Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akcinė draudimo bendrovė Gjensidige

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige"

Atsiliepimai apie Akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige"

Parašyk savo nuomonę apie Akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige"

As pabusiu nemadinga, ir parasysiu apie sia bendrove laaabai teigiama atsiliepima.Sios bendroves kliente esu ne vieni metai, zinoma teke bendrauti ir su kitomis bendrovemis, taip, kad zmoniu darba turiu su kuo lyginti.Sie metai buvo isskirtiniai bedu skaiciumi, paskutinis yvikis apvogti namai...Is sios bendroves sulaukdavau ypatingai malonaus ir profesionalaus bendravimo.Paprasius pagalbos namuose, susiduriau tik su rimtomis bendrovemis.Taip sutapo, kad dvi is eiles mano problemas sprende draudimo ekspertas Tadeus Dovgialo, tai zmogus su auksine kantrybe, kuris neatsisakydavo konsultacija sutekti net savaitgali, t.y.nedarbo valandomis.Likau labai nustebusi, kada sulaukiau skambucio is vaikino, kuris registravo draudimini yviki, su klausimu:ar jums jau suremontavo vagiu islauztas duris?Rodos tokia smulkmena, bet labai maloni...Gaila, kad neysiminiau sio vaikino vardo, bet vistiek labai aciu.Darbuotuoju darbas daug pasako apie ju vadovus, tad dideles sekmes Jusu sunkiuose darbuose, ir didelis aciu, kad nepaliekate bedoje.Pagarbiai Vilija Putniene.
Nepasitikekite sia imone. Ir butinai pasilikite draudimo orginala, nes gali atsitikti, jog be jusu sutikimo irasys papildomus reikalavimus kaip mano pavyzdziu (padidino vairavimo reikalinga staza) ir be orginalo negali irodyti. Jie gali vienasaliskai pakeisti duomenis ir tie duomenys bus teisingi...visos kitos draudimo bendroves geriau isskyrus sita.
Draudžiausi telefoną šioje įmonėje ir mane užtikrino, kad draudimas nuo visų įmanomų įvykių, tame tarpe ir vagysčių. Atsitiko taip, kad pavogė telefoną, parašiau pranešimą policijoje, Gjensidige po kokio mėnesio atsiunčia laišką, kad nieko nekompensuos, nes pagal juos aš turėjau patirti smurtą, kad draudimas galiotų. Ar tai ne absurdas???
Parašiau, kad nesutinku su jų sprendimu, paskambino moteris iš šios įmonės ir tiesiai šviesiai, - kas tau neaišku!!!
Švelniai tariant ši įmonė paliko labai bloga įspūdį.
Draudziau turta paciu pilniausiu kokiu tik imanoma draudimu su 0 francize. Reiskia nuostolius turi padengti nuo pirmo cento. Uz draudima sumokejau tikrai nemazus pinigus- 160 euru metams. Suduzus telefono ekranui, nusiunciu visus reikalingus dokumentus ir gaunu atsakyma. SUMOKESIME 50% REMONTO SUMOS !!!!!! Nes skaiciuojamas nusidevejimas :) Vienu zodziu, pasibaigus sutarciai, i sia draudimo bendrove niekas neikalbes dar karta kreiptis.
Aš tai bendravau su pačia verslo klijentų skyriaus vadove Natalja Lebedeva. Viena įmonė pardavė automobilį kitai susijusiai įmonei, tas pats direktorius, tas pats vairuojantis asmuo, jokių autoįvykių nei vienoje įmonėje, paprašėme perrašyti polisą ant naujos įmonės toms pačiom sąlygom. Pasirodo negali (nors pagal įstatymus privalo), o negali nes jiems taip nenaudinga. "...jokių perrašymų, galime tik sutartį nutraukti". O kai nutrauki jie jau bent gali tą varganą 5 eur nutraukimo mokestį pasilikti sau, be to polisas negalioja nuo gruodžio mėnesio o likutį grąžins tiks skaičiuodami nutraukimą nuo vasario 8 dienos (vis euriukas į įmonės pajamas ir ką tu jiems padarysi...) ir tada jau gali pasiūlyti naujas tik 3, 6 karto padidėjusias kainas. Įmonė turėjo CA draudimą už 68 eur, tabar pasiūlymas draustis uz 245 eur. Pasak verslo klijentų vadovės, jų Gjensidige nuostolingumas praėjusiais metais buvo tik 300 proc. ir jie neturi pasirinkimo kaip tik kelti kainas. Panašu į skęstančiojo griebimąsi už šiaudo. Su tokia klijentų prievartavimo politika neišplauksit. Važinėsim atsargiai ir be CA privalomojo draudimo, bus mažiau rizikos nei draustis bankrutuojančioje bendrovėje :) Galima tik įsivaizduoti kaip jie draudimo išmokas išmoka...
Viskas prasidėjo jau nuo draudimo poliso užpildymo internete. Kaina buvo tikrai gera, todėl nedvejodamas užsisakiau civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą automobiliui. Po pinigų perlaidos reikėjo kelis kart skambinti, kol pagaliau buvo sudaryta ir atsiųsta draudimo sutartis. Argumentas buvo "ne rytoj gi reikia, kur skubat". O jei rytojui reikėtų? Nevažiuot su automobiliu nes kažkas kažkur pasimetė? Atsiuntė dvi žalias korteles. Na čia ne tiek blogai, kiek šiaip sudarė vaizdą, kad nelabai gaudosi darbuotojai kas ką siunčia. O pats smagumas prasidėjo pardavus automobilį ir nutarus nutraukti draudimo sutartį.. Po skambučio trumpuoju numeriu viskas buvo gražiai paaiškinta ir papasakota. Nusiuntus atgal pasirašytą sutarties nutraukimo prašymą įmonė prapuolė kaip į balą. Po neatsakymo į el. buvo dar kartą skambinta pasiteirauti kada bus grąžinti pinigai. Tada paaiškėjo, kad tai užtruks iki dviejų savaičių. Praėjus 13 dienų ir vėl pabandžius susisiekti el. paštu vėl buvo atsimušta kaip į sieną. Vėl paskambinus trumpuoju numeriu pagaliau pavyko susisiekti su darbuotoja, kuri ir įformino nutraukimo prašymą. Ji patikino netrukus paskambinsianti, bet taip ir prapuolė, po dar vieno laiško galiausiai teikėsi atrašyti. Skambučio taip ir nesulaukiau. Dar kart pasiteiravus ar gausiu bent atsakymą, kokia situacija su tuo polisu ir pinigais, sulaukiau el. laiško, kad viskas gerai ir pinigus atgausiu kitos savaitės pradžioje. Pabandžius vėl išsiaiškinti kodėl taip vyksta, nors buvo visai kitaip kalbėta, vėl du laiškai ignoruojami. Manau pinigus atgausiu, bet draudimo tikrai daugiau nepirksiu. Su tokia atsakomybe ir pasibaisėtinu požiūriu į klientą bijau, kad prireikus pasinaudoti sudaryta draudimo sutartimi vėl būsiu vedžiojamas už nosies. Tai tiek. Įsigijau naują automobilį ir jį drausiu Lietuvos Draudime, keliais eurais brangiau sumokėsiu, bet ramus būsiu, kad "neišdurs".
Nepatarciau draustis šitas draudimas mane apvylle buvau apsidraudęs savo sveikata kada ligoninę uždarė biuletenį visą ligos istorija nusiunčiau į draudimą taip kaip ir buvo prašoma iš draudimo Buvo nusalusi plaštaka rankos Po sugijimo draudimas paprašė atsiųsti foto kaip atrodo likęs randas po nušalimo nors to rando beveik ir nesimatė nes gražiai sugijo tai negavau jokio draudimo Išvadą tokia susilauzisi koja ar ranka turėsi atsiųsti foto į draudimą jau po pilno sugijimo kad ekspertai matytų kaip sugijo o jei sugijo viskas gerai negausi jokio draudimo nors esi apsidraudęs Tai tokiu atveju surasti kokį žmogų invalida nufotkiti ji ir nusiųsti draudimo ekspertui tą foto Rašau taip kaip pasielgė draudimas su manim nors gražiai Buvo kalbama prieš apsidraudziant
Perskaicius visus atsilepimus jau buvau issigandus kad apsimoviau su situo draudimu. Bet neseniai atsitiko ivykis nukrito TV ir suduzo ekranas. Tai mum labai greitai grazino pinigus uz televizoriu, pilna jo kaina, nesitikejau, kad viskas taip greitai bus be to ir darbuotojai yra lb malonus. Nesuprantu ko cia visi taip skundziasi, gal zmones formino ne visu riziku sutarti, tuomet ner cia ko skustis.Manau, kad ir toliau pasiliksiu su gjensidige.
Gyvenime nepatarčiau draustis šitu draudimu. Sudaužiau telefoną, mus nusiuntė į taisyklą, kurioje pirmą kartą nurodė, kad telefono pakeitimas kainuos 30% naujo kainos. Tuomet atvykus sekantį kartą, nurodė, kad mums reikės mokėti tik 20% jų nurodytos telefono kainos. Tuomet sutikus su šiuo pasiūymų, pasakė, kad mums draudimas susisieks patys. Laukėme dvi savaites, kol galų gale gavome laišką. Tuomet pasirodo mums reikės mokėti apie 300 eur, kai buvo sakoma TAISYKLOJE kad kaina bus 70 eur. Galų gale sumokėjus, laukiau telefono tris savaites, neva neturėjo jo. Galų gale gavus naują, be dėžutės, be pakrovėjo, žodžiu nieko, įjungus pasirodo, kad jis YRA PRIRIŠTAS prie ir neįmanoma jo naudoti. Žodžiu, šlykštus klientų aptarnavimas. Tikiuosi, kad neteks niekam prisigauti su šita įmone.
Niekada nepirkite Gjansidige kelionių draudimo, nes patyrus traumą jie man jo nepadengė, aiškindami, kad aš turiu kažkokią lėtinę ligą, kurios aš neturiu ir nesu apie ją girdėjusi.Jau geraiu važiuoti su Sodros Europos draudimo kortele, bent jau Europoje, o draustis geriausia Lietuvos daudime, niekada neturėjau problemų, bet šį kartą susigundžiau Gjnsidige VIP draudimu ir...išlaidų jie nepadengė, nors kai skambinome po traumos iš užsienio sakė, kad padengs, o po to net paneigė, kad buvo gavę mūsų skambutį, esu sąžiningas žmgus ir niekada nebūčiau patikėjusi, kad galima taip apgaudinėti žmones.Padengia tik tiems, kurie iškelią tą klausimą viešai, pvz:Jokūbui Laukaičiui, dėl kurio traumos net draudimo sąlygas žadėjo pakeisti, o paprastiems žmonėms nėra jokių šansų iš jų gauti išmokų.
Nenori atiduti pinigų už plančetinio draudimą
sveikki visi patarciau niekada nesidrausti nieko sitoje imoneje. nemaciau baisesniu vadybininku tuo labiau ju priimamu sprendimu gyvenime. nunesiau drausta telefona sumaitota tai jo nekeite nors naujas kainuoja siaii dienai 469eu. bet ji suremontavo uz 522euru ir tapo sulipdytu daiktu kaip ir masinos pas mus. tik tiek kad masinas parduoda privatininkai o cia ymone nusprende kad tele2 servisui geriau tvarkyti nei isduoti nauja nor sakau naujo kaina mazesne. ispest is ju nieko neimanoma tik rasyti skunda laukti ir speju nieko nesulauksi niekados nes matosi is ju darbo principo. bekite kuo toliau nuo ju.
Nieks nesidrauskite cia, jei tik galite eikite bet kur kitur, tik ne gjensidige ar pzu... baisus zmones ten dirba ir baisi sistema, kuri nukreipta pries zmogu. Daroma viskas kad tik neismoketu zmogui priklaususiu pinigu. Neapsigaukite ir bukite atsargus!
Gjensidige nesidrauskite asmens draudimu nuo traumų.Operavo kelio sąnario meniską kelias valandas du mėnesiai su ramentais dabar dar biuletenis.Gjensidige apdraudžia (kaulų ir sanarių traumos 5000eurų, vidaus organų ir minkštujų audinių traumos 5000eurų, ligos infekcinės 300eurų) gavau išmoką 250eurų tikriausiai tai infekcinė liga.Privilioja, o vėliau galvoja kaip geriau apgauti.
Nesidrauskite šioje įmonėje, s*****i, ir melagiai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???
Zmones, nesvarbu kad sumokesite 30eur pigiau uz kitas draudimo imones, nesidrauskite sioje s*******o kontoroje. Tai yra labiausiai zluges lietuvoje esantis draudimas. Mes buvome apsidraude Kasko draudimu, inese iskarto visa imoka (virs 400eur), ivykio atveju sita firmiukste (net ir tokio vardo ji neverta), pratampe mus menesiais, issikalinejo, kabinejosi prie visokiu nesamoniu, tyciojosi ir apie kazkoki klientu aptarnavima isviso net nebuvo kalbos. Esame pakraupe ir norisi visiem pasakyti, kad zmones neapsigautu, neduotu pinigu aferistam ir melagiam, kurie jeigu ir padarys kazkokias ismokas po viso to tampymo ir cirko, gale visko jausites kaip apsidraude kazkokioj garaziuko firmoj pas cigonus. SIAUBAS!!!
Draudimo bendrovė "Gjensidige" sužavi pigiomis kainomis, o atsitikus nelaimei išmokos 100 proc. negausite, nors ir pateikus visus reikiamus dokumentus, deja jų bus per mažai.Nors išmokos ir nemoka dokumentų negrąžina. Kaip ir bendrovė taip ir patys darbuotojai mandagumu ir sąžiningumu nepasižymi. Žavėtis nėra ko, kaip ir prostitutės, kurios pigios, bet niekam tikusios.
Patariu tikrai nesižavėti pigia kaina ir apsidrausti normaliose kompanijose, kurių patikimumas įrodytas metų patirtimi.
Apsaugok, viešpatie, nuo to draudimo: 2 mėn. pratempė gumą, po to pasakė, kad tai nedraudiminis įvykis. Darbuotojų kompetemcija : 0, po kelis kartus siunčiau dokumentus, tai pradingdavo jie, tai nesugebėdavo perskaityt... saugokitės... S OS
Gjensidige draudimu nesidrauskite asmens draudimu nuo traumu ir t.t. Nusivilsite, a******u kompanija.Antras menesis su kastiliais ismoka 75 eur.
a*******i. Vyras susizeide koja buvo trys zaizdos paskaiciavo centus. Kai paklausem kodel tik tiek juk zaizdos trys ne viena. Isvarte taip kad tik viena sieke 3cm, o kitos ne. Reiskia nusipjausi tada gal kazka ir gausi.
as 2016-04-26 23:47:06
telefonas buvo draustas pzu draudimu ir jis prarastas ar draudimas kompensuos man?
Tikrai ne, is manes telefonas buvo pavogtas, draudimas gavo is policijos pazima ir ka.....ir nieko.Atsisake sumoketi.Eisiu i prakuratura rasyti skunda.Gal kas su manimi?
Šitoje bendrovėje draustis apsimoka draudžia tikrai pigiai......
BET JEI JUMS ATSITIKO NELAIME TAI PINIGELIUS NET NESVAJOKITE GAUTI......
nesilaiko terminų ekspertas savo darba daro tikrai atsainiai arba suinteresuotai surašo patikros aktą (žodžių žaismas)
po to vertintojai taisykles skaito kaip jiems patogu. negalioja policijos išvados ir t.t
ši kompanija siekia surinkti kad ir mažas imokas, bet atgal JŪS tikrai negausite nei vieno EURO.
visiškai nesažininga kompanija
Pati neetiškiausia, neatsakingiausia įmonė. Tokio atsainaus požiūrio į klientą nesu matęs, kai reikia per teisininkus išsireikalauti, kad įmonė laikytųsi sutarties sąlygų. NIEKAM NEREKOMENDUOJU DRAUSTIS TOKIOJE ĮMONĖJE JEI NORITE BŪTI TIKRI DĖL DRAUSTO TURTO TEISINGO ĮVERTINIMO PATIRTO INCIDENTO METU!!! Esu pasibaisėjęs įmonės požiūriu į klientą. Esu apdraudęs nekilnojamą turtą, o kai įvyko incidentas, aiškus yra kaltininkas, tai niekaip neįmanoma "išsimušti" patirtos žalos atlygio. Prasidėjo nuo to, kad įmonės "ekspertas" įvertino žalą "iš lempos" tiesiogine to žodžio prasme, nes atvykęs normalus vertintojas ne iš Gjensidige įmonės žalą įvertino 6 kartus didesnę!!! Tai jau čia parodo požiūrį į klientą!! Kitas niunasas, kad atlikus jau normalius patirtos žalos nuostolio skaičiavimus įmonė atsisako mokėti išmoką, nes mat ji jau seniai savarankiškai uždarė įvykį. O čia tai buvo geriausias bajeris iš įmonės.
Sveiki, si penktadieni tai yra Liepos 8d esant Vilniuje sugedo mano masina. Esu be galo dekinga uz operatyve pagalba kelyjye. Jusu vadybininkai buvo tokie malonus ir per pusvaladi atvaziavo tralas padejo mums gryzti i Kauna. Aciu jums uz visokeriopa pagalba ir suteikta pakaitine masina. Aciu ir sekmes jums.
Esu nukent4jusi nuo autoįvykio. Atvažiavusi į Eigulių g. 21, Vilnius, mane pasitiko susiraukusi darbuotoja, kuri elgėsi labai nemandagiai ir prie viso to akivaizdžiai kramtė gumą. Paprašiusi suteikti informaciją, ji sako, skambinkite telefonu, aš niekuo negaliu padėti, o telefonu prisiskambinti dėl žalos yra neįmanoma, nes visi operatoriai nuolatos užiimti. Po trijų valandų ieškojimo kaip užregistruoti įvykį - mums pavyko. Nerekomenduoju šios draudimo kompanijos, vien dėl darbuotojų, kurie nėra kompetetingi dirbti šį darbą.
GJENSIDIGE- idiotu, klaunu, debilu kompanija. Klientus pritraukia, mazos kainos, geros salygos, o kai atsitinka nelaime deda skersa ant klientu. Padaro viska kad ivykis butu nedraudiminis ir nereiketu kompensuoti. Susiktu moskrusiu kompanija
Esu labai patenkinta :) apsidraudziau masina men 21e neturint stazo ir teisiu, conpensa draugine mokejau 37e o ergo isvis kosmine kaina 76.60 taip kad manau kad cia draustis apsimoka :)
Skaitant skundus labai sudėtinga susidaryti nuomonę, kurią draudimo kompaniją rinktis. Labai daug negatyvo apie visas kompanijas.
Mano asmeninė patirtis labai gera su šia kompanija. Jau eilę metų draudžiu būstą PZU dr. kompanijoje ir prieš daugiau nei porą mėn. turėjau vandentiekio avariją. Nuostolius atlygino labai tvarkingai ir gan greitai, kaip klientas nepatyriau jokių sunkumų. O turtas apdraustas Lietuvos Draudime, va čia tai vargstu. Nesitikėjau, kad šitaip žalos "ekspertas" gali tiesiogine prasme tyčiotis iš kliento. Jau beveik trys mėnesiai vyksta derybos, kurios veda praktiškai niekur. Pas mane tai smulkmenos, kalba sukasi apie 2000 Eur, bet girdėjau kaip žmonės vargsta su šiuo "ekspertu" netekę namų. Pas mus trūksta "No Win, No Fee" advokatų Lietuvoje, kurie padėtų žmonėms gauti išmokas iš draudimo kompanijų.
ziauriai brangus draudimas!!nerekomenduoju.as apie vairuotoju civil ats draudima, tikrai perpus brangesnis.daug metu draudziausi ne viena, o kelis automobilius, kol buvo PZU viskas gerai, bet dabar pakraupau
Esu baisiai pasipiktinusi jūsų palsaugomis !! Internete skelbiate, jog turite kelis ofisus, į vieną iš jų esančiame Mickeviciaus gatvėje atvykus pranešti apie auto įvykį, likau nemandagiai sutikta ir buvo pasakyta, jog čia manęs nepriims su auto įvykiu. Tai gal tada mielieji, malonėkite parašyti kur kam kreiptis!!! Beje pasakė, jo važiuoti į Tilžės gatve, bet galite nevažiuoti, nes jau greičiausiai nebebus, nes penktadienis. O tai buvo 16h. Atvykus į vietą nieko neradau po 16:20, nors darbo laikas 16:45, tai kaip jūs mielieji dirbate? NIEKAM NEREKOMENDUOSIU ŠIOS NEATSAKINGOS DRAUDIMO ĮMONĖS IR MIELAI SKLEISIU VISIEMS ŠIĄ NUTIKUSĘ SITUACIJĄ
Dirba labai nekompetetinga darbuotuoja Giedrė Bučnienė, kuri nesuteikia jokios pagalbos ir neatsako į rūpimus klausimus. Iškilo daug klausimų dėl sutarties nutraukimo ir negaliu nutraukti, nes neatsako į klausimus ir neperduoda šios informacijos kitam darbuotojui.
Draudėmės šitam draudime keletą metų, lygtais ir viskas tvarkoj buvo kol buvo PZU ir nieko rimto nebuvo nutikę. Susilaužiau žastikaulį žaisdamas krepšinį (neprofesionaliai), prireikė operacijos, bet draudimas atsisakė mokėt, negavau nei cento. Jei apsidrausit ir susižalosit užsiimdami bet kokia sportine veikla (slidinėsit, pačiūžom čiuožinėsit, mušinėsitės kamuoliu, darysit atsispaudimus, pritupimus, žaisit krepšinį, futbolą, važiuodami dviračiu, riedučiais) patirsite traumą, negausite nei cento. Išmokės tik tais atvejais kai susilaužysit pirštą krapštydami nosį arba susilaužysit užpakalį sėdėdami ant sofos. Jei jau apsidraudėt čia, tai patarčiau visiškai jokia veikla neužsiminėt.
Lina 2015-12-23 14:15:14
Esame apsidraudę savo vaiką PZU, bet labai nusivylėme, žinoma kol kas ne gauta išmoka, nes jos dar negavome, bet dėl aptarnavimo. Konsultantė paėmė iš manęs dokumentus ir jai paskambino namiškiai kiek supratau ir ji nei atsiprasė nei ka, ji paprasčiausiai kalbėjo telefonu, o man baksėjo pirštu kur pasirašyti...Jei ko nežinojau nelabai patenkinta, kad reikia nutraukti linksma pokalbi suburbėdavo ką rašyti... Tai ar tai reiškia toks konsultantės darbas, ar už tai jai mokama??????????????Po kokių 20 minučių pokalbio telefonu, nebaigė derinti su manimi tai kas reikėjo dėl nelaimės, o ji man pasiūlė gerom sąlygomis savo butą apsidrausti....Kaip Jūs galvojate ar kas nors benorėtu pas tokia konsultante draustis?????? Ko gero ne. Tad, kad ir tikrai galvojome draustis butą, ir tikrai buvo gera kaina pasiūlyta, bet bėgom kuo toliau nuo tokios konsultantės.... Jums patarimas šventėms, įdarbinkite tuos, kurie tikrai nori dirbti, ir moka bendrauti su žmonėmis, o ne tuos, kuriems tik iki pensijos liko nedaug ir tik telefonu plepa..... Sėkmės.
tai gal kas nors malonės asiūsti PDF
Mano vyras apdraustas PZU nuo nelaimingu atsitikimu, kadangi dirba su statybomis. Pries pora menesiu jam luzo desines plastakos penktas delnakaulis, teko net operuoti. Surinkome visus popierius, ir laukeme atsakymo del ismokos dydzio, kadangi operuojant ismoka turi padideti. Siandien ryte gavome atsakyma, jog ismoku negausime kadangi kazkokiame punkte nera numatytas penktojo delnakaulio luzys... nesamone!!! Jau siandiena atsisakysime draudimo, ir pasistengsime, kad nei vienas is musu pazystamu ar draugu nesikreiptu pas situos sukcius!!!
Tas ir yra kad ta draudeja paprase 100€ menesui metams gaunasi 1200€
spin 2016-01-22 12:13:58
Oi, kaip "pigiai" apsidraudė pas brokerę 10eur. * 12 gaunasi 120eur....... logika.....
Tas ir yra kad ta draudeja paprase 100€ menesui metams gaunasi 120€
Virgis 2016-01-14 22:00:32
Labas vakaras visiems. Paskaiciau dauguma komentaru ir nenustebau kad ir aš šiandiena nusivyliau šita draudimo ymone. Man yra buves auto yvikis kelis metus adgal, jis ivyko svedijoja ir Mano aplaidumo deka buvo pasibaiges draudimo polisas ir zala padengiau pac, bet ne apie tai o siandiena paskambinau y šita draudimo ymone ir norejau apdrausti menesiu savo Audi a4 2001metu sena kledara net pradejau juoktis Kai joniskio filijale man pasake kad kainuos apie 100€, darbuotoja.... Nenoriu mineti Jos pavardes ji man pasake kad buvo padaryta avarija ir todel draudimas brangesnis tik nesuprantu kodel nes jokia draudimo kompanija jokios zalos nereikejo atlyginti ir is kur jie trauke tokias kainas, supykes pasiskambinau pazystamai brokerei ir ji man draudima parupino už 10 € menesui su žalia korta. Daugiau niekada nieko nebedrausiu sitoj įmonej.
Pas jus esu internertų apdraudęs automobilį, bei autopriekabą, Kadangi spausdintuvo neturiu užėjau į Širvintų skyrių, kad man atspausdintu tą įrodančius dokumentus, tačiau tai padaryti, man, atsisakė muotyvuodami duomenų neturėjimu, o keliu policija kol išsiaiškina prabėga daug laiko.Padėkite, patarkite ką man daryti?
Vienu zodziu galiu apibudinti PZU tik a*******i...Teisininkas visiskai nesuprantantis savo darbo kalba vejus....Tikrai nesupranta savo darbo!PZU draudeja kaip kaimo parduotuvej pasieme mano pratesto draudimo pinigus ir jo pasirodo visiskai nepratese ta suzinojau kai supuvusiam eskortui i dureles atsiremiau.Tris menesius maitino pazadais kad vis paskambins kai issiaiskins su darbuotoja sakau man laiskas taip is anstoliu ateis belaukiant taip ir nutiko gavau laiska o jie vis, , AISKINASI, , , Tie zmones tarpusavi nesusikalba ka noreti kad su svetimu susikalbetu...PZU klaunai bekit zmones nuo ju neatsisugdami jei norit ramiai gyventi..KLAUNAI su savo pigiais triukais...
Ruosiuosi drausti nauja telefona, kuri pirksiu dukrai, bet paskaicius salygas, jog pavogus t.y.atemus telefona, tai nedraudiminis ivykis, nusprendziau paieskoti kitos bendroves. Dukra nuo vyresniu pati neapsigins, vadinasi nugvelbti telefona is jos neprireiks brutaliu veiksmu....stai ir sudie dovanelei, o draudimas kompensuoja tik plesima is apsaugotu, uzrakintu patalpu, jas isplesus, sugadinus uzrakta....NIEKINIAI TOKIE DRAUDIMAI, O TOKIOS KOMPANIJOS TIK LENGVO PASIPELNIJIMO KONTORELES....
Tik nesidrauskite telefonų šitame draudime.Nes kas be nutiktų išsivartys kad tai ne draudiminis įvykis.Jeigu iš jūsų kišenės ištrauks telefoną ar pavogs iš neužrakintų patalpų žinokite negausite nieko.Nes tai nedraudiminis įvykis.
Sveiki, as taip pat susiduriau su nemalonia situacija, bei PZu darbuotojais..kurie visiskai atsainiai ziuri i savo darba, esu apdraudusi imones turta, tame tarpe ir telefona, kuris ikrito i vandeni, nors sutartyje aiskiai parasyta kad draudiminiu ivykiu laikomas vanduo ir pan, taciau telefonui negalioja :DD tad mano telefonas ikrites i vandeni laikomas nedraudinimiu ivykiu..kam is vis tuomet drausti turta, moketi pinigus, jei visi ivykiai nedraudiminiai.....matyt teks PZU prarasti dar viena klienta...ir visiem pasakysiu kad ten geriau nesidraustu, nes pas juos jokiu draudiminiu ivykiu nebuna...absurdas kazkoks;/ likau labai nusivylusi...
Sveiki, kaip tik šiuo metu sprendžiamas konfliktas su PZU, aš rašau ne nesusipratimas, o konfliktas. 2015-03-10 d atsitiko nalaumingas atsitikimas mano vaikui, kuris draustas jūsų įmonėje. Šiuo metu mes gyvename užsienyje. Įvykis atsitiko mokykloje, vaikas buvo nuvežtas į ligoninę, dokumentasi pateikti. Kitą dieną, toje pačioje ligoninėje, konsultavomės pas profesorių- dokumentai patekti. Apie įvykį pranešta laiku, sutikimas tikrinti duomenis pasirašytas. Vaikui nustatytas dešinės rankos lūžis, vaikas buvo su gipsu, bet...Susidūriau su Ekspertė Inga Jackevičiūtė, kurios darbo kokybėmane šokiravo. Ji informavo, kad visi dokumestai tvarkoje, daug kartų kalbėjau su ja telefonu. Jokių rezultatų. Atvykus į Lietuvą (liepos mėnesį) apsilankiau centrinėje būstinėje ir dar kartą pateikiau dokumentus ir uždėtas antspaudas, , gauta, ,. Eilinį kartą jai paskambinau, o ji pasakė-, , aš jau nieko nedarau, ,.Gavau raštą, kur ji rašo, kad trūksta kažkokio dokumento, aš jos paklausiau KOKIO, bet ji man neatsakė. Šiandien gavau el. laišką apie bylos nutraukimą, tačiau aš jau prieš tai kreipiausi Į instituciją Lietuvoje, kuri atstovaus mano interesus ir tirs minėtos darbuotojos darbą. Kai Jūs manote, ar aš patenkinta ?
Jei zinociau gyvenie cia sunaus nedrausciau nuo nelaimingu atsitikimu, vaikui 14 metu jam ismuse du priekinius dantys, Nepatikesit iseina du datys kainuoja tik 90euru, man plokstele tris kart brangiau kainavo, kam toks draudimas suknistas.
Tikrai nepatariu draustis sioje š*******o kontoroje. Mulkina ir ivairiais kitais budais klaidina klientus. Vengia moketi, kai paslaugos gavejui priklauso ismoka. Jei butu mano valia, tikrai pakeisciau draudima, bet deja, ne nuo manes priklauso.
Labai nepatiko PZU draudimo darbas, buvau pasipiktinus pradedant nuo to, kad zalu skaiciavimo sklyrius negalejo pakelti ragelio keturias dienas, nors atsakymas buvo zadetas duoti keturiomis dienomis anksciau. Ivykio zalos paskaiciavimas uztruko pusantros savaites!
Visa ta laika turejau skolintis masina, nes ji reikalinga kasdieniniam drabui.

Kai zalos suma po daugybes raginimu buvo paskaiciuota, pakaitinio automobilio PZU draudimas negalejo suteikti, buvo pareiksta, kad masina yra taisoma ne servisuose su kuriais PZU sudariusi sutartis, o pinigai ismokami i nukentejusiojo saskaita, pakaitikio automobilio negausiu. Ir nesvarbu, kad automobilis nesusitaisys per diena nuo pinigu ismokejimo.

Tikrai buvo pikta, tiek del darbuotoju bendravimo, tiek del draudimo politikos. Tokioje situacijoje draudimas turetu ne tik apmoketi padarytos zalos suma, bet ir suteikti pakaitini automobili ir kompensuoti uz patirtus nepatogumus ir moraline zala.
Laba diena, noreciau pasiteirauti, gal kas ka galite patarti ar padeti, as turejau samsung galaxy s4, pirkau is salono issimoketinai su draudimais ir panasiai, nesenai vykusi vestuviu svente privacioja sodyboje, ji randasi rumsiskese miske, privati teritorija aptverta, sventes metu nakti buvo pavogtas krepsys kuriame buvo dokumentai telefonas ir t.t, daiktai dingo is 4sveciu, policija buvo, su sunimis ir t.t.
Pries savaite gaunu laiska jog draudimas man negrazins telefono, kadandi nebuvo jokiu isilauzimo pozymiu.... ABSURDAS!!!!!!!! gal kas galite padeti, gal yra kokiu galimybiu atgauti telefona, ar bent jau gauti kokia nuolaida kitam, ar kokios vartotoju teises, nes as ji emiau issimoketinai o dabar neturiu nei telefono ir dar reikia moketi 1metus uz ji..

Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai ir dviračiai.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių parkavimas; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; viešbučiai, moteliai.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
JUNOMA
Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; paminklai, antkapiai.
Automobiliu nuoma, automobiliu pardavimas, priekabu nuoma, prekyba paminklais, draudimo paslaugos.
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Pažaislio g. 6-1, LT-45362 Kaunas.
Veiklos sritys: draudimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
60° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUSMokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais, užsakymus...
Altas draudimo brokeris
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.

Kino kritiko Sauliaus Macaičio apdovanojimas skirtas "Kino pavasario" filmui "Vandenis" 03-29 22:11
Tarptautinis kino festivalis "Kino pavasaris" kelintus metus teikia legendiniu vadinamo kino kritiko Sauliaus Macaičio apdovanojimą vienam iš festivalio filmų. Šiemet jis bus įteiktas brazilų...
Rastas Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas
Rastas Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas 03-29 20:00
Vokietijos diplomatiniame archyve trečiadienį rastas Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas lietuvių kalba. Kitas įdomus dalykas – ar koncernas "MG Baltic" išmokės pažadėtą...
Susipažinkite: "Galaxy S8" ir "Bixby"
Susipažinkite: "Galaxy S8" ir "Bixby" 03-29 19:31
"Samsung" ką tik pristatė naujausią savo flagmaną "Galaxy S8". Niujorke vykstantis renginys gyvai transliuotas ir Lietuvoje. "Samsung" atstovai ir kviestiniai svečiai renginį stebėjo sostinės...

Ar reiktų mažinti mokesčių lengvatas ūkininkams?

UAB Baltic master

Red Hat 86,48 +5,21%