Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eiginta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eiginta

Atsiliepimai apie Eiginta, UAB

Prekybos tinklas Šilas

Maistas kiekvienai dienai
Parašyk savo nuomonę apie Eiginta, UAB

Sveiki, norejau paklausti. Pasiule darba petrasiunuose esanciame Sile. Kaip ten darbo salygos? Algos? Galbut yra ten dirbusiu?
Kas domisi darbu, esančiu Jonavos g. Šile, tai žinokit, kad turėsit tokią parduotuvės vadovę, kuri nebijos Tavęs pažemint, aprėkt ir apskritai elgtis kaip su brudu. Vadovės bendravimas su darbuotojais ir parduotuvės vadovybe skiriasi kaip diena ir naktis, atrodo jai net vazelino nereikia...
Minimalus valandinis 2.32
Įstatymas nurodo: 40val/savaitė (galima kreiptis į valstybinė darbo incpekcija) pažeidimas Per diena išdirbama 9; 13
Įstatymas nurodo 5 darbo dienas (galima kreiptis į valstybinė darbo incpekcija), nes privaloma dviejų dienų pertrauka. Dirbama ir po 6 ir daugiau: pažeidimas...
Viršvalandinis tarifas LR įstatyme nurodo 1, 5 tarifo (3, 48)
Šventinės dienos tarifas LR įstatyme nurodo 2-gubas tarifas (4, 64) arba nurašymas į atostogų 1 d. sąskaita, ne darbdavio, o darbuotojo pasirinktinai.!!!!

Isdirbama po 250 val į mėn ir daugiau: faktas, atlyginimas po VVM ir PSD 440.
Ar yra tokių daugiau?
gal kas gali pasakyti kaip valdžia šile Panerių gatvės?Ieškau darbo panašiose parduotuvėse, o ši man būtų patogi dėl važinėjimo
Zukausko silas. Siandien pirkau alaus ir paprasiau cigareciu malboro advance blue tai pardaveja imuse parlament cigareciu.. visa tai pastebejau tik gryzusi namo, aiskintis nejau. Bet noreciau, kad kita karta atidziau ziuretu ka parduoda..
Lina 2014-11-04 19:40:19
Labutis, Petrašiunu "Šilas", su drauge apsipirkinėjome parduotuvėje, draugė pastebėjo, kad jaunuolis pro kasas praeina prisikišęs kur tik begalima alkoholinių gėrimu, draugė paklausė kasininkės ar matai kada vagia, o ponia panelė kasininkė pasakė abejinga veido išraiška, tik o ką man dabar daryti, gal vytis ir daugiau jokiu veiksmų, nei apsaugos kviesti, nei dar.... Įspūdinga, vadinasi Petrašiunu "Šile" galima apsipirkti nemokamai. 19:08 val., kasininkė panelė ar ponia Ringailė M.,
Gerb. Lina, aš sėdėčiau jos vietoje, tai dar ir skatinčiau tokius dalykus. Vien dėl to, kad alga nesąmoningai maža. Realiai, mano svajonė įsidarbinti kasoje ir piko metu užsikelti kojas ant svarstyklių ir užsirūkyti cigarą. Man nepatinka tokios patyčios (alga 400€>) iš darbuotojų
Magyla 2014-02-25 02:22:13
Gal kam teko dirbti Kaune, Žukausko gatvės parduotuvėje? Niekaip nesuprantu kas ten negerai, nes darbuotojų kaita tiesiog tragiškai didelė. Apie ieškomus darbuotojus jau vos ne pusmetis kas mėnesį skelbia.
Na man iš vis nesuvokiama, kaip žmonės gali už taip pigiai dirbti, tad į jūsų klausimą neatsakysiu. O dar kažkokias pastangas įdėti.. nesuvokiama.
Laibai mėgstu Cezario salotas, bet nusipirkus Jūsų gamybos-apakau-dar tokios parodijos niekur nesutikau.Tik duonos plutelės ir rūkytos vištienos skurelės.
nusipirkus cezario salotas iskyla klausimas del duonos skrebuciu... ar turi buti ten duonos plutos skrebuciu, pati dirbu bare tad nesityciokit bet apipjaustykit ta duona (nors net ne is jos daromi skrebuciai) nors manau tokias salotas kai kam nuvezus labiau sureguotu nei jus!
Dirbusi, patariu aplenkti Šila esanti Mildos 5 Domeikava.Jei norite pagyventi košmare, tai jus cia laukiami.
Sveiki, gal kas galėtumėt papasakot ar patart ar apsimoka darbintis ten pardavėja? Visokių atsiliepimų prisiskaičiau net baisu dabar eit į pokalbį dėl darbo.. Kokia alga?
"Ponios" ar "Paneles" Lina ir Simona, kodel gi jums paciom nepadirbus tokio darbo? Tada galesit parodyti visoms akiplesiskoms ir abejingoms kasininkems kaip reikia dirbt ir v***s gaudyt.
Sekmes gyvenime barbes devyndarbes.
sveiki, kas ten sargenuose per atsilikele pas jus kasoje sedi, net slykstu eiti i jusu parduotuve, o ten palieku didziaja dali savo pajamu. kaip pardaveja drysta sitaip kalbeti su klientais. situacija: -kodel pas jus negalima dali sumoketi kortele o kita dali grynais, kituose prekybos centruose galima. pardaveja:- tai i kita parduotuve ir eikit..
neturiu zodziu...
patariu aplenkti sita darboviete keliu km atstumu... isidarbinau virtuveje, pamaniau mazas tinklas, mazai nesamoniu bus klydau... vadove, nepaisant smulkmenu, papuole faina kaip zmogus, taciau ten kur dirbau buvo betvarke... sake 4 (po 12h) d dirbu, 4 laisva, atidirbus 4 neatejau...paskambino, apkaltino savivaliavimu, atseit yra tvarkarasciai. kagi, nuejau kita diena i darba, pasirodo i joki tvarkarasti as neitraukta, nors zinojo senai kad nuo menesio pradzios ateis zmogus.liepe dar pora dienu dirbt. virtuves vadove nusistebejo, kaip as 4d atidirbus penktaja diena neateisiu, juk nemoku dirbt, reik mokintis. nuostabi logika: nemoki dirbt- varyk be iseiginiu, kam jos? zodziu si darboviete su darbo kodeksu susipykus, darbo laiko atzvilgiu. o dar ant kolektyvo nuostabaus pataikiau- klimaksiniu bobu.
dar kas nepatiko, kad prieme be patirties mane, jau jau antra diena (neperdedu) is manes reikalavo greicio ir darbo kokybes kaip is dirbancios jau senai. is kur antra diena pas zmogu be patirties gali but greitis ir kokybe, m?
dirbt nesenai pradejau sioje firmoje, del valdzios tikrai nesiskundziu papuoliau i tikra gera ir draugiska kolektyva, jai normaliai bendrauji tai ir su tavim kai su zmogumi elgiasi valdzia. teko pasiimti priverstinas atostogas del ligos, net pati vadovybe sako jai tau reik ilsekis kiek prireiks kad vel normaliai galetum gristi i darbo ritma. jai net vadove skambina kiekviena diena ir teiraujasi kaip laikausi tai manau tikrai gera valdzia. jai reikia pagalbos visada darbe padeda, jai uz kazka padirbi nenusuka atlygio plius dar gauni premija... tiesiog reikia moketi zmoniskai bendraut ir su tavim skaitysis, taip sakant nereik draskyti akiu, bet ir nereik leist kad liptu ant galvos ir viskas bus gerai.... taip pasitaiko ir ganetinai bjauriu vadovu kurie nesiskaito su darbuotojais, bet ir buna geru vadovu.dziaugiuos kad papuoliau ten kur vadove labai gera :) skirpos sile pati geriausia vadove Kristina. bet cia kiekvieno nuomone yra skirtinga apie valdzia ir plius nuo pacio darbuotojo dar priklauso kaip su juo valdzia juk elgsis.
galite kas pasakyt kokia alga krovėjo, dėkui...
jei leidžia išnaudoti tai patys ir kalti, kam tada dievas jiems liežuvį davė.....
Na, jeigu toki beraščiai Šile dirba, kaip pastarasis komentatorius, tai nenuostabu, kad po to ir nesusikalba vadovai su darbuotojais.
PAVIZDYS.:Dirbant keliata metu, Eiginta firmoje to dar nebuvo-ziurint i kitas moteris dirbancias labai sunku darba net norisi pagalba pasiuliti, bet kaip priesais makaluoji ir su rankom kaska... Valdzia jau priprato vadovauti ir jau grazai be kalbant, izulei net lenda i zmogaus kantrybe, kad sutiktu taip padaryti.. Paprasant zmogaus padirbti tolimesnias dienas o zmogus sutikes, pagalvoja, pirmiausiai apie seima. Nusprendus - Jai reik toliau papildomu dienu.: ar cia toliau dirbti? Iskila klausimas!Taciau zinoma seima svarbausiai ir poilsis, kadangi neatsizvelgus SILO paskirta vadovybe toliau taip elgesi ir darbuotojai kencia.. SILO darbuotojai kvakteleje jau nuo to darbo ir jie prispausti i kampa, kad tik dirbtu ir dirbtu darba.Isnaudotoja zmones, dirbant papildomai,. Bijo pasakyti zodi, nepasako taip vadovai ir naudojasi proga, nusileidzia ir dirba toliau SILO darbuotojos. Nesakau, kad nesumoka, bet zmogus ne gyvulys, gad tiek galetu ilgai dirbti, pavargsta per ketures darbo paras. Kaip sako.: SILO CEHAS tai durnynas tikras..

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Meilutytė pasaulio čempionate užėmė 4-tą vietą
Meilutytė pasaulio čempionate užėmė 4-tą vietą 07-25 20:27
FINA pasaulio vandens sporto šakų čempionate Budapešte Rūta Meilutytė iškovojo 4-tą vietą.
Pinskuvienė atsistatydina iš Darbo partijos pirmininkų
Pinskuvienė atsistatydina iš Darbo partijos pirmininkų 07-25 19:22
Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė pranešė atsistatydinanti iš Darbo partijos (DP) pirmininko pareigų.
Planuojama padidinti lengvatinį PVM tarifą
Planuojama padidinti lengvatinį PVM tarifą 07-25 18:30
Vyriausybė linksta vietoj dabar galiojančio 9% lengvatinio Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifo nustatyti didesnį – 15% tarifą.

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Caterpillar 108,18 +1,49%