant apie apsaugini is Ekskomisaru didziuojuos, kad yra tokie zmones kurie zmogiskuma dar supranta, galima tiktai pagirti tuos zmones kurie i darba ateina zvaliai jau visus metus, tokiais zmonemis reikia zavetis ir ieskoti daugiau.
Esu labai patenkintas Ekskomisaru biuro teikiamomis paslaugomis, neturiu jokiu nusiskundimu, o ir darbuotojai malonus.
Norėčiau padėkoti 20141107 d. vakarą Vilniaus autobusų stotyje dirbantiems Jūsų darbuotojams.
Ačiū už žmogiškumą, pagalbą ir supratimą.
Ten pats geriausias tai kuratorius Romanas o visi kiti s...verti yra dar toksai galuba bej gytis tie du is to pacio s...beveik sulipdyti jau visai naglais pasidare, nezino savo vietos

Ateina "Mezon": mobiliojo ryšio operatoriams gali tekti pasispausti
Ateina "Mezon": mobiliojo ryšio operatoriams gali tekti pasispausti 07-29 21:36
Mobiliaus ryšio operatoriai nerimauja, kad itin svarbių 900/1800 MHz radijo dažnių aukcionas dar nepradėtas. Įtariama, kad delsiama, nes aukcione šį kartą ruošiasi dalyvauti ir technologiją...
Britų automobilių pramonė klesti: vietos yra ir gamintiems rankomis
Britų automobilių pramonė klesti: vietos yra ir gamintiems rankomis 07-29 19:58
Automobilių pramonė Didžiojoje Britanijoje šiandien išgyvena pakilimo laikus. Automobilių gamyba čia – didžiausios apimties per paskutinius septynis metus, o šalies fabrikai kas minutę pagamina po...
Rusai Vakarų sankcijų poveikiu netiki
Rusai Vakarų sankcijų poveikiu netiki 07-29 18:29
Daugiau, nei pusė rusų mano, kad Vakarų šaliai pritaikytos sankcijos turėjo "nereikšmingą" poveikį šalies ekonomikai, arba nedaro jo visai, rašo dienraštis "Kommersant".

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

Western Union 19,04 +2,15%