Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ecodumas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ecodumas

Atsiliepimai apie Ecodumas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ecodumas, UAB

Liepkalnio g. Pc "maxima", labai geranoriskai nusiteikusi ir maloni darbuotoja! Lankiausiu 08 03, nusprendziau visada pirkti skyscius tik cia. Aciu!!! :)
Idomu kam parduotuvese raso darbo laika, nes nuejes ji nedirba, ir taip jau ne pirma karta (parduotuve esanti Marijampoleje, Baznycios g.)
Neimanoma saules mieste apsipirkti ecodume, nes pardaveja draugu prisivedus š mala ir net neapzesi ka parduoda, nes uzgule stovi. Teko vakar vaziuoti i tilze ecoduma. Tai ten pati viena mergina sedejo. Maloniai aptarnavo ir patare bei pardave gera moda su kaitikliu. Dekuj Jai.
Mantas 2016-08-09 20:28:01
Pastaruoju metu ecodume pirkti skyscius kaip loterija, perki skysti ir tikiesi kad ne brokuotas, jau 3 kartus taip atsitiko kad skystis brokuotas ir apie 70 euru kaip i bala.
Skysčiu brokuotu nebūna. Tiesiog ecodumose skysti praskiedę su vandeniu. Man buvo taip.
Parduotuve puiki, taciau aptarnavimas kartai nuvilia. Turiu omeny, kai sestadienio popiete nueini i parduotuve o jinai uzdaryta, parasyta grisiu uz valandos pvz Kaunas (rimi kreves prospekte arba urmo bazes ecodumas). Suprantu kad darbuotojams reik pietu pertraukos, taciau internete to neraso (darbo laikas 9.30-15.00 arba 9.00 - 17.00). Jeigu cia ne darbuotoju savivale o legali pertraukele bukit malonus parasykit ta ir savo svetainej, nes tikrai uzknisa kai savaitgali apsipirkinedamas nuvarai kokio skanaus skysco...ir parduotuve uzdaryta. Ovisgi jei tai darbuotojai gryba pjauna - sutvarkykit sita reikala. Aciu.
2016 metų spalio mėn. pabaigoje pirkau Smok H-Priv 220w modą. Po 5 mėn. modas nebeveikia. Tiksliau nebeveikia pats mygtukas. Susisiekus su Ecodumu buvo pasakyti, kad šiam prietaisui taikoma 3 mėn. garantija. Pasižiūrėjau jų išduotą garantinį ir akurat - tik 3 mėn garantija. :) Tai Europos sąjungoje nebegalioja 24 mėn. garantija? Pirkdamas tikėjausi jog moku už pagalbą, gedimų šąlinimą jei toks išpultu ir aplamai remiu Lietuvišką verslą, bet matau jokio skirtumo tiesiogiai iš kiniečio pirkti ir iš Lietuvaičio, iš abiejų pagalba būtų nulinė, tik, kad pas Kinietį kur kas pigiau.
Patinka įmonė, jos požiūris į atsakomybę, bet labiausiai jaunas, veržlus, malonus ir draugiškas kolektyvas (darbuotojai, jei konkrečiau - konsultantai). Didinikite atlyginimus :p
Lukas 2016-10-27 14:28:50
"Savanoriu 66 pastoviai pilna kaip nepilnameciai atrodanciu berniuku. Todel nejauki aplinka. Neturetu taip buti. O siaip viskas gerai" - Pritariu pilnai.. kaip matau niekas nepasikeite..
Tikra tiesa, anksciau buvo kaip parduotuvele, viskas aisku, o dabar ieini kaip i n*******u bara, prekes uz baro, visur apsede nepilnameciai, reikia grustis. Parduotuve turi but norintiem nusipirkt preke, o ne kazkoks klubas. Nuvyle..
Įprastai ganėtinai dažnai lankausi šiose parduotuvėse, aptarnavimas tikrai geras, jei ko paklausi - atsakys, pakonsultuos. Dažnai padeda išsirinkti skysčius ar aromatus. Perku įvairiai, tiek vietoje, tiek internetu ir niekada nebuvo jokių problemu. Malonu, kad yra tokių įmonių Lietuvoje.
Mindaugas 2015-03-08 00:51:01
Sausio 13g. Maximos EcoDumas padalinyje dirbančio stambaus sudėjimo, plono balso vyriškio aptarnavimas ir konsultavimas - tobulas. Kažko paklausus jis visada suteikia reikiamą informaciją, norint sužinoti smulkmenų, visada turi ką apie tam tikrą prekę pasakyti. Eidamas į šį padalinį visada tikiuosi, kad dirbs būtent jis, nes žinau, kad dirbant jam sužinosiu viską, ką man reikia sužinoti ir gausiu tikrai naudingų patarimų. Nežinau kiek laiko jis jūsų įmonėje dirba, bet panašu kad yra savo srities profesionalas. Gaila, kad nežinau vardo, o galiu duoti tik apibūdinimą. Toliau lankysiuosi tik šiame padalinyje, tik dėl to, kad visada bus šansas atėjus gauti tobulą konsultavimą.
tas darbuotojas tikrai nori padėti
labai gaila, kad nepasiskaičiau komentarų prieš perkant. Pirkau nemažai. Nuolat nekokybiškos prekės. Darbuotojai nekalti, parduoda kas yra. Bet kai kam reikia pagalvoti ar verta toliau apgaudinėti ir rizikuoti savo įvaizdžiu. Aptarnavimas ne tik blogas, bet jo aplamai nėra. Atsakymai tie patys. O prekės brokuotos. Gal Lietuvoje ir nėra kitokių šios grupės prekių. Visgi reikia galvoti apie parsisiuntimą iš US ar UK. Čia visiškas Aliexpressas. Gaila, kad net padėti nenori, juk kainos sukeltos.
Susiduriau ir as su ju aferomis mano modas buvo sudrekes.tai garantija netaikoma.atsiunte nuotraukas ant ju matosi kad sudrekes.paklause ar utilizuoti.nenorejau kad is mano modo kokios detales pereitu i koky akcijiny moda.tai parsiunte atgal, bet jis jau buvo su sulauzytu ekranu.paklausiau kodel taip nutiko pareiske kad pats ardydamas jy sulauziau.neapsigaukite su ju akcijomis.geriau is kinijos patiems siustis daug pigiau atsieina ir ne toky mesla atsisiusi daug pigiau nei eco dumas jums parduos.
Nerealiai geras parduotuvės support'as. Pagalba visada suteikiama, o prireikus ir kompensuojama pirkėjo naudai.
Parduotuvėje buvo suteikta nepilna nuolaida, kitą dieną susiekus su parduotuve buvo grąžintas skirtumas bei, kaip kompensaciją padovanota skysčio. Pardavėjai visi malonūs, išmanantys savo darbą. Ši parduotuvė turėtų būti pavyzdys Lietuvoje, kaip turėtų būti bendraujama su klientais.
Pirkau ecodume ne viena cigarete, nei karto nessu nusivylusi, jie vertina senus klientus, visuomet draugiskos kainos. Paskutinis pirkinys eVic-VTC mini ir subtankas, viskas liux ypac baterija, be problemu islaiko dvi paras. Draugai sake ta pati. Rekomenduoju!:)
Tomas 2016-03-12 19:11:02
Nusipirkau Joytech evic vt rinkini - temperatūros kontrolė neveikė; po 4 dienų naudojimo buvo matomas akivaizdus galingumo sumažėjmas (4 kartus mažiau išpučiamų dūmų); rinkinyje pridėtas kaitiklis pastoviai praleidinėjo skysti lauk bei užstriginejo.
As nusipirkau kangretech subox mini irgi leido skysty po poros dienu nunesiau y garantine apziura o jie man pareiskia kad cia del mano kaltes leidzia per kaitikly nu tai as patyliu, tai patarsiu visiems garintojams jei perkat el.cigarete tai tik nepirkit is ecodumas nes kad ir gamyklinis bus defektas tai liksit jus kalti...
Uzsisakes buvau siunta per kurieri ilga laika nepristate, paskambinau y adminstracija atsaukti siuntos sako gerai tada atsaukiam po poros dienu atsibeldzia kurieris su siunta tai ar cia tvarka ecodume???
Siuntimas paštu žiaurus, užsisakiau bet nusiunte visai y kita miesta...Ir gali jiems apie tai pasakoti bet jie vis atsiuncia ta savo post.lt su kodu nors sakai kad ne ten išsiunte
Siuntimas truko virs savaites (kurjeriu). Gavau kitokia prekes versija (modas) nei nurodyta nuotraukose.
Įsigijus nekokybišką prekę ir atnešus ją po savaitės - bandė taisyti. Atnešus antrą kartą po kelių sav. gedimas jau buvo didesnis, tai taisyti atsisakė. Atsisakė ir pakeisti nauja. Atsisakė ir grąžinti pinigus. Prekei buvo išduota 6mėn garantija, bet argumentas buvo toks, kad šiai prekei garantija netaikoma, ale nauja pardavėja nežinojo ir t.t... Nors ta nauja pardavėja dar prie mano akių skambinosi per skype kitai pardavėjai ir klausė kokio ilgio garantija suteikti.
Pagal vartotojų teises, nekokybiška prekė gali būti pakeista, suremontuota arba grąžinti pinigai nuo jos įsigijimo praėjus iki 2 metų terminui. Ir visai nesvarbu prekė turi garantiją ar ne.
Vienintelė mano klaida - neišsaugotas pirkimo čekis. Nors pačią garantiją turiu.
Nusprendžiau nesikreipti į vartotojų teises, ~250Lt nėra labai dideli pinigai. Geriau jau kiek pajuodinsiu jūsų tą "spindinčią" kompaniją!
sveiki, super aptarnavimas viska laiku gaunu praktiskai jau perku is eko dumo puse metu pati rimciause lietuvoi parduotuve.linkiu jums sekmes darbuose.skaiciau komentaruose dauk tipo usideda neturit pinigu negarinkit ir nerukikit taupikit.
vida 2014-03-30 20:31:37
Puikus produktas norint sumažint rūkymą.Gal net kenkia mažiau, nes poreikis rūkymui pamažu mažėja ir rinktis yra iš ko, įvairių skonių-tai šaunu.Rūkau 3 savaites bet rezultatas nudžiugino.Ačiū už šį puikų išradimą.
Dėkok Azijos piliečiams, o ne Ecodumui - ši firma absoliučiai nieko bendro neturi su išradimais, tik prekiauja kitų pagamintomis prekėmis.
Konsultacija/paklausimas telefonu - baisus. Visų pirma, administracijos nr. atsiliepęs "konsultantas" nesugeba kalbėti be pašalinio triukšmo - mergų spygavimas perrėkia visą sakomą tekstą - neaišku, su kuo šnekiesi, ar aplamai kažkas tave klauso... Visų antra, į pastabą, kad el. užsakymo bei atsiskaitymo sistema yra netobula, vienintelis argumentas - atseit, "netinkama turima naršyklė" ir dar duodama suprasti, jog "pats klientas kvailys, kad aplamai dar čia skambina"...
Elektroninę cigaretę turiu jau gan ilgą laiką, pirkau iš Ecodumas, ilgai rinkausi ir galiu pasakyti, be reikalo tiek pati vargau rinkdamasi informaciją, internete, nes nuėjus į vietą, buvau profesionaliai aptarnauta, savo elektroninę cigaretę susirinkau pati. sumokėjau gan nebrangiai, palyginus su tikrų cigarečių kainomis. Tai Geriausia firma prekiaujanti elektroninėmis cigaretėmis mūsų šalies rinkoje. O kur mačiau parašyti yra nusiskundimai, tai logiška, kad pasitaiko nesklandumų kai firma yra dar visai jauna.
Bent jau patikrintumet kinieciu pateikiama aprasyma apie akumuliatoriaus gyvavimo laika!copy paste padaryti nera sudetinga, keistai elgiates teikdami klaidinga informacija pirkejui!!!
Aukstas lygis aptarnavimas geras garantinio laikosi sugedus pakrovejui baterijai pakeite nesigincija o idmternete kiek vargtumet sekmes jum
Puikus personalas Rimi parduotuvėje! Vaikinas puikiai patarė ir padėjo išsirinkti puikų komplektą. Anksčiau surukydavau po du pakelius į diena, o dabar puikiai užtenka vieno buteliuko per savaite ! Dėkui Ecodumui už sveikesnį rūkymą
Sveiki !
Teko prieiti prie vieso atsiliepimo, kadangi preke, t.y. baze nusipirkau birzelio men. o prekes iki siol negaunu. Siunciau israsa, apie imoka, tai kaip dingo i vandeni, nei labas nei viso gero.Nesusigaudo jie tarpusavyje, ar pelnu nepasidalina, ne mano reikalas, tiesiog pikta, kad jau beveik 2 menesiai negaunu uzsakymo. Aisku pinigai ne dideli, bet is dangaus nekrenta...
Na, prekes geros, kaip ir daugelyje prekyvieciu internete, bet kainos neatitinka proporciju, nemanau, kad 200-250% dydzio antkainis yra saziningas pirkeju atzvilgiu, labai smarkei nagus i save suriete vyriukai. Nematau nieko isskirtinio i geraja puse. Netruksta Lietuvoje pasirinkimo kur galima butu isigyti tu paciu kokybisku prekiu 30% mazesnemis kainomis. Nesat profesionalai, tik tiek galiu pasakyti. Nors is dalies gal ir esate, nes sugebate parduoti prekes tokiomis aukstomis kainomis. 10 / 4 balai.
dekoju EKO DŪMAS kolektyvui.tikrai patiko ju preke, ka pasiule man.ir tikrai pasitvirtino ka jie sake.dabar menesiui uztenke tik 60 lt.o anksciau isleidavau apie 200 ant paprastu cigareciu.ir visai kitas skonis.i paprasta cigarete net neziuriu.patariu pabandyti sia preke rukantiems.tikrai neturetumet nusivilti.
Sveiki
norėčiau padėkoti Eko Dūmas kolektyvui už puikų aptarnavimą, gerą nuotaiką ir šypseną, už pagalbą išsirenkant produktą.Linkiu jums sekmės darbuose ir kovoje su "piratais":))

Portorožas, UAB
Al Diwan

Adresas: Girstupio g. 9-12, LT-44356 Kaunas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; tabakas.
AL DIWAN KALJANO BARAS KAUNE Mūsų „kūdikis“ savo veiklą pradėjo 2001 m., tai buvo vienas pirmųjų rytietiškos kultūros žingsnių Lietuvoje, įnešėme ne tik kaljano kvapą, tačiau ir gilesnį Libano pažinimą. Iki 2016 m. birželio mėnesio teikėme ir Artimųjų Rytų virtuvės pažinimo, viešojo maitinimo paslaugas, visgi...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Po 27 metų pertraukos atidaroma siena tarp Irako ir Saudo Arabijos
Po 27 metų pertraukos atidaroma siena tarp Irako ir Saudo Arabijos 08-20 15:20
Saudo Arabija ir Irakas planuoja atidaryti Araro sienos perėjimo punktą prekybai pirmą kartą nuo 1990-ųjų, kai dar Saddamo Husseino valdomas Irakas įsiveržė į Kuveitą ir diplomatiniai santykiai...

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%