Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DPD Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie DPD Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie DPD Lietuva, UAB

Egidijus UAB "TECHNIKONUS"
2017-05-24 13:39:58 IP 88.119.153.79
Labai nepatenkintas DPD siuntų tarnybos darbu. Iš Jūsų įmonės užsakiau paslaugas, kad greičiau gaučiau siuntą iš Bulgarijos. Užsakymas pateiktas 05-05-2017, siunta paimta iš kliento 09-05-2017.
Šiandien 24-05-2017 ir dar siuntos negavau. Prieš savaitę pasiskambinau dėl siuntos ir sužinojau, kad siunta nukeliavo neaišku kur. Prašiau mane informuoti dėl siuntos likimo, tačiau iki šios dienos negavau jokios informacijos. Šiandien pasiskambinus, negavau jokios informacijos apie siuntos pristatymo laiką. Prekių iš siuntos laukia du mano klientai, kurie irgi labai nepatenkinti. Atsakymas kada bus pristatyta siunta - "LAUKITE"
Algis 2017-05-24 10:51:59
Laba diena, labai nepatenkibtas jusu paslaugomis jums galvoje negera kad skambinate klientams rytais iki 08.00
2salykas kam skambinti del pasitikslinimo jai siuntejas nurodo ir laika ir vieta ir diena kada atsiust ?
3dalykas negi sunku atvezti siunta ne i viena fala miesto o i kita jums ka rankos nukris ?

Pasobaisejau jusu logistika ir t.t. Susikta imone lietuvoje.
Kiekvienas kurjeris turi savo paskirta rajona ir jisai nelakstys po visa vilniu ieskodamas zmogaus. Jaigu norit kad jum pristatytu kitu adresu tai laukit kita diena. DPD puslapyje netgi parasyta kad jaigu zmogus nori gauti siunta kitu adresu teks laukt kitos dienos. SEKMES :)

Pasobaisejau jusu logistika ir t.t. Susikta imone lietuvoje.
Siuntinio laukiau nuo 9.50 iki 10.50 taip buvo nurodyta laikas turejo atvesti i darbovyte. Tik dabar suzinojau kad siuntinys pristatytas pas administracija. Nei nezinau kas pasirase nei kokia jo bukle. Labai pasipiktines aptarnavimu. Galejo pranesti neakmens amziuj gyvenam
Joniškio apsktitį aptarnaujantis kurjeris Rimulis labai paslaugus, mandagus ir dirbantis visada su šypsena veide. Šaunuolis.
Sveiki visi nepatenkinti lietuvos gyventojai.Skaitau visus nusiskundimus ir visi vengia sitos imones.Pirmiausia sita imone renkasi tos imones kurios siuncia jusu siuntas o ne musu imone eina ir maldauja kad siustu jusu siuntas per sita imone.Jeigu norite buti patenkinti pries uzsisakydami pasiteiraukite kokia imone aptarnaus jus ir tada galesi atsisakyti DPD paslaugu.o rinktis Omniva, ar kita imone, gal tada busite visi patenkinti.Tai va mielieji klijantai manau busite supratingi pries uzsisakydami, o ne cia verkia ir verkia, atsibodo skaityti
Naudojuosi DPD paslaugomis jau antri metai. Nuolatos siunčiu siuntas visoje Europoje. Viskas vyksta labai sklandžiai ir greitai, jokių nusiskundimų neturiu. Tikiuosi toliau sėkmingai bendradarbiauti su šia kompanija.
Siunti siuntą, siunta "dingsta", paprašo siuntos aprašymo, turinio. Po to seka savaitės tyla ir pranešimas, jog siuntos rasti nepavyko... Savaime suprantama nerado tik dėl to, jog siuntos vertė keliadešimt kartų viršina jų siulomą kompensaciją. Siūlau gerai pagalvot ir nesiūsti nieko, kad yra verti daugiau nei trisdešimt eurų, nes tiek ir atgausit, kai jūsų siuntą pavogs šitie v***s.
Visiškai "nusivažiavusi" įmonė. SMS'u pranešė, kad pristatys tarp 19:00 ir 20:00. Paskambino 18:30, kad jau atvažiavo.Pasakė, kad nelauks. Sutariau, kad rytoj pristatys darbo adresu iki 15:00. Tą dieną net nepaskambino. Vidury dienos, susirūpinęs paskambinau klientų aptarnavimo telefonu. Tris kart iš keturių atsiliepė robotas. Gyvas žmogus paskė, kad jie stengiasi bet nieko garantuoti negali. Baisu!
Vadovai, susirūpinkite.
P.S. Vilnius
Sveiki, esu labai dėkinga DPD kurjeriui Pakruojo rajone Aidui Paužuoliui už nustatytu laiku siuntos pristatymą, mandagumą, paslaugumą. Kuo daugiau tokių kurjerių.
Greito pristatymo siuntos, na tikra nesąmonė DPD, nes 10 gr laiško siuntos negaliu atgauti savaitę. Tai jie negali tuo laiku, perkelė pristatymo terminą, tai neatvežė laiku, tada nesulaukiau pats, pakeičiau jiems patogesnį adresą, tai pats kaltas likau kad keičiu adresą ar telefoną... žodžiu greitas paštas SAVAITĖ? Gailiuosi kad prasidėjau ir nėra kam paverkšlenti. Neturiu kitų žodžių - BARDAKAS!
Maryte Katiliene 2017-05-12 11:14:15
esu patenkinta Jonjskio rajono kurjerio darbu, uzsakau tikrai nemazai prekiu, bet jokiu nesusipratimu tikrai nera buve ir prekes pristato laiku ir nepazeistas o jei ziurint pagal valandas tai vos ne minuciu tikslumu, apie si kurjeri galiu atsiliepti tik labai garai
Iki laiko dziaugsites, as irgi kazkada buvau lb patenkinta ju darbu iki dabar siaubas puse dienos nera ziniu!o siuntimys ne 50euru kainavo o trizenkle suma ir nera atsakingu
Ingrida 2017-05-12 10:15:32
Na ir imone siuntinio laukiau, paskambino, atveze ir visai ne ta ka uzsakius buvau, pasirodo sumaise siuntinius!!laukiau lovytes o gavau vonios sienele. Skambinausi nes kurjeris kuris atveze nieko negali padaryti paliko ta vonios sienele ir isvaziavo tai teko skambinti niekas neaisku aptarnaujantis personalas telegonu yra apgailetinas nieko nepasako tik su jum susisieks ir taip kiekviena karta!!!mandagumo nulis!!!ju kalte mano mazylis liko be lovytes o jie nieko nezino!!!labai nepatikima firma NEREKOMENDUOJU niekam tai nepirmas kartas!!!!
DPD yra apgailetinas servisas ir aptarnavimas. Gauni zune kada siunta bus pristatyta, taciau jos nepristato dar 5 valanad. Taciau sistemoj rodo, kad siunta pristatyta. Galima daryti viena isvada, kad DPD kurjeriams yra nurodziusi, nuskanuoti siuntos pristatyma, kad parodytu savo suvestineje, koksai operatyvus ir laiku pristatymas vyksta. Taip yra apgaudinejami kliantai ir padirbinejami dokumentai.
Labai pablogėjo DPD kurjerių tarnybos veikla Vilniuje. Prekės laiku nepristatomos, kurjeris nepraneša kada atvyks. Iš terminalo atsiunčia melagingą žinutę, kad šiandien pristatys prekę, tai ir tenka laukti kada? Taip ir laukiu visą dieną - galiausia paskambinus į terminalą sužinau, kad prekės šiandien nepristatys.O šiandien penktadienis - tai nepristatys nei rytoj, nei sekmadienį. O pirmadienį vėl reikės laukti kada sugalvos atvežti. Pirkimo metu buvo numatyta, kad prekę gausiu per 1 dieną nuo pirkimo. Ir pirkinys labai reikalingas. Tai kaip tada? Ir vėl grįžtam į buvusius laikus, kur jokios pagarbos klientui, nei jo poreikiams, nei jo laikui....O reikėjo tiek nedaug - iš ryto paskambinti ir pranešti, kad siuntos neatvešite. Būčiau paprašius TOPO centro vaikinų - jie juk atsakingi už prekę - būtų greičiau atvežę. Juk už pristatymą sumokėta.
Labai puikus vaikinas pristate siunta laiku. Esam dekingi uz gerai organizuota darba.
Nežinau, kam skirtas klientų aptarnavimo numeris, jei 10 minučių reikia laukti, bet vis tiek niekas nekelia. Juk žino, kad žmonių srautas nemažas dėl skambučių, ar tokio dydžio įmonė negali daugiau darbuotojų pasamdyti? Kažkoks absurdas, jau ne pirmą sykį šitaip.
Sveiki esu pasipiktines siuncia zinutem laika 13:54 -14:54 kada pristatys pirkinius atsiprasai is darbo kad spetum tai skambina 13, 10 kad mes jau beveik vos ne vietoje aiskinu kad nurodytu laiku as busiu tai tada aiskina kad jo jau nebebus tad kam siusti zinutes jai nera jokio konkretumo laiko atzvilgiu jokio punktualumo.
Sveiki, Lazdijus aptarnauja tikras chamas, muks seniau i darba atvesdavo mandagus vaikinai o dabar veikejas pavarde Raugala yra tikras chamas. Reiktu vadui ji pakeisti normalesniu vyruku. Bet kaip turim duomenu kad jo tevas sefo draugas ar kazkas panasiai tai manau niekas nesikeis sitam svogeriu kraste.
sveiki.dar neteke susidurti su taip prastai dirbanciais darbuotojais.2017.04.27d. turejo pristatyti siuntini, taciau paskambino ir pranese, kad siuntinio nebus, jei norit atvesiu 05.01 arba 05.02.supratau, kad visiskai nesiorentuoja laike, taciau pavyko suderinti 04.28d sake gali tik iki 10.30 h.28d ryte atsiuncia dar viena sms, kad pristatys jau tik 11.52 iki 12.52h.bet jau man neskambino, nepaklause ar is viso busiu namuose.trimis duotais dpd tel numeriais per valanda laiko niekas neatsiliepe.rinkdamiesi paslaugas gerai pagalvokite apie imone.
Jau antrą kartą susiduriu su situacija, kad kurjeriai nori, kad aš ateičiau iki šlagbaumo atsiimti prekes. Kadangi esu su kūdikiu, negaliu išeiti jiems panorėjus..pasakius, kad negaliu, tuomet atneša prekes. Įdomu būtu sužinoti.. Už pristatymą yra mokami pinigai. Jiems nereikia prekių pristatyti iki durų be jokių kalbų?
Atvežė siuntą, nei laba diena tik keikėsi (n*****, k**** ir t.t.) svaidė dėžes. Būna blogų dienų, bet jei nesugeba valdytis tegul iš vis su žmonėmis tegul nebendrauja!
Kurjeriai Klaidas ir Deividas labai puikiai atlieka darbą. Paslaugūs, besišypsantys, mandagūs. Labai dėkinga už profesionaliai atliktą darbą! :) Du žmonės pilni pozityvo, kurį skleidžia kitiems. Sėkmės jums!
04.24d. Kurjeriai atliekantys krovos darbus pasirodė labai malonūs, šie du žmonės kupini pozityvumo bei skleidžiantys teigiamas emocijas. Ačiū jums už pristatytą siuntą bei gerą nuotaiką.
Rimtas kentas Darius Botyrius (Bocius), amzinai dirbs Dpd :) patinka jam sitas darbas
Alytus. Dėkoju už visada laiku pristatomus siuntinius Darius Botyrius! Visada galima susitarti! Pristato kur man patogu, kai ne namie esu. Malonus, punktualus žmogus. Patikimas 100%! Daugiau tokiu žmonių!
Esu pasibaisėjusi Ukmergės depo vairuotoju (tel nr 861517702). Kaip suprantu DPD užsakoma tuomet, kai norime prekės atvežimo paslaugos į namus arba perduodant į rankas, o ne tik iki miesto ribos, o po to jau galvokite kaip parsivežti ir iki namų.
Žodžiu, užsisakiau du nedidelius šaldytuvus į sodybą, sutariau tikslią darbo dieną, kad atsilaisvinti iš darbų ir laukti atvykus iš Vilniaus kada atvež šaldytuvus. Po pietų supratau, kad šaldytuvų nesulauksiu. Paskambinus buvo pareikšta, kad atseit neteisingai nurodytas adresas dėl to net nevežė (adresą galima buvo patikslinti telefonu, jei kilo abejonių, bet nei skambučio, nei žinutės negavau). Po to sutarėm iš naujo, kad atvež penktadienį į darbo pabaigą, Tačiau vairuotojas penktadienio ryte pasakė, kad atvež per pietus arba kada nors kitą dieną. Sakau, sorry, bet aš Vilniuje ir galiu greit atvažiuot po darbų apie penkias vakaro. Ne, tas jam neįtiko. Maža to, kai sutariau su giminaičiais, kad pas juos sutartą valandą atvežtų tuos šaldytuvus, tai jau prieš pora valandų ėmė skambinėti ir terorizuoti, jog nebegali laukti ir, kad jau dabar atvež arba darykit ką norit. Kaip bebūtų šaldytuvus iki giminaičių atvežė, dabar reiks galvoti kaip parsivežti iki sodybos. Tik tokiu atveju būčiau lygiai taip pat sėkmingai prekes pasiėmusi Vilniuje, internetinės parduotuvės sandelyje, tik plius sutaupiusi ir laiko, ir nervų.
Laba diena, tikrai aptarnavimas Lazdiju rajone suprastejo, i Veisiejus seniau vesdavo siuntas Giedrius Vysniauskas, mandagiai aptarnaudavo viskas be problemu sutardavom kur atves, o po jo isejimo pradejo veziot visokie netiksos, tiesiog butu imanoma atsisakytau sios imones paslaugu. aptarnavimo kokybe tragiska.
BAISU!!! Prisratymas Panevezyje kosmariskas. Negalejo jaunas vyras NESCIAI moteriai uznesti 2sedmaisiu i 3auksta, labai buvo "faina" kai man juos numete kieme ir paliko. Suprask, kad uzsinesk kaip nori. Atvaziaves mano vyras is tokiu tik pasisaipe, nes jis juos uznese abu is karto. APGAILETINA DPD!!!
Klaipėda. Per DPD Lietuva, turėjome atšaukti savo užsakytus baldus, kadangi jie nesugėbėjo pristatyti mums jų į namus. Pasirinkimo laiką buvome padarę iki 18:00val. dar pastabose parašiau, jog galime priimti siuntinį tik nuo 16:00val. Paskambinės kurjeris pareiškė, jog jis pristatyti gali tik 13:00val. Paskambinus į įmonę, mums tiesiog pasiūlė atšaukti savo užsakymą...taip ir likome be savo baldų...esu pikta, ir niekam nerekomenduosiu DPD paslaugų!!!!!!!! GĖDA, jog esate tokie nelankstūs ir dirbate sau, bet ne žmonėms.!!!!!
Dar neteko matyti tokio BLOGO aptarnavimo.Siunta issiusta is Klaipedos 2017.04.11. Druskininkuose vis
laukiu ir nesulaukiu! Siandien jau 2017.04.19. Idomu ar ji is viso mane pasieks????????.......
Labai nemalonus kurjeris K.Raugala... Lazdijų rajonas.siuntiny palieka kur jam patogiau ir lauke ir prie durų.. net nepadejus parašo, o kaip dinksta siuntiniai nėra kam atsakyti, , sy žmogų isviso reiktų pašalinti is darbo.. o apie mandagumą isviso patyliu
Per Dpd teko gauti nemažai siuntų. Viskas iki šiandieninės siuntos atsiėmimo buvo aukštame lygyje - pristatymo greitis, informacija apie siuntos būseną ir t.t. Šiandien siuntą atsiėmiau Šiauliuose Saulės miesto „Vagos“ knygyno Dpd pickup skyriuje. O ten tai "pagerinta" darbuotoja - sugebėjimai neeiliniai.... sugadinti žmogui nuotaiką. Atėjau prie kabineto, durys praviros, į vidų neinu, nes tarnautoja užsiėmus - kalbasi mobiliuoju, į mane jokios reakcijos, lyg būčiau permatomas. Nu ką darysi, laukiu kokias 3is minutes, jos pokalbis sukasi apie ligas, ligonines, operacijas... Suprantama, tarnautojos amžius diktuoja temas... Staiga girdžiu „palaukite“, apsidžiaugiu - galvoju padarys pokalbio pertraukėlę ir galėsiu atsiimti siuntą, pasirodo smarkiai klydau apsidžiaugdamas, tas palaukite buvo skirtas man, nes toliau seka žodžiai „čia yra kabinetas, čia eiti negalima“, nors kaip minėjau i kabinetą per slenkstį nė 1cm nebuvau įžengęs, pokalbis telefonu su drauge sėkmingai tęsiamas toliau dar apie trejetą minučių...
Paskutiniu metu, visi kurjeriai labai mandagūs pasitaikė, tačiau norėčiau išskirti vladislavą Kaidanovič už malonų aptarnavimą, visuomet pasisveikina, net neklausiant pats paaiškina, kuriam darbuotojui adresuota siunta, dirba greitai, niekada nepamiršta palinkėti geros dienos! AČIŪ, kad atsakingai renkatės darbuotojus. Linkiu jūsų įmonei ir toliau tokiu pačiu tempu judėti. :)
Pas mus visą laiką atvyksta kurjeris Aleksandras Raudonis. Nekada nebuvo kilę problemų dėl aptranavimo ar prekių prisatymo. Visą laiką labai geros nuotaikos, paslaugus, mielai padeda paprašius perstumti ar perkelti sunkias siuntas su kuriomis mes nesusitvarkome.
Įmonė, akivaizdu, dirba taip, lyg būtų rinkoje pirmą dieną. Kurjeris niekaip nesiteikia pranešti apie savo atvykimą, o neradęs manęs konkrečią minutę konkrečioje minutę, vėlgi niekaip nepabandęs susisiekti, išvyksta ir siuntos pristatymą atideda (pagal žinutę) dviem savaitėms. Čia kas, pasityčiojimas? Nesinaudokite šios įmonės paslaugomis.
DPD eilinį kartą apsišiko. Nesugeba siuntos paimti nustatytą dieną.
Žiūriu, neigiamų komentarų apie dpd apstu. Perkame internetu nuolatos, dažn. pristato dpd. Būdavo viskas super, bet, matyt, pasikeitė įmonės politika, nes už vairo pradėjo sodinti psichikos ligonius (tikru vardu-debilais-vadinti juk nemandagu, ar ne? nors palyginus su darbo kultūra, toakivaizdžiai per maža (ojuk darbuotojai yra įmonės veidas, tai dpd atrodo visiškai sušiktai)). Dpd neinformavo, net kurią dieną pristatys siuntą, paprašius nestabilips psichikos kurjerio bent pasakyti pristatymo laiką, išsiuntinėjo..........., ten irgi, sakė, kad jeigu dar pašnekėsi, tai visai siuntos negausi!!!!!!!!! Pasakykite prašau, kokia tada prasmė naudotis kurjerio paslaugomis a dpd?????????? Gal kokį n kartų pigiau nuvažiuoti pasiimt į parduotuvę?
Kurjeriu komapanija DPD nezinau, buna visokiu darbuotoju, vezeju. Na bet siandien virs visko - pristate nepaskambine, paprasiau privezti kt adresu tik 4 min kelio, nes reikia pasirasyti, tai numete rageli ir pasake, pristatysiu rytoi... Nesiskaitymas su klientais iki visisko absurdo. Dirba klientu aptarnavimo srityje, bet elgiais, kaip "karunuotieji"... per 15 metu daznokai teko siustis ir bendraut su iviariomis pristatymo kompanijomis, bet su tokiu "asmeniu" dar neteko susidurti... Didziule geda kompanijai kai dirba tokie nekompetentingi vairuotojai, kurie tik "baranka" sukti moka, o bendravimo lygis zemiau keliu...
labai nerimta firma
Pažeista siunta (sulaužyta detalė)
Danguole 2017-03-27 15:47:28
NEPATIKIMA KOMPANIJA.NORECIAU KAD SU MANIMI SUSISIEKTU IMONES DARBUOTOJAI IR PADETU SPRESTI PROBLEMAS, DEJA KONSULTANTAI NESPRENDZIA PROBLEMU O SUSISIEKTI SU VADOVYBE SIOJE IMONEJE NEIMANOMA NES NIEKS NEJUNGIA. GEDA JEI IMONES VADOVAI TAIP AUKSTAI PASIKELE KAD NESIKALBA SU KLIENTAIS.
Nks cia nepasikele, nepatingekit paieskot kontaktu per google :)
Vania 2017-03-27 08:54:20
Slykstu skaityt tokius atsiliepimus, pagrazina kas antras, ipatingai Ponia, kurjeriai aria kai negrai sitoj imonej uz ne visada aiskius atlyginimus o tokie klientai pasikele iki dangaus kaip dauguma cia rasanciu tik dar kelia bangas ir taip jau sumutintam ju gyvenime. Biski pagarbos, suprantu yra tokiu cia dirbanciu "kentu" kurie tikrai vaidina velnius bet dauguma tai normalus bicai, nereikia cia visur ju kaltint, jej veluoja siuntos nebutinai kurjeriai kalti, jus net neisivaizduojat kaip tos siuntos atkeliauja iki kurjerio ranku todel nereikia iskarto uzsipult ju. Aisku Jus nei vienas kurjeriu darbo nevertinat kaip matau, atrodo kas cia yra, dalint dezutes per diena, nu bet patikekit, cia tikrai ne tas pats kaip ofisiuke prie kompo sedet :)
issiunte siunta ne tuo adresu ir pradangino. Neduoda vadovo tel. jungia po keteta valandu per diena bet nesekmingai. Patyriau labai didelius nuostolius tiek finansiskai tiek moraliskai. Jeigu kas zintote direktoriau Roberto Vilkaicio tel. arba elektronini pasta prasau paviesinti, nes nepavyksta susisiekti. Galbut direktorius net neitaria kas vyksta jo firmoje. Labai nepatikima, Nesprendzia problemu.
Nepasitikekit sita firma, dingus siuntai, issiustai per klaida vietoj to kad informuotu uzsakova, atsiprasytu visa kalte vercia kitiem. Siunta issiuta per klaida jau savaite laiko uzstrigusi pusiaukeleje nieks nieko nedaro nors kasdien skambinam po 2-3kartus, vis pazada issiaiskinti ir atsakyti. LABAI NEPATIKIMA.
Košmaras ne įmonė. Jei turite galimybe siųskite per kitus kurjerius, geriau per paštą. Kiek tik siuntė tiek negavau siuntos laiku. Parašo sms, kad atvažiuoja siunta o ji niekada nebūna tuo laiku, kuriuo parašyta, ir iš vis gali nebūti tą dieną. Žodžiu tyčiojamasi iš žmonių, grįžti namo, lauki... ir nieko. Ir dar, rašo tik sms, kurios visiškai vertės neturi. Galima įsivaizduoti, kad kiekvienas žmogus gavęs iš jų sms turi sedėti ir dvi dienas laukti namie prie durų, kitaip siuntos neatveš.
Jūsų dpd paaiškino man Jūsų pareigos ir žinau kaip aš turiu elgtis, o Regimantas Belskis nemoka elgtis gražiai, ir padoriai su žmonėmis, tai kelkit balsa i savo šeimina, o mes dar būtinai susitiksim kitoj įstaigoje, kur bus pranešta skunda apie Jūsų elgėsi.Taip aš esu Ponia, o Jus tik kurjeris, ir dar, kurjerių atvejų atsiprašyčiau vietoje, o nerašyti nesąmones.Dar ką noriu pabrėžti, kad ne tik girdėjo sūnaus draugai, bet ir kaimynai, ir buvo labai nustebinti jūsų bendravimo !!!
Esu nusivylusi jų darbu, užsisakiau telefoną iš "Telia" pateikiau savo adresą, numerį, bet jie sugebėjo parašyti savo informacijoje visai kita adresą, pašto kodą, paskambinęs kurjeris pažadėjo pristatyti kita diena siunta, sekimo siuntos numeris rodo jau kažkokias Biruliškes, o aš gyvenu netoli Kauno centro. Didžiausias nusivylimas. Laukiu siuntos jau 5 diena. AČIŪ, ateityje pasistengsiu nesinaudoti jūsų paslaugomis. Patarimas, jeigu jau antra karta nepavyksta pristatyti siuntos, gal vis dėl to paskambinkite nurodytu numeriu.

Nėgė
Skubios siuntos

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje. Siūlome Jums šias paslaugas: Siuntų ir skubių krovinių pervežimą Tentinių krovinių pervežimą Krovinių sandėliavimą Kaune Logistikos paslaugas Krovinių dokumentų tvarkymą...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
UAB "BALTICALL"
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
“Prima line” yra transporto ir sandėlių logistikos paslaugų įmonė, kurioje dirba apie 100 darbuotojų. Įmonė specializuojasi Lietuvos rinkoje teikdama kompleksinius, klientui pritaikytus, logistikos sprendimus. Šiuo metu turime sandėlių kompleksus ir depus Kaune, Klipėdoje ir Panevėžyje. Mūsų autoparkas Vilkikai su...
Hres
Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Operatoriai spartina internetą, bet vartotojai jo dar nepanaudos
Operatoriai spartina internetą, bet vartotojai jo dar nepanaudos 05-24 19:02
"Telia Lietuva" penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose įrengė bandomąsias naujos mobiliojo ryšio technologijos "4.5G / LTE Advanced Pro" bazines stotis. Jos vartotojams leis naudotis iki 500...
IKEA išsirinko naują CEO
IKEA išsirinko naują CEO 05-24 18:57
Švedų baldų gamybos grupės IKEA naujuoju vadovu išrinktas Jesperas Brodinas.
Apgyvendinimo įstaigos sulaukė 8,6% daugiau svečių
Apgyvendinimo įstaigos sulaukė 8,6% daugiau svečių 05-24 18:50
Šių metų pirmą ketvirtį Lietuvos apgyvendinimo įstaigose nakvynę rinkosi daugiau nei 0,5 mln. svečių. Ženklią dalį ir toliau sudaro keliautojai iš Rusijos, o atvykėlių iš Pietų Korėjos skaičius...

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%