Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DPD Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DPD Lietuva

Atsiliepimai apie DPD Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie DPD Lietuva, UAB

Sveiki, esu pasipiktines labai.mano siunta jau trecia diena mano mieste, bet niekaip nepasieke mano namu, kas per betvarke???
Vakar gavau laišką, dėl siuntos pristatymo (ištikrųjų pigu lt žadėjo, kad gausiu siuntą 2017-06-20) 2017-06-21 nr. 05806060354580. Šiandien jau 2017-06-21 laukiu savo siuntos, jau 21:15, jokios informacijos išvis nėra (nei sms, nei skambučio). Galiu pasakyti, kad jau skambinau Į info centrą, vis atsijungdavo, rašiau ir facebooke ir kas@dpd.lt kur mano siuntą ir kielintą valandą pristatys, bet visur tyla. Negaliu patikėti, kad taip galima elgtis su klientais..... Čia labai aiškus įsipareigojimų nevykdymas....gaila, bet galiu tik tokį atsilėpimą parašyti
05805056920687 Получить должна 21 июня, указала время с 08.00-14.00. Утром получаю сообщения, что привезут 15.54-16.54...?
Позвонила +37052106777, связались с курьером, обещали привести 15.00.
Вечером не посылки не курьера. Позвонила повторно, прождала 50 мин., слушая обещание, что вот - вот ответят. Сейчас уже 19.10., никто мне не перезвонил и ничего не привез.
Я хочу знать, кто мне вернёт деньги за 50 мин. ожидания ответа по телефону, за время, которое было зря потрачено в ожидании посылки ? Я инвалид и 50 мин. бестолкового ожидания ответа мне очень дорого обходится !
Ši kartą tik neigiami atsiliepimai apie dpd Utenos apskriti. Atveža telefona be dokumentu, atveža dokumentus be telefono, draugei atveža skakbimo mašina be dokumentu, kyta diena su dokumentais tik ant kyto žmogaus. Siaubas. Negaliu gauti telefono o drauge skalbimo mašinos jau 23 dienas. P...........c kytaip negaliu pasakyti. Jokios pagarbos.
Antrą kartą susiduriu su kurjeriu Klaipėdoje iš šios firmos, ir tai tas pats žmogus, gaila vardo nežinau. Tikrai mandagus, siunta gauta laiku, siunta nepažeista, prieš tai pasiskambina. Nusiskundimų neturiu.
Esame pasibaisėje Šiauliuose vienu iš dirbančiu jaunu vaikinu. Mano panelei pristatė siunta, viskas kaip ir tvarkoje, tačiau tos pačios dienos vakare taspats kurjeris drista jai rašyti SMS žinute su klausimu ''Ka veiki?'', atsiprašau tačiau taip elgtis yra absoliučiai neetiška.Kaip galima naudotis klientu asmeniniais duomenimis ir rašinėti savo naudai. Gerai, kad aš ne pavydus žmogus, tačiau toks kurjerio poelgis gali pridaryti rimtu problemu panelei ar kitai moteriai šeimos santykiuose. Kita karta užsakinėjome vėl siunta iš DPD ši karta jau neleidau vienai panelei priimti siuntos ir buvau kartu, preke atnešė du vaikinai vienas tas pats kur buvo praeita karta, nešdami laiptinėje sugebėjo išmesti preke, ir juokiasi kaip nesveiki.. Esame labai nusivyle ir nepatenkinti kurjerio elgesiu, daugiau stengsimės su šia firma reikalu neturėti ir užsakynėsime specialiai iš ten kas nedirba su tokia firma. Už toki poelgi turėtu buti metamas iš darbo, baisu!
Na gaila, bet turiu parasyti neigiama atsiliepima apie DPD ir ju krovimo darbus. Du kartus buvo uzsakytos paslaugos su krovimu ir nei karto is pirmo karto neatvaziavo krovejai, visada atvaziuodavo kurjeris ir paprasydavo daikta isnesti ir sake, kad apie krovima nieko nezinojo, aisku reikedavo atsisveikinti ir vel 2 dienas o jei savaitgalis tai ir 3 laukti kroveju. Na o reikalas skubus daiktus rekejo paimti sutartu laiku, zodziu DPD neorganizuoti darbuotojai dirba.
Esu visiškai NEPATENKINTAS viena DPD siunta į Vokietiją. Siunta buvo pristatyta gavėjui su akivaizdžiais ir itin stipriais siuntos pažeidimais. Pažeidimų pasekmės itin liūdnos, išlaužyti tvirtinimo laikikliai, jungtys, pažeistas prietaisų skydelis, patirtas nuostolis 600 eur (prekės pardavimo kaina) !!! Itin neatsakingas kompanijos darbas ir darbuotojų nepriežiūra.
Kreipiausi dėl žalos atlyginimo, kuri siekia 480 eur (prekės įsigijimo kaina, neįskaičiuota įvairūs skelbimų, pristatymo ir t.t. kaštai), jų atsakymas, kad jie pagal sutartį dengia tik 40 SDR ir 4, 50 SDR už kiekvieną siuntos kilogramą, tai išvertus į paprastų žmonių kalbą reiškia juokingą 78, 59 eur sumą.
Įmonės ir fiziniai asmenys, kurie siunčiate siuntas per DPD, gerai įvertinkite riziką prieš naudodamiesi šios kompanijos paslaugomis.
Turiu neigiamą atsiliepimą apie DPD kurjerį, kuris važiuoja Krosnos kryptimi. Tai ponas T. Povilaitis
Jis man pranešė, kad atvažiuoja tik tada kai jau buvo prie mano namu. Negavau pranešimo apie siuntos sekimą, kaip gaudavau anksčiau. Labai nemandagus, pradejo reiksti savo pretendzijas. Nusivyliau....
Kiek gavus siuntų iš DPD, visuomet likdavau patenkinta, greit pristatydavo ir tikrai buvo malonus kurjerių aptarnavimas. Iki šiandien.. Pasitaikė tikras cha...s. Ryte sulaukiau skambučio iš kurjerio, tuo metu buvau mieste, tai nepatenkintas liepė kuo greičiau važiuot namo. Nu sorry.. Prieš tai visiškai nebuvau informuota nei sms, nei skambučiu, nei el.paštu kad siunta atkeliaus pas mane, juk nesėdėsiu visą savaitę nuo ryto iki vakaro namie. Kurjeris labai nemandagus, apie bendravimo kultūrą patylėsiu, mane tujino, nepatenkintas iškrovė siuntą ir staigiai pasišalino. PASIBAISĖJUS.
Kurjeris dirbantis Kretingos rajone labai šaunus, visada su šypsena ir draugiškas ir žinoma visada laiku! Gaila, tik vardą jo pamiršau, bet visada tas pats ;)
Labas, aš per DPD el sistemą užsakymą pateikiau ir pinigus sumokėjsu 2017-05-24 dieną, ir prašiau kad siuntą paimtų 2017-05-26 dieną, nuo 12 iki 17 val. bet kurjeris nepasirodė... nors mano užsakymas priimtas ir suteiktas siuntos nr. 05807000068161. Prašau informuokite mane kada paimsite siuntą, nes dėl Jūsų įmonės klaidų siuntos gavėjas Jungtinėje Karalystėje laiku negaus siuntos...

Vytas Jareckas
mob. 868575567
Esu labai patenkinta ir dėkinga DPD kurjeriui Joniškio raj. Rimgaudui už laiku pristatytą siuntą ir malonų bendravimą. Ačiū!
Sveiki, noriu pagirti mūsų regioną aptarnaujantį DPD kurjerį Dmitrijų Uspenskį, mandagus ir paslaugus, visada geros nuotaikos. Šaunuolis ir sėkmės!
Algis 2017-05-24 10:51:59
Laba diena, labai nepatenkibtas jusu paslaugomis jums galvoje negera kad skambinate klientams rytais iki 08.00
2salykas kam skambinti del pasitikslinimo jai siuntejas nurodo ir laika ir vieta ir diena kada atsiust ?
3dalykas negi sunku atvezti siunta ne i viena fala miesto o i kita jums ka rankos nukris ?

Pasobaisejau jusu logistika ir t.t. Susikta imone lietuvoje.
Nu seip ir visi skambina iki 8 ryto. Teko ir 6 ryto sulaukt skambučio. Taigi žmonės nuo 8 pradeda darbą tai jie ir skambina taip anksti kad pasitikslinti ar namie busit. O po to kai negauna siuntos tai ir davai kritikuoja nes nesugeba 8 valandai pakelt ragelio
Egidijus UAB "TECHNIKONUS"
2017-05-24 13:39:58 IP 88.119.153.79
Labai nepatenkintas DPD siuntų tarnybos darbu. Iš Jūsų įmonės užsakiau paslaugas, kad greičiau gaučiau siuntą iš Bulgarijos. Užsakymas pateiktas 05-05-2017, siunta paimta iš kliento 09-05-2017.
Šiandien 24-05-2017 ir dar siuntos negavau. Prieš savaitę pasiskambinau dėl siuntos ir sužinojau, kad siunta nukeliavo neaišku kur. Prašiau mane informuoti dėl siuntos likimo, tačiau iki šios dienos negavau jokios informacijos. Šiandien pasiskambinus, negavau jokios informacijos apie siuntos pristatymo laiką. Prekių iš siuntos laukia du mano klientai, kurie irgi labai nepatenkinti. Atsakymas kada bus pristatyta siunta - "LAUKITE"
Algis 2017-05-24 10:51:59

Pasobaisejau jusu logistika ir t.t. Susikta imone lietuvoje.
Kiekvienas kurjeris turi savo paskirta rajona ir jisai nelakstys po visa vilniu ieskodamas zmogaus. Jaigu norit kad jum pristatytu kitu adresu tai laukit kita diena. DPD puslapyje netgi parasyta kad jaigu zmogus nori gauti siunta kitu adresu teks laukt kitos dienos. SEKMES :)

Pasobaisejau jusu logistika ir t.t. Susikta imone lietuvoje.
Siuntinio laukiau nuo 9.50 iki 10.50 taip buvo nurodyta laikas turejo atvesti i darbovyte. Tik dabar suzinojau kad siuntinys pristatytas pas administracija. Nei nezinau kas pasirase nei kokia jo bukle. Labai pasipiktines aptarnavimu. Galejo pranesti neakmens amziuj gyvenam
Joniškio apsktitį aptarnaujantis kurjeris Rimulis labai paslaugus, mandagus ir dirbantis visada su šypsena veide. Šaunuolis.
Sveiki visi nepatenkinti lietuvos gyventojai.Skaitau visus nusiskundimus ir visi vengia sitos imones.Pirmiausia sita imone renkasi tos imones kurios siuncia jusu siuntas o ne musu imone eina ir maldauja kad siustu jusu siuntas per sita imone.Jeigu norite buti patenkinti pries uzsisakydami pasiteiraukite kokia imone aptarnaus jus ir tada galesi atsisakyti DPD paslaugu.o rinktis Omniva, ar kita imone, gal tada busite visi patenkinti.Tai va mielieji klijantai manau busite supratingi pries uzsisakydami, o ne cia verkia ir verkia, atsibodo skaityti
Naudojuosi DPD paslaugomis jau antri metai. Nuolatos siunčiu siuntas visoje Europoje. Viskas vyksta labai sklandžiai ir greitai, jokių nusiskundimų neturiu. Tikiuosi toliau sėkmingai bendradarbiauti su šia kompanija.
Siunti siuntą, siunta "dingsta", paprašo siuntos aprašymo, turinio. Po to seka savaitės tyla ir pranešimas, jog siuntos rasti nepavyko... Savaime suprantama nerado tik dėl to, jog siuntos vertė keliadešimt kartų viršina jų siulomą kompensaciją. Siūlau gerai pagalvot ir nesiūsti nieko, kad yra verti daugiau nei trisdešimt eurų, nes tiek ir atgausit, kai jūsų siuntą pavogs šitie v***s.
Visiškai "nusivažiavusi" įmonė. SMS'u pranešė, kad pristatys tarp 19:00 ir 20:00. Paskambino 18:30, kad jau atvažiavo.Pasakė, kad nelauks. Sutariau, kad rytoj pristatys darbo adresu iki 15:00. Tą dieną net nepaskambino. Vidury dienos, susirūpinęs paskambinau klientų aptarnavimo telefonu. Tris kart iš keturių atsiliepė robotas. Gyvas žmogus paskė, kad jie stengiasi bet nieko garantuoti negali. Baisu!
Vadovai, susirūpinkite.
P.S. Vilnius
Sveiki, esu labai dėkinga DPD kurjeriui Pakruojo rajone Aidui Paužuoliui už nustatytu laiku siuntos pristatymą, mandagumą, paslaugumą. Kuo daugiau tokių kurjerių.
Greito pristatymo siuntos, na tikra nesąmonė DPD, nes 10 gr laiško siuntos negaliu atgauti savaitę. Tai jie negali tuo laiku, perkelė pristatymo terminą, tai neatvežė laiku, tada nesulaukiau pats, pakeičiau jiems patogesnį adresą, tai pats kaltas likau kad keičiu adresą ar telefoną... žodžiu greitas paštas SAVAITĖ? Gailiuosi kad prasidėjau ir nėra kam paverkšlenti. Neturiu kitų žodžių - BARDAKAS!
Maryte Katiliene 2017-05-12 11:14:15
esu patenkinta Jonjskio rajono kurjerio darbu, uzsakau tikrai nemazai prekiu, bet jokiu nesusipratimu tikrai nera buve ir prekes pristato laiku ir nepazeistas o jei ziurint pagal valandas tai vos ne minuciu tikslumu, apie si kurjeri galiu atsiliepti tik labai garai
Iki laiko dziaugsites, as irgi kazkada buvau lb patenkinta ju darbu iki dabar siaubas puse dienos nera ziniu!o siuntimys ne 50euru kainavo o trizenkle suma ir nera atsakingu
Ingrida 2017-05-12 10:15:32
Na ir imone siuntinio laukiau, paskambino, atveze ir visai ne ta ka uzsakius buvau, pasirodo sumaise siuntinius!!laukiau lovytes o gavau vonios sienele. Skambinausi nes kurjeris kuris atveze nieko negali padaryti paliko ta vonios sienele ir isvaziavo tai teko skambinti niekas neaisku aptarnaujantis personalas telegonu yra apgailetinas nieko nepasako tik su jum susisieks ir taip kiekviena karta!!!mandagumo nulis!!!ju kalte mano mazylis liko be lovytes o jie nieko nezino!!!labai nepatikima firma NEREKOMENDUOJU niekam tai nepirmas kartas!!!!
DPD yra apgailetinas servisas ir aptarnavimas. Gauni zune kada siunta bus pristatyta, taciau jos nepristato dar 5 valanad. Taciau sistemoj rodo, kad siunta pristatyta. Galima daryti viena isvada, kad DPD kurjeriams yra nurodziusi, nuskanuoti siuntos pristatyma, kad parodytu savo suvestineje, koksai operatyvus ir laiku pristatymas vyksta. Taip yra apgaudinejami kliantai ir padirbinejami dokumentai.
Labai pablogėjo DPD kurjerių tarnybos veikla Vilniuje. Prekės laiku nepristatomos, kurjeris nepraneša kada atvyks. Iš terminalo atsiunčia melagingą žinutę, kad šiandien pristatys prekę, tai ir tenka laukti kada? Taip ir laukiu visą dieną - galiausia paskambinus į terminalą sužinau, kad prekės šiandien nepristatys.O šiandien penktadienis - tai nepristatys nei rytoj, nei sekmadienį. O pirmadienį vėl reikės laukti kada sugalvos atvežti. Pirkimo metu buvo numatyta, kad prekę gausiu per 1 dieną nuo pirkimo. Ir pirkinys labai reikalingas. Tai kaip tada? Ir vėl grįžtam į buvusius laikus, kur jokios pagarbos klientui, nei jo poreikiams, nei jo laikui....O reikėjo tiek nedaug - iš ryto paskambinti ir pranešti, kad siuntos neatvešite. Būčiau paprašius TOPO centro vaikinų - jie juk atsakingi už prekę - būtų greičiau atvežę. Juk už pristatymą sumokėta.
Labai puikus vaikinas pristate siunta laiku. Esam dekingi uz gerai organizuota darba.
Nežinau, kam skirtas klientų aptarnavimo numeris, jei 10 minučių reikia laukti, bet vis tiek niekas nekelia. Juk žino, kad žmonių srautas nemažas dėl skambučių, ar tokio dydžio įmonė negali daugiau darbuotojų pasamdyti? Kažkoks absurdas, jau ne pirmą sykį šitaip.
Sveiki esu pasipiktines siuncia zinutem laika 13:54 -14:54 kada pristatys pirkinius atsiprasai is darbo kad spetum tai skambina 13, 10 kad mes jau beveik vos ne vietoje aiskinu kad nurodytu laiku as busiu tai tada aiskina kad jo jau nebebus tad kam siusti zinutes jai nera jokio konkretumo laiko atzvilgiu jokio punktualumo.
Sveiki, Lazdijus aptarnauja tikras chamas, muks seniau i darba atvesdavo mandagus vaikinai o dabar veikejas pavarde Raugala yra tikras chamas. Reiktu vadui ji pakeisti normalesniu vyruku. Bet kaip turim duomenu kad jo tevas sefo draugas ar kazkas panasiai tai manau niekas nesikeis sitam svogeriu kraste.
sveiki.dar neteke susidurti su taip prastai dirbanciais darbuotojais.2017.04.27d. turejo pristatyti siuntini, taciau paskambino ir pranese, kad siuntinio nebus, jei norit atvesiu 05.01 arba 05.02.supratau, kad visiskai nesiorentuoja laike, taciau pavyko suderinti 04.28d sake gali tik iki 10.30 h.28d ryte atsiuncia dar viena sms, kad pristatys jau tik 11.52 iki 12.52h.bet jau man neskambino, nepaklause ar is viso busiu namuose.trimis duotais dpd tel numeriais per valanda laiko niekas neatsiliepe.rinkdamiesi paslaugas gerai pagalvokite apie imone.
Jau antrą kartą susiduriu su situacija, kad kurjeriai nori, kad aš ateičiau iki šlagbaumo atsiimti prekes. Kadangi esu su kūdikiu, negaliu išeiti jiems panorėjus..pasakius, kad negaliu, tuomet atneša prekes. Įdomu būtu sužinoti.. Už pristatymą yra mokami pinigai. Jiems nereikia prekių pristatyti iki durų be jokių kalbų?
Atvežė siuntą, nei laba diena tik keikėsi (n*****, k**** ir t.t.) svaidė dėžes. Būna blogų dienų, bet jei nesugeba valdytis tegul iš vis su žmonėmis tegul nebendrauja!
Kurjeriai Klaidas ir Deividas labai puikiai atlieka darbą. Paslaugūs, besišypsantys, mandagūs. Labai dėkinga už profesionaliai atliktą darbą! :) Du žmonės pilni pozityvo, kurį skleidžia kitiems. Sėkmės jums!
04.24d. Kurjeriai atliekantys krovos darbus pasirodė labai malonūs, šie du žmonės kupini pozityvumo bei skleidžiantys teigiamas emocijas. Ačiū jums už pristatytą siuntą bei gerą nuotaiką.
Rimtas kentas Darius Botyrius (Bocius), amzinai dirbs Dpd :) patinka jam sitas darbas
Alytus. Dėkoju už visada laiku pristatomus siuntinius Darius Botyrius! Visada galima susitarti! Pristato kur man patogu, kai ne namie esu. Malonus, punktualus žmogus. Patikimas 100%! Daugiau tokiu žmonių!
Esu pasibaisėjusi Ukmergės depo vairuotoju (tel nr 861517702). Kaip suprantu DPD užsakoma tuomet, kai norime prekės atvežimo paslaugos į namus arba perduodant į rankas, o ne tik iki miesto ribos, o po to jau galvokite kaip parsivežti ir iki namų.
Žodžiu, užsisakiau du nedidelius šaldytuvus į sodybą, sutariau tikslią darbo dieną, kad atsilaisvinti iš darbų ir laukti atvykus iš Vilniaus kada atvež šaldytuvus. Po pietų supratau, kad šaldytuvų nesulauksiu. Paskambinus buvo pareikšta, kad atseit neteisingai nurodytas adresas dėl to net nevežė (adresą galima buvo patikslinti telefonu, jei kilo abejonių, bet nei skambučio, nei žinutės negavau). Po to sutarėm iš naujo, kad atvež penktadienį į darbo pabaigą, Tačiau vairuotojas penktadienio ryte pasakė, kad atvež per pietus arba kada nors kitą dieną. Sakau, sorry, bet aš Vilniuje ir galiu greit atvažiuot po darbų apie penkias vakaro. Ne, tas jam neįtiko. Maža to, kai sutariau su giminaičiais, kad pas juos sutartą valandą atvežtų tuos šaldytuvus, tai jau prieš pora valandų ėmė skambinėti ir terorizuoti, jog nebegali laukti ir, kad jau dabar atvež arba darykit ką norit. Kaip bebūtų šaldytuvus iki giminaičių atvežė, dabar reiks galvoti kaip parsivežti iki sodybos. Tik tokiu atveju būčiau lygiai taip pat sėkmingai prekes pasiėmusi Vilniuje, internetinės parduotuvės sandelyje, tik plius sutaupiusi ir laiko, ir nervų.
Laba diena, tikrai aptarnavimas Lazdiju rajone suprastejo, i Veisiejus seniau vesdavo siuntas Giedrius Vysniauskas, mandagiai aptarnaudavo viskas be problemu sutardavom kur atves, o po jo isejimo pradejo veziot visokie netiksos, tiesiog butu imanoma atsisakytau sios imones paslaugu. aptarnavimo kokybe tragiska.
BAISU!!! Prisratymas Panevezyje kosmariskas. Negalejo jaunas vyras NESCIAI moteriai uznesti 2sedmaisiu i 3auksta, labai buvo "faina" kai man juos numete kieme ir paliko. Suprask, kad uzsinesk kaip nori. Atvaziaves mano vyras is tokiu tik pasisaipe, nes jis juos uznese abu is karto. APGAILETINA DPD!!!
Klaipėda. Per DPD Lietuva, turėjome atšaukti savo užsakytus baldus, kadangi jie nesugėbėjo pristatyti mums jų į namus. Pasirinkimo laiką buvome padarę iki 18:00val. dar pastabose parašiau, jog galime priimti siuntinį tik nuo 16:00val. Paskambinės kurjeris pareiškė, jog jis pristatyti gali tik 13:00val. Paskambinus į įmonę, mums tiesiog pasiūlė atšaukti savo užsakymą...taip ir likome be savo baldų...esu pikta, ir niekam nerekomenduosiu DPD paslaugų!!!!!!!! GĖDA, jog esate tokie nelankstūs ir dirbate sau, bet ne žmonėms.!!!!!
Dar neteko matyti tokio BLOGO aptarnavimo.Siunta issiusta is Klaipedos 2017.04.11. Druskininkuose vis
laukiu ir nesulaukiu! Siandien jau 2017.04.19. Idomu ar ji is viso mane pasieks????????.......
Labai nemalonus kurjeris K.Raugala... Lazdijų rajonas.siuntiny palieka kur jam patogiau ir lauke ir prie durų.. net nepadejus parašo, o kaip dinksta siuntiniai nėra kam atsakyti, , sy žmogų isviso reiktų pašalinti is darbo.. o apie mandagumą isviso patyliu
Per Dpd teko gauti nemažai siuntų. Viskas iki šiandieninės siuntos atsiėmimo buvo aukštame lygyje - pristatymo greitis, informacija apie siuntos būseną ir t.t. Šiandien siuntą atsiėmiau Šiauliuose Saulės miesto „Vagos“ knygyno Dpd pickup skyriuje. O ten tai "pagerinta" darbuotoja - sugebėjimai neeiliniai.... sugadinti žmogui nuotaiką. Atėjau prie kabineto, durys praviros, į vidų neinu, nes tarnautoja užsiėmus - kalbasi mobiliuoju, į mane jokios reakcijos, lyg būčiau permatomas. Nu ką darysi, laukiu kokias 3is minutes, jos pokalbis sukasi apie ligas, ligonines, operacijas... Suprantama, tarnautojos amžius diktuoja temas... Staiga girdžiu „palaukite“, apsidžiaugiu - galvoju padarys pokalbio pertraukėlę ir galėsiu atsiimti siuntą, pasirodo smarkiai klydau apsidžiaugdamas, tas palaukite buvo skirtas man, nes toliau seka žodžiai „čia yra kabinetas, čia eiti negalima“, nors kaip minėjau i kabinetą per slenkstį nė 1cm nebuvau įžengęs, pokalbis telefonu su drauge sėkmingai tęsiamas toliau dar apie trejetą minučių...
Paskutiniu metu, visi kurjeriai labai mandagūs pasitaikė, tačiau norėčiau išskirti vladislavą Kaidanovič už malonų aptarnavimą, visuomet pasisveikina, net neklausiant pats paaiškina, kuriam darbuotojui adresuota siunta, dirba greitai, niekada nepamiršta palinkėti geros dienos! AČIŪ, kad atsakingai renkatės darbuotojus. Linkiu jūsų įmonei ir toliau tokiu pačiu tempu judėti. :)

Nėgė
Skubios siuntos

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje. Siūlome Jums šias paslaugas: Siuntų ir skubių krovinių pervežimą Tentinių krovinių pervežimą Krovinių sandėliavimą Kaune Logistikos paslaugas Krovinių dokumentų tvarkymą...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
UAB "BALTICALL"
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
“Prima line” yra transporto ir sandėlių logistikos paslaugų įmonė, kurioje dirba apie 100 darbuotojų. Įmonė specializuojasi Lietuvos rinkoje teikdama kompleksinius, klientui pritaikytus, logistikos sprendimus. Šiuo metu turime sandėlių kompleksus ir depus Kaune, Klipėdoje ir Panevėžyje. Mūsų autoparkas Vilkikai su...
Hres
Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Bankrutuoja buvusi pirmoji pasaulio raketė Borisas Beckeris
Bankrutuoja buvusi pirmoji pasaulio raketė Borisas Beckeris 06-24 23:55
Buvusi teniso žvaigždė vokietis Borisas Beckeris negalėjo grąžinti skolų, todėl Jungtinės Karalystės teismo buvo pripažintas bankrutuojančiu.
Lietuviško vyno verslas: dabartis ir istorija
Lietuviško vyno verslas: dabartis ir istorija 06-24 23:44
Apie lietuviškus vynus dažno mūsų supratimas kategoriškas: tai namudiniai vaisvyniai, kurių entuziastai pasidaro savo reikmėms. Iš tiesų ne visai taip. Mažųjų Lietuvos vyndarių vaisių ir uogų vynų...
Pasiūlys virtualią apsipirkimų programėlę
Pasiūlys virtualią apsipirkimų programėlę 06-24 17:02
Švedų baldų gamybos grupė IKEA ir technologijų milžinė "Apple" šį rudenį planuoja pristatyti savo bendrą virtualios realybės apsipirkimų programėlę, kurią kompanijų specialistai šiuo metu kuria.

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master